Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

10.01.2017 07:15

Plošné vybíjení nevinných, neškodných ptáků pokračuje

Zvláštní "přirozený" výběr

MoUdrostrak 82.?.?.?

Obě pandemie (španělská i hongkongská) si primárně vybíraly a usmrcovaly nejzdravější lidské jedince v produktivním věku.
V podstatě oběti umíraly na vyčerpání, způsobené neadekvátně stresovou imunitní odezvou na množení viru v organismu.
Ne náhodou výrobce Tamiflu skoupily špičky amerických neocons. Stejně tak ovládly další protagonisty ochrany proti pandemiím.
Již Španělská pandemie na konci WWI vekice zvláštně takřka synchronné se aktivovala po obou březích Atlantiku. Tj. v době, kdy ještě neexistovaly transoceánské lety a lodě pluly i několik týdnů.
Kromě hongkongské a španělské chřipky už čerstvě pamatujeme SARS a Ebolu. A rovněž AIDS. Všechny nesou pochybnosti, zda vznikly přirozeně, či jim bylo "pomoženo".
Chřipka sama o sobě je velice devastující . Přetěžuje srdce, plíce, mozek, ledviny, játra. Takže i když clověk přežije, nàsledky mu zhuntují zbytek života.
Tězko proto soudit, zda by bylo lepší drůbež neutracovat a konzumovat maso a vejce z přeživších kusů.
Jak už jsem poukázal na lidských pandémiích, vir tehdy usmrcoval naopak nejzdravější jedince s nejsilnější imunitní reakcí organismu. Prarodiče pak museli vychovávat přeživší vnuky.
Běžně sezónní chřipky si vybírají naopak oběti ze slabých a oslabených jedincú a proto se i méně šíři s v populaci kratčeji cirkukují. Nakažení silní jedinci se daleko více pohybují a socializují, nežli nakažení seniori a nemohoucí či děti.
Nemúžeme proto na pandemické viry přikládat stejnou optiku, kterou jsme nabyli z častějßích chřipek sezónních. Je to nebe a dudy...

354848

09.01.2017 15:03

Rasismus? Hm...

RE: Samozřejmě je to úmyslné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Sugar, ač s Prof. Big Toonnelem můžeme nesouhlasit v lecčems, jedno říká naprosto PŘESNĚ a bez servítek: Jakobíni! (o Havloidech, Chazarech, Satanistech).
Na jednu stranu „dobroserové", na druhou egocentrici = a'la Veškrna.
Dodnes si uzurpovali 99% většiny aktiv většiny zemí.
Naivním lidem podsunuli "Společenskou smlouvu" na konzumní blahobyt, výměnou za delegaci moci.
A je úplně jedno, zda ✓ mezičase to nazývali Buržoasní, Bolševickou, Nacionálníěsocialistickou, Průmyslovou či Vědeckotechnickou revolucí.
Vždy „jejich pokrok" byl vykoupen stamiliony mrtvých a zničených existencí.
Dnes vidíme v přímém přenosu jimi uměle vyvolanou uprchlickou krizi, ničení Sýrie, Jemenu, Iráku, Mali, Nigérie.
Podvědomě cítíme, že i za reálsocialismem jsou také ONI. Resp. že v té době kasírovali na třech stranách barikád: Západní, Maoistické i Sovětské. My, lidé Západu, Východu i Třetího světa, jim v podstatě sloužíme jen jako Shabesgoyim - vědomě či nevědomě.
V jejich školkách i školách ve Švýcarsku vyrůstal jak Shah Pohlaví, tak i současný panovník Severní Koreje Kim Čong-un. Málokdo ví, že poválečný vládce Tchajvanu a syn Čankajška Елизаров Николай Владимирович, Цзянфэн vyrůstal ✓ Rusku u Stalina a První Dámou Tchajvanu byla Ruska. resp. litevska Židovka z Běloruska Фаина Ипатьевна Вахрева Фанлян, (15 May 1916 near Orsha, Vitebsk Governorate, Russian Empire - Died 15 December 2004,Taipei, Taiwan.
Vložený obrázek
Každodenně se setkávám s primitivismem Čechů, kdy vše jen ideologizují a zuŕivě bojují nekonečné včerejši bitvy proti Němcům, proti Rusům, proti Američanům.
Nakonec, každý národ má takovou vládu kterou si zaslouží a takovou životní úroveň kterou si nechá Chazary a lokálními Shabesgoyim naroubovat. [mrknutí jedním okem]

354819

09.01.2017 13:22

Manželství s Tunisanem

RE: Misogynní příběh, co tahá za uši

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě, že žena hledá primárně partnera, se kterým zabezpečí hnízdo. Na druhé straně, v Havlující Gottlině často narážím na super zabezpečené osamělé krásné, milé, schopné...které by "měly zájem".
Vždy ihned zpozorním, "ztrapním se" že začnu pozitivně vychvalovat moji lepší polovičku - brzy je zkamarádím - a tím zneutralizuju nebezpečný vývoj.
Netvrdím, že jsem nikdy v Havlující Gottlině nenarazil na agressivní Zlatokopku - ale ony to neumí se mnou a já to nechci umět s nimi.
Takže na Češky já nedám dopustit. Běžně nechávám nejlepší kamarádky i moji lepší polovičku za sebe platit kafe, skromnější oběd nebo večeři. Na oplátku za ně pak utratím na revanž něco opulentnějšího, třeba s výletem a tak. Tzn. že většinou je to tak 3/4 : 1/4 v neprospěch mého salda.
Ženy, a jejich přízeň, si ani nekupuji a ani se nenechávám vydržovat. Díky tomu si okolo sebe udržuji jen skvělé ženy, některé jsou skoro o dvě generace mladší a některé stále i o generaci+ starší, nežli já.
A pořád věřím, že kdybych někdy měl na vteřinu zůstat "opuštěný", ihned mě seznámí s jejich nezadanými kamarádkami a příbuznými, dcerami, vnučkami (a co už se párkrát v mých "mezidobích" pokusily) a tak bych opět skončil v dobrých rukou.
Proto nevěřím, že kdo se hnusně chová k ženám an block, tak je schopen najít čupr partnerku pro sebe.
Prostě mně připadá, že v Česku stačí jen chodit a sbírat (a přitom nepošlapat). Nezadaných, vysoce kvalifikovaných, elegantních a udržovaných žen jsou tu mraky. Narážím na ně na každém kroku. Když vylezu na ulici, nestačím otáčet hlavu. Na druhou stranu je fakt, že být ženou, asi bych si těžko vybíral - ze zadaných a/nebo promiskuitních či prohulených a prochlastaných individuí, co vidím okolo sebe - a to sám nejsem žádný metrouš nebo narcis. Češi se prostě ke svým nádherným ženám neumí chovat - buď přežívají "dobrovolně" pod pantoflem a/nebo jsou to egoističtí a slepí pitomci. Klidně jim to říkám do očí, když slintají po mých kamarádkách a jejich známých :v [mrknutí jedním okem]

354818

08.01.2017 19:46

Manželství s Tunisanem

Misogynní příběh, co tahá za uši

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor nám zase nadělil příběh, o jehož věrohodnosti má sám pochyby.
Nejen kvůli storce s pasem! Náhradní pas / cestovní průkaz / pasavan vydávají i honorární konzulové právě proto, aby se český oVčan mohl vrátit domů pokud o původní doklad přijde.
Plivete tu sice na Evropskou Unii, ale dokonce tam, kde Havlující Česko nemá diplomatické zastoupení, vydá Vám náhradní doklad i kterákoliv ambassáda členského státu EU!
Naprosto stejný typ dokladu se vydává i v zahraničí narozeným dětem, které splňují podmínky pro české oVčanství, před jejich první cestou do havlující Gottliny.
Celý příběh zní nedůvěryhodně. V Tunisu se primárně hovoří francouzsky a arabsky, omezeně italsky. Tzn. že jakákoliv cizinka je tam pod tlakem, aby se rychle dokázala domluvit jinak, nežli jen anglicky.
Sama musela být pěkný vejlupek a/nebo i rodina jejího manžela stála na nejnižším žebříčku společenské hierarchie. V Orientu je totiž cizinka v rodině známkou prestiže a pokud je rodina na úrovni, žije si jak ve zlaté kleci. Na cesty do domoviny je naopak vysílána, aby vozila rodině, známým a sousedům různé atrakce a rodina měla o čem povídat.
Internet je plný i pozitivních příběhů, kdy i Češky s orientálními manžely žijí naprosto v pohodě, dokonce bez problémů pracují nebo podnikají.
Pokud si naivní Češka vybere primitiva, tak si za to může sama - ať v Česku nebo v Orientě.
Další neuvěřitelnou částí příběhu je, že drapla děti a hajdy s nima do Gottliny. Pokud by jí manžel zažaloval, že je unesla bez jeho svolení mimo místo jejich pobytu, exekutor jí je v Havlující Gottlině na základě Mezinárodní úmluvy na ochranu dítěte sebere a bez ohledu na jejich oVčanství, je pošle tam, kde dosud vyrůstaly.
Poslední věcí je, že se tady skutečně vyvalila v diskusi tyráda na Zlé Češky. Ve skutečnosti české ženy patří v zahraničí mezi ty, které jsou jak repre, tak i pracují, pečují. Pokud si Čech narazí krávu, tak s ní, samozřejmě, zažije kravský krátký vztah nebo útrpný život.
Je to každého boj, ale čím jsem starší, tím mně připadá, že je v Česku stále větší a větší výběr skvělých rozumných a krásných žen na úrovni, které dosud nejsou takové agresivní Zlatokopky, jako jejich západní nebo ruské a další kolegyně.

Obecně České studenty už nebaví sex, tak se nedivte, že krásná a milá česká děvčata pálí za Orientálci a dalšími cizozemci :v [mrknutí jedním okem]

http://zpravy.idnes.cz/cesti-studenti-porno-sex-0h...

354785

06.01.2017 14:58

Rasismus? Hm...

RE: Samozřejmě je to úmyslné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Chazaři vědí, že jim zvoní hrana.
Už jejich někdejší spojenec a „básník" Saddam Hussein pravil pár měsíců před popravou (roz. zavražděním pro-zionistickými katy), že lidstvo jednou bude hodnotit Pax Americana jako krátkou slepou uličku v dlouhé historii.
Čím chazaři více šlapou na plyn, tím rychleji a bolestněji vyletí z vozovky. Bohužel, my s nimi, když je nedokažeme odervat od volantu a zbaběle nechaváme Chazary najíždět do dalších Dvojčat, Oslav Bastill, Vánočních trhů, Jugoslavií, Libyjì, Sýrijí, Jemenů, Mali...
Ač si nás Chazaři vzali dluhovým otroctvím za rukojmí, jsme jejich spolupachateli a podílníky na lupu z celeho světa "dobrovolně".
Proto musíme nést následky všichni. A taky že poneseme!
Společně s Chazary jsme od jen od roku 1900 povraždili skoro 200 milionů pozemšťanů!
Ve jménu Knihy!

https://concisepolitics.com/2016/10/10/169-million...

354694

05.01.2017 04:07

Rasismus? Hm...

Samozřejmě je to úmyslné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nic se nikdy neděje náhodou!
Potřebuješ někomu vnutit řešení? Tak vyfabrikuj problém!
Je to staré jak lidstvo samo. Ti, co vždy stáli na obou válečných stranách a kasírovali, už opět chystají kasírtašky.
Jimi vhánění ilegální migranti jim k oloupení a ještě většímu zadlužení blahobytných Evropanů záhy dopomohou.
Brzy si s migranty půjdeme po krku jak Srbové a Chorvati resp. Bosňáci resp. Albánci. Co se jednou osvědčilo, to znovu ponese trpké, ale výnosné plody. A o to tu jde až v první řadě.
Osobně bych si černochů v reklamě ani nevšiml. Amríííka je černošskými sportovními modely zasypaná. Většina černochů se probila na Univerzity přes sportovní stípka a proto sport je jejich doména.
Navíc třeba v NYC jsou čtvrti, kde černoši mají průměrné příjmy přes 50-70k. V Česku za Zlého Bolševíííka také usazený a naturalizovaný černoch byl většinou lékař, farmaceut apod. Nikoliv šedý pasažér na sociálních dávkach.
V našem spojenci nejvěrnějším = Židovském státu Izrael vegetují etiopští a další černošstí "židé" jako ochranky, uklízeči a další podřadné práce, určené v Česku pro goyim. Jsou adekvátně flustrovaní a vůči "bílým" židům zakomplexovaní.
Takže ti, kteří rozdmýchávají nyni rasový konflikt v Evropě a chystají na Evropany kasírtašky a směnky, v tom rozhodně umějí zkušeně chodit.
Enjoy it!

354601

03.01.2017 23:48

Berlín - další falešná vlajka

RE: Svět je plný paradoxů?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Podle dřivějších projektů pracoval v zaměření nevylučující "dvojí určení".
Odbory jsou samozřejmě odjakživa doménou Kosher Nostry.
Marš řízených ilegálů do Evropy je logistický průhledný zpackaný "majstrštyk", zkousnutelný leda konzumenty Hollywoodu, ale patrně jen TelAviVúdú.
Velice divné je, že se ona courá pár kroků od Ku'dammu, který je pro Berlíňany už tři dekády Old School. Pokud by byla turistka jako ta Izraelitka, tak možná. U residentky z lepší kasty to budí otazníky.
Pořád existuje i verze, že obětovali pouze její existenci, nikoliv źivot. A příp. se manžel a emerický synek záhy zanoří kamsi za ní.
Máme plakající Němce, Poláky, Čechy, Izraelity, Ukrajince = jednou ranou!
A to vše „vinou" Zlého Mussulmanna resp. Mussulmannů :v [velký smích]

354569

03.01.2017 14:51

Berlín - další falešná vlajka

RE: Svět je plný paradoxů?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sorosující média v havlující Gottlině patrně dostaly příkaz mlčet, tak sledujte - budete pravicujícně čučet:

Nada Čižmár, 34, pracovala pro logistickou společnosti v Berlíně, ale její sen byl otevřít internetový obchod prodávající českou přízi a Německu. "Nada se naučila plést jako samouk," řekl její manžel, Petr Čižmár, který uvedl, že se naučila řemeslo ze čtení knih a internetových stránek.

Pan Čižmár, softwarový vývojář(!!!), žije v německém Braunschweigu, městu asi 145 mil západně od Berlína, který je také známý jako Brunswick. On a jeho žena žili v Germantown, Md., šest let, a vychovali 5-letého syna, který se narodil v Rockville, Md., a tudíž je americký občan.

"Oba jsme cestovali k sobě navzájem," vysvětlil pan Čižmár v e-mailu. "Chystala se do Brunswick, kde jsme také plánovali strávit letošní Vánoce."


Pravicující zdroj: http://www.nytimes.com/2016/12/22/world/europe/ber...

Takže už tu máme, kromě zionisujícího majitele polské kamionky, českou logistku z Německa, která má malého syna Emeričana a s manželem žili v Germantownu ve státě Maryland.

Kdo texaskoval a kocáboval delší dobu v D.C. a okolí, tak ví, že v Marylandu a zvlášť v okolí Germantownu je největší koncentrace zaměstnanců NSA ( do Fort Meade je jen 60 km) a dalších "zionulibých" ážáns v okolí D.C.
Btw. i např. do Langley, sídla americké pobočky Mossadu = C.I.A. je to slabá půlhodinka (i v peaku) přes Potomac.

Nějak moc "náhod" najednou: Zlý Lebanonec, Zlý Tunisan, Hodný "polský" logistující Zionista, Hodní "čeští" logistici resp. expati z okolí sídel N.S.A. a Mossadu (C.I.A.)

Co pan Čižmár v Marylandu "programoval" se asi nedozvíme. A i kdyby, kdo vyloučí, že jde o krycí historku...

Btw. manželka zionisujícího "echt" Poláka Ariela se jmenuje Judith, na "Polku" trochu neslovanské jméno, nicht wahr?!

Vložený obrázek

354558

03.01.2017 08:58

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Cinkáči, kdo necinká a necintá s debily je debil, co

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hih, fatální číslo Vašeho Zvědavčího diskusního příspěvku #99999!!!
Skutečně nechápu, PROČ by Tibet měl být něčím výjimečným?! Pokud vím, Védy se šířily do Indie z dnešní Sibiře a přes Tibet a okolo Tibetu pouze procházely.
Tibet daleko více přitahoval dobyvatele pro svoji strategickou výjimečnost, nežli proto, že by z Tibetu tryskala moUdrost.
Vyvyšování tibetského Iamaismu = povyšování židovství (jak přes kopírák). Oboje slouží anglo-zionistické úporné snaze o globalism a porobu světa.
Zbožšťování a zbožštění Tibetu (i Izraele) se zvládli vyhnout mistrně Rusové i Číňani.
Co se týká týká míchání ras:
Smíchání geniticky podobných jedinců (např. Seveřan + Středozemec/Levant) = posílená imunita + vyšší iq.
Smíchání odlišnějších jedinců (např. Středoevropan + Subsaharský Afričan) = oslabená imunita v prvním pokolení + iq. nic moc.
Takže Kalergi sice „měl (přidělený) plán". Ale tehdy se ještě příliš o eugenice mnoho exaktního nevědělo.
Opakuji: Védám věřím. O Tibetu příliš velké mínění nemám, stejně jako o Zionismu. Obojí je "rubberized fabric"...

354544

02.01.2017 15:49

Berlín - další falešná vlajka

RE: Fotogenický černý kamion

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě, že majitelem kamionu je polský žid (resp. Ariel Zurawski, Jewish Supporter of Israel with Israeli ambassador to Poland, Shevah Weiss
), který je vroucím podporovatelem Židovského státu Izrael!
Navíc je to i ex-"přítel" ambassadora Židovského státu Szewacha Weisse Ph.D. (a.k.a. שבח וייס‎)...

Tak proč by svého slovanského řidiče a Shabesgoye nevyslal na jistou smrt???

http://www.targetfreedomusa.com/berlin-attack-truc...

