Ve zkratce

Stránka:

 Další krok k likvidaci národních států: žádné vlaječky poslanců

16.1.20

Evropská unie:

Šílené kosmopolitní monstrum zvané EU už neví, jak ještě víc rozpustit, rozmělnit, rozmazat a rozdupat národní státy. Předseda Evropského parlamentu, "Ital" David Sassoli, zakázal na poslaneckých lavicích vlaječky jednotlivých států. Prý to jsou bannery a banner je reklamní proužek a reklama je v europarlamentu zakázána.

Cha, cha, cha, cha. Kdyby si ten skřet aspoň vymyslel kultivovanější zdůvodnění. Jsou-li vlaječky bannery, tak já jsem čínský bůh srandy.

Tahle zákeřná salámová metoda ořezávání symbolů národních států je další důkaz demoličních tlaků eurohujerů, kteří jasně chtějí z Evropy udělat žalář národů vedený Velkým bratrem.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/evropsky-parlament-pa...

Klasifikace: kuriozity,politika,polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 Vyvadil podal trestní oznámení na Novotného

14.1.20

Česká republika:

Advokát Jiří Vyvadil podal trestní oznámení na Pavla Novotného. Starosta pražských Řeporyjí se podle něj opakovaně dopustil výtržnictví, když v rozhovorech s ruskými médii obhajoval stavbu pomníku vlasovcům, vyhrožoval oběšením ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova nebo když označil maršála Ivana Koněva za sprostého vraha.

______
Přečtěte si hlavně diskuzi za článkem. A plačte nad úrovní těch ubožáků. Pátá kolona a její nohsledové v akci.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jiri-vyvadil-trestni-ozna...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Perfektně organizovaná štvanice na Válkovou. I Soukup si přihřál polívčičku

14.1.20

Česká republika:

Ještě minulý rok platilo přátelství Miloše Zemana a Jaromíra Soukupa jako dané. Ale nyní se spekuluje o tom, že prezident už nadále nebude promlouvat k divákům TV Barrandov v pořadu Týden s prezidentem. Jaromír Soukup hlavu státu kritizoval za její postoj k Heleně Válkové, která dle nálezů Info.cz spolupracovala na článku s prokurátorem Urválkem. A už se sbíhají teorie, že se Miloš Zeman „přestěhuje“ na Novu, že při obchodní válce bude létat špína, že Soukup odchází do disentu nebo snad že do TV Barrandov investuje Zdeněk Bakala. Nebo George Soros, píšou PL.

A v jiném článku Štvanice na Válkovou: Nešli po ní. Bylo to domluvené. „Ďáblův advokát“ dorazil tamtéž vysvětluje pan Jemelík, jak to bylo s Válkovou a co ji "spojuje" s Urválkem.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Soukup-bez-Zem...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Britský Independent označil Kotlebovce za neo-nacisty

14.1.20

Slovensko:

Zpravodajský portál Independent.co.uk označuje Slovensko za 'poslední ultrapravicovou baštu neonacizmu' za své volební preference a také kritizuje zamítnutí soudu stranu 'demokraticky' rozpustit. Zmiňuje, že cikánský teror je pouze 'imaginární', kritizuje snahy o formaci domobran, jež jsou v ČR již zakázané a samotný Kotleba je prý antisemitista za to, že zmínil významný vliv židů na Slovensku. Také jim vadí jeho varování před imigrantskými hordami, jež nyní zaplavují západní Evropu.

Na konci každého článku je však uvedeno:,,Nikdo nám neříká, co máme psát a tak vám nikdy neřekneme, co si máte myslet."

______
Poznámka editora: Takže opět nálepkování vlastenců. A jde to jak na drátkách přesně podle vyzkoušeného zcénáře. Co může Independent vědět o Slovensku?

Zdroj: https://www.independent.co.uk/news/world/europe/neo-nazi-slo...

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a siky

Komentářů: 6

 A nedá pokoj a nedá. Téma "sirotků" opět na stole. Zrůda Šojdrová je neúnavná

14.1.20

Česká republika:

Uprchlíci v řeckých táborech, které by mohla Česká republika přijmout, jsou většinou mladí muži před dovršením plnoletosti. V interním dopise, který ke konci loňského roku dostala ministerstva zahraničí a vnitra, to napsalo české velvyslanectví v Aténách. Novinky mají dokument k dispozici. Podle europoslankyně Michaely Šojdrové (KDU-ČSL) jsou v táborech i mnohem mladší děti.

