Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kyticka

Nalezeno 235 příspěveků, 9 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

13.07.2016 02:19

USAID a americká nadvláda

Super článek

kyticka 83.?.?.?

Perfektní!

Tudy vede cesta. Odhalit kdo je za tím, odhalit jak to dělá, (obojí se více méně již ví), ale to nejpodstatnější je, ukázat jak s tím bojovat. Pak se teprve může zaktivovat nadkritické množství občanů, aby se vítr začal obracet. A jakmile ti, co jsou, kam vítr tam plášť, vycítí tuto změnu, přidají se hromadně. Pak se dá hovořit o vítězství v první bitvě.

Ten proces u nás již začal, ale je toho ještě mnoho před námi. Tak do toho!

Kdo nepohrdne názory Petra Chobota, tak právě před několika dny nwoo.org vystavil trilogii jeho rozhovorů. Ano jeho mystické výchozí axiomy jsou diskutabilní, ale vše co říká má vysokou logiku a velmi realisticky se blíží realitě. Navíc vtipné, velmi otevřené a vysoce pozitivní.

http://www.nwoo.org/2016/07/11/petr-chobot-konec-z...

350376

12.07.2016 13:55

Zabít hrdinu v každém člověku

RE: ...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení

kyticka 81.?.?.?

Když jsme u těch homosexuálů.

Gay aktivista Hromada líčí, jak se chystal zákon o registrovaném partnerství. Dali jsme tam úlitbu odpůrcům a čekali, až ji Ústavní soud zruší, přiznává natvrdo

Něco málo z Hromadových úvodních slov:

"...Vítá, že osoby stejného pohlaví budou moci adoptovat dítě, protože Ústavní soud před několika dny vyškrtl část zákona, která individuální adopci znemožňovala..."

"...V tomto případě vůbec nejde o práva dvojic stejného pohlaví, jde nám především o práva dětí..."

"...Vzpomínám, že nám tenkrát před deseti lety, než byl schválen zákon o registrovaném partnerství a kdy jsme se velmi těžce rozhodovali, jestli vtělíme adopce do návrhu zákona, nebo ne, právníci řekli, dejte tam paragraf, že nebudou dvojice stejného pohlaví žijící v registrovaném partnerství mít možnost osvojit dítě. Pak má zákon větší šanci, že projde a Ústavní soud to pak jako diskriminační změní..."

"...Tady je neustálý odpor mezi tehdejšími konzervativními poslanci nejen proti adopci, ale rozhodně i proti registrovanému partnerství. A oni říkají, že jsme tenkrát slíbili, že už nikdy nic víc než registrované partnerství nebudeme nárokovat. Ať je to tak či tak, v podstatě k tomu stejně došlo..."

"...Já jsem potom byl nějaké roky šéfem poradců u ministryně pro lidská práva Džamily Stehlíkové..."

"...Myslím, že nám tehdy právníci poradili dobře. Řekli, dejte verzi bez adopcí, hlavně ať projde zákon, a pak, až přijde další generace, se uvidí..."

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Gay...

350361

12.07.2016 01:28

Zabít hrdinu v každém člověku

...3 generace za sebou zotročí národ natrvalo - Dokončení

kyticka 83.?.?.?

Minimálně jakkoli tlačit na to, aby Valachová vypadla ze školství. Mluvit s učiteli svých dětí a vnuků a aktivně požadovat na škole, že takto a takto si výuku představujete a takto ani náhodou. Tlak musí být všeobecný a na všech úrovních. Převýchova našich dětí je ta nejzákeřnější věc, kterou může pro podrobení si jakéhokoli národa kolonizátor udělat.

Základní otázkou života proč zde na tomto světě jsme, je přeci, kvalitně žít (přežít) proto, abychom mohli mít děti a ty, a TO JE TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ, pro kvalitní život VYCHOVAT! V tomto se doposud shodli jak ateisti, tak i všechna náboženství světa.

Ptáte se proč jsou islamisté tak odhodlaní a z jakého důvodu námi nejvíce pohrdají?? Protože my díky vtloukání do hlav obdobných nepřirozeností, jako je nejenom v tomto článku popsáno, se potupně v otázce proč zde vlastně jme, dostáváme do naprostého rozporu se samotnou přírodou, s nejzákladnějším programem, kterým se řídí vše živé na této planetě, nebo nejzákladnější vůlí boha, pakliže existuje.

My tu nejsme proto, abychom si užili mejdan, říkalo se "muž má zasadit strom, postavit dům, zplodit a vychovat syna". O ženách to platí zcela shodně, byť takové přísloví není. Jistě budou čtenáři souhlasit s parafrází ve smyslu, "žena má najít muže o kterého se bude moci opřít, vytvořit domov a zplodit a vychovat dceru".

Koukněte jak dbají na výchovu muslimové.

https://www.youtube.com/watch?v=__YQxffxT-8

Ano používají své specifické metody, ale to není rozhodující. Důležité je, že na výchovu dbají s nejvyšší zřetelí.

A co my? Programově nedospělým a nezkušeným dětem dáváme větší práva než dospělým a vyžadovat povinnosti přímo zakazujeme. Je nám podsouváno, že pokud necháme naše děti žít jako dříví v lese, tak že to bude nějak samo demokraticko-humanitárně fungovat. Že se vychovají nějak samy od sebe. Ne nevychovají, ale zaručí kolonizátorovi, že mu nebudou do budoucna schopny jakkoliv konkurovat!!!

350342

12.07.2016 01:24

Zabít hrdinu v každém člověku

Souvislá výchova pahodnot na 3 generace za sebou zotročí národ natrvalo

kyticka 83.?.?.?

Již jsem to sem dával jednou v jiné souvislosti. Téma je však natolik závažné, že mne nutí dát tématicky obdobný příspěvek i pod tento článek. Je o taktice kolonizátora na území svých nových kolonií, jakož ale i na svém vlastním území, kde je nucen udržet většinovou populaci v patřičné neschopnosti hlavním loutkovodičům a jejich nejbližším služebníkům jakkoli konkurovat.

Supervelmoc agresivně zavádí své pořádky, respektive pořádky jí vyhovující, ve svých koloniích, respektive všude, neb jejím cílem je mít kolonii z celé planety. I my v ČR jsme aktuálně pod tímto útokem, kdy zde kolonizátor zatím nerušeně zavádění jemu vyhovující nové pořádky.

Celý proces trvá cca 3 generace (po klíčové změně režimu). Pokud se podaří převychovat v řadě 3. generaci pokorných otroků, tak je proces ukončen a kolonie bude kolonií tak dlouho dokud bude kolonizátor životaschopný.

Je pravda, že v současnosti se hlavnímu kolonizátorovi hroutí řada oblastí, takže úplně silný v kranflecích není. Přesto u nás v ČR jde vše přesně podle plánu. Nebýt internetu, ani bychom si toho nevšimli, respektive všimli až v době, kdy by bylo pozdě.

Šance ubránit se nám naskytla. Chci upozornit na to, že v obecné rovině, vměšování se ze strany kolonizátora, nekončí jen humanitárním bombardováním nebo barevnou revolucí (u nás pilotní "sametová"), ale že jde o značně dlouhodobý proces, který začíná dávno před zlomovým obratem (což je ta vnější intervence nebo jakoby vnitřní převrat) vyrobením dostatečně velké "5. kolony" (u nás ze zahraničí sponzorovaných havloidů přilepených na chartu 77). Po změně režimu na pro-kolonistův (listopad 1989), ale ještě musí dojít k úplnému opanování takové nové kolonie. To trvá ještě 3 generace převychovávání novodobých otroků.

V Rusku ten dokončovací kolonizační proces, díky Putinovi, postupně začali brzdit od roku 2000. Otrokáři Rusko ideově plenili nikým nerušeni jen cca 10 let (Gorbačovem počínaje Jelcinem konče). U nás otrokáři naši identitu nerušeně ničí již 26 let a zatím nějaký zásadní obrat nevidím. Ano jakž takž se začíná dělat pořádek v penězích a ekonomice. Školství ale stále všichni u nás berou jako nějakou ne až tak důležitou oblast. Opak je pravdou, školství je to nejdůležitější a my pouze koukáme, jak Valachová s velkou pomocí jejího dřívějšího šéfa Dienstbiera a zlé stařeny Šabatkové pořádně přiložili pod kotel.

Když my starší nezačneme tvrdě prosazovat aktivní odpor. Každý tak jak je v jeho možnostech.

350341

06.07.2016 02:02

Achillova pata Ruska

Ještě tři odkazy

kyticka 83.?.?.?

O ruskú CB sa rozpútal zúrivý boj: liberáli sa nechcú rozlúčiť s vonkajším riadením

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/o-rusku-cb-sa-...

Ruský plán na příštích 10 let

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/products/rusky-plan-na-...

Sergej Glazjev k Ukrajině - titulky.

https://www.youtube.com/watch?v=wzEZY70NW7g

350195

06.07.2016 01:40

Achillova pata Ruska

Výborný článek

kyticka 83.?.?.?

Tento článek by měl být vstupním podkladem každého českého politika ke studiu za účelem hledání cesty k prosperitě naší země.

V Rusku se své problémy řešit snaží, a to na akademické úrovni. Otázkou je, co dělá většina našich politiků a akademiků?

Záznam z ekonomického fóra.

http://outsidermedia.cz/sergej-glazjev-je-nutne-ro...

350194

29.06.2016 15:15

Američané jsou nejvyděšenější národ na Zemi

Je to naprosto stejné jako se dělo před 2. světovou válkou

kyticka 81.?.?.?

Jak Židé vyhlásili Německu svatou válku

čtěte pozorně!!!
https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Pro rozšíření obzorů těm, kteří tento film ještě neviděli.
Hitlerova válka? Co zamlčuje Guido Knopp
https://www.youtube.com/watch?v=LnDrZtvTiN0

Zejména zde naleznete odpověď na to proč Hitler napadnul Polsko. Ti samí co dnes manipulují zejména Ukrajinu, pobaltské státy a znovu Polsko, totiž mezi válkami Polsko manipulovali proti Hitlerovi tak dlouho, až se Hitler chytnul. To samé chytali na Putina na Ukrajině. Putin, ale právě není Hitler, takže se nenechal vyprovokovat.

Tak to oligarcho-bankéři z USA na Putina zkouší stále dokola jinak a jinak. Přesně tak jak je popsáno v dobových zprávách ve shora uvedeném odkazu o vyhlášení válce Hitlerovi. Hitler byl zejména jejich konkurent, stejně jako nyní Putin, a tak jej potřebovali zdiskreditovat a zničit. Stejně chtějí nyní zničit Putina. Ten je však podstatně tvrdší oříšek. Ještě poznámka. Takřka všichni Němci co přežili 2.SV, tato generace, byli přesvědčeni, že vše co Hitler dělal před válkou bylo nanejvýše dobré. Co se dělo za války, s tím již přirozeně nesouhlasili, respektive byli velmi rozpačití, kam to nakonec jejich vůdce dotáhnul. Tito všichni jsou již však na pravdě boží. Nová převychovaná generace Němců to však již vidí jen z úhlu, jaký jim nalili do hlavy vítězové. Že Hitler byl absolutní zlo hned od počátku. K moci se dostal výhradně násilím a všechny hned od počátku zotročoval a posílal do koncentráků.

Jak řekl Churchil "Nepřítele nemůžete porazit jen tak. Nepřítele je třeba porazit, ponížit a pomluvit."

A přesně to se Němcům stalo. Všechna zvěrstva války přirozeně prováděli výhradně Němci, Hitler byl absolutním zlo už tím, jak se narodil a trauma nových poválečných generací Němců, jako viníků za to vše, co se stalo, bylo do jejich hlav vštípeno natolik, že výsledek vidíme právě v současných dnech.

Zejména na Němce je prováděn nájezd nejhorší spodiny z celého arabského a rozvojového světa a kdysi hrdí Němci se natolik bojí jen zvednout hlas, že bezradně nechávají věci plynout do situace, která jinak než krvavou občanskou válkou skončit nemůže.

350058

28.06.2016 23:44

Proč Putin označil USA za „pravděpodobně jedinou světovou supervelmoc“?

RE: Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

kyticka 83.?.?.?

V celém článku zde na zvědavci zveřejněném, se přeci především hovoří o tom, že supervelmoc agresivně zavádí své pořádky, respektive pořádky jí vyhovující, ve svých koloniích, respektive všude, neb jejím cílem je mít kolonii z celé planety. No a my jsme právě pod tím útokem, kde se ty pořádky ze strany kolonizátora právě dějí.

Celý proces trvá cca 3 generace (po klíčové změně režimu). Pokud se podaří převychovat v řadě 3. generaci pokorných otroků, tak je proces ukončen a kolonie bude kolonií tak dlouho dokud bude kolonizátor životaschopný.

Je pravda, že v současnosti se hlavnímu kolonizátorovi hroutí řada oblastí, takže úplně silný v kranflecích není. Přesto u nás v ČR jde vše přesně podle plánu. Nebýt internetu, ani bychom si toho nevšimli, respektive všimli až v době, kdy by bylo pozdě.

Šance ubránit se nám naskytla. Svým příspěvkem, s odkazem na článek, jsem chtěl upozornit na to, že to vměšování se, o kterém Putin mluvil, nekončí jen humanitárním bombardováním nebo barevnou revolucí, ale že jde o značně dlouhodobý proces, který začíná dávno před zlomovým obratem (což je ta vnější intervence nebo jakoby vnitřní převrat) vyrobením dostatečně velké "5. kolony". Po změně režimu na pro-kolonistův, ale ještě musí dojít k úplnému opanování takové nové kolonie. To trvá ještě 3 generace převychovávání novodobých otroků.

O tom je ten článek na který odkazuji výše a přesně takto s článkem zde na zvědavci zveřejněném souvisí. V Rusku ten dokončovací kolonizační proces, díky Putinovi, postupně začali zasekávat od roku 2000. Otrokáři Rusko ideově plenili nikým nerušeni jen cca 10 let. U nás otrokáři naši identitu nerušeně ničí již 26 let a zatím nějaký zásadní obrat nevidím. Ano jakž takž se začíná dělat pořádek v penězích a ekonomice. Školství ale stále všichni u nás berou jako nějakou ne až tak důležitou oblast. Opak je pravdou, školství je to nejdůležitější a my pouze koukáme, jak Valachová s velkou pomocí jejího dřívějšího šéfa Dienstbiera a zlé stařeny Šabatkové pořádně přiložili pod kotel.

Tak si ten mnou odkazovaný článek (http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/) přečtěte a též se podívejte na ta zveřejněná videa. Pak Vám možná bude zřejmé jak vše souvisí se vším a co se stane, když my starší nezačneme tvrdě prosazovat aktivní odpor. Každý tak jak je v jeho možnostech.

Minimálně jakkoli tlačit na to, aby Valachová vypadla ze školství. Mluvit s učiteli svých dětí a vnuků a aktivně požadovat na škole, že takto a takto si výuku představujete a takto ani náhodou. Tlak musí být všeobecný a na všech úrovních. Převýchova našich dětí je ta nejzákeřnější věc, kterou může pro podrobení si jakéhokoli národa kolonizátor udělat.

350042

28.06.2016 17:10

Proč Putin označil USA za „pravděpodobně jedinou světovou supervelmoc“?

Blízká budoucnost: Zoo úchylové pochodují Prahou

kyticka 81.?.?.?

„Chlapi v hospodě říkali, že snad v Holandsku je půjčovna zvířátek na šoustání. Možná je to kec. Možná by mohli čtenáři popátrat. Docela bych tomu věřil a taky bych věřil tomu, že až se zoo-úchylové stanou legislativou chráněná skupina, nebude dlouho trvat, že si úchyláček, sezdaný s kozičkou, před bohem i úřadem, bude moci adoptovat pět kůzlátek a dva chlapečky, aby pak spolu mohli všichni šťastně žít od jednoho zoo-úchyláckýho pochodu ke druhýmu. Tam pak vždy všem ostatním veřejně na alegorickém vozu předvedou, jak ten šoust vlastně dělají.

Ten průvod povede Šapito s duhovou Emerickou vlajkou, Dinsbír tomu bude tleskat, Halík to vše vykropí svěcenou vodou a Valachová to následně zavede do školství.

Jeden z těch adoptovaných synků, který byl odebrán heterosexuálnímu páru za to, že dostal pohlavek, když si nechtěl uklidit v pokojíčku, to celé nafilmuje a druhej pověsí na jůtůbe. Wollner z reportérů ČT o tom natočí osvětovou reportáž, kterou okamžitě převezme Rojtrs a takto bude ponaučena veškerá světová demokratůra, jak jsme v Práglu osvětoví. Kdokoli proti tomu cekne, ten půjde do lochu co by rasistická svině. Efbíaj ho vypátrá! Jsou fakt dobří.”

Připadá Vám to absurdní? Čtěte dál zde:
http://svobodnenoviny.eu/lidske-zoo-z-pohledu-nwo/

Článek který není o výše popsaném jevu, ale o tom jakému obrovskému nebezpečí zde v ČR, ale i v celé Evropě, právě v těchto dnech čelíme, aniž by si to většina spoluobčanů uvědomovala. Zvrhlý systém jede po našich dětech. Nyní se jakoby stále nic moc neděje, ale až dospějí a my se odebereme na odpočinek, nebude kdo, by si normální realitu pamatoval. Potom bude zhroucení naší kultury konečné a nezvratné.

Pohleďme na Británii. Mladí smutní, že jim starší zkazili Brexitem budoucnost. Oni je však zachránili. Jen to ještě neví, neb výplach mozku, který dostali celoplošně ve svých školách, je obrovský a s realitou se tito mladí zatím jaksi ještě neměli možnost v praxi setkat.

Takže je to na nás starších, co si ještě pamatujeme normální svět, abychom zastavili to co je pro budoucnost našich potomků nejnebezpečnější.

350036

31.05.2016 15:04

Dejte si pozor, co si přejete: Rusko je na válku připraveno

RE: RF vs. USA

kyticka 83.?.?.?

Pro Richard1, ano Rusko se brání. Na toto téma jsem napsal již několik článků. Za stěžejní osobně považuji dva, respektive tři. Možná Vám dají do souvislostí některé další kamínky celkové mozaiky.

Článek první:
Co předcházelo imigrační invazi. Novodobé dějiny v souvislostech, krok za krokem
http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo...

Článek druhý:
Jak je to s tím Islámem, proč dolar může zachránit pouze 3. světová válka a co s tím můžeme udělat?
http://aeronet.cz/news/jak-je-to-s-tim-islamem-pro...

Článek třetí:
Brusel na nás útočí ze tří směrů. Pokud se všichni nevzbouříme právě teď a nyní, čeká nás v krátké době katastrofa!
http://www.novarepublika.cz/2016/04/brusel-na-nas-...

Ještě bych doplnil odkaz na jedno video o kterém by se dalo říci, že jde o omlouvání Hitlera a německou propagandu. Nicméně významně poslouží pro nalezení paralel situace, která byla před 2. světovou válkou se situací současnou. Jde z toho strach, jak je vše takřka přes kopírák.
Hitlerova válka? Co zamlčuje Guido Knopp
https://www.youtube.com/watch?v=LnDrZtvTiN0

349030

30.04.2016 20:33

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Není žid jako žid.

kyticka 83.?.?.?

Prostě rozlišuji mezi rasistickými sionisty a a normálními židy, co měly tu "smůlu", že se narodili židovským, získali světské vzdělání a s tím ortodoxním talmudem se až tak neztotožňují. Ten je stár jen cca 900 let. Mají povědomí o jisté židovské pospolitosti, ale jinak jsou normálními příslušníky většinové společnosti.

To je stejné jako s tím islámem. Mohamed napsal řadu velmi drastických ponaučení - návodů co kdy dělat. Byly poplatné své době a postupem doby vyšuměli.

Kdyby jim hajzlové co jsou u moci v USA nerozbušily jejich země, nikdo z nich by se většinově nevracel k Mohamedovo slovům, která platila v době, kdy jim křižáci vyvraždily Jeruzalém.

Teď je to posraným na vrch a nám nezbývá než je sem ani náhodou nepustit a imámy co tu hlásaj smrt nevěřícím je třeba zavřít na 20 let do chládku na samotku.

Předevčírem mluvil u Jílkové analytik Schneidr. Zrovna u něj mám dojem že je žid. Jinak velmi rozumný pán. A ten řekl jasně. Jsem pro kvóty, ale takové co zohledňují míru účasti na rozvratu islámských zemí. My kvůli tomu hajzlovi Havlovi na tom máme bohužel také určitý podíl, ale ať si to vyžere Británie, Francie a částečně i Itálie (ta speciálně za Lybii ale hlavně USA). Na otázku proč by to ale měli odnést Němci - ti byli vždy proti, odpověděl. Jsem přesvědčen, že Merklová je pod těžkým tlakem. Něco na ní ti z USA mají. Nejedná racionálně.
(http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10175540660-...)

Osobně si toto myslím již déle. I při té Ukrajinské krizi, když to nejvíc kulminovalo, se snažila najít východisko. A to i když před tím podporovala svého koně na Majdanu, Klička.

Jakmile došlo na islámskou invazi, jako kdyby nad ní někdo převzal kontrolu a řídil jí jako avatara. Odpověď hledejte ve filmu Občan Snowden (http://aeronet.cz/news/video-obcan-snowden/) a ještě v tom o těch hackrech (http://aeronet.cz/news/video-mobilni-telefony-a-si...).

Asociální hajzlové co uzurpovali moc v USA (židů je mezi nima mraky, ale nejsou to jen oni!), si jí snad někde natočili, že šukala se psem nebo co, že tak na slovo poslouchá. Hovadiny co tvrdí poslední rok, ještě před dvěma lety říkala o 180 stupňů jinak. "Multikulturismus se neosvědčil. Evropa musí změnit přístup." Najednou padl duben 2015 a jako kdyby jí přeprogramovali. Buď jí totálně hráblo možná jí řídí jako v tom filmu Manchurianský kandidát (http://www.csfd.cz/film/135254-manchuriansky-kandi...), nebo pak už jen hrozba, že pustí ta videa, jak jí šuká ten pes.

348142

30.04.2016 18:21

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Není žid jako žid.

kyticka 83.?.?.?

Naprosto netuším co jste chtěl svým příspěvkem naznačit. To že jsou židé ve své většině vzdělanější než jiní, protože staletí důsledně dbají na vzdělávání svých potomků, neznamená že mezi nimi nejsou hajzlové.

Protože se tito jejich hajzlové, díky tomu, že mají výborný vzdělávací základ dostali velmi vysoko ve společensko-ekonomických strukturách všech lidí této palanety, neznamená to, že zasluhuje vyhubit každý jedinec, který se k tomuto náboženství-národu hlásí. Tedy tak jak to viděli v Německu před a za 2.SV. To platí i za situace, kdy těch několik hajzlů seje smrt a zkázu kde se dá. Pochytat a spravedlivě potrestat je třeba, vždy a pouze pouze jen ty zločince a jejich napomahače. U napomahačů je třeba být obzvláště důrazný v těch případech, kdy ke zločinnému chování nabádají ostatní. Pakliže tuto činnost dělají na dětech, které ještě nemají rozum, ale o to hlouběji se v tomto období u nich ukládají základní vzorce chování, měly by být potrestáni naprosto nejtvrději.

Špičkou ledovce takovéto činnosti je nedávný případ nabádání školáků, aby házeli hlínu na podobiznu prezidenta jako na terč!!!

Viz.: http://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka...

Úplně to samé platí pro jedince, původem z Tasmánie! Těch je ale na nejvyšších úrovních nemnoho, takže nejsou až tak vidět a nikdo tím pádem po Tasmáncích jako takových nejde.

Po židech jako takových se šlo v minulosti již vícekrát. Vždy je do té situace dostali pouze někteří jejich nenažranci. Je to tedy zejména na nich, na židech, aby si takové zločince pohlídali a své řady pročistili. Dříve než si tyto asociály, k židovství se hlásící, zase někdo spojí s celou jejich komunitou. Na jednu takovou židovskou svini jim dám typ. Je to všeobecně nebezpečný člověk první kategorie. Zejména tím, že svoje úchylné názory překrývá veškerým židovstvem a na vích vybrané židovské jedince ke stejné zločinnosti přímo školí!!!

https://www.youtube.com/watch?v=2yNJ-jrdgZg&featur...

No a aby byla situace vyvážená, tak zde máte příklad z muslimské obce:

https://www.youtube.com/watch?v=Mvpf3JZAGlU

348136

30.04.2016 09:27

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Konspirační teorie na Zvědavci

kyticka 81.?.?.?

Zdravim!

