Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.12.2012 14:08

Izrael je nyní papírovým tygrem

Erebský džáro a USrael

MoUdrostrak 90.?.?.?

Erebský džáro a USrael resp. vyčpění jeho vlivu v UN a ve světě, je potvrzením, že Erebský džáro byl nonsence, kdy ti, které nesmíme autocensurně jmenovat ani jejich erebští Shabes/GOJ/im už nevěděli vůči vlivu BRICs a dalších států kudy kam.

Debaklem USraele v UN se kolo (Erebský džáro) resp. vynucený nonsence naštěstí/naneštěstí uzavírá.

Co ještě paralelně (letos 2012) zajímavého a nadějného proběhlo?!: USrael se pokusil vytlačit Čínu z Efriky - neúspěšně[smích] a Burmy = dtto.
Rozdmýcháváním napětí a sporů okolo čínských suverénních námořních vod si vykoledoval start ballistické rakety zlé Korejské lidově demokratické republiky.

Dá se tedy s uspokojením konstatovat, že USrael rozehrál partii, na kterou mu již schází dech a svět odmítá akceptovat ničím nekryté illegálně tištěné zelené papírky z produkce několika málo židovských resp. qasarských rodin.

Pomalu se blížíme stavu, kdy se zúčtovací jednotkou stane jednotka energie. A v tom případě to bude s Euro-Atlantickou civilizací velice, velice, ale velice špatné. A s USraelem o to více [bliji]

281122

29.12.2012 10:25

Nejlínější generace

Řekněme si to pravicujícně "na rovinu" - máme se skvěle - díky naší Vrchnosti!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Řekněme si to pravicujícně "na rovinu" - máme se skvěle - díky naší Vrchnosti! Tzn. těm, které nesmíme autocensurně jmenovat a jejich Shabes/GOJ/im.

Není kam "hlasovat nohami". Stále ostatní "hlasují nohami" k nám. Do blahobytu, k získání pasu, který je bezvízový v dalších blahobytech. K nekontaminované vodě, schopným lékařům a kvalitnímu vzdělání. Např. čeští pivní zinkající Pepíci a/i jejich spolu/lídlující Mařen/ky dostali na jednání EU v Nice vstup do nejelitnějšího světového klubu Z_A_D_A_R_M_O.

Naprosto podobnými "geostrategickými tahy" se do tohoto klubu blahobytu dostali i Pepíci a Mařen/ky z jiných zemí před těmi českými a/nebo po nich. Všechna ta "Švýcarska", "HongKongy", "Singapůůůry" a/nebo Monaca (roz. ještě více nasvícené vitríny) jsou jen a jen pračkami lupu ze všech ostatních "neelitních" a "neblahobytných" zemí světa, na kterém se s naší Vrchností a jejich Shabes/GOJ/im podílíme.

Proto není proti K_O_M_U se bouřit, pokud se nechceme bouřit proti S_O_B_Ě samým. Již dávno jsem sem dával nicneřákající a obtěžující obrázek, který to vysvětluje lépe, nežli kilometry grafomanických neautocensorních textů.

Vložený obrázek

Opakuji to zde již mnoho desítek měsíců - jedinou skutečnou mantru XX a XXI století - Pravicujme, toonnelujme, všechny ostatní humanitárně bombardujme = dokud je koho, kde a CO. Generace našich předků toužily po poznání, po vzdělání, po sociální rovnosti a férových příležitostech. My už se jen modleme za čistý vzduch, vodu, pevnou mušku našich Immigration Officers - a za to, ať nám, naší Vrchnosti a jejich Shabes/GOJ/im ostatní svět financuje Uhlovodíkový mejdan co nejdéle to ještě pár měsíců či let půjde.

Proti komu bych se měl bouřit?! Proti sobě, svému sousedu či příbuznému?! Všichni v tom J_E_D_E_M_E společně[smích]

281144

31.12.2012 08:18

Nejlínější generace

RE: Kolik, toho lidsvo dosahlo za 500 roku, revoluce,obcanske valky a jine.

MoUdrostrak 90.?.?.?

S panem Vojtou souhlasíte správně: Vaši synové cestují a nezakládají rodiny z jedno jednoduchého důvodu: Nevědí, co by oni/jejich rodiny/Vaši vnuci měli udělat lepšího, nežli předchozí generace. Proto "cestují" a snaží se na cestách dostat "po baťovsku" nějaký nápad.

A dokud ho nedostanou (anebo jejich partnerkám) nevysadí antikoncepce, tak se dědečkem (bohužel) nestanete[pláč] Někde jsem nedávno zahlédl, že založení rodiny je v dnešním světě vyjádřením nejvyššího optimismu[smích]

Vaši synové cestují i proto, že chtějí současný (svůj) svět vidět na zenitu - tuší, že dobře už bylo - a bude už jen (pro další generace) hůř. Podobné je to i s cestováním: jak bude končit (prodražovat se) uhlovodíkový mejdan, bude ubývat i letadélek na webových radarech pana Vojty. V lepČím případě se bude cestovat rychlovlaky - ale a ceny dnešních letenek - a mezi kontinenty to spojení už tak snadné jako dnes nebude.

Navíc, i "baťovských" nápadů (roz. COPY/PASTE) z jiných kultur ubývá stále rychleji. Proto Vaši synové cestují iHned a iDnes[pláč] A nečekají "po emericku", až jak na tom budou v důchodu (s Predátory a Shabes/GOJ/im vytunelovanými 2. a 3. penzijními pilíři).

Návod pana Vojty je jednoduše primitivní: Pojďme, udělejme GOJ/im na světě hůře, sražme je o pár levelů níže a GOJ/im se budou o to více snažit dostat alespoň do (dnešního) výchozího levelu. Že Vaši synové jsou koumáci - a hru Vojtovo loutkářů resp. těch, které nesmíme jmenovat i jejich Shabes/GOJ/im - tupě nepřijímají - a raději "po baťovsku" cestují (a hledají nápady COPY/PASTE) svědčí o tom, že to Loutkáři i se svými Shabes/GOJ/im mají s oVčany opravdu, opravdu, ale opravdu těžší, nežli by kdy doufali.

Návod pana Baťi byl opravdu, opravdu, ale opravdu jednoduchý: nažeňme nejchudší (i děti) je strojům - a z rozdílu mezd (oproti standardní pracovní síle) učiňme "český" Z_Á_Z_R_A_K/sweetshop:

Vložený obrázek

Poster showing kids inside 2 shopping bags.
The shopping bag is labelled with
Bata
Gasa sa Diyos.
Child. Gift of God...
NOT FOR SALE!

281214

31.12.2012 14:32

Každá lidská emoce je nyní klasifikována jako duševní porucha

RE: Další střípek do mozaiky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprostý souhlas - chtěli jsme McDonnaldisaci?! Máme ji!!!

Chtěli jsme, aby naše děti byly bez rozhledu, tupí a agresivní jako průměrný Emeričan?!
Toužili jsme po praporech s hvězdy a pruhami?!

99% nadnárodních firem je jako McDonnald - každý pohyb ruky a mrknutí oka tam má svoji "procedůůůůru".

Myslet je ne/emerické! Myslet je ne/pravicující! Ano Fox TV! Ano McDonnaldisaci společnosti! Ano pravicující medikaci!

Jeden pravicující příklad:

Říkám ANO McDonaldizaci společnosti!
Nenuťte mne přemýšlet
Nepřemýšlet není vždy špatné

Copyright © Michal Altair Valášek, 1998-2010
http://www.weblog.rider.cz/articles/210-rikam-ano-...
Kdo je pan Michal Alstair Valášek?!
Jsem deviant, a jsem na to hrdý; provozuji BDSM.CZ, český server o sadomasochismu.
Jsem furry, aje to praktické; kdy něco zkazím, mohu se vymlouvat na to, že jsem jenom hloupej kůň...
http://www.rider.cz/cs/about-me/default.aspx

281229

01.01.2013 11:36

Nejlínější generace

RE: Kolik, toho lidsvo dosahlo za 500 roku, revoluce,obcanske valky a jine.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Peptalkine, naprostý souhlas! Jen bych rád dodal, že "Kruh se uzavírá". Lidstvo se navrátilo do bodu, ze kterého ve stavu Summerských, Egyptských, Římských a dalších "Ř_Í_Š_Í" kdysi v historicky prozkoumatelné epoše vyrazilo.

A ničeho nedosáhlo!!! Zatočilo se v kruhu a nyní se dusí stejnými problémy jako "říše" před x-tisíci lety[pláč] Mohli jsme vyrazit k planetám, po vzoru zlých commun/istických Číňanů odstranit chudobu a hlad a budovat skutečnou vědecko-technickou prosperitu.

Namísto toho jsme naslouchali herci Ronnie Reaganu a jeho "Nic nevyrábějme a nebudujme - jen se (navzájem) obsluhujme!" a "Žádný zlý stát, žádné daně - investiční fondy a trh, tžínek, tržíček V_Š_E vyřeší za V_Á_S!"

Jak to dopadlo a kam jsme to pod Poučkami pana Professora Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON dopracovali, je snad dnes v palbě exekucí, obchodů s lidskými orgány a bezbřehou pornografií a (nejen sexuální) prostitucí už snad i Vojtům, Lehožumpám a Mladým Konservativcům jasné.

Že to rozvrátilo rodiny, východu a směřování potomků a celospolečenské priority je jen další ne/chtěný pravicující produkt.

Bojovali jsme po boku Maggie Thatcher a Ronnie Reagana proti "říším zla" - a sami jsme jako globální konglomerát zla skončili. Chronicky druhé pravicujeme, toonnelujeme a humanitárně bombardujeme - a jen tak si zabezpečujeme uhlovodíky a otrockou sílu k chladnoucímu uhlovodíkovému mejdanu. Více méně již i uhlovodíky konssumujeme namísto kvalitní potravy, efektivních léků a jsme obsypáni nebezpečnou chemií.

Jediné, co nás drží nad vodou je fakt, že otroci "dobrovolně" míří v podobě immigrantů ze zemí, které jsme imperiálně vyssáli a zbídačili, mezi nás. Jakmile se ten proud zastaví, je s námi A_M_E_N, protože naši potomci nás určitě nespasí.

Vložený obrázek

Ani za kniply dálkově řízených létajících bezpilotních Predátorů. Natož v klimatisovaných juniformách. To už snad každému Pozemšťanu došlo. A nejen Íránci se baví, když nám Predátory z nebe loví[smích]))

281282

02.01.2013 17:55

Nákup na internetu se může stát noční můrou

Pan Editor z laskavosti udělal Mall.cz reklamu, ale...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor z laskavosti udělal Mall.cz reklamu, ale nejspíše šlo o "strategii", kdy má Mall.cz nastavenu obecně "vyhnívací" politiku na reklamace. A navíc se domnívám, že by Mall.cz musel zaplatit za zásilku Z_N_O_V_U clo a VAT/DPH, aby ji vůbec mohl přijmout. Nikdo nevystavil (ze strachu z vlastní O_S_O_B_N_Í odpovědnosti) na zpětnou akceptaci "žádanku" a tak opakovaně zásilka bylo po odležení se vrácena zpět do Canady. Neb Mall.cz se bojí přiznat, že na podobné causy nemá připravenou reklamační procedůůůůůůru.

Teprve ve chvíli, kdy byl pan Editor neoblomný a dále komunikoval s ohranou deskou Mall.cz, a kdy patrně i právnící Mall.cz upozornili, že by všechny náklady, které pan Editor vynaložil v důsledku klamavé/podvodné reklamy na výrobku, rozhodli se decision makeři v Mall.cz, že ustoupí.

Uvnitř takové corporátní společnosti to totiž funguje tak, že neexistuje "autorita", která by mohla rozhodnout. Na kauzu bude vygenerován případ do škodní komise - a bude "hledán" viník. Tomu se bude snažit škodní komise připsat náhradu vůči panu Editoru k úhradě.

Pravicující čeští pivní Pepíci a/i lídlující Mařen/ky se domnívají, že corporátům vládne nějaký "visionář" či baťovský kapitalista. Opak je pravdou: corporátům vládne tuhá otrocká disciplína. Měkké srdce je tam jen a jen na obtíž. A každý se bojí přijmout řešení a odpovědnost do té doby, dokud interní či externí právní poradce neposoudí causu jako předem prohranou a hrozila by ještě vyšší škoda hodným akcionářům corporace.

Zajímavé by bylo se dozvědět, z jakého interního budgetu dostal pan Editor nakonec ono poštovné a jak to audit v Mall.cz skousne...

281395

03.01.2013 13:01

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

Jak chápat pana Editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, je těžké pochopit, že pan Editor panu Presidentu nerozumí. Každý nezinkající Pepík a nelídlující Mařen/ka naopak panu Presidentu rozumí velice, velice, ale opravdu velice dobře od doby, kdy:

1) Prohlásil, že nezná špinavých peněz a že je v Česku potřeba ještě více Kožených ( Pitrů, Krejčířů, Barack Allonů a dalších vzorových ikon ).
2) Nechal si na Letné vystavět předvolební stalinský megabigbord a odsekl, že ho stavební povolení nezajímá, protože to za něho zatáhne rodná ODS pokutu za černou stavbu a zábor ze vzjatek od sponsorů.
3) Odsabotoval ochranu těhotným ženám na nočních směnách, protože "...ony si to s arbeitsgeberyy přeci/vá vyjednají samy jak jim to bude vyhovovat..."

A to jsou jen nejviditelnější špičky ledovce.

Vložený obrázek

Že je pan Presiden pro část Pepíků a Mařen/ek (i těch nezinkajících a nelídlujících) i kladým hrdinou je očekávatelné z jeho vztahu k Srbům a Rusku. Těžko ale usoudit, zda je to pro jeho mizivého mravního a fair play ducha - a/nebo pro nadstandardní vztahy s Rankem Prcičem „Máš malé dítě, dědku, tak na to mysli,“ ( a dalšími předplyšákovskými pražsko/ex-jugo/vexláky) či na pokyn loutkovodičů/sponsorů z LukOil, PPF apod.

Pan Editor miluje Occamova břitvu a přesto a/nebo právě proto hluboce nesnáší mé slogany. Vyjímečně si dovolím jeden doupravit: Pravicujme, toonnelujme - a pak (navrch) amnestujme!

281466

03.01.2013 14:08

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pana Hestroye se musim zastat, protoze mi pripada, ze jste nepochopil kam miri:

Pokud by pan Smetana neeskaloval kauzu timto zpusobem a svuj trest si zaplatil ci po lokajsku odpracoval, byl by patrne pro oVcansky zivot vyrazen jako opilecky darebak, ktery hodnym pravicujicim politikum. Kteri ho po pravu a pravicujicne umirnili mekkymi prostredky sve zaujate soudkyne.

Pan Smetana ale z pripadu udelal monstrkauzu. Kazdy cesky zinkajici i nezinkajici oVcan uz vi, kdo je pan Smetana a co se k nemu vaze. Urcite nebude mit problem pokracovat v oVcanskem zivote, az se k nemu rozhodne. Bude vazen a obdivovan namisto toho, aby se za nim tahla nic ostudy a cejch kriminalnika, ktery se vzpiral prekrasne, moUdre a fairove pani doktorove a inzenyrove Ickove.

Jak si kdo usteleme, tak si lehame. Plati to i v tomhle pripade.

281476

05.01.2013 10:29

FSA nadále září jako mrtvá hvězda

Jěstě není (vůbec) vyhráno

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat i jejich Shabes/GOJ/im se nevzdali (nadobro) predátorského útoku na Sýrii resp. Írán resp. zlé slovanské širokolící - a dosud hodným západním kapitálem a "dýmů/krásy" - nevyrabované Rusko.

Ve hře už je mnoho hodným Západem rozehraných proměnných: Burma, územní námořní spory Vietnam/China, severokorejské odpalování ballistických raket, někdejší USraelští spojenci nejbližší = Kurdové, Palestinci, bouřící se Ýdžipt, Bahrain etc. etc.

USrael se ve stejnou dobu snaží ošanovat = dovyrabovat i Venezuelu, Aržentýnu... A do toho se zlé slovanské širokolící Rusko paktuje s čínskými zlými Bolševíííky, obchoduje s nimi a se zlým Íránem na přímo. A navíc se Rusko snaží prosadit i v EU a rozdává zápodoevropským cellebritám zlé ruské slovanské širokolící oVčanství.

To jsou mi tedy/vá poměry, pani Müllerová, to jsou mi poměry!!! A za toho stavu má USrael, osedlaný těmi, které nesmíme autocensurně jmenovat i jejich Shabes/GOJ/im do Sýrii svobodu, tu svoboděnku, kuponovou privatisaci a "dýmů/krásy"?!

I ti čeští pravicující pivní Pepíci a lídlující Mařen/ky po poslední akcičce Prof. Big Toonnela už kapírují, zač je toho (pro ně) vbrzku, brzyčku loket[smích]

Proto z posledních sil pravicujme, toonnelujme, zlé všelidové zdravotnictví (a i ten Budvááááárek, ten Budvááááárek - zlý N_Á_R_O_D_N_Í podnik) rychle dorozkrádejme a náružitě amnestujme - dokud je KOHO, KDE a CO:

Vložený obrázek

281657

21.01.2013 18:50

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

Česko je slovansky hovořící Německo

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vše, co jezdí do Česka obdivovat cizinci, na tom mají zásluhu cizinci - většinou právě Němci:
Hradčana, Karslbad, Kutnou horu, Krkonoše, Porsche, Tatra, sklářství, bižuterii, Český(sic!) Krumlov atd. atd. - i ten Tančící dům, i ten Tančící dům (načrtnutý zlým cizááákem Kanaďanem Gehrym a Chorvatem Miluničem...).

Za Velké války sehráli Češi vůči Rakousku podobnou roli, jakou nyní hrají KosoWARs vůči Srbům - Trojského koně.

Od té doby (až na vyjímku 40 let budování sociááálismu) Češi jen a jen kradou, tunelují a lichvaří z podstaty, kterou jim zanechalo jak Rakousko, tak zlé sudetské němectvo.

Co se nedá Čechům upřít, je ve srovnání se Slovany smysl pro disciplínu/ohýbání hřbetu, lokajství a prostituci. Proto patří Česko pro přední spojence jak JůYsEj, tak USraele k nejvhodnějším zdrojům Shabes/GOJ/im. Proto patřili Češi mezi hlavní stalinovce ještě dlouho po Stalinově smrti. Proto hajloval za WWII celý Václavák/Wenzelsplatz.

Němce (větší) část světa obdivuje - lační po jejich Audi, Mercedes, lécích, chemii, přesném strojírenství, zbraních, pečlivosti, solidnosti, dotaženosti. Velice malá část světa Němce nemá ráda - buď proto, protože je nikdy nezažila vis-a-vis a dá na pověry. Anebo proto, že není schopna s Němci držet krok v životní úrovni, disciplíně, slušnosti a poctivosti. ˇ

Čechy největší část světa vůbec nezná, plete si je s Čečenci. Menší část světa jimi opovrhuje za zlodějny, tunely, podvody a defraudace. Velice, velice, ale opravdz velice malá část světa obdivuje české homo/pornoherce a prostitutky.

Na druhou stranu: je málo tak krásných měst na světě, jako je Praha, Karlsbad či Krumlov. Co je dobré je, že je osidlili Češi, takže náklady na pracovní sílu jsou zde mnohokráte nižší, nežli v několikadesítkách kilometrů vzdálených neměcky osídlených oblastech. A tak mají Češi mít důvod k další hrdosti: jsou nejlevnější pracovní a otrockou silou na hranících vyspělého světa. Díky vlastnímu lojajství. pravicování, zinkání a lídlování.

Vložený obrázek

Omlouvám se panu Editoru za velikost nicneříkajícího a obtěžujícího obrázku - ale v menším rozlišení by byl text nečitelným[pláč]

283005

22.01.2013 10:44

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak - Němci byli za první (SLAVNÉ) republiky ponižováni od Čechů, kde se dalo. PanTatíček Masaryk vyhlásil národ (dodnes nekompatibilní) Československý jen a jen proto, aby se Němci nedostali početně před Slováky na druhé místo národností v ČR. Do státní služby byli přednostně přijímáni Češi, vyjímečně Slováci či Rusíni. Ve (SLAVNÉ) československé armádě od středního důstojnictva byli zastoupeni opět jen Češi. Za Velké (SLAVNÉ) krisse byli zadávány státní zakázky jen českým firmám. Sudetoněmecký výroba a export, který byl páteří československého vývozu a prosperity zmíral proto na úbytě a musel zachraňovat sám sebe přes Říši. (SLAVNÝ) PanTatíček Masaryk dal pálit do německých dělníků během hladových bouří. Všech 8 zabitých bylo německé národnosti, z toho 2 ženy, mezi nimi i Anna Luxová, které bylo v osudný den pouze 14 let. Zdroj:http://cs.wikipedia.org/wiki/Fr%C3%BDvaldovsk%C3%A1_st%C3%A1vka a http://www.psp.cz/eknih/1929ns/ps/stenprot/151schuz/prilohy/priloh01.htm

Zkrátka a dobře: Češi učinili po Velké válce z více, nežli 3.000.000 Rakušanů a Němců oVčany III. kategorie (po Slovácích a Rusínech). Proto ani západní mocnosti "dýmů/krásy" neměli argumenty, kterými by tato fakta Hitlerovi vyvrátily. Proto ani sudetští Němci neměli jediný důvod "chránit republiku" a toužili po úniku ze zkorumpovaného, vyrabovaného a nad státním bakrotem se zmítajícího Československa do Heim ins Reich.
V té samé době byl Hitler veleben západními massmédii jako Muž roku apod. Proč by tedy neměli Sudaťané toužit být v Říši vedené mužem, kterého obdivoval i (SLAVNÝ) Sir Winston Churchill?

Podtrženo a sečteno: Za Slavné Války si Západní mocnosti (a ti, které nesmíme autocensurně) jmenovat, vytvořili z Čechů (a i Poláků) stategickou ohlávku na Německo. Proto se Hitler snažil této ohlávky zbavit a odjařmit Čechy utlačované Němce v Sudetech. Nikdo z Němců po WWII nepřiznal, že by byl během Mnichovské krisse jakkoliv zmanipulován. Deziluze z Hitlera přišla, až když ho zlí slovanští rudí a bolševičtí Rusové začali hnát svinským krokem z nového LebensRaumu.

Podobný Drang nach Osten dnes vidíme v Jugoslávii, Sýrii, Afghanistánu, Pákistánu a Iráku. A také jsme "hrdými" jeho účastníky a daňovými donátory. Že se Češi za (SLAVNÉ) první republiky chovali k německým spoluoVčanů jako k dobytku je neoddiskutovatelný fakt. Kde byli tehdy Němci a Češi - a kde jsou (opět) dnes - je také neoddiskutovatelné.

Opět tvrdím: 99% toho, za ČÍM a CO jezdí dodnes do Česka obdivovat turisté, stvořili zlí cizinci - zejm. zlí Sudetšští Němci. Nejslavnějšími "Čechy" ve světě jsou: SIGMUND Freud, FRANZ Kafka, FERDINAND Porsche a soudružka MADE-lejne Korbel (také se cítí být Židovkou a Albánkou, nežli Češkou).

283098

22.01.2013 11:47

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

RE: Čáslavská

MoUdrostrak 90.?.?.?

Debilita a lokajnost českého národa je neuvěřitelná. Lépe jste nasazenému Shabes/GOJ/im reagovat ani nemohl. Čáslavská se díky tvářičce stala (načas) celebritou. A nikdy už nezvládla sama sebe ani svoji rodinu. Otevřeně to dnes i přiznává, že ji vždy fascinovalo, když lidi oslňovala. Vždy je dobré porovnávat srovnatelné srovnatelným: Např. paní Dana Zátopková je celebritou a slušným člověkem dodnes. Nikdy se nezpronevěřila svému jménu a nikdy s ním nedovolila kupčit - ač by se zájemců našlo až až.

Navíc Karl ZU Schwarzenberg se ZŘEKL SVÝCH VLASTNÍCH rodičů, aby mohl dědit po svém strýci. O pár let na to Karl ZU se ZŘEKL I SYNA, aby on mohl dědit po souložníku manželky Karl ZU multimiliardáři Thomasi PRINZhornovi.

http://www.bilderberg.cz/inpage/biografie-karel-sc...

