Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MoUdrostrak

Nalezeno 1666 příspěveků, 140 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

17.10.2014 11:51

Polské eskadry smrti na Ukrajině

RE: no -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ono záleží, na CO (pravicujícního) natrefíte.

Třeba na http://play.iprima.cz/ šel (v ZOOM?) jeden britský dok. seriál, pojednávající o skrytých jednáních během WWII.

Docela jsem "čučel", jak tam se v něm s despektem vyjadřoval Churchill při jednom jednání směrem k polské exilové vládě. Přicestoval tehdy (1943?) s nimi do Moskvy, řešit poválečné uspořádání Polska u Generalissima Uncle Joea.

Poláci tehdy se oháněli Katyní (muselo tedy jít o jednání v období po vrtění Katyní se strany Němců...). Churchill byl kupodivu vůči Polákům tvrdý a metl jim tehdy v Moskvě v separé do očí, že Poláci vždy všechno jen prohráli a zkomplikovali.

A pokud nepřestanou s obstrukcemi, Churchill dá od všeho ruce pryč a nechá na pospas a nemilost CCCP.

A Poláci jen kverulovali. De facto i Warszawské povstání se rozhodli odstartovat Poláci sami. Západ měl v té době plné ruce práce, aby zachránil probíhající vylodění v Normandii viz. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/4/41... .

Sověti by určitě Poláky ve štychu nenechali /už v té době rozumní Poláci dávno bojovali v dressech Rudé Armády), ale nemínili si nechat nasadit kverulantskou veš do kožichu.

O to víc by si měl český národ vážit nadstandardních dějinných vztahů s ruskými bratry. Včerejší fotografie http://cms.parlamentnilisty.cz/edition_files/uploa... pohodové až 45!!! minutové "RauchPause" Sergeye Viktoroviche (Lavrova) s českým Panem Presidentem Milošem Zemanem v Milánu, mi naplňují radostným očekáváním věcí budoucích.

Stejně tak jsem se slzou v oku sledoval ovace, kterými Bělehraďané stejně tak včera vítali Vladimira Vladimiroviche http://youtu.be/sSWAVKiC9uU?t=5h26m30s
Celý non-stop záznam Truimphu Vladimira Vladimiroviche včera v Bělehradu má přes 7 hodin!!! Odkaz jsem Vám ALE nastavil přesně do bodu, kdy přichází na přehlídku - a zvedá se vzrušení a aplaus [smích] Enjoy it [smích]

Nevěřím, že by Miloš Zeman se nechal fotit "jen náhodou". A že to není domluva předem s Parlamentními Listy. Věřím, že doba se mění - a my se budeme měnit s ní - k lepšímu !

Včerejšek v obou případech k tomu dává šanci věřit. Nebuďme kverulantskými (osmašedesátníkujícími a dobčekujícími) "Poláky", když nemusíme [smích]

A fakt si příchod nového světa pod vedením Vladimira Vladimiroviche užijme!!!

MIG 29 s ruskými výsostnými znaky na Bělehradem (byli to akrobaté z věhlasné ruské letky Striži) a aplaus Bělehraďanů Vladimiru Vladimirovichi smývá částečně utrpení z havlistického Humanitárního bombardování Jugoslávie.

319262

18.10.2014 14:24

Polské eskadry smrti na Ukrajině

RE: no -

MoUdrostrak 90.?.?.?

Díky. To je od Vás velice důležitý odkaz. Přesně potvrzuje, PROČ se Uncle Joe (Josif Vissarionovič) musel k (kverulujícím) Polákům chovat, jak se choval. A proč se k Polákům obdobně choval i Churchill.

Jen dnes se jasná historická fakta selektivně pravicujícně a autocensurně filtrují.

Pohrávám si s myšlenkou, co by se stalo redaktoru ČESKÉ TV, ČESKÉHO rozhlasu nebo "nezávislého" tisku, který by podobný odkaz vytiskl [oči v sloup]

O jeho polských kolezích už ani nemluvě.

V každém případě díky moc. Na Blistech jsem na něj dříve nikdy nenarazil...

319306

19.10.2014 07:46

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

Missovat, humanitárně bombardovat, umírat v Colloseu, texaskovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

IMHO, Overton nebyl prvním, kdo by techniku "Oken" popsal.

Kupř. nejslavnější židovský literát Lion Feuchtwanger, popisuje např. v Josephus Flavius (1932-1942) import lidských zápasů "Na život a na smrt" v Circích do oblasti Mezopotámie Římany, kde tehdejší obyvatelstvo podobné "kratochvíle" považovalo tehdy nejprve za cosi "zvráceného".
Římané pochopili, že musí krvavou "kratochvíli" zavést v kolonii postupně. Podobně, jako čeští Shabbes/GOY/im v "nezávislých médiích" zaváděli mezi pravicující, lídlující a kocábující Pepíky a Mařen/ky termín (zahraniční) "misse", "humanitární bombardování" a.
Nejprve se Římané tedy zaměřovali ve své kolonii na zvýšení intenzity utkání nekrvavého zápasu, kterému v určité míře holdovali i místní. Když už byli místní přejedeni a přesyceni stále častějším zápasem, dali Římané pokyn - a v circích v kolonii začali umírat první zvířata.
Jakmile "barbaři" v kolonii už akceptovali krev, pohled na ní a její "vůni", dali Římané pokyn po pár měsících k boji člověka se zvěří v circu.
Neuběhlo zase ani tolik vody, a lidé už se nebouřili, když v circích v kolonii bojovali gladiátoři na život a na smrt.
Pokročilo se k boji zajatců.
Ve finále potírali Římané matky s dětmi v circu medem, vypouštěli na ně vyhladovělé a rozdrážděné medvědy, upalovali v circu zajaté civilisty před zraky místního obyvatelstva - a nikomu to nepřišlo "divné". A už se nikomu nezvedal žaludek.

Komu z lídlujících, pravicujících a kdysi kocábujících - připadají dnes divné skřeky Pražského výběru, termín "zahraniční misse" nebo "humanitární bombardování Jugoslávie, Libye či zlé Sýrie"?!
Vždyť jen a jen díky tomu mámě v šatnících nejedny nenošené či obnošené TEXASKY. TEXASKY, které několikrát oběhly svět, nežli byla na ně natrhána bavlna (jen díky dětské otrocké práci a vyčerpání lokální vody na zavlažování), nežli byly obarveny (opět další kvanta zničené vody), sešity, zabaleny (kvanta ubývajících uhlovodíků a hromadících emissí)- a dodány do našeho nejbližšího Lídlu, toho lídlíčku.

TEXASKY "přece nosili kaUbojové!!!" - co kosili indiánské ženy a děti zručnou střelbou od pasu. Proto naši praotcové a otcové "Horovali pro TEXASKY".
Jen díky někdejším "kratochvílím v circu", jen díky eufemismům "zahraniční misse", "humanitární bombardování" a "Starci na chmelu", nám dnes mohou coby "služné" od naší Vrchnosti a Shabes/GOY/im vypadávat nejedny TEXASKY ze šatníku či prádelníku.

Ruku na srdce: Kdo má iDnes a iHned doma jen JEDNY TEXASKY, na které za Zlého Bolševíííka čekali jeho rodiče, prarodiče či on sám, dlouhé fronty před Tjůzexem?!

Každý eufemism a vokno, nás posouvá k tomu být lepším člověkem - s více TEXASKAMI (ve skříni)...

A "buzerantství" jde pramálo...

319340

19.10.2014 12:15

Overtonova okna: Jak prosadit neprosaditelné

RE: Kanibalizmus.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pol-pot nediktároroval v Efrice, nýbrž v Kampůčíji.
Když do Kampůčije vtrhli zlí Vietnamci, aby hodného Pol-pota a jeho diktátorizující kliku svrhli, setkali se s tvrdým odsouzením ze strany JůYsEj.

319362

20.10.2014 09:08

Varování před bouří v Íránu

To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naopak myslím, že podle toho jak znám Íránce a Írán, tak to celé v článku popisované, je hra Íránu, Ruska a BRICS.
Možná uvnitř Íránu Íránci mezi sebou soupeří.
Na druhou stranu mají nejvyššího společného sjednocujícího nepřítele: A tím je Shah Pohlaví ~ jeho „Schwarzenbergové" v exilu, toužící opět Íránce ujařmit a Írán podle dirigování Mossadu rozkrádat.
To je ta „žlutá čára", ke které se přiblížil současný Íránský president. Důležité je si připomenout, že je bývalým „jaderným vyjednavačem". A že mýrnyx týrnyx by Supreme Leader a Sbor dohlížitelů revoluce si nevpustili na presidentský stolec „ýdženta" C.I.A. a Mossadu. IMHO jde o akci BRICS, která rozkryje jestě víc Západní slabá místa a Západ potupí.
Skutečným lakmusovým papírkem byl nyní Summit v Astrachani Ruska, Íránu a „kaspických" států. Pokud po něm Vladimir Vladimir přitvrdil ( a Vladimir Vladimirovich následně plivl Západu v Beogradu a paní "ehem. FDJ-Funktionärin für Agitation und Propaganda“ ihned NATO šťavnatý flusanec do obličeje) - má Rusko i od Íránu pevně krytá záda!
Pokud by však Vladimir Vladimirovich Beograd „odbyl" - a k „FDJot Propaganda Leiterin" přiletěl do Milánu na kobereček ~ a nenechal Propaganda Leiterin a ostatní účastníky 4 hodiny na sebe čekat, bylo by to potvrzením článku.
Západ už pokleká i před Íránem. A Íránci jsou patrně nejlepšími diplomaty na světě. Po tisíciletí - viz. naprosto k Íránu loajální židovská tamní commun/ita, Kurdové, Arabové i Ázerbájdžánci a Turci.
Ti by započali Írán zaprodávat první - ne jeho bývalý Hlavní jaderný vyjednavač a současný president Islámské republiky.

319408

20.10.2014 13:23

Varování před bouří v Íránu

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, správně díte - Karl Von und ZU - není žádná stará, natož ČESKÁ, šlechta. Etablovali se konfiskáty v bojích proti Husitům. A následně i konfiskáty po Bílé Hoře. Takže "exekjůterství" mají doslova vjařmeno do své nejreakčnější katolické "moUdré" krve.

Nedivím se, že jsou plní osypek při pohledu na El_Dorado, které je nevytěženo a nevyplundrováno v Ruské federaci díky Vladimiru Vladimirovichi.

Na rozdíl od zinkajících, kocábujících, lídlujících a pravicujících Čechů, Íránci dobře vědí, kolik milliard USD Shah, Shabanu a všichni včas ´v roce 1979 uprchlí íránští Shabes/GOY/im měli z Íránu uloupeno na hodném demokratickém Západu - překypujícím a oplývajícím vždy "dýmů-krásy".

Čechům stačil vyššacovat nadité portmonky z dob Zlého Bolševíííka jeden živý "ýdžent" ŽiVčák (vulgo zavražděný nebohý stjůdent Martin Šmíd na Národní - klaní se mu tam dodnes), jeden ráčkující nejvetší světový dramatik a jeden KnížeLíd(l)uBlíže.

Íránci jsou tvrdší oříšek. Za hodného krvelačného zionissujícího Shaha bujela v ˇÍránu ještě horší lichva, exekuce a rozvalovali se statisíce promiskuitních USraelských "rozvojových a bezpečnostních expertů", nežli v dnešním zbídačeném a ujařmeném HavloStánu.

Íránci nemají PROČ stát o repete...

319417

20.10.2014 18:38

Varování před bouří v Íránu

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nejste nahodou nedoukem z LehoZumpy?

Absolvoval jste (jestli vubec) alespon tzv. Pomocnou skolu?
Videl jste nejakou ucebnici dejepravy jen z rychliku?
Myjete od 14 let nadobi?

Dovzdelejte se, Vy "pravoslavny alliancni dvojniku..."

Podvratactvi, korouhvickarstvi a oportunismus maji zkratka vsickni Schwarzenbergri v krvi, proto Vam, Vy nedouku, inklinuji.

Zde to mate i v cestinovi : http://www.primaplana.net/txt/clanky/1812-schwarze...

[bliji]

319432

21.10.2014 00:24

Varování před bouří v Íránu

RE: To neznate Irance, devcata, ti kdyz intrikuji, neprohravaji!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jste slepej, blbej, (LehoŽumpou) navedenej?!

Přečtěte si odkaz OD ZAČÁTKU -

1) Nejprve Karl Filip (NášPánKnížePán) Schwarzenberg plundroval Rusko po boku a coby vazal Napoleóna! Každý bystřejší absolvent 2. stupně Základního vzdělání si to pamatuje z dějepisu a Napoleonských válek.

2) Poté (nejen Napoleóóóna, ale i další) spojence Karl Filip (NášPánKnížePán) Schwarzenberg - když ho a Napoleona začali Rusové drtit - po úprku z Ruska ZRADIL a zběhl zbaběle zpět do Vídně.

3) Bitva u Lipska bylo až Třetím dějstvím "podrazáckého Knížete", ve kterém se agressivní dobyvatel, podrazák a křivák Karl Filip (NášPánKnížePán) Schwarzenberg ve finále angažoval.

Nejen Váš mizerný obecný rozhled a nulové ZÁKLADNÍ(!) vzdělání, ale i schopnost porozumět tištěnému textu je příznačná pro návštěvníka LehoŽumpy a/nebo typického pravicujícně smýšlejícího voliče.

[bliji]

319450

21.10.2014 09:40

Varování před bouří v Íránu

RE: může být tohle pravda ?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pokud jste videl Hormuz, tak jestli by bylo alespon na zprave zrnko pravdy, byla by v tuhle chvili tahle tepna konciciho "Uhlovodikoveho mejdanu" jiz zablokovana jednim dvěma íránskými umyslne potopenymi tankery.

Jedna vec je treba sabotaz. Naprosto jina je poruseni iranskeho vzdusneho prostoru.

Btw. hlavni proud civilnich leteckych linek se "prestehoval" v poslednim cca pulroce nad Iran z nalety a valkou postizene Syrie s Iraku, nad kterymi doposud vivilmi koridor po leta vedl.

319468

24.10.2014 01:15

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

Saint-Jean-sur-Richelieu moc poklidna komunita tedy neni

MoUdrostrak 90.?.?.?

Saint-Jean-sur-Richelieu je spíš bezútěšná industriální předměstská placka. Když jsme tam museli jednou shodou okolností přenocovat, nechali jsme auto v hotelu (pár set metrů od dálničního mostu) a šli na večeři do centra pěšky podle řeky. Za cca 4km jsme tam i zpátky nepotkali ani živou nohu. Až jsme si připadali bez auta nepatřičně.
Byl tehdy začátek května, už ani nebylo tolik chladno - a stejně pořád tam ani nebylo cítit jaro.
Nedivím se, že v takovém prostředí se osamělý, nábožensky "probuzený" jedinec snadno „radikalizuje". Stačí občas vidět jak exceluje třeba Mikin v LehoŽumpě.
Dokážu pochopit, že dříve byli Kanaďané bez zájmu o svět. Ale dneska zvlášť třeba v tom Saint-Jean-sur-Richelieu je v centru víc exotických restaurací, nežli euro-amerických.
Pokud Kanada patolízalsky válčí za Usraelské zájmy po celém světě, Harper se prohlašuje za „hrdého Zionistu", je hned na malér zaděláno.
Evropa má pořád výhodu, že od člověka k člověku je blíž, nežli v licoměrné Emerice. Nedivím se, že se zrovna v Saint-Jean-sur-Richelieu někdo "zradikalizovat". Kdybych si odmyslel francouzštinu, nebylo tam nic, co by napovídalo, že jsme v Quebecu - a ne někde na pláních.
Proto buďme vděčni za Evropu, Evropanství a obecnou nechuť válčit po světě za Usrael, PetroDollar a PrintDollar.

319677

24.10.2014 08:40

Kanada, ve válce po 13 let, šokována, že „terorista“ zaútočil na její vojáky

RE: Hon na čarodějnice pomáhá systému

MoUdrostrak 90.?.?.?

1) Norsky Massin Gun byl rovnez syn "diplomata".

2)Cesky nadprůměrně inteligentní "lesni" vrah Kalivoda byl synem diplomata v Paktu NATO v Bruseli jakbysmet:

"...Motivy jeho činů se nikdy nepodařilo objasnit. Sám o nich mlčel, spekulovalo se o duševní nemoci nebo o tom, že toužil být přísně potrestán. Tomu by nasvědčoval i fakt, že po vraždách nijak nezahlazoval stopy a po zatčení se k činům přiznal.

Vyšetřovatele zaujalo i to, že měl Kalivoda v době vražd u sebe v batohu fantasy(!!!) knihu Poslední hrdina od Terryho Pratchetta. Zvažovali, zda se nemohl nechat inspirovat hlavním hrdinou, který se vydal do hor a lesů, aby uchránil lidi před stářím a smrtí, a chtěl se mstít bohům(!!!). Nakonec se ale přiklonili k tomu, že si knihou jen zpevnil dno batohu, kde nosil zbraň.

Kalivoda byl podle znalců příčetný a nadprůměrně inteligentní. To dokázal v roce 2004 ve znalostní soutěži Chcete být milionářem?, kde vyhrál 320 tisíc korun. Kalivoda studoval dvě vysoké školy, které prý nedodělal jen proto, že na něj byly příliš lehké.

Podle psychologů mohl "trpět" i tím, že se nevyrovnal svým rodičům. Otec tehdy pracoval v centrále NATO v Bruselu a matka měla soukromou zubní ordinaci..."

3) Matka detskeho Massin Guna z N.J. take pracovala pro tajne sluzby.

4) Magor (sedevrazedny atentatnik) v letadle do Detroitu byl dokonce svym establishmentovym otcem predem udan - bez reakce...

Pozorovatel (pravicujici) by az rekl, ze je to trest "diplomatizujicim" rodicum od (jejich) LoutkoVodicu.

Za co?!
Nač?!
NATO!?

319700

25.10.2014 10:17

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

Saker je prilis zahledeny do konfliktu s Ukry

MoUdrostrak 90.?.?.?

Domnívám se, že se tu Saker plete, anžto je příliš zahleděný na detail: Ukry a Ukrajinu.

Ve skutečnosti mezitím došlo k „dohodám":
1) Poroshenkova bonbónní fabrika Roshen obnovila ve filiálce v Rusku provoz.
2) Ukri by bez Ruska nepřečkali zimu.
3) Írán i Čína a zbytek BRICS stojí pevně po boku Ruska.
4) Do Ukrů a Ukrajiny není nikdo - kromě Ruska a Číny - schopen a ochoten investovat už ani hrivnu.

CO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ:
Naprosté většině Ukrů v kontrastu s výše uvedeným už spadl Nazi étos a Banderovský hřebínek.
V.Š.E. je jen trucovaná neoddlužitelného Západu před Rusko-Čínskou kasou.

Jedním otočením kohoutu se miliony vymrzlých a vyhladovělých Ukrů mohou vydat na pochod (na Kyjev a juntu, na Západ či pokleknout před Vladimirem Vladimirovichem).
Donbass a jeho Opolčenci už jsou příliš malým meritem na zvrácení rozměru partie, která se rozehrála.

Defacto „KRYM NÁŠ" již vyřešil V.š.E. - díky Géniu Vladimira Vladimiroviche.
Západ jen ještě víc ztratil tvář pokusem zatáhnout Rusko do vleklé války s Ukrajinou resp. EU.
Ukři mají dost problémů zpacifikovat Slavyansk a Kramatorsk - natož celý Donbass.

319755

26.10.2014 01:45

Totální válka by mohla vypuknout na východní Ukrajině každý okamžik

RE: Ukazuje se, že příměří bylo těžkou taktickou chybou.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Podle mne nejednal Západ "chybně". Západ jednal "jen" ZOUFALE!

On totiž Západ ani jiný tah neměl (pokus o Ukrajinu, Krym pro Pakt NATO a dominový efekt Maidanu přenést na Rudé Náměstí v Moskvě).

V.Š.E. ostatní by znamenalo na 99,99% jaderný konflikt s Ruskem.

Ukrajina skončila těžkým debaklem, i když Západ nasadil V.Š.E. chny možné Shabes/GOY/im, včetně NašehoPánaKnížePána.

Západu nešlo ani o Ukrajinu. Jako o Rusko, kterým by a ruským nerostným bohatstvím a neosídleným územím pak zkorumpoval i největšího věřitele Čínu. A díky tomu se (SNAD?) i oddlužil.

Mezitím si ale Rusko zajistilo jak Krym (NAŠ), tak i podporu Číny, Íránu (před kterým také Západ po 35 klesl na prosebnická žebrácká kolena), BRICS a zbytku nepředluženého světa.

Ani v nejmodernějších konvenčních silách už není USA proti Rusku bůhví co - viz. Sýrie vloni při pokusu o raketový útok ze Středního moře.

Z jihu Rusko a Vladimira Vladimiroviche loajálně "jistí" H.E. Ramzan Akhmadovich (Khadyrov) a hrdinní Čečenci, kteří díky Vladimiru Vladimirovichi získali vliv v Islámmském světě jako nikdy předtím.

MoUdrý Vladimir Vladimirovich, společně s Číňany a BRICSem dostali Západ do chvatu, ve kterém si každým pohybem a výdejem agresse přivolává ještě větší pain a agónii. Ukrajina je až do pozdního jara vydána na milost a nemilost Vladimiru Vladimirovichi a otočení kohoutku či ne/akceptaci PrintDollaru.

Západ tedy "krmil" Maidan sušenkami ne "ze síly" k expanzi na Východ. A nutil i také zombies Banderismu a SS vylézt z hrobů.

Ale ze zoufalství.

