Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Jarmila

Nalezeno 4198 příspěveků, 799 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.09.2007 07:49

Prezidentský kandidát Ron Paul proti vlivné plutokracii

RE: A vzpomina si nekdo

Jarmila 88.?.?.?

Tady jde i o to, že vládci světa-mezinárodní bankéři, mají perfektně na vědeckém základě zmáknuté chování davu. Dodnes si vzpomínám na slavnou knihu, kterou jsem četla někdy na počátku sedmdesátých let, jmenovala se Osamělý dav a napsal ji sociolog Friedman. Pojednávala o tom, že dav se chová takřka podle matematických pouček. To znamená, že lidé v davu, při demonstracích a tak podobně, se chovají jako ovce, které potřebují vedení, potřebují vždy vůdce. Normální lidé, autentičtí občané sami od sebe nikdy nejsou v davu aktivní, nikdy nejsou odvážnými vůdci, kteří vedou rozvášněný dav. Těmi vůdci jsou zasvěcení lidé, kteří jsou zaúkolovaní ten dav někam odvést. Vzpomeňme si na Zifčáka, který odvedl dav studentů na Národní třídu. Pokud se přesto někdy výjimečně nalezne odvážný, autentický občan, který by plamenně dokázal dav demonstrantů někam vést, je zavčas tajnými službami eliminován, odstraněn. A tak v čele protestujících davů jsou vždy instalováni lidé, kteří ve skutečnosti slouží vládcům. Funguje to prostě jako v románu Orwella a v současnosti se to třeba týká i spolku Ne základnám.

Jediným východiskem z celosvětového průseru je polopřímá demokracie, kde by vládci světa neměli možnost nijak ovlivnit přímé rozhodování davu- tedy všech občanů najednou.Tam by jim všechny ty matematické poučky, jak zmáknout dav, byly prd platné.

144157

24.09.2007 07:41

Konec satelitních TV v Čechách

RE: Kauza

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak René, jedině přímá demokracie je schopna zachránit tento svět.Nikoliv jen v dnešní době, ale již několik staletí nás skuteční vládci tohoto světa tahají za nos. Dosazují si všude své pečlivě vybrané bezcharakterní poslušné pravolevé figurky, takže ve volbách nemáme na výběr, vždy vybereme nalevo i napravo ty největší hajzly. VOLBY JSOU FRAŠKA! LIDI NECHOĎTE K VOLBÁM, nelegalizujte ty vybrané loutky.

Pro jistotu zde znovu dávám video,které názorně ukazuje, kdo ve skutečnosti vládne světu.
http://video.google.com/videoplay?docid=7462852758162537355

144393

29.09.2007 08:20

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Pan profesor Bollinger

Jarmila 88.?.?.?

Já myslím, že Grosse financuje někdo jiný, že má kontakty spíš na ruské mafie. Na izraelské mafie byl napojen Mrázek, úhlavní nepřítel Grosse, a ten byl, jak známo, odborně odstraněn ze scény. V jednom rozhovoru v MFD Barková- přítelkyně Grosse, prohlásila, že nemůže nic mluvit, protože kdyby se víc rozpovídala, mohla by skončit jako Mrázek. Prostě nám vládne "elita", která má běžně styky s podsvětím a to se týká i Paroubka a dalších. Proto Langer ruší Útvar pro odhalování organizovaného zločinu, aby si někdo neposvítil i na pravicové politiky. Soudruh Topolánek si vozí prdel ve volvo, ani neví, jak k němu přišel. [chechtot]

144663

29.09.2007 08:50

Ztraceno v překladu: Ahmadinežád a média

RE: Nepochopeny pologramot

Jarmila 88.?.?.?

Ne pane vladuno, mýlíte se. Není to naše volba, protože široké vrstvy obyvatelstva si nepřejí ani registrovaná partnerství, ani adopci dětí homosexuály (popřípadě skrytými pedofily). To vše- celý ten rozklad společnosti, je záměrně v celém západním světě řízen politiky seshora. Zrovna včera v rádiu rozhořčeně jedna česká spisovatelka, žijící trvale na Novém Zélandě si stěžovala, že tam proti vůli širokého obyvatelstva zavedli poslanci zákon, že rodiče nemohou svým dětem dát ani pohlavek, jinak za to mohou jít do kriminálu. Taky tam proti vůli obyvatel zlegalizovali prostituci, která se místo zredukování naopak rozrostla do obludných rozměrů.

144665

02.10.2007 08:11

Přibylo těch, kteří nemají

Sláva, Zvědavec funguje!:)

Jarmila 88.?.?.?

Já ten vývoj nějak nechápu. Praděd mého muže byl za první republiky živnostník, dělal krásný nábytek a z této práce si za celý život pořídil činžák v Dejvicích a vilu v Liboci. Za komunistů jsme si pochopitelně nic moc nepořídili, ale když nic jiného, tak jsem si uvědomila, že celé moje široké příbuzenstvo včetně širokého příbuzenstva mužova- všichni jsme od státu dostali zdarma byt. Čili asi 10 rodin a všichni dostali zdarma byt a k tomu ještě bezúročnou půjčku 30 tisíc, kde se za každé dítě ještě odepsali peníze dolů.

Dnešní třicátníci nedostanou od státu ani nudli, žádný byt a žádnou bezúročnou půjčku. Pokud si vezmou hypotéku na byt, tak to budou splácet div ne až do smrti, přestože mají práci nejistou a důchodu se asi nedožijí, když jeho délka je stále prodlužovaná.

Tak kam směřuje ten vývoj? Člověk by usuzoval, že když vzrostla technika, počítače a roboti usnadňují práci, že by měla růst i životní úroveň. Místo aby se zkracovala pracovní doba, tak mladí makají od nevidím do nevidím, prodlužuje se jim důchod a nemají na byt. Aby si koupili za svou práci činžák jako kdysi dědeček, to opravdu nehrozí.

144763

08.10.2007 08:57

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Jarmila 88.?.?.?

Uhodil jste hřebík na hlavičku. Ano, správně, všechna tři monoteistická náboženství jsou nástrojem útlaku širokých mas obyvatelstva. Židé jako první vynalezli rafinovanou náboženskou totalitu, která odrovnala od moci většinové obyvatelstvo. Nejprve hned ze začátku odstavili s pomocí nové víry automaticky od moci 50 procent obyvatelstva- ženy. Bůh prý určil, že nesmí do ničeho kafrat a o ničem rozhodovat. A 40 procent nemajetných mužů také snadno odrovnali tvrzením, že pokud chtějí spásu, musí poslouchat všechny příkazy Boha- ale hlavně bohaté vládnoucí rabíny. A tak se stalo, že 10 procent bohatých rabínů zcela snadno ovládalo 90 procent obyvatelstva.

Ale Ježíš-Žid, udělal svým soukmenovcům čáru přes rozpočet. Začal hlásat, že všichni lidé jsou si rovni, neexistuje žádný Bohem vyvolený člověk, ba ani národ. Proto ho mocní popravili. Ale ten totalitní náboženský model, jak hravě s pomocí víry desetiprocentní menšina drží na uzdě většinové obyvatelstvo se zalíbil a zejména v muslimských zemích spolehlivě funguje dodnes.

145119

09.10.2007 16:07

Jak jsem málem zapálila chrám Sv. Víta

RE: Nechci autorce brat viru, ale...

Jarmila 88.?.?.?

Samozřejmě, že dnes již křesťanství není nástrojem útlaku širokých mas. Ale bylo, dokud nebyla provedena sekularizace společnosti. Vy to nevíte? Vy nic nevíte o tom, jak byli upalováni kacíři a čarodějnice? Komunistkou se tady moc neohánějte, protože mě vůbec neznáte. Tak buďte hezky zticha. Teď už naštěstí víra je o osobním rozhodnutí, ale donedávna tomu tak nebylo. Můj starší bratr, který je silně věřící katolík, je svým způsobem dodnes pošahaný člověk. Protože mu byly všechny ty nenávistné katolické antisexuální projevy natrvalo vtisknuty již v ranném věku do mysli. A sám se mi svěřil, že se s katoličkami nedá vůbec chodit, protože jsou v těchto věcech úplně vyšinuté.

Pokud vím, tak v muslimských zemích je víra dodnes povinná a je spojena se státem, právo šárija nahrazuje veškeré právo. A jak zacházeli věřící židé s manželkami, to je snad taky dostatečně známo. Přitom oni sami, ti věřící židé jsou otroky svého náboženství, protože musí povinně dodržovat 613 božích příkazů a různých zákazů. A ještě obřežou svá miminka, kterých se nikdo neptá, zda si to přejí, či nikoliv.

145183

16.10.2007 17:15

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Američani zinscenují v ČR teroristický útok velkého rozsahu.

Jarmila 88.?.?.?

Ono to vše může být ještě strašnější. Že totiž tady na nás přiletí raketa kdovíodkud a vymaže celý český národ z mapy Evropy. Je to tady totiž takový příliš lukrativní prostor, který Češi zbůhdarma zabírají.

145516

18.10.2007 15:16

Fraška na spravedlnost

RE: Divni nelogicti lide

Jarmila 88.?.?.?

To Vy píšete divně a nelogicky. Ta Brožová je stará vražedkyně. Protože ve 29 letech již jistě měla ponětí o tom, co činí. A i když je to naprostá fraška, že si na ni vzpomněli až po 18 letech, tak je dobře, že vytáhli její zločin na světlo boží, i když už je baba nad hrobem. Dcera paní Horákové přijela na ten proces do Prahy a jistě bude mít lepší pocit z toho,když ta stará svině bude alespoň trošku potrestaná.

145616

18.10.2007 23:31

Fraška na spravedlnost

RE: Divni nelogicti lide

Jarmila 88.?.?.?

Ano, správně Ajo, i já si myslím, že lepší něco než nic. [smích]

145636

21.10.2007 08:46

A povstala umělecká fronta…

RE: Ono to asi bude trochu jinak....

Jarmila 88.?.?.?

Mně by ta chobotnice na Letné rovněž nevadila. Ale něčeho se taky obávám. Všichni tady mají strach o povodeň, ale já jsem někde četla, že ta stavba není dostatečně vyřešená proti požáru. A to by byla tragédie, kdyby měly shořet originální historické knihy,které existují již jen v jediném exempláři. To by nám shořela naše minulost.

145722

25.10.2007 09:02

Politika a my - aneb pane krotiteli nebylo toho už dost?

RE: nepodlehnout pesimizmu

Jarmila 88.?.?.?

V nastalé situaci by mohl pomoci již jen tento postup: že by se všichni lidé domluvili, šli by všichni k volbám, ale místo volebního lístku by hodili do urny lístek, na kterém by bylo napsáno, že zastupitelská demokracie je podvod a že žádají přímou, internetovou demokracii.Tímto volebním aktem by nebylo umožněno zlegalizovat vládnutí současným pravolevým zločincům. Prostě aby všichni lidé takto bojkotovali volební frašku.

Říká se, že pravda vítězí, ale vítězi mají vždy pravdu. Ovšem tito vítězi rádi zapomínají na to, že nakonec BOŽÍ pravda zvítězí. A ta vesmírná, boží pravda je semele úplně stejně, jako oni nyní semílají své oběti.

145882

26.10.2007 15:00

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Nalezeno na: http://www.jdl.czechian.net/ ČTĚTE POZORNĚ!

Jarmila 88.?.?.?

