Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Recensor

Nalezeno 19 příspěveků, 4 různé IP adresy

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

30.01.2010 21:04

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Recensor 213.?.?.?

Upřesnění [mrknutí jedním okem]

Tak třeba "Spartakiádně": pokud by se všichni lidé na zemi postavili na značky vzdálené od sebe 1 metr, tak těch 7 miliard by zaplnilo "Strahov" o rozloze méně než 84km x 84 km. Pro lepší představu je to cca 1/2 rozlohy Okresu Benešov...

Pro ještě lepší představu ... je to cca pětinásobek
rozlohy okresu Benešov,
neboť 84 x 84 / 1475 = 4,78

211055

31.01.2010 00:00

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: Obama dělá dobře

Recensor 213.?.?.?

Drobná korektura [mrknutí jedním okem]
- Za tažení do Iráku je v současnosti vyšetřován Anthony Blair s podezřením, že došlo ke spáchání válečného zločinu
- Obama "investuje" především do války v Afghánistánu
- proti válce v Iráku vyslovil výhrady a aktivity tam utlumuje
- chce-li někdo tvrdit, že Apollo byl podvod, měl by to doložit
- že se na Měsíc nelze dostat s raketovými motory, které byly v 60. letech k dispozici, je holý nesmysl, dá se to poměrně snadno spočítat (Ciolkovského rovnice)
- "problém s radiací" je při letu na Měsíc nepodstatný
- co je tedy z Vašeho pohledu "evidentně technicky nemožné"?
- a kdo z NASA je podle Vás podvodník?

211075

31.01.2010 00:26

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Recensor 213.?.?.?

>Jo tak nebudu to používat, ono to bude špatně.
>Nemělo by být 2.647 km x 2.647 km ????
>To by pak bylo 7.006.609 km2 tedy 7 miliard metrů
>Je to tak ne?

Samozřejmě, že ... to tak není.

Na čtverec o straně 2647 km by se lidstvo vešlo tak, že by každý "cvičenec" měl kolem sebe "parcelu" o velikosti 1000 metrů čtverečních, což je plocha, která již dokonce může dostačovat k jeho obživě, uvažujeme-li, že se na ní dá vypěstovat např. 800 kg pšenice ročně.

211079

01.02.2010 00:47

Obama škrtá, na Měsíc se nepoletí

RE: Obama dělá dobře

Recensor 213.?.?.?

Pakliže si děláte legraci, omlouvám se za svoji nedovtipnost.
Pakliže nikoliv, tak - s vykládáním logických nesmyslů jste si začal vy. (211051)
Snažil jsem se to trochu korigovat, protože tohle téma (které i mě před nějakou dobou zaujalo) mám prozatím vyřešeno (dokud nenajdu pádný důvod ke změně názoru, o který Vás tímto podruhé žádám).
Máte-li na mysli např. toto video: First Moon Landing 1969
http://www.youtube.com/watch?v=RMINSD7MmT4
tam se vlajka rozhoupala právě v důsledku oné usilovné snahy o její zapíchnutí do měsíčního povrchu. To, že se rozvlnila větrem je jen Vaše hypotéza, na které jste si patrně vystavěl svůj názor.
Nechápu, proč by z toho záznamu měl být někdo štajf. Pochopitelně - odhlédneme-li od historické jedinečnosti takového okamžiku.
Jakmile pak byla vlajka vztyčena a ponechána svému osudu, zůstala již v klidu.
Anebo se podle Vás ve vakuu při zarážení žerdi do podkladu nemůže látka rozvlnit?
Nedivte se, že druhý "aktér" situaci jistil tím, že vlajku přidržel. Platí totiž pravidlo, že vlajka se při vztyčování nesmí dotknout země, v přeneseném slova smyslu tedy ani Měsíce.
Jestli budete chtít vyrukovat s tím, že stíny na fotografiích nejsou rovnoběžné, podívejte se třeba sem
Vložený obrázek
a zkuste tvrdit, že ty koleje nejsou rovnoběžné [mrknutí jedním okem]
Anebo máte nějaký solidnější argument?

211127

01.02.2010 01:14

Směřujeme ke světovládě. Havel tleská, Klaus varuje

RE: JSME OPRAVDU PŘEMNOŽENI?

