Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Filip Svoboda

Nalezeno 24 příspěveků, 9 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

15.09.2009 09:49

Děkuji České televizi

Jen poznámečka

Filip Svoboda 85.?.?.?

Vladimíre, stojíme při Vás! Proces s Vámi i reportáž ČT o Vás jsou nechutné. Mně hodně zarazilo už jen to, že v reportáži ČT zcela ignorují presumpci neviny. Ještě nepadl pravomocný rozsudek a oni už o Vás prohlašují, že jste popírač, tj. zločinec. Fuj! Svinstvo! Navíc jste velmi hezky vysvětlil, že mezi slovesy "popírat" a "pochybovat" je významový rozdíl, jejich reportáž je tudíž o to víc neobjektivní. A neobjektivita v žurnalistice je druh lži.

200366

08.10.2009 21:18

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Když už jsme u toho Rychetského a Ústavního Soudu...

Filip Svoboda 147.?.?.?

Napadá mne varianta, že si třeba chtějí některé skupiny lidí z některých částí světa, vytvořit (někteří snad už i vytvořili) v ČR v nadcházejících časech něco jako nové Švýcarsko pro uložení svých peněžních rezerv a mají nějaké plány s korunou (,-Kč), ale potřebují mít, pro svůj větší pocit bezpečí, za zády US vojenskou sílu a tak se jejich uplacení lokajové (možná i kolegáčkové) snaží splnit rozkaz (zadání) seč mohou. (No a zřejmě jim členství ČR v EU (popř. i nějak fungující EU) do jejich plánů dobře nezapadá a tak se, přeze všechny proklamace a naoko vstřícné kecy, někteří snaží v pozadí vše brzdit a potopit a v tom jim dělá sparring partnera a drží je nad vodou kapo di tuti Klaus...) ???

Tak to považuji za hodně velký nesmysl. Investoři, kteří by si přáli udělat z naší zemi "nové Švýcarsko" jsou tak bohatí a mocní, že samozřejěm mají špičkové informace (špičkové zákulisní informace). Potvrdili by si tudíž, co tuší velká část veřejnosti, že americký potenciální radar v ČR by bezpečnost nepřinesl. Zdá se totiž, že ten radar si vymyslely zbrojní firmy jen kvůli svým ziskům a že lhaly o jeho účinnosti. Jiné zbraňové systémy by na tom byly stejně.

Navíc tito bohatí a mocní investoři zastupují obrovské nadnárodní koncerny. A tyto koncerny na Lisabonské smlouvě a na vše-mocnosti EU vydělají (mnohem víc prostoru pro lobbing a korupci). Dá se říci, že ty koncerny bude jedna z mála skupin, která na LS bude výrazně profitovat. tímto jsem vyvrátil (podle svého názoru) i Vaše domněnky o zdržování ratifikace LS.

202035

09.10.2009 11:19

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

O čem naše média mlčí

Filip Svoboda 147.?.?.?

Naše média mlčí o podle všeho největším korupčním skandálu všech dob. Z peněz na rekonstrukci Íráku z peněz amerických daňových poplatníků se ztratilo minimálně 50 miliard dolarů (!!!), kolik přesně, to se neví a nejspíš nikdy nezjistí. Taky těžko můžeme očekávat, že všichni viníci budou potrestáni a odsouzeni. Určitě to bude smeteno pod koberec. Naše média a naši prolhaní politici (nejvíc tzv.pravdoláskaři ) o tomto skandálu mlčí, protože chtějí, aby Češi slepě a nekriticky obdivovali všechno, co souvisí s USA. USA má být podle nich země, kde je všechno skvělé, dobré a dokonalé a které máme slepě a nekriticky důvěřovat.

www.blisty.cz/art/21799.html
http://www.independent.co.uk/news/world/americas/a...

202088

13.02.2010 18:16

Zednáři v GE Money Bank?

RE: Ge money

Filip Svoboda 109.?.?.?

A co má znamenat ten tajný symbol, prosím? Je to nějaký klikyhák v hebrejštině? Anebo něco jiného?

212494

13.02.2010 18:23

Zednáři v GE Money Bank?

Dobrá www stránka

Filip Svoboda 109.?.?.?

