Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Honi soit qui mal y pense

Nalezeno 23 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

12.01.2015 20:17

Kruhy na vodě

Útok na občanské svobody

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Máte zcela pravdu pane Stworo. Je to tak. Právě nedávno jsem viděl na Arte dokument o whistleblowerech NSA a jeden z nich řekl přesně to co Vy. Ten útok(myslel tím 9/11) je pro NSA dar z nebes, protože dostanou od Kongresu tolik peněz kolik jen budou chtít.
V této diskuzi Vaši obavu z dalšího oklešťování svobod nikdo moc nesdílí(zvrhla se díky obratné manipulaci v teologickou) ale na německých webech, jako je např. http://www.heise.de/tp/default.html
nebo https://propagandaschau.wordpress.com/
se tento fakt diskutuje velice intenzívně.
Loutkaři se vždy snažili rozeštvat podanné proti sobě. Mladé proti starým, chudé proti bohatým, bílé proti barevným. Aby je pak mohli snadněji ovládat.
Nyní když se Evropa zmítá ve všemožných neřešených krizích a narůstajících problémech(Euro, TTIP, imigrace, energetika,nezaměstnanost,chudoba a možná i válka s Ruskem) není nic snažšího než odvrátit pozornost jinam.A potichu přitom utahovat šrouby.

325006

12.01.2015 22:32

Nejsem Charlie

Kdo sponsoroval a řídil akci proti H.B.?

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Nechápu proč všichni věříte tomu, co vám předkládají média. Skutečně si všichni myslíte, že to provedli ti dva hoši kvůli jakýmsi karikaturam bezvýznamného plátku?
A co je výsledkem? Rozhořčení,nenávist,odpor vůči muslimům a islámu.Straší nás Džihádem a Šarijou.
Na obzoru je další "preventivní válka proti teroru" podle Strategie "Clash of Civilizations" od Bernarda Lewise vypravovanou pro US National Security Council a spopularizovanou Samuelem Huntingtonem.
Není to ani v Teheránu, Riadu nebo Kabulu kde se připravuje souboj kultur, nýbrž ve Washingtonu a v Tel Avivu.
Sponzoři této akce neuspokojili cíle Džihadistů, Al-Kaidy ani Talibánu. Za to neokonzervativní a neoliberální jestřábi si mnou ruce.

325023

13.01.2015 22:27

Kruhy na vodě

Francie plánuje svůj Patriot Act!

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Francie čekala na příležitost, jak omezit občanské svobody. Zdá se, že nyní se naskytla ta pravá. Je jasné kam to povede, stačí se podívat za oceán.
Tato akce byla naplánovaná stejně jako 9/11 a mnoho dalších pod "falešnou vlajkou" za účelem okleštit svobodu občanů a nastolit nový světový řád.
Bravo,terorizmus zvítězil.[velký smích]

325091

13.01.2015 23:17

Kruhy na vodě

Lügenpresse (Prolhaný tisk)

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Lügenpresse je hlavní heslo hnutí PEGIDA v Německu proti islamizaci Evropy. A toto heslo je ostře kritizováno, hrubě napadáno a zesměšňováno všemi medii unizono stejně jako Pegida sama.
Jak se ale tvoří demagogie a propaganda, to vědí Němci už dávno.
Zářný příklad o tom jak se dají manipulovat zprávy nám poskytli ARD,ZDF, když referovali o nedělní demonstraci milionu Pařížanů mezi nimiž prý pochodovali v první řadě četní státníci z celého světa.Myslím, že to bylo i v CT.
Tyto záběry potentátů vznikly ve skutečnosti v boční zcela uzavřené a zajištěné ulici,kde tito papaláši 15min pózovali pro kamery, z různých úhlů tak aby se záběry pak mohly přidat do zpravodajství včetně zvuku(ulice byla naprosto tichá).
To co tyto stanice divákům poskytly včetně nehorázně drzých lživých komentářů je propaganda, dezinformace a lež v té nejhorší podobě. V Německu jsou občané, kteří se z historických důvodů stydí označovat tyto media přívlastkem Lügenpresse.Kdo takhle ale uvažuje, ten si nalhává něco sám sobě.
Zde je článek, obrázky a video, vše je tak výmluvné, že není třeba ani znát německy:
https://propagandaschau.wordpress.com/2015/01/13/lugenpresse-ard-und-zdf-tauschen-und-belugen-die-zuschauer-uber-massendemo-in-paris/
[bliji]

