Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kozoroh

Nalezeno 550 příspěveků, 388 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

07.07.2009 04:05

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

Pohled z jiné strany břehu,podle toho, čí brýle Vám dají.

kozoroh 59.?.?.?

To, co se děje v ve státě California, mně osobně překvapuje, nebot ostatní státy jsou v podobné situaci, jakožto i banky a pojištovny, které se naopak i v době úpadku a dodané vládní pomoci, se vedoucí bosové, bohatě odměnili v milionech a uspořádali milionové párty a jiné, kde je teda ten hospodářský,"zakopaný pes" v tom "americkém" obhospodaření země? Kde ?
Za pozornost stojí, že některé banky v "naději" že se jim státní úředníci podívají na počty v bance a nebo dokonce znárodní, tak "přes noc" sehnaly peníze a státní dotaci vrátili do posledního centu v několika málo dnech a ještě stačily ohlásit příjem peněz, jestlipak jste se toho všimli?
Amerika je" bankrapt", tedy, " na buben" a přesto dává dolary, co by nenávratnou půjčku, dar, Israelu, nemáli penize, tak si půjčí od Čínanů a odmění, nevím tedy, za co, Israel. Dokonce, jeden čas Israel v tom daru požadoval euro dolar, než americký dolar, což je zajímavé taky, že ano? Amerika, tedy Pentgon, udržuje velké lodstvo v Perském Zálivu, to také něco stojí, dále má údajně po celém světě mezi 737a 860 vojenských zařízení, což něco stojí také, že ano?
Válka v Iraku a Afganistánu, to je vyhazování billionů dolarů oknem a na víc, desetitisíce raněných vojáků bude socialní břímě Ameriky po několik desítek roků. Amerika ve své zahraniční politice dosáhla nové úmluvy v Kyrgyzstanu v používání Manaz základny ze 17 milionů na 60 milionů, na rok, tak, jak stát California může krachovat?
Ve zkutečnosti zde není žádné kouzlo, nebot platit nájem na vojenské základny prostě natiskneme dolary, nás to stojí papír a inkoust a oni,věří, že jsme jim dobře zaplatili, za nějaký měsíc a nebo rok, až bude krach, tak to bude zas jenom papír a nic víc, ani mnohé americké firmy nechtějí v placení dolary nazpět.
Takže, kde je ten "zakopaný pes"?
Najednu stranu nedostatek dolarů na vyplacení učitelů a jiných,a na druhou stranu hromady dolarů pomalu na všechno, co president Obama chce mít.
Zajímavé vysvětlení je od Robert Hormas, zástupce Goldman Sachs, který byl ustaven, co by, podsekretář na ekonomiku, obchod, zemědelství s tím, že "anglicky" TOTAL CONTROL EXERCISED BY WALL STREET OVER THE OBAMA ADMINISTRATION`S ECONOMIC AND FINANCIAL POLICY. Jestliže, dříve napsali, že USA je až po krk v několika desítkách trilionů dolarů, tak, černý finanční trh je desetkrát tolik v bankrotu, ale, přesto vlivnou mafií řídí běh Spojených Států Amerických, až do doby úplného krachu, kdy to bude ,nikdo neví, tady je ten "zakopaný pes". Lidé mající trochu rozumu, se dolaru ani nedotknou, proto Čína chce novou světovou měnu, tady si i Soroz drbe hlavu.

Voltaire (François-Marie Arouet) (1694-1778)
It is dangerous to be right in matters where established men are wrong.

195026

08.07.2009 02:26

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

Mezinárodní diplomacie, s dnešními diplomaty, může být smrtelný omyl.

kozoroh 59.?.?.?

Obama, Medvedev a Putin v pozadí.
Politici a jejich snaha o " lepší svět", radio ohlásilo k jejich setkání,že obě země mají na 26.000 atomových hlavic, rozumně řečeno, 1000 by jich docela stačilo udělat Zem mrtvou planetou.Tak se diplomaticky oblbuje, snížit o 1.500 hlavic a za šest roků dosáhnou maximum, jen 1.675 hlavic a tak dále, prostě se potřásají ruce, úsměvy do kamer a každý z nich se v duchu ptá, co ta ruka za zády? Prostě, zde není žádná důvěra, proto se to nazývá diplomacie, kdo, z koho?
Někdo namítne, proč ten pesimismus, to není pesimismus,to je životní zkušenost, co nás starší poučila, nevěříte?
V tento samý den, vice president Joe Biden oznamuje, že Israel má volné ruce zahájit válku, bombardování Iranu, takže , mírový posel Obama se jde hlavně domluvit,co udělají Rusové, když Israel bude bombardovat elektrárnu v Iranu.
http;//haarez.com/hasen/speges/1097911.html
Tak, a ted Putin, před tím člen KGB, dobře ví, že bolševici přišli z New Yorku a Obama je zástupcem, těchto pohrobků "ruské revoluce", kteří v krvavé lazni dosáhli 100 milionů obětí a hladomoru na Ukrajině 8 milionů a Obama je jejich dnešní representant, přece těm nemůže za žádnou cenu věřit v té jejich diplomacii. Nakonec i Amerika ,odeslala "Red Arch!"do bolševického Ruska ,když se nechtěla stát bolševickým státem, rovněž Amerika věděla, kdo popravil celou carskou rodinu a těch dnes 6 milionů, tak zvaných židů jsou ve všech důležitých funkcích Americké vlády, Bílý Dům je jimi zcela prolezlý a jedna špionážní aféra stíhá druhou, takže zde naprosto nemůže být žádná důvěra i když Obama může působyt za svou osobu simpaticky, prostě duchové Lubianky jsou zde.
Ukrajina žádá vyšetření a odsouzení hladomoru Ukrajiny, Moskva to ovšem odmítá, ale má spojence se kterým nepočítala a to stát Israel, který okamžitě "chytil vítr", že převážná část boševiků bylo v podstatě židů a že konečný výrok soudu by byl velmi nepříjemný pro bohem samozvolené, že "ruská revoluce" nebyla v podstatě ruskou, ale, invasí, tak zvaných židů z New Yorku, tedy "americkou", židovskou invasí.Těch 100 milionů se nedá zapomenout, souostrový Gulag a legaci Solženicovo je zde, tak, jak se mohou domluvit,když není žádná důvěra jen podrazi, jeden na druhého, podvedený je označován za slabocha, tak to v dipomacii chodí odedávna, však to známe z Mnichova. Kdo, bude věřit na ozbrojení a odzbrojí, tak na to může smrtelně doplatit, hlídejte tu ruku za zády.
Po pravdě řečeno ve vstahu k ůtoku na Iran, Israelem, bych předpokládal, že Obama se zeptá Meděděva, co uděláte, když Israel napadne Iran?
Vzpomente roku 68 , kdy Rusové věděli, že USA se nebude plést do pražského jara, tak, jak Madaři doufali při Budapešském povstání, že Amerika přijde na pomoc. Dnes se jedná možná o Iránu, a ovšem, bez něj a o něm. Nakonec ruský...

Automaticky kráceno

195114

08.07.2009 02:34

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

Dokončení.

kozoroh 59.?.?.?

Nakonec ruský lid pamatuje z období Jalcinovi vlády, na "dobrou" radu IMF, kde, miliony Rusů bylo okradeno o své malé úspory. Omyl, může znamenat, smrt.
Sliby se dělají, aby se nemusely dodržovat, když se mluví o míru, tak se politici připravují na válku, vždyt Saddam Hussejnovi bylo slíbeno Americkou velvyslankiní v Kuvajtu, že se Amerika nebude plést do arabských záležitostí v tahanici o olej a jak to dopadlo, všichni víme, k tomu navíc přidali lži o zbraních hromadného ničení a roztříštěné inkubátory v dětské porodnici, kdepak, jsou dnes, tito lháři=diplomaté, mající na svědomí miliony lidí ?
Zmínil jsem se o svědomí, to snad žádný diplomat dnešních dnů ani neví ,co to je.

195115

10.07.2009 01:53

Zlověstné místo - Astana

Stavět města je stále lepší než je bombardovat, jak to vidíme dnes.

kozoroh 61.?.?.?

No, dobrá, stavějí něco v rámci svého přesvědčení a je to za olej, co prodají a udělají něco, co jim bude sloužit dle jejich představ o světě.
At, už bylo v lidské společnosti jakékoliv náboženství, tak v tom hlavní roli hráli peníze a s tím spojená moc a krve bylo proto toto klanění kam ses podíval.
Československo mělo velmi kvalitní uran a co z něho má? Nic. velké nic a ještě jsme na to obětovali naše nejlepší lidi, mukli, pro jejich odpor ke komunistickému režimu, dali jsme všechno zadarmo a ještě se naši komunističtí kolaboranti předháněli, doslova vydrancovali naše přírodní bohatsví, ještě na víc naslibovali Moskvě, aby se sámi co nejvíce zalíbili úpně nemožné dodávky , jen , aby se novým mocipánům zalíbili a nehleděli, co to bude náš národ stát, jak na životech, tak takovému finančnímu rozmachu, jež by náš stát postavil na úroven Svýcarska.
Jinými slovy, politikou komunistů, jsme ztratily svoji " životní příležitost", což jinde ve světě využili, když tu příležitost dostali, takže časem se najdem někde na posledním žebříčku životní úrovně, nebot dnešní Česká republika nemá moc přírodních zdrojů, daloby se říci, že ve většině již jsou vyčerpány a náš další život bude dost drahou záležitostí, zejména, když si vše prodáme do cizích rukou, což je další omyl, našich, tentokráte ,dnešních, progresívních "demokratických politiků", kteří se zase chtějí zavděčit někde jinde a jiným, než svým vlastním lidem.
Prostě je to tak, vlastnit Saharu, tak za pár dnů politiky našich politiků budem písek dovážet, marná věc, nikdy, co by národ se nedočkáme úspěchu, jako výsledku pro blaho všech, jen a jen, pro blaho některých jedinců a nebo skupin.
Tak,at žije jejich slunečný město, když nemůže být u nás.

195305

10.07.2009 02:28

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

RE: naivita Rusů a jejich náboženství

kozoroh 61.?.?.?

Rusa je i sionista jeho bližní, zatímco pro zbožného Američana je každý, kdo nebere boží přikázání smrtelně vážně sluhou satanovým.
Tahle věta je "přitažená za vlasy", je vidět ,že jste nikdy asi nic nečetl o tom , Vámi zmíněném sionismu.Sionista není bližší Ruskému občanu, ten ,byl vždy sionismem podveden,co by revolucionář,rudý komisař, bojem za práva dělníků a rolníků a jinými propagačními lživými projevy, jen si vzpomente na kamufláš Lenina = jinak židovského Scrull, kterého židé komunisti udělali Rusem a dělnickým vůdcem. Ted, se všimněme Američanů, který "brání slovo Boží", tak ,že Krista nenávidějící židé zastávají všechna pro stát důležitá mista v Americe,od finančnictví,až po media a vládu, v Bílém Domě se vaří kosher a kosher i mluví. Amerika je země která tento satnismus vyvezla do Ruska ,copak nevíte odkud pocházel Trocký =Bronštein a jeho židovští revolucionáři,co připluli rovnou z New Yorku, musíte vědět , že první komunistické noviny byly vytiskunutý v Chicagu a v jazyce jidiš=židovském.Nakonec poplatky z kapes USA občanů do Israelu mluví samy o sobě.
=============
The United Snakes of America belong to JEWS !!!
Mon, 23 Mar 2009 14:33:18 GMT
JEWS CONTROL THE U.S. GOVERNMENT AND FINANCE AS PART OF A "JEW WORLD ORDER" AND THEREFORE ARE TO BLAME FOR THE ECONOMIC TURMOIL. THE ARREST OF WALL STREET JEWISH FINANCIER BERNARD MADOFF, WHO SWINDLED $50 BILLION FROM INVESTORS, PROMPTED AN OUTPOURING OF ANTI-SEMITIC COMMENTS ON MAINSTREAM AND EXTREMIST WEB SITES, ACCORDING TO THE ADL.
============
*The ownership of the 12 Central banks, a very well kept secret, has been revealed: 1. Rothschild Bank of London 2. Warburg Bank of Hamburg 3. Rothschild Bank of Berlin 4. Lehman Brothers of New York 5. Lazard Brothers of Paris 6. Kuhn Loeb Bank of New York 7. Israel Moses Seif Banks of Italy 8. Goldman, Sachs of New York 9. Warburg Bank of Amsterdam 10. Chase Manhattan Bank of New York.
=============
Doufám,že věříte ,že sionismus a komunismus je jedno a to samé.Tak,jak ruský občan musí tolerovat sionismus ,tak, americký občan ,nemá na vybranou a tak i zbytek světa ,kde všude jsou sionisti.

195307

10.07.2009 03:21

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

Svět se mění a s ním i boj mezi křestany a zionisty.

kozoroh 61.?.?.?

Dnes se můžem dočíst, že určité akademické kruhy nehodlají skákat,jak jim mnozí politikové předepisují a tak i vyhlásili akademický bojkot statátu Israelu a jejich akademikům.
V Kanadě, v Torontu,paní Lesley Hudhes, co by liberální kandidát,která se nezalekla sionismu a soudí židovské advokáty a člený Kanadského Židovského Kongresu pro křívé nařčení z antisemitismu,což mělo vliv na její zvolení.V boji o židovskou nadřazenost dochází však k mnoha omylům propagandy i když křestanští politici se snaží kolaborovat ze všech sil, tak stejně ,čas od času to někde pořadně zaskřípe a lidé začnou přemýšlet a to je to ,co se ted od občanů nežádá.
Ted, Evropské Společenství darovalo na ůtržbu ostnatého plotu a plynové komory, budov a jiného na 5.9 milionů v amerických dolarech na Auschwitz, který ze strany polské vlády dostane na 64 milionů dolarů, aby se zachoval symbol krutosti nacistů, uvažte, že by Israel přispíval na památník Gulagu, co by pomníku židobolševické krutosti, na oběti ukrajinského hladomoru.
"EU donates millions to preserve Auschwitz".
USA, s presidentem Obama vyhlásil v 17 dubnu "holocaust Remembrace Day", co takhle "Armenia holocaust day a nebo, Gulag holocaust Day?
Obama vyhlásil měsíc květen, jako "Jewish American Heritage Month,co by poděkování,jaký přínos od židů má Amerika.
K tomuto prohlášení, bych doporučil článek, z 23 března "Reliase Modoff or Risk War", Israel Warns USA, z pera Sorcha Faal,reportera "Western Subscribers.
Kanadská vláda nezůstane stranou a na "Výzkum holocaustu" školení a jiného, dává 984.500 dolarů z kapes svých křestanských poplatníků.
Učme se dále, když četme článek, pod nadpisem"Israel unlikely to assist UN war crimes probe".Vezměme úvahu,že tak zvaní židé representují 0.8 procent celosvětové populace, co se dělá pro ten zbytek světové populace a jejich oběti?
Co, takhle Gaza holocaust Day?
Na závěr k posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"
------------------
Israeli Spokesman Says We Control Stupid Americans
Written by www.daily.pk
Sunday, 01 February 2009 01:09

195308

10.07.2009 05:54

Připravuje Gruzie a Západ nový konflikt v kaspické oblasti?

Tam ,kde je olej, tak ,tam nebude klid do doby , kdy hlavní elita to nedostane

kozoroh 61.?.?.?

Jaké to štěstí pro nás, Čechy, Hodonín nestojí za to, aby nás někdo "osvobozoval" odnás samotných a od našich plánů, co s tím nerostným bohatstvím uděláme, na to povolení bychom asi nikdy nedostali.Neštastná země která je obyvatelstvem chudá,ale přírodními zdroji bohatá, dokonce se boj o moc nad olejem přenese do polárních krajin Severního Polu a zájem vzrůstá o Jižní Pol, kam se tak zvaní badatelé poslední dobou hrnou,dokonce i Čínský "vědci" přijeli "studovat", aby jako něco,náhodou nepromeškali.Svět je doslova rozeštvaný kam se jen podíváte, Indové spouštějí svou první atomovou ponorku,NATO se rozšiřuje, USA dalo Israelu na nukleární program 2.775 billionů dolarů,staví nové základny po celém světě, takže vůbec nemusíme čekat na předpověd majského kalendáře ,že svět zkončí 2012 a může to začít,tady v Kaspické oblasti, politicky jsou vidět nepokoje v celém světě ,nikdo není spokojený s tím,co má, všichni chtějí víc a víc,dejte mi celý svět a ještě 5 PROCENT NAVÍC. Lže se,krade se, poctivým a skromným lidem se znepřijemnuje život,zatímco kriminalníkům se život ulehčuje,kdo krade,je chytrý,kdo nekrade je hlupák, to je heslo tohoto světa dnes a podle toho to tak vypadá,že budoucnost bude nukleárně záživá můžem pozorovat,jak, bohatí se zásobují a zahrabávají se společně s politiky pod zem.Všichni vědí,že jednoho dne přetopený "hrnec" vybuchne a přípravy jsou vplném proudu,proč se lékaři snaží o nového člověka ze skumavky, klonování,výskum spermií a jejich umělé nahražení, vše předpovídá,že jednoho dne, nezůstane,kámen na kameni, tak to nepřežije ani ta pumpa na olej a i ten,co by chtěl pumovat.Jestliže se nám na polích farmářů oběvují podivné kresby, tak, možná je to varováním proti tomu,jak je elitou veden tento svět, politicky,nábožensky a všechno ostatní je zkorumplovanost lidského myšlení,jež se podřídilo dábelskému mamonu, jehož konec je světová katastrofa, jak k tomu přijdou ty země, kde není naprosto nic, proč by se tam válčilo a přesto budou muset umřít?
Proč člověk ,jako takový není spokojen ,co má, copak , toho nemá dost ke svému žití?

195315

11.07.2009 04:27

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

Všichni, jsme na jedné hranici, dokonce i ti ,co s námi nesouhlasí.

kozoroh 59.?.?.?

Když , židovský spisovatel a historik, něco napíše o židech samotných ,tak to musí být pravda a není to naprosto žadný rasismus a nebo antisemitismus, proto,čtěte:
"Thus an Orthodox Jew learns from his earliest youth, as part of his sacred studies, that Gentiles [non-Jews] are compared to dogs."
Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, page 94 (ISBN 0 7453 0818 X)
Jinými slovy,Ty ,jež židé nemají rádi, tak ,jsou podle jejich kritérií, všichni, lidé antisemitický antisemitičtí. To je velmi dobře zdůvodněno,takže, se všemi na hranici.Jinak,mezi nima jsou stovky také "židů", kteří nenávidějí sami sebe, pro své "židovství", jež neprovádějí dle udaných rabbínských směrnic.
Jejich síla je na lžích a vlastnění naprosté většiny médií, ale, lež má krátké nohy,ale, přežívá, za výdatné pomoci poplatných politiků,co na tom ,že zdraví rozum to nemůže střebat,tak ,mu trochu pomůžeme ,že ano?
============
Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New York) reveals on Feb. 15, 1991 that Saddam Hussein had gas chambers for all Jews. "Iraqis have gas chambers for all Jews".
This latest gas chamber revelation is not yet protected by the German law. It will be, if it becomes relevant to support the common knowledge of the existence of the Hitler gas chambers.
======http://globalfire.tv/nj/03en/politics/war-lies.htm
[ing]http://globalfire.tv/nj/graphs/jpress.gif[/img]
RESPONSE
THE WIESENTHAL CENTER WORLD REPORT, Spring 1991, Vol. 12, No.1, S. 2:
Tak,je jasné ,že z řad historiků, vojenských odborníků,novinářů,politiků nemůže jít před veřejnost a říci o výše zmíněných článcích ,že jsou naprostým nesmyslem a klubkem lží, když se jedna o pana Wiensenthala, takový hrdina se ještě nenarodil, kdo by to mohl říci , by byl zase nějaký "nepovedený", tak zvaný žid,jako pan Shahak a tak ,křestanská elita musí setrvat ve lžích a čekat na "proroka", který jim hrdině řekne to co vědí dávno a tak je osvobodí od kolaborace a zachrání i jejich osobní výnosná postavení na propagaci nesmyslů.Také, tisk se ozve, až se to bude moci zveřejnit, tak ,jako toto;
--------
Vložený obrázek
Vložený obrázek

A passport and permit to emigrate from Hitler’s day -- Not to Auschwitz but to Palestine. Oh good Holocaust!
The Third Reich had no extermination plan for Jews. It had an emigration plan! "The Transfer Agreement" was a nego-tiated arrangement in 1933 between Zionist organizations and the German Reich to transfer the Jews, and millions and millions in cash (in foreign currencies, Dollars and Pounds) to Palestine.
http://www.marxists.de/middleast/brenner/ch06.htm
[img]
Máme přece na presidentské standartě "PRAVDA VÍTĚZÍ",ale ,já dodávám, DÁ TO FUŠKU, když nám v tom pomůžou i sebe nenávidějicí.

195413

11.07.2009 04:57

Obama přišel nasadit Rusku smyčku

Medvěděv ukázal na G8 ukázku nové světové měny,

kozoroh 59.?.?.?

Takže se máme n a,co těšit, ted jde jen o to, aby místo potěšení nebylo v tom něco jiného, Saddam Hussein to odskákal na životě ,když už nechtěl platit za olej bezcenými dolary a před ním jiní také.

Vložený obrázek

http://pics.livejournal.com/a_kolesnichenko/pic/00021ace/

195415

12.07.2009 03:32

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Mučedníci

kozoroh 61.?.?.?