Pane rehku, to Vás nenapadlo, že totéž, z čeho obviňujete autora Zvědavce, tak přesně to samé mohou kdykoliv provádět profesionální, dobře ZAPLACENÍ slídilové z kterýchkoliv webových serverů? Třeba z Novinek, nebo z Neviditelného psa, či Idnes, zkrátka v podstatě všichni? Útok na Vás a Váš počítač může být veden ODKUDKOLIV. Když se člověk veřejně vyjadřuje na internetu, tak je to s vědomím toho, že si za svými názory stojí a že mu všechny svině světa mohou políbit- víte co. [mrknutí jedním okem]

145955

27.10.2007 10:17

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Vynikajici clanek.

Jarmila 88.?.?.?

To není žádná jejich čtvrť. S údivem zjišťuji, že zničehožnic si přivlastňují starou Prahu.A co se týče té demonstrace, je nad slunce jasné, že to datum konání vymysleli agenti- tak jako vymysleli datum konání VLSR ("Velké Listopadové Socialistické Revoluce). Smyslem celé té taškařice je omezení dalších svobod občanů, hlavně tedy omezit shromažďovací právo. Soudruh Rudolf Blažek z ODS se již nechal slyšet, že podá omezovací návrh.

145989

28.10.2007 21:45

Bojím se o osud našich lesů

RE: kocourkov...

Jarmila 88.?.?.?

Říká se ty joudo, nikoliv Jarmile. [oči v sloup]

146028

28.10.2007 21:46

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Američani zinscenují v ČR teroristický útok velkého rozsahu.

Jarmila 88.?.?.?

Nemělo by se říkat, že Američani zabili 3 miliony Vietnamců. Ale mělo by se vždy upřesnit, že americká OLIGARCHIE zabila 3 miliony Vietnamců. A to platí pro všechny děje světa- vždy to byla oligarchie, kdo měl prsty v zabíjení, nikoliv řadoví lidé jakékoliv národnosti.

146030

29.10.2007 07:43

Bojím se o osud našich lesů

RE: kocourkov...

Jarmila 88.?.?.?

Taky zdravím. [smích]

146046

29.10.2007 07:20

A nenecháme vám ani ten čas...

Divná budoucnost

Jarmila 88.?.?.?

Letní a zimní čas, toje přesně věc, kterou by správně měli rozhodnout lidé v referendu. Protože se to týká všech lidí a je to přesně ten typ problému, který mohou rozhodovat VŠICHNI občané, nikoliv jen pár vládnoucích papalášů. Jsem zvědava, jak dlouho budou ještě uměle udržovat neudržitelný stav, kdy úplně vše je přes internet jen kupodivu volby,referenda a různá hlasování nikoliv.

Ještě se zastavím u toho útoku na rodinu. Skutečně je rafinovaně veden seshora a to ve všech západních státech současně. Všechny západní státy jak podle jednoho mustru přijmuly zákon o registrovaném partnerství. Dalším krokem bude zlegalizovat adopci dětí gay, bez ohledu na to, že v takových „rodinách“ bude hrozit reálné nebezpečí, že ve skutečnosti budou tyto adoptované děti často zneužívané pedofily, tvářící se za teplouše. Nyní se u nás jedná o zákoně, že i svobodné ženy budou mít nárok na umělé oplodnění. Vsadím se, že tento zákon proběhne jednotně i ve všech dalších „civilizovaných“ zemích.To je další rafinovaný krok, jak zničit rodinu.

V konečném důsledku mají vládci v úmyslu toto: zrušit zcela manželství a zavést jednotně pro všechny lidi jen registrované partnerství. A to se bude týkat třeba i dvou heterosexuálních mužů, kteří se budou spolu přátelit a budou chtít vychovat SVÉ dítě bez žen. Najmou si prostě dělohu, v laboratoři nechají spojit své spermie do vyprázdněného vajíčka- takže to vzešlé dítě bude skutečně jich obou, nebude patřit žádné ženě. Já vím, zní vám to jako sci-fi, ale jak to tak pozoruji, přesně tenhle výsledek vládci světa sledují.

146047

30.10.2007 07:27

Čeho se bojí Petr Adler?

RE: Narodil se 18.4.1943

Jarmila 88.?.?.?

Kdyby v dnešní době poskytl svou DNA, tak by viděl, že jste skutečně jeho dcera- ale to asi nehrozí, viďte? Inu bezcharakterní člověk se chová ve všech situacích bezpáteřně, nejen ve svém povolání.

146113

30.10.2007 07:31

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: nejlepší využití pracovní síly

Jarmila 88.?.?.?

Ale neschytá. Proč bych se měla zlobit? Jen bych poznamenala, že ženy jsou na ponocování zvyklé. Zvláště v dobách, kdy rodily jedno dítě za druhým a vstávaly k nim každou noc. To se třeba pořádně nevyspaly 10 let po sobě.

146114

30.10.2007 08:14

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: Divná budoucnost

Jarmila 88.?.?.?

Je vidět, že neznáte mou účetní internetovou reformu voleb.[smích] V ní by se totiž falšovat výsledky nedaly. Kdyby se tato reforma zavedla, tak by se celá ta umělá pryramida moci zhroutila jak domeček z karet- jenže to ty vládnoucí, bezcharakterní lokajové mocných nepotřebují, že.

Velmi dobrý džob s umělým oplodňováním to bude v každém případě. Tohle jim vynese zase miliardy.No a já bych šla ve svých fantaziích ještě dál. Když jsem si přečetla zprávu, že angličtí vědci dostali povolení do prázdných kravích vajíček sázet zárodky jiných živočichů hned mne napadla souvislost s registrovaným partnerstvím. Časem totiž začnou dělat vědci pokusy i s lidskými zárodky, ale myslím si, že ani ten nejotrlejší vědec by nebyl schopen zabít vypěstěnou lidskou bytost po třeba po deseti letech života. A tak oficiálně budou žít se SVÝM dítětem, třebaže to bude ve skutečnosti laboratorní, zkoumaný živočich.

Nemám ale jasno ještě v jedné věci. Když se spojí dohromady dvě spermie XX, bude to žena. Když se spojí X a Y, tak to bude muž. Když se ale spojí Y a Y, co vznikne? Bude to mimořádně agresivní nadsamec?

146115

30.10.2007 16:12

A nenecháme vám ani ten čas...

RE: Divná budoucnost

Jarmila 88.?.?.?

No samozřejmě že jsem ji již mockrát ukazovala.[smích] Mám ji vystavenou na internetu. Vládu, která by se zhroutila jako domeček z karet- tak tím myslím loutkaře, kteří vedou loutky alias politiky. Při polopřímé demokracii by si totiž většinu věcí rozhodovali řadoví občané sami. Nepotřebovali by k tomu zkorumpované politiky, kteří neplní vůli lidu a ani sebeméně neprospívají obecně prospěšným věcem. Oni prospívají jen sami sobě, bohatým lobistům a mocným světovým loutkářům. Zastupitelská demokracie totiž neexistuje.

Spojením Y a Y by vzniklo jakési monstrum, ale nemám potuchy jaké. Ještě mě napadlo, že časem taky udělají zákon, že když mají nárok osamělé ženy mít dítě z umělého oplodnění, že na to samé mají nárok i osamělí muži. Pak by se dál potají mohlo experimetovat tím způsobem, že by muž použil výhradně jen své vlastní spermie. Ty by se vložily do vyprazdněného kravího vajíčka a vznikl nový jedinec, který by byl CELÝ jen po svém otci. Neměl by půlku genového materiálu od cizího člověka, ale měl by celý genový materiál od jediného člověka. Ale taky nemám zdání, jak by takový nový tvor prosperoval.

146139

30.10.2007 16:29

License to Kill

RE: Proč jsou Židovky feministky.

Jarmila 88.?.?.?

No kdybyste si trodasi ráčil přečíst, co ten člověk všechno prováděl své ženě, dětem i všem příbuzným, tak byste o úkladné vraždě asi nemluvil. Můj bratr rozhořčeně pravil: Ten chlap měl být utracen na státní útraty. Takové hovado jako on nemá vůbec právo na život. Fakticky, někdy se narodí zrůdy, které si nic jiného než smrt nezaslouží.

V případě té Velikovské to prostě byla nutná obrana, nic víc. On už na ni taky i dvakrát vystřelil a jen náhodou se netrefil. V tomto konkrétním případě by měli soudit především nečinné policisty i všechny sociální pracovnice. Copak je normální aby policajti někam přišli 150 krát a stejně se na vše vybodli? Na co jako čekali? Až ji zapíchne?

146142

01.11.2007 07:21

Bush káže demokracii, zamýšlí tyranii

RE: Vynikajici clanek.

Jarmila 88.?.?.?

To je fakt, podle logiky Magistrátu a soudruhů Béma a Blažka, když by třeba Němci v Německu hromadně demonstrovali proti válce v Iráku dne 17.listopadu, tak by to ve skutečnosti nebyla demonstrace proti Iráku, ale byla by to demonstrace, která by oslavovala Sametovou revoluci v Československu. A všem Němcům by to bylo okamžitě jasné, že všichni Němci na nic jiného nemyslí, než na tu naši slavnou revoluci před 18 lety.

146230

01.11.2007 08:02

License to Kill

RE: Krátký příběh

Jarmila 88.?.?.?

Davide, to dřevorubectví je Váš koníček, nebo jste pověsil právničinu na hřebík?[smích] Domnívám se, že na té střídavé péči byste se mohli s manželkou lehce dohodnout, zvláště pokud jsou děti již dost velké a samostatné. Ale nejste sám, kdo má nějaké rodinné trable, já bych mohla taky dlouze vyprávět. Z toho důvodu ani nemám čas na diskuse. Ale chystám se o politice napsat článek na Zvědavce, tak snad se mi to povede a snad mi ho pan Stwora zveřejní.[smích]

Pravda, SandWalker tu již dlouho nebyl, ale že se tu objevila Alexa mě potěšilo.[smích] Takže zdravím Alexu.

146231

02.11.2007 07:19

Bojím se o osud našich lesů

RE: kocourkov...

Jarmila 88.?.?.?

Díky.[smích]

146282

02.11.2007 07:19

License to Kill

RE: Proč jsou Židovky feministky.

Jarmila 88.?.?.?

Proč se tedy jozine z bazin pohybujete v tak špatné společnosti? Proč se obklopujete ženami, které se necítí za nic zodpovědné? Asi Vy sám někde děláte velkou chybu. To si pište, že policajti udělali velkou chybu! Prakticky to byli oni, kdo zavinil tu tragédii v rodině. Chlapi, co týrají doma ženskou bývají ve skutečnosti velcí poseroutkové. A když se na ně udělá zvenčí bu bu bu, tak se zklidní. Ona správně podotkla, že on by bez ní nemohl vůbec žít, protože byl na ní přisátý jak cizopasné jmelí. On neměl své kořeny, on nebyl pevný strom, on byl jen to jmelí, které žilo z ní.

146283

02.11.2007 07:23

License to Kill

RE: Krátký příběh

Jarmila 88.?.?.?

Taky přeji moc hezký den Davide.[smích]Máte recht, s tím lesem jste to udělal moc dobře. Není nad to, být sám sobě pánem.Já jsem taky takový volný radikál. Při té střídavé péči si ale dejte pozor, aby se Vám časem nezajedla.Znáte to:Malé děti pijí mléko, velké děti pijí krev. [oči v sloup]

146284

05.11.2007 08:20

Udělejte něco pro svou dceru – dvojčátka firmy Merck: Gardasil a Silgard

RE: rafinované formy náboženských pomatenců

Jarmila 88.?.?.?

