Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lid

Nalezeno 9 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

05.06.2017 21:52

Jako štvaná zvěř...

už se posuňme dál

Lid 119.?.?.?

Neptejme se pořád co, to už víme, ale říkejme proč?. Nemá již smysl mluvit o fašistech mezi námi. To vše již víme. Copak to tolik lidí nedokáže pochopit? Samozřejmě že jsou to fašisté, samozřejmě že nejde o kouření (byť je jasně škodlivé,avšak kvůli chem.postřikům-pak zákaz prodeje), ale o vytváření pocitu užitečnosti u zfašizovaných na úkor lidské nezfašizované společnosti. Už je třeba častěji říci, co ty hloupé bílé kutny provedly s našimi spoluobčany svými neurotoxickými vakcínami (amalgámem aj.). Proč je tak fašizují svými zrůdně vedenými traumatickými (nemocničními) porody? Jaký je účel vytváření těchto imbecilních, nikdy nefunkčními očkováními, navíc (pro otrokáře) supervýhodně míchanicemi výkalů se rtutí,hliníkem atd. To je rázem lobotomizovaných (a slabých a neschopných a rozdělených a strašpytlů a... atd). Kdybych chtěl být hajzl (král) a vyrobit si bandu otroků (jaká již tu je), tak vás přesně takto,jak je zavedeno dám ihned po narození naočkovat (vypálit vám kus mozku) rtutí ve směsi s hliníkem a dalšími neurotoxiny. Pak do vody (a všude) fluorid. Abyste nic nemohli, jak otroci... Každá bílá kutna to vždy popře, to již také víme. Nuže co dělat? Předně zamezit pokálení vlastní rodiny, a dále šířit toto poznání o tom, co způsobuje moderní toxická medicína, pokud nechcete plno fašistů kolem sebe. Už jsem vše psal,stačí kliknout. Řízená intoxikace probíhá tisíce let (tak jako války zrůd či proti zrůdám). Sdělte svému známému o homofobporodu,účinku amalgámu,očkování,jezení umučených zvířat atd. a ulevíte nejen jemu, sobě ale prostě celému světu. Oni to neví a nechtějí znát (důsledek to neurotoxicity). Netrapte fašisty-mají v hlavě dimethylrtuť, netrapte zloděje, třeba byli jen tupě bílou kutnou vytaženi kleštěmi a hrubě proplesknuti. Ale vylečte je, veďte je,nenápadně-k detoxu a regeneraci. Víte že Napoleon s celou famílií byli zamořeni arsenem? Židé museli svou podivnou vánočku o sabatu zapíjet vínem. Hitler pojídal bavorské párky a zapíjel vínem. Co to tam je? Pravdu hledejte,uplatněte a tak příznivě změníte svět.

358215

13.03.2017 00:25

Teplická Arabie

Lidstvo zvítězí,když začne od sebe=odkovit,odčervit,zregenerovat

Lid 89.?.?.?

