Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jacob

Nalezeno 302 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

22.06.2015 06:55

Babiš se nám vyprázdnil

No comment

Jacob 193.?.?.?

Zbytečný článek..................

335200

22.06.2015 21:11

Babiš se nám vyprázdnil

RE: No comment

Jacob 78.?.?.?

Zničit, ponížit a zastrašit to je systém, který je zde uplatňován. Připomenu Šláfenbergova slova: Lidi budou rádi, že se nažerou..... Těch pár trotlů co si myslí, že mají nějaký ten meloun a jsou za vodou dělají jen užitečné idioty........

335271

22.06.2015 21:15

Může Sýrie přežít?

RE: A co, my, ženy, matky synů, jež

Jacob 78.?.?.?

K tomu bych přidal Langšáglovou, která by v zájmu míru bombardovala atomovkami Rusy. Ta inteligentní politička asi nemá poněti co je to jaderná zbraň.....

335273

22.06.2015 21:17

Řecku vnucená humanitární tragedie

RE: Řecká humanitární tragédie

Jacob 78.?.?.?

No skutečnost je spíše taková, že to už východní Evropa nestačí platit........

335274

To jsem já. Stydím se, ale fakt jsem spokojený. Ještě mít tak LED pračku, myčku, sporák [chechtot] [chechtot] [chechtot]

335338

24.06.2015 06:57

Přeběhlictví na Ukrajině

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 193.?.?.?

Za tím vším bordelem stojí akce "Hedvábná stezka" neboli vytvoření Euroasijského hospodářského společenství "volně řečeno". Každá asi ví jaký význam měla železnice pro industrializaci a obchod a něco podobného tvoří Rus a Číňan. Vybudovat transkontinentální obchodní tepnu, která nebude pod jakoukoliv kontrolou USA a GB. Na tepnu se může dále připojit mnoho dalších menších tepen. Pokud si vezmu mapu a podívám se jak tato tepna může ovlivnit světový obchod a já jsem toho názoru, že může zcela fatálně, tak na konci budou z USA a GB jen druhořadé země. Pokud se Evropa nevzpamatuje bude patřit k těmto dvěma zemím. Co je Západní Evropa? - Malý neskutečně zadlužený kousek země na konci kontinentu z pohledu "Hedvábné stezky". Schůzka G7 se dá taky nazvat schůzka dlužníků. Všechny způsoby jak toto překazit v Evropě jsou dobré, jediný reálný z pohledu USA je válka, chaos nebo násilí na území Evropy, která dnes už nemá sílu se bránit vojensky ani politicky. Imigranti nebudou bránit Evropské hodnoty, které nikdo z nich neuznává a pro imigranty a nenalhávejme si, že ne, jsme odporní běloši. Marxisti ustoupili od revolučního tažení 60-tých let a pod pláštíkem lásky a pravdy plánují nové revoluční zítřky.

335371

25.06.2015 08:28

Přeběhlictví na Ukrajině

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 193.?.?.?

Zdravím Martine,

být marxistou je osobní postoj (názor), který jedinec zaujímá ve vztahu ke společnosti. Mnoho z těch, které mám na mysli se veřejně k těmto myšlenkám hlásí. Není to hledání nepřítele, ale nazývání dění nebo řízení věcí tím čím jsou a ne tím čím nejsou. Tak jako Vy máte výhrady k Hájkovu Protiproudu, který se zcela otevřeně vyhraňuje proti revolucionářům všeho typu, mám i já výhrady ke všem těm, kteří v zájmu všehomíra, občanské společnosti nebo konání dobra v zájmu různých hesel se nám snaží vnutit jejich vidění světa - ideologii. A ptáte se co je dobré pro život obyčejných lidí, co by jsem chtěl pro ně chtěl já? Co je obyčejný člověk? Existuje nějaká definice? Pro někoho obyčejný pro někoho neobyčejný. Lidem by jsem přál nebo chtěl, aby si vždy dobře rozmysleli co udělají nebo neudělají dnes neb toto bude pro jejich život v budoucnu rozhodující. Dnes zatím ještě stále platí, že když se potkají neznámí lidé uprostřed náměstí jsou si rovni a je jedno, kdo jakým autem přijel, jaké má hodinky nebo k jaké partě patří- jeden před druhým nemusí pokleknou nebo sklonit hlavu - zatím jsme si stále rovni.

335409

25.06.2015 18:05

Přeběhlictví na Ukrajině

RE: Vlivu těch co ovládli USA se musí zbavit i Evropa

Jacob 78.?.?.?

Dovolím si ještě jeden mů názor. Mrkněte na toto https://www.youtube.com/watch?t=546&v=pklnLno-h3A co tam ta paní historička povídá. V budoucnu žádné národy evropské, ale Evropský národ a dluhy se škrtají bezproblému v důsledku válek nebo revolucí (dáma mluví o válve a revoluci jako prostředek ke smazání dluhů - není dlužník, není dluh?). Nepřipomíná Vám to něco: socialistický člověk/evropský člověk ............ Z toho mne mrazí v zádech........

335431

28.06.2015 21:39

Drama kolem Řecka? Jen mediální divadlo

To Merkelová říct nahlas nemohla,

Jacob 78.?.?.?

že peníze Řeckem protekly zpět do Německých bank, které se tak zahojily a tudíž teď je doba kdy můžeme Řecko jakoby potopit. Jenomže kam se dostaly ty všechny toxické úvěry, swapy nebo finanční deriváty či sázky na pád Řecka? Kdo je zaplatí, že by střadatelé penzijních fondů nebo střadatelé bank. Odkud jsou Ti střadatele Španělé, Italové, Poláci, Češi a když to praskne všechen hněv se snese na Ty nebohé Řeky, proto odchod Řecka nebude bez ohňostroje neb Evropská jelita nemohou ukázat, že to nemají pod kontrolou a přijde nějaké show.

335698

05.07.2015 08:32

Řecko může opět zachránit Západ

Mnoho se mluví,

Jacob 78.?.?.?

ale jaký dopad by to mělo na střední Evropu? Odvážil by se někdo o takovou predikci? Pokud Řekové ukážou prostředníček a je zde nastíněna politika Řiše, pak někdo bude muset zaplatit Grexit. Budou to zbývající kolonie neb se dá těžko předpokládat, že to bude střed Říše? V Německém diskuzním pořadu se slovenským europoslance Sulíkem jakási historička otevřeně prohlásila "Dluhy se škrtájí válkou nebo revolucí". Jakási politička TOP09 by Rusy v zájmu demokracie bombardovala atomovkami. Je připravovaná válečná zóna od Baltu k Černému moři? Či bude hořet celý jih Evropy nebo shoří celá Evropa i s USA. Vybudováním a intenzivním rozšiřování hedvábné stezky po pevnině tak Čina a Rusko zcela eliminovali absolutně jakýkoliv vliv USA, GB, EU na tyto obchodní nebo surovinové tepny, kde se dnes točí obrovské peníze. Potřebuje USA zkolonizovat Evropu, jejíž střed zkolonizoval východ Evropy, který by se následně stal podkolonií kolonie. Potřebuje západní Evropa pruh země kam pošle ze svého středu všechny Ty kteří ohrožují jejich bytí, tak jak kdysi vyváželi kriminálníky do Austrálie. Nežádoucí zkolonizují východ Evropy, potlačí původní obavatelstvo a vytvoří novou multikulti oponu, kde se budou různé kultury mezi sebou rvát o místo na slunci. Hra na zoufalé imigranty je jen divadlo, aby jim byly v těchto zemích vytvořeny podmínky? Jsmě účastníky nové revoluce - tentokrát multikulti? Kdo ví? Je to co se děje snahou změnit stávající světový řád? Ten se dá změnit jen válkou nebo revolucí, které smetou stávající vládnoucí struktury a vítěz nebo přeživčí pak rozdává píše pravidla.

336002

06.07.2015 18:54

Řecko může opět zachránit Západ

RE: Mnoho se mluví,

Jacob 78.?.?.?

Já breakpoint vidím osobně v roce 2017. Revoluce má za cíl smést elity mého konkurenta. Vyvolat revoluci v Rusku nebo Čině se nepodaří. Elity, které by mohli umožnit toto se už poučili z osudu vládců Lybie, Iráku apod. Válka? Kdo s kým? USA jsou zatlačeny do defenzívy. Proti nim bude stát RF, Čína a Indie? 3 na 1. To nemůžou ustát. Nebo se vytváří Spojené národy AfrickoEvropské?