Toto je velmi dobrá stránka k tématu.
Vhodná především pro ty, kteří si chtějí zasoutěžit v té hře, která je zmíněna na konci článku. [smích] [smích] [smích] Dávám odkaz na sídlo Nejvyššího izraelského soudu, což je to, co mě z toho webu zaujalo nejvíc.

212495

22.03.2010 10:31

Mnoho povyku pro nic

RE: To nepotrebuje komentar.

Filip Svoboda 109.?.?.?

Pozor pozor. V Rakousku se jedná o dva případy zneužívání - zneužíval opat jednoho kláštera a tuším mnich v tom klášteře. Tito dva církevní představitelé se přiznali. V Německu a v Irsku se ale ŹÁDNÍ KNĚŽÍ nepřiznali!!! Nepřiznali se a nejsou usvědčeni a odsouzeni soudem, tudíž se jedná jen o jednostranné tvrzení!!! Někteří z obviněných kněží klidně mohou být i po smrti, když se jedná o události i u 50.-60.let. Závěr: Církev má obrovské množství nepřátel. A mnozí její nepřátelé neváhají v boji proti církvni i lhát, manipulovat a podvádět!!! Nevěřte všemu, co navináři píší!!!

215601

17.05.2010 12:46

Zabte bílé!

RE: .

Filip Svoboda 188.?.?.?

Nemáte pravdu. V JAR v oblasti kolem Johanesburgu nežili žádní černoši. Búrové tam přišli v 19.století do prázdné země. Černošské kmeny žily akorát v jižní části jižní Afriky (Nataal atp). Téměř 100% černošských obyvatel RJA jsou potomci imigrantů - část přišla za prací už od 19.století, část ve 20. stol. díky tomu, že v RJA byla mnohem větší životní úroveň než v okolních zemích.

Kromě toho platí, že bílí obyvatelé, jakkoliv se nechovali vůči černochům nejvhodněji (v době apartheidu), tak celou zemi ekonomicky a kulturně povznesli. Až do 80.let byla RJA nejbohatší evropskou zemí. Černoši za apartheidu se měli mnohem lépe než nyní. Předání moci černochům v r.94 znamenalo, že se prosperita obrátila v chudobu, hlad a kriminalitu.

219508

22.05.2010 17:03

Ropná katastrofa v Zálivu: Hrozí katastrofa transatlantického znečištění

Konspirace???

Filip Svoboda 217.?.?.?

Tady je odkaz na jednu superšílenou konspirační teorii, podle které jsou viníci speciální jednotky KLDR.
http://orgo-net.blogspot.com/2010/05/ekologicka-ka...
To jen tak pro zajímavost. Tento článek mě ale inspiroval k úvahám, že odpálit tajně ventil v hloubce 1,5 km by nemělo být moc složité. V té hloubce přece nikdo není, kamery tam nejsou, sonary to tam jistě nesledují. Takže mě napadlo, že kdyby chtěl jeden z konkurentů British Petroleum dosáhnout toho, aby jeho konkurent ztratil cca 15 mld USD (možné náklady BP) a podstatně zhoršit jeho pověst, nemělo by to být moc těžké zařídit, aby se na to nepřišlo.

219896

22.05.2010 19:19

Novodobá inkvizice II.

RE: Inkvizice je mírné slovo pro tuhle mafii. - dovětek

Filip Svoboda 217.?.?.?

To snad nemyslíte vážně! Když jste totálně zhnusený z mainstreamové pravice i levice v ČR, tak nevolte komunisty, nýbrž DSSS! DSSS je jediná protisystémová strana v ČR, která je hodna vašeho hlasu! Protože např. taková Národní strana je prošpiclovaná tajnými agenty státní moci, kteří mají za úkol dělat z ní neschopnou stranu plnou idiotů.

219900

22.05.2010 20:18

Novodobá inkvizice II.

RE: mam byt prekvapeny

Filip Svoboda 217.?.?.?

