Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané petesv

Nalezeno 267 příspěveků, 134 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

23.01.2014 03:02

Den oživlých mrtvol

RE: Do riti,

petesv 89.?.?.?

Lidi, koukejte na to a šiřte všemožně.
http://rafzen.wordpress.com/2013/12/03/kliczko-lubawicz-kaczynski-and/

Další VŘSR, tentokrát na Ukrajině, stejní revolucionáři. Čtěte Klimova, ať chápete voč go.

USA anulovaly víza ukrajinským občanům, spojeným s použitím síly proti demonstrantům. Já bych to na místě činitelů nepřežil. Pokud ovšem zkorumpovaný činitel vlastní něco v USA, to může zamrzet. Úder po kapse nejvíc bolí. Proto by se měly zabavovat majetky havloidům a lidem jako ti z odkazu.

303050

18.01.2014 04:27

Strašidlo francouzského režimu

RE: Sionismus

petesv 89.?.?.?

Já mám charakter, na rozdíl od tebe. http://cs.wikipedia.org/wiki/Felix_Edmundovi%C4%8D_Dzer%C5%BEinskij

302744

07.01.2014 06:10

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

RE: Všechno je vývoj!

petesv 95.?.?.?

Nejde o "kruhy v USA", ale o celou americkou ekonomiku - reaganomiku. Je založena na tom, že svět absorbuje nekonečné emise zelených papírků, které utrácí za ropu. Saudská Arábie tyto nekryté papírky stahuje a "investuje" v americké dluhopisy, další smradlavé aktivum. Za tento čin mají Saudi americkou vojenskou a jinou podporu.

I kdyby americká ekonomika fungovala, bez dalšího tištění dolarů nemá ani na úroky z dluhů, natož aby dluh splácela.

302172

07.01.2014 05:53

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

RE: Je to pořád stejné a notně blbé!!! Nejde přeci o

petesv 95.?.?.?

Je to velmi, velmi židovské a "záslužné", almužna na charitu. Nejdřív je třeba obrat goje o všechno, pač "je to dvonohý dobytek, tvůj dobytek", "jeho majetek patří tobě" atd atd - za nepřesné citace z talmudu se omlouvám. Těmi drobty na almužnu se pokoušejí si zajistit onen svět, kdyby to náhodou nebylo úplně přesné podle talmudu.

302171

06.01.2014 16:08

Dvojitý bombový útok ve Volgogradu – první hodnocení

RE: So

petesv 95.?.?.?

Víte něco o sektě Judaistickou sektu Dönmeh? Ataturk, ostatně v Turecku je požehnáně židů na významných místech. Taky z té sekty nejspíš saudská královská rodina. Zdá se to neuvěřitelné? Nezapomeňte, že hlavní roli ve vzestupu Saudů sehrál nějaký Phylbi, vysoký důstojník anglické tajné služby, který později přijal islám a harem od saudů. Zkuste to vyguglovat, ať si doplníte vzdělání trochu politicky nekorektně.
Zlehčování není na místě, i když se žije snadněji v nevědomosti. Žida netřeba nikam cpát, je to přes 2000 let stará mafie a nacpe se kam si zamane, taky pomoci sňatkové politiky.

302129

Nechrání mě žádná demokracia, ona nechrání totiž vůbec nikoho. To zřejmě budeš muset teprve pochopit. Nešířím žádné lži. Politicky korektní výblitky šíříš ty, smolí mě že zrovna tady.

301203

Není nikomu nic do toho, že prodal podniky za miliardy, ale všem a hlavně státnímu zástupci by mělo být něco do toho, že je koupil od státu za zlomek ceny.
Žes neslyšel nic o hladomoru, to neznamená, že k obětem v důsledku ekonomického kolapsu a následné divoké privatizace nedošlo. Lidé ztratily jakýkoliv příjem, výplaty i důchody se vyplácely s půlročním zpožděním jestli vůbec. K tomu je třeba přičíst oběti národnostních nepokojů, oběti mafiánského dělení kořisti - právě lidmi jako Pinčuk, stovky tisíc "dobrovolně" - když příjem neměli - a taky nedobrovolně odvezených žen z Ukrajiny, kšefty s dětmi, orgány, bezuzdná kriminalita atd. - za dvacet let bychom se dopočítaly k větším číslům než slavný hladomor. To je ta cena za "úspěch" jedinců, za "demokratizaci" a trh bez přívlastků. Ovšem intelektuální masturbanty budou dokola plácat standardní fráze, že přece každý měl šanci takto zbohatnout.

301152

10.12.2013 01:25

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Pitomy clanek.

petesv 95.?.?.?

tamtéž: http://all.kharkov.ua/news/state/na-maidane-nahodi... "Zástupci velvyslanectví Evropské unie jsou na Evromajdane v Kyjevě... Britské velvyslanectví dodalo, že podle jejich informací, řada diplomatů z velvyslanectví zemí EU jsou na Evromajdane." Je to bezostyšné vměšování do cizích záležitostí. Všude na západě takoví diplomaté by byli "persona non grata" a pakovali by saka-paka do 48 hodin.
Jenomže Janokovič se pokoušel sedět rovnou na třech židlích, i když EU není židle, jenom takový menší podstavec pro nohy u té americké židle. Nechal američanům naprosto volnou ruku pro působení na Ukrajině. Na americkém vealvyslanectví běží delší dobu program přípravy ukrajinských disidentů. Stovky "nezávislých" fondů a nadací, politicky korektní prestitutky ve všech mediích, i ve státních - nyní Janukovič sklízí výsledky svého "směřování do Evropy".
Je typické, že stany, přikrývky atd se objevily v dostatečném množství hned po zahájení bengalu. Zřejmě se chystali na volby 2015, dnes je to jenom,falešný start.

300512

10.12.2013 00:36

Postřehy očitého svědka demonstrací v Kyjevě

RE: Pitomy clanek.

petesv 95.?.?.?

Autorka poznámky je evidentně politicky korektní oranžada. V uváděném odkaze není ani slova o současném pokusu státního převratu, financovaným Sorosom a spol.
Syn premiéra Azarova, jinak poslanec Alexej Azarov se rozčiluje, že ukrajinci jsou vykreslování v ruských mediích jako nevděčníky, příživníci, atd.- negativně.
Marně se rozčiluje, já bych dodal, že ukrajinská politická reprezentace se chová jak nejlevnější prostitutky.
Prolhaný není článek, ale ten příspěvek modrokomsomolky. To je přesně ten styl dezinformace, co vidíme denně v sračkometech.

300507

07.12.2013 09:57

Evropská „bezpečnost potravin“ ve prospěch potravinářských konglomerátů

RE: Vse spatne kolem nas smeruje k jedinemu cili-znicit nadbitecne lidi.

petesv 95.?.?.?

Rusko dováží "potraviny z Egyptu, což není pro tuto zemi dobré". Dováží, ale sušené datle a koňak Abu Simbel, což je naopak pro egyptské rolníky dobré, nebudou přece od rána žvýkat datle a prolévat to Abu Simbelem.
Rusko se dostalo na třetí místo ve světě ve vývozu obilí - po USA a EU. Mezi importéry taky Egypt. Rusko se nejspíš v dohlédne době dostane na čelní místo v produkci mléka atd. Ukrajina se posune na druhé místo ve vývozu obilí.
Po desetiletích drancování ruského venkova ve jménu bratrské pomoci středoasijským republikám, a po rozpadu SSSR a jelcinové privatizaci podle receptů amerických poradců, po rozkradení kolchozů a vybití stád, je to obdivuhodný výsledek. Vychovat plemenné stádo netrvá rok ani dva a není zadarmo. Takže o těch datech přemýšlejte, potom mluvte.
A co se týká snížení populace - jediná genocida o které se nesmí mluvit - to je ta genocida evropských národů během 1 a 2 sv. Ten ukrajinský hladomor - mimochodem se dotkl významně i přilehlých ruských oblastí a Kubáně - nevíte kdo tenkrát prováděl kolektivizaci, expropriaci atd? Kdo ovládal ČK? Rusy?
To je vidět, jak lehce jde vymýt mozky a přepsat historii. Taky se podívejte na vývoj evropské populace v těch svých grafech. To, o čem mluví pan Nohejl - je záměr, obsažený v publikacích "vyvolených" již dlouho. No, pochopitelně, pokud se vás osobně a momentálně to netýká, takže prostě není. Takový vy jste idiot.

300399

29.11.2013 02:34

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: fakta mluví naopak

petesv 95.?.?.?

Tak tak. Ještě je třeba něco přečíst o tom Ostapovi Sulejmamovi Bender Bei. Nevím proč chlapi nepřijmou islám, aspoň je bude někdo doma poslouchat

Kdo nečetl román "12 židlí", ten může mít vysokou ekonomickou, tituly před a za, je tu za blbce a neměl by být považován za gramotného.

300019

28.11.2013 17:12

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: POHROMA!

petesv 95.?.?.?

Už i ti dva odsud emigrují. Možná mají víc rozumu?


Možná mají víc rozumu? .

300006

28.11.2013 09:16

Západní ochrana dětí slouží k ničení jejich životů

RE: fakta mluví naopak

petesv 95.?.?.?

Tak to je tak velký blábol, že by to chtělo umístit autora na psychinu. Evropa prostě nemá děti. Tak co chce radit?

Denně vidím tu bídu, kdyby tu nebyly ošetřovatelky z Ukrajiny, tak němečtí důchodci zahynou v hromadě doopravdy vlastních výkalů. A ještě by chtěli radit, jak na děcka?

299994

27.11.2013 00:15

Účelové prognózy a pravděpodobná realita v budoucnosti

RE: Zásadní problém je Čína a třetí svět

petesv 95.?.?.?

