Ve zkratce

Stránka:

 Německé uzavřené neuzavřené hranice

17.3.20

Německo:

Ve stejné době, kdy se v Německu nakazil koronavirem 1000 lidí za 1 den, oznámilo Německo uzavření hranic alespoň s Francií, Rakouskem a Švýcarskem.

Co to přesně znamená?

Budou přísnější kontroly a odmítnutí vstupu.
Volný pohyb zboží by měl zůstat zachován.
Dojíždějící za prací mohou přes hranice.

Německo bude i nadále přijímat žadatele o azyl, bude i nadále pokračovat s politikou slučování rodin migrantů a bude přijímat i vnitřně vysídlené osoby z EU (=migranti z Řecka?).

Federální policejní ředitel prohlásil:

"Neuzavřeli jsme hranice. To udělala Severní Korea. My je kontrolujeme - a to je něco úplně jiného."

Vlk se nažral a koza zůstala celá.

Zdroj: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Německo zabavilo kamion s rouškami pro ČR

17.3.20

Německo:

Němečtí policisté zabavili na hranici kamion, který do Středočeského kraje vezl již zaplacené roušky.

Němečtí policisté zabavili zdravotnický materiál na základě nově platícího zákazu vyvážení tohoto zboží ze země. Další zásilku očekává hejtmanství ve čtvrtek.

Podle hejtmanky Jaroslavy Pokorné Jermanové (ANO) se kraji nedaří zdravotnický materiál sehnat. Kvůli tomu místní nemocnice musí omezit operace i vyšetření.

Zdroj: https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020031611660127-i...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 USA ruší přepravu vojsk do Evropy

16.3.20

USA:

Spojené státy zastavily přesun svých jednotek na vojenské manévry Defender v Evropě a jako preventivní opatření v souvislosti s rozšířením nového koronaviru, zrušily čtyři související cvičení. Toto bylo oznámeno v pondělí 16. března evropským velením amerických ozbrojených sil.

"Od 13. března jsou všechny převody personálu a vybavení z USA do Evropy zastaveny," říká se v jeho písemném vyjádření.

Dokument také objasňuje, že „cvičení související s manévry Defender Europe 20 - Dynamic Front, Joint Warfighting Assessment, Saber Strike a Swift probíhat nebudou.“

Podle jeho vyjádření, se stále diskutuje o „mnoha podrobnostech“ týkajících se americké rotační a jiné vojenské přítomnosti v Evropě.

Zdroj: https://rusvesna.su/news/1584387626

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 EU je v kómatu, zombie

16.3.20

Česká republika:

ROZHOVOR „Evropská unie je v kómatu. Žvatlání a výzvy bruselských eurokratů už nikdo nebere vážně,“ říká Václav Klaus ml., předseda hnutí Trikolóra, v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz v reakci na slova Ursuly von der Leyenové, která kritizovala fakt, že jednotlivé státy EU se rozhodly kvůli koronavirové pandemii uzavírat své hranice.

Klaus ml. také přidává svůj pohled na to, jak nám dnešní globalizovaný svět v této konkrétní situaci poněkud zavařil. Čechy šéf Trikolóry vyzývá k zodpovědnosti a rozhodně by se nebál exemplárních trestů pro ty, kteří svým jednáním ohrozí společnost. A zazněla slova, která si se zájmem přečte kromě Andreje Babiše také Roman Prymula a jeho kritici.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/EU-je-v-koma...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 2

 Hledání léku na koronavirus, některé pokusy vypadají nadějně

16.3.20

Čína:

Už je to na odborných portáloch, len stále nie v mainstreamových médiach. Ten istý liek, ktorý sa v Číne osvedčil pri liečbe SARS-COV-1, je efektívny aj pri liečbe ochorenia na COVID-19. Ide o antivirálny liek na maláriu Chloroquine. Nedávne testy tohto lieku potvrdili pozitívne výsledky pri liečbe ochorenia zápalu pľúc spôsobenom týmto vírusom. Aj obdobné lieky sa už spomínajú ako účinné. Zároveň sa ako úspešná potvrdila liečba infúznym vitamínom C, ktorá bola testovaná na nakazených týmto vírusom. Čínski lekári zaznamenali výborné výsledky s vitamínovou liečbou aj s klinickými testami. Teraz už napr. Šanghaj, tretie najväčšie veľkomesto sveta, oficiálne odporúča liečbu infúznym vitamínom C.

