Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Baldwin de la Troville

Nalezeno 31 příspěveků, 3 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.06.2004 22:10

Zahlcen spamem a viry

Zahlcen spamem a viry

Baldwin de la Troville 147.?.?.?

jedno řešen, které se nabízí: nepoužívat email, ale nějaký jiný komunikační kanál.. Mě osobně už přestalo bavit každý den mazat tuny spamu a virů.. ICQ pod firewallem je jedno řečení, jabber, nebo jakýkoliv messenger.. já to používám a přiměl jsem k tomu všechny své přátele a obchodní partnery a jsme všichni spokojeni.
E-Mail je prostě mrtvý kanál, který už používají opravdu pouze ti, které baví se hrabat ve spamu.. Ono se ani nemusí mail psát někam na web, stačí se někde registrovat a email tam udat.. stane se že si to neuvědomíte.. roboti scannují i tuto oblast.
Takže doporučuji email nepoužívat na osobní korespondenci.

30326

19.01.2005 10:58

Harryho uniforma aneb záminka, na kterou se čekalo

RE: Vzkaz diskutujícím

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

ale pane Stworo, tento článek je předevšim o židech. Co si kdo (byt třeba princ) vzal na maškarní ples je celému nežidovskému světu celkem jedno. Nebýt toho, že si židé z holocaustu udělali svoji nedotknutelnost, tak by to nebylo ani v novinách.
mezi řečí: viděli jste díl US seriálu South Park, kde se Cartman oblékl na maškarní jako Adolf Hitler a podkreslujicim zvukem zceny byl smich a kantor, jež mu vysvětloval že pan Hitler byl zlý byl vykreslen jako psychicky narušený idiot? To zrejme nikomu nevadilo, mozna ze zide zeovna nemeli zaplou obrazovku.

40856

21.02.2005 09:03

Kdo ovládá Ameriku? II.

Kdo ovládá Ameriku? II.

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

heh, nillbert je opravdu hodne neprijemnej zid [smích]
staci si precist co on a nekolik jeho klonu (rozumej nicknames, za krery pise on sam a ktere prizvukuji a dodavaji duraz jeho stvave zidovskych komentaru k veskeremu deni) tvori za paskvily v diskuzích na nekolika serverech (napr. novinky.cz). pokud se nekdo postavi proti nim, ihned udelaji jeho kopii, nabouraji se mu do mailu (jako to udelali me) a urazkami se snazi zamaskovat pravdu. Jelikoz nemaji argumenty k tematu, porad omilaji jedno a to same a propaguji sionismus.
ta jejich stranka jdl.czechian.net je tomu taky prikladem, jeste ze pouzivam FF a operu, takze se ten jejich k nezidum nenavistny obsah ani nedostane na moji sitnici. jednou jsem tam omylem z IE klikl a bylo mi na zvraceni.
vsak oni se dockaji. pro mmnoho slusnych zidu to bude opet zle, ale tihle lide je opet zavedou do zkazy, hned jak si pres zidovskou mozkovou masaz v mediich lide uvedomi co jsou zide zac.

43918

02.03.2005 12:52

Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

RE: Ernest Zündel byl včera úspěšně vaporizován

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

vyraz z romanu 1984 od Orwela. Zde ve významu zničen, vypařen, vymazán z historie. Pro tento připad je to zatím předčasný soud, ale dnešní svět, z pozadí ovládaný světovou židovskou stvůrou k tomu spěje vskutku mílovými kroky.

44569

03.03.2005 19:47

Německá policie zatkla Ernesta Zündela

Proč nemáme rádi židy.

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Kanada ma sice zakony proti hanobeni rasy a rozsirovani nenavisti a ten tlusty pan je VEDOMNE porusil, ale on se ohani demokracii a svobodou slova

... jenze on nehanobil rasu. jenom rekl svuj nazor o historickem faktu. Pokud ho zavrou za toto, je to poruseni svobody slova a projevu. Kdyz reknete, ze byl císař Calligula hodny pan, mel rad svoji sestru a nikdy nikomu neublizil nic se nestane. Kdyz nekdo rekne ze neni pravdou, ze bylo 6 milionu zidu zabito v koncentracnich taborech, tak je ihned hnan židy k spravedlnosti. Ja sam nevim, zda holocaust byl, nebo nebyl, jelikoz jsem v te dobe nezil, ale urcite me o tom, ze byl nepresvedci to, ze nekdo rika ze to tak je a jiny nazor je nepripustny.

Prave to, ze si zide narokuji monopol na historii je pricinou proc je lide, vcetne me.. ano vcetne me nenavidi. Prave proto JSEM ANTISIONISTA.

