Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Arkan

Nalezeno 742 příspěveků, 21 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.07.2006 15:32

Izrael znovu okupuje

RE: Vy jste opravdu vzor inteligentnho.....

Arkan 69.?.?.?

4 Bartošek

Milý René, jsem opravdu potěšen tím Vaším "hodnocením", "vzor inteligentního a slušného člověka". Řečeno slovy poručíka Hamáska, "Tolik chvály či důvěry si ani nezasloužím".

Teď abych se vrátil k Vašemu příspěvku. Pokud jde o docházení argumentů, argumenty mi nikdy nedocházejí, protože zásadně přispívám jen k tématům, o kterých něco vím a - pokud je to možné - jak na informace v článku na který reaguji tak i své protiargumenty si detailně vyhledám anebo se na řadu skutečností, bohužel, sám pamatuji. Dnes to není, díky internetu, žádný problém. Přiznávám, že ne všechny zdroje informací jsou spolehlivé, ale já nikdy nespoléhám na jeden zdroj, ať už extrémně levicový či extrémně pravicový. Račte si uvědomit, že i do dnešního dne existuje řada zpravodajských služeb, tiskových agentur, které ani nelžou ani si nevymýšlí, protože existuje ještě pár lidí, kteří mají integritu.

Ve Vašem případě mohu někdy kritizovat Vaši gramatiku, zaměstnání či absenci akademického vzdělání. Neberte to tak vážně, vzpomeňte si, že náš první milovaný dělnický prezident Klement Gottwald byl původem truhlář, moc se tím truhlařením později sice nezabýval, ale KAM TO DOTÁHL Na jednom činžáku na Palackém náměstí v Praze (roh Gorazdovy ulice) je doposud nápis, "Vytrvalost vede k cíli, překoná i dlouhou míli", takže nikdy nevíte, jste ještě relativně mladý člověk, kam to dotáhnete. Žijete v Chicagu, tam to jeden Čech (p. Čermák) dotáhl až na starostu, sice ho později nešťastnou náhodou zastřelili, ale Amerika je i nadále země neomezených možností.

Tykání - na Netu se všeobecně řečeno tyká, zvláště pak člověk dříve
narozený tyká člověku později narozenému. To jen u nás se neustále udržuje ta tradice vykání (modifikovaného, např. paní Růžo) používání titulů, oslovení jako pane továrníku, pane podnikateli, holt staré Rakousko-Uhersko stále ještě přežívá. Máte štěstí, že nežijete v Japonsku, tam byste se musel naučit rozeznávat několik stupňů oslovování osob starších, mladších, nadřízených, kolegů, rodičů, zákazníků či Jeho Imperiálního Veličenstva.

Žijete v Americe, tak byste měl už vědět, že tady je docela normální, že člověk, kterého jste nikdy v životě neviděl, Vám po dvaceti minutách konverzace bude vyprávět o tom, jak před týdnem byl na operaci močového měchýře se všemi detaily, atd. A budete pro něj Rene, Bill, Paul nebo Peter, pak se rozejdete a už ho do konce života neuvidíte.

Pokud si dáte práci s vyhledáním argumentů a já si zjistím, že je to pravda, pak už není o čem diskutovat a nějaké mlčení si nevykládejte jako plnění "bobříka mlčení" či hraní na smířlivou notu. [mrknutí jedním okem] Někdy člověk chce jen uspořit jeden kredit na Zvědavci. [chechtot]

109613

02.07.2006 20:47

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

RE: Pablb

Arkan 69.?.?.?

4 hostující

Jelikož patříte mezi přispěvatele Zvědavce a osobně jste zvídavý, tak Vás jako il Giovane d'honore satanistické organizace(tj. něco jako associate, non-Sicilian a non-Italian člen Máfie či kalabrijské Ndranghety) zasvětím trochu do tajů "ručních" znamení.

Základně to znamení je znamení ďábla, které vyjadřuje Vaši spojitost s kultem ďábla a čarodějnictvím (Wicka). Podle položení palce levé či pravé ruky, buď v úhlu 90° či pod nebo nad prostředníkem a prsteníkem levé či pravé ruky, pak dáváte různé signály. Buď svou asociaci s ďáblem, pozdrav či prokletí (curse) určité osobě. Podobně jako tomu je při komunikaci u Svobodných zednářů.

Americká asociace pro hluchoněmé vytvořila abecedu a pro zkrácení a zrychlení komunikace některá zvláštní ruční znamení, něco podobného jako zkratky na Internetu - BTW, IMHO, nebo HOSIP (hovno si pamatuji) apod. S některými jste jistě obeznámen. např. zdvižený ukazováček a prostředník jako symbol vítězství či míru (v Anglii když ruku obrátíte, což se v minulosti stalo paní Doškářové, aka Mme M. Thatcher, to znamená "efjú", vztyčený prostředníček, to Vám snad nemusím vysvětlovat). Jako znak pro "I love you" si zvolili znak, který se velice podobá tomu ďábelskému znamení. Ona ta žena, (zase ženská, kam čert nemůže, tam nastrčí ženskou nebo Číňana), která tu abecedu a zkratky dávala dohromady, později přiznala, že byla členkou nějaké satanické skupiny.

Prezident Bush je z Texasu a symbolem Texasu je dvourohý dobytek zvaný longhorns, není to sice nijak moc vážené plemeno (žádné Jersey nebo Holstein) , ale na texaské podnebí, častý nedostatek vody a krmení
docela dobře prosperuje a je oblíbený.

Z tohoto důvodu se ten longhorn dobytek stal i symbolem několika universit, např. University of Texas a protože "Texans" jsou posedlí - jako všichni Američané - symboly, prapory, vlajkami, potřebovali pro povzbuzování svého týmu i "ruční" symbol. Dvourohý dobytek , tak proč ne ukazováček a malíček. U rodiny Bushů bych to nebral jako znamení ďábla, alespoň paní Bushová je velmi příjemná žena a jistě by nepodporovala znamení ďábla. U těch jeho dcerušek bych si tak nebyl jist. [chechtot]

109681

03.07.2006 00:03

Internetový volební systém I.

RE: proboha! tohle fakt musi vychazet?

Arkan 69.?.?.?

Kdyby to ta (cenzurováno, urážíte autorku) uveřejnila jedenkrát, tak by se to dalo ještě "zkousnout", ale ono to její plkání bude mít pět pokračování.

Strefil jste se, Jurgen von Krebst, bohužel, do posvátné Kuh (die Kuh), která je na Zvědavci chráněná, takže nemáte - podobně jako Vaše a moje další příspěvky - šanci na uveřejnění.

109691

03.07.2006 02:46

Nejvyšší soud rozhodl, že Bush zašel příliš daleko

RE:Mno Táborský

Arkan 69.?.?.?

jen jsem se chtěl zeptal, zda jste už "udal" tu svou dceru, kterou jste tady nedávno zcela nestydatě nabízel, možná že ty fotografie nebyly na úrovni Playboy(e). Mno, s tím prvním astronautem jim to moc nevyšlo, ten to "skasíroval" ještě před zpátečním "příjezdem" na Floridu. Mno, teď máte další příležitost nabídnout svou dceru, sice ta raketa má nějaké problémy, ale alespoň bude řádně prozkoušena a "kluk" se vrátí a dceru byste mohl udat.

Mno, o texaském dobytku (to se píše jen s jedním s) typu longhorn píši, protože - a to si - pokud nejste líný - můžete, mno, najít na Internetu, protože ten druh dvourohého dlouhorohého dobytka, na rozdíl od Táborského domesticated ungulate Bovinae, family Bovidae, Bos taurus, stále ještě v Texasu a jiných jižanských státech existuje.

Mno, Táborský, tak jim jen - mno - přeji hodně štěstí v "udání" dcerušky, dlouho už jste tady nebyl, mno - měl jste mnoho - mno - práce. Měl byste si najít profesionální dohazovačku, mno - nejlepší jsou ty hebrejského původu, ty mají - mno - hodně zkušeností. Tam se to totiž mezi nimi jinak - mno - nedělá. Hezký pejzatý hasidim anebo hared chlapec by byl určitě bezvadnou partií. (většina z nich je v diamantech a i přes ty jejich pejzy, kaftany a černé klobouky prachy mají).

Mno, předpokládám, že to pan editor Stwora nepustí, protože mají pro Táborského speciální dispens, ale never mind. Táborský - mno - může napsat co chce, Arkán je na "shit list".

109706

04.07.2006 18:49

Totálně paranoidní Spojené státy

RE: Ten článek

Arkan 69.?.?.?

Souhlasím s Vámi, že ten článek jako takový, jak by řekl ministr Rath, je v horizontu věcí pitomost, že jeho autor nebetyčně kecá, anebo si záměrně vytvářel situace, kdy věděl, že přijde do konfliktu s místním zákonem, ale na druhé straně musím nesouhlasit se stoprocentním odmítnutím celého článku.

Uvedené příklady, o některých z nich se zmíním později, jsou i podle mne přehnané, ale od 9/11 (2001) se hodně věcí změnilo k horšímu, zvláště od té doby co se ředitelem Homeland Security stal Michael Chertoff, který nahradíl Toma Ridgeho.

Američtí celníci a imigrační úředníci byli vždycky arogantní. Jsou nakonec na úrovni "peace officers" (policajtů), takže si to jako poliši mohou dovolit. Dokáží být někdy usměvaví, ale většinou jsou byrokratičtí, zvláště dnes, označil bych je jako pit-bulls či podobné útočné plemeno. To jejich kanadští partneři jsou spíše takoví domácí oříšci, kteří mají doposud větší zájem, zda nepřevážíte o jednu láhev vína navíc než o to zda jste terorista.

Pivo a cestovní pas - v USA můžete pít až od 21 let (ten stát, který hranici nezvýšil přišel o subvenci na dálnice), čili pokud vypadáte mladší než 21 let, tak vás tzv. kardujou (vyžadují identifikační kartu, řidičák, vojenský průkaz, prostě něco s fotografií a datem narození), pokud jste cizinec (a vypadáte mladší) pak je to pas, jiný platný US doklad mít nemůžete.

Převoz krávy - vím že na podzim řada lovců převáží ulovenou velkou zvěř na střechách aut, většinou vás kontrolují, zda je v tlamě toho srnce či moose visačka, zda máte povolení k odstřelu podobné zvěře (tj. zaplatil-li jste poplatek, proto ta visačka), jinak vás všeobecně "dlabou".

Zelenina vs sýr - Úplná blbost, každá restaurace, bistro či McDonald má tzv. salad bar, kde si podle restaurace můžete naložit na talíř kolik zeleniny chcete a zalít - jak je americkým způsobem - tím dressing (jak se dnes správně česky říká) který přidá jinak zdravému salátu stovky kalorií. Pak toho ty tlusté baby stejně polovinu nechají a proto končí tolik potravin v popelnicích.

Dvě pumpy - V USA se rozmohly krádeže benzinu, existovalo to i v minulosti, vždy po nějakých těch benzinových krizích (1973), proto dnes - zejména v USA - ve dne v noci u některých pump musíte napřed zaplatit a pak začít pumpovat palivo. Tento způsob je zcela normální v oblastech s většinou černochů a Hispaniků, kteří s oblibou do svých stejně ukradených SUV napumpovali plnou nádrž a bez placení odjeli (podle vzoru "auto stejně není moje, tak proč bych měl platit za benzín").

Míra osobní svobody bývala v USA větší než v Evropě, ale to vše se už dávno změnilo a dennodenně mění, bohužel, k horšímu. Nicméně i přesto se tady dá žít doposud velice svobodně, rozhodně bez daleko menších omezení a buzerací než v Evropě.

109814

06.07.2006 02:43

Dobytý Karlštejn

RE: Co by na to rekl Karel IV?

Arkan 69.?.?.?

4 Shane

Eliška Přemyslovna, dcera krále Václava II. byla matkou Karla IV a tudíž o nějakém souložení ve třinácti letech nemůže být řeči. Když jí bylo třináct, tak Karel (prvně pokřtěný jako Václav) byl jen jedním z neoplodněných vajíček v jejím vaječníku.

Něco jiného jsou ty jeho manželky, měl jich požehnaně, stejně tak jako dětí a ženil se s nimi v jejich mladém věku. Dnes by to bylo pokládáno za trestný čin, ale v tehdejší době to bylo normální, jednou "na hadru", Tampaxy tenkrát neexistovaly, byla "ready" na vdavky. Tehdy se také častěji umíralo v mladém věku, Karel IV nebyl Henry VIII a hlavy manželkám nesekal, ty jen umíraly buď při porodu nebo nějakou nemocí. Ty jeho časté sňatky též rozšiřovaly království české, protože každá nová manželka přinesla věnem nové území, např. Ašsko či Chebsko.

Nakonec i zakladatel Islámu prorok Mohammed (peace be upon his name) to bral hlava nehlava a ta nejmladší měla jen 9 let, když se s ní oženil tím barbarským beduínským způsobem. Až do nedávna existovalo, že s povolením rodičů se mohla 12letá dívka v Quebeku, pokud již poznala prvního úleku z měsíčků, vdát. A doposud je to povoleno i ve dvou či třech státech USA.

109898

06.07.2006 23:04

Dotazník

RE: Ja dostal jen ten malej

Arkan 69.?.?.?

Žiji v satelitním městě metropole Montreálu, tzv. bedroom community, kde lidé spí a o víkendech i "žijí" (alespoň v létě), jinak do zaměstnání dojíždějí do Montréalu. Většina lidí, alespoň v naší čtvrtí jsou profesionálové, majitelé domů (home owners na rozdíl od nájemníků) nebo alespoň hypoték [chechtot] (a ty nové jsou dneska sakramentsky drahé, ještě ne na úrovni Toronta či Vancouveru, ale cenově se už přibližují).

Většina z nich jsou francouzsky mluvící Kanaďané, tudíž o nějaké politické nepohodlnosti se nedá vůbec mluvit. Lumpenproletariát včetně barevných tady nebydlí, protože property taxes a school taxes (daně) jsou vysoké, ale následkem toho se tady člověk cítí nejenom bezpečně, ale máme i čisté ulice (v zimě vždy sjízdné), hodně parků a dětských hřišť, bazény, stezky pro cyklisty (50 km), prostě spoustu věcí, které chudší čtvrtě nemají. Máme vlastní policii, která nejenom přijede na zavolání, ale ve dne v noci neustále patroluje a nevhodné typy "buzeruje".

Nicméně i tady jsme obdrželi ty dlouhé dotazníky, jeden z důvodů může být, že máme také co vyplňovat. Velká většina z nás, jako zákony dodržující občané, ty dotazníky, ač nerada, vyplnila. Některé otázky jsou opravdu na úrovni "1984", ale - jak se p. Stwora zmínil - mají na to celou "armádu" lidí, aby alespoň něco z vás dostali po dobrém či po zlém.

Čili - suma sumárum - krátký nebo dlouhý dotazník bude spíše determinován tím, kde žijete a nikoliv jak politicky pohodlný či nepohodlný jste. Tak daleko ještě ta demokracie v Kanadě neklesla. [mrknutí jedním okem]

109928

07.07.2006 02:01

E-zmrd

RE: Kdybyste se místo

Arkan 69.?.?.?

pití krabicového vína, paní Jarmilo, věnovala studiu anglického jazyka, jakéhokoliv jazyka for that matter a jiným užitečným věcem, například studiu na vysoké škole, pak byste dnes mluvila anglicky, francouzsky nebo bambarsky (úřední jazyk republiky Mali) a měla vysokoškolský diplom. Od textilové aka "sametové" revoluce už uběhlo 16 let, takže vaše stížnosti na to, že vám komunisté neumožnili studium na vysoké škole zní trochu hloupě.

Ten článek o feminismu se nacházi na Wikipedii i v češtině, o tom se nakonec i jistá osoba zmiňuje ve svém příspěvku. Je docela zajímavý, ačkoliv s ním nemusíte 100% souhlasit.

Tady nejde o to, zda se buzerantů bojíte nebo ne. Teplouši jsou, alespoň ti o kterých vím, většinou mírumilovní lidé, kteří se spíše než násilí věnují souloži do řitního otvoru či jiným sexuálním "lahůdkám". Souhlasím s tím, že ač je jich pouhá 4%, jsou docela mocní. Nevím kdo je platí, ale vím jedno, že se navzájem podporují, podobně jako jistá rasa, a velká většina z nich, protože jsou vzdělaní a vydělávají dobré peníze, je ochotna na ty Gay Day štědře přispívat podle vzoru "Přijď na Gay Day, bude prdééél" (doslova).

Jan Saudek je umělec, fotograf, malíř a též i prase. Čas od času si vezme nějakou mladou buchtu a zplodí nového potomka, proč ne, peníze budou i po jeho smrti (stejně tak to dělá dnes i Karel Gott a spousta dalších "umělců"). Dnes je v Česku svoboda, tak až seženete ty peníze, tak si též můžete postavit ty anti-Saudovské cedule. Zatím je nemáte, tak si můžete jen stěžovat na Zvědavci, kam mistr Saudek evidentně nechodí. Berte to s klidem, dejte si pár decinek, zítra je pátek, a to jak víte je "buzerantů svátek". Peace and Pot of coffee. [chechtot]

109935

07.07.2006 03:35

Experiment s lidským zoufalstvím

Gaza je konečně svobodná, proto Gaza

Arkan 69.?.?.?

musí zahájit válku se státem Izrael.

V srpnu minulého roku Izrael opustil Gazu, všichni vojáci, veškerá vojenská zařízení, každý izraelský osadník, vše co by připomínalo okupaci Gazy, během několika dní zmizelo. Zůstaly, dnes jak je vidno ,bohužel, jen pole, zahrady a desítky velkých zahradních skleníků a několik synagog, které se nesmí podle židovského náboženského práva bourat.

Jak Palestinci na to reagovali? Co udělali s Gazou, která se tak stala prvním skutečně nezávislým palestickým územím? Něčím, co ani Říše otomanská, Britové, Egypťané, ti všichni, kteří vládli Palestincům před státem Izrael nikdy nedopustili. Nejtěžším hříchem státu Izrael - v očích Arabů - je že Izrael přežil a Arabové vždy prohráli.

Začali budovat nové školy, silnice nebo nemocnice, začali budovat nové mini elektrárny, začali užívat skleníky či pole, které židé zanechali bez zničení? Ne, ne, hned první den, hned po rozkradnutí cokoliv potřebného z domů bývalých osadníků, polních a skleníkových zařízení (podobně jako se chovali ty ruské svině před odchodem z Československa), hned po desekraci synagog - začali střílet rakety na izraelské vesnice a města, ne na osadníky, ale na civilisty, kteří žijí na území Izraele, na území (před 1967), které i dodnes i ta impotentní OSN uznává jako zákonné území státu Izrael. Hned začali pracovat na několika tunelech, jedním z nich 274 m dlouhým se prokopali na území Izraele za účelem útoku na IDF a únosu jednoho vojáka. Denně to byly někdy i desítky raket, sice primitivních, nicméně, který stát bude takové nepřetržité narušovaní své integrity tolerovat.

A ptám se proč, před opuštěním Gazy by se dalo racionalizovat, že to byl oprávněný boj Palestinců proti okupaci, proti osadníkům, ta obvyklá palestinská mantra. Ale po odchodu všeho izraelského ?

Dnes si i izraelská vláda uvědomuje, že odchod z Gazy (a některé ty osady byly na půdě koupené zcela legálně ještě před rokem 1946) byl chybou. Palestinci si totiž vysvětlili odchod Izraelců jako slabost a podle své doktriny přijmy od "slabých" židů co ti dají (jelikož je vojensky nemůžeme porazit, to už jim konečně došlo) a z nové základny pak pokračuj v dalším ničení státu Izrael. A dnes, na rozdíl od dob minulých, je terorismus provázen ne nějakou tajemnou, v balaklávách a zelených hadrech oblečenou skupinou, dnes je to "demokraticky" zvolený Hamas. Palestinská vláda, která je rozhodnuta zničit stát Izrael, stát který je již od roku 1948 OSN nejenom vytvořen (1947), ale i členem OSN.