Recensor 213.?.?.?

To by bylo plýtvání místem.

Vložený obrázek

[mrknutí jedním okem]

Takhle úsporně naskládaní bychom se vešli všichni do Orlické přehrady.

211128

14.09.2011 10:12

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Recensor 213.?.?.?

Všichni redaktoři do jednoho moc dobře vědí, jak to tenkrát před deseti lety bylo
Odhaduji, že 50-90 procent redaktorů (podobne jako i ve zbytku populace) tu otázku vůbec neřeší, buďto ji nepovažují za něco, co by se jich nějak významně týkalo anebo ji považují za méně důležitou než kupříkladu "strkanice uvnitř vládní koalice".
situace v Česku je momentálně taková, že 9 z 10 lidí oficiální verzi nevěří a vědí, že to byl inside job
Toto považuji za hrubý omyl. Extrapolujete úrověň svého povědomí o těch u dálostech na zbytek populace. Vzpomeňte si ale, jak jste o 9/11 smýšlela např. před 5 nebo 4 roky Vy. Lidé, kteří řeší "závažné osobní problémy" (a těch je, jak se mi z mého okolí zdá, většina), politiku ignorují, spoléhají na moudrost "vůdců stáda".
Schopnost posoudit opodstatněnost námitek vůči ofiko verzi předpokládá jistou úrovň vědecké gramotnosti.
V České republice lze za vědecky gramotné považovat 17 procent populace (ve Švédsku 35, v Turecku 2 procenta - jak uvádí F.Koukolík ve své knize Jádro). No a uvážíme-li, že jen polovina z nich (osobně si myslím, že ještě méně, stálo by to za objektivní průzkum) se tou otázkou hlouběji zabývala, vychází nám přinejlepším 9 procent lidí, kteří "kvalifikovaně pochybují" anebo - chcete-li - věří něčemu jinému. Takže ty procenta jsou potom skoro přesně naopak, než se domníváte.
U těch redaktorů ČT - jak můžete pozorovat, skutečných osobností je mezi nimi jen zlomek. Tudíž v jejich "stádu", které se mimochodem nyní mj. díky NWOO ocitá pod určitým tlakem, dominuje nejen loajalita ke svým chlebodárcům, ale i princip (kolektivní)stupidity. Uvidíte, já nevím kdy to bude, že pak, až "to praskne" změní názor jaksi "všichni najednou". Krom toho si myslím, že politický potenciál lží o 11.září je nyní již prakticky vyčerpaný a na scéně se pod praporem náhlého prozření pravdy o něm objeví nové marionety. A začnou nám lhát zase o něčem jiném, ale tak už to v zastupitelské demokracii chodí.

253309

14.09.2011 23:33

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Recensor 213.?.?.?

"pro mě jsou nejlepší statistikou názory lidí všude kolem mě, nikoliv lživá oficiální statistika"
Neberte to prosím jako urážku, ale tímto výrokem jste se podle mého názoru sama zařadila mezi vědecké analfabety, o kterých se zmiňuji ve svém příspěvku, že tvoří 83 procent populace v Česku. Podle stejné logiky by si mohli pracovníci v ČT nalhávat, že pravdu mají oni, když v jejich okolí si NIKDO o nějakých alternativních hypotézách netroufne ani šeptem zmínit. Dopisů od veřejnosti na tohle téma (opět jen odhaduji - nedovedu to zjistit, oni s veřejností skutečně tohle téma nekomunikují) dostavají nanejvýš 1 za týden. Podobně to pak může vypadat v komunitě poslanců, senátorů, státních zaměstnanců. Ti lidé skutečně žijí a uvažují v jiné dimenzi a primárně upírají svoje zraky stejným směrem jako jejich chlebodárci. I na internetu chodí jinam než chodíte Vy nebo já. Všimněte si jen, jakou (nízkou) návštěvnost má článek, pod nímž diskutujeme.
Tím vším chci říct, že pravdu vůbec nemáte a jen tak tlacháte. Doufám, že se shodneme, že tlachání je slušné slovo, protože opět - nemám v úmyslu Vás urážet.
Měl bych případně i konkrétní návrh, jak náš spor objektivně rozřešit, pokud své tvrzení hodláte nadále hájit.
Oslovit (např. před hypermarketem v nějakém menším městě do 20 tisíc obyvatel) stovku náhodně vybraných spoluobčanů a přeptat se jich, zda vůbec mají potuchy, co ta oficiální teorie obnáší, zda někdy slyšeli nějaké námitky proti ní, případně, pokud ano, tak co považují za pravděpodobnější verzi a proč.
Vy tvrdíte, že více než 89 lidí pochopí, na co se ptáme a budou upřednostňovat Inside job. A já tvrdím, že pro
Inside job se vysloví nanejvýš 10 lidí. Jasně bychom zjistili, kdo bude blíž realitě. A přiznám se, že bych si vlastně přál v takovém sporu prohrát. Jsem totiž skeptický i k vypovídací hodnotě fóra na Novinkách.
Proč bych to provedl v městě do 20 tisíc obyvatel? V Česku žije asi 10,533.000 lidí a polovina z nich žije ve městech o velikosti větší než 14.000 obyvatel. Předpokládám, že před hypermarketem ve městě okolo 20.000 obyvatel by struktura nakupujích nejlépe korespondovala s populací v ČR. Klidně se to může provést v nějakém malém městě na Moravě, kde se to strécama se zdravým selským rozumem jen hemží. Navrhněte. Případně můžeme do té sondáže zapojit i více tazatelů na více místech, ale to už se bavíme o detailech.

