Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané ppppp

Nalezeno 1709 příspěveků, 536 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

04.09.2017 09:52

Euro: Bude se nás někdo vůbec ptát?

RE: a kde je ANO ?

ppppp 91.?.?.?

https://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/440566-b...
Babiša vám závidím. Zatiaľ urobil podľa mňa iba jednu problémovú vec, keď sa zastal Sorošovej univerzity, neviem, či chcel len vycucať peniaze s tým, že zvyšok neurobí takú škodu, alebo s nimi paktuje. Podľa trúfalosti neprijať Euro to vyzerá skôr, že nie. Nie je to Eurohujer, podobne, ako Klaus, hoci obaja asi ešte len získavali skúsenosti. Aj keď ruku do ohňa by som zaňho nedal.
Podľa mňa ale Babiš politicky nie je človek toľkých tvárí ako náš Kukan, či Lajčiak, Kiska, alebo naposledy z depa do jadra smerujúci Fico. Strašením pracujúcich ľudí depom a ich nerozumným hnaním do jadra sa u mňa úplne odrovnal.

359831

11.09.2017 13:23

Nový obrat ve vyšetřování letu MH17

RE: Kdepak asi soudruzi propagandiste udelali chybu

ppppp 91.?.?.?

Píšeš predpojaté blbiny. Situáciu som na nete sledoval podrobne.
Na konferencii Konašenka bola aj dráha MH17 uvedená zle, nepresne, ale to neznamená, že klamali. Jednoducho to v rýchlosti zbabrali. No a ty teraz ideš veštiť, pretože nemáš paru o tom, o čom sú a ako vyzerajú reálne dáta, namiesto tých game over, čo sleduješ.
Kto ale chcel, tam na rozdiel od teba aspoň základnú informáciu o tom získal. Radarový odraz stíhačky mohli byť od určitého času aj trosky MH17. Ale o stíhačkách vypovedajú desiatky svedkov, takže sa to nevylučuje.
Awacsy v tom čase aktívne najprv vypovedali o tom, že zachytili aktivity Bukov, počas vyšetrovania naraz boli ticho. Rovnako Američania nedali nič. Počas toho sa podvrhovali rôzne obrázky a miesta odpalu. Kto sa nebojí mapy a geometrie, tak mohol zistiť, že odpal mohol byť aj z pásu lesa medzi Snežným a Zaroščenskoe, a nie z poľa, ako popisovali, kde by to videl aj blb.
Kto chce vidieť skvost, tak ho bude vidieť aj tam, kde nie je. Čo sa babe chcelo, to sa jej snilo. Zatĺkaš tiež fakt, že o tie radarové dáta najprv nemali záujem.

Si si radšej mal prečítať holandskú vyšetrovaciu správu, ako tam zakamuflovali možnú zmenu dráhy smeru rakety pri jej lete. To bol onakvejší skvost.
Najsamlepší skvost predložil Kyjev, ako nepochopil, že mŕtvi sa na slnku začnú rozkladať ani nie po 1 dni. Tie hlúpe výhovorky a zámienky, vydieranie pri snahe obsadiť oblasť. O zatajených materiáloch ani nehovorím.

Načo sa hrabeš niečo vysvetľovať, keď k tomu pristupuješ ako fanúšik na futbale.

359951

12.09.2017 11:03

Nový obrat ve vyšetřování letu MH17

RE: Kdepak asi soudruzi propagandiste udelali chybu

ppppp 78.?.?.?

Potom buď nerozumieš rusky, človeče, alebo si si nedal dosť práce s triedením informácií. Si predpojatý. Si dobre pamätám, čo tvrdila ruská armáda(a boli tam blbiny), ale ty tej ruskej armáde podsúvaš bludy. Ty si ju zle pochopil, nie ja teba.
Máš toho zjavne naštudovaného veľmi málo, trčí to priamo zo skladby tvojich viet.
Išiel by si skôr k veci a nemiešal si tu experimentálne omáčky.

359966

12.09.2017 11:08

Nový obrat ve vyšetřování letu MH17

RE: Kdepak asi soudruzi propagandiste udelali chybu

ppppp 78.?.?.?

Oblbuješ človeče. Predpokladáš, že tu nikto z prítomných tlačovku nevidel, vrátane mňa. Prečo teda nejdeš na konkrétnu minútu, čo sa ti tam nepáčilo, ale paušalizuješ a vyvodzuješ nereálne konštrukcie?
Čo obkecávaš ako politrúk, ktorá analýza ti nesedela a v čom?
Buď hovor k veci, alebo nekydaj a nemíňaj druhým čas na jalové príspevky.

Okrem toho som ti upresňujúco odpovedal, a ty si nevedel reagovať. Tak čo tu potom chceš, pestovať si ego?

359967

14.09.2017 08:05

ČT: pokleslý vkus a otevřená propaganda LGBT a sexu s černochy

RE: srážka s jelenem

ppppp 78.?.?.?

Ach ty mobily. Nejsem ani povinen mít mobil, nebo ho mít nabitý. Policii je treba událost neprodlene ohlásit, a ne volat. Úplne jedno, zda je les soukromý, a čí škoda vznikla. Nejsem povinen ani čekat, ani volat odtahovku (snad krome dálnice, kde je to otázné, ale ani tam nemusím mít telefon).
Podle mne v takovém prípade mužu konat, odvézt ostatní účastníky do bezpečí, a až pak se zabývat policií. Nebudu prece kvuli tomu další lidi ohrozovat na zdraví.
Platí klauzule, že jinak trestní čin není považován za trestní, když...a,b,c.
V prípade potíží nastupuje pokud možno nezmagorený právník, co je trochu už komplikace a možné vydírání ze strany státu.

360006

15.09.2017 10:34

A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt

Chyba je, že tihle politici

ppppp 78.?.?.?

nejenom z rad OSN, ale i po parlamentech se často nenamáhají vysvetlit, nebo jejich vysvetlení účelove nejsou sdelena, proč hlasovali, jak hlasovali.
Dost by tím by ubylo ruznych konspirací, dohadu a jasnovidectva.
Je pravda, že harašení jadernými zbranemi je neekologické.
Na druhé strane je pravda, že pokud by Kim nemel tolik duvodu, tak nač by tím ztrácel čas a peníze, je to prece velká hospodárská zátež.
V tomhle prípade jsou sankce také kontraproduktivní. Také Rusko s Čínou mohou spoléhat na to, že sankce stejne nejsou moc účinné, až jsou S.korejci primerene sebestační, a Kima dotlačí více uvažovat o zmene politiky. Kim však zase ví, že bez zbraní bude lacinou koristí. Tahle situace je proto hodne patová.
Rusko s Čínou nevím kolik tím toho získají, sotva zacpou hubu americkovládní rozpínavosti, tohle vyderače jen dále rozmazluje a také oslabuje schopnost je účinne brzdit. Zase aby se S.Korea stala rukojmím, také není nic moc z jejich strany.
Chtelo by se to tech poslancu prímo zeptat.

360033

20.09.2017 09:27

Rasové a genderové stereotypy v seriálech, filmech nebo pornu

Nakonec to vypadá,

ppppp 78.?.?.?

že černoch kolikrát nemusí mít "vybavení" o velikosti bežné pro Evropana.
Takže nám zde podvrhují podvrhu.
Také bych primomenul, že velikost je jeden faktor, muže souviset i s
odolností proti ruzným infekcím. Žádá se možná nekdy velikost z vnejšku,
ale z vnitrku je tomu zrejme naopak, souvisí s dobrým uzavíráním zase v
klidu. Takže si príliš nestežujme, príroda to umí nekdy lépe, než agendy
ruzných predplacených tupoňu zamerených na poškozování jiných kultur
Samozrejme i LGBTI agendu a podsouvání s tím spojené symboliky považuji za podvod. Obetí je mnoho, horší, než ve válce. Zejména mezi naivními mladými, kterí to kolikrát pozdeji již nerozchodí.

360132

02.10.2017 08:57

Co ti říká vlast?

Je pravda, ze skola

ppppp 195.?.?.?

infikuje mladez ideologiemi zcela mimo realitu, smerujici ke kulturni impotenci. Dobre napsany clanek. Do popredi se cpe falesne soukromi, individualizmus, zabava za kazdou cenu, pozitkarstvi nebo hedodismus. Pak formy satanismu pres hlavne pisnicky. Pak kulturu a stat rozvracejici mimovladky a sup pod nadvladu obchodnich retezcu. Varenou zabu jiste nikdo nechtel.

360257

04.10.2017 20:59

Co ti říká vlast?

RE: Je pravda, ze skola

ppppp 85.?.?.?

souhlasim...

360312

07.10.2017 16:12

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Babis nie je zid, aspon vyzorom nie. Ale tu ide o ine. Nikomu nevidno do hlavy. Niektori spoluprascuju so Sorosom alias Svarcom, aby ziskali nejake vyhody, Soros vsak nie je zaciatocnik, a netaha za kratsi koniec. Otazka, ci by otvoreny stret nebol horsi. Lenze pomaly varena zaba sa nakoniec uvari, a kto chape zmluvy s certom, tak obvykle dopadnu tak, ze podas ruku a stiahne ta celeho.
S certom v principe nejde spolupracovat. Cert iba okupuje, oblbuje. S certom sa da nanajvys rozpravat, ale urcite nie spolupracovat.
Babis, Jourova, Krnacova motanim sa so Sorosom vela dovery neziskaju. Podobne, ako ked sa politici motaju s mafianmi. Privela prace ide uz na takychto.

360380

08.10.2017 14:14

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Nauc sa najprv dobre citat, mas to napisane presne v prvej vete, potom rozumiet po slovensky, a nevyskakuj. Kvoli tiez takym ako ty sa tu mame, ako mame. Chybaju ti zaklady, ktore len maskujes zbytocnou aroganciou.
Nie je moja povinnost ta obsluhovat. Slusnost je pytat sa/hovorit k veci a nevytahovat inemu prispevky len preto, ze si lenivy, alebo posmeskar.

360399

09.10.2017 23:27

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Zial, ani s tvojim hlbokym ospravedlnenim to nie je v poriadku, zjavne si nie sme partnermi na diskusiu. Pouzivas slova, ktorym este sam dobre nerozumies.

360439

10.10.2017 19:12

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Ale ja nie som Zid, ale Slovan/Slovak po predkoch, ty truba jerichova. Povazujem ta za hanbu Slovakov. Taki, co maju nieco za sebou sa nechovaju ako ty.
Keby som nejakou nahodou aj bol, stale rozhoduje, koho podporujem, a nie z koho etnika pochadzam. Uz nevies, co by si okrem spiny vytiahol, ked si nepochodil. Alebo ze by toto boli ti Slovaci?
[velký smích]

360455

11.10.2017 11:08

Babišovo ANO je napojené na zločince Sorose víc, než jsme mysleli

RE: Zločinci

ppppp 85.?.?.?

Podla toho, co pises si nakazeny ducharstvom a jasnovidectvom, ktore nema oporu v realite. Vestenie z kavy a kristalovej gule. Myslienkovy gambler, a tym asi aj diletant v matematike. Inak by si sotva projektoval do mna svoj obraz.
Nevies uznat svoj zjavny omyl a bud suvislosti nechapes, alebo tlacis hovno cez plot [smích] Tvoj vyrok logicky z mojho textu nevyplyva, pricinna suvislost ti asi nic nehovori.
Lepsie by bolo, keby si prestal vestit a nalepkovat druhych svojimi smradlavymi nalepkami [smích] Na poriadneho Slovaka sa toto naozaj nehodi.
Vcera taky ako ty iba z druheho brehu zmazal celu jednu diskusiu, lebo mu stupil niekto na otlak, a aby nevyslo najavo.

360466

je sociopaticky system. Uz aj ludia z vychodneho Slovenska chodia podliezat ceny prace a sluzieb tym na zapad. Takze nieco je zle. Preco nevieme hospodarit lokalne, ked mame trznu ekonomiku? No asi potom trzna nie je. To by vychodniarom museli zatvorit trh. Imigranti potom ani nehovorim, mnohi ani nechcu pracovat skor budu parazitovat.

360499

18.10.2017 09:54

Budoucnost EU je v sázce v Katalánsku

RE: EU má dvě špatné možnosti

ppppp 85.?.?.?

Chapem zhruba, co chces povedat, az na to, ze pohladov na slobodu je viac, a nie vzdy sa dohodneme, ktory je ten spravny. Podla mna sloboda nie je pravo (jednotlivca). Sloboda su skor vsetky moznosti, kedy nezasahujeme do prav inych. Subor vsetkych cinnosti, ktore mozem urobit nie su vymedzene iba pravom. Rozlisoval by som napriklad sloboda vyberu(moznost), pravo na vyber(garancia,zaruka) a narok na vyber(ocakavanie, ponuka).

Demokraciu nam predkladali, ako vladu ludu. Cize vlada ludu. Ale tiez 3.p.komu-comu-ludu, alebo 2.p.koho-coho-ludu. Toto neradi upresnuju. Preco potom automaticky pouzivas 2.pad vlada vacsiny, a nie 3.pad vlada vacsine?

360534

18.10.2017 10:05

Budoucnost EU je v sázce v Katalánsku

Pepe je dnes necitatelny

ppppp 85.?.?.?

Pise rozvlacne, pitve nepodstatne veci, a tie dolezite preleti strohym a tvrdym konstatovanim, preleti bez vysvetlenia. Presne ako demagogovia.