Zdravím. Tak to Vás velmi lituji. Trochu se bojím, abych nedopadl stejně. Já jsem si cca před 2 lety zařizoval registraci na Aukru. Vyplnil jem údaje, odklikal souhlasy s obchodními podmínkami a oni mi poslali poštou kód k aktivaci. Já jsem si ten kód převzal, ale někde jsme ho zašantročil, takže bych tu registraci neměl mít aktivovanou. Co myslíte, nebudu platit jako Vy? A jak se mám dozvědět, zdali mám u nich dluh? Odpovíte mi, prosím?

219906

31.05.2010 20:04

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

říkanka

Filip Svoboda 109.?.?.?

Toto jsem nevymyslel já. Je to ale trefné.


chodi žid okolo

nedívej se na něho kdo se naněj koukne toho žid bouchne.

220708

17.06.2010 01:08

Dopis muslimům od Radovana Karadžiče

RE: Za krvavý rozpad Jugoslávie mohou západní země, především Německo.

Filip Svoboda 147.?.?.?

To snad nemyslíte vážně. Napsat takovou blbost? Copak jste si nevšiml, že nejméně tak od 19.stol. nehraje v evropské mezinárodní politice křesťanství roli? Copak jste si nevšiml, že elity, která vládnou v Německu, se chovají sekulárně? Ostatně v Německu je sekularismus v ústavě stejně jako ve všech vyspělých státech světa. V Evropě je tedy sekularismus, an rozdíl od muslimských států. Navíc ty elity v Německu jsou vesměs liberálové, levičáci a neomarxisti, kteří nesnáší katolickou církev a křesťanství. V Německu jsou mezi těmi elitami i katolíci a protestanti (CDU, CSU aj.). Jenže tito se chovají sekulárně, jak jsem napsal výše. A co je horší (já nepovažuji sekularismus za nic špatného), tak horší je, že tito křesťané se nechovají jako správní křesťané... Mimo jiné je jejich jednání tzv. politicky korektní - nebrání evropskou kulturu, dehonestují ji, prosazují neřízenou šílenou imigraci atd. A samozřejmě i tito křesťané se chovají sobecky a pokouší si všemožně všelijak si nahrabat.

222204

26.06.2010 23:34

BP vás vítá do apokalypsy

1)

Filip Svoboda 147.?.?.?

Tak mnohem pravděpodobnější je ten první scénář. A je to i pravděpodobnější z hlediska konspiračních teorií - uměle vytvořená katastrofa za účelem získání záminky k rozprášení toho hnusu correxitu do moře. Čímž nemíním, že to je stoprocentně jisté,že ta katastrofa byla vyvolána uměle. Já jsem se jen zamyslel nad tím, že způsobit díru do potrubí přece nemůže být technicky nic obtížného. Navíc když v té velké hloubce nikdo nic nekontroluje - žádné kamery tam nejsou. Ten correxit má vskutku hrůzostrašný název. Correxit znamená latinsky "opravil" a používalo se a používá v dokumentech např. lékařských a lékárenských.

222871

03.01.2011 00:14

Íránské zápisky

Já v Íránu

Filip Svoboda 109.?.?.?