V podstatě tedy nejde o osvobození Gazy, ale o zničení státu Izrael. A tento cyklus bude pokračovat dokud buď nebude ten palestinský rakovinný vřed vyříznut anebo dokud Izrael nebude zničen.

109939

07.07.2006 05:36

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Sodku,

Arkan 69.?.?.?

(aby se to rýmovalo dodám, jen tak pro srandu, "neser nám na schodku"), už jen ten citát mého příspěvku by ti mohl napovědět, že jsem tzv. "equal opportunity hater", tj. když dojde k nejhoršímu nemám příliš v lásce ani Palestince ani Izraelity. Allah je mi svědkem wa Muchammádu rassullách´jeho prorokem, že nejsem ani Palestincem ani Izraelitou.

Nicméně trvám na tom co jsem napsal, protože se na celou situaci dívám realisticky a nikoliv "sodkovsky". Ty, podobně jako tobě podobní (Mno Táborský), vždycky, protože nemáš argumenty proti většině příspěvku, vytrhneš jen jednu větu z textu, chytíš se toho jako hovno košile, a to napadneš a tím argumentuješ.

Za čí peníze kdo bude co, či kde "vyřezávat", do toho nemáš, naštěstí, moc možností kecat. Jednou buď Palestinci přijmou kompromis a začnou žít jako moderní národ anebo budou do nekonečna trpět. Po Yom Kipur válce všechny sousední arabské státy očekávaly, že Izraelci vyženou všechny Palestince do Jordánska či na Sinai a byly "příjemně" překvapeny, že se tak nestalo. Ani Egypt ani Jordánsko či Syrie neměly nikdy zájem na krmení dalších několika miliónů palestinských "cikánů". Když se podíváš na dnešní reakce jiných arabských států, tím míním sousedů (Egypt a Jordánsko), ty už to také - to nekonečné útočení a následné zákroky Izraele - začíná konečně nasírat.

P.S. BTW, Sodku, podívej se jakým způsobem píšeš, vždyť to je hnus. To při prvním pohledu každému člověku musí být naprosto jasné, že jedná s primitivem. Nauč se, Sodku, že i v češtině existují takové věci jako odstavce, plné věty, čárky, tečky, diakritická znamení apod. Zrovna dnes jsme oslavovali svátek upálení Mistra J. Husa, ten ta "nabodeníčka krátká a dlúhá zavedl", tak alespoň na jeho paměť se začni trochu vzdělávat. Alláhu akbar wa Muhammádu rassulláh. Allah ma'a sabrin!

109942

07.07.2006 15:50

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Arkane,

Arkan 69.?.?.?

4 MF

Konečně je tu člověk, který vidí tu současnou situaci realisticky. Kdyby totiž stát Izrael chtěl opravdu válčit s palestinskou Gazou, tak uzavře všechny přechody, a to takovým způsobem, že neproklouzne ani myš, přeruší kompletně dodávku elektřiny z izraelských elektráren (což dnes představuje kolem 62%), přeruší veškeré dodávky potravin, léků apod., znemožní palestinským rybářům vyjet na moře a provede i další restriktivní opatření, a pak by jen trpělivě čekal (a trpělivosti mají Izraelci, bohužel, dostatek) až začnou chcípat. A netrvalo by to dlouho a i normální Palestinci by náhle pochopili, že politika Hamásu jim přináší jen nekonečné utrpení a začali by vyjednávat.

Po určité době by se, jako obvykle, ty impotentní organizace zvané OSN, EU a dokonce i sousední arabské státy ozvaly, ale to je tak maximum, co by mohly udělat. Allahu Akbar wa Muhammadu rassullah! Allah ma'a sabrin!

109973

07.07.2006 16:56

Experiment s lidským zoufalstvím

RE Ty ostravský,

Arkan 69.?.?.?

Nostradame, nebo je to jen Frydek-Mistek, jak známo Ostravaci maji kratke "zobaci", máš nějaké argumenty proti mému příspěvku. Nemáš, protože o tom ještě Nostradamus buď nepsal anebo jsi to ještě nedokázal vyhledat. Allahu Akbar wa Muhammádu rassullahu. Allah ma'a sabrin!

109977

07.07.2006 17:39

E-zmrd

RE: To jsem velice rád,

Arkan 69.?.?.?

že jsem Vás, Olgo Kubová, rozesmál - alespoň o 5O% více než příspěvek paní Jarmily - rozesmáté ženy (ať už to bylo pod vlivem vína či jiných návykových látek, pokud to nepřehnaly) byly nejenom vždy příjemnější, ale hlavně vždy ochotné souložit.

Jelikož jste feministka, tak by mne zajímalo, pochopitelně pouze z "odborného hladiska, akoby povedal súdruh major Terazky", zda kromě zcela evidentních změn v kůře mozkové, dochází i u těchto, ne zcela normálních žen, ke změnám v oddělení vyměšovacím a rozmnožovacím. Pokud nevíte co mám na mysli, tak je to ta anatomická část, kterou máte mezi nohama, když se rozkročíte, oblast velkých a malých pysků, klitorisu, G-point, Bartholinských žláz, ochlupení apod.
Když se na sebe po koupeli podíváte a srovnáte s vyobrazením v učebnici anatomie lidského těla, zjišťujete nějaké rozdíly?

Sdělte mi laskavě svá pozorování, protože jak by řekli Rusové, "ždu otvéta na etot vopros, kak solověj léta". [chechtot]

109980

07.07.2006 18:13

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Sodku,

Arkan 69.?.?.?

už jsem ti jednou napsal, že neznáš základní principy diskuze. Výsledkem je jen další hrozný příspěvek, jen se podívej jakým bordelářským způsobem jsi to napsal.

Kdy už ti to dojde - pravděpodobně v tvých letech je už na to pozdě - že písemný projev inteligentního člověka má nejenom obsah, tu šťávu, ten tzv. gist of the story, ale i formu. Zda mne máš rád nebo nemáš, na to ti odpovím slovy J. Haška "já se na tebe a ty se na mne....". [mrknutí jedním okem]

Já se nesnažím nic neustále dokazovat, celý palestinsko-izraelský problém je mi osobně u prdele, protože mi to na výplatě ani desetník nepřidá, ale dívám se na to realisticky, ptám se, co bych či jak bych osobně na podobnou situaci reagoval.

Tak pro příště, milý Sodku, než něco vyšleš do "etéru" - a na rozdíl od SMF to už na Zvědavci nemůžeš opravit - přečti si to, oprav překlepy a gramatické chyby, nepiš to v návalu zlosti, dej si pauzu anebo jako paní Jarmila, (ta vypadá ve svých příspěvcích jako vysmátá), pár "decínek" vína a pak to odešli. Allahu Akbar wa Muhammadu rassullah! [chechtot]

109981

07.07.2006 19:25

E-zmrd

RE:Vždyť je to úplně

Arkan 69.?.?.?

jedno, paní Jarmilo, zda pijete krabicové víno či nikoliv. Některá z nich (těch krabicových vín), alespoň tady v USA a Kanadě, pocházejí z dobrých vinařských oblastí ve Francii, Španělsku, Itálii či Portugalsku a pro každodenní sklenku po večeři jsou naprosto vyhovující. Lidé o tom tady píší, protože jste se o tom zmínila několikráte nejenom na Psu ale i na Zvědavci. A jak je vám, doufám, známo, - Bůh odpouští ale čtenáři Neviditelného psa či Zvědavce nikoliv. [chechtot]

Pokud jde o to studium na vysoké škole či studování cizího jazyka, to je fakt škoda, že jste se takovým způsobem rozhodla a považujete to za ztrátu času. Ale, holt, šestnáct let je šestnáct let a nedá se to dnes už odepsat ani dohonit. Já také sice docela nevím proč každoročně pokračuji ve studiu španělštiny a teď i japonštiny, ale člověk se alespoň jednou týdně dostane mezi nové lidi a mozek potřebuje, hlavně na stará kolena, neustálé procvičování a to za těch pár dolarů školného se vyplatí.

Tak to nevzdávejte, menopauza, jak mne tady dennodenně americká televize přesvědčuje, neznamená konec, ale jen začátek nového, štěstím naplněného života (ty post-menopauzní ženy jsou v těch reklamách vždy tak plné energie a tak sexy,že jim tu menopauzu skoro závidím .... ale never mind) zvláště když užíváte denně všechny ty výrobky farmaceutických firem Glaxo-Smith-Kline, Mercks, Bayer, Pfizer, Novartis, Eddy Lily či jak se ty všechny firmy jmenují. Ask your doctor. [mrknutí jedním okem]

109983

07.07.2006 23:04

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Milý Sodku,

Arkan 69.?.?.?

Pokud jde o ten Váš příspěvek, potřeboval bych překlad toho mudra "Mnoo, pak se zamylim neuronama nad obsahem...". [zmaten] To pokud vím v češtině ještě neexistuje. To užívání slova "mno", to jste se naučil od Táborského? Měl jsem Vás za inteligentnějšího.

Pokud jde o to zvracení, žijete, myslím, v Chicagu a tam je těch farmaceutických výrobků zabraňujících zvracení či pocitům na zvracení, s lékařským předpisem anebo i bez lékařského předpisu, k dostání v každé lékárně či drug storu hafo. Nejlevnější jsou ve WalMartu nebo v K-Martu, pro jistotu si raději kupte rodinné balení. Večer se podívejte na televizi, každou chvíli tam nějaká tlustá černoška nebo postmenopauzní bílá žena propaguje přípravky zabraňující prdění, pálení žáhy, zvracení, bolení hlavy apod. Určitě si vyberete, jinak, jak v televizi často říkají, "Ask your doctor". [chechtot] and TYFSAKM. (Thank you for shopping at K-Mart).

110002

09.07.2006 21:13

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: A co Tě tak Pastináku, na mých

Arkan 69.?.?.?

(Příspěvek zrušen pro nechutný osobní tón a pokus o urážky jiného diskutujícího. Editor)

110153

09.07.2006 21:23

Experiment s lidským zoufalstvím

RE: Základním motivem je ukrást Palestině co nejvíce území

Arkan 69.?.?.?

Čochtane, já byl v Jordánsku (Petra a v hlavním městě Ammánu), pak jsem přejel ze státu Izrael do Egypta s izraelským vizem v pasu bezproblémově. Business is business, jak už to říkají Poláci, kteří pro německé neonacisty vyrábějí přesné kopiie uniforem Wehrmachtu a SS a pak je dodávají do NSR, kde podobná výroba je zakázána.

110155

09.07.2006 21:40

Experiment s lidským zoufalstvím

RE:Teď teprve vidím, že ten Nezvědavec má pravdu,

Arkan 69.?.?.?

jakýkoliv příspěvek, který napadá Vaše oblíbence, je cenzurován. Můj příspěvek byl velice slušný, byl jsem v dobré náladě, nicméně jste ho zrušil.

Pokud neuveřejníte můj mimořádně slušný a zrušený příspěvek, pak neinkasujte můj šek. 88

110156

19.07.2006 14:33

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Je to vobec mozne?

Arkan 69.?.?.?

Čo chcete od Palestincov, keď nemajú v Gaze slovenskú univerzitu na podzemné stavby? Súrne potrebujú špecialistov zo Slovenska, aby prestali úspešne kopať tunely v piesku; sú to sprostý ludia, ktorí nemajú slovenské vzdelanie.

Bez Vašich slovenských teoretických zkušeností a technické pomoci jsou na tom jako čmeláci, ti také létají, ačkoliv teoreticky by neměli, on jim to totiž ještě do dnešního dne neřekl. Palestinci si vzali na poradu asi sovětské specialisty, pro které kopání v písku není žádným problémem, jak nám ukázali při stavbě metra v Praze, které ač v úsecích postaveno na "písku" do dnešního dne jezdí. [oči v sloup]

110910

22.07.2006 18:11

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: samozrejme, ze sa israel brani

Arkan 70.?.?.?

Ten první snímek ukazuje pěkně vyžraného Libanonce, nice "butt smile", nemáš, Šaňo Machu, více takových fotografií.

A proč neukážeš fotografie z jiných "nehizboláckých" čtvrtí Bejrútu, čtvrtí kde život pokračuje bez velkých problémů. Včera jsem se díval na videa z křesťanských a nehizboláckých čtvrtí, tam byly vidět fotografie diskoték (někdy sice jen při svíčkách či generátorech), mladé Libanonky pojídající zmrzlinu na molech, silnice přecpané, jako obvykle, automobily, obchody plné zboží, žádné hrůzy války či ulice plné trosek a mrtvol. Jak už psávali Němci na vstupech do koncentračních táborů "práce osvobozuje", ale i "Jedem das seine", každému co (jim, jemu) patří.

Poslední fotografie ukazuje přeplněné auto Libanonci (Šhíia), technicky nezpůsobilé silničního provozu (přetížené a skoro praskající ve švech), za které by jim v České republice ČP udělila, a zcela právem, velkou pokutu a odebrala řidiči ŘP. Pravidla silničního provozu platí i za mimořádných okolností. [chechtot]

111207

23.07.2006 04:27

Brání se Izrael, nebo útočí?

RE: Ale Kadlíku, neblbni,

Arkan 70.?.?.?

neber všechno tak vážně, vem si pilulku, zapij to vodou a uklidni se. Není to dobré na vysoký tlak.

V mé synagoze žádná krev stříkat nebude, protože v synagoze jsem byl naposledy při své poslední návštěvě Prahy, abych si zjistil, zda je na stěně Staronové synagogy napsáno jméno rodiny Korbelů, předků ministryně zahraničních věcí USA M. Albrightové aka Halfbrightové. A našel jsem ho tam, Karlíku. Jako římský katolík a bývalý ministrant v kostele sv. Ignáce (ten založil jezuitský řád, Kadlíku) do synagogy opravdu často nechodím.

Dobře pěníš, Kadlíku, ale plakat nad mrtvolami mých dětí také nebudu, jednak to nemám ve zvyku a za druhé žijí v místech kam Hizbollah nikdy nepřijde.

A pokud o ztrátu tohoto soucitu a vyloučení ze společnosti slušných lidí, na to Vám , podobně jako šejk Nasrallah, z vysoka seru. Ztráta Vašeho soucitu, Kadlíku, mi na výplatní pásce nepřidá ani neubere 25 centů. Čus, Kadlíku, autobus. [chechtot]

111228

26.07.2006 19:06

Skutečné cíle Izraele

RE: Autor lže

Arkan 70.?.?.?

4Karel4u

Prezident Bush v jedné zásilce zasílá letecky 100 kusů GBU 28 (Bunker Buster)bomb, protože si je v rámci vojenské spolupráce mezi USA a státem Izrael (podobně jako vojenské smlouvy s Egyptem a Jordánským královstvím a řadou jiných zemí) stát Izrael v dubnu 2005 (tj. ještě dlouho před současným konfliktem) objednal. Dodací lhůta byla stanovena na červenec 2006. Tudíž, pokud jste v kontraktuální pozici, a to i komunisté respektovali (viz termíny jako vydodávkování a předvydodávkování), musíte svůj kontrakt splnit.

Původní použití těchto laserem vedených bomb (l kus asi 1996 kg, 630 liber (287 kg) výbušniny (tritonal - směs TNT a práškového hliníku), výrobní cena za kus 145 600 dolarů (US) bylo útočení na syrské a iránské generální štáby, atomové elektrárny a jiné HQT - high quality targets (vysoce kvalitní cíle) v případě konfliktu mezi Izraelem, Syrií a Iránem, ke kterému pravděpodobně dříve nebo později dojde.

V budoucnosti se ovšem počítá se značným snížením výrobní ceny a celkovým zlepšením efektivnosti GBU 28. Dnes po zjištění jakým způsobem se organizace Hizbollah opevnila v jižním Libanonu, se část dodávky použije na zničení podzemních bunkrů, které jsou jinak nedosažitelné, podobně jako Američané a spojenci používali za II. světové války tzv. Ronson tanky v bojích proti Japoncům. Tehdy ovšem bylo užití plamenometů a napalmu zcela legální, dnes už, bohužel, nikoliv.

V tom druhém letadle prezident Bush posílá humanitární pomoc, protože Američané vždy pomáhají postiženým zemím (ať už je to Indonesie a sousední státy zasažené tsunami v roce 2004, Darfúr či jiné přírodní katastrofy). Osobně si myslím, že jsou příliš štědří "blbci", protože jediný vděk, který za to dostanou jsou demonstrace, vyhořelá vyslanectví, kritika v novinách a TV, apod, ale Američané jsou nenapravitelní optimisté.

Pokud jde o vrhání bomb, laserem vedené a tudíž drahé bomby jsou velice přesné. Bomby za 146 táců za kus se nevrhají jen tak na nějaký malý cíl. Ani izraelská armáda nemá tolik peněz na plýtvání, i když to nakonec zaplatí američtí daňoví poplatníci. Pokud se tam vyskytne zabité dítě a krytem chráněný voják, pak je to vina rodičů, kteří mají dítě na starosti. V Čechách se též každoročně utopí v bazenéch a koupalištích pár dětí, protože se jejich rodiče o ně řádně nestarají.

Mimochodem, pane Karle4u "zapomněl" se píše s -n-, asi jste - jak už se tady Minda jednou zmínila o jednom "vzdělanci" (vysel, vyděl apod. zrůdy)-chrápal při hodinách češtiny.

Pan Kema vás všechny, abych použil nedávného slovního výrazu prezidenta Bushe, sere, protože se dívá na věci realisticky a nepřijímá nekriticky každou tu vaši protiizraelskou nenávistnou propagandu. Jeho příspěvky jsou většinou dokumentovány odkazy, stejně tak jako moje (if need be).

111594

04.08.2006 06:05

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Izrael MOZNA znicil

Arkan 70.?.?.?

Vždyť také Hizbis (Hezbollahs) žádnou loď nezničili. Před několika dny, což potvrdila i IDF (námořní oddělení) se jim podařilo trefit jednu izraelskou vojenskou loď, jelikož její velitel "chrápal" a neuvedl v činnost veškeré obranné prostředky. Od té doby se nic podobného nestalo.

Arabové jsou obsesivně-kompulsivní lháři, kteří pokud mají příležitost něco pustit do světa z propagandistického důvodu, neváhají ani vteřinu. Pro ně podobně jako pro Richarda Krále nula sem nula tam nic neznamená. Řada těch dojímavých scén je inscenována pro "přiblblé" západní agentury, které jim to uvěří (viz pořad "60 minutes", který normálně není na straně Izraelců, ukazující jak se to dělá stylem Palywood).

Oběti kaťuší, ať již osob dospělých či dětí, palestinských Arabů či Židů neuvidíte často, neboť Židé se na rozdíl od Arabů "nevyžívají" v ukazování mrtvých a umírajících. Židé na rozdíl od Arabů si svých lidí váží a proto jsou ochotni pro 8 zabitých a 2 unesených vojáků jít do války bez ohledu jak na to celý svět reaguje. A celý svět, včetně Arabů, kromě profesionálních "protestantů" zatím reaguje podezřele klidně. A běda Hizbolláhu, pokud dopadnou bomby na Tel Aviv, pak míra tolerance přeteče a celý Libanon bude velice trpět a infrastrukturu budou budovat dalších dvacet let. A stačilo velice málo, propustit unesené a přestat bombardovat Izrael.

112621

Po zkušenostech z pobytu v Izraeli mohu říci jen jediné, že ortodoxní židé jsou v Izraeli považováni něco jako cikáni v ČR a Indiáni v Americe.
Parazité, kteří jsou maximálně tolerováni a z náboženských důvodů i subvencováni vládou státu Izrael a daňovými poplatníky.

Osoby práce se štítící, neplatící daně, odmítající službu v armádě (dnes se to již trochu změnilo), žijící většinu svého života ze sociální podpory nebo švindlováním s diamanty, zlatem a stříbrem (New York), kteří většinu svého života tráví studiem náboženských knih, náboženští fanatici, kteří vzhledem k omezenému počtu kopulují v tom nejbližším krevním svazku a vytvářejí "monstra", kde "mongoloid" vypadá jako zdravý člověk. Občas vidím ty jejich "produkty" v bývalé nemocnici královny Elizabety, kde mají oddělení pro ty nejhorší případy a z těch by Římané či Aztékové měli opravdu radost a ukazovali by je ve svých "bestiáriích".