Bez ohledu na miliardy majetků, které Karl ZU odklonil z českého státu, se Karl ZU nikterak vyjímečně nestará ani o po staletí na drobných lidech Schwarzenbergy do krve vydřené neznámější statky: doporučuji navštívit "jeho" Orlík a poté ve zlém všelidovém vlastnitví ještě dlící hrad Zvíkov. O oba se staral do restituce Karl ZU zlý český všelidový stát. Od restituce Orlík budí dojem šedivé omšelé dojené chátrající stavby. Zatímco Zvíkov je přes daleko vyšší stáří svěží a fit.

Stejně jako Orlík působí i Karl ZU: ospale, prolhaně a podvodně. Kromě ZŘÍKÁNÍ se vlastních rodičů i syna stači vzpomenout jeho turistiku po českých parlamentních partajích. A je jasné, že je jen jedním z vhodných(?!) Shabes/GOJ/im

http://www.bilderberg.cz/obrazek/3/bilderberg-jpg/

vyslaných k vykapsovní zinkajících a pravicujících českých pivních Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek [oči v sloup] [bliji]

Vložený obrázek

283103

22.01.2013 19:06

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

MoUdrostrak 90.?.?.?

A já už toho mám také dost!!! Jste typickým vzorem zinkajícího Čecha - bez vzdělání, bez rohledu a znalostí.

Vaše první "vnitrozemí" TATRA:
1923 entstanden die Tatra-Werke durch die Fusion der:
A) Nesselsdorfer Wagenbau-Fabriks-Gesellschaft (Gegründet wurde der Betrieb im Jahre 1850 von Ignaz Schustala d. Ä. (tschechisch Ignác Šustala) (1822–1891) und Adolf Raschka d. Ä. als Kutschenfabrik Ignaz Schustala & Comp..)
mit den
B) Waggonfabrik Ringhoffer AG (Die Geschichte des Unternehmens begann im Jahre 1769, als der junge Kupferschmiedgeselle Franz Ringhoffer aus Müllendorf bei Eisenstadt nach Prag kam und sich in der Prager Altstadt eine Werkstatt einrichtete, wo er Braupfannen und Gefäße für Brauereien herstellte...) in Prag-Smíchov
Die Zentrale wurde von Wien nach Prag verlegt, da Österreich nach dem Krieg zum Ausland geworden war. Gleichzeitig wurde in Wien als Generalvertretung die Austro-Tatra gegründet.
Im gleichen Jahr entwickelte der Konstrukteur Hans Ledwinka den Prototyp 11, einen PKW mit Zentralrohrrahmen, luftgekühltem Zweizylinder-Boxermotor vorne und Pendelachse hinten, im Volksmund Bügeleisen genannt, wegen der Form seiner spitzen, kühlerlosen Frontpartie. Dem folgte eine Reihe dieser Baulinie, auch mit Vierzylindern. 1931 wurde der Prototyp V-570 gebaut, mit stromlinienförmiger Karosserie und luftgekühltem Zweizylinder-Boxermotor im Heck. Dieses Auto ging nicht in Serie, kann aber als ideeller Vorgänger des deutschen Käfers gelten; Ledwinka war mit Ferdinand Porsche befreundet und beiden führten einen regen Ideenaustausch. 1934 folgte der große stromlinienförmige Typ 77 mit luftgekühltem V-Achtzylinder im Heck mit 3 Liter Hubraum und OHC-Ventilsteuerung, der in der letzten Vorkriegsstufe als Typ 87 bis zu 160 km/h schnell war (dank des für damalige Verhältnisse niedrigen Luftwiderstands-Beiwertes von cw = 0,36). An der Entwicklung dieser Baureihe war maßgeblich Ledwinkas Sohn Erich beteiligt. In den Jahren 1947–1950 unternahmen Miroslav Zikmund und Jiří Hanzelka mit dem Typ 87 eine Reise durch drei Kontinente.

Ukažte mi tam "českou stopu", kromě propagandistické cesty Zikmunda a Hanzelky, kteří Tatru poslali během prvních pár tisíc km v Severní Africe do šrotu, a na konci své cesty už dojeli na korbě náklaďáku v Mexicu resp. na železničním vagonu na polsko-české hranice. Tak to dopadá, když se kvalitní německý projekt octne v české realizaci bez německého dohledu a kontroly.

A takto můžeme pokračovat přes další Vaše neznalostní perly.

Např. jakou Muttersprache se hovořilo v rodině ČECHA Kolbena?! atd. atd.

Nezbývá, nežli Vás odkomandovat zpátky do školní lavice a uložit mlčet[smích]

283143

22.01.2013 19:14

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nedalo mi to a sáhl jsem ještě po:

Emil Ritter von Škoda

19. November 1839 in Pilsen, Böhmen; † 8. August 1900 bei [b]Selzthal in der Obersteiermark) war ein böhmischer Ingenieur und Industrieller und prägender Eigentümer sowie Namensgeber des Maschinenbaukonzerns Škoda.

Emil Škoda war der Sohn des Pilsener Hofrats Dr. med. Franz Ritter von Škoda und dessen zweiter Ehefrau Johanna-Margarethe geb. Rziha. Er studierte Maschinenbau am Prager Polytechnikum und am Polytechnikum Karlsruhe sowie in Stuttgart und Magdeburg. Es folgten Auslandspraktika unter anderem in Frankreich, Deutschland, England und den USA. Ab 1866 leitete er als Oberingenieur den Maschinenbaubetrieb von Ernst Graf Waldstein-Wartenberg in Pilsen.
Am 22. August 1871 heiratete er in Pilsen Hermine Hahnenkamp, deren Großvater einer der Hauptgründer des Bürgerlichen Brauhauses war

Řinčí to českým původem a zdroji geniality, až to bolí...[pláč]

283144

23.01.2013 04:30

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážená Lin, fakt sem snad (ve vllastním zájmu) ani raději nechoďte. Obhajobou na lži postavených historek a argumentů nikdy totiž Vám chybějící optimismus nenasbíráte.

Logika je neúprosná: Škoda resp. Ritter von Škoda, by nikdy nezplodil své impérium, kdyby kašlal na svoji rodnou (plzeňskou) řeč Němčinu a nepřinesl do Plzně technický pokrok z Německa: "...V této době bylo například Prusko po technické a hospodářské stránce daleko před Rakouským císařstvím. Škoda zde poznal prudký rozmach strojírenství a průmyslového podnikání v Magdeburku a v Brémách. Když roku 1866 vypukla Prusko-rakouská válka, byl Emil Škoda jako příslušník nepřátelského (Rakouského) státu z Pruska vypovězen..."

Btw: moje "česká" část prapředků měla za zlého Rakouska-Uherska na reálce a praktické škole jako POVINNOU CIZÍ ŘEČ FRANŠTINU, za hodné "První republiky" pak (světe div se!!!) POVINNOU CIZÍ ŘEČ NĚMČINU.
Btw. ženská část studovala s paní Hanou Benešovou a ještě za zlého Bolševíííka s ní chodila v Praze na babince, sledované STB.

Takže odmala jsem měl a čerpal o (někdejší i aktuální) politice vždy informace i z míst "za oponou". Ať jsem chtěl anebo nechtěl. Přes veškeré národnostní rozpory, jazyky a zvyky...

Bez Němců (i EU) by (samostatní) Češi měli šanci vegetovat přibližně na úrovni Moldavanů. Celému dnešnímu světu je na posměch země, která místo aby se blížila mílovými kroky životní úrovni sousednímu Německu a jeho prosperitě, tak za ním neustále upadá. Ze současného Česka se stala stoka odpadu (nejen v předražených a nekvalitních potravinách, které jsou už o desítky procent dražší, nežli v sousedním Německu - včetně těch základních).

Opakuji moje argumenty: Bez zlého Rakouska-Uherska, zlého Německa a později zlého CCCP by Česko nikdy nemělo "základnu" pro dnešní stamiliardové tunely, rozkrádačky a defraudace. Za technický pokrok vděčí německému vzdělávacímu géniu, za (někdejší DOČASNOU) obchodní expansi ve světě kontaktům sudetských, pražských, brněnských, jihlavských Němců a Židů a později zejm. zlému Rusku/CCCP, jeho obřím trhům a vlivům v rozvojovém světě.

Češi (až na vyjímky) pokud se dostali kdy do rozhodovacích a manažerských pozic, tak vždy jen lichvařili, kradli a defraudovali. Záznamy parlamentu "Prvni republiky" jsou toho plné. Pražská burza (již za "První republiky" nikdy nebyla "TRHEM", ale vypořádavacím místem obřích podvodů a insider tradingu.

Proto sudetským Němcům byl systém První republiky bytostně cizí, nezkousnutelný a pod jejich úroveň. Český obchodní prostor přesně odrážel svůj francouzský meziválečný zkorumpovaný a bankrotářský vzor.

Dějiny jsou neúprosné! Ale na jejich znalosti se dá při rozhodování se dnes i vydělat (anebo alespoň se ochránit před ztrátami). A proto znalost historie doporučuji!

283176

23.01.2013 05:53

Věra Čáslavská píše Karlu Schwarzenbergu

RE: re : re: re: Čáslavská

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kde Vy vidíte pomluvu?!

1a) Zřekl se Karl ZU Schwarzenberg svých rodných rodičů, aby mohl dědit po svém strýci?!
1b) Nebo nezřekl se Karl ZU Schwarzenberg svých rodných rodičů, aby mohl dědit po svém strýci?!

2a) Zřekl se Karl ZU Schwarzenberg svého syna, aby mohl syn dědit po souložníku ženy Karl ZU Schwarzenberga?!
2b) Nebo nezřekl se Karl ZU Schwarzenberg svého syna, aby mohl syn dědit po souložníku ženy Karl ZU Schwarzenberga?!

3a) Zvládla Věrka Čáslavských svoji posportovní kariéru a rodinu?!
3b) Nebo nevládla Věrka Čáslavských svoji posportovní kariéru a rodinu?!

283187

23.01.2013 11:00

Havloidé útočí

Tragedie provází Ondru Neffů po celý život

MoUdrostrak 90.?.?.?

Panu Editoru se nemohlo dostat lepší satisfakce, nežli když si nyní VeleITguru Ondra Neffů naběhl tak bolestně na vlastní víííídle.

Nedivme se jeho zuřivosti a zahořklosti:

1) Z jeho milců v dressech "dýmů/krásy" se stávají podílníci zločinců obchodujících s násilně odebíranými lidskými orgány, loupícími cizí území, nerostná bohatství a páchajících massové válečné zločiny.

2) Epicentrum všeho děni se stěhuje do zlé rudožluté communistické Asie. Ondrova Euro-Atlantická modla se svíjí v dluzích a nekončících krissích.

3) Ondrou nenávidění zlí rudí slovanští a širokolící Rusácíííí si skupují EU i celý svět nastojato/naležato. A Ondrou adorovaný USrael se třese před raketami Hammassu a Íránu.

Největším neštěstím pro Ondru je ale rodinná tragédie, která jej postihla. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti-krimi/8... Zvlášť když vrah a manžel Ondrovy dcery natolik adoroval Ondrův věhlas, že přijal také příjmení N_E_F_F . To už se pak těžko dodýchává rudnoucí a žloutnoucí vzduch pozemský...

Proto i ty zběsilé a zesměšňující kopance do pana Editora a Zvedavec.ORG

NásPánKnížePán Karl ZU Schwarzenberg kupčil se zříkáním se vlastních rodičů i syna. U Neffa se kupčilo s jeho příjmením. A končilo vraždami. Vrána k vráně sedá...

283221

24.01.2013 13:14

Více k pláči, nežli k smíchu

Karl Jeltzin Punk/Polka

MoUdrostrak 90.?.?.?

V posledních dnech mi hloubá hlavou, proč loutkovodiči resp. ti, které nesmíme autocensurně jmenovat a jejich shabes/GOJ/im spustili kampaň Karel = Pankáč.

Pak se mi promítl zdrogovaný či uchlastaný Boris Jeltzin, o němž a jeho roli vnucené loutkáři a shabes/GOJ/im dnes již nikdo nepochybuje.

http://www.youtube.com/watch?v=YTVlDrkrxWw&NR=1

Srovnejte se zpěvem české hymny NašehoPánaKnížePána Karl ZU SchwarzenEGERA

http://www.youtube.com/watch?v=lZkjlJmTo9U

Připomínám, že Boris Jeltzin ihned po převolební kampani musel být zahraňován několika bypassi srdce. O zbídačování ruských voličů se postaral dnešní "disident" a expremiér Němcov a klika okolo Jeltzinovi dcery a jejího manžela ve prospěch těch SPRÁVNÝCH zapadních demokratických investorů a privatisátorů...

Kam se uchýlí po hrdinné kampani Pankáč Karl ZU SchwarzenEGER, když již nyní neudýchá ani zpěv státní hymny...?! A kdo podojí české pravicující a zinkající Pepíky a lídlující a karlující Mařen/ky

283353

25.01.2013 11:04

Návrat majora Zemana

Karlujme a pravicujme

MoUdrostrak 90.?.?.?

Po ovoci poznáte je! Platí to i v tomhle případě.

Za vlády Miloše Zemana Česko prudce rostlo a stahovalo náskok Německa, Rakouska a Západní EUropy.

Za nynější protikorupční vlády rozpočtové odpovědnosti se Česko ve srovnání s výše uvedenými státy ponořuje do kalu a hnoje.

Nemá smysl se přít, zda je mi sympatičtější soudruh Ing. Šlouf či soudruh Ing. Kalouskek.

Vložený obrázek

Stačí letmý pohled na graf a každému je jasné, jak vláda, na které kolaboruje NášPánKnížePán poškodila tuto zemi. Když Miloš Zeman v roce 1998 přebíral vládu ČR chřadnoucí po medicíně drastických Klausových úsporných balíčků http://www.panovnici.cz/vaclav-klaus(tolik podobných dnešním pravicujícím a zbídačujícím škrtům),
posmívali se pravicující žurnalisté Miloši Zemanovi, že se ujal "vlády sebevrahů" http://www.bbc.co.uk/czech/volby2002/affairs_vlada... !

Přesto, že byl Miloš Zeman posměšně nazýván Becheroffkou, spícím panákem apod, je s odstupem doby jasné, že jeho vláda nastartovala ČR opět k růstu a prosperitě.

Je na každém, zda zůstane doma, či půjde omámen Na pivo s Karl ZU Schwarzenberg. Jak si kdo ustele, tak si lehne. Že si od nástupu protikoučních a rozpočtově odpovědných pravicujících vlád lehá ČR opět do kalného hrobu, je snad jasné každému, kdo se umí rozhlédnout po městech s rychle krachujícími obchůdky, blikajícími hernami a zastavárnami na každém rohu. Fronty sice dnes nejsou na banány a dámské vložky, ale právě před zastavárnami, úřady práce, exekutorskými úřady a zpoplatněnými transfuzními stanicemi.

Již jsem to psal do http://zvedavec.org/vezkratce/6755/

Pokud by voliči nebyli tupými oVčany, musel by Karl ZU Scharzenberk místo na pivo s ním, zvát zinkající a pravicující oVčany jemu jeho Loutkáři a Shabes/GOJ/Im uložené zadání:

„Zadlužme zavedením školného celé generace studentů“

„Pojďme do druhého pilíře důchodové reformy“

„Škrtejme veřejné výdaje, abychom měli z čeho zaplatit církevní restituce “

„Pošleme nezaměstnané na veřejnou službu“

„Zvyšme poplatky ve zdravotnictví“


Opravdu to není o soudruhu Ing. Šloufu či soudruhu Ing. Kalousku, ale o O_V_O_C_I, jenž po kterém z nich a jejich které loutce či protagonistu zůstává.

283452

26.01.2013 20:24

Tak tedy Zeman

Vyhrána bitva o Temelín (doufejme) - a o četné portraity Katky Zemanové (potvrzeno)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Doufám, že nyní technologii pro Temelín nedodá hodný spojenecký emerický Westinghouse, ale zlí rudí slovanští širokolící Rus(ác)i. Těžko konstatovat, zda šlo (prozatím v zákulisí) i o víc... Záleží, zda ti, kteří loutkovedou Miloše Zemana, mu dovolí vetovat pravicující a zbídačující deformy a pohromy současné vlády české národní sociopatie.

Nejvíce se nyní těším na časté zjevování líbezné tváře slečny Zemanové, což nový český pan president přislíbil. Na druhé kolo voleb jsem přiletěl už do ČR, ač jsem se prvního kola na ambassádě neúčastnil - i když jsem ten den vyřizoval od ní něco pár set metrů. Doufal jsem, že to Miloš Zeman dá podle prognóz i beze mne... Bitva na půdě ČR proti Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg za ten nynější pocit stála a pár hlasů jsem mu díky tomu ve svém okolí vyprosil, vyloudil i vyobchodoval.

Co je zajímavé, že Miloš Zeman jako USraelomil a Palestinobijec /dokonce hlasitější, nežli Jan Fischer i Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg), nedostal v Tel Avivu ani jeden hlas http://volby.cz/pls/prez2013/pe311?xjazyk=CZ&xobec... .
Mělo by to být mementem pro české zinkající, pravicující a USraelující anální speleology. Zejm. v LehoŽumpě apod...

Zato jsem si s potěšením všiml, že se potvrzuje pořekadlo: Kdo cestoval jednou jedinkrát do "zadního dvorku JůYsEj" tj. do Jižní Emeriky, nikdy už nebude schopen volit pravici, pokud má citlivější žaludek. V mnoha tamních zemích Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg ani tupou mediální masáží české expatrioty i české nepravicujicí kariérní diplomaty neobelhal.

Nezbývá, nežli si vzít něco hodně dobrého z baru a užít si ten prima večer! Děkuji upřímně z celého srdce všem Zvědavcům, kteří rovněž volili rukou levou a nepodlehli lžím a klamům jako většina zinkajících oVčanů Prahy, Brna a dalších pokleslých měst a městysů.

Venceremos, venceremos,
mil cadenas habrá que romper,
venceremos, venceremos,
la M_I_S_E_R_I_A sabremos vencer
...

http://www.youtube.com/watch?v=uGazscDbUkI

Vložený obrázek

Děkuji rovněž i panu Editoru za podporu oponenta Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg

283576

27.01.2013 07:53

Tak tedy Zeman

RE: Vyhrána bitva o Temelín (doufejme) - a o četné portraity Katky Zemanové (potvrzeno)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý příteli, pravda je o mnoho, mnoho a opravdu mnoho tónů složitější:

Hoši ve zbrani volili proti Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg již v prvním kole (píšu to i zde http://zvedavec.org/vezkratce/6767/ ). Navíc ti v Logaru daleko více, nežli ti v Kábulu.

Na druhou stranu je zarážející, jak volili v Srbsku http://volby.cz/pls/prez2013/pe311?xjazyk=CZ&xobec... , kde v prvním i druhém kole zvítězil humanitární bombardérista Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg. A pak že jsou Srbové (mezi nimi žijící Češi) proti vymývárnám imunní[pláč]

Co se týká Íránu, čím více vidím do věcí, tím více mi zraje dojem, že Írán je pěstován USA i USralem v současné podobě zejm. proto, aby USA i USrael mohli vodit a dojit Saudi Araby, Kuwait, Quatar, Oman i UAE - za ropu jim lifrovat a handlovat zbraně. Pokud by Irán přešel do tábora Pravdy & Lásky, stal by se ještě větší mocností a vodil by výše uvedené země (GCC Countries) sám. Proto Íránu USrael nasazuje stále černou masku, ale zároveň se třese strachy, aby si ji Írán nechtěl (někdy) sám dobrovolně sundat. Takže Status quo je výhodný pro všechny strany.

283679

27.01.2013 08:04

Tak tedy Zeman

RE: další konspirace která vám nevyšla

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor přemýšlí nad otázkami, které si dává, nahlas. Co je na tom divného?! Alespoň to svědčí o jeho otevřeném a přímočarém charakteru. Není nic odpornějšího, nežli oportunisté, kteří vždy převlékají kabáty, když už je po všem.

Díky tomu jsou na Zvědavec zástupy těch, kteří by rádi dopředu věděli, jak včas a kdy a do čeho "převléknout". A visí panu Editoru na rtech, když dává své tipy.

To, že jsou tu zástupy, svědčí o tom, že pan Editor má stále rostoucí úspěšnou bilanci "předpovědí". A to přesto, že na rozdíl od pravicující minulosti, je nyní český mediální prostor již naplněn i jinými nemainstreemovými médii - a Zvědavec má silnou konkurenci. Místo toho, aby strádal, jen mu to v poslední době prospělo. A je zmiňován i ve společnosti, jejíž členové by si dříve dali moc dobrý pozor, aby se to, že čtou Zvědavec na ně nevědělo.

Svět LehoŽumpy aneb Země neomezených možností se hroutí do exekucí, výprodejů a marasmu. A Zvědavec.ORG byl s námi všemi VČAS při tom!!!

283680

27.01.2013 12:52

Tak tedy Zeman

RE: Do volieb ceskeho prezidenta mi nic nie je

MoUdrostrak 90.?.?.?

Miloš Zeman a kam povede jeho zahraniční cesta: cca 11:50 http://www.ceskatelevize.cz/ct24/zive-vysilani/vid...

A obří radost přítomných Čechů na tiskovce, že tu bude na Slovensko!!!

283706

28.01.2013 21:59

Tak tedy Zeman

RE: Temelín se bude dostavovat jen těžko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Takže, kdo byl mimo?!

A je to tady: http://aktualne.centrum.cz/domaci/kauzy/clanek.pht...

283850

29.01.2013 07:21

¡No pasarán!

RE: Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Popisujete správně, ale pojmenováváte špatně: Nejde o psychopaty, ale správněji bystě měl uvádět S_O_C_I_O_P_A_T_i...

Uváděl jsem to na Zvědavci už dávno http://www.zvedavec.org/nazory_4508.htm#ptr247978 , takže si dovolím to opět shrnout:

Snadno podvadeji a lzou, jako kdyz tiskne. Druhe lidi vyuzivaji a zneuzivaji. Kdyz nekomu ublizi, vycitky svedomi a viny nemaji. Dusledky vlastnich cinu jim byvaji lhostejne. Skvele manipuluji emocemi druhych lidi ve jmenu nejakeho druhu vlastniho zisku, hmotneho, mocenskeho nebo sexualniho. Nedrzi slovo (Smlouvu ODS s pravicujícími oVčany....) a zakony jim jsou lhostejne.

SOCIOPATY potkate v politice, mezi financniky, na vysokych skolach, v cirkvich, v armade, policii, soudnictvi, v redakcich medii, kdekoli. Pokud se nasilne nechovaji, dostanou se do vezeni jen vzacne. Vrazdi-li, pak cizima rukama. IQ mohou mit nadprumerne. Jednaji oslnive a s puvabem. Mohou byt siroce a hluboce vzdelani. Presvedcive a systematicky lzou ve jmenu moci a majetku. Charakteristicka je egocentricita, herecke nadani, skvela retorika, tvorba mocenskych klanu, touha po zivote ve spolecenske a mocenske spicce. Okazali jsou jen nekdy.

Z fondu a bank vyloupi sverene penize v miliardovych objemech a pak sugestivne sdeluji, ze se niceho nedopustili, jen naprosto moUdre pravicovali v duchu HAYEK, Friedrich August VON - a maji svedomi ciste.

Nedokazi se vcitit do druheho cloveka aby odpovedeli na jeho potreby a pocity, pokud nejsou stejne jako jejich vlastni. Prava, majetek a bezpecnost [zRADAR] druhych lidi jim jsou lhostejne.

Radi vstupuji do boju o moc. Vypadaji, jako by jim tyrani druhych lidi, nekdy sadisticke, delalo poteseni, at vedome nebo nevedomky.

Jsou-li prozrazeni (tunelovani, defraudace, OpenCARD, Drobil, ProMoPro... ap.), vytrvale presvedcuji okoli, ze se zmeni, ze tentokrat bude uz vsechno jine, aby se zase vratili do sveho stylu zivota a chovani.

U koho se soustavne a dlouhodobe projevuji nejmene tri z vyjmenovanych priznaku, jde o jedince, jenz je nositelem antisocialni poruchy osobnosti neboli SOCIOPATIE.

283887

29.01.2013 07:53

¡No pasarán!