Náboženství ,je opium davu sfanatisovaný dav, to je nástroj těch ,kteří z toho fanatismu mají dobrý přijem a neomezenou moc nad životem a smrtí.Co se jen katololický svět nahrozil lidem peklem a v rámci záchrany duše vydal velmi dobře prosperující odpůstky,což je vidět ve Vatikánu,kam se jen podívame a nezapomenme na cirkevní majetek, který vlastnili po propagandě k věřícím, "nemysli na pozemské statky, mysli na spásu duše" A TOHLE NÁM PODEPIŠ,budem se za tebe a spásu duše modlit, ještě kdybys chtěl ,tak ti můžem odprodat ostatky svatých.Takže, každé náboženství je masívní propaganda na kontrolu davu,jenže ted v atomovém věku, to nebudou táhlé třicetileté války, ale jen minutový a nebo hodinový překvapivý úder ve jménu judaismu,křestanství a nebo muslimů, kdo z koho?
O lidech žijících normalně se v této hře smrti a života nikdo nezajímá,jakoby těm planeta nepatřila a naopak, všichni tři hlavní náboženský aktéři vidí v těchto nezávislých lidech odpadlíky.KDO NENÍ S NÁMI,JE PROTI NÁM.
Takže,občan=člověk bez příslušnosti k davu, je zatracen od všech třech a prostě nemá naději přežít ,nebot hned má na krku tři nepřátele.
Israeli Professor:
'We Could Destroy All European Capitals'

Speaking during an interview which was published in Jerusalem Friday, Professor Martin Van Crevel said Israel had the capability of hitting most European capitals with nuclear weapons.
----
“Every gun that is made, every warship launched, every rocket fired, signifies in the final sense a theft from those who hunger and are not fed, those who are cold and are not clothed.”
Dwight D. Eisenhower
------------
Učení Kristovo způsobí třídění duchů
Nedomnívejte se, že jsem přišel zavést na zemi pokoj; nepřišel jsem zavést pokoj, nýbrž meč. Přišel jsem zajisté, abych uvedl v rozpor syna s jeho otcem a dceru s její matkou a nevěstu s její tchyní; a tak se stanou nepřáteli člověka jeho vlastní domácí!
-------------
Nejzajímavější věcí je , že náboženství a ti ,jež jej hlasají ,sami se koukají dostat do vlivných funkcí státu a odtud rovněž řídit své nazory k dosažení svých cílů a to jakýmkoliv způsobem.Muslimové rovněž napodobují"židovský vliv v Americe"a tak v Dansku, už je případměstské radys valnou většinou muslimů,na stěžování si Danů, dostali odpověd,když se Vám to nelíbí,tak jděte jinám,to , znamená Danové a jiní budou emigrovat, možná ,že do muslimských zemí, takže ,pochopte israel,který říká Israel je jenom pro židy.
DALŠÍ PŘÍPAD JE OD AKRON POLICIE ,KTERÁ VYŠETŘUJE PŘEPADENÍ BÍLÉ RODINYOD GANGU ČERNÝCH,KŘIČÍCÍ"THIS IS OUR WORLD" A "THIS IS A BLACK"
Tato událost se stala ,když rodina oslavovala den Americké nezávislosti v jižním Akron=USA.
Je jasné, že ovlivněná media v takových projevech se nebudou nijak moc zozšiřovat, většinu času strávili na "bílých rasistech".

195475

13.07.2009 07:38

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Svět se mění a s ním i boj mezi křestany a zionisty.

kozoroh 61.?.?.?

NEPOČÍTEJTE S TÍM ,ŽE VÁS PAN BŮH ZACHRÁNÍ.
========================================
http://www.abc.net.au/news/stories/2009/07/06/2617...
Reporter feels mob's hate in the Holy City
" Spit like rain
I found myself herded against a brick wall as they kept on spitting - on my face, my hair, my clothes, my arms. It was like rain, coming at me from all directions - hitting my recorder, my bag, my shoes, even my glasses. "
KDYŽ SE PLIVE NA KŘESTANSKÉ KNĚZE A NA KŘESTANY,TAK TO NENÍ RASISMUS ,ANTIKŘESTANSTVÍ A JINÉ,TÍM SE KŘESTANŠTÍ POLITICI NEZABÝVAJÍ, JEŠTĚ BY JIM TO UBLÍŽILO,KDYBY SE MLUVILO VEŘEJNĚ O ŽIDOVSKÉ NENÁVISTI,KTERÁ JE JEJICH NÁBOŽENSTVÍM.
http://www.haaretz.com/hasen/pages/ShArt.jhtml?ite...
Christians in Jerusalem want Jews to stop spitting on them
A few weeks ago, a senior Greek Orthodox clergyman in Israel attended a meeting at a government office in Jerusalem's Givat Shaul quarter. When he returned to his car, an elderly man wearing a skullcap came and knocked on the window. When the clergyman let the window down, the passerby spat in his face.

(Nenávist je na všech stranách. Dlužno dodat, že jde o extrémní chování sionistů. Tyto stránky nepodporují nenávist žádné strany mince. Jim podobní v Čechách by jistě rádi viděli kacíře Stworu na hořící hranici. Citace ze „svaté knihy“ vypouštím neb je to zcela mimo mísu a podobné tomu plivání ze zpráv tisku. – moderátor.)

195543

14.07.2009 05:10

Třínohé monstrum

Nechme ,tak zvané židy, třeba sionisty,judaisty,zionisty vyjádřit se .

kozoroh 59.?.?.?

Toto je bezedné théma, ale jasno v tom udělají sami,tak zvaní židé, ačkoliv v mnohem se tvoří "mlha", ABY SE GOYIM NEVYZNAL V SITUACI.Příkladně rabín,řekl= když řeknu komunismus,myslím judaismus,když judaismus, myslím komunismus.
Nakoned,historicky doložená věc=dopis, ukazuje tu správnou cestu rozumět věci a znovu "překontrolovat" co jsme v našem životě prožily a mnohé čemu jsme dříve nerozuměli,ted v nesou jasno, v čem vlasně žijeme a kterou cestou jdeme.
============
The advice of the Grand Satraps and Rabbis is the following:

1. As for what you say that the King of Spain (Ferdinand) obliges you to become Christians: do it, since you cannot do otherwise.
2. As for what you say about the command to despoil you of your property: make your sons merchants that they may despoil, little by little, the Christians of theirs.
3. As for what you say about making attempts on your lives: make your sons doctors and apothecaries, that they may take away Christian lives.
4. As for what you say of their destroying your synagogues: make your sons canons and clerics in order that they may destroy their churches.
5. As for the many other vexations you complain of: arrange that your sons become advocates and lawyers, and see that they always mix in affaires of State, that by putting Christians under your yoke you may dominate the world and be avenged on them.
6. Do not swerve from this order that we give you, because you will find by experience that humiliated as you are, you will reach the actuality of power.

Signed: Prince of the Jews of Constantinople.

Pochopíme ,proč několik papežů a kardinálů bylo židovských a proč pepež má také jarmulku a jiné.Myslím,že víše uvedený material, by na vysvětlení věci docela stačil.Historie nás učí a zásadně odděluje od propagandy,takže najdete vysvětlení i v mnoha jiných problematických materiálech.

Vložený obrázek

Sionismus je, především propaganda svého já,zákonů bratrstva,né naroda,né rasy, jen pravidel bratstva vložené do přihrádky s nápisem náboženství.

195653

15.07.2009 06:07

Třínohé monstrum

RE: Nechme ,tak zvané židy, třeba sionisty,judaisty,zionisty vyjádřit se .

kozoroh 59.?.?.?

To,co vidíte není mince,ale, medaile ,která byla udělována,jak nacistům,tak zionistům ve společné práci k budoucímu Israelu, nesmíte zapomenout,že před válkou a po válce jedinou cizí vlajkou povolenou vyvěsit veřejně v Německu,byla, vlajka Israelu, proto Vás může i zajímat,že, když Adolf Hitler uvedl v činnost ,tak zvané Nurimberské zákony, tak první kdo mu gratulovali byli židé ,s poděkováním "za zachování židovské rasy" a viděli ve smíšeném manželství zhoubu pro židovstvo, ještě dnes můžete číst rabínův projev ,kde říká ,že smíšené manželství pro židy je horší než holocaust.Bylo by dobré mít tu možnost si koupit knihu, Adolf Hitler, zakladatel Israelu, abyste pochopil, že všechno není jednoznačně černé a nebo bílé.Adolf Hitler v rámci Haávara smlouvy připravoval mladé zionisty na farmářské práce v Palestině, proto se dodaly zemědělské stroje do Palestiny a z Palestiny židé exportovali ovoce do Německa.jeden z prvních ,na pozvání zionistů do Palestiny byl Baron Von Milstein, vedoucí SS oddělení jež se do Palestíny služebně v roce 1933 dostavil i s Kurt Tucher,jež byl vedoucím zionistů v Německu,kde ,projednávali všeobecně převedení peněz, majetku židů do Palestíny, nakonec, se zionisti sami nabídli,že když Hitler jim pomůže v rámci Israelu,tak zionisti budou bojovat po boku Němců proti Británii,která,tak zvaným židům=sionistům a zionistům bránila v hromadném obsazení Palestínypřistěhovalci.O "pomoci" zionistů se zmínil soud s Kastnerem a později Israelský ministerský předseda rovněž veřejně potvrdil spolupráci zionstů s nacisty, rovněž Naturay Carta se o tom zminuje rovněž.Takže,zde jsou věci nad kterými byste kroutil hlavou,fotbalové utkání v koncentračním táboře s německýma strážema , židé vyhráli a na počest vítězství velitel tabora nechal vyvěsit sionisticko=zionistickou vlajku na stožár. Kdo nevěří ,at si na internetu najde mnoho takových podobných příběhů, ale , medaile za zionistickou spolupráci s nacisty je trvalým svědkem pravdy oněch třicátých letech ,vztahů mezi zionisty a nacisty, nakonec Eichman mluvil jidiš=židovštionou a v armádě wermachtu sloužilo víc jak 1200 židů.Kniha o Israelském soudu s doktorem Kastnerem je jedna z nejlepších knih, jež dává ukazku,jak se soud v Israelu bál veřejně přiznat před mnoha svědky holocaustu, jak to vlastně bylo s madarskými židy, zde je i zmínka, jak Němci, representovaný Eichmanem chtěli židy vyměnit za nákladní auta a jiné zboží, jež nemělo válečný chrakter."I sell you a MILLION JEWS" od pana Oscar Finhteina říká sama za sebe mnohé.ISBN;0-8158-0517-9 JE V ZAHRANIČÍ A NEBO NA INTERNETU STÁLE K DOSTÁNÍ. Nakonec ,čtení židovských knih, Vás zbaví nařčení z antisemitismu a jiného. Adolf Hitler měl svého osobního šoféra, žida Maurice v hodnosti SS, ale, to už je jiná historie a takových zajímavostí najdete více.

195738

18.07.2009 06:21

Lavina internetových útoků jako na zavolanou před schválením zákona na omezení internetu

Odstranit lidi od pravdy a nechat jim jen propagandu korupčních politiků.

kozoroh 61.?.?.?

Nakonec,propaganda rádoby vládců světa je internetem dokonale používána,ale,vadí jim hlavně protiváha pravdy, kdy čtenář začíná srovnávat a tím i přemýšlet, to se netýká národní inteligence ovšem, ti tvrdí to ,za co jsou placeni a ty také nejsou radobyvládcům nebezpeční,spíše naopak.
=============
That commenter on your blog may actually be working for the Israeli government
Posted on July 14 2009 by Cecilie Surasky under Government , Media.
Straight out of Avigdor Lieberman’s Foreign Ministry: a new Internet Fighting Team! Israeli students and demobilized soldiers get paid to pretend they are just regular folks and leave pro-Israel comments on Twitter, Facebook, YouTube and other sites. The effort is meant to fight the “well-oiled machine” of “pro-Palestinian websites, with huge budgets… with content from the Hamas news agency.” The approach was test-marketed during Israel’s assault on Gaza, and by groups like Give Israel Your United Support, a controversial effort to use instant-access technology to crowd-source Israel advocates to fill in flash polls or vote up key articles on social networking sites.
=========
Ale ,i tak zvaní židé mnohdy řeknou více, než nežidé, jako Haáretz.com "Ringworm and radiation, kde ,píší, jak stát Israel nechal Sephartické děti ozářit radiem 35.000 krát v maximalním záření,ještě dnes najdete na internetu 100.000 Radiations =A Review,http;//www. rense.com/general56/radia.htm
A nebo dokonce rozhovor s paní April Graspie ,jež jménem "americké" vlády ujištovala Saddam Hussejna ,že se nebudou míchat do sporů arabských států o olej, tímto ujištěním Saddam vtrhnul do Kuwaitu a stal se špatným a "americká diplomacie" SI UMYLA RUCE,JAKO ŘÍMSKÝ GUVERNER OD SMRTI KRISTA.
Kam, by to svět došel s pravdou, když i několik staletí lidé věřili,že Země je plochá a stačilo to k životu také, Vatikán strašil peklem a lidé raději hlady a nebo ve válkách pomřeli, než by svou duši vydali peklu. A, tady, naši samovládci mají starost o naše duše s plánem do budoucna nadělat uměle pracovníky a to bez mozku, co by jen a jen, poslušné automaty, někteří už jsou tak nasměrovaný z domu do hospodz a z hospody domů.

195954

19.07.2009 04:44

Lavina internetových útoků jako na zavolanou před schválením zákona na omezení internetu

RE: Odstranit lidi od pravdy a nechat jim jen propagandu korupčních politiků.

kozoroh 59.?.?.?

INTERNET JE SOLÍ V OČÍCH RADOBYVLÁDCŮ, ALE , NA DRUHOU STRANU POUŽÍVAJÍ INTERNETU KE SVÝM CÍLŮM,TAK ,TEDY NECHTĚNÉ ZRUŠME A VLASTNÍ PROPAGANDU PODPOŘÍME.
============
K posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"
========
Názor posluchčstva nemusí být jejich názorem,jak se můžem dočíst výše,oni si takhle oslavují svými vlastními lidmi jejich akce a zakrývají falešnou propagandou,co by, jakoby čtenářů své zločiny.Co se nehodí ,tak se časem stáhne,třeba populární pořad paní Oprah ,kde se mluví o židovském vražebném rituálu a nebo ,jak "americký" diplomat,paní April GLASPIE UJISTILA SADDAM HUSSEJNA ,ŽE SE AMERIKA NEBUDE MÍCHAT DO VNITŘNÍCH ARABSKÝCH SPORŮ O OLEJ A TÍM SVĚTU VZÍT MOŽNOST ÚSUDKU,ŽE AMERIKA DĚLÁ VÁLKY TÍMTO ZPŮSOBEM,COŽ JE OPAK NURIMBERSKÉHO PROCESU S "nacistickými válečnými zločinci".April Glaspie transcript je ještě možnost číst na internetu,ale ,né na dlouho.Co, takhle 1000,000 Radiations=A Review od By Barry Chamish,který říká ,jak se Israel zbavoval Sephartických dětí ,které dostali 35,000 krát radiové ozařování,což vedlo k smrti dětí.RINGWORM AND RADIATION (ISRAELI STZLE)NAYI GERMANZ? To ,jsou věci ,co by čtenář nežidovského původu neměl nikdy číst, pravda je pro ně hrozná zbran
http;//www.rence.com/general56/radia.htm
Na druhou stranu jsou tu hlasy samotných ,tak , zvaných židů, jež dávají světu signal,že všichni židé nejsou stejní a tak i zpráva od Haáretz nadělá obrovské škody v rámci internetové populace, vezměme za příklad článek z 16-02-2005, kde se píše " Soap said made from Jews in Holocaust found in Israel, přece většína přemýšlivých a dobře informovaných lidí se musí smát, jakožto zprávě o plynových komorách, kdzž se ví , že na území Německa žádné nebyly, což přiznali i Israelští historikové, ale ,proč ne ,propaganda jde dál.
----------------
Gitta Sereny, one of Britain's most famous Jewish journalists and a recognized holocaust researcher, wrote a new book: The German Trauma: Experiences and Reflections 1938-2001, (Penguin Books). The Times reviewed the book and interviewed Mrs. Sereny. Mrs. Sereny said in the Interview (Times of Aug 29. 2001) the following:
"Why on earth have all these people who made Auschwitz into a sacred cow ... A terrible place -- but it was not an extermination camp."
-------------
Prakticky vzato, jako ve všem josu penéze, na jedné straně je internet žehnán, pokud na něm vydělávají, ale na druhou stranu nechtě...

Automaticky kráceno

195977

20.07.2009 13:29

Washington hraje s Čínou hlubší hru

V sázce je mnohem víc ,než si mysléte.

kozoroh 61.?.?.?

Kdysi se říkalo, "přání je otcem myšlenky" a tak i na internetové stránce můžem shlednout článek z britského tisku "Telegraph", který v tomto duchu naznačuje,jak by se pro "Ameriku" zcela dobře hodil takový etnický konflikt mezi Ruskem a Čínou o území Sibiře , kde , obyvatel Rusů, značně ubívá a čím dál , tím více se zde oběvují Čínané a jak dobře víte Čína je velký spotřebitel nerostného bohatství a Sibiř je prakticky velká zásobarna všeho možného, od zlata a diamanty,až po zemní plyn a olej a navíc jen přes hrabice v sousedství.
To by bylo ,něco pro "demokratický západ", kdyby taková situace nastala, už jednou se stala situace v ruských dějinách,že konflikt na řece USURY dal ruským politikům myšlenku, kterou přednesli v nejvyšším setkání státníků USA a Ruska, zda by Amerika byla ochotna pomoc Rusku ve válečném konfliktu s Čínou, myslím , že dřívě narození pamatují tuto zmínku ze strany "sovětů".
Takže k doplnění svých mezinárodních znalostí si najděte ,jen malou část toho ,co nám je dovoleno vědět.
"Restless Chinese Warming To Russia's Frozen East"
http://www.telegraph.co.uk/comment/5845646/Why-the...
Ted si k tomu připočtěme ruské ambice na dno polarního moře, kde se tvrdí z ruské strany, že je to nezbitná část ruského kontinentu a spustili na dno moře vlajku Ruska, co by první mezinárodní nárok na budoucí těžbu oleje a zemního plynu v této oblasti a to ovšem "Američanům " neušlo a tak rovněž posilují svůji "polarní" armádu a otázka Gronska je opět v pozadí,kde Američané měli své základny na obhájení svého teritoria na severu, samozřejmě, Gronsko nemělo nárok, protestovat proti takovému zásahu se svým malým počtem obyvatelstva, hlásícího se k Dansku.Takže,hra je hrána a v sazce je vše možné a nemožné, diplomacie je hra úskoků,slibů,lží a podvodů všeho druhu, kdo je přímý, tak většinou na takovou diplomacii doplati, nezapomenme,že je velký zájem i o území Jižního polu, ale, horkým želískem je ted oblast severního polu a nějaké etnické třenice mezi Čínou a Ruskem by určitě pan Břežinský jen a jen uvítal.

196047

21.07.2009 07:35

Washington hraje s Čínou hlubší hru

RE: V sázce je mnohem víc ,než si mysléte.

kozoroh 59.?.?.?

Rusko a čína dobře vědí, co můžou od "západu" očekávat, nakonec ,par tak zvanýcholigarchů jim to dokonale předvedlo,jak by s kapitálem ze zahraničí zcela znemožnili růst domácího průmyslu s domácími obchodníky,než se Rusové nadáli,tak,všechno bylo rychle skoupeno v době Jalcinovi vlády do cizích rukou. Jen ,příklademMichael Chernoy je velkým přítelem israelského ministra zahraničí, druhý , takový příklad je Oleg Deripaska,pamatujme Berezovského,Michail Khodorovsky,Vladimíra Gusinského,Romana Abramoviche a mnoho jiných.Takže, žádný div,že Rusko a Čína jsou partneři, zlá doba je dala dohromady, obě země čelí společnému cizímu vlivu a loupežnému obchodnikovi.
=======
Russia and China Hold Peace Mission Drills to Show USA Its Place
Russia and China will hold their joint military exercise on July 22-27 on the territories of the two countries. Russia wants to show it to the USA that it has a strategic partner – China – and that Russia will not be following the USA’s directions. Moreover, Russia is ready to demonstrate that it is following a political course that differs from that of the United States
Vložený obrázek

Such monitoring is especially important "considering that during the last exercises there was an incident with a British submarine," he told RIA-Novosti, referring to a 2007 accident in the Arctic that killed two British sailors.
"Any activities by foreign submarines in the immediate vicinity of Russia's maritime borders naturally require increased attention by the navy," said the spokesman for Russia's Pacific Fleet, based in the port of Vladivostok.--------------
Tak, časem,tak zvaná severní hranice,kde se dlouho nic nedělo, kde si lidé mysleli, že v podstatě není co bránit, se vše v tomto novém tisíciletí změnilo, s ubývajícími zásobami oleje a zemniho plynu se tyto dvě suroviny staly strategickým materiálem a tak je mírová doba severní hranice už jen minulostí.Vzpomenme jen,jak nezamrzající přístav Murmansk měl svou důležitost v době druhé světové války, je to domovský přístav Severní flotily.Dalším důležitým přístavem byl Archandelsk v době války v Artickém moři.Navíc ,Rusové se angažují v afrických státech a chtějí budovat v Sýrii přístav, prostě si s Američaný rozdělují svět pro "zítřek".
=====================
MOSCOW, July 15 (RIA Novosti) - The United States was unable to detect the presence of Russian strategic submarines in the Arctic before they test-launched two ballistic missiles, a Russian intelligence source said on Wednesday.

Russia carried out test launches of two Sineva intercontinental ballistic missiles from two Delta IV class nuclear-powered submarines, located near the North Pole, on July 13-14.
"The American radars certainly detected the missile launches but their location took them by surprise," the source said.
The first missile, flying a ballistic path, hit its designated target at the Kura...

Automaticky kráceno

196085

22.07.2009 05:44

Včelí medvídci jsou neonacisté

Amerika poznává že rasizmus není ten hlavní problém.

kozoroh 59.?.?.?

