Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané pozorovateľ

Nalezeno 329 příspěveků, 5 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

14.03.2019 10:29

Nakupovat základní potraviny je čím dál těžší

ad vajíčka z klietkového chovu

pozorovateľ 109.?.?.?

Spôsob výroby sa dá ľahko zistiť z kódu vytlačeného priamo na vajci:
3 = klietkový chov
2 = halový/podstielkový chov
1 = chov s voľným výbehom (tiež relatívne veľká skupina sliepok, ale okrem haly majú k dispozícii aj priestor na čerstvom vzduchu, kde sa môžu prebehnúť)
0 = bio vajcia (zrejme spĺňajúce nejaké certifikáty ohľadom kvality krmiva)

Ja osobne odmietam kupovať klietkové vajcia ani nie tak z dôvodu nejakého prehnaného ekologického cítenia, ale že mi proste nechutia. Jednoznačne som vypozoroval, že klietkové vajcia majú výrazne horkastú pachuť, zatiaľ čo farmárske a bio vajcia majú sladkú chuť a sú výrazne sýtejšie. Evidentne sa stresové hormóny kliektových sliepok ukladajú aj do vajec, ktoré tak chutia horšie ako z normálnych chovov.

Čo sa týka zdrojov nákupov.

Je fakt, že v hypermarketoch je s tým problém. Plné regále klietkových vajec, popri tom možno jedna sorta halová a jedna sorta predraženého bio. V tomto ohľade človeku často nezostáva nič iné, než systematicky skúšať rôzne obchody a rôzne značky a snažiť sa zapamätať si, ktoré boli dobré a ktoré nie.

Ja mám pomerne dobré skúsenosti s nákupom vajíčok na farmárskych trhoch. Záleží síce na tom, na koho človek narazí (už som sa stretol na farmárskych trhoch aj s neskrývane klietkovými vajciami), ale občas človek narazí na fakt vynikajúci zdroj. Raz som takto kúpil XXL vajíčka predávané nejakou babičkou a boli to tie najlepšie, aké som kedy jedol. Boli tak veľké, že sa s nimi nedala zavrieť krabička. Kedykoľvek neskôr som sa snažil ich kúpiť, vždy už ich mala daná babička vypredané.

Osobne sa snažím nakupovať na farmárskych trhoch, kedykoľvek je to možné. Ale má to z pohľadu veľkomestského človeka kopu problémov - trhy sú často iba 1x do týždňa, trvajú len pol dňa, sú na opačnom konci mesta a dá sa tam zohnať iba niečo. A ešte si treba dávať pozor na podvodníkov, ktorí skúšajú na trhu predávať tovar nakúpený tesne predtým v nejakom hypermarkete.

370280

12.03.2019 15:46

Není to „politika identity“, je to politika proti bílým

RE: co čekat

pozorovateľ 109.?.?.?

ad vypnutý aeronet

Po dlhom hľadaní som konečne našiel odpoveď:

https://vk.com/aeronetcz

10 Mar at 11:09 am

V noci ze soboty na neděli došlo k výpadku našeho zpravodajského serveru, na odstranění technických příčin se pracuje.

Děkujeme za trpělivost.

10 Mar at 5:03 pm Aktualizace 14:30

V datacentru došlo k závažné havárii, která postihla i mnoho dalších serverů ve stejném kolokovaném railu jako je umístěný náš server. Odešly raidové řadiče a vyhořel zjevně celý power grid v railu. ETA opravy zatím není známa, budeme vás informovat.

Části čtenářů se může jevit AEN jako funkční, ale jedná se pouze o statickou cache zálohu načítanou z CDN cache našeho firewallu. Živé funkce serveru jako diskusní komentáře a non-cached články se nenačítají a objevuje se chyba nedostupnosti serveru 502 Unable to connect.

Aktualizace 11. 03. 2019:

Probíhá obnova dat ze zálohy, server odešel do věčných lovišť úplně celý, nejen RAID karta, ale i základní deska a je potřeba přesunout data na úplně nový server. Pošlete prosím svým přátelům na emaily informace, že náš server postihl pouze technický výpadek, nejedná se o vypnutí serveru z politických důvodů. Pracujeme na tom, aby server byl znovu v provozu co nejdříve, děláme, co můžeme. Děkujeme za Vaši velkou trpělivost.

370215

10.03.2019 13:05

LGBT přechází do útoku

Židia a hollywood, židia a homosexualita.

pozorovateľ 109.?.?.?

Ono je to vcelku jednoduché a logické.

Veľké množstvo hollywoodskych hercov ako aj režisérov a tiež financovateľov filmov, sú v skutočnosti židia. Herci si obvykle menili mená, aby ich židovský pôvod nebol divákom tak do očí bijúci, režiséri a producenti sa s tým naopak príliš nezdržovali a medzi svojou komunitou sa k svojmu židovstvu hrdo hlásili.

Ti, kteří si mění jména - Židé v Hollywoodu
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/file...

Keď sa človek dnes pozorne pozrie na titulky slávnych filmov, vidí tam medzi hercami, scenáristami a režisérmi hromadu Goldmanov, Rosenbergov, (čokoľvek)Steinov, Kaufmannov atď... Schválne si to vyskúšajte.

- -
Židia a homosexualita. Ani to nie je až tak nepochopiteľné. V židovskej komunite (možno v dôsledku úzkeho medzirodového kríženia) je v porovnaní so zbytkom sveta abnormálne vysoký výskyt homosexuality.

Čísla rôznych výskumov dosť kolíšu, ale v priemere vychádzajú čísla 11% homosexualita medzi židovskými mužmi a možno až 15% homosexualita u židovských žien. Čísla sa v rôznych článkoch výrazne líšili, ale väčina článkov sa zbiehala poblíž čísla 11%. Plus v jednom z prieskumov iba 82% židov udalo, že sú výlučne heterosexuálni. 7% udalo homosexualitu a bisexualitu a až 11% ODMIETLO ODPOVEDAŤ.

Taktiež iný článok udáva, že hoci Biblia homosexualitu explicitne zakazovala, tak v židovskej komunite bola homosexualita po celú históriu mlčky tolerovaná a pomerne rozšírená.

- -
Čo sa týka moderných trendov, tak masívna propagácia homosexuality bola navrhnutá už v 1960tych rokoch ako jeden z významných nástrojov na redukciu svetovej populácie (presmerovanie ťažko utlmiteľného rozmnožovacieho pohlavného pudu smerom, ktorý vylučuje plodenie potomkov)

krátka verzia: https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Zasve...

celá verzia: http://www.stopthecrime.net/docs/NWO%20Plans%20Exp...

370176

p.s.

A možno ešte jeden dôležitý faktor, ktorý nás odlišuje od Číňanov a ktorý pre prípadných globalistov predstavuje vážnu hrozbu do budúcnosti.

Tým faktorom je pomstychtivosť. Východoázijci sú fatalisti, prijímajú nespravodlivosť ako súčasť života a osudu. Európania však majú v sebe silne zakorenený pocit spravodlivosti a v prípade, že majú pocit, že im systém nespravodlivo ublížil, presmerujú na neho celú váhu svojej nenávisti a túžby po pomste.

Pokiaľ napríklad zamestnanec má pocit, že bol nespravodlivo prepustený z firmy (alebo ho firma nejak inak poškodila), bude ju po zbytok života nenávidieť, resp. sa s firmou súdiť alebo ju skúšať nejak inak poškodiť. Podobne ak človek má pocit, že mu ukrivdil štát, už navždy bude štát nenávidieť. Skrátka, pokiaľ človek dospeje k názoru, že mu systém spôsobil nejakú vážnu krivdu, ktorá mu natrvalo zmenila jeho budúci život, bude venovať celý zbytok svojho života myšlienkam na nejakú formu pomsty voči systému.

A s tým súvisí aj myšlienka zavádzania "sociálneho kreditu" do európskych podmienok. Pri počítačovo riadenom systéme bude zákonite dochádzať k chybám a nespravodlivým sankciám. Títo ľudia následne začnú bojovať proti systému a to tým viac, čím viac ich bude systém sociálneho kreditu nespravodlivo utláčať.

Do istej miery je to podobné situácii sankcionovania disidentov v dobe normalizácie. Štát ich chcel prinútiť k poslušnosti pomocou mäkkých sankcií (si neposlušný, tvoje dieťa sa nedostane na školu, stále si neposlušný, zabudni na svoj diplom, pôjdeš pracovať do kotolne). Výsledkom však bolo, že títo disidenti o to viac štát nenávideli a ochotne vložili svoje schopnosti k účelu jeho zvrhnutia (k čomu sa objavila vhodná príležitosť v roku 1989). Pozor, vôbec sa nesnažím tvrdiť, že "disidenti" boli automaticky tí "dobrí". Len tvrdím, že ani pomocou mäkkých sankcií nie je možné nasilu prevychovať občanov k niečomu, s čím vnútorne nesúhlasia.

370082

ad: "Všichni cítíme, že západní státy sledují se zájmem čínský experiment a zcela jistě uvažují o něčem podobném. V podstatě jde o test: půjde to tak? Vzbouří se lidé, nebo se v tom naučí žít? Víte, co je nejhorší? Dvě věci: 1) že to bude fungovat. 2) že je to obhájitelné."

Západné vlády by možno chceli podobný systém zaviesť aj v EU, ale má to veľké množstvo zádrhelov:

Mentalita Číňanov je veľmi odlišná od mentality Európanov (a predovšetkým od mentality Slovanov).

Číňania majú veľký rešpekt k autoritám a sú evolučne adaptovaní na poslušnosť voči vláde (evolučný dôsledok veľmi krutého otrokárskeho systému, ktorý panoval v Číne v predošlých storočiach). Aziati sú navyše silne orientovaní na kolektív, t.j. majú tendenciu podriaďovať svoje správanie názorom davu.

V prípade Európanov je to presne opačné. Európske národy sú rebelantské (mimoriadne rebelantské sú slovanské národy), kedy ľudia často vyslovene z hecu robia opak, než po nich žiada ich vláda. Táto vzdorovitosť je veľmi výrazná u Slovanských národov (hlavne u Rusov). Pokiaľ by sa EU pokúšala zaviesť obdobu čínskeho sociálneho kreditu, ľudia to budú všemožnými spôsobmi sabotovať - od otvorených verejných protestov až po obchádzanie systému cez šedú ekonomiku.

Koniec koncov, plány na totálny monitoring občanov, vrátane ich čipovania, označovania vytetovanými čiarovými kódmi a gigantické databázy osobných údajov, existujú v plánoch západných vlád už minimálne od 1980tych rokov. Ich optimistické očakávania predpokladali, že už okolo roku 1999 bude systém plne zavedený. Namiesto toho sa čipovanie stále odkladá, pretože ľudia ho nie a nie prijať, zrušenie hotovosti stále neprešlo, proti štátnemu špehovaniu ľudia začali masívne šifrovať, projekty čipovaných preukazov narážajú na nulové nadšenie atď... Namiesto vybudovania Orwellovského sveta sa systém vlád USA a EU začína rozpadávať.

Skrátka, to že niečo bude fungovať v Číne, ani náhodou neznamená, že sa to podarí globalistom aplikovať aj do európskych podmienok.

370081

23.02.2019 11:36

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

RE: = RE: Mikrovlnné zbrane

pozorovateľ 109.?.?.?

Martin L.Pall,PhD,Professor Emeritus of Biochemistry and Basic Medical Sciences
https://ehtrust.org/wp-content/uploads/5g-emf-haza...
Chapter 4.EMFs Including Wi-Fi May Be Particularly Damaging to Young People pp.27,28

podkapitola "Wi-Fi v školách"
http://elektrosmog.voxo.eu/wi-fi

"Philip Parkin, generálny sekretár pre profesijné združenie učiteľov „Voice“ vo Veľkej Británii v júli 2008 prehlásil, že bol znepokojený správami spájajúcimi bezdrôtovú technológiu so stratou koncentrácie, únavou, zníženou schopnosťou pamäti a bolesťami hlavy. Verí, že dnešná generácia detí sú v podstate "pokusné myši vo veľkolepom experimente".Vyzýva k moratóriu na nové Wi-Fi siete a pozastavenie existujúcich, pokiaľ je to možné.
Hlásené príznaky u detí v školách s Wi-Fi zahŕňajú bolesti hlavy, závraty, nevoľnosť,vertigo,vizuálne a sluchové skreslenia,zrýchlenie srdcovej frekvencie (tachykardiu),stratu pamäti, poruchy pozornosti, kožné vyrážky, hyperaktivitu, nočné potenie a nespavosť.Niektoré z týchto príznakov sú prítomné aj v mnohých prípadoch hyperaktivity (ADHD),ktorá má za sebou 4-násobný nárast od roku 1997.Odhaduje sa, že až 5% detí má tento problém. Niektorí rodičia tvrdia, že deti sa už viac nemajú záujem stretávať s priateľmi a reportujú výskyt nových problémov so správaním."

"Nepriaznivé symptómy sa začínajú vyskytovať u citlivejších jedincov vystavených úrovniam signálu pozadia od asi 0.05 V/m.Typické úrovne pozadia v školách s Wi-Fi sú 2 až 40 krát vyššie, než 0.05 V/m.
Dievčatá sa rodia s nezrelými vajíčkami,ktoré čakajú do puberty vo vaječníkoch na ich uvoľnenie. V prípade,že dôjde k poškodeniu mitochondriálnej DNA (bez možnosti opravy) vo vnútri vajíčka prostredníctvom Wi-Fi žiarenia,táto poškodená DNA sa dostane k dcére počatej týmto vajíčkom a ďalším po sebe idúcim generáciám.
Učitelia v Spojenom kráľovstve požadujú odstránenie Wi-Fi zo škôl,pretože inak by mohlo byť ohrozené zdravie a plodnosť detí"

"Parížske knižnice vypli svoje Wi-Fi systémy na základe zdravotných ťažkostí členov personálu.40% ľudí pracujúcich v knižniciach sa sťažovalo na bolesti hlavy, závraty, nevoľnosť a únavu po tom,čo bol systém sprevádzkovaný. Zamestnanci sa dožadovali internetového pripojenia, ktoré malo byť vytvorené použitím štandardných káblov alebo optických káblov"

"Bežné úrovne signálu,ktorému sú ľudia sú vystavení v miestnostiach s Wi-Fi systémom sa typicky pohybujú medzi 0.1 až 3 V/m. Na podnet redaktora programu BBC1 Panorama bola v roku 2007 odvysielaná relácia, kde sa priamo na vybranom mieste vykonalo meranie expozície zo 100 m vzdialenej základňovej stanice mobilnej siete a následne meranie expozície v školskej triede vybavenej laptopmi s Wi-Fi konektivitou.Merania preukázali,že miera expozičnej dávky je v triede s desiatkou laptopov omnoho v...

Automaticky kráceno

369839

23.02.2019 11:22

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

RE: = RE: Mikrovlnné zbrane

pozorovateľ 109.?.?.?

Ono je to celé výrazne zložitejšie...

Pokiaľ by som chcel 100% tienieť celý byt, musel by som ho prerobiť na dokonalú farradyovu klietku, čo v tejto chvíli nechcem z viacerých dôvodov robiť (nielen finančných, nepáči sa mi hlavne samotná myšlienka zavrieť sa do elektricky vodivej klietky)

NIe som človek, ktorý by trpel vyslovene silnými prejavmi elektrohypersenzitivity. Takže na začiatok mi stačí, keď zmiernim intenzitu celkovej dávky a odtienim najsilnejšie zdroje.

Samozrejme viem aj to, že keď neodtienim celý priestor, tak časť žiarenia do bytu bude stále prenikať. Ale ako dostatočný úspech považujem to, že zatienim plochy, kde trávim najviac času: pracovný stôl a spálňu.

ad: "Elektromagnetické pole (dobře, vím, zjednodušuji) lze odstínit pouze vodivým stíněním CELÉHO prostoru (podlaha, strop, stěny)"

Ako hovorím, je to výrazne zložitejšie.

Dlhšie vlnové dĺžky, typicky signály mobilných operátorov (450 MHz, 900 MHz, 1800 MHz) prenikajú veľmi dobre cez pevné materiály a najefektívnejšie tienenie je pomocou elektricky vodivých fólií (hliník, meď, striebro, oceľ)

Frekvencie 2,4 GHz wifi sú už relatívne výrazne pohlcované materiálmi (útlm 15 dB tepelnoizolačné sklo, útlm 10 dB betónová stena, útlm cca 10-15 dB skriňa plná kníh).

Frekvencia 5 GHz wifi je ešte lepšie pohlcovaná materiálmi (útlm 20 dB na 10cm betónovú stenu), ale naopak zle tieniteľná hliníkovými fóliami.

Dané špecializované anti-emf textílie pracujú na inom princípe, než hliníková fólia. Je to technológia podobná ako používali americké stealth lietadlá. Rádiový signál nie je odrazený, ale zložitou vláknovou štruktúrov roztrieštený a premenený na teplo.

Praktické výsledky:

Nemám profesionálne meracie zariadenie, aby som zmeral presnú efektivitu pri tienení mobilných vysielačov. Ale vcelku presne som mal možnosť možnosť efekt tienenia wifi signálov. A tam som dosiahol útlm 20 decibelov (hliníková fólia) a útlm cca 15-20 decibelov (anti emf textília). Merané v zóne "tieňa". Útlm 20 decibelov zodpovedá odtieneniu 99% prichádzajúceho signálu.

Anti-emf textília má tú výhodu, že pohlcuje aj okolité odrazené signály, takže po jej inštalácii došlo k miernemu poklesu intenzity signálov v celej miestnosti, dokonca aj na netienených miestach (pokles cca 5-7 decibelov)

369838

22.02.2019 18:16

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

RE: = RE: Mikrovlnné zbrane

pozorovateľ 109.?.?.?

ad: "To jste je budoval sám, a nebo jste si to nechal zhotovit od nějaké odborné firmy, a kolik jste do toho investoval?"

Svojpomocne. V prvom kroku som si stiahol na tablet aplikáciu na monitoring blízkych wifi signálov, vďaka čomu som po nejakej dobe skúšania identifikoval najsilnejšie wifi od susedov a miesto, kde presne sa za stenou nachádzajú.

Potom som urobil núdzové experimenty s tienením najexponovanejších smerov hliníkovými alobalmi (cena cca 2,5 eura za 5x0,5 metrové pásy). Alobaly mi ale úplne nesadli (nedarilo sa mi vyriešiť ich uzemnenie), takže som ich neskôr nahradil špecializovanými látkovými textíliami (bavlna, polyester plus 10% podiel kovových vlákien). Tieto textílie majú výhodu v tom, že vyzerajú vizuálne úplne decentne a nenápadne a nie sú elektricky vodivé (takže netreba riešiť toľko problémy s uzemňovaním). Na rozdiel od hliníka, tieto textílie signál neodrážajú, ale priamo pohlcujú a menia na teplo. Preto nemusím riešiť otázku zrkadlenia signálov medzi alobalovými plochami. Navyše tieto textílie nevydávajú pri každom pohybe šuchotanie, ako to s obľubou robí alobalová fólia. Náklady boli vyššie, cca 30 eur za meter materiálu. Okrem toho existujú aj výrazne drahšie vysoko účinné textílie v cenách 50-200 eur za meter, ale tie som netestoval.

Keďže bývam v malom podnájme, tak celkové náklady neboli veľké, pretože nebolo treba tieniť veľké plochy a nepotreboval som ani odtieniť všetky smery, stačilo odtienenie mobilného vysielača za oknom a najsilnejšej wifi od susedov.

ad: "jak Vám to okamžitě pomohlo"

- Výrazne lepší spánok (ľahšie večer zaspím, skôr ráno vstanem, potrebujem kratšiu dobu spánku v noci)
- zmizol pocit "mikrovlnného grilovania hlavy" v smere, kde stojí za oknom mobilný vysielač
- lepšie sa mi pracuje za pracovným stolom, som menej unavený, menej ma bolí hlava, zmizli pocity depresie. Subjektívne sa zlepšila pamäť a práca s textami.

Sme tak dôsledne zamorení elektrosmogom, že ho máme doslova na každom kroku a normálny človek ani nemá možnosť postrehnúť, že sa na nejakom mieste bez elektrosmogu cíti lepšie. Účinky ožiarenia totiž majú niekoľkohodinovú zotrvačnosť, takže aj keď sa človek dostane na chvíľu do čistejšieho prostredia (napríklad v parku alebo na ulici), tak ten efekt nestihne postrehnúť, pretože stále doznievajú zdravotné prejavy ožiarenia z domu, práce, vlaku, autobusu...

369828

22.02.2019 15:53

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

RE: = RE: Mikrovlnné zbrane

pozorovateľ 109.?.?.?

ad: "...že dnešní normální čtenář není schopen přečíst ani stránku A4 s tím, že by si něco co čte zapamatoval, a tak při studiu delšího bloku textu pokud se už dostane alespoň doprostředka dokumentu, /nedej bože až nakonec/, už si nepamatuje co vlastně četl na začátku..."

Možno ti to bude pripadať komicky, ale presne na takomto princípe fungujú účinky mikrovlnných zbraní na pasivizáciu verejnosti. Najklasickejším príkladom "civilnej" mikrovlnnej zbrane je wifi vysielač zamontovaný do notebooku a smartfónu. Užívateľ sa nachádza v jeho tesnej blízkosti (30 cm), takže absorbovaná dávka je častokrát vyššia, než zo všetkých okolitých wifi hotspotov.

Vplyv wifi na mozog človeka: neschopnosť sústredenia, problémy s pamäťou (nefunkčná krátkodobá pamäť, dočasné a trvalé výpadky dlhodobej pamäte, problémy so spracovaním textu, problémy so zrakom (dvojité videnie, problémo so zaostrovaním na text), psychický stav ľahostajnosti, pasivity, permanentná nízkoúrovňová depresia...

Sám som viacerými vyššie vymenovanými problémami prešiel a okamžite zmizli, akonáhle som začal vo svojom okolí tieniť najsilnejšie mikrovlnné zdroje (vypnutý wifi router, vypnutá wifi v počítači, vybudované tienenia proti okolitým mikrovlnným zdrojom).

Každopádne, to čo popisuješ, t.j. neschopnosť prečítať dlhý text a neschopnosť ho spracovať a zapamätať si, je typická práve pre tých, ktorí čítajú internetové texty z počítača/smartfónu pomocou bezdrátového pripojenia. Stačí text vytlačiť na papier a miera porozumenia textu a efektívnosti jeho zapamätania dramaticky vzrastá (aspoň u mňa).

Čo sa týka tých linkov, čo som dal

Neočakávam, že ich niekto okamžite všetky prečíta. Verím, že si ich niekto odloží na disk a že sa k nim v budúcnosti vráti, keď bude mať potrebnú náladu a znalosti, aby im porozumel.

369822

22.02.2019 10:41

Síť 5G představuje nebezpečí pro zdraví dětí

Mikrovlnné zbrane

pozorovateľ 109.?.?.?

Anglické články:

Bioeffects of Selected Nonlethal Weapons https://sigint.files.wordpress.com/2008/02/bioeffe... . Odtajnený dokument americkej armády z roku 1998 popisujúci fungovanie a vojenskú nasaditeľnosť elektromagnetických, akustických a laserových „nesmrtiacich“ zbraní na ovládanie správania jednotlivcov a davov. Tematické kapitoly: str. 2-6 (mikrovlnné ohrievanie obetí), str. 6-8 (mikrovlnný prenos zvukov do hlavy obete), str. 8-12 (úplné narušenie nervovej kontroly nad telom), potome ešte nasleduje kapitola o nasadení infračervených laserov.

Krátka verzia toho istého článku tu: https://diskuter.files.wordpress.com/2019/02/un_ag...

Curtis Waltman: Washington State Fusion Center accidentally releases records on remote mind control (18.4.2018) https://www.muckrock.com/news/archives/2018/apr/18... Vládne úrady poslali aktivistovi žiadajúcemu informácie o aktivitách Antifa omylom v prílohe niekoľko súborov z tajného výskumu venovaného technikám diaľkového ovládania mysle.

COM-12 BRIEFING – MIND CONTROL OPERATIONS – AQUARIUS GROUP ACTIVITIES (1992) https://href.li?http://stopthecrime.net/COMM%2012%... Uniknutý dokument z prostredia amerických tajných služieb, ktorý mapuje históriu používaných technológií, pričom posledných cca 6 stránok textu sa venuje najnovším trendom plánov na ovládanie davov pomocou "rádio-hypnózy" prostredníctvom vysielačov maskovaných ako vysielacie veže mobilných operátorov.

Nemecké články:

Biologische Auswirkungen krimineller Mikrowellen-Bestrahlung, 2004
https://diskuter.files.wordpress.com/2019/02/biolo...

Epizóda "Strahlende Zukunft" (Žiarivá budúcnost) z nemeckého kriminálneho seriálu Tatort venovaná téme nebezpečnosti mobilných vysielačov a teroru civilistov pomocou nelegálnych mikrovlnných zbraní
https://www.youtube.com/watch?v=7Qx9nxXX4ak

Sofistikované technológie na ovládania mysle

Technológie ovládania mysle - základný prehľad a fyzikálne princípy účinku
https://diskuter.wordpress.com/2019/01/31/technolo...
Na rozdiel od iných článkov z alternatívnych webov, ktoré sa téme kĺžu iba po povrchu, tu sú k dispozícii určité základy fyzikálnych postupov, ako všetky tieto technológie v praxi účinkujú. Užitočné ako základ k téme, na ktorom sa dá následne budovať ďalšie samoštúdium.
Témy:
- história a kódové názvy projektov
- hypnóza a tajné služby
- psychotropné drogy distribuované plošne medzi civilnú populáciu (rozvody pitnej vody, aerosoly z lietadiel)
- mikrovlnné vysielače (vysokofrekvenčné mikrovlnné vysielače na ovládanie davov, extrémne...

Automaticky kráceno

369813

21.02.2019 09:37

Však my vás umlčíme!

Iba na okraj témy:

pozorovateľ 109.?.?.?

Priznania FB zablokovaných
aj ty si hovoril/a na vyvolených ? Vitaj v klube. Tak, za čo si dostal ban?
https://vk.com/club154808649

Česká vláda vypla sever White-media na základe zákona o GDPR. Nepomohlo ani to, že server bol anonymne registrovaný v USA.
https://www.novinky.cz/domaci/494446-extremisticky...

Youtube zvažuje zrušenie tlačítka “dislike”. Prekáža im negatívna spätná odozva od užívateľov
https://www.hlavnespravy.sk/youtube-zvazuje-zmeny-...

Některé stránky ruské televize RT zmizely z Facebooku. Síť je zablokovala
https://www.idnes.cz/technet/internet/facebook-a-r...
Konkrétně to podle americké TV stanice CNN byly projekt Soapbox, který vytváří mix videí o aktuálních záležitostech, dále pak Waste-Ed, který se specializuje na životní prostředí. Třetí zablokovaná stránka Backthen se specializovala na historii a konečně poslední kanál In The Now, jenž připravuje virální zprávy, které mají zaujmout generaci mileniálů.

369780

13.02.2019 23:26

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: Nemohu pouzivat bezdratova zarizeni

pozorovateľ 109.?.?.?

Má to odborný pojem. Hovorí sa tomu elektromagnetická hypersenzitivita (EHS) a trpí tým podľa rôznych neoficiálnych prieskumov 3-8% populácie (v tejto chvíli, sú indície, že výskyt bude narastať s dobou dlhodobej expozície v elektromagnetickom prostredí a teda EHS senzitívni sa môžu stať v budúcnosti aj jedinci, ktorým v súčasnosti žiarenie ešte problémy nerobí)

Dva články k téme z rôznych zdrojov:

Riziká mobilov a wifi sietí. 4. časť. Ľudia s elektromagnetickou hypersenzitivitou
https://diskuter.wordpress.com/2018/09/27/rizika-m...

Elektro-hypersenzitivita (EHS)
http://elektrosmog.voxo.eu/elektrohypersenzitivita

Čo sa týka praktických skúseností.

V rodine máme osobu, ktorá je tak citlivá na signály mobilov a wifi hotspotov, že každé cestovanie verejnou dopravou je pre ňu utrpením. Prichádza domov s pocitmi bolestí hlavy, depresiou a celkovou frustráciou. V noci pod vplyvom wifi signálov od susedov nemôže spať, takže strieda noci nespavosti s víkendovými dňami, kedy musí spať 12 hodín za noc.

Ja osobne nemám až tak silnú precitlivelosť ako ona, ale neznesiem pobyt v blízkosti menej než 2 metre od wifi routera. Vtedy začnem cítiť pocit "mikrovlnkovania" v hlave (akýsi pocit bodavého pálivého pocitu), veľmi podobný tomu, keď človek dlho telefonuje. Zároveň sa po menej ako pol hodine pridáva pocit totálnej nesústredenosti, kedy mi robí problém prečítať aj obyčajný článok z netu. Pokiaľ som od wifi routera aspoň 3 metre, dá sa s tým fungovať.

Iní členovia rodiny s bezdrátovým žiarením nemajú žiaden problém a v pohode surfujú celé hodiny meter od wifiny.

V USA je fenomén EHS senzitívnych ľudí už natoľko rozšírený, že vznikajú "elektromagnetickí utečenci", ktorí predávajú svoje domy a sťahujú sa buď niekam na osamelý vidiek alebo do zón, kde je z nejakého dôvodu štátny zákaz používania bezdrátových zariadení. V USA je týmto známa lokalita v okolí Green Bank Teleskopu, kde kvôli pozorovaniam úrady zakázali všetky bezdrátové vysielače. Okrem úteku ľudia riešia ďalšie snahy o obranu pomocou prerábania bytov a inštalovania najrôznejších tieniacich materiálov: hliníkové fólie, kovové mikromriežky, grafitové tieniace farby na steny, špeciálne textílie s prímesou kovových vlákien atď...