44757

04.03.2005 21:21

Setkání s neonacisty

Setkání s neonacisty

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Zajímavý článek. Jen mě udivilo, že se s Vámi oni pánové setkali jen tak, bez toho aby vás blíže prověřili. Ikdyž možná ony odklady stkání využili právě k takovýmto účelům.
Naši Vůdcové jsou většinou úzkoprse tajnůstkářští a jen tak se nikomu neodhalí, jelikož židé jsou všude a psát rádoby protižidovské texty patří často k jejich taktice, jak se vetřít mezi naše lidi. Ponižují nás v médiiích, štvou proti nám rudou zfetovanou lúzu a nakonec se chtějí vetřít mezi nás a zničit nás zevnitř.

44874

07.03.2005 09:04

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Pokud nebude lidí jako je pan Zündel, pan Stwora a další, kteří se nebojí promluvit a ukázat světu, že ne všechno, co do nás cpou asi tak úplně pravda nebude, dopadneme velmi špatně.

http://baldwin.wz.cz/ns/Learning.jpg

je mi celkem líto lidí, co za druhé světové války zahynuli, niceméně třeba takových rusů bylo daleko víc než židů a nevim o tom, že by si rusové nárokovali nějaký patent na holocaust, o kterém se nesmí ani polemizovat. Sám nevěřím historce o šesti milionech. židi by si měli uvědomit, že nyní dělají to samé jako před rokem 33 v německu..

45106

07.03.2005 18:40

Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

RE: Otevřený dopis kanadskému premiérovi Paulu Martinovi

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

nebýt vrahů, co zničili ideu národního socialismu, jenž je rozhodně lepší POLITICKÝ systém než kapitalismus či socialismus jako takový, mohli jsme se mít nyní rozhodně lépe než teď. 50 let nás vysávali komunisti a teď nás 15 let vysávaj židovští kapitalisti [pláč]
ani jedno, ani druhé není správné. to co rozkradli komunisti za 50 let se nynějším židokalitalistickým "demokratům" podařilo za 15 let několikanásobně. je mi z toho nanic. pokud to takhle pujde dál, dopadne to se světem vážně špatně.

45151

11.03.2005 08:33

Zaslíbené 11. září

Zaslíbené 11. září

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

No jistě, každý kdo nesouhlasí s diktaturou USA a jejich agresivními "energetickými" válkami je ihned považován za komumistu a bůhví co ještě. To je dneska v módě. Zastánci US vrahů si žádají důkazy a přitom sami svá tvrzení žádnými nepodloží. Ukažte důkazy ZHN v Iráku !! Židé ukradli, ano natvrdo ukradli zemi arabským obyvatelům, kteří, když ji chtějí alespoň částečně zpátky jsou vražděni, vyháněni a zavíráni do izraelských koncentračních táborů, jimi označovanými jako uprchlické (jak pokrytecké). Nyní kradou zemi i obyvatelům 136. státu USA, dříve známý pod názvem Irák. Ale i to je jim málo. Chtějí také pozemky v Íránu, který má ještě větší zásoby ropy než Irák s Kuvajtem dohromady. A Sýrie? No, je moc blízko Izraele, což je špatné.

Mnozí pořád mluví o holocaustu a šesti milionech.. přestože je to nafouknutý balón a velbloud výhodně udělaný k komára, přesto židi za vlády Vůdce a Třetí Říše trpěli...


A ptá se někdo proč??
Srovnejte si paralelu židů před válkou a židů nyní. Co nás čeká? Další válka, v které zahynou stamiliony díky židovské hrabivosti a nenažranosti. Dokud tento uměle vytvořený pseudostát bude existovat, nikdy nebude na světě mír.

45586

14.03.2005 16:40

USA se mění na zemi Třetího světa

off topic

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Synagoga v jihošvýcarském Luganu byla těžce poškozena požárem, úmyslně založeným v noci na dnešek. O něco později byl vypálen také obchod s oděvy židovského majitele. Oznámila to švýcarská policie, podle níž jsou vzniklé škody velké.

- že by první krůček?

45969

16.03.2005 08:26

Oznámení o zrušení nezávislosti

Oznámení o zrušení nezávislosti

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Vynikající [smích]
smutné pro američany může být to, že většina z toho je pravda [smích]

46195

17.03.2005 08:58

Válka v pražské židovské obci sílí

RE: Dýcháme vůbec ještě?

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Někteří z nás ano, ale většina populace se židů bojí natolik, že strachy ani nedýchají. Až přijde nová světová krize, poznáte sami co jsou židi zač. Národní socialisté Vám od židů už jednou pomohli.. Žel, dnes nejsme silní tak jako před lety. Buď začneme jednat všichni, nebo už nebudeme mít možnost.