Vložený obrázek

354519

02.01.2017 14:24

Berlín - další falešná vlajka

Špičkový článek a špičkový překlad!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velice precizní a logický článek! A skvělý překlad.
Nesuďme lidi ale an block. Němci jsou cílem tvrdé des informační kampaně.
Svět je v obrovském přerodu leadershipu i globálních hodnot.
V žádném případě ale nedojde k žádnému předání moci na nižších stupních. Stádo totiž na to nemá a nikdy na žádnou „Přímou demokracii" mít nebude.
Švýcarsko je útvar SUI GENERIS, speciálně zkonstruovaný proto, aby kryl lup na naloupaný na 99% globálních oVcí. Přímá demokracie ve Švýcarsku je jen kouřová clona k zachování statusu quo v Aladinově pokladně.
Pro oVce, ty schopnější entity a regiony, je předurčen osud podobný Singapuru = v podstatě osvícená přísná diktatura s donamíchaným etniky.
Ostatní budou skomírat se životní úrovní mezi Bangladéžem a zbídačenou Havlující Gottlinou. V podstatě to vidíme ✓ přímém přenosu v Číně a Rusku.
Rozdíl mezi nejbohatším regionem Ruska je stejný, jako mezi Norskem a Albáníí či Bhútánem - a nikomu to žíly netrhá a nůžky se dále rozevírají.
EU i USA je v koherezi regionů, kast a sociálních tříd, daleko méně zničující, nežli Čína nebo Rusko.
EU je proto rožštípávána na třísky a již nikdy z ní odolný špalek nebude. Nemůžeš-li cokoliv strávit v celku, rožžvýkej to na žvejky.
Včera jsem slyšel v mainstreamu trefnou definici: Česko je hrdá INDUSTRIÁLNÍ velmoc, a aby jako INDUSTRIÁLNÍ velmoc obstála, musí mít vždy NIŽŠÍ mzdy, nežli země neindustriální.
Takže proto Česku osud blahobytného Singapůru nehrozí: hulí se a krade zde na daních jak v Bangladéši. Proto ani Mossadem vyslaní střelci v Havlující Gottlině do Čechů střílet nebudou.
Hraje se o přežvýkání Němců, Turků a dalších národů, které mají vyšší mzdy a poslání, nežli levně montující Češi. Proto neměřme ani Němce ani Turky podle sebe - montovali jsme levně za CísařPána i PanTatíčka, budeme levně montovat a jen přežívat i za Číňana nebo kapitalistů bohatýrů z Ruska.
Dobře už 40 let bylo. A už nikdá lépe nebude. Leda v počtu texasek, bannánů a vložek s křidélky.

354515

02.01.2017 12:31

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Charit i nadací je hodne jak vidno z Vaseho seznamu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vy jste vážně demagog a kovaný troll par excellence!
Vytvoříte si oslí můstek „vesměs". Nablijete megatuny špíny a odsudků na nadace pro vážně zdravotně postižené. Když jste usvedčen, tak vytáhnete "vesměs" a švejkujete jak mámin blbeček.
Vážně, co jste to za hovado? Chápete, že bez nadací zdravotně postiženým by vypadl ze Systému článek a účast lidí dobré vůle?
Chápete, že i Islámské bankovnictví, kterým se zaklínají nemainstreamová média jsou de facto podpůrné NADACE?
Tyhle promaroděné svátky mně díky volovi jako Vy, i naivním pitomcům, kteří na první dobrou nasypali panu Opakovanému Stradateli, utvrdily v tom, že jakákoliv forma "Přímé demokracie" by zejm, Havlující Gottlinu potopila do nejhlubšího marasmu. Mnohem hlubšího, nežli generují Shabesgoyim v podobě Chazary pasených politiků!
Vy a Vám podobní byste pouze vypustili i to málo, co ve fungujícím rybniku zůstalo, podvodní "potřební" by to rozfofrovali a prohulili. A pak byste se vespolek rochnili v rychle vysychajícím bahně.
Kdysi horoucí Zionist Winston Church Hill prohlásil, že k zošklivění "Přímé demokracie" mu vždy postačí 10 minut rozhovoru s průměrným voličem.
V případě diskutérů na dnešním Zvědavci k tomu často stačí pročíst jeden jediný pŕíspěvek coby reakci na srdceryvný appeal Opakovaného Stradatele

354513

02.01.2017 10:08

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Charit i nadací je hodne jak vidno z Vaseho seznamu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jste vážně těžký případ vola na entou - a ještě to opakovaně dokazujete!

Napsal jste to zde: ( včera 11:47 (1.1.2017) RE: Charit i nadací je hodne jak vidno z Vaseho seznamu Pisatel si přeje zůstat v anonymitě 80.?.?.? Reakce na 354468
"...Tyto nadace vesměs nejsou od toho, aby hbitě pomáhali nuzným, ale aby sebepropagovali na pompézních akcích, dobře se měli, v přepychu žili, na prezidenty kandidovali...
Analýzy opřené o účetnictví těchto nadací svědčí o tom, že přes 90% vybraných prostředků nadace spotřebují přímo pro sebe..."
http://zvedavec.org/nazory_7166.htm#ptr354481 )

354504

02.01.2017 06:49

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Cinkáči, kdo necinká a necintá s debily je debil, co

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zní to "sexy"! Ale lidstvo se dosud ploužilo šnečím tempem na to, kdyby tu byl nějaký funkční "Plán". Nepopírám, že tu nějaký ten "šestitísíciletý" a "šesticípý" Plán je. Ale i ten vykazuje nestabilitu, odchylky a těžké vady, včetně jaksi "globální nekompaktibility".
Kdo nevylezl za celý život z kostela nebo synagógy, tak si to není ochoten připustit. Ale dnešní mládež je zcestovalá. Takže šesticípá moUdra už nekonzumuje ohne weiteres jako po staletí otcové a dědové.
Tibet kdysi usilovně zkoumali Zlí širokolící a slovanští Rusové. Museli, i kdyby nechtěli, protože to byla pro Rusy jediná šance, jak obstát v tehdy se rozjíždějící Great Game.
V Sankt-Peterburg Zlí Rusové založili široký vědní obor Lámaismu a Tibetologie. Do něho nalapali stipendisty z celé Střední Asie, aby "Tibet uměli".
Určitě to Zlým Rusům pak i pomohl při ovládnutí Mongolska, Sibiře a nemalé části Číny.
Díky ruskému "vědeckému" zmapování Tibetu, lamaismu a budhismu, si dnes i Čína dovolila učinit za pouhých padesát let z otrokářského Tibetu jednu z nejvíce modernistických zemí světa!
Pokud by existovaly nějaké "tajné zbraně", které by dokázali "porobu" Hodných otrokujícící Tibeťanů Zlými Rusy a Zlými Číňany oddálit či neutralizovat, jistě by se objevily na světle a Střeše světa - a Tibeťané by dál vodili otroky na provázku, jako Evropané své psy.
Je tedy třeba se ptát, nakolik jsou Tibetské zázraky realitou a nakolik vlhkým snem ze zionistických lóží v Londýnské City a zionistických brdlohů na Brighton Beach???
Kdysi jsem se učil vypočítat, o kolik se Tibeťanu nevratně poškodí kapacita mozku, když na nahém těle v mrazu usuší mokré prostěradlo - což je nejoblíbenější tibetská duchovní disciplína...

354502

02.01.2017 06:17

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Charit i nadací je hodne jak vidno z Vaseho seznamu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jste obyčejný blábolivý hlupák, pane Anonyme 80.?.?.?
S panem Vladimír 2 jsme zde exaktně prokázali, že pan Opakovaný Stradatel "Hartman" je přinejmenším bezcitný vyčůránek, pokud ne přímo podvodník.
K žebrání a charitě (a navíc na Zvědavci) utíká OPAKOVANĚ ve chvíli, kdy má jinde (z našich daní!!!) otevřenou náležitou SYSTÉMOVOU A DOŽIVOTNÍ pomoc!!!
Blbci jako Vy, mě často nutí se rozhodovat, jestli si vůbec lidstvo zaslouží pomoc? Zda není jednodušší si v klidu a ryze individuálně užívat plody vlastní práce, nevysvětlovat omezeným blbcům jako Vy, jak svět ve skutečnosti funguje.
Mícháte v jednou sudu Sorošovské vlivové nadace s nadacemi lidí, které spojuje určitá choroba nebo hendikep. Vysvětlete mně, Vy vole, jak vychováváte Vaše děti nebo příbuzné???
To jim také lžete Vaše bludy, že Soros = Nadace pro transplantace kostní dřeně, Vy idiote?!
Je to patrně poprvé, kdy jsem užil na Zvědavci nebo v diskusích vůbec vulgarism. Ale u kreténů, kteří podobnými bludy ohýbají veřejné povědomí, je to výsostně třeba. Byl jsem vychovaný v prostředí, kde vulgarismy sice nikdy nesršely, Ale pokud je někdo užil, ostatní zpozorněli, protože šlo do tuhého.
Skoro 2 až 3 roky jsem na Zvědavec po mé roztržce s panem Editorem úmyslně více méně nechodil. Zaskočil jsem sem nyní intenzivněji jen proto, protože jsem se o letošních svátcích dokurýrovával. Jsem v šoku, jak se sem nachytali a nastěhovali hlupáci Vaší úrovně! Co Vás sem přitahuje? Že nyní na Zvědavci můžete bezskurpulózně druhé urážet, šířit naprosté bludy? Poskytovat support podvodníkům a vychcánkům?
Přes snahu o šikanu ze strany pana Editora jsem si zachoval pro Zvědavec slabost za někdejší neohroženost a angažovanost pana Editora pro věci veřejné. Ale nyní cítím, že kontakt s idioty úrovně Anonym 80.?.?.? může nejen po ránu nebezpečně zvedat tlak.
Kdysi býval Zvědavec = virtuální Think tank nebývalé úrovně v Havlující Gottlině. Dnes se tady v diskusích pohybuje - až na výjimky - lidský odpad! Nevím, kam se nositelé kritického myšlení poděli??? Zda je odsál přehršel nemainstreamových webů, se kterými se roztrhl i v Havlující Gottlině v posledních pár letech pytel? Kde jste, rozumní lidé? Proč je to tady po 2 - 3 letech taková pustina kritického myšlení a rejdiště blábolících idiotů a'la Anonym 80.?.?.?

354501

01.01.2017 11:31

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Charit i nadací je jak ....

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, vážená paní Jey, tohle je obrázek české společnosti 27 let po reakčním Převratu. Namísto toho, aby se lidé snažili věci uspořádat a řídit, chaoticky podporují "projekty", co jim dokáží zaútočit na city: Rozdávané koblihy, vysvlečené kandidátky do plavek, lži o všespasitelnosti Přímé demokracie...
Pod tyhle vějičky jim vždy Chazaři a lokální zaúkolovaní Shabesgoyim nasadí vydíratelné a zkorumpované koně. A Češi se ani za 30+ let nepoučí, JAK SYSTÉM FUNGUJE!
Opakovaně na city pana Editora (ale i B.L. a možná další "protisystémová" periodika) zaútočí vyčůraný pan H.- těžko soudit zda echt podvodník, nebo jen vychcánek. A pan Editor publikuje ciťovoučký "apel" - a protisystémoví bojovníci (konzumenti koblih, vysvlečených kandidátek a "přímé demokracie") už klopí na hromadu tisíce a urážejí a nadávají MoUdrostrakovi a panu Vladimíru 2, kteří požadují vyjasnit slabá místa v příběhu opakovaně stradajícího pana H.
Když jdete pro auto na leasing, pro byt na hypotéku, pro klíč od nájmu, musíte také vyklopit x údajů o sobě. Na Zvědavci stačí postnout citovoučkou storku o Zlém Systému - a tisíce se jen pohrnou.
Věřte, že kdyby mě pan opakovaný stradatel H. přesvědčil, poslal bych mu ASAP třeba 1:000 CZK do počátku. A pak možná i v dalších měsících to samé. Ale peníze nerostou na stromě, tak jsem si chtěl pár věcí ujasnit. Namísto toho pan opakovaný stradatel na mě zaštěkl, "ať mu (tedy) nic neposílám". Člověk, který by byl opravdu v nouzi a šlo mu o holé přežití (ne vlastní vinou), by 100% reagoval naprosto jinak.
Vychcánek a podvodníček má ale jistotu, že mu jiní hejlové z čtenářské obce naplní účet - ohne weiteres. Tak si může d-i-k-t-o-v-a-t.
Je to obraz české společnosti: Obezřetní jsou k smíchu a stádu vládnou odrzlí suveréni, které sytí naivní hejlové.
Opravdu děkuju někdy Bohu, že v Havlující Gottlině vlastně důležitým věcem (třeba sociálce a nadacím) vládnou (moUdří???) Chazaři a jejich lokální Shabesgoyim přes zkorumpované a vydíratelné Loutky v podobě všeochotných politiků.
Děs mě jímá, kdyby stádo dojímavých hejlů si skutečně dokázalo vydupat "PŘÍMOU DEMOKRACII" a v reálu by jim (a nám všem) pak vládli odrzlí podvodníčci a vychcánkové typu pana opakovaného stradatele.
To by teprve bylo v Gottlině maso(x) a bída stanů Střední Asie!!!

Jen jeden příklad:
http://kupnisila.cz/prispevek-na-peci/

354477

31.12.2016 13:24

Už šlechtí „nové Němce“

RE: Cinkáči, kdo necinká a necintá s debily je debil, co

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co když je to obráceně???
A blahobytné Německo a Švédsko bylo vybráno, aby "infikovalo" arabské teenagery těmi "správnými" západními hodnotami??
A oni, pokud se vrátí do domovin a/nebo alespoň budou twitterovat a postovat svoje "kosmopolitní" názory vrstevníkům doma, tak pomohou šířit Pravdu&Lásku, namísto Jihhadu???
Netvrdím naivně, že to bylo v "Prvním Plánu". Tím bylo bezesporu zostuzení Zlého Assada, jak coby novodobý Mr. Miloschewich cleanuje Sýrii a proto by měl být nejušlechtilejším Paktem NATO Zlý Damašek humanitárně bombardován až do té doby, dokud Assad "dobrovolně" nepředá klíče od syrských produktovodů hodnému TelAvivu / Fashingtonu.
Ale v x-tém plánu hodnotový pipeline EU-Střední Východ via nejnovější ajfouny se mohl v sorosovských chamtivých mozkovnách zrodit, nicht wahr? [mrknutí jedním okem]

354447

31.12.2016 11:03

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: celou pravdu pane Stworo!! - on je to totiž pěkný vejlupek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane Janeček, a PROČ bych v tom neměl mít PRAVDU??
Systém doopravdy funguje jinak, nežli se panu Editoru a nám pokoušel ZIŠTNĚ vsugerovat pan opakovaný stradatel.
Ostatní vyprseně klopili, pan Vladimír ( http://zvedavec.org/nazory_7166.htm#ptr354439 - shoda jmen s panem Editorem) a já jsme si nejprve pořadně procetli apel a fakta pana opakovaného stradatele. A protože vícero míst ✓ příběhu budilo podezření, tak jsme se a priori ptali.
Naivové, co ASAP klopili a posílali panu opakovanému stradateli, jsou nejen chovní užiteční idioti pro podvodníky, ale i pro Chazary, jimi voděné politiky a ostatní nasazené shabesgoyim.
To je ten naivní matroš, co chodí plakat na Zvědavec a další nemainstream nad stavem světa. A pak vyklopí portmonku prvnímu herci či podvodníku.
Daleko snažší je člověka obelhat, nežli ho přimět, aby připustil, že byl obelhán / ohavlován. Havel byl možná mizerný dramatik, ale byl geneticky nadaným zdatným podvodníkem. Ne náhodou Zlý Bolševíiik odstavoval dědičné sociopaty podle původu od válu. Mělo to hluboký smysl. U mě v rodině lékař musel po vojně nejprve na rok na stavbu mládeže a teprve pak ho pustili na medicínu studovat. Určitě se pak dokázal jak vcítit do plebejce, tak snáze nenaletět „Oldřichům Novým" či Trautenbergům.
Chce to dokázat si udržet odstup při vyhodnocení komu pomoci a komu ne, jinak Vás obere první zdatný komediant. Věřte, že měsíčně mě charita i dobrodějství něco stojí, tak jsem i obezřetný, aby to dávalo smysl.
I Vy jste měl lepší a bystřejší usúdek díky odstupu, nežli Vaše citově zaangažovaná příbuzná, když Vás oba "hrdý" stradatel vyssával a maminku málem zbankrotoval.
Manipulace je opravdu snadná! Stačí zaběhnout na Zvědavce a postěžovat si na „Systém"! A zipy portmonek se uslzeně rozjedou! [velký smích] [velký smích] [velký smích]
I v tomhle v charitě platí: Dvakrát měř, jednou řež!

354444

31.12.2016 01:15

Už šlechtí „nové Němce“

Verstehen ßie, bitte?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tak snad už lidem dochází, že jsme všichni uprostřed manipulace!
Německo dostatalo várku několika milionů migrantů.
Stejně tak, vzhledem k hustotě obyvatelstva dopadlo Švédsko.
Ostatní země, včetně zemanujícího Česka, jsou víceméně šanovány. V Dánsku dokonce bylo masově na migranty pliváno, žádní Refugee Welcome tam neposkakovali a migranti byli dánskou policií popoháněni do Švédska či zpět do Německa. Nejvíce jsou šanovány země bývalého Ost-blocku, opět včetně zemanujícího Česka.
Málokdy bývá cíl „Plánu" zřetelný ihned. Ale už se za ty dva roky kontury rýsují: Německo a Švédsko je migranty zaplaveno. Zbytek Evropy je šanován - Ost-block nejvíc.
Sečteno a podtrženo půjde zejména o psychologickou operaci. Možná měla strhnout pacifistické Evropany k humanitárnímu bombardování Zlého Assada (a`la Mr. Miloschewich 1999). Možná měla a má vice cílů.
Kruciální moment je ale šanování Ost-blocku.
O Němky bych se zase tolik nebál. Nejen Němky, ale i Češky plní letadla cestovek, když i x-krát ročně létají souložit s plážovými inženýry do Ýdžipzu, Tunisu, Maroka, Turecka, Senegalu, Keni, Tanzanie... Holt přirodě a vábení genů neporučíš.
Migrant nebo Němkou dovezený plážový inženýr možná v evropském prostředì neobstojí, multiculti outěžek se ale do Evropy narodí ať tak nebo tak - invaze / neinvaze - holky si pro outěžky na just k teplému moři doletí.
spíš by stálo za to uhodnout, PROČ právě Němky a Švédky???
A zda Breivik byl (před)součástí "Plánu"???
Anebo se (pouze) díky papá diplomatu v Paktu NATO o "Plánu" dozvěděl, zešílel z toho co seznal a "vykropil to" vůkol v sebezáchovném pudu bílého nadčlověka...
Co myslíte???

