Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Frank Bousek

Nalezeno 9 příspěveků, 9 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.07.2003 23:42

Zahraničně-politická orientace Česka: USA, Izrael a... války

Zahraničně-politická orientace Česka: USA, Izrael

Frank Bousek 209.?.?.?

Čím to je, že kdekoliv se banda čecháčků, atˇ ještě "v kotli" ,nebo za kopečky dohaduje na lnternetu o čemkoliv, zejména o politice, se debata vždy zvrhne v osobní urážky a zpochybnˇování inteligence těch s kterými nesouhlasíme? Mohu to sice porovnat jen s těmi psanými v angličtině, protože jinou řeč neznám, ale myslím si , že my češi jsme světovou zvláštností v tomto směru,díky naší poněkud neslavné historii vycházející z geografické polohy Českých zemí.Pro všechny,kdo zvládne angličtinu doporučuji website antiwar.com,který vás pozvedne do vyšší filosofické ligy a kde "drivel" pana Brodského by jen vyvolal lítostivý úsměv čtenářů, stejně jako výrok G.W.Bushe v jordánské Aqabě, kdy na konci debaty se podle izraelského deníku Haaretz obrátil k palestinskému ministerskému předsedovi Mahmoudu Abbasovi a řekl:"Bůh mě řekl, abych udeřil al Qaidu a já jsem tak učinil,potom mi nařídil,abych udeřil Saddáma a to jsem také vykonal! Nyní jsem rozhodnut vyřešit problém Blízkého Východu!" Článek neuvádí, jestli Dubya měl zmíněné rozhovory s Bohem křestˇanů anebo židů. Vyvolení lidé jako pan Brodský by s tím mohli mít problémy!

15781

12.11.2003 06:53

Ta představa mi nedá pokoj

Ta představa mi nedá pokoj

Frank Bousek 209.?.?.?

Nedávno jsem četl zajímavý příspěvek universitního studenta v National Post na téma -co znamená být kanadanem? Velmi vtipně uvedl hypotetický příklad,kdyby se všichni obyvatelé Polska a Kanady vystěhovali a byli nahrazeni jinými rasami a národnostmi, Polsko už by se logicky nemohlo jmenovat Polsko, ale zato Kanada by si mohla podržet svoje jméno! Do které skupiny by patřily Čechy a Slovensko? I ten největší hlupák by dnes měl vědět,že ve světě existuje hrstka lidí, která už po desetiletí se snaží zmongrelizovat svět ,aby s ním mohla točit po svém.Pan Zbygniev Brzezinski se na příklad nechal slyšet, že by Evropská Unie měla přijmout za člena Turecko,a tím umožnit volné stěhování turků po Evropě a tak oslabit Evropu, aby se nestala hospodářským,politickým a vojenským sokem Zionistické Americe.

21530

16.11.2003 07:56

George Soros označil Židy a Izrael za zdroj antisemitismu

George Soros označil Židy a Izrael za zdroj antise

Frank Bousek 209.?.?.?

V dnešním komplikovaném světě existuje velmi málo široké veřejnosti známých židů, jejichž činnost a publikované názory a prohlášení můžeme my "nevyvolení" přijmout bez velké dávky skepticizmu.Jedním z nich je Noam Chomsky a pan Soros není Noam Chomsky!Jen čas ukáže ten pravý motiv dnešního rozkolu mezi Zionisty a panem Sorosem. Shalom!

21705

20.12.2003 20:34

Nový design

Nový design

Frank Bousek 209.?.?.?

Řekl bych, že Mikin je trochu popleten s jeho nálepkou: NACISTICKO-KOMUNISTICKÝ plátek. Žido-Bolševizmu rozumím,je podepřen historickými fakty, ale Nacisticko-Komunismus? To vidím poprvé, co někdo strká Hitlera a Stalina s jejich odporujícími filosofiemi do jednoho pytle. Širý nesmysl!
Jinak se připojuji ke komentáři čertíkabertíka a přeji Vám příjemné Vánoce a mnoho zdaru do Nového roku!

