Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Etheral

Nalezeno 230 příspěveků, 31 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

02.02.2011 21:21

Jak Čína získala v balkánské válce neviditelný letoun Američanů

RE: lokátor věra

Etheral 85.?.?.?

...nevíte jak se jmenuje? Já ho viděl, potom mi odešel HDD a rád bych se na něj mrknul. Myslím, že tam rozvíjeli i teorii o možnosti zaměření stealthu pomocí buněk BTS mobilních operátorů...díky za odpověď.

237517

02.02.2011 21:12

Krutá realita

RE: Realita z druhej strany...

Etheral 85.?.?.?

...to je hustý. Držím palce při emigraci!

237516

02.02.2011 21:08

Jak Čína získala v balkánské válce neviditelný letoun Američanů

RE: Nevidtelnost

Etheral 85.?.?.?

Dobrá tedy pane i když se neznáme. Chtěl jste verše s nickem Etheral? Kde se vzal tu se vzal na Zvědavci Etheral. Začal rýpat, nechtěl hýkat, leckdy začali mu tykat. Má prý IQ nižší nežli Číňan, možná chytřejší je i cikán. Jenže je mu to fakt nevadí, nezajímají ho názory podhradí. Myslí si že ze života ví o co jde, tak to také sděluje. Vybral si tady práci nelehkou dosti, obzvláště potýkat se s lidskou blbostí. Nicméně více zde vidí strachy a nízké sebevědomí, ale to ho posílí ne-skolí. Chce jen lidem ukázat proč se nemají bát! Není čeho, maximálně tak svých bloků z dětství co vás děsí.

237515

02.02.2011 20:49

Jak Čína získala v balkánské válce neviditelný letoun Američanů

RE: Nevidtelnost

Etheral 85.?.?.?

....máte bod [chechtot] Asi jsem na tom fakt s tím IQ blbě, neb jsem na to nepřišel. Mám tam zakomponovat i sebe nebo jen obecně?

237512

02.02.2011 17:42

Budoucnost Egypta: válka s Izraelem

RE: Žadná váka vyvolaná ze strany Egypta nebude.

Etheral 85.?.?.?

...tak tak, ale je tady alespoň o čem psát a dobře se to čte ty názory tady. Války moc nebudou obecně, dost to tady v tomto dospělo. Resp. technologie zisků je již tak optomalizovaná, že války jsou blbost. To platí i o USA a jejich válečných dobrodružstvích v Afghaně a Iráku. Ano, je to drahé, ale pár lidí z toho má megazisk, a náklady platí celá planeta....Suez je tak klíčové místo, že i kdyby tam nějaké pokusy o destabilizaci byly, tak skončí dříve, než to zachytí tzv. "novináři."

237494

02.02.2011 17:26

Budoucnost Egypta: válka s Izraelem

RE: Blaboly

Etheral 85.?.?.?

...nicméně si myslím, že válka tam nebude.

237490

02.02.2011 17:24

Budoucnost Egypta: válka s Izraelem

RE: Blaboly

Etheral 85.?.?.?

...super, já to taky pouštím jen tak....ale souhlas, žid má ze všeho prachy. Vždy a všude. Tak to tady je.

237489

02.02.2011 17:02

Jak Čína získala v balkánské válce neviditelný letoun Američanů

RE: Nevidtelnost

Etheral 85.?.?.?

Poslední velký problém je ekologie. Zatím to stojí "jen" 12% HDP co vydávají na sanaci škod ( a i přes tyto obrovské sumy jsou tam celé oblasti takřka již neobyvatelné, plus zničené řeky, smog apod. ), ale očekává se, že do r.2020 to bude až 25% HDP. Pokud nezlepší technologie. Jenže když je zlepší, budou zase dražší.....Budu to tvrdit pořád, Čína nehrozí jako nějaká extra ohrožující konkurence zbytku světa. Alespoň v následujících tak 20ti letech. A EU již začala dělat dosti podstatné kroky k tomu, aby se to začalo vyvažovat. Ale to je snadno dohledatelné a celkem i logické. Ano je tam boom, poněvadž byli zaostalí a ne málo, podařilo se jim během patnácti let snížit podíl lidí v zemědělství z cca 780 mil. na 500 mil. a to jen díky malé průmyslové zemědělské revoluci, ano, vznikla tam třída čítající tolik lidí co Německo s podobnou kupní silou, tudíž je to čím dál více perspektivní trh, stejně jako ten německý. Ale...ale začínají tam i další problémy.

Například mají již dosti významnou (na ně) střední třídu a ta chce svoje práva.....taková jaká vidí při cestování po světě a které nemá....vnitropolitické tlaky jsou tam posledních pár let již velmi silné a spěje to tam k dosti velkým změnám. resp. již se tam dějí. Čína bude mít již velmi, velmi brzy dělat co sama se sebou a její mocenské choutky jsou jen nutnost (např.při získávání nerostného bohatství v Africe apod.) Plus ukládají prachy do zahraničí (dluhopisy, investice atd.) ale to dělá "západní" svět také a v mnohem větší míře. Nehledě k tomu, že podíly "západních" firem v číně x krát převyšují ty čínské v těch "západních." a dlouho tomu tak ještě bude. Z číny se dělá záměrně strašák (v ČR to je v mainstreamu uplně do očí bijící) a to má důvod. Někomu to dobře slouží. Vím o konkrétní taktice jedné automobilky v ČR, kdy se tímto argumentovalo, aby se zvedly platy méně, než bylo požadováno. To samé se používá při tlačení na ceny od subdodavatelů. je to taková hra, jako všechno zde.

237487

02.02.2011 17:01

Jak Čína získala v balkánské válce neviditelný letoun Američanů

RE: Nevidtelnost

Etheral 85.?.?.?

Dva poznatky z mého okolí z roku 2010. Jeden kamarád v konstrukci VW v Číně po návratu totální výtlem, že tento národ technologicky ještě dlouho ve vývoji konkurovat nebude.... Vše co se snažili aplikovat jako nové prvky oni zásadně odmítali a neustále se prý dotazovali, jestli už se to v koncernu již někde aplikovalo. Prostě odmítají cokoliv nového. Plus říkal že výkonnost dobrého konstruktéra který tam již nyní bere 30 tis.Kč oproti tomu tady v ČR, který je v rozpětí 45-120 tis. Kč je prý tak třetinová. Druhý kamarád pomáhal jedné velké americké firmě rozjíždět výrobu vysokonapěťových zařízení (celků) tam.

Výsledek byl ten, že nejdříve museli přistoupit na podmínky které jsou až neuvěřitelné, nicméně v Číně čím dál více běžné. Jedna z nejzásadnějších byla ta, že pokud chtějí dostat všechna možná povolení tak musí nechat po 5ti letech v Číně BEZPLATNĚ technologii. OK, přistoupili na to, jako každý neboť zisk z levnějších nákladů byl standardně po kapitalisticku lákavější. Po roce produkce ještě neustále kolísá kvalita a zmetkovitost je běžně kolem 25% ve finální montáží, tzn. každé čtvrté zařízení jde na recykl. Sice se to pořád ještě vyplatí, ale když teď na konci roku srovnávali efektivitu se svoji domácí fabrikou v USA, tak je to výhodnější po odečtení všeho tak jen o 15%. Jinak nákup mozků je hezká věc, ale jsou odvětví kde to nejde (obrana apod.) a zatím toho moc nevykoumali, resp. mám jeden zážitek z jedné Korejské automobilky, kde si najali špičkové německé konstruktéry a jednoho designéra a ty kluci po dvou letech mají totální nechuť k čemukoliv. Koreo nic nepustí. Od designu počínaje až po konstrukční zlepšení. Vždycky prý je porada, tam jich přijde deset a řeknou, že to bude tak a tak a hotovo.....totálně prý zabíjejí ten potenciál v těch drahých němčourech. To samé dělá Číňan. Spíše začínají dělat to, co žluťáci Korejci. Koupí nebo šlohnou starší technologii a potom ji vylepší, což již Číňané udělali s rychlovlaky od Siemensu např.... Korejci to dělají se vším, skoro. Vojenské komplety většinou od Rusa, plus olepšeníčka, něco od Němce. Vesmírný program kopie SSSR...... Další průser je to, že jim tam brzy díky politice jednoho dítěte vypadne celá generace (za cca 8-15 let), plus jim to tam solidně stárne.

237486

02.02.2011 14:10

Vánoce s vůní Polska

RE: Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Etheral 85.?.?.?

...jsou fakt super. Bez zatížení na to či ono, bez sektářství, ultrakřesťanství apod. Naprosto nezávislé čtení, které dává na tento svět a jeho podstatu jiný náhled. Zcela jiný náhled.Víte, já mám třeba vyzkoušené zjištění že to tady je zejména o odstraňování bloků v sobě. Člověk se fakt sám zasekává myšlenkami typu:toto nemohu, to nevyjde, nemůžu.....jsou to vzorce které blokují. Vnitřní strachy zejména.

237477

02.02.2011 09:57

Budoucnost Egypta: válka s Izraelem

Blaboly

Etheral 85.?.?.?

Koukám je tu opět téma vděčné na tomto webíku stálé a věčné. Neboj te se válka nebude, ve vaší realitě však něco přibude. Bude to zjištění které naplní vás láskou,slastí, že nelze věřit v samé žvásty. Jevrej nezískal by pranic válkou s nimi, vím připadá vám to divný. Zkuste zamyslet se však dosti a nezlamte si přitom kosti. Když by Jevrej přijel do Káhiry tankem, neskončil by jenom mankem? Kasa jejich prázdná je a vyhasla jim naděje. Zlaté časy z doby Bushe, Clintona, to do země proudila jim nejedna flinta. Dnes už ani emeričan neví co bude dále zítra, jestli nekousne ho dravá vydra. Vydra není jen zvíře vodní, ale vymáhá dluhy den po dni. [cool]

237448

02.02.2011 08:46

Krutá realita

Hoax

Etheral 85.?.?.?

Vždy byl v čechách problém s Romy, stavěly se pro ně školy, domy. Nyní ale nezlobí již stát a lidi, málokdo se za ně stydí. Pracují a drží krok, tím jsme si jistý, neb okrádají již jen kapitálisty! Jinak tohle mi přišlo už tak před rokem mailem jako anonymní od kohosi přeposlané. Stejně jako jiné věci co takto kolují po mailech. O autorství uvedené paní v záhlaví bych se tvrdě přel, stejně jako o pravdivosti této story. Tím nechci říct že hnědoobčané nekradou.....

237439

02.02.2011 08:29

Jak Čína získala v balkánské válce neviditelný letoun Američanů

Nevidtelnost

Etheral 85.?.?.?