Nejvýznamnějším členem této rodiny byl nepochybně Jakub Fugger zvaný Bohatý, který si díky značné finanční podpoře císaře Maxmiliána I. zajistil místo císařského bankéře. Díky tomuto finančnímu spojení Fuggerové přímo ovlivňovali politické dění ve Svaté říši římské. Jakub Fugger se několikrát snažil ovlivnit volbu papeže, vždy však marně.
O to úspěšnější byl při financování úplatků ve výši 850 000 dukátů na volbu císaře Karla V., vnuka předchozího císaře Maxmiliána.
V roce 1525 umírá Jakub II. a na jeho místo nastupuje jeho synovec Anton.
Koncem 16. století přivedly velké finanční ztráty, zejména státní bankrot ve Španělsku, rodinu Fuggerů na mizinu.
Fuggerové se vzdali svého postavení v peněžnictví a uchýlili se na své statky a panství v říši.

O těch Welness jsem ani neslyšel.

299934

26.11.2013 18:39

Účelové prognózy a pravděpodobná realita v budoucnosti

RE: Výstižná analýza fungování kapitalismu

petesv 95.?.?.?

Heleď, emeritní profesore, promluvil jste mi z duše. Před 100 lety tu kočovali z obce do obce kejklíři, divadelníci, cirkusáci atd, Prodávali svoje "umění" za kdo co dal. O nějaké myšlení nikdo z nich nezavadil, pač to bolí. Co je filosofie, většina z nich si myslí, že značka spodního prádla. Dnes je to "elita" národa, koukněte na zprávy. Takže co z toho může vzniknout, kromě velkého průseru pro nás co myslí?

299918

26.11.2013 12:02

Oligarchie versus planeta Země

Berlusconi se může stát ruským velvyslancem při Vatatikanu

petesv 95.?.?.?

Já bych mu našel lepší funkci. Ať dělá vyslance v ČR, aspoň tu zkrotí kalouse se švarzhorou. Bavilo by mě, jak ten vysvětlí kalousovi, co je omerta a příslušnost k rodině. http://lenta.ru/news/2013/11/26/envoy/

299899

25.11.2013 20:33

Reakce na "že jsem jsem vám nevynadal"

RE: o zvířatech a lidech

petesv 95.?.?.?

Tak to je svátá pravda, jsou tu daleko větší problémy, a taky daleko větší zloději než ten cigánský kapsář. Nicméně, od toho že je tu větší problém než s cikány, mi vůbec není lehko, a ten problém s cikány tak jak tak se musí řešit. Před 20 lety by nikdo neřekl, že Šumbark v Havířově bude cigánským gettem. Ale to přece nebylo složité, vynásobit (pardon-exponenciál 1,3 na dvacet) si porodnost na 20 let. To samé v Karviné. Lidé tomu nechtějí věřit, tak jsou za blbce. Nejsem Nostrdamus, ale tu budoucnost za 20 let vám klidně předpovím. Odejde celá generace Čechů, co ještě něco uměli. Budou v důchodě, na který budou vydělávat cikáni. Směšná představa, co?
V roce 1985 v Česku se vyrábělo sklo i křišťál, boty, vozy Tatra, Liaz, Praga, tramvaje, autobusy, vagóny ve Studénce, cukrovinky, cukr a stroje pro cukrovary, stroje nejenom pro textilní průmysl, textil i ponožky, co tak pamatuji v Příboře, atd atd. Škoda slov. I blbá Tesla sem tam něco zplodila. Stavěly se byty, prý králíkárny, dnes taková králíkárna za 2 mega, v Londýně takové králíkárny sakra drahé. Dnes jestli něco se v Česku vyrábí, tak v cizích podnicích, vesměs montovny. Takže čím chcete platit za ropu, plyn, železo atd? Ten státní dluh bude jenom narůstat, tak jak v celé Evropě, pač Evropa spotřebuje hodně a už nemá čím platit. Amerika si pomohla nekrytým dolarem, ale i toto divadlo brzo skončí. To víme asi všichni

299875

25.11.2013 15:48

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

RE: Ale pane Kadlec

petesv 95.?.?.?

Čulik dostával granty na provoz BL, tedy svoje živobytí, hodně se čertil, když se snížily. Takže je to přesně ta presstitutka, politicky korektní. Ten označí bílé za černé a naopak, podle potřeby.

Taky jsem se divil, jak je možné, že po listopadu zůstali "kování", uvědomělí komsomolci na funkcích redaktorů. Ono totiž se nic nezměnilo, dříve lhali "politicky uvědoměle", dnes dělají to samé "politicky korektně". Toho nezměníte, a o nějakou pravdu mu nikdy nešlo.

299864

25.11.2013 08:46

...že jsem vám aspoň do spařených hovad nevynadal...

Nic nového

petesv 95.?.?.?

Policie v USA začala prý vážně vyšetřovat případy bezdůvodného napadení na bělochy. Obvykle je udeřen po hlavě, zezadu.

http://rus.ruvr.ru/news/2013_11_25/Policija-SSHA-nachala-ohotu-na-jetnicheskie-podrostkovie-bandi-2157/

Prý napočítali takto 3 úmrtí. Tento počet 3 už nesedí na počet amerických států, kde se ten "problém" vyskytl.

Taky znám jednoho z Ostravy, naprosto bezproblémový člověk, dostal o výplatním dni tyčkou přes zátylek, sice nezemřel, ale je invalidní důchodce s trvalými bolestmi v hlavě, takže si ten život moc neužije. Možná se budete divit, kde se tak stálo, kousek od toho přednádraží.

Taky jsem se vyskytl v zemích, jako Kazachstán atd. A tam to bylo běžné, potrénovat se tak na kolem jdoucím bělochovi. Můžete tu kvákat co chcete, obětí nebyl nikdy nikdo jiný.

299842

24.11.2013 16:21

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: :-D

petesv 95.?.?.?

Současná populace v Israeli má tak možná 3% společných genů s Hebrejci, teda Židy. Představte si národ, který ani geneticky, ani jazykově nemá nic, ale vůbec nic s Židy. Dnes mluví jidiš, to je dokurvená němčina, nikdo pořádně neví kde se vzal ten dialekt. Prohlašovat se přitom za "židy", to chce pořádnou dávku drzosti, přesně židovské. Araby a Hebrejci jsou z jednoho kmene, nemusíte dlouho studovat, podívejte na vzhled. Ti "noví" židé, to je póvl co se tam nasral z bývalého SSSR.

Kdysi existoval kyjevský kníže, ten podnikl výpravu a zničil chazarskou říši. Chazarští mocipáni přijali tóru. Zajímavé, dnes z toho jsou přeložené tak možná 6 knih, co je ve zbývajících 50 nikdo pořádně neví. I vysoce postavení rabíni nemají přístup ke všem. Taky je pravda, že rabíni mají jiný genetický původ, než hebrejci i nové stádo. Těch 6 knih stačí, abyste pochopili, že jde o silně mafiánskou strukturu. Ta mafie tu působí 3000 let. Italská ndrangetta se svoji omertou je dětský blábol proti tomu. Že vy jste nic neslyšeli o židovské mafii? Bodejť, oni vlastní ty sdělovací prostředky.

Ale ti lidé po chazarské říši tam zůstali, přesně s tou filosofii, že je třeba někoho zneužívat ve svůj prospěch. Kdybyste se tak dostali důvěrně k někomu z Kavkazu, tak vám vyloží svůj pohled na svět - vy jste tu dobytek, náš dobytek, který budeme využívat.

299829

21.11.2013 22:51

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: Velmi důležitá a závažná informace!

petesv 95.?.?.?

Francouzi jsou už dávno ubožáci ve své vlastní zemi. Nejlépe je to vidět v Paříži, turista to samozřejmě nepozná. Paříž už není Francie ani Evropa, dlouho už ne. Něco o té Paříži vím. Araby z okolí se nebáli tolik policajtů jako dogy de Bordo a pověsti, řekněme špatné. Jednou jsem takhle měl vycestovat z Paříže busem, přivezli mě na autobusové nádraží, kde jsem měl koupit lístek. Fronta jakou jste neviděli ani ve filmu o ukrajinském hladomoru. Nakonec dvě mladé černošky se protlačily vpřed úplně drze, a ještě odsunuly přímo od pokladny nějakého na pohled obyčejného nic moc chlapíka. Když protestoval tak do něj začaly neskutečně drze dorážet a sápat se po něm, evidentně s převahou svého původu a blbými kecy. Nakonec ten chudák to psychicky neustal a vrátil to opravdu pěstí jedné i druhé, byl to okamžik, obě ležely jak svině, po první ráně. Celá fronta, a bylo tam dost černých i fialových a hnědých, to přivítala. Sice musel rychle zmizet, nevím jak odjel, ale když já jsem byl označen za svědka, taky jsem dále nečekal. Raději jsem odfrčel z Paříže rozkodrcaným Favoritem, co mi sliboval chcípnout na dálnici. Ale přesně taková přetlačovaná se děje dnes a denně, kdekoliv se najde fronta a tam vám dají poznat - za kolik vás váží ti spoluobčané. Že to je blbost? Ne-ne, to je dnešní život v multi-kulti, kdy nás učí vážit si jiných způsobů, ale oni jiní o tom ani neslyšeli, ani nechtějí slyšet, ani neuvažují tak - jsme tu za blbce.

Ale to samé je v Londýně, nastupte tam do nočního autobusu, zvěřinec, že Zoo Praha může závidět.

Taky jsem neviděl bídu v r. 1992 v Německu, buď jsem měl růžové brýle mládí, nebo to světlo neonových tabulí... nevím. Dnes vidím tu bídu, neřeknu obyčejných Němců, ale mnohých z nich, ptám se sám sebe - kam jsem koukal před 20 lety? Už jenom ta skutečnost, že vychovat dítě do vysoké školy stojí v dnešních cenách něco kolem 2 mln. Kč, neřkuli 2 či 3 děti. A počítejte to jak chcete, s inflací do budoucna i do minulosti, tolik vám vyjde. Němci si tyto náklady odpustily, raději zvýšily osobní spotřebu, cestovali po světě, dnes musí dovážet ošetřovatelky, aby umyly prdel německým důchodcům, a ještě jim spílají odkud že přišly.

