Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Arkan

Nalezeno 742 příspěveků, 21 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

18.09.2005 17:26

Amerika je v úpadku

RE: ...smutne

Arkan 24.?.?.?

Zape. PMP.

71401

18.09.2005 18:19

Amerika je v úpadku

RE: Japonsko a Amerika

Arkan 24.?.?.?

Ohayó gozaimasu, Kóto san ka česky Kabát san,
Hazukashii kara, Kóto san, Nihongo de no jiko shókai o shinakute mo ii desu ka. O-jama shimasu.
Gai-jin spíše než jen cizinec (gai sice znamená cizí, stejně tak jako v gai-koku - cizí země) znamená, to put it bluntly, "foreign barbarian", to bude asi tím, že ta druhá část slova je jin (džin). To si jistě dokážete přeložit. A vždycky to pro Japonce znamenalo něco pejorativního.

Tokorode, Kóto san, ano hanashi wa? Nan no hanashi desu ka? Mata, mondai ga arimasu ka, kusojiji? Kóto san, wa mó watashi ga suki ja nai desu yo! Ii desu yo. Konbanwa, Kóto san.

Arkán san [chechtot]

71409

18.09.2005 19:30

Amerika je v úpadku

RE: Asi jsem hlucha, slepa nebo senilni, ale ja tu Ameriku, o ktere tady pisete, jaksi nikde nevidim - cast 1

Arkan 24.?.?.?

Paní Xaviera,
co k tomu vašemu příspěvku dodat -
1)Inteligentní diskuze v americké TV - ty stále ještě existují na řadě TV stanicích, často se dívám na PBS ( veřejná TV stanice bez reklam, která je podporována vládou a příspěvky posluchačů či sponzorů)

2) infantilní mužnost - jak jste sama řekla, auto je zde, tj. v Kanadě či USA, bohužel, naprostou nutností. To není jako v Praze, když vám ujede jedna elektrika či metro, tak za 10 minut přifrčí druhá a za pár šupů (i dodnes). Ty ceny benzinu, které už nikdy neklesnou pod ty "zlaté"časy nakonec přesvědčí i Američany, že SUV s 4-wheel drive ABS není ten nejekonomičtější automobil na nákupy. To už tady jednou bylo.

3) rvačky na sportovních zápasech - dříve se to mohlo maskovat, ale dnes když si otevřete i-Dnes či Lidovky a podíváte se na to, jak se chovají fanoušci Baníku Ostrava, Slávie, Sparty, prostě všech sportovních klubů, ti se ožerou před zápasem a ještě k tomu ve vlaku, protože až do nedávna pití piva nebylo na některých stadionech povoleno. Brzy se bude moci chlastat i při zápasech, tak se máme na co těšit.

4) protiválečné demonstrace - na ty nechodím, a ani moc lidí tady tomu nevěnuje pozornost. Ovšem anarchisti a "profesionální" demonstranti, kteří většinou chtějí něco zničit, těch se tady najde dost. Jinak všech voleb se aktivně zúčasťnuji, neboť častokrát se stává, že pár hlasů rozhoduje o tom, kdo nakonec vyhraje.

5) šetření - normální americká rodina, tj. ta zodpovědná, šetří, možná, že ne tolik jako Japonci, ale šetří, zejména dneska. Negři v NO nešetří, ze "socky" se toho také moc ušetřit nedá, bohužel, ani nemusí moc šetřit. Vláda se o ně eventuálně postará. Kolik pak asi ušetří naši pracovití Rómové?

6)to že hosté přispívají při návštěvě přátel či příbuzných, je docela normální, tj. pokud na to mají. Když mě v minulosti, za komančů, navštěvoval můj otec, který na celý pobyt měl 25 dolarů, tak jsem ho o příspěvek pochopitelně nikdy nežádal. Pozvání na večeři, benzín, zaplacení vstupenek apod., to nepokládám za nic nenormálního. Pokud je vaším hostitelem Donald Trump, pak se to ovšem nevyžaduje.

71421

18.09.2005 19:43

Amerika je v úpadku

RE: Japonsko a Amerika

Arkan 24.?.?.?

Kóto San,
že neuměj japonsky, to bych pochopil. Wakarimasu ya dómo sumimasen. Ale že se neuměj vyjadřovat ani v češtině. Byl byste tak laskav a přeložil ten celý příspěvek do srozumitelné češtiny, nemusí to být nic komplikovaného, stačí úroveň 8. třídy (tzv. pro "pančelku" - paní učitelku).
Ja, shitsurei shimasu, Kóto san. Mata shita.

Arkán san [chechtot]

71427

18.09.2005 21:53

Amerika je v úpadku

RE: Japonsko a Amerika

Arkan 24.?.?.?

Kóto san alias Kabát san !
O tom, že češtinu na úrovni základní osmileté školy neznají, to jsem si už povšimnul. Ono je těžké vytlouct z hlavy něco co tam nikdy nebylo, není-liž vyliž pravda? Na vysoké škole se pravděpodobně specializovali, jak se tomu tady říká na "recess" neboli přestávky, to je dobrý předmět, ale moc se toho nenaučej. A netykaj mi, do školy jsme spolu nechodili. Tutoyez, preferablement, votre mere ou pere, si vous etes accoutumé.

A s tou japonštinou jsem jich, doufám, ale, never mind gai-jin! Kdyby věděl, jak je ten písemný projev v japonštině složitý (kombinace kanji, hiragana a katakana, ale na vysvětlování nemám čas), tak by nepsali kraviny. Pokud jde o narážku na venerable Koizumo san a korunního prince, to se nezmohli na něco lepšího. Typická česká podpásovka.
Ano , Kabát san, ga dai-kirai desu-..... Mimochodem, Shúmatsu wa dó deshita ka? How was your weekend? Totemo tanoshikatta desu? Was it extremely enjoyable?

Arkán san

[chechtot]

71456

18.09.2005 22:10

Amerika je v úpadku

RE: Asi jsem hlucha, slepa nebo senilni, ale ja tu Ameriku, o ktere tady pisete, jaksi nikde nevidim - cast 1

Arkan 24.?.?.?

To je přesně to, co popisuji, pane Leho, výše. "Fanouškovství" plus dostatečné množství alkoholu = výtržnosti, vandalství, násilnictví apod.
Rozdíl je jen v míře agresivity v jednotlivých státech, takoví britští fandové jsou rozhodně agresivnější než třeba polští, a proto desítky z nich dnes britská policie ani nepustí do letadel, vlaků či autobusů. To nejsou příznivci sportu, to jsou lidé, profesionální vandalové, kteří se vyžívají v násilí, vandalizmu, chuliganství, kteří jezdí na zápasy svých klubů - ne se dívat na zápas, ale buď před anebo potom se pěkně porvat, dát si do držky a ten autor toho článku tady jen blbě "krafá" o násilnostech v USA.

71460

18.09.2005 22:31

Amerika je v úpadku

RE: Japonsko a Amerika

Arkan 24.?.?.?

Kdyby nebyl "baka", Kóto san, tak by už to našel. Doufám, že jim neubližuji, když jich nazývám Kóto san (tj. coat in English, preferably winter coat), možná, že maj jen podzimní kabát aki kóto, neráčej se urazit, Kabát san. Ty fráze najdou u Berlitzů, ale jen když zaplatěj a když se budou učit, Kóto san.

Oyasumi nasai, Kóto san. Dobrou noc! PMP.

Arkan san
[chechtot]

71465

18.09.2005 23:00

Amerika je v úpadku

RE: Porážka Ameriky se blíží

Arkan 24.?.?.?

Zorba, že jsou "vůl" to nemohu napsat, neboť je to tady nepřípustné. Pravděpodobně jsou jen ten student a vlastenec. A než se dožijou porážky US, tak nebudou už student, ale pravděpodobně budou i kripl z III. světové války, ale na rozdíl od těch dnešních veteránů bez vozíčku a hladový. Zorba to zní docela dobře řecky, ale v Řecku si už v letech čtyřicátých prošli občanskou válkou a nakonec se rozhodli pro demokracii. Řecko bylo sice kolébkou demokracie (tj. pro svobodné občany, nikoliv otroky) ale dlouho v té kolébce nezůstalo. Dneska už jsou zase zpátky.
Takže, studujou, Zorba, získávaj na vzdělání dokud můžou. Až začnou pracovat, jejich názory se změní.

71473

18.09.2005 23:27

Amerika je v úpadku

RE: Japonsko a Amerika

Arkan 24.?.?.?

Kaba-to san,

já jich dlabu. Kaněc fílma, jak by řekli sovětští filmoví producenti. Don't write, don't react, don't waste your oxygen.

Arkan san wa mó watashi ga suki ja nai desu yo! Arkán does not like you any more. Sbohem a šáteček, a kdybychom se nesetkali, bylo to krásné, ALE bylo toho dost.

Tornatene dalla mamina! Allora, vattene e possano i tuoi denti marcire prima di Natale!

Arkán san [chechtot]

71476

19.09.2005 18:58

Amerika je v úpadku

RE: Japonsko a Amerika

Arkan 24.?.?.?

Zape, nejsou hloupý, jen trochu LMD (lehká mozková dysfunkce, např. dysgrafie, dysortografie, dyskalkulie či dyspraxie). Dříve by jich dali do "zvláštní školy" pro blbé, dnes jsou ovšem jen ve škole pro LMD. [chechtot]

71572

04.10.2005 16:48

Otázka k mužům: Nechali byste se vykleštit?

RE: Bože můj.

Arkan 24.?.?.?

Nevěřím ničemu, co krvácí 5 dní v měsíci a pak to nechcípne. To není jenom rovnocenné, ale rovnocennější. Mimochodem žena má ze všech zvířat ten největší denní úbytek na váze, ráno je kráva, v poledne slepice a večer brouček. [mrknutí jedním okem]

73245

23.10.2005 21:35

Krejčíř začíná mluvit

RE: Už tenkrát

Arkan 24.?.?.?