Jak vznikl cikán na všech dávkách ve střední Evropě? To ve středověku utíkal před islámem (ti jenž nechtěli bojovat tedy vlastně nejlepší) a za pár set let nedostatku vitamínu D (indické slunce),čerstvé stravy (pojídání tropického ovoce) a pohybu se z tanečníků,svobodomyslných cestovatelů po indické periferii,hudebníků,veselých kolotočářů,krásných tanečnic a pomocníků, stali velmi zparazitovatělí hledači vlastního lidství,zapáchající a dost ošklivé obézní mužatky a znalci českého důchodového systému již v 15 letech.Jak vznikl žid? Zparazitovatělé (něčím nemocné) egyptské kněžstvo,dnes glob. finanční mafie je naučila celkovému zakrnění-8. den po narození si měli poškodit pohlaví. Tak vznikl vatikán. Jak vznikl (golem vatikánu) muslim? Roku 630 n.l. potřebovali (nemocní) tvrdší rozvraceče a tak jim přidali teror těla i ducha ještě v těhotenství, černé pytle na tělo (žádný vitamín=hormón D) místo perlových kuliček se šperky,jako bubáci,pojídání umučenců, zákaz hudby apod. (srovnej dnešní pracovitost a nemocnost cikána s arabem).Jak vznikl syrský černoch v Africe a poté v Evropě? Přijel do afr. vesnice dvě generace emigrující evropan z usa a řekl si-já ti dám zlá evropo- načež proočkoval (morem a rtutí) všechny místní černochy a z umělců,tanečníků a poctivých pracantů na poli svých předků se stal dealer a vylehávač v plechové boudě na okraji Nairobi a snič o práci velkého zloděje-ředitele v bance a tedy- čekač na všechny dávky v Nairobi. (srovnej intoxikaci těla vs. přirozenost tohoto černocha, cigána, žida, araba,indiána po misii atd. také třeba i zvýš. rakovinu černochů v usa-málo slunce-vitam.D-překyselení-málo kyslíku,a je to tam, viz Otto Warburg). Návrh (prozatímní) pro ČR- do zadrž.center pro připrchlíky,přizvat techniku na klystýry,saunu,odkovit,odparazitovat,krmit pouze syrovým ovocem(také očištuje),syrovou zeleninou(vyživuje),(částečně jídlo odšťavnit), držet lidi v teple,co nejvíce opalovat. Až vyloučí neurotoxiny a parazity B. Gatese, přesídlit zpět někam na jih, do Afriky (po skončení konfliktů v Africe-tj. únosu a ozdravení afr. (zparazitovaných) generálů=nejzterorizovanější 6.leté dítě).Postavit nové zbraně-pouze nedestruktivní.Armádu sestavit jen z lidí prošlých speciální očistou a regenerací. (jedna protitetanovka se rtutí a máš např. zvýšenou popudlivost-rtuťovitost=jsi nemocen). Působ zlo=zesmrádneš a ztratíš šaty z perlových kuliček, budeš emigrovat všude, i ve svém bytě (tisícileté boje na blíz.vých. a jinde). Poznej a přijmi pravdu-studuj a odstraň příčinu zla= a překročíš i Velkou protičínskou zeď. Poté se sníží přirozeně (připomíná zánět) počet lidí na Zemi a (zase) bude dobře, tedy = Zlatý věk.

356437

11.03.2017 21:42

Teplická Arabie

Kdo vymyslel trestání? (množení zla). A navíc-trestání nemoci?

Lid 212.?.?.?

Je třeba zlikvidovat vše, co obsahuje mříže-změnit paradigma- a nahradit něčím jiným- Superlázně. Pro nebezpečné dokonale izolované. Dobro nevynutíš násilím-naopak.(propuštěný zloděj=budoucí vrah). (muslim-jako rakovina lidstva,odnětí nádoru=zmnožení-metastáze, přidání kyslíku=uzdravení). Již jsem to psal, jsou vyprojektováni, mají zastavený vývoj terorem v těhotenství a poškozením pohlaví po narození. Aby sloužili bez vůle... Jejich urychlené množení potvrzuje podobnost s rakovinou- tedy jsou né příčinou ale důsledkem příčiny. Jó budeš muset prostě je donutit si ty penisy necvakat, ženy netýrat a nejíst žádné maso halal. Vrahy pak nezavírat ale LÉČIT v spec. uzavřených lázních. Dobro nevynutíš, jen zlo, ale pouze "vynutíš " a to znovuobnovením dobra-přirozeností, očistou, regenerací, atd. Armáda bude mít nový úkol- chytat živé (zlé) generály-do lázní. Proč ten chlap nevylezl z auta a nezačal ty nemocné lidi chytat? Nemáš lázně. Proč si tu dáte líbit nemocné v uniformách s prvky tajného sociobuzíka, kteří vás stovky let oteplují? Proč nikdy dvacet tisíc plně ozbrojených lidí neizolovalo všechny své nemocné ředitele v čr, tak jak se to stávalo ve Velké Tartárii Slovanů, tehdy když začaly problémy se zdravím=parazitismem lidí na Zemi- komu se to nelíbilo,tak musel jít za největší stavbu světa- Velkou Slovanskou protičínskou zeď. Co vás to paralyzuje? Proč vy tu otročíte fašistům už minimálně 397 let (a ostatní jen otrocky kolaborujete)? Proč máte v kalhotách a tak nezastavilo dvacet aut a nezačal- postupný proces vyhoštění zadržených a nemilých cizinců a na cestu 12 klystýrů? Protože sami máte nemoc. Co to je, to se ještě přesně neví, ale je to podporováno parazitismem, násilím, hladem v těhotenství a v mozku RTUŤ, FLUOR a HLINÍK! Rovněž traumatický (nemocniční (s poskytnutým intimnem menším než trápená prasata) porod).Toto celé z vás udělalo žemli na talíři. Ano, kleště a vakcínu a máme tam náměstka. Jedy-tím se vede 3 svět. válka. Fluoridy např. sodný, s hliníkem (hitlerova směs) vám udělal ze šišinky (živ.energie a vůle) smradlavý tvrdý kamínek. Zhloupli jste. Masivně. A rtuť (z očkování, amalgámu, žrádla z německé eu, kosmetiky, glukózo fruktoz. sirupu, Spolany Neratovice) z vás udělalo nemístně vzteklé autisty a velmi zlobotomizované trpitele. (viz dr. Dietrich Klinghardt a stovky dalších). Vždyť zde jsou lidé takoví Mučedníci, že všichni svatí na obrázku jsou proti nim jen egoisti, neboť Slovany totiž nikdo nezná. ZATÍM... . My Slované (a nikdo jiný to nedokáže) se očistíme,uzdravíme a překročíme svou největší PROTIPARAZITNÍ zeď na světě, a pak se vydáme k těm nemocným (v Číně, nyní všude) ale né je vyhubit-ty oběti nemoci, ale vyhubit tu samotnou nemoc = zjistit a odstranit její příčinu.

