Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Andrew Siddur

Nalezeno 765 příspěveků, 45 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

13.07.2013 12:12

Jak funguje dnešní svět

Chcete znát pravdu? Ano, jde jenom o prachy. Nejlépe za nic, a pro největší vyžírky

Andrew Siddur 77.?.?.?

Příliš filosofický rozbor.
Nejde o žádnou moc a bla bla, ale jen o prachy.

Všichni je chtějí, hlavně ti, co nedělají nic užitečného, nebo ti, kteří si myslí, že když se jednou poškrábou na zadku, má je ten velkolepý čin zabezpečit do konce života.

Smutné je, že úplně mimo jsou i různí "experti" na kybernetické právo, jako Ing. Vladimír SMEJKAL, CSc., když se domnívají, že je třeba ještě větší represe než nyní. Nejradši by zpoplatnili celý internet – hezky podle kilobytů, jako za starých časů, a nadto aby lidi ještě platili za nějakou pos*anou muziku nebo knížku, kterou by si stejně normálně nepřečetli, jenom když se kolem nich na internetu náhodou ochomýtnou.

Už nyní je internet tak zcenzuorvaný (díky, Google a další milion cenzorských organizací konajících s podporou států), nesvobodný, téměř nic z něj nejde stáhnout (v porovnání s dobou ještě tak před 5-10 lety), ANTIneutrální (lidé v různých zemích nevidí stejný obsah) a zaměřen výhradně na zisk, až je to ohavné.
Za tohoto stavu už není žádné další utahování šroubů ani logické, ani nutné!

Ing. Vladimír SMEJKAL, CSc. ukázal svou pravou tvář nadutého elitáře, když se odhodlal k dementímu příměru (volná citace): "Říkat 'když si nemohu koupit knihu, protože je drahá, stáhnu si ji' je stejně morálně závadné jako říkat 'Když si nemohu koupit Rolls-Royce, protože je drahý, aspoň se projedu v tom, co stojí na ulici'."


Lidé jako Ing. Vladimír SMEJKAL, CSc. by byli nejraději, kdyby děti musely platit rodičům za to, že je naučí jíst příborem, zavázat tkaničku a umývat si ruce, aby pak přirozeně přešli k mistru etikety Špačkovi a platili jemu.

A zatím je rodinná výchova zdarma, ale kdo chce, může si později samozřejmě zaplatit Špačka.

Podobně to je (a mělo by být!), podle mého názoru, se softwarem a vším, co je (tedy už skoro není) dostupné na internetu. Pokud někdo potřebuje jakousi hloupou právní publikaci k zápočtu ve škole, je jedině dobře, když si ji bude moci stáhnout a nahlédnout do ní - bez toho, že by si ji musel za nesmyslné peníze kupovat, navíc když často ani není obvyklou cestou k sehnání(!).

Ten, kdo z ní předčítá před spaním své ženě a dětem, ať si ji klidně koupí! Podobně si i IT/internetový profesionál rád nakoupí balík programů pro svou činnost za nekřesťanské prachy.

Ovšem omezovat internet, aby jedinec nemohl uspokojit svou aktuální a nezištnou potřebu tím, že si stáhne, co zrovna potřebuje (nehledě na to, že to dnes už často ani nejde), je hloupé, smejkalovské.

293214

13.07.2013 12:44

Korupce v přímém přenosu

RE: Korupce je užitečnou metodou již od dob společenské dělby práce

Andrew Siddur 77.?.?.?

Korupce je málo pravicová!
Být pravicující ponikradel, neztrácím s korupcí – a tedy s tím, zda by mi český polofunkční bahňák snad možná mohl díky ní nabídnout nějaké lepší řešení – ani minutu, ale iHned a iDnes odletím na operaci slepého střeva do New York, USA, nebo do Tel Aviv, Ëretz Yjisraël!

293217

15.07.2013 11:32

Korupce v přímém přenosu

RE: Ano, je to stret zajmu

Andrew Siddur 77.?.?.?

Tohle už je klišé, délka života už nevzrůstá. Všudypřítomný stres a rakovina dělají svoje.

Jistě, ale zase: kdo na to má, toho můžou doktoři držet při životě až do aleluja; nepochybuji o tom, že za miliardu dokáží na amerických klinikách s neamerickými jmény zázraky.

Za běžné prachy se ale člověk ve zdravotnictví dočká stále horší péče, zde nějaký pokrok jako by se zastavil, byť mééédia se nás snaží přesvědčit o opaku (i ty si můžeš raka léčit protonem v Německu, i pro tebe je tu – kdybys ztratil tvář – veleúspěšný česko-americký dochtor Pomahač atd.).

293342

15.07.2013 22:07

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: V čím žoldu se bijí právníci?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jak by k tomu chudá (všechno je relativní) b. Blažková přišla, že by si advokáta – tedy přesněji nutnou součást soudního Procesu, který se jí protiví – musela hradit ze svého?

A jak k tomu přijdou ti podnikavci v oboru pozemních staveb a další věhlasní podnikradelé, kteří naopak na výhody dnešního zdejšího soukromnického socialismu((c)někdo ze Zvědavce) spoléhají jako na to, že vyjde Slunce, když jsou přisáti na státní zakázky a finance, a co nemusí platit ze svého, to neplatí, neboť jedině tak mohou dosáhnout pěkného zisku??

293370

16.07.2013 02:14

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: mediální cenzura

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano, dobrý postřeh. Na Novinkách článek o zavražděné v Chicagu, a zablokovaná diskuse. Taky mne to udivilo.

Úplně vidím emerickýho právníka, an si rukou ulízne bohatou kštici, upraví si brýle ne nose, a praví: "Cokoli napíšou vaše zpravodajské portály, může být použito proti vám."

Vražda v zemi svobody, pokroku a demokracie? To přece není možné! Jistě proto ta cenzura.

Určitě jste si taky všimli, že když se stane neštěstí v USA s mnoha oběťmi na životech, přicházejí jen kusé údaje a druhý den už do médií hlásí nějaký pověřený mluvčí z místa činu, že se vlastně skoro nic nestalo.

Viz výbuch chemičky ve městě West, TX. A teď vykolejení vlaku v kanadském Lac-Megantic. Byl jsem až překvapen, nakolik je Kanada v tomhle stejná s USA. Zuby nehty hlásili osmdesát nezvěstných, než aby je potvrdili jako mrtvé, dokud zpráva nezapadla.

Kdepak, jakmile katastrofa naruší mediální vypulírovaný obrázek bezpečné země, a to pozlátko a přetvářka jako ze seriálu Glee opadají jako papundekl z amerického domku při výbuchu, je zle. Zatloukat, zatloukat, zatloukat, oddalovat informace.

Už i to Japonsko se svou Fukušimou umně maskovalo rozsah škod. Asi se to naučili od těch Američanů, které si tam na základnách hřejí na prsou od té doby, co na ně z legrace shodili dvě atomovky.

293379

17.07.2013 22:17

Co týden dal

Tak hlavně že se něco děje, žejó

Andrew Siddur 77.?.?.?

Výsledek táhnoucí se kauzy Nagyová a její poskoci:

- Občan otrávený dalším divadlem bez jakékoliv katarze

- Frustrovaná levice

-Rozhýkaní pravičáci a kalouskovci, mající teď plnou hubu řevu o tom, že spravedlnost zvítězila, a že zemi nebude vládnout "parta rudých plukovníků"

- pro aktéry a jejich následovníky poučení: Všechno už je zase ve starých kolejích. Kdo bude krást, tomu už se nikdy nic zlého nepřihodí. Proto - kraďte, chcete-li být navždy nevinní a bohatí.

(Nějaký Fond proti korupci a Transparency international už se vůbec nechytají a zmírají na úbytě, budou si muset najít jiné téma, jako třeba velebení cikánů, zkrátka něco prosperujícího).

No, a je to za náma. Vzhůru do další "kauzy", která utuží tu (ne)naši (ne)českou (ne)hezkou dementokracii.

293450

24.07.2013 18:21

České zdravotnictví

RE: Opět tu máme autorovy bláboly

Andrew Siddur 77.?.?.?

>poukazuje na obrovské plýtvání, ke kterému ale paradoxně dochází zejména ve zdravotních zařízeních zřízených a řízených státem

Brožurka ODS09?
Kolektivní pravičácké dogma?
Pseudorozumová apologetika současného stavu "peníze na prvním místě a na těch dalších NIC"?

293842

24.07.2013 18:22

Děsivý neexistující terorismus

RE: Současný

Andrew Siddur 77.?.?.?

Krása.
Zajímalo by mne, kolik kol v soukolí celé dnešní takzvané ekonomiky je roztáčeno stejným způsobem. [smích]

293843

04.08.2013 17:00

Kauza „Hitlerovy projevy“ – nakladatel chce do vězení spolu s knihkupci!

Predikce vývoje telenovely "česká politika"

Andrew Siddur 77.?.?.?

