Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané jarmila

Nalezeno 40 příspěveků, 21 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.09.2005 16:06

Reforma voleb a referend

RE: elektronicka demokracie

jarmila 85.?.?.?

Vy jste tedy béžový ibidem. Vy jste ten článek nečetl, ale přesto se k němu vyjadřujete? Je to pohrdání lidskou prací, člověče. jestliže se ani nenamáháte mou reformu číst, tak radši mlčte. Ta moje reforma je úplně o něčem jiném, než o čem mluvíte Vy.

70263

12.09.2005 16:12

Reforma voleb a referend

RE: Je to perfektně vymyšleno,

jarmila 85.?.?.?

díky Karle za komentář, Vy jste asi jediný, který si to skutečně celé přečetl. Ale nemyslím si, že by ty potíže při volbách na poště byly větší, než ty dosavadní klasické. Potíž je v tom, že se lidem každá úplně nová věc zdá šílená a neuskutečnitelná. [zmaten]

70264

12.09.2005 16:17

Reforma voleb a referend

RE: Tenhle navrh uz tu jednou byl

jarmila 85.?.?.?

Razítko pošty tam přece bude Pavle- a pokud ty lístkyvyplníte špatně a pak se díky tomu nenajdete na webové stránce narodsobe, tak to můžete jít reklamovat a při té reklamaci by jste se dozvěděl tu chybu, kterou jste provedl. Ty lístky by se přece skladovaly kvůli reklamaci celý rok.

70266

12.09.2005 16:35

Reforma voleb a referend

RE: Náznak slibný, výsledek je výsledkem ženy

jarmila 85.?.?.?

>1)
-Rozpor tam není žádný, protože 5% hranice je něco jiného než 100 000 hlasů. Ty jsou nutné, protože by různí fiškusové zakládali straničky jenom proto, aby získali prachy od lidí.
-Jsou to elektronické volby, protože by lidé mohli najít svou konkrétní volbu na internetu. Švindlovat by se nedalo, protože pošty by musely stranám vyplatit konkrétní peníze, vůbec by to nešlo přes stát. Tam kde jde o prachy a účetnictví, tam se prostě švindlovat nedá, leda že by to někdo chtěl zaplatit ze své vlastní kapsy.
- Nevím co jste kde zahlédl či nezahlédl, ale nápad je stoprocentně můj a taky jsem ho zaslala do soutěže Česká hlava.
-Takže třeba červenec, kdy jsou všichni na dovolené se Vám zdá lepší? Nebo 2 víkendové dny, kdy všichni odjedou na chatu?
-Volby jednou za čtyři roky jsou nesmírně drahé, taky na to vždy padne několik miliard.
-Jestli jste si náhodou nevšiml, je tam i reforma referend, kde by si občané mohli volit opravdu jen toho, koho chtějí.
Zkrátka a dobře, sám jste chytrý jak ráádio, tak zkuste sám vymyslet něco chytřejšího vy chytráku.
[velký smích] [vyplazený jazyk]

70269

12.09.2005 17:02

Reforma voleb a referend

RE: Tenhle navrh uz tu jednou byl

jarmila 85.?.?.?

Nikoliv Kráťo, lepší jsou dva stejné díly vedle sebe, to s tím propisováním jsem zkusila- jenže tak by vzniklo mnohem více potíží, než když jsou dva úplně stejné jednoduché díly oddělené od sebe jen perforací. Všichni tak mají dokonalý a naprosto jednoznačný a úplně stejný doklad o volbě- jak volič, tak i pošta. S tím propisováním by to nebylo tak jednoznačné.

70273

13.09.2005 06:43

Reforma voleb a referend

RE: Doporučuji léčení

jarmila 85.?.?.?

Karle, uvažujete naprosto zcestně. Lidem, kterým vůbec nezáleží na tom, kdo jim vládne a radši shrábnou stokorunu, než by volili, tak to je lůza, které není škoda, a u které je dobře, když sami sebe dobrovolně připraví o hlasovací právo. Zůstanou jen rozumní a inteligetní lidé, kteří s rozvahou budou volit jen ty nejlepší. [mrknutí jedním okem]

70393

13.09.2005 06:58

Reforma voleb a referend

RE: elektronicka demokracie

jarmila 85.?.?.?

