Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Bekota

Nalezeno 51 příspěveků, 32 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

05.12.2012 09:58

Dočkáme se zákazu psychotronických zbraní?

RE: Lidstvo už dávno kontrolováno je a bude také univerzálně zotročeno!!!

Bekota 217.?.?.?

Nenechte se prosím Vás odradit. Lékaři jsou samozřejmě také součástí spiknutí a ty prášky, co vám dávají, transportují tajné látky do Vašeho mozku, kde jsou aktivovány zářiči umístěnými na Aljašce. Ovládají je tam bioroboti, kteří jsou od člověka nerozeznatelní a ti jsou programováni nám hierachicky nadřazenou zmutovanou cizí vyvolenou entitou, kterou sem vyslali Drakoni z mléčné dráhy v době atlantské. Spiknutí proti Církvi (a lidstvu) je tak obrovské, že se tomu zdráhají ještě někteří (úplně zmanipulovaní) lidé uvěřit, neboť nejsou schopni ho spatřit v celém rozsahu a navíc Jim se podařilo ty nešťastníky přesvědčit, že Oni vlastně neexistují.
Že se Vám zdá, že je Vám po prášcích lépe, to je samozřejmě podvod, je v tom i droga, která vás utlumí, a po které postupně degenerujete. Dávejte to pod jazyk, a pak to tajně vyplivněte do záchodu. Dělám to tak. Je mi teda daleko hůř, ale takhle na mě nemůžou.

280035

07.12.2012 09:28

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

Prosím vás,

Bekota 217.?.?.?

už tu toho rouhání nechte, nebo na nás Bůh Janeček sešle strašlivého Žida Daniela Landaua.

280184

07.12.2012 10:15

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 217.?.?.?

Dobrý den, to jsem rád, že jste se tu konečně objevil. Říkal jsem si, že nám tu chybí Guru. Lid potřebuje Gurua.
Pořád je mi divné, jak, kdy a kde mohli ti Chazaři z Chazárie a Bilderbergu udělat chybu, že byli tak náhle demaskováni. Mohl byste mi to, pane Guru, nějak více a pro mě velmi názorně, osvítit, jak se to jim to mohlo přihodit? Já si myslím, že asi jak pořád nahlíželi do toho Talmudu, tak úplně zapoměli na internet.

280187

07.12.2012 18:36

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 176.?.?.?

Omlouvám se, že ještě ruším, ale přijde mi až neuvěřitelné, že by mohli udělat tolik chyb. Budu Vám však věřit, jste Guru a osvítil jste již určitě mnoho bloudících. S těmi písemnostmi to prohráli na celé čáře. Představte si, co by mohlo nastat, kdyby to všechno zničili a my bychom o jejich hrůzné historii neměli ponětí. Ještě že se nám o nich ty perské a španělské záznamy dochovaly na internetu.
Na tu DNA si měli dát skutečně větší pozor. Jen mě znepokojuje, že podstrkují cizí DNA za svojí. Nevím co teď dělat. Víte, jde o moji ženu. Je dost světlá se světlýma očima, proto ji podezřívám, že je původem nejspíš ukrajinská Chazarka, a že mi podstrkuje malá Kangančata. Nevím, jak to ověřit, a ani jak s tím dál žít. Ověřit to v Bilderbergu a v Hollywoodu asi určitě nemá cenu, jedině, že bych to zkusil svobodně vyguglovat. Věřím, že na internetu bude ten pravý kód právě na těch stránkách, kam Chazaři nechodí. Ale jak naznačujete, výzkum kontrolují chazarské laboratoře a určitě mi tam něco podstrčí. Ještě že se to šíří jen po děvčátkách, tak asi bude stačit pořešit právě je, a pak až zůstanou jen chlapečci, jako v Číně, bude konečně od té nákazy pokoj a zůstanou jen čistokrevní a zdraví Hebrejci a žádní nějací nemocní antisemitští kříženci podstrkovaní chazarskými kukačkami.
Moc Vám děkuji za osvícení za sebe i za ostatní.

280214

12.12.2012 09:45

OSN požaduje kontrolu nad světovým internetem

Konečně! Také tomu dávám jedničku.

Bekota 217.?.?.?

Jsme všichni jedna velká lidská rasa (až na pokřížené Chazary) a jsme si dost podobní a co je dobré pro Číňany, bude dobré i pro mne, hlavně že budu víc v bezpečí. Konečně někdo Židům zatrhne to internetové podvracení Krista a udělá přítrž té jejich zkaženosti. Můžou se teď v tom jejich Sanhedrinu vztekat, ale proti síle východních národů stejně nic nezmůžou. Teď už se naplno ukazuje, jak jsou Spojené Národy důležitá a užitečná organizace. Říkal jsem si, že ten internet stejně nepotřebujeme, všechno důležité bylo již sepsáno ve svatých knihách a my se tu již jen opakujeme.
Ale jedna věc mi stejně nedá spát. Co když Antikristovi Kříženci ovládají Čínu?

280421

13.12.2012 18:30

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 64.?.?.?

Tak je to, pane Dube, Váš příspěvek se mi líbí a dávám oba palce nahoru. Přesně tak to říká i odborníka specialista na židovský problém Grigorij Klimov ve své vědecké přednášce „Boží Národ“. Pojednání má 476 stran a „degenerát“ se tam objevuje asi 300 krát. Je tedy jasné, že tyto věci spolu souvisí.
Pan Klimov ve svém vědeckém díle hned zpočátku varuje, že jakmile začnete poukazovat na Antikrista, budete označen za Antisemitu, a to proto, že Antikrist je s degeneráty spolčen a pan profesor akademik píše, že degeneráti jsou dokonce Antikristovi děti. Prosím, pane Dube, proto buďte opatrný.
Není to však tak jednoduché, jak by se hned zdálo, protože právě ten nejodpornější antisemitismus je dílem zase degenerátů, neboť největšími až fanatickými kritiky Židů jsou právě neúplní židovští degeneráti, což jsou právě děti Antikrista. Třeba ten Váš Solženicin pane Dube, podívejte, co říká specialista Klimov: "Ale, opět zde máme záhadu. Sám Solženicyn skrývá, že on sám je položid, v daném případě po otci. Jeho otec byl pokřtěným židem, z Izáka se stal Izajem, a tak dostáváme Alexandra Isajeviče Solženicyna." Inu, pane Dube, opatrnosti není nikdy dost.
Já vím, že to je hrozné, prostě mají velice silné geny a jeden degenerát, který má v sobě třeba 1/256 židovské krve je již zcela znečištěný a je schopen nakazit celé okolí.
Nechtěl jsem tu všechny ty hrůzy popisovat, aby z toho třeba někdo nedostal ještě větší strach, než je nutné, ale musím se podělit. Ve znamenitém díle „Protokoly Siónských Mudrců“, které sepsal Chasisadista Ascher Guinsberg před Prvním Velkým Sionistickým Sjezdem, v tomto historicky cenném usvědčujícím dokumentu píše, že „Antisemitismus je potřebný k ovládání našich nižších bratří“. Vidíte to tedy. Dokonce právě to je spolehlivé znamení, jak se pozná najatý a placený degenerát. Máme tu tedy dva typy degenerátů, fanatické židomily a sionisty, kteří se nepokrytě hlásí ke svému zrádcovství Krista, a pak ty druhé, pokrytecké degeneráty, kteří provokují hysterickým antisemitismem. Jejich zvrácenost je přísně logicky vědecká -jako splozenci Antikristovi jsou dětmi Nežida a Židovky, což je nejstrašnější kombinace, proto trpí pederastií a sadismem a prakticky všichni jsou velmi agresivní maniakální homosexuálové. Kdo má již teď strach, ať se raději do vědeckého pojednání pana Klimova raději vůbec nedívá. Naštěstí je tu jedna uklidňující okolnost. Pan profesor vyšší sociologie Klimov píše, že je možné tyto dědičné degeneráty napravit psychiatrickou léčbou a internací v klášterech. Zatím nevím, co tím přesně myslí, ale zní to jako řešení, zvlášť nyní, kdy nás zaplavují ze všeho nejhorší Horští Židi z Kavkazu, protože podle profesorovi rovnice, je běžný židovský degenerát 6x horší než ostatní zlá populace.

