Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané dub

Nalezeno 2447 příspěveků, 239 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

19.11.2013 17:19

Komu USA dluží? (II)

RE: Brambory nebo cenné papíry?

dub 78.?.?.?

obávám se, že to není víra, ale klasická koloniální poslušnost lokálních prasat na krmníku vůči centru...

ale nebojte, např. i genosse singer z čnb poslouchá jak švýcary.

299682

17.11.2013 17:43

Dopis pohlavárům ohledně neobjektivity ČT

RE: Výzvy jsou k ničemu.

dub 89.?.?.?

mno to je sporné. i premiér se jasně vyjádřil, že jde o smluvní vztah (ošetřený dokonce zákonem) a že čt ho nedodržuje a neplní smluvní podmínky.
a každý smluvní vztah, kdy druhá strana porušuje své závazky, lze vypovědět a nedodržet své závazky. a vinu nese ten, kdo smluvní podmínky porušil, tedy čt...

299640

13.11.2013 17:02

Chcete se mít dobře? Staňte se členem

RE: Pak mají lidé hledat práci a být aktivní!

dub 89.?.?.?

naprosto žádné, protože tolik funkcí nemůže jeden člověk vykonávat, z čehož plyne, že vše jsou to jen papírová místa bez jakékoliv pracovné náplně. lze je tudíž okamžitě bez náhrady zrušit, a nic se nestane, a ještě se ušetří.

299552

12.11.2013 16:39

Čína začne válku; pokud se nerozpadne

RE: megadluhy

dub 78.?.?.?

nějak se vám popletlo znaménko, že? protože to čína "půjčila" americe zlato a cennosti, za "podporu" císaře, a amíci to nechtějí vrátit.
i článek o tom na zvědavci před ne tak dlouhou dobou byl. člověk se diví, kdo a proč ta znaménka neustále otáčí...

299527

11.11.2013 17:15

Čína začne válku; pokud se nerozpadne

RE: Naprosto blbý článek - spíše provokační agitka

dub 78.?.?.?

je zajímavé, kolik lidí se pouští do hodnocení i přesto, že mimo nadpisu článek evidentně nečetli. protože blbuvzdornějš ten závěr autor napsat nemohl..[smích]

299489

06.11.2013 19:52

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: ofuck

dub 89.?.?.?

to podstatné je, že to není systém nějaké alternativní měny, ale primárně systém vytvářející zasíťovanou výpočetní kapacitu.
to je jeho účelem. a to je to důležité.

ostatní je jen doplněk.
a není to ani vysvětlené - pokud tak mi laskavě sdělte, kdo je tvůrcem, co uvádí jako důvod vzniku systému, proč nastavil algoritmus právě takto, jak odůvodňuje omezení šušníků na oněch 21m atd.
já to nikde nenašel, takže to uvítám[smích]

a to o vysoké stabilitě jste jistě myslel jako fór, protože když se podívám na volatilitu těchto šušníků, tak mě momentálně nenapadá nic, co by ji mohlo konkurovat.
investor neví absolutně nic podstatného, protože ani neví, kdo za tím stojí a čemu to slouží. ale myslíte-li pojmem investor spekulanta, který vrazí zdroje do jakékoliv hry, dokud je ponzi scheme v konjunkturní fázi, tak to ano. ale na faktu, že je to pyramidová hra to mění sotva něco. tulipánová horečka měla svého času podobný průběh[smích]

299277

05.11.2013 19:22

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: Kybernetická vojna

dub 89.?.?.?

ad info:

Bitcoin Is Broken
http://hackingdistributed.com/2013/11/04/bitcoin-i...

299229

05.11.2013 17:07

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: ofuck

dub 89.?.?.?

nevím co dotyčný (či dotyční, NSA, CIA, marťani...) pochopil, ale je evidentní, že získávání nových šušníků je v tomto systému možné jen a pouze těžbou.

těžba je evidentně jakýsi algoritmus prováděný opakovaně a automaticky za použití strojů, a navíc dosti neefektivně, protože je náhodný a tudíž k tomu potřebujete úměrně vyšší výpočetní kapacitu. a čím vyšší strojová kapacita, tím větší těžba.

a protože je odměňována pouze těžba, tedy výpočetní výkon (jeho vytváření a dání k dispozici), jde evidentně o systém, jehož primárním účelem, smyslem a cílem je maximalizace zasíťované strojové kapacity - PROČ?

(vše ostatní jsou podružné věci, které jen nalákají důvěřivé a zamaskují pravý smysl akce, a navíc umožní zasvěceným napakovat se na důvěřivcích, jako u každého "trhu s prdem". nehledě na to, že nikde není vysvětleno, proč byl zvolen právě tento algoritmus, proč byla nasazena právě tato výše "měnové zásoby" atd. atp. takže opět jen jakási "tulipánová horečka" 21. století).

299224

04.11.2013 17:38

Stojí investice do Bitcoin za úvahu?

RE: ofuck

dub 89.?.?.?

a napadlo někoho se zeptat, proč by "někdo" nabízel odměnu za zasíťovaný strojový čas, navíc odměnu, která ho naprosto nic nestojí?

jen tak pro zajímavost...

299178

01.11.2013 17:59

USA vedou války častěji, než jen jednu za rok

RE: Pro srovnání,

dub 78.?.?.?

a nešikaj vašnosto

od kdy je new york a boston, kde sídlili finančníci, kteří obě války vyvolali a financovali, na území evropy? lehožumpa má asi dosti zajímavé mapy[smích]

299040

30.10.2013 18:24

Demokratický požár

RE: Trochu zkráceně

dub 89.?.?.?

tak to jsem nevěděl že holduješ fašismu.

pominu-li jeho jedovaté drogistické lahůdky, tak babiš již před šaškárnou monopolizoval a konsolidoval agropotavinářský sektor (a pokračuje v tom, a i v jiných sektorech). už před šaškárnou nakoupil sdělávací prostředky, a díky volům po šaškárně teď bude přímo vykonávat i moc zákonodárnou. takže se plně naplní rovnice:

ekonomická moc + politická/normotvorná moc = absolutní moc.
a moc korumpuje, a absolutní moc korumpuje absolutně.

a bohužel se naplní i jedna definice:

propojení korporací a státu = fašismus.

takže tou mluvící zvěří, jak říkáš, konkrétně tedy tupou ovcí, jsi ty, když už tedy chceš zoo[smích]

a když si k tomu přidám tvou zálibu obdivně nekriticky podporovat všechny nové subjekty, vytvořené zmrdy v okamžiku, když začali mít pocit, že zavedené stáje ztrácí podporu (aniž by jsi tušil o co jde), a v dalším kole, i přesto, že se nad slunce jasněji ukázalo, že ten tvůj zázrak byl ten největší hnůj (ať už namátkou dementkníže, vv apod.), jsi činil totéž a činíš tak opakovaně, tak snad ani není dál o čem mluvit.
tebe možná zajímají kecy (obzvlášť jsou-li líbivé), ale jiné lidi činy. a činy a skutky babiše mluví jasně a nahlas, tož dobrou chuť:-;

nemluvě o tom, že při monopolizaci a koncentraci majetku a moci stále se zmenšující skupina bohatých stojí proti stále se zvětšující skupině chudých a chudnoucích, a aby si svůj majetek a moc udržela, musí aplikovat stále větší diktaturu a potlačování svobod. a babiš se hlásí k té první skupině, takže očekávat, že příslušník (j)elit, bojujících o udržení majetku a moci ve stále se zostřujícím střetu se zbytkem populace, bude hájit zájmy toho zbytku, vůči kterému je v ostrém antagonistickém vztahu, může jen člověk s papírem, jako máš ty.

298934

23.10.2013 23:06

Odmítněme nadvládu parlamentních prostitutek

RE: ANO, zřekněte se svého práva a NEVOLTE

dub 89.?.?.?

až mi vy klaune sdělíte, jakou kandidátku jaké strany jste sestavil a koho jste na kandidátku umístil, tak vám přiznám, že můžete něco ovlivnit.

ale dokud budete jen nábožně žvanit a "volit" mezi předžvýkanými cirkusovými opičkami, které dostaly úkol od těch, co je na ty kandidátky dali (tedy investorů v pozadí), tak ovlivníte akorát kulový. mezi opičkou v modrém a opičkou v zeleném není žádný rozdíl, neboť majitel cirkusu je stejný a všechny opičky dělají pro něj. a majiteli je ukradený, jestli se nějaký opičce zkřivil úsměv, opičky jsou spotřební materiál a lze je kdykoliv nahradit.
začne být neefektivní jedna stáj, vytvoří se jiná, možná i opičky se obmění, a jede se dál dle plánu. jako v "monopoly".
takže ať volí opičky v levé půlce manéže, nebo opičky v pravé půlce, vždy to pro ovce skončí v té díře uprostřed. a že to po 25 letech těchto zkušeností volové ještě nepochopili, o něčem svědčí.
majitelům cirkusu je totiž naprosto ukradený, jestli ovce oblbnou "trhem a svobodou", nebo "daněmi a jitím kalouskovi po krku". všechny opičky totiž nakonec udělají to, za co jim majitel cirkusu zaplatil a drží je kompro materiálem pod krkem.

jediné, čeho volové svoji účastí dosáhnou, že jim tu zlodějnu a totalizaci společnosti posvětí a legitimizujou, nic víc. asi se jim ten feudálfašismus, kam to majitelé opiček jejich prostřednictím směřují, velmi zamlouvá a nemohou se dočkat, až ho dostanou...

ale chápu, že náboženství není o faktech, ale o víře, a že pro některé jedince jsou určité věci nad jejich inteligenční kapacitu.

no snad to někdy volebním dementům dojde... i když na zázraky moc nevěřim[smích]

298479

sry příteli, ale restituční hranice je zákonem stanovena na r. 1948, nikoliv na období vlády josefa II.
nemluvě o tom, že veškerý majetek církve byl touto církví ukraden po bílé hoře a násilné katolizaci zemí českých spolu s popravou českých pánů, takže vracet by měla církev.
ale tato fakta se černoprdelníkům samozřejmě do krámu nehodí a trpí selektivní amnézií.