Znovu opakuji pane René, že v mém volebním systému by se nedalo na žádný způsob švindlovat, protože VŠECHNY strany by si pečlivě už při sčítání hlasů na jednotlivých poštách dobře ohlídaly výsledky, kolik mají dostat peněz získaných od voličů. Každá jednotlivá pošta by souhrnné výsledky také zveřejnila na celostatním webu narodsobe. Příklad: Pošta Praha 1 by zveřejnila tyto souhrnné výsledky- ODS získala 50000 hlasů, ČSSD 20000 hlasů, KDU-ČSL 10000 hlasů…atd., atd. A strany by věděly, že je to skutečně správně, protože by získaly za ty sečtené hlasy přesný obnos a ani o korunu více či méně. Takže 1000 pošt by dodalo na web své souhrnné výsledky a všechny ty výsledky by byly na halíř správně. A každý by si to mohl na webu sečíst a překontrolovat. [smích]

70396

13.09.2005 07:02

Reforma voleb a referend

RE: Je to perfektně vymyšleno,

jarmila 85.?.?.?

Já například NE. [oči v sloup] [smích]

70397

13.09.2005 16:01

Reforma voleb a referend

přímá demokracie by se úplně nejlépe uplatnila

jarmila 85.?.?.?

v malých obcích a městečkách, kde se zná každý s každým. Tam by se právě fantasticky uplatnilo to místní referendum, konané přes ty referendové složenky. Do čela všech institucí by se tak dostali jen ti nejkvalitnější a nejcharakternější lidi s morálním kreditem.

70451

13.09.2005 16:20

Reforma voleb a referend

Mně ale připadá

jarmila 85.?.?.?

že právě při tomhletom belgickém způsobu voleb se dá velmi švindlovat. Protože pár zasvěcených lidí prostřednictvím pár zasvěcených programátorů pak může výsledky voleb upravit tak, jak si to mocní budou přát. Kdežto u toho mého způsobu je to jednak podloženo konkrétními písemnými doklady skladovanými v archivu do příštích voleb a jednak je tam kontrola ze strany VŠECH zúčastněných stran, ba i VŠECH voličů. Prostě ten můj volební způsob nemá chybu.[mrknutí jedním okem]
Přirovnám to k lidskému tělu. Ten můj volební způsob je takový, že všechny buňky v těle jsou spolu propojeny, miliardy buněk jsou všechny pěkně sehrané a navzájem se všechny kontrolují, takže tělo je zdravé. Kdežto ten Váš volební způsob je, že jednotlivé buňky plavou v prostoru, nejsou spolu nijak propojené, nikdo neví, co dělá ta vedlejší buňka- a jaké intriky spřádá hlava, to už neví vůbec nikdo.

70452

13.09.2005 16:47

Reforma voleb a referend

jaképak šílené přepisování Pavle,

jarmila 85.?.?.?

vždyť u těch finančních operací se to děje tak jako tak na všech poštách. Když platíte povinné ručení za auto, nebo cokoliv, tak ty poštovní úřednice to musí taky všechno ručně a stručně za přepážkou vyřídit. Opravdu se není čeho bát, vždyť ty klasické volby jsou daleko horší! Tam se všecko sčítá ručně i výsledky zapisují ručně- ale potom to počítačově zpracuje jen pár odborníků a nikdo nemá páru o tom, jestli dobře nebo špatně, jestli náhodou ty výsledky nějakým způsobem nefalšují.
Ne, opravdu mám na mysli zakroužkovat jen jediného kandidáta. Vždyť každý člověk zakroužkuje někoho jiného, takže v tom obrovském množství se nakonec spravedlivě dostane na všechny kandidáty- jen s tím rozdílem, že někdo dostane milion hlasů, kdežto jiný třeba jen tisíc hlasů. Je to mnohem lepší způsob, než když strany dají dopředu kandidátky pár volitelných lidí- ale všichni ostatní jsou již nevolitelní, takže už jsou na té kandidátce jen na okrasu. Jsou tam úplně zbytečně. Kdežto můj způsob úplně ignoruje ty lidi vepředu a může být zvolen třeba i ten nejposlednější člověk na kandidátce, když národ usoudí, že je z těch navrhovaných lidí nejlepší.
Ta demokracie starých Řeků byla velmi sporná- pár mužů si hrálo na demokracii, ale všichni ostatní, otroci a všechny ženy byli úplně mimo. Kdežto tady v tom obrovském množství voličů se podle zákonitostí matematiky nemůže stát, aby volili nějaké extrémy. Všimněte si internetových sloupků- když se denně v MFD ptají lidí na jejich názor na nějakou věc- v tom velkém množství lidé vždy volí tu rozumější variantu.[smích]

70455

13.09.2005 17:19

Reforma voleb a referend

Je to použitelné

jarmila 85.?.?.?

