Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané tora85

Nalezeno 114 příspěveků, 50 různých IP adres

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.07.2005 16:49

Vesničan

Před rokem

tora85 80.?.?.?

a něco jsem se taky přestěhoval na vesnici.Se všemi měšťáky je to trochu těžké."Pupeční šnůra" která je poutá k městu je znát a tak nová adresa asi ani u jiných odstěhovalců není dál,než půlhodinka autem z města.Ale je to ráj.A doufám že zůstane.Jediné co mi občas chodí na rozum je to,proč lidi z města milující venkov zůstávají u slabé náhražky v podobě chalupy.Taková chatová oblast je děs.Vesnice to není,lidi mají přesně ty samé způsoby a zvyky jako v paneláku a jen parcelují a kazí krajinu.Myslím, že je dobré si položit otázku,kde chce člověk přožít svůj život a jestli to spraví jeden víkend za měsíc na chalupě.

63210

26.07.2005 17:13

Vytvořme jinou Evropskou unii

S tou hrdostí některých pisatelů...

tora85 80.?.?.?

Ještě že měl pan prezident možnost tak výrazně a transparentně prezentovat svůj oportunistický euroskeptický názor, aby zviditelnil svojí osobu. Ovšem s podobnými názory by asi nevzniklo NATO, ani původní unie a podobně. Skeptikem umí být kdokoliv. V ČR obzvlášť. Blbá nálada se stále nelepší. Klaus vyšel z ODS. ODS se za něco hrdě hlásí a souhlasí s jeho názory. Opravdu nerozumím tomu, jak může ODS držet za ČR většinu kresel v EP (nikdo snad nemůže poctivě dělat něco, čemu nevěří). Předce důvěru, kterou EP poslanci dostali, mají naplnit nejenom prací pro náš stát, ale i pro samotnou Evropu, které jsme součástí. Totéž bych očekával od člověka formátu Klause. V jeho rétorice je plno kritiky, ale málo podnetů. A ještě méně ochoty dotlačit možné podněty i přes možné chyby k realizaci. Z tohoto pohledu (je to jen můj laický názor) by se měl Klaus ledacos přiučit od kolegy Kwasnievskeho.

63214

29.07.2005 09:55

Připravte se: Show v Gaze brzo začne

No,bude to zajímavé.

tora85 80.?.?.?

Nevím jestli jste zaregistrovali, ale před pár dny proběhla na BBC zpráva, že se spekuluje o tom, že měl Sharon infarkt. Vůbec by mě nepřekvapilo, pokud by opravdu "infarkt" měl a pomohli by k tomu jeho odpůrci.

63436

06.08.2005 00:17

Mám radost jako malý kluk

Já teda nevím,

tora85 85.?.?.?

ale mě vždy příspěvek pan Stwora uveřejnil, i když nebyl totožný s jeho názorem.Myslím, že oportunizmus formou nezvědavce je stupidita.Btw, jsou to opravdu vaše podobizny na těch kolážích(na "politicky korektním" webu nezvědavce), pane Stworo? Pokud ano, jste celkem sympaťák.

64882

22.08.2005 23:26

Rusko-čínské cvičení

Novinka.

tora85 85.?.?.?

Teda nevím, ale já jsem zaznamenal zpráv o cvičení víc, samozřejmě ne v českých médiích.Nečetl jsem všechny příspěvky, ale zdá se mi, že spíš jako vznik aliance k dobívání světa, bude mít tato spolupráce velký význam k udržení velkého amerického bratra na uzdě. Amerika už není nositelem demokracie, pokud někdy vůbec byla. Ze strategického hlediska má patrně cvičení velký význam i proto, že v poslední době prosakují zprávy o možném útoku na Irán. Časem by mohla být inzultována i Saudská Arábie. Pak jenom nastane správná mela o energetické zdroje. Myslím, že tyto hrozby jsou reálné a pokud má něco američany zastavit a být v opozici k jejich rozpínavosti, pak jsou to především podobné aliance a vojenská cvičení.

67309

24.08.2005 16:35

Íránská past

RE: Ehm

tora85 80.?.?.?

Tak naivní příspěvek jsem už dávno nečetl. Pane, bohužel asi Vaše názory čerpáte z mainstreamových médíí v ČR, jinak si to nedovedu vysvětlit.
A sankce? Haha. Annanův syn byl obviněn ze zneužití programu pro Irák (ropa za potraviny). Ve finále vyšlo najevo, že na tom nejvíc profitovali amričtí obchodníci. Takže jaké sankce? A za co? Ale to si taky v našich médiích moc nepřečtete. Neberte to prosím ve zlém.

67577

13.10.2005 14:02

Byli jsme v kanadské restauraci...

RE: '..hlavně mi ale vadí to, že se nikde nesmí kouřit...'

tora85 85.?.?.?

Podívejte Karle. V restauraci vám nikdo neprdí u stolu. Není to zakázané, ale společensky nemorální a smrdí to. Proč nemůžete pochopit, že smrad z cigarety je totéž bez ohledu na zdravotní rizika a možnost si v restauraci zapálit? Slušný člověk je ohleduplný vůči ostatním lidem. To je tak nějak ta obecná morálka.Takže pokud jste ohleduplný vůči požikům svým, buďte ohleduplný i vůči požitku jiných lidí, i když se jejich nemusí shodovat s tím vaším.A čas oběda bez kouření....normální člověk jí i několik krát za den a treba by si v restauraci chtěl dát i příjemnou večeři bez dýmu.

74119

13.10.2005 23:22

Byli jsme v kanadské restauraci...

RE: '..hlavně mi ale vadí to, že se nikde nesmí kouřit...'

tora85 85.?.?.?

Kájo, prd jste pochopil...

74191

03.01.2006 20:50

Čas, aby muži byli zase muži

S článkem částečně souhlasím.

tora85 85.?.?.?

V USA musí být feminizace příšerná, takže zdejší přispěvatelé patrně takový stav v domácích podmínkách nevnímají. Videl jsem jeden krátký film z průměrné americké rodiny, kde děcko sledovalo pohádku s princeznou a zvířátky.Matka američanka, otec portoričan.
Po pohádce se máma zeptala děcka, co podstatné si z pohádky vzalo. Nevědělo odpovědět. Matka řekla:především si všímej postoje a práva žen v postavě princezny. Pak jsou důležitá zvířátka, jak se k nim chováme. Pak je důležitý postoj k minoritám (míněno na submisivního papá, ale nevím, k jaké postavě z filmu se to vztahovalo). To děcko sedělo a zjevně mu to vůbec nedocházelo. Znám hodně američanů. Vesměs inteligentní lidi, kteří mají své názory a před domem jim nutně nevlaje americká vlajka. Prostě normální lidi. Když jsem se jich na celkový postoj v americké společnosti v otázce feminizmu zeptal, dostal jsem i tuto odpověď. V současnosti, ač se nám to nezdá, je v americe nejdiskriminovanější bílý heterosexuální muž. Tak opravdu nevím. Když to takhle vnímají rodilí, tak na tom něco bude.

86510

04.01.2006 18:01

Čas, aby muži byli zase muži

RE: Feministky a bábovky

tora85 193.?.?.?

A výsledkem jsou frustrované ženy bojující za svá práva (kdy už konečně začnou za svá práva bojovat muži?).V dnešním světě se už vše dělí na společnost a ženy.Společnost je společností žen a mužů. Ta speciálně ženská, pro kterou se už dnes i speciálně tvarují sedadla v nových modelech automobilů, to je ta, o které se tady mluví. Myslím ale, že problém je i v tom, že muži už jsou unaveni neustálým tlakem na to, jací musí být mužní a tak ve snaze zbavit se části této odpovědnosti, přenechávají ženám určitou roli. Ženy (samozřejmě hlavně ty frustrované, protože s mužem spokojených feministek je málo) se toho chopili a v průběhu doby to dospělo tam, kde to je. Pohlaví by spolu neměli bojovat. Ale to ženské proti mužskému bojuje víc, než je to naopak.
Na závěr posílám překlad z jednoho zajímavého článku z USA.

Sestaveno komisí businessmanů a právníků v USA.

1. Nikdy nebuďte s ženou o samotě. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat svědka.
2. Pokud si můžete vybrat, jednejte s mužem. I tak buďte opatrní, vyslechnutá poznámka může skončit u soudu, i když nebyla adresována ženě.
3. Kdykoliv je to možné, jednejte s ženou nepřímo. Použijte memoranda, e-mail nebo telefon. Pokud ženu nevidíte, nemůže vás osočit z nevhodného pohledu.
4. Jakékoliv jednání z očí do očí musí být výhradně o práci. Neoceňujte oblečení nebo účes, žádné diskuse o osobních problémech. V žádném případě nenabízejte, že ženu svezete domu.
5. Nikdy se žádné ženě nepřibližte blíže, nežli na vzdálenost natažené paže, abyste nemohl byt nařčen z nemravného dotyku.
6. Ať máte jakýkoliv názor o ženě, nechte si ho pro sebe. Svoboda projevu pro vás neplatí. K soudnímu procesu může dojít i o kresbu vyrytou do zdi pánského záchodu.
7. Nikdy si nedávejte rande s ženou, se kterou pracujete, i když to není vaše podřízená.

Můj kamarád si prožil dva dny ve vazbě v New Yorku. V metru se podíval na jednu mulatku.

P.S.Já mám svoji ženu přesto rád.A to, aby se nestala feministkou a bylo jí se mnou dobře, si rozhodně pohlídám.

86637

09.01.2006 21:24

USA platí za svůj mediální obraz

RE: No a co má jako být?

tora85 85.?.?.?

Leho, tebe by měli prověřit, jak že to může fungovat, že snad nejsi (?) placen USA a přitom tady není většího dobushprdelvlezky. Když by totižto přišli na to jak tě "naklonovat", tak by ušetřili američani stamiliony.

87390

28.01.2006 14:37

Lékárníci si koledují o zrušení monopolu

RE: Jste si jistý,

tora85 85.?.?.?

Nezlobte se Romano,ale pokud zavrhujete demagogii a populismus, pak nerozumim Vasi argumentaci "Pokud je špatně, že lékárny prosperují, proč nikomu nevadí, že je v každé vesnici herna, například." Pokud se nad tim zamyslim, pak mi vyjde jen jedine.Kasino a herny vetsina lidi nepotrebuje, narozdil od leku, ktere jsou pro mnoho lidi nezbytne.Proto je dobre, ze se ve zdravotnictvi resi problemy, ktere se maji resit.A je mozna dobre, ze je resi clovek, ktery dokaze byt stejne arogantni, jako jeho souperi.Pokud se neco vyresi, pak je to jedine dobre.Pro me osobne jste timto argumentem degradovala cele Vase usili oponovat. Nastejno to vychazi i se strankou, na kterou jste si dovolila vlozit odkaz. Pokud Vam vase lekarna neprosperuje, zkuste zkvalitnit Vase sluzby, konkurence je silna a Vy musite byt flexibilni ve snaze obstat. To je moje doporuceni!!!

90779

01.02.2006 20:38

Chcem celú Zem + 5% navyše!

RE: Hypotéka

tora85 85.?.?.?

Snad nebudu mimo mísu, ale příkladů řešení tohoto problémů pár najdeme. Například Kuba. Ovšem, jedna ideologie a vykořisťování nemůže střídat druhou. Pak to sklouzne do jiného extrému. Jako příklad uvedu opět Kubu. Je ale jasné, že ty doby kdy stačilo pár revolucionářů jsou pryč. A moc má moc pevně v rukou.A komu se nelíbí, toho vymaže ze světa. Nikdo ani necekne. Takový infarkt, nebo náhlá sebevražda.
Myslím,že v samotném jádře jsme všichni stejní.A i ti nejrůžovější pacifisti, pokud by dostali moc, by jednou byly pěknými otrokáři.Viz jeden povedený psychologický test se studenty na vězně a vězněné.
Tak jako tak, jednou lidstvo vyhyne. Ani dinosauři tady nebyly věčně. Je jen otázka kdy a jak. To že při tom budou masy trpět je jisté.Ale nakonec na každého dojde.

91538

03.02.2006 22:01

Zdánlivá svoboda projevu

Podle mě...

tora85 85.?.?.?

...toto nejsou náhodné věci. Je to dobře promyšlené a organizované. Myslím, že tyto věci mají širší souvislost. Je jasné, že podobných věcí bude přibývat. Je potřeba od něčeho odvést pozornost stáda. Aby mozky stáda zaměstnali tupé věci. Všimněte si, jak se budou rozdmýchávat vášnivé emocionální diskuze, jak se budou lidi neustále zaobírat těmito a podobně stupidními věcmi. Myslím, že se přitom potichu budou dít podstatně a důležitější věci bez povšimnutí médií, nebo tupé veřejnosti. Pak se nadějeme podobných prohlášení, jako nedávno od Chirac o možném atomovém preventivním útoku, nebo o Putinových super raketách schopných dostat se přes protiraketový deštník. To není jen tak, něco se děje a lidi radši budou diskutovat o krvežíznivých arabech bránících svojí víru.

91842

05.02.2006 17:47

Chcem celú Zem + 5% navyše!

Mám možná dvě hloupé, ale přesto poznámky.

tora85 85.?.?.?