Už na Zvědavec prakticky nechodím. Náhodou jsem tu byl včera. Pod Vaší anketou vysvětluji proč. Tak si to případně přečtěte.

Není žid jako žid. Ano jde o úzkou skupinu v jejich řadách, která v historii opakovaně svým asociálním jednáním své sousedy natolik rozzuřila, že to pak odnesla celá jejich komunita. V podstatě jde o to "Kdo chce moc, nemá nic!"

S teoriema o vyhnání židů z Evropy do Izraele nesouhlasím. Vše je jen důsledek asociální chamtivosti některých z nich spolu s chamtivostí jiných asociálů (nežidů) co nejsou schopni domyslet důsledky svých činů. Vše to je navíc kombinováno lidskou blbostí jiných. Vše se vždy začne hroutit ve chvíli, kdy to ztratí vnitřní řád (nekonečný liberalismus ve stylu každý má právo, nikdo nemá povinnost a svoboda je natolik nebetyčně uvolněna, že se dávají na roveň práva těch co jsou v souladu s obecným normálnem s právy těch, co představují absolutní úlety jak proti přírodě tak i proti bohu (pokud existuje). Podpora homoušských exhibionistů, jejich právo adoptovat děti atd. Výsledek - převýchova normálnýho děcka v úchyla od raného dětství.

Někde jsem zaslechl, že snad v Holandsku je půjčovna zvířátek na šoustání. Možná je to kec. Možná by jste mohl popátrat. Docela bych tomu věřil a taky bych věřil tomu, že až se zoo-buzny stanou legislativou chráněná skupina, nebude douho trvat, že si úchyláček, sezdaný s kozičkou, před bohem i úřadem, bude moci adoptovat pět kůzlátek a dva chlapečky, aby pak spolu mohli všichni šťastně žít od jednoho zoo-buzerantskýcho pochodu ke druhému, kde vždy všem ostatním veřejně na alegorickém vozu předvedou, jak ten šoust vlastně dělají.

Ten průvod povede Šapito s duhovou Emerickou vlajkou, Dinsbír tomu bude tleskat a Halík to vše vykropí svěcenou vodou.

Jeden z těch adoptovaných synků, který byl odebrán heterosexuálnímu páru za to že dostal pohlavek, když si nechtěl uklidit v pokojíčku, to celé nafilmuje a druhel pověsí na jůtůbe. Wolner z reportérů ČT o tom natočí osvětovou reportáž, kterou okamžitě převezme Rojtrs a takto bude ponaučena veškerá světová demokratůra, jak jsme v Práglu osvětoví. Kdokoli proti tomu cekne, ten půjde do lochu co by rasistická svině. Efbíaj ho vypátrá! Jsou fakt dobří.

K tématu jsem napsal článek "Židé si musí udělat ve svých řadách opravdu pořádný úklid. Zachraňte Evropu, čelí barevné revoluci klon č.3.", tak si ho přečtěte, ale hlavně se koukněte na ta dvě krátká videa co tam jsou.

http://svobodnenoviny.eu/zide-si-musi-udelat-ve-sv...

348122

30.04.2016 00:36

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: proč ne chemtrails na zvedavci

kyticka 81.?.?.?

Proč už nechodím na zvědavec. Kromě něco málo historických studií, prakticky jde také o konspirace, když je to v rozporu s oficiálním výkladem historie, jsou zde z 90% články, kde se plače na tím jak s námi zase někdo vyběhl v době, kdy se s tím již nedá nic děla. Dělat by se s tím něco možná dalo, pokud by se šířili právě takové konspirační teorie o který jsem psal výše, které navíc obsahují jasnou výzvu čtenářům co by se dalo děla pro zvrácení nebezpečného trendu.

Ty se pan Stwora zdráhá zveřejňovat. Dříve sem tu četl denně. Nyní jsem zde náhodou, až na jednu dvě výjimky, tak po tři čtvrtě roce. Dokud bude Zvědavec furt jen plakat a nenabízet žádná řešení, tak za půl roku zase možná ahoj.

O jedné takové konspiraci jsem napsal článek. Tak kdyby snad měl někdo zájem.
http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo...

Vložený obrázek

Zvědavci jsem jej po zkušenostech už ani nenabízel a to i přesto, že jeho text je dosti zásadní a jeho šíření je stále na místě. Ne všichni čtou všechny weby. Protistrana masíruje jednotně. Reuters vydá a všichni převezmou. Případně článek (téma) po pravidelných přestávkách skrze Reuters všichni opakují. Jestli z lenosti redaktorů něco samostatně tvořit, nebo z rozkazu těžko soudit. Typuji kombinaci obojího.

Přesto všechno stále pravidelně na provoz tohoto webu něco málo z nostalgie platím.

348112

30.04.2016 00:33

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: proč ne chemtrails na zvedavci

kyticka 81.?.?.?

Ty teorie o chemtrais osobně považuji za pitomosti, jejichž šíření možná dokonce podporují samotné zpravodajské služby USA pro odvedení pozornosti, aby se lidi zajímali o pitomosti a ne důležitá témata.

Tím nijak nezpochybňuji schopnost armád vyvolat dešťové mraky, nebo je naopak rozptýlit. To dělali Amíci už za války v Vietnamu. Tam nechávali protivníky záměrně pořádně promoknout. Hlavně na Hočiminově stezce, aby jim ztížili zásobování z Číny. Nakonec farmáři v USA si, za účelem vyvolání deště, zcela legálně platí k tomuto účelu specializované firmy. Naopak jak při Olympiádách v Londýně i Pekingu, ale i vloni v Rusku, při přehlídce svých vojsk 9.5. v Moskvě, armáda zajišťovala bezoblačnost.

Hlavním důvodem proč ne, je že se to údajně děje stále a přitom stále žádný důkaz. Byly zveřejněny i fotky letadel s nádržema uvnitř. To ale byly právě ty speciály, viz předchozí odstavec.

Něco jiného je 9/11. To byla jednorázová akce po které uklidili a pak už vše jsou jen dohady. Ať ty teorie oficiální, tak i ty takzvané konspirační. Argumentů pro ty konspirační je však ta 50x víc než pro tu tlačenou vládou USA.

Co je konspirace. Obdobně jak je výše uvedeno citací pana Petránka. Jestliže se něco děje, a je zjevné, jakým směrem tento děj směřuje a zároveň je-li někým u moci tvrzeno, že to co zjevně směřuje doprava, dle něj míří doleva, tak jak rozhlásil hned na začátku tohoto děje a na svém tvrzení trvá i přes to, že důkazů o směřování doprava pravidelně přibývá, tak z 99% jde o skutečnost. Skutečnost, kterou když začnou nezávislí analytici rozkrývat, upozorňování na směr děje, tak je o nich prohlášeno, že se jedná o "konspirační teorie.

Už jste slyšeli ten vtip?

Víš jaký je rozdíl mezi konspirační teorií a skutečností? Ne? To je přece jednoduché. Pět let!

V poslední době bych to viděl, že spíše tak roky dva.

348111

05.02.2016 12:40

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

kyticka 81.?.?.?

Výše odkazované animované, nepochybně šovinistické, video je reakcí na šovinistku Barbaru Spectreovou. Stejně jako současný šovinistický Islám je reakcí na šovinistické 15 let trvající humanitární bombardování islámského světa, které zosnovali šovinisti, kteří chtěli ovládnout celý svět pro své, všem nadřazené, rodinné klany.

To jsou ti, kteří nyní štvou americký jakož i evropský lid proti Putinovu Rusku, kdy před několika dny proti jeho osobě rozpoutali nehoráznou mediální kampaň. Kampaň, že svou vlast okrádá a tak je nejbohatším Evropanem a že při první příležitosti svou armádou zaútočí na Evropu. Vše přirozeně bez jediného důkazu.

To jsou ti kteří, vědomi si, že Evropu jako konkurenta již nelze oslabit jako před 2. světovou válkou tak, že proti sobě poštvou navzájem Evropany různých jazyků - národů, tak nám sem musí nejprve nějakého toho nepřítele uvolněním stavidel imigrace nasadit. Pak teprve můžou zahájit barevnou revoluci klon č. 3 - původní obyvatelé Evropy proti hordám nepřizpůsobitelných, nevzdělaných, nadržených, islamo-šovinistických, ke všemu odhodlaných imigrantů.

První co musí naši současní politici udělat, je přestat se podřizovat lidem jako je velvyslanec USA Schapiro, který veškerou svou činností zcela zřetelně dokazuje, že pracuje pod zadáním ze strany takových lidí jako je Barbara Spectreová!!!

Nechtěl jsem sem tento odkaz dávat, ale pro ty z Vás vážení diskutující, kterým mohou unikat některé souvislosti musím. Prosím přečtěte si tento článek a pochopíte:

http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo...

345257

05.02.2016 12:19

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

RE: To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válk

kyticka 81.?.?.?

Bez toho aby jsme zde dále rozvíjeli debatu na téma zda-li byl Hitler vlastenec, který udělal v předválečných letech pro svůj národ (ve smyslu bolševicky jak píšete) spoustu dobrého, nebo tomu tak nebylo, jak o něm uvádíte Vy, právě jsem narazil na dvě videa, která mne zdrtila, kdy pouze potvrzují to co jsem psal v příspěvku výše. Opět se mezi moudrým a vzdělaným židovským národem dostávají k slovu šílení jedinci, kteří zase jako v minulosti vnoukají svým soukmenovcům, že jsou nadřazeným národem nade všechny.

Pokud si židé jako národ takovéto štváče sami mezi sebou nesrovnají, hrozí to tu obrovskou katastrofou.

Nejprve opravdu koukněte na tuto krátkou animaci, která je strašidelná zejména proto, že je zde jeden jedinec tohoto národa generalizován jako celé židovstvo bez rozdílu. Tedy animace navozuje invektivu kolektivní viny. Správná interpretace je však, že se jedná pouze o zpodobnění úzké skupiny židovských extremistů. To však běžný divák již obtížněji rozlišuje, kdy navíc lze namítnout, že je celé video těžkým antisemistickým škvárem, jehož autor by měl patřit za mříže pro hanobení rasy-národa.

https://www.youtube.com/watch?v=P4trroY25_Q

Pokud jste video dokoukali až do konce, tak v jeho závěru vystupuje jistá Barbara Spectreová. Vycházíme-li z premisy, že celé první video je pouze štvavá a neopodstatněným protižidovská propaganda, tak lze předpokládat, že paní Barbara je "fake", osoba skutečně neexistující. Chyba lávky. Pokud není "fake" úplně vše co zde předkládám, ta se jedná o židovskou pedagožku, která si ve Švédsku založila, zdá se školu židovské nadřazenosti nad všemi národy, jejichž úlohou je, jak na webech již sem tam prosákává, splynout v jednu multi-kulti hloupou rasu, které budou vládnout Židé. Nakonec poslechněte druhé video!

https://youtu.be/2yNJ-jrdgZg

Jaký je potom rozdíl mezi Imámem, který ze své kazatelny vymývá mozek své komunitě, že Islám je nadevše a že kdo s tím nesouhlasí toho jsou povinni jeho posluchači podříznout.

Židovský národ, si musí udělat ve svých řadách opravdu pořádný úklid. Je jejich věcí, aby takovéto své extremisty soudily. Pokud tak neučiní, jsou lidé jako paní Barbara, schopni během několika let dovést náš svět k jaderné katastrofě! Je to stejné jako že je nutné pochytat vůdce radikálního Islámu. I to by měli učinit muslimové mezi sebou, protože dovezená demokracie na křídlech humanitárních bomb měla efekt naprosto opačný. Ti slušní a umírnění muslimové, kteří měli před 9/11 naprosto navrch nad extremistickou minoritou, jsou v současnosti v menšině a co budou Evropané s těmi hordami nepřizpůsobivých dělat v nejbližší budoucnosti je jeden obrovský otazník.

345255

05.02.2016 00:52

Epizoda 12. Proč si Británie a Spojené státy nepřály zabránit druhé světové válce? (2)

To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. svět. válkou

kyticka 81.?.?.?

To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. světovou válkou. Předehrou bylo, že když se v 1. světové válce Německo vzdalo s tím, že je ochotno přistoupit na předjednané kapitulační podmínky, tak jak bylo domluveno, jako první zničilo svůj vojenský arzenál. Vítězové to měli na čestné slovo udělat rovněž, ale neučinili tak. Nepřipomíná vám to něco – Varšavská smlouva versus NATO? Bezbranné Německo, Rakousko – Uhersko a Osmanská říše pak byly zcela rozporcovány, kdy Německo bylo navíc mezinárodním bankovním systémem úplně ekonomicky zničeno (Výmarská republika) . Rusko, ačkoli formální spojenec vítězů, bylo zcela zdevastováno Rockefelerem dosazenými Trockisty. Obě země stabilizovali až jejich silní vrcholní představitelé. Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a země jimž vládli, začaly ve velmi krátké době velice prosperovat. Vzájemné nejprve mediální rozeštvání všech proti všem, které bylo završeno zejména polským pronásledováním své významné německy mluvící menšiny (spíše většiny), jakož bránění Německu v obchodním spojení s jeho východní částí, nyní ruským Kaliningradem, tehdy Východním Pruskem, rtuťovitý Hitler nakonec vyřešil napadením Polska. Polsko vzniklo administrativním rozhodnutím vítězů 1. SV v podobě, která jako stát existovala naposled v roce 1770, kdy v roce 1918 velká část jeho obyvatel, zejména žijící v širokém pásu celého severního pobřeží, mluvila již několik staletí německy.

Dosaďte si za tehdejší Polsko současnou Ukrajinu, dále za tehdejší Trockistické post-carské Rusko současný Arabský svět a současné rozeštvávání Američanů a Evropanů proti Rusku jakož proti všemu muslimskému bez rozdílu s rozeštváváním ze strany několika jedinců celé celosvětové židovské obce proti Německu zde:
https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Čtenář u výše uvedeného odkazu může namítnout, že je v článku vychvalováno hitlerovské Německo. Toto bych nerad komentoval. Podstatné je, že článek je zdroj naprosto relevantních historických záznamů z tehdejšího tisku o tom, jakou nenávist někteří jedinci vyvolávali u všech tehdejších židů, potažmo američanů vůči všemu německému bez rozdílu. Reakce z druhé strany na sebe nenechala dlouho čekat. PŘESNĚ TO SAMÉ SE DĚJE I DNES!!!

345237

22.01.2016 07:06

Patnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: žádné zprávy - dobré zprávy

Vymanit Evropu ze zničující nadvlády USA je i pro nás jediná cesta záchrany

kyticka 81.?.?.?

Vše souvisí se vším.

Vážení diskutující pokud se seznámíte s celým obsahem níže odkazovaného článku, který se pokouší krok za krokem popsat příčiny a následky veškerého dění od let okolo roku 1990, myslím, že řadě z Vás se vše poskládá do zcela ucelené mozaiky. Odkazovaný článek je o tom, jak od doby euforie celého lidstva v budoucí, již pouze harmonický svět (po pádu komunismu), k celému současnému zmaru došlo a proč.

http://svobodnenoviny.eu/co-predchazelo-imigracnim...

Zde rovněž naleznete odpověď na otázku, proč ještě bude velice těžké, než dojde k realizaci skutečností v článku zmiňovaných v bodě 11 a proč je to tak důležité, zejména pro nás všechny Evropany.

344778

18.01.2016 14:36

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Odkaz na další skvělé diplomové práce z Brna a Prahy

kyticka 83.?.?.?

http://www.white-media.info/akademicke_bahno.html

Jinak na tomto webu rovněž naleznete kopie mailů našich potentátů, včetně těch našeho statečného ministra.

konkrétně zde: http://www.white-media.info/hax.html

344579

09.10.2015 10:50

500 milionů rukojmích

RE: Nevim, proc prave cechokanadan Stwora tak place...

kyticka 81.?.?.?

K tomu Kuvajtu, podvodu kdy USA napadly Irák poprvé dvě neocenitelné knihy:
Tajná válka proti židům
http://www.databazeknih.cz/knihy/tajna-valka-proti...
Co nezavály písky Mezopotámie
https://www.kosmas.cz/knihy/161505/co-nezavaly-pis...
U druhé knihy je nejzajímavější fakt, že ji napsal bývalý český diplomat právě v Iráku a to tam působil jak za komunistu, tak i za Havla a jeho syn co tam chodil do školy. Tedy od osob nanejvýše kompetentních k tomu, aby situaci v této zemi byly schopny maximálně objektivně posoudit a čtenářům přiblížit.

340460

09.10.2015 08:22

500 milionů rukojmích

RE: A další výhodou je, že jsme národ Švejků. To může být pro nás vitální vlastnost pro přežití, v minulosti nám to už n

kyticka 83.?.?.?

Dotaz? Kde jste vzal tu informaci, že nás slovany - konkrétně Slováky, Chorvaty, Slovince, Čechy a Ukrajince chtěli Němci vyvraždit.

To máte z komunistický nebo žido-americký propagandy. Těch pár pamětníků to co ještě žije, to zažilo zcela jinak.

Jinak pro ostatní - obhajovat se Švejkem je důkaz toho, že jste malý přizdi sr..či, kteří umí jen remcat, kdy zejména se neumí podívat pravdě do očí a zejména se u vás projevuje závist komukoliv kdo je na tom v jakémkoli ohledu lépe než vy.

Vás nezajímá co kdo říká, ale kdo to říká. Příkladem je hanobení Babiše. I kdyby se na hlavu stavěl, stejně mu dáte nálepku Bureš.

- dává systém do pořádku (registrační poklady) - obhajujete zloděje co neplatí daně
- Babiš s kolegy ve vládě na půdě EU bojuje, aby EU donutila chránit vnější hranice aby EU zatlačila na Obamu a Putina aby se domluvili především oni a netahaly jejich spory do Evropy a mezi Araby - tak mu nadáváte, že to dělá jen proto, že si spočítal, že mu vyjdou lépe volební preference.
- nadáváte mu, že pěstuje řepku a ne obilí. Tak se zkuste seznámit s kvótami EU na to obilí - kolik ho ČR smí pěstovat. To se můžete zeptat také na Moravě vinařů jak je to s možností rozšiřovat v 'CR vinohrady. Babiš by také mohl ty polnosti pouze sekat a nechat ležet ladem. Na řepku ještě dostane z EU dotace. Ty pak dá lidem ve mzdách nebo dodavatelům dalších investic. Tedy uniklé daně z ČR velkými korporacemi třeba do Německa zase do ČR dostává zpět. Ale to vy kecálkové slyšet nechcete - Bureš je hajzl, že jo.

Tedy závěrem, autor článku je blázen. Místo aby podporoval všechny kteří se s tím u nás něco snaží pozitivně udělat, tak bez ověření si faktů šíří pomluvy právě o těch "sociálně inteligentních" jen proto, že také kromě práce ku prospěchu všem také podnikají a mají prachy. A co dělá Švejk? Nic kromě zesměšňování schopnějších.

To je čistý fanatický komunismus závistivých primitivů bez kouska důvěry v kohokoliv, kdo se má lépe než vy. Zamyslete se na slovy profesora Piťhy:
https://www.youtube.com/watch?v=MwRYpmWolWQ
nebo ještě lépe nad filmem prezident o Putinovi
http://ulozto.cz/xRizFqfL/prezident-2015-film-vlad...

Naopak autor článku nabádá k revoltě, chaosu - prakticky barevné revoluci, která by měla smést vše dobré i špatné a že jako pak to budeme stavět znovu odspodu jako nějak lépe, že ti nezkušení noví co se takto dostanou k moci nějak lépe vhlédnou do problému. Tak to se koukněte na současnou z Majdanu vzešlou Ukrajinskou vládu. Tak tak nějak by to dopadlo.

Přestávám tomuto webu posílat příspěvky. Platím mu již řadu let a právě končím. Podporovat fanatika a xenofoba, co to tady chce svými mindrákojidními bludy akorát v ČR rozeštvat nehodlám.

340448

29.09.2015 07:32

Dopis čtenářky

RE: Nebojte se, paní autorko

kyticka 83.?.?.?

Oprava věty v odstavci:

......Co však nelze tolerovat je, aby se tato anomálie veřejně propagovala a to zejména před nedospělými jedinci, kteří nemají psychiku ještě zcela dotvořenu, kdy hrozí, že se tento nepřirozený program ujme a že z jedince, který se narodil se všemi dispozicemi být normální dojde k "zmršení" jeho dušičky do podoby, kterou bůh nebo příroda (dle vyznání, nechť si laskavý čtenář doplní sám) rozhodně nezamýšlela. .....

(exhibicionistické pochody jsou toho nejhorším příkladem, jakož infiltrace obhajoby této úchylnosti do školních osnov jako, že jde o něco normálního)

340101

29.09.2015 06:50

Dopis čtenářky

RE: Nebojte se, paní autorko

kyticka 83.?.?.?

Až na pár vyjímek, že!?! Například právo na seriozní historický výzkum toho co se dělo za války v pracovních táborech koncernu IG Farben, který vlastnili jednak částečně jednotlivci z USA a jednotlivci z Německa, zejména polských poboček, kdy nejznámější je Osvětim.

K problematice homosexuality. Nutno si položit otázku co je objektivně v souladu s přírodním,programem, případně božím záměrem. To je nezpochybnitelně milujte se a množte se. Pokud je někdo orientován tak, že může platit pouze to milujte se, je to nenormální, ale prosím tolerujme to. Je to nemoc, anomálie, u někoho daná daná chybou v genetice, u jiného chybou v psychice u dalšího od obojího kousek.

Co však nelze tolerovat je, aby se tato anomálie a to zejména před nedospělými jedinci, kteří nemají psychiku ještě zcela dotvořenu, kdy hrozí, že se tento nepřirozený program ujme a že z jedince, který se narodil se všemi dispozicemi být normální dojde k "zmršení" jeho dušičky do podoby, kterou bůh nebo příroda (dle vyznání, nechť si laskavý čtenář doplní sám) rozhodně nezamýšlela.

Smát se homosexuálům je svinstvo stejné jako smát se beznohému. Přesto je jak beznohý tak i homosexuál poškozený jedinec. Berme je tak a neztrpčujme jim život, Vy poškození zase ale neotravujte své okolí se svou chybou. Stanete se pro všechny nesnesitelnými, kdy vám to okolí též náležitě oplatí. Pak se budete pouze ve svém traumatu více utápět a více nenávidět jak sebe tak i okolní svět..

Milujte sebe tak jak jste a lásku rozdávejte. Potom vám bude láskou oplaceno. Pokud si lásku (pozornost) budete vynucovat, pak se může stát, že i beznohý dostane situaci do takového napětí, že dostane od zcela zdravého pěsí mezi oči.

To samé ale platí opačně, pokud se bude zdravý někomu postiženému posmívat do neúnosné míry, ten postižený potom může vzít někde zbraň a vystřílet půlku třídy spolu s celou sborovnou.

Správné je v diskusích, postojích a spolužití hledat objektivní pravdu do míry až dojde ke vzájemnému ztotožnění. Potom nebude názorových rozdílů, nebude možno uplatňovat rozděl a panuj. Jsou však skutečnosti, kde ke ztotožnění z objektivních příčin nemůže nikdy dojít. Zde je nutné nalézt pokud možno co největší míru tolerance a to NA OBOU STRANÁCH!!!

340099

24.09.2015 09:56

Americká Velká strategie dělá salto

RE: Články které vzájemně doplňují mozaiku - dokončení

kyticka 83.?.?.?

Prakticky hrají va-bank o přežití svých ubohých cizopasnických životů (moci).a to i za cenu, že zlikvidují svého dosavadního hostitele ve víře, že se jim podaří přeskočit na nějakého nového, který se ze vzniklého chaosu zrodí.

Jediná možnost jak situaci zachránit, je postupně všechny stupidy (známky stupidity vykazuje Dinsbier), bandity (řada kauz napovídá, že do této kategorie patří Kalousek), užitečné idioty (s odstupem času je zcela zcela zřetelné že takto byl exelentně zneužit a to na celosvětové úrovni jako médium "morálky" ne příliš chytrý Havel), odstavit od moci a nahradit osobnostmi typu Putin.

Ta změna musí nastat v celé Evropě, V Českých podmínkách podporujme pana prezidenta a zkusme věřit panu Babišovi (zatím kromě pomluv nevidím, že by jednal proti zájmům národa - evropy)

Václav Kytička

339905

24.09.2015 09:55

Americká Velká strategie dělá salto

Články které vzájemně doplňují mozaiku

kyticka 83.?.?.?

Vážení diskutující v nedávné sobě na podobné téma vyšlo několik článků. Každý situaci analyzuje trochu z jiného úhlu. Dovoluji si na tyto články zde v diskusi upozornit, aby si vnímavý čtenář mohl doplnit mozaiku.