Číňan odmala ví to, co my ne, bez kopií brzy zahyne. Proto všude hledá, shání, brousí, až narostly mu z toho vousy. Letadélko emerické supertajné má, hle to je doveda! Nyní může také být ten zápaďácký švihák, nebude z toho již míti mindrák. Otevírají se mu nové šance, dolary hromadí se však v bance. Za bezcenné papírky prodává jim svetýrky.A kde že je to éro teď? To ví jen monstrum baphomet! Plán je tajný avšak jasný, s novým érem dočkáme se spásy! Číňan bude střežit naše dny a noci nezůstanem bez pomoci. On jen chce a není to vina, aby na všem bylo made in china!

237436

01.02.2011 23:34

Vánoce s vůní Polska

RE: Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Etheral 46.?.?.?

....ještě mohu doporučit ke stažení na ulozto.cz,dokument the Secret/tajemství. Tím bych začal,jestli tady hledáte ně více nežli většina kolem.

237413

01.02.2011 23:29

Vánoce s vůní Polska

RE: Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Etheral 46.?.?.?

...tak zàsadní věci ano,ale je trochu složitější na vysvětlení. Nicméně mohu pomoci odkazem na literaturu, kde je to vysvětlené naprosfo perfektně: p.Walsh Hovory s Bohem. Nechci to tady moc rozebirat,tady fakt ne.

237412

01.02.2011 22:51

Vánoce s vůní Polska

RE: Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Etheral 46.?.?.?

...každý to tady mà nějak dané. Ale jde hodně změnit. Hlavně začít!

237406

01.02.2011 21:58

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Velice rafinovaný tah

Etheral 85.?.?.?

OK, ale omlouvat se mu nebudu, nemám za co, já to tak necítím prostě. Snad bude příště více v pohodě. Já bych fakt rád pomohl, ale jak??? Dobrá, nejvíce mu pomůžu že na něj nebudu reagovat dokud se nedá dohromady. Chlape já byl taky v hrozných sra.kách, taky jsem to chtěl zabalit, vím v čem asi je, ale nikdy jsem si to na nikom nevyléval. A na okolí jsem prudký nebyl. Ale třeba je jiný. Každý jsme jiný....

237403

01.02.2011 21:52

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

RE: Mnoo, já bych idioty ochotné hrát si s ohněm nevylučoval.

Etheral 85.?.?.?

...éro brzy dolítá říká moje lolita? Však pravdy nemáte tolik co včera to zase říkala mi moje dcéra. Systém již nemá logiku a řád, zrušen ve prospěch elit byl napořád! Je to je iluze a blud, že má nějak býti, nečeká nás žádný konec bytí. Každý musí svoji realitu nésti sám, tak jak pán tak i kmán!

237401

01.02.2011 21:38

Vánoce s vůní Polska

RE: Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Etheral 85.?.?.?

...neměl, ale na druhou stranu se tady chytilo mnoho lidí i bez podvodů a protekce. Ty znám já převážně.

237396

01.02.2011 21:32

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Velice rafinovaný tah

Etheral 85.?.?.?

Napsal:Jestli se něco kromě rozkladu a hniloby již rozmáhá, tak je to páchnoucí žluč lží, pokrytectví a falše z Vašich přecpaných střev parazitickou stravou....takže si vykoledoval reakci. Kdyby se do mne nenavážel takovýmto způsobem nebyla by tady ani čárka ode mne. A neodvádějte to od základního faktu. Mně tady naznačujete, že se k někomu chovám nefér, ale jen tak někoho napadnout poněvadž ho drtí ani nechci vědět co, to je v pořádku. Chápu že ho hájíte. Tak to taky napište: jsem obhájce pana Lhotáka. Sakra, já bych mu taky rád pomohl, ale copak to jde, když mám podle něj hraběcí rady a jím parazitickou stravu, jak píše? To nejde, přeci. Nehledě k tomu že podle toho co píše je už ve stadiu kdy to je fakt na nějakého machra, i když je otázkou zda by mu pomohl. Já nevím. Nechci ho už řešit, nezájímá mne, jen ho lituji. Já měl v okolí mnoho takových asi podobných lidí....vždycky se to kolem 45ti let začalo zahušťovat v tom jejich životě a potom ty konce.....a taky se motali v nějakých polofantazijních nesmyslech a taky to mysleli dobře jako pan Lhoták, ale byli uplně mimo realitu. Potom taky už byli jen agresivní více a více ,jak se jim ten život dopodělával. A jeden z nich to skončil v 56ti letech, vzal auto a odjel na nějaký místo kam jezdil s milenkou kdysi a tam si perkusním revolvérem ustřelil hlavu, blbec. Co s tím mám co já společného? Jen se bráním, píše nějaké blbosti o mne a to si prostě nechci nechat líbit. Nic víc. Tak mu nějak pomožte, když jste jeho kamarád a obhájce, mne nesnáší zjevně. Ani nevím proč, ale to je jedno.....

237394

01.02.2011 21:13

Vánoce s vůní Polska

RE: Kdo chce kam, pomozme mu tam!

Etheral 85.?.?.?

...jsme halt ekonomicky slabší, dobrovolně jsme vše prodali za babku němčourovi, tak nás teď s frantíkem dojí co to jde. Udělali jsme si to sami, pane. Ne Klausové, ne kmotrové, ne ne ne lidé, tisíce a desetitisíce čechů.

237391

01.02.2011 21:11

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE: povinné (státem dirigované) školství musí skončit

Etheral 85.?.?.?

...dobrý stránky. Díky. Hodně lidí chlastá a hodně lidí na chlastu bohatne a potom z toho chlastaj taky.

237390

01.02.2011 20:43

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

RE: Mnoo, já bych idioty ochotné hrát si s ohněm nevylučoval.

Etheral 85.?.?.?

Válek duše má neděs se, strachů z nich střes se! Strach je špatný pán a přítel, se strachem žít je napytel! Harmonie vládne v duši moji, pokud mohl bych dal bych ti tuto výhru svoji. Leč nejde to, ví to dobře pán i kmán každý musí sám, jen sám! Tak neboj a jdi dále po své cestě vzpřímený a hrdý, nehraj si na nic a nesbírej body. Možná setkáme se jednou, kdo ví?

237386

01.02.2011 20:06

Aktivizace občanské společnosti

RE: už se to blíží?

Etheral 85.?.?.?

Jo.Občanů se snědou pletí je více a více všude vůkol, že už neroste nikde ani koukol. Teplo jest na duši nejen mně, může za to slunce ohnivé. Egypta bouře nahání strach, revoluce cítit všude pach. Boj se elito bankéřů a volů, nikdy nebudeš sedět již u plného stolu. Tam nynčko sedíme my chlapci recolucionáři a očka nám odhodláním velmi září! Za rok, dva až opadne naše nadšení staneme se také "jimi", naši milý ovčani. Bééé ovce třeba stříhat. [chechtot]

237381

01.02.2011 19:49

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

RE: Mnoo, já bych idioty ochotné hrát si s ohněm nevylučoval.

Etheral 85.?.?.?

...já netvrdím že se to nemůže stát, ale myslím si, že se to nestane. Není to v zájmu nikoho. Tzv. elity by si moc nepomohly a války jsou velmi drahé, velmi. Amero už má být tak 5-7 let, M3 index se nezveřejňuje taky již dlouho a když se přestal zveřejňovat, tak se předpovídalo takových věcí.....Izrael napadá Irán už deset let a nic.....zajímavé, čímpak to bude? Teď nás ovládne zase čína, to je fakt humor... [smích]

237378

01.02.2011 19:38

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

RE: Mnoo, já bych idioty ochotné hrát si s ohněm nevylučoval.

Etheral 85.?.?.?

....jo, zajímavé na tom je, že kryté nejsou fakticky skoro 40 let a funguje to bez nějakých globohrůzokolapsů. Až budete v nějakém meditativním stavu, zkuste.....no víte sám. Jsme optimisté, nebo ne?

237376

01.02.2011 19:18

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Velice rafinovaný tah

Etheral 85.?.?.?

...já do nikoho nekopu, nemá se navážet do někoho koho nezná. Já to nedělám a nepoužívám k tomu pánovi žádná nenávistná spojení větná, prosím. Jen maximálně komentuji ve vší slušnosti co píše a to tady dělají všichni v diskuzi. Nemohu za jeho problémy, tak nevím proč si na mne vylívá vztek nebo co to je. Jeho nenapomenete, že? Ale jestli to tady má jako terapii a musí se ze svých životabolů vypsat OK. Ale ať se vypisuje neurčitě a fantazíruje do svých článků. Uleví se mu a zase ta jeho realita třeba získá na pár dní formu, nežli přijde další problém co ho zase doběhne. V zásadě jsou dva typy lidí. Jedni problémy řeší, druzí je vrství. Z toho co tady píše je patrné, že je spíše v těžkých životních problémech, měl by mu spíše někdo nějak pomoci, pokud to ještě jde.

237371

01.02.2011 19:09

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

RE: Mnoo, já bych idioty ochotné hrát si s ohněm nevylučoval.

Etheral 85.?.?.?

...zatím to funguje, netvrdím že to pojede věčně, to ne....ale myslím si že jádro systému je již překopané. A proto i ta transformace.

237369

01.02.2011 17:50

USA našly „staršího bratra“

RE: Čínský papírový drak.....

Etheral 85.?.?.?

...tak, tak. Souhlas. Kdo chce makat je v pohodě vždy a všude a pokud ještě dělá na sobě průběžně je to v pohodě na max.

237365

01.02.2011 17:39

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

RE: Mnoo, já bych idioty ochotné hrát si s ohněm nevylučoval.

Etheral 85.?.?.?

...myslím si že to je provázané komplet....A katastrofy nebudou. Pěkně v pohodě se rozbíhá nový systém s novými pravidly. Víte to vy i já, jen si to nechce nikdo připustit.[cool] Ale vymysleli to dobře, že??? Ani bych se nedivil, kdyby vznikaly třeba po USA polostátníFEDo firmy, co by nakupovaly zboží za natištěný zelenavý toaleťák od číňana a potom to někde házeli do moře, nebo do jam v Antarktidě, aby se udržel koloběh hmoty a sociální smír s dělňasy se žlutou kůží. [smích] [smích] [smích]

237363

01.02.2011 16:27

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE: povinné (státem dirigované) školství musí skončit

Etheral 85.?.?.?

...odvážné tvrzení...Jak a kdy a čím bude lidstvo vyhubeno ????

237355

01.02.2011 16:25

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Doba sklizne, tak neblbnete!