280507

13.12.2012 18:30

Post-imperiální Pax Americana

RE: Situace kolem Chazarského pseudostátu se ještě dále zhorší

Bekota 64.?.?.?

Všimněte si prosím, těch sveřepých úst, orlího nosu, zlého obočí a potměšilých očí, kterými úkladně sleduje Pána.

Vložený obrázek

Také já, jako snad každý, kdo se konečně probudil, jsem propadl panice, zdali nejsem degenerát položid-maniakální antisemita a homosexuál, zdali nemám kapky otrávené krve, genetickou vadu (třeba usychající ruku), a tak jsem se podrobil vyšší socilologické samoprověrce, jak v sobě rychle identifikovat geny Antikrista. Jak? Nechme raději promluvit vědeckou kapacitu:
„Prostě. Zkuste pohlavní styk dělat normálně, jako dělali naši otcové celá staletí. Několikrát. Bez představ, že spíte s osobou stejného pohlaví a podobné idiotské věci. I když to nedokážete, není čeho se bát. Vám prostě promyla mozek propaganda degenerátů, která vás naučila hloupostem. Rovněž četba rodokmenu není vždy směrodatná. Možná, že vaši rodiče ani nevěděli o tom, že byli adoptováni.“
A je to, pane Dube, Quido i celá Slovenská Buňko (pan Klimov píše dokonce o silně promořené populaci) prostě si u toho představujte rozdílné ohanbí a problém je pryč.

Přeji u toho hodně štěstí a Krista s vámi.
...

Jenom mám trošku obavy z jedné věci, na na nějakých (asi Chazary podstrčených stránkách, kam sami nechodí) se píše, že "Gregory Klimov In 1949-1950 worked in the CIA top secret team code name - Harvard Project",myslím ale, že to je nějaká manipulace na znejistění degenerátů nižšího řádu, pan akademik by se určitě k nějakým tajnůstkáškým techtlemechtlům nezaprodal.

280508

20.12.2012 10:27

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Levy Davidovič Bronstein

Bekota 217.?.?.?

Dobrý den, pane Guru, potěšilo mě, že jste přišel osvěcovat potemělé duše slovanských Gojímů - věčných otroků a dobytčat plozených k potřebě Chazara Žida. Grigorij Klimov ve své vědecké práci ještě píše, že se jedná zcela evidentně o Antikristův gen, jak sám objevil při důkladném studiu Bible. To je věc, která mě opravdu silně znepokojuje a v noci se probouzím děsem, zdali mi neusychá některý z údů, což by znamenalo, že moji rodiče byli adoptováni, jejich jména maskována a já jsem Vyrožděnec z prabáby Židovky. Hrozné.
Dokonce, z plošných genetických studií při hledání genu praotce Žida Aarona se zjistlo, že snad více jak polovina židochazarského kněžstva nemá gen praotce Semity, ale gen R1a, což je něco jako gen nordického Arijce, který je nejčastěji asociován právě se živlem slovanských dobytčat - Dojímů (někdy se nesprávně používá termín Gojim). Myslím si však, že se jedná nejspíš zase o nějaký podvrh Chazarů, jak jste sám posledně naznačil. Obávám se, že veškerá pravda musí být ještě mnohem strašnější.

280878

20.12.2012 10:54

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Feminismus zacal od doby Spanelske obcanske valky.

Bekota 46.?.?.?

Máte naprostou pravdu, to samé tvrdí můj nejmilovanější hrdina a symbol správného muže v 80tých a 90tých letech a poslední statečné srdce na světě - Mel Gibson, který je z rodiny Huttona Gibsona, člena bratrstva nejsprávnějších katolíků, a který s každým zamete pomocí železné koule, nebo smrtonosného olova.
Bratr Mel má za to, že ženy jsou méněcenné a svět, místo aby byl podřízen čistokrevnému bílému ultrakatolickému patriotovi, je otrávený jedem feminismu, liberalismu a kontrolovaným početím (je asi z jedenácti dětí). Ostatně za války neumřel ani jeden Žid (odpluli dávno před tím do Hollywoodu) a papež je převlečený spiklenec, který je manipulován temným velmistrem z pozadí a za oponou. No a když to říká bratr Mel, tak to tak musí být, neboť nasává krev Páně a vše vidí stále zřetelněji.

280879

21.12.2012 08:19

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 85.?.?.?

Pane Guru, ale já netvrdím vůbec nic jiného, než co se píše ve vysoce odborných studiích zabývajících židovskou otázkou. Pan Klimov mi byl doporučen právě zde, jako největší odborník specialista a hlavně vědec, který je vysoce racionální a nezaplétá se do náboženství. No tak jsem dal na dobrou radu a v pojednáních pana ze CIA si pilně studuji. Troufám si říci, že tu tvrdím to samé co pan Klimov, pan Guru, pan Quido, pan Dub a mnoho zdejších dalších studentů židovského problému. Pouze se to snažím doplnit o ještě nějaká nová externí data.
Tak například:
Když východoevropští rabíni hýří stejným genem, kterým se pyšní árijští Slovani, jak si to vysvětlit? Kdo vlastně byli ti Chazaři (Kozaři), kteří se zjevili uprostřed árijské oblasti a na jakousi slovanskou gótštinu napasovali hebrejské znaky, toť otázka doslova židovská. Možná záhada, ale určité vysvětlení by se tu nabízelo. Chazaři Židé se nešíří po mužské linii, ale po spletitých liniích ženských. No a to asi mohlo vzniknout tak, že agresivní feministické Chazarky v loupeživých tlupách unášely a zotročovaly nebohé slovanské kresťaninské otce Gojímy, které pak ve svých doupatech poskákaly, a tak plodily ty Kagany nesoucí stále po mužské linii onen árijský slovanský gen. A to jsou Oni. Maskují se jmény kresťaninů a škodí Církvi (a lidstvu).
Když pan Quido tvrdí, že Židé páchají genocidu, je to protižidovské? Myslím, že by to mnohý popleta mohl nazvat antisemitismem. No a máme problém. Není náhodou pan Quido židovský degenerát? Podle pana Klimova je antikristovým znamením, typickým pro tyto degeneráty, jistá vnitřní sebenenávist, která se projevuje právě tím nešťastným antisemitismem. No vidíte, pane Guru a co Vy, už jste si provedl Klimovovu samoprověrku?

(V příspěvcích musíte rozlišovat závadnou ideologii a neslučovat ji s nějakou etnicitou nebo náboženstvím, je to nezákonné a neodpovídá ani skutečnosti. Nikdy to totiž nejsou všichni příslušníci nějaké etnické nebo náboženské skupiny, ač v ní může být více častá nějak závadná ideologie. Díky – moderátor.)

280939

21.12.2012 10:46

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 217.?.?.?

Pane moderátore, možná tu došlo k nějakému nedorozumění. Znamená to, že Chazar a Žid spolu nesouvisí a slučovat tyto dvě záležitosti je nějak nezákonné? Také by to potom znamenalo, že spojovat Židy s židy je trestné. Souvisí nějak stát Izrael s židy, aniž by taková souvislost neupadla do podezření s konfliktu se zákonem? Rozumějte mi prosím... když se třeba "Chazaři snaží udělat z Gojímů neurotiky", nevím, jak tomu přijít na kloub, aniž bych se vyhnul spojení etnika s nějakým způsobem uvažování.
Jak se pozná závadné myšlení, šlo by to nějak upřesnit? Myslíte, že třeba náboženství nemůže spadnout do kategorie "závadná ideologie"?
Děkuji Vám za trpělivost při čtení mých příspěvků, které by snad mohly přispět k indentifikaci uvažování v rámci "závadných ideologií" právě formou diskutování palčivých problémů a nekorektních témat. [smích]

280954

21.12.2012 20:22

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 188.?.?.?