Pepe totiz zahadne obchadza suvislosti, kto, ako a preco organizuje nejake referendum. Je uz verejne tajomstvo, ze sa pouziva dvojity meter, a ze raz jereferendum demokraticke, inokedy nedemokraticke, podla kohosi potreby.
Nuz je to tak tazke vypatrat, ktotu sibrinkuje falosnym metrom?
Na Ukrajine bolo Krymske aj Donbaske referendum predkladane ako nedemokraticke, bez ohladu na to, ktore sa ako podarilo.
Ked potrebuju zvrhnut nejaku vladu a nahrabu dost priaznivcov, tak je naraz demokraticke, momentalne v Katalansku. Sa vobec necudujem, ze okrem Katalanskeho premiera aj EU robi mrtveho chrobaka.
Okrem oligarchov do toho lezu aj media.
Demokracia dnes je iba hlupe priemerovanie urobene iba za tym ucelom, aby islo verejnu mienku naklanat podla toho, ako si to niekto predstavuje, a ktory je casto v anonymite. Lud sluzi iba ako zasterka, anketa. Ak by navyse demokracia aj realne existovala (priemerovanie nema kvality optimalizacie) tak ju niekto kruti a zneuziva. Ako som naznacil, demokracia ma spotrebno-devastacny charakter, a nevie optimalizovat prezitie.

360535

23.10.2017 09:14

Nééé. ANO nééé!

dobre rano babicko

ppppp 85.?.?.?

Babis se zati projevil jen malo, neni mi nastopro jasne, za kterou stran kope, neznam jeho filosofii. Podle vnejsich priznaku je podobnych podnikatelu, jak byl on spousta, lisi se spise jen velikosti majetku a tim, ze pochytil relativne vynosne podniky. Take ale tim, ze plati dane doma, a ze ty zbytky ze kterych tezi nenechava nakonec zplundrovat, netuneluje jako nekteri. Je treba se pokusi byt objektivni.
Hratky s loutkama jako Svejnar, pokud popis na nej sedi jsou samozrejme nebezpecne, ale je to vsechno z 3. ruky.
Byl bych docela rad, kdyby na Babise vytahl nekdo neco opravdu vyznamne a stezi zpochybnitelne, at mam jasno. Nestaci agenda typu repka, kterou by delal leckdo, proc treba zemedelci houfne zatravnuji? V tom prece Babis nejede. Jde jim o kseft, dotace, i kdyz nejde o verejnoprospesnou cinnost. Zde pacha zlo EU, ktera zatravnuje, ale dotace na vysadbu sadu, nebo vinohradu uz neda.
Pak ty uzeniny. Copak je Babis tim, kdo zavedl mouku, soju, a kdovicojeste do uzenin misto masa? On jediny presoluje salamy dusitanama? Je to vsude, proc? On v tomto nijak nevycniva z davu.
Podobne to capi hnizdo. Ano, politik ma byt vzorem. Ale proc by nevzal penize stejnym zpusobem, jako to delaji prakticky vsichni? Proc zde najednou zaciname Babisem, kdyz to tu tak bezi 10 let?
Pokud to nekdo chape, ze ho omlouvam, tak to tak neni, pochopme konecne, ze zakladni chyby mame v zakonech a principialnim pristupu.
V Rakousku Kurz je take zelenac, a nevi se, co udela pod tlakem, o co mu presneji jde. Pirati jsou samozrejme pruser, dusledek toho, ze volby jsou spise reklamni kampan, a toho, ze ulice nema objektivne jak zvolit optimalni kandidaty, voli spis podle sympatii, kolikrat i zvracenych. Prumer voli opet jen prumer, sedou, jizdu z kopce. Prumer sam sebe nikdy nezlepsi.
Nezbyva, nez opet cekat na to co popachaji. Chybi ale zpetna vazba, mechanismus rychleho stop, pro zjevne ulety od reality.

360576

25.10.2017 12:29

Strana, která chce uspět ve volbách, potřebuje jediné: kouzelníka s lidskou duší

RE: gratuluji, že jste na to přišel :)

ppppp 85.?.?.?

Prima demokracie je nejspis jeste vetsi podvod, nez ta zastupitelska. Predstavuje jeste vyssi uroven prumerovani hlasu, nez ta zastupitelska. Tudy cesta nevede.
Reseni je v pozdvizni skolstvi a durazu na profesni kariere. Jinymi slovy nemuze se dostat do vedouci pozice nekdo, kdo skace z vetvy na vetev podle vetru, a jenom slizuje smetanu, tam, kde je.
Prumerovanim se take zakryva fakt, kdo na spolecnosti vydelava, a ze bychom nemeli zit na dluh. Je jen logicke, ze kdyz spise slouzime systemu jako otroci, tak na nej nemuzeme mit vliv. Museli by jsme mu prestat slouzit a nabehnout na alternativni mechanismy. To je ale hodne tezka, slozita pozice, skoronikomu se do ni nechce, i kdyby do v dusledku mohlo byt vyhodnejsi. Je to jako stavet dum za deste.
Babis podle mne uspel proto, ze se nechova extremisticky a neni uplne hloupy. Pak se nechova prilis jako exhibicionista a navenek nerozhazuje, umi udrzet firmu. Proto se spoleha, ze v techto casech udrzi i republiku. Prijeti Eura jinak neni nic moc, zvysi to ceny bez umernych garanci.

360676

27.10.2017 11:26

Strach z Babiše

RE: pane Vladimír Stwora :

ppppp 85.?.?.?

ak zadate do googlu iban kalkulacka alebo iban calculator, tak vybehne dost odkazov.
Problem nastava, ak nie je iste SWIFT/BIC, tak to neriesia, nie vzdy je potrebne. Ale elektronicke bankovnictvo to casto pyta, nemaju to dobre osetrene.
Dalsia vec je, ze takto ziskane SWIFT/BIC neadresuje pobocku, ale iba centralu, co tiez vacsinou nevadi.
Dost sa cudujem, ze banky v tomto nemaju primerany poriadok.
Tu je odkaz, ktory by mal najst okrem konverzie IBAN aj SWIFT/BIC:
https://www.ibancalculator.com/bic_und_iban.html
nebo
https://www.nordlb.com/services/services/iban-calc...
...nebudte tak lenivy, aj moj cas ma svoju cenu [smích]

360754

29.10.2017 10:53

Strach z Babiše

RE: Babiš v současnosti nemá platné lustrační osvědčení a není tedy poslancem.

ppppp 85.?.?.?

Nejspis jste to spravne nepochopil. Nick 80... zrejme popsal, ze podobna rozhodnuti nejde automaticky chapat retroaktivne. Podobne situace nastavaji pri amnestiich apod.
V cem zasadne souhlasim s nickem 80... a na co take uz dlouho upozornuju je potreba profesniho a karierniho rustu. To by vyrazne omezilo prospechare a politickou reklamu, stejne tak se nedostane na plac nejaky agent bourak, nebo zelenac, tunelar apod.
Co se tez divim, hromada diskuteru se naucila konspirovat stylem, "nad Babisem prece musi byt nekdo dalsi, podobne jako nad Merkelovou apod" bez nalezitych argumentu, nebo osobniho dotazu.
Jenomze timto stylem se zavede predpoklad, predjimani, ktere zamezuje, brani dalsimu rozliseni. Pri tomto predpokladu neni mozne najit pak nikoho, kdo by byl vyhovujici. Stejne tak vyroky jako "nakradl si jako ostatni", hazeni do jdnoho pytle. Neni normalni hazet do pytle hnile brambory se zdravymi. Pro Babise hraje fakt, ze netuneluje jako ostatni. Koupi a snazi se s tim hospodarit. Klidne at se mylim, ale to, co zatim ctu proti je same jasnovidectvi na vode. Prodejte nam Slovakum Babise do parlamentu, do vlady, Urcite by tam byl vice platny, nez nekteri psychopati, co tam momentalne parazituji. Jakoby jste na smetisti konspiraci nechapali, ze to neni Kalousek, nebo Sobotka, nebo i nas byvaly Pociatek. Vy vlastne uz ani nevite, co by jste chteli [smích]

360794

02.11.2017 09:56

Sorose vyhánějí z Turecka, Maďarska a Rakouska

Bych se chtel zeptat

ppppp 85.?.?.?

co dela a za jakym ucelem slovenska poslankyne Anna Zaborska (puvodne z pry krestansko-demokratickeho hnuti) v docela rozvetvene instituci
www.paneuropa.org
ktere zakladatelem/ideovym vudcem byl Kalergi, a pokracovatelem Otto Habsburg.
Povazuju to za stret zajmu. Zadny, opakuji, zadny predstavitel verejne spravy by nemel soucasne vykonavat pozici v neverejnych organizacich s nestatni strukturou.
Stejne tak hodnotim ucast byvale premierky Radicove v OSF, povazuju to za podraz na volicich. V uvedenem linku figuruje jako "members" i cesky zastupce, i dalsi zastupcove. Ocekaval bych, ze takto vyznamni lide vysvetli svou pozici v podobnych organizacich a strukturach, jinak mohou byt povazovani za zradce.
Stejne tak se divim, proc realni krestane zretelne nebojkotuji ty, kteri se krestany spise nazyvaji, a zda nejde spise o vaznou chybu krestanskeho systemu.Kurz treba sel po pravde, ale co ti ostatni. To mi prijde statisticky spise jako loterie, kde semtam nekdo vyhraje.

360851

03.11.2017 09:14

Sorose vyhánějí z Turecka, Maďarska a Rakouska

RE: Clánok nie je 100% pravdivý

ppppp 85.?.?.?

Ja som cital v novinach, ze Kurz dal sorosovej mimovladke ultimatum. Myslim na hlavnespravy.sk. Tak skus aspon zhruba povedat, preco to nie je pravda.

360869

04.11.2017 17:57

Další útok Krylové: Sdružení Lidé lidem v exekuci

to je zjevne zneuziti pravomoci verejneho cinitele

ppppp 85.?.?.?

skorumpovana selma. Vsichni spolehaji, z slabsi pred monstrem couvne. Jenze monstrum pak dale vydira. Vyderacum nejde ustupovat, jelikoz chteji pak vic a vic. Tam pomuze jen boj, prinejmnsim uredni valka. Do te se malokomu chce, jlikoz kazda valka stoji nejake penize. Casto jeden clovek niz nezmuze, casto je leckdo na leccem zavisly a nemuze si ji dovolit. Proto je to vydirani.
Jednym z reseni je take stiznost na NRCR nebo dopis na ministerstvo spravedlnosti, trochu to rozdmychat, v tehle situaci treba i prezidentovi. Je to smutne, ale nic moc nezbyva.
Vystizne a efektivne formulovat a poslat, kam jde.

360893

05.11.2017 10:12

Další útok Krylové: Sdružení Lidé lidem v exekuci

RE: Já už poslal a co vy lakomci?

ppppp 85.?.?.?

Proc nas neni vic i v pripade nezaplaceni? Nebo nemuze byt? Po jednom si nas mohou podat prece vsechny. Zde je vetsi problem. Nikdo/malokdo se chce vzdat sveho pohodli, a urcite volnosti. Jde o problem, jak celit vydirani, ktere je normalne trestne. Proc ho legalizujeme?

360905

06.11.2017 19:57

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

Pri programatorske zdatnosti

ppppp 85.?.?.?

pana editora se divim jeho vire v poznamce pod carou. Zdrojovy kod na dolovani funkci a bitcoinu prece verejny neni a i kdyby byl, tak by nejspis bylo hodne obtizne objevit zadni vratka. Neni zadna garance, ze tam zadni vratka nejsou, kdybych to delal sam tak mi nic nebrani je tam dat. Navic tim, jak je mena anonymni se o tom dovi jeste mene lidi, nez kdyby existovalo nejake srovnáni statistik.
Z meho pohledu je bitcoin neduveryhodny. Proc bych take mel legalne ziskane penize natolik skryvat. Anonymita penez je spise spatna vlastnost, je netransparentni.

360932

08.11.2017 09:23

Rozhovor s profesorem Franz Hörmannem

RE: Rozhovor

ppppp 85.?.?.?

Ano, je to tak. Ja ked poziciam susedovi na 5% urok 100E tak zarobim 5E, ale tych 100E mu musim realne pozicat a o tych 100E realne pridem, kym to dotycny splati.
Banka ale tie peniaze realne nema, iba ich vlozi do obehu ako cislo, pricom o nic nepride, kym dotycny splati. Banka v podstate len vydava prislub, ze dotycny moze pouzivat tie peniaze do doby, kym ich splati, a zaroven do doby, kym ich niekto iny realne aj vytvori. Banka reto berie uroky z penazi, ktore neboli jej, ale z penazi/hodnoty, ktore niekto iny este len vytvori ako sluzbu, ci tovar.
Teda to znamena, ze sme okrem statu takymto sposobom zdanovani este aj bankami
Hypoteky a uvery su teda forma zdanenia buducich sluzieb. Banky tym sucasne sposobuju inflaciu, pretoze tlacou nekrytych papierikov za zaroven znizuje hodnota meny. Je to legalizovana kradez, lichva.
Banka by v serioznom svete mala narok iba na urok z istiny, teda realne pozicanych a krytych penazi. Dnes banky beru uroky z toho, co im este nepatri. Dokonca ide povedat, ze vytvoria buduci dlh, a chcu na nom este aj zarobit, pricom vedia, ze ho nikdy nesplatia, preto aj ta inflacia. Zaroven to znamena, ze statny a verejny dlh su fiktivne, a ze veritelia toho dlhu nemaju realne pravo na uspokojenie ich pohladavok. Iba sa ho dozaduju, predsa nebudu nikomu vysvetlovat, akym sposobom klamu. Poistuju si to zbranami, chaosom a vyvolavanim vojen, zakladanim situacii, ktore matu alebo zdrzuju fiktivneho dlznika.