Etheral 85.?.?.?

...tak to je super, já jsem taky díky tomuto webu udělal hodně dobrých rozhodnutí, stejně jako vy i v oblasti investic. Někdy se tady najdou poklady. [smích] Tak jsme dva. Sice moc nerozumím tomu co píšete, mluvíte pro mne trochu zvláštním jazykem, ale super, super...

237354

01.02.2011 16:13

Vánoce s vůní Polska

RE: ....pokud firma funguje....

Etheral 85.?.?.?

...osobně mi je zcela lhostejné jestli se to tady zhroutí nebo ne ekonomicky. Neměl jsem nic, fungoval jsem stejně jako když teď mám (myšleno ve hmotě). O penězích to tady fakt není, byť se s nimi žije lehčeji. Nejdůležitější je zdraví a vnitřní pohoda.[smích] Nehledě k tomu, že za jakéhokoliv systému se již budu mít hmotně lépe, neboť umím něco a to něco jde v pohodě prodat nebo v případě války vyměnit za více brambor na polévku. To že se někdo dostatne do ekonomických potíží tak za to si většinou může sám (do toho je potřeba zahrnout i rozhozený řadič.tzn. že si pomíchá, poplete, nebo nevnímá co je kdy dobré udělat v životě za kroky-nejčastěji třeba nejdříve děti, potom střecha nad hlavou, popř.se namotá ze své nevyspělosti-blbosti do různých závazků, které nedořeší a potom ho to různě tady dostihuje v nejméně vhodné chvíle, což je způsobené obrovskými setrvačnostmi systému) a většinou se také sám z toho musí vyhrabat, nebo to taky sám musí zabalit. A těch cca 5% co se do toho dostane shodami různých okolností jakoby bez svého přičinění, tak pro ně je systém v ČR více než blahosklonný. [chechtot] Viděl jsem to na ulici. 95% bezdomovců tam být nemusí-chce.A do toho chce počítám zejména to, že velice dobře vědí co pro to udělat aby se z té ulice dostali. Těch 5% jsou těžcí alkoholici kterým nic nepomůže. Poznal jsem tam mnoho inženýrů, doktorů i lidí s bohatou kriminální minulostí. Směska a věřte že lidé mají o bezdomovcích velmi zkreslené představy.Něco o tom vím.A přál bych tuto zkušenost každému. KAŽDÉMU. Tam se teprve člověk naučí si vážit jídla, tepla, vody třeba (už při mínus pěti je s vodou problém). Víte prd o otm, co je mít třeba dva týdny hlad, jako hlad kdy jste hlady už pološílený a jen hrdost vám nedovolí žebrat. Tam člověk teprve pozná lidské povahy v té ryzí podobě. Proto tvrdím, že pokud sem někdo píše, vždy s tím ještě může něco udělat, i když si myslí že ne. Dokud může k netu a je někde v teple-možnosti má neomezené.....KAŽDÉMU bych tuto zkušenost přál alespoň na pár týdnů také zejména proto, že by se potom začal velice snažit-svůj život změnit a nevyléval si svoje dočasné a malé (i když pro něj óbr velké) problémy na jiných v diskuzích na internetu.[smích]

237352

01.02.2011 13:54

Vánoce s vůní Polska

RE: a o tom to je

Etheral 85.?.?.?

....já bych se jich nebál tolik. Sice zlobí, ale řešení je jednoduché jak je zklidnit. Trochu je zahamburgerovat a zabavit, aby pěkně ztloustli a začali se věnovat jiným věcem (nejdříve budou řešit to, jak to tělo ukrmit, potom ty absťáky z jídla a ve finále jak to tělo vyléčit-tímto se spolehlivě dopořeší). A nebo jim všem zařídit pracovní povinnost. Tím přestanou dělat potíže. A to se netýká jen arabů. Viděl jsem to mnohokráte ve švédsku, kde jich mají taky požehnaně. Je to z nudy. Systém jim nacpe dostatek na to, aby se měli tak, jak by se doma nikdy neměli a ještě jim zbude dost peněz na zlobení....tu zapálí ze srandy školu, tu někoho podříznou...ostatně z podobných záležitostí vznikají revoluce. Lumpenproletariát se nudí a dělá potom kraviny. [smích] [smích] Naštěstí se vymyslely dostupné půjčky a společenský se to trochu zahustilo (větší nároky na jedince aby přežil apod.), tím pádem se tito lidé úspěšně vyřazují ze systému sami svoji hloupostí. [smích] [smích] [smích] [smích]

237338

01.02.2011 11:52

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Velice rafinovaný tah

Etheral 85.?.?.?

....chlape, vy jste plný nenávisti hlavně k sobě a ke svému životu, který se vám evidentně asi nějak moc nepovedl. Ale za to já fakt nemůžu. I když se vám to tak třeba může jevit, poněvadž jste si mne někam zaškatulkoval. Ale je to typická poslední fáze před kolapsem, takováto nenávist k druhým. Většinou z toho ve finále onemocní tělo, co jsem tak vypozoroval a to potom není už legrace, když to dosáhne takového stupně disharmonie. Potom se divte, že to tady vypadá jak to vypadá, když tady jsou lidé plni takové záště. To se můžete potom třeba upsat a urozčilovat a bude to na nic. Lepší je to tak nějak začít řešit a neotravovat své myšlenky a tělo tím, co jste předvedl výše. To že vy nějaké změny nevidíte, neznamená, že se nedějí. Já byl taky v hrozných sra.kách a dostal se z toho, jde to a teď to aplikuji ty poznatky z té cesty do pohody dále na mnoha lidech a to je super. A tím, že se daří mnoho lidí dostat z nesnází je tady potom lépe všem. Takže právě díky lidem jako já se to tady lepší. Sice pomalinku, ale je to tak. [cool] Pěkný den a fakt se nad tím zamyslete co vás stravuje zaživa-je to nenávist k okolí, zřejmě jde již o patologický stav když napadáte lidi o kterých nic nevíte a kteří vám absoloutně nic neudělali.

237325

01.02.2011 11:38

Vánoce s vůní Polska

RE: ....pokud firma funguje....

Etheral 85.?.?.?

...nepochopil, nikoho nesoudím, jen vím že jde se svým životem udělat mnoho a je lepší tu energii vrazit do vlastního rozvoje, nežli do neustálého stěžování si na to kde jsem/jsme-budem. Nic víc. A co se týká párků, nebo masných výrobků obecně, tak např. Globus k.s. má v ČR jedny z nejkvalitnějších a nejméně okradených a jsou cenově přijatelné i pro dělníka. [smích]

237323

01.02.2011 07:42

Americké impérium na Haiti: diktát a genocida

To je fakt hotovo....

Etheral 160.?.?.?

....čím více takovýchto poloblábolů tady, tím více vody na mlýn těm, co tento web nazývají nacisticko-komunistický apod. [naštvaný] I když toto není konkrétně o tomto článku...... [cool] Jo a slyšeli jste o tom, že v roce 2020 bueme mít všichni čip? Povinně. Odpor prý nikdo klást nebude, protože bude usměrněn práškem z letadel co na nás postřikují mocní. A půjde nás na dálku nejen ovládat, ale v případě nutnosti vypnout. Fakt, bylo to někde na netu, včera tuším. [smích]

237300

01.02.2011 07:36

Aktivizace občanské společnosti

...těžko odhadnouti

Etheral 160.?.?.?

...zatím se spíše ti lidé v ČR dále zahrabávají. Zadlužení opět vzrostlo více nežli inflace, tudíž to jde standardně do předluženosti mega mega, což ten systém spíše podporuje, než cokoliv jiného. [chechtot] Lidé nic neudělají masově, to je spíše zbožné přání pár revolucionářů, co by také chtěli mít potom ten vliv.... [cool] I když to myslí samozřejmě před revolucí dobře, jako vždy. [smích] Je tady hodně křivd a bezpráví, nicméně je otázka koho a proč se to dotýká ten marasmus. To musí každý vědět sám a přijít si na to. Jakmile na to jedinec přijde, tak objeví klíč. Klíč k vlastní lepší budoucnosti.A když těch lidí bude fakt hodně i systém to změní, tomu věřte. Bez demonstrací, revolucí apod. [cool]

237299

01.02.2011 06:57

Vánoce s vůní Polska

....pokud firma funguje....

Etheral 160.?.?.?

....pokud firma funguje normálně, tak si nedovolí kvalitu snižovat. Existuje totiž konkurence (zatím ještě). Je pravda, že mnoho výrobků je plné náhražek, ale je to zejména kvůli přizpůsobení se ceně (a také zisku výrobce). [cool] Přeci si nikdo nemůže myslet, že výrobci půjdou na úkor svých zisků při zvyšjících se nákladech. [smích] [smích] [smích] Kvalitní potraviny jde normálně koupit byť jsou dražší, ale i ve středně drahých potravinách si lze vybrat celkem v pohodě. [smích] O té nějnižší kategorii hovořit nelze, ale to je kompromis. Pokud někdo je i příjmem na spodních dvaceti procentech, tak se logicky nemá jako zbývajících procent osmdesát. [cool] Samozřejmě že se to mnoha lidem nelíbí, ale to musí každý vědět sám co pro to udělal aby nebyl tam kde je. Jinak ten článek je asi z nouzových zásob...je starý více jak měsíc, fakt bomba. [cool]

237296

31.01.2011 22:56

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: Velice rafinovaný tah

Etheral 85.?.?.?

....nová civilizace se již rodí a plně souhlasím s tím, že člověk si vybírá jak svůj život prožije. [smích] Některé konce lidí jsou drsné, ale poučné pro druhé. [cool]

237266

31.01.2011 19:19

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

RE: Zevní poznávání a vzdělávání jsou správné jako záruka likvidace lidstva

Etheral 85.?.?.?

...aby se neblouznilo a člověk nevnímal druhé jako zrůdy, je vhodné přestat být pod vlivem drog. Tím bych začal já, ale chápu že už je po delší době rozpoznat co je realita a co ne. [smích]

237243

31.01.2011 19:10

Měl by Zvědavec opustit svou značku „politicky nekorektní“?

RE: NEKOREKTNOST by mela byt zachovana

Etheral 85.?.?.?

....já už bych to nekouřil, nebo nejedl,nebo nevařil v mléce pane. Fakt to likviduje mozek. [cool]

237242

31.01.2011 09:36

Zkáza a beznaděj

RE: ...to je hustý

Etheral 85.?.?.?