Kombinácia vitamínu C, hydrokortizonu a tiamínu (vit. B1) znižuje úmrtnosť na sepsu 5-násobne (pri veľmi malej dávke 1,5g) a v laboratórnych testoch ukazuje, že predchádza odumieraniu buniek pri napadnutí toxínom.

Zdroj: https://zpravy.dt24.cz/zahranicni/lek-na-koronavirus-potvrze...

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 0

 Německo zadržuje ostatním státům EU dodávky roušek a zdravotnického materiálu

16.3.20

Německo:

Bylo prokázáno, že Německo zadržuje ostatním státům EU dodávky roušek a zdravotnického materiálu. Minulý týden napsal deník Neue Zürchner Zeitung: Jak zjistil „NZZ am Sonntag“, německé celní orgány v současnosti brání v cestě do Švýcarska kamionu patřícímu k švýcarské společnosti. Ve vozidle je 240 000 ochranných masek. Je blokován na státní hranici. SECO – Státní sekretariát pro hospodářské záležitosti, tj. švýcarské ministerstvo hospodářství – na dotaz odpovědělo, že je v kontaktu s dotyčnou společností. Úřad zdůrazňuje, že se nejedná o jediný případ. „Máme informace, že další přepravy jsou blokovány,“ vysvětluje mluvčí Fabian Maienfisch.

Německá spolková vláda minulou středu vydala zákaz vývozu zdravotnických ochranných prostředků, jako jsou ochranné brýle, dýchací masky, ochranné pláště, ochranné obleky a rukavice. Den předtím francouzská vláda nařídila zabavení všech ochranných masek.

Mezitím přicházely zprávy, že Německo zadržuje zdravotnický materiál z Číny i dalším zemím – Rakousku, Slovensku a zřejmě i nám, neboť ministr zdravotnictví Adam Vojtěch si na jedné tiskovce postěžoval, že materiál objednaný v Číně a zřejmě i zaplacený vládou „zadržuje jedna země EU.“

Zdroj: https://pravyprostor.cz/nemecko-zadrzuje-ostatnim-statum-eu-...

Klasifikace: politika,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 1

 Co je koronavir? Kde se vzala epidemie COVID-19? Pochází z čínské laboratoře?

16.3.20

Česká republika:

Rád bych připomenul, že lékařka Soňa Peková vyvinula i jednodušší test, než používají ostatní pracoviště, a nabízí tento způsob provedení testu na koronavirus diagnostickým laboratořím. A to zdarma.

V Česku však její laboratoř dál testovat nesmí. „Ozvala se nám už laboratoř ze Spojených států, tam už jsme to posílali. Je to otevřené, jak avizuji každému. Ale myslím, že české laboratoře se nás asi ani nedotáží,“ řekla Právu Peková.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=P2KW1kud9fg

Klasifikace: veda,zdravi Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 4

 Přečtěte si text od Pohlreicha - mnoha podnikatelům bude hrozit bankrot

16.3.20

Česká republika:

Přečtěte si text od Pohlreicha - lidé, co se zadlužili a dřeli od nevidím do nevidím, pravděpodobně zbankrotují.

Dojde k nepředstavitelnému množství krachů a bankrotů

A to i v jiných oborech než v gastronomii. Menší zaměstnavatelé nemají rezervy, aby platili zaměstnancům plat a ti seděli doma na překážkách. Některé práce nejdou vykonávat z domova a potřebují lidi.

Pokud vláda nepomůže drobným podnikatelům - bankroty zasáhnou jako mor celou zemi a budou daleko ničivější než stávající nákaza. A sekundárně mohou poškodit celou zemi na několik let.