Roste nám tu SPOR - Strana přátel oportunisty Rusnoka, sestávající pro změnu ze členů SPOZ, což jsou povětšinou bezpartijní/bezpáteřní kariéristi, často býv. členové ČSSD, pro které ovšem byla ČSSD moc idealistická a moc si tam nevydělali.
Vulgární, ale vlastně docela přesné vysvětlení zkratky SPOZ zní: Strana přátel opilce Zemana; odmyslíme-li si toho opilce, má to spojení pravdu v tom, že bez Zemana by lidé jako pan Mynář byli NIKÝM. Kancléř Hájek provokoval blbce bystrostí a exaktností, kancléř Mynář provokuje svou blbostí a velkohubostí většinu lidí.

Kalousci ze SPOZ budou zkrátka bojovat proti Kalouskům z ODSTOP09, do toho ještě přibudne pánko Babiš se svými miliardami na kontě a nakoupenými médii.

Pragmatik Andrej Babiš, který nehne brvou, versus čapájevovci ze SPOZ, kteří přišli ke korytům jako slepí k houslím, ale když už tam jsou, tak už se taky honem zakopávají a zavrtávají ve svých pozicích, a hromadí finance na bitvu s Babišem; je s podivem, že se jim to zatím taky docela daří.

Vypadá to, jako by tradiční strany jako ODS nebo ČSSD vůbec neměly být připuštěny k lizu, a to ať bude ČSSD hlasovat pro Rusnoka, nebo proti němu!

Podobný experiment jsme tu už měli. Neškodné Věci Veřejné. Teď tu máme dva takové experimenty, ale daleko houževnatější a nebezpečnější: Babišovce a tzv. "Zemanovce", z nichž většina by ovšem za Zemana ruku do ohně nedala. Spíš to jsou Kalouskovci.

Ani ten Babiš nebude žádné terno, když už od začátku přitahuje Komárky a další mediální pěvce.

Současná nevolená Rusnokova vláda pod (loutko)vedením Zemana mi velmi připomíná tuhle vládu, a to tedy nebylo nic extra. Už jen ta jména a charaktery.

Naprosto to samé nám "vládne" dnes, oportunistou Rusnokem a nešťastným Fischerem počínaje, kariéristickým fanatikem Pecinou pokračuje a proradnou tetkou Benešovou konče.

A bude už jenom hůř, až vypukne boj tohoto divného "panstva" na život a na smrt proti Babišovi!

294076

04.08.2013 20:51

Dönmeh: Tajemství Středního východu o němž se nejvíce šušká (část 2)

RE: No, něco na tom nejspíš bude. Pravý machometán nikdy nepustí jednou dobyté území

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vynikající!

Termíny "Židokřesťanská civilizace" či "judeokřesťanská tradice" skutečně nejsou ničím jiným než marketingovým pojmem posledních let, který má lidi dojmout, nějak pohnout, nebo snad sjednotit proti společnému nepříteli (v českých podmínkách komunisti, DSSS).

Druhým zmíněným termínem se zaklínal i kalouskův politický recyklát známý jako TOP09; pod pláštík "judeokřesťanské tradice" se do jeho novostrany uteklo skrýt (kromě celoživotních idealistů-uctívačů Pražského jara atp.) mnoho lidí, kteří měli v různých dobách vždy ten správný průkaz, až nakonec zjistili, že žádný nepotřebují, že potřebují jenom fráze, které jim zrovna dobře zní, pod kterými by se zamaskovali.

Kandidátka TOP09 tak nechtěně vystihuje nesmyslný pojem "judeokřestanské tradice" naprosto bez příkras a velmi realisticky.

Taky můžete vzít otevřenou lahev sladké limonády, na kterou nalepíte etiketu "Judeokřesťanská tradice" a pak už jenom koukáte, kolik rozličné havěti se topí v tekutině.

294080

04.08.2013 22:05

Dönmeh: Tajemství Středního východu o němž se nejvíce šušká (část 2)

RE: No, něco na tom nejspíš bude. Pravý machometán nikdy nepustí jednou dobyté území

Andrew Siddur 77.?.?.?

Židokřesťanské základy se nejlépe objeví, pokud je dodatečně vytvoříme, podobně jako Rukopisy královedvorský a zelenohorský.

Tak už osmdesát let mnozí poukazují na judaizaci církve. Nikdy jsem osobně příliš nevěděl, co si pod tím představit, naštěstí však žiji v ČR, kde mi to osoby Vlka, Hermana, Duky, Halíka, Malého, Heryána, zkrátka všech veřejně propagovaných představitelů tzv. katolické církve, ale i všech našich politických katolíků (Kalousek, Parkanová, Benda), jakož i všechny jejich názory, rozhovory a činy, které vyvrcholily schválením NEcírkevních NErestitucí, neskonale osvětlily.

Kdepak, chcete-li být správný katolík, musíte umět číst Tanach v hebrejštině, přečíst všechny Halíkovy knihy, nejméně dvakrát ročně poslat svoje děti na poznávací zájezd za civěním do komínů kamsi do Polska, chválit vládu, horovat pro tzv. restituce, a hlavně freneticky bít na poplach před nevýslovnou a neodvratnou hrozbou islamizace a komunismu.

Jistě ne každý chce mít v hlavě dobrovolně takový zmatek, jako ho tam nedobrovolně a od přirození mají naši pravdoláskařsko-ekumeničtí-katolíci, kteří se snaží ustanovit svou ideu jakéhosi židokřesťantví, a prohlásit ji za normu, od které se všechno odvíjí; žel ti slabší podlehnou.

Uvažoval jsem dokonce, jestli to není tak, že kdyby mohli, šířili by ti Malí, Halíkové a Hermani ideu sionismu, ale protože mají – z mně neznámého důvodu – pocit, že nemohou (snad to jejich role, které hrají, vylučují), tak šíří tento podivný koncept židokřesťanství.
Pokud tedy ono židokřesťanství není zaobalený název pro sionismus.

Tohle kdyby ABB rozebral, udělal by mi radost.

294081

08.08.2013 16:48

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Mír a pokoj blízkému i vzdálenému.........

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jen jestli netoužíte po Švýcarsku...

294178

08.08.2013 17:03

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: Nicole

Andrew Siddur 77.?.?.?

Půlku Prahy bych jim klidně dal už teď, ať si ji klidně očipujou a spláčou nad výdělkem. [chechtot]

Nevidím na Vašem příspěvku nic k doplnění, tak snad jen, že zmiňovaná teorie hovoří o redukci na 500 milionů obyvatel (500.000k).

Když se nad tou konspirační teorií zamyslím, nezní mi vůbec nelogicky. Slabé elity vychcípají, a těm nejsilnějším bude k pocitu nadřazenosti a potřebám obživy těch 500 milionů obyvatel stačit.

Elitami bude tou dobou jenom Amerika a její bezvýznamné satelity, v první řadě samozřejmě nejvěrnější ČR a Izrael (Kontrolní otázka: jaký bude mezi těmito zeměmi rozdíl? Ano, v Izraeli budou i nadále židi, ale v ČR už nebudou Češi).

Co se stane s Ruskem, nevím, ale určitě něco hrůzostrašného; mám takový dojem, že si bude u Ameriky tak koledovat, až bude vymazáno z mapy.

294179

09.08.2013 19:33

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ernst Röhm
Zajímavá skutečnost.

Podle všeho to vypadá, že Röhm se výhradně z pozice své perverzní osoby činil o to, aby z SA byla armáda buzíků; nebylo to tedy tak, že by SA byla buzerantská již v základu a Röhm k ní přišel jako k hotové věci.

Obecně je zajímavé, jak jsou mocní představitelé totalit ovládáni sexualitou (třeba Felix Dzeržinskij si zase rád zasouložil s mladými holkami), jako by to vždy byla jakási "druhá strana mince" k rozhodnosti a odpovědnosti, kterou byli takoví lidé povinni prokazovat ve svých funkcích.
Než bolševici do svého hnutí přitáhli i ženy, taky to tam muselo vypadat všelijak.

Nakonec i ohledně české vlády – byť jsou v ní zastoupeny i ženy, a povětšinou tam sedí samí strejcové –, se mi zdá, že to občas mezi některými tak slizce jiskří; případně, podíváme-li se zase na ženy, člověk velmi pochybuje o standardnosti jejich orientace.

Potom by zbývalo dořešit, zda je to tak, že prostředí politiky samo o sobě přitahuje všechny menšiny (exhibicionisty, narcisty, sociopaty, teplé, Tatary, ...), nebo je to tak, že se do politiky dostane pár jedinců z každé menšiny, a ti pak na sebe navazují – nějakou aurou, nebo čím – další podobně postižené. Ale toto už určitě bylo někde rozebráno, navíc já se tím snad ani nemíním hlouběji zaobírat.

294211

09.08.2013 20:06

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Netvrdím, že henlainova pátá kolona propagovala buzeranty,

Andrew Siddur 77.?.?.?

[mrknutí jedním okem]

294215

10.08.2013 12:30

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

RE: lenže -

Andrew Siddur 77.?.?.?

Přesně tak.