Spoléhat na to, že nějaký Pakistánec, či kdokoliv jiný tu bude dělat na můj důchod, a chodit mi občas umýt podělaný zadek, je opravdu blbost. Pro toho bude daleko jednodušší přiložit polštář na hlavu a podržet. Takže ty počty 0,5 miliardy Evropanů zredukujte na ty, co zbudou za nějakých 20 let, zbytek nebudou Evropáni, a Evropa už nebude Evropa, jenom geograficky. Zajímá mě schválně, jestli se Kalousek a Zaorálek se naučí arabsky, a jestli jim to k něčemu bude.

299746

21.11.2013 00:38

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: Pěkná agitka

petesv 95.?.?.?

No tak to pravda není. Česko (slovensko) taky podepsaly přístupové dohody k EU, pak čekaly v předsálí v pozici "kandidátů" na vstup. Ty dohody nikdo nečetl, fakticky otevřeli zdejší trh pro západní zboží, naše zboží zůstalo tam kde bylo, pač nejprve bylo třeba projít všemi kolečky "pekla" - bez atestace u příslušné TÜV nešlo dovézt do Německa ani šroub - ať jste v EU či kdekoliv. To samé čeká Ukrajinu a ostatní. Mezitím z průmyslu zbyly trosky a pojízdný cirkus - subdodavatelské montovny - dnes tu, za měsíc lze přemístit jinde. Takže Češi nejsou ti "druzí", ale hned ti "první".

299716

21.11.2013 00:17

Kvasí v tichosti ve Francii revoluce?

RE: :-D

petesv 95.?.?.?

Konečně někomu došlo, že "režim" není Putinův. Skutečný režim je tady, dnes a denně, díky politicky korektní autocensuře těch prodejních presstitutek, co denně pozdraví z obrazovky "Dobré ráno", a pak už jenom lžou a překrucují. A "masy" to žerou, už čtvrtstoletí. No, chápu, jinou odbornost takový mediální "profík" nemá. Než tahat pytle s cementem, tak raději bude korektní a vypustí průjem z huby, za velmi slušný peníz, prosím.

299715

10.11.2013 19:53

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

RE: Obávám se,

petesv 95.?.?.?

Naprosto zbytečná snaha. V ČT i Čro sedí naprosto stejní politicky korektní mrdky jako ve vládě, živené ze stejných Think-Tanků, fondů a nadací. Politická korektnost je přesně ta stejná autocenzura a politická uvědomělost jako za komančů, jenom opačným směrem. Dokud si Češi nezačnou pátrat po tom, komu patří media, kdo je Soros, Rotschild a loutkovodiče, nemají šanci pochopit proč a nač se to děje. Mohou psát stohy výzev a chodit manifestovat jak chtějí, nanejvýš dostanou pendrekem přes záda. Hloubku nepochopení a vlastní blbosti tu demonstruje přispěvatel p.m. 80 ? - tož odvez všechny Ukrajince, zůstaneš tu 50% na 50% s cigany. Zajímavé, Klausovi nesmrděly peníze vůbec, po 20 letech mediální masáži někomu smrdí peníze zásadně ruské. Bez ruských investic a ruských turistů české lazenství a speciálně Karlovy Vary již dávno skončily jak celý český průmysl.

299459

02.11.2013 01:14

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

petesv 95.?.?.?

Tak já to postnu jinak:

http://www.uloz.to/xE5xRsK/klimov-txt-rodinne-album-bozi-narod-knize-tohoto-sveta-cervena-inkvizica-rar

Kompletní porevoluční vláda i ČeKa - sám žid. Spáchali na Rusech neskutečná zvěrstva, teď to připisují Rusům. To vám ve škole dostali do hlavy spoustu sraček, a dnešní sio-media v tom usilovně pokračují.

299077

01.11.2013 20:08

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

petesv 95.?.?.?

Oprava:

http://antimatrix.org/Convert/Books/DarylBradfordSmith/DarylBradfordSmith_Rosenthal.html

299054

01.11.2013 01:40

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

petesv 95.?.?.?

Zkuste si to přečíst, já už na to nemám ani sílu ani chuť:

http://antimatrix.org/Convert/Books/DarylBradfordS...

298996

31.10.2013 23:59

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

petesv 95.?.?.?

Toho mezi nohama.

298993

31.10.2013 14:02

Island: Revoluce pod vedením bankéřů

RE: Sedliacky zdravý rozum.

petesv 95.?.?.?

No tak já jsem do prvomajového průvodu "musel". Poprvé mě tam vyhnala stará, podruhé už nevím proč jsem tam šel.

298978

30.10.2013 18:35

Ultrazvuk způsobuje u plodů poškození mozku: studie

RE: Mnoho nevíme, ale lumpové ví mezi prvními jak využít

petesv 95.?.?.?

Byl jsem proti eutanazii, poté co jsem viděl ten způsob života u mnoha starých lidí, jsem zastáncem eutanazie. Udržovat lidi při životě, i když to dávno nejsou lidí, je prostě obrovský business. Některé takto přežívají desítky let. Umíte si představit, 30 let čumět do stropu a kálet pod sebe? Vždyť je to horší trest než nějaký kriminál. Ten člověk už nemá sílu něco o sobě rozhodnout, tak o něm rozhodují jiní. Už jenom ta hromada tablet, co musí denně spolknout, dělají z něho mumii a velké sousto pro farmacii. Každopádně ve statistikách nám pěkně zvyšuje "průměrný věk". Není sám, takových co neporadí sami sobě vyměnit plínku, ani neví kterého je, a někdo musí přijít, aby jim namazal chléba - těch je spousta, dobrý business.

298935

30.10.2013 15:16

Ultrazvuk způsobuje u plodů poškození mozku: studie

RE: to je zase blábol

petesv 95.?.?.?

A jak chceš diskutovat, když jsi to nečetl?

298925

30.10.2013 01:24

Ultrazvuk způsobuje u plodů poškození mozku: studie

RE: to je zase blábol

petesv 95.?.?.?

Tak si to vole nečti, a neoznamuj světu jak jsi blbej.

298892

29.10.2013 18:31

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Super návrh

petesv 95.?.?.?

Takhle tak, tu kdysi existoval nějaký Čingis-Chán. Podle některých pramenů ani neexistoval, pač je to název pro válečníka, nikoliv pro personu. Nebudu se přít. Každopádně jsem šoustal jeho pra-pra-pra-... vnučku. Velmi silná vědma.

A ten Čingis-Chán, který teda neexistuje, říkal toto:

kdo šetří cizí dětí, ten nešetří svoje.

Pak taky říkal, že není většího požitku, než zneužit ženu svého nepřítele, to už nebudu pokračovat, neboť je to politicky silně nekorektní

298869

29.10.2013 15:25

Demokratický požár

RE: Diktatura politickych stran

petesv 95.?.?.?

Máte pravdu. Ode dnes a navždy za každým příspěvkem budu přidávat toto:
ze kazdy zvedavec by mel na konci sveho prispevku vzdy dodat onen nezvratny a mily fakt, - ze fseckno to jde havloidne do hajzlu, ale f izraelsku to "kfeete a deeti maji toopra pooliifka" ...

298856

29.10.2013 14:59

Teď, když máme, co jsme chtěli...

Super návrh

petesv 95.?.?.?

Pořád tu čteme kolik lidí se utopí, než doplavou k Lampeduse, aby požádali o status uprchlíka. Evropský president slibuje nápravu.

Navrhuji, aby teda do afriky jezdily velké výletní lodě typu Queen Elisabeth, tam se vejde nejmíň 10.000 afričanů, a bezpečně je sem dovezou. Zaplatíme to jenom 1% procentem ve zvýšeném DPH, nic to není. Uděláme z Evropy Afriku.

Taky navrhuji, abychom zvýšili potravinovou pomoc pro Afriku. Oni to umí, množit se, tak proč ne? Proč sem vozit jenom 10.000 Afričanů, když můžeme přivézt rovný milion, hm že jo?

Taky navrhuji, aby každý, kdo dělá sbírku pro Afriku, atd- normálně se zpakoval a odfrčel odsud do Afriky. Navždy.

298854

28.10.2013 22:54

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Teď, když máme, co jsme chtěli...

petesv 95.?.?.?

Je to jenom další důkaz jak funguje "demokracie". Kdo ovládá sdělovací prostředky, ten ovládá to tupé voličské stádo. Klidně tam nechá zvolit obyvatele z vepřína, pokud mu slíbí věrnost.
Už samotný princip, že profesor filosofie má stejný hlas jako Déžo, který nikdy nic nepřečetl, navádí k zneužití.

298820

16.10.2013 01:04

Vědci potvrdili přítomnost polonia v tkáních Arafata

RE: Polónium

petesv 95.?.?.?

Poločas rozpadu znamená jen to, že během té doby se rozpadne polovina existujícího množství, takže i po 24 poločasech tam toho docela dost zbylo, a taky produkty rozpadu. Co má s tím co dělat radioaktivita?
Německá NTV dnes vysílá vyjádření nějakého činitele, že Arafat nebyl otráven poloniem. Je to tak lepší, schovat se za něčí prohlášení, než rovnou lhát.

297947

Jak Češi rýpou do Číny s Dalajlamou a tibetskými vlajkami, když největší demokracie nechce si pokazit obchodní příležitosti. Poláci a Pribolti rýpou do Ruska atd. Názor nějakého pablba Zemana nemůže nikoho na Blízkém Východě vážně zajímat, stejně tlumočí jenom to co mu bylo sděleno na americké ambasádě v Praze. USA by toto zkusit nemohli. Tož ale průbnul. Objednavatele pozorují reakci.

297523

29.09.2013 03:15

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

petesv 95.?.?.?