Já bych toho pana Mihulku až zas tolik nevychvalovala, protože on i pan Zrzavý také občas hlásali pěkné bludy. Nyní je již dávno vědecky dokázáno, že člověk ve zvířecím stádiu se choval stejně promiskuitně jako oba druhy šimpanzů. Ale pan Mihulka i profesor Zrzavý tvrdošíjně hlásali, že člověk se odjakživa choval párově. Když jsem se pana Mihulky v mailu ptala, jak je možné, že šimpanzicím vůbec nezáleží na tom najít pro své vajíčko toho nejzdatnějšího samce, že nejsou vůbec vybíravé, ale páří se nepřetržitě s kýmkoliv je napadne- tak mu došla řeč, neměl pro tento jev žádné vysvětlení.

Mihulka píše, že američtí konzervativci se domnívají, že odstranění rizika sexuálně přenosné rakoviny by ve svém důsledku vedlo k explozi nemravného sexu mezi dívkami v počátku puberty. Tohle je přece blbost- z toho by vyplývalo, že dívky nezačínají v pubertě sexuálně žít pouze ze strachu z rakoviny. Tak to ale není nikde na světě a tedy ani v Americe. Na strach z rakoviny v tom věku dívky vůbec nemyslí. Podle toho jak je ta vakcína děsně předražená a jaká se jí všude dělá nehorázná reklama, tak to spíš skutečně vypadá na to, že si chce opět někdo na tom pořádně namastit kapsu. A součástí reklamní strategie může být i „jako“ protest konzervativních kruhů. Lidé si řeknou- aha, fanatici jsou proti, tak to je určitě dobrá věc, to své dceři pořídím. Všimla jsem si, jak i seriál Ordinace v růžové zahradě funguje velmi často jako skrytá reklama. Do každého dílu je vždy nenápaně zapasovaná i rafinovaná reklama. A reklama očkování proti rakovině děložního hrdla se tam vyskytla dokonce několikrát. K doktorovi přišla puberťačka a vyptávala se zvědavě na tu vakcínu a hodný pan doktor jí trpělivě vysvětloval, proč je důležité se nechat očkovat. No a tak puberťačka příště přišla, že tu vakcínu chce, že maminka těch potřebných 10 tisíc našetřila. A v příštím díle přišla i její kamarádka a taky tu vakcínu chtěla, že si na to sama pracně ušetřila.

146446

06.11.2007 13:30

Globální pyramidy moci

RE: Jde o dobre zkorumpovany a zprzneny system zvany demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Snad máte pravdu, že dobrých lidí neubývá, ale jistá si tak nejsem. Když přijmeme myšlenku, že ti skutečně mocní vládci světa si pohrávají se světem jako kočka s myší již několik staletí, tak je nám najednou spousta souvislostí jasných. Že totiž i komunistické režimy byly z jejich strany velký experiment, zda by se celé lidstvo nedalo vést pomocí hrubé síly. Po padesátiletém experimentu ale zjistili, že komunistická diktatura je slepá ulička, že ten režim nefunguje a celý stagnuje- protože otroci odmítají pracovat. Zjistili, že zdánlivá demokracie je daleko lepší, protože se pak otroci s větším nadšením pachtí a dřou za pozemskými statky. Naberou si nikdy nekončící půjčky a dřou nadšeně až do smrti. Že prostě diktatura peněz je mnohem účinnější než nějaká ideologická diktatura.

O té pyramidě moci v socialismu nikdo ani na okamžik nepochyboval. Kdejaký okresní tajemník byl schvalován až kdesi v Moskvě, českoslovenští soudruzi na slovo poslouchali moskevské soudruhy a sami měli dokonalou síť kádrováků, přes které se nedostal na lepší práci žádný kverulant. Jenže jsme netušili, že po puči se dostaneme z deště pod okap- protože do otrocké pyramidy založené na vlastnictví majetku se dostává celý svět.

146559

06.11.2007 13:53

Globální pyramidy moci

RE: evolučně Zlo vítězí nad dobrem, protože zlých lidí přibývá

Jarmila 88.?.?.?

pardon, jsem to spletla, ten text nad Vámi co jsem napsala, patřil Vám.

146561

06.11.2007 14:32

Globální pyramidy moci

RE: Dobře napsané

Jarmila 88.?.?.?

Konspirace všemi směry skutečně existují a dnes a denně se o nich dočítáme kupodivu i v denním mainstreamu. Chcete nějaké konkrétní příklady, tak Vám je poskytnu z dnešní MFD. Jak známo paní Paroubková založila sdružení a během krátké doby vybrala 30 milionů korun. Víte jak poznáte jakékoliv autentické sdružení či nějakou autentickou pidistraničku? Že jsou chudí jak kostelní myši a nesejde se jim za celý rok dohromady od sponzorů ani 10 tisíc. Pokud paní Paroubková obdržela tolik peněz, pak se nejedná o sponzory, ale prostě o investory, kteří čekají, že se jim jejich investice bohatě vrátí. Koneckonců ten rozdíl vidíte i zde na Zvědavci, kdy pan vydavatel nemůže sehnat za svou práci za měsíc ani pitomých 25 tisíc.

Pak tu máme pana Šloufa, který se přátelil s mafiánem Mrázkem. V tomto případě jsou pánové tak klientelisticky vzájemně propojeni, až jde z toho hlava kolem. Pan Šlouf dělal hlavního poradce Zemanovi a vyjednával odepsání ruského dluhu s Barakem Alonem, který vytuneloval komerční banku o 8 miliard, ve které šéfoval pan Salcmann. Ale pan Salcman odešel v tu chvíli na záchod a tak se tedy nedalo nic dělat. Pan Hejl z BÚ se taky stýkal s mafiány, ale nikomu to nevadilo. A pan Langer radši ÚOOZ rovnou rozpustil, ať je od nich pokoj a do ničeho se zbytečně nevrtají.Zkrátka, co vám mám povídat, oni jsou všichni tak strašně vzájemně propojeni, že nemá cenu to dál popisovat, to bych nikdy neskončila.

A do třetice: v Maďarsku vznikají jakési Národní gardy namířené proti Slovensku. Při pohledu na dokonale padnoucí stejnokroje mi je okamžitě jasné, že jsou ti hoši někým financováni. Za vším vždy hledejte peníze, odkud je ti lidé mají, protože jak říkám, jakákaliv autentická sdružení vždy smrdí halířem.

146565

06.11.2007 14:07

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Ono by úplně stačilo pane Robocrepe, kdyby byla zavedena přímá demokracie a většinová společnost si mohla úplně sama rozhodnout ve většině případů, co chce a co nikoliv. To by fakt ti vládnoucí manipulátoři měli definitivně po ptákách.

146567

06.11.2007 14:09

Globální pyramidy moci

RE: Souhlasím

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím S Vámi i s panem Vladimírem Bílým, že ty procenta nemusí sedět. Ale já jsem to vše pochopitelně odhadla jen tak orientačně, šlo mi hlavně o popsání té světové struktury moci. Každou tu vrstvu jsem přirovnala k nějakému zvířeti, ale na tu nejchudší vrstvu jsem nenašla žádné vhodné zvíře.

Těch skutečných vládců světa skutečně asi bude jen mizivý fragment, na druhé straně ale tím, že lokajové mocných rovněž disponují určitým dílem moci jsou také velmi nebezpeční, protože i oni mají konkrétní „zásluhu“ na fungování celého toho dobře promyšleného systému moci.

Nevím proč odmítáte Lennona nebo Kryla či Horákovou, ale já bych třeba mezi volné radikály zařadila třeba i Čapka nebo Haška. Prostě všechny lidi, kteří se nezpronevěřili svému vnitřnímu přesvědčení a jeli si vždy podle svého vědomí a svědomí, bez ohledu na existující poměry.

Potulní cikáni mohou být pochopitelně též volní radikálové, ale nejsou mocným nijak nebezpeční, protože jsou chudí. Nejnebezpečnější pro mocné jsou volní radikálové patřící mezi střední třídu, kteří mají vlastní majetek a nejsou odkázáni na zaměstnanecký poměr. Ano, i Osáma byl patrně volný radikál.

146570

06.11.2007 16:09

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

T o je nadmíru jednoduché pane Vratislave. Díky internetovým volbám by se většinová společnost, to jest 90 procent lidí změnilo z nevolníků na volné radikály, kteří by si sami rozhodovali o spoustě věcí podle svého vlastního vědomí a svědomí. Mýlíte se, zmanipulovaní nejsou většinoví lidé, ale těch 200 zkorumpovaných poslanců, kteří hlasují, jak jim lobisté a vládci poručí.Většinová společnost by si prostřednictvím internetových účetních voleb sama rozhodla nejen o tom, zda si přeje umělý letní čas, či nikoliv, ale rozhodovala by přímo i o konkrétních zákonech a odvolávání konkrétních zkorumpovaných politiků.

Jestli Vás to zajímá, tak tu internetovou účetní refomu mám zveřejněnou na svém webu. Víte, já Vám něco řeknu. Lidé jsou líní si celou tu reformu přečíst, ale pak mají na mě plno nesmyslných dotazů, které by neměli, kdyby si to poctivě celé přečetli.

146578

07.11.2007 06:46

Globální pyramidy moci

RE: Dobře napsané

Jarmila 88.?.?.?

Žraločích skupin (špiček pyramid s okem), které v globálním měřítku tahají za nitky je hned několik. Nejzřetelnější je žraločí skupina stojící za Bushem. Tyto skupiny, zdá se, spolu bojují o konečnou světovládu. Je zajímavé, že když jsou zveřejňováni nejbohatší lidé světa, tak nikdy nejsou mezi nimi zvřejňováni světoví zbrojaři nebo drogoví baroni, kteří jsou zajisté také nesmírně bohatí. Ale třeba takový Gates, který je rovněž velmi bohatý, do špiček bojujíci o světovládu nepatří.

Co se týče třeba Ruska, můj osobní názor je ten, že špičková ruská žraločí skupina je ve skutečnosti tajně domluvená s americkou žraločí skupinou. Obě skupiny se ale navenek tváří jako soupeři, ve skutečnosti jsou však spolčeni. Obě skupiny začnou nadměrně zbrojit ( z čehož obě nesmírně vydělají), ale pak nepůjdou po krku sobě, ale společně udeří na někoho třetího. Utvrzuje mě v tom ta skutečnost, že americké oligarchii vůbec nevadilo, že ve VŠECH postkomunistických zemích se po revolucích ujali vlády opět komunisté coby bohatí kapitalisté. Taková perlička nakonec: Když se náš malý žraloček Kellner dral v Rusku za kořistí,narazil tam na většího žraloka Děripasku.[smích]

Díky za pochvalu ohledně mého webu, ale čeká mě ještě velmi mnoho práce, než to bude konečně dokonalé.

146617

07.11.2007 07:12

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Nevím proč mluvíte takové hlouposti, že to co se nazývá přímou demokracií má s opravdovou demokracií málo společného. Slovo demokracie znamená: demo-lid, kracie-vláda. Dohromady to tedy znamená vláda lidu. To co tady ale máme není vláda lidu ani náhodou. Zastupitelská demokracie je fraška všech frašek.Světu vládne neomezeně Moneykracie, která si zaplatí své poskoky, zvané politiky, kteří splní každý její příkaz. Radar je toho nádhernou ukázkou.