319799

27.10.2014 08:32

Putin: Systém globální bezpečnosti vážně podkopán

Proč Rusko ještě není poraženo?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Proč Rusko ještě není poraženo?!
Mělo být už (podle "plánu") dávno vyrabováno.
1) Ještě za "hodného" pravicujícího a západujícího Yeltzina mělo být Rusko "rozporcováno". Klíčem byli tehdy "gubernátoři", kteří měli být SračkoMety (západními médii) povýšeni a ověšeni gloriolou Flašek Veškrnů, jejich oVčané v provinciích zinkat klíči, bečet po ryncích (náměstích) a požadovat "demokratickou" Nezávislost NA MASKVJÉÉÉ.
Proto byl udržován u moci neschopný a zchlastaný Yeltzin - aby to pro západní oVčany i Rusy v Rusku vypadalo "opodstatněně".
Vladimir Vladimirovich - se svými podporovateli mezi "vlasteneckými" oligarchy a vlastenci z KGB - ale Západ i s 5. kolonou v podobě Khodorkhovského - předběhl. Gubernátory vyměnil, Berezovského vyhnal do exilu, Khodorkhovského a další zavřel po zásluze za katr.
Západ sice prskal - ale nic víc nezmohl.
2) Důležité je si i připomenout "trakektorii" Kazachstánu a Mongolska. Obě země byly již téměř v "hodném" Západním táboře - a obě měly posloužit jako zajištěné nástupiště pro Ruské Jaro (rozpad Ruska do područí Západu díky "nezávislým" gubernátorům/Flaškám Veškrnům a zinkání oVčanů).
Dnes se pevně - jak Kazachstán, tak i Mongolsko - choulí loajálně k Rusku a Vladimiru Vladimirovichi. Nedělají to "pro to", že by "se Ruska báli", že by Vladimir Vladimirovich chřestil vůči nim zbraněmi, atentáty KGB nebo je vydíral. Prostě "si to spočítali", že jim to bude vyhovovat více, nežli se nechat rujnovat od Západu za pár kostí z ruské mršiny, kterou by neddlužitelný Západ ohlodal a vyrabovat bleskově "až na kost".
Kazachstán a Mongolsko je důležité mít na zřeteli, KDYŽ hodnotíme postoj Vladimira Vladimiroviche vůči Ukrajině. Vladimir Vladimirovich neiniciuje puč proti Kyjevské nacistické Juntě právě z toho důvodu, aby demonstroval Kazachstánu, Bělorusku i Mongolsku a dalším dobrovolným ruským spojencům - včetně H.E. Ramzana Akhmadoviche a Čečenců, že Rusko to "myslí dobře" - a každý je odpovědný za svůj postoj a za to, kde se nalézá a KOMU posluhuje.
Rusko má "fér" nabídku: buď se stanete součástí nastupujícího rusko-čínského obřího SUCCESSU - anebo na pár jepičích okamžiků budete coby Flašky Veškrny pronášet projev v Kongressu, abyste za pár měsíců či let snášeli plivance od svého okolí. A skončili nenávidění u dozinkajících a zbídačených oVčanů. Včetně zruinovaného "národního" i rodinného businessu.
Postoj k Ukrajině - i loajalita zejm. Mongolska a Kazachstánu - jsou velice, velice, ale opravdu velice důležitými lakmusovými papírky při posuzování kroků Ruska, Vladimira Vladimiroviche - a posledních vzteklých kopů chcípajícího Pax Emerikána...
Dokud nepřichází puč pro "Dýmů-krásy" či Maidan v Astaně či Ulan Batoru, věnuji Vladimiru Vladimirovichi od srdce několik přání co nejúspěšnějšího dne - a V.Š.E.-m Rusům rovněž [smích]

319851

28.10.2014 08:58

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

My, te×askujících "Starci po chmelu" a díky panu Maru

MoUdrostrak 90.?.?.?

Do rubriky Ve Zkratce na Zvedavci sazi jeden prispevek za druhym i kolega Maru - presne podle Sakerovo varovani:

"...existuje organizovaná kampaň s cílem je přesvědčit, že Putin „zaprodává“ Novorusko, že je loutkou oligarchů, kteří uzavírají dohody s ukrajinskými oligarchy, aby vrazili novoruskému odboji nůž do zad… v Rusku a v zahraničí existuje spousta „falešných vlastenců“, kteří budou odmítat jakékoliv vyjednané řešení a kteří budou prezentovat jakýkoliv kompromis jako „zradu“. Jsou to „užiteční idioti“ používaní západními tajnými službami k očerňování a podkopávání Putina..."

Uz jsem Maru a pana Editora na to nepozoroval min. 2x a i více, nežli před 14 dny. Strelkov je velice kontroverzní postava. A mediální výstupy okolo něho přesně zapadají do her těch, které nesmíme autocensurně jmenovat. A které popisuje Saker.

Bohužel, velká část vlivných a vzdělaných Rusů na Západě už podléhá tomuto mediálnímu obrazu Zlého Putina. Ale řekl bych, že ti „čeští" jsou na tom hůře, nežli ti na Západ od Česka. Sračkomety v Česku jedou na plné pecky. A „osmašedesátníci", te×askáři, kocábisti doslova bojují o život.

Naštěstí mladší generace už není tolik vymaštěná, na rozdíl od nás - te×askujících "Starců po chmelu", a již dobře ví zač je od Pravdo&Lásky loket.

319884

28.10.2014 12:20

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

RE: My o vlku a vlk za dveřmi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Prozatím naštěstí se i na německo-jazycnych webech odvolavaji dokola jen na "americké" zdroje. A to je divne, po nekolikaty den, a specialista ma byt pritom Nemec z Drazdan.
Zionisujici hodny Krvelacny Shah Pohlaví mel pred 40 lety diagnostikovanou rakovinu cca 5-6 let pred smrti. Ambulantne ho letal lecit do Tehranu francousky professor incognito. Teprve po Islamske revoluci v exilu to s Pohlavím zacalo rychle jit s kopce, nebot se sveril emerickym "specialistum", ti touzili mu vystavit tucny ucet za drahou operaci v New Yorku, kterou zbastlili a jen zhorsili Pohlavího prognózu a dramaticky zkrátili předpokládané doziti.
Detailně to popisuje krasna zionisujici a krvelacna Shahbanu Farrah ve svych pametech, vcetne podrobneho histologicko-anatomického popisu.
Zbylych par mesicu dozil Pohlavi u jedineho zbyleho "pritele" zionisujiciho presidenta Anwara Saddáta v Cairu, kde mu prodluzovali zivot krevnimi konservami odebiranymi zbidacelym Egyptanum. Kdyz i je prestal Pohlavího organismus akceptovat, hodny a krasny zionisujici a vzdy krvelacny Shah Pohlaví zemrel.
Z toho je vidno, jak je dulezite drzet se vlasti, podpory okoli a co nejdale zionismu i emerickeho "vyspeleho" zdravotnictvi.
I pokud by informace z "emerickych" zdroju byly pravdivé, muze mezi námi Vladimir Vladimirovich pobyt jeste s dostatek casu a vykonat mnoho dobrého.
Drzim palce, at je to jen zla emericka kachna!

319902

28.10.2014 19:03

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

RE: My, te×askujících

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, pan Maru a pan Editor na to nechtěli slyšet - a VE ZKRATCE je plné příspěvků Maru, kde Strelkov a jemu podobní dělají

z Putina "svraba", protože nechce na Ukrajinu "...vvést vojska...".

Co se stane až Putin pošle vojsko na Ukrajinu?

https://www.youtube.com/watch?v=w3tXmbtdpo8

https://www.youtube.com/watch?v=lnJmzQ__xN4

319913

29.10.2014 12:05

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

RE: My, te×askujících

MoUdrostrak 90.?.?.?

Nedokážu si představit, jak jste získal jistotu, že "...(Strelkov) rozhodně nedělá pro ty,co máte na mysli...".

1. Od prvopočátku bojů za osvobození NovoRussie ze jha kyjevské fašistické prozápadní junty málokdo znal jména a identity Opolčenců - natož jejich propojení na Rusko, ruskou armádu či tajné služby. Což, podle mých celoživotních zkušeností, byla obrovská výhoda, neboť zastánci "dýmů-krásy" by se obtížně mohli mstít jejich rodinám či Opolčence vydírat přes jejich blízké dlící na hroutícím se a neoddlužitelném Západě (viz. hon na dceru Vladimira Vladimiroviche v nejdemokratičtějším Holandsku).

2. Pamatuji si velice dobře na film, široce šířený médii i internetem, kde tehdy neznámý Strelkov stojí na jakémsi nádvoří v maskovací uniformě, buzeruje ruskojazyčné policisty v ukrajinských uniformách. A na otázku jednoho z nich, KDO JE, odpovídá že je plukovníkem ruské armády. Záběr je natáčen "kradmo" jakoby z nějaké snad tašky nesené těsně nad zemí. Scénka a záběr působí téměř emotivně, jakoby "nevinní ruskojazyční ukrajinští policisté" bývali byli naháněni proti hodné fašistické kyjevské juntě jaksi JEN nátlakem ze strany zlého Ruska.

Přikládám pravicujícně jedno z nyní nalezených videí http://www.youtube.com/watch?v=HMpuL_FTpJU - poukazuji na závěrečnou (kradmou) část - na jaře bývávala tuším delší. Neuvěřitelně je zde zdůrazňováno, že je V.Š.E. řízeno z Ruska!!! Věci na škodu - aby se ruskojazyční Ukrové cítili být "voděni" a téměř zakonspirovanými zlými Rusy okupování - a hnáni proti hodné kyjevské juntě [pláč]

3. Ihned poté či paralelně se začaly nést médii a internetem zvěsti, že odboj proti hodné fašistické kyjevské juntě vede jakýsi Igor Vsevolodovich Girkin vulgo Strelkov.

4. Přestože Vladimir Vladimirovich potřeboval oddělit v NovoRussii zrno od plev (situace NENÍ tak etnicky či "národovecky" jednoznačná jako na Krymu), Strelkov odpočátku vykřikoval o nutnosti Ruska obsadit Ukrajinu a okupovat Ukry.

5. Z projevů Strelkova mnohokrát a opakovaně zaznělo poraženectví. De facto Strelkov dělal MAXIMUM proto, aby Rusko nemělo šanci vyřídit Ukry a juntu tak, jak se to stejně nakonec Vladimiru Vladimirovichi povedlo - asymetricky a striktně uddržujíc Rusko mimo strany sporu.

Nechápu motivaci pana Maru promotovat bezuzdně Strelkova.

Nechápu naivitu pana Editora i Vaší Strelkovovi a Maru to kvitovat.

Je to evidentní, mimo jakoukoliv pochybnost, že jak Strelkov ( tak i zde pan Maru) konali Vladimiru Vladimirovichu a Rusku medvědí službu. Nevědomky, vědomky, naivně či s nějakým zadáním či úmyslem - to já nerozhřeším. Ale je to evidentní.

Tak vezměte rozum do hrsti, prosím [smích]

319961

29.10.2014 18:44

Vede CIA pomlouvačnou kampaň proti Putinovi?

RE: My, te×askujících

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jsem ten poslední, který by si kdy dovolil Vladimiru Vladimirovichi okopávat kotníky - když už pro nic jiného, tak proto, jak dokázal Vladimir Vladimirovich pozvednout Rusko za několik málo let z propasti, do kterého Rusy a Rusko ujařmila "dýmů-krásy".

Pokud, jak tvrdíte Bezler, je Ukrajinec, tak na vííídeu se vydává za plukovníka ruské armády - rusky a anglííícky si to zvládneme ozřejmit oba dva, nicht wahr?

Dalším podobným "vííídeem" z té samé chvíle(!) je "✫ АГРЕССИЯ ✫ подполковник российской армии ✫ ✫ AGGRESSION ✫ lieutenant colonel of the Russian army ✫" http://www.youtube.com/watch?v=fw6fdbACKpk

Opět ukazuje "zpupnost" zlých Rusů, vůči nebohým ruskojazyčným Ukrům v policejních uniformách, kteří by patrně asi nejraději nerebelovali vůči hodné prozápadní krvelačné fašistické kyjevské juntě.

Už to, že ať Strelkov a.k.a. Girkin, či podle Vás "Bezler", se takto zupácky chovají (a dávají ještě k tomu i natáčet!!!) k ruskojazyčným Ukrům, dává za pravdu těm, kteří je raději upozadili.

319990

30.10.2014 08:25

Jak bude akciový trh reagovat na konec kvantitativního uvolňování?

Jedine reseni - ale setsakra nepravicujici

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uz dlouho znam reseni - ale setsakra "nepravicujici".

Je naprosto jednoduche s divim se, ze nikdy nikoho z "Nóblistův" nenapadlo a dosud nepadlo:

1) Prevest veškeré penzijní fondy na stat - znarodnit je

2) Ostatnim "investorum" dat ostrouhat a precenit jim "akcie" podle realnych aktiv podniku (ocistenych) od cizich zavazku. A mozna jim taky nedat a neponechat vubec NIC [pláč](

3) Zmrazit na pul roku - rok burzy.

Penzistr by se stali opet nejvaznejsimi oVcany. Predatotum bx exekutori "vyparkovali" jejich Bentleje a Porschatka. A bublina by bez vetsich socialnich dopadu splaskla.

U.S.A. a pravicujicim Pouckam by uz nikdo nikdo neveril.

Banky by se opet staly Bankami.

A Predatori by prestali drzet navždy ve svych sociopatickych pazourech, uvahach i portfoliich penzijni fondy, coby rukojmi proti 99% lidstva.

Stejne to nějak tak podobne dopadne, tak proc pravicujicne cekat az bude hromada nesnesitelnejsi!?

320038

01.11.2014 07:16

Zeman vyznamenal vojáky padlé v Afghánistánu

České národní "poudačky"

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naprosto nesouhlasím s panem Authorem. A naopak tleskám panu Psu Garyku a i panu Nohejlovi.
Československo byl umělý státní útvar vytvořený účelově žido-zednáři coby klín v německo-jazyčném prostoru a i jako součást ujařmení velké části německojazyčných a maďarojazyčných obyvatel.
Už samotná koncepce „Československého" národa jako JEDINÉHO státotvorného „etnika" nevěstila pro budoucnost nic dobrého.
Obyvatelé Gott/liny mají jen dvě životaschopné alternativy: Němce nebo Rusy. Britoni, Gallové či Emeričani VŽDY hledí na své vazaly jako na pouhý Kanonenfuter. A pokaždé je zradí, zobchodují a z boje či konfliktu uprchnou (Vietnam, Lybie, Sýrie, Indie atd. atd.).
Vůči Němcům budou Češi VŽDY v postavení Gesindlu - poslužného národa II. kategorie podobně jako jsou Maďaři či Rakušané.
Jedině pro Rusy mají Češi výhodu „předsunutých západních bratrů". A Rusové jsou to ochotni ocenit a Čechy sytit, chránit a bojovat za ně.
Přiznejme si to UPŘÍMNĚ: Bez Zlých Rusů by nyní již byl i ten CarslsBad opět německý (či erebský jako Teplice). Češi nejsou sto si uhájit v míru ani jedno jediné město, natož CELOU ZEMI či Gott/linu.
Zaprodávání se (Karlovarské minerální vody, Porcelán, Mosser atd.) mají Češi hluboko v genech. Proto by si měli umět vybrat alespoň nejpřirozenějšího a nejvýhodnějšího Protektora.
A ne zbabělou, zlenivělou, zbankrotovanou a zionisty vyssátou anglo-sasskou proradnou a zákeřnou svoloč.

320145

02.11.2014 21:48

Totální válka kvůli petro dolaru

RE: Urguju vsechny pritomne!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Kolaps se skutecne blizi. Nastesti nas pan prezident Milos Zeman vcas uhadl, vyhovel (Rusku a Cine) - a my diky jeho osviceni spolecne s nim prezijem(e).

Nas pan prezident by nikdy neprovedl takovy veletoc ze Zapadu k Vychodu, pokud by to nebylo pro neho (a pro zinkajici a lidlujici i texaskujici) nezbytne.

Hosanna!

320228

1) Ten překlad je žalostný - pokud je vskutku placeným. Články jsou nejviditelnější vizitkou Zvědavce.
2) „Arabské jaro" byl rafinovaným trikem jak vylákat z illegality zejm. Muslimské Bratrstvo a další Usraeli vzdorující vlastenecké arabské síly. Zionisující Vrchnost použila taktiku Gestapa, kdy dočasně propuštěný a svobodou opojený partyzán dekonspiruje všechny podobně smýšlející. Přípravou k tomuto kroku byl slavný "projev" Nobelisty Husseina B. Obamy v Cairu. A nebezpečí pro Usrael ze strany dobře zakonspirovaného Muslimského bratrstva bylo i jedním z důvodů, PROČ Vrchnost musela Husseina nasadit na šachovnici a do Oválné prcovny.
3) Lavírujícího Khadhafího Rusko a Čína obětovaly, protože jeho pád jim pomohl dešifrovat taktiku nejen USraelských snajperů a aktivovaných Pátých kolon a Skabes/GOY/im. Bez pádu Lybie by težko svět uvěřil, KDO je Západ a Vrchnost ve skutečnosti.
4) Sýrie je naštěstí ochranitelná díky velké váze Íránu. Podpora Sýrii skvěle stmelila Rusko, Činu a Írán i proti neustálým Majdanům či "deštníkovým" a dalším barevným revolucim Made in USrael.
5) Hafeez Assad musí spokojeně s Ráje shlížet na dobře odvedené dílo a multietnickou Sýrii, kterou kvalitně zastabilizoval a připravil odolat USraelskému vpádu.

320287

04.11.2014 17:31

Proč dochází k takovému výbuchu násilí na celém Středním východě? Zde je alternativní pohled…

RE: Obchodní partneři, přijďte mezi své!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jdu po Junior Partner sponsorshipu - neb nejaka ta toonnelage muze vzdy prasknout.

Aneb pravicujme, toonnelujme, jumanitarne bombardujme a mestske sudi sponsorujme

320305

05.11.2014 06:20

Soulož do zadku

Sex je zabava chudych

MoUdrostrak 90.?.?.?

Skutecne partnerský sex je zabavou chudych. Naopak „elity" i v sexu vyhledávají potvrzování si hierarchii (typickým příkladem budiž šéf & asistentka, pan & služka, paní & šofér či instalatér).
Anální sex je i příznačný pro pánské kriminály (podle všech uniklých Urban Legends).
Fyziologicky je sevrení sverace anusu silnejsi, nezli sevrení vaginy. Proto „zhyralec" či ex-kriminálník snadnejí dosáhne „blaha".
Skutecnym „cílem" Vrchnosti je ale max. pracovni mobilita Goy/im (vojaci, tezari, prospektori, ridici, hornici, výzkumníci, umelcii...). Vazba na rodiny V.Š.E. jen prodražuje a komplikuje.
Latentních homo je udajne az 1/3 populace.
Proto ma a „trzne" musí mít Vrchnost zájem na Gay Prides, posouvání odchodu do duchodu, dumovech duchodcu, Alzheimerakach, LDNkach, bordelech, V.Š.E. dostupnem pornu, prostituci, euthanasii...).
Každé zasunutí do analu jeden druhemu ci holding pornu nas cini „lepsimi" (mobilními vykorenenymi otroky) pro potřeby Vrchnosti.

320343

06.11.2014 00:28

Soulož do zadku

RE: Já nevím,

MoUdrostrak 90.?.?.?

Váš prispevek mi připadá nejlepším, co jsem kdy na Zvedavci cetl. Diky moc za nej. Úplně mi fascinuje jak je kristalove vystizny.
Jen bych zkusil dodat, ze bez viry bychom byli vice vyvinutou zveri - a nikoliv lidmi. Vira neni zlo. Naopak. Zlem je jakekoliv nabozenstvi, ktere "odkloni" samozvani (ci nadazeni) hierarchove (řec. ίερός hieros, posvátný a άρχω archó, vládnout).
Povsimneme si, jak Vrchnost i Shabes/GOY/im kopou do muslimu.
I tupejsi cestovatel ci turista snadno postrehne, ze muslimska "sunna" je autonomnejsi nezli zidovska ci krestanska cirkevni hierarchie. Temer nikdy neni slyset o boji o majetek mezi muslimskymi kleriky - srovnejme treba se skandaly v Prazske zidovske obci ci nyni pri podvodnych restitucich mezi krestanskym mainstreemem a ceskymi orthodoxy.
Vira dokaze hory prenaset stejne, jako jsou nabozenstvi a cirkve primymi viniky za stamiliony zmarenych zivotu v historii lidstva.

320423

06.11.2014 12:17

Soulož do zadku

RE: Sex je zabava chudych

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jj, přesto zrovna http://cs.wikipedia.org/wiki/Kandaulismus je tu od pradávna. Není to ALE "jen materialismem".

Z hodně známých třeba:
Carevna Kateřina Veliká, manželka Petra III. Ruského (historie)
Královna Marguerite de Valois vdaná za krále Jindřicha IV. Navarrského (historie)
Wallis Simpson, manželka krále Eduarda VIII. (historie)
Simone de Beauvoir, francouzská spisovatelka, esejistka a feministka, celoživotní (nesezdaná) partnerka filosofa Jean-Paula Sartra


I to je ALE důkazem, že "klasický partnerský sex" je skutečně převážně zábavou chudých.
Proto Vrchnost a Shabes/GOY/im urputně pracují v posledních cca dvou staletích na co největším rozšíření prostituce, pornografie i homosexuality. A to proto, aby "chudí" přestali být tolik vázaní na tradiční sexuální partnery, rodinu a vztahy - o ochotněji za prací i válkou/missemi (pro Vrchnost a Shabes/GOY/im) migrovali tam, kde je bude Vrchnost a Shabes/GOY/im aktuálně pro splnění svých cílů, zisků a expanzí potřebovat.
Emerická armáda poskytuje v Afghánu i českým žoldákům "honící kabinky" s přístupem na největší výběr všehomožného porna na světě. Až budou žoldáci uspokojitelní zásunem do řiti soudruha, ubydou i problémy se sexuálním vyžitím na odloučených okupačních místech v "pro kabinku i broadband" nedostupných horách [bliji]

Btw. za Zlého Bolševíííka jsem slyšel přednášku jednoho lékaře sexuologa. Pan doktor tvrdil, že v socialismu je naopak pornografie nežádoucí ne proto, že by Zlý Bolševííík byl prudérní. Ale naopak proto, že by mužům postupně "kotlík" vychladl a plodnost by se snížila.

