Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Laskavý

Nalezeno 115 příspěveků, 1 IP adresa

Stránka: 1 2

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

14.07.2010 16:14

50. léta zpátky aneb fakta k blížícímu se politickému procesu Vondrák a spol.

Komunisté dnes ve společnosti nepředstavují žádné nebezpečí

Laskavý 88.?.?.?

A to ani ve světovém kontextu - již není ani u nás, ani na světě nějaká mocnost, která by hlásala třídní boj a podobné nesmysly!
Čína je sice vedena Komunistickou stranou, ale její působení na společnost je velice osvícené a pod jejím vedením se Čína stává ekonomicky nejúspěšnější zemí na světě.To je prostě obecně přijímaný fakt. Poslední skanzen stalinismu KLDR, je vyjímka,která potvrzuje pravidlo a KLDR ve své podobě také brzo skončí.
Nevím, kde se bere názor, že by v Česku bylo nějaké antiněmectví a zrovna mezi komunisty!
To není pravda - běžným Čechům jsou Němci zcela lhostejní, zrovna jako jiní cizinci a běžný Čech má dnes jiné problémy,než se zaobírat nějakými "sudeťáky" s blbečkem Posseltem v čele, který si není schopen uvědomit, že nejdříve byl Mnichov, zrada západu,potom násilné obsazení zbytku Čech a Moravy tehdejším fašistickým Německem,potom následovaly Lidice, Ležáky a 360 000 obětí války v Česku včetně 78 000 povražděných českých židů a mohl bych pokračovat!A potom teprve můžeme začít foukat "bebíčka",které utrpěli Němci po válce při divokých odsunech! Právní odsun Němců ze Sudet rozhodli spojenci v Postupimi a nikoliv nějaký Beneš v Československu.Přeci Beneš nemohl rozhodnout o odsunu 3,5 milionů Němců v poválečné Evropě! Takové krávoviny může trousit idiot Posselt a pan "62"! Vinu za válečné zločiny ze sebe Němci nesmyjí ani za 200 let a teprve milosrdná historie jim dá klid!
A pan 62 je zjevně provokatér!

224053

15.07.2010 23:41

Nezávislá veřejnost u soudu: Fízlové a novináři

To je "humus" číst - nejsem právník,ale co je moc , je příliš!

Laskavý 88.?.?.?

Podle obžaloby se provinili tím, že v prosinci 2008 v okolí pražského Palackého náměstí vylepovali malé samolepky s nápisem "Svobodně – Národně – Sociálně Odpor. org Odpor! Odpor! Odpor!".

Protože text odkazoval na webové stránky neonacistického národního odporu, který šíří myšlenky rasové nesnášenlivosti a nadřazenosti bílé rasy, posoudila to státní zástupkyně Zdeňka Galková jako propagaci nacismu. To je komentář na IDNES.CZ

Opravdu jsem netušil, že za vylepování "malých" samolepek na kandelábry,kterých si normálně člověk ani nevšimne,protože na sloupech jsou vylepovány většinou samé blbosti,reklamy na nic a na dvě věci, je možné dát lidi do vazby a policejně je šikanovat!
Fakt, taková právní zvěrstva si netroufla za bolšána ani příslovečná STB! Nepustit k soudu ani rodiče obžalovaných je jenom ukázka, kam až jsme se dostali u nás s "demokracií".
Komentáře netřeba! Je vidět, že i novinářům z IDNES podobné praktiky lezou "z prdele"! Reportáž je dobrá.
[bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji] [bliji]

224181

18.07.2010 21:00

Nezávislá veřejnost u soudu: Fízlové a novináři

Důležitý je prvek zastrašení!

Laskavý 88.?.?.?