336107

09.07.2015 08:42

Kolaps finančního systému: Tragédie nebo vykoupení?

RE: Jedna vec je tady neuveritelna..

Jacob 193.?.?.?

Blahobyt v Říši a podříši musí někdo zaplatit. Tak jako východ Evropy financoval prodej svého majetku, aby zůstal zachován sociální blahobyt západní Evropy. Jenomže se nám Říše tak rozjela v utrácení, že to už nestíhá za ně platit zkolonizovaná jižní a východní Evropa. Respektivě nechtějí platit blahobyt v západní Evropě a na sliby volného trhu už jim nikdo neskočí.

336243

12.07.2015 19:23

Proč Tsipras zradil

Refendum opravdu o ničem nerozhodovalo

Jacob 78.?.?.?

Odstoupení ministra financí bylo znamením, že se kormidlo otočilo. Revoluce proběhla ve vedení Syrizy, ne barevná, ale mocenská. Možná to je i záměr, aby neproběhla jakoby barevné revoluce ze zdola, ale cesta jak dostat Řeky do ulic pod jinou taktovkou než taktovkou z USA. To k čemu se Řeci zavazují je dostane ne na kolena, ale na hubu. Čest jejich památce. Koukám teď na TV a jak vidno ze zpráv z Řecka tak na horní palubě Titanicu stále hraje orchestr, lidé se baví a spoléhají, že ti v podpalubí to za ně vyřeší. Na českých diskuzích jsou stovky Řekobijců, kde se projevuje čecháčství, na kolena s dluhovými Řeky a ty jejich důchody!!!! Každý z nich dluží 250 tisíc Kč (veřejný dluh, ESM, půjčka MMF, cir. restituce) a záleží jen na věřitelích zda skončíme jako Řeci nebo nás milostivě nechají žít. Jenomže vlak se rozjel a nicnedělající Němce a Francouze už neuživí kolonizovaný východ Evropy a zotročený jih Evropy. Čeká se na impuls ke třetí světové válce, to že jsou jaderné bomby neznamená, že budou použity.

336400

14.07.2015 21:46

Konec svobody projevu ve Španělsku

RE: Nic nového pod sluncem

Jacob 78.?.?.?

Takto funguje každá doktrína. Znič v zemi, kterou chceš ovládnout vše dobré, pomluv jejich elity(bohy) a spoj se s každým i tím největším lumpem pokud je to k tvému prospěchu. Kdesi na internetu jsou "Pravidla špinění". Vzorec je jednoduchý: do základu společnost zavést škůdce, vyvolat mezi lidmi zdánlivou nespokojenost s elitami, popostrčit mezi elity lumpy a dobrodruhy, ve vhodný okamžik využít jejich zrady, svrhnout stávající elitu jakoby zezdola a začít řídit rozpolcenou společnost pomocí korupce a zdánlivé důležitosti nově vzešlé elity (lokajů). Všech těch, kteří své zradili se ihned jak to půjdu zbav - nelze jim věřit.

336568

16.07.2015 07:46

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

Myslím, že se autor mýlí.

Jacob 193.?.?.?

Obě náboženství neuctívají stejného boha. V tom se editor mýlí.

336653

16.07.2015 08:17

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

Pár poznámek k editorovi

Jacob 193.?.?.?

Co je a jak vznikla wahabismus se lze dočíst na internetu. Nicméně zelené petrodolary podporují expanzi islámu po celém světě a výchova všech duchovních, kteří následně působí v Evropě je ze země, kde wahabismus vládne. Muslim je oddán svému bohu jedinému, který chce zavést na celé této planetě islám a každý pravověrný muslim tedy má činit tak, aby tato doktrína byla naplněna. Nevěřící je pes - v jeho víře jste pro něj absolutní NIC - tak se nad tímto postojem zamyslete (zabití NIC je stejné jako zabití parazita). Jsme tady zvyklí, že se sami mezi sebou nazýváme různě hanlivými výrazy a jakoby to přecházíme, ale uniká nám podstata, že se nám v tomto dekadentním dialogu ztrácí ostraha před těmi kdo vyhrožují nebo umějí špinit - velice rychle odpouštíme. Kolik jste viděli muslimek si vzít křesťany? Muslimové, muži, můžou, neb tak se dá šířit Islám - nemají tolik vagín. Cui bono...........

336654

16.07.2015 21:32

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Myslím, že se autor mýlí.

Jacob 78.?.?.?

To Marten 264: Pokusím se jako ateista vysvětlit, ale zdvořile žádám, někoho kdo je kompetentní o korekci či upřesnění pokud říkám bludy, bude za toto velice rád:

Křesťanství má boha jediného: zjeveného jako jediný bůh (starý zákon) a zjeveného v nejsvětější trojicí (nový zákon). V jiného boha křesťané nevěří. Každý kdo nevěří v nejsvětější trojici fakticky nevěří v živého boha.

Islám a ani judaismus v tohoto boha jediného (nejsvětější trojici) nevěří. Žídé odmítli jeho syna a tím taky odmítlí fakticky boha.

336695

16.07.2015 21:37

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Myslím, že se autor mýlí.

Jacob 78.?.?.?

Na konci je věta: Jsou to dvě podobná náboženství, navíc uctívající téhož Boha (jaká ironie).

336697

17.07.2015 09:50

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Beru zpět

Jacob 193.?.?.?

Kto chce pochopí, kto nechce trepe hlúposti

336713

17.07.2015 21:15

Americký dolar a Bretton-Woods jsou vyřízené

RE: Príliš naivný článok !

Jacob 78.?.?.?

To je ten naivní názor, že Evropa a USA jsou střed světa. Poslední G7 byl sraz dlužníků, který si stále hraje na elitu a perspektiva žádná. Vemte si mapu, podívejte na poslední setkání BRICS a kdo tam byl. Zamalujte si země, které budou kooperovat a zjistíte, že ta stará Evropa je cípek na konci kontinentu s děravými kapsami a díky trankontinentánímu propojení ji BRICS nepotřebuje, kromě USA jako odbytiště zboží. BRICS potřebuje svoji měnu, aby mohl expandovat a ne platit USA dluhy. Trocha znalosti o centrálním bankovnictví nezaškodí.Vybudováním této transkontinentální obchodní zóny vymazali vliv USA a GB na světový obchod a postavili je do role statistů. Afrika, Blízký východ a Asie s radostí přejdou k BRICS jen jak to bude možné, nezapomeňte na jednu věc, že stará Evropa drancovala tyto kontinenty století, paláce jsou v Evropě ne v např. v Africe a domorodé obyvatelstvo má bílé za nepřátele a nikdo s tím nic neudělá další staletí. Faleš bíle Evropy a jejich kolonizátorů z USA je hluboce zakořeněna na těchto kontinentech. A věřte mi, že se mi to nepíše dobře, když mrknu na mapu, a kde ta naše kotlina leží. Budeme pro tu starou Evropu stále untermensch.

336732

18.07.2015 08:29

Americký dolar a Bretton-Woods jsou vyřízené

RE: Príliš naivný článok !

Jacob 78.?.?.?

Tak toto bych dohromady v jedné větě nedal [smích]

336745

19.07.2015 08:16

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Po dlouhé době podstatné čtení

Jacob 78.?.?.?