1. Celý ten popisovaný systém vidí primární chybu v ovládnutí bohatství výkonu jednotlivce přes finanční systémy patřící "hrstce" privilegovaných, vidících do tohoto systému, který sami vytvořili.
Podle mě ale i toto je pouze důsledek příčiny, kterou vidím v samotné lidské povaze. Ta je založena v tomto případě hlavně na nespokojenosti s daným osobním stavem.Tzn., pokud má někdo něco, chce ještě víc, pokud má víc, chce ještě víc. Nemá to nic společného s pudem sebezáchovy, nebo zachování rodu a podobně, jinak by populační křivka vypadala jinak. Celý tento systém pohání lidská chamtivost, neschopnost spokojit se s životně nutnými, ale dostačujícími věcmi.Toho využil chamtivý Fabiano. Právě této lidské vlastnosti, kterou i on sám má v sobě. Tato vlastnost lidského rodu mu zajistí, že se tento systém pouze vyvýjí, ale nezastaví. I pokud zkolabuje, pouze dojde k další fázy vývoje. Pokud se ale v nové verzi fungujícího systému po jeho kolapsu bude stále vyskytovat hommo sapiens, pak to bude v globále opět stejné. Těch pár jednotlivců kteří si zase uvědomují zbytečnost hnání se za majetkem který k uživení sebe a vlastní rodiny nepotřebují a snaží se podle toho žít, je většinovou společností odsunuto bokem. Zamyslete se třeba nad tím, jak na vás například zapůsobí někdo, kdo nepoužívá mobil, přestože ho vůbec nepotřebuje. Je outsiderem, nebo minimálně divným.Takže to je první věc.
2. v té druhé mě napadá, že opravdu spějeme k orwellovské společnosti (ten člověk byl jasnovidec, anebo minimálně génius). Malým modelem je Čína. Masy se udržují v poslušnosti silou, jinak by se ta miliarda lidí těžko zvládala. Něco málo se jim povolí, oni se pak spokojeně doma tupě třeba podívají na televizi, anebo si vzrušeně povídat o celebritách, nebo o politické situaci kdesi ve světě na druhé straně zeměkoule. A každý další den pak opět nastoupí k pásu. Co se ale stane, kdyby miliard bylo víc? Je možné je zvládnout? A pokud ne, tak proč redukovat stavy válkou, i když vynese hodně peněz? Proč neredukovat bezpečněji umělým "nezvládnutelným" virem na který pár vyvolených bude mít protilátku?A přes farmaceutický průmysl se rovněž pár vyvolených dostatečně napakuje. Mě jen zajímá, jaká metoda k redukci lidstva zvítezí. Každopádně připraveným možná přeje štěstí, v tomto případě je být připraveným rozhodně pragmatické.

92007

06.02.2006 21:16

Rituální porážky zvířat

Postřeh..

tora85 85.?.?.?

..nevím jestli jste si všimli, skoro v závěru videa jeden z řezníků šplíchal krev na hlavu zvířete. Napadlo mě, že jedna možnost je proto, že se nudil, nebo se chtěl pobavit. Druhá možnost je, že se prostě stydel nebo měl výčitky svědomí, že mu dělalo problém se dívat do očí umírajícího zvířete.Nechápu někoho jak to může dělat. Ale je fakt, že tomu přispíváme všichni "masožravci".

92180

11.03.2006 17:50

Čo je to rasizmus?

RE: Viete ja niesom uzitocny idiot.

tora85 85.?.?.?

Mr. Sodek, zjevne zijete nekde daleko na ostrove v pacifiku mimo realitu.Pokud vasi argumentaci podporujete zbytecnou vulgaritou,je to jen proto,ze vy sam nemate konstruktivni argumenty. Anebo jste zastancem opotrunismu. Ovsem ve vasem pripade bez jakehokoliv prinosu pro ostatni diskutujici!

96950

16.04.2006 16:13

O lživé evoluční teorii

RE: Velmi správně oji

tora85 85.?.?.?

Můj názor je, že v této otázce biologie hraje roli.Ale pro mě jinou.Myslím,že biologicky jsme "naprogramováni" k přežití a k zachování rodu.Život byl v minulých stoletích víc obtížný a naše pudové plnění těchto dvou programů bylo vyčerpávající.Pochybuji že se poddaní francouzských králů oddávali takovým sexuálním orgiím, jako jejich pánové.Ono přežít,stojí opravdu energii. V současnosti bych řekl,že obstarání si základních potřeb stojí usilí omnoho méně.Dožíváme se vyššího věku.Stát a instituce o nás všemožně "pečuje". V tomto stavu se prostě nudíme.Někdo zahání nudu prací na chalupě,někdo nesmyslnými dobrodružnými adrenalinovými výpravami, a někdo prostě zahání nudu neustálým střídáním partnerů, nebo partnerek.Jedinou logičtější brzdou byla a je morálka.Přesto i ona se dnes ohýbá podle toho,kde ji potřebujeme mít.Věřím,že v případě nějaké katastrofy,skutečné epidemie,nebo jiné události která by lidstvo skutečně "zaměstnala" by se situace změnila.A asi by ani nebylo o čem diskutovat a neustále morálně/biologicky/pudově hodnotit.

103558

17.04.2006 17:56

O lživé evoluční teorii

ty geny...

tora85 85.?.?.?

Nevím ,nevím, ale při čtení příspěvků mám jeden konkrétní pocit. A to, že ti o kterých se tady tak horlivě píše (ti promiskuitní muži a vybíravé ženy), tady vůbec nekecají. Neztrácejí čas vysvětlováním něčeho, na co má kažný svůj názor a hlavne spolu někde utužují geny, produkují endorfiny a prostě, dělají něco, co je hezké. Make love, no war. Tak proč se hádat, když milovat se je tak příjemné!

103625

29.04.2006 10:29

Proti Bushovu impériu stojí sjednoceně celá planeta

RE: Zbožné přání

tora85 85.?.?.?

taky že kdo čte Neviditelného psa musí mít pořádně vygumovaný mozek bez vlastního názoru.Sorry Neff, ale komu trčí z americké prdele pouze konečky prstů na nohou, ten nemůže být předce brán seriózně.

104665

09.08.2006 18:59

Není nad klasický displej

RE: Dobré rano

tora85 193.?.?.?

Tak jsem si přečetl ty historické Mindiny příspěvky a nezbývá mi než podotknout, že mají šťávu.
Jenom konstatuji. Szia.

113239

Tohle všechno je ale kalkulace jako ze šedesátých let. Dnes nejsou 2 globální hráči. Je jich několik. Těžko lze věřit tomu, že za situace kdy čína úspěšně na zkoušku likviduje vlastní satelit, čímž jednoznačně demonstruje vlastní vojenské schopnosti (komu asi?), bude potencionální konflikt záležitostí pouze dvou států. Obzvlášť, když hegemonie USA leze ven krkem povážlivé většině světa.
Za vzpomínku jistě stojí i relativně nadávný výrok francouzského prezidenta, kdy hrozil případnému teroristovi a útočníkům použitím atomového arzenálu z jad.ponorek. Analytici se shodovali, že to bylo adresováno vládě usa.
Nebo je třeba varianta taková, že když se dva bijou, třetí (a může jich být několik) velmi rádi na ameriku prsknou nekolik stovek atomovek. A neveřím, že je amerika připravena vést konflikt s několika stranami s přijatelnou strátou 15 mil.vlastní populace. Ještě by mě zajímalo. Nemáte tady někdo víc informací o tom, že rusové prý dokáží spustit řetězovou reakci volného deuteria v oceánech. Taková lepší verze Chruščovové totální války. Američani taky asi nenechávají nic náhodě...

129337

24.02.2007 15:15

Jednotná perspektiva 2010, část II.

re

tora85 85.?.?.?

Článek je dobrý, ale spíš si myslím, že je to jen taktika. Podivejte se na způsob, jak neustále američani v superlativech prezentují svoji vojenskou techniku. Od rusu nic. A jen tak občas se objeví krátká informace, že jako první byly schopni odpálit rakety proti nepráletské stíhačce dozadu, nebo technologie pancéřování tanků. Nebo superkavitační torpédo škval. Nedávno jsem videl dokument, jak američani po sametových revolucích v rusku hledali super raketový motor s vlastnostmi které nebyly schopni dosáhnout (jednalo se o podobný princip, jako turbo u klasického motoru, ovšem u raketového technologie o hodně náročnější), o kterém věděli, že existuje. V rusku byl vyvinut už v sedmdesátých letech, pak ale měl být zničen a celý program zastaven. Motory ale pracovníci programu ukryli. I po letech jak je američani objevili, z toho byly v šoku. Navíc desetiletí motory jen hlivěli ve skladě a po takové době absolutně bezproblémový zážeh na první pokus.
Myslím, že rusové jsou zticha. A záměrně nevyvracejí teorie o jejich zranitelnosti. Dělali to vždy. Pak jenom amíci a svět otevíral oči. Takže nevěřím, že dnes je rusko jiné. Američani to vědí. Mají v kalhotách z rusko čínských vojenských cvičení. Mají v kalhotách z toho, že je číňani dotují 2 miliardama dolarů půjček každý jeden den. Amerika není tak silná, jak se to jeví. Možná je zranitelnější, než si všichni myslí. Proto neustálé demonstrace síly.
A naši politici. Určitě jsou za vším prachy. A určitě pěkně vygumovanej mozek. viz. Vondra. Ti byly schopni a ochotni tento národ zaprodat za pár drobných kdykoliv.
Takže uvidíme, jak to bude pokračovat dál. Každopádně, emancipace ameriky je dávno pryč. Dnes je to strach nahánějící "demokracie".

129463

01.03.2007 00:02

Zvířecí holocaust

RE: Holocaust? Opravdu?

tora85 85.?.?.?

Já bych ti ukázal jak funguje trh, růst, a ..hlavně zákon silnějšího. Jestli by se ti líbilo mít rozmlácenou držku a aspoň trochu si užít té neskutečné bolesti, kterou tak přeješ nižším druhům. ty obyčejné nic.

129702

08.03.2007 23:58

Proč Rusy dráždí americký radar v Brdech?

RE: NWO-radarek

tora85 85.?.?.?

Když se tak nad tím zamyslím, tak je mi směšné, jak se z toho amerického hovna, pane, snažíte udělat hodnotný zlatý nuget.Vy si myslíte, že za 10000 roků tady budou nejací američané, nebo židé? Stačí několik tornád, nebo hurikán, nebo si kýchne Yellowstone a celá americká síla je tam, kde záda už nemají slušné jméno. Že budou umírat miliony? A co? Kolik života už na této planete žilo a umřelo. Pokaždé byl nějaký národ, který si myslel že je předurčen. Ale nebude "předurčen" na věky a vše to půjde po svém dál. Pane, já na tu vaši ameriku z vysoka... Pro mě je úžasnější, že se ráno probudím, svítí Slunce a je nádherný vzduch. A tento pocit mi ta úžasná amerika nikdy nedá.

130434

04.04.2007 22:59

Fenomén YouTube

RE: Proč zrovna YouTube?

tora85 82.?.?.?

Proč se do toho necháváte vtáhnout? Jasně že bych chtěl ty miliardy, ale ne zadarmo. Ti kluci neměli jen štěstí, ale i výborný nápad. Možná je u nás obdoba Ivo Lukačovoč a jeho Seznam.cz, i když dostal těch miliard méně. Já naopak v této story vidím příležitost a vzor, že když budu používat hlavu, nebudu líný a možná budu mít štěstí, tak třeba i já něco dosáhnu. Teda víc, než jsem dosáhl doposud. Takže je to super motivace. Klidně piště o podobných i více. Nejste to vy, co závidíte, ale Vaši kritici. Protože se jim špatně čte příběh někoho, kdo umí.

132252

20.05.2007 16:06

Co sděluje Sarkozy?

pozdrav

tora85 85.?.?.?

Nejsem znalec znakove reci pro hluchoneme,ale kdesi jsem cetl,ze gesto dlane k prihlizejicim se vztycenym ukazovakem a malickem a vztycenym palcem mimo dlan je ve znakove reci vyjadreni prihlizejicim,ze je ma dotycny rad.Ale opravdu nejsem zdrojem.V tom clanku se pripisovala politikum snaha pozdravit i neslysici,ale se spatnym provedenim znaku.Tot vse.

135698

28.06.2007 17:43

Putinův válečný pokřik – hrozící střet s Ruskem

RE: Já pamatuji

tora85 193.?.?.?

Pekna blbost o tech spravnych statech a nespravnych.
Otazka je jednoducha. Budou lidi potrebovat vodu, obleceni leky, potraviny, pohonne hmoty, hnojiva, chemii a tak dale? Odpoved je ano a ve stale vetsi mire, bez ohledu na in-out pozici jakehokoliv statu. Takze pokud bude poptavka na uspokojeni techto potreb, je jen logicke, kam to rusove dotahnou. (priklad s cinou a indii to jen dokazuje, protoze tyto ekonomiky dnes predevsim zpusobuji narust cen ropy).Mimochodem, statni politika v Rusku vytahla tuto krajinu ze sracek, do ktere ji predtim privedla Jelcinovska prozapadni trzni politika. I statni urednici jsou svym zpusobem manazeri. To ze u nas a eventuelne v Bruselu jsou to tupe nuly nemusi znamenat, ze musi byt i v Rusku. Ja Rusku fandim. Ne ze vsema vecma lze souhlasit, ale je jich momentalne mene nez tech, se kterymi nesouhlasim u USA a jejich pricmrndavacu.

138662

01.07.2007 13:04

Rozloučení se Zvědavcem

jiny nazor

tora85 81.?.?.?

Me se prispevky pana Lhotaka libili. V nekterych ohledech urcite kotraverzni, ale mam rad, kdyz ctu i diametralne jine nazory. A pan Lhotak je urcite mel. Tak si to snad rozmysli a bude prispivat treba pod jinym jmenem. Neprijit a nazorovou rozmanitost stoji za to.

138899

04.09.2007 08:56

Zlověstné znaky ovládnuti národa privátní armádou

zajimave

tora85 193.?.?.?

Toto je opis z internetove diskuze na novinkach. Tyka se clanku o utoku na Iran.

