Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Dobrý katolík

Nalezeno 24 příspěveků, 21 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

24.04.2012 09:41

Demonstrovat? Jistě ano! Ale víme, co vlastně chceme?

RE: HV

Dobrý katolík 31.?.?.?

Pane Tmo, jelikož sem občas zajdu, nemohl jsem si nevšimnout vašeho hulvátského projevu. Vím, že jste dobrý katolík a jako dobrý katolík byste se neměl chovat jako prase. Tedy, prase je ještě slušné zvíře, proti vám. Jste ubožák a své komplexy si léčíte pořváváním na ostatní. To vám váš farář nevysvětlil, že se nemáte ožírat přes den? Ten chlast vám nedělá dobře, zkuste se s tím trochu mírnit. Takhle byste nešel ani do očistce, natož no nebe. Opravdu byste se měl zamyslet nad způsobem vaší komunikace. Myslím to s vámi, jako kolega katolík, dobře.

267650

02.05.2012 10:20

Pokus o poučení z minulosti

RE: bez moralky to nejde

Dobrý katolík 199.?.?.?

Nechte ho být. Pravděpodobně to není dobrý katolík, jako my, takže nečte pravidelně naše oblíbené stránky Spiknutí proti lidstvu a církvi, kde by se dočetl, jak nás zlí židé chtějí uvrhnout pod vládu Satanovy synagogy. Dr. Příhoda byl také velmi dobrým katolíkem a jeho práce je naprostým základem pro pochopení židovského spiknutí a jeho strašlivého vlivu na křesťanskou společnost.

268097

02.05.2012 12:02

O zdraví nekuřáků nikdy nešlo

RE: Pasivni koureni neskodi a dokonce pomaha ?

Dobrý katolík 109.?.?.?

Vážený pane, děkuji za tento obrázek. Zde je jasně patrné, kdo je dobrý a kdo je zlý. Myslím, že ten odporný člověk, co je vpravo, má nějaký velký nos. Zcela jistě se jedná o jednoho z těch, kteří zabili Pána.

Samozřejmě, že dobrý katolík by neměl požívat různých slastí, které mu nabízejí drogy a zejména sexu by se měl vystříhat jak čert kříže. Místo toho by měl denně desetkrát odříkat Zdrávas a pětkrát Otčenáš.

Také byl velice rád poděkoval diskutujícímu jménem Petr Řehák za jeho neúnavnou osvětovou činnost, za kterou jistě půjde rovnou do nebe. Jsem rád, že v této chátrající společnosti se najdou lidé jako on, kteří neváhají obětovat svůj drahocenný čas k tomu, aby zachránili pár duší od ohně pekelného. A děkuji i ostatním diskutujícím, kteří se stavějí zcela odmítavě k tomu, aby si někdo ničil zdraví a dokonce i zdraví ostatních. Je vidět, že to nakonec s naší křesťanskou společností není až tak špatné...

268101

15.05.2012 15:02

Dopis paní Peckové

RE: ??

Dobrý katolík 89.?.?.?

Nazdar Pepku, tak už zase nadáváš? Človeče, ty těm křesťanům ale děláš pěknou vizitku. Pokud mám tedy soudit katolíky podle tebe, jsou tupí až to bolí, pokrytci každým coulem, moralizují, ale sami se chovají jako dobytek, považují se za chytráky, přitom jim čouhá sláma z bot. Jseš opravdový nefalšovaný ubožák, Pepku. A připoj svoji obvyklou nůši sprostých slov, prostě se chovej jako doma a používej slovník, kterým tituluješ své rodiče.

A příště zkus nereagovat ty, zejména na lidi, kteří jsou slušní a mají co říci, což ty nejsi ani náhodou.

268968

22.05.2012 20:36

Vlastenectví proti euroatlantismu

RE: Demokrat, nebo nacionalista?

Dobrý katolík 176.?.?.?

Vážený pane, žádám vás, abyte se okamžitě přestal opírat do pana Oracle. Už podle přezdívky, kterou si tento pán dal, dává najevo, že je moudrý, sečtělý a nad věcí. Samozřejmě má pravdu v tom, že Frankův režim byl pro lidi to nejlepší a zcela logicky vám to dokázal na jiných příkladech, například na těch jihomerických režimech, které samy o sobě jsou názonou ukázkou stability.

A prosím, uvědomte si, že pan Oracle je dobrý křesťan a možná i katolík, zná dějiny i současnost a jak i jeho jméno vypovídá, je to slušný a skromný člověk.

269458

25.05.2012 12:38

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

Dobrý katolík 176.?.?.?

Dobrý den, pane LC, chtěl jsem se jen ujistit, že jste také dobrý katolík. Máte doma obrázek našeho vůdce?