360949

09.11.2017 06:57

Zhroucení tunelu kvůli severokorejskému jadernému testu a strach z úniku radiace

Problemem skoro vsech dnesnich novin je

ppppp 85.?.?.?

ze se odnaucili psat plusminus pravdu, a ze si pribarvuji realitu podle ideologie sveho chlebodarce. Tedy jsou prilis prodejne i jako firma.
Takze jak co komentovat, kdyz nejspis nemame an trochu objektivni informace.
Mocnosti si delaji patent na jaderne testy jak jinak, nez zastrasovanim a silou.
Jakokdyby se nehody nestavaly. Pritom jsou to samy ty pocnosti, ktere provokuji ke snaze mit jaderne zbrane a tak ozebracuji zbytek lidstva. A jeste se jejich tluchubove nestiti vydelavat na imigraci. Jako i na drogach a dalsich podvrzich.
Kdyz se zamyslim, jakou zde mame vladu, tak by ji bylotreba vycistit stylem Augiasuv chliv. Jenze jak s tim hnout, kdyz ti, co nejvice kradou ze spolecneho si jisti svou pozici slibem, ze dale budou rozvracet a prodavat, co jeste tady zbylo, nebo co se za docela obtiznych podminek jeste tvori. Nic nez degradace. No a konci to zel az u jadernych zbrani. Par jedincu, kteri jsou predstrkovani, jak clovek muze v tomto korporatnim pseudokapitalismu uspet je jen loterie, hazard, plosne jde spise o upadek, a jeste pry starneme. Vzdyt ty statni dluhy mame fiktivni, komu a proc je platit? Kdo zavedl mechanismus pujcek ne ze sveho, a inkasovani uroku z castky, ktera odpovida az budouci praci, sluzbe, tovaru? Jak tohle dela treba ta Cina? Uz stejne, nebo tomu celi? I ta vytvari penize z niceho?
Proc jedeme v tomhle sarlatanstvi?
Jak nastoupaly treba ceny bytu? Prece kdyby banky pujcovali pouze to, co jim patri, tak by jejich cena musela sednout tak na polovinu. Vzdyt pres pujcky a lizingy p=latime jen dalsi dan, navic nekomu, kdo to tu uz jen spise rozvraci, platime nepriteli na nakup zbrani proti nam.
Nejaka Korea je spise jen svetova kuriozita, jak se s tim prozatim vyporadavaji.

360959

09.11.2017 07:09

Přímá správa: Nejnovější zbraň pro rozpadající se vlády

co je to za sarlatanska slatanina

ppppp 85.?.?.?

zacnu cist a hned ve 2. tucne vete privlastek, nalepka "neofasisticky spanelsky premier Rajoy".
To je jako co, expedice pytle brambor, nebo krabice bananu na kterou v pracovnim tranzu nekdo neco nalepi?
Nac takovy clanek dale cist, kdyz uz se predem vi, ne je nekdo neofasista? Aniz dokonce autor vysvetli, co pod tim vubec mysli?
Tady uz pomalu mesice dumam, co je asi tak za tim, a autor vyresi ve 2. vete? Nacpak ten zbyly text? Predzvykana zvykacka.
Jak je mozne, ze v samotne katalanske metropoli Barcelone se najde milion lidi na demonstraci, s lidmi, kteri s odstepenim Katalanska nesouhlasi? Porad je Rajoy neofasista?
Kdopak zde znasilnuje pojmy?

360960

09.11.2017 07:39

Máme se obávat faktického řízení státu?

nejprve k tomu volnemu trhu

ppppp 85.?.?.?

Na ten zapomenme. 100x jsem se presvedcil, ze nic takove realne neexistuje, snad je jako blesak. V momente, kdy se clovek pokusi o vic, nez blesak, tak narazi na neprijemnou konkurenci zvyhodnenych korporaci. Oni kolikrat prodavaji bez certifikatu, zjevne smejdy pres akcie, a domaciho znici vlastni vcetne uradu jeste se ani nerozbehl. Prikladu kolem sebe vcetne sebe mam dost.

Repka a Monsanto spise nekdo zavedl jako standard, davno pred Babisem. I u nas hloupi zemedelci posazeli hektary GMO kukurice. I u nas hloupi zemedelci za dotace EU zatravnuji misto treba uhoru a nejake rozumne formy kultivace. Za tim vsim stoji politika dotaci, presneji receno nastroje vydirani zemedelcu.

Nedaleko v okoli pozoruju jednoho takoveho maleho Babise. Firmu vybudoval sam, prakticky z niceho, kdyz na to prijde, tak nekdy i sam treba sedne do stroje, a maka uz jen kvuli aktivite a pohybu. Dnes ma obraty v milionech Eur, a firma pres 100 lidi.
Samozrejme tohle z principu nemuze vyjit kazdemu, uspech ale je, ze to v takhle blbe nastavenem systemu alespon nejak jede. Je si treba uvedomit, ze i tihla Babisove maji zbytkem statu vcetne jeho spatnych zakonu svazane ruce.
Porad lepsi, nez kdyz nekdo koupi, nahodi 500% marzi na relativne nedostupny, nebo umele blokovany tovar, cim spise jen oslabi menu na ukor jinych, a tvari se pak jako uspesny. Nebo kdyz banka bere urok z castky, ktera ji jeste nepatri.
Hodn by me mrzlo, kdyby Babis kopal za treba toho Sorose, ale polozme si otazku, zda mu je to zapotrebi. Nemel by snad na vyplatu? Ma nekde rizikovou investici, se kterou muze nekdo jako Soros zahybat? Vzdyt delaji na neho a jinych nepotrebuje. Stejne jako ten maly Babis u mne nedaleko. Nac dalsi paranoju.
S tim kopnym pravem je to zajimave. Autor ma pravdu, ze soucasny pokrytecky system je spise samoudrzujici se virus, nez optimalni struktura rizeni spolecnosti.

360962

09.11.2017 08:03

Máme se obávat faktického řízení státu?

RE: nejprve k tomu volnemu trhu

ppppp 85.?.?.?

stoji ma to sice tusim posledny prispevok, ale dam to sem, prave vysiel clanok na podobnu temu: http://www.hlavnespravy.sk/babis-pre-cnn-nie-som-p...

360964

12.11.2017 11:02

Máme se obávat faktického řízení státu?

Babis se projevil zase mozna pozitivne

ppppp 85.?.?.?

http://www.hlavnespravy.sk/babis-pre-nemecky-tyzde...
Nekteri rikaji, ze lze. Na druhe strane on sam nema vliv na vsechno.
Ale ta veta "Evropska unie nemuze zachranit celou planetu" stoji za promysleni.
Osobne uz projektu EU neverim, protoze ridici centra jsou prilis vzdalena, nedostupna a skorumpovana. Mozna s tim hnout jde, ale to by se museli rychle vyparit nekteri jedinci z vedeni EU. Jistejsi jsou mensi celky.
Stejne tak proc by Slovensko, nebo Cesko melo zachranovat celou EU.

361010

19.11.2017 23:56

Od supervelmoci k nekompetenci

kompetence cesky

ppppp 85.?.?.?

proc mluvime o kompetenci a nekompetenci.
Mluvme o pravomoci a odpovednosti. At ma pravomoc, kdo je za neco aspon trochu odpovedny. Za co zodpovidaji poslanci, kdyz cokoliv zkazi?
Ani urednici nechteji odpovednost, jenom kompetence, pravomoci. Proc by jim ale nekdo daval pravomoci jen tak, bianco. No tak je nemaji a jenom se ohlizeji. Penize ale berou.

361108

03.12.2017 12:47

Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU

RE: Mnohým to stále nedošlo.

ppppp 85.?.?.?

Mate v prispevku 2 vazne protimluvy, nebo chyby logiky. Ten prvni je, ze tvrdite, ze tech 15% schopnych vlastni 85% bohatstvi. To je nesmysl. Tihle schopni casto nevlastni dohromady nic. Protoze schopnost se postarat je zcela neco jineho, nez schopnost nakrast, osulit jineho.
Pak v poslednim odstavci "my neschopni demokraticky vladnout....".
To je nekolikrat prolozena blbost pres sebe. Bez ohledu na vyznam a definici pojmu.

361294

03.12.2017 12:57

Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU

Bych opet pripomenul

ppppp 85.?.?.?

jeste spolek www.paneuropa.org kde je viceprezidentkou europoslankyne Zaborska ze Slovenska. Cesko tam take ma sve zastoupeni.
Tento spolek neco vi, co nevime my, a ve kterem se promenaduji nekteri politikove, dokonce voleni, coz povazuju za jaasny stret zajmu.
Je to Kalergiho-Habsburguv spolek, staci precist uvod, kde to vubc netaji, sleduji jakousi Kalergiho linii, ktera se dnes obvykle oznacuje za spatnou.

Co se udela se starym strojem, jez ma nepouzitelne nebo zastarale rizeni? Vynda rizeni a predela, nebo cely stroj putuje do srotu. Pokusy lustit, pitvat, vratit minulost, nebo zpetne inzenyrstvi jsou efektivni jenom malokdy, a jenom v oduvodnenych pripadech.

Stejne se divam na tenhle dokument v clanku. Anglicko je kolebkou intrik, nemame cas lustit, co je z toho pravda, nebo se v tom topit. Je treba jednat efektivne s ohledem na nabyte historicke skusenosti, ne otalet doblba, az to tady zaplavi, a nastoli diktaturu vyrazne horsi, proti ktere se ta minula dala povazovat za relativni svobodu. Absolutni svobody dosahnout nelze uz jen proto, ze nas je moc a platie dane.

Dnes je EU necitelny moloch, ktery v kuse lze, je neduveryhodny a je treba z nej rychle pryc. I za cenu stradani. Stradat stejne budou pri tomhle systemu vsude, nic na svete neni perpetum.

361295

03.12.2017 13:13

Třicet let britský tajný dokument zamlčoval pravdu o EU

Proc jsme vlastne chteli EU?

ppppp 85.?.?.?

Tak proc jsme vlastne chteli EU? Nekdo nas namotal, ze vlastne jde o efektivni protivahu USA, a ze se muzeme mit jako oni, kdyz budeme pracovat jako oni, stylem ONI.

To ale uz davno neni pravda, jednak proto, se v USA neni vyssi mira svobody, ani vyssi socialni jistoty. Ani relativni prumerne mzdy, ani relativni zamestnanost.

Pak je to proto, ze nema smysl vytvaret uzemni seskupeni jako EU, kdyz nasi spolecnost vyrazne vice ovlivnuji nadnarodni a naduzemni korporace, nez nejaky uzemne-spravny spolek, ktery na tyhle korporace ma smesny vliv, a spise ty korporace diktuji pravidla jim.

Proto take nema smysl se upinat ne megavelke uzemne-spravni celky, ktere nemaji jak zvysit efektivitu, mohou spise z te zbyle efektivity jen dale odcerpat, a prilepsit konkurenci.

Hledme si spolku, na ktere mame dosah, a ve kterych si dovedeme nastavit efektivni pravidla hry. Dneska mozna mohou zautocit na nejaky stat, ale na vice statu je to uz slozitejsi.

Je moznost, ze treba "Sorosovci" takhle hati spolek EU, a EU s snazi byt velkou, aby tomu mohla celit, dosavadni vyvoj vsak spise sleduje verzi, ze vedeni EU je mozne uplatit a svest z cesty rychleji, nez by doslo k pozitivnimu posunu. Ti urednici jsou prilis vzdaleni realite, a neni to dobry model. Proto pryc, dokud to jde.

361296

03.12.2017 15:42

Jean-Claude Juncker: Migranti „potřebují legální způsob, jak se dostat do Evropy“

stomilionove narody afriky

ppppp 85.?.?.?

sa namnozili ako kobylky, a my to im tu mame nechat vsetko zozrat ???
Co Sorosbanda zamysla:
http://www.w2eu.info/

Je treba na to reagovat, na Slovensku uz maju v BA kancelarie, popisane v linku.

To nie su ziadne agentury pre ludske prava, su to klamlive nazvy. Agentury v skutocnosti propaguju genocidu. Sami mame problem s trhom prace, nepotrebujeme ho este dalej zhorsovat. Nam ziadni migranti nepomozu, je to naopak cielena zahuba, a nevyhlasena vojna proti este ako-tak pravnemu statu.

361297

08.12.2017 11:32

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

Nemusime chodit daleko

ppppp 85.?.?.?

Staci si vzpomenout na produkt Baxter, ktery s ptaci chripkou poslali do Ceske republiky.
Doted jsem nezaznamenal zadnou omluvu, primerenou reakci medii, nic. Do ztracena. Proc? At si to vyzerou.
Nedavno zemrelo 5mesicni mimino na Slovensku na 2. den po ockovani hexavakcinou, zde:
http://www.hlavnespravy.sk/v-meste-modry-kamen-len...

...vzdyt pri soucasne evidenci pres PC jim nic nebrani delat pokusy na lidech a do beznych vakcin zamontovat i pokusni. Statistika vyhodnoti.
Pokud pomineme logicky fakt, ze po aplikaci jiz vice nez 1 vakciny, netoz 6 nikdy nikdo nema sanci zjistit skutecnou pricinu, ktere je nejblize vyrobce vakciny.

361356

08.12.2017 19:08

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Treba sa snazit dosledne rozlisovat. Zatial pripustam :

umely povod ci rozsirenie AIDS,
manipulovany vyskum rakoviny, hlavne vo vztahu k neucinnym liecivam,
testy liekov na nicnetusiacich ludoch
testy patogenov cez vojenske alebo polnohospodarske prostriedky

Vylucujem z toho:
Chemtrails produkovany dopravnymi linkami. Dovody blizsie, odbornejsie rozoberat nebudem, niektore som uz popisal skor. Hlinik, baryum nepochadza z tohoto, to je hlupost, ktoru siria sorosovci na pomylenie supera. Ani hlinik vo forme oxidu nema ucinkytypicke pre kovovy hlinik. Produkcia bielej pary suvisi s rezimom modernych motorov. Za urcitych okolnosti dokonca brani ndmrnemu oteplovaniu. Nehovorim, ze je to vzdy dobre.