-nevěřte tomu, že by se lidé zbavovali charakterních, kvalitních, inteligentních lidí, kteří budí svým chováním všeobecně zaslouženou důvěru. Představte si, no já nevím, třeba profesora Pafka, který je všeobecně znám a proti němu jako protikandidátka Emmerová. Pafko by vysvětlil národu, proč se musí ve zdravotnictví udělat určité nepopulární kroky, kdežto Emmerová by naslibovala hory doly černý les a zdravotnictví zdarma. Zaprvé by dost jejich voličů shráblo 50 Kč a nevolilo by a zadruhé by Pafko coby moudřejší stejně nad ní vyhrál.

- Žádný problém: pošty i banky by byly v době voleb otevřeny i v sobotu a v neděli.
-Již jsem to psala: na webu narodsobe by byly i veškeré souhrnné součty ze všech pošt v republice. Nemohla by se zpronevěřit ani stokoruna.

-Když by volilo 5 milionu lidí, tak 100 000 hlasů není moc. Tuhle kdysi kandidovali Důchodci za sociální jistoty. Dostali nějaké hlasy, a tak shrábli 3 miliony a pak už o nich nikdo nikdy neslyšel.

-Je to o demokracii: když lid navrhne Gotta a Vondráčkovou, tak dobře mu tak, je to jeho volba a zaslouží si to. Říká se, že lid má takovou vládu, jakou si zaslouží- zatím tohle heslo ale neplatí, protože dosavadní volby jsou jen hra na demokracii, ve skutečnosti si finanční oligarchie dělají co chtějí, volby jsou jen směšná fraška.

70463

13.09.2005 18:49

Reforma voleb a referend

Neslušný návrh

jarmila 85.?.?.?

tak po shlédnutí toho filmu řekl můj muž: za ten milion bych mu dal taky. [chechtot] [chechtot] [chechtot]
A co já? Já taky. [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

70475

13.09.2005 19:12

Reforma voleb a referend

RE: Dobrý, ale částečně nesouhlasím

jarmila 85.?.?.?

to dá rozum Luke, že ta poukázka by nikdy nesměla mít korupční povahu.To ani náhodou! Je mi jasné, že kdyby se to záměrně zvýšilo třeba na 1000 Kč, pak by odolal málokdo. Ne! Ta poukázka by vždy byla pouhým drobným příspěvkem stranám.

70476

14.09.2005 07:03

Reforma voleb a referend

RE: Neslušný návrh

jarmila 85.?.?.?

jo Redford,ten má hezké modré oči, možná že bychom mu musely ten milion paní Blažková zaplatit spíš my jemu, aby nám dal. [velký smích]

70551

14.09.2005 07:36

Reforma voleb a referend

Ano Tome

jarmila 85.?.?.?

je to přesně tak jak píšete- muži jsou ve skutečnosti křehoučké květinky, které je třeba dnem i nocí hýčkat, pofoukat jim pokaždé každé bebíčko- ale hlavně je nechat v klidu vládnout a nestrkat svůj slepičí zobák tam, kam nemáme. Již se stydím a kaju, a tak si beru rychle vařečku a jdu k plotně vařit- neb již vím, že nemám svůj čas nad Reformou voleb mařit. [vyplazený jazyk]

70561

14.09.2005 08:07

Reforma voleb a referend

To bylo to první pV

jarmila 85.?.?.?

co mě u voleb napadlo- že by měly v demokratických zemích přestat být anonymní a začít být přísně veřejné. Že by se jako lidé neměli za svou volbu stydět, ale hrdě si za svým názorem stát. Však taky moje první návrhy té reformy voleb byly založeny na tom, že na těch volebních poukázkách bylo jméno i adresa voliče- a on by pak to své jméno a svou volbu našel na webu narodsobe. Jenže mi bylo vysvětleno, že volby musí zůstat VŽDY anonymní a přítel mi poradil, jak by se dala ta anonymita zachovat.
Vy se domníváte, že tajné identifikační číslo, podle kterého by se lidé našli na webu narodsobe je nedostačující? Já si myslím, že spolu s ostatními zabezpečovacími prvky to nemá chybu. [mrknutí jedním okem] Vždyť tam budou taky výsledky ze všech pošt, všichni budou mít o volbě doklady, strany budou mít podle hlasů rozdělené i peníze- tak co se Vám nezdá pV?[zmaten]
Tak to si Vás na Psu pohlídám, protože s tím počítačem je to pořád aktuální, jsem z toho zoufalá, že nevím co s tím a momentálně se nemám koho zeptat.Musím chodit všude přes Firefox a to je pěkná otrava, vždycky se tam nadvakrát ukáže ta tabulka, jestli může pokračovat.[pláč]

70565

14.09.2005 08:32

Reforma voleb a referend

JaJo, co to pořád plkáte za nesmysly

jarmila 85.?.?.?

