Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jana Malá

Nalezeno 6 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.01.2013 08:55

Pavouk

pavouk

Jana Malá 89.?.?.?

Mně běhal jeden větší, diagonálně přes celý byt, od televize ke dveřím a vždycky v jedenáct v noci. Měla jsem z něj radost a začala jsem mu říkat Samanta. Protože jsem se dočetla, že samičky přežívají nejdéle.Ony nečekají na mouchy, požírají i troufalé a neopatrné samce při sexu.Takže pokud hladoví, tak jich po bytě asi nemáte mnoho.Ani další malé obyvatele.Možná jste čistil koberec něčím jedovatým a možná manželka používá nějaké nechutné parfémy. Netopíte dřevem, odkud by občas nějaká hmyzí potrava vylezla a všude všechno kvůli ekologii a úniku tepla utěsňujete. Potvora totiž takhle vyschne. Nemůžeme chtít, aby koloběh v přírodě a tím by měl být i náš byt, byl optimální, když ho ničíme. Pavouk žije, pokud má co sát. Parlament a politici taky. Malý hmyz v podstatě může jen koukat a snažit se a učit se od starších, jak na to, aby je nesežrali moc brzo. A aby mladý samci stačili rychle vyrůst a můžou mluvit o štěstí, když si na nich nepochutnají samice. Samantu nakonec umumlal kocour. Nechci ani domyslet, kým v našem fiktivním příběhu by byl on.
Pavoučí říši bych jako příklad ale k nápravě této společnosti nepřisoudila. Jsme přece jen více myslící bytosti...někdy. Mně se spíš hodí na mladé nezkušené ..což mohou být i nevyzrálí politici , stále nepoučitelní, v tomto státě, skupina equs. Koně mají zákon jiný...Vládne tam ne hlavní hřebec , statný a bojovný,ten má jiný úkol. Chránit si samice v době ovulace. Ale nejzkušenější kobyla . Když nějaký mladý neposlušný hřebeček zlobí, vykope ho za hranice stáda tak daleko, že až když osiří a je vydán na pospas dravé zvěři, přijde k rozumu a je krotký. Ty kopance jsou ale hodně důkladné. Proto se mi zdá, že i takový manšaft...to stádo ve vládě spolu s penězokazcem v první řadě a senátem co nic neřeší, by bylo třeba vykopat někam do chudého Pákistánu, nebo pusté Mongolské stepi.

282839

02.01.2014 00:40

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Jedna dobrá komerční TV

Jana Malá 89.?.?.?

No. taky jsem přepínala a šílenost sama...ale nejvíc mne zaujala televize Šlágr!!!!!! To jste si měli naladit taky!!!!Dneska mladý vystrčili všechny "starce" odevšad, takže tvůrci pořadů nejsou naše generace a tak je program přesně takový, jakou máme mladou generaci...blbou, ignorantskou a praštěnou....Madagaskaru už máme taky plné zuby[smích])) Šlágr maj puštěný všichni moji známí..neimitují tam presidenta, neotravujou s politikou a negacema a jen samé pohodové písničky, vypravujou se tam zkušenosti obyčejných muzikantů a lidí normálních...starších i mladých...ale normálních!!! Nalaďte si to...a přepínáme jen na ZOOM

301714

02.01.2014 01:26

Rozdělení Československa

jsem Čecho-slovenka

Jana Malá 89.?.?.?

Moje krev je smíšená a za svými bratránky na Slovensko stále jezdím hranice nehranice. Dějiny neřešíme a stále jsme rodina. Nikdy jsme s rozdělením nesouhlasili..Mí bratranci bydlí na Slovensku a nadále podnikají na Moravě..tedy v Česku.Posloucháme TV Šlágr, kde běží ty moje krásné Slovenské písničky,ale i Moravské i České.V každé době nás něco bude spojovat..jen to hledejme.Slovani se mezi sebou nevraždí.To v genech nemáme. Stále to jsou ty krásné hory, prameny v kopcích a příjemní lidé, co nás tam přitahuje...ale jejich zem není tak úrodná jako naše a neuživila mnohočetné rodiny a tak Slováci odcházeli do Ameriky mnohem více než my. Následný vztah k Matici Slovenské ovlivnil životy mnoha Slováků všude ve světě.To my Češi nikdy neměli...my jsme se vraceli domů hlad nehlad a děláme to dodnes.

