Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Juifs

Nalezeno 5 příspěveků, 1 IP adresa

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.11.2012 00:26

Smrt Západu a úpadek Východu

RE: Rusko ako spása?

Juifs 89.?.?.?

Katolíctvo si vyčítal z ktorej vety v článku?
Javíš sa ako vatikánsky sliedič, pretože ozajstní katolíci sú nepatrne vytrvalejší ako ty a spozorovali, že katolíctvo Ríma je mŕtve. Na vatikánskom sneme poprijímali revolučné prehlásenia, ktoré pozmenili zmysel doterajšej viery na synkretickú protestantsko–judaistickú kolomaž, ktorú rozliali nevedomým pod pôvodnou značkou. Niet pravého papíka, ktorý ani nemohol menovať pravých biskupov a pravých kardinálov. Pretvorili sa na kňazov novej sekty, nevidíš žiadne novoty? Nová viera Vatikánu je 6 miliónov, náboženská sloboda, demokracia. Vyškrtali slová z modlitieb, odvrhli svätých.
Odkatolíčtenie je podľa teba katolíctvom, ty si vernejším pápežovi ako tí, ktorých z tejto odchýlky obžalúvaš.
Praví katolíci tvrdia, že pokoncilová sekta nie je katolícka, ale ty opakuješ po papíkovi, že on je katolík, alebo dnešní "jezuti" sú tí pôvodní zo 16. storočia.
Kresťan nečaká na Christa, nepodsúvaj vlastné nepochopenie druhým, Christos príde na svet ku koncu sveta, aj sa zjavil mnohým ľuďom na Zemi priamo, či v snoch. Ak si zbožšťuješ politikov, bez ktorých nedokážeš ani dýchať, ja viem, ty si s tým dôverovaním už prestal, tak nesmeruj takýto koncept na kresťanov. Po smrti spaseným sa ukáže Christos, tento sľub postačuje veriacim, takže nečakajú, ale nasledujú, aby boli večne s Bohom.
Dualizmus východ/západ je asi obdobne večným ako dualizmus germáni proti slovanom, ak sa dnes pritrafia rozpory a vojny a dopĺňanie a nenávisť dvoch subjektov, tak isteže sa museli zrodiť pradávno, aby sa tvoj plán ustavičného sledovania jedného nápadu ťahajúceho sa cez stáročia nezrútil. Ja vidím jednotlivcov a ich konanie, a nie kolektivizmus a jednu mienku na západe a východe, ale vykladači dejín sa ten kolektivizmus snažia vnútiť.
ty si čítal eštebákoviny o operácii Golgota, tvoje zdroje? Ak sa komunizmus zvalil, musia byť aj niekde plánovači zrútenia, geronti, ktorých ale nikto nevolá na trestnú zodpovednosť, ale číta ich výšplechy na potvrdenie viery v sprisahanie proti komunizmu.
Súdruh Putin by sa ti mal páčiť, neoprašuje nijaké byzantstvo a kresťanstvo už vôbec nie, je to šábesgój dúfajúci v stalina a červené hviezdy, teológiu víťazstva židoboľševizmu v 1945 a nedotknuteľnosti holých kostí.

279628

27.11.2012 00:50

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

Juifs 89.?.?.?

Výborná myšlienka, konečne ju niekto napísal práve na zvedavcovi, médiá utvrdzujú v človeku protikresťanskosť, v ktorej ich vyučili boľševici. Lenže by mohli namietať, že videli v bedni bilderbergovcov, ktorí im hrozili, kňazíkov čo usilujú o majetok. To je síce pravda, ale oni ustrnuli pri malicherných závistiach, bilderbergovci aj kňazíkovia už majú dosť prachov, na úkor obyčajného ľudu, čo je nesprávne, mali by ich rozdať, ich chamtivosť ich voviedla do stavu nenávisti proti kresťanom, aj smerom do minulosti, hľadia zo závisti na Duku a kvôli nemu urážajú kresťanov, aj heretikov minulosti, odmietajú aj zmysel kresťanstva, aj heréz a vlastne všetko okrem vlastných túžob. Sú vycvičení médiami, nestarajú sa o oprávnenosť na majetok pre dnešných „katolíkov“ z dôvodu prebehnutého koncilu, oni protikresťania uznávajú, že sa jedná o rovnaké spoločenstvo, čo stavalo a vlastnilo, alebo aspoň malo prenajaté, len sa ohradili proti výdaju majetku.
Tí čo neznesú moslimov, videli moslimov? Je nutné stretnúť žida, aby smel byť proti nim? Ale ak uvádzajú takéto plytké argumenty, tak treba ich slová použiť proti nim.

