Ve zkratce

Stránka:

 Poláci okupují českou republiku a nikomu to nevadí

9.6.20

Česká republika:

Kolem 28. května polská armáda bez povolení orgánů ČR překročila hraniční řeku Hrozová a obsadila několik stovek metrů čtverečních českého území (resp. území Slezska), patřící české obci Pelhřimovy. Na tomto (českém) území si zřídila checkpoint a českým občanům do něho zakázala vstup. Lidi, kteří se pokoušeli na toto území nic zlého netuše dostat, se ocitli před hlavněmi polských samopalů.

Toto bezprecedentní porušení českých hranic, navíc vojenskou mocí cizího státu (byť spojeneckého) se v podstatě vůbec neobjevilo v českém mainstreamovém mediálním prostoru. Snad jediná média, která o problému informovala, byly regionální deníky a Deník.cz.

Nedočkalo se ani rázné reakce českého státu, a to včetně reakce vojenské, spočívající například v sice "spojeneckém", ale rázném a nekompromisním vytlačením "bratrů v NATU" zpět na jejich domovské území. Vždyť kdo jiný by měl být citlivý na Poláky na území Slezska, než právě česká vláda?

Je naprosto nepochopitelné, že tato (předpokládám že stále trvající) ozbrojená invaze na území státu "zázračně" uniká také pozornosti poslanců a různých "hlídacích psů demokracie", a že se k ní transparentně a tvrdě nedokázaly postavit ani ministerstvo zahraničí nebo vláda. Naše armáda nereaguje, máme nějakou? Nebo řeší problémy amerických zájmů v Afghánistánu a náš stát ji nezajímá? Rusko nám už nepomůže. A spojenci asi jako vždy, kopnou nás do zádele.

Zdroj: https://www.denik.cz/regiony/polska-armada-zakazala-pristup-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 16 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Beethovenova Měsíční sonáta pro slona

9.6.20

Thajsko:

Mongkol je 61letý slon. Svůj život strávil v zajetí tažením stromů v thajském lese. Jeho tělo je zdeformováno těžkou prací při těžbě dřeva, přišel o pravé oko a kel. Mongkol byl zachráněn a přiveden do sloní rezervace, aby zbytek svých dní strávil klidným odpočinkem u řeky Kwai. Ukázalo se, že Mongkol je velmi jemný a citlivý slon, který má rád hudbu, zejména pomalé skladby Beethovena, které mu občas hraje člověk jménem Paul Barton.

Přál bych si, aby takových lidí a takových zpráv bylo víc.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=_4AcjvsVn5k

Klasifikace: kuriozity,zvirata Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Zabili snad George Floyda v Praze?

9.6.20

Česká republika:

Zmatení Američané v Praze demonstrovali proti Policii ČR. Máme naslouchat heslům jako "ACAB" a "Fuck the Police"?

Historik docent Ivo Cerman se na svém blogu na serveru iDNES.cz zamyslel nad demonstrací Američanů proti Policii ČR, která se uskutečnila v Praze. Ti tak protestovali proti vraždě George Floyda.

Tak mne napada, jestli Americane takhle protestovali v kazdem state na svete?

Zdroj: https://ivocerman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=752656

Klasifikace: kuriozity Zprávu vložil/a Yarda

Komentářů: 7

 Multikulturní Amerika je konstrukt, jenž neexistuje, míní velvyslanec Kmoníček

7.6.20

USA:

Nezvyčajne otvorený rozhovor na tému zlyhania multikulturalizmu v USA. Vyberám iba najzaujímavejšie časti:

"Problém je do velké míry neřešitelný, protože obvyklé řešení, které bylo navrhováno tím tavícím tyglíkem, nefunguje.  Multikulturní Amerika je do velké míry konstruktem, který ne příliš existuje.“

„Podívejte se na množství manželství v USA, která jdou napříč rasami. Pod dojmem hollywoodských filmů by měl člověk pocit, že je to tu zcela běžná věc. Manželka newyorského starosty je Afroameričanka. Robert De Niro má svou Afroameričanku. Ale kolik je podobných Američanů? Jen 2,1 procent manželství jde napříč rasami. Z toho jedno procento je mezi Kavkazany, jak by tady řekli lidem evropského původu, a hispánskými Američankami. Druhé procento je mezi Kavkazany a asijskými Američankami. A těch zbylých 0,1 procent, to jsou bílo-černá manželství. A tohle číslo v průběhu let klesá. Před 15 lety to bylo 0,8 procent.“