...naštěstí se bát nikdo nemusí ani toho, co by být mohlo, poněvadž k tomu nedojde. Je to tady dobře nastavené a bude pohoda [smích]

237190

31.01.2011 08:54

Vůdcové nepokojů na Středním východě vycvičeni v Americe

RE: Hrozně ráda bych věděla,

Etheral 85.?.?.?

.....je to možné, mají toho tam asi už dost, to se stává v dějinách běžný jev. A je to dobře.

237183

31.01.2011 08:50

Supertřída

Je tam krásně,děkuji za článek

Etheral 85.?.?.?

Původně jsem chtěl jet v dubnu klasicky do Bad Ischlu, nebo prostě k Attersee kam jezdíme, ale asi to ještě přehodnotím. V Bad Ischlu je hotel s lázněmi tak za 14O EUR na den, nebo mimo lázeňský komplex tak za 90 EUR, v Davosu to jde sehnat na místě za to samé, akorát je to trochu dál. Děkuji za článek, hezky jsem si zavzpomínal a mám motivaci popřemýšlet o změně plánu na dobu relaxace odpočinku a pohody.[cool] Elity elitní vykutálené, na holou by zasloužili....Pravdou nicméně je, že se potvrzjue prakticky to, co je již dlouho známé. Ovládá to tady pár stovek rodin. [chechtot] A nemyslím si, že to je teď jiné nežli za doby císařů a králů. Jen se opticky ten svět díky globoglobo zmenšil. [cool]

237182

31.01.2011 08:17

Kdo útočí na Írán?

Naivita

Etheral 85.?.?.?

...Obama sice může být vnímán jako neposlušný, ale není to tak. Spíše Izrael změnil taktiku a převládají tam nyní "holubice" a "problém" řeší jinak. Jen by to odpovídalo naprogramování jako "změny" politiky USA. Obama mírotvůrce.....blablabla. Hra. Klasická gamesa, kterých se hraje denně v politice tisíce, aby byl klid a mohlo se to dojit ten systém. Ať už přes vývoj a následnou aplikaci viru, který komplikuje Iránu spuštění zařízení, nebo tím, že zabíjí jejich odborníky na atomovou energii. [cool] Ale může to být jinak, třeba si je Ahmadinežád nechal zabít sám. Jaderný program je prestižní vnitropoliticky velmi podrobně sledovaná záležitost a on to tam má nahnuté. Plnění programu vázne....hodně by tím získal. Za prvé by mohl zdůvodnit to, proč se to tak opožďuje a za druhé kdo jiný to udělal nežli soused kterého nemusíme, že. [chechtot] V historii by to nebylo poprvé, kdy se takto některé věci řeší.

237177

Čas na změnu je, již jsem to tady několikrát psal a můj názor se plně potvrdil. Tento web začíná být vnímán již jinak a některými výrazně antisemitskými a antiamerickými články sám sobě škodí. Resp. ladění těch článků by nevadilo, ale kdyby se jednalo více o konstruktivní opoziční témata s odkazy na zdroje apod. Mnohdy jde o snůšku polofantazijních blábolů okořeněných nějakou oblíbenou konspirační teorií. JInak zvedající úroveň webu je vidět nejvíce v diskuzích. Již převažuje většina lidí co jsou snad v pohodě [smích] Co se týká názvu nekorektní, to tam nemusí být. jak již tady někdo psal, ideální by bylo "hledající pravdu" nebo tak něco. Grafika je v pohodě, nicméně nový kabát by prospěl. Ne nějaké extra změny,ale stačila lehká úprava třeba loga, obrázku v záhlaví, malinko změnit rozvržení písma, resp. nadpisů. takové drobné úptavy.....barva je v pohodě, ale šlo by použít třeba lehčí modrou, světlejší šedou apod. Trochu si s tím pohrát.

237175

30.01.2011 18:32

Izrael vrací úder

RE: Netvrdím že by za tím nemohli stát

Etheral 85.?.?.?

...ale v pohodě, já mám prostě hroznou legraci tady z těch některých reakcí a hlavně paranoidních lidí tady. Osobně si prostě namyslím, že by sem někdo někoho nasazoval. Ten systém to nepotřebuje a tenhle web se dost často kompromituje sám. A to mi vadí. Vadí mi prostě ty přehnané články někdy. Přál bych si, aby byl serioznější. Co se týká WikiLeaks mám na to prostě svůj názor. A mám z čeho čerpat a nechci to rozvádět, nic víc. Ono je to i zjevné normálně, co to bylo za akci. Tím nechci tvrdit, že to je absolutně nedůvěryhodné. Naopak, máte pravdu, nikdo to nezpochybňuje ta infa. Jenže to je dosti selektivně vybírané a to je záměr. A ten důvod je zřejmý, stačí se zamyslet. Jsou depeše a depeše a je to otázka výběru co se uveřejní. Nehledě k tomu, že tyto depeše mají pramálo společného s informačním tokem agentury pracující v dané zemi. A vždy v historii byl velmi velký rozdíl v tom, v čem se drželi diplomaté, kteří o tom informovali své nadřízené a co byl reál. Doby, kdy byly diplomaté používáni jako krytí pro agentury jsou dávno pryč. Resp. to, co tam prakticky vždy bylo byla jen nepodstatná část faktického-reálného. A hlavně díky tomu že se počítá s únikem informací přes diplomatické kanály, včetně zdrojů a způsobů přenosu tak se to v praxi dělá zcela jinak. A to co je skutečné hlášení o faktickém stavu věci je často opravdu zcela odlišné a to povětšinou z důvodu krytí. O tom svědčí i zdroj WikiLeaks. Málo zabezpečená druhořadá síť, častečně používána i na aktivní opatření jako v tomto případě. Jenom naivní konzument Tv Nova apod.věří historce o otm jak si voják americké armády s přístupem do této veledůležité sítě v Iráku stahoval data..... [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] A potom to nějaký podřadný hacker....no to je jedno, svůj účel to již splnilo a bude ticho po pěšině. [cool]

237115

30.01.2011 16:00

Izrael vrací úder

RE: Netvrdím že by za tím nemohli stát

Etheral 85.?.?.?

...není zač, některým lidem se specifickou poruchou osobnosti se nesmí odporovat, to mne učili na škole.Tím nemyslím vás, já reagoval tím přiznáním na někoho jiného, vy jen děkujete. Ale když už jste tak hezky poděkoval, tak vám něco prozradím: Je nás tady nasazeno cca deset a všichni jsme prošli podobným výcvikem. Instrukce dostáváme od poštovních holubů (můj se jmenuje Eda) , nebo vysílačkou. Také nám zavedli novinku, musíme procházet cvičením v jednom táboře v Irgunu a tam to je rachot, pane. [překvapení] Letím tam letos na podzim se Steve a asi i Arkanem, ale to ještě namám potvrzeno. Hlavní školitel je plukovník Icik T. Sekci co nás vyplácí neznám, ale to je složitější. Mzda se pohybuje od osmi tisíc do deseti tisíc USD za měsíc v podstatě v čistém. Cílem je tady ty diskuze usměrňovat apod., aby nedocházelo ke vzniku tvrdého jádra odporu proti kapitalismu. Ale věřte že to je rachota jako každá jiná. Máme služby včetně nočních atd. A jde ještě celkem o easy metodu která je neškodná. Používají se i hardovky, ale o nich vím jen málo na ně nemám tréning. Tak asi tak.

237104

30.01.2011 08:13

Izrael vrací úder

RE: Netvrdím že by za tím nemohli stát

Etheral 85.?.?.?

....ano platí mne Mossad + CIA a dokonce jedna utajená zahraniční divize NSA. Takže teď reaguji tak jak je to psané v příručce, musím jinak by byl sebrán bonus za leden ještě [chechtot] Vláďa Putin je king a myslí to s lidem svým jen a jen dobře. Zaleťte se tam podívat (ale kamkoliv mimo centrum Moskvy) a potom ho obhajujte. [smích] Museli ho oddělat poněvadž zjistil kdo přesně stojí za jejich ,,twinsy,,. Putin udělal to samé co mladej Bush. Věděl o přípravě a realizaci teroristického útoku na svém území a dost pravděpodobně ho i nařídil. Třeba nevymyslel, jen schválil, nebo dal vymyslet.

237084

29.01.2011 18:33

Vůdcové nepokojů na Středním východě vycvičeni v Americe

RE: a co zbude, zavápníme hliníkem

Etheral 85.?.?.?

...no tak co by ty lidi tady chtěli? Když většina do sebe cpe ještě větší sajrajty a zcela dobrovolně a ještě tím podporuje ty do kterých ve finále někde na webech tepe? Klasika. Co chceš, to máš a platí to i v globo globo. [chechtot]

237058

29.01.2011 18:31

Zkáza a beznaděj

RE: ...to je hustý

Etheral 85.?.?.?

...tak lidi jsou v zásadě všude stejný. A s nástupem plnokrevného kapitalismu se to tak nějak všude dosrovná kde to není ještě.

237057

29.01.2011 18:27

Špatný jako Bush

RE: Nemyslím si,

Etheral 85.?.?.?

Obama je loutka, který tak umožní maximálně sobě dosáhnout pohodlného důchodu. [smích] A že to nějak vypadalo před volbami? No jo, hra, aby byl pokoj a mohlo se to dál dojit, nic víc [chechtot] Obama je pouze nástroj kliky která to tam dolikvidovává, stejně jako Putin v Rusku. Přál bych to tam komukoliv vidět tak 15km od centra Moskvy a nebo třeba dál na východ. Skládky, bordel špína.....a mrtě nešťastných lidí. A co dělají ti zachránci? Fotí se jako carové...tu s tygrem, tu při podpoře výrobků svého skomírajícího průmyslu a kašlou na všechno. Záchranky jezdí sporadicky, milice hotovo...to nemá smysl popisovat. A všude vzjatky, všude a za vše. Zaparkuj na parkovišti, zaplať v budce a ještě jednou za ,,ochranu,, chlapíkovi v kožené bundě. A stejně i když zaplatíš tak se vrátíš a auto v řiti. Že nebylo tvoje, ale z půjčovny? A koho to zajímá? Nicméně ještě že přiběhne malý kluk a ten ti ho pomůže za 500 dolarů najít....prostě hukot. A to je Moskva, ta je na tom relativně dobře ještě.....Ale nechci nikomu ty naděje na změnu brát, ti nahoře to těm dole zařídí. A čemu by už člověk měl věřit a v co doufat? [cool] Vždyť by se z toho zbláznil. Stát nefunguje, policie je v rukou mocipánů, všude samej vrah a úchyl, korupce, rozkradená zem,je je je.... [cool] Samá hrůza a děs. Někteří se v tom halt utrápí, někdo propadne alkoholu a někdo se uřeší. A někdo vezme svůj osud do vlastních rukou. Každého věc. Je to tady strakaté...[smích]

237056

29.01.2011 11:57

Nejlepší reforma školství: Zrušení?