269653

28.05.2012 11:39

Kalouskův závod ke dnu

RE: Siddur ma problem

Dobrý katolík 31.?.?.?

Taťuldo, tys tu zřejmě s úplným vypětím sil vypotil odstavec jeden - naprosto bezobsažný blábol. A jestlipak už sis dnes dal 10 zdrávasů, abys nepřišel do pekla? Odkopal ses hezky.

269835

15.08.2012 10:22

Příčiny a řešení problému chudoby Afriky

RE: Pan Stvora ma absolutne pravdu

Dobrý katolík 212.?.?.?

Ježiš, to jste se tady nemusel tak rozepisovat, stačilo napsat, že jste dobrý katolík a zbytek nadávek a blábolů by si už každý doplnil sám.

273354

17.10.2012 08:47

Volby

RE: Nie sú len dve cesty

Dobrý katolík 198.?.?.?

Pěkně se zde ukázal volič KSČM, co ještě s láskou vzpomíná na Stalina. Nic k věci, pár politických blábolů a nadávky. Je vidět, že se k nim stále rekrutuje zejména primitivní odpad společnosti.

277312

Snažíte se zbytečně. Vysvětlovat tyhle věci někomu, jako je pan pětipéčko, který je schopen tvrdit, že se ocel tlakem mění v prach (WTC), je zbytečná práce. Pan pětipéčko tu má za úkol svými dlouhými elaboráty vnášet zmatek a dezinformace.

Místo toho, aby jednoduše vysvětlil, jak zmizí ocelový nosník pouhým tlakem, raději napíše deset dalších elaborátů, kde znovu do omrzení opakuje své domněnky a na jednoduché a základní otázky z něj odpověď stejně nedostanete.

Ale raději do něj nebudu rýpat, má pak tendenci začít fňukat a urážet se, že mu nikdo nerozumí a že člověk není nadšen z jeho elaborátů, nad kterými tráví hodiny svého času denně.

277409

18.10.2012 12:09

Rudé kraje aneb je KSČ(M) vůbec opozicí?

RE: Kromě Islandské cesty, není jiného

Dobrý katolík 31.?.?.?

Koukám, že jsi přidal do své databáze pár nových věcí, takže tvůj atomatický skript na generování tvých příspěvků, které jsou všechny totožné a dokola se opakující, může přidávat nové věty.

>Jedinec, co má od přírody nejen IQ, ale i EQ, dokáže co/oper/ovat - a díky tomu dokáže po sobě zanechat více, nežli jen nevábně pomočený patník

Hmm, to je škoda, že se ti to IQ i EQ vyhnulo obloukem, ty pomočené patníky tu obvykle necháváš ty. Nepřinášíš nic nového, jen si to tu značkuješ. No, kdyby platilo, že opakování je matka moudrosti, tak bys byl asi opravdu moudrý. Ale to bys nesměl opakovat ty primitivní krávoviny.

277411

24.10.2012 10:24

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: ovsem na

Dobrý katolík 195.?.?.?

Původně jsem na vaše naprosto neskutečné, zmatené a zcela pošahané příspěvky nechtěl vůbec reagovat, protože jsem si nebyl jistý, jakou duševní poruchou trpíte.

>Jedine kresťan je slobodný, lebo vie ako a kto ho môže zbaviť hriechov.

Jsem rád, že jste mi nakonec poskytl vysvětlení. Je to opravdu smutné, kam až může zajít katolický výplach mozku, zejména pokud se na něm kromě faráře intenzivně podílí rodiče.

277714

24.10.2012 10:31

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Dobrý katolík 31.?.?.?

Vážený pane MoudroSStraku. Čtu s nesmírným zájmem vaše příspěvky, v kterých mazaně kombinujete komunistickou propagandu, antisemitismus (přestože jste Žid), a zajímavé slovní obraty, které se dokola a do naprostého zblbnutí opakují.

Jelikož vím, že někteří lidé k vám shlížejí, rád bych vás upozornil na drobné nedostatky ve vaší gramatice, které mají někteří vaši přívrženci tendenci po vás opakovat.

Editor není název, proto je nesmysl použít velké písmeno. Stejně tak, když mluvíte o římském císaři, není důvod používat velkého písmena.

Píši to jen proto, aby se dosáhlo dalšího zkvalitnění vašich zajímavých příspěvků, za které vám velice děkuji.

Se soudružským pozdravem
Dobrý katolík

277716

24.10.2012 19:08

Z japonského blogera českým prezidentem?

RE: Okamuru by Voldemort a jeho ShabesGOJim zmaňáskovali NATO tata

Dobrý katolík 173.?.?.?