Víra drží pohromadě i paneláky.
(aspoň ve skeči od Monty Pythonů)

A tak nějak to bude fungovat i s celou dnešní ekonomikou.

294226

10.08.2013 19:00

Kanada si osvojuje právo peskovat Rusko kvůli zákonu omezujícímu propagaci homosexuality

RE: Príčiny homosexuality... 2

Andrew Siddur 77.?.?.?

1. Vaše originální přezdívka je opravdu velice neanonymní
2. Babráte se v nepodstatnostném moralizování, které je docela příznačné pro takové profesionální osvěžovače života, naváděče ke správnému názoru a entuziasty, kteří velebí plné vozíky v hypermarketech.

294228

10.08.2013 23:30

Současná situace z více úhlů pohledu

RE: mám obavu

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano; být Vámi, dával bych si dobrý pozor.

Možná už po vás jdou pralidi, aby vás domlátili kyjem.

Historie se totiž opakuje, takže čím dávnější, s tím větší pravděpodobností se bude opakovat.

294236

11.08.2013 17:58

Bitcoin je legitimní formou „měny“, rozhodl federální soudce

RE: Američtí expati se kvůli zpřísnění daní houfně vzdávají občanství

Andrew Siddur 77.?.?.?

Je skvostné, jak se média v případě USA bojí použít normální slovo emigranti.

294262

20.08.2013 00:46

Rómové v péči humanistů, aneb blížící se národní pohroma?

RE:

Andrew Siddur 77.?.?.?

To je pěkné. Kdo to složil, Šostakovič? A kdy ten uhlazený jakože-cikánský elegán pojedl naposledy slepici/psa nebo kradl v noci parapet?

294637

20.08.2013 19:38

Šašek udělal vtip – a chtějí ho zavřít

RE: JXD je žid

Andrew Siddur 77.?.?.?

A já bláhový si myslel, že na reagování na "% je žid" a nálepkování náckama tu má výhradní právo mtk. [smích]

"Kauza" Doležal má plebsu žijícímu pod jhem médií opět ukázat, že se všem měří stejným metrem, jako je toho jednou za čas zapotřebí, a nikolv že se tedy berou metry "jako doteď dva", jak svého času zpíval Landa v Orlíku, kteréhož Doležal byl tenkrát hlavním ideovým teoretikem (kde ty loňské sněhy jsou); žida bych v tom nehledal.

294660

03.09.2013 16:49

Progresivní daň je zločin

Totální rezignace na solidární společnost

Andrew Siddur 77.?.?.?

- Absurdní budování dálnic a rychlostních silnic, aby se obratem zpoplatnily známkami, takže si to pak stejně všichni serou s ďábelskou grimasou po kamiony přecpaných rozmlácených okreskách. Pokrok, komfort a logika přepravy = 0.
Bezplatné dálnice (aspoň pro osobáky)? Neslýchané!

- Předražená MHD. Uživatelsky nepřívětivá MHD. Stresující MHD. Zaplať. Co na tom, že nevíš, jakým způsobem, abys vůbec zaplatil, abys nebyl zbytečně oškubán, a jestli tě pak neoškube ještě jakýsi otrhanec, který si říká revizor. Platba pomocí SMS se jeví docela nedůvěryhodná i mladému člověku (byť funguje). Absurdní ceny za lístek člověka naprosto odrazují od legálního používání MHD, většinu lidí odrazují zcela.
Bezplatná MHD bez všech těchto štvoucích symptomů? (Třeboň, Tallin?) Neslýchané!

- Dnešní systém aktivně potírá všechny pokusy o snížení stresu uvaleného na občana všemožnými poplatky za kdysi samozřejmé věci.
Bezplatné zdravotnictví? Hejno zaplacených bláznů už letí napsat odsuzující články do Mf DNES. Bezplatná MHD vzbudí naprosto stejný povyk. Je to až neuvěřitelné.

- Všichni víme, že bezplatná = zaplacené v dani. Kolik takových daní se dnes platí? Stovky, tisíce? Daň zaručující bezplatnou MHD nebo dálnice by se v té přehršli naprosto ztratila.
Nebo snad křičící odpůrci bezplatné MHD tuší, že je těch daní tolik, že už žádnou další by lidé finančně neunesli? Není v tom případě něco špatně? Neměli bychom mnoho daní zrušit?

- Ekonomové a šéfredaktoři ekonomických týdeníků vyznávají heslo "podle sebe soudím tebe" a v každém článku zarputile sdělují, že "co je zadarmo, toho si lidé neváží".

- Ekonomové se společně a pod ochranou politiků domnívají, že občan musí žít pod permanentním bičem nezaplaceného poplatku, jinak nic nevytvoří.

---

Není divu, že v takové atmosféře jsou sebemenší odpor a pokus o ulehčení života skrze zrušení poplatků za nejpotřebnější služby zašlapány už v zárodku.

295482

03.09.2013 18:30

Učiní Obama ze sebe válečného zločince?

RE: Nobelovka

Andrew Siddur 77.?.?.?

Kdyby aspoň za skici, mohl ji dostat místo Hitlera.

295495

06.09.2013 01:22

Grázlové v Bruselu

Inu, musí to tak být. Dnešní systém je totiž nejlepší ze všech možných.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Mě trochu zamrazilo tohle:
Miliony pro (skoro) každou stranu.

Vždycky jsem si myslel, že kámoši před volbami založí mraky naoko soupeřících politických stran proto, aby se po volbách neochvějně všichni sešli u jednoho koryta. Tak teď vidím, že to má ještě druhý, prostější důvod.

295639

07.09.2013 13:39

Kváskový chleba

RE: Koulení

Andrew Siddur 77.?.?.?

[smích]
To má politický potenciál.
Dovedu si představit heslo: "Choďte na schůze, bude dobrý chleba!"

295741

20.09.2013 17:36

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

Andrew Siddur 77.?.?.?

>Až do počátku devadesátých let (...)

Ano, model "fungování s elitami" si svou historickou epochu odbyl v 90. letech 20. až 10. letech 21. století, nyní mele z posledního a již i přední čeští ekonomové jako Šavel Šťáral si pokládají palčivou a složitou otázku: "Co dál?" a stejně složitě si na ni odpovídají: "Hlavně ne komunisty, neumí malou násobilku."

296531

22.09.2013 15:41

Studie zjistila, že bohatství dává vzniknout pocitu oprávněnosti a narcistickému chování

1932 - The End of the Depression

Andrew Siddur 77.?.?.?

Stop Crying, Start Buying!
WTF?????

ODKAZ!

Jako by v těch iritujících medailích byla shrnuta celá dnešní realita.

296627

22.09.2013 15:47

Studie zjistila, že bohatství dává vzniknout pocitu oprávněnosti a narcistickému chování

RE: 1932 - The End of the Depression

Andrew Siddur 77.?.?.?

Opravdový konspirační potenciál těch zednářských mincí ale jistě každý vidí v té Davidově hvězdě prolnuté se svastikou (= symbol štěstí; možná pro masony má ještě nějaký jiný význam), vzhledem k tomu, co se zanedlouho dělo v Německu.
No, zvláštní.

296628

22.09.2013 16:41

Studie zjistila, že bohatství dává vzniknout pocitu oprávněnosti a narcistickému chování

RE: Ty medaile s těmi hesly jsou krásné,

Andrew Siddur 77.?.?.?

Děkuji; Kim Philby - neznal jsem, nastuduji. Ano, A. E., znám; na konci procesu už jako by to nebyl Áda, ale jenom Eichmann.
Pan Stwora si žádné vlasy z hlavy trhat nebude.
Oi!

Konec OT [smích]

296631

[vyplazený jazyk]

Komárek. Už jen příjmení tohoto novináře jako by byla skryt jeho úděl letět tam, kam jej poryvy větru zanesou a hlavně vždycky lísavě děkovat za aktuální proudění vzduchu.

S vousatým předobrazem taky byla sranda; když český Che Guevara zemřel, pěli na něj chválu i ti, kteří skutečného Che Guevaru mají jindy za hloupou modlu levičáckých příživniků. Inu, koho plíseň jíš...

296634

25.09.2013 13:21

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: A co s nima mají dělat?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano, DÁ se pořídit. Dnes se dá pořídit mnoho věcí. Například pračka Whirlpool, která se přesně za dva roky rozpadne (u dopravních prostředků MHD je ta lhůta vyšší, asi 5 let).

Budeme se obklopovat takzvaným "moderním" šuntem, který byl vyroben proto, aby se co nejdříve rozpadl nebo byl sešrotován a my si mohli dopřát další, který se DÁ pořídit.

Kola ekonomiky se (možná) točí, kola logiky a udržitelného rozvoje se točí pozpátku jako rotor vrtulníku.

296794

25.09.2013 13:45

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: A co s nima mají dělat?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Nemám nic proti ČD a nákupům nových vlaků. Ovšem vadí mi plýtvání. Pokud budou nakoupeny Siemensy (a ne polské šunty PESA), jistě budou kvalitní, byť možná už o polovinu méně, než ty vyrobené před 15 lety.

