Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané siky

Nalezeno 257 příspěveků, 159 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

26.04.2019 11:03

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: Další trik operátorů...

siky 181.?.?.?

Tenhle vypadá jako maskovanej policajt/StBák co tu vyhrožuje protiústavním zákonem... [zahanbení]

371229

26.04.2019 11:10

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: No jo, ale ten kufřík obsahuje jadernou bombu

siky 181.?.?.?

Ale samozřejmě! Podle Thomase E. Beardena malé kufříkové zařízení může vyvolat i jaderné exploze min. o několika kT, v tomto případě bez radiace, štěpného materiálu a několikanásobně, s min. výkonem. Je to vynález zkázy... [zmaten]

A znova připomínám: mluvíme tu o zařízení ze 70. let!

371230

26.04.2019 11:22

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: A co u nás?

siky 181.?.?.?

Naši politici jsou laciný prodejný děvky a i kdyby byli ´proti´, tak stačí jen přiložit pár navíc a oni uhnou. Úplatky za migrační pakt prochlastávali do novýho roku a ještě jim hodně zbylo - proto se neukázali. Tady by to mohlo být o trochu víc... [překvapení]

371231

27.04.2019 13:13

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: Další trik operátorů...

siky 181.?.?.?

Je rozdíl klasická rádiová vlna, mikrovlna a navíc mikrovlna GSM/WiFi, apod. Původní Teslovy vlny jsou tu s námi přes 100 let, to ano, ale po zavedení GSM se skutečně rozmohla epidemie rakoviny, a dalších civilizačních chorob. G5 je ještě horší a mrtví ptáci vám stále nic neříkají... myslíte, že se vám to vyhne? [zmaten]

371245

28.04.2019 14:06

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: Já jsem si z toho dělal napůl standu s tou kufříkovou bombou

siky 190.?.?.?

Ano, mikrovlnka má obrovský příkon, proto si ji jako mini-kufříkovou zbraň s autonomním zdrojem představuji s obtížemi, i když nějaké provedení existovat může.

Zde ale mluvíme o skalární zbrani, jež můžete provozovat právě na LiPo baterie, jimiž jsou staré ruské mini-zbraně vybaveny, vedle PC a procesoru 64bit! Opět připomínám, že mluvím o technologii ze 70 let!

Matoucí je, že skalární zbraně jsou velmi často provozovány jako mikrovlnky s tím, že k indukci MW tak potřebujete mnohonásobně nižší výkon, než kdyby se jednalo čistě o mikrovlnnou zbraň a tyto staré zbraně mohou zaměřit nepohodlného jedince na desítky km i skrze překážky a nezaměřené jedince(tedy ve 3D!), a to s minimálním výkonem!

Pro vyvolání expoloze o síle atomové bomby potřebujete příkon zhruba max. v jednotkách kW, ev. stovek W nebo méně, to ale záleží na úrovni pokroku jednotlivé mocnosti, takže to může být ještě o mnoho méně. Už z toho důvodu, že (jak vyplývá z kontextu) se jedná o zdroj volné enregie s nekonečným potenciálem, který... pokud je zapojen do smyčky, má LiPo baterii pouze jako startér a nebezpečnost takové zbraně je mnohonásobně vyšší.

371263

28.04.2019 14:41

5G: Dominové kostky začínají padat

RE: Další trik operátorů...

siky 190.?.?.?

Vy: "Některá vyjádření zde v diskuzi jsou na úrovni trestného činu šíření poplašné zprávy."

Já:
To jste celý vy - povoláváte diskutéry k podání vysvětlení za "konspirační" komentáře, pronásledujete lidi za šíření pravdy na základě protiústavních zákonů a teď ještě můžete jen tak vtrhnou do soukromí jedince nebo firmy a mazat weby, "zajišťovat" data nebo vyhrožovat majiteli násilím/pokutou/vězením, aby mlčel, s pomocí dalších drakonických zákonů, to vše za porušování ústavy!

Víte, kdo dělá prasárny? PRASATA!

A ještě nad to, škemráte o informace na soukromých diskuznícvh fórech... na co? Abyste se měl čeho chytnout a mohl daného jedince obžalovat z nesmyslu na základě protiústavního zákona, jehož autorem není nikdo jiný, než sociální parazité... tedy, jinými slovy... zasraní komouši!

Ale já vám odpovím: Teslovy vlny, jež standardně používáme, jsou limitované tzv. příčné vlny. Tesla usiloval o implementaci mocnějších podélných vln, leč mu v tom sociálními parazity bylo zabráněno. Důvody jsou právě ty, jež zde zmiňuji: bezlimitní komunikace, volná energie a mocné zbraně, jež jsou pouze k dispozici části establishmentu - proti nám.

Více informací můžete žádat přesně na druhé straně konfliktu - tedy ve vyšších sférách policejních složek a tajných služeb, jež zde dělají laciné děvky těm zahraničním, kdy se zároveň podílejí na masovém vraždění vlastních lidí, čehož si všimla i tajná služba Běloruska. Lidi, jako vy se dívají jinam a vůči zmíněným jedincům ani nepozvednou obočí.

... vy poplašná zprávo!

371264

04.05.2019 22:31

Glyfosáty jsou horší, než si umíme představit. „Jsou všude“

Konečně něco...

siky 190.?.?.?

Tady je vidět, že v USA stále ještě (alespoň částečně) platí ústava a kdyby soud proběhl u nás, ti zkorumpovaní mamlasové by samozřejmě dali za pravdu silnějšímu. Bayer je nutně zločineckou organizací, která by měla jít do likvidace - jak může někdo koupit Monsanto, když jsou tady zločiny patrné již roky? Vrána k vráně sedá!

Ještě pozor, aby se toho tady nechytnul nějaký magor a nezačal hrozit protiústavními zákovy, jako "šíření poplašné zprávy", pomluva anebo podněcování nenávisti. Tady je patrné, kam vedou jejich úmysly a jednotná světová vláda je noční můrou...

371361

05.05.2019 14:07

Glyfosáty jsou horší, než si umíme představit. „Jsou všude“

RE: Konečně něco...

siky 181.?.?.?

Tak to mě opravdu nenapadlo - vidím ty ilumináty jako jednu chátru. Mohlo by to opravdu souviset, jako třeba aby nakopli němcům zadek... Ale na druhou stranu - na co takovej krám kupujou...? Dobře jim tak! [chechtot]

371370

05.05.2019 20:49

Porazí kultura informačních technologií kapitalismus?

Nesouhlas...

siky 181.?.?.?

Pan mason by musel být velmi hloupý na to, aby věřil tomu, co píše. Už bylo mnohokrát řečeno, že CO2 je přírodní plyn a na globální oteplování nemá skoro žádný vliv - je to podvod. Jsou jiné chemikálie a mnohem nebezpečnější.

A "postkapitalizmus" či "postdemokracie" nejsou ničím jiným, než palebná příprava na krádež posledních zbytků našich svobod. Nikde nikdo nezmiňuje, že hlavní příčinou úpadku je podvodný finanční systém, s jehož pomocí nám kradou a v důsedku nám peníze chybí nejen na důležité ivestice, ale mnohdy i na to základní.

Kde bere Mastercard na peníze migrantům? Ona je nebere z vlastních úspor, jež našetřili poctivě z našich transakcí. Oni je vytiskli (s pomocí zlodějských banéřů, hádejte, jaké národnosti), rozdali cizím lidem, mnohdy velice zlým a tedy... nám je ukradli! Přes to, že zloděj není chycen při činu, nepřestává být zlodějem! [zahanbení]

Teď ta zlodějina začíná být do očí bijící, nehledě na to, jak ty ukradené peníze investují a připravují se na krach a transformaci systému, aby si uchovali moc. Jednou z alternativ je pro ně globání neokomunizmus - psychotronická diktatura. A ten vytvářejí právě z těch nakradených peněz a s pomocí firem jako je Google, Facebook a dalších. Všimněte si, že jim peníze na investice do technologií a infrastuktury nikdy nechybí... [zmaten]

Příkladem byla Lybie - oni měli peníze pod vlastní kontrolou a když přešli na svobodnou ekonomiku a kapitalizmus, jejich životní situace se zlepšila ještě více tak, že by jim i ty nejvyspělejší země mohly závidět. Je tedy zase vše naopak a právě kvůli tomu je vybombardovali! [naštvaný]

371374

22.05.2019 08:49

Ultimátum Spojených států o Huawei má opačný účinek

Bude to zajímavé...

siky 181.?.?.?

Proč USA nevytáhnou kartu škodlivosti 5G? Jinak to dle mého názoru nepůjde. Z pohledu konspirační teorie, že Trump je jen dalším ruským agentem na dlouhém seznamu, je zcela nemožné, aby se takhle spletl - ti lidé, jež za ním stojí, nejsou žádní hlupáci.

To je taktika, která se používá dnes - chcete-li někomu uškodit, nebo jej zneužít, musíte to presentovat lidem jako pomoc či spojenectví. A naopak - chcete-li obelstít chytré odpůrce po vašem boku. To je taktika, která se evidentně uplatňuje i ve Venezuele a my "spojenci" bychom taky mohli vyprávět. Mimochodem - nebyla zmiňovaná spolupráce pouze jednosměrná? Kromě toho, že USA provádějí špionáž ještě více...

371627

23.05.2019 06:44

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

Kolik jim platí?

siky 181.?.?.?

Zadarmo se mi to nezdá, zkuzte se zeptat, kolik jim platí. 80% pohledných dívek? To je jasné!

371640

24.05.2019 17:51

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

RE: Kolik jim platí?

siky 190.?.?.?