WWW.ZVEDAVEC.ORG (email.cz) dnes 7:29:33 - iol.cz
NIKDO NEŽ IZRAEL MÁ PRÁVO MÍT A POUŽÍVAT JADERNÉ ZBRANĚ NA BLÍZKÉM VÝCHODĚ----IZRAEL A JEHO USI - UNITED STATES OF IZRAEL ZVÍTĚZÍ---GO IZRAEL GO----!!!
snad bude fungovat i url s danym prispevkem:
http://cgi.novinky.cz/discussion/discussionScreen?...

Je videt, ze eretz a jemu podobni nespi. A jeste se naslo v teto chvili 6 debilu co tomu dali hlas. Mimochodem, pry uz vytipovali 1200 cilu urcenych k bombardovani v Iranu.

143078

10.09.2007 00:15

Nekuřáci mají také práva

RE: Kuraka mate upozornit

tora85 81.?.?.?

s tim bych vubec nesouhlasil, neb za napadeni by jste mel problemy. ale doporucuji zacit u neho prdet. a to hodne nahlas. no a ze mu to smrdi? ..... ale je to vase pravo si poprdkat a nemuze vas nikdo ve vasich pravech omezovat. A ze je to neslusne? A je snad slusne nebrat pri huleni na jine ohled???????

143471

11.09.2007 01:11

Čeho se bojí Petr Adler?

vyhlaska

tora85 81.?.?.?

Vyhlasuji hon na pana Adlera. My si Zvedavce nedame! Ma nekdo zkusenosti se sociohackem? Umi nekdo z MF Dnes ziskat udaj o jeho identite? Myslim, ze bychom se nemeli jenom divat, ale rovnou vyjit do protiutoku. Drzost nekterych lidi nema mezi. Ukazme jim, ze by meli radsi psat o vikendovych prochazkach do Sarky a vazna temata brat vazne a objektivne. Ja osobne se hned zitra zapojuji. BTW. Pan spoluzak pana Adlera je jaky rocnik? Poslouzi jako prvni dedukce.
Lovu zdar!!!

143539

11.09.2007 01:37

Nekuřáci mají také práva

RE: Kuraka mate upozornit

tora85 81.?.?.?

Samozrejme, lidi smrdi. Ale jeste jsem necetl jediny clanek o tom, ze by nekdo dostal rakovinu plic inhalaci telesnych pachu. Pane, jde o moralku. A jestli se chceme odlisit od opic, pak si proste nemuzem delat co se nam chce, ale to, na cem se domluvime. Svobody je az az. Jde jenom o to s ni nakladat slusne. Takze toliko k meritu veci.

143540

11.09.2007 23:04

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: nejsem pro biti a jsem za spravedlnost

tora85 81.?.?.?

Ja jsem spis pro to, abychom byly aktivnejsi tam,kde se da.Bilbord na D1 tady byl nametem,i kdyz myslim,ze by tam nevydrzel dlouho.Jsou ale i jine a levnejsi zpusoby.Proc neprispivat do verejnych internetovych diskuzi? Proc nebyt inteligentnejsi nez Adler a jemu podobni? Nas soucasny handycap je pouze to, ze jsme ticho. Co myslite,jak to delaji lidi ve stylu privrzencu siondemagogie? Uz se o tom na netu mnohokrat psalo. Ovsem u nich je to manipulace,demagogie,prevraceni faktu a opakovani lzi jen aby se staly pravdou. My muzem argumentovat,mame k tomu medium. Je skvele videt,jak jeden clanek dokaze rozpoutat velmi zajimavou diskuzi, kterou si mohu precist vyse.Je super,ze je nase svoboda v intelektualni sile. Proto ne pestmi, ale argumenty a systematickym oportunizmem vuci soucasnemu mainstreamu, to je nase sila.

143640

04.10.2007 14:43

Všichni Rusové náhle opustili reaktor Bushehr v Íránu

Kdo byl

tora85 193.?.?.?

jednou v americe vi,ze je tam velmi malo lidi schopnych odporu.Podivejte se na zbytek sveta.Co zmenili obrovske demonstrace proti valce v iraku po celem svete?Pred rokem 2000 jsem cetl jednu anketu.Urcite si pamatujete na ruzne apokalypticke vize a predpovedi od dopadu asteroidu,pres prichod noveho mesiase az po problem s windows.Ta anketa se seriozne ptala co by se melo delat aby se "konci sveta" zabranilo.Prekvapilo me,ze pres 70% respondentu si pralo aby prisel konec,aby to meli za sebou.Bylo to velmi pesimisticke.Myslim,ze lide jsou unaveni.Velmi unaveni na to,aby byli schopni odporovat svym "otrokarum".Takze si nedelam iluze o tom,ze to dopadne jinak nez v iraku.Pokud usa a israel napadnou iran,bude to tema skoro vsech debat,mozna probehne par demonstraci.A co se zmeni?Nic.Amici budou dal vrazdit lidi,mozna ekonomicky zkolabuji,ale pokud nezkolabuji vojensky,tak je to nepolozi.A my ostatni?Budeme drzet huby a snazit se zaplatit mesicni hypoteku,uzivit rodinu.A pokud nam nahodou zbyde a budeme se chtit ozvat?Zvysi se ceny vseho.Takze budeme makat jen abychom vyzili.A zhora budeme neustale slyset jak je to nezbytne,ale jak na nas ti nasi zastupci neustale mysli.A jde jim o nase blaho a predevsim o nasi bezpecnost.A takhle je to v kazdem state.A jestli to jednou dojde k jadernemu konfliktu?Pochybuji ze se to dotkne tech co sedi nahore.Ti zalezou a az opet vylezou,tak uz nebudeme nic vic,nez skutecni otroci.Asi nezbyva nez zit kazdy den tak,jakoby by byl posledni.

144922

z kterehokoliv konce. Mame spoustu prikladu od ochrancu prirody, jakym zpusobem zachovat rovnovahu. Je to redukce druhu, ktery rovnovahu narusuje. Takze je jasne, ze nepomuze nic jineho, nez redukce lidskeho druhu. Problem je, ze se po valce jako rozumnem prostredku tech mocnych nejenom zredukuje populace, ale bude uvrzena do trvaleho otroctvi. Bude kontrolovano jeji rozmnozovani. Tech nahore se to nedotkne. Reseni je redukovat populaci v hierarhickem rebricku odzhora. Zacit u tech, kteri systemu skodi nejvice. Dotkne se to vsech, ale dalo by se dopracovat k novemu zacatku. Jenomze jak? Problem je, jak zacit. Fakt je, ze se o redukci populace zacina vazne uvazovat. Pres 75% americanu se v ankete vyjadrilo, ze schvaluji valku jako prostredek k regulaci svetove populace v pripade, ze se to nedotkne populace americke. Myslim, ze tento vzkaz americti politici rozhodne zaznamenali a pracuji na nem. Zatim pouze v arabskem svete, ale je to patrne zacatek.
Takze termin pro pristi desetileti bude: redukce!

146302

24.11.2007 13:38

Obyčejný občan

RE:

tora85 193.?.?.?

A vy si myslite,ze dnes mame svobodu? A jakou svobodu? Obcanskou? Politickou? Co pro vas znamena svoboda? To ze si muzete koupit za nekolik krat zdaneny prijem nekvalitni a predrazene zbozi? O jakem rozdilu to mluvite? Vas nazor mi pride jako od cloveka, co tady nezije. Anebo se vam neotevreli oci. Musim se autora zastatn protoze ma pravdu a fandim mu, protoze sam bojkotuji co nepovazuji za spravne. Po rodine a znamych rozesilam linky na podobne zajimave clanky a souhlasim, ze cim mene tupych ovci v ceskem stadu bude, tim lepe.

147907

Prosim vas, povzneste se nad pravopisne chyby. Clanek je vyborny a nesouhlasim s vami, aby se nediskutovalo o radaru, pouze pokud bude neco zasadni. Cela vec je natolik zasadni, ze jedine neustale opakovani neotupi lidi a bude sance ze se budou minimalne alespon otevrene vyjadrovat k teto veci. Ti odvaznejsi dokonce drzi hladovku, ci hlidaji kotu v brdskych lesich.
Odsuzovat v diskuzi za clankem dokaze kazdy. Napiste svuj clanek, velmi rad si jej prectu.

162033

06.07.2008 20:40

Stručný návod jak kastrovat muže

nevim

tora85 81.?.?.?

nevim,necetl jsem vsechny prispevky, ale dekuji pani eve za velmi rozumny pristup.onehda mi kdosi vypravel skutecnost,ze v pomerne silne feministickem svedsku,poradaji kurzy prozeny,jak se opet stat pro muze pritazlivou a neznou polovickou.protoze muzi si tam radeji najdou cizinku,nez pritroublou zenu co mu tvrdi,ze je stejna jako on.trapne.kazdopadne zkusenost z meho okoli a z me domacnosti.presto ze svoji reckou pritelkyni miluji,kosili si vyzehlim lepe,uvarim rovnez chutne a hlavne zdrave,poradek jsem mel sam v domacnosti 100x vetsi nez ted.vyperu si,podelam prace kolem baraku a auto si opravim sam.miluji ji,ale myslim,ze se zenama to dnes neni nijak zvlast lepsi nez kdysi a mozna se jejich obcasne nadprumerne schopnosti mirne glorifikuji.to co chlapi berou normalne,je u zeny vyjimecna schopnost.v mem okoli je to bohuzel velmi podobne.chlapi v domacnosti makaji ne proto,ze by meli emancipovane polovicky,ale proto, ze schopnych zen je asi tak hodne, jako schopnych muzu.Az na to,ze feminizmus je jaksi v mode.Proto volam: zachrante bileho heterosexualniho muze,je ohrozenym druhem. (bohuzel vsichni ostatni maji daleko vic prav, nez on!)

164661

10.08.2008 12:24

Co je techno

techno

tora85 81.?.?.?

momentalne som uplne prepadol dark dubstepu. myslim, ze elektronicka hudba sa vyvija podstatne zaujimavejsie, nez rock. o jej progresivite svedci aj tolko implementovane elektro rytmy do rockovej hudby. pouzivanie mnozstva samplerov, pouzivanie gramofonov ako zvukoveho podkladu atd. ale kazdy styl ma nieco do seba. skoda len ze otvorenost stylu nekoresponduje s otvorenostou a toleranciou posluchacov napriec hudobnym spektrom. tie neustale vypady proti vyznavacom elektronickej hudby su uz celkom primitivne smiesne.

167594

10.08.2008 14:12

Proč je techno na světě

RE: techno=droga?

tora85 81.?.?.?

alkohol se pije na rockovych koncertech kde jsou i drogy,pije se na moravskych tancovackach atd. proc teda spojujete s drogama jen techno? a co to je podle vas techno? poznate vy rozdil treba mezi tech-house, goa a technem kdyz o tom pisete?anebo vam ve skladbe staci vysamplovany zvuc ci sekvencer aby jste to nazval technem?mate zajimave komentare pane skapik,ale v teto oblasti proste nejste doma.

167608

14.08.2008 18:20

USA na cestě do Perského zálivu, blokáda nebo válka proti Íránu?

RE: Rusko se postavilo za Osetii a sve zajmy.

tora85 81.?.?.?

Mate naprostou pravdu. jeste pripojim jeden link pro ty, co si mysli,ze iran je o diktatorech, jeskynich. nepopiram ze ziji jinak nez my, nepopiram, ze v jistych ohledech diktatura a diskriminace je. ale je otazka, do jake miry to neni ucelne. a napriklad kdyz reknete arabske zene, ze evropanky se musi holit v podpazi pokud se nechteji na verejnosti ztrapnit, jen nevericne krouti hlavou a ptaji se proc jsou tu zeny diskriminovane. holt, paralela se satky, a zahalovanim zen na strednim vychode. nevim, jestli se na to divaji podobne i zeny v iranu, teda persanky.
ok, tady je link a jej jich na netu spousta. pro lyzare, lyzovani v iranu je pry spica. http://travel.webshots.com/album/551469459cCqANu

168048

14.08.2008 23:44

USA na cestě do Perského zálivu, blokáda nebo válka proti Íránu?

nemohu si pomoct

tora85 81.?.?.?

ale precitanim novin z druhe strany, plus novin v izraeli a dale nabyvam dojmu, ze je zapad ladovan uplne jinymi zpravami, nez jake maji tam na druhe strane. a ted bych fakt chtel vedet, co za tim je, kdo mlzi a kde je alespon castecna pravda. jeden zdroj z dneska za vsechny http://www.iran-daily.com/1387/3197/html/

168074

16.08.2008 19:55

Sky News nachytaná při lži

TV NOVA

tora85 81.?.?.?

nahodou prepnu a neverim usim. Vecerni zpravy TV NOVA, 16.08.2008 19,48 obrazova reportaz vojenskych vozidel prevazejicich nejaky clun. Zprava na TV NOVA popisuje demilitarizaci gruzincu, jako ruske rabovani s tim, ze jim rosove odvazeji gruzincum odvazeji drahe cluny a techniku. No co se da cekat od sionisticke televize pro 80% vypatlancu. Hlavne ze daji zviratko....a pockat, ne, dnes prehlidka trabantu. No jo, i chlapy v hospode at si prijdou na sve. Aspon jednou, jinak si zviratek uzivaji jejich obtloustle polovicky.

168179

14.11.2008 23:44

Jak prodat lidem podvod

RE: Je to veľmi jednoduché

tora85 81.?.?.?