146618

07.11.2007 06:58

Globální pyramidy moci

RE: hezké ale...

Jarmila 88.?.?.?

Souhlas.[smích]

146619

07.11.2007 07:27

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Nechápu, proč bych si měla vážit bezpáteřních lokajů mocných.V současné době není v naší politické čpičce VÚBEC NIKDO, koho bych si mohla vážit. Všemi do jednoho pohrdám včetně Klause.

146620

07.11.2007 07:10

Globální pyramidy moci

RE: Snad jen dodat

Jarmila 88.?.?.?

Tenhle Váš příspěvek je velmi zajímavý. To jsem netušila, že ten obrázek pyramidy s okem na vrcholku pochází až někdy z dob Krista. Ani jsem nevěděla, co znamená ten latinský nápis. No, vidíte, jak všechno souvisí se vším.

146621

07.11.2007 07:53

Globální pyramidy moci

RE: Na vrcholku pyramidy

Jarmila 88.?.?.?

Reforma voleb zde:
http://www.kubata.nazory.cz/clanky/kap20.htm

146622

07.11.2007 17:51

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

To co tady papouškujete není žádná stará moudrost, ale pouze slogan záměrně vymyšlený a rozšířený na oblbnutí mas. Z té samé dílny sloganů jako: Nejsme jako oni.

My si rozhodně takovou politickou reprezentaci jakou máme nezasloužíme, protože ti mafiáni si dělají co chtějí, ať volíme, koho volíme. Volit někoho jednou za čtyři roky a pak nesmět už vůbec do ničeho mluvit je fraška nad všechny frašky. My bychom si takovou vládu zasloužili jakou máme jedině až teprve tehdy, až bychom si své reprezentanty volili přímou demokracií a tyto reprezentanty měli možnost taky kdykoliv odvolat, pokud by se chovali jako dobytek nebo jako Čunek. Vůbec nejlepší ze všeho však je, když by si občané o hlavních věcech rozhodovali úplně sami tak jako ve Švýcarsku.

Špičku pyramidy tvoří zásadně jen politici a vláda, lékaře a ostatní do toho vůbec netahejte, protože nemají možnost hlasovat o zákonech.

146649

08.11.2007 07:35

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Nejste natvrdlý, jenom si potřebujete utřídit pojmy. Ono by ve skutečnosti nešlo o přímou demokracii, ale polopřímou, protože hlava-poslanci by zůstali zachováni. Velmi se mýlíte, já nepovažuji normální lidi za hloupé stádo, ale za POSLUŠNÉ stádo. Poslušní jsou proto, protože se bojí o svou existenci založenou na zaměstnaneckém poměru. Ale v okamžiku, kdyby normální lidé dostali větší pravomoce k rozhodování o svém životě i o poslancích, tak by přestali být tak tupě pasivní, ale aktivně by se zúčastnili procesu spoluvládnutí. Takto nám vládnou navolené svině v podstatě neomezeně a my s tím nemůžeme nic udělat. I ti poskoci, alias lokajíčci lokajů by si narovnali záda a ve volbách by to těm větším lokajům mocných hezky natřeli.

No prosím, jestli Vám to vyhovuje jednou za čtyři roky navolit předem připravené loutky, tak si choďte k volbám dál. Já již budu do urny házet pouze tento text: zastupitelská demokracie je velký podvod, žádám přímé internetové účetní volby.[smích]

146693

08.11.2007 07:40

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Mluvíte strašné nesmysly pane Vratislave. Vy popíráte i současné volby jako takové. Protože i k nynějším volbám chodí VŠICHNI lidé bez rozdílu a mají na to plné právo. Nemáte vůbec pravdu, že většina společnosti jsou samí nesvéprávní pitomci. Kdyby měli lidé možnost rozhodovat o obecně prospěšných věcech, které se doktýkají všech lidí, tak by rozhodovali ve většinovém hlasování tím nejoptimálnějším způsobem.

Tahle skutečnost se dala vypozorovat i ze všech voleb, které se udály od revoluce. Vždycky byla v celku z daných možností zvolena ta nejlepší momentální varianta, ale stejně to lidu nebylo nic platné. Protože si musíte uvědomit, že ty pravolevé poslušné figurky jsou tam předem připravené a plní pak přání vládců a lobistů, nejsou tam od toho, aby prosazovali obecně prospěšné věci, které prospívají celé společnosti jako celku.

146694

08.11.2007 08:21

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Zde popisujete úplně jinou situaci, než jak by probíhala všeobecná referenda. Ve všeobecných referendech by šlo o všeobecné problémy, které by se týkaly všech, nejen vybraných skupin obyvatelstva. Jako třeba nenormální letní čas. Jsem přesvědčena, že většina národa by v referendu rozhodla, aby platil astronomický čas, nikoliv něčí výmysl, fungující ze setrvačnosti nesmyslně dál.

146695

08.11.2007 07:45

Globální pyramidy moci

RE: Souhlasím

Jarmila 88.?.?.?

Tak vysoko moje přízemní mysl jako ta Vaše, nesahá. Nemyslím si, že když existuje dobro, musí nutně existovat taky zlo a už vůbec nevěřím tomu, že čím víc míru, tím víc musí být války. Skutečný svět je o principu jin-jang, které se vzájemně doplňují a spolupracují, točí se spolu ve vesmíru a nikdo z nich není zlý, či válečnický, jenom je jiný než ten druhý.

146696

08.11.2007 08:26

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Znovu opakuji pane Vojto, že to není žádná moudrost, ale někým záměrně vymyšlený slogan. To je zajímavé, že tento slogan za komunistů neexistoval, nikdo v totalitě netvrdil, že máme takovou vládu, jakou si zasloužíme. A musíte si uvědomit, že ta totalita v podstatě trvá dál, jenom je rafinovaně rozprostřena do „jako“ více soupeřících stran. Já mám spoustu zanícených stoupenců, jenže ti stoupenci jsou CHUDÍ lidé, nikoliv vládci a jejich lokajové, kteří uplatňují svou moc PŘES PENÍZE, lépe řečeno přes neomezené množství peněz.

Není Vám pane Vojto vůbec divné, že úplně všechny, ale úplně všechny věci dnes probíhají přes internet, pouze volby a hlasování probíhá stále jak za časů Marie Terezie? Proč asi? Inu proto, že většinové společnost je v rukou pár vládců, kteří si v podstatě neomezeně vládnou a tito kapři si svůj rybník nevypustí.
Faraoni neměli žádná motivační pravidla, měli pouze otroky, které nahnali na stavby pomocí biče a pod trestem smrti. Ano,Baťa je celkem dobrý motivační příklad- jako by bylo dobrou motivací pro většinovou společnost, kdyby se mohla pomocí přímé demokracie více účastnit rozhodovacích dějů.

Ano, komunismus byl vymyšlen Marxem jako totalitní vládnutí, ale neosvědčilo se. Už jsem to psala, lepší je vládnout otrokům přes peníze. No a systém odměn a trestů pro politiky i ostatní- o tom přesně je ten můj volební systém.

146697

08.11.2007 08:21

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Mluví moc hezky ten pan Zaorálek. Jenže si musíte uvědomit jednu věc pane Robocrepe- že oni čas od času mluví hezky každý z nich. Tím si vždycky vylepší u většinového obyvatelstva své momentální image, ale to je všechno. Po OVOCI poznáte je, řekl prý Ježíš.A tím ovocem měl na mysli VÝSLEDKY jejich konání, nikoliv hezké řečičky, či jednotlivé činy jednotlivých politiků. Oni jsou spolu domluvení, a tak konečným výsledkem vždy je, co již dávno bylo rozhodnuto někde v zákusilí skutečnými vládci. Mějte stále na mysli, že i pan Zaorálek je pouhý lokaj mocných, i se svými krásnými řečičkami.Krásné řečičky tuhle vedla na Neviditelném psu i Bobošíková, že by až jeden nad její útlocitností zaplakal. Jinak ale známá svazačka a tvrdá kariéristka.

146699

08.11.2007 08:50

Globální pyramidy moci

RE: Tak jsem skoncil s editovanim WIKI

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi.[smích]

146700

09.11.2007 08:14

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Cože? Už včera bylo pozdě,natož do deseti let. Ovšem velmi důležité taky je, aby byl zaveden takový internetový volební systém, kde by se nedalo nijak podvádět s výsledky, a který by byl napříč všemi směry a všemi lidmi na internetu veřejně kontrolovatelný. A tuhle podmínku nesplňuje žádný dosavadní volební systém, jen ten můj.

Co budu dělat potom? Já se nikdy ani na okamžik nenudím. Možná se na stará kolena vrátím zpět i k malování obrazů.

146756

09.11.2007 08:16

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

Existuje pane Vratislave taková matematická zákonitost, že když o něčem rozhoduje obrovské množství lidí, tak zvítězí nakonec ta nejlepší varianta. I když je v tom množství lidí velké množství blbců, jak Vy si myslíte. Část blbců rozhoduje tak, a část blbců rozhoduje onak- a v konečném výsledku kupodivu zvítězí ta nejsprávnější varianta a to je ta matematická zákonitost.[smích]

146757

09.11.2007 07:51

Globální pyramidy moci

RE: Vzpoura

Jarmila 88.?.?.?

To víte, že by mělo smysl řešit i ten astronomický čas referendem. Dokonce já zastávám myšlenku, že i kdyby k referendu přišlo pouhé 1 procento lidí, tak by mělo být platné. A to z toho důvodu, že to jedno procento představuje 60 tisíc lidí- a názor tolika lidí má mnohem větší váhu než hlasování 200 zkorumpovaných poslanců. Já osobně bych se toho referenda o čase taky zúčastnila, protože mi ten letní čas taky vadí. Vždycky nejméně 14 dnů mám rozhozené spaní při přechodu na zimní či letní čas. A moje kočky ten přechod taky ignorují a vyžadují maso pěkně pořád v tu správnou astronomickou hodinu.

Všeobecných problémů, které se týkají všech lidí je k rozhodování strašná spousta a né že ne. Tam kde by šlo o střet zájmů různých zájmových skupin, tam by se pochopitelně rozhodovalo jinak, tam by se referendum nekonalo. Důležité by ale bylo, aby vždy zvítězilo řešení, kde obecně prospěšný zájem by zvítězil nad zájmem jednotlivců.

146758

09.11.2007 08:21

Globální pyramidy moci

RE: Trochu jiný pohled

Jarmila 88.?.?.?

Víte, oni mají tu technologii moci dokonale propracovanou. Malé strany se do parlamentu nedostanou a ve velkých stranách mají rebely velmi dobře ohlídané. Vemte si jak je vlastně celá věc směšná, když 96 procent obyvatelstva jsou nestraníci a vládne jim 4 procenta straníků. A z těch 4 procent straníků vládne promile zasvěcených lidí, ti ostatní jsou tam jen křoví do počtu.

