Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané L.C.

Nalezeno 278 příspěveků, 3 různé IP adresy

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

20.12.2011 07:50

Symbolika Havlovy smrti aneb Komu zvonila hrana?

Nelituji

L.C. 194.?.?.?

Vždy jsem si myslel, že až tento „člověk“ jednou odejde, budu z toho mít radost. Viním jej z mnoha věcí. Většina z nich zde již zazněla. Jeho klidný odchod v takřka rodinném kruhu, ve mně zanechal určitou trpkou pachuť nespravedlnosti. Byl to člověk, který nadšeně prosazoval vraždění a agresivní vojenskou politiku po celém světě. Nezemřel na popáleniny napalmem, či bílým fosforem, neotrávil se ze zplodin z hořícího ochuzeného uranu, nebyl zaživa rozsekán na orgány, nezabila jej a jeho blízké bomba vypálená z bezpilotního prostředku a nerozstřílel jej nějaký psychopat 20mm kanonem svého gunshipu, nebo tváří v tvář ze své M16.

Pro mou vlast byl jeho přínos také mimořádný. Přinesl sem zkázu. Naprostým rozkladem morálky počínaje a rozkradením a rozprodáním národního majetku konče. Československo, země, která přes svou malou velikost, byla ve světě pojmem, přestala existovat a nám, lidem, zůstaly jen prázdné a zadlužené ruce. Argumenty, že s tím neměl co dělat, neobstojí. Jako morální autorita byl hybatelem toho všeho. Úmyslně lhal, podváděl a schvaloval vraždění civilistů. V podstatě se celou dobu vysmíval národu do obličeje.

Nyní přichází další etapa. Etapa, kdy budou zločiny a zlořády, které byly vyjmenovány v předchozích příspěvcích, schváleny zákonem. Lidé budou v době tzv. svobody a demokracie perzekuováni a zavíráni jen za názor, že nesouhlasí s tím, co tato morální zrůda udělala s jejich vlastí. Naši vládci chtějí, abychom se báli, chtějí, abychom mlčeli, ale já již mlčet nebudu a to i přesto, že se přiznám k tomu, že se bojím. Strach nemůže a nesmí být důvodem k mlčení.

258993

22.12.2011 09:07

A od zítra se nařizuje truchlit

RE: Najděte aspoň dva rozdíly

L.C. 194.?.?.?

Já bych to se servilností Čechů neviděl zas až tak tragicky. Němců byly tehdy v Čechách plné Sudety, takže se dá předpokládat, že panu zastupujícímu protektorovi na ten pohřeb spousta z nich přijela. Na druhou stranu, na rozdíl od naší současné vládní svoloče, věděl R. Heydrich, že český dělník musí dostat alespoň nažrat, aby neremcal a nevymýšlel revoluce. Sice to s námi myslel velmi špatně, ale rozhodně stále lépe, než ta sebranka, která nám vládne nyní. Ti jen tu likvidaci Čechů dělají skrytěji a mají při tom plnou hubu tzv. "demokracie".

259239

30.12.2011 18:13

Sociologie andělů

RE:

L.C. 90.?.?.?

Mohu se zeptat? Je ten učitel ZENu u nás, tedy v Čechách a je možné, že by ještě někdy příjimal nové žáky?

259868

03.01.2012 09:28

2012: Svět nad propastí

RE: Lidi se zacinaj

L.C. 194.?.?.?

Chlapík byl dobrej. Podle všeho utržil zranění nožem, navíc na hlavě, kde stačí škrábanec, aby to ošklivě krvácelo a ještě stačil jednoho zabít a druhého postřelit. Osobně nepochybuji, že jednal v krajní nouzi. Teď už jen, aby se mu ta špinavá černá sebranka nemstila, protože o zbraň zcela jistě přišel.
Držím mu pakce, je to frajer.

260071

09.01.2012 13:25

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Tohle je napsáno velmi hezky. Všímám si toho již nějakou dobu, že zlí se stávají horšími a dobří lepšími. Jen se bojím, kam to povede, protože čím jsou zlí "zlejší", tím ti hodnější více trpí a bojím se i toho, co se stane se mnou, protože ten potenciál pro to být skutečně zlým, je v každém a občas ta cesta ke zlu je mnohem kratší a rovnější, než ta trnitá k dobru.

260492

09.01.2012 18:45

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Kdysi dávno, ještě jako malému klukovi, se mi zdál sen. Zdálo se mi, že jsem byl v nějakém starořeckém chrámu a kráčel jsem po schodech. V tom snu jsem byl „spravedlivý“. Když jsem se ohlédl, uviděl jsem, že přímo za mnou kráčí zlo. Měl jsem příležitost jej zničit. Jednou a navždy. Vtip byl v tom, že jsem si na tom místě uvědomil, že když zničím zlo jen proto, že prostě je, tak se jím vlastně stanu já sám. Ten sen jsem si tehdy zapsal. Od té doby na to stále myslím. Kde je hranice mezi dobrem a zlem. Kdy se ještě lze považovat za někoho, kdo se drží cesty dobra a kdy už se vlastně sám stane tím, proti čemu chtěl bojovat.

Já si o sobě nemyslím, že jsem dobrý člověk. Někdy, když se ohlédnu kolem sebe a vidím tu bandu kolaborantů, co zničili mou zemi, když vidím ty parazity, kteří vše rozprodali a rozkradli a všem tam hluboko dole se smějí do obličejů, chtěl bych zabíjet po tuctech. Jenže otázkou zůstává, co by se pak ze mně stalo. Či je to vůbec ještě otázka?

Tohle je složité téma a kéž bych znal odpovědi. Třeba bych se mohl sám sebe zeptat, kdy ještě mohu zabít. Když chráním sebe, své blízké, nebo bližního v nouzi, kterého jsem nikdy neviděl? Pro mě je třeba mým bližním mnohem více Íránec, než dexedrinem nadupaný psychopat, který střílí děcka z helikoptéry. To, že bych v takovém případě sáhnul po zbrani, abych chránil ty, kteří za nic nemůžou a byl následně označen za teroristu, vypovídá o tom, jak je tato doba pokřivená a zmrzačená. Jenže i můj postoj je subjektivní a já si nemohu dovolit tvrdit, že je ten nejsprávnější.

260537

09.01.2012 21:24

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Přesně o to se teď snažím, ale přiznám se, že tam, v tom vlastním vesmíru, mám ještě pořád docela binec. Říkal jsem si, že nejlepší by bylo nechat se vykopnout někde v Britské Kolumbii z letadla nad oblastí, ve které není v okruhu 300 mil živá duše a pokusit se tam přežít, nebo zalézt do nějakého buddhistického chrámu někde v Tibetu a tam třeba začít jako ten nejposlednější a třeba se časem dostat až na úroveň učedníka.
Momentálně bych svůj stav mysli nemohl nazvat jinak, než totálním chaosem s myšlenkami jako klubkem vzteklých hadů, které často dokáží nepříjemně uštknout. Zkrátka hledám harmonii, ale nemohu říci, že bych hledal jen dobro, protože hormonie podle mého názoru tkví v dokonalé rovnováze.

260568

09.01.2012 21:27

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Já bych tomu rád věřil, ale někdy mám dojem, že ta odměna za dobro, stejně jako spravedlnost, pozitivní karma a další pojmy, si vytvořili lidé jen proto, aby se nezbláznili z toho, co vidí kolem sebe. Spousta skutečně zlých lidí o žádný skutečný trest za života snad nezavadí. Alespoň k některým, co znám, se nikdy ani nepřiblížilo. Přijde mi, jako i kdyby ta karma byla jen pro vyvolené.
Jenže je možné, protože vidět nedokážu, protože jsem stále v určitém chaosu. Bohužel dostat se z chaosu je mnohem těžší, než jsem si myslel.

260569

09.01.2012 21:35

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Já mám ze života několik takových snů, které se mi v podstatě vypálily do mysli a vydržely tam po celý můj život. Vždy jsem si říkal, že se mi snaží něco naznačit.
Pěkně jste to zformuloval. Nějak jsem nenacházel slovo pro vyjádření, že zlo je zde vždy, stačí po něm jen natáhnout ruku a člověk jej má plné hrsti, kdežto dobra je těžké dosáhnout. Nedokážu ani říci, jsou-li to dvě strany téže mince, spíše mám dojem, jako kdyby to každé byly zcela odlišné pojmy, protože zlo je ve své podstatě neomezené, nemá žádné limity a hranice, kdežto dobro naopak ano, protože se drží pravidel, kódu, který nesmí být prolomen. A to prolomení je tak snadné a je vždy jen krůček od nás.

260570

10.01.2012 08:58

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Bohužel pane MoUdrostraku ono to i s tím tělesným zdravím není právě nejlepší. Zkrátka mé možnosti jsou teď trochu omezeny. Na druhou stranu je jistě větší výzva pracovat s omezenými možnostmi, než s možnostmi neomezenými a říkám si, že je dobré poznat nejdříve dobře sám sebe, než se pokoušet pochopit a poznat druhé.

260622

10.01.2012 12:24

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Berte to jen tako určité, nejspíše trochu zmatené, přemýšlení na "papíře". Napadá mě jedna otázka. Jak mohu poznat sám sebe, budu-li se s někým poměřovat? Nebo, jsem schopen poznat sám sebe, nebudu-li se s kýmkoli poměřovat? Nakolik může dojít k interakci mezi "já" a "ostatní", aniž by mě to vůbec neovlivnilo. Mohu se tedy pouze poznávat, ale nikoli poznat, protože interakcí s ostatními se budu měnit i já?

Kdysi mi jeden kamarád řekl, pamatuj si dvě zásady: 1. "od každého se můžeš učit" a 2. "vždy chtěj slyšet, co děláš špatně". Z vlastní zkušenosti mohu říci, že je to pravda a musím s Vámi na jednu stranu souhlasit, přesto si troufnu tvrdit, že je důležité často pohlédnout spíše do sebe, než ven. Nakousl jsem zdraví. Věřím tomu, že nemoc je stav mysli. V takovém případě se musím pokusit vhlédnout do sebe, abych zjistil, kde je kořen toho všeho. Venku jej nemohu nalézt, protože venek řešení tohoto problému neobsahuje.

Je-li však správná cesta poznávání sama sebe skrze ostatní, či poznávání ostatních skrze sebe, skutečně netuším. Osobně mi vychází, že je lepší poznat nejdříve sám sebe a skrze sebe se pak pokusit poznat ostatní. Slovo poměřit se mi příliš nelíbí, protože mi připomíná spíše nějakou soutěž. Spíše mi jde o pochopení, vcítění, poznání.

260643

11.01.2012 12:01

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

Přiznám se, že je pro mě trošku těžší tento problém uchopit. Pochopitelně chápu, co se mi snažíte říci a dokonce s tím ani nejsem v rozporu. Jde spíše o to, že zatímco já hledám cestu, Vy již po ní nějakou dobu jdete. Další věcí je hledání zdrojů. Jezdit po světě a poznávat cizí lidi a kraje je bezpochyby zajímavé a obohacující z mnoha důvodů. Potíž je ovšem v tom, že tato cesta není pro mě v současné době z mnoha jiných důvodů možná. Mohu se tedy na to vykašlat a nedělat nic, nebo mohu dělat alespoň něco a dopracovat se k určitému poznávání vlastními silami a třeba se často plést a zacházet do slepých uliček, anebo se pouštět do prohraných bitev. Jestli je tato cesta správná, či nikoli je otázka. V daném okamžiku je však víceméně jediná možná.

260720

11.01.2012 12:29

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 194.?.?.?

V tom kontextu, jak jsem to nakousl, myslím hlavně poznat sám sebe na psychickosomatické bázi, tedy ve vztahu těla, duše, nemocí, které mohou potrápit. On je to pochopitelně jen jeden aspekt z mnoha, nicméně bohužel pro mě momentálně ten nejpalčivější, takže i mé myšlenky kolem něj neprobíhají zpříma, ale jsou k němu přitahovány.