325095

15.01.2015 11:26

Lžimédia: ARD a ZDF klamou a obelhávají diváky ohledně masové demonstrace v Paříži

Důkaz jak se

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

"Bohužel nakládání s obrazovým materiálem mocipánů v pařížském pochodu ukazuje, že heslo Lügenpresse(lžimédia) není čistě výplod chorobných mozků příznivců hnutí Pegida.
Působení obrazového materiálu na diváky,je pro německé mediální profíky, někdy důležitější než zobrazování reality."

P.S.Autorka této věty šéfredaktorka deníku TAZ byla vzápětí ostře sprdnuta šéfredaktorem zpráv ARD Kai Gniffkem, aby si nemyslela, že si bude vyskakovat.

https://propagandaschau.wordpress.com/2015/01/14/a...

325194

16.01.2015 06:30

Lžimédia: ARD a ZDF klamou a obelhávají diváky ohledně masové demonstrace v Paříži

Aby bylo jasno

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Inscenace, konstrukce, manipulace, propagace, formace.
Takhle si media zřejmě představují svůj úkol.
Žádná fotka prý nezobrazuje celou skutečnost ale pouze její výřez.Hodně je toho, co neukáže. To není přikrášlování,cenzura ani inscenace. To je prý poctivé novinářské řemeslo.
Čili fotka papalášů v čele průvodu prý signalizuje naše hodnoty,víru a naši jednotu.Je poselstvím: "Jsme připraveni na válku proti teroru a jsme odhodlaní jít do boje"
My proti nim. Jednoduché škatulkování na přítel a nepřítel.Stejná retorika a logika, s kterou vpadli do Afganistanu a Iraku.Logika Patriotaktu a neomezeného dohledu.Media vytváří obraz jednotného kolektivu v hodině nebezpečí.Připomíná to vyhlašování "neomezené solidarity" po 9/11.
Neomezený a bezvýhradný nejsou výrazy demokracie ale totality.Válka proti teroru není nic jiného než válka proti demokracii.

325236

16.01.2015 06:57

Problémem není islám, ale úpadek Západu

RE: Zdánlivý výklad jako redukcionizmus

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Amen [chechtot]

325238

26.01.2015 23:02

Trollování Ruska

Putin byl pozván stejně jako ostatní

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Za organizaci pamětních oslav je zodpovědné Museum v Osvětimi. Waršava rozesílala pouze diplomatické nóty, ve kterých informovala o slavnosti a přitom se dotazovala, zdali na ni přijede příslušný představitel státu. Žádný prezident, ani Gauck nebo dokonce Porošenko, neobdržel zvláštní osobní pozvání, jak to tvrdí ruská cizojazyčná média(http://de.sputniknews.com/ausland/20150119/300677962.html).Zatímco tato diplomatická nóta postačila 40 hlavám států a předsedům vlád, tak pro Putina nebyla zřejmě dost dobrá.Jestli to bylo z politické vypočítavosti nebo z pouze uražené ješitnosti, to ví Putin jen sám.
[vyplazený jazyk]

325884

26.01.2015 23:07

Trollování Ruska

RE: Putin a Rusko to ustojí..

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Zřejmě ho to v KGB dobře naučili.

325885

27.01.2015 09:05

Trollování Ruska

RE: Putin byl pozván stejně jako ostatní

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

[pak by sotva mohli vydávat za osvoboditele ukrajinu a jako zástupce zvát porošenka]

a tohle máte odkud?