Dobrý večer pane z Kysučan. Odeslal jsem to ještě před koncem světa, tak snad si to tam v jiné dimenzi ještě někdo přečte, je to přece jen o zamotané otázce genů antikristových.
Těší mě Váš zájem o studium, avšak já jsem jen pouhý laik Bekota, který se nemůže rovnat s takovými kapacitami jako pan Quido, Nohejl, nebo snad pan Udo Jednička, který se již dokonce dostal od Chazara na Znachara. Na tak vysoký level si netroufám.
Teď k té Vaší projekci o mé projekci. Vyšel jsem ze studií, o nichž se nějakým nedopatřením vyjádřily chazarizované tajmsy v roce 2003, kdy ještě mezi vyrožděnci panoval značný optimismus ohledně praotce Žida. Odkaz je zde. http://www.nytimes.com/2003/09/27/science/27GENE.h.... Jsou tam zmínky o lidech, kteří se na výzkumu podíleli a jejich práce a reference k nim jsou dále dohledatelné. Proto doporučuji, kromě samoprověrky, také samostudium. Ten výzkum znamenal, jak se někteří z řad antikristových nesměle zmínili, hotovou katastrofu. Proto se ty další komentáře již nesou v duchu "asi", nebo "možná" a "kdo ví". Ač mezi jejich běžnou populací je "slovanského původu" cca každý desátý, tak u "židovské vrchnosti" to dělá více jak 52%. Že by král a praotec Chazarů byl nakonec bratr Slovan?
Proto opatrně, neboť skrze to, co nazývá pan Nohejl "židovským pozadím", bychom se mohli snadno vyšplhat až do ruské hlavy. A tak, pane z Kysučan, pozdravujete sousedy chazarské Slováky a doporučuji i tu samoprověrku. Podobně může dopadnout pan Quido i s Védami, neboť je vysoce pravděpodobné, že ponesou "gen antikrista". A teď se znovu laskavě zamyslete, kam vlastně chazarské teorie směřují, proč jsou předmětem a tématem i lidí okolo CIA (pracujících v oblasti psyop), katolických teologů a stránek trousících seznamy "Židů".
Ani ten halyvůd tak nepřesvědčuje. Jestli na jeho začátku stáli židovští promítači již nekompatibilní s Rusí, tak i oni byli postupně korporativizováni. Například největší hvězda a symbol "zlatého halyvůdu" John Wayne mával praporem bílého patriota proti "židobolševizaci", byl obklopen výhradně katolíky a ač narozen jako protestant, odešel jako katolík. Avšak největší ze všech studií, Disney c., bylo od začátku otevřeně "árijské", zlé postavičky připomínaly žida a Disney byl oporou honu na komanče. Disney postupně veřejně "zkorektněl", ale můžeme nekonečně spekulovat proč. Nakonec jsem v "halyvůdském nebi" našel hvězdu, která by se dala považovat i za Žida. Taková Natálije Portman. Ta se narodila ve "státě židovském" a sama se k víře předků hlásí, ale v "holokaustování" nejede, ač zrovna ona by mohla. A zatímco tapetu "Natálka" bych si dal dobrovolně, k tapetě "Áda" by mě určitě museli hodně nutit, přičemž možný afroidní původ AH a árijský původ NP v tom hraje pramalou roli.
Tak zase někdy v příštím a ještě zamotanějším světě. [mrknutí jedním okem]

280986

25.12.2012 12:40

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: balkanizace je nesmysl

Bekota 188.?.?.?

Dobrý den, myslím, že když už teď to nejhorší máme za sebou, už bude jen lépe a lépe. Svatý Otec říkal, že pokud všichni uvěříme, budeme zase na sebe hodní. Hodně jsem nad tím přemýšlel a říkal jsem si, že má pravdu, bez náboženství to nepůjde, nevěděli bychom ani, kdo má pravdu a kdo je ten škodič, od kterého je třeba se očistit. Například pan Quido, ten je čistý a má na to dokonce říšský certifikát. Podobnými certifikáty se pyšnili všichni vyčištění v Říši. Vrtá mi ale hlavou, jak se nyní mohl na internetu provalit jejich kříženecký původ. Ještě že to všechno vysvětlil pan Klimov. Proto bych se raději spolehl na jeho spolehlivější samoprověrku. Možná byste zrovna Vy, pane Kysučane, pomohl panu Quidovi osvětlit, jak se šíří Antikrisovy geny z uzamčených židovských komunit, že je svět zaplaven tolika zlomky Židů. Já v tom mám po čtení v elaborátech pana Uda již příliš velký chaos, jak se mnou cloumají ti znachaří egregoři. Ti dokonce způsobili, že čistí Árijci nejsou vůbec Árijci, Germáni našli germánský gen, ač se jednalo o stovky různojazyčných kmenů. Ale právě již Římani rozpoznali jejich společný gen, a proto podle toho genu nazvali celou oblast, naprosto logicky, Germania. Stejně tak spatřili juedjské rysy ve směsce obyvatel v Sýri-Palestině, a proto je podle genu antikrista zcela logicky nazvali Judejci. Přeji hezké oslavy svátku papeže Silvestra, a také mnoho veselí, kterého si užívám dosti již dnes. [smích]

281053

28.12.2012 15:34

Jak Trocký předpověděl balkanizaci Evropy

RE: Dokonce i HAARATZ otiskl clanek o nejvetsich vrazich sveta.

Bekota 85.?.?.?

Moc Vás zdravím, pane Nohejle a přidávám se se svými gratulacemi k panu Nelídlujícímu Negojímovi Moudrostrakovi, co se poslušně autocenzurně nejmenuje (více takových udatných autohrdinů nám potřeba). Z Vašeho hrůzného seznamu vyplývá strašlivé poznání pro mnohé popírače celých skupin božích národů. Židé nejsou ani Turkičtí, Bílí, Asiaté, Černí a ani Mixovaní Černí (snad jsem nikoho nevynechal), ale jsou sami zvláštní Rasou! To je skutečně zásadní poznání, neboť se máme konečně ve svých vědeckých závěrech o co opřít. Již soudružka teta učitelka ve školce nám kladla na srdce, že když si popleteme jablíčka s hruštičkama, spadneme do kategroie degenerátů a adeptů na psychyatrickou nápravu. Pokud bych to měl syntetizovat se závěry Vyšší Sociologie, pak by se jednalo o Antikristovu degenerativní rasu. Z tohoto utajovaného seznamu je také jasné, že všichni s plamenomety v rukách jsou nevinní, a třeba za vypalování vesnic vůbec nemohou, neboť jejich kroky k Moskvě vedl Vůdce, když bránil Říši před geny Antikrista a je celkem možné, že nikdo za nic nemůže a vlastně vůbec nic se nestalo a všechno je ouplně v pořádku, neboť nakonec všechny vedl Všemohoucí Pán. Vlastně se možná nestalo vůbec nic, protože si všechno vymyslel Antikrist pro svou propagandu proti Pánu. Také si myslím, jako pan Quido, že je z bezpečnostních důvodů (nákaza a tak) nutné pro transport čistým prostředím Antikristovy křížence ve vlaku plombovat. Děkuji společně s panem Negojímem za osvětu a prosím pište, pište, pište více.

281124

03.01.2013 13:12

Nákup na internetu se může stát noční můrou

RE: Pan Editor z laskavosti udělal Mall.cz reklamu, ale...

Bekota 46.?.?.?