46318

17.03.2005 12:16

Válka v pražské židovské obci sílí

RE: Válka v pražské židovské obci sílí

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

přečtěte si Průvodce košer potravinami v České republice pro rok 2004 - 5764.

fakt jsem se pobavil [překvapení]))))

46341

18.03.2005 13:09

Předsmrtné křeče evropské ekonomiky?

RE: Předsmrtné křeče evropské ekonomiky?

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

kdyz byla krize posledně - 20/30 léta tak to dopadlo světovou válkou.. Vzhledem k dominanci USA je jasné, že stupidita a váleční štváči ještě ze světa nevymizeli. takže můžeme čekat něco velmi podobného... stačí aby byla opravdu velká krize, bída, pak se z propasti chudoby vynoří další pan Hitler a krize bude zažehnána.

46445

01.04.2005 16:40

Wolfowitz prezidentem Světové banky aneb Kozel zahradníkem

RE: Wolfowitz prezidentem Světové banky aneb Kozel zahradníkem

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

já bych vám řekl kam, pane Trodasi, ale asi bych použít vulgárního výrazu... bohužel jemnování tohoto žida do čela světové banky je další rána světové svobodě. Je to jasná ukázka toho, že si opravdu mohou dělat to, co chtějí a nemusí to už za nic skrývat. Dle mého názoru se NWO blíží mílovými kroky. Pokud nezačne někdo jednat, dopadne to s námi velice špatně.

47706

04.04.2005 08:41

O demokracii, ktorá sa čím ďalej, tým viac začína podobať na tyraniu...

RE: Samozrejme, z pohledu napriklad Saddama Husajna

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Chtěl jsem se Vás zeptat, v čem je rozdíl v židí v severní Korei a v USA? Asi jenom v tom, že v KLDR vás bezdůvodně rovnou zasřelí, v USA vás jenom zavřou na 200 let. Zkuste jednou při psaní jsem použít rozum.

47907

05.04.2005 08:20

Povedená Grossova taškařice

Povedena Grossova taškařice

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

S článkem nelze než souhlasit. Jen pár připomínek... Komunisté před rokem 46 taky nestrašili.. Hlupák ten kdo dělá stejnou chybu dvakrát, sice nechtějí strašit únorem, to ale neznamená, že se k nám nějaký ten únor neblíží. Což na druhou stranu možbá nebude tak špatné, protože polistopadové zkorumpované vlády rozkradli tolik majetku, že se o tom předlistopadovým ani nesnilo.

47988

05.04.2005 09:52

Povedená Grossova taškařice

RE: Povedena Grossova taškařice

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

jiste, a vim o cem mluvim [smích]

47997

05.04.2005 13:42

Povedená Grossova taškařice

RE: Povedena Grossova taškařice

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

výdaje na přechod státu na tržní ekonomiku zdaleka nedosahuje částek, zpronevěřených v kupónových privatizacích a následných machinacích s akciemi i penězi. zdaleka ne.

doba, o které mluvíte byla sice na jednu stranu špatná (žádné občasnské svobody, nemožnost cestování atd), ale dnešni spolecnost zameřená 100% na konzum neni ani o trochu lepší. reklama kam se člověk podívá, stupidní televizní stanice typu n@va, s tak pokleslou morálkou a estrádním humorem nejnižší kvality a doblba se opakující stejné seriály bez děje a pointy...
se zaměstnanci se zachází jak s onucí a oni si to musí nechat líbit, aby o práci nepřišli...

možná sme si o trochu polepšili, ale kapitalismus rozhodně není tím rájem, jak nám svobodná evropa básnila za totáče.

48027

05.04.2005 18:01

Povedená Grossova taškařice

RE: Povedena Grossova taškařice

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Ja tehdy neposlouchal, jsem ponekud mladsi rocnik, a v te dobe jsem bydlel u rodicu a ti jsou tak apoliticti a "vzdy politicky korektvni" ze by me asi i udali [velký smích]

48050

05.04.2005 18:18

Povedená Grossova taškařice

RE: Povedena Grossova taškařice

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

ale slysel jsem ruzne dobove nahravky a ne vsechno byla tak pruhledna propaganda jak rikate.. lidi, kteri se v totalite narodili a nic jineho nepoznali tomu verit klidne mohli

48051

06.04.2005 09:40

Spravedlnost na více způsobů

RE: Spravedlnost na více způsobů

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

minimálně pár z nás ano.. když nejste schopen přečíst přízpěvek o pár řádcích, tak by mě zajímalo, zda jste vůbec četl článek, ke kterému diskuze patří [smích]

48123

06.04.2005 18:24

Spravedlnost na více způsobů

RE: Spravedlnost na více způsobů

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

stačí se podívat na web onoho žida Nillberta. Přečtěte si pár článků a uvidíte sionistickou tvář v plném světle.