Že pan doktor za Zlého Bolševíííka nebyl tak daleko od věci si stačí dnes potvrdit při pohledu na skladbu zájezdů k teplým mořím, kdy některé dámy (obvykle s kamarádkou) míří za Egypťany či Tunisany. A ty s "největším neukojeným gustem" až do Indie. Současný tradiční český internetový blahobytný honič na chudého Egypťana, Tunisana, Inda či plážového profesora z jihu Itálie (albánského ilegálního immigranta a utěšovatele) zkrátka nemá [smích]

Homosexualita (klucííí s klukama i neukojené holkýýý s holkama) vyřeší i tohle nežádoucí míchání krve a bezpečnostní antiextrémistická rizika, hrozící našemu blahobytu a NWO [mrknutí jedním okem]

320457

07.11.2014 08:04

V Norsku dál kradou děti

Zlý sociální stát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Precetl jsem si pozorne chronologii pribehu. A doporucuju to i ostatnim.
Matka se v podstatě od prvopocatku jen brani. A utrpne se podrizuje.
Tvrdi, ze otecko deti byl nevinny. Presto se s nim rozchazi.
V normalni rodine, pokud by byli rodice nevinni, by okamzite alarmovali advokata, ambassadu. SAMI by zalovali norsky stat i jednotlive aktery protistrany. Siroce by medializovali pribeh.
Pokud mam zdravy rodicovsky instinkt a pud, otevru i peklo, abych dostal deti zpet. A partnery ten boj jen ztmeli.
V tomto "pribehu" V.Š.E. ale nasvedcuje tomu, ze pravda nebyla tak cernobila. Matka patrne lavirovala mezi detmi, partnerem a urady. I proto Zly Socialni norsky stat usoudil, ze detem bude lepe bez "ceske" matky. Natoz i bez podivneho otce, se kterym se sama matka v prubehu boje rozesla. A jehoz udajne genitalni hratky s detmi mely pribeh odstartovat.
Deti se bit nemaji - natoz od matky ci otce. Od kazdeho z clenu me rodiny (vcetne prarodicu) si pamatuji max. jeden dva fyzicke tresty. A to od te doby proteklo mnoho vody v ceske Gott/line a fyzicke trestani deti bylo naopak standardem i ve skolach, od policajtu i sousedu. Uz tehdy rodice tvrdili, ze mne nechteji bit, protoze by to povazovali za vlastni selhani - tak at je k tomu nenutim. Jemny ojedinely pohlavek me mel ukazat, jak to vubec vypada. Urcite bych se tim "nechlubil" jako norske deti. A urcite by to ani moje rodice nikde do protokolu nepripustili. Brali by to jako vlastni hanbu a selhani. Uz tehdy.
Pani ceske matce v Norsku to ale patrne vubec zvracene neprislo (patrne pan Pavelka ji v Cesku bezne fyzicky trestal) a i to do protokolu nadiktovala a podepsala.
Budme proto soudni pri spolupodileni se na zostuzovani Zleho norskeho socialniho statu v tomto pripade.
I norsky Massin/Gun Breivik pochazel z rozvedene rodiny norskeho diplomata, spolupracovnika C.I.A. a N.S.A., ktery se ani v duchodu nezdrzuje v Norsku.
Zly norsky socialni stat zadne lidske zrudicky massove neprodukuje. Neni slyset i o Norech, co by zakladni prava resili emmigraci.
Lepe je vzit na "nevinnou ceskou rodinku" poradnou lupu. A trikrat bedlive merit. A chronologicky si pribeh znovu precist [smích]

320526

07.11.2014 14:49

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

MoUdrostrak 90.?.?.?

"Vyvezeni" ditete neni ale tak snadne! Existuje institjůt, který určuje misto pobytu rodiny. V praxi pokud partner nasleduje jineho partnera, v dane zemi zplodi dite a pak se rozejdou, NEEXISTUJE aby jeden partner bez dohody ci v pripade nedohody svoleni soudu, vyvezl dite do jine (sve puvodni) zeme. Casto na to doplaci Cesky, kdyz pak musi dite zanechat otci v jeho (spolecne) zemi pobytu. Pokud Ceska illegalne dite proti vuli do Cech priveze (utece s brekem ke sve mamince tj. babicce deti) musi Cesko ohne weiteres dite exekucne zajistit a vratit do zeme pobytu. Bez ohledu na obcanstvi rodicu ci deti. Po nabyti plnoletosti si dite pak samo a svobodne rozhodne co dal.
V.Š.E. nasvedcuje tomu, ze neslo o prilis fungujici rodinu - at uz je pravda jakakoliv. Deti se narodily a vyrustaly v Norsku. Uz jen fakt, ze vyrustaji nadale v neceskych rodinach je take pro jejich zdarnou budoucnost urcite dulezite. Jejich vazby na Cesko jsou vicemene jen vlhkym pranim nekterych z nas.
Ciste teoreticky by povinnost Norska vuci diteti mohla prevzit Ceska republika. Ale Norsko nemusi vyhovet ci muze vyhovet jen s podminkami - tzn. ze by i v Cesku deti skoncily v decaku ci u pestounu. Min. do doby, dokud by cesky soud nerozhodl jinak. Ochranu ditete neridi trh a poucky.

320549

08.11.2014 03:06

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ctěný pane kolego Heriote, v žádném případě netvrdím, že ZNÁM EXAKTNÍ PRAVDU DANÉHO PŘÍBĚHU.
Ani netvrdím, že v Norsku v žádném případě neřádí Juvenilní Justice.
Pouze tvrdím, že "skvělá česká rodina" nebyla tak "skvělá", jak by se příchozímu českému rychohltateli jednostranných informací mohlo zdát. A že je na výsost pravděpodobné, že i mohla být zlá Norská ochrana dětí v právu.
P.S. V dětství jsem rozhodně nepatřil mezi "hodná dítka". Přesto nebo právě proto se mi snažili členové mé rodiny vést bez fyzických trestů. Určitě si odepřeli nejedno pletí zamilované skalky. dobře placenou expertízu, odborný překlad, kávu s nejlepší přítelkyní či nejlepší koňak s důležitým obchodním partnerem ve chvílích, kdy se mi pokoušeli "verbálně a morálně napravovat". Vděčný jsem jim až nyní po desítkách let.
To, že se česká matka ihned zřekla svého partnera a otce dětí, nesvědčí o dobrém charakteru či odpovědném rodiči. Je na norských soudech a české diplomacii, aby se snažily nalézt nejoptimálnější řešení z pohledu dětí - nikoliv rodičů či dokonce pravicujících a zinkajících Pepíků a Mařen/ek v Gott/lině.
Před několika týdny jsem naopak já plakal uprostřed noci, když jsem četl srdceryvný příběh srbského chlapce, který byl nepříliš svéprávnou matkou předán k adopci k náhradním rodičům do Švédska. V pokročilé dospělosti se dozvěděl pravdu a kontaktoval svého srbského otce a příbuzné. Přesto anebo právě proto pobyt ve zlém sociálním švédském státu neotupil jeho cit pro přiměřenost a pokrevní pouto ke zlému slovanskému Srbsku a vlastnímu otci.
Přesto anebo právě proto se domnívám, že pobyt pro oba české bratry u norských pěstounů vez Zlém sociálním norském státu do 18 let věku bude pro ně přínosnější, nežli vegetace v nefunkční rodině či u neschopné české matky v české Gott/line a marasmu a bídě českého Tchatcherismu bez lidské tváře - podle slavných Pouček Prof. Big Toonnela či Hayek, Friedricha VON.

320576

09.11.2014 07:59

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Heriote,

...Asi se budu opakovat, ale odebrání dítětě rodičům považuji za tak násilný zásah do psychiky dítěte a vůbec všech zúčastněných, že to může být odúvodněné pouze zcela výjimečnou situací. Je to v podstatě totální rozvrat všeho v čem dítě dosud žilo.
Rodina byl přece náš svět, naše zázemí citové i ostatní a najednou nám ho někdo zcela cizí vezme? Jako proč, že nás táta plácl, nebo řekl sprosté slovo? Br, ne...


Ve Vašem textu jsem zvýraznil části, o kterých se domnívám, že budou posuzovány při sporu mezi českou matkou a sociálkou. A kterými naprosto velice správně argumentujete. A samozřejmě bych je jinak naprosto podepsal!

Matka bude, imho, mít zásadní problém:

Pokud matka se zpočátku prsila, že je V.Š.E. stran její rodiny a dětí ok, sociálka není v právu a partner je v pohodě - a pak přesto přistoupila na "handel", že se s partnerem/OTCEM DĚTÍ(!!!) "v zájmu dětí" rozejde a přesto poté byla stále ve sporu se sociálkou a nedokázala s ní komunikovat, pak se domnívám, že je podle všeho hodně mimo.

A podle mne zde nějaká část informací chybí, anebo je účelově matkou, zamlčována.

Při jakémkoliv přemístění dětí se bude soud (ať norský či český) striktně řídit jedním faktem:

"Obvyklým bydlištěm dítěte nemusí být místo trvalého bydliště. Jedná se o místo, kde se dítě fakticky zdržuje po dobu zpravidla alespoň 3 měsíců, chodí do školy, má zde lékaře, kamarády a má vytvořené zázemí." To platí pro případ, kdy by např. jeden z rodičů chtěl vytrhnout dítě druhému z rodičů a odvézt do "své" země. Občanství dětí se přitom v takových případech zásadně neřeší a o ničem nerozhoduje. Viz. příklady českých "matek" prchajících s dětmi před (arabskými, tureckými, italskými, španělskými - prostě nečeskými) otci ze zahraničí kde původně "tokaly", kdy děti jsou následně matkám v Česku českým soudem(!!!) promtně odebrány - a odeslány zpět otcům. A to právě proto, aby nemohl vzniknout v ČR onen "precedens" tří měsíců, o které by se opírala další argumentace sporu.

Pohled na to, co je ve FUNGUJÍCÍ rodině "NORMÁLNÍ" v Česku a co v Norsku, se může diametrálně lišit stejně, jako se liší pohled na ZLÝ NORSKÝ SOCIÁLNÍ STÁT versus SKVĚLOU POUČKOVOU tržní ekonomiku BEZ PŘÍVLASTKU v Gott/line.

Přestože jsou obě děti podle všeho českými občany, tak se narodily v Norsku, vyrůstali v Norsku, jsou tam již mnoho měsíců nuceně "ustájené" mimo "rozumnou" matku a "pohodového" otce. Předpokládám, že pěstouni s nimi nekomunikují česky.

Proto jejich přesazení do Gott/liny a asociálního prostředí BEZ PŘÍVLASTKU v ČR nemusí být nutně v jejich zájmu.

Pokuste se, prosím, na to pohlédnout z tohoto úhlu.

320623

10.11.2014 09:05

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

Do zinkáno v Gott/line již jest

MoUdrostrak 90.?.?.?

Naštěstí většina mladých, co stjůdovali po převratu ani příliš neregistruje co to byl 17. listopad.

Naopak, stjůdenti slyšívali či doposud slyší od svých rodičů a prarodičů, že za Zlého Bolševíííka neexistoval strach z půjček, exekjůtorů, nemocí a holé existence matek samoživitelek, seniorů či postižených. Vždy obvykle s lamentováním rodičů nad současným drahým stjůdiem, kroužky, školními výlety, kolejemi, jídlem, pojistkami a ubytováním jich samotných PO CELOU DOBU PŘÍPRAVY NA ŽIVOT.

Naprosto důležité také je i to, že mladí obyvatelé Gott/liny jezdí "s Erassmem" po celém světě. A dokáží identifikovat, zač je nyní toho v Gott/lině loket. Vidí pohodu rodičů stjůdentů i stjůdentů samotných - jak ve Zlém stále výše prosperujícím putinovském Rusku, tak na Hodném Západě, který je však (dosud) infikován Zlým sociálním státem - a ne Zlatým Thatcherism "bez přívlastku", jako je tomu v Gott/lině.

Proto pražský kavárna se může třeba zVOJTIT. Přesto jsou David Černý & Co. Havloidů již mimo skutečný soudobý mainstreem většinové generace. Vždy platí základní Poučka: Kdo pobyl alespoň pár týdnů zejm. v Jižní Emerice (či i jinde ve 3. světě), již nikdy není schopen do konce života pravicovat. Natož zinkat či naslouchat Kocábu.

Andrew H. Schapiro nemá v rukávu jiné "léky" a "jokery", nežli nyní bankrotující a neoddlužitelné JůYsEj používaly přes jedno staletí stále více neúčinněji na "svém zadním dvorku" - Jižní Emerice. Prof. Big Toonnel lavíroval mezi svými Loutkáči jak z Východu, tak právě z JůYsEj a Západu (roz. Brighton Beach a City).

Že si nakonec jak Professor Big Toonnel, tak i nás pan Pressident zvolili raději nadobro Loutkáče z Východu a i Vladimira Vladimiroviche hodně napovídá. A Češi byli vždy po staletí od konce Husitů i od Bílé Hory mistry v Uhádnout-Vyhovět-Přežít! Nač tedy zahnívat a bankrotovat s neoddlužitelným a zahnívajícím Západem, infikovaným a promořeným "print_dollarem", když z Východu přichází svěží vzduch, každé ráno slunce a přijíždí i turisté a obchodníci s nejvyšší krytou(!) koupěschopností a solventností na světě?!

V roce 1982 měla zlá rudá a žlutá commun/istická Čína O km (NULL kilometrů!!!) dálnic. Dnes, po pouhopouhých 32 letech má zlá Čína, vedená zlou Commun/istickou stranou nejvíce kilometrů dálnic na světě [smích] Přestože má Čína menší rozlohu, nežli JůYsEj - bývalý vzor Gott/liny. Stejně tak skvělé dálnice a rychlostní silnice, toonnely a monstrózní obchvaty přibývají tryskem i v Rusku. V ČR a zejm. v JůYsEj se naopak nejen infrastruktůra a nejen ta "dopravní" hroutí.

320681

10.11.2014 18:13

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Do zinkáno v Gott/line již jest

MoUdrostrak 90.?.?.?

Co to plácáte o "nebohých" živnostnících? Naprostá většina živnostníků nakonec sama a dobrovolně vstupovala do družstev, zůstávala dále ve svých kvelbech. Jediným rozdílem bylo, že už se konečně oni i jejich rodiny POPRVÉ v životě dostali na dovolenou, na hory, k móři, nebáli se nemoci, exekjůtorů, bankéřů.
Víte Vy vůbec, že za slavné 1. republiky PanTatíčkaMassaryka měl průměrný živnostník až 10 a více legitimací politických stran, u kterých autocenssurně udržoval své členství?! A to jen a jen z důvodu, aby pokud přišel fenďák doměřit daň, nebo bezpečák "zkontrolovat" bezpečnost práce či pojišťovák a další "exekjůtoři" - aby vyvázl ze všeho co nejlevněji - protože každý exekjůtor byl napojený na nějakou partaj, kterou ze vzjatek "vyživoval".
Domníváte se, že kdyby to V.Š.E. po 1948 byla "jen bouda" z dílny Zlého Bolševíííka, že by filmy http://youtu.be/RS4kJJUz6OY?t=2m33s s panem Jaroslavem Marvanem měly multimilionové návštěvnosti?!
Vyrůstal jsem mezi bývalými továrníky, inteligencí, umělci i živnostníky. Všichni již poslouchali Hlas Emeriky či Tu Svoboděnku. Obývali víkendové villy, houpali mi na kolenou, učili fotografovat, malovat, ošetřovat králíky, nechávali mi prolézat a hrát si v jejich Ajrofkách-veteránech.
50% z nich Zlého Bolševíííka příliš nemusela. 50% Zlého Bolševíííka naopak celkem velebila. Ale všichni byli mezi sebou úžasní kámoši - i když někteří z nich (zejm. ex-umělci byli i členy u Zlého Bolševíííka).
I v 80 a více svých letech létali za dětmi emigranty do hodné Kanady, Eustrélie, JůYsEj i po Evropě. Vozili mi čekolády, kalkulačky, bonbóny a někteří i vyprávěli, jak jejich největším zážitkem byla návštěva oficiálních nudapláží.
Naprosto VŠICHNI se ale vždy vrátili do svých gulash-socialistických vill a bytů či "rodinných domků".
U táboráku mi např. ex-řezník pan Sxxxxxr vysvětloval, že za Zlého Bolševíííka jsou kvalitnější vuřty. Za PanTatíčkaMasaryka se naopak učil vuřty okrádat, aby jeho firma v konkurenci nezkrachovala.
Ti kdysi nejbohatší z nich tvrdili, že za PanTatíčkaMassaryka byli jednou dvakrát v Jugoslávii či v Itálii s rodinou u móře a párkát na lyžích v Alpách. Jinak i coby "továrníci" a "živnostníci" makali od rána do večera, aby je nedostali "exekjůtoři" a jedna meziválečná krize za druhou.
Gulash-socialismus brali naprosto všichni "jako pohůdku" a čas na posedávání u táboráků, kafíčka, zahradničení, malování, fotografováni. Je jasné, že jsem jim to příliš nevěřil, protože jsem nevěřil ani mým nejbližším, kteří přijížděli nablýskanými velkými bouráky, utráceli v Tjůzexech stodolarovky a stomarkovky. A i stovky TK od pokladních mi dávali pak jako kapesné.
Dnes, když koukám znovu na Majora Zemana, Ženu za pultem či Okres na Severu, tak musím přiznat, že ale Zlý Bolševííík v ničem nelhal!!!

320726

11.11.2014 15:49

Hysterická kampaň proti Zemanovi pochází z dílny amerického velvyslanectví

RE: Do zinkáno v Gott/line již jest

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pouze jsem co nejupřímněji popsal, JAK vzpomínali za Zlého Bolševíííka na období hodného PanTatíčkaMassaryka "živnostníci" a další "intelektuálové" senioři v mém nejbližším okolí.

Do té "ctihodné pospolitosti" patřili i jedni bezdětní manželé Pxxxxxi, kteří za Zlého Bolševíííka nějakou dobu "seděli". Nepřipadali mi vůbec smutní, zničení nebo nešťastní nebo bez chuti do života.
Stejně tak i několik židů mužů i žen, co prošli koncentráky a jejichž kérky jsem coby dítě "obdivoval", protože se lišili od ostatních seniorů, když pleli na zahrádkách, popíjeli obligátní kafíčka nebo když mi učili kreslit či při leštění a pumpování svých stále pojízdných ajrovek 30 a ajrovek 50 nebo tudorů v kůlnách a garážích.

70-80% všech těchto seniorů cestovalo naprosto pravidelně každoročně do "nesocialistické ciziny" za příbuznými. Všichni mi ukazovali fotky a diáky či pouštěli filmy, jak jsou na Západě jejich příbuzní "úspěšní". Naprostá většina seniorů uměla německy slovem a písmem. Velká část i francouzsky či englicky (ni čínglíž!).

Ani jeden senior ale nikdy neemigroval a vždy se vrátil ke Zlému Bolševííku na velkou část roku "do klece". Kvůli průměrnému tehdejšímu důchodu od Zlého Bolševííka v přepočtu cca 100-150 DEM (cca USD 33-50) v Česku měsíčně to určitě nebylo [velký smích]

320800

11.11.2014 16:30

V Norsku dál kradou děti

RE: Zlý sociální stát

MoUdrostrak 90.?.?.?

V tom je problém jak Váš, tak jinak ctihodného kolegy Heriota:
Mne doma standardně nebyli (ale ani příliš nerozmazlovali), měli na mne vžždy dostatek času (i na úkor své karriery či "koníčků").
Pro mne je takové chování k dětem i většině dospělých proto NORMOU.
Protože mi "bylo děláno bene" (bene vivas), snažím se bene vivas přenášet celoživotně i na druhé (pokud mohu a zmohu). Díky tomu mám i velice příjemné kontakty s neobyčejnými a velice užitečnými a přínosnými lidmi. Prostě mi tak moji rodiče a mé okolí v dětství v mém i jejich bytostném zájmu cíleně "naprogramovali". A já díky tomu mohu i trávit hodně času tím, čím chci, protože se nemusím tak lopotně pachtit za každou korunou, dollarem či jourem.
Vezměte si příklad třeba v tom, že ačkoliv jsem na Zvědavci velice, velice, ale velice kontroverzním, tak málokdy urážím druhé diskutující či vedu přisprostlé dišputáce. Ne že bych to "neuměl". Ale při každém sprostém slovu či agressi bych cítil v sobě, že "to nejsem já".
Stejně tak postupují při hnětení malých lidiček pro život i ve Zlém sociálním skandinávském státě.

...I pokud si snad někteří Norové někdy připadají v něčem lepší či vyspělejší než jiné národy, je to pro ně často důvodem těm druhým spíše pomáhat, než proti nim bojovat nebo je aspoň přehlížet. Však jsou sami dost malým a snadno přehlédnutelným národem! A jsme zase zpět u dříve zmíněného soucitu a empatie. Zkrátka svérázný nacionalismus ve stylu: je třeba pomoci všem těm, kteří neměli to štěstí narodit se jako úžasní Norové...
http://www.mundo.cz/norsko/obyvatelstvo

Proto s tím Vy, i jinak ctěný pan kolega Heriot máte problém POCHOPIT. Ale já se s tím naopak ztotožňuji.
Pokud by např. do Česka doiimigroval Papuánec. Porodil zde se svojí Papuánkou děti. A ty víceméně zanedbával, ale nelámal jim kosti a nevyrážel zuby, tak to Pepíku či Mařen/ce bude putýnka, anžto pravicujíc, ídlujíc i hltajíc Prof. Big Tooonnela a Hayek, Friedricha VON.
Socializující Nor s tím má ale problém, protože jednom mohou již naturalizovaní Papuánčata tvořit součást jeho životního prostoru. Navíc svým smutkem či NERADOSTÍ infikují generovanou v papuánské "závadové" rodině již nyní infikují ostatní děti v norské škole.
Proto já naopak nechápu "texaskování" (a pravicování) Čechů, když Emeričany vždy vidím je coby/vá Prozac Nation.

320801

11.11.2014 23:18

MMF připravuje půdu pro globální konfiskaci majetku

RE: Cyprus bol len skúška

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rovnez jsem presvedceny, ze do několika malo let se Evropa stane tim, cim vskutku jedinym jest - mensim poloostrovem Ruska resp. Tamozennovo Sajůzu. A to diky Vladimiru Vladimirovichi.
Je jen na Cesich, nakolik podpori naseho pana pressidenta Milose Zemana a urychli tim uspesny prechod. Prestaveni koleji na sirokorozchodne standardy by melo byt celkem rychle.
Jakykoliv krach print_dollaru jen posili vahu obriho ruskeho nerostneho bohatstvi. Madari to vedi a proto jiz nyni jsou poprve v dejinach po boku Ruska.
Cesko ma, krome zpropadenych legii, vcelku v Rusku uspokojivou povest.
Proto jsem zaroven presvedceny, ze prichazejici krach print_dollaru bu pro 99% Cechu prinosem.