Pane Včelička,
když už něco píšete v angličtině, tak laskavě alespoň správně.

"The proof of the pudding is .....(in the eating)". Je rozdíl mezi slovesem to prove and podstatným jménem proof. [oči v sloup]

75212

24.10.2005 18:54

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

Uběhlo jen asi 5 hodin od dnešního posledního útoku na ten novinářský hotel v Bagdádu. Tentokráte pachatelé nebyli američtí vojáci, ale přívrženci svrženého diktátora Sadáma Husajna Abd al-Majida. Zatím je 11 mrtvých a spousta zraněných, tak jsem zvědav na koho ta španělská levičácká buzna vydá zatykač.

75313

25.10.2005 15:32

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

A co to Technoparty v Česku? To byla taková typická ukázka jak policejní těžkooděnci českého původu dovedou být "něžní" anebo to bylo jen ukázkou toho vašeho českého sadismu, vy komunističtí pohrobci. A účastníci tam jen poslouchali hudbu, tancovali, chlastali, používali drogy a šoustali, aniž by po někom či něčem stříleli.
Zameťte si před svým vlastním prahem než začnete kritizovat chování americké armády, vy české, jak už vás za Protektorátu nazýval Reinhard E. Heydrich, smějící se zrůdy. 88

75448

25.10.2005 16:39

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

Proto jsem tento příspěvek také napsal, abych ty anti-americké komunistické pohrobky rozzuřil. [chechtot]

75458

25.10.2005 17:44

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

Já jsem, TY JSI, on je, my jsme, vy jste, oni jsou. Napíšou si to někam Čerte, jsou trapný.
Stejně tak - já bych, ty bys, on by - my bychom, vy byste, oni by. Jen v 2.osobě č.j. u zvratných sloves, následuje-li zvratné si, se, tvar se mění na, např. u slovesa učit se, " Kdyby ses, Čerte, ve škole učil, nebyl bys tak LMD". [chechtot]

75462

25.10.2005 21:30

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

U ženy mě zajímá pouze zda-li má funkčního bobra a kozy, zda její Bartholinské žlázy dobře fungují a dobře maže (abych nemusel zbytečně kupovat water-based K2) a zda po souloži dokáže "ukuchtit" jídlo, které se dá jíst. Intelektuální rozhovory si ponechávám pro jinou, mužskou, společnost.

75483

25.10.2005 21:34

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

PMP

75484

25.10.2005 21:41

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

Táborský, v tomto případě já jim "onikám", v třetí osobě čísla jednotlivé osobě v množném čísle (jen tak ze srandy). Může být buď trapný nebo trapní, záleží na pisateli. PMP 420 88 [chechtot]

75487

25.10.2005 21:55

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

Změkne ale zase ztvrdne, záleží na ženě. Ta která si ho nedokáže postavit, si ho nezaslouží.

A jak jste na tom osobně vy v bobřím oddělení (oddělení kundater) , poslední Mohykán nebo kočičák či takzvaný DRN. Pochlubte se. A co v kozím oddělení (kozy sámské, ty jsou větší). Spokojenost? Slušné trojky nebo dokonce čtyřky a la Ester Ládová či Petra Buzková anebo jen takové lentilky pod kobercem? Ždu otveta kak solovej léta. [chechtot]

75492

25.10.2005 22:50

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

Máte funkčního dobře mastícího bobra a kozary? Pak s vámi mohu diskutovat o milimetrech, jinak to nemá žádný smysl. Kaněc fílma.

75500

26.10.2005 15:12

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

Uvažajemyj Lev Mojsejevič,

mohl byste už vědět, že vaše pojmenování mne nechávají v klidu. No tak jsem prase, vždycky se říkávalo "inteligent - prase". Ale vytočil jsem jich, není-liž vyliž pravda?

Have a nice day and thank you for shopping at K-Mart. [chechtot]

(Editor: Prosim, uvedomte si, ze tyto stranky nejsou zpristupnovany pro to, aby nekdo nekoho "vytacel", zvlaste tak, jak jste to predvedl vy, nybrz pro kreativni vymenu nazoru.)

75640

26.10.2005 15:20

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Módní idiocká propaganda

Arkan 24.?.?.?

4 Klokan - děkuji za váš příspěvek a "opravu". Nechtěl jsem použít pro Čechy toho termínu "bestie", ale teď vidím, po té co jsem si přečetl ty všechny antižidovské příspěvky, že jsem si neměl brát ubrousky. Občas se najde někdo, kdo opravdu zná historii 2. světové války. [smích]

75641

26.10.2005 21:22

Španělský soud vydal zatykač na vojáky USA v Iráku

RE: Ajaj,

Arkan 24.?.?.?

(Prispevek zrusen. Nebyl k tematu.)

75662

27.10.2005 13:07

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Ti, co vlastni Federalni Reservu

Arkan 24.?.?.?

Článek není o židech ani o židovské chřipce, jen o možnosti epidemie nebo pandemie ptačí chřipky. A ti dva shora jmenovaní by určitě tu vakcínu, pokud nějaká bude vynalezena, dostali. Na rozdíl od nich jsou světu rozhodně mnohem užitečnější. [velký smích]

75712

27.10.2005 14:04

Kdo profituje z ptačí chřipky?

Prezident Bush nemůže nikdy udělat nic dobrého.

Arkan 24.?.?.?

Tak toho prezidenta Bushe začínám již opravdu litovat. Ten chlap nemůže v očích některých lidí udělat nikdy nic správného. Když ten lék Tamiflu nekoupí a dojde k nějaké epidemii či pandemii bude kritizován a označen za vraha. Tak se rozhodl koupit 80 milionů dávek, což by pochopitelně nestačilo na všechny občany USA (ale s vyloučením černochů a Mexičanů by se to dalo ještě přežít), je zase kritizován. Když do N. Orleans poslal jen 3000 pytlů na mrtvoly, byl kritizován, že je to málo, pak to nechal zvýšit na 25 000, tak ho zase nařkli, že dělá paniku. Konečný počet mrtvol byl kolem 800. Damn´d if you do, damn´d if you don´t. [chechtot]

75720

27.10.2005 14:08

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Fascinuje mě,

Arkan 24.?.?.?

Na ptačí chřipku už zemřelo asi dvacet lidí, ve Vietnamu, Číně a v Indonézii. Co je ovšem pozoruhodného, že v těchto zemích lidé prakticky žijí obklopeni drůbeží a přesto je těch případů tak relativně málo.

75722

27.10.2005 19:10

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Ja si TAMIFLU koupim za pomoci kreditni karty VISA.

Arkan 24.?.?.?

Klasický případ, který by se dal popsat komunistickým kádrovákem jako,"Soudružka Blažková, rozvedená, 2 děti, kouří i pyje..., nevhodný materiál pro zodpovědnou funkci". [chechtot]

75762

27.10.2005 21:33

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Ti, co vlastni Federalni Reservu

Arkan 24.?.?.?

Paní Bovary,
pan Nohejl komolí nejenom angličtinu (jen s tou výjimkou, když to pomocí cut-copy-paste přímo přenese do Zvědavce), ale i jazyk český svou australskou češtinou. A na některé téma reaguje a zapění tak rychle, že jeho australská čeština je skoro nesrozumitelná.
Jinak Dr. Benjamin Shalom Bernanke je židovského původu a je již uveden v seznamu významných Američanů židovského původu.

75788

27.10.2005 21:43

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Ja si TAMIFLU koupim za pomoci kreditni karty VISA.

Arkan 24.?.?.?

Nevím, stará Blažková, proč bych si měl ústa vymývat mýdlem či mýdlovou vodou. To se doporučovalo jen po použití sprostých slov. Pokud si přečtete moji reakci, tam není žádné sprosté či vulgární slovo. Slovo pyj můžete nalézt i v Pravidlech českého pravopisu, zpracovaných za vedení akad. Bohuslava Havránka a akad. Františka Trávníčka, Československá akademie věd, Academia Praha 1977, strana 344, první sloupec vlevo.
[chechtot] Hlavně si chraňte bobra, protože ti jsou dnes, podobně jako undatry, chráněni.

75789

28.10.2005 11:11

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: prelidnena planeta

Arkan 24.?.?.?

My tři Ti asi musíme "pít" hodně krev, že se do nás neustále navážíš, Ty slovenský dráteníku. [vyplazený jazyk]

75872

28.10.2005 11:37

Člověk z fotografie

RE: Pár fakt o státu Izrael

Arkan 24.?.?.?

Jako voják, Leho, byste měl být tedy všímavější, protože někdy to přehlédnutí SPZ vás může v Izraeli stát "kejhák", když třeba čekáte v Tel Avivu na autobus. To byla jedna z prvních věcí, na kterou nás v Izraeli upozornili. V životě jsem se tak často nedíval doleva a hned zase doprava jako v té zaslíbené zemi, snad kromě pobytu v Paříži. Ale tam to nebylo kvůli teroristům ale kvůli psím hovnům, kterých tam je požehnaně.

75876

28.10.2005 16:41

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Ja si TAMIFLU koupim za pomoci kreditni karty VISA.

Arkan 24.?.?.?

Drzé čelo lepší než poplužní dvůr. Netrpíte náhodou PMS? Vezmou si aspirin a vyměněj vložku. Určitě jim to prospěje, pak můžou pokračovat v "kouření". [vyplazený jazyk]

75912

28.10.2005 21:30

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Fuj ! hnus Arkane !!!

Arkan 24.?.?.?