279631

27.11.2012 18:44

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

Juifs 89.?.?.?

Vidím, že si nadmieru vnímavý hestroy, musím zopakovať, KATOLÍCTVO skončilo, vyparilo sa, každý kto do omrzenia opakuje, že vo Vatikáne sedí katolícky pápež je pokoncilovým agentom, pretože tí čo spozorovali zmeny výborne chápu čo sa udialo, ale tí čo ventilujú svoju nenávisť ani nevedia koho nenávidia. Nesledujú, či tí ktorých nenávidia rozprávajú súhlasne, alebo sa odlíšili.
Boháčov medzi veriacimi nenájdeš, to je výlučené, viera sa totiž odvíja od majetku, akonáhle bohatstvo preváži optimálne stráviteľnú mieru prináležiacu k pôvodnému postaveniu veriaceho, tak boháč prechádza k vám neveriacim boháčom. K hestroyom, ktorí tvrdia, že nemajú čím prispieť na zvedavca, hoci sami sú veľmi bohatí ako je to u neveriacich obvyklé. Ty sa posmievaš veriacim, že vraj nič nemajú, keďže ich odmietaš ideologicky, tak musíš uvádzať aj iné ich nedostatky, aby si ukázal svoju nadradenosť.
Kresťanstvo nijaké bohatstvo nesľubuje, ale večnú blaženosť vedľa Boha, nie je materialistické. Žobrotu zneužívajú práve politici, ty už sa odmietaš zúčastňovať volebnej maškarády, ale predtým predpokladám, že si očakával od politikov zvýšenie tvojho majetku ich rozhodnutím, alebo sa pletiem a mal si vyššie ciele ako a prečo naložiť s volebným lístkom?
Ak si pracháč, tak čo sa sťažuješ? Spoločnosť je protikresťanská aj bez tvojho pričinenia, došiel si neskoro.
Ani nie je zvláštne, že ťa neznepokojuje útlak Hebrejov v Egypte, ale iba to, že Hebreji sa zmocnili nového územia vyčistením, Boh ich súdil za každú hlúposť, za čo by si ich ty vyznamenal, ale Boh "pozabudol" na úplatky a banksterov, ktorých ty ale súdiť chceš.
Veríš príbehom z písma? Alebo si vybral iba jednu časť? Hebreji vypočuli Boha, s čím nesúhlasíš, ale veríš, že tak vykonali? Uznávaš že Boh je, alebo ak si Ho Hebreji vymysleli, prečo neurážaš Hebrejov, ale Boha?
V pekle ľudia žijú, síce v zúfalstve a trápení, tak aké zabíjanie?

279645

27.11.2012 19:33

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

Juifs 89.?.?.?

„Rímskokatolíctvo“ dneška je naviazané na majetok lebo odpadlo, nejedná sa o rovnakú organizáciu, ktorej členovia tie chrámy stavali, zbierky odovzdávali, dnešní ich kňazi sa stali úradníkmi, neodmietajú šíriace sa zlo, nanajvýš mlčia. Bezbožná moc sa s nimi dohodla na odovzdaní majetku práve preto, že sú farizejmi, nekonajú dobro, prispôsobili sa svetu. Tá sekta je zhnitá v úplnosti, skôr by sme mali hľadať u nich nepokrytcov.
KSČM je právny nasledovník KSČ, vlastne aj dnešné „pápeženectvo“ voči dávnemu pápeženectvu, ale politická strana sa orientuje na spoločnosť a ľudí, mení program, smerovanie, opúšťa čo hlásala včera, koná proti vlastnému presvedčeniu, ale pápeženská cirkev musí byť nemenná, nehybná, tvrdiť každý deň to čo pred 500 rokmi, ale keďže pápeženci od svojho vzniku sú neustále vo vývoji, jedná sa o ľudský spolok.
Benešistickí vyslanci boli teroristi, čo dráždili psychopatických náckov, chcieť zabiť blázna, lebo vraždí, by určite spôsobilo ukončenie každého zabíjania. Ich naivnosť spôsobila smrť ďalších.
Sám som pravoslávny, ale treba uviesť vysvetlenie, že Gorazd bol dlhé roky heretickým lžikňazom pápeženeckej a neskôr husitskej sekty. Jeho počin ukrývať teroristov bol nepravoslávny, nekresťanský, bezbožný a politický. Naša svätá Cirkev nie je mafia, kto vedome ukrýva vrahov napriek znalostiam, čo ten krok obnáša, koľkých Nemci povraždili pokým vypátrali vinníkov je sám vrahom. Gorazdovo rozhodnutie bolo prejavom pýchy, keď pápeženci odmietli, tak chcel ukázať svoju namyslenosť, že on je lepším, čím spôsobil zákaz našej presvätej Cirkvi, teda vedenia. Bolo nevyhnutné ho popraviť, aby odčinil svoje zločiny, nakoniec sa stal svätým len preto, že zlyhal vo všetkom, keď sa zamiešal, čo nedokázal vyriešiť.
Ak by za Gorazdom doliezol bratovrah alebo otcovrah, skrýval by aj jeho? Alebo si naduto myslí, že v čase vojny je dovolené vraždiť?

