Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Lujza

Nalezeno 20 příspěveků, 16 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

27.10.2010 18:32

Ostuda Ameriky

za wikileaks stoji Izrael

Lujza 178.?.?.?

http://russianews.blog.pravda.sk/2010/10/26/wikileaks-russia/

231175

27.10.2010 18:43

Ostuda Ameriky

Wikileaks

Lujza 178.?.?.?

Dovolim si este jeden link, ohladom pozadia wikileaks, pre anglicky hovoriacich
http://www.sott.net/articles/show/216885-Lamest-Wikileak-So-Far-Is-Israel-Behind-It-

231176

Len si dovolim hodit sem nazory z inych stranok, s ktorymi sa stotoznujem.

"Pro tento Centr sionisti ihned po bombardování a rozbití Jugoslávie skoupili všechny pozemky Vojvodiny. Však hlavně kvůli tomu byla rozložena Jugoslávská federace. Dnes Vojvodina je soukromý statek Rotschildových toulavých psů, zatímco gojové v zemi, kdysi jim patřící, jsou pouhý dobytek."

"Môžeme teda
uviesť na pravú mieru prípad Vojvodina. Treba nám na to mapu a informáciu o kľúčovom energetickom projekte South Stream, ktorý významne posilní Srbsko napriek tomu, že je už odrezané od mora a prípadné utrhnutie Vojvodiny ho oberie aj o voľný, Američanmi nekontrolovaný prístup k moru po Dunaji.
Snaha odtrhnúť Vojvodinu nie je nejaký mýtický boj proti Slovanom. Je to súčasť globálnej vojny o energie. Keďže operný americký projekt Nabucco je definitívne mŕtvy, South Stream je o to významnejší. A s ním Srbsko."

234210

12.01.2011 12:42

Kritická analýza trhu a ekonomické krize

RE: Ajéje pan Lhoták zas chytil slinu

Lujza 178.?.?.?

-Lidé netrpí nedostatkem peněz, ale zboží a služeb....
No , u nas, na Slovensku, je toho v obchodoch naozaj dostatok a poloprazdne kosiky nemame v dosledku toho, ze si nevieme vybrat. Vy asi patrite k inej vrstve, ale potom, prosim , nezovseobecnujte. Bratislava nie je Slovensko a Praha nie je Cesko. U nas sa citelne zdvihli ceny, hlavne potravin. Faktury za energie este nedosli. Ale uz teraz v mojom okoli rastie pocet rodin, co im nezostava napr. na oblecenie.

Vzhledem k tomu, že dokážeme vyrábět zboží stále efektivněji, tak můžeme pracovní sílu využít jinde......
Ano , kedze z ropy nam stroj vychrli 1000 vidliciek za minutu, a kedze sa lamu po jednom pouziti, treba ich naozaj vela, pracovnik vyrabajuci kvalitne a trvanlivejsie vidlicky je zbytocny a treba ho zamestnat ako obchodnika s vidlickami. Pripadne dojicku mozeme urobit pracovnickou banky, kedze pri efektivnej vyrobe chemickych skrobovych jogurtov je treba stale a stale menej mlieka.
Nepopieram, ze pisem velmi jednistranne, ale to robite aj vy.

Ony existují také věci neskutečné potřeby?...
Ano, su veci, ktore clovek potrebuje a tie, ktore v Radosinskom naivnom divadle nazvali - hovno v celofane. Odhadujem, ze pre vas su vsetky veci, ktore sa daju kupit, skutocne potrebne.

Věci se staly tak levné, že se je nevyplatí opravovat. To bych řekl, že je spíše dobře....
Nezda sa vam chore, menit pracku, susic na vlasy, stolicku....po par rokoch, lebo to nejde opravit? Ak vas uz neoslovuje neskutocne plytvanie (nebudem rozoberat na ukor koho a coho, kedze zijeme na obmedzenej Zemi), co s tolkym odpadom?

235895

28.01.2011 15:43

Izrael vrací úder

RE: Netvrdím že by za tím nemohli stát

Lujza 95.?.?.?

z eminho blogu:
Korporátna kampaň "Putin - vrah Litvinenka" bola úspešná.

Po štyroch rokoch sa vďaka WikiLeaks dostáva do médií záblesk pravdy. Pravdu povediac, je to neuveriteľné.