298473

22.10.2013 00:13

Pravice, či levice aneb Čeho se bojíte nejvíce?

RE: Ať chcete nebo ne,...

dub 89.?.?.?

aha, takže imbercilové vašeho typu by zrušili omezení pro výskyt látek v potravinách, léčivech, škodlivých látek ve vodě, trestnost pyramidových her apod,. protože toto vše jsou regulace a odebírají poctivým podnikatelům majetek ve formě zisku z prodeje totálních a nebezpečných sraček. stejně tak byste zrušil ustanovení trestního zákona o podvodu a dalších podobných trestných činů, protože i to je regulace ze závisti. a o protimonopolních a protikartelových opatřeních nemluvě, protože to je nejhorší svinstvo ze závisti bránící podnikatelům bohatnout zneužíváním monopolního postavení a tím vysát populaci do sucha. atd. (vy musíte při každém zdražení benzínu kvůli monopolistickému stříhání ovcí u pumpy ejakulovat blahem.)

škoda, že nelze takový svět vytvořit v zoo a týpky vašeho ražení tam přesunout pro obveselení normálních lidí a studium podivuhodného přírodního úkazu ve formě existence mluvící a pohybující se opice, a to vše bez jediné mozkové buňky.

298337

21.10.2013 16:38

Máme krátkou paměť

RE: Jednosměrka

dub 89.?.?.?

no pominu-li vše ostatní, tak podporovat krále (p)otravinové drogerie, který záměrně a vědomě, kvůli penězům, otravuje a ničí genofond vlastního národa (jeho drogistická produkce (jídlo se tomu říkat nedá) by měla mít na obalu znaky lebky (jed) a biohazard), a tím se dopouští genocidy, a věřit, že je hodný strýček a přinese mu něco dobrého, může jen naprostý klinický idiot.

páchání genocidy na vlastním národu je zločin toho nejhrubšího kalibru, a u rádoby poblitka je to stonásobnou vadou na kráse.

ale kdo chce kam...

tož volové dobrou chuť.

298316

20.10.2013 19:52

Mattoni tajně skupuje tisíce hektarů s obřími rezervoáry

RE: článek o ho..u

dub 89.?.?.?

co říká zákon dnes, neznamená, že to bude říkat i zítra...

obzvláště když partaje slouží coby aktiva/investice svým investorům, a volové jim to tam hodí.

298268

19.10.2013 20:11

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

dub 89.?.?.?

partajnický systém je svoji podstatou trh, na kterém si konkurují subjekty (mafie) v soutěži o moc (a tím i bohatsví), a partaje jsou investice (aktiva), se vším, co s tím souvisí a co z toho plyne. takže z principu a z podstaty nemohou zastupovat žádné jiné zájmy, než partikulární zájmy investora (podílníka, mafiána), jako každá firma v tržním systému. (a zaměstnanci/námezdní síly buď drží hubu a basu, nebo jsou odejiti, či slušní po prozření odejdou sami).

a případné nové subjekty jsou v okamžiku, kdy by mohly být nějakou hrozbou, zlikvidovány nebo převzaty (kooptovány) etablovanými, silnými a mocnými, stejně jako se děje ve světě klasického "tržního" (od slova trhnout) podnikání.

takže co z toho plyne, a tím i odpověď na vaši otázku, je zřejmé.

298180

19.10.2013 19:53

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

dub 89.?.?.?

že by už náznak pochopení neřešitelnosti mafiánské demográcie zevnitř a náznak posunu zpět k suverenitě a vlastní zodpovědnosti, kterou má občan zaručenou ústavou? (zatím, než ho o ni mafie připraví, o což se snaží, všechny)[smích]

nebo opravdu potřebujete, aby za vás a o vás rozhodoval někdo místo vás? a když už někoho svým zastupováním pověříte, uděláte to kauzálně, nebo paušálně, s vypsáním bianco šeku? a když vás okrad, vypíšete mu opět další bianco šek?
(když podepíšete svému advokátovi plnou moc, podepíšete mu ji jen pro jisté záležitosti týkající se rozvodu, nebo paušálně pro všechno? a nebo, když se opakovaně neosvědčil, ho kopnete do zadku a dohodnete se raději s manželkou přímo a s údivem zjistíte, že ho vůbec nepotřebujete? a že je to všechno mnohem levnější, rychlejší a dříve neřešitelné věci jsou náhle zázrakem snadno řešitelné?).

odpovězte si na tyto a podobné otázky, pak budete mít výchozí bod pro další kroky.
a je jisté, že velká část ovcí se nechce zajímat ani starat o nic, nechce žádnou zodpovědnost, a proto se zodpovědnosti, suverenity a svéprávnosti (zaručené ústavou) ráda dobrovolně vzdává ve prospěch třetích osob, členů mafií, kteří ji samozřejmě rádi přijmou (a přijímají) a zařídí se podle toho. ovšem jen blbec si pak může myslet, že budou jednat v jeho zájmu.

298174

19.10.2013 16:27

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

dub 89.?.?.?

jejda, takže v partajích jsou dobráci?
tak teď jste to vysvětlil[smích] tak proto tu máme samé dobro už 25 let!
a prosim ich, v které že to mafii se ono dobro schovává? (tedy mimo dobra pro tu mafii). taky abychom věděli, jakou z mafií svýma rukama (hlavu do toho nepleťme) podpoříte...
a taky abychom si mohli připomenout to (či aspoň část, abychom ušetřili čas), co rozkradli a vyvedli, a sviňárny, podvody a záměrné komploty, na kterých se podíleli, a připomněli si, jaké dobro se v nich skrývá; a co vlastně to dobro je[smích]
ale ono vlastně i to by bylo zbytečný, u náboženských fanatiků nikdo s racionálními argumenty neuspěje, takže čistá ztráta času, o čemž jsme se s vámi přesvědčili již mnohokrát, když jste nám ho chtěl postavit...

takže se jdu věnovat smysluplnější činnosti, mějte se.

298166

19.10.2013 16:24

Máme krátkou paměť

RE: Ad církevní restituce

dub 89.?.?.?

teda tvrdit, že církev ještě neměla příležitost ukázat, co dovede, je příliš černý humor i na mě...

298165

19.10.2013 15:05

Právo nevolit

RE: Boha jeho!!

dub 89.?.?.?

já vím, nebýt voleb a volů, tak by se ani země netočila, protože vše dobré ve vesmíru se děje jen proto, že se občané, kteří již svoji svéprávnost a nejvyšší suverenitu mají zakotvenou v ústavě republiky (demokracie je antitezí republiky) a nemusí ji tedy na nikoho delegovat (a tudíž ani nemusí nic zavádět, aby ji získali zpět, protože ji mají; nemluvě o tom, že mafiáni, ech členové poblitických stran, nemají na ničem takovém zájem a budou tupé ignorantské ovce udržovat v nevědomosti vždy), této svéprávosti a suverenity vzdají, a tím si přivodí maximální kosmické dobro, které jim mafiáni, ech poblitici, coby jejich jediní svéprávní zástupci dopřávají a vždy dopřávat budou...[smích]
ámen.

a navíc trpí ztrátou paměti (mimo to, že ve škole nedávali pozor), neboť na "kůl v plotě" už dávno zapomněli, takže ani netuší...

nezbývá, než poopravit svůj předešlý výrok:
inteligence voličů se sice také řídí gaussovo křivkou, avšak silně posunutou doleva...

inu kdo chce kam, tomu není pomoci. každému co jeho jest.
stříhání čest!

