Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hugo23

Nalezeno 142 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.09.2014 09:22

Západní doublethink slepě na cestě k válce

RE: Kennedy byl kvůli tomu zavražděn CIA!

hugo23 195.?.?.?

humanistů ? [překvapení] nemáte v "tom" už trochu bordel? celosvětovou revoluci ... [oči v sloup] a kdo pak bude svině, když budou všichni spravedliví ? kde je chcete sehnat ? to jsou ti, které vídám v metru cestou do práce ? Ty bych nenechal vládnout ani svý ledničce... takhle to prostě nefunguje, pane ! uvědomte si to ! [překvapení]

316718

05.09.2014 13:36

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Výzvy a petice proti putinismu - GO, Prague Majdan, GO!

hugo23 195.?.?.?

ten člověk je svým řitním alpinismem provařený i na idnes. což je tedy co říct :p Jsem dalek psychiatrických diagnóz na dálku, ale zde bych se snad nebál udělat výjimku. Nu což, alespoň se nám 5. kolona odhalí v plné kráse. Poláci nám ještě zatančí, o to strach nemám .. [naštvaný]

316796

06.09.2014 13:31

Porošenko v hrsti Washingtonu již od r. 2006

RE: Irena Aneri přeložila zase jedno velmi důležité video

hugo23 88.?.?.?

[překvapení]

316857

09.09.2014 15:59

V jediném měsíci odešly za duhový most kočka Kleopatra a fenka Becky

RE: Pispevky na Zvedavce

hugo23 88.?.?.?

co cekat od cloveka , ktery se tu pred lety chlubil tim, ze strili kocky a veverky na SVEM !!! pozemku. ..aby ochranil zpevne ptactvo (omluva pro zbytnele ego). Je to opravdu smutne cteni, clovece.
Ale nadavat by vam zde nikdo nemel.S tim nesouhlasim. Jste to co jste. I vy drzite zemi v pohybu :p

317037

11.09.2014 08:28

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

Iniciatus for Consul !

hugo23 195.?.?.?

Na svém Twitteru píše pan Bartoš o vaší kandidatuře již 12.8. Proč jste tak otálel s tím se zde o tom zmínit? Osobně nechápu snahu se dostat mezi ty duševní kokoty, ale to je asi tak všechno co s tím mohu dělat.

AB: "Chci židům pomoci, nastavuji jim zrcadlo, když si ho nejsou schopni nastavit sami".

Pan Bartoš je pro mě zcela nerozluštitelný tvor. DSSS je pro mě zcela nevolitelná strana. Koalice proti "společnému nepříteli" jsou nestálé. Vlastenectví je TAK super ! Do chvíle, než se ocitnete na náměstí vedle třiceti plešatých kokotů v bomberech, kteří to "vlastenectví" zformátují do věty "nic než národ"..a pak odtáhnou chlastat. Tihle vás budou volit...do senátu... Budete nucen "namotávat" lidi, které byste na ulici obešel. Budete nucen se ohnout, budete nucen se ohnout znovu, a pak ještě 363 krát. Jde z toho na mě beznaděj,a mám o vás skoro až strach. Za to jistojistě můžou ty křehké články o kočičkách a pejscích. Mám z toho prostě strach. Podobný jako z očí pana Bartoše.

ALE ! Je to vaše - bezpochyby odvážné - rozhodnutí. Kdo chce kam, pomožme mu tam. A tak se za vás budu přimlouvat u vyšších autorit [smích] Snad ten pokus přežijete ve zdraví. Jste zjevně pro každou srandu , o tom není pochyb. Tak ať to moc nestojí. GOOD LUCK !

317211

12.09.2014 18:30

Chci vedle vlků žíti, nechci s nimi výti. Půjde to?

RE: Iniciatus for Consul !

hugo23 88.?.?.?

Oko, do duše okno... [cool]

317321

17.09.2014 20:25

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

RE: Já vám strašně držím palce

hugo23 88.?.?.?