Z čistě formálních důvodů tak proti takové obnově jistě nic nemám. Taky bych nejraději vyhodil české dálnice a nakoupil německé, posvítil bych si i na autobusy a vůbec všelijaké dopravní prostředky a stroje, které se dnes jistě DAJÍ koupit, aby nahradily TY STRAŠNÉ ZASTARALÉ SOCIALISTICKÉ KRÁMY, neboť – zdroje jsou, ŽE ANO.

(Když to kdysi řekl Špidla, řekl to proto, protože jako jeden z prvních, přímo u zdroje, poznal, na jakém principu funguje evropská ekonomika. Teď si z něj média dělají srandu, přitom Špidla jen popsal skutečnost, která je od té doby čím dál horší a my děláme, že ji nevidíme.)

296796

25.09.2013 18:19

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: A co s nima mají dělat?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano
Výše uvedené platí pro výrobky vzniklé v době tzv. ekonomické krize, tedy přibližně od r. 2005-2008 dosud; v mém případě šlo o Whirlpoolku r. v. ANNO 2011.

Ať Vám stará kvalitní pračka slouží co nejdéle. [smích]

296803

09.10.2013 16:43

Kam kráčíš Slovensko? Kam kráčíte Čechy?

RE: Krásne výsledky

Andrew Siddur 77.?.?.?

Když ty mi dáš TO, já ti za to dám ONO

---

V minulosti to bylo i takhle:
- Když ty mi nedáš DANĚ, já ti dám HOLOKAUST
- Když vy si mezi sebou dáte TO i ONO, a na nás nezbyde nic, my vám dáme ZNÁRODNĚNÍ.

A v brzké budoucnosti třeba zase bude...

I k takovým míroumilovným východiskům často vede ta vaše mírumilovná korupce... [smích])

Naštěstí tu dnes máme mírumilovné robokopy a těžkooděnce, kteří takové excesy snad nedopustí.
Pokud je někdo nezkorumpuje... [smích]

297577

14.10.2013 14:52

Právo nevolit

RE: Ještě jeden příspěvek, kterým rád záměrně provokuji na jiných diskuzích.

Andrew Siddur 77.?.?.?

[smích]
Problém je, že když teď lidi vloží důvěru v ČSSD + KSČM (s pomocí Boží; hejno vran - všemožných záměrně vzniklých straniček - se opět vyrojilo, aby ukrojily nejsilnějším stranám hlasy a nastolily chaos a nemožnost ustavit jinou vládu, než zase nějaký 101čkový paskvil) a v Zemana s jeho šesticípými virózami, BUDE POŘÁD STEJNĚ.

Zeman si hraje na "levicujícího", oranžovorudé vládní duo se bude pouze snažit přežít.

Jak to bude?

Nějaké podplacené hovado bude chtít nařídit chodcům, aby skákali po jedné noze, tak pošle návrh zákona Evropské unii, která ho nám, pitomcům, ráda posvětí a nařídí. Dvatisíce pokuta za normální chůzi, na podplacené hovado nikdo nemůže, bude se zaklínat Evropskou unií.

Zeman nad tím mávne rukou, problémy plebsu ho nezajímají, neboť on nechodí, ale nechává se vléci ve člunu.

Takhle to bude. A ještě mnohem "lépe".

297833

14.10.2013 15:06

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ach.

V 50. letech 20. století to bylo ještě tak jednoduché – brojilo se proti katolíkům, židům a teplým (a to nejen v komunistické ČSR, ale všude jinde ve světě, např. i v USA, nastudujte si to, modří pitomci!).

Dnes je to složitější.
Brojí se proti katolíkům, muslimům a védám.
Naopak brojí se PRO židy a PRO buzny.
(byť jaksi "skrytě" – židy je především nutné ze všeho vyvynit, když se jenom zmíní jejich jméno; odborníkem na toto je Alex Jones, košer konspirátor. A buznismus se rovněž propaguje nepřímo – urážením občanů, u kterých nezřídka ještě pedofilní homoduo "táta"+"máma" s adoptovanými dětmi vyvolává obavy).

Nezávidím dnešním brojičům, musí toho (představte si pod tím cokoli) mít v hlavě víc než před 50 lety.

297835

14.10.2013 15:08

Kovbojská demokracie USA je terorismus převlečený do nóbl hadrů

RE: Co, muzem ocekavat od statu,kde ,tak zvani zide maji hlavni slovo.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Tedy vyvinit.

297836

20.10.2013 02:07

Mattoni tajně skupuje tisíce hektarů s obřími rezervoáry

Ta jména firem jsou jako názvy nějakého malwaru

Andrew Siddur 77.?.?.?

Za chvíli těmi počátečními písmeny obsáhnou celou abecedu!

Zbývá vytěžit lesy, vyčerpat podzemní vodu, zabetonovat pole.
Co taky s touhle rozkradenou zemí.

Jen doufám, že to Vít Bárta nějak důkladněji investiguje, pokud má takové skandální informace.

298200

22.10.2013 17:58

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: dle rozhodnutí většiny...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Nicméně mnoho lidí regresivně nebilancuje, ale potýká se s objektivně regresivní skutečností dnešního fenomenónského blablaholobytu...

298388

22.10.2013 20:34

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Slovaci tak neco vytahnete na Babise

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vložený obrázek

298395

22.10.2013 22:18

Opravdu chceme kmotra Babiše?

RE: Slovaci tak neco vytahnete na Babise

Andrew Siddur 77.?.?.?

Babisch.
Ten člověk snad nechybí v žádným seznamu.

298406

25.10.2013 18:30

Komodifikací ztrácíme lidská práva

RE: Ach...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Stálo by za studii, proč v diskusi mnozí autoři nesouhlasných polemik používají takové sebeurážející přezdívky.

298589

27.10.2013 00:37

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: KDU-ČSL

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jarda Cyrda + USTRčený Herman
Kníže hazardu a metanolu s knížetem NWO a Bilderbergu

Myslete si co chcete, ale tihle lidi pro mne nejsou křesťani ani nic byť jen vzdáleně jim podobného.

KDU-ČSL vnímám jako taková zadní vrátka, jako takovou pátou kolonu, která takovým individuím slouží jako líheň a výtah ke kariéře.

Pod křesťanským praporem se srotí ta největší nekřesťanská, ba ateistická hovada, aby se pak rozlétla v plné síle do svých vlastních stran (kalousek).

Je mi záhadou, proč KDU-ČSL obsazenou parazity lidé volí, a vychází mi šokující: právě kvůli těm parazitům! Kdyby tam nebyli, ani by se milí křesťani nedostali do sněmovny.

Ale jak za KDU-ČSL kandiduje Herman, dostane skoro 7 %.
Kdyby za tu stranu kandidoval rabín Sidon, bude mít snad 30 % ! [velký smích]

Tak, jak horlil Duka v rozhlase, jako starý politruk, úplně stejnou politickou agitaci by předvedli i Sidon s Pavlátem.

Podle mně už dávno neexistuje něco jako křesťanská církev, alespoň ne oficiálně v rámci ČR. Všechny "křesťanské" instituce nepokrytě splynuly a překrývají se s těmi židovskými.

Duka syčí v rozhlase jako starý politruk – a úplně stejnou politickou agitaci by zřejmě předvedli i Sidon s Pavlátem, kdyby k tomu měli možnost a chabý důvod. Ale ti si na takové chování (naštěstí) netroufnou, protože vědí, jaký rozruch by následoval!

Všichni ti [(c)Rudé Právo] Heryánové, Halíkové, Malí a Dukové, v každém projevu strašící Hitlerem a komunisty, a civící na židovské náhrobky mi nepřipadají ani za mák důvěryhodní. Kdybych chtěl být oficiálním křesťanem, naprosto bych je ignoroval. Přesto jsou zřejmě lidé, kteří jim tu křeč věří. Říkají si katolíci a křesťani jako Kalousek.
Svůj k svému...?

298655

27.10.2013 00:45

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: KDU-ČSL

Andrew Siddur 77.?.?.?

V neposlední řadě si všímám, jak vyloženě ateističtí lidé se až přehnaně často zastávají představitelů KDU-ČSL a dokonce církve. Například ohledně tzv. restitucí.

Společný nepřítel (komunisti) a společná touha po mamonu stmeluje "křesťany" s naprostými ateisty. Opravdu krásné splynutí.

298657

27.10.2013 18:35

Teď, když máme, co jsme chtěli...

Graf voleb

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vložený obrázek

- Zajímavý je konstantní Babisch; pokud to není zfalšované, potom má nejvyrovnanější voličskou základnu, volí ho na vsích i ve městech

- oproti tomu Kalousek při 50 % sečtených hlasů přesáhne 10 % a do finále přidá další dvě (nepochybně vliv pražského voliče; naprosto stejný graf měl i Schwarzenberg při prezident. volbě)

298738

29.10.2013 15:51

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: Super návrh

Andrew Siddur 77.?.?.?