Takový blábol jsem četl snad posledně na iDnes. Ten Zvědavec se stává čím dal, tím víc tím samým co iDnes - pro bezmozky. Smůla, těch je opravdu hodně. Nakonec židé možná mají pravdu, je to dobytek, co je prostě dobytek, a nic lepšího si nezaslouží.

297012

29.09.2013 02:58

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

petesv 95.?.?.?

Bin Ladin je kompletně americká loutka, kdo ani toto nechápe, jak může chápat vůbec něco?

297011

29.09.2013 00:45

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

petesv 95.?.?.?

Já si to vyjasňuji, pomalu a jistě.

tak tak, všechno dělat obráceně, pozpátku, a potají ... pardon, to už je skoro citace z Klimova.

Takových jsem potkal spoustu, v metru i v Londýně i v Berlíně. Nevím proč se mi pokaždé chtělo kopnout rovnou do toho ksichtu.

Sranda, když takový čecháček se opře do politiky. Nerozumí vůbec ničemu, jenom že v kapse má momentálně nějaké koruny.

297008

28.09.2013 18:06

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

petesv 95.?.?.?

Tak já pořad o koze, některý tu pořád o voze.

Sojuz byl paskvil, ale pořád paskvil těch samých. 90% první komunistické vlády tvořili ti, které nesmím autocenzurně jmenovat. Když chceš znát svého opravdického šéfa, polož otázku sám sobě - na koho nesmíš nadávat - ten je tvůj šéf.

Ruská carica, sice germánského původu, udělala den otevřených dveří - oficiálně pozvala všechny, kdo chtěl obdělávat půdu - tak se tam vzali miliony němců v povolží - a taky spousta židů z Česka, co už nechtěli snášet diktát rabinů. Proč by normální člověk šel někam od rodného místa? V Evropě po všech těch válkách kromě hladu a kurdějí nesvítilo nic.

Tolik snůšek, co jste dal na jedno místo, hned tak se nevidí, takže nejde ani reagovat. Takže zůstaňte spokojený, ona ta realita vás přesvědčí.

Nemá cenu přesvědčovat Ukrajince, že Moskvu neživil. Ať se obhlídne kolem sebe, koho živí teď.

296996

28.09.2013 07:19

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: - - | - -

petesv 95.?.?.?

Nakonec, proč ne?

Lojza ibn Saud v Ostravě z Don Bosca zařve pětkrát denně "Allah akbar", což ostatně víme.

Hele Mařko, vem si delší sukni, nebo dostaneš 100 ran bičem. Tu mrchu, tvoji maminku, bičovali včera. A dneska na Hulvákách budou stínat toho parchanta, co naši Věrušce prodal alkohol. Půjdeme tam? Jo, a včera tu před barákem zastřelili toho z prvního patra, prý prodával pervitin. No to víš, cesty Allahovy jsou nevyzpytatelné.

Představ si, včera před Tescem jsem zapomněl zamknout auto, ta jejich ochranka mi přinesla radio zpátky i s rukou, prý ta co kradla.

Mařko, nevíš proč je půlka Cikánů bezrukých?

Asi pojedu do Brna do tej mešity a nechám se obřezat. Ten islám se mi začíná líbit

296969

28.09.2013 06:29

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Osobně mám problém hned s prvním odstavcem

petesv 95.?.?.?

Tak tak. Jižní Korei otevřeli americký trh a zavřeli oči nad vykrádáním patentů a průmyslových vzorů. Tak vznikl "ekonomický zázrak" a "tygr" v Jihovýchodní Asii.

296968

27.09.2013 22:49

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

petesv 95.?.?.?

Právě to. 5 mil. poláků v Anglii. Čest, tak jest.

O směru východním máš v hlavě nasráno. Kde se vzali v Rusku ty miliony němců a židů, co dnes se prokazují aspoň babičkou, aby se mohli vrátit do Vaterlandu?

296950

27.09.2013 20:51

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: lenže pre Moiry

petesv 95.?.?.?

Tento problém řešit tak rychle nepůjde. V praze nějaký češi zůstali, ale není jich moc a když jenom tak 1% z nich uvědomuje voč go, tak je to na ...

296945

27.09.2013 18:07

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

petesv 95.?.?.?

Hnůj, ani pousmát nejde. Jak můžou lidi mít tak vymytej mozek. Pobaltí po r. 1990 ztratilo většinu obyvatel. Co mělo nohy uteklo, teď je potkáte běžně v celé EU jako gastarbeitry za pár šušní.

O naivitě si rozvykládáme jinde, nejlepší je obvinit někoho, ať se brání.

Představivost mám tak velkou, že si umím představit už za nějakých 15 let totální pokles Česka, díky nárůstu počtu nepřizpůsobivých. No ale vy pokračujte, tak to má být, každý má narazit na to za co bojuje.

Já jsem z těch co v politice nic nebaští a všechno ověřuji taky z jného

296933

27.09.2013 13:49

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

petesv 95.?.?.?

Vtrhnutí SSSR do Afgánu... Vo tom to je, že vy máte v hlavě guláš a nejste potom schopen rozumět voč go. Když se podíváte na mapu, a víte, že USA nastolily v Íránu šáha a udělaly si tak zázemí přímo u sovětských hranic, pak začaly ten samý proces v Afganu, takže SSSR nezbylo než nějak reagovat. Ti paprdové v CK KPSS asi nereagovali nejlepším způsobem, a tak SSSR byl vtažen do afganského bordelu, k veliké radosti svině Brzezinski (kdo má s tím problém, tak sorry - taky spolupředseda americké komise za mír v Čečně (!) - větší výsměch snad nejde ani představit. Věci je třeba pojmenovat tak, jak jsou. Je to svině. Stejně jako krvavá Mad - Madeleine Korbel Albright, rozená Jana Korbelova je tlustá odporná svině, toho samého původu, nic na tom nezmění politicky korektní nadšení).

Umíte si představit, že by SSSR podobně intrikoval v Mexiku a Kanadě? To je ta americká politika, kterou máte problém pochopit. Mezi tím americké jaderné zbraně v Evropě a pak americké jaderné zbraně v Turecku - mimochodem spíš o tom byla kubánská krize - výsledkem bylo stažení amerických jaderných zbraní z Turecka, o čem ale politicky korektně zapomínají sdělit.
Dnes už odtajněné archivy USA mluví o tom, že incident v Tonkinském zálivu byla americká provokace a šáha v Íránu nastolil americký režim - kolik ještě potřebujete důkazů, aby vám svitlo?

296919

26.09.2013 02:24

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

V roce 1985

petesv 95.?.?.?

Česko mělo nejhustší v Evropě síť vlakového a autobusového spojení. V roce 1983 jsem se svezl autobusem tam, kde jsem si myslel už ani liška nechodí. S jedním žáčkem v celé velké Karose. To byly časy, kdy chytíš ozáření leda od slunka. No, jo to byly časy, kdy se daly prodat boty ze Svitu za naftu od rusáků a ještě si nadávat jak je živíme. Kdo koho doopravdy živil se ukazuje teď.

296812

21.09.2013 16:07

Rouhání

RE: 1.

petesv 95.?.?.?

Že Klimov po útěku ze SSSR pracoval na CIA, to ho nějak diskvalifikuje? O to víc měl zkušeností. Raději řekněte, kdo z významných západních politiků a mainstremu nemá zkušenosti s CIA, Mossadem, nebo aspoň nějakým fondem na podporu kdejakých lumpáren (pardon, demokracie, multi-kulti a humanismu).

296584

21.09.2013 15:52

"Šejk mi povedal, že som neviditeľný..."

Debilizace společnosti

petesv 95.?.?.?

Ta žena popsala průběh debilizace syrské společnosti. Ale tento proces probíhá a je usilovně popoháněn v celé tzv. euroatlantické civilizaci. Jedna preferovaná skupina našich nepřizpůsobivých spoluobčanů hraje v tomto přední úlohu. Taky migranti z krajin, kde civilizace zakotvila snad jen spotřební elektronikou. Druhá preferovaná skupina spoluobčanů tento proces řídí.
Ale taky drogy, alkohol, úroveň školství, zákony, politicky korektní media atd atd napomáhají těmto procesům.
Dopady na jednotlivé národy budou zhoubné. Nejde jen o genetickou výbavu. Takže na první pohled nevinné multi-kulti obohacení a falešná humanita mají dalekosáhlé dopady. Soudržné, myslící, schopné lidi nový řad nepotřebuje. Problematika je rozsáhlá, bude jednodušší znovu poukázat např. na zavrženíhodné Protokoly, Henry Forda nebo na citace z dostupných částí Talmudu. Pro pokročilejší na úplně odsouzeníhodného Klimova, Jemeljanova, Istarchova atd.

296583

17.09.2013 19:54

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: pane Editore ,,

petesv 95.?.?.?

F22 a 4 tomagavky ze základny v Jordánsku. Ne z lodě.

296281

17.09.2013 11:13

Homosexuálna aktivistka priznáva, že účelom boja za “práva” je zničiť rodinu

RE: Manželství víc ohrožují heterosexuálové

petesv 95.?.?.?

Nebylo by od věci přemýšlet pomaleji a do hloubky. Kdo tady prosazuje, už déle než století ty vzorce chování a celou tuto agendu holywoodského životního stylu? Sází samozřejmě na nejnižší lidské pudy, na rozdíl od předchozí výchovy, která tyto pudy potlačovala. Paradoxně, dnešní civilisace je o to méně civilizovaná. Poněvadž v lidské společnosti nefunguje přirozený výběr, je evidentní degenerace. Kdo pochybuje, ať si představí českou společnost za 20-30 let, s nárůstem počtu nepřizpůsobivých.
Každý z nás je tím zasažen. Tvrdit, že je plně na každém jak se bude chovat, je blbost. Nikdo nežije ve vakuu a do svých zralých let má taky řádně vypláchnutý mozek. Tak jak tak, kdo musí s vlky žít... Nedivte se starším, že nechtějí znovu šlápnout na stejné hrabě, ani mladým, kteří viděli jak to funguje. Tento systém pod hesly rovnosti, falešného humanismu atd zničil dosavadní vazby a nedal nic za to. Další vylepšení v podobě ochrany práv dětí vezmou jakoukoliv chuť mít děti a vstupovat do manželství. Dávat za to "vinu" různopohlavním není fér. Viz příspěvek níže: sxg 95.
Západní církve, hlavně katolická, totálně zklamaly. V této souvislosti chápu snahy islámských duchovních se ohradit od západního vlivu a snahy západních "elit" podkopat islámské hodnoty. Evropě nezbude, než převzít něco z islámu, jinak pod vlivem parazitů zajde na úbytě. Tak to je, kdo s čím zachází... Feministky se můžou těšit.