Poděkování za hezký článek

Etheral 85.?.?.?

...tak tak. Systém vzdělávání je archaický, nepružný a neefektivní. V ČR obzvlášť....děti se učí pouze ignoraci a to tím, že jejich chování hraničící s agresí vůči všem a všemu ignorují dospělí a většinou bohužel i učitelé [pláč] Hlavně se ty děti neučí naprostým základům, jako je například péče o tělo a úcta ke starším. Výsledkem je nikotinová pandemie mezi dětmi a vzrůstající agresivita. Na druhou stranu s tím daleko nedojdou a časem pokud se ti jedinci nezmění tak se vyřadí ze společnosti sami.Ale to je každého věc.

237035

29.01.2011 11:48

Vůdcové nepokojů na Středním východě vycvičeni v Americe

Souhlas

Etheral 85.?.?.?

...ano je to možné že potřebují odvést pozornost...Spíše jde o synergii. Trochu se to rozkvedlá, malinko usměrní médii a ještě to pomůže globalizaci. [smích] On ten systém co tady nyní je ani jinak v podstatě nemůže jinak, bohužel.Resp.není zájem ty cesty hledat. to že to teď je pořešené zase tak na tři, čtyři roky nic neznamená. Ale myslím si že už se to transformuje. Jen to dopilovat.....Ale stejně tak může jít o spontánní projev těch lidí tam, i když tomu moc nevěřím. Sameťák u nás byl taky velmi dobře připraven a řízen. [chechtot]

237034

29.01.2011 11:39

Izrael vrací úder

RE: není žit jako žid, i nežit chce žít.

Etheral 85.?.?.?

...víte, ono to tady nejde moc vysvětlit. Prakticky nic. Ale je to celkem zábavné. Spíše těch lidí tady jde povětšinou litovat. Omezené vnímání, zažrání do té své pravdy apod. Nejvíce se mi líbí jak mi tady asi tři, nebo čtyři přispěvatelé vyčítají to, že jsem spekulant po mé zmínce že obchoduji na burze. To je typická ukázka malého českého človíčka [cool] Ten kdo to píše na to buď nemá prachy, nebo neví o co jde, tak to raději odsoudí. Pochopil bych to, kdyby mohl jen někdo, z "elity" takto vydělávat. Ale on může každý. Zceal každý. Stačí tak 100-200 tis.Kč na začátek a mít tak IQ nad 110 a pohoda [cool] Nic to nestojí a není to složité začít. Za vše ve finále mohou židé (a ne lidi tak nějak komplet sami-obzvláště za svoji lenost a problémy)a je to [chechtot] Nakonec se tady dočtu že nás někdo platí a je to tady nějak koordinované proti těm "čestným" hájícím asi zbytky svobody před pejzatci a to už fak uvažuji o tom se tady na to vykašlat [pláč]

237033

29.01.2011 11:24

Izrael vrací úder

RE: Netvrdím že by za tím nemohli stát

Etheral 85.?.?.?

...jasně, díky WikiLeaks, to je ten super kanál [chechtot] [chechtot] [chechtot]

237031

29.01.2011 11:14

Izrael vrací úder

RE: Netvrdím že by za tím nemohli stát

Etheral 85.?.?.?

....není to jen jeho boj. A já komentuji to, že pokud tady budou takovéto články plné poloblábolů a výrazně antisemitské tak ta nálepka zůstane a nikdy tento web nebude pro nikoho seriozní, tudíž ani malinko berný.Nic víc. [cool]

237029

29.01.2011 11:11

Zkáza a beznaděj

RE: ...to je hustý

Etheral 85.?.?.?

....tak pokud tedy mám odpovědět: Já bych článek o úpadku USA nepsal poněvadž to je zcela zbytečné, ale pokud ho někdo napíše, tak by měl být vyvážený ne vše má jen své negativní stránky.Hlavně mne vadí to, že tam je strašení, strašení a opět strašení všech a vším. Bude hladomor, kolapsy všeho druhu za dveřmi blablabla. Možná už i válka je za rohem. To mi vadí. Strašení lidí a šíření jednostranných pohledů.Já třeba vím, že lidstvo sice nyní je na nějaké křižovatce, ale věřte že vše proběhne v klidu. A nemyslím si že by si občané USA neuvědomovali v čem jsou a musel by jim to někdo psát. Jenom tak nějak jsou v pasti do které se sami dostali a jsou zcela líní něco s tím dělat sami. V článku chybí třeba jakákoliv zmínka o východisku z této situace, resp. již známá řešení, která se aplikují [cool] A že jich je.....akorát je nikdo moc nechce vidět. Ono je totiž pohodlnější setrvávat ve stavu který je, byť není vůbec ideální a čekat že to někdo vyřeší [chechtot] Kdyby to těm lidem tolik vadilo tam a bylo to tam tak katastrofické, tak to můžoz vyřešit brzy sami nic jim nebrání [cool] Nic, max.tak vlastní lenost.

237028

28.01.2011 11:17

Izrael vrací úder

RE: OFF TOPIC

Etheral 85.?.?.?

...necháme se překvapit [chechtot]

236977

28.01.2011 10:30

Zkáza a beznaděj

OFF TOPIC

Etheral 85.?.?.?

Něco pro čínožrouty: http://www.novinky.cz/ekonomika/223555-cinu-pohlti-financni-krize-mysli-si-vetsina-investoru.html [cool] [smích] [chechtot]

236973

28.01.2011 10:23

Izrael vrací úder

OFF TOPIC

Etheral 85.?.?.?

Něco pro čínožrouty: http://www.novinky.cz/ekonomika/223555-cinu-pohlti-financni-krize-mysli-si-vetsina-investoru.html [cool] [smích] [chechtot]

236972

28.01.2011 10:18

Zkáza a beznaděj

RE: Clanok je

Etheral 85.?.?.?

...článek je depka. Asi to autora taky nějak semlelo...a podle vás to semele všechny. Takže jsme v mlýnku. Ano, mnoho jedinců sem přijde na svět s takovýmto náhledem, nebo jim ho něco v životě dotvoří a začnou na té vibraci děsu, hrůzy a strachu fungovat. Potom se jim to tak nějak odráží všude a jen je to v tom utvrzuje. Některé to rozmáčkne a některým dojde že by měli nejdříve změnit něco v sobě a potom se jim změní i okolí. A když máte rád přísloví, znám také něco takového: Tvé okolí je Tvým zrcadlem [cool] Přeji méně chmur na té cestě zde,pane.

236971

28.01.2011 08:58

Izrael vrací úder

Netvrdím že by za tím nemohli stát

Etheral 85.?.?.?

Netvrdím že by za tím nemohli stát, ale rusové si pár bomb odpálili také sami. Litviněnko to věděl a hlavně měl hromady důkazů a mluvil, tak ho otrávili.... [chechtot] Nehledě k tomu, že pokud to byl Izrael tak rusům pomohl, neboť ti z toho udělají záležitost "kavkazu" i kdyby tam novináři na místě vyfotili kus hlavy s jarmulkou a spínačem od bomby ve zbytku ruky [chechtot] nicméně tento článek je nádhernou ukázkou laciného antisionismu. bez faktů, bez důkazů...jen tak výplod mozku poskládán do souvislostí světového dění [chechtot] Výborné je z textu toto: "Při vedení války zpoza buku zaměřují sionističtí váleční plánovači své úsilí na klíčové proměnné." A co takhle: "Navzdory imperialistickým štváčům si naše výdobytky socialismu vzít nedáme!!!!" To je podobné co do stylu....právě za takovéto články je tento web dosti kritizován [pláč] A oprávněně, je to jen snůška ničím nepodložených konspirací zasazených do selektivně vybraných událostí které se nyní ve světě dějí....Minimálně to není profi přístup. To si prostě myslím. Možná to ale s tou bombou na letišti je takto: Odpálil ji někdo placený státem Izrael a časem se to odhalí, poněvadž těmi správnými kanály se ty "důkazy" prostě ven dostanou. Následovat bude další kampaň proti židům, tudíž to bude vyžadovat další enormní náklady na zajištění bezpečnosti všeho a všude co jen trochu souvisí se zájmy státu. To bude stát nesmírné prostředky a z těch se vždycky nechá dosti uloupat domů...Třeba v Izraeli existuje elita elit-která fakticky vládne a má moc a ty ostatní jen dojí [chechtot] To samé s těmi afrikouny....podpořit protesty, zdemográtizovat, zaplavit hmotou, zadlužit, zotročit [cool] A za tím vším stojí jeden velkej ŽID a ten se směje pod fousy až se mu pejzy třepotají. a až umře, tak tady bude na zemi inferno jak se všichni mezi sebou pobijí o moc [chechtot] [chechtot] [chechtot]

236965

28.01.2011 08:31

Zkáza a beznaděj

...to je hustý

Etheral 85.?.?.?

...jak to tak pozoruji, tak to je fakt už krizovka. Docela se divím, že autoři takovýchto článků ještě vůbec nějak fungují v tom systému. Při představě, že bych měl být jen v poloviční depresi co z toho textu sálá na míle daleko.... [chechtot] Třeba ho za to někdo platí, aby tomu trochu pomohl, lidé jsou potom pasivnější a ohebnější [cool] Fuj. Nicméně z pohledu principu fungování vesmíru jde pouze o logický důsledek to v čem amíci nyní jsou [chechtot] Žití nad poměry se halt nevyplácí nikdy nikomu a ta země je toho živoucím důkazem. Ale ani tak se žádné hrůzy konati nebudou, jediné k čemu může ještě dojít je, že se ta jejich realita malinko více zahustí. Včera jsem od známého zaznamenal info, že jeho americký zaměstnavatel sem začal do Evropy díky totálnímu nedostatku techniků lifrovat mnoho amíků a ti jsou úplně odvaření z kontraktů kolem 60 tis.Kč měsíčně čistá ruka v přepočtu z dolaru a vydělení dvanácti. Tak to už je masakr [cool] Jde vesměs o inženýry elektro.... [chechtot] Jeden z nich byl prý uplně v šoku, když zjistil, že po odečtení nákladů na živobytí v práglu mu zbyde přes 2 tisíce dolarů a pořád o tom prý mlel [cool] Denně zemře hlady cca 30tis. dětí [překvapení] Každý všude jen řve a škemrá o prachy pro ně a nejen pro ně...Kde je problém třeba zavést v EU daň např. na mléko v řádech centů na litr a z toho je nakrmit? Kdyby se začalo s podporou třeba fakt kritické miliardy lidí co je na tom nejhůře na té naší kouzelné planetě tak by nám klesla životní úroveň o pár procent a jim by se zvýšila o stovky procent [chechtot] Jenže to nikdo nechce. Za prvé nadace a fondy jsou skvělý kšeft, za druhé proč by si někdo někde krmil budoucí problémy? Stejně je převážná část těchto jedinců v Africe a ta je dobrá tak akorát na testy "léků" a vývoz zbraní výměnou za suroviny [cool] Lidé jsou v mnoha ohledech pořád stejní jako ve středověku. Akorát mají jiné šaty, jinou techniku kolem sebe, ale jinak se chovají pořád dosti podobně....viz. tento hezký rozhovor (nejlepší je poslední otázka a odpověď-uplně na konci článku): http://www.krasnapani.cz/casopis-krasna/clanky-online/zdravi-a-dieta/46

236960

27.01.2011 22:45

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Taky bych se někdy rád do Davosu podíval

Etheral 85.?.?.?