369628

13.02.2019 12:28

Siť 5G, co nás čeká a nemine

RE: Vojenské využitie mikrovlnných vysielačov

pozorovateľ 109.?.?.?

Tak práve som sa potkol o ďalšiu "perlu" amerického výskumu...

Washington State Fusion Center accidentally releases records on remote mind control

Americká vláda omylom v odpovedi novinárovi zaslala pribalených niekoľko obrázkov z projektov vývoja zbraní ovládania myslenia. Keďže som už preštudoval zopár iných odborn7ch textov, tak viem, že popisované technológie (nech znejú akokoľvek futuristicky), sú fyzikálne možné.

V maili boli omylom pribalené 3 obrázky:
- prehľad najrôznejších psychických a zdravotných prejavov, ktoré je možné vyvolať pomocou presne smerovaného mikrovlnného lúča. https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/EM... Pri niektorých bodoch som zostával stáť so spadnutou sánkou...
- stratégie, ako cielene ožarovať vybraných jednotlivcov: https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/rm...
- technika "odtlačku biopoľa" schopná automaticky lokalizovať iba vybraného jedinca: https://cdn.muckrock.com/news_photos/2018/04/18/2R...

Hlavne že nám tu vykladajú čosi o zastupiteľskej demokracii a pritom štátne tajné služby v absolútnom utajení disponujú technikami na nerozpoznateľné terorizovanie vlastných občanov.

369600

12.02.2019 11:30

Siť 5G, co nás čeká a nemine

RE: Jo, ta hausnumera mi nejdou do hlavy

pozorovateľ 109.?.?.?

ad satelity a 5 MW žiarivý výkon

Vysvetľovalo som to podrobne v predošlej diskusii http://www.zvedavec.org/nazory_7849.htm#ptr369526, že je to len teoretický matematický výkon pre situáciu, keby vysielač vyžaroval rovnomerne do všetkých smerov. Používa sa pre to pojem ERP (Equivalent radiation power, ekvivalentný vyžarovací výkon). Súčasné signálové antény sú s úzkym smerovaným lúčom, takže skutočný príkon/vyžarovanie majú v ráde desiatok wattov, ale ERP je 800-2000 Wattov. Podobne je to aj s tými satelitmi, ktoré si môžu vystačiť so zdrojom zo solárnych panelov s cca 1000 Wattmi, ale vďaka úzko smerovaným signálovým lúčom budú vyzerať z pohľadu ľudí na zemi, akoby bol na oblohe 5 MW žiarivý zdroj.

ad 20 000 satelitov.

Ono to nie je až taká technologická fikcia a absurdnosť, ako sa na prvý pohľad zdá. Elon Musk a jeho SpaceX v posledných rokoch vyvinuli technológiu "znovupoužiteľných rakiet", kedy raketa odštartuje, vypustí na obežnej dráhe náklad a znovu pristane na štartovacej plošine (viď posledný úspešný test: https://www.youtube.com/watch?v=wbSwFU6tY1c , čas 30:04). Podrobné informácie sa dajú vygooglovať cez pojmy Falcon 9 a Falcon Heavy.

Zjednodušene povedané, s Muskovými opakovane použiteľnými raketami záujemcovi stačí zaplatiť si pri štarte rakety za palivo. Výroba rakety stojí 60 mil. dolárov, palivo stojí cca 100 000 dolárov. Ten rozdiel je enormný. Preto je ekonomicky plne reálne, že by sa Muskovi podarilo vyniesť do vesmíru jeho sľúbených 12 000 satelitov. Navyše Musk to bude používať na testovanie jeho novej superrakety BFR https://en.wikipedia.org/wiki/BFR_%28rocket%29 . Aby sme si to dokázali predstaviť: Falcon Heavy má nosnosť 64 ton. BFR má mať nosnosť 100 ton. Jeden 5G satelit váži 400 kg, takže pri jednom lete dokáže Falcon Heavy vyniesť (teoreticky) 160 satelitov a BFR 250 satelitov.

V súčasnosti je na obežnej dráhe cca 2000 funkčných satelitov a cca 40 000 kúskov šrotu väčšieho ako 10 cm. Vynesenie ďalších 20 000 satelitov bude znamenať totálne zabordelenie obežných dráh a to je ďalší dôvod, prečo mnohí ľudia proti nápadom Muska silne protestujú.

Čo sa týka nákladov, tak 5G je naviazaný na americké vojenské projekty ovládania mysle, takže americká armáda náklady na vybudovanie siete ochotne preplatí (alebo významnou mierou prispeje, zbytok zaplatí hlúpy zákazník, ktorý si ochotne priplatí za to, že ho americká armáda zabije)

369579

12.02.2019 10:00

Siť 5G, co nás čeká a nemine

Vojenské využitie mikrovlnných vysielačov

pozorovateľ 109.?.?.?

Články pre laickú verejnosť a základnú orientáciu

Riziká mobilov a wifi sietí. 5. časť: Mikrovlnné zbrane
https://diskuter.wordpress.com/2019/01/17/rizika-m...

Technológie ovládania mysle – základný prehľad pre začiatočníkov a fyzikálne princípy účinku
https://diskuter.wordpress.com/2019/01/31/technolo...

Originálne americké vojenské dokumenty:

Bioeffects of Selected Nonlethal Weapons https://sigint.files.wordpress.com/2008/02/bioeffe... Odtajnený dokument americkej armády z roku 1998 popisujúci fungovanie a vojenskú nasaditeľnosť elektromagnetických, akustických a laserových „nesmrtiacich“ zbraní na ovládanie správania jednotlivcov a davov.

COM-12 BRIEFING – MIND CONTROL OPERATIONS – AQUARIUS GROUP ACTIVITIES (1992) https://href.li?http://stopthecrime.net/COMM%2012%... (uniknutý dokument z prostredia americkej armády, v ktorom je popisovaná celá história amerických techník programovania mysle, od prvopočiatkov hypnózy, cez programovanie atentátnikov až po nový perspektívny trend “rádio-hypnotického” programovania celej populácie pomocou veží maskovaných ako vysielače mobilného signálu)

Ďalšia literatúra:

Zločiny s mikrovlnými zbraňami. Elektromagnetické týranie zo vzdialenosti
http://www.mikrovlna.wg.am/index/ Webová stránka vychádzajúca z nemeckých informačných zdrojov o prípadoch ľudí v Nemecku, terorizovaných a týraných z blízkeho susedstva silnými mikrovlnnými vysielačmi.

Psychotronic Firewalls against Public Truth, 8.3.2016 https://www.veteranstoday.com/2016/03/08/psychotro... Dlhý a zložitý článok mapujúci súčasný stav vývoja a masového nasadenia mikrovlnných “mind control” zbraní.

- - -
A s tým súvisí aj súčasná enormná snaha o pretlačenie mobilných vysielačov a bezdrátových zariadení doslova do každej kuchyne a spálne.

Dlhšie vlnové frekvencie (mobilný signál, wifi signál) sú americkou armádou klasifikované ako nástroj na manipuláciu nálady, vôle a inteligencie populácie.

Krátke vlnové frekvencie (5G siete) sa dajú chápať ako genocídny nástroj rýchlej redukcie svetovej populácie.

Globalistickým Židom uteká čas a vedia, že svetové obyvateľstvo sa prebúdza tak rýchlym tempom, že už o pár rokom môže zobrať do rúk vidly a ísť po krku svojim otrokárom. Preto globalisti zo všetkých síl potrebujú verejnosť pasivizovať a zredukovať na "ovládateľné" množstvo.

369576

11.02.2019 20:37

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: Odjinud

pozorovateľ 109.?.?.?

ok, tak poďme na to...

ad: "vykon pri 1000m a rozumnej smerovosti bude pod 0.1mW/m2"

Vzdialenosť 1000 metrov od vysielacej mobilnej veže ma nezaujíma, pretože najbližšiu mobilnú vežu mám 100 metrov od okna, ďalšiu 170 metrov od okna, tretiu cca 220 metrov od okna a ďalšiu cca 500 metrov od okna.

ad: "Pri 100m je to pod 10mW/m2"

Vo vzdialenosťi 1 meter od wifi routera je sila 8 mW/m2. Nikto normálny nebude spať s hlavou meter od wifiny. V prípade mobilného stožiaru to má byť OK?

ad: "Uz z tohoto vyplyva, ze udaje vyzeraju nadhodnotene."

No a to je ten problém. Súčasná norma povoľuje pre SR/ČR hodnotu 10 000 mW/m2. Táto norma ale bola stanovená výlučne na základe tepelných efektov. Medzičasom sa už vie, že mikrovlnné žiarenie je zdravotne škodlivé pri násobne nižších hodnotách, ale nikto si už s normou netrúfa pohnúť, lebo tomu bráni silná mobilová lobby. Na prvý pohľad sa zdá, že sa nič nedeje, pretože väčšina zariadení má vysielací výkon hlboko pod týmto limitom. Lenže problém je, že práve kvôli takto absurdne vysokému limitu môžu prevádzkovatelia svoj výkon ľubovoľne stupňovať a s príchodom 5G sietí to plánujú využiť.

ad: "Clovek ako vodivy objekt velku cast odraza, neabsorbuje."

Hm... Pokiaľ dobre viem, tak wifi pásmo 2,4 GHz a 5 GHz bolo uvoľnené ako bezlicenčné práve preto, lebo sa nachádza v absorbčnej čiare molekuly vody, t.j. je veľmi silne pohlcované vodou a teda sa zle šíri do väčších vzdialeností. Z toho sa dá implikovať, že minimálne wifi signál je veľmi silno absorbovaný ľudským telom. Ako je to s ostatnými mikrovlnnými frekvenciami, by som si musel preveriť.

ad: "Zakladna vec ale je, vy diletanti, ze tam mate uvedene vsetko mozne, len nie intenzitu mobilu pri uchu..."

Mobil nevysiela na plný výkon, pokiaľ sa nachádza v zóne s dobrým signálom. Jeho výkon je 1/100 až 1/1000 z maximálneho povoleného výkonu 2 Watty (GSM), resp. 200 mW (3G, 4G signál). Navyše až na zopár blbcov, nikto netelefonuje 24 hodín denne, zatiaľ čo wifi od susedov a mobilné veže zo striech na mňa žiaria nepretržite.

ad: "Uz aj preto, ze EM pozadie je casto vyssie, neviem si predstavit, ze by ho tie studie filtrovali."

Že by robili študovaní profesionáli porovnávaciu štúdiu a "zabudli" odtieniť kontrolnú vzorku??? To si snáď robíš srandu. Ty asi fakt máš dojem, že ty jediný si génius a všetci ostatní (bez ohľadu na vzdelanie, profesiu a titul) sú debilovia...

ad: "A keby bola hustota vykonu ako uvadzate USA, India, tak by to stacilo na komplet poulicne osvetlenie. Skuter nabity zdarma. Tarate 2/3.
Opakujete po debiloch. Ved si uvedomte 4.5W/m2."


Dovolené úrovne elektromagnetických polí pre obyvateľov podľa Vyhlášky MZ SR č.534/2007 Efektívne hodnoty pre nepretržitú expozíciu (RMS)

2 GHz až 300 GHz -> 10 000 000 microW/m2

http://elektrosmog.voxo.eu/expozicne-limity

Sme na tom ešte horšie, než tá India!

369568

11.02.2019 17:51

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: Mnoho lidí, mnoho názorů

pozorovateľ 109.?.?.?

Z jedného uniknutého dokumentu americkej armády z roku 1992:
- - -
Another current RHIC technology in use can achieve manipulation of
an individual or large masses of a populace. Without a Primary beinq
established, general manipulation and control is obtained, though
not as quickly or completely successfully. This is due to variances
in particular geographic locations, certain drugs and food products
ethnicity, and general chemical effect on an individual. This method
achieves the desired outcome through radio waves in the 800 MHZ band
where the Vital Human Brain Freguency resonation is located
. These
waves directly aftect the subject in the desired way though slow
and persistent exposure.

Concerned Special Intelligence Operations personnel should acquaint
themselves with PROJECT HIGH TONE and PROJECT XENO. Personnel in
OM level Special Projects Operations are already aware of the Human
Frequency operations and testing procedures which proved to be a
great success on large population base capacities in Los Angeles,
Calif. in aPRIL 1992.

This Frequency Wave Manipulation can be utilized to the maximum
benefits in a population or among select individuals when required.
The benefits to CIA, NSA, Aquarius Group Operations and Aqua Tech
Operatives
are obvious. Through the ignorance of the general
population of the World, the Cellular Wave Frequency Commnnications
facilities may be erected
and utilized by the Intelligence community
to sedate, excite or initiate a variety of physical effects and ills
to implement population control or elimination at the time it is
deemed necessary.

...

Chemical control bases in public population will be present in 95%
of the population base. Those individuals who may not be affected
by Frequency Control due to the usage of certain drugs will most
likely negate their immunity with the chemical base they have built
up over the years in their everyday use and exposure to those agents
on the C.B.C.B. (Chemical and Biological Control Base) listing.

With a general ignorance through arrogance of most public population
in the U.S., the erection of large cellular towers being carrid
out under HIGH TONE and XENO are largely going completely unnoticed
.

These projects are being carried out in private business capacities
and therefore in Deep Black Operations cover. However, public
populations would be wise to educate themselves in the construction
of these seemingly innocent towers in large population areas. The
cellular 800 MHZ waves are a constant wave
. Due to the great
proliferation of towers in key population areas, they will have a
devastating effect when utilized by Aquarius Group Operations if
the condition persists. [See photographs on attached].

https://href.li?http://stopthecrime.net/COMM%2012%... str. 46-47

369563

11.02.2019 17:33

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: Odjinud

pozorovateľ 109.?.?.?

A ešte toto:

Vložený obrázek

plné rozlíšenie: http://elektrosmog.voxo.eu/images2/rz6.jpg

Vložený obrázek

Najčastejšie problémy z expozície
• Narušenie spánku • Závraty
• Bolesť hlavy • Palpitácie srdca
• Koncentrácia • Poruchy zraku
• Zábudlivá pamäť • Kardiovaskulárne problémy
• Depresia • Hučanie v hlave
• Únava • Pozmenené reflexy
Mnohé z nich sú spojené so zmenami v elektrickej aktivite mozgu pod vplyvom zvýšenej stresovej reakcie buniek, ktoré produkujú tzv. heat-shock proteín.

369561

11.02.2019 17:24

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: Odjinud

pozorovateľ 109.?.?.?

Ja ešte doplním ďalšie zdroje:

Vložený obrázek

Vložený obrázek

plné rozlíšenie:

http://wirelessrighttoknow.com/wp-content/uploads/...

http://wirelessrighttoknow.com/wp-content/uploads/...

-

Obrovské množsto odkazov na odborné štúdie je v práci profesora Martina L. Palla: https://ehtrust.org/wp-content/uploads/5g-emf-haza... V svojej štúdii špeciálne zdôrazňuje fakt, že mnohé účinky mikrovlnného žiarenia sú kumulatívne a začnú sa prejavovať až po niekoľkých rokoch nepretržitej expozície. Problém je v tom, že škody sú v tej dobe už vo väčšine prípadov nevratné (t.j. poškodenie nervových buniek, poškodenie srdcových buniek, poškodenie DNA pohlavných buniek, neplodnosť atď)

-

A tu niekoľko článkov pre laikov:

Melatonín
http://elektrosmog.voxo.eu/melatonin

Termálne a netermálne účinky elektromagnetických polí
http://elektrosmog.voxo.eu/dva-typy-ucinkov

Bunky, DNA a elektromagnetické pole
http://elektrosmog.voxo.eu/dna-bunky-a-em-pole

Pulzné elektromagnetické žiarenie
http://elektrosmog.voxo.eu/pulzne-ziarenie

369560

10.02.2019 18:27

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: Proc se proboha furt ptate sarlatanu

pozorovateľ 109.?.?.?

Vieš čo znamená pojem "Fachidiot" ?

https://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/slovo/f...
"Význam: vysoce, avšak pouze jednostranně vzdělaný a specializovaný odborník,který často postrádá základy humanitního vzdělání, celostní myšlení a sociální komunikační schopnosti a dovednosti "

https://www.lupa.cz/clanky/jsem-fachidiot/
"Pojem fachidiot vysvětluje Slovník nespisovné češtiny takto: fachidiot = člověk s omezeným rozhledem jen na svůj obor, se sníženou sociální inteligencí. Pod pojmem fachidiocie lze rozumět oborovou zaslepenost. Slovo vzniklo spojením dvou slov: německého Fach = obor činnosti, odbornost a idiot = v medicínském významu: člověk s IQ nižším než 20. Poprvé toto slovo nejspíše použil Karel Marx, ovšem s jiným podtextem. Fachidioty nazval vědce, kteří odmítali vnímat svou práci v širším společenském kontextu."

https://en.wiktionary.org/wiki/Fachidiot
(slang, derogatory) an expert in a certain field who is ignorant of other fields, or only looks at problems through the lens of their own field

369536

10.02.2019 18:18

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: výkonom až do 5 miliónov wattov.

pozorovateľ 109.?.?.?

No, už som sa vážne obával, že sa tu ani neukážeš...

ad: "Lenze nespravne je na tom to, ze ludia ako vy a dalsi citatelia navzajom tie vykony zamienaju, akoby slo o realny vykon."

Pokiaľ mi do okna 24 hodín denne svieti mobilná anténa z vysielača na susednom paneláku, tak mi je úplne jedno, či je daný lúč signálu úzko smerovaný, alebo či vysiela s vysokým výkonom do všetkých strán. Dostanem ekvivalentne rovnakú dávku.

Preto sa aj ten pojem "ekvivalentný radiačný výkon" používa.

Rovnaké je to aj s 5G signálom zo satelitov. Ak budem mať vo vrecku smartfón, tak príslušný lúč zo satelitu ma bude ožarovať nepretržite kamkoľvek sa pohnem. Takže mi v praxi bude jedno, že ma ožaruje iba úzky mikrovlnný lúč o priemere pár metrov, dostanem rovnakú dávku žiarenia, ako keby mi nad hlavou žiaril megawattový satelit.

ad: "A realny vplyv na cloveka ma len realny absorbovany vykon, nie rozne porovnavacie vykony."

Keďže človek je na vode založený organizmus a voda veľmi dobre pohlcuje všetky typy mikrovlnného žiarenia, tak viac-menej platí, že dávka, ktorá k človeku priletí je viac-menej rovnaká ako dávka absorbovaná. Pokus, čo som robil s monitoringom wifi signálu, ukázal, že ľudské telo asolvovalo 20 decibelov signálu, čo je 99% prichádzajúcej dávky.

ad: "Preco neuviedli plosny vykon, na zemskom povrchu?"

Pretože ľudí najviac zaujíma to, akú dávku dostanú priamo do svojho tela. A tá dávka bude podľa predbežných odhadov 10-100x vyššia, než je zo súčasných mobilných vysielačov. A je mi úplne jedno, že dané smerové antény šetria energiou a neožarujú oblohu ani pôdu pod sebou, zaujíma ma, aká sila signálu doletí k mojej pozícii. A dostatočne užitočnú hodnotu dáva práve ERP.

A zbytok: To že si zložil pred 30 rokmi akúsi skúšku z rádioelektroniky ti je úplne nanič, ak nedokážeš seriózne argumentovať a presvedčiť ľudí o svojej pravde. Jediné, na čo sa vždy zmôžeš, je vynadať ľuďom do analfabetov, začiatočníkov a hlupákov... Sorry.

Nehovoriac o tom, že sa tu do zblbnutia bavíme o tom, že problémom všetkých týchto vysielačov nie je ich tepelný výkon, ale ich netepelné zdravotné účinky, ktoré sú dostatočne zdokumentované tisíckami lekárskych štúdií: zdravotné následky ktoré sa pohybujú od poškodenia inteligencie, cez problémy so srdcom, výpadky pamäte, poškodenie reprodukčných schopností, rakovina, riziko oslepnutia (5G signál), riziko vyhubenia hmyzu (5G signál) atď... A to nehovorím o tom, že mikrovlnný signál je v rámci amerického vojenského výskumu od začiatku vedený ako nástroj na ovládanie mysle.

369535

10.02.2019 11:16

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: výkonom až do 5 miliónov wattov.

pozorovateľ 109.?.?.?

pri prvom čítaní pred pár týždňami mi to číslo prišlo tiež divné a podozrivé, ale je to len v dôsledku toho, že nerozumieme technickým pojmom.

Jedná sa o tzv. "ekvivalentný žiarivý výkon", t.j. aký by bol energetický výkon v prípade všesmerového vyžarovania aby sa dosiahol rovnaký efekt ako výkon v smere smerovej antény.

Dobrý príklad sú stožiare mobilných operátorov. Používajú smerové antény, ktoré vyžarujú iba v určitom smerovom uhle:

Vložený obrázek

Reálny príkon antén týchto vysielačov je cca 40 Wattov. Keď sa úzky smerovaný lúč signálu prepočíta na hypotetický všesmerový vysielač, dostane sa človek k číslu 800 až 2000 Wattov. Označuje sa to pojmom Effective radiated power (ERP).

A týmto spôsobom je vyrátaný aj ERP výkon 5G satelitov. Tie nebudú vyžarovať v praxi megawattový výkon do všetkých strán, ale budú používať pomocou multinásobných MIMO antén úzke smerované lúče podobné laserovému signálu. Tým pádom si daný satelit vystačí so zdrojom v jednotkách kilowattov, ktorý je bez problémov napájateľný niekoľkými solárnymi panelmi. Ale jeho matematický ERP výkon bude v ráde megawattov.

Takže je to v tom dokumente správne.

369526

09.02.2019 21:22

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: 5G na 6 - 81 GHz ?

pozorovateľ 109.?.?.?

Keď si to vezmeme do dôsledkov, tak už Wi-Fi bola plánovaná ako predstupeň tejto genocídnej technológie.

- Wifi je mimoriadne škodlivá pre deti. Detský mozog prijíma wifi vlny vo výrazne väčšej miere než dospelý človek. Deti majú tenšiu lebku a menší objem hlavy. Pokiaľ sú teda deti od mala vystavené mikrovlnným signálom, môže to trvalo poškodiť ich inteligenciu a psychiku (napríklad vznikom autizmu či syndrómu hyperaktivity ADHD). Taktiež wifi výrazným spôsobom poškodzuje pamäť, takže deti budú mať v prostredí s wifi problémy s učením a s tým spojený neskorší problém so zamestnaním

- Wifi poškodzuje u detí budúcu reprodukciu (hlavne u malých dievčat), takže deti, ktoré vyrastali v prostredí zamorenom wifi signálmi budú v dospelosti sterilné. Znovu zdôrazním, že sa to mimoriadne vážne týka malých dievčat, kedy dokonca už wifi vplyv v tehotenstve môže spôsobiť, že sú nevratne poškodené DNA informácie vo vyvíjajúcich sa vaječníkoch dievčaťa

- Z nejakého "nepochopiteľného" dôvodu vláda USA a po nej aj vlády v EU veľmi intenzívne tlačia na to, aby sa wifi masovo používala na školách. V USA dieťa počas školského vyučovania dostane suverénne najvyšší zdroj wifi žiarenia z celého dňa. Na Západe je bežné, že deti do školy musia nosiť tablety a učitelia im školskú látku vysvetľujú na materiáloch, ktoré si deti musia zobraziť pomocou školskej wifi na svojom tablete. Miera produkovaného elektrosmogu počas takej hodiny je enormná. K tomu pridajme médiami podporovanú detskú závislosť na smartfónoch (facebook a spol) a katastrofa je hotová

- Ďalej, Európska komisia pomocou eurofondov sponzoruje zavádzanie wifi pripojenia do všetkých dopravných prostriedkov. Človek, ktorý dennodenne cestuje autobusom alebo vlakom je tak nepretržite ožarovaný silnou wifi anténou vo vozidle, plus hromadou wifi signálov od všetkých blbých spolucestujúcich

- A aby bol dôvod zavádzania wifi pripojenia dostatočne presvedčivý, výrobcovia prestali na mnohé zariadenia dávať konektor pre drátený ethernetový internet. Smartfóny, tablety, fotoaparáty, tlačiarne, netbooky, všetko má už iba možnosť wifi pripojenia. K tomu pridajme módu "bezdrátových periférií" ako sú bluetooth myši, klávesnice, bluetooth slúchatka do uší, inteligentné náramky... Pritom káblový internet je prinajmenšom 10x rýchlejší, než najlepšie wifi pripojenie, navyše má výhodu, že káblové propojenie je oveľa odolnejšie voči odpočúvaniu. Napriek tomu sú všade tlačené bezdrátové zariadenia, vrátane občas úplne absurdných riešení ako "bezdrátová nabíjačka", bezdrátovo ovládané žiarovky, wifi termostat...

Skrátka,celé to bola salámová metóda prípravy obyvateľstva na elektrosmogom zamorené prostredie,ktoré ich má pripraviť o inteligenciu a reprodukčné schopnosti

Veľmi dobrá stránka k téme bezdrátového elektrosmogu je tu http://elektrosmog.voxo.eu/

369519

09.02.2019 19:29

Skrytá vlastnosť 5G siete

RE: Mikrovlnné zbrane a technológie ovládania mysle

pozorovateľ 109.?.?.?

p.s.

Teraz ma to napadlo, keď som pozeral linky na tematicky súvisiace články:

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov (8.11.18)

V článku to nebolo spomenuté, ale diskusie okolo udalosti doplnili, že pitva mŕtvych vtákov preukázala, že všetky boli úplne zdravé a uhynuli na náhlu zástavu srdca. V diskusii sa vtedy špekulovalo, že malé srdce vtákov malo presne veľkosť, ktorá vytvorila s testovaným žiarením rezonančný efekt, ktorý viedol následne k stavu infarktu.

Lenže možno je to inak. Článok, o ovládaní mysle, čo som linkoval o úroveň vyššie v jednej časti priamo spomínal, že pomocou pulzovaného mikrovlnného signálu o pulzovanej frekvencii cca 25 Herzov je možné spôsobiť človeku zástavu srdca. Je možné, že rovnaký efekt sa prejavil aj u daných vtákov.

Teraz sa núka zásadná otázka: bola to nešťastná náhoda v rámci daného holandského testu, kedy boli vtáky v nesprávnom čase na nesprávnom mieste? Alebo sa test zrealizoval práve s týmto úmyslom? V takom prípade končí všetka sranda...

369515

09.02.2019 19:14

Skrytá vlastnosť 5G siete

Medzinárodná výzva proti zavádzaniu 5G sietí - český preklad

pozorovateľ 109.?.?.?

Keby to niekomu bolo k úžitku:

český preklad
http://www.elektrosmog-zony.cz/download/5G_mezinar...

originál (vyberte si verziu, ktorá sa vám najlepšie číta)
https://www.5gspaceappeal.org/the-appeal
https://www.globalresearch.ca/wireless-radiation-s...

369513

09.02.2019 18:29

Skrytá vlastnosť 5G siete

Mikrovlnné zbrane a technológie ovládania mysle

pozorovateľ 109.?.?.?

Je to dosť dôležité na pochopenie kontextu, prečo nám globalistické elity zo všetkých síl nanucujú bezdrátové technológie:

Riziká mobilov a wifi sietí. 3. časť. 5G siete (aktualizované 27.9.2018, 15.10.2018 a 17.1.2019)

A špeciálne dávam do pozornosti toto:

Technológie ovládania mysle – základný prehľad pre začiatočníkov a fyzikálne princípy účinku

Tematický obsah článku:

História
Základné fyzikálne stratégie
1) Propaganda
2) Halucinogénne a psychofarmaceutické drogy.
3) Hypnóza
4) Elektromagnetické vysielače
– nepulzované mikrovlnné frekvencie – poškodenie schopnosti rozmýšľať
– pulzované mikrovlnné frekvencie a ELF frekvencie – vnútenie zmeny nálady
– lokalizácia zameraných jednotlivcov
5) Akustické (zvukové) vysielače
6) Techniky hypnózy, telepatie a tzv. psi-zbraní (psychotronické zbrane a agenti s psychotronickými schopnosťami)


Je to technicky dosť detailné (kto má základné znalosti fyziky, tak na tom môže začať stavať). Po prečítaní vám asi bude fakt zle od žalúdka...

369511

25.01.2019 19:33

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

RE: Vznik Izraelského štátu očami autentického účastníka

pozorovateľ 109.?.?.?

(pokračovanie)

...z toho víc než 93 procent Arabů. Židů bylo podle sčítání lidu 83 790. Byli to židé, kteří přijeli do Jeruzaléma na pouť, hlavně z arabských zemí, a potom tam zůstali. Například v roce 1919 se do Palestiny nastěhovalo pouhých 1 086 židů. Roku 1926 jen 3 034 židů, roku 1928 jen 2 175 židů. Jenže během druhé světové války se příliv židů do Palestiny zvýšil, takže roku 1944 bylo podle sčítaní lidu v Palestině 1 196 824 Arabů a 528 702 židů.

Já jsem se probral a cítil obrovskou zlost z pocitu nepráva, že cizí lidé rozhodnou o vás bez vás. To je nejhorší pocit, jaký člověk může mít. Ten pocit, že se díváte na svůj dům, na svou zahradu, na svůj pozemek, a tam jsou úplně cizí lidé. Já jsem v roce 1967, když Izrael obsadil Západní břeh, šel do babiččina domu. Ještě tam jsou původní obrazy a visí tam záclony, co babička věšela. Zaklepal jsem a řekl, že se tam chci podívat, že tam žila babička. Teď tam bydleli židé z Iráku a řekli: „Za to my nemůžeme. My jsme v Iráku přišli o dům.“ Zkrátka ten pocit, když člověk přijde a najde ve svém domě bydlet cizí lidi, kteří hospodaří na jeho pozemku a ani nemáte nárok se tam jít podívat, to si nikdo neumí představit.