In the end, it will not be about race, creed or color—but in fact, the survival of our civilization.
Again, as I stated in my book, AMERICA ON THE BRINK: THE NEXT ADDED 100 MILLION AMERICANS, we must enact a 10 year moratorium on all immigration and reduce all immigration to 100,000 a year maximum if the United States of America hopes to survive into the 21st century.

Again, other countries and races cannot use the U.S. for a scapegoat or international Kleenex tissue for much longer. They must engage personal responsibility and personal accountability.
Screaming out names like ‘racist’ won’t cut it. Mother Nature doesn’t care about your race and she always bats last.
America is an un-serious country facing serious results. Racism will be the least of our national problems!

http://www.examiner.com/x-3515-Denver-Immigration-...
------------
Nakonec nejvíce z tak zvaného rasizmu mají prospěch média a politici a jim přisluhující byrokrati.Soudci rozumí dobře co to je rasizmus ,nebot sami v teploučku přežívají všechny režimy,od nacistů až přes komunisty na demokraty a vždy mají pravdu a vždy soudí dle platných zákonů, pamatuje někdo z řad čtenářů,že by byl souzen soudce?
Tady je jen jedna lečba na pomatené a korupční politiky a byrokraty a to , volte do všech vládních a byrokratických míst, ty , jež jsou údajně rasizmem poškozený,muslimy,cikány, 4ernochy,Vietnamce,Pakystánce,Indy, žluté,černé, rudé a uvidíte,jak za určitý čas se změní situace ,když půjde o koryta a pak je budete moci sami honit pro rasizmus,jen , co pár politiků a byrokratů bude muset uvolnit místo, někomu,kdo není Čech.
Tak se stalo před několika roky v Mexiku,kde ůúdajně jeden "bohem samovyvolený" zapálený proti rasizmu byl tak nenapravitelně zapálen, až do doby,kdy ve volbách byl poražen a své místo musel uvolnit "rasizmem poškozeného" a viděli byste ,jak v několika málo minutách změnil náhled na svět a pronesl velmi špatnou větu na nově zvoleného,co jej vystřídal u "koryta".Velice dobrá zkušenost je z Danska ,kde do městkého zastupitelství byli zvoleni muslimové , kteří jsou tam te d ve většině, domácím,rodilým Dánům se něco nelíbilo v rámci nových opatření a tak dostali odpověd, od muslimského starostenství,když se Vám to nelíbí,tak se odstěhujte někam jinám.
Jinými slovy,užitečných idiotů je v křestanském světě plno.Mnozí Britové,už mají toho dost,Francouzové ,jak by smet, v Italii už dělají opatření,prostě, tyhle změny,obraty v politice,nejsou za záchranu národa ,ale ochrana svých "korýtek".Potom i politici budou neonacisti.
==========
Muslims a threat to Danish Religion ... "He drew attention to these problems at a very early stage -- and was very ...
www.islamawareness.net/Europe/Denmark/threat.html

196150

22.07.2009 06:13

Partnerský život, manželská morálka

Na štastné manželství není patent,co článek, to jiný nazor na věc.

kozoroh 59.?.?.?

Všichni víme velmi dobře ,že rodina je základní kámen celé společnosti a záruka zdravého státu, v takovém státu vyrůstá i nová zdravá generace, jenže, po staru se žít nedá, to bylo heslo ,jež mělo značit změnu k lepšímu, také se tomu říká pokrok.Mnozí lidé věděli, co ten pokrok bude za lumpárnu,ale, byli ukřičeni, mládí vpřed a staří na svá místa a tak, dnes máme v rodinách ,to co máme, jenže příští generace ,nemají v rodině mámu anebo tátu, někde , děti tvrdí, že mají čtyři sourozence a také čtyři tatinky, někde ,už mají děti jen dva tatínky a nebo dvě maminky.Přítelkyně Lenina=Scrull, Emma Goldmanová prohlásila ve dvacátých letech, že pomocí feminismu zničí základy křestanské rodiny, sovětský svaz byl prvním státem na světě,jež znárodnil, zestátnil ženy a to po zkušenostech z občanské války ve Španělsku, kde se rudí komisaři plně prosadili heslem,všechny ženy, všem mužům a všichni muži, všem ženám.
Takže ,věc a debata o manželství a s tím spojenou otazkou o morálce má daleko hlubší význam ,jež si někteří nebudou chtít ani připustit, nakonec rozvody v době komunismu byly tím nejlepším příkladem na ničení posice muže v rodině a ženy toho značnou mírou využily, nikdo z nich neměl na mysli,co tomu řeknou jejich děti ,jež se v mnoha připadech stali zbraní proti mužům a používají se takto dodnes.Jestliže bychom chtěli věci napravit,tak by se musel udělat krok zpět a poznat a přiznat,že jsme před tím udělali velký omyl,že celá společnost i s odborníky na manželství,socialní pracovníci a mnoho jiných by si muselo sypat popel na hlavu,myslíte,že jsou natolik kritický,že by měli tu morální sílu to udělat,já si to nemyslím,v žádném případě, mnozí z nich měli na růžích ustláno,vemte si jen rozvodové právníky, to jsou zlaté časy pro ně, rodinu vem čert, příjem peněz je důležitější,jako ve všem jiném,takže,jsme schopni nápravy?
Všichni ti,jež těží z rozháraných rodin mají společného spojence, ženy, ty se za žádnoucenu nechtějí vrátit k tomu,co měli ve společnosti jejich babičky.
A, proto si myslím,že tento problém nevyřešíme, že náprava je jen v jednotlivcích ,co chtějí žít "po staru" a ignorovat své okolí a rady lehkoživků na manželství, kdo, takovou ženu a nebo muže získá ,tak může mluvit o štěstí.

196154

23.07.2009 06:59

Partnerský život, manželská morálka

RE: Na štastné manželství není patent,co článek, to jiný nazor na věc.

kozoroh 61.?.?.?

Prakticky vzato, si můžem klást otazku,co je rozvod? V podstatě, pro právníky zaručený příjem, pár roků zpět jsem poslouchal komentář na rádiu,kde,paní,která se rozváděla , prohlásila ,že její právní zástupkyně jí slibila,jen ,pár týdnů a je po všem,vše bude krátce vyřízeno,oba manželé v obchodním podnikání,děti neměli, neměli na to čas.Tou dobou,co byla na rádiu,už uběhlo pět roků a stále nebyla rozvedená, její právní zastupkyně už sebrala v účtech na 120.000 dolarů a jeho,právní zástupce, stál 150 000 dolarů, "prý, ještě pár maličkostí v rozdělení majetku" a vše bud ev naprostém pořadku, oba, "právníci" věděli ,že jde o několika milionový rozvod a tak nespěchali,proč taky,že ano?
Ale,jsou zde i lidské tragédie,kde,feminstická maminka si zamanula ," že jej zničí" a použila lásky otce k dětem, tak,daleko, že jej zcela oddělila od třech dětí, takže je celý rok,co bz nástroj pomsty, neviděl, dostala dům, auto a jemu moc toho nezbylo a ještě k tomu neustálé vzhrožování právníky a dalšími soudy.
Jednoho dne,děti nepřišli domů, o pár hodin později policie našla auto na okraji lesa, s třemi těli dětí,které otec zastřelil,než, nakonec sám sobě sáhl na život také,nechal po sobě dopis,kde stálo"Chtěla si mít všechno,tak jsi to dostala,ale, děti jdou se mnou".Ještě mnohem horší jsou sebevraždy dětí,kteří vidí rodiče v krvavé rozvodové bitvě, kde jeden,jako druhý se snaží strhnout děti na svou stranu a náhle, "rozřešení" přijde v podobě sebevraždy dospívajícího jedince,který shledá, že to samé jej a nebo, jí, čeká v životě to samé a tak vyřeší věc po svém, takových tragédií najdem v policejním rejstříku pomalu v každém křestanském státě.Mnohé , lidské páry se vezmou a pro začátek nemají naprosto nic,jen se mají rádi, později,když se časem zmůžou na velmi dobrou sociální úroven, tak přijdou problémy, ačkoliv by jim k životu a ke štěstí naprosto nic nepřekáželo a přesto končí rozvodem,něktří,takto si to zopakují i víckráte a stejně nenajdou,to co hledají a tak i dalším životem stejně nic nezískají,spíše ztratí a bolestné prožitky jdou s nimi po celý život.Š těstí je jen , muška zlatá, tak se to dříve říkalo, než nastoupila armáda všelijakých odborníku, na všechno a na nic.
V manželství, je jeden z nich,kdo se cítí podřízen, ale, z lásky k druhému trpělivě snáší tento svůj nevděčný úděl.

196227

26.07.2009 05:25

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

Kontrola populace je stará věc,ale, lidé tomu nevěnují pozornost.

kozoroh 59.?.?.?

Paní Anity Peteková příchází s něčím,co,už je tady celé desetiletí, jenže prodělává změny podle potřeb světové elity,jednou je to díra v ozonu,nad polem, potom škodlivé plyny dělající tu díru,potom,katastrofa při počátku nového tisíciletí,všechny kompjůtry se zastaví,ted zase,"oteplování planety", prostě, aby to splnilo účel,na zastavení dalšího rozvoje v zemích třetího světa,populační kontrolu a placení nové celosvětové daně od každého občana,zvýšení cenpotravin a pohonných hmot, až po kontrolu porodnosti a ustavení nových yákonů ,kde , žena bude mít zásadní právo,zda chce a nebo nechce mít děti,takže,né už rovnoprávnost,ale feministická nadřazenost bude zde hlavní hnací silou,před tím komunistů,ted radobyvládců.Pan profesor Pinkas z americké university se netají "zlikvidovat" zredukovat světovou populaci jen na půl bilionů lidí, "je pozoruhodné,jak mu audience mladých studentů tleská a dělá ovace, přitom si všichni myslí ,já tu zůstanu,ty ostatní půjdou.Princ Philip se rovněž vyjádřil,jakým humalním způspbem se zbavit neužitečných jedlíků, zastáncem omezenosti populace byl slavný potapěč Jack. Myslím ,že Adolf Hitler trochu předběhl dobu.
=======
Physiologist Melvin Ketchel, of the Tufts University School of Medicine, suggested that a sterilant could be developed that had a very specific action—for example, preventing implantation of the fertilized ovum. He proposed that it be used to reduce fertility levels by adjustable amounts, anywhere from five to 75 percent, rather than to sterilize the whole population completely. In this way, fertility could be adjusted from time to time to meet a society's changing needs, and there would be no need to provide an antidote. Contraceptives would still be needed for couples who were highly motivated to have small families. Subfertile and functionally sterile couples who strongly desired children would be medically assisted, as they are now, or encouraged to adopt. Again, there is no sign of such an agent on the horizon. And the risk of serious, unforeseen side effects would, in our opinion, militate against the use of any such agent, even though this plan has the advantage of avoiding the need for socioeconomic pressures that might tend to discriminate against particular groups or penalize children.
http://zombietime.com/john_holdren/
Je mnoho tichých způsobů,jak se zbavit lidstva, ale,už můžem najít naznaky,že né všichni na celém světě budou očkováni v rámci veřejného zdraví,už máme část lidstva,kteří říkají,že z náboženských důvodů nemůžou být očkováni, že jejich náboženské přesvědčení jim v tom brání,to,už jsem četl nějakých dvacetpět roků zpět, ti, již už tenkráte věděli,co přijde,co bude na programu a tak se rychle "pojistili".Praktickyčlánky o řešení problému,tedy odlidnění planety budou nám předkládany denně,abychom si zvykli a připravili se ,jak s náma bude zacházeno.
http://www.g...

Automaticky kráceno

196378

28.07.2009 06:51

USA nemají v byznysu vraždění co dělat

Bezmezné mrhání penězi na úkladných a válečných vraždách.

kozoroh 59.?.?.?

Co, stojí takový zabíjení od tajných služeb až po žoldnéře?

"The Independent" píše, co stojí jen Afgánská válka, kterou Rusové vzdali a Američani a NATO=Británie, to převzali.Tak, jenom pro Británii, to bylo 12 billionů dolarů přímo z kapes danových poplatníků, což i jinak představuje v rozpočtu roku 2001 na každého občana,ženu a dítě, 190 Liber a za ty peníze by pořídili 23 nových nemocnic.60.000 nových učitelů a nebo přijmuli na 77.000 nemocničních sester.
Také si spočítali,co je to stojí mimo, třeba materiálu pro armádu, což je 700 Liber a jiné a jiné. Co to stojí USA ani nemluvě, tam lámou rekordy, ve státě UTAH vzbudil pozornost mladý muž , Daniel Suelo, jež žije "za nic" v jeskyni, co by představitel, nové životní úroveně.
http;//men.style.com/datails/features/landing?id-content_9817
Bankz, jež tradičně vydělávaly na každé válce, hlásí "ztráty" v obchodním podnikání v ovzduší nevyhlášeného válečného stavu, takže v australských novinách byl pozoruhodný článek,kterému normální smrtelník nemůže věřit,že se tolik rozkradlo,posudte samy.
"The Australian,22.7.2009 =JPMorgan Chase banka hlásí ztrátu 81,1 trillionů "derivatives contract".
Bank of America, 77,9 trillionů,Goldman Sachs = Co ,kdysi financovali "ruskou revoluci"= hlásí ztrátu, 47.8 Trillionů, Morgan Stanley jenom 39.1 trillionů a nakonec Citygroup ztrátu 31.7 trilionů, celkově tedy 277.6 TRILIONŮ a při tom válečná výroba jede na plné obrátky a jak Britové ,tak Američané a jiní přicházejí domů v pytlích a s nimi tisíce raněných.
Když banky nedají peníze na válku ,tak se neválčí,že ano, tak to bylo odjakživa.
==========
"“I believe that banking institutions are more dangerous to our liberties than standing armies. If the American people ever allow private banks to control the issue of their currency, first by inflation, then by deflation, the banks and corporations that will grow up around [the banks] will deprive the people of all property until their children wake-up homeless on the continent their fathers conquered. The issuing power should be taken from the banks and restored to the people, to whom it properly belongs.”
” Written by Jefferson in a letter to the Secretary of the Treasury Albert Gallatin (1802).”…
320,000 Vets Have Brain Injuries
Celkový počet mrtvých,,Since war began (3/19/03) 4330
The Congressional Budget Office estimates that in fiscal years 2003, 2004, 2005, and 2006, the U.S. government spent $46 billion, $68 billion, $53 billion, and $87 billion carrying out the war. In other words, the U.S. government spent $254 billion through Sept. 30, 2006 (the end of fiscal year 2006). It will almost certainly spend a minimum of $400 billion before the U.S. role in the war is over. Ironically, this $400 billion is well above the $100 to $200 billion estimate.
==========
Kolik, milionů,billionů dolarů promrhalo lidstvo, jež by mohli použít v kosmickém výskumu a l...

Automaticky kráceno

196459

28.07.2009 08:10

Byl jsem u výslechu

V podstatě je to boj mezi zdravým rozumem a placenou propagandou

kozoroh 59.?.?.?

Vložený obrázek
Vložený obrázek

Jews 'partly responsible' for their troubles: Churchill
Mar 11 04:08 AM US/Eastern
The Second World War prime minister Winston Churchill argued that Jews were "partly responsible for the antagonism from which they suffer" in an article publicised for the first time Sunday.
========
Nakonec,miliony lidí si přečetlo práci židovského profesora Finkelstejna, tedy i členové policie,soudci,advokáti, atd... takže.....
=======
SUEDDEUTSCHE ZEITUNG (11 August 2000)
By Norman G. Finkelstein

The main thesis of my new book is that The Holocaust has effectively become an industry. Jewish elites, acting in concert with the US government, exploit the horrific suffering of the millions of Jews exterminated during World War II and the few who managed to survive for power and profit. In its ruthless exploitation of Jewish suffering, the Holocaust industry has arguably become a fomenter of anti-Semitism and a purveyor of Holocaust denial.
==========
Zde je boj o stálý přijem paněz, odškodného, zpochybnit holocaust znamena , poškodit obchod, tak ,to chápe i profesor Finkelstein.
Oni sami dokazují, to ,čím lidi žalují.
=================
Melvin Jules Bukiet, “The Museum vs. Memory: The Taming of the Holocaust,” The Washington Post, Sunday, April 18, 1993, p. C3. Quoted in: P. Novick, The Holocaust in American Life (1999), p. 330, n. 104.On the occasion of the opening of the US Holocaust Memorial Museum on the Mall in Washington, 8noted Jewish author8 Melvin Jules Bukiet called the Museum a “statement of raw power,” and added: “It’s not Jewish tragedy that’s remembered on the Mall this week; it’s Jewish power to which homage is paid.”
==============
Gitta Sereny, one of Britain's most famous Jewish journalists and a recognized holocaust researcher, wrote a new book: The German Trauma: Experiences and Reflections 1938-2001, (Penguin Books). The Times reviewed the book and interviewed Mrs. Sereny. Mrs. Sereny said in the Interview (Times of Aug 29. 2001) the following:
"Why on earth have all these people who made Auschwitz into a sacred cow ... A terrible place -- but it was not an extermination camp."

196464

29.07.2009 13:05

Byl jsem u výslechu

RE: V podstatě je to boj mezi zdravým rozumem a placenou propagandou

kozoroh 61.?.?.?

Jednou,svého času jsem četl email jednoho dopisovatele do podobných diskusních příspěvků ,jak je Zvědavec.Tento člověk byl najednou za svůj "antisemitický " příspěvek napadán s tím,že bude fysocky napaden, tahán po soudech s ovšem řadu štavnatých jmen k tomu všemu,tedy, zcela terrorisován od jednoho bohem samovyvoleným,změna nastala,jakmile tento napadeny s částí přatel ,odborníků zjistili odkud výhružné Emaily přicházejí a tak dotyčný vytočil číslo telefonu a svému vyhrožovateli se představil a tím mu vlastně řekl ,že jeho anonimita je zcela veřejná a že hodlá věc předat soudu se všemi výhružnými kopiemi jeho pošty od dotyčného vyhrožovatele.
Jak, myslíte , věc dopadla?
Anonimní, ted už ne,se doslova pos..... strachy, veškerá odvaha a agresivita a arogance se změnila v žebrání ,že to tak nemyslel, byl zcela bez sebe,že byl odhalen, úplně ztratil vládu nad tím,co říká,doslova prosil za odpuštění, prostě anonimita z něj udělala lidskou krysu,která po odhalení doslova zoufale prosila o přežití, tady hlavně šlo o velké peníze a odtajnění jeho osobnosti,tím i zveřejnění a toho se bál nejvíce, v podstatě mnozí této branže terrorismu jsou velmi zbabělý lidé, jež po vystavení na " denní světlo" se zcela změní, jejich království je temnota anonimity, což mnozí mají čas od času na stránkách Zvědavce, ten,kdo nemůže čelit pravdě se uchyluje k záludnosti pomluv,vzhrožování a osočování osobnosti, takže ,žalovatel pana Stwory, pokud by se měl dostavit na veřejnou diskusi,by se prostě nedostavil,oni,jsou schopni,jen střílet ze zálohy, tak ,jak mnozí dobře cvičení rabbíni , Vám řeknou,že nikdy na žádnou diskusi o holocaustu nepůjdou,protože to je "nediskutovatelná záležitost", prostě , nepřipustí jakoukoliv možnost spochybnit, vyvrátit jejich doktrínu, ačkoliv většina lidstva ví,jak se věci mají a že stát Israel je "odškodněn" za dobu,kdy jako stát neexistoval, to politikům, historikům a jiným nevadí. Konem konců i kdyby se pravda prosadila, tak peníze za odškodnění by se stejně nevrátily, na takovou spravedlnost není tato lidská společnost stvořená, podvod je dnes symbolem chytrosti.Tisíckráte opakovaná lež se možná stane pravdou, zejména ,když jsou z ní hodně velké přijmy.
=======================
Na závěr k posouzení dávám v originale "The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal"
Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
============
Tomu ,říkám výdrž.

196599

30.07.2009 04:40

USA nemají v byznysu vraždění co dělat

RE: Bezmezné mrhání penězi na úkladných a válečných vraždách.

kozoroh 61.?.?.?

Ano,čísla jsou nesmyslná, na jednu stranu, ale na druhou stranu jsou viditelnými světky,jak jsou banky "hladový" dostat pod kontrolu veškeré peněžní oběživo, nebot každá deprese je vlastně ztrátou oběživa z procesu,kolotoče peněz, obchodování.Nakonec ,pět synů Rotschilda dokonale finančně dostali a dodnes kontrolují evropský obchod a to tak dokonale ,že dokázali přes své agenty kontrolovat a financovat i "americkou revoluci", pomocí Francis Salvador=ské rodiny ,za což později dostali ,jako první židé stoprocentní občanské svobody,což přimělo Benjamina Franklin=a , k prohlášení o dvěstěletém plánu na obrodu svobody pro americký lid a jejich budoucí potomky.Známá rodina Wartburgů financovala obě strany v první světové válce, u finančníků neexistuje zrada, spolupráce s nepřítelem,za což je popravčí četa, proto v USA i Prescot měl obchodní ,finanční vstahy k nacistickému režimu a i když se střílelo,tak ,obchod přes neutrální státy pokračoval dál, aby, válka neskončila dřív ,než je potřeba.
===========
"In whatever country Jews have settled in any great numbers, they have lowered its moral tone, depreciated its commercial integrity; have segregated themselves and not been assimilated; have sneered at and tried to undermine the Christian religion upon which that nation is founded by objecting to its restrictions: have built up a state within a state, and when opposed, have tried to strangle that country to death financially, as in the case of Spain and Portugal. If you do not exclude them from the United States in this Constitution, in less than 200 years they will have swarmed in such great numbers that they will dominate, for which we Americans have shed our blood, given our lives and our substances, and jeopardized our liberty. If you do not exclude them, in less than 200 years our descendants will be working in the fields to furnish them substance, while they will be in the counting houses rubbing their hands. I warn you, gentlemen, if you do not exclude the Jews for all time, your children will curse you in your graves. Jews, gentlemen, are Asiatics, let them be born where they will, or how many generations they are away from Asia, they will never be otherwise."
=============
Američani si pustili kontrolu svých peněz z rukou a dnes mají takové požadavky od bank,že by to všechno mohli platit na tisíc roků,Benjamin Franklin je chtěl toho ušetřit,jak je vidět, neposlechli jej a tak se sami dali do rukou finančních otrokářů, ty , čísla ,která jsou tak nemožná se stanou pro Američany realitou,ačkoliv je to nemožnost.