Díky ze vyčerpávající informace, ovšem myslím, že hlavním problémem je tu samotný finanční systém - jinými slovy to, že ta tahle banda parazitů má tiskárnu peněz (+ moc nad politikou centrální banky a vysokou míru infiltrace ve světové ekonomice a politice, samozřejmě). To je hlavním zdrojem jejich moci a naší bezmoci. Je to pro mě tak absurdní, že nedokážu pochopit, jak to ještě může někdo tolerovat. Z toho taky financují přechod k neokomunizmu (alias postdemokracii) a jestli se jim to povede, pak už ani změna finančního systému nepomůže, protože budeme svázaní psychotronickými zbraněmi do komunit bez soukromého vlastnictví a za absurdních zákonů (Evropa regionů alias komunitní socializmus - z obou stran to samé). Bude to odpověď na "krizi kapitalizmu", která sama o sobě neexistuje, ale finanční krizi vyvolají právě těmito jejich penězi, rep. tiskárnou, resp. manipulací makroekonomických faktorů, v první řadě úrokovou mírou a směnným kurzem. V praxi se to projeví tím, že nebude ani na chleba a lidi akceptujou cokoliv, co jim nabídnou - paradoxně za jejich vlasní peníze. Pracovat budou prakticky zadarmo - viz. Venezuela.

Tyhle exekuce, zázazy mluvit a všemožné intervence ve firmách a domácnostech, jsou jen slabým odvarem toho, co přijde. Nedokážu pochopit tuhle ignoranci, když ve finále na to dojede každej, vlstně i ti, co to dneska pomáhají organizovat.

Babiše taky nesnáším, ale nesundavají ho dobráci a už vůbec ne z dobrých důvodů. Mám podezření, že se chystá poslední Kalouskova vláda, jež bude programově totálním pravicovým fiaskem, aby se ovečky poučily, že ,,kapitalizmus je špatný." Kalouskovo lidi si nakradou, podnikatelé, jež mu věřili, dostanou přes nos, no a cesta ke komunismu bude otevřená, protože i kdyby se jim do cesty postavil opravdovej poctivej pravičák, po zkušenostech s následující vládou už mu nikdo neuvěří... [pláč]

371687

24.05.2019 18:02

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

RE: Bartoš z Pirátů a kněžka chaosu (sorosu)

siky 190.?.?.?

No jo, to je to, co říkám panu kolegovi - oni maj tiskárnu a na hajzliky jim nikdy chybět nebude. Problém je, že těch peněz vycucávají víc a víc a krize je tak neodvratná.

Bartoš - Adam B. B. je ND, Ivan Bartoš je Pirát, ne? S Adamem sympatizuji, s Ivanem nikoliv.

371688

24.05.2019 21:16

Demonstracia na Vaclavaku ocami nepriatelsky naladeneho pozorovatela

RE: Kolik jim platí?

siky 190.?.?.?

Nesouhlasím presentovat životní úroveň západu jako světovou tragedii - je to přesně naopak a čísla jsou podle mě mimo skutečnou realitu. Problémem jsou tu tihle zmrdi-komunisti-ilumináti, to oni vyvraždili protagonisty volné energie a dalších technologií - vč. Tesly a mnohých dalších, přesunuli výrobu do Číny, takže kupujete 10x ten samej šmejd a chtějí, abychom pracovali skoro zadarmo - pro ně. Nějaké povídky o zlém západu jsou vytržené z kontextu, protože veškeré zlo, které západ způsobil, zorganizovali oni.

A levice-pravice... ano to opět oni prohodili role levicových a pravicových stran, aby zmátli veřejnost, zdiskreditovali samotnou pravici a v podstatě docílili implementace neokomunismu - to je to, co doopravdy chtějí. Takže z jejich strany jednoznačně levice!

Jo a mimochodem, kdyby tu nebyli, tahle planeta by nejenže neměla problémy uživit 8 miliard lidí, ale i klidně 80 nebo víc, tím netvrdím, že bychom to měli zkoušet. Co ale tvrdím, že oni jsou problém a vše, proti čemu nás štvou, nebo naopak, vytvářejí oni!

A bez nich... by mohla být životní úroveň celosvětově o mnoho lepší, než na západě.

371697

Víte opět nemohu souhlasit, že vražda Nikoly Tesly a dalších géniů byla správně. Pokud by volná enerige uškodila, tak jen opět za jejich parazitizmu. Samozřejmě, že ekonomicko-energetický růst, za posílení myšlenky reálného volného trhu (tedy ne pro Rotchildy, ale pro nás všechny), by musela být doprovázena mohutným posílením ochrany životního prostředí a všeobecné morálky. Zde bych nasadil ony drakonické zákony! Ale kde je problém? Opět oni, jež soustavně pošlapávají lidská práva, morálku a právě ochranu životního prostředí. A opět - jimi vytvořený inflační systém zase a znovu zvyšuje tlak na ničení životního prostředí - vidím to tedy naopak. Oni si pak rozdávají koncese na těžbu a ničení a je to pro ně výnosný kšeft. To samé nám dávají za vinu? Jak absurdní!

Co se týká marxizmu a komunizmu - já pouze dokážu rozlišit třeba Německo či Skandinávii 80. let, kde lze pojmenovat systém jakýmsi socializmem s volným trhem a rel. svobodou, jímž ale až tak není, nebo třeba Lybijský socializmus. Nejsem jeho zastáncem, ale funguje. A pak další - legislativní sračky, jež jsme měli my, legislativní sračky, jež protagonizují satanisté typu Marx a legislativní sračky, jež nám připravují ilumináti ve formě neokomunizmu (alias postdemokracie/postkapitalizmus). Tentokrát je trvanlivost opět zvýšena 10x, tedy 400-700 let. Čím déle, tím více škod a potenciálně mnohem hůře, než plánovaná 3. světová...

371712

Co se týká Tesly, nic nepodsouvám, ale pokud někdo odmítá nutnost zavedení volné energie, tak to znamená toto a vyvražďování vynálezců každopádně pokračuje. Ve výsledku to napomáhá právě sociálním parazitům - iluminátům, protože oni z tohoto stavu profitují. Každopádně lidstvo není připraveno na spousty dalších věcí, které už tu jsou, takže volná energie by byla (pokud) zlem, tak tím nejmenším. Hrozivým příkladem je jaderná energetika - ta nás přímo ohrožuje existenčně a globálně. Můj názor na toto není osamocen.

Co se týká vzdělání - tento proces nikdy neskončí a je v pořádku, že existují lidé na různých úrovních. V ekonomice bez iluminátů to vůbec nebude problém a není kvůli tomu důvod blokovat vývoj společnosti. A volný trh? No jestli už soudruzi došli tak daleko, že mě na vyslovení tohoto vyhodí, pak ještě slovo holokaust, lidská práva a nakonec to bude obsáhlý slovník všeho, co se nesmí vyslovit. Zhovadilost. Jsem jednoznačně pro volný trh a to i přesto, že jsem již zmínil, že Rotchildové nebo jejich akademici mají na toto jiné názory než já!

Je to stejné jako svoboda - komunisti vám řeknou, že skutečná svoboda existovat nemůže a že je to mýtus a kvůli tomu vám zakážou mluvit, pak podnikat, pak cokoli naznačovat a pokud se podřídíte, stejně vás obviní z něčeho, co jste neudělal. Já jsem i nadále antikomunistou a budu prosazovat myšlenky svobody a volného trhu. Já totiž vím, že za současným napadáním myšlenky volného trhu je jejich snaha o ovládnutí distribučních sítí a vyřazení konkurence - tedy (zotročení) nás všech.

A co se týká 3. světové - to podsouváte vy mě, i když na druhou stranu přesto mohu otevřít otázku, zda-li bychom na tom nebyli lépe. Byl jsem to já, kdo jsem vedle několika málo dalších upozorňoval na nebezpečný vývoj po 9/11 a byl jsem za to napadán co by konspirační teoretik. Na mnohých serverech jsem názorově nebyl vítán. Dnes už to tak není, protože to řekl Putin. A proč to řekl? Především proto, že to již není pravda, ale byla to pravda po 9/11. Tehdy on řekl, že to prý nebylo spiknutí a vystavoval se s Bushem jako s nejlepším kamarádem, aby uklidnil svět, zatímco jejich šéfové nás hnali do jaderné apokalypsy a on (resp. jeho předchůdce) to věděl a Bushe to evidentně nezajímalo.

371726

26.05.2019 03:56

Víte, proč jít k volbám do EU parlamentu?

Zmizení textů

siky 181.?.?.?

Mám pro to jednoduché vysvětlení: přijela Policie ČR, pohrozila provozovatelům, aby pročesali své servery podle jejich příkazů a následně jim o tom pod pohrůžkami zakázala mluvit. (Zákony na to již máme, že?) Kdyby je nějací cikáni zbouchali a okradli, na to by jim samozřejmě nebyla k ničemu - od toho tu už nejsou. [naštvaný]

371727

Otázku volného trhu už jsem zodpověděl. Přirovnal jsem ji k lidským právům, jež jsou také velmi těžko definovatelné, čehož zneužívá protistrana k jejich likvidaci. Znova opakuji, že je strategií sociálních parazitů také likvidace volného trhu za účelem ovládnutí distribučních sítí. Lidská práva a volný trh jsou tedy spíše otázkou jistých minimálních garancí, tj. např. listina základních lidských práv a svobod + myšlenka kapitalizmu volné soutěže, s tím, že obě se musí za chodu SPÁVNĚ dolaďovat s ohledem na přežití a blahobyt společnosti, morálku a hlavně EKOLOGII + zdravý vývoj obecně. Říkám to proto, že v současnosti jdeme přesně opačným směrem!!!

A volná energie - já bych řekl, že je tu hodně lidí, jež nejsou "zralí" ani na mobil, atd., ale zase taková katastrofa to není, jak vidět. Katastrofa je spíše komunikační systém a nastupující 5G, tam vidím (fatální) problémy. Nyní žijeme ve stavu, kdy byl zavražděn Nikola Tesla & spol. a jejich systémy násilně(!) nahrazeny jadernou energetikou a ropnými nesmysly. A teď (kdy ekosystém doopravdy trpí) máme tento stav tolerovat? Já v tomto s vámi skutečně nesouhlasím. Taky chci dodat, že tento odpor proti volné energii je motivován nejen petrodolarem, ale také zájmy Ruska, jež by přišlo o zisky z ropy a plynu. Pro tyto korporace a zájmové sklupiny by to byla katastrofa, ne pro nás a naši planetu.