301718

13.01.2014 11:29

Demokracie, podvod a šalba – jedno a totéž

Demokracie a dětské pořady

Jana Malá 89.?.?.?

Dnes jsem se zadívala na něco v TV, co pozorně sledoval můj šestiletý vnuk...
....Vilmo, proč nezavoláš Fredovi, aby ti zavolal? Ani mi o něm nemluv, nechci si kazit neděli....kukačka....Fuj...to je teprve dvě? Musela jsem být na budku, když jsem vzala takovouhle práci!!!..Džejku, není to tvoje žena? Jak by mohla, nedal jsi ji číslo!..to byl dobrý nápad, jít do nočního k lubu Bárny...dovoluje mi to zapomenout na Vilmu!..Musel jsem být jinde než vyšší intelekt...když jsem se s tebou hádal..už budeme na sebe pěkný Vilmo??
Flingstnovi a jiný pohádky pro děti mají svéráznou tématiku......postavičky jsou kreslené a můžete je sledovat v pondělí dopoledne se svými dětmi v půl desáté dopoledne třeba v pondělí. Čím menší dítě, tím „zajímavější“ zápis do jejich dětské duše...
Jsou vaše děti přechytřelé už v pěti letech? Vědí, jak řešit situaci když mají jít do banky, nebo se v rodině dějí nějaké neshody?Ale vždyť oni v tom od nejútlejšího věku žijí v pohádkových příbězích, aniž byste věděli, že už dávno umí souložit, nakupovat dělat byznys, nebo šmírovat kamarády a vědí i to, jak se bude odvíjet jejich budoucnost...z těch přiblblých tupých narážek maj v hlavě zmatek, ale jakýmsi tréninkem v TV se z nich stali odpojené bytosti. Nereagují již na hádky rodičů, protože v příbězích , které již shlédli je to normální. Agrese a hádky tam jsou na denním pořádku.
Tam, kde by se dítě mělo učit laskavosti, chránit přírodu a zvířátka,pomáhat potřebným a malým, ale tam zabíjí střílí a vymýšlí záludnosti a jak na kom vyhrát a jak se z čeho vylhat , vymyslet na přítele nejlepší lest.
Nevěříte? Tak si s nimi sedněte k tomu co si prohlížejí a budete se divit, co je ovlivňuje. Protože až vyrostou, nebudete jim mít už co předat . Amerika to udělala za vás...nebudete umět jak je ovlivnit a jak s nimi vůbec komunikovat. Odsunou vás do starého železa a v lepším případě vysají jak pijavice dokud ještě něco zbude a pak vás strčí do domova důchodců. Kdybyste se jich za pár let ptali a chtěli vědět, co z nich bude, neuvěříte!Budou cokoliv, jen ne automechanici, učitelky, lékaři, pekaři, kuchaři,truhláři apod. Všechno, jen ne makat. Sedět u počítače a řídit...v horším případě nevědí, protože nic nebude existovat , co by je naplňovalo. Všechno už budou mít v té době již prožito.Lidský mozek totiž nedokáže sám rozlišit, co je fikce a co pravda. Když sedí u televize a vstřebávají ty všechny horory a nesmysly, přebírá jejich mozek tuto skutečnost jako fakt a tento vlastní prožitek se zapisuje do paměti, jakoby to byla pravda.Jakoby se to stalo jim osobně, když jsou skrz obrazovku vtaženy do děje. Toto vzdělávání je mimo sféru kontroly rodičů.Důsledky jsou nedozírné a nikdo nedohlédne, jak moc je malý mozek navždy poničen. Nenechme svoje potomky vychovávat NWO.
Matka čty...