Přesně...

Je mi trochu divně z toho farizejství, když UNICEF nebo nějaká podobná organizace hovoří o pomoci Africe.

Je vždycky jasné, že ta pomoc musí být menší než malá, protože je v zájmu celého našeho "západního" světa, aby většina Afričanů byla slabá a hladová, aby nám nemigrovala do Evropy.

V opačném případě bychom za chvíli ani nemohli pořádat sbírky pro hladové africké děti, protože bychom sami měli hlad.

Je to smutné, nespravedlivé a pravdivé zároveň, to zjištění, že tahle planeta je příliš malá na to, aby tu všichni žili v dostatku.

298857

03.11.2013 18:53

Epigenetici: Člověk může změnit svoji DNA

RE: pátá dimenze za bukem...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Poslední dobou nám tu "rezonuje" čím dál víc lidí, mám důvodnou obavu, budou-li rezonovat na stejné frekvenci, že popadá pár mostů.

299135

04.11.2013 12:20

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

Bitcoin = podvod pro důvěřivé?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Osobně se mi Bitcoin nelíbí; působí na mne jako autoritami trpěný švindl, který může být kdykoliv zakázán.

– jako každý produkt zabývající se penězi musí být bezpodmínečně pod drobnohledem USA, CIA, NSA

– reputaci neprospívá ani množství virů jako "Bitcoin Miner", kdy napadený počítač automaticky těží bitcoiny pro tvůrce viru, nebo aby měnu znehodnotil

299167

04.11.2013 13:33

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

O la la!

Andrew Siddur 77.?.?.?

ČOI: Jedenáct falešných šperků z dvanácti
Reklamy na cetky? Bez jeptišek to nepůjde (v nadrozměrné velikosti viselo na mrakodrapu GiTy v Brně)
Cetky nakupujeme v Izraeli, takže vám je můžeme nabídnout za výhodné ceny, aneb české košer reklamy
(Hmm, byla by ta 10% sleva taky tak úderná, kdyby byla vepsána v křesťanském kříži? [smích])

299171

06.11.2013 13:33

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: velká volatilita

Andrew Siddur 77.?.?.?

A bude stoupat, z principu veci.

Až do aleluja?

To mi trošku připomíná dnešní ekonomiku. Ta také vytrvale stoupá. Rovněž vše zdražuje, protože jsme přece čím dál bohatší.
No a pak člověk otevře oči... [velký smích]

299261

15.11.2013 15:28

Proč jsou zubní implantáty tak drahé?

"Neřešme třicetikorunové poplatky, řešme, když se kradou miliony!"

Andrew Siddur 77.?.?.?

"Neřešme třicetikorunové poplatky, řešme, když se kradou miliony!" nabádají dnes naoko rozhořčeně různí uvědomělí slouhové systému.

Z toho plynou pro občana dvě jistoty:

1) různé dvouciferné poplatky jsou OK, ono když se to takhle rozloží, člověk si nevšimne, že minul svůj plat za NIC.

2) krást miliony se budou dál

---

"Neřešme třicetikorunové poplatky, řešme, když se kradou miliony!" tedy přeloženo do srozumitelné řeči: "Všechno je OK. Občane, zaplať!"

299591

K čemu technické popisy, svět není včerejší.
U valné většiny nových smrtfonů vypnuté Wi-Fi znamená (či bude znamenat) aktivní ve standby režimu "zadních vrátek", právě pro účely dohledu a šmírování v zájmu ekonomiky a "bezpečnosti".

299634

22.11.2013 15:12

Usvědčující důkazy v post-snowdenovském světě

RE: GIGA PRUSER!!! http://www.facebook.com/home.php#!/martin.ludacka

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano, když vaši fotku v tílku olajkuje chlap, to zavání průserem...

299777

26.11.2013 17:09

Oligarchie versus planeta Země

RE: Lidstvu chybí hlavně velcí lidé, kteří by mu dali vizi

Andrew Siddur 77.?.?.?

To už se spíš naštval sovětský blok a instaloval nám sem Havla

299911

02.12.2013 19:25

Domovy seniorů

RE: upresneni ..

Andrew Siddur 77.?.?.?

>Co to je?

Houba...

300193

02.12.2013 22:04

Domovy seniorů

RE: Tak tohle už v Německu vymyslel Hitler a dopadlo to špatně

Andrew Siddur 77.?.?.?

Malé odbočení k heslu "dědeček a babička ujídají chlebíčka". Je velmi zajímavé.
Je zřejmě daleko starší, než se nám různí Steigerwaldi, Navarové a Marjanovičové snaží namluvit, a nevymysleli ho tedy komunisti, aby zastrašili zpovykané starce zvyklé přepychu. Byť heslo samozřejmě mohlo být komunisty použito, což se mi však zdá trochu podivné, vzhledem k tomu, že staří lidé mohli být rádi, že přežili válku, a jistě nebyli nijak nároční.

A na mládež se nadávalo i v roce 1920, kdy v obecní kronice je uvedeno přísloví ""Dědeček a babička -- ujídají krajíčka""-- penze nebyly žádné, grunt se přepsal a povinností nového hospodáře bylo automaticky do konce života živit a šatit rodiče.

ZDROJ

300205

11.12.2013 22:20

Západ ztratil respekt k mezinárodnímu právu

RE: Politici jsou dnes inverzní Jánošíci.

Andrew Siddur 77.?.?.?

Z diskuse na babišDnes:
"Izrael a Švýcarsko jsou podle mě poslední dva normální a schopné státy má světě." +19 -1


[velký smích]

300603

15.12.2013 21:48

Lidská práva

RE: Mám radost...

Andrew Siddur 77.?.?.?

No ne, kdo to s Kalouskovou vycpaninou jede do Kyjeva, sám slavný Ivan Gabal, říkáte?

Ten "nezávislý" Ivan Gabal, který je tak nezávislý, že už mu nezbylo nic jiného, než kandidovat za KDU-ČSL, když vycítil, že se ta strana (dnes je to spíše již rabinát) díky podpoře médií dostane přes 5% hranici?

Ten "nezávislý" Ivan Gabal, který je tak nezávislý, že ve vlně všeobecného mandelismu jde v patosu všem příkladem?

Ten "nezávislý" Gabal, který tak nezávisle horuje pro jediný schválený plán elit s Ukrajinou – její anektování k EU/USA?

Na svoje billboardy si měl zcela realisticky přiklesit pořádný sosák, a ne cynická tykadla...
Vložený obrázek

300778

15.12.2013 21:56

Lidská práva

oprava vloženého obrázku

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vložený obrázek

300780

21.12.2013 22:28

Jak pro-evropské protesty zachvacují Ukrajinu, židovský oligarcha Viktor Pinčuk je mostem na Západ

RE: Pořád mi nejde do hlavy

Andrew Siddur 77.?.?.?

> Jako co se nás týká, myslím si, že USA a EU je na tom teď dost podobně (i když máme "plné" obchody).

Ano. Nulový pokrok v léčbě AIDS a rakoviny, obecně v lékařství daleko nižší pokrok, než by byl logický. A to ještě sílí hlasy z řad ekonomů, že na medicínu nejsou peníze. Na lékařství v kapitalismu NIKDY nebyly a nebudou peníze. (Nepočítáme-li osobní kliniky a doktory, kterým příslušníci elit platí miliony.)

Plné obchody. Vlastně čím dál plnější. Čím dál zbytečnějšího a nekvalitnějšího šmejdu, který se snaží vzbudit dojem, že ho potřebujeme. Plánované zastarávání, milion "značek" vyrábějících totéž. Chrlení šuntu, který, nefunkční, zamořuje planetu na skládkách.

Opravdu i mně toto přešlapování na místě a "udržování neudržitelného" připomíná atmosféru 80. let, kdy USA podvodem (Reaganovo "uzbrojení") ničily ekonomiku SSSR a tím celého Východního bloku, důsledkem čehož byla stagnace, zhoršování životního prostředí, nezvyšování životní úrovně ani kvality života. (Toto období je dobře vykresleno v – byť trochu přehrávajícím – Vorlově filmu Kouř.)

301227

25.12.2013 15:42

Vánoce Smolíka McFiggina

RE: Šťastné a veselé!

Andrew Siddur 77.?.?.?

> "Polovina národa jsou burani, máme zděděnou mentalitu čeledínů, která se vyznačuje nezodpovědností, porušováním předpisů, krádežemi (propisek), absencí důstojnosti..."

To je ze stejného soudku jako opovážlivý výrok pana Kodeta v Pelíškách "Dvacet let nám vládla lůza!", když v předvečer "okupace" naivně prezentuje svůj pomníček britským letcům. A jako podobné výroky z úst dnešních pravdoláskařů nezřídka prudce specifického původu, zálibně hledících k Americe, Izraeli a "církevním" restitucím.

Což musí být po Kodetově, Menzelově? S Kodetem a Menzelem, nebo s lůzou? S proizraelskoamerickou pravdoláskou, nebo s lůzou? Opravdu je to takhle černobílé?