Ďakujem súdruh boľševik za túto zaujímavú otázku. Je vidieť, že ozajstní národovci ešte nevymreli. Ale mohol by ste si zopakovať základy gramatiky. Prečo sa nepíše hotel Popradské Pleso, ale Popradské pleso? Skúste nad tým ešte popremýšľať. Česť práci.

277755

Zdravím vás, pane Mikaele. Jste dobrý křesťan a proto bych vám rád ukázal, jak milého uvítání se můžete jako křesťan a dobrý katolík dočkat v Izraeli:

How the jews treat christians in israel?

How the jews treat christians in israel?

Israeli people attacking Christians in Israel

Insulting Jesus on Israeli TV - צליבת ישו - The Crucifixion of "Yeshu"

Je vidět, že židé mají křesťany rádi. Velmi bych vám doporučoval se tam zajet podívat a občas se zmínit, že jste dobrý katolík, abyste je poznal blížeji. Jen bych vás upozornil na fakt, že izraelská policie nemůže zatknout Žida, který bije a uráží člověka, který vyznává jinou víru.

279476

26.11.2012 21:28

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

Dobrý katolík 74.?.?.?

No, osobně bych řekl, že se někdo zmocnil dubova nicku, protože v poslední době tu dub psal velice rozumně, ovšem toto je něco jiného, vyděšené kvákání malého dítěte, zoufalá snaha někoho někam zařadit, hodit veškeré zlo světa na oblíbené "viníky". Zajímavé. Pokud toto psal dub, pak zřejmě skutečně zrovna dopil nějakou ošklivou flašku, nebo je prostě v regresu.

279615

26.11.2012 21:45

Rukojmí glorioly holokaustu

RE: Hamas vs. židé

Dobrý katolík 78.?.?.?

>Odpovězte si, proč je nedílnou součástí křesťanské Bible Starý zákon

Výborná otázka. Ovšem další vývody odpovídají "přání otcem myšlenky".

Jen v rychlosti. Odkud čerpáte? Z katolických pramenů? No vida. A co když ty "židi" jsou prostě jen výmysl katolíků, aby bylo koho v pravou chvíli lynčovat? Bez zlovolného skrytého nepřítele se říše formují těžko.

>Takže nastoupilo křesťanství, další "stvořená boží filosofie" a jeho úkolem bylo zničit původní rodovou správu společenství

Aha. A Řím tyto kroky před křesťanstvím neprováděl? Podporoval původní rodové civilizace, nebo je snad vyhlazoval a nahrazoval svým zřízením?

>(odtud také pochází onen tisíciletý odpor k židům)

Tohle je vaše dedukce, která je ovšem zcela postavená na vodě. Víte, milá Lin, kolik "hezkých" věcí o židech řekli různí papežové? O židech do té doby nikdo nic ani nevěděl.

> A jak se dopídil i D.Solis, 1.sv.válka měla za úkol definitivně odstranit "staré", leč pevné monarchie,

Které se obvykle snažily seč mohly, aby se vymanily z vlivu Vatikánu.

No, je vidět, že přemýšlíte, ovšem občas si musíte vypomáhat katolickými pohádkami, což je celá zachovalá "historie". Nevadí. Ono se to poddá, až si uvědomíte ty "historické zdroje". Již delší dobu si všímám toho, že jedete dobře zaháknutá v tomhle systému, který dobře znáte a který se vám zřejmě protiví. To vám ovšem nebrání v tom, používat jeho data a z nich si pak vytvářet "vlastní" teorie. Chlapi za oponou si mohou mnout ruce, jak se jim jejich dílo podařilo. Je škoda, že nedohlédnete dál.

279616

27.11.2012 10:25

O kněžích

RE: Na církvi je nejlíp vidět,

Dobrý katolík 80.?.?.?

Zajímavé je, jak na Slovensku zůstávají stále dobří katolíci. Inu, co jiného, když tam nic není... Chudí lidé se nejsnázeji chytají toho, když jim někdo slíbí, že dnes chudoba, po smrti bohatství.

No, vám i tomu, na kterého reagujete, bych rád sdělil, že ne každý (obzvláště ti, kterým rodiče od útlého dětství nevymývali mozek) má zapotřebí vzývat jakéhosi masového vraha a sadistu, který je v Bibli nazýván Bohem a který tam v jednom kuse něčími ústy vybízí k vraždění za každou hloupost.

Mimochodem, kazolická církev se označuje za jedinou "křesťanskou" církev a ostatní "křesťany" považuje za odpadlíky, kteří skončí v ohni pekelném. Tedy opět zabíjení, ale když jde o Boha, tak to asi bez zabíjení nejde.