48167

20.04.2005 18:29

Válka v židovské obci se přiostřuje:

RE: Válka v židovské obci se přiostřuje:

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

ehm.. kéž by [mrknutí jedním okem]

49890

09.05.2005 15:39

Parodie na největšího Čecha v režii České televize

Parodie na největšího Čecha v režii České televize

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

tak už i Vás dostali, pane Stwora, když cenzurujete i slovo žid.. smutné...

52123

17.05.2005 09:27

Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

A kdy začne naše milá vznikající Euroasie bojovat s Oceánií?

52853

17.05.2005 20:16

Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

RE: Propagace přijetí ústavy cizího státu a možné právní implikace

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

asi jste nepochopil jak jsem to myslel. Urcite na tom nevidim nic legracniho..

52909

23.05.2005 15:49

Pošpiněný holocaust

RE: "holocaust".....baron Prášil

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

lide zacnou klast otazky a konecne vyjde pravda najevo. pokud tedy zacnou lide klast ony otazky v takovem mnozstvi, ze nepujdou pozavirat do zidovskych veznic za kacirstvi zvane revizionismus. kdo se boji overit si svoji pravdu tak lze. zidi se revize boji, tudiz lzou. proc taky ne, kdyz z toho maji profit a muzou se do smrti valet jak jista zvirata, s nimiz jsou casto srovnavani.

53388

28.05.2005 03:14

Přepište historii!

Přepište historii!

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

jedno se židům musí nechat. jak jde o peníze, tak jsou vyjímečně chytří, jak jich bez námahy nabýt. z tohohle je mi opravdu na zvracení. jak dlouho bude svět nečině přihlížet ždímání evropy židy, kteří si ze svého vybájeného a nafouknutého holocaustu zřídili živnost navěky. hnus

53753

29.05.2005 13:32

Přepište historii!

RE: Přepište historii!

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

asi nechápeš co je to národ [pláč]
život člověka je svatý a má nevyčíslitelnou hodnotu, ale národ, to je něco ještě víc. neumím to vysvětlit, ale bez národa by nebylo nic. jenom směska lidí, bez významu, bez spojení, bez vědomí sounáležitosti. když čtu evropskou ústavu tak je mi smutno.

53876

03.06.2005 17:18

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Rozpad EMU a následně EU je otázkou času, proces započal

Baldwin de la Troville 62.?.?.?

Naprostý souhlas. Zavedením eura v ČR by se naše ekonomika zhroutila do několika let, v lepším případě desítek let. Koruna je silná, její propady s prudké nárůsty může centrální banka regulovat snižováním, resp. zvyšováním úrokových sazeb, což by s eurem nebylo možné a naše ekonomika by byla přímo závislá na euru a byrokratech v ECB, kteří prakticky taky nic nemohou dělat.

54544

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 64 čtenářů částkou 16 204 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 1

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 0

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Velký reset, krátký distopický film s čs titulky11.01.21 23:11 Neurčeno 0

Síť Parler přestala existovat11.01.21 19:03 USA 5

Policisté v Německu protestují proti povinnému očkování proti COVID-1911.01.21 16:39 Německo 4

Další krůček k otroctví11.01.21 11:42 Česká republika 3

Jaroslav Turánek 1. díl: Všichni nereagují na vakcíny stejně, část populace bude reagovat negativně09.01.21 17:58 Česká republika 1

Američtí manažeři sjíždějí fotky z obsazení Kapitolu. Když najdou svého zaměstnance, má padáka09.01.21 11:15 USA 3

Noc dlouhých nožů v USA09.01.21 10:28 USA 2

Zpěváka vyhodili ze soutěže, protože kritizoval opatření proti kovidu. 08.01.21 11:34 Německo 2

Na web Badatel bylo podáno trestní oznámení za "šíření poplašné zprávy"08.01.21 11:27 Slovensko 2

A další BLM/Antifa demonstrant v Kapitolu - Adrian De Los Dios08.01.21 07:16 USA 0

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
29,46 Kč
Kanadský dolar
17,02 Kč
Australský dolar
16,70 Kč
Švýcarský frank
24,34 Kč
100 japonských jenů
20,88 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,78 Kč
100 maď. forintů
7,27 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,49 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 619,31 Kč
1 unce stříbra
537,07 Kč
Bitcoin
778 872,54 Kč

Poslední aktualizace: 17.1.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 59 654 122