196652

31.07.2009 05:47

Stane se díky prasečí chřipce z lidstva stádo volů?

RE: Kšefty se musí hýbat....

kozoroh 61.?.?.?

Naše babičky a prababičky věděli mmnohé, co lidé dnes ,už zapoměli.Horečka je projevem boje těla s cizími bateriemi, takže se nechává proběhnout dokud nedosahuje velmi vysoké teploty.Na vysokou teplotu platil odvar z černé bezinky,jak z listí ,kořenu ,květů a nebo kůry, voda se svařila přidala se bylina a vše se nechalo odstát do teploty k pití.Pokud se dostavil i kašel ,tak ,babička udělala cibulový odvar a po schladnutí jej osladila medem, bylinky pracují pomalejš ,ale ,to hlavní nemají nežádoucí problémy, jako je to někdy se silnými dragami. Obalování těla studeným prostěradlem je opět spomalování reakce, průběhu boje těla s infekcí, používá se jen ke stražení nejvyšší teploty, samozřejmě můžeme podávat pacientovi šípkový čaj, jako další bylinný odvar. To je to ,co jsem sám na sobě zažil,když bylo po válce a nikde nic , k dostání.Proto i prasident Novotný měl svého bylinkáře ,jemuž poskytl ochranu, jinak ostatní bylinkáři,co by šarlatánové končili špatně,většinou ve vězení,nakonec ,dříve narození pamatují jméno Mikolášek a mnozí muklové byli vděčni těmto také bylinkářům =věznum,že jim i tak svízelných podmínkách pomohli.Je , všeobecně známo,že prakticky v přírodě najdem vše ,co nám může pomoci, jediný co tam neroste je bylina proti chamtivosti a lidské blbosti.
===========
Let's not beat around the bush on this issue: The swine flu vaccines now being prepared for mass injection into infants, children, teens and adults have never been tested and won't be tested before the injections begin. In Europe, where flu vaccines are typically tested on hundreds (or thousands) of people before being unleashed on the masses, the European Medicines Agency is allowing companies to skip the testing process entirely.
Europe, of course, everybody gets to be a guinea pig since no testing will be done on the vaccine at all. Even worse, the European vaccines will be using adjuvants -- chemicals used to multiply the potency of the active ingredients in vaccines.

196793

01.08.2009 08:56

Skrytá pravda za izraelským gangem zlodějů ledvin

Dlouhá cesta k tomu, abyste vůbec mohli vidět zásadní problém.

kozoroh 61.?.?.?

Učit se ,učit se, učit se, tak se to říkalo v té zemi,"zázraků",kde zítřek, znamenal včera, něco na tom bylo, když shlednete, jak se budoval Volšský kanál a nebo železnice na Sibiř a jiné, tak trochu přehlédnete pravou podstatu věci a tou je,jak nám Talmud říká "goyim je žvíře, jež se musí utratit", potom, se obraz trochu změní, potom najdete,co znamenají i ty krádeže ledvin, pochopíte i heslo v originálu a né skomoleninu o Šhindlerovi "kdo, jeden židovský život zachrání ,jakoby zachránil svět".Křestani jsou pro ně dobytek a podle toho tak s námi zacházejí, rabbín prohlásil, že kdyby Kristus byl dnes naživu,že by jej zavraždil.Nakonec,plivání a křestanské kněze v Betlehemu je jasnou ukazkou a proto je nepochopitelná kolaborace papeže s rabbíny a navštěva synagog.Nakonec v tom ,tak výnosném obchodě s ledvinama ,né židů,ale pro židovské pacienty, došel ,až k tomu,že kus pravdy vyšlo na světlo světa ,když rabbín Isreal Dwk zavrhnul svého syna ,který to donesl FBI a podle Talmud porušil jejich zákon, že žid nesmí udat žida nežidovským orgánům, takže ,jeho otec ,jej v zavržení , zároven , "pohřbil".
http;//jewishbreakingnews.wordpress.com/2009/07/27/rabbi-israel-dwek-denounces-his...
Abyste, vůbec pochopili, to,co politici nechápou, že tak zvané židovstvo, neuznává goyimskou vládu,jako takovou a ovšem i jejich zákony, uznává goyimský zákon,jen tehdy,jdeli o poškození gozima v prospěchu,tak zvaného židovstva, nakonec ,není málo židovských autorů,kteří toto Goymům říkají otevřeně a jejich program je zničit i nejlepší z goyimů i když kolaboransky se můžou samou snahou přetrhnout, tak, na něj dojde také, až jim pomůže k dokonalé zkáze nás, "malých goyimů", jež podle nich nemají právo na majetek. Takže, čtenáři najdi si zákony Talmudu a bude Ti mnohé jasné.V roce 1947, tak zvaná "Atomová komise" to řekla,bud nám dáte vládu světa a nebo Vás zničíme, nakonec Jenin a ostatní místa v Palestině jsou jasným důkazem, už tam začal Busines s lidskými "drůpky",co by novodobí kanibalismus "samonadřazených".

196924

03.08.2009 13:18

Cheneyho tajný tým zapleten do sabotáží a atentátů

Cheneyho plán, je vlastně Bushův plán, oba jsou z jednoho hnízda.

kozoroh 61.?.?.?

Pokud si pamatujete,tak Bush řekl,že mu Pán Bůh řekl, aby zahájil válku, také si sestavil seznam, kolik zemí musí být "poučeno", většinou to jsou země jež se nechtějí dělit o své nerostné bohatství s "Američany" .Bush,rovněž razil plán velké celosvětové bezpečnosti podle představ Israelu,že , kdekoliv na světě mohou zasahnout černé helikoptery s protiterroristickou posaádkou,kdekoliv na světě, proti všem,tedy i proti těm ,jež kritisují Israel.Domácí vláda,vlastně do toho vůbec nemůže mluvit, tak,jak se stalo v Kanadě,kde neposlušní občané s kritikou Israelu byli prostě s rukou Mossadu likvidováni, to samé trošku v jiné podobě na získání zahraničních pasů pro členy Mossádu se rovněž přikročilo k vraždám.V Americe samotné,židovské orghanisace, jako ADL a jiné spolupracují s policí a poskytují policii ze svých archívů podezřelé osoby k vyšetření,zatčení a na víc, cvičí státní policii,jak má jednat podle pokynů ADL, takže se naskytne otázka, podle,jakých pokynů policie vlastně pracuje, samozřejmě,že v takovém ovzduší si Cheny a jeho gang může leccos dovolit, bez toho, že by někto vstyčil prst s tím, že nesouhlasí s takovou pátou kolonou,co vlastně řídí americké vnitřní problémy, kde se nadřazená mafie stala řídící složkou, kde vraždy, únosi, terror a jiné staly zákonem cizí mocnosti.
=========
In the 1930's Louisiana Governor Huey Long was asked if fascism could ever come to America. His response was, "Sure, only here they'll call it anti-fascism." Fascism is here in America and it is under the banner of anti-fascism.
Jen si to vhodně doplnme,že terroristi jsou pod vlajkou antiterroristů.
===============
THE ROLE OF THE HOUSE AND SENATE IN SERVING ISRAEL NOT AMERICA
89 SENATORS URGE PRESIDENT BUSH NOT TO HAMPER ISRAEL
November 16, 2001
==========
Nejsmutnější na té věci je to ,že mnoho"křestanských " a ještě s označením "demokratických" států ,následuje Ameriku, co by jejich vzor za "všimné".Tudíž politici při nástupu do funkce mohou skladat slib,že budou pracovat pro toho,kdo jim nejvic zaplatí.

197113

04.08.2009 12:34

Na obzoru nic, co by nahradilo americký dolar

Rozumět politice bank a politikům,je odhalit příživnickou struktůru společnosti.

kozoroh 59.?.?.?

Když banka prodělává,tak je to danových poplatníkú problém, když vydělává,tak je to privátní obchod ,do kterého nikomu nic není.Máme ekonomi,kteří za svou práci dostali Nobelovu cenu,máme specialisty na všechno,co se týká peněz,tak,jak je možné ,že dojdeme konců úplné katastrofy?
V Prosinci, roku 1998 časopis EIR v ekonomické příloze napsal toto; Světové největší banky a bezpečnostní firmy držely víc ejak 103.5 trilionů dolarů ,co by nekryté smlouvy, (derivatives contracts) jejiž vypršení smlouvy bylo stanoveno na rok 1997 a 21 trilionů s přírustkem 25 procent se zvýšilo o do částky 82:6 trilonů.Po pravdě řečeno ,nikdo přesně neví ,kolik vůbec banky mají takových smluv, banky totíž nikdo nekonroluje, takže ve dvojích počtech si mohou naúčtovat danovím poplatníkům a vládám ,kolik chtějí, nárust ztrát ,jak se zda nikoho v roce 1996=7 nikoho nezajímal, Podivný úkaz bankovních praktik v době "recese" je, že na odchodnou do důchodu ,člen předsednictva "Citigroup" dostane částku 100 milionů,jako zvláštní odměnu ,"za jeho práci", rozumějte i v tom případě ,že banka prodělává,jestliže opravdu, prodělává.Platí částku 100 milionů danový poplatník,když, údajně banka je na dně?
Tuhle praxi prakticky převzalo na 67 největších bank světa sidlících v jedenácti zemích světa.Prakticky, jak mohl, tak rozsáhlý krach ujít všem těm odborníkům na bankovnictví, finančnictví a ekonomii světa,když už normální občan viděl,že se děje něco špatného.Prakticky vzato,celosvětová ekonomie a finnačnictví nestojí za nic,ted jen koukají koho by odřeli o poslední peníza,pár šestáků,aby si je přidali ke svým milionům a bilionům, " za zásluhy" ,které zde vlastně nebyly.Tak, zvaná recese , je jeden největší celosvětový podvod, jež je chráněn poplatnými politiky s armádou na nic a na prd expertů, kteří jsou příživníky lidské společnosti na úkor produktívních lidí.
Proto, se tak horuje proti terrorismu ,aby se lid zastrašil a tyhle "trubce" nevymlátil z jejich, "dědičných", kožených křesel.
Odpověd lidu na takové "hospodářství" je jen revoluce, nebot po dobrém s nimi nikdo na světě nic nesvede, to je historická zkušenost Mexické a francouské revoluce.

197176

04.08.2009 14:29

Na obzoru nic, co by nahradilo americký dolar

RE: Kdyz dolar padne

kozoroh 59.?.?.?

Nějak mi ten konec Vašeho psaní připomíná tuto znalost lidské moudrosti.
========
Životní moudro [smích])

Na větvi usnul v třeskutém mrazu malý ptáček.
Zmrznul a spadl na zem.
Naštěstí šla okolo kráva a vyklopila své hovno přímo na ptáčka.
Ptáček v teple procitl, pookřál, začal se uvelebovat, vesele si
prozpěvoval a vyzobával zrníčka a semínka, kterých to hovno bylo plné.
Šla okolo kočka.
Když uslyšela cvrdlikání, hrábla do hovna, ptáčka vytáhla ven a sežrala ho.

Z toho plynou následující poučení:

1. Když se na tebe někdo vysere, neznamená to, že je to tvůj nepřítel.
2. Když tě někdo vytáhne ze sraček, nemusí to nutně znamenat, že
je to tvůj přítel.
3. Když už máš teplý místečko, drž hubu a neprozpěvuj si.

197185

06.08.2009 12:33

Na obzoru nic, co by nahradilo americký dolar

RE: Rozumět politice bank a politikům,je odhalit příživnickou struktůru společnosti.

kozoroh 61.?.?.?

mnozí "intelektuálové" světa si zaměstnáv jíhlavu,kdobz tu měl zůstat akdo by měl jít na "sešrotování"Takže , podpořme tento názor a začněme odtěch kteří už nemají misto v těch 144000 vyvolených,začněme u těch ,co jsou naprosto k ničemu ,jako experi=odborníci na všechno a na nic a za dobré peníze, jako ti "experti" na konec světa,ekonomii a jiné, na, co je zbytečně živit,když vlastně naprosto nic nevědí,klasickou ukázkou je dnešniekonomicka situace,Profesor Pincas přednáší o přelidněné planetě a sklízí na svých přednáškách velké ovace,tak proč by on sám nešel příkladem toho ,co tak s úspěchem učí.Máme plno politiků a to pro společnost, co by velká ekonomická zátěž,proč nezačít s tím "ODLIDNOVÁNÍM " zrovna u nich samotných,co by odezvu jejich vlastních názorů,jak řídit tento svět.Svět má touto dobou plno zachránců světa, proč nezačít "záchranu světa" přímo od nich samotných, když vezmeme všechny neprodiktívní síli světa,tak,svět bude v naprostém bezpečí, když, každý hlasatel o záchraně světa by měl jít svým vlastním příkladem,že ano ?Tento svět má plno "zachránců světa", kteří se přivazují ke stromům,jehovisti už 40 roků,rok,co rok hlásí zcela zaručený konec světa,politici, hlásí společně s ekonomi naprostý úpadek,zatímco banky proklamují dej nám důvětu a s tím tvoje veškeré úspory,nezatěžuj svoji duši mamonem a materialismem, my to rádi uděláme za tebe ,máme na to specialisty,co všechno jeden musí vydržet než umře od všech těchto samovyvolených darmožroutů,než máod všeho,konečně pokoj.Naprosto všechno to "snažení " je starost o tovoje peníze, o tvůj důchod o tvé skromné úspory, od těch ,kteří Ti říkají ,že jsi neužitečný jedlík a mají na to potvrzení ,co by expert.Každých 100 roků přjde nová vrstva těch,co nám odborně radí,co máme a co né, mnozí z nich "Bohem vybraní=samovyvolení"nic si nevzali za příklad od svého učitele a koukaj pobrat za svého života co nejvíce, na rozdíl od toho ,co hlásají,koukněte na celosvětovou korupci a její dopad na ekonomiku světa, a na víc ,nikdo z nich není za nic zotpovědný,dokonce za ten finanční chaos, nemožnost se dávají rytířské tituli,zatímco jiní ztrácejí vše na což celý život šetřili.

197325

07.08.2009 12:43

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Ti,jež čtou anglicky,tak doporučuji přečíst na rense.com příspěvek RETIRED VAX SCIENTIST WOULD NEVER VACCINATE HIS KIDS.
Prakticky je tam o zmínka o létech 70 tých, co by období očkování a tak se oběvil na veřejnosti AIDS.Rovněž je tu zmínka o moderním způsobu odlidnění této planety,avšak o tom nechci dopodrobna psát, mám na mysli,něco,co jsem četl dávno, před roky.
============
Byl to zajímavý článek,který někde mám schovaný a pojednával o období španělské chřipky a dvou ženách ,jež se nenechali očkovat proti chřipce, popisovaly ve své paměti,jak doktoři a zdarovtní sestry v plném období propuknutí nákazy se nechali očkovat a pár dnů na to měli chřipku také.Obě ženy pomáhali umírajícím a těžce nemocným a za celé období chřipku sami nedostaly a tak se sami sebe ptaly,jak je to možné, že všichni oočkovaní chřipku dostali.Mám dojem,že příběh techto dvou žen je někde na internetu a já se ponořím do krabice,kam schovávám zajímavé historky,jedno je jisté,že braní vzorků z mrtvých těl spilberských horníků v ledu a to samé na Aljašce, jen dosvětčuje,na jakém principu pracuje vědecká populace v ramci bakteriologických zbraní.Už v letech 40 tých FBI s obavami pozorovali vývoj v nacistickém Německu ve vývoji bakteriologických zbraní s obavou,že by je Hitler mohl použít, FBI dobře věděla nakolik destruktívní účinost biologické zbraně dokázala vyhubit celé národy.
Z dnešních dnů stojí za to si dodatečně zpět přečíst článek o připravovaném soudu proti doktorům a zdravotním sestrám v Polsku,kde po očkování zemřelo několik bezdomovců.
HOMELESS PEOPLE DIE AFTER BIRD FLU VACCINE TRIAL IN POLAND.
pŘEDNOST BIOLOGICKÉ ZBRANĚ SPOČÍVÁ V TOM,ŽE TAJNĚ ROŠÍŘÍTE NÁKAZU MEZI LIDI A NIKDO VÁM NIC NEMŮŽE DOKÁZAT A TAK MÁTE "ČISTÉ RUCE", TO JE DNES PŘICHÁZEJÍCI SVĚTOVÝ PROBLÉM,NĚCO SE PRONESLO O RAKOUSKÉ FARMATICKÉ AKCI SE ZASLÁNÍM ŽIVÉ BAKTERIE DO NĚKOLIKA ZEMÍ SVĚTA.
Jan Stephens=View of the World, v Listopadu,roku 1988, NAPSAL V ČLÁNKU "THE KILLING FIELDS" o očkování,jako "SHOT TO HELL", dnes se mi vrací vše,co kdysi napsal,jako realná možnost.Nakonec,článek penzionovaného vědce, který by své děti nenechal očkovat je dostatečným důkazem,že ano?¨
Co,ale budem dělat,když to politici nařídí povinně?

197409

08.08.2009 07:51

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

. Baxter International filed a patent for the H1N1 vaccine on August 28th 2008. Click here to read ...

Baxter Vaccine Patent Application US 2009/0060950 A1 says:

'... In particular preferred embodiments the composition or vaccine comprises more than one antigen ... such as influenza A and influenza B in particular selected from of one or more of the human H1N1, H2N2, H3N2, H5N1, H7N7, H1N2, H9N2, H7N2, H7N3, H10N7 subtypes, of the pig flu H1N1, H1N2, H3N1 and H3N2 subtypes, of the dog or horse flu H7N7, H3N8 subtypes or of the avian H5N1, H7N2, H1N7, H7N3, H13N6, H5N9, H11N6, H3N8, H9N2, H5N2, H4N8, H10N7, H2N2, H8N4, H14N5, H6N5, H12N5 subtypes.'
-------
Jacques Cousteau, the late oceanographer and environmentalist, wasn’t present on that occasion, but the November, 1991 UNESCO Courier quotes him as saying, "One American burdens the earth much more than twenty Bangladesh. . . . In order to stabilize world populations, we must eliminate 350,000 people per day. . . .”
-----------
The Austrian journalist, Jane Bürgermeister, has filed criminal charges with the FBI against the World Health Organization (WHO), United Nations, Barack Obama, a Rockefeller, a Rothschild, and others, over a plot she uncovered to cull the population with a deadly swine flu vaccine.
Vložený obrázek
-----
"The 1918 has gone: a year momentous as the termination of the most cruel war in the annals of the human race; a year which marked, the end at least for a time, of man's destruction of man; unfortunately a year in which developed a most fatal infectious disease causing the death of hundreds of thousands of human beings.
Co,k tomu dodatečně říci, když se dnes šíří černý obchod s lidskými vnitřnosti na kanibalistickém základě ve prospěch bohatých,na úkor chudých,tak ,co můžem očekávat od tohoto světa?
Vložený obrázek
Dr. Henry Niman - Swine Flu Evolution, Predictions

Ron Paul - Putting Swine Flu In Perspective

Horowitz- Swine Flu Is Genocide For Profit

New Swine Flu Is A Manmade Spliced Virus

197450

09.08.2009 05:01

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 61.?.?.?

Jak,řekl umírajíci starý rabín svému synu,jeho poslední rad radu,"Milý synu,vše je jiné,než jak mýslíš".
Mám, po ruce vícero zpráv,tak,jen tak pro zajímavost,jak Vás Byrokrati,vláda donutí přijmout injekci,aby zlomili odpor obyvatelstva na povinné očkování. V Australii,už to udělali tak,že mladym maminkám řekli, že jim prodné, peníze od státu,danových poplatníků, vyplatí, jedině,když do určité doby dítě bude náležitě oočkováno, a je to?
Odoláte mamonu a je zde vláda,která Vám řekne,že neočkované dítě,ze zdravotních důvodů,nepřijme do jeslí,mateřské školky,protože není očkované proti nemocím,vládou ustanovené, povinné opatření. DŮVOD? Údajně,takové neočkované dítě ohrožuej zdraví,očkovaných dětí a úřední šiml řechtá.Jak, může neočkované dítě ohrozit ty očkované ,jež pro to byli očkovaní, aby nic takového nedostali? Ta logika.Pokud rodiče nejsou takto "zlomeni" nastane,další tlak od státních orgánů, v Americe,je to i odebrání dítěte od rodičů.Pokud,rodiče budou chtít dát dítě do domácího vyučování, tak,opět určené orgány zakročí proti nezákonnému vyučování, první,kdo budou na řadě v konfliktu s vládou=byrokraty, budou asi jehovisté, rozdíl zákroku bude u bohem samovybraných, tam se nikdo z řad vlády neodváží porušit "náboženské přesvědčení", takže,tento svět nám dělají mamonářské zajmy koncernů ,jež navazují na politiky,kterým platí znovuzvolení,kde je normální občan ve vstahu ke své rodině,která dnes je vice vedena feministickou cestou, tudiž ke vstahu k vládě, mnohem slapším oponentem,než vzdorem tatínků o zdraví svých dětí.
Stačí se zeptat žen,nakolik věří správnosti očkování a budete překvapeni důvěrou žen,k tomuto povinnému a masivními procesu státu=koncernů k obyvatelstvu.Z mé zkušenosti,z mého okruhu známých,takto rodiče přisli o jedinou dceru, doktor, stát, nikdy nepřipustil jedinou zmínkou o své zotpovědnosti za svá totalitní nařízení.
Být,či, nebít, je jen a jen risiko rodičů,jež nemají únikové cesty od tohoto násilného procesu.Nadnárodní koncerny ovládají vlády a i mezinárodní orgány,jako je Spojených Národů Zdravotní Organisace.
Je dokázáno, že jen v Australii, na špatnou diagnosu, umírá více jak 2000 lidí ročně, pokud by byl systém spravedlivý, tak by prakticky všichni doktoři byli za své omyly na životě lidí,za mřížemi, jak je to v USA a nebo, v ČECHÁCH,KOLIK DOKTORŮ MÁME VE VĚZENÍ, za jejich přehmaty ?
Svého času byla ve správách perlička z USA ,kde po amputaci nohy, pacient zjistil,že mu tu špatnou nechali a tu zdravou uřízli? Ale, vratme se k očkování, nenechat dítě očkovat je vlastně vzdor proti vládě,že ano, a to se musí trestat, dřív, než ostatní jej stačí nasledovat, neočkovat,je otazka nedůvěry k politikům a úředním orgánům a z našich životních zkušeností dobře víme, jak takové věci končí,...