Já bych řekl, že spoustě opravdu zlých lidí se spíše nedostává pořádného trestu. Potravy ducha může mít každý více, než unese, jenže z jejich strany o ni zkrátka není ten nejmenší zájem a pokud se najde, tak ji spíše využijí k páchání dalších lumpáren, či k jejich ospravedlnění. Často si pak říkám, že spravedlnost je jen výmysl těch, kteří by se jinak v tomto světě zbláznili.

260725

12.01.2012 13:54

Církev nemá žádné právo na restituce

RE: informace o vyvlastnění církve

L.C. 194.?.?.?

Já bych navrhoval jít s navracením majetku až před Jana Husa. Všichni přece dnes vědí, co byli husíte za verbež. A nebo bych ČR daroval Vatikánu rovnou celou. Cikány by si mohli hýčkat a běžný pracující dobytek třeba rozprodat na orgány. Beztak by po nás neštěkl pes.

260829

14.01.2012 20:11

Diskuze upadá

RE: Dovolím si nesouhlasit..neupadá diskuse..

L.C. 90.?.?.?

Já si dnes troufnu tvrdit, i když se mnou spousta lidí nebude souhlasit, že v podstatě téměř jakýkoli problém, je psychosomatický. Ta duševní a tělesná část jsou natolik spojené nádoby, že i náchylnost k bakteriálním a virovým onemocněním může být klidně způsobena oslabením právě té duševní části. Duševní potíže se pak mohou projevovat jako celá řada onemocnění tělesných. Onemocnění žaludku, ledvin, dýchací obtíže, infarkt, mrtvice. Škála je široká.
Máte pravdu, že to není snadné a chybné kroky mohou vézt na místa, kam by se člověk nikdy nechtěl dostat.

261006

14.01.2012 20:40

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: ...

L.C. 90.?.?.?

Hlavní potíž bude v tom, že zatímco majorita se bude vyzbrojovat víceméně legálně, druhá strana se bude vyzrbojovat čistě ileálně. Při prvním náznaku skutečných potíží pak moudrá strana a vláda legálním držitelům zbraně posbírá, takže v konečném důsledku pak slavná policie a armáda bude jen sledovat masakrování českého obyvatelstva. Zkrátka, nečeká nás vůbec nic pěkného.

261011

14.01.2012 20:49

ČR: Příběh rasového extrémismu

RE: příčina a důsledek

L.C. 90.?.?.?

Díky za to, že jste to o Vítkovu napsal. Pan K. byl 15x soudně trestaný. Je dobré nezapomínat na to, co to bylo za rodinu a proč ten barák tak blafnul. To, že policisté a hasiči u soudu jednoznačně lhali a tato fakta popírali, zatímco v soukromí o nich otevřeně a nepokrytě mluvili vypovídá tak o něčem. O čem, nad tím raději nedumat.

261013

16.01.2012 18:18

Infikuje CIA jihoamerické vůdce rakovinou?

RE: Ešte k tej rakovine

L.C. 90.?.?.?

Teoreticky není třeba alkalického životního stylu. Stačí totiž zalkalizovat tu jedinou a nejdůležitější stavební látku, kterou rakovinné buňky potřebují - cukr. Na internetu lze najít návody, jak zalkalizovat kupříkladu javorový cukr, nebo med. Je pochopitelné, že jakýkoli obyčejný cukr by musel být během léčby vynechán.

Další věc je, že rakovinné buňky nesnáší jeden prvek - platinu. Ta je hojně používána jako součást chemoterapeutik. Stálo by ale za zvážení, jak by probíhala léčba, kdyby se nepoužívaly různé sloučeniny platiny, ale čistá nanoplatina v koloidu, čili nanočástečky platiny v koloidním roztoku.

261170

31.01.2012 13:14

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: kazdej den

L.C. 194.?.?.?

Ony totiž už dnes nic jiného, než tu nahotu nemají, proto se snaží handlovat alespoň s ní. Žen, které jsou dnes ještě opravdovými ženami znám, co bych na prstech jedné ruky spočítal.

261997

03.02.2012 07:28

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: PŘIZNÁVÁM SE

L.C. 194.?.?.?

Nezoufejte si, nakonec se tam stejně sejdeme ze Zvědavce všichni. Navíc kupříkladu za to, co jsem já napsal o Havlovi, potažmo o celé naší slavné vládě a stranách (na jiném webu), by zrovna mě museli rovnou postavit ke zdi.

262471

Podle mého je celá ta akce jen taková vějička, test, aby se zjistilo, jak bude pan editor spolupracovat. V podstatě Ti přispěvatelé ani nemusí být důležití a v hledáčku Policie nebo BiS. Když zjistí, že spolupracovat bude, bude časem následovat další seznam, ve kterém bude pár jmen, ze kterých je třeba jedno, nebo dvě jména, budou opravdu zajímat a pak bude následovat další kauza typu Šlégrová.

To, nad čím se zamýšlím já, je něco jiného. Tyto případy někdo řeší, vyšetřuje, věnuje jim spoustu času za peníze, které má od daňových poplatníků. Je jedno, jestli je to běžná kriminálka, lovci extremistů, ÚOOZ, BIS, či Bůh ví vlastně kdo. Mě zajímá jediná věc a ta je: „Jak se ti lidé na sebe mohou každé ráno podívat do zrcadla a přitom se ze sebe nevyblít z podoby“. Na jednu stranu je zde totiž občan. Občan, který je každý den vystaven hnusu, do kterého jej uvrhává jeho vláda. Každý jeden den čte o tom, co se vše zdraží, co bude muset platit navíc, jaké nové daně a poplatky zase vzniknou, případně kdo co zase rozkradl, v čem zradil ústavu, vlast a národ a v čem nás někomu zaprodal. Žádnou z těch věcí nelze jen tak přejít mávnutím ruky. Nad každou z nich by člověk brečel, nebo zuřil. Svůj vztek pak pochopitelně nějak ventiluje a poslední a vlastně jedinou možností je, zuřit na Netu. A najednou je v hledáčku.

Na stranu druhou je tu politik. A že jsou někteří skutečně mistři svého řemesla. Naúčtovat si za ozvučení nějakého mecheche 10x tolik, než je běžná sazba a pak ještě pod rukou někam zašmelit a prodat to vybavení, které si za tu třičtvrtě miliardu vypůjčil, je skutečný majstrštyk, který je okořeněn ještě navíc tím, že se dotyčný všem kolem v podstatě vysměje do xichtu. A já se ptám, kde jsou Ti vyšetřovatelé nyní? O.K. v podstatě jsme si ujasnili, že vlast a národ a jeho občané jsou jim lhostejní a je to vlastně jen potenciálně mrtvé maso, které je třeba pronásledovat, buzerovat, komplikovat jim život a hlavně hlídat, špehovat, fízlovat, aby náhodou nenadávali příliš hlasitě a že jejich hlavní modlou, živitelem a chráněncem je stát. Jenže v případě našich politiků netrpí stát kvůli lidem, co nadávají na Netu, ale kvůli těm parazitujícím štěnicím, které jej rozkrádají. Ty však nevyšetřuje nikdo. Jsou nedotknutelní. A „vztekový“ potenciál mezi lidmi roste.

Vždy jsem se ptal, na jakou stranu se policie a armáda postaví, až půjde skutečně do tuhého. Události ve Varnsdorfu a Šluknovském výběžku, stejně jako další události, tento dopis nevyjímaje, mi dali jednoznačnou odpověď. Odpověď, které jsem se bál, ale kterou jsem čekal. A to je ta největší tragedie.

262473

Hergot, daly s "y". Už blbnu.

262474

03.02.2012 15:02

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Tato věc mne šokovala

L.C. 194.?.?.?

Ten strach je klíčový. Když se podívám kolem sebe, tak vidím jen bezmoc, strach a vztek, které jsou bohužel ještě u některých okořeněné zlobou a občas nějakou tou závistí. Těch negativních emocí je strašně moc a jejich síla exponenciálně roste rychlostí, která je až děsivá. Společnost je rozdrobena na střípky a že by se lidé snažili se nějak spojit, se vůbec nezdá. Nevím jak jinde, ale třeba v našem regionu, kde je tradičně nejvyšší nezaměstnanost v zemi, se množí krádeže, ale i spousta absurdních udání, takže vše hovoří spíše proto, že se společnost dále štěpí, či fragmentarizuje, jak zde již bylo kdysi psáno. V této atmosféře, když se snažíte někomu otevřít oči, je snadné získat nálepku fašisty, nacisty, rasisty, antisemity, či dalších podobných označení. Přesvědčit někoho, aby se pokusil alespoň zamyšlet, je však mnohem těžší.

Steve a jeho příspěvky jsou dobré, rozesmějí tam, kde by člověk jen plakal, či bezmocně zatínal pěsti.

Stát jsem si vždy spojoval s vlastí. Říkal jsem si, že by tyto dva pojmy měli hovořit o jedné a té věci a postupem času jsem si uvědomil, že snad nemohou existovat dva vzdálenější pojmy dnes, než stát a vlast. Kdysi jsem o tom i napsal článeček a bohužel dnes je to ještě mnohem horší, než to bylo tehdy.

262503

03.02.2012 20:42

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Proč nadávat, proč se divit

L.C. 90.?.?.?

Každý si dnes musí uvědomit, že pokud nepřijme určitá opatření, je na internetu stejně dohledatelný, jako kdekoli jinde. Další věc je, že zákony jsou nastaveny tak, jak jsou nastaveny a pokud je provozovatel webu, potažmo provider, povinen vyjít Policii vstříc s poskytnutím řekněme vitálních dat, tak to jednoduše udělat musí. Rád bych také podotknul, že pan editor nemá za sebou ještě jednu kauzu, proč by se tedy měl hrnout rovnýma nohama do další. Ono je snadné vystrčit jej před sebe jako živý štít a pak říci „ja nyc nedélal“ a dělat mrtvého brouka.

Já vím, že říkat, co si myslím, je už dnes zase o hubu, ale člověk by se za své názory stydět neměl, ba naopak by si za nimi měl stát i tehdy, když nejsou právě populární. Vlastně zejména tehdy, nejsou-li populární. Lidí, kteří mění názory, vyznání a strany dle toho, jak se to zrovna hodí, máme plný parlament a vládu a s nimi bychom se přece porovnávat nechtěli, že?

Navíc pochybuji, že je někde v pravidlech webu, že jeho provozovatel zaručuje jeho přispěvatelům plnou a naprostou anonymitu.

262527

16.02.2012 09:35

Udělal jsem chybu

RE: Pan Editor doputoval do centra Říše

L.C. 194.?.?.?

Je to pěkné, ale zapomínáte na jednu věc a to na tu, že na očipování musí být vždy alespoň dva a to čipující a čipovaný. Otázka tedy zní, je tady na Zvedavci někdo, kdo by si ten čip nechal "nastřelit" dobrovolně? Já věřím, že ne, takže na každého z těch, které budou chtít očipovat zde, budou potřebovat minimálně čtyři další chlapy, kteří jej budou držet.

263418

16.02.2012 12:28

Udělal jsem chybu

RE: Pan Editor doputoval do centra Říše

L.C. 194.?.?.?

Já to chápu, ale chtěl jsem říci něco jiného. Vždy tu bude nějaká skupina lidí, kteří si takovou politiku nenechají vnutit. Já doufám, že jich bude přibývat a stanou se silou, která dokáže věci změnit.

263430

16.02.2012 20:06

Udělal jsem chybu

RE: Pan Editor doputoval do centra Říše

L.C. 90.?.?.?

Nejde o to, jakou bude plnit funkci, ale o to, kde je hranice, za kterou jsme ještě ochotni je pustit. Pro mě je tohle už hodně daleko za ní.