Níže napsaný text je sice reakcí na právě zveřejněný článek na nové republice, ale plně souvisí s článkem zde na zvědavci zveřejněným,

Článek z nové republiky, který rozhodně stojí o nastudování:
"Spěchají. Proč? A v čem se O. Krejčí mýlí - 2.pokrač."
http://www.novarepublika.cz/2015/09/spechaji-proc-...

Text:
Na toto téma jsem napsal 4.6. letošního roku článek "Ta válka proti nám Evropanům se vede více prostředky a to už přes 100 let"
http://svobodnenoviny.eu/ta-valka-proti-nam-evropa...

Zmiňuje mimo jiné konflikt vyvolaný mezi německy a česky mluvící populací Čech, kdy došlo ke krvavému rozvratu společnosti jen na základě rozdílu jazyka nikoli kulturních hodnot. Imigranti násilně usazovaní v Evropě mají potenciál vyvolat vzájemnou krvavou lázeň ne jen pro jazykový rozdíl, ale zejména pro kulturní.

Článek rovněž hodnotí švýcarský model, kde silné kulturní a hodnotové vazby zajišťují sounáležitost mezi obyvateli mluvícími 4 naprosto odlišnými jazyky.

Klíčem je výchovně vzdělávací systém - to je jak školský, tak i duchovní. Tyto jsou v současné době v Evropě významně rozvráceny.

Můj článek doplňuje mozaiku zde uvedeného článku. Obdobný článek z trochu jiného pohledu vyšel dnes na Zvědavci.
http://www.zvedavec.org/komentare/2015/09/6595-ame...

Všem analyticky myslícím doporučuji oba články přečíst. Ale to podstatné co je nevyhnutelné, máme-li přežít jako kultura i jako jednotlivci, je začít pracovat na rozbití v článku Radima Valenčíka prezentovaných struktur, které dle mého názoru vznikly částečně záměrně částečně spontálně.

Osobně vidím problém v tom, že do řídících společenských struktur, vedených původně sociálně inteligentními jedinci, začaly postupně pronikat bandité, kdy v současné době zde již "sedí" nejen užiteční idioti ale i stupidové.
Teoretický podklad je zde:.
http://blisty.cz/art/34902.html

Tedy ne vše co se děje je plně promyšlený záměr zmiňovaných vzájemně se kryjících struktur, spíše jejich již zoufalým těkáním, kdy jejich zprvu "malá domu", které začaly být neudržitelné, postupně překrývali stále většími "bejkárnami", kdy v současné době těkají ode zdi ke zdi realizováním stále nebezpečnějších kroků.

339903

27.07.2015 19:09

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

RE: a co Evropa? - pochvala Drtinové 2/2

kyticka 81.?.?.?

V panem anonymem odkazovaném pořadu https://www.youtube.com/watch?v=lhlf2h_nrMY do svého pořadu pozvala pana Petra Hrobejška - politologa půspobícího v Německu, kdy jeho slova mohu jedině podtrhnout. Výborná analýza spolu s náznaky směru, kterými by se měla EU dát. Všem doporučuji ke shlédnutí a posouzení. I paní Drtinová zde působila profesionálně a neutrálně, tedy tak jak má, kdy se oprostila od fanaticky-chorobného skákání do řeči, jako například předvedla v pořadu s panem Humlem a to i v případě, že pan Hrobejšek rozhodně nehovořil tak jak jsme u paní Drtinové zvyklí. Všem doporučuji poslechnout!

Nejsem příznivec ideí pánů z Národní demokracie, kdy jejich postoje bych definoval následujícím příměrem:

Nejlepší řemeslníci na vesnici vymysleli jak postavit vlastní auto. Aby se dalo postavit museli přispět všichni domkaři. Při zkušebních jízdách se několikrát porouchalo, kdy nezkušení řidiči dokonce sami několikrát nabourali. Mimo to se někteří domkaři na stavbě auta neúměrně napakovali, dokonce se našli i tací, kteří za peníze starosty sousední vesnice v noci nasypali do nového stroje písek, případně se hrnuli k řízení a záměrně sjeli do příkopu. Jaké je správné řešení.

a) auto opravit, vychytat škůdce a znovu rozjet a opatrnou jízdou se jej naučit bezpečně řídit.

b) nový stroj rozebrat na součástky s tím, ať si z nich každý domkař sám doma ubastlí trakař, kdy je evidentní, že ze součástek toho nového stroje se 20 funkčních trakařů ani postavit nedá???

Hlubší informace k zamyšlení k problematice zde:
http://leva-net.webnode.cz/products/cesta-jak-zach...

337186

27.07.2015 19:07

Čína se zbavila půl bilionu dolarů

RE: a co Evropa? - pochvala Drtinové 1/2

kyticka 81.?.?.?

Paní Drtinová má ode mne pochvalu
(děkuji anonymní 27.07. 00:13 za odkaz)

Nedávno jsem napsal na adresu paní Drtinové článek který její pořad podrobil zdrcující kritice.

Zaručeně kremelský původ protiamerických poplašných kampaní ústy fundované analytičky Ivany Smoleňové v pořadu Daniely Drtinové
http://aeronet.cz/news/zarucene-kremelsky-puvod-pr...

Jednalo se o případ kdy si do svého studia pozvala "školačku" z Pražského institutu bezpečnostních studií (jinak jde o ústav pro vymývání mozků jeho absolventů za účelem "výchovy" profesionálních vymývačů mozků, který ambasáda USA financuje jako svůj klíčový ústav svých nových kádrů - tedy pozor na každého "studenta" tohoto zařízení, jelikož se jedná o čistokrevné extrémisty a teroristy našich duší). Je zbytečné asi zdůrazňovat jaké bláboly tam z úst obou aktérek padaly, nakonec, nechť každý kdo odkazovaný článek ještě nečetl posoudí sám.

To zda-li paní Drtinová na základě mého článku a dalších skutečností, reálně se dějících v současném světě zrevidovala své postoje a prozřela, ukáže ještě čas. Pokud se tak skutečně stalo, pokud se paní Drtinová skutečně zamyslela nad podstatou jí doposud hlásaných havloidních pravd a lásek, které jsou pro internetovou komunitu, která již ve své většině prozřela a tyto pojmy považuje za sprostá slova a rozšířila řady realistů, potom ji s nadšením vítám na palubě. Přirozeně může jít i o úhybný manévr, pro naprostou neaxeptovatelnost jejích pořadů, případně sofistikovanou taktiku jak ke svému pořadu přitáhnout více diváků, případně jiný trik, jako že se na politické scéně začínají formovat nové páté kolony, kdy nyní se jakoby hlásí k národovectví a podobně - TOP09 a pravdo láska už jaksi netáhnou, že (viz: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jak... koukněte však do diskuse pod článkem a na tento odkaz kdo ta nová strana jsou vlastně zač: https://cs.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%A1d_n%C3%A...)

Jak jsem řek výše, jak to bude s paní Drtinovou v budoucnu ještě ukáže čas.

337185

20.07.2015 08:49

Kdo posuzuje dopady TTIP na Českou republiku?

Vzpouru ovce samy nedokážou

kyticka 88.?.?.?

Většinová společnost se vždy probudí až teprve tehdy, když jí opravdu něco pořádně nažene strach. To jsou nyní imigranti. Tedy revoluční nálada by vcelku byla.

Problém je, kam se ten strach podaří nasměrovat. Jestli na falešného obětního beránka (o to se snaží skrytě meinstream, kdy se pouze tváří, že jakoby proti nasměrovávání na falešný cíl bojoval)
"Islám v ČR nechceme" se sice realizovat musí, ale jde o falešný cíl směrování hněvu lidu určený k odvedení pozornosti!
čtěte: http://svobodnenoviny.eu/rozdel-a-panuj/


Celá ta šachová partie je podstatně složitější a proto ji musí všichni současní vůdci vystrašených iniciativ odporu chápat komplexně. Zejména tací pánové jako pan Konvička, Zemánek, Obrtel, Bartoš nebo europoslanec Mach a spol by měli chápat jak vše souvisí se vším.

Rozbít EU zase na malé státečky, vždyť o to jim jde!!!

Zaměstnat nás potyčkami s Islamisty, které ale předtím proti nám nasměrovali (přímo rozzuřili) svými bombami, vždyť o to jim jde!!! Jak je to s tím Islámem?
http://aeronet.cz/news/jak-je-to-s-tim-islamem-pro...
(pro plné pochopení je však nutno výše odkazovaný článek přečíst včetně diskuse pod ním)


Takže správné heslo zní "V ČR (EU) nechceme dolar jako rezervní měnu! V ČR (EU) nechceme, dolarové nevládky. Vyčistěte naše školství od těch co učí nenávist, od Putnů a jemu podobných "profesořů"! V ČR (EU) nechceme USA-army. Vylučte USA z NATO! My v ČR my Evropané chceme obchod s našimi přirozenými sousedy a to je Rusko, ale i severní Afrika a Blízký východ. TTIP nechceme, sankce proti Rusku nechceme, nechceme mít za souseda rozvrácený islámský svět žijící podle pravidel temného středověku. Chceme sousedit a obchodovat s moderními a silnými Islámskými státy jejichž občané budou šťastni doma a tam prosperující.

Tedy ty cíle, které máme my Evropané, by měli přijmout za vlastní i Imámové následovníků proroka Mohameda a zejména se postavit proti vládcům FEDu, ale přirozeně zrevidovat i své nyní prosazované středověké principy spolužití. Nepřítel nejsou Evropané, ale úzká skupina asociálů, která nás proti sobě štve a všichni zaprodanci, kteří za jejich falešný dolar, náš svět rozvrací. Ti musí skončit jako Jídáš.

Problematika je složitější. Zejména vůdci odporu proti současnému celosvětovému zmaru, (včetně těch muslimských), by jí měli věnovat dostatek času a pozornosti, aby špatným nasměrováním své činnosti, nakonec neudělali přesně to, co těch pár hajzlů, co plánují světovou válku chce. Zkušenosti v tom mají exelentní, kdy tu první i druhou mají rovněž na svědomí oni.
http://leva-net.webnode.cz/products/cesta-jak-zach...

336826

18.07.2015 15:26

Proč Tsipras zradil

RE: ČSSD zrazuje lidi?

kyticka 88.?.?.?

...ááááá tady se zdá, někdo chyběl v základní škole, když se bralo násobení, procenta a tak. [zmaten] [zmaten] [zmaten] Tak teď si dejte pohlavek, úlohu jste spočítal za 5 dvakrát podtržená!

Jako domácí úkol, pod dozorem rodičů (nebo nějakého toho přítele, přítelkyně), spočítat znovu, správně a následně uvést zde na webu omluvu, s tím že jste to nějak špatně pochopil.

Pokud tak neučiníte, nelze než konstatovat, že jste magor. Omluvit Vás snad může jedině to, že je tato diskuse již starší, a že jste si reakci na svůj zcestný výpočet a na Vaše napadání předchozího diskutujícího, již nepřečetl.

K výpočtu vám dám nápovědu. Vy máte plat na hodinu, nebo snad na den - 8 korun? ... to asi ne. [velký smích] [velký smích] [velký smích] Tak si dejte ještě jeden pohlavek, za to, že než něco napíšete, tak se nad tím zamyslíte!!!

336759

14.07.2015 01:56

Konec svobody projevu ve Španělsku

To je snad HOAX

kyticka 88.?.?.?

To je snad HOAX, to není možné??

Pokud je to pravda, tak fakt už začíná houstnout!

Pevně doufám, že se jedná o to samé, jako když Obama rozkopnul po tiskovce dveře. Ale co je vlastně pravda. To jak v poklidu odešel, nebo to jak ty dveře rozkopnul?

Posuďte sami (jinak na youtube je toho víc).
https://www.youtube.com/watch?v=S0Tfu27Bz2w

336503

13.07.2015 21:20

Proč Tsipras zradil

RE: nenadávejte pořád Sobotkovi

kyticka 88.?.?.?

Kolego jděte s tím Babišem už do hajzlu. Zatím v jeho práci vidím podstatně více pozitiv nežli negativ. Koho lepšího (to je schopnější, nezávislý, prosfesionálně vzdělaný, s profesionální praxí a s motivem a energií změnit tady ten bordel v nějaký smysluplný řád) prosím jiného zde máme???

Prosím uveďte seznam jmen:

Prosím uveďte seznam zlodějen, které provedl Babiš, zejména s důrazem na ty co provedl za dobu, kdy je ve vládě a to včetně zdrojů na hajzlárny dohodnuté s krvavou Mery (to že se s ní setkal ještě neznamená, že bude pískat podle jejích not! Na jeho sjezdu také seděl ten šašek USA ambasády, co se pokoušel komandovat Zemana, kam má a kam nemá jezdit):

Zatím jsem slyšel jen nálepkovací žvásty od Kalouska a spol a nepodložené kydy na různých diskusích. Tedy prosím vyjmenovat ty konkrétní lidi a konkrétní zlodějny!

336490

13.07.2015 20:49

Proč Tsipras zradil

RE: Opravdu zradil?

kyticka 88.?.?.?

Jo katolický výklad JHWH ve své ortodoxní podobě z dob temného středověku tady na mne zkoušíš.

Tak to poslechni co o JHWH a člověku soudí někteří současní kněží:

https://www.youtube.com/watch?v=MwRYpmWolWQ

Který prorok vlastně zvěstuje pravá slova JHWH?

Mojžíš - tvrdil, že ten JHWH miluje pouze národ vyvolený?

Kristus - řekl, že ten JHWH miluje všechny lidské bytosti bez rozdílu?

nebo Mohamed, který se od JHWH dozvěděl, že život je cesta po které člověk kráčí a on JHWH mu na ní dává různá ponaučení tak, aby je ten člověk přijal, jako dar který má vyzkoušet, poučit se z něj a dále jednal dle lepší varianty (tedy nadále tak jak jednal - postaru, nebo po novu, bylo-li ponaučení přínosné)?

Křesťanská církev následně pojala Krista jako syna božího ve své trojjedinosti, proroka pasovala přímo na vtěleného boha. Zejména katolická církev následně základní myšlenku o lásce k bližnímu a k bohu využila ke svým mocenským císažsko-papežským zájmům, kdy JHWH nás tady také prý jen zkouší. Na rozdíl od Muslimů, ale i to největší příkoří musíme, přijmout s láskou a pokorou, a že až po smrti se nám JHWH odmění. No a kdo tomu v minulosti nevěřil, na ty jako bubáka až následně vymysleli čerta a oheň pekelný. Zarputilejším jej předvedli již na tomto světě, na hranici.

Jo a ti co následují Mohameda, ti dostali patřičné ponaučení v momentě, kdy je vyvraždili v Jeruzalémě křižáci, které tam neposlal JHWH, ale papež z Říma za logistické spolupráce Byzance, když zjistili, že výklad slov toho samého JHWH dle Mohameda, se líbí stále více všem těm, co se přestávala zdát smysluplnost výkladu slov JHWH prostřednictvím katolické kazatelny.

Nyní, kdy ještě nedávno následovníci proroka Mohameda již vcelku zapomněli na to, co jsou křesťané zač a ve svých zemích si v poklidu žily své životy, se jim tam nasrali novodobí křižáci, které tam poslala novodobá církev dolaru, jejíž nejeden soukmenovec navíc věří, dle Mojžíše, ve výjimečnost svého druhu nad ostatním lidem (Pjakin říká globální prediktor).

Takže teď zde máme znovu ponaučené následovníky proroka Mohameda, že západ, tedy i my jsme nekonečné zlo, které zabít je přímou letenka do muslimského ráje. Nejsem ovce, evropský ortodoxní-post-katolík (krotký humanista licoměrné pravdy a lásky), jehož úděl je přijmout svůj osud, kdy ale ještě před tím bych měl pozvednout zbraň proti, v novodobé kazatelně (televizi) zobrazenému, zlému post-křesťanovi z východu proto, aby klika bankéřů mohla v nastalém ráji dále v poklidu a nerušeně žít.

Tak kdo chce toto hrát, prosím. Já to nebudu, protože ten JHWH mi dal život abych jej žil zde, v souladu s přírodními zákony, zde na zemi a zde vychoval své děti. Pokud jen trochu mohu, tak se budu snažit zavčasu bránit a katastrofu odvrátit.

336488

13.07.2015 13:27

Proč Tsipras zradil

RE: nenadávejte pořád Sobotkovi

kyticka 88.?.?.?

Souhlasím.

Vládu máme jakž takž OK. Jak toho Sobotku, tak i toho Babiše. Je naprostou pravdou, že to musí hrát postupně. Nakonec Putinovi a Medveděvovi to v Rusku trvalo taky po roce 2000 nejméně 5 let, než se jim podařilo obklopit loajálními spolupracovníky, kdy tepr po té mohli krapet vytáhnout proti Američanům drápky. Výhrou je Zeman, který je neprůstřelný. Škodná ve vládě je jen Bělohlávek a s těma Švejkama co sedí u televize, na všechno nadávaj, ale nic pro to neudělaj. Těm věnuji tento obrázek:

http://s2.postimg.org/9sxhdrvyx/jak_se_to_mohlo_st...

Jinak ale i tu jakž-takž OK naši vládu musíme stále bedlivě sledovat a směrovat. Musí cítit tlak a sílící dozor zespodu. Jinak by mohla zlenivět, nebo dokonce zvlčet. Převážnou část osvobození se z oprátky dolaru máme stále před sebou a 3. světová válka, do které nás asociálové, co uzurpovali vládu USA, velmi intenzivně postrkují je stále více než pravděpodobná!

Víte jaký je rozdíl mezi Rakušákem a Čechem? Jsme takřka stejní. Taky nadávají na poměry, taky občas něco ošidí, taky slaví vánoce a taky více-méně poctivě pracují. Ten rozdíl ale je zejména v tom, že těm nahoře (vládě), v principu důvěřují, že vše co dělají, že dělají jakž takž správně. U nás je asi traumatem od Bílé hory, že to co dělá panstvo je vždy za všech okolností špatně, a že my praví Češi si to stejně nějak ochčijeme po svém. Rakušáci naopak věří, že dodržování pravidel je v principu správná věc, to proto, aby byl zachován pořádek.

Tedy tlačme na vládu, věřme že dělá co může, dejme jí prostor ať to ukáže, ale sakra je kontrolujme! Ono se pak ukáže koho příště ani náhodou nevolit, zejména strany placené rovnou z ambasády USA a to je zejména TOP09. Potom samozřejmě i ty strany které když se nezbaví svých dolarových zaprodanců, jako je zmíněný Bělohlávek, jsou rovněž nevolitelné jako celek. Takže vy z KDU-ČSL. Pokud se hlásíte ke křesťanským tradicím Evropy, tak si udělejte ve svých řadách pořádek. Jinak jděte k čertu spolu s TOPkou. Ono i ČSSD jakož i ANO by si mělo pohlídat havloidy-bomometčicko-buzi-multikulturní ve svých řadách!

336470

13.07.2015 09:46

Proč Tsipras zradil

RE: Opravdu zradil?

kyticka 88.?.?.?

Ten váš odkaz na metody práce agentur výzkumu veřejného mínění jsem nějak nepochopil, ale k tomu motivu odpovím.

Je to jednoduché, musí nastat tak zvaná revoluční situace, a to nastala. Řada lidí žije z ruky do huby, respektive hůře, ale nyní je navíc většina vyděšena z imigrantů. Tedy ta situace nastala právě teď.

No a jde o to ty vyděšené lidi nasměrovat správným směrem, tedy proti skutečnému původci zla a ne proti jím vytvořeným zoufalcům, kteří stejně jako my zase útočí proti nám jakoby původu jejich neštěstí, místo toho aby jsme společně spojili síly proti, jak říká Pjakin "globálnímu prediktorvi" a zbavili se jeho vlivu.

On už sociolog - europoslanec Keller vysvětloval, jak ta nesouměřitelná elita poštvává chudnoucí střední třídu proti těm úplně chudým, že jim musí platit dávky, kdy následkem toho zde například u nás řešíme Cikány, místo toho abychom řešili korporace co nás vysávají všechny do kupy, viz:
http://svobodnenoviny.eu/trolum-kalouskovi-putnovi...

Jenže pohár přetekl, nyní to lze, ty ostatní lidi nasměrovat správným směrem. Ta doba nastala právě nyní. Davy jsou aktivní, jde jen o to, jestli jim někdo nakuká, že za všechno můře Rusko a Putin, nebo jestli se zbaví vrchního našeptávače co má pod palcem tiskárnu FED.

Tedy místo toho abyste se drahý anonyme tady navážel do mne, co kdyby jste si dal takového osobního bobříka a s problematikou co se tady opravdu děje a co je s tím třeba (možno) udělat seznámil (a přesvědčil) alespoň 3 své známé!?!

Co kdyby jste místo plácání něco o planých diskusích přímo vy vyzval vládní úředníky, viz add bod:
3) stále se hraje o čas, aby se shodil dolar - to je KRÁL šachové hry, Řecko je max. střelec..

Ať minimálně podají návrh zákona o povinnosti užívat za názvem dovětek "cizí agent té či oné země" - pakliže půjde o neziskovky financované z ciziny. Nakonec by se ukázaly i ty co platí zlé Rusko.

Tady máte kontakty (citace z jedné diskuse na leva-net):
Adresy: posta@psp.cz, epodatelna@senat.cz, eppraha@europarl.europa.eu; vyhledávání eu poslanců: http://www.europarl.europa.eu/meps/cs/map.html

Pokud se rozhodnete pro tuhle hromadnou poštu, dejte do mailu text: Přepošlete prosím všem poslancům (senátorům), nebo Žádám o přeposlání všem poslancům atd,. Z jedné adresy to tak dostanou všichni, které chcete oslovit.

336456

12.07.2015 22:33

Proč Tsipras zradil

RE: Opravdu zradil?

kyticka 88.?.?.?

S body 1 - 5 naprosto souhlasím. Se závěrem nikoli. Naopak je nás stále ještě málo, kteří jsou v ČR populaci v obraze o tom co se děje, a to řecký problém je jen taková malinká mezihra. Správně, hraje se o krále a 3. světová válka je jeden z velmi pravděpodobných scénářů. Návod co s tím dělat lze nalézt například zde.

Cesta ke 3. Světové Válce - Český Překlad
https://www.youtube.com/watch?v=YGOM3SLHijQ

Video vzniklo někdy před datem 1.2.2013, kdy se objevil na internetu jeho český překlad - tedy v době, kdy válečné předehry obcházely Evropu ještě v relativně bezpečně vzdálenosti. K dnešku jej shlédlo již 179.000 lidí. Je to však stále žalostně málo. Až jej uvidí alespoň milion Čechů a Slováků, lze předpokládat, že vznikne dostatečný tlak na naši vládu aby začala řešit podstané problémy. Tedy:

1. vypakovat nezizkovky,
2. napravit bezmocnost BIS vůči CIA co tady řádí zcela bez kontroly (ta je BIS přísně zakázána),
3. lustrace učitelského kádru a grantových organizací, které vypisují dolarové dotace za studie, které jsou v přímém rozporu së zájmy jak EU, tak i ČR,
4. samozřejmě odejití prolhaných redaktorů ČR (kompletní personální výměna Rady pro rozhlasové a televizní vysílání).
5. vyloučení USA z NATO
6. potom takové detaily, jako že všechny dráty a roury v ČR jsou ve vlastnictví nebo pronájmu cizích korporací s nejasnými majiteli, schovanými za jejich akciemi
7. v první řadě však zastavení islámské invaze, kterou jako aktuální ohrožení nechápou již jen pouze lidé rozumu velmi mdlého

336422

09.07.2015 22:26

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

kyticka 88.?.?.?

Drahý kolego, připouštím, že vím stále málo - něco však snad přece již ano. Jen mi nějak uniká, co vlastně víte vy, kromě nadávání a plivání.

Kdybyste se svá tvrzení snad pokusil podložit nějakými těmi argumenty. ????

336281

09.07.2015 17:28

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

kyticka 81.?.?.?

------- dokončení odpovědi ------

Je to věc ministra financí a ministra průmyslu, aby navrhly opatření, kterými by se toto zamezilo a to i za cenu zavedení znovu národních podniků v těchto strategických odvětvích (strategických službách). Tam nechť pan Babiš hledá zdroje pro díry ve státním rozpočtu!

Jinak s těmi jeho registračními pokladnami souhlasím. Krást (krátit daně) se nemá a toto je opatření, které vymysleli (spolu se státní loterií účtenek) někde v Jižní Koree. Nikoho to nelikviduje, to jen se někteří nepoctiví živnostníci brání a někteří politici si z toho dělají politické body u potenciálních voličů bez ohledu na to, že jde o opatření státu prospěšné - tedy typičtí politici-bandité-pijavice ve stylu malá domu, vždyť jsme Švejci. Když se má zavést pořádek, tak všude, tedy i dole. Nicméně kouknout se na zoubek problému, proč veškeré roury a dráty ČR jsou v cizích rukách, a každý občan skrze ně platí desátek do čerta, je nanejvýš aktuální.