361361

10.12.2017 13:49

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Nie ja som neveriaci tomas, ale ty si opakovaci papagaj, ktory tu uspesne menom sarlatanov siri bludy.
Vyznam sa v technike a technologii zrejme vyrazne lepsie, nez ty, ktory mi tu doporucujes studovat linky na zjavne nezmysly, v ktorych nachadzam vzdy to iste, do pekneho obalu a mudrych vyrazov zabalene hovno.
Neviem, co ta predurcuje vystupovat ako vacsia autorita, nez ja, ked nie si sam schopny k tomu co linkujes predlozit vlastny kriticky nazor.
Iba co tu vnucujes nezmysly postavene na vode, podopierane iba vzdy nejakym megainformacnym monstrom.
Prestan spamovat a napis aspon jedno seriozne zdovodnenie, ako by sa hlinik do paliva, alebo do dyz dostal.
Pri testoch paliva nezostava nezhoreny zvysok, a dyzy v dopravnych linkovych boeingoch, ktore pozorujeme vo velkej vacsine este asi nikdo kto prave nesniva dyzy nevidel.
Robis tu len z ludi idiotov za kazdu cenu....zial. Nie si ziadny odbornik schopny to posudit, iba opakujes vybrane nezmysly.

361381

10.12.2017 13:57

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

O tvojej schopnosti papagaja svedci aj to, ze si nevsimas, ze moj komentar sa tykal linkovych lietadiel, ktore ALE maju na ciarach prakticky kompletny podiel.
Vadi mi, ze si to zmiesal, ze to nerozlisujes, a tym vlastne poskodujes moju osobu, podsuvas mi nieco celkom ine, nez som povedal.
Si lenivy poriadne citat miesto toho oblbujes hromadou neoveritelnych hluposti.
Aj co sa tyka vojenskych lietadiel miesas muku s popolom, nikde netvrdim, ze nemozu rozprasovat jedy, naco by to ale takto hlupo robili, ked maju poruke polnohospodarske prostriedky.
A uz vobec akysi hlinik, ved ten je vsade v prachu, produkty " chemtrails" su to iste co prach. Ty nas tu vlastne strasis obycajnym prachom.
Ved ty si aj z chemie duty ako bambus...zial.

361382

10.12.2017 23:30

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

vas projev je projevem technickeho analfabetismu. Ani na srot rozbity benzin-osobak, nebo rozbita vlakova cisterna plna benzinu nemusi vyhoret do 6 sekund, ba ani do 60. Pokud uznavate horeni bez vzdusneho kysliku, doporucuju nstudovat neco o flogistonu...[velký smích] Prece jenom nadrze nebyly rozpraseny na termobaricky zpusob, to by se tam ti lide z okna nedivali.
Placate zde papouskoviny z Hollywoodu take, davno jste ztratil zmysl pro realitu.
Extremne odolny ja akorat vas pomyleny a realite neodpovidajici nazor.
Argumenty typu jak co nemohlo, jsou opravdu tragikomicke.
Zoufala snaha doc. Nemce propagovat sebe a cizi soft mi prijdou spise jako pokus nabalit jeho asistentku. Sam priznal, co jak nemel delat. Hlavne ze mu ale tolik lidi veri. Na rozdil od vas jsem programoval i slozitejsi rovnice, tak vam radim pane, neplette se do veci, kterym prd rozumite. Nejsou vsichni stejne blbi podle vasich predstav. Existuji i jini odbornici, nez tihle populisti. Vy to ale tezko posoudite.
Zvykl jsem si na to uz, ze 1500 americkych dalmatincu neumi rozlisit tekouci hlinik od oceli. A ze se dovedou podepsat pod totalni ptakoviny nehlede na svuj titul. Zrejme tam take maji "placene plzenske univerzity".
Konec srandy, pane. delejte neco normalni a nepindejte odbornikum do kase. Na vsechno selsky rozum nestaci, stejne jste se nesel zeptat ani toho vesnickeko kovare, by vam to nandal misto mne.

361396

10.12.2017 23:52

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Vidim, ze sa snazis o argumenty. Ale ty asi nemas dost skusenosti, ze naklonovat podobnych prac sa daju za par tisic EURO desiatky. Videl si ty uz nejake vedecke plagiaty aj nazivo? Dokazes ich posudit? Mnohe su tak dobre, ze ked si si k oblasti nepricuchol, tak na nic neprides. Pisu ich zaplateni odbornici s pokrivenou moralkou, alebo zavislaci. Asi si doteraz nelustil ziadnu konspiracnu teoriu podrobne. Ja som ich lustil niekolko, a ich system je podobny.
Vela takychto prac ma cenu mensiu od ceny velkej vlecky hnoja.
Zacnem s jednoduchsim, a tym je Haarp, oblast som vystudoval, a posobil isty cas ako odbornik v oblasti, sedel som aj za radarom, vedel ho opravit, a nie iba vymenou krabiciek. To si ziada ozaj narocne poznatky. To, co prisudzuju haarpu nezodpoveda jeho antenam. Su to prevazne kecy zamerane na oblbovanie ludi. Vysvetlovat suvislosti by zabralo knihu, nie je tu na to priestor.
Co sa tyka toho baria - na akom mieste robili tu spektroskopiu? Nevybralo si lietadlo priestor, kde je bezne baria dostatok? Preleti motorom, a spektrometer ukaze? Cim je potvrdene, ze barium pochadzalo z nadrze?
Ano, existuju aj vyskumne boeingy s nadrzami. No ale kolko ich takych denne lieta, a o ktorych ciarach sa potom bavime? Preco by lietadlo s tryskami ich nevedelo behom sekundy zapnut?
Ak by chceli dostat do populacie jedy, tak najjednoduchsie to maju cez potraviny, spotrebne predmety, lieky, polnohospodarske prostriedky, hnojiva. Naco cez motor, je to kravina. Pripadne dyzy maju nanajvys specialy, so special servisom. Pritom to, co oznacujeme ako chemtrails a na co sa stazujeme je 99% denne od dopravnych lietadiel. Nejde teorie a konspiracie menit za pochodu. Bud nieco mam, alebo nie, priebezne vymyslat mozu aj reziseri serialov.
Bud vidim, ze ciary generuju dopravaky, alebo specialy. toto nejde miesat dokopy.
Nebudem tu zase riesit po jednom 1500 tupych americkych dalmatincov.
Co nechapes, ze pravda nie je vysada vacsiny? Klamat mozu predsa vsetci na podvode zucastneni.

361397

11.12.2017 10:08

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Ty ma neberies vazne, pretoze mi este len ponukas studovat rozne slabikare a linky. Ako mozes vediet, ze som to nestudoval, a ze pisem prave preto, ze o tom nieco viem, a nie iba, ze sa potrebujem vykecat a stracat cas po diskusiach?

Dalsi argument je, ze proti mne stavias institucie, a armady roznych tupcov. To prave ty si nestudoval tie mnohe americke patenty, ako su pisane, a kolko katastrofalnych bludov sa v nich nachadza. Uz davno predmet patentu nemusi fungovat, a nemusi byt spolocensky uzitocny, ako bolo kedysi. Dnes sa mnohe patenty robia ako predikcia, plagiat, jasnovidectvo, cize vytipuje sa oblast, co by mohlo ako fungovat, a pokryje sa balastom, aby niekto, kto v oblasti urobi naozjstny kus prace bol vydieratelny a mohli z neho cucat.

Co sa tyka Haarpu, o nom bolo popisane neuveritelne mnozstvo blbosti. Nie je v silach jednotlivca vyvracat po jednom vsetky nezmysly, aj ked som to uz robil dlhe hodiny. Nedovsdelani citatelia potom vacsinou zamoria diskusiu osobnymi utokmi, a namaha je vacsinou zbytocna, neucinna. Antenne pole haarpu je dobre citatelne z fotiek. Taka sustava moze vyzarovat iba v pasme, v ktorom zodpoveda teorii pola a fyzike. Ziadny lokalny smerovany ucinok na cloveka, ako sa mu pripisuje a ziadne teplo generovane ELF. To su totalne kraviny z beletrie. Moj nazor som viackrat popisal. Jedna z moznosti je manipulacia s ionosferou za ucelom zavedenia chyby v GPS, dalsia ucinne EM rusenie.

Naco proti mne stavias ucelove linky. Tie nie su argument. Aj v pripadoch wtc skoro kazdy len vybaloval linky, ktorych pramenom bol jediny tupy, alebo zapredany zdroj.

Co sa toho barya tyka. Ako vies, ze neslo o napriklad rozptylenie nebezpecneho odpadu. To predsa s chemtrails nic nema, je to trestny cin znecistenia zivotneho prostredia. Treba hladat vinnikov. Co ak sa len takto maskuju. Ak to bolo merane spravne, a niekto ich nacapal.

Aj dnes velke mnozstvo vedeckych projektov aj u nas su len vysavace grantov, obsah je kamuflovany. Na posudenie vacsinou neexistuju sudni znalci.
Ze mozu skusat cokolvek, a "nahanat mraky a pocasie" je nesporne. Ale to nie je chemtrails vo vyzname, v akom sa ludom podsuva. Iba pokus o psychologicku nadvladu monstra. Lokalne ovplyvnovanie pocasia je celkom iny segment.
Klasicke chemtrails zvysuju odrazivost, a naozaj zmensuju dopadajuce ziarenie, co tiez nemusi byt vzdy dobre, a nemyslim tym len slnecne elektrarne.
Zober ako fakt od odbornika, ze chemtrails v predkladanej podobe je blud. Ak by mala vzniknut o tom seriozna diskusia, tak je potrebne seriozne nakladat s konkretnymi faktami, argumentami, nie vestit a uspokojovat sa, ze nejaky megasubjekt nieco urobil dobre, pretoze inak to nevedel.
Viac ako polovica reci ide o hliniku, pritom NIKTO NIKDY neurcil, kolko z toho je obycajny prach. Z jedneho pokusu zbavit sa BARYA nejde usudzovat celoplosne praskovanie. Zbavovat sa mozu podobne aj inych jedov. To ale nie je predkladana agenda chemtrails.

361406

11.12.2017 10:17

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Este k tomu volnoletu - pripada ti to absurdne, ale tak to je, videl som to na vlastne oci, prerusovanu ciaru. Piloti mozu podobnym sposobom menit rezim prace motora. Na to sa predsa da spytat pilotov dopravnych lietadiel, to by neututlali.
Nemusi ist doslova o volnolet, ale skor o volnobeh, s minimom spotrebovaneho paliva.

361407

18.12.2017 12:47

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

neni treba jit tolik na hranu

ppppp 85.?.?.?

lze klidne zustat u otazek, neni treba za kazdou cenu presnou odpoved.
Nekdy to prilis rozdeluje. Linknu k tomu tuhle pisnicku:
https://www.youtube.com/watch?v=i8ILrW0Do6Y
Vsechno se nam prilis polarizuje, a tim nejsme schopni efektivne cist a reagovat na podstatu veci. Tim je zajem o nejake optimalni socialni spolecenstvi a podobne.
Vytraci se delba prace - jako klic k preziti. Vytraci se dosah na nas vlastni trh a podobne.
Proc bych mel jit prodavat sve produkty do Prahy, kdyz je neumim prodat uz ani nekde v Hodonine. Na cem stalo svycarske hospodarstvi? Na lokalpatriotismu, ne na jakesi domnele prime demokracii. Lide meli k sobe bliz, lepe se cetli.

361496

25.12.2017 10:51

České knihovny v drtivém sevření multikulti lobby

RE: Tohle je šílené

ppppp 85.?.?.?

Dekuju, vas prispevek se oplati pastnout a sirit, predstavuje druh ucinne obrany.
V tomhle smeru je mi take zahadou, ze cirkev vuci nekterym jevum vystupuje jen vlazne, spise naoko. Podili se na dojmu falesne pohody a tolerance. Dovoli existenci ruznym parazitum, prilis je toleruje a dava jim jeste mistenky. Clovek by cekal materialne nezavislou intelektualni elitu, ta ale zatim pozbyla prakticnosti a odstehovala se do nepotrebnych vysek. Paraziti zatim dost vedou.

361575

25.12.2017 11:13

Podivná souvislost současnosti s dílem Edwarda Gibbona

RE: Samorozklad?

ppppp 85.?.?.?

Mylis sa. Rozptyl energie ktory popisuje entropia je jednym zo zakladov prirody, ktoremu nevie celit prakticky nic, ani napr. Einsteinova ekvivalencia.
Podlieha mu vsetko hmotne aj nehmotne na svete. Dosledok je erozia, moznost zostrojit tepelny motor, ktory by bez samovolneho rozptylu usporiadania, organizacie castic neslo zostrojit.
Neprajnici prave utocia na organizaciu, motor, chcu ho inym zburat.

361577

10.01.2018 19:47

Centra našich životů

o tom je tato pesnicka

ppppp 85.?.?.?

Horkyze Slize, Terarium;
https://www.youtube.com/watch?v=W2xUxiW1_d4

pomaly a iste zaciname sluzit niekomu celkom inemu a stracame schopnosti robit to, co sme vedeli https://www.youtube.com/watch?v=32gVCLD8tqU

Tento tyzden som s hrozou zistil, ze ja sam som tomuto statu zaplatil vacsiu dan, ako cela cementaren, plus betonarky a strkovne, patriace do svetoveho holdingu CRH. Mozno zaplatia na dani z pozemkov, ktore im predal nejaky zahadny uradnik, ci minister. Ale toto je tak na zaplatanie huby v danej lokalite.... keby to dali mne, tak ziskaju viac penazi... [zmaten]
https://www.youtube.com/watch?v=aAAIX6-w73Q

Toto je fakt na basu, spreneveru, vlastizradu.