A utéct od veřejné diskuze není můj styl. Jen ať si to lidé přečtou. Admini se naštvou kůli tomuto jen pokud se dostanou pod vnější vliv, tohle není samo důvod k naštvání a diskuze se přirozeně odvíjí od zmíněných témat směrem k řešení otázek, jež jsou pro toto vše klíčové.

371738

OK, zdravím... Určitě se shodneme na tom podstatném i když ne nutně na všem, což je přirozené a není důvod to brát nějak negativně. Čas každému z nás ukáže, kde se mýlil...

371753

27.05.2019 17:56

Britští rodiče umožnili změnu pohlaví synům ve věku 7 a 3 let

Ryba smrdí od hlavy

siky 181.?.?.?

Ono to celé vypadá jako další díl(ek) projektu MK-ULTRA, buď za přímé a vědomé účasti rodičů, nebo přinejmenším jejich zmanipulováním.

"Rada však od svých pokusů ustoupila z důvodů, které zůstávají nejasné..." - tady je to jasné: tajné příkazy a manipulace shora, nakonec legálně ocejchované vrchním soudem, kde mají centrum konspirace.

Lidi, jejich školy nebo lidské soudy by si sjednaly pořádek, ale zde tomu někdo evidentně brání shora a zpoza opony...

371754

28.05.2019 08:32

Unikne Erdogan z americké pasti?

A proč to nemůže být naopak?

siky 181.?.?.?

USA by mohli získat data z interakce také, nehledě na to, že pár systémů ukořistili. Tady to evidentně asi nepůjde, jelikož to vypadá, že tímto přiznávají slabost a to je alarmující. A očekávání reciprocity gesta dobré vůle? Jak někdo může být ještě tak naivní! Dostali od Cháveze darem 1 milion barelů ropy, pak jej zavraždili, jeho zemi pomohli zpustošit a zbylou ropu ukořistili zdarma.

371761

30.05.2019 13:01

Potvrzeno: 30% žadatelů o azyl přilétá do Německa letadlem

Tisk peněz...

siky 190.?.?.?

Všichni se ptají, kde na to berou a takto to dopadne, když banda sociálních parazitů jedné národnosti má tiskárnu peněz. Mastercard si nešetřili z tranakcí, aby potom tohle financovali - mají peníze z jejich tiskárny. Lidi pak naříkají a diví se, místo toho, aby jejich vládu hnali svinským krokem.

371785

Jaké pateny? Volnou energii? Kdyby američani byli chytří, byli by to oni, ale patrně nejsou. Kdyby opravdu chtěli porazit Rusko, to samé, ale oni nechtějí. Může se stát, že to uvoní právě Rusko, ale to nevíme a rozhodně bych na to nespoléhal. Lidi tohle mají po celém světě, jen je problém ta stínová vláda - banda sociálních parazitů...

371830

Nechápu, mám jiný způsob uvažování. Co ale vím, že to teď není možné, snad zítra, nebo pozítří. Impuls k odstranění sociáních parazitů přijde zvenku a shora. Pokud ne nebo ne včas, bude to znamenat na 100% konec naší civilizace nebo i planety, min. ze střednědobého hlediska. Stačí?

371836

Prosím vás, už tady příliš zdlouhavě teoretizujete, čímž nic nevyřešíte. Vykopejte sociální parazity z finančního systému a bude to. Pokud to nedokážete, máte smůlu. Nějaká diskuze o faktorech a bohu nikam nepovede.

371865

Ne skutečně, shora myslím duchovně vyzrálé jedince a zvenku myslím ty, jež již nejsou nebo nikdy nebyli součástí našeho reinkarnačního procesu. Bez toho to nepůjde, protože toto zlo taky pochází odtamtud. A sociální parazité jsou rozsáhlá hierarchická skupina, navazující na zmíněné vermírné parazity, kdy tisk a kontrola peněz je, vedle černé magie a dalších metod konspirace a infiltrace, jejich jádrem. Přečtěte si publikace od Nikolaje Levašova a Franze Erdla.

371880

07.06.2019 03:45

Z historie bojů o ovládnutí světa

Vynikající článek, ale...

siky 181.?.?.?

bylo by chybou si myslet, že ilumináti výhradně závisí na hegemonii USA a Rusko je tím pádem spasitel světa - to je zkreslený pohled. Oni by pravda preferovali hrůzovládu po zničení světa jadernou válkou, ale bylo jim v tom zabráněno. Rusko také zničit nemohli a tak se tajně spojili - Rusko a USA nejsou nepřátelé, ale spiklenci. Spiklenectví jim bude fungovat dokud to lidé neprokouknou, což by mohly být klidně desítky až stovky let. Je to jako s tiskárnou peněz - dokud to úspěšně tajíte nebo jsou lidé ignoranti, business funguje. Ve vyšších úrovních tu ale byla konspirace vždy - i za karibské krize, apod., taže nic nového.

Důležité je pochopit, že se připravují právě na možnou n. částečnou ztrátu kontroly peněz a jejich tisku. Výsledkem je velice intenzivní financování/infiltrace ekonomických struktur, se kterými bude nutno skoncovat v případě nastrolení finanční svobody. Jsou to např. společnosti Google, Facebook, eBay, a další, jež vytvářejí velice nebezpečný systém dohledu za použití umělé inteligence a pokročilých technologií, za ovládnutí medií a ditribučních sítí. Opět, to jim bude fungovat pouze za existence komunistických a represivních zákonů, jež nyní schvalují po světě - bez nich by paradoxně tyto aktivity prospěly nám více, než jim. Také dochází ke krádeži distribučních sítí a výrobních prostředků a brzy bude legálně velký problém cokoli vyrobit nebo prodat, nejste-li na jejich straně či jejich otrokem.

Oni se tedy připravují velice intenzivně, za naše peníze a proti nám. Berou v úvahu všechny scénáře a cesty vývoje. Stačí ještě chvilka ignorance, a bude velice velice zle...

371953

07.06.2019 20:49

Z historie bojů o ovládnutí světa

RE: Vynikající článek, ale...

siky 181.?.?.?

Máte pravdu - nelze tu prosazovat nějaký ráj hned a pro všechny za této ignorance a zlotřilosti. Říkali i jiní - Nikolaj Levašov, Franz Erdl a další, že lidé si mnohdy nic dobrého nezaslouží a mají pravdu. Na druhou stranu je nutné brát v úvahu tu hrstku, jež by neměla trpět s ostatními. Taky je důležité vědět, že jejich aktivity vedou ke zničení celého světa, i bez 3. světové. Takže nelze nechat cokoli a jakkoli, ať se stane bez ohledu na výsledek. Nějaká záchranná brzda tu být musí.

371966

Ano, totalitní režimy nejsou otáznou minulosti, ale daleko více budoucnosti, či spíše o tom, zda-li nějaká bude. Jak říkal Nikolaj Levašov - sociální parazité ,,jednají (násilně) na základě mylných konceptů", on byl jimi zavražděn také, po mnoha nezdařených pokusech. Také řekl (již v 90. letech!): ,,je omyl si myslet, že se vládci demokratických zemí snaží bojovat za demokracii - to, co doopravdy chtějí, je socializmus..."

Já mám potvrzeno přímo od ruských tajných služeb, že tato operace probíhá (ač jsem ještě nedávno nevěřil), také za vývoje psychotronických zbraní, náboru parapsychologů (Nikolaj Levašov se odmítl účastnit) a vývoje sociálního inženýrství + infiltrace západních struktur. Náklady jsou obrovské, leč těžko odhadnutelné, protože zahrnují jednak zahraniční služby, širokou škálu zúčastněných oborů a jednak jsou z větší části financovány z černých fondů, t.j. organizovaný zločin + účast amerických (židovských) investorů + tisk peněz, atd. Má to být minimálně v miliardách USD ročně, což je na chudé Rusko mnoho i s ohledem na jejich schopnosti pracovat velmi levně a efektivně (ve srovnání se CIA, např.)

Nesouhlasím s americkou zahraniční politikou, tak, jako v mnohém souhlasím s Putinem, ale v jednom má pravdu kníže: oni nás opravdu chtějí dostat, a to až po západní Evropu! Jenom garantuji: nebude to žádná jaderná válka či tak, jak nám nalhávají američtí investoři. Bude to ve stylu roku 68. Přípravy na tyto události zde pozoruji a mám nahnáno, opravdu. Mnohým začíná vadit, že to vím. Ale je tu jeden záchytný bod, který nám může pomoci a to:

Ruské tajné služby (v rámci Operace Golgota) jednají (v Jižní Americe) proti zájmu Ruska a rusů (nežidovského původu). Takže pokud se najde dost seriózních a hodnotných lidí, lze to ještě zvrátit. Nejen západní vlády, ale i oni jsou součástí iluminátského spiknutí.

372070

18.06.2019 21:43

Prohlášení Akce D.O.S.T. na podporu Michala Semína

Komunizmus neskončil

siky 181.?.?.?

Stejně tak, jak komunisté pronásledovali bojovníky proti fašizmu, i dnešní neokomunisté pronásledují odpůrce totalitního režimu. Tím jasně signalizují, co jsou zač. Neokomunizmus bude horší, protože původní režim neměl současnou infrastukturu, psychotronické zbraně, umělou inteligenci, ani tak efektivní financování. O milionu lidí v exekuci by si původní komunisté mohli nechat jen zdát - oni kradli spíše po troškách z jimi zpustošených institucí či hrstce odpůrců režimu. Navíc, vtrhnout do soukromé firmy či domácnosti, manipulovat s daty, cenzurovat a vyhrožovat majiteli pokutou či vězením jen za to, že o tom promluví je komunistické, leč dnes legální, ale jedná se o hrubé porušování ústavy.