Uvažájemyj Lev Mojsejevič,
nepatříte náhodou mezi ty moravské vesnické buranské gentlemany, které jsem jako velitel čety v průběhu základní vojenské služby poznal. Ti, kteří každým druhým dnem psávali svým školáckým písmem těm svým Kunhutám dopisy plné lásky a "pravopysních" chyb, které pak adresovali, "Vážená vesnická dívka (někdy velevážená), slečna Drahomíra Půlkrábková, Budišov nad Budišovkou, pp. Tupá Močidla. Inteligencí těch svých příspěvků na to vypadáte. Zpět pak dostávali dopisy s titulem Vážený vesnický mladík, Vojín Jaroslav Hůlka, VÚ 1358.... Trochu mi připomínáte toho zastánce "dámských práv", který tu psal pod nickem Krakonoš. Stejný buran.
Já jsem se jenom dotazoval na zdraví báby Blažkové, zda náhodou netrpí PMS či vaginální mykózou nebo klitorální hypertrofií, či nedej Bože, aby zase "nebyla v tom". [chechtot] Za to mě kvalifikujete jako slizouna a zlého člověka. Zlý člověk nemá starost o své bližní, zlý člověk jim to přeje. A kdyby bába Blažková měla bobra jako ta slečna na té shora uvedené fotografii, tak bych jí nabídl i tu svou Diners Club Carte Blanche card a ta má hodně vysoký limit. [chechtot]

75950

28.10.2005 23:34

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Fuj ! hnus Arkane !!!

Arkan 24.?.?.?

Drž hubu, slovenský pastičkáři. [vyplazený jazyk]

75972

29.10.2005 01:16

Kdo profituje z ptačí chřipky?

RE: Fuj ! hnus Arkane !!!

Arkan 24.?.?.?

Toth nem member! [chechtot]

76000

29.10.2005 10:57

Člověk z fotografie

RE: Ve zkutecnosti ,jsou to tak zvani zide jez pomoci Ameriky vedou valku proti Arabum

Arkan 24.?.?.?

Serem na takú robotu, idem Vysoká Tatra slnko páliť. Kúpim si prckaté káro sako, píčatý semiš polobaganč a v hotelu Nalepený kapitán si dam zahrať piesničku od menstruačnej skupiny Súloža Pohanku "Choď odo mňa bliž", ktorú tak pekne zpievá Melánia Onániová. A večerom tam k tanci bude hrať sláčikový orchester Gejzy Dusímsa moju oblúbenú "Keď ma opúšťá slovenský námorník". Len ta trúba jim tam chýbá, len ta trúba. [velký smích]

76040

29.10.2005 11:17

Člověk z fotografie

RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

Arkan 24.?.?.?

Podobným způsobem to praktikovali i v Argentině, proto je tam do dnešního dne kolem 30000 "desaparidos" (zmizelých občanů). Jenže namísto helikopter používala argentiská armáda transportních letadel, kam se jich vešlo více a snížily se podstatně náklady. I ve vietnamské válce bylo pár vietkongů vyhozeno z helikopter, aby přinutili ty druhé k výpovědím. Je to sice nestandardní řešení nicméně velice účinné a permanentně permanentní. Ušetří se na ubytování, krmení vězňů, nedochází ke vzpourám a hladovkám a hlavně je to bez novinářů a TV kamer. Kdyby to Izraelci praktikovali v Negevské poušti, za krátkou dobu by nebyly věznice tak přeplněné.
Za té poslední války izraelská armáda ani někdy nebrala egyptské vojáky jako zajatce, prostě jim prostříleli nákladní vozy a džípy a nechali je v poušti zemřít žízní. Dodnes jsou tam stovky nepohřbených vojáků.

76041

30.10.2005 12:58

Člověk z fotografie

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Arkan 24.?.?.?

4 Petr Veliký - problém je v tom, že Vy umíte, na rozdíl od toho vesnického burana Lva Mojsejeviče, číst, a nejenom číst ale i rozumně psát.

Můj příspěvek byl jen takovým doplněním k příspěvku jiného čtenáře, jen takovým upozorněním, že k podobným metodám likvidace nepřátel docházelo i v jiných zemích. Ke zvěrstvům nakonec docházelo i v Čechách, takže na sadismus a zvěrstva nemá žádný národ či rasa patent. Jak jste si povšimnul, nikde jsem neschvaloval používání těchto metod. Ale to je zase otázka jak kdo umí číst.

Od toho burana jsem ještě nečetl jediný příspěvek, který by dával smysl. Většinou se jeho "projevy" omezují na jedinou větu, kterou s někým buď souhlasí (rektální alpinismus) či někomu blahopřeje či obdivuje (rektální alpinismus). Už jsem mu jednou psal, že by byl ideálním členem Mutual Admiration Society. Jinak se specializuje na různé ty, dalo by se říci dětinské výrazy, jako např. Hurvínek, kadibudka apod. V minulosti si podobná stvoření nechávali panovníci u dvora pro zábavu.

76162

30.10.2005 15:20

Člověk z fotografie

RE: instalovani Pinocheta jaks-taks fungovalo v jizni Americe

Arkan 24.?.?.?

Pane Kema,
když si přečtete ten můj příspěvek vidíte někde, že bych osobně obhajoval podobné metody. Byl to příspěvek informačního druhu, který se v případě pochybností o údajích dá dokázat.

Nicméně v očích Lva Mojsejeviče jsem nejenom zlý člověk, ale i krutá bestie, která sadisticky vyzývá k mučení a týrání lidí. Dokonce jsou mi připisovány i mé "hříchy" z mládí, tj. týrání a mučení zvířat. Ten člověk není hloupý, jen LMD.

76167

30.10.2005 16:19

Člověk z fotografie

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Arkan 24.?.?.?

Na to, abyste mohl posuzovat, zda jsem velmi inteligentní nebo ne, nemáte ani dostatek teoretických znalostí ani dostatek praktických zkušeností. Na to jsou jisté testy, jako např. Raven Matrices (Mensa), Wechsler, Stanford-Binet apod. A ani tyto testy nejsou bez chyb, některé jsou více, některé jsou méně rasově, kulturně a společensky defektivní a některé v dnešní "politicky korektní" době a společnosti neakceptovatelné.

Pokud máte sám před sebou čistý štít, tak to je jen velice dobře, snažte se ho udržet. Já čistý štít nemám, dávám přednost neprůstřelné vestě a 9 mm P.A., model 85 Auto (Italy), chrání lépe.

Říkáte, "Nejsem zločinec", ale v očích bývalého komunistického režimu jste pravděpodobně spáchal trestný čin nezákonného opuštění Československé republiky, takže alespoň v minulosti jste již "zločincem" jednou byl. (Já mimochodem také, dostal jsem devět a pozvání si je odkroutit na Bytízi. Jelikož jsem sprostý nejenom vůči ženám (hnusný vulgar, to nové slovo jste si vymyslel sám nebo vám s ním někdo pomáhal?), tak jsem je poslal do prdele a oni mi pak přidali).

Pokud jde o ženy, ty mají dnes to o co si léta koledovaly, rovnoprávnost, a když si to některá zaslouží podle vzoru "na hrubý pytel, hrubá záplata", tak nevím proč bych jí nemohl "někam" poslat jenom kvůli tomu, že má mezi nohama Ludolfovo číslo.

Závěrem přeji jen příjemné prožití nedělního odpoledne, tady svítí sluníčko a jako obvykle "já se na Vás, Vy se na mě...". [mrknutí jedním okem]

76171

30.10.2005 20:25

Irák po referendu

Irák a jeho budoucnost

Arkan 24.?.?.?

Jediný kdo by dokázal Irák opět sjednotit je diktátor, podobný tomu jako byl Saddám, ale trochu osvícenější, něco jako náš císař Josef II či Marie Terezie. Teror, policie, vojsko, to je jediné čemu Arabové (Sunité, šííté, alawiíté, Ismailis apod.) rozumějí. Oni nepotřebují demokracii, té ani nerozumí, oni potřebují tři základní věci, potraviny, střechu nad hlavou a základní bezpečnost na ulici či na tržišti. Až toto bude zajištěno, pak se , obyčejní lidé, začnou zajímat o nějakou demokracii. To už po staletí věděli vládci Otomanské říše a proto je drželi pod knutou.

To bylo také jediné co drželo pohromadě Jugoslávii za Josipa Broz-Tita. Po jeho smrti nastal velice brzo chaos a výsledky, doufám, znáte. Na rozdíl od rozdělení Československa, které proběhlo relativně bezproblémově, se začali v Jugoslávii navzájem vybíjet.

K podobnému dojde i v Iráku, neboť jenom sever - moji slavní soukmenovci peshmergové, eat your shit, Lev, a jižní Iráčané šíitského vyznání, mají na svém území ropu. Sunité si pak mohou pěstovat zeleninu v té bývalé části Mezopotámie, to bude tak jediné, co jim zbyde, pokud se neumoudří a nepřijmou novou ústavu. [velký smích]

76193

30.10.2005 22:09

Irák po referendu

RE: Irák a jeho budoucnost

Arkan 24.?.?.?

Já mám takový špatný dojem, pane Kema, že kromě vítězů, kterými jsou v současné době Kurdové na severu (oni se s menšinami dokáží dohodnout, jelikož těch menšin není procentuálně moc a většinou žijí ve striktně omezených oblastech) a iráčtí šíitové na jihu, kteří jsou, alespoň doposud silně ovlivněni šíity z Iránu, (ale nakonec ta nejzápadnější iránská provincie je sice šíitska ale více arabská než iránská), to nevypadá pro Irák moc dobře.

Sunnité za Saddáma měli řadu výhod, nikoliv však všichni, neboť i oni se v této kmenové (tribe) společnosti dělili na určité kmeny, některé blízké Tikritu , některé vzdálenější. Ovšem tyto svazky jsou "krevně" daleko bližší než např. Cajzlové (Pražáci) a Brňánci, či Jihočeši a lidé z Litvínova. U nás už ta kmenová příslušnost, holt, nehraje tak velkou roli.

V Iráku, což by vám asi mohl potvrdit leho, Saddám Hussajn ukryl stovky malých a středních základen hned po prvním útoku v roce 1991, kde nechal uložit střelivo, výbušniny, tj. cokoliv vhodného pro budoucí partyzánskou válku, neboť i on správně předpokládal, že eventuální konflikt s USA prohraje. Toho dnes ti jeho bývalí, a někdy velice dobře trénovaní přívrženci a podpůrci užívají k vedeni teroristických útoků. Navíc jsou tam stovky Arabů, ale i Čečenců, Jemenců apod., kteří jsou kvůli víře v Alláha ochotni obětovat své životy. Jejich učitelé a velitelé je pak využívají k těmto teroristickým útokům, neboť je lepší když zahyne cizinec než Iráčan, který má alespoň naději na lepší život.

