Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.05.2011 00:16

Útoky na civilní objekty a desinformace ve válce proti Libyi

Podle skutku (jejich)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Podle skutku (jejich)
poznate je:

Vložený obrázek

243288

Ale každý journalista by měl být před uvedením do funkce přezkušován před okrskovým jarmulkovým commitétem stejně, jako je tomu před židovskou lobby před inaugurací velvyslance nebo schválení kandidatůůůůůůůůůry deputáta lidu.

A byl by i v jounaliSSmu Ten OrTnunK und Ta DYszYplýýýýýýýýn:

Vložený obrázek

243352

04.05.2011 17:04

Jsme otupělí zlem

Vaclaus Claus - hlavni nicitel moralky v Cesku - PRAVICUJME TUNELUJME

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vaclaus Claus je emeritnim nicitelem ceske moralky, slusnosti a korektnosti:

1) Byl to on, kdo si dal instalovat illegalni predvolebni megaboard na Letne, rka, ze "prece jeho "sponSSori" za neho zaplati magistraetu pokutu"

2) Byl to on, kdo dal instalovat Ing. Lidiy, CSc do dozorci rady Ceske statni sporitelny v dobe, kdy jeho sponSSori maSSivne sporitelnu tunelovali.

3) Byl to on, kdo chvalil Kozene, penize co "nesmrdi" a radil zenam, postizenym a nemocnym, aby si "vyjednali se zamestnavateli podminky sami a "neschovavali se" za zakoniky a normy..."

Co lze Vaclausu Clausu pricist k dobru, je kameradschaft s jeho sponsorem a tennistou a ex-vexlakem boSSanskym Srpem Ranko Prcicem z expoSSitury Yugo BoSS - a tudiz nekolik slov Vaclause Clause ve prospech Srbu a Jugoslavie. A dobre "sponSSorske" vztahy Vaclause Clause s LukOIL = a tudiz materialne-paraSSitni prilnuti k Rusku.


Vložený obrázek

PRAVICUJME-TUNELUJME
Na druhe se VYKASLEJME [vyplazený jazyk]

243355

04.05.2011 21:51

Freedom House: Pošramocená pověst

Freedom House je cista jak lilie (ci jak Clovek v Plisni - Pravde a Lasce)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zejmena activiSSmem vuci napr. Kube a nikdy, nikdy by pravicujicimi oVcany nemanipulovala:

Vložený obrázek

243370

05.05.2011 21:10

Třetí obhajovací řeč

Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat

MoUdrostrak 88.?.?.?

Na Zvedavci neni duvod diskutovat: Naprosta vetsina nesehnutych oVcanu je souznejici - a Vanguardi & Co. patrne trzi od loutkaru za rozbijecstvi diskusi vice jinde...

Takze summa summarum, kdyby nebyl IDEOPROCES s panem Editorem, nemel bych ani duvod Zvedavce predplacet, protoze se naprosta vetsina clanku kryje s mym nazorem a presrilis mne nemohou uz obohatit nebo rozkolisat.

Vložený obrázek

Predplatne a nejakou tu podporu navic smeruju Zvedavci prave a jen proto, aby ji jako podporu citil i mucednik ve sparech tech, ktere nesmime jinde autocenSSurne jmenovat.


Po Plysi pred okradenim naroda o statky nahospodarene za zleho Bolsevika Venca Lahvac-Veskrna tvrdil, ze neexistuji zadne kuloarni tajne spolky, ze "dýmů-krásy" budou mit pravicujici a cinkajici oVcane takovou, jakou si ji zvoli v cestnych volbach za podpory "nezavislych" medii.

Vložený obrázek

Nezli se generace pravicujicich a cinkajicich pivnich Pepiku, co za zleho Bolsevika hrdinne a undergroundove poslouchali Kocaba, stacila rozkoukat, uz tu bil Bilderberg a naspanknizepan, Clovek v Plisni a vrcholem je ideoproceSS s panem Editorem.

Vložený obrázek

Vložený obrázek

243438

06.05.2011 09:48

Třetí obhajovací řeč

Něco mi tu od nás všech chybí...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Něco mi tu od nás všech chybí... Zamyslel se někdo, jak funguje mechaniSSmus uličních/okrskových Jarmulkových COMMITTEDů?

Vložený obrázek

Jak proběhlo zákulisní přikazování k ukřižování pana Editora?

1) Jüdische Gemeinde in DIE Prag > obřezanec na soudní mafii?

2) Jüdische Gemeinde in DIE Prag > obřezanec mezi lobbisty/defraudanty > shabeSS GOJim na soudní mafii?

3) Jüdische Gemeinde in DIE Prag > shabeSS GOJim/obřezanec u Člověka v PlíSSni > shabeSS GOJim na soudní mafii?

Vložený obrázek

Jak je cítit z vyjádření paní soudkyně, rozhodovala pod tlakem (přímým či HR-ně zprostředkovaným) shabeSS GOJim či obřezanců při soudní mafii. Za několik let to jistojistě vyplave na povrch.

Vložený obrázek

Ale stálo by za zamyšlení, jak asi ten mechaniSSmus je udržován při životě - nejen při krytí rozkrádání stamilliard veřejných statků a všelidového vlastnictví...

243503

06.05.2011 09:57

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: George Bilin...

MoUdrostrak 88.?.?.?

To je ten pravicující sociopat z Nezvedavce/Lehozumpy?! [chechtot]

243504

06.05.2011 10:00

Půl roku podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Sen (cast 5)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Spanele nebyli zadne mirutvorne vlastovky.

Na druhou stranu ale po nich nezustala v Novem Svete spoust jako po Anglo-SaSSech, kteri v nativnich Severoamericanech videli jen Palestince - a podle toho to v JůYsEj a Canadě s nativci dopadlo...

243506

06.05.2011 10:34

Třetí obhajovací řeč

RE: obhajovací řeč

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ano, ale ONI jsou elitáři: Nešíří svoji sektu(náboženství) pro všechny, jako např. křesťané, hinduisté, budhisté nebo muslimové... Promyšleně zavedli několik "grades":

1) Halocho
2) Konvertita
3) ShabeSS GOJim
4) SioniSSta (např. William Hague, Václav Havel, MUDr. Přemyslav Sobotka ...)

Vložený obrázek

1) se dále dělí na raSSistické podskupiny:
Aškenazim - jedná se o Židy pocházející především ze střední a východní Evropy, tvoří více než 70% světové židovské populace. Dnes žijí především v Izraeli (48% populace), USA, Kanadě a Evropě.
Sfaradim - jedná se o Židy pocházející z oblasti Španělska a středomoří. Dnes žijí v Izraeli (spolu s Mizrachim 52% populace), Francii a Latinské Americe.
Mizrachim - Židé pocházející z arabských zemí, především Irák, Írán, Sýrie a Libanon. Mezi Mizrachim se počítají i exotické skupiny jako berberští Židé, horští Židé z Kavkazu, Kurdistánu apod. Hlavní centrum jejich populace je v Izraeli.
Kromě těchto velkých skupin existují ještě skupiny menší, jejichž příslušníci tvoří komunity v řádu stovek až tisíců členů. Jsou to např.:
Falašové - též Beta Israel tzv. Černí židé, pocházející především z Etiopie
Samaritáni - potomci severoizraelských kmenů a mezopotámského obyvatelstva z 1. tis. př.n.l.
Tejmanim - Židé z Jemenu
Bnej Menaše - indičtí Židé odvozující svůj původ od kmene Menaše
Ibo Bnej Jisrael - tzv. Igbo - Židé z Nigérie odvozující svůj původ od kmenů Gád, Zabulon a Menaše
Kaifeng - čínští Židé

Jen díky této vertikální struktuře jsou schopni si velet a řídit např. justiční mafie při Procesu...

243512

06.05.2011 10:48

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 88.?.?.?

Peklo může nastat i na zemi:

Všimněme si, že ti, které nesmíme autocenSSurně jmenovat rozvracejí ovládáním médií, žurnalistiky a financí veškerou morálku - až na tu sobě nejvlastnější.

Mladá Predátorka může smilnit. Ale jen do doby, nežli vstoupí do manželství. Pak je držena zkrátka. Nejen muži, ale i ženskými příslušnicemi rodiny/klanu. Proc?

Právě proto, aby neprznila rodinu, nezavlékala nemoci, pochybné defektní levobočky - a nedávala špatný příklad mladším.

Stejně tak, pokud obřezanec poškodí obřezance - tak hajdy před rabbiho. A musí přijít pronto narovnání a usmíření. Škodit se smí jen GOJim/hovadům.

Majorita GOJim naopak s každou vydělanou korunou běží za pornografií, alkoholem a cinkrlátky Predátorů. A když už jim nezbývá, přijímají od Predátorů lichvu a zotročení.

Vložený obrázek

243514

06.05.2011 10:59

Třetí obhajovací řeč

RE: Svět je plný paradoxů

MoUdrostrak 88.?.?.?

Adolf Hitler se nezjevil jen proto, že "chtěl". Byl produktem zbídačeného a vySSátého Německa, které právě Predátoři zadlužili a vySSávali až na kost. A Adolf Hitler navrhl ujařmenému a zoufalému oVčanstvu cestu z maraSSmu ven.

Navíc ke svému vzestupu se dal najmout jako Slovanobijec a bolševikobijec od AngloSaSSů k proslulému Drang nach Osten. Že mu nakonec kvůli Polsku vyhlásili válku, byla jen souhra okolností, když nedodržel s nimi dojednaný Status Quo v růstu námořní moci a začal být pro Anglii a její kolonie, ze kterých musel kupovat předražené suroviny a ropu, nebezpečným. Česko-slovensko a Východní Marku jako most na Východ slupl jako malinu[smích]

Pokud by Adolf Hitler pokorně při své východní expanSSi konSSumoval od Royal Dutch Shell, BP, Chevron & Co. předraženou ropu a benzín a pronajímal ji dobytá ruská naleziště jako Khodorkhovskyi , mohl možná ještě dnes hladit ve své Tisícileté Říši oVčáky po srsti...

Inu, za čím vším není ropa...a londýnské staré židovské rodiny ze Středního Východu...

243516

06.05.2011 11:35

Třetí obhajovací řeč

RE: Ideoproces podle not tech, ktere nesmime autocenSSurne jmenovat

MoUdrostrak 88.?.?.?

Sorry a díky!

243521

06.05.2011 11:39

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 88.?.?.?

KřesŤanská je na úbytu...

Tak snad jen mezilidské...

Propagandy není nikdy dost. Predátorští shabeSS GOJim v médiích už také šíří "jen" obrázky : plačících fluent angličtinou zlým Srbům spílajících jinak pologramotných horalů KosoWARs, vyhladovělých a utýraných Libyjců s GDP vyšším, nežli Rumunsko, Bulharsko a další perly EU, hodných Kravatožroutů atd.

Musím držet krok! Na pravicující oVčany obrázky platí nejlépe. Mají málo času, musí stále karbanit poker nebo sázet ve virtuálních hernách...

243522

06.05.2011 11:44

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 88.?.?.?

O podobném nápravném lááágru je i film, odehrávající se na ostrůvku u Fidži, kam emeričtí zaneprázdnění PROZACující oVčané s dův ěrou odkládají svůj nehodný potěr...

243523

06.05.2011 12:01

Třetí obhajovací řeč

Možná OT , ale dejte si pozor!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Dejte si POZOR! Při překliknutí ve ZVEDAVEC:

na Profil/Předplatné se objevil:

Na webových stránkách zvedavec.org se nachází obsah z webu nwoo.org, což je známý distributor malwaru. Jestliže tyto webové stránky navštívíte, můžete svůj počítač nakazit virem.

Tady to snad přečte víc příchozích. Za OT se omlouvám!

243526

07.05.2011 08:40

Třetí obhajovací řeč

RE: .. dokončení

MoUdrostrak 109.?.?.?

Jj. pane Quido, Australie (a vsichni AngloSaSSove) maji konzlagery v krvi: Australie vznikla jako jeden obri KONZENTRAK. Nejzrudnejsi trestnice jsou iDnes jako turisticke atrakce (sic!) k videni v TaSSmanii (podobne jako napr. Terezin). I ceska pravicujici emigrace musela v obdobe konzentraku stravit po 1948 nekolik let, nezli byla vpustena mezi "bile anglicke huby". A otrocit na plantazich a v dolech. 2nd vlna po 1968 uz to nezazila. A proto ji 1st "mazacka" emi-vlna mezi sebe prilis nepripoustela. Natolik se genozida, raSSismus, elitarstvi a xenofobie AngloSaSSu zanesla do krve i ceskym Pepikojc a Marenam... O australskych konzlagrech pro soucasne non-EU a non-USA immigranty radeji ani nemluve. ExceSSu v nich jsou plna i globalni zidovska media...

243631

10.05.2011 07:36

Válka a globální ekonomická krize: Kolaps americké životní úrovně

Pravicujme - tunelujme

MoUdrostrak 109.?.?.?

Nastolil to Genius Ronny Reagan: Nic nevyrabejme=jen se obsluhujme=VSE dovazejme a od tamnich delniku a rolniku si (pod pohruzkou Eskader Smrti) vynucujme...

CELA Jizni Amerika (a rozvojovy svet) ale jiz zene U.S.A., IMF, WB, Freedom House & Co. svinskym krokem.

Cinkajici & pravicujici pivni Pepici, co hrdinne a neohrozene za Zleho Bolseviiika poslouchali undergroundove Kocaba si PROTO voli Vencu Lahvace Veskrnu, Krivohuba Vondru, Jasnost NasehoPanaKnizePana, Padakoveho Manageeera Kalouska - a dalsi exponenty C.I.A., Freedom House a londynskych zidovskych rodin. A to proto, aby "dýmů-krásy" & "prosperita" krachujicich a bankrotujicich JuYsEj brzy zavladla i v Cesku[smích]

243827

12.05.2011 06:52

Libye a technika doublethinku

Pravicujme-tunelujme

MoUdrostrak 109.?.?.?

Pravicujme- tunelujme: Dalik stal oVcany nekolik set miliard za zmanipulovane a neefektivni zbrojni zakazky prc vetsi Glory General Dynamics.
Ponekud zapadlo, ze ze strany JuYsEj mu pri dojednavani korupni provize sekundoval U.S. diplomat and consultant of General Dynamics Victor JAKOV-ich.

Pravicujici a prokorupcni Dalik by mel byt navrzen na nejvySSi statni vyznamenani: Londynske "stare zidovske rodiny" a dalsi akcionari a hybatele General Dynamics diky hrdinskym cinum Dalika narizovat Jumanitarni Bombardovani Prahy. "ConSSultant" JAKOV-ich a Dalik jim vyvadi stamilliardy ze stronzoku pravicujicich pivnich Pepiku daleko efektivneji, nezli Valka v Libyi.

UHADNOUT-VYHOVET-PREZIT=Pravicujme-Tunelujme

243921

13.05.2011 21:14

USA začínají s útokem na Sýrii

RE: No já být USA tak si dám pohov.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Souhlas! Dalsim dulezitym faktem je, ze USArmy pouziva jako KaNoNeNfUtEr temer vyhradne nikoliv "emericke chlapce", nybrz oVcany cizich (JuYsEj, IMF, WB a USraelem zbidacenych a vySSatych zemi), kteri za prislibu nabyti emerickeho oVcanstvi a par tisic nicim nekrytych zidy z FED tistenych zelenych papirku nasazuji krky za zajmy energetickych a ropnych emerickych zidovskych investoru.

Vložený obrázek

244015

14.05.2011 13:10

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

RE: A co politika? (komunita)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Domnivam se, ze (netrestany) pan Editor by mel v Cesku sanci se dostat do politiky jako senator. Tedy pokud by kandidoval v prevazne nepravicujicich obvodech nekde na vytunelovane a sociopaty zbidacele Severni Morave nebo Severnich Cechach.

Proces jeho zidovskych tryznitelu mu zadelal dost bezplatne popularity. Letos prudce pribude dalsi porce zbidacelych oVcanu, co jeste vloni pravicovali a kdysi i cinkali a hrdinne za Zleho Bolseviiiika poslouchali undergroudove Kocaba.

Vložený obrázek

Dnes nebo vcera sla v Czech Rejdy-jou jednu new, ze prestavaji platit v privatisovanych nemocnicich sestram vyplaty (resp. je zacinaji dluzit a pravicujici sestry se musely obratit na Zleho Dr.Atha, cobyva hejtmanna) - tusim, ze slo o Kralupy nebo Brandys. Tj. o obce, kde oVcane jeste vcera rano vstavali jako pravicujici oVcane - a v zadnem pripade jako socky.

STWORA for Senator!

Vložený obrázek

244050

14.05.2011 18:40

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

RE: A co ta letenka ?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Česká mentalita má zvláštní sklon, nejlépe to popisuje = ČEŠI NEKRAĎTE!

Vložený obrázek

Na jiných serverech jsou ohlupováni jednostrannou mainstreemovou propagandou, tupými uniSSono reklamami...

Vložený obrázek

A pak narazí na Zvědavce - a nejsou schopni pochopit, že to, co je na Zvědavce přitahuje, je právě to, že se Zvědavec vymyká prosioniSStickému, pravdo-láskovému a humanitárně-bombardovacímu lživému schématu. Zvědavec je psán je a jen PRO LIDI - není to ani hlásná trouba, ani nástroj PREDÁTORů.

Vložený obrázek

Predátorů, kteří jiným autocenSSurním médiím poskytují podíl z lupu, který vydobydou na pravicujících zotročených oVčanech a erozích/privatiSSacích jejich veřejných statků.

244062

14.05.2011 18:55

Příjmy a výdaje Zvědavce za duben 2011

RE: A co politika? (komunita)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nesmysl, Vy se již nemáte čeho bát.

Vložený obrázek

A můžete se pro velkou část zotročených, ale nesehnutých českých (dříve pravicujících) oVčanů stát skutečným deputátem.

Vložený obrázek

Češi musí na Vašem příkladu pochopit, že již nestačí tradiční ryze české: UHÁDNOUT-VYHOVĚT-PŘEŽÍT!