RE: Já mám dnes problém

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dotkla jste se neuralgického bodu. Ještě před deseti lety JůYsEj popíraly, že by existovala NSA. Dnes NSA neminete a v pohodě k ní odbočíte podle tabule, která je na hlavní mezi NYC a Washingtonem D.C.

Velký Bratr bdí nad celým světem. Prvním sítem jsou naklíčovaná slova a odkazy (Váš případ) ve VŠECH světových jazycích. Druhým sítem smyčky (včetně hlasové komunikace), které dostávají k rychlému posouzení avšak podle striktních kritérií Shabes/GOJ/im zverbovaní z toho kterého státu - jazykových reálií. Posledním sítem jsou analytici, kteří výstupy dále posuzují.

Teprve poté jedná "exekutiva". A jsou přijímány další kroky.

Rychlost reakce Velkého Bratra jen potvrzuje, že potřebovali čas, aby spustili neutralizační proces a Vaše sdělení více hierarchicky zapadlo, tolik netrčelo...nic víc - nic méně. Z jejich strany je to boj s větrnými mlýny. Vědí, že jsou vždy o krok pozadu.

Na druhou stranu v Brooklynu, anebo v USraeli - ale i třeba v Praze - sedí u počítačů statisíce těch, které nesmíme autocensurně jmenovat. A po naprosto stejném "svobodném" internetu spekulují ve shodě(!!!!!) proti měnám, komoditám, akciím, penzijním a sirotčím či zdravotním fondům... Co by Čech za takovou "práci z domu" dal?! Upsal by duši ďáblu?! A potřebují tedy pro svoji (BohuLibou) práci "klííííííííd". Klid, který jim zajišťuje i NSA.

Co kdyby se třeba hackeři místo stránek "zlé" vlády USA, dostali k nim?! Je to jako se zednáři - v nejnižších patrech se tlachá - na palubě se maká. Podpalubí je jen tykadlo a test, zda je (prozatím) vše ok... A internet je potřebný - prozatím. Dokud nebude V_Š_E na správném místě! A v jedněch (správných) opratích...

283888

29.01.2013 08:26

¡No pasarán!

Pan Editor (i jeho článek) má jednu celkem závažnou chybu...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor (i jeho článek) má jednu chybu... Tvrdí, že "lidé si najdou informace", "internet je správně nasměruje" apod.

Naprostá většina lidí není schopna se na internetu orientovat. Vstupují přes portály, sociální sítě či došlou poštu. A pohybují se víceméně v okruzích. Okruzích, které B_E_N_E_V_O_L_U_J_Í ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, jejich Shabes/GOJ/im a užiteční idioti.

Úmyslně píší: B_E_N_E_V_O_L_U_J_Í. Protože ten význam (benevolus-bonne volonté) dovoluje i popis aktivity, kterou poskytuji Z_A_D_A_R_M_O, ale ve skutečnosti z ní očekávám nějaký profit. Je to princip internetu, kdy je 99% stran dostupných "ohne weiteres" - jen za shlédnutí reklamních bannerů na okrajích.

Proto, dokud to nebude s lidstvem úplně špatné, stále bude silná množina "užitečných idiotů". Ne náhodou byl uveřejněn v Blesku inzerát, popisující NašehoPánaKnížePána "jinak". Ne náhodou bude jeho zadavatel i ti, kteří ho publikovali P_O_P_O_T_A_H_O_V_Á_N_I. http://www.mediar.cz/reditel-strategie-blesku-safr...

Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg vyhrál o pár set tisíc "sídlištních" a "vesnických" hlasů. K tomu 40% zinkajících a lídlujících oVčanů zůstala (znechucena?!) doma. Bez inzerátu, který tolik nyní čílí Pravdo&Láskaře, by to asi nedopadlo, tak aby Prof. Big Toonnel mohl kulišácky zahlásit: http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-volba-prezidenta...

Ač se také osobně raduji a k výhře Miloše Zemana jsem nakonec v druhém kole pomohl (i když prvního se neúčastil), jsem přesvědčený, že naopak internet a Shabes/GOJ/im s užitečnými idioty měli nečekaně tak s Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg nakročeno k Hradčana, že musel opět zachraňovat proti internetovým užitečným idiotům novodobý "Agent Živčák" roz. alternovaný bývalý důstojník StB Vladimír Zavadil http://www.ustrcr.cz/cs/ii-sprava-snb-hlavni-sprav... .

Kdo spasí český národ, až jich a ochranného "ruského dubiska" již nebude?! Internet?!

283890

30.01.2013 00:07

¡No pasarán!

RE: Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ale notak, notak! Vždyť není přespříliš složité odhalit sociopata[smích]

Stačí pozorovat, zda má emoce a jak je projevuje - jestli je hraje anebo jsou upřímné. Proto slušnější korporátní společnosti vyšetřují v rámci assessmentu i EQ kandidátů. Jsou na to určité zajímavé chytáky, které je odhalí. Bez ohledu na IQ, vzdělání, praxi apod.

Proto i zkušenější národové mají při businessu ony rituální tanečky. Není to "ztěžování a oddalování businessu". Jde právě naopak o to, že se testuje, zda a nakolik lze věřit partnerovi signály, které vysílá.

Zbrklá či naopak až úchylně vysoce reservovaná euro-atlantická civilizace je proto tak nyní neúspěšná, že si myslela, že jde i z businessu dělat McDonald's podle pouček Hayek, Friedricha VON...

Neřeším resp. nepopírám, že Miloš Zeman nemůže být něčíí loutka. Ale určitě jeho míra sociopatie nepatří k nejvyšším na českém politicko-mocenském Olympu. A proto s Vámi příliš souhlasit nemohu.

283966

30.01.2013 09:03

¡No pasarán!

RE: Vpodstatě souhlas, ale není to tak jednoznačné

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Kangaroo, psychologie se zabývá jedincem, zatímco sociologie společností. Oba obory jsou tzv. Pa/Vědy. Jeden kolega tady píše: stará lidová moUdrost prací, že když dva činí totéž, není to totéž.

Přesto se osobně vždy přikláním k pojmenování socio/pat, pro jedince, kde jsou vidět jeho plody (toonnely, defraudace, zničené existence...) a nejsou lehce zachytitelné a popsatelné všechny procesy a činy, kterým toho dosáhl.

Naopak, psycho/pat může celoživotně týrat např. jen svoji matku/otce anebo partnera či dítě nebo jednu svěřenou osobu. A kromě muk, které oběti přináší, ze svého konání de facto nic jiného nemá.

Když už posuzujeme a soudíme politiky, chtělo by to uvést nějaké srovnání dvou . Vezměme třeba Marschala Tita a Sira Churchila. Oba vládli a podmanili si cizí národy. Oby byli v jedněch opakujících se chvílích dokonce spojenci a podporovali jeden druhého. Na druhou stranu mnohokrát byli i na opačných stranách zákopů. Oba rádi stáli ve světlech ramp. Josef Brož i v obětí slavných žen Zdroj: http://www.literarky.cz/politika/svet/12951-josip-...
Přesto, když šlo o prostředky, Josef Brož se vyhýbal obětem, zatímco Winston Leonard Spencer-Churchill jeden rok obdivoval Adolfa Hitlera a za několik let neváhal rozbombardovat civilisty v Hitlerově Německu kobercovými nálety ] stejně, jako prosazoval sveřepě zmasakrování Indů místo posunů Indie k samostatnosti.

] ...Mezi lety 1939 a 1945 anglo-američtí spojenci svrhli na Německo 3.4 millionů tun bomb. Z tohoto množství bylo 57.9% svrženo roku 1944, 23.5% roku 1945, 12.8% roku 1943, 3% roku 1942, 2% roku 1941 a 0.8% roku 1940. Již z těchto čísel je myslím jasné, že spojenecké bombardování Německa nemohlo mít pro válečné úsilí protihitlerovské koalice větší význam až do období, kdy již německá vojska utrpěla definitivní porážku (a to především díky nenahraditelným ztrátám zkušené "živé síly") v bojích na výchovní frontě... Zdroj: http://temneuzemi.webzdarma.cz/Historie/Bomber_com...

283983

31.01.2013 10:27

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

Co článek opomíná a co vidím jinak...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Dvořák tvrdí, že Německo si nemůže dovolit stát dlouho stranou. Opak je pravdou: pro Německo je nejvýhodnější nebýt ani Spartou, ani Slávií tak dlouho, jak jen to půjde. Zlé sociální, přerozdělující a vysokozdaňující Německo (se zlou socialistickou Skandinávií) jsou jediní dodavatelé ve světě, kam se stojí překupníci/distributoři na Mercedesy, BMW, Audi, špičkové strojírenství, chemii a pharmacii, fronty. Zatímco Japonsko, Korea, Čína (o hodných asociálních JůYsEj raději nemluvě) musí bojovat s vlastní produkcí o své místečko na slunci.

Proto Německo nemá kam spěchat. A může si užít roli světového minoritáře, ale minoritáře, který je N_E_N_A_H_R_A_D_I_T_E_L_N_Ý... A k němuž stojí fronty handlíři všech stran. Včetně Ruska, Íránu, Turecka, států ASEAN a dalších hráčů. Německo už tolikrát prohrálo "své" války a války svých spojenců, že už je poučeno. A chce (konečně!) být také na straně vítězů, až se bude na konci účtovat...Zkrátka a dobře: Německo nemá zapotřebí spěchat. A Češi by se měli Německa držet jako klíště a minoritářství si po boku Německa pořádně užít.

Další oblastí, kterou pan Dvořák neřeší, je Euro-Asijská integrace http://www.zvedavec.org/komentare/2012/12/5249-eur... . Je natolik významná, že z toho ve Washingtonu i Tel-Avivu nejí, nespí a nevyměšují. Geostrategicky i logisticky nemá chybu!

Vložený obrázek

A jakýkoliv krok, který Západ udělá, jen Euroasii dále ztmeluje a posiluje! Írán obchoduje ropu za rubly, rupie, renminbi a zlato. Bývalé republiky CCCP se obrací do náruče Ruska. Tchajwan vděčí zlé rudé communistické Číně, že ho nenechala za krize padnout. Atd. atd. atd.

Západu a JůYsEj natolik ujel v Africe, Jižní Emerice a Asii vlak, že ani nametání "dýmů/krásy" to nemůže spasit. I ten Jeho Svatost Dalajláma, i ten Dalajláma, je méně a méně žádaný na nádvořích západních paláců. Strach z pohledu zlých čínských communistických diplomatů je nyní nezměrný.

284054

31.01.2013 12:35

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

RE: Tomu není co vytknout.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Recept je jediný a po staletí osvědčený: Divide et impera!

Podle stejného "receptu" bylo po WWI zbídačeno Německo, následně vyzbrojen Hitler, který měl podle předpokladů mašírovat na Východ.
A ejhle - on se pokusil kousnout do ruky, která ho ovládala - do "skvělého" Albionu... Toho Albionu, který mírumilovně vždy šířil jen "dýmů/krásy" - zejm. při masakrech milionů Indů či Bůrů a který vymyslel a praktikoval dávno před Hitlerem konzentrační tábory[pláč]

Svět je mnohem komplexnější i dnes: nic nemusí strůjcům ve Washingtonu a Tel-Avivu i v City vyjít přesně podle rezeptu.

Ve hře nejsou jen a jen islamisté, ale i Írán, Pákistán, Turecko...

Hodný Západ se pokoušel už před dvaceti lety několikrát poštvat proti zlým Rusům Chechy ehm. vlastně Checheny a o něco později i proti zlým Číňanům Ujgury a Tiběťany - a pokaždé projevy "dýmů/krásy" byly rychle zpacifikovány.

Nyní jsou ve hře i Kurdové versus Turci apod. Kurdové již nejsou loutkami Tel-Avivu, jako tomu bylo po pádu hodného prázapadního krvelačného sionistického Shaha a rebelii vůči Islámské republice a revoluci. Írán je velký stabilizátor pokusů o využití islamistů. Jeho tajné služby jsou excellentní a v ničem nekulhají za hodným Mossadem a CIA.

Máme se na co těšit, ale jde i o USrael jako takový. Tak to třeba zajímavě dopadne[smích]

284064

02.02.2013 08:43

Rok 2013 – Spojené státy tlačené do izolace

RE: Co článek opomíná a co vidím jinak...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě, že jste nemohl do člínku dát vše. Ale asi se shodneme, že daleko více, nežli o trhy je dnes tlačenice o zdroje. A proto nightmare EURossia/EUrAsia/Írán/Afrika/Arctica je pro Západ nakonec překvapivě silnějším budíkem a č_a_l_e_n_d_ž_í, nežli Brics či snaha o vrtění ASEAN-em. Podle jednoduchého rozlišení: Příčina>důsledek.

Německo v tom má jasno. A tak místo strkanic vyrábí vše, co po čem je v současném postkonsumním světě nouze: qualita. A zlá socialistická Skandinávie Německu sekunduje. A v českých montovnách zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky pravicují a karlují. Komu není s/hůry dáno, v apatyce nekoupí... Když to vezmu pravicově: pokud umím hledat díry na trhu (a to Německo pár set let umí), tak nemusím montovat plagiáty. Tolikrát bylo Německo v historii přemlouváno k expansím - a VŽDY na expanse (podobně jako všechny ostatní "Říše") dojelo. Proč by mělo expandovat, když stačí nezpoplatňovat školství (i cizincům) - a díky tomu chrlit levně multilinguální a mezietnické ambassadory a promotory pro své produkty široko daleko?! To by ale český pravicující a zinkající čtěnář pouček HAYEK, Friedricha VON nezkousl, nich wahr...?

Vážím si Vaší nabídky, skutečně. Co bych Vám mám poslat do Pro investory? Pepíci a Mařen/ky by stejně na většinu "typů" neměli buď náboje anebo koule. Anebo by jim to způsobovalo v pravicujících zideologizovaných gedlubnách miniatomové reakce. Vidím to v mém (i nejbližším) českém okolí, kde to trvalo roky, nežli to stejně nepochopili. Dneska mi naopak věří, ať je nasměruji kamkoliv. Ale je to empirická "víra" - a ne "poznání". Určitý stereotyp myšlení (a rozměru ducha) ryby chytat naučit nelze[pláč]

Příklad[překvapení]becně dneska v Česku platí - Němci (jediní na světě) očividně prosperují. Protože jako správní Hoši z Nagana HOPHOPHOP nenávidíme Němce,

Vložený obrázek

dělejme to jakkoliv jinak.

Anebo se snad pletu?!

284152

03.02.2013 04:34

Světová válka tiskařských strojů

A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět[smích] Vzývali jsme Ronnie Reagana (NIC NEVYRÁBĚJME - jen se tak navzájem obsluhujme...). Pojmenovávali jsme po Ronniem i Maggie ulice. Tzn. kvitovali jsme, že je v (jejich) boji ...VŠE DOVOLENO.

Tak se teď nedivme, že Ronnie přivedl svět na buben. Resp. přehodil výhybku do iracionality. JůYsEj má velký problém, tak (z)mění vnější prostředí, aby ve srovnání s tímto prostředím byl problém JůYsEj vcelku malicherným.

(Obrázek zrušen. Editor)

Dnešní USD má cenu opřenu jen o emerické (nikdy (prozatím nekončící)humanitární bombardování světa. Bláznivý tanec se roztáčí naplno, židle ubývají a odstřelují je hoši z Tel-Avivu, Brigton Beach a ze City. Ostatní svět jen poslušně volky/nevolky tančí pod kniply humanitárních bombardérů.

Dnes už nemá smysl řešit "krize". V krizi budeme už pořád. Kdo má fištrón, dokáže na tom slušně vydělat bez toho, že by se mu orosilo čelo. Práce ztratila smysl, protože cajky dokáže okopírovat a vyprodukovat i Křovák z pralesa. Kvalitní inovaci zrodí ale jen výzkumník ze zlého sociálního státu, který si nechala většina oVčanů dobrovolně demontovat. Samsung či Apple zmizí za pár let na hnojišti dějin. ABB, Mercedes či Bayer to ale vše spolehlivě přežijí.

Takže v dnešním "světě bez hodnot" určitě hodnoty existují stejně, jako v dnešním světě nezaměstnanosti a nezaměstnatelnosti existují profese, které jsou dobře honorovány kdekoliv na světě. I když hoši z Tel-Avivu, Brighton Beach a City odstřelují jednu židli za druhou resp. lana, na kterých visí tento svět.

Ostatní oVčané mohou zinkat, pravicovat, karlovat - a doufat, že to v Bilderbergu za ně ti, které nesmíme autocensurně jmenovat - i jejich Shabes/GOJ/im, nějak už zfouknou. Zfouknou myšleno doslova[smích]

284197

04.02.2013 09:02

Světová válka tiskařských strojů

RE: A co se divíme?! JůYsEj má velký problém, tak bude řešit svět:-)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Inu, nejsou herci a hééérečky, čeští jako herci a herečky! Naštěstí[smích]

Vložený obrázek

Je i na koho být z Čechů a českých umělcůV hrdý. Problém je, že např. pan Jaroslav Hašek si to ve Švejku rozházel se židy, když neuatocensurně popisoval jejich systémy kuplířství, defraudací a šmelin ruského i C&K erárů... http://cz.altermedia.info/historie/skuteena-tvao-j...

A nynější slušnější tvůrci např. Český S_E_N, Český M_Í_R a další, málo nastavují svá umělecká zdrcadla antisemitismu a antisionismu. Ač často židovského původu, málo se k němu (narozdíl od echt Čechů) v méééédiích veřejné služby hlásíc. Vyjímkou budiž např. pan Senátor ODS Tomáš Töpferů[smích]

Proto echt Češi musíC pomáhati za ně. Naštěstí Lábusů, Doležalů a dalších pravicujících a zinkajících héreček, hercůV a potřebných (i potřebných) Shabes/GOJ/im je v národě českém slušná zásoba http://www.stream.cz/video/89869-jiri-x-dolezal-hl...

284258

05.02.2013 09:26

Demokracie, terorismus a tajný stát - 5.díl

Mají jen jeden jediný argument

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ti, které nesmíme autocensurně jmenovat i jejich Shabes/GOJ/im mají jen jeden jediný argument: tolik lidí by se nemohlo spiknout - a udržet to v tajnosti.

Pokud by ale pro každého "decision makera" natiskli větší, nežli malou sumu, proč by to v tajnosti neudrželi?!

Na druhou stranu neexistuje ani dostatek důkazů, že do Pentagonu narazilo skutečné letadlo (zbytky letadla apod.).

Pokud bych byl "na druhé straně", určitě bych se zajímal, kdo mohl být decision maker na té emerické. Jak se změnil od 9/11 jeho materiální a kariérní život a jak běh života jeho nejbližšího okolí. A zda pár decision makerů nepotkala i nějaká ta "dopravní nehoda" nebo utopení se v oušnu...

Nevěřím, že by to spiknutí bylo jen na křídlech vlastenectví! A bezúplatně...

Konstrukce 9/11: zlí Saudové + neuvěřitelně hbití piloti + neschopná tajná služba = bombardovat a hlavně obsadit Afghanistán, je skutečně zinkající, lídlující a karlující logikou skutečně na úrovni útěku par excellence pana Radka Krejčířů do Seychel, či restituce soudružky Marty Chadimové, Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg, Vency Chemapola Veškrnů & Co.

PROSTĚ TO TAK BUDE - a basta! Není divu, že se zakazuje výuka matematiky. Brzy ti hluponi a hlupoňky budou jako publikum potřeba...

Vložený obrázek

284299

05.02.2013 14:22

Sadistické metody výchovy dětí jsou v USA naprosto normální

A co se divíme?! Pravicovali jsme, tak nám děti pomáhají rozbít svět

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicovali jsme, tak nám děti pomáhají rozbít svět.

Musí to tak být, protože jinak náš skvělý capitalism fungovat nemůže a ani nebude... Nejdřív musí přijít zkáza - a pak bude odměna za budování - a STÁLE D_O_K_O_L_A

Už zlý socialista a žid Charlie Chaplin učil své obecenstvo, že aby se mohl sklenář uživit, musí jeho svěřenec porozbíjet okna sousedům. Jinak poptávka v capitalism bude skomírat.

Vložený obrázek

Proto čím horší budou děti v capitalism = tím hojnější bude zkáza i poptávka a prosperita.

Nebraňme M_Í_R, bráníme tím nezaměstnanost, bídu a prosperitu. I ten hodný Baťa, i ten hodný Baťa vyrostl na holínkách pro WWI - jinak by nepřežil a nemohl zlikvidovat ostatní drobné obuvníky.

Č_L_O_V_Ě_K člověku V_L_K_E_M...jinak to ani nikdy nebylo a nebude. Vyzinkat a vykarlovat hodný capitalism nejde. Ten je jen a jen jeden.

Dnes by Charlie Chaplin skončil za pomlouvačnou kampaň proti JůYsEj a hodnému capitalism namísto švýcarského exilu na Guantannámu jako terrorista či nepřátelský bojovník...

Za co nejvíce Kidů, rozbitých rodin, humanitárně rozbombardovaných domů = a N_O_V_É Z_A_K_Á_Z_K_Y na TRHU, tom skvělém Tržíčku[smích]

Podvědomě to všichni cítíme a chceme = tak se k tomu konečně PRAVICUJÍCNĚ přiznejme!

284314

06.02.2013 10:07

Spletl se Stwora?

PravdoLáska přišla o primáře Sovu ZU Bilderberg - vyhrál major Zeman od LukOilu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor by se neměl přespříliš vzrušovat: Nenávist Pravda&Lásky a pravicujících, zinkajících a lídlujících Pepíků i Mařen/ek je nasnadě:

Marketingový projekt primáře Sovy (Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg) se umístil na 2. místě za konkurenčním marketingovým projektem Majora Zemana.

Oba dokázaly svého času vyprazdňovat československé ulice, vzbuzovat emoce... Svědčil o tom Mistr Miloš Kopecký a.k.a. MUDr. StrossMayer , jak ho československé ženy a dívky zastavovaly po dlouhá léta od vysílání na ulici a požadovaly od něho diagnozy a recepty - a "osobní" vyšetření.

Pravdou ovšem nejspíše bude, že lidé vsadili nyní na Miloše Zemana, ač neskrýval nátělník a slipy v barvách LukOil.

Vložený obrázek

Na rozdíl od od Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg, který bezostyšně tvrdil, že je zamilován do svých oVeček v PodHradí stejně, jako jeho předci, kteří (společně z církví) si od oVeček své majetky v robotě a poddanství nadřeli.

V JůYsEj je LukOil moje nejoblíbenější síť čerpadel[smích]

(Nic neříkající obrázek zrušen z důvodu zaplevelování prostoru. Jestli vaši posedlost obrázky neukrotíte, rozloučíme se natrvalo. Editor.)

Je zbytečné tedy disputovat o Karl ZU v. Majoru Zemanovi - lid český se nechal vést intuicí, namísto obou marketingových projektů!

Pax Emericana čeká sestup na hnojiště dějin. Zatímco Ruská federace je ještě před svým zenitem - a má proto BUDOUCNOST!!! Proto nelídlující a nepravicující oVčané volili, jak volili. A je zřejmé, že dobře udělali[smích]

284360

06.02.2013 10:50

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Hra o čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zdravím Vás pane Janko! Írán je (stejně jako Rusko) zemí budoucnosti. A vyplatí se v Íránu nyní zavčasu investovat!

Btw. včera přiletěl do Egypta na státní návštěvu H.E. Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán. Je to poprvé od roku 1979 resp. svržení hodného prozápadního a prozionistického krvelačného Shaha Rezá Pahlaví, zionisujícího Shaha který se v Egyptě za pomoci USraele skrýval a kde i opuštěn všemi Íránci zemřel.

Jeho Excellence Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán, byl na letišti oficiálně přivítán šéfem Islámského Bratrstva Mohamed Morsi. Ihned po příletu vyjádřili stanovisko, že Sýrie nesmí být řešena bez účasti Íránu.

Vložený obrázek

Jeho Excellence Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D., prezident Islámské republiky Írán, hodlá navštívit i USraelem obklíčenou (g)Azu.