"....Amerika z jedné strany říká, že je tavicím kotlem, kde se všechny rasy smísily, a výsledkem je jakýsi ideální Američan. V praxi takový Američan neexistuje. Amerika žije v podstatě jako zebra. To jsou barevné pruhy různobarevného obyvatelstva, které má spoustu důvodů k tomu, aby nedocházelo ke střetu. Ale skutečná interakce mezi nimi je spíše věcí diskuse a vašeho politického přesvědčení.“

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-nepokoje-hynek-k...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a pozorovateľ

Komentářů: 1

 ANTIFA a "klid" v Berlíně

7.6.20

Německo:

Německý Zdroj pi-news.net přinesl dvě videa o německých spolubojovnících těch, co již pár dní bojují v USA. Podle zdroje jde o noc z 5.na 6.červen 2020 (pá-so) z berlínské čtvrti Neukölln. Vymlácené výlohy, posprejované zdi a výlohy, ničená auta.

Také přinesl informaci o názorovém postoji spolupředsedkyně německé SPD ("Unsere Parteivorsitzenden") Saskii Esken (její web), že podle jejího názoru je Antifa „postojem, který musí demokraté považovat za samozřejmost“, zejména proto, že tato organizace nemá sídlo, strukturu ani zástupce. (3.6.2020 Zdroj2) Článek je pak zakončen konstatováním, že kdyby sociální demokraté jako Schmidt a Brandt věděli, co se ve vedení strany děje, rotovali by v hrobě ...

Zdroj: http://www.pi-news.net/2020/06/deutsche-antifa-aefft-us-auss...

Klasifikace: krimi Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 2

 Nizozemci se chystají zakázat Černého Petra, pomocníka Mikuláše

6.6.20

Nizozemsko:

Černý Petr je v Nizozemsku tradiční pomocník Mikuláše. Podle tamního premiéra Marka Rutteho bude ale nejspíš brzy už minulostí. Prohlásil to v nizozemském parlamentu při debatě o protirasistických demonstracích. Podle aktivistů je postava rasistická a mělo by se s ní skoncovat. Rutte dříve říkal, že s folklorní tradicí nelze nic dělat.

_______
Rasisti jsou ti, které taková blbost vůbec napadne. Tak jen pokračujte, hňupové. Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/nizozemsko-mikular-pr...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 4

 2 roky za "obohacení" u Litoměřic

5.6.20

Česká republika:

Diallo loni 18. června nasedl v Německu do vlaku, měl údajně namířeno do Francie. Protože ale neměl platnou jízdenku, vystoupil krátce po poledni u Lukavce na Litoměřicku, kde dívku potkal. Podle obžaloby ji uchopil za rameno, povalil, stáhl z ní oblečení a vykonal soulož.
„Když to ta dívka říká, tak to může být pravda,“ řekl obžalovaný dříve při zahájení hlavního líčení. Vzápětí ale dodal, že si nepamatuje, že se to stalo. Kromě toho měl také dívce ukrást telefon se sluchátky.

Dívce se prý snažil vysvětlit, že potřebuje pomoc, že shání něco k jídlu.

Soudkyně Alexandra Šetková se ho ptala, jak si vysvětluje, že na těle dívky byly jeho tekutiny, sperma a sliny. „Nechci se k tomu vyjádřit,“ uvedl. „Mlátila mě, byl jsem v šoku a nepamatuji si to,“ odpověděl na otázku, zda měl s dívkou sex.

____
Čekal někdo něco jiného?!? Pod článkem je téměř 500 komentářů. Aspen AL-Hamáček a policie ("Pomáhat a chránit") by mohli zase pár jedinců pro "zlepšení a výchovu stavu společnosti" obžalovat. Na svý si přišel "inženýr" i ctihodnost paní soudkyně. A servítky si lidi opravdu nebrali... Dost komentářů je zcencurovaných, ehm - nesplňují kritéria. Cenzura je totiž prý nepřípustná podle Čl. 17 LZPS a ČR je prý právní stát... :-) Můžou povídat dětem a těm, co se ještě neprobrali.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/za-znasilneni-divky-na-l...