[překvapení] napíšete, že vás mrzí, že nemůžete volit pana Stworu, a pak pod to plácnete takový paskvil ? Máte ale odvahu, pane Rothe. jakoupak máte "KARMU" u tamnějších idiotů ? svatý petr to asi nevezme na zřetel, ale vás jistě potěší, když ti idioti dávají palce nahoru, že. vždyť pro ně to přeci, pro zpestření nudných dnů těch mainstreamových degenů, kteří nám tu celá staletí volí směr, po kterém je není možné nenásledovat...nebo utéct. Já se ale nebojím a zůstávám. Není se ČEHO bát.Svědomí si srovnám. Vy si ho ale psaním takových - s prominutím sraček- akorát špiníte.
Nezapře se ve vás ten proklamovaný "evrpský mischung slovanských, germánských, židovských a keltských genů".Na to jste hrdý ? holt motorkář-vtipálek-monarchista. nic ve zlém...co jste ale čekal ? pochvalu od zdejších rusofilů ? počkejte si na pana matusyho. ten vám to "nakliká" i za ostatní a pak zase tradáá zpátky ! a nebo nový nick [oči v sloup] tohle jste si s prominutím "posral" už od začátku ! [vyplazený jazyk]

317609

17.09.2014 20:28

Proč jsem oficiálně nepodpořil projekt Rekonstrukce státu

RE: Před nějakým tím rokem,v době debat okolo radaru,

hugo23 88.?.?.?

tesat !

317610

18.09.2014 10:40

Dnešní literatura a film mladé generace

RE: Článek je zavádějící

hugo23 195.?.?.?

"Myslím, že kdyby se umění posledních 20 let kompletně hodilo do stoupy, spálilo a nikde nezůstaly po něm žádné památky, lidstvo tím neutrpí žádnou kulturní škodu. Ale možná někomu toto umění dělá radost. Pak nechť si to vychutnává. Ale není nad starší klasiku."

ano článek je zavádějí, zobecňující, staromilský tichý výkřik. Omlouvám se panu Ponkrácovi, jehož shahy o jakési vyburcování si velice vážím, jen by si měl uvědomit, že jeho kulturní zaměření (vkus?) by neměl být dáván za normu pro dnešní mladou generaci. nebál bych se napsat, že se z toho "přemýšlení nahlas" doslova mezi řádky dere jakési volání o pomoc : "ujel mi vlak".. ta dnešní mládež.. herpa derpa... bububu. Nebojte se o mladé. vždy budou většinově až po pás v mainstreamu, tak jako jejich rodiče. Ta menšina , jejichž rodičové nutně ani nemusí být čtenáři Zvědavce (sic), je to , co nejste schopen najít skrze generační bariéru. Doba se samozřejmě lehce mění,"vkus" se kamsi posouvá , ale netřeba to vidět takto pesimisticky. Pokud jsme jakkoliv podvědome manipulováni, tak to rozhodně běží déle než je věk dnešní mladé generace a jejich rodičů. A jak se říká, všeho moc škodí, a uvidíte, že čím více bude do mladých cosi tlačeno proti jejich vůli, tím spíše bude přibývat těch, o kterých tento článek ani nemohl být. přání otcem myšlenky. škoda.přesto děkuji za podněty.
je mi 30 let. [smích]

p.s. nedávno jsem při prohližení zdejšího archivu narazil na články jisté paní z doby "Paroubkovského zátahu" na czechteku. měl jsem pocit, že jsem se ocitl někde na gestapu. Článek PANA Ponkráce je psán alespoň s jistým taktem, ale přesto v něm vidím jistou paralelu k onomu opuso o hodných rodičích a zlé fetující(sic) a hopsající mládeži. zřejmě bez rodičů :p nic odpudivějšího, namyšlenějšího a egocentričtějšího jsem zde doposud nečetl. Pěkný den všem starým i mladým holkám i klukům [smích]

p.p.s. k čemu je most přes řeku ? Aby měl člověk blíž k člověku ! (tuším že J. ŽÁČEK) pojdmě takové mosty stavět napříč generacemi, bez zbytečného cucání z prstu a zavádění se do slepých uliček.

317646

20.09.2014 14:07

Úloha křesťanství v procesu globalizace

RE: hmm

hugo23 88.?.?.?

[oči v sloup] ale... je to nutne ?