A navíc i další Íránec H.E. Akademik Prof. B.Sc. Ali Akbar Salehi Ph.D., ministr zahraničí Islámské republiky Írán (btw. BSc from the American University of Beirut and a Ph.D. from the MIT - Massachusetts Institute of Technology): "Jak jsem řekl včera, jsem optimista. Mám dojem, že se nová vláda JůYsEj opravdu tentokrát snaží alespoň odklonit od svého předchozího tradičního konfrontačního přístupu vůči mé zemi," řekl Salehi v německé Radě pro zahraniční vztahy v Berlíněv pondělí, zdroj Reuters a http://tehrantimes.com/.

A dodává: "A ještě jedna věc: tato otázka jaderného problému se stává nudná," dodal H.E. Salehi - v JůYsEj vystudovaný fyzik , který dříve rovněž i zastupoval Írán v íránské agentuře pro atomovou energii.

Dějí se tedy opravdu, opravdu, ale opravdu VELKÉ věci - a zlé slovanské širokolící rudé Rusko i zlá žlutá šikmooká rudá Čína tomu poskytují jaderné VETO a využívají obrovské příležitosti, jak ještě více ponížit Pax Emericana!

Stejně jako Emmam Khomeini se vymkl během Islámské revoluce francouzským tajným službám a CIA ze řetězu, i Muhamad Morsi začíná mít v komunikaci se svými loutkovodiči v Tel-Avivu a/i Washingtonu problémy. Proto zkušenosti a moc Íránců nejsou k zahození. Zvlášť, když proplouvání íránských vojenských námořních plavidel Suezem zvedá tlak jak v Tel-Avivu, tak i Washingtonu. Kudypak proplovají ze Středozemního moře mírovotvorné USraelské ponorky do Indického oušnu?! Tahají je Khasaři mezi Jaffou a Ellatem po poušti?!

Když to probírám s přáteli v Íránu, tak mi v těchto dnech říkají, že je i tam už cítit velké napětí - zejm. kvůli Sýrii. Ale zároveň si Íránci věří jako nikdy - když vidí, co se děje v okolním světě. Ve srovnání s bídou a kontraverzemi v chudnoucím světě, je Írán blahobytné a do budoucna naprosto zajištěné obří Švýcarsko nebo Norsko.

284363

06.02.2013 21:39

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Hra o čas

MoUdrostrak 90.?.?.?

To máte pravdu. Ani v samotném Íránu není vše černo/bílé: Prof. M.Sc. Mahmoud Ahmadinejad Ph.D. není příliš oblíben u bankéřů a businessmanů. A ani u kléru. Zato jeho fanoušky jsou obyčejnější Teheráňané z chudších jižních čvrtí metropole, od dob kdy byl úspěšným a oblíbeným tehránským starostou. A pak venkov.

Doma spí na zemi ve spartánsky zařízeném bytě. A když prodal svoje auto, tak dal peníze na charitu.

V Česku máme ve vládě 90% JUDr. z Plzně a nedouky z VŠE, aby dokázali kličkovat a utíkat svými toonnely před právem a kupeckými počty na úkor pravicujících a zinkajících Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek.

Ve zlém Íránu vládnou akademici, fyzici a dopravní inženýři. Nezřídka absolventi nejprestižnějších emerických juniversit - a přesto ostatní Íránce nepravicují a netoonnelují a neslouží jako Shabes/GOJ/im Velkému ani Malému Satanu (JůYsEj a USral-elu).

Je to divný svět, nicht wahr?! Prosperující (přes embarga) Írán a v bídě se zmítající a hroutící se Česko, JůYsEj a USral-el...

284401

07.02.2013 10:31

Jak se chodí ke křížku

Zdebilisovaný pravicující národ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Snad už to pomalu dochází: Česko je nejzdebilizovanějším světovým unikátem: s pravicujícími "umělci", moUdrými "zelenými" apod.

I v JůYsEj, těch JůYsEj, i v těch hodných JůYsEj, platí, že umělci (i židé) jsou vlevo - a Predátoři, primitivové, vesničtí balíci a nedouci vpravo...

Díky Veškně-Chemapolovi byli Češi tak neskutečně zblblí, že chodili vždy volit proti svým vlastním sociálním, profesním i národním zájmům. Proto div ne dnes koukají i takovým Slovákům, Polákům na paty. A neumí využít geograficky polohu téměř uvnitř vysoce prosperujícího (a přerozdělujícého a vysoce zdaňujícího) sociálního Německa.

Česko se namísto toho stalo stokou podřadných předražených potravin a nepozřetelných pochutin. Města jsou plná heren, zastaváren, lichváren a prázdných zkrachovalých někdejších obchůdků a služeb. Silnice patří k nejhůře udržovaným široko daleko. A nové dálnice, 5x nákladově ve výstavbě dražší něžli v "drahém" Německu, se propadají po roce provozu. Dálniční známka je 2x dražší, nežli ve Švýcarsku, provrtaném špičkovými dálnicemi a dálničními tunely.

Na tom na všem má podíl i české "hérectvo", vedené PO MOuDRÉ DOPRAVA takovými skvosty, jako je senátor ODS Tomáš Töpfer a další. Co by tedy opravdu páni umělci chtěli?! Co si navařili, nechť si nyní zpapají až do samého dna. Lid se na ně již přestal spoléhat. Svědčí o tom i ostudná úroveň současné české kinematografie, která nesahá tvůrcům Majora Zemana, Okresu na Severu či Nejmladšího z rodu Hamrů v uvěřitelnosti ani po kotníky.

Pan Brožek napsal velepravdivý článek - a jen a jen podepisuji!

284427

07.02.2013 10:54

Jakýkoliv útok na Sýrii je útokem na Írán

RE: Írán by útok nevydržel

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Navíc ani Írán nepočítá, že by se bránil "po Pepíkovsku" tj. symetricky. Stejně, jako symetricky nebrání ani vlastenci okupantům v Afghánistánu.

Úrokem na Írán by nastalo peklo okupantům všude, kam sahá íránský vliv: Jemen, Lebanon, (g)Aza, Pakistán, Irák, Kurdistán a další a další.

Kdo kdy pobýval u Hormuzu ví, že stačí jedna dvě potopené větší lodě - a na měsíce je svět bez ropy i zkapalněného plynu. Po Islámské revoluci byl proti Emmamu Khomeinimu CELÝ SVĚT, včetně CCCP. Irák de facto jen dodal odpalovací territoria, svět Irák po zuby a NA DLUH vyzbrojil, JůYsEj Iráku vnutili užití emerických chemických zbraní, když to s ním začalo vůči Íránu jít přesto s kopce http://www.iranchamber.com/history/articles/chemic... . A Írán se přesto ubránil.

Celý Írán je dodnes na kandelábrech vyzdoben portréty a jmény mučedníků, kteří padli nebo byli zmrzačeni ve válce proti Iráku americkými chemickými zbraněmi. Neexistuje Íránec, který by se rád viděl pod praporem s hvězdy a pruhami, jako čeští zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky.

Írán je položen o 2.000 m výše, nežli Irák. Má proto extrémní výkyvy počasí - v létě vedra a v zimě sníh do 3-4 metrů. Navíc vysoce vzdělané a motivované obyvatelstvo. Kde v každé rodině je nějaká oběť americko-iráckých chemických zbraní hromadného ničení z před třiceti let.

Opovržení někdejším hodným prozápadním a sionistickým krvelačným Shahem Rezou Pahlavím je v Íránu věčné. Markantní je, že od pondělí je v Cairo na 1. návštěvě do Islámské revoluce prezident Íránské islámské republiky H.E. Prof. M.Sc. Mahmud Ahmadinezad Ph.D. V Cairu, kde se po Islámské revoluci krvelačný prozápadní sionisující Shah pod ochranou sionisty Anwar Saddata tehdy skrýval a kde v opovržení celým světem záhy zemřel.

Diplomacie je uměním jasných a výmluvných hesel. Návštěva Prof. M.Sc. Mahmud Ahmadinezad Ph.D. v Cairu u příležitosti 34. výročí Islámské revoluce je dostatečně vypovídající. Zejm. poté, co se další Íránec H.E. Akademik Prof. B.Sc. Ali Akbar Salehi Ph.D., ministr zahraničí Islámské republiky Írán (btw. BSc from the American University of Beirut and a Ph.D. from the MIT - Massachusetts Institute of Technology) sešel o tomto víkendu po mnoha letech v Mnichově s vicepresidentem JůYsEj Joseph Robinettem „Joe“ Bidenem[smích]

284428

09.02.2013 05:11

Vrtěti psem – 1. díl

Pravicující a zinkající Češi ve velké většině prozřeli, Karlující menšina je mementem

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravicující a zinkající Češi i lídlující Mařen/ky ve velké většině prozřeli. Karlující menšina je mementem, že je to jen na čas.

Je naprostý rozdíl, jak pracují běžné marketingové reklamy s lidmi, kteří ještě zažili "Zlého Bolševíííka" - a mají silně vypěstované kritické myšlení. A s generacemi, které vyrostly po hodném Plyši.

Během "Zlého Bolševíííka" vládl v OstBlocku slovansko-ruský schweinerei (tuhlo zásobování, hygiena, důslednost, ochota věci řešit...). Všechno patřilo všem - a nikdo si ničeho (zlého collectivistického) nevážil. Proto dnešní generace cca 40+ hledají a touží po O_D_P_O_V_Ě_D_N_O_S_T_I

Dnešní generace 40- byly vychovány výše uvedenými generacemi 40+, avšak v novém prostředí. Dá se to přirovnat dodnes nadále mentálně rozdělenému OST-WEST Berlinu - i po téměř 25 letech (!!!) - rozdíly v chování, oblékání i jednání lidí jsou markantní. A mladší generaci jsou jejich rodiče a prarodiče se svými touhami po "odpovědnosti" k smíchu... Nejmladší generace dnes touží po "pohůdce", "coolu" a "odreagování" ze stresujího boje o kariéru, hypotéku, leasing, školné a další existenční "pressy" hodného capitalism.

Proto bylo velice těžké pro Loutkovodiče zvolit nejvhodnější methodu pro Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg. Všimněme si proto, že Karl ZU byl na jedné straně Loutkáři a jejich Shabes/GOJ/im národu "prodáván":
1) "pivař", "punker" a "sukničkář" (pro 40-)
a na druhé straně
2) "kníže", "noblesa" a "poctivka" (pro polapení 40+).

1 a 2 (vše smíchané v jednom individuu dohromady) se v přírodě ALE NEVYSKYTUJE. Generace 40+, navyklá kritickému myšlení, ucítila rozpor a nepodlehla. Generace 40- se bavila, nekriticky konsumovala a zdrogovaně toužila (někteří nejslabší jedinci i dále touží) po "pohůdce", "coolu" a "odreagování" i po volbách...

Podtrženo a sečteno: pokud by Loutáři a jejich Shabes/GOJ/im vrtěli místo Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg např. Vladimírem Dlouhým, možná by to jim to vyšlo "o prsa" 51/49 vůči Miloši Zemanovi.

Mám ale takový dojem, že Vladimír Dlouhý ještě na svoji příležitost čeká na střídačce. A že Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg měl po volbách zadání a svinstvo od Loutkáčů a Shabes/GOJ/im takového rozsahu, které si ani Vladimír Dlouhý na triko vzít nechtěl. A proto se Vladimír Dlouhý včas autocensurně stáhl.

Miloš Zeman je pro rozumné Čechy zárukou dobrých vazeb na Vladimíra Putina a prudce akcelerující a prosperující Rusko a EUrAsii. Generace 40+ to v Česku nyní (na pět let?!) zachránila i pro nekritikým myšlením netknutou naivní "pohůdkovou" generaci 40-. Nelituji, že jsem přiletěl a pomohl. Je skvělé číst z bilboardů, že týraní, staří, nemocní a upracovaní (dříve pravicující a zinkající) Češi U_Ž_N_E_J_S_O_U_S_A_M_I.

[img]http://www.ceskapozice.cz/sites/default/files/imagecache/full_size_content_image/image_6...

Automaticky kráceno

284539

10.02.2013 10:46

Vrtěti psem 2. díl

Zeman není

MoUdrostrak 90.?.?.?

Miloš Zeman není lidový kandidát resp. "muž z lidu". To by nevyhrál resp. nesměl vyhrát. A na kandidatůůůůru by nebyl "sponsor".

1) Proč stálo za to investovat do Miloše Zemana stamiliony (v popředí i pozadí), aby nebyl instalován Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg?!
2) Kdo je Miloš Zeman a co přinese (zinkajícím Pepíkům a/i lídlujícím Mařen/kám)?!

1) Odpověď je jednoduchá: Karl ZU je Bilderberg. Miloš Zeman je to ostatní. Bilderberg předvedl, že dovedl Svět na pokraj propasti. To nebo "Ti" "ostatní", ať jsou slovanští širokolící a/nebo žlutí, ukázali, že si s ničivostí Bilderbergu a jeho vlivem ve Světě - i v Českých volbách - dokáží poradit. Bilderberg začíná být minulostí - a to "nové" nastupuje.

2) Miloš Zeman bude "správcem" laboratoře/vitríny - a Česko se stane malým West Berlinem v okolním moři Bilderbergu. Češi jsou po staletí vhodnými lokaji (pokusnými králíky) bez víry, názoru a zakotvení.

Co to zinkajícím i lídlujícím Pepíkům a/i Mařen/kám přinese?! Stanou se opět (načas) středobodem geostrategické hry a opěrným místem. Nebudou ani bez zlé ruské ropy a zemního plynu, ani bez zájmu světa. O kom se píše a mluví, o tom se ví. Zexekutorovaným a zprivatisovaným Čechům už není co brát a vzít. Jsou ale levně (jako pracovní síla, uklízeči odpadků apod.) levně k mání. A do Západní EUropy - a krajiny zmaru a Bilderbergu - je coby kamenem dohodil.

Na uklidněnou si stačí vzpomenout, že West Berlíňané také uklízeli a sloužili - a přesto měli vyšší životní úroveň, nežli jejich bratři na Východě i Západě. O EUropu a postbilderbergovský prostor bude tahanice mezi Západem a Východem. Západ je vyžilý, neschopný souložit, plodit potomky, udržovat partnerské a rodinné vztahy.

Vítejme proto Pax EUroAsiana a pomozme jej budovat. Nový český panovník Miloš Zeman už má drahnou dobu od svých zadavatelů v ruce TU SPRÁVNOU BROŽURKU. A Češi mají po staletí ve svých genech natlučeno a vkódováno: UHODNOUT - VYHOVĚT - PŘEŽÍT! Nebojme se - a do TOHO! Zapomeňte na Kelty - a oprašujte ruštinu a/i mandaríštinu. Včas[smích]

O "co" - za přijmutí pod LukOil a volbu pro Miloše Zemana - Češi přichází:

http://3.bp.blogspot.com/-WMGoZ0rPBJ8/T8dQxwGVmlI/...

284571

11.02.2013 15:49

Mali a africká agenda AFRICOM: Cíl Čína

Nemají šanci - Západ už je namydlený

MoUdrostrak 90.?.?.?

Západ už je namydlený a Čína je schopna dodat Africe 99% potřeb, což už Západ nedokáže. A Čína, s rozvojem sociálního státu, přechází na nejvyšší kvalitu, kterou v Evropě dokáže produkovat již jen Skandinávie a Německo.

Západ celou Afriku neuhlídá a Čína se tam nikdy nebude bránit symetricky. Navíc nejvyspělejší země Jižní Ameriky již táhnou s Čínou proti Západu. Nechtějí vydávat donekonečna svá bohatství za ničím nekrytou ilegální zelenou měnu, pocházející se soukromých khassarských tiskáren. Její hodnota je přímo úměrná síle západních humanitárních bombardérů. Čím bude nižší, tím hůře pro Západ - a celý svět to ví. Proč by v ní měl obchodovat?! A ještě se kvůli tomu nechal humanitárně bombardovat?!

Není náhodou, že se Západ připlazil v posledních dnech i za Íránem a prosí ho o spojenectví proti Číně a Rusku. Západ už hraje vabank, když neustál = neprolomil frontu v Sýrii.

284641

11.02.2013 23:32

Mali a africká agenda AFRICOM: Cíl Čína

RE: Nemají šanci - Západ už je namydlený

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel si ho Čína nenacpe, dokud nebude někdo jiný to ochotný vyrobit. Čína dnes už outsourcuje velkou část rumařiny do Vietnamu, na Filipíny a do dalších zemí s levnější pracovní sílou. Neuvěřitelná výhoda je, že Čína už ani neskrývá výrobce čehokoliv - stačí http://www.alibaba.com/ a dohledám téměř každý komponent většiny věcí okolo sebe[smích]
Není dneska už Čína jako Čína! A záleží od koho v Číně nakupuje Váš dealer!

284672

12.02.2013 08:33

Khamenei hraje s Obamou tvrdě

Situace je složitější, ale supervýhodná pro Írán

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek neřeší: P_R_O_Č je Írán odolný proti sankcím...?!

Odpověď je jasná: Protože je multinárodní a multietnický! Nejenom "Peršané", ale i Kurdové, Arméni, Arabové, Turci-Azerové, Turkmeni a další. Ale zejména Ž_I_D_É... ti skuteční... opovrhující khasarsko-zionistickou svoločí z USraele.

Íránští židé se stále odmítají vystěhovat do USraelského "ráje" a objímají se veřejně s Ahmadinejadem. Írán jim vyhovuje, protože mollahové vedou Írán naprosto stejně, jako je vedena orthodoxní židovská obec či rodina:
bez lichvy,
ožralství,
gamblerství,
pornografie,
prostituce,
homosexuality,
drog,
promiskuity
a dalších "extras" Západu a USraele.

Geniální Emmam Khomeini sevřel všechny muslimské národy pod šíitský (90%) a sunnitský Islám(8%). A křesťany, židy a zoroastry posadil do Paarlamentu.

Jeho žák - Supreme Leader Emmam Khamenei je dobrý pozorovatel a vyvažovatel: Íránští židé nemají žádný zájem na pád Islámské republiky a zotročení novodobým proUSraelským krvelačným poskokem typu zionisty Pahlavího!

Navíc, íránští židé mají přímé kontakty s nejbohatšími othodoxními židy v JůYsEj, Evropě, Rusku a jinde. A dokáží společně s Kurdy, Armény, Azery a dalšími Íránci pracovat proti USraelské blokádě. Vědí, že s pádem Islámské republiky by ztratili svoji výhodnou exklusivní businessovou a vlivovou pozici.

Vložený obrázek

Proto jsou sankce neúčinné a proto každý Íránec (nejen Peršan) dýchá v konečném důsledku za Islámskou republiku. Západ totiž nic jiného, nežli kopii brutálního krvelačného sionistického zkorumpovanéjo a zaprodaného Pahlavího Íráncům nabídnout nedokáže. Je to stejná situace, jako kdyby Skandinávie snížila daně
- a z Monaca, JůYsEj či dalších bezdaňových rájů se do do ní vrátili všichni vypuzení Predátoři, podvodníci, privatisátoři, defraudanti - a další sociopaté typu těch, co dnes ovládají např. Českou republiku.

Íránci prožili po svržení Dr. Mohammeda Mossadeka CIA a Mossadem pak téměř půl století v pravicující prozionistické prozápadní diktatůře a poté nyní již 34 let v Islámské republice - a bedlivě váží, zda by s Islámskou republikou nevylili do kanálu i sami sebe. Což se o zinkajících Pepících a Mařen/kách říci nedá - chtěli německé platy a hlavně podpory v nezaměstnanosti - a plážování s Neckermannem v Jůgošce a na Kanárech, těch Kanárech... A dnes mají po téměř již 25 letech "dýmů/krásy" na krcích exekutory a solární energetickou statisícovou "SOLIDARITU" na každou hlavu v rodině[smích]

284690

12.02.2013 09:55

Co s cikány?

Za zlých commun/istů žádná ghetta neexistovala - nyní nevznikla NÁHODOU...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Za zlých commun/istů žádná ghetta neexistovala - nyní nevznikla NÁHODOU...

Důvod je prostý: Zinkající Pepíci a i lídlující Mařen/ky musí mít dojem, že při vlastním zbídačování, exekucích a žebrání o práci nejsou poslední nejspodnější kastou.

Rozeštvávání obyvatel jednoho prostoru via "dávky" a "přidělování bytů" je typickým britsko-anglossaským Divide et Impera (Rozděl a panuj).

Češi, narozdíl od Maďarů, Slováků a Poláků, už nesmí bezvízově ani do Canady, té Canaděnky... Vůbec je pravicujícně netrkne, PROČ jsou z Čech vyštváváni Romové/Zigáni - a ze zbylých třech zemí N_I_K_O_L_I_V?!

Odpověď je jednoznačná: Zlí commun/isté byli v ČR nejúspěšnější v potírání bídy a sociální nerovnosti.

Pokud někde potřebuji sociální nerovnost zavést (Divide et Impera), musím vynaložit největší možnou míru nátlaku. Že to (Romové/Zigeuner) šplouchá až do Canady, té Canaděnky - a zpět na vízovou povinnost zinkajících a pravicujících Pepíků a/i Lídlujících Mařen/ek je nasnadě.

Vše ostatní je zavádějící a posouvané Pepíkům a Mařen/kám, aby se v tom sami zamotávali...

Pravicujme, toonnelujme - rozdělujme a vyhánějme[smích]

Na nicneříkajícím a obtěžujícím grafu je to naprosto jasné - bez zbytečných okecávaček[smích]

Vložený obrázek

284694

12.02.2013 20:23

Co s cikány?

RE: Za zlých commun/istů žádná ghetta neexistovala - nyní nevznikla NÁHODOU...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ghetta za Zlého Bolševíííka nebyla! Se vší úctou: Dal jste potměšile odkaz na dávno existující osadu někde na Východním Slovensku.

Takže jak to souvisí s tím, že v Česku za Zlého Bolševíííka a commun/ismu byli všichni Romové/Zikáni postupně integrováni v majoritě?! A až na vyjímky netrpěli bídou, dealerstvím drog prostitucí, kuplířstvím, poskytování dětí pro pornografii a pedofii, jako je tomu od slavného Plyše za "dýmů/krásy"...

Do Česka také "immigrovali" právě z Východního Slovenska, Bukoviny apod. Ale vybydlená ghetta z 99% nevytvářeli - chodili do práce, děti do škol, platili daně, užívali si důchody.

Takže hezký film (sám jsem za Zlého Bolševíííka pár osad na Slovensku viděl taky a moc se k nim nepřibližoval). Ale co má ten film společného s Romy/Zikány v Česku? Opakuji: z mého pohledu potvrzuje fakt, že i Rom/Zikán z takového prostředí se v Česku tehdy asimiloval, zatímco dnes i asimilovaný Rom/Zikán se stává pod tlakem"dýmů/krásy" asociálem[pláč]

284741

12.02.2013 20:29

Khamenei hraje s Obamou tvrdě

RE: Situace je složitější, ale supervýhodná pro Írán

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zlí Íránci si nevylijí s ojetou vaničkou prosperující dítě.

Vložený obrázek

Hodní čeští pravicující, zinkající a karl/jící pivní Pepíci a/i lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka naslouchali undergroudově a hrdinně Kocábu to mají jinak.

A ze zlého Íránu neemigrují ani ti židé, ti židé - do hodného Khassarského USraelu.

Asi vědí, jak by je Khassaři obrali.

Obrali by je stejně, jako už Khassaři obrali pravicující české Pepíky a Mařen/ky.

284742

14.02.2013 10:08

Za papežským pučem je peněžní skandál

EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na Zvědavci neustále memorujeme, jak jsou všechny EUropské instituce "ZLÉ". A pak klidně pan Editor pustí článek, kde tyto instituce šikanují (hodný?!) Vatikán, zabavují mu stamiliony špinavých peněz (neznám špinavé peníze, V.K.) v €:

...Tedeschi bral vážně výzvu EVROPSKÉHO parlamentu k „větší transparentnosti“ Vatikánské banky/IOR a chystal se Bruseli předat informace o tom, jak jeho šéfové prali peníze pro mafii po desetiletí. Posledním papežem, který se o takové odhalení pokusil, byl Jan Pavel I, a ten zemřel na otravu v září 1978, po méně než měsíci ve funkci.
Ale dokonce i po umlčení Tedeschiho se domeček karet IOC otřásal, protože EVROPSKÝ parlament mu zabavil 300 milionů euro, které podvodně získal. Dokonce i americká Komise pro cenné papíry prohlásila aktiva a praktiky IOR za „nejisté“. Byla požadována velká očista Vatikánu; či aspoň její zdání...