Ale co kdyz prave o to jde?Revoluce kvili valce v iraku?Na to se nakonec kazdy vybodl.Ekonomika?Kdyz nebudou mit lidi kde bydlet a co jist,budou zhanet zradlo a ne revoltovat.Ale co takto odstraneni obamy?Cerni proti bilym.Kdyz budou bily videt co delaji cerni,budou proti cernym,proti sikmookym,proti rudym.Hlavne ze nikdo nebude protipejzam.A zahranici?Ma svych problemu a cernych dost.Mozna taky "povstanou".O to by predce slo.Nejak ten konflikt vyvolat musi. Kdyz se nechyta iran. Ani rusko. Mozna blbost. Mozna jeden ze scenaru.Jsem zvedav,co ze se to ma v lednu stat o cem uz nekolik vysoce postavenych v americe ztratilo slovo.

175842

17.11.2008 22:44

Kam jsme se to dostali?

dotaz

tora85 81.?.?.?

Mne by zajimalo, jsetli vas syn dokaze plne definovat slovo nacista.Myslim,ze dnesni mladez ma dobre zvladnute papouskovani,ale spatne chape pravy vyznam tech slov a pojmu. A obzvlast spatne je chape s historickym kontextem. Takze pokud vam to synek nezodpovi, budte v klidu. Jako svedek by neobstal [mrknutí jedním okem]

176053

21.11.2008 01:06

Američané: Je to chyba Tálibánu, že masakrujeme děti

RE: Co kdo seje, to i sklidí

tora85 81.?.?.?

a vite co mi na te tupe vetsine naroda vadi?ze atentat na heidricha povazuji za hrdinsky cin,ale obrazne to same z rukou afgancu povazuji za sprosty terorizmus.jenze tupost je obrovska.vymyvani mozku mladou frontou a dalsimi pokracuje a jak jsem se vcera dovedel,pozvani obamy do prahy zdejsi chteji vyuzit k tomu,aby mu sdelili jak je radar dulezity a presvedcit ho o jeho nutnosti.Je mi na zvraceni.Pak jsem se precetl ze jeden z hlavnich bodu ceskych politiku pri predsedovani eu bude prohloubeni a pevna vazba s izraelem,coz samozrejme uz nasr..lo dalsi evropske politiky a jsme doma.cr je velice dobry klin mezi usa a starou evropu a budou dal a dal provokovat.kazdy si hreje svoji polivcicku a obcan musi byt nalezite a stale pekne masirovan.takze se nedivim,za ty reakce.nasi vojaci jsou predce osloboditele a hrdinove. proc jen partyzani prestaly okupantum rezat hlavy??

176432

29.11.2008 01:33

Lze chytit vir návštěvou webové stránky?

RE: este k tomu firevalu

tora85 81.?.?.?

Tak nevim,comodo se pry hodne pralo se systemovym souborem winlogon.exe a u hodne lidi vyhodnotilo systemovy soubor jako hrozbu a zablokovalo cinnost,cimz po dalsim startu meli lidi modrou obrazovku. S temi antiviry a firewally.To je asi podle kazdeho chuti. Ja jsem mel kompletni ochrany od Nortona, pak jsem vyzkousel Kasperskeho a ted jsem druhym rokem na kompletni pc ochrane (antivir+firewall+ruzne anti mallware,antiphishing a dalsi anti) od Bitdefenderu a jsem dost spokojen. V nez. testech ma antivir jako spicku a firewall vzdy mezi prvni petkou. Ale je to otazka.Eset je taky vyborny, outpost taky. Hlavne vzit profi reseni. Ja jsem mel kdysi i comodo, ale ted jsem spokojen.

177085

17.12.2008 22:06

Nebezpečí světové vlády existuje

jak to vlastne

tora85 81.?.?.?

pred vic nez 70 lety zacalo (resp.pokracovalo)? Byla jedna mocnost, ktera se povazovala za vic nez ostatni. Lide nemeli praci, byla krize a tak se jim tiskly penizky a za ty lide mohli nakupovat, davali se obrovske statni zakazky. Zaroven mohutne zbrojili a lhali komu to jen slo. A ti lidi meli charizmatickeho vudce. Umel recnit. Jeho gesta a retoriku vsichni hltali. No a pak byla valka protoze lide dal slepe poslouchali sveho vudce a verili jeho slovum. Za tou valkou nebyl jeden vudce. On byl jen blazniva-silena loutka. Ti co tu loutku ovladali potrebovali vydelat dalsi penizky a tak mohutne podporovali loutku a nekolik dalsich loutek ktere byly na nekolika valcicich stranach. Trvalo to 6 let co na te katastrofe loutkari vydelavali. Ale presel cas, desetileti a lidi se nepoucili. Zase si nechaji natisknout papirky. Zase se nechaji sfanatizovat. Je tu novy charizmaticky vudce. Umi recnit. Taky byl "revolucionar". Ten da praci. Toho budou davy poslouchat. Ten bude delat smlouvy a dal lhat ve prospech loutkaru. A davy nakonec radi za vudcem potahnou do dalsi valky. A loutkari budou opet vydelavat. Cos they can change.

178380

30.12.2008 23:10

Operaci „Lité olovo“ předcházely měsíce plánování

RE: Dobre naplánovaná operácia

tora85 81.?.?.?

no,teraz som letmo precital diskuziu na aktualne.cz a dozvedel som sa,ze izrael len brani svoje uzemie na ktore ma od nepameti narok.velmi usmevne.ach jaj,je tolko sidov ako nas sid-zid na svete.keby ich tolko nebolo,urcite by nebolo tolko utrpenia,ani tolko sfanatizovanych muslimov. [pláč]

179327

byla zbytecna smrt jana palacha?Je zbytecne zit zivot bez hodnot za ktere se muze clovek postavit.Nevim,na slova o soustrasti je pozde. Ja panovi Simonovi in memoriam slibuji,ze v zivote v Jihlavskem CPJ nakupovat nebudu a nebudu podporovat ty kvuli kterym umrel.

179564

12.02.2009 00:45

Krize v USA ohrožuje federální systém

financni injekce

tora85 81.?.?.?

moc me zajima jedna vec. nejsem odbornik na ekonomii, nevim kolik celkove dokazou vyprodukovat penez banky. ale je fakt, ze logicky misto aby staty pumpovali penize do bank a stabilizovali je (coz se nestalo, uvery se nedavaji)(i kdyz dnes volali ze citibank a nabizeli kreditni kartu se 100 tisicema a kdyz jsem se pani ptal jestli jsou to i penize z 40 mld injekce ve statech,tak jen neko prehodila a jela dal jak automat), takze misto aby je pumpovali do bank, proc neudelaji jednu statni banku a budou se na trhu i jako banka chovat. samozrejme by uver nedostal kazdy podnik, ale znamenalo by to ze se neco deje a situace by se patrne lehce uklidnila. nevim asi dost laicky pohled. ale neni to jako v 30 letech kdy udajne silne banky (dnes vsechny ve fed-u) vyvolali totalni krizi stazenim penez z obehu aby tisice bank akcionaru, burz a podniku zbankrotovali, a pak je mohli zalevno zkoupit? nestahuji se dnes z obehu opet penize? nejak mi nejde do hlavy,ze by si natiskli papirky dali je statu a ten je zpatky nalil do bank. takze jak to je?

183567

25.02.2009 23:52

Hnutí Nenásilí v Bruselu

myslim si

tora85 81.?.?.?

ze je to skvela aktivita. a dekuji vsem tem lidem, ze to delaji i v mem zajmu.
jen me napada, ze on ten radar nebude jen proto, ze k tomu ted neni politicka a lobisticka vule. ale kdyby byla, mohli by jsme se i na hlavu postavit a byl by tady. samozrejme ze uslintany vondra a chlap s gulama by byly nadseni. a hrozne rad bych vedel, co je jeste za tim, krome zlepseni postaveni cr v ramci eu, ze to tak pany rozciluje, kdyz tady radar nebude. teda aspon zatim.

184688

27.02.2009 22:40

Signoraggio nebo-li panské – a frakční rezerva

voda

tora85 81.?.?.?

clanek jsem jeste necetl cely, musim se k tomu opet dostat. ale s tou vodou to ma neco do sebe. v podstate, casem vodu ovladnou korporace, potraviny jako mansanto taktez. za zminku stoji, ze my majitele studni, jsme museli zaregistrovat svoje studny jako zdroj vody. povolene uzivani podzemnich zdroju vody je maximalne na 10 let. pak nikdo nevi co bude. uz ted hrozili pokudou, pokud nekdo registracni povinnost nezplni. co bude za deset let je otazka. mam blizko k cloveku,ktery vyvazi vodu do bahrajnu. v nemecku existuje tajny dlouhodoby plan na vyuzivani vody. momentalne skupuji pomerne levnou stacenou vodu z cele evropy. udajne za 20 let bude evropa celkem vyprahla, az bude nedostatek vody, az pak zacnou vyuzivat svoje rezervy, podzemni jezera atd. ani nas v budoucnu nemusi cipovat, staci zavrit kohoutek s vodou.

184973

10.03.2009 02:15

Sbohem, banky

re editor

tora85 81.?.?.?

Hrozí nebezpečí, že by se firmy nakrkly a přesunuly se do zahraničí celé. I s vedením. Tak ať to udělají! Vznikne pole neorané – najednou tady bude spousty příležitostí pro nové podnikatele, protože se nic nebude vyrábět a také dovážet – nebude za co. Ale pořád je tady know how, Američané umějí pracovat, jsem si jistý, že by brzy vznikl zbrusu nový průmysl

a nejak mi unika souvislost. proc se dnes ty firmy stehuji?je to konkurence.kdo by asi chtel konkurovat svym krajanum s outsourcovanymi firmami, kteri by stejne zbozi dodavali a dodavaji na us trh levneji? Americane umeji pracovat. No, kazdy ma jinou zkusenost. Z mych znamych v us nezustal ani jeden. To co ekonomickemu emigrantovi z vychodni evropy pri jeho prumerne inteligenci trvalo udelat 2-3 dny, americanovi tak 5 dni. Ale nechci hanit. Libilo se mi zase, ze do vseho sli s nadsenim. Snad i uklizecka myla hajzly s poradnou vervou. Asi to neni vsude, to jsem alespon videl ja osobne. Zpatky k tematu. Myslim,ze vlada outsoucing zdanovat zvlast nebude, protoze alespon nejake dolace ji na danich predce jen plynou, takze lepsi neco nez nic.
Jinak nevim jak v us, v cechach stat stale jeste neco produkuje. CEZ, lestiste Praha, Skoda auto a dalsi. Alespon neco, takze fungovat to za jistych podminek funguje.

Ok. A jeste jeden postreh. Neustale se tady omila slovo "konec, konecne reseni, konecna" a podobne.
Kdyz by na me nekdo makal, ja inteligent ridici jeho praci, on tupoun s prizemni zabavou. No zabil bych ho? Nebo na nem uplatnil konecne reseni? Asi tezko, kdo by za mne pak makal. Takze pokud to nebude nejaky nepredvidatelny, treba kosmicky, zasah, pak na nejaka konecna reseni neverim.
Ale je to jenom muj nazor.

186163

30.06.2009 10:41

Trestní stíhání vydavatele Zvědavce zahájeno

RE: Pravda jim nevoní

tora85 81.?.?.?

pojdme zorganizovat sbirku ze ktere se zaplati kvalitni pravnik. jak na to? nebo bude stacit poslat vic penez nad ramec mesicni sazky?

194470

16.08.2009 13:54

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

podelim se se svou zkusenosti

tora85 81.?.?.?

mam za sebou velmi traumaticky vztah s byvalkou, ze ktereho mam malou dceru kterou nesmirne miluji, presto, s jeji matkou to uz bylo destruktivni.
v jeden vecer jsem sedl za komp a nasel seriozne vypadajici seznamku. ta na lidech mi pride pro lidi kteri se chteji vic exhibitovat, nez skutecne seznamit.
prochazel jsem spis profili zen, jsem nejak tradicionalista. uz od zacatku chci zenu dobyvat. necekat az si ona ulovi me. nekdy v noci jsem nasel skutecne inzerat ktery me zaujal. byl od starsi zeny. ne ze by ty mladsi na tom byly spatne, ale ja jsem roky mentalne stradal a je pro me moc dulezite si s partnerem rozumet intelektualne, i kdyz je to moc vznesene slovo pro obycejnou ale plodnou kazdodenni komunikaci.nejak jsem nemel stesti toto s temi mladsimi naplnit, ale nemyslim, ze je to vekem, spis zivotnimi zkusenostmi.zeny posledni roky kladou velke naroky na muze, ale sami maji castokrat jen malo co nabidnout.
takze, odepsal jsem zene skoro o 9 let starsi. spis jsem myslel ze s nekym dobre pokecam.nehledal jsem chvilkove uspokojeni pudu, ale souzneni. odepsal jsem, jeste v noci dosla odpoved, nechapala proc ji pise mladsi muz, ale byla mila. 2 dny jsme si psali, pak volali skajpem. v obraze mi prisla moc usedla, ale vyborne jsme se mluvenim bavili a pro mne to byla doslova informacni nirvana. moc rad pouzivam hlavu k premysleni.
o vikendu jsme se domluvili, ze donesu neco z KFC (uf,zadna romantika, jen ciste doplneni uhlohydratu [smích] ) a pokecame.
kdyz jsem dorazil na motorce (neprikladal jsem tomu extra vyznam,takze jsem se nenamahal s kosili, proste jen vytahl hlavu z prilby a bylo), stala u vchodovych dveri moc pritazliva drobna pekne opalena a moc vkusne oblecena zena, ktera vypadala mladeji nez ja a ja byl ve vizualnim soku.je moc charizmaticka, vzdelana a hlavne vi co chce.po letech absence techto hodnot jsem od prvni chvile nevychazel z udivu. vek uz neresim, je na tom kondicne a vzhledove o dost lepe nez ja, ktery mam sice sportovni postavu a ducha, ale spis si radeji vozim pozadi na motorce.vypada to ze se nam stale oboum chce toho druheho objevovat.a ja si preji aby to nebylo jen okouzleni, ale postupne z toho byl skutecne pevny vztah.
takze vladimire, preji moc stesti. jde to. co z toho bude v budoucnu zalezi jen na nas.
drzim vam palce.