372107

24.06.2019 09:57

Odhaleno: Kybernetická válka Pentagonu proti Rusku

Poslední stádium kapitalizmu? Co to je!?

siky 181.?.?.?

Tak samozřejmě, záškodnické snahy Pentagonu jsou známé, vedle Mossadu a jejich viru Stuxnet, takže jak tímto může být někdo překvapený? Rusko má mít instalované jaderné zbraně nejen na Kubě, ale i v samotných USA. GRU má terorizmus přímo v popisu práce. Psychotronické zbraně Ruska dělají svou špinavou práci ve světě již velmi dlouho a Venezuela je jen špičkou ledovne, což není jen vina USA, ale společná práce USA + Ruska.

A ta pozámka o kapitalizmu... chápu to jako snahu využít této situace k nastolení tzv. postdemokracie nebo postpapitalizmu, což znamená jedno: konec politických a ekonomických svobod... zase ti komouši!

372203

04.07.2019 20:48

Kam s ním?

Servilnost a korupce...

siky 181.?.?.?

Je smutné, že jsme tak ohební, zmanipulovatelní a úplatní. To je asi ten hlavní problém. Taky je nesmysl platit či tolerovat politiky, jež pak zatajují volbu před voliči a schovávají se za imunitu před miliony zákonů, jež proti nám píší. Systém taky reprimuje malé strany a jednotlivce, což je jednoznačně mafiánský systém. Pokud má nezávislý jednotlivec dostatek hlasů na jedno místo, není důvod to deskartovat - to pak přestává být demokracie. Co si pamatuji po revoluci - tito nezávislí jednotlivci byli tnem v oku těm zkorumpovaným bastardům z politických stran, ještě hůře, pokud se nenechali koupit, proto to pak zakázali...

372358

02.08.2019 01:42

Obrovský brazilský zločin proti lidskosti, Bolsonaro se rozhodl zničit Amazonii

Plácání do vody...

siky 181.?.?.?

Kdo bude postaven před soud? To zní jako vtip, když dosud žádný z těchto grázlů nikdy nezaplatil a proto se nebojí, stejně jako u nás komunisté. A marxistické spiknutí ohledně oteplování? To není podstatné, Amazonie má obrovskou hodnotu i bez oteplování. A je nutné říci, že likvidace ekosystému není jen agenda USA, ale také Ruska a Číny, jen si počínají opatrněji, aby nepokazili svoji hru na spasitele. Jinak je to všechno stejná verbež...

372856

02.08.2019 23:26

Obrovský brazilský zločin proti lidskosti, Bolsonaro se rozhodl zničit Amazonii

RE: Plácání do vody...

siky 190.?.?.?

A komunisti nejsou všude!? Zjisti si něco o dnešních zákonech. Kromě toho, je tu zmínka o marxizmu a tak na ni přirozeně reaguju. Samozřejmě, že jsme banánová republika a je známo, že máme bordel a korupci úplně ve všem. Jsem si vědom i likvidace našeho ekosystému, ale proč tím odvádět pozornost tady, když je řeč o Amazonii?

372884

11.08.2019 03:54

Zamyšlení nad demonstrací na Hradčanském náměstí

Že nejsme ruskou kolonií?

siky 181.?.?.?

Rusové mají na to jiný názor! Např. kauza Torubarov, a mnoho dalšího. Rusové s ukrajinci jsou nejpočetnější menšinou, zapojenou do organizovanéhop zločinu, násilí a tunelování - tam těch miliard může být ještě více, neoficiálně. Dříve, či později nás budou chtít zabrat, ovšem evidentně společně s němci. Ano - můžeme být a jsme kolonií obou, resp. vícero zemí - mají z nás prospěch mnozí, vč. USA a zmíněné Číny. A jakéže výhody plynou z obchodu s Čínou? Pouze lidé, jež jsou zadobře s komunisty smějí vyvážet a v praxi se to projevuje také nebezpečnými šmejdy na trhu, krom toho, že takto financujeme komunizmus. Obchodní deficit s Čínou je 1:10, takže v našem zájmu to rozhodně není. Ovšem polopravdu má autor v jednom: ano - ti, jež chtějí sundat zmíněné politiky, jsou horší, než oni.

372988

Je blbost dávat rusům občanství, když neustále někam násilně pronikají a jejich přítomnost slouží ruské vládě jako důvod k intervenci. To tu brzy budeme mít i my Ukrajinu, nebo spíš už máme - a jsme zase ruským satelitem. Zajímavé je, že oni vždy vyhoví ruské vládě KDYKOLIV požádá o vydání svého neposlušného agenta, u nás kauza Torubarov. Ostatní to vidí a poslouchají na slovo.

373217

Nepochopil jsem jaký je vztah toho prášku s kauzou Torubarov. Mimochodem, ten váš Putin pracuje pro tu samou verbež, co Powell a i on je její součástí, ať se vám to líbí, nebo ne! A jestli má mít Putin obřízku je tu v podstatě jedno. Irák je dneska zotavující se zemí, narozdíl od Venezuely, jíž 'zachránil'...

373225

A jejda! Lovec sebe sama se opět ozval.... tak ony vám ty psychotronické zbraně nedají spát, no aspoň máte taky nějakou tu paměť. Nejdřív popíráte, pak napadáte a nakonec velebujete... no chlape od zdi ke zdi. Trolling jako blázen! Jen vám poněkud docházejí argumenty a zde jste neuvedl žádný, jak typické...

373226

29.08.2019 01:55

Amazonie v plamenech

Pozor! Není to jen Brazílie...

siky 181.?.?.?

Zde v Bolívii je to samé. Vláda i opozice jsou za jedno, porotože zlikvidovat ekosystém a indiány je kšeft. V Brazílii jsou za tím patrně americké korporace, v Bolívii ty čínské, ale princip je stejný a verbež také.
Postup:
1. oblasti jsou trvale vysoušeny skalárními zbraněmi (psychotronické/klimatické zbraně) - útoky sem jsou vedeny povětšinou z Pacifiku, ale je více těchto zařízení.
2. pak stačí škrtnou sirkou a je hotovo - jsou zde skupiny maskované jako hasiši, jež tu vše neustále zapalují a nemohly by fungovat bez souhlasu vlády.
3. další požáry jsou zakládány přímo ze satelitů - laserovými, ev. dalšími skalárními zbraněmi.

Takže kdo by si chtěl myslet, že situaci zachrání Putin - ten je v tom až po uši a KGB nikdy nebyla pro ochranu ekosystému.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213766414210077&set=a.10211552828751824&type=3&eid=ARDh9KfXiKeh1xQALif0-jTqLO0gJPt2Rzy1Y5-i0vrpf36VNCMbNIeaIR9IQJ0eQKJvFU8n_JaQALYS

373266

29.08.2019 15:01

Amazonie v plamenech

RE: Pozor! Není to jen Brazílie...

siky 190.?.?.?

Trolle!
Psychotronická a laserová zbraň jsou dvě zcela odlišné technologie. Zde se opět manifestuje, jaký jste hlupák a navíc odporný charakter. My tady na jihu nečteme Hrom, ale máme jasno v tom, kdo, jak, co a proč!

Pokud zastřelíte viníka na místě, jak zajistíte, že tento mechanizmus nebude zneužit proti nevinným a jak zjizstíte, kdo to platí? Navíc v Rusku, kde lidský život nemá žádnou hodnotu? Jste bolševik jako...

Teď jsem zjistil, že jak prvoligoví Putinovi trollové, tak ti opoziční, jsou velice špatně placení - až by mi jich skoro bylo líto. Vy ale první liga nejste - spíš nějaká ta druhá, nebo Leninovo užitečný... teda chlape vy máte ale pech! [cool]

373279

31.08.2019 23:46

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

Zajímavý článek, ale...

siky 181.?.?.?

přijde mi trocḧu kruté vytýkat Finům, že se dali k Hitlerovi poté, co byli napadeni kvůli odmítání komunizmu. To by snad udělal každý ne? Taky je potřeba zmínit, že Stalin nechal zlikvidovat elitu generálů ve stylu honu na čarodějnice, kdy nemohl nevědět, že páchá zlo na nevinných. Absurdním případem byl maršál Rokossovský.

373331

01.09.2019 12:53

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

siky 181.?.?.?

Nic nemelu. V podstatě moje tvrzení až tak nepopíráte a ke Stalinovi se nevyjadřujete, takže min. 50% souhlas. Nedokážu posoudit, jak zločinné bylo odmítání finů k výměně území, ale kdo by po tom všem rusům ještě věřil? A kdyby se finové nepostavili rusku, myslíte, že by jim ten socializmus nevnutili? Urážíte tu ostatní a sám jste hlupákem.

Na mých argumentech není nic nesprávného. Mám na věci svůj názor, což vy komunisti těžce nesete prosazujete svoji 'pravdu' silou a dalšími špinavými metodami.

373348

02.09.2019 07:05

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

siky 181.?.?.?

Žádná blbost ani nepodložené domněnky na mé straně, ale probíráme tu zde známé historické otázky. Pouze vám došly argumenty, tak uhýbáte. [cool]

373366

02.09.2019 07:17

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

siky 181.?.?.?

Měníte postoje i v rámci jediného komentáře. Jste nekonzistentní a nevyrovnaný člověk, jak už jsem zmínil, s odporným charakterem. Někomu se snažíte lézt do zadku a máte z toho prd, nebo skoro prd. Jste tragikomickou figurkou. Vaší zmnínkou o zbraních jasně ukazujete, že nechápete, o čem je řeč a žádná čepice z alobalu vám pomoci ani nemůže, s ohledem na použité technologie. Když srovnám někdejší čtenáře toho serveru s vámi, je to tragédie.

373367

02.09.2019 07:26

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

siky 181.?.?.?