S Jeho Svatostí mit dem Herrn Rottweillerem Božím, odkovaným v HitlerJugend, se rozkližováno velké dogma "hodného západního křesťaství". Dochází poznání, že "hodné západní křesťanství" bylo založeno jen na lži, aggressi, špinavém, velice špinavém businessu...

To bude řacha, kterou Vatikán, i se stamilliardami špinavých peněz, ustojí jen velice, velice, ale velice ztěžka.

Vložený obrázek

Na samém konci svět čeká již i poznání o identitě Šelmy 666...

284833

15.02.2013 09:02

Jiná genocida

Zakázaný film z doby konce Zlého Boševíííka

MoUdrostrak 90.?.?.?

Včera pustila soukromá TV téměř 25 let v "dýmů/krásy" zakázaný seriál o prvním československém proudovém letounu Delfín a "zlých" padesátých letech. Byl dokončen těsně během Velkého Plyše a jeho režisér po Plyši jej odmítl prostříhat. Implementáři "dýmů/krásy" proto film zakázali a strčili před "národem" do tresoru.

Čím mne zaujal:

1) Stařičký pan Professor (narozený za předminulého století) říká (při rozhodování se a žádosti o názor k možnému vývoji): "Neptejte se na můj názor, moje hodiny tikají jiným rytmem vůči Vašim. Já jsem začínal v době Jana Kašpara." (20. května 1883, Pardubice – 2. března 1927, Pardubice) byl český inženýr, průkopník české aviatiky, nejznámější z prvních českých leteckých konstruktérů a pilotů. Proslavil se zejména svými průkopnickými dálkovými lety.)

2) Předdůchodový šéf vývoje (Mistr Chudík a.k.a. MUDr. Sova) oponuje "zlému" "rudému" ministru: "Nechtěj ode mne (teď před moji penzí) ještě vývoj jednoho letadla. Každý šéfkonstruktér stihne za život jen 2,5 letadla. A já už mám vybráno. Na vývoj 1. proudového letadla v zemi mají jen velmoci - Rusové atd. Kde vezmu stovky konstruktérů, laborantů etc?!"

Je jasné, že zinkajícím a kárljícím Pepíkům a lídlujícím Mařen/kám musel být po Plyši takový "nevhodně ideologický film" Z_A_K_Á_Z_Á_N! Jak pravil Ing. Rtm. Myrek Talmánek-Toopololánek ještě 17 let po Velkém Plyši před volbami 2006: "Kdyby lidé věděli, co na ně chystáme, nikdy by nás nevolili..".

Tenhle svět není pro staré. Prolomily se hierarchie (srov. se světem a rodinnými vazbami v Asii). A staří skutečně překáží: "..Nikdy mobil nechci mít..nebudu už se ho "učit"..", "..nemám internet..nebudu se ho už "učit"..", "..novou TV už bych si ani nezprovoznil a nenaučil se ji ovládat..". A další (pochopitelné) "Perly"!

Opravdu: Stáří si zaslouží (pouze) úctu. Ale dnešnímu vývoji už cca 100 a více let překáží. Vyjímečně komplexní obory (medicína apod.) už také vzdorují "stáří", když letití praktici těžko chápou, že nemohou léčit nadále černochy stejnými léky jako bělochy, indiálny nebo černé. A že už ani nejsou schopni to na další roky kariéry donastudovat a zvládnout.

Informatika je na tom naprosto, naprosto, ale naprosto podobně: Vezměme Michaela Bloomberga (jednoho z mále Emeričanů, kterého "můžu") - zavčasu sestoupil z jednoho kapitánského můstku a ujal se jiného, kde jeho zkušenosti z rozhodování se jsou k nezaplacení - a zejména jen díky němu drží NYC nad vodou. Který senior to ale dokáže?! Překročit svůj vlastní stín a vykročit z vyšlapané cestičky?!

Nikdy nebudu mít mobil a ani internet (Klaus*], Zeman a další) a podívejte se na ně dneska - jací byli (schopní?!) visionáři. A proto je nebezpečné se nechat DE/motivovat lidmi 45+. Ač asi víceméně mezi ně spadám, žádná výzva mi není cizí

284910

15.02.2013 13:52

Zákon na ochranu dětských obětí aneb proč v USA zuří

Vítejte v "dýmů/krásy" - dobre došli do demokracie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Demokracie nikdy nebyla ničím jiným, nežli džunglí s proměnlivými pravidly a neustále překreslovaným hřištěm.

Predátoři od věky věkův rychle našli způsob, jak si včas ochočit nebo nasadit lajnovače.

Mediální přestřelka mezi zlými Rusy a hodnými Emeričany není jen "o dětech", ale o podstatě společnosti.

Pro zinkající pivní Pepíky a/i lídlující Mařen/ky jde ale o "mrtvého stjůůůdenta" Martina Šmída http://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_%C5%A0m%C3%ADd, který jim "umlácený na Národní Třídě" stál K_O_N_E_Č_N_Ě za vydání zlých všelidových nemocnic, všelidových podniků, všelidových universit a infrastruktůůůry

a proto konečně od hltání Havla, Klause, Kočárníka a dalších věrozvěstů "dýmů/krásy" pozvedají rypáky...když jde (P_R_O_B_O_H_A!!!) o děti (ač zlých rudých širokolících okupanstkých Russáků...).

Když šlo o zlé Srby, přes 30% Čechů a Češek fandilo bombardérům NATO a "dýmů/krásy". Fronta na podpis Madlejn Korbel se ještě před pár měsíci linula okolo Václaváku - ač patří mezi největší privatisátorky Uloupeného Kosova - hlavně že je Češka, proto jsme na ni hrdí!

Že se kupčí s dětskými orgány, si šuškají vrabci na střeše odjakživa. Vždy je "nějaké řešení" - tu v Kostarice, tu v Emirátech, tu v Luganu - kdo solí, ten nad dětskou rakvičkou předčasně slzy neroní. Stačí chtít a na kontě mít - a "...brzy se Vám někdo ozve...".

Nyní se Češi rozeštkávají nad páranými dětmi zlých ruských okupantů. Brzy si budou muset hlídat i ty své. "Dýmů/krásy" už konečně s lídly, exekutory, zastavárnami, transfuzními stanicemi dorazilo i do Vašeho města a na Vaše vesnice.

Dobro došli - na nekončící mejdan s "dýmů/krásy"!

284928

16.02.2013 07:12

Paralelní finanční svět (I)

Všichni jsme spolupachateli

MoUdrostrak 90.?.?.?

Všichni jsme spolupachatelé: Obtěžující a nicneříkající obrázek, mnou několikrát na Zvědavec postovaný dokazuje, "...že nás dostali všechny...". Podle starého osvědčeného "kolonie za bižuterie".

A jedno, na jak sexy notebooku, iPadu či mobilu mi budete žehrat[smích]

Otázka není, Z_D_A je svět prohnilý...ale ZDA jsme ochotní se zřící milionu denních sračiček a hovadinek, abychom světu, svědomi i dluhům odlehčili a vrátili se k žití v reálu.

Když jsem před nějakými 10-15 letech občas v ne/dobré společnosti utrousil, že bych byl ochoten se zbavit 1/3 i poloviny příjmu, kdyby ze světa zmizela nejhorší bída, která obtěžovala při cestách (i něpřiliš daleko) můj žaludek - byl jsem za divného patrona a raději jsem s tím rychle přestal. Všichni toužili mít ještě více válců v Mercedesu, BMW, Porschi...ještě několikrát upgradovat trofejní partnerku...ještě jeden domeček v Karibiku a na Floridě, kam dorazí jednou za rok...

A je to tady: ti samí "podnikatelé" (hokynáři, privatiséři, restituenti) dneska hartusí, že "nemohou prodat" a "udat" a "koho obsloužit", vyžírají si podstatu a "...co se to s trhem děje..."

Lidé okolo nich zbídačili, dostali se s nimi na dno dluhové pasti a z konzumentů se stali nesvéprávnými otroky, na které číhá z 360 stupňů a 24/7 zástupy exekutorů.

Ti, kteří nalíčili smyčky dluhového otroctví, věděli moc dobře, jaké to dnes bude mít konce.

A mají i řešení: DRANG NACH OSTEN - za to závity na škrtidlech povolí, hypotéky prodlouží, školné a splátky leasingu odloží.

Ale musíme zabojovat NA VÝCHOD - a dobýt si (všichni) ropu, plyn, vzácné kovy a další nerosty. Pak bude (načas) dobře.

Afrika je jen cantina a intermezzo, kde se (pěkně) napapáme, nežli vyrazíme na cestu[smích] Existenční tlak je nejlepší verbíř - a bez dluhového otroctví by to nešlo! Proto nakupujme a pak si dluhy (sorry - jen část úroků) odbojujme[smích]

284962

17.02.2013 08:48

Matrix

RE: Jen částečně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Okolo mne se hlásí stovky a tisíce otroků - nedostali slíbenou potravu - spícího, nevidoucího a neslyšícího punkového a lidumilného Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberga na Hradčana.

Ti (všichni) otroci teď trpí - kvůli mně a (možná) i kvůli většině z Vás!

285006

17.02.2013 10:23

Matrix

RE: Jen částečně

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, Kárl ZU je fenomenální příklad matrixu - stejně tak, jako rozbulení truchlící a plačky v pohřbu Vency Chemapola-Veškrny.

Ilumináti vyzvali otroky, aby stavěli Babylónskou věž. A kdo nestaví, není vidět a není v "collect/ivu". Mezitím Predátoři i jejich Shabes/GOJ/im plení štronzoky i majetky otroků.

Zajímavě o mediální manipulaci a západních Iluminatech vypráví i ten, který není právě moji krevní skupinou, jejich spolupachatel a prozionistický i prozápadní aktivista a krvelačný ruler - H.M. Mohammad Reza Pahlavi http://www.youtube.com/watch?v=HqBsvF2228s

Nejzajímavější je, že to na "ně" bonznul už v 70. letech (konkrétně v interview z 1974). Tj. v době, kdy Čechoslováci se nemohli dočkat, až začnou jako otroci sloužit... A byla pro ně Ilumináty i jejich Shabes/GOJ/im chystána Charta...

285013

18.02.2013 01:30

Matrix

RE: Mozna nas nekam vedou....

MoUdrostrak 90.?.?.?

No, ze by lákalo...[velký smích]
Totální deziluzi mám už od humanitárního bombardování Jugoslávie. Nevěřím, že v té době se nedělil (alespoň pro Střední a Východní Evropu) pohled na svět.

Od té doby uvažuji:
Vesmír = velice chladný a prázdný prostor.
Člověk v něm existuje jen díky rozpadu a přeměně pevných skupenství.
Organismy požírají a parazitují jeden na druhém, aby přežili a předali štafetu svým potomkům = BER KDE BER[smích]
Všichni "myslitelé" chtěli od věky věkův lidstvo někam posunout či nasměrovat, aby nevegetovalo jako "organismy".
Podle toho, co se těsně před humanitárním bombardování dělo, co se dělo během něho a co se děje i dnes, je to boj s větrnými mlýny.
Chtivost, hamižnost a krutost je nad jakoukoliv myšlenku.

Když Collin Póvl lhal bez skurpulí v UN a během "humanitárních bombardovacích missí" resp. press/conferencí, na kterých bombardování promotovali, zakrývali beze studu v sídle UN Guernicu, udělal jsem v duchu nad lidstvem kříž.
Posledních pár let si připadám jak Petronius v Quo Vadis - jen pozoruji a užívám si posledních zbytků lidství, které podle mne těžko někdo naststartuje během bitev o poslední uhlovodíky, pitnou vodu a nevysychající řeky.

Jediné co mi těší je, že jsem si snad splnil od humanitárního bombardování Jugoslávie narychlo úplně všechna přání (a vyzkoušel až nemožné polohy a situace pro jeden lidský život) - a už po ničem netoužím a nic mi (snad) neuteklo.

Takže SOUHLAS: "...ze se vse jaksi zacina hroutit...", ale s tou ulomenou větví padáme my všichni[pláč]

285065

20.02.2013 10:27

Iluzorní stav Říše

Není to o ekonomice - je to o svedeném drmolícím stádu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Není to o "ekonomice" [pláč] Žádný systém, kde 99% procento neustále chudne a 1% neustále bohatne, nemůže neustále prosperovat[smích]

Můžete se tedy sebevíce zaklínat pravicujícími Poučkami Prof. Big Toonnela, či načtenými moUdry Hayek, Friedricha VON - ale nebude Vám to nic platné[pláč]

A akumulace zisků k 1% a "deregulace" ztrát k 99% pozemšťanů se neustále zrychluje - nejbrutálněji právě v předlužených a bankrotujících JůYsEj.

Lze připustit, že někdy na počátku "kapitalism" zakladatelé měli bytostný zájem na koupěschopnosti i svých vlastních zaměstanců resp. zaměstnanců své konkurence či dodavatelů. Byl to základní AXIOM okolo kterého se točila jejich prosperita - nemá-li KDO u Tebe za CO kupovat, nemůžeš prosperovat...

Dnes je nejsilnějším AXIOMEM ještě jeden "domek" v Toskánském Špindlu a ještě jeden Mercídis, či ještě delší yachta. Nikoho z 1% nezajímá, za CO bude jejich produkci 99% oVčanů/otroků nakupovat. A když je problém, stisknou beze studu tiskárnu virtuálních a nekrytých bankovek...

Dokud nerovnováha 99%/1% nebude přijata jako problém k řešení, bude pád nezadržitelně se zrychlovat. Pravicující a zinkající Pepíci i lídlující Mařen/ky doufali, že když u voleb podrazí sami sebe (stáhnou si ještě více opasky) a vystaví carte blanche 1% Vrchnosti a Shabes/GOJ/im, tak bude dobře.

Opakuji: Nebude. Dobře už bylo. Nejenom v bankrotujících JůYsEj. Hroutí se celý svět. A krach je čím dál rychlejší:
Kdo myslíte, že zazahluje (ne/náhodné) ztráty ČEZu v Albánii a Bulharsku a dalších zemích, kde bude záhy místními nepravicujícími a Poučky nedrmolícími "Balkánskými Islanďany" ČEZ znárodněn?! Kdo vyživí "spravedlivé" církevní restituce?! Kdo vykrmí "investory" do české fotovoltaiky?!
Jde o stamiliadry CZK = na každého pravicujícího Pepíka a/i lídlující Mařen/ku řádově o několik statisíce korun CZK přenesené zátěže[pláč] Domnívá se někdo, že je to v koupěschopnosti nesrazí do pařátů exekutorstva a dalších Shabes/GOJ/im?!

285196

21.02.2013 09:03

Dôkazový materiál organizácie Architekti a inžinieri za pravdu o 11. septembri bude 25. februára 2013 predložený súdu

Pravdě se musí na/pomoci - příklad z NE-Základnám - potřeba mocné SÍLY v pozadí

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velice hezké, že v Británii stále po 12 letech ještě "hledají pravdu". Pravdě se ale vždy musí i trochu z poza opony i (včas!) na/pomoci.

Příkladem pro Čechy budiž zRADAR. Odkud se nejednou vynořilo Humanistické hnutí a další do té doby "dřímající" supportéři?! Jsem samozřejmě rád, jak byl nakonec zRADAR - i největší jeho protagonista Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberg poražen.

Ale napadlo Vás, jestli by to "bez nich v pozadí" např. BigBoard
(ovládaný Mgr. Richardem Flimelem, nar. 10. června 1973, bytem Bratislava, Magurská 7/2772, PSČ 831 01, Slovenská republika,
a to prostřednictvím společnosti HERNADO LIMITED, se sídlem Nikózie, Akropoleos, 59-61, SAVVIDES CENTER, 1st floor, Flat/Office 102, 2012, Kyperská republika, registrační číslo: 271787)
dopadlo S_T_E_J_N_Ě ?!
Modleme se za ně! Bosá noha, bosá boha! ( http://www.jtbank.cz/sites/default/files/upload/bi... )
Byli (naštěstí) "velcí" i pro BIS, Mossad, ČTV, Reflex a další zRADARy a Shabes/GOJ/im... i českou Soudní Mafii, i tu Soudní Mafii...

V pravicujících českých médiích vždy "nezávislí" žurnalisté byli připraveni mluvčí iniciativy NE Základnám ostudně rozcupovat stejně, jako od Plyše ponižují a cynicky deklasují kohokoliv, kdo nesuportuje a megatoonnely eráru a "dýmů/krásy"... A přesto to vždy mluvčí NE Základnám - proti pravicujícím "nezávislým" žurnalistům - uhráli.

Časopis Respekt (resp. zRADAR Karl ZU Schwarzenber-Bilderberg) označil na své titulní straně iniciativu Ne základnám za „nejúspěšnější občanské hnutí“ v Česku.
Karel Pacner obvinil iniciativu z nejasného financování, z toho že je finančně podporována Ruskem a jinými státy, které si radar v Česku nepřejí. Kritici tvrdí, že iniciativou vykazovaný objem finančních prostředků neodpovídá předpokládaným nákladům (například finančně nákladné billboardové kampaně). V roce 2008 nadnárodní firma BigBoard iniciativě bezplatně pronajala deset billboardů.
BigBoard Praha, a.s. a její dceřiné společnosti ovládají přibližně 40% podíl na trhu venkovních reklamy v České republice. BigBoard dominuje zejména v segmentu velkoformátových ploch.


A podobné je to i s bitvou o Sýrii, ČEZ v Albánii a ČEZ a/i Energo PRO Bulharsku. V pozadí vždy musí být nějaká pozitivní síla, která "dobré věci (malilinko) pomůže".

Češi jsou, narozdíl od Britů, mistry v umění UHODNOUT>Vyhovět>Přežít - a těsně přehodit výhybku či na poslední chvíli převléknout kabát (viz. nyní pravicující a zRADARující Karel Pacner vulgo ehem. exponent v plátku SSM Mladá Fronta).
Britové jsou těžkopádnější a méně "flexibilní". Musíme doufat, že je zazadu také tlačí nějaký sponsor, aby měli šanci dosáhnout úspěchu.

285244

22.02.2013 06:39

Kolik stojí místo pro Kosovo v OSN?

RE: Kdo viděl film

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, "zřízení Kosova není (a nebyl žádný) omyl", ale (d)úmyslný čin. Kosovská zločinecká lokální i mezinárodní scéna obklopuje a chrání emerickou základnu Bond Steel http://en.wikipedia.org/wiki/Camp_Bondsteel , která byla hlavním dosaženým cílem humanitárního bombardování Srbska. Camp BondSteel je jako překladiště plně zapojeno do mezinárodních tras narkomafie z Afghanistánu do EU a dále na Západ, plný "dýmů/krásy". Kdo to takto tvrdí, nemá ale rád punkového knížete Karl ZU Schwarzenberg-Bilderberga, který za Čechy slavnostně Kosovo uznal a rád se setkává a nechává úkolovat od Hashima Thaci.

Vložený obrázek

Kosovo, resp. tamní kritickou infrastrukturu, nyní i pro sebe privatizuje slavná česká rodačka a pražská židovka Madlínka Allbright, na jejží podpis stojí Češi hodiny a hodiny okolo Václaváku.

Madlínku váže ke Kosovu a Srbsku neutuchající vztah - za WWII její židovské rodině poskytli Srbové v Bělehradu azyl před Hitlerem, tak se v neutuchajícím vděku zasadila v roce 1999 o humanitární bombardování Bělehradu a Srbska Paktem NATO.

Nad Srbskem, společně s humanitárními bombardéry Pravdy&Lásky kroužilo další létadlo, ze kterého Madlínka plynulou srbštinou na všemožných kmitočtech vyzývala zlé Srby, aby se už konečně vzdali hodnému Paktu NATO - a vydali ji a jejím spojencům z KosoWARs Kosovo.

Čiň ďáblu dobro - a peklem se Ti odmění[smích]

285295

27.02.2013 08:52

České dráhy ničí lokálky i sebe s pomocí České televize

Nepsal článek pan Včerejší?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Autor článku je patrně ve skutečnosti nejspíše pan Včerejší:

Korunu celému výtvoru ČT nasadil mluvčí ČD, který doslova sdělil, že kraje musí zvážit, jestli mají dostatek financí na zachování provozu na lokálních tratích. Jak může zaměstnanec firmy České dráhy ve funkci tiskového mluvčího do televize veřejně vzkázat jejich zákazníkům, tj. krajům, že by asi měli jejich vlaky na lokálkách přestat objednávat? Jak je možné, že po takové sabotáži podniku, který jej živí a jehož zájmy má prosazovat, nebyl propuštěn on nebo ten (vysoký manažer), který toto jeho prostřednictvím vzkázal?

Státní anebo veřejnoprávní služba má jediný zájem:
1) Dát se za tučné všimné rozkrást soukromníkem.
2) A soukromník, co levně poré zlé všelidové vlastnictví nabyde, nechá provozovat jen ty tratě, kde mu poteče zisk. Jinde ať si svoloč vyšlape koleje v závějích a v bahně...

Pavel Prchal patrně nikdy nebyl v hodném JůYsEj, kde osobní doprava musela být nakonec Z_N_Á_R_O_D_N_Ě_N_A - Amtrak sídlí na Union Station ve Washingtonu D.C. Vznikl v roce 1971 (když Češi horovali pro texasky a tuzexové kakaové bob(n)y...), kdy převzala dálkovou osobní dopravu od 26 železničních společností.

A teď ještě jednou: zapravicujme si pro malý a slabý stát. Protože vše, vše, naprosto vše si zařídí Neviditelná ruka trhu. A bude pravicujícně dobře!

Nicneříkající, obtěžující a zaplevelující obrázek vkládat nebudu, link je zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Amtrak

285490

04.03.2013 01:38

Jste připraveni?

Otázkou není ZDA ale KDY...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Skutečně, otázkou není "zda", ale "kdy" a "jak"...

De facto, celý svět je relativně v pohodě - poprvé v historii věří svým národním měnám. A směňuje si za ně. Nekrytý, ilegálními židovskými bankami tištěný dolar, je už za zenitem. V posledních desetiletích byl dolar krytý jen vírou jeho věřitelů v sílu emerické Army. Pokud dolar kolísá, je to špatné i s mocí JůYsEj diktovat světu.

Problémem světa je jen summa dolarů, která komukoliv jako Černý Petr zbyde, až JůYsEj vypustí Amero. K Ameru směřuje pomalu, ale jistě snaha spojit JůYsEj a EUropu do jediného trhu. Pak se (namísto USD a EUR) zavede Amero - a bude vymalováno... Držitelé jak virtuálních účtů, tak zelených bankovek ostrouhají. A spojený trh Evropy a Severní Ameriky to (snad) vůči věřitelům ustojí. Proto je nyní favorizováno Německo s Skandinávie. Jsou to jediné státy, které produkují obtížně napodobitelné kvalitní výrobky. A svět je potřebuje. A na pohledávku za USD (rád) zapomene.

Takže (možná) se vyhneme WWIII, abychom dokázali očistit paseku, co napáchaly soukromé židovské banky. Když se to vezme kolem a kolem, tak je musíme i pochválit, že jako pijavice vyssály velmoc, pro kterou se ještě před pár lety chystaly superlativy Pax Emericána apod. Nyní jsou JůYsEj v bankrotu s nedůvěryhodnou a ničím nekrytou měnou.

Ti, kteří dostali JůYsEj na buben, a které nesmíme autocensurně jmenovat, si přes své Shabes/GOJ/im nainvestovali (včas) do nemovistostí, exekutorských úřadů a soudní mafie i v ČR. A budou nyní s plnou vervou pokračovat v osvědčeném díle. Pravicujícími Poučkami Prof. Big Toonnela a Hayek, Friedricha VON se Shabes/GOJ/im podařilo rozdělit a naprosto zbídačit většinu zinkajících a lídlujících Pepíků a/i Mařen/ek. Nyní zbývá začít pořádně sklízet.