Podle Šojdrové by mohlo být řešením, že by Česká republika přijala celé rodiny s dětmi. „To by mohlo být bezpečné řešení,“ uvedla Šojdrová.

______
"Mladí muži před dovršením plnoletosti"? Takže - přeloženo do lidštiny - pětadvacetiletí teroristé s armádním výcvikem. A celé rodiny? Ano, to je jako u Jezinek ve známé pohádce. Jen pár prstíčků strčíme dovnitř, jen se ohřejeme a hned zase půjdeme. Smolíčku, pacholíčku, otevři nám svou světničku.

Jak dlouho ještě bude Šojdrová pobíhat volně po svobodě?

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/jde-o-mlade-muze-pred-d...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Vztahy Ruska a Německa se mění (i otevřeně)

13.1.20

Rusko:

Rusko má zájem o ekonomickou sílu Německa a Německo hledá ruskou pomoc při realizaci svých ambicí v oblasti zahraniční politiky. V závěrečných prohlášeních na schůzce v Moskvě Putin a Merkelová ukázali jednotu svých zemí v řadě otázek: všechno znělo jako nová osa Berlín-Moskva. Návštěva Angely Merkelové v Moskvě byla spěšně připravena, píše Süddeutsche Zeitung. Stalo se to po atentátu na íránského generála Kásima Sulejmaíního, „který vedl k destabilizaci v již napjatém regionu na Středním východě“, uvedly noviny.

Publikace uvedla, že jak v Berlíně, tak v Moskvě chápou, že mohou získat něco z opačné strany, která jim samotným chybí. Už ve svých prvních slovech na tiskové konferenci následující po setkání Vladimir Putin objasnil, co Německo může Rusku nabídnout: „Rusko má zájem o vztahy s Německem, protože je po Číně druhým největším obchodním partnerem

(na okraj z dřívějšího článku Die Zeit: Německo musí kvůli Rusku „vystoupit z washingtonského vlaku")
 
Jedním z nejnaléhavějších témat rusko-německé spolupráce je nyní „Nord Stream 2“: Putin ujistil, že projekt bude dokončen. Podle Süddeutsche Zeitung slovo Ruska na Blízkém východě váží více než německé, protože ruské jednotky zabránily svržení syrského vůdce Bašára Asada.

Zdroj: www.prvnizpravy.cz

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a Ali-ste BEL

Komentářů: 10

 Škola v Británii povzbuzuje chlapce, aby nosili sukně

9.1.20

Británie:

Chiltern Edge Secondary School v Sonning Common, Oxfordshire, povzbuzuje chlapecké žáky, aby nosili do školy sukně v rámci genderově neutrální politiky. Kluci si mohou vybrat, mohou přijít jak v kalhotách, tak v sukni. Prý to pomáhá hermafroditům a jiným dementům cítit se "normálně".

Zdroj: https://www.smalljoys.tv/school-bans-boys-from-wearing-short...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Opilá Britka nabízela mužům v letadle sex, dostala šest měsíců

9.1.20

Británie:

Dvacetiletá Demi Burtonová pila na palubě letadla z Abu Dhabi do Manchesteru přes míru a následně nabízela dvěma mužům sex (formulovala to jako členství v klubu mile high, tam patří každý, kdo měl sex v letadle). Muži odmítli a žena začala být agresivní. "To můžeme rovnou přistát," křičela. Šest členů posádky ji muselo pacifikovat. Po přistání ji vyvedla policie a soudce ji následně odsoudil k šesti měsícům nepodmíněně.

Podívejte se na fotky (viz odkaz). Nevypadá špatně. smile

Zdroj: https://www.dailymail.co.uk/news/article-7859891/Air-passeng...

Klasifikace: kuriozity,sex Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 6

 Ministr Vojtěch: Kdo se neočkuje, má si výlohy za léčbu hradit sám

9.1.20

Česká republika:

Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha by měly zdravotní pojišťovny vymáhat náklady na léčbu nemoci, proti které se člověk nepodrobil povinnému očkování. Ministr zmínil, že legislativa to v současnosti již umožňuje. Vojtěch to řekl v debatě o návrhu změny zákona o ochraně veřejného zdraví na jednání sněmovního zdravotního výboru.

______
Státní teror nabývá na obrátkách. Politici mají pěnu u huby, když se někdo nechce nechat přizabít jedy. A bude zřejmě hůř. Farmaceutické firmy zběsile lobují za drakonické tresty.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ockovani-zdravotni-pojist...