Tak takhle jsme se stali kolonií a proto jsou u nás platy (ale i zisky domácích podnikatelů) podstatně nižší než jinde! Tedy vládo, kdy s tím začnete něco dělat???

Přátelé, pište svým poslancům, na vládu a na ministerstvo, ať přijdou s efektivním řešením. Chtějte to po nich. Ať se k problému veřejně vyjádří a hned bude jasno kdo kope za koho. Posílejte maily, pište dopisy na ministerstva. Nažeňte jim strach, tím že o problému víme a že jej chceme řešit. Politické strany, dejte si toto do svých volebních programů a my vás pak možná zvolíme. A mimo to, diskutéři, seznamte s problémem co největší počet občanů, ať také ví co se zde děje. Tak takto se dělá přímá demokracie. Nejprve musíme vědět co chceme, potom s tím seznámit širokou veřejnost a začít tlačit na ty nahoře. Oni si zase tak jistí v kranflecích nejsou. Jen hřeší na nevědomost národa, k čemuž využívají svůj mainstream, ale ten monopol co měli cca do roku 2000 jim internet sakra strhal. Bohužel osvícených občanů je stále ještě málo, typoval bych to zatím jen na 5 - 7%. Takže blogeři snažte se!

336268

09.07.2015 17:23

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

kyticka 81.?.?.?

Popravdě s tou ČNB jsem ke svému tvrzení dospěl induktivní metodou vzhledem k tomu, že něco málo jsem zachytil v článcích při příležitosti zásahů ČNB do kurzu, ze kterých vyplynulo, že ČNB nepodléhá vládě, respektive ministerstvu financí. Dále dle analýz ruské národní banky které provedl J. Fjodorov a je důvodné se domnívat, že je situace u nás naprosto shodná. Jak kolonizovali za Jelcina Rusko, tak Zkolonizovali za Havla nás. Není důvod se domnívat, že by používali pokaždé jiný model.

Dvě videa, kde to vysvětluje:
https://www.youtube.com/watch?v=5cXMA_zwTxo
https://www.youtube.com/watch?v=xxMNt_R1JMc


K těm vodárnám, elektro rozvodům a plynovodům, jednak přikládám zajímavý příspěvek z AC24, což by bylo třeba ověřit:

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/6256-byvaly-pol...
Pavel Blaheta 2015-07-08 23:27
Příteli Wolfe - nejsou neznámí vlastníci naší vody a kanalizací. Např. Severomoravské vodovody a kanalizace vlastní cca z 98 procent Aqualia - a ta patří španělské firmě která je stoprocentně vlastněna (tedy 100 procent akcií jim patří) americkým rodem Rothschildů. Mám pocit, že u Veolie, které patří např. pražské vodárny, je to stejné. Stejně jako v jiných částech Evropy. Od té doby co jim naše voda patří, to jest cca 15-18 let, každoročně se zvedá cena vody v průměru o 4-6 procent a veškerý zisk odtéká do kapes amerických Rothschildů. Opravdu je to tak.


... ale zejména konkrétně k těm vodárnám, tak zde je to velmi jednoduše prokazatelné. Stačí se kouknout do portálu www.justice.cz a zde si najít u českých dodavatelů vody jednak vlastníky a jednak ve sbírce listin jejich výroční zprávy.

Zde je třeba sledovat kolik ročně vytvářejí zisku a jak se jim z roku na rok hýbe základní jmění. Zde lze nalézt, že minimálně jeden z krajských distributorů (ostatní jsem nezkoumal) vytváří rok co rok půl miliardy zisku, ale základní jmění se mu nemění, naopak klesá. Z toho plyne, že každý rok tento zisk (plus něco navíc - tedy tuneluje) vyvádí ze společnosti pryč, respektive z Čech.

Tedy je-li situace stejná ve všech krajích, potom máme-li 14 krajů, jen na vodě jde mimo republiku 7 miliard ročně. Tyto prostředky pak chybí v rozpočtech krajů a měst. Můžete se na to kouknout sám.

Podstatné ale je, že od toho si platíme z daní vládu, ministry a úředníky ministerstev, aby tyto podrobné analýzy provedly a vydaly zákonnou normu, aby se tomuto zamezilo. Dále je to věc starostů a hejtmanů, aby tyto nevýhodné smlouvy vypověděli a vodohospodářské podniky navrátily do rukou obcí.

--- v odpovědi budu pokračovat ---

336267

09.07.2015 11:16

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Re: Poznámka editora

kyticka 81.?.?.?

Doporučuji se seznámit alespoň s tímto textem:

O válkách
http://leva-net.webnode.cz/products/o-valkach/

Pokud nemáme být zataženi do 3. světové války, tak zde je teoretický kompilát nejdůležitějších myšlenek Dostatečně všeobecné teorie řízení a Koncepce sociální bezpečnosti (KOB)

Pobrekáváním nad vším co je špatně, není možno ničeho dosáhnout! Tento web bohužel na této úrovni ustrnul. Ano, v první fázi to bylo velkým přínosem - analyzovat a rozkrýt problémy. Nyní však nastal čas k akci. Ukázat směr kudy jít.

Například nejzřetelněji z našich politiků se o to snaží pan Okamura, ale toho pan Stwora nemá rád, takže ať Okamura říká co říká tak vše je podle něj špatně, protože to říká Okamura.

https://cs-cz.facebook.com/tomio.cz/videos/1029616...

Nesuď výrok podle toho kdo jej říká, ale co říká. To že udělal jako každý normální člověk i Okamura nějaké boty neznamená, že jej budu do nekonešna stupidně odsutzovat, tím spíše ne, pokud jasně prokazuje, že je schopen sebereflexe, ale zejména proto, že vše co říká je z 99% absolutní pravda, kdy ne jen kritizuje, ale snaží se nalézt a ukázat i směr kudy z toho ven, ale hlavně se nebojí to říct veřejně nahlas a stát si za tím! Zaplať pánbůh již není jediným na naší politické scéně.

(Jinak to samé míní někteří "zvědavci" včetně editora o panu Babišovi. Přirovnám-li tu logiku o zlém oligarchovi k prvnímu příspěvku této diskuse - jo, že za vodu platíme někam do čerta do zahraničí, kdy tím pádem nemá stát na provoz, to není moc dobré. Ale kdyby ty vodovody vlastnil Babiš, tak to by byl teprve na Zvědavci křik, jak nás vysává a ještě drze platí daně zde v Čechách - jistě pouze proto, aby záludně zakamufloval to jak nás všechny okrádá. To samé jeho média. To je nehoráznost, to raději ať je vlastní nějaký ten cizinec, pak to sice také nebude OK, ale hlavně je nebude mít ten zlý Babiš, který by tam v nich mohl hájit své osobní (české) zájmy.)

Jinak musím vložit vysvětlení co je stupidita. Stupidita je neschopnost změnit svůj názorový vzorec v momentě, kdy se rapidně změnily vnější podmínky. Mohlo by to asociovat to, že stupidní nikdy není ten co jedná ve smyslu "kam vítr, tam plášť". Tak to je sice pravda, ale přísloví charakterizuje lidi, kteří tak činí výlučně pro svůj osobní prospěch a to v mnoha případech přímo na úkor ostatních. Přísloví mluví o "banditech", ne o "sociálně inteligentních - ne-stupidech".

Pokud chcete opravdu kvalitní analýzy poslechněte pana Kollera. Ale pozor, byl to estébák, ne jen nějaký spolupracovníček, ale špičkový analytik zpravodajských služeb - prostě ten hajzl zpoza opony, co tady za komančů kul ty nejtemnější pikle!
https://www.youtube.com/watch?v=2Mz-jWld0zY

336255

09.07.2015 00:59

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 2/2

kyticka 81.?.?.?

Ale to vy asi nebudete chtít, jen takový malý bojůvky. Vy by jste rádi za ten dolar válčili se všemi co se vám podaří zblbnout přímo tady u nás doma a to do posledního Evropana.

A víte kdo je váš skutečný pán. za koho tady blábolíte ty své nesmysly:

USA:
- Goldman Sachs - New York
- Rockefellers - New York
- Lehmans and Kuhn Loebs - New York
EU:
- Rothschildové - Paříž a Londýn
- Warburgs - Hamburg
- Lazards - Paříž
- Israel Moses Seife - Řím

Viz.: Kartel Federálních rezerv:
- Osm rodin (I. díl)
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1330-kartel-fed...

Tak studujte trolíci, studujte!

336230

09.07.2015 00:58

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

Původně jsem to psal trolům na ac24, ale sem to sedí rovněž 1/2

kyticka 81.?.?.?

Ještě něco pro troly, co mi podsouvají, že jsem komunistický soudruh.

Jsem pro silný český kapitál. Nikoli pro bolševismus, jak se mi snaží někteří podsunout. Aby mohl být ale český kapitál silný, nemůže jej, jakož i celý národ včetně těch "dělníků, rolníků a pracující inteligence", jak říkali komančové, vysávat, za kdykoli dotištěný doláč, pijavice co sedí někde ve skrytu a tahá za šňůrky svých pimprlátek, který to maj za úkol realizovat:

Vložený obrázek

Tedy abych upřesnil, tahá za drátky, ke kterejm je přivázána i řada trolů, jen možná ani neví, že tak činíš, pakliže jednají v dobré víře, protože jim takový profesoři, jako je Putna a spol, vymleli mozek. Zkuste si prověřit, co tu vlastně blábolíte a kdo vám to nakukal.

Jo jiná je, jestli za to berete prachy. Tak to je pak s vámi diskuse vcelku zbytečná. Vzpomeňte ale jak skončil Jidáš. Stejný osud čeká vás!!!

- proč když otočíš kohoutkem teče část poplatků za vodu do zahraničí - ve finále do jakési francouzské nebo rakouské akciovky jejíž majitelé jsou zcela neznámí

- proč když cvakneš vypínačem se děje to samé?

- proč když si jde kdokoli (chudý, bohatý i megabohatý) ohřát čaj na plynovém sporáku, zaplatí část ceny tamtéž?

- proč když chce ČNB vydat emisi nových korun pro podporu průmyslu, musí nejprve vydat dluhopisy, za ty koupí dolarové rezervy a potom teprve smí v patřičném procentu vytisknout novou sérii FIAT Koruny?

- proč kdokoli natankuje svůj vůz, musí zaplatit část poplatků dolarovýmu distributorovy co sedí za tiskařským lisem ve FEDu?

- proč si USA může kdykoli dotisknout u FEDu libovolné množství doláčů, (když se jí je nedaří vybrat na daních, protože její průmysl zkrachoval) bez jakékoli kontroly, takto zaplatit své nezaměstnané, jakož i úředníky, policii atd, bez vrásek, že by je museli někdy vracet? Těm co vláda USA takto, z dluhu, zaplatí si pak z dovozu ve svým supermarketu koupí za tyto mimo pravidla dotisklé doláče cokoli co potřebují.

Proč se to neprojeví na inflaci dolaru? Protože se ty jejich dotisky vždy rozpustí v jeho celosvětovém objemu.

Proč jej prodávající neodmítnou? Kdyby to udělali skončili by jako Irák nebo Libye.

To se týkalo těch malých. Nyní to udělalo pod vedením Ruska a Číny půl planety (BRICS). Na ty si Amíci již sami netroufnou, tak se snaží, aby jsme to za ně vyválčili my Evropani!!!

Trolíci, jděte nafasovat kalacha k Porochovi a můžete reálně ten svůj boj za těch svých pár stříbrných začít třeba hned příští týden. Pěkně tam můžete za USA dolar s Ruskem válčit statečně, s nejvyšším nasazením a jářku do posledního Ukrajince.

336229

24.06.2015 04:24

Přeběhlictví na Ukrajině

Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

kyticka 81.?.?.?

...Dále Alexej Mirošničenko uvedl k dotazu týkajícího se sestřelení malajsijského Boeingu letu MH17, že bavit se o tomto tématu přímo bylo ve zpravodajské službě přísně zakázáno. Bylo to tabu téma. Osobně se s žádnými důkazy při své činnosti neseznámil a proto se nechtěl vyjádřit, co si o tom myslí. Uvedl však, že zpravodajská služba podléhá vedení ze strany Američanů a podle slov jiných jeho bývalých kolegů, ti požadovali šetření jen ve směru, který by mohl svědčit o vině ze strany Ruska...

...Při svém vystoupení na briefingu generál Kolomiec mimo jiné vyzval příslušníky ukrajinských ozbrojených sil: „Obracím se ke generálům, důstojníkům a všem příslušníkům Ozbrojených sil Ukrajiny. Nestaňte se katy a utiskovateli! Nebuďte jako ti, které v roce 1945 norimberský tribunál prohlásil za zločince. Vždyť víte, že válečné zločiny se nepromlčují. Vyzývám vás, aby jste svrhli proamerickou juntu, která se zmocnila vlády v zemi.“ ...

K tomu samému je třeba vyzvat i naše politiky!!!

Situace v ČR se pod tlakem veřejnosti mění. Vláda jí začíná naslouchat - viz: Sněmovní debata vedená Martinem Konvičkou z IVČRN o petici proti kvótám se změnila v pranýřování islámu (http://www.novinky.cz/domaci/373174-debata-o-petic...).

Tlak na vládu ze spoda je však zatím jen jednostranný. Nejde po příčině.

Kdo vyzve naše občany k tomu, aby pochopili veškeré souvislosti, kam ve skutečnosti vše směřuje a mohli pak tlačit na to, aby byli z Evropy vypoklonkováni strůjci veškerého zla?!?

Ti co zničili Blízký východ a severní Afriku, ti co zničili Ukrajinu a provokují Rusko, ti co nás Evropany donutily přijmout nesmyslná a vylhanými argumenty zdůvodněné sankce, ti co řadu let od základu rozvrací evropské hodnoty skrze své nevládní organizace, obsazené školství a média, nyní zahajují přímý útok i proti Číně!

Obama vyzýván k uvalení sankcí na Čínu (http://svobodnenoviny.eu/obama-vyzyvan-k-uvaleni-s...)

!!! TŘETÍ SVĚTOVÁ VÁLKA KLEPE NA DVEŘE !!!

Kdo jí chce a proč? Kdo za vším tím bordelem ve světě stojí?

ČAS BĚŽÍ! Přešlapování na místě, je čekání na radioaktivní smrt. Pokud se probudí ti, co doposud váhají, k činu, budou nadějí, že procitnou i ti co doposud spí v moci našeptávačů. Nadějí, že se snad ještě zavčasu podaří vše zastavit.

335368

10.06.2015 01:36

O pěti chlebích

RE: Teorie autora v článku o kouření,

kyticka 81.?.?.?

Kolego až na jednu takovou maličkost, která Vám malinko uniká.

1) Holky poskytují něco zcela přirozeného a to je sex, byť nemanželský a ne konaný za účelem rozmnožovat se . Prostě jen pro zábavu a tak to ani příroda jistě nemyslela. Nicméně obcování s prostitutkou není činnost která by člověka jakkoli zničila. (Netahejte sem prosím pohlavní chorobu kterou od ní mohu chytit.)

2) Kouření tabáku, pití alkoholu, kafování, ale i kouření trávy nejsou činnosti, které by mne okamžitě zničily.

3) Naopak spead plus heroin nebo místo speadu trochu koksu, případně opium, je látka tak rychle návyková a rychle jedovatá, že ve velmi krátkém čase zlikviduje dotyčného jedince, ale stejně rychle poznamená i všechny v jeho okolí, více méně je zničí. (To nemluvím finančně. Stalo by se tak i v případě, že budou drogy levné.) Závislák na těchto drogách, díky jejich rychlosti rozkladu osobnosti zcela jistě zajistí, že dotyčný nezplodí a když zplodí nevychová potomka svého.

Nevěříte! Tak si něco prostudujte o dějinách Číny, jakou genocidu jim přivodili angličtí dodavatelé opia, kteří tak činili pouze za účelem zisku a co se stalo, když řekl Čínský císař ne. Studujte téma "Opiové války".

Jinak stejně zhoubně jako opium působila na severoamerické indiány ohnivá voda na jejíž odbourání z organizmu, na rozdíl od Evropanů, není jejich genetika uzpůsobena.

Takže povolit tvrdé drogy jedině v případě, že bych chtěl snížit populaci lidstva. To by se jistě spolu s nemocemi, na které by takto oslabený organismus celé populace nebyl schopen reagovat, zajisté úspěšně podařilo.

334368

29.05.2015 09:09

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 4

kyticka 88.?.?.?

Ještě přidám, něco, co je potřeba vidět, vědět a znát ze současné Itálie.

Nedopusťme aby probrání se do reality u nás v ČR vypadalo tak jako se již stalo současným Italům, že se náhle zamykají v domech, aby se jim nic nestalo.

https://www.youtube.com/watch?v=jm48QEigkko

Potom na problémy s našimi cikány, které prezentují například takovéto vtípky,

Vložený obrázek

budeme vzpomínat, jako na zlaté dobré časy!

333706

29.05.2015 08:38

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 3

kyticka 88.?.?.?

DOKONČENÍ:

Od rozpadu Rakouska-Uherska a prohrané první světové války jsme si my Češi, ale i všichni středoevropané pomohli opravdu jen co je pravda! Pravda je taková, že tuto první válku jsme prohráli a po ní se z nás stala partička rozhádaných, nesamostatných, ne akce schopných a ovladatelných státečků. Vládnou nám zpoza oceánu asociálové, kterým jsme dobří jen jako otroci, případně jako kanonenfuter proti jejich dalšímu konkurentovi Rusku a Číně.

Pokud se máme postavit znovu na nohy, tak je třeba se kouknou pravdě do očí vzhledem k naší minulosti a ne jen omílat do nekonečna stále jedny a ty samé z kontextu vytržený a pokrouceného historické paskvily, které nás naučili ti co nás ve 20. století porazili.

333703

29.05.2015 08:35

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 2

kyticka 88.?.?.?

Pohleďme na současnou Ukrajinu jak dokonale stačilo přesvědčit převychovávané, že zabít Rusa je historicko-srdcařská touha každého pravého Ukrajince co svět světem stojí. Ano Ukrajinci mají pravdu, že oni jsou (ačkoli historicky jako ukrajinský stát nikdy neexistovali) původními nejčistokrevnějčími Slovany a to díky díky takřka nepřerušené slovanské kontinuitě původně Kyjevské Rusi, následně Polsko-litevskému království, potom Rusku a SSSR, kdy současní Rusové (Moskali) jsou zase na rozdíl od nás germáno-slovanů spíše tataro-slovanští míšenci.

Proč o tom mluvím? Protože stejně tak havloidní zlo vymylo hlavu našim současným třicátníkům a mladším jak buzi-multikulti je cool a naprosto normální. Pohleďme jak zvrhlé názory mají někteří rektoři našich vysokých škol.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Rek...
kdy navíc aktivně lobojí aby jim podobní naše vysoké školy ještě více kontaminovali!
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Rekto...

Pokud budou takovéto "osobnosti" nadále zastávat nejvyšší místa našeho školství, kam to asi jako evropané dopracují naše děti. Přesně sem!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Kw9ME-ThvVY

Takže si sem nyní nasadíme podle plánu USA haldy nevzdělaných, kulturně neadaptovatelných, krajně nebezpečných, velice plodných rodin, které jsou navíc hned od počátku čistokrevnými příživníky.

Je třeba Evropu řádně oslabit, aby nemohla konkurovat dolarovému hegemonovi a jak popisuje autor článku, ji dovést k ještě k většímu rozvratu a zmaru než se jí stalo ve 20 století.

Současnou Evropu řídí dílem mantinelové mdlého ducha, dílem zaprodanci FEDu, kdy nám vysvětlují, že ty haldy islamistů co utíkají k nám ze zemí, které jim FED-USA rozbombardovali ve vylhaných válkách. Jsou naši přátelé, co nás obohatí a že jim máme povinnost humanitárně pomoci, když oni jim před tím humatitárně rozbombardovali domovy.

Opravdu super dvě mouchy jednou ranou. Ropa nadále proudí do USA za falešné dolary a potenciální konkurent EU bude vnitřně rozvrácena nepřizpůsobivými-

Je komické, že přesně proti těm samým bankovně-mafiánským rodinám co tzv. "západní demokracie" již 100 let ovládají, svého času bojoval jak ten zlý Hitler, tak i náš císař František Josef.

333702

29.05.2015 08:22

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Ruský autor článku co do vztahu slovanů a germánů hovoří velmi rozumně 1

kyticka 88.?.?.?

Již jsem to sem dával jednou, přesto v zájmu nalití si čistého vína o naší minulosti si dovoluji své názory znovu zopakovat a trochu rozšířit.

Každý by si měl uvědomit, že my takzvaní západní Slované a východní Germáni jsme prakticky jeden národ, u kterého se po 1500 let pouze různě přelévalo, zda-li se v tu či onu historickou dobu dorozumíval spíše Germánsky nebo spíše Slovansky. (původně okolo roku 500 slovanizovali východní germány slovanské kmeny z východu, potom zase okolo roku 1300 přes drang nach Osten zpět germanizovali již slovansko-germá nské míšence západní germáni. S koncem 2. světové války zase došlo ke slovanizaci takřka celé střední Evropy, kdy ale pozor celá východní část Rakouska a prakticky celé východní Německo v roce 1000 mluvilo Slovanksy, nyní jim však říkáme Němci, kdy nám bylo minimálně po celou dobu 20 století ze strany různých pátých kolon (Masaryk byl mimo jiné agent Británie a zednář), později vítězi obou světových válek podsouváno, že jsou ti co mluví Německy našimi krajně agresivní nepřáteli a to i ti co se vždy cítili Čechy, kdy jen v průběhu generací začali ve svých rodinách mluvili Německy.

Přesto že každý z nás Čechů je původem napůl germán a na půl slovan, stačil jen trochu jiný výklad Kristova učení (Husitství - později Rekatolizace po Bílé hoře) a ačkoli jsme více méně po celá tisíciletí žili společně v míru ať jeden soused mluvil doma aktuálně spíše Německy a druhý spíše Česky, kdy prakticky všichni znali oba jazyky a ačkoli jsme si uprostřed Evropy i přes určité odlišnosti ve víře kulturně prakticky totožní, stejně to nezabránilo konfliktům, které vyvrcholily vzájemnými pogromy před, za a po 2. světové válce.

Těm v jejichž zájmu toto vše bylo, stačilo prakticky vždy vymýt mozky jen jediné generaci školáků (20 let) skrze pokroucený výklad historie jimi v první řadě kontaminovaného školství a najednou se zde objevila jednostranná nenávist převychovaných vůči těm jejichž otcové spolu s otci převychovaných chodili generace po společné práci poklábosit do hospody.

333701

13.05.2015 21:43

Slepota Evropské unie tváří v tvář americké vojenské strategii

Výborný článek - dejme šanci těm co na to mají potenciál 2. část

kyticka 81.?.?.?

Často slyším, že Babiš je nebezpečný, protože takovou moc, že kdyby ji zneužil, tak je s námi všemi amen. Z této logiky je nebezpečný i hajný v lese co má přes ramenu kulovnici.

Pohleďme na Rusko. Až když v Moskvě demonstrovali spolu s Čínou, Indií, ale i například mimo jiné se Srbskem, že mají společně sakra velký klacek, tak teprve potom se vládě USA rozsvítilo a Kerry na to tata naklusal do Ruska urovnávat rozkoly, že to tak vlastně ani nikdy nemysleli a že chtějí být kamarády.

Mimo jiné přirozeně pohleďme i na mezinárodní Čínskou banku, ke které se připojila více než polovina planety. Až když ukázal BRICS, že má svaly, tak teprve potom na to vláda USA začala slyšet. A že jsou BRICS a spojení Čína-Rusko-Indie potenciálně nebezpeční? No to přirozeně jsou a maximálně, přesto však v současné době a nejméně po dobu dvou generací budou silným ochráncem přirozených hodnot a naprosto nezastupitelným stabilizačním prvkem na této planetě.

332761

13.05.2015 21:42

Slepota Evropské unie tváří v tvář americké vojenské strategii

Výborný článek - dejme šanci těm co na to mají potenciál 1. část

kyticka 81.?.?.?

Konečně se začínají objevovat články které jdou k podstatě věci.