356419

08.02.2017 03:16

V Trumpově agendě není pro Evropskou unii místo

Nepotřebujete Trumpa,Putina,Obamu,Makrelu,Davaj lámu,Václ.Ruzyně,Zubaté Vejce,Soroše,Hastroše...

Lid 89.?.?.?

Potřebujete jen detox! Otrávili vás. Očkováním,traumatickým porodem (a příp. amalgámem). Po detoxu je donutíte jít do práce! Máte vrstvy jedů na mozku,játře,střevu... a proto otročíte jak si naplánovali. (O, před rozkradením Řecka i Řeky tam masivně očkovali prasečí chřipku mexických obamových prasat z vol stýtu). Kde je dobrý pocit? 90% serotoninu se tvoří ve střevech, tak šup na klystýry a nastává ZMĚNA ve vnímání světa (energie,nápadů,vůle...). Proč si myslíte, že vládě jde HLAVNĚ o to vás napustit neurotoxiny z očkování a pak je jim jedno cokoliv? (Ano je to podvod bílých kuten-nemoci zmizely ne vakcínou, ale pouze změnou živ. podmínek-neotroctví 16 h. zadarmo, jídla víc než plesnivý drob chleba,odvoz smetí, žumpy, neposlouchání vyžratého kněžoura apod.). Když vás naperou (svými toxofekáliemi) tak si říkají- sláva další zlobotomizovance máme na otroctví!! Pak postrádáte (a o to jde) sílu (a mozek) se s nimi hádat o třeba i každý chlup, až byste je VŽDY donutili PRO VÁS makat, a tak je úplně vyšťavnili a rychle oddálili v dál co nejdál jak raketa! Práce je pro ně to nejhorší ve Vesmíru. Šup na net co dělá v ner. tkáni jejich ethylrtut či hliník z vakcín. A takto vás mají!!! Jak můžete mít z čehokoliv radost, když nemáte dopamin,serotonin,atd. a vlastníte jizvy totál všude na mozku? Proč vás (tou vakcín. rtutí) lobotomizovali? Koho se tak asi nejlíp ovládá co...? Chcete otročit v montovně? Před bílou byla černá kutna. Čím vás VŠÍM krmili a vykuřovali v kostele, že většina epilep. záchvatů nastávala během či těsně po návštěvě kostela? Tak tedy, co teď? Koho milovat,volit? JEDINĚ toho, kdo vás povinně nenaočkuje. Ještě málo víte o světě... Proč byly stávky bílých kuten a např. D.Rath unesen komandem,za lup jen 7 melounků v krabičce,když oni kradou po miliardách? Řekněme...že schvaloval jedy (léky) do čr, což maxi naočkované dělá vady na mozek,... a jakýpak se narodil Klausové syn co? Myslet, myslet to chce!! A proto odkovit (DMPS,EDTA), odparazitovat (Praziquantel,česnek) a zregenerovat (orgón,láska,masáž) to chce! Pak bude Ráj.