Jan Žižka by si s nimi dovedl poradit podobně jako si poradil s Adamity a jinými úchylkáři, zbytek se domyslete.

112622

05.08.2006 01:07

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Jména jazyků

Arkan 70.?.?.?

(Zrušeno, odchylujete se od tématu. Všechny reagující příspěvky vymazány. Editor.)

112709

05.08.2006 03:57

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Izrael MOZNA znicil

Arkan 70.?.?.?

Prozatím dopadlo na území státu Izrael 2 400 raket různých typů, různých modelů, to jen tak na úvod (dnes večer to může být i o trochu více). Osobně neznám stát, který by si na sebe nechal dennodenně střílet "rachejtle".

Na rozdíl od IDF (IAF) tyto rakety, ač účinné a schopné zabíjení, nejsou velice přesné, čili dopadají tak říkajíc "kam se jim zachce" (hlavně že zabijí sionisty) ve stylu "padni komu padni" a to zahrnuje i West Bank (Západní pobřeží Jordánu, čili Palestince a.k.a.Palis). V čem se též liší je to, že si nevybírají mezi vojáky a civilisty, oni je prostě vystřelí - jako to dělali Rusové (Stalinovy varhany) a kam to padne tam to padne. Aby se dosáhlo větších ztrát jsou vystřelovány hlavně ráno a večer, kdy Izraelci buď odcházejí do práce či se vracejí. Celkové ztráty na izraelském obyvatelstvu se pohybují kolem 59 usmrcených, a pár stovek zraněných.

Reportáže ze státu Izrael se většinou omezují na výčet nových mrtvých civilistů či vojáků (u těch jsou uvedena vždy jména, hodnosti, místo původu, případně den a místo pohřbu)) bez potřeby histrionického uveřejňování fotografií, které s oblibou Hizbis a Palis demonstrují pro světové agentury a které pan editor Stwora, Nohejl či Trodas s takovou chutí zde uveřejňují.

To že těch ztrát, i přes ten velký počet vypálených raket, je relativně málo, je důkazem toho, že se Židé z minulosti poučili a každý dům jak v městě tak i na venkově má dobře vybudovaný, i když ne vždy dobře udržovaný, protiletecký úkryt a navíc ve městech jsou v každém bloku veřejné kryty. Stejně tomu tak bylo i za Protektorátu za II. světové války a až do nedávna jste nedostal povolení ke stavbě nového domu ve Švýcarsku, pokud v plánech nebyl i protiletecký úkryt.

Pokud jde o Vaše informace o bombardování křesťanské části Bejrutu (jména náboženství se píší malým písmenem, čili křesťanské, židovské, muslimské apod. zapište si to někam), došlo jen k bombardování mostů a silnic spojujících Bejrut se severem Syrie a nikoliv k bombardování křesťanských čtvrtí. Na druhé straně čtvrtě sympatizující s Hezbis dostaly dnes večer nový "nášup" bomb.

Už se těším na ten den, kdy Američané začnou bombardovat svého jediného
spolehlivého stoupence na Blízkém východě. Četl jste asi moc příspěvků od našeho "poglavnika" (Nezavisna Država Serbska) a velkého vlastence Zorby, navíc právě teď procházíme obdobím velkých veder a někdy i výpadků elektřiny (naštěstí to už zítra končí), takže se Vašemu závěru příspěvku napsanému za tak vysokých teplot ani nedivím.


[mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

112715

06.08.2006 16:56

Ortodoxní židé žádají ukončení sionistických zvěrstev na Blízkém východě

RE: Wratislave, Vratislave

Arkan 70.?.?.?

do roka a do dne.... "Tšeba opravyt ten češtin a pamatovat si", že jazyk je mezi vybranými slovy, ... brzy, jazyk, nazývati. V základní škola, Vratislave, asi chrápat, to neny dobše. Pravidla češtin nestát moc peněz (50 korun), příště než přispět do Svědafec, napšed předčíst prafidla. Více potu na cvičišti, méně krve na bojišti.

To mje češí, še ste téši. Těkuji. Franz-Josef I. [oči v sloup]

112810

06.08.2006 19:16

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Osobně nevím, proč

Arkan 70.?.?.?

( Zrušeno. Osobně urážíte oponenta, Arkane. Editorka )

112823

07.08.2006 17:05

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Izrael MOZNA znicil

Arkan 70.?.?.?

Dnes ráno, tj. ještě před zahájením nových leteckých operací IAF, pozemních operací IDF a odpalováním raket a kaťuší z libanonské strany, nejnovější stav ztrát byl následující: celkové ztráty - 102 Izraelců, 58 vojáků (včetně rezervistů), 38 civilistů (z toho 15 izraelských Arabů a Drúzů), 6 mrtvých v Gaze, Samaře). Mezi izraelskými civilisty a izraelskými Araby a Drúzy se nacházejí i ženy, důchodci, děti a mladiství. Izraelské ztráty jsou ověřitelné, neboť jména obětí, jejich věk, pohlaví atd. se denně uveřejňují (tisk, rozhlas, TV) včetně informaci týkající se pohřbu.

Pokud jde o libanonské ztráty, tam se konečné výsledky často liší, neboť záleží na tom, která organizace (libanonská vláda nebo Hizbis) informace vypouští do světa. Občas se nějaké mrtvoly přesunou z márnic či chladících kamionů z propagandistických důvodů na jiná místa (případ města Qana). Mrtvoly pak vypadají, hlavně mrtvé děti, velmi popelavě a zároveň bez viditelných zranění a krve. Ten poměr bude asi tak 1:10. Na jednoho Izraelce asi deset Libanonců.

Co je překvapivé - a začíná být i pro mezinárodní tiskové agentury podezřelé - je malý počet ztrát padlých mučedníků Hizbollahu a velký počet civilistů. To bude asi tím, že se ty "rachejtle" vystřelují tak říkajíc samy o sobě ve stylu "okno se rozbilo". Kdo to okno rozbil se neví, ono se tak nějak samo o sobě rozbilo.

K celému konfliktu došlo 12. července 2006 kolem 7:00 ranní. Nejprve začala minometná a kaťušová palba na izraelské město Šlomi a Shebaa Farms (to byl takový zastírací manévr). Pak jednotky Hizbollahu přešly hranici a mezi mošavem Za'rit a mošavem Štula (což je území patříci státu Izrael a jako takové uznáváno i OSN) překvapily IDF vojáky patrolující ve 2 Humvees.

Tři IDF vojáci byli zabiti, několik zraněno a dva byli uneseni na libanonské území. IDF po příjezdu na místo konfliktu a ošetření zraněných pak vyslala jeden tank typu Merkava za účelem pronásledování únosců. Tank při přechodu hranic najel na protitankovou minu, která tam již byla předem připravena a čtyřčlenná posádka tanku zahynula. Další voják IDF zahynul v průběhu dne. Všechny tyto informace jsou dostupné na Internetu (v angličtině, francouzštině, němčině, češtině i čoboláčtině apod.) a pocházejí z věrohodných a spolehlivých pramenů.

Závěrem bych jen chtěl podotknout, že k celému konfliktu a těm nesmírným ztrátám na životech a majetku na obou stranách nemuselo dojít, kdyby Hizbis (a v případě Gazy Palis) propustili ty unesené vojáky a přestali ostřelovat Izrael, jak jim to radila izraelská vláda. Ale jak už říkal Claudius Caecus, "Faber est suae quisque fortunae" (Každý je strůjcem svého osudu) a "Qui bonum respuit consilium, sibi ipsi nocet" (Kdo odmítá dobrou radu, sám sobě škodí).

[mrknutí jedním okem]

112895

07.08.2006 18:22

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Nevím proč by měl

Arkan 70.?.?.?

stát Izrael přistoupit na výměnu unesených (nikoliv zajatých) IDF vojáků za libanonské či palestinské teroristy, když v obou případech došlo k únosům na území státu Izrael. To by jen vedlo k dalším únosům a teroristickým akcím jak ze strany Palis či Hizbis.

Tak se normálně řeší takový problém u Antiseptiků, ale nikoliv za vlády Ehuda Olmerta. Obě strany se tentokráte evidentně navzájem podcenily. Izrael narazil na jiný druh teroristů a zcela zřetelně, možná i vědomě, "zachrápal" a dal Hizbis šest relativně bezproblémových let k vyzbrojení, vycvičení a k přípravě podzemních bunkrů, skladišť zbraní, a nechal se překvapit.

Na druhé straně Hizbollah, hlavně Hassan Nasrallah, se domníval, že po únosu dvou vojáků IDF dojde k výměně - jak tomu pravidelně bývalo v minulosti. K výměně nedošlo a Ehud Olmert a jeho ministr obrany dal "skoro" volnou ruku izraelské armádě. Výsledkem je dennodenní zabíjení (nikoliv vraždění, ten rozdíl mezi zabitím a vraždou si najděte na Internetu) a obrovské materiální ztráty na obou stranách. A to podotýkám, že IAF využívá, jak sami přiznali, jen 20% své kapacity. Pochopitelně letadla a piloti se střídají podle hesla "Poznej svět and bomb the shit out of them", ale k pravidelnému střídání vojáků dochází i u pozemních jednotek.

Pokud jde o cenění nebo necenění svých občanů, onus je evidentně na straně Arabů. Ti mají k životům svých bratrů a sester podobný přístup jako Rusové, Číňané, Korejci, Iránci, tzv. "nas mnogo".

112912

07.08.2006 21:17

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Nevím proč by měl

Arkan 70.?.?.?

Ale nebuďte somár, Čoboláku, a nemíchejte nějaké plky z Tory do politiky izraelské sekulární vlády. Ti představitelé izraelské vlády mohou být věřící židé, ale stejně tak jako moderní křesťané nejsou zrovna absolventy Bohnic.

Súrne potrebujete objasnenie zkratky IAF. To "nie je má, má je nie je" níč spoločného z International Aikido Federation, len označuje Israeli Air Force (Izraelské letecké sily) niečo na zposob SAF (Slovak Air Force) za Slovenského štátu, a.k.a. Čobolácké letecké sily a 2 rýchle motorizované divízie, ktorých ste poslali do Ruska.

"Slovensko mobilízuje, calý svet sa tresie" ste písali vo slovenských novinách. A terazky níč. [chechtot]

112924

07.08.2006 21:36

Hizballáh zničil izraelskou válečnou loď

RE: Táboráku, co dceruška, ještě smrdí doma

Arkan 70.?.?.?

anebo se Vám jí již podařilo "prodat"? Tohle asi neprojde cenzurou, ale vzhledem k Vašemu doporučení, které se týkalo "židovské propagandy" a odchodu do řitního otvoru - (jako obvykle jste sprostý, ale příspíváte na provoz Zvědavce, tudíž je Vám vše dovoleno) - by, pokud je editor vyvážený a nestranný, což často nebývá, projít mělo.

Protiargumenty sice nemáte, takže to řešíte jen jako obvykle sprosťárnou. Táboráku plápolej, táboráku jásej, jak jsme zpívávali na čundrech. [chechtot]

112925

07.08.2006 23:34

Je na čase vyloučit USA z RB

RE: Máte naprostou pravdu, pane editore,

Arkan 70.?.?.?

číst se ta jeho australská čeština moc nedala, ale to množství příspěvků a hlavně ten jeho systém "copy and paste" článků v angličtině (za který, bohudík, již většinou jazykově nezodpovídal), to bylo něco opravdu neuvěřitelného. Nadprůměrně produktivní člen australské společnosti. Čest jeho památce.

Dnes si připadám jako Karel Jaromír Erben v té básni, "Zemřel nám Nohejl, do hrobu dán, siroty po něm zůstali-zůstaly (nevím jakého pohlaví byli-byly) i přicházeli každičkého rána a Nohejla svého hledali......

Tudíž závěrem, pane Nohejle, na rozloučenou jen přeji "budiž Vám země lehká". And in the meantime, may the Grace, peace and loving kindness of Our Lord Jesus Christ be upon you, Sire, for uncounted years.

Your ever faithful and obedient servant,

(ecce signum) Fr. Petr Arkan


P.S. May the Almighty console us among the mourners of Zion and Jerusalem.

112934

11.08.2006 20:54

Dopis

RE: A jinak jste v pořádku, SandWalkere? ...

Arkan 70.?.?.?

Tak ty tunely byly vykopány nikoliv, aby se jejich pomocí pašovaly zbraně a výbušniny, ale aby mladí Palestinci mohli studovat v zahraničí. Už jsem četl hodně blbostí, ale to co jste napsal to překonává všechno. To také dává nové mínění výrazu "tunelování" v České republice. Je to vlastně kulturní činnost a žádné okrádání ČR.

Izraelští vojáci byli zabiti a dva zajati na izraelském území (mezi mošavem Za'rit a mošavem Štula), a to neodkecáte. Pokud jde o ostřelování města Šlomi a Shebaa Farms, na území Shebaa farms si dělají nároky jak Libanon tak i Syrie. A podobně jako v případě Východního Pruska a města Královce (Kaliningrad), o tom komu toto území patří rozhoduje vítěz (SSSR v případě Východního Pruska a Izrael v případě Shebaa Farms). Nikde jsem neviděl, že byste (by jste - NPČJPZ) proti okupaci Kalinigradu protestoval.

Mimochodem, všechny státy, zvláště pak ty, které jsou v situaci Izraele, USA, Velké Británie apod. připravují různé alternativy pro případ zvaný "co kdyby". Já jsem osobně zakresloval na cvičných mapách bombardování Norimberka a Mnichova atomovkou pro svého sovětského poradce nesčíslněkrát. Říká se tomu "štábní cvičení", většinou je to jenom na papíře, v případě státu Izrael se toto štábní cvičení často stane i skutečností.

Pokud jde o stav morálky izraelských občanů, ti si uvědomují, že jim jde o to nejdůležitější, o PŘEŽITÍ (česky "vo kejhák") - podobně jako o to samé šlo od samého začátku vzniku státu Izrael (1948). Tudíž jejich morálka nemůže být "tristní", kromě pár stovek levičáckých profesionálních protestantů. Buď přežiji anebo budu po dlouhou dobu žít pod dennodenní hrozbou hizboláckých kaťuší či v budoucnosti (podle dodávek z Iránu) něčeho horšího.

Pokud jde o ztráty IDF, chtěl bych vás jen upozornit, že přesné údaje - na rozdíl od Hizbis - jsou dnes a denně k dispozici buď na oficielních stránkách izraelské vlády či na Debce, Jerusalem Post atd. Každý den tam jsou uvedena jména, hodnost, věk, původ (mošav, kibuc, město, vesnice atd.), případně místo a čas pohřbu. Ty vaše plky o velkých ztrátách tanků typu Merkava jsou jen plky ničím nepodložené a připomínají mi jen situaci za poslední indo-pakistánské války (kdy jsem žil a pracoval v Indii), kdy hrdinní indičtí vojáci (jawans) zničili tolik pakistánských tanků a letadel, že po skončení konfliktu se došlo k závěru, že jich Pakistán nikdy tolik neměl.

Izraelští vojáci nejsou podělaní strachem , ale narazili na protivníka, který je daleko lépe organizovaný, vyzbrojený a hlavně psychologicky připravený jako nikdy předtím. To není, jak říkají odborníci, jen nějaká armáda, to je bratrstvo spojené společnou myšlenkou a ideologií, podobně jako byly původní jednotky SS.

113555

12.08.2006 01:33

Dopis

RE: A jinak jste v pořádku, SandWalkere? ...

Arkan 70.?.?.?

4 Kema

V soutěži o nejnenáviděnějšího přispěvatele na Zvědavci, myslím, pane Kema, že Vaše příspěvky vítězí. Moje jsou často, pro jistou politickou "nevhodnost", buď zrušeny či neuvěřejněny, tudíž se nemohou zúčastnit soutěže. Určitým způsobem obdivuji Vaši vytrvalost, se kterou v těchto diskuzích pokračujete. Oba dva jim - soudruhům - ale určitě pijeme krev.

Nicméně, jak jste uvedl ve svém příspěvku, reakce SandWalkera se skládá z několika urážek bez jediného protiargumentu. Tímto zůsobem tu argumentuje řada lidí, kteří nenávidí z plného srdce jak stát Izrael tak USA a všechny jeho západní spojence, kteří v duchu stále touží po tom starém leč spolehlivém komunistickém režimu, kdy rohlík stál 30 haléřů a při měnových a cenových reformách se výrazně a pravidelně snižovaly jen ceny mramorových náhrobních kamenů.

Veškeré informace, které používám ve svých příspěvcích jsou založeny na solidních zdrojích, ať už jsou to oficiální zdroje státu Izrael či BBC, CNN, VOA, Reuters, AF, TASS, v řadě případů jak zdroje píšící ve prospěch státu Izrael tak levicově zaměřené, které i přes veškerou levičáckou snahu nemohou nekonečně lhát anebo uveřejňovat "pozměněné" fotografie (NY Times, Washington Post, Front Page apod.). Vše je doložitelné a dostupné pro širokou veřejnost, tj. v případě pokud o tyto pravdivé informace máte zájem. Dále potvrzuji, že ani o jednom se nezmiňuje velký plagiátor Nostradamus. [chechtot]

113593

14.08.2006 16:40

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: 4 Roman Pražák

Arkan 70.?.?.?

To se Vám, bohužel, nezdá, to je již několik let na Zvědavci jen pravda pravdoucí a dennodenní skutečnost. A to jste pravděpodobně ještě nečetl ty nejrasističtější protižidovské příspěvky pana Trodase, různých Čoboláků typu Google či Kevin.

Za některé z nich by se nemusel stydět ani protektorátní Arijský boj, Kuratorium pro výchovu české mládeže, chorvatský poglavnik Dr. Ante Pavelič (Za dom, Spremni!), dostojný pán Tuko a Tiso, nebo Julius Streicher, vydavatel nacistického Der Stuermer; Voelkischer Beobachter by byl jen pár krůčků za nimi.

Holt, Zvědavec steht standhaft und treu zum Fuehrer. [mrknutí jedním okem] To ale cenzurou neprojde. [pláč]

113847

15.08.2006 14:19

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: 4 Roman Pražák

Arkan 70.?.?.?

4 asdfg

Tak to se podívejme na klasický případ člověka, kterému docházejí argumenty. Jak jsi vulgárně začal (ty nadávky byly zrušeny) tak jsi vulgárně skončil (opět bylo vymazáno). V mých příspěvcích se vulgární nadávky neobjevují, ironie, sarkasmus, to připustím, ale to má své důvody, to zvedá u lidí Tvého druhu žluč. A to, že se na Zvědavci dennodenně vyskytují antižidovské výroky, to ani Ty neodkecáš, pokud vieš čítať a písať. Pro příště si pouprataj před svým prahem.

(Odstavec zrusen. Provokoval k slovensko-ceske nenavisti. A prestante si uz konecne hrat na ucitele zakladni skoly, vase gramatika take neni dokonala. Provokujete a znechucujete. E.)

Pan Stein není žádný můj soukmenovec, on žije ve státě Izrael, má tam rodinu, děti - vojáky rezervisty, je židovského vyznání a v současném konfliktu mu jde či jim šlo o "kejhák", proto brání svou zemi. A jako přímý svědek o celém problému a o celé situaci ví daleko více než "asdfg".

Já žiji někde jinde a pokud jde o náboženství, od té doby co jsem přestal jako chlapec ministrovat v kostel sv. Ignáce, věřím - podobně jako milióny Číňanů - v americké prezidenty. Nejlépe od prezidenta U. Granta (50 dolarová bankovka) výše a celý ten izraelsko-palestinský problém se mne osobně netýká (podle vzoru "já tam nebydlím, já se nebojím").

Teď pár týdnů před dovolenou v Evropě mně spíše osobně vadí ta nová hrozba teroristických útoků na leteckou dopravu a ty nové buzerace před vstupem do letadla.