Automaticky kráceno

302441

Nejede v tom taky Agrofert?To bychom se tady mohli bavit o Americe, cítit s nimi a litovat ty farmáře jak jejich dětem naskakují nádory a vyrážky na těle a ono Monsanto za dveřmi...jakoby se nás to netýkalo...máme "jich" určitě dost na polích, nebo už v tašce z obchodu na zadní sedačce auta...a stejně nic neuděláme, když jejich odnož tak perfektně zasela na našem území co chtěla...to Maďaři jsou jiný kádři...jejich úrodu zničili aby se nemohla ta svinstva dál šířit...tady by aktivisty zašlapali právníci za poškozování cizí věci...Monsanto je mor, který jen těžko někdo zastaví...tohle je o nevědomosti a záměrném zamlčování faktů.Zkusme najít potravinu bez palmového oleje...sýry se na pánvičce rozpustí jako vodovitá kaše...přesto s nimi krmíme naše děti....Udělejme anketu mezi lidmi, kdo ze zahrádkářů někdy po revoluci už nestříkal bodláky Rondapem???Chce to osvětu!!!!

302752

19.01.2014 20:44

Radost vládnout tomuto národu

Nebrečte

Jana Malá 89.?.?.?

Změnilo se mnoho, ale tak jako každý tvor na zemi jsme schopni se také měnit.Když prší víc, také nekoukáme k nebi.Ptát se, kde je přítel, který se optá na to jak se máme je nesmysl.Opravdový přítel se na to optá vždycky. Prostě musíme opustit trpitelský program a obklopit se normálními lidmi.Chodit do přírody a začít si nemyslet, že se to vrátí.Všechno co potřebujeme si do života přitahujeme.Možná jen nevidíme ta skrytá kouzla.Opustit svět mamonu je těžké.Pro někoho je mamon jen PC, Chytrý telefon a TV s autem.Ale je mnoho lidí šťastných s málem.Váží si opravdových hodnot a nenechají se vláčet směrem kam chtějí "oni".Jde tam kam chce a s pokorou myslí a dělá to, co cítí jeho srdce. Myslíme stále všichni hlavou. Ale uvnitř ty nové věci určitě nepotřebujeme.Dluhy si nemusíme dělat a louky a lesní cesty jsou stále ještě bez bariér. To mne tady baví nejvíce.Nikdo tu nerozdělil ještě vysokými ploty majetky. Do Ćeského Ráje cesta příjemná je.Tam není ani popelnice s bezdomovcem, ani banky ani lhostejnost.Vřele doporučuji všem, kdo mají splín z dnešní doby.A přečtěte si Kapitál!!!Podle mne lidi vůbec málo čtou...lenost a hloupost je nejhorší a hrabáním se ve strastech se nikomu neuleví.Když nic neuděláme pro jiné a ani pro své blaho, tak si nestěžujme a aspoň nebrečme.Taky jsme se mohli narodit, jako cikáni v Rumunsku, nebo zemědělci v Sýrii, či hrnčíři v Iráku.Naše generace již nikam cinkat nepůjde. Mladýjm už mozek vymyli, ale přežít s hůlkama a rázovat sadem, či kolem rybníka se stále ještě dá, anebo nás to alespoň přivede na jiné příjemnější myšlenky.(Určitě lépe, než reklama v TV na zkrvavené dásně, kdy plivete určitě taky krev...)A taky od splínu pomáhá naše Česká písnička.Chce to jen chtít být spokojený,jako dříve.Taky jste nekoukali na televizi každý večer. [smích] a ten otravnej telefon můžete hodit do toho rybníka...jde to! [překvapení]

302808

Káva pro Zvědavce

84

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 158 čtenářů částkou 29 366 korun, což je 84 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,23 Kč
Euro
26,91 Kč
Libra
29,84 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
16,09 Kč
Švýcarský frank
25,19 Kč
100 japonských jenů
22,48 Kč
Čínský juan
3,39 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,90 Kč
100 rublů
34,32 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 037,48 Kč
1 unce stříbra
432,01 Kč
Bitcoin
227 664,02 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 302 923