Za ně mohu prohlásit, že jsou (jistě) připraveni. Zda i Pepíci a Mařen/ky, to mohu těžko soudit. Kdysi ale "horovali pro texasky, a sedmnáct jim bylo let..." A u táboráků bručeli jednu odrhovačku velebící masakry Indiánů a dranzování jejich půdy, až jim od hub zamaštěných kvalitními bolševickými špekáčky létaly vodotrysky slin, za druhou... Jednou se třeba budou zpívat i odrhovačky o chrabrých Shabes/GOJ/im, plenících s exekutory zinkající Pepíky a lídlující Mařen/ky. Těšme se! Už brzo[smích]

285727

04.03.2013 10:20

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak! A inflace či spíše hyperinflace, která bude přivolána na pomoc, bude velice rychlá, konečná a vše spalující.
Kdo píše o zlatu jako fiktivní hodnotě, nemá vůbec pojem o snadnosti zpracování zlata. Zlato lze zpracovávat a přeměňovat v různé produkty takřka na koleně, bez vysokých vedlejších nákladů na vybavení. Lze požít na protézy, okrášlení i směnu. Není to "obyčejný kov". Lidé mají různé alergie, ale zlato v těle nebo v delším dotyku je snášeno obvykle bez problémů.
Ne náhodou je dobrou přepočítávací jednotkou, napříč staletími, kulturami a kontinenty. Bylo motorem pro kolonizaci Jižní Ameriky, stálo za vzestupem Španělska a obklíčení pozůstatků arabského Kalifátu i Osmanské Říše koloniemi Evropanů. Za zlato se vždy kolonisté domluvili s místními warlordy - ať už šlo o černochy, Indy nebo arabské šejky.
Petrodolar je už na konci sil. Nic dalšího, co by posloužilo jako etalon hodnoty, se nenaskýtá. Zlato má proto před sebou další z jeho tisíciletého dějství, aby posloužilo alespoň na čas při přechodu na jiné zúčtování. Ne náhodou zlý Hugo Chávez si je dal přestěhovat do Venezuely. Do země, která oplývá obrovskými zásobami energie a bude tedy mít ještě dlouhou dobu za co s ostatními státy své potřeby hradit. Přesto to anebo právě proto je bude patrně řešit přes zlato. Ne náhodou je spojencem Íránské islámské republiky. A postupuje s ní ruku v ruce.

Vložený obrázek

Přichází období anarchie bez univerzální měny. Zlato je jediná dosažitelná vše snadno akceptovatelná zúčtovací báze.

Do té doby pravicujme, toonnelujme, Kárlujme, humanitární bombardování supportujme - a zlato si do chrupu ve velkém včas (a na zlé časy) instalujme[smích]

285743

04.03.2013 14:30

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 37.?.?.?

Ari, pokud nechceš skončit jako totální loser, zajistíš se včas na stáří. I za zlého Bolševíííka, který nosil penzisty na rukou a byli všemi hýčkáni a považováni, se vyplatilo nežít v důchodu z ruky do huby. Už je pro ten fakt, abys mohl sobě i Tvému okolí splnit nějaký ten sen.
Dají se sbírat mince, známky - cokoliv. Ale nejlepší investice je do investičních slitků. Kdekoliv na světě za to dostaneš obratem Tebou předem očekávanou cenu v jakékoliv potřebné měně. Nemusíš to ani vláčet s sebou - stačí když to vypořádáš na dálku přes místo (i vzdálené těch tisíc mil, těch tisíc mil), kde máš slitky s certifikáty uložené. Nikdo ze stran nic neriskuje. A nikdo se nemůže cítit ošizen nebo v diskomfortu... A každý na takovou transakci rád slyší. Slitky nemusely proto ani tehdy překračovat železnou oponu (na rozdíl od známek, diamanatů, vltavínů - kde hrozilo falsum nebo zkreslená představa o kvalitě a reálné ceně).
Ne náhodou ti, které nesmíme autocensurně jmenovat, i jejich Shabes/GOJ/im zakázali v JůYsEj držbu investičního zlata v první polovině minulého století. Dobře věděli PROČ... Pro Tebe to bude stále španělská vesnice.
Hlavně, že mne urážíš a tvrdíš, že se v historii používaly mince. A zapomínáš, že vždy jejich hodnota byla srovnávána podle kvantity zlata, které se dalo za ně pořídit. Ne náhodou nejvyšší hodnotu vyjadřovali GULDeny, ZLATÉ apod. To už je na úroveň Tvého rozhledu "aristokrata" ale Vyšší Dívčí...

[mrknutí jedním okem]

285768

04.03.2013 15:12

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ari, sice je hezké považovat své dovednosti a znalosti za zlatou studnu. Na druhou stranu i lékař je chudákem ve zpravicované a deformami WB a IMF zbídačené Africe. A stejným chudákem mezi 99% chudáků bude i až to globálně rupne i tady. Doporučím Ti jednu četbu: http://neviditelnypes.lidovky.cz/p_kultura.asp?c=A...
Uvidíš na vlastní oči obraz zbídačené poválečné EUropy - s mnoha vládami, hranicemi, měnami. A všudypřítomnou lidskou bídou. Znalosti a řemesla byly tehdy K N_I_Č_E_M_U. I světoznámému Mika Waltarimu, který polohladový se vláčel s manželkou zpravicovanou Západní Evropou do Švýcarska, aby si mohl vyzvednout tantiémy v tvrdé měně. A dosyta se najíst, umýt v teplé vodě a vyspat ve vytopeném hotelu.
V ostatních zpravicovaných státech mu byly jak znalosti, tak tam vyplacené tantiémy k ničemu, protože se za ně nedalo v jiné zemi nic koupit. Kdo uměl ale tehdy obchodovat a pašovat přes hranice, byl král. I ve srovnání s lékařem, či držitelem kravky a záhumenku. V poraženém Německu mu s pláčem nabízel starý pan professor plnící pero, aby přežil alespoň ještě jeden den. A stejné to bude, až to rupne... Pokud bude mít sedlák nařízené kontribuce, bude se dřít také ze dne na den. A když někdo vycítí, že má víc, bude riskovat i přepadení a život.
Je vidět, že nejen o životě, ale i o historii toho víš velice, velice, ale velice málo. Polepši se, ať doopravdy neskončíš jako loser - na stará kolena!

285776

04.03.2013 19:36

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

MoUdrostrak 90.?.?.?

A co třeba tahle:
Ruty-šuty, Arizona, Texas,
ruty-šuty, Arizona má,
byla to na mě léčka, já to nevěděl,
a jako starej vůl jsem naletěl.
Když chceš, hochu, Arizonu znáti,
musíš umět jezdít, bít se, pít,
[: musíš umět střílet
, ženy milovat,
potom můžeš Arizonu znát. :]
R: Ruty-šuty, Arizona, Texas,
ruty-šuty, Arizona má,


Taková kolonialisticko-zionistická = dobuď cizí území stůj co stůj...

Btw. za Zlého Bolševíííka bylo či mohlo být každé ošizení pokládáno za sabotáž proti (zlému) socialistickému lidu a zřízení. Proto dodnes patří české silnice k nejméně opraveným na světě, přehrady bezpečně drží, přenosová energetická soustava vydrží i Stoß od hodného (západního) Německa, když si potřebuje ulevit od peaku větrných elektráren a přenese to na divoký nekulturní "Východ".

Zlý soudruh Milo(U)š Jakeš či zlý soudruh Bassil Billak před časem na dotaz v TV, zda bylo lépe za něho či nyní za "dýmů/krásy" pravil: "Kdyby bývalo bylo za nás /zlého Bolševíííka/ tak špatně, jak se po (hodném) Plyši tvrdí, nebylo by co nyní demokraty co toonellovat, defraudovat, privatizovat a rozkrádat - a muselo by se budovat.
Že se již téměř dvacetpět let jen toonneluje a rozkrádá (zlé všelidové vlastnictví) je známkou toho, že se tehdy nemohli mít za nás lidé špatně" [mrknutí jedním okem]

285789

04.03.2013 19:57

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak, název je "Jste připraveni". Tak se tady vyznáváme, jak jsme připraveni/anebo jak se připravíme. Podle mého autocensurního imperativu jsme zatím ok.

Jsi velká naiva (ale o to jsi mi sympatičtější, nežli pravicující Mladí Konservativci s Hayek, Friedrichem VON na rtech či Počkami Prof. Big Toonnela na nočním stolku). A proto Ti dám záludnou nekorektní otázku:
Myslíš si, milý Ari, že až to rupne, tak si každý naprosto v po-ho vyběhne na políčko, oseje, o-oře, sklidí?! Nakácí si do plnosyta v církevních lesích dřeva na otop, nasbírá kořínků či hub?!

Plocha půdy či lesů má totiž jednu malililinkatou nevýhodu - je na tom podobně, jako zlato. Jeho výměra je konečná. A na všechny !individualisty! nestačí. Zlato má ale tu obrovskou výhodu, že lehce přenositelné, směnitelné a dá se de facto směňovat i na dálku přes agenty a prostředníky.

Až to totiž rupne, nebudou ve výhodě pravicující individua. Ale naopak ti, kteří dokáží cooperovat. Zatím to dokáží jen ti, které nesmíme autocensurně jmenovat. Ovčané zatím pravicují, protože jim to Shabes/GOJ/im v médiích i brožurkách kážou. Aby byli lépe ovladatelní a exekutory dobyvatelní.

Až to rupne - a Ty se budeš shýbat k orbě či sklizni, budeš velice, velice, ale velice vděčný, když Ti co nejvíce lidí bude krýt záda a zabezpečovat Tvoji produkci. Pokud tohle nepochopíš, nevstupuj ani do církevního lesa, či nenahazuj do církevního rybníku. Skončil bys ve vrchnostenské šatlavě[smích] Či ještě hůř...

Pan Waltari nebyl žádný jeliman, ale za WWII sloužil v centrále finské zpravodajské služby. Pokud by seděl na p®deli ve Finsku i po WWII, nikdy by se do sytosti nenajedl, nenačerpal by materiál pro svá nesmrtelná díla a nespočinul by v náručích mnoha zajímavých žen. Tuhle knihu osvědčeně půjčuji či doporučuji všem Pepíkům či Mařen/kám, kteří do té doby netušili, co je EU a co jim přinesla. Poté si už rozumíme bez dalších slov[smích]

285791

04.03.2013 20:23

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Já tu nejsem od toho, abych si budoval armádu následovníků. Diskutuji. Ujišťuji se o pochodech v myslích ostatních. Vystavuji mé závěry a argumenty kritice, abych si potvrdil, jak jsem na tom.

Co vyhovuje mně, nemusí vyhovovat někomu jinému - či to nemusí být schopný udýchat. Nemohu za něho přebírat odpovědnost. Nemám Napoleonské sklony. Pokud je ve mně sklon k messiáštví, končí u poukazování a burcování. Jsem odmala veden k odpovědnosti. A nejsem chopen kázat někomu cestu, když si nejsem jistý, zda bych ho byl schopen celou jeho cestu i podporovat. Je to tvrdé, ale je to tak. Stačím tak na nejbližší okolí. Širšímu ukážu párkrát, jak nahodit - a když to nedokáže, tak už nemám kapacitu mu stát do nekonečna za zády. To asi tak vše!

Jak si kdo zařídí své reservy. A jak si pojedná disposice k nim je know how. A je na každém si to (kde, kolik, komu, za co...) dobře dopředu promyslet.

Od určitého období si život už jen užívám a střídmě ho konzumuji. Očekávám, že v brzké době už budeme spíš si užívat vzpomínek na to, jak bylo. A obávat se toho, co nás čeká. Tak i zážitky jsem si bohatě nastřádal do další skupiny reserv.

Kdo druhé uráží coby BFU, nebude mít daleko od datismu - a stejně by mu cokoliv mimo černá/bílá, svítí/nesvítí, jedničky/nuly bylo španělskou vesnicí [oči v sloup]

285795

04.03.2013 21:17

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejkrásnější přísloví, které znám je:

Když jsi se narodil, všichni okolo Tebe se smáli - a Ty's jediný plakal.
Snaž se žít tak, abys až budeš umírat, okolo Tebe všichni plakali - a Ty's jediný se mohl (uvnitř) smát.

Když mi to seplo, řekl jsem si tehdy, že to stojí za to svým životem naplnit. A jedu podle toho programu. Je mi postupně jedno kdy, jak a jak brzy - ale tohle bych moc chtěl.

A za to setkání se smrtí a koncem pak (snad) i stojí.

Uvidíme, zda se zadaří!!! [překvapení] [vyplazený jazyk] [velký smích]

285797

05.03.2013 00:44

Jste připraveni?

RE: Všetko, do čoho je vložená práca má vnútornú hodnotu

MoUdrostrak 90.?.?.?

Život je doopravdy pestřejší, nežli dosud rozumem a stavem poznání vnímáme. Onehdy dával rozhovor nejslavnější český fyzioterapeut Prof. PaedDr. Pavel Kolář, Ph.D. Ač není lékař, stojí k němu fronty stakilometry pacientů. A stakilometry pacientů od něho směřují s úlevou či nečekaně přesnou diagnózou vnitřního onemocnění. Ťulpas žurnalista typu cynika Big Sister a.k.a. "IP 83" se ho poťouchle ptal, zda má Prof. Kolář nějaké "vnitřní oko". On to ani nepřipustil ani nepopřel, ale vyklouzl vysvětlením, že má sám Bechtěrejeva. A život ho stojí daleko více vnitřní energie a přemáhání, nežli běžného zdravého člověka. Proto když k němu přijde pacient a připadá mu, že je nějaký zkroucený nebo si nějak ulevuje v postoji či posedu, napadne ho, že má nemocnou ledvinu či srdce, kterým svým zvláštním postavením těla (a problémy, které to pacientovi přináší) podvědomě ulevuje či je podvědomě chrání. A obvykle se nemýlí a šokuje své kolegy z medicíny, kteří to ani s nejlepšími diagnostickými postupy předtím včas neodhalili.
Kdysi jsem vyrazil daleko od civilizace vědomě s neléčeným zubem. Jako naschvál mne to postihlo, když jsem byl od nejbližšího kvalitního zubaře vzdálený několik dnů. Nezbylo mi, než si vsugerovat, že je vše ok. A ono to po několika hodinách příšerných bolestí zabralo a přešlo. Od té doby mi můj zubař přemlouvá, ať si nechám ten zub zaléčit a žasne, že kaz nepostupuje už několik let.
Zvířata prý něco podobného umí - nasměrovat svoji energii a ochránit se, pokud ji mají dostatek, aby odvrátila zkázu organismu.
Všimněme si, že se dlouhého věku obvykle dožívají lidé neobvykle vyrovnaní. Alespoň v mém okolí. Bude to tedy jak o genech, tak ale i o tom, co si ze života vzali a jak se s ním smířili. Vysedávači v čekárnách lékařů a štamgasti lékáren se obvykle žádného dlouhého věku nedožívají. Stejně tak, jako zuřiví sportovci. Ani jedna studie to alespoň neprokázala.
Takže klidně s Vámi souhlasím, že může jít o proces, který popisujete nebo alespoň o něco podobného, co máme uvnitř a co je (prozatím) nezdokumentované...
Btw. pan Andrej Babišů postavil předloni pro Prof. Koláře soukromou kliniku za 300.000.000 CZK http://www.sportovninoviny.cz/zpravy/kolar-bude-v-...

285811

05.03.2013 07:51

Velezradil Klaus?

Amnestie byla korunovací úmyslně z/ničené země a úmyslně z/ničených existencí oVčanů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Amnestie byla korunovací úmyslně z/ničené země a úmyslně z/ničených existencí oVčanů.

ODůVODNĚNÍ:

V posledních letech prosperují VŠECHNY okolní státy: Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko.

Česko je (jediné) úmyslně nořeno do ztrát a neprosperity. Důvod? Zbývající privatizace Českých lesů, aerolinií, pošty, budvárku (zlého národního podniku) i ČEZu... Čím hůře, tím levněji na odkup či likvidaci.

Česko je exportním tygrem a přitom zároveň ekonomickou zdechlinou. Důvod: Zbídačení za Zlého Bolševíííka zblahobytněných oVčanů a jejich popohnání k plnění penzijních fondů, levnému otročení a poddajnosti (i Církvi Svaté).

Amnestie posvěcuje všechny kroky, které vedly a vedou k tomuto prabídnému a ostudnému stavu. Legalizuje solární a developerské podvody, znemožňuje jejich nápravu.

Osvědčené přísloví praví: Nesuďme podle slov, ale podle ovoce.

Zaklínání se "mohl", "ústava umožňovala", "mohl nekonat" apod. je poplatná válečným zločincům a právě i velezrádcům a kolaborantům před následnými tribunály. 99% Němců ničilo a vraždilo při Drang nach Osten "podle rozkazu, zákona, Ústavy". Nikdo nechtěl nést odpovědnost za svá rozhodnutí nebo nekonání.

I humanitární bombardování Jugoslávie, Afghanistánu, Iráqu, Libye, Sýrie je podle článku NATO, často zpětných posvěcení UN či podle jiných obezliček.

Právě proto anebo přesto, zůstane vexlácká a privatizérká loutka, vexláckou a privatizérskou loutkou. Životy to obětem exekucí, privatizací, nezaměstnanosti a podvodů už patrně nesrovná. Jako memento pro zdraví dalších oVčanů a jejich mravní laťka je to ostudné období úmyslného ničení, rozkrádání a rozprodeje pod cenou, ale potřeba pojmenovat a ocejchovat.

Jihoamerickou mafií okolkovaná někdejší "po česku" neznehodnocená federální měna posloužila pro start všeho (http://aktualne.centrum.cz/finance/penize/clanek.p...). Podle keťasovsko/vexláckého osvědčeného - Quod licet Iovi, non licet bovi. Nyní je to pro oVčany, co mu zkrmovali jízlivě předhazované pravicující Poučky, o to tvrdší současný dopad...

Proto ty zástupy zvláštních figur, po celou dobu odvádějící pozornost od Appianu, Penty, JMT a dalších protagonistů a dražitelů. A jeden, který to Aminou pak ve finále nadobro zafixoval a zpěčetil.

Buen trabajo, chicos!

Nic neříkající, obtěžující a zaplevelující důkaz je zde:
http://media.novinky.cz/813/358130-top_foto1-t3q2n...

285828

05.03.2013 21:20

Jste připraveni?

RE: Otázkou není ZDA ale KDY...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Protože se nemusí (díky někdějšímu Zlému Bolševíííkovi) investovat do oprav atomových elektráren, přehrad, silnic, kritické infrastruktury, kde by byl šisung okamžitě vidět.

Proto lze před očima pravicujících Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek bezostyšně krást z jejich vybraných daní při stavbě dálnic, kruhových objezdů, jezů, odstraňování ekologických zátěží a podobných předražených černých děr. Proto tahle země 25 let od vyhnání Zlého Bolševíííka zahnívá.

Díky někdejší péči Zlého Bolševíka, který svojí poctivostí při tehdejších investicích to dnešní rozkrádání umožnil...

285889

09.03.2013 18:13

Inaugurační projev Miloše Zemana

Pan President Zeman řekl, co musel

MoUdrostrak 62.?.?.?

Pan President Zeman řekl, co musel. Je produktem svého lobbisty a toho sponsora, kdo lobbistu platí. Nemohl říct něco, s čím by oni nesouhlasili. Z projevu pana Presidenta můžeme vyčíst, že jeho sponsor nemá nic společného s kmotry, neonacisty a zaprodanými médii.

Dále deklaruje, že jeho sponsor má peníze, za které a jejich původ se nemusí stydět. A dá si tu práci, aby to ostatním, kteří nemají takové zdroje, brzy osolil.

I tak řekl více, nežli by zinkající a lídlující oVčan od produktu lobbisty a sponsora čekal. Dá se tedy očekávat, že pan President a jeho éra nebude v historii považována za šedivou žumpu, jako byla éra Vency Chemapola-Luzerny. Či za ostudnou éru negování všeho okolo sebe Prof. Big Toonnela.

Pan President Miloš Zeman vytýčil mantinely, ve kterých "pojede". Je mi předem líto pravicujících, hypotékujících, leasingujícím, školnujících a doplatkujících "nezávislých" žurnalistů, kteří budou přichyceni panem Presidentem při veletočích tuposti, nevzdělanosti, omezenosti a aktivismu. Předem Čest jejich památce[velký smích]

286087

12.03.2013 10:43

Netanyahuův násilnický otisk

Proč nechtějí židé ze Zlé Íránské Islámské Republiky emigrovat do USraela

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hodně dobrou otázkou je položit každému zionistu, aby vysvětlil, PROČ nechtějí židé ze Zlé Íránské Islámské Republiky emigrovat do USraela?!

Proč raději po/nechají sebe a své rodiny i businessy ve Zlém Íránu?!

Kdo strávil v USraelu alepsoň pár týdnů a nebyl mu během pobytu mozek vymýván zionistkými průvodci, určitě si na ten agressivní patvar udělal názor sám. Stejně tak i Íránci resp. židé z Íránu, kteří se do USraela incognito vydali přes Turecko nebo Jordánsko. A byli nakonec rádi, že se mohli opět vrátit do své vlasti Íránu.

Těžko, přetěžko je dnes vysvětlovat, že žid nerovná se USraelec natož zionist. A že existují (stejně jako ve všech národech či koncesích) lidé dobří a špatní. Vy jímkou je jen USrael, kam se srotili nejen nejhorší židé, ale i nejhorší Khasaři, nejhorší širokolící modroocí "židé" z ex-CCCP i nejhorší "praví černošští židé" z Etiopie.

Vložený obrázek

Rasismus, který vládne v USraeli mezi USraelci/židy navzájem, je daleko odpornější, nežli jakékoliv teoretické "sousedské" neshody mezi Šiíty, židy, křesťany a zoroastristy ve Zlém Íránu. Proto je USrael takovým vředem a odpor íránských židů se tam přesídlit je lakmusovým důkazem.

Že si USraelci z podřadnějších kast nakonec ukájí svůj pain na legitimních vlastnících Palestiny, kterou USrael okupuje, je pak nasnadě. USrael se stal papiňákem, kdy už není schopen vyživovat miliony povalujících se a parazitujících immigrantů ze všech končin světa. Proto stojí íránští židé pevně po boku svých šiítských, křesťanských a zoroastrických krajanů a bratrů. A pohrdají odporným rasistickým patvarem USraelem.

286219

15.03.2013 07:50

Papež Washingtonu?

Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nový Papež aktivně podporoval juntu, která mučila, vraždila a dával "mizet" desetitisíce jeho spolu/Včanů a která byla loutkovedena z Wall Street (ó ti hodně/zlí Hoši/Imperialisté z volf/strýtu se navracejí).

Jak už potvrdil pan anonymní Předřečník, pan Papež nebyl (z Volf/Strýtu) vybrán mir nichts, dir nichts proto/vá, aby si pravicující Argentinci zakřepčili radostí nad volnou svého pastýře.

Pan Papež byl vybrán proto, že prošel kalbou lásky k juntě, Volf/Strýtu a deformám. A určitě nebude Loutkářům a jejich Shabes/GOJ/im překážet v utužení New World Orderu. I za cenu zničení milionů existencí oVčanů planety Země. Elasticita jeho ne/lidských hodnot již byla prověřena.

Nemalou váhu však má i fakt, že Jižní Emerika již není zpravicovaným a zinkajícím dvorkem. Zvláště ne po zbídačujících deformách a pravicujících Smlouvách s oVčany během posledních destiletí a staletí. Brazílie, Venezuela, Cuba jsou nemalými trámy v bedlivém oku Hochů z Volf/Strýtu.

Chvat, s jakým musel odstoupit z trůnu jeho předchůdce Benedict a.k.a. Rottweiller Boží (nicneříkající, obtěžující a zaplevelující obrázek je zde (A young Joseph Ratzinger saluting Hitler ) a nastolení Františka - coby/vá zakaleného fanouška vojenských pravicujících diktatůr a Eskader Smrti - napovídá, že se máme na co těšit. A že jde doopravdy do tuhého.

Nebudu už ani povzbuzovat k ještě usilovnějšímu pravicování, toonnelování, hltání Hayek, Friedricha VON - protože z výše uvedeného chvatu je zřejmé, že už je příliš, příliš, ale opravdu příliš pozdě. A nastane brzy sprint o život.

286351

16.03.2013 07:42

Papež Washingtonu?

RE: Podporoval mizení desetitisíců spolu/oVčanů, podpoří smrt milionů

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhlas! Jen doplním, že za vším dnes hledej i Čínu, která určitě nemá zájem, aby se jí bankrotující JůYsEj či EUropané kvartýrovali nerušeni do "její" Afriky coby zdroje energie a surovin. Proto Pax Emerikána musí vynuceně reagovat na Írán, Severní Koreu, Venezuelu atd. atd.