Máš takové idealistické představy o tom, že sem dorazí pár set tisíc lidí a všichni zde budeme žít pospolu mírumilovně jak na skautském táboře. Základní omyl, kterého se dopouštíš je, že už vidíš to harmonické soužití, které někdo maluje růžovou barvou a než se Evropa takto uspořádala trvalo to tísíce let. O harmonickém soužití prozatím mluví pár nevzdělaných humanismem se živících jedinců, ale pokud se podíváme pár kilometrů na západ a nemusíme být příliš pečlivě hledající, můžeme si udělat obrázek o co usiluje většina imigrantů. Většina sem přichází za vidinou lepšího ekonomického blahobytu s představou, že pečení holubi zde lítají sami do huby. Jak se bude snoubit jejich představa s realitou - žádný dům, žádný auto, žádná bílá žena, ale tvrdá manuální práce za pár euro. Navíc prostředí, které je odlišné kulturně, nábožensky a společensky - otázka zní: kdo je bude vychovávat jak žít v této - jak ty říkáš humánní společnosti, ale tvrdě se chovající ke slabým? Evropské kulturní a společenské zvyky jsou jim cizí a budou vytvářet ta svoje kmenová uspořádání, které znají ze svých domovů, kde se budou cítit bezpečně a jejich společný nepřítel bude běloch, který bude symbolem jejich nesplněných snů, které jim kdosi doma nakukal. Proč se bouří a rozbíjejí věci v detenčních táborech, co je ten důvod? Všichni to víme cesta na západ a vysněný ráj na zemi a k tomu jim dopomáhej Aláh. Drtivá většina jsou nevzdělaní lidé, kteři jsou až tak pohodlní, že si nejsou schopni zamést ani před svou chatrčí a najednou se ocitnou uprostřed technicky vyspělé společnosti, kde i ten co pracuje s lopatou je proti nim univerzitní profesor. Kdo bude začleňovat tyto jedince do společnosti korporace nebo neziskovky a bude to tak, že jeden instruktor na jednoho imigranta po celý život a kdo je bude potřebovat, když dnes je automatizace progresivní obor? Odpověď je jednoduchá: nikdo nebude potřebovat tyto lidi. Uzavřou se do svých ghet, vytvoří si své vlastní pravidla a zákony. Až jich bude 20 ze 200 přijde čas kdy povstanou.

336793

19.07.2015 17:04

Česká tradice boje proti rozpínavému islámu

RE: Clanek na politickou objednavku

Jacob 78.?.?.?

Jedno jsi o sobě napsal, že nevíš o čem píšeš.

336805

02.08.2015 07:57

Zvědavec má novou tvář

Můj názor na nový WEB

Jacob 78.?.?.?

Jak jsem psal již dříve. Jsem konzerva a s původním designem jsem byl spokojený. Výhody/nevýhody nové tváře ukáže budoucnost, nicméně design není o obsahu a doufám, že si Zvědavec zachová ten původní nemodifikovaný.

337395

02.08.2015 17:17

Zvědavec má novou tvář

Já to vidím takto ..............

Jacob 78.?.?.?

Změna je život i když se nám nelíbí, ale tolik negace je trochu příliš. Jak už jsem psal, starý design mi byl blížší, nový není špatný, některé technické finesy jdou mimo mne. Jediné, snad rozumné vysvětení, mnoha prskajících příspěvků, by mohlo být, že se za nimi skrývá obava, že se změnou designu, se změní i duch Zvědavce. Jinak tomu nerozumím a ani nechci neb bych asi musel konspirovati [smích]). Zvědavci přeji více donátorů do dalších dnů. Vážení návštěvníci, alespoň děkujeme by si autor toho webu přinejmenším zasloužil za to co dělá.

337438

02.08.2015 18:18

Zvědavec má novou tvář

RE: Vidím to zcela jinak

Jacob 78.?.?.?

Je-li to reakce na můj příspěvek, tak se přiznám, že na mne mluvíte Marťansky. Nicméně si nejsem jist zda-li dnes je ještě možné používat PC s Win98 na prohlížení internetu to jako reakce na staré železo. Taky jsem už vyměnil babi její PC s WinXp za novější s Win7, prostě to nejelo ať už za to mohl HW nebo SW. Otázka spíše zní "Proč chodíme na Zvědavce"? Kvůli barvičkám nebo technickým finesám, které tam asi jsou, ale jak jsem psal, to jde mimo mne nebo kvůli jeho obsahu? Prskavci jaksi tento rozdíl, podle mne celkem zásadní, asi nechápou.

337445

07.08.2015 21:03

70 let od svržení atomových bomb na Hirošimu a Nagasaki

RE: Ale životy ušetřeny byly

Jacob 78.?.?.?

Tak to je typický český přístup. Milý pane v dalších x odvětvích jste se svým jazykem naprosto nepoužitelný a podle vašeho názoru vyšší bere si s vámi vytřou zádel. Nevidíte dále než na svůj nos.

337715

17.08.2015 08:42

Český spor o imigraci

Všichni jsou odborníci na imigraci

Jacob 193.?.?.?

No už jsem přečetl snad stovky různých článků na téma stávající imigrace. Stále stejné omílané téze. Všichni to tuší - něco je špatně. Jedinou věc, kterou jsem z toho vyčetl je, že původní obyvatelé jsou zatlačování do pozadí tím, že přestávají mít všechna práva ve své vlastní zemi a zůstávají jim pouze povinnosti vůči státu.

338233

22.08.2015 06:54

Rukavice Františka Kriegla

RE: Je to sice vsehochut

Jacob 78.?.?.?

Za pár let již žádný 68 nebude zmiňován pokud to nebude potřeba z propagandistických důvodů. Lidé kolem 68 budou zapomenuté postavy. Zůstane jen slavný 89 a Havlovy lavičky.

338454

25.08.2015 16:01

Morální bankrot Itálie a NATO

RE: Morální bankrot Itálie....

Jacob 78.?.?.?

No co k tomu dodat. Snad jen, že to dobře nedopadne.[překvapení]

338627

26.08.2015 06:33

Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

RE: Němečtí „investoři“ začínají rabovat Řecko

Jacob 193.?.?.?

Tsipasris nebo jak se jmenuje se mohl přeptat na budoucnost Řecka bývalé ČSFR. Marné Řiše potřebuje zdroje a východní kolonie už nestačí platit. Tipnu si - budoucnost přinese Řecku ještě rozdělení.

338638

31.08.2015 06:37

Epizoda 8. Velká podivná válka, část 1

RE: ===RE: Epizoda 8

Jacob 193.?.?.?

Hej. Technicky zabezpečeno na papíře. Kolik těch vašich hrdinných obránců by se zapojilo do skutečné bitky. Jedna helikoptéra a jedna raketa a nic tam lítat nebude. Demonstrace síly je jedna věc, ale nést kůži bitevní pole je druhá věc.

338817

21.09.2015 20:34

Špinavá role Západu v Sýrii

RE: Velmi kvalitní článek

Jacob 78.?.?.?

Kdo byli tak před dvěma sty lety komedianti. Spodina živící se od města k městu. Dnes jsou hlásnou troubou řekněme pravdolásky. Mluvící hlavy k národu. Stropnický není nic jiného a kdo jej slyšel v OVM nemohl si pomyslet než to, že to je takovy ten synek z naší čtvrti co hodně čte noviny a to je tak asi vše.

339793

30.09.2015 07:19

Rusko vyšachovává západní lži o Sýrii

RE: Zemanova pražská deklarace

Jacob 78.?.?.?

Zemanova role v tomto všem? Konspirace nebo nějaká role Prahy? Zeman jako nenápadný prostředník? Tupou pravdoláskařskou bandou proto dehonestován? Zeman v Číně, Rusku náhoda?

340150

30.09.2015 14:47

Měli jsme kdysi sen

RE: ==RE: Měli jsme kdysi sen

Jacob 78.?.?.?

Tak to opravdu je. Na ČT běžel dokument o Rumunských kapsářích a jejich organizaci. No a reportér se ptal jedné hlavy takové mafiánské rodiny, zda-li to převezmou jejich děti. On se usmál a řekl: naše děti budou doktoři, právníci a politici...... nic víc nic míň a každý si z toho vezme to své.................

340163

Souhlas. Chce to jen trochu zapojit mozek a zvednout prdel a jít k volbám. Nicméně 70 % národa je dementní, budou dřistat kraviny v hospodě a cpát se vepřovou.

340397

09.10.2015 08:19

Rusko musí v Sýrii spolupracovat s USA, ne proti nim

Ano tvoří se opět bipolární svět

Jacob 193.?.?.?

Když už Zbiga vydává komentáře a snaží se naladit neotřesitelnost USA (asi zapomíná na Yelowstone) musí to být s USA dost nahnuté a nejenom s USA , ale i s matkou podrazů a švindlů GB.

340447

19.10.2015 15:55

Putin hledá klíč k Saúdské Arábii

RE: Takto by som to napísal, keby som to vedel.

Jacob 78.?.?.?

Joj dobre to chalan hraje aj s Mistraly to bolo prefíkané

340873

30.10.2015 19:52

Centrální banky: V očekávání šoků zmatek a strach

RE: vždycky nás obehrajou, důležité je nehrát

Jacob 78.?.?.?