197992

18.08.2009 01:55

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: Seznámení přes Internet ...

tora85 81.?.?.?

nevim co vam na to odepsat. moje mila neni ani za penize, ani na sex, teda pokud myslite ciste to pudove ukojeni, ci vyprazdneni zasobniku. pokud by jste si precetl co jsem psal, tak mozna toto nenapisete. ano, souhlasim s vami, na netu hledaji vetsinou slabe existence,anebo naopak ti, co nemaji cas chodit kazdy vecer za zabavou a neustale nekoho "lovit".
nemyslim,ze oba dva citime potrebu aby to za kazdou cenu vyslo.spis je to prijemna cesta objevovani.stale nemohu rict ze bych nebyl skeptik, ale je nadherna a je to moc zajimavy clovek. nevyvracim vam vas nazor, ale ja zustavam prijemne zamilovany.

198085

31.08.2009 01:47

Jak jsem si kupoval počítač

RE: DELL

tora85 81.?.?.?

no, win a mac. ehm, obzvlast na tu hudbu. different asses, the same shit. sorry, ale neco s tou hudbou delam a moc bych minimalne v tomto ohledu macka nechvalil.

199065

22.11.2009 20:15

Jak se rodí v Čechách

moje postrehy

tora85 81.?.?.?

moje zkusenost jako otce v porodnici v kladne.
excelentni porodni personal, doktorka sestricka ve 3 hodiny v noci.
pak pece na pokoji taky vyborna. pred kladnem nas par lidi strasilo, ale naopak ti co uz meli zkusenost byly taky nadseni. ale je to asi pripad od pripadu.
co se tyce separace v nadstandardu, zvazoval jsem ale polovicka sama nechtela.
pry je naopak lepsi kdyz je zena spolu s ostatnima, pac jsou tam rodicky ktere rodi 2-3 dite a hodne rad ktere vam zadny doktor ani sestra neda se dozvite prave od spolurodicek. reklamni kufriky, sami sebamed za stovky. to ze je to vsechno k hov...nu se dozvedela prave na pokoji. stejne tak ze na hodne veci je nejlepsi rybilka za par kacek.
dite zdrave a uplne vse bez problemu. ano, prostredi s kachliky jako na pitevne.ale vsechno klise kolem jako krasne pastelove barvy v pokoji s priplatkem, eventuelne ruzne hokusy na porodnim sale jsou jen vasim pocitem ze delate neco pro dite, ale je to jen marketing. odrodit vas personal musi a musi to udelat co nejpecliveji a nejbezpecneji.takze vsechny ty priplatky jsou mi k smichu. ono ani to maso za priplatek otci neni prave od reznika, ale pekne pekne odlezele a tvrde.

zaver:
1.
misto tem vyzirkum ve vlade,parlamentu, v čez-u a tak dal, penize maji jit tem ktere skutecne potrebujeme. a to jsou i doktori, sestry.ale i ty uklizecky, bez kterych by se to v tech nemocnicich podelalo. toto jsou skutecne dobre investovane penize do lidi kteri nam pomahaji a castokrat to nedelaji jen pro prachy (spis almuzny).
2.
svoji zodpovednost projevte predevsim vhodnym vyberem partnera (aby nebyl za rok rozvod), zodpovednym pristupem v tehotenstvi a osobnim pristupem.toto vam ty penize jako nadstandart nenahradi
3.
otcove jsou pekne dikriminovani. nechapu, proc mam platit za ucast pri porodu. personalu jsem byl skutecne k ruce a maximalne pomahal. ani pri pohledu na hodne krve po nastrihnuti a podobne jsem se nezkacel a byl stale napomocen. nechapu ten argument, ze tech 1500 je pry proto ze se musi o otce jeste postarat kdyz kolabuje. v tomto state jsou totiz muzi diskriminovani celkem dost. mohl bych vypravet.
ale to je jina kapitola

205460

22.01.2010 12:13

Jak elity ovládají svět

RE: pane editore

tora85 81.?.?.?

zvlastni, toto je diskuse k clanku kde chapeme hierarchii, chapeme segregaci, ale nesouhlasime aby nekdo byl vyvolenym a vladl nasim zivotum. tak nejak sme si vsichni rovni s pravem mit informace a mit moznost rust.
proto s lehkym usmevem, janko, sleduji zaverecnou vetu "je určen těm, kteří ví, co mají sledovat" coz mi zni tak trochu jako samopasovani se do spolecnosti ktera vi a rozumi a tudiz to ma lehky podton nadrazenosti. ve vztahu k clanku je to celkem absurdni a smesne.

210238

a nejenze to odesle vasi ip, ale jeste to pry donedavna sbiralo info o poslednich 4 strankach co jste prohlizeli. nicmene, udelal bych asi to, ze si to nainstaliji do exploreru, ktery stejne nepouzivam a budu si intenzivne prihlizet stranky statni spravy a intenzivne je nahlasovat a zahlcovat tak system a nejake anonymni pitomce, co si dovoluji rozhodovat o tom co je vhodne a co ne. zacnu napriklad tady:
http://www.vlada.cz/cz/clenove-vlady/ministri-pri-uradu-vlady/michael-kocab/default.htm

nejlepe bojovat proti systemu jeho vlastni zbrani.

212179

28.02.2010 22:44

Jak může japonský premiér zastavit fackování Japonska

atom

tora85 81.?.?.?

ja bych rozhodne vytahl stare tabu hirosima nagasaki. kdyz zide mohou 65 roku po valce neustale propirat holokaust, nevidim duvod opet nevytahnout tento absolutne nehumanni a zbytecny akt. a dat ho do kontextu s dnesni situaci, kdy je to usa a izrael, odkud se muzem bat atomoveho zla.trochu srazit amikum jejich hrebinky. tim samozrejme nesnizuji zavaznost ztrat zivotu ve vadnych autech. ale predce jenom je potreba chytit sama trochu pod krkem.

213718

04.06.2010 00:50

Potřebujeme vůbec tento Izrael?

čulik

tora85 81.?.?.?

ze by byl placen ze stejnych zdroju jako hybaskova, ci pehe, nebo vondra?

k clanku. myslim, ze pokud by mainstream opakovane kopiroval zpravu jakehosi izrealskeho profesora ze izreal muze znicit kazde hlavni mesto v evrope,protoze je proti nam trvale namiren jeho jaderny arzenal, pak bychom ten radar velmi radi chteli.akorat by skenoval prostor smerem na jihovychod.

221153

27.01.2012 12:22

Embargo vůči Íránu jako jedinečná příležitost

RE: Embargo EU vůči Iránu na žádost USA, pocítí právě jenom EU - čistý politický Kocourkov

tora85 82.?.?.?

Myslim, ze to bylo naopak. To je ze JAR pomahal izraeli vyvinout nuk. zbrane a pote co se vlastnich zrekl, prenechal svuj arzenal izraeli. Nicmene s vami souhlasim. Avsak myslim, ze v dnesnim svete se jen malo veci deje nahodne. Je to nas svet, delaji si ho lide. Nemyslim ze by nekdo nahodne vymyslel a uplatnil embargo na iran. Nechce se mi ani verit ve snahy o nejakou globalni valku. Spis si myslim, ze zpusob jak obejit nejakou valku a pritom profitovat je totalni kontrola. Zide jako takovi, od rotschildu pres wartburgy nejsou motivovani nejakymi humanitnimi pohnutkami. Vysvetloval mi jeden zid z jedne stavebni firmy v cz, ze pro ne je hromadeni majetku neco jako pro nas jidlo ci piti. To je zakladni potreby. Myslim ze nejbohatsi sveta se predhaneji v tom kdo ma vic nul na konte sveho imperia, maji to jako dostihove sazky. Nejsou blbi. Nechteji vse znicit nejakou biologickou ci nuklearni valkou. Kdyby vymlatili populaci, kdo by na ne asi makal? Myslim ze jde o opravdovou a totalni kontrolu. A plebs ve zmatku a snaze preklenout bidu kyvne nakonec na vse. Protoze plebsu staci nejaky serial o ruzove zahrade a pivko a hlavne nad nicim nepremyslet. Osobne nevidim z tohto stavu vychodisko. Zadne tlaceni na politiky. Padne jedna vlada a nahradi ji jina, ktera bude foukat cukr do prdele financnikum stejne jako ta predtim. Myslim, ze ani democracy now a podobne nic nezmohou. Byt je fajn ze to lidi burcuje. Co to muze zmenit je, ze nejmocnejsi armady sveta udelaji v domacich krajinach vojensky puc a prevezmou kontrolu nad statem. Dosadi do politiky odborniky a ideove posunou svet jinam. Pokud totiz armada a policie bude uplne v rukou vladnoucich elit, potazmo tech co tahaji za nitky, pak nemame vubec zadnou sanci. Pac jim sice bude vadit strilet do vlastnich, ale udelaji to. Jedina sance jsou vojenske prevraty.

261747

31.01.2012 10:47

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

prispevek

tora85 82.?.?.?

Ja osobne jsem zacal prispivat pozde. Jednou jsem si sedl a zauvazoval za kolik nepotrebnych veci platim. A proto budu prispivat i dal. Tento webzin ma smysl. A libi se mi pristup pana Stwory i jeho boj s ceskymi justicnimi vertrnymi mlyny. Nevim jestli je to prirovnani spravne. Posledni vec co bych zminil je, ze nechapu zdejsi prispevky typu:
" ctu zvedavec nekolik roku, je to blbost a nikdy mi nic nedal"
Mohu se zeptat, naco ho potom ctete? To je nejaka forma onanie ci dusevni sebetryzne? Proc to ctete a jeste posilate hloupe prispevky? To si nemate jak jinak nahonit ego jenom tim ze se kvazi vymezite antagonistickym nazorem v domence jak je spravny a "cool"? Pak mi prijde ze jste cool asi jako kůl v plote.
Myslim ze se najde dost lidi vcetne me, kterym tento webzin prijde smysluplny. A doufam ze vydrzi co nejdele.

261989

01.02.2012 23:49

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

tora85 46.?.?.?

frantisku, uplne s vami souhlasim. kdyz jsem ze perfektne v zorove staral o svou dceru, tak me partnerce doslova preskocilo, jednoho dne se sbalil odjela i s dcerou a zacala me vydirat. samozrejme soudy, socialka a vsichni ji sli na ruku a verili vymyslenym lzim. stalo me to dost penez a nekolik pravniku nez jsem dostal situaci pod kontrolu. o nervech a smutku ze ztraty dcery ani nebudu mluvit. nelibi se mi ze je cela spolecnost zamerena na zeny. proc? ma byt zamerena na cloveka. a je uplne jedno jakho je pohlavi.

pro hetroye nize. nevim pane kde jste zil, ale zivot je mnohem komplikovanjsi pro mnnoho z nas byt jsme si to ani neprali a ani na tom nepracovali.mate stesti pokud ste prosel bez ujmy,ale neznamena to ze by ostatni byly posahanci zenouci se za problemy a vy ten jednooky kral mezi slepymi.

262180

04.02.2012 08:13

Světová finanční válka je tu

RE: Doporucuji precist

tora85 81.?.?.?

Mohl bych Vas poprosit o link?
ribiri@seznam.cz
Tomas

262569

15.02.2012 23:41

Udělal jsem chybu

RE: Quo Vadis?

tora85 46.?.?.?

musim napsat ze k tomu orig clanku byla celkem dlouha emotivni diskuze, ale zaujali me prispevky uzivatelky/le LIN. to bylo celkem terno cist jeji pripominky. rekl bych, ze mnohem fundovanejsi nez rady panu advokatu.

263376

17.05.2013 17:24

Ještě jednou k preventivní mastektomii

Pane Doktore souhlasim

tora85 81.?.?.?

ale zda se, ze naivni a neinformovany pohled Vas i nas dalsich, je zdrojem vicemene jen emocionalne zabarvenych diskuzi. Nicmene pravda je zda se nekde jinde a Andželína bude zda sa pekna PR devka dalsieho bilionoveho obchodu.

http://www.infowars.com/angelina-jolie-part-of-a-clever-corporate-scheme-to-protect-billions-in-brca-gene-patents/

http://recentr.com/2013/05/angelina-jolie-soll-der-industrie-milliardenprofite-und-brca-genpatente-sichern/

289906

20.05.2013 21:16

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Pane Doktore souhlasim

tora85 81.?.?.?

v mem velmi blizkem okoli mam pripad presne s touto diagnozou. taky podstoupena operace a odstraneni mlecnych zlaz. presto ta zena rakovinu dostala.
tez znam pripady kdy matka zemrela na rakovinu mozku, dcera mela rakovinu tlusteho streva. Ty geny nejsou takove ze by zpusobili presne jen jeden typ rakoviny. Ten gen tam je a treba udre v podobe rakoviny delohy atd.Takze Andžalina si nic nepojistila.
Jen zhrabla tucnou sumu za vyborne PR.

290058

02.11.2015 21:19

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: S tím šifrováním to bylo jinak

tora85 79.?.?.?