320833

12.11.2014 13:53

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: pan - Kdo umí hledat, najde!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Paul Christy, M.A.
Organizational Management
Ashford University

http://www.columbiasouthern.edu/Online-Degree/Busi...

paul.christy@columbiasouthern.edu

http://www.linkedin.com/pub/paul-christy/3b/3a8/6b...

Stačí mít v patrnosti, že leccos se může ztratit v transkripci přes azbuku [smích]

320894

12.11.2014 16:53

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: Takže dluhy USA na bedra evropanů?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zkuste se NA-TO podívat jinak:

Vrchnost ví, že současný stav je neudržitelný.

Proto si Vrchnost (a vybraní Shabes/GOY/im) v posledních několika letech "naakumuluje" a "naprivatizuje" dostatek prostředků.

V Gott/line si např. vybudovala manželka privatizéra Tykače (vulgo Co fond, to tunel: "Drobní akcionáři, plačte" maják Ptýč http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/220783/...

a

uhlobaron Bakala stržil z "nájemného" http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/275246/... tolik, že kromě vybudování podzemního "panství" na Šumavě si k tamnímu podzemnímu paláci nechal vytoonnelovat i pravý, nefalšovaný, pálený toonnel http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/285092/...

Pepíci a Mařen/ky nikdy nemohou tvrdit, že "nevěděli", "netušili", že jen poslušně u voleb a na náměstních "zinkali" a "pravicovali"

Vrchnost i Shabes/GOY/im se nikdy a s ničím netajili - hráli navýsost fér: Kdyby lidi věděli, co na ně chystáme, nikdy by nás nevolili - Přibližný počet výsledků: 66 800 (0,28 s)

Atd. atd. atd.

Brzy již Vrchnost i Shabes/GOY/im vyhlásí konec Ringu volného.

Každý Ind si spustí klímačku a každý Číňan začne používat používat toaletní papír.

Vrchnost a Shabes/GOY/im zalezou do svých Ptýčů, Modrav, Seyschel. A Pepíci i Mařen/ky budou stát velice, velice, ale velice dlouhé fronty okolo ruské a čínské ambassády na pracovní víza stejně, jako kdysi čekávávali jejich předci na víza do JůYsEj, Eustrélie či Jižní Efriky.

Doopravdy NIKDO nemůže tvrdit, ŽE NEVĚDĚL, NETUŠIL a JEN PRAVICOVAL a podepisoval školné, záhloval poplatky u lékaře či nakupoval na dluh auta a ležaté hypotékové paneláky pro rodinu.

Uhlovodíkový mejdan se blíží do finále, stejně tak i mejdan na účet print_dollaru a Třetího Světa.

Připravme si vytoonnelované portmonky, brzdy přijde ruský a čínský ŠČÓT http://www.fi.muni.cz/usr/jkucera/pv109/xdavidov.h...
[mrknutí jedním okem]

320904

12.11.2014 17:10

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: pan - Kdo umí hledat, najde!

MoUdrostrak 90.?.?.?

NSA jinak srdečně zdraví: Některé výsledky mohly být odstraněny na základě zákona EU o ochraně údajů.

http://ic.pics.livejournal.com/fabless/14408737/77...

320905

13.11.2014 06:53

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: ...a Rusko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vyborny postreh! V.Š.E. Vam ale ihned bude jasnejsi, kdyz si bedlive prohlednete Washington D.C., ktery oplyva nejvetsi koncentraci zednarske symboliky na svete. Pak si pohlednete na treba pudorys os moskevskych mrakodrapu z doby Zleho Bolseviiika a pak se zahledte na treba Obecni dum v Praze.
V.Š.E. je dilem a signovano nasi dosavadni Vrchnosti a Shabes/GOY/im. Presto anebo prave proto se ta jednotliva mista od sebe velice, velice ale prevelice lisi.
Ihned si rovnez uvedomite, ze od "Boxerskych valek" nenalezla Vrchnost rezept na Cinu a na Vychod a velice dobre si to uvedomuje.
Presto anebo prave proto neni Vrchnost schopna udrzet vsechny Shabes/GOY/im v jednom siku se Za-oralky, Za-analky.
Vychod a Vladimir Vladimirovich prakticky uz nasi Vrchnost obelstili a obehrali o "Klice od sveta". A Troyana v podobe Outsourcingu na Vychod si sibalsky ochocili a tento Zapadu nyni chybejici Golem V.Š.E. v podstate rozhodl

Cast nejbystrejsich Shabes/GOY/im uz davno prebehla na "viteznou stranu", cast laviruje a licituje o svoji cenu a statut. A nejvetsi cast Shabes/GOY/im pochopila, ze nikdy nebude pripustena k hodovnimu stolu. A tak paberkuje do posledniho drobtu.
Srovnejte si Wilsona, Kennedyho, Massaryka ci Ross/welta s Hitlary, Kerrym, Nulland, Schwarzenbergem. A hned Vam bude jasne k cemu doslo. Zapad uz nema "z ceho". Presto anebo prave proto ve spravny cas i v JuYsEj budou zaktivovani podobne osobnosti, jako Ti, kteri v Cesku se zjevili v Proti zakladnam a denne si mazali ceske medialni presstitjutky na chleba. A nyni se opet vyparili protoze jde V.Š.E. "podle planu".
Zijeme v prevratne dobe. Tak uzijme si to!

320953

13.11.2014 10:21

Nadělal si Washington do vlastního (ropného) hnízda?

RE: Ani moc ne.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Jen idiot by Emeričanům ještě stále baštil: "...Vyšší americké zásoby energetických surovin fungují jako polštář, který pomáhá snížit naši zranitelnost ze strany globálních poruch v nabídce a cenových šoků. Také nám dovolují tvrdší ruku a realizaci našich mezinárodních bezpečnostních cílů..."

A co potom by si mohl dovolit "bezpečnostně realizovat" a "tvrdou rukou" řešit Rus, když má k disposici obrovskou zemi, pozemní snadno kontrolovatelný přístup k většině zákazníků i dodavatelů, narvaná ložiska energií i vzácnými surovinami, dostatečně odstrašující jadernou sílu .- a co je nejdůležitější INTELIGENTNÍ a VZDĚLANÉ OBYVATELE, kteří si velice snadno dokáží spočítat, na rozdíl od Emeričanů a většiny USraelců, KOLIK jsou 2+2 [smích]

IMHO, postačí několik ruských, íránských a čínských ponorek na stráži v oceánu poblíž Washingtonu (popř. i Seattlu, S.F. a L.A.) a o něco málo méně ponorek stejných velmocí u Tel Avivu ve Středozemním moři, aby V.Š.E. bylo na světě tak, jak má být a print_dollar se odebral na smetiště Pouček a dějin.

Na místě Rusů, Íránců a Číňanů bych občas nějakou ponorku nechal vynořit, za/commun/ikovat a nemusel bych ani chcípající, rozkládající se a aggressivní Pakt NATO dráždit lety bombardérů.

Rusko, Čína, Írán, BRICS a celý zbylý svět už vampírský Pax Emerikána de facto na nic nepotřebují. A vychcípá sám od sebe, když zlenivělým "Atlanťanům" ze dne na den dojdou čínské hračky a ruské a další importované suroviny. Západ se otráví a zadusí vlastním GMO a podobným sajrajtem.

Postačí na to cca 20 ponorek Dolgorukiy a.k.a Borey Class [mrknutí jedním okem]

320970

13.11.2014 14:21

Proč páchá Evropa sebevraždu?

RE: Takže dluhy USA na bedra evropanů?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pokud se podíváte na historii a máte po ruce mapu, zjistíte, že se "Centra moderní evoluce a moci" posouvala po globu celkem rovnovážně (Mezopotámie, Čína, Zimbabwe, Egypt, Peru, Střední Emerika, Antika, Střední Asie, Persie, Řím, atd. atd.).

Obecně se dá říct a konstatovat, že KDO INOVUJE, TEN JEDE a konec konců i VELÍ.

Vidíte to i v dnešním Rusku, kde Vladimir Vladimirovich se setkává s opinion makery - mladými pedagogy a pedagogyněmi téměř každý měsíc při různých příležitostech. Přitom je Rusko neuvěřitelně bohatá a obecně vzdělaná země. A přesto Vladimir Vladimirovich vidí vzdělání na V.Š.E. ch stupních - a podporu pedagogům na V.Š.E. ch stupních jako velice vysokou prioritu!

Na rozdíl od bankrotujících a neoddlužitelných JůYsEj se Vladimir Vladimirovich nezaměřuje jen na elitní university či kradení mozků z ciziny (a'la Mr. Snowden).

Dovolím si konstatovat, že právě V TOM je Rusko celému Západnímu světu se západním "elitářstvím", segragací podle školného a nesplatitelnými půjčkami na vzdělání, největším nebezpečím. Jakmile se vzdělaní Rusové vrací po stážích na západních juniversitách do Ruska, začíná Západu "zvonit hrana".

Celý Západ se potácí na "prémiových cílech" vztažených ke kvartálu, max. pololetí. Banksteři, "pseudoelity" vysekávají klín klínem. V té samé době Rusko namísto outsourcingu "a'la Západ" relokuje max. činností na své territorium - včetně kosmodromů, výroby a zpracování potravin, rafinace atd. atd. atd. Určitě ale ne proto, aby "zaostávalo". Naopak, nejvyšší kulinářské zážitky zažívám v posledních letech právě v Rusku a v zemích ve sférách jeho vlivu - v době, kdy se Západ dusí (a západní mozky jsou otravovány) ve fastfoodech, GMO a analozích.

Ač Vladimir Vladimirovich působí téměř modernisticky, 100% se drží karmických korridorů ověřených generacemi předků. Pokud se Rusko ubrání a přehraje západní de/kadenci ((z lat. de-cadentia od cadere, padat)) - v což pevně věřím - nadlouho se svět, včetně Čínské lidové republiky vedené Commun/istickou stranou Číny - rád postaví Rusům po boku. Rusko má nyní kam stoupat. Strategicky je i zabezpečení coby "The Natural Seats of Power"http://www.mackinderforum.org/1904_GeogJournal_Mac... Ruska neotřesitelné - a Rusové si ho mohou prohospodařit pouze sami. Pokud to nevyšlo za "dýmů/krásy" Yeltzina, nevyjde to ani nyní, kdy Pátá kolona je již nadobro demaskována a ocejchována coby Zahraniční ýdžent [velký smích]

320989

15.11.2014 11:30

Do prázdna...

Zbytečně to vidíte složitě - chcípá jen Pax Emerikána, Euro-atlantismus a AngloSassové

MoUdrostrak 90.?.?.?

Zbytečně to vidíte složitě - chcípá jen Pax Emerikána, Euro-atlantismus a AngloSassové.

V.Š.E. ostatní naopak prosperuje a prospívá. Tedy to, co není na AngloSassy napojeno (např. Lybie a Efrika před a po humanitátním bombardování Zlého Kaddhafiho...).

Do přelomu 19. a 20. století byly i války zejm. věcí armád. Teprve Hodní Britové jako první nasadili i proti civilistům v koloniích kulomety a bombardéry (např. v severní Indii proti Sikhům), Hodní Britové vystavěli první Konzentrační tábory pro uvěznění desetitisíců burských žen a dětí v Jižní Unii (Efrice).

Pohleďte na Jižní Emeriku nebo Rusko a Čínu: Já tam nevidím zgenozidované, zbídačelé a vykořeněné původní obyvatelstvo, jako je tomu v JůYsEj, Eustrélii nebo na Novém Zélandu.

AngloSasské sračkomety dnes štvou proti Číně (Tibet, Ujhursko), Rusku (Čečňa, Krym a Tatarstán). Ale ve skutečnosti právě Tibet, Ujgursko, Čečňa, Krym a Tatarstán patří mezi nejvíce prosperující a progressující oblasti na světě, netrpící úbytkem původních obyvatel v konzentrácích a guantannámech anglosasského typu.

S odchodem anglosasského nelidského vampírského zlořádu, si národové vcelku "kulturně" opět spolu ustelou stejně, jako mají např. ustláno židé ve Zlém Íránu s dalšími desítkami perských i neperských národností.

I přes neuvěřitelnou snahu AngloSassů rozeštvat neruské národy a gubernátory v Ruské federaci, se jim to nepovedlo ani za Yeltzina a armádě nasazených GOY/im a Shabes/GOY/im Khodorkhovskeho, Weissteina-Kasparova & Co.

V tomhle ohledu už má glob to nejhorší za sebou (Yugoslavia, Syria, Afghanistan...) a je dostatečně poučen. Jak ZTOHOVEN [velký smích]

321078

16.11.2014 12:29

Do prázdna...

RE: Zbytečně to vidíte složitě - chcípá jen Pax Emerikána, Euro-atlantismus a AngloSassové

MoUdrostrak 90.?.?.?

Děkuji za Vaši laskavost!

Jen ještě si dovolím doplnit, že skutečně a pravděpodobně "čínskému pánu" neutečeme. Na druhou stranu, pravděpodobně již došlo mezi čínským a ruským pánem k dohodě o rozdělení sfér vlivu.
Rusko je na zdroje velice bohatá země. Čína naopak potřebuje např. zdroje Efriky a je i více "od přírody" nadána si s Efričany "poradit" a vyjít s nimi, nežli dobrosrdečný Rus, který to již zkoušel v době dekolonizace v 60. a 70. letech - a spíše Rus tratil, nežli získal.
Proto pravděpodobně Rus získá Arktidu, včetně vlivu v její aljašské, canadské, dánské a norské části. A také odjakživa ruský poloostrov Evropu.
S hispanizovanými Estados Unidos i Jižní Emerikou - jak Čína, tak Rusko - dohodu jistě snadno naleznou.
Stejně tak i s arabsko-perskou vlivovou oblastí.
Eustrálie by měla rovněž spíše mít čínského pána, neboť velká města jsou v Eustrélii již dávno "singapoorizována". A Rus se postará o strategické zajištění Pacifiku, kde již kooperují dávno jeho chráněnci z Osetie, Abcházie, Transněstří s Vanuatu, Nauru, Tuvalu a dalšími.

I pokud by tedy Čína vládla Evropě "sama", dá se očekávat spíše "Singapoorizace", nežli jatka, která prováděli a provádějí 24/7 AngloSassové po celém zeměkouli. A vláda rozumu a práva, jako v Singapooru i Velké Zemi Vladimira Vladimiroviche, nejsou zase tak špatnou vyhlídkou pro nejen Evropany.

Spíše mám obavy o Gott/linu a její obyvatele, až budou hřbít keltování, texaskování i júysermovánní - a snažit se horečně najít, kde má Rus či Číňan vhodné nástupiště k rektálnímu alpinismu - a snít vlhké včerejší sny o akciích jen na doručitele a o toonnelích bez přívlastků [mrknutí jedním okem]

321106

18.11.2014 06:53

Havloidé s pěnou u huby

Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor to opět zbytečně komplikuje:
Svět se nedělí na "Hodné" a "Zlé". Ale na lepší a horší koncepce!
Proto, i kdyby se - ti z našeho pohledu "Zlí" - zvojtili, milionkrát se zaklínali Ronnie Reaganem, Maggie Thatcherovou, Hayek-Friedrichem VON, tak NIC již NEZMOHOU.
PROČ?!
Odpověď je naprosto jednoduchá: Východ tzn. Vladimir Vladimirovich + Číňané, mají LEPŠÍ KONCEPCI. A nejen Rusko, ale ani Ukrajina, už Západu nezobou z ruky.

Západ "obsadil" pravicující a zinkající Gott/linu už před ČTVRT STOLETÍM. Přesto - anebo právě proto - si většina dříve keltujících, zinkajících, pravicujících a kocábujících Pepíků a Mařen/ek vybrala před rokem a něco naše presidenta Zemana.
Nemá smysl zastírat, že Zeman měl podporu Východu. A bez PR LukOilu, GazPromu a dalších "sponsorů", by patrně neměl šanci ani v prvním kole.

To, že naopak jeho protivníci "jeli" na FIAT Money, FEDem vykrmených NGO a la Člověk v Plísni - je také naprosto jasné. A že VČERA, tj. 17.11.2014 mávali červenými kartami Emerickou Embassy poshánění a zblblí "kartonošové".

A zpět k jádru pudla:
Východ vítězí na plné čáře. Čína dostala předevčírem v Brisbane jako "všimné" CELOU AUSTRÁLII resp. dohodu o VOLNÉM OBCHODU. Tzn. že si Čína z Austrálie velice levně bude dovážet COKOLIV z obrovského australského nerostného a přírodního bohatství - a zároveň BEZ PŘEKÁŽEK bude Austrálii (sice jen cca 20M obyvatel) zaplavovat svojí technologií a zbožím.

Západ tenhle "deal" neudělal proto, ŽE BY CHTĚL. Ale protože MUSEL. Je na tom totiž už tak bídně, že mu nic jiného nezbývá. Čína na oplátku zmenší kravatu, ve kterém pouští Západu kyslík (západní bondy, investice atd).

Proto Vladimir Vladimirovich opustil předčasně Brisbane. Ne pro pár uřvaných Ukrů v jeho ulicích. Neodletěl, aby "byl uražen". Ale využil získaný čas k dalšímu kroku Ruska, který půjde veřejně identifikovat až za nějakou dobu.

Pokud by se Rusko mělo "složit". Bylo by už dávno dobyto Západem za dob ožraly Yeltzina.

O tom nepadlo na Klárově včera 17.11.2014 ANI SLOVO. Náš pan president Zeman získal hlasy voličů v Gott/lině jen a jen proto, že LukOil, GazProm a další "sponsory z Východu" voliči - vědomě či podvědomě - upřednostnili před neoddlužitelným Západem, FEDem, barevnými revolucemi, nekončícím humanitárním bombardováním.

To, že Emerická Embassy musí tisknout červené karty, je stejný projev zoufalství, jako obětovaná Eustrélie, kterou někdy před rokem ještě Hussein B. Obama nechal okupovat pár tisíci vojáky US Ermy - a doufal, že nikdy nedojde k jejímu obětování.

Na Klárově o tom nepadlo ANI SLOVO. Byl to kroužek intelektuálních zahrádkářů. Proto Pražáci VŽDY zamíří do LunaParku "Kavárny", nežli na Klárov. Ale většina oVčanů Gott/liny vybrala koncepci SPRÁVNOU - a správného kandidáta! A US Embassy, ani Kavárna, příliš nezmohou.

321182

18.11.2014 10:42

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane Heriote, Vy naopak máte pravdu v tom, že za určitých podmínek může být nás pan prezident Zeman obětován. To ale neznamená automaticky "Vítězství Západu" a "Prohru Východu".

Samozřejmě, červené karty nenatiskla Emerická Embassy pro srandu králíkům. Ale jedna bitva nevyhrává válku. Maximálně může válku prodloužit. A ti, které nesmíme autocensurně jmenovat i jejich Shabes/GOY/im a lídři Pražské kavárny, toho využijí k maximalizování svých lokálních pozic.

Vždy musíme mít na paměti, že i nahrazení Zlatokartové Raissy i Gorbyho - alkoholikem Yeltzninem - nakonec jen urychlilo příchod Vladimira Vladimiroviche. Geostrategická váha Ruska vyhrála i tenkrát značně nerovný souboj s nejhorším s nejhoršího na světě. Pokud chcete pochopit, kam mířím, vzpomeňte si na Boxerská povstání v Číně před 100 lety + na to, že do 9/11 Taliban zničil produkci opia a proč je dnes na US Air Base BondSteel v srbském ukupovaném Kosovu největší překladiště narkotik na světě.

A ihned Vám bude jasné, proti ČEMU Rusko bojovalo na konci CCCP, za Yeltzina, Khodorovského, Weissteina-Khasparova a i nyní. A zároveň Vám zapadne do mozaiky, PROČ Rusové prozatím trpěli překladiště logistiky pro US Army na svém výsostném území - přes sankce, hašteření a geostrategickou rivalitu. Zároveň i pochopíte, PROČ jste nikdy už roky neviděl největšího českého milliardáře Petra Kellnera. Pochopíte i PROČ se horolezec, "lékař" a někdejší primátor Stověžaté MUDr. Pavel Bém i JUDr. Roman Janoušek etablovali na samotném počátku v "protinarkotických přednáškách". Proč je Ing. Petr Kellner největším sponsorem Prof. Big Toonnela. Proč kdysi Prof. Big Toonnel osobně vyzvedl ve věznici na Pankráci rodáka ze Samary a zeťáka Rudolfa Slánského - PhDr. Vovku Železných.

Pak si vydechnete. Pochopíte že osud našeho pana presidenta Zemana není v našich rukou. Není ani v rukou kavárenských povalečů a zblbé chásky s červenýma kartama. A teď znovu si uvědomte 100 let starou historii Boxerského povstání v Číně. A položte si otázku: Chce Čína znovu prohrát? A je ochotna prohrát? A je tak slabá Čína i Vladimir Vladimirovich, aby prohráli? Jsou běžní Rusové i Čínani stejně nevzdělaní, manipulovatelní, naivní a primitivní jako hltači Pražské kavárny? Kupujete si po tom všem "české" noviny, Reflex, Respekt a jiná blití sračkometů?

V tu chvíli si uvědomíte, že voliči našeho pana presidenta jsou na stejné vlně, jako nezmanipulovatelní Rusové, Číňané, Maďaři, Slováci, Srbové i NovoRossijci. A že zinkání, keltování, texaskování byla jen dočasná otrava. A probouzíme se z toho, jako z těžkého snu. Sluníčko obvykle hřeje, mění tmu na jasné dny - a vždy (prozatím) přichází z Východu!

[mrknutí jedním okem]

321218

18.11.2014 12:45

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už je to tady. Už je to tady. Už je to tadýýýýýý!!!

Sotva "oschl ingoust" na mém konstatování, že Vladimir Vladimirovich měl narychlo z Brisbane proto, aby připravil další krok, oznámil český mainstreem:

http://zpravy.idnes.cz/prezident-milos-zeman-pozva...

Akci ... pořádají významné židovské organizace a prezident jako představitel ČR pozval nejvyšší představitele vítězných mocností druhé světové války, tedy USA (!!!), Velké Británie, Francie a Ruska.

Český patronát nad lednovým vzpomínkovým dnem potvrdil organizátorům poradce premiéra Bohuslava Sobotky Vladimír Špidla, za Evropský parlament pak jeho předseda Martin Schulz.
....
V propagačním materiálu k setkání (kdy byl připraven?!) se hovoří o účasti německé kancléřky a prezidentů Česka, Francie a Ruska. Pozvání představitelů USA (!!!???) materiál nezmiňuje.

