Ve zkratce

Stránka:

 Německo se začalo zabývat starými neo-nacistickými vraždami, aby mohlo dále obyvatelstvu utahovat šrouby

2.7.17

Německo:

Jak to udělat, aby se ve státu, který se prohlašuje za demokratický, zastrašili občané a zavřely se jim huby.

Německo ví, jak na to. Zločinnost v Německu stoupá kvůli masovému přijímání migrantů a teroristů. Občané začínají být nespokojení.

Opozice, která poukazuje na vládní zločiny, musí být umlčena.

Německo tedy vytáhlo na světlo vyšetřování pachatelů cca 10 vražd a bankovních loupeží, kterých se dopustila tříčlenná neonacistická skupina National Socialist Underground (NSU). Vyšetřování probíhá již 5 let. Dva členové jsou již mrtví a třetí je nyní souzen.

Hovoří se o neonacistických teroristech. Ti jsou označováni za největší hrozbu - nikoli islámští teroristé, kteří v Německu zavraždili o hodně více lidí.

Pomalu se začínají trousit pověsti, že buňka byla napojena na více organizací, protože německá vláda si vší mocí potřebuje udržet tohoto nepřítele.

To kvůli němu může dál německým občanům brát svobody.

Stačí pak jakoukoli opozici označit za neonacisty a jakoukoli organizaci obvinit z napojení na NSU - a volební konkurent skončí před soudem a občané se již neodváží protestovat proti vládní politice výměny obyvatelstva.

Zdroj: http://www.dw.com/en/neo-nazi-nsu-murder-report-shows-angela...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0 Komentáře mohou přidávat pouze registrováni čtenáři.

 OSN nalého na EU, aby pomohla Itálii - má urychleně aktivovat kvóty.

2.7.17

Evropská unie:

Poskoci oligarchů v OSN ústy OSN vysokého komisaře pro uprchlíky, Filippa Grandiho, naléhavě žádají poskoky oligarchů v Bruselu, aby už konečně protlačili distribuci migrantů do evropských států.

Poskoci oligarchů v OSN a poskoci oligarchů v Bruselu jsou přitom jedna a táž parta, která nás tahá za nos.

Migrační tlak je uměle vytvářen a má přimět členské státy OSN přijmout v příštím roce globální migrační zákon "Global Compact for migration", který by zlegalizoval nejenom uprchíky, ale i masovou ekonomickou migraci.

Nadnárodní organizace a neziskovky by pak vše organizovaly, nabízely zaměstnavatelům levnou pracovní sílu na požádání a umisťovaly uprchlíky a vysídlené lidi rozkazem do jednotlivých vyspělých států.

Na příslušném IT systému se již pracuje.

Skutečným záměrem je likvidace národních států a demokracie a nastolení diktátu zločinecké "elity".

Poskoci oligarchů se nyní vyděsili, že Itálie svévolně uzavře své přístavy.

OSN partička spolu s neziskovkami odhaduje své náklady na migrační krizi do Evropy 2017 v hodnotě 690.935.694 USD. Z této částky si OSN vysoký komisař pro uprchlíky nárokuje téměř polovinu - 332.891.271 USD. Všichni jsou tedy finančně závislí na tom, aby migrantů bylo co nejvíce.

Platit to  - a nejen to - bude střední třída členských států EU.

Zdroj: http://www.dw.com/en/refugee-crisis-un-urges-eu-help-italy-w...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Frontex: Největší množství migrantů, kteří až dosud dorazili do Itálie, bylo z Nigérie a Bangladéše - a víme proč

2.7.17

Itálie:

Frontex oznámil, že mezi migranty, kteří až dosud dorazili do Itálie, je největší množství migrantů z Nigérie a z Bangladéše.

Tam ovšem žádné válečné konflikty nejsou. Ale vláda Bangladéše se spolu s vládou Švédska velkou měrou zasadila o to, aby se v Agendě 2030 - jejíž realizaci dostaly evropské státy  rozkazem z EU a OSN - objevila ekonomická migrace jako žádoucí element, který rozvíjí přijímající státy  a je pro ně velkým přínosem.

Teď již vidíme, proč byla vláda Bangladéše tak aktivní.

12. 3. 2015 podepsala EU a Nigérie společnou "Agendu pro migraci a mobilitu" za účelem budování legálních migračních cest do Evropy.

Nepochybuji o tom, že jsou mezi migranty i skupiny, kterých se chtěly Nigérie a Bangladéš zbavit - tedy propuštění vězni, nemocní (např. AIDS, TBC) a lidé propuštění z blázinců.