298160

17.10.2013 17:22

Zrod „deamerikanizovaného“ světa

RE:

dub 78.?.?.?

nevim jak vy, já čínsky neumim (vy asi ano), takže nejsem schopen posoudit správnost přepisu jmen (bez znalosti jazyka to totiž nelze), ale zato vím, že když budu hledat vaše sin chua najdu velký kulový, zatímco zadám-li xinhua najdu co hledám.

b/w stejné je to u arabských jmen, a kdo neovládá rozsypaný čaj, tak musí vzít zavděk přepisy, které jsou k dispozici, tedy většinou anglickými. (o přepisu cizích jmen z ruštiny nemluvím)

a ujišťuji vás, že pokud by byl někdo tak všehoznalý polyglot, aby ovládal všechny jazyky i s přepisy, asi by neplýtval svým časem překládáním pro hnidopyšské blby, jako vy, obzvláště za tak mizerný obolus, neb by byl královsky placen nějakou tajnou službou či nadnárodní expanzivní firmou.

navíc pokud vás to tak trápí, můžete se editorovi přihlásit jako dobrovolný bezplatný korektor, jistě ho to potěší[smích]

298056

16.10.2013 17:31

Rusko, Sýrie a úpadek americké hegemonie

RE: Levant = Libanon

dub 89.?.?.?

protože v ruském a arabském světě se o tomto historickém území tak mluví (protože rozdělení na současné státy je až umělým dílem britských a francouzských kolonizátorů, Sykes-Picot). tak proto.

297993

15.10.2013 18:13

Právo nevolit

RE: jsem nevolič

dub 89.?.?.?

jak souvisí uzákonění něčeho s tím, že je to legitimní, či dokonce žádoucí? obzvlášť když to uzákonili ti, kterým to vyhovuje a profitují z toho? nacisti také uzákonili rasové zákony...

a ten zbytek - no měl byste asi číst jen text, kterému rozumíte, protože na vaši otázku jsem v něm odpověděl myslím dosti srozumitelně.

a to další snad ani netřeba komentovat, protože je to moudro typu "nelíbí se vám podřezávání prasat, tak si podřízeněte vlastní", v tomto případě "nelíbí se vám systém boje mafií, založte si mafii vlastní".

inu inteligence voličů je evidentně také distribuována v souladu s gaussovou křivkou.
ale to nic, když se vám v tom otroctví líbí, mějte si ho. jen se pokuste nějak zařídit, aby ho nemuseli mít ti, kteří o něj nestojí.

(i když v případě, že jste partajník, tak se vašemu postoji nedivím, žádná mafie nechce přijít o moc a bohatství, a udělá pro to vše, včetně oblbování lidí, a její členové to mají dokonce v popisu práce...)

297924

15.10.2013 16:18

Právo nevolit

RE: jsem nevolič

dub 89.?.?.?

ale samozřejmě, že ano. když přijdou volové v hojném počtu, tak se vládnoucí paraziti budou moct vymlouvat a ohánět tím, že vládnou ve jménu a z pověření lidu, což je pravda, kterou budou dokládat vysokou volební účastí.
když nepřijde skoro nikdo, tak budou výsledky sice stejné (falšuje se dle předběžné dohody mafií), ale podstatný rozdíl bude v tom, že se na podporu lidu nebudou moct odvolávat.

a pouze systém, jehož pravidly se nikdo nebo většina neřídí či řídit odmítá, může být odeslán na smetiště.
takže pokud chce někdo změnu, musí pro ni nejdříve vytvořit předpoklady, a jedním z nutných předpokladů je delegitimizace starého systému.
a vy sice žvaníte o změně, ale děláte všechno pro to, aby k ní nedošlo, protože systém, který volové svoji hojnou účastí potvrzují jako správný a legitimní, nemá důvod být měněn.

navíc nevím, proč se pak divíte, že vládne mafie (a podle toho to taky vypadá), když ji tam sami dosazujete.

mafie = organizovaná skupina (převážně silně hierarchického typu) prosazující své partikulární zájmy bez ohledu na ostatní a na jejich úkor, všemi dostupnými prostředky.

a politické partaje jsou přesně tímto a definici naplňují beze zbytku.
holý fakt, na kterém to, jestli si ho někdo připustí, nebo ne, naprosto nic nemění.

297911

14.10.2013 20:44

Právo nevolit

RE: Volit nebo nevolit - be or not to be

dub 89.?.?.?

a k tomu nemůže dojít, dokud budou ten systém legitimizovat a jednat v souladu s ním.

točíte se v kruhu, ale evidentně to nevidíte.

b/w opravdu netuším, jak jim chcete zkřivit úsměv, když to hodíte jednomu z jejich prasat na krmníku - nebo snad máte pocit, že v systému boje mafií (protože politické strany nic jiného nejsou), které připouští na kandidátku na krmník jen zavázaná prasata, se vám zjeví kristus?
ale já vím, vy tomu věříte[smích]

když jsem tu s pár dalšími jedinci říkal, že debilkníže nebo šábeszeman jedno a totéž jest, tak voliči taky mumlali něco o volbě a skvělé budoucnosti.
inu komu není rady, bude posvěcovat vždy jen to, co mu bude předhozeno. a pak to taky dostane. a zcela poprávu...

takže nechápu, proč tu brečíte? dostali jste to, co jste si zvolili, tak byste měli bejt spokojený. tak proč nejste?

297857

14.10.2013 17:42

Právo nevolit

RE: jsem nevolič

dub 89.?.?.?

1* [cool]

prvním předpokladem záměny starého systému novým, a u sociálních systémů to platí desetinásobně, je jeho delegitimizace. ta je nutnou podmínkou. ale kvůli základu z kterého slovo volič pochází je to pro lid volný absolutně nepochopitelné a nesrozumitelné, neb to navíc vybočuje i mimo mantinely ovčí ohrady, na které jsou vytrénovaní.

p.s. jeden takový názorný a sympatický příklad delegitimizace je třeba tady:
http://rt.com/business/losing-faith-de-americanize...

297848

14.10.2013 17:04

Právo nevolit

opět

dub 89.?.?.?

jen názorné potvrzení, že slovo volič od základu vůl pochází[smích]
a běda volům, jestli si poté, co zvolí, budou zase stěžovat! nemaj nárok, neb zvolili dle srdce svého a dostanou jen to, k čemu dali svůj souhlas.
takže doufám, že po volbách za hojné účasti volů už si nikdo stěžovat nebude, neb každý dostane to, co si sám plně zasloužil a co požehnal[smích]

a vlastně jako nesvéprávní ani nebudou mít nárok. protože zbavit se své zodpovědnosti (dle ústavy republiky je nejvyšším suverénem lid) a předat právo rozhodovat za sebe a o sobě někomu jinému, kdy tomu někomu prakticky vypíše bianco šek, a to navíc zcela dobrovolně, může jen totální idiot, který tak na svéprávnost nemá nárok (ani ji nemá, neboť se jí tímto aktem vzdal ve prospěch jiného) a zachází se s ním tedy jako s tupou ovcí zcela zaslouženě...

297842

08.10.2013 17:01

Prezident Zeman vyhandloval osobní výhody za bezpečnost naší země

RE: Otázka je, oč se Zemanovi opravdu jedná

dub 89.?.?.?

sry, ale ani omylem. tím, že žádal o totéž, čím bylo hitlerovo řešení české otázky - odsun obyvatel do patagonie a obsazení území jediným vyvoleným národem, je to náš problém, a kurevsky velký.

a bude o to větší, až se sem ten milion prasat, co serou v hotelích do peřin, nakvartýruje. čeká nás totiž druhá palestina a jako národ budeme moct jen držet hubu, protože to bude zcela v souladu s politikou vyjádřenou hlavou našeho státu a posvěcenou takovými blby, jako vy.

297522

03.10.2013 17:40

Izraelské tajné zbraně hromadného ničení

RE: Větší letálnost?

dub 89.?.?.?

smrtonosnost beru (smrtící účinek ne, to je už funkce/míra smrtonosnosti).

a technická - letálnost není anglismus, ale slovo řeckého původu.

297293

02.10.2013 21:31

Izraelské tajné zbraně hromadného ničení

RE: Větší letálnost?

dub 89.?.?.?

tak se předveďte hujer[smích]

místo letální smrtící zcela jistě jde, ale na to vaše podstatný jméno jsem opravdu zvědavý. páč smrtícnost jsem nikdy neslyšel a zní to taky jako strašná kokotina...

tak sem s tím vašim vynálezem, švestičky si můžete nechat od cesty [cool]

297242

01.10.2013 16:53

Kult vraždění a symbolický řád západního barbarismu

RE: Smrt dvojníka

dub 89.?.?.?

jo, musí tam za trest 1000 let strašit, a to bez jediný flašky a loku[smích]

297131

30.09.2013 16:59

Nyní je čas odebrat Izraeli jeho ZHN

RE: No, to by bola fatalna chyba. A asi aj posledna...

dub 89.?.?.?

ale pak by milý osle měli držet hubu, když se chce stejným způsobem zajistit někdo jiný, ne.
nebo máte pocit, že oslové jsou nadřazení vyvolenci a netýkají se jich stejná pravidla?

297065

27.09.2013 17:46

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: Rozprávky

dub 89.?.?.?

no vidíte, a přesto dáte těmto papagájom legitimitu, neboť jste se zúčastnil a tím jste byl započítán jako volič a umožnil jim se na vaši volební účast odvolávat, až budou papagájové hlásat, že vládnou z vůle lidu, neb volební účast byla přeci vysoká...[smích]

čímž jste jejich vládu posvětil.