Komunisti udělali měnovou reformu po splasknutí bubliny, že nám Němci něco zaplatí jako reparace za okupaci. Klaus ve své neotržní ekonomice devalvací koruny otevřel dveře výprodeje ČR. Co jej k tomu vedlo ví jen on sám, ale pravda je ta, že tím ožebračil tento stát a tento jeho výkon už nikdo nikdy nepřekoná. Jeho divoká jízda skončila krachem ekonomiky v 97, pádem vlády, nastolením úřednické vlády a prodejem Českého zlatého pokladu. Pak škemral o podporu při volbě na prezidenta u komunistů.

341179

07.11.2015 06:40

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

Policie všeho druhu nastupuje

Jacob 78.?.?.?

Tak jak muslimové mají svoji náboženskou policii zakládají zde různé fondy na různé témata svoji policii, kterou nazývají "neziskovky", lépe to zní. Takže to nazývejme všichni správným názvem Genderová policie, multikulti policie apod. K tomu, aby fungovali maji vše potřebné - prostor v médiích, podporu různých velvyslanců a tzv osobností - samozřejmě dobře zaplacených. Mají zaplaceno pár klíčových politiků nebo mají na ně nějaké kompro a to stačí.

341481

07.11.2015 09:22

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Je to v pořádku

Jacob 78.?.?.?

Zkuste to rozvést více. Co je podle Vás svoboda??? Svoboda podle Vás je ukazovat odpo v TV rozřezané lidské tělo na pitevně??? Nebo se dívat na sexuální scény běžně v dopo i odpo. Dívat se na vyšpulené prdele na bilboardech kolem cest nebo jak Vám všude v bulváru ukazují jak které kde vypadla koza nebo uviděli kalhotky, nebo kde která má nové kozy? To je svoboda?? Zakázat fotky na akademické půdě je svoboda.

341485

07.11.2015 16:46

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Genderová pozice muslimských žen

Jacob 78.?.?.?

Budeme čekat na Godota?

341527

08.11.2015 06:42

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Je to v pořádku

Jacob 78.?.?.?

Nahota je zástupný problém, ty nány pokud se jim jedná o blaho ženského pokolení mohou denně protestovat proti tisícům sexistických projevů a v mnoha případech dobrovolných a chtěných samými ženami. Dnes na seznamu článek, nějaká dáme ve StarDance rozparek až někam ukazující kalhotky a bulvár chrochtá blahem a můžeme takto pokračovat v těchto se veřejně vystavujících děvách nebo podobných trapných akcích. Mně se toto nelíbí, ale zůžit téma svobody na dvě vykukující kozy na černobílých fotografiích nemá se svobodou jedince nic společného, to je normálná buzerace této feministické policie se záměrem ukázat jejich vliv. Seberte se a běžte se podívat po městě a těch nahých koz v barvě ve vysokém rozlišení tam uvidíte dost. Zakážeme obrazy, zničíme sochy a všechno kde je nějaká nahota. Na druhé straně je v poho když nám péčko jede běžně ve všech médiích od večera do rána, hlavně že pokrytci bojují proti dvěma kozám na černobílých fotkách.

341560

08.11.2015 06:55

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: Panu Sorosovi se investovane penize vrati,jinou formou.

Jacob 78.?.?.?

Kdo se první začne bránit proti této feministické totalitě budou ženské samy, protože ve druhém kroku jsou na řadě ony samy. Jenomže prvně se z těch děcek mužského pohlaví musí stát muži, kteří jsou schopni založit rodinu a tuto rodinu uživit a ochránit. Dnešní mamánci jsou schopni udělat děcko a pak čekat jak to jejich rodiče vyřeší. Dnešní mamánci a mamánky jsou přesvědčeni, že život je jeden velký mejdan a nákup v Tescu vyřeší vše.

341561

08.11.2015 11:07

Jak feministky přitlačily Akademii věd ke zdi

RE: přeprogramovené talmudizované české ženy

Jacob 78.?.?.?

Samozřejmě být, svět je krásný a život je dar. Jen naše pýcha a hloupost nás dostává do situací, které jsou pro mnohé fatální. K těm ženám a mužům jedno židovské moudro (platí to oboustraně): Když kupuješ pole dlouho se nerozmýšlej, když si bereš ženu 5 x se rozmysli.

341566

09.11.2015 08:55

Den, kdy dílky zapadly do sebe

RE: sestřelovat ruské stroje

Jacob 193.?.?.?

Nic není jak se plánuje. Sami ilegálové tím, že neustále zdrhají z východu na západ,jim dělají vrásky. Tady není nic co by jim nabídli. Jediná věc bude postavení drátů na hranicích a tím vybudují velké koncentráky, kde se vyvraždíme navzájem. Toto si už vyzkoušeli v Africe, kde různé náboženství a kultury se vraždí do posledního jedince. To je ten nárazníkový pás mezi RF a západní Evropou.

341619

11.11.2015 16:41

Můj komentář ke zrušené výstavě aktů v knihovně Akademie věd

Malá poznámka

Jacob 78.?.?.?

Problém je v tom, že na všechno máme nějaké komise (neziskovky), které komentují vše do čeho jim nic není. V jediném s Vámi souhlasím i když vím, že je to ode mne pokrytecké, ale "ředitel má mít svůj názor". O celé věci a zákulisí vím prd a možná ve skutečnosti šlo o h...., nicméně na tom je vidět ta ubohost českých intelektuálů, kteří vždy stáhnou ocas, když na ně někdo zaštěká.

341716

14.11.2015 06:24

A pak, že nemáme u nás pracanty

Funkcinář tělem i duší

Jacob 78.?.?.?

Je úplně jedno kolik jic má dnes a před rokem. Tento člověk vládne rozdáváním peněz.

341810

15.11.2015 06:13

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

RE: Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

Jacob 78.?.?.?

Jasně, že jsou. Až se zavřou hranice (neprodyšně) pak do těch našich končin naženou muselmany ze západních zemí. Tady se navzájem sežereme a Rusko bude odděleno od západní Evropy, přičemž to tady bude šílený kotel, který se dá samozřejmě dobře vařit a po nějaké době poslat na východ. Proč chtěji ty kvóty, když je Merkel tak zve.

341854

15.11.2015 06:21

Pařížský masakr 13/11: Pour Quel Profit?

Hedvábná stezka

Jacob 78.?.?.?

Co se týká hedvábné stezky Peking - Berlín. Pokud by to klaplo tak UK a USA se stanou statisti ve světovém obchodu.

341855

16.11.2015 08:11

Útok ve Francii = státní terorismus, ale jakého státu?

Změna směri kormidla

Jacob 78.?.?.?

S článkem souhlas. V Sýrii se západ nemohl zapojit, bylo nutné najít důvod. Sledování a ukládání dat je k ničemu, akorát tak k buzeraci a vydírání lidí (politiků). Tak ja během IIWW byl odboj schopen fungovat pomocí pěšáků a jiných kanálů budou takto fungovat i teroristé a tím jsou všechny tajné služby v pytli. Taky si všimněme, že se USA pasají do role četníků a dávají jasně najevo, že je Evropa slabá a oni to vyřeší. Chtějí pod pláštíkem odvetných akcí začít s vyzbrojováním IS a začít tak S Rusama v Sýrii Afgán č. 2? Moc bych se nedivil. Kdo je Islamský stát, kde sídlí, co vlastní, co vyrábí? Toto jakési uskupení nemá nic co dělá stát státem,ale zbraní, munice včetně ostatní vojenské podpory, že jim to může závidět mnohá země na světě. Odkud je berou? Kdo podporuje IS je ve skutečnosti IS což je všeobecné tajemství. a ten někdo se rozhodl zabrat Evropu. Důvod? Válka proti Euroasii? Jinak co je Evropa? Spolek zadlužených států škemrající o každý cent všude po světě a politici ve světě to velmi dobře vědí a USA údajně dluží víc než přiznávají. Ač ateista. Bůh nás ochraňuj

341909

16.11.2015 17:06

Útok ve Francii = státní terorismus, ale jakého státu?

RE: Odzbrojeny Francouzi

Jacob 78.?.?.?

Položme si otázku. Kdo byl odsunut? Oni nebo My za železnou oponu.

341931

16.11.2015 17:17

Útok ve Francii = státní terorismus, ale jakého státu?