Jak se cítíte po těch letech, kdy jste donucen žít v cizí zemi a domů se můžete vrátit jenom jako host a ještě s tím, že vás tam Izrael možná ani nepustí?

Chcete pravdu? Je to jako vnitřní oheň, který nikdy nezhasíná a nikdy nezhasne. Teprve až umřu. Protože to vidím dennodenně, to neskončilo! Izrael mě vyhnal, já teď žiji tady a nemůžu jít ani do svého domu. Já jsem šel na návštěvu do svého bytu, tam ještě visí moje šaty! Jsou tam moje boty, moje voňavka, oblečení dětí ve skříni… Po izraelské okupaci udělaly izraelské úřady součet Palestinců. Moje rodina byla v Československu, tak mi řekli: „Přivez svojí rodinu.“ Tak jsem pro ně dojel, vrátil se zpátky a už mě tam nepustili.

369235

25.01.2019 19:31

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

Vznik Izraelského štátu očami autentického účastníka

pozorovateľ 109.?.?.?

Úryvok z rozhovoru s Nidalom Salehom http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/file...

- - -
Vy jste jako malý zažil vznik státu Izrael. Jak vzpomínáte na tehdejší události?

Podívejte, to je tak. Já jsem se narodil v roce 1936. Když jsem už uměl mluvit a chodit a tak dál, začínal jsem si všímat maringotek, ve kterých bydleli takoví cizí lidé. Bylo to asi jako když tady vidíte černocha, tak víte, že není odtud, že odněkud přišel. My jsme byli pod britským mandátem, můj otec byl ředitel školy a když jsme chodili z Nábulusu za babičkou do Ramlehu, tak jsem se jí ptal: „Co to je za maringotky? Co to je za lidi? Odkud jsou?“ A ona mi odpověděla, že to jsou židé. Že je teď v Evropě válka, že tam mají problémy a Britové je dočasně pustili sem. My jsme pohostinný národ a oni jsou v tísni, tak abychom je tu nechali pár roků, než se to v Evropě uklidní a oni se zase vrátí.

Jenže během doby se začaly maringotky měnit ve vesnice, vesnice na větší vesnice, na městečka a ti chudáci, kteří přišli, už měli zbraně. Pamatuji, že chodili v khaki oblecích jako vojáci a Palestinci už začali cítit, že se děje něco nekalého. Pamatuji si na demonstrace v ulicích za to, že je Palestina naše a tak dál. No a Britové řekli, že celý problém předají OSN. My jsme tomu ani nevěřili. Představte si, vy někde žijete a přijde někdo cizí, bere vám bydlení a vlast a vyhazuje vás… My jsme si mysleli, že to je nějaká povídačka. Ale stalo se. Najednou jsme se dozvěděli, že nějací cizí lidé v OSN zasedli a rozdělili naši vlast na dvě části – jednu pro židy a jednu pro Palestince. To jsme samozřejmě nechtěli a odmítali, ale židé byli najednou ozbrojení. Židé začali dostávat zbraně z Evropy, hlavně z Československa. My jsme zbraně neměli. Odkud? Angličané, když u někoho objevili pušku nebo pistoli, tak ho pověsili nebo zavřeli. No zkrátka ty židovské bandy Haganah a Štern začaly vraždit i celé vesnice jako Dejr Jasín, lidé byli vyháněni z domů a v květnu 1948 vznikl stát Izrael. 800 000 Palestinců bylo vyhnáno z domova. Dodnes jsou jich skoro 3 miliony. Žijí v maringotkách, v chatrčích, v táborech v takových opravdu bídných podmínkách. V samotné Palestině, v Jordánsku, v Sýrii v Libanonu a dalších zemích žijí uprchlíci a návrat jim není povolen.

Jak jsem napsal ve své knize „Svědectví o morálním úpadku“, kolem roku 1820 byly v Palestině jen dvě židovské rodiny. V Balfourově deklaraci z roku 1917 britská vláda vyhlásila, že podporuje úsilí židů o vytvoření národní domoviny v Palestině a udělala všechno pro realizaci tohoto záměru. Velká Británie si přisvojila právo rozdávat naše území, jako by bylo její.

Židé se ale do Palestiny napřed nehrnuli. Roku 1922, kdy Společnost národů svěřila Velké Británii mandát nad územím Palestiny, žilo v Palestině 700 000 obyvatel, z ...

Automaticky kráceno

369234

palestínčanov v utečeneckých táboroch. Taktiež je popisovaná prax, kedy Mossad pomocou cielených atentátov zabíjal Palestínčanov v zahraničí, ktorí by mohli v budúcnosti organizovať proti Izraelu odboj alebo medzinárodný odpor. Spomínaná je aj teroristická prax zabíjania v zahraničí žijúcich Palestínčanov pomocou balíkových bômb doručených poštou adresátovi.

…izrael okupuje palestínske územia a desiatky rokov ignoruje desiatky vydaných rezolúcií OSN a nikto to nerieši. Autor knihy to dáva do kontrastu s bleskovou americkou inváziou do Iraku, ktorý obsadil Kuvajt a odmietol ho na základe rezolúcie OSN okamžite opustiť. Tiež dáva do kontrastu, ako sa svetová a americká verejná mienka dojemne starala o záchranu a bezpečnosť arabov v Kuvajte a Saudskej arábii, ale bola úplne ľahostajná k osudu palestínskych Arabov.

Zdroje:

Nidal Saleh: Proč se vraždí v Izraeli? (2002)
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/file...

Nidal Saleh: Nedotknutelní (2003)
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/file...

369231

britskej ekonomickej a administratívnej infraštruktúry v Palestíne a zabili desiatky Britov.

…v roku 1947 Briti rezignovali a prehodili zodpovednosť za Palestínu na novovzniknutú OSN a sami sa pripravili na stiahnutie z územia. OSN následne odsúhlasila rozdelenie Palestíny medzi Židov (56% územia) a palestínčanov (43% územia) s tým, že Jeruzalem zostane nezávislým slobodným mestom.

…v období medzi odchodom Britov (1947) a formálnym vznikom štátu Izrael (1948) podnikli izraelské teroristické skupiny dlhú sériu teroristických útokov proti miestnym arabským roľníckym osadám, pričom početné osady boli kompletne vyvraždené a zbytok osád bezostyšne zastrašovaných hrozbou vyvraždenia. Nasledoval masívny exodus palestínskych rodín z izraelu prisúdeného územia do zahraničia, hlavne na územie palestínskej časti Palestíny. Str. 41-42 popisuje detailne sériu najvýznamnejších incidentov

3. Palestinský exodus____________________________________42

…v nasledujúcich rokoch až do roku 1953 opustili Izraelský štát stovky tisíc Palestínčanov, pričom museli za sebou zanechať všetok svoj majetok, domy a pôdu. Dočasný azyl dostali v utečeneckých táboroch v susedných štátoch, kde prežívali po celé nasledujúce desaťročia v extrémne biednych podmienkach.

…napriek tomu, že OSN vydala množstvo rezolúcií, v ktorých Izrael odsudzovala za dané činy a vyzývala ho k umožneniu návratu palestínskych vyhnancov, Izrael všetky rezolúcie ignoroval.

…politickým cieľom bolo dosiahnuť etnicky čistý židovský štát bez akýchkoľvek palestínčanov.

…sionisti od začiatku plánovali ďalšie zväčšovanie územia Izraela formou výbojných vojen proti svojim susedom. Cieľom bolo zriadenie tzv. “Veľkého izraela” zahŕňajúceho celé územie medzi riekami Níl a Eufrat.

4. Izraelská expanxe_______________________________________ 43

…v roku 1967 Izrael napadol susedné štáty Egypt a Sýriu a anektoval pri tej príležitosti palestínske územia pásma Gazy, západného brehu Jordánu, egyptský sinajský polostrov a Sýrske golanské výšiny. Palestínski utečenci, ktorí v predošlých rokoch utiekli z Izraela do Palestínskeho štátu, sa znovu ocitli pod izraelskou okupačnou vládou.

…od tej doby prebieha pomalá genocída palestínčanov na izraelom okupovaných územiach, s oprávneniami izraelských vojakov kohokoľvek zastreliť, zatknúť, zabaviť mu majetok, zbúrať dom atď.

…praktiky, ktoré izraelská okupačná správa používa proti palestínčanom sa len málo líšia od praktík, ktoré používali na okupovaných územiach nacisti

5. Dvojí metr: volný pro Izrael, přísný pro Araby_____________________46

…izraelu sa vďaka jeho kontrole nad svetovými spravodajskými prostriedkami podarilo vo svetovej verejnej mienke seba situovať do role obete a palestínčanov do role agresorov.

…kapitola popisuje Izraelské vojenské útoky proti Libanonu, kde sa snažili pozabíjať palestínč...

Automaticky kráceno

369230

25.01.2019 19:08

Deset let po první válce v Gaze: Izrael neustále plánuje používání hrubé vojenské síly

História izraelsko-palestínskeho konfliktu

pozorovateľ 109.?.?.?

Stručné poznámky podľa knihy Palestínčana Nidala Saleha Proč se vraždí v Izraeli? (2002) http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/file...

- - -
KAPITOLA TŘETÍ. ZAČÁTEK BEZ KONCE________________________ 35

…táto kapitola je najrozsiahlejšia z celej knihy a podáva pohľad na počiatky izraelsko-arabského konfliktu z pohľadu pôvodného Palestínčana. Pri niektorých častiach textu človek len neveriacky krúti hlavou, ako je možné, že takéto činy sa podarilo Izraelu úspešne utajiť na dlhé desaťročia pred celým svetom a ešte popri tom sa Izrael dokázal pred svetom prezentovať v roli obete a Palestínčanov postaviť do role agresorov a teroristov. Po prečítaní človek výrazne lepšie pochopí frustráciu a bezmocnosť, v ktorej sa ocitli Palestínčania na územiach vojensky okupovaných Izraelom. Občas sa pri čítaní človeku automaticky vynárala paralela so správaním nacistickej okupačnej správy.

1. Jak to všechno začalo? Kořeny konfliktu.__________________ 35

…historický pôvod obyvateľstva palestíny.

…Theodor Herzl a počiatky sionizmu s cieľom založiť etnický židovský štát na území biblickej Palestíny

…spolupráca sionistov a Britov počas prvej svetovej vojny s cieľom vyvolať arabské povstanie v Osmanskej ríši, ktoré by prispelo k jej pádu. Briti prisľúbili miestnym arabom po skončení vojny nezávislosť, akonáhle však vojna skončila, na svoje sľuby zabudli a rozdelili si územie osmanskej ríše medzi seba a Francúzsko.

…Balfourova deklarácia, ktorou Briti prisľúbili sionistom zriadenie židovského štátu v Palestíne, ale ani tú nesplnili.

…po skončení prvej svetovej vojny prevzala Británia Palestínu pod svoju mandátnu správu, zároveň však do istej miery tolerovala židovské prisťahovalectvo do pôvodne čisto arabsky osídleného územia. V medzivojnovom období tvorili židia iba 7% obyvateľstva palestíny, zbytok boli moslimskí a kresťanskí arabovia.

2. Vznik Izraelského státu_____________________________________________39

…sionistické aktivity a výboje na území Palestíny v medzivojnovom období, pod formálnou mandátnou vládou Britov.

…židovské teroristické organizácie Haganah, Irgun a Stern, ktoré pomocou teroru zastrašovali a utláčali miestnych palestínskych roľníkov

…Baltimorský program, v ktorom sionisti požadovali od Británie neobmedzené právo na imigráciu židov do Palestíny

…židovské potopenie lode Patricia s židovskými imigrantmi na palube, ktoré bolo pre svetové média prezentované ako akt hrdej samovraždy, po tom, čo im briti odmietli povoliť vylodenie v Palestíne. Útok zrealizovala židovská teroristická organizácia Haganah.

…židovská teroristická organizácia Stern, ktorá podnikala teroristické akcie proti britským miestnym úradníkom s cieľom vyhnať Britov z Palestíny. V októbri 1945 Haganah, Irgun a Stern koordinovane zaútočili na desiatky objektov b...

Automaticky kráceno

369229

20.12.2018 14:19

Mýtus západní demokracie

Problém je v tom, že "zastupiteľská demokracia" v skutočnosti bola od začiatku plánovaná ako podvod na občanoch...

pozorovateľ 217.?.?.?

Súčasná moderná demokracia totiž nie je ani trochu výmysel bežných občanov, ale je to nápad ktorý prišiel z hláv slobodomurárov a sionistov.

Z histórie:

Poučenie z histórie. Ako sa falšovali historicky prvé “demokratické voľby” v dobe Francúzskej revolúcie (1789)
https://diskuter.wordpress.com/2018/09/28/poucenie...
“Když se měli volit delegáti Generálních stavů, byl národ dezorientovaný, bez vůd-
ců. Ze dne na den museli být zvoleni dosud neznámí pověřenci; lid na to nebyl připra-
ven… Přesto, nebo spíše právě proto, všechno proběhlo v největší rychlosti. … Díky obratnému taktizování, jež Cochin co nejdůkladněji líčí, prodrali se lóžoví bratři téměř všude ve Francii na klíčová místa.”

Protokoly sionských mudrcov: Výber úryvkov k téme demokracie (1897)
https://diskuter.wordpress.com/protokoly-sionskych...
“Všeobecné hlasovací právo, na něž jsme navykli i nejnižší vrstvy společnosti a kterého jsme použili jako nástroje k dosažení moci, nám ještě jednou – samozřejmě naposled – prokáže službu a rozhodne, že jednomyslným přáním lidstva je poznat nás dříve, než nás bude soudit.
Za tím účelem musíme přivést k volebním urnám všechny lidi bez rozdílu stavu a majetku, abychom pro sebe získali absolutní většinu, kterou bychom nikdy nedostali od vzdělaných vrstev.”

Z modernej doby:

Prednáška profesora Rainera Mausfelda. Ilúzia demokracie. Strach mocenských elít z národa. Ovce a pastieri, elity a ľud.
https://diskuter.wordpress.com/2017/06/08/prednask...
“Táto prednáška popisuje podvod s ilúziou “demokracie”, ktorý na nás ušili vládnuce elity, aby otupili vôľu ľudí po slobode a rebélii voči vládnucím vrstvám.”

Volby jako náboženský rituál kolektivismu
http://zalom.blog.idnes.cz/c/336656/Volby-jako-nab...
Tento článok prináša zaujímavú myšlienku, že síce žijeme vo forme oligarchistickej diktatúry, ale všetci títo diktátori potrebujú voľby ako formu rituálu na „posvätenie“ svojho vládnuceho postavenia.

368603

20.11.2018 22:41

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Mám na střeše 6 kusů 5GHz wifin a ještě mi žádný pták na hlavu nespadl

pozorovateľ 217.?.?.?

Malý výpočet:

V praxi záleží aj na frekvencii aj na sile signálu.

Je dosť veľký rozdiel, či človek používa v svojej blízkosti 5 GHz domácu wifi s výkonom 250 mW alebo či je v jeho blízkosti vysielacia anténa s výkonm pohybujúcim sa niekde od desiatok Wattov až po desiatky kilowattov.

Nepodarilo sa mi vypátrať oficiálny zdroj, ktorý by udával, aký príkon budú mať 5G vysielače.

Ale dá sa to nepriamo odvodiť.

Domáca Wifi má výkon 125 mW (2,4 GHz) a 250 mW (5 GHz). Dosah signálu je cca 25 metrov, následne je už domácimi zariadeniami nečitateľný.

5G vysielač by mal mať dosah minimálne 500 metrov, teoreticky až 5 kilometrov.

Sila signálu klesá s druhou mocninou vzdialenosti.

Aby som mal v 250 metroch podobný signál ako vo vzdialenosti 25 m od domácej wifi, potrebujem 100x silnejší zdroj. To jest 25 W.

Aby som mal ekvivalentný signál vo vzdialenosti 500 metrov, potrebujem 400x silnejší zdroj, to jest 100 W.

Aby som mal ekvivalentný signál vo vzdialenosti 5000 metrov, potrebujem 40 000x silnejší zdroj, to jest 10 000 Wattov.

Reálny výkon 5G vysielačov sa teda musí nachádzať niekde v rozsahu 100 W až 10 kW.

Porovnanie inou metódou. V holandskej diskusii pod linkovanými článkami debatovali ľudia o pravdepodobnom výkone danej antény a dospeli k číslu približe 2000 W.

A teraz si to porovnajme s výkonom 250 mW, ktoré má domáca wifi a zistíme, že 5G vysielač na streche má 10 000x vyšší výkon. A to už je riadna pálka.

Uvítam, ak by niekto vedel dať presné oficiálne číslo.

367903

12.11.2018 15:24

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

Biologické efekty slabých mikrovlnných zdrojov na živé organizmy - interpretácia z tzv. HAARP patentu

pozorovateľ 217.?.?.?

Nesúvisí to priamo s technológiou 5G, ale hodí sa to sem pridať ako jeden z argumentov, že aj pomocou nízkych vlnových frekvencií je možné v organizme pomocou rezonancií napáchať obrovské škody.

Moc tomu nerozumiem, takže iba prekopírujem zopár pasáží:

Kniha o chemtrails. Kapitola 2: Eastlundov patent pre HAARP z roku 1987
https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-...

(je to interpretácia z knihy, napísanej v spolupráci s americkým vedcom Cliffordom Carnicomom, ktorý sa už 2 desaťročia venuje výskumu tém chemtrails, HAARP a morgellons)

…je tam zmienka, že pomocou veľmi slabých elektromagnetických polí je možné dosiahnuť obrovské biologické efekty, napríklad ak sa vyladí rezonančná frekvencia na ovplyvňovanie atómov sodíka, vápnika, draslíka a lítia. (To jest, že pomocou týchto vĺn je možné narušovať dôležité metabolické procesy ľudí a urobiť ich chorými, alebo ich zabiť)

…je tam spomínané, že elektromag. pole Zeme je slabé a biopole organizmov ešte slabšie a živé organizmy preto nie sú adaptované na život v prostredí zahltenom elektromagnetickým žiarením: dráty elektrického vedenia, mobilné vysielače, wifi a to do toho neráta HAARPové elektrónovo cyklotrónové rezonančné ohrievacie schopnosti, ktoré operujú vo veľmi nízkych frekvenciách.

…spomína sa tam, že biologické frekvencie sa nachádzajú práve v ELF vlnovom rozsahu (1-100 Hz). Vyššie frekvencie dokážu organizmy čiastočne demodulovať, ale ELF vlny môžu predstavovať pre živý organizmus zásadný problém

…Carnicom upozorňuje, že HAARP žiarenie sa približuje k 5. harmonickej rezonancii s atómami draslíka, čo môže mať závažné dopady na biologické funkcie živých organizmov.

…Carnicom dokonca naznačuje, že to môže byť zámer a že účelom HAARPu je vplývať na zdravie miliónov ľudí po celej planéte.

pre odborníkov je k dispozícii celý neskrátený text kapitoly v angličtine na google books

https://books.google.cz/books?id=s0MxCgAAQBAJ&pg=P... (treba dať dvakrát za sebou F5, ak sa nezobrazí text pri prvom pokuse)

a pokiaľ by to nefungovalo, tak tu je k dispozícii screenshot stránky:

https://diskuter.files.wordpress.com/2017/03/chapt... (upozornenie: je to veľmi veľký obrázok. Na slabých zariadeniach otvárajte s opatrnosťou)

367738

12.11.2018 10:30

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

Objavilo sa v diskusii na inom webe

pozorovateľ 217.?.?.?

Anonymní 8. listopadu 2018 20:44

Pokusy s mikrovlnama 5G v Haagu,
viděl jsem článek na Zvědavci o tom, že tam padají k zemi mrtví ptáci, zřejmě jako důsledek pokusů s 5G vysílači. Nemohu posoudit, ale byl jsem tam na služební cestě. V okolí hotelu vždy řvali racci a to hlubolo do noci. Tentokrát ticho. Ptal jsem se hoteliéra a ten o ničem zvláštním nevěděl.Ani hlásek.
Také je v tom článku popsán účinek na krávy, které se plaší až do stupně paniky.
Tímto si ve zkrácené formě vysvětluji také zvláštní chování našich přátel ze západní, civilizovanější části Evropy. Asi z něčeho zhloupli a ztratili s tím i pud sebazáchovy.
Ty nafukovací panny jsou jenom drobnost v mozaice stupně degenerace.
Jsem čím dále radši, že jsem na tzv. "Východě", kde je život ještě alespoň trochu v pořádku. Jenom drobná technická, také se mi zdálo, že kolem Karlova mostu létali racci a nějak je nevidím.....Inu ty nafukovací panny se blíží a pozor, brzy budou mít zřejmě zabudovanou utilitku "me too.."

Anonymní 8. listopadu 2018 23:25

Byl jsem na vojně na letišti. Skoro každé ráno jsme okolo radarů sbírali mrtvé sýčky. Ya tu odbu, co jsem tam sloužil, to byly desítky, možná stovky zvířat.

zdroj: http://www.novarepublika.cz/2018/11/pohreb-zapadni...

367730

10.11.2018 12:06

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

Ešte dva články:

pozorovateľ 217.?.?.?

Zabíjení lidí na dálku (technológia mikrovlnných zbraní na manipulovanie psychiky a zdravia)
https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/10074-zabijeni-l...

Článok je trochu dlhý a s trochu bulvárnym nadpisom, ale vnútri sú časti, ktoré popisujú fyzikálne procesy, ako pomocou správne vyladených elektromagnetických vĺn pozmeniť myslenie človeka (pozmeniť informácie prenášané neurónmi)

Malý úryvok z článku:

"Tekutiny v lidském těle jsou tak srovnatelné s elektrolytem, tedy tekutinou, která obsahuje ionty a je proto vodivá pro elektrický proud. Zatímco v elektrickém vedení v kovových drátech je elektrický proud veden volnými elektrony, v lidském organismu je elektrický proud veden prostřednictvím nabitých iontů.

K tomu, aby člověk něco pocítil, něco udělal nebo se nad něčím zamyslel, je nutné, aby velké skupiny neuronů v mozku začaly vysílat nervové vzruchy ve shodné frekvenci. Zdrojem nervových vzruchů jsou membrány neuronů. K nervovým vzruchům dochází, když dojde ke změně elektrického napětí mezi vnitřním a vnějším povrchem membrán neuronů. K této změně dochází v zásadě v důsledku toků elektrických proudů v „elektrolytu", kterým je kapalina uvnitř nervových vláken.

V roce 2014 zveřejnili čínští vědci výsledky pokusu, při kterém zkoumali, do jaké míry je elektrolyt vodivý pro mikrovlny. V úvodu k článku o pokusu zdůraznili, že jejich pokus „hraje významnou roli při zkoumání vzájemného působení mezi elektromagnetickými vlnami a biologickými tkáněmi, které mají vysoký obsah vody a významnou koncentraci iontů". (...) Experiment prokázal, že tento elektrolyt je vodivý pro mikrovlny do frekvence 20 Gigahertzů s tím, že s rostoucí frekvencí vodivosti ubývá. Největší vodivosti elektrolytu bylo dosaženo frekvencemi mikrovln do jednoho Gigahertze. Jinými slovy mikrovlny vyvolávaly v elektrolytu toky elektrického proudu."

-
Iný článok:

Alergie na mobily a vlny z wi-fi. Lidé ztrácejí vlasy i hlavu
http://www.tyden.cz/rubriky/zdravi/alergie-na-mobi...

"Když jí začaly vypadávat vlasy, přisuzovala to blížícímu se přechodu. Pak se přidaly bolesti hlavy a zubů. Ani tehdy doktor nic nenašel. A pak sousedi odjeli na dovolenou a wifinu vypli. "To byl ráj! Mohla jsem spát, zlepšilo se vidění, přestala mě bolet hlava a zuby, prostě znovu radost ze života. Jenže prázdniny skončily a vše se vrátilo do starých kolejí," povzdychne si nešťastně."
(...)
"Blanka Švarcová se cítí státem podvedena. "My jsme ten boj vzdali a odstěhovali se. Od té doby jak u mě, tak u dcery potíže se štítnou žlázou zmizely. Hrozné ovšem je, že člověk tu nemá u nikoho dovolání," konstatuje trpce."

367692

10.11.2018 11:47

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

Ešte rôzne doplňujúce informácie z ďalších článkov:

pozorovateľ 217.?.?.?

Vo francúzskom článku https://reseauinternational.net/des-centaines-dois... je okrem vyššie publikovaných informácií ešte takáto časť:

"Všichni měli srdeční selhání, zdravé tělo, žádné známky virů, žádné bakteriální infekce, zdravou krev, žádné jedy, atd. Atd., Jediným rozumným vysvětlením je, že úmrtí těchto ptáků pochází z účinků nového vysílače 5G – mikrovlnné trouby na srdce ptáků! …" (celý preklad preklad tu: https://aeronet.cz/news/tajna-studie-eu-ceska-repu... )

-

Ďalej v inej diskusii bola takáto zmienka:

susanfox

tak toto je v italii taky. v aquile se aktualne testuje 5g. dam sem link, ale je v italstine. prelozte si to googlem.

http://corrierequotidiano.it/animali-cronaca-miste... (samotný článok nepíše priamo o 5G testoch, iba popisuje situácie, kedy náhle z oblohy padali na zem doslova celé kŕdle mŕtvych vtákov)

-

Ďalej v diskusii pod niektorým z linkovaných holandských článkov bola ďalšia zaujímavá informácia. Vlnová dĺžka testovaného žiarenia bola cca 4 cm, čo mohlo spôsobiť rezonanciu s veľkosťou tela vtákov, resp. nejakého ich konkrétneho orgánu a mnohonásobne tak zosilniť fyzikálne formálne neškodný účinok. Link už nenájdem. To by mohlo vysvetliť, prečo úplne zdravé vtáky náhle masívne umierali na zlyhanie srdca.

-
A zmienka úplne na okraj témy. Nervová sústava človeka (alebo akýchkoľvek živočíchov) funguje na bázi elektricky nabitých tekutín, ktorými sú prenášané nervové vzruchy. Pokiaľ sa nervová sústava vystaví správne naladenej frekvencii elektromagnetického žiarenia, môže sa pozmeniť správanie týchto elektrovodivých tekutín a výsledkom môže byť čokoľvek, od zmeny nálady, cez psychózu, šialenstvo až po umelo vyvolaný infarkt.

367687

08.11.2018 21:47

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: zombifikovaní obyvatelé měst

pozorovateľ 217.?.?.?

ad: "Nepřipadá vám, kteří bydlíte mimo města, že když přijedete do krajského města, tak se tam lidi (zvlášť ve špičce) chovají skoro jako zombíci? Prostě jak vyšinutí."

Poviem to z môjho pohľadu. Žijem vo veľkomeste. Kým som v meste, cítim sa dosť mizerne: unavený, nesústredený, permanentne ospalý, ale zároveň v noci nemôžem zaspať. Rozhodený biorytmus - večer problém zaspať, ráno problém vstať. Produktivita v práci na môj vkus podpriemerná.

Keď som sa sporadicky v rámci výletov alebo služobných ciest dostal na vidiek, do nejakej "zabudnutej" lokality, ohromilo ma, že som mal okamžite čistú myseľ, večer som bez problémov zaspal a ráno bez problémov vstal v skorom rannom čase. Keď sme boli v prírode mimo dosah akýchkoľvek wifi žiaričov, nádherne sa o všetkom dalo debatovať, ale akonáhle som sa vrátil späť domov, tak okamžite bola späť psychická únava, nechuť k rozhovorom a spoločenským interakciám atď.

Všímam si to aj na iných ľuďoch. Ukážkový je fenomén tzv. "smartfónových zombees". Dievčatá sedia v autobuse, čakajú na zastávke, v ušiach slúchatká, nos prilepený o smartfón. Nevidia, nepočujú, nereagujú na okolité impulzy. Pohľad námesačne uprený do diaľky, bez typických pohybov očí človeka, ktorý kontroluje okolie okolo seba. Skrátka nič. Zoznamovanie v takýchto podmienkach - nula bodov. Pritom ešte pred pár rokmi tento fenomén nebol, dramaticky sa to rozmohlo v posledných 2-3 rokoch, spolu s mediálnym trendom smartfónov. Zaujímavé je, že mimoriadne zombifikované sú práve dievčatá, mužov to postihlo v menšej miere.

Každopádne zreteľne som postrehol toto: vo veľkomestách sa ľudia spolu prakticky vôbec nerozprávajú, aj keď spolu cestuje v MHD dvojica zreteľne patriaca k sebe (chlapec a dievča, rodičia s deťmi, spolužiaci, kolegovia v práci). Keď som v rámci služobiek cestoval na vidiek, okamžite mi udrelo do očí, že všade bolo počuť rozhovory ľudí - cudzí ľudia sa rozprávali na autobusových zastávkach, so šoférom autobusu, ľudia na ulici. Prišlo mi to už vtedy trochu zvláštne, ale až teraz som sa nad tým zamyslel, že je to fakt divné a zreteľne odlišné.

Čo sa týka wifi žiaričov, vo veľkomeste je to fakt hrozné. Nech je človek kdekoľvek, či už doma, v obchode, na ulici, v parku, v MHD, vždy má v dosahu približne 30 cudzích wifín - či už wifi routre od susedov, hotelové wifi hotspoty, hotspoty pre zákazníkov a zamestnancov v obch. centrách, bezplatná wifi vo vlaku, autobuse, na zastávkach... Berie ma až frustrácia, že sa prakticky pred tým nedá nikam skryť.