V Íránu jsem byl v září 06. Íránci (potomci Peršanů) je velmi hrdý a přátelský národ, možná nejpřátelštější národ na světě. Nám se běžně stávalo, že za jeden den v íránském velkoměstě nás nejméně 5 lidí pozvalo k sobě na oběd/večeři. Opravdu je tam téměř nulová kriminalita. Mohli jsme si dovolit spát na karimatce vedle Hlavního nádraží s tím, že vedle karimatky na zemi jsme měli položený digitál a peněženku. Ráno jsme tam všechny věci našli na svém místě. Důvěru vzbuzoval již jen fakt, že za elý pobyt jsme tam neviděli snad ani jednu pochybnou existenci. U nás kolem každého Hlavního nádraží se motá velká parta zarostlých špinavých bezdomovců případně i feťáků, před kterými si musíme chránit peněženky (a nejenom je). V Íránu i ten nejposlednější nejchudší chudák/žebrák vypadá slušně, čistě a spořádaně. Negativum: Mužské a ženské kolektivy jsou od sebe výrazně izolovány. Co se týče škol, tak to platí pro všechny kromě univerzit. Z toho důvodu je na ulicích možno pozorovat jakési napětí, chtíč, touhu... Po jednom chodníku chodí mladíci a po druhém dívky. Mladíci se chtivě a nadrženě dívají na ty dívky, se kterými nesmí mluvit a stýkat se. Tato atmosféra tam je opravdu pozorovatelná. Mladíci jsou díky tomu frustrovaní a agresivnější, než by bývali kdyby se mohli volně stýkat s opačným pohlavním. Lidé (kategorie ovčanů) si díky mediální propagandě myslí, že právě v Íránu jsou ti nejdrsnější nejkonzervativnější muslimové. Není to pravda, protože Íránci jsou šíti. (Šítský islám je oproti sunitskému liberálnější. Rozdíl je vidět např. u největšího spojence USA v regionu - u Saudské Arábie). Šátky, které zakrývají celý obličej až na oči (burka), nosí v Íránu pouze některé stařeny, které si tím zakrývají své vrásky. (Na rozdíl od Saudské Ar. a Afghánistánu, kde je nosí povinně všechny ženy.) Když zrovna na blízku není náboženský vůdce (imám) či přáslušník milicí, klidně se s turistou dá do řeči i žena. Zoroastriáni, židi i křesťani tam opravdu v poklidu žijí a nejsou pronásledováni jako v mnohých jiných muslimských zemích, jejich církve však nemají stejná práva jako Islám - např. křesťanské kostely nesmí mít věže a okázalou výzdobu. Jako v každé islámské zemi i zde platí, že za přestup z Islámu na jiné náboženství platí trest smrti.

Írán má velké množství památek a velký turistický potenciál, který zatím zdaleka nebyl naplněn. Místní nejsou tudíž turistikou zkažení jako v některých muslimských zemích (např. Tunisko a Egypt), ve kterých by místní pro peníze prodali turistům klidně i svou matku. Co stojí za pozornost je nesmírně levné cestování (hlavně díky těžbě ropy). Návštěvu Íránu nelze než doporučit. Írán je totiž nejspíš poslední země na světě, která připomíná bájnou zemi z pohádky tisíce...

Automaticky kráceno

235422

03.01.2011 00:15

Íránské zápisky

Pokračování

Filip Svoboda 109.?.?.?

a jedné noci. Byl by ohromný zločin tak krásnou zemi vybombardovat a zničit, jak si to někteří politici a některé státy přejí.

--------------
Propaganda: Ve velkých městech (obzvláště v Tehránu) je velké množství propagandisticky pomalovaných zdí. Většina se tématem věnuje iránsko-írácké válce, menší část je proti USA. Esteticky a cose týče účinku docela ujdou. Oprávněnost a pravdivost nyní neřeším. Dva odkazy:
http://fiveprime.org/hivemind/Tags/mural,tehran
http://via.lib.harvard.edu/via/deliver/deepLinkRes...

235424

26.02.2011 12:23

Na Blízkém východě se budou znovu rozdávat karty

RE: článok sa mi páči ale-

Filip Svoboda 109.?.?.?

Pravda. Na tomto tříslovném úryvku se dá poukázat, jak moc neuvěřitelně je tento článek idealistický a naivní. Jen blázen, snílek a fantasta věří, že v Egyptě, Tunisku a Libyi po pádech diktárských režimů se k moci dostanou demokracie, které v těch zemích zajistí ráj na zemi - snižování chudoby, zvyšování HDP, rozvoj vzdělanosti atd. Určitě to dopadne tak, že diktátorská totalita bude vystřídána jinou totalitou - buď totalita nediktátorská jako v Československu v 70. a 80. letech (Mubarakův režim stále v Egyptě vládne, ač bez svého ikonického diktátora), tak režim fanatických islamistů. Tato druhá varianta je ještě horší než ta první.

238652

11.08.2011 22:36

Hovořil jsem s mužem obviněným z dvojnásobné vraždy

RE: Zaujimava zhoda so Slovenskym kanibalom

Filip Svoboda 109.?.?.?

Dobrý den. Můžete mi prosím sdělit jméno toho domnělého údajného sériového vraha, který protestoval proti Systému (systému s velkým es)? Velmi mě jeho kauza zajímá.

250593

12.08.2011 16:32

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

Filip Svoboda 109.?.?.?