Odkdy by se "scházely" hlavy států resp. největších mocností mýrnyx týrnyx 400 km od Osvětimi. A ještě k tomu v sousední zemi?! [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem] [mrknutí jedním okem]

321241

18.11.2014 19:00

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

MoUdrostrak 90.?.?.?

Přesně tak - máme se na co těšit [smích]

Ono těch rozbušek je ve hře ještě daleko více: Např. Ukrajina je jediná země ex-CCCP, která nemá vyřešenou Delimitaci a demarkaci ukrajinské státní hranice:

až dvě třetiny státních hranic Ukrajiny dostaly do situace, kdy nejsou náležitým způsobem právně vymezeny, vybaveny potřebnou infrastrukturou a lidskými zdroji k jejich ochraně

"...Ukrajina se tak doslova ze dne na den stala „zemí otevřenou” pro masivní příliv nelegálních migrantů ze zahraničí, ale také zbraní, narkotik a pašovaného zboží..."

Kolik "hranice" i "území" dostane Ukrajina, závisí jen na blahovůli Ruské federace a jejího chráněnce Podněstří. Rusové velice pragmaticky nechávají tzv. "mrznout konflikty", protože na jejich základě se pak snadněji hranice definitivně zafixovávají.

Ruská diplomatická škola je nejlepší na světě. Srovnání s ní snesou jen diplomatické praxe Persie-Íránu a Číny. Přičemž největší část jak perských, tak čínských moderních autorit v diplomacii, prošla školami v carském Rusku či později CCCP.

Např. i 3. konkubína krásného zionistujícího krvelačního Shaha Pohlavího ovládala ruštinu slovem i písmem. Její předci i Pohlavího otec a Západem svržený 1. íránský Shah prošli v mládí carskou diplomatickou ekademií v Petrohradu. Čankajškův syn a pozdější dlouholetý president Thaiwanu studoval v CCCP za Zlého Stalina (sic!) a měl za ženu Rusku. A jsou jen 2. příklady! A oba z důležitých velmocí dnešního světa.

Rusové proto třímají v rukách a archivech karty, o kterých ani nemáme představu. Když si to spojíme se schopností Rusů ihned bleskově vyhrát jakoukoliv konvenční válku asymetrickými postupy viz:

Jeden jediný letoun, a navíc SU-24 starý jedno desetiletí(!!!) a běžně vyvážený(!!!), zapnul elektromagnetickou rušičku a vyřadil z činnosti kompletní obranný systém křižníku, a to včetně raket Aegis. Pak drze provedl dva nízké nálety na bezmocný křižník a odebral se domů na oběd. Oba nálety by loď bezpečně zničily. Na lodi vypukla panika, mnozí vojáci si údajně vzali dovolenou a loď opustila Černé moře. Incident potvrdili ruští akademikové, kteří tímto nyní úspěšně otestovali nové rušící zařízení zvané "Chibiny". ,

je zřejmé, že si Vladimir Vladimirovich namaže na chleba Západ kdykoliv, kdy bude mít chuť a jistotu, že mu jak Čína, tak Írán a jejich tajné služby a kontakty ve 3. světě kryjí férově záda [mrknutí jedním okem]

321294

19.11.2014 05:40

Havloidé s pěnou u huby

RE: Zlí a dobří - kartonošové versus zahrádkáři

MoUdrostrak 90.?.?.?

To záleží, jak to pane kolego počítáte:

Jelikož ve zdrojích jsem nalezl, že pilot se ve starém a schválně neozbrojeném ex-sovětském pekáči bavil při dvanácti OBLETECH, kdy pozoroval, jak jsou hrdí Emeričtí humanitární bombardéři vyděšení, že na jeho starý pekáč jejich "nejvyspělejší Emerické systémy" nereagují. A nechápou, co se děje.

Teprve poté ruský pilot starého pekáče nalétl do útočné pozice a dvakrát jakoby zaútočil při dvou NADLETECH přímo nad lodí.

A tím nejhrdějším chlapcům z US NAVY naplnil jejich demoNkratické trenky...

Proto z toho bylo takové halóóóóóóóóóóóóóóóóóó, protože nikdo nečekal, že by si bratři Rusové vybrali k útoku na "nejvyspělejšími Emerickými technologiemi nabitý a squěle zajištěný křižník" zrovna takový starý ex-sovětský pekáč, když Zlí Rusové mají stroje 5. generace, o kterých se vytoonnelovanému a neodlužitelnému hodnému Západu ani nezdá [smích]

Když si představím, kolik zrovna tahle Emerická loď relativně beztrestně povraždila svými raketami Tomahawk civilistů v Afghánu, Jemenu, Iráku, Lybii a nejspíše i Srbů v Jugoslávii, není to špatné zadostiučinění.

Čím dál více jsem i přesvědčený, že JIŽ iDNES jsou Rusko a Čína schopni vyhrát válku se Západem. Ale chtějí to zkusit nastrojit tak, aby se Západ nevyvlékl z nesplatitelného dluhu a byl řádně ale pomalu potupen.

Předání klíčů od Eustrélie Číně nyní přesto, že Eustrálii nechal Hussein Obama okupovat hrdinnou US Érmy před 3 lety coby právě "obranu" před Čínou, je dostatečně výmluvné.

Doufám, že v lednu předá NATO Střední Evropu v Praze, stejně jako odevzalo nyní Eustrélii, zpět do správy prosperujícímu Rusku a Vladimir Vladimirovich nás laskavě přijme. A že se konečně brzy projedeme čínsko-ruským rychlovlakem bez víz až k Pacifiku. Pokaždé, když přelétám přes Matičku Rus na Dálný Východ, tak o něčem podobném sním. Nastoupit v Praze, Bratislavě nebo Vídni - a druhý den už jednat třeba v Shanghaii. A V.Š.E. po zemi, abych nemusel hlídat overweight při balení kufru jak tam, tak zpátky [smích] Vždyť EUropa je jen menším ruským ostrovem!

I have dream [mrknutí jedním okem]

321354

20.11.2014 00:26

Žádná americká ambasáda! Všechno bylo spontánní!

Nedejme se rozdělit!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor si snadno najde novy obdžegdt pro zasun. Pravicacky pravicak nalezite neudela, protoze je to jak kopulace dvou yin ci dvou yang. I v posteli by mela byt obcas politika. Alespon mne to vic bavi. Nakonec se stejne ale kazda partnerka vyprofiluje politicky podle partnera. Takze mi pripada, ze zensky spis politiku hraji, nezli by ji zily [velký smích] Viz. Krystina Kocich & Co.

Diskutery prosim, aby omezili laskave plivance na Prazaky.
1. I v Praze mel pan Zeman nemalo hlasu. I kdyz vyhral Knize.
2. Nejtypictejsi Echt Prazak je pohodar, protoze se vyzna a nemusi se drat o preziti.
3. Nejagilnejsimi Prazaky jsou 1-3 lete Naplaveniny, protozzevtem jde o krk, kdyby se nechytili a museli s ostudou a dluhy zpet odkud prisli. Ti jsou schopni kazde spatnosti, ze ktere kapne. Vsimnete si, ze minuly Primator i soucasna Primatorka jsou presne takove naplaveniny, kterym ani jeste neoschlo jmeno na zvonku. Presne takove vsehoschopne superprostituty Nase Vrchnost potrebuje.
4. Z toho i vypliva, ze pres 50% kartonosicu jsou podobne cerstve naplaveniny, ktere doufaji, ze si splhnou v praci, u Mladych Konservativcu, Topkaru ci ve skole u naplaveninoveho Professora.
5. Aby se dal Pan Pressident ochranit pri priletu Vladimira Vladimiroviche, je nutne, aby vysli i volici Pana Pressidenta, co jej volili v Praze. Asi se budete divit, ale z meho okoli volili Knizete prave Naplavy, ruzneho veku i velice rozdilnych prijmovych skupin. Proste "vterky".

Vetsina mych znamych pobyva stridave v Praze, hodne sluzebne i soukrome v cizine, ale i na svych dalsich sidlech na ceskem venkove. Vidime tedy, jak ziji obycejni lide a ze to nemaji prave jednoduche. Je to o to markantnejsi, protoze v Praze to neni, krome bezdomovcu tak markatne videt - to zubozeni byvale stredni tridy.

Proto prosim, abyste rozlisovali bedlive Prazaky naplaveniny-prospechare a dobromyslné Prazaky se silnym citem pro fair play a socialno resp. socialni smir. Smir, ktery potrebujeme i pro nase businessy, investice ci nezdrhnuti nadobro z Gott/liny.

321494

20.11.2014 01:21

Projev, který nikdo neslyšel

Ten projev se panu Bartoši povedl

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ten projev jsem videl nekde na netu coby vííídeo - uz snad iHned 17.11.2014.
Co mne zarazilo byl slaby vykon megafonu. A pak to, ze jeden jeho pan kolega si pri projevu telefonoval, misto aby drzel svoji cast napisu a neredil tak i pozornost.
Jde do tuheho. A meli bychom stat jeden pri druhem.
Uvedomme si, ze Kavarna ma primy potencial par stovek Americany a Zionisty placenych aktivistu.
Narod dostatecne nezblbli ani pri volbe Knizete, kdy jeste Vladimir Vladimirovich nebral v Ruske federaci tak viditelne a veleuspesne za knipl. Nyni uz lide vidi, mezi CIM musi volit: krvelacna kyjevska junta jim take otevrela dostatecne oci.
Proto jsem malem pak na Klarove k panu Bartosi pristoupil. A omluvil se mu za moje nekdejsi zdejsi rypance. Na Klarove si totiz pan Bartos vedl vskutku celek ke kartonarske luze hrdinne. Bohuzel, mel jsem pak uz nejaky termin s nemohl se zdrzet i po skonceni programu.
Kabala ztraci pudu pod nohama. Vitezstvi je uz na dosah. Proto predala Cine po 3 letech vytacek Eustrelii. Proto iHned po Brisbane se slozila džepenská vlada, ktera my dluh > 300% GDP. Proto Vladimir Vladimirovich prileti jiz v lednu obhlidnout Ceskou republiku. Proto byl nas pan pressident s takovou pompou prijat v Cine.
Prazska kabala a Kavarna si chce prevlek kabatu nyni co nejvice nacenit. Pokud se ji to podari a smete naseho pana pressidenta, bude Gott/linu opet guvernovat to nejhorsi s nejhorsiho, co Cesko poznalo - ac uz budou velmoci delit sfery vlivu po novu.
Pred tremi lety jsem sem dal na pohled nicotny prispevek - cervene jsem si ho vsak pojistil jiz tehdy http://www.zvedavec.org/nazory_4085.htm#ptr232380
Tehdy jsem si na par tydnu do Soulu a okoli v Pacificu i zaletel, abych si V.Š.E. u pratel osobne overil mimo site NSA - vcetne Eustrelie, ktera tehdy nebyla vubec v krizi - s Polskem patrne jedina ze Zapadu.
A iDnes se nam vsem tehdy skoro nemozne plni presne do pismene.
Po presne 3 letech Kabala vydala Eustrelii se vsim vsudy. Mame vsichni co slavit a proc se radovat - Halleluyah!
Kliknete na muj prispevek. A konecne taky pochopite.
Od nynejska stujme vsichni bok po boku. A podporujme se vzajemne.
Strach a svar necht pominou, at uz pominou [smích]

321499

20.11.2014 20:12

Projev, který nikdo neslyšel

RE: Ten projev se panu Bartoši povedl

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dekuji za Vasi laskavou zpetnou vazbu [smích]
V zadnem pripade to ale neznamena, ze jiz je vyhrano [pláč]
Naopak, otrokari a jejich Shabes/GOY/im nyni bojuji o cas. A handluji pro sebe vyhody a postaveni do Noveho multipolarniho usporadani.
Cesi to zvlast nechapou, protoze od Bile Hory VZDY nekomu posluhovali. A ocekavali za to 30 obvyklych jidasskych stribrnych.
Rusko ale s koncem CCCP zavedlo koncept: Kazdy za sve! A ani byvalym svazovym republikam to nejde prilis pod nos, anzto byly navykle za rektalalpinismus zadarmo topit, letat, snadno prodavat i byt chraneny.
Samozrejme, Rus pro Cechy diky Hasku a Svejku zvlastni slabost. Presto nemuzeme ocekavat, ze nas Rus od-Shabes/GOY/imuje, defeudalizuje a dehavloidizuje. Rus pouze vytvori VNEJSI podminky, abychom to meli snazsi - pokud nebudeme chtit zustat nemecko-korejsko-amazounskymi otroky za 2€/hod.
Bude to ale KAZDEHO boj a meli bychom proto drzet nyni maximalne pohromade a stat za nasim panem presidentem. Jsem uz rozhodnuty se definitivne od Gott/liny odstrihnout, pokud budu mit pocit, ze Cech Cechu opet touzi jen nasazovat ohlavku, pravicovat a budovat schweinerei, kde je clovek cloveku vlkem - a cim hur, tim lip.
Proto neverte, ze uz to mame v kapse. Nejvetsi nepratele jsou paradoxne mezi nami. A dokonce jsme i sami sobe nebezpecni, protoze kdykoliv dam prednost cene pred kvalitou v Gott/line v cemkoliv, rezu si vetev hlavne sam pod sebou!

321608

26.11.2014 16:18

Otevírání bran do třetí světové války

Paul Craig Roberts jen odpoutava pozornost jinam

MoUdrostrak 90.?.?.?

Dnes uz vubec nejde totiz o NovoRossii. Nejde jiz ani o Ukrajinu.
Schyluje se k padu CELEHO Euro-atlantickeho radu. Puvodne Zapad v zoufalstvi a po steroidi forsazi Reaganismem a Thatcherismem koupil narychlo od Raissy Gorbatschov za zlatou kreditku CCCP i s celym vychodnim blokem. A chystal se na Namesti Tienanmen dorazit i Cinu.
Od te chvile vsak nastava osudovy zlom. Reci o tom, ze Clinton vyhral volby za "cinsky prachy" nebyly nahodne. Ani vraceni Hongkongu Cine v uctivem predklonu.
Urcite s postupem doby bude i odhaleno, KDE Vladimir Vladimirovich sehnal oporu kdyz prebiral vladu nad Ruskem, zaviral Khodorkhovskeho, donutil prozapadne servilniho kamose Medvedeva vvest vojska do Gruzie.
Ne nahodou se Rusko nyni temer ve vsem muze spolehnout na Cinu. Na stejnou Cinu, kterou si pred Raissinou zlatou kreditkou ochocil prave Zapad, jinak by prohru ve Vietnamu na pocatku 70. let neustal. A paralelni pad krasneho zionissujiciho krvelacneho Shaha Pohlaviho to dokazuje.
Od krachu Zapadu na Tienanmen naopak Zapad uz neni schopen se geostrategicky zachranit. Kazdy pokus Zapadu o vypad ho jen dale vysiluje, ztraci tvar, produkci, zamotava se do dluhu. A Vychod pritom temer nema naklady ani na jediny naboj.
Zapad v zoufalstvi zautocil na Krym. A v rukou mu zustala zbidacena, vyhladovela Ukrajina.
Nikdo si neuvedomuje, ze stale v Rusku pracuji miliony Ukru coby gastarbeiti. Je tam nynini nekolik milionu Ukru v asylu pred kyjevskou juntou. Presto neni slyset o diverznich operacich v Rusku, ani v te mire jsko tomu bylo pred Olympiadou a pred Krymem.
Zkratka Rusko uz je vitezem, dpolu s Cinou. Ta si jiz v Brisbane prevzala klice od Eustrelie. Vladimir Vladimirovich si přijede pro klice od EU v lednu prave do Prahy. Tesme se!

322015

29.11.2014 22:19

Příliš inteligentní a příliš líní

Mladi jdou odrazem nas samotnych

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor obratne prevzal 4 roky out of date clanek, abx roztocil diskusi.
V podstate mam dnesni mlade rad. I kdyz prezivaji coby mamanci anebo s titulem prav montujou auta v Koline ci Boleslave nebo Nosovicich.
Jdou odrazem nas, kteri jsme Vrchnosti i Shabes/GOY/im ponizene kyvali na odchod do duchodu az po smrti a nastoleni sveta, kde je clovek cloveku jen vlkem.
A to, co je iDnes v Gott/line bylo i na hodnem Zapade pred cca 30-40 lety. Plodilo to i krajni jevy jako Baader - Meinhof Complex, Charles Manson Sektu atd.
Dnesni mladi uz revoluci zkouset nebudou, kdyz videli nas volit Joshku Fisheru, Robin Cooka, Kacenu BioMassu a dalsi humanitarni bombardery, kteri byli za naseho mladi naopak odhodlanymi revolucionisty.
Protoze vicemene jen prezivame a vezeme se my, naucili se to od nas i mladi. Vzdyt za Zleho Bolseviiika lennonujici a kocabujici Pepici a Maren/ky zavideli zapadonemeckym nezamestnanym cesky holky na discotekach v Praze a Varech, kozeny bundy, kazdy 3 roky ojetyho Golfa a obcas ty Kanary, ty Kanary.
Ted uz mame, co jsme chteli. A mame i mlady, kteri se nam podobaji jako vejce vejci. Tak co nadavame a hltame Cilkoviny !?

322281

04.12.2014 07:45

Kam mizí bohatství vytvořené vyšší produktivitou práce?

Potlesk panu Editoru - a co daal?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Uprimna uklona panu Editoru, ze dovolil takovy clanek pretisknout!
Jeste nemnoho nedel nazad resp. 1-2 roky, Zvedavec byl prednim opinionmakerem v ceskem internetovem prostoru, ktery ze vseho negativniho mezi lidmi vinil po vzoru slavnych Poucek Prof. Big Toonnela PRAVE zly stat.
Presne podle rovnice: malo statu = nejvice BLAHA pro oVcany. Nikoliv: malo statu = nejvice AFRIKY pro oVcana, jak jsem si dovoloval kritizovat ja. A byl za to ofana Editora pilne perzekuovan, ze nectim nejvetsi neoliberalni IKONU a mislytele Gott/liny.
Ejhla, ubehlo nemnoho nedel, a jsme na Zvedavci zavaleni grafy, ktere NAOPAK hlasaji vo nejsilnejsi pro-oVcanky stat, zdaneni, prerozdelovani = ZLOU socialistickou solidarni Skandinávii ci Nemecko.
Deji se to veci na povrchu zemskem, v Gott/line i ve Zvedavci!
Co priste!? Pripustime rostouci oteplovani oušnů a vysychani Sao Paola, Las Vegas?! Ci budeme trvati zarputile na tom, ze Prof. Big Toonnel v tom vidi jen zly allarmissmus vuci jeho moUdre planete!?

322652

25.12.2014 06:07

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Ukrajina vs. Srbsko

MoUdrostrak 90.?.?.?

Žirinovskyj to nemyslí zle! Na druhou stranu, přes akademické vzdělání, není stratég - a co v mysli, to na jazyku.
Vladimir Vladimirovich dobře ví, co koná! Pokud by měl a byl 100% přesvědčen na Ukrajině potrvzenou podporou, jako na Krymu, neváhal by ani okamžik [smích]
Na Ukrajině se však nemálo Ukrů zhlédlo v Disney Landu EU. I ve Slavyansku či Kramatorsku nebyla podpora Opolčení a NovoRossie jednoznačná. Vladimir Vladimirovich by udělal obrovskou strategickou chybu, kdyby se snažil "okupovat" odbojné EUfilní Ukry, kteří si beztak (zatím) podporu Ruské federace a prestižní ruské pasy nezaslouží.
Tak, jak se nyní EU bude potápět do marasmu a Euroasijská zóna prosperity Ruska a Číny bude stále více prosperovat a sílit, "problém s Ukry" se vyřeší sám. A Ukří nakonec "zahlasují nohama". A pokleknou před Vladimirem Vladimirovichem "sami".
Rusko téměř nikdy násilně neexapandovalo "okupací". Z dějin Rusové vědí, že asimilace "kozáckými obchodními stanicemi" je daleko pohodlnější, jistější, levnější a efektivnější, nežli bombardovat, střežit "zelené zóny" a bát se poslat vojáčka pro chleba do místních obchodu, kde by ho poplivali místní.
I v Česko/slovensku se tvrdá ruská okupace během několika málo měsíců změnila na "soft". A Češi i Slováci se během pár měsíců už se zlými ruskými "okupanty" bratřili při rozkrádání armádní nafty, benzínu a dalších ruských "nylonek, žvýkaček a texasek" v podobě ropných, vojenských a fotografických předmětů výměny "bižuterie za podporu domorodců".
Ukrajina má téměř 50.000.000 obyvatel. Za "normálních" okolností by (snad?!) byla poměrně "asimilovatelná" do EU společným úsilím (Polsko, Německo, Rumunsko, Slovensko, Maďarsko...) a za alespoň "neutrálního" přispění právě Turecka.
Vladimir Vladimirovich však předvedl majstrštyk, když nejprve přidusil EU. A následně vytrhl Turecko nadobro ze západního područí. Min. i v tomhle si může být jist podporou Íránu, protože proruské a proasijské Turecko je pro Írán nesporně "snazším" sousedem.
Tím je geostrategické "domino" připraveno se začít překlápět na stranu Ruska a Číny. Čína i Rusko nemají jediný důvod pohyb domina nyní urychlovat. Čím déle průběh potrvá, tím déle se havloidní Euroatlantici při snaze zadržovat pád kostek vysílí. Včetně banderizujících Ukrů či rudokartujících zinkajících Čechů.
Rusové i Číňané mají plynu, ropy, aut, potravin i výzbroje dost na to, aby si "počkali".
Expanzi, jako nutnost přežití, potřebuje jen hodný Západ. Východ dokáže geostrategický boj o celý svět už vyhrát i jen v pohodlné defenzívě! [mrknutí jedním okem]

324001

25.12.2014 15:49

Jak Vladimir Putin rozrušil strategii NATO

RE: Ukrajina vs. Srbsko

MoUdrostrak 37.?.?.?

V jednom s Vami, bohuzel, musim nesouhlasit: Vladimira Wolfoviche si vazim, protoze uspesne nastavuje zrcadlo ruske naivnosti, malomestatsvi, tuposti. A zaroven Vladimir Wolfovich napomaha Vladimiru Vladimirovichi v boji s 5. a 6. Kolonou. I proti Zapadnikum.
Bez Vladimira Wolfoviche by zejm. ruske zeny dodnes vladli ruskym rodinam. A stale by potencionalne hrozilo, ze za barvotiskove obaly analogu z Lidlu by ruske zeny, coby matriarchat, zaprodaly Rusko Predatorum.
Vladimir Wolfovich je pravděpodobne i jednim ze spoluarchitektu osy Moskva-Ankara. Hovori plynne turkickymi jazyky. A je hluboce ve vsech turkickych statech povazovan!