76205

31.10.2005 08:03

Člověk z fotografie

RE: jak vas tak ctu, tak vy musite byt nejen zly clovek,

Arkan 24.?.?.?

S Vaším příspěvkem nelze jinak než souhlasit. Pochopitelně, že ta stvoření, známá pod různými jmény, byla obvykle velice inteligentní, vtipná apod. Častokrát se mnohý z nich později stal panovníkovým důvěrníkem, někdy i vysokým vládním úředníkem a poradcem. Čas od času někdo z nich ovšem "ztratil" i hlavu.
Kromě těchto inteligentních šašků-lidí, se na panovnických dvorech "zaměstnávali" i lidé typu Josef Vyskočil (Pepa Vyskoč). Ti pak byli denně "biti jako žito" a jinak zneužíváni. To by byl případ jistého Lva Mojsejeviče.

76238

31.10.2005 15:04

Irák po referendu

RE: Irák a jeho budoucnost

Arkan 24.?.?.?

To co jsem napsal ve svém příspěvku ohledně osvíceného diktátora je založeno na vlastních zkušenostech. V jedné ze sousedních zemí Iráku jsem pár let pracoval a jako člověk zvídavý (nakonec jsem na Zvědavci) lidi pozoroval, jazyk a písmo se naučil, takže tu arabskou mentalitu trochu znám.

Život průměrného Araba (resp. muslima) je určován od kolébky do hrobu islámem. Islám a jeho hlavní kniha Korán je neměnný a má vysvětlení ke všemu (když k tomu přidáte i ty tzv. haddity, což jsou zapsaná pozorování svědků o tom co kdysi Muhammed (peace be upon him) udělal, řekl, jak se v určitých situacích zachoval apod.) Islám učí Araba pokoře, respektování autorit a to je všeobecně dodržováno.

Průměrný Arab se stará hlavně o to, aby měl co pít a jíst, kde spát, aby se cítil bezpečen, aby jeho rodina nestrádala, aby příslušel k nějaké rodině, kmenu, klanu (či vládnoucí politické straně,např Baath) v případě nebezpečí. Pokud tyto základní věci jsou splněny, pak teprve může začít přemýšlet o nějaké demokracii.
Mocní a bohatí lidé mají a vždycky měli té tzv. demokracie více než dost, neboť jsou to právě oni, kteří určují co je "demokratické" a co není.


Tuto životní filosofii nelze přes noc změnit, to bude trvat generace a bude vyžadovat moudrého a osvíceného "diktátora", který důvěrně zná své poddané. V muslimských zemích se demokratické vymoženosti musejí zavádět postupně, jinak, jak výše uvedený přispěvatel napsal, by z toho byl jenom bordel. Ještě větší bordel než v současném Česku, kde, jak jistě budete souhlasit, se pomalu ale jistě začínají přitahovat šrouby. Nový zákon sem, nový zákaz, nařízení tam, aby lid obecný nezpychnul.

76272

31.10.2005 15:11

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Arkan 24.?.?.?

Slova jako víra, naděje, doufání jsou velice vznešená slova. O víře a naději již také mluvil polní kurát Katz, když tomu pánovi vysvětloval, "můžete jen doufat, že vám vrátím 1.200 korun, když mám v peněžence jenom 80 ..".

76275

31.10.2005 18:35

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Arkan 24.?.?.?

Nová irácká armáda a policie může být sice vycvičena Američany, ale i Brity, Čechy či Japonci, ale tu arabskou - muslimskou - mentalitu z nich nedostanete, ani kdybyste se rozkrájeli. Bude oddaná (těch -n- jste tam naplácal trochu moc)demokratickým hodnotám asi v tom smyslu, že za Sadáma by zajatci dali deset ran do hlavy a pak ho vyhodili z třetího patra na dlažbu věznice, za "demokracie" mu dají jen jednu ránu, ale větší bejzbólovou pálkou, kterou zdělili po Američanech.
Úplnou kopii Sadáma už jistě nepřipustí, hlavně to nepřipustí Amerika,a pokud jde o diktaturu proletariátu, ta je neislámská, tudíž neakceptovatelná. Jediná naděje je osvícený diktátor typu jordánského či marockého krále.

76297

31.10.2005 19:34

Irák po referendu

RE: Je nekde

Arkan 24.?.?.?

Mohamed (peace be upon him) sice pojal tu devítiletou dívku jako svou novou manželku, tj. přijal ji tzv. pod svou ochranu, ale "přefiknul" ji až kolem 12. roku, když mu bylo sděleno, že poznala "hrůzy z prvních měsíčků", když byla tak říkajíc na hadru. Dneska by mu dali, podobně jako panu Kulínskému, až 12 let. [mrknutí jedním okem]

76304

31.10.2005 22:54

Irák po referendu

RE: Irák a jeho budoucnost

Arkan 24.?.?.?

To je přesně to co já neustále opakuji. Arabskou současnou filosofii nepředěláte, ať se snažíte jak se snažíte. Proto, bohužel, i přes veškeré ušlechtilé myšlenky o demokracii, veškerou materiální humanistickou pomoc, kterou tam Američané investují a propagandu, kterou se snaží ideologicky Iráčany "naočkovat", to dopadne přesně tak jako ve Vietnamu.

Vietnamský vesničan si nedělal žádnou hlavu s demokracií, tomu šlo o přežití, zda ta rýže vyroste, zda ta vodní "bůvolice" nadojí dost mléka, zda za tu svou mizernou úrodu dostane pár peněz na trhu. To všechno vietkong nabízel, a základně o to tu v celé válce šlo. Proto vietkong vyhrál.


Američané odejdou z Iráku opět se ztrátami, ale s nějakým spravedlivým vysvětlením, najde se zase nějaký Henry Kissinger, zase nějaký žid, jak by řekl Robert Nohejl, ale dopadne to podobně jako ve Vietnamu. Druhým řešením je, celou tu zemi zničit včetně obyvatelstva, to už se jednou za Mongolů skoro stalo a ještě za Saddáma se opravovaly zničené zavodňovací systémy.

76316

02.11.2005 23:04

Turistou v Praze

Turistou v Praze vs bývalý Pražák

Arkan 24.?.?.?

Z vlastní zkušenosti vím z posledních návštěv Prahy, že i v dnešní době se tam dá za slušnou cenu stravovat i bydlet. Podobně jako v jiných velkoměstech čím blíže k centru, tím více platíte, ale tomu se člověk nemůže divit.

V Praze si stačí koupit legitimaci na MHD za pár stovek a po prohlédnutí centra Prahy, Hradu, Josefova a jiných těch "klasických" památek, skočit do metra či do tramvaje a zajet si pár stanic třeba na Vinohrady, Vyšehrad, Žižkov (ne všude), do Podolí či na Smíchov nebo k Palackému mostu a ceny jsou najednou docela přijatelné. Takové pivo, které tam dostanu za 20 či 25 kč,( a i levněji pokud jdete do nějaké 4. cenové skupiny a těch už tam moc není), chutná daleko lépe než třetinka na Staromáku za "německé" ceny; to má takovou "hořkou" nepříjemnou chuť a navíc mám vždycky dojem, že mě někdo sprostě okrádá a navíc vyžaduje trinkgeld.
Centrum je pro turisty, kteří Prahu neznají a kteří se v normální hospodě nedomluví.

Dnes díky Internetu si vždycky udělám takový seznam zajímavých restaurací či hostinců, které pak mohu postupně navštívit. A na nákupy, pokud něco potřebuji, jezdím na periférie. Za ušetřené peníze si pak člověk vypůjčí lepší auto nebo udělá pár pěkných výletů vlakem či autobusem.

76587

03.11.2005 01:45

Turistou v Praze

RE: Turistou v Praze vs bývalý Pražák

Arkan 24.?.?.?

Máte pravdu, těch super nových obchodních středisek je v Praze spousta, to prostě člověk nemůže přehlédnout. Mají na rozdíl od kanadských a amerických "shopping centers" takový ten evropský "šmrnc", je to prostě postaveno jak z ekologického tak i estetického hlediska trochu jinak než tady. Nový Anděl na Smíchově je opravdu velice pěkný a navíc ten ohromný výběr (i když někdy omytých plesnivých salámů, párků či mletého masa jako např. u Meinla, ale to se nakonec i po čase vyřeší a přestane existovat).

Praha je rozhodně čistší, baráky opravené, nové fasády, na rozdíl o komančů, kdy - zvláště pak za vlády Antonína Novotného, římského a uruguayského (na všech oficiálních fotkách měl ruce u vajec)- padaly římsy a všude bylo lešení. Nebýt těch zkurvených sprejařů, vypadalo by to perfektně.

I ty služby se konečně zlepšily, ta Česká obchodní inspekce přece jenom udělala pokrok a přinutila soukromníky k tomu, aby se tolik nešidilo ani na pivu ani na jídle. Kolikrát jsem byl osobně překvapen, jaké předpisy musí dodržovat.

Pokud jde o ty půjčovny aut, ty české (a levnější) se musely podřídit těm mezinárodním, které jsou řizeny z Ameriky či NSR a žádné hanky-panky nepřipouštějí.

Nicméně Češi se jinak moc nezměnili, když se otevře nová prodejna, tak se pro pár stovek úspor dokážou skoro zabít. Pořád se na něco nadává, někdo kritizuje, ale přesto se dívají na idiotské pořady jako Vyvolení či Big Brother.


76612

03.11.2005 01:50

Turistou v Praze

RE: Ono zalezi na co koukate a jak

Arkan 24.?.?.?

Gilhad - souhlasím, ale musíte vědět kde, musíte být tak trochu důvěrně obeznámen anebo informován někým kdo ví, kde nakupovat. Japonský turista ten jogurt či hot-dog za slušnou cenu nedostane, ani kdyby se rozkrájel.