Buďto jste provokatér, anebo nemáte vyvinutou schopnost porozumět textu. Editor pan Stwora v tom článku vůbec nepíše o tom, že přestává věřit konspiračním teoriím, např. té nejdůležitější konspirační teorii ze všech, 11.září. On se jen přiznává k tomu, že má ke konspiračním teoriím a k událostem, které by konspiračními teoriemi mohly být, střízlivý, racionální vztah. Podle něj konspirace existují, ale existují i náhody a události, za kterými žádní spiklenci nejsou. A proto má i střízlivý vztah k médiím, které podle něj nelžou ve 100% případů, ale ve velké části případů mluví pravdu. Já osobně s tímto postojem pana Stwory stoprocentně souhlasím a sám ho zastávám.

Trosky se v Pentagonu našly, ale jiného letadla. A co je velmi zajímavé, administrativa dodnes nezveřejnila záběry z bezpečnostních kamer, které zachytily náraz toho letadla do Pentagonu. Když to dodnes nezveřejnili, tak to znamená, že mají co tajit.
--------------
Teď budu rozebírat váš článek:
"Média, to je hlídací pes demokracie. Proto je naprosto směšné, pokud někdo tvrdí, že by mohla uvádět zkreslené, či nepravdivé informace." - Ta druhá věta je totální nesmysl. Takový nesmysl, že jsem vás nepovažoval za hlupáka, ale za provokatéra, což berte jako lichotku. -Vy vůbec nemáte tušení, jak to v médiích chodí. Novináři jsou lidi jako každí jiní, kvůli tomu, že jsou novináři, tak to automaticky neznamená, že to jsou pravdomluvní čestní charakterní rytíři. Novináři lžou z mnoha příčin: 1)Hájí zájmy svých majitelů. JEjich majitelé jsou obvykle nadnárodní korporace, a nadnárodní korporace mají své stratetické zájmy,nadr. korp. se navzájem spojují s ostatními nadn. korporacemi. To se projevuje nejvýrazněji v období válek a před nimi. Např. před válkou v Íráku francouzská média zastupující francouzské ropné korporace nesmírně tvrdě útočila na USA, americká média zastupující americké ropné koncerny útočila na Francouze. To samé s americkými a ruskými médii za války v Gruzii. 2)Novináři jsou zastánci určitých ideologií a v zájmu svých ideologií lžou. Zdaleka nejvíc novinářů je liberálů, vyznávající doktrínu politické korektnosti a multikulturalismu. Proto novináři lžou o cikánech, černoších, imigrantech, muslimech, dělají z nich nevinné oběti atd atd. O tom, jak se chovají prolhaní a arogantní novináři liberálové se dozvíte zde v knize Jak novináři manipulují:
http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/4709-...
http://knihy.abz.cz/prodej/jak-novinari-manipuluji...
3)Novináři často konspirují se zločinci, s klasickými mafiány i s hospodářskými mafiemi. Zločinci je prostě podmáznou. Dělal to např. František Mrázek, dělají to mafie a nadnárodní korporace po celém světě.

250663

12.08.2011 16:35

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

Filip Svoboda 109.?.?.?

"Jsem rád, že Zvědavec jede dál svojí neotřelou cestou, ale již se odklonil od trapných konspiračních teorií." A také: "Takže ano, díky pane editore, že se konečně přikláníte ke zdravému rozumu a tedy k oficiálním zdrojům a informacím." - O tomhle se nikde nepíše. Vymyslel jste si to či špatně pochopil. Viz výše.

Globální oteplování podle všeho neexistuje, podle všeho nastává globální ochlazování.
http://www.euroekonom.cz/analyzy-clanky.php?type=j...
http://www.globalni-ochlazovani.cz/

"ke kterým se dá připojit i další konspirační teorie a to ta, že EU je jakýmsi klonem RVHP, což je sprostá lež a další chutné sousto pro konpirační teoretiky."
Klon znamená dokonalou kopii něčeho. EU není dokonalá kopie RVHP. V tom nejhlavnějším jsou však EU a RVHP shodné - nesvobodný trh, totalita (EU je řízena nikým nevolenými úředníky), zbytečnost, škodlivost.