-všechno jde, když se chce. To nevadí, že jsou banky soukromé. Pošty ani banky by tu práci navíc s volbami pochopitelně nedělaly zadarmo, neb ani kuře nedělá zadarmo- dostaly by od státu zaplaceno. A když by banky dostaly nějakou tu korunu navíc- proč by jejich úřednice v době voleb státu za přepážkou nevypomohly? Vo co go? Šlo by jen o to naházet co nejrychleji peníze i poukázky do počítače.
-No a právě proto trvám na té podmínce 100 000 hlasů- aby zase nějací fiškusové nezaložili narychlo nějakou ministraničku jen proto, aby pak po volbách vytáhli ze státu nějaký ten milionek, rozdělili si ho mezi sebou a zase se rozpadli.
-Nedělám si zálusk na místo prezidenta- vždyť já už jsem ředitelkou zeměkoule, to nevíte?[velký smích] [velký smích] [velký smích]
Alespoň to říká moje rodina. [oči v sloup]

70572

14.09.2005 08:43

Reforma voleb a referend

Samozřejmě, že to myslím vážně

jarmila 85.?.?.?

popis volební poukázky je naopak velmi důležitý, není to žádný bezvýznamný detail. Zaslala jsem tu Reformu voleb i do soutěže Česká hlava, do kategorie invence, takže i ten nákres volební poukázky má svůj přesný účel.

70576

14.09.2005 08:54

Reforma voleb a referend

Uvažujte trochu logicky jede

jarmila 85.?.?.?

právě jejich neodvolatelnost způsobuje, že se politici chovají, tak jak se chovají. Před volbami vždycky naslibují modré z nebe a až se dostanou do vlády, dělají si co chtějí, respektive to co chtějí lobbisti a finanční skupiny. Právě jejich snadná odvolatelnost by způsobovala, že by si dávali trošku víc bacha, že by se chovali o něco slušněji a u těch koryt tak hlasitě nemlaskali. [překvapení]

70578

14.09.2005 11:30

Reforma voleb a referend

Tak jo ibidem

jarmila 85.?.?.?

tuhle Vaši kritiku beru, určitě jsem se dopustila chybky v tom, že tam zdůrazňuji internet, zatímco se ve skutečnosti volí přes pošty. Ano, máte pravdu, ten krátký abstrakt na úvod by měl být co nejvíc přitažlivý, aby zaujmul a přitáhnul čtenáře. Nejsem ovšem žádná mazaná redaktorka z Blesku-to bych dala chytře na úvod hned rovnou něco o sexu [chechtot] ,aby to přitáhlo hned pozornost. Jsem jen naprostý laik, takže v tom holt neumím chodit.
Ale co si myslíte o těch volbách teď, když jste si to doufám už přečetl celé?

70594

14.09.2005 11:36

Reforma voleb a referend

RE: Ano pane Táborský

jarmila 85.?.?.?

muž je hlavou rodiny, který má svůj mozek a ten mozek si s tím hloupým krkem bez mozku točí, jak hlava rodiny potřebuje. [smích] [překvapení] [cool] [chechtot] [pláč] [velký smích] [naštvaný] [vyplazený jazyk] [zmaten] [zahanbení] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

70595

14.09.2005 19:04

Reforma voleb a referend

Jste neobjektivní JaJo

jarmila 85.?.?.?