279646

28.11.2012 03:53

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

Juifs 89.?.?.?

Som členom miestnej pravoslávnej Cirkvi, ktorá sa nijako nemení, pretože aj Boh je nemenný a stále ten istý. Vzhľadom na to, že pod menom pravoslávie sa objavujú aj červivé jablká, upresním, nie som ani novokalendárnik, ani ekumenista, ani etnofyletista, ani samozvaný „pravoslávny“, ktorý si počúvaním satana vytvoril vlastnú cirkev. Som rovnakej viery ako apoštolovia alebo svätý Ethelbricht.
S tými chrámami a úradníkmi sa mýliš, jasne som ich vzťahoval na Duku a „Rímskokatolíctvo“, veď predovšetkým pre ich požiadavky bol prijatý zákon.
Gorazd sa nemal čo hrať na „spravodlivca“, lebo tým stiahol do bahna aj seba, „zachraňovať“ životy ak sám nemal príležitosť uspieť je výlučne pyšná odvaha, ktorá ho viedla. Náboženstvo nezohrávalo úlohu pri „záchrane“ samovrahov, že bol biskup malo jedinú spojnicu, že mal priestory na „ochranu“, nebol to náboženský počin, pretože zločin bol známy svetu aj špicľovanie Nemcov, benešisti boli nepriateľmi našej Cirkvi.
Boh môže odpustiť jedine cez tajinu pokánia a prijímania, niet inej cesty, Gorazdovi pomohlo mučenie a smrť, tresty, utrpenie a hrôza plodia mučeníkov, nie posluhovanie bezbožníkom a vrahom. Náckovia boli zločinci, ale nimi rozhodnuté popravy vrahov sú aktom spravodlivosti, nie vraždou, nie každý koho zabili náckovia, alebo židoboľševici bol nevinný, skrývanie lumpov nijako nepomôže lumpovi, ak on sám sa odmieta kajať.
Boh chce spasiť človeka a použije ako nástroje kohokoľvek, krivoľako a nepochopiteľne pre človeka, ale veľmi logicky, Gorazd sa vmiesil do hry a musel zniesť následky, nešlo o krutosť, ale nutnosť, naša Cirkev stojí nad politikou, a predovšetkým nad dobrodružstvami aeroplánov, ktorá ako vidieť zatemnila rozum biskupovi, ako osoba nech sa bratríčkuje s nepriateľmi Cirkvi, ale nie menom Cirkvi.
Bol spasený a teda ho mohli prehlásiť za svätého, ale skomunizované táraniny o mučeníctve zavrhujem, poškodzujú Cirkev.
Peklo nie je judaistické, ani kresťanské, len tieto náboženstvá ho opisujú, očistec je výmysel, tiež odpustky sa k nemu viažúce. Modlitby, panychídy napomáhajú mŕtvym.

279660

Káva pro Zvědavce

40

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 94 čtenářů částkou 14 088 korun, což je 40 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 0

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 4

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
25,04 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,78 Kč
100 japonských jenů
23,26 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,80 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
34,96 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 476,35 Kč
1 unce stříbra
430,92 Kč
Bitcoin
227 148,13 Kč

Poslední aktualizace: 24.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 262 986