76613

03.11.2005 11:23

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Kazdy,at se presvedci sam o sobe,co nam nasi osviceni intelektualove a politici nadrobili.

Arkan 24.?.?.?

Článek je o srážkách francouzské policie s imigranty na pařížských předměstích, článek není o židech. Tím svým druhým příspěvkem jste kompletně "mimo mísu".

76685

03.11.2005 17:55

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Bila populace svou vlastni blbosti speje ke sve katastrofe,at si humaniste rikaji ,co chteji.

Arkan 24.?.?.?

Zde si dovoluji nesouhlasit argumenty politicky korektních lidí. Pokud jste zdravý, bílý muž či žena, heterosexuál, nedej Bože, vysokoškolsky vzdělaný a pravicově smýšlející konzervativec, který nebere drogy, pak jste zodpovědný - včetně vašich potomků - za všechnu bídu světa. Vaši předkové zapříčinili prakticky všechna bezpráví, jako např. otroctví, války, genocidy a to nesmírné znečištění planety.

To znamená, že i vy osobně jste vinen za tato zvěrstva. A nyní přišel čas, abyste ty všechny, kteří v minulosti trpěli činy vašich předků za to kompenzoval. Proto je vaší povinností solit, solit a solit, živit africké a palestinské darmožrouty, platit sociální dávky cikánům a australským domorodcům, aby se mohli lépe a kvalitněji ožírat a rozmnožovat. Je čas napravit dědičné hříchy.

76736

03.11.2005 18:39

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Nepokoje

Arkan 24.?.?.?

Definitivně v tom syndrom Alžírska hraje roli. Ale dnes, na rozdíl od let šedesátých, nejde jen o milión (plus) pieds-noirs, tj. Francouzů, bělochů a 91 tisíc harkis, kteří se do Francie přestěhovali, dnes ve Francii jde už o 5 miliónů muslimů arabského a afrického původu, žijících ve Francii. A to je velký rozdíl. Francouzi podobně jako Němci si to způsobili vlastní vinou. Nikdo z nich špinavé práce nechtěl dělat, tak si tam pouštěli Araby a negry. Ve Francii jsem rok žil a pracoval v letech sedmdesátých a denně jsem viděl ty černochy zametat ulice, vybírat popelnice, sbírat psí hovna apod. Už tehdy byly některé čtvrtě Paříže(arrondissement) bílým lidem nedoporučovány, a to jich tam bylo jen kolem 2 miliónů. Dnes to musí být v některým čtvrtích a v některých městech úplná hrůza, dnes je jich tam přes 5 miliónů. Něco se ve Francii, Holandsku, Británii, Belgii či Německu určitě stane a bude to ošklivé.

76744

03.11.2005 18:43

Irák po referendu

RE: Mimo tema

Arkan 24.?.?.?

To už jsme tady slyšeli, to "Logaritme, Logaritme, do roka a do dne". [mrknutí jedním okem]

76746

03.11.2005 19:18

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Kazdy,at se presvedci sam o sobe,co nam nasi osviceni intelektualove a politici nadrobili.

Arkan 24.?.?.?

Mme Bovary, já zapomněl, máte pravdu, je to maďarský žid. Tím jsem ovšem dal Robertovi další munici, soráč.

76753

03.11.2005 20:45

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: A kdo má na svědomí tohle?

Arkan 24.?.?.?

Emma Bovary - Robert Nohejl to stoprocentně nemůže být, ten by to gramaticky nezvládl nejenom v němčině ale ani v australské češtině resp. angličtině. Spíše bych hádal na Alberta, ten je větší "inteligent". [mrknutí jedním okem]

76766

03.11.2005 21:20

Irák po referendu

RE: Flying Tigers v Iraku

Arkan 24.?.?.?

Pokud je jeho jméno Jan Kulíšek, tak v seznamu je a vojákem americké armády určitě byl. Na přesnost si americká armáda , podobně jako Wehrmacht, vždycky potrpěla, už od Občanské války. Kaněc fílma. V budoucnosti již nepotřebujeme žádné jiné debaty na toto téma. Pokud to podepsal na další "aktivní službu", tak v té dnešní irácké válce byl také. Na rozdíl od těch tvou tisíc Američanů, kteří tam doposud zahynuli (z různých důvodů), z toho vyvázl se zdravou kůží a pokud se dožije penze, projeví se mu to i na armádní penzi. Může to ještě podepsat do třetice dobrého a zlého, ale možná, že si to po zkušenostech rozmyslí. Po návratu se, doufám, bude více věnovat Nezvědavci, abychom mohli přispívat do nějakého jiného internetového magazínu. [mrknutí jedním okem]

76768

03.11.2005 23:38

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Je zajímavé že ve Státech žije taky početná muslimská komunita a žádné problémy s ní nejsou

Arkan 24.?.?.?

Tak podle Pravidel českého pravopisu, a tady na Zvědavci bychom si už konečně měli ujednotit názvosloví, jelikož ta slova tak často používáme.

mohamedán, mohamedánka, mohamedánský, prorok Mohamed (peace be upon him) anebo muslim, muslimský, korán
žid, židovka, žídě (podle náboženského vyznání), na rozdíl od Žid (příslušník národa), např. izraelští Židé a Arabové. - talmud, tóra (zákon Mojžíšův)
- křesťan, mohamedán, muslim, žid.
- bible, ale Bible kralická nebo Kralická bible

76788

03.11.2005 23:45

Irák po referendu

RE: Netypický článek

Arkan 24.?.?.?

Přítel rabín, řím-kat. "polní kurát" nebo pastor, ti lidé v americké armádě neplní úlohu zástupce velitele pro věci politické (a.k.a politruk nebo komisař), ti přicházejí ke slovu zpravidla až po nějakém průseru, aby po stránce psychologické povzbudili jednotlivce či skupinu vojáků.

76789

04.11.2005 16:44

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Kdo jsou Oni snad nemusím zdůrazňovat - pise jeden

Arkan 24.?.?.?

Ten obvyklý bezpáteřný, poraženecký postoj francouzské vlády, která se nemůže rozhodnout tvrdě zasáhnout proti bandám Arabů a černochů, jen žene vodu na mlýn ultrapravičáckým stranám typu Le Pen(a).

Jsem přesvědčen, že pan Le Pen, kdyby byla jeho strana u moci, by se s tímto problémem vypořádal i za cenu stovek mrtvých. Tady už totiž nejde o nějaké Alžírsko, ze kterého se nakonec dalo utéci, tady jde o Francii a postupem času i o celou Evropu. Nyní jsou problémy s tzv. ekonomickou imigrací, ale až začne docházet k tzv. ekologické imigraci, o které se začíná psát, pak půjde o další stamilióny možných imigrantů.

Stejně tak věřím, že republikáni pana Sládka by začali drasticky řešit problém cikánských darmožroutů a měli by podporu většiny Čechů, kterým ty havlovské politicky korektní kecy lezou krkem. Podobným způsobem by asi zlikvidovali ty bandy z bývalé Jugoslávie, Čečenska, Dagestánu, Ruska či Ukrajiny. ČR by pravděpodobně nebyla v EU, ale byla by buď bez cikánů nebo s podstatně nižším počtem drženým pevně na uzdě.

76886

04.11.2005 16:46

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: predehra

Arkan 24.?.?.?

Chámov, tj. Česká cikánská republika.

76887

04.11.2005 17:25

Dušičky

RE: Dusicky

Arkan 24.?.?.?

Budete se divit, ale jsou země, kde Dušičky, tj. oslava mrtvých patří k nejdůležitějším svátkům obyvatelstva. Pamatuji si, že před lety jsme koncem října a začátkem listopadu trávili dovolenou v Mexiku, tehdy ještě příroda tolik nehurikánovala. A tam jsme byli svědky příprav a oslav tzv. Día de los Muertos (Den zesnulých) a tyto oslavy trvaly dva dny (1. a 2. listopadu) a svou popularitou a hlavně přípravou předčí rozhodně ten americký import zvaný Halloween. Děti v nejrůznějších kostýmech, všude cukrové imitace lebek, spousta speciálních jídel, ohňostroje atd.

Podobně jako velká většina našich svátků (vánoce, velikonoce) i Dušičky mají pohanský původ a to platí zejména v Mexiku a celé Střední Americe, ale i v Brazílii (dokonce státní svátek), kde uctívání mrtvých patřilo mezi nejdůležitější náboženské ceremonie. Křesťanství pak, jakoby "náhodou" začalo své svátky slavit ve stejné dny jako kdysi pohané.

76892

04.11.2005 17:45

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Meli by si do Francie pozvat Paroubka

Arkan 24.?.?.?

Ve Francii, stejně tak jako ve většině států, je policie placena státem nebo městem (město na to dostává od vlády peníze anebo si to vybírá na daních). A francouzská policie dovede být sakramentsky tvrdá. Když jsem pracoval ve Francii, tak si pamatuji na jednu stávku (Renault Automobile), kterou vyvolali francouzští komunisté. Došlo také k házení kamení, Molotov koktejlů a pár policistů bylo zraněno, tehdy ještě neexistovali těžkooděnci. Pak se ale do toho policisté "obuli" ,a např. v takové stanici metra Bois de Boulogne ještě dva dny po zásahu odstraňovali uklizeči krev a vyražené zuby z perónů a stěn. Jenže většina stávkujících byla bílá a navíc komunistická, tak se to nemohlo považovat za rasismus a tehdy ještě, alespoň ve Francii, neexistoval pojem tzv. politické korektnosti. Dnes je Francie v EU, existuje politická korektnost a když k tomu přidáte ten historický poraženecký postoj francouzské vlády, výsledkem jsou současné nepokoje, které se pomalu ale jistě přesouvají i do jiných měst.

76898

04.11.2005 18:22

Turistou v Praze

RE: Turista

Arkan 24.?.?.?