Celý případ je od začátku veden bombasticky za pomoci médií,tak aby byli zastrašeni případní zájemci, kteří by se jenom přišli podívat a vyposlechnout si shromáždění Dělnické strany / dnes je ta nová pokračovatelka, ale na názvu vůbec nesejde/,kde se často ozývají názory, které usvědčují současnou moc ze lží,podvodů a krádeží! Státní "demokracie" už se dostala do takového stavu, že se bojí nějaké opozice,která není jenom bezzubá a nebojí se říkat pravdy bez přikrášlení! Havel lže jako prase,na Hradě je starý zloděj a na současné krizi má také podíl,sionistická banda zlodějů a vrahů vládne světu - stačí říci něco podobného, doložit to důkazy a již je člověk extrémista,zralý na kriminál!To je úžasné,kam jsme se to dostali po 20 letech budování "demokracie" , když ani už rodiče nesmí na soud se svými dětmi.Tady končí slova a začne násilí, ke kterému to všechno spěje.Možná i záměrně!
Celá kauza je od počátku zpolitizovaná a jejím účelem je zastrašit a odradit následovníky,proto se také "soudu"! / stejný systém jako za dob STB, kdy ten vždy správný soud musel vynášet ty jedině správné rozsudky - rozdíl snad byl ten, že příslušníci rodiny na soud směli přijít!!/,nelíbí, aby měl nestranné svědky svých justičných manipulací a protiprávního jednání!
Co dodat? Lepení malých samolepek na sloupy je v ČR v roce 2010
pomalu hrdelní zločin a lidé jsou drženi několik měsíců na vazbě, která je horší než samotný výkon trestu - říká se, že 2 měsíce vazby vydají za půl roku pobytu v normální base! Takže jeden je tam už 9 měsíců a druhý 6 měsíců a vazební důvody dávno pominuly! Také je zde specifika českého právního řádu a tím je možnost zneužívání vazby! O tom se ví i v právním mezinárodním kontextu, ale zatím se o tom kecá, ale nic se neděje, státní zvůle funguje dále! Do kdy ještě? [bliji]

224402

19.07.2010 17:26

Zamyšlení nad diskuzí za článkem o kouření

Jedině "blbý" člověk kouří, pán tvorstva a vtahuje si do dýchadel kouř!!!

Laskavý 88.?.?.?

To tedy i mšice a mravenci, když se na stromech "nacamrají" zkvašenou šťávou, padají dolu jako švestky! Ale, že by bylo nějaké zvíře tak blbé jako člověk a dobrovolně vdechovalo dým, tak takové zvíře neznám!!!! Holt člověk musí být ve všem první, jak se zničit sám a potom celou planetu!!! Kazisvěti si musí ještě na poslední cestě po již zcela zkurvené Zemi zakouřit!Odsouzenci na smrt také dostávali před popravou panáka a cigáro!!! To muselo chutnat!!!! [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

224453

20.07.2010 21:37

Ach ten zdravý, nekuřácký svět

RE: Lidé kouří nikoli proto, že chtějí kouřit, ale protože nemohou přestat !

Laskavý 88.?.?.?

Už zde bylo řečeno skoro vše - jenom přidám, hemoglobin je červené krevni barvivo, které má schopnost vázat a přenášet kyslík, mění se na oxyhemoglobin a tím způsobem dýcháme,jenomže když intezivně kouříme,oxid uhelnatý se naváže na hemoglobin, vznikne carbohemoglobin a ten již není schopen kyslík vázat a kuřák se vlastně dusí - proto jsou také silní kuřáci tak krásní v obličeji, většinou jsou zelení a vyblití jako sedma!
A ještě malou poznámku ke kozám, zde diskutovaným.Jednak je koza chytré a krásné zvíře a je jedno, zda je bílá nebo hnědá - kozičky jsou moje favoritky! Ale hlavně koza má jednu velmi zajímavou anomálii mezi zvířaty , skoro až na vzácné vyjímky nikdy neonemocní rakovinou! Kozu můžete ozařovat dávkami,které běžně vyvolávají rakovinu, dávat jí těžce karcinogení látky, můžete jí je mazat na kůži a koza nic! Její tkáně jsou proti zhoubnému bujení velmi odolné! Bylo prováděno mnoho pokusů, ale proč jsou tkáně kozy tak odolné vůči rozjetí zhoubného bujení, nikdo nezjistil. Ze zvířat vím ještě o žraloku. Ten vykazuje také vysokou odolností vůči rakovině a touto chorobou netrpí, i když byla uměle vyvolávána na jeho tkáních. Takže to s rakovinou bude asi ještě úplně jinak! Proč koza ne a ostatní ano? Pokud někdo rozluští tohle tajemství bude moci ovládat vznik života!

224590

21.07.2010 12:54

Do války proti terorismu je zapojeno 3,100 firem a agentur, uvádí zpráva

Invaze do Iráku r. 2003 "vedla ke zvýšení teroristické činnosti proti Británii"

Laskavý 88.?.?.?

