Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Zeměžluč

Nalezeno 11 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

03.03.2008 14:46

Hrdina Harry v britském Vietnamu

RE: Drogy a USA.....

Zeměžluč 195.?.?.?

No a pak jste se probudil a měl jste ruku v nočníku. Určitě tu Kometu máte ještě schovanou a občas si v ní zalistujete, že? Zcela určitě je to čtení které Vám vhodně sformovalo názor na svět.

155612

01.04.2008 07:26

Pitbul a děti

Zeměžluč

Zeměžluč 195.?.?.?

Rozmazlení smradi, kteří potřebují mít pitbula ... k čemu? Aby panička vypadala zajímavěji, už nestačí značkové hadříky? Vždycky mně jímá hrůza, když vidím jak majitelé psa nechají venčit třeba pitbula 12-tiletým děvčátkem - zadělávání na průšvih. Nevím proč sem bylo vůbec toto plemeno a jemu podobné dovezeno, abychom se vyrovnali Západu? Zřejmě, když už jsme dovezli hrací automaty, drogy, americkou výchovu dětí a konzum.
Dnes je ve zprávách informace o napadení důchodce, který jel na kole psem, přičemž majiteláé nechali pokousaného člověka bez pomoci a ujeli(!)autem pryč, s komentářem, vys..r se na něj! Rád bych věřil, že jim soud za neposkytnutí pomoci a ublížení na zdraví přidělí trest při horní hranici sazby, ale už tomu nevěřím, dnes mají darebáci a pitbulové protekci.

157745

03.03.2010 16:16

Zdivočelá země

RE: Kritika

Zeměžluč 195.?.?.?

Konečně trochu přemýšlivý, lidsky normální a vzhledem k poskytnutému prostoru ne povrchní příspěvek. Je zvláštní, že autor tak přesně ví, jaké tu bylo bohatství, když žongluje s čísly(hlavně v Zdivočelé zemi), ale nikdo mi dodnes nevysvětlil jaká byla tehdy hodnota koruny(ke které se vztahuje) a jakým výpočtem se k ní dopídil v zemi, kde byly měny minimálně tři - bony, koruny v hospodářství, koruny vyplácené jako mzdy, koruna ve kterých se plánovalo atd. a podobné další nesmysly. Na jedné straně, vypočítává hospodářské úspěchy ekonomiky založené na válečném modelu ruském(poučeném německými zkušenostmi z války) a na straně druhé, jakoby zapomínal na obrovský vnitřní dluh, vzniklý zastaralými technologiemi a předpotopním zařízením fabrik. Uzavřené hodpodářství, kde se platí barevnými papírky, to asi taky není nějaký vrchol a nakonec by tu byl stejně hlad jako v Rumunsku a vypínání elektr. proudu, protože ani velký Ruský medvěd by nám nedodával ropu za nějaké netržní ceny. Taky ty svoje výplody píše na PC, které nebyly za komančů zrovna moc používané.Socialistické zřízení prostě selhalo ekonomicky, nic jiného se nestalo! Přečtěte si např. knihu od P. Durmana "Útěk od praporů" jako úvodní studijní materiál(!) Vzpomeňte si na fronty na maso ("...vajíčka? ty jsou přece ve čtvrtek..." r. 1979) Něco jiného je, že jsme to země s vytunelovanou demokracií, kde jistá část lidí ze sebe udělala elitu a další velká část lidí jim to žere a svoje názory si vybrušuje čtením Blesku. Divné je to, že údajně tak vzdělaný národ (jednou jsem slyšel, že jsme nejvzdělanějším národem Evropy) se nechal tak rychle zblbnout a skočil na teorii, že nejlepší je malý nebo pokud možno žádný stát, nejlepší je aby stát nic nevlastnil a hlavní je konzumovat, konzumovat, konzumovat. Chodit do nákupních středisek na výlet v neděli s rodinou. Je vidět, že ani nevíme na co nám ta svoboda vlastně je. Zajímavé je že ti „blbější“ Slovinci se nenechali o zestátněný průmysl připravit, neskočili na Washingtonskou konvenci, neprivatizovali všechno jako blázni, kdy jediným parametrem pro tento akt byla ale opravdu, opravdu rychlost(viz názory pana profesora z Hradu ). A co je to vlastně svoboda, svoboda cestovat, když nemáte peníze, svoboda stát se bezdomovcem(?) nebo svoboda být exekutorem, případně podvádět na daních a nebo podnikat v hazardu? Pak se před volbami lidi, kteří by měli být ostražití, pokud někdo začne mluvit o privatizaci zdravotnictví(proboha, vždyť už máte 20 let zkušeností s rozkrádáním)nechají zblbnout a volí modré straky, které jim chtějí demontovat solidární zdravotní systém před očima. Dál je taky zvláštní naše umanutost nebo posedlost různými klišé např. lidi kteří o sobe prohlašují, že jsou pravicového zaměření, by každého adresáta sociálních dávek považovali za parazita a necha...