Ten kdo je ochoten dát za kafe 55 k(s)č a neschopen ujít pár bloků od centra je u mne "kafoholik", který musí splnit tu denní dávku kafeinu, kdyby čert na praseti jezdil. To samé platí pro lidi, kteří - pokud ovšem nemají cukrovku, ale to by měli mít u sebe vždycky něco sladkého - se musí najíst hned bez ohledu na to, kde se zrovna nachází, a jsou ochotni platit vysoké ceny. Cestování vyžaduje vždycky trochu discipliny a přemýšlení resp. přípravy.

76904

04.11.2005 22:31

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: '..tak jiz konecne zacina rasova valka...'

Arkan 24.?.?.?

Nevím proč by příspěvek Eugena nemohl projít cenzurou pana editora. Rasismus není, z hlediska právního podobně jako prostituce, nezákonný. Můžete říci, "nemám rád či dokonce nenávidím negry, Araby, Židy apod., ale nesmíte je v žádném případě diskriminovat. T.j. pokud požádají např. o zaměstnání a mají odpovídající kvalifikaci, nemůžete černocha odmítnout jenom proto, že má jinou barvu kůže. To samé platí o prostituci, můžete stát v Perlovce či na E-55, ale trestná činnost začíná jen ve chvíli, kdy začnete aktivně vyhledávat "Johny", tj. zákazníky.

Navíc Eugen neřekl nic závadného vůči té vyvolené rase, neboť ti žádný bordel ve Francii nedělají a nikdy nedělali, věnují se businessu, medicině, matematice, vědě, právnictví či politice anebo se připravují na emigraci do USA, Kanady či Austrálie. Nezapomínejte, že alespoň podle doložené historie, to byli vždycky židé a jiné menšiny (Arménci, Řekové apod.) kteří si to v případě krize "odnesli", ať už to byl zvandalizovaný hřbitov, pogrom nebo vyslání do koncentráku či do vyhnanství.

76940

05.11.2005 19:02

Terorismus v Čečensku

RE: Teroristi ...

Arkan 24.?.?.?

Ty čečenští muži a ženy dělají přesně to samé co za Protektorátu dělali naši rodiče či prarodiče. Snaží se přežít. I za Protektorátu bývali též často bez elektřiny a bez teplé vody, (podobně tomu bylo i za komančů) přežívali bombardování Prahy, Plzně apod., přežili Heydrichiádu a nasazení do Říše. I já si matně pamatuji nekonečné fronty a lístky na vše možné (za bolševiků), od chleba počínaje a hračkami konče, také jsme to dokázali přežít. Že se většině obyvatelstva daří dnes lépe ještě neznamená, že by dnešní generace něco podobného nepřežila. Lidé jsou v dobách krizí nesmírně přizpůsobiví a vynalézaví, ti kteří jsou schopni přežití přežijí, ti slabší zahynou a tak to má být.

Způsob jakým tito lidé v Čečensku, Dagestánu či Ingušsku žijí je částečně ovlivněn jejich rozhodnutím, stejně tak jako v současné České republice. Někteří žijí v přepychu, někteří jako obvyklý průměr a některým stačí lavička v parku nebo papírová bedna pod Nuselským mostem. V Čečensku mají trochu větší výběr, mohou se aktivně zapojit do boje proti Rusům, nebo provádět banditství, prodej drog, pašeráctví a podobné aktivity, které normální stát nebude tolerovat, za to pak musí zaplatit jistou daň, která se měří v počtu mrtvých či zraněných, spálených vesnic či měst (Groznyj, který opravdu hrozný je).

Vlastnictví počítače rozhodně není mírou úrovně či kvality života a nemá s tím nic společného. Ti, kteří toto povstání vedou, vždycky to internetové spojení mají, jinak bychom se o jejich činnosti a prohlášení nemohli dovědět.

77035

05.11.2005 20:14

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: Josef Brož (Britské listy)

Arkan 24.?.?.?

Byl jste v té době maximálně "landed immigrant" a o udělení či neudělení občanství rozhoduje soudce, dnes po absolvování testu, a nikoliv nějaká zasraná škola nebo její ředitel. Já už jsem tady řekl daleko horší věci a prošlo to bez následků, jen se nebát a v případě ohrožení na ně zaútočit, jsou to většinou sralbotkové bez argumentů.

77055

05.11.2005 23:55

Francie: srážky policie s imigranty neustávají

RE: '..tak jiz konecne zacina rasova valka...'

Arkan 24.?.?.?

Z hlediska výsledného efektu či z hlediska vyššího principu mravního je odpověď - HOVNO. Přeberte si to . [vyplazený jazyk]

77076

07.11.2005 14:28

Mnoho Izraelců věří, že si Francie stávající nepokoje “zaslouží”

RE: No jo, ale dyt to fasistum musi vyhovovat?!

Arkan 24.?.?.?

Pane editore, když to ti židé vždycky tak dobře "věděli" v těch třicátých a čtyřicátých letech, zejména pak v Německu, tak by mě strašně moc zajímalo proč tak špatně skončili. Např. před válkou bylo ve Velké Praze oficiálně kolem 85 000 židů (tj. registrovaných u náboženské obce). A po válce se jich vrátilo kolem 5 000, část zůstala, hodně se jich vystěhovalo do Israele nebo USA, Kanady a Austrálie. Tak vysoké "ztráty" zrovna o chytrosti či znalosti moc nesvědčí.

77276

07.11.2005 15:02

Multikulturalismus v praxi: násilí a teror v ulicích

RE: Opravte prosim

Arkan 24.?.?.?

Dnešní politická korektnost a novinařína není na to, aby hájila rasisty, jedince pohrdající druhým pohlavím a necitlivé lidi. Někteří zabednění lidé to nazývají samocenzurou. Politicky korektní lidé to nazývají "selektivní" řečí. Říci něco negativního o určité rase či pohlaví je totéž, jako když jim uštědříte veřejně políček. Takový druh verbálních útoků nemůžeme dovolit. Kdo běžně užívá slov jako černoch, nigger místo "Afro-Američan" nebo cikán, cigoš místo "Rom" či "Indo-Čech" je nejenom nekorektní, ale i společensky nepřijatelný a morálně nebezpečný. Pokud tyto osoby mají děti, měly by jim být odebrány a předány do státní ústavní péče, aby se rakovina rasismu nemohla nekontrolovaně rozvíjet. [chechtot]

Jedině politická korektnost je sociálně a morálně akceptovatelná vyhlídka do budoucna. Každý, kdo s tímto tvrzením nesouhlasi, je fanatický, neobjektivní, xenofobní fašistoidní prase a zaujatý rasista, lhostejný k deštnému pralesu, druhému pohlaví a některým vybraným roztomiloučkým zvířátkům. [vyplazený jazyk]

77280

07.11.2005 15:21

Rasisti

RE: Kdo ,nebojuje o svou svobodu ,tak si ji nezaslouzi.

Arkan 24.?.?.?

Petr Veliký - Nohejla se nezbavíte ani kdybyste se rozkrájel. Ten člověk má tak velkou výdrž a drží se toho cut-copy-paste jako klíště. Pokud to dělá v angličtině, tak se to ještě dá číst, ale jakmile začne psát ve své australské češtině, tak - čas od času - mám problémy těm "slátaninám" rozumět. Pan editor si ho tady asi ponechává pro pobavení, jinak si to nedovedu vysvětlit. [mrknutí jedním okem]

77282

07.11.2005 15:35

Rasisti

RE: Prvni

Arkan 24.?.?.?

Přesně to, o čem jsem psal. Francie, to je jenom začátek, tato islámská rakovina se postupem času rozleze do celého světa. Možná, že to Evropa potřebovala jako, tak říkajíc, "prase drbání", aby se probrala z toho světa fantazie, ve kterém doposud žila. Pád Říma též začínal nájezdy vandalů, barbarů, protože Římané ztratili vůli se jim bránit. Každá civilizace prostě má své období vzrůstu a pádu, někdy to trvá dlouhou dobu, někdy krátkou (viz Vzestup a pád III. Říše). Islám byl kdysi na vrcholu civilizace, pak přišel jeho pád a dnes se ten spící lev opět probouzí. A já hlupák myslel, že si ten svůj život a penzi v klidu dožiju.

77283

Děkuji vám za tak hodnotné informace. Dovoluji si upozornit čtenáře Zvědavce, že včera slavil Tadžikistán "Den ústavy" a 9. listopadu pak bude oslavovat "Den národního usmíření". Dovolil jsem si proto, jménem přispěvatelů Zvědavce, zaslat pozdravný e-mail prezidentu Tadžikistánu panu Emomali Rahmonovu a jak mě znáte, nedělám si prču. Opravdu jsem to poslal, napisal ja eto na russkom jazyké, on konečno po-russki do sich por chorošó znájet, zatím žádná odpověď, ale určitě ho to potěší. [mrknutí jedním okem]

77308

08.11.2005 01:12

Mnoho Izraelců věří, že si Francie stávající nepokoje “zaslouží”

RE: No jo, ale dyt to fasistum musi vyhovovat?!

Arkan 24.?.?.?

Pane editore, já jsem věděl, díky částečně i Zvědavci, že židé jsou holota. Nakonec nám zabili i Ježíše Krista, on byl sice po matce žid, ale tu oplodnil Duch svatý, který žid nebyl, ačkoliv si v tomto smyslu, na základě informací od Roberta Nohejla, nejsem dnes už docela jistý. Ale za Němců (Gott mit uns) byl považován za Mischung nebo Mischlung (míšence). Já si jen pamatuji, že za mé navštěvy v Izraeli zrovna projednávali převoz jednoho uneseného a zavražděného izraelského vojáka a byli ochotni za něho vyměnit desítky palestinských a libanonských vězňů. Židé pokud jde o izraelské občany mají k lidskému životu velikou úctu a na rozdíl od jiných ras, Rusové, Číňané, Korejci, Iránci, si nemohou dovolit lidskými životy plýtvat. Ta úzká skupina finančníků a průmyslníků, to musí být asi jiní židé., ale mohu se mýlit, už se mi to v minulosti párkrát stalo. [mrknutí jedním okem]

77315

08.11.2005 22:37

Mnoho Izraelců věří, že si Francie stávající nepokoje “zaslouží”

RE: No jo, ale dyt to fasistum musi vyhovovat?!