Ale vraťme se k panu Zaorálkovi. Je možné, že patří k autenticky poctivým lidem, který jedná sám za sebe podle svého vědomí a svědomí. Oni občas připustí k moci i tyto jednotlivce, protože je potřebují kvůli zdání, že ve vysoké politice se pohybují i velmi čestní lidé. Tito lidé často promlouvají v médiích a dělají dobré jméno své straně. Ve skutečnosti ale slouží jako užiteční idioti. Když jsou po nějaké době již nepohodlní, jsou odstraněni. Takovým užitečným člověkem byl svého času pan Karas v KDU ČSL. Míval velmi často články v MFD, z kterých vyplývalo, že je to hluboce věřící a mravný člověk, což házelo gloriolu i na jeho stranu, že jsou tam samí takoví ortodoxně věřící a mravní lidé. Čili i pan Zaorálek se svými krásnými řečmi je naprosto neškodný, protože bude kdykoliv přehlasován většinou- a o to tady jde, o ty skutečné počty. To je to výsledné OVOCE.

146759

09.11.2007 08:37

Zadostiučinění?

RE: Jen to , ze advokati v CZ

Jarmila 88.?.?.?

Ta stará, bezmocná babka, ta právnická rychlokvaška soudila lidi až do svého důchodu, jak napsali v MFD. Takže ona za to, že odsoudila Horákovou k smrti si pak celý život velmi pohodlně z toho žila. Jistě soudila lidi podobným způsobem jako Horákovou, protože asi byla celý život komunistka- věrně své straně dál sloužila a jistě pak za to dostala i pěkný důchod.

Ve svém plzeňském domě,kde žije to třeba o ní spolunájemníci netušili, co je to za bolševickou svini. Teď si před ní mohou odplivnout a to je pro "babču" možná ten největší trest.

146760

11.11.2007 09:16

Občanská iniciativa D.O.S.T

RE: Soukromý majetek

Jarmila 88.?.?.?

Přemýšlím, které označení je přiléhavější. Zda globální kobylky, nebo globální žraloci. V každém případě by se těmto lidem nikdy nemělo říkat finanční elita, protože to žádná elita není. Jsou to v podstatě globální organizovaní zločinci.

Stejně mi ti žraloci připadějí výstižnější, protože kobylky ničí úrodu na základě toho, že jich je strašné množství.Kdežto globální žraloci si zakládají na tom, že těch zasvěcených světových zmrdů je minimálně.

146846

12.11.2007 08:38

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Já mám takový silný dojem, že hlavním účelem celé té náhlé falešné maškarády je to, aby se lidem naráz vtisklo do myslí nové označení čtvrtě. Aby ze dne na den místo Staré město nebo Josefov začala všechna média suverénně a pořád psát již jen o ŽIDOVSKÉM MĚSTĚ. Aby si zkrátka na to nové označení všchni lidi zvykli, jako by to tu bylo odjakživa. Tak jako si zvykli zničehožnic na slovo holokaust, které se u nás začalo intenzivně používat až teprve někdy zhruba před osmi lety. Každý se může na vlastní oči přesvědčit, že do roku 1989 se v žádných slovnících vůbec nevyskytovalo. O to tady kráčí- přejmenovat čtvrt a přivlastnit si ji.

No, Ďáblice patří zdá se jenom ďáblům a Hrdlořezy hrdlořezům. Navrhuji, že pokud tam bude chtít někdo dělat nějaký protestní pochod proti bojům v Iráku, ať jim v tom Magistrát zabrání, že tam nesmějí protestovat, protože si to ďáblové a hrdlořezové nepřejí. [oči v sloup]

146917

12.11.2007 15:37

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Souhlasím s Vámi. Oficiální vlezdoprdelistická média by neměla nazývat čtvrti jmény, která jim nepatří. Zvláště Mladá fronta se velice snaží co nejrychleji všem občanům vsugerovat, že židovské město je oficiální název. Ale co se divíme, vždyť tento plátek byl za komunistů svým vlezdoprdelectvím pověstný, že. Však tam mají své stálé hlídače od revoluce- že pane Komárku a Steigerwalde? [bliji]

146969

12.11.2007 15:11

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Ta čtvrt se OFICIÁLNĚ jmenuje Staré město, nebo Josefov. Nejmenuje se židovské město. Tak ze mě nedělejte vola, jo?

Mám na mysli VŠECHNY slovníky až do roku 1989. Můžete se sám přesvědčit, NIKDE slovo holocaust nenajdete. To slovo bylo uměle vymyšleno až 60 let po válce. Poprvé se u nás vyskytlo v akademickém slovníku v roce 2000. Doufám, že se může používat třeba i na situaci v dnešním Iráku- že je prováděn holocaust Iráčanů?

146971

12.11.2007 18:51

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Fraška to byla v každém případě, vyprovokovaná za nějakým konkrétním účelem. No, tady na Andělu je synagoga,ten den kolem ní postávalo 8 policajtů a jen doufám, že někdo nevytáhne 150 let nějakou starou historii a nezačne místo Zlatý Anděl nazývat to zdejší centrum druhým židovským městem a tak podobně.

146986

12.11.2007 18:40

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Takže slovo holokaust vymyslel jeden jediný chlap a ještě k tomu 12 let po válce. Skvělé! A teď to slovo používá celý svět, skloňují ho ve všech pádech a přitom je to výmysl jednotlivce. To jim nestačilo slovo genocída? Jo genocída, to je takové obyčejný slovo. Oni potřebovali na svou situaci něco extra, protože oni jsou přece ti nejdůležitější tvorové na téhle planetě. 40 milionů zabitých Rusů, to nic nebylo.

146989

13.11.2007 08:11

iNo pasarán!

RE: Ta organizace

Jarmila 88.?.?.?

Velmi rozumná řeč pane Arkane. Přesně tak to je, jak píšete. Takže lze předpokládat, že celá ta, agenty uměle vyprovokovaná komédie má spíš sloužit k nějakým jiným cílům- což se patrně dozvíme v nedaleké budoucnosti.

147043

13.11.2007 08:22

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Představte si pane mývale, že moje dcera byla tak drzá, že dne 10.listopadu, čili na výročí křišťálové noci uspořádala výstavu moderního umění. Měla ale velké štěstí, že to nebylo v židovské čtvrti, jinak by se jistě našel někdo, kdo by tu moderní abstraktní hrůzu označil za skrytě antisemitskou.

147044

13.11.2007 08:32

iNo pasarán!

RE: zvláštní

Jarmila 88.?.?.?

Já si myslím, že to znamená Mír a zdar dalekému i blízkému- ale jen pro někoho. [velký smích]

147046

13.11.2007 08:43

iNo pasarán!

RE: Paní Jarmilo,

Jarmila 88.?.?.?

Díky moc za historický výklad. Z Vašeho vyprávění vyplývá, že platný je název Josefov a vše ostatní je manipulováno médii (Mladou frontou) k tomu, aby se napevno vžil název židovské město. Pak si to mohou začít všechno skupovat světoví nosatí boháči a nakonec si tu historickou část ohradit hradbami, aby jim tam lidská chudá havěť nelezla.

Jak známo, sekulární Husajn držel všechny různorodé skupiny na uzdě, kdežto Američané tam vlítli a vytvořili neskutečný chaos, vraždění a utrpení- takže kdo je viník?

147048

14.11.2007 21:00

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

Jarmila 88.?.?.?

Ti mimozemšťani budou zajímaví. Že by IT?[smích]

147183

14.11.2007 21:52

Izrael intenzivně cvičí jaderný útok na Írán

RE: umazaný Izrael?

Jarmila 88.?.?.?

Prostě a jasně všechna ta biblická dělení lidí jsou děsná kravina a jen nepatrné procento dementů, kteří založili svou vládu na penězích ospravedlňují své bezcharakterní jednání jakýmsi vyšším posláním, kterému ale v podvědomí oni sami nevěří.Co s tím? Já nevím. Však oni sami zařvou na svou bezcharakternost a dobře jim tak.

147185

16.11.2007 08:49

Agonie demokracie

RE: Krále,

Jarmila 88.?.?.?

Málokdo si stále uvědomuje, že ta technologie moci je tak dobře propracovaná, že z toho není úniku. Vzhledem k tomu, že jde o tučná koryta a rozdělování miliard, tak to mocní mají posichrované i v těch nejmenších straničkách z nejmenších. Všude mají své agenty a pozorovatele, takže i kdyby se dostala kterákoliv pidistranička do parlamentu, tak v tom okamžiku by stejně okamžitě změnila rétoriku a začala by pískat, jak to mocní potřebují. Bez ohledu na nějaké předvolební programy a sliby. Do jejího vedení by se totiž dostali ti správní lidé- na to existují taky přesné metody a páky, jak toho dosáhnout. Čili výsledek je ten, že ať volí občané koho volí, tak výsledek je vždy takový, jak to mocní potřebují.

Tuhle situaci již dávno předpověděl pan Miroslav Dolejší ve své Analýze 17.listopadu. On už tenkrát ten propracovaný systém prokoukl a předpověděl, že se komunisti a estébáci své vlády ve skutečnosti zde nikdy nevzdají, jen se rozprostřou do mnoha stran. A že způsobí rozklad morálky i celé společnosti- což se už stalo.

Jediné východisko jak z toho marastu ven je to, jít k hromadně volbám a do urny hodit lístek s tímto zněním: Zastupitelská moneykracie je podvod na voličích, žádám přímou demokracii.

147286

16.11.2007 09:10

Agonie demokracie

RE: PŘEKRYTÍ DEMONSTRACE

Jarmila 88.?.?.?

Ano, přesně tak, je to tajnými službami vše předem zmanipulované. Nejprve všechny odpůrce základny automaticky házeli do stejného pytle s komunisty a když to nepomáhalo, tak je budou házet do stejného pytle s s neonacisty.

147289

20.11.2007 07:53

Malé zamyšlení nad Britskými listy

RE: Kdo je schopen?

Jarmila 88.?.?.?

To je velmi zajímavé to co píšete. Akorát mi není jasné co myslíte tím, aby zavřeli svou p-cu. Mají zavřít svou pusu? A ještě mi není jasná další věc. Naši zpěvačce Přenosilové se stalo, že v Německu porodila Němce. Její syn je Němec, protože ona si vzala Němce a tím zrušila své češství. U semitů je to ale jinak. Ať si semitka veme koho chce, třeba číňana nebo černocha, tak její děti vždy budou semité. To by tedy ale znamenalo, že ty semitky jsou někým evidované a hlídané již od starověku, ne? Semita, ten to má snažší, ten když si veme nesemitku, tak své semitství definitivně zruší. Kdežto semitka, kdyby nechtěla, aby se jí narodili semiti, tak by se musela rozhodnout, že nebude mít vůbec žádné děti. A pro takové řešení se rozhodne málokterá žena.[oči v sloup]

147563

to je hrozné, čím víc se zde na Zvědavci vysvětluje, kdo je sionista, kdo je semita a kdo Žid či žid, tím méně v tom mám jasno.

Je zvykem, že obvykle v které zemi se člověk narodí, takovou má národnost. Člověk, který se narodí v Česku je Čech, člověk, který se narodí v Izraeli je Izraelec (nemělo by se mu tedy říkat Žid), člověk, který se narodí v Německu je Němec, i když se narodí Češce, zpěvačce Přenosilové. Stává se ale, že ve státech žijí určité menšiny z jiných států. Když se Turkyni a Turkovi narodí v Německu dítě, je to zase Turek. Když se ale Turkyně provdá za Němce, jejich dítě je Němec. Nebo naopak, když si Turek vezme Němku.