23132

17.01.2004 10:12

Cikáni vítězí

Cikáni vítězí

Frank Bousek 209.?.?.?

Vyřešit cikánský problém? Jo, lidičky jediný slibný pokus, který bohužel z nedostatku času jen pokusem zůstal, můžeme přičíst jen na konto neúspěšného malíře z Vídně, kdo byl zatím jediným schopným politikem tento Augiášův chlév vyčistit.I kdybychom připustili, že bratr Peleška má pravdu s těmi 30% "civilizovaných" cikánů, což je sporné, která společnost si může dovolit dlouhodobě vydržovat tu 70ti procentní parazitní většinu? Cigoši u nás žili staletí pod vládami s rozdílnými sociálními programy a výsledek nenasvědčuje tomu, že se jejich charakter mění natolik, aby se stali v dohledné době platnými členy lidské společnosti. Vzpomínám si na švýcarský dokumentární film, který jsem tu v Kanadě viděl (ještě na černobílé televizi)někdy začátkem sedmdesátých let.Jednalo se v něm o lidumilném pokusu švýcarských sociálních ůřadů brzy po válce, vyřešit problém "bezprizorných" cikánských dětí,které byly rozděleny do švýcarských rodin, aby tak stát zaručil,že se z nich stanou řádní občané.Protože jsem se tehdy ještě potýkal s angličtinou a také už je to dost dlouho, nepamatuji si počet malých cikánků začleněných do tohoto programu,ale bylo jich asi několik desítek a z těch jen několik uspělo v tom, že se nechali rodinami pěstounů dovést ke vzdělání a trvalému povolání.Ostatní skončili na ulici jako smečka zdivočelých psů.Jeden potomek irského cikánského krále to ale jak je známo dotáhl až do Bílého domu-Slick Willy Blyth(Clinton).Tím si asi múžeme vysvětlit jeho sexuální "drive".Nevím kde v US ten trouba Honza žije co nám tu srovnává cikány a černochy v padesátých letech, ale ti zasvěcení vědí, že nejenom to je nepříčetné srovnání, ale že za těch padesát let zebra nezměnila své pruhy.Černí obyvatelé US nešli jeden den spát jako negři, aby se druhý den vzbudili jako afričtí američané(obdobně cikán-roma).Projděte se někdy východní částí Detroitu(od nás přes vodu) když to přežijete a nebo jinými velkými městy s velkou populací bratrů a sester a musíte dát zapravdu lidem,kteří je znají nejlépe,protože s nimi žijí po staletí a kteří tvrdí, že můžeš dostat negra z džungle, ale nikdy nemůžeš dostat džungli z negra!

24552

27.01.2004 22:03

Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

Rodiče? Jen takový obtížný hmyz

Frank Bousek 209.?.?.?