Arkan 24.?.?.?

Rád bych vás upozornil na to, že Finsko nikdy nebylo fašistickým státem. To že se připojilo k Němcům mělo dva důvody 1) v tzv. rusko-finské válce, kterou Sovětský svaz vyvolal, Německo bylo jedinou zemí, které podporovalo Finy po stránce materiální (zbraně, munice, vozidla, letadla), ostatní státy jako obvykle jen slibovaly a pak přišly většinou s křížkem po fůnuse - kromě několika světlých výjimek, třeba Maďaři, Švédové či Norové. 2) za II. světové války se pak připojilo na německou stranu neboť Finové chtěli získat zpět velmi cenné - pro Finsko - území, které jim Sovětský svaz násilím ukradl. Jakmile toto ztracené území bylo znovu získáno, Finové zastavili postup. Ke konci války to Finové ovšem opět prohráli, ale Rusové se ze zimní války 1939 dostatečně poučili, že se jenom vrátili k těm předválečným hranicím a dovnitř Finska se neodvážili.

77406

08.11.2005 23:53

Mnoho Izraelců věří, že si Francie stávající nepokoje “zaslouží”

RE: No jo, ale dyt to fasistum musi vyhovovat?!

Arkan 24.?.?.?

Pane editore, jsem rád, že ty nejhorší protižidovské příspěvky mažete. Jen pro vaši informaci, existuje organizace, která se začala o váš web magazín zajímat a má mezi vašimi příspěvateli svého monitora, který ty nejhorší protižidovské příspěvky monitoruje, překládá a předává (ne zadarmo, podotýkám). [mrknutí jedním okem]

77417

09.11.2005 23:22

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Arkan 24.?.?.?

Tak to alespoň opravte ze threat na thread, no bad feelings, ale to úplně trhá uši. [oči v sloup]

77527

09.11.2005 23:33

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Teraz kecáš, Google!

Arkan 24.?.?.?

Jako velký znalec díla J. Haška byste mohl, Josefe Švejku, vědět jak se alespoň správně píše jméno toho k.und k. detektiva, který vás na začátku I. světové války zatknul.

77529

09.11.2005 23:38

Fabrikování americké ikony: „rudá“ Rosa Parksová

RE: Trodasovi, Lehovi, Comodorovi a dalším v této větvi

Arkan 24.?.?.?

Děkuji. V případě pana Nohejla se dají takové "malicherné" chyby přejít, ale u Vás bych očekával .... ale never mind. [smích]

77530

16.11.2005 16:53

Čína: ekologická bomba tiká

RE: Komousi jsou nejhorsi,{ aneb zloděj křičí:Chyťte zlodějě!}

Arkan 24.?.?.?

Bývalý antikomunisto, nynější bolševiku (ti se mimochodem nikdy nezmění), dnes už není možno, abyste si trapně měnil data, neboť řada věcí se dá okamžitě ověřit. Trochu mi připadáte jako ten Richard Král, pro toho též nic neznamená nějakých pár tisíců či miliónů obětí, nula sem nula tam.

Fulgencio Batista se narodil v Banes roku 1901 (nedaleko rodiny Fidela Castra, obě rodiny se znaly) a zemřel ve Španělsku v roce 1973. Střídavě byl u moci v letech 1933-1940, 1940-1944 a pak 1952-1959 než ho svrhnul Fidél Castro. Čili očividně nemohl "vládnout" 50 let, neboť ani na Kubě by Kubánci nezvolili prezidentem osmileté či devítileté dítě.

To existovalo pouze v Evropě u francouzského, španělského a jiných dvorů, ale i tam vždy za dítě před dovršením věku dospělosti vládl regent či regentka.
[mrknutí jedním okem]

78497

Každá armáda, kdekoliv, je, byla a bude ustavena, vybavena a vyslána jen za jediným účelem a tím je bojovat a boj dovést k vítěznému konci. Jakých metod pro to použijí je naprosto irelevantní. Použití mučení při výslechu je nejúčinnější prostředek k získání informací. Pokud tyto informace získané mučením zajatců a jejich rodinných příslušníků zachrání další životy příslušníků mé armády, pak jsou tyto metody naprosto oprávněné. Morálka, nemorálka, co je morální určuje na konci vítěz (viz 2. světová válka) Bulíte tady krokodýlí slzy za to, že Američané použili bílý fosfor ve Faludži. No a co, vyhnali za pomoci těchto zbraní teroristy z Faludži? Vyhnali, vojenský úkol byl splněn. Pár civilistů zařvalo, no a co, lidí je jako sraček, jak by řekl poručík Hamáček. Za II. světové války na Iwo Jima používala americká armáda (ale nejenom tam) tzv. Ronson tanky, které upalovaly pomocí plamenometů Japonce zaživa, tehdy nikdo neřekl ani "bů".

Američané tuto válku nemohou nikdy vyhrát, neboť jak už jsem několikrát psal, od korejské války vedou tzv. PR (public relation) války, tj. dbají na "veřejné mínění". Americká armáda by měla, podobně jako to dělá izraelská armáda, vyhnat ty levičácké novinářské buzny z Iráku, žádné TV organizace, žádné bolševické Sgreny, zatknout, konfiskovat veškerý materiál, naložit do letadel a poslat tam kam patří, nedovolit přístup k vojenským akcím a pak použít takových metod, které by jí zajistily vítězství a nikoliv druhý Vietnam.

78565

16.11.2005 23:36

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

RE: Tak to jste asi nebyli na vojně

Arkan 24.?.?.?

Nevidím tady žádný zločin, ta arabská populace dobře ví, že přibližování se k izraelským vojenským hlídkám je zakázáno, pokud to není předem odsouhlaseno. V zemi, kde děti jsou používány k teroristickým útokům, není nic divného, že jí ten voják odpravil, sedmnáct kulek je sice trochu moc, ale jednou přepnete samopal na automatiku, nic to nezastaví. Je lepší odstřelit jednu Arabku než ztratit pár vojáků izraelské armády. Škoda, že ta arabská dívka nepoznala protržení panenské blány, orgasmus a následné další nespočetné šukačky a četná otěhotnění. Ve třinácti letech byla na vdávání podle arabských zvyků docela zralá.

78594

17.11.2005 14:27

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

RE: Tak to jste asi nebyli na vojně

Arkan 24.?.?.?

Na vojně jste nebyl, muničák jste nikdy nestřežil, ale o všem dovedete pěkně vykládat. Na vojně, když dostanete rozkaz, tak řeknete "Provedu" a ten rozkaz pak provedete (o tom zda je ten rozkaz stupidní se na vojně nediskutuje). V případě, že rozkaz neprovedete, pak následuje vždycky nějaký trest, v míru zaražené vycházky, extra služby (mytí záchodů bývalo velice populární), vězení po službě či tzv. "ostré, případně prokurátor, za ozbrojeného konfliktu vězení, přeřazení k trestné jednotce, či zastřelení. A mám takové tušení, že to v americké armádě nebude příliš odlišné, i když je třeba rozlišovat mezi profesionální armádou a "vlasteneckou povinností" sloužit v československé socialisické armádě, která tuto službu také "vlastenecky" odměňovala 120.00 Kčs měsíčně.
Takových frajerů jsem za své vojenské služby poznal a později, jako velitel družstva, jsem jich i pár "zlomil" a naučil poslouchat.

O tom zda něco bylo zvěrstvo nebo ne rozhoduje výsledek ozbrojeného konfliktu, jak jste správně napsal. Vítězi je vše odpuštěno, poražený je prohlášen za válečného zločince a je "spravedlivě" potrestán.

Pokud jde o tu palestinskou dívku, nebylo by to poprvé a, bohužel, ani naposled, kdy mladí lidé (chlapci i děvčata) se přiblížili k izraelským vojenským hlídkám a odpálili se, zabili nejenom sebe ale i izraelské vojáky (muže i ženy). Až budete mít na vybranou mezi mrtvou Palestinkou a utrženou rukou či nohou, pak dlouho váhat nebudete a ten kohoutek zmáčknete.
Tak pro budoucnost si pamatujte, že na vojně se o rozkazech nediskutuje, rozkazy se plní. Jak nám to vždycky říkal jeden čatár v "přijímači", "Vojak, nepindajtě, nepindajtě a padám, behom! behom!". A my jsme "padali a behali".

[chechtot]

78714

Druzové, na rozdíl od izraelských Arabů, v armádě slouží, podobně jako i jiné menšiny, např. Čerkesové. Povinná vojenská služba, kromě těch, kteří studují náboženství, byla u Druzů zavedena na žádost jejich představitelů. Izraelští Arabové se také mohou dobrovolně přihlásit a sloužit v IDF, jsou pochopitelně pečlivě "vybíráni". Služba v izraelské armádě má své podstatné výhody, jako veterán jste všude upřednostněn, četná zaměstnání jsou otevřena jen veteránům, projeví se to i na penzi, stipendiích na vysokých školách, při udělování státních bytů, apod.

78725

Gejdoš, táhněte už do hajzlu s tím vaším napadáním pana Leho. Pokud si dobře pamatuji, on tady uvedl seznam aktivních vojáků americké armády a tam byl uveden jako Jan Kulíšek, mechanik, specialista na vrtulníky. Jaký on může být válečný zločinec a psychopat.
Na to, abyste mohl někoho označit psychopatem nemáte ani teoretické ani praktické zkušenosti a pokud jde o označení "válečný zločinec", nejste - pokud vím - ani soudce ani prokurátor.
Z člověka, který podepsal kontrakt s armádou a dělá svou práci, a já jen doufám dobře, děláte skoro Hitlera, zodpovědného za všechny "zločiny" americké armády v Iráku. Navíc pořád neustále plácáte o Bohu, božím trestu a spravedlnosti. Nechte si ty své náboženské plky pro své "ovečky" při nedělní bohoslužbe a nezasírejte tady diskusi.