296255

15.09.2013 18:39

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: To je dobrý vtip,

petesv 95.?.?.?

Americké ministerstvo financí popřelo, že horší než očekávané výsledky HDP souvisí s epidemií sifilisu mezi herci pornografického průmyslu. Průmysl není jak průmysl, a nějaký jiný jim zřejmě taky zůstal.

Naopak dobrá zábava je číst podobné příspěvky, jejichž autoři vězí v minulém století. Bez technologie, průmyslu a inovační základny, s šílenou skladbou ekonomiky i armády je Čezko, soráč.

Máte pravdu, že USA je na prvním místě na světě. V počtu uvězněných (mučení dle předpisu je povoleno), v počtu trestů smrti pro nezletilé, v počtu sériových vrahů, v počtu narkomanů, v počtu gayů, leseb, pornoherců a zbraní mezi obyvatelstvem. V počtů vojenských intervencí po II sv a vojenském rozpočtu větším, než má zbytek planety. USA vedou v ceně lékařského ošetření, v počtu chybných lékařských zákroků, v počtu kardiovaskulárních chorob, onkologických onemocnění, diabetu, nadváhy a GMO plodin. Vedou v násilí nad dětmi. Denně zemře na následky násilí 5 dětí, 4x víc než vojáků v Afganistanu a Iráku. 3 mil. nezletilých žije na ulici. Každý 5 emerikan je psychicky nemocný.

Absolutně vedou ve spotřebě přírodních zdrojů. 40% světové spotřeby. Napadá vás taky, čím za ty zdroje dlouhodobě platí, když americká ekonomika činí jenom 20% světové, přitom je hnaná vnitřní spotřebou?

Taky jsem nechápal, už vím. Největším vývozním artiklem USA je ta demogracia, tím platí za suroviny. Proto celý ten kolotoč. Kam se hrabe chlapec Putin na naše zářné vůdce.

296173

11.09.2013 19:34

Přes Sýrii na Kavkaz

RE: Přes Texas do DC

petesv 95.?.?.?

To by ti představitelé Texasu apod moc dlouho nepožili. Právo na sebeurčení je podporováno všude jinde jenom ne v jusej, stejně jako zpochybňování voleb, fondy a hnutí na podporu opozice, pravdy, lásky, změny "režimu", restituce, zrušení trestu smrti a nízkých trestů vůbec.

295965

08.09.2013 23:01

Bývalí američtí zpravodajští důstojníci varují Obamu

Syrští bandité

petesv 95.?.?.?

obsadili 5.9 křesťanské městečko Maalulu. Obyvatelé mluví aramejsky, jako Ježíš Kristus, jsou tam nejstarší kláštery, na seznamu UNESCa. Bandité podle svědků měli za cíl zabít co nejvíc křesťanů. Kontrolovali doklady a zabíjeli všechny s křesťanskými jmény. Vybrakovali kláštery, vraždili mnichy a mnišky, některé odvlekli.

http://rus.ruvr.ru/2013_09_06/Ochevidec-Cel-boevikov-bila-ubit-kak-mozhno-bolshe-zhitelej-hristian-1711/

Co na to humanitární bombometčíky Merkel i s Obamou? Málo humanity a demokracie, je třeba přitlačit.

295786

08.09.2013 22:18

Bývalí američtí zpravodajští důstojníci varují Obamu

Cynismus těch politicky korektních kurev nezná mezí

petesv 95.?.?.?

V zabitých při "chemickém útoků" dětech poznávají ty, co byly předtím uneseny bandity v Latakijí.

295785

04.09.2013 20:15

Írán, nikoliv Sýrie je skutečným cílem Západu

Rusko a potažmo Čína

petesv 95.?.?.?

je skutečným cílem Západu. Vyplundrovat co jde a prodloužit tak existenci nekrytého dolaru o dalších 20 let. No co potom?

Írán je mezičlánek.

295563

02.09.2013 01:39

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

RE: Spoločný záujem.

petesv 95.?.?.?

Nemá nejmenší cenu se pouštět do diskusí. Člověku můžete násilím něco vzít, ale něco dát násilím nejde. Člověk musí sám si obstarávat informace a porovnávat je s realitou, aby dospěl k relevantním závěrům. Pokud máte všechno už ve své hlavě ... tož klobouk dolů. Jste soběstačný jak perpetum mobile.

Kdyby v naších věznicích seděli jen ty co byly chyceny při činu, věznice by byli prázdné. Sedí na základě nepřímých důkazů a na základě toho, že "soud nabyl přesvědčení". Ale kupodivu při posuzování celosvětového dění vám nestačí indicie a nepřímé důkazy, ani otázku "komu to prospělo" neřešíte. Chcete snad aby pachatel byl chycen za ruku? Jednoduchým čtením protokolů a porovnáním s realitou vám vyjde, že protokoly sedí na chlup. Déle než 100 let. Chcete lepší důkaz? Je plno dalších informací, jenom si je obstarat. Nejlepším důkazem pro zabedněnce zřejmě bude, až takový svobodný hrdý (a všechny další přívlastky) moderní člověk se ocitne sám v některém z připravených koncentráků FEMA. Stejně jako síť mučíren CIA asi není vůbec nic, pokud si to dotyčný nevyzkouší na vlastní kůži. Někdo prostě musí narazit holt sám osobně, aby připustil existenci zdi. Jiným stačí hodnověrné informace.

295363

28.08.2013 21:33

Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu

RE: Spoločný záujem.

petesv 95.?.?.?

sionismus je extrakt z talmudu, a rozhodně nevznikl po II světové.
"- "židovská genetika" je vlastně již prokázaná ptákovina,..." - prokázal to kdo?
Saudskou Arabii i Turecko ovládá ten samý žid ze sekty Donmeh. Tu máš tu svoji genetiku. USA je ten ovládaný sionisty stát, přes který budou ovládat zbytek světa. Tak je psáno už v protokolech. Nějaké vynikající rusko-francouzské vztahy je další blaf jak celá tvoje slovní ekvilibristika. Krachující frantík potřebuje prachy, a tak pragmaticky jde tam kde jsou, žádná ruská podpora rekolonizace. Že samotná židovská špička je ovládána někým jiným, je docela možné a pravděpodobné - ale to už je další "level" - komu vlastně slouží sionisté.

295119

28.08.2013 01:05

Sýrie přijala inspektory OSN, podle USA je to „příliš pozdě“

RE: Odpověd Ruska

petesv 95.?.?.?

Máš riadne vypláchnutý mozek. Tebe by nebylo škoda zavčasu potratit. Panbičkář.

295057

26.08.2013 22:40

Egypt se stává konfliktem v zastoupení

RE: Izraelské bábkové divadlo.

petesv 95.?.?.?

Talmud o nežidech mluví docela jasně.

294984

24.08.2013 01:22

Olejování válečné mašinérie – od Osla přes letiště Heathrow až po Washington

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

petesv 95.?.?.?

Víš evidentně hovno a pleteš pojmy s průjmy. Polemizovat s modrokomsomolcem je ztráta času. Nejdřív si něco nastuduj, aktivisto.

294805

22.08.2013 00:46

Egyptská junta nemá co ztratit

RE: Dobře, dejme tomu, že je to tak...

petesv 95.?.?.?

Co tak teorie řízeného chaosu? USA se chtějí soustředit na oblast jihovýchodní Asie, na blízkém východě od afgánu po Tunis zanechávají po sobě chaos. O tom je to arabské jaro a šíření demokracii. Rozděl a panuj. Jednou to tu zde už vyzkoušeli Britové, tedy nic nového. Právě o to jde i nyní v Egyptu. EU zastavuje dodávky zbraní egyptské armádě, ať ten konflikt se táhne a nikdo ať nezvítězí definitivně.

294708

22.08.2013 00:33

Olejování válečné mašinérie – od Osla přes letiště Heathrow až po Washington

RE: Nezávislost a objektivita Nobelových cen?

petesv 95.?.?.?

Chazara poznáš podle genů. Taky podle řeči - mluví jidiš, a dnes tvoří naprostou většinu židů. Zajímavé, rabíni pocházejí z jediného mužského předka, i po stoletích geneticky liší od kmenů s nimiž žijí.
Za tak zvaného holokaustu zahynuli téměř výlučně světští židé, odpadlíci od víry a kříženci. Takhle s nimi naložili ortodoxní židy za odpadlictví. Hitler i Stalin totiž byli oba židy po matce, tedy čistokrevní židy podle rabínů, stejně jako kompletní porevoluční sovětská vláda. Během vyřizování účtů mezi židy byla spáchána genocida evropských národů, o tom ani muk.
Obecně známé výroky z talmudu jsou rasistické, nenávistné a určují mafiánský kodex cti pro židy a do podvědomí vštípené psychicky patologické chování k nežidům. Přece není tak těžké si tyto informace obstarat. Během století židovská mafie se propracovala do takových výšin, že ovládá media, jednotlivé státy i EU a politicky korektní posluhovači o tom se bojí ceknout. V historii židé mnohokrát spolupracovali na zničení křesťanů - viz. Konstantinopol, Anatolie nebo Španělsko. Dnes islám je překážkou pro šíření zhoubné konzumně-sodomské kultury, proto ty proti islámské postoje.
Vy zřejmě jako Klaus neumíte odlišit špinavé peníze. Nikdo nevydělává na úkor jiného, pokud nějakou protihodnotu poskytuje. Jinak to je samozřejmě židovina, i mnohým gojům se tento způsob života zalíbil. Jestli úředník pobírá plat, to není žití na úkor jiného, pokud nějakou práci odvádí. Nebo zrušte stát a daně a nevystrčíte čumák z baráku - vraťte se do doby kamenné. Žití z cizí práce je např. tunelování, podvod, lichva, krádež, loupež, pasáctví, zneužití informací, finanční machinace, znárodnění a privatizace - oblíbené židovské zábavy. Je toho dost. Tak hledejte informace a čtěte, místo vnucování svých, nijak originálních přesvědčení.