Vše souvisí se vším. Pokud se my sami, ale zejména námi volení zástupci, neprobudí a nezačnou činit rázné reformní kroky v naší společnosti, jakož i společnosti celé EU, je scénář budoucnosti naší planety, zde http://michaelwinkler.cz/prohrali/ popsaný, nanejvýš pravděpodobný. Nejméně kvůli skutečnosti, že předpoklad, že se Rusko potažmo Čína svého „osvobozování od dolaru“ vzdá a dobrovolně se podřídí jeho celosvětovému diktátu, je méně než nepravděpodobný. Prakticky vidím pouze dvě možnosti. Buď se Evropa rovněž osvobodí a v USA, po následující celospolečenské krizi, která se přirozeně Evropy dotkne, se k moci dostanou racionální jedinci, nebo je celosvětová válka nevyhnutelným zakončením současného destruktivního trendu.

Základním předpokladem je začít celospolečensky dodržovat pravidla. Ačkoli se to řadě občanů ČR nemusí líbit (hlavní zlo je přirozeně každoroční vyvádění kapitálu z ČR zahraničními korporacemi, které sem vpustila zejména garnitura okolo pravdy a lásky), je nutné začít u každého z nás. Není proč navážet se do českých oligarchů pakliže pravidla dodržují a navíc v osobě pana Babiše se i takováto pravidla snaží celospolečensky vynutit zavést i u střední třídy. Konkrétně píši například o registračních pokladnách. V momentě, kdy bude skrze toto opatření značně narovnán nešvar šedé ekonomiky zaběhlý jako normu u významné části naší populace, lze získat mandát a potřebnou sílu vyžadovat dodržování pravidel i od zahraničních korporací.

Je nutné postupovat krok za krokem, ačkoli se to řadě jednotlivců nemusí líbit. Jak má ČR vláda oponovat neskutečnému mezinárodnímu tlaku (viz tlak páté kolony na Zemana kvůli návštěvě Moskvy k 70. výročí konce války) a to jak ze strany korporacemi placených úředníků Evropské Komise (služebník USA a FEDu), tak i USA-FEDu samotnému, když má nepořádek a zlodějnu u sebe doma, mezi svými nejen politiky a úředníky, ale i běžnými občany.

Na pana Babiše (jakož i na pana prezidenta) je vyvíjen neskutečný tlak, kdy oba čelí pomluvám všeho druhu. Pan prezident má na alternativním webu silné zastání, pan Babiš jej ale začíná ztrácet, kdy je obviňován z řady zlodějen, ke kterým chybí jakýkoliv důkaz. Pátá kolona v jeho velmi případě úspěšně zabrnkala na závist a malichernosti a odezva se našla i zde na svobodných médiích.

Co se týče nedodržování pravidel ze strany pana Babiše a jemu podsouvaných zlodějen je situace obdobná, jako když mainstream stále dokolečka tvrdí, jak na Ukrajině válčí divize a divize Ruské armády. Také je nikdy nikdo neviděl. Přátelé dejme šanci těm, kteří se snaží ten neskutečný nepořádek u nás dát do kupy a neremcejme, pokud se nás to také dotýká.

332760

28.04.2015 16:14

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Orwell, Solženicyn - reakce 2. část (závěr)

kyticka 81.?.?.?

Velká chybička se ale například vloudila osnovatelům 9.11.2001. V době kdy z největší pravděpodobností útoky na věže a Pentagon naplánovali a realizovali, rozhodně nepředpokládali, že již v roce 2005 si bude moci každý kdo má PC přímo doma kdykoli promítat jakákoli vide a zprávy z té doby. Pokud by nebyl internet na úrovni jako dnes, s čímž v roce 2001 nepočítali, všichni by do dnes plně věřili, že pád budov jakož díra v Pentagonu se přihodily přesně tak jak nám, celému světu předhodili.

Stejným způsobem kdysi rozsekal neprůstřelný katolický řád knihtisk.

331989

28.04.2015 16:14

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

RE: Orwell, Solženicyn - reakce 1. část

kyticka 81.?.?.?

Viděl bych to prozaičtěji.

Jednou ze základních metod prognostiky (věda nikoli o to jak budoucnost předpovídat, ale zejména o tom jak běh věcí změnit tak, aby bylo dosaženo požadovaných výsledků) je metoda "analýza textu". Autory této metody jsou židovští myslitelé, více se o prognostice lze dočíst v "Manuálu prognostických metod" od Martina Potůčka
http://knihy.abz.cz/prodej/manual-prognostickych-m...

Vložený obrázek

Principem této metody je systematické studium veškeré vycházející literatury a na základě analýzy těchto textů vyhledávat návody na "scénáře", které by bylo možno uplatnit s různými záměry v praxi (Jinak metoda "scénářů" je rovněž metodou prognostiky.).

Zde osobní poznámka: Po nastudování této knihy jsem rázem začal chápat v té době, v řadě případů, nepochopitelné názory bývalého prezidenta Václava Klause, jakož je pro mne čitelný jak současný president Miloš Zeman, ale jsou pro mne čitelné i kroky Vladimíra Putina. Zeman i Klaus byli zaměstnáni za komunistů v Prognostickém ústavu a Putin je špičkový absolvent škol KGB, kde se tyto metody rovněž vyučovaly a věřím, že nadále vyučují. Na rozdíl od současné České republiky, potažmo EU.

Jinak co má Putin za školy se lze dočíst v "Akváriu" od Suvorova
http://www.specnaz.cz/bojove-prirucky-knihy-manual...

Prognostika by přitom měla být základním vzděláním každého českého politika. Jedině tak můžou náš stát rozumně vyvést z manipulace jejíž teoretický základ prognostika poskytuje a kterou na nás evropany aplikují špičky světových oligarchů soustředěných okolo FEDu.

Zpět k tématu. O tom, že minimálně CIA tuto metodu aktivně využívá byl nakonec natočen film "Tři dny kondora", který je z roku 1975.
http://www.csfd.cz/film/7383-tri-dny-kondora/

Nyní k Orwellovi. V době kdy svou knihu 1984 psal to bylo opravdu sci-fi. Informační technologie v době vzniku knihy nebyly ani trochu na úrovni, kterou Orwell popisoval.

Živě si dovedu představit, že se posléze, kdy informační technika postoupila dostatečně kupředu (léta okolo roku 2000) začaly na zakázku nejmocnějších špičky tajných služeb spřádat na zakázku dle Orwellovo podkladů "scénář" jak celý svět zotročit dle vlastních záměrů.

To samé by se dalo říct o Protokolech sionských mudrců. Ty buď skutečně sepsali židé, nebo také možná tajné služby Ruska někdy je uváděno Rakouska Uherska. Posléze však sionistické špičky podle nich začaly přesně postupovat.

331988

28.04.2015 12:30

Nesouhlasím se závěry pana Gilíka

Palec vzhůru pane Stwora!

kyticka 81.?.?.?

... s potěšením sleduji, jak Vám začínají docházet veškeré souvislosti. Výborně!

331965

23.04.2015 17:55

Oklamané Polsko (V)

RE: Proc jsou Anglicane tak proradni??

kyticka 81.?.?.?

Jen něco málo z dějin gentlemanů (Některé historické skutečnosti vím jiné ne zcela přesně, tedy dávám do diskuse širší souvislosti k tématu o tom, kdo jsou naši "opět spolehliví a čestní přátelé" vlastně zač):

- Která královská Koruna chránila a poskytovala zázemí námořním teroristům (pardon čestným a statečným korzárům, jak zná každý z dobrodružných knih a filmů), jejichž jediným úkolem bylo přepadat španělské lodě za účelem zlatého lupu, kdy jedinou jejich povinností bylo odvádět povinný desátek?

- Kdo ovládl po napolenonských válkách burzovním podvodem takřka celý průmysl Anglie a ve finále ukul pevný svazek s nejvyšší britskou šlechtou, který trvá do dnešních dnů?

- Jakým způsobem vládla Východoindická společnost "gentlemanů" v Indii a okolí, kdo ji vlastně vlastnil a jaký tam byl poměr vojsk britské koruny k armádě této společnosti? Kdo proti sobě poštval původní indické panovníky navzájem a takto nakonec obsadil celou jejich zem?

- Jakým způsobem se nový svět (Severní Amerika) dostal z područí Koruny Nizozemské do područí Koruny Britské. Takhle z čista jasna jednou připlula do zátoky NewYorku britská kocábka s opravdu velkým kanonem a kapitán prohlásil "Předej město, nebo vás rozstřílíme na paseku", stalo se město bylo předáno mírovou cestou.

- Kdo byl strůjcem holokaustu obyvatel Číny nekontrolovaným dovozem opia, po vzpouře čínského císaře proti tomuto v opiových válkách a posléze opět dovozem opia? Kontrolní otázka: Kolik čínských životů si tyto kolaterální ztráty úhrnem vyžádaly?

- Kdo byli hlavní strůjci holokaustu obyvatel Severní Ameriky (Pardon stateční osadníci bránící se záludným rudokožcům)? Kontrolní otázka: Jak dopadne srovnání téhož působení, z literatury známého padoucha Corteze a jemu podobných, na území Jižní Ameriky, tam přece žijí katoličtí míšenci evropanů a indiánů, není liž pravda.

- Kdo byl strůjcem holokaustu původních obyvatel "gulaku pro nepohodlné" s názvem Austrálie a Nový Zéland?

Vždyť je to super, že máme takové "opět spolehlivé a čestné přátelé". Vždyť s tím jak nás ochránit mají zkušenosti minimálně 350 let. Jen jestli náhodou nejsme ti domorodci, co ještě netuší co se na ně vlastně chystá???

331732

15.04.2015 23:45

Oklamané Polsko (IV)

RE: Starikovovi nevěřím,

kyticka 81.?.?.?

S tím Stalinem s vámi souhlasím, řada věcí tomu nasvědčuje, že to tak mohlo být. Jen poukazuji na to, že na druhou stranu ale řada věcí nasvědčuje i tomu, že i Hitler, podobně jako Stalin se jim následně utrhl ze řetězu. On to Německo před válkou postavil na nohy totiž stejně efektivně jako to udělal Stalin, kdy pijavicím najednou vyvstaly ne dva, ale dokonce 3 nebezpeční konkurenti.

Nezapomínejte na osvíceným císařem vedené prosperující Japonsko. USA a Británie blokovaly na dovoz surovin závislé Japonsko natolik, že následovalo vypakování Britů z východních kolonií. Některé zdroje tvrdí, že s ropu na tom Japonci byli tak, že flotila co vyrazila na Havaii právě proto, aby tu námořní blokádu zarazila, měla v nádržích veškeré zásoby, které před útokem daly na celých ostrovech dohromady, aby tam mohli vůbec doplout.

Přiznám se však, že o příčinách války s Japonskem toho moc nevím. Jak to bylo s Německem, Hitlerem a ostatními významnými hráči doopravdy, je rovněž těžké 100% soudit přes všechny za ta léta nanesené propagandistické vrstvy.

Pouze tvrdím, že s tím Hitlerem to nebylo tak černobílé, jak nám bylo doposavad vysvětlováno. To zde máme ještě IG-Farben, General Motors, co vlastní do současnosti Opel a jiné další, včetně průmyslníka Forda, který mimo jiné vedl nějakou ligu proti Židům přímo v USA. Už jenom skutečnost, že minimálně do Olympijských her v Berlíně (1936) měl v Německu Hitler podporu domácích obyvatel velmi podobnou současné podpoře Putina, nasvědčuje tomu, že nemohl být žádným asociálem.

Takovouto podporu přece nemohl získat jen díky Goebelsovské hlásné troubě. Ta musela být podložena reálným zlepšením životní úrovně Němců. Kdo jako první na světě začal budovat rekreační zařízení pro pracující na státní úrovni. Právě Hitler, kdy se nejistě domnívám, že toto převzal právě od Forda.

Demokrat Hitler rozhodně nebyl. Byl diktátor a také to tak proklamoval. Nebyl však extrémista. Extrémistů ze svých řad se zbavil při noci dlouhých nožů, kdy odstranil Röhma a jeho SA. Potom v Německu zavládl pořádek.

Jen tak odbočuji, kdo byl sociálně inteligentnější Havel nebo Hitler. Po nástupu Havla k moci ČR vzkvétalo, nebo po nástupu k moci Hitlera vzkvétalo Německo.

Hitler nechal postřílet špičky SA, angažoval se ve Španělské válce. V té době již krev na rukou měl. OK, nepřu se. Kdo ale halasně svou autoritou na celosvětové úrovni podporoval humanitární bombardování Jugoslávie a vše politicky za východní Evropu kryl? Havel. Dále to samé 2. válka v Iráku, těsně před jeho smrtí Lybie. Kdo má na rukou víc krve. Hitler do 31.8.1939 (to ještě žádná válka nebyla a rozhodně k žádnému vyvražďování židů nedocházelo), nebo Havel do 18.12.2011 (to také žádná celosvětová válka zatím nebyla)?

Ukrajina začal vyvražďovat své Rusy bezprostředně.

331251

15.04.2015 22:08

Oklamané Polsko (IV)

RE: Nema to spravnou podstatu historickeho problemu,tim je to i znehodnocene.

kyticka 81.?.?.?

Už jsem toho diskutování chtěl nechat, ale toto doplnit musím.

Skutečnost, že i mezi současnými Židy veřejně a otevřeně působí nebezpeční extremističtí blázni, dokazuje minimálně tento pan Rabín. Jeho slova jako by byla vystřižena z Protokolů Sionských mudrců, ke kterým se židovská obec nehlásí, kdy jejich autorství, jakož provokaci, připisuje tu Rakousko-Uherské tajné policii, tu tajné policii Carského Ruska.

Citace pana Rabína:
"Gójové se narodili jedině proto, aby sloužili nám. Jiné poslání kromě služby národu Izraele na světě nemají. K čemu jsou pohani potřební? Budou pracovat, orat a žnout. My budeme sedět jako páni a jíst," vysvětlil rabín.

K tomu, proč pohané vůbec žijí tak dlouho, prohlásil: "Pohani jsou jako ostatní - musí zemřít, ale Bůh jim dal dlouhověkost. Proč? Představte si osla. Když uhyne, přijde člověk o peníze. Je to jeho sluha, a proto je mu dán dlouhý život, aby pro Žida mohl dlouho pracovat."

Zdroj: iDNES/Zprávy
Publikováno 21. října 2010 v 9:08
http://zpravy.idnes.cz/gojove-jsou-na-svete-proto-...

Vložený obrázek

Tedy pokud článek není provokace v rámci současné informační války za účelem rozeštvat všechny proti všem ve smyslu filmu Vrtěti psem, za účelem cca od roku 2005 probublávajících informací o tom jak elita chce celou světovou populaci čipovat (už se tak aktuálně experimentálně děje - v roce 2005 kdy jsem o tom poprvé četl mi to připadalo jako hodně ulítlé scifi) a pak ji nahnat na obrovská jatka za účelem snížit její počet na potřebných 500 miliónů sloužících otroků.

Mluvím o epizodě filmu, kde osnovovatelé války na Balkáně, za účelem odvedení pozornosti od nějakého průšvihu prezidentského kandidáta v blížících se volbách, najmou hudebníky aby složili retro hit "Stará bota", ten potom nahrají starou technologií na zaprášenou desku ze šedesátých let a tu následně nechají "nalézt" ve státním hudebním archívu z té doby, to vše za účelem, aby vytvořili legendu o hrdinném vojákovi US army, který měl přezdívku Stará bota.

Na ten film se budu muset znovu kouknout, už jsem ho viděl před značným časem a vše si již ne úplně přesně pamatuji. Tedy omluva pokud jsem nepopsal uvedenou epizodu zcela přesně. Vrtěti psem: http://www.csfd.cz/film/5959-vrteti-psem/

331242

15.04.2015 16:13

Oklamané Polsko (IV)

RE: Starikovovi nevěřím,

kyticka 81.?.?.?

dokončení:

Myslím, že vskutku nazrál čas naši historii faktograficky rozkrýt, a to se vším všudy, zejména ve světle současného rozeštvávání současných obyvatel české kotliny, potažmo celé Evropy, na prorusy a proameričany.

Ať si v Rusku vládnou jak uznají za vhodné sami Rusové. Nikoho neohrožují a nikam se necpou, tím méně k nám do Čech a na Moravu, jakož nikam do Evropy. USA se může stát naším dobrým partnerem až tehdy, přestanou-li je ovládat blázni. Do té doby je USA smrtelnou hrozbou pro celý svět, kdy skutečnou hrozbou jsou ale pouze asociálové, kteří uzurpovali jeho vládu. Evropané by se měli zabývat evropskými záležitostmi a dobrými vztahy se svými sousedy.

Něco jiného se může stát, pokud v žoldu FEDu z hlouposti zmanipulovaných občanů (včetně nesvéprávných politiků) a díky rozeštvávačům placených falešným dolarem, budeme Rusko nadále neopodstatněně hanobit, hrozit mu a dělat mu naschvály do takové míry, že na nás skutečně, zahnáno do kouta, zaútočí, nebo v duchu politiky USA posledních let, na něj dokonce zaútočíme my sami.

Současný vývoj jde katastrofickým směrem. Štvanice proti nepochybně sociálně inteligentnímu Putinovi, která masivněji začala pomluvami před olympiádou v Soči a pokračovala na tento termín přesně načasovaným Majdanem (stejně jako napadení Jižní Osetie Gruzií v den zahájení olympiády v Číně), se v současnosti plně shoduje se štvanicí, která byla rozpoutána proti v té době vysoce sociálně inteligentnímu Hitlerovi pravými strůjci 2. světové války a to již v roce 1933.

Jakých zvěrstev se následně po rozpoutání války dopustil Churchil, Stalin, Roosevelt (více však Truman) i Hitler již nemá cenu, jako "sociáně inteligentní chování" jakkoli posuzovat. Vrahy a zločinci se stali všichni, ale jen o Hitlerovi jsme se to vše dopodrobna ve školách učili, kdy po roce 1989 se to minimálně u nás vyučuje i o Stalinovi.

331225

15.04.2015 16:12

Oklamané Polsko (IV)

RE: Starikovovi nevěřím,

kyticka 81.?.?.?

Putin odpověděl Polákům, kdo začal válku Titulky CZ
https://www.youtube.com/watch?v=-Yg2Sqj9E9U

Jinak k Hitlerovi. Do zahájení války, kdy se rozhodl na nesčíslně provokací ze strany Polska odpovědět silou, byl nepochybně sociálně inteligentní osobností, kdy pozitiva, která se děla v Německu a oblastech které byly k Německu demokratickou nebo diplomatickou cestou připojeny, významně převyšovala negativa a všude kam vkročil jej vítali s květinami to včetně Böhmen und Mähren, kdy bylo samozřejmě zaděláno na to, že bychom v příštích generacích ztratili Češtinu jako dorozumívací jazyk, což je téma maximálně citlivé, stejně jako se to díky historickému vývoji stalo minimálně na území východní poloviny Rakouska a ve Slezsku, současném Sasku. V Čechách a na Moravě v té době nikdo Česky mluvící občany nevyvražďoval. To se dělo až když sem z Londýna vyslali teroristické komando, které zavraždilo Heidricha. Dále si je třeba uvědomit, že v té době nejenom v příhraničí, ale i v Praze a jinde obrovské množství rodin, opět díky předchozímu historickému vývoji, již řadu generací Německy mluvilo.

Nakonec to tak chápali i jeho současníci, viz kauza Zemanova slova o Peroutkově novinářské tvorbě z té doby. Nemyslím si, že byl Peroutka fašistický proněmecký zaprodanec, který psal o Hitlerovi té doby v pozitivech za mrzkých jidášových pár stříbrných. Pouze s čistým svědomím psal tak, jak to v porovnání s bordelem za první i druhé republiky cítil. Zde doporučuji shlédnout nedávný projev pana prezidenta Zemana před občany Hradce Králové (Kde mimo jiné vyzval rozeštvávače Čechů z TOP09 Vitulu, aby, když mu tak jde o boj proti Rusku, na sebe oblékl maskáče, přihlásil se do ukrajinského batalionu Azov a padl v první linii)
https://www.youtube.com/watch?v=tzJlUslwcpE&list=L...

Copak se o panu Peroutkovi ještě asi dozvíme, když pan prezident zvedl hozenou rukavici, kdy se mimochodem zmínil, že četl jak Peroutka někde napsal, že byl Hitler gentleman a tedy začal pátrat po tom co skutečně v té době zmíněný novinář o Hitlerovi psal, o čemž vítězové nad Hitlerem přirozeně následně pomlčeli. Churchil jednou prohlásil (cituji volně) "Nepřítele nelze porazit tak nějak na půl. Nepřítel je třeba porazit, ponížit a pomluvit."

331224

15.04.2015 08:44

Oklamané Polsko (IV)

RE: Nema to spravnou podstatu historickeho problemu,tim je to i znehodnocene.

kyticka 88.?.?.?

Jak Židé vyhlásili Německu svatou válku

https://radicalrevival.wordpress.com/2010/01/23/ja...

Pár úryvků z odkazovaného článku:

„Judea vyhlašuje Německu válku! Židé celého světa, spojte se! Bojkotujte německé zboží! Demonstrujte!“ – všechny hlavní titulky Daily Express, 24. března 1933.

„Toto vyhlášení války proti Německu, jsme nyní povýšili na „svatou válku.“ Tato válka skončí zničením Německa.“ Dr. Franz J. Scheidl, Geschichte der Verfemung Deutschlands.

„Válka v Evropě je v roce 1934 nevyhnutelná.“ – H. Morgenthau, ministr financí Spojených států, Hearst Press, září 1933 (také citováno v „The Palestine Plot“ od B.Jensona, strana 11 (vydáno Johnem McKinleyem, 11-15 King Street, Perth, Skotsko).

„Hitler nechce válku, ale my mu ji vnutíme, ne letos, ale brzy.“ – Emil Ludwig Cohn v Les Annales, červen 1934 (také citováno v jeho knize „The New Holy Alliance“).

„My Židé přineseme Německu válku.“ – David A. Brown, národní předseda Židovské sjednocené kampaně, 1934 (citováno v „I Testify Againts The Jews“ od Roberta Edwarda Emondsona, strana 188 a v „The Jewish War of Survival“ od Arnolda Leese, strana 52).

„Chceme vyvolat hlubokou nenávist k Němcům, k německým vojákům, námořníkům a letcům. Musíme je nenávidět dokud nezvítězíme.“ – Lord Beaverbrook (citováno v „Niemals!“ od Heinricha Goitsche).

„Je zde pouze jediná síla, která se opravdu počítá. Je to síla politického nátlaku. My Židé jsme nejmocnější lidé na světě, protože tuto moc máme a víme jak ji použít.“ – Vladimir Jabotinsky, Jewish Daily Bulletin, 27. července 1935.


Ale jak jsem již uvedl mnohokrát. Co historik to verze dějin, co vítěz to verze dějin

Jinak abychom se nedostali zase někam kam nechci. V každém národě, společenství, spolku ale i třeba spolku včelařů máme sociálně inteligentní jedince, bandity, užitečné idioty a stupidy.

http://blisty.cz/art/34902.html

Jde o to kdo je právě v té které skupině u moci.

Pokud se bohužel u tohoto vzdělaného národa dostali k moci asociální bandité, které zajímá primárně pouze jejich prospěch na úkor všech ostatních a tito své kořistění přepísknou, vždy vyvolají mocnou vlnu odporu. Následky pak nesou všichni ačkoli s banditismem neměli co do činění, jen připustili že je ovládli asociálové.

Obávám se, že je v rukou výjimečných jedinců tohoto národa, aby napravily některé své, z řetězu utržené ovečky. Tentokrát by již nemusel přežít nikdo.

Který kriminálník je nebezpečnější, ten jednoduší, který vám ukradne peněženku v tramvaji, ten chytřejší, co vytuneluje nějakou tu firmičku nebo ten vzdělaný co kličkami v zákonech, které proloboval na státní úrovni, vykrade celá území!

331178

13.04.2015 10:22

Pravda o událostech okolo amerického konvoje

Kampak asi směřujeme?

kyticka 37.?.?.?

Tak to začalo na Ukrajině

Začínáme pravdou a láskou
Vložený obrázek

Majdan již hoří
Vložený obrázek

Musí se do toho trochu rýpnout
Vložený obrázek

Aby se jim rozsvítilo
Vložený obrázek

Když tomu nechtějí rozumět
Vložený obrázek

V Oděse již nad lží a nenávistí zvítězili
Vložený obrázek

Humanitární bombardování všem dosud nechápajícím
Vložený obrázek

Pravda a láska zvítězila!
Vložený obrázek


Tak to začíná u nás

Veřejnou láskou v muzeu proti Putinovi
Vložený obrázek

Pravda! Šílené kundy dostaly Vaškovu cenu za kreativní disent od nadace Human Rights Foundation, jíž Havel předsedal, na oslavu za odvahou a vynalézavost při úsilí o život v pravdě a demaskování lživosti diktátorských režimů. Wikipedie: http://cs.wikipedia.org/wiki/Cena_V%C3%A1clava_Hav...