...sice lyžník již nejsem ale mohu potvrdit že to je velmi velmi nádherné městečko. Ale drahé, tedy to dražší ze Švýcarska (asi jako Ženeva nebo Curych).Prostě je tam draho jako kdyby jste byl někde třeba v malebném městečku na vysočině v ČR a ceny jako v Práglu (ubytování, nemovitosti, služby apod. ale i jídlo-to zase v ČR je v Praze leckdy levnější nežli jinde....). Je to super....byt 2+1 40 let starý pár let po kompletní renovaci včetně pláště a oken cca 62m2 v bytovém baráku s bazénkem dole a terasou nahoře na opalování nebo jen tak posezeníčko cca 5,5 mil.Kč. Slušnější jídlo v restauraci od 500 Kč porce s pivem. Bydlení od 3-4 tisíc za noc, ale jde sehnat i levněji cca 2 tis., ale to zjistíte až na místě [chechtot] Jinak je tam hezky jako jinde v horách.

236940

27.01.2011 22:28

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Žije v parelelním světě - kdo?

Etheral 85.?.?.?

...neberte to jako dogma, jen se zamyslet....nic víc. A něco si o tom zjistit. Jestliže něco není prokázané tak to neznamená že to neexistuje. Ale nejsem fanatik a rád diskutuji, ale bylo by to asi téma mimo rámec tohoto webu. Každopádně ten Davos-ti lidé tam to je fakt jiný level... [smích]

236939

27.01.2011 20:05

Špatný jako Bush

RE: NIc proti němu.....

Etheral 85.?.?.?

...takže jste pro kapitalismus, ale chtěl by jste výhody socialismu. Jsou nyní kladeny velké nároky na jednotlivce a mnoho lidí to má velmi těžké. Ale zase mají mnoho možností jak to řešit. pokud se tedy nezasekali už definitivně. Což je časté. Ale týká se to drtivé menšiny populace. Vím, že i střední vrstvy žijí ve větším stresu, nežli dříve, ale jak píšu pořád dokola: Já si taky prošel neuvěřitelnými sra.kami a byl na dně jak ekonomicky tak opakovaně zdravotně a i přes objektivně špatné podmínky vzděláním počínaje a závazky spektra širokého konče, se mi to prostě podařilo vyřešit a jsem v pohodě. Je to o vůli a píli a trochu to tady začít koumat i z jiné stránky nežli jen té rozumové a emotivní [smích] Ale u mnoha lidí to je prostě rozhozený řadič. Za socialismu to bylo více plošné ta hmotná bohatost a lidi i lidštější, nerozsekaly je prachy ještě tolik, každý se měl +- stejně. Ale nyní si myslím že to je lepší ve hmotě pro většinu lidí. A mají mnoho možností. To, že je nevidí to je jiná věc, ale o tom to tady je o hledání....jak se říká: co tě nezabije to tě posílí....pod to se mohu podepsat [cool]

236924

27.01.2011 19:46

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Beh okolo stolu s predem jasnym koncem

Etheral 85.?.?.?

Čína bude za chvíli sama v řiti.resp.se zezápadní se vším co s tím souvisí. Má obrovské problémy s ekologií, čekají ji problémy s demografií a začne mít čím dál vlastní dražší provoz sama sebe tím jak se bude dále zvedat životní úroveň a toho volného kapitálu bude méně a méně, nehledě k tomu že to jsou vesměs prachy právě od těch ze západu.....to nemá smysl rozebírat. Ona ta masáž v médiích o číně a bububu čínou má důvod. Lidi více makají a němec v klidu vyrábí a o to jde, aby se měl dobře němčour s frantíkem a brit ještě. Ten svět je přespříliš globalizován na to, aby si někdo mohl dovolit nějak zlobit [chechtot] Ani od dolaru se ty země nějak nechtějí odklonit jako od ikony rezerv devizových.....a nikdo to neudělal a neudělá a přitom by mohl. Mohl, ale nechce, poněvadž to je pro každého elitníka z jakéhokoliv státu na světě velmi výhodné [cool] Přání je leckdy otcem myšlenky...... [smích]

236923

27.01.2011 19:37

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Opakující se smyčka

Etheral 85.?.?.?

...v podstatě souhlas, ale spíše to proběhne více v klidu. Chudí jsou eliminováni zapůjčkováním a nejen chudí. To by se muselo zvednout nějak masivně...ale to si nemyslím. Mám možnost sledovat třeba lidi na Ukrajině. Životní úroveň 3X horší nežli v roce 1990, bída, bída, chaos + vymírají....Velké oblasti zavezené chemickými odpadky z DE a FR (Rozdol např.), mnoho mnoho bezdomovců....pandemie alkoholismu napříč všemi vrstvami....a nic. Pár slabých pokusů o převzetí moci jedněmi od druhých ale jinak ty lidi se spíše zaobírají tím, jak přežít leckdy i do druhého dne. A tak to je a bude všude. Aby se to nějak masivně zvedlo to by muselo vypadat jinak a k tomu nedojde, sáhlo by to na jádro systému a to nikdo nedopustí. A tak hloupí nejsou, jenom to dělají. Od reality odtžení možná, ale ne zase tolik jak to vypadá. Oni to jen neřeší, ty limity znají.Velmi dobře.

236922

27.01.2011 19:28

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: Žije v parelelním světě - kdo?

Etheral 85.?.?.?

...pokud to tady začnete vnímat na reinkarnačním pozadí, začne vám to tady dávat smysl a skončí otázky, nebo začnou? Jak u koho. [smích] Tak tedy odpověď: ...protože si tím musí projít. Potom ta duše má celistvé zkušenosti. Tak to je.

236921

27.01.2011 19:17

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: však už se jim to někdo pokusil trochu osolit =)

Etheral 85.?.?.?

...to je jako s Wikileaks. Dali to tam naši chlapci z Mossadu, aby si lidé mysleli jako že už je to v pohybu a revoluce za dveřmi. Teď o tom budou psát a diskutovat a bude zase pokoj na pár měsíců. Ale to se týká jen těch, co ještě nejsou zgumovatělí [smích]

236919

27.01.2011 19:08

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: chybne odkazy

Etheral 85.?.?.?

Přidávám se. Včera byl web nedostupný cca od 13:00 do 18:00 a přesměrovávalo to na ten Parallels H-Sphere. Dnes to samé. Chytlo se to až teď kolem sedmé. Dnes to ale nemohlo načíst nic. Také asi od 13:00.

236918

27.01.2011 08:16

Špatný jako Bush

RE: NIc proti němu.....

Etheral 85.?.?.?

...to je složitější...Lidé byli naivní a mysleli si, že bude lépe a světe div se, většina lidí se má lépe nežli za socialismu. Akorát člověk jak chce více a více a srovnává svoji životní úroveň s kdejakým státem, tak propadá deziluzi že mu je hůře. Ale objektivně se má většina lidí ve hmotě podstatně lépe, nežli za minulého režimu. Tím nepopírám, že by zde nebylo tak 20% populace která se má hůře.....ale to je kapitalismus. A za sociku se o něm lidé i leckde povinně učili co to je a věděli co bude následovat až v padne to co měli. Šli a dobrovolně si to vyzvonili (ono to sice bylo nalajnované jako vše tady, ale odpovídám vám vaším jazykem).

236881

27.01.2011 08:08

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

...ladičky

Etheral 85.?.?.?

...teď to jenom doladí a pokecaj face to face a je vyřešeno zase na pár let [smích] Nový systém už je v běhu a pomalinku se jeho princip prokopíruje do životů všedních dnů všech..... [cool] A rezervy ještě jsou...např. v ČR je prý nejméně chudých v EU (pravda výpočet je takový trochu sporný, ale budiž). Tzn. je ještě koho odrbat a koho ne, ten se odrovná sám půjčkami a přestane zlobit [smích]

236880

27.01.2011 07:30

Deprivanti všech zemí, spojte se! V Davosu!

RE: chybne odkazy

Etheral 85.?.?.?

....Win7 64bit Profi a v pohodě [smích]

236877

26.01.2011 21:51

USA našly „staršího bratra“

Čínský papírový drak.....

Etheral 85.?.?.?

....nechápu, proč by se měl někdo bát číny. Ta bude mít a má svých problémů dost. To, že se tady o ni hodně píše a mluví má nějaký důvod a s objektivním stavem to nemá nic moc společného. A že by rusové a číňané chtěli zlikvidovat MMF...no nevim...to by si asi dost podřízli větev sami pod sebou. Současný svět se nepolarizuje, nejsou zlí a hodní, je jen bussines a na něm najdou všichni shodu. Žádné velké války, žádné extra naschvály a pokud to někde zazlobí, tak se rychle dohodnou-všichni. Stejně jako byli lidé vyplašení z možné války na jihokorejském poloostrově a nic se nestalo, stejně jako už je napadení Iránu za dveřmi deset let a nic....nic takového nebude. Je to jen a jen hra a lidé to žerou i s Wikileaks [smích] A funguje to, jak to tak pozoruji [cool] Systémek běží dál a poběží, neb je již dohodnut a uváděn v život nový systém. Je pravdou, že v Davosu (mohu potvrdit že nádhera tohoto městečka na obrázcích je v reálu ještě mocnější až úchvatná, akorát by tam mohly být trochu levnější hotely), se údajně diskutuje o nějakých věcech souvisejících se slepou uličkou Evropy apod., ale to se píše pro lid a možná o tom jakoby někdo trošku plácá hodinku, dvě......On Davos byla vždy jen komedie [chechtot] Psát se to musí. Soudruzi byl problém, nejásejme, soudruzi-ještě máme problém...a za chvíli bude řešení a co máme soudruzi? No přeci čárku a úspěch! Tak nás zase zvolí a bude pohoda..... [cool] A když se ti lidé bojí (to samé když jsou hloupí), tak alespoň více kupují a o to jde, o nic víc [cool] [cool] Jo, a ještě o moc, ale to je už dobudováno pár let, není už moc co ovládat a také již není důvod. Teď se jen doladí pár projektů na ovládnutí zbytku surovin, než se to dotěží a začne energokšeft jinde a jinak. Suroviny jsou již také rozplánovány a začíná se objevovat nejen tisíce nových technologií, ale hlavně jsou již pár lidem známy meganaleziště všeho co lidstvo potřebuje. Jen se dovychytá technologie a až přijde čas, tak se to pomalinku spustí ta těžba [smích] Žádné katastrofy, žádné války. Ani meteroit nepřiletí, aby ukončil pro některé tu jejich bídnou realitu všedních dnů [chechtot]

236855

26.01.2011 16:52

Špatný jako Bush

NIc proti němu.....