Francie odpovídá

Jacob 78.?.?.?

TV NOVA Francie tvrdě odpověděla, zasáhla a zničila cíle neomylně a přesně. US TV NOVA žvaní a jejich mluvící hlava taky. Francie tam shodí pát bomb a to je všechno, na víc nemá ani sílu a ani prachy, všude se zatýká a okamžitě vše zveřejněno a komentováno. Scénář jak z detektivky. Akce, reakce, publicita, slzy a falešná lítost na povel před fotoaparáty a kamerami. Dokonce jeden mládenec v TV reportáži přerušil telefonní hovor, aby s přítelkyní uctili památku zavražděných. A už se mluví o vojenské pozemní operaci.........

341934

16.11.2015 17:34

Útok ve Francii = státní terorismus, ale jakého státu?

RE: zopár dodatkov:

Jacob 78.?.?.?

1. Jasně, že se potřebují zapojit do Syrského konfliktu. Tam může Asadova armáda najít tisíce důkazů o tom kdo podporoval IS čili kdo je IS.

2. Rozhodná opatření v několika zemích mají ukázat, že sluníčkaři mají pod kontrolou arabáče. Budou zatýkat, soudit, aby uchlácholili veřejnost. Je potřeba rozhodných kroků, které budou zastírat, že král je nahý.

3. Evropu je potřeba destabilizovat. Vnitřně rozložit. Dluhy jsou tak obrovské, že nezbývá než válka nebo nějaká světová katastrofa, která resetuje ten bordel. Kdyby šlo jen o prachy lidí nebyl by problém udělat nějaký krach, ale jde o prachy mocných z té západní polokoule. Tak jako anglosaští pánové nikdy mezi sebe by nepřijali východní bossy, tak východní bossové dnes prdí na ty zadlužené západní elity, které už nemají kde brát anechají se je navzájem sežrat. Místo budoucích bojů Evropa.

341935

25.11.2015 20:18

Sestřelení Su-24

RE: Ekonomická expanzia Ruska ????? USA pokračuje podľa plánu!

Jacob 78.?.?.?

Kde neprojde armáda projde osel naložený zlatem. Vše si mohou koupit buď přímo nebo jim to sežene BRICS. Pamatujte, že za 25 let let se dokázali dostat od dřevěného pluhu až po atomové bomby a mezitím ještě umlátili nacistické Německo.

342293

29.11.2015 06:27

Bývalý generál USA: země NATO by měly Turecko vyloučit z aliance

RE: Pěkně si to hlupáci turci zavařili

Jacob 78.?.?.?

Poslední věta je zajímavá úvaha a nemusíme chodit daleko. Osud Ukrajiny a Polska, které se stále vzhlíží v jeho velkém Polsku.

342499

29.11.2015 17:10

Bývalý generál USA: země NATO by měly Turecko vyloučit z aliance

RE: no to nam ten pan nerekl vlastne nic noveho,

Jacob 78.?.?.?

Němci a Turci. není to tak dávno co Erdogan navštivil Německo a jeho výroky byly předzvestí dneška.

342522

01.12.2015 16:08

Pakt Merkelové a jejích kompliců: Temná hodina pro Německo

RE: dovolávání se křesťanských hodnot

Jacob 78.?.?.?

To jsou modly jiného náboženství a dnešní církev nemás křesťanstvím nic společného.

342602

01.12.2015 16:12

Proč Turecko vrazilo Rusku nůž do zad

RE: Užiteční idioté helper vexl jak by měl být označen pindostan s commonweltem ussraele

Jacob 78.?.?.?

Moc vlivných na malém placu. Tož jak po Bílé Hoře. Popravili 27 pánů a hnedle byl dostatečný prostor pro ty vítěze.

342603

04.12.2015 20:37

Evropa se přemění na stagnující kolonii na periferii americké Říše

RE: Nenápadné vládnutí Divokého Východu.

Jacob 78.?.?.?

Němci nejsou blbí, blbí jsou Ti na východ od nich. Pak budou ten plyn rozdělovat v Evropě oni.

342753

05.12.2015 08:30

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

Escobar to věděl

Jacob 78.?.?.?

Dnes na novinkach info po zveřejnění tohoto čánku. Turečtí vojáci vstoupili na severu do Iráku. Krysí stezka se buduje. Co dodat.

342769

05.12.2015 17:54

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

RE: Dobré postřehy

Jacob 78.?.?.?

Už na docvaknutí je pozdě. Game is over. Mlha se zvedla a král je nahý. Obklíčení Ruska a Čína, ovládnutí ropy a plynu na blízkém východě, TTIP a TTP, Ukrajina, vytvoření chalifátu vše do sebe zapadá. V tom celém našli slabý článek a patrně to praskne a celé se rozsype. Co bude dál překreslí se mapy na blízkém východě a co v Evropě a co to bude stát. Od ledna budou muset Řekové sepisovat a přiznávat vše co mají (šperky, hotovostní peníze, bezpečnostní schránky, nemovitosti atd) a pročpak asi a co Itálie, Italové milují zlato a drahé kameny? Na Kypru pro změnu posbírali peníze všem střadatelům. Velký internační tábor zvaný Evropa stačí doladit bezhotovostní platby (co tak Babišův EET) a nasadit osobní čipy. Vytvoříme kolem EU ploty, aby k nám jako muselmani nemohli a My nemohli ven, ale až jich tady naleze alespoň pár miliónů. Pak zde bude musulman proti původním obyvatelúm, budou se bít o zdroje a moc. Každý proti každému. Pak už nebude úniku, seberou zbraně, stačí vypnout komunikační prostředky a jsme v řiti. Kdo bude hodný půjde za plot, kontinent jako zdroj otroků. Trochu vylepšili myšlenku Trockého: Lev Davidovič Trockij, který se připravoval na likvidaci velké mocnosti - Ruska na toto téma řekl: "Musíme ho (Rusko) změnit na poušť obývanou bílými negry, kterým zabezpečíme takovou Tyranii o které se nikdy nesnilo ani těm největším despotům Východu. Rozdíl bude jen v tom, že tato Tyranie nebude zprava, ale zleva a nebude bílá, ale rudá. V pravém slova smyslu bude rudá, protože se při tom prolijí takové potoky krve, před kterými zůstanou v šoku a zblednou všechny kapitalistické války. Největší bankéři zpoza oceánu budou pracovat v úzkém kontaktu s námi… Pokud my vyhrajeme revoluci, rozdrtíme Rusko na jeden velký hřbitov a na jeho hrobech upevníme naši moc , která se stane tak silnou, že před ní poklekne na kolena celý svět. My jim ukážeme, co to je skutečná moc. Cestou teroru a krvavých lázní ruskou inteligenci dovedeme do úplného zničení, do idiotismu, do zvířecího postavení.".............Já už je dodám Bůh s námi.......

342782

05.12.2015 20:55

Jak Rusko drtí tureckou hru v Sýrii

RE: Fatální omyl

Jacob 78.?.?.?

Možná se pletu možná ne. Adolf taky spoléhal na zázračnou zbraň jakou svět neviděl. V jednom lze souhlasit, nikdo nepůjde tak daleko, aby soudný den byl použit. Spálená země není pro nikoho, ale vždy se najdou zrádci, kteří prodají svoji zem, snílci nebo prospěcháři? Ve jménu pokroku a blaha vpřed. Proč chodit daleko stačí se podívat kdo z našich politiků se zasadil o vstup do EU a přijeti Lisabonské smlouvy. Kdo měl plná ústa deregulace, privatizace a liberalismu. Kdo stál u všech divných zakázek na MO a MD. Kdo byl motorem restitucí a různých daňových úlev korporací a daňovým nářezem občanům tohoto státu. Jaký je postoj dnešní české vlády k TTIP. Pomalu, pomalu, krok za krokem jdeme správným směrem a zbraně u toho nehovoří - není problém koupit pár politiků a GS má dost. aby si koupil celou ČR. Stačí se ohlídnout a podívat na Tsiprase jak podrazil Řeky a co je čeká. I zlatý zub po babičce budout muset napsat do majetkového přiznání........Přemýšlejme o tom, o konfiskaci úspor na Kypru .................

342788

09.12.2015 13:58

Není třeba litovat Evropu, ale sebe…

RE: Jo a kdyz odmitli bojovat za svoji zemi a

Jacob 193.?.?.?