361872

15.01.2018 12:27

Zeman bude "odejit"

nevolit Drahose

ppppp 85.?.?.?

NEVOLIT DRAHOSE, NAVEZE SEM HRABOSE

361945

18.01.2018 09:42

Zeman bude "odejit"

pozor na vydieranie slnieckarmi

ppppp 85.?.?.?

Zvykajme si. Dvojity meter. Polarizacia.
Vsetko, len nie Fica.
Vsetko, len nie Kotlebu.
Vsetko, len nie Zemana.
Dokedy takto?
https://www.hlavnespravy.sk/tyrkysova-revolucia-na...

361977

18.01.2018 14:04

České knihovny v drtivém sevření multikulti lobby

RE: Tohle je šílené

ppppp 85.?.?.?

Dekuju za podrobne popsany nazor, zamysleni. Asi je to tak, velky kolos jakym je Cirkev si svou velikosti zajistuje setrvacnost, urcitou stabilitu, na strane druhe neni schopen efektivni reakce na vnejsi necekane vlivy. Uskok pak zvladne jakykoliv zkusenejsi toreador, stejne tak obsmeknuti nicnetusicich vezoucich se ovecek.
Prikladam zamysleni v jine rovine:
https://www.youtube.com/watch?v=p8Ms-OQPWbE
Ano, problem je v zavedeni mechanismu, ktere prumeruji kvality. Chybejici nebo slabe vertikalni struktury. Neni prece realne mozne, aby optimalni kandidat na rizeni celku vzejde z voleb ulice, kde hlas neposlusneho a hloupeho studenta ma stejnou vahu jako hlas jeho ucitele. Jak nastinujete, souvisi to se skolstvim a vidinou uspesnosti mladsich. Mame zdegradovanou motivaci mladsich v tom, ze jejich kvalita neznamena uspesnost, resp. v nastaveni kriterii co je to kvalita.
Je nesmysl neumet delat dohromady nic a spise jen kseftovat. Bez hospodarske bazy a tradic zemedelstvi a prumyslu se octneme akorat na kolenach, staneme se zbytecnymi, a je otazka casu, kdy nas spolkne konkurence, nebo najede asimilace.
Nevidim to uplne ztracene, stoji ale pred nama nekolik Augiasovych chlivu, a Augiasove jsou uzky profil.
Mam hromadu negativnich zkusenosti z tehle doby v tomhle aparatu. Posledne liknava policie cekajici spise na vysluhovy duchod. Pritom by toho hromada sla vyresit narizenim ze dne na den. Kdyz bych si predstavil, ze jsem kral, nebo jeho poradce, tak nastane zmena behem mesice, nemluve o moznem atentatu. Stejne tak dalsi lide maji dobre napady a reseni. Sme opravdu natolik vydirani swiftem, bankomaty, cizi armadou? Nebo spise vlastnimi pohodlnymi a naivnimi. Kdybychom chapali, ze musime drzet pohromade, tak by to s nami nemeli lehke, a mame sanci. Takhle vydela spise Cina, ktera ma takovy objem technologii, ze ji nejaky swift vubec nezaskoci, a my puvodne schopni utirame huby [smích]

361985

18.01.2018 14:18

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Polozil jste si nekdy otazku, proc auta ve velke vetsine nebouchaji jako v Hollywoodu? Kdy az opravdu bouchaji vlakove cisterny po havarii, nebo jine nadrze?
Proc treba puvodne kapalny plyn v nadrzi je mnohem nachylnejsi k vybuchu?
Preju hodne rozvahy.

Take mam zde pro mnohe darek o chemtrais, od pana Korenare:
https://www.youtube.com/watch?v=oiO3LsqKots
K ostatnim videim bych mel mozna nejake vyhrady, ale to o chemtrails povazuju za poctive, temer dokonale. Sotva bych to popsal lepe.

361986

18.01.2018 14:30

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Zel, to vase pdf neprokazuje prakticky nic. Vy asi nevite, ze hlavne nad 500C z oceli reaguje kdeco, kyslik, sira, chlor ze vseho kolem. Take v tom pdf se o tom pise spise jako o difuzi podobne pri pajeni, nez o tavbe. Tavba je tavba, a je treba teplot alespon 1400C zhruba.
Tedy zadna molten steel, to je ciry hoax i s ohledem na barvu. Bezte konecne za tim kovarem. A zkouknete prosim trpelive video o chemtrails, co jsem dal dnes kousek vyse. Seriozni prace.
Zkuste si treba roztavit ocelovy dratek plynovym tryskovym zapalovacem. Ocel bude zlute intenzivne svitit - a nic, neskapne.

361987

18.01.2018 17:08

Vojenská zpravodajská služba vyzbrojila demokracii po celém světě

RE: Demokracia ako

ppppp 85.?.?.?

Pane Pitralon, v tomto i nekterych dalsich vecech s vama souhlasim. Jsme na stejne lodi. Pokuste se proto predstavit si, ze agendu kolem termitu ve wtc a dalsi konspirace je pomerne uspesna prace sorosovcu, soude podle mnozstvi lidi, ktere obelhala. Tim vubec nerikam, ze zastavam nejaky us vladni nazor a oficialni reporty. Mne je putna, co rikaji oficialove, nebo konspiratori. Cerpam predevsim z vlastnich poznatku nabytych pred udalosti. Jsem respektovany vyvojar, konstrukter v okoli.
Zde neni prostor to prokazovat, verte, nebo ne. Pod zjevne blbosti se nepodepisuju, je mi jedno, zda dalmatincu bylo 1500, nebo 3000.
Je treba senzacni pseudofakta brat s rezervou a strizlive. V tomto smeru je pro mne nepochopitelna reakce doc.Nemce, ktery lovi sympatie i za cenu toho, ze prakticky podvadi verejnost. Jakoby to dostal ukolem. Soudni znalci take obvykle netvori vedeckou spicku. Proto jsou za diletanty pozadu. Jakobych podobnym procesem neprosel. Navic soudce kolikrat i sebou navrzeneho znalce nerespektuje, pokud se mu vysledek nehodi do kramu.
Verte, nebo ne, pokud by doslo na lamani chleba, dosti z toho, co jsem napsal umim dolozit svymi referencemi, tady na to ale neni prostor. Ano, umi delat i autogenem a treba odpalit kus zeleza. Ale i simulaci prvku na pc.

361993

19.01.2018 12:06

Vojenská zpravodajská služba vyzbrojila demokracii po celém světě

RE: Demokracia ako

ppppp 85.?.?.?

Nedavno jsem nekam psal, ze Cesi i Slovaci udelali na Slovensku cementarnu v Rohozniku, staveli temer 20 let, pomerne moderni, zvlaste posledni casti. Vytvorila se sekundarni platebni neschopnost, a za Meciara prikleplo 40% akci +-Svycarum. Ti zainvestovali kurzove prodrazenou linku, ktera nebyla vubec klicova, navysili vklad a za Miklose-Dzurindu tim ziskali 60%. Pak jakesi organizacni zmeny, pripletli se Francouzi a pozdeji se dovim, ze vice jak 90% akcii vlastni jakysi Ferrobeton Sahy slovensky subjekt, ale madarssti spravcove. Po roku, loni zjistuji, ze akcie ziskali nejaci Irsti magnati, a cementarna patri nadnarodnimu temer monopolu, ktery ma zazemi az v Americe. Tomu CRH a.s. take patri dost betonaren a nejake sterkovny.
Nejaky urednik jim mezitim odklepl i pozemky pod firmou.
Tehle cely kolos se stovkami, celkove az tisickami zamestnancu, s prakticky zarucenym ziskem, odvedl za poslednich par let na dani z prijmu podle finstat.sk mene nez ja jako fyzicka osoba. Staci? Kolik mame podobnych firem?
Je to jasna loupez za asistence domacich.
Volneji receno
https://www.youtube.com/watch?v=32gVCLD8tqU

362004

19.01.2018 18:08

Zeman bude "odejit"

RE: Člen Drahoš, poskok Söröse

ppppp 85.?.?.?

Vznik československé pobočky Římského klubu prosazoval již v roce 1990 Miloš Zeman,[10] oficiálně pobočka – Československá asociace Římského klubu – vznikla 22. února 1991. Sdružovala v době svého vzniku tři desítky osobností vědy, kultury a veřejného života z Československa. Čestným předsedou byl zvolen Václav Havel, předsedou byl prof. Valtr Komárek, vědeckým sekretářem Ing. J. Nekola, místopředsedy byli zvoleni rektor Univerzity Karlovy prof. Radim Palouš, děkan matematicko-fyzikální fakulty University Komenského prof. B. Riečan a Miloš Zeman.[11] Po smrti Václava Havla uveřejnil Římský klub nekrolog.[12] 4. března 2008 byl zvolen předsedou České asociace Římského klubu docent Pavel Nováček,[13] dalšími členy výboru byli zvoleni prof. Jarmila Doubravová, prof. Jiří Drahoš, doc. Jaroslav Kalous a Ivan Klíma, sekretářem pak Michal Paulus.[14]
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/%C5%98%C3%ADmsk%C3...

...orientovat se v tom se zda byt slozite, avsak Drahos vykazuje slunickarske a proimigrantske postoje, a vypada to, ze stejne jako nekteri policajti zije zcela mimo realitu, nechape ostatni, nema vazbu na celek, stat.

Stejne tak mi je proti srsti cinnost europoslankyne Zaborske, ktera zde figuruje jako viceprezidentka Kalergiho-Habsburkskeho spolku:
http://www.paneuropa.org/adr/slowakei.html
http://www.paneuropa.org/adr/tschechien.html
Zac vlastne platime tyhle lidi ? Podle mne jde o zjevny stret zajmu. Co je tohle za typ "demokracie" ?

362011

23.01.2018 16:34

Když vyhraje Drahoš...

Drahos se chova prilis ucelove

ppppp 85.?.?.?

Je znacne riziko za nej zvedat ruku. Brylemi mozna maskuje i svuj vek.
Muze vystupovat submisivne k tem, co si preji dalsi Mnichov.

ne/volte lidi Drahose:
https://youtu.be/hKtmznHmjoI
Kurz prezidenta
https://www.youtube.com/watch?v=dodcwhrSvLg

362070

24.01.2018 19:50

Když vyhraje Drahoš...

RE: Drahoš ne!

ppppp 85.?.?.?

Pane editor, my se v nazorech na Babise lisime. Zaujalo me jedno video, kde je dobre znat, jak Babis argumentuje. Myslite si, ze tohle byla jenom ucelova rezie?
Nechova se takhle clovek, kteremu staci mluvit pravdu? Myslite, ze tohle by slo zahrat? Jenom tak beze strihu?
https://www.youtube.com/watch?v=E2Sv64UL9cQ
Babis se vyjadril, ze jeho firmy prodavat nechce. To prece delaji ti, kdo chteji vyprane penize. Nase nedaleka cementarna je na tom mnohem hure, nez Kostelecke uzeniny. Nezaplati Slovensku na danich prakticky nic, a zisky jdou momentalne nejakym Irum pryc z republiky. I s pozemkama.

362095

25.01.2018 12:12

Hlavní útok jde na naše děti, ještě 15 let a je konečná

RE: Opravdu vynikající příspěvek, gratuluji

ppppp 85.?.?.?

Ten vas je take dobry.
Jako hlavni problem vidim, ze volebni pravo by melo byt omezeno od zhruba 21 let, a ne od 18. Nazor bez elementarnich pracovnich zkusenosti je nanic. To dobabrali slunickari schvalne.
Prikladam pozastaveni nad "kurzem dnesniho prezidenta"

Kurz prezidenta
https://www.youtube.com/watch?v=dodcwhrSvLg
ne/volte lidi Drahose:
https://youtu.be/hKtmznHmjoI

362109

02.02.2018 11:06

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: Na tému amerických programov vývoja biologických zbraní...

ppppp 85.?.?.?

Nasel jsem hezke, barevne nefiltrovane video na temu "molten steel" ve WTC.
V teto souvislosti je zajimave, ze vetsina prvotnich odkazu pres google jsou jakoby nahodou filtrovane oranzove, aby tekuta ocel vypadala take oranzove. Musela by byt velka nahoda, aby tohle nekdo nedelal schvalne jako skupinovou manipulaci.
Je zretelne videt, ze i tuha ocel dovede mit bilou barvu, netoz tekuta.
Takze nic oranzove, nebo zlute.
https://www.youtube.com/watch?v=2YT4sA0E1Bo
Tedy predmetna tekutina NENI roztavene zelezo z aluminotermicke reakce, ale jenom roztaveny hlinik s ohledem na mistni zastoupeni kovu.

362273

Degradace a michani mouky s popelem jsou oblibene strategie dobyvatelu.
Predne je treba rict, ze hodne zbytecneho CO2 produkuje zcela zbytecna doprava slouzici ve velke vetsine pripadu nadnarodnim korporacim. Bez ni by bylo lepe.
Osobni i nakladni.
Pak zde mame princip agenta s teplou vodou. Tenhle agent se nemusi bat o ni mluvit, protoze pravdu tezko zpochybnit, i kdyz agenta budou objektivne nenavidet.
Pravda je proto spise taka, ze se otepluje a prebytek CO2 celkove skodi s ohledem na populaci a erozi, i kdyz uvedenou pravdivou informaci siri predevsim lhari, aby mohli lepe ukotvit sireni dalsich lzi, nebo na tom vydelat.
Je treba dusledne rozlisovat nejenom obsah informace, ale i osobu, ktera ji siri.
Jinak se stezi vyhneme nespravne pausalizaci az fasizaci.
Co se tyce klimaticke migrace - nikdo jim prece nenarizuje kacet stromy, nebo nezakazuje jejich vysazeni. Je treba vzit do uvahy, ze takova Nigerie cita 200 milionu obyvatel, a pri jejich zpusobu hospodareni a namnozeni zde mame poust behem par let.