Automaticky kráceno

197477

10.08.2009 07:48

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Na straně mužů je jich úplně stejný počet jako na straně žen Časy se mění, za mých mladých let ženy strávili více času než muži,také ženy k dětem jsou více opatrnejší a starostlivější a další věc,"za mých časů" se většinou ženy nestaraly o politiku, jejich náplní života byla rodina, věci mimo rodinu,jí v celku nezajímaly, to jen ,tak,jak jsem to mínil.
Ale,mám pro Vás něco na zamyšlenou,ohledně alergie.Před mnoha roky v Australii mladá žena se svou dcerou měla ošklivou alergii a někdy to vypadalo,že to nevzdrží,zrácela dech,srdce se zcela unavovalo záchvaty, doktoři byli bezradní, obě byli víc na smrt ,než k životu. Nakonec, jakousi náhodou, jeden z doktorů navrhnul této rodině řešení,odejít do lesa, buše, jak říkají tady, postavit dům z jílu a slamy,nemít elektriku, odstranit veškeré chemikálie z domu,dělat vlastní mýdlo, zbavit se všech kosmetických věci a vonavek,nechat za sebou vše co je z plastické hmoty, prostě, žít,jak lidé dříve "primitívně" žili, zcela přírodně a tak rodina se zbavila i umělých látek, prostě všeho ,co nám dvacáté století dalo a stal se zázrak,alergie zmizela u obou žen ,začli žít zcela normální život,později dcera porodila naprosto zdravé dítě, ačkoliv před několika měsíci , to byla věc v jejim zdravotním stavu zcela nepřípustná, prostě oni ze svého života odstranili moderní a mnohem pohodlnější způsob života, vařily na ohni, vodu měli z přehrady a deštovou z nádrže,zahrada jim dala to ,co kdysi museli kupovat ze supermárketu a bez chemikálií, zní to jako pohádka, ale , nakonec,obě navšívili město na krátký čas své známe a to s obavami a naprosto nic se nedělo,"záchvat" se nedostavil, obě i tak rozhodliy i nadále žít ve svém "hliněném domě", který jim vrátil zdraví.Mnozí lidé trpí a nebo mají následky,co by nemoc , z moderního života plného chemikálií, vemte si jen prášky na praní, dům je plný plastických věcí,koberce, elektrické věci,od radia az po video a lahve a hrníčky, to vše může mít na určitý druh citlivějších lidí nežádoucí vliv.
Naše pitná voda,je chemický kokteil a ještě nám chtěj do ní přidat fluorid, jakobychom neměli dost těch všech chemikálií.

197524

10.08.2009 08:55

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Něco,na osvěžení paměti,jen malá část z mého blogu, historie injekční stříkačky,co by zbran.

Zda se Vam to prehnane,tak se podivejte i do Americkych archivu a najdete clanek;Pasadena-29 Brezna-od roku 1907 bylo statem USA provedeno na 23.092 sterilisaci.Jenom ve state Virginia a California se jednalo o 1 444 mladych lidi prosli rukama doktoru.Zde a to bych chtel pripomenout se nejedna o nacisticke Nemecko,ale o USA v dobe zacinajici rokem 1907,kde se specialni statni komise slozene z “odborniku”zabyvali ocistou Americke rasy od deti alkoholiku,deti bez domova,deti dedicne postizenych a deti z velmi chudych rodin s mnoha detmi.Je znamo,ze nektere deti na nasledky techto “operaci”nevydrzely a zemrely. Eugenicky program nebyl zadnym tajemstvim a tak najdeme dokumenty konference z roku 1933,kdy to byla prave Amerika,ktera varovala svet pred sebeznicenim.Prvni konference nebyla nikde jinde, nez v kolebce demokracie v Londyne roku 1912 a pan Wilston Churchill byl oficialnim sponsorem-cili organisatorem Avsak historie obratne manipulovana,ma takovych pripadu vice.Lepe receno historici nam zapomeli rici ,ze i slavny a vsemi uznavany Winston Churchill mel takovy plan pro Britanii take.Churchill chtel celkem 100 000-” Morally degenerate Britons” vzit na sterilizacni program,ale jeho plany sly mnohem dal a jak muzeme cist ze starych vydani novin ,tak mel v planu i utvoreni koncentracnich taboru ,kde budou postizeni zcela isovovani od vnejsiho sveta ,za ucelem zabraneni sireni dedicnich vad a jinych socialne neunosnych problenu do zdrave populace.Dostat celkovy pohled na dobu,kdy sterilisace byla prijata,jako vedecky zaver mnoha roku badani na zdikonaleni vlastniho naroda a tedy i lepe receno rasy,byla tato akce prijata mnoha narody. V roce 1930 to bylo jiz 28 americkych statu a hned nasledovala prikladu jedna provincie v Kanade a tak cisla statistiky nam rikaji,ze celkem bylo do roku 1930 sterilisovano na 15 000 lidi a do roku 1939 v USA s poctem 29 statu na sterilisaci proslo 30 000 v ramci higieny naroda.


Novým důvodem k likvidování mass, je oteplování planety a přelidněnost, ale, podstata likvidace lidí je stejná, nemocí společnosti je chudoba i když někteří na rozloučenou do penze berou 100 milionů,kolik jiných by dobře žilo za ty peníze jednoho "nepostradtelného", zatím,co ostatní jsou "zbyteční".Historie sterilisace, je poučením, k dnešním dnům,pokud, se poučit chceme.Jednou přijde doba, v to doufám, že lidsvo přepíše historii,doposavad se politici brání učit ve škole i tu historickou propagandu, nebot i taková dává mnoho nezotpovězených otazek.

197531

11.08.2009 08:25

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Očkování celé společnosti, národa,má své kořeny v jednání,jak elity světa ,tak v administratívním aparátu Spojených Národů a její Zdravotní Komisi.Stačí připomenout,tak zvanou "Depopulační "konferenci, v roce 1994 v Cairu, v Egyptě, jež zasedala od 5 Řijna, do 13 Řijna.' jinak, zvaná, ICPD, kde mnozí nazvali generálního tajemníka Boutros=Ghali "Hnědý Brit=s kůží Hitlera.EIR, June 10,1994, International 47 str. Prostě, když dva dělají jedno a totěž, tak, to tak není v konečném rozsudku, že ano?
Ukázkou je situace, odlidnění v Africe, jak zdravotně, tak hospodářsky, tak politicky, AIDS, Ebola a jiné. Program Afriky se může stát návodem na celosvětový program, jak tvrdí experti, billion lidí, je pro tuto planetu i tak moc.
Nakonec, před Hitlerem, najdeme v Srpnovém čísle NY, seznam lidí v USA , co byli členy Eugenického hnutí, jen, pár jmen pro svoji znalost podstaty věci. Pozadí je Anglo=americká finanční společnost," rasový učenci", "pro čistotu rasy",
v roce 1930, se jmény,jako, Henry Morgenthau,syn, W.A.Averell Harriman,J.P. Morgan, syn,Thomas.W.Lamont,John D Rockefeler,jeho syn,John D..., synovec Percy Rockefeler, Otto H.Kahn, Bernard,M. Baruch, Robert a Murray Guggenheim a tak dále, zvučná jména americké společnosti od které se Němečtí Nacionalisti poučili o čistotě rasy, vše začalo zpět ,už od roku 1919.
Banka Averill Harriman,Percy Rockefeler a George Herbert Walker, pradědeček prasidenta George Bush byli v plném obchodním styku s nacistickým Německem, od samého prvopočátku " hnědého nebezpečí".
V dnešních dnech ,máme na mysli datum 25. Května 1995 kdy v Severním Teritoriu Australie, neprošel zákon,na legalisování dobrovolné smrti=euthanasia , pod , hlavičkou ""Rights of the Terminally ILL Bill"". Otazkou , tedy zůstává, proč byli popraveni doktoři = nacisté, když to samé provádí dnešní společnost.Proč, šli na popravu, co by váleční zločinci, když jiný program se stejnou myšlenkou odlidnění této planety, tak, jak učí profesor Piankas v USA a otevřeně mluví o likvidaci billionů lidí, "za záchranu této planety". Daleko před ním,jiná chytrá hlava Tom Ellis je řídícím členem pro=eugenic pionýrský program od roku 1973=77 ve výzkumu, kde, na dnešní den, hlásali revoluční theorii, ""Purporting to prove that black are genetically inferior to whites in intelligence""", karta se obrátila, Obama je presidentem,ale myšlenka na depopulaci planety trvá.
Pan Harry Laughlin byl ve stálem spojení s redaktorem EUGENICAL NEWS a později spolupracoval ve vytvoření modelu "Eugenics Sterilization Law=Zákona",EIR 23 Února 1996=National str 69, jak je dobré číst staré zprávy, jen, tak pro přehled, o co jde v dnešním světě ve vstahu k minulosti.
Copak, asi tito vědci dělají pro dobro lidsva v dnešních dnech?
Možná, že i Hitler by byl pro ně, elitu světa, užitečný, jako v dnešních dnech Wermacht-Bundesver, Němec...

Automaticky kráceno

197615

11.08.2009 08:50

Byla španělská chřipka v roce 1918 způsobena očkováním?

RE: Být , čí nebýt, prorocká to slova Shakespire Hamleta.

kozoroh 59.?.?.?

Dokončení.
kterou zapojují do války v Afganistánu a v Iráku, potom, ovšem mluvíme o " hodných Němcích", proto není divu, že Německá armáda chce zavést , jako vyznamenání za statečnost, opětně ŽELEZNÝ KŘÍŽ,
http;//www.spiegel.de/international/germany/0,1518,druck-540502,00.html
vůbec , bych se nedivil, kdyby oznámili, třeba opět z Nurimbergu, že Německo vlastní svoji atomovou bombu, kdyby ji použili proti správnému nepříteli, na správném místě, tak, by to ani válečný zločin nebyl.
Uniforma se změnila a ditě je iracké a nebo afgánské,vadí to někomu dnes?
Vložený obrázek
----------
Jinak,paní Jarmilo,musel jsem se smát své zkosnatělosti, to co je pro Vás Zkosnatělost,to byl náš normální život,jako dnes máte Vy.Za dalších dvacet roků, jiní lidé budou tvrdit, že Vy jste zkosnatělá.My jsme se museli v rámci pokroku,odnaučit podržet dveřě dámě, vstát ze židle v restauraci,než si sedla ona, smeknout klobouk ve vítahu a oslovovat dámi paní,slečno, pustit je v elektrice na sedadlo a když se potápěl Titanik, tak, muži pustili ženy a děti dřív do záchranných člunů,jak, by to dopadlo ted, když by se Titanik potápěl v období rovnoprávnosti? Viděl jsem obličej bojovnice z Iraku,jen půl tváře,bez oka ,po výbuchu miny, raději vidím svou ženu v kuchyni,než, aby se mi vrátilo monstrum,alá Gvazimodo, jež by doživotně strašilo mé děti a nebo jsou potom už v kuchyni,ale, bez nohou,ty nechali,tam,kam šly za peníze vraždit jiné ženy a děti.
Mezi námi, já jsem se svou zkostnatělostí docela spokojen i když Gentlmeni vymřou po nemoci feminismu, budu pochován,jako "poslední Mohikán", ale,ještě jako chlap a né bačkora.

197616

14.08.2009 08:33

Americký obranný raketový systém je nejdražší podvod století

Falešný pocit bezpečnosti , za velké peníze a strach k tomu všemu.

kozoroh 59.?.?.?

Vezměte "rozum do hrsti",jak se u nás říkávalo a říkají mnozí dodnes. Udělejme si představu,že celá Evropa "americkýcm systémem obrany" udělala takový neproniknutelný dešník, chránící Evropu a ted se střetnutí civilisací odehraje ve střední Asii a nebo i , dejme tomu v Africe, pozadím,jak velmoci přiznaly, že uSA a Rusko, má 26.000 atomových zbraní.Ted si představte jedna letí na Evropu a je ve vzduchu zničená, kde zkončí radiaktívní material teto střely? Ten se přece nezničí,nebo snad ano?
Ted si vezměte ,že jenom každá atomová bomba ma mnohonásobně větší účinost než Hirošímská bomba, ted těch 26.000 někde explodují,kam pujde to radiaktívní mračno? Když,tolik atomových,nepočítam jiné státy,co je mají také, Israel,Británie, Francie, Čína A JINÍ,tak nakolik zamoří tuto planetu, že veškerá voda bude raiaktívní,pole zemědělců bude k nepoužití, pokud by vůbec po takovém zásahu někdo přežil i tam ,kde by atomová bomba nepadla by byl radiaktivní déšt, přes období "dobrého počasí" vítr by přinesl radiaktivní spad,tak,jak po Černobylu několikráte radiaktívní mrak obletěl zemi a pozvolna klesal k zemi,na což máme příklad s deploid uranium,které vítr vane do okolních zemí Afganistánu,Iraku,Somalska a dřívější Jugoslavie, vzestup radiaktivity zazanmenali i v Londýně a jinde a celosvětový vzestup rakoviny nám jen dokazuje,jak je lidstvo hloupé, když si ničí vlastní planetu a možnost žít jinám zatím neexistuje.Takže i tam,kde by válka nebyla by lidé umírali, jakoby byli ve válečném stavu.
Kde,jinde najdete příklad sebe zničení,přímo a nepřímo, rozumně vzato, po takové válce jenom s tisíci atomovýma pumama,kdo by vůbec přežil, ale jak se zda tak politici=lidsvo stále provokuje,zastrašuje a tím zkouší nakolik je silna lidská společnost,až do doby,kdy prst zmačkne " červený" knoflík a události budou mít už svůj vlastní spád o jehož konci se už vůbec nedozvíme.Nebude vítězů ani poražených,jen planeta se vyčistí od hlupaků vinných a nevinných, nebot ti nevinní svým nezájmem o věc a nebo se zajímají o něco zcela jiného budou takto svým dílem zotpovědni,jako každý z nás, pokud jste ignorant a nebo politický ganster,tak,řeknete, že až to bouchne,tak stejně už o ničem nebude už vědět, "PO NÁS POTOPA"
Jeden zájemce o věc napsal,že veškerá pevnina by byla pokryta asi 12 a nebo více, v jednom a tom samém místě, výbuchy, takže,už nemám žádnou představu,co by v takovém místě vůbec mohlo přežít a když by přežilo,tak,jak by do příštích dnů vůbec mohlo existovat.Ten dlouhý "americký nos" co strkají do Afganistánu a Iráku nás=lidi, může jednoho dne přijít draho, ta účast NATA v těchto zemí dávají ukázku mezinárodnosti, což byly prvky první a druhé světové války a války v Koreji, kde se zůčastnily i vojska OSN, které, údajně bylo vytvořeno,aby válkám zabránilo.Jen t...

Automaticky kráceno

197885

16.08.2009 03:07

Americký obranný raketový systém je nejdražší podvod století

RE: Falešný pocit bezpečnosti , za velké peníze a strach k tomu všemu.

kozoroh 61.?.?.?

Je blbost a inteligence,jedno a to samé, nakonec posudte samy, které ze zvířat si s odpuštěním " sere do vlastního hnízda", tak,jak lidé ničí svou vlastní planetu na které žijí.
Navštivte rense.com a přesvěčte se, ale,dřív néž tak učiníte, tak vezměte v úvahu,že deploid uranium ma poloviční rozpad své ničivé síly dva biliony roků, pokud dostanete "žhavé tělisko do těla,tak zemřete na rakovinuplic a nebo žalůdku, pochovají Vás a žhavé tělisko putuje dál a ničí opětně další obět,nebot je v našem koloběhu života nezničitelné a dostane se na náš stul v podobě ryby a nebo zeleniny a přiletí k Vám vzduchema nebo vodou. President Bush nařídil udělat ještě více deploid uranium bomb, jakoby, už ted nestačilo zamoření planety a je jedno,kde žijete,Černobylský radiaktivní mrak obletěl několikráte naší zeměkouli.Podnikatel na lidskou blbost,All Gore s programem oteplování planety naprosto přehlíží "americký" radiaktivní yamořování, jakobz chtěl přežít těch 2 bilionz roků v bunkru.Nakonec,důkazem je vzrůstající počet onemocnění rakovinou, který všude vzrůstá.
===========
3rd US Nuke Dropped At The End
Of 'Desert Storm' In 1991?
By Marek Glogoczowski
At that time, the photos documented the terrible malformations of children born in Basra region, after the Desert Storm attack of the USA against Iraq in January-February 1991.

There deformities were commonly attributed to DU, Depleted Uranium, which the US used in ammunition against Iraqi tanks. For me, as a physicist, DU radiates too feebly to give such terrible long term effects. And only 17 years later, in 2008, an information leak occurred ­ in particular thanks to Italian official RAI agency ­ that on the last day of Desert Storm - on the highway linking Basra and Kowait - the US Air Force killed approximately 100 thusand people fleeing Kowait with a medium-small size 5 kiloton atomic bomb.
www.marek.glogoczowski.zaprasza.net
http://rense.com/general87/d2h.htm
Consulting the "Seismological International Center on line data archive" we found that in the area indicated by the veteran, a seismic event with a power of 5 kilotons was registered the last day of the conflict.
------------
Touto cestou za několik desetiletí se ženám budou rodit lidské nestvůry, tak,jak už se v Iraku a v Afganistánu rodí.Není to hazardování s darem života na této planetě?Svět je plný všelijakých kostelů a náboženství, věření v nějakého Boha v jehož jmenu si ospravedlnují vraždy a ničení lidských hodnot a lidského životního prostředí, není nakonec terrorismus jediným prostředkem,jak se těchto "mocných" zbavit"? Nebot rozumná cesta neexistuje, vidina mamonu a vlády nad světem je příliš silná,nad zdravím rozumem, pudem sebezáchovy.
Můj děda vždycky říkal,že politiky je třeba třískat, hlava,nehlava, to prý je jediná cesta,jak by naslouchali hlasu lidu,né odborníků na nic a na všechno.
Jestliže se píší člán...

Automaticky kráceno

197975

18.08.2009 05:01

1. díl - Globální moc a globální vláda: Evoluce a revoluce systému centrálního bankovnictví

Celý článek se dá vyjadřit jednou větou, a to,........

kozoroh 61.?.?.?

a to, židovstvo převezme veškeré finační řízení světa do svých rukou a to bude konec bílé, křestanské společnosti, když už takhle můžem vidět svůj konec s pohledem na Ameriku a Evropu, dnes neexistuje dolar, koruna,která neprojde židovskýma rukama, přesně tak,jak bylo dříve řečeno v DOPISE, vyrazte křestanům obchod z rukou a stanete se pány světa.Ukázkou je rodina Rotchildů.
============
The Jews taught Christians that this seventh "dispensation", the Kingdom, could and would only begin when the Christians helped the Jews to destroy all Gentile government, thereby ending the reign of Gentiles and the "times of the Gentiles" (Luke 21:24).

The Jews have the Christians believing that Christ will not return until the Gentiles kill themselves off, restore the Jews to Palestine, build a Temple of Solomon in Jerusalem, institute a Jewish World government ruled by the Jewish king from Jerusalem, exterminate the Muslims, exterminate the Russians, etc.
* je pravdou,že v křestanských zemích,křestané (politici,soudci,policie a jiní,kolaboranti) zavírají křestany do vězení pro dobro židů?

198094

18.08.2009 05:55

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

Tohle by byl mnohem zajímavější film a dal by odpověd světu na mnohé

kozoroh 61.?.?.?

Exodus 12:35-36 (CEV)

"The Israelites had already done what Moses had told them to do. They had gone to their Egyptian neighbors and asked for gold and silver and for clothes. The LORD had made the Egyptians friendly toward the people of Israel, and they gave them whatever they asked for. In this way they carried away the wealth of the Egyptians when they left Egypt."
Také by měl natočit film o "ruské revoluci",kde ve vraždění 100 křestanů bylo zapojeno více než 480 židovských revolucionářů a tím,pádem ruský národ má pravo na odvetu,zub, za zub, oko, za oko, že ano?
Nakonec,vyhnání židů a to několikakeré z křestanských zemí mluví samo o sobě.Nakonec i Anglický král v Magna Carta musel vydat zakon k ochraně vdov a syrotků před chamtivými rukami židů.Pan Spielberg oblbuje křestanský svět,ale pravdu nespodobnuje, protože to by byla katastrofa židovstva, tedy, zionistů a chazárů.
Jewish Nation, Diaspora Are Myths
Even Jews are used by the Zionist Jew's dont forget there are two types (Zionist Khazar) and (real Jew's) and Remember Ben Gurion Israels first prime minister a ccepted that the Palistinians are the real Jews who converted to Islam even DNA is now proving this case.