294707

17.08.2013 03:38

Bezpečný email v čase po Snowdenovi? Zapomeňte

RE: Bylo by pěkné vědět

petesv 95.?.?.?

MAC adresa je zhruba to, co číslo motoru a karoserie. První co PC nebo jiný aparát do sítě pošle je toto MAC, je to vypálené na čipu od výroby. Programy na to jsou, ale já to změnit neumím, možná ani nechci. Asi taky nikdo z běžných uživatelů i-netu.

294520

15.08.2013 12:53

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

petesv 95.?.?.?

Takhle debilní příspěvek tu dlouho nebyl. Ty tuny oceli a betonu za kománčů vybudovali moderní Česko jak ho vidíme včetně přehrad atd, co po 89 šlo rozkrást a zničit - všechno bylo z toho betonu a oceli. Ekonomickým růstem klidně nazvěte i produkci pochybené pank kapely nebo rostoucí konzumaci alkoholu - přece přináší zisk a DPH a daň spotřební - pokračujte v konzumaci.

294408

09.08.2013 22:30

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Pokud si přečtete Klimova nebo podobné zajímavosti,

petesv 95.?.?.?

Není to podivné. Všude je to číslo 666, jak psal Jan.

Evoluce podle Darwina nefunguje. To můžete zkoušet doma se psy, ale nikdy z toho nevznikne kočka, a kdyby jo, ostatní členy tlupy ji vykoušou.

Během staletí se navršil v lidském genomu sajrajt, myslíte že bych se chtěl plodit s šestiprstou ženou?

No a tento sajrajt dnes si říká elita!!

294218

09.08.2013 19:47

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

petesv 95.?.?.?

Já jsem mongol-tatar, a na tatary mi nešáhej, tady to co máte jsme vám jenom propůjčili. Neumíte s tít naložit, takže to bereme zpět! Zdrów!

294214

09.08.2013 19:41

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Rozhodující je množství svobody = málo moci vládců

petesv 95.?.?.?

Ano, přesně. Zatni zuby a začni mašírovat. Přesně tak se pozná správný komsomolec.

Je to hnůj, ale takoví jsme lidé. Hlavně tu v Juropě.

294212

09.08.2013 16:39

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Mír a pokoj blízkému i vzdálenému.........

petesv 95.?.?.?

To je stejné jak filosofie amerického Tygřího Oddílu za války ve Vietnamu "Zabili jsme každého. Neměl tam být"

294207

09.08.2013 15:10

Evropská unie a Řecko: Začátek „civilizovaného“ zavraždění země (I)

RE: Dějiny jdou svoji logickou a neúprosnou cestou

petesv 95.?.?.?

Přečti si Protokoly sionských mudrců, abys věděl. Otázka 2 hodin námahy. Jenomže "hrdí evropani" jsou tak tupý a duševně líný, že to 99% z nich za celý život neudělá, raději poslouchají kydy politkorektních medií.

294204

08.08.2013 23:59

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: To je ale nehoráznost

petesv 95.?.?.?

Četli jsme evidentně každý jiný článek. V čem Katasonov se snaží vyvinit kohokoliv?

294191

28.07.2013 23:29

Válka proti Íránu, Iráku a Sýrii?

RE: Evropa je od r. 1945 americkou kolonií

petesv 95.?.?.?

No ale to je další "level". Teď řešíme, proč EU jedná proti vlastním zájmům. Už v protokolech je psáno, přes ovládnutí Evropy budeme vládnout světu. A to jediné z Protokolů se změnilo. Místo "Evropy" je třeba dosadit "USA".

293961

25.07.2013 14:06

Válka proti Íránu, Iráku a Sýrii?

Evropa je od r. 1945 americkou kolonií

petesv 2.?.?.?

Evropa je ovládána zkorumpovanými, amerikanofilními říťolezci, pardon, politicky korektními politiky, je zahákována pevně v NATU a jiných dobročinných spolcích, zpátky ni krok. Proto dlouhodobě jedná proti vlastním zájmům. To by tak bylo, aby velkému bratrovi tu rostla konkurence a obchodovala si s kýmkoliv, aniž by velký bratr za velkou louží z toho něco měl. EU politici si chodí pro rozumy k americkým velvyslancům a do THINK TANKů, hlavně si udržet koryto, ať potom tráva neroste, třeba po řepce.

293880

22.07.2013 12:31

Minimální mzda nebo almužna

RE: zebracenka

petesv 109.?.?.?

Docela sranda je, že při porovnávání životní úrovně se vždy zapomíná, jak tzv. "západní" svět - USA + EU - soustavně plundroval zbytek světa, po staletí. Ovšem s těmi "druhými" zapaďaky - Jižní Amerika, Afrika atd - nikdo se nechce poměřovat. Tyto příjmy z "třetího" světa pomáhaly udržovat životní "úroveň" na "správném" západě. Američan chtěl z každého 1 USD investic minimálně 30% ročně, raději mnohem víc. Ovšem komunisty to pojali taky blbě. Stavěly po celém světě jenom za dobré slovo, např. jestli v Afganistanu ještě funguje nějaká infrastruktura, tak jedině ta co ji tam vybudoval Sovětský Svaz. Je toho dost, ani káčku za to neúčtovali. Tyhle experimenty neunese žádná ekonomika, ani ta komunistická. To samé prováděly komunisty i v rámci Sovětského svazu - cokoliv funguje v Tádžikistánu a všech těch "stanech" bylo postaveno na úkor Ruska, které mezitím zákonitě přišlo na buben. Takže porovnávání výkonnosti socialistické a kapitalistické ekonomik bez odečtení těchto vlivů nemá žádnou skutečnou vypovídací hodnotu.

293729

22.07.2013 03:15

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Dostudujte nejdříve Vy a pak pochopíte, že na každou hru musí být vždycky alespoň dva.

petesv 2.?.?.?

Nikdo nechce věřit, že rituální vraždy byly, jsou a budou. Nikdo taky nerespektuje dopravní značení, pač "mě se to nemůže stát". Někomu stačí naznačit, že tam je zeď, někdo je tak blbej, že do toho vrazí hlavou. Čím víc debilů tam vrazí hlavou, tím víc zachráníme prostředí. V tom se schoduji s Rotschildem, NWO atd.

293703

22.07.2013 02:50

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: Číst dovedu výborně už od dětství, a dosti let i v několika jazycích. Po téměř 20 letech práce s Nory a slušné znalo

petesv 2.?.?.?

A co tak na měsíc, (Slovo vypuštěno. -Moderátor)?

293700

06.07.2013 20:38

Řecká daňová past

RE: To jsou me veci .....

petesv 2.?.?.?

Tak by to mělo být! Daň ze spotřebované hodnoty (DzH). Změří taky průměr výfuku (řitního otvoru), budeme kupovat povolenky na CO2, jinak ani prd!
EU komise doporučuje sprchy v nových domech místo van. Zkrácením sprchování o 1 minutu se prý ušetří spousta kilowatt. Taky doporučují vynechat maso, konzumovat více hmyzu a rostlin. Takže se pást. Ale co když člověk nemá svoji louku?

292824

04.07.2013 14:35

Svět je pro Snowdena malý

Jednoduché to je, jak facka

petesv 2.?.?.?

USA vydávají na zbrojení tolik, co zbytek světa a neváhají zaútočit. 16 amerických tajných služeb i podle amerického tisku jsou denně zapojené do únosů a vražd nepohodlných osob po celém světě. Že prý neoperují proti americkým občanům jenom podtrhuje aroganci. USA rády a dle vlastní libosti vyhlašují ekonomické sankce, které automaticky podpoří nohsledy v EU a jiní musí taky, když nechtějí být zařazeni do "osy zla". Tím zničí každou ekonomiku. Co se stane prezidentům, jež plní ústavní povinnosti - viz Miloševič. Tohoto ponaučení si je vědom každý z těch kašparů. Co se stane neposlušným prezidentům viz Saddam, Muammar, a dlouhá řada již zapomenutých kauz jako Alliende. Politicky korektní tisk zdůvodní každou špinavost a vovčané souhlasně bečí. Média ovládaná tou skupinou "polomarťanů" tvoří a ničí politiky na objednávku, nikdo z nich nedokáže dlouho plavat proti proudu(Jak hravě stvořili obraz Jelcina-demokrata a Putina-diktatora). Nevýdělečné organizace a "nezávislé" nadace (jenom v Rusku na 700, mnohé řízené "vysloužilými" agenty CIA), financované ze stejných peněz jsou připraveni provést převrat, pardon, barevnou revoluci. Mezinárodní právo se stalo prázdným pojmem, denně vohýbaným podle potřeby. Americký boj proti drogám se zvrtl v kontrolu distribuce drog a faktické ničení s jich pomoci dorůstající generace a obranyschopnosti. Taky žádný nový patent, viz anglické opiové války. Na financování této mašinérii již nestačí ani výkon americké ekonomiky, ani odírání zbytku světa, ani příjmy z drog, ani nekontrolovaný tisk USD.

Vymysleli způsob jak vydělávat na výkyvech akciových trhů, když vlastně události v jednotlivých zemích organizují sami, mohou tak načasovat i operace s akciemi.