Soudě podle reakcí, jsem Vám, pánové, zase pozvedl žlučí, to se Vám často
stává. Ale čo bolo, bolo, konflikt už skončíl, Hizbollah zvíťazil ... a terazky bude dobre. [mrknutí jedním okem]

(Ano, casto se stava, ze zvedate druhym zluc. Ne vsak hodnotou argumentu, o tu vam nejde, nybrz prostym zajmem ji vyvolat. Jste zly a nesoudny provokater. Priste vam takove prispevky nebudu do diskuze poustet. E.)

113949

15.08.2006 15:16

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Ženy se mohou, a velice

Arkan 70.?.?.?

často - některé i s oblibou - dopouštět tzv. psychologického násilí, které po určité době přivede muže (případně i mrtvou kobylu) k reakci, která bývá obvykle fyzického rázu. Ovšem v ČR je dostatek případů, kdy se ženy dopustily fyzického násilí a rozřezaly své partnery na malé kousky, utopily je ve vodě, upálily ve spánku, apod.

A záleží také na tom, s kterým druhem mužů se stýkáte. Podle toho co jste tady už na Zvědavci napsala, máte propensitu přitahovat agresivní muže. Pak se nesmíte divit, že dopadnete tak, jak jste už v minulosti dvakrát dopadla. Jen doufám, že do třetice všeho dobrého a zlého, se Vám poštěstí najít nového partnera, se kterým buď bude možno "vorat" nebo alespoň zapřáhnout do vozu. Je třeba, jak říkají Indo-Češi "čikotar het", dostat se z bahna. BTW, vlasy už Vám narostly?

Já vím, že všem ženám jde jen o čistou lásku, nikoliv o sex a peníze. Z tohoto důvody si třicítky berou šedesátileté podnikatele, kteří, abych citoval Fráňu Šrámka, již neslyší "volání stříbrného větru". A jediné větry, které uslyšíte rozhodně nejsou "stříbrné". Pokaždé když čtu článek o takové Kateřině Brožové ("...topila jsem se v krvi...", ale na ruce měla jen elegantní obvazek, pravděpodobně "značkový".), Mirce Čejkové, tak se mi v kapse otevírá švýcarský nůž typu Wenger-Delémont, čepel 9 cm (Made in Switzerland, patent pending) a to nejsem žádný agresivní typ.

113954

15.08.2006 17:58

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: 4 editora/ku Zvědavce

Arkan 70.?.?.?

Rád bych opravil několik nepřesností ve Vašich reakcích na můj příspěvek. Zaprvé, na učitele základní školy si nehraji, řadu let jsem v Kanadě učil na obchodní akademii (grade 10,11, 12, pokud vám to něco říká), češtinu jsem, na žádost emigrantského spolku, učil děti v nedělní škole.

Pokud jde o kvalitu češtiny, pochybuji o tom, že někdo z Ostravy, se může o tom "z odborného hladiska", akoby povedal súdruh major Haluška, vyjadřovat. V případě, kdy si nejsem jist konzultuji Pravidla českého pravopisu, Češtinu poklepem a poslechem, Chrám a tvrz a v neposlední řadě se zeptám e-mailem v Ústavu českého jazyka. Tam jsou překvapivě ochotní i emigrantům poradit. Jen doufám, že v nadcházející návštěvě ČR budu mít příležitost si koupit nejnovější knihy o češtině.

Pokud Vás provokuji a znechucuji, nevím co je na snaze o zvýšení kvality češtiny na Zvědavci znechucujícího, ale budiž. Naše představy o tom, co je znechucující a provokativní jsou pravděpodobně diametrálně odlišné. I když se Vám to nelibí, do dnešního dne se Slovák píše s velkým "S". Můžete to vymazat.

Pokud můj odstavec provokoval k česko-slovenské nenávisti, pak bych rád věděl k čemu provokuje následující, hned pod mým příspěvkem, příspěvek Googla. Ta jeho oslovení, "sbírka psů na Nezvědavci, žiďák, zasloužilý člen KSĆ, zvrhlá židovsko-kurdská genetická křižovatka apod. jsou opravdu velmi "přátelská". To oslovení, žiďák, se tam vyskytuje několikrát, ačkoliv můj táta byl jen pražský Němec a za to jsem si vytrpěl své. Ale osobně se shoduji s tím, co si myslí Maďaři o Slovácích, naemlich "Toth nem member". Můžete to vymazat.

Jak jste mohl povšimnout v minulosti, moje příspěvky se dělí na dva typy. (a) příspěvky k článkům a (b) reakce na - většinou velice nepřátelské a vulgární odpovědi (bez protiargumentů), jen sprosťárny, které mohou být tolerovány na iDnes nebo, bohužel, na Nezvědavci, ale tady na Zvědavci by se nemusely objevovat (oběvovat - Nová pravidla českého jazyka podle Zvědavce, NPČJPZ).

Jen závěrem bych chtěl potvrdit, že jsem opravdu zlý a nesoudný provokatér, nicméně někdy s dobrým srdcem. A jen doufám, že "there is somebody I'm longing to see, I hope that she/he turns out to be someone who'll watch over me. I am a little lamb who is lost in the wood ....

113967

15.08.2006 22:35

Příměří začne v šest hodin ráno...

RE: 4 Google

Arkan 70.?.?.?

Toto je naposledy (a, prisám vačku, Boha Máriju, už nikdy více v budoucnosti), kdy odpovídám na Váš sprostý (vulgární) a antižidovský příspěvek.

Pokud Vám to ještě nedošlo, že si z Vás dělám prču, tak už Vám to asi nikdy nedojde, ne že bych se tomu moc divil. Pokud jde o černý humor, ironii a sarkasmus, je stále přece jenom rozdíl mezi Čechy a Slováky.

V roce 1945 jsem nemohl vstoupit do KSČ, protože v té době jsem ještě nebyl na světě. To jsem jen uvedl - teď musím být opatrný, aby to pan editor zase "nevyzmizíkoval" - abych lidi Vašeho druhu, pardon my French, "nasral". Do strany se tehdy přijímalo, a u některých lidí to bylo opravdu z lásky za osvobození ČSR Rudou (Červenou) armádou, až od 18 let (minimálně od 17). To bych se musel narodit v roce 1927 a to jsem ještě nebyl, jak se v angličtině říká, "not even a sparkle in my father's eyes".

Ano, som obyčajný klamár a to z tej najhoršej sorty, s krátkou pamaťou, ktorý si ani nepamatá čo sám nacigánil. Ako by som mohol zabudnuť Váše pravdivá slova o obrezanom vtáčikovi od takého múdreho človeka ako dostojný pan Google. Všetká oslovenia na zposob "židiak" si zaslúžim.

Viem, robím schande mojej rase a dovolte mi sa z Vami rozlúčiť pozdravom pána Steina 55. Bozkávam, pánko Google. Keď moja slovenčina nie je akurátna, v takom prípade prepáčte. V Žiline som vojančil len 6 mesiacov a medzi Maďarmi. Isten ald meg a Magyart!

113987

16.08.2006 00:29

Tiskové prohlášení Svazu mužů

RE: Jak jsem se zmýlil v politice

Arkan 70.?.?.?

Čochtane, tentokráte jste se zmýlil. Na kvalifikaci v těchto organizacích vůbec nezáleží, hlavně že je to sukně, jim jde o procenta nikoliv o kvalitu či kvalifikaci.

Pamatuji si na takovou "novinářku" Janu Bobošíkovou - která nyní působí v EU - jak se jí při rozhovorech s pozvanými hosty zvedaly ty její "bobošíky" až ke krku. Evidentně se nenaučila ani základy, které se učí na novinářské fakultě, DAMU a FAMU, o "dýchání" před kamerou.

Nakonec i paní Barková, přítelkyně rodiny Grossových, se rozhodla kandidovat, jako nezávislá kandidátka, na roli senátorky. Pro tu bych hlasoval bez problémů, je třeba obohatit ten polochcíplý senát o ženy s mohutným poprsím. V pořadu Jana Krause "Uvolněte se, prosím" jsem jí pozoroval, ta blůza a ta sukně byla vyplněna k prasknutí a pokud jde o podnikatelství, ta by mohla dávat panu Trumpovi a jeho bývalé manželce Ivaně ještě lekce ze základů podnikatelství.

113992

18.08.2006 21:33

Horké léto

RE: Pane Gejdoši,

Arkan 70.?.?.?

nemohl byste (by jste - NPČPPZ) nám důvěrně sdělit (zdělit - NPČPPZ) - len z odborného analyticko-syntetického hladiska, akoby povedal súdruh major Haluška, co o ropě a jejím využití napsal soudruh Nostradamus. Určitě se o tom někde zmínil, protože v době kdy žil byla existence ropy a uhlí v některých zemích (Persie, Čína, severní Amerika apod.) známa a ropa a kamenné uhlí se používaly na vaření, topení, případně k válečným účelům.

Pokud jde o zásoby "dehtových písků" (tar sands), o kterých se zmiňuje pan Kema, jen v provincii Alberta jsou území (větší než Česká republika), kde nic jiného neexistuje než dehtové písky. Do relativně nedávné doby se to nevyplatilo těžit, ale při dnešních cenách za barel ropy (od 65 to 76 dolarů) jsou to takřka nevyčerpatelné zásoby. Takový Fort Murray je dnes nejrychleji rostoucím městem v Kanadě, ale na rozdíl od Dawson City jím i na desítky let ještě zůstane.

114362

29.09.2006 13:32

„Druhá Katyň“ odhalena

Uvedení informací na pravou míru

Arkan 69.?.?.?

4 Anonym

Čeka byla ustanovena revolučním dekretem V.I. Lenina v prosinci 1917. Její organizace a původní metody byly založeny na osobních zkušenostech profesionálního revolucionáře V.I.Lenina s carskou ochrankou, tajnou policií imperiálního Německa a federální tajnou policií Švýcarska. Do čela byl postaven polský šlechtic-profesionální revolucionář Felix E. Džeržinskij,původem z Běloruska; člověk sice nižší inteligence leč pilný a nepodplatitelný, který plnil všechny Leninovy příkazy a nařízení. Jako polský šlechtic dobře věděl, co platí na chudý lid a z těchto důvodů byl také Leninem vybrán. A jak známo není nebezpečnějšího člověka v úloze policajta než pilný a pracovitý blbec se sadistickým sklonem.

Leon Davidovič Trockij (pokřtěný žid Bronstein) neměl nic společného s Čekou. Byl to nejenom velice vzdělaný člověk, do jisté míry takový ruský Goebbels ale i oddaný revolucionář, který se stal za revoluce komisařem (ministrem) zahraničních věcí, později za občanské války ministrem války. Před Leninem nikdy nikam neutíkal. Lenin si Trockého naopak velice vážil na rozdíl od Stalina, kterému nedůvěřoval. Lenin už měl po smrti, když Leon Davidovič byl vyloučen ze strany (1927) a poslán Stalinem do vyhnanství nejprve v Kazachstánu, pak v Turecku, žil též ve Francii a Norsku a nakonec na pozvání mexického prezidenta Cárdenase se usadil v Mexiku. Byl zavražděn na Stalinův příkaz v roce 1940 ve svém sídle nedaleko hlavního města (město Coyoacán).

To, že jste o Trockém a jeho teoriích neslyšel ještě neznamená, že o něm nikdo neví. Soudě podle kvality Vašeho příspěvku, mám takový špatný dojem, že jste neslyšel o spoustě věcí. Trocký a jeho spisy jsou dodnes studovány na všech světových univerzitách (obor politologie), protože Trockému to nejenom "myslelo politicky" ale také prakticky. [smích]

117999

29.09.2006 23:07

„Druhá Katyň“ odhalena

4 Antikema

Arkan 69.?.?.?

Ta Tvoje nenávist ke všemu co napíše Kema Tě vede k tomu, že dokážeš, Ty Mimoňi, překroutit i pravdivé informace. Životní příběh revolucionáře Felixe E. Džeržinského znám osobně nikoliv jen z Wikipedie, ale i z let šedesátých, kdy jsem poprvé viděl jeho žloutenkový obraz pověšený v kanceláři velitele oddělení vojenské kontrarozvědky 4. tankové divize.

Železný Felix nebyl zakladatelem Čeky, byl jen dosazen Leninem do jejího čela, neboť byl dlouholetým spolupracovníkem V.I.Lenina a Lenin mu důvěřoval. Pokud jde o vzdělání, za svou "revoluční" činnost byl vyloučen z gymnasia a nikdy - na rozdíl od Lenina či Trockého - se mu žádného oficiálního vzdělání nedostalo, což ovšem neznamená, že to byl "full-time" blbec. Jeho příbuzní dodnes vlastní velké množství půdy v západním Bělorusku (poblíž města Kojdanów).

Čeka, či též někdy Večeka (Vserusskaja čerezvyčajnaja....)podobně jako jiná ministerstva a úřady během vývoje bolševického Ruska měnila svá jména, jejich prvotní úlohy či úkoly zůstávaly v platnosti. V roce 1922 se Čeka stala neblaze proslulou GPU, sekcí NKVD Ruské socialistické federativní republiky. Nicméně základní metody "práce" se neměnily, v jakékoliv formě či pod jakýmkoliv jménem měla Čeka nesmírnou pravomoc pokud jde o jednání s antirevolučními elementy. Klasickým příkladem bylo např. krvavé potlačení kronstadtského povstání námořníků v roce 1921, kterým začala doba tzv."rudého teroru".

"Železný" Felix zemřel, což bylo v té době neobvyklé, přirozenou smrtí (na TBC) v červenci 1926. A s ním zemřelo i jeho životní motto, že čekista má mít "chladnou hlavu, teplé srdce a čisté ruce". [smích] Až budeš příště někoho obviňovat ze lži, Ty - jak by řekl poručík Troník - šmejde, tak si něco o problému přečti. Čest práci.

118039

07.10.2006 00:51

Televizní projev Václava Havla z prosince 1989

RE: Nenávist a urážení všeho a všech z vás jen dští

Arkan 69.?.?.?

Chtěl bych se vyjádřit k reakcím a vyjadřování o našem jediném českém postkomunistickém prezidentovi V. Havlovi. Ty urážky, vulgarismy a vůbec všeobecně sprosté komentáře na tento článek i na skutečnost, že tento - pro český národ - významný člověk slaví své 70. narozeniny jen dokazují, že nemáte úctu či schopnost ocenit něco tak významného, co tento člověk dokázal.

Celý kulturní civilizovaný svět ho uznává jako osobnost, která se zasloužila o změnu režimu (ať už k tomu došlo jakýmkoliv způsobem, politika není procházka sadem rozkvetlých sakur a kompromisy, lhaní a podobné věci jsou jen její součástí, viz současná politická situace), k přechodu od uhnívajícího socialismu k demokratické společnosti. Nicméně vy ho ostudným způsobem urážíte, člověka, který se zasloužil o návrat demokracie v Československu, resp. ČR. a který jako jediný od dob prezidenta Masaryka či Beneše něco mimořádného pro ČR udělal a ve světě Československo proslavil.

A za tímto účelem zneužíváte výhod demokracie, tj. svobodu projevu, která vám umožňuje, že pod různými přezdívkami můžete urážet, plivat svou nenávist vůči osobě, které nesaháte ani ... never mind.

Dokažte, že je ve vás trochu slušnosti, a i když V. Havla nemáte rádi, tak se jeho kritika dá vyjádřit trochu slušnější formou.
Václava Havla a jeho úlohu při tvorbě nového Československa, resp. České republiky budou naštěstí soudit jiní nestranní historici a nikoliv hulváti vašeho typu.

Před týdnem jsem se vrátil z dovolené v ČR a mohu prohlásit, že na Zvědavci - na rozdíl od ČR - existuje snad nejhorší sebranka lidí, neonacistů a antisemitů, kteří žijí nenávistí, nenávistí vůči všem, židům, Američanům a všeobecně řečeno vůči všemu demokratickému, nenávistí, kterou snad konzumují společně se snídaní, obědem a večeří, kritizují všechny a všechno na úrovni debaty ve 4. cenové skupině aniž by sami něco v životě dokázali. "Chce se mi z vás ", jak by řekl ten generál z Černých baronů:, "zase zvracet".

118569

11.11.2006 19:26

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Arkan 69.?.?.?

( Zrušeno. Vy jste nejen mimo téma diskutovaného článku, Arkane, ale navíc ve zrušeném příspěvku nechutně osobně útočíte na Jarmilu. Takovéto a podobné vstupy si propříště laskavě odpusťte. Editorka )

121187

11.11.2006 21:14

Obrací se karta?

RE: Dva konce jedné hole.

Arkan 69.?.?.?

( Zrušeno. Držte se tématu článku, Arkane a menopauzou se zaobírejte někde jinde. Jako bonus doporučuji zaměřit se na tu vlastní. Editorka )

121190

23.11.2006 17:53

Jako za bolševika...

U příležitosti uveřejnění článku

Arkan 69.?.?.?

"Jako za bolševika" bych vážené čtenáře Zvědavce chtěl upozornit na jedno velmi významné výročí. Před 110 lety se totiž narodil náš milovaný první dělnický prezident soudruh Klement Gottwald. A to by mělo být pro mnohé statečné komunisty, kteří tak neohroženě přispívají do Zvědavce, pohnutkou k uctění památky jednoho z nejvýznamnějších postav ČSR soudruha Klementa Gottwalda.

Náš nynější předseda KSČMČSSD soudruh Vojtěch Filip je, bohužel, pracovně zaneprázdněn a nemůže se osobně zúčastnit čtvrtečních oslav u hrobu Klementa Gottwalda na Olšanských hřbitovech, ale budou tam i jiní soudruzi a soudružky, např. soudružka Marta Semelová a i místopředseda KSČMČSSD soudruh Václav Exner. (Soudruh Exner není už ten úplně správný soudruh, on nám to hodně prosral uzavřením prodejních a nákupních smluv, ale pevně věřím, že po zasloužené stranické výtce se polepší. Naše strana už své věrné syny nepopravuje, resp. ještě ne).

Jak už řekl soudruh Filip, "...soudruh Gottwald se choval v 30.letech a kolem války jako demokrat v souladu s ústavou a jeho pozdější chování (popravy později amnestovaných čestných soudruhů např. Rudolfa Slánského a jeho trockisticko-sionistickou skupinu) nemůžeme považovat jako chování zločince. To bychom, jak opět správně řekl soudruh Vojtěch Filip,"... museli posuzovat a jako zločince označit i řadu současných politiků, např. soudruha Bushe, Blaira a jiné soudruhy...". O tom tady na Zvědavci často hovoří zasloužení soudruzi Trodas, Bartošek, Karel z Čech, Sodek a i jiní soudruzi.

Proto si připomeňte tohoto velikána v dějinách Československa, jehož zenitem byl Košický vládní program a zapomeňte na zavražděné - Miladu Horákovou, Záviše Kalandru či Rudolfa Slánského. Budiž hluboká čest a sláva památce věrného syna Československa.

In nomine Patris, Filii et Spiritus Sancti. Amen.
Mi she beirach avoteinu. M' kor hab' racha l' imoteinu.
Mi she beirach imoteinu. M'kor hab¨racha l'avoteinu.
r'fuah sh'leima. (Birkat Kohanim).

Tak jsem zvědav, zda mi cenzura pustí. [chechtot]

122101

16.12.2006 20:56

Sebevražda protiválečného demonstranta

RE:High school

Arkan 24.?.?.?

Pokud paní Jiřina tvrdí, že high school je vysoká škola, pak to mohu jen potvrdit. Pokud tato školní budova má více než dvě patra, pak je to vysoká škola (tall building). Jednopatrová školní budova, kterých je v Kanadě a v USA většina, jako vysoká škola ale nekvalifikuje.

Kanadský vzdělávací systém (stejně tak jako americký) je základně (podle ústavy) provinční či (v USA) záležitostí jednotlivých států. V každé kanadské provincii existují dva systémy, jeden, který je financován provinční vládou z daní poplatníků a druhý, který je soukromý. Jelikož kanadský vzdělávací systém je provinční záležitostí jsou mezi kanadskými provinciemi značné rozdíly.