To neznamená, že by rusové měli nulovou zodpovědnost - při napadení Finska jich byla více, než polovina a při napadení ČSSR taky (resp. v první fázi konfliktu). Dneska rusy taky vede banda sociálních parazitů a vrahů - mnohdy cizinců a oni je následují, jako ovce. Podle odhadů je více, než 50% z nich v zahraničí jejich agenty.

373368

02.09.2019 09:06

Komu dnes vadí maršál Koněv?

Vysvětlení

siky 181.?.?.?

Určitě se incidenty přiživují ze strany jakýchsi protiruských provokačních skupin, nebo se je někdo zlý snäží využít, to ano. Je ale nutné říci, že stále více lidí vnímá Rusko jako hrozbu a (opět) potenciální baštu komunizmu. V ČR je nejvíce migrantů z Ruska a Ukrajiny a jsou to mnohdy násilní zločinci, popř. 'podnikatelé' zapletení do tunelování ekonomiky, z více, než 50% agenti režimu. V současnosti jsou to oni, kdo nás zabírá a (ještě stále) ne migranti z Afriky.

Putin v mnohých situacích dává jasně na srozumněnou, ke komu náleží, jen je většinou ignorován. V reakci na ekonomickopolitický vývoj letos prohlásil na adresu Evropy: ,,Budete muset otevřít hranice migrantům (z Afriky, apod.), nebo něco...''

V jiné situaci prohlásil, že ,,11. září nebyla konspirace'', apod. Rusové samozřejmě migraci z Afriky využijí a skrytě podporují (ve spolupráci s Tureckem a dalšími zeměmi a tajnými službami), ale proto, aby nás nakonec oslabili a sami obsadili. Je to jejich trik a pokud Putin (naoko) mnigraci kritizuje, je to aktem čistého pokrytectví. Jak typické.

U presidenta nevím, komu domluvil kšefty, ale lidé vidí, že prosazuje zájmy Ruska a konunistické Číny na úkor těch našich. A opět Koněv? Ano, rusové nás pomohli osvobodit více, než kdokoli jiný, ale zmiňované okolnosti a zločiny začínají být relevantnější s ohledem na tento vývoj a proto to začíná vyčnívat nade vše ostatní.

Operace Golgota běží na 100%.

373370

02.09.2019 09:48

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

siky 181.?.?.?

Ano, jistě relevantní informace. Ovšem na druhou stranu, před rokem 1917 ještě nebylo tak jasné, co jsou bolševici zač, takže bylo snadnější tohle organizovat. I přesto si myslím, že tam mohl být nebo byl skrytý záměr exportovat komunizmus do Finska, jen se setkali s neobyčejným odporem, s nímž nepočítali u tak malé zemičky.

Kdyby byl Stalin opravdu stratég, myslím, že nejlepších výsledků by docílil tím, že by nevedl hon na čardějnice proti nejlepším generálům. Chápal bych vyšetřování kvůli podezření, dočasná degradace, apod., ale ne vraždění a mučení k vynucení přiznání či udání. Stalin nebyl zas takový idiot, aby nevěděl, co dělá.

373371

02.09.2019 10:16

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení

siky 181.?.?.?

No víte, já myslím, že do Ruska se dostat ani nemají šanci. Oni si je k sobě nepustí, ale za to jim bude vyhovovat, až budou vyžírat nás.

373374

02.09.2019 16:02

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení (siky)

siky 181.?.?.?

Vkládáte mi do úst něco, co jsem neřekl a pletete sem spoustu dalších témat navíc. Vůbec nereagujete na to, co jsem řekl, protože víte, že mám pravdu a nemáte ji jak legitimně popřít. A můj sloupek zde? Těžko, jsem antikomunista a nevěřím Putinovi. A když např. upozorním na pokračující vraždy mikrobiologů po světě, můj příspěvek je smazán. Co si o tom mám myslet?

373400

02.09.2019 16:10

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení

siky 181.?.?.?

Jaký bláznivý paranoik? Říká ti něco KGB? Odkud je Putin a kdo za ním stojí? Stále nic? Já z nikoho posranej nejsem, ale upozorňuju na konkrétní hrozby. A jestli je někdo ignortant, je to jeho problém. Z pozice hlupáka urážíš ostatní - jak typické.

373401

02.09.2019 16:25

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Mě jo

siky 181.?.?.?

Nemyslím, že by plácal nesmysly. On sám tvrdí, že má rusy rád a není antikomunista. U nás skončily boje snad až 11.5., ale klíčová byla mírová dohoda, jíž podepsali s němci před příchodem rusů a ta ušetřila mnoho dalších životů. Na druhou stranu, všechny tyto 'osvobozovací' akce měly politicko-komunistické pozadí, jak on tvrdí. A jestliže Koněvova skupina monitorovala terén pro invazi v r. 1968, mluví to samo za sebe.

373402

02.09.2019 16:38

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Mírumilovní pravdomluvní finští andílci

siky 181.?.?.?

Jistě zajímavé informace, z velké části jistě pravdivé, ale nic to nemění na realitě, že Finsko bylo napadeno. Vlastně tím rusové vyvolali přesně to, čemu chtěli zabránit, jak se často stává.

373405

03.09.2019 06:15

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení (siky)

siky 181.?.?.?

Příliš tady trollujete. Nikdy jsem neřekl, že EU brání migraci, ale naopak jsem upozornil na spiknutí ve vyšších vrstvách a na úrovni velmocí, což ZAHRNUJE RUSKO, a nevylučuje USA.

Také jsem nikdy neobhajoval válku v Iráku, ale tvrdil jsem a tvrdím, že Putinem 'osvobozená' Venezuela je na tom o mnoho hůře, než Irák po válce i dnes!

Ano, zastal jsem se pražské radnice, ale neobhajoval uzavření Karlova mostu, to sem zase pletete něco, co sem nepatří, v rámci běžného trollingu.

A aby bylo jasno: ANO, chapadla Ruska i USA zde jsou a mám je více méně zmapované!

A jaké další zdroje a čeho? 50% a více ruských agentů je tvrzení Litviněnka, jemuž v tomto věřím. Pokud to Putin popírá, nevěřím mu. U nás toto potvrzuje kauza Torubarov a to je jen to málo, co jsme se dozvěděli.

Co se týká 'kumulace' úmrtí mikrobiologů, není to Z! r. 2001, ale spíše OD! r. 2001 do LETOŠKA(!!!) a byla na to celá řada případů i komentářů nejen mezi konspiračními teoretiky, ale i v relativně běžném zpravodajství.

Už jsem tu měl jinou diskuzi s jiným trollem, kdy mě žádal o JEDINÝ odkaz na mé tvrzení o popírané závažnosti krize ve Venezuele. Poskytl jsem 2 z velmi mnoha relativně oficiálních a umírněných zdrojů, načež mě i ony zdroje začal urážet a popírat, přitom stačilo zadat si do Google heslo a ověřit si to.

Neudělal to a co s takovým trollem? Do hajzlu s ním a pokud chcete jít stejnou cestou... však už víte, co i s vámi...

373413

03.09.2019 06:43

Pakt Molotov - Ribbentrop – efektivní tah krizového managementu

RE: Zajímavý článek, ale...

siky 181.?.?.?

Ale moment, nebylo to tak, že Stalin obdržel informace o 'zrádcích' přímo od němců, v době míru?

373415

03.09.2019 16:07

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení (siky)

siky 181.?.?.?

Jééé, vy ale na sebe prozradíte takových věcí... a to jako nejste imbecil? O jakých fantasmagoriích to mluvíte? A kde máte tu částečnou inteligenci? No nestyďte se a pochlubte se taky trochu, ať víme, kde máme hledat... [chechtot]

373428

03.09.2019 16:13

Komu dnes vadí maršál Koněv?

RE: Vysvětlení

siky 181.?.?.?

No na kyvadělko bych tak nespoléhal, ale třeba by to stačilo na Leninovo užitečné..., že pane anonyme?

373429

10.09.2019 09:49

Overtonovo okno: Když příklad dojde naplnění

Super článek...

siky 181.?.?.?

V praxi se to využívá i k prosazení komunismu a k likvidaci lidských práv. Např. popotahovat někoho kvůli názoru je absurdní a po roce 1990 by to bylo téměř nemyslitelné. Dnes se okatě porušuje ústava a kopíruje se čínský model.

Pojídání masa je také aktuální téma, např. korporace typu Coca-Cola, hamburgerové společnosti, dokonce i restaurace či mlékárny, provádějí ve vybraných dnech satanské rituály a mixují lidské maso do svých produktů. Konzumenta můžou tímto donutit pojídat lidské maso až několikrát do roka, bez jeho vědomí. http://satya888.sweb.cz/satan/

A dále, ono letecké neštěstí taky nebyla náhoda, na seznamu je i JFK jr. kvůlu přípravě kandidatury na presidenta a Larry McDonald, po svém tvrzení o konspiračních teoriích - dnes potvrzeno!
https://www.nndb.com/lists/332/000069125/

A v neposlední řadě Putin - dříve byl 'zlý' kvůli zabrání ruského Krymu a dnes je 'hodný' a skrytě oznamuje konec svobodné společnosti... to je to, co od začátku chtějí!

373569

17.09.2019 04:12

Kozel zahradníkem

Jednotná Čína? Co to je!?

siky 181.?.?.?

Že si můžou soudruzi z Pekingu dojet na Taiwan či do Hong-Kongu, zatknout politické disidenty kvůli kritice komunismu a mučit je, zabíjet či jim krást orgány? To není v našem zájmu a jestli taková zhovadilost visí ve smlouvě už od Havla, tak to měl pan Cibulka rozhodně pravdu.

Není to tak, že Čína již dnes porušuje smlouvu o autonomii Hong-Kongu!?

A zákony o pomnících - dobře ty je lépe buď zrušit, upravit anebo respektovat, ale na druhou stranu situace ohledně rusko-ukrajinské migrace byla závažná už před r. 2000 - násilí, vraždy výhružky, pochybné získávání občanství - mafie jako bejk! A teď, když mají mít bezvízový styk!?