Zeman, poučen, říká kreativně pravdu
Vložený obrázek

Ale naše pravda
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

o lásce k našim přátelům
Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

kteří nám pomůžou zvítězit
Vložený obrázek

nad lží a nenávistí
Vložený obrázek

určí jak to bude dál!

Čtěte Proč jsem nerozehnal Majdan? Podcenili jsme cynismus Západu.
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/160...

331098

10.04.2015 20:19

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek dokončení

kyticka 81.?.?.?

Ještě jeden podstatně souvislejší odkaz o AIIB a dějinách dolaru.
http://aeronet.cz/news/brezen-2015-konec-americkeh...

330906

10.04.2015 19:48

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek dokončení

kyticka 81.?.?.?

Pokud jsem výše napsal, že "...Minimálně Holande i Merkelová to chápou, bohužel jim ale na krku svou botou stojí americká vojenská bota, tak kličkují jak to jen jde. ...", tak to nebylo úplně přesné.

Kromě té boty jsou oba státníci obklopeni houfem nesvéprávů placených kdykoli je třeba čerstvě vytištěnými dolary a protože má nad jak Německem, tak i Francií skrze mezinárodní bankovní systém jenž se sbíhá v důsledku v soukromé organizaci zvané FED ovládací nástroj nejtěžšího kalibru. Oba státníci jsou tím pádem pod neskutečným tlakem. Nakonec koukněme na pan prezidenta Zemana. Také nakonec musel pro svou návštěvu Moskvy 9. května zakličkovat. Proč se asi Německo a Francie na poslední chvíli přidaly k zakladatelům mezinárodní čínské banky?! Jedině tak vymaní své země z USA-FED závislosti. Nakonec to udělala i sama Velká Británie ve své politice proti USA zatím velmi nečitelná. (viz: http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/uje...)

Jinak pro srovnání co se dělo před 2SV a co se děje nyní, plně související s články "Oklamané Polsko", zde do diskuse vložil "Balt 212.?.?.?" následující odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=LnDrZtvTiN0. Všem doporučuji shlédnout. Podstatně logičtější výklad příčin 2.SV než nás učili ve škole (jedno jestli té komunistické nebo nově demokraticko-kapitalistické)

330903

10.04.2015 10:27

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek dokončení

kyticka 88.?.?.?

Tedy to co píšete, kdo byl před 2SV zlej, jestli Sudeťáci, nebo Pražáci je zbytečné zkoumat. V té době se obě strany nenáviděli a dělali si naschvál. Já se ale ptám, kdo je je rozeštval.

To samé a ještě hůře se dělo v Polsku a to samá a ještě hůře se nyní děje na Ukrajině, kde o hlavních rozeštvávačích díky internetu není pochyb již nyní. V dobách kdy nebyl internet jsme vždy až posuzovali z odstupem doby katastrofické následky. Nyní se tomu ještě dá zabránit. Myslím 3. světové.

330853

10.04.2015 10:26

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

kyticka 88.?.?.?

Trochu si rozšiřte hledí.

Mluvím o tom, že jsem tu vedle sebe žily rodiny po tisíciletí jako dobří sousedé. Postupem doby díky mocenským změnám tyto české rodiny začaly postupně jedna po druhé přecházet na němčinu jako jazyk ale stále spolu v poklidu žily vedle sebe. Ano přistěhovali se k nám i nové rodiny z území Polska, Chorvatska, Itálie a i Německa a Rakouska. Toto se dělo 1000 let zpět.

Po bílé hoře se začali teprve nenávidět katolíci a potlačení vyznavači církví českých. Zde za začaly i jisté jazykové odtažitosti, kdy německy mluvící byli spíše opravdu přesvědčení katolíci a česky mluvící byli spíše násilně rekatolizovaní.

V době kdy se začalo již vše uklidňovat (pozdní baroko) a přirozeně a bezkonfliktně se opět začalo přecházet na němčinu jako dorozumívací jazyk začaly zejména v benevolentním Rakousku začali právě čeští obrozenci jitři staré rány a ty sousedy co zde 1000 let v míru pospolu žily vzájemně rozeštvali což vyvrcholilo v roce 1848. Kdyby český národ stejně jako rakouský národ (mluvím o celé východní části Rakouska, ne o Tyrolách, Sazburku a Voralbergu) jakož Slezané přešli na němčinu jako doruzumívací jazyk, nebyla by možná ani 1. ani 2.SV, Praha by byla od roku 1800 metropole světového významu, střední Evropa by byla mocným a bohatým státem, který by určoval notu kultury a ekonomické prosperity celému světu.

Vše co se dělo po roce 1848 byl částečně živelný a částečně ze zahraničí živený nárůst soustav 5 kolon, které v případě česky mluvících Švejků nakonec velmi napomohli rozpadu mocnářství které bylo před tím ku prospěchu všech jeho příslušníků. A zde se ptám kdo měl zájem Evropu takto rozkouskovat a kdo tomu napomáhal. Jsou to ti samí co z nás nyní udělali kolonii. Ti samí co nyní chtějí udělat svou kolonii z Ruska. Hledejte mezi bankéřskými klany GB a USA.

Jak říkám již po několikáté co historik to jeho verze výkladu dějin. Co vítěz to jeho verze výkladu dějin. Sledujte celkové trendy a ne detaily. Potom lze získat určitý rámec o tom jak se věci asi tak přibližně odehrály.

Například výklad poprav v Katyni. Opravdu upřímně nevím kdo ty poláky popravil. Nejprve, že to byli Rusové (mrtvoly vykopal Wermacht). Potom, po 2. světové, že to zase byli Němci (a přiznali se k tomu). Po roce 1991 zase že to byly Rusové (a přiznali se k tomu) a nyní v roce 2015 se zase ozývají z Ruska, že to byly Němci, že přiznání bylo falešné a politicky vynucené (nakonec o tom nedávno rozhodl nějaký soud).

To samé z nedávna. Kdo sestřelil ten Boeing nad Ukrajinou. Verzí je mraky, důkazy někde v Anglii (co tam vlastně dělají), Malaisie (malý stát - také kolonie) do toho nemá co kecat a Rusko, které je halasně obviňováno, do vyšetřovacích spisů nesmí ani nahlédnout.

330852

09.04.2015 19:16

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek add Irák-kuvajt závěr

kyticka 37.?.?.?

Tam někde hledejme kořeny Sudet a obdobně kořeny Polského šovinismu, který odnášeli všichni co na územích nově vzniklých států z pera vítězů 1.SV mluvili německy. To samé se děje na Ukrajině, Litvě, Lotyšsku, Estonsku. A komu je to ku prospěchu. Tomu co nechce mít silného konkurenta tomu kdo toto rozdělení a rozeštvání zorganizoval. Hledej bankéřské rody Rotschildů, Rockefererů co ovládali a ovládají GB, USA a i doposud částečně Fr. Takže zcela závěrem a tomuto všemu Hitler čelil, kdy právě Polsko byla čistokrevná Ukrajina a Putin je v tomto to samé co Hitler. Jde jen o to jak v této naprosto shodné situaci bude postupovat Putin. Hitler to původně z mírotvůrce skutečně nakonec dopracoval na hromadného zločince. Nicméně skuste si také přečíst něco od Suvorova. Zajímavý pohled do kuchyně Stalina.

Kdo si tedy vlastně skutečně jako první začal??? Kdo byl opravdu agresora a kdo hledal spravedlnost a rovnováhu??? Kde jsou skutečné kořeny rozeštvání obyvatel střední Evropy mezi sebou??? Kdo podněcoval po Napoleonských válkách nacionalismus, kdo byl za rokem 1848 a kdo se stal nejbohatším rodem po bitvě u Waterllo

330798

09.04.2015 19:15

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek add Irák-kuvajt dokončení

kyticka 37.?.?.?

Další ambicí udělat z Prahy střed evropské říše byla snaha přesídlit vatikánský svatý stolec do Prahy ze strany Karla IV. Lucemburského. Proto se v Praze také tak budovalo a šlo Katolické církvi na ruku. Karel IV. císař Římský následně zajistil synu Zikmundovi korunu Uherskou, kdy císařství stabilizoval. Je nutno si uvědomit, že šlo o další součást původní Velké Moravy, kterou kdysi rozvrátilo pozvané Hunské vojsko proti Franskému císaři, které se ale odmítlo vrátit do rodných stepí a usídlilo se na území současného Maďarska, kde asimilovalo s původním Slovany-Velkomoravany (spíše Velkomoravankami kdy každý Maďar je prakticky po svém prapraotci stepní žoldák z dalekého východu a po své prapramáti Slovan-Velkomoravan).

Též nemám čas s Vámi polemizovat, tedy jen stručně dokončuji
- Karel takto vyplundroval státní pokladnu
- Václav nebyl schopen korunu spravovat pro nedostatek peněz
- Církev díky privilégiím zvlčela
- Husitské války na sebe nenechaly dlouho čekat
- Po nich porážkou radikálů u Lipan se česká šlechta chtěla opět integrovat do Evropy. Volila krále sama prve Jagelonce což nebylo žádné terno proto posléze Habsburky, kdy opět území původní Velké Moravy sjednotila. Přirozeně se ale již díky německy mluvícímu panovníkovy a předešlým událostem začalo přirozeně přecházet na jazyk Německý. Ale to jsme stále byli Češi jako Rakušáci nebyli Němci. Původ slova Östereich. slovanské slovo Ostřiky - tedy země ostrých kopců!

Středem císařství jsem se stali opět za vlády Rudofa Habsbusrského ke spokojenosti všeho českého lidu.

Bohužel Katolický fanatismus přinesený do rakouské větve Habsburků ze Španěl spolu se značnou zlatou hotovostí z nového světa odepsal české království při násilné rekatolizaci po Bílé hoře. Ačkoli protestanti nakonec 30 letou válku vyhráli byli jsme již násilně znovu pod papežským stolcem, kde vznikla poprvé zášť k Němčině jako dorozumívacímu jazyku, to proto, že dosazené katolické panstvo mluvilo výhradně německy a navíc k původním obyvatelům nemělo vybudovaný žádný vztah. Na tuto strunu potom navázali obrozenci v čele s Palackým, kdy takto vznikla i neloajalita česky mluvících Čechů k císaři Františkovi a to zejména v době 1. světové války. Tu jsme prohráli jako středoevropani my všichni.

330797

09.04.2015 18:50

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek add Irák-kuvajt

kyticka 37.?.?.?

Opět se odvolávám na doplněk mého příspěvku, kde píši, že i ten nejpoctivější historik nikdy nebyl na žádné uzavřené schůzce těch co plánovali akce, které následně úspěšně či méně úspěšně realizovali. Přečetl jsem toho značně a v řadě případů se historici ve svých vývodech velmi rozchází.

Diskuse je k článku plně, kdy na Českém příkladu první republiky ale i současně Ukrajinském demonstruji stále stejný scénář.

František se nenechal korunovat protože právě do toho Frankfurtu pozval i zástupce národů svého císařství a byl to právě Palacký kdo svými nacionalistickými projevy strhl na stranu rozeštvávačů jak Chorvaty, tak Slovince a celou ideu jednotného státu rozmetal na padrť. Po té se německy mluvící Češi po celou jeho vládu snažili panovníka přesvědčit, aby českou korunu přijal, kdy Sokolové a jiné nacionalistické spolky na něj trvale plivali. Tedy nevím kde jste vzal zcela opačné tvrzení

Přemysl Otakar II vládl v horním i dolním Rakousku, Štýrsku, Vídni a Korutanech, kde dokonce zakládal hrady. V konfliktu s druhým nejmocnějším rodem českého království Vítkovci (předci Schwarzenbergů) pro upevnění koruny nejprve založil nedaleko sídla Vítkovců Českého Krumlova královské město České Budějovice. Následně založil na půli cesty mezi těmito dvěma městy klášter Zlatá koruna který podléhal arcibiskupství Pražskému, kde vychoval generaci duchovních, kterými nahradil všechny dosavad působící na panství Krumlovských držav, kteří podléhali služebně Habsburskému Pasovu. Na to Vítkovci vypálili Zlatou korunu. Odvetou bylo vyplenění Č. Krumlova, kdy Záviš utekl k Habsburkovi do Pasova. Celé to skončlo na Moravském poli vraždou Přemysla, odevzdáním syna Václava II. do výchovy do Pasova a Habsburským dosazením zemskou správou Koruny České Závišovi. V den dospělosti Václava při korunovaci předal tento komplet Rakouské země Habsburkům s tím, že se jich koruna Česká na věky vzdává. To musel respektuovat jak Císař tak i Papež svaté říše římské. Od té doby původně Slované Rakušáci postupně přešli na Němčinu. Přemysl mimo jiné vládl v Polsku kde založil Královec, později Pruský Königsberg, nyní Rsuský Kaliningrad. Nebylo-li by Moravského pole, měla Koruna Česká rozehráno a vytvořený obrovské Slovanské středoevropské říše. Jinak vše to se financovalo z královských zlatých a stříbrných dolů v Kutné Hoře.

330794

09.04.2015 15:47

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek add Irák-kuvajt

kyticka 37.?.?.?

add) Irák, ne tam jsem opravdu nebyl.

Vychází pouze ze znalosti, že Kuvajt+Irák byla 4000 let nazpět Mezopotámile, potom (zkratkovitě) Osmanská říše a zase až po té 1.SV vzali Fr., GB a USA tužku a toto historicky jednotné území rozmalovali na haldu státečků kam dosadili místní náčelníky pastevců za na vodítku přivázané princátka. Přečettl jsem rovněž knihy "Tajná válka proti Židům" a "Co nezavály písky Mezopotámie".

Schválně si je najděte na internetu a něco si přečtěte o jejich autorech.

Tedy kolego, pokud jste tam nepůsobil minimálně jako diplomat po dobu 10 let, nebo tam nestudoval od základní školy po vysokou, myslím, že autoři knih mají dostatečný přehled o tom co se v té zemi opravdu dělo a děje, takže myslím si že určitý přehled mám i já byť jen zprostředkovaně.

Dále vycházím ze skutečnosti, že vše do sebe zapadá jako puzzle, tedy že je vysoká pravděpodobnost, že to je tak jak si myslím (viz můj doplňující příspěvek výše)!

330779

09.04.2015 15:39

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

kyticka 37.?.?.?

add Hitler
a) začněte právě tím rokem 1848 - zde si položte otázku proč se císař Františk nedal korunovat českým králem - kdo v té době zhatil vytvoření velké federace Německo-Rakousko-Uhersko, tedy zapříčinil, že jsme se nestali jeden středoevropský superstát, regulerní nástupce Svaté říše římské německého lidu, na který by si jen tak nikdo netroufnul.

Zde se opět koukněte do historie, které současné státy spolu po staletí spolužily za vlády Přemyslovců i Lucenbuků. Nezapoňte rovněž dohledat jak se Habsburkové dostali na český trůn - velmi rozumným a demokratickým rozhodnutím Českého sněmu. Vždy šlo o jeden a ten samý státní útvar. Rakousko, Maďarsko, Čechy a Morava. To že se postupem doby přecházelo z původní Staroslovanštiny na Němčinu neznamenalo, že ty rodiny co postupem generací přešli z češtiny na němčinu necítili se býti Čechy!


b) Kdo rozsekal Evropu na spoustu pidistátů a proč. Dohledejte si jak státy jako ČR a Polsko vznikly - spontálně to určitě nebylo. No a co v těchto státech okamžitě zavládlo
- vzájemná řevnivost mezi sebou
- absolutní rasová nesnášenlovost vůči všem domácím rodinám, které již generace mluvili Německy, kdy ač šlo u nás o kované Čechy s českýmy kořeny zde žijící generace, tak jim bylo z Prahy podsouváno že jsou Němci (v Polsku to bylo proti vlastním občanům obdobné - apropo nepřipomíná Vám to současnou Ukrajinu). Německu byly napařeny naprosto nereálné válečné reparace (také by jste si tom mohl něco přečíst kdo je prosadil, za co a proč).

c) No a Hitler postavil Německo na nohy tím že hned v roce 1933 odstřihl zkrachovalou wiemarskou marku od světových měn začal vydávat pracovní peněžní poukázky, kdy zejména jako první rozjel stavby dálnic jakož státních zakázky. Takto dostal do oběhu svou vlastní fiat-marku a Německo učinil postupně nezávislým, soběstačným a exportujícím. Za toto byl obdivován celým světem. Kdo zavedl jako první embargo na německé zboží, čímž v podstatě jako první ve 2. světové válce vystřelil?

d) Co znamenalo obsazení Sudet. Praha těm z pohraničí dokola tvrdila, že nejsou Češi, ale Němci-podlidi! Kdo dostával státní zakázky - mluvíš Německy, nejsi Čech (Böhm) jsi Němec (Deutsch) ... tak pro tebe tady nic nemáme. Co těm z pohraničí, kde tam byl v řadě případů hlad, měli nakonec dělat, než říct tak když jsme podle vás Pražáků Němci, tak jsme tedy Němci a chceme do říše! Trochu si počtěte o té době. Zdrojů je dost. Co sem pletete rok 1939, kdy byla situace absolutně vyhrocená. Já psal o Hitlerovi do napadení Polska. Apropo - kdy za již vyhrocené situace si za zabrání Sudet můžeme sami, které ti co po 1.SV Evropu od stolu čárama na mapě dělili (stejně jako Osmanskou říši - Irák-Kuvajt atd...), ji s velkou slávou za celosvětového souhlasu přemalovali dle přání 99% německy mluvících Čechů z pohraničí.

330778

09.04.2015 13:34

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek - pokračování

kyticka 37.?.?.?

K tomu co je v těchto dnech uznáváno jako "skutečná historická fakta" bych uvedl asi toto:

Jak se věci v minulosti naší historie skutečně seběhly je soudit velmi rozporuplné, jelikož se řada věcí odehrála před značným časovým odstupem, kdy jednak dějiny, jak je známo, píší vždy vítězové a navíc, kdy ani ti nejpoctivější historikové nikdy nebyli přítomni na žádné z tajných porad vlád a společenství, kde se spřádaly plány jak a proč v tehdejší době hodlaly ty či ony státy, armády, banky, korporace, politické strany postupovat a jak hodlaly lidu prostému již proběhnuvší události správně politicky vyložit.

Podívejme jenom na současnost, například aktuální Ukrajina. Koukne-li se kdokoli na mainstreamový-proamerický, mainstreamový-proruský a tzv. nezávislý-konspirační web proto, aby zjistil co se stalo před několika dny na tom či onom místě, musí zákonitě dojít k závěru, že jakoby se jednalo o 3 naprosto jiné události. Jak potom primárně můžeme důvěřovat výkladům o událostech, které se staly před 10, 70, 100,2000 avíce lety?

Tedy pokud primární informace nejsou zcela zaručené, můžeme při vyvozování toho co se asi skutečně stalo, děje a bude dít, postupovat podobně jako detektiv řešící zapeklitý kriminální případ, kdy se pokouší dostihnout sériového vraha, za kterým je již řada obětí, ale který stále a stále uniká.

Co dělá takový detektiv. Jako první hledá motiv a ptá se "v čí prospěch (proč) se stalo (děje) to či ono". Dále se snaží najít v činnosti takového vraha podobnosti, minimálně z důvodu aby byl schopen identifikovat, byla-li ta či jiná právě nalezená oběť jeho dílem nebo ne. Jako poslední se snaží vysledovat v časové ose činnosti vraha různé trendy, ze kterých se snaží odvodit jeho další kroky. Tímto způsobem detektiv skládá jednotlivé zdánlivě i nesouvisející události, kamínek po kamínku, do doby, než mu vyjde mozaika logických, na sebe navazujících skutečností, na základě kterých, je schopen příslušného podezřelého identifikovat.

Pakliže se mu podezřelého podaří zatknout, následuje proces dokazování, protože i ten nejpodezřelejší podezřelý nemusí být ve skutečnosti hledaný vrah.

330770

09.04.2015 13:30

Oklamané Polsko (III)

RE: Manipulativní článek

kyticka 37.?.?.?

Právě naopak. Jsem rád, že se i zde na Zvědavci začínají objevovat články, které začínají bez předsudků nám vtloukaných 70 let do hlavy rozkrývat sledy veškerých příčin a následností, které zapříčinili 2. jakož i ale 1. světovou válku, ale bylo by dobré začít příčinami revolučního roku 1848 - tam vše začalo! Polsko hrálo tehdy (před 2.SV) roli Ukrajiny.

Hitler, který po svém nástupu ekonomicky vyvedl Německo z bahna k nevídané prosperitě se stal pro FED a spol bankéřské klany "demokratického" západu nebezpečným konkurentem a tak jej bylo nutno sestřelit skrze provokaci ze strany loutek, které vládly v Polsku. To samé se děje nyní Putinovi a Rusku. Sláva bohu, že je Putin na rozdíl od Hitlera jednak profesionálně vzdělán v oboru "politika-vláda-intriky" (je to důstojník KGB), tedy přesně ví jaká hra se proti Rusku hraji a též ví jak se tyto hry musí hrát aby se neprohrály. Díky bohu, že je Putin ponaučen z chyb, kterých se Hitler s Polskou udičkou bánkéři té doby mu předhozenou dopustil, kdy na Polsko ve finále zaútočil.

Kdyby Putin ve shodné situaci zaútočil v průběhu minulého roku na Ukrajinu (a důvodů mu Kyjevské loutky na pokyn vládců USA poskytly nesčíslně), tak tu již k dnešku létají jaderné rakety. A o to přesně šlo tenkrát jako o to samé jde i nyní. Vymyslet na konkurenta, kterého tehdy nekontrolovali (Hitlerovo Německo), jakož nyní rovněž nekontrolují (Putinovo Rusko) provokaci, aby na ni musel vojensky odpovědět a následně jej prohlásit na agresora.

Jen pro zajímavost první válka v proti Husajnovi byla úplně stejná.
1. Husajn odmítl dodávat ropu za dolary.
2. Kuvajt začal krást podzemními vrty z pod Iráku ropu.
3. Husajn se dotázal Bushe smí-li Kuvajt vojensky napravit. Záruky USA ropným společnostem v Kuvajtu byly Sadámem Bushovi přislíbeny. Bush útok Sadámovi schválil.
4. Husajn obsadil Kuvajt.
5. USA prohlásili Sadáma za agresora a zblbly v tomto duchu celý svět.
6. USA vedly útok na Irák
7. Sadám začal zase prodávat poslušně za dolary.

O co šlo tenkrát (zase k Hitlerovi) a o co jde nyní je dokonale analyzováno zde (Výborná analýza historie souvislostí a prognóza dolaru):
http://aeronet.cz/news/brezen-2015-konec-americkeh...

Mediální štvanice (předehra určená k tomu kdo je ten zlej) proti Hitlerovi (v té době v USA vyhlášen za muže roku a podobně) byla shodná jako je nyní proti Putinovi. Co se dále dělo po zahájení války včetně zvěrstev na obou stranách kdy vítězové zvýraznili ta Hitlerova a pomlčeli o těch svých, zde nekomentuji. Rovněž nekomentuji teorii ras, která ale opět tehdy vzkvétala nejen v Německu, ale po celém světě a to v GB jakož USA velmi významně, kdy minimálně jeden z národů se těmito principy tajně řídí dodnes.

330769

07.04.2015 09:13

BBC věděla o kolapsu budovy WTC 7 při 9/11 předem

RE: WTC7 kolaos

kyticka 81.?.?.?

Již jsem sem tento vtípek dával jednou v souvislosti s nedávnou vraždou opozičního politika Němcovova v Moskvě. Na metody US hrátek pod falešnou vlajkou však sedí univerzálně.

Baví se Merkelová s Obamou na téma časová pásma.

Merkelová si stěžuje, že je to opravdu něco hrozného, když přelétá z jednoho místa zeměkoule na druhý, že pak se z toho zberchává vždy dva dny.

Na to Obama odpoví: "No to mi povídejte drahá kolegyně, to já zase onehdá volám Putinovi abych ho vyzval, že tu vraždu Němcovova musí co nejdůsledněji vyšetřit a ono bylo teprve tři hodiny před tím, než ho na tom mostě zastřelili." [vyplazený jazyk]

330652

26.03.2015 22:23

Solženicin a Sacharov v SSSR – Soral a Dieudonne ve Francii

RE: Kde Jsou Nasi Hrdinove??

kyticka 185.?.?.?