There was no such thing as Palestinians ... They did not exist." - Former Israeli Prime Minister Golda Meir (The Sunday Times, 15 June 1969).

198095

24.08.2009 13:15

Izrael vrací Švédsku úder za článek o zabíjení Palestinců pro orgány

Tak se na to podivejme, tak,rikajic z blizka.

kozoroh 59.?.?.?

Kdyz vezmem v uvahu,ze TIMES napsal,clanek"Three city mayors and several rabbis held in New Jersey corruption inquirz"kde se doslo na korupci,ale i na prodej vnitrnosti, velmi vynosny prdej,nakup ya 10 000 dolaru a prodej za 160 000 dolaru,dale se yjistilo,ze darci ,darovali, dobrovolne, jakoby ,ale namirena pistole v tom hrala hlavni roli, bud das ledvinu a nebo nedojdes domu a mz stejne si tu ledvinu vezmeme.
http;//mantiqaltayr.worldpress.com/2009/07/25/jew-jersey/
HAARETZ.com U.S.rabbis suspected of brokering sale of human kidmeys
http;//www.haaretz.com/hasen/spages/1102457.html
Mnohem drive jsme mohli cist, jak zidovsky rabbin odpovidal na otayku ,jestli zide mohou pouzit ograny k transplataci od GOYIMU, tedy nezidu ,zda se to slucuje s jejich nabozenskym presvedcenim
Tedy clanek ze Svedska nemuze byt pro mnohe ctenare zadnym prekvapenim.

198553

25.08.2009 05:30

Izrael vrací Švédsku úder za článek o zabíjení Palestinců pro orgány

RE: Tak se na to podivejme, tak,rikajic z blizka.

kozoroh 59.?.?.?

Kde, mame mezinarodni soud pro valecne zlociny?
Prece v dnesnim svete neni nic lehciho s odborniky na slovo vzati, aby zjistili pravdu, staci jen jedna exhumace v noci pohrbeneho Palestince a svet se dozvi pravdu, ale, nakonec v kazdem state je neco, CESKY NAROD UZ CEKA NA EXHUMACI POZUSTATKU Jana Masaryka cela desetileti,rezimy se stridaji,politici,prichazeji a odchazeji a za nimi lez a s pravdou se naprosto nepohne, spise kazdy z nich pohne se lzi,takhle nejak i stat Israel pocita se svou taktikou, z "bezpecnostnich duvodu". Rozumny clovek,zdrave uvazujici prijde na to,proc pitva na zastrelenem?

http://www.kawther.info/wpr/2009/08/24/israel-stole-palestinian-bodies-from-their-graves
Israel Stole Palestinian Bodies From Their Graves
Aug 24th, 2009 by kawther.salam
Vložený obrázek
I looked through the archive of my journalistic work in Palestine. I found enough to remind the criminal Israeli liars around Ehud Barak that they better quiet down with their hysteric denials, because there are enough cases involving the IDF of organ harvesting, of body snatching, of murdering people, of disappeared bodies, of hushed funerals in the dark of night documented both in Palestinian and Israeli media and in court proceedings, to make them look very bad should they continue with their obnoxious charade.
Vložený obrázek
Z lidi se pomalu stavaji zvirata a prichazi na radu
" lidsky kanibalismus" diktovany mamonem, prichazi novy nepsany zakon gansteru vseho druhu.Ja tomu rikam proste "vlci zakon", jses ranen,tak te roztrhaji na kusy vlastni spolecnici, tam nepomuze ani Nurimbersky tribunal, ani Zenevske dohody a nebo nejake OSLO!

198613

26.08.2009 12:51

Izrael vrací Švédsku úder za článek o zabíjení Palestinců pro orgány

RE: Tak se na to podivejme, tak,rikajic z blizka.

kozoroh 61.?.?.?

Tak, se pomalu a jiste obevuji dalsi zpravy,jak na tom Israel je s tim antisemitismem. Je,jen otazka casu a nekdo z drivejsich materialu doslova vylovi,fotografie sesitych Palestincu,co se tak vratili z Israelu.Dalsi obvineni je zde.Pomalu ajiste se splnuje to ,co rikam roky,ze tak zvani zide dopomohou lidem znovu prehodnotit jednani Adofa Hitlera a nakonec mu budou muset dat za pravdu v jeho jednani.
-------
Romania busts Israeli human egg-trafficking ring
Wed, 29 Jul 2009 00:17:58 GMT
Font size :

Israelis Nathan Levitt (L) and Genya Ziskind have been arrested in Romania on suspicion of trafficking in human eggs.
Two Israeli doctors and three others have been arrested and are being held in detention in Romania over suspicion of trafficking in human eggs.
http://www.presstv.ir/detail.aspx?id=101871§ionid=351020606
Israelis Nathan Levitt (L) and Genya Ziskind have been arrested in Romania on suspicion of trafficking in human eggs.
The two Israeli gynecologists are accused of "human egg-trafficking, involvement in a criminal group, and practicing medicine without a permit," the chief prosecutor of Romania's Organized Crime Department, Codrut Olaru, told AFP on Tuesday.
Vložený obrázek
Mam silny dojem, ze tentokrate antisemitismus nezabere, zkonci jak penicylin a lide naopak si pripomenou vsechny stare historky tykajici se ,tak zvaneho zidovstva, mnozi vzpomenou televisniho poradu OPRAH, kde se provalilo,ze jedna zena, priznala ze byla na ritualnim obradu ,kde se obetovalo dite a dodala ,ze je zidovka,samozrejme ,porad casem bzl likvidovan ze stranek internetu,ale ,jeste dnes je k nalezeni v jinych prispevcich.
I pres vsechno,ze tak zvani zide kontroluji 96 % medii , nedokazali uplne zpravu znicit.
http://pakalert.wordpress.com/2009/03/16/six-jewish-companies-own-96-of-the-worlds-media/
The largest media conglomerate today is Walt Disney Company, whose chairman and CEO, Michael Eisner, is a Jew. The Disney Empire, headed by a man described by one media analyst as a “control freak”, includes several television production companies (Walt Disney Television, Touchstone Television, Buena Vista Television), its own cable network with 14 million subscribers, and two video production companies. As for feature films, the Walt Disney Picture Group, headed by Joe Roth (also a Jew), includes Touchstone Pictures, Hollywood Pictures, and Caravan Pictures. Disney also owns Miramax Films, run by the Weinstein brothers. When the Disney Company was run by the Gentile Disney family prior to its takeover by Eisner in 1984, it epitomized wholesome, family entertainment. While it still holds the rights to Snow White, under Eisner, the company has expanded into the production of graphic sex and violence. In addition, it has 225 affiliated stations in the United States and is part owner of several European TV companies. ABC’s cable subsidiary, ESPN, is headed by president and CEO Steven Bornstein, a Jew. This corporation also has a controlling share of Lifetime Telev...

Automaticky kráceno

198718

28.08.2009 05:24

Nadávka „bílá svině“ nemá rasový podtext

Nebude řešení , dokud nevezmete klacek do rukou.

kozoroh 59.?.?.?

Jde to stále dokola kolem kola, jediná věc co na ně platí je ten klacek a ten použujte i na ty zrádné politiky, po dobrém se budete zaměstnávat touto otazkou=problémem ještě za dalších sto let a nikde,žádný pokrok v této věci.
Zkuste všechny ty cikány dát politikům do jejich kanceláří a kolem jejich domů a také na rekreační místa, dejte jim jejich vlastní medicínu,co oni po desetiletí dělají vám, jinak,jak , říkám o tom samým se budeme bavit za dalších sto let anakonec politici jim dají tolik prava ,že se na ně ani špatně nebudete moci podívat a kdo se podívá špatně tak bude potestán.Jestliže někdo trpí představou ,že je zcivilisují a nebo převychovají, tak ,už má možnost nahlidnout 500 roků zpět , aby se dostatečně poučil,ovšem s těmi nepoučitelnými ,je jediná methoda, jim je tam nastěhovat, aby si také užili, potom,at nám vykladají o rasismu, po jejich osobních zkušenostech.Tohle "dědictví" přechází z generace na generaci,zatímco archívy o jejich kriminální činnosti rostou do nedohledna.Takže je jen a jen na Vás,jakou cestu nápravy zvolíte,od nich nečekejte žádnou změnu, ta změna může přijít jen od Vás lidí dole ,né od těch žvanilů nahoře.Takhle můžete plakat ještě dalších sto let.

198845

30.08.2009 03:48

Kouzlo magického trojúhelníku

Sen je jen sen,tak,jak legenda , zustava legendou,ale zivot je jiny.

kozoroh 61.?.?.?

Tak se mi tolik libilo,ze to zni to jako v pohadce, ze jsem si to dvakrate otisknul a kdyz prijdou na mne prizraky manzelstvi,tak si to vecer budu znova cist,abych nejak prezil, po 44 letech manzelstvi mam snad na to narok a ze zkusenosti vim,ze mnozi muzi i po tolika letech vlastne nevedi,co si brali do dalsiho zivota,jestli se to tak da nazvat,zivotem, v dobe zacatku,kdyz se zenili. S tim bohem plodnosti Dionysos, tak s tim feministky zcela zametli za pomoci farmatickych koncernu,pilulek ,ktere z toho maji nadosmrti dobry prijem penez,coz minule dobe, stari Rekove nevydelali ani medak. Takze v dnesnich dnech zhrzeni muzove nekolikrate rozvedeni a znova zenati, hledaji spasu jinde, podle recke mithologie ,je jejich vzorem Dionysus v jinem provedeni,co by Buh piti vina, jez ma tu moc,ze muze muze alkoholem udelat uplne blazniviho, byl to jediny Buh jehoz rodice byli smrtelni,coz se projevuje nejakym tim prepisknutim v piti alkoholu, jez nakonec konci smrti. Takze v tom Zeusove kralovstvi byly take vselijake veci, coz i bohum lezlo na nervy, takova Elektra dokazala udelat sve, a co Xantipa, jejiz pokoleni se urcite zachovalo dodnes,geneticky by se to dalo dokazat. Takze , Dionesus, buh plodnosti a piti vina neucinkuje tak,jak drive,namazany muz v alkoholickem opojeni uvedl i tu Xantipu do jineho stavu, strizlivy by to nikdy neudelal, ale, ted alkohol nezabira, vic zabiraji ty prasky, ktere ted vystridaji injekci, aby, zenam , vyhovely v jejich zivote.
Dionesus byl ovencen stonkem vina s listy kolem hlavy a tak se stal simbolem mnoha muzu dneska, co by nesmrtelna pamatka na dobre,zlate casy muzu,kdy doma byl klid a poradek a deti meli respekt k otci,jakozto i zeny. Plodnost se rovnez stala artiklem pro ruzne ustavy,kde za drahe penize se necha zena umele oplodnit a kam homosexualove odevzdavaji sve "osobni darky", rovnez za nejaky ten baksis,takze,dnes by tam vzali i toho Dionesuse na "podojeni" a dali mu trochu penez na vino, pro lepsi naladu.Nakonec, pozeptejte se v Rumunsku,kde 30 zidovskych doktoru se tomu Dioysus plete do remesla a o par let zpet v New Yorku pod dozorem zidovskeho direktora se vsechny takto tezce "vyrobene" deti,na zakazku, podobali se jemu, ackoliv si "maminky" obednaly,vedce,ingenyry, hudebni dirigenty a mnoho,jinych slavnych osobnosti,ku zvyseni inteligence,zaruka dalsich geniu,ale,jak rikam ,za drahe penize, se nakonec deti podobali jeden druhemu,s tim Dionysus nemel, naprosto nic spolecneho,legenda je jen a jen legenda,ale ,dobre se to chlapum cte, mnozi u toho dojetim i slzi, druhy den se vrati do vsedniho zivota placeni alimentu a shromazdovani urednich dokumentu,vyroku soudu nad nepovedenym, nekde, nekolikakerem manzelstvim.
Pokrok uz pripravuje,neco takoveho jako Slusovice, na vyrobu umel7ch,laboratorne vytvorenych clovicku,kde i feministky, jako chlapy, budou zcela, uredne,vedecky,politicky,vylouceni z procesu prirody, potom snad zensky daji pokoj.

198991

31.08.2009 06:36

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

kozoroh 59.?.?.?

Vemte svou pamet a pripomenme si,co vsechno je spatne ,od tech mocnych a vlivnych i s tou, tak politicky proklamovanou Spolecnosti Narodu, kde , zdravotni komise v minulosti,pod vlivem farmatickych koncernu ,za ucelem, pro politiky,"vsimneho,korupce,uplatku" a pro farmaticky koncern nevysichajici pramen prijmu milionu a bilionu,zavedli pro Africany a Asijske zeme imunisacni program. Rikalo se tomu "humalni pomoc",kde se poukazovalo na rodiny,kde na nemoci pomrelo treba osm deti a jen jedno a nebo dve prezili a tak na zakrok pomoci,prezilo vsech deset,samozrejme,ze je v nadbytku lidi puda nemohla vsechny uzivit a tak zacala emigrace do zemi,kde je zivot mnohem snazsi,coz vidime na Americe,Kanade, Angliii a mnoha jinych krestanskych zemi,ted nam tyto zdravotnicke organisace mluvi o premnozeni lidstva, o katastrofe ,ne jenom Afriky,ale,prakticky celeho krestanskeho sveta v ramci nedostatku pracovnich prilezitosti,protoze domaci delnik byl pro mamonare prilis drahy a levny delnik z Asie a nebo Afriky zdomacnel a ma pocetnou rodinu,kterou by si v prelidnene Africe ,uz nemohl dovolit a tak vlivni ve Spojenych Narodech opet na nabidku farmatickych ustavu,koncernu, razi plan ,jak snizit a nebo,slovem ulice,se zbavit "neuzitecnych jedliku".Proste kolotoc,ve kterem hlavni roli hraje ,lidska nenazranost=mamon,radoby vladcu sveta, kteri dnes ziji z trilionovych prijmu,nadelanych na chudych,tech domacich ,emigraci postizenych a tech chudych emigrantu,jez nemaji vubec zadnou jinou moznost s risikem ztraty zivota pri preplavani Gibraltalskeho prulivu a nebo naskocit na plne rozjety kamion.Na druho stranu, se emigrace propagovala ,co by nastroj na podriti nacionalismu, nebot s erazi internacionalismus-globalismus, ted ,by nekteri politici si umyli ruce a docela rasisticky politik by prisel k duhu,kdyby ty emigranty vyhnal zpet odkud prisli a tak pomahal nevedomky,ci vedome napravovat to ,co politici a vselijaky odbornici na nic a na prt zavedli ve svych narodech v ramci moralni korupce a nezotpovednosti ke svym volicum za pomoci propagace medii,jez maji radny kus zotpovednosti za stav v dnesnim svete, takze trojuhelnik je cely,Zdravotni kmise UN, farmaticke koncerny, media, to je jen jeden priklad z mnoha mamonarskych chyb dobre placenych darmozroutu ,jez nenesou naprosto pred nikym zadnou zotpovednost.Slepota zpusobena mamonem a honbou za nadvladou nad lidmi, rozhodovat o nich a bez nich, je korenem problemu dnesniho sveta,bohu6el,"panska liskovka po chudakovych hrbetech lita".Svet ,zacina,byt jeden velky pretopeny kotel, je otazkou casu,kdy vybuchne, aby se tomu predeslo,tak mocni zamestnavaji chytre hlavy na vyrobe prostredku, jez by svet zbavil,tech nechtenych a zachoval, ty sebe vyvolene, v USA je to 11.000 vedcu majici opravneni pracovat na bakteriologickych zbrani, nakonec kamenny monument ve state Oregon to rika,jen 500.000 lidi by melo byt vyvoleno pouzivat tuto planetu,kdo bude tech stastnych, 500 000 uz necham na premysleni ctenaru.

199074

02.09.2009 02:53

Nezaměstnaní nad propastí

RE: Krizi ať platí především ti, co jí svým hazardérstvím a neomalenou tohou po ještě větším zisku a moci, zavinili!!!

kozoroh 61.?.?.?

Voltaire-It is dangerous to be right when the government is wrong.

Na internetovych strankach najdeme vlastne pokracovani, toho vseho, co nam delaji politici a nadnarodni farmaticke koncerny, za zminku stoji clanek z "atomicnewreview.org" a "Russia Today",kde se doslova pise z pera zurnalisty Wayne Madsen, ze "vedec", jez vytvoril ockovaci latku proti "Svinske chripce", sam o sobe a svym znamim a kamaradum radi nenechat se za zadnou cenu ockovat!!!!
V Kanade se tvori hnuti proti povinnemu ockovani a zaklade politickeho hnuti, Francie pripravuje dokument z 21 srpna tohoto roku od francouskeho ministra vnitra,Bruce Hortefeux, a ministra zdravotnictvi, Rosaylne Batchelot-Narquin, o povinnem ockovani veskere francouske populace na obdobi rijen,listopad ,prosinec a leden , 2010.Predpoklada se , ze v centrach ockovani zvladnou za petidenni termin na 92,400 lidi s dvojim ockovanim, tedy 184.800 davek sera.
Zakladem je utvoreny dokumen politiky,ARTIKL- L3131 a ARTIKL-L3131-9 oockovat kde koho a kdo odmitne ,tak pokuta je namiste,at je to skupina lekaru a nebo studentu mediciny, nebo i lekari slouzici v armade, proste ,vsichni ,do jednoho.
Zde je nutne politikum neco pripomenout a to, ze je to NASILNY AKT, JEZ JE V ROZPORU S MEZINARODNIM KRIMINALNIM ZAKONEM.
Podle Mezinarodniho Prava je kriminalnim cinem genocida, o niz hovori
artikl II a III, podle 1948 dohodnuteho prohlaseni, prevence a trestu za genocidu obyvatelstva.
Artikl 2 rika:mentalni nasledky,jez ma ji za nasledky castecne a nebo cele narodni,etnicke, rasove a nabozenske skupiny a ....
a-Zabijet,vrazdit, cleny skupiny.
b-Zamerne delat skodu na zdravi na tele a mentalnim organismu, clenum skupiny.
C-Zamerne nakazit skupinu s ucelem mentalne a zdravotne poskodit....
d-udelat narizeni jejiz ucelem je omezit porodnost jakekoliv skupiny.
e-Nasilne prevest deti z jedne skupiny do druhe.
KRIMINALNIM CINEM JE PRIPRAVNY PLAN NA GENOCIDU I PRED VLASTNIM ZABIJENIM,KRIMINALNI AKT KONSPIRACE,PLAN NA GENOCIDU.....
K doplneni muze byt cteni z dob Roberta Kennediho , uverejneny v Rollingstone.com
coz se stalo roku 1991, coz najdem v clanku "Vaccination[velký smích]eadly Immunity" v internetu, na strankach www.globalresearch.ca
Australie nakoupila za 21 milionu ockovaciho sera ,co s tim budou delat,kdyz uz prakticky vlna nakazy je pryc?
V USA predpokladaji,ze ockovanim muze dojit, ze 30 000 americanu muze zemrit na nasledky tohoto aktu, prevence.Nakonec,aktu,jak vyresit hospodarskou otazku, v tichu a bez strelby a jeste na tom vydelat.

199330

03.09.2009 03:46

Výbuch letadla nad Lockerbie je součástí většího příběhu

Politici nechteji ucit historii,nebot je vzdy proti nim samym.

kozoroh 61.?.?.?

Je dobre ,cas od casu nahlidnout do bedny novinovych utrzku a tak se vratit do doby zlocinu,kdy, tak zvane demokraticke staty skoli agenty na zabijeni nepohodlnych politiku nejdouci se svetovym proudem, takze,od presidenta Castra a nebo Khadaffiho a jine vudce,presidenty,jak asijskych,tak africkych zemi, jsou dukazem demokraticnosti, tech,tak zvanych demokratickych zemi,nikdy jsem necetl,ze by stari Rekove v ramci sve demokracie chteli zabit rimskeho cesara a nebo perskeho sacha, aby, ospravedlnili svoji demokracii.Takze, pokud si vzpominam ,letadlo do Skotska melo mezipristani a jisty vlivny politik byl v posledni chvili varovan nenastoupit do letadla,coz ,take udelal a tim si zachranil zivot. Israelsky president byl rovnez varovan pred utokem v Londyne na podzemni drahu, aby nevychazel ze sveho hotelu,dokonce Mossad mel informace o pouzite vybusnine drive nez Scottyard se svym vysetrovanim, nakonec ,tolikrate omilany 11 September, tam pracujici zide,neprisli v ten tragicky den do prace,ostatni,"nezidy" nikdo z nich nevaroval,nechali je tam nalest,zatimco sami ,zustali doma , z nejasnych pricin,6e by je arabsky terroristi informovali nejit do prace se mi zda trochu pritazene za vlasy,prinejmensim.Takze i haarez se spletl a uverejnil,kolik zidu ztratilo zivoty ve svetovem obchodnim centru a pravdou bylo,ze ani jeden z nich nebyl na pracovisti, takze,obcane ,behem casu si muzes si rovnat zpravy medii i kdyz lzou a udelat si vlastni usudek o vecech kolem sebe,hlavne,poucit sve deti a sve vnuky,aby nit informaci nebyla pretrzena,nebot,za jejich casu,jim budou zase rikat neco jineho, hlavne jim vysvetlete zasady zapadnich,demokratickych zemi,jakou demokracii provadeji ve zkutecnostia bude z toho dlouha diskuse na nekolik tydnu. Davky davat male,aby nakonec neztratili chut zivota a nezkoncili sebevrazdou, kdyz to konecne prijmou, tu, horkou pravdu zkutecnosti a ne novinarskeho blaboleni, tak se nikdy nestanou dusevnimi otroky noveho svetoveho neporadku a budou zpravy brat s jistou reservou,budou , videt svet bez ruzovych bryli a poznaji cenu pravdy.

