Ve zkratce

Stránka:
[Nový]

 Proč by Schwarzenbergův výrok, že je potřeba více lidí jako Soros, v Asii mnoho přívrženců nenašel

24.5.17

Česká republika:

Podle Karla Schwarzenberga potřebuje východní Evropa lidi, jako je George Soros.

Mimořádně negativně se George Soros zapsal do historie svojí aktivitou v rámci asijské finanční krize, která propukla v roce 1997. Začala jako měnová a finanční krize v Thajsku, ale brzo se rozšířila téměř po celé jihovýchodní Asii, včetně Malajsie, Indonésie a Filipín.

Během čtvrtroku ztratil baht 60 % své hodnoty, a to zejména spekulacemi na pokles, což vyvolalo tažení proti dalším asijským měnám, zejména indonéské rupii, malajskému ringitu a filipínskému pesu. To vedlo k absolutním rozvalu ekonomik těchto zemí.

Obchodování proti těmto měnám vedl právě hedgeový fond George Sorose.

Hrubý národní produkt v Indonésii klesl o více než 80 %, v Thajsku o více než 20 % a v Malajsii o 19 %. Celý region byl tak v ekonomickém vývoji vržen o 10 až 15 let nazpět. Pod hranici chudoby se dostalo přes milion Thajců, pro 19 milionů občanů Indonésie a ostatních zemí byly následky podobné.

Ekonomický propad vyústil i v politické nepokoje, které si jen v Jakartě vyžádaly 1 200 mrtvých.

Sorosův fond však na jím orchestrovaném poklesu kurzu vydělal miliardu dolarů.

Zdroj: http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/24245-pro-by-schwa...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.
[Nový]

 Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantů

24.5.17

Česká republika:

Evropský parlament přijal usnesení s názvem "Zajištění funkčnosti postupu přerozdělování". V něm vítá oznámení Komise, podle nějž v případě, že členské státy nezvýší v dohledné době počet přemístěných osob, nebude otálet s uplatněním svých pravomocí, kterými disponuje na základě Smluv.

Jinými slovy, EP vyzval k uvalení sankcí na Českou republiku za nepřebírání migrantů podle kvót EU – k tomu, aby na Českou republiku Evropská komise podala žalobu u Evropského soudního dvora.

Pro toto protičeské usnesení hlasovali poslanci Niedermayer (TOP09) a Polčák (STAN).

Ve stejný den také Evropský parlament přijal usnesení s názvem "Strategie EU pro Sýrii", ve kterém členské státy vyzývá k dalšímu přijímání uprchlíků ze Sýrie, a to za situace, kdy se Česká republika pod hrozbou sankcí brání přijetí tisíců migrantů podle kvót EU.

Pro usnesení hlasovali Telička, Ježek, Charanzová, Dlabajová (ANO), Zdechovský, Šojdrová, Svoboda (KDU-ČSL), Štětina, Niedermayer (TOP09), Polčák (STAN), Poc, Poche (ČSSD).

Zdroj: http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/Podivejte-se-kteri-ce...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0
[Nový]

 Důchodci, do práce. Ministr Pilný (ANO) nalil čistého vína ohledně penzí

24.5.17

Česká republika:

Dnešní třicátníci a další ještě mladší Češi by si podle nového ministra financí Ivana Pilného (ANO) měli uvědomit, že český penzijní systém jednoho dne vyschne. Lidé se o sebe budou muset na stará kolena postarat sami.

Právě stárnutí populace je prý základem problému našeho důchodového systému. Na čím dál větší množství penzistů bude vydělávat stále méně ekonomicky aktivních lidí.

Nechce brát příliš v potaz, že lidé starší 65 či 70 let už se mohou cítit unaveni. Na lidi starší 70 let dívá jako na vrstevníky, o kterých z osobních zkušeností ví, že dokážou ještě pracovat.

________
No jasně, někdo celosvětové zavádění NWO Agendy 2030 prostě financovat musí. A oligarchové nás vymačkají jako citrón - o tom žádná.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Duchodci-do-pra...

Klasifikace: ekonomika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0
[Nový]

 Skandální předání 4. brigády českých vojáků pod velením Bundeswheru.

24.5.17

Česká republika:

Ministr obrany ČR Martin Stropnický podepsal s Němci memorandum o porozumění, na jehož základě je česká 4. brigáda rychlého nasazení ze Žatce „přidružena“ pod 10. obrněnou divizi německého Bundeswehru.

4. brigáda spadá vojensky pod německé velení v rámci operací NATO, tzn. v rámci společných cvičení, v rámci misí a teoreticky i v rámci ostrých bojových operací.