Zdroj: https://www.respekt.cz/spolecnost/pohlreich-o-zavreni-hospod...

Klasifikace: zdravi Zprávu vložil/a F&T

Komentářů: 3

 Tak to udělali. Zákaz volného pohybu osob v Česku

15.3.20

Česká republika:

Vláda zakázala s účinností od pondělí 0:00 do 24. března 06:00 kvůli dalšímu šíření nového typu koronaviru volný pohyb lidí po ČR. Oznámil to premiér Andrej Babiš (ANO) na tiskové konferenci po jednání o zavedení celostátní karantény.

______
Ano? Něco mi říká, že když slyším kokrhat kohouta, ale nevidím ho, nemusí to být nutně kohout. Obávám se, vstupujeme do posledního dějství pečlivě připraveného dramatu. Ovce jsou připraveny.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-porad-jedna-o-kar...

Klasifikace: zdravi,pravo Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 5

 Rusko upozorňuje na mučení Juliana Assange

15.3.20

Rusko:

Konečně: Mluvčí MZV RF Maria Zacharova oznamuje, že zakladatel WikiLeaks Julian Assange je mučen a je mu během pobytu ve vězení se zvýšenou ostrahou v Belmarsh vyhrožováno. Nesdělila to konkrétně, ale naznačila cosi ve smyslu, že Julian Assange je na konci svých sil a nedojde-li k okamžité intervenci, bude ve věznici umučen.

Rusko již předložilo prípad Juliana Assange k projednání na plenárním zasedání rady bezpečnosti OSN 7. března 2020. Varuje, že je neakceptovatelné bránit novináři v přijetí lékařské péče a ve styku se svým právníkem. Není to poprvé, co mezinárodní společenství vyjadřuje znepokojení nad fyzickým a psychickým stavem novináře.

V případě vydání do USA mu hrozí trest 175 let vězení za zveřejnění dokumentů o válečných zločinech. Komentátor Nils Meizer z OSN již koncem února vyjádřil v rozhovoru pro deník 'El Diario' znepokojení nad výsledky šetření, jež dokazují systematické mučení novináře.

Varoval, že USA, Švédsko, Ekvádor a Velká Británie orchestrují politické a soudní pronásledování za účelem jeho konečné likvidace.

Zdroj: https://es-us.noticias.yahoo.com/rusia-denuncia-julian-assan...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 2

 Merkelová odmítá zavřít hranice - nikdo v Německu se jí neodváží oponovat

14.3.20

Německo:

Zatímco některé z německých bezpečnostních orgánů navrhují rozsáhlé kontroly a přísný dohled, Merkelová trvá na tom, že hraniční kontroly by neměly být „příliš tvrdé“.

Všechny sousední země se důkladně izolují a podle toho přijímají přísná bezpečnostní opatření. Kancléřka otevřených hranic a srdcí to však odmítá.

A stranický aparát se neodváží oponovat.

Vysoce postavené kruhy německých bezpečnostních orgánů se obávají, že stále zcela nekontrolované pohyby uprchlíků (nejen ze Sýrie, ale především z Íránu) by mohly drasticky zvýšit riziko korony v Německu, protože pokračuje nelegální vstup migrantů a vyloučit infekci v prvním přijímacím zařízení (jak bylo oznámeno ve čtvrtek) lze těžko.

Otevřené hranice, nelegální migrace a infikovaní uprchlíci jsou nevyčíslitelným rizikem.

Působí proti všem ochranným opatřením.

A přesto: člověk marně hledá nějaká jednotná opatření, které by vláda iniciovala.

V kritických krizové situaci, jako je tato, se v Německu upřednostňují debaty o zvýšení poplatků za GEZ (státní média) a boji proti AfD, před přijímáním účinných opatření na ochranu hranic a německých občanů.

______
Merkelová je nasazená globalistická agentka. Ta udrží otevřenou hranici pro migranty, i kdyby měli všichni Němci bídně zahynout.

Zdroj: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 Řecká armáda našla paruky na břehu řeky Evros. Migranti jsou bezpochyby ženy, nejlépe s dětmi

14.3.20

Turecko:

Polské pohraniční bezpečnostní složky se rozmísťují v řecké Kastanii.