Ano. Je to hrozné. Také jsem se živil jako obchodník a stále se mi při tom pomyšlení zvedá žaludek. Dnešní zákazník stále něco reklamuje. Myslím, že většina výrobků nějak zaniká uprostřed reklamačního procesu. Já jsem například na konci roku sklad nakupený reklamacemi vyprazdňoval tak, že jsem to vynosil na rampu k popelnicím, ať si to tam cikáni rozeberou. Bohužel to nijak neprospívalo mé ekonomické bilanci. Asi jsem měl živit více právníků, jenže dříve jsem si myslíval, že nejsou k ničemu užiteční a jen obtěžují a žvaní. Nepochopil jsem, že oni jsou důležití, protože musí dusit ty druhé, abych já mohl dýchat.
Naopak s velkou láskou vzpomínám na zákazníka porevolučního. Nic si nevybíral a bral cokoliv, co mělo barevnou nálepku. Často se vracel i po roce s dotazem na zakoupený produkt, který měl obvykle ještě stále v distribučním obalu, na výrobku bývaly přítomny i montážní fólie a takové ty reklamní polepky, nejspíš proto, aby si dotyčný spokojený zákazník co nejdéle podržel intenzivní marketinkový prožitek při pořízení svého miláčka. Nevzpomínám si, že by si tenkrát někdo na zakoupený produkt nějak stěžoval, když nějak nefungoval. Zákazník bral veškerou vinu za výrobek automaticky na sebe, prosil tak maximálně o opravu a veškeré náklady samozřejmě a pokorně sám uhradil.
Pak mi zákazníky pokazila média svými pořady o špatných obchodnících a panujících zákaznících. Spokojený zákazník se vytratil a zůstaly jen reklamace, reklamace, reklamace. Bylo to jako noční můra, když jsem při prodeji již mechanicky rezervoval vyprázdněné místo v regále pro budoucí reklamaci. Nerozumím tomu, jak může někdo stále provozovat obchod a nestát se při tom zároveň masovým vrahem, vždyť se vám práce kupí ve skladu a před prodejnou vidíte výhružné, někdy i zlé tváře, často pokřikující nějaké nelibé přívlastky. V takové práci pokračovat může jen nějaký deviant, a ten by z toho měl být léčen psychofarmaky, která si sám uhradí.
Přemýšlím, koho volit, aby mi vrátil spokojené zákazníky a já mohl zase za pult. Takový zákazník byl za zakoupený přístroj vděčný, a pokud ho vůbec vybalil, byl k němu šetrný a hýčkal ho s posvátnou úctou ve vitrínce, kde ho ukazoval v neděli odpoledne hostům, kteří pak projevovali hostiteli slávu a uznání. Pokud byl přístroj nějak nefunkční, vždy se našel někdo ochotný, kdo znal někoho důležitého, který znal někoho nadaného, který dokázal takovou funkčnost u přístroje probudit, či ji do něj implantovat, a to klidně protislužbou za nějaký jiný, nedostupný a užitečný produkt. To bývaly ještě časy, pane Moudrostrako, kdy si zákazník plně uvědomoval svou osobní zodpovědnost za to, co si pořizuje a zbytečně nepřetěžoval poštu, právníky ani sklady a prodavači projevoval náležitou úctu.

281469

09.01.2013 09:48

Nicolas Sarkozy přijal od Muammara Kaddáfího 50 milionů euro v hotovosti

RE: kadafi husain

Bekota 46.?.?.?

Toto jsou ovšem hrůzná zjištění, pane Mnichove, nerozumím, jak mohou lidé stále tak bloudit, když je to tak jasné. Velmi silné znepokojení vyvolává smrtící koktejl v podobě matky "židovky francouzské katoličky řeckého původu". To přeci musí být zřejmé každému, že tento manželský pár tvářící se jako katolíci jsou ve skutečnosti maskovaní židovští spiklenci proti Církvi. Carla Bruni dokonce ve své nerozvážnosti zvedla svůj hlas proti svatému stolci, což ji k naší všeobecné úlevě prozradilo. http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/f...
Doufejme, že si francouzský volič dá už příště větší pozor. My jim v tom můžeme jít příkladem, když máme nyní příležitost zvolit zjevného Žida a vyhnout se tak všem těm převlečeným spiklencům a myslím, že lid to tak cítí a vybere konečně správně. Já proto stále chovám naději, že po zvolení našeho nového pána prezidenta už bude všem jen dobře.

281865

09.01.2013 13:16

Klausův hřebík do rakve neokomunistické demokracie

RE: Podívejme se podrobně kdo byl pevně svázán s komunistickou nomenklaturou

Bekota 217.?.?.?

Zrovna jsem si to říkal. Gauneři musí vytvořit nějaký spolek a ne bojovat proti sobě. Ten spolek musí být jeden, mít vedoucí úlohu, a pak je všechno v pořádku, protože na uzdě už je drží uvědomělost celého spolku a jeho kormidelníka.
Je to naprosto jasné.

281879

09.01.2013 15:06

Někdy vám, pane prezidente, nerozumím

RE: K případu řidiče Smetany

Bekota 217.?.?.?

Dobrý den. Také tomu blábolení již nerozumím.
Především se nezlobte, že Vám tu píši tak trochu jako anonym, víte, děsím se vyjevit svou pravou identitu, abych nebyl popotahován židoilumináty. Už ani na našeho svatého otce se nemůžu spolehnout, neboť jste tu kdysi nechával vysvětlující odkaz na stránky, kde píšou, že je ve službách převlečených bezvěrců a odpadlíků, či je sám dokonce převlečenec. Ostatně jste odkazoval i na pana Dukeho a jeho přednášky týkající se jeho probuzení, kdy po tom procitnutí spatřil temné pozadí vlád a jejich snahu o zničení tradičních hodnot bílého člověka, a které všechny spojuje jejich společný původ (ta poslední úpravda obličeje mu moc sluší). Podobně jste tu upozorňoval na analýzu, která taktéž odhaluje společné temné pozadí a původ naší popřevratové reprezentace, o které si lidé zmateně myslí, že má vedoucí úlohu, přitom všechny tyto prameny se shodují na tom, že vše je řízeno tajně a za oponou lidmi toho stejného temného původu. Skoro nikdo tady nechce ten původ jmenovat, tak raději budu také opatrný a jmenovat ho také nebudu. Víte, mám ženu s kočárkem a dětmi, invalidní rodiče a prarodiče, vykořisťujícího zaměstnavatele nejspíš s temným nejmenovaným pozadím, a také hypotéky a spotřební úvěry zcela jistě na nekřesťanský úrok (tak raději nebudu jmenovat jaký), přičemž bych už konečně chtěl zažít ten křesťanský úrok, abych to mohl nějak porovnat. Snad mi ho konečně tedy zajistí ECB, když ji tedy vede dobrý katolík a křesťan a moje poštovní spořitelna, když ji už vlastní katolická banka, ale je docela možné, že to vše má to nejmenovatelné temné pozadí a budou na tom stejně jako náš svatý otec a za ten úrok nemohou, protože to řídí tajní nejmenovatelní a převlečení.
Bylo mi to všechno jasné, než jsem si to tu teď přečetl. Myslel jsem, že to vedou ti, o kterých jsem si myslel, že to jsou oni (raději je nebudu jmenovat, však víte, jsou všude, jedině že bychom to tu nějak šifrovali), no a to mě teď doslova vyděsilo, že by to snad mohl být nakonec někdo, před kým jsem si myslel, že jsem byl do teď úplně v bezpečí.
Prosím vás, kdo je ta paní Šabatová, nemá to snad nějakou spojitost se Sabatem, temným pozadím a kabalismem? Byl bych daleko klidnější, kdybyste to teď nějak upřesnil, ta nejistota mě tíží a Vy jste přeci jen nejznámější český bojovník proti těmhletěm věcem s pozadím. Nesmírně bych byl vděčný (i za ostaní všechny tady dole) za Váš upřímný a statečný postoj, pane Eriku.

281883

10.01.2013 10:20

A vy jste náčelník Papuánců?