325911

27.01.2015 09:45

Trollování Ruska

RE: Putin byl pozván stejně jako ostatní

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Sorry,už jsem si to našel:

http://www.polskieradio.pl/13/53/Artykul/1357818,Rozmowa-dnia-Grzegorz-Schetyna

Výroky ministra zahraničí Schetyny, že Osvětim osvodil Ukrajinský front a Ukrajinci, byly hloupé a nemístné. Taky za ně sklidil ostrou kritiku všech parlamentních frakcí, včetně prezidenta, který v televizi varoval před politizováním oslav a řekl,jednak, že v cetru pozornosti by měli stát oběti co přežili, a taky to,že všichni dobře vědí, že většina vojáků, kteří v té oblasti bojovali a osvodili Osvětim, byli Rusové.Což lze chápat jako velmi smířilivé gesto z polské strany.

Proto je třeba říci jasně toto:
Nepřítomnost Putina na oslavách je nejenom Affront vůči polské vládě, nýbrž vůči posledním přeživším nacistického teroru a jejich ruským osvoboditelům.
A to že Putin nepotřebuje žádnou speciální pozvánku, se ukázalo před 10 lety. Tehdy přicestoval na oslavy 60.výročí,přesto že z Waršavy dostal pouze diplomatickou nótu.

http://www.heise.de/tp/artikel/43/43967/1.html

325915

27.01.2015 12:25

Historické vítězství SYRIZY dostalo Řecko do kolizního kurzu s Evropou

RE: Není to nějaké divné?

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Vítězná Syriza získala 36,34% hlasů a má 149 křesel díky bonusu 50 pro vítěznou stranu., druhá Nea Dimokratia 27,81% má 76. Což je pořádný rozdíl. Všem politikům v EU z toho spadla čelist.Ale jen pouze těm, světové burzy jsou v klidu a pohodě(kromě řecké)protože to čekali.
Je směšné jak všichni teď nabádají Řeky aby dodržovali dohody( prý pakta sunt servanda) Zrovna ti kteří jim díky švindlu umožnili vstup do Eurozony. A ti, kteří nedodržují Maastricht( státní dluh 60%HDP, deficit max. 3%, žádné zachraňování dlužníků, žádný nákup státních dluhopisů EZB, atd.)
Kam Řecko přivedla austerita diktovaná Trojkou se můžete podívat: investice do prům.obj. minus 70,3%, HDP minus 26,4%, mzdy minus 36%,průmyslový index minus 31,5%,maloobchodní obrat minus 40%.atd.
Nezaměstnanost celková 25,8%, mládež 50,6%.
Z tohoto úpadku se nemohou spořením a reformami nikdy dostat.
Jediná šance je státní bankrot, výstup z Eurozony, zavedení a brutální devalvace Drachmy navenek, a vlastní měnová politika.
Píše Steffen Bogs na Querschuesse.de.
http://www.querschuesse.de/griechenland-update-zur-wirtschaftlichen-lage/
P.S. testlogin je na 3M gratis

325922

31.01.2015 11:36

Je demokracia na Západe mŕtva?

Čemu říkáte lichva?

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Naopak, Řekové mají nejvýhodnější podmínky v EU.Úroky mají mnimální, délku splácení až 50 let,a do roku 2020 nemusí splácet nic, jen minimální úroky a potom dále velice výhodné splátky. V poměru k HDP mají nejménší splátky v EU. Což je díky tomu 40%odpuštění dluhu.V roce 2013 ušetřilo GR 8,5mrd€ díky nízkým úrokům.

http://www.faz.net/aktuell/wirtschaft/eurokrise/gr...

Ale to jim nestačí, chtěli by haircut ve výši 60%. Jsou to vyděrači a podvodníci. Leta letoucí se do GR valily a valí další miliardy. Co mají říkat ostatní chudé země v EU? Ty dostali prd.
Kam se poděly ty všechny miliardy? Nebudete vykládat, že to schrábli všechno banky.
Řekové to za ty leta všechno prožrali a rozházeli.Státní správa je jeden velký bordel. Daně nikdo neplatí atd.
Jsou to mistři světa v počtu státních bankrotů. Vždy se z dluhů vyzuli a myslí si, že se jim to podaří zase.
Kdyby bylo po mém, tak už jsou z Eurozony a Unie dávno venku.
[naštvaný]

326139

11.03.2015 18:31

ECB kupuje Európu

RE: nesmyslný článek

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Souhlas. Ten "článek" je ubohý.Pouze tupá propaganda. Autor nemá ponětí o tvorbě peněz.Doporučuji mu ke studiu:
"Finance v globální ekonomice"-Josef Jílek

P.S.Od r.1971, kdy Nixon zrušil Bretton-Woods System jsou veškeré peníze nekryté- Fiat paper money. A každá banka, nejen centrální je může "natisknout".