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

244064

16.05.2011 10:33

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

Zoufalství vyžilého Pax Americana

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zoufalost vyzileho, bankrotujiciho a neoddluzitelneho PAX AMERICANA je natolik palciva, ze uz fabulace a agreSSe se ani nesnazi si zachovat tvar a na ni masku "dýmů-krásy".

Vložený obrázek

Pravicující cinkající pivní Pepíci,
co za Zlého Bolševííííka hrdinně a neohroženě undergroundově poslouchali hodného Kocába,
už vědí, před jakým SVINSTVEM a KATASTROFOU jungle,
kde člověk je člověku vlkem,
je chránili Zlí Communisté.

Vložený obrázek

PRAVICUJME / TUNELUJME - HUMANITÁRNĚ non-stop BOMBARDUJME!

244174

16.05.2011 22:47

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: Zoufalství vyžilého Pax Americana

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vložený obrázek

244217

25.05.2011 18:11

V Pekingu vědí, kdo nahradí „globálního hegemona“

RE: Nic netrvá věčně

MoUdrostrak 88.?.?.?

Afrika se na presnou vyrobu nehodi. Naklady na vhodne mikroklima/chlazeni a dehumidizaci pri vyrobe by byly daleko drazsi, nezli zisk z nizsich nakladu na pracovni silu. A Afrika ma dostatek zdroju, aby se za ne/jejich export dokazala uzivit. Cinane to vedi a proto dokazou s Afrikou vyhodne kooperovat. Zbozi za suroviny!

244728

28.05.2011 08:05

V Pekingu vědí, kdo nahradí „globálního hegemona“

RE: Nic netrvá věčně

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vazeny Kysucane, nic z toho, co jste uvedl samozrejme nerozporuji. Ja ale jen uvadel teritorialne-klimaticke omezeni vcelku. I v takove velevyspele Malajsii nebo Brazilii je vetsi podil robotizace a automatizace pri vyrobe vyspelych aut nebo letadel, nezli napr. ve Skoda/VW v Cesko/Slovensku... A to prave z duvodu mnou uvadenych teplotne/humiditnich limitu + vlivu zivotniho stylu a dostatku prirodnich zdroju na soustredeni a existencni preziti. Severan (nebo i napr. Jihoafrican) si musi nahospodarit na preziti energeticky narocne zimy nebo bernaku. African to neresi/nastesti nemusi resit = nestoji mu to za to trapeni.

Vložený obrázek

Dalsim vlivem je fakt, ze krestanske staty tam jsou na daleko nizsi urovni komfortu zivota, nezli u nas ostrakizovane sousedni staty s islamem jako moralni a zivotni normou. A proto tam islam i vitezi. Staci prejet z jednoho muslimskeho statu do jineho krestanskeho nebo z muslimske provincie do krestanske = a razem tam promiskuita, alkoholismus, banditismus, korupce a nenavist poskoci o rad na pomyslnem hodnoticim tachometru vnejsiho pozorovatele.
Proto zadne "zapadni zido-krestanske hodnoty" tam nejsou schopny zavest nic samospasneho.


Cinane, se svoji neskonalou trpelivosti, dokazi posouvat v Africe zdanlive lokalne nehnutelne milimetr po milimetru = a proto jsou uspesni. Ukazuji jak "lovit rybu" gigantickymi rozvojovymi projekty nemocnic, infrastruktury a nejmodernejsi komunikace a soucasne uci obyvatelstvo to od svych deputatu vyzadovat a udrzovat. Zapadni zido-krestansky "mecenas" jen zbrkle zacinka cingrlatkama, zkorumpuje pohlavary, vadrancuje bohatstvi, najme a vycvici eSSkadry smrti - a snazi se vySSat posledni kapku z kazdeho oVcana. A boji se zpotit a byt v kontaktu s mistnimi vsech urovni - narozdil od Cinana.

Vložený obrázek

Cinsky velvyslanec a dalsi diplomate bezne jezdi s mistnimi ve sbernych taxikach, jedi s nimi v lokalnich restauracich a diskutuji na trzistich. Zapadni zidovsko-krestansti embaSSadrori bydli za 5-6m zdmi se strepy a strilnami jako jimi zkorumpovani a vydirani lokalni politici, pohybuji se jen obklopeni armadami najemnych hrdlorezu z eSSkader smrti - a mistnich se stiti.

Nejen pri "vycviku" autocenSSurity soudcu "mezinarodnich tribunalu" a komiSS.

Vložený obrázek

244941

28.05.2011 11:28

NATO zkouší v Libyi a Sýrii „kosovský model“

Stredni vychod uz okupovan Zapadem byl - a nakonec se pokazde z okupace vymanil

MoUdrostrak 88.?.?.?

Stredni vychod uz okupovan Zapadem byl - a nakonec se pokazde z okupace vymanil.

At uz diky Saladinovi

Vložený obrázek

ci velikanum jako byl otec ocniho chirurga a soucasneho syrskeho presidentaHafis Assad

Vložený obrázek

ci Gammal NaSSer

Vložený obrázek

nebo Ruhollah Khomeini

Vložený obrázek

244956

28.05.2011 16:13

Jak jsem málem dostal přes hubu

Klobouk dolů, ale dávejte na sebe pozor!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Klobouk dolů, ale dávejte na sebe raději pozor. Např. metro či sociální ghetto ve vybydlených JůYsEj by Vám při takové skutečné oBčanské odvaze bylo Vaší poslední štací. Je tam nejenom spousta osudu ponechaných feťáků a podobných ztroskotanců, ale i např. neléčených schizofreniků. Těm nesmí být poskytnuta odborná pomoc, protože NEMAJÍ ZDRAVOTNÍ pojištění.

Vložený obrázek

OBRANA: Základním pravidlem je tzv. bezpečná osobní zóna. Tu musíte udržovat takovou, aby Vás předpokládaný útočník nemohl fyzicky napadnout jediným úderem nebo kopem. Pokud ji překročí, existují způsoby, jak ho jedním jediným úderem nebo kopem definitivně zneškodnit. Nic víc, nic míň = je to zlaté pravidlo v konfliktních situacích: pokud možno žádný fyzický kontakt a pokud už musíte volit z důvodu sebeobrany kop nebo úder, musí být ihned účinný - žádné pošťuchování nebo hraní si.
OCHRANA: Další situací je okamžik, kdy se dostanete do naprosto nechtěného fyzického kontaktu (např. v případě krádeže nebo bezprostředního napadení v davu). Musíte být vycvičen v použití chvatů a hmatů a donucovacích taktik. Ale opět platí, že byste měl co nejdříve zaujmout postoj s dostatečnou osobní zónou.
Výcvik k dobrému zvládnutí obojího trvá několik měsíců. Na druhou stranu Vás mohu ubezpečit, že pak PO CELÝ ŽIVOT máte u agreSSorů respekt. Oni nějak podvědomě dokáží vycítit nebo vytušit, že se o sebe umíte postarat. Stačí, když zaujímáte postoj a pohledem si kontrolujete bezpečnou zónu. Vycítí, že přiblížit se k Vám a narušit jí by znamenalo pro ně velké problémy.

Jdenoznačně doporučuji absolvovat: http://www.skola-sebeobrany.cz/vycvik_praha.html

244979

29.05.2011 14:26

Jak jsem málem dostal přes hubu

RE: Klobouk dolů, ale dávejte na sebe pozor!

MoUdrostrak 88.?.?.?

To je přesně ono: žádné "učení se prát".

Ale zákrok - a hotovo. Navždy...

Zajímavé je, že informační pole odrazuje útočníky i v jiných kulturních okruzích: na divokém Východě, v Africe, v Latinské Americe... Za celý život jsem se pak "pral" jen dvakrát: jednou jsem chránil partnerku před ožralou, co se nekontroloval. A jednou odrážel útok namachrovaného ještě oproti mne o hlavu vyššího hejska (já jsem lehce nadprůměr), který se chtěl "vytáhnout" zase před svým dámským doprovodem a já mu měl posloužit náhodně za terč. Asi si mne pořádně neprohlédl nebo si byl jistý svým abnormálním vzrůstem. Oboje v Česku a oboje hotovo přesně stejně za zlomek vteřiny, jako předvádí Mikhail ve Vašem filmu. Oba se klidili a v druhém případě mi jeho partnerka děkovala, že nechci "pokračovat" - asi s ním měla jiné zkušenosti...

Jinak doopravdy nikde a nikdy jsem nic nezažil - ani potmě ve Střední nebo Jižní Americe ani v "křesťanské" nebo "animistické" Africe. Jak se Asiaté jinak vyhýbají tělesnému dotyku, tak o mne se stále otírají, poplácávají mne po ramenou, berou okolo pasu - asi si "kradou" energii.

245040

31.05.2011 07:55

Právní stát je spoluvlastnictví občanů nikoliv kořist politiků

Pět minut rozhovoru s průměrným voličem je nejlepším argumentem proti "dýmů-krásy"

MoUdrostrak 109.?.?.?

Tenhle citát Churchilla naleznete úplně dole na první straně Zvědavce. Nikde ve světě si "voliči" nevytvořili blahobyt a bezpečný domov. Vždy to byla souhra jiných, obvykle agreSSivních nebo nekalých okolností: LasVegas, MonteCarlo, MarBella, ŠvýcarskéSpříseženectví, SingaPore, HongKong etc. etc.

Pokaždé šlo (i u větších celků) o centrum pirátství, daňových úniků, podílnictví na překupu a/nebo ukrývání a shraňování lupu, haSSardu, agreSSe vůči okolí: BritskéImpérium osedlané ChaSSary, kteří uprchli před pogromy z Evropy. UnitedStates a.k.a. PaxAmericana rovněž přetavené uprchlými ChaSSary na nejagreSSivnějšího predátora v dějinách.

Oproti tomu sporadické pokusy sociálních států typu Německa či Skandinávie o "udržitelný rozvoj a exportní sílu".

Každý pravicující "průměrný" volič volí přece HongKong a JůYsEj, nežli odpornou socialistickou Skandinávii nebo Německo jako svůj vysněný vzor. Jedině tam létají pečení holubi do huby. I z vnějšího pohledu je Jančíkovská nablýskaná superinfrastruktuní Praha 5 lepším místem pro život, nežli odporná, neforemná a roztahaná technologická podnikatelsko-korporátní Praha 4. Inu, pirátská doupata to vždy měla v životě snažší, rychlejší a jednodušší.

Proto Pravicujme-Tunelujme-a hlavně co nejšířeji Humanitárně bombardujme. Pravicující a hypotékující oVčan už to nějak přežvýká a spolkne. [vyplazený jazyk]

Vložený obrázek

245161

01.06.2011 11:29

Kontrarevoluce na Středním východě

Excellentní článek a analýza - jak s tím VŠAK souvisí i Vovka Železných z (KUF) Kujbyševa/Samary:-)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Je to excellentní analýza, co dokáží spáchat petroll-dollarová Knížata, když cítí, že se jim rozkládá půda/petroll-dollary a vystavěné krvavé a upíří rodinné Orlíky pod nohama [velký smích]

S velkým předstihem roli Saudi Arabye a Saudů předjímal a současně dehonestoval žida Vovku Železných z Kujbyševa/Samary pan George Novotny - kovaný židomil, exponent Institjůtu, MoSSadu a CIA v Praze a v prdelákově jménem Jižní Dakota...

stať se jmenuje: 1.3.2011 v Peníze muslimů (Saudských petroll-dollarových Knížat) nesmrdí - Salto mortale Vladimíra Železného

http://georgenovotny.blog.idnes.cz/c/179798/Penize-muslimu-nesmrdi-Salto-mortale-Vladimira-Zelezneho.html

pan George Novotny poukazuje na fakt, že žid Vovka Železných sedlá petroll-dollarovým muslimským Knížatům mediální satelitní TV kobylu.

Ten Vovka Železných z Kujbyševa/Samary, který svoji lásku k islámu a muslimům okázale deklamuje:

Vložený obrázek

"Náš ministr vnitra a další ministři členských zemí EU dostali v předvečer voleb do Evropského parlamentu tajný dopis komisaře Barrota, který se zabývá přidělováním kvot nelegálních přistěhovalců do těch členských zemí, kam zatím vlna Somálců či třeba Sudánců nezasáhla. Tedy do České republiky." (Vladimír Železný, publikováno 5.6.2009, Euroarábia)
"Vážený pane předsedo, komu se nesevře srdce, když vidí zabité děti raketou. Pocit uje to strašný, ale neměl by opravnovat k pokrytectví. Která z evropských zemí projevila tolik zdrženlivosti jako Israel a po několik let si nechala líbit útok víc než 7000 raket, které v každé chvíli ohrožovaly životy více než 1 milionu civilistů?" (Vladimír Železný, 21.1.2009, Projev v Evropském parlamentu)
"NECHCEME ISLAMIZACI ČESKÉ REPUBLIKY ANI EVROPY ! Zásadně odmítáme dvojí metr, který západní civilizace ustrašeně přijímá v tvář militantnímu islámu. Evropan, který přijíždí do některých muslimských zemí, musí odevzdat bibli, křížek, žena musí navléci šátek, atd. Muslimka, která žije ve Francii, však trvá na svém právu nosit do veřejné školy svůj religozní úbor, i když odporuje zásadám sekulárního francouzkého školství. Zatímco Evropan je nucen v arabských a dalších islámských zemích striktně dodržovat zásady hostitelské země, muslimští obyvatelé v Evropě ignorují hodnotové systémy hostitelských zemí a vytvářejí vlastní komunity, které se naopak razatně a s vyhrůžkami vynucují respektování jejich zásad života... Obávám se v této souvislosti neregulovaného přílivu třeba z muslimských zemí, který může nést významná kultůrní, společenská, ale i výrazně nebezpečná bezpečnostní rizika. Jsme proti islamizaci Evropy, která si musí podržet svůj kultůrní a civilizační charakter ..." (Vladimír Železný, 1.6.2006, www.nezdem.cz)

http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=368381

245265

02.06.2011 06:40

Španělé zažehli evropské protesty

Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nevole pana Editora k M-15 je tak silná, že mi zcensuroval příspěvek Ve zkratce, kde jsem annoncoval v pondělí fakt, že veřejnoprávní Česká TV uznala(sic!), že autocenSSurovala a bojkotovala zprávy o těchto událostech ve Španělsku.

Upozorňoval jsem P.T. návštěvníky Zvedavec.org, že se v úterý (tj. předevčírem ve 20:10 CEST) budou na CT24 dít v Hyde Parku věci, protože zástupkyně ředitele Nových médií Pavlína Kvapilová se rozhodla pozvat do studia Daniel Vazquez
a Carme Laguardovou, mladé česky hovořící Španěly žijící v Česku - a pravicujícího Traiana Urbana, opinionmakera českého tunelářského a demokraturního establishmentu resp. hispanistu z Metropolitní university (sic!) Praha.

Vložený obrázek

Na bannerech ve studiu běžely dokola naštvané příspěvky diváků, kteří si nebrali s tuneláři a defraudanty žádné servítky.

Pravicující opinionmaker Traian Urban se snažil znevažovat M-15 a španělskou mládež. Daniel Vazquez a Carme Laguardová se ovšem nenechali zatlačit do kouta a podobně klidně a argumentačně logicky vysvětlovali, kde se M-15 vyskytlo a k čemu míří a směřuje. Uvedli i, že všechna česká média úmyslně aurocenSSurně ignorovala jejich příspěvky o M-15, které jim zasílali.

Vložený obrázek]

Např. zaznělo, že je třeba Demokracii Ver.1 nahradit Demokracií Ver.2. Protože Demokracie.1 již byla ukradena a vykradena.

Zkrátka pravicující nasazený opinionmaker Traian Urban ztrácel značně půdu pod nohama s tradičními pravicujícími a egoiSSujícími poučkami ve stylu Prof. Big Toonnela z Hradu.

Vložený obrázek

Pokud tento příspevěk pan Editor opět nezcenSSuruje, můžete si udělat sami úsudek o prošvihnutém a zmeškaném pořadu, který značně posunuje povědomí o současném pravicujícím českém názorovém světě na: http://www.ceskatelevize.cz/porady/10252839638-hyd...

245303

02.06.2011 09:51

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Souhlas, ne nahodou si ex-minister dopravy hRebicek dal postavit villku v SAE. A dalsi pravicujici ODSaci, tunelari, defraudanti a privatiseri zaplavili svymi villkami Toskansky Spindl, Floridu a dalsi kouty sveta.

Nekdy se mi zveda zaludek z ceskych podnikatelu, kteri mluvi o sockach, verbezi, idiotech a zm®dech, kdyz maji na mysli sve zamestnance nebo spoluoVcany. Nuzky uz se rozevrely nad miru snesitelnou pro lidi, co si na par kliknuti jsou schopni overit lez a pravdu. Osobne mi to muze byt ukradene, protoze diky bohu nepatrim ani k hypotekarum, ani leasingarum ani splatkarum. A dali panbuh ani do konce zivota patrit nebudu.

Na druhou stranu mi nebavi ve state, kde neexistovala driv "kriminalita z nouze" a clovek mohl byt vsude v klidu, hledat hlidana parkoviste, investovat do allarmu a zabezpeceni. Mensi mesta se meni v liduprazdne ulice, kde existuji jen herny a nevestince a par kramu Vietnamcu. Krachuje jeden cesky obchudek za druhym, lide zacinaji mit zkazene zuby, siri se drive eradikovane nemoci chudych TBC apod. Dulezite je, ze kazdy "pravicuje", neciti se byt "sockou" a voli Nasehopanaknizepana.

Zatim Cesko neni na tom nejak katastrofalne, v porovnani se sirym svetem. Z idiotskych hlupanu, co dobrovolne a naivne nastavuji kapsy Predatorum, tleskaji rozkradani nemocnic, zdravotniho a socialniho systemu a znasilneni medii, je mi ale stale vice na bliti.

245308

02.06.2011 10:09

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pan Editor "stopil" prispevek, ktery jsem napsal v pondeli po 20:00 CEST (14:00 EDT/HAE). S prispevky expost Baby Blazkove to tedy nema nic spolecneho...