Zdroj: https://twitter.com/Frontex/status/879340695177310208

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Salvini: Vláda prosí Brusel, aby jí dovolil blokovat lodě s migranty. Ten Brusel, který nám již několikrát řekl, že nic takového nemá v úmyslu

2.7.17

Itálie:

Za poslední týden navezly lodě neziskových organiyací i lodě některých evropských států do Itálie 20.000 migrantů.

Italská vláda pověřila svého ambasadora v EU, Maurizia Massariho, aby požádal Evropskou komisi o revizi azylových procedur a o zvážení možnosti blokovat vstup do italských přístavů pro lodě bez italské vlajky.

Salvini, vůdce Ligy severu, to komentoval slovy:

"Zablokování těchto lodí jsme žádali již před třemi lety. To, že se naše vláda chystá požádat Brusel je směšné, protože Brusel již oznámil, že to nemá v úmyslu udělat.

Některé věci prostě uděláš nebo neuděláš. Rozhodně se nebudeš nikoho ptát."

Zdroj: https://www.nytimes.com/2017/06/29/world/europe/italy-migran...

Klasifikace: politika,krimi Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Základní škola z východních Čech ubytovala děti na školním zájezdu v Londýně v chudinských muslimských rodinách

30.6.17

Česká republika:

Skandál, exkluzivně: Základní škola z východních Čech ubytovala děti na školním zájezdu v Londýně v chudinských muslimských rodinách! Rodiče se o tom dozvěděli až teprve z esemesek vyděšených dětí! Ředitel je potom vyslýchal, kdo informace vynesl ven a poskytl alternativním médiím, prý placených Ruskem!

Zdroj: http://aeronet.cz/news/skandal-exkluzivne-zakladni-skola-z-v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Le Penovou vláčejí po soudech

30.6.17

Francie:

Šéfka francouzské Národní fronty a neúspěšná kandidátka na prezidentku Marine Le Penová čelí ve Francii dalšímu stíhání. Úřady v pátek podle zprávy agentury AFP zahájily vyšetřování v souvislosti s platy jejích asistentů v Evropském parlamentu, kteří však podle nařčení v parlamentu nepracovali, nýbrž pracovali pro Národní frontu.

Marine Le Penová ve Francii čelí také vyšetřování kvůli zveřejnění brutálních snímků z dílny Islámského státu včetně fotografie bezhlavého těla amerického novináře Jamese Foleyho, jehož zavraždili v Sýrii. Le Penová před časem snímky zveřejnila v reakci na výrok jednoho novináře, který její stranu přirovnal k této teroristické organizaci.

__________
Odporné. Hnusné. Podlé. A ubohé.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/442394-le-penovou-v...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 0

 Google natočil proimigrační propagandistické video

27.6.17

Neurčeno:

Na Youtube (vlastník Google) přibylo nové propagandistické video zobrazující "příběhy uprchlíků". Toto video natočili sami zaměstnanci Google na pozvání neziskovky IRC. Uprchlíky ztvárnily jak jinak, především znásilněné ženy uprchlice, utíkající před rebely. Sluníčková propaganda báječných multikulturních zítřků z tohoto díla čpí ještě silněji, než budovatelské snímky z 50. let. Tvůrci nového multikulturního světa musí být už opravdu zoufalí.

A ještě zoufalejší musí být po přečtení příspěvků a hodnocení videa. 3/4 návštěvníků dalo dislike a komentáře nejsou pro tvůrce vůbec lichotivé. Mimoto se vyrojily další videa rozebírající dílko jako Uprchlickou propagandu a nechybí ani oblíbená parodie s Hitlerem.

Dejte palec dolů i vy!

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=Lxbdvo2vFwc

Klasifikace: polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 3

 Až 75 % nových uprchlíků v Německu bude dlouhodobě žít na sociálních dávkách

27.6.17

Německo:

Institut pro výzkum zaměstnanosti (IAB) uvedl, že pouze 45 % syrských uprchlíků žijících v Německu má maturitní zkoušku a 23 % vysokoškolský titul. Zpráva uvádí, že celkem 484 000 uprchlíků hledá práci, což je o 162 000 více než v červenci loňského roku.  

„Z toho je 178 500 oficiálně nezaměstnaných, což znamená, že nejen, že nemají práci, ale nejsou zapsáni ani v žádných vzdělávacích programech nebo jazykových kurzech,“ píše se ve zprávě. Práci si mezitím našlo pouhých 13 % uprchlíků.