Souhlasím

Bekota 217.?.?.?

s autorem článku, protože si myslím, že pan Franz je neakceptovatelný pro svůj politicky nekorektní vzhled. Raději bych někoho hezčího, někoho jako našeho současného pana prezidenta, to je přeci jenom fešák na transatlantické úrovni.

281965

10.01.2013 12:13

A vy jste náčelník Papuánců?

RE: Souhlasím

Bekota 217.?.?.?

Máte samozřejmě pravdu, ale jsme jen malí postsovětští lidé, co mi vlastně zmůžeme. Podívejte se na to, na co sáhneme, to se nějak rozbije, nebo rovnou zmizí.
Měli bychom pozvat někoho z našich soudruhů, kulturních vzorů, aby nám dobře vládnul. Naši východní soudruzi už na to přišli a budou volit soudruhy Franky.

Vložený obrázek

Rubáška jim sluší, vypadají v ní jak našinec, tak co. My to teď ještě vydržíme, a příště to můžeme nabídnout třeba soudružce Sreisandové, když ji dáme pas a vhodně ji oblékneme, nikdo nic ani nepozná, co říkáte, pane Stevene.

281983

13.01.2013 17:25

Volební divadlo – první kolo

RE: Mě zaujalo několik věcí:

Bekota 199.?.?.?

Ještě že to takhle dopadlo, aspoň teď vyplavalo na povrch to hrozné tajemství, že Schwarzenberg je ve skutečnosti Žid a Fischer je tajný Katolík, který se stal znovu obětí spiknutí, pane סדור. Raději zvolme toho Schwarzenberga, nebo bude dál škodit tajně. Když teď bude mít netajnou vedoucí úlohu, třeba ho to konečně přestane bavit.

282205

Nerozumím tomu, nic už není jak má být. Vítěz voleb byl předem vyvolený, velmi jsem se na to spoléhal, a sám jsem aktivně vyklikával preference kde se dalo. Přes to, že je vše zmařeno, je navždy morálním vítězem můj vyvolený, jinak si nedovedu svět ani představit. Doufám, že se mu bude dál dařit aspoň za oponou, aby se nenarušila vedoucí úloha a světový řád.
Prosím na odkaz nikdo neklikejte, je to ve mě stále příliš silné.
http://www.youtube.com/watch?v=2WrRnJTY290
Děkuji všem za účast.

282730

24.01.2013 10:21

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

Bekota 46.?.?.?

Dobrý den, to zní velmi zajímavě, myslím, že bychom mohli postavit noční hlídky u volebních místností a nějaké BISáky nachytat. Měli bychom je rozenznat podle těch tmavých nindžaobleků, kapesních svítilen, šplhacích lan a velkého batohu s lístky. Pokud se taková postava bude prořezávat oknem, je to jisté - BISák.
Určitě by bylo zajímavé pak zjistit, které lístky měnili za které, protože oba dva kandidáti byli už předtím manipulativně vybráni, a pak zmanipulováním volby již zmanipulovaného výběru posunuti do druhého kola. Nyní již zmanipulovaný výběr zmanipulovanou volbou bude opět zmanipulovaný, což je více než jisté.
Dost se bojím, aby se pořádně domluvili, protože dneska sehnat spolehlivé lidi je prakticky nemožné, aby třeba jeden neměnil dvojku za jedničku a jinde druhý jedničku za dvojku. Přece jen, budou muset povyměňovat statisíce až miliony lístků. Takže jeden dobře vycvičený BISák - lepič rozlepovač - bude schopen udělat od dvou do svítání asi tak 500 obálek, takže na 100 000 obálek bude potřeba aspoň 200 dobře vycvičených nespících BISáků a na 500 000 až tisíc BISáků lepičů rozlepovačů. No a představte si, že by tam byl infiltrátor, a ten by rozšířil, že mají měnit dvojku za jedničku, místo jedničky za dvojku. To by byla mela - půlka by to měnila tak a druhá půlka naopak. A to nesmí být, byla by to marná práce a promarněný čas tisíců BISáků při noční šichtě u uren. V každém případě jich bude operovat okolo uren daleko více, než je diskutujících zvědavců, takže je velká pravděpodobnost, že bychom měli někoho načapat, odhalit, usvědčit a předat spravedlivé spravedlnosti k potetrstání, a pak znova zmanipulovaně zorganizovat nové zmanipulované volby, ale tentokrát už v náš prospěch. Máte už nějakého, konečně toho pravého kandidáta, na kterém se shodnem aspoň v deseti lidech, abychom stihli v noci zmanipulovat více než jednu urnu?

283337

24.01.2013 11:29

Více k pláči, nežli k smíchu

Ano,

Bekota 46.?.?.?

také pláču, nemohl jsem to zastavit ani po přečtení tohoto článku, a tak to vypadá, že se plačící nechám doprovodit k urně a se zamlženým zrakem vhodím právě to, co mi podají, a právě tam, kam mi ukáží. Tak splním svou povinnost vůči všemu, čemu jsem povinen povinnost splnit, i když se bojím, že budu stále plakat nad tím, co jsem to vlastně provedl. Nejvíce se však bojím nesplit svou povinnost, protože ty se plnit musí, jinak přijde ještě horší zlo.

283344

24.01.2013 20:07

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

Bekota 96.?.?.?

Dobrý večer a poděkování za podnětný příspěvek, konečně se snad pohneme z místa. Lepení a rozlepování bychom skutečně mohli nahradit prostou výměnou, to je dobrý nápad, ušetříme tím dost času. Školníky bych neuplácel, stejně by později vydírali a nakonec mluvili. Rovnou bych jim nabízel hradní funkce, tam už si můžou říkat, co chtějí. Trochu zdržení bude s těmi podepsanými páskami, ale troška páry z konvice na kafe by mohla pomoci páskám dolů, pak se to tam jenom opatrně nalepí zpátky a ty nepřesnosti nějak dodělají fixkou. Je to sice zdržení, ale důležité je, že nikdo nic nepozná. Na klíč od urny už vystačí nějaký šperháček. Stačí tedy jenom vyměnit příslušný počet obálek. Bez rozlepování se nevyhneme i výměně lístků pro našeho kandidáta, takže pro jistotu vyměníme všude všechny z prvního dne, člověk nemůže nikdy vědět, co tam neuvážliví voliči můžou naházet příští den. Tedy je to celkem jasné, riziko téměř nulové, už jen stačí sehnat toho našeho kandidáta, na kterém se tu shodne aspoň deset zvědavců, abychom to mohli rozjet a dostat ho už příště a konečně na Hrad, aby bylo zase dobře.

283397

25.01.2013 19:43

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

Bekota 188.?.?.?

Děkuji, to vypadá celkem slibně, musíme nějak tu noční příležitost vužít. Jestli máme už někoho, na kom se tu shodne aspoň deset zvědavých, tak už zbývá jen ta prkotina s výměnou aspoň dvou mega lístků (to by mohlo slušně zvýšit šanci, ale zase abychom se zbytečně nepředřeli) a je vyhráno. Pak už bude jen dobře. [mrknutí jedním okem]

283486

26.01.2013 14:08

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

Bekota 46.?.?.?