Já bych to neviděl, že zbaběle utíkají. Vždy někdo vezme roha. To, že se Syřané brání několik let téměř proti všem mocným tohoto světa je obdivuhodné. To, že spousta lidí utíká ze Sýrie je dáno i tím, že Sýrie pojala cca 5 miliónu uprchlíků před válkami z okolních zemí.

342955

14.12.2015 07:03

MMF vstoupil do studené války; odpustil Ukrajině dluh vůči Rusku

Impérium se hroutí

Jacob 193.?.?.?

Je to zápas kdo z koho a na krev, cokoliv je pro dosažení cíle přijatelné. Dolarové impérium se hroutí jak supernova, nějakou dobu to potrvá, ale zhroutí se do sebe. Dluhy jsou příliš velké. Zhroucením do sebe se vytváří pomyslný Horizont událostí, pomyslná hranice, za kterou jsou strhávány do černé díry i její satelity zbytek se snaží dostat co nejdále, do jiné galaxie, aby konečná exploze měla na ně co nejmenší vliv a našli svou novou hvězdu, která je opět sdruží do nové hvězdné soustavy, osamoceni zahynou. Všechny nástroje jak toto odvrátit jsou jak vidno neúčinné, zbývají už jen jaderné zbraně ...............

343062

16.12.2015 15:39

MMF vstoupil do studené války; odpustil Ukrajině dluh vůči Rusku

Půjčka MMF

Jacob 78.?.?.?

No kolikpak jsme to tomu MMF půjčili před pár lety a jaké podmínky vláda přijala od ČNB. Takže těch 44 mld je prdeli.

343158

Tak si zkus udělat malou filozofickou rozvahu. Putin diktátor obsadil Krym a hle máme zde ohlasy všech ochránců práv proti okupaci Krymu. Turek obsadil kus Iráku a světe div se, ochránci práva mlčí jak hrob.

343210

Neni potřeba nikoho volat. Stačí jen si pamatovat křivárny, křiváky a nezapomínat. Bůh odpouští, ale nikde neříká zapomeň. Což ovčanstvo dělá přesně naopak - velice brzy zapomíná, ale neodpouští. Naše maloovčanstvo se bude hádat a hašteřit kvůli čemukoliv a kdykoliv, dělí se na pomyslné červené a bílé. Jenomže v tom svém svatém zápalu boje za jedinou pravdu za týden už neví co bylo a proč bylo. A skáčou pak různým filutům opakovaně stále na stejný špek, akorát v jiném obalu. Jak řekl W. Churchil - nikdo vám nedá více, než Já vám mohu slíbit. A sliby se hezky poslouchají.

343342

28.12.2015 07:50

Exspiro… conspiratio

RE: Zajímavosti.

Jacob 193.?.?.?

Zcela jasně řečeno. Cizinci ve vládě (správní radě) jako zástupci protektora. Hle a hned máme lepší ekonomické výsledky. Papír je papír.

343539

28.12.2015 13:17

Erdogan, Salman a nadcházející „sunitská“ válka o ropu

RE: To nedává smysl

Jacob 193.?.?.?

Příměří nemá smysl pokud nebude Sýrie obnovena v původních hranicích - to by nebylo vítězství, ale porážka. Pokud by bylo uznáno stávající StatusQuo uznal by se tím IS, jeho území a do budoucna prostor pro agresivní politiku jeho pasáka. Proto musí být na území jednotlivých států obnovena jejich suverenita a upevněna státní moc. Isilovci vytlačeni do zemí sponzorů a zabránit jejich emigraci do jiných zemí a Rusové zcela otevřeně ukazují, že se s Isilovci srát nebudou a ani s jejich podporovateli. Pokud někdo pochybuje o tiché, ale intenzivní podpoře Rusů v tomto úsilí uskupením BRICS nechť se nemýlí neboť téměř všechny tyto země si prošli koloniálními zkušenostmi a vědí co je čeká v případě, že by někteří z nich ucukli. Poslední kdo si okusil a bude dlouho ochutnávat hořkost být podrobenou kolonií jsou Řekové, kde stáhnul ocas Tsipras. Řekové budou od nového roku přiznávat veškerý majetek i zlatý zub po babičce, tak jsou podrobná daňová pravidla a před Turkem je chránit nikdo nebude. Nenechme se mýlit, Arabáči si udělají pořádek po svém, ty roky co jsou zabíjeni a zabíjejí se mezi sebou trvají už příliš dlouho a dnes můžou získat mocného spojence, který je může podpořit i ochránit - vítězství ASADA bude vítězstvím pro Arabský svět. Nezapomínejme, že celá slavná G8 je jen parta zadlužených zemí bez ideí, zdrojů a podpory vlastního obyvatelstva.

343553

29.12.2015 20:01

Prezident Zeman svým projevem pomohl této zemi

RE: Miloš Zeman

Jacob 78.?.?.?

Nikdy nebude člověka jehož budou milovat všichni. Je jen otázkou zda-li jsem sám sobě schopen vysvětlit co je v mém zájmu. Málokdo ví co skutečně chce nebo je jim to jedno a v tomto je problém.

343624

04.01.2016 20:05

Třináctý týden ruské intervence v Sýrii: demaskování lží

RE: bud- anebo

Jacob 78.?.?.?

Syřané se musí osvobodit sami, to bude pro ně největší motivace si svůj stát následně ochránit a s darebáky se vypořádat. Vybojována svoboda vlastní krví má jinou cenu než taková, která byla vybojována cizí armádou. Drtivá většina lidí si myslí, že se válka dá vyhrát za 14 dnů, zblblí Hollywoodskými filmy, kde za 90 minut hrdina zničí všechny padouchy. A pokud je RUS chytrý dá chlapcům z IS možnost vzít roha a ti se už postarají o rozruch u svých chlebodárců neb k těm se uchýlí a budou žádati pomoci. Veterání způsobí velké bolení hlavy svým chlebodárcům.

343864

06.01.2016 07:00

Zprávy z Afghánistánu jsou špatné

RE: Strucne o prubehu a kolobehu,pokr.

Jacob 193.?.?.?

Po rozkradeni všeho následovaly přísné zákony na ochranu vlastnictví..... k tomu dodám jeden citát ...........Přátelům vše, nepřátelům zákony..........

343896

07.01.2016 12:37

Putin bojuje se stranou války na všech frontách

RE: Ještě rok šířit pravdu a poznání o Říši zla, a národy světa volají Sláva Putinovi

Jacob 193.?.?.?

Sázím na hedvábnou stezku a severní proud. Sázím svými penězi a spekuluji na to, že to co prohlásil Topolánek je fakt.

343960

10.01.2016 07:59

Trnitá cesta do EU

Jsou to zbytečná diskuze

Jacob 78.?.?.?

Čemu prohlídky kdy zabrániy? Vzít letadla a napálit to do dvojčat, dát do zavazadlového prostoru výbušninu a bum, kolik jich bylo?, Sejmout raketou dopravní letadlo, kolik jich bylo. Únosu letadla a kolik jich bylo. Pokud bude někdo chtít sundat letadlo tak si cestu najde. Takže odpůrci buzerace mají v tomto ohledu pravdu. Na druhé straně je potřeba zase si přiznat, že technické možnosti dnešní doby hrají do karet zločineckým záměrům. Tato technika je tak efektivní, že cokoliv kdekoliv můžete odpálit z druhé polokoule a ještě si to načasovat a být úplně někde jinde. Dát varovnou zprávu svým kámošům na druhé polokouli je otázka minuty nebo vteřin? Zločinecké gangy nebo teroristické organizace mají tolik peněz, že si své nádobíčko klidně převezou svými tryskáči, na letišti si zaplatí nebo dosadí svého koně a mají to jisté než se tlačit přes kontrolu. Ochranka budou tam určitě Ti, kteří se v tom budou vyžívat, ale vemte si to časově. Kolik musejí odbavit lidí a čas na diskuze nejsou. Jedou vzorkovou metodou. Tady někdo psal, že když odlétá od Arabáčů, že se na něj smějí. No nedivím se. Kolik eroplánu těm arabáčům sejmuli jejich věřící. Takže ve své podstatě je to ochranna před námi samými - neb někteří jedinci včetně jejich dětí nejsou mentálně způsobilí létat letadlem.

344157

16.01.2016 11:48

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

Jacob 78.?.?.?