Etheral 85.?.?.?

...ale našel jsem toto (třeba to je ale štvavá kampaň proti němu z té doby): http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/amerika/chavez-doporucuje-sprchovani-po-komunisticku_147734.html
...samozřejmě že naivní masa hamburgerožroutů Obamovi naletěla. S tím se počítalo, proto tam je.Bylo potřeba získat čas a doválčit apod. Smlouvy mezi dodavateli zbraní a zbraňových systémů mají i svoje penalizace z obou stran a nejen ty hmotné[smích] + další mrtě věcí které bylo potřeba dodělat.

236845

25.01.2011 12:53

Anglosasové

RE: Demografie je problém Ruska.

Etheral 85.?.?.?

.....tedy klobouk dolů...souhlas, bez výhrad. Je to řešení, otázkou jen zůstává jestli se to nějak již pohne [cool] Osobně si myslím, že největší nebezpečí, jako nebezpečí je z Ruska v době, kdy mu budou docházet zásoby všeho. To Rusko žije v podstatě jen z ničím nelimitovaného exportu surovin....ale třeba v té době jich bude už jen 100 mil. z toho 79% lidí starých a zbytek číňani [chechtot]

236764

24.01.2011 15:06

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Úloha médií v kapitalistické kleptokracii

Etheral 85.?.?.?

...hezky napsané. Tak tak, jediná jistota dnešních dnů je nejistota vůkol. A u některých jedinců i v jejich životech a leckdy těžkejch osudech [smích] Ale člověk je snad silným tvorem a pokoří i v nečase bezčasí, popřípadě v bezčasí nečas a jde dál a dál, neb jeho vývoj nelze zastavit nikým a ničím [cool]

236714

24.01.2011 14:40

Smrt „sociální Evropy“

RE: Dotaz pro obeznamenejsi

Etheral 85.?.?.?

...ale v Kanadě je hezky a pohoda, ne? Myslím si že si s pár černochy poradíte.... [cool] To snad ten systém nijak ani nezanamená tam....spíše bych se bál těch vepřů dole v emerice, ale ti zase mají handicap v tom, že po cestě k Vám nahoru pojdou na ucpávky trubek ve futrálu [chechtot] Vždyť kanadský systém už zvládl přetavit i vostřejší národnosti a jejich deriváty...... [smích]

236713

24.01.2011 14:33

Bezradní západní profesoři: Nem tudom Magyarom

....hezké, hezké.....

Etheral 85.?.?.?

.....neznamená to, že pan Sedláček z ČSOB, nebo dva páni profesoři něco vědí. Systém to již vyřešil. Resp.nové nastavení je již uvedeno v život. V podstatě se jen rozšířil cca před dvaceti lety vzniklý americký model, kdy dochází masivně k virtuálnímu nákupu dluhů výměnou za neomezenou moc ve společnosti různými zájmovými skupinami. Systém je v tomto již vypilován skoro k dokonalosti. Masy byly vyřazeny snadným přístupem k penězům a v drtivé většině toho díky své nevyzrálosti a zaslepenosti využily (argumenty typu že si někdo musí půjčovat jsou zcestné, resp. vyjma hypotéky to je blbost každého jedince). Tím se dostaly do závazků a nyní jsou raději v klidu. Jelikož mnoho a mnoho lidí jede nadoraz s rozpočty nebo je dokonce v nějaké té dluhové pastičce tak si raději hledí svého, neboť je sám zahlcen svými problémy a dá tím pokoj...jak dokonalé...ti hodně bohatí nemají důvod cokoliv měnit, neboť jim systém přinesl bohatství, nebo možnost zbohatnout. vyšší střední vrstva taktéž. Střední vrstva je likvidována a žije v nejistotě, proto raději nic nedělá a ještě hledá u sebe rezervy. Nižší střední vrstva je prodlužená a tím vyřazena z čehokoliv a ta nejnižší bojuje o holou existenci, takže již také nic nemůže....dokonale vymyšlené a hlavně funkční [cool] Halt nová doba... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

236712

24.01.2011 10:29

Tunis a diktát MMF

ukázkové

Etheral 77.?.?.?

....zájmová skupina bankéřů, nebo farmaceutů (bankéř v bílém plášti) si zaplatí jinou skupinu a ta to dorazí. A je jedno jestli to je WHO, MMF, nebo kdokoliv jiný. Hlavně že funguje bussines a je co dále zahmotnit a pořádně prodlužit [chechtot] A na zaplavovačky toho tady je ještě hodně, je to nutné, jinak se mašinka kapitálizmu zasekne a to nikdo z bankovníků nechce [chechtot] Chce to soudruzi, revoluci a systém nahradit jiným. [cool] Každopádně toto musí a bude pokračovat, není zatím jiné cesty. Osobně si myslím, že ten systém se už přetransformoval a frčí na jiných mechanismech. Ale chvilku to potrvá nežli to masa zaregistruje včetně mnoha věhlasných ekonomů. Uvidíme [cool] Odhaduji, že se postupně přestanou zveřejňovat různá čísla o dluzích a tak nějak to vyšumí. Teď to ale ještě chvilku je zjevné, protože to plní účel. [smích]

236703

24.01.2011 10:08

To že je elita národa?

Bratrstva

Etheral 77.?.?.?

...komunisti si jen uvolnili ruce a rozjeli to ve velkým. To že byla nějaké oblbovačka s revolucí tak to je celkem jasné, bylo to připravené a pečlivě naplánováno [chechtot] Zaplétat se do toho kdo s kým a proč a že teď to a tamto....nojono....je to sranda [cool] Hlavně se nerozčilovat, škodí to zdraví [chechtot] [chechtot] [chechtot]

236702

22.01.2011 09:11

Smrt „sociální Evropy“

RE: jak se píše OFF TOPIC

Etheral 77.?.?.?

...ano, ano diskreditace je nejlepší cestou a je jedno jak se jí dosáhne. Ale mě je to zcela jedno. Za prvé není čím, za druhé i kdyby si kdokoliv cokoliv vymyslel tak to je jen tvrzení a nic jiného neexistuje, takže z tohoto strach nemám. A jestli tady píšu nesmysly nebo ne, je otázka. Třeba já osobně považuji za NEJVĚTŠÍ nesmysl lidi strašit. Tím je bloknete a jsou jak ovce ještě více. Lepší je lidi naučit se strachů zbavit. A některé články jsou tady vyloženě negativistické a manipulativní. Nebo odo lidí kteří to sice myslí dobře ale spíše se v jejich tvorbě tady promítá minimálně jejich vlastní komplikovaná životní situace. To není fér. Psát o něčem mohu když jsem v pohodě, potom bude moje hodnota podávaného objektivní a ne když jsem v řiti. To není moc profi.

236611

22.01.2011 09:04

Smrt „sociální Evropy“

RE: 2 Etheral

Etheral 77.?.?.?

...jo, na řádění Mindy si právě pamatuji [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Uvidíme, hyn sa ukáže!

236610

.....Vezmi prožitek mnoha židů po nazi táborech. Běžně byly používány metody postupného mučení. Když už mučený žid nemohl byla mu poskytnuta lékařská péče a dostal trochu najíst. Jakmile trochu zesílil, mučení pokračovalo. Do toho přidej školení emerických poradců na bezpečnost a je z toho toto. Oni v podstatě ty lidi tam týrají. Zase je nechají vše vybudovat a zase je napadnou a vše jim rozflákají....a tak to půjde dokola dokud je nevyhladí, nebo dokud někdo nevyhladí JE. Co jiného tam páchají nežli genocidu? A nikde nic se neděje, všichni se usmívají a tepou do toho zlého Iránu [cool] Viz. pan Wikileaks a jeho objektivní úniky svodek z ambasád(nějak to utichlo, všimli jste si?). Takže teď je další kolo. Nechají je vybudovat odsolovačku a další potřebná zařízení a jakmile to dostaví tak přijdou humanitární bombičky (nejlépe v době kdy mají děti přestávku ve škole a jsou na ulici). Ať to tam je jak je, chce se mi z Izraelců zvracet [bliji] Já netvrdím, že by druhá strana byla svatá, ale asi to jsou ty akce od nich jen reakcí na agresivní akce Izraelců a obráceně. Ale kdo komu zabírá půdu?.....a už vůbec nechápu ty xindloviny Izraelců s tím neustálým pozastavováním výstavby osad. Zase zpomalíme na pár měsíců....a potom přistavíme a potom až to zase někde přepískneme tak slíbíme opět pozastaveníčko třeba na půl ročku.....to je hotovo [překvapení]

236609

21.01.2011 22:39

Smrt „sociální Evropy“

2 Akronym pokr.

Etheral 77.?.?.?

...ještě k tomu vyhoštění odsud. Mám takový pocit, nevím proč, ale je to asi způsobené tím co tady probíhalo. A bylo to dosti drsné ta selekce. Netvrdím že nespravedlivé, editor musel párkrát zakročit. Ale nemyslím si, že vždy to bylo fér. A myslím si že tady bylo bloknuto,nebo odsunuto pár lidí kteří se provinili jenom tím, že nehýkali se stádem a dokola neopakovali leckdy nesmysly pod články. No a jelikož to nedělám tak to tak cítím......nic víc.

236598

21.01.2011 22:31

Smrt „sociální Evropy“

2 Akronym

Etheral 77.?.?.?