362314

07.02.2018 10:00

O čem vypovídají dodávky ruského LNG do Spojených států

RE: Zdroje energií ve světě.

ppppp 85.?.?.?

Stejne to budeme muset postupne nahradit. Dnesni energie v podobe ropy mame tak na 100 let. 30-40JE je udaj, ktery zavisi na hodne parametrech, zejmena na neefektivni spotrebe a zbytecne doprave. Vypovida spise o plytvani, nez o skutecne potrebe a navraceni do jeskyn.
Zazrakem stoleti jsou solarni panely. Potrebne souvislosti a infrastruktura jsou objektem doreseni a postupneho pokroku.

362339

07.02.2018 10:26

Kde je poklad staré Evropy?

Poklady se ztraci

ppppp 85.?.?.?

kvuli degradaci dosavadnich hodnot a kultury.
Degraduji je subjekty, ktere vedou skrytou valku proti Rusku a zbytku normalni Evropy.
Evropa tez doplaci na odvracenou tvar krestanstvi, ktere ne vzdy cti pravdu, a navozuje lidem falesne zazraky. Lide se pak na ne spolehaji, veri, ze Buh, pokud to s nama dobre mysli neco udela, a kdyz ne, tak to stejne nema smysl.
Zapominaji, ze Bohu, pokud nejaky existuje nemaji pravo podsouvat sve videni, jak by mel vypadat, ceho byt schopan, a co ma udelat.
Spatne pochopeny mozny Buh vede jen k dalsimu druhu nabozenske arogance, nebo k apatii, falesne toleranci, dusevni paralyze.
Predpokladam, ze krestanstvi bylo dobrym zakladem pro nasi kulturu, zejmena v obdobi ruznych sarlatanu. Nedava ale dost jasne odpovedi na dnesni ozehave otazky, a schovava se pred svou reakci na posledni typy valek Pozinaje Irakem, konce Syrii, plus vsechny mozne barevne revoluce.
Nema v dusledku jasno v tom, co s lichvou, pujckama, neumi si poradit s opravdovym nepritelem. Nema smysl nepritele hyckat hazenim chleba, to ma smysl spise pri mezilidskych vztazich, a tlumeni konfliktu, ale ne, kdyz uz valka bezi. Krestanstvi prece nemuze davat navod na sebezniceni, jako tomu napovidaji posledni udalosti v Evrope.
Pak krestanstvi nedbalo ekologie, v davne dobe byly problemy jineho charakteru.

Jsem nazoru, ze peklo, dabel v predkladane podobe v dusi, nebo po smrti neexistuji, a ze spise predstavuji nedostatek dobra a degradaci spolecenstvi a kultury, se vsemi dusledky. S oblibou se na peklo vymlouvaji ti, kteri mu slouzi, tedy se snazi ziit na ucet ostatnich. Jde o caste alibi tech, kteri jinym skodi.

Podstatou tehle degradace je, ze jsme pomoci systemu uveru a pujcek vypestovali monstrum, dinosaura, ktery po nas slape. My sami jsme chteli byt prvni, pred ostatnimi za kazdou cenu, a system nam to takhle vraci. Skodime si predevsim sami sobe snahou predbihat ostatni. Zbytek je jen moderni vypalnictvi pomoci skupin (skoda rict, ze statu, ktere jsou spise zasterkou a dojnou kravou) ktere vlastni zbrane. Jsme v nasi naivite obeti vyhrozovani, a je nam odepren socialni pokrok.

Jiste zlepseni by se dalo cekat vycistenim medii a parlamentu, to bychom se vsak nesmeli bat zastrasovani a bylo by treba si hlidat zada, co je ve dnesni dobe financnich zavislaku a zradcu obtizne. I soudobym pekelnikum se do otevrene valky az tak moc nechce, asi vedi, proc. Tak zkouseji ostatni svinstva. Uspeje jen ten, kdo si poradi s vydiranim, dnes klidne i prostrednictvm naoko modernich spolecnosti.

362340

08.02.2018 18:56

O čem vypovídají dodávky ruského LNG do Spojených států

RE: Zdroje energií ve světě.

ppppp 85.?.?.?

Ac nerad, musim minout prispevek a cas, protoze nejaky Zillmer napsal knihu "Energeticky blud" protoze byl zaukolovan a jeho teorie sunda zbehlejsi stredoskolak chemicke skoly, amater v chemii. Neni treba jit hledat ani po fakulte.
Je tragedie dnesni doby, ze reklama toho dovede opravdu dost, navic za par gresli.
Ropa vubec neni varianta metanu. Metan CH4 je lehci, nez vzduch, a tvori ho leda tak kravy, semtam mozna nahodou sopky, pokud neshori. Pak existuji zasoby hydratu metanu na dne mori, napr. Bermudsky trojuholnik, kde se semtam neco uvolni, a kdo uvizne v bubline ve vzduchu, nebo ve vode, ma smulu. Jsou to opet fosilni zasoby, ktere se netvori.
Metan nevykazuje chut polymerizovat na nejake retezce, netoz ropu.
Aby slo brat takovouhle hypotezu vazne, musel by jste popsat proces, jak se samotny metan tvori a proc. Ne kupovat knihu, kde si to jen tak predstavuji.
Na tvorbu metanu potrebujeme hromadu vodiku. Ten lze ziskat v rozumne mire jen z vody. Pak zbude kyslik, ktery by slo zjistit merenim bud jako rozpusteny, nebo volny. Volny nepozorujeme. Rozpusteny muze pochazet i ze vzduchu.
Pak uhlik. Za ty leta by ho ubylo, kdyby pochazel jenom z planktonu a mineralu. Zbyva CO2 ze vzduchu. Kdyz se pri techhle koncetracich neco metanu tvori, a ciste nahodou nevybubla, ale zamrzne blizko dna, tez jedine s nad s pomoci slunecniho svetla, jinak mame perpetum, pak chceme cekat tisic let na par tun?
Dejte si wiki methan. Wiki rika ze 90% metanu ma biogenni puvod. Pokud chapete co to znamena, spolu s faktem, ze biogenni hmoty momentalne ubyva rychleji, nez co zustane na metan. Je treba si hlavne uvedomit, ze za nekolik stoleti vycerpame ropu, ktera se TVORILA tak 200 milionu let. Tak kolik se ji aktualne TVORI ???
Co je tohle za samoucelova teorie?
Ktera z vyjmenovanych casti procesu vam pak prijde schudna?

362364

08.02.2018 19:03

Chystá Pentagon biologické bomby proti Evropě?

RE: To není v učebnicích funkční nevzdělanosti, takže?

ppppp 85.?.?.?

To jsou absolutni bludy. Psychozy. Manipulace. Skoleni zaplaceni lhari. Nikdo z nich neni odbornik na vlneni, jsou to jen ideologove a vestci.

362365

10.02.2018 10:00

O čem vypovídají dodávky ruského LNG do Spojených států

RE: Zdroje energií ve světě.

ppppp 85.?.?.?

Poslyste vy tahaci prispevku. Predne jste poradne necetl, na co reagujete, protoze metan je lehci nez vzduch, takze se do podzemi nedostal naprdenim bizonu.
Vase jinotaje jsou k nicemu, spise dokladaji vasi neschopnost seriozne diskutovat.
Vcera jsem se take prave ptal na chemicke univerzite v jednom labaku, zda metan muze za urcitych okolnosti, pri vysokem tlaku apod. polymerizovat, nebo skladat slouceniny, retezit se. Nikdo se nechytil. Tak nedelejte machra.

362397

11.02.2018 14:36

Žebračka

RE: 42 let mám odpracováno

ppppp 85.?.?.?

Velmi dobre si to vystihol. Myslim si nieco velmi podobne. Si clenom nejakej strany na Slovensku? Ak nie, alebo aj ano, tak kvoli kontaktu mozes napisat na filoma@centrum.sk
Mozno by sa este dalo nieco s tym robit.
By som dovolil tiez iba uroky z istiny, teda z realne krytych penazi, ale neviem, ci je to dobre mozne, kedze si na podobny system uverov zvykli aj nekapitalisticke systemy, napr. Cina. Mal by som aj dalsie zavazne pripomienky, co nejde vsetko efetivne rozoberat v diskusii.

362441

11.02.2018 14:48

Žebračka

RE: 42 let mám odpracováno

ppppp 85.?.?.?

Existuje nepsane pravidlo, podle ktereho se v kalne vode lepe lovi predatorum. V chaosu se dobre maskuji i ruzne podvody, ktere pak lze interpretovat jako chaos, a je mozne natahovat gumu na dlouhou dobu, nez to prestane nekoho bavit, tedy hrat o cas. Zpusobuje to skryta okupace, dobyvacna politika vybranych etnik uplatnena na zbytku, jako v pripade Indianu. Pokud se budeme chovat jako oni, tak se jimi i staneme. Je to strategie spinave, nekulturni konkurence, parazitujici na vysledcich nejake kultury. Ano, obecne je proto lepsi evoluce, je v ni vice casu, a nepropada tolik chaosu, kde mohou opet radit zivly, co se patricne zneuzilo napr. na majdanu.
Na druhe strane tato obava nebo vlastni pohodli brani efektivnimu pouziti demonstraci ve smysli opravdove demonstrace nazoru a nikoliv protestu a radeni, jak se casto demonstrantum podsouva, nebo se tak umele naaranzuje. Seriozni demonstrace nema byt neco vedouci k revoluci. Melo by jit o realnou politickou show, co lide zadaji, chteji, potrebuji. Nas problem jsou nase zavislosti na systemu a pohodli. Pak strach ze zbranovych monster elit schovavajicich se za lid velkych statu. Jsou to socialni sarlatani, kteri nas nuti zpatky do stredoveku, do jeskyn.
Prikladam nekolik stvrzenek.
https://www.youtube.com/watch?v=i8ILrW0Do6Y

362443

12.02.2018 19:54

O čem vypovídají dodávky ruského LNG do Spojených států

RE: Zdroje energií ve světě.

ppppp 85.?.?.?

Co je to za smesny argument, ze "ropu neumime vyrobit" ? Fakticky je to nesmysl. Neumime ji vyrobit z hlediska efektivnosti, coz je logicke, kdyz perpetum neexistuje, a soucasna ropa predstavuje energii nahromadenou za miliony let. Ale ne z hlediska sloucenin, slozek, nebo smesi.
Tak jak jste to podal jde o dezinformaci. Mohu tvrdit, ze dnes umime vyrobit naftu z plastu, ze dreva, hromady organickych latek. Umim si dokonce predstavit, ze i z neorganickych. Nebudu se s vama o tom hadat, protoze jste z chemie zjevne vedle.
Pindikovat o tom, ze kazda ropa ma jedinecne slozeni je asi takovy nesmysl, jako nutit nekoho vyrobit blato z rozemletych kamenu privezenych neznamo odkud. To je predem nesmyslne zadana uloha/otazka, na kterou nejde rozumne odpovidat.

Ma otazka smerovala k pripadne polymerizaci nebo retezeni metanu. Pokud ho nebudete umet retezit, tak jsou nejake nepravdepodobne hypotezy vedene kymkoliv dost zbytecne. Samozrejme s rozumnou vyteznosti, ne nejake posetile zbytky reakci, ktere jsou vzdy v nejake mire vratne, v praxi ale nepouzitelne.
To pak mohu jit stejne do Tesca a vytahnout se stejnym vysledkem kteroukoliv knihu z regalu.
...Ja se pry vztekam a vy pomahate sirit bludy. Co je horsi? Pouzijete kouzelne sluvko "abiogenne" a hotovo? Vy nechapete, ze tim muzete lidem delat misto nadeje medvedi sluzbu"? Komu pomuze nejake nalhavani? Proc si myslite, ze reaguju? Vadi mi obecne skodlive lzi.


Pane "vyjimecne poruseni omerty"...budte tak laskavy a priste si nejprve prectete, na co reagujete, protoze mi podsouvate bludy.
Nac sem tahate jinou planetu, kdyz ja sam jsem v prispevku o 1 vyse napsal, ze mame dost zasob podmorsky vazaneho metanu (hydrat metanu).
Nac vedete zde posmesky, kdyz ani poradne nerozumite mnou psanemu textu,
Se vubec pak nedivim, proc najednou zahadne rozumite bludum laskavych profesoru zdimajicich granty z dani takovych, jako vy.

362480

25.02.2018 12:55

Zase prosba o pomoc

To je mozno tiez signal

ppppp 85.?.?.?

Ze vyber nie je najlepsie organizovany. Rovnaky problem mal minuly tyzden aj portal hlavnespravy.sk, ktory ma obrovsku sledovanost a patri medzi najlepsie, co na Slovensku vzniklo.

Ponukal som otazku, ci by neslo zalozit plateny mail server, pretoze ako google mail tak aj portaly ako centrum bud vydieraju reklamou, nemoznostou stiahnut si postu na svoj pocitac, alebo tarbavostou portalov, ci prepojenim na konkretne os.

Dalsia vec, ktora chyba je nieco ako google group, alebo jednoducha aplikacia, ktora by nahradila zakladne aktivity facebooku.
Pre ludi, ktori sa nechcu dat spehovat nekonecne vlezlymi portalmi ako facebook, ci disqus.

Ja ked nemam peniaze jednoducho musim robit, co ludia za ne ziadaju.

Si aj myslim, ze nejaky minimalny poplatok za moznost mat prispevky v diskusii by nikoho nezabil. Doterajsie obmedzenia nie su zle, v pripade platenych by som asi dal 20 prispevkov, nez 10 za mesiac. Pri tom pocte nikto diskusiu nezaspamuje.