263472

17.02.2012 07:40

Komu a čemu slouží autorský zákon?

200 let spolu

L.C. 194.?.?.?

Pro všechny, kdo to ještě nestihli stáhnout:

http://uloz.to/xDJg7N2/as200-rar

263499

17.02.2012 12:33

Udělal jsem chybu

RE: Samozřejmě výzvy policie ignorovat lze

L.C. 194.?.?.?

Nechci se plést mezi Vás a pana Hestroye, ale nesouhlasím s názorem v poslední větě. Pokud jsme totiž zaznamenáváni, tak již to samo o sobě je represivní akcí. Není mi totiž vůbec dobře z představy, že někdo z ÚOOZ, či nějaké jiné grupy, která by se měla zabývat skutečnými problémy, hodnotí, jestli je můj názor dostatečně korektní, či nikoli. Zkrátka to, že někdo jen "poslouchá" a proto to nevadí, je myšlenka opravdu velmi nebezpečná.

263527

20.02.2012 09:28

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

Jde z toho strach

L.C. 194.?.?.?

S článkem v mnohém nesouhlasím. Jednak je neopatrné operovat s hi-tech technologiemi, když víme, co udělali Íránci se stealth bezpilotním dronem. Další věc je odvolání na špatný stav íránského letectva a protivzdušné obrany. Systémy S-300, které má Írán k dispozici lze stěží nazvat zastaralými. Navíc Írán jde nahoru nejen v protivzdušných technologiích, ale i jinde, jako třeba u torpéd založených na ruské technologii shkval a protilodních řízených střel založených na technologii ruských střel Sunburn a Onyx. Sankce na něj neustále uvalované zapříčinily jednu věc a tou je, že Írán investoval obrovské prostředky do obranných technologií, kterou proniknout bude přinejmenším nesnadné. Navíc téměř 78 milionů odhodlaných Íránců je přece jen něco jiného, než 7 milionů Libyjců, kteří se také nedali lacino a to byli vyzbrojeni v podstatě jen ručními zbraněmi.

Určitým štěstím je, že na straně Íránu je Rusko a Čína. Čína se pro podporu Íránu vyslovila jednoznačně. Rusko již tak jednoznačné není a dle toho co vím, tak budou dělat jen bububu, ale vojensky přímo nejspíše nezasáhnou. Teď se ale jazýček vah opět trochu nachýlil ve prospěch Íránu, protože na jeho stranu se postavila Indie a také Pákistán. A to máme dvě další jaderné velmoci, které se vyslovily, že budou Írán bránit vojensky jako svého spojence, což není divu, protože jsou také nezanedbatelnými odběrateli íránské ropy.

Řekl bych, že sionistické nabubřelosti, arogance a agresivity začíná mít stále více a více států a jejich občanů plné zuby. Přinejmenším alespoň těch, které nejsou natolik zdegenerované, nebo indoktrinované tou jejich rakovinnou propagandou. A protože je mezi nimi již několik prokazatelně jaderných mocností, mohlo by to být něco, co by ty psychopaty strategicky rozmístěné ve všech vládách euroamerického světa udrželo na uzdě. Potíž je ta, že výše zmínění dle všeho zcela a naprosto ztrácí smysl pro realitu. A protože oni budou v bezpečí vždy, i když to bude třeba 5km pod zemí, nebude jim vadit zatáhnout svět do nukleárního pekla a obětovat nějakou tu miliardu lidí, kteří jsou dle jejich názoru stejně zbyteční a bezcenní.

263705

20.02.2012 17:30

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

Také se bojím, že kostky byly již dávno hozeny.

263722

20.02.2012 17:41

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

Nebude, protože obyčejní Izraelci nejsou hrozba. Hrozba jsou sionisté, kteří jsou rozlezlí naprosto všude a kteří mají, na rozdíl od všech ostatních, již dávno nachystané únikové cesty, skrýše, kam se schovají i armády žoldáků na svou ochranu.
Ovládají ekonomiky a armády vyspělých zemí světa. Klidně spálí celý svět. I kdyby byla většina povrchu na léta neobyvatelná, jen někam zalezou jako krysy a budou čekat, protože to je přesně to, co umějí. Z Izraele bude sklokeramická deska, ale ze zbytku většiny světa otrávená chemicky a radioaktivně zamořená zóna smrti.
My, evropská civilisace, jsme to podělali jak je to šlo. Je jedno, jestli jsme Češi, Francouzi, Němci. Všichni jsme si nechali vzít své vlasti, nechali jsme je otrávit tím, co se zdálo být vznešenými myšlenkami, nechali jsme si vzít hodnoty, nechali jsme si rozbít rodiny. A nejhorší je, že drtivá většina z nás - evropanů - to stále ještě ani netuší.

263723

20.02.2012 18:01

Ať žije Krausokracie

Je sranda

L.C. 90.?.?.?

Je sranda, jak byl hned článek promptně předám protiextremistické policii tím feťákem z Reflexu. Musím se přiznat, že mě to svým způsobem fascinuje, jak existují lidé, kteří ví vždy naprosto přesně, kde je jejich místo. Předkové tohoto práskače nejspíše udávali již za c.k. Rakouska, posléze za první a druhé republiky, pak za Protektorátu Böhmen und Mähren a nakonec i za komunistů. A nyní dělá jejich potomek opět to stejné. Je to legrační, nebo děsivé?

263727

20.02.2012 21:52

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Íránské zastaralé letectvo a protivzdušná obrana se stěží mohou postavit k překonání vážných problémů.

L.C. 90.?.?.?

Kdyby jej Íránci sestřelil, oni jim ten krám v podstatě ukradli přímo z oblohy a ještě s ním přistáli [chechtot] . To byl dokonalý majstrštyk [smích] .

263744

20.02.2012 22:08

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

Nemusí to být nutně radioaktivní ruiny. Co biologické a chemické zbraně. Na zbrani, které se říkalo "chiméra" pracovali ruští virologové ještě před pádem SSSR. Kam asi odešli po jeho pádu? Nápověda je jistý pan Kanatjan Alibekov. ten na tom nepracoval, ale sám, jak expert byl zděšen, což je děsivé, uvážíme-li, že i pod jeho vedením spatřil světlo světa Marburg-U.
Jaké možnosti nám dává genetika a virologie? Mohou to být tak neskutečné hrůzy, že si je nedokážeme ani představit, přesto si spousta "vědců" věří, že je dokáže kontrolovat. Co když mají pravdu? Dokáží zachovat elity nedotčené a zbytek civlisace jen "udržovat" na počtu vhodném jako otrocká síla? V takovém přípdě Bůh s námi se všemi.
Je to nereálné? Ani nevíte, jak rád bych se mýlil.

263745

20.02.2012 22:13

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: 3. s.v.

L.C. 90.?.?.?

Ti to moc dobře vědí. Pochybuji ovšem, že tam byl nějaký ortodoxní. Většinou tam byli nejspíše lékaři a učitelé a případně nějací drobní živnostníci a obchodníci jako třeba tatík Oty Pavla. Zkrátka stejný kanonefutter jako třeba Češi a Slováci. V rámci tyjátru obětovali pár svých, aby si po válce mohli hrát na ublížený, jak jsou na to po staletí zvyklí.

263746

22.02.2012 07:23

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Kdo potřebuje mrtvé?

L.C. 194.?.?.?

Také už nějakou dobu přemýšlím nad tím, kolik z těch 6 milionů mrtvých byli ve skutečnosti Češi, Slováci, Poláci, Ukrajinci, Rusové a další zbytečná slovanská chamraď (blijící smajlík není dostatečně blijící).

Také si říkám, aby až se jednou někdo doopravdy nas..štve a pošle nějakou tu hlavici na jistý blízkovýchodní stát, s překvapením nezjistí, že bombarduje prakticky prázdné ulice s ovšem vystaveným šestimilionovým účtem.

263821

22.02.2012 22:12

Ať žije Krausokracie

RE: Jaksi taksi

L.C. 90.?.?.?

Jestli není chyba nazývat ty křiklouny intelektuálními čecháčky. Jednak budou mít s Čechy společného asi stejně jako já se Svahilci a pokud ne, tak je lepší jim říkat pravým jménem a tedy kolaboranti.

263860

23.02.2012 14:16

Penězoměnci žijí ve strachu

RE: Myslim,ze penezomenci neziji ve strachu,na kazde valce dobre vydelali.

L.C. 90.?.?.?

Neblázněte, myslíte že ten výkvět blízkovýchodního kosher nadlidství bude ubytován v nějakém stanu někde na Strahově a že jich tam k tomu nacpou půl milionu? Nejspíše tam nacpou nás a jim rozdají naše domovy jako odškodnění za ten jejich holoblábol.

263881

24.02.2012 17:10

Izraelský vzdušný útok na Írán: plány a následky

RE: Jde z toho strach

L.C. 90.?.?.?

E-e, špatná cesta. Jak bude výzbroj, věděl bych o mnoha mnohem vhodnějších cílech [mrknutí jedním okem] .

263940

01.03.2012 12:45

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Orpavdu je to smutný příběh

L.C. 194.?.?.?

Nejspíše byste nebyl daleko od pravdy. Četnický to má v popisu práce a Straširybka je udavač od první řádky. Vzhledem k tomu, jak to oba obhajovali, bych řekl, že jeden má firmu na montáž videotechniky a druhý z toho bude mít "vývar" jako navrhovatel a správce systému.
A ostatní jak stádo dřevěných houpacích koňů (s pravděpodobně stejným IQ) jen kývají a kývají hlavami, aby náhodou nebyli moc vidět a dělali, "CO SE MÁ". Jednoznačné statistiky a průzkumy nechápou, že kamera nikomu nezabrání kohokoli zmrzačit také ne, že u soudu bude přijetí takového důkazu přinejmenším diskutabilní, už vůbec ne.

Člověk si občas říká, že by bylo třeba začít něco dělat, protože situace je čím dál tím neúnosnější. Jenže pak si přečte cinty těchto idiotů, kteří půjdou v 70ti dobrovolně na eutanázii, protože jim to v "bedně" správně politicky vysvětlí a je mu z toho všeho tak, že by se z toho zeblil. Pro TOHLE by měl člověk něco dělat? Pro někoho, kdo si nejen strčí sám a dobrovolně hlavu do oprátky, ale sám si to lano s oprátkou uplete a sám si i podrazí stoličku? Proboha PROČ? To opravdu nemá smysl.

264355

01.03.2012 17:48

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Orpavdu je to smutný příběh

L.C. 90.?.?.?

A to já se Vám přiznám, že jej klidně odsoudím. Tam v diskusi s panem editorem s prominutím kvičel jako zaříznuté podsvinče. Na jednoznačné argumenty a důkazy absolutně nebral zřetel, jen si vedl ten svůj monolog ale "kamery spasí občany". Pochopitelně ten, co mu přizvukoval, to byl již zcela evidentně patologický jedinec, který už se ani nepokoušel argumentovat. Ten se obsahoval čistě jen urážkami a nejstupidnější demagogií. Kdepak, kdyby ten člověk za něco stál, tak by se ta debata odvíjela dle zcela jiného scénáře. Ano, já znám policisty, se kterými se opravdu dá bavit a kteří to skutečně myslí upřímně a takových si vážím. Jenže je jich jako šafránu.

To, co je třeba si uvědomit na prvním místě je, že policie není v tomto státě od toho, aby chránila občany. Tohle je třeba si opakovat. Je to tragické, ale je to bohužel tak a ti, kteří by to i v jejich řadách chtěli změnit, na to bohužel nestačí.

264401

02.03.2012 12:35

Umlčování kritiků

RE: U nás je to taky!!

L.C. 194.?.?.?