Cert to vzal (nebylo to poprve a patrne ani ne naposledy), kdyby neannoncoval prevratny salto mortale CT/CT24, ktere melo nastat za necelych 24 hodin tj. v utery ve 20:10 CEST. Dukaz autocenSSury a filtru i na ceskem Google ?!: http://www.google.cz/search?sourceid=chrome&ie=UTF...

Je uplne silene, ze z celeho sveta (od relativne zamoznych lidi) mi tecou uz nekolik mesicu protiizraelske prispevky na muj facebook. A v Cesku stale vetsina "uspesnych pratel" pravicuje a sioniSSuje.

Umyslne se tam (na FB) nijak politicko-nazorove neprojevuju, abych to mohl nezaujate paSSivne porovnavat a nebyl bannovan a vyobcovavan.

Socialni site v Cesku jsou uplne zaorany v jinych brazdach, nezli mimo Cesko. Blbe je, kdyz podobnou infekci jsou postizeni i expatrioti a countrymen, kteri patrne drive cinkali a za zleho Bolsevííííka poslouchali hrdinne a undergroundove Kocabu.

Pravicujme, tunelujme, nic kloudneho nebudujme, z mrsin se pak obsluhujme[smích]

UHODNOUT-VYHOVET-PREZIT

245310

02.06.2011 11:13

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Souhlas!

P.S.:


V zemi jako je Indie, našimi konkurenty nejsou jiní výrobci. Skutečnou konkurencí je chudoba. – Tomáš J.Baťa

Základem dobrého křesťanského života není ani chudoba ani bohatství, nýbrž přiměřené vlastnictví materiálních prostředků. – Konrád Adenauer

Chudoba a bohatství jsou pojmy pro nedostatek a nadbytek. - Demokritos z Abdér

Chudobě chybí mnoho, lakotě všechno. - Lucius Annaeus Seneca

Chudoba je stejně tak veřejným zlem jako soukromým neštěstím.
Trpěti je zločinem na národu. - George Bernard Shaw

245315

02.06.2011 12:30

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Quido, V Reflexu vyšel nyní rozhovor pravicující "nezávislé" žurnalistky Pavlíny Wolfové/Filipovské, manželky lobbisty Karola Wolfa s Jožo Rážem ze skupiny Elán. Myslím si, že ke stavu věcí vezdejších nic není lépe vypovídající, nežli tento rozhovor a pozadí a rozdílné životní etapy a lidský rozhled obou aktérů.


Pavlína Wolfová (Filipovská), pravicující choť Károlko Wolfa) a ex-souložnice Radka Johnů: Chtěli jste dobýt Emeriku, za jeden z důležitých vrcholů považujete Carnegie Hall, ale když náhodou mluvíte o Americe, tak hodně skepticky.

Jozef (JOŽO) Ráž, psycholog, absolvent UK v Bratislavě, spevák skupiny ELÁN, hudobník:

Vložený obrázek

Projel jsem ji (Emeriku) dvakrát celou, tak jako jsem komplet projel Sovětský Svaz. V Americe jsem si neměl s kým co říct, ti lidi jsou tam pitomí, tam bych neměl co dělat. Žijí tam v masovém měřítku pitomci, kteří neumějí číst a psát. V Rusku jsou lid chytří. Řidič autobusu v Moskvě si s vámi klidně popovídá o filozofii.

P.W: Ale pitomci jsou všude, ne? Taky jsem tu dneska mluvila se dvěma pumpaři, kteří by podle mě měli
vrátit školné.

J.R: To je jasné, všude je dost pitomců, ale v Americe je jich nejvíc.

P.W: Ted’ Američané dopadli bin Ládína a to jistým způsobem ulevilo celému světu. Vám ne?

J.R:Já tomu nevěřím.

P.W: Čemu?

J.R: Tomu, že ho zabili, nevěřím. Nikomu nic nevnucuji, mám na to svůj názor. Amerika je v hrozné
krizi a dělá všechno možné na svojí záchranu, ale skončí strašně zle.

P.W: To my tedy asi také, jsme její spojenci.

J.R: Já ne.


) Károlko Wolf: Ke konci září 1999 vyšlo najevo v redakci Mladé fronty iDnes, že Karol Wolf, slovenský zpravodaj tohoto českého deníku, je ve Slovenské republice spoluvlastníkem PR agentury. Jmenuje se Dynamic Relations a je to slovenská pobočka české lobbingové agentury Dynamic Partners, v jejímž čele stojí kontroverzní Ivo Slavík. Firma Dynamic Partners před několika lety organizovala ODS její volební kampaň. Do kontroverze se dostala v souvislosti s tím, že na ni byly vypisovány zakázky Státního úřadu pro informatiku pod vedením Karla Berky!!!
Jakmile vyšly najevo informace, že se reportér Karel Wolf vlastnicky podílí na firmě Dynamic Relations, šéfredaktor MFD Petr Šabata si Wolfa zavolal a nařídil mu, aby se nechal ze slovenského obchodního rejstříku vymazat (nikoliv, aby svůj podíl prodal), protože by to MFD poškodilo, kdyby to vyšlo najevo, že údajně nezávislý reportér vydělává spoluvlastnictvim agentury PR.
iHned za několik dní byla uspořádána mimořádná hromada Dynamic Relations. Záhadným a dosud nevysvětlitelným způsobem zmizelo tehdy jméno Karola Wolfa ze standardního výpisu z OR okamžitě!
 

Vložený obrázek

245318

02.06.2011 16:24

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ale stále platí, že největší koncentrace hloupých je v JůYsEj. Možná se najde Čech na vesnici, který má problém určit, kde je Delaware. Ale jen v Emerice se najde sebevědomý týpek, který není schopný odpovědět na otázku, kde nebo dokonce co je Evropa[velký smích]

O tom, že je Amerika plná negramotnosti, o tom taky žádná. I střelec sioniSStické demokratky v Arizoně prohlásil, že k její exekuci ho vedl její nezájem o negramotné voliče v jejím obvodě, kterým bezostyšně (spolu s dalšími polytyki) lhala - a oni neměli šanci si díky negramotnosti cokoliv ověřit z nezávislých zdrojů.

O tom, jak šafářují emeričtí manejdžeři svědčí nejlépe osud Tatry, Letu Kunovice a dalších jimy v pravicujícím Česku zničených, dříve světoznámých českých brandů.

Vložený obrázek

Emerický žid Lauder stál Česko a jeho pravicující poplatníky min. 10.000.000.000 CZK. O standardu např. Moskvy, Petrohradu versus ghett Philly nebo Detroitu či totálně předlužené a sociálně vytunelované Californie po řádění pravicujícího Arnnieho, kterého předtím dusil "zlý a neprosperiující" rakouský sociální stát, anii nemluvě.

Vložený obrázek

245330

02.06.2011 16:28

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

jimi

245331

02.06.2011 17:52

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

No to urcite: V kazde ceske hospode - i ta nejvetsi realna socka - se kaSSa, je pravicove smyslejicim volicem, voli Knizete a libi se mu polosvleceny holky z Veci Verejnejch...

I ta nejvetsi socka se kaSSa, ze 90-100 korun za den v nemocnici je pro neho prd.

Nejvic se ta socka, co se pred minutou cela vysypada do forbesa v den vyplaty boji, aby se nevratil zlej Paroubek s bradavici, panderem a kojeneckou botickou od Diora. A nejvic se desi ta socka navratu zleho Bolsevíííka, protoze by nemohla poslouchat svobodne Kocabu.

Socka proste voli Lucku (Talmankovou/Toopolankovou) a NASI nezadluzenou budoucnost JUDr. Andreu Ceskovou (btw. doktorat z Plzne 2005!). [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk] [vyplazený jazyk]

245338

02.06.2011 18:02

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Andrea - naše nezadlužená budoucnost!

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Starosta Jančík se stal na chvíli europoslancem - místo 'Andrey'

14. července 2009 22:08
PRAHA/ŠTRASBURK - Kontroverzní starosta Prahy 5 Milan Jančík z ODS získal zajímavý "vedlejšák". Včera jel na zahajovací schůzi Evropského parlamentu do Štrasburku, aby tam vyřídil formality nutné při nástupu nového europoslance.
Ne snad, že by se jím stal tento muž opředený mnoha kauzami, který v minulosti například autem najížděl do strážníka. Jeho blízká přítelkyně Andrea Češková, která v kampani zatajila voličům i velké části ODS vysoký stupeň těhotenství, skončila kvůli zdravotním potížím v nemocnici.

Ve Štrasburku ji zastupoval právě Jančík. "Pan Jančík sem skutečně přijel převzít nějaké papíry. Paní Češková to pak musí vyplnit. Pan Jančík není její asistent. Přijel jí prokázat jen službu

Vložený obrázek

245340

02.06.2011 20:16

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Inu dobře, když myslíte a chcete...

245350

02.06.2011 22:52

Španělé zažehli evropské protesty

Doufam, ze se mylim...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Doufam, ze se mylim..., ale vyvoj okolo "bacterie" (zejmena geneticke krizeni) mi vyvolava pocit, ze se brzy dozvime je
ji syrsky/rusky/cinsky "zaruceny" puvod[pláč]

245355

03.06.2011 08:20

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená paní Jarmilo, v posledním Reflexu vyšel rozhovor "Česká politika? Jenom byznys" S MARTINEM KRATOCHVÍLEM (65), prezidentem Bontonu, svého času největší společnosti v domácím zábavním průmyslu, mj. i kumpánem Michaela Kocáby z "věhlasného" vytunelovaného fondu Trend.

Kromě jiného v něm prohlašuje své "moUdro" ve smyslu, že garnitůra politiků za minulého režimu, tj. Zlého Bolševíííka, se alespoň zvně snažila vzbudit zdání, že páchá "veřejné dobro", přičemž nynější (pravicující) "holky a kluci" jen bezostyšně rozebírají a kradou, jakmile se do politiky přes své voliče dostanou.

Vložený obrázek

Já to cítím naprosto, naprosto, ale naprosto stejně: Za Zlého Bolševíííka se stavěly supervybavené nemocnice, divadla, školy, továrny a špičkové výzkumné ústavy. Okolo toho všeho VŠICHNI pomálu kradli a rozkrádali. Ale ty nemocnice, školy, university, institjůty byly tím, co dodnes dělí zpitomnělou Emeriku od inteligentní EUropy / primitivismus od civilisace / pornografii od kultury.

Pravice má JEDINOU tezi: ať si každý nakrade, kolik unese a ostatní mu jsou ochotni tolerovat = proto osud ČR za pravicujících vlád měl vždy jednoznačný trend = DOLů. Za Zlých Soccanů se dávali Zlé investiční pobídky, přišla zlá TCPA a zlá KIA + výkumná a vývojová centra = díky tomu dnes není tady bída a krize, jako v pravicujících vzorech = IRSKU, POBALTÍ, UKRAJINĚ etc.

Chápu Vás, že sedíte na obláčku nad tím vším maraSSmem. A snažíte se nakreslit idylu na "zelené louce". Mně jen stačí pohled do opět zkomírajících českých prdelákovů, kde se stahuje jedna roleta krámku za druhou, aby v nich byly za den dva otevírány herny, zastavárny - nebo byly měsíce na prodej a pronájem.

Dám Vám jedno ponaučení zkušených investorů:
1. přijeď do cizí země, vykašli se na tlumočníky, lokální advokáty a "dragomany" http://en.wikipedia.org/wiki/Dragoman.
2. Vyjeď na nejvyšší bod nad městem/regionem, který Tě zájímá. A podívej se s kopce dolů, kolik uvidíš vztyčených věžových jeřábů.

Vložený obrázek

Je naprosto jedno, o jaký "Prdelákov" a "rozvojovku" jde.

A) Tam, kde jsou jeřáby (v pohybu) se investicím daří a bude pár let určitě dařit.

Vložený obrázek

B) Tam, kde jsou jen zmoUdralé illegální megaboardy s Prof. Big Toonnelem nebo roztouženými zdravotními sestřičkami,

Vložený obrázek

těšícími se na "SVÉ nízké daně z příjmu", tam je potřeba hooodně rychle vzít nohy na ramena.

A se svými investicemi utíkat, utíkat, utíkat - až (třeba) do zlé Číny ke zlým Communistům (a jejich jeřábům).

245375

03.06.2011 09:52

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená paní Jarmilo, o tom žádná - souhlasím s Vámi na 99,99% ve všech Vašich tezích, kromě jediné: pasivní resitence vůči volbám.

Zelenou knihu jsem dostal jako dítě kdysi od libyjského diplomata coby present pro mne přes jednoho z mých rodičů. Velice jsem si jí vážil a i později měla u mne Plukovníkova džamahírie otevřené místo v srdci - narozdíl od pravicujících muslimských Knížat v jejich zrůdných proamerických diktaturách. S Libijí a Libýjci jsem se dostal do obchodních nebo jiných kontaktů mnohokrát poté v životě různě po světě - a vždy k naprosté spokojenosti! Plukovníka si velice vážím, i když jsem dříve se musel nad některými jeho eskapádami pousmát. V posledních letech se mi stávalo, že jsem mnohokrát přijel do velké světové metropole zrovna ve chvíli, kdy tam páchal oficiální návštěvu - a by nepřehlédnutelným - a top headlinem zpráv i společenské konverzace - small talks všude - na různých levelech a úrovních.

V čem se ale s Vámi neshodnu, je fakt, že Vy házíte včechny shabeSS-GOJim do jednoho pytle. Já tvrdím, že jsou shabeSS-GOJim, kteří se přiživují (vyžadovanou korupcí) na importu investic a exportu investičních celků. Jiní shabeSS-GOJim místo toho parazitují na podvodných armádních nákupech, rozkrádání nemocnic, penzijního systému nebo zaprodávání území pro zRADAR. A já si mohu zvolit mezi tím, kterého shabeSS-GOJim volbou u urny upřednostním.

A) Zda chci mít: KIA, TPCA, technologická centra a další http://www.czechinvest.org/programy-podpory

B) Nebo vyplundrovaný státní budget za podvodné armádní zakázky, rozkradené nemocnice, zničený důchodový systém, děravé silnice a nedostavěné dálnice, a konstatovat, že v letech 2007 až 2008 bylo vyplaceno pouze 17,6 z celkem 233,2 miliard korun, které měla ČR ve fondech EU k dispozici. To v praxi znamená, že v české ekonomice nevzniklo zhruba 200 000 nových pracovních míst a pokles hrubého domácího produktu byl o dvě až tři procenta vyšší, než mohl být. Například v operačním programu Výzkum a vývoj pro inovace bylo k dispozici přes 18 miliard korun. Z nich bylo vyčerpáno 0 korun. Dokonce nebyla schválena ani jediná žádost v tomto programu. V době rostoucí nezaměstnanosti je alarmující i stav programu Lidské zdroje a zaměstnanost. Zde jsme z více než 14 miliard dokázali vyčerpat pouhých 440 milionů korun. Související program Vzdělávání pro konkurenceschopnost je na tom ještě hůře: ze 14 miliard jsme do ČR dostali jen 91 milionů korun.

http://img.ihned.cz/attachment.php/390/28851390/tu...

Někdo si přikrádá z fondů a investic. Pro někoho je to velká fuška a myslivna, tak krade "JEN" ze státního budgetu a věřejných statků - a fondy a investice jdou za jeho koruptovlády "rozpočtové odpovědnosti" vniveč. To je rozdíl v ČR, který dělí pravicující politiky a ty druhé!

245385

04.06.2011 10:30

Španělé zažehli evropské protesty

RE: Pravicujme - tunelujme - nic kloudneho nebudujme! a/nebo Demokracie Ver. 2?!

MoUdrostrak 88.?.?.?

"Když lid zjistil, že pravice opět stojí za ......, tak zvolil Paroubka a upřímného chlapce Grosse. Pak zase lid zjistil, jací jsou to gauneři, napojení už přímo na struktury mafie, tak mu nezbývalo zase volit pravici."

Ale takhle to, vážená paní Jarmilo, opravdu nestojí. Gauneři jsou všichni=nalevo i napravo=naprostá většina je napojená "na mafii". Stejně, jako naprostá většina podnikatelů a živnostníků funguje a dodává své produkty a služby těm, kteří jsou napojeni na státní zakázky a tendry. Ad absurdum v tom jedeme všichni, ať jako davatelé práce nebo zaměstnanci. Na konci je vždy ten, kdo "sežene" tendr pro ministerstvo, resort nebo projekt (dálnice, nemocnice, výzkumného úkolu, sanace, rekultivace...). Ve slušnější společnosti si řekne o 5-10% provize, v pravicujícím klauSSostánu či veškrnistánu je běžné "přefiltrovat" mnohonásobně víc.

I ve Finsku, Švýcarsku nebo Singapore je zadavatel "pozván" na exkurzi, na večeři, na yachtu, golfík nebo do nevěstince "zpečetit" s lobbistou a dodavatelem business. Jen je vše víc skryté, kultivované a "uklizené". Snažíte se řešit neřešitelné = důležité není ZDA, ale MÍRA a ÚČEL.


PŘÍKLAD jasný pro každého:
Pokud nakupuju pro ČSA airbusy, audiny a "služby" - a mastím si na provizích kapsu, je to LUMPÁRNA +1.

Pokud ČSA škrtím a vědomě poškozuji, úmyslně je přivádím do insolvence, rozprodávám díky (odůvodňuji pak) tomu nejvíce prosperující divize "kámošům" lobbistů, vyklízím "nezištně" share tuzemské a zahraniční konkurenci, tak je to LUMPÁRNA -1.

http://img.ihned.cz/attachment.php/830/22673830/wA...

Socani samozřejmě kradou a jedou v provizích, ale nezašantročují a netunelují "naostro" a tupě, jako pravice, krytá pravicujícími médii, žurnalisty a oVčany.

Vložený obrázek

Včera jsem jen úplně náhodou Vám dával odkaz na prošvihnutí milliard z dotací EU, protože je pravucující vláda nedokázala schválit tak, aby je dokázala dát rozkrást těm správným Lajos Bacsum a Pepům z HongKongu.