Šéfka britské rozvědky Mannigham-Bullerová se velmi kriticky vyjádřila o "důkazech o údajné existenci zbraní hromadného režimu v Iráku za Saddáma Husajna.Svědčila o tom, že se rozvědka MI5 odmítla r. 2002 podílet na vypracování vládního dokumentu o údajné existenci zbraní hromadného ničení v Iráku.
Invaze do Iráku v březnu 2003 vedla k drastickému zvýšení teroristické činnosti proti Velké Británii, konstatovala v úterý bývalá šéfka britské rozvědky MI5.
Baronka Manningham-Bullerová svědčila o tom, že britská rozvědka byla nucena zažádat o zdvojnásobení svého rozpočtu, protože po r. 2003 zápolila s velkým množstvím teroristických spiknutí proti Británii.
Mannigham-Bullerová zdůraznila, že rozvědka britskou vládu před invazí varovala, že invaze povede ke zvýšení teroristické činnosti proti Británii. MI5 však podle ní podcenilo, že hlavní hrozby budou pocházet ze samotné Británie.
http://blisty.cz/2010/7/21/art53563.html
Ale politická mašinerie Bushova zločineckého týmu zatáhla Británii do Iráckého dobrodružství, takže nejen v USA , ale v Británii a bohužel i u nás mopslíci začali vrtět ocasem a poslali také "švejky" do Iráku a potom také do Afganistánu a úplně na nic! Teď budou brát dávky tělesně postiženým - musí se šetřit , ale na okupanty v Afganistánu je peněz dost a musíme ještě hlouběji zalézt do americké řitě, ačkoliv třeba moudří Holanďané již z Afganistánu odešli!!!! Asi je tam přeci jenom lepší "demokracie" než u nás!!! To jsem zvědav, jak bude Nečas mektat až bude zdůvodňovat výdaje na naše okupanty v Afganistánu!!! Když šetřit, tak všude!!!!

224626

23.07.2010 11:28

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

Zastávám podobný názor jako pan Janko.

Laskavý 88.?.?.?

Nejsem sice tak optimistický, změny budou bolet, ale nové revoluční technologie,které mají našlápnuto k realizaci na celém světě, velmi brzo změní planetu k nepoznání a všechny spory, které až doteď hýbaly světem se budou zdát naprosto malicherné.
Vyvstanou zase jiné problémy, ale jistě bude zažehnána globální válka, která by zničila planetu.
Je jistý a nezvratný posun celého světa k umírněné socializaci, bez vyřešení alespoň bazálních sociálních rozdílů se nepohneme dál. Jedním z průchodných řešení je "občanský" plat, který by mohl být zaveden v bohatých společnostech již nyní, bez dalších nároků na zatížení současných již zavedených sociálních systémů.
Ahmidinežád má pravdu, ale nikoliv z polohy náboženské. Tady se bude muset také dojít k nějakému řešení - kdy se třeba dnes objevuje nový typ islámu, "západní" islám,který už pozbývá prvky nesnášenlivosti a disidenství!

224732

23.07.2010 22:23

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

Irán a jeho politika je jinde, než se nám snaží "demokracie" USA namluvit

Laskavý 88.?.?.?