Problém spočívá podle našich kolegů z AČR hlavně v tom, že z podepsaného dokumentu nevyplývá tzv. limita afilačního velení.

A limita omezuje, co je dovoleno dělat s cizími vojáky pod svým velením a co už ne.

Dokument není smlouvu, takže případné škody, ať už na české vojenské technice, nebo škody politické vzniklé německým velením nad českým útvarem proti jiné zemi, nebo dokonce škody na životech českých vojáků pod německým velením, nejsou nikde ošetřeny

Prezident Miloš Zeman tak už de facto není vrchním velitelem ozbrojených sil ČR, když bez jeho souhlasu a svolení, jeho podřízený v rámci „chain of command“ Stropnický, předá velení nad elitní českou brigádou v rámci NATO Němcům.

________
Bělobrádek na sjezdu Landsmanschaftu, čeští vojáci pod velením Bundeswehru, Sobotka tlačí na přijetí eura.Co se asi chystá?

 

Zdroj: http://www.novarepublika.cz/2017/05/to-musite-videt-seznam-n...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2
[Nový]

 Bělobrádek pojede na sudetoněmecký sjezd

24.5.17

Česká republika:

Vicepremiér a předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se v červnu zúčastní sudetoněmeckého sjezdu. Bude tak nejvýše postaveným českým politikem, který na sjezd krajanského sdružení odsunutých Němců zavítá.

_______
Jak dlouho budeme ještě předstírat, že kolaborace KDU-ČSL se sudeťáky neexistuje? Jak dlouho se budeme dívat jinam, když vysoce postavení papaláši z této trapné strany budou jezdit na sjezdy landsmanšaftu a tvářit se, že to je úplně normální?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/438778-vicepremier-belobradek-...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1
[Nový]

 Ministři EU schválili plán k potlačení nenávisti na internetu

24.5.17

Evropská unie:

Ministři členských zemí Evropské unie v úterý v Bruselu schválili plán, který má přimět společnosti Facebook, Twitter a Google k účinnějšímu potírání nenávistných videí na jejich internetových platformách. Jde o první legislativní úpravu této otázky na unijní úrovni, napsala agentura Reuters.

_______
Tak to jsem opravdu rád. Konečně začnou mazat nenávistné a rasistické twitty (od minulého týdne je uzavřen, obsah vidí jen tzv. followers) (zde, zde to ještě nestačili zavřít) a mnoho dalších) vůči bílým (pozor: porno obsah), kterých je na Twitteru stovky tisíc a přibývají jako houby po dešti.

Zdroj: https://www.novinky.cz/internet-a-pc/438688-ministri-eu-schv...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0
[Nový]

 Ženy z pařížské čtvrti se kvůli obtěžování migranty bojí vycházet

23.5.17

Francie:

Obyvatelky pařížské čtvrti Chapelle-Pajol se kvůli sexuálnímu obtěžování migrantů bojí chodit samy po ulici. Situace se v posledních měsících natolik zhoršila, že se v 18. okrsku francouzské metropole o víkendu demonstrovalo. Kromě sexuálního nátlaku přistěhovalci ženy napadají také za to, že se nezahalují. Informoval o tom list Le Parisien.

Chapelle-Pajol

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/438545-zeny-z-pariz...

Klasifikace: polit.korekt,krimi,nabozenstvi Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 1
[Nový]

 Senát v Hamburgu začal vyvlastňovat prázdné byty a nastěhují do nich "potřebné".

23.5.17

Německo:

Senát v Hamburgu začal vyvlastňovat prázdné byty a nastěhují do nich potřebné. (Zatím jen 6 bytů, ale také ještě není po volbách). Co si o tom myslí majitel, není podstatné. Je tu humanitární krize, vlastnická práva stranou, takže nášupem vlastník zaplatí za úpravy bytu, aby to bylo pro nové bydlící cimprlich. Ale nepřijdou majitelé zkrátka, jak správně řekl politik světového formátu Schulz, migranti mají cenu zlata, a to zlato majitelům v jejich bytech zůstane, to jim nevezmou.

________
Komunisti vyvlastňovali a zavírali za vadné názory. Multikulturní evropská totalita přidává navrch ještě multikulturní rasismus.