Zjistil jsem, že se tu přece jen deset lidí na jistém kandidátovi shodne. Našinec je však v ohrožení. Konečně tu noc máme už za sebou. Kdyby nám tuhle šanci zrušili, tak nevim nevim, asi bychom proti zmanipulovaným voličům zmanipulovanými médii neměli příště šanci. Ještě že zakročili operativci, ale neměli to snadné. Masa zfanatizovaná zmanipulovanou kulturní frontou hrozí, že přehlasuje našeho kandidáta velkým rozdílem. To se ukázalo již v prvním kole, kdy BISáci měnili statisíce lístků a nakonec to vyšlo jen s chlupem, jak správně říkáte 40tis. není moc, vzhledem k tomu, co BISáci museli odvést v prvním kole. Je to dost velká hrozba, neboť operativci stáli před rozhodnutím, zdali rozlepovat, prosvěcovat, zjistit rozdíl a zajistit výměnu, nebo rovnou měnit celé urny. Měli neskutečně těžkou práci, zmámených voličů přišlo strašlivé množství již včera a neuvěřitelně zkomplikovali práci tisícům BISáků zastoupených ve volebních obvodech. Jelikož davy šílených fanatiků pěli "kníže k lidu blíže", zazněl v noci rozkaz "nerozlepovat, nepočítat, měnit rovnou celé obsahy". Přece jenom ještě větší polovina přijde dnes a může celou tu práci s výměnou zvrátit, čemuž jsme v prvním kole utekli o chlup a našinec zvítězil jen těsným rozdílem.
Uvidíme, jsem z toho celý napjatý, pozitivní kurz vanoucí z hradu je nyní v ohrožení. Škoda, že naši BISáci nemaji ještě jednu noc.

283544

26.01.2013 18:08

Zbyšek Pantůček píše Schwarzenbergu

RE: Jak vojebat vojební klání?

Bekota 46.?.?.?

Ještě jednou se hlásím, tentokrát s dobrým pocitem, že operativci nic neponechali náhodě a zase jednou...http://www.novinky.cz/domaci/291401-zvitezila-prav...
[cool]

283555

27.01.2013 19:18

Tak tedy Zeman

RE: Génius národa

Bekota 46.?.?.?

Naprosto souhlasím. Národ je geniální naprosto přirozeně, protože mu to kolektivně myslí.
Proto se přidávám ke gratulacím ke zvolení pana Zemana, který určitě nebude proti poskytnutí našich kapacit při nějaké humanitární akci na pomoc izraelskému lidu proti zlověstným íránským zařízením a ve svých postojích zůstane nadále pevný.
Také se musím zastat editora, u Schwarzenberga bychom si nebyli ničím jistí, u Zemana si můžeme býti jisti naprosto.
Děkuji všem za kvalitní, emocemi a předsudky nezatížené fundované informace, postřehy i názory.

283749

30.01.2013 14:35

Palestinci říkají, že zřejmě nemají na výběr a musí dát Izrael k Haagskému soudu

RE: Izrael diskriminuje nejen Palestince

Bekota 217.?.?.?

Dobrý den, je tu taková nejasnost. Ten etiopský žid se stal Židem tak, že se stal Izraelcem?

284001

30.01.2013 22:28

Palestinci říkají, že zřejmě nemají na výběr a musí dát Izrael k Haagskému soudu

RE: Izrael diskriminuje nejen Palestince

Bekota 85.?.?.?

Dobrý večer, pokoušeje se to pochopit, z uvedeného mi vychází, že etiopský žid věří společně s mezinárodním judaistou v mýtus zbloudilých kmenů zmizelých někde v proudu času. Příslušník nalezeného kmene, například v Etiopii, je potom Etiopský Žid. Podobně svou kmenovou příslušnost nacházejí židé rozptýlení jinde po světě, a tak se z nich stávají Židé, kteří se mohou soustředit v sektoru Izrael. Tamní správa je pak v zájmu demokracie očkuje. Hm.

284024

31.01.2013 16:08

Srbsko: uranové náručí NATO

RE: Rentgen také není nevinný

Bekota 46.?.?.?

Dobrý den, určitě už tu hořkou chemikálii nepolykejte, ať Vás nepotká hrozba oslepnutí, jako tu paní Hiltary.
A přeji brzké zotavení.

284084

01.02.2013 12:06

Srbsko: uranové náručí NATO

RE: Podíl Čechů a M. Zemana na uranovém náručí NATO

Bekota 46.?.?.?

Dobrý den, Vy jste nějaký divný, vytahovat teď takový věci. Říkat, že je Miloš přímo zodpovědný za vládu, která schválila a poskytla podmínky pro masakrování lidí, to není korektní, protože Miloš buduje továrny a objímá stromy.

284111

06.02.2013 10:07

Spletl se Stwora?

RE: Co mají společného

Bekota 46.?.?.?

Zdá se, že jste tu něco odhalil. Budou to zajisté i kabalistky a čarodejnice. Je to naprosto evidentní spiknutí proti církvi.
Pochybovat může už jen očarovaný a zmanipulovaný blázen.

284359

07.02.2013 21:02

Spletl se Stwora?

RE: Pro pravdu se i konfidenti nejvíc čílí a kahal stál za Khárlem

Bekota 96.?.?.?

Dobrý večer a děkuji Vám za odezvu. Jelikož jste podpořil svou odpověď množstvím odkazů, které již bohužel nestihnu rozebrat a konfrontovat do okamžiku archivace tohoto článku, tak raději prozatím budu souhlasit se vším.
Jenom bych se pro jistotu ještě raději optal, ten výraz "šábesgoj", to má být nějakým jednodušším vyjádřením toho, co se vyskytuje v těch odkazech? Proč se ptám, kdysi se stalo, že prominentní žid se stal prominentním právě ve službách imperiální šlechty, kde se obvykle sekularizoval, no a často i obrátil. Ale je zase celkem pravděpodobné, že nejste z těchto kruhů, a tak Vám spíš utkvěl v hlavě nějaký termín typičtější pro Vaše rodinné zázemí. To je dost možné, ale raději si to ještě jednou promyslete, abyste se někde nějak zbytečně neoklamával.

284461

07.02.2013 21:46

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE:

Bekota 96.?.?.?

Což o to, rabínům bychom žrát nic nemuseli, ale zase abychom nespolkli z těch všech obav něco jiného. [smích]
Etnický Žid byl vyroben Norimberskými zákony před druhou světovou válkou, kdy na základě vyznání předků byla část občanů zbavena říšského občanství, což zajisté představovalo problém, co si najednou s takovou situací počít. No a tak se stal z žida Žid. Myslíte, že bychom měli hledat v pozadí rabína?
Pokud máte na mysli nacionalistické hnutí koncem 19st., tak tady to byl opět problém asimilace ve státech nějak kulturně nehomogenních. Podstata sionismu má však mnohem starší datum, ale jako zajímavost pro začátek bych uvedl, že v tom devatenáctém století první takovou sionistickou organizací byl "řád makabejských" (chceteli počíst, lze zde http://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/judaica/ejud_0002_0013_0_12954.html), no a zrovna tato vyprávění o makabejských nejsou vůbec součástí židovské víry, a patrně ani tradice. Podezřívat tu rabíny by možná bylo opět unáhlené, ostatně čí je to tradice, lze snadno nalézt zde. http://cs.wikipedia.org/wiki/Biblick%C3%BD_k%C3%A1... Proč se rabíni k této tradici moc nehlásí, je patrné již z obsahu těchto vyprávění. Podrobnosti se tu nemá cenu zabývat, snad jen, čtěme, ale také přemýšlejme nad tím, co to vlastně čteme. [mrknutí jedním okem]

284463

08.02.2013 10:24

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE:

Bekota 46.?.?.?