Zrovna to čtu. Hned jsem se dověděl, že myšlenky a pojmy jako vlast, národ a stát jednoznačně souvisí s fašistickou ideologií. Chápu-li to správně, jsem-li vlastenec, jsem tedy tím pádem fašista. Hmm, hmm. No, co jiného jsem vlastně čekal, že? Jen nechápu, že jako fašista bych tedy měl být zároveň příznivcem krajní pravice. Tento až schizofrenní oxymóron mi nějak nebere hlava. Možná to bude tím, že mám rasisticky a xenofobně zakrnělý mozek.

264477

05.03.2012 14:46

Ochotně a dobrovolně se vzdáváme svého soukromí

RE: Kazdym dnem pribyvaji tisice novych zakonu,takze si politici muzou vybrat,ktery z nich pouziji proti Vam.

L.C. 194.?.?.?

Máte pravdu, ale na rozdíl od tehdejších doby nám tu dnes chybí zejména ten pan Žižka. Otázkou je, kde jej vzít, když "na horách neráste a na polích ho nesejú".

264684

Přirovnávat Hitlary ke Klingonům je těžká podpásovka, kterou si tito hrdí válečníci rozhodně nezasluhují [mrknutí jedním okem]. V podstatě i přirovnání ke švábovi by v tomto případě bylo urážkou. Pochopitelně ovšem pro toho švába [mrknutí jedním okem].

264841

12.03.2012 14:42

Skončíme jako Řecko

RE: jaké problémy má řecko?

L.C. 194.?.?.?

Ono o to ale ve skutečnosti jde. Přesně jak je psáno v Protokolech o tom, že gojímové nesmějí vlastnit majetky. Dříve, či později zkusí sáhnout na majetek těm, kteří ještě nějaký mají. Byty a domy vlastní ještě stále spousta a spousta Řeků. Myslím tím skutečně vlastní, nikoli "vlastní" díky hypotékám a podobně. Dluhy jsou v tomto případě tedy jen zástěrka. Nezáleží na tom, je-li to miliarda, bilion, nebo trilion fiktivních dluhů. Podstatné je, že nakonec si za ně baksteři vezmou domy, pozemky, majetky. Dříve či později pak přijde čas, kdy obyčejný člověk bude skutečně jen žít na dluh, jíst na dluh i bydlet na dluh a to bydlet na dluh v pronajatém. A bude dřít jen jako otrok, aby ten dluh alespoň částečně kočíroval.

265104

14.03.2012 10:18

Sýrie: Západní propaganda – konec hry

RE: americky fašisti Co to ????? je Americky Fasista?????

L.C. 194.?.?.?

Máte pravdu, že Američané nejsou fašisté. Původně jsem chtěl napsat, že fašisty jsou ti, co jim vládnou, ale myslím, že by to bylo jak vůči fašistům, tak vůči německým nacistům opravdu hodně nefér. Němečtí nacisté se totiž neskrývali za takové množství lží. Jejich ideálem byl německý nadčlověk, kterému chtěli svou politikou zajistit životní prostor a ostatní národy byli jednoduše ti, kteří tomu překáželi.

Současní vládcové USA (ne ti loutkoví, ale ti za oponou) nejsou nic jiného, než sbírka naprostých psychopatů, kteří mají ale PR dokonale zmáknuté. Dokonce natolik, že ani Hitler, či Goebbels se nikdy k tak dokonalé propagandě nedopracovali a řekl bych, že nikdy na to nebyli ani dostatečně velké svině. Říkat totiž vraždění civilistů, znásilňování, rabování, zatýkání bez důkazů, mučení, kobercovému bombardování, nebo používání chemických a radiologických zbraní bojem za svobodu a demokracii je hovadismus nejhrubšího zrna. Dle toho ovšem vypadá i jejich zdrogovaná a všehoschopná psychopatická soldateska, do které by se nikdo slušný s kapkou cti v těle nikdy nepřihlásil.

Vedle toho všeho pak stojí obyčejný Američan, který sice války nechce, ale v průběhu doby neustále připouští, aby ke většině z těch, kterých se jeho země aktivně účastnila, docházelo. Kdo je tedy horší. Ten, kdo bezduše přijímá lži, kterými je krmen, či ten, kdo jimi krmí ostatní? Svině budou vždy sviněmi, s tím se již nedá nic dělat, ale ten vedle stojící Američan je tím, kdo to má sílu zastavit a ten nedělá nic, i když by mohl.

265219

14.03.2012 20:18

Udělal jsem chybu

RE: TomATom !! -psat !!

L.C. 90.?.?.?

Psát je vždy o čem, i kdyby to mělo být jen občas: "Dámy a pánové, ještě stále jsem tady". V tomhle je totiž ten internet jinak totálně k prdu. Když se někdo, koho sobně neznáme, odmlčí, tak nemáme šanci zjistit, co se vlastně stalo. Což by mohla být věc, na kterou by "government" mohl spoléhat.

Co se kriminálky týká. Podle mého by mohlo záležet, na koho člověk narazí. Slušní lidé jsou všude a i mezi policisty bude nejspíše spousta těch, kterým se současný stav začíná pěkně zajídat. Konečně, na to, co se kolem děje, se nikdo normální němůže dívat s klidným srdcem.

Držte se a piště a hlavně ať je to "jen" ta složenka za plyn.

265241

14.03.2012 20:26

Sýrie: Západní propaganda – konec hry

RE: americky fašisti Co to ????? je Americky Fasista?????

L.C. 90.?.?.?

To záleží na tom jak chápete Boha [mrknutí jedním okem] . Pokud je to bůh představovaný římsko-katolickou církví, tak by mu nejspíše nepomohlo, ani kdyby to "b" bylo velké jako Mount Everest [velký smích] .
Já se kupříkladu snažím chápat Boha jako určitý princip, který je ovšem zcela nezávislý na ktérékoli z té hromady sekt, které tady na matičce Zemi máme a tudíž jej píši s velkým B [mrknutí jedním okem] .

265242

15.03.2012 09:59

Sýrie: Západní propaganda – konec hry

RE: americky fašisti Co to ????? je Americky Fasista?????

L.C. 194.?.?.?

Máte pravdu. Jen se obávám, že ten účet je pekelně vysoký již dnes a nejsem si jistý, kolik Američanů si uvědomuje fakt, že jejich země již vlastně není jejich. Už ta cena je příšerná. Sklizeň bouře, jejíž vítr po desetiletí sejí, bude však ještě nepochybně mnohem horší.
Co osobně trápí mě, je, jakou cenu za to zaplatíme my v Evropě, protože pro Afghánce, Iráčana, Libyjce a další nejsme nic jiného, než okupanti a agresoři. Pokud by se kdokoli z nich rozhodl spáchat teroristický útok na našem území, nemohl a nesměl bych vůči němu z morálního hlediska cokoli říci, protože my (a je třeba si to přiznat, že jsme to my - naše armáda a naši politici) jsme byli ti, kdo přišli do jeho země první a to z vylhaných a neobhajitelných důvodů. Z tohoto úhlu pohledu mě pak vlastní vláda i armáda ohrožuje mnohem více, než tzv. afghánský terorista, protože mi musí být jasné, že právě on válku nechce přinejmenším stejně, jako ji nechci já.
Dokud si tohle ovšem neuvědomí většina občanů, jejichž jménem jsou vražděni lidé v cizích zemích, k žádné změně nedojde.

265260

15.03.2012 11:43

Udělal jsem chybu

RE: TomATom !! -psat !!

L.C. 194.?.?.?

Bohužel je těžké říci, jak to může probíhat. Záleží to na tom, co všechno na Vás mají a co Vám mohou dokázat.

V podstatě jsou možnosti dvě. Buď bude ten vyslýchající hovado a pak se připravte na psychický nátlak, kdy Vám bude vyhrožovat, že Vás zavře až zčernáte, bude Vás urážet, případně Vám buď naznačí, nebo rovnou natvrdo řekne, že si v kriminále pěkně užijete s ostatními spoluvězni, nebo to bude slušný člověk a pak by se mohlo jednat o úplně jiný rozhovor.
Než bych zjistil, koho mám proti sobě, byl bych opatrný např. s přirovnáváním ke gestapu a podobně. To rozhodí každého i slušného člověka. Takovému to může ublížit a mohlo by se stát, že i jeho to zažene do kouta. Šmejdi si zase většinou nejsou jisti sami sebou a svůj potlačovaný a často i neuvědomovaný strach skrývají za agresivitu a aroganci.

Dobrý člověk většinou nechce ubližovat. Když Vás bude chtít dostat, tak to vybali natvrdo. Máme na Vás tohle a tohle. Tohle Vám můžeme dokázat, maximálně Vás bude chtít nachytat na švestkách. Když to bude šmejd, bude Vás chtít ponížit, zesměšnit a zlomit. Zlo se živí na strachu. Líbí se mu pocit moci, ovládání někoho, kdo se nemůže bránit. Má rád hry, kdy dává najevo převahu. Sice je to slabá stránka, které se dá využít, jenže pokud bych nebyl opravdu v rohu, tak bych to nedělal.

Připravte se na to, jak jen to půjde. V neděli dobrý oběd a dobrou večeři (pokud večeříte), mrkněte na nějaký pěkný film a uklidněte svou mysl a zkuste se dobře vyspat. Pozor ale na prášky a oblbováky, protože budete potřebovat naprostou čistou mysl. Není to snadné, ale i při tom výslechu může být Vaše mysl někde úplně jinde, než tělo a stejně tak můžete někoho vnímat, aniž by se Vás to dokázalo dotknout. Je to umění, které neumím, i když se jej snažím naučit.

265263

19.03.2012 12:12

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

L.C. 194.?.?.?

Teď tam je mj. tohle:
- po demisi vlády ustavit nepolitickou vládu z osobností těšících se všeobecné důvěře

Nějak nevím, jak si to přebrat. Třeba takový Schwarzenberg se přece také těší mimořádné a všeobecné důvěře a když na to přijde, tak z té TOP 09 určitě klidně vystoupí, aby mohl konat blaho pro lid ČR. Jistý pan Fischer nepochybně také. Navíc je nepolitický, pokud ovšem nebereme sionismus jako politický směr.
Čeho se s nimi dočkáme, se neodvažuji hádat. Problém ovšem je, že naše společná budoucnost je nepochybně již nalajnována.

265476

19.03.2012 19:45

15. březen a dluhový protektorát

RE: jak si hnutí occupy dělá v Olomouci prču

L.C. 90.?.?.?

Vážně si myslíte, že někde něco ohlídáte? Myslíte si, že změna, i kdyby nakrásně přišla, by byla k lepšímu a nedošlo by jen k opětovnémá sametovému předání moci dávno zainteresovaným?

Tohle je úryvek z jedné přednášky. Celou tu přednášku neznám, jen ten úryvek:

Tu v Česko-Slovensku nikdy nebolo zo žiadnym hajzlom krvavo vyúčtované – výsledok ? Tu nikto nemá pred očami žiadnu krv, nikto tu nemá pred očami žiadne masakrovanie, no tak prečo by sa títo báli?
Dzuxxxxx si tam bude pekne stáť ...ááá čo, ááá, pán Lipxxx je blázon, ááá... a takéto veci. Ako to, že neodstúpil? Preto že tu je presvedčený, že sa mu nič nestane. Tu v tomto národe v Dzuxxxxxxx a vo všetkých politikoch, není pred očami krv, není, pred očami mŕtvoly nie sú. ( Tak ) Ako ( ich majú pred očami ) Francúzi, Angličania a tak ďalej.
Tu keď sa urobí ozajstná krvavá revolúcia a týchto hajzlov ubijeme na smrť zo železnými tyčami, - toto zostane vryté v pamäti tohto národa na ďalších 200, 300, 400, 500, alebo tisíc rokov a to garantujem už nikdy viac sa nebude robiť to čo teraz.
Keď v budúcnosti po tomto krvi prelievaní sa niekto dostane do politiky a nejaký tieň – nie že bude usvedčený zo zločinu , len tieň, len niečo sa bude zdať že tam (spravodlivosť) nefunguje – on v momente ide preč, v momente.
Nebude tam vysedávať a sa tam, proste sa tam ...á dokážte mi niečo, ste mi nič nedokázali... Nie, v politike, keď ste v pozície moci, vy nemôžete požadovať dôkazy...