Kauza Litvinenko ako súčasť veľkej protiputinovskej a protiruskej hry (spolu s obdobnou kauzou Politkovská) bola - a je - natoľko citlivá, že sa správy posielajú inými kanálmi, než sú radoví diplomati, produkujúci hlásenia, ktoré majú stále štatút polooficiálnych správ. V uniknutých diplomatických správach sa však slaboduchejší jedinec, zrejme nepoučený o zakázaných témach, k Litvinenkovi vyjadril."Rusko sledovalo Litvinenkovych vrahov, ale britská tajná službá povedala ruským kolegom, nech sa nestarajú, pretože Briti majú všetko pod kontrolou." Zakrátko Litvinenko otrčil kopytá, zanechajúc podpis v liste na rozlúčku.

Ako sa dozvedáme z uniknutej diplomatickej správy, osobitný veľvyslanec RF Anatolij Safonov povedal veľvyslancovi USA s osobitným určením Henrimu Crumptonovi, že Rusko do Litvinenkovej smrti nie je zamontované, ale "neposkytol žiadne ďalšie vysvetlenie."

Vysvetlenie by skôr mohla poskytnúť MI5 (a CIA) Safonovovi. Napríklad o pôvode polónia. Lenže skúste hovoriť o židovskom polóniu z Tretieho chrámu v Dimone čo i len potichu. Hneď ste antisemita a môžete sa s prácou pre MI5 rozlúčiť. Aj analýza ďalších udalostí okolo Berezovského, ktoré viedli k tomu, že Litvinenko pohltal polónium ako keby to bol aspirín, by bola čírym antisemitizmom. A tak v celej plejáde slobodnej tlače túto očividnú a vysoko pravdepodobnú indíciu pôvodu polónia nikto z prepytujem investigatívnych novinárov ani nespomenie. Tabu.

236992

29.01.2011 12:09

Izrael vrací úder

RE: Netvrdím že by za tím nemohli stát

Lujza 95.?.?.?

Pokial viem, zatial NIKTO nespochybnil, ze uverejnene depese niehovoria pravdu, ani vo vasej oblubenej CT, ktorej zrejme bezvyhradne verite .......... [chechtot] Skor sa diskutuje o neopravnenosti zverejnenia.
Kvoli vami zosmiesnovanym informaciam uz usiel zo zeme chorvatsky premier, napriklad.
Ale vy si kludne piste, co mate v prirucke diskutera, podryvaca. Vase nazory su tu pritomnym ukradnute.

237037

16.05.2011 20:54

Vysoký vládní insider: Bin Laden zemřel v roce 2001

RE: zemrel a kdy je snad jedno?

Lujza 95.?.?.?

Blisty píšu:

Za prvé, DSK coby šéf MMF nedávno odstartoval vlnu velice ostré kritiky rozpočtové a měnové politiky Spojených států, které jeho úřad odsoudil za neudržitelnost deficitního financování. Takto radikální kritika ze strany MMF byla některými vnímána jakožto začátek konce poválečného postavení amerického dolaru coby světové rezervní měny.

Za druhé, skandál DSK prospěje Sarkozymu. Pokud bude tento kandidát z květnových voleb 2012 vyřazen, může se politická soutěž scvrknout na duel mezi Sarkozym a pravicovou populistkou Le Penovou - a řada těch, kdo by jinak hlasovali pro DSK, může nakonec přece jen zvolit "menší zlo".

Za třetí, jak si všimla například BBC, DSK se měl v pondělí v Bruselu zúčastnit schůzky ministrů financí EU věnované sanaci Řecka a Portugalska. Jeho zatčení může vážně zkomplikovat stabilizaci financí postižených členů Unie.

Nevím, zda se Dominique Strauss-Kahn skutečně dopustil sexuálního útoku na pokojskou. Co je však jisté je fakt, že existuje velmi početná a vlivná skupina těch, kdo by si určitě přáli, aby se takového útoku dopustil, nebo aby z něj byl alespoň obviněn...

244204

25.06.2011 17:08

Spadlo letadlo s jadernými experty jen tak?

Nahoda?

Lujza 178.?.?.?