324013

02.01.2015 08:24

Sázky jsou vysoké, USA hrají ropnou kartou proti Íránu a Rusku

Starý článek, staré závěry

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už pod samotným článkem je uvedeno, že je téměř 2 měsíce starý.

Ropa není všechno. Rusko obnovilo kubánskou kartu. Čína přes Nikaraguu zahajuje hloubení kapacitnějšího nového Panamského kanálu.

Írán za ty dva měsíce také nepoklekl před Západem. A Čína ještě víc se prolíná s Ruskem. Jakýkoliv manévr Západu se mu vrací coby bumerang ztráty (Libye, Irák, Afghanistan, Egypt, frakorání, Ukrajina...).

Poslední velkou ztrátou byla razie policie v officu Svobodné Evropy v Ázerbájdžánu. Ten patřil až do teď k pašalíkům Izraele a Britů, coby nástupiště proti Íránu, Rusku i Arménii. Podobně jako i Turecko. Bez Turecka je dokonce ázerbájdžánská exkláva Nachičevan, obklíčená proruskou Arménií a Íránem, neživotaschopná.

Ještě před měsícem přikázali izraelští „poradci" jako protiruskou provokaci Azérbajdžáncům sestřelit arménský vrtulník nad Náhorním Karabachem. Ale už před týdnem, po překvapivém podpisu Osy Moskva-Ankara, byla provedena policejní razie v Baku ve „Svoboděnce".

Rusko, Čína, Írán, Arménie - a nyní i jejich nejnovější strategičtí spojenci Turecko a Azerbájdžán hrají rychle, překvapivě a tvrdě. Západ se nezmohl navíc, nežli na skromnou "barevku" proti zahájení hloubení průplavu v Nikaraguy. A na supliku Izraele, aby Palestina nebyla brána jako partner Mezinárodního soudu. Tot asi V.Š.E.

324274

01.07.2015 06:12

Návštěva na kriminálce

To si hoši vymysleli tklivý příběh

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ve skutečnosti mapovali, komu bude pan Editor volat nebo koho bude e-mailem kontaktovat či za kým se vydá už ihned po návštěvě péšáka u sebe doma.
IMHO, BISoni rozkrývají donátory Zvědavce. A prorovokace s utrousenou informací o "Úctu u FIO" měla podle jejich vlhkých snů vyvolat u pana Editora paniku. A sled následných kontaktů pana Editora po návštěvě pěšáka, měl BISonům rozkrýt např. mullu z ruské, čínské, argentinské ambassády, přes kterého coby proxy proudí do Zvědavce ideodiverzní financování od zlého BRICS.
Pokud by to nebyla "bouda":
1) Pěšák by se choval, jak se choval, ale o "účtu u FIO" by se pan Editor dozvěděl až při jednání na PČR.
2) Pan Editor by byl zavázan mlčenlivostí, dokud vyšetřování stran jeho účtu neskončí.
3) Kde JINDE, nežli na Zvedavec.org pan Editor vystavuje Bank # ??? Policajt tedy o Zvedavci musí vědět. A mít ponětí o co jde.
4) Povídačky o virtuálních oponentech je dobrej úlet...z V. cenový [pláč]

335788

01.07.2015 15:57

Návštěva na kriminálce

RE: To si hoši vymysleli tklivý příběh

MoUdrostrak 90.?.?.?

IMHO, skutečně mě a priori zajímá, PROČ panu Editoru neuložila PČR MLČENLIVOST, když ještě nemají ukončené vyšetřování?

Rovněž i fakt, že panu Editoru pěšák na první dobrou vyzvoní (předhodí) informaci, že se jedná o "FIO účet", je značně překvapující.
Co kdyby byl pan Editor skutečně spřísežencem vybájené "sítě virtuálních oponentů"??? Vždyť by pak měl čas a příležitost mařit vyšetřování. A před návštěvou PČR by si připravil účelovou výpověď.

Celý je mi to divný a velice se mi to nezdá. Nejsem schopen posoudit, zda nás pan Editor vozí na lžíci, či se stal cílem provokace, aby si BISoni snadněji zmapovali vazby krycích donátorů k Zvědavec org.

Ale je i divné, že podobně neanalyzoval situaci páně Editorův advokát. [překvapení] [mrknutí jedním okem]

335840

14.10.2015 04:35

500 milionů rukojmích

Co panu Editoru uniká?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Skvělý článek, poctivý do posledního detailu. Jen má drobnou chybku - pan Editor pod tlakem okolností ztrácí nadhled.
S českým národem, jde-li vůbec obyvatelstvo Gottliny takto stále pojmenovat, to zase tak strašně nahnuté není. Proč?! Všimněme si a analyzujme to, co panu Editoru v nadhledu uniklo a uniká!
Ve Hře a Plánu s tzv. migranty nejde primárně 'jen' o zaplavení EUropy Třetím světem. Tento Plán je uvnitř EU přesně geograficky parametrizován - proto ty nejnovější ajfouny v rukou migrantů, kteří by si na ně nevydělali a neušetřili jinak ani za dva roky života.
Migranti se pohybují podle přesných koridorů. Některými zeměmi (Bulharsko, Rumunsko, ČR, SK, Polsko - ale i Slovinsko a jih Rakouska!!!) nesmí ani projít! Na jejich koridorech jsou přesně rozestavěny Sorosovské neziskovky, které migrantům dávají další a další balíky bankovek. A nutí je k dalšímu stanovišti a'la Člověče nezlob se.
Jak je vidno z reálného fungování Plánu, českému policistovi je dovoleno při zachycení migranta něco, za co by jeho severorakouský či bavorský kolega měl velké oplétačky. Nepoddajný Viktor Orbán dokonce posunul 'koridor pro migranty' o několik set km na západ od původního Plánu. A velká část Maďarska je již migranty nezasažena. Přesto jim je odmítnut prostup Slovinskem a Jižním Rakouskem.
Sedláckým rozumem lze tedy usoudit, že jsme se bez našeho vědomí stali 'privilegovaným' územím, kde dopad migrantů bude minimalizován. Současně v tomto území dochází k velkému globálnímu geostrategickému přechodu. Pokud by tomu tak nebylo, ulice by byly zaplněny protestanty proti Zemanovi, Orbánovi, vytahovaly by se na ně kompra a hrály ofensivní západní zpravodajské hry.
Je tedy nad míru jasné, že jak Zeman, tak Orbán nás vedou na Východ, do náruče prosperující Eurasie. Co se bude dít v detailu s našimi dosavadními EUropskými spoluovčany, nevím. Někteří dobře informovaní chroničtí přecházeči hranic okolo mě, již se posunuli i o pár set km na Západ, kdyby náhodou.
Domnívám se proto, že Gottlina se opět stane důležitým mostem mezi dožívajícím Západem a vycházejícím prosperujícím Východem. Což není vůbec špatná pozice. Stačí pozorovat Zemana, Orbána a další 'lakmusové' papírky. A nepřipadají mně 'nešťastní'.
Zachovejme si doopravdy nadhled. Je dost dobře možné, že Západ si importem migrantů řeší něco, co zatím nedohlédneme. V každém případě TI, kteří rozhodují (již) nově(???) o nás, něco podobného nepřipouští. A mají s námi jiné plány! Jiné, nežli spářit naše krásné ženy a dívky v Gottlině s 3. světem!

340650

14.10.2015 23:49

500 milionů rukojmích

RE: Co panu Editoru uniká?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pane kolego, každá revoluce požírá nejprve své děti. Proto jak Svabóda, tak Právýj Sjéktor musí zaplatit odvěkou daň.
A teď zpátky k Parazitům a jejich Khasarii: Nemyslím si, že Khasarům růže pokvetou. Ve hře je mnoho silných hráčů: Vladimír Vladimirovič & Co. (Nazarbayev, Ljukhašenko...), dále Ogařiská z Říše Středu, Turci, Peršané, BRICS, německo-francouská industriální lobby.
Nikdo z nich nemíní nadále Khasarům dávat na sekyru nebo se s Khasary coby Paraziti dělit o něco, o co nemusí.
IMHO, dojde k nějakým handlům, ale Khasaři tak velký pakl nenasbírají, aby dostali na vypasení středovýchodní Evropu. Naopak se domnívám, že už jsme dávno spadli do klína Vladimíru Vladimíroviči do jakéhosi jeho Eurasijského kondominia s Ogary z Říše Středu. A budeme evropským logistickým překladištěm na páteři novodobé Hedvábné Stezky. Dokonce i ten kanál Dunaj-Odra-Labe se v tom nakonec zúročí.
Parazité a.k.a. Khasaři dostanou leda tak si líznout zexekuovaných bytů, chat a rodinných domků, které nám budou smět nabídnout coby Landlordi. Dále je Vladimír Vladimirovič a Číňané k lizu nevpustí a potřebovat nebudou.
Blízký a Střední Východ dostanou v léno Peršané s Egypťany. A budou Vladimíru Vladimíroviči i BRICS muset garrantovat klid a mír na obchodních a energovodných cestách, které tudy vedou.
A my? My budeme pracovat a znovuhledat naše slovanské kořeny. Pořád mně vychází, že dopadneme o něco lépe, nežli Euroatlantici. Na nich si totiž Khasaří ještě nějaký čas budou smět zgustnout resp. Euroatlanti budou muset splácet BRICSu & Co. sekyru, kterou Khasaři v posledních dekádách hluboce zatnuli.
Vždy jde o peníze až v první řadě. A ten korridor, který časem oddělí Vladimírovo od Khasarského nevznikl mýrnyx týrnyx.

340685

15.10.2015 10:10

Bitcoiny přestávají být použitelné

Logická bezpečnost nad fyzickou

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor zdlouhavě vypočítává fyzické úskalí.
Přesto je kruciálním úskalím LOGICKÁ bezpečnost. Dokud nebudou zabezpečené směnárny, nemá smysl BITCOIN krmit.
Byl jsem jeho velkým fandou a promotoval BITCOIN i panu Editoru. Ale když šlo pak strategická rozhodnutí v řádech statisíců Kč, nakonec jsem z BITCOIN včas cukl. A dobře jsem udělal. Právě tehdy byla vytunelována záhy jedna směnárna.
Od té doby už BITCOIN nepoužívám. A vrátil jsem se k šekům, převodům, a Paypalu.
Evropanům uniká, že Amerika je 100 let v bankovní komunikaci za opicema. Proto je BITCOIN predatorsky určen Americe. A umožňuje urychlit vypořádání pomalých šeků.
V Evropě mám hladkou platbu SEPA ze dne na den. Napříč státy a příjem ZADARMO.
Inkaso šeku z Ameriky mi trvá skoro měsíc a min. 1% z objemu. V rámci Ameriky několik dnů.
Převody jsou v Americe úmyslně udržovány v době kamenné.
Proto se zprvu BITCOIN chytil. Ale riziko směnáren převyšuje jeho užitek a flexibilitu.
A asi by to tak mělo být a zůstat!

340705

16.10.2015 09:01

Všetky prípady masovej streľby na verejnosti za posledných 20 rokov majú spoločného menovateľa... a zbrane to nie sú

Co to ale mění na neuvěřitelně snadné dostupnosti zbraní???

MoUdrostrak 90.?.?.?

Souhrn je ok. Na druhou stranu, nedává jediný argument pro snadnou dostupnost zbraní.
Labilní člověk nedostane právo jezdit ani na malé motorce, natož autem nebo i náklaďákem či cisternou s hořlavou látkou.
Přesto si v U.S.A. kdejaký magor může koupit krátkou, dlouhou, opakovací zbraň ohne weiteres.
Statistiky nejen z U.S.A., ale i ze Švýcarska (kde jsou také zbraně vysoce extrémně mezi obyvateli penetrovány) dokazují, že snadnost 'mít zbraň po ruce', zvyšuje nad míru jasnou počet ublížení na těle a životu ostatních těmito zbraněmi způsobených.
V mém nejbližším okolí špičkoví jedinci, kteří byli super placenými specialisty, nakonec spáchali úplně nesmyslné sebevraždy. Jediným pojítkem bylo jejich nadšení pro zbraně. Všichni 'moji sebevražedníci' byli až neuvěřitelně féroví a přímí a spolehliví lidé. Nešlo rozhodně o žádné 'morousy' a introverty. Přesto se netajili zálibou pro zbraně. Nikdy se nezjistilo, že by kdokoliv z nich bral drogy, opíjel se (nejen na veřejnosti) anebo měl nasazené léky.
Přesto, když jim 'hráblo', uklidili se do ústraní a oddělali se. Jednoho z nich našla policie až po několika dnech v podzemním tunelu. Nešlo tedy ani pokus o 'demošku'. Prostě jim 'jen' hráblo.
Naštěstí, měli rádi lidi, neměli obecný problém se společností okolo sebe. Proto to skončilo špatně jen pro jejich rodinu. Znám ale i případy ze Švýcarska, kde soused pokosil rodinu a sousedy jen proto, že se s ním jeho paní plánovala rozejít. A takových podobných případů se ve Švýcarsku traduje x.
Každý z nás, kdo na vojně působil ve velitelské pozici, ví jak je dobře, že zbraně jsou bezpečně pod kontrolou. A nejde s nimi řešit ponorkové nemoci, rodinné krize nebo krátkodobě vypjaté neshody s okolím.
USa nemá díky zbraním, ani nejlepší životní úroveň, ani nejvyšší kvalitu života, ani dostatečně dlouhou dovolenou, ani citlivé zacházení od zaměstnavatele a vlády, ani vzdělanost, rozhled - nemá NIC! Přesto, i zde na Zvědavci.org, se huláká mantrou, že 'zbraně cokoliv pro člověka řeší pozitivního'.
Nic neřeší, jen problémy víc hrotí a o to hůř sebe i druhé poškozují!

Jenom blázni se radujou
když loďka se naklání
jenom blázni se radujou
že voda jim stoupá, stoupá

340738

18.10.2015 14:39

Bez nože!

Globalizované tankování energie

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pravdě uhodil hlavičku na hřebíček pak kolega Reveil: V Americe se na přelomu 50-60. let minimalizovalo používání jak porzulánu, tak i klasických příborů. Přinesla to nejen chuť šetřit čas, omezit hygienické a HR nároky při mytí a otírání nádobí, ale i DELIVERY BUSINESS (česky objednat si telefonem uvařené jídlo k TV do obýváku).
Pokud znáte český film Pelíšky, i v něm soustruzi z DDR udělali u plastu chybu! Takže už v polovině 60. let byl plast TRENDY i v ČSSR a Evropě.
Pamatuju si, že jako malé dítě jsem jezdíval s rodiči, příbuznými a známými co nejčastěji piknikovat k moři. Dneska už se piknikování tolik nenosí. Ale tehdy bylo opravdu TRENDY. Proto se postupně v rodinách, nejen v Americe, vymýšlela jídla, která nepotřebovala při konzumaci pevnou oporu ruky pro krájení.
I dnešní můj fraucimor dává přednost i třeba v Česku hors-d'œuvre, kanapkám, chlebíčkům, děleným porcím, miniřízečkům, na míse apod. Každý si vezme kolik má chuť, nic na talířích nezbyde. Rychle se dají zbytky zlikvidovat a třeba i zvakuovat a zamrazit.
Nyní se tento TRENDY obyčej vrací k nám přes částečně amerikanizovanou Čínu a Asii, která udává dobrý tón dnes ve všem. Plus, jak podotýkají další kolegové, je tento trend i vyhovující arabsko-indickému kulturnímu a kulinářskému okruhu.
Sám jím rád rukou, protože jedna uznávaná léčitelka mi kdysi vysvětlovala, že již uchopením sousta se z konečků našich prstů do potravy dostává naše energie, která nám potravinu, podobně jako poté enzymy v ústech, pomáhá připravit k trávení. Dokonce jsem pak i viděl vědecky ověřenou fotografii, zachycující lidské záření energie. A u z konečků prstů byla energie vysoce koncentrována.
Ve finále ale bude největší příčinou snaha benchmarkovat náklady řetězců globálně. Takže vyžádaný nůž coby extra v Praze či Torontu nevadí. Světově se však bude vše normovat a normalizovat.
V Kanadě chodím v Quebeku do oblíbené vietnamsko-thajské restaurace, kde kromě hůlek které preferuji, na požádání přinesou kovový příbor a servírují na porzulánu taky. Ceny jsou tam téměř stejně příznivé jako v plastových fast foodech v anglojazyčné části Nového Světa. Takže to chce asi hledat.
Ve Zličíně raději zajdu vždy do Gastrocentra Globusu. Dávají tam kovové příbory, majitelé jsou Bavoří a protože jde o řeznickou rodinu, nešetří se na ničem, na čem se obvykle ve zbídačené Gott/lině vždy šetří. Globus je, kromě Německa a Slovenska, rozšířen i v Rusku, což je dnes skvělá reference a také jistota, že se ještě dlouho příbory a na porzulánu tam jíst bude.
V Portugalsku např. je neslušností jíst rukou i ryby nebo drůbež, což u nás a na severu Evropy etiketa i v nejlepší společnosti umožňuje. Takže každý jsme nějaký.
Delivery a taky piknikování, bez potřeby ginžálů, 3x ZDAR, ZDAR, ZDAR!

340838

07.11.2015 05:05

Konspirační teorie? Ne, neznám...

Amatéři zvládli Noemovu Archu, nejlepší profíci potopili Titanic

MoUdrostrak 90.?.?.?

Na datisty (informační idioty) platí: Amatéři zvládli Noemovu Archu, nejlepší profíci potopili Titanic.

Samozřejmě, že se epicentrum moci a prosperity posouvá po planetě: řekněme od Zimbabwe po dnešní Eurasii.

Kdysi jsem byl dobrý (bavila mě) v hře v šachy. Jeden mladší příbuzný chtěl stále nade mnou vyhrát a měl pořád smůlu. Naše společná prababička mě jednou poprosila: "Hele, pro dobro všech, nemohl bys ho alespoň jednou nechat vyhrát?"
Já na to: "Babi, vždyť je to jen hra, ale má pravidla a já hraji přece stále fér."
A moje prababička na to: "No právě, ale už to všechny nudí, Tebe ne?!" Tak jsem jsem se zamyslel. A nechávám od té doby slabší soupeře i občas (s pobavením) vyhrát.
A podobné je to s hrou, kterou s námi naše Globální Vrchnost hraje.

Přesto V.Š.E. má své meze! Nevěřím, že v 30.000.000 mrtvých Rusů během řádění Gorbatschowa a Yeltzina, je namočený a chladnokrevně se ho účastnil i Putin.

Stejně tak i věřím, kromě Putina a jeho nejbližšího okolí (Shoigu & Co.) i v naprostou mravní a lidskou čistotu Nejvyššího Vůdce Íránské islámské revoluce Sayyeda Aliho Hosseiniho Khameneiho.

Nemám důvod i nevěřit presidentu Bashiru al- Assadovi. Který po předčasné smrti bratra byl nucen dokončit dílo svého otce a nedobrovolně zříci se vybraného poslání očního lékaře.

Je jasné, že všichni nahoře jmenovaní "světci" mají i materiální a businessové pozadí. Přesto anebo právě proto nikdy neudělali a nedělají nevynucené zrůdnosti jako mají na svědomí Anglosassové a TI, které nesmíme autocensurně jmenovat.

Opět končím úvodem: Amatéři zvládli Noemovu Archu, nejlepší profíci potopili Titanic.

A dodávám: Neoodlužitelná Humanitárně 24/7 bombardující rypatá Kabala ne/má Titanic pevně v rukou.
A naopak euroasijští kluci z iLeningradu, šikmoocí z pouští, čokoládoví hoši savan a pralesů se dokázali domluvit a zmáknout potají (pro nás všechny) Noemovu Archu!

Držme jim palce a i nám všem [vyplazený jazyk] [velký smích]

341479

03.03.2016 00:29

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

Urychlení smíšení

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pan Editor má pravdu, že pro bělošky jsou černoši atraktivní. My běloši Zase přitahujeme ale Asiatky. A nemám na mysli pouze submisivní zlatokopky z JV Asie, ale i sebevědomé Japonky, Korejky či Číňanky žijící na Západě.
To, že bělošky touží po Jižanech dotazují narvané chartery do Egypta a Tunisu, kdy některé Češky, Slovenky a Rusky letí třeba i 6x ročně „se vyžít".
Naproti tomu Němky, Švýcarky, Rakušanky nepohrdnou migrantem.
Málokdy jsou ale viděl pár Asiatka/Černoch natož Asiat/Černoška.

346204

05.03.2016 08:42

Masivní rasistická kampaň na Twitteru zaměřena na oplodňování bílých žen

RE: Urychlení smíšení

MoUdrostrak 90.?.?.?

Samozřejmě, každá se dá ukecat. Jakmile se ale naučíte ukecávat, začne Vám ihned problém, jak před těmi, které ukecávate jak na běžícím pásu, prchat a zapírat se. Musíte čelit jejich intrikám, pomstám za zhrzení. Nakonec se naučíte klopit zrak a neukecávat.
Asiatky touží po Evropanech nejen coby chodících ATMs, ale i kvůli záležitostem genetickým. Všimněte si, jak jsou elegantní a plní sex appealu míšenci mezi Evropany a Asiaty! Dále je přitahuje i anatomické uzpůsobení „tam dole", anžto Asiatky jsou tam jaksi užší. Málokdy vidíte Asiata s běloškou. Zato obráceně i ve vyspělém světě, kdy rozhodně nejde o šikmooké zlatokopky. A často je „sponzorem" bělocha naopak právě dáma.
Samozřejmě s užíváním Evropanek s Jižany máte pravdu, že nejde až o výstřelek věku tryskáčů. Stačí si přečíst Halliburtona...