362773

01.04.2018 14:03

Vydali ho! A nedostali ani těch 30 stříbrných

RE: Ale dostali, dostávajú a budú dostávať

ppppp 85.?.?.?

Je to tak. Pricinou korupcie, vydierania a deformacie trhu su prave eurofondy. Tie navyse nie su tak ani fondami, ako skor dalsou danou, ako prvotny investor vystupuje aj tak banka, alebo nejaka spriaznena firma s dostatocnym kapitalom, ktory sa jej zhodnoti. Len dalsie zase peniaze zo vzduchu a narast fiktivneho dlhu.

Chlapec mal smolu. Nechal sa nachytat najprv na komfort, potom ho pouzili.
Za tohoto asi sorosov celoplanetarny protest nebude.
https://www.youtube.com/watch?v=_vHPHfdXRJQ

363406

02.04.2018 22:02

Vydali ho! A nedostali ani těch 30 stříbrných

RE: Otče, odpusť jim, neboť nevědí, co činí.

ppppp 85.?.?.?

Suhlasim s vami. Navyse je nebezpecne ustupovat vydieracom v podobnych veciach. Jednak tym poskodime, vyrobime obet, jednak tym krmime vydieracov, ktori tym ziskavaju na sile.
https://www.youtube.com/watch?v=XC2UTTvXms0
https://www.youtube.com/watch?v=SS4ZRhjBt9M

363437

30.04.2018 12:11

Kime, nevzdávej se svých zbraní!

Kim ma dost dobrou polohu

ppppp 85.?.?.?

A muze se nechat zastresit jadernym Ruskem a Cinou.
Neni vyloucena podobna dohoda. Ale plisen pujcek MMF je opravdovy zabijak kultury.
Meli bychom se zrict pujcek. Kdovi, jestli by to slo.
Pak bychom mohli kupredu, ubylo by parasitizmu.

363895

08.05.2018 19:53

Fiasko bombardování Sýrie

RE: Je to na okamžitý odvoz

ppppp 85.?.?.?

Jasne, ale Trump zacina byt tak trochu ze vseho blby, dezorientovany.
Prosim prelozte mu nekdo tohle, je to receno celkem polopate, jako pro debily [smích])
Sam az tak dobre anglickou gramatiku neumim. Udelal jsem video, protoze nekteri dobre nerozumi obsahu, kdyz cist nestaci... Otazka, zda stejny problem nenastane i pres kanal slyseni.
https://www.youtube.com/watch?v=IOZJR_KyQJQ

364036

09.05.2018 17:45

Fiasko bombardování Sýrie

RE: Je to na okamžitý odvoz

ppppp 85.?.?.?

Rozumim, pane, ale to zminene tvrzeni je holy mesmysl. Jak jsem psal i davneji, vyjadruji se k tomu na internetu lide, kteri neumi, nebo jsou lini pocitat, vcetne tech 1500 papirovych draku podepisujicich nesmysly.
Stejne padaji temer vsechny budovy po odstartovane demolici, prakticky stejnym prubehem. Udela se iniciace, a budova pak pada sama, borti samou sebe. Vedi to vsichni strelmistrove pro tyhle situace, jenom Nemec rika, ze ne. Proste a sproste lze. Je to sofistikovana lez zamerena bud na cucani grantu, nebo sleduje jiny podobny ucel skodici ostatnim. Tihle lide patri do skupiny, ktera umi bezostysne lhat, a libuji si v tom, ze nikdo na ne nema, aby to posoudil. Cituji:
"můžeme vidět, že kolaps by se zastavil po přibližně 100 metrech. Větší část budovy by zůstala stát. To však nebylo pozorováno v případě kolapsu budovy WTC 1.“
Rikam jen, ze nezadali model, ktery to umoznuje. Jejich model zanedbava zakladni veci, a caruje s datama. Dalsi perla "Kniha ve svém závěru ukazuje, že padající hmota nemohla narážet na nehybnou hmotu nižších pater, jak to předpokládá oficiální zpráva NIST, ale musela narážet na hmotu, která začínala padat již před samotným nárazem". To ale nebylo videt, bylo by to na zaznamu zretelne znat. Nikde takovy casovy posun neni. Opet jen dusledek jejich spatneho modelu.
Ze je to lez, jako vez plyne hned z toho, ze aby byl zmineny odpor nizsich podlazi mensi, musel by byt videt predstih, ktery by zpusobil viditelny posun casti pod narazem. Pokud by byl nezretelny, tak stejne nezretelny by byl vliv na rychlost padu. Bylo by videt na kamere, ne nejake smesne milisekundy. Svetlost podlazi byla velka, a to je presne pravy duvod palacinkoveho dominoefektu i zahadne rychlosti.
Ti lide lzou, jsou to plagiaty. Tvori mafii na cucani penez a dost se jim dari. Nejsme vuci lhani tohoto typu chraneni, cerpaji z teorie davu.

364063

10.05.2018 08:20

Fiasko bombardování Sýrie

RE: Je to na okamžitý odvoz

ppppp 85.?.?.?

Nemlci, jak zminuju, profesor Bazant z USA je opravdovy odbornik na statiku a budovy. Primo se take ucastnil uklidu trosek a pomahal resit zmatek po tragedii.
Stejne tak na linkach debunking lze najit par dobrych zdroju.
Pak jsem uz i ja vetsi odbornik, nez tech 1500 papirovych, ciste proto, ze se nepodepisu pod neco, co nectu, nebo tomu nerozumim. Ti inzenyri se podepsali pod zjevne bludy a neuznavaji zakladni, normalni logickou argumentaci.
Pak se ptejme, koho zpravy siri media? Delal nekdo interview se mnou, nebo s lidma ze stejneho brehu? Proc nedostanu stejny prostor? Proc strkaji penize do konspiraci a do mlzeni? No asi to potrebuji. Zvykli jsme si take "vydelavat" lzi.

Namatkou barevne neupravene video ze zelezarny Podbrezova, kde je napr.v minute 5:54 dobre videt, jakou barvu ma ingot horke oceli, ktery je jiz zjevne tuhy !!!
https://www.youtube.com/watch?v=UuhfoPnHIwE
Pritom skoro vsechny obrazky podobnych situaci hledane pres google jsou barveny cervene. Ptam se, kdo tohle tak hromadne dela ???

364075

10.05.2018 13:24

Fiasko bombardování Sýrie

RE: Je to na okamžitý odvoz

ppppp 85.?.?.?

S tim bych souhlasil. Protoze pitomosti na obou stranach bylo vic, nez dost.
Chtelo by seriozni konfrontace, a ne medialni jeceni a hysterie hlukem znacne prevysujici vsechny mozne odbornosti. Kdo a proc co platil, teda vcetne "cui bono", kdo mel zajem na vedecke zprave o nevyhorelem prachu termitu, ktery nikdy nehorel... At take maji domino. Obavam se ale, ze je to stejne prolezle, jako nase vlada, kde zase majdanisti maji navrch jen proto, ze jsou za nima penize a ze umi rvat, a obkecavat. Vubec nechapou, co provadi, a jak s nima bude nalozeno.
Asi pujdu koupit nejake vlajky, prece jenom jsou dneska nejake vatry... [smích]
No a nase NAKA dnes za nase penize lovi extremisty protoze vyrabi mozna odznaky, co jim chybi duha.
Preju prijemny den

364085

20.05.2018 09:08

Kalergiho plán

Pozrime poriadne

ppppp 81.?.?.?

Na stranku www.paneuropa.org
kde je europoslankyna Zaborska viceprezidentkou a spolok uvadza, ze navazuje na Kalergiho odkaz, prezidentom je Habsburg ml.
Je to jasny stret zaujmov. Aj Cesko tam ma svojich zastupcov, vid polozka members.
Celkovo je to vsetko pokus predatorov na kolonizaciu a okupaciu. Uplne jed o, ci medzi predatormi figuruju ozajstni Zidia, Chazari,Anglosasi, alebo ktokolvek, komu sa paci ich nadvlada, a chce sa dostat medzi nich do parazitickej smotanky.
https://www.youtube.com/watch?v=XC2UTTvXms0

364272

06.06.2018 09:08

Kdo je nepřítelem produktivní části společnosti

Durazne protestuju

ppppp 81.?.?.?

Proti mazani prispevku i ze seznamu vlastnich prispevku po nedavno zrusene diskusi (clanek o Zidech)
To jste pane editor kompletne uplatnil kolektivni vinu. Nemuzu za to, ze nejaky idiot napise neco, co v dusledku zpusobi zahozeni i me prace a obetovaneho casu
Pokud nejste schopny nevhodne prispevky vyradit, nebo presmerovat odpovednost za jejich obsah na autora, tak se ptam - jsme tady nekdo dospely, pravne odpovedny za sve jednani ??
To je podle vas v poradku, kdyz nekdo obetuje cas, a vy mu ho laskave zahodite?

Co se tyce tohoto clanku vyse - ano, nejvetsim nepritelem jsou ti mezi nami, kteri neprimo visi na produktech produktivnich a poskozuji jejich praci. Kdysi se rikalo bez prace nejsou kolace. Dneska mnozi veri na perpetum, a stalo se to modou, nikoliv parasitizmem.

364559

08.06.2018 11:38

Nebezpečná frekvence 440 Hz – totální nesmysl!

Hlavneze tolki rozpravaju do frekvencii

ppppp 81.?.?.?

A neuvedomuju si, ze rozne rezonuje reproduktor, hudobny nastroj, bedna, miestnost, dutiny cloveka, a ze to vobec nie je o cislach, ale o tom, ako ktora vec z toho sedi s ostatnym a podiela na na vyslednom tazko objektivne meratelnom a opakovatelnom dojme.
Je to skor len snaha predat viac nastrojov. Ci je to cele v 432 alebo 440 nema vobec vplyv.

364595

11.06.2018 10:26

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Pitralone, vy se vlastne podilite na neokolonialni psychologicke nadvlade.
Jste az uzasne nepoctivy a sirite zde rovnou z kresla bludy, aniz o tom zrejme vite.
Ani za kovacem jste nebyl, presto tvrdosijne sirite stejne nesmysly, jako 1500 papirovych pseudoinzenyru. Delate medvedi sluzbu.
Doted jste verejne neuznal, ze dokument podepsany 1500 udajnymi inzenyry je jako celek neduveryhodny a vyfabrikovny blud, i kdyz tech argumentu odznelo proti papouskum opravdu dost
https://www.youtube.com/watch?v=IOZJR_KyQJQ
Zde mate bilou barvu zcela zjevne tuheho jiz ingotu
https://youtu.be/UuhfoPnHIwE?t=321
nebo zde
https://youtu.be/RsQYYhQJ2kA?t=33
nebo zde v jinem barevnem podani
https://youtu.be/42MUVQNPrXE?t=132
Je zcela zjevne, ze bila rotujici cast je jiz tuha, protoze by znacnou odstredivou silou okamzite jinak odfrnkla.
Stejne jako lzou v tomhle, tak jsou povrchni i dalsich vecech, pokud jdeme do detailu.
Vy si zrejme neuvedomujete, ze je to hanebne takhle poskytovat prostor falesnym odbornikum. Nechal jsem vam prostor, a nechtel vas tlacit v odbornosti ke zdi. Vypada to ale, ze mi jinou moznost nedate [smích]
Prestante laskave papouskovat nesmysly a prodavat vyfabrikovane hysterie. Kdyz se tim chcete zabyvat, proc to nedelate seriozne a neoverujete zakladni veci ???

364639

11.06.2018 10:30

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

pro pohodlne obarvuju/opravuju jeden vyse zapomenuty link
https://youtu.be/UuhfoPnHIwE?t=321

364640

11.06.2018 23:15

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Neni vzdy dulezite, kolik lidi podepise nejakou blbost. V tom se asi shodneme, protoze to plati z kterekoliv strany, obecne.
Klicove je, zda je to spis blbost, nebo spis pravda. Mne vyslo, ze kdyz lzou v zasadnich detailech, tak jim obecne nejde verit.
Nejdu to ted studovat, predpokladam, ze zadnou z dosavadnich blbosti nezrevidovali. Stejne jako nic nezreviduje doc. Nemec, protoze by se vybarvil jako lhar. Dal fyzice a matice docela po krku. Proste jeho simulace je z odborneho hlediska lez zamerena na vlastni popularitu a prodej sw. U nas mame podobneho, lhal ohledne uspesnosti detektora lzi v pripadu Cervanova.

364646

12.06.2018 15:59

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Pan "treba" ani pan doc.Nemec nejsou skutecne kapacity. Lide co to podepsali nedosahuji urovne vesnickeho kovare.
Nechapu tez, proc mi podbizite a podsouvate media. Nejsem na strane neceho podobneho. At si pisou co chteji. Vetsinou se radi ke stejnemu odpadu jako tech 1500 udajne odborniku. Mam vlastni zkusenosti, nepotrebuju se nandavat medialnimi jednohubkami. To spise vy jste ten, co je nema a neuzna, nezajde za vesnickym kovarem, a nezepta se, jak je to doopravdy.
To vy jste ten dokonale obelhany. Proc si s tim konecne nedate praci, a misto toho opakujete nesmysly po lidech, o kterych verite, ze jsou odbornici. Zjevne nejsou.
Je to podpisova akce bridilu z ulice.
Nemate snad na autobus, nebo cosi do nadrze? To je tak tezke zjistit, ze mluvim pravdu?

364656

12.06.2018 21:51

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Tohle je verejna diskuse. Vy zde propagujete a tez maskujete nazor sarlatanu, a hlavne lidi, kteri nechteji, aby vyslo najevo, ze napalit letadlem do budovy je take jedna z moznosti, jak udelat skodu obecne. Neresim ted, kdo je ten zly, to se pri takovem utoku stejne hned nevyresi, a navic trpi/skonci nezucastneni, nebo nevinni.