Odpoledne se zase otevřelo stavidlo s pokutami za bratru čtvrt milliardy z Vaší i mé kapSSy za tupost dřívějších pravicujících hejtmanů v regiónech http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/19902... Dokážete si představit, jaký by to byl povyk v pravicujících médiích, kdyby to samé úmyslně způsobil DrÁth?

245469

04.06.2011 22:02

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

73 různých IP adres: to je moje statistika ze Zvědavce. Dobrych 60-80% pristupu mam pres PDA a Opera, vcetne zadavani prispevku.

Na svete jsou zeme, kde ani nejsou site GSM. Zato UMTS/3-4G je tam na ultravyspelem levelu. Obcas se mi stane, ze z Ceska, kvuli mizernym sitim, pokrytim a handoverum mam 3/4G zakazane. A pak mam problem si tam uvedomit, proc mi nejde "roaming".

V penezence nosim prumerne asi 5-6 SIMek, kdybych nekde s urcitym roamingem pohorel, dokud si neporidim mistni kartu a pripojeni.

Ve vetsine zemi sveta je GPRS/3-4G data prepaid levnejsi, nezli internetove kavarny, natoz business centra nebo hotely. Takze nechapu, proc mam mit internet jen na notebooku nebo PC a chtit byt pro obchodni partnery spolehlivy a on-line...

Vložený obrázek

GPS je naopak uz must have - ve spojeni s Google Maps resi nejenom "navigaci", ale vyhledavani lekaren, restauraci, hotelu, bazenu, plazi, mestskych thu, cerpadel... Jejich aktualni oteviraci doby, specifika, cenove urovne, recenze. Diky tomu nejsem cestovatel-prudic. Nemrham cas zbytecnym handrkovanim, jalovym cekanim...

Nebo klasicky priklad: sedim na meetingu/obede/veceri/s navstevou a potrebuji specifikovat nektereho dodavatele/partera/misto nekde ve svete a pamatuju si jen, na kterem rohu nebo vedle ceho to bylo. Parkrat kliknu v Google Maps - a diktuju nejen "jmeno" a "brand", ale i dalsi udaje. Stejne tak dat koordinat taxikari nebo vyspecifikovat meeting point nekomu z "jine galaxie".

Podobne si on-line na eBay nebo jine aukci overim i "laci" neceho, co shanim, nebo musim porovnat parametry, cenu a jsem v casove tisni.

Stejne tak si protistranu proklepnu na facebooku, pokud mi tvrdi neco, co mi "nestymuje"...

Dobry built-in fotak odradi odrzleho agenta pujcovny, pojistovny, majitele hotelu s neodpovidajici/konfliktni reservaci.

Wi-Fi dokaze nahradit roaming nebo lokalni SIM, pokud nekde proletam-projizdim jen na par hodin. Drive jsem i obcas v pripade nouze z PDA telefonoval ZADARMO diky WI-FI+Skype. Na letistich apod.

A posledni pokrceni oboci: Pan Editor je analytik a programator. Znam i netechnoidske jedince (muze i zeny) cca 80-90 let, co bez problemu SMSkuji, e-mailuji, MMSkuji (napr. ke konsultaci navrhy smluv, ktere maji ad hoc podepsat a k necemu se tretim stranam zavazat). Namahani mozku novinkami udrzuje nejen mozek, ale i cele telo fit. Trochu mi ten truc bojkot veci a technologii, co jsou up-to-date u pana Editora prekvapuje...

a ted trendy pro vyber "stroje":

Vložený obrázek

245519

04.06.2011 22:52

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Můžete mi, vážený pane Editore, na posledním příspěvku poctivě doložit, co je "PRÁZDNÉ, TLACHAVÉ, NICNEŘÍKAJÍCÍ"...? Právě "obrázky" se snaží Vaši/a částečně i moji/ protihráči rychleji dobývat svět. Jediný obrázek někdy vydá za stovky slovních obratů. Dnešní politici jsou vedeni k tomu být ikoničtí. Málokdo si pamatuje, co slyšel od Clintona. Ale jeho chlapecký škleb a vyčesaná patka mu vyhrávaly volby. Češi si možná pamatují triky Volodi Koženého s brýlemi...

Jsou dny, kdy jen čtu nebo ani na čtení Zvědavce nemám čas, i kdybych sebevíc chtěl. A jsou dny, kdy mne téma zaujme nebo diskuse z něčeho vyplyne. Kromě Vašich "přátel" z LehoŽumpy nebo Eretz jsem zde nikdy s nikým nebyl v ostřejším sporu nebo výtkách.

Dokud Vás sionistická soudní mafie netlačila ke zdi, necítil jsem ani potřebu být předplatitelem /nikdy u mne nešlo o nedostatek prostředků/ - stačilo mi si přečíst příspěvky (i osekané začátky) a diskusi pod nimi.

S Vámi osobně mohu s něčím souhlasit na 100%. Něco mi může být proti srsti. Ale vždy se snažím být korektní. Bohužel/bohudík jsem vychovaný odmala neautocensurně a "nepočesku" a nejen díky tomu si slušně vydělávám na radosti světa právě flexibilitou, netradičním a netendenčním myšlením a schopností rychlého rozhodování.

Dlouhodobé předplatné (nyní již opakované) byl ode mne dar z milosti a z lítosti. Bylo to vyznání solidarity, po které tady vůči s Vámi 100% souznějícím marně osaměle voláte. Na druhou stranu - člověk má tendenci si vážit jen toho, co ho něco stálo. A proto jsem se vůči zvědavec.org aktivoval více, nežli když jsem nakukoval ZADARMO.

Pokud máte bez závažného důvodu mé laskavosti, důvěry a dobroty zneužít, tak si poslužte.

245526

04.06.2011 23:32

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane Editore, od té doby, co jste mne žádal o width 600, snažím se to ověřit u každého obrázku.

Možná jich je více, nežli od kolegů, co se raději vypisují.

Na druhou stranu, VE VŠÍ ÚCTĚ doopravdy uznejte nebo si pohleďte do duše, není lepší takováto ikonatura ze spouště autocensurního "amtlich" fotografa:

Vložený obrázek

nežli tuny okecávání a příměrů, ke kterým se těžko hledají "důkazy"...

245529

04.06.2011 23:56

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ale já to tak slyším, všude: u bohatých, chudých, blbých, chytrých, zadlužených až po uši:

1) JSEM PRAVICOVĚ SMÝŠLEJÍCÍ

2) CHCI CO NEJMENŚÍ (téměř nefunkční) STÁT (v http://zvedavec.org/vezkratce-5203.htm se americká matka přiznává, že ještě ve svých 25 letech "pravicovala", nežli zjistila, že jí umřel syn na Escherichia coli (E. coli), protože stále více osekaný emerický stát je v boji s kooperativní zvůlí a tunely na konzumentech a zákonech už bezmocný a bezzubý)

3) zlá SOCIALISTICKÁ EUropa (do které se ale v současnosti tlačí nejlepší mozky celého světa + a z celého světa trčí jako nejvíce prosperující jen nejvíce přerozdělující a zdaňující "PEKLA" Německa a Skandinávie)

Celá Amerika je vytunelovaná až na kost, přežívá jen díky darům čínských komunistů za zelené papírky. A ta zlá Čína zavádí VŠE nové právě JEN podle Skandinávie a Německa resp. sociálních států. A na čínském trhu je téměř VŠE neprodejné - kromě produktů Německa (chemie, přesné strojírenství...) a Skandinávie (telekomunikace, pharmacie...).

A proti sociálnímu státu, který jediný se drží nad vodou a Čína za ním utíká, s prominutím chč..e po téměř tři desetiletí Klaus. Proč bych ho měl kdy opomenout, jako zkázu a brzdu země, kde mám majetek, investice, pochovanou část předků?!

245531

06.06.2011 11:53

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

(Zrušeno. Off topic. Otravné obrázky. Poslední varování. Editor.)

245589

07.06.2011 08:05

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Druide, se VŠÍ ÚCTOU: nezbláznil jste se?

Na Google i youTube jsou odkazy na jakákoliv multimediální "díla" - profesionální, privátní, pirátské kopie z premiér a představení - s komentářem "amatérského" publicisty a dalších komentujících.

Na Facebooku odkazy na miliony fotografií, videí, nahrávek, reklamních děl - s komentářem "amatérského" publicisty a dalších komentujících.

Na Zvedavec.ORG nedělám nic jiného, ani odlišného - LINKUJI, tj. NESTAHUJI a NEKOPÍRUJI + komentuji výskyt. Neobohacuji se. Nepřisvojuju si autorství. Nestahuji a neukládám, abych pak na kopii linkoval...
Jen se panu Editoru nelíbí neautocensurní nepravicující a stát nedemontující téma/obsah (např. Klaus...). A tak hledá sukovici: nejprve width >600. Když je dodržuju, tak jejich počet (několik denně/týdně je moc!). Pak, že je tam Klaus. Pak ...... Je jasné, že panu Editoru neštymuju - na NeZvedavec vulgo LehoŽumpa už na to moje "vytěsňování" panem Editorem za odlišný názor založili dokonce tread v diskusi.
--------------
V případě který popisujete ve Vašem odkazu výše, se Profimedia/jejich "loukl ídžent" pokouší přiživit poplatkem v řádech desetitisíc na díle NASA, které je navíc autorsky šiřitelné (tj. kopírovatelné! - nejen linkovatelné) ZADARMO.

Pokud by to zkusili podobným tónem u mne nebo některých právnických osob, které by fotky NASA využili, okamžitě by advokát podával na ne/známého pisatele vydíračského dopisu oznámení pro trestný čin neoprávněného obohacení, pokusu o podvod , uvedení druhého v omyl za účelem obohacení etc. etc. etc.

245613

07.06.2011 11:47

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený pane telefonisto,
v tom je mezi námi rozdíl:
1) Vy toužíte, abych psal jako Vy a/nebo mne pan Editor "zakázal" či "vy/kázal".
2) Nestačí Vám ani, abych psal jako Vy. Vy toužíte dosáhnout toho, abych jako Vy i "pravicoval" nebo alespoň pravicování sehnutě a autocensurně přijímal a ignoroval jako TABU a jediný správný názor.
3) Pokoušel jste se i výše argumentovat, že jsem "zlý", když mé obrázky musí načítat čtenáři (s MTs/PDAs). Kolega Peptalkin/jebemNATO Vás poučil, že není nic jednoduššího pro ignoranta, nežli si vypnout načítání obrázků, místo jejich vykazování. Stejně tak si můžete Vy vypnout mne z Vašeho ctěného zorného pravicujícího pole a/nebo se se mnou utkat v diskusi a argumentech. Pro Vás je pohodlnější a zaběhlejší dostrkat pana Editora k mému BANu.

Podobně "nečitelný" jako já - je např. pan Nohejl. Bohužel/bohudík nemá antipravicující a antiklasovské glosy a názory. S něčím u něho souhlasím, s něčím ne, čtu ho obtížně - ale NIKDY by mne nenapadlo se jeho zdější přítomnosti ZBAVOVAT nebo proti němu intrikovat u pana Editora. Nebo kohokoliv dalšího, kdo nenapadá vulgárně ostatní.

Asi ale xenofobie a autocensura pomalu doráží i na Zvědavec. Jak to se Zvědavcem dopadne posléze, až zde zbyde sám pan Editor, obklopen jen hrstkou nejPODDANějších pochlebujících klausofilů a xenofobů, bude opravdu velice, velice, ale opravdu velice komické (jak by orazítkovaně podotkl pan profesor big toonnel)[pláč]

O stavu Facebooku, youTube a dalších statisíců a milionu klonů - vůči domnělým nebo skutečným právům na link, nechť si udělá každý obrázek sám. Začínám se zabývat myšlenkou vymazat všechny fotky "rodinného" Orlíku Našehopánaknížepána, nebo mi od jeho loukl ídženta přijde složenka na poplatek právům Jeho Milosti na mého nebo Vašeho praprapředka, anžto který coby šlechtický nevolník a otrok v krvi, mozolech a potu navršil některý arkýř nebo atiku - - a já si ji celek dovolil neautocensurně vyfotit. Vše jde dovést do absurdity - letovou zónu na Libyjí i "ochranu" rychlosti stahování obrázků na Zvědavci...

245622

07.06.2011 16:34

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Tak jsem si EULA otevřel:

Zkusil jsem F3 a "link", "insert"...

Není o nich jediné dohledatelné slovo.

Snažíte se mne od/vařit na lžičce vody. Když jsem si před lety založil první web, ozval se přeslušňák, který mne žádal, zda by si mohl zalinkovat nějaký můj odkaz. A dát si můj banner na svůj web. Nevěřil jsem a ŽASL!

Ad absurdum by musel každý pan Editor na celém světě zakázat linkovat: co když na jeho diskusní web vložím do mého příspěvku link na stránky ETA, JIHADu, ambassady Libyjske Jammahirie, pojidacu biookurek - nebo jineho terroristickeho uskupeni?!

Je to stejna idiocie, jejiz praktikovani na same hrane spini pana Editora za nepopiracsky, ale pochybujici preklad clanku.

Na kazdeho se "neco" najde: netuneluju, ale jezdim rychle, predjizdim (obcas) pres plnou caru, neklanim se pred logem ODS a obrazem tunelujiciho statnika. Takze jsem taky vyvrhel - jakej!

Opakuju: pokud by ceske pravo melo trestat linkovani, muselo by zavrit vsechny servery a sitě, ktere prebiraji/dopravuji protipravni (navic vydelecne/reklamne vyuzity) kontent Facebooku, youTube a dalsich statisicu klonu podobnych serveru.
A propos, pan Editor mne "trestne nestiha" za copyright, ale za nekolik obrazku denne/tydne, za otirani se o Klause a nadmerne pouzivani "pravicovani-tunelovani".
Copyright-bullying je čistě Váš vynález (- a možná pár na pravicujících základech - přizvukujících)...

245634

07.06.2011 22:42

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Saso vse v dobrem: Pokud by byl vztah mobil-ud primo umerny, vetsina muzu (vcetne mne) by asi mela problemy...
Na druhou stranu si pamatuju doby, kdy jedna Nokia-rikalo se ji posmesne "padlo" - mela i synonymum "podnikatelska".
Nikdy jsem se nezameroval na velikost, ani na "modnost". Byly doby, kdy jsem menil mobily po pul roce, az to nakonec skoncilo u naproste zastydle konservativnosti: provozuju HTC Diamond v jeho nejmensi mozne variante (nevysouvaci s original baterii), coz je asi nejmensi multifunkcni PDAcko na svete. Uz nekolik let - mam uz asi treti nebo ctvrty kus.
Jako zalohu (kdyby neco...) mam jeho o neco starsiho HTC bratricka, ktereho diky wifi a dobre hlasite reprodukci, pouzivam zejm. v hotelovych koupelnach a pred spanim k poslechu radii po internetu z druhych koncin zemekoule. Diky o neco vetsimu displayi oproti favorizovanemu dajmondu je take nositelem navigaci snad na vsechny vice motorizovane zeme sveta, abych si v pujcovnach aut nemusel zvykat na ruzna lokalni reseni.
Jako treti zalohu mam letitou Nokii 6230i, ktera je podle mne vice, nezli tribandova (GSM 900/1800/1900MHz), protoze funguje i v JůYsEj a Kanadě bez naprostych problemu s pokrytim.
Na "prince na bilem koni" tj. nasledniku po mem HTC zatim stale cekam[pláč] Obcas dokoupim baterku do Nokie nebo skoro posledni kus dajmonda, kdyz mi prijde nekde v pravou chvili pod ruku. A osoupaneho nebo s vymlacenou baterkou se zbavim v nejblizsim bazaru nebo u ulicniho prekupnika v rozvojovkach.
Velikost (co nejmensi) u mobilni komunikace predevsim!

245642

07.06.2011 23:09

Koupím hezký, moderní mobil. Zn. připlatím za omezenou funkčnost

RE: Moc pana Editora s anti-ultra technoidskym pristupem nechápu

MoUdrostrak 88.?.?.?

Můžeme to spolu zkusit: what about LTE?

a dále odpovědi:
1) "Neregulace a trh nade vse" tu byl vzdy - az do Bismarcka a jeho prvnich pionyrskych socialnich pokusu = kde je dnes diky tomu po nekolika generacich Nemecko (a souvisejici prostor Skandinavie a Stredni EUropy) a kde je oproti tomu svet "tvrde paky" = GB, JůYsEj a jejich pokrevni smecka?! Ve vzdelanosti, vyzkumu, bezpecnosti - a hlavne v motivovanosti a socialnim smiru?!
2) Dekuji, nestezuju si.
3) Samozrejme. Stejne tak, jako on nemusi mne, tak ja taky na celych 100% nemusim z plna hrdla vse, co napise on. Ale to neznamena, ze ho neobdivuju za erudici a snahu vysetrit a vytvorit v unisonu diktatu Vrchnosti ostruvek svobody a nezavislosti bez censury a vnucovane autocensury. Pred PROCESem jsem sem chodil jednou za uhersky rok/ctrnact dnu/mesic? Po PROCESu jsem citil spoluzodpovednost za stav, ktery ve spolecnosti panuje a ktery ho sikanuje. Tak jsem se se Zvedavcem sblizil vic, aniz bych ale kvuli tomu menil sve nazory ---- a hledal si tu "partaky" za kazdou cenu. Na Cesko divne, pro mne ale vec http://blisty.cz/art/24548.html prirozena a normalni...
4) Viz 3)
Norové se nechtějí v první radě dělit o suroviny. Až budou na huntě, budou první kdo do EU přilezou po kolenou. Stejně tak EU pohltila někdejší výspu blahobytu po WWII = Švédsko a i Švýcarsko s Lichtensteinskem sklonilo hlavu k EHP resp. billaterálu.