Tak tak, pane Kysučan, jak pravíte. A jak se jinak máte? Jistě jste prošel úspěšně samoprověrkou, a proto pln sebevědomí vstupujete do dalších diskuzí. To Vám chválím.
Máte naprostou pravdu. Kostrbaté je leccos. Pokud jste dokázal rozkliknout uvedený odkaz, mohl jste se také dozvědět, co je předmětem víry různých odnoží křesťanství. Ti nejortodoxnější křesťané zavrhují z oné literatury toho nejméně. Nu a ti jsou nejkatoličtější. A zase ti, co to všelijak oklešťují a k různým partiím se nehlásí, to jsou ti tzv. „očišťovači“, vžil se i termín „kacíři“ (od katarze, ovšem také nabyl mnoha druhotných významů, ale to až jindy). Můžeme si také všimnout, že ze všeobecného křesťanství toho nejvíce postrádáme u židů, a to je právě v rámci náboženského proudu činí těmi zatracenými kacíři. Také se jim říkalo nevěřící, a to proto, že prostě ty chybějící části nejsou předmětem jejich víry, ale my prozatím můžeme zůstat u dnes zažitého termínu žid. No a právě to povídání o „makabejských“ je předmětem až širšího proudu, kterému obvykle říkáme „křesťanství“. To by už ale mohlo být podivné u žida, neboť ho to dělá méně židem, za to více křesťanem, ale zase právě u Žida to už přestává vadit, neboť i Žid může být naprosto v poklidu katolíkem, a to úplně stejně jako Němec, Angličan, nebo i na nějakém imperiálním dvoře sloužící dvorní Žid (např. katolík Rothschild). Proto šepkáte správně, že ten pán je králův Žid. Na druhou stranu se zase můžeme přesvědčit, že králem židů je obvykle katolík, nejspíš v nějakém křesťanském království, kde také čerpal své inspirace pan Herzl, a to nejspíš daleko více, nežli u místního rabína. Tedy celkem přirozené se jeví i to, že pro své záměry nacházel mnoho pochopení u dobrých katolíků a nakonec i u říšských Němců, kteří tuto myšlenku celkem nekostrbatě a konečně podpořili oněmi Norimberskými zákony.

284498

08.02.2013 16:36

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: K Nurimberským zákonům:

Bekota 85.?.?.?

Jsem rád, že tu někdo konečně zase zavzpomínal na našeho akademika. Už jste si provedl jeho samoprověrku? (připomínám - návod zde http://zvedavec.org/nazory_5259.htm#ptr280508)
Pokud ano, můžeme pokročit, aniž bychom upadli do podezření z hysterického antisemitismu, nebo naopak ze semitofilství.
Teď bych si dovolil jedno malé doplnění k výše uvedeným míšencům. Podle mého soukromého výzkumu jejich původu, byli všichni ještě ke všemu: Hitler 1/1 římský katolík, Goebbles 1/1 římský katolík, Himmler 1/1 římský katolík a jezuita, Heydrich 1/1 římský katolík, Eva Braunová 1/1 římský katolík. Skroro to vypadá, jakoby celá ta smetánka měla ještě k té židovské krvi navíc 100% římské krve.
Jinak, samozřejmě, prostý německý lid, jakožto každičký lid, ten nikdy za nic nemůže.

284523

10.02.2013 13:48

Demokracie, terorismus a tajný stát - 6.díl

RE: Rothshild a Herzl v Norimberku?

Bekota 94.?.?.?

Dobrou a klidnou neděli, pane Udo, jéj, taková odezva, to Vás muselo něco mocně inspirovat! Asi nějaké kázání, že jo. [mrknutí jedním okem]
Nezlobte se, že jsem to profrčel až na konec, omlouvám se, ještě něco mám, ale abych nebyl tak neslušný, pokusím se aspoň odpovědět na tu Vaši kontrolní otázku.
>Čo majú spoločné a z koho dielne by mohli byť Norimberské zákony, >Marxizmus, Biblia, Tanach, Talmud, Mein Kampf, PSM,..
>presnejšie ich "basic idea, koncept"?
Takovou pracovitou dílnu bych si pochopitelně nechal rád vyzradit, ale společné to má asi to, že to muselo mít nějaký silný vliv na vývoj malého Uda.

284580

14.02.2013 14:37

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

Bekota 46.?.?.?

Dobrý den, pane stevene, taky jsem něco takového četl, tady dokonce to udivené Izraelsko píše něco ve smyslu, že "Israel seems to have sold Jerusalem to the Vatican."
http://www.israelnationalnews.com/Articles/Article.aspx/12814#.URzm5vLj59T
To jsou ale blbosti, že... [oči v sloup]

284853

14.02.2013 23:02

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

Bekota 5.?.?.?

Dobrý a pokojný večer, pane Miloslave. Vy se nepovažujete za člena Církve svaté, ale nemusíte být zase tak zdrženlivý. Pozorně Vás čtu a je zřejmé, že Vy jste se s ní hluboce niterně spojil v intimním svazku skrze svou víru a přesvědčení. Myslím, že do pekla nepřijdete, ale snad po nějaké kratší očistě se dostanete do nebe, kde už napořád můžete být poblíž svému Pánu.
Halelůja.

284890

15.02.2013 09:21

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: Možno áno, možno nie...

Bekota 217.?.?.?

Přeji dobré zimní ráno i stále více úsměvů při budování Nového řádu. V žádném případě nesmíme klesat k malomyslnosti, hlavně naději a zase naději, pane stevene, a tak se pevněji semkneme kolem našeho Nového papá.

284911

15.02.2013 10:29

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

Bekota 46.?.?.?

Jste velmi bystrý člověk a zajisté správně jste usoudil, že žid není s malym ž kvůli náboženství, ale s malim ž se to píše právě proto, protože je to jenom klan a žádný národ. To je jistě brilantní závěr. Takže černý africký žid, ruský žid, či blízkovýchodní žid, to jsou prostě stále členové jednoho klanu, asi něco jako kukluxklanu přenášeného z matek na děti a z kontinentu na kontinet. Myslím, že je to celkem jasné.

284914

15.02.2013 15:18

Za papežským pučem je peněžní skandál

RE: EVROPSKÝ parlament, Vatican a Šelma 666

Bekota 217.?.?.?

Ale toto je přeci naprosto srozumitelné, vždyť Izrael je zemí Židů stejně, jako Germánie zemí Němců. A Němec může být muslim, nebo katolík úplně stejně, jako katolíkem může být někdo, kdo se cítí být národností Žid. Když se v Polsku narodí židovce dítě, ze kterého vyroste katolík, tak na tom přece není nic divného, zvláštností tu může být akorát to, že se hlásí k národnosti Žid, a tak trochu překvapující novinkou se tu zdá být to, že ještě při tom může být po matce v klanu židů. Tedy sečteno, takový jedinec je vyznáním katolík, národností Žid a po matce členem klanu židů.

284932

18.03.2013 16:53

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

Bekota 176.?.?.?

Dobrý den, guru Guru, upřímě mě potěšilo, že jste opět zavítal osvítit všechny zatemělé nešťastné Gojímy.
A to si představte, že ještě ke všemu má následovíky.

Vložený obrázek

286584

19.03.2013 21:39

Superstár

RE: Ale vždyť hvězdy koncertují

Bekota 188.?.?.?

Dobrý večer, guru Guru, považujte to již za ověřený fakt, vyučují to tam. Vím to, sám jsem prošel školení a mohu nárokovat odborný certifikát, zatím mi ho však odpírají a místo toho mi vnucují tabletky, které však tajně zneškodňuji v toaletě. Vydržte ten boj, a prosím Vás, raději to také nepolykejte.

286697

23.03.2013 18:00

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Nevědomost...Desorientace...

Bekota 159.?.?.?

Dobré sabatní odpoledne, pane Sucks, je důležité, aby jim to už někdo konečně objasnil, ještě že jste se do toho pustil.
Již bába mojí prabáby věděla o zlém židovském zednáři od našeho pana faráře i svého pana učitele jezuity. Ti nám dnes tolik chybí. Nebýt toho internetu, nedozvěděl bych se o Vás a Vám podobných, a kdybych o vás nevěděl, už bych ani nevěděl o tom strašném spiknutí proti lidstvu a hlavně Církvi naší milé. O tom musí všichni vědět, jinak bychom zbloudili a věřili již jen Židům ukrytým ve vládách, sněmovnách, úřadech a bankách, médiích a co je vlastně nejhorší i v Církvi samotné. Teď nedávno jsem si díky Vám a Vám podobným povšiml, že dokonce i náš pan farář vypadá trošku jako polský Žid, a ten přízvuk! Už mu moc nevěřím. Raději si zase připojuji internet a dívám se, co o tom píší na těch stránkách "Spiknutí proti Církvi", těm teď věřím víc, než tomu převlečenému Židovi u nás, nebo myslíte, že tam také manipulují? To se mi už ani nechce věřit, tam určitě ne.
Děkuji a zase nashledanou někde na http://www.ozlémŽidu.net

286968

25.03.2013 10:01

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Vítězná cihla...