355587

24.01.2017 20:51

Trumpovo vyhlášení války

Co je tím světlem, které osvobozuje?

Lid 89.?.?.?

Mohli to začít nevědomky lidé kvůli hladu a zimě v Číně. Po katastrofách a zemětřeseních našli lidé staré vysypané kosti dávných tvorů-dinosaurů. Měli hlad a tak si udělali vývar z kostí (velmi parazitických a vyhynulých) tvorů a bylo to-Průser. A tak vznikl-parazitismus=Satan. Že dnes již nepožíráme divné oplatky, vánočky a přesto zparazitovatělých je “požehnaně“? A co třeba naprání vám odpadů rovnou přímo a hned? Co třeba přesně za výkaly, opičí mozky, rtuťové neurotoxiny a potracené plody (obyvatel ze starého Říma, z Romy? a kdoví čeho všeho) obsahují všechny vakcíny, jenž vám Id(eoví)ioti naperou rovnou do čistého těla hned po narození? Že jim jde jen o peníze za farmabyznys, když oni si prachy přece tisknou? Tak co se všechno píše o Satanu? “Ten starý had, drak“. Tak proč nevyužít možnost vakcinace a “srát se“ složitě s nějakými hadími oplatky že? A nefunkčnost vakcín neuznává (navzdory potvrzeným faktům) jen (zainteresovaná) bílá kutna. A vy jste nevěřili, že dodnes existují satanské rituály-iniciace, zasvěcení, připojení k Satanu a přitom je toho víc než kdykoliv předtím-očkování!! Čím více je kdo zparazitovatělý, tím více je znečištěn. Víte,že v lázních mají arabáči oddělené koupelnové vany, nebot “po nich“ by do vody nikdo nevlezl? Proč zparazitovatělí vše i sebe vedou “k vyhynutí“, tedy tak, jako by to byli extrémně zparazitovatělí, agresivní a dávno vyhynulí tvorové? Buňky “to“ přece jen automaticky kopírují. Takže mohl být ve vánočce virus “draka,modrého hada“, Satan? Biologický odpad? Čím více působíme násilí, tím více zlo roste, neboť nachází “prostor“ - celkově oslabenou imunitu jakéhokoliv “živého druhu“ . Je Satan, “starý had“, opravdu jen prášek ze zdechlých hadů? Kde je celý scénář posledního filmu Bruce Leeho, kterého zavraždili za to, že zobrazil příčinu všeho zla=Satana? Pro znalé- jak se zbavit Satana, tedy co je tím světlem, které osvobozuje?????????????

https://www.youtube.com/watch?v=F4Oy3TsfqPo
Očkovanie a riziká

https://www.youtube.com/watch?v=J_cpwja8Ses
Bruce Lees Game of death the unknown truth

https://www.youtube.com/watch?v=1_nNdI1K6Q0
Bruce Lee vs Kareem Abdul-Jabbar

355338

24.01.2017 20:49

Trumpovo vyhlášení války

Co je tím světlem, které osvobozuje?

Lid 89.?.?.?