346375

05.03.2016 12:10

Uvězněn v autě

Co by mohlo pomoct

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vím, že je důležité mít vždy pouzdro s immobilizérem přiložené u dveří (v místě kde je LEDka alarmu) a nebo u spínací skříňky na volantu, pokud se člověk pokouší v tom samém momentu rukou o mechanické otevření dveří.
Další variantou je otevřít někomu kdo je venku haubnu. On musí stávající baterku na chvíli odpojit. A při připojení kontaktu by se i se zbytkovým minimálním proudem mělo auto samo nejprve odemknout.
Stalo se mně něco podobného, když mi na dálkové ovládání přestalo otevírání dveří. Musel jsem si oddělat záslepku a pak i s vybitým dálkovým ovládáním šlo auto mechanicky odemknout. Je tam patrně nějaký obvod, který se přiblížením krabičky s dálkovým ovládáním spojí a deblokuje immobilizer.
Kdysi jsem ale i zažil jednu půjčenou skoro novou audinu, která se zamkla, nešla za boha nejprve nastartovat a pak zvenčí dálkově odemknout. Ani výjezd service mobilu s ní nic nesvedl. Mechanicky tedy otevřel auto, vyndal nám zavazadla, auto si dal naložit na přivolanou odtahovku a my si na náklady půjčovny dojeli do kanceláře pro další auto.
Elektronika je prevít. Četl jsem i návody, že je potřeba sehnat příp. další baterii, vyheverovat auto, plus dát na nějakou cívku u startéru, minus na kostru a pak zkusit dálkovým ovládáním auto odemknout.
To je ale možné jen když nikdo není v uzamčeném autě, kdo by otevřel haubnu. Stává se to lidem, když si třeba na horách v silném mrazu dají baterku "okřát" do tepla. Raději jsem ale vždycky počkal, až teploty přes den vylezly o něco výš a pak nastartoval a dotankoval pár litrů benzínu do nafty. Z moderních aut je lepší baterii nevymontovávat a nezabouchávat haubnu.

346388

18.03.2016 04:02

Neplánované zápisky z cesty do předvolebního Německa

Právě bez Turků a dalších immi by Německo nebylo „lokomotivou" Evropy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Panu Professoru Big Toonnelu lze podepsat každičkou větu. Ale pouze z pohledu Čecha či Čecháčka. Bez Gastarbeiterů by Německo nikdy nebylo schopné se zmátožit z poválečné beznaděje. Nejlépe je to adargumentovatelné na dnešním ehem. DDR (či vytunelovaném Česku).
I v ehem. DDR jsou místa, kde bílí jen přežívají na dávkách. V beznaději, dokud nepřijde první Turek a život v centru se alespoň malinko oživí.
Němci by se měli přirozeně bránit vůči vnucované migraci a migrantům. Ale plakat nad poturčenými centry měst zrovna z ukradeného pera Prof. Big Toonnela je opravdu těžce mimo mísu.
Celá „Královská" cesta v Praze je lemovaná jen cizími vlastníky. Podobné je i centrum největší vesnice v Čechách - Brna.
Pan Professor Big Toonnel je velký demagog, ale už nejsou „zlatá devadesátá", kdy sklízel od oVčanů applause za každé vyrvání paragrafu ze Zákoníku práce či za předhození další banky či podniku k vyrabování jeho Žofínským sponsorům.

346943

25.03.2016 15:19

„Terorismus“ v Bruselu – Gladio ve své nejvypulírovanější podobě?

Pirk chce „z toho

MoUdrostrak 90.?.?.?

Už i v Americe za komunistů studovaný srdcař Pirk volá po Křižáckém bombardování Sýrie a Iráku „na poušť".

http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Mig...

Vypadá to, že USrael aktivuje k vyvolání Křižácké vřavy proti muslimům už kde koho.

347134

31.03.2016 04:14

Pláč nad ukradenou Evropou

The Sucker si nevidí na špičku nosu!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Velice, velice, ale převelice mě The Sucker zklamal!
Jedna věc je kritizovat, ale bez navržení řešení je to jen maloměšťácké lhaní nad tím, že život není konstantou.
Začnu právě „jeho" Švýcarskem. Pokud přejíždíte staré mosty mezi kantony, vidíte na nich často mýtné věže (podobné např. Mostu Legií před Kapličkou), které dokumentují, jak bylo ještě před 150-200 lety Švýcarsko rozsekané na kantony a polo-kantony. Kromě Basileje, Zürichu a Ženevy šlo o kopce s pologramotmými pasáky ovcí, kteří se s oblibou nechávali najímat do loupeživých válek v okolních zemích. To proto, že bez podílu na lupu by jinak jejich spříseženecké Gemeinden/Communy nepřežily zimu.
Pokud tedy Švýcarsko vděčí někomu za prosperitu, je to výhradně otevírající se svět, díky kterému se do Švýcarska začali jezdit Iuftovat a před vlastními berňáky skrývat do bank lup vykořisťovatelé z blízkých i vzdálených zemí.
Lamentování The Suckera mně připomíná pohled měšťáka na Menšíka v Láskách mezi kapkama deště, kdy Menšík je z vesnice zvyklý na kálení bez WC a proto vybíhá i po přivandrování s rodinou do Prahy každé ráno kadit na kopec nad činžák.
Každý jednou začal kadit na WC. Až bude každý Číňan toužit po toaleťáku, zmizí na to do roka všechny stromy na zeměkouli. Proto „pokrok" je po Globu zaváděn 1% globální neofeudáIní Vrchnosti postupně.
The Sucker by proto měl mít pochopení pro Menšíky z blízka i daleka. A hlavně by měl pro aktivně navrhovat i co s tím.

347294

31.03.2016 13:48

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Také si zapláču

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bohužel, máte velkou část pravdy.
Na druhou stranu ale i v té době primárně šlo o střet dvou vysoce vyspělých civilizací: Antické a Perské. Antické civilizace už tehdy toužila po „čínském zboží" (zejm. porzulánu a hedvábí) a orientálním koření. Bohužel, neměla ale Číňanům i Peršanům, přes které zboží tranzitovalo do Evropy, co nabídnout.
Číňané už tehdy požadovali po Evropanech tedy tvrdou měnu, což bylo zlato. A Peršané za tranzit dtto.
Proto judistické křesťanství mělo primárně za úkol začít pod antické přejemnělé Evropany nasávat další národy a umožnit křesťanským kněžím vládnout světu.
Islám je produktem, který ve své podstatě měl být „B" plánem a primárně oddělit buffer zónou Evropu od Persie. Ale jak se tak už stává, kousl Islám nakonec pána, který ho stvořil.
Dnes v podstatě míříme do výchozího bodu z doby předkřesťanské. Číňané pevně drží v rukou otěže know how. Peršané geostrategii na spojnici Orient-Západ.
A Rusové i Apači jsou vytlačováni na periferii vlivu na svět.
Evropa opět jen tápe, co vůbec Číňanům a Peršanům nabídnout, aby na čínskou produkci a perský tranzit dosáhla.
Vše je vždy o počtech a součtech potenciálů. Smíchání Evropy s Afričany na jednu hromadu je hodně zoufalým pokusem zionistických Velekněží, jak vyvážit součty Číňanů + Peršanů. Ale podle mě je to už předem odsouzeno k nezdaru, jak i potrdilo angažmá ✓ládce Říše Středu na ✓elikonoce ✓ Gottlině.

347308

31.03.2016 16:31

Pláč nad ukradenou Evropou

RE: Také si zapláču

MoUdrostrak 90.?.?.?

Opět jste se trefil do černého!
Židé prostřednictvím "britského" MP Benjamina d'Israeliho vymysleli i waahhabismus a zaseli jej mezi Araby na poloostrově.
Hráli tak tehdy vabank proti Osmanům, ale zároveň i proti Rusku, které by se jinak (konečně) dostalo k teplým mořím. Nemůžeš-li něco zařídit sám, stvoř si přes náboženství proxies a s nimi provozuj zástupné války a Rozděl a panuj.
Bohužel/bohudík, islám se stal natolik decentralizovaným náboženstvím, že jej Židé nejsou schopni komandovat podobně, jako komandují Vatikán. Proto se rozhodli uválet z plastelíny tzv. "Islámský" stát a diskreditovat islám nejen v očích celého světa, ale zejm. muslimů samotných. Opět naštěstí, je zde mocný šiítský Írán, který nedopustil a nedopustí znesvěcení islámu jako celku.
Evropa nyní tedy čelí dvěma proudům islámu, které ji mohou snadno destabilizovat. První je fake "Islámský" stát, který se ale může zhroutit jako domeček z karet, až dostane pořádně od kohokoliv z hráčů definitivně na solar.
Druhým proudem je ale skutečný "pravý" islám a jeho ambice se etablovat v Evropě a postupně pak v celém světě.
Proto je dnes velice těžké islám očistit od odpadlíků, zneužívaných zionisty, a současně i brzdit přirozené a umírněné muslimy, aby islám nešířili mírumilovně.
Musíme si zkrátka zvyknout na to, že v autenticitě pro tetku z Horní Dolní nakonec islám přinese více benefitů, nežli občasné zapálení svíčky v křesťanském kostele. A že se islám bude šířit a mohutnět stejně, jako tomu bylo do té doby, nežli Židé mediálně vyfabrikovali "Islámský" stát.
Možná mají po judaismu 1.0, křesťanství 2.0, islámu 3.0 Židé v rukávu ještě připravené nějaké další "náboženství" 4.0, které se pokusí naroubovat oVcím do vymytých mozkoven. Uvidíme, s čím přijdou :v [mrknutí jedním okem]

347312

Ve všem tom marastu na zeměkouli jsou jenom dvě jistoty: Putin a Chameneí.
Ostatní jsou nastrčené loutky tančící role svých loutkářů.
Netvrdím, že Putin a Chameneí jsou suverénní vládci, kteří nemají krytá záda. Naopak, právě krytá záda dalšími kolegy, chrání oba jmenované od atentátu sionistů či Američanů.
Hra. poloniem je ukázkou, kde končí moc sionistů a kam nedosáhnou. FSB a tvrdá jádro okolo Putina je sionistoprosté, přestože jsou v něm i židé. Ale židé proruští, nikoliv odpad lidstva z Brighton Beach a ze City.
Stejně tak i Chameneí má okolo sebe i židy, ale jsou to prvotřídní íránští vlastenci, pro které není současný Izrael nadřízený.
Čína je naopak silně nevyzpytatelná a neproniknutelná.
Když Chameneí vyslal do České poslanecké sněmovny počátkem tohoto roku ultrakonzervativního Místopředsedu parlamentu Hodžátoisláma Farda, všichni, včetně ODS áků, TOP anů a dalších kovaných Havloidů, sionistů a shabosgoyim povstali a tleskali jako jeden muž.
Na čínského presidenta si dovolili mávat otrokářskýma tibetskýma vlajkami. Z Íránců a Rusů ale mají respekt všichni.

347378

12.04.2016 13:55

Dnešním vzorem dětí je poseroutka

Zimmermannierung ueber alles in der Welt, nicht wahr?!

MoUdrostrak 90.?.?.?

Poseroutka je sice síla!
Na druhou stranu je sílou i téměř padesátileté ztotožňování se s fiktivním "Velikánem".
Namísto hájení si zájmů rodiny, obce, kraje, národa, zdrhají Pepíci a Mařen/ky k relativizujícímu k.k. a k. u. k. "hrdinovi", jehož vlastí je "Boehmen".
Není tedy divu, že se Pepíci i Mařen/ky nakonec dopracovali postavení podřadné kolonie - "...Projevuje se v neschopnosti elit vůbec vnímat, v jakém prostředí
se ČR nachází a jaké jsou její strategické zájmy ..."

http://www.rybkapub.cz/fotky12944/fotov/_ps_172Jak...

Že v "Boehmen" jsou pětinové platy, mizerné důchody, asociální ne/zabezpečení.

Hlavně že je veselo, že se dá :svobodně: Zimmermannierungovat, nicht wahr?

347641

25.04.2016 10:10

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

Anketa mě nepřekvapila

MoUdrostrak 90.?.?.?

Paradoxně, mě anketa v ničem nepřekvapila a přesně tak i Zvědavce a jeho čtenáře vidím i já.
Jediné, co mě překvapuje je fakt, že za téměř 20 let nikdo nechtěl Zvědavec „koupit" a manipulovat poté i alternativní scénu.
Vypovídá to pozitivně o sveřeposti pana Editora i nedostatku sil „druhé strany barikády".
Kdo chce panu Editoru přispět, jistě nalezne snadno anonymní způsob.
V trafíkách všude na světě lze pořídit anonymní platební kartu a tou pak zaplatit třeba přes PayPal.
V Česku údajně takhle vegetují statisíce zexekutorovaných a zbídačených ovčanů, kteří přežívají v polosvětě a přesto musí platit on-line jízdenky, kredity a pod.

348013

25.04.2016 18:02

Vyhodnocení ankety o Zvědavci

RE: Anketa mě nepřekvapila

MoUdrostrak 90.?.?.?

Koupíte si anonymní kartu, kterou anonymně nabijete. V Česku např. http://www.cnews.cz/blesk-penezenka-je-anonymni-pl...
Poté si k emailovému účtu zřídíte paypal.com
Z něho pošlete panu Editoru dar/příspěvek.
Pana Editora požádáte, aby to spároval s Vašim nickem.
Osobně jsem ale ✓ ČR zašel do Rajfky, dal panu Editoru na účet hotovost. A také po mně nechtěli ID.
K americkému účtu mám i platinovou anonymní kreditku. Ale, bohužel, je propojená . účtem, takže vystopovatelná. Lepší je tedy anonymní debitka z trafiky anebo anonymní vklad ✓ bance.
Stejně ale Chazaři vědí kdo jsme, když tu rejdíme.

348020

30.04.2016 17:15

Až budu se starým mužem...

9 let starý zabíjecí „článek"

MoUdrostrak 90.?.?.?

To je síla!
Pan Editor patrně chce vyplašit zájemce o Zvědavec.
Obzvláště v dnešní době, kdy je všude přesexováno a přepornografováno!
A ještě k tomu takový blivajz. Připadal jsem si při čtení jak nedobrovolný návštěvník travesties show.
Před pár dny jsem si psal s jednou z prvních fyzických lásek. Žije v jiné zemi. Naštěstí/naneštěstí vypadá pořád podobně svůdně, jako před desítkami let. Což ji obklopuje dodnes nápadníky a mě to svádí k hříšným myšlenkám.
A hádejte o čem jsme si několik hodin vypisovali?
Právě o tom, jako na se svým věčným svěžím holčičím vzhledem má problémy se stárnutím okolo ní! Takže ono plní zase tak na škodu dokázat si připustit, že už nám není 20 let ani 25.
Osobně se také děsím objetím a polibkům kamarádek, co by mohly být mými dcerami. Dneska se zbořily věkové bariéry. Nesouloží jen ten kdo nechce, jinak poptávka všemi možnými směry převyšuje nabídku.
Jeden i jedna by rádi filosofovali důstojně o stárnutí a namísto toho si stěžují na orgie, na které jsou lákáni.
Poprvé jsem se sexem přejedl ještě jako teenager. A od té doby doufám, že najdu koutky, které jsou už adult only. A ejhle, pan Editor vypustil na Zvědavec plné vědro uslintanýoh, upocených, uhekaných a neintimních „dámských" splašků.
Pro „zpestření" a „osvěžení".
Když ono jo zítra toho 1. Máje!

348132

20.05.2016 05:24

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Ruské vyhrávání „západního" Bacha v Palmyře má pro Střední Východ stejnou váhu, jako předsmrtný cirkus íránského sionistického šáha Pohlaví v Persepolis, kde sionistický šáh zuboženým Íráncům prošustroval dva roční budgety celého Švýcarska za jediný týden.
Rusové (možná) dojali vlastní ruské publikum, možné pár typů Suckera na Západě.
Střední Východ ale na celou západní kulturu z vysoka dlabe. Stejně jako na Yehudi Menuhima.
Západní „kultůra" vždy sloužila jen jako třešnička na dortu kolonialismu a křižáctví.
Rusová by bez pomoci Islámské republiky Írán měli od Sýrie zapálenou celou Střední Asii, Tatarstán i většinu Sibiře.
Proto namísto Bacha měli spustit oslavný Šavlový tanec od Khahaturyana z balletu Gayane z roku 1942!

OBSAH BALETU [smích] I. V kolchoze Mír probíhá sklizeň bavlny. Giko, manžel Gajané opouští kolchoz a přemlouvá Gajané, aby šla s ním. Gajané odmítá. Gikovi domlouvá i Armén, Gajanin bratr. Do kolchozu přichází Kazakov, oblíbený velitel pohraniční stráže. Vítá se se všemi pracujícími a těší Gajané, která se rmoutí nad podivným chováním Gikovým, který je neústupný a stále ji přemlouvá. Když zahlédne společný tanec Kazakova a Gajané, k jeho nekalým úmyslům přistoupí i žárlivost. Snaží se přimět Gajané k útěku násilím. Je však z kolchozu vykázán pro hrubé zacházeni se svou ženou a zanedbávaní práce. Spojí se i se záškodníky, kteří vyloupili kolchozní pokladnu. Nabízejí Gikovi díl a všichni se domluví na útěku. II. Přátelé Gajané ji chtějí rozptýlit. Marně. Přichází Giko naoko smířlivě. Po odchodu Gajaniných přátel se ji snaží naposled přimět k útěku, ale je znovu odmítnut. Když Gajané mimoděk vyslechne plány záškodniků, k nimž se Giko přidal, pokouši se Gikovi jeho osudný záměr vymluvit. Ten ji však odmrští a odbíhá i se svými kumpány, aby provedl svou pomstu - zapálení kolchozu. III. Utečenci s Gikem v čele zabloudí v horách, obývaných Kurdy. Za dívkou Aišou přichází Armén. Kurdský chlapec Izmail, který Aišu miluje, nerad Arména vidí a snaží se jej v jeho vztahu k Alše odradit. Mezi stany se objevuje Giko, který se svými společníky zbloudil. Armén vytuší, oč jde, a posílá Izmaila pro Kazakova a hlídku. Aiša má zatím lupiče zadržet. Přichází Kazakov a Gika i s kumpány zatýká a odvádí. Všichni zpozoruji požár kolchozu a spěchají na pomoc. IV. Znovu ožil pracovní ruch v obnoveném kolchoze. Pro všechny je tento den dnem svátečním a slaví jej tancem. Mezi Gajané a Kazakovem vzniklo trvalé přátelství a láska Arména k Aiše a Karéna s Nunné dávají tušit brzké svatby v kolchoze.
http://www.operabalet.cz/default.php?page=txt&id=2...

348675

20.05.2016 16:12

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

RE: Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Milý Heriote, Bach je čistě západní a úpadkový produkt, navíc plný lidského zoufalství a individualismu.
V Sýrii naopak zvítězil kolektivismus napříč vírami a národy Orientu!
Chačaturjanův Šavlový tanec je syntézou afrického jazzu a kavkazské folk music a přesto teprve s ním Chicagský symfonický orchestr prolomil hranici 1 mega vydání.
Nechápu tedy, PROČ Rusové tahají do Palmyry smrt, když mají ✓ rukávu oslavu života, kolektivismu a ruského triumfu nad úpadkovým Západem.
A navíc zdroje Šaílového tance přesně vedou na ose nadcházející prosperity.
Bacha nepřijímám ani já, ač miluju klasiku.
Chačaturjanovi naopak porozumí i Kurd z horské chýše...

https://youtu.be/mUQHGpxrz-8

348692

21.05.2016 01:20

V Sýrii Rusko brání civilizaci – Západ straní barbarismu

RE: Ruský Bach

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bingo! Někdo ze Zapadniků mezi Rusy shodil zařazením Bacha z počátku 18. století celou Palmyru i účast Rusů v Sýrii, jen proto, aby se naivně vlichotil Západu.
Přitom nejde o to získat si Západ, který se stejně sám co nevidět zhroutí v rozkladu.
V Palmyře a Sýrii Rusko bojovalo primárně o Střední Východ, Peršany, Orient a BRICS a Afričany a Asijce, trpící pod knutou sionistů a Anglosasů.
Bachem to Rusové zazdili.

348709

17.06.2016 06:42

Rusko-íránská aliance v Sýrii na křižovatce

Pokud Írán vpustí Západ na Rusko, je do Vánoc ruským presidentem Khodor kovskyi

MoUdrostrak 90.?.?.?

Rusko je už podle všeho na konci sil, přemoženo vnitřní vlastizrádnou "elitou" resp. "zapadniky" a držiteli dvojích oVČanství Židovského státu Izrael.
Putin nesmyslně (přinucen???) stáhl Rusko z operací v Sýrii a ponechal krvácet (za nejbytostnější ruské zájmy) Syřany a Íránce.
Pokud Írán vpustí Pakt NATO na Kavkaz a do Střední Asie, je s Rusy konec. A do Vánoc bude ruským presidentem namísto Putina pak Khazar rebbe Khodor kovskyi.

349593

24.07.2016 07:36

Endgame po česku

Nejjednodušší anonymní donátorství Zvědavce

MoUdrostrak 90.?.?.?

Stačí si koupit anonymní "dárkovou" kreditku za cash a přes PayPal pak zvolenou častku odeslat na email Zvědavce. Sice světu vládnoucí Khazarstvo i jejich Shabesgoyim v NSA a BIS mají obratem IP odesilatele, ale na žádném oficiálním výpisu se donor neobjeví.
Počinem proti Khazarstvu člověk deklaruje zbytek vlastního lidství.
Stejně tak se může člověk i naprosto anonymně clubbit na akcích proti Khazary spunktovanému Židovskému kriminalnímu státu Izrael např. http://ism-czech.org/, kdekoliv po světě, dokonce i aktivistickými cestami do Khazary okupované a jimi tam navezenými Židy terrorizované Palestiny.
Kdo chce, hledá způsoby, kdo je zbabělý, recituje důvody.

350712

26.07.2016 07:24

Neskrývaná identita - statečnost či strategická naivita?

Kdo nám vládne, poznáte podle toho, KOHO nesmíte kritizovat

MoUdrostrak 90.?.?.?