Kdo v tom všem ještě hledá zbytky pravdy a lásky, je buď za to placený nebo užitečný idiot. Politici a ovčaní na celém tomto marasmu se spolupodíleli svou devotnosti, licoměrností a ignorancí. Vítejte v Pax Americana. Pozlátko "amerického snu" působí magicky. Mám dojem, že nový "velký bratr" je o dost větší než byl Sovětský svaz.

292704

01.07.2013 12:21

My vám ten respekt k cikánům do hlav natlučeme i za pomoci obušků a vodních děl

RE: Ucho džbánu visí na střípku.

petesv 109.?.?.?

Tu rovnost a multi-kulti soužití vtloukají do hlav pouze přizpůsobivým. Z trochu důvěrnějšího kontaktu s nepřizpůsobivými nejenom z Česka, ale taky z Afriky, Kavkazu, Turecka atd poznáte, že o nějakou rovnost nestojí, nevědí a vědět nechtějí, původní populaci mají za pitomce a lovnou zvěř. Svým způsobem mají taky pravdu, takhle tak se nechat zblbnout politicky korektní propagandou se nechají jedině pitomci. Každý si může přečíst tu útlou knížku Protokoly siónských mudrců a porovnat s tím co vidí kolem sebe - pak může posoudit, zda dnešní dění je přesně v souladu se záměrem. Podotýkám, protokoly jsou z předminulého století. A ta mravenčí práce s falšováním statistik, politickou korektností, výchovou k nihilismu, debilizaci, narkomanii, alkoholismu, sexuální revoluci, atd atd evidentně nese ovoce.
Tamtéž je taky napsáno, když se proti nám postaví jeden národ, ostatní se postaví proti němu. O tom je evropská dohoda o zasahování na území svých členů, a taky stovky(!) nachystaných koncentráků v USA. Nemějte obavy, že by česko nebylo pacifikováno. Jak snadno jde rozbit nezávislý stát za pomoci páté kolony nepřizpůsobivé menšiny - viz Kosovo. Mylně se domníváte, že když menšina není schopna pracovat, tak nemůže mít samostatnost. Můžou provozovat všechny neřesti a přispívat tak ke zvýšení chaosu, jak to dělají momentálně albánci po celé Evropě. Architektům chaosu o pořádek nikdy nešlo. Aby nakonec nedošlo na vize Sibyly, že pořádek v Evropě zjedná teprve čínská a ruská armáda. Zřejmě proto je tolik politicky korektního špinění těchto dvou.

292486

01.07.2013 11:14

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

petesv 109.?.?.?

Dodatek: místo "žid" a "položid" v té knize všude dejte třeba "chazar" a "polochazar", nebo třeba "marťan" a "polomarťan", pořad to bude o té stejné skupině parazitů, co tu dělají dusno už od časů Babylonu a Starého Zákonu. Čtivo je to otřesné, nicméně jde popřít jedině tak, že politicky korektně prohlásíme vše za nesmysl apod, nebo nasadíme růžové brýle a řekneme: je to příliš hrozné, aby to byla pravda, takže je to nepravda.

292480

01.07.2013 04:19

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

petesv 109.?.?.?

Nepochopil jste vůbec, o čem ta kniha je. Tak tu nálepku "Blb" si přilepte na čelo.

292459

30.06.2013 23:08

Henry Kissinger: Balkanizovaná Sýrie je tím nejlepším možným výsledkem

RE: degeneráti na vrchu pyramidy

petesv 109.?.?.?

Slátanina to bohužel není.
Ale vám doporučuji ke čtení něco lehčího, z červené knihovny. Pusťte si mexickou telenovelu, nechte se unášet sněním, za svět růžovější, od toho tu je židovská fabrika na sny - Hollywood... a do politiky se nepleťte. Je to svinstvo. Nechte to židům.

292452

30.06.2013 22:51

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

RE: Poznamka k editaci editorem

petesv 109.?.?.?

Většina lidi nemá dost buněk na přemýšlení, a z těch co mají málo kdo přemýšlí dále než do výplaty, pač to bolí a chleba mu prý nezlevní. USA s anglány šmírují celý svět od r. 1945 (program Echelon) - to ještě "boj s terorismem" nebyl po ruce.
Samozřejmě průmyslová špionáž, ale taky lukrativní obchodní a investiční příležitosti - aby slízli smetanu svým "spojencům" (od 1945 fakticky vazalům)v EU. Ale taky příležitost vydírat a manipulovat politiky atd. Po 50 letech programu Echelon EU se zmohla na "prohlášení". Na co se zmůžou dnes vazalové? Je to směšné, evropští politici, vesměs věrní sluhové, odkojení think-tankami a politickou korektností, že by si dovolili hryznout do ruky, která je vyzdvihla, drží a přikrmuje?
Čtenáři, kteří dnes obhajují a zlehčují problém špionáže, povětšinou stejně loajálně konzumovali Rudé Právo a Mladou Frontu za komíků.
Naprosto stejně tupě horovali pro protiraketovou obranu. Nedojde jim, že máme klid dokud amíci se bojí ruských raket. Jakmile toto nebezpečí eliminují, tito uvědomělí čtenáři MF dnes budou muset navléct uniformu a mašírovat na východní frontu jak v 1914. Možná přitom budou uvědomělé křičet "Na Bělehrad!". Pro některé to bude možná vysvobození, za ten žold a teplé jídlo, když dnes se musí pást, o vysokém datu.

292451

29.06.2013 09:37

Čína se má co ohánět

RE: Čínu hodnotí ekonomové

petesv 109.?.?.?

A z čeho že mají připlatit za lepší zboží? Teď zrovna čtu vážně míněný inzerát "práce pro řidiče VZV v Ostravě 70 Kč", to máte 2,5 Euro brutto. Po zaplacení ubytování a dopravy mu zbude akorát na "výrobní salám" za 40 Kč/kg z masného odpadu a soji.
Prakticky veškeré zboží v řetězcích je stejný, ale předražený zamaskovaný čínský šunt co jinak prodávají vietnamci. Nebýt jich tak spousta lidí si novou věc nekoupí.
Výše zmíněný řidič VZV investuje do vzdělání svých dětí (pokud si je nerozvážně pořídil), určitě bude šetřit do všech pilířů důchodové reformy, stavebního spoření a jednou rozhýbe náš stagnující trh na zlost Číňanům.
Číně taky stačí uvolnit politiku kontroly porodnosti, aby došlo k populační explozi. Ovšem až v Česku dozní vlna dětí "husákových dětí", teprve se ukáže veškerá polistopadová bída. S importem pracovní síly to taky nebude jednoduché. Stejné demografické problémy mají všude kolem. Navíc Rusko je dnes druhý po USA stát co do počtu gastarbeitrů, takže i spousta ukrajinců změní působiště. Žádný český politik nevidí dál než do nejbližších voleb a na své "kapříky".

292410

27.06.2013 19:22

Korejská válka dosud neskončila

RE: Lido-demo ?

petesv 2.?.?.?

Maršál Artur Harris vydává rozkaz k bombardování Drážďan. Ve dnech 14. – 15. února 1945 americká 8 Air Force a RAF Bomber Command použila k náletům celkem 1299 letadel (527 z 8 Air Force, 722 z RAF Bomber Command) o celkové nosnosti 3906,9 tun bomb. Z tohoto množství, 1247,6 t připadalo na 8 Air Force, 2659,3 tun na RAF Bomber Command. Američané na Drážďany shodili 953,3 tun výbušných bomb a 294,3 tun zápalných bomb. Britská RAF shodila na Drážďany 1477,7 tun výbušných bomb a 1181,6 tun zápalných bomb.
Město se během náletů změnilo v obří výheň a krematorium. Zápalné bomby a hořící trosky dosahovali teploty až 1600 °C. Tisíce lidí byli spáleny na popel nebo oheň změnil jejich obraz k nepoznání. Po náletu se podařilo identifikovat pouze okolo 35 000 lidí.
Oheň spolykal obrovské množství kyslíku a vyvolal velký poryv větru v okruhu mnoha kilometrů. Celé město se změnilo v opravdové peklo. Bylo zničeno na 34 km² zástavby (85 % městské zástavby) a centrum města se proměnilo v měsíční krajinu bez života.http://waffen-ss.cz/bombardovani-drazdan/
Vše nejspíš jako výstraha Stalinu (Operation Unthinkable).

Ale to nic. Kolik ještě krků musí podřezat naší chlapci, ať máme životní úroveň, že jo!
Životní úroveň jsme vyměnili v r.89 za život na dluh, v tomto cirkusu s nejistým koncem.

292293

27.06.2013 12:28

Korejská válka dosud neskončila

RE: Lido-demo ?

petesv 2.?.?.?

Vy jste evidentně přežil, tak ty horory vyprávějte. Přesvědčili jste mě, napalm v centru Drážďan byl nezbytný, tu Prahu si spletli vícekrát. Jihokorejské obyvatelstvo nadšeně demonstrovalo pro režim, stovky zastřelených při mírnění toho nadšení.
USA udělaly hodně pro Jižní Koreu. Otevřeli trh, kredity, přivřeli oči nad vykrádáním patentů. Ale argumentovat velikostí korporací jako měřítkem spokojenosti obyvatel asi není to pravé. Čína dnes by je hravě předběhla. Hlavně však postrádám stejně bouřlivý rozvoj po listopadu v Čechách. Asi dalších hospodářských zázraků netřeba. A co mi vůbec hlava nebere, válčil německý žid Hitler s gruzínským židem Stalinem, padlo na 60 milionů lidí, ale holokaust je z toho zase ... židovský?

292254

27.06.2013 00:09

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

petesv 2.?.?.?