367636

08.11.2018 21:25

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: Technicky negramotné příspěvky

pozorovateľ 217.?.?.?

ad: "Kolik z vás je takto ohleduplných a vypínáte Wi-Fi alespoň na noc, aby se vaši sousedi mohli dobře vyspat?"

Problém je, že väčšina ľudí absolútne netuší, že wifi v "stand-by" režime nepretržite vysiela svoj identifikačný signál (cca 100x za sekundu vysiela svoj SSID a ďalšie parametre). Väčšina ľudí sa (vcelku logicky) domnieva, že keď s wifi nepracujú, tak nemá dôvod nič vysielať. Koniec koncov, takto sa správali v minulosti všetky "normálne" stand-by spotrebiče.

Ďalší problém je,že drvivá väčšina ľudí nevie nič o prípadnej škodlivosti wifi. Naivne si myslia, že ak by bola wifi škodlivá, tak by ju úrady nepovolili.

Tretí problém - súčasná elektronika tlačí ľudí do používania wifi pripojenia, pretože všetky ostatné spôsoby pripojenia boli zo zariadení odstránené. Stolové PC alebo notebook je možné pripojiť k internetu aj pomocou LAN káblu. Ale smartfón, tablet a zariadenia "inteligentnej domácnosti" už príslušný konektor nemajú. Pokiaľ sa chce užívateľ dostať na net, inú možnosť ako wifi nemá.

Doma sa mi podarilo úspešne presvedčiť, aby sa wifi na noc vypínala, ale oveľa ťažší boj bol presvedčiť rodinu, aby namiesto wifi aspoň pri práci s notebookmi používali káble, hlavne keď ťahajú z netu dátovo náročné youtube videá a sedia hneď vedľa wifi routeru. Argumenty: "všade samé káble, kto sa má na to pozerať"... Takže tak. Wifi od susedov, to je katastrofa, v každej miestnosti aspoň 2 cudzie wifi signály so silou 5.

- -

Ad zdravotné problémy spôsobené wifi anténami:

Zopár úryvkov z článku

Riziká mobilov a wifi sietí. 2. časť. Riziká wifi signálu

…lekárske bezpečnostné limity vyhodnocujú výlučne termálny efekt žiarenia, ktorý je zanedbateľne malý. Vysoké hodnoty, ktoré sú zdraviu škodlivé, sú využívané pri konštrukcii elektromagnetických zbraní.

…problémom je, že sa vôbec nevyhodnocujú netermálne efekty, ako je rozvibrovávanie molekúl, ktoré môžu napríklad narušovať rôzne metabolické procesy a spôsobovať nenápadné zdravotné problémy alebo problémy v dlhodobom horizonte.

…WHO klasifikovala v roku 2011 wifi žiarenie ako skupinu Group 2B – “possibly carcinogenic”, čo v praxi znamená, že je žiadúce pokračovanie sledovania zdravotných účinkov z dlhodobého hľadiska.

…niekde bolo spomenuté, že wifi narušuje tvorbu melatonínu a že je škodlivá hlavne počas spánku.

zdravotné problémy pripisované wifi žiareniu:
–zvýšená priechodnosť mozgovo-krvnej bariéry
–narušenie metabolizmu glukózy v mozgu
–poškodenia DNA vlákien
–vytváranie stresových proteínov
–narušenie metabolizmu buniek

…obvyklé pozorovateľné symptómy sú únava, podráždenosť, neustále bolesti hlavy, problémy s trávením. Dlhodobé riziká sú vznik rakoviny mozgu.

367634

08.11.2018 15:07

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

RE: pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

- poškodzuje imunitný systém (klesá aktivita bielych krviniek)

- spôsobuje srdcové arytmie

- poškodzuje zrak (riziko vzniku šedého zákalu a tepelných poškodení vnútorných častí oka)

…180 vedcov vyzýva na moratórium zavádzania 5G sietí, kým sa dôslednejšie nepreskúmajú prípadné riziká. Namiesto toho sa vlády ponáhľajú zaviesť 5G systém čo najrýchlejšie, skôr než medzi neinformovanou verejnosťou vznikne vážnejšie znepokojenie a protesty.

- - -
Prehľad používaných frekvenčných rozsahov

Mobilné:

– NMT (450 MHz)

– GSM 900 (900 MHz)

– GSM 1800 (1,8 Ghz)

– UMTS 2,1 GHz

Wi-Fi:

– UHF (2,4 GHz) najpoužívanejšia frekvencia

– SHF ISM (5,8 GHz) novšia, tzv. vysokorýchlostná Wifi

Mobilný internet:

– 3G (400 MHz až 3 GHz, primárne 2100 MHz)

– 4G (LTE) (700 MHz až 2600 MHz)

– 5G (do komerčnej prevádzky by mal vstúpiť r. 2020)

...– frekvenčný rozsah 1 (do 6 GHz) (v ČR plánované 3,5 GHz)

...– frekvenčný rozsah 2 (24-86 GHz) (OMG!) (V EU je doporučované frekvenčné pásmo 24,25-27,5 GHz)

367623

08.11.2018 14:53

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

Síť 5G: To, co neznáte, vás může zabít (1. a 2. časť) (07.06.2017)
https://www.matrix-2001.cz/clanek/sit-5g-to-co-nez...
https://www.matrix-2001.cz/clanek/sit-5g-to-co-nez...

…vzhľadom na ich krátku dĺžku sú nimi ohrozené hlavne malé orgány a živočíchy: hmyz, listy rastlín, pokožka, oči

…je zdokumentovaný škodlivý vplyv na včely

…predpokladá sa, že G5 siete môžu viesť k nárastu rakoviny kože

…ohrozené sú tiež tehotné ženy, nenarodené deti, ľudia s chronickými zdravotnými problémami, starí ľudia…

…technológia G5 bola v USA arogantne schválená bez posúdenia rizík a ihneď uvoľnená pre komerčné použitie. Predpokladá sa, že v budúcnosti budú G5 zariadenia doslova na každom kroku: na každej lampe, stĺpe elektrického vedenia, v každom predmete dennej spotreby, v inteligentných automobiloch, inteligentných meračoch (smartmeters), všetko v súlade s myšlienkou budovania “Internetu vecí”.

…zavádzanie technológie je realizované v čo najväčšom mediálnom tichu, aby okolo nevznikol žiaden rozruch.

-
Stojí IZRAEL za technologii 5G & připravovanou GENOCIDOU na planetě Zemi ?! (youtube, 11 min)

2) zdravotné riziká 5G sietí: hrozba rakoviny kože, problémy s rozmýšľaním, problémy s plodnosťou. Medzi tínedžermi masívne narastá výskyt rakoviny mozgu. Najsilnejší zdroj ohrozenia mikrovlnným žiarením je v súčasnosti v školách a práve deti sú tak najviac zdravotne ničené a ohrozované do budúcnosti. Zdôrazňuje práve riziká ohrozenia plodnosti budúcej generácie.

-

Občania USA sa búria proti 5G bezdrôtovým sieťam, sú ich obavy oprávnené?
https://www.niejetotak.sk/obcania-sa-buria-proti-5...

…už pri súčasných vysielačoch existujú štúdie, ktoré preukazujú závažné zdravotné dôsledky (v zdrojom článku sú ku každej téme odkazy na príslušné odborné štúdie)
– rakovina
– neplodnosť
– kardiovaskulárne ochorenia
– vrodené poruchy detí
– problémy s pamäťou
– poruchy spránku.

…5G siete situáciu ešte viac zosilnia, pretože na efektívny prenos dát bude využívaná technológia MIMO (multiple input multiple output), čo v praxi značí, že rovnaký dátový signál bude za účelom vyššej spoľahlivosti príjmu naraz vysielaný viacerými anténami. V súčasnosti niektoré 4G stanice už používajú technológiu MIMO, obvykle v podobe 4 antén. 5G sieť bude používať v rámci MIMO až 100 antén na každej vysielacej veži!

…následne článok pokračuje vymenovávaním zdravotných rizík, ktoré sa dajú predpokladať z ožiarenia milimetrovými vlnami technológie 5G:

– škodlivý vplyv na ľudskú pokožku (90% prenášanej energie je pohltenej pokožkou). Toto je najvážnejšie očakávané riziko 5G sietí. Dôsledky: výrazný nárast výskytu rakoviny kože.

– poškodzuje...

Automaticky kráceno

367622

08.11.2018 14:50

5G pokusy v Haagu. Vysledkom su stovky mrtvych vtakov padajuce zo stromov

Zopár ďalších článkov k téme rizík G5 sietí

pozorovateľ 217.?.?.?

Celá neskrátená mozaika sumarizácií cca 8 článkov je tu:
Riziká mobilov a wifi sietí. 3. časť. 5G siete

Z toho vyberiem len zopár silne skrátených úryvkov:

- - -

Nástup sítí 5G je zase o něco blíže. První vysílače jsou už postavené (článok z roku 2017)
https://mobil.idnes.cz/nove-site-5g-testovaci-prov...

“Nový standard má samozřejmě přinést opět zrychlení a Deutsche Telekom prezentoval v Berlíně úctyhodný výsledek okolo 2 gigabitů za sekundu (250 MB/s). K dosažení takových rychlostí je potřeba využití technologie „Massive MIMO“ (multiple input/multiple output). To znamená více antén jak ve vysílacím zařízení, tak i na tom přijímajícím. Mobilní telefony s podporou 5G tak budou muset zdvojnásobit počet antén ze dvou na čtyři. […]

Sítě páté generace totiž zdaleka nejsou určené jen pro rychlejší internet do mobilních telefonů. Neustále roste počet přístrojů připojených k internetu a 5G je zamýšleno jako jednotný standard pro všechny. Má propojovat mobilní i pevné linky, autonomní auta, zařízení pro VR nebo internet věcí. […] ”

-

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G (článok z roku 2018)
http://www.zvedavec.org/pocitace/2018/07/7646-bezd...

Současné emise frekvencí před 5G, používaných u dnešních komerčních komunikačních zařízení, jsou v rozsahu 300 MHz až 3 GHz, a 5G se stane prvním bezdrátovým systémem používajícím mikrovlny s frekvencí 30 až 300 GHz. Příkladem toho, o jaký jde rozdíl, je, že stávající LANS (lokální síťový systém) používá 2,4 GHz. […] Aktivní potlačovací systém, vyvinutý americkou armádou jako „nesmrtící“ perimetr a zařízení pro ovládání davu vyzařuje vysokofrekvenční bezdrátové záření o vysoké hustotě srovnatelné s 5G a emituje záření do okolí o 90 GHz. […]

-

5G sieť oficiálne mieri aj do Európy. Prvou pokrytou krajinou bude San Maríno (6.9.2018)
https://www.vosveteit.sk/5g-siet-oficialne-mieri-a...

(…)V mikroštáte už osadili prvé 5G vysielače, ktoré boli ihneď spustené do prevádzky. Celé územie San Marína by malo byť pokryté 5G sieťou do konca tohto roka. (…) začne zo začiatku využívať 3,4GHz spektrum, no po dlhšej dobe chce do prevádzky spustiť novú 26GHz (mmWave) technológiu (…) sieť a územie San Marína bude využitá na kompletné otestovanie najnovších technológií, ktoré sa následne dostanú aj do Talianska,(…)

-

(pokračovanie v ďalšom príspevku)

367621

07.11.2018 15:13

Nová generace válčení: Geneticky upravené viry

RE: pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

– v 1970tych rokoch sa Američania dozvedeli, že boli celé desaťročia používaní ako laboratórne zvieratá americkej vlády na testovanie novo vyvíjaných bakteriologických zbraní. Bolo to ospravedlňované Studenou Vojnou a “nutnosťou” tieto zbrane testovať na domácom obyvateľstve. Keď skončila studená vojna, ako nová zámienka sa objavil moslimský džihád.

– dodnes má americká vláda právomoc sprejovať na husto osídlené oblasti pokusné látky bez povinnosti informovať verejnosť

– celý projekt je maskovaný sieťou dôveryhodného popierania (plausible deniality), inak povedané klamstiev.

– je spomínaná baktéria Mycoplasma, ktorá spôsobuje zápaly pľúc, chronickú únavu, respiračné a lupus pripomínajúce symptómy a symptómy pripomínajúce AIDS (t.j. kompletný kolaps imunity)

– v roku 1951 sprejovala americká armáda baktériu Serratia marcescens nad San Franciscom. Spôsobila malú epidémiu, jeden človek na následky zomrel. Armáda prípad zvalila na nešťastnú náhodu a pokojne celé ďalšie desaťročia pokračovala v rozprašovaní baktérie. Baktéria spôsobuje meningitídu, infekcie rán, artritídu. V okolí vojenskej základne v San Franciscu v nasledujúcich desaťročiach abnormálne vzrástla chorobnosť obyvateľstva.

– podobné prípady pokusov sú známe z celých USA, kedy armáda rozprašovala látky z lodí pri pobreží, nad mestami, v budovách, pozdĺž ciest a v tuneloch, pričom sa jednalo o rôzne biologické, chemické a rádioaktívne látky.

– v roku 1955 bola pozdĺž pobrežia Floridy sprejovaná baktéria Hemophilus pertussis (spôsobuje čierny kašeľ).

– v 1960tych rokoch boli v Marylande a Utahu sprejované rôzne plyny a halucinogény.

– Nad Iovou, Nebraskou, Južnou Dakotou a Virginiu bol celé desaťročia rozprašovaný zinc cadmium sulfid, fluorescenčný prášok, bez ohľadu na znalosť o toxicite kadmia a jeho hromadení v organizme

zdroj: https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-...

originál: https://diskuter.files.wordpress.com/2017/03/chapt... (str. 227-228)

Veľmi podrobná literatúra k téme amerických bakteriologických programov:

Clouds of Secrecy: The Army's Germ Warfare Tests Over Populated Areas
By Leonard A. Cole
https://books.google.cz/books?id=CLCTL4woX_4C&pg=P...

A tu náhľad do britského bakteriologického programu:

Britská vláda priznala, že desiatky rokov testovala na miliónoch Britov bakteriologické zbrane
http://www.nwoo.org/2016/12/20/britska-vlada-prizn...
(publikované v roku 2002 denníkom The Guardian na základe odtajnených dokumentov britskej tajnej služby)

367591

07.11.2018 11:33

Nová generace válčení: Geneticky upravené viry

RE: Vladimír Putin, Soči, 2018,

pozorovateľ 217.?.?.?

ad: "že sa vyvíjajú akési preparáty, ktoré môžu selektívne vplývať na človeka vo vzťahu k jeho príslušnosti k určitej etnickej skupine"

Ano, to je odveký sen súčasných globalistických židov. Zredukovať svetovú populáciu pomocou ničivej pandémie, ale tak, aby ich vlastné etnikum pri tejto katastrofe nebolo ohrozené.

Tento cieľ sa im podľa všetkého zatiaľ ešte nepodarilo splniť. Dokážu pomocou génového inžinierstva vyrábať nové útočné patogény (HIV, rakovina, morgellony, SARS, ebola, borelióza, weaponizované mykoplazmy, atď), ale nedarí sa im dosiahnuť to, aby baktéria napadala iba vybranú etnickú skupinu. Zatiaľ tento problém riešia tak, že upravili baktérie, aby sa nešírili z osoby na osobu a infikujú cieľové skupiny pomocou očkovania. https://diskuter.wordpress.com/2018/05/03/rizika-o...

Problém je, že židia majú k dispozícii prakticky neobmedzený finančný rozpočet a môžu sa téme venovať tak dlho, kým nejaký výsledok nedosiahnu.

Veľmi znepokojujúce sú nedávne snahy zmapovať genetický materiál všetkých živočíchov planéty https://www.hlavnespravy.sk/obrovsky-biologicky-pr... . S takouto databázou by následne génoví inžinieri mohli s ešte väčšou flexibilitou skladať nové útočné mikroorganizmy.

367587

07.11.2018 11:25

Nová generace válčení: Geneticky upravené viry

pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

https://diskuter.wordpress.com/2018/05/03/rizika-o... (linky na ďalšie články)

- - -
Čo sa týka súčasných trendov, tak americký bakteriologický program je zrejme veľmi širokotematický a neobmedzuje sa iba na jeden, resp. zopár patogénov.

Vyvíjané sú:
- pandemické respiračné ochorenia (pandemická chrípka, koronavírusy typu SARS)
- infekcie šírené hmyzom (kliešťová lymská borelióza, brucelóza, ebola)
- prudkoinfekčné vírusové epidémie typu ebola
- nenápadné epidémie typu Zika, chronický únavový syndróm, CMV (poškodzuje inteligenciu), rakovina
- pestovanie tradičných baktérií doplnených o multi-resistenciu voči známym antibiotikám (multirezistentná TBC, syfilis, kvapavka, E.Coli)
- úprava neškodných baktérií (typicky napríklad mycoplazma) obohatením o rôzne útočné a toxín produkujúce gény, ktoré spôsobia, že bežne sa vyskytujúca neškodná baktéria je náhle zdraviu silne škodlivá.
- ochorenia proti hospodárskym plodinám a hospodárskym zvieratám (typický prípad: africký prasačí mor)
atď.

Aby sa Američania vyhli obviňovaniu z porušovania zákazu vývoja bakteriologických zbraní, realizujú výskum pod sériou rôznych zástierok:
- výskum liečby rakoviny (kde v skutočnosti prebieha výskum šírenia rakoviny)
- biologické laboratória zriadené na vojenských základniach v krajinách tretieho sveta, typicky napr. Ukrajina, Gruzínsko a Indonézia (NAMRU-2)
- maskovanie bojového výskumu ekonomicky prospešnými činnosťami, napríklad vývoj GMO potravín, vývoj génovej terapie atď.

- - -
Za zmienku stojí ešte napr. to, že podľa prednášky dr. Daya z roku 1969, američania už v tej dobe mali k dispozícii účinné lieky proti rakovine, ale táto liečba bola úmyselne uzavretá do trezorov Rockefellerovej nadácie a namiesto toho bola rakovina využívaná ako nástroj redukcie svetovej populácie:

http://www.stopthecrime.net/docs/NWO%20Plans%20Exp... (skenovaná pdf verzia, str. 8)

https://100777.com/nwo/barbarians (textová verzia, ale s minimom formátovania)

367586

07.11.2018 11:20

Nová generace válčení: Geneticky upravené viry

Retrovírusy / DNA vírusy

pozorovateľ 217.?.?.?

Je zaujímavé, že väčšina chorôb, o ktorých je podozrenie, že sa na nich podieľali americké laboratória bakteriologických zbraní majú jednu podobnú črtu. Sú nejakým spôsobom spojené s retrovírusmi.

V stručnosti: retrovírusy sú vírusy, ktoré po infikovaní bunky vložia svoju genetickú informáciu priamo do DNA reťazca napadnutej bunky. Následne sa začne napadnutá bunka správať odlišne od svojej pôvodnej funkcie.

Typické príklady retrovírusov:

- HIV

- SV40 (jeden z pôvodcov rakoviny) https://en.wikipedia.org/wiki/SV40 , ktorý sa nachádzal v infikovaných vakcínach používaných dlhé roky vo svete.

- XMRV - vírus podozrivý ako možný iniciátor Syndrómu chronickej únavy (Chronic Fatigue Syndrome) https://cs.wikipedia.org/wiki/Chronick%C3%BD_%C3%B...

Čo je na celej veci ešte zaujímavejšie, ak to správne chápem, tak princíp retrovírusov je základný princíp využívaný v genetickom inžinierstve. Proste sa použitje neškodný retrovírus, do ktorého sa vloží krátky reťazec DNA a tento vírus následne infikuje cieľovú bunku (čo môže byť napríklad baktéria, ktorú treba obohatiť o gén rezistencie na atb, gén pre produkciu silného toxínu atď)

V ešte extrémnejšom prípade je možné pomocou retrovírusov meniť priamo správanie buniek vyšších organizmov (rastlín, ľudí), pričom sa daný prístup dá využívať pozitívne (napríklad pri génovej terapii, kedy je ľuďom nahradený nejaký chybný gén) alebo negatívne, kedy je to použité ako DNA zbraň na zabitie či zmrzačenie danej obete.

- - -
K histórii amerického bakteriologického programu môžem doporučiť toto:

Experimenty na lidech: americký stát potají plošně šířil bakterie
https://xman.idnes.cz/operace-seaspray-bakterie-ci...
(americký bakteriologický program do roku 1970, kedy bol formálne zastavený a laboratória bakteriologických zbraní sa formálne transformovali na ústavy výskumu rakoviny)

Kniha o chemtrails. Kapitola 8: Morgellons – vlákna ktoré dýchame a jeme.
https://diskuter.wordpress.com/2017/03/04/kniha-o-...
(americký bakteriologický program po roku 1970 až po súčasnosť)

História vývoja HIV vírusu:
https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17... (hlavný článok)
https://diskuter.wordpress.com/2018/05/03/rizika-o... (linky na ďalšie články)

História šírenia rakoviny:
https://diskuter.wordpress.com/kniha-1-kapitola-17... (hlavný článok)
https://en.wikipedia.org/wiki/SV40 (rakovinotvorný vírus SV40, ktorý sa dlhé roky nachádzal v očkovacích vakcínach)
[url]https://diskuter.wordpress.com/2018/05/03/rizika-ockovania-3-infekcie-epidemie-a-biologicke-zbra...

Automaticky kráceno

367585

06.11.2018 11:34

„Rusko se připravuje na válku,“ potvrdil vysoce postavený ruský diplomat

pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

Medzi takéto rozhodnutia patrí posadnutosť vládnucich Židov (formálne nazývaných globalisti), že na svete je príliš veľa ľudí. Ich predstava je, že súčasný počet ľudí im príliš rýchlo konzumuje "ich" zdroje a preto ho treba zredukovať. Ďalší ich argument je, že súčasných 7 miliárd ľudí je príliš veľa na to, aby ich dokázala skupinka 18 miliónov Židov efektívne ovládať, preto treba svetovú populáciu zredukovať na nejakú menšiu, lepšie riaditeľnú úroveň.

Najrôznejšie globalistické plány (Svetová Banka, OSN, Rímsky klub, Bilderberg atď) doporučujú redukciu svetovej populácie o 90-95%.

Metóda redukcie je z ich pohľadu nepodstatná. Ideálna cesta je cez propagáciu antikoncepcie, potratov, umelé šírenie neplodnosti, umelé šírenie epidémií atď. Ale keď všetko ostatné zlyhá, sú pripravení zlikvidovať väčšinu svetovej populácie aj pomocou svetovej jadrovej vojny. Oni sami veria, že vďaka svojmu nahromadenému bohatstvu a vybudovaným podzemným bunkrom udalosti bez väčších strát prečkajú a po skončení vojny vďaka svojej inteligencii a bohatstvu preberú znovu kontrolu nad tým zbytkom sveta. Najhoršia rádioaktivita opadne 40 dní po skončení vojny, väčšina zdravia ohrozujúcej rádioaktivity zmizne do 10 rokov.

Oni fakt veria tomu, že prípadnú jadrovú vojnu úspešne prežijú.

367560

06.11.2018 11:33

„Rusko se připravuje na válku,“ potvrdil vysoce postavený ruský diplomat

Mnoho úrovní k pochopeniu situácie...

pozorovateľ 217.?.?.?

Treba si uvedomiť zopár základných faktov:

1)

USA sú ovládané vo vrcholových pozíciach Židmi. viď:
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit... (kapitola 9)
https://diskuter.wordpress.com/2018/04/24/traian-r... (stručné zhrnutie knihy)

2)

Židia zastávajú kultúrny svetonázor tzv. "preventívnej vojny", ktorej cieľom je zničiť každého konkurenta, ktorý by ich mohol v budúcnosti čo i len teoreticky ohroziť. Považujú za svoje morálne právo a povinnosť zabiť každého, kto pre nich môže v budúcnosti predstavovať čo i len teoretickú hrozbu. Myšlienka vychádza z židovského sviatku Purim, kedy Židovka Ester nechala popraviť desiatky tisíc Peržanov, pretože sa obávala z ich úkladov proti Židom:
http://www.nwoo.org/2017/03/14/purim-privolava-zpe...

3)

V konvenčných zbraniach má USA plus NATO nad Ruskom stále kvantitatívnu prevahu. Prinajmenšom si to generáli myslia. Obvykle sa spomína pomer 4:1 v výzbroji a 3:1 v počte vojakov. Preto si západní generáli myslia, že v konvenčnej vojne môžu Rusko poraziť.

Toto dosť naráža, ak sa človek detailne pozrie na kvalitatívnu stránku výzbroje americkej armády:

Američania nemôžu začať vojnu proti Číne, materiály pre zbrane totiž do USA dodávajú výlučne čínske a ruské firmy
https://www.hlavnespravy.sk/preco-americania-nemoz...

Šerif bez koltu: Ako môže Čína paralyzovať americkú armádu zastavením dodávok vzácnych nerastov
https://www.hlavnespravy.sk/ako-moze-cina-paralyzo...

NĚMECKO: Bída Bundeswehru (bez lesku). Katastrofálny stav nemeckej armády s hromadou nefunkčnej techniky
http://neviditelnypes.lidovky.cz/nemecko-bida-bund...
https://www.hlavnespravy.sk/die-welt-nemecky-bunde...

4)

Jeden zaujímavý článok (link som spätne už nenašiel) písal, že Americká armáda je síce formálne najlepšie financovanou armádou sveta, ale v skutočnosti americká armáda plytvá obrovské zdroje na údržbu veľkého počtu zastaralej techniky, predimenzovaného personálu a otvorenej korupcie na zbytočné, predražené a nefunkčné nové projekty.

V presne opačnej pozícii je Rusko, ktoré sa vzdalo údržby zastaralej sovietskej techniky a všetky dostupné zdroje investovalo do vývoja moderných zbraní, ktoré nemajú vo svete konkurenciu.

V praxi tak proti sebe stojí kvantitatívne veľká armáda USA+NATO a proti nim malá, ale veľmi moderná armáda Ruska.

5)

Toľko k témam konvenčných zbraní. Keď ich opustíme, dostávame sa na pole iracionálnych rozhodnutí.

Medzi takéto...

Automaticky kráceno

367559

(v prípade nedostatku času stojí za prečítanie aspoň záverečná sekcia doporučenia)

Základná pointa textu je niekde v zmysle, že ak by nastala nevyhnuteľná situácia trvalého svetového mieru, bude musieť americký establišment vymyslieť nejakú spoločenskú náhražku, aby udržal v činnosti všetky ekonomické a spoločenské odvetvia, ktoré záviseli od vojnového priemyslu a vojnovej agendy.

Preto sa zvažujú rôzne scenáre výroby umelého nepriateľa, od umelo rozpútavaných lokálnych vojen, plánovania ročného počtu vojenských úmrtí v krajine až po úmyselné znečisťovanie životného prostredia, ktoré sa pred verejnosťou predostrie ako nový globálny nepriateľ, proti ktorému treba spoločne bojovať.

Spoločnou líniou všetkých úvah bolo, že aby si americká vláda zachovala svoje autoritásko-mocenské výsadné postavenie, musia byť občania strašení nejakou permanentnou hrozbou, na základe ktorej budú ochotní odovzdávať americkej vláde do rúk čo najviac právomocí riadenia krajiny.

-

Dodatky:

existuje viac-menej kompletný český preklad:

http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/IRON1.htm ...toto je komentované zostručnené zhrnutie základných myšlienok z celého dokumentu (cca 5-6 strán A4 drobného textu)

http://bnw-nwo.wz.cz/conspiracy/iron.htm ...a toto je kompletný preklad, s výnimkou kapitoly "predhovor vydavateľa".

Český preklad má výhodu v tom, že priamo v texte obsahuje čísla poznámok pod čiarou, ktoré v sebe obsahujú občas užitočné doplňujúce informácie. Anglický text má síce na konci taktiež poznámky pod čiarou, ale bez presného určenia, ku ktorej vete textu sa vzťahujú, takže ich užitočnosť je kvôli strate kontextu blízka nule.

367364

30.10.2018 09:23

USA chtějí zrušit další smlouvu o kontrole zbraní kvůli své válečné ekonomice

Iron Mountain Report / Správa zo Železnej hory (1966)

pozorovateľ 217.?.?.?

http://www.stopthecrime.net/docs/Report_from_Iron_...

Kontext vzniku:

...jednalo sa o výsledok 1,5 ročného výskumu polovládnej americkej vedeckej komisie (Special Study Group), ktorá mala za úlohu preskúmať ekonomické a sociálno-spoločenské riziká situácie trvalého mieru.

...výskumná skupina bola zostavená v roku 1963, správa bola uzavretá v septembri 1966, na verejnosť sa text dostal v júni 1967

...výskum prebiehal v protiatomovom bunkri Iron Mountain poblíž New Yorku, ktorý bol v mierových dobách využívaný hlavne ako archív dôležitých dokumentov pre veľké korporácie, plus infraštruktúra, kam by sa mohli šéfovia veľkých korporácií stiahnuť v prípade atomovej vojny a pokračovať odtiaľ v svojej práci. Sídla tam mali rezervované veľké ropné korporácie ako Standard Oil, Shell alebo Hanover Trust.

...keď bol výskum ukončený, výskumníci boli znepokojení svojím výsledkom a hoci pôvodne bol výskum deklarovaný ako verejný a platený z daní občanov, rozhodli sa výsledky utajiť, aby predišli "znepokojeniu" laických občanov.