Tohle je jediné rozumné řešení. Dokud v ulicích nepoteče krev a ten xindl ze strakovky nebude viset na kandelábrech, nikdy se tady nic nezmění. Má to ale jedno velké ale. Já zkrátka nemám na to jít a řezat hlavy. Zatím

265504

21.03.2012 11:23

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 194.?.?.?

To je největší problém, který si ale většina držitelů zbraní plně neuvědomuje. Pod pojmem stav nouze si každý představuje minimálně občanskou válku. Jenže ti paraziti ve vládě si mohu odsouhlasit stav nouze v podstatě kdykoli a na základě čehokoli. Určitě si každý vzpomene na stav "legislativní nouze", kdy si naše slavná vláda odsouhlasila další okrádání svých občanů, nebo Íčkovy manévry, kdy mu věštkyně řekla, že se na nás chystá teroristický útok. Tehdy pravda k žádnému odevzdávání nedošlo, ale je otázka času, kdy nějaký další "věštec" bude důslednější, nebo nějaký parazit agilnější. V době, kdy jeden ministr naprosto bezprecedentním způsobem likviduje zdarvotnictví a jeho kolega naprosto stejně školství, se může stát cokoli.

265616

21.03.2012 14:00

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 194.?.?.?

Problém je v tom, že zákony si vrchnost upravuje a ohýbá dle toho, jak se jim zrovna hodí. Dobrého od nich v takovém případě nelze čekat nic.

To, že se pak ten zákon vztahu pouze na hlavní části je sice na první pohled zajímavé, jenže prakticky to zahrnuje celou zbraň. Podívejte se na to u pistole, u které je to kupříkladu hlaveň, závěr a rám. Co mi z ní po odevzdání těchto částí zůstane, je nabíledni. Mířidla, spoušťák, vytahovač, úderník, pár pružinek, pojistky, zásobníky a něco, na co jsem možná ve výčtu zapomněl. Odevzdám sice nefunkční část, ale to, co mi zůstane, je samo o sobě rovněž k ničemu. U pušky je to ještě tristnější, protože tam mi k tomu zůstane ještě pažba jako memento čirého zoufalství.
Shánět posléze samostatné hlavní části, je pro mě v podstatě nemožné, protože absolutně nemám tušení, kam bych se mohl jít poptat a hlavně, komu bych mohl věřit, což je stěžejní otázka, uvědomíme-li si, že se pohybujeme ve společnosti, kde bude tak třetina práskačů. Otázka ceny je rovněž neoddiskutovatelná, protože ceny v prostředí černého trhu budou pro mě nejspíše nedosažitelné.
Nejspíše bych si vše, co bych mohl, ponechal. Také bych nejspíše to, co bych musel odevzdat, vlastnoručně zničil. Jenže nic z toho v podstatě neřeší fakt, že bych o svou jedinou možnost účinné obrany přišel.

265624

21.03.2012 14:38

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: Je to správne!

L.C. 194.?.?.?

Je to jen zbytečná buzerace. U běžných psychotestů nic neodhalíte. Mohou být ovšem dokonalým nástrojem regulace, kdy se např. v "pozadí" rozhodne, že uchazečů může projít maximálně XX%.
V souběhu s tím, že kupříkladu zakážete zbraně, které vycházejí z vojenských, či mají jejich vzhled, možnosti držitele dále ještě značně osekáte, protože vezme-li se tento dodatek do detailu, je vojenskou zbraní v podstatě jakákoli krátká kulová zbraň(pominu-li sportovní speciály) a dosti značné množství zbraní dlouhých.

265627

21.03.2012 15:00

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 194.?.?.?

Jak z toho vybruslit bez ztráty věnečku je právě ten zádrhel, na kterém jsem se také zasekl. Upřímně, absolutně nic mě nenapadá. Můžeme být sice členy nějakých střeleckých sdružení (já kupříkladu členem jednoho jsem), neřeší to však případ, kdy přijde „befel“, nebo nějaká stínová operace k odvrácení pozornosti, aby bylo posbírání zbraní lidu jednodušší.

Věrchuška s něčím novým bezpochyby přijde, protože jak již bylo řečeno, jsme země s velmi benevolentními zákony, co se držení a nošení zbraní týká, což je samo o sobě podezřelé. Vzhledem k tomu, že naše vládní verbež vleze do zadnice komukoli a zákony a nařízení tvoří dle stylu dohnat a předehnat, je benevolentnost v držení zbraní zarážející. Dávalo by to ovšem, smysl v případě, že je ČR testovacím polygonem pro konspirační teorii „Jak moc dokážeme kopat Čechy do zadku, dokud se opravdu nenaserou“.

265629

21.03.2012 20:09

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 90.?.?.?

Pozor, nepřítel naslouchá [mrknutí jedním okem] .

265644

21.03.2012 21:08

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 90.?.?.?

Já přece myslel Ál-kájdu. Ty potvory vám vlezou všude [mrknutí jedním okem] .

Pochopitelně si uvědomuji, že Listina základních práv a svobod je zcela ztěžejním dokumentem, jehož doslovné naplňování a nezpochybnitelnost máme možnost sledovat každý den svých životů.

265647

22.03.2012 20:30

Jak jsme nevychutnali návštěvu CN Tower

RE: zbraně ve světě

L.C. 90.?.?.?

Tohle také nechápu. Když už i Breivik věděl, že když člověk potřebuje armádní kontraband, musí do Prahy, tak je jejich laxní přístup v tomto případě zarážející.
Možná ale děláme chybu, že se na to díváme jen z našeho omezeného českého úhku pohledu. Takové nafukovací balonky a ty výše zmíněné prolézačky ohrožují život na každé zahradě a oslavě v celé EU, kdežto ty ošklivé fujfuj zbraně pouze v ČR. Však oni nám to spočítají a pak bude jedna kudla na celou vesnici a bude viset na návsi, nebo náměstí a bude pod trvalým dohledem inspektora EU se zevrubným seznamem kdo, kdy a proč [mrknutí jedním okem] .

265689

26.03.2012 13:02

Další trestní oznámení na OS Zvědavec, tentokrát kvůli daním

RE: Policisté musí být/i poslužnými shabes/GOJ/im

L.C. 194.?.?.?

Nebojte na ty zlé a závistivé plivance antisemitů Feuchtawngera a Shakespoeara také dojde. Prozatím je v hledáčku jen Alighieri:

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/261798-boz...

265888

03.04.2012 12:02

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

Moravskoslezští rodáci?

L.C. 194.?.?.?

Nechci působit dojmem uraženého lokálního patriota, ale původ některých v článku zmíněných pijavic:

Drábek - Jablonec nad Nisou
Langer - Olomouc
Tluchoř - Brandýs nad Labem

Odkud vylezli pánové Kočí a Šiška netuším, ale autor by si měl uvědomit, že spojovat obyvatele Moravskoslezského kraje s tímto dobytkem je hnus, notabene, když není ani schopen ověřit si základní faktografii. Podotýkám, že mluvím o RODÁCÍCH, ne o tom, kam se kdo přifařil, aby rozkradl, co kde zbylo. Je to stejné, jako kdybych obvinil Řecko, že z nich vzešli správci MMF, nebo Goldman Sachs.
Jistě, i od nás pochází do hajzlů, za které je třeba se stydět, ale byl bych rád, aby mi někdo neházel na mou zahrádku jeho vlastní odpad.

266277

03.04.2012 21:23

Moravskoslezští rodáci a ticho u veverek

RE: Moravskoslezští rodáci?

L.C. 90.?.?.?

Nechtěl jsem být hnidopich, ale klidně přiznám, že se mě to dotklo. Ono to vyznělo, jako kdyby od nás pocházela většina ultimátního zla, které stravuje tuto republiku [smích] .
Co se článku týká, tak bych to spíše pojmenoval "Dobytek u koryt". Jenže já bych nechtěl křivdit ani dobytku, ani parazitům, nebo virům a bakteriím, protože to, co nám dnes vládne, je užitečné a přínosné asi jako radioaktivní odpad.
To rozkrývání vazeb mezi tou mafií, která nás viribus unitis okrádá, je pochopitelně záslužné. To je bez debat.

266314

09.04.2012 22:14

Svůdci k vůdci a my

RE: Dějiny a historie nepůjdou nazpět! Společnost se rapidně mění a změní a nikdo tomu nezabrání!

L.C. 90.?.?.?

Ministerstvo ledvin? To bude přece za chvilku bývalé ministerstvo zdravotnictví. Když se kouknete na Hegera, tak Vám musí být jasné, že tenhle prodá na orgány polovinu národa bez mrknutí oka a stejně rychle, jako Drábek ten zbytek do otroctví. Chce to jen počkat, než ti dva výše jmenovaní se zbytkem zlodějské a zladějské kohoroty přesunou ještě něnjaký ten bilionek do vlastních kapes.

266618

13.04.2012 12:16

Všeho s mírou a všeho do času, říká sociolog Jan Keller

RE: Tak bylo, nebo nebylo ?

L.C. 194.?.?.?

K tomu rabování a drancování mám smutnou historku, která se týká právě zmíněné Tatry. Když totiž přišel do Tatry US management, tak první, co tam provedli, bylo, že kompletně vybrakovali sekci výzkumu a vývoje a také muzeum prototypů (nikoli to známé pro veřejnost).
Američané totiž neuměli ani v 90. letech udělat kvalitní stabilizovanou plošinu pro své raketomety - viz. jejich MLRS systém, který je z důvodů stability umístěn na pásovém podvozku a příprava ke střelbě zabere oproti 122mm raketometu GRAD umístěnému na tatrováckém podvozku nemalý čas.
Dnes už mají problém stabilizované plošiny vyřešen, stejně jako problém solidního náklaďáku. Kde se nechali "inspirovat", je nabíledni, protože jednoduše obšlehli celý náklaďák (http://www.army-technology.com/projects/himars/him...). Kolik tam bylo patentů, za které jejich tvůrci, potažmo ČR neviděli ani pětník, raději ani nechci vědět. Pochopitelně ani držitelem těch patentů a ani výrobcem dnes není Tatra, ale Armor Holdings Tactical Vehicle Systems Division (nyní BAE Systems).

266871

Člověk se vzdálil přírodě na samou hranici možného. Dál to již nejde. Cena, kterou bude třeba zaplatit, bude vysoká. Doufám jen, že příroda k nám bude jen milosrdná a nikoli spravedlivá.

267116

17.04.2012 20:48

Kanadští mlátiči tuleňů zmasakrují 400,000 tuleních mláďat

RE: Článek je histerický a jednostranný.

L.C. 90.?.?.?

Možná ten problém příroda vyřeší sama:
http://www.novinky.cz/veda-skoly/265015-neco-je-sp...

Možná je to špatný pohled, ale dívám se na to tak, že jedním z nejdůležitějších faktorů, je rovnováha. Člověk, přesněji řečeno lidstvo, udělalo vše proto, aby se přírodě vzdálilo tak, jak je to jen možné a tím vychýlilo pomyslné kyvadlo až na samou hranici amplitudy. Otázkou již možná není, jak daleko to kyvadlo ještě dokážeme my lidé násilím vychýlit v náš prospěch, ale jak prudce a jak daleko se pak vychýlí v náš neprospěch, než se nakonec vše vrátí do rovnovážného stavu.

Co se svinstva týká, tak to největší dělají právě elity a jejich megakorporace vyrábějící šmejdy a produkující miliony tun jedů každou hodinu ne proto, aby ostatním usnadnily život, ale aby získaly ještě ty poslední zbytky kapitálu, který mezi tím „běžným pracujícím dobytkem“ ještě zůstal. Pochybuji, že by učitelé, lékaři, nebo třeba soustružníci, elektrikáři, stolaři, či zemědělci vysávali surovinové zdroje do maxima. Přitom to budou právě oni, kdo bude následně chcípat při katastrofách, ať již uměle, či samotnou přírodou vytvořených.