Jasným lakmusovým papírkem poměrů v Iránu je rozsáhlá židovská komunita / cca 40 000 osob/ , která nemá v Iránu žádné potíže a může v pohodě provozovat svoje náboženství a zvyky a nikdo je ze
státních pozic nediskriminuje a lidé je příjímají a jsou na ně zvyklí! Byla snaha ze strany Izraele tyto lidi nalákat k návratu do země vyvolené a ejhle, oni odmítli se ze "špatného" Iránu stěhovat do "báječného" sionistického Izraele,který Ahmadinežád po právu kritizuje! Srovnejte fakta - nábožní židé doma v Iránu nevadí, ale vrahounský sionistický stát Izrael vadí!!! Tady někde můžeme začít vést diskuzi o Iránu. Míra svobody v Iránu pro mládež, která / i dívky/ provozuje západní kulturu / hudba, oblékání, ale i popíjení alkoholu / je i ve srovnání s jinými islámskými státy obdivuhodná - abych byl spravedlivý, hovořím o velkých městech, vesnice je ještě hodně v područí klasických islámských pravidel a nařízení! Kdo byl v poslední době v Teheránu, může jenom potvrdit! Také neomezený přístup k internetu je samozřejmostí a nezávislé zprávy z Iránu jsou právě přes toto médium!
Je sice pravda, že "stát" pořád chce tlačit islám od popředí, ale změny v iránské společnosti jsou trvalé a čas hraje proti militantnímu islámu a náboženští vůdcové mají na kahánku!
Sepětí trůnu a oltáře nebude už dlouho fungovat ani v Iránu!
Lidé chtějí změnu a ta je jenom otázkou času! Paradoxně výhrůžky USA a Izraele drží při moci konzervativní síly, kteří mají potom důvod k represí proti svobodymilovným běžným, především mladým Iráncům, kterým lezou ajatoláhové z "prdele",stejně jako třeba nás v době minulé nekonečně "srali" kecy Husáka s Bilakem a Jakešem v čele!!!!! Právě proto tyhle křupany zmiňuji, aby zde měli čtenáři jasno, jaká je asi nálada a situace v Iránu!
Ahmadinežád má hodně nezáviděhodnou roli v tomto iránském kvasu ve společnosti, kdy musí dbát jednak na přání náboženských vůdců, kteří jsou stále fakticky u moci a na druhou stranu musí
také naslouchat přání obyvatel, kteří se oprávněně proti útlaku a nesvobodě bouří! Teď se dostal,jak je vidět Irán pod kuratelu Ruska - dohoda z USA je jasná ,za pomoc v Afganistánu, takže je možné, že se v Iránu vyčasí i v oblasti lidských práv a svobod, ale půjde to ztuha a chce to čas. [smích] [smích] [smích]

224767

24.07.2010 00:42

Ahmadinežád předpovídá pro lidstvo lepší časy

Vysvětlení postoje Vojty49,asi jsem masochista NECHCISMU !

Laskavý 88.?.?.?

A to budeme všichni tuze smutní , když bude Vojta49 nějaký čas bez internetu , protože si budeme muset pustit NOVU, nebo přečíst IDNES, abychom měli stejný duchovní prožitek, jinak bychom mohli duševně "zakrnět"! Jak nečtu zjevné myšlenkové onanie Vojty49, nebo eventuelně Vanguarda, jsem nějaký nesvůj,jako když jsem nedostal rákoskou nařezáno - to už asi bude učiněný masochismus!To potěšení a rozkoš se dostavuje tehdy,když vás přestanou řezat! Ještě , že máme Zvědavce, tam se člověk dočte věcí,až zrak přechází! [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích] [velký smích]

224770

26.07.2010 16:19

S mezinárodním právem je konec, podmínky diktují USA!

Historie se opakuje a vznik nových států je přirozený proces!

Laskavý 88.?.?.?

Nové státy jistě mohou vznikat, ale celý proces musí být v sentencích mezinárodního práva a musí s ním politicky souhlasit a dohodnout se dělená území.Kdo tady ví, že ve Skotsku před dvěma roky zvítězila ve volbách a je u moci strana, která má jako hlavní program odtržení od Británie do 15 let a jako zářný příklad, že to jde, je zde v Evropě právě uváděno klidné a pro obě strany průchozí dělení Československa! Také Belgie silně koketuje s rozdělením na Vlámsko a Valonsko a i zde je uváděno Česko a Slovensko jako příklad, že je možné se v poklidu rozejít!
Kosovo stále jako území Srbska je naprosto jiný případ, kde došlo k násilnému odtržení území,albánskou drogovou mafií, podporovanou některými západními "politiky" a státy, které si nevidí na špičku nosu!Opět především USA na podporu svých zájmů / velká základna/ nám do Evropy "zasela" "dračí vejce"
v podobě kriminálního drogového "státu" , který nerespektuje žádná pravidla a je nebezpečím pro celou Evropu.Albánské kriminální drogové gangy mají jedičnou základnu odkud mohou nerušeně pořádat výpady do celé Evropy!Albánci z Kosova dnes pokrývají celou paletu kriminálních zločinů v Evropě - nájemné vraždy, bílé maso,distrubuce a výroba drog,krádeže všeho druhu, ale hlavně aut, kapsářství / teď zrovna v Praze souzená velká parta albánských kapsářů, ale dostali dost, 8 let! a vyhoštění na pořád!/, falešné peníze a mohl bych pokračovat!
Kosovo je malér i z hlediska lidského - nezaměstnanost cca 70%, co jiného potom mají dělat než zločin! Kosovo bude mezinárodní komunitu stát ještě hodně peněz,než se podaří napravit škody, které vznikly a za které mohou především západní "demokracie"!
Moc pěkný článek http://www.freeglobe.cz/Articles/84-karel-schwarze... , který hovoří za vše!
Snad se časem podaří vyměnit pod mezinárodní kontrolou sporná území, která jsou ještě obydlena Srby, za enklávy v Srbsku,které jsou albánské. Zde vidím naději a hlavně čas, který zahojí rány a umožní jednání a spravedlivější uspořádání!