Navic me tu zase zesmesnujete, protoze je fakt mala pravdepodobnost, ze by jste nevedel, ze doc. Nemec pevnost v zaru a hlavne tekutost oceli vubec ve sve praci neresil. Leda by jste ji nevidel, nebo neslysel, nebo ji vubec nerozumel. Podle jeho teorie by se talir padajici ze stolu nikdy nemohl rozbit. Stejne tak betonova tvarnice.

Ja zde rikam, ze prace, pod kterou se podepsalo 1500-3000 udajne odborniku, o kterych zamereni nemame dost objektivni reference je ve vice bodech zjevne lziva. Ze tahle prace je protlacovana sarlatany, kteri tancuji na hrobech tech obeti.

Nedavno na Slovensku opet vznikla zkusenost s celoplanetarnim protestem,na ktery reagovalo tisice lidi. Na davove psychozy zjevne existuje firma.

Jedna ze lzi je, ze z rohu budovy tece ocel, z ceho vyplyvaji nasledujici falesne dedukce. Zadny skutecny odbornik se nepodepise pod zjevnou lez.

Tak neuhybejte. Chovejte se jako chlap a neprotlacujte zde anonymy. Zajdete nejprve za kovarem. Mejte uctu k profesim. Nebo uznejte, ze tekouci kov nemohla byt podle barvy ocel.

364660

13.06.2018 20:23

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Dekuju za optani. Muj deda pracoval v bani a otec v huti primo pri tavbe zeleza/oceli. Nejaky cmoud udrzbar v uniforme pobirajici oceneni od Bushe, ktery predtim jakziv tekouci ocel ani hlinik nevidel na tom nic nezmeni.
Stejne tak 1500-3000 domnelych odborniku, kterym chybela patricna exkurze a kteri nevi jak a proc je tam tak horko.
Ne nadarmo se rika lez jako vez.
Preju hezky vecer.

364680

14.06.2018 11:42

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Presne tak. Kazdy mel nejaky svuj duvot lhat, pokud tu roztavenou ocel opravdu nekdy v zivote videl. Pokud ji nevidel, tak proc se podepsal - pak to ma cenu jenom nabozenstvi, na mile od faktu. Nejde mi do hlavy, proc nechcete uznat, ze takouci ocel nema zlutou, nebo oranzovou barvu, a ze je oslnive bila dokonce i v tuhem stavu. Na tom se totiz lame, jako na jednom z prikladu, zda jde o pravdu, nebo lez.

364690

14.06.2018 20:17

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

A sirim tyhle dezinformace po internetu, zejo. Ponekud jste to najednou otocil a zase odbocil. Rozebiram zjevne manipulace a lzi v dokumentech. Nikdy jsem se ani slovem nezminil proti opetovnemu vysetreni

364700

14.06.2018 20:21

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Tos dejte pozor, aby jste neulovil sebe. Proc nepisete k veci, pane. Rozebiral jsem zde jedinou vec a sice barva tekouci oceli, s tim ze byla v dokumentech vylhana. Stejne jako nektere dalsi detaily. Vy jste mozna lovec idiotu, ja lovec lzi.

364701

16.06.2018 19:17

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

Na elektronkovem pocitaci

ppppp 81.?.?.?

lze prehrat treba tohle
https://www.youtube.com/watch?v=OokqpxI3yos
Coby puvodne
https://www.youtube.com/watch?v=Nlc4g2xDaeo
Nebo
https://www.youtube.com/watch?v=1q7shbpOYqk
I kdyz lidovky to by bylo stejne tak na dlouho.
Objevuje se take dost novych pseudolidovek, ktere pousteji po mistnich rozhlasech, a zpravidla jsou generovany syntaky, kolikrat v silenem zpracovani. Nezridka prispeji k zvysenemu odporu k puvodne zpracovanym lidovkam, nebo dechovkam.
Jisteze tez tezko komentovat radia, kdyz takove nejsou, vypada, ze vetsina z nich pase po reklame.

364739

17.06.2018 23:28

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

RE: dechovka - cimbálovka

ppppp 81.?.?.?

Myslim, ze moravskou dechovku nedocenujete. Byla tam Mistrinanka, Moravanka, Malokarpatska kapela.
Je blbost srovnavat dechovku s cimbalovkou. To je jako srovnavat pracku s lednickou. Kazda resi cosi jine.

364766

17.06.2018 23:35

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

RE: dechovka - cimbálovka

ppppp 81.?.?.?

Jo a co se tyce ladeni 432/440, tak to jste naskocil jenom na reklamni lobby prodejcu hudebnich nastroju. O harmonickych radsi nepiste. Podle precteneho se v tom poradne nevyznate. Nebo kdyz prece, tak piste poradne, at nedomyslime.
Aby bylo jasno, nekolik organu jsem kdysi naladil, ted to nedelam, nezivi me to.
Tech kdo prilis pochybuji o tom, co pisu odkazuju na text pisnicky od Kamelot ....vis ja jsem chlapek, co projel staty, mel hodne bab a rychle zil... takze jsou i lepsi borci, nez ja.

364767

18.06.2018 12:36

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Dobre vysvetlim. Pominu ty posmesky, nastesti nemusim oznacovat za odbornika sam sebe, obcas to nekdo udela za mne.
Nabizi se odpoved protiotazkou. Copak kameraman v zelezarne Podbrezova, nebo na videu frikcniho svareni (podeziram vas z toho, ze ste videa nevidel i kdyz byla u nich napsana presne minuta) mel jinak nastavenou kameru, nez filmar kolapsu wtc? Neslo o standardni nastaveni bez filtru? Proc si myslite, ze by zrejme nahodny svedek kolapsu manipuloval najednou s barevnyma filtrama? Podle mne jak pad wtc, tak zelezarna a svareni byly natoceny normalne bez uprav i s ohledem na barevne podani okoli.
Pripomenu take, ze mam nastudovane televizni barevnou soustavu PAL a dalsi, a tez zkousku z toho. Podobne osvetleni. Nejsem pouze amater, bez ohledu na to, co si o tom myslite. Pisu to sem kvalifikovane. Barevne videni mam v poradku.
Takze budme objektivni. To spis ja se mohu ptat a take jsem se ptal, proc temer vsechny obrazky tekouci oceli, co najde google jsou barevne uplne zkreslene, aby nebylo videt bilou barvu ??? Vam tohle prijde normalni? Vzdyt je to az v poloze dezinformace.

364777

18.06.2018 13:04

Strategie moci

RE: Klub přátel USA Podpindoso - zápisné 20 chazardollars

ppppp 81.?.?.?

Co by se jeste mohlo tykat nelinearity rgb slozek na cipu, tak neni obvykle, aby kamery pri pohledu na silne osviceny objekt, nebo slunce omezene neutralnim filtrem, nebo pohled do silne bileho zdroje tento zdroj barvily zlute. Nemuzu vyloucit, ze takove existuji, ale vykon z techto ploch na takovou dalku je velmi slaby a tim prevazi puvodni barva. Stena wtc je soubezne s tim zretelne bila, s dostatecnou intenzitou. Nevidim duvod na zkreslene barevne podani. Fotka/video wtc vypada autenticky.
Fotka tekouci oceli je naopak barevne upravena/zkreslena.

364778

19.06.2018 17:16

Neskutečná chudoba hudebních žánrů

RE: dechovka - cimbálovka

ppppp 81.?.?.?

Pane, pri vsi ucte, napsal jste si prvni odstavec, ktery temer nenavazuje na obsah meho prispevku, a pak si odpovidate "jste chytrej jak radio". Srandovni.
Pokud by jste pochopil, o cem mluvim, tak pisete k veci a ne o radiu.

Stejne tak zeste versus housle. Podle mne to s mym prispevkem nesouvisi.

Konecne 3. Odstavec o psychobiologickem a duchovnim pusobeni. Jenomze tady jste to opet vy, ktery neuznava rezonance, a tim i tembr. Prece kazdy nastroj, v kazde mistnosti s konkretnim clovekem a konkretnim nastrojem vzdy rezonuje nekde jinde a nejak jinak. Vcetne lidskeho hlasu a analyzy.
Neexistuje jediny duvod, jak be cele spektrum a celou tuhle ruznost mohla nejak narusit volba ladeni 432 nebo 440.
Nebude to totiz vubec volbou adeni, ale tim vsim ostatnim, jaky vznikne pocit, a kde co bude vsude a na kterych harmonickych rezonovat. Konkretni frekvence na toto rozdeleni nema zadny vliv. Pri kazdem cloveku, nastroji, mistnosti budou rezonance nekde jinde a jine, nezavisle na ladeni.

4. Odstavec, nic se netaji, ruzna ladeni jsou popsane, a je tam hodne silenosti.
Vy o tom jen nevite.

5. Takhle muzete i neexistujici veci prohlasit jako podprahove, ctite prosim pricinnou logiku.

364806

24.06.2018 21:00

Kérka

Jsem nedavno videl

ppppp 81.?.?.?

Zenu ve spolecenskych dlouhych satech s potetovanou celou pravou rukou. Pest na oko. Kdovi, jestli na to myslela. Docela sok. Odporna moda a zbytecne riziko.

364896

18.07.2018 19:46

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

to jsou pindy od melindy

ppppp 81.?.?.?

...Zatial najskodlivejsi je mobil pri uchu. Uz 5cm vzialenost je pole v hlave vyrazne slabsie, pol metra uz nizke. Wifi treba mat aspon 2-3m od tela, silnejsie posilnovace az zbytocne silnych wifi tak 5-10m.
Mikrovlnka nesmie "fucat".
Najcitlivejsie organy na toto su cievy, nervy, lymfy, vlasocnicove a liniove utvary.
Druha vec je, ze naco mi je 5G internet, ked mi Android nevie pastnut 100kB text, pricom realnych 10kB natiahnu rozne nezelane objekty portalov na 1MB.
O co sme zvysili rychlost, o to vacsi bordel vlacime so sebou.
Prehladat 1MB subor v DOSe trva sekundu, v Linuxe este menej.
Android prehladava 1MB pdfko minutu, a nejde casto stopnut.
Windowsy podobne kradnu cas. Google zabaluje linky do svojich
Toto sme vyhrali?
Urcite som nevymenoval vsetko. Portaly mainstreamov neskutocny bordel, stovky naviazanych linkov krizomkrazom po svete, google, centraly, statistiky. Toto je len dalsi Augiasov chliev. Cim vyssia rychlost, tym nopak este vyssia spotreba casu. Paradox. Ako v tom vtipe s prackou v Indii. Alebo clne s rybarom.

365399

18.07.2018 19:50

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

RE: Nepropadejme panice, článek přehání.

ppppp 81.?.?.?

hezky prehled, ale nerozumite tomu, a spatne veci interpretujete.
Kupte si nejprve indikator pole za 10E, a nejprve si neco ocichejte. Mozna se pak posunete dale.

365400

19.07.2018 14:18

Bezdrátová aliance, již brzy u vás v okolí: 5G

RE: Tri články o rizikách mobilného signálu

ppppp 81.?.?.?

Len namatkovo, clanky pisu ludia, ktori tomu dobre nerozumeju:

".káblové hands-free sady neriešia problém ožarovania človeka anténou, pretože žiarenie z antény sa automaticky preferovane šíri práve kovovým drátom"

To je hlupost, som vystudovany v odbore anten, s praxou. Kablik preberie funkciu anteny minimalne. Handsfree sada je naopak dobre riesenie.

SMS prava trva kratko a nie je pravda, ze je signal silnejsi. Digitalny je tak aj tak, ci sa hovori, alebo smskuje. SMS spravy su naopak bezpecne riesenie.
Akurat internet je podobne vykonovo nadupany, ako hovor, aj vyrazne viac.

Z clanku mam skor dojem, ze autor zdroja zamerne radi skor horsie moznost s cielom este viac skodit.

365412

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Káva pro Zvědavce

37

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 75 čtenářů částkou 13 073 korun, což je 37 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 1

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 2

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Počty zemřelých loni a dnes09.10.20 15:21 Česká republika 6

Studenti na slavné Karlové univerzitě chtějí "bezpohlavní systém"09.10.20 00:10 Česká republika 2

Byla pandemie plánována?08.10.20 21:48 Neurčeno 8

Hoří, hoří a ne a ne spadnout08.10.20 21:23 Jižní Korea 11

Vláda tvrdě zpřísňuje opatření. Na 14 dní se zavřou ZOO, bazény, posilovny, kulturní i sportovní akce08.10.20 16:43 Česká republika 7

Zákon o šmírování internetu vojáky prošel dál08.10.20 15:37 Česká republika 0

Už je to tady: Očkovaní na covid nebudou muset nosit roušky08.10.20 13:19 Česká republika 6

FB smazal Trumpovi 2x příspěvek, ve kterém píše, že chřipka je horší než covid07.10.20 10:35 USA 2

Zločin proti lidskosti06.10.20 21:22 Německo 0

Prymulovi jen tak přistál na účtu milión korun06.10.20 09:50 Česká republika 3

Petice proti náhubkům, testům na covid19 a dalším opatřením04.10.20 17:58 Česká republika 11

Švédsko otáčí? Nechce krimigranty z Řecka03.10.20 14:22 Švédsko 0

Měnové kurzy

USD
23,13 Kč
Euro
27,27 Kč
Libra
30,06 Kč
Kanadský dolar
17,58 Kč
Australský dolar
16,40 Kč
Švýcarský frank
25,44 Kč
100 japonských jenů
21,94 Kč
Čínský juan
3,46 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 144,38 Kč
1 unce stříbra
545,56 Kč
Bitcoin
273 073,65 Kč

Poslední aktualizace: 19.10.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 218 397