---

Pana Menzela, vynikajícího režiséra, si nicméně vážím, i přesto, že poslední dobou už jsou jeho díla spíše jen křečí nadrženého dědka, než čímkoliv jiným.

301375

27.12.2013 00:55

Americké dohody nemají cenu ani toho papíru

RE: a ten jejich lidovecký dobytek Herman jim slouží u nás

Andrew Siddur 77.?.?.?

KDU-ČSL, která je dnes po své "obrodě" opět výlučně židovskou stranou (ostatně tak tomu bylo již od dob Luxe, Kalouska a Parkanové), finančně podporuje developer Luděk Sekyra, čile obchodující s izraelskými developery.

Ze dvanácti členů KDU-ČSL v PSP ČR, z nichž nejméně sedm má citelné židovské kořeny, vybíráme dva extrabuřty:
Daniel Herman ✡ ✡ ✡ (pravdoláskovec, hard sionista)
Ivan Gabal ✡ ✡ ✡ (pravdoláskovec, soft sionista)

Věnujme pozornost i Pavlu Bělobrádkovi, který vypadá až překvapivě árijsky, což značí, že byl do čela strany vybrán záměrně. Jeho laskavé prohlášení do médií, že se léčí s roztroušenou sklérozou, árijskou auru ovšem docela hatí...
Jozef Tiso by se sotva svěřoval Slovenskému štátu, že trpí na dnu nebo sklerózu, i kdyby to byla pravda.

Není pochyb o tom, že KDU-ČSL dnes plní pouze funkci opozice komunistům (aby přes ně protlačili restituce), jako tomu bylo v 50. letech, kdy se KDU-ČSL hemžila takovými židovskými esy, jako byl Pavel Tigrid (!!!). Hemží se tak i dnes.

Kdo by se snad pořád domníval, že na KDU-ČSL může snad i dnes být cosi křesťanského, nechť zhlédne facebookový profil Zuzany Roizhové - rozené Tůmové -, na kterém ji můžeme vidět v hřejivém objetí mnoha prudce židovských "osobností" dnešní doby, např. s Madlene "Řeznicí" Albrightovou. Tamtéž se můžeme dočíst, jaké pravdoláskařské projekty Roithová kvituje a podporuje (Sacharovova cena pro jakousi Malalaj, atd.).

301432

27.12.2013 16:58

Americké dohody nemají cenu ani toho papíru

RE: Ovšem Václav Havel pořád tvrdil, že jaksi ehm

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano; těm, co si ji přivlastnili. [smích]

301445

28.12.2013 12:58

Poněkud závažnější bagatela

RE: chcete se dobře pozvracet?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Svět patří nám! [chechtot]

Druhá ateistická privatizace státního majetku, nejapně maskovaná slovy "CÍRKEVNÍ restituce", se nám již pěkně rozjíždí. [smích]

301477

31.12.2013 17:27

Ukrajina: Východní kořist NATO

RE: barevné revoluce

Andrew Siddur 77.?.?.?

Jsem zvědav, jak se méé-dia budou ošívat po Klausově novoročním projevu.

Očekávám titulky: "Prázdná a falešná slova", "Nepřekročil Zemanův stín", "Kam se poděla Klausova bystrost", "Naše země vzkvétá - Klausovu negativismu navzdory" (přestože Klausův projev nebude vůbec negativistický – VK sklouzavá ke slepému manýristickému optimismu, který je vlastní takovým režimním kvákalům, jako je Pavel Páral v MfD).

Co se týče Zemana, mediálním prostitutkám sám nahrává svou neschopností, když jeho projev byl SENILNÍM OMÍLÁNÍM toho, co udělal (nebo co si myslí, že udělal) pro ČR dobrého.
Takový směšný projev mohl Zeman pronést snad nejpozději měsíc po svém zvolení, ale ne po roce ve funkci, v předvečer nového roku!

301646

01.01.2014 00:52

Dali byste si rande s nezaměstnaným?

RE: Nikdy jsem nedřel, pracovní zábava, mimopracovní

Andrew Siddur 77.?.?.?

>vše nejlepší v Novém roce 1914

Kéž by! Znovu a pořádně... [smích]

301655

01.01.2014 19:21

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Elis

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano. Bude to důstojné pokračování dosavadní frašky.

Dříve probíhala ateistická rozkrádačka nenápadně pod křídly "křesťanské" KDU-ČSL (ateisti Parkanová, Kalousek), nyní se bude konat to samé – rovnou pod křídly marxistického papeže.

Člověk se jen podívá na myší očka Vlka, Duky, Halíka, a má jasno.
I kdyby si na sebe navěsili tucet křížů...!

Vypráskejme už konečně pravdolásku. I tu ukrývající sebe sama tu v KDU-ČSL, tu v řečičkách o "církevních restitucích". Této maskované pravdolásce naložme o to víc.

301689

02.01.2014 15:40

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

Andrew Siddur 77.?.?.?

Navrhuji, v zemi, kde člověk před exekutorem a dalšími atributy pravdoláskové společnosti řízené médii, neví dne ani hodiny, kdy ho trefí šlak, název – Čeka.

Italové ho již napůl používají, a v Izraeli se to bude líbit, je to pěkně krátké, jako Amos Oz.

Ápropos, nevím, proč zapadá pivem a tradicí vonící název Bohemia, který mám za zcela dokonalý!

Člověk řekne Bohemia, a ono to znamená Česko. Kafkomilům by se taková schizofrenie určitě standardně líbila, ale snad i všem ostatním, kteří si již zvykli na to, že jedna věc má u nás různá jména, hlavně ne ta pravá.

301791

02.01.2014 17:32

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ano, kravál! Máte též dobré postřehy.

V budovatelských filmech hovoří postavy na pozadí kraválu traktorů, náklaďáků nebo fabriky. Paradoxně zde kravál příliš neruší, neboť postavy pronášejí stručné repliky jako: "110 procent!", "Samozřejmě, soudruhu.", "Splníme!", a teprve ten budovatelský rachot dodává těm strohým větám váhu a hloubku.

Ve druhé půli 60. let přichází do ČSSR, pod vlivem vlny hippies, západních "zlatých šedesátých" a snad i židovského milénia (v roce 965 měli přijít na české území první židé; jaro 1968 mělo být možná i jakousi poctou tomuto miléniu) jiný kravál – moderní diskotéková hudba; objevuje se i undergroundový bigbeat (jehož "antihudba" je režimem parodována a perzekuována). Na knihomol(k)y, kteří se obejdou bez kraválu, je pohlíženo jako na divné. Jinak je ovšem hudba docela pěkná a naivní, stejně jako doba.

Bum, prásk, je tu listopad 89. Hluboké hlasy našich židovských zpěvaček, které jsme zaslechli naposled v roce 1968, předznamenávají novou dobu. Hudba = svoboda. Každý poslouchá skupinu Orlík, která kope do období 1948-89, ale v rámci možností tepe i nešvary nové doby, zejména islám a cikány. Kravál se zvolna dostává do reklam v televizi a zvolna sílí.

Rok 2008, začátek ekon. krize, kravál je všude v obchodech. V komorním prostředí restaurací. Mládež si leje kravál do hlavy, bez něho by snad nedošla do školy. Když slyším ty pahlasy amerických negerských zpěvaček, ptám se, jak to někdo může poslouchat? Důraz jen na rytmus, melodie žádná, klipy vulgární.

Mládež se bez hudby neobejde, když přijde domů, hned zapíná youtube s americkou "hudbou".

Mám takovou teorii, že ticho je dnes zřejmě synonymem smrti. Dokud řve (strašná) hudba, je to dobré, máme si zřejmě myslet. V něčem je to podobné s Michalem Davidem v 80. letech. Jenže dnes před tím hudebním kraválem není úniku. Kdo neposlouchá hudbu, na toho pozor. Má vůli odpojit se od Matrixu.

301798

02.01.2014 17:35

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Kdo neposlouchá, na toho pozor. Má vůli odpojit se od Matrixu.

Myšlena samozřejmě dnešní, zejm. americká hudba, která se line odevšad.
Jinou hudbu (klasickou, 50.-60.léta, každému podle jeho gusta) je samozřejmě dobré poslouchat.

301799

02.01.2014 17:52

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Není pochyb o tom, že dnešní (mainstreamová) hudební má záměrný otupující význam.

Dnes obvyklé pouštění hlasité cikánské hudby na demonstracích proti kriminalitě je skvělým hyperbolickým příkladem výše uvedeného. (Ideálně v kombinaci s policejním vrtulníkem, který dělá kravál nad davem nespokojenců - to má rovněž silný psychologický efekt.)

Podobně za tzv. minulého režimu na pohřbu Jaroslava Seiferta na blízké motokrosové dráze záměrně jezdily hlučící motorky.

Vysmívaná KLDR provozuje to samé, co my v obchodech, restauracích, na internetu a v televizi – vysílání všudypřítomné hudby, která se z amplionů line ulicemi. S totožným cílem - otupit lidi, přesvědčit je o tom, aby se bezvýhradně poddali režimní realitě, která je přece nejlepší ze všech možných...