Pokud však tito lidé nezískají legitimní zaměstnání, nedojde k řádné asimilaci a uprchlíci si tak mohou najít nějaké nelegitimní zaměstnání či přivýdělek. Německo hostí zhruba 1,1 milionu uprchlíků, kteří se dostali do EU.

________
Realita toho, jak migranti přispívají ke "zvyšování hospodářského růstu a k vytváření národního bohatství", jak tvrdí prolhané dokumenty Evropské unie.

Zdroj: http://eurodenik.cz/zpravy/az-75--novych-uprchliku-v-nemecku...

Klasifikace: politika,ekonomika Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 0

 Plně "integrované" Italské město Monfalcone

27.6.17

Itálie:

Severoitalské město Monfalcone kousek od Slovinských hranic v době Ramadánu. Takto vypadá "integrace" dle italských eurosoudruhů. Ve skutečnosti jde o obsazení a okupaci dobytého území imigranty.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=kmRrzWskfDc

Klasifikace: politika,polit.korekt Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 2

 Diktatura Bruselu: Smiřte se s migrací a uznejte a odhlasujte, že je prospěšná. Ohrožení lidí? Omyl

27.6.17

Česká republika:

V návrhu rezoluce je například uvedeno, že existuje mylná představa, že migranti jsou hrozbou pro místní obyvatelstvo.

„Návrh rezoluce poskytuje konkrétní příklady toho, jak přistěhovalci přispívají ke zvýšení hospodářského růstu a k vytváření národního bohatství,“ píše se v dokumentu výboru pro migraci, uprchlíky a vysídlené osoby.

Imigracni dokumenty EU

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-Vybusne-do...

Klasifikace: politika,polit.korekt,ekonomika Zprávu vložil/a temnahmota

Komentářů: 1

 Dokument o uprchlících v Evropě - brutální znásilňování, kriminalita a terorismus

26.6.17

Evropská unie:

Dokument je z ledna 2016. Od té doby přibyl v Evropě další milion kobylek. Možná víc. Uveřejňované statistiky pravděpodobně lžou.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=AZjzhHuO964

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 1

 Zdroj z ruského ministerstva obrany poprel správy, že izraelské letectvo zbombardovalo vojakov sýrskej vlády, a tvrdí, že zaútočilo na islamistov

26.6.17

Sýrie:

„Izraelské letectvo včera nezbombardovalo vojakov sýrskej vlády, ale zaútočilo na islamistov. Zlikvidovalo 2 tanky a guľomet. Takže všetko bolo naopak,“ povedal dnes pre ruskú informačnú agentúru RIA-Novosti zdroj z ruského ministerstva obrany.

Zdroj: http://www.hlavnespravy.sk/zdroj-z-ruskeho-ministerstva-obra...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 0

 Kdo kolonizoval Afriku?

26.6.17

Evropská unie:

Zdroj: https://uploads.disquscdn.com/images/4f0a15d660d16d241b1d889...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 3

 Švédská policie: "Pomozte nám! Pomozte nám!"

26.6.17

Švédsko:

Míra zločinosti a násilí sráží Švédsko na kolena.

Šéf švédské národní policie, Dan Eliasson, informoval o 61 no-go zónách, ve kterých stát ztratil kontrolu.

Žije v nich příliš mnoho kriminálních a paralelních společností s jejich vlastními zákony, vlastním bankovním systémem a jurisdikcí.

Situace je tak vážná, že se Eliasson obrátil na širší společnost:

"Situace je akutní. Žádám ostatní členy společnosti: Pomozte nám! Pomozte nám!"

Týká se to oblastí, kde je většina Somálců, kteří bojují o moc  s arabskými klany. Než se policisté mohou bránit gangům mladistvých, musí vystřelit varovný výstřel. 400 policistů opustilo v tomto roce policejní řady - mzdy jsou nízké a práce příliš nebezpečná.

Švédsko je na druhém místě ve světě v počtu znásilnění.Za prvních pět měsíců tohoto roku se počet znásilnění (2.224) zvýšil proti loňskému roku o 16 %. Většina jich nebyla potrestána.

A odpověď švédských politiků?

Premiér Stefan Löfven cestoval do Polska, aby mu vyhrožoval nepříjemnými následky, pokud nebude přijímat hosty Merkelové.