jste takový kazišuk- protože kdybych tady nejvíce nesmyslů naplkala já, tak by se zde na mě snesla od zdejších komentátorů rozhodně mnohem větší kritika. Ale já jsem spokojená, čekala jsem horší nájezd- akorát Vy na tom furt hledáte nějaké hnidy. Vy mi nepomáháte doladit detaily, Vy akorát rejete. Já a socialistické myšlení? Jste spadl z višně, ne? A o čem je ta má reforma? O tom, aby lidem vrchnost pokud možno co nejméně vládla, aby si lidé vládli pokud možno co nejvíce sami.
Uvědomte si, že tak jako tak stejně KAŽDÉ volby stojí šílenou fůru peněz. Nevím sice přesně kolik, ale je to taky několik miliard. Protože všichni ti lidé ve volebních komisích jsou za to placeni. A stranám se taky tak jako tak vyplácí po volbách 100 Kč za každý voličův hlas. Takže nula od nuly pojde, ty moje volby by nebyly o nic moc dražší, protože úřednice by sice dostaly za práci navíc tučné prémie, ale zato by odpadlo tisíce lidí ve volebních komisích- protože strany by vyslali své straníky spočítat hlasy na poštách ZADARMO!!! Víte kolik jsem udělala práce zadarmo, když jsem byla ve straně? A nejen to, ještě jsem cvakala peníze na kdeco ze svého. To jsou holt ti idealisti, co těm zasvěceným dělají akorát užitečné idioty. [naštvaný]
Asi nemáte ponětí, jak to v malých stranách chodí. Chvíli existují, ale pak se zase rozpadnou. U minulých voleb se sešlo asi 40 straniček- a kde jsou teď? Kdyby každá ta stranička vytáhla ze státu 10 milionů za sto tisíc hlasů, tak by to bylo zbytečné a nehospodárné plýtvání.

70669

14.09.2005 19:18

Reforma voleb a referend

RE: VIZE A SKUTEČNOST

jarmila 85.?.?.?

Díky Honzo za krásné shrnutí, je to taková překrásná moudrá tečka za celou tou diskusí. O té schůzce budu chvíli uvažovat- a pak Vám dám když tak vědět.
Zdá se, že jste velmi chytrej Honza - i když jsme v Čechách. [smích]

70673

14.09.2005 23:01

Reforma voleb a referend

Omyl pane Koenigu

jarmila 85.?.?.?

přímo překrásně to vše vylíčil Tom, nikoliv pan Táborský. Proto jsem si také to jeho velmi vtipné a krásné povídání zkopírovala na památku. Pokud jde o to uštvání početných vandalů v posteli, tak tedy o tom nic nevím, protože v mém případě nejde o vandaly a už vůbec ne početné. Pokud chcete ode mne nějaké vysvětlení, tak já si vandalů nevšímám, já zásadně štvu, případně uštvu normální nevandaly. Jestli vydrží více nenormální vandalové nebo normální nevandalové, to fakt nemohu posoudit, protože jsem ctnostná žena. Ale co mě mrzí nejvíce je to, že jste mi neodpověděl, zda je lepší ten Váš belgický způsob voleb, či ten můj. Ten Váš způsob voleb si občané nijak nemohou překontrolovat, takže je vlastně pro kočku a lepší je přece jen ten můj. No jo, není nad skromnost. [oči v sloup] [smích]

70717

15.09.2005 15:21

Reforma voleb a referend

RE: ano, je možné že ty belgické volby jsou v pořádku,

jarmila 85.?.?.?

ale zas na druhé straně Vám tuším pan Táborský namítl, že by se třeba nehodily pro Ameriku, protože se svou internetovou povahou hodí jen na malý státeček. Kdežto ty moje ano, ty by se hodily na jakýkoliv obrovský stát, protože jsou rozsekány na malé kousky (jednotlivé pošty) a je v nich obsažena a zabezpečena kontrola všemi směry napříč, veřejně, všemi lidmi zezdola i seshora. [smích]

70843

15.09.2005 15:44

Reforma voleb a referend

Se vším s Vámi souhlasím pane Nohejle

jarmila 85.?.?.?

a právě z toho důvodu jsem vymyslela svou rafinovanou reformu voleb, založenou na široké a všeobecné kontrole všech politiků, aby se co nejvíce přiblížila i Vaším vizím a ideálům. [smích]

70844

17.09.2005 21:30

Německo odškodňuje další genocidu

Může mi někdo z celého světa vysvětlit

jarmila 85.?.?.?

co je to ten zásuvný chybějící modul? Proč se mi to do pytle nabízí úplně všude na internetu, kamkoliv jen kliknu, kamkoliv se vrtnu? Co to je? A proč je to v angličtině? A proč se mi to nabízí i na mém webu? Já žádný zásuvný chybějící modul nepotřebuji, tak proč se mi to všude vnucuje a nabízí? K čemu je to dobré? Tuhle mi kdosi nabízel, zda bych mu za pár korun nepovolila na svém webu mít jakési banery nebo jak se tomu říká, jakousi reklamu na casina. Odpověděla jsem že ani náhodou a stejně se mi tam objevil jakýsi černý sloupek,nabádající mě ať na to kliknu a budu mít po problémech. Já vám řeknu, ten internet je pro ženskou tedy dost nebezpečný. [naštvaný]

71279

18.09.2005 08:06

Německo odškodňuje další genocidu

Díky moc za vysvětlení trodasi :)

jarmila 85.?.?.?

já se příště polepším, jsem si vědoma toho, že můj dotaz sem nepatří. [smích] Ale ten zásuvný modul se nabízí i na Neviditelném psu jako oficiální reklama, tak fakt nevím, proč se tak strašně všude vnucuje. No, už s tím nebudu otravovat.