....díky za podporu. Teď mám čas tak píšu. Už jsem to tady někde sděloval, že to je možná nárazové. Sice mi obživa zabírá tak tři hodiny denně, ale jiné projekty-ty nevýdělečné více času a je potřeba se jim věnovat. Teď ale mám tak ještě nějaký týden a potom bude zase tvorba, no. Ale nevím kdy a jak přesně. Od dubna ale mám něco co zapere tak 500 hodin a to asi nebudu vůbec. Ano MOŽNÁ tady byli nějací jedinci možná i někým placení, ale pochybuji. Nevím. Tvrdit, vědět, prokázat,to jsou různé pojmy.

236596

21.01.2011 20:38

Smrt „sociální Evropy“

RE: ...ještě k Michálkovi....

Etheral 77.?.?.?

....já to neposuzuji, jen říkám že to mám ze zdroje kterému věřím a tvrdím: nemusí to být tak jak to vypadá. Pokud je pan Michálek čestný člověk, OK. Pan Drobil může být (ale nemusí) také v pohodě. Ale to si nemyslím. Ostatně naše politika je plná takové špíny, že to nemá snad ani smysl komentovat.

236590

21.01.2011 18:59

Malé vítězství rozumu

4 zero

Etheral 77.?.?.?

.....jsem z oboru...tak nějak. už jsem myslel že se zde rozumní lidé nevyskytují. Ještě je důležité vyladit motor, aby nežral. Velmi důležité je jíst málo. Tělo se potom napojí na vnější en. výživu z x procent(jak u koho- ten poměr) a je to v pohodě. Pozor také na velké množství jednoduchých cukrů (ale nevynechávat zcela!). A hlavně optimismus. To je základ. Jinak se plně ztotožňuji s vaším názorem na stravování. Perfektní je o tomto dokument tuším Pravda o rakovině. V praxi jsme vyzkoušel a opravdu lze léčit a hlavně trvale vyléčit některé druhy rakoviny pouze vynecháním živočišných bílkovin. jinak jsem také nedávno narazil na článek, kde se jasně prokazovalo na cca 40 ti studiích, že když se do střev dostane maso, vzniká silná lokální imunitní reakce a tělo se snaží masa zbavit všemi možnými prostředky. Já jsem v pohodě jako Vy mám to odzkoušené a fakt pohoda.

236577

21.01.2011 18:14

Tunis: Předzvěst velké krize?

RE: off topic - Albrightovej miliony z Kosova

Etheral 77.?.?.?

Já se Vám tímto omlouvám za unáhlenost. Nezlobte se, prosím.

236576

21.01.2011 18:10

Poněkud odlišný pohled na kauzu ABL

RE: Poněkud jednostranný pohled na ABL

Etheral 77.?.?.?

....jo jo. Proto přesně polovina mých klientů mi neplatí ani korunu. Tak jsem prospěchářský. Tak tak. A komu jako mám závidět? Já o panu Okamurovi vím mnoho pane. Ale nebudu to dále rozpitvávat to sem nepatří. Je jiný, nežli to vypadá v Tv. Nic víc. Tím neříkám že lže. Vše co má na webu i ten životní příběh je pravdivý. Jen vynechal některé ošklivé detaily z dob budování svého impéria. A závidět jako komu. Jemu? A co? Lexuse co má? Nebo nadváhu? Já mám vše co jsem kdy chtěl mít. Vše, nic mi nechybí. Ani na stáří se nemusím strachovat o hmotný dostatek. A za svoji práci (to nehmotno) a za to, že také nezištně pomáhám druhým se nestydím, ani nechlubím. Píšu to jen proto, že se svým způsobem bráním z nařčení. Nic víc. To, že na Vás někdo nějak někdo působí (třeba ten Okamura nebo kdo) a uděláte si z něj vzor a potom se Vám do toho vzoru něco naplete, to Vás neopravňuje přeci požívat slovo závist. Ale Vaše věc.

236575

21.01.2011 17:36

Smrt „sociální Evropy“

...ještě k Michálkovi....

Etheral 77.?.?.?

....teď vážně: já jsem slyšel ze zdroje kterému věřím, že pan Michálek si za nezveřejnění nahrávek řekl o takovou částku, že mu ji prostě někdo dát nemohl (nebo nechtěl). A prý byl hodně rozčarován z nabídky jednoho deníku (obcházel po odmítnutí prý několik dní kdekoho z novinářů), která byla o dost nul jinde, nežli chtěl po těch které hodlal vydírat. Jenže když už si s tím dal práci tak to střelil za málo. Alespoň ale něco a splnil svoji výhrůžku těm, které tímto zkusil vydírat. To je ta objektivita pane. Třeba to bylo uplně jinak a morální bastardi jsou oba.

236574

21.01.2011 17:30

Smrt „sociální Evropy“

jak se píše OFF TOPIC

Etheral 77.?.?.?

...docela mne začíná zajímat jak se to tady bude se mnou vyvíjet. Všiml jsem si, že moje příspěvky začínají některým vadit.... [překvapení] Možná budu brzy vyhoštěn.....ani bych se nedivil, cenzura zde již byla...resp. sleduji podrobně tento web již od jeho samotného počátku, od doby, kdy tady většina lidí neměla doma internet. Ale i když se tady děly věci, které byly krajně zvláštní a podobné praktikám zde se odsuzujícím zatím to nevyvážilo hodnotu přínosu tohoto webu (z mého pohledu). A hlavně práce jeho autora, kterou dělal roky ani ne za ,,pěkně děkuji.,, Za to a za odvahu nést kůži na trh si pana Stwory vážím. Za tím je tečka. A budu se ho snažit podporovat i finančně, co to půjde. Ne penězi od agentů CIA apod., ale penězi řádně zdaněnými a poctivě vydělanými.....Já mám svědomí čisté. A to že nehýkám jako ostatní snad není vada. To, že se snažím tady trochu odlehčit od témat které tady lidi drásají a tím se sami poškozují snad není vada. A hlavně se snažím dát na věci jiný náhled. To snad nemůže vadit. Ale možná vadí a pápá. Nevím, ale jsme na to zvědavý (jsme na Zvědavci) jak to dopadne. Ale už začínám vadit. Dokonce jsem prý sem nasazen! Tahle paranoia se zde v diskuzích táhne již léta. Ta o nasazování (kýmsi) do diskuzí za búčelem disharmonizace šiku příspěvků pod články. Kdo si toto myslí je stejný jako ti ,,ONI,,. Totalitářský a schopen omezovat a vytěsňovat jakmile není sdílen stejný názor. Proti stejným praktikám přeci ale tento web skomně bojuje, ne???? Co tací lidé tedy dělají na webu, který o sobě hlásá hájení svobody a hledání jiných pohledů na sešněrovaný mainstream????????? Nejsou to náhodou ti ,,ONI,, právě ti, kterým se nelíbí jakýkoliv názor jiných???? Chovají se přeci jako ,,ONI,, , ne???? Ale jde jen o domněnku. Já se mohu domnívat, že právě tito lidé jsou sem nasazeni a usvědčují se chováním ,,TĚCH,,.

236573

21.01.2011 17:09

Rozdělení Súdánu

RE: Ty se činíš Etherale, to budou mít chlapci z Mossadu z tebe radost!

Etheral 77.?.?.?

...jasně, dostanu prémie a poletím za sluníčkem si odpočinout od neustálého sledování diskuzí [smích]

236572

21.01.2011 17:01

Smrt „sociální Evropy“

RE: Krajně podezdřelý Etherale,

Etheral 77.?.?.?

...ano, platí mne za to. Peníze mi chodí přes firmu na Kajmanských ostrovech. Jmenuje se Tingyi Holdings Corp. Naverboval mne nějaký pán před rokem a půl v jedné luxusní pražské restauraci a pobírám za to nemalý peníz, pane. Mohu si dovolit zde být celý den a pečlivě sledovat diskuze a řídit je tím ,,správným směrem,,. Pokyny mi nosí každé ráno poštovní holub Eda. Nebo možná Béda, přesně nevím. Ten pán co mi dával instrukce byl trochu opilý a já mu nerozumněl (asi to bude z Mossadu, ty jsou prý blbě placení jako ti diplomaté). Ani mne nezajímá kdo mne platí. A přesvědčení nepotřebuji, stačí prachy, ne? tak a máte jasno, pane [cool] Jinak Vám sdělím jedno tajemství. Slyšel jsem to předevčírem večer ve vysílačce (tu musím používat jako záložní zdroj pro instrukce, když holub nedoletí). Někdo ,,od našich,, tam naznačoval něco o spiknutí v ČR. Prý padne vláda a bude to rachot. Stojí za tím údajně vysoké šajby z Deutsche bank a KBC. Prý kvůli Kalouskovi a ostatním nablblům co tam jsou (tak je nazýval ten dotyčný) se bude stát málo zadlužovat. Za Jyrky Paroubka by byl deficit prý 240 mld. Kč a teď bude asi jen 140mld. Kč a z těch 100 mld. Kč by měly tyhle dvě banky pěkně mastnej úrok (prý kolem 200 mil.EUR každý rok) a tak prý začal někdo připravovat likvidaci vládní koalice. Rozstřelí to mezi ODS a VV. Ale nikomu to neříkejte, asi to bude tajné, děkuji [smích]

236570

21.01.2011 08:54

Malé vítězství rozumu

RE: Závěr.

Etheral 77.?.?.?

....no vidíte. Jsem rád že je tady další komu to došlo. Ano v těle to funguje jinak. Dle plánu duše. I lidstvo má vyšší plán....Stejně si ale nemyslím že to do sebe cpát má pozitivní dopad, spíše naopak. A až mi to tělo selže nic se neděje....smrti se nebojí je to jen meznník na té cestě, nic víc. A po smrti stejně nic hrozného není, naopak. Ale to jsem již zašel příliš daleko a nesouvisí to ani s článkem ani s Vaším příspěvkem. Hezký den!

236556

21.01.2011 08:51

Smrt „sociální Evropy“

RE: Výborný článek

Etheral 77.?.?.?

...já se nepřu, v zásadě to vidíte dle logického schematu, ale princip je jiný. Nepodělá se to nějak extra významně. Prostě nepodělá.

236555

21.01.2011 07:30

Rozdělení Súdánu

...alespoň to bude nyní přehlednější

Etheral 77.?.?.?

....dosud tam byla situace leckdy poněkud nepřehledná. Od teď to bude přehlednější. Půjde do sebe Jih a Sever [chechtot] [chechtot] [chechtot] Možná za tím je komplot CNN a dalších zpravodajských korporací. Přehlednost zpráv na prvním místě !!!!

236549

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 5

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,47 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
298 538,57 Kč

Poslední aktualizace: 25.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 379 287