253365

15.09.2011 10:03

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Recensor 213.?.?.?

Zdravý selský rozum? Co to je? To je asi něco jiného než objektivita a kritické myšlení, že? Ale budiž. Zařadila jste se sama.
Ne, mě by to nebavilo, dělat ten průzkum, ale býval bych ochoten to úsilí vynaložit, abych Vám pomohl od iluzí, které máte o úrovni populace. Kdybych se do toho pustil sám, mohla byste mě podezřívat, že jsem to zfalšoval. Mně samotnému to trvalo víc než rok, než jsem pochopil, že "českému lidu" je ta věc UKRADENÁ. A obtěžuje je, když by se někdo snažil přimět jej, aby o ní vlastní hlavou přemýšlel. Slyší spíše na drby, strašení a (falešné) sliby. Televize pak tím, že je s tím netraumatizuje, de facto jen plní společenskou objednávku.

George Orwell:
WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, and IGNORANCE IS STRENGTH.
Tohle na dnešní dobu sedí dokonale.

Ostatně - tuto neděli dopadl "průzkum" jasně, porovná-li se počet příchozích na Staroměstské náměstí, kde se truchlilo po hokejistech, s počtem lidí u koně, kde se probíralo 11. září 2001. Hokej je pro "český lid" důležitější než nepotrestané zločiny za velkou louží.

Takže pravdu mám já, viďte?

Mimochodem - mohla byste někam vyvěsit (anebo třeba přes editora zaslat) podrobnější parametry a výsledky toho průzkumu, který jste prováděla v malých městech na Moravě? V jakých městech a kdy to bylo, kolik bylo respondentů, jejich věkové a vzdělanostní složení, jaké otázky jste jim položila a jaké odpovědi jste obdržela?

253386

16.09.2011 01:03

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Recensor 213.?.?.?

Fakt je, že se tu už "řeší" přinejmenším dva problémy naráz, a začíná z toho být arciguláš.
Za prvé - jak se dobrat k poznání, které se co možná nejvíc blíží objektivní realitě (na konkrétním případě - kolik lidí v ČR připouští u 9/11 inside job), chcete-li, tak PRAVDĚ.
Za druhé - jak se nezbláznit z toho, že se na nás těch informací valí víc než jsme schopni zpracovat a že naše reálná možnost ovlivnit (pokud možno pozitivně) okolní svět je (zdánlivě)nevelká.
K prvnímu bodu - rovnítko mezi selský rozum a intuici dle mého soudu nepatří.
Paní Jarmila (samozvaná držitelka ZSR) a diskutér Big sister mě přiměli k vygůglení tohoto odkazu
http://lbhero.blog.cz/0711/zdravy-rozum-cesta-zpet,
ale to by mohlo být pro leckoho poněkud dlouhé čtení, takže stručněji bych ten zdravý selský rozum pojímal jako povrchní úsudek vzniklý na základě dílčí osobní zkušenosti, bez možnosti fazifikace ala Popper. Intuici chápu jako téměř zázračně vyhlížející schopnost mozku vyhodnotit, jak a zda vůbec spolu které věci souvisí a díky tomu vykročit takovým směrem, v němž se nachází řešení nějakého problému.
K druhému bodu - jak se nezbláznit z toho, co víme a co víme že (ne)zmůžeme - to řešili i psychiatři na svém školení o supervizi a fakt je, že ani pan Koukolík jim to zrovna nezjednodušil
http://www.supervize.eu/wp-content/uploads/koukoli..., takže to určitě není nic jednoduchého a blahopřeji diskutérovi Big sister, že na to má nachystanou metodu.