Only gold is money everything else is credit!
(JP Morgan)

Links:
http://www.monetative.de/
http://www.vollgeld-initiative.ch/
http://www.monetary.org/
http://www.mises.cz/

328920

06.09.2015 17:47

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (1)

Absurdní konspirační teorie.

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

To co autor naznačuje, je zcela scestná, ničím nedoložená a nepravděpodobná hypotéza. Kdo měly být ti údajní rakouští konspirátoři? To nám neprozradil! Velvyslanec Srbska ve Vídni Jovanovič sice mlhavě varoval ministra financí Bilinského ale tak neurčitě , že ten to nebral vážně. Jediné osoby, které stály denně v prokázaném kontaktu s náčelníkem srbské vojenské tajné služby Dragutinem Dimitrijevičem, přezdívaného „Apis“ dle staroegyptského boha v býčí podobě byli carští diplomaté v Bělěhradě: vojenský atašé generál Viktor Artamanov a velvyslanec Nikolaj Hartwig, čili Rusové. A ti byli jediní, kteří podporovali Srbsko v jeho rozpínavých plánech a to s touhou ovládnout následně Bosporskou úžinu a tímto přístup do Středozemního moře.

339138

06.09.2015 19:02

Epizoda 3. Atentát v Sarajevu (2)

Nesmysly a i dost nepřesností.

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Nesmysly a i dost nepřesností.

Britanie se sice obávala Ruska co by rostoucí velmoci, jelikož to je mohlo (teoreticky) ohrozit v Indii a v Číně, rozhodně ho ale nechtěla zničit ale spíše se s ním dohodnout o sférách vlivu, tak jak to učinila před tím s Francíí (Entente cordiale). Německo ji příliš na rozdíl od Francie neohrožovalo. Tragédií Německa bylo, že nemělo těmto třem mocnostem co nabídnout, cítilo se ohroženo a myslelo si, že preventivním úderem zničí jak Francii a tak i Rusko. Proto chtělo jít co nejdřív do války. Pro Rusko byla válka s Rakouskem rovněž vítaná. Jelikož se snadnou kořistí jevil nyní(po debaklu na Dálném východě) pouze Balkán s touhou kontroly Bosporské úžiny-brány do Středomoří. Takže všechny tehdejší mocnosti měly silnou touhu si to rozdat.
P.S. Řídící důstojník atentátníků byl Milan Ciganovič(a ne Vladimir Gačinovič). Bombu hodil Nedeljko Čabrinovič(a ne Gabrynowicz). Sophie Chotek von Chotkowa nebyla Češka,v tom smyslu, jak to chápeme dnes, nýbrž „böhmische Adelige“.Kulka ji zasáhla do podbřišku a roztrhla břišní aortu.Arcivévodu trefila kulka do krku, poranila venu jugularis a tracheu.

339143

07.09.2015 12:36

Epizoda 2. Americké Federální rezervy

Vše již známé,příliš stručné a hlavně neozdrojované.

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Kdo se chce dozvědět více a podrobněji, ten najde třeba i zde:

Eustace Mullins:
-The Federal Reserve Conspiracy
-The Secrets of the Federal Reserve
-Die Bankierverschwörung: Die Machtergreifung der Hochfinanz und ihre Folgen

Milton Friedman,Anna Schwartz:
-Monetary History of the United States, 1867-1960

Stephen Zarlenga:
- Der Mythos vom Geld -die Geschichte der Macht

339191

07.09.2015 19:59

Šoková terapie

Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

"Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali."
Thomas P. M. Barnett

http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf

339219

09.09.2015 13:14

Nové břímě na ramenou Německa

RE: Islám již teď vyhrává

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Ano,chtějí nás rozdělit na ty dobré,co se plazí (altruisty,havloidy, pravdoláskaře,sluníčkáře, pánbíčkáře, buzny, komouše, zhulence,......... a ty "špatné" co si vyskakují (kverulanty, rasisty,egoisty, neofašisty, nacionalisty, xenofoby, islamofoby, republikány, libertariány atd.), neboli "Pack" dle Gabriela ,aby nás mohli zastrašit, zničit a pak tu zbývající zglajchšaltovanou přiblbou masu lehce ovládnout.