Bekota 46.?.?.?

Dobrý a hezký všední den, pane Sucks. Měli jsme tu k obědu něco mrtvého, snad to nebyla žádná oběť, Pána musíme jíst až jinde, to bychom takhle sami nemohli, ani krev nikdo nepil, měli jsme nějaký čaj a nějaké zdravé prášky.
Ale hezky jste se do nich opřel, do těch popíračů, tak se na ně musí! Určitě máte pravdu, že jezuité nejsou, oni se tím jen tajně chlubí, prasata jedna. http://www.katholieknieuwsblad.nl/nieuws/item/2539...

287082

25.03.2013 12:39

Proč má Kypr problém

RE: Proč má svět problém..

Bekota 46.?.?.?

Ještě jednou Vás pozdravuji pane Sucks, tady od nás. Osmanští orientálští moderátoři oslavují omluvu Žida za všechny křivdy, které on ukryt za světovým zednářstvem na nešťastném Turkovi spáchal, když ho o mnohá území svatě a právoplatně nabytá připravil.
Když křesťanstvo (ti převlečení Židé) pořádalo nábor Židů do Siónského sboru mezkařů, bylo již tenkrát jasno, že ta mise hned neskončí. Nadějí zahořel i mladý Kuba Ročildů, když k mezkařům jako vojín narukoval a zle do Turka bil. Osman o mnohá území přišel, jinde pevně setrval. A pak i ten zrádný Řek Turka z Kypru vyháněl a jiná příkoří mu činil, a teď dokonce zbraněmi Germánů a Franků hrozí - taková hanba, vždyť Osman se tak bratrsky choval, rozbitou Evropu budoval i mnohé svatyně tam postavil. A teď ještě ten Rus, i on po Kypru baží a na přátelské osmanské orientálce své nové pekelné stroje straží.
http://www.defence.pk/forums/turkey-defence/213887...
Takové křivdy se dějí, pane Sucks, to všechno jistě ti mezkaři ze Siónu, jinak si nedovedu ani vysvětlit.

287095

25.03.2013 15:19

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Vítězná cihla...

Bekota 217.?.?.?

Také si to říkám, to jste opravdu uvěřil nějaké hlouposti.
Oni byli vychováni jezuitskými učiteli, a jako křestané se s nimi cítí být spojeni v jedno tělo. To jistě chápete. Oni jimi nejsou, ale cítí se jimi být.
Ona to je taková hloupost, nějaký pisálek to poslal z neveřejného římského stekání do těch katolických novin, které to zveřejnily jen tak na okraj. On si toho dohromady nikdo nevšiml. Nelamte si s tím zbytečně hlavu, pane Sucks.

287100

25.03.2013 18:50

Po deseti letech: Váleční zločinci z Iráku stále na svobodě

RE: Vítězná cihla...

Bekota 50.?.?.?

Já si myslím, že na katolických a nejspíš i na soukromých jezuitských zařízeních, působí hlavně jezuité. Vy myslíte, pane Sucks, že to vedou rabíni? To je ovšem strašné zjištění! A že jim to, jezuitům, nevadí? Nebo to, panenkomarjá, možná ani neví, neměl byste to někde hlásit?
Toto ale katolické noviny samozřejmě nezveřejnily, to jim musíte nejdřív nahlásit ve zpovědnici, ono se to tam pak přes ústředí dostane, dal jsem tam ten odkaz, co zveřejnili. Psali o proslovu našeho pana prezidenta EU, který tam hovoří o vedení nejdůležitějších orgánů EU, že "všichni jsme jezuité". Tím potvrzuje to, že se hlásí ke své víře, ke svým učitelům a k tradici křesťanství, protože křesťané se cítí být jedním tělem Ježíška, kterého pak v kapličce papají a pijí mu krev.
Ale protože nejste "TUPÝ GÓJ", budete jistě ostrý Negój, proto už tohle všechno určitě víte, jenom jste asi nevěděl, co psali v těch katolických novinách, no tak teď už to víte.

287115

Káva pro Zvědavce

88

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc únor přispělo 143 čtenářů částkou 30 771 korun, což je 88 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Cca 120.000 migrantů zatím navezlo Turecko podél řeckých hranic, turecká TV propaguje Řecko jako bezpečný průchod do Evropy29.02.20 11:49 Řecko 0

Turecko nazvalo smrt jejich vojáků v Idlibu „útokem na NATO“28.02.20 18:13 Sýrie 0

A jak se připravuje na migranty Česká republika? Co, pane Hamáčku a Babiši?28.02.20 17:23 Česká republika 0

Polícia po spoločnom cvičení s vojakmi: V poslednom období dochádza k nárastu záchytov nelegálnych migrantov nielen na Slovensku, ale aj v susedných k28.02.20 16:56 Slovensko 0

Príslušníci tureckej armády zastavili prácu čerpacej stanice a zablokovali dodávky pitnej vody pre sýrsky región so 600-tisícovým obyvateľstvom28.02.20 16:34 Sýrie 1

Orbán: Očekáváme neustálé masívní útoky migrantů na jižní hranici Maďarska28.02.20 16:26 Maďarsko 0

NATO nás ochrání? Kdepak. Kvůli pohybujícím se proudům migrantům žádá NATO Rusko a Sýrii, aby zastavily ostřelování Idlibu28.02.20 16:10 Evropská unie 1

Ukrajinský podvod28.02.20 15:53 USA 0

Přeprava migrantů k řeckým hranicím je koordinová tureckou zpravodajskou službou MIT. Migranti jsou převáženi autobusy28.02.20 15:47 Turecko 0

Erdogan:72 hodin nebudeme bránit průchodu migrantů do Evropy - mohou se pohnout milióny lidí28.02.20 09:34 Turecko 9

Hraní si s ohněm - „velký pochod“ NATO na východ!27.02.20 19:32 Neurčeno 1

Assange má za sebou první dva dny slyšení u soudu, který má rozhodnout o jeho vydání do USA27.02.20 00:07 Británie 2

Video: Migrantky dupou švédské dívce po hlavě, migranti si to natáčí: "Zabij ji, wallah!"26.02.20 01:03 Švédsko 2

Muslim v autě najel do masopustního průvodu v německém Volkmarsenu - cílil hlavně na děti25.02.20 20:49 Německo 5

Slovenský parlament definitívne odmietol Istanbulský dohovor. SNS vyzvala prezidentku, aby to oznámila Rade Európy25.02.20 20:16 Slovensko 1

Z Česka bude brzy holina25.02.20 07:28 Česká republika 1

I trpaslíci mohou škodit: Tandém tří lokálních nul škodí České republice24.02.20 15:36 Česká republika 5

Libyjští teroristé se jezdí léčit do lázní Klimkovice u Ostravy?24.02.20 08:38 Česká republika 0

Barcelona: Migrant brutálně napadl starou ženu v metru24.02.20 00:05 Španělsko 0

Vojenská cvičení USA22.02.20 16:33 USA 3

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
25,46 Kč
Libra
29,59 Kč
Kanadský dolar
17,23 Kč
Australský dolar
15,02 Kč
Švýcarský frank
23,92 Kč
100 japonských jenů
21,36 Kč
Čínský juan
3,30 Kč
Polský zloty
5,87 Kč
100 maď. forintů
7,52 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,59 Kč
1 unce (31,1g) zlata
36 620,87 Kč
1 unce stříbra
384,92 Kč
Bitcoin
202 319,10 Kč

Poslední aktualizace: 29.2.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 321 061