317767

25.09.2014 13:36

Hrozící americký průšvih v Iráku a Sýrii

RE: Dolar je na kapačkách

hugo23 88.?.?.?

co tam máte dál ? ten graf je vzhledem k vývoji celkem logický, nemyslíte ? spíše bych dle výtoků z masmédií čekal skoky o třídu vyšší. čech stopne nivu,polák jablka, francouz Mistraly, brit skot... aby to s tou psychológYjí tržíčku nezahejbalo,že ? ..a pak to vyjádříme v podivných grafech. to jsme to ale vymysleli ! pohoníme ega antikomoušů a zítra hybaj do práce. ruku v ruce ! [bliji] p.s. kolik grafů jste měl dnes k obědu ?

318015

22.10.2014 11:25

Vše co létá na vše, co se hýbe

RE: TURECKO OBVINILO IRÁNSKU REPORTÉRKU ZO ŠPIONÁŽE

hugo23 195.?.?.?

Shim's car collided with a heavy vehicle when she was returning from reporting in Suruç on Sunday, Press TV reported. Cameraman Judj July, who accompanied Shim, was wounded and taken to Suruç State Hospital. The driver of the heavy vehicle was detained. - ne že by to někam vedlo, jen jsem chtěl upozornit, že ten řidič bude asi někde "detained".
http://en.cihan.com.tr/caption/Press-TV-reporter-dies-in-suspicious-car-crash-in-Suruc_0703-CHMTU2MDcwMy80

smutné ,byla to krásná a statečně blonďatá slečna.v šátku nebo bez, teď už ...sere pes [pláč]

319555

06.11.2014 15:50

Soulož do zadku

RE: myslim ze uz Vam preskocilo

hugo23 195.?.?.?

neměl jsem chuť toto psát sám ,ale když to zde vidím takto formulované, tak se pod to alespoň podepíšu. Již dlouho jsem zde nečetl nic podivnějšího. To téma samo o sobě je zcela minoritní, a hledat tímto směrem nějaké souvztažnosti s jakámsi NWO, je opravdu úsměvné. Spíš to pak vypadá, že je autor latentní homosexuál jak vyšitý [smích] Soudě podle jeho vzorce myšlení, bych mu to ovšem ani za mák nepřál.

Anální sex jsem nikdy neprovozoval, a ani po něm nějak hluboce netoužím. Jen bych si prostě nedovolil dělat podobné závěry. To je dnes mnohem rozšířenejší neduh, a dle mého nepoměrně nebezpečnější neduh než "análek". Útok na rodinu prostřednictvím řitního svěrače se dle mého nekoná. Je to spíše naopak. Lidé si holt prostě dělají ve svých ložnicích co chtějí, a to se prostě NESMÍ ! [oči v sloup]

320473

07.11.2014 08:45

Soulož do zadku

RE: Kecate Blbosti

hugo23 195.?.?.?

no hurá , trochu života do toho konspirování [mrknutí jedním okem] Když to baví oba, proč nakonec ne, že ?! [smích]

320529

07.11.2014 11:06

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

hugo23 195.?.?.?

Co jste tím chtěl říct mi není patrné. Pan moudrostrak ma "bohužel" (jako téměř vždy [smích] na věc velmi zdravý - od zbytečných emocí oproštěný - názor. navíc přidal k dobru velmi cennou vlastní zkušenost se kterou se naprosto ztotožňuji. Bití dětí (vyjma těch pár zmíněných pohlavků víceméně ze zoufalství/lásky, kterou skrze ně jistě musí pochoopit i dítě) je naprostá ohavnost, a kdo toto necítí,nemá se k tomuto "problému" k čemu vyjadřovat.
Vynaložil jste svůj talent zcela zbytečně na to vaše dehonestační rádoby vtipné cosi. Bylo by přístě dobré svůj talent dávkovat, a ubrat na snaze se vozit po druhých a jejich upřímně podaných názorech...

320539

11.11.2014 13:58

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Ještě chybí,

hugo23 195.?.?.?

a co ještě nechápete ? Zajímalo by mě, kde jste vzal , že zde jde o nenávist vůči USA ? Asi na to prostě nejste vybavený (je jedno jestli intelektem, nebo informacemi) , abyste pochopil, oč zde běží. Tím se nijak nepovyšuji, jen ten deficit na vaší straně tak zjevný, že se toto vysvětlení přímo nabízí. Nikdo vás ovšem do ničeho nenutí. To je boj každého z nás. A nikde není psáno, že vědět je lepší než nevědět. Vyberte si podle libosti [smích]

320786

18.11.2014 20:19

Mail z Prahy

RE: také názor

hugo23 88.?.?.?