71347

18.09.2005 14:27

Německo odškodňuje další genocidu

díky strašně moc za rady djb Vám i trodasovi,

jarmila 85.?.?.?

už jsem si ty rady zkopírovala a něco s tím podniknu- i když tomu všemu rozumím jako koza petrželi. [chechtot]

71384

18.09.2005 16:47

Německo odškodňuje další genocidu

I Vám díky moc za radu Martine,

jarmila 85.?.?.?

opět si to kopíruji.

a Vy jste druide pěkně vykutálený. Pod postelí ty zakutálené zásuvné moduly nehledám, ony ty zásuvné moduly spíše vyhledávají mne, obtěžují mne- ale ne v posteli, ale právě na internetu. [vyplazený jazyk]

71395

18.09.2005 17:10

Reforma voleb a referend

S vaším prvním příspěvkem

jarmila 85.?.?.?

bez výhrad souhlasím- ano je to přesně tak, že když je nějaká strana nepohodlná, existují stále stejné způsoby a páky, jak ji zneškodnit.

U toho německého volebního způsobu to není špatné, ovšem stejně- 300 poslanců se dá snadněji zkorumpovat, než miliony lidí zatažených do politické hry. Můj způsob referend by zajišťoval, že v malých obcích a městečkách by nastupovali do funkcí opravdu kvalitní a čestní lidé- a ti by zase svou mocí zajišťovali a dohlíželi na ty větší hlavouny. Přímá a jako síť rozptýlená demokracie je nejlepší- ta pyramidová moc se vždycky všude zvrhne jen ve formální demokracii.

71398

20.09.2005 22:45

Pojednání o homosexualitě

No to je ale divné trodasi

jarmila 85.?.?.?

tady od více pánů zaznělo, že ženská sexualita se vyznačuje podřízeností a já nevím čím. To je ale zvláštní, nikdy jsem za celý život nic takového nepozorovala. Vždy to bylo naprosto rovnocenné a stejně roztoužené. Tak nevím tedy, kde to žiju.[zmaten]
A nikdo si tady nevzpomněl na šimpanze Bonobo.Je to druh, který se lidem velmi podobá. Ti šukají každý s každým, samice se samci, samice se samicemi, samci se samci, jsou ošukávány i mláďátka- a nikdo si z toho žádnou hlavu nedělá. Jsou to zvířata, a přesto jsou již tak zkažená. [překvapení]

71819

21.09.2005 08:49

Pojednání o homosexualitě

Však kanibalismem si lidstvo taky prošlo

jarmila 85.?.?.?

pane Lev, takže není ani vyloučeno, že se neandertálci vzájemně vyjedli, až vyhynuli.
Je jen otázkou času, kdy evolucionisti profesor Zrzavý i benjaminek Mihulka budou muset přiznat, že se mýlili, když tvrdí, že v tlupách lidé tvořili monogamní páry s občasnou nevěrou. Já zas tvrdím, že lidé byli 6 milionů let promiskuitní stejně jako bonobové- a teprve posledních asi 20 tisíc let se párují. Che chéé, až se západní morálka dočista zvrhne, až se definitivně rozpadne rodina, až i ženy ztratí své poslední zábrany a vypukne všeobecná promiskuita- pak budou muset pánové chtě nechtě změnit svou bludařskou ideologii o párové monogamii.[chechtot]
Vždyť se stačí podívat kamkoliv na internetové porno- je to sodoma a gomora.[naštvaný]

A zde je ještě pro zajímavost můj článek o bonobech a diskuse k němu:
pes.internet.cz/hyena2002/clanky/2004/07/38305_0_0_0.html [smích]

71894

23.09.2005 07:15

Zvědavec přechází na zpoplatněný archiv

Mně to ale všechno připadá dost složité

jarmila 85.?.?.?

vždyť já ani nemám žádné bankovní konto. To bych si ho musela kvůli Zvědavci extra založit. A co se týče mobilu, tak posílání peněz přes mobil- to už je pro mě úplně španělská vesnice. Tak mi nezbude, než poslat vždycky každý měsíc panu Stworovi nějaký velmi kvalitní článek, abych to čtení článků měla zadarmo. [mrknutí jedním okem]

72153

25.09.2005 08:27

Kalousek se vzteká

Věštění

jarmila 85.?.?.?