279638

19.12.2012 22:40

Evropské feministky se spolčují proti dětským pohádkám

RE: Pohádka

Dobrý katolík 67.?.?.?

Jen co jsem si přečetl ty bláboly, co obhajují katolickou lichvu a vyzdvihují vraždění "podřadných ras", měl jsem hned jasno, které se mi po kliknutí na IP potvrdilo. Opět mezi nás zabloudil herr tmo, dobrý to katolík, který pro nadávku, jak je u katolíků zvykem, nechodí daleko. Musí se však krotit, jelikož mu editor zakázal další osvětovou činnost zde, poté, co počet sprostých nadávek, které katolíci tak rádi používají, aby dodali svému "křesťanství" váhu, dosáhl několika set. Proto by se vaše označení mělo rozšířit na "arijský katolický učenec". Jinak, přátelé, reagovat na tohoto tydýta, to opravdu nemá cenu. Ten to má pod kůží, už od dob, kdy si užíval jako ministrant něžné chvilky se svým farářem v zákristii. [chechtot]

280836

26.01.2013 20:36

Tak tedy Zeman

RE: Nevím tedy jak Vy,

Dobrý katolík 212.?.?.?

Pozdraven buď Pán Ježíš Kristus až na věky. Je dobře, že se vždy najde slušný katolík, který řekne, jak to ve skutečnosti bylo. Dám si za vás deset zdrávasů.

283578

29.05.2015 12:28

Nastane nový pogrom židů?

RE: lhotákovy pohansko-árijské protikřesťanské nesmysly

Dobrý katolík 62.?.?.?

Zaplaťpámbů se najde dost dobrých katolíků, kteří dobře vědí, že všechno dobré vychází jen a pouze z lůna svaté stolice. Je potřeba se definitivně vypořádat s ilumináty a vším nekřesťanským, prostě je nechat shořet, tak jako vždy. Je dobře, že se ty hrůzy stávají oběcně známými a faráři je neúnavně opakují svým ovečkám, takže vytvářejí odhodlané bojovníky proti těmto nekřesťanským rejdům.

333711

18.06.2015 12:19

Jan Hus – sůl země

RE: bijte zabijte nikoho nezivte

Dobrý katolík 89.?.?.?

Proboha, to je zase hromada smradlavé katolické propagandy...

Tak co to třeba vzít z druhé strany? Když katolící šířili své psychopatické náboženství, nešířili ho dobrým slovem, ale mečem. Celé vesnice byly srovnány se zemí, děti, ženy, všichni povražděni, mučeni, spáleni. A tak to šlo od vesnice k vesnici, každý kdo se nepodvolil, byl mučen a zabit. A dlouhá staletí byla jakákoliv odchylka tvrdě trestána, nenažraní katolíci si brali svou daň nemilosrdně, sebrali rodině i tu poslední kozu, takže všichni pomřeli hlady. Byla to banda pokryteckých podrazáků, kteří kázali vodu a pili víno a s radostí se dívali na umírající děti, kterým vzali poslední jídlo. Po celém světě v jejich misiích na ně pracovali děti, na ty si obzvláště potrpěli, kvůli jejich sadisticko pedofilní sklonům.

335000

19.06.2015 09:10

Jan Hus – sůl země

RE: TO JE K POBLITÍ...

Dobrý katolík 37.?.?.?

A máme tu dalšího dobrého katolíka. To je zajímavé, jak je jejich příspěvky okamžitě prozradí. Obvykle ty zvratky a nezastíraná nenávist. Těžko říct, jestli je to učí na nějakých školeních, ale všichni jsou jak přes kopírák.

335074

19.06.2015 14:47

Jan Hus – sůl země

RE: TO JE K POBLITÍ !

Dobrý katolík 37.?.?.?

A už je to tady! Skutečný zdroj čisté a jediné pravdy uvědomělých a dobrých katolíků. Jsem rád, že jste to sem dal, teď už nemusíte nic psát, můžeme si to přečíst přímo u zdroje. Zvracíte taky všichni v kostele, když vám tyto kvalitní indormace kněz předčítá? Důležité je, že vy nejste ubožák, ale vysoce morální a slušný člověk, to já poznám na první pohled. Tolik lásky k bližnímu v koncentrované podobě se hned tak nevidí. Váš farář taky mluví takhle hezky kultivovaně? A sedíte v lavici hned vedle Bubina?

335090

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 14

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 11

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Měnové kurzy

USD
23,80 Kč
Euro
26,58 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,61 Kč
Australský dolar
16,36 Kč
Švýcarský frank
24,74 Kč
100 japonských jenů
21,92 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 174,54 Kč
1 unce stříbra
425,36 Kč
Bitcoin
225 621,73 Kč

Poslední aktualizace: 2.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 359 067