Nejprve budu citovat jeden z komentářů, který k mnou odkazovanému projevu katolického duchovního na YouTube přidal posluchač pan Jiří Žurman:

"Jsem křtěný katolík. Poté, co poslanecká sněmovna pomocí odsouzeného takyposlance odsouhlasila megatunel jménem církevní restituce, mi zůstala jen víra v Boha. Po shlédnutí tohoto vysoce pravdivého, hlubokého a kultivovaného projevu profesora Piťhy, musím své názory na katolíky přehodnotit. Všichni nejsou jako Halík, nebo Duka."

Každý kdo si poslechne níže odkázaný projev prof. Petra Piťhy, probošta Kolegiátní kapituly Všech svatých na Pražském hradě nalezne v něm odpovědi mířící naprosto k jádru většiny negativ současné doby, včetně odpovědi na řečnickou otázku "Kde Jsou Naši Hrdinové??". Osobně jsem ateista, ale s křesťanským hodnotovým systémem jako základním kamenem naší evropské civilizace se plně ztotožňuji, jakož i se slovy pana profesora. Pravdy, které ve svém vystoupení presentoval pan profesor, jsou naprosto univerzální.

Adresa projevu zde: https://youtu.be/MwRYpmWolWQ

Vložený obrázek
prof. Petra Piťha na Wikipedii: http://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Pi%C5%A5ha

329915

11.03.2015 10:20

Němcovova vražda – více otázek, než odpovědí

Nedávno (těsně po vraždě Nemcovova, kdy zase USA do hodiny znali viníka) jsem četl následující vtípek

kyticka 37.?.?.?

Baví se Merkelová s Obamou na téma časová pásma.

Merkelová si stěžuje, že je to opravdu něco hrozného, když přelétá z jednoho místa zeměkoule na druhý, že pak se z toho zberchává vždy dva dny.

Na to Obama odpoví "No to mi povídejte drahá kolegyně, to já zase onehdá volám Putinovi abych ho vyzval, že tu vraždu Němcovova musí co nejdůsledněji vyšetřit a ono bylo teprve tři hodiny před tím, než ho na tom mostě zastřelili."

328897

08.02.2015 10:04

A s nimi přišlo peklo…

Jak zastavit invaze Ruska do jiných zemí...

kyticka 88.?.?.?

Obama: "Mrs. Smith, Máte šťastnou rodinu?"

Mrs. Smith: "Ó zajisté. Mám čtyři syny a vynikajícího muže!"

Obama: "A kde jsou teď?"

Mrs. Smith: "Nejmladší syn John se teď nachází v Iráku. Druhý syn Mike v Afghánistánu, třetí Bill je teď v Kosovu a nejstarší Peter se teď chystá na Ukrajinu..."

Obama: "A kde je váš muž?"

Mrs. Smith: "Ten je teď na turné po celém světě a přednáší na téma 'Jak zastavit invaze Ruska do jiných zemí'..."

Vložený obrázek

vtípek z webu:
http://www.dolezite.sk/Jak-zastavit-invaze-Ruska-d...

326595

04.02.2015 08:25

Velká americká slepá ulička

RE: Idite na chuj. Ja separatist. 2/2

kyticka 37.?.?.?

Vedoucí okresu měl pravdu – pracovníky vojenské kanceláře a národní gardisty odzbrojili a dav se vážně chystal popovídat si s „fašisty“. Zároveň rybáři Limanu rozestavěli kolem vsi své hlídky. Na místo události v motorových člunech přes jezero Cagul přijela pomoc sousedů. Vzbouřili pravobřežní rumunská městečka Lunkavica a Isakča.

K jednání s rebely okamžitě přišel místopředseda správy Reni Ivan Stadnikov. Autoritativní vedoucí dokázal přesvědčit své krajany, aby lidé propustili ukrajinské zajatce a nezpůsobili jim vážnou fyzickou újmu.
Nakonec limanci postavili zástupce náborové kanceláře na náměstí, položili vedle tašku s předvolánkami, polil ji benzínem a demonstrativně zapálili. A přinutili vojáky dívat se tak dlouho, dokud celý balík neshořel na popel. Kam zmizely konfiskované samopaly – není známo.
To oznámil vedoucí okresní správy S.Barymov. Tvrdí, že správa oděské oblasti nebude provádět represivní opatření v odbojné obci. Silová čistka dunajských „odmítačů“ může způsobit výbuch lidového hněvu v celé besarabské oblasti.
– Když incident skončil, volal mi šéf ministerstva vnitra Ukrajiny v regionu Oděsa a řekl, že šéf renijské policie tím, že poskytl ozbrojenou ochranu, udělal chybu a bude potrestán – rozhazuje rukama úředník.

To znamená, že lidi uklidnili ujištěním, říkají, vinni jsou policajti. Slibují, že hlídka náborové kanceláře do Limanského už nepřijde“.

Nezbývá, než konstatovat se starým reklamním sloganem – to nemá chybu! [smích]

zdroj - vlkovi denní překlady svodek Novorusie
https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/02/04/ukr...

326329

04.02.2015 08:24

Velká americká slepá ulička

Idite na chuj. Ja separatist. 1/2

kyticka 37.?.?.?

S článkem sice souvisí pouze nepřímo, ale dávám do diskuse sem vzhledem k aktuálním důsledkům USA politiky které právě probíhají na Ukrajině. Vzpoura proti loutkám USA prostých Ukrajincům právě a teď.

Vložený obrázek

02.02.15 Poslal novinář z okupované Oděsy.

„V Oděse rekruti pálí předvolání a odzbrojují ukrajinské hlídky. Události v Renijském okrese Oděsské oblasti jsou charakteristick ým rysem čtvrté vlny mobilizace. Vzbouřila se stará rybářská vesnice Limanskoje, jedna z největších na jihu Ukrajiny. Stovky obyvatel zajaly ozbrojenou skupinu zástupců náborové kanceláře a veřejně spálil na návsi všechny jimi přivezené předvolání.
Reni je nejjižnější území země. Nachází se na levém břehu Dunaje, oblast hraničí s Rumunskem a Moldávií. Kdysi tam byl významný přístav a železniční uzel, kvetlo zemědělství a rybářské kolchozy. Nyní je místní hospodářství v troskách.
Lidé si na živobytí vydělávají pytláctvím a pašování přes dunajskou deltu. Tento „průmysl“ formuje charaktery odvážné a rozhodné. V každém druhém domě mají zbraně, píše portál „Svobodnaja Pressa“.

Limanskoje je bývalá rumunská obec Frikacej. Většina místních jsou Moldavané, Gagauzové a Rusové. Jsou otevřeně nepřátelští vůči ukrajinské juntě a zcela odmítají jít do války. Nálady jsou typické, ale je zde charakteristick ý rys. Muži – rekruti mohou snadno překročit hranice a schovat se v Dunajem zaplavených oblastech. Ale rozhodli se zůstat doma a vyhnat ukrajinskou armádu.
Komisař rajonu Igor SKRYPNIK dobře věděl o vztahu civilního obyvatelstva okresu k ohlášené mobilizaci. Vzhledem k tomu, před odchodem do Limanskoje kde měl vydávat mobilizační předvolánky si vyžádal ozbrojenou ochranu. Takže skupina pracovníků vojenské náborové kanceláře byla posílená oděskými okupanty- Národními gardisty.
Výsledek byl žalostný. Když se v obci objevili lidé v maskáčích se zbraněmi, vyvolalo to výbuch spontánních protestů – řekl předseda okresní správy Sergej Barymov. -Kolem dvou set obyvatel Limanu obklopilo zástupce náborové kanceláře a ochranu vyzbrojenou samopaly. O vzniklé mimořádné situaci v Limanu jsem okamžitě informoval hejtmana Igora Palicu. Řekl jsem mu, protože znám mentalitu obce, že by událost mohla skončit tragicky!

326328

24.12.2014 09:15

USA vyhlašují (měnovou) válku Rusku

Ten článek je naprosto neskutečný blábol

kyticka 88.?.?.?

Ještě několik takových článků a Zvědavec bude na úrovni osud.cz a podobných opravdu "alternativních" médií, kde se dočítáme o tom jak vesmírní lidé pod velením Aštara-šantara (nebo jak se ten jejich kapitán jmenuje?) přiletí zachránit lidstvo, nebo že anglická královna je mimozemšťan z rodu ještěrů zamaskovaných jako lidi.


Tedy asi takhle přátelé:

USA: když si udělaly v 2008 neskutečnej průser na poli hypotéčních derivátů, tedy ten průser začal praskat a investiční banky co v tom lítaly (bylo jich pět,kdy tyto nejsou FED, tedy nemohou "tisknout" doláče) byly příliš velké než aby padly, prostě megamajitelé FEDu, co mimo jiné měly v těchto 5 bankách podíly, prostě přes kongres USA (kde sedí jimi zaplacení poslušní typani, v té době značně vyděšení) prosadili, že jednu banku odstřelí a ty 4 zachrání stát USA, tím, že jim půjčí, kdy ten zadluženej stát USA si ale na tu záchranu půjčil z FEDu, který ty prachy prostě a jednoduše vytisknul a za úroky státu USA půjčil. Byl to megabalík peněz a víte proč ten dotisk s doláčovým kurzem vůči ostatním měnám ani nehnul. PROTOŽE DOLÁČ NENÍ JEN V USA, ALE JE NATISKLEJ V CELOSVĚTOVÝM MEGAOBJEMU JAKO PETRODOLAR A NAVÍC JAKO POVINNÁ REZERVNÍ MĚNA VŠECH KOLONIÍ USA!!!

Rusko: No tak v Rusku, díky poklesu ceny ropy se dostal do průseru mega státní podnik Rosněft. Možná taky špatným hospodařením, možná jen tou cenou ropy. Pokud USA a FED a spol útočili na Rusko, tak právě tím, že útočili na Rozneft tím, že zmanipulovali cenu ropy (po dohodě nebo na příkaz museli Arabáči vychrlit tolik barlů, aby cena aspoň na půl roku padla), protože věděli, že má Rusko skrze Rozněft megadluhy (podotýkám v rovnováze při ceně ropy, která byla před rokem). No a Rozněft najednou neměl ty zisky co normálně a dluhy v doláčích bylo nutno zaplatit, no a tak RCB vytiskla rubláče, za ty nakoupila doláče a dloužek zalepila (stejně jako to udělali FEDáči v 2008 pro ty svoje 4 banky). JENOMŽE TY DOTIŠTĚNÝ RUBLÁČE SE NEMAJÍ KAM ROZPUSTIT JINAM DO SVĚTA NEŽ V RUSKU - PROTO RUBLÁČ KRAPET HAPAL) Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/109372-co-d...

Věc je krapet složitější, to jen tak pro pochopení polopaticky a hospodskou mluvou. Základ je vymanévrovat dolar jako svěvou měnu, protože díky tomu může USA (myšleno několik majitelů FED) kdykoli porušovat pravidla a nikdo to ani nepozná. Když je porušilo Rusko (bylo k tomu donuceno), tak se to projevilo ihned. No a to je celý ten kolonialismus USA, kterému se Rusko postavilo.

323966

17.12.2014 11:42

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Článek nebo překlad je nějaký pomatený

kyticka 81.?.?.?

Jinak, že by se Rusko chystalo nouzově vyplácet Ukrajinu. Tak to asi ne.

Dmitrij Medveděv:
Vložený obrázek

Rusko a Ukrajina: Život podle nových pravidel (Už nebudeme ekonomiku Ukrajiny vydržovat)

http://www.novarepublika.cz/2014/12/dmitrij-medved...

zdroj: výtah ze statě Dimitrije Medveděva zveřejněné 15. prosince na internetové stránkách vlády Ruské federace
http://government.ru/news/16118/

323549

17.12.2014 09:11

EU požaduje, aby Rusko nouzově vyplatilo EU a Ukrajinu

RE: Článek nebo překlad je nějaký pomatený

kyticka 81.?.?.?

Článek vyšel v Češtině 12.12.2014 na AC24

Vložený obrázek
zde:
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5214-evropska-u...

které jej převzalo z Refomy.cz

Vložený obrázek
zde:
http://www.reformy.cz/zpravy/evropska-unie-od-rusk...

323546

13.12.2014 01:05

Rusko a Turecko se ukotvují v Euroasii

RE: změna doktríny výsledku jaderného konfliktu - dekodóvaní příspěvku

kyticka 81.?.?.?

Jelikož se mi jevil odkaz jako chybně zadaný a zajímalo mne co přispěvatel "s." vlastně napsal. Příspěvek jsem si dekódovat. Zde jej předkládám ostatním čtenářům.

Citace se správným odkazem autora příspěvku "s.":

Ono není zas tak důležité, zda se dá nebo nedá doopravdy jaderný konflikt vyhrát.Daleko důležitější je, zda si někdo myslí, že se vyhrát dá. Zatím to dle příprav vypadá tak, že jsou elity USA přesvědčeny,že by to jít mělo a v tom případě je válka zřejmě, bez zásahu nějakých dalších sil, neodvratná.

http://www.czechfreepress.cz/amerika/americka-vlad...

323296

12.12.2014 04:51

Rusko a Turecko se ukotvují v Euroasii

RE: nechali jsme vládnout blbce a dopadli jsme blbě

kyticka 81.?.?.?

Vložený obrázek

323230

10.12.2014 02:23

Tábor smrti Talerhof (1)

Super článek

kyticka 81.?.?.?

Díky Lin. Perfektní ujasnění detailů.

Kořeny však sahají až do starého Říma. Možná to bude v dalších Tvých dílech. Rozkol začal hned krátce po jeho rozdělení na východo a západořímsou říši a víceméně současné přijetí křesťanství. Hlavní rozkol však nastal až v roce 1054 za takzvaného "Velkého schiznatu", kdy se obě křesťanská centra natrvalo rozešla ve výkladu učení Krista. Byla tím prakticky zahájena regulerní válka mezi Katolickým Římem a Pravoslavou Byzancí. Po pádu Byzance pod mocí Osmanů se středisko pravoslaví přesunulo na Rus.

Zejména pak Polsko celý středověk ve službách Papeže útočilo na pravoslavou Rus s cílem ji katolizovat.

V současnosti tento starý náboženský rozkol, přes obrozenecké umělé Ukrajinství, jak perfektně ve svém článku vyjasňuješ, opět hned počínaje rokem 1990 začaly přiživovat nevládky USA v rámci dobývání Ruska za účelem obsazení nerostných bohatství Sibiře - vše ve prospěch FEDu. (Podrobnosti: http://www.blisty.cz/art/72695.html)

Již jsem to sem jednou dával letos v létě, ale pro ty co to neviděli ještě jednou.

Schema rozkolu křesťanství "Velké schizna - 1054":
Vložený obrázek

Krokovací mapa Evropy za posledních 1000 let (při zastavení lze krokovat po jednotlivých letech - díky tomu není vždy přesná zejména území za 2. světové války která se měnila v průběhu jednoho roku musel autor pravděpodobně pro grafickou přehlednost roztáhnout do delšího časového rámce):
https://www.youtube.com/watch?v=u1sjHGODFHg

323074

09.12.2014 19:20

Rezoluce umožňuje Obamovi vyhlásit válku Rusku

RE: Získal jsem český text dopisu - varování...

kyticka 81.?.?.?

V každém případě se začíná oproti minulosti občansky bít značně na poplach. Toto je naše jediná šance. Němci už začali. Kde je adekvátní následování Českých elit???

viz.:
„DALŠÍ VÁLKA S RUSKEM? NECHCEME!“ – PROMINENTNÍ NĚMCI VARUJÍ PŘED CHYSTANOU VÁLKOU
Vložený obrázek
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5205-dalsi-valk...

323043

07.12.2014 14:47

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (Pár jmen 2)

kyticka 81.?.?.?

pokračování

Z Kosova uprchlo 150 tisíc osob a poté jednotky NATO zareagovaly osmitýdenním vojenským útokem, který měl oficiálně charakter zejména leteckého bombardování vojenských cílů a vládní, vojenské, dopravní a průmyslové infrastruktury Jugoslávie, ale týkal se i civilních cílů. Na to UÇK provedla v zemi etnickou čistku, při níž bylo v roce 1999 ze země vyhnáno přes 200 tisíc Srbů. Byly zničeny desítky pravoslavných kostelů, stovky domů a dalšího srbského majetku. Milošević byl uvězněn a souzen Mezinárodním tribunálem pro bývalou Jugoslávii pro obvinění z genocidy, válečných zločinů a zločinů proti lidskosti. Dne 11. března 2006 byl nalezen ve své cele mrtev.

Dominique Strauss-Kahn: Člen francouzské Socialistické strany a od r. 2007 do května 2011 generální ředitel MMF, v roce zatčení žhavý kandidát na prezidenta Francie. V únoru 2011 začal otevřeně vystupovat proti pozici amerického dolaru coby nestabilní světové měny pro mezinárodní obchod a např. obchod s ropou, a z pozice MMF volal po vytvoření globální měny, která by dolar nahradila. Dne 14. května téhož roku, po předchozí inspekci skutečné existence zlatých rezerv ve federálním úložišti USA, byl zatčen v New Yorku v souvislosti s obviněním ze sexuálního obtěžování pokojské (Nafissata Diallo) v hotelu. Pokojská jej obvinila, že ji násilím přinutil k orálnímu sexu. Finančníkovi kvůli tomu hrozilo až 25 let vězení, americká prokuratura však obvinění nakonec stáhla, protože se vynořily pochybnosti o důvěryhodnosti pokojské. Nicméně s kariérou prezidenta Francie se mohl rozloučit.

Dále již se nebudu rozepisovat:
- vražda prezidenta Johna Fitzgeralda Kennedyho (tisknul státovky - chtěl vyřadit FED)
- záhadná autonehoda korutanského hejtmana Jörg Haider (v nadcházejících volbách do Rakouského sněmu měl zaděláno na předsedu vlády) - otevřeně vyzýval k odporu proti mezinárodním banksterům
- Muammar Kaddáfí Vypsal nová výběrová řízení na odběratele ropy, požadoval po Francii a Itálii zaplacení předchozích dluhů z ropy, chtěl zavést zlatý dinár, zafinancoval celo africkou telefonní družici a tak odstřihl evropské telekomunikační společnosti, chtěl obchodovat s Čínou
- Milan Hroch a Patrik Vondrák. Podle obžaloby se provinili tím, že v prosinci 2008 v okolí pražského Palackého náměstí vylepovali malé samolepky s nápisem "Svobodně – Národně – Sociálně Odpor. org Odpor! Odpor! Odpor!". Nejlepší na tomto posledním případu je, že podobní, zmíněným v Čechách odsouzeným "fašistům", jsou současnou vládou USA na Ukrajině uznáváni za vzorné demokraty.
- atd, atd, atd...

322895

07.12.2014 14:17

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (Pár jmen 1)

kyticka 81.?.?.?

Jen tak namátkou slíbených pár jmen (malé i velké kauzy):

David Ivring: Do určité doby celosvětově uznávaný britský spisovatel, autorem zhruba 30 knih se zaměřením na literaturu faktu, který při svých historických pátráních v archivech nakonec došel k závěru, že problematika koncentračních táborů v podobě jak je všeobecně vítězi 2. světové války prezentována neodpovídá až tak skutečnosti. V Rakousku byl Irving odsouzen a uvězněn pro zpochybňování holocaustu, je persona non grata v Německu, Rakousku, Itálii a Kanadě.

Roman Smetana: Bývalý řidič DPM Ostrava. Před sněmovními volbami v roce 2010 pomaloval na autobusech předvolební plakáty politických stran ODS a KDU-ČSL různými nápisy, čárami a vyobrazeným politikům přikresloval tykadla. Odsouzen za majetkový trestný čin, kde způsobená škoda ve výši celkem 17 tisíc Kč výrazně přesahuje hranici trestného činu. Nejvyšší soud dodal, že „každý občan má právo na svobodu projevu a prezentaci svých politických názorů, ale toto právo nesmí překročit hranici, kdy dochází k útoku na majetek, případně nesmí pokračovat svou agresivitou dál (ohrožovat lidské zdraví či život)“

Vladimír Stwora: Československý emigrant, který žije v Torontu. V červnu 2007 zveřejnil článek na svém webu Zvědavec článek cizího autora, který polemizoval nad různými zdroji uvádějícími různé počty obětí koncentračních táborů za 2. světové války. Dne 29. září 2011 odsouzen k trestu odnětí svobody na šest měsíců s podmínkou dva roky.

Slobodan Milošević: Zvolen 3. prezidentem Svazové republiky Jugoslávie a následně 1. prezidentem Srbska. V roce 1996 zahájila UÇK teroristické útoky na území Kosova, která se r. 1997 rozhořela v občanská válka mezi UÇK a jugoslávským státem. Bělehrad nejprve váhal s rozsáhlou ofenzívou proti povstalcům, ale když 23. března 1998 označil velvyslanec USA pro Balkán Robert Gelbard UÇK jako „nepochybně teroristickou organizaci“, zahájil prezident vojenské akce. Podle reportu německých zpravodajských agentur srbské operace byly namířeny proti povstalcům, nikoliv proti etnickým Albáncům jako celku. 24. června 1998 došlo k tajné schůzce zástupců USA a UÇK. V září zasedala Rada bezpečnosti OSN i vedení NATO, které 13. října dalo Miloševićovi ultimátum, aby stáhl svá vojska z Kosova, a pokud tak neučiní, bude Jugoslávie vystavena leteckým náletům.
Jakmile se jugoslávská armáda stáhla, UÇK obsadila rozsáhlá území, na kterých začala provádět genocidu nealbánského obyvatelstva. Během prosince její útoky eskalovaly, a tak v lednu 1999 zahájila jugoslávská armáda další ofenzívu. V únoru byla zahájena jednání mezi Srby a Albánci, která skončila fiaskem.

322892

06.12.2014 00:25

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

RE: Doplnění pro ty, kteří nezachytili některé nedávné další fabulace ČT

kyticka 81.?.?.?

Tak ještě něco málo pro inspiraci k té žalobě:
http://svobodnenoviny.eu/kdyz-rada-ct-nerada-prizn...

322805

05.12.2014 20:31

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

RE: Není ten Aeronet divnej?

kyticka 81.?.?.?

Aeronet, ale to i ac24 mohou být financovány z druhé strany, tedy z Ruska. Kvalita, případně četnost článků, natož když ac24 vydává tištěný časopis, by tomu mohly i velmi nasvědčovat.

Přátelé pakliže však je evidentní, že západní CIA a NSA řízená mainsteamová média v tuto chvíli zcela regulérně provádí válečnou propagandu za vtažení EU do 3. světové proti Rusku za zájmy USA, kdy navíc dochází regulérně k pokusu o svržení našeho pana Prezidenta, připusťme, že výšeuvedená možná tajnými službami GRU a KGB řízená média, tvářící se jako alternativní, velmi potřebně a významně doplňují v tuto chvíli rovnováhu na informačním válečném poli, kdy nám všem umožňují porovnávat oba kanály a to i s kanály řekněme prokazatelně svobodnými jako je třeba Zvědavec. A to je dobře, neboť platí:

Není podstatné kdo daný výrok říká, ale co ten který výrok obsahuje (v tomto případě články)!

Příklad:

Máme 3 sousedy A, B a C. Sousedi A a B jsou nepořádní a mají okolo svého domu nepořádek. C je velmi čistotný. Pokud soused A poukáže na souseda B, že by si měl okolo domu uklidit, ten koukne na dům kritizujícího A a odpoví "Co to lžeš" koukni se na ten bordel u sebe - jako by dokáže, že má u sebe pořádek, kdy navíc mu na tuto falešnou argumentaci nezávislý pozorovatel D může přitakávat.

Kritizuje-li souseda B čistotný C tak B připustí, že to je pravda a možná si uklidí. To samé možná B udělá i v případě kritiky od pozorovatele D, o kterém naprosto netuší je-li bordelář nebo pan čistota.

Objektivní skutečnost však je, že B má okolo domu bordel, ať mu to říká kdokoli.

Tedy závěr, vnímejte obsah argumentace a tuto porovnejte se skutečností, nikoli osobu argumentujícího.

Aeronet má v této věci 99% pravdu a to i v případě, že je celý rozhovor skutečně vymyšlený. Je dobře, že takový článek a obdobně kvalitní jiné články zveřejňuje, kdy díky tomu možná opět několik dosud ovčanů popřemýšlí nad pro ně neslýchanými novinkami a rozšíří řady občanů.

Právě Aeronet v posledních dnech, jakož i pan Zeman, jsou tvrdě napadáni jiným jakoby alternativním médiem a to webem echo24, který je prokazatelně veden havloidy, které vykopnul pan Babiš z Lidovek a je finančně podporován z 90% Zdeňkem Bakalou.