A nyní- položil si někdo otázku, co je tou skutečnou příčinou zrůdnosti všech těchto “našich“ placených i méně placených kriminálníků? Položil si někdo otázku co je zparazitovatělo? To prvotní zlo můžeme nazvat řekněme Satan. A vím, že “občanský průkaz“ Satana, je (a jediné) skutečné, nejpřísněji střežené tajemství na Zemi, ale zde na netu již i toto může být PROZRAZENO. O co se jedná. Co je tou (prvotní=skutečnou) příčinou všeho zla? Tj. kdo nebo co je to Satan? Zamysleme se, proč Židi museli (alespoň zpočátku) jíst v sobotu (o sabatu) jakousi podivnou vánočku a přitom se nesměli ani trochu pohybovat, takže si museli navařit i pití připravit na sobotu již v pátek. Kdo z toho prospíval, že museli jíst tuto vánočku tak, že se nesměli ani trochu pohnout (a tak pohnout svým lymfatickým systémem-kanalizačním systémem-očistným systémem). Proč museli jíst tuto vánočku s co nejvíc utlumeným očišťujícím systémem? Co bylo (či snad ještě je) v té vánočce? A co nám dávali “žrát“ v kostele stovky, tisíce let ve svých kostelních oplatcích, po příchodu judaismu pod hlavičkou (rouškou) křesťanství? Co tedy lidé pojídali při jakémsi “svatém“ přijímání? Proč většina epileptických záchvatů nastávala během či těsně po návštěvě kostela? Původně bylo náboženství návod, jak dělat očistu těla, např. křest vodou=klystýr, pravdivý popis historie a popis původu zla. Ano přítelíčkové, křesťanství je hlavně o tom, jak si dát maxi kvalitní klystýr,víc než ve Švejkovi, a to rovnou “z tykve se šlahounem“ (viz Esejské evangelium míru). Ale pak přišli zparazitovatělí a návody stokrát přepsali naruby do bludů (a proto dnes melou duc.hovna, žerou při “půstu“ tlusté ryby a vydry a 40 dní to “jen“ zapíjejí postním pivem, tj. hustým gulášem s alkoholem a plavajícími hroudami kvasnic, proto se dodnes mnich zobrazuje vypasen jako sud baňatý s pásem uprostřed, čímž by ztloustla i navedená bulimička). A nebo trochu jižněji neměli jíst vepřové a občas celý den nic a oni to změnili na žraní umučených zvířat-halal a občas celou noc po dobu 30 dní. Co je to virus? Vyjma oficiálních bludů, je to např. fragment DNA-rozbité kousky buněčných jader rozpadlých buněk. Tyto fragmenty pak nutí buňku aby je kopírovala. A podle toho má buňka “charakter“. Mohli to začít

355337

24.01.2017 20:45

Trumpovo vyhlášení války

Co je tím světlem, které osvobozuje?

Lid 89.?.?.?

Mám lepší způsob jak s nimi naložit. A to (ve skutečnosti jediný účinný) ten vycházející z příčin. Neusmrtit je, ale VYLÉČIT. Jsou totiž nemocní=zlem. Tak zlý jako oni, nikdo přirozeně být nemůže. Proto jsou nemocní a ostatně o tom, že jsou POZMĚNĚNI existují mnohé indície-již tisíce let. A takoví tedy (a vlastně nikdo) se nesmějí jakkoliv trestat za svou jakoukoliv nemoc, dokonce ani sebeméně zraňovat (mimo jiné tím by to zlo ještě více rostlo). Ovšem dobrovolně se nevzdají své zločinnosti a taktéž se sebou ani nechtějí nic prospěšného udělat a tedy je jen jediné možné řešení téhle rovnice-a to jejich zdánlivě vnucené (s použitím mnohých nedestruktivních prostředků) izolování vůči lidstvu a následné zdánlivě vnucené (a ani trochu poškozující) vyléčení. Dobrovolně by se nikdy nebyli schopní zbavit svého zla, protože jsou tím zlem ovládnuti, jsou tzv. posedlí. To zlo je velice dávné. Trump nestojí proti běžnému a na nějakých financích postavenému zlu. Ale stojí proti zlu prvnímu, univerzálnímu, které proniká zákeřně všude, kde najde prostor. Jen se trochu zamyslíme odkdy začalo vykořisťování, války apod. a již se nám něco rýsuje. Když chceme cokoliv změnit, musíme nejdříve vědět o co se jedná ve skutečnosti a vědět to dobře. Řeknete si-jak vyléčit satanistu,který s pomocí neohlášené demolice 11. září mohl začít nejen krást ropu z Iráku? Ale jó, všechno jde, jen poznat více pravdy. Spousta lidí hledá příčinu všeho zla všude možně. Mnozí ji vidí v některých politicích, médiích, lékařích=dealerech toxipharmy a v (jiných) kriminálnících. Jsou blízko, ale další lidé ještě blíže, hledají ji i za kulisami, tj. prokoukli, že tito (pravidelně i nepravidelně placení) zločinci jsou jen vypláchlí ubozí otroci, služebníci, obličeje těch skutečných zparazitovatělých. A nyní- položil si

355336

17.01.2017 01:27

Napaden fanatickým nekuřákem

RE: Já vám řeknu proč to je.

Lid 89.?.?.?