Ale zeptejte se pana professora Big Toonnela = prozradí Vám, že v EUropě je Peklo na zemi - a všude jinde je móóócinky dobře = hlavně, když tam jdou přes sponsory universit (Lajosze Bacze a Pepy z HongKongů) vyprat všimné od LukOil & Co, vykapsované pivním pravicujícím zinkajícím Pepíkům. [mrknutí jedním okem]

245644

08.06.2011 09:11

Sexuální delikty páchají i ženy

Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Genderistky ci genderisti objevily Emeriku[smích]

Do nedavna vzdy byly obe pohlavi odlisna, ale "custom" byl prakticky pochopitelny a jednotici: muzi se predvadeli jako muzi, zeny jako zeny = a pak nekde v pripade shody doslo k propojeni. Je to tak dodnes u prirodnich kmenu: muzi tanci sve "samci" tance + zeny se zdobi, voni a nadbihaji (vhodne) jim. S posunem veku doslo ke stanceni paru a ocichani se a ohmatani se.

Vložený obrázek

Ve zgenderizovane spolecnosti JůYsEj i EU doslo k posunu jiz citelnejsimu:
Zeny tanci obvykle samy (muzi piji mezitim opodal pivo nebo huli travu)
Kdyz jsou muzi dostatecne "sjeti", tak si zeny mezi nimi v pripade zajmu vyberou obet - typicke od krasne nezne divky nebo zeny: chci Te dneska ojet, fesaku...

Odmala chodily moje kamaradky za "mantinel" na "hokejisty", cekaly pred backstage kapely - az se dostanou na par minut k "pipe"...

Tim, jak se presouva postupne aktivita jednostranne k zenam (tanci samy, chlapci a muzi opodal piji a huli) nam pripada, ze je to od zen nenormalni...
Ale jak jinak se/si zeny/divky mohou "ZADAT"?

245658

08.06.2011 09:27

USA připravují obsazení ropných zdrojů Venezuely

RE: Hmm,

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zajatych 50 nejbohatsich tohoto sveta

okamzite nahradi

novych (dalsich) 50 nejbohatsich tohoto sveta

Rukojmi pouzivali Rimani proti svym preshranicnim vazalum - a stejne se vzdycky "ucho utrhlo" a mamon byl dulezitejsi vztahum v rodu. Nic nemohlo byt pro dalsiho v rade milejsiho, nezli kdyz mu vyse postaveny sourozenec/pobratim uvolnil odchodem do rukojemstvi svuj post.

245659

09.06.2011 08:18

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti jsou po pravu zbidaceni oVcane JuYsEj. Zpitomeli, naivni a zpohodlneni. Pritom potomci nasilniku a vyvrhelu z Evropy.

Vrchnost/Elita jim vuci Cine uz neni schopna zajistovat na ukor CELEHO SVETA nezaslouzeny blahobyt. JuYsEj jiz temer nic (krome zbrani) nevyrabeji a neexportuji-jen dluhy a nekrytou menu.

Podil AngloSaSSu v JuYsEj se rozpada na ukor Hispanos a Asiatu. Vrchnost/parasite uz ztraci pudu pod nohama.

245701

09.06.2011 09:28

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Naše Vrchnost ( a její shabeSS-GOJim již "úspěšně" zakázala a do treSSoru uzavřela film Jan Cimbrura (Hrají mj: Gustav Nezval, Jiřina Štěpničková,Jaroslav Průcha, Marie Brožová, František Roland, Vladimír Šmeral, Theodor Pištěk, František Smolík, Rudolf Deyl ml., Václav Dobeš...):

"Stejnojmenný filmový přepis knihy o českém venkovském-selském hrdinovi od Jindřicha Šimona Baara. Jan Cimbura prodělal vojnu a odchází jako pacholek na venkovský statek. Majitel gruntu v něm dostane tu nejlepší oporu - Cimbura je vzdělaný, pracovitý, poctivý a mimořádný silák. Zachrání děti z hořícího lesa, postaví se proti loupeživým banditům, dokáže se postavit silou proti celému mužskému osazenstvu venkovské zábavy. Nakonec se postará i o kdysi vysněnou, ale jemu osudem odepřenou, venkovskou krasavici Marjánku, která ovdoví. Zajímavý je lidský rozměr Cimbury - má rád zvířat a nechce je nechat trápit, zastane se obecního blázna - "Bláznivé Anýžky".

Vložený obrázek

O filmu bylo zdůrazňováno, že je antisemitský.
Skutečně v jedné scéně dojde k demolování židovského obchodu a vyhnání židovského obchodníka

Je to nicméně sporné. K tomuto tématu (antisemitismus ve filmu Jana Cimbury) se v 90. letech vyjadřoval tisk i televize. Některé historické publikace však uvádějí, že žádný protektorátní film nebyl pronacistický či antisemitský."

V tomto filmu (ještě "I" za zlých kommunistů - a pár let po Plyši - neautocenSSurně reprízovaném), je vše koncentrováno na mini prostoru:
žid-krčmář s promiskuitní dcerou týrá a vySSává lichvou, alkoholem, haSSardem a kuplířstvím malou českou obec a naivní sedláky a oVčany.

Podobná témata nebyla ani před WWII a/nebo nástupem Adolfa Hitlera řídká:
- pokračování příběhů Švejka na Rusi (detailní popisy rozkrádání a rozebírání eráru židy a jejich pro vojáky a defraudanty prostituujícími dcerami v "undergroudových (Kocábních?) šantánech a nevěstincích)
- či hon podkarpatských židovských lichvářů a shabessGOJim exekutorů a soudní shabeSS-GOJim mafie na Nikolu Šuhaje-Loupežníka a pod.

Svět (nejen dneška) je jen zautozcenSSurovaná zvětšenina oné židem ztýrané a promiskuitou, haSSardem, lichvou a podvodnými exekucemi zdemoralisované vesnice...

"Kdo se nepoučí z historie, musí si jí prožít znovu."

Vložený obrázek

245710

09.06.2011 15:13

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Proto prakticky nikde na vsi žida nenajdete, sedlák je v jistém směru daleko vyčuranější, než onen mýtický žid.

A co když je to obráceně?! Co když "v hustotě terčů je síla"?! Jako v balení holek nebo MLM... Když půjdu na "party" snadněji sbalím, uspěju. Stejně tak různí podomní prodejci míří tam, kde je "hustěji" - viz. Zepter kulinářské home parties, kde jim "potravu" sezve sám organisátor.

Podobné je to s banksterama nebo lichvářema (i novodobýma) v Zapadákovech... Málo kořisti - a hoooodně ostrých psů za ploty. Proto je nejprve pravicováno (roz. egoisováno a desolidarisováno) město. V Zapadákově mi každý poradí, pomůže, varuje...

Ve zpravicovaném, egoisovaném a desolidarisovaném městě každý jen šlape za American Dream. Typickým příkladem jsou krachující JůYsEj: v zapadákovech BANKY NEPADAJÍ, protože si lokální bansteří netroufnout spekulovat s investicemi svých klientů/hejlů.

Padají jen anonymisované banky a fondy ve městech. První, co privatisátor, bankster a tunelář učiní, je přeci-vá NEPRůHLEDNÁ STRUKTURA: Zkuste si projít pavouka např. PPF[smích] Dcery přes další dcery spoluvlastní matku a pořád dokola.

Takže dneska se z och-tz-ané vesnice malým židem s dvojkolákem a karbanem, kořalkou, děvkou A LICHVOU stal ochcaný zglobaliSSovaný CELÝ SVĚT [mrknutí jedním okem]

Vložený obrázek

245730

09.06.2011 20:51

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

V relativizování jste Mistr:

V Zapadákovech se ví o každém šustnutí, proto tam Predátoři těžko mohou naleznout tak snadnou n-tou oběť donekonečna. Proto se Zapadákovům Predátoři i jejich ShabeSS-GOJim vyhýbají. Co s do toho mícháte Kačery?!

http://cs.wikipedia.org/wiki/M%C4%9Bsto: "Město je sídelní geograficky vymezený útvar, pro který je charakteristický soubor znaků, jenž jej odlišuje od vesnice. Jsou to především relativní velikost ve srovnání s vesnicemi, vysoká hustota osídlení, kompaktnost a koncentrace zástavby, typická demografická, sociální a profesní struktura obyvatel ...
Pro město je také specifický městský způsob života, který je na rozdíl od venkovského více neosobní, anonymní a účelový.
Obyvatelům měst klesá počet osobních vztahů a sociálních kontaktů...
Ve městech se také proto koncentrují sociálně patologické jevy jako zločinnost, prostituce, závislosti nebo rozpady manželství."


Vložený obrázek

Dříve měl kočovný "směnečný" žid:
- káru, kořalku, děvku, pakl cinknutých karet, dostatek připravených směnek pro úpis duší, majetku a svobod.
- dnes má 96% celosvětových médií, FED, GOLDMAN- SACHS, akcie veškerých zbrojovek, lobbisty, politiky, svlékající celebrity, KosoWARské narkotrafikanty a obchodníky se srbskými tělesnými orgány, nájemné cizince bez oVčanství v JůEs Army, žoldáky a nájemné vrahy a okupanty ve zprofesionalizovaných armádách NATO a kontraktory.

Účet=směnečné a hypoteční ručení=lichvu=existence= za to všechno "above stated" zahlují pravicující a autocenSSurující oVčané, čekající na naplnění American Dream.

Vložený obrázek

245749

10.06.2011 09:10

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený HHBB,

opět si spolu ROZUMÍME:

"I ta LICHVA je již DůSLEDEK, průvodní jev a zase se svými, dost neblahými, důsledky, které ve finále lichvářský systém opět pohřbí - ale to je jen to, co na té lichvě stojí!"

protože: jak ryzí křesťanství, tak ryzí islám viděli v lichvě nejhorší RIZIKO pro SPOLEČNOST - jak lidské existence ne/dostat "na bubec", k alkoholismu, drogám, karbanu, prostituci, do otroctví... A díky tomu ryzí křesťanství i islám získávalo na počátku pro anti-lichvářské REFORMY společnosti OBROVSKÉ BODY a VLIV.

V Antice se "svobodní oVčané" vzdávali svých "SVOBOD", aby se dostali k "hodnému otrokáři", protože se museli lichvářům vykoupit.

S nástupem křesťanství i islámu se lichva "odstěhovala" do "čtvrtích Davidových". Občas i odtamtud byla vyhlazována oVčany a u židů předluženými šlechtici pogromy.

Dnes se stala LICHVA duchem naší Vrchnosti. Emerický nebo englický důchodce má závislou penzi z "privatiSSovaného penzijního fondu" na úspšnosti/hrabivosti lichvářů v CEEC a dále na Východě nebo ve Třetím Světě.

Home Credit, Provident a další, nestojí a nepadají s ničím jiným, než s mírou (neregulovaného) %. Provident má na sebe navázány penzijní fondy dávno, PPF možná také - nebo je po DEfromách vlády pravicující zOdpovědnosti velice rychle naváže.

Zavedeme VÍCE Kalouskových solárních COLLECTorů, více solárního dodanění pro pravicující oVčany = bude více půjček, aby oVčané přežili, více lichvy i exekucí = pravicujme, tunelujme, zbídačujme. Od lichvy je k prostituci i demoraliSSaci jen malinkaté ukročení.

A kruh (chomout) se uzavře...

Vložený obrázek

245775

10.06.2011 17:26

Cizincům patří 70 procent největších firem a polovina ekonomiky

RE: A co zlaty poklad?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážený Vojto, není sporu o tom, že Ryba smrdí od hlavy.

Jeden z poraděnkův, kterého si establishment pozval (coby kouřovou clonu pro Vládu národní korupce a defraudace) z Pupku Světa z JůYsEj na rady a porady kázal: Chce to chytit velkou RYBU. Stejně tak našeptává i Emerická obchodní komora v Praze.

Prof. Big Toonnel na to jízlivě z hradu řka: "Oni radí, ale na ně napojení businessmani budou krást a korumpovat dál." A vyjímečně má Prof. Big Toonnel pravdu: Amerika se zmítá od jednoho insider trade k dalšímu. Kromě toho právě v přímém přenosu vraždí Libyjce pro vykradení naležišť ropy a zemního plynu.

A Emerika, Prof. Big Toonnel a další Drobilové a Bártové jsou našimi pravucujícími Oltáři a Zvěrozvěsty.

Chce to asi FUCKt Velkou RYBU: Mohlo by se začít někým spojeným s couponoFF -kou nebo rozkradením zlatého státního pokladu, nich wahr?!

245788

10.06.2011 20:02

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Kam mam zavolat...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ženy myslí na sex údajně ještě častěji tj. 4:1 vůči mužům. Vidět je to zejména od mladší střední generace:

Muži vyráží v pánských jízdách na kola, do Norska na ryby, na tůry - do skoro mnišských a poustevnických podmínek.

Zatímco jejich něžnější protějšky do lázní, k móóóři - prostě tam, kde je kontakt s opačným pohlavím více nasnadě.

Ženy potřebují "být ve společnosti", okukovány, ověřovat si svůj sex-appeal rating! V ústraní (nebo v příliš puristickém kolegiálním prostředí) hynou - na těle, i na duchu = viz. nesnesitelná atmosféra v čistě ženských collectivech [pláč]

245795

10.06.2011 21:11

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

HHBB, my dva si rozumime, i nerozumime.

Lichva je "MOTOR" (a jakej' - o tom zadna)

Na druhou stranu, lichva utrzena od retezu je jako ohen presly do pozaru nebo zridlo, ktere zpusobi povoden.

I Emericani meli po spatnych zkusenostech regulacni zakony, ktere STRIKTNE oddelovaly investicni bankovnictvi od financniho. Pokud by je pravicujici ultraCONS pres lobbisty nevyvratili z pantu, spolehlive by chranili banky pred vytunelovanim toxickymi derivaty.

Fondy (a jejich tupi vkladatele) by se vyvratili, ale banky by staly a financovali dal (i kdyz mozna na cas opatrneji) ekonomiku. I s primerenym urocenim na pokryti rizik a vygenerovani zisku pro zamestnance, management a konservativni akcionare, kterymi vkladatele do bank vzdy BYLI a JSOU.

Zpravicovanim bank a vytunelovanim mixu ale ztratil cely trh kredibilitu. Moji bankeri stale mne a moje nejblizsi marne lakaji do nejakych super skic - a tůůůdle! Ani mne nehne. Jsou daleko lepsi zpusoby, jak v dnesnim znasilnenem svete nemlaskat, ale usinat a probouzet se s klidnymi nervy.

Takze jsme zpatky u pravicovani. Kdy pravicovani kaze: Kazdy at si utrhne a pote udrzi, co snese. Kasleme a kaslete i Vy vsicni na vsechny okolo: trhejte a drzte!

Proto v Emerice padaji mosty, hrouti se ghetta a socialni sluzby

- a ve zle communisticke Cine roste ta jeden den tolik novych mostu a mrakodrapu, jako v JůYsEj za cely rok

- a Cina zavadi plosne socialni a zdravotni pojisteni, zhlizi se ve zle socialisticke Skandinavii a zlem socialistickem Nemecku. V tom zlem socialistickem a solidarnim predanenem a prerozdelujicim Nemecku, odkud dovazi Cina presne strojirenstvi, chemii. A ve zle socialisticke solidarizovane prerozdelujici a predanene Skandinavii, odkud dovazi Cina mobilni technologie, pharmacii a vyzkum a patenty. Na cely ostatni "pravicujici" nizkodanovy svet Cina "peče" a neni nic, co by ji odtamtud imponovalo.

Proto: Pravicujme, tunelujme, zbidacujme... Mobilisujme pro moUdre smerovani teto zeme! Po moUdre doprava! Neregulujme, neomezujme, neohranicene lichve, hernam, casinum (a jimi placenym lobbistum) ZDAR a naZDAR! Neomezujme lichvu socialisujicim zakonem, jako je to ve zlych socialistickych zemich na Zapad od nasich hranic!

245799

11.06.2011 07:06

Čína – USA: boj o Afriku se rozhořívá

RE: Hra s nenulovým součtem ve velmi vysokém ekonomickém levlu.

MoUdrostrak 88.?.?.?

Proc chodit daleko?!
Staci, jak dopadlo Kosovo!
Z chude, ale pohodove mnohonarodni provincie se pod anglosaSSkym rezeptem ROZDEL&PANUJ, stala nejodpornejsi peles korupce a zlocinu siroko daleko.
A de facto o neco malo hure dopadla cela nekdejsi Jugoslavie, ktera se kdysi vymykala v Europe podobne, jako Libye v Africe pred zahajenim nynejsiho humanitarniho bombardovani.
Z Ameriky se stava rozvracene socialni ghetto (pan Editor mi stopl dalsi prispevek do Ve zkratce: Stat squatteru o masovem nesplaceni hypotek v JuYsEj)/ tak proc by v periferiich a dobytych koloniich hynouciho Pax Americana mela fungovat PROSPERITA & "dymu.krasy"?! [oči v sloup] [překvapení]

245809

11.06.2011 19:37

Švýcarští poslanci hodlají proniknout na setkání Bilderberg

RE: FaceBook blokuje...

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ne nahodou se manageri Google a FaceLocku ometaji na sezenich s Merkel, Obamou, Sarkecim, BerLUSTconim & Co.

Pred casem jsem tu mel prvni (?) stret s panem Editorem, kdyz horoval za sifrovani a jeho "neprustrelnost".

Jak na Potvoru, za nekolik dnu propukla affaira: "Podnikatel: BIS mě vydírala a nabízela nezdaněné peníze - www ...
13. září 2010 … Důstojníci BIS Šatánkovi nejdříve navrhli, aby firma dodávala na trh šifrovací systém..."

FaceLOCK je jen dalsi pokracovani smirovaciho softu a collaborantske "story" v MEGAmoUdrem... Kazdy by chtel "vynalezt" FB nebo Google - urcite by neusel zajmu a osedlani od Vrchnosti a jeji smiracke ShabesGOJim.

245834

12.06.2011 10:51

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená Lin, nežli jsem odepsal, chtěl jsem si to promyslet - proč zěny jsou jiné, nežli muži - a proč ženy tak těžko chápou výboje a války:

Pozoruju to na bystrých, krásných a velice inteligentních dámách, když "hrají hry". Ony dokáží hrát "tetris" stále dokola - jen "vypustí" přebytečnou energii, odreagují se. A lepší se jen v rámci jednoho levelu. V kombinacích, rychlostech, pohotovosti... A neomrzí je obycejny tetris §NIKDY§

My, muži, potřebujeme pořád vyšší a vyšší SLOŽITĚJŠÍ levely. Jinak nás hry "nebaví". Proto nejenže budejeme karriery, ale i upgradujeme partnerky, kupujeme si novější a větší auta (btw. vidět je to na parkovištích projektovaných v EU a Asii před dekádou let).