301800

02.01.2014 18:02

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

Andrew Siddur 77.?.?.?

>kocáb dokonce v parlamentu protlačoval místo česko-slovenska název slavie, aby ten "povrchní spor" zažehnal

No vida, mohli jsme se už dávno nazývat Slavie, případně rovnou "Jude Slavie", jak zní otřepané, nicméně na určitých faktech přeci jen stojící, fotbalové heslo. To jsem ani nevěděl, o tom Kocábově návrhu. Díky. [smích]

301801

02.01.2014 18:27

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Přesný postřeh...

Andrew Siddur 77.?.?.?

A další dva pěkné obrázky...

Televize 1

Televize 2

>To je částečně kvuli ADHD postiženým generacím, které potřebují neustále podněty, jinak ztratí pozornost. Proto jsou třeba v akčních filmech omezeny statické scény na maximálně 20 s.

Ano. Protilék?

Sérum 1

Sérum 2

301805

02.01.2014 22:02

Rozdělení Československa

USRALSKO

Andrew Siddur 77.?.?.?

Zapomeňme na Česko (= Čechy, Morava, Slezsko).

Naším státem budiž od teď až do ateisty restituovaného aleluja –
– Usralsko (= USA, Izrael, Česko).

Není v tom názvu Havel, vyjadřuje však tradiční sepětí tří zemí, které se traduje již od dávných věků (od Listopadu 1989), a to až na věčné časy – čili věřme, že se nový název (kdysi) českého území ujme.

Zbývá poslat petici Feničovi, o zbytek se postarají páky pravdoláskové demokracie.

301822

Protektor Seemann odjel do Izraele, aby mu jeho chlebodárci poskytli další instrukce, ale také aby on jim ukázal, že má události v Čechii pevně pod kontrolou. "Pomsta se ponese ve znamení cynismu," zaduněl plynulou hebrejštinou, a na důkaz svého odhodlání vyexoval lahev araku.

Den poté, co se Seemann vrátil na svoje české pracoviště, jmenoval palestinského velvyslance. Co víc, pozorně si vyslechl všechny jeho výhrady k nedávným Seemannovým extempore, mezi kterými vynikal zejména provokativní nápad přestěhovat izraelskou ambasádu do Jeruzaléma. Sotva si mohl Muhammad Džamál povšimnout nepatrného nezúčastněného úsměvu na starcově tváři.

Neuplynulo ani čtvrt roku, a Muhammad Džamál již není mezi živými.

---
(Veškerá podobnost s osobami žijícími nebo zesnulými je čistě pravděpodobná.)

301851

03.01.2014 12:17

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Smrt za smrt?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Smrt za smrt?
(Umírá Sharon.)

301904

03.01.2014 16:25

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

"Asistovaný" atentát?

Andrew Siddur 77.?.?.?

Existuje teorie, podle níž americké tajné služby, jakmile se o tom záměru dozvěděly, nahrávaly "fousáčům z jeskyně" v jejich velkolepém plánu útoku na dvojčata; že doslova vedly jejich kroky a umetaly jim cestu, kdykoliv hrozilo, že "fousáči" pokus o atentát pro nedostatek zkušeností a cílevědomosti vzdají.

Potom je jen krůček k tomu domnívat se, že i zde šlo o podobně "asistovaný" atentát.
Židovští agenti se mohli dozvědět, že palestinští velvyslanci si potrpí na zabezpečení trezorů výbušninou, takže pro ně posléze nebylo problém narafičit k trezoru vlastní trhavinu, která, na rozdíl od té stávající, v příhodnou chvíli vybouchla.

A zkuste pak dokázat, že si to tam nedali Palestinci sami. Nepochybujme o tom, že na to, aby všechno vypadalo tak přirozeně a bez cizího zavinění, musí být tajné služby machři.

301930

03.01.2014 20:41

Evropa bez budoucnosti

RE: Proč ČNB oslabila korunu

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ta devalvace, to bylo jen takové běžné mrcasení, na které jsme byli všichni psychicky připravováni už od doby, kdy se média tak lísala okolo toho úžasného Singra, když byl s pompou uveden do funkce.

No a ohledně těch obskurních anket a "cen" všelijakých ekonomických magazínů.
Povšimněme si, že k nám vždy přichází z Velké Británie (stejně jako chvalozpěvy na škodovky), což je shodou okolností druhá domovina takových židovských es, jako jsou penězoměnci/penězohrabci Fischer s Dlouhým and company, čili znalého člověka to dále nemusí vůbec zajímat.

Jsou to takové mini-Oskary od těch se správným původem pro ty stejného původu, aby se mohli navzájem pochlubit do médií. Kdysi Kalousek, teď Singer, prašť jako uhoď.

Pravičáčtí potomci všech, kteří se za minulého režimu měli dobře, a teď dělají, kdovíjak netrpěli, na ty mediální žvásty slyší a přikládají takovým oceněním váhu, uznale pokyvují hlavami a ryčí: Více Kalousků, méně lůzy!".
Ostatním lidem je to většinou šumák.

301962

03.01.2014 20:56

Rozdělení Československa

RE: Souhlas s panem Editorem!

Andrew Siddur 77.?.?.?

Maďarsko jako většinově slovanský národ? Měl jsem za to, že o genofond Maďarska se velkou měrou zasloužily turkotatarské (chazarské) hordy, potom tu taky byla ta přezdívka Budapešti – Judapešť, upomínající na snad až poloviční zastoupení (nedokáži nyní dohledat zdroj) Vašich/našich oblíbenců...

301964

03.01.2014 22:38

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Izrael připravuje odstranění Abbáse

Andrew Siddur 77.?.?.?

To jsou náhodičky...

301971

05.01.2014 01:13

Rozdělení Československa

RE: Česko-Slovensko

Andrew Siddur 77.?.?.?

Že se ptáte a já neznám odpověď, žhavím vševědoucí/vševidoucí oko Googlu, a dozvídám se, že Poláci Italy nazývají Vlachy (podle starého slovanského slova Woloch, znamenající "cizinec"), což je zajímavé...

V tomto kontextu se člověku vybaví jméno polského žida Eliho Wallacha. Jeho rodina tedy asi vypadala pro Poláky cize, že se jí dostalo takového příjmení. No a potom se ta rodina usadila v Brooklynu mezi Italoameričany, jak tvrdí wikipedie.
Zajímavé polsko-italské mimikry.

302037

05.01.2014 14:06

Výbuch v budově palestinského vyslanectví – mnoho otázek, málo odpovědí

Zbraní na palestinské ambasádě nebylo sedmdesát, ale „jen” dvanáct

Andrew Siddur 77.?.?.?

zase někdo násobil šesti. [mrknutí jedním okem]

302061

06.01.2014 22:59

Strašlivě nízká úroveň českých televizí

RE: Taky na Slovensku

Andrew Siddur 77.?.?.?

Fedor Gál
Fero Fenič
Tomáš Rafa
Zuzana Bubílková
---
Částečný seznam pseudoslováků, aktuálně diasporovaných v ČR

302158

07.01.2014 11:00

Otrávení Pacifiku

RE: je to celé vymyšlené

Andrew Siddur 77.?.?.?

Dole je pěkná animace.

302189

15.01.2014 12:21

Strašidlo francouzského režimu

RE: podívejte, co drží dcera bratislavského, rabína v ruce

Andrew Siddur 77.?.?.?

Už jsou i v Brně (od doby, co tam má zánět průdušek svůj průchod).
Věru, jsou to mouchy.

302605

15.01.2014 13:32

Strašidlo francouzského režimu

RE: podívejte, co drží dcera bratislavského, rabína v ruce

Andrew Siddur 77.?.?.?

Vložený obrázek

Compare and contrast!
(Klikněte si na obrázek)

302611

15.01.2014 23:34

Popálená Natálka a téměř ubitý Patrik. Jak pokračují jejich příběhy?

RE: Češi mají takové poměry - jaké si zaslouží!

Andrew Siddur 77.?.?.?

"Sebenenávidějící" (self-hating) je newspeakové slovo. Podobně jako "samonasírač". Obě slova se snaží podstrčit, že problém tkví pouze v (kverulantské) osobě stěžovatele, a nikoli ve skutečnosti, na kterou tento poukazuje.

Tedy: sebenenávidějící učitel nedobře smýšlí o svých kolezích, upjatých pedantech, kteří nedokáží překročit svůj stín; sebe si ovšem naopak váží.

Učitel-samonasírač se taky nejspíše nenasere sám od sebe, ale záchvaty hněvu mu způsobí kolegové..

302647

20.01.2014 18:22

Radost vládnout tomuto národu

RE: Prispevok nesie odtlacky autora ...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ako to, že je tento text prisudzovaný tej milánskej Lasici (Wiesel)?

U Radiča, tu (v Čechách) je Lasica, Danica (Jurčová),...!
Jen se někam poděla chrbtica...