Řecko v posledních dnech posílilo svůj hraniční plot.

Rakouské, polské a kyperské bezpečnostní síly zabezpečují za asistence 100 členů Frontexu hranice Řecka.

Turecké obrněné vozidlo se pokouší strhnout ocelovým lanem řecký hraniční plot.

Toto ukazují německá médiatoto je skutečnost. Chudáci Němci si berou 1500 těchto dětí.

V Rakousku občané vyjadřují solidaritu s Řeckem.

Turecká propaganda se snaží ukázat Řecko ve špatném světle, ale s žádným migrantem v Řecku se nezacházelo takto "po turecku".

Řecká armáda našla paruky na břehu řeky Evros, v oblasti Feres.

Podle svědectví je měli na hlavách mladí muži.

Zdroj: https://translate.google.com/translate?sl=el&tl=en&u=https%3...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Video: Není na ženách, aby seděly, když já tu stojím!

14.3.20

Švédsko:

"Není na ženách, aby seděly, když já tu stojím!"

Věnováno všem, kteří řičí o ženských právech a rovnosti a přitom dopouští, aby sta tisíce podobných mužů infiltrovaly členské státy Evropské unie.

Zdroj: https://twitter.com/Kw6Tas/status/1236748512257355783

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Video: Nezletilý bez doprovodu vyhrožuje řecké pohraniční stráži smrtí

14.3.20

Řecko:

Je šokující, že všichni tito migranti považují za své právo násilně překročit hranice cizí země. A když je jim odepřen vstup jsou agresívní a nenávistní  a vyhrožují smrtí.

Zdroj: https://twitter.com/Kw6Tas/status/1238199539586289665

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 4

 OSN WHO: Epicentrum pandemie se přesunlo do Evropy. Koukejte otevřít hranice, ať nebráníte pohybu lidí!

13.3.20

Evropská unie:

Ve stejný den,kdy OSN WHO (OSN Světová zdravotnická organizace) oznámila, že epicentrum pandemie koronaviru se přesunulo do Evropy (především do Itálie a západních států EU), vyvinula OSN WHO tlak na Evropskou komisi, aby donutila státy střední a východní Evropy znovu otevřít uzavřené hranice.

Evropská komise (EK) působí jako převodová páka,pomocí které manipulují globalisté z OSN členskými státy Evropské unie:

Úplné uzavírky hranic nevnímá WHO jako efektivní opatření,narušují pohyb lidí a zboží,řekla předsedkyně EK,von der Leyenová,s odkazem na přístup České republiky a Slovenska i některých dalších zemí EU.
EK místo nich chce zdravotní kontroly na hranicích,pro které připraví společnou unijní strategii.

Komise je podle Leyenové v kontaktu se členskými zeměmi a chce je přesvědčit o tom,aby volily „přiměřená opatření”.

„Co můžeme udělat a co bychom měli udělat,je provádět kontroly zdravotního stavu,ať již na vnějších hranicích,na vnitřních hranicích nebo v rámci území členských států,” řekla šéfka unijní exekutivy.

_____
Oni si myslí,že jsme úplní blbí? Jak chtějí dělat kontroly na hranicích,když se nákaza může projevit až po 14 dnech? A po celou tu dobu jsou lidé s virem infekční?

Cíl islamistů a fašistů z OSN jistě uhodnete sami.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/sefka-e...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 5

 Guardian: EU zaplatí migrantům za návrat domů 2000 eur!

13.3.20

Evropská unie:

Evropská komise nabídne ekonomickým migrantům v Řecku 2 000 eur, aby se každý vrátil domů a zlepšil tam své životní podmínky, píše Guardian.

Návrh bude platit jeden měsíc, protože Evropská komise se obává, že by naopak mohla přilákat nové migranty. Tento režim se vztahuje pouze na ty, kteří se mají vrátit, kteří chtějí zlepšit své životní podmínky, na ekonomické migranty, kteří nejsou ohroženi a nemají právo na azyl.