Když někdo vyznává křesťanství, je to křesťan, ale národnost může mít jakoukoliv- může být Čech, Francouz, Američan. Mělo by to platit i pro židovskou víru, že když je někdo věřící žid, tak ale nemusí být Žid, ale může mít jakoukoliv národnost-Čech, Francouz, Američan, atd.

Když tedy Židé v minulosti neměli žádný stát, tak jako národnost se již dávno měli za ty tisíce let rozplynout v jiných národnostech. Národnost Žid ve skutečnosti neexistuje, neexistují ani Semité, protože jak tady latinec psal, nelze se odvolávat na jakési biblické odkazy, když nemám v kapse žádný konkrétní rodokmen o svých předcích. A když neexistují ve skutečnosti žádní Semité, ani Židi, tak vše kolem těchto lidí, kteří si namlouvají, že jsou Židi, je jen chiméra a nic víc.

148013

Také zdravím idealisto.[smích] Již jsem to tu kdysi psala, že já jsem se narodila na Moravě, tak mám národnost českou, kdežto můj bratr se narodil na Slovensku, tak má národnost slovenskou. A přitom jsme z jedné rodiny a patříme k jedné matce. Tak se domnívám, že by to mělo platit pro všechny lidi bez rozdílu. Když nějaká žena v porodnici nahlásí, aby u jejího dítěte zapsali, že je to Žid, tak by tu národnost měla doložit nějakým rodokmenem, ne? V opačném případě by si tuto národnost mohl vymýšlet kdekdo a byl by to podfuk.

Když královna Alžběta tvrdí, že je z královské dynastie, tak to skutečně může černé na bílém doložit rodokmenem, který sahá až někam do středověku. A když chce někdo tvrdit, že je potomek Abrahámův, který žil údajně před 3900 lety, tak by to měl rovněž doložit konkrétním rodokmenem a já mu to pak uvěřím, že patří k biblickým Židům.

148082

Já v těchto věcech mám po všech těch nekonečných diskusích na Zvědavci skutečně velký zmatek v hlavě, takže místo abych ty pojmy jasně pochopila, tak mám vše ještě víc zamlženo. Vzduchem létali chazaři, sionisti židi a Židi, jenže dodnes jsem tomu všemu nepřišla na kloub a to ani v případě, že jsem si zakoupila knihu napsanou samotným předesedou německé židovské obce, zvanou Kdo jsou Židi? Ani on mi celý problém neosvětlil. Když někdo nadává na věřícího žida, tak to nemůže být antisemita, protože ten věřící člověk ve skutečnosti může být Čech jak poleno, není to žádný semita. A krom toho, jak se tu pořád zdůrazňuje,semité jsou i Arabové. No a s židovskou národností bez doloženého rodokmenu je to takové vachrlaté.

Biblické příběhy jsou fakt pasé. Teď zrovna šel v TV celý cyklus biblických příběhů a pro moderního člověka jsou to prostě jen takové pohádky. Vidí tam ty starověké lidičky, jak prostě věřili na kdeco. U krále Šalamouna mě zaujmulo, že nic nenamítal proti existenci původních bohyň- ale právě to mu bylo ostatními velmi vyčítáno. Bohyně byly tenkrát ničeny ve velkém a místo nich nastoupila jediná totalitní víra. Každý vítěz zničí božstva předešlých lidí, takže pravda je taková, ať si každý věří na co chce, ale ať se nepovyšuje nad ostatní, že jedině jeho víra je ta pravá. Velké kulové, jak by řekla paní Paroubková. A ještě by dodala, ať si dají mokrý hadr na hlavu. [velký smích]

148085

Ano, snažím se přemýšlet a v podstatě si myslím totéž co Vy: že ve skutečnosti neexistují Češi, Němci, Angličani, ba ani Američani. A to proto, jelikož jsou všichni lidé již tak od starověku dokonale vzájemně promíseni, že tato směska promísených genů se jednoduše nazývá lidstvo, ale národnosti jsou pouze formální. A to by mělo platit pro všechny lidi, Turky, Nory i Židy.

148087

Píšete, že duch se šíří jak výchovou, tak geneticky. V pořádku. Jen by ti lidé měli jasně dokázat, černé na bílém, že jsou skutečně geneticky potomci Abrahámovi. Pokud to dokázat nemohou, pak je vše jen podvod a chiméra. Já osobně znám své předky jen tak k prapradědovi a k praprabábě a dál už nevím nic. Dál už byla směska římskými vojáky počínaje a třeba Turky konče.

148088

Já bych své úvahy uzavřela takto: V dávné minulosti vládnoucí rabíni přesvědčili věřící skupinu obyvatel, že jsou bohem vyvolení. Pak po celá tisíciletí se uměle tito lidé množili mezi sebou a nechtěli splynout s okolím, protože si udržovali tu ideu vyvolenosti. Jenže v tom byl háček.Oni si v té komunitě nebyli všichni rovni. Dělili se totiž na vládnoucí a ovládané. Vládnoucí, zasvěcení rabíni ovládali své věřící ovečky, které jim sloužili k jejich cílům jako dobře placení lokajové. Když ale lokajové splnili svou úlohu, popřípadě toho už příliš mnoho věděli, přišel na ně náhle pohrom, byli rozprášeni do světa a nashromážděný majetek jim byl ukraden. A teď je otázka, kdo ten pogrom řídil. Bylo to tak, že judaističtí vládci se spolčili s křesťanskými vládci a společnými silami ty své poslušné bohaté lokaje oškubali a zlikvidovali.

Připadá mi, že tato situace existuje dodnes. Jak jsem již psala ve svém článku o globálních pyramidách moci, tak dodnes existuje úzká skupina světových vládců, kterým posluhují dobře placení lokajové rozmístění na všech strategických pozicích, armádou počínaje a médii konče. Až se lokajové svým vládcům nebudou hodit do krámu, tak je zase kdykoliv nechají zlikvidovat, udělají z nich oběti neonacistů a já nevím koho.

148162

01.12.2007 08:43

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Nejdůležitější je uvědomit si to, že i když Nohavica morálně selhal, tak ale ve skutečnosti nikomu nijak zvlášť neublížil. Kromě toho jako jeden z mála hned po revoluci se ke své spolupráci s StB sám dobrovolně přiznal. Proto vůbec nechápu pana Hutku, o co mu jde. Odhlédnu od toho, že vzhledově vypadá jak Marx s Egelsem dohromady a soustředím se na jeho motivaci. Domnívám se, že je za tímto pronásledováním Nohavici ještě něco víc než jen zášť neumětela. Je totiž velmi podivné, že VŠECHNA média jako jeden muž jdou Hutkovi tak na ruku- po tolika letech zničehožnic taková štvanice. Je totiž známo, že mainstream si hned tak někoho na své stránky nepustí a že jejich výběr lidských figurek, které mohou zveřejňovat své názory je velmi pečlivý a přísný. Dnes platí na všechny situace heslo: za vším hledej prachy. On asi Nohavica naštval všechny ty producenty a já nevím koho, že si svou tvorbu prodává sám přes svůj web a má i bez nich u lidí i tak obrovský úspěch.

148332

01.12.2007 08:17

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Mozart vs. Salieri

Jarmila 88.?.?.?

Přesně tak, s tím Klausem je vše víc než podivné. Taky se říkalo, že si podal přihlášku do KSČ těsně před revolucí, ale už ho nestihli přijat. Také to, že pracoval v hadím hnízdě- Prognostickém ústavu, odkud vylezli všichni porevoluční předsedové všech stran, rudou počínaje a modrou konče, svědčí o tom, že všechno kolem politiky je jen divadýlko, manipulace a zpravodajské hry. Taky se po revoluci povídalo, že kvůli Klausovi byl zavražděn jeden novinář, protože toho moc věděl. Osobně se domnívám, že Klaus je dvojitý agent- CIA i KGB.Slouží oběma stranám a všichni jsou spokojeni.

148333

01.12.2007 08:46

Žalobníček s cejchem práskače

RE: a co peníze.

Jarmila 88.?.?.?

Ano, mám na to úplně stejný názor jako Vy. Celá ta uměle vybujelá aféra je kvůli tomu, že si Nohavica dovolil být v podnikání samostatný a nikoho k ničemu nepotřebuje. Taková drzost!Co kdyby se tak zachovali všichni a nakonec by mainstream úplně ztratil svou moc nad svými ovečkami?

148335

02.12.2007 08:19

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Tak dneska ráno jsem si zrovna uvědomila, že za tím vším může být HLAVNĚ politika. On totiž Nohavica jako jeden z mála má stejně jako Kryl pro davy jakési charisma. Dovede jak pištec přilákat velké množství lidí. A v tom je pro dnešní mafiánské mocipány nebezpečný. Z toho důvodu ho preventivně znemožnili a dali mu jasnou výstrahu, aby se nepokoušel nějak kritizovat současný režim. Mě osobně Nohavica nijak nebere, ale vzpomínám si, že zrovna někdy před rokem složil nějakou kritickou píseň, která šla na internetu od úst k ústům.

Je víc než podivné, že zatímco v socialismu bylo tolik písničkářů, co kritizovali na tisíc způsobů komunistický režim, ať již skrytě, nebo otevřeně, Třešňákem počínaje a třeba Hutkou konče, tak nyní, v údajné demokracii zde nemáme jediného kritika prohnilého, mafiánského kapitalismu, kde vrchnost krade ve velkém a dělá si co chce.

Nohavici se nezastávám, jenom mi ten bezdůvodný řev médií připadá krajně podezřelý. Estébák Sacher nechal zlikvidovat všechny kompromitující materiály na ty největší ryby, co nám zde nyní vládnou. A tyto vládnoucí ryby prostřednictvím médií, která ovládají víc než za komoušů, Nohavicu varují: zavři hubu, nebo taky můžeš dopadnout jako Kryl. [bliji]

148379

03.12.2007 06:58

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Což o to, ta píseň je moc hezká a působivá, jenže bohužel pana Horwátha moc dobře znám z Pravého Bloku. A on mě taky. Jistě si pamatuje, jak na mě dělal přes sklo posměšné xichty a ukazoval rukama kosočtverec. Je to úplně stejné jako v Orwellovi, zatímco Kryl byl autentický buřič, pan Horwáth je profesionální buřič. Ani mě nepřekvapilo, že na Václaváku zpíval pro radar. Kdo mě moc překvapil byl tedy Pepa Nos.

Jinak ještě mě napadlo ohledně Nohavici, že vlastně mu Hutka dobře posloužil. Ono totiž v dnešní době je dobrá jakákoliv reklama, i ta negativní. Za reklamu se musí vydávat těžké peníze a Hutka a média ji poskytli Nohavicovi zdarma. Jistě mu teď stoupne zisk.[smích]

148416

04.12.2007 08:13

Stařec a silnice

RE: jo

Jarmila 88.?.?.?

Napsal jste to moc hezky. Když se vrátím k životní situaci toho starce a k jeho životní cestě, tak první co mě napadá je- každý svého štěstí strůjce. Jeho životní filozofií možná bylo to, že si říkal, ať mu každý vleze na záda. Byl radši sám než s lidmi, celý život měl vůči lidem ostny. Proto se ve stáří tak upnul na ježky, protože si uvědomil, že on sám je taky takový ježek, protože se celý život tak choval.

Člověk veselý a společenský nikdy neskončí sám v opuštěné chalupě. Jak říkám- každý svého osudu strůjce, ať již na něco věřící, či na nic nevěřící.