354434

30.12.2016 22:18

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Charit i nadací je jak na*ráno, stačí se poptat na sociálce!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jey, je dobře, že jste si do mě s chutí zakopal.
O něco níže mně totiž ani DVA PŘÍSPĚVKY nepobraly, na co má HESLOVITĚ všechno ZDARMA ZTP nárok!
Je dobře, že klopíte na první dobrou.
Já téměř denně naopak dostávám klasickou poštou ADRESNÉ žádosti o podporu (většinou od nadací a spolků postižených).
Bydlím sice ✓ nóbl čtvrti (možná i proto mě tak často oslovují nebo jsem se kvalifikoval na nějaký sdílený mailist "dobrodějů") ale kdybych měl pomáhat každému, byl bych asi brzo na huntě.
Přesto se snažím být užitečný. ale na příběhu opakovaného stradatele mně více faktů nesedí a on je opakovaně odmítá konkretizovat!
Když už něco dělám, dělám to vždy důkladně, včetně charity i jiných aktivit.
Na spontánní a impulsivní apely skáču pouze rumunským houslistům či juvenilním bubeníkům na pěší zóně u Anděla - tam vím, že neházím mé peníze do nespravného či nezaslouženého klobouku!

354429

30.12.2016 21:48

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: celou pravdu pane Stworo!! - on je to totiž pěkný vejlupek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Tak jsem velice rád / nerad, že namísto toho, abyste nás přesvědčil o Vaší potřebnosti, jste přiznal, jak to ve skutečnosti s Vámi je!

Já to totiž zažil už jednou, ale v naprosto opačném gardu u nás v rodině: Byl jsem připravený financovat. A namísto toho jsme zjistil, že se o moji příbuznou štedře postaral stát a hlavně NADACE. A ode mne se očekává hlavně psychická podpora ( návštěvy, výletování, fandění, focení, vytváření dojmu "...že jde život dál...").

Byl jsem z toho natolik šoku, že jsem alespoň pomohl pořídit co nejkomfortnější auto, abych se cítil (podle mého) užitečným.

Před mnoha lety jsem měl v nemocnici spoluležícího. Ořezávali ho postupně „jak stromek". Byl to moc fajn pán, ale nedokázal přesto přestat kouřit. Já byl na tom hodně špatně ale s úplně jinou diagnózou. Proto jsem musel vleže a na kapačkách absolvovat všechny dobré rady, co mému sousedovi říkali lékaři, aby mu nezbyly jen pahýly. Prosil jsem ho, ať UŽ si nezapaluje resp. nejde / později nejede / zapálit. Všechno bylo marné. Asi za rok mně volala do zahraničí jeho dcera, že zemřel na komplikace ledvin, které si vykoledoval při kouření a vysedávání na studené WC míse, aby nikoho svým kouřením okolo sebe a pocity soucitu neobtěžoval.

Možná, kdyby jak lékaři, tak i my všichni ostatní okolo něho, byli méně "měkosrdcatí", ale více důrazní a nesmlouvaví, mohl tu být o mnoho let déle. Spoustu let jsem si i pamatoval úrovně energie, dokdy amputee člověk zvládne ještě berle, kdy už musí mít vozíķ, kdy ještě bez pohonu a kdy už jen s pohonem. Lékaři to s ním probírali pořád do kola, až mně třeštila hlava.

Buďte proto poctivý upřímný - ale hlavně primárně sám k sobě!
A moje nabídka pořád platí - i s podmínkou, že kdyby Váš příběh neseděl - tak by z toho bylo pro změnu T.O.!

354427

30.12.2016 20:34

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: celou pravdu pane Stworo!! - on je to totiž pěkný vejlupek

MoUdrostrak 90.?.?.?

4 Dávky SP řešící získání pomůcek pro TZP občany a zvýšené náklady spojené s jejich používáním Jednorázové příspěvky na opatření zvláštních pomůcek Příspěvek na zvýšené náklady spojené s užíváním pomůcek občanům na krmivo pro vodícího psa Příspěvek úplně nebo prakticky nevidomým
5 Dávky SP řešící komunikaci TZP občanů Příspěvek na zřízení telefonní účastnické stanice Příspěvek na změnu připojení telefonní účastnické stanice Příspěvek na provoz telefonní účastnické stanice Jednorázové příspěvky na opatření zvláštních pomůcek
6 Dávky SP řešící nedostatečnou příjmovou situaci TZP občanů Obecné dávky sociální péče podle zákona o sociální potřebnosti Jednorázové peněžité dávky na úhradu mimořádných nutných nákladů Jednorázová peněžitá dávka na úhradu závazků krátkodobé potřeby Jednorázová věcná dávka soc.potřebným TZP občanům Příspěvek na rekreaci a lázeňskou péči Příspěvek na výdaje na dopravu hromadnými dopravními prostředky soc.potř. účastníkům rekreace a lázeňské péče Příspěvek na zvýšené životní náklady úplně nebo prakticky nevidomým občanům Příspěvek na společné stravování
7 Dávky SP poskytované občanům pečujícím o TZP občany Příspěvek při péči o blízkou nebo jinou osobu a) okruh osob o něž je možno pečovat b) podmínky nároku na příspěvek c) výjimky z osobní, celodenní a řádné péče d) souběh s výdělečnou činností e) výše příspěvku

Pročetl jsem si Váš apel z jara 2016 - a pokud utíkáte do marihuanového rauše, budete místo řešení příčin, si vždy tady vylévat srdce a vracet se jako žebrák, namísto toho, abyste měl svoji situaci pod kontrolou.

Pořád platí moje nabídka, že Vám pomohu, pokud dokážete přesvědčit, že jste včas a náležitě a vyčerpávajícím způsobem žádal o vše, co je pro Vás dostupné - a že za Váš současný stav může "zlý systém"!

354422

30.12.2016 20:30

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: celou pravdu pane Stworo!! - on je to totiž pěkný vejlupek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Takže co platí z toho co jste napsal?

1) Které nadace jste konkrétně oslovil? A u kterých se dá ověřit, "že se všechno bez Vašeho zavinění táhne"?
2) Jakou dobu a u kterého lékaře Vám vázne "poukaz na pomůcku"?
3) Která nadace Vám už dva měsíce nedodává vozík resp. u které nadace jste před více, nežli dvěma měsíci, o vozík žádal?

Opravdu Vám velice rád přispěji, pokud jste se vlastním nezaviněním dostal do nepříznivé situace.
Na druhou stranu, Váš příběh vyznívá daleko více, že nezvládnete včas a dostatečně komunikovat či řídit sám sebe a pak se zachraňujete zdejší opakovanou žebrotou, v tom lepším případě.
Horší by bylo, pokud se věci s Vámi vyvíjejí standardně a Vy se jen pokoušíte pumpnout sociálně citlivé přítomné mezi námi.
A vůbec nejhorší by bylo, pokud by celý příběh byl fake nebo značně ohnutý.

Nedělám si o současném Česku nějaké super představy.
Ale na druhou stranu, co se zdravotnictví a péče o postižené týká, je jen velice málo zemí na světě, kde člověk není téměř v ničem závislý na rodinném okolí nebo náhodné charitě.
Abyste se nestal chronickým žebrákem, je i pro Vaše dobro třeba najíst skutečné příčiny, které Vás k žebrání zde přivedly.
Pokud je to laxnost nebo lenost v jednání se sociálkou, nadacemi a charitou, tak jen krizově suplujeme zdroje, které jinde na Vás čekají s takřka otevřenou dlaní = nebudeme si nalhávat, že business s pomůckami a dojení solidárního budgetu a sponzorů je uzavřený výnosný kšeft pro všechny zúčastněné.
Proto Vy máte být uvnitř tohoto businessu a ne žebrat mimo něj. Právě pro Vás a podobně postižené platíme do solidárního budgetu nemalé daně. A na tohle díky tomu (pokud nejste líný a pohodlný) dosáhnete:
1 Dávky sociální péče pro občany těžce zdravotně postižené Mobilita Bydlení Pomůcky Komunikace Nedostatečný příjem Péče o postižené
2 Dávky SP řešící mobilitu TZP občanů Příspěvek na zakoupení motorového vozidla Příspěvek na celkovou opravu motorového vozidla Příspěvek na zvláštní úpravu motorového vozidla Jednorázové příspěvky na opatření zvláštních pomůcek Příspěvek na provoz motorového vozidla Příspěvek na individuální dopravu Příspěvek na úhradu za užívání garáže
3 Dávky SP řešící bydlení TZP občanů Příspěvek na úpravu bytu Příspěvek na úhradu za užívání bezbariérového bytu Příspěvek na úhradu za užívání garáže Příspěvek na topnou naftu Příspěvek na zakoupení topných těles Příspěvek při odchodu ze zařízení na nákup věcí každodenní spotřeby a k vybavení domácnosti
4 Dávky SP řešící získání pomůcek pro TZP občany a zvýšené náklady spojené s jejich používáním Jednorázové příspěvky na opatření zvláštních pomůcek Příspěvek na zvýšené náklady spojené s užíváním pomůcek občanům na krmivo pro vodícího p...

Automaticky kráceno

354421

30.12.2016 16:12

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: celou pravdu pane Stworo!! - on je to totiž pěkný vejlupek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Napište jména nadací, která jste kontaktoval a se kterými úspěšně jednáte.
Pokud se po ověření(!!!) jejich pohled na Vaši potřebnost bude shodovat s Vaším, rád Vám také přispěju.
Pokud je to ale jinak, podám na Vás trestní oznámení za pokus o opakovaný podvod!
Od toho jsou tady nadace, aby pomáhaly. Čerpají velké částky jak z našich daní, tak od sponzorů.
Ze zkušeností má rodiny vím, že pro vozíčkáře uvolní v součtu statisíce na jeden jediný případ i opakovaně, aby kompenzovaly hendikep postiženého.
Navíc profesionálně řeší i oddlužování, rady, výběr pomůcek, komunikaci s nejlepšími odborníky.

354415

30.12.2016 10:03

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Pane Stworo,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto souhlasím! O něo výše jsem dal odkaz na LIGU Vozíčkářů, kde je vše V menu úhledně uspořádáno - jak CHECK LIST!

http://ligavozick.skynet.cz/ip/organizace.php?&Str...

Vše, co popisuje žadatel pana Editora spíše odporuje jak tomu menu a check listu, tak i Vašem a mému poznání.

Pokud žadatel není znám a jeho situace známa, ani jedné nadaci a Lize, dal bych trestní oznámení.

Obávám se, že pokud na Zvědavci vznikne cecík pro podvodníky, bude tu pak business s bídou a false stories bujet jak v Indii.

354413

30.12.2016 09:45

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Charit i nadací je jak na*ráno, stačí se poptat na sociálce!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na portálu LIGY VOZÍČKÁŘŮ je vše přehledně uspořádáno: http://ligavozick.skynet.cz/ip/organizace.php?&Str...

Nežli bych OPAKOVANÉMU žadateli přispěl, ověřil bych si, kde všude (NADACE, NADACE, NADACE) žádal, zda ho OSOBNĚ (NADACE + LIGA) a jeho ČÍSLO ÚČTU znají. A zda číslo účtu sedí.
A zda je opravdu potřebný.

V opačném případě bych OKAMŽITĚ podal trestní oznámení PRO PODVOD.

Pokud se podvodníkům nečelí a podvody jim nesou plody. jejich chuť noste neuvěřitelně.

354412

30.12.2016 09:33

Někteří z nás jsou na tom špatně

RE: Charit i nadací je jak na*ráno, stačí se poptat na sociálce!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Sám mám ✓ rodině těžce postiženou. Za prostředky od státu a nadace má koupené auto se speciální úpravou, pomůcky, vybudovaný výtah, cestuje se socializovat i sportovat se stejně postiženými.
Protože ještě studuje, tak má i osobní asistentku.
Klíčová je pro ní NADACE.
Každý druh onemocnění má nějaký spolek, ten je ve spojení se špičkovými lékaři, S NADACEMI, VELKÝMI SPONZORY, výrobci pomůcek, léčiv atd.
My de facto s její rodinou pouze vytváříme sociální zázemí. Což je ale duševně nejnáročnější. Účastníme se sportovních setkání, kam by prakticky veřejnost nepřišla, fandíme, fotíme.

Protože to vidím "z první brázdy" - a mám tedy srovnání, tak mně chování žadatele od pana Editora připadá velice, velice, ale velice podivné:

Zvláště, když i pan Editor potvrzuje, že žadatel se doprošuje již opakovaně.
Nemá vlastní bankovní účet.
Není ochoten vystavit ✓eřejně své fotky, z✓eřejnit lékařskou zprávu.


Bývaly doby, kdy jsem sypat kdekomu. Dnes už si vybírám a konfrontuji vše se stavem poznání, jak brutálně podvodníci fungují, útočí na cits a jak všude možně dolují.

DOBRÝ ANDĚL, nadační fond

Švédská 1010/15, 150 00, Praha 5 vyhledat na mapě
733 119 119
andelskaposta@dobryandel.cz
www.dobryandel.cz

Hestia, o.s.

Na Poříčí 12, 110 00, Praha 1 vyhledat na mapě
224 872 075
jana.steflova@hest.cz
www.hest.cz/cs-CZ/co-delame/etela

Nadace AGROFERT

Pyšelská 2327/2, 149 00, Praha vyhledat na mapě
702 087 970
info@nadaceagrofert.cz
www.nadace-agrofert.cz/

Nadace Charty 77 - Konto Bariéry

Melantrichova 5, 110 00, Praha 1 vyhledat na mapě
224 230 216, 224 225 092, 224 214 452
nadace77@bariery.cz
www.bariery.cz

Nadace Dagmar a Václava Havlových VIZE 97

Voršilská 10, 110 00, Praha 1 vyhledat na mapě
234 097 811
nadace@vize.cz
www.vize.cz

Nadace Dětský mozek

Riegrova 336/5, 250 01, Brandýs nad Labem vyhledat na mapě
603 258 852, 326 303 770
nadace@detskymozek.cz
www.detskymozek.cz

Nadace Euronisa

Rumjancevova 3, 460 01, Liberec vyhledat na mapě
604 473 478, 485 100 218
nadace@euronisa.cz
www.euronisa.cz/

Nadace KB, a. s. - Jistota

Na Příkopě 33, 114 07, Praha 1 vyhledat na mapě

martina_zilkova@kb.cz
www.nadacejistota.cz

Nadace Leontinka

Karlovarská 1104/14, 163 00, Praha 6 vyhledat na mapě
235 097 637
info@nadaceleontinka.cz
www.nadaceleontinka.cz

Nadace rozvoje občanské společnosti

Na Václavce 1135/9, 150 00, Praha 5 vyhledat na mapě
227 217 211
info@nros.cz
www.nros.cz

Nadace Sophia

Brno Business Park: budova B - Londýnské nám. 2, 639 00, Brno vyhledat na mapě
542 135 351
sophia@dimension.cz
www.nadacesophia.cz

Nadace správného životního stylu

Františka Černého 9, 273 01, Lhota vyhledat na mapě
225 028 100
nadace@nadaceszs.cz
www.nadaceszs.cz

Nadace Syner

Rumunská ...

Automaticky kráceno

354410

29.12.2016 13:38

Někteří z nás jsou na tom špatně

Charit i nadací je jak na*ráno, stačí se poptat na sociálce!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Domnívám se, že se tu začíná rozmáhat divná charita:
Přispívání anonymním, těžko ověřitelným případám - s odkazem na "citlivé údaje".
Od toho jsou skutečné charity, které mají nástroje, JAK ověřit potřebnost žadatele (zvlášť chronického).
Nejsem bezcita, sám pomáhám, kde to jde - ale pouze tam, kde to mohu ovlivnit a efektivně akcelerovat a situaci pozměnit - nikoliv posílat zrnko do moře potřebných.
Co se týká "citlivosti" údajů, tak tady je případ Češky, která o sobě napíše článek
http://www.hedvabnastezka.cz/zeme/asie/nepal/11005...

vystaví VEŘEJNĚ rentgenový snímek VČETNĚ CELÉHO RODNÉHO ČÍSLA + jména a příjmení

Vložený obrázek

- a ani nic (otevřenou formou) nežádá/neloudí!!!

Pokud žadateli od pana Editora opakovaně přispějeme, brzy bude Zvědavec zahrnut žádostmi o charitu - od toho doopravdy jsou (zatím) jiná místa a lehce dohledatelná internetem nebo poptáním se na sociálce!!!

354392

29.12.2016 10:45

Je Obama ruským agentem?

Samozřejmě, že Obama kopal na straně Světla

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jeden z prvních kroků Obamy bylo odhalení kšeftování Židů s lidskými orgány, které se od ukradení Kosova Srbům giganticky rozjelo po celém světě.
Obama tak rozštěpil tehdejší omertu ✓ Kosher Nostře a získal tím další židovské spojence na stranu sebe a Ruska.

....Rabín Levy Izák Rosenbaum získával od lidí v nouzi ledvinu za 10 tisíc dolarů (179 tisíc korun), aby ji pak prodal dál za 160 tisíc dolarů (2,8 milionu korun). S ledvinami údajně obchodoval 10 let...

Zdroj: TV zNova, 24.7. 2009 09:41 Politici a rabíni v USA prali peníze a kšeftovali s orgány

http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/politici...

354385

26.12.2016 23:43

Cedrik

RE: Moc nechápu prdy a smrdy o Vánocích

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zkuste se neštvat a brát to moUdře: Před nějakými 30+ lety se hulilo v ordinacích při vyšetřování pacientů, v čekárnách poliklinik, v letadlech, busech, vlacích, zborovnách, kabinetech. Dnes se v civilizovaných zemích, včetně Ruska, hulí pouze v nejužším soukromí.
Stejnè tak před 100+ lety byla na každém kroku opiová doupata, byla všude instalována plivátka na hleny lulkařů a šnupání a kýchání tabáku i koksu bylo "nóbl".
V 60s a 70s bylo "nóbl" nosit radio a magič na rameni s obtěžovat satanským rockem každého okolo - dnes je to nonsense.
Pamatuji si nová rodinná auta bez předních pásů s zakrytými úchyty a odsudky "chytrých" a "svobodomyslných" a "pravicujících" sousedů, když moji rodiče pásy do aut dokupovali a nechávali vmontovávat. Btw. do jednoho úplně nového auta nám vletěl protijezdec s jeho autem hned první den a na rozdíl od něho jsme čelní náraz ustáli bez zranění.
Opravdu jsem strašně rád, že zahulenečtí šizuňkové jsou už jen včerejším hrozným snem. Velice rád dávám vydělat moderním občerstvovnám. Nesnáším nošení obleků do čistíren a puch oblečení, když jsem ✓ havlující Gottlině musel přestát schůzku v zahuleném kvelbu.
Každý majitel mně potvrdil, že když utnul kuřáky, přišel o každodenní korunové pacienty, co se báli doma zapálit, ale ihned získal solventní klientelu, rodinné večeře, srazy přátel i seniorů apod. A že je na tom vcelku lépe.
Pozoruju to i na autech majitelů, jejich dovolených a oblečení, že nezačali trpět nuzotou a zavírat je taky nenapadlo.