296931

27.09.2013 17:09

Historie vzniku syrské krize a nekonečná válka USA

RE: Plno polopravd

dub 89.?.?.?

no velký zbyg je sice svině a zmrd, ale je to jeden, a možná snad i jediný, z nepřátel lidí, kterýho si lze jako nepřítele vážit - vždycky byl upřímnej a říkal co si myslí na plnou hubu.
takže vždycky každej věděl, na čem s nim je.

296929

25.09.2013 23:08

České dráhy hromadně šrotují vozy pro lokálky

RE: Rozprávky

dub 89.?.?.?

jakékoliv jiné kasíno, třeba v nevadě[smích]

296810

21.09.2013 19:03

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: Přinucení k míru II ?

dub 89.?.?.?

[velký smích] i vy humoristo. tak hlavní velekněz české materialistické vědy a předseda spolku syfylitků je vědec?
to sou věci...

296593

21.09.2013 19:00

Více než 25 milionů Evropanů bude do roku 2025 ohroženo chudobou

RE: To je jen symptom

dub 89.?.?.?

nebojte, on si je stát zaplatí, inflačním odstřelením[smích]

296592

16.09.2013 17:05

Agrese skončila v okamžiku vypálení dvou balistických raket

RE: jedna paní povídala

dub 89.?.?.?

ono je navíc pravděpodobný, že rachejtle nebyly sestřeleny, ale že jim je "ukradli" a převzali nad nimi kontrolu (jako peršani nad oním dronem) a jedné vyslali přikaz k autodestrukci a druhou přesměrovali - čímž jim hezky vzkázali, že ať vystřelí cokoliv, spadne to na hlavu zpátky jim.

není náhoda, že ve středozemí je specializovaná ruská loď pro elektronický boj...
ani že došlo u zmrdů k saltu a zaraženým prdům v mnoha oblastech; ani to, že při reakci na americký protiraketový deštník v evropě rusové neprovedli odvetná opatření ve stejné oblasti, jen konstatovali, že se podle toho zařídí a začali posilovat hlavně detekční síť.

296215

15.09.2013 20:26

Putin nastupuje do vedoucí světové role

RE: To je dobrý vtip,

dub 89.?.?.?

jo, taky se divim, že si za reagana nevybrali svého ministra financí třeba na lehožumpě a zvolil si zrovna autora článku...

asi proto, že odhalit vysokou ynteligenci některých jedinců je velmi těžké.

296182

12.09.2013 22:31

Ruský šachový tah

RE: šach-mat

dub 89.?.?.?

jo kerryho návrh, a návrh na odzbrojení je potvrzením použití zbraní...

tak vidím, že tu máme nového klauna, který nás tu bude nyní obveselovat.
tak vítejte, aspoň tu bude větší sranda[smích]

296000

09.09.2013 17:05

AIPAC je vážnou hrozbou pro světový mír

RE: New York Times ,Aug.20. 1965.strana 8 radek 3-Benjamin Harrison Freedman

dub 89.?.?.?

zkuste třeba jen tak namátkou jejich oblíbenou a již dosti profláklou doktrínu "střet civilizací"...

295825

07.09.2013 19:59

Grázlové v Bruselu

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

dub 89.?.?.?

to držhubné, ech pardon zlaté padáky, se nevyplácely jen tak zbůhdarma...[smích]

295751

07.09.2013 18:10

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a jak?)

dub 89.?.?.?

čas nám ukáže[smích]

295747

06.09.2013 21:55

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a jak?)

dub 89.?.?.?

jenže záleží i na fázi hry.
zmrdi ví, že díky podstatě této hry je stávající systém neudržitelný a nakonec zkolabuje, protože musí.
hrajou jen o to, aby ho destabilizovali a uvedli do nestabilního stavu ( jejich oblíbený "řízený chaos" ) a vytvořili tak potenciál pro změnu podle vlastního plánu. po jeho dosažení dojde ke změně, k překlopení. a oni doufají, že to budou mít pod kontrolou.
a protože hybný moment je díky vývoji na jejich straně, je nutné v kontrastrategii toho využít, a postarat se jen, aby načasování toho překlopení a jeho průběh a směr, kam se systém překlopí, bylo ve prospěch "normálních".
buď jak buď k velkému otřesu a zvratu dojde, již to nejde zastavit. ovlivnit lze do jisté míry jen to, jestli se to odehraje v sociálně-ekonomické oblasti, nebo ve vojenské. a o to tu teď jde.

295710

06.09.2013 21:46

Grázlové v Bruselu

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

dub 89.?.?.?

mno ale toto již není o bankovnictví, zde je bankovnictví pouze jako nástroj...
a proč financovat puč ze svého, když to lze z prostředků cílové země...

a co se týká koby, tak jednoho krásného dne v '97 (při útoku sorose a spol. na měnu) byla v 9 ráno první dámou českých financní a v 1 odpoledne prvním zkrachovancem českých financí. a zahučela do toho přesně v té 8. a bylo rozhodnuto nakonec nezahájit nucenou správu, ale provést "papírové řešení" (účetní podvod). a protože před privatizací se musel provést audit, kde to vyplavalo, tak byli nuceni vymyslet fiktivní postavu alona.

295709

06.09.2013 17:34

Grázlové v Bruselu

RE: Socializmus je v pohotovosti, reve ako lev a vyčkáva koho by

dub 89.?.?.?

koba a mýtická postava alon bylo úplně o něčem jiným, a nebejt privatizace a s tím souvisejícího auditu, odešel by tento účetní podvod, za účasti a na popud centrální banky, do historie bez povšimnutí spolu s uplynutím skartační doby...

295691

06.09.2013 17:25

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a jak?)

dub 89.?.?.?

tady teď ale nejde o oběživo apod.
tady jde o zbavení úchylů moci, především ekonomické (bez ní nemají ani tu ostatní). a dokud bude fungovat ten jejich systém, tak moc mít budou. a pokud budou mít moc, budou vysávat a vraždit a válčit.
nezapomínejte, že jde o náboženské fanatiky. blbovi věřícímu v nezbytnost armageddonu nevymluvíte tento záměr žádnými argumenty, chápete?

295689

05.09.2013 20:03

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a na svou taky)

dub 89.?.?.?

vo čem to prosim jich mluvěj?
rozveďte to, nějak jsem to nepochopil[smích]

295630

05.09.2013 17:33

Připravte se na smrt petrodolaru

RE: Připravte se na smrt petrodolaru (a jak?)

dub 89.?.?.?

jednoduchá otázka: chcete rychlý (nevyhnutelný) kolaps ekonomickou formou, nebo rychlý kolaps v důsledku globální války?
v tuto chvíli totiž už nic jiného na výběr není.

já tedy raději to první, tím spíš, že ten ekonomický kolaps se dotkne primárně viníků, na rozdíl od druhého případu...
anšto bez zdrojů se válčit nedá.

a již hašek dokázal, že strana mírného pokroku vás nikam nedovede. [cool]

295620

17.08.2013 20:08

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

zmrzlina ve skladu a v lednici je totéž, protože s ní už nic dělat nebudete, leda sežerete.
zatímco zlatá cihla a zlato v zemi totéž není, protože to zlato v zemi musíte nejdřív vytřídit, roztavit a slít.

pletete různé věci dohromady, protože evidentně netušíte o čem je řeč.

nevim nic o tom, že bych někomu cpal gdp jako jediný smysluplný ukazatel. všude tvrdím, že je to totální hovadina.
ale asi byste si měl nejdřív nastudovat rozdíl mezi gdp a gnp. a věřte, že je kurevský velký...

a je zcela evidentní, že nejste schopen pochopit rozdíl mezi produktivním a neproduktivním. neproduktivní služba (váš převoz betonu) zkrátka nic nevytváří, pouze předistribuovává již vytvořené. a tím přispívá nikoliv ke zvyšování ekonomického bohatství, ale ke zvyšování kvality života.
a odkud je financována (z produktivního sektoru) jsem již popsal. ale číst už za vás nemůžu...

tož dojmům zdar[smích]

294548

16.08.2013 21:06

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

?
zvětšování čeho? hausnumer?
gdp je totiž snůška nesmyslů a hromadně mnohonásobně započítávaných věcí.

nevypovídá absolutně o ničem, natož o stavu ekonomiky.

294506

16.08.2013 20:20

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

vykládejte to reagonovi a jeho boys, který tvrdil, že když se budou všichni vzájemně obsluhovat (a výrobní základna se přesune jinam) bude všem dobře a ekonomika pokvete[smích]

distribuce není fází produkce, nijak ke vzniku výrobku nepříspívá. jde o (postprodukční) službu (a neproduktivní, dochází dokonce ke spotřebě zdrojů). rozdíl mezi zmzlinou ve skladu nebo v lednici je z hlediska ekonomického výstupu nulový, furt je to stejná zmzlina.
rozdíl je pouze v užitečnosti takové dislokace produktů. a to je již o kvalitě života, nikoliv o kvantu ekonomického bohatství.

k čemu je gdp užitečný, když jde o snůšku nesmyslných hausnumer (dokonce s několikanásobným započítáváním téhož)?