199424

03.09.2009 04:28

Jsem extrémista

Vas clanek je svedectvim,ze lide stale nemaji svobodu slova.

kozoroh 61.?.?.?

Ano,je to tak,lide za celata leta,roku a cela staleti, tisicileti, nemaji narok na svobodu slova,doposavad za cela tisicileti nebyl rezim,vlada, ktera by tolerovala opozici ve jmenu pravdy a tim, svobody projevu.Bohuzel,citovat bibli, se mi zda, byt spatnym prikladem, nebot kolik krve vyteklo ve jmenu boha vsemohouciho a koho Vatikan nechal upalit,uvarit a nebo milosrdne popravit ve jmenu "Bozi" spravedlnosti,kolik vedcu zaplatilo svym zivotem ,za vyklad jez nebyl v souladu s politikou svate cirkve. pokud si vezmem priklad ze stredoveku,ktery neni nic moc rozdilny k dnesnim dnum,inkvisici mame,tak kral mel na poznani pravdy dvorniho saska, sasek mu rekl pravdu a dostal kopanec,nebot ,tak se za pravdu doposavad plati a je jedno jaky rezim zrovna vladne. Bible sama o sobe je dukaz krvavych obratu, staci jen spocitat,kolik vrazd a kolik valek je tam citovano a dojdete ,ze to je jedna z nejkrvavejsich knih sveta.Realisticky,co svet svetem bude,tak, nasili bude vladnout lidu, jako nutnost tech ,kteri se povazuji za nase soudce a na vic, nasili roste a stale je vetsi a vetsi, nez by se ocekavalo, ze bude naopak se zmensovat. Tak,jak roste touha po mamonu, nadvlade nad svetem, tak pribyva nasili a je uz jedno,jestli predem odsouzenemu se rika extrimista,rebel a nebo fanatik, proste , lide cekaji cele generace na zmenu, ti dole, ti nahore si zadnou zmenu k lepsimu nepripousteji,spise naopak, utahuji remen a upevnuji svoji moc nad lismi i s tim ,ze se osparvedlni,ze jsou k tomu vyvoleni, nebot, dnes se vsude valci ve jmenu nejakeho boha, copak nejde americky vojak s "felkuratem" do pole, co rabbinu zehna svym okupacnim jednotkam v Palestine k zabijeni domorodych obyvatel.
V druhe svetove valce evangelicky knez "zehnal" letadlu startujiciho na svrzeni atomove pumy na Hirosimu, stredem "terce" byla katolicka mise,jen,tak pro zajimavost.
Proto sledujme Vami napsane body,co by svet mel delat, budme trpelivy, jako nasi predkove,kteri trpelive cekali,az jim doba jejich zivota vyprsela, ja si zatim prectu prohlaseni israelskeho generala jez rekl ,ze at krestansky svet chce a nebo ne,tak stejne treti svetove valce se nevyhne, to je mnohem realnejsi a to jeste za svuj zivot stacim stihnout, ten Vas program je na dlouhe lokte a nas zivot, pritom, tak kratky a ONI pracuji na tom,aby byl jeste kratsi.
President Bush, rovnez zduraznil,ze jeho akt proti Iraku je bozim vnuknutim, jako mnoho jinych pred nim se zadusovali,ze oni jsou cisti ve svych zkutcich, ale Buh jim rekl, co maji delat, dokonce i tak zvani zide sveho casu u svetskeho soudu pripravili obzalobu na boha v nekolika billionech dolaru odskodneni,ze je neochranil v dobe druhe svetove valky.
Oprostme se od Boha a sudme nase spatne vskutky samy sebou a nevymlouvejme se na nic jineho,co si udelame,to mame,zadna druha mocnost,zde nema vliv!!!

199425

04.09.2009 07:48

O sionismu a jeho historii

Dnesni sionisti, jsou ve zkutecnosti Chazarsky potomci.

kozoroh 61.?.?.?

Vložený obrázek
http://www.khazaria.com/
-----------
Swedish article: "Återfunnen judisk huvudstad grävs ut" by Carl-Johan Bilkenroth and Bengt Jonsson (Svenska Dagbladet, May 18, 2008)
English article: "Russian archaeologists find long-lost Jewish capital" by Agence France-Presse (September 3, 2008)
English article: "Found: Ancient Capital of 'Jewish' Khazar Kingdom" by Ze'ev Ben-Yechiel (Arutz Sheva, September 4, 2008)
English article: "Scholar claims to find medieval Jewish capital" by Mansur Mirovalev (Associated Press, September 20, 2008) (illustrated)
English article: "Jewish city feared by Stalin is rediscovered" by Ben Leach (The Telegraph, September 24, 2008) (illustrated)
Russian article: "V astraxanskom gorodishche priznali stolitsu Xazarskogo kaganata" (Lenta.ru, September 2, 2008) (illustrated)
Russian article: "Propavshaya krepost' Itil'" by Yuliya Shtutina (Lenta.ru, September 2, 2008) (illustrated)
Russian article: "Arxeologi zayavlyayut, chto obnaruzhili stolitsu Xazarskogo kaganata" (RIA Novosti, September 2, 2008) (illustrated)
Russian article: "Otkrytie Itilya sravnimo s otkrytiem Novgoroda - initsiator raskopok" (RIA Novosti, September 3, 2008) (illustrated)
Russian article: "Arxeologi nashli stolitsu Xazarskogo kaganata" (Point.ru, September 2, 2008, based on RIA Novosti's September 2, 2008 report) (illustrated)
Russian article: "Arxeologi nashli v Astraxanskoy oblasty stolitsu Xazarskogo kaganata" (Vesti - Severnii Kavkaz, September 2, 2008, RIA Novosti's September 2, 2008 report, but with a different illustration)
Russian article: "Xazaram otkopali stolitsu" by Artyom Tuntsov (Gazeta.ru, September 2, 2008) (illustrated)
------------------
Bohaty zdroj informaci, Israel v ramci oslav Chazarske rise stryktne zakrocil, nebot si byl dobre vedom,ze tato oslava by mnohym, jinak netecnym lidem otevrela oci, a tak se oslavy nekonaly.Jake byly najzdy mongolsko-tureckych kmenu na Evropu si muzem dobre precist v mnoha historickych zapisech a tim i dostat odpoved, jak se chovaji dnesni potomci Chazaru k ostatnim lidem, co utvorilo jejich povahove rysy.
Khazaria (586-1083 AD), by Dennis Leventhal
The Khazars, by Peter Wolfe and Jeff Zolitor
The Khazars, by Steven Lowe
The Khazar Kingdom: A Jewish Empire in the Middle Ages, by Rivka Shpak-Lissak

Historians believe the Khazars to be descendents of the Turkik tribe known as the Huns or Hun that invaded and savaged Europe from Asia around 450 AD. The Huns' territories stretched at one time from Central Asia to Central Europe, from Siberia and China to North India. They were a grouping of tribes and bloodlines from the interbreeding with many peoples, including the Chinese and the Sumerians. The Huns are best remembered for their leader, Attila the Hun, who seized power by killing his brother, Buda, after whom the Hungarian city of Budapest was named. Like the Huns, the Khazars spoke the Turkik language and are believed to be the same people. The Khazars controlled a large and powerfu...

Automaticky kráceno

199520

05.09.2009 04:53

O sionismu a jeho historii

RE: Dnesni sionisti, jsou ve zkutecnosti Chazarsky potomci.

kozoroh 59.?.?.?

Poucit se muzete primo z chazarskych zdroju,v Cechach vysla knizka "Posledni Chazari z Podkarpatske Rusi" od pani Jindra Viezelova, v edici PRIMUS, v roce 2002 ISBN 80-86207-45-5, kniha pojednava o starnouci generaci Chazaru-zidu na Podkarpatske Rusi i s historickou dolozkou ,jez upresnuje , to ,co jsem napsal v predeslem clanku.jinymi svovy,Palestina ,nikdy nebyla jejich domovem,dostat Palestinu,byl obrovsky podvod na Spojene Narody a Anglii, ktera jim ji prislibila v roce 1919. Nasledky na krestansky svet jsou znami vsem, kdoz maji historii,jako sveho konicka, to , vsak nemuzete cekat od placenych,zkorumplovanych historiku,nakonec v TV a novinach vyklady k 70 vyroci pocatku druhe svetove valky , to jen potvrzuje.
Nejvetsi chazarskou zemi,po jejich uteku z Chazarska se stalo Madarsko, kdyz nepocitame Spojene Staty Americke, jak to Madarsko snasi se lze docist v prispevku 15 brezna , roku 2007, po nazvem "Israeli troops sent to Hungary".
http://thx1138.wordpress.com/2007/03/15/test-8/
Jeste podrobnejsi do problemu rizeni sveta ,stoji za to precist clanek,jako doplnekk dnesnim udalostem od Henry Makow Ph.D, v clanku "Divide and Conguer-The Rothschilds Gypsy Strategy"
Hungarian Harbinger?
http://www.henrymakow.com/hungary_rothschild_strategy_o.html
Aby, nezustalo jen u toho a meli jsme uplne svetlo, proc jsou valky a kdo na nich vydelava a kdo plati svym zivotem,tak doporucuji si najit trochu dlouhy clanek "Richard Holbrooke-The Zionist Running the War in Afganistan"
Dalsi clanek Vam rekne mnohem vic a ujasni,kdo vlastne je nekorunovany vladce sveta.
----------
Israel's 'Use' Of Its Nuclear Weapons Against US [Archive ... 23 May 2005 ... This is a ver yinteresting article that should be read from the Rense site. http://www.rense.com/general35/isrnuk.htm ...
engforum.pravda.ru/archive/index.php/t-130134.html
----------
"Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it." - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001
------

199596

07.09.2009 02:38

Černé moře se stane centrem ekonomických válek

Kolik milionu lidi vlastne zaplatilo zivotem v tomto boji o moc a mamon?

kozoroh 61.?.?.?

Cerne zlato a "zlatokopove",jakmile se nekde najde olej, tak,jdou vsechny zerty stranou, tady jde o zivot,protoze jde o trilionove zisky a to je boj bez rukavicek. Prakticky dnesni svet stoji na nekolika vynosnych bodech obchodniho podnikani,zbrane, dragy,olej a pridame k tomu farmaticke prostredky vseho druhu (zdravotnictvi).Pod hlavickou boje s terroristy,mame vlasne opionou valku, nebot Taliban zcela vymytil v ramci sveho nabozenstvi opiova pole,ale,zasahla Amerika a dnes Afganistan je 95% dodavatelem opia na svetovy trh a aby Taliban nahodou neukradal a za strzene penize nenakupoval zbrane,tak, makova pole drzi mimo dosah Talibanu,jak jednotky NATA , tak USA a jeste navic soukrome firmy, coz potvrdili i urady Spojenych Narodu, ze produkce opia na svetovych trzich dosahla rekordniho bodu, jako nikdy pred tim. Boj o olej,je uz dnes i historicky dokazan v sesazeni Saddam Husejna v jeho akci v Kuwaitu,kdyz pred tim Dansko-britske spolecnosti dodaly do Iraku vse co potreboval,Amerika se zucastnila dokonce v prodeji bojovych plynu do Iraku,jakozto i dalsich vzorku biologickych zbrani, vse v pristi priprave boje o olej,bakteriologicka kampan toti Saddanovi byla podlozena dodavkami z USA.
http;//www.nytimes.com/2002/08/18/international/middleeast/18CHEM.html?ei-1&e
US ambasador, pani,April Glaspie ujistovala na schuzce, v 25 cervenci 1990,ze USA nemaji naprosto zadny zajem se vmesovat do zalezitosti valek o olej, ze to je vnitrni zalezitost arabskych statu, od tech dob na 1,5 milionu Iracanu ztratilo sve zivoty v obchodu o dragy a olej, na pani Graspie se zapomelo a ona sama druhy den ,jakoby o nicem nevedela, ackoli rozhovor byl otisten od pana David Fingerut z Toronta,jez to publikoval v roce 1993, korunou vseho byla diskuse mezi Ross Perona v poradu NBC,kde doslova rekl Bushovi,ze USA prakticky povolili Hussejnovi vtrhnout do Kuwaitu, na toz bush vyskocil a zarval ,ze se jedna o"Narodni hrdost Ameriky" a k tomu vsemu, i na lzivou propagandu,"vrazdeni deti v inkubatoru:, jez dosly slyseni i v UN, jakozto i na hlaseni CIA,ze plyn proti Kurdum ,neni irackeho puvodu,prece USA vi,co prodali Iraku, ze ano? Proste,pro olej ,neprestava tect lidska krev, takze konflikt v oblasti Cerneho more je vice nez pravdepodobny, cast ropnych poli v carskem Rusku byla majetkem Rockefelera, nebo,snad ne? Stalin vyuzil nelidskych pracovnich pomeru techto delniku k revolucnimu hnuti.
Na svetovou scenu pristupuje dalsi, velmi dulezita surovina,jez bude predmetem boju na zivot a na smrt a to boj o pitnou vodu.

199668

08.09.2009 02:51

Černé moře se stane centrem ekonomických válek

RE: Kolik milionu lidi vlastne zaplatilo zivotem v tomto boji o moc a mamon?

kozoroh 61.?.?.?

S tim Stalinem,Dzugasvilli a nebo,jak si nechal rikat duverne KOba,je to tak,ze on byl v seminari,kde se mel stat knezem,povaz jen, ale,tam uz jej vyhodili za jeho revolucni myslenky, popuzoval lidi proti systemu,pak se z neho stal vlakovy lupic a prepadaval carskou postu a banky,doslo i k vrazdam,z techto takto revolucnich penez doslova zivil,tak rikajic bolsevicke hnuti,coz,bolsevici a jejich "komisari" neradi priznavaji,neni na svete politickeho hnuti,ktere by bylo ziveno z loupezia vrazd, Lenin -Skrrull se o tom moc nesiril,ale,zasluhy jej neminuli,takze,vudce bolseviku,nebo pozdeji komunisticke strany byl revolucionar,lupic.Ono jich tam bylo vice,co by "anarchisticke hnuti,zid Grinevetsky,hodil bombu na cara Alexandra II,v roce 1881,to same na americke presidenty a politiky."Lenin rekl:"Rikat pravdu je burzoasni prezitek." Armand Hammer burzoust,obchodnik s olejem, byl Leninovim pritelem, mel dokonce vyhrazeny pokoj vedle loznice Lenina a do Moskvy se mohl dostavit,kdykoliv chtel,to,ovsem zakladnim clenum bolsevickeho hnuti nerekli,ze,vlastne ,vsichni jsou z jednoho a stejneho hnizda, at ma politickou nalepku,jakoukoliv.Na druhe strane,ucelna lez je vzdy ospravedlnitelna."
Za dobry priklad k nahlednuti do historie s cernym zlatem ,je pripad reckeho rejdare Onassise, ktereho tankove lode ovladaly veskere zasobeni naftou po celou dobu druhe svetove valky mnoha zemi,kdo si kdy pamatuje,ze by Americane a nebo Nemci,potopili jedinou Onassiovou lod s olejm? Standart oil, s dedeckem Bushe, Prescotem se zapletl do procesu "napomahani nepriteli",kdyz nemecke ponorky braly olej na Kanarskych ostrovech, ackoliv USA bylo oficialne ve valce s Nemeckem,ale Standart Oil stale delal svuj obchod s olejem s Nemeckem,takze ,potopena spojenecka lod ,nemeckou ponorkou,jez natankovala americky olej.... myslete si sve, Prescot byl nakonec odsouzen k pokute.Proste se valcilo a Onassisuv olej byl zcela mimo valecne zajmy.Ted k pripadu Ruska, jakmile tak zvanou revoluci,ktera nebyla, se Jalcin zmocnil vlady,tak Rusko bylo okamzite prvni na rade kam tlupa mezinarodnich smejdiru okamzite zkupovala vse co zivi stat,narod, neco takoveho jsme meli v Cechach v dobe privatisace.Prakticky v pocatcich "Perestrojky" se "vyvoleni" dostali na 50% vsech dulezitych zdroju Ruska,pres diamanty,zlato a olej,takze jsme mohli cist jmena ,jako Michail Khodorovsky,Vitali Malkin, Mikhail Fridman,Alexander Smolensky,Anatol Chubais, Vladimir Gusinsky, Michail Khodorovsky,Gaussinsky a jini,coz jsou jedni z te rodiny 300 nejvlivnejsich na svete,kteri ovladaji vic ejak 70% veskereho mineralniho bohatstvi sveta,vlady nechaji zkorumplovat,sasky delat libivou politiku a nakonec prijdou oni ,aby vse pro sebe shrabli,Putin je sice klepl pre sprsty, ale stejne,stale mnozi prezivaji a zde mohu znova citovat Skrula-Lenina:"Jsme-li slabi, chlubme se silou.Jsme-li silni, predstirejme,ze jsme slabi."
Vzpomenme s tak zvanou "olejovou krisi" ve ktere si zvysenim cen za olej,vsichni vlivni,bohati nahrabali neuveritelne castky penez,takze i jejich clen rady,mohl odejit do duchodu s ...

Automaticky kráceno

199731

08.09.2009 05:31

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Hra slov v rukou "zakonodarcu", takze si kazdy vyber sam,jak to je.

kozoroh 61.?.?.?

ústavní zákon č. 1/1993 Sb. ve znění ústavního zákona č. 347/1997 Sb., 300/2000 Sb., 448/2001 Sb., 395/2001 Sb. a 515/2002 Sb.
Česká národní rada se usnesla na tomto ústavním zákoně
Preambule
My, občané České republiky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku,
v čase obnovy samostatného českého státu,
věrni všem dobrým tradicím dávné státnosti zemí Koruny české i státnosti československé,odhodláni budovat, chránit a rozvíjet Českou republiku v duchu nedotknutelných hodnot lidské důstojnosti a svobodyjako vlast rovnoprávných, svobodných občanů,kteří jsou si vědomi svých povinností vůči druhým a zodpovědnosti vůči celku,jako svobodný a demokratický stát, založený na úctě k lidským právům a na zásadách občanské společnosti,jako součást rodiny evropských a světových demokracií,odhodláni společně střežit a rozvíjet zděděné přírodní a kulturní, hmotné a duchovní bohatství,
odhodláni řídit se všemi osvědčenými principy právního státu,
prostřednictvím svých svobodně zvolených zástupců přijímáme tuto Ústavu České republiky
Článek 3
Součástí ústavního pořádku České republiky je Listina základních práv a svobod.
Politická práva Článek 17
(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.
(4) Svobodu projevu a právo vyhledávat a šířit informace lze omezit zákonem, jde-li o opatření v demokratické společnosti nezbytná pro ochranu práv a svobod druhých, bezpečnost státu, veřejnou bezpečnost, ochranu veřejného zdraví a mravnosti.
(5) Státní orgány a orgány územní samosprávy jsou povinny přiměřeným způsobem poskytovat informace o své činnosti. Podmínky a provedení stanoví zákon.
Jen a jen prazdna slova,kdyby tomu bylo ve zkutecnosti,tak by se zadny soud nekonal.Ustava je vlasne nejvyssim zakonem, ale v mnoha pripade podrizuji Ustavu zakonum soudu,pravniku,cimz straci na verohodnosti a nestranosti.99% Je zakonem zakazano a se zbytkem svobody,tedy 1% si delejte co chcete,mate na to pravo.
-----
Co, by pan z Jakes z Ligy proti antisemitismu rekl na tento clanek.Israeli Prof - Israel 'Can Take
The World Down With Us'
Here is one of the stories about the Professor's remarks in January, 2003...
Israeli Prof Suggests Israel Can Destroy
All European Capitals
IAP News) - An Israeli professor and military historian hinted that Israel could avenge the holocaust by annihilating millions of Germans and other Europeans.
Speaking during an interview which was published in Jerusalem Friday, Professor Martin Van Creveld said Israel had the capability of hitting most European capitals with nuclear weapons.
"We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch them at targets in all directions, perha...

Automaticky kráceno

199738

09.09.2009 06:57

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hra slov v rukou

kozoroh 61.?.?.?

Vložený obrázek
Co si mysli pan Jakes-stein,mysli ,ze tito zide jsou take antisemiticti?
Nakonec ,Israel svoji politikou rika ,"Israel pro Israelce,tedy zidy, muzou Cesi rikat ,cechy pro ceske obyvatelstvo, to by pan Jakes musel sbalit kufty a nesmel by se dopustit neceho, co by se dalo oznacit anticestvi.
Nakonec ,ta liga v boji proti antisemitismu,co podporuj epolitiku okupacnich vojsk v Israelu na palestinskem uzemi neni k zahozeni,jde je o to ,ze Cesi muzou zacit se skupinou proti antikrestanstvi,"Liga na obranu krestanu."Podivat se na Talmud a tam by se dalo zacit,ocistovat od nenavistnych prikladu,co myslite?
----
Status of Non-Jews
"Only the Jews are human beings, the non-Jews are not human beings, but beasts."
(Kerethoth 6b p. 78, Jabmuth 61a)
"You Israelites are called men, for which the peoples of the world do not deserve the name of 'men,' but that of beasts."
(Babylonian Talmud, Baba Mecia, page 114, column 3)
"The children and descendants of a stranger (non-Jew) are like unto the issue of beasts."
(Babylonian Talmud, Jabnuth, page 94, column 2)
"The non-Jews were created that they might serve the Jews as slaves."