Len den predtym vo Viedni clen skupiny medzinarodnych poradcov v oblasti jadrovej bezpečnosti, zastupca veduceho "RosEnergoAtom" Vladimir Asmolov tvrdo kritizoval MAAE a Tepco :
http://www.warandpeace.ru/ru/news/view/59189/

246782

08.11.2011 12:11

Můj vztah k Židům

RE: Jsem opravdu zvědav

Lujza 95.?.?.?

Presne ste to trafil: rovnaky meter na vsetkych! A nebude problem s ciganmi, moslimami, zidmi.....

256786

23.11.2011 11:17

Má Evropská unie nastaveno datum \"spotřebovat do\"?

RE: obrázek na bankovce není důležitý

Lujza 178.?.?.?

Tak prečo krachujú USA? Taký veľký spolupracujúci organizmus?!

257545

28.11.2011 15:32

Privátní zisk, zničený občan, vytunelovaná res publica

slovenske zdravotnictvo

Lujza 178.?.?.?

Na Slovensko sa vplížila vláda finančnej oligarchie ochotná brutálne zasiahnuť voči bežným, slušným ľuďok, ktorí sa iba dožadujú svojich práv (napr. možno v budúcnosti svojich dôchodkov z II. piliera). Kedysi sa tomu hovorilo fašizmus.

http://www.spolocnavec.sk/?p=3556&utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=par-poznamok-k-medialnym-bludom

257786

13.12.2011 13:41

Volební nepokoje v Rusku. Ale kdo je iniciuje?

Očitý svedok

Lujza 91.?.?.?

http://www.nadhlad.com/content/dobry-den-z-moskvy

258453

Hoci nie ste ekonom, velmi podobne nazory ma aj fundovany ekonom publikujuci pod nickom Tiburon na slovenskom blogu:
"Ekonómia pôvodne znamená niečo ako usporiadanie domácnosti. Je to veľmi obmedzená a vo svojej podstate živočíšna, a teda v istom ohľade podradná ľudská činnosť. Žiadna teória s viacerými prúdmi. Prax. Podradná v tom zmysle, že ju zvládajú aj veveričky, alebo mravce v mravenisku.

Antický svet, v ktorom vznikol pojem ekonómia, už dávno zanikol, a my sme priamymi dedičmi tých, ktorí ako prví pochopili, že jediná ekonómia je politická ekonómia. Rešpekt, s akým sa dnes pristupuje k ekonómii je veľmi podobný starej známej náboženskej bázni, výdatne živenej klerikmi a ich liturgiou, a metodicky podporovanej svetskou mocou a školskou indoktrináciou. Ak súčasná kríza prefacká kritické množstvo ľudí, je nádej, že ľudské spoločenstvá precitnú, a zažijeme ich opätovnú politizáciu.

258541

Prepacte, reagujem na vas prispevok k mitingu v Moskve, v rubrike ve zkratce. Spravne je Sergej Сергей Кургинян, nie Alexej. (pre pripadnych zaujemcov o tuto osobu[smích])

262648

02.03.2012 21:16

Jak jsem vezl motor do Ruska

Prečo

Lujza 78.?.?.?

sa všetkým zdá, že článok je negatívne ladený?
Ja, naopak, vidím, že dotyčného nikto neohmatával na intímnych miestach, nikto na neho nemieril zbraňou, nikomu sa nezdalo, že by mohol byť terorista a všetko prežil so zdravou kožou. To si pár ľudí na iných hraniciach (najsamdemokratickejších) už nemôže povedať.

264522

V německy mluvícím prostoru na celou fofrkauzu reagoval uznávaný německý nonkonformní autor, profesor německého jazyka a historie, Švýcar Bernhard Schaub":
(úryvok)

