Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané opus111

Nalezeno 310 příspěveků, 8 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

21.02.2019 16:33

Však my vás umlčíme!

Hybridní servery

opus111 89.?.?.?

Je to velmi okaté, že hybridní servery v ČR jsou řízeny z jednoho centra. Nejprve se informace objeví na Aeronetu a pak už to letí celým světem hybridních serverů. Je z toho jasně patrné, že všechny hybridní servery jsou řízeny z jednoho centra, případně ti dostatenčně zblbnutí už dělají dobrovolně užitečné idioty. [smích]

369798

21.02.2019 21:47

Však my vás umlčíme!

RE: Hybridní servery

opus111 89.?.?.?

Ojedinělé? [smích]

Prakticky každý článek, co vyjde na Aeronetu, tak je přežvýkán dalšími hybridními weby nebo užitečnými idioty a je poslán dále. Tak to funguje, je to naprosto jasně doložitelné.

Jestliže všichni na takzvané altrenativě vypouštějí prakticky souběžně stejnou informaci, navíc se nikdo neodváží dát vlastní analýzu, protože opoziční sekty by ho hned nazvaly sorošem nebo elfem a podobné nesmysly, tak je jasné, že jde jen o to, jak tu informaci rozšířit co nejvíce plošně a nikoliv altrenativně, tedy jako doplňující k nějaké hlavní zprávě, případně jako vlastní samostatný zdroj informace.

Altrenativa v ČR je tedy jen synonymum pro hybridní kampaň, nic víc nic míň.

Aeronet, je skutečně alternativa, od nikoho neopisuje a přichází jako první s vlastní analýzou.

Drtivá většina ostatních webů jsou jen na Aeronet buď přisátí nebo Aeronetem přímo řízení.

Je to směšné a nedůstojné pro všechny.

369806

29.04.2019 10:48

Zelenskyj vyhrál nad Porošenkem – co se bude dít dál?

Na stadiónu vyhrál Poroch

opus111 89.?.?.?

S článkem vcelku souhlasím, ovšem na stadiónu jednoznačně vyhrál Poroch!
Zeljenskij měl problém rychle a srozumitelně formulovat v ukrajinštině, protože jeho rodný jazyk je ruština. Také je Poroch mnohem zdatnější rétor, co se týče nacionalistických frází a floskulí. Kdo by to neznal, a jakože třeba ti co přihlíželi ze zahraničí a nejsou detailně obeznámení s jeho působením za posledních pět let, tak Poroch byl přesvědčivý. Kdo byl v obraze, tak samozřejmě viděl, že to byl vrchol Porochovy prolhané mediální kampaně, v tom je Poroch mistr a Ukrajinci jistě nevolili podle výsledku na stadiónu, to by ty výsledky vypadaly zcela jinak.

371280

09.05.2019 15:16

Demografická krize: Rusko usnadní udělování ruského občanství Ukrajincům

Totálně nesmyslný článek

opus111 159.?.?.?

Putin absolutně neřeší nějakou demografickou křivku. Putin řeší situaci na východě Ukkrajiny. Autor článku absolutně nic nepochopil. Nerozumím, že Zvědavec utrácí peníze za takové mediální škváry.

371428

03.06.2019 02:13

Pád Sociální demokracie

Zcestné úvahy o ČSSD

opus111 176.?.?.?