Zdroj: http://milanradek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=604626

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 3
[Nový]

 Kalousek (TOP 09) žádal o minutu ticha pro oběti v Manchesteru

23.5.17

Česká republika:

Kalouskův názor z 20. 9. 2015:

„Myslím si, že je v našich silách přijmout na palubu několik tisíc uprchlíků, kterým jde o krk, poskytnout jim domov a vzdělání jejich dětem. To musí být desetimilionová bohatá země schopna zvládnout,“

Co tvrdil 31. 1. 2017:

„My jsme strana proevropská, my nejsme strana xenofobní a nejsme strana populistická. My nejsme žádní vítači, ale také nejsme žádní obchodníci se strachem. My chceme ty problémy řešit racionálně,“

a v úterý 23. 5. 2017 pronesl:

Pane předsedající, dámy a pánové,

včera v Manchesteru sprostý vrah zničil desítky životů. Já si vážím vyjádření všech nejvyšších vládních činitelů, kteří vyjádřili soustrast pozůstalým i Spojenému království. Bohužel, dnes je hlavní mediální hvězdou v České republice sprostý vrah, propuštěný díky předvolební kampani na prezidenta republiky prezidentem republiky.

Vzhledem k tomuto kontrastu, co se stalo včera a co se stalo dnes a kdo je tou hlavní mediální hvězdou, dovoluji si zcela výjimečně požádat Poslaneckou sněmovnu o minutu ticha pro oběti v Manchesteru, aby bylo zřejmé, že alespoň Poslanecká sněmovna ví, kde jsou ty priority.

______
Kalouskova licoměrnost je bezmezná. Doufejme že po volbách definitivně skončí on, i jeho prolhaná partaj.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kal...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Ruffin: Černoch vystřílel bílou rodinu

21.5.17

USA:

Ruffin, jižní Karolína:

19 letý černoch, Kenneth Markeith Chisolm, je vyšetřován kvůli zastřelení bílých manželů Phillipa a Lori Millerových a jejich 13 letého syna Vincenta. 9 letá vnučka Millerových byla střelena do nohy a je v nemocnici, 5 letá vnučka byla také v domě, ale nic se jí nestalo.

Kenneth Markeith Chisolm (na fotce se zdviženými prostředníčky), zvaný Rambo Chiz, byl v prosinci zatčen a obžalován za ozbrojenou loupež a únos. Byl propuštěn na kauci. Nyní mu propuštění na kauci bylo zamítnuto.

Masová vražda, která se odehrála minulé úterý, byla většinou médií ignorována.

Co vraždě říkají Rambovi přátelé si můžete přečíst zde.

Zdroj: http://narrative-collapse.com/2017/05/19/black-on-white-spre...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Alžírský milionář: Na mé akci v Cannes musí mít všechny ženy burkini

21.5.17

Francie:

Alžírský milionář, Rachid Nekkaz, se chystá na filmovém festivalu v Cannes uspořádat na dvě hodiny akci, při níž budou všechny ženy na plážích v Cannes v burkinách.

Dělá prý to na oslavu úředního rozhodnutí , kterým byl v Cannes zrušen zákaz nošení burkini na plážích.

Zdroj: http://www.fdesouche.com/855143-rachid-nekkaz-souhaite-que-l...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 V noci z pátku na sobotu bylo do Itálie navezeno 5.000 ilegálních migrantů

21.5.17

Itálie:

30 lodí navezlo do Itálie v noci z pátku na sobotu 5.000 ilegálních migrantů.

Byli prý zachráněni v mezinárodních vodách a tak byli vyloženi v Itálii.

V libyjských vodách jich bylo zachráněno 580 - ti putovali zpět do Lybie.

Od počátku roku bylo do Itálie navezeno 46.000 migrantů, což představuje 30 % nárůst oproti minulému roku.

________
Pročpak je asi "zachraňují" v noci? A jak daleko od Lybie těch 5.000 "zachránili"? Námořní zákon říká, že zachránění budou vyloženi v nejbližším přístavu - opravdu byl nejbližší přístav až v Itálii?

Zdroj: http://www.fdesouche.com/854925-5000-migrants-secourus-en-de...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Video útoku na Times Square

21.5.17

USA:

Ve čtvrtek Richard Rojas, bývalý příslušník vojenského námořnictva, záměrně najel do davu chodců na Times Square.

Zabil 18 letou Alyssu Elsmanovou a zranil dalších 22 chodců včetně 13 leté Alyssiny sestry.

"Chtěl jsem je zabít,měli byste mne zastřelit" řekl Rojas s tím, že před útokem kouřil marihuanu s PCP a že chtěl tímto způsobem spáchat sebevraždu.

Podle primátora New Yorku nešlo o teroristický útok. Video v odkazu ukazuje celý průběh útoku.