267139

18.04.2012 12:19

Třináct lží české vlády ODS, TOP09, VV

RE: .. banda gauneru nejhrubsiho zrna.

L.C. 194.?.?.?

Jedině mosaznou, olověnou a měděnou [mrknutí jedním okem] .

267191

18.04.2012 12:49

Kanadští mlátiči tuleňů zmasakrují 400,000 tuleních mláďat

RE: Článek je histerický a jednostranný.

L.C. 194.?.?.?

Ale ano, stojí za tím elity. Je to jejich indoktrinace, která stojí za tvorbou absurdního nadbytku zbytečného šrotu, který prakticky není potřeba a který je založen na principu "užívej dnes, plať pozítří, případně buď "in", "cool" a podobných větičkách". Celý kult spotřebky je uměle vytvořený, kdy si elity koupily značnou část lidstva za bezcenné cetky, jako si kdysi dobyvatelé kupovali indiány za sklíčka a ohnivou vodu. A lidé jsou tak hloupí, že jim za to platí svou prací, krví a svými životy.
Odpadky dělají lidé také jen proto, že už si ani neuvědomují, co dělají. Mám trestat vzteklého psa, nebo jeho pána, kdo z něj toho vzteklouna udělal.
Ano, lidstvo zasluhuje trest, ale ne pro odpadky, ne proto, že je nás lidí "relativně" mnoho, ale proto že se odvrátilo od přírody, zpronevěřilo se všemu, čemu se zpronevěřit mohlo a hlavně díky tomu, že člověk, ten který se tak pyšně nazývá člověkem rozumným rozumným, svůj rozum dávno nepoužívá, protože jej vyměnil za pohodlí, lhostejnost, sobectví a apatii.

267194

19.04.2012 20:31

Kanadští mlátiči tuleňů zmasakrují 400,000 tuleních mláďat

RE: Článek je histerický a jednostranný

L.C. 90.?.?.?

Ano, elity rozhodují. Na tom se shodneme, na tom ostatním nikoli, protože já k tomu dodávám, že elity vychovávají. To je alfa a omega bídy současné společnosti.
Ostatní nemíním komentovat, nevidím v tom smysl.

267271

25.04.2012 12:13

Velký restart

RE: Vážení diskutující

L.C. 194.?.?.?

A kdypak se ukážete? Já se ptám, abych vás náhodou, nedej bože, nepropásnul. Mimochodem, přijdete přes den a v přesile čtyři na jednoho jako odporné fašistické Gestapo, nebo po druhé hodině ráno a v přesile deset na jednoho, jako milá, přátelská a demokratická URNA. Já bych se rád připravil. Gestapo totiž alespoň občas klepalo a dnes se vyrážejí dveře beranidlem, tak abych raději nechal otevřeno. Ony ty dveře jsou nové a bylo by jich škoda.
Jinak věřím, že následující vzájemný rozhovor bude jistě minimálně pro mě přínosný. Nikdy jsem totiž nezažil waterboarding. Třísku jsem si pod nehet zarazil nedávno sám, tak to bych prosil tuto část lekce o demokracii vynechat. Je mi líto, že vám nebudu moci posloužit lépe, ale bohužel nemám nic, co by se dalo humanitárně vybombardovat.

267768

20.05.2012 18:34

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

L.C. 90.?.?.?

Možná to kravina není, ale jen nenápadná příprava na další rádoby holocosi, co už jsme tady párkrát měli. Dokonce i numero by bylo stejné. Asi, aby si to vyvolení do budoucna nepletli a nemuseli si těch cifer pamatovat více.

269311

21.05.2012 10:16

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

L.C. 194.?.?.?

Já bych nechtěl působit dojmem někoho, kdo odmítá vzdělání v historických, náboženských, či jiných souvislostech, ale faktem je, že mně, myslím tím ty židovské, skutečně nezajímají a to včetně nějakých jejich vylhaných pseudočísel. Podstatné pro mě je, že nějaký kolaborant, notabene kolaborant, kterého jsem ani nevolil, chce do mé vlasti nasáčkovat tu nejsebestřednější, nejarogantnější a nejmilitantnější pakáž, jakou bych ve světě stěží jinde pohledal a uštědřit tak nejspíše závěrečnou ránu již tak dost zkoušené a pošramocené české samostatnosti a státnosti. To, že chce někdo udělat z mé vlasti další Palestinu se všemi důsledky, které to s sebou přinese, mě tedy trápí mnohem více, než nějaké od A do Z vylhané báchorky pseudovyvolených zmetků, kteří kamkoli vlezou, umí jen vraždit a ničit a pak se ještě prolhaně postavit do role obětí.

269369

22.05.2012 11:26

Poprava pro výstrahu

RE: Rathyáda - vrtěti psem?

L.C. 194.?.?.?

Já se s Vámi hádat nechci. Pokud to tak vyznělo, tak je mi to líto. Fakt je, že ta negativní pachuť z toho, co se děje, tam ale je. Vlastně je to spíše nepříjemná nasranost z toho, že mi někdo neustále máchá nos v holokaustu, který je, a to bez urážky, přinejmenším co do počtu obětí silně diskutabilní a zcela ignoruje oběti na straně Čechů, Poláků, Slováků, Rusů a dalších národů, jako kdyby ty statisíce a miliony mrtvých nic neznamenaly. To vše je umocněno kovaným sionistou - budoucím presidentem, který zašel ještě dál a nežidovské oběti snad již ani nebagatelizuje, ale jako původce holocaustu v Čechách rovnou označuje samotné Čechy.
A že vše dělají sionisté? Neřekl bych. Do žen a dětí v Palestině sionisté nestřílejí, stejně tak sionisté nepřepadávají lodě v mezinárodních vodách a nevraždí íránské vědce. To vychází z obyčejných lidí, z jejich neskutečné arogance pramenící z toho, že sami sebe označují za vyvolený národ. A že nejsou jedním z nejmilitantnějších národů světa? Jak to, že ne, když v Izraeli je vojenská služba povinná pro kohokoli. Ovšem mimo ortodoxních, kteří jsou tam nejrovnější mezi rovnými a mimo cizinců pochopitelně.
Já se opravdu netěším na to, až budu cizincem ve vlastní zemi. Velmi těžce totiž snáším, když se na mně nějaký vyvolenec kouká spatra. Pokud mají Češi vyhynout na základě toho, že se zkrátka jen nerodí děti, tak se s tím nějak vypořádám. Nevypořádám se ovšem s tím, když mi někdo udělá ze zahrady pásmo Gazy. Navíc o tom, jak se výše jmenovaní chovají k původnímu obyvatelstvu, by mohli vyprávět již starověcí Egypťané, nejen současní Palestinci.

269441

25.05.2012 12:01

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

L.C. 194.?.?.?

Nejen Hitler. Následující úryvek je z dílka ještě staršího.

Vaše řeč musí být omračující, energická, agresivní, sebevědomá. Více šumu a slovního pozlátka, více nepochopitelného a vědecky mlhavého. Tvořte teorie, hypothézy, směry, školy, metódy reálné i nereálné. Čím extravagantnější, tím líp! Nevadí, že ty theorie nikdo nepotřebuje, že zítra přijdou v zapomenutí. Nechť gójové si lámou hlavu a nachází v nich, co v nich není, zítra dáme novou stravu jejich primitivním mozkům. Nezáleží na tom, co říkáte, záleží na tom, jak to říkáte. Sebejistota v projevu bude chápána jako přesvědčení, ambice jako vznešenost, způsob jak poučujete a opravujete góje jako výtečnost.

Katechismus zdravomyslícího Žida

269649

25.05.2012 14:02

Roste tlak pro válku s Íránem. Kongres dává „zelenou“

RE: Co myslite ,ma politik vic rozumu nez opice a nebo ne? ...proč zrovna politik ?

L.C. 194.?.?.?

Já na ty obrázky moc nejsem a na uctívání vůdců už vůbec ne. Prakticky nejsem ani katolík [smích] .

269660

21.06.2012 13:53

Slovensko má svého Breivika

RE: Multikulturalizmus

L.C. 194.?.?.?

Je velice důležité tomu tlaku nepodlehnout a až příjde čas na vyrovnávání účtů, nevzít trubkou po hlavě ty, co budou první na ráně, případně ty, které se nám bude někdo snažit předhodit, ale najít si osnovatele, či alespoň jejich poskoky.
V nastalém všeobecném zmatku pak třeba budeme mít i štěstí a nepřijdou na nás [mrknutí jedním okem] .

270892

29.06.2012 07:31

Na správné straně historie

RE: jen tak mimochodem

L.C. 194.?.?.?

Možná jsem naivní, ale nevěřím tomu, že si Američani troufnou na Rusko. Američani jsou sráči a zbabělci. Podívejte se, na koho během svých dobyvačných válek útočili. Jen na zaostalejší a slabší. Jediné, díky čemu se jim dařilo občas vyhrávat, byly jejich technologie, které jim však v případě Ruska budou na pendrek. A co se vojáků týká, tak to už vbec nemá cenu mluvit. Většinou cizinci, co tam jsou kvůli občanství a negři z ghett, co si tam kroutí tresty za drogy a znásilnění a kteří jsou dobří tak leda na střelbu do děcek a ženských. Těch pár speciálů jim tu válku nevyhraje.
Rusové jsou tvrdší oříšek. Ti se s nimi s prominutím srát nebudou. Na Rusku si vylámali zuby všichni, kdo tam vlezli. S americhcánama to nebude jiné.

271282

10.08.2012 13:42

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

RE: Barevné revoluce

L.C. 194.?.?.?

Řekl bych, že s námi Čechy to bude ještě mnohem horší. Až bude presidentem ta kreatura Fišer. To se teprve ukáže, jak vypadá skutečné otroctví. Pro kovaného sionistu Čech není ani tím zbytečným pracujícím dobytkem.
Je to špatné, já hlupák nikdy nesouhlasil s emigranty. Vždy jsem říkal, že je třeba tu zůstat a snažit se alespoň něco změnit, ale nyní opravdu uvažuji o tom, zda-li nebude lepší svou vlast opustit. S tím, koho nám chystají za presidenta nás a ani ji nečeká vůbec nic pěkného a já nejsem schopen s tím cokoli udělat. Cítím se už jen jako mrtvé maso. Jak pravil pan steve: "Ceska republika uz neexistuje. Ten nazev a praapor .. - je uz jenom reklama pro nadrazni zidovsky bufet ....

273210

13.08.2012 12:58

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

RE: Barevné revoluce

L.C. 194.?.?.?

Já Klause opravdu nemám rád. Jeho výrok o tom, že nezná špinavé peníze, stejně jako privatizační inferno, které umožnilo prakticky do mrtě rozkrást státní majetek je neodpustitelné. Jenže ať tak, či onak, stále je to někdo, kdo je orientován více na východ a stále představuje nějaký, byť slabý, hlas proti těm Europsychopatům, kteří by ještě rádi rozkradli a rozbili ty poslední zbytky, které tu máme a které již nyní skutečně nepatří státu, ale jen obyčejným lidem. Jestli tím sleduje své vlastní zájmy, či nikoli, mi je v daném kontextu celkem jedno. Podstatné je, že stále představuje určitou protiváhu. S Fišerem žádná protiváha, ani zdánlivá, nebude existovat. Fišer je kovaný Sionista. Kdyby byl jen žid, s tím bych se lehce smířil, protože konečně i mezi nimi existuje spousta slušných lidí. Jenže on je Sionista a jako takový nebude nikdy sledovat zájmy nás Čechů, ale zájmy zcela opačné. Již dnes je většina obyvatelstva prakticky otroky. Jak to bude vypadat, až se dostane k moci tenhleten a jeho suita, si raději ani nechci domýšlet, byť mě tam události samy směřují. Opravdu bych nechtěl skončit stejně, jako skončili Palestinci v jejich vlastní zemi. Fišer totiž Čechy prakticky nenávidí. Spousta lidí mě za následující výrok odsoudí, ale i Heydrich, ten tzv. „kat českého národa“ věděl, že český dělník musí dostat alespoň s odpuštěním nažrat. Tenhle nás nechá pochcípat na ulicích a ještě se u toho bude královsky bavit.