Automaticky kráceno

213974

09.11.2010 13:28

Pohádka o úsporách a vládních reformách

Zeměžluč

Zeměžluč 195.?.?.?

Zajímavé je, že se vždycky chytíme, když můžeme trochu ulevit své frustraci, když za příčinu nějakého průšvihu můžeme dosadit nějakou "jasnou" skupinu sociální, třeba důchodce - ti za to mohou, prožírají nám budoucnost, místo aby trénovali skok do dřevěného spacáku. Nebo pacienti, žerou moc léků a k doktorům si chodí jen povykládat! Parchanti. Nezaměstnaní, berou podporu a celý dni sedějí v hospodách a rozhazujou v hernách, sociální dávky pobírají darebáci co nechtějí dělat, sebrat jim to! Víte milánkové, kolik to dělá v rámci rozpočtu ČR ? Uprděných cca 6.5 miliardy vočí. Víte kolik jsme vybrali na poplatkách u lékaře? 5,5 mliardy a víte kolik jsme jen za rok 2009 zaplatili navíc za cizí léky jen proto, že SÚKL neprovedl jejich kontroly - podle údajů v mediích 30 miliard Kč. Protože osvědčený sabotér Šnajdr vyhodil ředitelku, která to brala vážně a na kontroly tlačila. Dnešní dluh ČR vznikl v době velké privatizace v dobách "kožených a železných" a odhady se různí, od 600 až do 1000 miliard Kč. pokud chcete bejt naštvaní, tak beze všeho, ale na ty kdo nás do těchto straček dostali. A to kupodivu nejsou cigáni, ale pokud řeknete, že ten slizoun Nečas je jeden z té party, nebudete daleko.

232222

30.12.2011 19:16

Sociologie andělů

RE: Dotaz

Zeměžluč 81.?.?.?

Zkuste se na okamžik, při čtení Bible odpoutat od svého primitivná¨ího antisemitismu, nebýt tak primitivní a složitá podobenství vykládat jazykem trouby z 21. století. Možná, že Vaším terénem,spíš než čtení Bible, je shlížet se v lesklé ploše podlahy supermarketu, ve které se mohou odrážet Vaše sny o krásných Vánocích a na které můžete zůstat ležet.

259875

30.12.2011 19:30

Sociologie andělů

RE: šaman nebo neznalý?

Zeměžluč 81.?.?.?

Starejte se prosím o záležitosti církvi na Slovensku.

259878

03.04.2012 14:09

Nový Mandela

Zeměžluč

Zeměžluč 89.?.?.?

Souhlasím s tím, že palestinské jaro je potřeba, zvláště proto aby se zlomila moc rodinných a zločineckých klanů, které ovládají veškerý život v Gaze, aby se děti přestaly ve školách učit, žře jediná správná věc je vražda Izraelce a aby, byli zatčeni a po zásluze potrestání organizátoři a vykonavatelé teroristických útoků a vražd. Aby tzv. Palestinci dospěli a stali se z nich lidé, kteří se budou starat o své děti a vychovávat z nich slušné lidi a ne vrahy.

266282

27.07.2012 08:32

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

Neotravujte net.

Zeměžluč 89.?.?.?