Z vlastní zkušenosti mohu mluvit jen o dvou provinciích, kde jsem učil, a to Manitoba a Quebec.
Všeobecně řečeno, kanadské děti mohou začít své vzdělání návštěvou mateřských školek (kindergarten), tato docházka není povinná, ale podobně jako v Česku je "dobrovolně povinná" (oba rodiče většinou pracují).
V šesti letech pak děti nastupují do první třídy základní školy (elementary school, école primaire in French), ta trvá od první do šesté třídy, po této základní škole děti nastupují do tzv. střední školy (high school).
Ta je rozdělena na dvě části, část první - junior high někdy zvaná middle level (7. až 9. třída) a část druhá - senior high někde zvaná secondary či collegiate(10. až 11., 12. či 13. třída). V Quebeku se tyto dva stupně nazývají école secondaire (I, II, III, IV, V), tj. končíte tzv. jedenáctiletku. Povinná docházka ve většině provincií je do 16 let.

Podle toho ve které provincii žijete, může vaše dítě navštěvovat školu 11 let (Quebec), v Manitobě 12 let a v Ontariu 13 let. Již od 10. třídy se žáci (častokrát podle nadání) mohou specializovat a vybírat si předměty podle svého rozhodnutí. Každý žák musí absolvovat jistý počet tzv. povinných předmětů (obvykle 5 až 6), ale pak se může zaměřit na oblast, která by mu nejlépe vyhovovala. Může se připravovat na studium na vysoké škole (univerzitě), pak bere předměty jako např. matematiku na vyšší úrovni, řekněme 301 namísto 302 či 303 apod. nebo se rozhodne pro směr např. obchodní akademie, pak bere ekonomii, účetnictví, obchodní právo, psaní na stroji (dnes zvané key-boarding) či těsnopis.

Podle výběru a úrovně předmětů pak po ukončení high school (jedenáctiletky, dvanáctiletky či třináctiletky) může pak pokračovat ve studiu na universitě ve směru, který si zvolí.
Po třech letech studia (resp. po ziskání potřebných kreditů, většinou 90 kreditů, kumulací buď plných kurzů či polovičních, tj. 6 nebo 3 kreditů) získává titul bakaláře. Pokud pokračuje dále, tak po 2 letech (opět po získání předepsaných kreditů a dizertační práci) získává titul magistra, Master of whatever.

123587

22.12.2006 15:41

David Irving podmínečně propuštěn

RE: soucit

Arkan 24.?.?.?

Jen pro vaši informaci, pane Texaský čížku. Panu Davidu Irvingovi ještě není 86 a pokud bude chodit z jednoho - i když fešáckého - vězení do druhého, pak se těch, na muže, požehnaných 86 let nedožije. Ale to byl jistě jen malý překlep, vždyť nakonec holinky jako hodinky, "voboje" se natahuje.

Panu Davidu Irvingovi je 68 a v takovém věku, zejména u osob, které jsou po stránce duševní velice aktivní (universitní profesor, autor mnoha článků a knih atd.) se těžko dá mluvit o stařecké demenci.

Ačkoliv, jak zjistili američtí psychiatři podrobným rozborem projevů, odpovědí na tiskových konferencích (od začátku jeho kariéry, od texaského guvernéra až po dnešní prezidentský úřad) u prezidenta George W. Bushe, že i u osob mladších 65 let (George W. Bush je šedesátník) může dojít k tzv. presenile dementia, tj. tzv. pomalé degeneraci mozku (ztráta paměti, koncentrace či zdravého úsudku). To může být způsobeno jednak procesem předčasného stárnutí nebo jako následek minulého života (když chlastal první ligu) či jak se tomu tady elegantně a politicky korektně říká - decreased propensity for cell replication.

123853

02.01.2007 14:03

Reakce na Saddamovu popravu

RE: Tak a co s tim vsim?

Arkan 24.?.?.?

Soudruhu Peleško,
takovéto názory by se měly ventilovat na vnitrostranické schůzi místní organizace KSČM buď v ČR anebo v její torontské odbočce a ne na stránkách Zvědavce, kde každý imperialisty placený zrádce, emigrant a zaprodanec může psát. To co jsi napsal, to jsou zprávy, které socialistickému člověku nic nedávají, to jsou zprávy, které socialistickému člověku škodí.

Měl by ses řídit nezapomenutelným příkladem svého příbuzného, zástupce velitele pro věci politické, kapitána Pelešky. To byl opravdu dobrý politruk, ocelový chlap, politicky mu to dobře myslelo.

Nezapomeň na to, jak naše strana, náš pracující lid, byl pošpiněn, když jsme nakonec museli rehabilitovat tu bandu sionisticko-trockisticko-titoistických zrádců a zaprodanců kapitalismu typu Rudolfa Slánského, Vlado Clementise, Otto Šlingra a spol., kterou jsme rozhodnutím spravedlivého hněvu našich dělníků, rolníků a pracující inteligence a i jiných soudruhů odsoudili ke spravedlivému trestu smrti na šibenici.

Doba se změnila, soudruhu Peleško, začni myslet trochu politicky. I soudruh Putin, a jaký to byl a ještě je správný, čestný soudruh (a KGBák), nedávno přivítal soudruha Ehuda Olmerta. Dnes se díváme na soudruhy z Izraele trochu jinak, lépe chápeme jejich problémy, které musejí překonávat. Vždyť tím obchodem s těmi arabskými soudruhy, kteří jen brali a nikdy neplatili, jsme prodělali velké peníze. Ty jsme pak museli v rámci internacionální solidarity odepsat. Soudruzi v Izraeli nám naopak v roce 1948 a 1949 za všechny dodané kulomety, pušky, náboje, letadla a jinou výzbroj a výcvik zaplatili v kapitalistické měně.

Tobě se dostalo výdobytků socialismu, máš dodnes kde bydlet, máš slušnou penzi a dožíváš se v klidu svých poctivě zasloužených důchodcovských let. Ale pozor, pozor na bdělost, nepřítel nespí a náš nepřítel se neustále mění. Nepřestávej se neustále vzdělávat po stranické linii, čti projevy soudruha Filipa, soudruha Grebeníčka, neustále se uč, aby ti to správně politicky myslelo.
Se soudružským pozdravem "Čest práci!"

Petr Arkán
člen strany od roku 1945 (z vděčnosti k osvobození ČSR Rudou armádou)

124536

03.01.2007 15:50

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

RE: Kdo je Mahathir Mohamad ?

Arkan 24.?.?.?

Pane Texaský čížku,

soudruh Peleška aka Nápověda byl již jednou kritizován za svůj nesprávný stranický přístup a své dnes politicky nekorektní názory (viz příspěvek č. 124 536), ale evidentně soudruh Peleška se domnívá, že v demokracii, kterou jsme dnes ve straně zavedli (KSČM) si v současné době každý může dělat co chce. To se ale soudruh Peleška mýlí (mílí - NPČPPZ), s takovými soudruhy se dokážeme i dnes vypořádat, podobně jako jsme se nedávno vypořádali se soudruhem Exnerem.

Politický názor strany na vraždu soudruha Saddáma je nám všem jasný, o tom zcela jasně hovořil na nedávné stranické schůzi soudruh Filip. Evidentně soudruh se Peleška se závěry stranické schůze buď neseznámil anebo se rozhodl závěry stranického jednání ignorovat. Po té začal politicky nekorektně, jak sám říká "tlachat" o sionistech a jejich kontrole informačních zdrojů a kalení vody. Tímto způsobem chtěl pak na stejné sionisticko-trockistické úrovni omezit zdravou kritiku, kritiku, která umožňuje členům naší strany plně rozvinout socialistickou demokracii.

A jak správně uvádí soudruh René Bartošek, který v současné době si musí nelegální praci vydělávat pokládáním podlahovin a koberců v kapitalistické cizině (Chicago), musíme tato individua držet zkrátka, jinak by se mohli vyjadřovat podobně jako na sionisty podporovaném výkalu společnosti zvaném Nezvědavec. V případě soudruha Bartošky (aka Lu-tze) je to opravdu velká škoda. Je to opravdu nadaný soudruh. V nedávném příspěvku správně připomněl jaké chyby udělal soudruh Brzezinsky. Takového soudruha je na kladení podlahovin - i když někdy vyspělé podlahové techniky - škoda, ten by se měl stát politickým poradcem (attaché politique) mnohým dnešním kandidátům na prezidentský úřad.

124646

04.01.2007 01:08

Barbarský lynč prezidenta Saddama Husseina

RE: Kdo je Mahathir Mohamad ?

Arkan 24.?.?.?

Vážený soudruhu Peleško,

je mi velice líto, že následkem mé odpovědi jsi utrpěl fyzickou úhonu svého těla, mám na mysli - ztrátu resp. zeslabení účinnosti chuťových čidel a celkové síly tvého organizmu. To může být i součástí tvého celkového procesu stárnutí - snížené propensity pro buněčnou replikaci. Ke zpomalení tohoto procesu pak doporučuji používání vitaminových a minerálních tablet pro seniory (s luteinem).

Celý proces - (podle jasného a nekompromisního názoru KSČM)- se soudruhem Saddámem již detailně prodiskutoval soudruh Filip ve svém posledním projevu na celostranické schůzi. Ani sekretariátu KSČM (třída Politických vězňů,přijď nás někdy zase navštívit, budeš vítán, i když sis ještě neobnovil stranické známky) se nepodařilo zjistit, že by američtí imperialisté podporovaní sionisty nabádali iráckou vládu k tomu, aby soudruha Saddáma popravili v průběhu prvního dne muslimského svátku Eid Al-Adha (den mučedníků či obětí). Naopak soudruh americký velvyslanec kontaktoval současnou "loutkovou" vládu (zvolenou v nicméně svobodných volbách), aby je upozornil, že popravou soudruha Saddáma v ten den tak říkajíc "naserou" (pardon my French, soudruhu Peleško) sunnitskou menšinu, zejména pak soudruhy z Tikrítu.

Pokud jde o plundrování a ničení historických památek Iráku, to v minulosti udělali velice dobře a precizně soudruzi z Mongolska (soudruh Džingischán a jeho děti a vnuci), zbytek po "nesametové" revoluci v 2003 dokončili sami Iráčané. Profesory, učitele a odborníky dnes zabíjejí sunnitští a zahraniční nepřátelé Iráku. Představitelé inteligence dnes z Iráku odcházejí do zahraničí, ale to víš, soudruhu Peleško, když ti jde "vo kejhák" tak začínáš velice rychle myslet na to jak si zachránit "kůži".

Závěrem bych ti, soudruhu Peleško, rád popřál hodně štěstí a hlavně zdraví (hlavně v hlavičce ale i v těle) do nového roku 2007.
Uč se, vzdělávej se, čti sebrané spisy soudruhů Lenina, Stalina (najdeš je v naší knihovně, třída Politických vězňů, jinde už ne), Marxe, Engelse a Mao-Dze-Tunga a Ho-či-mina.

Se soudružským pozdravem, jak by řekl soudruh Zorba, "Da živi prijateljstvo, solidarnost i borbeno jedynstvo medunarodnog trudbenyka!"

Petr Arkán

124687

06.01.2007 00:56

Izraelský ministr klade OSN požadavky

RE: uff, tak on ho slysel...

Arkan 70.?.?.?

Chcel by som povedat, pán Stwora, že súdruh Dharma (Jaj Dharma, Dharmička, krásná si ako rúžička, sladké pery máš, keď ma bozkáváš) má naozaj pravdu, keď hovorí, že Sid tuná kurví slovenčinu. Takýmto sprostým sposobom to naozaj nevie a nedokaže každý.

Taký Ľudovít Štúr, keby mohol by sa obracal v hrobe, keby terazky neležal už pár rokov na cintoríne. Na druhej strane treba povedať, že hovorí vo srovnaniu z doktorom Vojtechom (Béla) Tukom velmi pekne. Dr. Tuko bol Maďarón.
Vyzerá to naozaj, že Sid nedokončil základnú školu, alebo vie len čítať ale nevie písať, ale vojnu vám urobím, akoby povedal čatár Dežo Bugár. Bohovsky si ho pametám.

Abych nebyl OT, račte si, pane Stwora, povšimnout, že jakmile jde o Židy, ať už je to prohlášení generála (které mimochodem je prohlášením soukromé osoby a nikoliv stanoviskem izraelské vlády), tak se ve slovenských přispěvatelích a různých těch Trodasů, Bartošků apod. náhle objeví velká aktivita a jejich protižidovské příspěvky zaznamenají nárůst agresivity. U Slováků bych se tomu moc nedivil, tam je ten antisemitismus hluboce zakořeněn podobně jako v Polsku, ale u Čechů, kteří zejména v první republice dokázali být velice tolerantní a krátce po druhé světové válce dokázali pomoci státu Izrael, když to bylo nejnutnější, nechápu proč i dnes je v nich tolik nenávisti. Vždyť těm Izraelcům (podobně jako kdysi Čechům) jde jen o přežití.

124920

Račte si uvědomit, pane Texaský čížek, že na Zvědavci málokdy o nějakou diskusi jde. Tady buď držíte lajnu anebo vás jen přidají do seznamu nenáviděných osob a věcí a budou nemilosrdně kritizovat.
Jak tady správně uvedl soudruh Juniper (69, to je krásná číslovka, to byla první, kterou jsem "jazykově" i písemně ve Francii zvládl), který uvedl moudrá slova našeho milovaného prvního dělnického prezidenta soudruha Klementa Gottwalda, "Kdo není s námi, je proti nám". Přesně to samé platí o diskusi na Zvědavci, buď souhlasíte s názory židobijců a lidí, kteří do morku kosti nenávidí USA, prezidenta Bushe, celý Západ, anebo jdete proti nim.

Lidé jako Trodas, Šeda, Gejdoš, Kabátosan, Zap, Bartoška, blahé paměti Robert Nohejl (budiž ti země lehká, Roberte) a luďáčtí fašisté jako Googolík v nenávisti denně žijí, nenávist konzumují společně se snídaní, obědem a večeří a bez ní by prostě nemohli žít. V určitém slova smyslu mi připomínají Palestince, kteří se nenávidí a vraždí mezi sebou, ale které spojuje jen společná nenávist ke státu Izrael. Namísto aby se snažili něco pro sebe udělat, doposud jen dokázali všechno zničit, rozkrást a žít - podobně jako morgoši v Česku - jako národ z mezinárodní podpory (viz nedávný případ zničení velkoplošných skleníků a hospodářských budov po odchodu Židů z Gazy).

Jsou to lidé, kteří většinou kromě češtiny nedovedou jediný jazyk, nikde v životě nebyli, protože se tam nedomluví, ale na jakékoliv téma jsou experti. Navíc mezi nimi existují i různí pomatenci, kteří podobně jako Svědci Jehovovi, jsou OC (obsedantně-kompulzivní) jednou teorií (náboženství, Nostradamus atd.), kterou neustále omílají na jakékoliv téma. Nesmíte se pak divit, že takový Gejdoš už dopředu ví, co řekne prezident Spojených států a jak na to kongres či senát odpoví. Ten pokřtěný plagiátor Nostradamus o tom už před stoletími psal.

A Zvědavec tuto nenávist skoro dennodenně přikrmuje novými články na téma Izrael, Palestina, sionismus, USA, Irák atd. To že v Ramallah zemřou čtyři stateční arabští teroristi - to je nesmírná zpráva, to že v Darfúru (předtím ve Rwandě, Kongu, Jugoslávii) umírají tisíce lidí, to je okrajová zpráva. Vždyť jsou to nakonec černoši, who cares. Proto také nikdy neočekávejte, že by na Zvědavci byla nějaká normální diskuse. Tady vždy bude diskuse podle stranického vzoru, tak jako jsme diskutovali v padesátých letech odsouzení bandy sionisticko-trockisticko-titoistických zrádců a zaprodanců na schůzích KSČ. Psům - psí smrt!!

125081

09.01.2007 15:54

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: vzbuzovani teroru za ucelem zisku

Arkan 70.?.?.?

Bankovní loupeže, výkupné a přepadávání cestujících boháčů, a podobné teroristické akce, to byly přesně metody používané k financování socialistů, později bolševiků za carského Ruska. Za podobnou činnost již za vlády cara chytili soudruha Džugašviliho a jeho komplice na Kavkazu, jiné bolševiky v centrálním Rusku. Tento způsob financování revoluční činnosti, mimochodem, existoval (klasickým příkladem může být soudruh Robin Hood) a dodnes existuje i v jiných zemích Evropy, Ameriky a Středního východu, v Asii a Africe.

Na rozdíl od Kabátosana nemám ani jsem neměl žádné "přímé" kontakty s hrdiny z Hamásu, Fatahu či Hizbollahu, ale v Izraeli jsem pár týdnů byl a Izrael a hlavní turistická místa na Západním břehu jsem navštívil a na vlastní oči jsem spoustu věcí viděl.

Všechna ta osobní setkání s izraelskými občany (mimochodem, Československo je tam dodnes, díky své pomoci v letech 1948-49, populární) jen potvrdila moje přesvědčení o tom, že stát Izrael je rozhodnut bránit svou existenci a územní celistvost do poslední kapky krve. Dříve než dojde ke zničení státu Izrael, mohu vás ubezpečit, vy židobijci, o tom, že dojde k totálnímu zničení Středního východu, zejména ke zničení Palestiny a Palestinců. [chechtot]

125221

09.01.2007 21:46

Mýtus Charty 77

RE: Článek Richarda Krále mi připadá

Arkan 70.?.?.?

jako většina jeho článků jako velice neobjektivní. Tentokráte nelže pokud jde o čísla (počty umučených, zavražděných apod.), protože o žádná čísla v článku nejde. Je ale velice nepřesný a velice kritický vůči lidem, kteří měli v té těžké době odvahu podepsat něco velice kritického vůči komunistické straně, něco čehož vyplnění ta komunistická mašinérie několik měsíců či let předtím slíbila.

Mám takový dojem, že Richard Král buď v té době nežil anebo má jako spousta jiných lidí záměrně velice "krátkou" paměť. Osobně si sám velice dobře pamatuji, jak mi moje matka říkala, "Chceš jít na ekonomickou školu, tak alespoň v tom osmém ročníku vstup do Pionýra. Bez toho tě nikam ty komunistické svině nepustí". Tak jsem na poslední chvíli vstoupil a do školy jsem se dostal. To samé se pak opakovalo před maturitou. "Pamatuj si, že naše rodina to má kádrově podělaný, tak si k té maturitě tu svazáckou košili vem, když se to vyžaduje", nabádala mě matka. A ve svazácké košili jsem také s vyznamenáním odmaturoval. Ano, bylo to pokořující, ale alespoň se mi dostalo nějakého vzdělání a neskončil jsem někde u lopaty či u dláždění.

A znal jsem tehdy spoustu lidí, lidí které jsem osobně obdivoval, ale kteří pak za své názory po léta trpěli. Nic na tom nemění fakt, že jsem při první příležitosti (i v ČSSR se dalo všechno pomocí úplatků ať již v korunách či v bonech zařídit) z toho "ráje" odešel. I tím odchodem jsem připravil zbytku rodiny spoustu nepříjemností, ačkoliv to orgánům ČSSR trvalo více než dva roky než na můj odchod přišly.

A kritizovat někoho, že v mládí bojoval ve Španělsku v Internacionálních brigádách a pak v roce 1977 podepsal Chartu 77, to je nesmysl. Člověk se v průběhu života mění, na základě nových životních zkušeností se mění jeho názory, jeho přesvědčení, jeho charakter. Někdo se charakterově mění k lepšímu někdo k horšímu a spousta lidí nakonec takový režim, jakým komunismus byl a věčně bude, prokoukne (to byl případ Pavla Kohouta) a uvědomí si tu jeho zločinnost a přejde - a v těch případech lidí podpisujících Chartu 77 rozhodně nešlo o dobrá koryta či výhody - na druhou stranu.