273263

14.08.2012 12:53

Zdokonalování metody „barevných revolucí“

RE: Barevné revoluce

L.C. 194.?.?.?

Bojím se, že Češi nakonec neudělají stejně nic. Když se podívám na Španělsko a Řecko, tak také nevidím nějakou tvůrčí aktivitu. Řekové nepředvedli vůbec nic. Maximálně to, že nedokážou vyrobit ani pořádného molotova, nebo že sem tam některý z nich spáchá demonstrativní sebevraždu. A to byl národ, jehož stát nedokázal plně obsadit ani Wehrmacht. A Španělé? Ti jen seděli na náměstích a nechali se mlátit. Být jedním z vůdců elit, asi bych se musel smát tomu, jak se podařilo Evropany dokonale revolučně (či revolucionářsky) vykastrovat. Ne, že bych měl právo na to je soudit. Jsem totiž stejní jako oni. Vystrašený otrok, který se bojí o to málo, co mu ještě zbylo. Poslouchá zloděje a zrádce, jak se mu smějí do obličeje, nechají jej platit jejich dluhy a ještě mu tvrdí, že to byl on, kdo je vyrobil. Mlčky stojí a jen zatíná pěsti vzteky, protože je v té armádě stejně postižených nakonec zase jen a jen sám, protože věřit komukoli nelze. Bojím se, že doba králů Leonidů a stejně tak otroků Spartaků již skončila.

273309

29.08.2012 13:05

Líza

RE: predávkovaná technológia

L.C. 194.?.?.?

Na myši existuje tento drátěný "domeček". Až se myš chytí, tak stačí jen zajít ven a vypustit. Je ale otázka, nebude-li za chvilku zpět.

http://www.ku-z-el.cz/domacnost/domacnost-plus/pas...

274064

30.08.2012 12:13

Líza

RE: Proc ,by nevrazdili zvirata ,kdyz vrazdi lidi

L.C. 194.?.?.?

To, co se děje, je jen cílená likvidace potenciální opozice. Kubice je gauner, který se neostýchá použít vůči oponentům obvinění z pedofilie. Paroubek byl první (osobně ho nesnáším, ale tohle byla prasárna nejhrubšího zrna), vyšetřovatel v kauze Parkanová druhý (ten by se z toho asi také nedostal, kdyby jej z toho nevysekali chlapi z vojenské policie). Parkanová je ovšem jen taková hloupá vějička, která neměla absolutně žádnou pravomoc a nerozhodovala o ničem. tam stál v pozadí náš milovaný Kradlousek, který nakradl za armádní zakázky miliardy a který jí dával befely, co, jak a kdy. Ve skutečnosti hraje Parkanová jen loutku, která budí zdání, že se pracuje stylem "padni komu padni" na obou stranách. Není tomu tak.
Pochopitelně to vše není tak, že by strany jako ODS a TOP09 byly lepší. To ne, ti gauneři jsou tam stejní, ne-li horší, jen jsou momentálně u koryta a mají větší moc. Navíc většina z těch z KSČ a ČSSD stejně drží s těmi kmotry basu. Rath je takové varování pro ty, kteří tu basu držet nechtějí.

274130

05.09.2012 14:40

Plánuje Amerika post-izraelský Střední východ?

RE: Bez rasistického vředu v podobě USraele

L.C. 194.?.?.?

Jistěže že je jim dopřáváno místo v evropské politice. Konečně nikdo jiný tam kromě těch, které nesmíme jmenovat, již prakticky snad ani nesedí a nikdo jiný také evropskou politiku netvoří. Stačí se podívat na tu verbež, co sedí v naší vládě.

274398

06.09.2012 10:07

Plánuje Amerika post-izraelský Střední východ?

RE: Bez rasistického vředu v podobě USraele

L.C. 194.?.?.?

Obávám se, že to nebezpečí je téměř jistotou. O ubytování milionu uprchlíků už se zde psalo a jak to bude v praxi vypadat, se nechci raději ani domýšlet. Pokud si ale někdo myslí, že nějaký ortodoxní vyvolený bude bydlet někde ve stanu na Strahově, tak ať se rychle probere.
Jak to bude v praxi netuším, ale jak by to vypadat mohlo, bychom se mohli zeptat třeba Palestinců, kteří o tom vědí své.

V tomto kontextu si pak představte, jak vám židovská soldateska "znárodňuje" barák a vy už jen za nesouhlasné pozvednutí obočí, či za zpupný výraz v obličeji, vyfasujete paragraf za antisemitismus a jdete sedět, nebo vás rovnou postaví ke zdi a odprásknou. To je vlastně pravděpodobnější, protože život gojíma nemá stejně žádnou cenu a kulka za pět padesát je mnohem elegantnější řešení, než toho dobytka živit v base.
Jojo, blíží se doba, kdy pravda a láska definitivně zvítězí nad lží a nenávistí.

274461

17.09.2012 14:53

Sedmnáct mrtvých coby výstupní kontrola kvality alkoholu

RE: Qui bono

L.C. 194.?.?.?

Věřím tomu, že máte pravdu. Onehdá byl v televizi krátký záběr na Kalouska, jak tam bečel nad tím, že na pančovaném alkoholu přichází stát o miliardy. Spiklenecky ovšem naznačil něco ve smyslu, že věří, že trh tento problém vyřeší. Osobně si myslím a omlouvám se za agresivnější rétoriku, že je to taková svině, že těch pár desítek mrtvých z řad běžného pracujícího dobytka by na to klidně obětoval.
Do jaké míry je to tedy náhoda a do jaké promyšlená akce je k zamyšlení. Osobně jsem již dnes poměrně paranoidní na akce, které jsou přinejmenším podezřelé.

274996

09.10.2012 20:50

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

L.C. 90.?.?.?

Pane Kysučane, já bych Vás také poprosil o bližší info. Toto mě zajímá. Děkuji.

276848

13.10.2012 04:25

Co stojí za globálním zotavením akciového trhu?

RE: Ta poslední věta je buď hloupoučká nebo zákeřná

L.C. 90.?.?.?

Děkuji pane Kysučane, mám ale stejný dotaz jako pan exDIAs. Navíc se přiznám, že jsem trochu uvězněný v intencích rozporu dobro versus zlo. VM jsem ve svém pohledu chápal jako absolutní dobro a vámi definovaného GP jako absolutní zlo. Boha a Satana, použil-li bych náboženskou rétoriku. Takto si ale nejsem jistý, zda-li v tomto schématu vůbec existuje něco jako dobro a zlo, protože pokud je pravda, že VM jistým způsobem delegoval GP k tomu, aby vládnul světu, zhaslo mi prakticky i to poslední světélko naděje. GP, jak jej totiž v tomto kontextu chápu, dělá absolutně vše proto, aby člověk jako jedinec téměř neměl naprosto žádnou naději dosáhnout jakéhokoli myšlenkového vývojového posunu. Je to dle všeho totiž on, respektive ti, kdo mu slouží, kdo do světa neustále hrne šum, kterým prakticky nelze proniknout. GP vytváří náboženské kulty, dezinformace, lži, falešnou kulturu, likviduje funkční vzdělávací systémy a prakticky pošlapává veškeré pozitivní hodnoty. K tomu z většiny lidí vytvořil skutečné otroky, kteří prakticky ani nemají příliš času a ani sil na to, aby jakkoli ještě duchovně rostli. Tady pro evoluci zkrátka není téměř žádný prostor, na rozdíl od degenerace, která v tomto boji zcela převládá. Není příliš mnoho možností, aby z takového prostředí vzešel někdo, kdo dosáhne vyšší úrovně, a i když se mu to náhodou podaří, narazí v takové hierarchii právě nejdříve na GP. Co se stane, nebude-li s GP v myšlenkovém souladu? Nepochybně bude takový jedinec jako nebezpečný objekt, chyba v ustanoveném pořádku, zničen.

277042

23.10.2012 10:56

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: Duka by měl sedět v kouzě a šoupat nohama

L.C. 194.?.?.?

To je jednoduché. Spočítejte si, kolik bylo za socialismu u nás a za nacismu v Německu bezdomovců, lidí bez práce a lidí živořících na okraji chudoby a kolik jich je za dukovců a imperialistů. Komunisti alespoň čas od času hodili tomu pracujícímu dobytku dole alespoň nějaký ten žvanec, dukovci jej nechají chcípat na ulicích a ani se nezačervenají.
Kdo to vlastně je ten Duka? Člověk, který ve své bezbřehé arognaci nosí na krku ostatky českých svatých. O svatosti to nevypovídá nic, ovšem o satanismu, nebo o zednářství určitě alesopň něco. Ti xindlové totiž symboly milují. A ponížit tak celý národ (tedy jeho rozdrcené zbytky) zhanobením jeho světců je opravdu majstrštyk.

277655

23.10.2012 13:17

Pro koho zemřeli ubozí františkáni

RE: Duka by měl sedět v kouzě a šoupat nohama

L.C. 194.?.?.?

To, na co jsem chtěl upozornit v první řadě je, že používání ostatků mrtvých k vlastní ozdobě je prakticky barbarismus, který by se hodil spíše k lidojedům, než k středoevropské tradici, nebo naopak právě k zednářství nebo satanismu. Nejsem sice věřící, ale přesto pochybuji, že někoho, jako je Duka lze nazvat křesťanem. Možná katolíkem, ale i zde bych byl opatrný, protože znám několik katolických kněží, kteří jsou skutečně dobrými lidskými bytostmi.
My nejsme mnoho věcí, které jsou nám tak často podsouvány. Upřímně, sám si nejsem jistý, co dnes striktně patří k předkřesťanské, křesťanské, nebo katolické tradici. Zde ve středu Evropy se střetávalo velké množství vlivů. Ke cti nám slouží, že jsme si přes více než tisíc let dokázali udržet vlastní integritu a to i přes to, že ta doba byla prakticky neustálým bojem jak o území, tak o vlastní sebeurčení. Troufnu si ale tvrdit, že ani za nájezdů Avarů a Franků, ani za Braniborů, 30tileté války a ani za následné násilné katolizace za vlády Habsburků, nestál tento národ před takovým nebezpečím, před jakým stojí dnes. Dnes skutečně stojíme na pokraji totálního zničení. Nejen fyzického, ale zejména duchovního.

277666

22.11.2012 10:41

NATO mučí zvířata

Pokusy

L.C. 194.?.?.?

Doporučuji k přečtení knihu Pokusy na lidech, jejímž autorem je Peter-Ferdinand Koch. Mihla se v knihkupectvích někdy v 90. letech a pak prakticky dokonale zmizela. Třeba se ale někomu podaří ji najít v nějakém zastrčeném antikvariátu. Jsou tam rozebrány hlavně pokusy za nacistického Německa, nicméně pokusy s LSD, IDPN II, VX a Novičoky, tedy psychotropními a BOL nové generace bychom již Němcům připsat nemohli. Vzhledem k barvitému popisu některých efektů je jasné, že na tyto pokusy nebyla používána jen zvířata. Z knihy si pamatuji několik zajímavých informací. Jednou bylo, že chceme-li se dovědět, jak to bylo a je s pokusy na lidech, stačí si vzít jakoukoli knihu o pokusech na zvířatech a termín zvíře nahradit termínem člověk. Další bylo, že většina německých odborníků po válce ve svých výzkumech pokračovala jednoduše buď na východě, nebo západě. Tohle se ostatně dělo i po rozpadu východního bloku, kdy většina odborníků bývalého Sovětského Svazu odešla do USA provozovat své kejkle s bakteriologickými, biologickými a chemickými zbraněmi tam (viz. kniha Biohazard, autor Ken Alibekov).