224923

27.07.2010 02:47

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

Laskavý 88.?.?.?

Okupace v Afganistánu už není udržitelná, tak se najdou nějací "kazisvěti" - novináři, kteří nám zavinili také "prohru" ve Vietnamu, ale může za to někdo jiný, jinak bychom jistě s velkou pompou zvítězili! Nejenom Afganistán , ale i Irák je pro USA těžký debakl a teď jak se vyzout z odpovědnosti! Snadné je válku rozpoutat, ale je hodně svízelné, najít způsob, jak jí ukončit a ještě vykřikovat, jak jsme "zvítězili", když jsme přitom dostali tězce přes držku a ještě k tomu nemáme na zaplacení "útraty"! A k tomu ty hromady mrtvol a zničené vztahy v příslušných regionech na několik generací,kam se američané neodváží strčit nos dalších 50 let!!! Do Afganistánu určitě!
Nemají to prolhaní vrahouni z US army lehké - kde všude budou příští roky málo vítáni, kde vraždili a mučili - to není jenom Irák a Afganistán! Je příliš mnoho mrtvých,invalidů a lidí, kterým vzali všechno, povraždili rodinu, zničili majetek.USA si navařily hodně otrávený čajíček a teď třeba v Británii se ozvaly až vládní místa s důkazy o zjevně smyšlených důvodech k přepadení Iráku! Amerika už má z ostudy kabát, ale někomu to zřejmně vyhovuje. Komu asi?

224965

27.07.2010 03:26

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

Přesně ke stejnému závěru došel prof. Jan Keller - nová kniha - Tři sociální světy!

Laskavý 88.?.?.?

Přednáška prof. Kellera

http://www.youtube.com/watch?v=CY47vSevyQM

Demontáž sociálního státu,privatizace všeho i základních zdrojů, které by měly zůstat v rukou státu!Prekarizovaná práce,zákoník práce bude brzo jenom trhacím kalendářem.
Nejspíše brzo dojde k nějakým masívním protestům, protože je nemožné do nekonečna ohlupovat početné skupiny obyvatel!

224966

28.07.2010 17:49

Střední třída v USA se rychle zmenšuje. A zde jsou statistiky, které to dokazují

RE: jeden vetsi blabol nez druhy

Laskavý 88.?.?.?

Žvanil jsi Stane sám! Keller ve své knize a přednášce jasně dokazuje, že je postupně destabilizován sociální stát,především na západě a tato pohroma nakonec postihne všechny, i ty velmi bohaté!!! Co tady meleš nějaké nesmysle o bilanci v bankách! Keller není ekonom , ale především profesor sociologie, což je pro tebe věda asi hodně, ale hodně vzdálená!Když nevíš, o čem píšeš a jakých blábolů se dopouštíš, tak raději mlč! Keller má ve svém díle tak veliký a rozsáhlý aparát citací a podpůrných argumentů od všech možných autorů, že tvoje mozkové blití je zcela nedůležité a naprosto zanedbatelné!

225052

28.07.2010 18:42

Afghánské válečné deníky: Masivní únik tajných souborů odhaluje pravdu o okupaci

RE: Vždy je potřeba najít nějaký impuls,jak ukončit okupaci,alespoň s nejmenší možnou ostudou!

Laskavý 88.?.?.?