No a ty další věci, jako jsou sondy do svědomí a odposlechy z domácností televizních pracovníků, porovnání možnosti uplatnění disidentů s dobou před 22 lety, příbuzenské styky a (ne)odběr denního tisku paní Jarmily, definitivní odhalení JEDINÉHO možného pachatele (s dlouhým jménem SilversteinRumsfeldBushBushCIA), pojmenování dnešního systému jakožto "zrůdný kapitalismus", svíčky na celonárodní tryzně, info o odmítání tazatelů paní Jarmilou, které je dle jejího vyjádření "VŠECHNO JASNÉ" apod. - to máme navíc ZDARMA jako bonus, hrubé off topics a taky jako moji záminku k opuštění tohoto vlákna, těšilo mě.

253464

16.09.2011 01:22

Otevřený dopis zpravodajcům ČT

RE: Císařovy nové šaty

Recensor 213.?.?.?

IGNORANCE bych překládal spíše jako lhostejnost, a o tuposti z mé strany nepadlo slova.
Volba priorit - dejme tomu, ale namísto "ochrany sebe sama" vidím v davovém šílení po hokejistech a jim podobných celebritách spíše vlastní lenost o něco se aktivně pokusit. Čas věnovaný na zábavu pak samozřejmě lidem chybí k tomu, aby pojmuli nějaké globální souvislosti.
Že by hrozil na mistrovství světa nedostatek hokejistů - to myslíte vážně?
A to, že by problémy ve Varnsdorfu či jinde mohli vyřešit politici, si nemyslím, viz např. agentura pro začleňování.
Jinak souhlas a pozdrav při odchodu z Jarmilina vlákna.

253465

17.09.2011 10:30

9/11 po deseti letech – stále čekám

Diplomka - Martina Juráňová & Ivan Němec - VUT BRNO

Recensor 213.?.?.?

Vypadá to na zprávu dne, možná roku, možná století.

http://www.reformy.cz/zpravy/rozhovor-s-doc-ing-iv...
¨
Na přiznání členů demoliční čety se už čekat nemusí.

Detailně:
http://www.reformy.cz/wp-content/uploads/2011/09/N...

253533

26.09.2011 06:12

Moje manželka je Cikánka

Podvrh

Recensor 213.?.?.?

Tento článek považuji (z několika důvodů, z nichž zde ale žádný nehodlám uvést) za podvrh. Kompletně vylhaný, zaměřený na nejnižší sociální reflexy. Zdá se, že editor (jak už se v minulosti několikrát stalo) někomu spolknul návnadu i s navijákem. Prosím o vyjádření editora, jak, a zda vůbec ověřoval, že tvrzení uvedená autorem v článku (mám na mysli to, že žije 20 let s cikánkou a má s ní děti) jsou pravdivá a do té doby, než toto ověření provede, raději článek stáhnout.

253944

02.10.2011 22:19

Demokracie a diktátoři

RE: Luciferiáni a uhlobaroni spolknou jóóó hořkou pilulku

Recensor 213.?.?.?