339282

24.07.2016 10:38

Endgame po česku

Ano, vládnou nám mocné elity, demokracie je romantická iluze

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

To víme už dávno, viz kniha sociologa Charlese Wrighta Millse "The Power Elite" , ve které vytvořil teorii vládnoucích mocný elit. Ta vyšla před 60 lety. A zdá se, že je úmyslně opomíjena. Další podrobnosti o autorovi a této práci zde:

http://www.heise.de/tp/artikel/48/48800/1.html

350723

25.07.2016 08:51

O strachu

Kam vede strach mlčící mírumilovné většiny?

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Vidíme na zločinech islámského terorismu a jeho šíření po světě.
Je zcela zřejmé, že islám v sobě nese rysy fašismu tím, že vylučuje kritiku, opovrhuje nevěřícími, prosazuje své pojetí pravdy násilím a usiluje o světovou nadvládu.
Mainstream nás po každém novém útoku uklidňuje, tím, že islám není islamismus, že ne každý muslim je terorista a že většina muslimů jsou mírumilovní a odmítají násilí.
Historie nás přitom učí, že není rozhodující, že mlčící většina je mírumilovná, pokud zůstává nečinná.

350765

22.04.2017 10:11

Vídeň o víkendu na břehu krásného modrého Dunaje

Pro mě nic neobvyklého

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Bydlel jsem 25let ve Floridsdorfu(Wien 21) nedaleko Donauinselu. A to zde na fotkách tam bývalo od jara do podzimu běžný víkendový obrázek.
Ostrov uprostřed Dunaje se táhne zkrz Vídeň přes 21km. Je pokryt zelení a protkán asfalt.cestami. Slouží po celý rok hlavně různým "sockám" k rekreaci, sportu či lenošení na čerstvém vzduchu.
Uprostřed ho dělí most Reichsbruecke Od něj po proudu na jih grilovali obvykle celá jehňata Jugoši zvaní "Čůšen". A na sever proti proudu tábořili zase Turci neboli "Kanaken". Těch bylo už tehdy před lety obrovské množství a z jejich grilů se vždy táhl do širokého okolí děsný mrak dýmu a smradu jako při lesním požáru. Naštěstí to bývalo tak asi jen v délce 1km od mostu na obě strany, takže zbývajících 90% ostrova bylo volné. Proto to ostatní Vídeňáky nikdy nijak moc nevzrušovalo.
Zdá se ale, že ale těch "Tuřínů" za ta léta co jsem pryč, pěkně přibylo, takže nevím, jak to praví Vídeňáci snášejí dneska. Těžko s tím ale můžou něco udělat. Těch náplav všech barev je ve Vídni čím dál tím víc a množí se geometrickou řadou. Na radnici vládnou od nepaměti Rudý a teď i Zelený a toto je jejich klientela.
Joerg Haider je bohužel už dávno mrtvý a tak není nikdo, kdo by to zarazil.

357375

27.10.2017 23:44

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

Zapoměli jste i na Sebastiana Kurze

Honi soit qui mal y pense 46.?.?.?