Před rokem jsem napsala článek na Neviditelného psa nazvaný: Třetí komunistický puč na obzoru? Tenkrát mi v komentářích diskutéři nejčastěji vynadali do paranoiků- ale než se rok s rokem sešel, moje věštba se do puntíku splnila. Jen hajzla Grosse vystřídal ještě větší hajzl Paroubek- ale zas až takové detaily jsem ve změně figurek na šachovnici politiky nemohla předvídat, že.[překvapení]
A zde je ona věštecká předpověď:
www.neviditelnypes.cz/clanky/2004/10/39621_12_0_0.html

72337

26.09.2005 10:08

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

Autor článku mi otevřel oči

jarmila 85.?.?.?

ano, je to tak, homosexualita je prostě úchylka, kterou nemusíme zrovna oslavovat- jako neoslavujeme vrozenou pedofilii, masochismus, sadismus či nekrofilii. Nevím z jakého důvodu visely po Praze onehdy obrovské bilboardy s dvěma líbajícími se muži. Prostě na takové oslavování homosexuálové nemají nárok, jako na ně nemají nárok ani jiné úchylky.[překvapení]

Ale stejně jako Hastrman chci zkritizovat i normální heterosexuální muže, kteří se poslední dobou chovají zvrhle a nenormálně- taky jako nějací úchyláci. Nejen na internetu, ale prakticky všude kam oko pohlédne se stalo v sexu obrovskou módou, že muži souloží ženy radši do jejich hlav, než do jejich pohlaví. Ženy při tom pettingu na ně zezdola oddaně koulí očima- ale prakticky z takového „sexu“ nic nemají. A když jim pánové své semeno nastříkají do hlavy místo do pohlaví- tak je to rovněž nepřirozená zvrhlost, je to přímo pohrdání přírodou, je to její velké znesvěcení.[zahanbení] [zmaten] [pláč]

Úchylné je i to, že tohle novodobé porno učí mladé muže nesprávným sexuálním návykům. Podle přírodních zákonitostí potřebuje důkladnou předehru na klitorisu žena- protože k dosáhnutí orgasmu potřebuje delší čas než muž. Ale mladým mužům je soustavně sugerováno, že je správné, když jim ženy jako první provedou felaci a oni už pak jen dokončí soulož ve vagině. Z takového sexu ovšem dívky mají ve skutečnosti kulový.[naštvaný]

72436

26.09.2005 12:59

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

pane Stworo

jarmila 85.?.?.?

proč tu není můj příspěvek? Co je na něm špatného? Psala jsem ho ráno, někdy v 10 hod., teď je 12.56 a můj příspěvek nikde. Nebo se objeví zase až někdy večer jako mé předešlé příspěvky? A to jsem se zde i přihlásila- ale stejně jak se zdá, vše marné. Tak to se tedy na Zvědavce definitivně vykašlu, zlatý Neviditelný pes!
Sbohem a šáteček!!

72448

26.09.2005 16:01

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

Ále pane Vladimíre

jarmila 85.?.?.?

už ten příspěvek tady je- jenže se tu objevil až v 15 hodin,kdežto já jsem ho zaslala už v 10 hodin. Takhle se nedá diskutovat. Včera bylo to samé- poslala jsem příspěvek dopoledne, ale objevil se zde na Zvědavci až večer. A to samé bylo i předevčírem, tak nevím v čem je zádrhel. A jak říkám, i jsem se zaregistrovala- ale je možné, že špatně, když jsem takový počítačový expert. [oči v sloup]

72465

26.09.2005 18:11

Homosexualita zvířat a gen homosexuality

Hned Vám svůj postoj vysvětlím paní Blažková

jarmila 85.?.?.?