Proto se svět stává pro všechny menším a stísněnějším. A vadíme si už jeden druhému navzájem. Adolf Hitler to nazýval LebensRaum. Ostatní soudobí politici to nahlas nikdy neřeknou. A přitom to v lidstvu uvnitř je: jeden akurátní písek nestačí - chceme písků víc a větší. I ty cizí...

Ženám stačí mít na těch pískovištích víc a víc autíček. A intrikama a "umenšováním" si tam vztahy srovnají.

Stejně tak Asii cítím jako ŽENU, kdežto AnglosaSSy jako muže. Proto si dnes Asie dokázala hřmotný Západ osedlat a stát se jeho krkem, do kterého ať Západ se snaží sebevíc, se zahryznout nedokáže.

245869

12.06.2011 11:32

Cizincům patří 70 procent největších firem a polovina ekonomiky

RE: Uz se tesim az se zase bude znarodnovat :)

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vždyť už se znárodňuje: např. fondy v JůYsEj, banky, penzijní fondy v Maďarsku...

Každá firma, která neobhájí Sustainability (Udržitelnost (neboli trvalá udržitelnost, ekologická udržitelnost, velmi dlouhodobá udržitelnost) je schopnost udržovat způsob života do nekonečna (tedy v daných mezích možností života na Zemi).) by měla z principu být rozebrána a/nebo převzata zlým sociálním státem.

Vložený obrázek

Příkladem je např. zabraná půda COLLECTORama a vynucování si odkupu energií.

Podvod s COLLECTorama je podobná pravicující fantasmagorie na naivní oVčany, jako kdyby někdo rozprivatisoval vodní toky nebo mořské pobřeží, či vzduch.

245870

12.06.2011 22:53

Elita, „velká hra“ a třetí světová válka

RE: Nejvetsim nepritelem elit/Vrchnosti

MoUdrostrak 88.?.?.?

Martasi300, Jožo Ráž (frontman Elánu) to řekl přesně: "Pitomci jsou všude, ale v Americe je jich nejvíc.".

Češi se odmala učili v rodinách nenávidět Němce a Rusy - a milovat Angličany a Emeričany. Bohužel/bohudík, každý, kdo víc musí cestovat, si časem srovná všechny výše uvedené národnosti podle svého žebříčku hodnot a vlastních zážitků a zkušeností.
Naštěstí jsem se nikdy nesetkal v JůYsEj s naprostým póvlem. Na to jsem dobře vycvičený se ghettům a problémovým čtvrtím včas vyhýbat.

Máte pravdu v tom, že národ, který se etabluje jen tím, že VYVRAŽDÍ 99% domorodců a roztáhne se na jejich násilně vyvlastněném území, je pak velice specifický. Platí to jak o Emeričanech, tak o Australanech. Australané se liší jen tím, že stačí vyvézt dostatek surovin na to, aby mohli za stržené devizy pak VŠECHNO náročnější dovážet - a žít a přežívat jako Emeričané.

Proto Australané zase (skoro!) až tak neválčí a neokrádají násilím ostatní národy, jako Emeričané. Na druhou stranu, pokud člověk v JůYsEj potká Emeričana alespoň s nějakým rozhledem, tak je to bývalý veterán, který alespoň z Emeriky vytáhl paty. Hodně mých kamarádek EUropanek, co odcházely na stáže nebo studia do JůYsEj ze mne tahaly rozumy před cestou. A pak mi vždy přísahaly, že je to daleko horší, nežli jsem je strašil. Ani jedna se tam nikdy nevdala. A pokud randily, tak vždy s jinými studenty, cizinci. Emeričané jsou partnersky, díky tuposti a buranství, nepoužitelní. Obráceně (vztah s Emeričankou) existují čestné vyjímky - ale obvykle jde o slečny pocházející ze Středozápadu či z Texasu, které ještě jakž takž byly doma vedeny na uzdě - a váží si světa a lidí okolo sebe. Ostatní (nejen na mne) působí antikoncepčně, sotva jen promluví. Shoda s polystyrenovými naleštěnými californskými jahodami je více, nežli jasná...

Vložený obrázek

Emeričané se ponořují do bahna vyžilosti a stagnace. Hroutí se jim mosty, ZDRAVOTNÍ PÉČE, sociální sítě, nejsou schopni nejen vytopit a uchladit papundeklové kůlny, ale ani za ně táhnout hypotéky. Ronnie Reagan je nastartoval dobře: Nic nevyrábějmě, ani nevyvážejme - jen se všichni obluhujme... Ještě před 3-4 rokama to byla MATRA i pravicujících českých politiků a pravicujících oVčanů. Pak přišlo Irsko, Island, Maďarsko, Pobaltí... a bylo po Ronnieho ZARUČENÝCH rezepisech na American Dream [mrknutí jedním okem]

245887

13.06.2011 09:19

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

MoUdrostrak 88.?.?.?

Nákazou, proti které byli EUropští Predátoři do jisté míry immunní, vyhladili původní obyvatele území JůYsEj, takže v krvi to "jakou úspěšnou methodu" mají/máme. Určitě by to nebyl problém (humanitárně-morální, technologický, logistický...- jen další Inside promediální Job, Račak, Tonkinský záliv, ZHN, 9/11...).

Ale proč ZROVINKA Německo? Zkusme si zodpovědět i tuto část...!

I autocensurní a velepravicující žurnalisté připouští, že útok žida Šarkéciho a sionisty PM-UK Villiho Hague http://www.thejc.com/news/uk-news/hague-tells-frie... na Libyi je v prvé řadě (kromě obligátního vykradení surovin a přírodního bohatství) i attack proti Čínské lidové republice, která si stále více svoji rozvojovou angažovaností "spřáteluje" Afriku - i hrdého Plukovníka Khaddhaffího.

Německo se v této židovsko-sionistické humanitárně-bombardovací zteči proti Plukovníku drží v povzdálí. Je známo, že Německo (a jeho zlý sociální stát - společně i se zlou přerozdělující Skandinávií) jsou jedinými prosperujícími a technologicky rovnoprávnými přirozenými obchodními partnery Číně. Té zlé Číně, u které je jinak zadlužený CELÝ SVĚT až po uši.

Jedině Německo nemá důvod v Číně tedy vidět "nepřítele", ale sílícího obchodního partnera. Proto průmyslové a vědecké kruhy jsou v nátlaku na Angelu Merkel (prozatím) úspěšnější, nežli zbrojní nebo prosionistická a probanksterská německá pátá kolona a lobby.

V ZROVINKA v tu chvíli se "objeví zlá bakterie", která se rychle množí, oběti přibývají skoro exponencionálně - a ZROVINKA před návštěvou Angely Merkel u Obamy ve Washingtonu - jako když utne, vypaří se bakterie, "důkazy" o ní a skončí i oběti:

“Concerning the situation in the US, I think each and every one has to deal with his or her own problems,” said Merkel. “We in Europe have our hands full already with what we need to do, and I'm absolutely convinced that as we showed our responsibility, so will the United States of America.” http://rt.com/news/obama-merkel-washington-meeting...

Vložený obrázek

Možná se Anglela Merkel cítila, jako kdysi JUDr. Hácha v Berlíně nebo Dubček v Moskvě.

Zbývá jen dodat, že Angele Merkel, jako ostřílené bývalé východoněmecké KomsoMolské Sekretärin für Agitation und Propaganda a dceři pastora(sic!) není cizí i Česku bytostně zakořeněné:

U H Á D N O U T - V Y H O V Ě T - P Ř E Ž Í T ! [mrknutí jedním okem]

245898

13.06.2011 09:48

Sexuální delikty páchají i ženy

RE: Nic noveho pod sluncem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vážená Lin, taky děkuju jak jste připomněla, proč ženy (ty normální) nesnáší bytostně zbytečnou devastaci životů. Rození (obvykle) není bezbolestné - a proto si života okolo sebe váží víc, nežli muži, kteří se bolestí okolo porodu příliš nesblíží.

Ale k tomu intrikaření: domnívám se, že zručnost ženy v intrice není jen "negativní". Jde i o to, že naše něžnější polovičky nás dokáží "bezbolestně" do-intrikovat k posekání zahrady, donesení dřeva ke krbu, dolití kapaliny do ostřikovačů apod. Kolikrát jsem, díky poradě s kolegyní, změnil nějakou taktiku. Protože ženský pohled se diametrálně lišil od mého.

Vezměme si příklad v architektuře: ženy (až na čestné vyjímky!) z venkovní architektury málokdy zazáří. Ale pokud jde o vnitřní uspořádání a vybavení (a "líbivost") v architektuře, nemají na ženy zase o několik světelných let muži. To je jiná analogie na "naše pískoviště". Nemá smysl se snažit zuby nehty nahrazovat týmové role žena/muž. Na druhou stranu ROZUMNÁ konfrontace někdy přináší neočekávané plody.

Nejsem vyjímkou v tom, že mi nebaví se "s holkama kamarádit". Ale baví mi s nimi podnikat, vymýšlet, plánovat, realizovat...

245899

13.06.2011 14:33

Bylo by těžké vyrobit nákazu virtuálně?

RE: Urcite nebylo, ale proc Nemecko?

MoUdrostrak 88.?.?.?

S panem Editorem na nějakých 80-90% souhlasím ve všem. A pak jsou věci, kde se neshodnu. A to samé je to s jeho nynějším příspěvkem:

-"Umělá" bakterie = ok
-Vyzkoušení na publiku od Š/Čiřitelů "dýmů-krásy" = ok
-Načasování "zbůhdarma" = NE
-Je Německo cílem "náhodou" = NE

Stejné to bylo s pádem Berlínské zdi: Západ/přeplácaný trh se hroutil v té době sám do sebe. Takže raději "zafinancoval" Plyše, aby si agónii (která ho stejně teď dostihla) prodloužil. A na čas ještě na uvolněných trzích "sklízel pravicující plody".
A stejné je to i s "barevnými revolucemi" a š/čířením "dýmů-krásy" - někam se s nimi spěchá, jinde se pravicující držení MoUdrými Teamy (eSSkadrami smrti) diktátoři hýčkají do posledního dechu.

a dále

-Šarkéci (Nástup Sarkozyho do prezidentského křesla byl vítězstvím Izraele a „židovské lobby". Takto se vyjádřil před návštěvou Nicolase Sarkozyho alžírský ministr. Postaral se tím o pozdvižení ve Francii a vysloužil si obvinění z antisemitismu http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/alzir...
-Čína drží Západ pod krkem, protože drží úpisy na západní státní dluh. S popřením těchto dluhů ztrácí Západ naprosto tvář. Takže musí Západ pracovat pro Čínu, aby si za jeho dluhy mohla skupovat zbytek zeměkoule - včetně Afriky. Nic není pro Asijce horšího, nežli ztráta tváře. Pokud Západ tvář ztratí, ztratí nadobro CELOU ASII.

Vložený obrázek

-Přes Německo nejenže tečou finance, ale Německo zaměstnává svoje Němce a gastarbeitry PRODUKCÍ. A neměcká produkce, včetně např. ŠKODA AUTO, je dnes na ucpaním trhu jedna z mála poptávaných. A jediná, před kterou se Čína sklání a po níž touží. Vše ostatní si umí vyrobit sama!

Takže pokud měla artistic bacteria něčemu posloužit, bylo to v načasování v Německu jako na zavolanou (nejen kvůli zdržení se Německa hlasování v Radě Bezpečnosti UN)...

245906

Ale Aristokrat má pravdu: jde ve skutečnosti o "deflaci" resp. deflační směřování. Protože jde vůbec (v tuhle chvíli) o prostředí "standardní" ekonomiky?
Proč s Aristokratem souhlasím: FED (a další polo/ilegální) tiskárny cenin mohou chrlit, kolik chtějí: Důležité je, v čí prospěch?
Nevšiml jsem si, že by v západním světě rostla koupěschopnost - dokonce v JůYsEj je od cca 1980 stále stejná - bohatne (papírově) jen úzká skupinka superbohatých investorů.
Trefně to (česky) gloSSuje dříve hyperpravicující opiniomaker Jan Macháček:

Pro ty, kteří nerozumějí anglicky, pár bodů:
1. Od roku 1980 americká ekonomika zdvojnásobila svou velikost, zároveň se ale mzdy většiny lidí sotva zvýšily.
2. Kam zisky zmizely? Většina zisků odešla směrem k superbohatým. Horní jedno procento ovládalo v roce 1980 deset procent příjmů, nyní ovládá dvacet procent příjmů a čtyřicet procent celkového bohatství.
3. Všechny tyto finance dávají superbohatým obrovské množství peněz na ovládání politiky, především dokážou prosadit snížení daní z příjmu. Od roku 1980 se daně superbohatých snížily na polovinu.
4. Daňové příjmy tvoří pouze 15 procent celkového HDP, jsou nejnižší za šedesát let. S tím souvisejí škrty: více dětí ve třídách, méně peněz na opravu mostů, silnic apod.
5. Americká společnost ztrácí kohezi: odboráři bojují s neodboráři, státní zaměstnanci se soukromými, rodilí Američané s imigranty, střední třída se rozděluje.
6. Střední třída už si nemůže a také nechce půjčovat jako před krizí a to omezuje koupěschopnou poptávku, takže ekonomika nemůže pořádně růst. To zase znamená vysokou nezaměstnanost.
7. Silná ekonomika může existovat pouze se silnou střední třídou.

Já (J.M.) bych k tomu dodal, že největší americká potíž spočívá ve stále rozdělenější společnosti a politice. Republikáni vidí problémy americké ekonomiky zrcadlově obráceně než demokraté. Pro republikány všechno začíná a končí státním dluhem, zvyšování daní nepřichází v úvahu. Příjmová nerovnost prý slouží jako zdravý motiv k pozitivnímu boji o úspěch či americký sen.


Velice 2:40 minuty!!! krátké video (uvěřejněné slavným americkým ekonomem Robertem Reichem, profesorem na univerzitě v Berkeley a členem několika amerických vlád (například ministr práce za vlády Billa Clintona)), které vše bleskově ozřejmuje (a které pan Macháček gloSSuje), je zde zde: [url]

247120

01.07.2011 08:38

Hyperinflační krize nevyhnutelná, bankovní sektor se rozpadá, volatilita zlata a stříbra

“The Truth About the Economy in 2 Minutes and 15 Seconds”

MoUdrostrak 89.?.?.?

“The Truth About the Economy in 2 Minutes and 15 Seconds”

http://robertreich.org/post/6595110483

247121

Například Mika Waltari Krvavá Lázeň (historický román popisující život poutníka Mikaela v "křesťanských" zemích XXVI století). Pokud si dobře vzpomínám, ožení se Mikael (někde na pomezí Německa a Francie) se ženou, která je později díky intrikám odsouzena za čarodějnictví. Detailně jsou popisovány dávky, které nosí na úhradu jejího mučení "Vrchnosti" a vykonavatelům. Btw. Mikael Waltari byl zaměstnán u prohitlerovské Finské rozvědky během WWII.

Dalším příkladem detailního popisu úhrady inkvizičního mučení ze strany zbývajících příbuzných vyšetřovanců, je Václav Kaplický a Kladivo na čarodějnice: je i zfilmováno ještě stále žijícím stoletým "zlým" režisérem Otakarem Vávrou...

247123

Jedno z nejlepších "muzeí tortury" je na Hradu Pecka[smích]

247124

02.07.2011 10:24

Existují dokonalé výrobky?

Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 109.?.?.?

Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie (ještě zatím) vzhlíží. Z Ameriky si sice vytrhávají Emerický Dream, ale jinak Emeričany Asiaté po právu opovrhují.

Jen a jen zlé sociální, předaněné a přerozdělující Německo je pro Asiaty metou. Proto jsem byl i ze Zvědavec na čas (přes moje neskromné sponSSorství Zvedavec/ORG) suspendován, protože jsem "obtáhl" fotku z čínské kampaně pojišťovny Allianz, se kterou dobývá Čínu. http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-r9nRVbR... Čínu, která jinak naprosto, naprosto, ale naprosto všechno si již dokáže vyrobit sama - a jen Německo (a "zlá sociální" Skandinávie) jsou prozatím ještě pro Čínu a Asiaty partnerem. Na té "bannované" fotce byly rozjásané krásné Němky, s tvářemi pomalovanými německými trikolorami. Dnes již http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ-r9nRVbR... stačí k úspěchu na čínském thu, kde ostatní importéři (a jejich příjmy) hoří jak fagu'la.

A proč je tomu?!: Můj příbuzný v Německu se i po penzionování nedokázal odtrhnout od práce. Ve sklepě obrovité vily si zařídil laboratoř, kde si dělal "věcičky", na které neměl během produktivního života pro samý business čas. Jeho bývalí exkolegové se nejen k němu odskakovali poučovat, ale i hbitě odkupovali cokoliv, co úspěšně dotáhl do konce. Nová Audi každé tři roky a min. tři dovolené zůstaly standardem i v jeho osmdesátce. Pracovat naprosto nemusel - ale "chtěl".

Nebyl (a naprostá většina Němců dodnes není) "zaměstnancem" nebo dokonce "sockou", ale částí organismu úspěšného konzernu - a zůstal jím i po odchodu do důchodu. Podobně popisuje i Arthur Hailey důvod, proš i na vrcholu Emerického Dream, předčily německá auta emerické bouráky = v JůYsEj je vyráběl zfetovaný černoch, který by jinak neunesl přeprocesovanou otrockou práci = zatímco v Německu auta (tehdy v 60's, 70's...) vyráběli (ještě) Němci, kteří byli na svoji profesi hrdí - a nebrali job jen jako nutné zlo "od-do" + a ochranu před exekutorem za nezplacené účty u doktora a za cenu za udržení dětí na škole, jako je tomu motivačně v JůYsEj (i v zpravicovaném Česku)...