Ten je sice úplná negace Bartoše a přesto ho všichni(všechny) v Rakousku milují a volili ho oběma rukama.
Každý z nich je sice jinak sympatický ale oba dva jsou (relativně na politiky) mladí a neotřelí. Na jedné straně uhlazený miláček a sen všech budoucích tchýní a na druhé straně roztrhanej zhulenej ajťák. Mají něco do sebe, říká se tomu charisma.
Oba dva zaujali své voliče a pobavili je. A ti jim za to dali svůj hlas.
Já osobně bych jim ho nedal ale chápu pohnutky těch, co je volí.
Kurz má však 1000x lepší pozici než Bartoš, protože v Rakousku měli, po dlouhých letech, už po krk té velké koalice,chtějí změnu a je reálná šance že jí dosáhnou.
Bartoš si ty hlasy, asi hlavně mladých, odborně schopných a třeba i politicky najivních,zasloužil, aby ti nahoře konečně pochopili, že takhle, jak to pytlíkovali dosud, to dál už nepůjde. Motto: nechceme starý struktury!!!
Hodně lidí cítí, že tenhleten náš dosavadní svět jde do hajzlu a nevidí nikoho, kdo by měl šanci to zvrátit a proto dávájí hlas aspoň těm ještě neprofláknutým.

P.S. Když ale vidím, jak Číňani sfoukli ten poslední sjezd a jak "makají", tak na mě jde hrůza a strach.

360777

Káva pro Zvědavce

38

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 85 čtenářů částkou 11 525 korun, což je 38 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
1CuErU28m5a2tod9eZjnkY4sdidBVMpX6K
Další možnosti platby › Související články ›

Ve zkratce

Kalergiho plán na steroidech: další čerstvá várka okupantů dorazila do Chorvatska19.10.19 00:32 Chorvatsko 0

Idnes dokumentuje, jak v Polsku natočili vznik fake news, nejlépe, jak svede: výrobou fake news!18.10.19 15:19 Česká republika 0

Evropské daně: Už se blíží...16.10.19 11:35 Evropská unie 2

ELÁN a jeho "Bulvárné krysy" na black listu rádií16.10.19 08:35 Slovensko 3

Itálie povolila vylodění dalších 176 afrických okupantů15.10.19 17:11 Itálie 1

Podepište mezinárodní výzvu k zastavení 5G sítě14.10.19 23:00 Neurčeno 0

Tomio Okamura u Luboše Xavera Veselého na XTV14.10.19 21:16 Česká republika 3

Erdogan požaduje po NATO podporu v jeho agresi11.10.19 16:39 Turecko 1

V Německu řádí "pravicoví extrémisté"09.10.19 19:09 Německo 10

Vraždící ilegální migranty bude zase těžší vyhostit!08.10.19 18:55 Česká republika 4

Andrejka se ráda hladí: Zločinná LGBT krade čtyřletým dětem dětství08.10.19 13:02 Česká republika 2

V Německu najel Syřan kamionem do řady aut, zranil nejméně 8 lidí08.10.19 11:03 Česká republika 0

O incidentu v Ostravě referovala média, žádné nezmínilo, že šlo o skupinu cikánů07.10.19 20:05 Česká republika 1

Feminacistky bagatelizují dopad Istanbulské smlouvy07.10.19 20:00 Česká republika 1

Klimatická aktivistka: “Musíme začať jesť deti! Nemáme dostatok času!”05.10.19 18:23 USA 11

Evropský parlament tleskal pašeračce okupantů do Itálie (a potažmo do Evropy)05.10.19 16:13 Evropská unie 1

Další cíl feminacistek: Herec Robert De Niro má zaplatit 276 mmilionů, protože mluvil sprostě04.10.19 16:42 USA 2

Mongolové ante portas!04.10.19 16:16 Česká republika 5

Putin označil Grétu tím co skutečně je04.10.19 12:42 Rusko 0

Tajný islamista zabil v Paříži čtyři policisty04.10.19 11:33 Francie 2

Měnové kurzy

USD
22,98 Kč
Euro
25,64 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,50 Kč
Australský dolar
15,73 Kč
Švýcarský frank
23,32 Kč
100 japonských jenů
21,19 Kč
Čínský juan
3,25 Kč
Polský zloty
5,98 Kč
100 maď. forintů
7,74 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
35,92 Kč
1 unce (31,1g) zlata
34 270,81 Kč
1 unce stříbra
403,44 Kč
Bitcoin
182 176,82 Kč

Poslední aktualizace: 18.10.2019 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 48 593 740