294503

16.08.2013 17:36

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

nikoliv, bavíme-li se o ekonomickém růstu, jsou veškeré neproduktivní služby nejen růstově neutrální, ale dokonce negativní. bez ohledu na užitečnost (užitečnost je individuální nekvantitativní a nekvantifikovatelný ukazatel - souvisí s kvalitou života, nikoliv s ekonomickým růstem).

příklad:
holič vás ostříhá. k žádnému navýšení ekonomického blahobytu společnosti nedochází (on vám dokonce bere), pouze vy se po této službe cítíte lépe.
zdrojem prostředků pro zaplacení za tuto službu je však vždy produktivní práce, jejíž část jste se rozhodl odevzdat výměnou za tuto neproduktivní, ekonomicky nerůstovou službu (i pokud jste placen terciální sférou, neboť prostředky na vaši odměnu musely být vztay z produktivní primární a sekundární sféry formou daní).

obchodník - dtto. k žádnému navýšení ekonomického bohatství nedochází, pouze se redistribuuje stávající. financováno je to z produtivní - tedy skutečně růstové - sféry tím, že o část svého produktivního bohatství se rozhodne s vámi coby obchodnhíékem podělit výrobce, neboť mu to zvýší odbyt a zboží se nezkazí. o část se s vámi podělí spotřebitel, neboť si to není schopen zajistit sám.

obojí zvyšuje kvalitu života, ale snižuje objem bohatsví, neboť dochází k neproduktivní spotřebě.

část neproduktivních služeb však vytváří potenciál.
příklad: vzdělávání. při vzdělávání dochází k neproduktivní spotřebě bohatství (učitel jíst musí, že se žák něco naučí není jisté), avšak zároveň jde o vytváření potenciálu ve formě kvalifikace pracovní síly.
nicméně toto nelze kvantifikovat, neboť nikdo neví, jestli tento potenciál bude někdy využit, nebo jak bude využit.

atp.
takže jediným ukazatelem, který má logický smysl, je gnp, nebo chcete-li národní inventarizační soupis...

294491

15.08.2013 22:22

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

ono ale záleží, jestli ty jednotky o něčem vypovídají, nebo jsou jen snůškou hausnumer, vypovídajících max. o míře blbosti a vymytosti makovice "ekonomů".

nějaký příklad třeba... hm tak jo. velmi primitivní a jednoduché, ale dostatečně vypovídající:

máte kolečko hnoje, v praze. vezmete ho a uděláte s ním okružní jízdu po republice - brno, ostrava, hradec, praha. po tomto výkonu máte stále stejné kolečko hnoje, na stejném místě. s tím rozdílem, že abyste anabází mohl absolvovat, musel jste jíst apod.
takže ve svém důsledku máte stejné kolečko hnoje, sežral jste prase, prošoupal podrážky, zrušil kolo s ložiskama a spotřeboval kýbl mazání na bolavý záda a mozoly. suma sumárum čístá ztráta jednoho prasete, podrážek, kola s ložiskama a kýblu mazání. avšak "ekonomové" vám tuto ztrátu (výdaje-tržby) započítají do gdp jako plus a vykáží jako "růst".

nebo dojde ke katastrofě. při zemětřesení vám spadne čtvrť, řekněme v hodnotě 2 miliardy. abyste uvedl věci do původního stavu, musíte ji opět postavit - s dalšími vícenáklady (doprava, mzdy, ekologická zátěž atd. atp.) vás to přijde na 4 yardy.
selský rozum říká, že jste tedy utrpěl čistou ztrátu 4 mld. nicméně "ekonomové" vám to započítají do gdp jako plus a budou to vydávat za "růst".

takže k čemu takováto "kvantifikace" je? k hovnu.
nemluvě o tom, že spoustu věcí lze kvalifikovat pouze jako potenciál, tudíž kategorii nevyčíslitelnou. a pokud se ji snažíte aspoň odhadnout, musíte zahodit aritmetiku a přejít na disciplíny pracující s potenciály a toky. a i tak dostanete jen jakous hodotu něčeho, co nikdo neví čeho, a to ještě za nutných precizně daných předpokladů, reálnému životu neodpovídajících...

tož zhruba tolik o "ukazatelích" a kvantifikaci a její proveditelnosti a vypovídací schopnosti[smích]

294435

15.08.2013 19:54

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

stejně tak jako většina (neproduktivních) služeb[mrknutí jedním okem]

294429

13.08.2013 22:01

Zákulisní hrátky se zlatem: V očekávání velkého zlomu (část 2)

RE: kde je cesta

dub 89.?.?.?

no pokud tu chcete přesvědčovat, že když jeden poradí druhému kde maj studený pivo, a ten mu na oplátku poradí kde maj čisté sklenice, že jde o ekonomický růst, tak se rád nechám pobavit[smích]

ono totiž k ekonomickému růstu mohou vést jen a pouze produktivní kroky, tedy činnost zvyšující bohatství společnosti.
můžete totiž mudrovat o prdu do nekonečna a tyto "rady" si s kolegy poskytovat vzájemně, ale k žádnému zvýšení bohatství společnosti, tedy k růstu, tím nedojde. max. si žvanilové těmito svými učenými kecy budou zdůvodňovat, proč by je společnost měla držet neproduktivně na krmníku. ale toť vše.

takže vaše tvrzení se zdravým rozumem příliš společného nemá[smích]

294356

13.08.2013 17:47

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

RE: internet

dub 89.?.?.?

já bych si tou "dohlednou budoucností" nebyl až tak jistej...

http://phys.org/news/2013-07-5d-optical-memory-gla...

294348

13.08.2013 17:45

Po Lavabit zavírá další šifrovaná internetová služba

RE: Souvisí to s více zprávami

dub 89.?.?.?

oni se nám saudové nějak rozpadají...[smích]

http://www.youtube.com/watch?v=g-DsLo3Dwcw

294347

12.08.2013 18:46

Obama k Putinovi: Dělej jak říkám, ne jak konám…

RE: lenže -

dub 89.?.?.?

ale demográcií je všude jak nasráno. republiku nikde nenajdete.

bohužel je to běžné, že si lidi pletou demokracii a republiku, avšak tyto dva koncepty jsou si vzájemně antitezí.

294295

10.08.2013 23:37

Dvě podvodné falešné demokracie ohrožují život na Zemi

RE: Nesúhlas.

dub 89.?.?.?

no v emerice se dá nepochybně získat titul z ledasčehos.
ale pochybuju, že by pentagon zaměstnával takové neumětele.

nakonec se můžete pokochat, kdo na to dal svoji pečeť[smích]
http://www.defense.gov/pubs/ASB-ConceptImplementat...

že je daný scénář hovadina se strašlivými následky není pochyb, ale dělali ho inteligentní lidi. bohužel však sociopati.
a psychopati rozhodují, jestli bude tento scénář použit.

294237

07.08.2013 18:18

Dvě podvodné falešné demokracie ohrožují život na Zemi

RE: Nesúhlas.

dub 89.?.?.?

no obávám se, že místo na autora, který na to pouze upozornil, byste svoji kritiku a rozhořčení měl směrovat na pentagon a jeho analytiky a plánovače - plán "vzdušně-námořní bitva" je totiž jejich dílkem, nikoliv robertsovým[smích]

294166

21.07.2013 22:40

Minimální mzda nebo almužna

RE: Autore Víte, váš článek není ani k smíchu. Ukažte nám tedy, jak se to dělá a založte si firmu a vyplácejte lidem pěk

dub 89.?.?.?

eslivá to nebude tím, že tyto země západ zkolonizoval, vykradl a udělal si z nich zdroj levné otrocké práce za podmínek, které by mu doma, tedy na západě, neprošly a za které by ti, kteří by se o něco takového pokusili, skončili v base, neb by to u nich bylo protizákonné.

avšak na divokém východě, kde dosadili své loutky, se obávat nemusí. no a proto tu máme žebračenky a těšíme se pozici banánových republik.[smích]

293687

18.07.2013 23:06

Co týden dal

RE: Mozny vyklad

dub 89.?.?.?

jo ták. takže podle vás socialismus = daně.
a já hlupák si myslel, že socialismus = společenské (vlastněné občany) vlastnictví výrobních prostředků a národního majetku.
inu asi nemám, na rozdíl od vás, to správné sdělání.

tak v tom případě mám pro vás radostnou novinu - socialismus máme na této planetě permanentně minimálně již od dob babylonské říše.

takže vlastně von i takovej nero byl socialista. a vatikán, když zavedl odvádění desátků, byla vlastně taková první socialistická internacionála, že jo. inu člověk se dozvídá nové věci neustále...

ale příště radši přijďte s klasickými vtipy, protože tento je životu nebezpečný, anšto jsem si málem rozbil hlavu o stůl, když jsem smíchy padal ze židle[smích]

293488

17.07.2013 20:34

Co týden dal

RE: Mozny vyklad

dub 89.?.?.?

opravdu? teda nějak jsem si nevšiml, že by majetek v eu byl ve společném vlastnictví občanů, což je charakteristickým rysem socialismu. vy ano? nebo zase jen žvaníte, aniž byste tušil o čem?

k propojování státu a firem sice opravdu dochází, ale tomu se příteli říká fašismus, víte.