Teď jste však jako zhýčkané "svědomí národa" rozpoutal bouři ve sklenici vody: Napsal jste báseň v obavách z izraelského útoku na Írán. A hned na to se rozpoutal předvídatelný jekot. Centrální rada Židů v Německu bije na poplach, izraelský velvyslanec jménem Nashorn (nebo tak nějak) křičí "Chyťte ho!" a mí přátelé mě nutí, abych to všechno komentoval.
...Ano, můj milý pane Grassi: "Po Osvětimi" se holt nesmí Židé kritizovat. Ani v básni ne. A ani tehdy, když ta báseň vlastně žádnou básní není. Vaše starost o bezpečnost ve světě a život íránského národa je sice chvályhodná, ale to jste si měl rozmyslet dřív. Kdybyste tehdy s Vašimi kamarády vyhrál válku, tak bychom takové problémy dnes neměli. A kdybyste se po prohrané válce zasazoval o objektivitu a spravedlnost ohledně zkoumání této války, existovala by dnes alespoň malá šance, že budeme smět označit válčivý a pustošivý sionismus jako to, čím skutečně je. Jenže Vy, pane Grassi, jste po desetiletí dělal patolízala systému a společně se svými přisluhovači z "německého" literárního a mediálního podniku jste se postaral o to, že Váš vlastní národ dnes neví, kde mu hlava stojí, že sám sebe označuje za národ zločinců a Židy za navěky politováníhodné oběti světové historie.
To, že se teď prezentujete a morálně se tu rozohňujete o izraelských přípravách na válku je prostě a jednoduše vylhané. Jestliže se Izrael a za ním stojící lobby domnívá, že atomový útok na Írán je nutný, tak se rozhodně nenechají odradit nějakým naříkajícím spolkovoněmeckým literátem, který při každé příležitosti vytrubuje, že je přítelem Izraele a nepřítel samostatné silné německé politiky. Jelikož jste horlivým zastáncem holocau$tového náboženství, měl byste Židům přiznat jejich právo podniknout všechna opatření, která považují za nezbytná, aby se "něco takového" už nikdy nestalo. Kdo říká A, musí říct i B, pane Grassi. Z tohoto pohledu je paní Merkelová důslednější než Vy, když Izraeli dodává ponorky.
...Označit takového státníka, jakým je Dr. Mahmúd Ahmadínežád za "tlučhubu", je samo o sobě drzost. Dále je to také především obsahová nepřesnost. Za tlučhubu (Maulheld, pozn. ZV) se v němčině označuje někdo, kdo mlátí hubou a stáhne ocas, když jde do tuhého. To na íránského prezidenta rozhodně nesedí. Raději se ještě jednou podívejte na nedávno odvysílané interview s Ahmadínežádem v ZDF. Najdete ho například na naší stránce europaeische-aktion.org. Jestli jste schopen mi tam ukázat jedinou větu, kterou říká "tlučhuba", tak Vás pozvu na oběd do nějaké turecké kebabboudy - a to je co říct! Jako moderátora však v tomto interview najdete svého krajana (...

Automaticky kráceno

266619

Špinavý boj o pokorenie Sýrie teraz pokračuje ďalším dejstvom. Keďže ani šokujúci masaker v Hulá, v ktorom boli na podporu protiassadovskej revolúcie popravené desiatky detí a žien, nepriniesol želané výsledky, vytiahli vyvolení stratégovia Bieleho domu na svojho najväčšieho nepriateľa - Rusko, ktoré bráni vojenskému útoku na Sýriu, vyhrážku skutočne ťažkého kalibru. Použitie chemických zbraní proti ruskému obyvateľstvu.

Ak bude Rusko naďalej trvať na tom, že si Sýria musí svoje vnútorné problémy vyriešiť sama a výlučne pod kuratelou OSN - a nie nájazdmi západných hord bez mandátu OSN - dostanú sa Assadove chemické zbrane do rúk teroristom, ktorí posypú Rusko antraxom. "Millions of Russians may perish," ubezpečuje Obama Putina. V Sýrii sú však len jedni teroristi a všetci sú podporovaní Obamom. Zhrnuté a podčiarknuté - ak Rusko nebude súhlasiť s vojenskou inváziou, Obama zabezpečí, aby sa jeho vlastní teroristi k sýrskym chemickým zbraniam dostali.
citované z eminho blogu

270530

12.06.2012 11:57

Syrští vzbouřenci hodlají použít chemické zbraně a obvinit Damašek

RE: Chemické nebo biologické?

Lujza 78.?.?.?

Obama: Millions of Russians may perish

"Our sources learn that, in one of the conversations between the two presidents, Obama commented: “If only one barrel of anthrax reaches the hands of a Caucasian terrorist group, Russian will face its greatest terrorist threat in its history. Millions of Russians may perish.”