354357

25.12.2016 02:16

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, na mě pan Editor před pár lety zanevřel. Odmítl můj sponsorship a mazal mně téměř každý 2. příspěvek. Když jsem ho vyzval, až mně smaže účet, tak to odmítl, protože si se mnou chtěl hrát jako kočka s myší.
Mě se ale sport odjakživa ekluje coby zio-droga a proti přesile nehraju už vůbec. Tak jsem sem skoro rok a víc víceméně ani nepřispíval.
Teď chvíli stonám a tak z nostalgie jsem sem nahlédl častěji.
S havlující Gottlinou to jde od 1989 od 10 k 5. Vše je zubožené a Poláci, Rumuni, Turci i Pribaltici mají Česko za chudobinec Evropy.
Dnes jsem koukal na Google Maps na jednu lokalitu, která patřila kdysi ke skvěle udržovaným letoviskům v okolí Prahy. Zhrozil jsem se, když jsem viděl na Street View stav tamních ulic a fasád i střech. Ani tam nepojedu, i když jsem to plánoval, protože bych chytl depku.
Už se mně to stalo před pár dny s přáteli ze zahraničí, když jsem si naběhl na jiném místě, kde jsem také přes dekádu a víc nebyl. Hlavně, že je ze satelitu vidět v Česku v každé 2. zahradě levý bazén za 5.000 CZK, což je světový rekord. A nedivím se, že z přírody mizí voda a bude se tu zavádět přídělový systém a denní kvóty jak v Izraeli.

354332

25.12.2016 01:53

Cedrik

RE: Moc nechápu prdy a smrdy o Vánocích

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milá Bábo, díky za moUdrý názor.
Vůbec si uprděnou storku z Herriota nepamatuji. Asi selektivně filtruji ze života pozitiva.
Stejně mě ale fascinuje, jak dobří lidé podléhají zio-návnadám: satanismu, nikotinu, alkoholu, rocku, pornu, krácení daní, hazardu...a přitom touží po spravedlivém světě.
Nejsem světec, ani puritán, ale snažím se primárně páchat dobro, pozvedávat krásno.
Dnes mě rozplakalo několik naprosto nečekaných velice osobních kontaktů od lidí, kteří si nikoho nepřipouští k tělu a tvrdě si hájí soukromí. Prostě dobro mně vždy zasáhne odněkud, odkud bych to neočekával. Proto chronicky dobro rozsévám už od dětství a prožívám na šance a zážitky až neuvěřitelný život.
Prdící storka mě zasáhla i proto, že si doléčuju virózu, jsem doma díky tomu jen obskakovaný pasažér a konzument a díky ztrátě čichu si neužívám vánočních chutí i vůní [pláč]
Asi jsem už z nicnedělání a přespání hodně přecitlivělý a nemám pro prdící odéry pochopení. Ani o Vánocích... [mrknutí jedním okem]

354331

24.12.2016 17:53

Cedrik

Moc nechápu prdy a smrdy o Vánocích

MoUdrostrak 90.?.?.?

Snažím se přijít na fascinaci většiny Čechů prdy, smrdy, syrečky, zahulenými šizunskými hospůdkami...a hóóódně pokleslou pornografií.
Velké většina světa je naopak fascinována krásnem, malebností.
Naprostou většinu památek, která do havlující zbídačené Gottliny táhne desítky milionů turistů ročně, měli "na svědomí" cizinci: Rudolfinskou Prahu, Krummau, Riesengebirge, Carslbad...
Samozřejmě, nenávidím Angličany coby nejagresivnější poskoky Zionistů. Ale Herriota mám celkem rád.
Vůbec mně ale nespíná prdící storka pod Štědrovečerním stolem.
Ach jo...

354324

23.12.2016 19:31

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Každý máme neokoloniální rétoriku: Někdo po Československu, někdo i po Podkarpatské Ukrajině, po Rakousko-Uhersku, Velkém Izraeli, Velké Persii, po Rusku s přístupem k "Teplým mořím", po CCCP, Třetí či Čtvrté Říši, Panslavismu, Pangermanismu, Francofonii, Commonwealthu, EU, po Kalifátu, po Globalizaci...
Vaše argumenty jsou pouze deklaratorní. Od toho se koneckonců vedou války, aby byly vlhké sny a prázdné deklarace naplňovány.
Assad je humanista, Tito byl humanista, i Husák byl humanista. A přesto se říše i jejich kolonie odjakživa štěpí a rozpadají.
I Turci mají právo snít svůj sen. A toužit po Říši od Maroka po Čukotku a od Jemenu po Finsko a Severní Ledový Oušn.
Turecky se domluvíte ve všech centrech světovým metropolí. Všude je nějaký ten Donner Kebab.
Kdykoliv budete na Turky dělat dlouhý nos, tak si uvědomte, že Češi dnes otročí v montovnách za menší mzdy, nežli Turci. A že turkitsky hovoří až 200 milionů národů ve světě. Altajskými jazyky ještě daleko více. Turci jsou i váženými partnery v G20, zatímco Česko je jen zbídačenou německou levnou manufakturou.

354310

22.12.2016 19:53

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku

RE: Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vědomě lžete! Srdcem jsem s Vámi na straně Rusů a Peršanů. V reálu ale mají Rusové a Peršané stejně nulové morální právo řešit Sýrii, jako židé a Západ, kteří v proxy zastoupení účelově sestaveného „Islámského" státu Sýrii napadli a ničí.
Turci byli před 10+ lety židy a Západem otráveni steroidy západních a proxy "investic", podobně jako Řekové.
Pokud se Turci vzepřou, čeká je pád a rozprodej jako Řeky. Proto tančí mezi lávovými kameny po minovém poli.
Typickým příkladem je i nejprominentnější "česká" židovka Tereza Maxová, která je nasazena do postele multimiliardáře Oymena Buraka, který řídí obří turecko-kazašský developerský fond a mj. jeho rodiče turečtí diplomaté sloužili za Zlého Bolševíííka v ČSSR a Oymen hovoří diky tomu od dětských let plynně česky.
Židovka a Turek bydlí v Monacu, ale ✓ Bodrum budují obří letovisko podobné Marbelle, Manacu - 40+ km pás letoviska, jaké svět ještě neviděl.
Turci jsou daleko víc infikovaní jedem, nežli byste kdy tušil. A zatím antidotum Maxové & Co. je účinnější, nežli to ruské či perské.
https://mobile.twitter.com/praguepig/status/770942...

354290

22.12.2016 10:44

Pár počátečních úvah k vraždě ruského velvyslance v Turecku

Podle ovoce jejich, poznáte je!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejbohatší "ruští" privatizéři, včetně těch, kteří se neprotiví Putinu a "ruští" i "ukrajinští" oligarchové mají izraelské ochranky, stejně tak i izraaelsko-švýcarský "ukrajinský" oVčan Porosh enko/Walzmann.
Pokud jde o False Flag, hledal bych výhradně tímto směrem.
The Sucker ale vynechává i další nejprozaičtější motivaci:
Izrael, Západ, Rusko a Peršané se nakvartýrovali do oblasti, kterou tisíc let spravovali Turci a s nimi sbratření Sunnité. Od Alžíru až po Basru a Jemen.
Přes Turky a sunnitské Araby hrají nyní Západ, Rusové,židé i Peršani své hry. A teče krev primárně Turků a Arabů, hroutí se jejich domy a ochuzeným uranem jsou devastovány jejich pole.
Je to podobný pocit ponížení, jako zažívají Srbové, když se po jejich odvěkých territoriích prohání Pakt NATO.
Není pak divu, že si i "osamělý střelec/messiáš" vybere za cíl nechráněného protagonistu, kterého považuje za agressora a obětuje při tom propagandisticky svůj život.
Ruskou a perskou přetahovanou s Izraelem a Západem o Sýrii odnáší primárně, kromě Arabů, Turci.

Vložený obrázek

354273

20.12.2016 04:07

Chudnutí a růst, aneb HDP versus HND

RE: Klamavý článek

MoUdrostrak 82.?.?.?

Není to jen DPH. Je to i příboj z Číny, z off shorů, kde kdekdo z velkoexekutorů a lichvářů propral z havlujících, cinkajících a texaskujících Čechů krvavě sedřené peníze. A díky Zemanovi, Babišovi a Rusnokovi končí skoro dekáda pravicujících hrůzovlád Toopolánka, Drábka, Nečase a Schwarzenberga a rekordní krize v havlující Gottlině. Očekává se uvolnění/zpevnění koruny, tak kdo může, nakupuje levnou podstřelenou korunu a v Gottlině za ní nemovitosti jak pominutý.
Odnáší to robotující a montující otroci. A ještě dlouho odnášet budou. Trh rozhodně převisem nemovitostí netrpí. I ve zbídačelé tošenizující Ostravě skočily paneláky y/y o 15% - 20%!

354219

17.12.2016 08:53

Chudnutí a růst, aneb HDP versus HND

RE: Klamavý článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Prolhaný anonyme, pouze za poslední rok stoupla cena nemovitostí až o 20 %!!!
Samozřejmě, nájmy ceny nemovitostí kopírují!
Tzn. o stejný poměr se všem Čechům za jediný rok ZNEHODNOTILY v dané lokalitě úspory!
Za Zlého Bolševíííka před 27+ lety se na měsíční nájem pracovalo jeden jediný pracovní den!
Neexistovaly poplatky za lékaře, školné, nebylo nutné dětem platit pro budoucí přežití na trhu práce už v 15 letech operace nosu, rtů, uší, koz a hlavně ořez ptáků, aby na "brigádách" v pornoprůmyslu utáhli studia střední a vysoké školy.
Za Zlého Bolševíííka na důstojný život i stáří dosáhl každý.

>Jedná se o zcela klamavý článek, který chce demagogicky vnutit myšlenku,
>že nás někdo úmyslně vodí za nos, když se hovoří jen o HDP.

>
>Skutečnost je taková, že každý, kdo se chce jen trochu zorientovat v
>základních ekonomických faktorech, tak může učinit během jednoho
>dopoledne.

>
>Zatímco v komunistickém režimu byl přístup k ekonomickým informacím už z
>technického hlediska značně ztížen, tak nyní je to velmi snadné a na
>stránkách Českého Statistického Úřadu nalezne vše potřebné.

>
>Stačí si nastudovat jednotkivé položky HDP podle takzvané výdajové
>metody:

>
>1) Investice
>
>2) Spotřeba (domácí)
>
>3) Zahraniční saldo
>
>http://apl.czso.cz/pll/rocenka/rocenkavyber.makroe...
>
>V položce "Spotřeba" ihned vidí, jestli české domácnosti se mají lépe
>či nikoliv.

>
>Tvrzení v článku, že růst HDP lidé nevidí v peněženkách je přímo si
>troufám napsat "vylhané"

>
>Minimální mzda bude od 1.ledna 2016 - 11 tisíc korun, což je zvýšení za
>poslední tři roky o 30%. A to už lidé s minimální mzdou pociťují velmi
>silně v peněžence.

>
>Medián se zvýšil o 4 tisíce stejně jako průměrná mzda vyrostla o 4
>tisíce.

>Podle ČSÚ rostla mzda nejvíce právě lidem s nízkými příjmy.
>
>Všichni tito lidé, kolem 5 miliónů zaměstnanců, mají za poslední tři
>roky přidáno v peněžence.

>
>Současně je třeba zdůraznit, že za poslední tři roky při extrémne
>nízké inflaci kolem 0,3%. Inflace kolem 1,5% je pak jen poslední dva měsíce
>roku 2016, ale za celý rok nepřekročí 0,8%.

354161

08.12.2016 01:07

Tarotová předpověď pro svět v roce 2017 časopisu The Economist

RE: Jen poznámka pro editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zlom nastal přesně 11. a 12. listopadu 2010 v Seoulu na G20. Přesto ještě dobíhaly drobné šarvárky a nevěřící Tomášové se pokoušeli zvrátit pád Euroatlantismu.
Nakonec se moUdří rozhodli přehození globální výhybky ukončit v okamžiku, kdy se zhroutí TPP a všem "nevěřícím" to oznámili dopředu.
Což se naplnilo vystoupením filipínského presidenta ostře proti USA 20. října 2016. Mezitím byla předána v Brisbane Austrálie Číně 15.–16. listopadu 2014,
povožen čínský panovník ve Zlatém kočáře královnou Malé Británie 20. října 2015.
Každý rok nastává krok k převzetí světa Říší středu.
Na druhou stranu, jak Rusko, tak Peršané resp. Islámská republika Írán si udržují širokou suverenitu a nikdy se nenechají svázat Čínou resp. Říší Středu stejně, jako bude svázaný a podmaněný Číně Západ.
Rusko víceméně drží pohromadě síla ideí, nežli hospodářství. Rozdíl mezi nejbohatším a nejchudším regionem Ruské federace je v paritě HDP stejný, jako rozdíl mezi blahobytným Norskem a Albánií resp. zbídačeným Irákem.
Pád Babylonské věže by tedy mohl znamenat pád a rozpad Ruska, ale spíše jde o vlhký sen Západu a Rusko to ustojí.
Zbývá tedy rozpad měnové pyramidy založené na USD a virtuálním tisku USD v soukromém FEDu, vlastněném pár židovskými rodinami.
Nepamatuji se, že by se kdy tarotové poselství naplnilo. Takže možná i USD ještě pár let odolá, dokud se minulý a nastupující panovníci světa nedohodnou na vyrovnání resp. míře zbídačení USA.

Vložený obrázek

http://www.lidovky.cz/filipinsky-prezident-oznamil...

353941

07.12.2016 09:06

Tarotová předpověď pro svět v roce 2017 časopisu The Economist

RE: Jen poznámka pro editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Excelentní výklad! Bravo!
V každém případě se jim pak snáze noví Shabesgoyim verbují, když jim na čerstvým globálním plátkem „mistrují".
Viděl jsem padat zednářské projekty za miliardy. Viděl jsem zednáře se kvůli nim servat a znenávidět se do krve a následně se vzájemně mstít a vylévat (si) vaničky i s dětmi.
Od té doby vím, že právě proto, že se rozlezli úplně všude a do všeho, tak se stali i nepříteli paní sobě. Dokud jen škubali goyim a vyssávali erár, dokázali se vzájemně dohodnout a o lup se podělit.
Dnes už si jdou po krku jak na běžícím pásu. Když se dva perou, třetí se směje.
Západ vyčistit Peršanům Irák i Afghanistán a připravil k nastupující dominanci celý Střední Východ. Západ umetl Říši Středu takřka celý svět, včetně Austrálie i Evropy a předal ho Číně svázaný v tkaničkách.
Ze Západu a i zednářů se stali nakonec slouhové Číňanů a Peršanů. Už ani Rusové je neberou vážně a k ničemu nepotřebují. Díky dohodě s Peršany se (koněčně) Rus dostal k vytouženým teplým mořím. A zabouchl Západu dveře před nosem.
Všimněte si, že už skoro rok do Moskvy nikdo nelétá. Rusové se rozhodli, že si už budou (společně s Peršany) dělat, co budou chtít. A nejen ✓ Sýrii.
Horší konec si asi těžko zednáři dokázali představit!

353917

06.12.2016 07:49

S čím se Lukašenko vrátil z Moskvy?

RE: Lukašenko je mazaney

MoUdrostrak 82.?.?.?

Poslyšte, nejste z nějakýho drahýho kraje?!
Měl byste vrátit vytrollované si Judášské Sheqelim!
Kampak na mě s takovou Kolkatou!
Já jsem ze Lviva, tam je ještě levnějcz, díky Banderismu, Člověku v plísni a návštěvám Jeho Milosti Schwarzenberga:
Vložený obrázek
Sláva Ukrajině! [bliji]
Hrdinům sláva! [velký smích]

353874

05.12.2016 20:57

S čím se Lukašenko vrátil z Moskvy?

RE: Lukašenko je mazaney

MoUdrostrak 90.?.?.?

>Bělorusko ráj na Zemi, tak k tomu už není co dodat.To už je naprostá
>ztráta soudnosti[smích]) Pán bude patrně komik[smích]

Vy to musíte mít hodně v životě těžký! :v [velký smích] [velký smích] [velký smích]

Vložený obrázek

353871

05.12.2016 20:34

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Odbočka k perličce z PL

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už plácáte páté přes deváté pouze "o doupatech". Pokud by byly doupata na každém kroku, určitě by je Radio Martí z Floridy (roz. Svoboděnka - C.I.A.) servírovala Kubáncům ve dne v noci.
Nikdy jsem žádné "doupě" na Kubě neviděl, nikdy jsem o nich neslyšel - a to znám Kubánce jak třeba v USA, tak v Německu a jinde, kteří ani nejsou žádní "Muchachos de Castro".
Nemají přede mnou žádná tajemství a pokud by o "doupatech" bylo cokoliv známo, určitě by mě tam nasměrovali anebo je alespoň zmínili.
Castro udělal s Kubánci, Rusy, částí AntiKosher Nostry "společenskou dohodu". Ukončil obří konzlager Kosher Nostry na Ostrově svobody, vyhnal všechny Emeričany, obral církev - a Kubácům zajistil KLÍÍÍÍD nikoliv na otrockou dluhovou práci, ale na radost ze života! Plus nejlepší lékařskou péči na zeměkouli a špičkové BEZPLATNÉ vzdělání.
Každý vzdělaný Kubánec, který o to moc a moc stojí, se dokáže dostat na "stáž" na pár let za hranice. Díky špičkovému vzdělání si našetřit dostatek satanských sheqelim. A po návratu na Kubu je super boháč. Jediné, co nemůže, je díky KAPITÁLU zotročit další Kubánce okolo sebe.
Vložený obrázek
Většinu Kubánců ale konzum a barvotisk, či židem zincklé toxické potraviny nedojímají. Sice se vzdělají, ale nikam za hranice otročit a šetřit nevyrazí a užijí si radostného života na Ostrově svobody.
Havlující Češi také museli být nejprve zbídačeni dluhovým otroctvím a zmasakrováni velkoexekutorskými stroji, nežli se "naučili" cestovat do montoven a robotáren od svých rodin a zázemí každý týden stovky kilometrů. Jinak by dodnes Češi stále jen seděli na zadku a spokojeně havlovali a texaskovali. Takhle se linky v robotárnách automotive a Amazonu nezastaví a radostně tam na směny montují i vystudovaní nezaměstnatelní právníci, linguisti a další havloidní "vzdělanci".
Tuhle kosher "svobodu" a kosher "demokracii" už zažili Kubánci za Batisty na velkolatifundiích Kosher Nostry. A tak se není čemu divit, že je český "příklad" netáhne a v kruhu se netočí! :v [mrknutí jedním okem]

353870

04.12.2016 23:06

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Odbočka k perličce z PL

MoUdrostrak 90.?.?.?