O Bin Ládinovi by to bylo na delší povídání. Bin Ládin fungoval jako symbol celosvětového boje proti terorismu. Spíš než symbolem byl přímo jeho personifikací. Když USA na ten boj vynakládaly (a stále vynakládají) biliony dolarů, tak je nutné, aby si lidi to, na co jsou ty biliony vynakládány,co nejlépe představily. Ten samý význam má např. postava opozičníka Goldberga v románu 1984. Goldberg slouží jako personifikace opozice. Zadruhé: Tajné služby, především CIA, jsou monstrózní gigantický moloch. Bin Ládin sloužil CIA a ostatním agenturám k tomu, aby stále mohly přijímat peníze na ten boj proti terorismu, aby nebyli propuštěni desítky tisíc jejich zaměstnanců, aby šéfové neztratili svá místa a vysoké platy.

------
Závěr: Opravdu nechápu, proč si přejete, aby Zvědavec přestal existovat v takové podobě, v které je nyní. Pokud vám současný Zvědavec vadí, tak sem nechoďte. Choďte si na Idnes, Lidovky a Novinky a hýkejte blahem nad tím, že jsou stoprocentně pravdivé. Když by Zvědavec přestal psát o konspiračních teoriích, za chvíli by se od Idnesu, Lidovek a Novinek téměř nelišil.

250664

12.08.2011 16:37

Homo consensionis – člověk konspirační

RE: Geniální příspěvek!

Filip Svoboda 109.?.?.?

Odpověděl jsem Vám přímo pod váš kořenový příspěvek pod jménem Filip Svoboda.

250665

12.08.2011 16:52

Bouře nejnižší sociální třídy: produkt nemocné kultury

Na dvě věci zapomněl

Filip Svoboda 109.?.?.?

Autor článku záměrně nezmínil dva faktory:
1)Multikulturalismus a imigrance. Nejméně 80% těch rabujících jsou imigranti či potomci imigrantů. Z ras v drtivé míře černoši, hlavně ti z karibské oblasti. Nebýt imigrace, tyhle nepokoje by nevznikly - organizátory těch rabování byly gangy, hlavně ty černošské. Británie doplatila na šílenou přebujelou imigraci, která se absolutně vymkla zdravému rozumu. Zodpovědní za to jsou nejvíc labouristi - Tony Blair a Gordon Brown.
2)Život na sociálních dávkách, tj. přebujelý sociální systém, který zašel do šíleného extrému. Ve většině zemí EU (i Norska a Švýcarska) jsou sociální dávky tak vysoké, že se jejím recipientům nevyplatí pracovat. Proč by měli pracovat, když sociální dávky jsou vyšší? Totéž se samozřejmě děje i v ČR. A tento systém zneužívá především jedno určité etnikum. To samé etnikum, co nedávno v Novém Boru u Liberce masakrovalo mačetami a holemi hosty v baru. Opět za to mohou nejvíc labouristi, vlády T.Blaira a Browna, avšak jejich vina není tak velká jako v případě imigrace.

250667

26.09.2011 10:51

Čínská mapa světové politiky (I)

Čína a USA v roce 2030

Filip Svoboda 109.?.?.?

Zakázaná reklama Rona Paula (neoficiální):
http://www.youtube.com/watch?v=s2rMnov4Ae8
Je hodně drsná.

253958

27.10.2013 12:55

Teď, když máme, co jsme chtěli...

Babiš je sprostý parazit a zloděj!

Filip Svoboda 194.?.?.?

Babiš je stejný parazit jako solární baroni! Zlobboval si (=zkorumpoval) celou poslaneckou sněmovnu, která se těsně před volbami v květnu 2010 sešla na VYJÍMEČNÉ schůzi, aby schválila jeho zákon o povinném přimíchávání biolíhu do benzínu a nafty! Biolíh dražuje naftu a benzín o 1-2 Kč za litr, ročně to dělá cca 15 mld! Díky parazitovi a zlodějovi Babišovi máme vše, co se převáží dražší: od rohlíku přes dětské pleny až po jízdenky na vlaky (velká část vlaků jezdí na naftu). Loni všechny Babišovy firmy vygenerovaly čistý zisk 3 mld Kč, z toho ale 1,5 mld bylo z biolihů! Velkou část (neříkám že celou, velkou část ale ano) jeho bohatsví získal díky biolihu, jelikož banky mu daly úvěry na skupování podniků také díky tomu, že jeho firmy mají zaručený zisk z biolihu (problém cash flow, likvidity atp).