[chechtot]

321308

24.11.2014 10:59

Všechno je jinak!

RE: jj vše je jinak

hugo23 195.?.?.?

[chechtot] ..A nešťourej se pořád v tom nose, kolikrát ti to mám řikat! Jsi Habsburk. Když tam něco máš, tak se vysmrkej!! [chechtot]

321853

09.12.2014 10:13

Prezident disident

RE: Pro upřesnění

hugo23 195.?.?.?

Zifčák nic nevlastní, ale to je jedno. prostě nemluvíte pravdu...

323009

zkusím to po "udovsku" (předem se omlouvám [smích] )

jak jsi se "probudil" ty,
tak se probudí oni,
Duševně vyspělí jsme v teorii přece všichni,
někteří nám však na té cestě (morálně) zpychli... !!!

Propagandu tu pak hájí,
za něco neškodného nám lež vykalkulovanou předhazují,
za !!! svou nejistotu schovávají...

Tam , kde se jen ego hájí...
I "tupec" se svým "NIC",
o které navíc rád se podělí,
blíž je ráji...
on žije skromný,klidný pátek,
a ty ?
Pozlacené,rušné pondělí...

treba zvolnit, Cico Ciciak...
aj múdry schybí...

328332

[překvapení]
přemýšlím , co laskavého na to vaše napsat, protože mám pocit, že bych měl cosi vyvážit....
ale laskavých slov nenacházím.
zkusím to za hodinu znovu, Eriko52l

budu si dokola opakovat vámi napsanou větu :

"pani Ritomská ako charakter a ojedinelý zjav v slovenskej politike vysoko boduje"

a třeba na něco přijdu...

a třeba ne...(a to pak bude ta největší laskavost, které jsem dnes schopný)

p.s. pro citlivého člověka (dejme tomu jako já) je to vždy smutné čtení, když někdo nechápe (dejme tomu že vy), vytváří domněnky, na jejichž základě zároveň briskně a plitce odsuzuje, s nabitými emocemi za pasem...
Zkuste být více ženou, Eriku.

328342

"Ja mám latku nastavenú poriadne vysoko."

o tom jsem nikdy nepochyboval, Eriko. [smích]

To ja o sobe sice napsat neumim, ale to jeste neznamena , ze treba zcela nahodou vyznavame uplne stejne hodnoty, akorat jsme to tak nejak nepoznali, resp. jsme doposud nenasli zpusob, jak se k tomu rozuzleni dopracovat ?

tak kde je ale potom ta vase jedna jedina pravda ?

ja vas preci vubec neznam, a verte nebo ne, ani z tech vasich mnohych prispevku zde umistenych vas nepoznam natolik, abych si byl jisty v tom, jake hodnoty vyznavate. K tomu se musi lide poznat osobne, a ne si navzajem psat mezi radky pres internet.

ja jen reagoval na vas prispevek, ktery mel z meho pohledu prave tu vadu, ze se snazil podle meho jeste o neco posunout tu vasi "latku"..., ktera se nezda byt dostatecne uchycena proti silnemu vetru :p

Pekný deň Vám želám, Erika [smích]

328367

na rozdíl od tebe [smích] s dovolením si za tím co jsem napsal stojím. Děkuji.

328479

keď nič v zlom, tak prečo to píšete?
drahý môj...
já zapratám
vy upratátě...

perpetum mobile..

ale věřte nebo ne, ode mě tu vámi napsanou větu nikdy neuvidíte. Nerad lezu lidem do svědomí...
drahý anonym

328483

24.04.2015 15:05

Pravda je nepřítelem Washingtonu

RE: Nikdo není dokonalý

hugo23 195.?.?.?

nebuďte stejný idiot a nehažte lidi do jednoho pytle na základě svého úzkého spektra znalostí, které o dotyčných máte...
emerika je fajn země, plná velmi otevřených a milujících lidí, stejně jako Rusko, stejně jako Israel ..Palestina... Keňa...

a čr ?

víme ?
asi ne ! [překvapení]

331776

28.04.2015 16:06

Prokletí plukovníka Kaddáfího

RE: Ach ta česká gramatika...

hugo23 195.?.?.?

zjevně i ta emigrace nepomohla k zisku trocha nadhledu. Z x příspěvků usuzovat cosi o stavu společnosti umí jen čech, zápádštější než zápaďák [smích]

trochu nadhledu, mistře. To samé bych doporučil i kolegovi nad vámi.