Čím více tasků, tím lépe pro svět, který ucítí slabost světového četníka No.1[smích]

286429

16.03.2013 07:51

Papež Washingtonu?

RE: Predsa máme čierného pápeža.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zajímavý text je i o spojení pana Papeže s nejreakčnější mašinérií po WWII: Papež František a spojka banderovců

"...A v Argentině se sví setkávali se svými. Stěpan Čmil těmto lidem vyhovoval. A zdá se, že Čmilovi zase vyhovoval jeho oblíbený žák, Jorge Bergoglio..."
Zdroj: http://www.outsidermedia.cz/Papez-Frantisek-a-spoj...

Pan Papež může mít nejen protilidový, pravicující a protivenezuelský záběr.
Ale díky odkazu výše jde nejspíše i o protagostu se silnou antiruskou a antislovanskou agendou.

Takový All-in-ONE - na univerzální použití. Hlavně, že jezdi/l po městě sockou[smích]

286430

17.03.2013 06:14

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Článek je plný nesmyslů: Např. "...Avšak většina lidstva prožila ne století, ale tisíciletí úspěšné existence tak, že měla dostatek..."

Lidstvo ve skutečnosti šlo o války k válce, od hladomoru k hladomoru, od epidemie k epidemii, od krize (produkce, filozofie, společnosti...) je krizi, od devastující bídy k bídě. Ve středověku padalo jen cholerám a dalším nemocem za oběť až 2/3 lidstva.

Před tím vším "dostatkem" kočovali (museli kočovat!) celí národové. Kdo byl úspěšnější v hledání a dobývání, přežil[smích]

Až teprve sofistikace dopravy, navigace a kartografie přinesl možnost propojení vzdálenějších oblastí světa a místo rozšiřování okolního území jen na úkor souseda, nastolení kolonialismu. A z toho plynoucí "přirozené koalice", kdy už kočovali jen conquistadoři a kolonisté a zajišťovali stůj co stůj (ohněm a mečem) "dostatek" pro Vrchnosti, Shabes/GOJ/im a drobty i pro GOJ/im.

Teprve a PRÁVĚ uhlovodíkový mejdan ale přinesl obezitující "dostatek" pro všechny resp. pro nemalou část lidstva. Nicneříkající, zaplevelující a obtěžující obrázek je ZDE

Přestali se (muset) stěhovat národové, conquistadoři i kolonisté - začal uhlovodíky promazaný obchod - v EUropě jablka z Nového Zealandu, v JůYsEj jahody z Chile, jedny jeansy, co jsou kompletovány na pěti místech od sebe vzdálených těch tisíc mil, těch tisíc mil.

Vymizely i války (až na ty, které stojí právě za získáváním uhlovodíků) resp. byly kumulovány/outsourcovány mimo sídla Vrchnosti a příbytky Shabes/GOJ/im i většiny v "SYSTÉMU" zapojených GOJ/im.

Proto nechápu, PROČ lživě či mylně pan/í Autor/ka argumentuje "...tisíci lety úspěšné existence v dostatku...". Je to nesmysl. Kdyby tomu tak bylo, vypadal by svět jako před těmi tisíci lety. Nebyl by nutný U_H_L_O_V_O_D_Í_K_O_V_Ý mejdan. Nehrálo by se o "klimatické změny". Neradovali bychom se jak malé děti z odtávání Arktidy a Antarktidy a zpřístupnění z toho plynoucích těžebních lokalit.

Pokud začnu cokoliv argumentovat na lživém nebo vysněném faktu, nemohu se dostat k echt vývodům. Pan Author/ka je typickým produktem anglosaského odbytého a zkomercionalizovaného školství - a tam by měl/a nejprve začít. [pláč]

Libenter homines id, quod volunt, credunt! (Caesar) [smích]

286501

17.03.2013 15:00

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ještě lepší otázkou je, zda (vůbec) lze uhlovodík nahradit. Prozatím vždy je ke každé náhradě uhlovodíku (její výrobě, manipulaci, skladování...) spotřebováno ještě o něco víc právě uhlovodíku, nežli náhrada adekvátně poskytne.

Ne náhodou se Vrchnost i její Shabes/GOJ/im bezhlavě vrhají do nových a nových válek. Před 5 a více lety jim stačilo ve FED pod dohledem židovských rodinných bank megatisnout nekryté a illegální petrodolary. Jak je iDnes a iHned vidět, už ten tisk nestačí.

Pokud je si někdo (vůbec jistý), co bude po mejdanu, měl by být lidstvem navržen na Nobelovu cenu (zda by mu ji Vrchnost a Shabes/GOJ/im se uráčili věnovat). I pokud by byla vynalezena alternativa za uhlovodík - v uspokojující míře mobility, skladování, dostupnosti - pořád ale narážíme na fakt, že uvolněná energie nezmizí jen tak jednoduše do vesmíru. Bude nám zahřívat klima a ovlivňovat planetu. I kdybychom našli palivo do všech potřebných atomových elektráren, ohřejeme díky tomu řeky (které využíváme k chlazení), půdu, ovzduší...

Dokážu si např. představit minireaktory, které umístíme do vozidel hromadné dopravy nebo jimi budeme napájet trakce v místech vzdálených od přenosových soustav. http://www.prekon.cz/full_story.php?subaction=show... Těžko si ale v takové společnosti dokážu pak představit prosperovat vysoce pravicující, individualistické, egoistické a egocentrické jedince.

Těžko si pak dokážu představit Blackwaterem chráněnou Vrchnost a její prominentní Shabes/GOJ/im, neustále budující nové a nové Toskánské Špindly.

Proto se spíše domnívám, že nežli by Vrchnost a Shabes/GOJ/im vysedli z Business Jetů, budou velet raději do dalších a dalších humanitárních bombardování, bezletových zón a ostatního osvědčeného arsennálu "dýmů/krásy".

286515

17.03.2013 21:44

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel a/nebo bohudík si nemyslím, že by se věci dělaly nebo vyráběly "hůře". Vidím to např. na autech. Není to zase tak tolik let, kdy jsem musel v zimních měsících na horách čekat, nežli vyjde slunce či se zvedne teplota, abych v -30C nastartoval (pokud jsem to aditivy včas dopředu neošetřil). A stačí o jeden model modernější auto/motor a nastartuji i v minus 35C. Auta se nikdy (kromě dolévání provozních kapalin) nedotýkám - a slouží model od modelu spolehlivěji a spolehlivěji. Pamatuji si nedávné doby, kdy jsem musel dočišťovat přední skla od nalepených much apod. Dnešní stěrače a ostřikovače si poradí se vším. Soudobá technika, ale i lékařství, umí pohledem před i jen deseti lety, neuvěřitelné zázraky.

Domnívám se, že lámat klacek nad celou epochou je nedostatkem pokory. Důležité je srovnávat srovnatelné - např: PROČ zlé sociální státy prosperují - a včerejší "ikony" trhu bez přívlastku se hroutí?! Proč např. blahobytní zaměstnanci Lufthansy si zastávkují a Predátoři odběhnou - a pravicující a daleko hůře placení zaměstnanci ČSA si dobrovolně utáhnou opasky a nechají společnost Predátory zruinovat, zašantročit a prodat jako aušus za cenu půlky leteckého motoru?! Proč jsou v pravicujícím Česku km výstavby dálnic několikrát dražší, nežli v Německu, Rakousku, ale i Švýcarsku?!

Ale že se v průměru máme lépe, nežli lidé před dekádou, stoletím a/nebo tísíciletím či tisíciletími - je snad nad slunce jasné...

286536

17.03.2013 22:20

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Elitami se stali sociopaté. Oni nemají a neznají ani pocit viny, ani pocit strachu.

Jsou to hráči, závislí na svých úspěších. Nemají a ani nikdy nebudou mít dost. Dobře je to popsáno v úvodu třetího dílu Petera Josepha http://www.youtube.com/watch?v=5rJfE135HEY

Učí se z přírody, kde zvířata také brutálně vraždí ostatní konkurenty i když je nekonzumují: např. králové divočiny - lvi - vyvraždí (kromě vlastní smečky) mláďata všech ostatních predátorů široko daleko (čerstvě narozené hyeny, i lvíčata svých lvic od předchozích konkurenčních samců).

Podobný osud nyní chystají Predátoři/Vrchnost a/i jejich Shabes/GOJ/im pro ostatní pozemšťany - je nás příliš mnoho, překážíme si/jim a oni potřebují více a více zdrojů - které se ale ztenčují.

Kromě Shabes/GOJ/im Vrchnost (od boha určená a vyvolená v K_N_I_Z_E) nikoho nepotřebuje. Ani otroky - na co?! I ve Antice se lidé dobrovolně zříkali svobody, té zde vzývané S_V_O_B_O_D_Ě_N_K_Y, a vstupovali do otroctví - aby se o ně pán musel starat - šatit, živit, léčit atd.

Vrchnost (od boha určená a vyvolená v K_N_I_Z_E) ví, že otroci budou stát na dlažbě fronty, aby se dali zotročit. Proto už nyní probíhá předselekce - proto Facebooky, brutální on-line gamesky, pokery, porna, casina...

Kdo nebude tvrdý hráč a V.Š.E./ochotný k jakémukoliv tasku, nedostane šanci...postoupit do otroctví či NWO. Vrchnost i Shabes/GOJ/im už předselekce bedlivě vyhodnocují. Český národ na tom bude opravdu, opravdu, ale opravdu velice špatně - neprošel zkouškou ohněm - nezvolil v předklonu neslyšícího, nevidomého a nesrozumitelného Karl Mena ZU za svého vladaře. A to se nezapomíná!

286538

O čem a proč? Dříve se polovina dětí nedožila věku pro zahájení školní docházky. Lidé v zimě umrzali, umírali na banální škrábnutí, kontaminovanou vodu, zkažené potraviny, hladomory. Dnes i bezdomovec má nárok na pomoc (obce) v hmotné nouzi. Může odcestovat do Palerma, Melilly nebo do Nice - mezi kartonama na Promenade des Anglais tam vegetují i bezdomovečtí Češi a Slováci - a mají v celkem pohodovém klimatu 5* výhled, za který pravicující oVčané pár metrů od nich platí stovky € za noc. A trh s každodenními přebytky za rohem.

Každý menší supermarket či restaurace dnes likviduje každodenně nutriční hodnoty, které dříve museli nasytit středně velkou obec. Pokud se někdo dobrovolně propadne pod úroveň, že už není schopen si vyběhat ani ztracenou ID ( a s ní cestovat za pár stovek na zimu do mírného klimatu, čerpat zde zatracované "dávky"), je to skutečně jen jeho boj. O čem bych ho asi měl přesvědčovat a jak?! Že by se dříve nedožil ani nástupu do první obecné?!

286548

18.03.2013 07:51

Otevřený dopis panu Miloši Zemanovi

RE: Boření mýtů a sám šíříte mýty.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Správně! Mýty o "superkonkurenceschopné" První republice se mají bořit. Bohužel, mi pan Editor nepustil podobně kritickou repliku.
Navíc slavná První republika do krize prosperovala zejm. v Praze, Brně, Jihlavě a Sudetech (díky německému a židovskému živlu). To ale národovcův těžko vysvětlíte - nepochopí a nepřipustí...

Navíc První republika i vlekla na zádech málo rozvinuté Slovensko a bídnou Podkarpatskou Ukrajinu. O to horší ale je, že před WWII byla První republika na tom hůře, nežli pologramotné a málo vyspělé Řecko.

Hlavně, že národovci spílají zednáři Beneši, že "supervyspělou" a "superzámožnou" První republiku nevrhl do války "s hloupými a neschopnými zlými Němci"... Zvláště, když všichni zámožní židé, v čele s majitelem Mostecké uhelné (sic!) Petschkem prohlašovali, že "...raději Hitlera v Praze, nežli Stalina..." A kolaborovali proti Stalinovu spojenci Beneši. Za uvedení tohoto faktu ve filmu Dny zrady nesměl po Plyši režisér Otakar Vávra již nikdy za kameru.

286553

18.03.2013 16:21

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevím, jak si představujete vývoj soudobého auta. S něčím jsem ale přišel do kontaktu, když mi o něm vypráví některý spolucestující v letadle apod. Velký podíl na inovacích mají dneska subdodavatelé. Doráží na výrobce a snaží se u něho "udat" svoje vychytávky. Z výrobce se dneska stal spíše takový Project či Produkt Manager, nežli inovátor. A hledá/hádá míru inovací, které je ještě trh schopen za danou cenu akceptovat. Proto jsou si dnes auta velice podobná, srovnatelně vybavená a liší se často jen v pojetí marketingu a v ozdobných lištách. Určitě se zlepšuje funkce brzd, pneumatik apod. Takže do 12 či 20 letého veterána by svého blízkého nutil sedat sedat jen sadista, když okolní auta akcelerují a jsou schopná reagovat na dopravní situaci bezprostředněji a tudíž bezpečněji. Nevím tedy, proč zrovna argumentujete a shazujete inovaci na jiný ohyb plechu či poklice. [překvapení]

Dále nechápu, proč házíte celý Západ do jednoho pytle. Je dnes velký rozdíl např. mezi pravicující Velkou Británií a zlým sociálním Německem či zlou přerozdělující Skandinávií. Ti, co nevsadili na hodnou Reaganomiku jsou dnes vítězi. Zatím co ti, kteří vzývali Poučky Hayek, Friedricha VON a Prof. Big Toonnela, dřou bídu s nouzí a skrývají se před exekutory, Predátory a jejich Shabes/GOJ/im.

A jsme u Vašich kontaktů a konexí: Predátoři a jejich Shabes/GOJ/im naučili Váš 70% Plebejce módně pravicovat, utíkat z odborů a profesních sdružení, zatímco sami se mezi sebou socializovali a tetelili v Bilderbercích, Trilaterálních komisích, Římských clubech či v místních sdruženích ODS. Uváděl jsem to už v minulém příspěvku při srovnání pokusů o tunel v Lufthanse versus ČSA. Plebs si dnes bere půjčky na papírové vzdělání, namísto toho, aby se sdružoval a vytvářel tlak jak na své otrokáře a vykořisťovatele, tak na spotřebitele. Pak se diví, že nemá z čeho školné splácet a je často s papírovými diplomy i bez práce. Můžete mi, prosím, ozřejmit, proč ve zlém sociálním Německu je relativně málo nezaměstnaných specialistů, když je tam vzdělání ZDARMA, zatímco v hodných tržních JůYsEj nezvládají absolventi půjčky a těžko hledají zaměstnání?! A proč si čeští pravicující a zinkající Pepíci a/i lídlující Mařenky navolili strany velebící školné a půjčky na vzdělání?!
Mohu být dolních 70%. Ale o úrovni těch 70% se přece také hraje. Není low cost Němec, Švýcar či Rakušan to samé jako low cost tupý Brit nebo Emeričan!

286579

18.03.2013 18:36

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

To se, bohužel, mýlíte[pláč] Přibylo nejen aut, ale i motocyklů, skútrů, zároveň ale i telefonujeme, smskujeme, hledáme v navigacích - a to NEJEN MY, ale i ostatní řidiči okolo nás. A my na jejich nepozornosti musíme VČAS reagovat. Nejen brzděním, ale třeba právě i akcelerací a včasným objetím, nežli do nás narazí jiné auto zezadu.
Jezdím na všech světadílech, s levostranným i pravostranným řízením. Určitě nejsem nějakou výjimkou. Dnes cestuje služebně či soukromě kde kdo. Doprava houstne a zrychluje se neskutečně všude.
Na druhou stranu jsem už nikde na světě asi 10 let nevyměňoval reservu. Kdysi jen v rámci třeba jedné země jsem hledal hever ve výbavě 2 i 3x do roka. Přes 15 let jsem nemusel volat assistenci nebo odtahovku, že by mi třeba praskla hadice servořízení, odešlo relé, poroučel se klínový řemen apod. Dříve (jen ta vysokotlaká hadice) tak jednou v průběhu 3-5 let i u nejdražších modelů (jedno jakého výrobce).
Stejně tak jsem nezažil už asi 10 let prasklou jakoukoliv žárovku. Pokud mi přestala svítit, bylo to v denním osvětlení a stačilo zakroutit konektorem.
Používám třeba nyní až 3-4 notebooky najednou. Pořád zálohuji a sichruji se. Nikdy mi žádný hardwarově neodešel. Pamatuji doby, kdy stál notebook ještě přes 13k USD. Vydržel mi bez jakékoliv poruchy asi 7 let. A vyřadil jsem ho mj. i proto, že už měl vyviklaný monitor, který se oddělil mechanicky od těla. Ale jinak stále fachal-možná, že ještě někde u mne straší na půdě nebo ve sklepě či garáži. Ty dnešní vyhazuji, když už chtějí podruhé novou baterii.
Nepřipadá mi tedy, že by technika byla plná kurvítek. Když si představím, že notebooky nikdy nečistím, neluxuji...a kdysi (v IT Pravěku) jsem nesměl do počítačových sálů bez pláště a přezutí[pláč] Stejně tak si pamatuji auta sousedů, kteří jezdili kamsi stále promazávat čepy a jejich závist, že já už nemusím[smích] Takže doba nás neuvěřitelně rozmazluje - jen nemáme (většina) dostatek pokory si to uvědomit[pláč]

286591

Díky za lichocení, ale odkáži Vás na http://www.demografie.info/?cz_umrtnosthistorie Ke konci Středověku byla dětská úmrtnost do pěti let skutečně 50% (všichni chceme přeci být nastrojenými princezničkami v romantické době rytířů a bydlet na zámku - ať to trvá věčně - pak už to dokáže přebít jen = Emerický sen) [smích] Střední délka života byla pouhých (romantických) 25-30 let!

Že i v době feudalismu (konkrétně 1737) dosahovala dětská úmrtnost do pěti let věku někdy až téměř děsivých 80% resp. 800 promile, si potvrdíte zde: http://www.prirodovedci.cz/geograf/clanky/zmeny-ko...

Ještě chcete být princeznou - anebo snad raději snít Emerický sen (o The Mount Sinai Medical Center) [velký smích]

Ještě na počátku 20. století umíralo běžně 22% dětí mladších jednoho roku. Až s nástupem zlých socanů v Rusku resp. nutnosti jim v pediatrii konkurovat a nedopustit šíření jejich návodu Europou, se s dětskou úmrtností začalo systematicky bojovat i na hodném Západě v "dýmů/krásy".

Tip na Vaše cesty bez většího budgetu: Česky a slovensky hovořící houmlesáky vídávám (a slýchávám) už roky hned vedle Opery v Nice - přímo na Promenádě. Vyskytují se tam ještě od dob před vstupem ČR do EU... Každý večer si tam nanosí z vedlejších restaurací kartony a debužírují zbytky, co vysomrují ke konci trhu nebo vyloudí od restauratérů. Že už je tenhle styl běžný i v ČR si můžete přečíst "vědecky" např. zde: is.muni.cz/th/237759/fss_b/dipl.doc

Česko se stává vys(č)pělou kapitalistickou zemí se zbídačenými lidmi - tak PROČ NE? [smích]

286597

18.03.2013 21:35

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

A je to venku! Pokud jste zdatný "záchranář" techniky, tak musíte zákonitě trpět úměrnou profesionální deformací[smích] Samozřejmě, se dříve konstruovali věci tak, aby šli opravit. A dnes se počítá, že spíše přežijí morální zastarání věci. Dříve jsme kupovali věci se 6 měsíční zárukou. Ve Švýcarsku jsem pořizoval už tehdy věci s dvou letou zárukou, která se nakonec prosadila i ve zlé EU. Věřte, že už tehdy "v Pravěku" byly věci pro švýcarský trh daleko spolehlivější, nežli pro trh německý apod.

Takže jsme u výstupní kontroly: Často se pokouším zpovídat konstruktéry nebo managery automobilek, když je na to čas. Potvrzují mi, že díky přenosu odpovědnosti na subdodavatele, týrají testovací auta v neuvěřitelných podmínkách a zápřazích. A drží subdodavatele dílů tak dlouho pod krkem, dokud nejsou s kompletem spokojeni. Možná i to je důvodem, proč kdysi byl Fiat vyhnán z Emeriky - a nyní vstoupil hlavní branou a pohltil si Chryslera. Evropský (byť italský) cit pro technický detail tupý a nevzdělaný Emeričan nikdy není schopen pochopit.

Co se týká prodlužovaček, tak s Vámi souhlasím. Na druhou stranu ještě ani jedna není označena za původce požáru, takže se dováží vesele dál. Pokud byste ale viděl prodávané prodlužovačky (indické a čínské provenience) v Emerice, tak z těch poddimenzovaných kabílků a kolíčků by Vám naskákala husí kůže: Emerika = náš vzor!

Takže kolem a kolem, pokud byste nebyl technickým patologem, uvěřil byste, že zdraví (Vašich) ostatních pacientů je kvalitnější a žijí produktivnější život. Že ale nonstop opravujete a pářete se s nerozebiratelnými poťouchlostmi, lámete na technickým vývojem hůl. Poučte se u Romů či Zikánů, obvykle si pořizují staré Žigulíky, Mercedesy a podobné chuťovky - aby si v nich mohli vedle na dvoře zapálených ohňů "kvalifikovaně" bastlit[smích] Mají na to spoustu času i chutě. Já si, bohužel, raději vsadím na jistotu a ušetřený čas proflákám s Vámi diskusí na Zvědavci [velký smích]

286603

18.03.2013 22:18

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ty všechna negativa, o kterých píšete, jsou skutečná. Fór ale je, že se 90% z nich dokážete vyhnout! Stačí, když se odmítnete stát konsumní (a ještě k tomu dobrovolně zadluženou) popelnicí. A rázem se vznášíte o několik pater výše. Kdysi obíhala jedna chytrá, ale prostinká knížka - jmenovala se Kupec Bagdádský. A byla o tom, že v dnešní době každý dokáže 10% příjmů ušetřit a investovat. Stačí se jen omezit v bezuzdném konsumu. Možná už to dnes ve zpravicovaném a zbídačeném Česku neplatí. Ale určitě to nějaký čas šlo a ve většině Starého (dobrého) Západu to lze dodnes. A pokud investujete chytře, tak časem ta investice Vám začne financovat rozvoj sama sebe. Nebudu konkretizovat moje řešení, nápady a úspěchy nebo neúspěchy. Ale asi je zřejmé, že jde si např. koupit kvalitnější boty, auto, oblečení - a prodlouženou délkou obměny si také udržet vyšší míru úspor, nežli chodit v Česku "ke Vietnamcům" a být tam pro to samé několikrát do roka[pláč]

Pokud si vybírám kvalitní přátele, partnerku, zájmy a společnost, dokážu jistě i lépe relaxovat, socializovat se a udržovat se nejen fyzicky, ale i duševně fit. Chce to ale počáteční vůli, sem tam odpírání a nakonec to přinese ovoce. K antidepresivům utíkají nakonec hlavně jedinci, co se snaží věci (a život) řešit sami se sebou. Ani antidepresiva a medikace, bez práce odborníka a spolupráce okolí, nikam samy o sobě nevedou. Jak vypadají neléčené deprese a psychózy je nejlépe vidět v emerických ulicích i dopravních prostředích. Ale lidé snili o Emerikááán Drým - a dneska jedou na Prozacu[pláč]

Emrikááán Drým stojí i za honěním trendů - a sama sebe. Každý emigrant od Zlého Bolševíííka slyšel rady, že když nebude konsumovat jako Emeričan, tak se rychle dopracuje do lepší ulice, děti dá do lepší školy atd. atd. Byl od Zlého Bolševíííka naučený žít přiměřeně - tak to zvládl a rychle se naturalizoval bez propadnutí konsumu, ale jinak se vším všudy. Nejde tedy o to, že dnes je vše špatné - ale jak udělat korekci (ke zlé Třetí cestě), aby "TO" roz. SYSTÉM fungoval a přitom nás lidsky neruinoval [velký smích]

286607

19.03.2013 21:48

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Omyl, kdo žije ve stresu, dožije se obvykle delšího věku dožití.
Ať tomu chceme nebo nechceme, je to prostě tak! Není stres jen negativní, ale i pozitivní. Takže "hráč" má naději se dožít delšího věku v lepší kondici, nežli "bačkora".
Není to jen odpozorováno u lidí, ale i u myší - pokud jednu skupinu mírně stresujete a druhou jen necháte vegetovat, jak myslíte že to dopadne?!
Proto lidé podvědomě raději i pravicujícně otročí za čistou mzdu, která je mnohdy po odečtení nákladů na cesty do zaměstnání a další s prací spojené náklady i nižší, nežli by měli podporu v nezaměstnanosti. Nevydrží totiž doma si hledat a čekat na odpovídající práci - chybí jim uměřený stres a napětí kolektivu na který byli navyklí.
Co je (pro LehoŽumpu) nejvíce palčivé, je fakt, že povalující se a poflakující Emeričané, co vegetují na úkor ostatního světa, jsou na tom nejbídněji - nicneříkající, obtěžující a zaplevelující grafika je zde http://blog.solsticemed.com/the-impact-of-poor-hea...