Článek zde:
http://www.reformy.cz/zpravy/babis-spiny-se-nezbav...

Jo a ještě k tomu ty biosr[bliji] brutálně ničí motory aut! Tzn. výsledná škoda je o mnoho mld vyšší!

Je smutné, že lidi o tomhle vůbec neměli a nemají ani tušení! A samotný Babiš o tom samozřejmě mlžil a lhal.

Nemám nic proti bohatým lidem ani proti miliardářům, pokud svůj majetek získali poctivou prací. (Na rozdíl od mnoha čtenářů Zvědavce, kteří závidí bohatým jen protože jsou bohatší než oni, neumí ocenit poctivou snahu, píli, pracovitost a ochotu riskovat - podstatou podnikání je totiž riskování). Neměl bych nic ani proti miliardářům v politice, pokud by svou moc používali jen k zvýšení blaha všech (úplně všech). Jenže problém miliardářů je ten, že obvykle je pro ně výhodnější hrabat si pro sebe. Miliardáři vlastní velké firmy a korporace a je pro ně výhodné a snadné své firmy monopolizovat, tj. omezovat jim konkurenci malých a středních firem a regulovat odvětví k prospěchu svých firem. Babiš bude na 99% to druhé. Když už jednou nás Babiš okrádá (na biolihu), udělá to zase a zase. Obávám se, že za pár let může být naše ekonomika díky Babišovi fašistická. Viz situace v Itálii za Mussoliniho a v nacistickém Německu, když celý průmysl a bankovnictví řídilo několik státních monopolů. To by mělo za následek brutální zánik malých a středních firem a vyšší nezaměstnanost. Analýza zde:
http://zalom.blog.idnes.cz/c/368472/Prosazuje-Hnut...

298700

27.10.2013 13:06

Teď, když máme, co jsme chtěli...

RE: KDU-ČSL

Filip Svoboda 194.?.?.?

KDU-ČSL je křesťanská jen zdánlivě. Má sice konzervativní program na podporu rodin, proti feminismu, homolobby, interrupcím atp., jenže ve výsledku vlastně prosazují o 180° opačný program, jelikož slepě a fanaticky lezou do ... Evropské unie, která má program přesně opačný jejich programu! Tudíž ve výsledku opravdu prosazují úplný opak. A jelikož KDU jsou eurofanatici, tak mají podíl na všem zlém, co EU schválila a ještě schválila. Tudíž když jste zvolil lidovce, máte a budete mít vinu např. i na tomto zvěrstvu:
http://streit.blog.idnes.cz/c/372196/Lidi-prozrete...
http://www.protiproud.cz/svet/politika/komentare/6...
Evropská unie je zlo ve své podstatě a od svého založení a je absolutně nemožné ji změnit zevnitř, jak si možná myslí někteří hloupí lidovci!

298702

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poděkování NATO za ochranu? A před kým?04.06.20 17:20 Neurčeno 0

V Turkmenistánu zakázali covid-1903.06.20 00:08 Turkmenistan 1

Jak zastavit Nord Stream 2?03.06.20 00:00 Evropská unie 2

V Americe pokračuje rabování a násilnosti, média mají zlomyslnou radost01.06.20 11:14 USA 19

Twitter schoval?29.05.20 20:08 USA 8

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 12

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 1

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 11

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Měnové kurzy

USD
23,52 Kč
Euro
26,63 Kč
Libra
29,65 Kč
Kanadský dolar
17,40 Kč
Australský dolar
16,33 Kč
Švýcarský frank
24,59 Kč
100 japonských jenů
21,58 Kč
Čínský juan
3,31 Kč
Polský zloty
6,00 Kč
100 maď. forintů
7,72 Kč
Ukrajinská hřivna
0,88 Kč
100 rublů
33,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 317,47 Kč
1 unce stříbra
417,52 Kč
Bitcoin
230 640,18 Kč

Poslední aktualizace: 4.6.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 390 410