...jeden z členov tímu, vystupujúci pod pseudonymom "John Doe" však s rozhodnutím nesúhlasil a keď sa mu nepodarilo presvedčiť ostatných kolegov k zverejneniu správy, rozhodol sa o to na vlastnú päsť, keď kontaktoval istého novinára/spisovateľa a požiadal ho o pomoc pri publikovaní textu. Text mal následne vyjsť v podobe knihy prostredníctvom malého nezávislého vydavateľstva.

...dokument obsahuje mnohé znepokojujúce odporúčania pre vládu, ako napríklad:
- že pokroky v medicíne majú byť vnímané ako národná hrozba
- že je žiadúce udržiavať v krajine chudobu, aj keď verejnosti je tvrdený opak
- že je nutné úmyselné znečisťovanie vzduchu a vody
- že drahé vojenské programy (napríklad protiraketové systémy) nemajú za účel obranu krajiny, ale iba spotrebu čo najväčšej sumy peňazí
- že úrady spojené s "obranou" v skutočnosti majú obranu krajiny iba ako okrajovú agendu
- že bude treba zaviesť útlak menšín a možno aj obnovenie otroctva
- a že v záujme dlhodobej stability bude treba plánovať a "financovať" "optimálne" množstvo ľudí, ktorí majú byť ročne zabití formou vojnových operácií.

Štruktúra textu

Foreword

...predhovor vydavateľa, popisujúci jeho cestu k dokumentu a motivácie, prečo sa ho rozhodol publikovať

Background information

...predhovor informátora "John Doe" o tom, ako dokument vznikal

The Report of The Special Study Group

...tu začína samotný text publikovaného dokumentu (str. 18-74, t.j. cca 57 strán textu)

...v základných bodoch je tam rozoberané toto:

- vplyv mieru a odzbrojenia na ekonomiku

- scenáre procesu odzbrojenia

- vplyv podmienok vojny a mieru na spoločenské systémy v krajine

- ekonomické a sociálne vplyvy vojny na krajiny

- ako nahradiť vojnové vplyvy na krajinu v dobe trvalého mieru

- zhrnutie

- doporučenia

(v prípade nedo...

Automaticky kráceno

367363

24.10.2018 14:08

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

pozorovateľ 217.?.?.?

(pokračovanie)

Ako presne vyzerá štruktúra spoločenstva démonických entít nikto s určitosťou nevie. Niektoré indície však naznačujú, že nemajú žiaden centrálny vrchol hierarchie, ale že je to spleť nezávislých ako aj spolupracujúcich démonov a svetlých entít, ktoré medzi sebou súperia o vplyv nad svetom. Každopádne v prípade okultistického riadenia sa nedá pracovať s obvyklou predstavou racionálnych rozhodnutí a dlhodobého plánovania, pretože okultistické riadenie prebieha na úrovni podvedomia, často v rozpore s racionálnym spôsobom uvažovania (napríklad správne rozhodnutie v podmienkach nedostatku informácií a naopak nesprávne rozhodnutie v podmienkach dostatku informácií)

367259

24.10.2018 14:08

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

pozorovateľ 217.?.?.?

ad 1) slobodomurári sú iba výkonná zložka, tzv. užitoční idioti. Tam nemá cenu nič riešiť, teória aj prax ukazuje, že slobodomurári sú zlikvidovaní akonáhle splnia úlohu, resp. akonáhle v nej nenapraviteľne zlyhajú.

Najvyšší členovia hierarchie slobodomurárov (úroveň 33, Albert Pike a ďalší) sú automaticky členmi ďalších vyššie postavených organizácií (napríklad B'nai B'rith, Ilumináti, CFR, Skull and Bones atď). Nad nimi stoja šéfovia týchto organizácií, medzi najvplyvnejších patril v modernej dobe David Rockefeller.

ad 2) židovské najbohatšie rodiny

Z rakovského protokolov (1938) http://www.nwoo.org/download/knihy/ZZ_J_Landowsky-...

RA: Už jsem vám řekl, že nevím kdo
„Oni“ jsou, a že to ani vědět nemohu. S jistotou mi to však
sdělil člověk, který to musel vědět.

KU: Kdo?

RA: Trockij. Protože mi to řekl on, vím, že jedním z nich
byl Walther Rathenau. Ovšem v něm vidíte posledního z
„Nich“, který ještě držel veřejnou politickou moc. Dalším byl
Lionel Rothschild. Více jmen, která by byla opravdu jistá,
nemohu uvést. Jistě bych vám mohl jmenovat řadu lidí,
jejichž osobnost a činy se mi zdají být v plném souladu s
„Nimi“, ale zda tito muži poroučejí nebo poslouchají, nemohu
tvrdit.

KU: Jmenujte mi aspoň některé!

RA: Jako celek je to především bankovní dům Kuhn, Loeb
& Co. na Wall Streetu, a v něm pak bankovní domy rodiny
Schiffů, Warburgů a Loeba & Kahna. Říkám jim rodiny i přes
často rozdílná rodinná jména, protože jsou mezi sebou všichni
spřízněni sňatky. Dále pak třeba Baruch, Frankfurter, Alts-
chul, Cohen, Benjamin, Strauss, Steinhardt, Blum, Rosenman,
Lippman, Lehman, Dreyfus, Lamont, Rothschild, Lord,
Mandel, Morgenthau, Ezechiel, Lasky… myslím, že to už je
dost jmen.
Když budu namáhat paměť, mohu si vzpomenout ještě
na další jména. Ale znovu opakuji že nevím, který z nich by
mohl patřit k „Nim“, nebo abych si tím byl dokonce jist. V
tomto smyslu musím odmítnout veškerou odpovědnost. Ale
jsem pevně přesvědčen, že každý z těchto jmenovaných, i
když to třeba on sám právě není, představuje jakousi část
jejich substance.

ad 3)

Keď by sme chceli ísť ešte o úroveň vyššie, tak sme už na úrovni okultistických síl, ktoré môžu formou posadnutia ovládať najvyšších predstaviteľov bankových rodín. Niekedy sa táto skupina označuje ako Veľké Biele Bratstvo http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit... (str. 52-53) . Má to byť akési zoskupenie okultistických entít a démonov, ktorí v rámci satanistických rituálov posadnú vybraných členov iluminátskych rodín a následne ich po celý život ovládajú. (vysvetlenie: iluminátske rodiny sú rodiny Rothschild a spol, obvykle udávané ako 13 najbohatších rodín sveta)

Ako pres...

Automaticky kráceno

367258

23.10.2018 19:13

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: 22. 10. ve 22 hodin - další český kanonenfutter

pozorovateľ 217.?.?.?

Pjakinov Globálny prediktor v tej podobe, v akej ho on prezentuje je nezmysel. Pokiaľ by sme tvrdohlavo trvali na takejto entite, dalo by sa pracovať s okultistickými pojmami ako Satan, vrátane všetkých kontroverzií, ktoré by taká argumentácia prinášala.

Výrazne jednoduchšie vysvetlenie je, že svetovými udalosťami hýbe skupinka najbohatších bankárov, ktorí majú vysoko nadpriemernú inteligenciu a majetok zahŕňajúci väčšinu planéty.

Náhľad do pomerne prepletenej štruktúry vrcholového riadenia planéty je tu:

Pyramída hierarchie svetovej moci. Stručný prehľad pre začiatočníkov

Čo sa týka Rakovského protokolov, je to užitočné čítanie, ktoré do značnej miery potvrdzuje tézu o tom, že svet riadi skupina superbohatých bankárov.

Kto by si chcel Rakovského protokoly prečítať, tak tu je stručné zhrnutie a tu celý prepis.

Dôveryhodnosti Rakovského protokolom dodáva fakt, že ich publikovanie je vo väčšine krajín západného sveta dodnes zakázané.

367245

23.10.2018 19:05

Zde jsou požadavky, které Ekvádor předal Assangeovi pro ukončení izolace

RE: pro koho dělá Assange?

pozorovateľ 217.?.?.?

ad: "Za normálních okolností by někdo takový byl mrtvý do 48 hodin."

Na pochopenie tohto je treba rozumieť židovskej mentalite, pretože práve židia ovládajú americkú politiku a americké tajné služby.

Židia uznávajú myšlienku tzv. preventívnych vojen (a preventívnych vrážd). Podrobne je o tom písané tu: http://www.nwoo.org/2017/03/14/purim-privolava-zpe... V stručnosti sa tam píše o tom, že Židia veria, že majú morálne právo preventívne zabiť kohokoľvek, kto by ich čo i len teoreticky mohol v budúcnosti ohrozovať.

Myšlienku prevetnívnych vojen aplikuje Izrael a Amerika už dlhé desaťročia, či už v podobe Izraelských preventívnych vojenských útokov proti susedným krajinám alebo v podobe Amerických vyhrážok proti neposlušným krajinám ako je Severná Kórea, Irán, Rusko atď. Americká CIA realizovala teóriu "preventívnych vojen" formou nájomných vrážd politických protivníkov.

Snowden ani Assange už podmienku pre "preventívny útok" nespĺňajú. Snowden zverejnil všetky informácie, ktoré sa mu podarilo ukoristiť z NSA a v súčasnosti už pre Ameriku nepredstavuje serióznejšiu hrozbu. Navyše takmer určite pracuje pre ruskú vládu a je pod ruskou ochranou.

Assange je pre zmenu kompletne izolovaný od vplyvu na udalosti a tak sa stal pre Ameriku v danom okamihu neškodný.

Židia sú do značnej miery pragmatici. Bez veľkých výčitiek svedomia zrealizujú "preventívnu vraždu", ale nemajú motiváciu realizovať "vraždu z pomsty". Nepredstavuje pre nich žiaden reálny prínos/zisk a obnáša iba riziko zbytočných problémov do budúcnosti.

367244

10.10.2018 11:29

PayPal potrestal web InfoWars - jde o cenzurní kampaň

RE: Nič nové pod slnkom, Sionisti taktiež idú s dobou.

pozorovateľ 217.?.?.?

A tiež toto je pôsobivé:

- - -

Úryvok z románu Biarritz (1868)

„Kmen Manasse může promluvit!”

Poslední řečník pozvedl významně ruku a během své řeči jí pohyboval pomalu sem a tam, jako by tímto gestem chtěl zdůraznit význam svých slov. Jeho hlas byl nepříjemně skřípavý, jaký obvykle patří člověku nestřídmému a opovážlivému. „Jestliže jsou peníze první mocností světa, pak je tisk druhou mocností. K čemu jsou zde vyřčené rady a názory bez pomoci tisku?! Pouze když budeme mít tisk ve svých rukou, dosáhneme cíle. Naši lidé musejí vládnout dennímu tisku. Jsme obratní, vychytralí a máme peníze, kterých umíme užívat pro naše cíle. Proto také musíme mít všechny velké politické noviny, které dělají veřejné mínění, kritiku, nižší literaturu a divadlo. Tím se dostaneme krok za krokem blíž ke křesťanům a můžeme potom diktovat světu, čemu má věřit, čeho si má cenit a co má zatracovat. (164) V tisícerých formách necháme v novinách přetřásat bolestné výkřiky Izraele a jeho žaloby na útlak! Potom – byť i jednotlivě je každý proti nám – bude masa jako celek ve své tuposti vždy za námi! S tiskem v našich rukou můžeme podle libosti změnit právo v bezpráví, z ostudy a hanby můžeme kdykoli udělat čest a přednost. Můžeme otřásat trůny a rozbít rodinu. Můžeme podrýt důvěru ve všechno, co bylo našim nepřátelům dosud svaté a nedotknutelné. Můžeme ruinovat důvěru a vyvolat vášně. Můžeme dělat válku stejně jako mír a darovat slávu i pohanu. Můžeme talent vychválit a pozvednout stejně snadno, jako pronásledovat a uštvat až k smrti. Kdo má v rukou tisk, má také v rukou ohlávku národů. Když má Izrael peníze a vliv, pak už jen zbývá zeptat se, kdy si vložíme na hlavu ataroch,[126] který nám právem patří, a kdy vstoupíme na chiffe[127] zaslíbení a máchneme žezlem své moci nad všemi národy světa!”[128]

Zdroj: Hermann Goedsche (pseudonym Sir John Retcliffe): Biarritz (1868), kapitola "Na židovském hřbitově v Praze"

publikované v:

Ulrich Fleischhauer; PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ. Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu (1935)
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit... , str. 78, plný text citovanej kapitoly sa nachádza na stranách 396-406

- - -
Ako obvykle, dielo Johna Retcliffa je v súčasnosti už nedostupné a od konca druhej svetovej vojny sa nevydávajú žiadne jeho reedície.

367006

10.10.2018 11:17

PayPal potrestal web InfoWars - jde o cenzurní kampaň

Nič nové pod slnkom, Sionisti taktiež idú s dobou.

pozorovateľ 217.?.?.?

Stratili informačný monopol nad novinami, tak sa ho snažia znovu získať inými cestami...

- - -
Protokoly Sionských mudrcov

Protokol 2

5) Tisk je v současných státech velmoc, která ovládá veřejné mínění. Jeho úlo-
hou je poukazovat na zdánlivě oprávněné požadavky a stížnosti lidu, rozdmychávat
nespokojenost a nenápadně tlumočit naše intence.

6) Tisk je zosobněním takzvané svobody. Ale vlády nežidovských států nedoká-
zaly využít jeho veliké moci, a proto padl do našich rukou. Tiskem jsme dosáhli
obrovského vlivu, a přitom jsme zůstali ukryti v pozadí.

7) Díky tisku jsme ve svých rukou shromáždili zlato, i když nás to stálo mnoho
slz a krve v našich řadách. Ale každá oběť z naší strany vyváží před Bohem tisíce
Nežidů.

Protokol 7

5) Donutíme vlády Nežidů jednat v záměrech našeho široce rozvinutého plánu,
který se již blíží svému cíli. Bude nás v tom podporovat veřejné mínění, které pro-
střednictvím všemocného tisku zcela ovládáme. Až na několik výjimek, se kterými
nemusíme počítat, je tisk skutečně již na nás zcela závislý.

Protokol 9

11) (...) Zmocnili jsme se justice, volebního práva, tisku, osobních
práv a především vzdělání, které je pilířem skutečné svobody.

Protokol 12

4) Žádná zpráva se nesmí dostat na veřejnost, aniž by prošla naší kontrolou. To-
hoto úspěchu jsme dosáhli již dříve tím, že všechny zprávy světa jsou dodávány
prostřednictvím několika tiskových agentur, které navzájem spolupracují. Tyto
agentury brzy přejdou úplně do našich rukou a uveřejní jen takové zprávy, které
jim předepíšeme.

atď.

zdroje: https://diskuter.wordpress.com/protokoly-sionskych...
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit...

367005

08.10.2018 13:02

Volby, volby: Mafiáni a tlučhubové mají žeň. Mirek Dušín nepřišel

Zastupiteľská demokracia ako vynález slobodomurárov a sionistov

pozorovateľ 217.?.?.?

Skopírujem to aj sem...

- - -

Súčasná moderná demokracia nie je ani trochu výmysel bežných občanov, ale je to nápad pochádzajúci z hláv slobodomurárov a sionistov.

Zopár článkov, zoradené chronologicky z pohľadu histórie:

Poučenie z histórie. Ako sa falšovali historicky prvé “demokratické voľby” v dobe Francúzskej revolúcie (1789)
https://diskuter.wordpress.com/2018/09/28/poucenie...
“Když se měli volit delegáti Generálních stavů, byl národ dezorientovaný, bez vůd-
ců. Ze dne na den museli být zvoleni dosud neznámí pověřenci; lid na to nebyl připra-
ven… Přesto, nebo spíše právě proto, všechno proběhlo v největší rychlosti. … Díky obratnému taktizování, jež Cochin co nejdůkladněji líčí, prodrali se lóžoví bratři téměř všude ve Francii na klíčová místa.”

Protokoly sionských mudrcov: Výber úryvkov k téme demokracie (1897)
https://diskuter.wordpress.com/protokoly-sionskych...
“Všeobecné hlasovací právo, na něž jsme navykli i nejnižší vrstvy společnosti a kterého jsme použili jako nástroje k dosažení moci, nám ještě jednou – samozřejmě
naposled – prokáže službu a rozhodne, že jednomyslným přáním lidstva je poznat nás dříve, než nás bude soudit.
Za tím účelem musíme přivést k volebním urnám všechny lidi bez rozdílu stavu a majetku, abychom pro sebe získali absolutní většinu, kterou bychom nikdy
nedostali od vzdělaných vrstev.” (Protokol 10)

Prednáška profesora Rainera Mausfelda. Ilúzia demokracie. Strach mocenských elít z národa. Ovce a pastieri, elity a ľud.
https://diskuter.wordpress.com/2017/06/08/prednask...
“Táto prednáška popisuje podvod s ilúziou “demokracie”, ktorý na nás ušili vládnuce elity, aby otupili vôľu ľudí po slobode a rebélii voči vládnucím vrstvám.”

Volby jako náboženský rituál kolektivismu
http://zalom.blog.idnes.cz/c/336656/Volby-jako-nab...
Tento článok prináša zaujímavú myšlienku, že síce žijeme vo forme oligarchistickej diktatúry, ale všetci títo diktátori potrebujú voľby ako formu rituálu na „posvätenie“ svojho vládnuceho postavenia.

366958

06.10.2018 15:28

Bezpečnost, bezpečí! - diktatura demokracie

pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

- vplyv mieru a odzbrojenia na ekonomiku

- scenáre procesu odzbrojenia

- podmienky vojny a mieru na spoločenské systémy v krajine

- ekonomické a sociálne vplyvy vojny na krajiny

- ako nahradiť vojnové vplyvy na krajinu v dobe trvalého mieru

- zhrnutie

- doporučenia

(v prípade nedostatku času asi stojí za prečítanie aspoň záverečná sekcia doporučenia)

Základná pointa textu je niekde v zmysle, že ak by nastala nevyhnuteľná situácia trvalého svetového mieru, bude musieť americký establišment vymyslieť nejakú spoločenskú náhražku, aby udržal v činnosti všetky ekonomické a spoločenské odvetvia, ktoré záviseli od vojnového priemyslu a vojnovej agendy.

Preto sa zvažujú rôzne scenáre výroby umelého nepriateľa, od umelo rozpútavaných lokálnych vojen, plánovania ročného počtu vojenských úmrtí v krajine až po úmyselné znečisťovanie životného prostredia, ktoré sa pred verejnosťou predostrie ako nový globálny nepriateľ, proti ktorému treba spoločne bojovať.

Spoločnou líniou všetkých úvah bolo, že aby si americká vláda zachovala svoje autoritásko-mocenské výsadné postavenie, musia byť občania strašení nejakou permanentnou hrozbou, na základe ktorej budú ochotní odovzdávať americkej vláde do rúk čo najviac právomocí riadenia krajiny.

366923

06.10.2018 15:27

Bezpečnost, bezpečí! - diktatura demokracie

Iron Mountain Report: Obyvateľstvo musí byť udržované v neustálom pocite strachu...

pozorovateľ 217.?.?.?

...inak by ľudia mohli začať príliš reptať proti vrchnosti a prestať byť poslušní.

----

Iron Mountain Report

http://www.stopthecrime.net/docs/Report_from_Iron_...

Plný názor: REPORT FROM IRON MOUNTAIN: ON THE POSSIBILITY AND DESIRABILITY OF PEACE (1967) (správa o realizovateľnosť a vhodosti trvalého mieru)

Kontext vzniku:

...jednalo sa o výsledok 1,5 ročného výskumu polovládnej americkej vedeckej komisie (Special Study Group), ktorá mala za úlohu preskúmať ekonomické a sociálno-spoločenské riziká situácie trvalého mieru.

...výskumná skupina bola zostavená v roku 1963, správa bola uzavretá v septembri 1966, na verejnosť sa text dostal v júni 1967

...výskum prebiehal v protiatomovom bunkri Iron Mountain poblíž New Yorku, ktorý bol v mierových dobách využívaný hlavne ako archív dôležitých dokumentov pre veľké korporácie, plus infraštruktúra, kam by sa mohli šéfovia veľkých korporácií stiahnuť v prípade atomovej vojny a pokračovať odtiaľ v svojej práci. Sídla tam mali rezervované veľké ropné korporácie ako Standard Oil, Shel alebo Hanover Trust.

...keď bol výskum ukončený, výskumníci boli znepokojení svojím výsledkom a hoci pôvodne bol výskum deklarovaný ako verejný a platený z daní občanov, rozhodli sa výsledky utajiť, aby predišli "znepokojeniu" laických občanov.

...jeden z členov tímu, vystupujúci pod pseudonymom "John Doe" však s rozhodnutím nesúhlasil a keď sa mu nepodarilo presvedčiť ostatných kolegov k zverejneniu správy, rozhodol sa o to na vlastnú päsť, keď kontaktoval istého novinára/spisovateľa a požiadal ho o pomoc pri publikovaní textu. Text mal následne vyjsť v podobe knihy prostredníctvom malého nezávislého vydavateľstva.

...dokument obsahuje mnohé znepokojujúci odporúčania pre vládu, ako napríklad:
- že pokroky v medicíne majú byť vnímané ako národná hrozba
- že je žiadúce udržiavať v krajine chudobu, aj keď verejnosti je tvrdený opak
- že je nutné úmyselné znečisťovanie vzduchu a vody
- že drahé vojenské programy (napríklad protiraketové systémy) nemajú za účel obranu krajiny, ale iba spotrebu čo najväčšej sumy peňazí
- že úrady spojené s "obranou" v skutočnosti majú obranu krajiny iba ako okrajovú agendu
- že bude treba zaviesť útlak menšín a možno aj obnovenie otroctva
- a že v záujme dlhodobej stability bude treba plánovať a "financovať" "optimálne" množstvo ľudí, ktorí majú byť ročne zabití formou vojnových operácií.

Štruktúra textu

Foreword

...predhovor vydavateľa, popisujúci jeho cestu k dokumentu a motivácie, prečo sa ho rozhodol publikovať

Background information

...predhovor informátora "John Doe" o tom, ako dokument vznikal

The Report of The Special Study Group

...tu začína samotný text publikovaného dokumentu (str. 18-74, t.j. cca 57 strán textu)

...v základných bodoch je tam rozoberané toto:

- vplyv mieru a odzbrojenia na ekono...

Automaticky kráceno

366922

03.10.2018 10:05

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

RE: Situácia v Nemecku:

pozorovateľ 217.?.?.?

Kapitola 2 popisuje históriu a priekopníkov sexuálnej, feministickej, homosexuálnej a genderovej agendy. Od maltuziánov, eugenikov, cez Freuda, Kinseyho až po manipulátorov Frankfurtskej školy.

Kapitola 3 popisuje históriu vývoja feminizmu až po jeho radikálnu dnešnú formu. Je tam popísaný postupný posun od feministického boja za rovnaké práva mužov a žien, cez boj za nadpráva žien a zničenie mužov až po úplné popretie pôvodných feministických princípov tvrdením, že žiadni muži a ženy neexistujú a každý si môže zvoliť vlastné "rodové" pohlavie a nejakú z desiatok sexuálnych identít. Priekopníčka rodovej teórie bola Juditha Butler, židovka, lesba, absolventka Yale univerzite a neskoršia členka Rockefellerových spolkov.

Kapitola 4 popisuje rolu OSN v pretláčaní radikálnej feministickej a homosexuálnej ideológie.

Atď, celé to ešte prečítané nemám...

Jednou z významných myšlienok, ktorá sa nesie celou knihou je, že feminizmus aj homosexualizmus nie sú hlavné ciele, ale je to len čiastková stratégia, pričom hlavný a najdôležitejší cieľ je dosiahnuť dramatickú redukciu svetovej populácie. Bohatí ľudia ako David Rockefeller totiž dospeli k názoru, že na svete je príliš veľa chudobných ľudí a najlepší spôsob boja proti chudobe je zabrániť chudobným ľuďom mať deti.

Feministky preto propagujú na každom kroku potraty, antikoncepciu a "nezávislý život žien".

Homosexualisti popierajú biologickú rozmnožovaciu funkciu ľudí úplne.

Prakticky všetky mená, ktoré boli vymenované v knihe a ktoré sú nejak spojené s maltuziánskou, eugenickou, feministickou a homosexualistickou ideológiou boli Židia.

366867

03.10.2018 10:01

Lesbička: Pomocou matematiky učím deti o homosexualite

Situácia v Nemecku:

pozorovateľ 217.?.?.?

Výňatky z knihy od Gabriele Kuby – Moderní pokroková školka. Ukážky, aké perverznosti chcú zavádzať v škôlkach a školách (!!!)
http://euportal.cz/Articles/12030-article.aspx

“Obzvláště nechutné jsou „mazlící koutky“ v mateřských školách, aby měly děti „soukromí pro objevování vlastní sexuality“.
Důsledky mazlících koutku:
– Serpil chce, aby ji její kamarád Ben políbil na vulvu. Když to odmítne udělat, bouchá ho pěstí do břicha.
– Tříletá Laura pravidelně před spaním masturbuje.
– Nina a Tim leží na sobě a dělají pohyby napodobující pohlavní styk.
– Poslední a absurdně ohavný příklad mazlících koutků: Ve školce si několik chlapců hraje tak, že si navzájem cumlají penisy.”

“Stejný je případ „uvědomělého rodiče“, který s čistým svědomím koupí své dvanáctileté dceři Malý lexikon, kde si ten nevinný kvíteček může přečíst detailní návod na onanii, petting, orální, anální, homosexuální styk a mnoho dalších.”

“Sexuální příručky a výchova sex přesouvají do podsekce zábavy. V příručkách, jak říká autorka knihy, se nepíše o lásce. Nepíše se v nich o rodině. Řeší se v nich typy sexuálního styku, polohy při styku, ochrana před nechtěným otěhotněním a nemocemi, vyučuje se o interrupci jakožto o právu a hlavně, vštěpuje se dětem, že homo-, bi-, trans- a další sexuální deviace jsou v pořádku. Nevymykají se prý normálu a děti si je mají vyzkoušet, dokud nenaleznou tu „svou“.”

“„Představ si, že tvá lesbická sestřenice/tvůj homosexuální bratranec přijede o víkendu do Berlína. Chceš jí/mu připravit napínavý víkend, a proto přemýšlíš, co by tak mohli homosexuálové dělat v Berlíně od pátku do neděle. Sestav pro ně zajímavý program.“”

“„Sedíš u pultu v homosexuálním baru a máš zrovna dnes chuť dostat do postele nějakého hezkého chlapa. Dovnitř vejde neznámý muž, který ti připadá docela hezký. Jak využiješ tuto situaci?“”

“Děti z normálních rodin jsou nuceny k ponižujícím hrám ve školách, je jim vštěpováno, že homosexualita je přirozená, že je vhodné, aby dítě homosexuální styk zkusilo, aby tak zjistilo, zda není jiného než heterosexuálního zaměření. Veškerý odpor rodičů je marný. Soudy shazují zamítavě žaloby ze stolů, rodiče jsou za neposílání dětí na hodiny sexuální výchovy trestáni pokutami, vězením či dokonce odebráním dítěte a posláním do ústavní péče”

- - -
Celá kniha k nahliadnutiu v naskenovanej verzii v slovenskom preklade je tu:

Gabriele Kuby: Globálna sexuálna revolúcia (2013)
http://www.nwoo.org/download/knihy/Gabriele_Kuby-G...

Sexuálnej výchove na školách je venovaná kapitola 12

Kapitola 5 popisuje "Jogjakartské princípy", čo je zoznam bodov postupu, ako presadiť homosexuálnu agendu globálne, napriek odporu verejnosti.

Kap...

Automaticky kráceno

366866

01.08.2018 17:01

Příliš teplý týden

RE: Cíl nadnárodního kapitálu.

pozorovateľ 217.?.?.?

Tieto stratégie nikdy nevypracováva jediný človek. Vždy je to výsledok kompromisov medzi najbohatšími svetovými rodinami, v drvivej väčšine židovskými.

Niektoré staršie historické udalosti sa dali pripísať konkrétnym menám:
- napoleonské vojny: rodina Rothschild
- veľká francúzska revolúcia: rodina Rotschild a nimi platení poskokovia typu Adam Weishaupt (zakladateľ bavorských Iluminátov)
- prvá svetová vojna: Rothschild, Warburg, DuPont, Astor, Schiff, Morgan
- bolševická revolúcia: viacmenej totožné mená, hlavne Warburg a Rothschild
- druhá svetová vojna: Rothschild, Rockefeller, DuPonte, J.P.Morgan, Warburg, Bush

Najčastejšie sa spomínajú v modernej dobe tieto mená:

Rothshild, Warburg, Rockefeller, DuPont, Russel, Onassis, Bundy, Freeman, Kennedy, Collins, Astor, Li. Ďalšie významné rodiny, ktoré s iluminátskou elitou úzko spolupracujú: Vanderbilt, Bauer, Whitney, Duke, Oppenheim, Grey, Sinclair, Schiff, Solvay, Oppenheimer, Sassoon, Wheeler, Todd, Clinton, Taft, Goldschmidt, Wallenberg, Guggenheim, Bush, Van Duyn a mnoho ďalších.

Ďalšie mená tu: Vložený obrázek
plné rozlíšenie: https://diskuter.files.wordpress.com/2017/05/pyram...

Dlhý menný zoznam Výboru 300 je tu: http://veksvetla.cz/kdo-jsou-clenove-vladnouciho-v...

Ďalšie info tu: Pyramída hierarchie svetovej moci. Stručný prehľad pre začiatočníkov
https://diskuter.wordpress.com/2017/05/11/pyramida...

Do zložitej hierarchie svetovej vlády patria tiež rôzne konferencie, kde sa pripravuje kompromisná stratégia na ďalšie roky: Bilderberg, Výbor 300, Rímsky klub, G7, G20, slobodomurárske lóže, B'nai B'rith a hromada iných...