Wolfgang Schreyer
Originální název: Der Resident

Santo Domingo 1962 po atentátu na diktátora Trujilla se Dominikánská republika - po několika desítkách let diktatury - chystá uskutečnit řadu přeměn. Přijíždí nový americký velvyslanec Henry W. Mitchell, muž z okruhu nejbližších spolupracovníků prezidenta Kennedyho. Není diplomat z povolání, je původně liberální novinář, který bere své nové poslání velice upřímně a vážně. Jeto celkem sympatický muž, otec dvou dospívajících dětí, žijící v konvenčním a oboustranně vyhovujícím manželství, což ho ovšem nechrání před kouzelnou krásou dominikánských žen. Podle pokynů z Washingtonu i podle svého vlastního přesvědčení má Mitchell za úkol izolovat novou dominikánskou vládu od levice a změnit Dominikánskou republiku v prosperující stát, který by mohl konkurovat , Kubě.
Nepočítá však s tím, že není jediný, kdo na ostrově zastupuje americké zájmy: jsou tu americké koncerny včetně United Fruit I Company, zástupci Pentagonu a především všemocné CIA a FBI - a tihle ostří hoši dělají svou politiku přes hlavu Mítchella i Bílého domu. Sen o výkladní skříni západní demokracie se hroutí ...
Dobrodružný a napínavý děj uvádí čtenáře do exotického prostředí ostrova v Karibském moři a odtud až k nejvyšším místům washingtonského Bílého domu. Síla románu spočívá v přesvědčivém spojení skutečných událostí s osobními osudy hlavních představitelů. Věrohodnosti mu dodává ovšem i to, že se autor mohl opřít o autentické paměti hlavních protagonistů dramatu - dominikánského prezidenta Bosche a amerického velvyslance!

353849

04.12.2016 22:58

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Odbočka k perličce z PL

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vy jste můj film ani neviděl! Přesně totiž popisuje Lesk 5* hotelů, budovaných Kosher Nostrou a bídu 99% tehdy Kosher Nostrou zotročených Kubánců. Přesně popisuje, jak byla média plná skvostných cest 1% kubánských Shabesgoyim tu v Paříži, Římě etc. etc. Kubánci přitom živořili podobně, jako dnes Češi 30 km za Prahou. Kdo nesklonil hlavu na latifundii a v něvěstinci, byl veřejně popraven Eskadrou Smrti Kosher Nostry s jeho tělo pro výstrahu Kubáncům ponecháno na ulici.
Těžko by Castro s pár zálesáky vyhrál revoluci, kdyby byla Kuba "ráj na zemi", namísto Pekla na zemi v režii Kosher Nostry a režiséra gangstera Meier Lansky.
Před Castrem byli Kubánci negramotní, sedření, umírali o desítky let dřive, než-li dnes, kdy mají patrně nejkvalitnější zdravotní péči na planetě.
Doporučuji vám knihu Rezident (1976), Dobrodružný a napínavý román uvádí čtenáře do exotického prostředí ostrova v Karibském moři. Vypráví příběh o účasti amerického vyslance na vývoji situace v Dominikánské republice v r. 1962. Hrdina má za úkol izolovat novou dominikánskou vládu od levice a změnit republiku v prosperující stát, který by mohl konkurovat Kubě.
Detailně rozkrývá pozadí Kennedyho administrativy, Kubánské krize, bídy Karibiku a sabotáží ze strany amerických velkolatifundistů i Kosher Nostry proti Kennedymu. Osobně jsem si v Karibiku kontroloval historické reálie, osoby, události. Zdá se, že někdo měl zájem, aby vše uniklo tehdy 15 let po Kubánské krizi na veřejnost. Dnes, v době Globální vesnice, by ta kniha byla třaskavou náloží. Tehdy spíše nepravem zapadla. Rodiče mně jí podstrčili, když jsem tehdy opojený texaskováním a chartováním nebyl schopen nějak pochopit kfo je Castro a kam kráčí Kuba. Po jejím přečtení uz jsem se blbě neptal. Ani na Kubu, ani Castra, ani na zabití Kennedyho.
Dodnes si tu knihu přibaluju do Karibiku s sebou, jak je magická!

353848

04.12.2016 18:41

S čím se Lukašenko vrátil z Moskvy?

Lukašenko je mazaney

MoUdrostrak 90.?.?.?

Lukašenko je všemi mastmi mazaney. Vytvořil pro Bělorusy ráj na zemi, sedí na produktovodech a transhandlu Východu se Západem. Stačí mu jen nedělat chyby a Západ mu dodá rád technologie, které mu Rus rád zaplatí. Čím hůře na Ukrajině, tím lépe v Bělorusku, které je pak ještě o to více strategičtějßím mostem mezi Západem a Východem.
Přivíráním produktovodů zvyšuje Putin a Lukašenko cenu za barel a kubík a zisk jak Rusům, tak Kosher Nostře. Před útokem na rubl, byl Minsk a Bělorusko plné gastarbeiterů z " výkladní skříně EU" = zbídačeného Pobaltí.
Kdo chce moc nemá nic a kdo moc mlaská všechno přijde. Lukašenko a Putin to moc dobře vědí a proto jsou opatrní a nepřehánějí to.

353845

04.12.2016 14:27

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Odbočka k perličce z PL

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pokud byste nebyl od kosti línej, od včera tu "můj komentář", na Vás miamský blabol z dílny Kosher Nostry a CIA, dávno visel:
Kuba pred revolúciou - raj pre mafiu SK CZ dokument: https://youtu.be/38B9gJzIxLk

353803
včera 1:20
Fidel vytrhl Cubánce z osudu otroků ✓ dnešním Havlostánu
Reagovat ›
MoUdrostrak 90.?.?.?

Cuba byla před Castrem laboratoří pro vznik 1. mafiánského státu se vším všudy. Diktátora Batistu Ioutkařil osobně boss americké židovské Kosher Nostry Meyer Lansky, rozený Maier Suchowlański. Města ovládali Lanskyho cubánští Shabesgoyim. Venkov terorizovali američtí velkolatifundisté a Eskadry smrti. Podobnost s dnešním Havlostánem a zdivočelými velkoexekutory a všemu na opratích ptoxy Shabesgoyim čistě náhodná!
Kdo způsobně pro Kosher Nostru, Shabesgoyim a latifundisty neotročil, byl ihned pro výstrahu zavražděn a pohozen na ulici.

Kuba pred revolúciou - raj pre mafiu SK CZ dokument: https://youtu.be/38B9gJzIxLk

Castrova revoluce přinesla 99% Kubánců svobodu a uvolnění z teroru Kosher Nostry, o kterých se jim nikdy nesnilo.
Proto je Castro nesmrtelným hrdinou a idolem celého světa a navždy jím zůstane!

353842

04.12.2016 09:33

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Odbočka k perličce z PL

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vy nejste ani výjimečný, ani znalý čehokoliv v Omertě. Vy jste jen lhář a žvanil, který v životě na Kubě, a tipnu si že ani nikde v Západní hemisféře, nikdy nebyl.
A právě Vaše lži o kubánské železnici Vás odkopaly a demaskovaly. Tak to zkuste alespoň nést jako chlap a neztrapňujte se ještě víc, protože to pak už jen ukáže, že jste buď propadal i ze zeměpisu a/nebo prolezl nejspíš nějakou zvláštní školou.
Kuba je ve světě POJEM! Názor Váš, i Havloidů, na tom nic nezmění. Ve vzdělanosti, medicíně, průměrné délce aktivního života a minimu kriminality, Kuba strčí kde koho do kapsy. Během života člověk poznává, že jsou to důležitější hodnoty, nežli plnění popelnic a konzumace židem naředěných toxických základních potravin v podobě Nutell, sýrů bez mléka, salámů bez masa, piva bez chmele, podstrkávaných dluhovým cinkajícím a havlujícím otrokům v barvotiskových obalech.
Na Kubě se dodnes z moře či ze stromu snadno a KVALITNĚ uživíte. Barvotisk a hollywoodský brak Zionisty Vás do dluhového otroctví neuvrhne, protože barvotisková je celá Kuba v reálu a plná kultury a zábavy.
Kdybyste tam kdy byl, nikdy byste se tak žalostně, jako s kubánskou železnicí, neztrapnil.

[mrknutí jedním okem]

353836

04.12.2016 02:16

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená paní Jarmilo, Vy jste odmítala uznat, že šlo o jedinou a nezáchranářskou a proto hlučnou helikoptéru. Já Vam dodal echt důkazy a Vy neustále zarputile odmítáte ustoupit.
Nebudí mě letadla, ani třeba čištění ulic. Ta helikoptéra mě vzbudila, stopě jako Vás. Proto nešlo o lety letadel na Rammstein. Dokonce v tu dobu letěl Smrt Vinks se Zionisty opačným směrem a Azer rovněž na JV. Na Západ neletělo NIC.

353832

03.12.2016 18:32

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Odbočka k perličce z PL

MoUdrostrak 90.?.?.?

>Ale pánové, já na té Kubě byl , 2x , kousek od bývalé vily AlCapona,
>nemusíte se kvůli mně pachtit s propagandou, jen ať si každý ušetří a
>zaletí na kukačku sám, není to zase tolik peněz, pak si udělá vlastní
>názor. Ti , kteří tak neudělají, mají jistotu vás, aby věděli co si
>mají o věci myslet.

Pokud tady, nejspíše za 30 Judášských sheqelim, trollíte, že na zlé Cubě není díky zlému Castrovi železnice, tak jste byl leda v uhláku a točil si tam na dětským globusku prstem, Vy Omertníče :v [velký smích]

Vložený obrázek

353824

03.12.2016 10:26

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Fidel vytrhl Cubánce z osudu otroků ✓ dnešním Havlostánu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jste hodně blbey nebo šíleně navedeney? :v [mrknutí jedním okem]

http://www.lonelyplanet.com/cuba/transport/getting...

anebo dotaz na Rebbe Google: "cuba is the only country in the caribbean with a functioning rail system"

Přibližný počet výsledků: 2 020 000 (0,62 s)
Výsledky hledání
The Caribbean - Stránka 144 - Výsledky hledání v Google Books
https://books.google.cz/books?isbn=1858288959 - Přeložit tuto stránku
Nicky Agate, ‎Rough Guides - 2002 - ‎Travel
Hitching a lift in Cuba, or eager bote/la as it is known locally, is as common as ... Cuba is the only country in the Caribbean with a functioning rail system and ...
Cuba - Stránka 36 - Výsledky hledání v Google Books
https://books.google.cz/books?isbn=1858289033 - Přeložit tuto stránku
Fiona McAuslan, ‎Matthew Norman - 2003 - ‎Travel
Trains At present Cuba is the only country in the Caribbean with a functioning rail system, and although trains are slow they are a good way of getting a feel for ...
Ferrocarriles de Cuba - Wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Ferrocarriles_de_Cub...
Přeložit tuto stránku
Ferrocarriles de Cuba (FCC) or Ferrocarriles Nacionales de Cuba the only railway operating in the Caribbean islands, provides passenger and freight services for Cuba. ... Cuba had more railway trackage per square mile than any other country. ... MINAZ continued to operate a separate railway system, mainly to transport ...
Cuba - Wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Cuba
Přeložit tuto stránku
Cuba, officially the Republic of Cuba is a country comprising the island of Cuba as well as Isla de la Juventud and several minor archipelagos. Cuba is located in the northern Caribbean where the Caribbean Sea, the ... As a fragile republic, Cuba attempted to strengthen its democratic system, but mounting political ...
Cuba Archives - - Pilot Guides
www.pilotguides.com/destinations/central-america...caribbean/cub...
Přeložit tuto stránku
Just to the east of Cuba is Hispaniola, the island which is home to Haiti on the West ... In fact, Cuba is the only country in the Caribbean with a functioning train service. ... There exists an egalitarian system of organised lift shares where people ...

353814

03.12.2016 10:08

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

RE: Fidel byl kabrňák...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vložený obrázek>Máte něco proti skautům [smích]?

Vložený obrázek

353810

03.12.2016 01:20

Odkaz Fidela Castra: Síla idejí. Život v solidaritě

Fidel vytrhl Cubánce z osudu otroků ✓ dnešním Havlostánu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Cuba byla před Castrem laboratoří pro vznik 1. mafiánského státu se vším všudy. Diktátora Batistu Ioutkařil osobně boss americké židovské Kosher Nostry Meyer Lansky, rozený Maier Suchowlański. Města ovládali Lanskyho cubánští Shabesgoyim. Venkov terorizovali američtí velkolatifundisté a Eskadry smrti. Podobnost s dnešním Havlostánem a zdivočelými velkoexekutory a všemu na opratích ptoxy Shabesgoyim čistě náhodná!
Kdo způsobně pro Kosher Nostru, Shabesgoyim a latifundisty neotročil, byl ihned pro výstrahu zavražděn a pohozen na ulici.

Kuba pred revolúciou - raj pre mafiu SK CZ dokument: https://youtu.be/38B9gJzIxLk

Castrova revoluce přinesla 99% Kubánců svobodu a uvolnění z teroru Kosher Nostry, o kterých se jim nikdy nesnilo.
Proto je Castro nesmrtelným hrdinou a idolem celého světa a navždy jím zůstane!

353805

02.12.2016 14:02

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Před chvílí jsem se vrátil z lesoparku z předapetitové procházky. Nad námi mj. právě ssedal i dobytčák A380 ze ziosistických Emirates, plný "lepších" středovýchodních migrantů = inženýrů, lékařů a učitelů - obvykle celý pobyt ve Stověžaté i v prosinci absolvují bez pantoflí a ponožek :v [mrknutí jedním okem]
Přestože jde o 4 motorák a největší na světě a byl téměř na dosah, tak motory byly tišší, nežli když soused 100 metrů ode mně seká zahradu nejmodernější sekačkou.
Chvíli NATO letěla ve stejné výšce nad našimi hlavami záchranářská helikoptéra na motolskou dětskou nebo dospělou nemocnici. Rachot oproti zionistickému čtyřmotorovému dobytčáku byl subjektivně 10 - 15 x větší.
Ta policejní helikoptéra, kterou ale paní Jarmila a její manžel, považuje za squadronu těžkých dopravních letadel, plnou Islámského státu, byla minimálně 3x až 5 x hlučnější, nežli ta dnešní záchranářská.
Když dosedal supertichý zionistický emirátský dobytčák A380 na Václavu Havlu, i přes dnešní pracovní den v poledne, byly zřetelně slyšet reverzy.
Takže, nejen vzhledem k článku a videu, ale i dnešnímu porovnání, jsem se onehdá v noci nemohl mýlit. Možná byla na vině "hologramistika". Ale spíše bych to šacoval na přemíru lektvaru na usínání paní Jarmily i ctěného manžela a halucinace, když je policejní helikoptéra ve stejnou dobu, jako mě vzbudila.
Kdo nevěří, ať do lesoparku běží. Zionistický čtyřmotorový dobytčák Emirates A380 dosedá každý den okolo +- poledne, podle větru a počtu nových orientálních inženýrů, doktorů a profesorů v prosincových pantoflích a bez ponožek na palubě :v [velký smích]
Imho, ani 1.000 zionistických emirátských dobytčáků A380, ani daleko hlučnějších starších wide bodies by nikdy ani pani Jarmilu, ani mě, ani nikoho dalšího v zimní noci a při zavřených oknech nevzbudilo. Na co tedy "holografiky" a krycí akce s přepadenou benzínkou a hřmící armádní nebo cejní těžkou helikoptérou nad našimi hlavami, nich wahr??? :v [mrknutí jedním okem]

353791

02.12.2016 00:47

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážná paní Jarmilo, nejenže bylo slyšet, ale i vidět, že jde o JEDINOU helikoptéru nad celým údolím Plzeňské. Samozřejmě jsem také ihned otevřel flight radar a nalezl tam SMRT VINKS do Tel Avivu. Ještě také přistával hofně opožděný Azer z Birminghamu přes Vačlava Havla do Tbilisi. Jinak bylo na nebi, kromě helikoptéry, Zio Smrt Vinks a Azera pusto prázdno.
Helikoptéra dělala takovej rambajs pár desitek metrů nad našima vilama, že byste stejně žadná letadla nemohla slyšet, i kdyby jich letěla celá squadrona. Já neslyšel ani Zio Smrt Vinks ani Azera, které jindy v noci slyším při otevřeném okně alespoň při reverzech z Václava Havla. Jen jsemhe viďěl oba na flight radar a helikoptéru párndesitek metrů před mým pravicujícím oknem. :v [mrknutí jedním okem]

353769

01.12.2016 12:55

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 82.?.?.?

Ve 2:27 minutě tam ve videu začíná záběr TOHO ZVUKU helikoptéry, co Vás i nás vzbudil.
Musím policajty pochválit, protože i když pobíhali i okolo naší vily, tak jsem o nich neměl páru. A to jsem měl otevřené okno a sledoval vrtulník.
Šacovat bych, že bandité zalezli v lesoparku pod nějaký můstek či do některého z tunýlků pod tratí, aby je nezaměřila thermokamery z vrtulníkú. A když bylo ukončeno pátrání, tak se vypařili. Zpráva ale tvrdí, že jeden mně běhal po zahradě v okolí.
Ďíky hluku helikoptéry nebyl očút on ani policajti.
Musím se podívat do altánu nebo do sklepa, zda mně tam nenadělil lip :v [velký smích]

http://www.tisen.tv/2016/11/video-po-lupicich-z-be...

353754

01.12.2016 11:39

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 141.?.?.?

Pravdu jsem měl já - a částečně lhali Vaši sousedi (vrtulník byl jen JEDEN!)

Po lupičích z benzínky pátrál pes i vrtulník. Manévry okolo Plzeňské ulice v Praze

NAPSAL TISEN.TV DNE 28/11/2016 ZPRÁVY
Kolem půl dvanácté v noci z neděle na pondělí přepadli dva maskovaní muži čerpací benzínovou stanici na ulici Plzeňská. Měli v ruce zbraň. Zatím, co jeden hlídal u vchodu, druhý požadoval po obsluze peníze. Z pumpy utekli směrem k usedlosti Cibulka.