To co se tady vse pise vychazi z toho, ze jste nikdy,opakuji nikdy, nedrzeli BB v ruce, natoz aby jste ho pouzivali. Kdyby byla pravda to co pisete, tak asi nenakoupi nemecka vlada 20 tisic stroju BB a to PO!!! afere s odposlechem Merkelove americany. Nechapete, ze zpravy proste jdou pres kanadu, protoze jde komplet pres jeji servery, cimz je zajistena bezpecnost. Coz je presne opak toho co delaji vsechny jine firmy a platformy, ktere se hraji na nejakou bezpecnost, ale pritom vase zpravy sedi na tolika serverech ze o tom nemate paru.

http://blackberryczech.cz/2014/nemecko-nakoupi-vice-nez-20-000-zarizeni-blackberry-10-jako-jedine-nabizi-dostatecne-zabezpeceni/

BB se jako jedine da upravit na miru potrebam specialnich sluzeb, proto je hlavni kandidat na komunikator pro vlady, ci armadu od Singapuru, po nemecko.

To je taky duvod, proc kanadska vlada nepovolila a ani nepovoli prodej firmy blackberry treti strane. A ze bylo zajemcu. Od Apple, pres ruzne fondy, az po Samsung.
Rovnez vam asi nevysvetlim, jak se vsechny ostatni platformy hraji na multitasking, nicmene zadny to nedovede a zustane jenom u nejake prace dat a aplikaci na pozadi. Ale zkuste si treba v iphonu otevrit youtube aplikaci, pustit video a pak preskocit do jine aplikace. Stream se okamzite vypne. Na netu se avizuji navody jak to vyresit, ale nejde to a jablickari jsou z toho v hajzlu a ja se smeju jak jsou dokonale ovce,protoze uz jsem cetl ze je to pry zamerem iphonu [velký smích] [velký smích] Jedine BB dokaze skutecne na pozadi nechat bezet plnohodnotne aplikace. Mam passport. Mel jsem vsechny mozne androidy. Mel jsem nekolik telefonu kdysi kdyz zacinal windovs mobile na QTEK az dnes po windows phone. Mel jsem a bohuzel i dnes musim mit iphone, ted konkretne 6tku, jako firemni telefon, protoze se firma zblaznila do iphonu.
A mel jsem nekolik Blackberry. Bold,Curve a ted necely rok i Passport. Nemel jsem v zivote lepsi telefon, nez je Passport. A kdo telefon pouziva jen na hudbu, nejake video, internet a telefonovani, tak nikdy nepochopi o ce tato firma skutecne je. Nezlobte se pane Stworo. Vite o cem je vubec QNX ktery vlastni firma BB? Vite ze na tom bezi BB OS? A plnohodnotne nenapodobitelny playbook?Vite jak chybovy je ios, nebo win? A proti QNX i takovy linux? Ze QNX je tak propracovany ze ovlada jadrove elektrarny, anebo se pouziva v armade?
Vite ze BB rapidne obsazuje trh se softwarem pro automobily? A to brutalne, protoze se jako jediny ma reseni ktere proste nemohou kackeri prolomit, coz je pro bezpecnost aut stezejni? (a delam v oboru,takze vim o cem mluvim. Dnes uz spolupracuje s blackberry cely koncern, bmw a mercedes, ford, toyota a dalsi)
Mam otazku. Vite vubec o BB neco vic, nez co pise mainstream?

341325

02.11.2015 21:20

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: S tím šifrováním to bylo jinak

tora85 79.?.?.?

Chyba BB je, ze podcenil trh. Ze lidem je proste jedno, jestli je nekdo spehuje,ze neumoznil do svych zarizeni po dlouhou dobu aplikace jako skype, navigace atd.
Jenze pokud se firma pouci a na trh doda zarizeni kterymi to dohnala a jeste to i predci, a to nejen se svym systemem (mimochodem vite ze i BB OS10 umi androidi market amazonu a po uprave i google play a ze je absolutne bezpecny, protoze se aplikace spousti ze sandboxu a na rychlosti to absolutne nepoznate???) ale i s androidem, ktery ve stroji Priv posouva chabou androidi bezpecnost do uplne jineho levelu?
Proste to co se deje s RiM a dnes uz BB je ukazkou toho, jak se lidi chovaji jako stado. Jak si nechaji prodat hovno, ale zabalene v krasnem obalu a podporene libivym marketingem.
Je mi smutno. Ale ne z toho ze BB neprodava vic. Ale z toho, ze jsou uz lidi tak zmanipulovani a hloupi, ze jim nekdo da pod nos produkt, ktery je uplne jiny nez zbytek trhu,ale nikdo to neoceni, protoze uz nema mozek.
Takze az si doplnite vzdelani ohledne veci co jsem popsal vys, pak myslim, ze se dockam mozna jeste i jineho, nez tohoto velmi zavadejiciho neerudovaneho clanku.

341326

02.11.2015 21:43

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: S tím šifrováním to bylo jinak

tora85 79.?.?.?

Pfff, tomto clankem jste pane Stworo vazne prestrelil. Vubec nechapete o co bezi.
Opravdu vubec....jsou to naopak apple ci android, kdo ted urputne BB potrebuje, sic v jinem segmentu, protoze BB nebude zda se hazet perly lidem co to neoceni...

http://www.forbes.com/sites/lianeyvkoff/2015/11/02/king-of-infotainment-qnx-isnt-afraid-of-google-but-it-should-be/

Najdete si spousty dalsich kolik desitek milionu aut uz s jejich systemem jezdi, a nemaji konkurenci.

A o QNX snad trochu srozumitelneji napriklad tady
http://smartmania.cz/clanky/blackberry-playbook-a-jeho-operacni-system-jak-pracuje-technologie-qnx-198


Mozna ze nejaky nevzdelanec namitne, ze i takova Nokia. Ano, i Nokia udelala chybu, ale udelala ji ze si pustila k sobe Microsoft. Nicmene zda se, ze v dobe kdy k sobe poustela microsoft uz mela jine portfolio, kvuli kteremu bude ve finale opet spickou v oboru.
Jen si nastudujte neco o materiale grafen a co za patent to vlastne nokie s timto materialem vlastni, resp co ten patent do budoucna bude pro nokii znamenat.

341327

03.11.2015 12:11

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: S tím šifrováním to bylo jinak

tora85 143.?.?.?

Nepovysuji se.Naopak pana Stworu si vazim. Ale drzim se zasady,ze se vyjadruji k tomu,cemu rozumim. Nebo mam o tom prehled.Pokud si precte takovy clanek nekdo, kdo o koupi BB uvazoval, odradi jej to, protoze tomu treba uveri. A pritom u BB opak je pravdou. Jsou to skvele telefony, s vyxnikajicim OS a od OS10 i s moznosti pristupu na androidi market, coz dela z BB podle me nejzajimavejsi reseni. Kdo ale uveri clanku,nekoupi.A firma takovou negativni reklamou prijde o zisk. A to mi na tom vadi. Pokud je z meho emotivne ladeneho prispevku citit pohrdani, tak se omlouvam. Tak jsem to neminil. Protoze jsem toho vyzkousel opravdu hodne, ruzne znacky i platformy, skutecne si pevne stojim za svym, ze BB je momentalne to nejlepsi co na trhu je. A spis jsem s emocemi znacku branil.
Takze to neberte osobne a doufam ze i pan Stwora to tak brat nebude.

341345

03.11.2015 14:11

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: S tím šifrováním to bylo jinak

tora85 143.?.?.?

Myslim ze jsem srozumitelny az moc.
Priv na androidu, pravda. Ale upravenem androidu s uplne jinym zabezpecenim. Ne nadarmo uz samsung spolupracuje s BB na zabezpeceni svych OS ve svych mobilech.
Tim ale BB neopousti svuj OS ale snazi se nalakat vetsi pocet android uzivatelu, protoze BB os 10 zvlada androidi market.
Data sice pres kanadu proudi,ale obzvlast u BES reseni to byl server firmy, server BB v kanade, a server koncove firmy s BB zarizenim. Vite kde vsude vam lezi data u jinych reseni? K sifrovani v BB jsou dalsi sifrovaci nadstavby vyvijene IT konkretnich firem, vlad atd. Takze ano, sice jdou data kvuli bezpecnosti pres kanadske servery BB ale BB uz nema klic k sifre vyvinute a nainstalovane pro specialni zabezpeceni.
Pokud sledujete zpravy, pak vite, ze americke tajne sluzby ci NSA mela zajem o dataze serveru BB, ale kanadani si to uhajili. Prave proto nebylo BB odprodano treti strane. Nekdo tady psal ze s aplikaci za 15000 se da BB ovladat na dalku. Ano, souhlas. Ale je potreba zminit ze slo o zarizeni, ktera upravena na miru konkretnim firmam a v add on byly diry skrze ktere k tomu doslo.

Protoze ziju v nemecku, mam uplne jine informace nez vy o tom co dela a co nedela nemecka vlada. Cim z nic neobhajuji, ani nevysvetluji, ale z pohledu od ceskeho rybnicku se mnohe veci jevi jinak. Treba me ale jako cloveka co je tady v nemecku poucite.

Netvrdim ze BB QNX vyvinula. Tvrdim ze jej vlastni a pouziva. Ze cast implementovala do OS 10. Ze jej implementuje do infotainment reseni automobile a kvuli sve bezpecnosti s nim experimentuji automobilky i jinak je fakt. Protoze v koncernu delam, tak vim o cem pisu.
A kdyz uz opisujete data o QNX z wikipedie, tak upresnim ze system neni na unixu, ale unix-like. Coz je trochu rozdil.

Uz jem psal vyse. Mozna je vhodna omluva za priliz emotivni prizpevky, nicmene trochu me vyvedlo to, ze zak vybornou firmu hodite do kose s jinymi skutecnymi loosery nepravem.
Maji skvele reseni. Ale lide maji radi smejdy v krasnem obalu. Takze se nejspis BB z mobilnich zarizeni stahne, resp bude produkovat jen uzce profilovane stroje bez cilu masivniho prodeje a presune aktivity zcela do softwarovych reseni.

341346

03.11.2015 14:21

BlackBerry – firma, která ztratila směr

RE: S tím šifrováním to bylo jinak

tora85 143.?.?.?

QNX neni zadny mikrokernel.
Prave kdybyste cetl pozorne, tak pisu ze OS 10 je castecne postaven na QNX a v playbooku je to cisty QNX. V Jadrovych elektrarnach ovlada dalsi "nadstavby" a procesy. Nicmene to co sjte napsal nevylucuje ani nepopira to co jsem psal ja.

341347

04.11.2015 21:39

Od jaderné katastrofy nás dělily jen vteřiny

Kubanska krize

tora85 79.?.?.?

Ono hlavne pojmenovani teto krize byla uz tehdy dobra propaganda. Protoze umisteni sovetskych raket na kubu byla reakce na umisteni americkych raket s jadr.hlavicemi v Turecku.
O cem se v dejinach moc uz nezminuje. Ale Protoze Turecko tehdy sousedilo primo se sovetskym svazem, byla tato hrozba prioritni. Americani stahli sve atomove rakety az dva roky po kubanske krizy. I to je udajne jeden z hrebiku do rakve Kennedyho, ktery to i proti kruhum v CIA inicioval.

341395

27.07.2016 15:15

Zbožné přání

RE: Souhlas

tora85 143.?.?.?

A teda toto by bylo super. Kdyby rusko vyslalo kompletne sportovce do nejake zeme s krasnymi sceneriemi, dobrym sportovnim zazemim. Zaplatilo pro sve sportovce zavody, presne podle olympijskeho programu. A vysledky svych sportovcu pak porovnalo s vitezem ci vysledky na prvnich 3 mistech. A podle toho udelilo oceneni. Nevim. Olympijske hry jsou hlavne o obrovskych penezich. Takze pocitam, ze rusove prijmou radsi ponizeni a pojedou jen castecne, aby se vydelalo doma na prijmech z prenosu ci reklamy. Pocitam, ze rusove zvoli nejaky druh protestu ktery bude patrny na televiznich obrazovkach. A bude to skoda. Nevim, proc je rusko stale tak vuci zapadu servilni. Vlastne nevim, proc my slovane vseobecne nemame trochu vic hrdosti. Zapad by nebyl tam kde je nebyt kolonializaci, kradeni ve velkem. Od surovin, pres otroky az po mozky. Vlastne nevim na co by meli byt hrdi. Je to jako s britskym museem. Vetsina exponatu ukradena, propasovana. A aby to omluvili tak tvrdi, ze je to proto aby se to dochovalo. Pokrytectvi. A jeste cvici vychod v demokracii. Zaslouzi si zapad ruskou servilnost?

350908

To je problem. Byl jste v americe? Jestli ano. A pobyval jste tam aspon nejakou dobu vite, ze toto je hola utopie. Americani jsou bezmezne presvedceni o sve nadrazenosti. Jejich vasen slepe nasledovat sveho vudce je podporena neustalym vymyvanim mozku televizi, ci hollywoodem.
Jen velmi malo americanu je skutecne v obraze. A ti se boji mluvit o tom, jak by mela amerika vypadat a kam smerovat.
Emancipace ameriky 60 let je davno minulosti. Nedavno jsem mel moznost videt video kolaz filmu, prevazne z 70 a 80 let. Hlavne americke filmy. Bylo jich sestrihanych, ci video samplovanych pres 200 jako video podkres k jednomu nedavno vidanemu australskemu albu.
Kdyz jsem se na to dival. Bylo tam tolik spravne rebelie. V tech filmech se lide nebali. Byla to takova spravna rebelska postpunkova doba.
Dneska je to tezka vymyvarna. V americkych filmech americani se svymi rozvrzanymi F16 natrou i mimozemstany co leti miliardy svetelnych let. Ale katastrofa je, ze tento pocit proste v americanech hluboko je. Mozna je to do jiste miry handicap kazde velmoci. Rusove jsou stejne o sobe presvedceni ze jsou neco vic. A cinane rovnez. Ale tu americkou nadrazenost a jedinecnost predci uz jen jedno etnikum. Ktere se rovnou povazuje za vyvolene a z teto pozice jedna se zbytkem sveta. Takze iluze nemam. Myslim akorat, ze te psychologicke a hybricni valky ( a to vcetne migrantu) bude jen a jen pribyvat. Pokud to staty neustoji, tak konec by byl extreme rychly.
Kazdopadne je to na kazdem narode. Jeste mame moznost. U nas nevidim jinou alternativu, nez Okamuru. Vse ostatni mi prijde nespolehlive, politizujici, a jen dal kolaborujici na devastaci evropy. To same by meli dat vedet ostatni staty evropy. Dat pocitit stale jeste vzyvanou medicinu demokracie tem, co ji tak ohybaji. Az bude pase i toto, a nastoupi totalitni stat, pak je konec.