Jsou naprosto zcestné úvahy o nějakých meloby "boys of Sobotka" apod. Především byl na ČSSD vytvořen silný mediální tlak ze strany Babišova korporátu, ktreý sahal až do nadnárodní úrovně, kdy většina hybridních serverů, které jsou řízeny právě z nadnárodní úrovně tajných služeb, tak cíleně dehonestovali ČSSD zcela vymyšlenou kauzou OKD a následně zcela vymyšlenou kauzou Lithium. Babiš dosáhl svého, Piráti dosáhli svého, Okamura dosáhl svého a nyní je ticho po pěšině a vymyšlené kaauzy Lithium a OKD nikdo neřeší.
Souběžně s tímto jako synergický efekt je tady fakt, že není poptávka po sociálních programech, jelikož ekonomika, kterou právě nastartoval Sobotka, tak tato ekonomika je v dobré kondici a většina obyvatel ČR nepociťuje zásadní sociální tlaky. Myšlení obyvatel se tímto formátuje na myšlení pravicové a dochází k dalšímu odlivu voličů ČSSD.
Čas ČSSD opět přijde, až to pravice opět přivede k zásadnějším sociálním propadům a tehdy si voliči opět vzpomenou na ČSSD a cely proces se bude opakovat. Tato perioda probíhá v ČR zhruba se střídou osmi let.
Dokud voliči nepochopí, že jsou konceptuálně negramotní a že jim volba pravice vždy škodí, tak se tento model může spolehlivě cyklovat dalších sto let.

371859

03.06.2019 13:21

Pád Sociální demokracie

RE: Zcestné úvahy o ČSSD

opus111 51.?.?.?

Evidentně o těchto pochybných kauzách nic nevíte, tak jenom heslovitě.
1) Sobotku obvińovali, že prodal byty OKD pod cenou.
Sobotka žádné byty neprodával! Sobotka jako ministr financí se podepsal pod prodej menšinového podílu OKD a prodával tedy akcie OKD a nikoliv byty. A už vůbec ne pod cenpu, jelikož se tento podíl prodal za cenu vyšší než byla tehdy cena akcií na tehdejším trhu cených papírů, na pražské burze CP.
Všechny doposud proběhlé soudy toto potvrdily a nikoho neuznaly jako viníka. Celá kauza je vymyšlená.

2) ČSSD potažmo Sobotka a ministr Havlíček byli obviňováni z toho, že uzavřeli Memorandum s Australskou firmou na těžbu Lithia a že nám hrozí arbitráže a že chtějí ukrást Lithium pod Cínovcem.
1) Ukázalo se zcela jasně, že Havlíček měl pravdu, že Memorandum je nezávazný dokument o porozumění a žádné arbitráže na jeho základě nikdy nehrozí. Jako důkaz uvádím, že Babiš následně Memorandum vypověděl, ač dříve ČSSD obviňoval že to nelze, a nemělo to absolutně žádné následky.
2) Australská firma nikdy nemohla být obviňována a potažmo ani ČSSD z krádeže Lithia, protože australani se chystali v průběhu 20 let vytěžit jen 6% ložiska s obrovskými náklady a nejistým ziskem. Navíc bylo spočítáno, že českému státu by to na odvodech přineslo až 1 bilión korun.
Mohl bych uvést mnoho dalších důkazů na podporu mých tvrzení o zcela vymyšlených kauzách, ale škoda času a energie. Vy jste zmanipulovaný hybridní propagandou a pravdu nechcete slyšet.

371870

03.06.2019 13:50

Pád Sociální demokracie

RE: Zcestné úvahy o ČSSD

opus111 89.?.?.?

To je hovadina, česká ekonimika je ve skutečnosti německá, takže Sobotka na to neměl žádný vliv.

Sobotka měl vliv zcela zásadní, jelikož prosadil zvýšení minimální mzdy o 50%. Na minimální mzdu je přes koeficienty navázáno mnoho dalších zaručených mezd v průmyslu a toto vedlo ke zvýšení spotřebitelské poptávky, zvýšení výroby a prudkému snížení nezaměstnanosti.
Česká ekonomika se mohla nastarovat už v roce 2010, kdy Němcko rostlo 4,2% HDP, přesto táhl Kalousek českou ekonomiku ke dnu a v roce 2012 a 2013 vykázala ekonomika ČR propad mínus 1% HDP.
Z toho je patrné, že rozhodující byl příchod Sobotkovy vlády ČSSD a nikoliv jen dobrá kondice ekonomiky v Německu, jak vy manipulativně podsouváte.

>většina obyvatel ČR nepociťuje zásadní sociální tlaky.