78734

Kdyby to byla moje dcera, tak bych obvinil sám sebe za to, že jsem jí dobře neinformoval o tom kam má chodit, a hlavně pak, o tom kam nemá chodit. Za vlády Sadáma bych dostal šek na 20 000 dolarů a nechal bych si opravit střechu na baráku, koupil nového osla nebo nějakou ojetinu. Večer bych pak opíchal manželku a zadělal na nové dítě. Tak to v arabských zemích chodí.

78741

Alexa, třináctiletá holčička, tu holčičku bych rád viděl, zvláště pak v arabských zemích, kde - a to říkám z vlastní zkušenosti - to už jsou vyspělé, nicméně blbé, ženy. Nevzpomínáte si, že ve třinácti letech jste už nebyla holčička, ale že jste měla už pěkného bobra a možná i kozenky.
A jak jste na tom dnes v oddělení kundater, kdyby si náhodou pan Leho chtěl ohřát párek, nevaříte rajskou?, teta Růža na návštěvě?. Nepatříte náhodou mezi ty zdomácnělé sudokopytníky podčeledi Bovinae, čeledi Bovidae? Napišítě, požalujsta, ždu otvěta kak solověj léta.

78753

Dovolte mi, abych vám poděkoval za vaše vyjádření lítosti ot ímení centrálnogo komitěta komunistíčeskoj pártiji Sovětskogo sojuza. Spasibo, a kdybych se již neviděli, sbohem a šáteček, bylo toho dost.

78756

Alexa, velice dobrý nápad s tím vykastrováním, nicméně jste neodpověděla na tu otázku, jak jste na tom dnes v bobřím oddělení. Ptám se pochopitelně jen z vědeckých důvodů, kdyby si například chtěl pan Leho ohřát párek. Zajímám se pochopitelně o vaší labia majora a labia minora a corpus cavernosum a.k.a clitoris případně clitoral hyperthrophy, Bartholinské žlázy, předpokládám že váš G point se rovná poslednímu "G" ve slově shopping. [chechtot]

78765

Já čtu na rozdíl od nich všechno a zcela jasně vidím, že pan Leho není žádný válečný zločinec či psychopat.

Jako voják musí dobře vědět, že palestinský problém se nedá řešit atomovými zbraněmi, jsou to nakonec sousedi, v případě Iránu by to byla jiná "parketa". ZHN, nevím o čem mluvíte, používání bílého fosforu není používání ZHN, a i kdyby bylo, základním úkolem armády je zničit protivníka. Smrt civilistů, a tomu se americká armáda hodně vyhýbá, je jen collateral damage. Daleko více civilistů zahyne dennodenně díky teroristům, kterým je naprosto jedno jestli zemřou vojáci, policisti, civilisti, ženy, děti.
To že někdo má rozdílný názor ještě neznamená, že je fašista, nacista, ať mu chcete přišít jakoukoliv nálepku. Má prostě rozdílný názor. Myslím, že pan Leho se už vrátil do USA a bude dělat tu samou práci v US armádě, tentokráte na území Spojených států. Ty jejich plky o válečných zločincích jsou jen k pousmání. Co to naznačuje o mé osobě, jen snad to, že se na to dívám realisticky. Starejte se o toho vašeho Boha a oblbujte své náboženské ovečky podle příkladu Pat Robertsona a nezasírejte tady diskusi. [oči v sloup]

78776

Alexa, já se jich ptal na zdravotní stav bobra, a nikoliv na jejich názory. Ty si nechte pro svého muže, pokud nějakého ještě máte.

78777

To neumíte alespoň jednou odpovědět na jednoduchou otázku. Vy opravdu patříte mezi ty zdomácnělé sudokopytníky podčeledi Bovinae, čeledi Bovidae, rod Bos taurus. Pokud jde o moji ženu, s tou jsem se viděl naposledy dnes ráno před odchodem do práce.
Podle jejich reakcí bych měl podezření na syndrom dráždivého tračníku, nebo, nedej bože, syndrom dráždivého konečníku. V takovém případě bych indikoval Preparation-H s výtažkem ze žraločích jater. Pak byste se mohla, pochopitelně až za několik dní aplikace krému, oddávat svému oblíbenému análnímu styku. [chechtot]

78786

17.11.2005 19:25

Nevinen! Izraelský důstojník, který vystřílel 17 kulek do palestinské školačky, byl osvobozen

RE: Tak to jste asi nebyli na vojně

Arkan 24.?.?.?

Tome, kdyby věděl něco o anatomii lidského těla, tak by věděl, že varlata (koule) se nedají prokopnout, maximálně nakopnout případně, což bych s chutí udělal v jejich případě, vzít dvě cihly a koule rozdrtit.

78789

Pokud to smaže, tak to smaže, nohu si proto za krk nedám. Nestalo by se to poprvé, nakonec pro pravdu se lidé nejvíce zlobí. Have a nice day [chechtot] and thank your shopping at K-Mart.

78794

Pane Stwora, já jsem už na tom Vašem "watch list" dlouhou dobu. Když si přečtete moje reakce na Alexu, nevím co je na tom nechutného. Používám jenom přesných anatomických výrazů, někdy si je pochopitelně předem ještě zkontroluji s The Bantam Medical Dictionary a New England Journal of Medicine (já čtu všechno od Zvědavce přes nápisy na toaletách až po Lancet z Velké Británie). Za nechutné osobně považuji kolonoskopii (pokud jste to nikdy neprodělal, tak o to požádejte svého rodinného doktora, čeká se na to i v Ontáriu pár měsíců), nechutné to sice je a může to zachránit člověku život. Krása či nechutnost je jen in the eyes of the beholder. Já zase na chvíli s Alexou, pokud nebude provokovat, přestanu a budu se věnovat tomu nejoblíbenějšímu tématu na Zvedavci, zločinům státu Izrael a židům. [smích]

78806

Alexo, uznávám, že jako žena musíte mít vždycky poslední slovo. Pamatuji si na jeden vtip, kde muž tvrdí kamarádovi, že v poslední hádce se ženou měl poslední slovo. Když se ho kamarád ptal, "A cos jí řek?" ten muž odpověděl, "No, tak si to kup". [chechtot] Od této chvíle, "May the serene and magnificent light of our Lord Jesus Christ shine everlastingly upon you, may Allah insure your every step". Jak již řekl J.A.Komenský (a ten byl také na "ženský") "Matrona, quamvis angelus videatur, virga tamen eget". Ačkoli se zdá, že žena je andílek, přece potřebuje metlu. [mrknutí jedním okem]

78832

Tak to Vám, pane Stwora, děkuji. Já už jsem si myslel, že jsem na tom kádrově ještě hůř než ten Váš ultra-nepřítel pan Leho. Toho jste také chtěl jednou úplně vyloučit, ačkoliv se mi jeho příspěvky do diskuse zdají rozhodně rozumnější než ty cut-copy-paste protižidovské "výpotky" pana Nohejla. Ale "jedem das seine" a jednou tu otázku "Endloesung der Judenfrage" musíme dokončit, nicht war? Also danke und Tschuess. [smích]

78843

Alexa, I still love you, quel dommage, that you are so far. Viszontlatasra. Isten ald meg a magyart!

78864

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

22

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc srpen přispělo 51 čtenářů částkou 7 712 korun, což je 22 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Turistka v muslimské zemi14.08.20 17:41 Neurčeno 0

Kupte si sperma na e-shopu14.08.20 12:34 Česká republika 3

Maskot banksterů nabádá ke „správnému“ konání13.08.20 11:45 Evropská unie 0

Testování roušek - Jejich nošení vede k toxickým hladinám CO212.08.20 09:40 USA 3

Podívejte se, kam mizí restituce církvím z rozpočtu celého národa11.08.20 06:02 Česká republika 0

Ideopolicie vyšetřuje rasistický článek o požáru bohumínského paneláku10.08.20 09:20 Česká republika 4

Proč má stát platit odškodné přeživším požáru v Bohumíně?09.08.20 20:55 Česká republika 2

Požár v Bohumíně založili cikáni - média cudně mlčí09.08.20 10:16 Česká republika 7

Petice za ukotvení manželství jako svazku muže a ženy08.08.20 11:04 Česká republika 0

Africké kobylky na cestě do Evropy zahazují do moře doklady08.08.20 10:31 Neurčeno 0

Už ne ženy, ale "osoby s děložním čípkem"07.08.20 16:23 Británie 1

Média se skřípěním zubů přiznávají, že švédská cesta funguje05.08.20 21:56 Švédsko 9

Matteo Salvini hovoří o tom, jak ho chtějí zavřít na 15 let za to, že jako ministr vnitra bojoval proti nelegální migraci05.08.20 10:08 Itálie 1

Praha dá Prague Pride velké peníze, přitom bude kvůli koroně online04.08.20 11:37 Česká republika 2

České feminacistky napadly autora Čtyřlístku04.08.20 11:31 Česká republika 1

Německá SPD vyloučila kritika migrace Sarrazina03.08.20 22:23 Německo 1

Po antisemitismu máme anticikanismus...02.08.20 16:24 Česká republika 4

Migranti do Čech! padlo na půdě německého parlamentu01.08.20 10:33 Česká republika 1

Google umožní černochům označit své firmy jako "black owned"01.08.20 10:08 USA 3

Simpsonovi, rok 201031.07.20 23:35 Neurčeno 1

Měnové kurzy

USD
22,06 Kč
Euro
26,10 Kč
Libra
28,91 Kč
Kanadský dolar
16,64 Kč
Australský dolar
15,81 Kč
Švýcarský frank
24,26 Kč
100 japonských jenů
20,71 Kč
Čínský juan
3,17 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,54 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,29 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 867,67 Kč
1 unce stříbra
587,50 Kč
Bitcoin
259 135,33 Kč

Poslední aktualizace: 14.8.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 53 435 698