350958

07.09.2016 01:16

Sorosovo tažení za globální chaos

RE: Rockefeller má tentokrát pravdu

tora85 185.?.?.?

S tim Rockefellerem je to trochu divne. Ten clanek je jen na portalu Hlavne spravy. Vubec neni uvedeno pro jakou televizi ten rozhovor delal. A at jsem hledal v americkych webech nejakou zminku o tom rozhovoru, tak jsem nic nenasel.

Kazdopadne kdesi jsem cetl, ze Soros ac je sam Zid, tak Zidy opovrhuje.
Coz by mi naznacovalo, ze Soros se zidovskymi elitami nepece. Ze pece s iluminaty.
Treba se to nekomu jevi konspiracne, ale nastoleni totalniho chaosu ze ktereho vzejde jedna moc a jedna sila nad vsemi, to odpovida soucasne situaci.

351729

25.06.2018 09:58

Kérka

RE: Jiný pohled

tora85 143.?.?.?

Lol, takze jiny nazor znamena nesnasenlivost? To jako automaticky musi se vsim clovek souhlasit anebo mit na to stejny nazor jako stado a pak je mirumilovny a snasenlivy? Pokud ne, je hater?
Zajimave hošku, ze pises neco proti pausalizovani, ale zaroven pausalizujes do mrte.

Pro mne tetovani znamena konec se svobodou. Uz se s necim svazu. Nemam ani tetovani, ani piercing. Nenosim ani retizky, ani retezy a ani prsteny a hodinky. Proste pro me je to osobi pocit urcite svobody. Vse cim ovesim, oznacim sve telo mi skrze nej svaze mysl.

Jinak jeste o level vys je paleni zhavym zelezem ruzne obrazce. A jeste o level vys je odstranovani vrchnich vrstev kuze skalpelem, ci vyrezavani motivu s trvalou jizvou.

Myslim, ze to neni moda. Je to slabost zustat mimo vetsinu. Stadovitost. A at uz se ti to Pajine libi nebo ne, kazdy na to muze mit svuj nazor a muze ho verejne prezentovat. A ty, kdyz uz jsi teda pokerovany prislusnik kerka tridy s toliko sebevedomim, bys mel mit koule a tolerantne nechat druhe strane svuj pohled.

364900

10.07.2018 11:22

Alza překročila hranici

RE: Obchod

tora85 143.?.?.?

V prave v tomto mironete jsem nakupoval jeste pred alzou. Bohuzel nekolikrat lhani. Zbozi nabizene v akci za jinou cenu po objednani v den vyzvednuti cenu navysili. A podobne praktiky. Bohuzel musim rict, ze co do rychlosti sluzeb a kvality, jsem nikdy nemel s alzou problemy. Jen jednou, a to jsem jim pohrozil advokatem, a vse nakonec vyresili sami. Chapu ze reklamni logo ktere huci v kazde reklame je otravne. Na druhou stranu je to firma, ktera se vypracovala z niceho, a ja jim jejich obchodni uspech preji. Samozrejme, cim vetsi firma je, tim vic preslapu muze udelat. Jan Hus starter pack je velmi hloupy marketingovy cin. Ale nema smysl si stezovat, to jen povzbudi toho, kdo to vymyslel, protoze se bude o alze mluvit a psat jeste vic, a tim jeste vic reklamy. Ten hloupy napad bych obratil proti firme a v otevrenem dopise bych zadal za zavedeni i Jan Palach starter kit. Na veci spojene s alkoholem bych zadal Havel starter kit (byl to velky a znamy alkoholik) atd atd.

365194

21.09.2018 15:08

Co je v pozadí angloamerické války proti Rusku

RE: Toto je vynikající článek

tora85 143.?.?.?

1 prevrat na ukrajine se jim vubec nepodaril. Rusko si s nim poradilo. Rusko nepotrebuje ukrajinu jako vecneho natahovace ruky. Zdalo se ze geopoliticky je ukrajina na zapade a najednou o ni zapad nema zajem. Mozna si mysleli ze ji pouziji na dalsi migracni trasu pres turecko a rumunsko, ale ukrajinci jsou az priliz velci fasouni a zda se ze by jim ty najedniky, ktere se tak angela snazi dostat do evropy, zmasakrovali priznovci praporu Azov.
2 spatna analyza. Momentalne je na strane ruska jak iran a libanon, tak se kloni irak (nebyt americkych kolonizatoru na svem uzemi,uz je davno tam), Libie tez jedna s ruskem, syrie je jasna. Vycka se co s jemenem. Vse jsou to veci ktere se nedejou za 1 rok. A navic, rusko si akci v syrii udelalo dost slusnou reklamu na svuj zbrojni prumysl, a ma rekordne velke zakazky. Jim se taky hodi do kramu ze se to v syrii jeste chvili povlece.
3 opet nechapu kde to zijete a jestli vubec umite nejake cizi reci. Nord stream II se uz dokoncuje a otevren bude v roce 2019. Polsko se snazi byt horkou kartou americanu v evrope, coz vadi jak nemecku tak rusku a jsou si toho oba vedomi. Navenek chlapacka prohlaseni angely na adresu ruska a putina je jen komedie pro plebs. V zakulisi probihaji tajne schuzky, treba jako na sportovnich utkanich kdy se proti sobe postavili tymy ruska a nemecka v nedavne dobe. Tam se vede asi debata uplne jinak.
4. Nemyslim si. Je uz priliz na ocich a ma za sebou proliz mnoho sympatizantu. Spis bych cekal nejaky false flag rozbroje vyprovokovane s okolitymi staty. Velke madarsko je stale snem.
5. nemyslim si. V rusku sice neziju,ale ziju v nemecku a sic to vypada obcas katastroficky, presto nejsou nemci ovce. Mozna maji priliz utazeny obojek viny za holokaust,ale zuby maji.
6. Nikdo si nepreje krach usa a zaroven nikdo nepotrebuje americkou drezuru. Investic a americkych dluhopisu ma vetsina krajin az priliz na to,aby si znehodnotili sve investice a sve odbytiste. Je to jen o tom, kde se vydela vic. A jak jde o obchod, jsou stranou i silacke reci a sankce. Teda jak pro koho. USA totiz od sankci neustale zvysuji svoji obchodni bilanci s ruskem, coz je v kontrastu s evropou.
Maxima USA se musi brat v historickem a geopolitickem kontextu. Vse je az priliz propojene a provazane, nez aby se dali delat rychla a bezhlava reseni. Sachova partie se hraje na vic tahu dopredu a je rozehravana s vice moznostmi. A to se dnes deje. Spis bych doporucoval se bavit s diplomatama, tam se dozvite spis neco z toho co prijde v budoucnu, nez s politikama, ktery pouze komentuji/uklizeji to co uz se stalo.

366669

22.10.2018 20:36

Zabití Džamála Chášakdžího trvalo sedm minut

Kuciak

tora85 2003:x:x:x:x:x

Jaky je rozdil mezi Kuciakem (kritik vladnich pomeru na slovensku...provazanost politiku s mafii) a Khashoggim (kritik saudsko arabske rodiny).
Rozdil a mlceni sveta je v 110 miliardach zbrojnich zakazek, ropnymi kohouty a americkymi dluhopisy v saudskych trezorech.
Z ohybani demokracie, moralky a prava americkymi moralisty (zbytek análistů nevyjimaje) je na blití.

367212

22.10.2018 20:50

Zrzek

moznost

tora85 2003:x:x:x:x:x

Pane Stwora,
pokud se Vam nikdo neozve, zkuste se zeptat tady:
https://www.fordogs-spolek.cz
Je tam odkaz na jejich facebook stranky. Mate to relativne za rohem. A oni jsou opravdu super.
Mozna by poradili nekoho, kdo si od nich bral kocku a mohl by na pul roku zaopatrit micku.

367213

23.10.2018 09:57

Zrzek

RE: moznost

tora85 143.?.?.?

Je to psi utulek, ale udavaji i kocky. A znaji dost lidi co si uz zviratko od nich brali, takze by vedeli poradit.
Tezko rict, 5000 se muze zdat dost, ale Vas pripad je specificky.

367227

26.02.2019 11:12

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

RE: = RE: Mikrovlnné zbrane

tora85 143.?.?.?

To co uvadi pozorovatel by bylo fyzikalni nesmysl tehdy, pokud berete telo pouze z toho zapadniho pohledu. POkud z toho vychodniho, pak se bavime o energiich, biopolich, meridianech...atd. Je zajimave, kolik lidi tvrdi ze je vse bezpecne. A ze organy nad nami drzi ochrannou ruku. Pak mi ale vysvetlete, jak je mozne, ze v Kanade statisticky kazdy druhy clovek onemocni rakovinou. V Cechach kazdy treti, v Nemecku kazdy ctvrty. Povalecna generace toto vubec nezna. Ze mel nekdo rakovinu, to byla vyjimka. Dnes?
Takze spis vy mate problem. Protoze nechapete, ze lidske telo, anebo celkove zive organizmy maji slozitejsi fungovani, nez to co jste se naucil v biologii na zakladni skole.
Navic se podivejte v cem se dnes lide pohybuji. Sklenene zelezobetonove konstrukce, ve kterych jsou do mrte umistenw dalsi wifi stanice. Ty konstrukce sice nezesiluji signal, ale jeho pusobeni na zivy organizmus je zesileny odrazy.
Rikam. Vy mate jeden problem, ze berete vodu pouze chemicky jako H2O, ale nedovedete pochopit jeji fyzikalni vlastnosti, rezonanci a pamet.
JInak kdyz uz jsme u te rezonance. Coz taky bude problem chapat pro nekoho kto se o to vubec nezajima nebo tomu neveri. Nebudu psat nic o Schumannove rezonanci a jeji dulezitosti pro lidsky organizmus. Jen napisu ze jsem si koupil generator schumannovy frekvence, s velmi skeptickym postojem. Pak jsem to mel doma zaple a mel zajimave reakce od lidi co dosli na navstevu a vubec nevedeli o tom ze si doma vyrabim nonstop zakladni frekvenci zeme.
Takze souhlasim s vami ze veci ktere popisuji technicky erudovani lide jsou jiste v poradku. Jenze oni nemaji zase vzdelani kterym by dokazali pochopit vliv na organizmus. A rikam, jestli je to vsechno ok, tak proc je takovy enormni narust rakovin. Asi to nebude jen dusicnany v salamech.

369930

27.02.2019 11:33

Seriál Most!

RE: ČSFD

tora85 143.?.?.?

Na CSFD neni objektivniho nic. KOmentuji kvazi intosi, co mysli, ze si zvedaji IQ slaboduchymi recmi o nicem. Jeden z mala normalnich, i kdyz vulgarnich komentu dava Verbal. A i to proto, ze temi kvazi intelektualy opovrhuje. Jinak je to skutecne bida, cela CSFD.
Takze bych byl velmi opatrny i s tim Mostem. JInak mi prijde ze uz nevi jak ty lidi masirovat, jen aby jim vnutili nejakou Sorosovskou myslenku. Uz jen ta scena, jak cikan klati transku. A pak komenty tech hercu jak to prozivali. Jako fakt nepotrebuji nikoho aby mi rikal co si mam myslet. Chci jen pravdive informace a nazor si udelam sam. Coz je problem, pravdive informace se dnes uz nenosi.

369952

09.05.2019 12:47

Bude další „prima válčička“?

Trochu mimo

tora85 143.?.?.?

Ten clanek je naivni. Za prve. Americani nevedou valky aby je vyhravali. ALe proto, aby nastolili chaos, ve kterem muzou lepe ovladat kolonie. A za dalsi. Americanum nejde ani o venezuelsky lid. A ani o to aby Venezuelu nasledne asanovali. Jde jen o vyrabovani zeme. Cely anglosasky svet tak funguje uz stovky let. Severo americka civilizace stoji na kradezi vseho co bylo zivotnim prostorem indianu. Takze ten clanek je takovym naivnim pohledem cloveka ktery nevidi uplne jine souvislosti.

371427

08.11.2019 11:12

USA zesilují geopolitický boj o Sýrii

RE: Je toto scestná myšlenka?

tora85 143.?.?.?

Mate castecne pravdu. Ale krom uzbrojeni, ho vysal i ideologicky. Blahobytem zapadu stahoval lidi z vychodu. A zajimave, ze kdyz ten zapadni blahobyt ztratil smysl, zacinaji ho demontovat. Staci se podivat na migraci, gender, zelenou ideologii atd atd. Kdo to asi vse podporuje? Ti stejni, co staly za vsemi srackami co z anglosaskeho sveta prisli.

Nahodim sem zajimave povidani na Svobodnem universu. Pan emigroval do USA a popisuje zajimave co se to vlastne v te emerice a u Trumpa deje.

https://soundcloud.com/svobodneuniversum/dusan-neu...

https://soundcloud.com/svobodneuniversum/dusan-neu...

https://soundcloud.com/svobodneuniversum/dusan-neu...