Typický případ Velkoruského šovinismu v publicistické praxi, Sov. svaz, bylo jen do rudých montérek převlečené imperialistické Rusko. Článek je typickým případen ruského propagandistického předěláváni dějin, na který naskočí všichni antiamerikanisti na světě, proboha jen ne svět pod ruským pořádkem a na ruský způsob. Jde o to, že pokud se uskutečňovala expanzionistická politika pouze na základě síly vyplývající z počtu obyvatel, kdy technologická úroveň nehrála takovou roli(viz vybavení carské armády za I. Svět. Války) a Rusko ty davy mužiků k tomuto účelu mělo, tak to bylo v pořádku – viz I., II. a III. Dělení Polska kolonizaci kavkazských národů a Zakavkazí atd. atd. , říše(nejkolonialističtější stát na světě) se rozrůstala a získané zdroje zakrývaly neefektivitu systému. Po II. W.W. to bylo podobné akorát obsazování cizích zemí bylo zakryto nátěrem socialistického internacionalismu. Následný ústup ze slávy a neustálé se potácení o deset koňských délek ve vývoji moderních technologií za západem vedly k frustraci, kdy se neustále protahovala 2. Sv, válka do přítimnosti – vítěz nemůže už nikdy ustupovat až to vedlo k zhroucení systému, které bylo ekonomického původu. Dodneška je to stejné a Rusko na poli výroby a moderních technologií předvádí jen to co buď ukradne průmyslovou špionáží ze Západu nebo koupí. Jeho hospodaření spočívá pouze ve vyvážení přírodního bohatství“nastojato“ jak se říkalo za komunistického hospodaření s lesy v ČSSR. Takže pánové klid.
1.Jugoslávii roztrhal tvrdý nacionalismu postkomunistických darebáků, kteří po konci vlády komančů naskočili na nacionalistickou vlnu a na té se vezli. Vraždili se tam vždycky a hlavně mají dlouhou pamětˇ, takže Srb zavraždí Chorvata klidně i s odkazem na nějaký středověký konflikt. Srbsko má specifickou kulturu násilí – narozený kluk dostává do kolébky pistoli, ženich musí sestřelit při svatbě kohouta se střechy atd. videokazeta s nahranou vraždou osmi Bosňáků, která byla u Haagského tribunálu použita jako důkaz, byla ukradena z venkovské půjčovny videokazet kde ji asi mírumilovní obyvatelé půjčovali a přehrávali dětem jako večerníček. Jen do toho netahejte Ameriku, ta zasáhla až hrozilo, že Srbsko vyžene z Kosova milion obyvatel a zaměstná tak Evropu aby mohl být ustaven status quo.
2. Irák napadl Kuvajt, předtím rozpoutal několika letý konflikt s Iránem, kdy se používaly bojové plyny a zahynulo tam asi 2 miliony lidí takže s vražděním Iráčanů Američany si dejte klidně pokoj.
3. V Afghanistánu se bojuje od nepaměti a co se týče vzniku konfliktu je třeba připomenout, že po neúspěšné Sovětské agresi a bojích které trvaly 8 let se ztéto země stala válečná zóna. Od doby této zástupné války kdy tam velmoci bojovaly mezi sebou cizíma rukama (vznikla v období studené vojny, jak si jistě vzpomínáte) je ...

Automaticky kráceno

272548

27.07.2012 08:34

„Demokratická“ Amerika překonala nacistické Německo

Neotravujte netII.

Zeměžluč 89.?.?.?

3. V Afghanistánu se bojuje od nepaměti a co se týče vzniku konfliktu je třeba připomenout, že po neúspěšné Sovětské agresi a bojích které trvaly 8 let se ztéto země stala válečná zóna. Od doby této zástupné války kdy tam velmoci bojovaly mezi sebou cizíma rukama (vznikla v období studené vojny, jak si jistě vzpomínáte) je přeplněná zbraněmi a jako oblast pod vlivem agresivního náboženství taková i bude - tam nikdo nezvítězí. Zvěrstva, které dělala sov. army se nedostala nikdy na veřejnost, jen z ruských údajů bylo i v Rusku zami, která si nepotrpí na glanc právního státu, souzeno za zločiny ve válce asi 4000 vojáků(!) teď vystupují jako mírotvorci – směšné.
4 a 9.Nechávám bez komentáře, protože jeznámo vše o odtržení Abcházie a Osetie Ruskem, na základě iměle implementované ruské menšiny ve které nebylo těžké najít vhodné typy pro podporu Ruského expanzionismu. Požadavky na státní úředníky v Gruzii jsou mi šumafuk.
5. Kecy o barbarském bombardování Lybie nechte Goebelsovi vtéto zami došlo k občanské válce jedna mocnost podporovala jednu stranu a druhá neměla sílu a možnosti podporovat druhou, tak vystupuje jako mírotvorce. Ne, že by se mi tento konflikt a vývoj líbil – stěžejní je asi snaha udržet těžební koncese pro naftové společnosti . Stejně je ale nakonec „sežere“ Čína.
6. Válku v Syrii podle mne rozpoutal celosvětový islámský extremismu který potřebuje sevřít Izrael do smrtelných kleští a utvořit další nástupiště pro blížící se válku za zničení Izraele. Že na to Západ přistoupil s obehranou fraškou o demokracii je tragedie.
7. Tunisko bylo obětí stejných sil viz ad 6. Egypt má svých problému s lavinovitě se zvyšujícím počet populace(1947 – 20mil.ob, 2012 80 mil. ob. Co chcete víc v úzkém pruhu kolem Nilu) tolik problémů, že to nemá řešení – tam stačí šťouchnout do kotle a je výbuch, pak islamistický režim, šaríja a vraždění náboženských menšin, toť vše o řešení problémů ani slovo.
10. Tyto dva státy mají svých problémů dost a není potřeba do toho tahat USA.
Co se týče Iránu – ten zas vyhrožuje atomovou válkou Izraeli, stačí?
Na závěr by bylo třeba dodat jedno – neotravujte prostředí netu takovou hnusnou propagandou a nepřepisujte dějiny.