Váš příspěvek sice vypovídá sám za sebe, ale budu konkrétní:

1. 27x52 se nerovná 1000, je to poněkud více, ale budiž, tím líp
2. lžička není jednotka SI, i my doma máme v jednom šuplíku různě velké lžičky (aby se nám z toho nevyklubala lžíce od bagru)
3. není prášek jako prášek - nutno uvést velikost a tvar zrn
4. vysoký tlak? to má být co? 160/90?
5. jaký tvar má nádoba, v níž se nachází ta směs niklu a vodíku?
6. Co to je podle Vás tepelná energie? Fyzikální veličina to totiž není.
7. Ani měsíc není jednotka SI - o jaké měsíce jde? Doufám, že to nejsou samé nepřestupné únory?
8. Jak mohou být publikovány vysledky již druhý den, když tvrzení se týká 6 měsíců? Anebo tím 7. říjnem není myšlen letošní rok?
9. Čím vtipnější upoutávka tím podezřelejší byznys, rozumíme si?
10. ISO kontejner - to jediné zní jako odborný výraz. Ale na 52 lžiček prášku a 104 gramy vodíku je to poněkud velký kvartýr neníližpravda.

Těch argumentů, proč jsou tito mystifikátoři směšní a vy, co jim to baštíte dvojnásob, by se dalo vyjmenovat mnohem víc, ale možná že se jen neumíte pokorně zastydět a 7. října nám přijdete "nesmlouvavě" povykládat nějakou ještě ulítlejší prognózu a moje věcné námitky třeba taky označíte za hysterické řvaní.

Zopakujte si prosím Vás základní školu, než zase napíšete nějaký odborný příspěvek. A uhlí na zimu si letos klidně objednejte, určitě se bude hodit.

[mrknutí jedním okem]

Zdravím Vás z reality.

254332

31.07.2012 16:00

Nejvyšší soud: Diskuze je ze zákona zakázána

Zmínka o tomto případu v rozhovoru Erica Besta a Jana Čulíka

Recensor 213.?.?.?

Debatní klub Britských listů ze dne 31.7.2012
od času 29:45

272779

23.08.2018 14:49

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Recensor 213.?.?.?

+p...: Píšete, že
"dominoefekt podobnych konstrukci mozny od zhruba 0.5m svetlosti podlazi, byla asi 3m, rozdil navic blizi rychlost padu blizkou volnemu."

Jistě, internet snese všechno, ale vždyť ty Vaše věty nedávají smysl. Klidně pište slovensky, když je Vám to bližší, jelikož ta absence přísudků a skloňování (o diakritice a vágnosti obsahu nemluvě), je otřesná, Vaše vyjadřovací schopnosti odpovídají úrovni žáka druhé třídy základní školy.

Vážnější je, že současně svými nepravdivými tvrzeními matete laickou veřejnost.

Například:
Od jaké velikosti obdobné ocelové konstrukce lze podle Vás ten dominoefekt reálně navodit? Uvedete nějaký odkaz na experimentální ověření?

366018

23.08.2018 20:16

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Recensor 185.?.?.?

+p...:
Přehlédl jste toho víc. A připomínku k Vašim vyjadřovacím schopnostem jste očividně rovněž nepochopil, ale s tím už ve svém věku asi nic nezmůžete. Patrně máte potíže i s pochopením psaného slova. Navíc se tu snažíte mentorovat, co je fyzikální dotaz a jak se mají číst odborné texty ...
Moje otázka směřovala k tomu, abyste uvedl, jaká musí být minimální velikost "obdobné" konstrukce, u které lze navodit domino destrukci. Na tu jste NEodpověděl.
Melete pořád dokola nesmyslná souvětí podle toho, co Vás momentálně napadne a zaplevelujete diskusi nepatřičnými odkazy na nějaké exoty na YT.

366035

24.08.2018 16:34

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Recensor 213.?.?.?

Jestli se Vám původní formulace otázky zdá pro zodpovězení jednodušší, tak zkuste odpovědět alespoň na ni. Váš výplod
"Velikost objektu sama neurcuje, zda dominoefekt nastane, nebo nikoliv."
ale NENÍ odpovědí na otázku
"Od jaké velikosti obdobné ocelové konstrukce lze podle Vás ten dominoefekt reálně navodit?"
Jestli nechápete proč, tak bude nejspíš problém na Vaší straně. Logika, sémantika, empatie apod.
A urážky si nacvičujte třeba doma před zrcadlem, v písemné diskusi působí infantilně.
A ještě něco.
Účelem mého dotazu nebylo, abyste mi cokoliv vysvětloval. Vidím, že to jste rovněž nepochopil.
Viděl jsem, že tu v diskusi plácáte nesmysly a chtěl jsem Vás postupně několika otázkami posunout k tomu, abyste si to uvědomil. Podle minulých zkušeností s Vámi to mělo nepatrnou naději na úspěch, ale proč Vám nedat šanci?
Přeji Vám, aby Vaše příští reinkarnace byla bystřejší.