Zdroj: http://www.pi-news.net/schwedischer-polizeichef-helfen-sie-u...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Represe a špehování na vzestupu

26.6.17

Německo:

Německý parlament schválil ve spěchu zákon, který umožňuje k trestu, který je odsouzenému soudem vyměřen, ještě navíc přidat odebrání řidičského průkazu a zákaz řízení na 6 měsíců. Je určen pro střední a malé trestné činy, které vůbec nemusí souviset s porušením dopravních předpisů.

Tento represívní zákon byl přijat navzdory nesouhlasu expertů a proti vůli opozice.

Někteří němečtí občané tvrdí, že zákon je namířen proti Němcům, kteří se odváží protestovat proti islamizaci nebo uveřejňovat informace, které jsou současné vládě nepohodlné.

Dále bylo rozhodnuto, že další rozšíření šmírování občanů je praktickým a efektivním krokem. Stát si tedy bude moci zajistit malwarem tzv. "státním Trojanem" vstup do komunikace občanů a její monitorování.

Vláda to nazvala "online vyhledáváním" a "zdrojem komunikačního dohledu".

Vládní úředníci si tak zprávu přečtou dříve, než ji občan obdrží. Od toho je již jen krůček k tomu, aby vláda nepohodlné zprávy rovnou mazala.

Zdroj: http://www.pi-news.net/fahrverbote-fuer-saemtliche-straftate...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 1

 Tommy Robinson: Deset tisíc mužů pochodovalo Londýnem. Británie se vzbudila, to je realita

26.6.17

Británie:

V Liverpoolu, Londýně and Birminghamu proběhly v sobotu demonstrace ENGLISH Defence League (EDL) proti islámskému extremismu.

Londýnem pochodovalo deset tisíc fotbalových fanoušků z Football Lads Alliance. 

V Birminghamu demonstrující skandovali "Britain first!"

Sorosovi pohůnci hbitě organizovali protidemonstrace o několika stovkách účastníků a policisté měli pohotovost.

Britský bojovník proti islamizaci, Tommy Robinson, to komentoval:

"Deset tisíc mužů pochodovalo Londýnem bok po boku. Británie se vzbudila, to je realita."

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=YRVn7D_Ph0k

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a maru

Komentářů: 2

 Duch normalizace vane z ministerstva vnitra

25.6.17

Česká republika:

Na Parlamentních listech vyšel komentář Jana Schneidera Myšlenky odporující zájmům státu?! Upozorňuje na článek Myšlenky odporující zájmům státu šíří až sto vlivných lidí, tvrdí vnitro. V hledáčku má na 40 webů na aktuálně.cz. Je to jako byste vstoupili do času temné normalizace po srpnu 68. Kdo to zažil, pamatuje na tehdejší slovník a podobnost s dnešními normalizátory ho okamžitě napadne. Akorát ti normalizátoři a cenzoři stojí z druhé strany. Ano, mráz nepřichází z Východu, přichází ze Západu. Takže temná doba cenzury a jediného správného názoru zjevně klepe na dveře.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Myslenky-odporu...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 3

 Znásilněna muslimy v Egyptě

24.6.17

Egypt:

Svědectví z první ruky. I když si osobně myslím, že část toho, co se jí stalo, lze přičíst zfanatizovanému davu - a ten může být v podstatě jakékoliv víry.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=B-9VUej2IcU

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 2

 Slib, že nebudeme přijímat migranty, je od ČSSD předvolební trik

24.6.17

Česká republika:

"Stále se zapomíná na to, že podle Lisabonské smlouvy existuje institut sdílené odpovědnosti. A podle ní neznamená to, že když jsme byli přehlasováni, že nemusíme poslouchat,“ vysvětlujePetr Žantovský v Parlamentních listech.

Nepochybuje proto o tom, že migranty budeme muset podle kvót přijmout. „Ať už pro ně hlasoval v Evropském parlamentu jen pan Niedermayer za TOP 09 a pár jeho kolegů, to je úplně jedno. I kdyby naše vláda od rána do večera říkala, že nebudeme přijímat migranty, tak je přijímat budeme, protože to Evropa rozhodla. Když to zjednoduším, tak Lisabonská smlouva pro nás zrušila právo takové opatření vetovat pro naše území. Slibovat, že nebudeme přijímat migranty, je samozřejmě předvolební trik, a ne žádný projev osobní nebo politické statečnosti. To je úplný nesmysl.

________
Obávám se, že pan Žantovský má pravdu.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Cesi-propasli-...

Klasifikace: politika Zprávu vložil/a Vladimír Stwora

Komentářů: 10

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 3

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 40 766 077