Pan Editor mne (přes moje platby) nejprve vyhodí za něco, co za pár týdnů sám přebije nejen textem a obrazem, ale i vnesenou reklamou...

Inu-vá: Quod licet Iovi, non licet bovi a.k.a. co není povoleno GOJim, je povoleno JahVu...

[zmaten] [zmaten] [mrknutí jedním okem]

247176

02.07.2011 10:49

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 109.?.?.?

Právě si čtu o Cejlonu z péra pana Zigmunda a Hanzelky: zlé socialistické Československo postavilo na Cejlonu cukrovar = třtina na cukr se nemusela poté vozit do tehdy krachující Británie, ale přímo se již vyvážel (nejen) do čajo/závislé Británie cukr.

Británie proto naverbovala pravdo/lásky žoldnéře, kteří (podobně jako sjegdá v Libyi) záškodnicky odstřelovali pracovníky při výstavbě i provozu cukrovaru. ČSSR mělo za "zlý" cukrovar dostatek cejlonského kaučuku, ze kterého zase vyrábělo pneu a další špičkové produkty - nejen na export do celého tehdejšího světa.

Není divu, že pan Zigmung uvádí, že při tisku knihy po Plyši ho mnozí nutily, aby celé stati knihy aurocenSSurně přepsal podle "nového" tj. Pravdy a Lásky...

247178

02.07.2011 19:23

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Také zdravím a děkuji... Velice si toho od všech přítomných, kteří tak učinili ve smyslu svobody slova, názoru a dodržování fair hry vážím. A je to od Vás natolik nečekané a zavazující, že jsem se rozhodl nedělat silná gesta a pokorně se sklonit před Velkým JaHVHem a jeho ješitností, kaSSou a rozmary. Super weekend, léto a náladu!

247208

02.07.2011 19:47

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý TMO, abychom to správně uchopili: Německo jen díky zlému "přerozdělování", vysokým daním a sociááálismu, se nezhroutilo, jako jiné "duty-free" ráje. Pamatuješ na "zlé" črotovné? A další "zlé" a z hlediska pravicujícího českého pivního Pepíka a oVčana "nesystémové" pobídky?!

Vše je to totiž o jednom: pokud dopustíš přílišnou polarizaci společnosti ještě VÍC BOHATSTVÍ BOHATÝM a ještě VÍC BÍDY CHUDÝM, nemáš po pár okamžicích PRO KOHO tvořit a vyrábět a otáčet kapitaliSSmem. Na počátku úspěchu zlé rudé Číny bylo nařízení zlého politbyra, na dodatečné násilím stanovované týdny volna = aby lidé také "konSSumovali" a ne jen robotovali a pak vystreSSovaní vydřené výdělky prohráli v haSSardu na netu nebo v caSSinech. Bez rostoucího konSSumu není kapitaliSSmu (ani ve zlé Číně).

Můj německý vetchý příbuzný nebyl v produktivním věku top manager, ale díky zlému německému sociáááálismu žil na hony lépe, nežli jeho např. britští kolegové. Práce ale pro něho byla posláním a náplní - ne otročinou a muSSem jako pro exekutory střežené otroky v JůYsEj nebo zpravicovaném Česku. Za svůj plat i důchod vždy zvládl Audi i tři dovolené v roce. V důchodu se tedy neměl pro co honit.

Hodně cestoval. A právě na VŠEOBECNOU vzdělanost (díky neexistenci školného, zdraví zbídačujícího tržního zdravotnictví a nutnost Německa se o svůj progreSS postarat bez naděje na vojenské humanitární bombardování a miSSe) poukazoval jako na fakt, že se VŽDY mohl spolehnout na kolegialitu zaměstnanců, bankéřů a lidí okolo sebe. Místo toho, aby toužil jen "po nízkých daních" a Africe za zdmi své vily se střepy a střílnami, jako čeští pravicující pivní Pepíci.

Pokud mne paměť neklame, Němci prošli očistnou kůrou před nadužíváním sociálních dávek HARZ I,II,III,IV právě z pera a rukou "zlého" arci-socana Gerharda Schroedera, který btw. sám pocházel z nuzných poměrů. Nynější arci-pravicující ehem. FDJot Propaganda Leiterin[smích] Angela Merkel si ale nedovolí zavádět školné, zbídačovat střední a nižší vrstvu jako Nášpánknížepán & Co. Proto je Německo partnerem Číny - a Česko se (naštěstí díky pozici de facto XVII spolkové země) propadlo jen na úroveň subdodavatele zlého socialistického Německa. Jako pravicující Pobaltí, Irsko, Island a další někdější výkladní skříně "trhu bet přívlastku" by na tom Česko bylo o hodně, hodně, ale hoooodně hůře...

247214

03.07.2011 08:13

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vazeny n.z., dekuji za privitani. TOS znali vsichni nadnarodni handliri (stejne jako CKD, Skoda, Aero, Sigma...). Dokonce desetitice km od (dnes jiz vytunelovaneho a zbidaceleho) Ceska si handliri pamatuji, ze TOS byl na levo od spojnice Otrokovice-Zlin. A ze slo o prvni terc, na ktery zamiril po "Gupponofce" fond PPF a.k.a. "zazracny gennius" Kellner resp. jeho loutkovedouci stare zidovske ex-OdeSSa rodiny (yeshivy a "nadání") z Brighton Beach a okoli. Pravicujici pivni Pepici od toho vseho dali Kocarniku, Dlouhemu, Dybovi, Prof. Big Toonnelu, Rapkove & Co. nadsene a ponizene glice (srov. viz. Sava, Elan, Krka, Gorenje etc. ve "zlem" nepravicujicim Slovinsku...). Pravicujme-tunelujme!

247236

03.07.2011 08:48

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ákrane, Ákrane, str. 16, 3. odstavec/ Nakladatelstvi Svoboda, pravicujici rok 1991[smích]
Btw. SiGismund von Luxemburg (* 15. Februar 1368 in Nürnberg; † 9. Dezember 1437 in Znaim, Mähren), auch SieGmund (tschechisch Zikmund, kroatisch ŽiGmund Luksemburški, ungarisch ZsiGmond), stammte aus dem Hause der Luxemburger...
Mas opet obsedantni pain?! Readproofing je jedine misto, gde bys ho zvladl znojit. Bohuzel/bohudik je pred Tebou zastup kozatych, dobre rostlych/ ac bezne obrylehych (ci s cockama) - jsou ale i stastne vyjimky (jak vedi ti, co vim, ze vedi, ze vim...). Moc rad bych Ti hodil kost (a zaroven lek...). Ale misto toho Ti doporucim pravicujiciho golegu Vikki Kozenych/o ktereho je v tomto smeru o mnoho hure postarano... Ci opet zkus LehoZumpu/NeZvedavec.org[smích]

247237

03.07.2011 11:22

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý TMO, střílnami se střepy na vysokých zdech (pro bohaté) a vybydlenými ghetty pro chudé to velice rychle skončí - ať konkrétně Ty (naivně nebo nevědomě) chceš nebo nechceš. Prostě Afrika - daně (na co?), sociál (co to je?) A STAREJ SE KAŽDÝ JAK UMÍŠ - o mne WARlorda (a ochranu mých statků/lupu) se po/stará moje soukromá eSSkadra smrti (či moUdrý team (ODS)).

Btw: iHned Prudce roste počet osobních bankrotů. PRAVICUJÍCÍ domácnosti krachují víc než firmy

Na jednu stranu Vrchnost, co jí nesmíme aurocenSSurně jmenovat, káže: ať se každý sám postará sám o sebe...[smích]

Na druhou stranu, i při takové "banalitě" jako je nahrazení národní měny EURem s fixním kurzem, jsou roky předem všichni "samostatně myslící oVčané" maSSírováni balíčky, kalkulačkami, spoty a radami. Protože ani tak "složitý" úkon dnešní pravicující oVčan, jako je obyčejná trojčlenka, sám bez vlastní úhony (i úhony svému okolí) nezvládne!!!!!

A) A jak má zvládnout toxické pro-predátorské penzijní fondy, které ho mají zajistit na dobu stáří?!

B) Jak má zvládnout pro-predátorské zdravotní pojišťovny, co budou mít jediný zájem - dotlačit jeho "idividualitu" před s pojišťovnami spřaženého exekutora?!

C) Jak má zvládnout pro-predátorské monopoly a kartely dodavatelů energií, komunikace, pohonných hmot, advokátů, geodetů...

KDYŽ Ty a Tobě podobní toužíte po jediném: po co nejmenším státu, předhození VŠECH oVčanů predátorům - a ultraluxusních čtvrtích s check pointy, střílnami, střepy na vysokých ohradách a průchozími rámy pro poníženě docházející otročící služebnictvo.

?!
[mrknutí jedním okem]

247248

03.07.2011 22:04

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý nasazený TMO:

1. JAR není (alespoň prozatím) žádným rájem na zemi: Naopak je to přesně výsledek "income inequality". A zrovinka v JAR jsou ghetta bohatých se zdmi vysokými 5-6 m! Se střepy, ozbrojenými ochrankami a zabijáckými psy. Zkus se projít po sunsetu v Cape Townu nebo v Johanesburgu sejít z hlavní ulice: NĚCO ZAŽIJEŠ... Takže jsi si naběhl na vlastní vidle:

Vložený obrázek

http://www.southafrica.to/people/Quotes/crime/sout...

2. Mne nezajímá, kolik platím nebo neplatím daní: Mne zajímá, jak kdo s mými daněmi nakládá: Za "zlého" reálsocialismu se k oVčanu dostalo velice málo oběživa na to, aby se cítil "svým pánem" a proto naslouchal nadšeně Kocábu. Zato KAŽDÝ velice lehce přišel k domu nebo k bytu: pokud nechtěl čekat "na příděl ZDARMA", postavil si ho v rámci družstevní výstavby nebo si dům (villy z té doby stojí v téměř každé ulici českých vsí a měst) - a velice bezbolestně splatil po 500-1.500 měsíčně veškeré půjčky. Strach před účtem od lékaře, advokáta, školy = věc NAPROSTO NEZNÁMÁ. Nové silnice, dálnice, nemocnice, letiště, školy, university = přibývaly jako houby po dešti.

3. Dnes se vzkvétající města z doby sociál-guláš/komunismu proměnila ve vybydlené, lidupusté spálené země, s pár Lídly po obvodu, s centry osazenými jen hernami, zastavárnami a pobočkami pracáků a exekutorských úřadů.

4. Krajina je plná opuštěných staveb bývalých prosperujících továren, státních statků, JZD.

5. Vesnice zejí prázdnotou se zlikvidovanými a rozpadajícími se školami, nádražími, kulturními domy a ex-hostinci.

Tak dopadla (díky osekávání "zlého" státu, dani a pravicování) kdysi jedna z nejvyspělejších průmyslově-vědeckých zemí po 20 letech volné pracky trhu, tunelování a bezbřehého egoiSSmu a individualismu.

...A vzývání Kocáby...

247291

04.07.2011 09:22

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ákrane, Ákrane - opravdu, opravdu, ale opravdu nechápu, proč kamkoliv vlezeš, tak pracuješ s fanatickým nasazením na tom, abys následně masochisticky zakusil opovržení ostatních - a vlastní exkomunikaci. A to jen pro jeden jediný důvod: obsedantní purismus v napravování překlepů a transkripcí!
Nenalezl jsem a nebyl jsem ani svědkem, že bys kdy byl v (ostrém) sporu s ostatními kvůli-vá čemukoliv jinému!
A teď zpět ke mě: Odmalička jsem byl vychovaný ve "zlém" multikulturním prostředí i několika zemích najednou. Takže pochopitelně málokdo zvládal každý jazyk eňoněňo. Ale naprostá většina byla uznávanými odborníky ve svých oborech. A občasná jazyková nedokonalost se NIKDY neřešila spory nebo jízlivostí - spíše pobavením na akademické úrovni. TEČKA!
Na druhou stranu se okolo mne během života prosmyklo mnoho polygotů/polygotek = v naprosté většině ale nepoužitelní pro běžný reálný život.
A teď jeden (pro Tebe jistojistě nepříjemný) gól: hříčkami s "przněnými termíny" jako např. "readproofing" (v jakémkoliv jazyce, kulturním prostředí, společenské úrovni...), jsem často dosáhl zájmu něžnějšího pohlaví (které se zčásti bavilo, a dílem mne chtělo "zachraňovat"). A slavil velice záhy a pohodlně úspěchy. Pořád dokola Ti opakuji: sémantika (a podobné obskurní vědy) jsou rájem pro (nejraději) kozaté, obrýlené a přeintelektualisované baby (což mi i oVčas bere...) = od malička má žena za úkol podle tónu hlasu iHned diagnostikovat stav potomka/potomkůůůůůůůůůůůůů.
Chlap naopak má řešit strategie, nonverbální komunikace a odvracení imperativů. TEČKA!
Takže resumee: Klobouk dolů před Tvým zanícením pro babskou disciplínu a hluboké znalosti: Na druhou stranu, nikdy-vá jsem nenarazil na polygota, který by díky tomu vyčníval nad ostatní nebo se mu někdo kořil = BUCHTY to NEBERE!!! Tak na tom (rozumní) chlapi nedřou[smích]
Kdo si neumí užít v posteli (kde jsou slova + jejich přesný význam (už) nanic), zabývá se sémantikou... Tak neblbni a užívej si života!

247308

04.07.2011 09:25

Stížnost lze napsat i slušně

RE: Není to humor - přišlo emailem

MoUdrostrak 88.?.?.?

P.S.: Ta předposlední věta platí pro obě (obvyklá) pohlaví [velký smích] [velký smích] [velký smích]

247309

04.07.2011 09:46

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zdravím Luxore, TMO mne sice "respektuje" nejspíše tím, jak mne "nežně" oslovuje, např.:

---chápeš to, ty magore? rozumíš tomu---

[velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

247312

04.07.2011 10:12

Existují dokonalé výrobky?

RE: Německo je jediná země, ke které právě giganti z Asie zhlíží

MoUdrostrak 88.?.?.?

Milý TMO, až (někdy na to vyděláš, našetříš, natuneluješ či si nasazením na Zvědavec.org najidaŠŠíš)

a dostaneš se do pupku Tvého pravicujícího světa = JůYsEj a New Yorkské peleše zvlášť,

tak si pořádně prohlédni Empire/EMPTY State Building: To není památník prosperity, ale KRIZE (1930-1931)! V té době (nejen!) chudí natolik zchudli a naopak bohatí natolik zbohatli, že i bohatí pochopili, že buď nainvestují od chudých naakumulované peníze do WELFARE, nebo se potopí spolu s nimi do marasmu.
Proto během nejhlubší kriSSe zahájili stavbu EMPTY(!) State Building coby "hladové zdi" - a SSanovali tak úlohu "zlého" státu, kterému předtím odváděli minimální daně.
EMPTY State Building byla / z pohkledu Tvého pravicujícího materiááálismu) naprosto ZBYTEČNÁ INVESTICE: V době otevření probíhala Velká hospodářská krize a kvůli které nebyla pronajata velká část kancelářských prostor, nízké poptávce o kanceláře také napomohl fakt, že budova byla tehdy postavena na špatném místě, poměrně daleko od dopravního spojení. Kvůli nízkému počtu nájemníků se budově začalo přezdívat Empty State Building (empty=prázdný). V roce 1951 kvůli finančním potížím musela být budova prodána za 34 milionů dolarů....
Přesto-vá tehdejší pravicující leadři měli natolik moUdrosti, že díky EMPTY State Building vytvořili jobs pro 3.400 zaměstnanců již během stavby.

Dnešní "OSLŇUJÍCÍ a PRESTIŽNÍ" nájemcíci EMPTY State Building: Alitalia (sic!), Croatian(sic!) National Tourist Board, Filipino(sic!) Reporter, Human Rights Watch[red][b](sic!), Polish(sic!) Cultural Institute in New York, Senegal(sic!) Tourist Office, TAROM Rumania(sic!), The King's College Bývalí(sic!) nájemníci China National Tourist


Dnes místo investic do Hladových Zdí/EMPTY State Buildings stavíme pro TMO satelitní městečka s hradbami, střílnami a check-pointy, humanitárně bombardujeme a rozebíráme veřejné nemocnice a privatiSSujeme/tunelujeme penzijní systémy.

247314

04.07.2011 10:32

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

MoUdrostrak 88.?.?.?

Luxor má naprostou pravdu: sice jsem v JAR nestrávil tak dlouhou dobu, jako on. Ale několikrát na kratší časové úseky jsem tam z různých příčin docestoval nebo tranzitoval. Jedna z mých nejbližších příbuzných se domnívala, že přeskočí kariérní řád ve své nadnárodní bance. A podepsala contract do JAR. Sice se dostala OKAMŽITĚ do zlaté klece s vysokým platem, tučnou relokací apod. Ale žije skutečně jen jako štvaná zvěř. Autem přejíždí ZÁSADNĚ za světla, se zablokovanými dveřmi a nerozbitnými okny. Nemá si kam vyjít. Přejíždí maximálně do podobně obrněných sídel svých kolegů, v jakém bydlí sama...

A stýská se jí po "zlém" EUropském sociálním státu, kde mohla randit, lovit, seznamovat se - kdekoliv, kdykoliv a žít, žít, žít.

Je zajímavé, že do JAR se "zamiloval" vzor TMO, privatisér 40.000 bytů, který z ČR "uklidil" miSSku i své děti raději do Švýcarska = Zdeněk BAKALA: Vinařství na svých stránkách uvádí, že Bakala do Jihoafrické republiky jezdí pravidelně už dvacet let a vlastní sídlo v Kapském městě. Zemi si prý oblíbil hlavně proto, že je dynamičtější než usedlé evropské ekonomiky. "Do této části světa jsem se zamiloval a jsem velkým obdivovatelem jižní Afriky," vyznává se Bakala.
Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/bakala-koupil-vinarstvi-v-jizni-africe-dyc-/ekoakcie.aspx?c=A110628_145117_ekoakcie_vem

Proto: Pravicujme, tunelujme!

247316

04.07.2011 11:22

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

MoUdrostrak 88.?.?.?