293444

15.07.2013 17:26

Korupce v přímém přenosu

RE: Děkuji

dub 89.?.?.?

je již vskutku neskutečně humorné, jak ješitné zamindrákované ego tupých individuí z lehožumpy je vždy a spolehlivě 100% identifikuje, i kdyby změnili nick s ip adresou milionkrát[velký smích]

293356

15.07.2013 17:04

V Americe činí prémie za odebrání dítěte 5 tisíc dolarů, v Evropě tisíc eur

RE: vojna proti rodine - vojna proti človeku

dub 89.?.?.?

už čaušescu vybíral a vychovával ty nejúchylnější a totálně bezohledná individua do svého gestapa právě z dětí v dětských domovech.
proč by tomu mělo být jinak u stávajícího globálního feudálfašismu. bez vymytejch bezcitnejch makovic ochotných vraždit kdykoliv, kohokoliv a jakkoliv se žádná diktatura nepatrné minority nad většinou neobejde. samotná jelita by to nestihla, i kdyby se strhala. nehledě na to, proč by si měla špinit ruce, když si může vypěstovat patřičné roboty, a na náklady populace určené k likvidaci.
a protože chtějí zlikvidovat min. 6 miliard lidí, budou takových hovad potřebovat opravdu hodně.
a cizí národnost, po patřičné průpravě sadistickým přeprogramováním, u takovýchto vojáků jejich motivaci a touhu po násilí a pomstě na nepřátelské cizí (místní) populaci jen zvýší. (a navíc tím zatíží karmu slovanů).

293352

12.07.2013 21:26

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: Mimochodem - kdybych já byl tím autorem,

dub 89.?.?.?

dokud se nezačnou věci nazývat pravými jmény a lidi budou dodržovat tu zmrdy naordinovanou politickou korektnost, tak se nemůže nic změnit.
protože bez přesného pojmenování problemů nelze nalézt řešení.
proto taky tu politickou korektnost naordinovali.

293191

12.07.2013 17:33

GSK žiada ospravedlnenie za článok „Povinné očkovanie = fašizmus v zdravotníctve?“

RE: Mimochodem - kdybych já byl tím autorem,

dub 89.?.?.?

a proč jako? když je někdo fašista, tak je fašista. a o propojování státu a korporací, tedy o etablování fašismu jak z učebnice, není sebemenších pochyb. nejde o žádné srovnání, ale o konstatování holého faktu.
a pokud se to zmrdům nelíbí, ať toho fašismu zanechají.

tím spíš, že právě gsk se hlásí k eugenice a záměrně se dopouští genocidy, právě prostřednictvím očkování, zcela v souladu s globálním fašistickým plánem redukce darmožroutské podřadné populace.

takže s tou předposranou politickou korektností a manipulací jděte už konečně do prdele.

293181

10.07.2013 19:44

Další slepá ulička: stát bude hradit zaměstnavatelům 100 % mzdy mladých

RE: Jen další vyhozené peníze

dub 89.?.?.?

a to si vemte, že jsou ještě jedinci, kteří odpracováno nemaj, do důchodu daleko, a protože jsou "starý" jsou nezaměstnatelní - ti si to mají asi hodit, protože příjem žádný (živit je nemá kdo), vyhlídky na práci díky věku nulové, a i kdyby se důchodového věku dožili, tak nebudou mít odpracováno, neboť po 50 už dneska nikdo nikoho nezaměstná.
a počet takových lidí roste.
a tohle oaptření jejich situaci ještě zhorší.
no a máme tu opět společnost hezky polarizovanou, dotovaní mladí neumětelové versus nezaměstnávaní praktici...

hezky to vedou soustruzi, hezky[smích]

293045

04.07.2013 20:59

Vítej, Chorvatsko

RE: Dabelsky dobracti Chorvati

dub 89.?.?.?

[velký smích]
sakra to jsem nevěděl, že vraždí nějaká ideologie, a ne lidi.
se vůbec divim, že v norimberským tribunálu vůbec někoho odsoudili, když vraždila ideologie. vona se potvora asi zhmotnila a nabyla podobu lidí. inu jsou to věci mezi nebem a zemí[smích]

292725

04.07.2013 17:12

Svět je pro Snowdena malý

je pozoruhodné

dub 89.?.?.?

že se všude věnuje tolik času diskusím o virtuální karkulce a místě jejího pobytu, přestože ji nikdy nikdo od vypuknutí skandálu neviděl (na rozdíl kdysi od assange, který byl jako medvědářův medvěd ukazován úplně všude), ale naprosto se ignoruje třeba taková nehoráznost, jako když byl včera letadlu bolivijského prezidenta odepřen německem a francií přelet, jeho letadlo bylo donuceno přistát v rakousku a bylo bez povolení prohledáno.
o tomto porušení všech mezinárodních pravidel, práva a válečném aktu se nikde nepípne, a přitom je to mnohem důležitější, než jestli se údajná karkulka schovává na záchodě u vlka nebo ve spíži u zajíce...

stádo lze jak vidno vodit velmi snadno. jak začnou o něčem lhát lžimédia, všechny ovce se hned přidaj a na vše okolo nasadí klapky.

292708

03.07.2013 18:14

Prohlášení Edwarda Snowdena v Moskvě

RE: Je SNOWDEN vubec v Moskve?

dub 89.?.?.?

jo, nejen, že je celá ta šaškárna čím dál podivnější, ale také čím dál víc připomíná pohádku o červený karkulce - všichni o ní mluví, ale nikdy ji nikdo v lese neviděl[smích]

292654

03.07.2013 18:02

Jak rostou obavy z puče, hromadí Egypt tanky podél hranic s Gazou

RE: Převzetí moci armádou bude vzhledem k místní tradici a její autoritě

dub 89.?.?.?

jistě že jde o izrael. ten má kvůli svým prasárnám a politice, a slábnoucí síle usa, bláto na hřišti, a tak musí za každou cenu destabilizovat všechny země v regionu, které jsou schopné výraznějšího odporu, a to dokud to jde.
a není spolehlivější cesty, jak to udělat, než v zemi vyvolat občansku válku, která silně zredukuje populaci, vrátí zemi do doby kamenné a její obyvatelstvo rozeštve na několik generací. a do takového bantustanu se velmi snadno implantuje loutková koloniální vláda - a je tu opět projekt velký izrael.

takže odpověď na otázku, komu to vše nejvíce prospívá, je jednoduchá - zase zkurvenýmu izraeli.

292653

02.07.2013 17:34

Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě

RE: Snowden by měl dostat automaticky azyl od většiny zemí EU

dub 89.?.?.?

myslím, že je otázkou, o co skutečně v tomto případě jde.
mediální masáž zaměřená na zločin odhalení něčeho, o čem všichni už 30 let ví, silně naznačuje, že celá tato hra je o něčem zcela jiném, protože když šakalové vyjou, je nabíledni, že jejich vytí směřuje opačným směrem od reality.
a pokud snowden něco odvezl, tak to bylo zřejmě něco absolutně jiného, o čemž se nikdy nedozvíme. ale co může být pro lidstvo a jeho přežití mnohem větším přínosem...
a některé pozoruhodné veletoče izraelských a amerických představitelů po propuknutí skandálu se snowdenem jsou velmi zajímavé a hodné povšimnutí.

292576

28.06.2013 18:40

Čína se má co ohánět

RE: Čínu hodnotí ekonomové

dub 89.?.?.?

ale číňani za to nemůžou ne? ty dělaj a dodávaj jen to, co se od nich chce.
takže chyba je na jiné straně a i záměr je někoho jiného...

a částečně si to skutečně děláme sami. stačilo by ty šunty nekupovat a tím zlikvidovat poptávku po takovém šmejdu. a u spotřebního zboží mě opravdu nenapadá momentálně nic, bez čeho bych se neobešel, tudíž to nekupoval a nechtěl ani zadarmo.
a pokud snad člověk něco skutečně nutně potřebuje, je lepší si připlatit. a skutečně potřebných věcí zas tak moc není...

292382

28.06.2013 17:18

Čína se má co ohánět

RE: Čínu hodnotí ekonomové

dub 89.?.?.?

a napadlo vás někdy, že tento šunt si u nich evropští a další dovozci objednávají záměrně?

protože kdyby nebyla potpávka, nebyla by nabídka. a pochybuji, že tu poptávku vytváří lidi tím, že chtějí sračkové jedovaté a nekvalitní zboží.
spíš bude asi vytvářena šmelináři a překupníky, kteří chtějí skoro zadarmo nakoupit a za maximum prodat. (stačí vzpomenout jen tak namátkou např. čínskej lanšmít - za komančů kvalitní mňamka, dneska by to nežralo ani prase - proč? protože si to u nich někdo takto objednal).