Zdroj: AKTU.cz, Jiří Forman
Policisté okamžitě rozjeli pátrací akci. Jednoho z pachatelů dokonce pronásledovali do zahrad domů v okolí. Místo obklíčili a propátrávali. Se služebním psem i s vrtulníkem, který jim přiletěl pomoci. Bohužel pachatele se dopadnout zatím nepodařilo. Z benzínky si donesli do deseti tisíc korun.

O dvě hodiny později volal na linku 158 policista z PMJ. Ve svém volnu si na té samé čerpací stanici všiml podezřelého muže, odpovídajícího popisu pachatele. Přivolal proto své kolegy. Muž se choval značně nervozně a působil velmi zmateně. Když přijela hlídka policistů zjistila, že muž sice není pachatel, který benzínku přepadl, ale má u sebe nějaké drogy. Protože nespolupracoval byl zajištěn a eskortován na služebnu k dalším policejním úkonům.

353752

01.12.2016 06:49

Čínský „Marco Polo“, Xi Jinping, začíná manévrovat v post-obamovském světě

RE: Otrokářství nezmizelo, jen se zekonomizovalo.

MoUdrostrak 82.?.?.?

Souhlas! Soudržka Bětka nevozila pana Xi ve Zlatém kočáře mir nichts dir nuchts :v [velký smích]

353746

30.11.2016 11:09

Jak Trump ví, že kvůli neustávajícímu globálnímu oteplování bude Země za 100 let neobyvatelná?

RE: Jsem překvapen nízkou úrovní diskuze

MoUdrostrak 185.?.?.?

Souhlas! Jen dodám, že i WWII byla "v plánu", mj. i (kromě zotrčení Slovanů) proto, aby židy nahnala do USA a Palestiny.
I v Jemenu, o který dnes Židé přes svoji saudskou "proxy" bojují, byl ihned po zboření chrámu v Jeruzalému ustaven židovský stát.
Židé byli odpadtýme egyptským velekněžstvem využiti, jako firewall mezi antickým světem a Orientem (Čínou a Indií). Čína byla tehdejší technologická velmoc a Středomoří muselo za vše čínské tvrdé platit zlatem.
Z toho pramenila síla Peršanů i Mezopotámců, kteří oba směry zboží a obchodu na svých territoriích proclívali resp. inkasovali reket.
Ten, kdo stvořil (vymyslel) židy, toužil do Hedvabné stezky "omočit" parůžek a kořistnit bezpracně z obřiho potenciálu Hedvábné stezky.
Je to patrné dodnes, kam byli židé staronově vinstlováni ihned po otevření Suezkého průplavu a jak urputně ničí Persii, Rusko a Eurasii dodnes. Stejně tak to potvrzuje rejdařský kartel, přes který jde okolo 80% globálního budinessu. Stejně tak i opiové války a povstání Boxerů při zotročování Činy.
Kdyby už židé neexistovali, jistě by byli vymyšleni i podruhé i potřetí, k ničení sveta a mirové koexistence lidstva.

353729

30.11.2016 09:06

Jak by vypadala zahraniční politika „Amerika především“?

RE: Vidím, že diskutujících ubývá.

MoUdrostrak 82.?.?.?

Být Tebou, napsal bych: "...hlava namazaná...", Ty nejhodnější socialisme :v [velký smích] [velký smích] [velký smích]

353726

29.11.2016 15:26

Jak by vypadala zahraniční politika „Amerika především“?

RE: Vidím, že diskutujících ubývá.

MoUdrostrak 141.?.?.?

Pan Editor ani jeho vkus se nezměnily. Pouze vznikly stovky dalších serverů s obdobným zaměřením. Stejně tak se nové generace "Zvědavců" už nepovažují za extrémní disent, ale naopak se posunulo celé "hřißte" - viz. Bango a Ortel na Slavíkách.
Za co dříve hrozit arest od Maißelovy 18 a jejich shabesgoyim v "nezávisle" soudní mafii, je dnes zveřejňováno a odkrýváno v odkazu antisemity a (rusofoba) Ferdinanda Peroutky. A Maißloffka mlčí, ani nedutá a je ráda, že jí v Gottlině na Čechy nasazený Reichsprotektor Шапиро (prozatím) není Čechy kamenován na Karlbrücke, kdykolv táhne z Tržißte 15 do Maißeloffky reportovat na Kaderbesprechung.
Doba se mění, my s ní a tudíž i Maißeloffka i čtenáři Zvědavce.

353711

28.11.2016 20:32

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 82.?.?.?

Byla to opravdu helikoptéra. Moje lepší polovička také zpočátku nevěřila, že je to jen helikoptéra. Ale pak jsme viděli její poziční světla. aOna i kroužila, nestála jen ve stejném bodě. A jak úž jsem psal, nešlo o záchranáŕskou.

353700

28.11.2016 13:42

Naprostý kolaps obrany teroristů v Allepu

RE: Hukot letadel nad Prahou

MoUdrostrak 82.?.?.?

Vzbudilo nás to taky, ale šlo o helikoptéru nad lesoparkem Košíře-Motol. Visela asi půl hodiny a byla hlučnější, nežli záchranářská. Tou dobou odlétal Smrt Wings do Tel Avivu. Helikoptéra mohla střežit perimetr, pokud byli na palubě prominentní Zionisté a byla jim směřována určitá hrozba. Na klidný spánek podřadných Goyim se pak nehledí. Před druhou hodinou odletěla hlučná helikoptéra směrem na Václava Havla. Usnul jsem až po třetí :v [pláč]

353693

27.11.2016 23:21

Jak Trump ví, že kvůli neustávajícímu globálnímu oteplování bude Země za 100 let neobyvatelná?

RE: Jsem překvapen nízkou úrovní diskuze

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nežli zesnul Doc. RNDr. Josip Kleczek, DrSc., (22. února 1923 Gornja Sanica severně od Ključe, Království SHS – 5. ledna 2014), český exoastronom a sluneční fyzik, pronesl dva důležité postuláty:
1. Stvořitel musí existovat.
2. Na celý energetický provoz Země postačí zachytit a využít jen malý zlomek sluneční energie, která na Zemi dopadá s vyhneme se exhalacím při její dosavadní výrobě.
Předpokládám tedy, že by zbylo i na energii, která by řešila např. export nežadoucích odpadů do vesmíru nebo jejich recyklaci a využití.
Anžto jsme stádo zionisujících kreténů, bojujeme za Izrael a jeho biblické předurčení krást půdu a vyvražďovat domorodce, nezbývá nám kapacita řešit energetiku planety a řídit se dr. Kleczkem a dalšími exoastronomy.
Dr. Kleczek každý argument dokázal podepřít výpočtem. Jinak řečeno: Zdroje jsou i Stvořitel a "program" existuje. My ale namísto řešení zionisujeme, na to dojedeme a brzy zařveme (collect ivně)...

353680

Soudruzi, také mně připadá šílené věřit, že jen pouhým okem poznáme, zda nás někdo práškuje, či nikoliv!
Jako kluk jsem pozoroval hodiny se rozpadající čáry za letadly. Tehdy ale za celý den proletělo nad mojí hlavou max. pár letadel. V porovnání s tím dnes sedá třeba na Václavu Havlu 1 letadlo za minutu. Tj. ✓ peaku až 60 letadel za hodinu. Na Charlesu de Gaullovi na několika drahách paralelně. To samé na Franz Josefu Straussu.
Nad hlavou nám létá tisíce letadel za den. Když jsem začínal létat jako dítě, tak jsem sice jěště neměl ani oVčanku, ale létal jsem v obleku, i když jsem letěl sám - třeba na víkend k pŕíbuzným na Východní Slovensko (R/T 205 Kčs). Dámy okolo mě měly rukavičky, nejenom tailor made kostýmky, krásně voněly a namísto "hovno", odpovídaly, "ó nikoliv". Dnes batůžkářky v dobytčáku smrdí potem a mají špínu za nehtama i na mezikontinentálním letu.
To, co dnes popisují chemtrailisté jako "mŕížku", nešlo kdysi zahlédnout, protože čáry za jety a turbopropellery měly velké časové prodlevy v tehdejší intenzitě letecké dopravy. Dnes smog z letadel nad Johnem Fitzgeraldem Kennedym může v bezvětří zastínit i slunce, jak je massivní.
To neznamená, že popírám sprayování goyim (hovad) VyVolenými resp. jimi zkorumpovanými shabesgoyim, kteří se vykrmují antidoty. Jen to goyim (hovada) nemohou identifikovat a odhalit okem "z čar a mŕížek" na obloze :v [velký smích]

Vložený obrázek

353660

18.11.2016 19:06

Odsun Němců po druhé světové válce

RE: Vy jste, clovece, jeste stara skola

MoUdrostrak 90.?.?.?

Celkem jste se trefil, protože právě probíhá jeden spor duševního vlastnictví mého kamaráda proti jednomu parazitovi - Němec proti Němci. Oba navíc mají shodou okolností i důkladné právní vzdělání. Nejprve jsem byl přizván jako pozorovatel, pak jsem se o kauze dozvěděl víc podrobností. Vymyslel jsem i manévr, který by parazita nadobro odstřelil ze hry.
Prozatím ale můj kamarád věří na dohodu. Není to proto, že by považoval můj plán za komplikovaný, nákladný nebo nerealizovatelný, Je to proto, protože klima v Německu od WWII je daleko víc "soft", nežli jsme zvyklí my, co podnikáme i v bývalém OstBlocku, kde jde o přežití a kde se vrátil naplno kapitalism z doby Charlese Dickense a Člověk člověku vlkem.
Globální Predictor jednoduše Němce po rozbombardování milionů Němců ve městech od WWII natolik materiálně zkorumpoval a zpacifikoval, že nejdou, pokud to není nevyhnutelné, na krev. Stále častěji se o tom přesvědčuji.
Můj kamarád sponzoruje kde co a kde koho. Dokonce velkou část i svého poměrně vzácného volného času věnuje cestám za sponzorstvím a pomáhá různým start-upům. Současné německé klima je opravdu zvláštní. Týká se to i Refugees Welcome! A dalších, pro nás, "úletů"...

353445

18.11.2016 09:50

Odsun Němců po druhé světové válce

RE: Můj kamarád Sudeťák

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane, popsal jsem "osud člověka". A Vy se ho snažíte stůj co stůj přemlít na politiku, agresi, zášť. Ten tatínek byl pražský německo-český liberál, který byl naladěný stejně jako Rainer Maria Rilke, Gustav Meyrink, Paul Leppin, Max Brod, Franz Kafka, Franz Werfel, Egon Erwin Kisch nebo Johannes Urzidil a další.
Bohužel/bohudík se zamiloval a vzal si za ženu echt sudetskou Němku z Krummau a odstěhoval se za ní učit do Sudet. V téhle rodině se narodil můj kamarád.
Daleko více, nežli soužití Němci-Češi mně popisuje problémy soužití uvolněného Pražáka v sudetsko-německy utuženém Krummau, kde rodina jeho matky vždy koukala na jeho vzdělaného pražského otce s patra, přestože jim samotným koukala sláma z bot.
Tatínek absolvoval v ČSR zákl. voj. službu. A před Mnichovem dostal jako čsl. důstojník v záloze povolávací rozkaz. Velká část Němců v Krummau odmítla se mobilizovat a raději uprchli do lesů. Češi je pak pochytali, odvezli do Prahy a odsoudili k smrti za dezerci. Paradoxně tatínkovi tedy Mnichov přinesl záchranu života.
Prostě berte to jako příběh, na kterém není proč a co vylepšovat. Těžko mohu posoudit, zda skutečně tlumočil lidsky nebo nelidsky. A neví to ani můj kamarád. Nikdo z jeho strany se o Česko a Čechy nijak zvlášť nezajímá. Dokud ještě žili židé, kteří se kamarádili v dětství s jeho otcem, tak jezdil do Česka, podporoval je a jejich rodiny přistěhované do Německa.
Nijak na Česku nelpí, nemá v Gottlině žádné osobní zájmy. Majetku má na 80 letého seniora až až, na to, aby lpěl na nějakých restitucích Sudeťákům. Co vím, na srazy Sudeťáků ani nechodí, protože mu připadají příliš militantně a revanšisticky založené a žádné echt Sudeťáky ani nezná, protože patrně jeho otec s nimi nikdy, ani v emigraci v Bavorsku, společnou řeč nenašel.
V celém jeho domě není nic se sudetskou tématikou, dokonce ani knihy apod. On vyrostl v Bavorsku a přiznává, že se úzkostlivě jako -náctiletý snažil, aby mluvil jako Bavoráci a zapadl mezi ně, protože patrně víte, jak jsou děti upřímně zlé a zákeřné ke všemu cizímu.
Zajímavé ale je, že když už se odhodlá promluvit pár českých slov, tak má dokonalou výslovnost, i když češtinu nikdy okolo sebe neslyšel. Patrně jsou to geny po otci???
Je to velice inteligentní člověk a ví, že musí celou komplexitu historie a rodinných vztahů unést a nehledat zuby nehty žádnou "zkratku" jako Vy!

353438

17.11.2016 15:41

Odsun Němců po druhé světové válce

Můj kamarád Sudeťák

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mám kamaráda Sudeťáka. Je mu skoro 80 a patří k váženým podnikatelům a zaměstnavatelům v Německu, kam prchl z Krummau záhy po WWII. Dodnes denně jezdí řídit firmu do práce, z paměti cituje Homéra řecky a jiné klasiky v latině. Považuje se za přesvědčeného humanistu. Tatínek byl napůl Čech a napůl Němec, liberál z Prahy, který vystudoval filologii na Ferdinandově univerzitě v Praze. Maminka byla konzervativní Sudeťačka, který vystudovala prvorepublikový Učitelský institjůt v Chebu, kde se musela povinně učit i česky, aby směla v ČSR být zaměstnána. Oba rodiče byli celoživotně v ČSR i BRD tedy učiteli. Tatínek se celoživotně kamarádil i s pražskými židy.
Kamarád mně vysvětloval, jak až do cca 6 let nevěděl, že v okolí existují Češi. Teprve když onemocněl zánětem středního ucha, tak se v nemocnici v Budějcích setkal s češtinou. Jeho tatínek byl těsně před Mnichovem odsouzen k oběšení, protože společně se Sudeťáky odmítl bojovat proti Němcům a Češi je chytili uprchlé v lese. "Díky Mnichovu" musel být nakonec Čechy propuštěn. Za WWII musel tatínek narukovat a protože ovládal asi 10 jazyků, působil až do konce války po táborech pro válečné zajatce jako překladatel.
Po válce se tatínek zapojil v (již Českém) Krumlově jako nenacista do řízení města a měl podporu Emeričanů. Po ukončení okupace Západních Čech dostal echo, že má být Čechy opět zatčen a souzen za předválečné zběhnutí.
Utekl tedy do Bavorska. A můj kamarád s maminkou a sourozenci utekli za několik týdnů za ním. V té době prý už existovaly "divoké odsuny", když Češi zabírali německé domy a obyvatele vyháněli.
Za Zlého Bolševíííka kamarád občas přijel do ČSSR a stýkal se i s židy, kteří byli kamarádi tatínka z dětství. Pomáhal jim i s uplatněním, když znechuceni apartheidním Izraelem nakonec skočili v emigraci v Německu.
Kamarád se dodnes nenaučil česky, přestože jako jeho tatínek jinak ovládá asi stejný počet jazyků. Rád do Česka i občas jezdí. Přesto je mezi ním a Čechy a češtinou barriéra.
Někdy si pozdě do noci vyprávíme různé historky ze života. Hodně mně popisuje i kontroverze mezi liberálním tatínkem a konzervativní sudetskou rodinou jeho matky. On sám nikdy nebude Čechy nebo češtinu nenávidět. Ale také se nikdy nenaučí Čechy a češtinu milovat. Jeho děti a vnuci natož pravnuci, už nemají k Česku naprosto žádný vztah. Můžeme historii ohýbat jak chceme, ale rány navždy zůstanou na obou stranách.

353422

06.11.2016 06:35

Švédsko, vlajková loď multikulti, hoří

Zivelja Jugoslavija - бурнинг Шведска!

MoUdrostrak 90.?.?.?

K zapálení Jugoslávie postačilo pár stovek Ustašoffců vypuštěných z Bavorských a Švýcarských a Rakouských kriminálů, kde kroutili palety za drogy, kradená auta a kuplířství - a pomocí sprejů, granátů a přestřelek byla Jugo v bratrovražedné válce během pár týdnů či měsíců.
Do Švédska napochodovaly tisíce "migrantů".
Spreje, granáty a přestřelky zahájí inferno a Breivik nebyl jen šílený@magor.no, nýbrž synek norského diplomata v Paktu NATO, kterému se octla v ruce mřížka a pohled do křišťálové koule.

353143

06.11.2016 06:19

Hillary Clinton, FBI a skutečné listopadové překvapení

RE: Erotická kauza?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bingo! Monika Lewinski Gate primárně kryla Humanitární bombardování Jugoslávie a Drang nach Osten. Od té doby ale Globalisté a Zionisté jdou proti době (viz. vybraní transplantačních rabínů v NYC ihned po inauguraci Obamy do úřadu, jeho Nobeloffka, projev v Cairo a odšpuntování Arabského džara...).
Dvě okamžitá kola Obamy v Praze, stažení zRadaru z Brd, předání klíčů od Austrálie Číně, defilé Krále Říše Středu ve Zlatém kočáře v Londyně...
Z českého pohledu je nejdůležitější gambit Gandalovič - Kmoníček v D.C. a příchod tajemné čínské investorské skupiny do Gottliny (roz. návrat rozkradených účtů stovek expozitur PZTek po celém světě zpět fo Gottliny via Neviditelný P.K. & Co.).
Rudé Karty na Národní proti Přimo navolenému panu presidentu a jejich debakl plus finanční inferno v Knihoffně Václava Havla jen pleskla výchoffné pohlavky pár stále nevěřícím podobně, jako signál perem v ruce V.K. v Chile.
Kdo má mřížku, nepotřebuje třímat výkladovou brožurku.
Kdo byl u večerního defilé v čínské čtvrti v Sydney, nepotřebuje ani spouštět pana Pjakina :v [mrknutí jedním okem]

353142

24.10.2016 07:48

Hranice Ukrajiny – historie

Pro třísku nevidíte les@

MoUdrostrak 5.?.?.?