Zdroj: http://pamelageller.com/2017/05/times-square-vehicular-attac...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Švédská prokuratura zastavila Assangeovo vyšetřování kvůli znásilnění, zatčení mu hrozí stejně

19.5.17

Švédsko:

Švédská prokuratura zastavuje předběžné vyšetřování zakladatele serveru WikiLeaks Juliana Assange v případu údajného znásilnění. Podle agentury Reuters to v pátek oznámilo švédské státní zastupitelství.

Podle BBC ovšem Assangeovi stále hrozí, že ho britská policie zatkne a vydá do USA, pokud ekvádorskou ambasádu nyní opustí. Londýnská policie podle AFP uvedla, že má povinnost Assange zadržet. Odvolává se na zatykač z roku 2012, kdy se Assange odmítl podřídit soudu. K dalším možným krokům se nevyjádřila.

_______
Tohle je skutečně odporná fraška. A zrcadlo Západu, který se už úplně vymknul z kloubů. Ti ničemové už ani nepředstírají dodržování nějakých právních a lidských zásad.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/julian-assange-wikileaks-konec-vysetr...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Propagandistická videa placená Sorosem už i v ČR

17.5.17

Česká republika:

Vojta Dyk, Domik Feri, synáček baviče a bulvárník Pavel Novotný, herečka Magda Vášáryová, pseudocelebrity a "kulturní prostituti" oslovují Čechy a ptají se jich na otázky související s migrační krizí. Projekt vznikl z iniciativy nadace Open Society Fund navázané na George Sorose.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Pavel-Nov...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 7

 Je země znovu placatá? Tuniská studentka narovnává vědu, aby byla v souladu s koránem

17.5.17

Tunisko:

„Ve známých fyzikálních zákonech se nám podařilo najít slabiny a vyvrátit Newtonovy, Keplerovy a Einsteinovy zákony a navrhujeme novou vizi pohybu těles, která bude v souladu s verši Koránu. Rovněž jsme vyvrátili teorii velkého třesku a rozpínání vesmíru,“ píše studentka Jamael Touirová ve své práci. „Všechna fakta a nábožensko-fyzikální argumenty potvrzují centrální polohu, fixaci a plochý povrch Země a obíhání Slunce a Měsíce kolem ní.“ Jamael Touirová dále tvrdí, že hvězdy jsou od Země vzdálené pouze 7 milionů kilometrů, mají průměr 292 kilometrů a jejich počet je omezený. Mají tři funkce: zdobit oblohu, kamenovat ďábly a ukazovat tvorům na Zemi cestu temnotou.

__________
Kvalita vysokého školství v Tunisu má nepochybně vysoké kvality a je plná nedoceněných géniů.

Zdroj: https://www.worldcrunch.com/world-affairs/is-the-world-flat-...

Klasifikace: veda,nabozenstvi Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 1

 Propagandistické video EU zobrazuje východoevropany jako nenávistné rasisty

17.5.17

Evropská unie:

Krátké animované video neziskovky ESF platila EU, francouzká vláda a další, podivné organizace.

Děj začíná v nespecifikované muslimské, válkou zmítané zemi. Rodina se rozhodne migrovat do Evropy. Na hranicích EU nadepsané písmeny "FRONTEX" právě vyhazuje celník migranta, který říká "chci v evropě pracovat" i postavu převaděče. Pak přichází rodinka uprchlíků, které stačí říct ono magické "prcháme před válkou" a hned se jich ujme hodná víla EU. Ta je přidělí podivné osobě na létajícím koberci, která je dopraví nejdříve na východ EU. Tam ale na nebohé chudáky čekají rozezlení rasističtí východoevropané. Víla se tedy rozhodne přemístit rodinku k západoevropanům, kde jsou nadšeně přijati do "nového domova" se slovy "my vás opravdu potřebujeme". Celé video pak končí hláškou "Evropané vítají uprchlíky. A co ty?"

________
Neskutečně zoufalá a hloupá propaganda plná lží, které se nedá už ani smát.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=X1Fq6gtbx4Q

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 5

 Město Flensburg nechalo nainstalovat homosexuální semafory

17.5.17

Německo:

Na pěší zóně mezi Holm a Velkou ulicí byl „roztomilý“ pár homo-semaforů uveden do provozu. Takže ten kdo překročí Radniční ulici v těchto dnech je konfrontován červenými a zelenými figurkami, které se drží za ruce. Srdce ve středu mezi figurkami odstraňuje poslední pochybnosti, jde o homosexuální páry.