OSN funguje ako základ výkonnej zložky, ktorá má realizovať do praxe rozhodnutia dohodnuté na neverejných stretnutiach globalistických elít. Podobnú rolu má tiež Európska komisia riadiaca región EU.

Ohľadom toho, kto sú a ako fungujú tzv. "oni" (alias "medzinárodné financie" alias hýbatelia dejín) píšu Rakovského protokoly:
https://diskuter.wordpress.com/2018/04/24/rakovske...

365534

01.08.2018 08:39

Příliš teplý týden

Štatistiky k téme:

pozorovateľ 217.?.?.?

• „Homosexuálové ve Spojeném království požadují, aby se děti učily o análním sexu už ve 4 letech.“
• 33% homosexuálů PŘIZNÁVÁ sex nezletilých a dospělých. (7)
• Existuje významná skupina homosexuálů, která má tisíce členů, známá jako North American Man and Boy Love Association (NAMBLA; tj. Severoamerická společnost pro lásku mužů a chlapců). Jedná se o homosexuální skupinu zneužívající děti, jejíž heslem je „SEX PŘED OSMÝM ROKEM, NEŽ JE POZDĚ.“ Tuto skupinu lze vidět, jak pochoduje na většině přehlídek homosexuálů v celých Spojených státech.“
• Homosexuálové se ve Spojených státech dopouštějí více než 33% všech ohlášených zneužití dětí, což při předpokladu, že homosexuálové tvoří 2% populace, znamená, že 1 z 20 homosexuálů je pachatelem zneužití dítěte, zatímco 1 prznitel dětí připadá na 490 heterosexuálů. (19)
• 73% všech homosexuálů má sex s chlapci mladšími 19 let. (9)
• Mnoho homosexuálů přiznává, že jsou pedofilové. (22)

http://euportal.cz/PrintArticle/6549-sokujici-stat...

- -
“Niektoré odborné štúdie naznačujú, že homosexuálne orientovaných pedofilov je približne 35%.[137]

Na západe existuje silnejúce hnutie za legalizáciu pedofílie, ktoré tvrdí, že sexuálne zneužívanie detí nie je škodlivé. Ako príklad môže slúžiť North American Man-Boy Love Association (NAMBLA), ktorá je registrovanou asociáciou pedofilov v Amerike. Jej zástupcovia sa pravidelne zúčastňujú na Gay Pride Parades (pochody homosexuálov).[139]

Americká psychiatrická asociácia (APA) diskutovala v r. 2003 už po druhý raz, či sa má pedofília a sadomasochizmus vyčiarknuť z oficiálneho zoznamu sexuálnych porúch. Medzinárodné združenie lesieb a homosexuálov – ILGA sa zasadzovalo za jeho vyškrtnutie i zo zoznamu diagnóz platných v Európe.

Holandská homosexuálna skupina COC sa na internete chváli znížením veku ochrany detí pred heterosexuálnym a homosexuálnym stykom na hranicu 12 rokov. V Rakúsku sa zas významný predstaviteľ hnutia homosexuálov Helmut Graupner zasadzuje za „právo detí na sexuálnu autonómiu“!

http://web.archive.org/web/20150116213315/http://z...

- -
Kuriozia na okraj témy. Kedysi ma v diskusii jeden homo-troll presviedčal, že pedofília nie je spojená s homosexualitou, pretože pedofilovi údajne na pohlaví obete nezáleží.

Čo môže byť do istej miery pravda, pretože niektoré texty naznačovali, že homosexuáli nemajú problém sexuálne zneužívať aj dievčatá. Taktiež je problém, že nie každý je iba homosexuál, niektorí sú bisexuáli. Nedá sa teda vylúčiť, že niektoré dievčatá, ktoré boli sexuálne zneužité, boli v skutočnosti zneužité bisexuálom a nie klasickým heterosexuálom.

Celkovo štatistiky naznačujú, že pravdepodobnosť výskytu pedofilného sklonu je u hsx 11-20x vyššia, než u heterosexuála.

365530

01.08.2018 08:28

Příliš teplý týden

RE: pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

Ako vznikli gay "pride" pochody:

Christopher Street Day - predchodca súčasných homosexuálnych pochodov. Odkazuje sa na udalosť, kedy sa homosexuáli pokúsili upáliť policajtov, ktorí robili raziu v homosexuálnom bare, kde bol realizovaný predaj drog a homosexuálna prostitúcia. Dnes je táto udalosť prezentovaná ako prvá vzbura homosexuálov proti policajnému útlaku.

http://afinabul.blog.cz/1507/homosexualni-podsveti...

Vysoká promiskuita u homosexuálov:

“V roku 1978 publikoval Kinseyho inštitút štúdiu vypracovanú Bellom a Weinbergom, ktorí skúmali veľmi početnú vzorku homosexuálne správanie praktizujúcich mužov žijúcich v pobrežnej časti San Francisco. Zistili, že:
– 43 % malo pohlavný styk s 500 a viac partnermi
– 28 % malo pohlavný styk s 1000 a viac partnermi
– 79 % odpovedali, že viac ako polovica ich sexuálnych partnerov boli cudzinci.”

zdroj: http://web.archive.org/web/20140127041958/http://w...

“1) Jedna z najrozsiahlejších štúdií homosexuálnych párov zistila, že iba 7 zo 156 párov si boli navzájom verný. Väčšina vzťahov trvala menej ako päť rokov. Páry, ktorých vzťah trval dlhšie, boli však sexuálne aktívne aj mimo tohto vzťahu. … (McWhirter, D. a Mattison, A. 1985. „The Male Couple: How Relationships Develop,“ (Upper Saddle River, NJ: Prentice Hall).

2) Partnerská nestabilita je prítomná aj v lesbických vzťahoch. Štúdia z roku 2010 v odbornom recenzovanom časopise ukázala, že lesbické vzťahy sú štatisticky menej stabilné ako heterosexuálne. (Schumm, W. 2010. „Comparative Relationship Stability of Lesbian Mother and Heterosexual Mother Families: A Review of Evidence,“ Marriage and Family Review 46: 499-509)

4) Správa z roku 2010 z dlhodobého národného výskumu v USA o lesbických rodinách uvádza, že 40% lesbických párov, ktoré počali dieťa pomocou umelého oplodnenia, sa rozišlo. (Gartrell, N. & Bos, H. 2010. „U.S. National Longitudinal Lesbian Family Study: Psychological Adjustment of 17-year-old Adolescents,“ Pediatrics, 126 (1): 28-36.)”

zdroj: http://www.lifenews.sk/content/%C5%A1%C3%BAdie-o-n...

Riziká homosexuálnych adopcií

Z obsahu

Vplyv homosexuálnej rodiny na vývoj detí

1.Prípadové štúdie
2.Medializované prípady
3.Zneužívanie detí v gay pároch
4.Rôzne postrehy

Rizikové faktory

1.Vysoká promiskuita u homosexuálov
2.Vysoký výskyt pohlavných a iných chorôb u homosexuálov
3.Nadpriemerný sklon k alkoholu a drogám
4.Vyššia miera výskytu duševných a mentálnych porúch
5.Výrazne kratší vek dožitia gayov a lesieb v porovnaní s heterosexuálmi žijúcimi v manželstve
6.Výrazne vyšší výskyt násilného správania u homosexuálov

https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie/

365529

01.08.2018 08:17

Příliš teplý týden

RE: pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

psychiatriu. Bez súdu, bez advokáta, bez možnosti odvolania…

Toľko som zatiaľ vysledoval z diania v zahraničí. Nedá sa vylúčiť, že táto schéma má ešte ďalšie kroky, o ktorých zatiaľ nič ani netušíme…

Trochu k taktike gay pochodov

Homosexuáli prezentujú gay pride pochody ako formu demonštrácie za svoje práva. Ďalší to prezentujú ako bežnú karnevalovú párty pre 4% komunitu. Lenže…

– ak by sa jednalo o demonštráciu za práva, človek predpokladal, že sa sústredia niekde na veľkom námestí alebo pred parlamentom, slušne oblečení a s transparentami s heslami požiadaviek. V skutočnosti ale žiadne bannery na gay pochodoch nevidieť, akurát všetci mávajú dúhovými vlajkami a robia čo najväčší rámus.

– ak by sa jednalo o súkromný gay festival, tak by dávalo logiku rezervovať si nejakú lúku za mestom a tam sa vybúriť. Namiesto toho pochodujú krížom krážom cez centrum mesta, blokujú tým dopravu a používajú hlasnú hudbu, aby ich ani náhodou niekto neprehliadol.

Takže nemôžem si pomôcť, ale tie ich pochody “hrdosti” pôsobia vyslovene ako cielená provokácia. V štýle predviesť sa “aha, tu sme a môžeme si to dovoliť”.

Ale má to aj ďalšie aspekty.

Účastníci Gay pochodov sú v drvivej väčšine cudzinci, profesionáli demonštranti, ktorí sa presúvajú z jedného mesta do druhého. Všimli ste si, že nikdy sa nekonalo viacero gay pochodov naraz? Títo profesionálni demonštranti rozoštvávajú náladu v krajinách, ktoré boli dovtedy k miestnym homosexuálom tolerantné.

Ďalšia úloha gay pochodov je ešte zlovestnejšia. Okrem samotných pochodov sa totiž v danej dobe konajú aj akési “workshopy”, akési školenia. Organizátori využívajú fakt, že na ich gay pochode sa stretnú homoaktivisti z viacerých krajín, vrátane začínajúcich domácich homo-revolucionárov. A na týchto workshopoch sú podrobne zaškolení do stratégie homohnutia – vysvetľujú im, aké argumenty používať pri trolovaní v diskusiách, rozdávajú im kontakty na organizačné alebo finančné centrály, zostavujú organizačnú štruktúru hnutia v danej krajine, robia nábor dobrovoľníkov. Táto úloha gay pochodov je ešte nebezpečnejšia, než samotné provokácie v uliciach.

Okrem toho je samozrejme každý takýto gay pochod je využitý aj na rozšírenie pohlavných chorôb medzi miestnu komunitu. V ČR od čias povolenia prvého pražského pochodu výrazne poskočilo číslo výskytu HIV v krajine.

zdroj: https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/skutocne...

365528

01.08.2018 08:16

Příliš teplý týden

Od gay pochodov ku gay totalite

pozorovateľ 217.?.?.?

Skopírujem to sem celé:
- - -
Od gay pochodov ku gay totalite

Gay pochody sú prvý krok v univerzálnej schéme, ktorý aplikujú homosexuáli po celom svete. Je to štandardizovaný postup a ani sa nenamáhajú ho prispôsobovať jednotlivým kultúram.

1. prvý krokom je usporiadanie prvého provokatívneho gay pochodu. Rátajú s tým, že prvé 1-2 roky bude pochod zakázaný a následne pri prvom úspešnom pochode sa stretnú so silne negatívnymi reakciami. Na základe týchto vyprovokovaných negatívnych reakcií sa následne označia za utláčaných a prenasledovaných a začnú žiadať zákony na svoju ochranu.

2. druhým krokom je prijatie anti-diskriminačných zákonov, ktoré chránia homo-lobby pred akoukoľvek kritikou druhej strany. To im uľahčí viesť ďalšiu kampaň, pretože už nebudú musieť riešiť argumentáciu protistrany.

3. tretím krokom je požadovanie registrovaných partnerstiev, údajne za účelom zjednodušenia istých právnych komplikácií spolužitia. Štandardizované argumenty sú otázka dedenia a otázka informovania o zdravotnom stave partnera.

4. ďalším krokom po schválení RP je požadovanie plnohodnotného homosexuálneho manželstva.

5. Keď sa schvália homomanželstvá, začnú homosexuáli požadovať nárok na adopcie detí. Najprv budú žiadať osvojenie dieťaťa partnera, keď s tým uspejú, začnú žiadať adopcie detí z detských domovov. Samozrejme s antidiskriminačnými kvótami, aby sa nestávalo, že deti budú dávané prioritne normálnym párom. Pokiaľ neuspejú parlamentnou cestou, obrátia sa pomocou antidiskriminačných žalôb na súdy.

6. Keď sú schválené homoadopcie, začnú žiadať nárok na umelé oplodnenie a náhradné materstvo. Ak im to povolia, v ďalšom kroku budú žiadať hradenie týchto úkonov zo zdravotného poistenia.

7. Okrem umeleho oplodnenia a náhradného materstva vysoký dopyt po adoptovateĺných deťoch vytvorí biznis s adopciami, ktorý začne využívať praktiky juvenilnej justície na odoberanie detí normálnym rodičom aby mohli byť dané na adopciu homosexuálom.

8. Pomedzi tieto kroky sa paralelne pretlačí do škôl sexuálna a homosexuána výchova, aby sa deti vyučovali “tolerancii” k sexuálnym menšinám. Zároveň sa bude tlačiť na čoraz nižší vek výučby sexuálnej výchovy – od základných škôl až po škôlky.

9. Keď bude dostatočne presadená sexuálna výchova, otvoria debatu o znížení veku pre legálny sexuálny styk. 40% homosexuálov sú zároveň pedofilovia a po povolení adopcií sa budú intenzívne snažiť legalizovať sex s deťmi.

10. Popri tom sa budú ďalej stupňovať antidiskriminačné zákony a všetkých kritikov homo-lobby budú najprv vyhadzovať zo školy, z práce, pokutovať a neskôr zatvárať natvrdo do väzenia alebo trestať odobratím detí.

Objavujú sa dokonca snahy klasifikovať “homofóbiu” ako psychiatrickú poruchu, čo by v budúcnosti umožnilo homo-hnutiu zatvárať svojich kritikov na psychiatr...

Automaticky kráceno

365527

21.07.2018 13:34

Izrael se prohlásil za stát apartheidu

Talmud a židovská mentalita

pozorovateľ 217.?.?.?

Predpokladám, že keby som sem dal priamo citáty z Talmudu, tak by to asi neprešlo, keďže tie texty sú ďaleko-ďaleko za hranou súčasných pravidiel tolerancie.

Ale link na blog by snáď prešiel:

1)

Talmud, základný prehľad a hromada vysoko kontroverzných citátov
https://diskuter.wordpress.com/2018/01/26/talmud-z...
(poznámka: časť citátov sa nachádza na začiatku blogu a veľké množstvo ďalších citátov je v diskusii pod článkom. Ľuďom s vysokým tlakom doporučujem pred čítaním lieky na ukľudnenie, ľuďom so slabým žalúdkom pre istotu kýblik na zvracanie)

2)

Mentalita židov, ich sklon k úmyselnému podvádzaniu a nekontrolovateľnému hromadeniu majetku. Porovnanie židovskej a európskej mentality
https://diskuter.wordpress.com/2018/04/07/mentalit...

Práve keď si človek prečíta talmudské texty, tak pochopí, odkiaľ pochádza tak veľmi problémová povaha súčasných židov (nielen súčasných, aj tých stredovekých alebo z 19. storočia). Talmud by kvôli svojej nenávistnosti mal byť zakázaný podobne ako Mein Kampf.

365435

18.07.2018 14:14

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

Jsou mezi nami - Oni ziji! (1988 - CZ - HD)

pozorovateľ 217.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=MP38sWG7L3A

Ktovie koľko skrytých varovaní z tohto filmu sme doteraz nepochopili alebo prehliadli...?

Zničiť "vysielač" žiaľ nebude v praxi tak jednoduché, ako to bolo vo filme...

365388

17.07.2018 11:18

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

RE: Nepropadejme panice, článek přehání.

pozorovateľ 217.?.?.?

ad: "Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by si stěžoval na zdravotní problémy spojené s užíváním těchto technologií. "

1) zdravotné problémy sú kumulatívne, takže sa prejavia až po viacerých rokoch používania. Mladý organizmus je voči škodlivým prejavom viac odolný než u starších ľudí. Mikrovlnné zariadenia používa v súčasnosti hlavne mládež, kde sa negatívne efekty začnú prejavovať až po pár rokoch.

2) existujú ľudi s tzv. elektrosenzitivitou, ktorí na žiarenia reagujú veľmi citlivo. V USA existujú ľudia, ktorí kvôli tomu opúšťajú svoje doby a sťahujú sa do regiónu v okolí Green Bank Teleskopu, kde je kvôli pozorovaniam zakázané používanie akýchkoľvek bezdrátových zariadení.

3) mnoho ľudí nikdy nezistí súvis so svojím zdravotným problémom a mikrovlnným žiarením. Môžu len pozorovať zhoršenie zraku, problémy so spánkom, zhoršenie rozmýšľania, problémy s plodnosťou.

4) o tom, že mobilný signál ľuďom reálne škodí vidieť napríklad v pražskom metre, kde mládež so smartfónmi vyzerá doslova ako námesačná so spomalenými reakciami a neprítomným pohľadom.

ad: "Vysílací výkony těch zařízení jsou nepatrné"

Ako píšem nižšie, bezpečnostné normy pre mikrovlnné zariadenia boli určené výlučne na základe ich tepelného efektu (pokiaľ to človeka nepopáli, je to bezpečné). Ale nikto neskúmal ich netepelné účinky na metabolické procesy v ľudskom tele (tvorba hormónov, enzýmov, imunitné procesy...). Rôzne články naznačujú, že ľudia v blízkosti wifi majú problém so spánkom (narušenie tvorby melatonínu), problém s rozmýšľaním. Navyše Wifi žiarenie je oficiálne klasifikované ako "potenciálny rakovinotvorný faktor vyžadujúci ďalšie skúmanie"

365368

17.07.2018 10:57

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

pokračovanie 3

pozorovateľ 217.?.?.?

Najextrémnejšie dávky dostáva človek zo smartfónu. Výkon jeho wifi antény je aj pri najnižšej norme 125 mW, čo je 4x viac, než výkon wifi antény na notebooku. Na rozdiel od notebooku, kde je človek od neho vzdialený 30-50 cm, tak smartfón má človek po celý deň v tesnej blízkosti tela, obvykle vo vrecku nohavíc alebo v náprsnom vrecku košele, t.j. len pár centimetrov od najcitlivejších orgánov.

V notebookoch je wifi anténa obvykle umiestnená v hornej časti rámu displeja. Od hlavy a očí, ako najcitlivejšieho orgánu, sa tak nachádza asi 50 cm.

Smartfón vo vrecku sa nachádza približne 80 cm od hlavy a 10 cm od rozkroku, pri držaní v rukách pri surfovaní približne 25 cm od hlavy a očí.

Rozkrok človeka sa nachádza ku smartfónovej wifi 10x bližšie, než notebookový wifi zdroj, takže dostáva 100x vyššiu dávku žiarenia (pri výkonw 32 mW), resp. 400x vyššiu dávku žiarenia (pri výkone 125 mW). Tento fakt môže byť kompenzovaný nižším dátovým tokom vysielaným zo smartfónu. Nebezpečne blízko k smartfónu sú aj ďalšie vnútorné orgány: obličky a pečeň, v porovnaní so situáciou práce pri notebooku alebo wifi žiarenia z domáceho wifi routeru.

Pokiaľ človek drží smartfón v rukách a napríklad pozerá na ňom youtube video, tak je dátový tok vysoký, podobný ako pri klasickom počítači. V takom prípade sú najviac zasiahnuté dlane, v ktorých človek smartfón drží, ktoré sa prakticky dotýkajú wifi antény. Ruky však nepatria medzi kriticky citlivé orgány, hoci málokoho by asi napadlo držať v ruke niekoľko hodín anténu vysielajúceho wifi routeru.

Najzraniteľnejší orgán pri aktívnom používaní laptopu a smartfónu sú tak oči, ktorými sa človek díva priamo do wifi antény. Ťažko povedať, ako sa také niečo zdravotne prejaví: z krátkodobého hľadiska možno pocitom únavy očí, z dlhodobého hľadiska možno zvýšeným rizikom vzniku šedého zákalu a nutnosti operácie očí.

Hneď po očiach je ovplyvnený žiarením z notebooku a smartfónu predovšetkým mozog, kde sa efekt môže prejavovať spomalením rozmýšľania, psychickou únavou a horším sústredením. Toto môže byť vysvetlenie tzv. "smartfónových zombii", ľudí, ktorý pozerajú do smartfónov a pôsobia dojmom akoby boli v polospánku, s minimálnymi reakciami na okolité podnety. Taktiež by to mohlo vysvetľovať zvýšený sklon k únave a bolestiam hlavy u ľudí, ktorí sedia dlho pri notebookoch bežiacich s wifi pripojením.

- - -

K samotnej téme 5G nemám žiaden zmysluplný článok, ale dá sa predpokladať, že jej účinky budú rovnaké alebo násobne horšie ako účinky súčasných mobilných a wifi vysielačov.

Opakovane sa na nete objavujú tiež texty, ktoré označujú technológiu 5G ako nástroj na ovládanie mysle (poprípade ako nástroj na poškodzovanie rozmýšľania).

365367

17.07.2018 10:56

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

pokračovanie

pozorovateľ 217.?.?.?

bezdrátové tlačiarne, projektory, bezdrátové klávesnice a myši)

4) zbaviť sa všetkých bezdrátových zariadení a nahradiť ich drátenými: myši, klávesnice, tlačiarne, dokonca aj pre pc, ktoré potrebuje usb wifi kartu sa dá použiť predlžovací kábel, aby bola wifi anténa napríklad 3-5 metrov od užívateľa.

5) skúsiť presvedčiť susedov, aby sa zbavili wifi antén. Ak to nepomôže, tak je v článku link na rady tienenia bytu: https://www.electricsense.com/1299/cell-phone-tower-protection-tips-what-to-do-if-a-cell-phone-tower-is-erected-next-to-your-home/

...rady na redukciu dávky:

1) držať sa od wifi antény rozumne ďaleko, keďže sila signálu klesá s druhou mocninou vzdialenosti. Niektoré wifi routre majú výkon schopný dosahu až do 100 metrov ! V takom prípade sa niekedy dá v nastaveniach routeru znížiť sila signálu. Paradoxne je ale zrejme rizikovejšie wifi žiarenie, ktoré produkuje pracovné zariadenie (laptop, smartfón), pretože sa nachádza výrane bližšie k človeku ako wifi router

2) vypínať v noci, keďže wifi žiarenie silne narušuje nočné regeneračné procesy, hlavne tvorbu melatonínu. Jedným z riešení je aj použitie automatického časovača vypínania wifi routera a ideálne predlžovačky so všetkou pripojenou elektronikou.

3) nepoužívať usb wifi adaptéry a ak áno, tak s predlžovacím káblom, aby boli ďalej od človeka

...internet cez elektrickú sieť nie je riešením, v skutočnosti môže produkovať ešte viac škodlivých rádiových signálov.

...mnohí ľudia si neuvedomujú problémy spôsobované wifi žiarením, až kým reálne neochorejú. A často ani potom netušia, že existovalo spojenie medzi wifi a ich chorobou.

- - -


Wikipédia o téme dBm (decibel miliwats)
https://en.wikipedia.org/wiki/DBm

...udáva hodnoty štandardov rôznych bezdrôtových zariadení:

keď vyberiem to najčastejšie používané:

bluetooth: 1 mW (1 meter dosah), 2,5 mW (10 m dosah), zbytok sa bežne nepoužíva. Bezdrátové myši a klávesnice, headset pre mobily atď.

wifi na notebooku: 32 mW

wifi AP na routeri: 100 mW (2,4 GHz band), 200 mW (5 GHz band),

mobily: typický výkon: 500 mW, úsporné mobily 125-250 mW (UMTS/3G), 1W (GSM mobily), maximálny povolený limit 2 W

mikrovlnná rúra: 1000 W (t.j. cca 10 000x silnejšia než bežný wifi router)

- - -

Zaujímavý je fakt ožarovania človeka vlastným notebookom. Hoci väčšina ľudí má strach zo žiarenia domáceho routeru, ten sa obvykle nachádza od človeka pomerne ďaleko (cca 4 metre v priemere). Naopak wifi anténa notebooku sa nachádza vo vzdialenosti len nejakých 30 cm od hlavy, pričom človeku žiari priamo do očí (wifi žiarenia najviac poškodzuje práve zrak)

Paradoxne tak výkon wifi antény notebooku je síce slabší, než výkon wifi routera, ale nachádza sa výrazne bližšie k človeku, takže v praxi človek dostane viac žiarenia zo svojho notebooku, než z domáceho routera.

- - -

Najextrémnejši...

Automaticky kráceno

365366

17.07.2018 10:55

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

Riziká wifi signálu

pozorovateľ 217.?.?.?

článok z wikipédie
https://en.wikipedia.org/wiki/Wireless_electronic_...

...udáva, že mobily vyžarujú v rozsahu od 125 mW až po 2 Watty (obvyklá hodnoda 250 mW)

...wifi routre vyžarujú od 30 mW až po 500mW (obvyklá hodnota 125 mW)

...lekárske bezpečnostné limity vyhodnocujú výlučne termálny efekt žiarenia, ktorý je zanedbateľne malý. Vysoké hodnoty, ktoré sú zdraviu škodlivé, sú využívané pri konštrukcii elektromagnetických zbraní.

...problémom je, že sa vôbec nevyhodnocujú netermálne efekty, ako je rozvibrovávanie molekúl, ktoré môžu napríklad narušovať rôzne metabolické procesy a spôsobovať nenápadné zdravotné problémy alebo problémy v dlhodobom horizonte.

...WHO klasifikovala v roku 2011 wifi žiarenie ako skupinu Group 2B - "possibly carcinogenic", čo v praxi znamená, že je žiadúce pokračovanie sledovania zdravotných účinkov z dlhodobého hľadiska.

...samotný wifi router paradoxne môže byť menej rizikový, než wifi anténa v notebooku alebo smartfóne. Wifi router má človek totiž od seba vo vzdialenosti niekoľkých metrov, zatiaľ čo wifi anténu v notebooku má od hlavy len 0,5 metra alebo aj menej.

...wikipédia tvrdí, že dávka z mobilného telefonovania je výrazne vyššia, než dávka z wifi routeru. Dokonca aj žiarenie z mobilných vysielačov je silnejšie, než žiarenie z domáceho routeru. Ale je otázkou, aký by bol výsledný efekt v prípade bytovky s 20 wifi routermi blízko seba.

- - -

WiFi Radiation – How To Protect Yourself
https://www.electricsense.com/3544/wifi-radiation-...

...článok zaujímavý hlavne kvôli jeho všeobecnému úvodu a množstvu linkov na externé články.

...spomína zdravotné problémy pripisované wifi žiareniu:
- zvýšená priechodnosť mozgovo-krvnej bariéry
- narušenie metabolizmu glukózy v mozgu
- poškodenia DNA vlákien
- vytvráranie stresových proteínov
- narušenie metabolizmu buniek

...obvyklé pozorovateľné symptómy sú únava, podráždenosť, neustále bolesti hlavy, problémy s trávením. Dlhodobé riziká sú vznik rakoviny mozgu.

...spomína, že mimoriadne vysoké dávky wifi žiarenia sú v školách, až 3x vyššie, než je dávka z mobilných vysielačov.

...pozitíva odstránenia wifi zdrojov:
- zlepšenie spánku
- viac energie
- pocit čistejšej mysle
- pocit chladnejšej miestnosti
- uvoľnenejší pocit
- stráca sa metalická chuť z úst.

...niekde bolo spomenuté, že wifi narušuje tvorbu melatonínu a že je škodlivá hlavne počas spánku.

...rady na ochranu pred wifi žiarením:

1) ekologický wifi router. Spomínajú, že v stand-by režime vysiela router signál 10pulzov za sekundu, po celú dobu behu.

2) kvalitne tienený ethernetový kábel, ktorý nevyžaruje rádiové pulzy do okolia (kategórie 5,6,7, ideálne aspoň 6a)

3) zakázať wifi funkcie na všetkých domácich zariadeniach (počítač, notebooku, iphone, ipad, tablet, bezd...

Automaticky kráceno

365365

17.07.2018 10:42

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

RE: Tri články o rizikách mobilného signálu

pozorovateľ 217.?.?.?

(pokračovanie)

...telefonovanie v aute zosiluje signál mobilu, ktorý sa odráža od kovových stien auta a telefonujúci tak dostáva vyššiu dávku, než v otvorenom priestore. Rovnaké platí aj pri telefonovaní vo vlakoch.

...najviac zraniteľné orgány sú oči, prsia (muži aj ženy), semeníky, vaječníky a obličky (nevhodné nosiť mobilný telefón pripnutý k opasku), pečeň a tehotné ženy. Podprsenka s kovovými výstužami môžu zosilovať pôsobenie mikrovĺn na prsné tkanivo.

...bezpečnostné normy pre mikrovlnné žiarenie boli vypočítavané výlučne na základe jeho tepelného efektu (pokiaľ to človeka nepopáli, bolo to brané za bezpečné). Výskumy ukazujú, že aj žiarenie z mobilu 100násobne pod bezpečnostným limitom poškodzuje dočasne alebo trvalo funkciu krvno-mozgovej bariéry.

...dátové internetové prenosy sú ešte nebezpečnejšie, než samotné hovory. Na jednej strane je síce mobil počas dátového prenosu ďaleko od hlavy a najcitlivejších orgánov, ale na druhej strane mobil vysiela tieto dáta často nepretržite, keďže neustále kontroluje aktualizáciu dát aplikácií (facebook, gmail, aktualizácie softéru atď)

...dokonca aj žiarenie od mobilov okolitých ľudí má určitý vplyv, napríklad v nahustených prostrediach ako je vlak alebo MHD.

...článok sa nevenuje vôbec téme wifi, iba téme mobilného signálu (obvykle frekvencie 450 MHz, 900 MHz...)