Rtuť - zlato alchymistů
http://medium.mysteria.cz/text_scr/2005_7_rtut.htm

355137

16.01.2017 21:27

Napaden fanatickým nekuřákem

Já vám řeknu proč to je.

Lid 89.?.?.?

Všude je tolik divně agresivních parchantíků proto, protože tak byli vypěstováni záměrně. Tupou bílou kutnou. Je již dávno (víc než od středověku, Paracelsus) známo, že sloučeniny rtuti a jiné neurotoxiny (dnes v očkování, dříve moření obilí aj.) např. velice zvyšují popudlivost. Tak jako traumatický (nemocniční) porod a hlad v těhotenství. Bohužel ale dnes a denně vám vytvářejí tyto hajzlíky záměrně, stejně tak jako kdysi vyráběli psychopatické policajty. Jak? No přece maxi intoxikací, šoupnutím je ihned na samotku, rychleným přefiknutím pup. šňůry, atd. Proto je nejvíce zparazitovatělých u muslimáků (jídlo z umučených zvířat-halal, týrání a kopání do hlaviček ještě v těhotenství,poškozování pohlavního ústrojí po narození, aj.). U židů stojí za zmínku poškozování pohlavního ústrojí přesně osmý den po narození-následný z toho celoživotní vztek. Jsou to všechno oběti zrůdného podvodu a lidé (kteří o tom neví) je ještě (za jejich reakce) nenávidí. Přitom ten muslim,žid,němec,černoch v EU,žluťoch,běloch, rudoch, duhový, bledý a marťan vrací světu jen to, co dostal (za teror) ještě než se narodili. Tak to prostě bohužel je. A poté přišlo něco extra= sloučeniny rtuti...v očkování. Teď vám na tom centru zla (v odporných bílých bordelech) bílé kutny=dealeři zločinfarmatrhu, vyrábějí v nemocnicích tisíce zrůdoserů, kteří, pokud se to nezmění, vám budou nasazovat za 20 let klepeta za to, že si na zastávce prdnete. (Prd dokazuje vaši střevní dysbiózu, s tou jste přece nepříjemní a nepřirození komukoliv-hlavně dětem, takže si prdnete (lehoučké sledování infra kamerou na lampě) a děcka tedy vám hned jedou do děcáku). Včera vám vyrobili očkováním ze sousedovic novorozeněte malého henlaina. O kus dál na vesnici 30 malých gebelsů. Předtím tisíce pinočetů. Jestli nechcete tedy mít místo dětí malé tupé hitlery, tak je nikdy nedávejte proti čemukoliv očkovat, (poškozovat nejen imunitu) hlavně výkaly se rtutí (a jinými neurotoxiny), zkaženou močůvkou, Fridexem, opičími mozky a potracenými plody (koho Čechoindů?)) , dále musí se komplet narodit v klidu, bez jediného umělého zásahu, bez očkování v těhotenství a bez předčasně ucvaklé pupeční šňůry- okradení o oxytocin atd. Jinak si za 20 let ani neprdnete, nesmrknete a o povolení šu..out si budete žádat 10 let dopředu! V dnešních bílých bordelech, v tom centru zla, právě tam a hlavně tam se vyrábí to zlo, pro vás a vám se lidé předělávají na výhodně samozotročující a dobře zotročitelnou, zlou, morálněfyzicky smradlavou (=moc podvedenou) Pandořinu skříňku.

Očkovanie a riziká
https://www.youtube.com/watch?v=F4Oy3TsfqPo
http://jpavol.sweb.cz/bakterie_a_viry_nejsou_iniciatory.htm
http://blog.baraka.cz/2009/01/porod-a-nasili/
Brain Neuron Degeneration via Mercury
https://www.youtube.com/watch?v=IHqVDMr9ivo
Rtuť - zlato alchymi...

Automaticky kráceno

355122

Káva pro Zvědavce

39

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 81 čtenářů částkou 13 773 korun, což je 39 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 3

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,19 Kč
Libra
29,78 Kč
Kanadský dolar
17,53 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
25,35 Kč
100 japonských jenů
21,79 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,70 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 946,95 Kč
1 unce stříbra
546,29 Kč
Bitcoin
274 000,63 Kč

Poslední aktualizace: 20.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 232 718