Klasifikace: zdravi,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Somálský okupant zavolal policii na chlapa, který se příliš bránil napadení

9.1.20

Německo:

Somálský okupant zavolal policii na chlapa, kterého přepadl, a on se bránil příliš. Podle vyšetřovatelů chlap nejen, že se bránil, ale dokonce bojoval s neočekávaným enthusiasmem.

To okupanta rozlítilo natolik, že na chlapa zavolal policii. Policie vyšetřuje oba, jak útočníka, tak muže, který se odvážil přepadení postavit.

Tak, tak. Doufám, že muže po zásluze přísně potrestají. A žádám, aby byl také obviněn z rasismu. To by tak hrálo, aby se domorodec bránil jako chlap okupantům, kteří nás kulturně obohacují.

Zdroj: https://www.infowars.com/somali-migrant-attacker-calls-polic...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 V Íránu spadlo letadlo ukrajinských aerolinií. Nikdo nepřežil

8.1.20

Írán:

Text u videa: Je zajímavé, proč autor záběrů natáčel start náhodného letadla a vůbec nereagoval na obrovský výbuch.

Ano, to je opravdu zajímavé.

Zdroj: https://twitter.com/isna_farsi/status/1214756225293979648?re...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Írán zaútočil na americké základny v Iráku

8.1.20

Írán:

Íránské revoluční gardy ve středu oznámily, že se jim při nočním útoku na Američany využívanou základnu Ajn al-Asad na západě Iráku podařilo zabít 80 amerických vojáků a zapálit řadu jejich letadel. Zdroje z koalice to však nepotvrzují, zatím není oznámena žádná oběť nočního úderu.

_______
Írán to musel udělat, aby neztratil tvář. Jestli došlo skutečně ke škodám, se nedovíme, protože obě strany lžou a v konfliktech podobného typu bývá pravda první obětí. Jedna věc však platí. Íránci jsou Peršané. Povahově to nejsou špatní lidé, jsou pohostinní, poměrně mírumilovní, ostatně Persie nevedla útočnou válku osm století Ale nejsou to poseroutky. V jejich povaze je umět čekat. Chazarské hordy prostřednictvím svého vazala sejou vítr. A doufám, že jednou oni i jejich vazal sklidí bouří.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/cl...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Titulek CT24 vítězoslavně hlásá: "Státní zástupce podal obžalobu kvůli schvalování smrti vojáků, obviněnému hrozí až 15 let"

6.1.20

Česká republika:

"Státní zástupce Vrchního státního zastupitelství v Praze dne 23. 12. 2019 podal ke Krajskému soudu v Plzni obžalobu na obviněného, který svými příspěvky v diskuzi schvaloval smrt českých vojáků v Afghánistánu. Uvedeným jednáním se obviněný měl dopustit zločinu podpory a propagace terorismu podle § 312e odst. 1 alinea 2, odst. 4 písm. a) tr. zákoníku."

Potřebuje to komentář? 

Zdroj: http://portal.justice.cz/Justice2/soud/soud.aspx?o=205&j=215...

Klasifikace: politika,polit.korekt,krimi,pravo Zprávu vložil/a simonx

Komentářů: 5

 Nastane-li chaos, nebraňte se!

6.1.20

Česká republika:

Od příštího roku by měl v Česku platit zákaz domobrany. Poslaneckou novelu zákona o nakládání se zbraněmi, která zakazuje vznik různých paramilitárních skupin, na pondělním zasedání podpořila vláda.

Tož sice chápu, že málokdo chce nahnědlé paramilitantní skupiny, ve kterých si najdou místo i naprostí magoři, ale na druhou stranu si dovedu představit situaci (chaos, který může mít mnoho příčin), při které zkolabují základní funkce státu (hlídání pořádku, bezpečnosti a vymáhání základního práva), které někdo na lokální úrovni musí převzít. Třeba ve Švýcarsku vědí  a tamní domobrana je součástí regulérní armády státu.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vlada-podporila-zakaz-d...