S úctou, tento blábol jste četl kde? Případně na jakých podkladech jste došel k tomuto závěru? Vezmu-li fakta: Co vydrží Rusku nebo Číně případně ostatním z BRICS bude jejich odpor proti pojetí světa USA/GB - země, které si prošly dobyvačnou nebo koloniální politikou Evropy na to nezapomenou. Obzváště si Číňané budou pamatovat Japonské hordy a Rusové Evropské, protože to jsou události nepříliš vzdálené. Poukazovat na zhoršující se hodpodářskou situací v Rusku je taky naivní, možna v Česku bylo málo banánů argument, v Rusku určitě ne. Rusové od roku 1930 do roku 1950 byli schopni přejít od dřevěného pluhu k atomové bombě a za dva roky měli Sputnik ve vesmíru. Jaderný program a vesmírný program to je TOP technologie, kdo z těch, kdo dnes se do Ruska naváží dosáhl takového technologického stupně. G7, kdo to je? Spolek zadlužených ztracenců. Už jsme zapomenuli jak Baroso byl prosit v Číně o peníze a jak Britská královna hostila prezidenta Číny, kde si slavná Kate vzala červené šaty, přičemž našeho Zemana hostili v Číně. Můžu Vám říct, že Evropu drtí levné Čínské průmyslové zboží a jen čekám kdy zde začnou vévodit automobilovému průmyslu. Když píšu, že drtí, tak myslím drtí a nelítostně. Čína do Evropy proniká přes koupené firmy, získáva tak přehled vztazích, trzích a cenách. Rok 2016 to budou kotrmelce nebo se domníváte, že to co se obecně děje ve světě jaksi EU mine? Rus se nemusí s Číňanem objímat, ale dobře vědí, že pokud se nebudou podporovat sežerou je i schlupama. Dnes je to boj kdo z koho a nelítostný a krvavý a obě strany jsou si vědomy, že vítěz rozdá karty možná na celé tisíciletí a oběti se dnes nepočítají. Západní Evropa je mimo dění - kousek zadlužených zemí na konci kontinentu, které nemají co nabídnout. Kdo kdysi vládl obloze vládl zeměkouli. Kdo dnes vládne orbitu země vládne celé zemi - a kdopak to je?

344473

16.01.2016 19:57

Genderová analýza filmu Sněhurka a lovec

Mne se vždy líbí

Jacob 78.?.?.?

Jak se tyto gender ženy pak nechají natočit nebo vyfotit v pózách a oblečení, tak aby se těm musculům líbily. Já bych očekával, že se oblečou do čepice, vytahaných svetrů jeansů, aby chlípné zraky musculů je neočumovaly [smích])))

344494

17.01.2016 17:39

Nesplacení dluhů jako zbraň: Poslední odpověď Ruska na agresi Západu?

RE: Pepe Escobar ma veľmi sklamal.

Jacob 78.?.?.?

Plácáte podobně jak ty naše havloidní slunička o tom jak ta druhá strana je na to špatně a co všechno se u nich stane a podobné bláboly. Přitom těm samým teče do sklepa a skrz rezavou střechu. Je vidět, že milujete takový ten střed neboli průměr. Jak už psal Hájek Smrt ve středu. K tomu ještě Sokratovo moudro : Nechoď po širokých ulicích. Chápu nemáte rád Rusa, ale to asi tak vše co můžete dělat. Krom toho totalita EU vám nevadí. Nebo totalita oranžových. Jedním dechem Sobotka říká, že se nic neděje a druhým dechem, že proti stávajícímu migrantskému nebezpečí najmou dalčí fízly vojáky a proti komu, když vše je OK. V Německu proti domácím stříkačky stejně jako u nás. Polsko chtěji pomalu okupovat. Socani se teď drží zpátky neb jsou volby, ale můžete věřit premiérovi, který se nedovede ohlídat ani e-mail. Nezapomeňte na tu šaškárnu " Kdo byl na hradě - co se odehrála po volbách.

344545

23.01.2016 15:21

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

RE: Světové burzy

Jacob 78.?.?.?

Nic z toho co jsi napsal nemá cenu. Vše co vlastnís patří státu a stát je v rukou pár dobrodruhů. kteří si hrají na státníky. Stačí málo, jeden zákon a máš holý život nebo ani ten.

344816

24.01.2016 11:47

Je to bankovní kartel, který řídí trh s ropou

RE: Světové burzy

Jacob 78.?.?.?

To anonym: Existuje přísloví: Přátelům vše, ostatním zákony. Ze své praktikující zkušenosti mi můžeš věřit, že to funguje na 100 %. K tomu pozřebuješ jedinou věc: Mít to moc(právo) rozdávat karty.

344839

25.01.2016 10:26

Hra na demokracii skončila. La comedia finita…

RE: Vojna v Sýrii ????

Jacob 193.?.?.?

Přesně jste to napsal. Ty úspěchy, kterých dosáhli, jsou právě zásluhou USA. Proto USA děkujeme.

344864

28.01.2016 07:03

Geneticky vytvořená Roundup Ready vojtěška Monsanto zdivočela

RE: prosba o redakci

Jacob 193.?.?.?

Naprosto Vás chápu v rozčarování tímto politováním omylem editora ve slovu "pyl". Muselo toto být veřejně napraveno z pochopitelných důvodů ochrany jazyka českého. Jak pravil Ježíš: "Ty kdo jsi nikdy nepochybil hoď kamenem jako první" (volný výklad). Tak jste i učinil. Zkuste pochopit i nás, z lidu obyčejného, neb člověk se již s hříchem rodí, že chybujeme. Editor si to určitě pamatovat bude neb veřejné pohoršení jemu bude lekcí dostatečnou a překladatel jistě nebude tragéd neb vše mohly být vyřešeno bez tragických vzkazů diskrétním upozorněním.

344936

28.01.2016 15:16

Geneticky vytvořená Roundup Ready vojtěška Monsanto zdivočela

RE: prosba o redakci

Jacob 78.?.?.?

Kaji se, ale již jsem avizoval, že patřím mezi lid omylný a nedokonalý. Budiž mi to poučením, že spěchati, toliko pro nevzdělance dobré jest............

344946

07.02.2016 17:54

Policie v roli fašistů?

Nic nového

Jacob 78.?.?.?

V loňském roce se udály protesty v Bratislavě. Zcela zřetelně jsou na videích zachycené osoby, které se účastnili pochodu a předtím byli zachyceni u policejních oddílů. Něco podobného bylo zachyceno i při demonstracích na severu a východě Čech, kde do davu demonstrantů se vmísili policejní agenti a tahali pak z něj mladé kluky. V Bratislavě zdokumentovali, že půjčováni provokatérů (agentů) je možné i mezinárodně. Pokud se nepletu, byli tam nasazeni Češi. Dost o tom bylo napsáno, ale nehledejte to v iDnes.

345320

10.02.2016 18:12

Privatizace je strategií atlanticistů pro útok na Rusko

Kdo položí Rusy

Jacob 78.?.?.?

Kdesi kdosi napsal. Jestli někdo položí Rusko, budou to liberálové..............

345428

11.02.2016 20:10

Humanismus, migrace a vlastenectví

RE: čekání na ránu z milosti

Jacob 78.?.?.?

O tom kde by bylo Rusko nebýt 2WW lze taky říct kam se Rusku i přes 2WW technicky dostalo. V roce 1930 orali dřevěným pluhem a v roce 1955 měli atomovou bombu. Za další dva roky byli ve vesmíru. Kdo jen trochu rozumí technice a co takové obory jako jaderná energetika nebo vesmírný a letecký průmysl obnáší ví o čem tady píši. Jen na okraj připomenu, že Hitler při ústupu uplatňoval politiku spálené země. To nebylo nějaké politické prohášení, ale důsledně aplikováno při útěku německých vojsk, ale to je jiná kapitola.

345481

16.02.2016 18:42

Osmnáctý týden ruského zásahu v Sýrii: Dramatická eskalace se zdá být na spadnutí

RE: Možná ti Kurdové jsou právě záložní plán.

Jacob 78.?.?.?

Když byl Erdogan naposledy na návštěve v Germany řekl Turkům tady jsme doma. Němci mu tleskali.