Zde snad ani nejde o poměry dnes, ale o fakt,že jedno zlo bylo vymýceno jiným zlem a podstatně horším.Saddám byl zlo, ale nepovraždil tolik lidí jako US army / cca milion civilních obětí a mnoho milionů v emigraci / - Afganistán v naprostém rozkladu, kde se obyvatelé uchylují k Talibáncům, aby u nich hledali naprosto obyčejné služby / jako je třeba policie, nebo soudy/, které jinak vůbec nejsou, protože vládní policie a vojáci si nejsou jisti ani v samotném Kábulu!, ačkoliv tam NATO již 9 let "vítězí"!, kde se v prezidentských volbách zcela jasně prokázalo, že Karzai byl zvolen podvodem, ale prezidentuje dál, protože žádný jiný kandidát by asi dlouho nepřežil!
Pro názornost uvedu příklad z Česka, který se týká Paumera a Mašínů. Nechci se pouštět do debaty, stejně jejich "vraždy" jsou již dávno promlčené, takže jde o akademickou debatu!
Někdo říká, že jsou hrdinové, jiný zase, že jsou vrazi, nebudu polemizovat. Ale jedno vím naprosto jistě - padesátá léta bylo zlo, ale měli oni právo jedno zlo vytěsňovat druhým? Tak stojí kardinální otázka i kolem Iráku a Afganistánu!!!
Na IHNED jsem zachytil jeden názor k Mašínům, každý si udělá obrázek sám:
Provedli například loupežnou vraždu na účetním Josefu Rošickém /nebyl členem KSČ/, kterého přepadli s penězi na cestě, odpráskli ho a hodili do příkopu. Za ukradené peníze si nakoupili nábytek do bytu, nové motorky a člen skupiny Švéda si za peníze z loupežného přepadení nechal zavést vodovod do bytu.
Pak zase přepadli sanitku, řidiče a doktora v lese přivázali ke stromu, přijeli k vesnické policejní stanici, tam strašně naříkali, že jim sanitka nejede, zda by jim strážník nepomohl. Když vyšel ze stanice, tak ho napadli, omámili chloroformem a svázali. Než odešli ze stanice, tak bezmocného svázaného a omámeného strážníka podřízli - měl několik malých dětí.
Pak je zase napadlo, že "poškodí socialistickou ekonomiku" tím, že budou dělat pyromany a zapalovat stohy slámy na polích. Zapálili jich 17. Hasiči si už dávali pozor a jednou Mašíny skoro chytili. Mašín ovšem sáhl do kapsy pro pistoli a neozbrojenému požárníkovi Leciánovi prostřelil hrudník a hlavu, přišel o pravé oko.

225059

02.08.2010 12:49

USA synchronně připravují útok na Írán a Venezuelu

Válka je řešení, ale také pouze dočasné!

Laskavý 88.?.?.?

Americký sen skončil a nikdo neví, jak to napravit
Vládnou obavy, že se Spojené státy stanou chudou, destabilizovanou extremistickou zemí

„Mám velké obavy ohledně budoucnosti Ameriky,“ říká nositel Nobelovy ceny, ekonom Michael Spence. „Když lidé přijdou o pocit optimismu, začne být situace velmi nestabilní. Nejvíce se bojím, že se Spojené státy stanou Latinskou Amerikou: vznikne drasticky nerovná společnost, která propadne divokým skokům od populismu k ideologii, takže nebude moci existovat rozumná vláda.“

Ve Spojených státech zavládla Velká stagnace. Dochází postupně k dlouhodobému nezadržitelnému úpadku životní úrovně většiny Američanů. Nikdo nemá řešení, napsal vedoucí americké kanceláře britského hospodářského deníku FinancialTimes Edward Luce.
[oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup] [oči v sloup]

225446

Stránka: 1 2

Káva pro Zvědavce

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Katalog Ikea nevyšel. Kvůli černochovi s číslem31.10.20 10:04 Neurčeno 0

Stanné právo až do 20. listopadu30.10.20 17:03 Česká republika 5

Ve francouzském Nice útočil muslim ve jménu víry29.10.20 21:39 Francie 1

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 6

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 4

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Měnové kurzy

USD
23,38 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,43 Kč
Švýcarský frank
25,47 Kč
100 japonských jenů
22,34 Kč
Čínský juan
3,49 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,43 Kč
Ukrajinská hřivna
0,82 Kč
100 rublů
29,46 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 930,26 Kč
1 unce stříbra
552,84 Kč
Bitcoin
323 576,46 Kč

Poslední aktualizace: 31.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 611 075