Klasifikace: polit.korekt,krimi,pravo Zprávu vložil/a ObcaneCR.cz

Komentářů: 6

 Zákaz shromažďování platí jen pro někoho - chvilkaři mají výjimku

5.6.20

Česká republika:

Chvilkaři dostali "výjimku", protože rozvracení republiky je daleko důležitější než nějaká hygienická opatření.

A nebo to může být i naopak a všechna hygienická opatření jsou jen fraška na zastrašování lidí a za chvilkaři stojí vyšší zájem.

Kdyby hrozila skutečná epidemie tak by něco takového nikdo nepřipustil. Každopádně už zase rozvraceči vylézají z nor a začínají škodit za notné podpory médií.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/policie-nebude-branit-d...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 6

 Poskokové a hlupáci ve vládě dále poškozují vztahy s Ruskem, teď vyhostili ruské diplomaty

5.6.20

Česká republika:

Vždy, když se zdá, že krátkozrakost, omezenost, řitní alpinismus a ubohost českých "politiků" už dosáhla dna, přesvědčí nás o opaku. Česká vláda vyhostila dva ruské diplomaty JEN TAK, aniž by existoval důkaz jejich zlotřilosti. Šlo o trapnou kauzu s ricinem, kdy BIS dostala anonymní hlášku, že do ČR přijel ruský agent s ricinem a jeho úkolem je zavraždit šaška Novotného, trpaslíka Koláře a hřibečka Hřiba. Ačkoliv se vzápětí ukázalo, že je to nesmysl, dostali tito tři hrdinové policejní ochranu a česká strana pro jistotu vypověděla dva ruské diplomaty. Bez důkazů.

Třem lokálním politickým nulám se podařilo urazit Rusko a česká vláda to dorazila svým primitivně hloupým činem; na dlouho a hluboce poškodila česko-ruské vztahy. Je mi špatně, jen když to píšu.

Rusové slíbili reciproční vyhoštění a zcela jasně řekli, že vyhoštěním to nekončí.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020060512036651-r...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Video: Běloši líbají černochům nohy jako akt pokání

5.6.20

USA:

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=mU1xrlMSYEg&feature=emb_logo

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Poděkování NATO za ochranu? A před kým?

4.6.20

Česká republika:

Vlezdoprdelezký článek na iDnes má titulek Dny NATO v Ostravě budou koronaviru navzdory. Poděkují těm, kteří nás chrání. V textu se píše:

Navzdory koronavirové krizi nabídne tradiční největší bezpečnostní show v Evropě atraktivní živý program jako poděkování všem, kteří nás chrání.

On nás někdo chrání? A kdo? A něco nám hrozí, že nás musí chránit? Před kým? Samé otázky. Bohužel, o tom článek zarputile mlčí. Stejně jako o tom, kolik ta sranda stojí a kdo ji zaplatí.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/nato/dny-nato-ostrava-mosnov-air...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 V Turkmenistánu zakázali covid-19

3.6.20

Turkmenistan:

Oficiálně v Turkmenistánu není ani jeden nakažený virem covid-19. Neexistují žádná omezení, pořádají se masové akce.

Lidé mající potíže dýchacích cest jsou drženy v barácích, kde není zavedena voda ani elektřina. A ti, kdo nosí roušky, mohou být vsazeni do vězení.

Prezident Turkmenistánu Gurbanguly Berdimuhamedov je vystudovaný lékař a za dobu svého prezidentství publikoval na 40 prací zabývajících se zdravím. Propaguje tradiční medicínu, doporučuje například desinfikovat vnitřní prostory kouřem určitých rostlin vysazovaných na hrobech.

V médiích i v medicíně je zakázáno hovořit o covid-19. Informace ze zahraničí byly filtrovány. Nicméně pro ty, kteří cestují do země, je nařízena povinná 14denní karanténa.

Zdroj: https://www.pravdareport.com/world/144606-turkmenistan/

Klasifikace: kuriozity,veda,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Jak zastavit Nord Stream 2?

3.6.20

Evropská unie:

Poté, co ruský truboukladač Akademik Čerskij dorazil na místo plynovodu Nord Stream 2, existuje pouze jeden způsob, jak projekt zastavit, píše dánský deník Jyllands-Posten.

„Pokud něco může Rusům zabránit v tom, aby dokončili Nord Stream 2 sami, je to nová sada amerických sankcí,“ citují se v článku slova Mateusze Kubiaka, odborníka z polské poradenské společnosti Esperis.