Tento program by měl usnadnit situaci v řeckých uprchlických táborech. Evropská komise očekává, že tento návrh využije 5 000 lidí, přestože tam přiznali, že nevědí, kolik lidí na řeckých ostrovech jsou uprchlíci a kolik jsou ekonomičtí migranti.
 
EU rovněž vyzvala další země, aby přijaly děti migrantů z řeckých ostrovů bez rodičovské péče. Sedm zemí s tím již souhlasilo, půjde tam 1,6 tisíc dětí.

P.S. - vousaté 30 leté děti migrantů.

Zdroj: https://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/guardian-eu-zaplati...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Velká cena Austrálie formule 1 byla kvůli koronaviru zrušena

13.3.20

Austrálie:

MELBOURNE Velká cena Austrálie formule 1, která měla v Melbourne odstartovat pátečními tréninky, se neuskuteční. Úvodní závod nové sezony mistrovství světa byl zrušen poté, co byl u jednoho z členů stáje McLaren objeven koronavirus. Ve společném prohlášení o tom informovala Mezinárodní automobilová federace a vedení šampionátu. V ohrožení nyní navíc může být i zbytek sezony.

Nová sezona by nyní měla odstartovat za týden Velkou cenou Bahrajnu, kde se však pojede bez diváků.

Ani to však není jisté, protože podle šéfa formule 1 Chase Careyho je nyní v ohrožení celý šampionát. „Je těžké odhadovat budoucnost. Situace se neustále mění a je úplně jiná než před dvěma dny, nebo před týdnem. Takže předpovědět teď nejde vůbec nic,“ řekl Carey novinářům v Melbourne.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/sport/ostatni-sporty/velka-cena-austr...

Klasifikace: sport Zprávu vložil/a Mika

Komentářů: 3

 Turecko posílá na hranice elitní jednotky Šedých vlků, aby napadaly řecké pohraniční stráže

13.3.20

Turecko:

Evros: Ve vedení úderných jednotek migrantů, které napadají řeckou pohraniční stráž, jsou příslušníci elitních tureckých jednotek Šedých vlků.

Plán turecké invaze a destabilizace Řecka je nyní plně rozvinut a implementován.

Ve videu můžeme vidět migranta, který řecké stráži ukazuje znamení Šedých vlků.

Turecká policie střílí na Řeky plynové granáty.

Bulharsko na řeckou žádost otevřelo přehradu a zvýšilo tok řeky Evros, aby se muslimským nájezdníkům ztížil vstup do Evropy.

Podle tureckých médií se migranti topí ve vodách Egejského moře - ovšem kromě těch, kteří umí chodít po vodě.

Migranti protestují v Aténách a požadují otevřené hranice a propuštění zadržených migrantů. Fasády aténských domů pokrývají nápisy "Free migrants", "Open border" atd.

Erdogan nechá hranice otevřené, dokud EU nezařídí s Tureckem bezvízový styk.

A pak již hranice ani nebudou potřeba - Turecko se stanem muslimským průchodem do EU.

A zatímco sirotci bez doprovodu trpí před řeckými hranicemi, europoslanci v parlamentu lamentují: Solidarita s Řeckem má své hranice, nemůže být neslučitelná s dodržováním mezinárodního práva!

A v pobaltských státech šaškují jednotky NATO.

Zdroj: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 MIgrační tlak na maďarské hranice se výrazně zvýšil - Evropská unie nereaguje na migrační krizi

13.3.20

Maďarsko:

Károly Kontrát, parlamentní státní tajemník maďarského ministerstva vnitra, v briefingu Výboru pro obranu a vymáhání práva uvedl, že migrační tlak na jižní hranici Maďarska se výrazně zvýšil.

Vláda přijala nezbytná opatření, uvedl  Kontrát, a posílila ochranu jižní hranice a rozšířila národní stav nouze kvůli masové migraci do 7. září.

Řekl, že Evropská unie dosud dostatečně nereagovala na migrační krizi, přestože na posledním zasedání ministrů vnitra EU bylo dohodnuto, že ochrana vnějších hranic by měla být prioritou.