Zdroj: http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/mesto-f...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Ještě jednou o ransomware Wcry: kvalitní článek na Lupa.cz přiznává autorství NSA

17.5.17

Česká republika:

Včera v Událostech na ČT1 zopakovali nesmysl se Severní Koreou a zlovolným Kimem, který zaplavil svět virem WanaCry. Ani náznak jakéhokoliv prozření. Přitom už 13.5. informoval poměrně kvalitně zpracovaný článek na Lupa.cz, jak to vlastně vypadá doopravdy:

Ransomware založený na pomůckách uniklých z NSA ochromil počítače v desítkách zemí.

...

Předpokládá se, že útok umožnila chyba ve Windows, kterou využívala i NSA, a útočné pomůcky se objevily v nedávném úniku (viz ShadowBrokers a Equation Group a MS17–010). WanaCrypt0r 2.0 se podle Avastu objevila už na minimálně 75 tisících počítačů ve stovce zemí.

....

Na konci je dost podstatná zmínka o tom, že vedle WCry se přidává ještě DoublePulsar backdoor (taky z dílny NSA).

V článku na Lupa.cz chybí jakákoliv zmínka o vazbě na Severní Koreu. To, co předvádějí česká média, je úmyslné šíření nenávistí a pomluva vůči suverennímu státu za účelem obhajoby případné budoucí agrese. Je ovšem tragédií, že lidé odkázani na mainstream nemají šanci se dozvědět pravdu.

Zdroj: https://www.lupa.cz/clanky/patecni-masivni-utok-ransomware-w...

Klasifikace: technika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

85

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 168 čtenářů částkou 25 512 korun, což je 85 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: CZ4720100000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Bitcoin:
165eUVffx5CuUNwr12JbqqZi6AtrbN22Y7
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Proč by Schwarzenbergův výrok, že je potřeba více lidí jako Soros, v Asii mnoho přívrženců nenašel 24.05.17 23:43 Česká republika 2

Podívejte se, kteří čeští poslanci hlasovali pro to, aby EU uvalila na Českou republiku sankce za nepřijímání migrantů24.05.17 23:31 Česká republika 0

Důchodci, do práce. Ministr Pilný (ANO) nalil čistého vína ohledně penzí24.05.17 23:04 Česká republika 0

Skandální předání 4. brigády českých vojáků pod velením Bundeswheru.24.05.17 19:56 Česká republika 2

Bělobrádek pojede na sudetoněmecký sjezd24.05.17 18:23 Česká republika 1

Ministři EU schválili plán k potlačení nenávisti na internetu24.05.17 16:17 Evropská unie 0

Ženy z pařížské čtvrti se kvůli obtěžování migranty bojí vycházet23.05.17 23:18 Francie 1

Senát v Hamburgu začal vyvlastňovat prázdné byty a nastěhují do nich "potřebné".23.05.17 23:09 Německo 3

Kalousek (TOP 09) žádal o minutu ticha pro oběti v Manchesteru23.05.17 22:54 Česká republika 0

Ruffin: Černoch vystřílel bílou rodinu21.05.17 19:39 USA 4

Alžírský milionář: Na mé akci v Cannes musí mít všechny ženy burkini21.05.17 19:03 Francie 3

V noci z pátku na sobotu bylo do Itálie navezeno 5.000 ilegálních migrantů21.05.17 18:53 Itálie 1

Wismar: Turci znásilnili 13 letou dívku21.05.17 18:40 Německo 0

Video útoku na Times Square21.05.17 18:17 USA 1

Švédská prokuratura zastavila Assangeovo vyšetřování kvůli znásilnění, zatčení mu hrozí stejně19.05.17 11:40 Švédsko 1

Propagandistická videa placená Sorosem už i v ČR17.05.17 22:16 Česká republika 7

Je země znovu placatá? Tuniská studentka narovnává vědu, aby byla v souladu s koránem17.05.17 21:58 Tunisko 1

Propagandistické video EU zobrazuje východoevropany jako nenávistné rasisty17.05.17 21:15 Evropská unie 5

Město Flensburg nechalo nainstalovat homosexuální semafory17.05.17 14:16 Německo 1

Ještě jednou o ransomware Wcry: kvalitní článek na Lupa.cz přiznává autorství NSA17.05.17 12:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,60 Kč
Euro
26,46 Kč
Libra
30,60 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
17,70 Kč
Švýcarský frank
24,23 Kč
100 japonských jenů
21,15 Kč
Čínský juan
3,42 Kč
Polský zloty
6,34 Kč
100 maď. forintů
8,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
41,85 Kč
1 unce (31,1g) zlata
29 700,48 Kč
1 unce stříbra
406,62 Kč
Bitcoin
59 055,41 Kč

Poslední aktualizace: 25.5.2017 00:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 28 760 402