322795

05.12.2014 18:18

Jak fungují české mediální agentury pro průzkum veřejného mínění?

Doplnění pro ty, kteří nezachytili některé nedávné další fabulace ČT

kyticka 81.?.?.?

Pro doplnění pro ty kteří nezaznamenali nedávnou kauzy cenzury projevu pana Zemana. V článku je k tomuto vyobrazena tato fotografie:
Vložený obrázek

Obrázek je převzat z článku:
http://protipr
oud.parlamentnilisty.cz/polit...
,

kde je popsán již vrchol drzosti, kterou si Česká televize dovolila k osobě našeho prezidenta, kdy ve střižně vyřízla z prostředka věty, kterou pan Zeman řekl, jméno "Zdeněk Bakla" tak aby to vypadalo, že toto nikdy neřekl. Zdeněk Bakala je čelní představitel a sponzor českých havloidů, který mimo jiné ovládá významné majetky na Ostravsku a vlastní pro-havloidní týdeník Respekt. Aktuálně je Zdeněk Bakala za kauzou zprivatizovaného sídliště v Ostravě a zdrojem sociálních nepokojů v tomto regionu. Prezident jej ve svém projevu dal na roveň s Viktorem Koženým.

No a jak konkrétně to pojala ČT je zde:
https://www.youtube.com/watch?v=U5wDfzPM9CU

To že v ČT lžou je naprosto exaktně prokázáno ještě díky další jejich povedené reportáži, koukněte zde:
a) Zde je zpráva přímo z archivu ČT:
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-u...
b) A takto to tam vypadalo ve skutečnosti:
https://www.youtube.com/watch?v=_ZsBa4mVafY

motto:

Tomáš Garrigue Masaryk: Nebát se a nekrást.

Miloš Zeman: Nebát se nazývat věci pravým jménem.

Pravda a láska nakonec zvítězí nad lží a nenávistí. - Krásná myšlenka, ale aby se tak stalo, tak ji nesmí hlásat tací jako byl Humanitární Bombometčík a jemu podobní.

322786

04.12.2014 23:44

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (odpověď 2/2)

kyticka 81.?.?.?

Po té zahraniční dodavatel elektřiny prohlásil, že zvedá ceny elektřiny na trojnásobek obvyklých cen a tím poslal Poldovku jakož i její nové majitele do kytek.

Otec a syn Stehlíkovci se chvilku prsili, že to Poldováky nezlomí, ale neviditelná ruka trhu je neviditelná ruka trhu, že!

Když následně prohlašoval, že bude brát klidně elektriku z Tušimic, tak jaksi zapoměl, že aby dráty utáhly ty obrovské ampéry co proslavené Petro ocelářské pece potřebují, musel by během operační doby jednoho měsíce (doba do úplného finančního vykrvácení) dovést z Tušimic cca 100 km dlouhé zcela nové vysokonapěťové vedení.

Jelikož výše uvedené náhradní vedení elektřiny postavit v reálném termínu (vůbec se nebavím o výši peněz pro toto investiční harakiri) bylo z oblasti sci-fi, tak Stehlíkové ještě chvilku předstírali podnikání, socialisticky se snažili získat dotace od vlády k zalepení tohoto jejich diletantsky převzatého podniku. Na to je zkrouhla banka, sem tam ještě na Václaváku proběhla nějaká ta demosnstrace Poldováků a nakonec pany Stehlíky zašili - asi tak stejně jako pana Vizira v Rusku.

Pokud by opravdu měli někoho v případě Poldi zašít, tak toho úředníka, co před privatizací Poldovky vyjmul z jejího majetku elektrárnu a tu prodal do zahraničí. To je divná věc. Kdo to byl, proč to udělal. Naskýtá se přirozeně otázka - nebyly v tom zamotány zpravodajské služby nejlepší demokracie na světě, kdy bylo třeba zničit vysoce nebezpečnou (konkurence schopnou) českou ocelárnu ve prospěch západních ocelářských oligarchů???

Ten požadovaný seznam jmen skutečných obětí svědomí ze západu včetně zdrojů a kauz dodám obratem.

Vy pane prosím než seznam neznámých jmen předložte alespoň jedno včetně kauzy.

Děkuji

322728

04.12.2014 23:43

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1 (odpověď 1/2)

kyticka 81.?.?.?

Bohužel mi ten Váš seznam jmen naprosto nic neříká. Tak jsem si jen tak namátkou projel například pana Vizira, Sergeje Andrejeviče

Kromě toho, že figuruje na několika seznamech osob, které se prohlašují politickými vězni (mimo jiné spolu s Chodorovskym), kdy jsou zde uvedeny pouze seznamy paragrafů ruského trestního řádu a na kolik let šel kdo sedět
(například zde http://www.rusnovosti.ru/print.aspx?id=190961 a zde http://kremlin.ru/assignments/14683, jsem se dočetl, zde (politicky motivované procesy v Rusku) http://www.sakharov-center.ru/politprocess/ireshet... a zde (na ruském Forbesu) http://www.forbes.ru/sobytiya-photogallery/79274-s... toto:

Vizir, Sergej Andrejevič, hlavní ekonom firmy "TsNIIMASH-Export" (jeden z předních podniků ruského kosmického průmyslu), 45 let.

FSB obvinil pět zaměstnanců JSC "Společnost" TsNIIMASH-Export "(Reshetina, Vezira, Ivanova, Tverdokhlebova, Rozhkin) za nelegální vývoz a převod Číně ovládané import-export společnosti přesných strojírenských technologií, které mohou být použity na rozvoj a dodávku raket a zbraní hromadného ničení (WMD). Vyšetřovatelé věří, že obžalovaní způsobili škodu státu ve výši 110 milionů rublů. Jsou obviněni z pašování zboží - výsledků duševní činnosti v podobě vědeckých a technických zpráv ve výši asi 60 milionů rublů, stejně jako krádež přes 50 miliónů rublů a praní špinavých peněz.

Obviněn dle článků: Nelegální vývoz technologií (část 3. článek 189 trestního zákoníku), pašování (článek 188 TZ). Praní prostředků získaných nelegálními prostředky a krádeží zpronevěry (bod 3 článku 33, část 3 (článek 174.1). 160 trestního zákoníku).
Trestní řízení bylo otevřeno v prosinci roku 2003.
V říjnu 2005, bylo vedení společnosti vzato do vazby, dva roky před vynesením rozsudku na Sergeje Vizira, který se konala v Lefortovu.

Dne 03.12.2007 Lefortovovský soudu v Moskvě odsoudil Sergeje Vizira k 11 letům odnětí svobody v trestanecké kolonii.

Dále jsem se dočetl, že soudce jež soudil obžalovaného nelidsky uvalil vazbu příliš tvrdou na výše uvedená obvinění, kdy například obžalovaný musel před soudními stáními i hodiny trpět v antonu než byl eskortou přiveden k výslechu. Zejména trpěl v léťě, kdy byla slyšení i několikrát do týdne.

Tak nevím. Jako typický politický vězeň svědomí mi tedy pan Vizir tak nějak nepřipadá. To bychom mohli nazvat politickým vězněm například chudáka pana Stehlíka, který šel po hlavě zcela diletantsky do privatizace Poldovky, kdy prakticky vůbec nevěděl co vlastně kupuje a když si konečně udělal revizi majetku, tak zjistil, že těsně před privatizací ocelárny jako takové vláda prodala jaksi elektrárnu, která dodávala elektřinu výhradně do ocelárny (původně součást Poldovky) zahraniční společnosti.

322727

04.12.2014 17:45

Posviťme si na americkou ambasádu!

RE: Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1

kyticka 81.?.?.?

OK, můžeme zde kritizovat vládu, v USA také můžou kritizovat vládu, případně nějakou skupinu. Obávám se, že však pouze do určité míry. Po překročení hranice přípustnosti odhalení reálné skutečnosti, následuje soud ve věci obsahu kritiky a vězení, případně obvinění a soud za znásilnění nějaké té uklízečky, záhadná dopravní nehoda, jednoduché zmizení, případně nějaké to humanitární bombardováníčko, atd..., kdy vždy předchází takovémuto aktu patřičná mediální předehra, případně mediální memento.

Pokud si kolego budete přát, tak jsem schopen hned vyjmenovat řadu osob. Nyní však bych rád slyšel něco konkrétního od Vás. Tak tedy, když jste zmínil to proklaté Rusko. Prosím o nějaký konkrétní případ uvěznění nebo jiného odstranění nepohodlného kritika poměrů v zemi. Právě z Ruska bych rád nějaký ten konkrétní příklad, když tam vládne, dle protistrany "jediných opravdových demokratů", ten ultra lucifer a megašéf všech současných nelidů, sám Putler Putlerovič Putlerov.

A prosím netahejte sem, jak správně náš pan prezident poukázal jednoho nejmenovaného tuneláře a veselé pesničkářky, co bojují proti zhýralému režimu ohřevem kradených kuřat pomocí vlastních pohlavních orgánů.

Tedy prosím několik životních příběhů těch opravdu reálných vězňů svědomí ze země neomezených možností současnosti.

322709

04.12.2014 08:08

Posviťme si na americkou ambasádu!

Způsoby neutralizace pokusu o majdan 2

kyticka 88.?.?.?

S fakty je na místě opatrné zacházení – pokud uvést 10 faktů, z nich 9 pravdivých a 10. bude omyl, zpochybní to všech 9 předcházejících.

Při pokusu o „majdan“ organizovaný zvenku vždy záleží na obyvatelích dané země, zda bude pokus úspěšný, ale ne v tom smyslu, kdo uspořádá větší demonstraci. Pokud se podaří rozbít (či průběžně rozbíjet) informační moduly, na kterých pokus o barevnou revoluci stojí, bude zákonitě neúspěšný. Nejde o „heroické“ nasazení několika jedinců, nejde ani o nějakou organizovanou činnost (žádná organizace či organizovanost není třeba), jde toho dosáhnout jen jedním způsobem: individuální aktivitou dostatečného množství lidí (..."gaučových vojsk").

Pokud byl dán povel na organizaci "českého majdanu", toto je jediná cesta - iniciátoři mají drtivou převahu v prostředcích, mají na své straně mainstream média , "naši" veřejnoprávní televizi, mají "v kapse" velkou část tzv. "elity". Ale nemají "v kapse" internet, nemohou nikomu zabránit působit individuálně na informačním poli. Způsob efektivní neutralizace scénáře je následující: změnit informační prostředí tak, aby v něm byl nadále nemožný.

Související články:

- Mistr převratů z NED nespouští ČR z očí ( http://outsidermedia.cz/ned-se-d%C3%ADv%C3%A1-po-%... )

- Mail z Prahy
( http://zvedavec.org/prispevky/2014/11/6224-mail-z-... )

- Šestibodovy plan: Navod ke svrženi prezidenta ( http://vetvicka.blog.idnes.cz/c/435028/Sestibodovy... )

- Reportáž psaná na obrátce: Rudé gardy lži a nenávisti provedly generálku na puč. Veřejnoprávní masakr na Národní. Proč jdou prezidentu Zemanovi po krku? ( http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/134... )


Zdroj: Hox - http://leva-net.webnode.cz/products/spusten-pokus-...

322655

04.12.2014 07:50

Posviťme si na americkou ambasádu!

Způsoby neutralizace pokusu o majdan 1

kyticka 88.?.?.?

Vypadá to, že pokus o český „majdan“ byl nastartován*. Účastnit se nebo pořádat protidemonstrace je velmi neúčinné a časově náročné. Neúčinné proto, protože jakákoliv demonstrace sama o sobě nic neřeší, demonstrace se pořádají jen pro vytvoření mediálního obrazu pro předem schválené scénáře. Dlužno poznamenat, že často pro vytvoření mediálního obrazu pro zahraniční publikum, takže snažit se pokus o „majdan“ neutralizovat protidemonstracemi je naprosto bezperspektivní - co není v médiích, jako by nebylo. Pokud se na jednom náměstí sejde desetitisícová demonstrace na podporu Zemana, a na vedlejším se sejde 10 odpůrců (spolu s 20ti policisty a 50ti novináři), mediálně existovat bude jen akce odpůrců. Příklady tohoto jsme viděli už mnohokrát.

Jediná efektivní cesta neutralizace pokusu o „majdan“ spočívá v rozbíjení informačních modulů (v tomto případěn: „Zeman – ruský agent“, „Zeman – sprosťák“ atd.), na kterých je postaven, a ve změně celkového informačního prostředí.
Takto to bylo „gaučovými vojsky“ uděláno při pokusu o „bolotnou revoluci“ v Rusku 2012, kde organizátoři museli třikrát měnit informační moduly (informační pozadí), protože blogosféra a „gaučová informační vojska“ rozbili ty moduly, na kterých to organizátoři scénáře vybudovali. Tím proces ztratil energii, byl zdiskreditován a ve výsledku vyšumněl do prázdna. USA plánovačům s jejich vynaloženými miliardami se ve výsledku nepodařilo nic, kromě vlastní diskreditace.

V jakém státě se nemůže odehrát barevná revoluce? - V USA, nemají tam totiž americkou ambasádu...

V praxi existuje jediná cesta, jak toho dosáhnout – působit na informačním poli, tj. chodit na fóra a sociální skupiny stoupenců opačných názorů a působit tam v principu třemi způsoby:

- pokládat nepohodlné otázky;
- dávat věci do souvislostí, vysvětlovat širší kontext;
- vysvětlovat probíhající procesy a procesy řízení;

Jde hlavně o navázání kontaktu, komunikace, jinak to v principu může mít opačný účinek, utvrzení se ve "své pravdě".

Vyvolávat spory je kontraproduktivní, reagovat na osobní útoky je kontraproduktivní, přesvědčovat je také kontraproduktivní. Obecně nechat se zatáhnout na osobní rovinu je čistě kontraproduktivní. Cílem není přesvědčit, ale zpochybnit obraz událostí, který vytvářejí iniciátoři pokusu o „majdan“, zasít pochybnosti. Pokud je někdo přesvědčen o vlastní pravdě, je ochoten jít bojovat i za cenu možnosti vlastní smrti, pokud má i malé pochybnosti, zda náhodou nepůjde riskovat jen za větší zisky oligarchů, pravděpodobně to neudělá.

322653

27.11.2014 00:55

O prezidentech, barvách a tak...

RE: Žluté noviny,žluté ANO.

kyticka 88.?.?.?

K pochopené geneze obrody Ruska doporučuji poslechnout veškerá videa různých ruských politiků, která neúnavně překládá paní Irena Aneri na svém kanále: https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do...

Zde bych poukázal zejména na do češtiny přeložené rozhovory s Jevgenijem Fjodorovem a po té se Sergejem Glazjevem.

Za poslechnutí stojí veškeré rozhovory (snad vyjma satyry německé herecké skupiny - ty jsou pouze na zasmání nad tragedií dnešní doby).

Potom by Vám již mělo vše zapadnout do jedné mozajky. To co se dělo v Rusku se dělo a děje i u nás v bývalém východním bloku. V Rusku se proti tomu postavil jako první Putin a za více než 10 let se mu podařilo svůj národ z chomoutu okupantů úspěšně vymanit. Nyní se zdá, že se o něco podobného snaží i náš pan prezident Zeman. Proto ta již několikaletá hysterie proti Putinovi, jakož i současná proti Zemanovi, potažmo maďarskému jakož i slovenskému premiérovi.

Na úvod stojí za shlédnutí toto video s Fjodorovem:
https://www.youtube.com/watch?v=QQSNLi6ZysQ
a prostudovt tento rozhovor s Willi Wimmerem (státním sekretářem ministerstva obrany Německé spolkové republiky z let devadesátých): http://www.blisty.cz/art/72695.html

Na kanálu Irena Aneri jsou k nalezení i jiná vedea, která jsou pouze převzatá, kdy poslední je o Lukašenkovi, jak vyhodil z Bílé Rusi amerického diplomata protože mu u něj doma organizoval 5. kolonu a vozil jim peníze.
https://www.youtube.com/channel/UCEB0x0zrM5P9GC0Do...
Video "Лукашенко выгнал американского посла к себе домой в Америку Обама в шоке!!!" v překladu zní "Lukačenko vyhhal amerického posla k sobě domů do Ameriky Obama v šoku!!!"

Bohužel naši političtí vůdci zatím v takovém postavení nejsou, aby z republiky vykopli nevládky typu Opona a jejich donátory z řad velvyslanectví USA. V Maďarsku jsou na tom o poznání lépe a i Srbové se v těchto měsících začali vzpamatovávat.

Tedy snad se u nás na východě Evropy začíná vše obracet k lepšímu, bude to ale ještě boj, viz Pražský Majdan 17.11.2014 proti Zemanovi. Humanitární Bombometčíci kterým se nadává sprostým slovem "Havloidi" zahájili ofenzivu proti naší státnosti. Cílová skupina naše mládež. Vykopejte Hvloidy z našich vysokých škol. Jsou to v lepším případě užiteční idioti duchem žijící stále v r. 1968 v ČR obsazeném brežněvovými vojsky, v horším přímo placení agenti FED-CIA.

Podstatné je ale, aby se proti politice USA vzbouřila celá Evropa. Nadějí je Francie a Německo. Pokud se tak nestane zatáhnou nás bandité z FED-USA všechny do 3. světové války. Znovu apeluji přečtěte si rozhovor s Wimmerem. Pak pochopíte jak to s námi velký bratr - soldeska ultra egoistických banditů co obsadila vládu USA hned od začátku (r.1990) upřímně myslela.

322059

25.11.2014 11:14

O prezidentech, barvách a tak...

RE: Žluté noviny,žluté ANO.

kyticka 81.?.?.?

Bez ohledu na odkazované video bych si dovolil jako reakci a pro zváženou různých pohledů na věc, jakož i posouzení váhy různých argumentů odkázat na článek: "Pokus o obhajobu Havla - českého Jelcina", kde je hovořeno o Jelcinovi, Putinovi, Havlovi, ale i Babišovi a Zemanovi.
http://leva-net.webnode.cz/products/pokus-o-obhajo...

Problematiku je nutno posuzovat komplexně, kdy na podporu svých úvah v odkazovaném článku bych rád pouze uvedl, že Putinovi, nežli ačkoli od r. 2001 prezident RF, trvalo minimálně 5 let, nežli se dokázal obklopit loajálními kolegy a zbavit se škůdců. Potom teprve mohl zahájit konzistentní kroky na znovuzrození Ruského státu jakož i národa v plné míře. Do té doby byl nucen kličkovat jako had, neboť nečinil-li by tak, byl by okamžitě odstřelen. To samé by mohlo platit pro paní Merkelovou.

Nakonec blízká budoucnost ukáže jak dalece jsem se trefil ve svých úvahách do nadcházející reality. Sledujme trendy, nikoli aktuální stav.

321943

25.11.2014 07:33

O prezidentech, barvách a tak...

RE: Novináři - ORIGINÁL HOVORŮ Z LÁN

kyticka 88.?.?.?

Záznam rozhovoru s presidentem Milošem Zemanem z Lán. Bez cenzury!
http://www.youtube.com/watch?v=xFb_34Pgi1Y

Tomáš Garrigue Masaryk: Nebát se a nekrást.

Miloš Zeman: Nebát se nazývat věci pravým jménem.

... a potom tady máme ještě jednoho pokrytce mdlého rozumu, slabocha a zaprodance, zejména však pokrytce, jehož rodné jméno si nezaslouží býti vyslovováno, jelikož si vysloužil nové, jeho charakter všeobjímající a to: Humanitární bombometčík.

Tak kdepak máme popelníček pane řediteli!?!

Vložený obrázek

321927

24.11.2014 12:06

Všechno je jinak!

RE: jasneže je všechno jinak

kyticka 81.?.?.?

Nejzávažnější z celého rozhovoru je, že Kolomojský osobně a nezpochybnitelně nepřímo potvrdil, že ten Boeing sestřelili Kyjevští a to omylem, kdy chtěli sestřelit vládní letoun s Putinem!!!

321861

10.11.2014 20:20

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

Pussy Riot v plné nahotě

kyticka 81.?.?.?

Tak tato dáma si cenu Václava Havla (http://www.novinky.cz/kultura/351476-havlovu-cenu-...) dozajista zasloužila. Ona si to mražené kuře do té kundy opravdu v té samoobsluze vrazila!
http://www.k213.cz/Pussy-Riot-v-plne-nahote
podrobné fotečky odkazované ve výše uvedeném článku jsou zde:
http://www.imagebam.com/gallery/j2uu100acnkwnpr4g3...

Lauerátka ceny v akci:
Vložený obrázek

tady je to ještě na videu:
https://www.youtube.com/watch?v=GSqObOmhpns

Závěr: Pokud takovéto osobnosti dostávají prestižní ceny, tak to už jsme opravdu všichni v piče!

Neb jak píše Láďa Větvička na
http://outsidermedia.cz/je-ostuda-m%C4%9Bt-prezide...
Take fajne sceny s kuřatkem asi libily jinemu šaškařovi, chrapajicimu kandydatovi na prezidenta Karlu Schwarzenbergovi natolik, že prohlasil k rozsudku nad Vzpourou kočiček: „Velice vás obdivuji. Držte se. Rusko získá svou důstojnost a svobodu. Všichni na vás myslíme. Pokouším se je podpořit, poněvadž ty holky jsou opravdu báječné, já je opravdu obdivuji.“ Tuž to mi řekněte, kdo je tady vlastně dneska uchyl? Asi se mu to kuřatko libilo.

Nicméně podstatný je ten Zemanův rozhovor, zde je celý a je velmi zajímavý:
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3241849

320740

25.10.2014 01:37

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

Totální válka by mohla vypuknout každý okamžik

kyticka 81.?.?.?

Také mám ten strach. Navíc kromě absolutní válečné propagandy, která v těchto dnech již opravdu běsní na nejvyšší otáčky, se velmi aktivně pracuje na omezení internetu, respektive jde o předehru označit jak autory alternativních médií, tak ale i jejich čtenáře za teroristy.

Zcela z nadhledu, omezíme-li se pouze na to, že se mocní na obou stranách konfliktu reálně připravují na válku, bez ohledu na to, kde je naděje na společnost sociálně smířlivější, a kde je nutno spíše očekávat zvýšení tlaku na nelidské kořistění ze strany současných asociálů u moci, kterým je vše úplně jedno, je třeba počítat s tím, že i západní Sio-FED-elity budou chtít v nejbližší době svou pátou kolonu řádně skřípnout (tedy nás).

Moc času není a úplný rozklad systému zevnitř není otázka na několik posledních let. Systém se již rozkládá, v aktivní činnosti v EU je již sice řada rozumných politiků, ale je to stále žalostně málo proto aby EU přestala být kolonií USA. Tam situaci neznám, ale spíše mi to připadá, že moc drží naprosto bezpečně v rukou pouze a bezvýhradně asociálové, kdy je od záměru rozpoutat v krátké době 3. světovou válku nemá šanci kdo politicky odstavit. Tedy pokud se sami Amíci nevzbouří (a to spíš ne) a neudělají tam revoluci, tak tady přátelé končíme. Nejprve v klepetech, potom nejspíš jako radioaktivní zplodiny.

Šokující bylo prohlášení Davida Camerona před OSN, někdy pravděpodobně z konce září.
https://www.youtube.com/watch?v=WJXFFR9FUSg

Včera o tom napsal na Aironetu "Velký kolotočář" velmi kvalitní článek - Cameron: Ještě slovo a zavřu vás! Konspirační servery brzy skončí?
http://aeronet.cz/news/cameron-jeste-slovo-a-zavru...

No a že přitvrzují obě strany, o tom svědčí dnešní slova Putina. Zde odkážu na i-dnes. Zajímavá je tam kromě vcelku realistického článku anketa "koho se Češi bojí". USA nebo Ruska? Tak na to koukněte a to je anketa na internetu čili internetových v celku informovaných čtenářů, nikoli anketa sledovačů televize.
http://zpravy.idnes.cz/putin-zkritizoval-usa-a-pri...

Nakonec pan editor se sám na vlastní kůži jako kandidát přesvědčil o tom, že většinové názory z internetu (je jedno z jakého) naprosto nekorespondují s většinovými názory telesledovačského zbytku národa.

319737

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 28 čtenářů částkou 8 386 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 2

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 2

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 2

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 2

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 3

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 8

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Měnové kurzy

USD
24,96 Kč
Euro
27,17 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,86 Kč
Australský dolar
15,44 Kč
Švýcarský frank
25,71 Kč
100 japonských jenů
22,90 Kč
Čínský juan
3,54 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 325,32 Kč
1 unce stříbra
378,93 Kč
Bitcoin
183 085,41 Kč

Poslední aktualizace: 7.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 736 962