Autor článku popisuje, že zvířata jsou homosexuální jen z důvodů hierarchie, jinak je to prý nebere- ale u lidí že je to úchylka. Staří Řekové byli 300 let homosexuální a nepovažovali to za žádnou úchylku, ale za naprosto normální stav, protože žena byla tenkrát méněcenný tvor, takže skutečnou psychickou i fyzickou lásku mohli realizovat zase jen s jiným mužem. Byla to tehdy jejich taková kultura- ale s přírodní přirozeností to nemělo nic společného- protože většina těch homosexuálně chovajících se Řeků byli normální heterosexuálové.
A nyní je situace zase takováto: svět je řízen penězi a sexbyznysmeni vycházejí vstříc potřebám mužů, kteří mají větší potřebu než ženy sledovat porno. A tak jim vycházejí vstříc se vším všudy a i to porno je děláno tak, aby se líbilo co nejvíce mužům, na názorech žen nezáleží.. Z toho důvodu je v něm přemíra orálního i análního sexu- protože se to tak mužům líbí. Ale ukažte mi na planetě živočišný druh, kde samci stříkají své spermie samicím do úst, místo do pochvy. Čili z hlediska přírody takovéto chování přirozené není. V tom případě by ale mělo být z hlediska lidí NORMÁLNÍ i chování homosexuálů, neměli bychom se nad nimi ošklíbat, protože provádí tytéž „nepřírodní“ praktiky jako heterosexuálové. Když jsou mocní a mají dost peněz na to, aby měli vyvěšeny svou reklamu, své bilboardy, tak mohou mít i své porno- stejně jako je mají heterosexuálové, kde je vše rovněž o penězích.
Sex mám ráda se vším všudy- ale čeho je moc paní Blažková, toho je příliš. Mladí nezkušení lidé, kteří se teprve v sexu učí, se tím pornem skutečně řídí- protože se domnívají, že to tak v realitě chodí. A tak se setkáte s klukem, který si chce hned na prvním rande vyzkoušet i sex do zadku, aniž sebeméně tuší, že to sebou nese nehezké chvíle, které už popsala hastrmanka.[oči v sloup]
Kolik mi je? Hodně- 55. [vyplazený jazyk]

72486

Káva pro Zvědavce

34

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 84 čtenářů částkou 11 941 korun, což je 34 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 1

Kdy se to celé zhroutí?21.02.20 15:18 USA 1

Co vlastně chtěl sdělit světu šílený střelec?20.02.20 20:48 Německo 2

Z Bruselu koncem února přijede na neposlušné Čechy kárná výprava, vedená sudetskými Němci20.02.20 18:06 Česká republika 0

Patočka kvůli Křečkovi napráskal Babiše Macronovi."Vyhoďte Babiše z ALDE!" žádá.20.02.20 17:11 Česká republika 1

Jak pan Křeček uzemnil Stehlíkovou20.02.20 10:55 Česká republika 2

Devět obětí střelby v Německu, pachatel je po smrti 20.02.20 08:25 Německo 5

Masové šílenství švédské mládeže19.02.20 15:46 Švédsko 5

Šokující čísla z Číny19.02.20 07:36 Čína 10

Cena zlata soupá19.02.20 06:51 Neurčeno 0

Sebemenší náznak pravdy o černoších vede ke konci kariéry17.02.20 23:36 Británie 0

Recyklace je lež zaplacená ropou17.02.20 09:24 Neurčeno 0

Neffův Neviditelný pes začíná být příjemně viditelný16.02.20 19:24 Česká republika 2

Niektoré švajčianske kantóny pozastavili používanie 5G vysielačov. Švajčiarske úrady začali testovať ich bezpečnosť15.02.20 13:53 Švýcarsko 5

Státní dluh vzrostl na 1,64 bilionu, na dividentách odteklo 299 miliard14.02.20 16:16 Česká republika 4

Česká vláda opět provádí rektální alpinismus Izraeli14.02.20 16:08 Česká republika 1

Dokud budu prezident, rodiče budou máma a táta, řekl Putin14.02.20 16:05 Rusko 0

Výročí leteckého útoku na Prahu14.02.20 15:26 Česká republika 2

Neuvěřitelná justiční zvůle: Odmítnout ubytovat Rusy je OK, verbálně odmítnout migranty je trestné13.02.20 17:16 Česká republika 2

Parlamentní listy rozkrývají temné smlouvy Člověka v plísni tísni13.02.20 14:09 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
23,10 Kč
Euro
25,06 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
15,29 Kč
Švýcarský frank
23,61 Kč
100 japonských jenů
20,70 Kč
Čínský juan
3,29 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,44 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
36,05 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 970,04 Kč
1 unce stříbra
427,31 Kč
Bitcoin
228 746,39 Kč

Poslední aktualizace: 23.2.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 270 419