S ohledem nejen na historii a dnešní zkušenosti vyplývá z kontextu, že rusové dost možná osvobozovali sebe sama více, než nás a dnes naši zemi pomalu a jistě zabírají. Ani v r. 1947 nám nedávali obilí jen tak, pak r. 1968, rozdělení ČSR, ... k čemu tedy takové osvobození? Ano, dle konceptu Nikolaje Levašova a jeho ženy Světlany o Velké Tartarii - oni si nárokují celou Evropu. To říká i Schwarzenberg a zde má pravdu.

A s ohledem na Dobsonovy mapy, nejvyšší hodnotu má zde právě Česká Republika!!!

373648

17.09.2019 15:39

Kozel zahradníkem

RE: Jednotná Čína? Co to je!?

siky 181.?.?.?

Ani jedno! Můžu ti ale říct co jsi ty: podělanej komunista, co nesnese odlišný názor a pravdu. Myslíš, že někdo někomu bude platit za propagaci Dobsonových map? Pak jsi ještě ke všemu hlupák!

373659

20.09.2019 16:33

Bezdrátová síť 5G: směšná kamufláž globální nadvlády

Teslovy technologie

siky 181.?.?.?

Nikola Tesla už dávno prezentoval systémy distribuce bezdrátové energie a datového signálu, evidentně o mnoho lepší než 5G, a to nejen šířkou pásma, množstvím frekvencí a dosahem, ale taky z pohledu lidského zdraví - je prakticky neškodná. Má to ale jeden háček: tento systém by mohl fungovat bez operátorů a s neuspokojivou možností cenzury, takže špatná zpráva pro predátorské vlády a korporace.

A ještě něco: navíc by se cena ropy a plynu dostala tam, kam patří, t.j. prakticky na nulu. To je špatná zpráva pro Rusko, jež nemá uspokojivou alternativu, kromě zmíněné umělé inteligence a zbraní. Oni prostě budou protagonisty volné energie zabíjet a zabíjet, dokud budou moci. Nebo je někdo zastaví?

Představte si to: neomezené množtví energie a internet bez cenzury... [překvapení]

373711

20.09.2019 18:23

Bezdrátová síť 5G: směšná kamufláž globální nadvlády

RE: Teslovy technologie

siky 181.?.?.?

Nepíšu žádný pitomosti, trolle! Nepsal jsem, že Rusko závisí na ropě ze SA, ale bude mít prospěch ze zvýšení cen, což mohl být klidně primární cíl. Když tak pečlivě čteš každý můj komentář, měl by sis zapamatovat, že jsem se několikrát zmínil o jejich vzájemné spolupráci, resp. konspiraci, takže zde není nic jednoznačného. A pokud se cítíš mým komentářem 'podjebán' a 'nasrán', tak musíš být navíc hlupák!

373717

23.09.2019 23:00

Na co už se v Evropě nesmíme ptát?

Energie

siky 181.?.?.?

Samozřejmě věci, jako je migrace jsou hloupost, ale co se týká vodíku, tak tam je budoucnost. Pálení ropy a plynu je škodlivé pro ekosystém, ale daleko více pro nás - platíme za nic. Zatímco jaderná energetika je doopravdy nebezpečná a nežádoucí a tvrdil to i Nikolaj Levašov.

373753

24.09.2019 15:59

Nová Mnichovská dohoda na Maltě

OSN a světová vláda

siky 181.?.?.?

Mohu dosvědčit, že OSN je banda grázlů, která stojí i za paragrafem 7b (vedle dalších věcí). Můj známý má kontakty a potvrdil mi to - obdoba tohoto zákona je podstrkována i zemím v Jižní Americe, ale veřejně se k tomu opět nehlásí.

Světová vláda je banda zločinců, která si razí cestu špinavými metodami, podvodem a násilím - podle tohoto je třeba s nimi naložit. Až tu nebude OSN, sociální parazité si bezpochyby najdou novou metlu, třeba EAU, nebo něco podobného...

373764

26.09.2019 08:15

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

Do jisté míry mají pravdu...

siky 181.?.?.?

Jsem proti otroctví a souhlasím, že Asie je pro asiaty a Afrika pro černochy, i když k původnímu indiánskému obyvatelstvu by měl být chován respekt. I zmíněný Kalergiho plán staví nejen na niřžší inteligenci barevných, ale předně na (ne)schopnosti vnímání citlivých společensko-ekonomických témat a hlavně otázky lidských práv.

Takový černoušek co dostane originální tenisky a mobil, nebude mít problém zvolit komunisty nebo podpořit jakýkoli patogenní proces, bude-li mít podporu shora. Asiati jsou nebezpečnější v tom, že mají vyšší inteligenci a mohou nám konkurovat, ale v otázkách vnímání lidských práv jsou tak na úrovni černochů.

Na druhou stranu, kdyby se západní služby nemíchaly násilím do záležitostí chudých zemí, leckde by mohly vznikat relativně svobodné světy s uspokojivou životní úrovní. To ale 'kdosi' nechce. [cool]

373784

26.09.2019 15:27

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 190.?.?.?

Rozhodně souhlasím, že bychom s tím měli skoncovat. Ale je nutné podtrhnout, že výrazný vliv má u nás Rusko a Čína, jež podporují Babišovu vládu a jeho prokomunistické tendence. Taky rusové a ukrajinci jsou u nás nejpočetnější (zatím ještě) menšinou, zapletenou do tunelování a násilných zločinů!

A i naše vnímání je poněkud omezené, např. paragraf 7b nevím, že by byl platný ještě někde jinde v Evropě (kromě Ruska), a naše zákony o exekucích nemají obdoby vůbec nikde na světě, pokud máme vynechat země jako Kuba či Severní Korea.

373788

27.09.2019 01:34

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 181.?.?.?

Co se týká pojmu komunistický, dá se říct, že je v tom zmatek obecně, i na západě, kde se komunistické tendence taky uplatňují, paradoxně po 'pádu' železné opony. A mé tvrzení není nijak odvážné - jedná se o známý fakt a potvrzuje ho i vláda, pokud vím.

373795

27.09.2019 01:40

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 181.?.?.?

Jo tak já!? A komunisti nebyli ksindl a exekutořï? Nebyla krádež majetku jejich doména? Teda soudruhu, ty ale boduješ... [chechtot]

373796

27.09.2019 15:59

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 190.?.?.?

Puberťácké? Tohle nejsou jen mé názory!
Ano, jsou tu statisíce ukrajinců a rusů - vy to popíráte? Kolik je to tedy podle vás? Nepochopil jsem vaši opozici.
A to, že západ směřuje k neokomunizmu - v mnohých ohledech ještě horšímu, jak jsem jej označil již v někdejších komentářích, snad již naznačuji i v příspěvku, na který odpovídáte, ne?
Každopádně ale nemáte pravdu v tom, že Rusko a Čína se extrémně vzdálili komunismu. Cenzura a násilné potírání opozice je podle vás OK?
Soudruhujete nebo trollujete?

373805

27.09.2019 21:41

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Do jisté míry mají pravdu...

siky 181.?.?.?

Omezený člověk jste vy, především v tom, že jste si evidentně nepřečetl nebo nepochopil tvrzení celé, které je navíc součástí širšího kontextu. Jde zde spíše o migraci masovou, jíž nám japonci nehrozí, přestože jistou temnou agendu v Evropě také mají.

Takticky se ale nezmiňujete o číňanech, na které se bezpochyby mé tvrzení vztahuje v první řadě, vedle dalších zemí, díky čemuž se sem dostává velké množství lidí, kteří právě lepší nejsou. A pokud zde vydáváte za příklad nějakého 'Pepu z Vidlákova', tak takový by na situaci asi adekvátně nezareagoval.

Ptal bych se tedy, jestli nejste další komunista a ještě ke všemu příznivce masové migrace. To by byla blbá kombinace a ještě hůř, pokud k tomu přibude i trolling.

373813

28.09.2019 20:14

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Do jisté míry mají pravdu...

siky 181.?.?.?

Ale pane, či soudruhu... jsi úplně mimo! [vyplazený jazyk]
Věci, které zmiňuješ se mě již hodně dávno netýkají a takoví, jako ty tu mají ve zvyku rozhazovat svou vlastní špínu. A jaká trolí farma? Putinova? Měl bys vědět, že nejsem jeho příznivce. Nebo ta druhá? Ta ale není proti migraci, tak k sakru co!? Tím, že plácneš takovou zhovadilost na sebe pár slovy prozradíš, to co nechceš a ostatní potom vidí, o čem je ten tvůj.... ehm, 'život' [pláč]

373835

28.09.2019 20:19

Co si američtí Otcové zakladatelé doopravdy mysleli o rase

RE: Zajímavé téma:

siky 181.?.?.?

Ne, nejsi 'můj' soudruh, ale něco tam máš, jinak by ses jich takhle lživě nezastával, takže na soudruha více než vypadáš. Prostuduj si historii 50. a 70. let, tvůj komentář postrádá jakoukoli hodnotu!

373836

01.10.2019 04:36

Proč?

A lékařská prohlídka?

siky 181.?.?.?

Co to znamená!? Zahrnuje to i odběr krve? Pokud ano, pak vládní politika zahrnuje nebo bude zahrnovat obchod s orgány. Samozřejmě, jak jinak, naše banánová komunistická republika... [naštvaný]

Efektivně adoptujeme to nejhorší z těch nejhorších zemí.

373875

06.10.2019 01:25

Technológie ovládania mysle

RE: ???

siky 181.?.?.?

Léta bádáte a kde máte výsledky? Že jste skeptikem v dané oblasti? Pak je zde něco špatně! Tyto technologie nejen, že fungují, ale dnešní úroveň a účinnost jsou doslova vražedné, takže zde žádný prostor ke 'skepticismu' nevidím.