Ukrajina je jen jednou z pernamentnich bitev války o Pivot Areu.
Od "britského" premiéra Khazara d' Israeli se nehraje jiná válka.
Stalin pokazil dobytí Ruska (a EurAsie), když vymetl Khazarům z CCCP Leninysty a NEP.
Proto byl Khazary vybràn a nadopován Hitler a vyslàn k Drang nach Osten.
Bohužel/bohudík, německý business nesnesl poručníkování Khazarských bankéřů a oslabil Třetí Říši bitvou o City a o Londýn.
Osud Stalina závisel po celou WWII na vyvažování vlivu Japonska (viz.dr. Sorge).
Dr. Sorge ne náhodou pocházel z Baku, kolébky uhlovodíkového mejdanu, o který se v reálu hraje Velká Hra a d' Israeli jen mávl shabesgoyim a kanonenfutteru "start" :v [velký smích]

352835

20.10.2016 22:11

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

Kdo Vás zotročil, poznáte podle toho, KOHO nesmíte kritizovat

MoUdrostrak 94.?.?.?

Mívávával jsem ABB kdysi za nasazeného shabesgoye resp. mucholapku.
Ale zakouší už dost a dost. Soudkyně bezpečně ví, jak uhodnout + vyhovět = přežít.
Za přibití ABB na kříž ji těžko bude tížit svědomí.
Podle OVOCE jejich poznáte JE!

352759

18.09.2016 11:01

Američani se pořád usmívají – jako roboti

RE: USRAEL=blbečci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neúsměvnost Rusů je geneticky vkódovanou ochranou před loupeživými Khazary. Mám kadeřnici Rusku, velice moUdrou, která vyrostla v Oděsse.
Stran ruského neusmívání mě už kdysi poučila:
Když Satanisté k vydranzování Ruska vybudovali přístavní město Oděssa, (Oděssa byla Satanisty založena teprve roku 1794(sic) za vlády carevny Kateřiny II. Veliké. Zpočátku neslo město jméno Chadžibej, ale již v roce 1795 se objevuje jeho dnešní název „Oděssa“), ihned nastoupili Khazaři k vyssávání okolních venkovanů.
Khazaři v kaftanech postávali na periferiích města, provozovali "ZADARMO" pochůzkovou zpovědní a "informační" službu.
Každý přicházející či přijíždějící крестьянский/krest'yanskiy (rusky rolník) byl Khazary s úsměvem vítán, zpovídán odkud je, co doma nového, co shání a potřebuje. Během pobytu v Oděsse byl přichozí крестьянский následně Khazary obrán, opit, obehrán, zadlužen, nakažen pohlavními nemocemi.
Khazarská genozida v Oděsské guvernii byla prý tehdejším nejraketovějším zbohatnutím KhazarůV na světě (s výjimkou v Gottlině po 1989).
Od Oděsské pravicující khazarské genozidy крестьянских se traduje ruská preventivní zádumčivost a odpor k smillingu vůči cizincům, nejenom Khazarům v khaftanech.
Během ekonomické genocidy a akumulace крестьянских majetků Khazary se i Potěmkinovy schody nazývaly Schody vévody de Richelieu a byly pojmenovány po Armandu-Emmanuelovi du Plessis de Richelieu (narozen 25. září 1766, zemřel 17. května 1822), kterého "ruský" car (Rod: Oldenburkové, Dynasti: Holstein-Gottorp-Romanov, Matka: Sofie Dorota Württemberská) Alexandr I. Pavlovič jmenoval guvernérem Oděsy a Nového Ruska a který tuto funkci zastával v letech 1803 až 1814.

351944

06.09.2016 20:56

Podivná demonstrace v Ostravě

RE: Mne pobavil titulek v Mladé žumpě MF DNES,

MoUdrostrak 90.?.?.?

To Prahééé byste si měl nechat do kozího chlívku!
Každoročně se v Ostravě tlačí na Oslavy Paktu (Dnů) NATO 1/4 milionu severomoravských havlujících a izraelujících soustruhů :v [mrknutí jedním okem]

Letošní ročník Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky proběhne 17. a 18. září na Letišti Leoše Janáčka Ostrava. Účast potvrdilo už 20 zemí. Vstup na akci je zdarma.
Je to ojedinělá nekomerční přehlídka, na které mohou návštěvníci vidět vedle nejmodernější armádní techniky a speciálních sil také to nejlepší, co mají k dispozici policie, hasiči, záchranná služba, celníci a další složky. V posledních dvou letech byl vyrovnán rekord v návštěvnosti - 225 tisíc diváků.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/soutez-se-dny-nato-v-ostrav...

351727

29.08.2016 14:45

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vám, Nikdo (originál) chybí (nomen omen) nejen trpělivost :v [velký smích] [velký smích] [velký smích] [oči v sloup]

351602

29.08.2016 13:16

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vás nenaučili na ZŠ číst?

Russia =  Poland $18 869,00

Tyumen =  Norway $57 175,00
Sakhalin =  Hong Kong $43 462,00
Moscow =  Netherlands $40 805,00
Chukotka =  Australia $39 220,00
Saint_Peterburg =  South Korea $25 277,00
Tatarstan =  Slovakia $23 290,00
Komi =  Saudi Arabia $22 335,00
Leningrad-obl. =  Saudi Arabia $21 549,00
Sakha =  Saudi Arabia $21 159,00
Krasnoyarsk =  Hungary $20 779,00
Belgorod =  Estonia $19 569,00
Orenburg =  Estonia $19 507,00
Arkhangelsk =  Croatia $19 310,00
Tomsk =  Croatia $19 064,00
Kemerovo =  Poland $18 721,00
Lipetsk =  Lithuania $17 902,00
Moscow =  Lithuania $17 255,00
Magadan =  Lithuania $16 748,00
Perm =  Lithuania $16 642,00
Novgorod =  Latvia $16 397,00
Omsk =  Latvia $16 213,00
Irkutsk =  Latvia $15 987,00
Sverdlovsk =  Latvia $15 811,00
Bashkortostan =  Latvia $15 797,00
Murmansk =  Chile $15 555,00
Udmurtia =  Chile $15 290,00
Chelyabinsk =  Chile $15 098,00
Yaroslavl =  Argentina $14 760,00
Nizhny =  Argentina $14 709,00
Samara =  Argentina $14 520,00
Kaluga =  Argentina $14 500,00
Vologda =  Turkey $14 327,00
Kaliningrad =  Malaysia $14 136,00
Krasnodar =  Mexico $13 899,00
Khakassia =  Bulgaria $13 680,00
Novosibirsk =  Panama $13 383,00
Volgograd =  Panama $13 200,00
Amur =  Lebanon $13 115,00
Karelia =  Uruguay $12 931,00
Kamchatka =  Uruguay $12 931,00
Kursk =  Uruguay $12 860,00
Saratov =  Montenegro $12 812,00
Tula =  Belarus $12 671,00
Astrakhan =  Venezuela $12 610,00
Primorsky =  Venezuela $12 574,00
Khabarovsk =  Venezuela $12 320,00
Tver =  Venezuela $12 228,00
Zabaykalsky =  Venezuela $11 926,00
Smolensk =  Iran $11 845,00
Ulyanovsk =  Iran $11 794,00
Vladimir =  Iran $11 666,00
Ryazan =  Iran $11 510,00
Tambov =  Iran $11 469,00
Mordovia =  Kazakhstan $11 394,00
Rostov =  Kazakhstan $11 302,00
Oryol =  Macedonia $11 214,00
Buryatia =  Costa Rica $11 148,00
Voronezh =  Serbia $11 036,00
Chuvashia =  Saint Vincent and the Grenadines $10 971,00
Kostroma =  Saint Vincent and the Grenadines $10 941,00
Kurgan =  Saint Vincent and the Grenadines $10 833,00
Penza =  Brazil $10 764,00
Altai =  Brazil $10 295,00
Mari =  South Africa $10 265,00
Pskov =  Azerbaijan $9 877,00
Jewish =  Azerbaijan $9 849,00
Kirov =  Azerbaijan $9 634,00
Bryansk =  Azerbaijan $9 345,00
North =  Azerbaijan $9 343,00
Dagestan =  Azerbaijan $9 337,00
Stavropol =  Peru $8 725,00
Karachay-Cherkessia =  Dominican Republic $8 669,00
Adygea =  Albania $8 583,00
Kalmykia =  Thailand $8 087,00
Kabardino-Balkaria =  Ecuador $7 666,00
Tuva =  Ecuador $7 578,00
Altai =  Suriname $7 520,00
Ivanovo =  Turkmenistan $7 425,00
Chechnya =  Bhutan $5 023,00
Ingushetia =  Iraq $3 494,00

351598

28.08.2016 12:43

Sociální a ekonomická žumpa Západu

Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pro zinkající, texaskující, pod tureckou minimálku v Gottlině robotující a jinak neznalé:

Vkládám tabulku, ze které je nad slunce jasnější, jak je Rusko Khazary a mediální propagandou a telenovelami a'la Melrose Place etc. snadno rozlomitelné na střípky.
Pokud havlující Češi lamentují nad "línými" Řeky nebo Bulhary a Portugalci (přitom sami Češi robotují za nižší minimálky nežli Turci v Turecku (sic)) a touží Češi ihned rozmontovávavat Zlou EU, proč by to samé neměli a nesměli chtít národy Ruské federace???

Vložený obrázek

351579

27.08.2016 12:41

Sociální a ekonomická žumpa Západu

Hroutí se i Rusko.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vylidňují se ✓esnice. Rusové přežívají pouze v težařských centrech a velkých finančních centrech. Spotřební věci se dováží jako v Americe. Slovanských Rusů proto prudce ubývá. Množí se Asiaté, Kavkazani a další ruské minority.
Primitivní Češi ani netuší, že ruský nejen vojenský high tech je koncentrován v Tatarstánu.
Přestaňme si pravicujícně lhát ! A nalijme si i v případě Ruska KOSHER vina!

351562

18.08.2016 18:17

Západ je krásný

Nesmyslně pracující článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Viděl jste už někdy orat nebo kácet strom či riskovat život v boji s kancem ŠAMANA?!
Už od prvobytně pospolné společnosti šamani a jejich shabesgoyim žili popříživnicku.
Dnes 5-10% Globu podporuje Zionismus, tisk USD, Humanitární bombardování - a proto NEMUSÍ PRACOVAT.
CO je na tom tak těžkého k pochopení???

351339

07.08.2016 21:37

Mucholapka

RE: Raketou na Mars ale i na mouchy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Andrew Siddure, tak jste se mně vyzvracet do postu a nežli jsem zareagoval, natřeli Vám to za mě kolegové.
Nevím, co Vám rakety udělaly nebo neudělaly, ale neznám efektivnější zbraně na moskyty všech zeměpisných šířek a délek.
I tam, kde mám vysoké stropy, dosáhnu na zaletivšího moskyta do jednotek vteřin a je hygienicky po něm.
Užívejte si fleků na oknech, omítkách, povlečení, oblečení a dokumentech.
Mahlzeit při kochání se 14 dnů obalenou mucholapkou nad knedlo vepřo.
Já jsem oddaný pro-čínský Rakeťák!

351166

06.08.2016 14:32

Mucholapka

Raketou na Mars ale i na mouchy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pořídil jsem si před pár lety elektrické rakety. A spolehlivě dávám moskytům bekhend i forhend. Moje ke zvířátkům obzvláště citlivá partnerka mně rakety neustále shovává, ale já tvrdím, že kde raketa, tam njet komára.
Naštěstí, rakety mně shovává na stále stejná místa, tak „řezničÍm" na jedničku.
Poslední dobou mně ale připadá, že i moskytovstva je čím dál méně.
Onehdá jsem ✓ Austrálii ujel přes 1.000 km a na předním skle nebyla ani jedna malá mrtvá muška. V Česku je to s výskytem moskytstva zatím ok a rakety zde mají potravu zatím zajištěnu.
Mucholapky jsem naposledy kupoval před 2 roky v Globusovi na Zličíně za pár drobných. Ale rakety jsou víc „in".

351140

26.07.2016 07:24

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

Kdo nám vládne, poznáte podle toho, KOHO nesmíte kritizovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Lidé si odmítají přiznat realitu. Milují (zlatokopající) samice v mini, texaskující bicepsáky - u přitom zároveň (paradoxně) touží po „klídku" (a míru).
Horrují a hoří se agresivnímu, genocidnímu, apartheidnímu Židovskému státu Izrael, kolonizaci domorodých Palestinců - a zároveň (paradoxně) volají po „spravedlnosti" v Gottlině.
Na počátku 2. poloviny byla uhlíkonosná Persie zaplavena rakovinou zionistické lichvy, diktatury, velkoexekutorství, korupce, a bídy. Na 1.000 oslů jeden mercedes, na 100.000 oslů a jedno 100 mercedesů jeden Rolls Royce. Zionisující diktátor Shah Pohlaví za jediný týden mejdanu ✓ Persepoli rozházel 2 roční budgety Švýcarska.
Po svržení a vyhnání zionisujícího Shaha Pohlaví Emmam Khomeini vyhlásil referendum a 96% Íránců si vybralo „Nadvládu klerika" ✓ podobě Islámské republiky.
Dnes se po 38 letech neporažené revoluce stala Islámská republika Írán vědecko-technickou velmocí. Neurochirurgické operace mozku se ✓ Islámské republiky Írán učí v předklonu kapacity z celého světa, včetně USA. Mercedesů je dneska v Íránu asi jako ✓ Gottlině policejních oktávek. Osli zmizeli a řidiči i řidičky(!) se tísní i v desetiproudých kolonách a zácpách.
Češi ale Írán nenávidí. Írán se neklaní Havlovi, Židovskému státu Izrael, zahaluje vlasy a stehna ženám (včetně cizinek), zakazuje casina, lichvu, porno, satelitní antény ke konzumaci globálnich ziomédií.
Prosperity se dobereme v mini, texaskách a bohatýrskýma fotkama na fízlbugu.

350832

24.07.2016 07:36

Endgame po česku

Nejjednodušší anonymní donátorství Zvědavce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stačí si koupit anonymní "dárkovou" kreditku za cash a přes PayPal pak zvolenou častku odeslat na email Zvědavce. Sice světu vládnoucí Khazarstvo i jejich Shabesgoyim v NSA a BIS mají obratem IP odesilatele, ale na žádném oficiálním výpisu se donor neobjeví.
Počinem proti Khazarstvu člověk deklaruje zbytek vlastního lidství.
Stejně tak se může člověk i naprosto anonymně clubbit na akcích proti Khazary spunktovanému Židovskému kriminalnímu státu Izrael např. http://ism-czech.org/, kdekoliv po světě, dokonce i aktivistickými cestami do Khazary okupované a jimi tam navezenými Židy terrorizované Palestiny.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo je zbabělý, recituje důvody.

350712

17.06.2016 06:42

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

Pokud Írán vpustí Západ na Rusko, je do Vánoc ruským presidentem Khodor kovskyi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko je už podle všeho na konci sil, přemoženo vnitřní vlastizrádnou "elitou" resp. "zapadniky" a držiteli dvojích oVČanství Židovského státu Izrael.
Putin nesmyslně (přinucen???) stáhl Rusko z operací v Sýrii a ponechal krvácet (za nejbytostnější ruské zájmy) Syřany a Íránce.
Pokud Írán vpustí Pakt NATO na Kavkaz a do Střední Asie, je s Rusy konec. A do Vánoc bude ruským presidentem namísto Putina pak Khazar rebbe Khodor kovskyi.

349593

21.05.2016 01:20

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

RE: Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bingo! Někdo ze Zapadniků mezi Rusy shodil zařazením Bacha z počátku 18. století celou Palmyru i účast Rusů v Sýrii, jen proto, aby se naivně vlichotil Západu.
Přitom nejde o to získat si Západ, který se stejně sám co nevidět zhroutí v rozkladu.
V Palmyře a Sýrii Rusko bojovalo primárně o Střední Východ, Peršany, Orient a BRICS a Afričany a Asijce, trpící pod knutou sionistů a Anglosasů.
Bachem to Rusové zazdili.

348709

20.05.2016 16:12

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

RE: Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý Heriote, Bach je čistě západní a úpadkový produkt, navíc plný lidského zoufalství a individualismu.
V Sýrii naopak zvítězil kolektivismus napříč vírami a národy Orientu!
Chačaturjanův Šavlový tanec je syntézou afrického jazzu a kavkazské folk music a přesto teprve s ním Chicagský symfonický orchestr prolomil hranici 1 mega vydání.
Nechápu tedy, PROČ Rusové tahají do Palmyry smrt, když mají ✓ rukávu oslavu života, kolektivismu a ruského triumfu nad úpadkovým Západem.
A navíc zdroje Šaílového tance přesně vedou na ose nadcházející prosperity.
Bacha nepřijímám ani já, ač miluju klasiku.
Chačaturjanovi naopak porozumí i Kurd z horské chýše...

https://youtu.be/mUQHGpxrz-8

348692

20.05.2016 05:24

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ruské vyhrávání „západního" Bacha v Palmyře má pro Střední Východ stejnou váhu, jako předsmrtný cirkus íránského sionistického šáha Pohlaví v Persepolis, kde sionistický šáh zuboženým Íráncům prošustroval dva roční budgety celého Švýcarska za jediný týden.
Rusové (možná) dojali vlastní ruské publikum, možné pár typů Suckera na Západě.
Střední Východ ale na celou západní kulturu z vysoka dlabe. Stejně jako na Yehudi Menuhima.
Západní „kultůra" vždy sloužila jen jako třešnička na dortu kolonialismu a křižáctví.
Rusová by bez pomoci Islámské republiky Írán měli od Sýrie zapálenou celou Střední Asii, Tatarstán i většinu Sibiře.
Proto namísto Bacha měli spustit oslavný Šavlový tanec od Khahaturyana z balletu Gayane z roku 1942!