148468

05.12.2007 16:21

Stařec a silnice

RE: jo

Jarmila 88.?.?.?

Pane Sašo já se domnívám, že stáří může být nejen kruté, ale někdy může být pěkné až do konce. Je třeba se na to ale pečlivě předem připravit. Například ta stařenka udělala chybu, že tomu vnukovi ten dům darovala. Nikomu neměla nic darovat, však po její smrti by to vnukovi tak jako tak připadlo. On by se k ní musel pak chovat slušně až do samého konce, aby ho ona náhodou nevydědila. Ale 96 let je stejně krásný věk, tak snad i bylo dobře, že to do týdne zabalila. Co tady strašit zbytečně až do sta.[smích]

Že ten starý pán byl svou povahou ostnatý ježek mě nenapadlo náhodou. Já totiž takového ježka mám doma.[smích] Můj muž je strašně hodný, ale je děsně nespolečenský. Kdyby záleželo na něm, tak bychom se s nikým nestýkali ani nekamarádili. Jako první dárek mi dal za svobodna kaktus. Proč kaktus? Protože mi věnoval sám sebe.[smích] Nejsem pověrčivá, klidně půjdu v pátek třináctého něco důležitého vyřizovat a může mi přitom přeběhnout černá kočka přes cestu. Ale když chci být pověrčivá, tak si sama sobě vyhovím. A tak jsem si řekla, že dokud budu mít ten první dárek schovaný jako relikvii, tak naše manželství vydrží. A vidíte, funguje to.[smích] Vysušený kaktus je schovaný ve skříni již 30 let.

148564

05.12.2007 16:56

Žalobníček s cejchem práskače

RE: Nohavica vs Hutka

Jarmila 88.?.?.?

Pane kavole, (nejmenujete se náhodou Karel?[smích]) mně do toho Nohavici vážně nic není, mně je v zásadě ukradenej. Karel Kryl si dál volně zpíval, i když na něj Nohavica třeba prásknul, že není spokojený. Až teprve když Kryl prokoukl a zjistil, že sametový puč byl podvod a složil na to písničku, kde zkritizoval i Havla, tak najednou zničehožnic zemřel. A za to Nohavica tedy určitě nemohl. On byl totiž Karel Kryl pro ty porevoluční svině v podstatě velice nebezpečný, proto musel zemřít.

148565

05.12.2007 21:35

Čínský tygr má prázdnou nádrž

RE: Marečku, nepotěšil jste mne, chlapče,

Jarmila 88.?.?.?

To jsem takhle šla s mužem na vycházku, když v tom jsem na Staromáku uviděla taková krytá autíčka, která byla na lidský pohon. To znamená, že řidič šlapal jako cyklista, a tím auíčko jelo. Když jsem to viděla, tak jsem velmi zajásala,což bylo taky tím, že jsem již byla ovíněná. Přistoupila jsem k takovým mladým klukům a nadšeně jsem je chválila, že to auto na lidský pohon je auto budoucnosti.Blahosklonně mi kynuli a usmívali se, ale myslím si, že si mysleli svoje.

148577

06.12.2007 08:00

Plundrování po bruselsku

RE: A bylo řečeno a co B...?

Jarmila 88.?.?.?

To jste vyjádřil naprosto přesně. Ano, přesně tak to funguje.Mají tu technologii moci dokonale promyšlenou, takže volby nejsou nic jiného,než sprostá fraška a velký podvod. Jediné co by snad pomohlo, už jsem to tu psala, kdyby 99 procent lidí do urny vhodilo místo volebního lístku, lístek s tímto zněním: Zastupitelská demokracie je podvod na voličích, žádám přímou demokracii.

148598

06.12.2007 08:10

Plundrování po bruselsku

RE: Bezmocnost

Jarmila 88.?.?.?

Moc hezky jste to napsal. Ano, přesně tak to vše funguje. Oni to mají vše spočítané třeba i na 20 let dopředu, jak budou s tou kterou zemí zacházet, aby ji vmanipulovali do poměrů, ve kterých ji chtějí mít. Moc dobře si vzpomínám na promyšlené jednání Luxe, byl to stejně jako Klaus poslušná figurka v rukou mocných, jejich poslušný lokaj. Však ho za to pánbůh taky potrestal.

148599

07.12.2007 07:23

Matematika s ideologickým nábojem

jew

Jarmila 88.?.?.?

Mám na počítači zavedenou takovou drobnou vymoženost, že když kurzorem najedu na nějaké anglické slůvko, tak se mi to přeloží do češtiny. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v Zajímavých adresách najela na anglické slůvko jew. Do češtiny se mi přeložilo= Žid, klamat, handrkovat se, lichvář, podomní obchodník, lichva. [oči v sloup]

148653

13.12.2007 08:10

Strom

Opět velmi veselé :(

Jarmila 88.?.?.?

Dost na tom, že jím maso, teď ještě abych začala mít výčitky svědomí, když si utrhnu na zahradě kytku do vázy, nebo uříznu salát k snědku.A chudák vánoční stromek jak trpí! Ale stejně budeme opět krajně bezohlední a zase si ho koupíme a nazdobíme, bez ohledu na článek.

149189

16.12.2007 09:08

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: ?

Jarmila 88.?.?.?

Já se Vám nedivím, já jsem rovněž již dávno ztratila víru ve spravedlnost a rovnost lidí. Z toho důvodu prosazuji přímou demokracii jakou mají ve Švýcarsku. Švýcaři si ji nemohou vynachválit a ta moje reforma voleb má ještě tu výhodu, že si všichni svou volbu mohou zkontrolovat na internetu, kdežto Švýcaři nikoliv. Ptala jsem se nedávno jedné Čechošvýcarky, jestli mají Švýcaři jistotu, že někdo závěrečné výsledky malounko neupraví. Nevěděla. Takže jistotu nemají.

Nečtěte Lenina, čtěte si radši o fungování přímé demokracie.[mrknutí jedním okem]

149314

16.12.2007 08:34

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

K té přímé volbě prezidenta by se pochopitelně musela vytvořit i příslušná legislativa, kterou já v tak krátkém článku nemohu popisovat. Základem té legislativy by bylo, že by žádný kandidát nesměl mít sponzora, protože sponzorství korumpuje. Nesměl by mít ani žádnou reklamu vylepenou po městě, protože by bylo město bilboardy a reklamami příliš zaneřáděno. Všichni kandidáti dohromady by mohli vydat pouze brožurku, ve které by všichni představili své životopisy. A také by samozřejmě mohli mít svůj web. Nic jiného.

149315

16.12.2007 09:29

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Jo všechno v teorii docela hezký ale...

Jarmila 88.?.?.?

I to by se mohlo stát, že by se přihlásilo stotisíc kandidátů v každém kraji. V tom případě by volební kola proběhla tři, nikoliv jen dvě. Máme v Česku 77 okresů, takže nejprve by proběhla okresní kola. Z každého okresního kola by vzešel jediný vítěz, čili dohromady 77 kandidátů. Těchto 77 lidí by se utkalo v durhém, krajském kole, no a pak by již bylo jen těch 14 kandidátů.

Každá televizní debata má svá pravidla. Kdo se dovolá nejdřív, toho otázka je vyřčena. Takových debat již proběhlo bez problémů stovky. Byla by dejme tomu dvouhodinová a za tu dobu již může být zodpovězeno dost všetečných otázek. Po debatě by byli diváci nasměrováni na to, že své otázky mohou dále klást na weby jednotlivých kandidátů- že jim bude zaručeně odpověděno.

149317

16.12.2007 09:03

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Tůdle!

Jarmila 88.?.?.?

Ano, přesně v to doufám, že by byly provětrány hnilobné kouty politiky.[smích] Ta přímá volba prezidenta je jen malá část reformy voleb, která je jako celek o přímé demokracii. Přesně v to doufám, že by se do špiček politiky dostali ti praví, čestní lidé, kteří nemají šanci se tam dostat, protože jsou předem vybrány k vládnutí bezcharakterní, poslušné loutky, jaké tam máme dnes. Přímou demokracií by se odbouraly všechny současné taškařice, z toho důvodu také přímou demokracii dodnes nikde nezavedli.

Nemyslím si, že by vítězil v přímé demokraci Jaromír Jágr. Nepovažuji lid jako celek za hlupáka. Ta přímá volba prezidenta by nesměla být ojedinělou akcí. Kdyby se tímto způsobem zezdola volili VŠICHNI politici, pak by odpadli zkorumpované figurky, octli by se tam opravdoví, čestní lidé, kterých je v naší zemi dost- akorát nejsou zásadně připuštěni k moci. Protože takové lidi tam oni nepotřebují, oni tam potřebují mít povolné Topolánky a bezcharakterní Paroubky.

Představte si takto koncipované volby třeba i v Americe. Dosavadní volby tam probíhají tak, že jsou navolení volitelé, kteří rozhodují za lid. Na závěr tam pak stejně vznikly zmatky s počítáním hlasů, jako v případě Bushe. Takto by si tam lid volil svého prezidenta úplně sám, bez nějakých volitelů a ještě by si ty výsledky mohl zkontrolovat sám na internetu. Jsem si jista, že by rozhodně američtí občané nevolili nějakého Bushe nebo Clintonovou, ale zvolili by nějakého neznámého, velmi vzdělaného člověka s neposkvrněnou minulostí. Takhle nemají vůbec žádnou volbu, když se jim předloží 5 kandidátů, jeden horší než druhý- předem vybrané figurky.

149318

16.12.2007 10:07

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Ještě to vylepšíme

Jarmila 88.?.?.?

I na to bylo myšleno. V reformě voleb jsme to nazvali jako- vedlejší volby. Tyto vedlejší volby by se konaly každý rok a zúčastnili by se jich jen angažovaní občané, kterým není lhostejné, co politici se zemí provádějí. Opět by prostřednictvím volebních lístků („stíracích losů“) hlasovali o nejlepším a nejhorším politkovi. Politik, který by dostal nejvíc hlasů, že je nejhorší by musel z vrcholné politiky okamžitě vypadnout. Takže Gross nebo Čunek by na přání lidu letěli jak špinavé prádlo, bez ohledu na to, co si o tom myslí jejich rodné strany. Pokud by se dopustili přímo kriminálního jednání, neměla by na ně platit žádná imunita, ale měli by být trestní jako každý jiný normální občan.

149319

16.12.2007 09:58

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: kubátová

Jarmila 88.?.?.?

Abych pravdu řekla, já jsem neměla tušení, kolik máme vlastně krajů. Musela jsem se podívat na internet a objevila tam takovouto tabulku:
č. kraj SPZ nová krajské město SPZpůvodní krajv km2 obyvatelv kraji obyvatel vokr. městech počet obcí
1. Jihočeský C České Budějovice CE, CB 10 056 624 568 235 655 623
2. Jihomoravský B Brno BM, BS, BZ 7 066 1 124 493 505 307 675
3. Karlovarský K Karlovy Vary KR, KV 3 314 303 714 110 865 132
4. Královéhradecký H Hradec Králové HK, HR 4 758 549 329 177 768 448
5. Liberecký L Liberec LI, LB 3 163 427 396 191 836 216
6. Moravskoslezský T Ostrava OS, OT, OV 5 554 1 265 912 546 681 324
7. Olomoucký M Olomouc OC, OL, OM 5 140 638 374 240 196 394
8. Pardubický E Pardubice PA, PU 4 519 507 176 146 689 453
9. Plzeňský P Plzeň PM, PN 7 561 549 600 225 315 510
10. Praha A Praha AA - AZ 496 1 160 118 1 160 118 22
11. Středočeský S Praha AA - AZ 11 015 1 123 931 285 604 1 147
12. Ústecký U Ústí nad Labem UL, US 5 335 819 450 361 437 354
13. Vysočina J Jihlava JI 6 925 518 315 154 454 729
14. Zlínský Z Zlín ZL 3 964 594 060 165 514 304
celkem má ČR 77 okresů 78 866 10 206 436 4 507 439 6 331
Co se týče Česka, tak to už je oficiálně používaný termín, za to já nemohu.