292377

26.06.2013 17:25

10 let vězení za zahalenou tvář při protestech

RE: je to v pořádku

dub 89.?.?.?

souhlasím s vámi, policajt se zakrytým xichtem jedná nelegitimně.
zakrytou hubu mají proto, aby mohli beztrestně mlátit jiné a nedostali doma v hospodě přes držku.

páč jak jste řekl, když si někdo zakrývá obličej, tak proto, aby se vyhnul odpovědnosti za své odsouzeníhodné chování[smích]

b/w ústava jasně praví, že všichni občané jsou si rovni, a to se vztahuje i na policajty, protože ústava je vyšší právní norma, než ta, která jim zakrývání huby umožňuje.

292197

16.06.2013 20:46

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: zatýkání

dub 89.?.?.?

jistě. ale některé "miny" jsou záměrné... (á la stuxnet apod.)

291604

16.06.2013 17:42

Zatýkají v horních patrech. Tak už to začalo? Ale kdepak

RE: zatýkání

dub 89.?.?.?

mnohem horší riziko u emerické technologie je, že nám tu postaví "zaminovanou" jadernou bombu, jejímž odpálením nás budou vydírat kdykoliv, kdy by se snad stal zázrak a místní loutky se nějak říši vzpírali...

291587

13.06.2013 20:22

Moderní hudba = emocionální inženýrství

RE: Názorný příklad

dub 89.?.?.?

třeba vám v odpovědi pomůže toto:

http://www.youtube.com/watch?v=1zw0uWCNsyw

291359

12.06.2013 21:30

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Ještě se vracím k vaší námitce

dub 89.?.?.?

a jak? firma se bude u vás jmenovat A. firma v rozvojovce se bude jmenovat B. jak chcete odůvodnit, že daníte firmu A za to, že existuje firma B?

věřte, že zbytečně vymýšlíte vymyšlené. chcete zachovat pracovní místa doma, tedy učinit zahraniční konkurenci dražší. o nic víc vám nejde.
a k tomu stačí klasická ochranářská opatření, která zahraniční konkurencui zdražují, přestože je nákladově levnější.
zkrátka chcete zachovat doma třeba výrobu počítačů, tak na jejich dovozy ze zahraničí uvalíte dostatečně vysoké clo. nemusíte komplikovaně vymýšlte nevymyslitelné.
ale stejně si moc nepomůžete, protože je hafo kliček, a vždycky bude. jakékoliv administrativní opatření lze obejít. funkční jsou pouze systémová řešení (a k těm daně nepatří, ty jsou klasické administrativní opatření/řešení).

291282

11.06.2013 22:55

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Sny vs realita

dub 89.?.?.?

máte tam jeden podstatný a neřešitelný problém - danit můžete něco, co existuje, a ne to, co neexistuje.
když firma zruší výrobnu ve vaší zemi, tak nemáte co danit, když tutéž výrobu přesune do jiné země, nemáte také co danit, protože právnická osoba v oné jiné zemi nespadá do vaši jurisdikce. firma tam vytvoří "domácí" subjekt a na ten vy žádnou daň uvalit nemůžete.
vy sice toužíte danit zrušená místa, ale v praxi požadujete danění nevytvořených míst, protože místa budou vytvořena v cizí zemi, a ne u vás.

danění outsourcinug je zkrátka hovadina. to, co požadujete, se vždy řešilo celními a obchodními bariérami, u kterých je ukradený vlastnický řetězec, protože to stojí na zemi původu zboží. takže pak zatěžujete zboží/služby vyrobené mimo vaše území a nemáte problém s nemožností danění nevytvořených míst.

takže vymýšlíte něco, co je již staletí vymyšlené a bylo aplikované, dokud nenastoupili globalizátoři, kteří tento typ ochrany vnitřního trhu zrušili, aby se mohli napakovat na levné otrocké práci v zahraničí.
snahu sice chápu, ale odborné znalosti nejsou opravdu k zahození[smích] ušetří to spoustu času...

zkrácení pracovní doby, ano, samozřejmě. a jiná cesta není, alternativou jsou pouze genocida a globální vzpoura otroků, tedy další masové umírání.

291187

10.06.2013 20:45

Existuje vůbec recept na řešení nezaměstnanosti?

RE: Je víc a houšt základních příjmů

dub 89.?.?.?

buďte klidnej.
jakmile lidem rozdáte zdarma peníze, tak lehce nabyl lehce pozbyl, budou ochotni platit za zboží více (a obchodníci budou vyšší ceny požadovat, protože budou vědět, že je lidi zaplatí, neb je to "zadarmo" ) a celý základní příjem bude takto rozpuštěn a inflačně odstřelen, kdy velmi rychle ceny základních potravin a dalších komodit díky této likviditě "zdarma" úměrně tomu vzrostou, tudíž všechny takto rozdělené prostředky se přelijí a vrátí zpět šmelinářům/obchodníkům (možná z malé části i výrobcům), tak jak je tomu dnes a životní úroveň lidí se nezmění, jen budou platit více papírkama za stejný objem zboží.
a tudíž to bude naprosto stejné, jako dnes před zavedením základního příjmu.

kdo nevěří, ať si s kámošema zahraje monopoly a v půlce hry mezi všechny rozhodí dodatečný paklík peněz, a může tak činit třeba každé třetí kolo. a jestli jim ceny v důsledku toho nevzrostou a takto vytvořená inflace nepožere dodatečně vloženou/vkládanou likviditu, začnu věřit na zázraky.

celý základní příjem je pastí na ignoranty a neznalé (nikdo nemůže umět všechno), kdy se vytváří dojem jakéhosi řešení, avšak konzervuje se status quo (peníze opět skončí u překupníků a max. producentů, jako dnes), jen za použití trochu odlišné technické finty, pár byrokratických pracovních míst a posílené finanční kontroly státu nad občanem...

pokud někdo chce distribuovat technologickou dividendu, je hotovost tou nejidiotštější a nejneúčinnější formou (viz výše).
to už je lepší distribuce v naturáliích, i když ani ta žádný zázrak a samej problém.
takže jediným vhodným systémovým řešením je její distribuce deflací, ale to už jsem tu rozebírali.

291099

08.06.2013 18:38

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

dub 89.?.?.?

a) jakou částku chceš pořád danit? ty vůbec netušíš, o co jde.
b) pokud se chceš bavit na nějaký téma, musíš používat zažité pojmy. tvůj styl - hentenoný bázmek musíš zdanit oním hento, a pak tamto ono - a s tim se nikde a s nikým nedomluvíš.
c) když si kupuju stroj, nekupuju ho, abych ušetřil nějakou daň, ale náklady. fakticky nahrazuji jeden stroj - lidský zdroj - se stávající odpisovou sazbou 45 let a vysokými provozními náklady strojem jiným - neživým - s nižšími provozními náklady a kratší odpisovou dobou a vyšší výkonností, kterej navíc neotravuje s dovolenou a nemocenskou, tedy dalšími prostoji a vícenáklady.
nějaký daně jsou mi naprosto u koudele.
d) daněma nikdy nikdo nic nevyřešil, špatně je nastavení systému a jeho podstata, tvýma daněma jsi to právě ty, kdo dělá kosmetické úpravy a záplatování a místo systémového řešení chce zavádět nesystémový diktát a záplaty.
e) blábol, nejen pořizovací cena a provozní náklady stroje jsou součástí ceny, ale též jimi vytvořená práce ve formě hodnoty(ceny) výrobku a zisku (nižší výrobní náklady, vyšší zisk), a tudíž v okamžiku, kdy existuje jakákoliv daň (dph, z obratu atp.) a daň z příjmu (zisku), tak práci strojů daníš. (takže buď rád, že při daňovým přiznání jen vyplňuješ chlívky, jinak bys skončil v base, neb absolutně netušíš, o čem to je)
f) státní dluh vzniká v důsledku dluhové podstaty peněz a placeného úroku. s nějakou prací to nesouvisí, souvisí to čistě jen s vytvářením peněz jako dluhu.

lidi z venku mnohdy přispěli, ale vždy museli vědět, o čem mluví[smích]
jinak vždy působili pouze jako komici.