Já si osobně těch lidí nesmírně vážím, ať už se po roce 1989 zachovali jiným způsobem. Den, kdy Chartu 77 podepsali se sami dobrovolně odsoudili při nejmenším k deseti letům života strádání,ponižování, útisku. (Nedávno jsem se díval v ČT1 na pořad nazvaný "Ženy Charty", tam jsem si znovu uvědomil to jejich hrdinství, tu odvahu). Ne každý měl v zahraničí takové jméno a takové konexe, aby mohl jezdit v Mercedesu a soudruhy provokovat (viz proslavený projev soudruha Milouše Jakeše). A proto nesuďme a nekritizujme ty, kteří podepsali. Rozhodně to z prospěchářství neudělali.

125247

09.01.2007 22:21

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Nadpis článku tvrdí

Arkan 70.?.?.?

Hlavně ty, Kabáte, přestaň chlastat a zpomal. Všichni v Izraeli prošli vojenskou základní službou (muži 3 roky, ženy 18 měsíců až 2 roky), čili všichni se podle tebe stali "vraždící biologičtí roboti" ochotní poslouchat rozkazy.

A co ty, Kabáte, ty jsi nesloužil dva roky v československé armádě? Pokud jsi sloužil, tak jsi byl též - sice ve srovnání s izraelskou armádou velice mizerně - připravován na roli vraždícího "biologického" (kde na tyto blbosti chodíš?) robota. O nějaké ochotě poslouchat rozkazy v čs. armádě se nikdy nediskutovalo, v armádě se, Kabátosane, rozkaz vyslechne a provede. "Provedu" či "Sloužím lidu", tak jsme, soudruhu Kabáte, v armádě odpovídali. Jinak politická diverze a vojenský soud. Máš, na to jak jsi starý, zajímavě velice krátkou paměť.

P.S. Rusko i Čína se píší velkým písmenem (Pravidla českého pravopisu). Kup si je, soudruhu Kabáte, nejsou drahá, doporučovaná cena 96 kč za brožovaný výtisk.

125249

10.01.2007 00:42

Mýtus Charty 77

RE: Článek Richarda Krále mi připadá

Arkan 70.?.?.?

Pastiňáku, co kdybys sis svůj příspěvek před vysl(r)áním alespoň přečetl. Já jsem měl jen jednoho rodiče, toho druhého (pražského Němce) komunisté z ČSR odstěhovali, čili do nějakého vězení nikoho rodiče dostat nemohli, moje matka měla jiné starosti. Ale přes známosti se dalo zařídit spousta věcí.

Lidé se mění, i když se ti to, Pastiňáku, nelíbí a nechceš s tím souhlasit. Dnešní současní poslanci pochopitelně chtějí - podobně jako ti komunističtí - zůstat u koryta (slušně to vynáší, navíc dnes už nehrozí žádné nebezpečí, plus nějaké ty "vedlejšáky", máte to tam v ČR dobře zařízené, jsem o tom dennodenně dobře díky internetové TV dobře informován), ale ti co podepsali Chartu 77 o žádných korytech nemohli ani v duchu uvažovat.

I já jsem se osobně o rok přepočítal, když jsem si myslel, že ten váš komunistický režim se zhroutí po dvaceti letech. Spletl jsem se o rok a poprvé jsem ČSR navštívil až v roce 1991. To ještě všechno smrdělo olovnatým benzínem a v MHD byl puch, že se to nedalo vydržet ačkoliv stála jen 4 kč.

Já, Pastiňáku, lidi a Česko znám - bohužel či bohudík- déle než ty. Z žádné planety jsem nespadl a vzhledem k mé tendenci držet se při zemi asi už nespadnu. Byl jsem tam naposledy celé září 2006, bylo krásné teplo, cenově byl pobyt přijatelný, pár měst jsem zase autem procestoval, takže mě nemusíš o životě a hlavně o lidech v ČR nic povídat. Mám tam příbuzné a přátele, jsou to lidé, kteří žijí na různých úrovních, penzisté, ředitelé podniků, právníci, ekonomové atd. [smích] Takže, co kdyby ses v budoucnosti řídil tím, co říkal ten starý vltavský převozník Kyser, když ho někdo s.al, "Já jsem ňákej Kyser a ty, Pastiňáku, se na mě vys.r". Čus!!!

125263

10.01.2007 01:24

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Pastiňáku, nevím, zda ses tak LMD

Arkan 70.?.?.?

narodil, nebo ti v tom někdo pomáhal.
V Česku si můžete konečně po tolika letech komunismu dovolit mít (mýt - NPČPPZ) jen profesionální armádu, kterou někteří z vás nazývají (nazívají - Nová pravidla českého pravopisu podle Zvědavce - NPČPPZ) žoldáky.

Tito čeští žoldáci dnes slouží za "žoldácké, krvavé" peníze v bývalé Jugoslávii, Afganistánu (představ si to za 4,000 dolarů za měsíc, to jsou "pěkný" škvarky, čtyři papouchy, to i kurvy z ulice ve Smečkách za měsíc v Praze nevydělají) a Iráku a v budoucnosti i v jiných zemích. Jsou to podle názoru přívrženců míru vrazi, jen oblečení v uniformách NATO s českým označením.

Stejně tak jako občané státu Izrael oblečení ve vojenských uniformách státu Izrael. Izraelci, vzhledem ke svým sousedům si takový luxus - jen profesionální armádu - stále ještě dovolit nemohou.

Tudíž, když naši hrdinní afgánští bojovníci, příslušníci Talibánu, zastřelí české žoldáky jako škodnou, tak je to vlastně správně, ti čeští žoldáci slouží NATO a americkým imperialistům, ty vepřová hlavo, Pastiňáku. [chechtot]

125269

10.01.2007 02:10

Lídr Hamasu: Uznáme Izrael v hranicích z roku 1967

RE: Soudruhu Zape,

Arkan 70.?.?.?

v Izraeli jsem opravdu byl a ty chazarské hajzly, jak ty říkáš, jsem tam opravdu viděl. Kromě nich tam též byli "chazaři" z Etiopie a Somálska, "falasha" jim říkají, ačkoliv nevím, proč byli tak černí. Zase v Izraeli našli nějaký ten zatracený "ztracený" kmen, furt se jim ti lidé ztrácejí. No jo, vyvolený národ. Ten poslední přírůstek z Indie také zase nevypadá moc "chazarsky" ani židovsky, to musíš i ty, soudruhu Zape, uznat.

Dohromady je to odporná a vyzývavá cháska, která - i přes to, že je černá - utiskuje semitské arabské palestinské sousedy (a mohu ti potvrdit, soudruhu Zape, že čím tmavější vojáci, příslušníci IDF, tím více ty Arabáky nenávidí). Sám nevím proč, takoví mírumilovní lidé, ti Palestinci, jen ozbrojení RPG a AK 47. Bude to mít (mýt - NPČPPZ) něco asi společného asi s tím, jak ti Arabové na druhé straně vraždí černoušky v Sudánu, v oblasti Darfúru. Co na to říkáš, možná, že na stranické schůzi ti to soudruzi vysvětlí. Čus, Zape.

125275

22.01.2007 19:15

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Esmate, ty viditelně máš ve zvyku -

Arkan 70.?.?.?

podle bolševického zvyku - každého, který s tvým názorem nesouhlasí vyhazovat. Texaský čížek, původem Čech, žije v Texasu již 38 let. Za tolik let pobytu v USA má snad právo, na základě svých životních zkušeností a v poslední době i dostatku informací ze všech možných zdrojů a koutů světa ("information kill"), si udělat o světě zcela jinou představu než nějaký člověk, který byl naposledy v nějakém větším městě o posledním sokolském sletě.

Jeho příspěvky jsou na úrovni podnikatele v Texasu, ani idiotské ani geniální, jen takové jak on sám současnou světovou a českou situaci vidí jako americký občan českého původu. Diskuse je s ním možná, jenže to bys musel zachovávat základní pravidla "klasické" diskuse, o která evidentně nemáš zájem.

Ty jsi, bohužel, stoupencem toho hloupého hesla "buď jsi 100% s námi anebo proti nám", podobně jako řada dalších přispěvatelů na Zvědavci, a jinou variantu, jiný názor neuznáváš.

P.S. A mimochodem, to předplatné s tím vyloučením či nevyloučením moc společného nebude mít. Pan editor Stwora peníze v takovém případě vrací.

126387

22.01.2007 20:52

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Jen pro tvou informaci JN,

Arkan 70.?.?.?

Česká republika (prostřednictvím soukromých firem) už pro to něco dělá a začala to dělat ještě před nástupem Topolánkovy vlády. To řešení se jmenuje ropovod Ingolstadt a jen pro tvou informaci, tento ropovod už léta funguje a bude jen rozšířen a zvětšen. A v časovém horizontu několika let - jak by řekl doktor David Rath (a vy mě nebudete sráth) - to bude znamenat, že Česká republika bude více méně nezávislá na ropovodu Družba či jiných sovětských anebo posovětských vynálezech a v případě "uzavření" kohoutku bude vždy mít alespoň to kritické množství ropy a zemního plynu. Kromě Ruska jsou i jiné zdroje, v minulém týdnu zrovna přišla zpráva z Maďarska (z bývalé metropole cibulářského "průmyslu") o bohatých nálezech zemního plynu. A kromě Ruska existuje i Azerbajdžan a hlavně Kazachstán, Turecko, Lybie atd.

Mimochodem - ani Putin ani nikdo jiný, který přijde po něm, nebude či nebudou zavírat kohoutky, protože jinak by Rusové neinvestovali milióny do budování podmořských ropovodů na dně Baltického moře, aby pak po vybudování mohli bezproblémově (ani přes Polsko ani přes Bělorusko ani přes Ukrajinu) zásobovat západní Evropu. [chechtot]

126393

22.01.2007 21:26

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Nemám ve zvyku reagovat na 4% představitele České republiky,

Arkan 70.?.?.?

(Osobní výpady. Zrušeno.)

126397

22.01.2007 23:17

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: Pan editor Stwora se

Arkan 70.?.?.?

rozhodl, i přesto že nedávno kritizoval Google za cenzuru příspěvků a článků, reakci na tvůj příspěvek zrušit. Prý byl urážlivý vůči René Bartoškovi, příliš osobní, atd. atd.
Tak se pokusím napsat můj příspěvek ještě jednou, tentokráte bez osobních invektiv či jak se tomu říká.

Zmiňuješ se o vzdání se suverenity nad částí svého území, neplatnosti českého práva na těchto územích a příslušnících US armády jakoby nadprávních osobách, apod. Tak zaprvé - je to jen žádost americké vlády o umístění radarových stanic (nikoliv raketových základen) na území ČR, tato žádost nebyla ještě ani předložena k projednání parlamentu České republiky, a ty už dnes děláš předčasné uzávěry o nějakých privilegiích a zvláštních ochranách amerických frajtrů. Navíc jsi osobně nikdy nebyl - na rozdíl ode mne - ani jednu minutu na vojenských základnách typu Libavá, Mimoň apod., nicméně, podobně jako kdysi Peleška, dovedeš být - "z odborného hladiska" - expertem na všechny tyto otázky.

Dnes se v rámci NATO a jiných organizací (OSN, EU, atd.) neprojednávají otázky vstupu či nevstupu jako za časů RVHP či Varšavské smlouvy. Podepsanou smlouvu o radarových základnách v ČR jsi neviděl a ta určitě před schválením bude muset projít parlamentem ČR, který stojí nebo leží na dvou "zrádcích a přeběhlících", renegátech jak by řekli soudruzi v neblahém Rudém právu, tak je velice předčasné hovořit o ztrátě suverenity ČR i pro slavné vlastence typu Bartošek či Zorba.

A můžete zase tento příspěvek vymazat či zrušit, pane Stwora.

126411

23.01.2007 00:45

Petice proti panujícím politickým poměrům a americké vojenské přítomnosti v ČR

RE: SandWalker, nejenomže mám nejenom potuchu o

Arkan 70.?.?.?

směrování těch různých ropovodů, plynovodů (dnešních i budoucích) a navyšování ceny produktu přepravou, ale i žiji v zemi, která už nějaké ty cenové změny (nahoru či dolu) poznala. Informace o Ingolstadt nejsou, bohudík, žádné plky, pouze informace a skutečnost. Existují prostě dva ropovody (plynovody), jeden je v současné době levnější, ALE méně spolehlivý, druhý pak dražší, ale spolehlivější, v případě té nejvyšší nouze asi i ta vyšší cena paliva bude přítažlivější než mrznout či být bez elektřiny. To už jsme tady v Kanadě a USA poznali na vlastní kůži.

Neargumentujte Lybií, ta se na seznamu největších exportérů vyskytuje až na desátém místě, to je jen jedna z exportních zemí (ačkoliv nevím, co by si Lybie s celou tou ropou sama bez vývozu počala a kde by tito arabští primitivové získávali takové vynálezy jako telefon nebo toaletní papír), která se nalézá v blízkosti Evropy. Daleko větší význam mají Saudská Arábie, Norsko, Rusko, Irán, UAE, Venezuela, Kuwait, Nigeria, Mexico, Kanada, Alžírsko, Irák, KAZACHSTÁN, Qatar apod. které patří k největším exportérům ropy (ať už té kvalitnější či méně kvalitní). Jejich ekonomie závisí - alespoň do vyčerpání zásob (a některé státy v UAE začínají přemýšlet i o budoucnosti (např. turistice)- řekněme stát Dubai) na vývozu ropy a jistě budou podporovat státy, které jim tuto možnost v přítomnosti i v budoucnosti zajistí (např. USA, EU, Čína, Indie apod.).

A budete se divit, ale v případě nejvyšší nouze - jak tomu bylo za II. světové války nebo v případě sovětské blokády západního Berlína - jsou tyto dekadentní státy (USA, Anglie, Německó apod.) schopné rychlé a rázné reakce, mobilizace všech občanů a vyřešení i těch největších krizí.

126418

24.01.2007 02:17

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: Právě jsem prošel

Arkan 66.?.?.?

celým transkriptem rozhovoru mezi astronauty a Houstonem, a je mi líto, ale o panu Gorským tam není žádná zmínka. Jako fór a ukázka humoru na straně Armstronga by to bylo jistě vynikající, ale pokud se to nevyskytlo někde v částech, které jsou označeny jako "garbled", pak to bude asi jen součástí urban legends.

Dovedu si ale představit, že takový český astronaut by si fór podobného druhu nenechal ujít, včetně toho typicky "jidiš" slovosledu paní Gorské. [chechtot]

126571

25.01.2007 23:40

Hodně štěstí, pane Gorsky

RE: pravda o mesiaci

Arkan 66.?.?.?

Nepremýšlaj o tom, Googolík, moon-landing sa naozaj uskutečnilo aj keď sa ti to nepáčí a nebolo to v atelieroch v Hollywoode. Treba pripomenúť, že napríklad v pätnáctom storočiu tiež naozaj nevypúšťali rakety na mesiac, ale vo 20. storočiu hej, alebo to zrejme neprevyšovalo možnosti amerických imperialistov vrátane návrata z mesiaca. Major Haluška tiež nebol v patnáctom storočiu majorom, ale vo dvaciatom storočiu hej a to na Zelenej hore.

Chcel by som tiež pripomenúť, že netreba zabúdať na to, že 18. apríla 2007 uplyne 60 let od popravy nášho drahého monsignora Jozefa TISO, slovenského kňaza a prezidenta prvej slobodnej Slovenskej republiky. Baszódj meg! Szlovak rabszolga. [chechtot]

126826

26.01.2007 21:36

Jde o hodně

RE: O daleko důležitějších otázkách,

Arkan 66.?.?.?

pokud jde o budoucí vývoj Československa či dnešní České republiky se nikdy referendem nerozhodovalo (například rozdělení Československa, vstup do NATO, EU apod.). A to byly a doposud jsou a i v budoucnosti budou podle mého názoru daleko vyznamnější věci než nějaká radarová základna, která do dnešního dne zůstává jen žádostí vlády USA a ještě nebyla ani rámcově schválena parlamentem a ani nikdo neviděl smlouvu, která by tuto radarovou základnu právně potvrdila.

Ty doby, kdy si Američané či naši přátelé ze Sovětského svazu mohli v Evropě či v Asii dělat co chtěli, tj. po vítězném skončení II. světové války v Evropě a v Asii, jsou již dávno za námi. Dnes existují naprosto jiné právní vztahy a jak se sami můžete přesvědčit z mnoha případů nové "diktatury" z Bruselu, o všech maličkostech se zdlouhavě a někdy i do nekonečna vyjednává, ať už je to otázka tuzemského rumu, olomouckých tvarůžků nebo pomazánkového másla.

Račte si uvědomit, že když jste se jednou dostali do toho chomoutu NATO či EU, pak jste se zavázali "chca nechca" k plnění určitých závazků, požadavků, udržování určitých pravidel, atd. Spojenectví, jak už možná víte z minulosti (spojenectví se Sovětským svazem) něco stojí a vždycky bude stát,ale má i své výhody. Jak říkají Američané, "there is no free lunch". Tudíž ať už jde o smlouvy v rámci EU či smlouvy bilaterální (USA-ČR), ve všech případech dochází ke kontraktuálním povinnostem, které pokud chcete zůstat zodpovědným spolehlivým partnerem musíte splnit.

Dnes na rozdíl od let šedesátých má ČR na výběr. Můžete to buď přijmout anebo odmítnout. Odmítnutí, vzhledem k tomu, že Američané považují umístění základen (raketových či radarových) ve střední Evropě jako strategicky důležité, se bude vykládat jak na straně Američanů tak i některých členů EU jako známka jisté nezodpovědnosti, nespolehlivosti, neschopnosti či neochoty podílet se na obraně evropského kontinentu a všeobecně řečeno v plnění obchodních, vojenských či jiných smluv A to se nepochybně může promítnout i v dalších mezinárodních jednáních v budoucnosti. A pak se z ČR stane obdoba "spolehlivého, pravdomluvného a důvěryhodného partnera" jakým byl Jásir Arafat, Muhammár Qaddáfi či Abu Mazen. Choice is yours.

P.S. I po odchodu současné garnitury politiků ČR ta americká potvora, pokud ji postaví, zůstat buď může anebo také nemusí. Všechno, jak jistě víte, se dá nejenom postavit ale i zbourat. I sochu velkého Vissarionoviče Stalina soudruzi postavili a pak v tichosti zbourali, podobný osud potkal i sovětské vojenské základny v ČSSR. Nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně.
[chechtot]

126983

27.01.2007 12:43

Jde o hodně

RE: Referendum o přistoupení

Arkan 66.?.?.?

k Evropské unii jsem ani nezaspal, jen jsem se ho nemohl zúčastnit - ačkoliv kanadští občané německého, švýcarského původu jsou k účast ve volbách a různých referendech vřele zváni - takže patřím k 44.8%, které se referenda nezúčastnili (účast 55.2%, ano - 77.3%, ne - 22.7%). V mém příspěvku vypadlo před EU slovo ústava.

V březnu roku 2005 česká vláda schválila zákon, který by dovoloval referenda o základních otázkách týkající se jak vnitřních tak i zahraničních záležitostí. Byly tam určité podmínky - např. petice s půlmiliónem podpisů občanů, souhlas 2/3 poslanců a senátorů a v neposlední řadě souhlas vlády. Pokud si pamatuji, byla to ODS, které se tento "široký" návrh na zavedení referend nelíbil a navrhla jednorázové referendum a nikoliv zavedení systému, který existuje třeba ve Švýcarsku.

O schválení či neschválení Ústavy Evropské unie pak mělo být rozhodnuto podle tohoto nového zákona v roce 2006. Když však Ústava EU byla odmítnuta občany jak Francie tak Holandska, přestalo se o celé záležitosti v ČR mluvit a v současné době se čeká co se členům EU podaří splácat dohromady, aby to vyhovovalo nejenom Francouzům, Němcům, Holanďanům, ale i Čechům (českému
euroskeptickému prezidentovi Klausovi), Polákům apod.