Jinak s vámi ovšem zcela souhlasím.
A Ghándí by se stydět vskutku za mnohé měl, ale to je asi jiný příběh.
U Ježíše si nejsem jistý... [oči v sloup]

Omlouvám se za další (z vašeho pohledu) zbytečný "offtopic"..

331986

09.06.2015 16:09

O užitečnosti kouření

RE: bordel

hugo23 195.?.?.?

že vy jste nikdy ani nemenstuovala ? [oči v sloup] btw : jsem kuřák, a o vaše práva se zajímám. To jen , abych vám zkazil tu vaší domněnku. NIKDY bych si nedovolil kouřit tam, kde vím, že to někoho obtěžuje. Lidé s vaším čistým a nalajnovaným myšlením mi však smrdí více, než můj kabát po noci strávené ve 4. cenové. Krásný den.

334335

09.06.2015 16:15

O užitečnosti kouření

RE: Nemôžem vetrať byt

hugo23 195.?.?.?

a co když vy jste takový ten, co když soused kvůli vám přestane kouřit, tak vy najdete nový koníček, kterým budete zahánět chuť na sladké (cigaretu ?)...

jsem pro úplný zákaz psaní píčovin na internet.

334336

09.06.2015 16:25

O užitečnosti kouření

RE: Uhašení plamínku závislostí

hugo23 195.?.?.?

Kámen ! Doporučuji vám se zbavit vaší fyzické závislosti na životě. Takové plamínky závisloti na vodě se hasí nejhůře ! [oči v sloup]

334338

11.06.2015 15:45

O pěti chlebích

RE: Keď chceš s vlkmi žiť musíš s nimi vyť. Ak si sadáš medzi vrany musíš krákať ako oni.

hugo23 195.?.?.?

[překvapení] [překvapení] [překvapení] samé typické příklady z každého rohu velkoměsta [oči v sloup]

334498

11.06.2015 16:17

O užitečnosti kouření

RE: Nemôžem vetrať byt

hugo23 195.?.?.?

Drahý jardo555,

nebuďte kkt !

S úctou,

Hugo23

až na zvědavce napíšete alespoň souvětí, můžeme se bavit dál. V opačném případě vás pak totiž nemám z čeho soudit :p A klidně si u toho můžeme i tykat.

334504

17.06.2015 14:29

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Arabáči v Londýně

hugo23 195.?.?.?

Přesně za tohle si vás,pane Stworo, upřímně moc vážím ! Já mám kolikrát mnohem větší hrůzu z těch naverbovaných primitivů na "naší straně", než z "té druhé". Jsme lidé, zůstaňme lidmi i v těchto časech chaosu. Díky !

334931

18.06.2015 14:14

Áno, máte pravdu, je to plánované…

RE: Zamysleme se, zda obstojíme

hugo23 195.?.?.?

Trolling level 99 ! [vyplazený jazyk]

335012

26.06.2015 14:26

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

RE: Magor.

hugo23 195.?.?.?

co tam máš dál ? [chechtot]

335520

09.07.2015 15:39

Jak Říše vrátí úder

RE: započtou reparační pohledávku za SRN a jsou bez dluhů. Nakonec budou jako jedni z mála států EU v +!!!

hugo23 195.?.?.?

Gut czechštin ! Co berete ? [vyplazený jazyk]

336264

16.07.2015 12:31

Jsou bosenští muslimové opravdu obětí srbské genocidy?

RE: Som

hugo23 195.?.?.?

"nám".... [oči v sloup]
dnes už tohle neplatí, pokud kdy vůbec platilo...
nelze soudit národ za činy na něm parazitujících psychopatů a užitečných idiotů předstírajících pár týdnů okolo voleb zápal pro věc...

tenhle systém nepotřebuje legitimizovat nějakým "póvlem" zdola...
na můj podíl z jakýchsi 5ti miliard vám tudíž zvysoka se..