Obama sa na stretnutí s Putinom vyjadril jasne : antrax

270545

19.06.2012 21:20

USA se v Sýrii pokouší začít plnohodnotnou válku v zastoupení

RE: naboso do ohně

Lujza 178.?.?.?

http://vz.ru/news/2012/6/19/584377.html
Voj. expert: je to čistá dezinformácia, tobôž v situácii, aká teraz v Sýrii je. Ministerstvo obrany RF tiež uvádza, že to je lož. Otázka je, kto ju vypustil? Vlastne je jedno kto, keď vieme prečo.

270805

18.07.2012 19:43

Obrana hrdosti normálních lidí je nutná!

RE: !!! VAROVÁNÍ!!! Od18-ti let a pouze pro otrlé!

Lujza 95.?.?.?

Z jednej davnejsej diskusie na Sme:

Naozaj " velmi detinske je prirovnavat "Party" v San Franciscu k Bratislavskemu pochodu".
Preco?
Pretoze na Slovensku sa este ani zdaleka nevynalozilo tolko prostriedkov, casu, usilia a demagogie na pripravu obyvatelstva na podobne akcie. Slovaci este na to nie su pripraveni - indoktrinovani. Organizatori si uvedomuju, ze ludi na taketo veci najskor treba patricne zmanipulovat. Media, zaujmove skupiny, "umelci", politici aj skolsky system musi najskor celu vec postupne, po kvapkach predostriet, aby si ludia postupne zvykli. Dokonca ani v San Franciscu (v hlavnom meste homosexualaov sveta) este situacia nie je tam, kde ju skurvenci, ktorych konecnym cielom je moralne devastovat svet, chcu naozaj mat. Pride doba, ked ludstvo bude take zhovadile, ze tie obrazky zo San Francisca sa budu pokladat len za nevinne hratky zopar vysinutych uchylov, a ludia sa budu s nostalgiou pozerat na dnesnu dobu, ktora je v tomto smere este (aspon v niektorych krajinach) celkom prijatelna.
Verim, ze ani vacsina homosexualov netusi, kto za tymto vsetkym je, a o co mu (im) ide - netusia, ze homosexuali su len nastrojom na presadenie agendy zhovadenia celeho ludstva.
A este tri veci:
- Ked vies, ze homosexualita a jej prejavy su vacsine ludi vrcholne nechutnou zalezitostou, preco potrebujes, aby si ich s tym otravoval? Chodi niekto do Tvojej spalne, a kontroluje, co tam so svojim partnerom robis? Decentnost, diskretnost a takt je nieco, co vacsina heterosexualov dodrzuje, tak preco by to nemalo platit pre homosexualov?
- Ked mas zaujem zistit si nieco o zdravotnom stave Tvojho milovaneho partnera, preco sa ho priamo neopytas? Alebo zajdi za lekarom, a povedz mu, ze tvoj milenec lezi na oddeleni, povedz mu, ze chces vediet, aky je jeho stav, a v 99 pripadoch zo sto Ta ten clovek pochopi a povie Ti vsetko, co Ta zaujima - bez specialnych zakonov. Myslim si, ze to s tym lekarom je od Vas vsetkych len spinavy trik, ako nas otravovat a utocit na nase city a zhovivavost. Statisticky, kolko pripadov v celej Europe je v jednom roku, ked jeden homosexual je v kome, a nemoze svojmu milencovi povedat, aky je jeho stav? Jeden, dvaja? Kvoli tomu treba menit zakony a stravit pritom miliony? Nemame ine, dolezitejsie veci, ktorymi sa v spolocnosti treba zaoberat?
- Ak chce, aby Tvoj mily zdedil po Tebe cely Tvoj majetok, preco mu ho jednoducho neodkazes v zaveti?

Osobne si myslim, ze skutocnou agendou tzv. hnutia za prava homosexualov je nieco, comu Ty ani nemozes rozumiet, a si obetou manipulacie - jednou z milionov.

272204

Káva pro Zvědavce

63

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 130 čtenářů částkou 22 170 korun, což je 63 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 0

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 3

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 1

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 8

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 3

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Měnové kurzy

USD
21,92 Kč
Euro
26,21 Kč
Libra
29,17 Kč
Kanadský dolar
16,88 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,22 Kč
100 japonských jenů
21,07 Kč
Čínský juan
3,33 Kč
Polský zloty
5,84 Kč
100 maď. forintů
7,25 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,83 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 127,31 Kč
1 unce stříbra
495,98 Kč
Bitcoin
368 553,71 Kč

Poslední aktualizace: 27.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 804 119