Pane Stworo,
vítejme do bizárního světa liberální,tolerantní společnosti, kterou pro nás už přes padesát let připravovala Vyvolená Rasa.U mnohých z nás se jí podařilo úspěšně docílit vymytí mozků, jak je zřejmo z příspěvku od Šári.
Už v r.1948 Francis Parker Yockem ve svém Imperium uvedl: ´Liberalism can only be defined negatively.It is a mere critique, not a living idea. Its great word "freedom" is a negative-it means in fact,freedom from authority,i.e.,disintegration of the organism. In its last stages it produces social atomism in which not only the authority of the State is combated, but even the authority of society and family. Divorce takes equal rank with marriage, children with parents.´
My emigranti, kteří jsme vychovávali své děti v Novém Světě jsme museli čelit zhoubné chorobě ve zdejším školním systému, která zde byla už dobře zakořeněna a která nás překvapila a někdy i šokovala. Ke všemu jsme ještě neovládali jazyk na tolik dobře, abychom mohli své obavy presentovat srozumitelně při pohovorech s učiteli. Mnohdy jsme si zasteskli po "starých zlatých " časech z našeho socialistického školství s Žákovskými knížkami, domácími úkoly, disciplínou ve třídách při vyučování a mnoho dalšího. Při našich návštěvách do Staré vlasti jsme vždy otevřeně mluvili o problémech, kterým musíme čelit na západě. Proto je těžko pochopitelné, že dnes po více než dvaceti letech dělení se o naše zkušenosti se lidé doma smířili s vyhozením všeho i toho dobrého do stoky. Ne všichni tady na západě neuspěli ve snaze pomoci svým dětem dosáhnout co nejvyššího vdělání, ale mnohdy to vzalo trpělivost a čas. Vzpomínám si na případ syna bývalého dirigenta Československé filharmonie Karla Ančerla, který budˇ spáchal sebevraždu následkem užívání drog, anebo se jimi otrávil začátkem sedmdesátých let. Teprve mnohem později, když jsem začal hledat příčinu rozkladu ve společnosti a kteří lidé jsou za tím, aby se problémy neřešily,ale naopak rostly, jsem si uvědomil ironii, která stála mladého Ančerla jeho život. Byli to lidé jeho vlastního kmene, kteří nepřímo způsobili jeho smrt a on se stal "colateral damage" v boji Zionistů proti Arijské-Goimské rase. Jedna naše známá na východu US komentovala před lety na vypadnutí svého syna z univerzitního studia medicíny pro nezájem a příliš mnoho "partying" slovy: " On tu školu jednou udělá,on je po tátovi-moc línej dělat rukama!" Je třeba dodat, že jeho táta utekl do Česka před americkými dlužníky, zatímco ženuška zůstala v US, aby dohlížela na studia rodinného skvostu. Manžílek si v dopisech ženě stěžoval, že mu v jeho vesnici všichni závidí to velký americký fáro, které si ssebou přivezl. Jak všich ni víme, lidé jsou různé! Nezoufejte pane Stworo, ono to nějak dopadne a člověk se nakonec smíří i s tím, že děti nedokázaly vytěžit maximum z jejich schopností. Důležité je aby se s tím smířily oni samy.

25055

29.01.2004 05:22

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Vyšetřování skončilo - zapomeňte

Frank Bousek 209.?.?.?

Myslím, že by bylo předčasné lámat nad BBC pověstnou hůl! Lord Hutton byl politickou situací v Británii donucen k tomuto Šalamounskému rozhodnutí. Technicky se Gilligan dopustil prohřešku za který by ho Cromwell nechal lámat v kole a rozčtvrtit, ale jiná doba, jiný mrav. Nám se nezdá(zvláště nyní po tom co yanks utratili majland zaměstnávat 1800 lidí a nechat je po osm měsíců hledat v irácké poušti něco co už tam po dvanáct let nebylo),že uvést reportérem formulovaná slova do úst nebožtíka Kellyho (na př. sex up dossier) je nepatrný prohřešek, zvláště když se Gilliganovův článek ukázal prozřetejným. Nezapomenme však, že žijeme ve vyjímečné době, kdy těch pár lumpů kolem vyléčeného alkoholika v Bílém Domě se snaží pomalu a pokud to jde "když se nedíváme" vzít lidem co nejvíce práv, která si po staletí od panovníků a vlád vydobili.To dnes bohužel platí pro všechny anglicky mluvící země i pro Kanadu, přes to,že jsme nevstoupili do klubu "koalition willings, to bend over." Uchovat svobodu slova, atˇ v tisku, rozhlasu nebo televizi bude čím dál víc vyžadovat ze strany těch co nechtějí hrát špinavou sionistickou hru na Hyperpower a preventivní útoky proti všem koho prohlásí nepřítelem Nového Světového Pořádku, aby jejich argumenty se staly "neprůstřelnými".Nenechme se zmást tím, že takřka celý svět si dnes myslí, že americké dobrodružství v Iráku skončilo fiaskem. Naopak, Pátá Sionistická Kolona dosáhla přesně svého cíle a to zbalkanizovat Irák(tak jako bývalou Jugoslávii), ustanovit vojenské základny a pokračovat dál se Syrií, Libanonem,Saudskou Arábií,Iránem a nakonec s tím po čem Izrael nejví touží,Egyptem. Zastavit US v uskutečnění svých plánů by vyžadovalo úzkou spolupráci Evropské Unie,Ruska a Číny,což je nepravděpodobné, i když nevyloučitelné. Nezapomenme, že toho, čeho se Bush senior obával v jednadevadesátém, jeho ratolest dokázala s pouhými 500+ ztrátami, oproti tehdy předvídanými deseti tisíci mrtvých.Je možné, že tohle vše Ameriku zbankrotuje, ale když si uvědomíme kdo vlastní americké banky, já bych jim dal dobrou šanci, že jim to vyjde.Prezidentské volby jsou bezvýznamné i kdyby se prezidentem stal ten černej tlučhuba z Bronx(Reverend!!!není prostě k pomilování?),protože žádný americký prezident neprohlásí Izrael za stát banditů a to je Gordický Uzel americké zahraniční politiky na Blízkém Východu.Abych se vrátil k podmětu článku ,aby Blair a jeho pohúnci dokázali vykleštit BBC museli by od základu změnit chartu na jejímž základě byla tato společnost ustanovena a to je zatím politicky neuskutečnitelné.Snad tak za dvacet let. Dvanáct guvernérů BBC jsou ponejvíce lidé ne příliš náchylní k politické korupci,ne jako lidé ve stejných postaveních v jistém malém Kocourkově ve střední Evropě a tak si nemyslím, že by se tato organizace v dohledné době zpronevěřila své tradici.