bratrské vztahy jsou taky dobré sci-fi.. jak mohou mít vůbec
národy nějaké vztahy,natož národy vzniklé v té podivné geopolitické hře... opravdové vztahy tvoří jednotlivci, popř. obchodní partněři, nikoliv dosazení panáci. Slušný člověk se takřka vždy domůže toho, co mu náleží..o to bych strach neměl. Byť tomu málokdo věří...jenže málokdo je bohužel dnes slušný...a tak všichni nasraní jen negují a buší do stolů, a diví se, že ten divnej soused je tak v pohodě..na čem von KUR_A mámo frčí ? [oči v sloup]

336669

17.07.2015 12:22

Americký dolar a Bretton-Woods jsou vyřízené

RE: Urobme si lepší prehľad o tom čo sa vlastne stalo v Ufe :)

hugo23 195.?.?.?

možná již váš čas dozrál ke koupi barevného monitoru... :p

336718

28.07.2015 13:59

Je to o integraci Eurasie vs. Říše chaosu

RE: Jo,

hugo23 195.?.?.?

Bavlnu na krytí zlata [oči v sloup] ?

337228

25.08.2015 10:48

Uprchlíci v geopolitické hře

RE: Submisivní masa

hugo23 195.?.?.?

Tak to ale ZHOLA mění situaci, vy v podstatě souhlasíte... a ZATÍM byste je nestřílel. To je od vás TAK hezké...

je mi z vašich názorů na blití...

338620

04.09.2015 12:26

Šoková terapie

RE: KSB

hugo23 195.?.?.?

Rusko, jako v současné době nejstálejší (nikoliv nejstálejší [smích] a nejméně zavšivený státní útvar prostě "jen" předložilo smysluplnou nabídku (nikoliv tu nejlevnější..SIC) na jasné zadání globalistů. Problém vidím v tom mnohokrát popisovaném "dualismu" na úrovni GP.

S KSB mám však osobně nejeden "problém" [smích]

To ale neznamená, že to není chyba na mé straně.
Přecijen člověk té debilizaci čelil příliš dlouhou dobu.. ty přejaté automatismy jsou příliš hluboce zakořeněné. Dělám co můžu i když vlastně nevím proč.

Nějak mi to prostě nedá...
Držte se!

338991

06.10.2015 09:05

Projev Vladimíra Putina v OSN 28. 9. 2015

Hats off Vladimir !

hugo23 195.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=qdKM9oFZfUs
z RT , s CZ titulky. . .

velice pokorně avšak důrazně pronesený, zcela logicky a konstruktivně vybudovaný projev. Dlouho jsem nesylšel něco TAK odvážného a inspirativního. Zřejmě bylo na V.V.P. opravdu vsazeno jako na peacemakera a kormidelníka nových vizí GP. Tož se držme, mějme srdce otevřená a mozky nabroušené. Pěsti pozatím ponechme "ve tmě".
Oni nás potřebují. Sami sebe potřebujeme.
V nejlepší formě.
a nejsem žádný bezmezný adorátor RF či V.V.P. , tak je asi na místě dodat, že i toto je zcela jistě "jinak". "Jen" se to hýbe jiným směrem než by si ti paraziti ...jak říkával jistý moudropán... - ti které nesmíme jmenovat.... chtěli.
Toto stéblo je tudíž optikou dnešního tonutí opravdu kvalitním záchranným kruhem hozeným nejen evropě, ale i posledním zbytkům nacionalistů v jů es and ej... pokud tací vůbec ještě o něčem kde rozhodují...

340293

17.12.2015 15:12

Renomovaný americký vojenský expert vysvětluje, jak Turecko napadlo ruský Su-24

RE: věřím Turecku

hugo23 195.?.?.?

co vy jste za ... [zmaten] nejdřív napíšete že "v dnešním světě desinformací je samozřejmě obtížné dopátrat se toho, kdo má pravdu a kdo mlží, zvlášť když člověk nevychází z uplných informací" a pak "bombardéry narušující vzdušný prostor států NATO, ponorky narušující teritoriální vody kolem Skandinávie."...

hlavně že Putin je největší diktátor... BRAVO ! [bliji]

343205

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 1

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 1

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 7

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 3

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Měnové kurzy

USD
25,76 Kč
Euro
27,84 Kč
Libra
31,61 Kč
Kanadský dolar
18,12 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,37 Kč
100 japonských jenů
23,76 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,60 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,72 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 690,29 Kč
1 unce stříbra
371,09 Kč
Bitcoin
173 683,37 Kč

Poslední aktualizace: 4.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 698 690