Pokud Česká republika radarovou základnu odmítne, ať již rozhodnutím parlamentu a vlády nebo referendem, pak se nestane nic. V současné době jako suverénní stát má ČR právo odmítnout.
Tato základna, která je čistě obranného charakteru, bude pravděpodobně vybudována v jiné středoevropské zemi. Bude-li však ČR v budoucnosti potřebovat pomoc s obranou českého území, nelze od nich (spojenců) očekávat nějakou přílišnou ochotu. Kanada také odmítla jistou nabídku od USA, nic se nestalo, jen to, že některé obchodní problémy, které existovaly mezi Kanadou a USA se "prohloubily" a nebyly vyřešeny dokud v Kanadě vládli liberálové (Jean Chretien, Paul Martin a spol.). Po porážce se najednou ledy prolomily a řada sporných věcí se rychle vyřešila.

Jeden z příspěvků se zmiňuje již o zvýšeném množství pracovních příležitostí, připravovných kontraktech atd. Pokaždé, ať už vláda nebo velká firma se rozhodne k provedení jistého kroku (vybudování základny nebo nového obchodního střediska Lídl) se vždy předem dělá průzkum trhu. Lokalita, kupní síla obyvatelstva, komunikace, bezpečnost, možnost využití místních pracovních sil, průmyslového zařízení, dodavatelé, ubytovací podmínky atd. Tak nevm proč by Američané měli dělat něco jiného.

127050

27.01.2007 16:16

Jde o hodně

RE: Referendum o každé prkotině

Arkan 66.?.?.?

To je přesně to co se stalo v Kalifornii a výsledkem byl, jak uvádíte, jen čirý populismus a po určité době i velká únava, apatie a následkem toho i snížená účast voličů.

I v zemích, kde se problémy tradičně řešily a doposud řeší referendem a referenda jsou zakotvena v ústavě či v jiném kantonálním nebo obecním zákonodárství, častokrát vzhledem k nízké účasti občanů dojde k případům, kdy malé leč silné a vokální skupiny lidí ( např. v ČR zelení, rudí (KSČM), v Německu hnědí (NSDAP)) dosáhnou toho, že projde zákon, místní, kantonální, či zemský, který s reprezentativní demokracií nemá nic společného a který nevyjadřuje přání většiny obyvatelstva. Pozor, teď přijde taková kontrolní otázka, jak to vím?. No vím to, protože mám za ženu Švýcarku a ta dostává do dnešního dne od konzulátu při každém referendu či volbách volební lístky. Od své rodné obce, od rodného kantonu a od konfederace. Bývalí občané Protektorátu Čechy a Morava, ČSR, ČSSR, ČSFR, ČR, takovou možnost - jako zrádci - nemají.

Jak by to v ČR vypadalo, pokud by se o všem rozhodovalo referendem, bylo zcela jasně vidět na účasti voličů při posledním druhém kole voleb do senátu a to se, alespoň si tak myslím, rozhodovalo o věcech, které se přímo dotýkají velké většiny občanů.

Vzhledem k tomu, že naše strana, mám teď na mysli tu naši opravdovou stranu dělníků, rolníků, pracující inteligence a i jiných soudruhů, by v takovém případě dokázala aktivně zorganizovat své věrné členy a v takových volbách či referendech bychom to mohli dnešním buržoustům pak ukázat jako jsme jim to ukázali ve vítězném Únoru 48. A po našem demokratickém vítězství si, vy buržousti, zase zažijete své, jak už vám to jednou slíbil náš milovaný první dělnický prezident soudruh Klement Gottwald.

Po vítězných volbách pak půjdeme se soudruhem prezidentem Filipem, soudruhem Doležalem a Grebeníčkem (toho vytáhneme i z důchodu nebo z rakve) vpřed k novým cílům a k vybudování spravedlivější a čestnější společnosti. Proto se nezapomeňte zúčastnit demonstrace zorganizované KSČMČSSD a KSM 29. ledna 2007. Dnes proti základnám, zítra proti buržoasii. No pasaran, camarades! (a my také se také nepos.rem). [chechtot]

127071

28.01.2007 15:36

„Nemohu snést neustále vpády vojáků do svého domu“

RE: Takhle se chová americká soldateska.

Arkan 66.?.?.?

Velice správně, soudruhu Svobodo. Stejným způsobem se chovali američtí vojáci v roce 1945 v západních Čechách. Jistě se v knihovně KSČM (ulice Politických vězňů, Praha 2) najde ještě kniha napsaná redaktory Rudého práva "Zvěrstva amerických vojáků v západních Čechách". Kniha je doplněna černobílými fotografiemi a určitě otevře všem čestným lidem oči.

Tehdy se američtí vojáci chovali přesně tak jako dnes v Iráku, vraždili, mučili, znásilňovali a navíc okrádali poctivé Čechy, na rozdíl od vojáků příslušníků Rudé armády, mladých komsomolců, kteří neváhali dát své životy za osvobození Československa. Ještě dnes můžeš na vlastní oči vidět výsledky jejich řádění ve formě míšenců v oblasti Karlových Varů a Plzně,ty různé zpěvačky, barové tanečnice apod.

Pokud ovšem jde o tu radarovou základnu, tam v podstatě půjde jen o 200 až 300 kvalifikovaných odborníků a ty, soudruhu Svobodo, mezi Afro-Američany (negry, jak je sám politicky nekorektně nazýváš (nazíváš - NPČPPZ) budeš mezi negry s potížemi hledat.

Radarová stanice není klasická vojenská základna s tisíci vojáky připravenými k boji. Ta se spíše podobá vědeckému pracovišti, kde pracují vzdělaní a inteligentní lidé, proto není žádného důvodu se špatného chování obávat, i když jak se v Čechách říká, "když Pán Bůh dopustí, i motyka spustí".

127184

28.01.2007 21:08

Jde o hodně

RE: Něco kratšího, nech sa páčí

Arkan 66.?.?.?

Ptají se pasáčka ovcí v Nízkých Tatrách, "Jakpak se jmenuješ, pasáčku?" A on jim odpoví, "Bééééééďa".
Přijdou na druhou pastvinu a ptají se druhého pasáčka. "Tak kdopak ti dal to tvoje jméno, pasáčku?" A on odpoví, "Mééééďa". [chechtot]

127224

29.01.2007 20:12

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Cíle tu jsou i bez radaru a vždycky budou

Arkan 66.?.?.?

pokud na jejich zničení bude mít někdo zájem. Nebezpečí stejně tak jako zbytku ďaurské-nevěřící Evropy v podobě třeba iránských raket už vystaveni jsme nebo ve velmi krátké době budeme. Rozdíl mezi Amerikou, Ruskem a např. Čínou, Indií, Pakistánem či Izraelem je, že všechny tyto země si uvědomují, co by rozpoutání atomové války znamenalo a podle toho se chovají.

V případě Iránu, KLDR nebo některé islámské země, pokud by se k vlastnictví atomových zbraní dostala, těm je to úplně jedno, jejich náboženský fanatismus překonává schopnosti veškerého našeho chápání. Zatím jsme možná pro případného nepřítele příliš bezvýznamní,neboť teroristům vždycky jde o to, aby ten výsledek teroristické akce zajímal tu největší a nejmocnější část lidstva, "the best bang for the dollar". Z tohoto důvodu napadají WTO, ambasády, turistická sřediska, londýnské metro či španělské železnice a nikoliv izraelskou ambasádu v Praze nebo prozatím ani metro v Praze. Z toho by propagandisticky moc nevytěžili, stejně tak jako z útoku na ambasádu USA v Malawi či Urundi-Burundi. Povšimněte si, že se teroristé vyhýbají přísně střeženým vojenským objektům, neboť všeobecně řečeno zločinci si vybírají oběti, které se nemohou příliš bránit.

V Čechách, holt, od bitvy na Bílé hoře, platí jiné zásady obrany.
Ad 1- nesmíme být vystaveni moc nebezpečí; Ad 2 - nesmíme být vystaveni přílišnému omezení (např. zakázu chodit do určité části lesa na houby nebo na procházky, či ohrožení zachovalé přírody, o kterou se s takovou "láskou" starala naše ČSLA a zejména sovětské jednotky, převážně mladí komsomolci, "dočasně" umístěné přes 20 let v ČSSR; ta dnešní americká žoldácká armáda plná černochů a hispánců, jak nedávno na Zvědavci napsal soudruh Svoboda, všechnu tu zachovalou panenskou přírodu zničí a navíc znásilní všechny panny i provdané ženy v okolí Jinců; Ad 3 - bráníme se vlastními silami a pokud nám někdo chce pomoci, ať si to dělá z vlastního území; a v neposlední řadě - celá ta sranda nás nesmí nic stát, ba spíše naopak něco z toho musíme "vyrejžovat",(nejméně pět českých (miliard) na stole), aby se to později dalo zase někde "prošustrovat".

Jak nedávno napsal Jiří X. Doležal, reportér Reflexu, "Vítejte v Předposralistánu! [chechtot]

127293

30.01.2007 01:27

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Cíle tu jsou i bez radaru a vždycky budou

Arkan 66.?.?.?

V tom odstavci vypadlo nedopatřením ... a Iránem, KLDR ...., navíc to ...a např... mělo přijít před Iránem, KLDR. Děkuji za upozornění.
Odstavec měl znít,.... Rozdíl mezi Amerikou, Ruskem,(Čínou, Indií, Pakistánem, Izraelem) na jedné straně a např. Iránem, KLDR na straně druhé ..... při této formulaci by se jednalo o rozdíl řekněme v myšlení, filosofii, názoru, přístupu (fill in an appropriate word) obou zmíněných skupin.

Jinak zbytek textu platí. Nejvyšší čas, aby tam u vás něco vybouchlo, pak si teprve uvědomíte závažnost situace a budete ochotnější něco pro svou obranu dělat. [chechtot]

127317

01.02.2007 02:34

Falešný pocit nebezpečí?

RE: Niku, ty musiš psat z Chanova,

Arkan 66.?.?.?

bo ty pišeš jako ňaky cikan Dežo Červenaček. Já su len gadžo, ale musím uznat, že o problémech "irágských občanů" toho hodně víš. Hlavně ty problémy "iragské" armády a policie máš patrně v malíčku a jsem opravdu rád, že jsi tam přidal i údaje o americkém "hrobišti". Bo, to kurva, o tom ani americká samotná armáda neví.

Hodně "irágských občanů" zemřelo a hodně je jich zraněných, jediný problém je v tom, že tu smrt nebo zranění jim způsobují jejich "iragští" spoluobčané a nikoliv americká armáda. I ty "naboženske chramy", těm se tam říká mešity, také vybuchují, protože se Arabové dokáží mezi sebou vyvražďovat bez americké pomoci.

A poslední sdělení, že američtí vojáci mají příkaz zastřelit každého chlapce "po deseti let", to se ti opravdu povedlo. Včera byla v TV reportáž o tom, že američtí a "irágští" vojáci zajali chlapce kterému do deseti let chyběl jeden týden, ale ten americký velitel (v civilním povolání pojišťovák) řekl, že pro pojišťovnu by chlapec měl už deset let, tak ho "irágští" vojáci zastřelili.

To všechno způsobuje americká CIA, ta má více pravomocí než samotný americký prezident a těm nejvyšším v CIA navíc dávají úkoly agenti Mossadu z Izraele. Těch válek od konce II. světové války "způsobyli" Američané více než dvacet. Všude zbombardovali různá "osidliště", protože v takových "osidlištich" jsou většinou teroristi a hned vedle těch "osidlišť" jsou bohatá naleziště nafty, někdy, jako např. nyní v "Somaliji" přímo i čistého technického benzínu bez potřeby zřizování rafinérií. To pak mají ty americké společnosti hned větší zisky a neriskují životy svých zaměstnanců.

Pokud jde o počet zemřelých amerických voáků, to americká armáda přesně eviduje (to dělá nakonec každá civilizovaná armáda), ale nevím, zda "irágská" armáda a hlavně "irágská" policie je stejně tak pečlivá. Pokud máš zájem o přesné zprávy, tak se musíš dívat na arabskou Al-Jazeeru nebo Palestinskou informační agenturu, tam na rozdíl od NOVY nebo ČT 1 najdeš ty nejpodrobnější zprávy a rozbory světových událostí.

127518

13.02.2007 06:05

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Moderovat a nebo cenzurovat ?

Arkan 66.?.?.?

Náš rytíř bez bázně a hany, ochránce žen a dětí, hlavně pak vdov a sirotků na Zvědavci, hrdinný Lev Mojsejevič konečně dostal od někoho pořádný pohlavek (viz výše uvedený citát od přispěvatele Kubyka).
Konečně někdo jiný mu dokázal jasně naznačit, že je to pokrytec, který na Zvědavci vystupuje jako rektální alpinista a na Nezvědavci se projevuje jako nevzdělaný, vulgární hulvát s vychováním řeznického psa, který nic jiného (na Nezvědavci) neumí vyplodit než krátké věty plné nadávek, sprostoty a pokusů o ponižování.

To se vám tedy, přispěvateli Kubyku, opravdu povedlo. Doposud jsem si myslel, že to byl jen můj názor.
[chechtot]

128633

13.02.2007 17:23

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Moderovat a nebo cenzurovat ?

Arkan 66.?.?.?

(Čistě osobní napadání. Nulová informační hodnota. Zrušeno. Editor)

128681

13.02.2007 22:29

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Čistě osobní napadání, nulová hodnota?

Arkan 66.?.?.?

To je velice zajímavé a ten Lvův příspěvek to nebylo osobní napadání a pokud jde o hodnotu, pchá. Měříte dvojím metrem, jenom proto, že jsem ve svém příspěvku kritizoval některé protižidovské, rasistické příspěvky, hanlivé výrazy za hranicí trestního zákona, které naplňují skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy, národa a přesvědčení, a které tady klidně necháváte procházet. [bliji]

Jen si toho cenzora tady ponechte, protože jinak by se tu začaly objevovat (oběvovat - NPČPPZ) příspěvky, které se vám momentálně nehodí do krámu.

128706

14.02.2007 15:14

Hledá se moderátor diskuzí

RE: Pište jen máte-li co říc

Arkan 66.?.?.?

Na internetu existují stovky a tisíce webových stránek, kam se člověk
1) bez zaplacení příspěvku nebo
2) bez registrace a hesla (která jsou častokrát přidělována jen na základě vyplnění formuláře a "prověření" dat) nedostane. S tím se nakonec můžete setkávat dnes a denně.

Důvody pro tato různá opatření, omezení, zábrany ve vstupu apod. jsou různé, někdy finanční (webová stránka na sebe musí vydělávat), někdy se jednotlivec či organizace snaží omezit počet účastníků a přijímat jen jednotlivce z oboru, příslušníky stejného náboženského vyznání, zahrádkáře, modeláře atd.

Vždyť nakonec i na Zvědavce nemá člověk neomezený přístup, hlavně k těm archivním článkům, pokud nezaplatil předplatné či "nevypotil" nějaký článek. A těm, kteří tyto podmínky nesplňují nebo těm, kterým je i ve splnění podmínek zabráněno (např. Texaský čížek) nezbývá než se s tím smířit nebo jít jinam.

Jakmile se ale objeví někde první známka toho, že by mohlo jít o nějakou skupinu osob židovského původu (pozor, sionisté), tak je oheň na střeše. A hned se tam objevují slova jako konspirace, ovládání světa, tajné služby, jen mi tam ještě chybí macesy s krví křesťanských dětí. A to je jádro celého toho problému. U některých lidí je to obsese, která je nutí, aby se neustále zabývali problémem státu Izrael, politiky USA, prezidentem Bushem, aby za každým rohem viděli Židy, aby za vším zlem viděli "špinavé pařáty" sionistických vyděračů, aby zaplňovali internet konspiračními teoriemi.

Když tam, pane Steine, nechcete mít volný přístup, tak je to jen a jen vaše rozhodnutí a dovedu si představit, že i bez účasti různých těch Zapů, Zorbů, Trodasů a spol. tam musí být "veselo" a diskuze živé.

128738

15.02.2007 22:14

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

Eretz.cz napsal

Arkan 66.?.?.?

V České republice má Zündel řadu obhájců a stoupenců mezi neonacisty a antisemity, na jeho obranu se pravidelně staví články publikované na webu Zvědavec.org (např. Kauza Zündel), který mj. ve svých odkazech propaguje neonacistickou organizaci Národní odpor a další antisemitské weby. [oči v sloup]

128867

16.02.2007 12:49

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: cizku kde jsi????

Arkan 66.?.?.?

Tak vidíte, pane Texaský čížku, že jsem měl pravdu, když jsem vám psal, že pan Stwora vás nevyloučil, jen napomenul, abyste (aby jste - NPČPPZ) nepsal "nasírací" příspěvky, nýbrž jen takové, které mají hodnotu. Pan editor je základně dobrý člověk, člověk se zlatým srdcem. [mrknutí jedním okem]

Hodnotné příspěvky, pokud možno silně protiamerické a protižidovské [oči v sloup] jako píše soudruh Trodas, pohrobek luďáckých fašistů Googolík, Karel4u a spol., to jsou příspěvky, které novému, socialistickému člověku opravdu něco podstatného přínášejí. Nikoliv obhajoby amerického imperialismu a sionistického státu Izrael, který dennodenně provádí genocidu nevinných Palestinců (zejména členů humanitních organizací Hammás a Fatáh), nikoliv příspěvky které píše nějaký zahořklý emigrant, zrádce všech čestných a statečných českých vlastenců (např.Zorba) a zaprodanec (...opustíš-li mne nezahynu, opustíš-li mne zahyneš...) kapitalistů někde z Texasu.

Protože o tom co je či není "nasírací", resp. co má nebo nemá hodnotu, o tom - jak už jsem se sám několikráte přesvědčil - rozhoduje nakonec vždy jen Vladimír Stwora. Podobným způsobem jako kapitán Ořech v Černých baronech rozhodoval o tom co je krásné. Ten také kdysi řekl, "...o tom co je krásné, rozhodujeme my, strana".

Každý si jistě povšimnul, že se častokrát stávalo, že na váš příspěvek čekali s netrpělivostí nadržených psíků, aby se mohli hned zrána do něčeho zakousnout. A zakousnout se uměli, častokrát polovina diskuze byla věnována vašemu příspěvku. A to je to co bylo, je a bude pro Stworu vždycky "nasírací".

Ale nenechejte se odradit či urazit, zase jim do Zvědavce něco napište, aby jim to pozvedlo pořádně žluč a vyprovokovalo nějakou živou debatu. [chechtot]

128948

17.02.2007 19:13

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Milý pane Arkán,

Arkan 66.?.?.?

no konečně první slušné oslovení. Podle vás tudíž musím psát s nějakou zrakovou vadou. Já do dnešního dne, kromě slunečních brýlí, nenosím brýle ani na čtení ani na dálku, takže většinou píši tak jak to vidím.

Jsem velice rád, že považujete mé příspěvky za zajímavé a máte pravdu, že vám (nevím, kdo pod tím "vám" je zahrnut) ukazují, jak myslí ti na té druhé straně barikády, jak by řekl poručík Troník z Černých baronů (on by jen dodal, "ti šmejdi na druhé straně barikády...").

Pokud jde o tu "nejeloquentní" diskuzi (elokventní, podle dotazu v Ústavu jazyka českého, sice existuje, ale třetí (n)ější, viz Základní mluvnice českého jazyka, strana 96, Vlastimil Styblík, Marie Čechová, Přemysl Hauser a Eva Hošnová, vydalo SPN, a.s., Praha 2004). Pokud jde o slušnost, to máte pravdu, Lev Mojsejevič se tady opravdu mírní.

K obsahu toho nemohu mnoho říci, jelikož se podle vás mýlím, ať už jde o válku v Iráku, očerňování Iránu a zuřivý pokus o omezení diskuze, nevím sice kde jsem se o to všechno tak "zuřivě" pokoušel, zejména pokud jde o má veřejná tajemství, jelikož žádná nemám, ale budiž.

Co se týče Palestiny, tam se ta brutalita IDF (Izraelské obranné síly - Tsava Haganah le Israel) opravdu projevuje zcela otevřeně, zvláště vůči takovým humanitárním organizacím jako je Hamás či Fatáh. To jsou vlastně takové mír milující organizace jako byl československý Pionýr nebo SSM, mírumilovné, které usilí o zlepšení života pracující třídy, dělníků, rolníků a pracující inteligence Palestinců, pracující (čti - slovo neznámé mezi palestinskými cikány).