290973

07.06.2013 19:57

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

dub 89.?.?.?

jo, tak copaže to teda navrhuju za záplatování, abychom věděli, o čem se vlastně bavíme - a mě samotnýho to zajímá, jak sis to přebral.

chybějící zdanění práce neznam, a nezná ho ani nikdo jiný.
avšak pokud tím myslíš čirou náhodou práci odvedenou stroji místo člověka a ušetřenou technologiemi díky inovacím, tak tomu se říká technologická dividenda a tu znají všichni, nejen velcí filosofové jako ty.

a u té je několik způsobů jak ji distribuovat, ale neznám ani jeden, jak ji danit. neb ve své formě jde o úsporu pracovního času a surovin, a pokud bys chtěl danit úspory, tak bys jim zamezoval, protože zdanění úspor by působilo prohibitivně a nikdo by se pak o technologický pokrok nepokoušel, protože díky tvé slavné prohibiční dani by se to nerentovalo.

ono by bylo mnmohem lepší, kdyby sis nejdřív nastudoval aspoň základní pojmy, a nebo ty své novotvary laskavě vysvěltil, protože jinak jsou to nicneříkající bláboly a výkřiky do tmy - takže laskavě vysvětli, co je to tvoje "chybějící zdanění práce", abychom se poučili. jistě to pro tebe bude brnkačka, neb v tom máš jasno, tak se poděl, abychom i my neznalí božských novotvarů a tvé jakési filosofie mohli přispět se špetkou do mlýna[smích]

290954

07.06.2013 16:54

Virtuální peníze a virtuální finanční systém

RE: Od razeni falesnych penez penezokazci az po verejnou loupez z kapes obcanu.

dub 89.?.?.?

plácáš opět ekonomické nesmysly pane. v okamžiku kdy zavedeš dph daníš i práci strojů (ale i při dani z obratu a jakékoliv dani, jejímž základem jsou (byť částečné - nezohledňuje se spousta nákladů, které jsou přesouvány na společnost) výrobní náklady), neb ta se vypočítává - z čeho pane podnikateli?

problém není v danění, ale úplně jinde - v základním ekonomickém paradigmatu a systémových parametrech. ve zdravé společnosti by se totiž díky technologické dividendě krátila pracovní doba a vznikala místa v nevýrobní sféře. ale to by základním ekonomickým kritériem nesměl být mamon... ale nechce se mi se pořád opakovat.

a tvůj komický výstup s tvrzením, že státní dluh se rovná nezdaněné práci strojů raději komentovat nebudu, asi bych stejně nenašel slov...

290950

04.06.2013 20:52

Pokud tzv. církevní restituce platí, je špatná Ústava

RE: Vše je v pořádku

dub 89.?.?.?

o to, co po staletí církev nakradla, přišla již za rakouska-uherska a nově vznilý československý stát tuto legislativu převzal. takže pak byla církev všude pouze v pronájmu a komunisti ji neměli co ukradnout. takže není ani co vracet.

nehledě na to, že restitučním zákonem je časová hranice určena na rok 1948, takže v souladu s právem nelze vracet to, co bylo církvi zkonfiskováno již v 19. století.

a pokud to nevidí ani ústavní soud, tak by měl být prezidentem okamžitě rozprášen a lidem po kandelábrech rozvěšen.

290809

ale jistě že je drang nach osten a lebensraum nepřešel...

a když k připojení k říši dojde plebiscitem za podpory valné většiny občanů, bez rozdílu národnosti, nebude to moct nikdo zpochybnit.
o to víc patří vlastizrádní šašci ve státní správě a vládě na nejbližší kandelábr, neb to přehlíží zcela záměrně. a pokud to nevidí, protože jsou to idioti se dvěma mozkovými závity, tak taky, a pak zpopelnit a pohnojit. k ničemu jinému se totiž nehodí.

290701

bohužel pokud k tomu dojde, tak tentokrát nebude hrát nějaká národnost žádnou roli.
lidi se prostě naserou (už jsou, a to všichni, min. 90%) a v rámci euroregionů budou požadovat přičlenění k německu. už teď je tam dopravní spojení mnohem lepší, než do českého vnitrozemí, českej stát na tamní dění z vysoka sere a rusky mluvící šábesdeklové si tam počínají jako v kolonii, aniž by státní správa mrkla okem.
a ten bordel by němci dali aspoň trochu do kupy.

a i když lidi ví, že by po připojení k říši zůstali druhořadými untermenschen, tak to pro ně bude přijatelnější varianta, než dnešní stav, kdy jsou untermenschen taky, ale kdy se šábesů zákony netýkají, stát na jejich vymáhání sere, a pokud se ve varech něco buduje, tak jen v "ruských" čtvrtích a normální občani maj smůlu a můžou jen zírat. němci by aspoň území spravovali jako celek, ne jen enklávu vyvolenců.

a nikdo v tomhle kocourkově to nevidí, vidět nechce a evidentně nechápe. a okamžik, kdy už bude na nějaký pochopení pozdě, se blíží rychlejš, než ti hurvajzové vůbec tuší...

290642

no vida, a první vlaštovička už je tady...

českej stát bude na pohraničí tak dlouho srát a bude tak dlouho ignorovat, co se tam děje, stejně jako ten před válkou (a dopravní spojení je tam jako za krále klacka dodnes), až se tamní lidi naserou doopravdy a opět budou požadovat připojení k říši, protože sice budou občany druhé až třetí kategorie taky, ale bude aspoň pořádek.

a protože vymaštěnci ve státní správě a politice mají plno starostí, kde a jak nakrást a nějakej stát je jim u prdele, tak to tak skončí...

p.s. ve varech sice rusky mluví, ale s rusama toho moc společnýho nemaj. vary jsou takové bezpečné úložiště pro rodiny ruských drancujících šábesdeklů.

290439

28.05.2013 21:27

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Říše zla

dub 89.?.?.?

jo napadl, nebýt čsr, neměl třetinu vojska a nemohl táhnout na východ.

ale my jsme byli okupovanou zemí, kde rozhodovala okupační správa, takže těžko lze vinit čechy (vyjma zednáře beneše, kterej zradil a poslouchal bratrstvo jak švýcarský hodinky). a okupace byla důsledkem mnichova, a ten schválil a podepsal kdo?

likvidace civilních měst, a to čistě civilních měst bez jakékoliv vojenské infrastruktury, a v případě drážďan ještě sanitárního města s přehršlí uprchlíků, je válečný zločin non plus ultra. ale o tom se snad nikdo nepře, nebo jo?[smích]

290390

28.05.2013 19:33

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Říše zla

dub 89.?.?.?

nešíkejte.
takže pokud okupované země české kladete na roveň samostatnému slovenskému státu, který se na stranu němců přidal dobrovolně, je to stejně idiotské, jako tvrdit, že okupovaný irák se paktuje s američany a patří na jejich stranu válečných zločinců...

v poslední době se tu s ynteligenty nějak roztrh pytel...

290379

25.05.2013 20:11

Čeští poslanci v Evropském parlamentu zradili Českou republiku

RE: ohavné a nehumánní

dub 89.?.?.?

souhlas. a proto by to měly být vítězné mocnosti, kdo proti tomu začnou okamžitě protestovat jako první a vymáchají v tom zmrdům z brusele čumák. protože revize výsledků války a poválečného uspořádání je cestou do pekla a ke třetí světové válce.

ale evidentně všude ticho po pěšině...

290232

24.05.2013 21:06

Zápas v bahně – USA versus EU

RE: Važený Oracle

dub 89.?.?.?

hm, zajímavé, že vám opět, příhodně, uniklo, že to byla "hodná" eu, kdo tuto dohodu požadoval a prosazoval, ne usa - a máte to dokonce uvedeno i v článku, a tučně zvýrazněno.

a váš závěrečný komický výstup už je dokonce silně za hranicí chucpe - tak díky konstatování faktů o od počátku zkurvené eu (podle vás mrmlání) a nikoliv díky zkorumpovaným zmrdům, kteří eu takto ušili, a vygumovaným eurohujerským imbecilům a vlastizrádcům, jako vy, šla eu ke dnu?

člověče dejte si studenou sprchu a přestaňte hulit to svinstvo, očividně vám to už sežralo mozek!

290162

19.05.2013 21:07

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

dub 89.?.?.?

no to jasně, že ve 20 obskočí mladý kozlík i hrábě[smích]
ale časem zmoudří...

ale původní paušální tvrzení není platný. někteří jsme i velmi vybíraví. a vy ženský taky nepřipustíte každýho, skotačí se též jen v mládí. pak jdete většinou zase jen po "zabezpečeném hnízdečku"...[smích]

290019

19.05.2013 17:34

Ještě jednou k preventivní mastektomii

RE: Duše

dub 89.?.?.?

opravdu? no nevim, ale když je v očích prázdno, neb uvnitř duto, je to totéž, co šoustat boxerskej pytel. teda zážitek nic moc. a boxerskej pytel vám teda vyjde rozhodně výrazně levnějš[smích]
a když ho pořádně umejete, nemůžete dostat ani žádnou nemoc a ani nemusíte poslouchat dutý kecy[velký smích]

290013

17.05.2013 17:09

Ještě jednou k preventivní mastektomii

no

dub 89.?.?.?

je opravdu zajímavé, kolik času, prostoru a energie se věnuje tomu, že si jedna vypatlaná šereda nechá uříznout kozy (což je její blbost, její věc, její rozhodnutí, její problém a ona ponese následky), zatímco když někde násilně umírají tisíce, je to všem putna.

velmi poučná sonda do společnosti.

289904

16.05.2013 20:42

Zlato centrálních bank: Historie tichého vyvlastňování (II)

RE: Zlatá miliarda

dub 89.?.?.?

a teď nám prozraďte, co to mění na obsahu článku a uvedených číslech.

289841

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 10

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,36 Kč
Euro
27,01 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
25,29 Kč
100 japonských jenů
22,68 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 892,76 Kč
1 unce stříbra
424,37 Kč
Bitcoin
231 855,44 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 301 051