149320

16.12.2007 11:05

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Většina lidí již dnes chápe, že jakékoliv volby jsou sprostá fraška, která je uspořádaná proto, aby byli k vládnutí zlegalizováni již předem vybraní jedinci (abych je furt nenazývala loutkami a figurkami). Proto jedinou záchranou je přímá demokracie, kde si občané přímo, bez zástupců, sami rozhodují o nejdůležitějších záležitostech i zákonech. Tam pak médiím jejich mediální monopol není nic platný a mafie jsou vůči vůli milionů lidí taky namydlené, nemohou s tím nic dělat.

Na webu Rovnopravnost zveřejnila ta Čechošvýcarka zákony, o kterých si rozhodli sami Švýcaři. Když budete mí t zájem, tak to její povídání najdu a zkopíruji sem. Zpočátku ji čeští diskutéři nadávali, že ji nemohli přijít na jméno, ale když jim to vše vysvětlila, tak všichni zmlkli, neb jim došly argumenty. A já jsem si tam taky uštěpačně přihodila poznámku, že jsou Češi jak ruští mužici-nevolníci, kteří pravou demokracii nikdy nezažili. Proto ani nevědí, jak má pravá demokracie vypadat. Zažili buď jen komunistickou totalitu, nebo jen dnešní pseudodemokracii.

149323

16.12.2007 13:16

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Utopická nedomyšlená vize

Jarmila 88.?.?.?

Položme si otázku, jaké jsou ty Vaše „komplexní strategie“ v současnosti. Já bych řekla, že jsou o tom, za všech okolností lid ojebávat a okrádat hrstkou falešně volených a vyvolených. Jejichž moc je ke všemu tak neomezená, že nejdou za své evidentní zločiny ani nijak odvolat, ani na žádný způsob potrestat. Chovají se ve své zpupnosti, jako by to nebyli zaměstnanci lidu, ale neomezení panovníci, kteří se nikomu ze svých činů nemusí zpovídat. A to je velmi špatné. Já jsem přece nepsala o tom, že by měl mít prezident větší pravomoci než jaké má dosud. Já bych tam jen konečně ráda viděla velice slušného člověka, kterých pobíhá po naší vlasti velké množství, ale k moci nejsou zásadně připuštěni.

Teď si poslanci vybírají buď z Klause nebo Švejnara. Každému chytrému člověku, který vidí do politiky je hned jasné, co je Švejnar zač- loutka v rukou americké oligarchie. Tou samou loutkou byl i Klaus, ale Švejnar je mladší, toť jeho větší výhoda.

Co se týče voleb, tak není problém určité disharmonie upravit tak, aby to bylo všemi směry skutečně spravedlivé a demokratické. Nezabývejte se pane Martine detaily a podružnostmi, na to je ještě moc brzy, sledujte radši celek. A celek napovídá, že přímá demokracie by byla o tisíc procent pro národ lepší než ta mafiánská svoloč, která nám tu vládne dnes.

149328

16.12.2007 13:13

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Je to nereálná blbost

Jarmila 88.?.?.?

I ve Švýcarsku jsou lobby, reklamy a vydírání. Přesto je švýcarská přímá demokracie lepší, než zastupitelská demokracie, která ve skutečnosti žádnou demokracií není. Pokud se považujete za tupého, pak nechoďte ani k normálním volbám, protože jsou stejně o ničem. Inteligence lidu se dá měřit Gaussovou křivkou. Malá část lidí jsou úplní pitomci, druhá malá část géniové, ale většinový střed jsou normální lidé se zdravým selským rozumem, kteří zdravě rozhodnou, co je pro národ nejlepší. Pokud přímá demokracie ve Švýcarsku normálně a zdárně funguje, pak je to důkaz, že tím samým zdárným způsobem by fungovala i kdekoliv jinde.

To s tím placením za hlasování již máme taky dávno vymakané. Sociální slabí občané, kteří berou dávky by dostali, pokud by si o to zažádali, na sociálním úřadě kartičku, která by je opravňovala celoročně jít k jakémukoliv druhu hlasování ZDARMA. Pro všechny ostatní není žádnou újmou zaplatit minimální poplatek. Zvláště když dnes a denně probíhají různé připitomělé soutěže a statisíce lidí hlasuje přes své mobily, což je stojí jejich vlastní peníze.

Milý pane, politika lidi nezajímá proto, protože zjistili, že do ní nemohou sebeméně zasahovat. Až by tu možnost měli, to byste koukal, jak by se probudili ze zlého snu a rozhodovali o všem s velkou vervou. Vám jako vůbec není divné, že neexistuje ani sebememší pokus nějaký typ přímé demokracie zavést? proč asi? Protože se toho vládnoucí mafiáni bojí jak čert kříže.proto.
Hackeři by si při našem typu voleb ani neškrtli, protože je to všemi směry zároveň papírově i účetně zdokumentováno. To je totéž, jako byste tvrdil, že hackeři Vám zkreslí výsledky na kreditce nebo běžném účtu. proto je to spojeno s penězi- aby se nedalo v žádném směru podvádět. proto by si každý mohl na netu zkontrolovat svůj výsledek, protože by to byla zaznamenaná účetní operace. A pokud by se tam náhodou nenašel, pak by to mohl reklamovat, stejně jako by reklamoval, kdyby se mu na účtě neobjevily peníze, které mu tam dorazit měly.

S tou doménou narodsobe je to ovšem legrace. Domnívám se, že ten dotyčný chytrák, co si to zaregistroval četl naši reformu. Mám ji již na webu minimálně 5 let, takže již dost lidí zná naše nápady. Samozřejmě, že by se to mohlo jmenovat jakkoliv jinak, nemám proti tomu námitek.

149331

16.12.2007 13:24

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: jedna ze slabin tohoto volebniho systemu...

Jarmila 88.?.?.?

No, to už mi taky jeden programátor z webu Rovnopravnost sáhodlouze popisoval, jak by to bylo přes poštu i přes banky jedno velké fuj. Ale když zmáknou fofr přes Vánoce, nebo v době daňového přiznání, proč by nezmákli třídenní volbu prezidenta. Ve Švýcarsku to pošty taky musí zmáknout.

149332

16.12.2007 16:43

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Mám už dlouho podezření, že ani ve Švýcarsku to s tou přímou demokracií není vše tak až ideální, jak to vypadá- a Vy mi to potvrzujete. Napadlo mne to asi před půl rokem, když jsem se té své známé Čechošvýcarky zeptala, zda i ve Švýcarsku bylo schváleno registrované partnerství homosexuálů. Odpověděla že ano a to mě zarazilo. Jak známo, tento veskrze nenormální zákon je na celém západě zcela násilně prosazován uměle seshora. Široká veřejnost se všude proti němu bouřila, včetně právníků- ale přesto byl všude tvrdošíjně protlačen. Pokud byl tedy prosazen i ve Švýcarsku, je tedy možné, že lid byl sice proti, ale pár zasvěcených jedinců ten výsledek hlasování změnil, protože ani ve Švýcarsku neexistuje účinná kontrola zezdola.

149344

16.12.2007 16:11

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

Jarmila 88.?.?.?

Však tuhle podmínku máme ve své reformě přesně danou: že oficiální výzkumy by byly přísně zakázané. Protože by je dokonale přímo nahradily vedlejší volby, kde by občané sami v přímé demokracii rozhodli o tom, kdo je nejoblíbenější a kdo je naopak nejneoblíbenější.

Také stamilionové reklamní kampaně by měly být přísně zakázané, protože reklama patří do byznysu, nikoliv však do politiky. Asi před půl rokem na tohle téma zde měla hezký článek Alexa- byl o tom, že americké volby nelze vůbec považovat za volby, je to fraška, protože je to jen směšná válka PR agentur a reklamních triků. Přece volby nemohou být o tom, že kdo je největší boháč, ten si může dovolit nejbombastičtější reklamu a následně různými nečistými triky vítězit.

149345

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Na Slovensku hrozí rozpad koalice kvůli vakcíně Sputnik V02.03.21 19:25 Slovensko 2

Současná šikana lidí je za hranicí zdravého rozumu - oběd v šatně namísto jídelny02.03.21 12:32 Česká republika 2

Mgr. Lubomír Volný - Tvrdý lockdown 24.2.202101.03.21 23:38 Česká republika 0

Znáte pohádku o jezinkách? - 3 týdny domácího vězení nemusí stačit!01.03.21 19:51 Česká republika 2

Firmu, která zakládala dodavatele antigenních testů do škol, na skotské adrese neznají01.03.21 18:22 Británie 2

Nadčasový Karel Kryl01.03.21 10:39 Česká republika 2

Vláda natolik nevěří vlastním lidem, že proti nim chce povolat armádu28.02.21 19:30 Česká republika 5

Klíčem k překonání pandemie může být očkování dětí, tvrdí odborníci27.02.21 20:22 Česká republika 3

Prof. Krčméry sa skoro zadusil v respirátore. Sú rúška a respirátory skutočne bezpečné?27.02.21 15:13 Slovensko 3

Policejní zásahovka v Rusku proti těm, kteří se nenechají očkovat27.02.21 10:49 Rusko 9

Už zase policie bije bezbranné 14 leté děti!26.02.21 17:12 Česká republika 10

Bidermanova tabulka donucování26.02.21 16:25 Neurčeno 0

Vo švédskom Halmstade zakázali nosiť rúška na školách26.02.21 14:31 Švédsko 0

Pandemický zákon přijat. Vyhlašte nouzový stav znovu, vyzvala vládu opozice26.02.21 13:56 Česká republika 2

Kolářovo stržení Koněva, Novotného urážky. To se nám vrací26.02.21 11:22 Česká republika 3

Biden jde ve šlépějích Trumpa, levice je z toho na mrtvici25.02.21 22:42 USA 0

Česko si chce půjčit vakcínu od členských států, hlavně nebrat tu ruskou!24.02.21 21:18 Česká republika 8

Mohutné protesty v Madridu proti korona-teroru, média mlčí20.02.21 19:35 Španělsko 5

Totalitní zákon prošel bez ztráty kytičky18.02.21 22:57 Česká republika 6

PryGuma by celému národu nordinoval domácí vězení, ale sám jde fandit na fotbal18.02.21 22:31 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,68 Kč
Euro
26,19 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,19 Kč
Australský dolar
16,96 Kč
Švýcarský frank
23,72 Kč
100 japonských jenů
20,31 Kč
Čínský juan
3,35 Kč
Polský zloty
5,77 Kč
100 maď. forintů
7,19 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,38 Kč
1 unce (31,1g) zlata
37 540,23 Kč
1 unce stříbra
577,19 Kč
Bitcoin
1 029 792,45 Kč

Poslední aktualizace: 2.3.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 62 008 897