345628

Mají mnho slov o lásce. Mnoho slov o bídě a strádání. Mají mnoho slov o tom čeho by chtěli dosáhnout, ale nemohli. Mají strašně mnoho slov .................a proto jsou tam kde jsou. Po čem touží zhýčkané Evropská ženy? Po lásce a porozumnění, o naplněných tužbách o romantických chvílích na procházkách při západu slunce.......Obě jsou fikce. První proto, že to nemyslí vážně a druhá proto, že si myslí, že to je pravda.

346163

05.03.2016 05:39

Pomalý debakl Evropy

RE: existuje ještě Řecko?

Jacob 78.?.?.?

Ano. Výsledek Tsipasrisového veletoče.

346367

18.03.2016 20:53

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

RE: Právě bez Turků a dalších immi by Německo nebylo „lokomotivou

Jacob 78.?.?.?

Klausovi já nevěřím, ale možná jeho zkušenost s marxistickou Evropou může trochu odkrýt podstatu toho kam směřujeme. Kdo stojí za pozornost je Orbán, který hodil vidle do toho neomarxistického kolosu, který se rozjel dle plánu na vytvoření nové Evropy.

346974

27.03.2016 19:03

Bílá genocida v Jižní Africe – osobní pohled

RE: Chtělo by to více informací

Jacob 78.?.?.?

Z toho plynu jedna věc, že stát prostě neexistuje. To je varování všem, že přetvářet tímto způsobem státy konči chaosem a vládou silnějšího. Stejně to proběhlo u nás ovšem kultivovanějším způsobem.

347171

29.03.2016 13:52

Boj proti tabáku jako zastírací manévr

RE: A co jaderné výbuchy v atmosféře?

Jacob 78.?.?.?

I vývoj v tabákovém průmyslu se posouval dále. Zkuste zabrouzdat na stránky MZ a podívat se co vše mohou obsahovat tabákové výrobky. Je to celkem dlouhé čtení.

347227

30.03.2016 10:23

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Nová Evropa

Jacob 78.?.?.?

Hm. Co je a co není Evropa? Pravda je, že jih Evropy a částečně sever po staletí čelili invazi Osmanské říši. Tam se bohužel ve válkách moc rozvíjet nemohli. Poláci rozhodujícím způsobem pomohli porazit Osmany u Vídně 1683. Přičemž ta pravá západní Evropa úzce s Osmany spolupracovala. Němci ví proč jsou Turkům zavázáni za spolupráci během IWW.

347254

30.03.2016 18:28

Pláč nad ukradenou Evropou

Tak nás vidí tzv. Západní Evropa

Jacob 78.?.?.?

Saker napsal jenom to co je veřejným tajemstvím jak nás tzv. Západní Evropa vidí - untermensch. Oni jsou právě Ti správní a jedineční nositelé civilizace, takto byli vychováni. Vše od Sakerovy pomyslné čáry na východ už do jeho Evropy nepatří - podotknu jeho zadlužené Evropy, dnes už bez národních identit a bez jakýchkoliv zdrojů.
Takže o jaké Evropě to dnes mluvíme? Někdo zde v diskuzi přirovnal ten konec Evropy ke konečníku, možná je tímto blíž pravdě než to vypadá. K čemu potřebuje Hedvábná stezka ten konečník Evropy? Dnes už k ničemu, vše už mají doma, včetně kapitálu a ty natištěné barevné papírky FEDu a ECB je za pár let nebudou zajímat. Nahradí je svou měnou. V jejich zájmu není živit USA a EU tím, že budou používat jejich měny. No a pracovní síla (kvalifikovaná) se postupně přemístí na východ. Vše ve smyslu hesla volný pohyb osob a kapitálu. Takto to koncipují a měli se kde učit, vše co potřebují mají k dispozici. Zdroje, levnou pracovní sílu, trhy, které mohou živit dalších 100 let. Sakerova i naše Evropa už nemá nic co by mohla ideologicky nebo technologicky dát světu. Bod zlomu byl nebo bude brzy dosažen a nastane pslední soumrak Evropy. Jenom mi vrtá hlavou co těm kašparům z Bruselu a jejich nohsledům slíbili? Věčný život? Sedum panen v ráji? Skvělý život za velkou vodou? Neb všichni mluví jak Brusel káže.

347276

31.03.2016 06:47

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Nová Evropa

Jacob 78.?.?.?

Ano s tím lze jen souhlasit. Jenom poznamenám, že říše musí zajistit v koloniích nižší životní úroveň, aby si tak zajistila dostatek kvalifikované pracovní síly jednak na samotnou práci, ale i pro výchovu své vlastní inteligence. Z toho žili USA a dnes i ta pravá Sakerova Evropa, ale nic nejde věčně, jejich vlastní pokřivený vzdělávací a sociální systém je dostaly mimo hru. Proto nás Singer drží u huby svými intervencemi proti koruně a toto vše platíme ze svých daní. Kolonie si nemůže žít nadpoměry dané říši. Není to nic nového. Korán říká, lidé knihy mohou s námi žít, ale jako druhořadí a budou platit daně - nepřipomíná to dnešní EU.

347295

31.03.2016 07:45

Proč David Cameron tak mlčí o osvobození Palmyry z drápů ISIS?

Proč mlčí?

Jacob 78.?.?.?

Příští světové bojiště Evropa. Otázka je, která její část?

347297

05.04.2016 16:55

Stížnost řediteli ČT na zradu vlastního národa

Ředitel není sám má za sebou Pražskou kavárnu

Jacob 78.?.?.?

No on má ředitel i skvělé sekundanty. Kateřina Procházkova redaktrka ČT komentovala historii takto stručně (studio během návštěvy prezidenta ČLR) nějakou dobu tam byli Britové, pak byl Tibet nezávislý a od 50 let tam upalují mnichy.

347463

11.04.2016 19:47

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

RE: Se vzory je potíž v každé době

Jacob 78.?.?.?

Safra. Musíte být minimálně Van Helsing. Klobuk dolů

347609

17.04.2016 12:32

Hybridní války 4. Větší pevnina

RE: pro

Jacob 78.?.?.?

Je teorie, že pád západu se oddálil rozpadem východního bloku. Pokud se z toho Rusové poučili a Čína poučila z její historie a mají pud sebezáchovy budou úzce spolupracovat. Zatím nejsou schopni přímo čelit celému EuroAtlantickému uskupení, ale pokud budou konceptuálně budovat své zájmy do 10-ti let bude svět vypadat jinak. G20 je spolek dlužníků, hysterie politiků EU svědčí o tom, že se něco významného děje pod pokličkou. Politika EU je tak nepochopitelné, že to musí přinést nějakou katastrofu.

347795

30.04.2016 11:46

Uprchlická krize ohrožuje evropské sociální předivo

RE: Uprchlická krize

Jacob 78.?.?.?

Když budeme konspirovat. Určité etnikum se hodí k tvůrčí práci. Věda, výzkum, humanitní vědy. Nicméně takové etnikum se vyvyjí a je schopné se svým vládcům, bohům postavit. Na druhé straně určité etnika žijí stále svým kmenovým a animálním způsobem a Ti se hodí jako strážci pořádků. Protože to jsou absolutně odlišné kultury a nejsou schopny navzájem kooperovat. Jak to bylo ve filmu Planeta opic a Farma zvířat? Proč by Evropa nemohla být jako celek jeden velký koncentrák a strážit původní obyvatelstvo (po určité selekci) budou Ti, kteří se k nám dnes valí. Vždyť už nás dnes připravují na to, že je musíme živit,oni na práci nebudou. Své otrokáři si už dnes zvykáme platit. Úder na svobodu slova globálně po celé Evropě. Stíhání komika v Německu, zatčení Bartoše, snaha rozpustit Kotlebovu stranu atd. Nastupují pendreky, ale ty nejsou spolehlivé, spolehlivější budou muslimové. Ti se ptát ptát nebudou, když jim bude nařízeno bít.

348124

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 5

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 11

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 16

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 1

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 7

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 7

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
24,88 Kč
Euro
27,41 Kč
Libra
30,80 Kč
Kanadský dolar
17,63 Kč
Australský dolar
15,23 Kč
Švýcarský frank
25,87 Kč
100 japonských jenů
23,08 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,01 Kč
100 maď. forintů
7,59 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
31,69 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 426,91 Kč
1 unce stříbra
349,85 Kč
Bitcoin
158 840,33 Kč

Poslední aktualizace: 1.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 654 690