No. Jinak si nemohu pomoct. Nejdrive jsem si myslel, ze ty valky jsou primarne proti Rusku. Kdyz se podivate ktere staty byly od padu zelezne opony napadeny amerikou, jsou to skoro vsechny, ktere byly v sfere sovetskeho vlivu. Anebo byly historicky s ruskem nejak svazane.

Vzal jsem si ale po nekolika letech opet do ruky knihu od Zecharia Sitchina. Ac se nekomu nemusi zdat, a muze ji povazovat za konspirace typu Daniken a podobne, presto je ten pan jednim z mala lidi, ktery dokazali rozlustit a cist sumerske pismo. Byl nesmirne vzdelany a jeho pohled je jiny, a dost zajimavy. Kniha se jmenuje Dvanacta planeta. (jinak knih vydal vic).

A nemohu si pomoct, ale kdyz to vezmu z druhe strany, tak sice rusko nebo cina jsou stale tercem, ale mne to prijde jako valka o spiritualitu. Valka o zniceni historie. Jen si vpomente jak kdyz americani napadli v 2003 opet Irak. Jak rychle vybrakovali iracka muzea. Vse ze ztratilo. Bud bylo zniceno nebo rozkradeno. Nechapal jsem proc by mela byt muzea uchovavajici stare sumerske, mezopotamske a babylonske artefakty jednim z prvnich cilu utoku. Ale kdyz si date dohromady na koho zapad a ti co ho ovladaji utoci, pak to zacina davat smysl. Nakonec i to zniceni ruska ci ciny by znicilo bud slovanstvi, ktere je zaznamenane a prokazane uz po 8000 let, anebo cinu, ktera jako rise, ve smyslu statu, existuje uz pres 5000 let. Jsou predevsim spiritualni centra. Tos tak [smích]

374459

07.05.2020 15:13

Organizují „nepřátelé“ pomstu v důsledku koronaviru?

RE: Dá se to přežít...

tora85 185.?.?.?

Sorry kamo ale ty si uplne zmasirovany mainstreamom. Nepozeraj rady ludi, ktory tomu nerozumeju. Predavkovat sa mozes aj paralenom. A svete div sa, jedno plato ta moze aj zabit. V principe cds, mms funguje, pretoze rovnaka latka aku do seba vpravujes sa tvori pri zapaloch prirodzene v bunkach. Co ti samozrejme popieraci nepovedia. Na druhu stranu sa s tym robi zarakiri a ludia to pouzivaju uplne nezmyselne na choroby kde to nema efekt. Najlepsie je to na bakterialne a niektore virove ochorenia. INak mam rad ked ludia komentuju nieco na zaklade vlastnych skusenosti, alebo skusenosti blizkych ludi. A vela veci funguje aj ked sa o nich tvrdilo ze su sarlatanske. Tak to bolo aj s pitim a pouzivanim koloidneho striebra pred par rokmi napriklad. Uplne hystericke zakazy. A naozaj sa u nas pharma lobby podarilo ho zakazat. Pritom v nemecku bolo povolene a dalo sa dostat aj v lekarnach na vonkajsie pouzitie. A dnes? Bejvalka pracuje na onkologii a na gangreny sa uplne bezne dava koloidne striebro. Priamo v nemocnici. A tak je to aj s dalsimi kvazi sarlatanskymi praktikami. Takze sa nenechaj zmiast. A nedehonestuj niekoho nadavanim do savopica, pretoze nevies vobec o com pises.

379249

13.05.2020 16:22

Němci se zbláznili?

vakcikracie

tora85 185.?.?.?

Momentalne jsem ukotveny v cechach, pak i Bavorsko ma restrikce pro prijezd do teto spolkove zeme. Ale jinak ziju v Bavorsku. Ja tomuto celkem neverim. Nemci v tomto nejsou loutky a odpor vuci vakcinaci je celkem znacny. Vse se snazi resit prirodnimi medikamenty. Povinne ockovani je jen na tetanus. Tak jak tady lidi obhajuji ockovani a jsou zmasirovani spalnickovou propagandou, tak v Nemecku jsou naopak lidi proti ockovani. Sice se nechali namotat na migranty. To je problem ktery se jich sice tyka, ale stale se mohou zavrit doma a tvarit se ze se jich to netyka. Ale s vpravovanim sracek do tela to bude jine. Je videt ze ani covidova propaganda tam nezafungovala a prakticky se nemci nyvodli na opatreni. Rousky nenosili, a hysterii nepestovali. Takze jsem zvedav, co z toho bude.
Je zajimave, ze i pres absenci protilatek u lidi co byly nemocni, nemluvi o vakcinach pro tuto skupinu lidi. Teda, bud prodelany virus,nebo vakcina. Nejak mi z toho plyne, ze nejde ani tak o vakcinu,ale o to, aby se telo s nejakou formou viru setkalo. Ta absence protilatek vypada, jakoby se virus nechoval ani jako virus, anebo bakterie, ale jako parazit. Na ktery si telo taky nevytvari protilatky (odborne vzdelani, prosim at me opravi, pokud je to jinak). A proto se domnivam, ze virus v tele neco zpusobi bud na geneticke urovni, nebo se bude chovat jako backdoor (vsak Gates a jeho derave windows s tim maji bohate zkusečnosti) pro pozdejsi nakazu upravenym virem, ktery uz vykosi daleko vic lidi. Budou to moct svest na mutace pozdejsich kmenu. Anebo s narustajicim probleme starnuti populace se vypnou mechanizmy v tele a lide budou umirat drive atd. MOznosti je hodne. O nejake filantropii se u techto psychopatu a samozvanych spasitelu jako Gates neda mluvit ani omylem.

379362

13.05.2020 16:27

Němci se zbláznili?

RE: Správně......

tora85 185.?.?.?

LOL a jak by ten chip poznal ze ta teplota je napriklad z ubehnuti pul maratonu? Tvoje argumenty trochu nedavaji smysl. Je rada vaznejsich nemoci nez covid.

379364

10.08.2020 14:53

Izrael ničí východní Bejrút novou zbraní

Trochu divne

tora85 143.?.?.?

Tato analyza. Tak nejdrive spekuluje Autor o nove tajne zbrani izraele co znicila sklad Hizballahu. Ale uzavre to tim, ze vybuchl ledek smichany s naftou a rozbuskami. Pouzije obrazek zniceni skladu ISIL v Syrii ruskou ODAB 500P. Coz vyvraci tezi o hnojivu jako vybusnine. Na webu lze najit hodne videi vybuchu v tovarne na ledek v Cine 2015 a ten vybuch amoniaku vypada uplne jinak. Jeste ten prvni vybuch s oranzovym kourem bych pripustil, ale ten druhy s atmosferickym cylindrem z tlakove vlny, to zu je teda slusna pohadka. A ten v Bejrutu to nebyl ani nahodou.

https://www.facebook.com/nogreatersickness/videos/...

https://www.youtube.com/watch?v=993wlZ6XFSs

Amoniak vybuch test
https://www.youtube.com/watch?v=bUgjzVtsOfc


Na netu koluje video se zabery prehnanymi pres filtr kde je videt raketa dopadajici a pak vybuch. Samozrejme si hned srackomedia pozvala na slovo vzate odborniky ktery vlastne ve dvou hlavnich zapadnich srackometech potvrdili ze je to fake. Takze pohadka s amoniakem se bude sirit dal. A nakonec ten ledek pro Mozambik z gruzie na ukrajinske lodi plujici pod vlajkou moldavie s kapitanem z Kypru s ruskym pasem nam dava jasne indicie ze za vse muze Putin. Tusim ze bude do toho nutne jeste zahrnout covid a nutnost vakcinace a jo...jeste ze jedine cerne zivoty maji cenu a ze Trump je lhar a jedine Biden je in. Proste brainwash jak vysity.
https://nypost.com/2020/08/07/doctored-videos-onli...

381117

27.10.2020 12:23

Trudeaův bláznivý plán nebo lživá zpráva?

RE: Našel jsem toto...prý se jedná o FAKE....

tora85 2003:x:x:x:x:x

Uvadet levicacky neomarxisticky factcheck vyvracejici hoax proti/od jineho levicackeho neomarxistickyho subjektu mi prijde jako nechutne chucpe.

383513

09.11.2020 12:46

Covid-19 osvětlil nejtemnější agendu DARPA, část 2

RE: Zvláštne,

tora85 2003:x:x:x:x:x

Zdar Omare.
Je mozne jit vic do hloubky? Popripade jsou k tomu nekde materialy? Asi bych nasel, ale pokud mas tip, rad se necham nasmerovat. Zajima me to hodne. Dekuji.

383964

09.11.2020 15:53

Covid-19 osvětlil nejtemnější agendu DARPA, část 2

RE: Zvláštne,

tora85 2003:x:x:x:x:x

Dakujem velmi. Dohladam aj na pubmede.

383971

10.11.2020 23:18

Zfalšovane volby

RE: Joe da Biden ležící spící

tora85 93.?.?.?

Sorry ale tyto levicacke factchecky co se odvolavaji na jine levicacke platky a think tanky, to je nejtrapnejsi damage control marketing co muze byt. Chcete teda rict, ze volby jsou liliove ciste, kdyz uz se navazite do te nevalne urovne aeronetu? (uplne citim to zhnuseni, protoze vam to na aeronet reklo dalsi levicacke medium, bakalova aspen ceska televize, ze?)

384001

11.11.2020 13:32

Zfalšovane volby

RE: Joe da Biden ležící spící

tora85 2003:x:x:x:x:x

Neresim nesmyslna prohlaseni senilniho dedka s pocatecni demenci. Resim, ze volby byly cinknute.
Myslim, ze indicii je dost. Ja nebudu nic dokazovat. Dokazovat se to bude pred americkou justici. Protoze to same mohu napsat ja.....dokazte ze sfalsovane nebyly....
Napoledy whistblower z americke posty ktery tvrdil ze korespondencni hlasovani bylo podvodne upraveno. Dnes vechny marxisticke platky ze to udajne odvolal. Ne neodvolal, a bude svedcit....takze nevidim ani konspirace a ani hoaxy. Jen vy mate mylnou predstavu demokracie. A jestli nekdo rekne ze se mu na necem neco nezda, hned to povazujete za hoax. Coz je smesne, a primo nedemokraticke. Protoze jakykoliv dotaz a pozadavek na jeho objasneni predce nemuze byt hoaxem, ale dukazem demokracie.
Ale je to priznacne pro volice demokratu v USA a taky volice neoliberalni casti politickeho spektra u nas. Ti vyprazdnuji obsah pojmu "demokracie" asi nejvic.


https://twitter.com/JamesOKeefeIII/status/13263371...

384018

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

80

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 28 058 korun, což je 80 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ředitel řecké JIP: Umírají vakcinovaní. Vláda musí přestat dělat rozdíly mezi očkovanými a neočkovanými28.11.21 12:49 Řecko 3

Povinnou vakcinací namydlí Babiš starší generaci schody do hrobové jámy28.11.21 08:54 Česká republika 2

Lidé po napíchání mRNA utrejchem ztratili 40% imunity, dále ztrácejí 3,3% až až 6,4% týdně až k 0%28.11.21 08:32 Neurčeno 3

Ukrajinská armáda zaútočila vo viacerých regiónoch Donbasu. Objavili sa pripravení americkí vojnoví poradcovia28.11.21 07:28 Ukrajina 0

Švýcarsko omezilo vstup Čechů do země28.11.21 07:22 Švýcarsko 0

Nejvíce proočkované Portugalsko vyhlašuje výjimečný stav a zavádí opatření kvůli covid-1928.11.21 07:12 Portugalsko 1

Ladislav Větvička také začíná mít problémy s cenzurou na blogu iDnes26.11.21 23:08 Česká republika 1

Demonstrace na Letné 28.11. 2021 od 14:0026.11.21 21:38 Česká republika 6

Rakousko-chorvatská diplomatická vojna! Chorvatský prezident nazval rakouský lockdown fašizmem!26.11.21 03:25 Chorvatsko 12

Odborová organizace Pro Libertate - pomoc neočkovaným v zaměstnání26.11.21 03:02 Česká republika 2

Už neexistují oběti Covidu, jen oběti zločinného jednání vlády a Mengele-lékařů26.11.21 02:53 Evropská unie 0

České nemocnice zahlcuje epidemie infarktů a mozkových příhod očkovaných26.11.21 01:33 Česká republika 0

Vědci varují: mRNA vakcíny proti Covidu dramaticky zvyšují riziko cévních příhod25.11.21 23:17 Evropská unie 0

Babiš: Očkování má být v Česku povinné pro lidi nad 50 let!25.11.21 17:38 Česká republika 8

Výpověď dvou lékařů:shedding po vakcínách ohrožuje děti+nebezpečí vakcín,podložené studiemi25.11.21 13:06 Slovensko 2

Zuzana Čaputová si dělá z lidí výsměch25.11.21 01:38 Slovensko 4

Petice proti povinnému očkování24.11.21 22:38 Česká republika 4

Jak manipulatori.cz manipulují24.11.21 17:30 Česká republika 3

Tajemný utrejch23.11.21 22:03 USA 4

Tak na udání. Dorazili. Ve dvou. Ani tak jsem se nezalekl a šel do boje23.11.21 19:12 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,78 Kč
Euro
25,68 Kč
Libra
30,36 Kč
Kanadský dolar
17,87 Kč
Australský dolar
16,26 Kč
Švýcarský frank
24,60 Kč
100 japonských jenů
20,05 Kč
Čínský juan
3,57 Kč
Polský zloty
5,46 Kč
100 maď. forintů
6,95 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 843,93 Kč
1 unce stříbra
532,51 Kč
Bitcoin
1 306 012,33 Kč

Poslední aktualizace: 29.11.2021 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 70 362 455