_____
Zdá se, že Evropská unie nereaguje na nic - ani na pandemii koronaviru, ani na muslimské ataky řeckých hranic.

EU je aktivní jen v tom, jak národním státům zničit průmysl a nahradit jejich obyvatelstvo muslimy z Afriky - zcela podle notiček z OSN.

Je to jen banda kriminálních parazitů.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/orban-cabinet-migration-pressur...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Orbán:Existuje jasná spojitost mezi infekcí koronavirem a ilegální migrací

13.3.20

Maďarsko:

Orbán uvedl, že existuje jasná souvislost mezi nelegální migrací a vypuknutím infekce koronaviru a tvrdí, že řada migrantů, kteří přijeli do Evropy, přišla buď z Íránu, nebo jím prošla.

Maďarsko proto posílilo ochranu svých hranic a dočasně uzavřelo své tranzitní zóny, uvedl.

Zdroj: https://dailynewshungary.com/orban-there-was-a-clear-link-be...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 79 čtenářů částkou 16 094 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Zeman se omluvil za bombardování Jugoslávie a poprosil srbský národ o odpuštění18.05.21 13:52 Česká republika 6

Za výrok, že ženy mají vaginy, čelí studentka kárnému řízení a možná i vyhazovu17.05.21 17:28 Británie 0

Existuje u nás skupina nikým nevolených, kteří řídí stát17.05.21 14:03 Česká republika 3

Kódy do covidpasu začneme vydávat od 1. června, řekl Babiš. Dezinformace! tvrdilo MZ před rokem16.05.21 18:42 Česká republika 17

V Británii se objevil první nepohlavní starosta města16.05.21 18:30 Británie 3

Školy s rúškami zaznamenali o 37% viac infekcií než školy bez rúšok16.05.21 11:29 USA 11

Agenti GRU stihli kromě Vrbětic a Skripala i ozařovat americké diplomaty16.05.21 09:55 Rusko 3

V zemi s největší mírou proočkovanosti vypukla nová epidemie koronaviru14.05.21 19:40 Seychelles 4

Tisíce Čechů hlásí zdravotní problémy po očkování, 65 úmrtí a jede se dál13.05.21 20:49 Česká republika 15

Otevřený dopis lékařů VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR. Rozhodujme pro SVOBODU! (20. 3. 2021)13.05.21 18:36 Česká republika 1

Chcete se zařadit mezi inteligenty a zvýšit si socioekonomický status ? Nechejte se očkovat 13.05.21 10:59 Česká republika 15

Nový otvorený list - tentoraz aktívnych francúzskych vojakov11.05.21 09:10 Francie 0

Klaus Schwab požaduje globální zdravotní průkaz založený na implantovatelném mikročipu10.05.21 19:57 Neurčeno 1

Oficiální apartheid v Česku vyhlášen!10.05.21 17:46 Česká republika 3

Přestaňte se podílet na testování dětí, vzkazuje učitelka na gymnáziu svým kolegům08.05.21 22:03 Česká republika 2

Vrbětice 2014, po sérii explozí07.05.21 15:46 Česká republika 0

Arenberger07.05.21 13:25 Česká republika 1

Skutečná pandemie vypukne PO očkování06.05.21 16:56 Rakousko 4

Pozvánka na 9.květen05.05.21 23:13 Česká republika 3

Nemyslete si, že základním nezdaněným příjmem od Pirátů něco dostanete05.05.21 19:59 Česká republika 4

Měnové kurzy

USD
20,83 Kč
Euro
25,42 Kč
Libra
29,55 Kč
Kanadský dolar
17,27 Kč
Australský dolar
16,21 Kč
Švýcarský frank
23,18 Kč
100 japonských jenů
19,11 Kč
Čínský juan
3,24 Kč
Polský zloty
5,62 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 857,79 Kč
1 unce stříbra
585,27 Kč
Bitcoin
897 291,61 Kč

Poslední aktualizace: 18.5.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 38 852 887