365363

17.07.2018 10:41

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

Tri články o rizikách mobilného signálu

pozorovateľ 217.?.?.?

https://quintus-sertorius.webnode.cz/news/horizont...

https://quintus-sertorius.webnode.cz/news/horizont...

https://quintus-sertorius.webnode.cz/news/horizont...

Veľmi stručné zhrnutie:

Prvá časť:

...popisuje štruktúru fungovania mobilnej siete a jej stratégia pokrytia územia pomocou "buniek" vysielačov s dosahom niekoľko kilometrov.

...vymenované sú všetky základné technológie prenosu dát: GSM, GPRS, CDMA, EDGE, atd

...červeným textom sú zvýraznené pasáže, ktoré zmieňujú zdravotné riziká spojené s mobilným signálom

...spomínajú riziko pochádzajúce z krátkodobého silného žiarenia mobilu počas telefonovania a dlhodobý nízkoúrovňový vplyv z vysielacích antén a satelitov pre satelitné telfóny.

"... 450 MHz. Přesně tento kmitočet je otevřenou branou do mozku a je možné ho používat k myšlenkové kontrole. Síť mobilních telefonů je od samého počátku stavěna hlavně pro vojenské využití a kontrolu mysli."
.


Druhá časť:

...je tam okrem iného zmienka o tom, že sa mobilné veže dajú využiť na narušovanie aktivity mozgu občanov, podsúvanie cudzích myšlienok do mozgu až po vyvolanie zástavy srdca
.Tretia časť:

...dlhý článok na tému zdravotných rizík mobilov a stratégií, ako tieto riziká zmierniť alebo sa aspoň vyhnúť neúmyselnému zhoršovaniu.

...sú tam rôzne užitočné rady:

...že siete 2G/GSM vysielajú so silnejším signálom, než modernejšie protokoly 3G

...že automatické vyhľadávanie siete na mobile je rizikové na zdravie, pretože mobil pri hľadaní siete vysiela na max. výkon. Toto má zmysel iba pre ľudí, ktorí sú výrazne mobilní a potrebujú byť nepretržite zastihnuteľní telefonicky (čo je v súčasnosti asi skoro každý)

...vo veľkomestách je dobré pokrytie sieťou 3G, ktorú je vhodné používať prednostne oproti staršej 2G sieti. Na vidieku so zlým pokrytím je nutné používať 2G protokol aj za cenu silnejšieho vyžarovania.

...je užitočné snažiť sa telefonovať v prostredí, kde je dobrý mobilný signál, pretože mobil vtedy vysiela s nízkym výkonom. Naopak v oblastiach so zlým signálom mobil vysiela na max. výkon, aby zabezpečil úspešný prenos signálu.

...veľmi silné vysielanie prebieha počas odosielania SMS správy, doporučuje sa držať vtedy mobil čo najďalej od tela

...káblové hands-free sady neriešia problém ožarovania človeka anténou, pretože žiarenie z antény sa automaticky preferovane šíri práve kovovým drátom

...zakrývanie mobilu rukou počas telefonovania v skutočnosti zhoršuje situáciu, pretože mobil sa kvôli zhoršenému signálu prepne na vyšší výkon.

...anténa mobilu sa obvykle nachádza v jeho spodnej časti, ktorá je najviac vzdialená od hlavy
...

Automaticky kráceno

365361

09.07.2018 11:51

Manželství homosexuálů opět na stole

Ako sa schvaľovali homosexuálne manželstvá vo Francúzsku a na Slovensku

pozorovateľ 217.?.?.?

Je pravdepodobné, že v českých médiach o týchto udalostiach nezaznala v danej dobe ani zmienka...

La Manif Pour Tous – ohliadnutie za francúzskym bojom za tradičnú rodinu
https://diskuter.wordpress.com/2015/02/03/la-manif...
Francúzske udalosti z rokov 2012-2014, ktoré prebiehali v súvislosti s násilným presadením homosex. svatieb vo Francúzsku. Po prvom prekvapení sa francúzska verejnosť mohutne zmobilizovala a vystúpila proti návrhu v podobe série obrovských demonštrácií (najväčšia obnášala 1,2 milióna demonštrantov). Na to francúzska vláda reagovala policajným násilím, zatýkaním ľudí, bolo niekoľko mŕtvych.
Bez ohľadu na protesty verejnosti boli homosvadby schválené a rovno k nim pridané aj homoadopcie a otvorená téma štátom financovaného umelého oplodnenia a náhradného materstva pre homopáry.
Bezprostredne po schválení homomanželstiev pokračovala tvrdá represia štátu proti odporcom (prepúšťanie z práce, policajné zatýkania za nosenie trička so symbolom rodiny) a zavádzanie homosexuálnej výchovy do škôl: povinné čítanie pre deti: "Mama má fúzy", "Ocko nosí sukňu", "Všetci nahí", "Tomboy" atď...

- - -

Slovenské referendum za rodinu – ohliadnutie za referendovou kampaňou
https://diskuter.wordpress.com/2015/03/07/slovensk...

Slovenská snaha pomocou referenda zakázať registrované partnerstvá, homosexuálne svadby, homosexuálne adopcie a povinnú sexuálnu výchovu. Po vypísaní referenda nasledovala bezprecedentná hysterická kampaň v médiach, ktorá nemala v histórii Slovenska obdobu. Masívna cenzúra všetkých nepohodlných názorov, mazanie tisícok ľudí z facebooku, zákaz reklamy na podporu referenda, vyhrážky a trestné stíhanie ľudí propagujúcich referenové témy...

V českých médiach sa o daných vyhrotených udalostiach na Slovensku neobjavila ani zmienka.

365171

09.07.2018 00:16

Manželství homosexuálů opět na stole

RE: Salámová metóda homosexuálnych požiadaviek. Od gay pochodov ku gay totalite

pozorovateľ 217.?.?.?

(pokračovanie)

. Bez súdu, bez advokáta, bez možnosti odvolania…

Toľko som zatiaľ vysledoval z diania v zahraničí. Nedá sa vylúčiť, že táto schéma má ešte ďalšie kroky, o ktorých zatiaľ nič ani netušíme…

zdroj: https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/skutocne...

- - -
Súvisiaci článok:

Riziká homosexuálnych adopcií
https://diskuter.wordpress.com/2014/12/19/adopcie/

Zozbieraný rozsiahly argumentačný materiál o nebezpečnosti prostredia homosexuálnych rodín pre výchovu detí.

365152

09.07.2018 00:14

Manželství homosexuálů opět na stole

Salámová metóda homosexuálnych požiadaviek. Od gay pochodov ku gay totalite

pozorovateľ 217.?.?.?

Dovolím si skopírovať:
- - - - -
Od gay pochodov ku gay totalite

Gay pochody sú prvý krok v univerzálnej schéme, ktorý aplikujú homosexuáli po celom svete. Je to štandardizovaný postup a ani sa nenamáhajú ho prispôsobovať jednotlivým kultúram.

1. prvý krokom je usporiadanie prvého provokatívneho gay pochodu. Rátajú s tým, že prvé 1-2 roky bude pochod zakázaný a následne pri prvom úspešnom pochode sa stretnú so silne negatívnymi reakciami. Na základe týchto vyprovokovaných negatívnych reakcií sa následne označia za utláčaných a prenasledovaných a začnú žiadať zákony na svoju ochranu.

2. druhým krokom je prijatie anti-diskriminačných zákonov, ktoré chránia homo-lobby pred akoukoľvek kritikou druhej strany. To im uľahčí viesť ďalšiu kampaň, pretože už nebudú musieť riešiť argumentáciu protistrany.

3. tretím krokom je požadovanie registrovaných partnerstiev, údajne za účelom zjednodušenia istých právnych komplikácií spolužitia. Štandardizované argumenty sú otázka dedenia a otázka informovania o zdravotnom stave partnera.

4. ďalším krokom po schválení RP je požadovanie plnohodnotného homosexuálneho manželstva.

5. Keď sa schvália homomanželstvá, začnú homosexuáli požadovať nárok na adopcie detí. Najprv budú žiadať osvojenie dieťaťa partnera, keď s tým uspejú, začnú žiadať adopcie detí z detských domovov. Samozrejme s antidiskriminačnými kvótami, aby sa nestávalo, že deti budú dávané prioritne normálnym párom. Pokiaľ neuspejú parlamentnou cestou, obrátia sa pomocou antidiskriminačných žalôb na súdy.

6. Keď sú schválené homoadopcie, začnú žiadať nárok na umelé oplodnenie a náhradné materstvo. Ak im to povolia, v ďalšom kroku budú žiadať hradenie týchto úkonov zo zdravotného poistenia.

7. Okrem umeleho oplodnenia a náhradného materstva vysoký dopyt po adoptovateĺných deťoch vytvorí biznis s adopciami, ktorý začne využívať praktiky juvenilnej justície na odoberanie detí normálnym rodičom aby mohli byť dané na adopciu homosexuálom.

8. Pomedzi tieto kroky sa paralelne pretlačí do škôl sexuálna a homosexuána výchova, aby sa deti vyučovali “tolerancii” k sexuálnym menšinám. Zároveň sa bude tlačiť na čoraz nižší vek výučby sexuálnej výchovy – od základných škôl až po škôlky.

9. Keď bude dostatočne presadená sexuálna výchova, otvoria debatu o znížení veku pre legálny sexuálny styk. 40% homosexuálov sú zároveň pedofilovia a po povolení adopcií sa budú intenzívne snažiť legalizovať sex s deťmi.

10. Popri tom sa budú ďalej stupňovať antidiskriminačné zákony a všetkých kritikov homo-lobby budú najprv vyhadzovať zo školy, z práce, pokutovať a neskôr zatvárať natvrdo do väzenia alebo trestať odobratím detí.

Objavujú sa dokonca snahy klasifikovať “homofóbiu” ako psychiatrickú poruchu, čo by v budúcnosti umožnilo homo-hnutiu zatvárať svojich kritikov na psychiatriu....

Automaticky kráceno

365151

23.06.2018 17:30

Kérka

Tetovanie a okultizmus

pozorovateľ 217.?.?.?

Najprv môj názor. Tetovanie mi celkovo pripadá vizuálne mimoriadne nechutné. Neviem ako iným, ale mne to z trochu väčšieho odstupu vždy pripomína nekrózu kože resp. nejaký iný nebezpečný kožný problém. Automaticky sa snažím od takej osoby okamžite zaujať bezpečný odstup.

Tiež je známe, že tetovanie obnáša riziko získania nákazy žltačkou, ktorá môže prejsť do chronickej nevyliečiteľnej podoby a žena s nevyliečiteľnou chronickou žltačkou už nemôže mať zdravé deti. Keďže žltačka je často sexuálne prenosná, tetovaný muž so žltačkou môže nakaziť svoju partnerku a obaja prídu o šancu na zanechanie potomkov. Darvinizmus v praxi.

-
Z iného zdroja

Poľský exorcista Piotr Glass rozpráva o nebezpečenstvách tetovania
https://www.youtube.com/watch?v=YPl5jKpA05c

v stručnosti:

..hovorí, že je to extrémne riziko a že tetovanie sa dá vnímať ako podpísanie zmluvy s diablom vlastnou krvou.

..hovorí, že ľudia začnú s jedným malým tetovaním a o 2 týždne majú neovládateľné nutkanie dať si urobiť ďalšie, potom ďalšie atď.

..že farba používaná pri tetovaní je okultisticky upravená a tetovaním sa tento okultisticky pozmenený materiál vpravuje do tela človeka.

..že pri exorcizmoch ľudia pociťujú v mieste tetovania prudké bolesti, napriek tomu, že sa môže jednať o roky staré tetovanie

..varuje aj pred nápadmi dať si vytetovať na telo kresťanský motív (pannu máriu, ježiša...), pretože samotný proces tetovania je temný, bez ohľadu na použitý motív.

..tiež spomína, že rôzne obrazce pri tetovaní môžu na človeka privolať príslušného démona. Lebka privolá démona smrti, šamanistická maska démona šamanizmu, satanistický symbol démona satanizmu.

- - -
Voľne súvisiace:

Exorcista_Piotr _Glas o Rodine (čo hovorí satan pri exorcizme)
https://www.youtube.com/watch?v=Vj5GkheJxBI

..tam bolo niekoľko rôznych tém, ktoré vyzradili démoni počas exorcizmu

..že riadia vrcholových politikov a úmyselne ich dosadzujú do vplyvných pozícií, kde môžu škodiť a ničiť. Rečník to komentuje, že výsledky vidíme všade okolo seba, v podobe nikým nevolenej európskej vlády, ktorá ničí kultúru a spoločenstvo jednotlivých krajín, napríklad nasilu pretláčanými homosexuálnymi manželstvami

..ďalej hovorí, že pre satanistov sú homosexuálne manželstvá vrcholom ich sviatosti

..ďalej hovorí, že satan nenávidí manželstvo medzi mužom a ženou a rodinný život

..mimoriadne nenávidí čistotu pred vstupom do manželstva

..že sa snaží rozvracať rodiny

..že sa teší zo zabíjania detí v tele matky

..je tam naznačené, že satanom posadnuté osoby šíria posadnutie ďalej prostredníctvom znásilňovania, hlavne keď dospelý posadnutý znásilní dieťa. Následky sú často celoživotné

..spomína tam, že satan si želá, aby ženy chodili vonku čo najviac odhalené, pretože to pomáha rozbíjať rodiny

364866

04.06.2018 16:14

Denní dávka propagandy aneb o čem vlastně je mainstreamové „zpravodajství“

RE: Synchronizovani atd.

pozorovateľ 217.?.?.?

Američania "oslobodili" Nemecko.

A následne plánovali jeho populáciu zdecimovať pomocou umelo vytvoreného hladomoru o 25 miliónov ľudí:
https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2015/05/sssr...

364517

18.05.2018 14:57

Kalergiho plán

RE: Kalergi

pozorovateľ 217.?.?.?

Tak na moje veľké prekvapenie a sklamanie sa zjavne niekto adminovi NWOO vyhrážal do tej miery, že väčšinu najzaujímavejších kníh z online knižnice radšej stiahol.

Tu je archívna kópia s výrazne širšou ponukou:
https://web.archive.org/web/20170207004708/http://...

364252

18.05.2018 14:47

Kalergiho plán

RE: Kalergi

pozorovateľ 217.?.?.?

re: vladimir7

Vysvetlite mi niekto prosím, ako je možné, že Ríšsky vodca toto videl, a popísal udalosti ktoré sa ešte len udejú od teraz o nejakých 50 - 100 rokov, v dvadsiatych a tridsiatych rokoch minulého storočia ?


Je to hlavne z toho dôvodu, že tieto plány pochádzajú už z konca 19. storočia (Protokoly Sionských mudrcov a iná podobná agenda) a že začali byť realizované už okolo roku 1900. Arogancia ich realizátorov však bola tak silná, že sa svoj podiel často vôbec nesnažili skrývať. Teror bolševickej revolúcie v Rusku ako aj ekonomický chaos Weimarskej republiky z 1920tych rokov bol viditeľne v ich réžii a bolo to zrejmé väčšine ľudí tej doby, aj keď nebolo v ich silách tomu vzdorovať.

Už v 19. storočí existovalo množstvo kvalitnej literatúry silne kritickej k židom, ktorá dokladovala ich "vyvoleneckú" mentalitu a ich svetovládne snahy. Ďalšia podobná literatúra vychádzala v 1920tych rokoch, hlavne v Nemecku. Z nej okrem iného čerpal aj spomínaný rakúsky maliar.

Plány sionských mudrcov sa následne spomalili neplánovanými komplikáciami v podobe výsledku druhej svetovej vojny, nástupu tvrdohlavého Stalina, studenej vojny atď. Preto plán, o ktorom predpokladali sionskí mudrci v roku 1897, že sa im ho podarí zrealizovať za 20 rokov, nebol hotový ani koncom 20. storočia. Ale oni sa nevzdávajú a ďalej v týchto snahách pokračujú, znovu a znovu, iba s miernymi modifikáciami. Práve preto sú mnohé súčasné udalosti tak podobné udalostiam zo začiatku 20.storočia.

Široký prehľad k tejto téme je k dispozícii tu: Protokoly Sionských mudrcov v širokom historickom kontexte https://diskuter.wordpress.com/2017/12/07/protokol...

Pokiaľ by mal niekto záujem o hĺbkové štúdium odbornej literatúru, k dispozícii je niekoľko kvalitných online knižníc s "tabuizovanými" knihami:

- Spiknutí proti církvi a lidstvu http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/ Kresťansky ladená literatúra s tematikou boja proti sionizmu
- Národní vzdělávací institut http://www.vzdelavaci-institut.info/ Najrozsiahlejší zdroj najrôznejších tabuizovaných kníh
- NWOO knižnica http://www.nwoo.org/literatura-a-ke-stazeni/ Hlavne beletria k tematike boja proti NWO

Najdôležitejšie knihy sa nachádzajú vo všetkých troch knižniciach.

Prezentované sú hlavne preklady zahraničných kníh z 19. storočia a prvej polovice 20.storočia, ktoré však v mnohých ohľadoch sú stále plne aktuálne.

364251

15.05.2018 11:07

Je Izrael psychopatický stát?

O životných podmienkach v Izraeli z prvej ruky...

pozorovateľ 217.?.?.?

Jack Bernstein: Život amerického Žida v marxisticko-rasistickém Izraeli (1985)
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/file...

Veľmi stručné poznámky:

kratučká publikácia (24 strán hlavného textu), popisujúca temnú a totalitnú stránku života v Izrali.

Knižka vznikla na základe 7 ročnej skúsenosti života aškenázskeho amerického žida Jacka Bernsteina v izraeli, kde sa kvôli svatbe so sefardskou židovkou dostal do nemilosti úradov a spoločnosti, čelil masívnej diskriminácii a šikane zo strany úradov až napokon krajinu radšej dobrovoľne opustil.

Sú tam v krátkych blokoch spomínané najrôznejšie problematické témy:

- izraelské kibucy, čo sú ovocné plantáže fungujúce na princípe komunizmu, bezplatnej práce a stopercentného zdieľania výsledkov a ziskov

- rasistické napätie medzi aškenázskymi židmi (potomkovia ázijských chazarov) a sefardskými židmi, ktorí sú bližší biblickým židom. Sefardskí židia sú braní ako občania nižšej kategórie, zatiaľ čo chazarskí židia, ktorí vlastne geneticky židmi ani nie sú, sa hrajú na hlavných hovorcov židovských tém.

- policajný štát, kde izraelskí policajti majú právomoc kohokoľvek zastreliť, ak im bude odporovať

- centrálne riadené hospodárstvo so štátnym prideľovaním práce a bytov

- potom sú tam otvorené témy ako násilná politika Izraela voči okolitým štátom a voči palestínčanom, sionizmus, nedemokratickosť politického systému v Izaeli, kriminalita a izraelská mafia, izraelci sú z 95% v skutočnosti ateisti atď...

Kritické poznámky:

Zaujímavé sú hlavne kapitoly, ktoré sa venujú spoločenskej situácii v Izraeli a témam medzižidovského rasizmu.

Naopak kapitoly, v ktorých autor skúša hodnotiť zahraničnú politiku v kontexte studenej vojny (paktovanie Izraela so ZSSR) pôsobia dosť chaoticky, zjednodušujúco a v niektorých prípadoch dosť nezmyselne, hlavne v kontexte súčasných znalostí o roli Židov a Sionistov pri formovaní ZSSR a pri roli USA v rámci budovania svetovej vlády.

Ostatné:

Za zmienku stojí informácia z jednej z posledných kapitol, že sionisti pôvodne požadovali pre založenie štátu Izrael v roku 1947 celé územie medzi Nílom a Eufratom. Taktiež autor spomína, že vrchní sionisti spolupracovali s nacistami a nechali nacistom voľnú ruku pri likvidácii Židov "nižších kategórií".

V kontexte súčasných udalostí je zaujímavá tiež kapitola TERORISMUS A NÁSILÍ IZRAELE (str. 21), kde popisuje vyčíňanie izraelských teroristických kománd bezprostredne po zriadení štátu Izrael v roku 1948, ktoré vyvražďovali palestínske dediny a vyhnali z palestíny pomocou teroru a zastrašovania stovky tisíc Palestínčanov.

Znovu zdôrazním, že sa jedná o knihu z pera židovského autora, ktorého nemožno obviniť klasickým nálepkovaním ako nacistu alebo antisemitu.

364180

15.05.2018 10:54

Je Izrael psychopatický stát?

Židovská mentalita preventívnych vojen

pozorovateľ 217.?.?.?

Z článku:

Purim přivolává zpěť genocidní agendu judaismu
http://www.nwoo.org/2017/03/14/purim-privolava-zpe...

Veľmi stručná pointa článku je takáto.

Židia uctievajú sviatok Purim, ktorý je pripomienkou z čias Perzskej ríše, kedy židovka Ester primäla perzského kráľa k poprave svojho ministra Hamana, ktorého Ester podozrievala zo snahy vyvraždiť Židov v Perzskej ríši. Spolu s Hamanom boli povraždené tisíce ďalších ľudí, ktorí boli podozriví z úkladov proti židom.

Židia tento sviatok dodnes uctievajú a uznávajú aj myšlienku, že majú právo a povinnosť zavraždiť každého, kto pre nich predstavuje hrozbu, reálnu alebo teoretickú.

V modernom ponímaní vnímajú Židia Irán ako pokračovateľa Perzie a Hamana a cítia sa oprávnení žiadať jeho zničenie. V ešte širšom ponímaní vidia každého svojho nepriateľa ako potomka národu Amalekitov (odkiaľ vraj pochádzal Haman) a týchto "anti-semitov" majú vraj právo zabíjať, kde ich stretnú, pretože tak im to prikazuje ich 7 Noemových príkazov. Ako antisemitov, modloslužobníkov a svojich nepriateľov považujú tiež všetkých kresťanov uctievajúcich Krista ako mesiáša.

- - -

A samozrejme nezaškodí pripomenutie, že mnohé rysy židovskej mentality sú silne ovplyvnené Talmudom, ktorý v sebe zhromažďuje tézy o židovskej nadradenosti nad ostatnými národmi a fanatickú nenávisť k nim, predovšetkým proti kresťanom:

Talmud - zdroj nenávisti. Základný prehľad:
https://diskuter.wordpress.com/2018/01/26/talmud-z...

364179

15.05.2018 10:50

Je Izrael psychopatický stát?

Zopár úryvkov, urobte si názor sami:

pozorovateľ 217.?.?.?

Prvý úryvok:

O zajištění bezpečnosti Izraele krasořečnil již James Carter v pozdravném poselství
„k židovskému národu Ameriky, Izraele i k Židům celého světa“ týden před svým zvo-
lením prezidentem USA a poté, co byl v roce 1976 vyznamenán mezinárodním sionis-
ticko-zednářským řádem B’nai B’rith:
„Zajištění životaschopnosti státu Izrael se musí stát klíčovým úkolem americ-
ké zahraniční politiky. Bezpodmínečně musíme uspokojit všechny potřeby Izrae-
le a nabídnout mu takovou ekonomickou i vojenskou pomoc, která mu zajistí mír
z pozice síly tak, aby byl chráněn před každým útokem, jaký si jen lze předsta-
vit.“

Vyd. Alexej Fjodorovič Pavlov; ŽIDOVSKÁ NEVYHLÁŠENÁ VÁLKA LIDSTVU
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit...

- - -
Druhý úryvok:

Traian Romanescu: Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace (1956). Kniha o prepojení komunistického hnutia na svetové židovstvo
https://diskuter.wordpress.com/2018/04/24/traian-r...

Kapitola 9 popisuje situáciu v USA.

Popisuje infiltráciu židov do ekonomicko-politických štruktúr v USA a ich kompletné ovládnutie. Sú vymenovávané dlhočizné zoznamy vplyvných židovských osobností v nasledujúcich oblastiach:
– politika (židia v politických stranách republikánov a demokratov, v najrôznejších významných štátnych inštitúciach (najvyšší súd, komisia pre jadrovú energiu (AEC), Národné združenie pre podporu farebného obyvateľstva (NAACP)) atď.
– finančníctvo (všetky najväčšie americké banky patria židom)
– priemysel a obchod
– odbory
– americká aristokracia (najbohatšie americké rodiny sú židovské: rockefeller, warburg, kunh, loeb, a hromada ďalších mien)
– verejná mienka alias tlačové agentúry (prakticky všetky noviny a všetky tlačové agentúry patria židom alebo sú nejak pod ich vplyvom)
– americká komunistická strana je ovládaná židmi
– filmový priemysel, hollywood (režiséri, producenti, herci… Obrovské množstvo mien). Taktiež hudobný priemysel je pod ich kontrolou (napríklad rozbehnutie a ryžovanie na biznise s rockenrollom)

Kapitola 10 popisuje identickú situáciu vo Francúzsku a Nemecku

364178

09.05.2018 11:13

Když nevinného obviní z harašení

Podiel Židov obvinených v rámci kampane Metoo

pozorovateľ 217.?.?.?

Objavilo sa to v jednej diskusii, netuším, či je to pravda, len to kopírujem:
- - -

"[...] Niektore statistiky hovoria dokonca az o 74%, pricom tvoria len 2% populacie.
Kampan #metoo namierena proti vsetkym muzom. Tam sa generalizovat moze. Ked sa ale poukaze na to, ze to boli Zidia, uz je to antisemitizmus."

Vložený obrázek

364054

09.05.2018 11:09

Když nevinného obviní z harašení

RE: Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...

pozorovateľ 217.?.?.?

(pokračovanie)

Výsledky sa ešte len ukážu - v podobe poklesu svadieb, poklesu narodených detí a vymierania populácie.

Židovský talmud píše: Zohar II, 4b: „Porodnost nežidů musí být masivně potlačována.“ https://diskuter.wordpress.com/2018/01/26/talmud-z...

- - -

Pridám ešte úryvok z jedného starého článku:

Radikálny feminizmus v boji proti tradičnej rodine
https://diskuter.wordpress.com/2015/04/11/radikaln...

a záver článku píše:

8. Ďalekosiahle dôsledky genderovej politiky:

– žiadna civilizácia dlhodobo neprežije masívnu a plošnú kriminalizáciu mužskej časti svojej populácie
– oslabenie vojenskej sily krajiny násilným začleňovaním žien do armády
– oslabenie ochoty mužov slúžiť v armáde, ak vedia, že v ich neprítomnosti sa s nimi môže ich žena kedykoľvek rozviesť a po návrate zo zahraničia ešte budú trestne stíhaní za neplatenie výživného, o ktorom bolo rozhodnuté v ich neprítomnosti
– pokles pôrodnosti, ktorý vedie k otvoreniu krajiny masovej imigrácii
– kvôli zavedeniu dôchodkového systému sa ešte viac zredukovali dôvody na zakladanie veľkých rodín, ktoré mali slúžiť ako poistka na starobu.
– zavedenie antikoncepcie a potratu presunuli rozhodovanie o potomstve z rodiny čisto iba na ženu.
– rozvody môžu byť nielen rozbíjačom rodín, ale aj dôvodom strachu a neochoty mužov k vstupu do manželstva.

- - -
Plus ešte poznamenám, že zničenie tradičnej rodiny patrilo medzi najvyššie priority či už v klasickom Marxovom marxizme ako aj v súčasnom "novom" marxizme (neomarxizmus, nový marxizmus, kultúrny marxizmus, frankfurtská škola, nová ľavica). Aj to je dôvod, prečo sa teraz deje to, čo sa deje.

364053

09.05.2018 11:05

Když nevinného obviní z harašení

Feminizmus ako súčasť agendy depopulácie...

pozorovateľ 217.?.?.?

Mnoho ľudí si neuvedomuje, že feminizmus a jeho najnovšia kampaň Metoo je súčasť dlhodobo podporovanej a premyslenej stratégie, ako zredukovať svetovú populáciu.

Hlavným cieľom feminizmu od začiatku bolo rozvrátiť vzťahy medzi mužmi a ženami a urobiť z nich vzájomných nepriateľov.

Za feministickými hnutiami od počiatku stál židovský finančný kapitál.

Sufražetky zo začiatku 20. storočia bojujúce za "volebné právo" pre ženy boli z pozadia financované Rockefellerovou nadáciou.

Feministky z 1950tych rokov bojujúce za "sexuálne oslobodenie" žien boli financované zo zdrojov americkej CIA

Súčasné feministky a genderistky sú financované zo Sorosových fondov.

Hlavné predstaviteľky feminizmu vždy boli židovky a hnutie fungovalo na základe židovskej finančnej podpory. Druhá časť feministického hnutia sa regrutovala z lezbičiek. Tieto dva faktory vysvetľujú až fanatickú nenávisť feministiek k mužom a špeciálne k bielym mužom.

Už niekoľko desaťročí razia "globalisti" agendu nutnosti redukcie ľudskej populácie. Túto agendu realizujú množstvom rôznorodých stratégií: od umelého rozpútavania vojen, cez propagáciu antikoncepcie, potratov, šírenie umelo vytvorených epidémií, otrávené potraviny, umelo vyvolané hladomory atď. Jedna z dôležitých stratégií je zničenie tradičnej rodiny a rozoštvanie mužov a žien proti sebe.

Najefektívnejší spôsob, ako rozoštvať mužov a ženy, je vytvoriť v nich pocit vzájomného ohrozenia.

Média (vieme kto vlastní média) teda mužov dlhodobo nálepkujú, že sú fyzickí násilníci, sexuálni násilníci, obťažovatelia, neverníci, neplatiči alimentov, alkoholici, že po svadbe sa po nejakej dobe rozvedú a zdrhnú za mladšou milenkou. O ženách média rozširujú nálepku, že sú zákerné potvory, ktoré sa s mužom rozvedú, oberú ho o všetok majetok a doživotne budú dojiť absurdne vysokými alimentmi.