Zdravím srdečně Lin, jen jsem to zběžně proběhl:
ale připadá mi, že tam Zvědavec.org de facto jen a jen chválí:

V odkazech ( webových stránek Národního odporu - pozn. MoUdrostrak) bylo pak umístěno dostatek webových stránek, které konvergují svým obsahem k ideovému zázemí Národního odporu (Národní tisková agentura, Altermedia, Zvědavec a další). Čtenáři webových stránek tudíž mohli čerpat informace různé validity ze sekundárních zdrojů. Jako příklad lze uvést konkrétně Nezávislou tiskovou agenturu – NTA, která 9. března 2010 přinesla, v souvislosti s krizí v Řecku, zprávu, že „EU chce vyslat do Řecka zásahovou jednotku“.

Nejproduktivnější byla webová stránka Čechokanaďana Vladimíra Stwory: www.Zvědavec.org. Je zde široká škála různých článků, převážně se vztahujích k velmocenské politice, blízkovýchodnímu konfliktu, Izraeli(sic!) a ke všem možným neuralgickým bodům světové politiky apod. Od počátku r. 2010 byly některé články zpoplatněny s tím, že po určité době, která je uvedena, budou veřejně dostupné


Není to spíš na škodu, když proVrchnostenská a pro-main=streem platforma "chválí", nežli ostrakizuje a haní?!

247319

04.07.2011 14:01

Existují dokonalé výrobky?

RE: První varování vám i tmo

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lukašenko udělal největší chybu, když

do BěloRuska připustil nezaměstnané
z pravicujícími deformami zbídačených EUro/Disney/Landů v Pobaltí
= z Litvy a Lotyšska (ba i Estonska) coby-vá GastArbeitery...

Taková potupa pravicujících pouček a NWO už pro naší Vrchnost přetekla mírou, více nežli malou[pláč]

Pokud by "zlý" Lukašenko diktátoroval a pravicoval jako Ms. Timoshenko či její pobratim Mr. Yushchenko roz. rozkrádal a dával rozkrást a vytunelovat BěloRus, byl by "hodný" Lukašenko nejžádanějším bratrem Pravdy & Lásky[smích]

247329

05.07.2011 07:48

Deset tezí Thilo Sarrazina

Saracén by zasloužil v EUropě gazajku

MoUdrostrak 88.?.?.?

Opět příspěvek resp. dovětek pana Editora, kde s ním naprosto souhlasím: "zlé" sociální Německo (i "zlá" sociální Skandinávie) prosperují zejm. díky svému "sociááálismu". A prosperují JAKO NIKDY a NIKDO před nimi právě v bouři a kriSSi ostatních se zmítajících NEsociááálistických zemí - JůYsEj, Irska, Pobaltí etc. etc.

Proto je potřeba vzít/podmáznout jednoho Saracéna, aby se "obětoval" - a zachránil mýty o "skvělé" neviditelné pracce trhu.

Opravdu jsou čeští pravicující pivní Pepíci již tak idiotští, že by vzhlíželi k Saracénu a jím opěvovanému emerickému ghettu = plnému vražd, narkomanie, prostituce a NEGRAMOTNOSTI Emeričanů samých?!

A opovrhovali "zlým" německým modelem, kde i v nejkoncentrovanějších tureckých aglomeracích lze jen těžko narazit na dealera, prostitutku i bilinguální negramotnost?! Je jasné, jak by s dealerem, prostitutkou, lichvářem či zastavárníkem v bezprostředním okolí svých dětí Turci bleskově naložili...

Doopravdy už jsme tak holocaustováním a humanitárními bombardováními celého světa zidiotštili, že věříme takovým na první pohled lživým Saracénovým konstrukcím a fabulacím?!

"Zlé" sociální Německo má BEZPLATNÉ vysoké školství pro VŠECHNY cizince ("zlá" sociální Skandinávie má podobné modely). Díky tomu se z absolventů německých universit automaticky stávají ambaSSadoři lobbující pro německý průmysl, zboží, vědu a techniku. Neznám jediného absolventa emerické university, který by během studia získal takové nadšení pro Made in U.S.A. A také, co by z vybrakovaných a krachujících U.S.A. dnes kdo dovážel - kromě reexportu z Číny?!

Na Wilderse v Holandsku už prasklo, v čím žoldu založil svoji "partaj": ....he went to Israel instead. For several years he volunteered in a moshav and worked for several firms, becoming in his own words "a true friend of Israel". With the money he saved, he travelled to the neighbouring Arab countries, and was moved by the lack of democracy in the region. When he returned to the Netherlands, he retained Israeli ideas about counter-terrorism and a "special feeling of solidarity" for the country.

Uvidíme, jak dlouho bude trvat, nežli na Saracéna také praskne, kdo skoupil 1.500.000 jeho "brillant" tezí v Německu. Btw. i Pan Professor Big Toonnel, i pan Miloš Zeman zázračně zbohatli jen díky přednáškám na "správných" universitách a vydáváním neskonale super prodávaných knih... V čím žoldu a zájmu?!

247377

05.07.2011 08:08

Flotila do Gazy: Ještě jsme to nevzdali!

RE: Flotila je sabotovaná

MoUdrostrak 88.?.?.?

Ákrane, Ákrane, ještě jsi zapomněl ve svém rozněžnění nad USraelskou péčí o (g)Azu vysvětlit, že USraelci (g)Atu oplotili, aby USraelská kriSSe, kdy nemají ani na platy svým diplomatům, nevtrhla na prosperující (g)Azký záhonek.

USraelci krmí oplocené a takto "chráněné" Palestince jako batolata. Obzlášť hodní USraelci způsobili (g)Azanům závislost na phosphoru, ochuzeném uranu a dalších USraelem poskytovaných nutričních pochutinách.

Hodní USraelci dokonce aSSistují nevděčným (g)Azanům při setí a orbě = navádějí je přesně chirugicky mířenými střelami na polích a v olivových hájích.

Vložený obrázek

Hodní USraelci dokonce i pomáhají (g)Azanům při výlovu ryb ve výsostných (g)Azkých vodách. USraelské dělové čluny už propálili mnoho barrels nafty i nábojů při tak humanitární činnosti...

Ákrane, Ákrane, hodní USraelci dokonce zkorumpovali Egypťany, aby zabránili nevděčným (g)Azanům kopat tunely - USraelci se TOTIŽ bojí, že by (g)Azané chytli ve vlhkých tunelech rýmu!

247378

05.07.2011 13:14

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: Jsem moc rád, že editor zveřejnil článek, i když s jeho obsahem nesouhlasí

MoUdrostrak 88.?.?.?

Musím se pana Editora zastat: Německo (i Skandinávie) obrovsky profituje na "vydržování si" immigrantů. A proto si immigranty jak Skandinávie, tak Německo VĚDOMĚ vydržují. A proto jsou Německo a Skandinávie největší světové high tech mašinami.

To, co se snaží získat/ukrás JůYsEj a USrael nekonečným "humanitárním bombardováním®", Německo hravě získává exportem. "Povalující se" immigranti vytvořili pro Německo a jeho produkci most do svých končin, odkud pocházejí. A Němci byli VŽDY přirozeným spojencem Turků i Muslimů proti anglo-americkému neo-kolonialismu.

Kdo nezažil emerické "integrované" ghetto a.k.a. "kotlík národů", ani neví o čem mluví. Právě proto, že Turci /a Muslimové/ nepodléhají hazardu, drogám, prostituci a zotročení, jsou od naší Vrchnosti (na rozdíl (zatím) od nás) NA POŘADU DNE. Německo by bez např. Turků, nikdy nazažilo poválečný boom - a to se pokoušelo dovážet ex-Jugo, Maročany, Portugalce, Italy, Španěly... Nikdo ale nebyl tak pracovitý, spolehlivý - a přitom ke svému ArbetGeberu loajální, jako Turek.

Že se Turci nekonec překotně neasimilovali, za to si mohou Němci sami: Němci dováželi Rumuny, Čechy, Poláky, Rusy, Maďary coby-vá Volks-Němce pod sysntetickými učelovými paragrafy "Zákona krve". Dávali jim iHned oVčanství BRD a hojný sociál. Vedle nich po desetiletí pracovali Turci (naprosto bez jakýchkoliv výhod pro residenty - hypotéky, leasingy...). Není divu, že Turci nakonec resignovali a vytvořili si stát ve státě díky vlastním bankám, leasingovkám, školám a mešitám. Na rozdíl od Rumunů, Čechů, Poláků, Rusů, Maďarů - a dalších Volks-Deutsche, ale Turek nepěstuje kriminalitu - tolik vnucovanou a potřebnou pro rozbití Německa pro naši Vrchnost podle rezeptu Rozděl a Panuj/ Divide et Impera[smích]

247387

06.07.2011 07:05

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

Medializace Predatorum nesvedci

MoUdrostrak 88.?.?.?

Pane Editore, prectete si opet pozorne Zida SueSSe/stale jeste neni mezi Libri prohibiti! Potvrdi se Vam v nem, ze Predatori bytostne nesnasi medializaci. Jsou uvykli od veku seru a stinu. Navenek nasazuji ShabesGOJim + prave Soudni Mafii/ nejen k exekuci smenek z lichvy a podvodnych konkurzu apod./.
Ale i k zastrasovani nesehnutych = Nicola Suhaj a detailne panen Ajuanem Olbrachtem popisovane mechanismy "petic" a natlaku na ShabesGOJim v exekutive a dzastics.

Pokud byste zacal psat vcas o Procesu Knihu, nestali by Predatori o dalsi prirustek do kazde knihovnicky - a doslo by ke katarzi.

Pokud Vam shabesGOJim ze Soudni Mafie potvrdi podminku, doporucuji StraSSbourg + kontaktovat legata Venezuely v UN MiSSion - ma "zajem" a sve cesty, jak Vas Proces a osud "zpopularizovat".

247420

06.07.2011 09:02

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: Jsem moc rád, že editor zveřejnil článek, i když s jeho obsahem nesouhlasí

MoUdrostrak 88.?.?.?

Vojto, náš pravicující cvičiteli:

... vzdělaní a pracovití podnikatelé vytvářejí pro ty méně vzdělané a pracovité pracovní příležitosti...

To si snad děláte dobrý den nebo jste se přismahl na nepracovním slunku?! [zmaten] [zmaten] [zmaten]

Proč je jinde nevytváří?! A naopak propouští?! Proč jinde "hodní podnikatelééé" krachují?!

Proč je úspěšné jen "zlé" socialiSSující Německo a Skandinávie?!

Kolik jste si za výše uvedený demagogický canc přimázl na Váš zpoplatněný šichťák?!

Pokud by KAPITALIssMUS FUNGOVAL, museli by přeci-vá PROSPEROVAT právě TRHY BEZ PŘÍVLASTKů = JůYsEj, Island, Irsko, Pobaltí?" Nicht wahr, ebenso?!

A "zlé" přerozdělující, předaněné a socialisující Německo a "zlá" Skandinávie by musely se zmítat v nezaměstnanosti, dluzích/předlužení, maraSSmu a bídě. Nich wahr?! [velký smích] [velký smích] [chechtot] [cool]

247425

06.07.2011 10:48

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

RE: Pro Vladimíra

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lin, spíše by se mělo upřesnit, že ČR zavedla isntitjůt "fikci doručení"

Ale nic není zase tak jednoduché:

V případě doručování prostřednictvím doručujícího orgánu, účastníka řízení nebo jeho zástupce je adresou pro doručování fyzické nepodnikající osoby adresa evidovaná v informačním systému evidence obyvatel. Adresát má možnost uvést v evidenci obyvatel zvláštní adresu určenou pro doručování podle OSŘ, která je odlišná od adresy místa jeho pobytu. Tuto možnost dřívější právní úprava neznala. Pokud tak ovšem adresát neučiní, je adresou pro doručování právě adresa místa pobytu tak, jak je uvedena v evidenci obyvatel. Problematiku evidence obyvatel upravuje zákon č. 133/2000 Sb., o evidenci obyvatel a rodných číslech, který byl rovněž novelizován s ohledem na tuto souhrnnou novelu OSŘ.

V praxi to tedy znamená, že pan Editor by měl soudu oznamovat změnu adresy pro doručování, pokud o ní před odcestováním na delší dobu věděl. Na druhou stranu, existují případy - zejm. pravicujících taky-podnikatelů, kteří se brání soudům a exekucím zneužíváním/nadužíváním tohoto institjůtu. Resp. účinně dokáží po několik let mařit nenapadnutelně řízení proti nim. Což nic příliš nemění na podstatě věci, pokud se pan Editor nechce ramenu spravedlnosti vyhýbat.

Neznamená to ovšem, jak jste v dobré víře uvedla, že např. odcestuju na služební nebo soukromou cestu a někdo se na mne rychlým soudním příkazem něčeho dobude, pokud nestačím vznést odpor. Po návratu mám dle OSŘ možnost se bránit:

Neúčinnost doručení.
Adresát, vůči kterému byla uplatněna fikce doručení, může soudu navrhnout, aby rozhodl o neúčinnosti doručení. Musí být splněny zákonné podmínky, mezi které patří omluvitelné důvody, pro které se adresát nebo jeho zástupce nemohl s písemností seznámit, a současně podání tohoto návrhu v patnáctidenní lhůtě běžící ode dne, kdy se adresát s písemností seznámil nebo mohl seznámit. OSŘ stanoví, že se za omluvitelný důvod nepovažuje skutečnost, že se fyzická osoba na adrese pro doručování trvale nezdržuje nebo že se na adrese pro doručování podnikající fyzické osoby nebo právnické osoby nikdo nezdržuje. Konkrétnější vymezení omluvitelných důvodů bezpochyby časem zajistí judikatura, ale lze předpokládat, že jimi bude např. neplánovaná hospitalizace účastníka. OSŘ stanoví případy, kdy soud rozhodne o neúčinnosti doručení i bez návrhu účastníka. Jde o případy nesporných řízení. Rozhodne-li soud o neúčinnosti doručení písemnosti, písemnost se považuje za doručenou dnem právní moci rozhodnutí soudu o této neúčinnosti.

247431

06.07.2011 11:59

Kauza Zvědavec – jak si mě krajský soud pozval / nepozval

RE: Pro Vladimíra

MoUdrostrak 88.?.?.?

Lin, možná by stálo za zkoušku, jak by se Proces dále vyvíjel, pokud by pan Editor zrušil přihlášení k pobytu v ČR, odevzdal české ID a ponechal si pouze pas.
Pak by patrně nastaly pro Soudní Mafii a v ní součinné ShabesGOJim komplikace s doručitelností. I s Procesem.
Těžko by mohli soudit pana Editora jako uprchlého, když má rodinu a pobyt na adrese v zahraničí, kde se zdržoval i před Procesem. Vzpomeňte na Radka Krejčířů, jak se spousta věcí komplikovala jeho účelně(sic!) pořízeným a nabytým oVčanstvím Seychell.
Domnívám se, že v tom je mezinárodní právo stále v plenkách. Zvlášť když by poté bylo nad slunce jasné, že Proces nemá k České republice ŽÁDNÝ VZTAH, protože ho s provozovatelem webzine spojuje jen a jen dvojité české oVčanství. A provozovatel nemá v současné době v ČR ani pobyt. Pak už by se před mezinárodními institjůcemi lehce prokazovalo, že Proces byl ryze účelový a šikanosní.
Ani za "zlého" Bolševíííka nebyli např. povolávání na vojnu čeští oVčané a/nebo jejich děti, pokud neměli na území ČR trvalý pobyt. Museli se ale vydržet v ČR nepřihlásit k pobytu/ a pořídit si oVčanský průkaz do 30 let věku. Tzn. za "babičkou" přilétat jako polotůůůůrista...

"Zlý" Bolševííík se držel zdravého rozumu i vůči dětem z "Tábora Míru a Socialismu" prchlých emmigrantů/pivních pravicujících Pepíků

- a aktuální hodný režim Pravdy, Lásky a Věčného "Humanitárního Bombardování®" by šel jinými cestičkami?!

247437

06.07.2011 15:43

Deset tezí Thilo Sarrazina

RE: akorat jedna teze

MoUdrostrak 88.?.?.?

Omlouvám se, ale Nesouhlas: nejštastnějšími pozemšťany jsou (údajně) obyvatelé Vanuatu http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/magazine/517225...,které je naopak jednou z nejchudších zemí světa!

Btw: Osobně jsem si na Vanuatu místy připadal jako na nejbídnějším místě někde v Subsaharské Africe. Ale doopravdy vřelejší a ochotnější domorodce jsem asi nikde jinde ve světě nepotkal. Co mne tam potěšilo, byl fakt, že se chystali uznat Jižní Osetii nebo Abcházii - či obě najednou.

A za další tam (tuším každodenně a celodenně) vysílá terestricky China Radio International ( v místním Bislama, Anglicky i Francouzsky) - vysvětluje čínský pohled na nejen Vanuatu... A čínská ambaSSáda tam také má ještě větší residenci, nežli Austrálie, Británie a Francie dohromady. JůYsEj (ani nikdo další) tam naštěstí ambaSSadora nemá. Takže se Vanuatu těší obrovské čínské rozvojové pomoci a podpoře[smích] A bohatne...

Btw. Babyboom Německa proběhl peakem v roce 1965. Od té doby má už jen sestupnou tendenci. Proto by Němci byli na hlavu, kdyby se uzavřeli sami do sebe a nepřijímali immigranty. Jak se bude ročník 1965 blížit penzijnímu věku, tak naopak bude muset Německo ještě více lákat immigranty. Že bude mít zájem o vysoce kvalifikované a s potenciálem min. 2-3 dětí, je nasnadě. Takže mladí a adult only vegetující egoističtí Češi asi přespříliš vítáni nebudou - i kdyby byli sebevíce přeedukováni[velký smích]

247445

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 5

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,36 Kč
Euro
27,46 Kč
Libra
30,38 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
22,37 Kč
Čínský juan
3,48 Kč
Polský zloty
5,93 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 967,30 Kč
1 unce stříbra
548,56 Kč
Bitcoin
309 742,99 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 539 533