25157

20.06.2004 07:11

Co všechno si necháme líbit?

Co všechno si necháme líbit?

Frank Bousek 209.?.?.?

Komentovat na "vytvory" moralniho eunucha, velmi trefne zastupujiciho kulturni prinos clenu jeho kmene svetove humanite, by melo byt pod urovni nas vsech. O cem by se vsak melo hovorit, je vseobecny stav dnesniho kulturniho vyvoje v republice a pasivita, ci spise ignorance velke casti naroda, ktera tento vyvoj umoznuje! A jen tak na okraj: Uklidnete se, prosim, nebot vyplody Davida Cerneho vpravde nemohou byt pokladany za projev ceske kultury. Jak nam to vsem jiz pred vice jak sto lety vysvetlil nefalsovany cech Jan Neruda: Zid nemuze byt nikdy zcela nasincem. Nakonec vzdy da prednost zajmum sve rasy pred skutecnymi zajmy naroda...

30008

22.06.2004 03:24

Co všechno si necháme líbit?

Co všechno si necháme líbit?

Frank Bousek 209.?.?.?

Porekadlo : Nehazejte perly svinim, by melo znit: Nehazejte perly svinim a vlkum!

30050

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 108 čtenářů částkou 15 955 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 3

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Musk vyhrožuje, že Tesla může opustit Kalifornii kvůli koronaviru11.05.20 19:57 USA 6

Objevují se další statistiky, že kuřáci jsou odolní vůči koronaviru11.05.20 14:07 Británie 7

V Německu protestují proti šíření paniky10.05.20 22:09 Německo 7

Apel čtyř kardinálů a sedmi biskupů na celou Církev a svět k nejtěžší krizi, která hrozí zničením křesťanské civilizace09.05.20 23:16 Neurčeno 9

Měnové kurzy

USD
24,93 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
30,46 Kč
Kanadský dolar
17,88 Kč
Australský dolar
16,39 Kč
Švýcarský frank
25,69 Kč
100 japonských jenů
23,12 Kč
Čínský juan
3,50 Kč
Polský zloty
6,05 Kč
100 maď. forintů
7,75 Kč
Ukrajinská hřivna
0,93 Kč
100 rublů
34,87 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 238,47 Kč
1 unce stříbra
433,94 Kč
Bitcoin
222 072,55 Kč

Poslední aktualizace: 26.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 271 318