286698

20.03.2013 06:50

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne "bavit", GOJ/im!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Když NATO vyprovokovalo svého spojence Saddáma Husseina k okupaci Kuweitu a následně vedlo brutální bombardování Iráqu, aby Saddáma z Kuweitu vyhnalo, hltali fascinovaní oVčané "válku v přímém přenosu" prostřednictvím CNN a přebíranou naprostou většinou národních TV.

Když NATO bombardovalo srbské nemocnice, domovy důchodců a srbskou televizi, aby donutilo Srby vydat Kosovo albánským narkotrafikantům a obchodníkům s lidskými orgány, snažili se pravicující a zinkající oVčané stůj co stůj fandit hodným pologramotným KosoWARs, co naprosto nečekaně skvělou angličtinou plnili TV zkazkami o brutálních a zlých Srbech.

oVčané se báli, že by nedůvěrou CNN a Fluent English KosoWARs sešli nepravicujícně z cesty za Emerickým Snem[pláč]

Nyní je potřeba naprosto stejné zinkající a pravicující oVčany, Pepíky i lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka hrdinně a undergroundově naslouchali i Kocábu a horovali pro texasny, když sedmnáct jim bylo let - a i jejich nynější Člověkatísnící potomky, aby uvěřili, že za finanční krisi můžou zlí širokolící Rusáci a zlí rudo-žlutí bolševisující a maoisující Číňané.

Teprvě až každý Pepík a každá Mařen/ka nebude mít na doktora, školné, hypotékovné, leasingovné - a až jim vyschne nádrž v autě, dají pravicující hlas Dang nach Osten, kde je před rabováním Západu ještě všeho dost[smích] Proto pravicujme, Vrchnosti, Shabes/GOJ/im a Poučkám Prof. Bog Toonnela důvěřujme. Brzy každá bankrotující Matka vloží synu pušku do rukou řka: "Jdi synu a zachraň svět před těmi zlými Rusy a Číňany, co se pravicujícně nechtějí dělit o své nerostné bohatství a ještě si dovolují posílat účty za šikmookou nadprodukci. Synu po boku hrdinného NATO vyraž jim po emericku nakopat p®del".

Aby se Matka rozhýbala, mávejme mrtvým stjůdentem na Národní třídě, potopenou fregatou v Tonkinském zálivu, Račakem, zmassakrovanými Syřany či Libyjci - anebo krisí a daněním vkladů - něco už na ten GOJ/im zabrat přeci/vá musí!!!

286725

20.03.2013 21:48

Puštěné z řetězů: Vlády, banky a energetické společnosti „podporují klimatické změny“

RE: Článek stojí na nesmyslech - přání otcem myšlenky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Omyl! Banksteři postupují podle teorie her, na jejímž základě si generují a testují reakce GOJ/im a i motivují a udržují zahřáté své poslužné Shabes/GOJ/im. Kdo by chtěl spekulovat, může s určitou opatrností je kopírovat. Jsou předvídatelní!
Facebooky, on-line střílečky i forexy atd. jsou už sofistikovaně zapojené do "kdo s koho/člověk člověku vlkem". Všichni už se na glob nevejdeme, Vrchnost (určená nám v KNIZE) a Shabes/GOJ/im si z nás vyberou ty, kteří dostanou šanci přežít.
Já jsem podružný a navíc notoricky nestádní. Mám biologické záklopky, které mi dávají signály (neurovegetativně), kdy jsem blízko svých kapacitních i morálních limitů. Na druhou stranu, delší nečinnost mne vybudí, abych zase nějakou zajímavou cestu ušel, něco nového odpozoroval, zasel a jiné sklidil. Nejsem /stále doufám/ propadlý H_Ř_E [smích]
Velice často i podpořím něco, co mi stojí jen práci, čas a námahu. Ale dělá mi to dobře na duši. A občas se i stane, že to dodatečně přinese i nějaký měřitelný efekt i pro mne.

Zamyslel jste se někdy, jak by vypadal život na zeměpisné šířce pravicujícího Česka, nebýt pokroku, technologií a vyspělé vědy?! Co bychom spatřili, kdybychom přelétali okolí Řípu na pohádkovém koberci? [smích]

286774

21.03.2013 10:02

Šéf banky požaduje ukradení 15% italských úspor

RE: Válčení a vraždění druhých Vás nakonec začne

MoUdrostrak 90.?.?.?

Máte samozřejmě 100% pravdu - a skvěle jste to vystihl:

>...jim to říkali už tehdy a už tehdy se ve spoustě lidí nacházely pochybnosti,ale kdo by je řešil,vždyť nejsem sám a málem je za to pověsili.

>Teď,ale sám je každý.Jeden je okraden a zbídačen dřív,druhý později,ale dopadnou tak všichni. A o to tu šlo.Zase až budou všichni,nebo většina na dně a "žrát po sobě hovna",tak se jim rozsvítí!

Vytesat zlatým písmem, zlatým písmem[smích]

Vždy jsem si klepal na čelo, když v Česku nejsockovatější socky pravicovali, nadávali na odbory, profesní sdružení, vzývali jejich Milosti ZU und VON - a doufali, že ona pak nějak samo...jako v Emerikááán Drýýým v TýVý.

Není široko daleko země, která by od Plyše šla tak od 10 k 5 jako pravicující Česko. Zlý Bolševííík po 40 let stavěl a budoval dálnice, letiště, (skutečné) vysoké školy, skvělé nemocnice, výzkumné ústavy, pečoval kontinuálně o rakousko-uherské, židovské a německé světoznámé firmy, řemesla a značky, které spadly Čechům do klína. Od WWII se Československo stalo po CCCP největším industriálním hráčem nejen v Ost Blocku, ale i ve většině nezúčastněných zemích - např. i tehdejším pravicujícím Íránu, Indii, Kanadě, Austrálii, Mexicu, Argentině - a jinde. Kam nemohla ideologie, poslali zlí soudruzi Zetor, ČKD, Tatru, Sigmu, ZPA, Škodu, Skloexport atd.

Jen zlá bolševická Transakta měla 120 (SLOVY:jednostodvacet) afilací po CELÉM světě. Dnes jich zbylo na prsty jedné dvou rukou. Přesto, pokud se Vám něco stane ve zlé Myanmyr/Burmě, dodnes tam vede Čech jednu z posledních afilací, i když Češi si tam nemohou dovolit embassádu. A je k disposici Čechům, kteří by potřebovali pomoct.

Dnes je NAOPAK Česko "úspěšnou" montovnou čínských, korejských, tajvanských a i mexických(sic!) brandů. Úspěšným a nejproslavenějším exportním artiklem je zejm. gay pornografie, syntetické drogy a Člověci v tísni.

Žádná exkom země nezažila takový ostudný propad! Již je dozinkáno, do/rock/konzertováno, dopravicováno a bude se platiti - ZA VŠE - na dřevo[pláč]

286805

21.03.2013 11:25

Ještě jednou "Frenštát"

RE: Paneláky

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak to i je.

Zlý Bolševííík nechal stavět paneláky jako provisoria, když mu v určitých místech chyběla pracovní síla. A byty daroval ZADARMO těm, co se nechali do potřebných profesí znáborovat. Plus socialisujícím oVčanům ještě vyplácel stabilizační (roz. nenávratné) příspěvky v desetitisících tehdejších korun.

Nikdo ze Zlých Boševíííků nepočítal s tím, že se taková provisoria budou muset provozovat i po mnoha desítkách let po skončení původně zamýšlené životnosti. Původně to mělo být do cca 30 let zbouráno a nahrazeno kvalitní výstavbou. Ne náhodou si za Zlého Bolševíííka mohl postavit dům/villu každý, dostával na každou vybudovanou jednotku 150.000 Kčs příspěvek od zlého SOCIALISTICKÉHO státu! Nebo se mohl sdružit do družstva a budovat v něm i svépomocí. A proto dodnes je individuální, svépomocná či collectivní výstavba a urbanistika z doby Zlého Bolševíííka pýchou většiny českých měst.

Bohužel, velký plyšový podvod a následné zbídačení zinkajících a pravicujích oVčanů, je dodnes uvěznilo v panelákových králíkárnách, zatímco v ehem. zlé DDR jsou ve velkém skutečně paneláky bourány anebo velkoryse s příspěním zlého sociálního státu rekonstruovány. Ne náhodou družstevní byt v největších městech ehem. DDR je iHned a iDnes k mání za nižší cenu, nežli v pravicujícím a zbídačeném Česku.

Za Zlého Bolševíííka byl natočen film Dům na Poříčí http://www.csfd.cz/film/8824-dum-na-porici/ , který kriticky pojednával o smrti několika málo (46!) stavebních dělníků za "skvělé" První republiky, kteří zemřeli následkem zásahu Neviditelné pracky trhu a šejdířství do jejich životů při pádu novostavby. Od Plyše spadlo a zemřelo mnoho domů, mostů, konstrukcí, dělníků a obyvatel. Nikdo se tím iDnes a iHned již nevzrušuje. Pravicujme, optimalizujme, na věčné časy panelákujme...a nadávejme a proklínejme Zlého Bolševíííka - je to "in" a pravicující[smích]

Btw. PROČ se za Zlého Bolševíííka příliš neřešilo "krizové řízení" a.k.a Crisis Management?! Zaplevelující, oběžující a nicneříkající obrázek je zde: http://ongoingoperations.com/wp-content/uploads/20...

Protože málokdy k čemukoliv "krizovému" docházelo! Včetně krizí[smích] I těch mezilidských!!!

286811

23.03.2013 13:37

Houžvičky

Nejnádhernější článek pana Editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky!

A nesrovnávej jablka s hruškami!

Úplně to stačí pro poznávání světa okolo sebe[smích] Zatímco za Prof. Big Toonnela se vždy rozevíraly nůžky mezi ČR a EU, za jeho ideových "úhlavních" nepřátel a "zloduchů" pp. Zemana, Špidly, Paroubka se přivíraly. Zatímco Klaus byl veleben jeho apologety (Více Klause), na jeho "úhlavních" nepřátele byly vylévány megatuny mediální a kompro špíny.

Přesto platí přímá úměra: více korupce = více Klause a vice versa[smích]

Česko vyráželo po Plyši a i rozpadu Česko/Slovenska na čele pelotónu ExCom zemí. Dnes se po "léčbě Klausem" propadá spolehlivě za Slovinsko, Polsko - a brzy i Slovensko, Estonsko a další. Pokud by "léčba Klausem" pokračovala, brzy by Češi (sousedící s prosperujícím Německem a Rakouskem) začali obdivovat paty i Rumunsku a Bulharsku.

Ať je to s oteplováním jak chce, tak každá úsporná technologie nakonec přinesla proponentům náskok před světem: Japonsko, Tchaiwan, Německo, Skandinávie. Takže PROČ nešetřit a neekologizovat - a dál pálit PET láhve v zinkajících a pravicujících kamnech a zamořovat české zbídačené, zcasinované a zexekutorované vesnice?!

Lepší je přiisolovat fasády, přejít na tepelná čerpadla a dát práci z portmonek a i zlých EU fondů - kromě tržeb lídlů - i českým lokálním řemeslníkům a firmám[smích]

N_I_C_H_T _W_A_H_R_?!

286954

23.03.2013 19:16

Houžvičky

RE: Nejnádhernější článek pana Editora

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane kolego, znáte pojem "Hladová zeď" či "Nouzovka" a tak apod.? [překvapení]

Už za Zlého Bolševíííka jsem při návštěvě pražského Petřína kladl příbuznému otázku, PROČ je Petřín rozdělen "ZDÍ" jako West- und Ost- Berlin?

V té době, kdy v Česku vládl sténajícím a viktorkujícím "socialistickým" oVčanům nemilosrdný Zlý Bolševííík, tak v hodném pravicujícím Švýcarsku začaly C_O_M_M_U_N_Y resp. Gemeiden podtunelovávat své města a vesnice.
Za prvé:
1) Svedly dopravu pod povrch
2) Omezily tím hluk a zplodiny
3) Vytvořily pracovní příležitosti pro lokální firmy
4) Udělaly region atraktivnější pro investory a turisty
5) Svedly a odklonily VČAS úspory, které by jinak lákaly PREDÁTORY a jejich Shabes/GOJ/im

Přesně v té době Prof. Big Tooonnnel hltal při návštěvách své ve Švýcarsku usídlené sestry v TýVý Show Ronnie/ho Reagana, který pravil: Emeričané, nic nevyrábějmě a nebudujme - jen se "obsluhujme" (podávejme si pizzu a hot doq a stříhejme si vlasy...) - a V.Š.E. vy/outsourcujme do zahraničí...mí drazí Emeričané[smích]

Takový "hodný" Empire State Buliding nevznikl v době, kdy Emrika se měla čím pyšnit. Empire State Building je právě pozůstatkem krizového investování během Velké krize.

Že si zinkající a pravicující Češi nechají plody krizového investování ukrást a rozkrást, bojují u voleb o co nejnižší daně pro své otrokáře, predátory a Shabes/GOJ/im je věc jiná.
Ostatní společnosti se díky "Hladovým zdem" a "Toonnelům" dokáží prosperovat, zachraňovat se a odrážet se v krizích ode dna.
Čechům Prof. Ing. V.Š.E. stran švýcarských protikrizových toonnelů náležitě přeložil, vysvětlil a ukryl nadlouho (navždy?) z jejich Pracek (nejen z TRHU toho tržíčku...).
[oči v sloup] [mrknutí jedním okem] [velký smích]

286976

25.03.2013 10:36

Diplomatické pozadí izraelské omluvy Turecku

Mír na Blízkém Východě? To by Vrchnost (unrčená nám v "KNIZE") nepřipustila!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak,

1) USrael se omlouvá (musí!!!) Turecku a
2) Turecko se NARYCHLO usmiřuje (musí!!!) s Kurdy, aby mohla začít
3) poslední episoda boje o Sýrii a byl přes ukojené Kurdy
4) neutralizován předem Írán a jeho logistické trasy přes kurdské enklávy do Sýrie!

Kdo to nevidí, chyběl při zeměpise a dějepise. USrael měl Kurdy kdysi za spojence a využíval je proti Íránu i Iráku. Nyní využívají Kurdové napětí mezi Íránem a Západem - a slouží tomu, KDO DÁ (pro ně a jejich autonomii prostředků a nadějí) VÍC!

Ne náhodu právě v těchto dnech tlačí emerický ministr zahraničí Kerry na Iraq, aby přetnul Íránu lety do Sýrie. Před časem Iraq podvedl v tom samém slibu Hitlary Clinton. Ne náhodou se sbratřili ještě blížeji Rusko a Čína...

Uvidíme, napětí houstne. Postl jsem se i příspěvek o navázání přímých letů Írán-Egypt (nejen pro kontakty s (g)Azou). Snad jej pan Editor spustí...

287086

25.03.2013 17:13

Diplomatické pozadí izraelské omluvy Turecku

RE: Obama je muslim

MoUdrostrak 90.?.?.?

Poslys, nevypadlo Ti v nicku po "e" jedno "N"?!

A teď zpátky do LehoŽumpy či jinam počítat dnes vypostované שֶׁקֶל חָדָשׁ

287109

26.03.2013 08:05

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

Bože můj: Zemanovy OSTRůVKY POZITIVNÍ DEVIACE...

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Ostrůvky pozitivní deviace" http://studenti.ihned.cz/prase-kozu-potrkalo/c1-59... zmiňoval i pan President Miloš Zeman v inauguračním projevu. V každém systému se ale rychleji "spojují" k interakci desperáti či Predátoři , nežli Pepíci a Mařen/ky.

Navíc pravicující a zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky, co za Zlého Bolševíííka naslouchali undergroundově a hrdinně Kocábu, vyslyšeli volání slavných Pouček Prof. Big Toonnela a/i Hayek, Friedricha VON - po demontáží Zlého SOCIÁLNÍHO státu, Zlé ÝjÚ, Zlých odborů, Zlých profesních druženích etc.

Mezitím despráti či Shabes/GOJ/im na pokyn Predátorů zakládali Sdružení ODS, MoUdré Zelené, svlečené Věci Veřejné, TOP/oplánek 09 atd. atd. A pravicující a zinkající Pepíci a/i lídlující Mařen/ky sbaští i Rudé MoUdré či Zelené/Černé, když to bude pro desperáty, Predátory a jejich Shabes/GOJ/im potřeba.

99% Pepíků a Mařen/ek se rozhoduje při své pravicující, zinkající a lídlující volbě "P_O_D_L_E...P_R_O_G_R_A_M_U" [velký smích] I kdyby před ně předstoupil z hrobu Hitler, Quisling či Caligula, stačilo by, aby v programu měl "SVOBODU", "ODPOVĚDNOST oVčana" a "BOJ PROTI (Zlému) SOCIÁLNÍMU STÁTU" - a hlasy by se pohrnuly.

Myslitel pan Miroslav Zelenka vůbec neřeší, že oVčané Česka těžko ovlivní celoevropský či celosvětový prostor. Zkusili to za Husitů - a jak to dopadlo?! Svět neovlivnili ani před rokem a půl vítězní Islanďané - jejich řešení MOCinky smrdí collectivismem, sociánstvím - a já přeci podle Pouček Big Toonnela a Hayek, VON - PRAVICUJU - a za jeden provaz táhnout nechci!!!

Zkrátka a dobře: Iluse, že pravicující, zinkající a lídlující oVčané se budou D_R_U_Ž_I_T, je SMĚŠNÁ[pláč]

Češi jsou po boku Britů, největšími hrdinnými a undergroudovými Bourači Zlého ÝjÚ a Zlého sociálního státu (taky oba národové podle toho dopadají - oproti Zlým collectivistickým Němcům ši Skandinávcům a Islanďanům).

Soudruh v umění

Do obrněného transportéru se vejde 20–25 západoněmeckých soudruhů.
— poručík Troník, Černí baroni


A zinkající a pravicující Češi i lídlující Češky se ještě zplna hrdla smějí Zlým Imperialistům a Hochům z Volf/Strýtů - ještě se chechtají - jejich Exekutoři, Shabes/GOJ/Im a Predátoři V_E_S_P_O_L_E_K [vyplazený jazyk] [chechtot] [překvapení] [oči v sloup] [mrknutí jedním okem]

287151

26.03.2013 11:32

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

RE: Bože můj: Zemanovy OSTRůVKY POZITIVNÍ DEVIACE...

MoUdrostrak 90.?.?.?

Trpíme samomluvou?! [zmaten] [překvapení] [zmaten]

287167

26.03.2013 11:49

Transformace společnosti prostřednictvím minisystémů sestávajících z transformačně naladěných lidí

RE: Deviace pro ziskuchtivé proškrtávače rádoby blahobytné

MoUdrostrak 90.?.?.?

I v Antice prodávali svobodní oVčané sami sebe a své rodiny "dobrovolně" do otroctví...

Proč se iDnes a iHned nedat O_Č_I_P_O_V_A_T, když za to obdržím "chytrý mobil", práci se služebním autem, notebúúúúkem?!

Pravicuji, pomohu toonnelovat, jumanitárně bombardovat = UHODNOUT + VYHOVĚT = P_Ř_E_Ž_Í_T - od Bílé Hory a příjezdu pradědka ZU Schwarzenberg mezi Pepíky a Mařen/ky to tak platilo, platí a platit bude. 40 let pod Zlým Bolševíííkem je už téměř 25 let pryč (i s Českou námořní plavbou, ČKD, Teslou, nemocnicemi, ČSA a pomalu i tím Budváááárkem, tím Budvááááárkem - tím Zlým NÁRODNÍM podnikem) a dokonáno a dopravicováno již J_E_S_T !

Agentůůůůrami mohou být dovezeni i jiní Shabess/GOJ/im - z Ukrajiny, Moldávie či odjinud!

Proto:

KDO - když ne MY (Pepíci & Mařen/ky) ?!

KDY - když ne iDnes a iHned ?!

"Gto neskaaatschet - neniiit Check - ХОП ХОП ХОП "

[smích]Ať žijííí Hoši z Nagáááána[smích]
[vyplazený jazyk] Radujííí se od rááááána [vyplazený jazyk]

287170

27.03.2013 07:52

Filmová propaganda, Hollywood a CIA

Nejde jen o Argo nebo SCHWINDLER/ův seznam

MoUdrostrak 90.?.?.?

Hollywood, ale i hodní Engličané si vždy ohýbali historii věrolomněji, nežli to činil Dr. Goebbels. I nejproklínanější díla Dr. Goebbelse patří ke špičkovým a strhujícím dílům z pohledu umění. Zatímco englická a emerická výroba se nedokáže vyrovnat ani nejplytším agitkám.

Je to ale hlavně o tom, KOMU je aktivistické "umění" určeno: Po velkém Plyši musela TV NOVA stahovat před zraky Nováků, pravicujících Pepíků a/i neckermannujících Mařen/ek mnoho částí seriálů, které byly natočeny před koncem Studené války - ukazovaly např. Čechy a Slováky jako lidi bez léků, teplé vody, chladniček, soukromých aut, sporáků, bojlerů, praček - žijící za Zlého commun/ismu v jakési neustálé neměnné prvorepublikové bídě nouzových kolonií a východoslovenských romských osad. Hůře, nežli jsme dnes krmeni údajnými "reáliemi" zlé hladomorné Severní Koreje či naprosto negramotného, nekulturního a nevzdělaného Íránu.

Dnes by se již děti Člověka v tísni či pravicujících a zinkajicích pivních Pepíků a/i lídlujících Mařen/ek nad těmi rozpory nepozastavily a nežasly. Děti Člověka v tísni bez pochyb věří, že za Zlého Bolševííííka ulicemi Česko/slovenska 24/7 projížděly obrněné vozy s kulomety, které držely oVčany v šachu, aby svobodně nezinkali a nepravicovali. Ke spánku byli socialističtí oVčané "uklízeni" kropícími vozy atd. atd. atd. Říka to Tel-Aviv a Washington DýCý, tak to musí být přeci/vá pravda.

Lidé, co za Studené války pracovali ve Svoboděnce v Mnichově, vždy vyprávěli, jak musí na lékárenských vahách odvažovat míru lži a reality při ideodiverzním vysílání zinkajícím Pepíkům a neckermannujícím Mařenkám. Bylo to i vlivem německého perfectionismu a denacifikovaných poradců hodné CIA, které převzala pod emerická křídla od Gestapa a po Dr. Goebbelsu.

Děti Člověka v tísni se po Plyši již nedivily barbarským krvelačným Srbům, zlatoučkým perfektní engličtinou v TýVý lkajícím a lhajícím horským KosoWARs, zlým Erebům neustále dokola na veřejnosti bičujícím své manželky, matky, dcery a sestry - a židům, kteří Celý celoučký svět musí neustále zachraňovat, napravovat a 24/7 vyhrávat NobelloFFky...

Sláva Matrixu, sláva dětem Člověka v tísni, sláva zločinně vylhaným П-с-м... Všimněme si, že až na výjimky je nyní ve filmech TABU zobrazovat Číňany a Rusy bez praček, ždímaček, chladniček, léků, valch a dalších výdobytků, které musel vymyslet jen a jen žid - a být za to odměněn nikdy nekončícími NobelloFFkami. Proč by jinak tolik NobeloFFEk i měli, že? Jsou nám Shabes/GOJ/im předurčeni jako naše Vrchnost v K_N_I_Z_E, tak je přece součástí fine scénáře, že jich nejvíce mít musí, nich wahr?!

287214

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
323 576,46 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 610 162