Klasifikace: politika,pravo Zprávu vložil/a Ali-ste BEL

Komentářů: 2

 Přes 5 miliónů Íránců přišlo na pohřeb zavražděných vojáků

6.1.20

Írán:

Milióny Íránců se sešly vzdát poslední poctu generálu Solejmánímu a dalším zákeřně zavražděným vojákům. Solejmání byl hlavní postavou boje proti Daesh a Al Kájdě, teroristickým organizacím založených západními tajnými službami, které měly připravit půdu pro projekt Velkého Izraele.
_____
V rozporu se lživými zprávami, které zde poslední dobou šíří "maru", demonstranti nebyly zahalené ženy, které pečou dorty.

Zdroj: https://colonelcassad.livejournal.com/5546087.html

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Lovec idiotů

Komentářů: 0

 Íránci v Londýně oslavovali smrt Soleimaniho.Na transparent napsali: "Uzavřete špionážní centra vykladačů islámu v Evropě"

5.1.20

Írán:

Íránci v Londýně oslavovali smrt Soleimaniho.

Soleimani byl zločinec, který v regionu zmasakroval stovky tisíc lidí a asistoval při potlačení íránských protestů.

Na jednom z transparentů je nápis:

"Uzavřete špionážní centra vykladačů islámu v Evropě."

Zdroj: https://twitter.com/HanifJazayeri/status/1213207515724439554

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 7

 Generál Naqdi (IRGC): Bílý dům musí vyklidit vojenské základny z islámského regionu, sionisté se musí vrátit zpět do Evropy

5.1.20

Írán:

Generál  Mohammad Reza Naqdi z IRGC (Islamic Revolutionary Guard Corps), kterým velel zavražděný Soleimani, prohlásil:

"Buď dnes Bílý dům vyklidí své vojenské základny z islámského regionu, nebo by měl jít na trh a objednat rakve pro své vojáky.

A stejně tak si musí sionistický režim spakovat svá zavazadla a vrátit se zpět do evropských zemí, odkud přišel, nebo by měl očekávat úder od islámského národa.

Je to jejich volba."

Zdroj: https://twitter.com/HanifJazayeri/status/1213034556233830413

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Irán nabízí 80 milionů USD za vraždu Donalda Trumpa

5.1.20

Írán:

Během televizního přenosu pohřbu Soleimaniho oznámila iránská státní televize, že ten, kdo zavraždí Donalda Trumpa, dostane odměnu 80 milionů dolarů.

Zdroj: https://www.en24.news/2020/01/propaganda-on-iranian-tv-80-mi...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Iránský režim nařídil tři dny smutku, ale někteří Iránci pečou dorty a oslavují

5.1.20

Írán:

Iránský režim nařídil tři dny smutku, v ulicích protestují tisíce Iránců proti zavraždění generála Soleimaniho. Podle tweetu se však zdá, že na protesty byly vynány především ženy, zahalené v černých hidžábech. Ženy, které ještě v ranných 70. letech chodily oblečné takto.

Generál Soleimani byl oporou islámského totalitního režimu Ajatolaha Chomeiniho.

Poslední vzpoura Iránců proti islámské totalitě proběhla v listopadu tohoto roku. Během dvou týdnů nepokojů zavraždili vojáci Islamic Revolutionary Guard Corps (IRGC) pod velením Soleimaniho cca 1000-1500 bezbranných demonstrantů - z toho 17 nezletilých a 400 žen. 7000 dalších bylo uvězněno.

Soleimani také vedl elitní zravodajské křídlo IRGC - Quds Force.Už v roce 2007 bylo označeno za teroristickou organizaci.

Možná  proto ne všichni Iránci odsuzují Trumpa za vraždu Soleimaniho  - někteří pečou dorty, oslavují a Trumpovi děkují - viz odkaz

Zdroj: https://twitter.com/davereaboi/status/1213212194529304576/ph...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Transgender muž porodil dítě, vychovávat jej bude s binární osobou

5.1.20

Británie:

Nejmodernější britskou rodinou je nyní bezesporu 39letý transgender muž, který porodil dítě. Vychovávat jej bude se svým partnerem, jenž je binární osobou. A sperma jim pro změnu poskytla transgender žena.

______
Už jste dnes blili? Ne? Tak tady máte.

Zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Transgender-mu...

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 5

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Měnové kurzy

USD
21,83 Kč
Euro
26,39 Kč
Libra
29,13 Kč
Kanadský dolar
16,87 Kč
Australský dolar
16,14 Kč
Švýcarský frank
24,36 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,34 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,04 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 871,75 Kč
1 unce stříbra
522,63 Kč
Bitcoin
412 058,19 Kč

Poslední aktualizace: 2.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 37 559 566