Tak tak. Sneste nesmysly na hromadu, říká se tomu snůška nesmyslů a demagogie. USA soustavně odsekávalo Japonsko od surovin, jak to dnes dělá Číně, a pokud Japonsko nechtělo skončit s výrobou, nic jiného než vstoupit do války mu nezbylo. Německý útok nikdo neospravedlňuje, tak neporovnávejte prst s prdelí. Fakta si shánějte sám, jsou dostupná, a máte li nějaké qviqve tak i přemýšlejte o čem to je. Mimochodem v podmínkách míru po II světové pro Německo již byl založen vývoj k další válce, a pilsudského Polsko taky nebyl žádný mírumilovný stát. Hned co dostali od Lenina samostatnost, přepadli Rusko. Kde jsou statisíce ruských zajatců z té války? Omílá se donekonečna Katyň, ta dnes pasuje do propagandy. Ostatně dnes se idealizují z pochopitelných důvodů nové národní státy, vzniklé na troskách rakouské monarchie, zapomíná se, že šlo většinou o nacionalistické, autoritativní režimy se sklony k fašismu. Jenom vzájemné vyvražďování poláků a ukrajinců na pozadí událostí vyneslo stovky tisíc mrtvých. Historie není černo-bílá. A škodovku zničili koncem dubna 1945 jen proto, že měla padnout do sovětské okupační zóny.

292215

26.06.2013 21:29

Korejská válka dosud neskončila

RE: Takový nálet us sympatyzantů tady nepamatuji.

petesv 2.?.?.?

A v tom případě jste vy demagog. I podle OSN každý stát má právo vojensky se bránit, pokud je ohrožen. K ohrožení z jihu - viz fakta v článku.

O bombardování Škodovky a Prahy v závěru války je v Česku nějaké povědomí, o zvěrském bombardování Drážďan, vojensky neodůvodnitelném, se nemluví. Byl to válečný zločin, stejně jako použití atomových zbraní.

292204

26.06.2013 02:56

Bulharsko na pokraji revoluce?

RE: Jan Hus

petesv 2.?.?.?

V Bulharsku vláda jmenovala mediálního magnáta a mafíka do čela tajné služby, což byla ta poslední kapka. Vy máte jiné informace o současném dění? Tak vyložte svoje ponětí, co se tam děje.

292173

25.06.2013 23:05

Korejská válka dosud neskončila

RE: Typické chování USA

petesv 2.?.?.?

Demagogie v čem? Že američani používají napalm běžně jako dezodorant? Počty zavražděných vám nesedí? Konkretní argument by nebyl, kromě politicky korektního kvílení? Pravda vzala zasvé definitivně dnes, s politicky korektní všudepřítomnou sebecenzurou.

292170

25.06.2013 09:40

Snowden uprchl do Ruska, Američané prskají

RE: To je jak s atentáty emerický CIA na Fidela Castra.

petesv 2.?.?.?

Snowden prozradil mj, že NSA podnikla 61 tis. hackerských útoků na důležité servery v Číně a Honkongu. O tom v českých mediích ticho.

Doposud jsme soustavně slyšeli jenom o amerických stížnostech proti hackrům z Číny a Ruska. Obama těsně před skandálem dělal bububu Číně.

292144

20.06.2013 23:21

Vyspělé ruské zbraně pro Sýrii

RE: no neviem....

petesv 2.?.?.?

Personál z nudy chová ovce, na přilepšenou. Není to vtip. To jenom politicky korektní sračkomety dělají z komára velblouda a naopak podle objednávky.

291859

20.06.2013 21:38

Musíme platit daně? Já říkám ne!

RE: To autor

petesv 2.?.?.?

Problém není v daních, ale v neskutečném rozkrádání státního rozpočtu. Každý "úspěšný" podnikatel i lepší úředník jsou napojeni na pěnězovod ze státního. Taky nehospodárnost a neúčelnost vynakládání státních prostředků - příklady všude v Evropě, a neplacení daní firmami s domicilem na ostrovech - to všechno způsobuje vysoké zatížení pro běžné občany, nikoliv sociální výdaje. Soutěž ve snižování daňového zatíženi pro právnické osoby ve východní Evropě žádného investora nepřiláká, jenom udělá další díru v rozpočtu. Taky rušení skutečné výroby a nahrazení montovnami.
Ovšem pokud vůbec nechcete platit daně, neplaťte. Zároveň zrušte stát. Za chvíli budete odvádět stejné částky mafiím a to i dopředu, za právo podnikat. Budete jezdit v obrněných vozech a platit soukromou armádu. Časem taky budete platit cizí armádu, když nechcete živit tu svoji.
Ono to bezuzdné rozkrádání a škodlivá a bezhlavá hospodářská politika k tomuto výsledku stejně přivedou. Za politicky korektního jásotu a nadšeného pravicování.

291854

18.06.2013 20:57

Korektnost plodí pokrytectví a nenávist

RE: Puvod v zido-iluminatstvi

petesv 2.?.?.?

Tak to přesně je. 20 let mi trvalo než jsem pochopil, o čem doopravdy politická korektnost je. Měl jsem ji za hříšek demokracie. Není. Za komančů jsme měli stranickou linii a každý autocenzurně věděl co smí a nesmí říkat. Takže celá propaganda byla k smíchu a nevěřili jsme ani pravdě pravdoucí v podání Mladé Fronty. Dnes každý je zblbnutý svobodou slova, množstvím novin a radií atd. Přece nemůžou všechny lhát. Můžou. V Česku nezůstal jediný celoplošný deník v českých rukou, jestli nepočítat Halo noviny. V Americe skoro veškerý tisk v židovských rukou. Každý pisálek ví, že bude vyhozen a další dobrý flek nenajde, nebude-li politicky korektní. Hypotéky, leasingy, život na vysoké noze bude fuč, a s tím co umí nevydělá ani třetinu toho co šikovný Ukrajinec na stavbě. Zprávy ze zahraničí se přebírají většinou ze dvou tiskových agentur, až do morku kosti politicky korektních. Každý adept, kdo prošel stážemi v USA nebo think-thankem bude stejně korektní i v České televizi a státní službě, i když provoz hradí občané. Politicky korektní články se objevují i v mediích, kde bych to nečekal. Jednoduše autor má krmítko někde jinde než u zaměstnavatele, nebo je užitečný idiot. Tisk už dávno není hlídacím psem demokracie, ale zavšiveným podvráťakem, kde presstitutky zobou z ruky těm co platí. Politická korektnost je nejtvrdší autocenzura. Nakonec potáhla závojem překrucování, lží a polopravd skutečnost tak, že naprostá většina lidí žije ve virtuální realitě, stačí si přečíst diskuse na novinkách. Jak hinduisté tvrdí, že lidé nevidí skutečnost, protože je potažena závojem mája, tak stejně je přikryta iluzí politické korektnosti. A takto zpracování, "svobodní a hrdí" občané jdou k volbám, aby demokraticky dali hlas nastrčeným figurkám. Kruh se uzavírá, iluze je dokonalá. Mj. právě politická korektnost je příčinou současného marasmu a mafiánské demokratury v Česku.

291724

15.06.2013 01:01

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: Vzhledem k tomu, že se to celé točí kolem

petesv 2.?.?.?

Lidská naivita je nebetyčná a to platí pro každého i pro editora. Americká nabídka pro Temelín z principu nemůže být výhodná teď, ani co se provozních nákladů týče. Chtělo by to na rovinu se zeptat toho experta Marka Boženharda, co si z toho Westinghausu přivezl.

Kdo stojí za policejním zásahem pochopíme, až budeme moct správně odpovědět na otázku: "Komu to prospělo (mělo prospět)?".

A hlavně dnešní situace je nachlup stejná jako před I i II světovou válkou. Anglosasy vyžrali krám a ustupují z vrcholu. Němci v klidu vyrábějí, obchodují s Rusy a nebýt omezené Merkel u kormidla a vypatlaných prodejných politiků v EU, měli by zajištěný přístup k ruským surovinám. Anglosasy a jim vládnoucí nadlidi, ani jejich zájmy v této rovnici nikde. Takže co je třeba? Ano, intrik a repete III. Jediné, co zatím drží na uzdě nadlidi kolem Rotschildů je strach z ruských atomových zbraní, že by mohli přijít k uhoně i v hlubokých krytech. Proto ta protiraketová obrana kolem Ruska. Musíme doufat, že Rusko bude stačit vyrábět nové a lepší jaderné střely a nové ponorky, aby se Iciky pochcávali strachy, jinak nás čekají další jatka a další holokaust evropského obyvatelstva, který se bude politicky korektně vydávat za úplně jiný holokaust.

291462

.... nevypadá. Je docela možné, že na špici té pyramidy z jednodolarové bankovky sedí anglická královna, nebo taky někdo jiný. Zkuste napsat do googlu : Bohemian Grove. Je třeba mít odvahu si určité věci přiznat, a pravda je v 90% strašnější než jsme si mysleli.

O prachy už tolik ani nejde, jenom jako výtah k moci. Svým způsobem droga. Doporučuji: Klimov Grigorij

Nevím proč tu někdo jako Pavt potřebuje psát svoje politicky korektní názory, vždyť to může dělat na www.novinkách. Mně tento server už 15 let sděluje, že registrace do diskuse je nemožná pro velký nával zájemců. Pokud nevíte co je politická korektnost, je to podpora stranické linie a nejhorší samocenzura.

Myslel jsem, že jsme na Zvědavci už se dopracovali trochu dál než k politicky korektním brebtům.

290335

.... Velký Žid, který tahá za drátky, a v článku jsou zmínky jen "systém ovládaný anglo-americkými finančníky". Takže Velký Američan a Velký Angličan? ...

A kdo jsou ti "anglo-američtí finančníci"? Kompletně židozednařšká sebránka s anglickým královským rodem a Rotschildy v čele.

290310

25.05.2013 20:34

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: Překvapení je to jen částečné

petesv 109.?.?.?

Odkdy je to zakázané, chtít ženu?

http://rus.ruvr.ru/news/2013_05_25/V-SSHA-rassledujut-seksualnij-skandal-v-raketno-kosmicheskom-upravlenii/

290234

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 1

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 812 487