Zajděte si na ČVUT, nebo jinam, kde se můžete setkat se schopnými studenty, jež provedli mnoho úspěšných experimentů - na lidech. Mnoho pokusných lidí takto zemřelo! Naneštěstí zde existuje spolupráce s BIS, takže budete muset mít opravdu dobré kontakty, abyste něco zjistil. Jeden z úspěšných projektů byla implementace hlasu přímo do hlavy, kde se lidé mnohdy doslova zbláznili, jiní zemřeli na rakovinu nebo zástavu srdce či infakrt.

Jinak si můžete přečíst o práci Kazačejeva a Beardena. Informace jsou šokující a já potvrzuji doslova vražednou účinnost především ruských skalárních/psychotronických zbraní. Zde končí legrace! Toto zničí naši civilizaci, pokud to nezastavíme! [naštvaný]

373949

06.10.2019 02:01

Technológie ovládania mysle

RE: ???

siky 181.?.?.?

Vsugerovaný skepticizmus v oblasti psychotronických zbraní je jedna z nejdůležitějších forem vlivů, kterým udržují populaci mimo dosah pochopení tohoto principu. Jakmile dojde k vyšetření zneužití a vývoji protiopatření - jak technicky, tak legislativně, oni skončí a vědí to.

Na jedince určité úrovně je ale efekt omezený a tam nastupuje jediná možnost destruktivního působení, přesně, jak je naznačeno ve článku. Samozřejmě, že toto se týká těch nejlepších a nejschopnějších jedinců ve společnosti, takže editor by měl být na pozoru vzhledem k některým publikacím.

Nebo trvrdíte i to, že za pravdu nikdy nikoho nepronásledovali? [zmaten]

373950

07.10.2019 17:10

Technológie ovládania mysle

RE: ???

siky 181.?.?.?

Teď jste se ukecnul - já jsem řekl, že o rusech nemám žádné informace, že by tam ropu kradli také, psal jsem něco jiného, ale děkuji za informaci. Také jsem psal, že zneužití probíhá ze strany vícero velmocí, konkrétně Rusko, Čína a USA a další. Na Zvědavce chodím možná už více, než 10 let, to vy jste tu nový.

No a já bych taky nechtěl být ve vaší kůži - kdyby byli všichni, jako jste vy, tak by žádně takové zbraně nebyly zaspotřebí. A kde máte jednu jedinou publikaci, která prokazuje tu vaší avizovanou inteligenci? Sám jste řekl, že je pro návštěvníky zde zapotřebí...

373967

Tak ta myšlenka vytvoření 'Velké Evropy' je prachsprostý a do očí bijící podvod. je to spíše o (znovu)vytvoření 'Velkého SSSR', jak mi bylo potvrzeno od samotných agentů. Už to prakticky začalo rokem 1968, ale 'Velký Začátek' bude pravděpodobně takový, že Putin vyškemrá bezvízový styk pod záminkou zmíněných obchodů, načež ruská mafie zavalí trh vysoce kvalitním a ultra levným kokainem z Jižní Ameriky a vytlačí současné mafie - tím upevní pozice a pak se zhorší krize (jak migrační tak ekonomická) a samotné 'protiruské' vlády požádají rusy o intervenci (aby si zajistili koryta).

A jaký impeachment na ruského agenta Trumpa? Žádný! Kdyby to tak mělo být, už za Bushe by to ukončilo válku proti terorizmu a to se nestalo. Nestane se to ani teď a jedním z mechanismů jsou právě zmíněné psychotronické zbraně, jež mají 'ovčany' pod kontrolou již dávno, na obou stranách! Ty jsou zároveň primárním důvodem, proč rusové používají na (kdysi) myslící evropany primitivní triky, které jsou evidentně šité na míru (prostým) lidem ze zemí 3. světa...

Už teď doma máme statisíce ruských a ukrajinských občanů s legitimnímí nároky, což ruští vojáci neměli! A hranice východní Ukrajiny, kde rusko brání 'legitimní' zájmy, se tak posouvá k nám! Amíci se s rusama již dávno tajně dohodli - hrají na nás divalo, a vy...

Vítejte v SSSR! [zahanbení]

373978

Nejen rus. A psychotronické zbraně snad zasahujou lidi primárně do hlavy ne? Snažíš se tu marně vsugerovat, jako že zrovna ty zasaženej nejsi, ale lezou z tebe samý plky a trolling... [cool]

373993

A ty... zase vedle! [chechtot]

373994

Říkáš soudruzi z ústředí - jako že ty nejsi komouš a troll jo? Hmmm. Nevím o tom, že by se komunistům nebo podobným systémům líbily konspirační teorie, spíš naopak - odhalují jejich zločiny. Navíc já bývalý StBák být nemohu, s ohledem na věk.

A pokud jsem tu navíc - nemusím se přeci nutně shodovat se všemi názory s editorem, ale kdo ano? Pokud vím, nezaregistroval jsem, že by mi editor smazal komentář pro urážku ostatních, což ty o sobě říct nemůžeš. Urážíš zde kde koho a když se mluví oficiálně o něčem podstatném, tak mlčíš:

http://zvedavec.org/komentare/2019/10/8046-technol...

374019

14.10.2019 19:50

Facebook cenzuruje vzpomínky na ty, kteří zahynuli na Donbasu

Není to jenom tohle!!!

siky 190.?.?.?

Velice snadno se může stát, že FB bude brzy potírat i kritiky V. Putina. Levičáci volají nejen po cenzuře, ale i po kriminalizaci cenzury - obojí, kdy se jim hodí to či ono. Je tu ale podstatná věc, která uniká prakticky všem:

Pokud jste temný světovládce (tedy zločinecká mafie iluminátů), jakou z mnoha metod můžete použít k likvidaci svobody slova na netu? Je to velmi jednoduché:

1. manipulací makroekonomických faktorů (úroková míra, směnný kurz, apod. + zneužitím tisku peněz) vyvoláte 'lehkou' krizi, že nebude snadné rozjet podobné projekty a konkurence se bude mlátit o kus chleba.

2. Z takto nakradených peněz rozjedete všechny ty psychopatické projekty typu Google, FB, apod. (tedy ne až tak psychopatické, oni dělají spousty dobrých věcí, ale psychopati jsou tam na špici - myslel jsem tím...)

3. Vaše pozice je zajištěna, konkurence netiskne peníze a hladoví, nemá podporu vlády a klepe se strachy z daní, exekucí a paragrafu 7b. Všichni drží hubu a krok, někteří si navíc závidí, škodí a tady je kámen úrazu: nikdo nehledí k původcům problému!

4. Začnete jakoby z jejich pozice volat po zdanění (zatím jen bohatých) firem Google a Facebook, což většina podpoří, protože nikdo nebude podporovat miliardáře, jež neplatí a ostatní nemají co jíst.

5. Google a Facebook si mnou ruce - hlupáci na to zase skočili a máte mechanizmus, jakl zlikvidovat konkurenci, svobodu slova a lidská práva.

6. Hlupáci si pozdě všimnou, že G/FB jaksi nemají problém ty daně platit (pokud vůbec něco platit budou), ale mají je všichni ostatní, jež proti nim schválili onu daňovou e-reformu.

7. Nikomu z nich nedochází, že pokud vláda bude kontrolovat kliknutí na odkazy, znamená to nejen ekonomické otroctví, ale hlavně špiclování a cenzuru. S fatálními následky, samozřejmě... lidé jsou nemyslící dobytek.

Říkám nemyslící, protože i leckterý dobytek myslí...
Kdyby jsme jim vzali moc nad finančním systémem, nejen G/FB se sesypou, jak domeček z karet a na trhu se vytvoří spousty místa pro spousty různých projektů. Spousty vyhledávačů, spousty sociálních projektů a žádná cenzura - obchody budou opět rentabilní...

374096

18.10.2019 16:02

Facebook cenzuruje vzpomínky na ty, kteří zahynuli na Donbasu

RE: Není to jenom tohle!!!

siky 181.?.?.?

Nevím, proč se schováváte za anonymitu. Ne, Putin není pravičák, ale ten, kdo jej ovládá jsou komunisté. Jsou pouze dostatečně inteligentní na to, aby to nevykdákali, jinak by je hnali svinským krokem. Oni totiž potřebují část soukromého sektoru na své straně, aby jej mohli zničit - je stále příliš silný. A G/FB - je přeci známé, že jsou to iluminátské projekty a o iluminátech je zatraceně dobře známo, že je to komunistická verbež, tak čemu se divíte? Google se otevřeně a oficiálně vyjádřil, že bude podporovat "socializmus a otevřené hranice", což je pěkně blbá kombinace.

A to, že bohatí bohatnou a chudí chudnou, není vina ekonomických svobod, jak naznačujete, ale přesně opačně s tím, že primárním faktorem je právě ten finanční systém, o kterém zde píšu. Sakra chlape, vzdělávejte se, čtěte konspirační teorie a přemýšlejte, ať se pak nedivíte samozřejmým věcem!

374152

18.10.2019 16:18

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

...a spolupracovali i za karibské krize, apod., zatímco jimi kontrolovaný dobytek se klepal strachy o planetu, oni se tajně scházeli a dodnes scházejí, vyměňují si státní tajemství ohrožující národní bezpečnost, apod. Vžycky to tak bylo a dokud to budeme ignorovat, tak tak i nadále bude. Mocenský systém není Netanyahu/Trump/Putin, ale je to rozsáhlá hierarchie, stínová vláda, tajní vládci a tohle jsou jen loutky, které je musí poslouchat. Jsou tam satanisté a ti... to by mi zde nikdo nevěřil.

Takže ano, Netanyahu a Putin spolupracují! [cool]

374153

19.10.2019 04:41

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Ano samozřejmě, to tu bylo vždycky, jak jsem již řekl. Velká Británie dodávala tajně uhlí Německu přes Holandsko, jinak by nemohla být válka. Hitlerovi nařídili omezit zbrojní program, hlavně v oblasti ponorek. Když Německo použilo jaderné zbraně proti SSSR, na základě stížnosti s tím museli přestat, jinak by nebylo možné postupovat až do Berlína a válku by vyhráli němci, atd.