Lidé si odmítají přiznat realitu. Milují (zlatokopající) samice v mini, texaskující bicepsáky - u přitom zároveň (paradoxně) touží po „klídku" (a míru).
Horrují a hoří se agresivnímu, genocidnímu, apartheidnímu Židovskému státu Izrael, kolonizaci domorodých Palestinců - a zároveň (paradoxně) volají po „spravedlnosti" v Gottlině.
Na počátku 2. poloviny byla uhlíkonosná Persie zaplavena rakovinou zionistické lichvy, diktatury, velkoexekutorství, korupce, a bídy. Na 1.000 oslů jeden mercedes, na 100.000 oslů a jedno 100 mercedesů jeden Rolls Royce. Zionisující diktátor Shah Pohlaví za jediný týden mejdanu ✓ Persepoli rozházel 2 roční budgety Švýcarska.
Po svržení a vyhnání zionisujícího Shaha Pohlaví Emmam Khomeini vyhlásil referendum a 96% Íránců si vybralo „Nadvládu klerika" ✓ podobě Islámské republiky.
Dnes se po 38 letech neporažené revoluce stala Islámská republika Írán vědecko-technickou velmocí. Neurochirurgické operace mozku se ✓ Islámské republiky Írán učí v předklonu kapacity z celého světa, včetně USA. Mercedesů je dneska v Íránu asi jako ✓ Gottlině policejních oktávek. Osli zmizeli a řidiči i řidičky(!) se tísní i v desetiproudých kolonách a zácpách.
Češi ale Írán nenávidí. Írán se neklaní Havlovi, Židovskému státu Izrael, zahaluje vlasy a stehna ženám (včetně cizinek), zakazuje casina, lichvu, porno, satelitní antény ke konzumaci globálnich ziomédií.
Prosperity se dobereme v mini, texaskách a bohatýrskýma fotkama na fízlbugu.

350832

06.08.2016 14:32

Mucholapka

Raketou na Mars ale i na mouchy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pořídil jsem si před pár lety elektrické rakety. A spolehlivě dávám moskytům bekhend i forhend. Moje ke zvířátkům obzvláště citlivá partnerka mně rakety neustále shovává, ale já tvrdím, že kde raketa, tam njet komára.
Naštěstí, rakety mně shovává na stále stejná místa, tak „řezničÍm" na jedničku.
Poslední dobou mně ale připadá, že i moskytovstva je čím dál méně.
Onehdá jsem ✓ Austrálii ujel přes 1.000 km a na předním skle nebyla ani jedna malá mrtvá muška. V Česku je to s výskytem moskytstva zatím ok a rakety zde mají potravu zatím zajištěnu.
Mucholapky jsem naposledy kupoval před 2 roky v Globusovi na Zličíně za pár drobných. Ale rakety jsou víc „in".

351140

07.08.2016 21:37

Mucholapka

RE: Raketou na Mars ale i na mouchy

MoUdrostrak 90.?.?.?

Andrew Siddure, tak jste se mně vyzvracet do postu a nežli jsem zareagoval, natřeli Vám to za mě kolegové.
Nevím, co Vám rakety udělaly nebo neudělaly, ale neznám efektivnější zbraně na moskyty všech zeměpisných šířek a délek.
I tam, kde mám vysoké stropy, dosáhnu na zaletivšího moskyta do jednotek vteřin a je hygienicky po něm.
Užívejte si fleků na oknech, omítkách, povlečení, oblečení a dokumentech.
Mahlzeit při kochání se 14 dnů obalenou mucholapkou nad knedlo vepřo.
Já jsem oddaný pro-čínský Rakeťák!

351166

18.08.2016 18:17

Západ je krásný

Nesmyslně pracující článek

MoUdrostrak 90.?.?.?

Viděl jste už někdy orat nebo kácet strom či riskovat život v boji s kancem ŠAMANA?!
Už od prvobytně pospolné společnosti šamani a jejich shabesgoyim žili popříživnicku.
Dnes 5-10% Globu podporuje Zionismus, tisk USD, Humanitární bombardování - a proto NEMUSÍ PRACOVAT.
CO je na tom tak těžkého k pochopení???

351339

27.08.2016 12:41

Sociální a ekonomická žumpa Západu

Hroutí se i Rusko.

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vylidňují se ✓esnice. Rusové přežívají pouze v težařských centrech a velkých finančních centrech. Spotřební věci se dováží jako v Americe. Slovanských Rusů proto prudce ubývá. Množí se Asiaté, Kavkazani a další ruské minority.
Primitivní Češi ani netuší, že ruský nejen vojenský high tech je koncentrován v Tatarstánu.
Přestaňme si pravicujícně lhát ! A nalijme si i v případě Ruska KOSHER vina!

351562

28.08.2016 12:43

Sociální a ekonomická žumpa Západu

Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Pro zinkající, texaskující, pod tureckou minimálku v Gottlině robotující a jinak neznalé:

Vkládám tabulku, ze které je nad slunce jasnější, jak je Rusko Khazary a mediální propagandou a telenovelami a'la Melrose Place etc. snadno rozlomitelné na střípky.
Pokud havlující Češi lamentují nad "línými" Řeky nebo Bulhary a Portugalci (přitom sami Češi robotují za nižší minimálky nežli Turci v Turecku (sic)) a touží Češi ihned rozmontovávavat Zlou EU, proč by to samé neměli a nesměli chtít národy Ruské federace???

Vložený obrázek

351579

29.08.2016 13:16

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vás nenaučili na ZŠ číst?

Russia =  Poland $18 869,00

Tyumen =  Norway $57 175,00
Sakhalin =  Hong Kong $43 462,00
Moscow =  Netherlands $40 805,00
Chukotka =  Australia $39 220,00
Saint_Peterburg =  South Korea $25 277,00
Tatarstan =  Slovakia $23 290,00
Komi =  Saudi Arabia $22 335,00
Leningrad-obl. =  Saudi Arabia $21 549,00
Sakha =  Saudi Arabia $21 159,00
Krasnoyarsk =  Hungary $20 779,00
Belgorod =  Estonia $19 569,00
Orenburg =  Estonia $19 507,00
Arkhangelsk =  Croatia $19 310,00
Tomsk =  Croatia $19 064,00
Kemerovo =  Poland $18 721,00
Lipetsk =  Lithuania $17 902,00
Moscow =  Lithuania $17 255,00
Magadan =  Lithuania $16 748,00
Perm =  Lithuania $16 642,00
Novgorod =  Latvia $16 397,00
Omsk =  Latvia $16 213,00
Irkutsk =  Latvia $15 987,00
Sverdlovsk =  Latvia $15 811,00
Bashkortostan =  Latvia $15 797,00
Murmansk =  Chile $15 555,00
Udmurtia =  Chile $15 290,00
Chelyabinsk =  Chile $15 098,00
Yaroslavl =  Argentina $14 760,00
Nizhny =  Argentina $14 709,00
Samara =  Argentina $14 520,00
Kaluga =  Argentina $14 500,00
Vologda =  Turkey $14 327,00
Kaliningrad =  Malaysia $14 136,00
Krasnodar =  Mexico $13 899,00
Khakassia =  Bulgaria $13 680,00
Novosibirsk =  Panama $13 383,00
Volgograd =  Panama $13 200,00
Amur =  Lebanon $13 115,00
Karelia =  Uruguay $12 931,00
Kamchatka =  Uruguay $12 931,00
Kursk =  Uruguay $12 860,00
Saratov =  Montenegro $12 812,00
Tula =  Belarus $12 671,00
Astrakhan =  Venezuela $12 610,00
Primorsky =  Venezuela $12 574,00
Khabarovsk =  Venezuela $12 320,00
Tver =  Venezuela $12 228,00
Zabaykalsky =  Venezuela $11 926,00
Smolensk =  Iran $11 845,00
Ulyanovsk =  Iran $11 794,00
Vladimir =  Iran $11 666,00
Ryazan =  Iran $11 510,00
Tambov =  Iran $11 469,00
Mordovia =  Kazakhstan $11 394,00
Rostov =  Kazakhstan $11 302,00
Oryol =  Macedonia $11 214,00
Buryatia =  Costa Rica $11 148,00
Voronezh =  Serbia $11 036,00
Chuvashia =  Saint Vincent and the Grenadines $10 971,00
Kostroma =  Saint Vincent and the Grenadines $10 941,00
Kurgan =  Saint Vincent and the Grenadines $10 833,00
Penza =  Brazil $10 764,00
Altai =  Brazil $10 295,00
Mari =  South Africa $10 265,00
Pskov =  Azerbaijan $9 877,00
Jewish =  Azerbaijan $9 849,00
Kirov =  Azerbaijan $9 634,00
Bryansk =  Azerbaijan $9 345,00
North =  Azerbaijan $9 343,00
Dagestan =  Azerbaijan $9 337,00
Stavropol =  Peru $8 725,00
Karachay-Cherkessia =  Dominican Republic $8 669,00
Adygea =  Albania $8 583,00
Kalmykia =  Thailand $8 087,00
Kabardino-Balkaria =  Ecuador $7 666,00
Tuva =  Ecuador $7 578,00
Altai =  Suriname $7 520,00
Ivanovo =  Turkmenistan $7 425,00
Chechnya =  Bhutan $5 023,00
Ingushetia =  Iraq $3 494,00

351598

29.08.2016 14:45

Sociální a ekonomická žumpa Západu

RE: Rusko je bohaté (a churavějící), jak rozptyl Norska a Albánie)

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vám, Nikdo (originál) chybí (nomen omen) nejen trpělivost :v [velký smích] [velký smích] [velký smích] [oči v sloup]

351602

06.09.2016 20:56

Podivná demonstrace v Ostravě

RE: Mne pobavil titulek v Mladé žumpě MF DNES,

MoUdrostrak 90.?.?.?

To Prahééé byste si měl nechat do kozího chlívku!
Každoročně se v Ostravě tlačí na Oslavy Paktu (Dnů) NATO 1/4 milionu severomoravských havlujících a izraelujících soustruhů :v [mrknutí jedním okem]

Letošní ročník Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil Armády České republiky proběhne 17. a 18. září na Letišti Leoše Janáčka Ostrava. Účast potvrdilo už 20 zemí. Vstup na akci je zdarma.
Je to ojedinělá nekomerční přehlídka, na které mohou návštěvníci vidět vedle nejmodernější armádní techniky a speciálních sil také to nejlepší, co mají k dispozici policie, hasiči, záchranná služba, celníci a další složky. V posledních dvou letech byl vyrovnán rekord v návštěvnosti - 225 tisíc diváků.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/soutez-se-dny-nato-v-ostrav...

351727

18.09.2016 11:01

Američani se pořád usmívají – jako roboti

RE: USRAEL=blbečci

MoUdrostrak 90.?.?.?

Neúsměvnost Rusů je geneticky vkódovanou ochranou před loupeživými Khazary. Mám kadeřnici Rusku, velice moUdrou, která vyrostla v Oděsse.
Stran ruského neusmívání mě už kdysi poučila:
Když Satanisté k vydranzování Ruska vybudovali přístavní město Oděssa, (Oděssa byla Satanisty založena teprve roku 1794(sic) za vlády carevny Kateřiny II. Veliké. Zpočátku neslo město jméno Chadžibej, ale již v roce 1795 se objevuje jeho dnešní název „Oděssa“), ihned nastoupili Khazaři k vyssávání okolních venkovanů.
Khazaři v kaftanech postávali na periferiích města, provozovali "ZADARMO" pochůzkovou zpovědní a "informační" službu.
Každý přicházející či přijíždějící крестьянский/krest'yanskiy (rusky rolník) byl Khazary s úsměvem vítán, zpovídán odkud je, co doma nového, co shání a potřebuje. Během pobytu v Oděsse byl přichozí крестьянский následně Khazary obrán, opit, obehrán, zadlužen, nakažen pohlavními nemocemi.
Khazarská genozida v Oděsské guvernii byla prý tehdejším nejraketovějším zbohatnutím KhazarůV na světě (s výjimkou v Gottlině po 1989).
Od Oděsské pravicující khazarské genozidy крестьянских se traduje ruská preventivní zádumčivost a odpor k smillingu vůči cizincům, nejenom Khazarům v khaftanech.
Během ekonomické genocidy a akumulace крестьянских majetků Khazary se i Potěmkinovy schody nazývaly Schody vévody de Richelieu a byly pojmenovány po Armandu-Emmanuelovi du Plessis de Richelieu (narozen 25. září 1766, zemřel 17. května 1822), kterého "ruský" car (Rod: Oldenburkové, Dynasti: Holstein-Gottorp-Romanov, Matka: Sofie Dorota Württemberská) Alexandr I. Pavlovič jmenoval guvernérem Oděsy a Nového Ruska a který tuto funkci zastával v letech 1803 až 1814.

351944

20.10.2016 22:11

Soud s Adamem Bartošem pokračuje

Kdo Vás zotročil, poznáte podle toho, KOHO nesmíte kritizovat

MoUdrostrak 94.?.?.?

Mívávával jsem ABB kdysi za nasazeného shabesgoye resp. mucholapku.
Ale zakouší už dost a dost. Soudkyně bezpečně ví, jak uhodnout + vyhovět = přežít.
Za přibití ABB na kříž ji těžko bude tížit svědomí.
Podle OVOCE jejich poznáte JE!

352759

24.10.2016 07:48

Hranice Ukrajiny – historie

Pro třísku nevidíte les@

MoUdrostrak 5.?.?.?

Ukrajina je jen jednou z pernamentnich bitev války o Pivot Areu.
Od "britského" premiéra Khazara d' Israeli se nehraje jiná válka.
Stalin pokazil dobytí Ruska (a EurAsie), když vymetl Khazarům z CCCP Leninysty a NEP.
Proto byl Khazary vybràn a nadopován Hitler a vyslàn k Drang nach Osten.
Bohužel/bohudík, německý business nesnesl poručníkování Khazarských bankéřů a oslabil Třetí Říši bitvou o City a o Londýn.
Osud Stalina závisel po celou WWII na vyvažování vlivu Japonska (viz.dr. Sorge).
Dr. Sorge ne náhodou pocházel z Baku, kolébky uhlovodíkového mejdanu, o který se v reálu hraje Velká Hra a d' Israeli jen mávl shabesgoyim a kanonenfutteru "start" :v [velký smích]

352835

06.11.2016 06:19

Hillary Clinton, FBI a skutečné listopadové překvapení

RE: Erotická kauza?

MoUdrostrak 90.?.?.?

Bingo! Monika Lewinski Gate primárně kryla Humanitární bombardování Jugoslávie a Drang nach Osten. Od té doby ale Globalisté a Zionisté jdou proti době (viz. vybraní transplantačních rabínů v NYC ihned po inauguraci Obamy do úřadu, jeho Nobeloffka, projev v Cairo a odšpuntování Arabského džara...).
Dvě okamžitá kola Obamy v Praze, stažení zRadaru z Brd, předání klíčů od Austrálie Číně, defilé Krále Říše Středu ve Zlatém kočáře v Londyně...
Z českého pohledu je nejdůležitější gambit Gandalovič - Kmoníček v D.C. a příchod tajemné čínské investorské skupiny do Gottliny (roz. návrat rozkradených účtů stovek expozitur PZTek po celém světě zpět fo Gottliny via Neviditelný P.K. & Co.).
Rudé Karty na Národní proti Přimo navolenému panu presidentu a jejich debakl plus finanční inferno v Knihoffně Václava Havla jen pleskla výchoffné pohlavky pár stále nevěřícím podobně, jako signál perem v ruce V.K. v Chile.
Kdo má mřížku, nepotřebuje třímat výkladovou brožurku.
Kdo byl u večerního defilé v čínské čtvrti v Sydney, nepotřebuje ani spouštět pana Pjakina :v [mrknutí jedním okem]

353142

06.11.2016 06:35

Švédsko, vlajková loď multikulti, hoří

Zivelja Jugoslavija - бурнинг Шведска!

MoUdrostrak 90.?.?.?

K zapálení Jugoslávie postačilo pár stovek Ustašoffců vypuštěných z Bavorských a Švýcarských a Rakouských kriminálů, kde kroutili palety za drogy, kradená auta a kuplířství - a pomocí sprejů, granátů a přestřelek byla Jugo v bratrovražedné válce během pár týdnů či měsíců.
Do Švédska napochodovaly tisíce "migrantů".
Spreje, granáty a přestřelky zahájí inferno a Breivik nebyl jen šílený@magor.no, nýbrž synek norského diplomata v Paktu NATO, kterému se octla v ruce mřížka a pohled do křišťálové koule.

353143

17.11.2016 15:41

Odsun Němců po druhé světové válce

Můj kamarád Sudeťák

MoUdrostrak 90.?.?.?

Mám kamaráda Sudeťáka. Je mu skoro 80 a patří k váženým podnikatelům a zaměstnavatelům v Německu, kam prchl z Krummau záhy po WWII. Dodnes denně jezdí řídit firmu do práce, z paměti cituje Homéra řecky a jiné klasiky v latině. Považuje se za přesvědčeného humanistu. Tatínek byl napůl Čech a napůl Němec, liberál z Prahy, který vystudoval filologii na Ferdinandově univerzitě v Praze. Maminka byla konzervativní Sudeťačka, který vystudovala prvorepublikový Učitelský institjůt v Chebu, kde se musela povinně učit i česky, aby směla v ČSR být zaměstnána. Oba rodiče byli celoživotně v ČSR i BRD tedy učiteli. Tatínek se celoživotně kamarádil i s pražskými židy.
Kamarád mně vysvětloval, jak až do cca 6 let nevěděl, že v okolí existují Češi. Teprve když onemocněl zánětem středního ucha, tak se v nemocnici v Budějcích setkal s češtinou. Jeho tatínek byl těsně před Mnichovem odsouzen k oběšení, protože společně se Sudeťáky odmítl bojovat proti Němcům a Češi je chytili uprchlé v lese. "Díky Mnichovu" musel být nakonec Čechy propuštěn. Za WWII musel tatínek narukovat a protože ovládal asi 10 jazyků, působil až do konce války po táborech pro válečné zajatce jako překladatel.
Po válce se tatínek zapojil v (již Českém) Krumlově jako nenacista do řízení města a měl podporu Emeričanů. Po ukončení okupace Západních Čech dostal echo, že má být Čechy opět zatčen a souzen za předválečné zběhnutí.
Utekl tedy do Bavorska. A můj kamarád s maminkou a sourozenci utekli za několik týdnů za ním. V té době prý už existovaly "divoké odsuny", když Češi zabírali německé domy a obyvatele vyháněli.
Za Zlého Bolševíííka kamarád občas přijel do ČSSR a stýkal se i s židy, kteří byli kamarádi tatínka z dětství. Pomáhal jim i s uplatněním, když znechuceni apartheidním Izraelem nakonec skočili v emigraci v Německu.
Kamarád se dodnes nenaučil česky, přestože jako jeho tatínek jinak ovládá asi stejný počet jazyků. Rád do Česka i občas jezdí. Přesto je mezi ním a Čechy a češtinou barriéra.
Někdy si pozdě do noci vyprávíme různé historky ze života. Hodně mně popisuje i kontroverze mezi liberálním tatínkem a konzervativní sudetskou rodinou jeho matky. On sám nikdy nebude Čechy nebo češtinu nenávidět. Ale také se nikdy nenaučí Čechy a češtinu milovat. Jeho děti a vnuci natož pravnuci, už nemají k Česku naprosto žádný vztah. Můžeme historii ohýbat jak chceme, ale rány navždy zůstanou na obou stranách.

353422

18.11.2016 09:50

Odsun Němců po druhé světové válce

RE: Můj kamarád Sudeťák

MoUdrostrak 90.?.?.?

Vážený pane, popsal jsem "osud člověka". A Vy se ho snažíte stůj co stůj přemlít na politiku, agresi, zášť. Ten tatínek byl pražský německo-český liberál, který byl naladěný stejně jako Rainer Maria Rilke, Gustav Meyrink, Paul Leppin, Max Brod, Franz Kafka, Franz Werfel, Egon Erwin Kisch nebo Johannes Urzidil a další.
Bohužel/bohudík se zamiloval a vzal si za ženu echt sudetskou Němku z Krummau a odstěhoval se za ní učit do Sudet. V téhle rodině se narodil můj kamarád.
Daleko více, nežli soužití Němci-Češi mně popisuje problémy soužití uvolněného Pražáka v sudetsko-německy utuženém Krummau, kde rodina jeho matky vždy koukala na jeho vzdělaného pražského otce s patra, přestože jim samotným koukala sláma z bot.
Tatínek absolvoval v ČSR zákl. voj. službu. A před Mnichovem dostal jako čsl. důstojník v záloze povolávací rozkaz. Velká část Němců v Krummau odmítla se mobilizovat a raději uprchli do lesů. Češi je pak pochytali, odvezli do Prahy a odsoudili k smrti za dezerci. Paradoxně tatínkovi tedy Mnichov přinesl záchranu života.
Prostě berte to jako příběh, na kterém není proč a co vylepšovat. Těžko mohu posoudit, zda skutečně tlumočil lidsky nebo nelidsky. A neví to ani můj kamarád. Nikdo z jeho strany se o Česko a Čechy nijak zvlášť nezajímá. Dokud ještě žili židé, kteří se kamarádili v dětství s jeho otcem, tak jezdil do Česka, podporoval je a jejich rodiny přistěhované do Německa.
Nijak na Česku nelpí, nemá v Gottlině žádné osobní zájmy. Majetku má na 80 letého seniora až až, na to, aby lpěl na nějakých restitucích Sudeťákům. Co vím, na srazy Sudeťáků ani nechodí, protože mu připadají příliš militantně a revanšisticky založené a žádné echt Sudeťáky ani nezná, protože patrně jeho otec s nimi nikdy, ani v emigraci v Bavorsku, společnou řeč nenašel.
V celém jeho domě není nic se sudetskou tématikou, dokonce ani knihy apod. On vyrostl v Bavorsku a přiznává, že se úzkostlivě jako -náctiletý snažil, aby mluvil jako Bavoráci a zapadl mezi ně, protože patrně víte, jak jsou děti upřímně zlé a zákeřné ke všemu cizímu.
Zajímavé ale je, že když už se odhodlá promluvit pár českých slov, tak má dokonalou výslovnost, i když češtinu nikdy okolo sebe neslyšel. Patrně jsou to geny po otci???
Je to velice inteligentní člověk a ví, že musí celou komplexitu historie a rodinných vztahů unést a nehledat zuby nehty žádnou "zkratku" jako Vy!

353438

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Káva pro Zvědavce

44

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 98 čtenářů částkou 15 298 korun, což je 44 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,18 Kč
Euro
26,29 Kč
Libra
29,58 Kč
Kanadský dolar
17,00 Kč
Australský dolar
16,23 Kč
Švýcarský frank
24,32 Kč
100 japonských jenů
21,22 Kč
Čínský juan
3,37 Kč
Polský zloty
5,88 Kč
100 maď. forintů
7,29 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,18 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 464,28 Kč
1 unce stříbra
519,14 Kč
Bitcoin
409 043,85 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 692 128