On to pan Stwora sice stejně nezveřejní, ale já tento příspěvek budu tzv. "postovat" i jinde.

129090

18.02.2007 14:07

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Milý pane Arkán, správně by mělo být Arkáne,

Arkan 66.?.?.?

je to nakonec vokativ,neboli 5. pád podstatného jména Arkán.

Když už jste mě nazval prasetem, tak bych rád upozornil všechny čtenáře Zvědavce, že dnes 18. února L.P. 2007 právě začíná nový čínský rok, rok prasete nebo také, chcete-li, kance či kaňoura.

Podle zpráv činských astrologů bude tento rok velice nestabilní, protože Yin a Yang nejsou v rovnováze, což bude způsobovat spoustu neporozumění a konfliktů - čili jede se dál kočárem bílým podél černých skal.

Abyste si nevymetli štěstí a pohodu z vašeho domova, od neděle do úterý neuklízejte (to je dobrá výmluva pro hospodyňky), chovejte se slušně, nemluvte o umírání, pohřbech, behem těchto tří dní nekupujte nové boty, zaplaťte veškeré dluhy a hlavně nikomu peníze nepůjčujte. Všechny nože, nůžky schovejte, noste něco červeného (šála, svetr) a hlavně otevřete okna, aby se vám do obydlí mohl dostat ten šťastný nový rok.

Doporučuje se jíst - během těchto oslav - mandarinky, pomeranče, nudle (dlouhý život), semena lotusu, spring rolls, ryby (pokud možno celé) a pochopitelně všechno co je sladké (bonbony, koláče, ovocné knedlíky), abyste měli v novém roce šťastný, pohodlný a láskou a mírem naplněný život.

Závěrem vám všem přeji Gung Hay Fat Choy!, pro osoby mluvící kantonsky pak Kung Ho San Hei!

129156

18.02.2007 18:58

Ocelová pěst sionistů dopadla aneb \"Holocaust si rozvracet nedáme!\"

RE: Milý pane Arkán,

Arkan 66.?.?.?

Je mi velice líto, že vás moje odpověď zklamala a že se vám jeví jako něco na úrovni učitele základní školy, tj. kdy forma převládá nad obsahem. Na základní škole jsem nikdy neučil, ale 10., 11.a 12. ročníky ano a tam už si, zejména dnes, musíte dávat "velkého majzla", protože v těch letech ta mládež tzv. nebere zajatce.
Ono je velice těžké něco psát, protože ať napíši cokoliv, je to hned ohodnoceno jako "nic než morální bahno", resp. že ukazuji protilidský "tred". [zmaten] Tomu slovu tred ani tak moc nerozumím, mělo to snad znamenat trend nebo thread, babo raď. Ale na to bahno si velice dobře pamatuji při svém pobytu u Mrtvého moře, nebylo to sice morální bahno, nicméně velice hojivé bahno.

Jistý Čobolák tuná napísal, že som obyčajný klamár a to z tej najhoršej sorty, s krátkou pamäťou, ktorý si ani nepamätá čo sám nacigánil, že robím Schande mojej rase a ďalej písal o obrezanom vtáčikovi, o žiďakoch, a podobné kokotiny.

Nevím, kde jste vzal tu "znalost výrazu v Jewish", nic takového neexistuje, buď je to jidiš anebo hebrejština, v moderní formě zvaná "ivrit".

Abych vám pravdu řekl, všechny tyto útoky na mou osobu přecházím s klidem, protože celkem o nic nejde, na výplatní pásce mi to nepřidá ani neubere desetník. Jak se tady říká, když nejde o život, tak jde prakticky o hovno.

Dnes je ten nový čínský rok, tak se raději budu věnovat jídlu a pití.
Gung Hay Fat Choy! Peace and Prosperity! [smích]

129170

04.03.2007 13:14

Evropský stát, ano či ne?

RE: EUSA

Arkan 66.?.?.?

Pane Texaský čížku, příště byste si mohl před odesláním svého příspěvku v angličtině alespoň "zapnout" spell check. Ten by vám to opravil. Na to, že tam žijete už skoro čtyřicet let, je to bída. [oči v sloup]

Ale v tom Texasu, zvláště pak v posledních letech je, holt, spousta těch nových amerických občanů typu "No espik inglés" [chechtot], takže to vlastně nevadí.

Quiero despedirme de ustedes con Venceremos! Patria o muerte!

Para que no lo olvide, hay cursos de lengua e historia espaňolas y inglés (y de cultura general) en diferentes universidades en Texas. Que lo pase bien. [smích]

129967

22.03.2007 00:27

To je jaro!

RE: Jenom bych chtěl opravit pár nepřesností,

Arkan 66.?.?.?

pane Karle z Čech.
- islám tady není již 1600 let, pouze letos 1428 let (Hijrah), rok 5768 podle židovského kalendáře a rok 4705 podle čínského kalendáře. To je jen malá chybička, nepatrný rozdíl, jen 172 let. Před 1600 lety ještě Muhammad (peace be upon his name) nežil. On se narodil v roce 570 n.l. a začal mít (mýt - NPČJPZ) první zjevení od archanděla Gabriela až kolem roku 610. To už byl finančně dobře zajištěn díky svému sňatku s bohatou vdovou.

- islám od samého počátku ohrožoval své sousedy, které buď přesvědčil, aby přešli na islámskou víru nebo povraždil. Nejprve na arabském poloostrově (Mekka, Medina), postupem času se pak rozšiřoval - většinou pomocí meče - po celé severní Africe, na Blízkém východě, později pak přes Syrii, Turecko, Irák do Persie, přes Afganistán a dnešní Pakistán až do Indie. Pokud jde o Evropu, nejprve došlo na dnešní Španělsko a část Portugalska, pak málem na jižní část Francie. S Otomanskou říší se pak islám dostal až před brány Vídně (od té doby pocházejí také rohlíky - muslimský půlměsíc). A tato situace trvala na Balkáně až do začátku devatenáctého století, kdy se nakonec osvobodili Řekové, Srbové, Bulhaři atd. Konečný rozpad Otomanské říše a pád islámského vlivu pak nastal koncem devatenáctého století a byl vítězně zakončen po skončení I. světové války.

- dnešní "neoconi" nepotřebují nového nepřítele, ten už hezkých pár let v Evropě existuje. Zpočátku si je líní Němci, Francouzi a jim podobní začali přivážet na podřadné práce (něco jako v ČR Ukrajinci a Slováci ve stavebnictví). Dnes je ovšem situace v některých evropských zemích daleko horší (Francie, Německo, Holandsko, Dánsko, Švédsko atd.) a bude se postupem času zhoršovat. V těchto zemích žijí miliony muslimů, většina na sociální podpoře, často již druhá či třetí generace - podobně jako v Čechách cikáni - (např. Německo - Turci a Kurdové), kteří považují sociální dávky za "daň", kterou nevěřící psi jsou povinni platit.

- v jejich muslimských školách (madrassách) se děti - podobně jako v Palestině, Pakistánu apod. - učí nenávidět ďaury, Židy, západní civilizaci, Ameriku a jsou vychovávány, aby byly připraveny obětovat své životy (mučedník - šahíd) v tomto svatém boji (džihád). ČR zatím muslimské nebezpečí tolik nehrozí, ale postupem času dojde i na vás. Už dnes tam máte pát tisícovek mohamedánů a pár mešit. Allahu akbar wa Muhammadu rassullah! La ilaha illallah. [mrknutí jedním okem]

131400

22.03.2007 17:17

O Íránu, Iráku, Demokratech a globálních změnách

RE: KAZACHSTAN!!!

Arkan 66.?.?.?

To jsou tady na Zvědavci jen malé drobnosti. Khuzestán - kolébka Persie,(něco jako Říp v Čechách, kde došlo za praotce Čecha k první krádeži kola, ten přišel na Řípu o kolo roku ...) jedna z nejdůležitějších iránských provincií, kde žijí jak Arabové, tak iránsko-arabské a turkmenské kmeny, a Kazachstán (tam mají nakonec také olej, plyn, bavlnu atd. Jedna (provincie) leží na jihu Iránu, druhá je samostatnou republikou na sever od Iránu.

Ty zeměpisné rozdíly nehrají žádnou roli, stejně tak jako u Američanů Czechoslovakia a Yugoslavia, Slovenia a Slovakia. A kdo ví, možná existuje nějaká konspirační teorie, která nakonec potvrdí, že to byl Kazachstán a nikoliv Khuzestán, který Irán za irácko-iránské války podporoval.

Takže to je jako Dalmácie a decimálka, holinky jako hodinky, "voboje" se natahuje. Prosie sie nemartwič. To drobiazg.

131456

24.03.2007 18:13

O Íránu, Iráku, Demokratech a globálních změnách

RE: Counterpunch

Arkan 66.?.?.?

Egregio signor Zatřepalek,

da quanto ho potuto capire, in italiano
druhá osoba čísla jednotného - Capisci? rozumíš ? Hai capisco?
při vykání - (Lei) capisce? rozumíte?
Ha capisco? - minulý čas.
anebo - (Mi) capisce? rozumíte mi?

Non arrabbiarti con me, non è colpa mia. La grammatica italiana.

Saluti e baci

Arkan

131574

27.03.2007 17:00

Mediální smršť, která se nekonala

Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě

Arkan 66.?.?.?

http://www.zvedavec.org/clanky_1976.htm
"Pokud mi něco neuniklo, tak Mladá fronta úplně tuto poslední zprávu ignorovala, stejně jako Lidové noviny. Českou televizi tady v Kanadě nemám, ale pohledem do programu televize jsem nenašel nic, co by naznačovalo, že tomu věnovala čas. A to se týká jak veřejnoprávní televize, tak soukromých kanálů. Prosím, opravte mě, jestli se mýlím."
----------------
Právě jsem se díval na polední zprávy ČT1 a opravdu bych se divil, kdybyste, pane editore Stworo, vydavateli Zvědavce a programátore, nevěděl o existenci čs. internetového vysílání (všechny ČT, NOVA, Prima, čobolácké TV stanice atd.).

I když sám nepoužíváte MS Windows, existují alespoň dva přehrávače, které umožňují příjem internetové televize.
a) Windows Media Player
b) Real (Media) Player (jak pro Windows tak pro Linux), navíc s možností sledování programů ve formátu Real Player Theater Mode (obraz přes celou obrazovku).
c) Helix DNA Client - universální digitální přehrávač (jakýkoliv formát).

Je pravdou, že ne všechny programy jsou bezplatné. Za některé se musí platit, resp. stát se platícím členem "klubu", ale většina zpravodajských programů je bezplatná.

Pokud jde o tu mediální smršť, která se nekonala, to je ovlivněno tím, že televizní stanice v ČR, na Slovensku a na celém světě jsou ovládány sionisticko-imperialistickými hyenami, které mají zájem na tom, aby lidé byli klamáni a pravda potlačena. [chechtot]

131701

27.03.2007 18:24

Mediální smršť, která se nekonala

RE: Dostupnost čs. internetové televize v Kanadě

Arkan 66.?.?.?

Já jsem si to hned myslel, že jde o nějaký překlep na vaší straně či nepřesnou formulaci.

Přečtěte si ale ten můj příspěvek ještě jednou. Vždyť se nemusíte dívat na vysílání v malém okně, můžete si přepnout v Real (Media) Player na Real Media Theater Mode a máte obraz přes celou obrazovku (v mém případě 19" ). To používám hlavně pro zprávy a pořady typu "Uvolněte se, prosím".

Zase taková nuda to není, protože si zprávy ČT 1, 2, 24 můžete porovnat se zpravodajstvím na Nově (a sledovat Lucii Borhyovou, jak se jí zvedají ty silikonové boule) a Primě (tam je to podobně jako na ČT 1 trochu decentnější) nebo sledovat program Vladimíra Moravce či "Novácké" investigativní zpravodajské programy.

A co, po pravdě řečeno, od televizních zpráv očekáváte? Nějaké detailní rozbory politické situace, už jste je někdy viděl (kromě PBS a BBC) na ABC, CBS, NBC, CNN či FOX? Při současném stavu divácké pozornosti (attention span of a grasshopper) průměrného diváka na úrovní kobylky luční na amphetaminu se ani není čemu divit, že televizní zpravodajství v USA, Kanadě či ČR tak vypadá.

131709

27.03.2007 19:44

Mediální smršť, která se nekonala

RE: Bartošku, když o někom píši,

Arkan 66.?.?.?

jak už kdysi říkala jedna hollywoodská hvězda, "...pište si co chcete, ale alespoň hláskujte moje jméno správně". Když neumíš napsat ani jméno osoby kterou kritizuješ, pak to snižuje hodnotu celého příspěvku.

Hrabě Karel Schwarzenberg, senátor, člen Strany zelených, v současné době ministr zahraničních věcí, podrobnosti na (Rede auf der 43. Münchner Konferenz...).

131715

24.04.2007 21:49

Jsou Izraelci krvelační?

Bartošku, nezapomeň, že zapomněl se nepíše

Arkan 66.?.?.?

zapoměl, tj. je přípustné jenom podle "Nových pravidel českého pravopisu podle Zvědavce") ale zapomněl. Tak pro příště zapomněl, vzpomněl, připomněl atd. vždy s "n", na druhé straně takové rozuměl je bez "n". Užívej takovou mnemotechnickou pomůcku, "on zapomíná", tam je "n", tudíž on zapomněl, "on rozumí", tam žádné "n" není, tudíž on rozuměl. Natiskni si to a přilep si to na monitor (obrazovku) počítače. [chechtot]

133774

25.04.2007 18:10

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Pane Zatřepálek,

Arkan 66.?.?.?

rozdíl mezi natisknout a vytisknout není otázkou pravopisu, pro to existuje jiný jazykový termín, který si laskavě vyhledejte sám. Pan Bartošek, to je zvláštní případ, ten si to musí natisknout - nikoliv jen vytisknout - ve větším množství a nalepit všude, protože by to jinak stejně "zapoměl".

Pokud jde o italštinu, tam jsou pravidelná slovesa rozdělena do 3 tříd podle koncovky v infinitivu (-are, -ere-, -ire). Sloveso CAPIRE - rozumět patří do 3. třídy slovesné typu preferire. (La scuola elementare)
io preferisco - capisco
preferisci, preferisce, preferiamo, preferite, preferiscono

Capisci(nebo capisce Lei) signor Zatřepálek? nebo možná ve vašem případě "Non ci capisco un ette".
Che non ha testa, abbia gambe.
Saluti e baci. [smích]

133842

27.04.2007 23:01

Jsou Izraelci krvelační?

RE: Herr Satschrzepalek,

Arkan 66.?.?.?

prosím mě neuczit czestin. Když chtít učit češtin, tak na Sfědavec mají viel przíležitosti.

Já nežít první republika a nefědět, že kapišto být hantýrka prvorepublikové galerky. Já žít aš druhá republik, pak socialistická republik. Tam bylo fšechno dopše. Byl češtin a ruštin. Pak vzít draka do Amerika. Entschuldigen Sie, dass ich Fás optěžoval.

134103

05.05.2007 13:06

Rozdělení a krádež

RE: Nacisticke, komunisticke a islamisticke blaboly zavanejici antisemitismem

Arkan 66.?.?.?

Vy si myslíte, že ta drobná nesrovnalost, ten fakt, že jde o fotografii zbitého a pobodaného amerického židovského studenta ze Chicaga a nikoliv o fotografii palestinského arabského "mučedníka" zbitého sadistickým izraelským policistou na Zvědavci někomu vadí?

Těm místním neonacistům, bolševikům, pohrobkům luďáckých fašistů a antisemitům se hodí do krámu jakákoliv fotografie (pravdivá nebo nepravdivá), kterou mohou dokázat "násilí" Izraelců. Těm na nějaké pravdě nebo nepravdě nikdy nezáleželo a záležet nikdy také nebude. Málokde je vidět takovou smečku lidských hyen plných rasové nenávisti na jednom místě. [bliji] [bliji]

134650

22.06.2007 03:28

V USA bude vydána sbírka básní vězňů na Guantánamu

Doufám, že se výtisky básní vězňů

Arkan 70.?.?.?

z Guantánamo objeví i ve vašem Z shopu. Hloupý jste na to dost.

138035

10.08.2007 15:50

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Občianska vojna

Arkan 70.?.?.?

Trodas pise :
V holokaustu zahynulo mnohem vice skupin lidi, nez jen jista skupina grazlu a dnesnich masovych vrahu z okupovane Palestiny, kterych. konec konců neni zadna skoda..."Tento začátek Trodasova příspěvku, resp. jeho část, byl cenzurován i samým Stworou. I jemu - mimořádně - připadala jako silně protižidovská, nicméně kromě vymazání žádné jiné varování nedostal. Jak může být někdo masovým vrahem Palestinců, když měl údajně zahynout v holokaustu? To asi věří ten trotl Trodas na inkarnaci.

Jestli něco naplňuje skutkovou podstatu trestného činu hanobení rasy (národa a přesvědčení) tak je to určitě tato věta (§198,198a, Část 2., Hlava V.). Škoda že se Trodas narodil tak pozdě, Julius Streicher by ho jistě přivítal jako redaktora Der Stürmer, případně mohl přispívat i do Völkischer Beobachter. Je to neonacista jako "vyšitý".

Já jen doufám, že v blízké době dojde i na tento protižidovský, protiizraelský a protiamerický nenávistný webzine podobně jako došlo na Irwinga, Zündela a jím podobné. V poslední době byla nedávno zastavena řada jiných neonacistických webzinů. Myslím si, že na tom Eretz.cz, resp. Šimon Klein spolu s jinými pracuje.

Čím více čtu ty jejich nenávistné příspěvky, ze kterých dští nekontrolovatelná nenávist, tím méně chápu, jak něco tak zlého, zlověstného a nenávistného může existovat. [bliji]
Takový příspěvek W. Stwora asi neuveřejní, tak jej pro jistotu postuji i jinde.

141525

10.08.2007 16:50

Probíhá v Iráku holocaust?

RE: Uklidni se, Vladimíre!

Arkan 70.?.?.?

Ta část, kterou jsem se "odvážil" publikovat (o tom co JÁ budu publikovat nerozhoduje doposud, bohudík, Stwora ale JÁ) , byla uveřejněna na Zvědavci několikrát před mým příspěvkem. Tak se uklidni, Vladimíre, vem si pár prášků a ono tě to přejde.

Já žádnou nenávist, kromě vůči těm neonacistům, které tady na Zvědavci trpíte, necítím. Já jen doufám, že dříve nebo později tuto hlásnou troubu neonacismu se jim podaří zavřít. [chechtot]

141529

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 51 čtenářů částkou 7 712 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Turistka v muslimské zemi14.08.20 17:41 Neurčeno 1

Kupte si sperma na e-shopu14.08.20 12:34 Česká republika 3

Maskot banksterů nabádá ke „správnému“ konání13.08.20 11:45 Evropská unie 0

Testování roušek - Jejich nošení vede k toxickým hladinám CO212.08.20 09:40 USA 3

Podívejte se, kam mizí restituce církvím z rozpočtu celého národa11.08.20 06:02 Česká republika 0

Ideopolicie vyšetřuje rasistický článek o požáru bohumínského paneláku10.08.20 09:20 Česká republika 4

Proč má stát platit odškodné přeživším požáru v Bohumíně?09.08.20 20:55 Česká republika 2

Požár v Bohumíně založili cikáni - média cudně mlčí09.08.20 10:16 Česká republika 7

Petice za ukotvení manželství jako svazku muže a ženy08.08.20 11:04 Česká republika 0

Africké kobylky na cestě do Evropy zahazují do moře doklady08.08.20 10:31 Neurčeno 0

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 2

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 4

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
28,91 Kč
Kanadský dolar
16,64 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,71 Kč
Čínský juan
3,17 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,54 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 867,67 Kč
1 unce stříbra
587,50 Kč
Bitcoin
259 135,33 Kč

Poslední aktualizace: 14.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 53 436 976