Výsledkom takýchto kampaní je, že mladí muži a ženy sa začínajú navzájom báť a odmietajú spolu nadväzovať dlhodobé vzťahy. Osobne to poznám z môjho okolia, že známy po tom, čo sa dvaja jeho kamaráti za dosť dramatických okolností rozvádzali, tak sa zaprisahal, že on sa nikdy neožení, aby ho jeho manželka v budúcnosti nemohla pripraviť o dom.

Kampaň Metoo je vyhrotenie celej agendy na ešte vyššiu úroveň. V rámci kampaní proti "sexuálnemu obťažovaniu" sú terčom útoku už aj samotné zoznamovacie rituály medzi mužmi a ženami. Výsledkom je, že muži sa boja osloviť nejakú ženu a naopak ženy na každý pokus zo strany muža reagujú až s agresívnym odmietaním zmiešaným s výrazným vnútorným strachom. (Znovu príklad z praxe: známa mi rozprávala, že sa jej niekto v meste spýtal na cestu a ona automaticky zvažovala, či ju nechce znásilniť)

(pokračovanie)

364052

08.05.2018 23:05

Fiasko bombardování Sýrie

Lesk a bieda armád NATO

pozorovateľ 217.?.?.?

Die Welt: “Nemecký Bundeswehr nemá prevádzkyschopné tanky a obrnené vozidlá”
https://www.hlavnespravy.sk/die-welt-nemecky-bunde...

Britské námorníctvo slabne. Torpédoborcom sa netočia lodné skrutky, do lietadlových lodí tečie a niektoré atómové ponorky nesmú pod vodu
https://www.hlavnespravy.sk/britske-namornictvo-sl...

Americká protivzdušná obrana nedokáže chrániť saudské územie
https://www.hlavnespravy.sk/americka-protivzdusna-...
"Huthijovia vystrelili 7 Burkanov, z toho minimálne 2 zasiahli ciele, 5 starých sovietskych rakiet, modernizovaných Iráncami, Saudi zostrelili. Jedna zo saudských rakiet protivzdušnej obrany sa vymkla spod kontroly a namiesto zostrelenia jemenskej rakety zasiahla vlastné územie."

NĚMECKO: Bída Bundeswehru (bez lesku)
http://neviditelnypes.lidovky.cz/nemecko-bida-bund...
(dlhý podrobný článok, množstvo odkazov na zdroje)

Ukázalo sa, že sovietske železnice sú prekážkou pre NATO
https://www.hlavnespravy.sk/ukazalo-sa-ze-sovietsk...
Nekompatibilita medzi európskymi a širokorozchodnými koľajnicami v pobaltí američanom komplikuje logistiku dodávok na východný front.

- - -
Na záver pridám legendárnu scénku dvoch britských komikov v súvislosti s kvalitami britskej armády v rámci príprav na inváziu do Iraku:


Irák musí zaútočit na Polsko
https://www.youtube.com/watch?v=BrT5UuovqAo

364037

08.05.2018 16:25

Historický odkaz Karla Marxe: 200 let od jeho narození

Ešte jeden citát k téme Marxa:

pozorovateľ 217.?.?.?

Preberám z diskusie na aeronete:
- - -
"Žid Karl Marx alias Moses Mordechai Levy vydal v roce 1848 na pokyn Rothschildů tzv. Komunistický manifest – který byl vypracován jako ideologický nástroj k židovskému ovládnutí světa. Komunismus byl totiž zvolen jako nejrychlejší prostředek k vyvlastnění všech nežidovských národů a jejich úplnému zotročení. Marx byl členem zednářské lóže „Apollo“ v Kolíně nad Rýnem. Rovněž tak byl členem anarchistické zednářské lóže „Le Socialiste“ v Bruselu. V roce 1871 Marx řídil z Londýna povstání pařížské komuny pomocí svého zprostředkovatele, lvovského Žida Leo Frankla, který byl rovněž členem komuny. Za zmínku také stojí, že za povstání komuny se pařížská lůza podle tajných směrnic svých židovských vůdců ani v nejmenším nedotkla majetku Rothschildů!
Proto byl také bolševismus v r. 1917 do Ruska implantován mezinárodním Židovstvem a financován především velkými židovskými bankami z USA, Velké Británie, Německa a Holandska.

Velmi výmluvně popisuje K. Marxe a marxismus vysokostupňový zednář a Žid
Christian Jurevič Rakovskij při výslechu na Lubjance v roce 1938.
Doporučuji:
RAKOVSKÉHO PROTOKOLY
http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/lit..."

- - -
Žid Baruch Levi napsal Karlu Marxovi (podle Revue de Paris, roč. 35, č. 11, str. 574):
„Židovský národ jako celek bude sám sobě Mesiášem. Jeho panství nad světem bude nastoleno sjednocením všech ostatních lidských ras. Odstraněním hranic a monarchií, které jsou zdrojem partikularismu, bude nastolena jediná světová republika, v níž budou občanská práva všeobecně přiznána Židům. V této nově organizované lidské společnosti budou synové Izraele všude vedoucím elementem, zvláště když se jim podaří dostat masy pracujících pod své vedení. Vlády národů, které budou tvořit světovou republiku, se prostřednictvím vítězství proletariátu dostanou všude do rukou Židů. Vládnoucí židovskou rasou bude všude zrušeno soukromé vlastnictví a Židé budou spravovat státní majetek. Takto budou naplněna proroctví Talmudu, že v čase příchodu Mesiáše budou vlastnit klíče k bohatství všech národů světa.”
(Cit. podle Kämpfera, Jüdische Selbstbekenntnisse, Hammer-Verlag, Lipsko 1929, str. 34.)

364034

07.05.2018 10:43

Historický odkaz Karla Marxe: 200 let od jeho narození

RE: Ad Marx

pozorovateľ 217.?.?.?

(pokračovanie)

vyhovuje. Nemyslete si, že toto tvrzení jsou jen prázdná slova. Vzpomeňte na úspěch, jaký nám přinesly teorie Darwina, Marxe a Nietzscheho. Demoralizující vliv těchto teorií je vám již dnes zcela zřejmý. "

- -

Karel Marx a jeho výroky o Češích a Slovanech.
https://www.quintus-sertorius.net/news/karel-marx-...

"O Slovanech se Marx vyjádřil způsobem, který by snad mohl dojít srovnání jen v pozdějších vyjádřeních vůdců Třetí říše: "Všeobecná válka rozdrtí slovanské spojenectví a zcela vyhladí tyto národy, že i jejich samotná jména budou zapomenuta... Vyhladí nejen reakční třídy a dynastie, ale zničí také tyto naprosto reakční rasy... a to bude skutečným krokem v před." „Pro Evropu existuje pouze jediná alternativa. Buď asijský barbarismus z Moskvy exploduje kolem Evropy jako lavina, nebo musíme obnovit Polsko, postavit dvacet milionů hrdinů mezi nás a Asii a získat tak čas pro uskutečnění evropské sociální obrody.“ "

(a mnoho iného, nebudem to sem kopírovať celé)

- -

363998

07.05.2018 10:40

Historický odkaz Karla Marxe: 200 let od jeho narození

Ad Marx

pozorovateľ 217.?.?.?

Rakovského protokoly. História vzniku a stručný popis najdôležitejších tém
https://diskuter.wordpress.com/2018/04/24/rakovske...

(krátky úryvok)

…približne odtiaľto začína séria výkladu sporných udalostí z minulosti. Rakovský tvrdí, že Marx hral dvojitú hru a zámerne vo svojich dielach kritizujúcich kapitalizmus a buržoáziu úplne zamlčal rozhodujúci vplyv svetových finančníkov na udalosti.

…je tam tiež spomenuté, že marxistická teória úmyselne podporuje zbedačovanie robotníkov a ruinovanie strednej triedy, pretože iba totálne zbedačené a frustrované vrstvy robotníkov je možné použiť ako nástroj ku komunistickej revolúcii (ktorá ale v praxi pôjde k prospechu niekoho úplne iného, než robotníkov, ktorí ju zrealizujú)

…tiež je tam spomínané, že základné predpoklady k robotníckej revolúcii sú zbedačenie robotníckej triedy, oslabenie štátu prebiehajúcou vojnou atď. A že mnohé tieto predpoklady nerealizujú v praxi komunistickí revolucionári a odbory, ale sila výrazne silnejšia v pozadí, ktorá financiami hýbe celou svetovou ekonomikou.

- -

Traian Romanescu: Páni a otroci 20. století – Světová židovská konspirace (1956). Kniha o prepojení komunistického hnutia na svetové židovstvo
https://diskuter.wordpress.com/2018/04/24/traian-r...

"Knižka pochádza z roku 1956, čím sú poznačené niektoré z myšlienok, ktoré sa medzičasom stali neaktuálne a boli nahradené novšími stratégiami. Základnou témou knižky je téma prepojenia komunistického hnutia z Východného bloku na celosvetovú židovskú lobby, pričom autor varuje robotníkov na Západe, aby sa nenechali oklamať a strhnúť sľubmi komunistických agitátorov, ktorí sa snažia presvedčiť robotníkov k robotníckej revolúcii, zvrhnutiu západného “slobodného sveta” a zavedeniu komunizmu. Argumentuje, že komunisti v skutočnosti chcú robotníkov zatiahnuť do ešte tvrdšieho otroctva, než je západný kapitalizmus a postupne podriadiť komunistické krajiny celosvetovému židovskému vplyvu.

Prekladateľ knihy v rozsiahlych poznámach pod čiarou komentuje témy, ktoré sa od napísania knihy zmenili a pridáva aktuálny stav a nové trendy. Hlavnou nosnou líniou poznámok pod čiarou je téma, že pôvodný plán na zavedenie celosvetovej komunistickej diktatúry, podporenej realizáciou tretej svetovej vojny, bol postupne opustený a namiesto neho sa dala prednosť miernejšej ceste formou zdanlivo slobodného kapitalizmu a postupného zadlžovania a skupovania ekonomických aktív celého sveta."

- -

Z Protokolov Sionských mudrcov:

"... Nežidovská inteligence bude hrdá na své vědomosti a sama uvede do praxe všechny vědecké teorie, které sestavili naši náhončí, aby vedli ducha Nežidů směrem, který nám vyho...

Automaticky kráceno

363997

27.03.2018 12:25

Cenzura u freemailových služeb přituhuje

Súhrn článkov a podrobností k téme

pozorovateľ 217.?.?.?

Tu sú zosumarizované všetky najdôležitejšie články, ktoré nedávno vyšli k téme internetovej cenzúry e-mailov:
https://diskuter.wordpress.com/2018/02/17/v-cechac...

Tu sú návody, ako obchádzať DNS blokáciu alternatívnych webov:

Článok aeronetu na tému VPN sietí:
http://aeronet.cz/news/navod-na-zachovani-soukromi...

Článok o obchádzaní internetovej blokácie:
https://365tipu.wordpress.com/2016/05/20/tip506-ja...

Ako obísť fašistickú cenzúru webu (preklad ruského článku z roku 2014, link do diskusie)
http://www.hlavnespravy.sk/merkelova-s-obamom-sa-z...

4 typy anonymizérov (relatívne slabý článok)
http://www.zive.cz/clanky/4-zpusoby-jak-na-interne...

Nejaké ďalšie tipy:
http://www.superuser.cz/it/programy-a-tipy-pro-ano...


Dnes konečne prerazila téma cenzúry mailov aj na slovenský web:

Sorosovi kméri triedia vašu poštu. Centrum.sk nedoručuje vaše maily ak obsahujú link na hlavnespravy.sk a iné nezávislé weby
https://www.hlavnespravy.sk/sorosovi-kmeri-triedia...

363270

05.03.2018 17:21

Válka proti mužnosti

RE: Zase ten kulturní marxismus.

pozorovateľ 217.?.?.?

pre gippiusa

re: "Zase ten kulturní marxismus. Možná by se mělo konečně nějak doložit, že lidé připravující a realizující tyto nové dobové tance jsou marxisté, nebo by se v opačném případě měl používat nějaký méně bláznivý termín."

Treba mať vôľu si to naštudovať:

Frankfurtská škola. Feminizmus a LGBT-hnutie v širšom kontexte
https://diskuter.wordpress.com/2015/07/07/frankfur...

Stará vs. Nová Levice
http://www.white-media.info/stara_vs_nova_levice.h...
Prehľadne vypísané rozdiely medzi klasickým ekonomickým marxizmom a kultúrnym “novým” marxizmom. Vysvetlené sú rozdiely medzi voličmi/sympatizantmi, formou vládnej diktatúry, ideologickým nepriateľom, revolučnou formou cesty k moci, prístupu k rodine, kultúre a umeniu, atď.

Základný prehľad o neomarxizme: Neomarxizmus. História a ideologické nástroje Frankfurtskej školy.
https://diskuter.wordpress.com/2017/10/28/neomarxi...

re: "Jinak si určitě nemyslím, že by byl feminismus tou nejzrůdnější ideologií."

Radikálny feminizmus je zodpovedný za totálny rozvrat vzťahov medzi mužmi a ženami, masívnu propagáciu antikoncepcie, potratov a s tým súvisiaci populačný pokles. Plošná kriminalizácia mužov vedie k strate záujmu mužov o obranu krajiny a domácich žien. Výsledky vidíme okolo seba, keď napríklad žene napadnutej migrantmi nikto z okolitých mužov nie je ochotný prísť na pomoc.

Radikálny feminizmus v boji proti tradičnej rodine
https://diskuter.wordpress.com/2015/04/11/radikaln...
"Štúdia sa venuje pozadiu vzostupu feministického a genderového hnutia a popisuje procesy, pomocou ktorých sa feministkám darí zavádzať metódy policajného štátu a získavať silný vplyv v krajine."

Feminizmus ako tretie zlo
http://www.cez-okno.net/clanok/feminizmus-ako-tret...
Článok vysvetľuje ako feministky prešli od boja za práva žien, cez plošný boj proti mužom až k otvorenej propagácii lesbického správania ako jedinej formy oslobodenia žien z útlaku mužov. Zaujímavý článok!

362894

05.03.2018 17:12

Válka proti mužnosti

RE: Zase ten kulturní marxismus.

pozorovateľ 217.?.?.?

re: "Feminismus v jistých dobách nebyl nesmyslný, ženy například i díky němu získaly volební právo. "

Protokoly Sionských mudrcov, 10. protokol

4) Až provedeme státní převrat, řekneme lidu: „Až dosud šlo všechno špatně,
všichni trpěli. My ale odstraníme příčiny vašeho utrpení, kterými jsou národnosti,
hranice a různé státní měny. Jistě, můžete nás odsoudit, ale bude váš odsudek spra-
vedlivý, když ho vynesete dříve, než nám dáte možnost, abychom ukázali své dobré
úmysly?“ Potom nás uvítají s jásotem a ponesou nás triumfálně na ramenou.
Všeobecné hlasovací právo, na něž jsme navykli i nejnižší vrstvy společnosti a
kterého jsme použili jako nástroje k dosažení moci, nám ještě jednou - samozřejmě
naposled - prokáže službu a rozhodne, že jednomyslným přáním lidstva je poznat
nás dříve, než nás bude soudit.
5) Za tím účelem musíme přivést k volebním urnám všechny lidi bez rozdílu
stavu a majetku, abychom pro sebe získali absolutní většinu, kterou bychom nikdy
nedostali od vzdělaných vrstev.
...
12) Z liberalismu povstaly konstituční státy, které nahradily dosavadní samovlá-
du, Nežidům prospěšnou a přirozenou. Konstituce, jak víte, jsou semeništěm ne-
jednotnosti, diskusí, svárů a jalových stranických rozbrojů; slovem ideální školou
pro oslabování států. Volební boje, tiskové polemiky a kampaně přivedly vlády
k nečinnosti a nemohoucnosti, a tím je změnily na nepotřebné a zbytečné. Tak ko-
nečně přišla doba republik a my jsme mohli nahradit skutečného vládce karikaturou
v podobě prezidenta, vybraného z našich kreatur a otroků, tedy z davu. To byla ná-
lož, kterou jsme položili pod Nežidy, lépe řečeno pod nežidovské národy.

zdroj: http://www.skolnidiar.cz/files/files/Protokoly-sio...

Len ešte poznamenám, že hnutie sufražetiek bojujúce za všeobecné volebné právo (suffrage) bolo financované z Rockefellerových fondov a okrem volebného práva sufražetky hystericky bojovali aj za "právo" žien pracovať.

362893

05.03.2018 17:02

Válka proti mužnosti

Zženštievanie mužov

pozorovateľ 217.?.?.?

Na prvý pohľad je tento komentár mimo tému, ale po prečítaní pochopíte, prečo sem patrí... Nebudem to skracovať a upravovať, iba skopírujem.

- - -
Očkovacia vakcína, vyvolávajúca neplodnosť:

Anti-hCG vaccines are in clinical trials (1992). Vývoj vakcín spôsobujúcich autoimunitu proti tehotenskému plodu.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1514026

A tu nasadenie v praxi. Obrovský škandál na pôde WHO a UNICEF: Protitetanové vakcíny boli v Keni využívané na sterilizáciu žien! (2014)
https://www.hlavnespravy.sk/biskupi-kene-sa-obavaj...

- - -
Anti-fertility vaccines.(1989)

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/2665354

"Vaccines are under development for the control of fertility in males and females. This review discusses developments in anti-fertility vaccines ... A single injection procedure for the sterilization or castration of male animals ... is expected to be on the market in the near future. Vaccines inducing antibodies against the human chorionic gonadotropin have gone through phase I trials with satisfactory results. ... Research to identify sperm antigens for incorporation into second generation vaccines is in progress."

Voľne zhrnuto: záverečné fázy vývoja vakcín, ktoré spôsobia produkciu protilátok proti spermiám (spôsobia neplodnosť mužov) a produkciu protilátok proti hCG (human chorionic gonadotropin), ktoré spôsobia autoimunitu proti plodu a spontánne potraty spojené s neplodnosťou u žien.

Aká to náhoda, že po celom svete nevysvetliteľne klesá plodnosť mužov aj žien...

- - -

Vaccines for control of fertility and hormone dependent cancers (1992).

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1618603

Z abstraktu: "Where antibody GnRH antibodies were induced, the LH, FSH and testosterone levels declined. "

Preložene: vakcína produkujúca protilátky proti základným pohlavným hormónom zodpovedným za uvoľňovanie vajíčok u žien a tvorbu spermií u mužov.

LH = Lutropin https://cs.wikipedia.org/wiki/Lutropin

FSH = Folitropin https://cs.wikipedia.org/wiki/Folitropin

Testosteron https://cs.wikipedia.org/wiki/Testosteron

Všetky tri hormóny sú dôležité pre tvorbu spermií. Tu môže ležať odpoveď na otázku, prečo majú muži každým rokom menej a menej spermií a prečo sa stále viac správajú a vyzerajú zženštilo.

Tí h*jzli majú dokonca tú drzosť, nazvať túto vakcínu ako prevencia rakoviny prostaty, tým že potlačia u mužov tvorbu pohlavných hormónov.

- - -

A birth control vaccine is on the horizon for family planning. (1993)
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/7683889

Toto ak správne interpretujem naznačuje, že sa dané protihormonálne antigény dajú naviazať na tetanusové a dipheriové toxíny, čím by sa dali pribaliť do protitetanusových vakcín.

Podobne aj táto štúdia:

Vaccines for control of...

Automaticky kráceno

362892

16.02.2018 11:46

Pozdrav z Muslimic

Dva články, prečo niekto veľmi aktívne podporuje šírene islamu do kresťanskej Európy

pozorovateľ 217.?.?.?

Nechávam bez hlbšieho komentára.

https://diskuter.wordpress.com/2018/01/26/radikaln...

http://www.white-media.info/zide_a_muslimove_koope...

362604

10.02.2018 22:34

Žebračka

RE: Postupné nenápadné zrušenie dôchodkov

pozorovateľ 217.?.?.?

A tu sú absurdné perspektívy do budúcnosti

Zrušené pracovné pozície nebudú podľa správy Bank of America Merrill Lynch nahradené v odlišných odvetviach (11/2015)
http://www.hlavnespravy.sk/rozdeli-rozvoj-technolo...

Roboti povedou k likvidaci 50 procent pracovních míst, varuje ekonom Bank of England (11/2015)
http://blisty.cz/art/79828.html

Roboti do třiceti let rozpoutají masovou nezaměstnanost, varují vědci (02/2016)
http://ekonomika.idnes.cz/roboti-vyvolaji-do-trice...

Riziku upracování se k smrti čelí v Japonsku více než dvacet procent zaměstnanců
http://ekonomika.idnes.cz/sebevrazda-japonka-rekla...

OSN zverejnila správu, podľa ktorej v najbližších rokoch viac ako 65 percent pracujúcich stratí zamestnanie. Nahradia ich roboti (11/2016)
http://www.hlavnespravy.sk/osn-zverejnila-spravu-p...

*

Je tu aj ďalší problém.

Média vyčítajú ľuďom, že sa vraj príliš spoliehajú na dôchodky a nešetria si ďalšie peniaze na samostatnom bankovom/investičnom účte.

Lenže to v sebe obsahuje hneď niekoľko zásadných problémov.

1) Ľudia už dnes štátu odvádzajú 45-55% z celkového superhrubého zárobku v podobe kombinácie daní a povinných poistení. Ďalšie peniaze padajú na živobytie a v horšom prípade na úroky pre banky (hlavne za splátky hypoték). Z čoho si majú šetriť ďalšie finančné rezervy, keď žijú od výplaty k výplate?

2) Lenže ani ľudia, čo majú vyššiu výplatu, si moc nepomôžu. Aj keď budú poctivo šetriť, tak väčšinu úspor im za tú dobu zožerie inflácia (vytváraná bankármi). Zoberme si aj relatívne optimistický scenár 2% ročnej inflácie. Za 10 rokov zožerie takáto inflácia 20% z hodnoty úspor. Za 30 rokov zožerie 60% hodnoty úspor (zjednodušene rátané, nechce sa mi trápiť výpočtom kumulovaných percent). A to je ten najoptimistickejší scenár. Vzhľadom na to, ako ECB, ČNB, FED a ďalšie "centrálne" banky do trhu tlačia nové a nové peniaze, to bude iba horšie. Vo výsledku aj človek, čo si poctivo šetril na dôchodok, tak z peňazí nič zmysluplné nebude mať.

A ďalej.

Iná vec je, ak má človek malý dôchodok a žije niekde na vidieku, s vlastným domom a vlastnou záhradou. Životné náklady sú relatívne nízke a k dôchodku si ešte prilepší produkciou potravín z vlastnej záhradky. Ak človek žije v podnájme vo veľkomeste, tak potrebuje každomesačne veľké výdavky za nájom, nákup predražených potravín z hypermarketov a permanentku na hromadnú dopravu.

Skrátka, systém v podobe ako funguje teraz, je nastavený vysoko neférovo a nedá sa zmysluplne oklamať.

362415

10.02.2018 22:08

Žebračka

RE: Postupné nenápadné zrušenie dôchodkov

pozorovateľ 217.?.?.?

(pokračovanie)

profesií, ktoré sa nedajú vykonávať v tak vysokom veku, je to nebezpečné pre daného človeka aj jeho okolie. Či už sa jedná o profesie ako chirurg, zubár, pilot alebo trebárs aj murár, pokrývač, baník... Navyše v kontexte nadchádzajúcej štvrtej priemyselnej revolúcie, kedy vplyvom robotizácie má už o 10-20 rokov zaniknúť tretina až polovica pracovných profesií, je dvojnásobná otázka, kde všetkých týchto ľudí s odloženým nástupom na dôchodok zamestnať.

V praxi to teda môže skončiť tak, že v 50tke človek skončí v práci ako nadbytočný a ďalších 20 rokov sa bude pretĺkať životom bez peňazí, pretože prácu nezoženie a na dôchodok nemá nárok...

362412

10.02.2018 22:07

Žebračka

Postupné nenápadné zrušenie dôchodkov

pozorovateľ 217.?.?.?

Ja to vidím tak, že súčasné vlády a korporácie len hľadajú elegantný spôsob, ako dôchodky pre ľudí úplne zrušiť. Budeme síce ďalej povinne celý život platiť dôchodkové poistenie, ale žiaden dôchodok za to nedostaneme...

Trend je jasný...

Spojené štáty sú vo vážnych problémoch. Penzijné fondy musia škrtať dôchodky. Dôchodcovia môžu zostať úplne bez dôchodkov (04/2016)
http://www.hlavnespravy.sk/spojene-staty-su-vo-vaz...

Dôchodková kríza aj v Nemecku: Očakáva sa zdvihnutie dôchodkového veku až na 70 rokov (04/2016)
http://www.hlavnespravy.sk/dochodkova-kriza-aj-v-n...

Nemecká federálna banka chce zvýšiť dôchodkový vek na 69 rokov (08/2016)
http://www.hlavnespravy.sk/nemecka-federalna-banka...

Pracovat budeme až do smrti, jsou smířeni mnozí Češi. Na důchod si nespoří (10/2016)
http://ekonomika.idnes.cz/dokaze-se-stat-postarat-...

Štyridsiatnici pôjdu do penzie v 65 rokoch, mladší v 70-tke
http://spravy.pravda.sk/domace/clanok/320450-styri...

Prvé dôchodkové fondy v USA vyhlasujú bankrot. Dôchodcovia si nemôžu dovoliť ani lieky (03/2017)
http://www.hlavnespravy.sk/prve-dochodkove-fondy-v...

Důchodci, do práce. Ministr Pilný (ANO) nalil čistého vína ohledně penzí
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14323/

Lidé by měli pracovat do sedmdesáti, tvrdí ekonomové (05/2017)
https://www.novinky.cz/ekonomika/439047-lide-by-me...

Němci budou muset chodit do důchodu v sedmdesáti, tvrdí ekonomové (08/2017)
https://www.novinky.cz/ekonomika/445722-nemci-budo...

Stovky ľudí v Bratislave pochodovali za skorší odchod do dôchodku (10/2017)
http://www.hlavnespravy.sk/stovky-ludi-v-bratislav...
"Sme ľudia, nie stroje, chceme sa dožiť dôchodku. Tieto heslá dnes kričali stovky ľudí v uliciach Bratislavy počas pochodu, ktorý zorganizoval Odborový zväz"

*

Môj pohľad na vec je taký, že dôchodkové fondy boli rozkradnuté a vlády nás teraz pripravujú na to, že mladšia generácia už žiadne dôchodky nedostane. Prijať zákon o zrušení dôchodkov by však bolo neprijateľné. Takže namiesto toho sa zvýši dôchodkový vek tak, aby sa čo najviac ľudí dôchodku buď vôbec nedožilo alebo aby ho čerpali nanajvýš pár mesiacov.

Ďalšia vec je, kde sa vlastne majú tí 70-roční kandidáti na dôchodok zamestnať? Je množstvo pr...

Automaticky kráceno

362411

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

42

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 97 čtenářů částkou 12 614 korun, což je 42 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Odzbrojení občanů je v národním zájmu, tvrdí Ardernová21.03.19 10:55 Nový Zéland 4

Plošný zákaz glyfosátu se v ČR zatím odsouvá21.03.19 06:09 Česká republika 0

No konečně! Herbicid Roundup způsobuje rakovinu, rozhodl americký soud20.03.19 22:02 USA 6

Klesá naozaj zaočkovanosť proti osýpkam? V skutočnosti je zaočkovanosť na historickom maxime20.03.19 20:33 Slovensko 1

Ekologie naruby19.03.19 17:30 Neurčeno 4

Jak se chránit před elektromagnetickým zářením19.03.19 17:20 Neurčeno 3

Nech žije EÚ! Nech žije Zuzana! Nech skape slovenská štátnosť a samostatnosť!19.03.19 16:12 Slovensko 8

Japonské televizní soutěže, které by v Evropě neprošly19.03.19 15:46 Japonsko 5

Trochu biologie19.03.19 11:45 Evropská unie 5

Mrtvá velryba měla v žaludku 40 kilogramů igelitových tašek19.03.19 00:14 Neurčeno 2

Cvičení NATO v Gruzii18.03.19 17:58 Gruzie 1

Kam se poděla - ztratila voda ?18.03.19 17:34 Česká republika 1

Nečuduj sa Slovensko!17.03.19 19:50 Slovensko 2

Koho vlastně rajcují Afričané?16.03.19 23:06 Neurčeno 4

Žluté vesty Provokatéři ve žlutých vestách rabovali luxusní podniky na Champs-Elysées16.03.19 20:37 Francie 1

Novodobí Bretschneiderové mají žeň: loví ty, kteří nejsou dostatečně zhnuseni činem na Zélandu16.03.19 20:15 Česká republika 6

Václava Klause vyoučili z ODS16.03.19 20:07 Česká republika 2

Peníze na migraci16.03.19 09:37 Evropská unie 1

Slovensko den před volbami15.03.19 18:59 Slovensko 0

První web vymazán z internetu na základě nového paragrafu §7b trestního řádu15.03.19 18:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
22,61 Kč
Euro
25,67 Kč
Libra
29,50 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,06 Kč
Švýcarský frank
22,75 Kč
100 japonských jenů
20,41 Kč
Čínský juan
3,38 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
8,15 Kč
Ukrajinská hřivna
0,83 Kč
100 rublů
35,40 Kč
1 unce (31,1g) zlata
29 529,18 Kč
1 unce stříbra
348,55 Kč
Bitcoin
89 730,46 Kč

Poslední aktualizace: 21.3.2019 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 45 645 324