272549

14.08.2012 12:22

Smrtící Izraelci a šílení Turci

Zeměžluč

Zeměžluč 89.?.?.?

Opravdu zábavné je to, když Turecko - otec genocidy(r. 1915 - vyvraždění 1,5 milionu Arménů), které 50 let vraždí Kurdy bez povšimnutí a protestů bojovníků za demokracii a lidská práva, poučuje Syrii o občanských právech a o chování vůči obyvatelstvu. Kurdové - 30 milionový národ, nemají svůj stát v oblasti, kde hranice rýsovali inkoustovou tužkou degenerovaní angličtí a francouzští kolonizátoři. Svět se musel zbláznit. V době studené války se Turecko hodilo a tyto svinstva se mu tolerovaly ikdyž jako členský stát NATO napadlo jiného člena - Řecko. "Bože jak hluboko jsem klesla!".

273308

21.01.2013 19:15

A nemají Němci pravdu?

Asi mají...

Zeměžluč 81.?.?.?

Celý článek o ničem, ale napravil jste to tím "Karel na hrad"!

283008

Káva pro Zvědavce

70

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc leden přispělo 111 čtenářů částkou 24 460 korun, což je 70 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poslanci používají legální restauraci, i když to plebsu zakázali25.01.21 17:14 Česká republika 1

Papaláši se chytili do vlastní sítě25.01.21 12:23 Česká republika 4

Začínám rozumět roli Navalného: užitečný idiot by mohl posloužit k zastavení Nord Stream 223.01.21 12:12 Evropská unie 4

Pane Volný, to bylo hloupé21.01.21 17:14 Česká republika 20

Slovenský lekár objednal pre svojich covidových pacientov Ivermectin. Colníci mu zásielku zabavili20.01.21 19:05 Slovensko 4

Na Seznamu se rozmáhá cenzura jako rakovina20.01.21 08:06 Česká republika 8

Sbohem, Kalousku. A zavři za sebou z druhé strany19.01.21 19:17 Česká republika 8

Chcete, aby skončil Lockdown? 26. ledna máte reálnou možnost to změnit19.01.21 10:14 Česká republika 3

Helena Duke poté, co udala vlastní rodinu, žebrá o peníze18.01.21 14:28 USA 3

Satanisté a jejich poskoci mají Vánoce17.01.21 23:15 Česká republika 3

V Norsku po aplikace vakcíny zemřelo 23 lidí a Blatný by chtěl očkovat15.01.21 20:37 Norsko 4

Humorem proti totalitě15.01.21 18:55 Česká republika 1

Fanatismus a nesmiřitelnost – aneb stane se Helena Duke legendou?15.01.21 16:52 USA 1

V protestu před Kapitolem 6. ledna sehráli roli „agenti provokatéři“ – Interview s Michaelem Yonem14.01.21 11:38 USA 2

Luboš Xaver do Českého rozhlasu patří!13.01.21 22:50 Česká republika 1

Zemanovi už doopravdy hrabe, mrzí ho ukončení okupace Afghánistánu13.01.21 18:25 Česká republika 2

Obnovitelná energie mohla způsobit totální výpadek rozvodné sítě13.01.21 09:36 Rakousko 14

Smlouvy s výrobci vakcín jsou tajné, nemohou je vidět ani europoslanci12.01.21 19:03 Evropská unie 3

Probuďte se: Uzamčení jsou navržena tak, aby vydržela navždy12.01.21 16:01 Neurčeno 4

Současné prodlužování nouzového stavu je porušením mnoha zákonů12.01.21 11:46 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
26,13 Kč
Libra
29,42 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,58 Kč
Švýcarský frank
24,24 Kč
100 japonských jenů
20,75 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,75 Kč
100 maď. forintů
7,31 Kč
Ukrajinská hřivna
0,76 Kč
100 rublů
28,52 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 951,75 Kč
1 unce stříbra
546,32 Kč
Bitcoin
729 191,17 Kč

Poslední aktualizace: 25.1.2021 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 60 080 695