302838

21.01.2014 13:05

Kdo a proč zničil československý průmysl

RE: Je to jinak.

Andrew Siddur 77.?.?.?

No...
ale teď už přece máme, co jsme chtěli...
Tak nač hledět do minulosti!

302883

23.01.2014 01:54

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

Láska je nekomerční - proto pryč s ní!

Andrew Siddur 77.?.?.?

Když jsou dva lidi zamilovaní, několik měsíců se chovají velmi nonkonformě, nekonvenčně a především nekomerčně. Jen tak se na sebe culí, courají ulicemi, a v posteli před plazmou sledujou filmy z Uložto. Nějaká objednaná pizza to nevytrthne. Zamilovaný člověk, upřímně projevující své city a jednající výhradně v režii svého zaláskovaného já, je zkrátka komerčně téměř naprosto nevyužitelný!

Proto je lidem dnes ze všech stran podsouváno, že má lásky vlastně dost, a že i když zrovna ne, že má bezprostřední možnost ji prožít, bude-li jenom chtít.

Tak se na nás valí s#ačky z Ameriky psané pro tupé newyorčany, jako HIMYM nebo BBT (pokud nevíte, co ty zkratky znamenají, buďte rádi), v nichž každá replika se točí kolem toho, jestli někdo s někým spí, nebo aspoň ústí v narážky na penis (o orientaci producentů není nutno pochybovat).

Pro intelektuálněji zaměřené citlivky jsou tu s#ačky z Británie. Každá česká praktikující katolička studující psychologii nebo podobná nevinná existence, dobrovolně penetrovaná minimálně třemi devítipalcovými tloučky v moždíři západní kultury, se může rozněžňovat nad politkorektními (v každém díle je minimálně 52 % negrů, 79 % židů, 11 % gayů a 34 % zoofilů a z každé postavy sálá latentní úcta k holokaustu) škváry všech škvárů, jako jsou seriály Doctor Who a Sherlock s jakýmsi hercem, který vypadá jako přejetý sysel, a proto je tak strašně sexy.

Takže potom každá holka sedí s mobilem v ruce a hltá interview s (oblečeným!) Benedictem Cumberbatchem, a každej kluk sedí a honí u porna, protože podle Máršla, Lily, nebo podle nějaké jiné debilní postavy z amerického seriálu je to normální. Vyražte jim ty smartfony z rukou, a ztratí schopnost erekce, respektive zvlhčení.
Depopulace skrze degeneraci.

303047

23.01.2014 13:09

Šukají ještě vůbec lidi v Čechii?

RE: Skončí Češi bez vzdělaných imigrantů v propadlišti dějin?

Andrew Siddur 77.?.?.?

>příchod jednoho milionu vysoce vzdělaných ruských židů.

No, spíš to byla taková znouzectnost, která se v dobré obratila, protože těm "původnějším" obyvatelům Izraele sionistická vláda dočista vybrakovala mozky dogmatem o věčných obětech. [velký smích]

Tihle Rusové a Ukrajinci na tyhle kecy moc nedají, a ano, mnohdy jsou, samozřejmě – narozdíl od vyznění článku – pouze MENŠINA, o dost pracovitější, než to "původní" letargické osazenstvo, a snad i bystřejší (zejm. v matematice a jiných oborech, které nejsou kreativními nesmysly).

Defacto ten Klíma přiznává – ano, zničili jsme naši mladou generaci. To je pravdivé a rovněž sympatické. Ovšem navrhuje vytloukání klínu klínem. To je zase symptomatické.

Pravdu má tak zase jen Bartoš, který Klímovi navrhuje, aby neplýtval moudry pro hloupé Čechy, a vydal se vylepšovat genofond do Svaté Země.

303096

24.01.2014 17:02

Radost vládnout tomuto národu

RE: Tento národ si přeje, kdy by si nepřál..

Andrew Siddur 77.?.?.?

Konzervy s tuňákem nejen že jsou čím dál dražší, ale někdy i čímdál menší, nebo je v nich aspoň maso jakési jiné ryby.

Prý proto, že je tuňáků málo (což je asi pravda), ale – zauvažuji-li trochu konspirativně – může být pravý důvod, že maso této nejčastějši prodávané mořské ryby začíná být vážně jedovaté.

303194

26.01.2014 01:00

Economist musel po kritice odstranit „antisemitskou“ kresbu

Přitom ta karikatura asi byla myšlená přesně opačně –

Andrew Siddur 77.?.?.?

– Že ta příhodná koule u nohy, skvící se Davidovu hvězdou, nezištně chrání naivního Obamu před důsledky sbližování s Íránem, kde ti hrozní teroristi v poklidu pálí americkou vlajku, aniž Rouhání hne brvou.

Ale kdepak, do košer ekonomického magazínu jedině košer kresby s jedinou možnou interpretací...

303274

31.01.2014 22:24

Ukrajina: Destabilizace v běhu

RE: Manipulativní článek

Andrew Siddur 77.?.?.?

Chruščov musel zažidovat s botou v ruce Stalina do autu, aby ukázal, že "nejsme jako on(i)!" a zalíbil se Kennedymu a mladé pravdolásce, zkrátka aby dějiny plynuly správným směrem od Petra k Pavlovi a tak pořád dokola

303717

03.02.2014 15:06

Práce na hovno

Normalizace je zpátky

Andrew Siddur 77.?.?.?

Na ty, co nedocházejí do státem daněného zaměstnání, je 25 let po 'revoluci' hleděno spatra jako na příživníky.

'A proč tedy čekají další dítě, když jsou na tom tak strašně zle? Proč netáhnou do práce, aby se mohli vymanit z ubytoven?' povzdech ujařmené ženy z jakési dnešní diskuse. (Podle stylu vyjadřování 30-40 let a práce nějaké sekretářky ve firmě, která prodává vzduch.)

Ano, vymanit. To je to slovo.

303892

03.02.2014 19:57

Kde jsou vaše světové výrobky, pánové?

'České' výrobky? Z Číny...

Andrew Siddur 77.?.?.?

Ostravská firma Abacus Electric importuje pod 'českou' značkou Evolveo (dříve Evolve) telefony z Číny.

A tak dále, a tak dále. Eta, Emgeton...

Je smutné, že vrcholem (od té doby nepřekonaným) českého plastového průmyslu byl asi výlisek palubní desky Š Favorit (navíc snad z jednoho kusu)...

303933

09.02.2014 15:28

Rezignace McFaula - selhání strategie USA v Rusku

RE: Jo Amerika

Andrew Siddur 77.?.?.?

Mno, je to asi stejně dobrý, jako zahrnout antiteistické, antikverulantské, antialternativní mtk do seznamu "možných" lidí.

Když přitom ono mtk je spíše něco jako (jako?!) Bůh, všeprostupující idea správnosti, nebo aspoň hořící keř, což musí být jasné i tomu poslednímu slepě věřícímu vatikánskému fašisticko-katolickému árijci, jako je Dominik Duka.

304335

10.02.2014 00:04

Usnesení sněmu signatářů Manifestu D.O.S.T. k dnešnímu jmenování vlády

ABB rozjíždí nějakou židovinu

Andrew Siddur 77.?.?.?

twitter.com/abbartos

Pravdoláska musí mít z Bartošových drsných komentářů ála Radek Hulán nahnáno na rok dopředu. [velký smích]
Dobrá práce, o tom žádná. I jeho dva weby jsou vynikající.

Pro všechny případy – jenom doufám, že ABB nikdy neuvidím na barikádách společně s košer Bobošíkovou a rumungrem Bátorou pasit český národ ála Babiš. Ale snad ne; nemám obav. Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš – jedna podepsaná petice proti antisemitismu snad stačila...

304359

10.02.2014 18:41

Po neúspěšných ženevských rozhovorech přistupují USA k vyhrožování Sýrii

RE: Jmenovat veci pravymi jmeny,nebot,tak dochazi ke zkresleni situace.

Andrew Siddur 77.?.?.?

>Jak můžeš vyznávat židovského boha a neustále tu plivat na židy?
To je dobré.
Já to znal takhle:
'Jak můžou čeští neonácci vůbec uvažovat o Hitlerovi v dobrém světle, když Áda chtěl všechny (fšechny!!!) Čechy vyvraždit!?'

304407

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8

Káva pro Zvědavce

57

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 129 čtenářů částkou 19 970 korun, což je 57 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Vážení čtenáři,
děkuji všem, kteří přispěli. Máme poslední pracovní den před koncem měsíce a my máme vybráno jen něco přes polovinu. Prosím, zvažte případný příspěvek na tento web. Děkuji.

Ve zkratce

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 0

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Měnové kurzy

USD
23,45 Kč
Euro
27,34 Kč
Libra
30,28 Kč
Kanadský dolar
17,56 Kč
Australský dolar
16,44 Kč
Švýcarský frank
25,58 Kč
100 japonských jenů
22,40 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,92 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,67 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 807,43 Kč
1 unce stříbra
546,39 Kč
Bitcoin
318 090,95 Kč

Poslední aktualizace: 29.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 555 159