Myslíte, že druh, který je schopen svinstev bez jakéhokoli morálního omezení vůči vlastním příslušníkům, bude šetřit tvory, které považuje za všeobecně méněcenné?

279457

06.12.2012 08:01

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

Když se tak koukám

L.C. 194.?.?.?

na ty, které se nám snaží pomalu vnutit jako budoucí vůdce (Janeček, Babiš apod.) začínám zastávat názor, že jediná vhodná cesta bude cestou ozbrojeného odporu, nebo emigrace. Nerad bych totiž vzpomínal na Kalouska jako na etalon slušnosti a poctivosti.

280102

07.12.2012 09:09

Janečkova pozitivní evoluce – raz dva tři, show dva tři

RE: Nechápu pivní Pepíky a lídlující Mařen/ky

L.C. 194.?.?.?

Naprosto přesně. Nedávno jsem někde četl, že zvýšení daní a další chystané kroky přinesou během asi tří let do státní kasy asi 470 mld korun. Pomyslel jsem si k čemu ale vlastně, když ve skutečnosti připadne na běh státu tak s bídou čtvrtina a zbytek se protuneluje, prouplácí a jinak rozkrade.
Není to o penězích nasypaných do systému, je to o zlodějích, kteří jejich jakékoli množství bezostyšně rozkradou a ještě si z nich připlatí cikánskou pátou kolonu. A možnost odstranit tento systém? Jen ta představa je absurdní a prakticky neexistuje ani "in potentia", protože tento stát je ve fázi, kdy je vládní chobotnice prakticky neodstranitelná.

280181

Pane Editore, můj názor je ten, že se mýlíte přinejmenším v jedné věci. Umělci nikdy nebyli ani solí, ani duší tohoto národa. Tzv. umělci byli vždy jen komedianti, kteří maximálně bavili tu sůl i duši národa, když se trmáceli v kočovných společnostech od města k městu. Tehdy byli lidé dost inteligentní na to, aby se při představení dokázali pobavit, odreagovat a hlavně poté, jít si opět po své práci. Možná jim ještě čas od času zvalchovat hřbet, když to s tou svou hranou komedií trochu přehnali. Nechtěli se v nich však vidět a podobat se jim. To je problém současné společnosti, která navíc zničila morálku i ctnosti a nahradila je jejich pravými opaky tvrdíce o nich, že právě ony jsou těmito ctnostmi, kterých je třeba dosáhnout. Lidé přestali myslet, přestali chápat.
Opravdu moc rád bych se mýlil, ale vážně se bojím, že český národ touto volbou vykročil na poslední část cesty, která povede k jeho neodkladnému a konečnému zániku.

282717

18.01.2013 20:02

O Schwarzenbergově prezidentství bylo možná rozhodnuto už v roce 2008

RE: No a vůbec nejlepší je udělat vlastizrádce rovnou prezidentem.....

L.C. 90.?.?.?

Souhlasím až na jednu věc. Schwarzenberg pro nás nebyl, není a nikdy nebude vlastizrádce a to jednoduše proto, že Čechy jeho vlastí nikdy nebyly. Je to v podstatě stejné, jako označit za vlastizrádce třeba takového R. Heydricha. Ten ovšem na rozdíl od té rakouské zdegenerované kreatury alespoň věděl, že český pracující dobytek musí dostat alespoň nažrat.

282733

22.01.2013 13:37

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

L.C. 194.?.?.?

A mám toho akorát tak dost. Mohl byste laskavě jmenovat podniky, které byly páteří čs vývozu a přitom byly většinou německé? Pokud si pamatuji, tak většina průmyslu byla již od poloviny 19. století ve VNITROZEMÍ - Tatra, Škoda Plzeň, Laurin a Klement, ČKD, Zbrojovka Brno, Aero, Avia atd. Vše německé podniky, že? Většinou nejsem sprostý, ale už toho mám akorát tak dost. Jděte s těmito bláboly do háje. To totiž tahle republika potřebuje, nějakého dalšího tupého hochštaplera, který bude každému říkat, jak jeho národ stojí za hovno.

283112

23.01.2013 13:13

Nelze napravovat staré křivdy tím, že pácháme nové

RE: Česko je slovansky narod

L.C. 194.?.?.?

Jestli by Vám na mém názoru záleželo, tak bych Vám řekl, abyste sem přece jen alespoň čas od času nakoukla. Kdo tu totiž zůstane, když to všichni vzdají?
Podívejte, já vím, jak Vám je. Prakticky jsem přestal sledovat noviny, televizi a téměř i internet. Nemá to skoro cenu, protože ta propaganda, lži a manipulace jsou tak brutální, že člověk, když to sleduje, by se skoro styděl být Čechem, nebo se z toho zbláznil. Co je horší, mladí už se nyní stydí a řeknou Vám, že nechápou, proč by se měli cítit příslušníky nějakého národa. Jsou vykořenění a již nyní prakticky mrtví, protože na skutečné hodnoty zapomněli. Jenže ono to nejde jen tak vzdát. Udrželi jsme se v České kotlině přes čtrnáct století navzdory těm, kteří se nám ji po celou tu dobu snažili vzít. Možná, že nyní jsme skutečně na konci této cesty. Troufnu si tvrdit, že proti tak agresivní kampani jsme jako národ ještě nestáli, přesto by to ale nemělo znamenat, že to vzdáme. Kdysi mi jeden můj strýc vyprávěl o nějakém proroctví, ve kterém se snad psalo o tom, že přijde válka, po které zůstane na světě tolik Čechů, že by se schovali pod formanskou plachtu. My již jsme v této válce, jen je vedena jinými zbraněmi a možná, že i těch Čechů je tak málo, že by nebylo třeba mnoha formanských plachet, pod které by se mohli schovat. Jenže tady na Zvědavci stále ještě nějací jsou a jinde také. Je na nás, zda-li to jako národ přežijeme, či nikoli. Sami to ale nedokážeme. Budeme se muset opět naučit, jak držet pohromadě.

283235

29.01.2013 15:01

¡No pasarán!

Optimismus?

L.C. 194.?.?.?

Já se obávám, že v kontextu doby optimismus není příliš na místě. Jako národ jsme prakticky ve válce. Jediný rozdíl oproti té konvenční je ten, že je vedena poněkud sofistikovanějšími zbraněmi. Troufnu si tvrdit, že knížete volili většinou mladí. To příliš nadějný příslib do budoucna nepřináší. Další, co je třeba si uvědomit, je to, že se volilo jen mezi dvěma zly. To, že se teoreticky vítěz dá považovat za zlo menší, zlo jako takové ve skutečnosti nijak neumenšuje. A co je nejhorší, i kdyby to znamenalo do budoucnosti alespoň minimální příslib něčeho pozitivního, jedná se pouze o jedinou figurku na šachovnici, na které jsou jinak samí protivníci.

283919

06.02.2013 09:36

Spletl se Stwora?

Překvapení

L.C. 194.?.?.?

Co překvapilo na těchto volbách mě, je ta absolutně nenávistná kampaň vůči všem, co nevolili Kódla. Rétorika kdo není s námi, je proti nám, je neskutečná, vezmeme-li v potaz, že ji používají lidé, kteří sami sebe považují za morální autority a co více, odpůrce totalitních praktik. Přitom z mého pohledu se neliší od těch nejtvrdších normalizátorů. Přečíst si výblitek takového Hřebejka je děsivé, ovšem nemusíme zase dumat nad tím, odkud se berou takoví lidé, jako byl kupříkladu nějaký pan Urválek, nebo jak je možné, že humanista Masaryk nechal střílet do dělníků.
Mimochodem filmy „Pelíšky“ a „Musíme si pomáhat“ jsou totální polopsychopatické slátaniny. Stačí se zamyslet nad tím, že v těchto filmech, není jediný mužský kvalitní vzor.

Nicméně vítězství Zemana ve volbách za vítězství nepovažuji. K volbám jsem nešel, abych volil menší zlo, protože opravdu nedokážu volit a v případě prezidentské volby ani rozlišit mezi menším a větším zlem. Zlo je z tohoto pohledu zkrátka jen a pouze zlo. Jeden kandidát stejně jako druhý nás prodají za mísu čočovice a ani se u toho nezačervenají. Je to zkrátka stejná volba, jako bych si, co by odsouzený k smrti, měl volit mezi oběšením, nebo zastřelením. V tomto případě to ale mírně kulhá, protože mám dojem, že ten skutečný konec tak snadný, jako jednoduchá a přímočará poprava, nebude.

284357

12.02.2013 10:14

Co s cikány?

RE: Osady

L.C. 194.?.?.?

Já se opravdu obávám, že do budoucna nás nečekají žádné tábory pro osoby práce se štítící, ale naopak tábory pro osoby do úmoru dřoucí. Když vidím jak je současná minorita protežována a jak se geometrickou řadou množí, je mi jasné, že nároky na její živení budou růst. Jediné místo, z čeho lze vytřískat nějakou vatu je vzít ji stále chudnoucí střední a nižší třídě. Kde již ale, a to si přiznejme, není moc co brát. Pokud by byl ovšem pracující dobytek nahnán do ohrad, mohl by makat do úmoru v podstatě jen za žrádlo a barevní vyvolení by si mohli ještě nějakou dobu žít jak prasátka v žitě. Jsa sám členem tohoto běžného pracujícího dobytka, se mi tato teorie ovšem pramálo líbí.

284697

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 5

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 1

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 2

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 6

Je podáno trestní oznámení na komisařku Jourovou za nenávist ke svobodě slova!02.04.20 19:22 Česká republika 2

Rockefellerova studie o "budoucí" epidemii02.04.20 08:56 Neurčeno 1

Už to začíná vypadat, jako by zemi vedli milionchvilkaři02.04.20 07:11 Česká republika 3

Podívejte se, kam přísná karanténa vede01.04.20 17:41 Itálie 5

Vláda: Zakážeme teplé počasí! Aby se lidi necourali venku01.04.20 13:10 Česká republika 3

Zákazy, zákazy, buzerace, zákazy: Několik mladých spáchalo zločiny. Opékali buřty v lese01.04.20 11:30 Česká republika 4

Policisté hlídají město v kostýmech v podobě koronaviru01.04.20 06:21 Bolivie 1

Rusko vyslalo do USA letadlo se zdravotnickými potřebami, Trump poděkoval. Proč o tom mlčí média?31.03.20 23:32 Rusko 0

D-Test provedl test roušek a respirátorů31.03.20 19:38 Česká republika 12

Minister Krajčí v súvislosti s koronavírusom plánuje zaviesť opatrenia voči občanom, ktorí odmietnú očkovanie31.03.20 16:02 Slovensko 3

Dějiny učí že po zpřísnění se návrat k normálu konat nemusí31.03.20 11:07 Česká republika 14

Rouškový teror v Čechách31.03.20 00:57 Česká republika 11

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 3

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 17

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 1

Měnové kurzy

USD
25,74 Kč
Euro
27,80 Kč
Libra
31,47 Kč
Kanadský dolar
18,21 Kč
Australský dolar
15,45 Kč
Švýcarský frank
26,33 Kč
100 japonských jenů
23,72 Kč
Čínský juan
3,63 Kč
Polský zloty
6,07 Kč
100 maď. forintů
7,56 Kč
Ukrajinská hřivna
0,94 Kč
100 rublů
33,36 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 582,60 Kč
1 unce stříbra
369,43 Kč
Bitcoin
173 305,56 Kč

Poslední aktualizace: 3.4.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 685 676