_______
Američané jsou nepříčetní vzteky a udělají cokoliv, aby torpédovali Nord Stream 2. Žádná podlost, žádný podraz není nepoužitelný. Ostatně podobně (i když méně nápadně) se chovají v případě dostavby Temelína krachující firmou Westinghouse. A v neposlední řadě i v případě hrozeb za digitální daně. Je vidět, jak jsou zoufalí. Doufám, že to mají marné.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/byznys/2020052611994208-jak-zasta...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost

1.6.20

USA:

Bombastický titulek na iDnes Trump se před protesty schoval v bunkru. V Bílém domě vyvolaly poplach a text začíná takto:

Americký prezident Donald Trump se v pátek kvůli obavám z protestů před Bílým domem na krátký čas schoval do bezpečnostního bunkru, kterým je sídlo amerických prezidentů vybaveno. Učinil tak na doporučení Tajné služby Spojených států, která má ochranu prezidenta na starost. Nedaleko sídla se vyhrotily demonstrace zažehnuté úmrtím černocha George Floyda při zatýkání bělošským policistou.

A pokračuje ve stejném duchu. Je osvěžující číst diskuzi za článkem, kde čtenáři uvádějí věci na pravou míru. A nechybí ani názor, že ty protesty možná někdo organizuje a cílem může být poškození pověsti či svržení prezidenta Trumpa.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-protest-floyd-spo...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 21

 Twitter schoval?

29.5.20

USA:

Napětí mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a sociální sítí Twitter se dále vyostřilo, když Twitter schoval tweet, kde hlava státu vyzývá k vyslání Národní gardy do Minneapolisu, aby potlačila protesty za použití střelných zbraní. Twitter označil vzkaz za oslavu násilí, ale bylo ho možné rozkliknout.

Dvě hodiny po zveřejnění Twitter k prezidentově vzkazu uvedl: „Tento tweet porušuje zásady Twitteru ohledně glorifikace násilí. Nicméně se Twitter rozhodl, že by ve veřejném zájmu měl zůstat přístupný.“ Lze si jej tedy přečíst, ale také si lze přečíst zásady Twitteru ohledně šíření násilí. Twitter ale omezil možnosti dalšího šíření tohoto vzkazu a nezobrazují se pod ním reakce.

_______
Co to je za výraz schoval? Snad zcenzuroval, ne? Glorifikace násilí? Trump oslavuje násilí? Kde? Čím? Tím, že navrhuje nasazení Národní gardy, aby zastavil rabování?

Jinými slovy Twitter si osvojuje právo cenzurovat i amerického prezidenta. Nenávist médií vůči Trumpovi je dech beroucí. I těch sociálních. I těch našich, které drzou cenzuru nahrazují eufemismy. Místo zcenzuroval napsali schoval. Zní to tak neškodně. On je Twitter takový dobráček, který schovává nevhodná slova, abychom neutrpěli trauma. Že, Novinky?

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/clanek/twitter-sch...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 8

 Občané města Jeseníku proti 5G sítím

28.5.20

Česká republika:

Jedenáctitisícový Jeseník v Olomouckém kraji se probojoval mezi pět tuzemských měst, která mají mít možnost testovat mobilní sítě 5. generace. „Myslela jsem, že to pro město bude výhoda,“ říká pro iROZHLAS starostka Zdeňka Blišťanová (Jeseník srdcem). Místo radosti z nejnovější technologie se ale ve městě zvedá od některých vlna nevole. 5G sítím se netradičně obsáhle věnuje místní Jesenický týdeník, podepisují se petice a chystá se referendum.

_______
Článek na iRozhlas.cz, ze kterého cituji výše, je koncipován tak, že proti testům 5G stojí v podstatě jen několik pomatenců, ve skutečnosti je to bezpečné, o čemž nás v článku ujišťuje i šéf katedry komunikační techniky na ČVUT Jiří Vodrážka (nevěděl jsem, že pan Vodrážka je také lékař).

Bohužel se na negativním hodnocení a zesměšňování odpůrců 5G (právem) podepsal i nesmysl o souvislosti mezi 5G a korona virem, což článek obratně využil. To, že tu blbost někteří šíří, snižuje věrohodnost ostatních validních argumentů. A tak nakonec doplatíme na příliš agilní blbce.