OBSAH BALETU [smích] I. V kolchoze Mír probíhá sklizeň bavlny. Giko, manžel Gajané opouští kolchoz a přemlouvá Gajané, aby šla s ním. Gajané odmítá. Gikovi domlouvá i Armén, Gajanin bratr. Do kolchozu přichází Kazakov, oblíbený velitel pohraniční stráže. Vítá se se všemi pracujícími a těší Gajané, která se rmoutí nad podivným chováním Gikovým, který je neústupný a stále ji přemlouvá. Když zahlédne společný tanec Kazakova a Gajané, k jeho nekalým úmyslům přistoupí i žárlivost. Snaží se přimět Gajané k útěku násilím. Je však z kolchozu vykázán pro hrubé zacházeni se svou ženou a zanedbávaní práce. Spojí se i se záškodníky, kteří vyloupili kolchozní pokladnu. Nabízejí Gikovi díl a všichni se domluví na útěku. II. Přátelé Gajané ji chtějí rozptýlit. Marně. Přichází Giko naoko smířlivě. Po odchodu Gajaniných přátel se ji snaží naposled přimět k útěku, ale je znovu odmítnut. Když Gajané mimoděk vyslechne plány záškodniků, k nimž se Giko přidal, pokouši se Gikovi jeho osudný záměr vymluvit. Ten ji však odmrští a odbíhá i se svými kumpány, aby provedl svou pomstu - zapálení kolchozu. III. Utečenci s Gikem v čele zabloudí v horách, obývaných Kurdy. Za dívkou Aišou přichází Armén. Kurdský chlapec Izmail, který Aišu miluje, nerad Arména vidí a snaží se jej v jeho vztahu k Alše odradit. Mezi stany se objevuje Giko, který se svými společníky zbloudil. Armén vytuší, oč jde, a posílá Izmaila pro Kazakova a hlídku. Aiša má zatím lupiče zadržet. Přichází Kazakov a Gika i s kumpány zatýká a odvádí. Všichni zpozoruji požár kolchozu a spěchají na pomoc. IV. Znovu ožil pracovní ruch v obnoveném kolchoze. Pro všechny je tento den dnem svátečním a slaví jej tancem. Mezi Gajané a Kazakovem vzniklo trvalé přátelství a láska Arména k Aiše a Karéna s Nunné dávají tušit brzké svatby v kolchoze.
http://www.operabalet.cz/default.php?page=txt&id=2...

348675

30.04.2016 17:15

Až budu se starým mužem...

9 let starý zabíjecí „článek"

MoUdrostrak 90.?.?.?

To je síla!
Pan Editor patrně chce vyplašit zájemce o Zvědavec.
Obzvláště v dnešní době, kdy je všude přesexováno a přepornografováno!
A ještě k tomu takový blivajz. Připadal jsem si při čtení jak nedobrovolný návštěvník travesties show.
Před pár dny jsem si psal s jednou z prvních fyzických lásek. Žije v jiné zemi. Naštěstí/naneštěstí vypadá pořád podobně svůdně, jako před desítkami let. Což ji obklopuje dodnes nápadníky a mě to svádí k hříšným myšlenkám.
A hádejte o čem jsme si několik hodin vypisovali?
Právě o tom, jako na se svým věčným svěžím holčičím vzhledem má problémy se stárnutím okolo ní! Takže ono plní zase tak na škodu dokázat si připustit, že už nám není 20 let ani 25.
Osobně se také děsím objetím a polibkům kamarádek, co by mohly být mými dcerami. Dneska se zbořily věkové bariéry. Nesouloží jen ten kdo nechce, jinak poptávka všemi možnými směry převyšuje nabídku.
Jeden i jedna by rádi filosofovali důstojně o stárnutí a namísto toho si stěžují na orgie, na které jsou lákáni.
Poprvé jsem se sexem přejedl ještě jako teenager. A od té doby doufám, že najdu koutky, které jsou už adult only. A ejhle, pan Editor vypustil na Zvědavec plné vědro uslintanýoh, upocených, uhekaných a neintimních „dámských" splašků.
Pro „zpestření" a „osvěžení".
Když ono jo zítra toho 1. Máje!

348132

25.04.2016 18:02

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: Anketa mě nepřekvapila

MoUdrostrak 90.?.?.?

Koupíte si anonymní kartu, kterou anonymně nabijete. V Česku např. http://www.cnews.cz/blesk-penezenka-je-anonymni-pl...
Poté si k emailovému účtu zřídíte paypal.com
Z něho pošlete panu Editoru dar/příspěvek.
Pana Editora požádáte, aby to spároval s Vašim nickem.
Osobně jsem ale ✓ ČR zašel do Rajfky, dal panu Editoru na účet hotovost. A také po mně nechtěli ID.
K americkému účtu mám i platinovou anonymní kreditku. Ale, bohužel, je propojená . účtem, takže vystopovatelná. Lepší je tedy anonymní debitka z trafiky anebo anonymní vklad ✓ bance.
Stejně ale Chazaři vědí kdo jsme, když tu rejdíme.

348020

25.04.2016 10:10

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

Anketa mě nepřekvapila

MoUdrostrak 90.?.?.?

Paradoxně, mě anketa v ničem nepřekvapila a přesně tak i Zvědavce a jeho čtenáře vidím i já.
Jediné, co mě překvapuje je fakt, že za téměř 20 let nikdo nechtěl Zvědavec „koupit" a manipulovat poté i alternativní scénu.
Vypovídá to pozitivně o sveřeposti pana Editora i nedostatku sil „druhé strany barikády".
Kdo chce panu Editoru přispět, jistě nalezne snadno anonymní způsob.
V trafíkách všude na světě lze pořídit anonymní platební kartu a tou pak zaplatit třeba přes PayPal.
V Česku údajně takhle vegetují statisíce zexekutorovaných a zbídačených ovčanů, kteří přežívají v polosvětě a přesto musí platit on-line jízdenky, kredity a pod.

348013

12.04.2016 13:55

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

Zimmermannierung ueber alles in der Welt, nicht wahr?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Poseroutka je sice síla!
Na druhou stranu je sílou i téměř padesátileté ztotožňování se s fiktivním "Velikánem".
Namísto hájení si zájmů rodiny, obce, kraje, národa, zdrhají Pepíci a Mařen/ky k relativizujícímu k.k. a k. u. k. "hrdinovi", jehož vlastí je "Boehmen".
Není tedy divu, že se Pepíci i Mařen/ky nakonec dopracovali postavení podřadné kolonie - "...Projevuje se v neschopnosti elit vůbec vnímat, v jakém prostředí
se ČR nachází a jaké jsou její strategické zájmy ..."

http://www.rybkapub.cz/fotky12944/fotov/_ps_172Jak...

Že v "Boehmen" jsou pětinové platy, mizerné důchody, asociální ne/zabezpečení.

Hlavně že je veselo, že se dá :svobodně: Zimmermannierungovat, nicht wahr?

347641

Ve všem tom marastu na zeměkouli jsou jenom dvě jistoty: Putin a Chameneí.
Ostatní jsou nastrčené loutky tančící role svých loutkářů.
Netvrdím, že Putin a Chameneí jsou suverénní vládci, kteří nemají krytá záda. Naopak, právě krytá záda dalšími kolegy, chrání oba jmenované od atentátu sionistů či Američanů.
Hra. poloniem je ukázkou, kde končí moc sionistů a kam nedosáhnou. FSB a tvrdá jádro okolo Putina je sionistoprosté, přestože jsou v něm i židé. Ale židé proruští, nikoliv odpad lidstva z Brighton Beach a ze City.
Stejně tak i Chameneí má okolo sebe i židy, ale jsou to prvotřídní íránští vlastenci, pro které není současný Izrael nadřízený.
Čína je naopak silně nevyzpytatelná a neproniknutelná.
Když Chameneí vyslal do České poslanecké sněmovny počátkem tohoto roku ultrakonzervativního Místopředsedu parlamentu Hodžátoisláma Farda, všichni, včetně ODS áků, TOP anů a dalších kovaných Havloidů, sionistů a shabosgoyim povstali a tleskali jako jeden muž.
Na čínského presidenta si dovolili mávat otrokářskýma tibetskýma vlajkami. Z Íránců a Rusů ale mají respekt všichni.

347378

31.03.2016 16:31

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Také si zapláču

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět jste se trefil do černého!
Židé prostřednictvím "britského" MP Benjamina d'Israeliho vymysleli i waahhabismus a zaseli jej mezi Araby na poloostrově.
Hráli tak tehdy vabank proti Osmanům, ale zároveň i proti Rusku, které by se jinak (konečně) dostalo k teplým mořím. Nemůžeš-li něco zařídit sám, stvoř si přes náboženství proxies a s nimi provozuj zástupné války a Rozděl a panuj.
Bohužel/bohudík, islám se stal natolik decentralizovaným náboženstvím, že jej Židé nejsou schopni komandovat podobně, jako komandují Vatikán. Proto se rozhodli uválet z plastelíny tzv. "Islámský" stát a diskreditovat islám nejen v očích celého světa, ale zejm. muslimů samotných. Opět naštěstí, je zde mocný šiítský Írán, který nedopustil a nedopustí znesvěcení islámu jako celku.
Evropa nyní tedy čelí dvěma proudům islámu, které ji mohou snadno destabilizovat. První je fake "Islámský" stát, který se ale může zhroutit jako domeček z karet, až dostane pořádně od kohokoliv z hráčů definitivně na solar.
Druhým proudem je ale skutečný "pravý" islám a jeho ambice se etablovat v Evropě a postupně pak v celém světě.
Proto je dnes velice těžké islám očistit od odpadlíků, zneužívaných zionisty, a současně i brzdit přirozené a umírněné muslimy, aby islám nešířili mírumilovně.
Musíme si zkrátka zvyknout na to, že v autenticitě pro tetku z Horní Dolní nakonec islám přinese více benefitů, nežli občasné zapálení svíčky v křesťanském kostele. A že se islám bude šířit a mohutnět stejně, jako tomu bylo do té doby, nežli Židé mediálně vyfabrikovali "Islámský" stát.
Možná mají po judaismu 1.0, křesťanství 2.0, islámu 3.0 Židé v rukávu ještě připravené nějaké další "náboženství" 4.0, které se pokusí naroubovat oVcím do vymytých mozkoven. Uvidíme, s čím přijdou :v [mrknutí jedním okem]

347312

31.03.2016 13:48

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Také si zapláču

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, máte velkou část pravdy.
Na druhou stranu ale i v té době primárně šlo o střet dvou vysoce vyspělých civilizací: Antické a Perské. Antické civilizace už tehdy toužila po „čínském zboží" (zejm. porzulánu a hedvábí) a orientálním koření. Bohužel, neměla ale Číňanům i Peršanům, přes které zboží tranzitovalo do Evropy, co nabídnout.
Číňané už tehdy požadovali po Evropanech tedy tvrdou měnu, což bylo zlato. A Peršané za tranzit dtto.
Proto judistické křesťanství mělo primárně za úkol začít pod antické přejemnělé Evropany nasávat další národy a umožnit křesťanským kněžím vládnout světu.
Islám je produktem, který ve své podstatě měl být „B" plánem a primárně oddělit buffer zónou Evropu od Persie. Ale jak se tak už stává, kousl Islám nakonec pána, který ho stvořil.
Dnes v podstatě míříme do výchozího bodu z doby předkřesťanské. Číňané pevně drží v rukou otěže know how. Peršané geostrategii na spojnici Orient-Západ.
A Rusové i Apači jsou vytlačováni na periferii vlivu na svět.
Evropa opět jen tápe, co vůbec Číňanům a Peršanům nabídnout, aby na čínskou produkci a perský tranzit dosáhla.
Vše je vždy o počtech a součtech potenciálů. Smíchání Evropy s Afričany na jednu hromadu je hodně zoufalým pokusem zionistických Velekněží, jak vyvážit součty Číňanů + Peršanů. Ale podle mě je to už předem odsouzeno k nezdaru, jak i potrdilo angažmá ✓ládce Říše Středu na ✓elikonoce ✓ Gottlině.

347308

31.03.2016 04:14

Pláč nad ukradenou Evropou

The Sucker si nevidí na špičku nosu!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velice, velice, ale převelice mě The Sucker zklamal!
Jedna věc je kritizovat, ale bez navržení řešení je to jen maloměšťácké lhaní nad tím, že život není konstantou.
Začnu právě „jeho" Švýcarskem. Pokud přejíždíte staré mosty mezi kantony, vidíte na nich často mýtné věže (podobné např. Mostu Legií před Kapličkou), které dokumentují, jak bylo ještě před 150-200 lety Švýcarsko rozsekané na kantony a polo-kantony. Kromě Basileje, Zürichu a Ženevy šlo o kopce s pologramotmými pasáky ovcí, kteří se s oblibou nechávali najímat do loupeživých válek v okolních zemích. To proto, že bez podílu na lupu by jinak jejich spříseženecké Gemeinden/Communy nepřežily zimu.
Pokud tedy Švýcarsko vděčí někomu za prosperitu, je to výhradně otevírající se svět, díky kterému se do Švýcarska začali jezdit Iuftovat a před vlastními berňáky skrývat do bank lup vykořisťovatelé z blízkých i vzdálených zemí.
Lamentování The Suckera mně připomíná pohled měšťáka na Menšíka v Láskách mezi kapkama deště, kdy Menšík je z vesnice zvyklý na kálení bez WC a proto vybíhá i po přivandrování s rodinou do Prahy každé ráno kadit na kopec nad činžák.
Každý jednou začal kadit na WC. Až bude každý Číňan toužit po toaleťáku, zmizí na to do roka všechny stromy na zeměkouli. Proto „pokrok" je po Globu zaváděn 1% globální neofeudáIní Vrchnosti postupně.
The Sucker by proto měl mít pochopení pro Menšíky z blízka i daleka. A hlavně by měl pro aktivně navrhovat i co s tím.

347294

25.03.2016 15:19

„Terorismus“ v Bruselu – Gladio ve své nejvypulírovanější podobě?

Pirk chce „z toho

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už i v Americe za komunistů studovaný srdcař Pirk volá po Křižáckém bombardování Sýrie a Iráku „na poušť".

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mig...

Vypadá to, že USrael aktivuje k vyvolání Křižácké vřavy proti muslimům už kde koho.

347134

18.03.2016 04:02

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

Právě bez Turků a dalších immi by Německo nebylo „lokomotivou" Evropy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Panu Professoru Big Toonnelu lze podepsat každičkou větu. Ale pouze z pohledu Čecha či Čecháčka. Bez Gastarbeiterů by Německo nikdy nebylo schopné se zmátožit z poválečné beznaděje. Nejlépe je to adargumentovatelné na dnešním ehem. DDR (či vytunelovaném Česku).
I v ehem. DDR jsou místa, kde bílí jen přežívají na dávkách. V beznaději, dokud nepřijde první Turek a život v centru se alespoň malinko oživí.
Němci by se měli přirozeně bránit vůči vnucované migraci a migrantům. Ale plakat nad poturčenými centry měst zrovna z ukradeného pera Prof. Big Toonnela je opravdu těžce mimo mísu.
Celá „Královská" cesta v Praze je lemovaná jen cizími vlastníky. Podobné je i centrum největší vesnice v Čechách - Brna.
Pan Professor Big Toonnel je velký demagog, ale už nejsou „zlatá devadesátá", kdy sklízel od oVčanů applause za každé vyrvání paragrafu ze Zákoníku práce či za předhození další banky či podniku k vyrabování jeho Žofínským sponsorům.

346943

05.03.2016 12:10

Uvězněn v autě

Co by mohlo pomoct

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vím, že je důležité mít vždy pouzdro s immobilizérem přiložené u dveří (v místě kde je LEDka alarmu) a nebo u spínací skříňky na volantu, pokud se člověk pokouší v tom samém momentu rukou o mechanické otevření dveří.
Další variantou je otevřít někomu kdo je venku haubnu. On musí stávající baterku na chvíli odpojit. A při připojení kontaktu by se i se zbytkovým minimálním proudem mělo auto samo nejprve odemknout.
Stalo se mně něco podobného, když mi na dálkové ovládání přestalo otevírání dveří. Musel jsem si oddělat záslepku a pak i s vybitým dálkovým ovládáním šlo auto mechanicky odemknout. Je tam patrně nějaký obvod, který se přiblížením krabičky s dálkovým ovládáním spojí a deblokuje immobilizer.
Kdysi jsem ale i zažil jednu půjčenou skoro novou audinu, která se zamkla, nešla za boha nejprve nastartovat a pak zvenčí dálkově odemknout. Ani výjezd service mobilu s ní nic nesvedl. Mechanicky tedy otevřel auto, vyndal nám zavazadla, auto si dal naložit na přivolanou odtahovku a my si na náklady půjčovny dojeli do kanceláře pro další auto.
Elektronika je prevít. Četl jsem i návody, že je potřeba sehnat příp. další baterii, vyheverovat auto, plus dát na nějakou cívku u startéru, minus na kostru a pak zkusit dálkovým ovládáním auto odemknout.
To je ale možné jen když nikdo není v uzamčeném autě, kdo by otevřel haubnu. Stává se to lidem, když si třeba na horách v silném mrazu dají baterku "okřát" do tepla. Raději jsem ale vždycky počkal, až teploty přes den vylezly o něco výš a pak nastartoval a dotankoval pár litrů benzínu do nafty. Z moderních aut je lepší baterii nevymontovávat a nezabouchávat haubnu.

346388

05.03.2016 08:42

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: Urychlení smíšení

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě, každá se dá ukecat. Jakmile se ale naučíte ukecávat, začne Vám ihned problém, jak před těmi, které ukecávate jak na běžícím pásu, prchat a zapírat se. Musíte čelit jejich intrikám, pomstám za zhrzení. Nakonec se naučíte klopit zrak a neukecávat.
Asiatky touží po Evropanech nejen coby chodících ATMs, ale i kvůli záležitostem genetickým. Všimněte si, jak jsou elegantní a plní sex appealu míšenci mezi Evropany a Asiaty! Dále je přitahuje i anatomické uzpůsobení „tam dole", anžto Asiatky jsou tam jaksi užší. Málokdy vidíte Asiata s běloškou. Zato obráceně i ve vyspělém světě, kdy rozhodně nejde o šikmooké zlatokopky. A často je „sponzorem" bělocha naopak právě dáma.
Samozřejmě s užíváním Evropanek s Jižany máte pravdu, že nejde až o výstřelek věku tryskáčů. Stačí si přečíst Halliburtona...

346375

03.03.2016 00:29

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

Urychlení smíšení

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor má pravdu, že pro bělošky jsou černoši atraktivní. My běloši Zase přitahujeme ale Asiatky. A nemám na mysli pouze submisivní zlatokopky z JV Asie, ale i sebevědomé Japonky, Korejky či Číňanky žijící na Západě.
To, že bělošky touží po Jižanech dotazují narvané chartery do Egypta a Tunisu, kdy některé Češky, Slovenky a Rusky letí třeba i 6x ročně „se vyžít".
Naproti tomu Němky, Švýcarky, Rakušanky nepohrdnou migrantem.
Málokdy jsou ale viděl pár Asiatka/Černoch natož Asiat/Černoška.

346204

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkuji za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 3

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,20 Kč
Euro
27,33 Kč
Libra
30,26 Kč
Kanadský dolar
17,59 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,26 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,95 Kč
100 maď. forintů
7,48 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 276,20 Kč
1 unce stříbra
565,94 Kč
Bitcoin
319 049,46 Kč

Poslední aktualizace: 28.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 471 035