To je hovadina, ty tlaky pociťuje hodně lidí, ale maká od rána do večera, protože si pořád myslí, že jim mocipáni nakonec kousek krajíce dají.


V roce 2013 bylo na ÚP přes 630 000 lidí a lidé pociťovali velmi silné sociállní tlaky, jelikož to mělo přímý vliv na jejich děti, rodiče apod. Celkem tedy jen tímto mohlo výrazně strádat přes 2 milióny lidí.

S příchodem vlády Sobotky tyto sociální tlaky vymizely a většinová část obyvatel ČR, to jest výrazně přes 50% nepociťuje sociální tlaky.

Myšlení lidí se v těchto podmínkách postupně formátuje na pravicové. Budou se stále více prosazovat principy individuality, což povede opět k poklesu ekonomické výkonosti, nezaměstnanosti a sociálním tlakům a společnost se opět vrátí k ČSSD.

Tyto vlny probíhají v ČR s frekvencí 8 let jedna perioda, je to psychologická záležitost, kterou vemi umně využívají lidé u moci.

371872

03.06.2019 14:36

Pád Sociální demokracie

RE: Zcestné úvahy o ČSSD

opus111 51.?.?.?

Celý váš příspěvek je jedna obrovská hybridní lež, kdy jen dokazujete, že jste totálně vymydlený hybridní lživou propagandou. Navíc se chováte velmi neslušně a přecházíte na nadávky a osobní rovinu. Je s podivem, že moderátor tento váš odporný příspěvek vůbec pustil do diskuse. O mnohém to vypovídá.

371873

03.06.2019 19:19

Pád Sociální demokracie

RE: cestné úvahy o ČSSD

opus111 108.?.?.?

Sobotka se ničeho nezákoného nedopustil. Sobotka si jako chytrý člověk dal velký pozor, aby ho ti grázli (Bakala, Klaus, Havel a jiní slouhové amerického pánička) nemohli do ničeho namočit.
Lidé jsou konceptuálně negramotní a jen podléhají blábolům korporátních médií, která jsou však řízena úplně stejnými lidmi, kteří řídí z nadnárodní úorvně různé hybridní weby. Doporučuji vám poslechnout si poslední vydání Valerije Pjakina, který jasně říká, že všechny ty Euroskeptické strany jsou řízeny z nadnárodního prostředí, teď dostali befel trochu zmírnit (proto Okamura už nehovoří o výstupu ale o nutnosti reforem v EU), ale na povel později rozbijí EU, aby mohl vzniknout evropský chalifát. Pjakin to zatím nechce řící na plná ústa, ale už jsem vycítil, že tento osud je zřejmě pro občany EU nevyhnutelný. Jednou prostě tady zavládnou mešity.
Jediná šance je v tom, že by to celé lidé prohlédli a nevolili nastrčené panáky jako je Okamura a spol.
Sobotky se Globalisti zbavili, protože nebyl korumpovatelný, neměl žádnou skutečnopu kauzu, ze kterou by ho mohli posadit do ťurmy a nebo ho vydírat.
Zatímco Babiš je přesně jejich člověk, ten když nebude poslušný, tak půjde do basy s celou familií.
A lidi jsou tak hloupí, že mu dávají 30% a slušného Sobotku naopak zlikvidovali. Lidem zřejmě není pomoci a jednou prostě budou klečet směrem k Mekce a nosit ručníky na hlavě.

371881

04.06.2019 11:24

Pád Sociální demokracie

RE: Zcestné úvahy o ČSSD

opus111 89.?.?.?

To s tím biliónem korun je naprostý nesmysl.

Jaký nesmysl? Na hybridním serveru Aeronet dokonce tvrdili, že chce Sobotka ukrást Lithium za 3 bilióny korun! Tak jaký nesmysl? Neznáte fakta pane!
Václav Klaus po dohodě s MMF v roce 1991 devalvoval českou korunu o 250%, aby si zahraniční korporace mohly levně skoupit ČR, ale navážíte se do Sobotky. Že vám není hamba!

371894

Stránka: 1 2 3 4

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 2

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 687 154