Zdroj: https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/jesenik-tydenik-5g-site...

Klasifikace: veda,zdravi,ekologie Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 13

 Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku

27.5.20

Neurčeno:

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/lide-ovcane-co-si-vzali-modrou...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 7

 Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev

27.5.20

Česká republika:

Třemi novými členy Rady ČT jsou rozhlasový moderátor Lubomír Xaver Veselý, ekonomka Hana Lipovská a novinář Pavel Matocha. Jejich zvolení iDNES.cz potvrdili dva členové volebního výboru Sněmovny. V tajné volbě neuspěli psycholog a protidrogový expert Ivan Douda, děkan FAMU Zdeněk Holý a mediální manažer Michal Klíma.

______
Ha ha. Občas se podaří dát grázlům šach. V Radě ještě není v převaze zdravý rozum, ale přeci jen se malinko něco mění k lepšímu. Je úsměvné pozorovat, jak to okamžitě spustí divokou, nenávistnou kampaň od pohrobků Havla, různých Kalousků, Rumlů, "umělců" a dalších spacákových aktivistů. Jsem zvědav, jak budou Vitovská, Moravec a další "novináři" teď obhajovat své platy.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/volba-clenu-rady-ceske-te...

Klasifikace: kultura Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět

27.5.20

Neurčeno:

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět - CZ TIT.mp4

https://u.pcloud.link/publink/show?code=kZlS6xkZD3bVcowOV3YWtTm3iUBazFcR2uf7

A další zajímavé informace a videa o událostech na které MSM zapomněly najdete zde:

https://www.otevrisvoumysl.cz/ 

 

 

Zdroj: https://www.otevrisvoumysl.cz/

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a janmax

Komentářů: 1

 "Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo

27.5.20

Česká republika:

Několik lidí projevilo v úterý odpoledne na Malostránském náměstí svůj nesouhlas se zaváděním 5G sítí. Také se jim nelíbila restriktivní opatření vlády v souvislosti s pseudo-pandemií. Myslím, že protestujících nebylo více než 30. Hovořila Jana Peterková a jakýsi muž, který četl svůj projev z mobilu.

Na iDnes si nenechali ujít a pěkně vypíchli amaterismus celé akce. Článek končí (jako vždy) ujištěním, že 5G jsou bezpečné a kdo tvrdí opak, šíří fake news. Ránu z milosti pak zasadili čtenáři v komentářích za článkem.

Chápu, že organizátoři akce nedisponují prostředky Milionu chvilek a nemají sponzory. Je dobře, že se snaží na problém upozornit a vážím si jich za odvahu jít proti proudu. Ale takhle by protest asi fakt neměl vypadat. Amaterismus jenom nahrává hlupákům a omezencům z mainstreamu a zpochybňuje celou věc. Bohužel bez finančních prostředků to nepůjde. cry

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/demonstrace-praha-malostr...

Klasifikace: zdravi,technika,ekologie Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 11

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 51 čtenářů částkou 7 712 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Turistka v muslimské zemi14.08.20 17:41 Neurčeno 0

Kupte si sperma na e-shopu14.08.20 12:34 Česká republika 3

Maskot banksterů nabádá ke „správnému“ konání13.08.20 11:45 Evropská unie 0

Testování roušek - Jejich nošení vede k toxickým hladinám CO212.08.20 09:40 USA 3

Podívejte se, kam mizí restituce církvím z rozpočtu celého národa11.08.20 06:02 Česká republika 0

Ideopolicie vyšetřuje rasistický článek o požáru bohumínského paneláku10.08.20 09:20 Česká republika 4

Proč má stát platit odškodné přeživším požáru v Bohumíně?09.08.20 20:55 Česká republika 2

Požár v Bohumíně založili cikáni - média cudně mlčí09.08.20 10:16 Česká republika 7

Petice za ukotvení manželství jako svazku muže a ženy08.08.20 11:04 Česká republika 0

Africké kobylky na cestě do Evropy zahazují do moře doklady08.08.20 10:31 Neurčeno 0

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 2

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 4

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
28,91 Kč
Kanadský dolar
16,64 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,71 Kč
Čínský juan
3,17 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,54 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 867,67 Kč
1 unce stříbra
587,50 Kč
Bitcoin
259 135,33 Kč

Poslední aktualizace: 14.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 36 840 608