Rozbili Izraelcům IS, ale mají plán B a mají i plán C.

374160

19.10.2019 17:07

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Říká ti něco 'Skrytá historie 2. sv. války'? Podle této konspirační teorie Německo a Japonsko prohráli válku 'zradou shora', t.j. Führer + Císař vs. 'spojenci' a následnou komplexní vojensko-politickou dohodou, nikoli faktickou vojenskou porážkou. Doplň si znalosti. Anebo, můžeš klidně věřit oficiálním a cenzurovaným bludům nebo pobírat úplatky za jejich šíření, jako správný troll.

374174

19.10.2019 17:10

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Už zase...? "lejzrovou psychotronickou zbraní" - co to je? To jste si vymyslel nebo někde přečetl? Já vám ale ležím pěkně v žaludku, když mě neustále posíláte pryč. A ten Hrom čtete vy a ne já, jak jste se už dříve prozradil. [cool]

374175

20.10.2019 04:40

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Troubo! Je známá věc, že vládní činitelé Německa vytrubovali již krátce po začátku války, že prohrají! Tehdy jim nikdo nevěřil. Z vlastního idiotizmu urážḯš ostatní a nemáš na to. [vyplazený jazyk]

374185

20.10.2019 16:50

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Ty jedna .čovino! Na konspirační teorie se nevykašlu. Který odsuzuju já? Možná si mě s někým pleteš. Jedna věc je oficiální propaganda a tvrzení určený pro veřejnost - tedy pro tebe. Pak se divíš tomu, že to druhé se mezi lidi dostane jen skrze konspirační teorie - t.j. jejich skutečné plány a tedy konspirace. Znáš tu o 11. září? No vidíš, jak jsi pozadu... .čovino!

374197

20.10.2019 16:59

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Neopakuješ, píšeš poprvé. Jeden link mám tady:
https://www.matrix-2001.cz/clanek/nemecke-zazracne...

Není to nic nového, podobná témata se diskutují široce jako konspirašní teorie, i když skrze oficiální vyhledávače jsou stále častěji cenzurované.

Atomové zbraně měly být pouze testovány a připravovány k použití, prvně Manhattan a Londýn, kdy se spojenci divili, co dělá předrahý Juncker nad New Yorkem. Toto je tedy odpověď. Na rusy to měli použít při ústupu a mysleli si, že to byl bojový plyn. Mohly to být neutronky - to nevím. Těch mají rusové dnes min. mnoho tisíc.

Myslíš, že budu považovat za fake takovouto informaci cenzurovanou někým, kdo nám násilím vnucuje povinné očkování a cenzuruje jeho kritiku?

374198

20.10.2019 17:01

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

A vy budete věřit linkům na kospirační teorie? Asi těžko když tak čtete ten Hrom a mě neustále obviňujete, že z něho čerpám informace.

374199

21.10.2019 01:43

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

https://www.securitymagazin.cz/historie/historie-s...

Další. Děkuji kolegovi za link, je toho více, jen se to poslední dobou těžko hledá.
A teď dokažte, že to není pravda, nebo táhněte, vy... "profackovaný parchante"...!

374207

21.10.2019 01:50

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Tak moje vzetké rýpání? To si mě asi pletete. A jste tedy rozumný člověk, jak to tedy bylo s 911? A David Icke - tedy znáte tu o reptiliánech? Tak kde je ksakru problém? Dvě skupiny financující obě strany konfliktu, je to tak těžké? Děláte blbce ze mě nebo ze sebe? Nepochopil jsem! Snad máte strach ze svého zaměstnavatele...

374208

21.10.2019 01:58

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Je to příliš zkratkovité uvažování. Němci byli ve předu, ale byly tam další faktory. Navíc v r. 1943 byl jaderný výzkum pokročilý tak, že byla převaha jasná, ale na realizaci projektů a sériovou výrobu byl zapotřebí čas.

Máte vysvětlení pro radiaci v pohočí Hartz? Máte vysvětlení pro přelety velmi drahých Junckerů nad NY? Dodávky uhlí z Velké Británie přes Holandsko do Německa? Omezování výroby ponorek přes nebetyčný úspěch? Atd., atd..

Nemáte a asi ani Dr. Chocholopušek vám nepomůže. [chechtot]

374209

22.10.2019 00:29

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Jo tak kašlete? To jste na špatné adrese, já nevěřím oficiální propagandě a téměř jakýkoli link uvedu, se trollům líbit nebude. Dokažte tedy vy, proč němci riskovali 'bezůčelově' Junckery nad New Yorkem, pokud nechystali shození atomové bomby?

Vy to všechno chcete ode mě s podpisem ministra, že jo? Vidíte, říkal jsem to. Jste onen 'profackovaný parchant'...

374227

22.10.2019 00:33

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

To se samozřejmě stalo, ale později. A že se jednalo o průlom - proč by to měli vytrubovat? A vaše patologie nejsou nesmysly? Vy mi dělat mentora nemusíte a nemůžete - nemáte na to!

A pokud zde zmiňujete psychiatra kvůli odlišným politickým názorům, dost možná ho sám potřebujete. Nejste schopen odpovědět na jednoduchopu otázku - jasná patologie!

374228

22.10.2019 18:20

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Moje otázky necháváte takticky bez odpovědi a ode mě se odpovědí dožadujete. To jsou známky trollingu! Nikdy jsem neřekl, že se jednalo o oficiální proslovy, určené pro veřejnost. 'Vytrubovat' neznamená žádnou tribunu!

Už jsem jasně uvedl, že se jedná o zdroje ALTERNATIVNÍ, nikoli oficiální a neustále to 'opomíjíte', přestože se váš kolega jasně vyjádřil, že 'na ně kašle'! Kdyby na ně kašlal, nedostali bychom se s diskuzí až sem.

Moje odpověď: podle konspiračních terorií a vámi odsuzovaných a neuznávaných alternativních neoficiálních zdrojů, se mělo jednat např. o jednání mezi Rumunskem a Německem, snad v roce 1941-3, nevím přesně, kdy Rumunsko nabízelo vojenskou pomoc a vstup do oficiálního pakru s Německem. Bylo jim řečeno, ať tak nečiní, že 'Německo válku prohraje.'

Moje odpověď.

374245

22.10.2019 18:28

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Ano, předpokládá se, že došlo k tajné dohodě s Německem a dali američanům i jaderné technologie, díky nimž jednak pokročili v těch svých a zároveň jim to ušetřilo jaderné testy. Došlo tedy rychleji k ostrému nasazení.

374246

22.10.2019 20:49

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 190.?.?.?

Jak víte, že nevím když jste to vy, kdo neodpovídá na jednoduché otázky? Já jsem odpověděl a jak už jsem řekl - odcházíte odtud coby onen 'profackovaný parchant'!

374250

23.10.2019 19:13

Vyvrácení smyšlenky, že Putin a Netanjahu/Izrael spolupracují

RE: Všichni spolupracují...

siky 181.?.?.?

Samozřejmě, jak by mohli? Ale ono je toho zatraceně víc - pročtěte si otázky, které z toho vznikly. Navíc policistka si nemůže dovolit nějaké 'nepodložené spekulace', mnoho lidí bylo vyhozeno z práce za mnohem méně.

374265

01.11.2019 03:34

Jaký vztah mají obyvatelé Ruska k Putinovi?

Problém není Putin

siky 181.?.?.?

Jak dodává editor... jsou to ONI, lidi z KGB (povětšinou) a jiných oblastí, napojení na ilumináty a mezinárodní bankéře - prakticky neo-komunistická mafie. Možná, že hrozí, že je přestane poslouchat a proto nyní vytvářejí mechanismy, jak se ho zbavit, kdyby něco. Ty požáry na Sibiři - jedná se o psychotronické/klimatické zbraně a ve stejný okamžik probíhaly intervence v Africe i Jižní Americe, za účelem vytvoření osevných ploch a krádeže půdy místním obyvatelům.

On, že nedokáže vysvětlit, o co jde? On o tom nesmí mluvit! Jedno z nejdůležitějších a nejnebezpečnějších zařízení je v Pacifiku pod mořem a odtamtud probíhaly četné intervence. Zmiňoval se o tom Benjamin Fulford a zde měl pravdu... [naštvaný]

374364

04.11.2019 18:38

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?

Pravda je mezi

siky 181.?.?.?

FSB vyvíjí operace i v zahraničí, ale pravda, rozsáhlejší síte zdají se být spíše pod SVR/GRU a mafie. Říká se, že přes 50% rusů je jim podřízeno a kdo odmítne, dopadne jako pan Torubarov. Ruská invaze do ČR vesele pokračuje. Paradoxně tuto špínu dělal pro rusy např. Blažek z ODS. Z tunelářů komunisti.

Takže pro koho čučkař Koudelka dělá? Pro kohokoli...

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/torubarov-vydan...

374406

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

66

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 140 čtenářů částkou 23 155 korun, což je 66 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá několik dnů do konce měsíce a v pokladně chybí třetina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se sebere. Děkuji.

Ve zkratce

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 3

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Stát zakázal výrobu dezinfekce Martinu Žufánkovi23.03.20 15:43 Česká republika 1

Rusko a Kuba posílají do Itálie své lékaře22.03.20 17:35 Rusko 4

Měnové kurzy

USD
24,60 Kč
Euro
27,48 Kč
Libra
30,64 Kč
Kanadský dolar
17,54 Kč
Australský dolar
15,17 Kč
Švýcarský frank
25,86 Kč
100 japonských jenů
22,80 Kč
Čínský juan
3,47 Kč
Polský zloty
6,04 Kč
100 maď. forintů
7,69 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
31,23 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 038,25 Kč
1 unce stříbra
356,21 Kč
Bitcoin
150 891,82 Kč

Poslední aktualizace: 29.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 624 973