366063

27.08.2018 08:48

Proč spojenci na Afghánistán zaútočili a proč tam jejich vojáci dosud jsou

RE: Nic ocelove se netavilo

Recensor 185.?.?.?

+p....:
Neřešte pořád dokola na co jsem zvyklý vzhledem k porozuměmí technickému textu, jaké mám nebo nemám vzdělání, nefňukejte, že Vás snad chytám za slovo, když od Vás jen požaduji, abyste podložil své vlastní tvrzení a uvedl nějakou číselnou hodnotu, u jaké velikosti ocelové konstrukce je již možné docílit/pozorovat "domino efekt" jejího samovolného zhroucení. O moji osobu tu vůbec nejde. Věnujte se výhradně předmětu sporu a ušetřete si své výpady ad hominem, dá se diskutovat i bez nich.

Teď už vidím, že není šance, dostat z Vás uspokojivou odpověď na moji otázku, abychom se mohli posunout "od první jamky" někam dál.
Našel jsem odkaz na video, které vystihuje podstatu problému, o který se jedná, jde o fyzikální experiment v menším měřítku.

https://www.youtube.com/watch?v=aw4GW977OmI

Otázka pro Vás: co byste poradil tomu pánovi, aby dosáhl toho, že horní, menší (cca desetina z celkové velikosti , ale můžeme jít třeba až k jedné šestině) a nanejvýš stejně robustní část konstrukce, pomocí (Vašeho) "domino efektu" rozdrtí spodní, větší a logicky i přinejmenším o chlup robustnější část konstrukce. Shodneme se přitom na opodstatněnosti předpokladu, že hmotnost jednotlivých podlaží směrem zdola nahoru neroste, či spíše klesá?
Není to nic o letadlech, není to ani o tavení oceli, jedná se o čistý extrakt podstaty toho, že to, jak se budovy zřítily nebylo možné po impaktu a požáru v horní části budovy docílit, aniž by bylo budově ke kolapsu "dopomoženo" i v její dolní části.
Způsobem zřícení mám na mysli především zrychlení, s jakým se budova hroutí. Další efekty, jakými byl rozpad konstrukce na stovky až tisíce kusů, explozivně vyhlížející vývany materiálu z lokací hluboko pod deformační frontou, horká pyroklastická mračna prachu či kouře, symetrie hroucení do té míry, že se téměř dokonale "teleskopicky" sesunula až do úrovně cca jedné dvacetiny či jedné desetiny své původní výšky. Pak tam je u budovy WTC 1 ještě jeden efekt - že spodní polovina jádra se zřítila s časovým odstupem až v okamžiku, když již nebyla zatížena, ale s tím si nevěděli rady ani na ČVUT, takže to asi ani v tomto vlákně nezmákneme.
Tvrdil jste opakovaně, že na absolutní velikosti konstrukce to nezáleží, takže to, že si pán vyrobil "mrakodrap" o velikosti pouze cca 1,5 metru, by nemělo být na závadu, není liž pravda?

366131

20.06.2019 09:41

Na přednášce Ludmily Hamplové

Odkaz na přednášku

Recensor 213.?.?.?

https://www.youtube.com/watch?v=L311o228ylk

372128

Káva pro Zvědavce

21

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 28 čtenářů částkou 7 460 korun, což je 21 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Trocha humoru na téma postižení korona-vymýváním mozků04.12.20 09:47 Česká republika 0

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa s čs titulky03.12.20 10:51 USA 9

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Měnové kurzy

USD
21,80 Kč
Euro
26,47 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
17,04 Kč
Australský dolar
16,22 Kč
Švýcarský frank
24,48 Kč
100 japonských jenů
20,93 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,38 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 981,17 Kč
1 unce stříbra
525,64 Kč
Bitcoin
413 798,65 Kč

Poslední aktualizace: 4.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 105 671