----Moses Maimonides: Advocate of Extermination

Moses Maimonides: Advocate of ExterminationMaimonides, Mishnah Torah, (Moznaim Publishing Corporation, Brooklyn,
New York, 1990, Chapter 10, English Translation), p. 184: "Accordingly, if we
see an idolater (gentile) being swept away or drowning in the river, we should
not help him. If we see that his life is in danger, we should not save him." The
Hebrew text of the Feldheim 1981 edition of Mishnah Torah states this as well.
Immediately after Maimonides' admonition that it is a duty for Jews not to save
a drowning or perishing gentile, he informs us of the Talmudic duty of Jews
towards Goyim, and also towards Jews who deny the Talmud. Maimonides,
Mishnah Torah, (Chapter 10), p. 184:
"It is a mitzvah [religious duty], however, to eradicate Jewish traitors,
minnim, and apikorsim, and to cause them to descend to the pit of destruction,
since they cause difficulty to the Jews and sway the people away from God, as
did Jesus of Nazareth and his students, and Tzadok, Baithos, and their students.
May the name of the wicked rot."
"There was no such thing as Palestinians ... They did not exist." - Former Israeli Prime Minister Golda Meir (The Sunday Times, 15 June 1969).

199922

10.09.2009 02:35

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Myslim ze by vsichni kdo se zde brouzdaji s TICHYM souhlasem

kozoroh 59.?.?.?

Pise se pise, ale,pravdu nenapisou,zustane jen spousta popsaneho papiru plny polopravd a lzi,svet, lide, prakticky ani o pravdu nestoji. Presto se nekdy najde vyjimka, jako je kniha od historicky, pani Jitky Gruntove, ktera se dopodrobna zabyvala osobou Oscar Schindlera a na zklade dochovalych dokumentu a jeji studie, neni Oscar Schindler tim, co jej media a politici bez patere oslavuji.
Dokument z roku 1938 z rejstriku trestu jasne rika ,ze Oscar Schindler byl zatcen na zaklade provadene spionaze proti Ceskoslovenske republice, co by Ceskoslovensky obcan a tim s edopustil podle zakona velezrady-vojenske zrady, podle zakona cislo 50/1923 na ochranu republiky.Kniha vysla v roce 1997 a ma technicke cislo ISBN 80-85947-22-6 V PROVEDENI Barrister& Principal, 1997, kde se dopodrobna dozvite o pravem Oscar Schindlerovi, nakonec i jeho zena Emilie se o nem vyjadrila , velmi kriticky. K vykonu vojenske spionare na Ceskoslovenskem opevneni nedoslo, v dusledku Mnichova, jinak by lidumil Oscar Schindler neexistoval, zvojenskeho zradce ,udelat "hrdinu" to da fusku. Nakonec ,takovych propagacnich hrdinu pro vladnouci elitu najdeme vic, vzpomenme Fucika a jinych.
Mimo jine v publikaci Weisenthal centrum se muzeme docist , ze Saddam Husein ma plynove komory na likvidaci zidu, samozrejme,ze tak zvanemu "nositelu miru" nemuzem vyvratit ,ze to je hloupost, kdo ze soucasnych politiku by si vubec neco takoveho mohl troufnout, takovy "krestansky" politik se jeste nenarodil, to same s Fucikem,kdo si mohl za dobu komunistu rici,ze Fucik byl nakonec kolaboroval s nacisty,kdyz,udajne chodil po Vaclavskem namesti a ukazoval na cleny "odporu".Historii pisi vitezove a tak i dnesni zakony a pravdy delaji vitezove, prehodnotme ,kdo vlastne druhou svetovou valku zacal a kdo z ni opravdu vysel ,co by vitez,podle dnesni celosvetove cenzury je to denne znat na nasem zivote.

200001

10.09.2009 02:49

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Hra slov v rukou

kozoroh 59.?.?.?

Co, se vsechno neda udelat s tim "potlacovani prav a svobod cloveka" a dodat v zalobe "...umyslu zpochybnit podstat a rozsah tohoto genocidea".
Takze, oni zide a ta liga proti antisemitismu zduraznuji holocaust , tedy cislo 6 milionu, coz ma odvest pozornost od 60 milionu krestanu, jez padli v dobe druhe svetove valky, tak to vypada, ze obeti byli jen zidovske a nikdo jiny.To je take spochybnovani zkutecnosti, neucta k 60 milionum krestanu, v praxi, odvadeni pozornosti, vymyvani mozku jednostrannou informaci. Na druhou stranu mame vubec nejake zakony na nezakonne preklady clanku a nebo, cteni, takovych clanku a nebo, vubec myslet , nez je Ligou proti antisemitismu "povoleno" delat cenzuru a urcovat,co je spravne a co ne.
Jak, pozna ctenar ctouci noviny a nebo knihu, co ma cist a co je mu zapovezeno? Nemluve o internetu, ktery musi mnohe, doslova "zrat".
*"Nebo jine nacisticke zlociny i niz neni " POCHYBNOSTI" jiz od zaveru Norimberskeho tribunalu"!
Jak, prikladne, v techto dnec oslav-vzpominek na zacatek druhe svetove valky, pred 70 roky se rusky predstavitel Putin dostal v Polsku do debaty o zavrazdeni 22 000 vojaku a inteligence v Katyni, z rukou NKVD, za,coz, v tom Norimberskem procesu, po priznani vrazdy polskych vojaku a inteligence v Katyni, byli ,dle "prava" obeseni, takze se Norimbersky soud zcela mylil a otazkou je jak dosahli priznani, jakozto i priznani jinych v tech "nepochybnych rozhodnuti a zaveru v Norimbergu.
http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/artickle-1210264/Putin-condemns-Mosco...HISTORY BECOMES A BATTLEFIELD AS PUTIN FLIES INTO POLEND.
http://www.independent.co.uk/news/world/europe/history-becomes-a-battlefield-as-put...

200003

11.09.2009 04:37

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Kdyz uz chceme mluvit o zidovstvi,tak cteme prispevky zidu samotnych

kozoroh 59.?.?.?

Tak napriklad z ust samotnych,tak zvanych zidu:"
"One of the major problems with Israeli democracy is that it hasno constitutional guarantees of human rights. To my knowledge it's the only functioning democracy without such provision."
Asa Kasher, Israeli philosopher,
[in BRANDT, J., 2000, p. 10]"
Ze strany prodejnych krestanu, kteri vic citi s Israelem nez s Ceskou republikou, jakozto i v soudnictvi, avsak vezmeme si priklad ze samotneho Israelu:By John Masanauskas

Isi Leibler
Melbourne - Jewish leader Isi Leibler, a staunch defender of Australian multiculturalism, says the policy has no place in Israel.
"This is a country which was set up and created as a Jewish country for the Jews," he told a Jerusalem newspaper.
"Thus an Orthodox Jew learns from his earliest youth, as part of his sacred studies, that Gentiles [non-Jews] are compared to dogs."
Israel Shahak, Jewish History, Jewish Religion, Pluto Press, London 1994, page 94 (ISBN 0 7453 0818 X)
Stale mluvime o tak zvanem antisemitismu,
The Guardian,Saturday July 3, 2004, Vikram Dodd, "Howard airs family's Auswitz ordeal" Interviewer Sue Lawley"
While at Auschwitz, she had been in a gas chamber three times and for various reasons-once they actually ran out of gas-had got out to tell the tale:
The Montreal Gayette-August 5, 1993, St.Laurent= napsali doslova, že 11 letý Moshe Peer přežil v koncentračním táboře Bergen=Belsen šestkrát plynování.
"Author recounts experiences in Nazi concentration camp"
------------------
Israeli Spokesman Says We Control Stupid Americans
Written by www.daily.pk
Sunday, 01 February 2009 01:09
Co chteji vycitat panu Stworovi,kdyz na semitickych prohlasenich o holocaustu jsou absolutne nemozne veci, sice na ne politici kyvaji hlavama ,co by s uznanim, ale,vsichni jsou skryti karieriste prodat svou babicku za par sestaku, lide, zcela bez moralky a zdraveho usudku.
Takze,"stupidni Americane", uz maji toho dost,pan Wilson zarval na presidenta Obamu, "Ty lzes!", clanek" Rep Wilson shouts to Obama during speech:You lie!
Israeli healthcare while US states go broke*
Takze, v USA se zdravotnim programem to bude vselijake, jedno je jiste, ze mnozi vidi v podpore statu Israel,jako cistou vlastizradu na americkem lidu, mnozi uz nechteji byt cleny israelske kelonie a to zmeni ovzdusi v celem svete.

200093

11.09.2009 06:16

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou

To, uz tu bylo, jenze, ted, to chteji udelat ve vetsim provedeni.

kozoroh 59.?.?.?

Prece jsme meli, jedno centralni rizeni cele,tak, zvane Warsavske smlouvy,organisovane jednim smerem na Moskvu. Rusko samo o sobe se stalo svetovou politickou laboratori,kde bolsevicka revoluce ukazala svetu ,jak se da zmenit vlada jednoho statu za 100 milionu obeti, to co udelali tam ,dnes chteji ve vetsim meritku a to celosvetove,dnes ,na to maji prostredky a i silu.Zakladem bude a nebo uz je , utvoreni jedne svetove banky, samozrejme ,pozdeji s jednou svetovou menou a s jednim svetovym vedenim.Kdo bude pocitat penize, je jasne uz ted,to budou Ti ,co maji z nabozenskeho presvedceni nepracovat manuelne, takze, to co se stalo v Rusku muze byt prikladem pro celosvetovou revoluci. Mnoho politiku horuj epro svetovou vladu, zejmena Ti, jez mysli,ze tam budou mit pro sebe kreslo take. Nakonec ,si najdeme ,kdo platil, financoval , tu tak zvanou bolsevickou revoluci.WCPAGREN.ORG UZ DAVA DOHROMADY CELE ROKY "Svetovou konstituci" a "svetovy parlament", k tomu pripocteme "osvicence" a Bildaberskou skupinu a kdo vi ,koho jeste, zejmena ,kdyz se tvrdi ,ze svetovim mestem bude Jerusalem.Politici se snazi namluvit lidu,ze mnohe problemy je mozno zvladnou celosvetovim rizenim,ackoliv,tito politici nezvladaji,ani sve problemy ve svych drzavach,zemich.V roce 1967 se seslo 300 delegatu k jednani,kdo je delegoval,navrhnul,zastupovat Vasi zemi pri volbe svetoveho parlamentu, je otazka,samozrejme ,tito delegati utvori cleny svet. parlamentu a svetove vlady.Prvi sezeni se konalo ve Swicarsku a Wolfach , v Zapadnim Nemecku., tedy v dobe , Vychod, Zapad,ale , spolupracovali vsichni na myslence jedne svetove vlady,za SSSR jmenujme Alexeje Abrikosov,dostal Leninovu cenu miru,za tehdejsi Ceskoslovensko to byl doktor Josef Charvat, v predsednictvu zdravotnictvi, a mnoho jinych. Otazkou dneska je ,jak jsou daleko ve svych planech, devate sezeni ve dnech 11-14, v roce 2006 v Tripoli, v Libii, posledni,desate sezeni bylo Kara v Togu, v cervu 2007.Od doby pocatku sezeni se ustanovila "Federalni Konstituce Zeme" v Troi, v Portugalsku, v roce 1991, otazkou je,kdo to plati,300 delegatu v hotelech neni financni malickost,ze ano?
Takze,velke plany,z mnoha stran, kdo bude prvni "u vesla" je otazkou casu,ale, myslenka jedne svetove vlady a jednoho parlamentu, je realna, zejmena,kdyz dnesni svet uz ma trilionare a bilionare, milionare uz ani nepocitam.je jedno ,jaky polticky system ma kazdy politicky jednotlivec, nakonec se v rozdelovani kresel, vzdy nejak dohodnou, kdyz je to zakladem jejich kariery,ze ano?

200096

12.09.2009 04:16

4. díl - Ukování „nového světového řádu“ pod jednou světovou vládou

RE: něco ke komunismu

kozoroh 59.?.?.?

Vložený obrázek
Zidovsky rabin to rekl presne: Kdyz reknu komunismus,tak, myslim judaismus, kdyz, reknu,judaismus tak myslim komunismus!
--------
1. Genocide of those races that they viewed as inferior. An estimated 120 million people were murdered by the Communists in the last century alone. Communist murders accounted for almost 75% of the world total!

2. The elimination of the middle class. Remember the Illuminati seek to build a global Republic as envisioned by Plato. This consists of a ruling class, a military class and a Merchant/Banking class. The rest of the population exist only as slaves.

3. The destruction of organized religion is an Illuminati goal. Many of those killed in the former USSR were Catholic and Orthodox clergy
----------------
Jak komunisti rikali, "Velky Marx"jinak Kissel Mordechaj daval priklad delnikum, jak zit, on, osobne se svym delnicko-rabbinskym pozadim,zenat se slechticnou,od ktere se nechal vydrzovat, nikdy poradne nepracoval,jako vetsina z nich, drzel sluzku,kterou neplatil a jeste ji privedl do jineho stavu,takze musel zasahnout Engels, co by prispevkem na alimenty, tak tenhle "vudce" si v zivote nevydelal sam od sebe na chleba.Jejich beztrestnost za smrt 120 milionu lidi, je odstranena antisemitismem, nebot kazdy jiny ma narok na odplatu za spatne ciny,jenom,oni ne, tak,jak v Sametovce se hned vyskytlo heslo, "Nejsme,jako oni!"na coz cesky narod doslova skocil se svym humanismem,ktery nebyl na miste.Meli drzet zidovske, Oko, za oko a zub, za zub!. Ze si jsou dobre vedomi, co provadeji spatneho, tak prikladem dnesnich dnu je Amerika, 40 milionu pod hladinou zivotni urovne, pan Greenspan a jini si musi mnout ruce.Ne,vsak vsichni, nejvetsi prodej zbozi je v munici a ve zbranich, Americane,asi nebudou delat zadna hesla.
Vložený obrázek
President Regan signed Presidential Director Number 54 in April of 1984 that allowed FEMA to activate a secret national readiness exercise. This exercise was given the code name REX 84. The purpose of the exercise was to test FEMA's ability to assume military authority. REX 84 was so highly guarded that special metal doors were installed on the fifth floor of the FEMA building in Washington, D.C.
-------
SHUVA (The Israel Emergency Aliyah Movement)

website: www.shuva.net

is calling upon American Jews to "pick up,pack up, and COME HOME

TO ISRAEL BEFORE ITS TOO LATE!

" The detention camps are an ominous sign

that what happened in the HOLOCAUST ...

CAN HAPPEN AGAIN,... EVEN IN America!!!
HISTORY HAS PROVEN THAT WHEN THE ECONOMY OF A COUNTRY

FAILS...JEWS ARE BLAMED AND BECOME THE VICTIMS OF VIOLENT HATRED
[zmaten]

200167

15.09.2009 03:27

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Nenechte se zastrašit

kozoroh 61.?.?.?

Ale, vida, kdyz bude mezinarodni zidovstvo na tom trvat, tak,jak vydali Zundela, nejdrive jej donutili vystehovat se do USA a potom uz to jelo samo, Australie dela to same, proste ,nikdo mezinarodnimu zidovstvu nedokaze rici ne, nakonec pan president Bush to rekl jasne ,ze specialni jednotky v "boji proti terrorismu" muzou zasahnout kdekoliv na Zemi v jakekoliv state a to jakymkoliv zpusobem.To same si dela mOssad,ktery ,prave v te Kanade zavrazdil sve "odpurce" a odpurcem je kazdy ,kdo neni,tak zvany zid, ale i zide na cerne listine jsou sikanovany,jako profesor Finklstein a jini,proste ,pred nimi nikdo nema moznost ukrytu i v tech tak zvanych krestanskych zemich, takovy evangelisti jsou cely bez sebe poslouzit "vyvolenym",kolaborace krestanu a politiku nedava zadne bezpecne zaruky svym vlastnim obcanum a tak to tak vezmete a nedelejme si svet naruzovo.Israel nikdy nedodrzel zadna pravidla ,zadne mezinarodni zakony a proc je nedodrzi,protoze "krestansti politici" je nedodrzuji take. Prikladem jsou politicke tahanoce o Palestinu a vysledek je ,ze Israel stale zabira vice a vice palestinske pudu,vrazdi ,unasi,a stale buduje sva nova sidlisteza penize krestanske Ameriky a kdo v Americe proti tomu muze neco delat, president se zvoli uz s tim ,ze bude podporovat zidovskou,celosvetovou politiku,senatori ,jakby smet, ty dokonce s tim pocitaji, jako uz se samozrejmou veci.Proto, pripustme ,ze cely svet je zkorumplovany, kdo je min ,tak,jako muslimove, tak je oznacen pred celym svetem za nepritele, takze,proces v Cechach bud ejen odrazem korupce politiku. Rikat lidem pravdu je mezinarodni zlocin a ten se tresta, takze,pan Stwora se musi mit sakramentsky na pozoru a udelat vse ,aby zneschopnil zalobu jejich vlastnimi zakony,ktere se daji vykladat ruzne,takze ,znalci prava si mohou sami urcit a nebo je jim urceno,kterou cestou maji jit, tim ,padem je uz rozsudek stanoven driv ,nez proces zacne.Takova je bohuzel zkusenost "prava" tohoto sveta, hon na carodejnice preckava stoleti,jen nazvy se meni.Nedelejme si falesnou nadeji.Kdyz Kryl zpiva , Ti,co kazi o pravu.....
Prectetesi clanek "The Israeli Occupation of America:How Israel Gained Control of America Foreign Policy and Publik Openion" a nebo"The New Israel Lobby".

200339

15.09.2009 04:24

Pochybuji…

RE: Utahování opasků ?

kozoroh 61.?.?.?

My si utahujem opasky a oni,si je povoluji, protoze jim to hloupost a zkorumplovanost krestanskych politiku umoznuje.Tady jde o hodne a hodne penez ,kazdy ,kdo zpochybni holocaust ohrozuje tento nevysychajici pramen prijmu, jen , povazte ,ze Nemecko odskodnuje stat Israel,ktery v dobe druhe svetove valky neexistoval,to je jak platit alimenty na dite ,ktere se vam narodi az po peti letech.Kdyz by se provalilo,ze holocaust je podvod, tak,kdo mysli,ze by vyvoleni na nasledek lzi vratili bezpracne obdrzene penize, ktery politik,ktery soud by si to na ne mohl troufnout, takovy "hrdina" se jeste nenarodil.Kdyz Nemecko platilo prvni odskodneni statu Israel, tak to bylo 3 biliony marek a hned pozadovali dalsich 500 milionu po kancleri Nemecka, Adenaurovi, roce 1988.V pravde receno Nemecko platilo sest bilionu,ale castka se zvysila na sedm bilionu, dale a dale a nakonec 60 bilionu a dalsimi pocty,85.300 bilionu v markach (1 june 1979), ale to stale nebylo konecne placeni, nasledovalo dalsich 82,717 bilionu (1 January 1989), 37.073 bilionu a potom celkova platba delala 119,790 bilionu k datu 1 Septembra 1989, kolik od te doby Nemecko platilo na vic uz se vymyka normalni predstave. Dalsi pozadavek ,byl odskodnit jednotlivce za majetky a pozemky a jine, v castce odpovidajici k dnesnim cenam, tak ,uz vite proc na celem svete ceny pozemku a nemovitosti vylitli tak rychle nahoru.Aby nezustalo jen a jen u Nemecka ,tak se pojisteni a tahanic eo majetky prenesly do vsech evropskych statu, Americane za cenu osvobozeni musi nahradit co ukoristili z vlaku,jez vyjel v poslednich mesicich valky z Budapeste, coz,mnohym svetovym odpurcum propagandy vrta hlavou,jak tak cenny ,doslova zlaty vlak s nakradenym zidovskym majetkem mohl project z obklicene Budapesti "Rudou armadou", proste ,zazraky.Proste,platba bud etrvat dokud bude existovat Nemecko,to, hodne Nemecko,Vychodni,zadne odskodneni neplatilo, tam byl zcela jiny poradek,byvaly nacisticky general byl novym generalem Vychodniho Nemecka ,komunisti ve vlade a ministr vnitra Wolf, co by "odskodnenec" a mnoho jinych ve vladnich mistech.
"The fact that the Yad Vashem memorial site was already being planned in 1942 reveals a functionalist relationship to the Holocaust ... Thoughts had turned to the immortalization of the Shoah even while most of the victims were still alive."
--------
An interesting insight to the Holocaust Industry can be found here.... http://globalfire.tv/nj/03en/holoindustry/holopayments.htm ...

Vložený obrázek

. Let us examine the facts. Nearly 80 per cent of Jews who perished in the Holocaust lived in Russia and Poland. Russian Jews, living under Communist rule, had nothing. Polish Jews had next to nothing ...
--------
15June , 2009 Kiev.
Last July, the Ukrainian Security Service released a list of high-ranking Soviet state and Communist Party officials -- as well as officials from NKVD, the police force of Soviet Russia -- that essentially blamed Jews and Latvians responsible for perpetrating and executing the famine be...

Automaticky kráceno

200341

15.09.2009 12:04

Děkuji České televizi

Co, by delal pravni rad,nerad v teto situaci?

kozoroh 61.?.?.?

Tak, pan Stwora se odvazil,vedome a nevedome ,uverejnit preklad jez se dotyka svatozare holocaustu a ovsem neprimo naroku statu Israel na odskodneni za 24 brezen 1933,jestli tomu rozumite.Co, kdyz se naskytne takova situace,mnohem horsi ,nez nazvat jeste pred soudem,bez dukazu ,zeje pan Stwora pochybovacem holocaustu,protoze uverejnil neco,co svetovladcum nejde pod nos.TAKZE,CO UDELA SOUCE A STEZOVATEL,KDYZ , TREBA PAN NEVE GORDON,POLITICKY PROFESOR UCICI NA ISRAELSKE UNIVERSITE,KTERY VEREJNE RIKA,ZE ISRAEL JE RASISTICKY STAT,KDYZ SOUDCE NEBUDE VEDET,ZE TENTO PROFESOR SE RADI MEZI TAK ZVANE ZIDY ,TAK ,KOLIK DOSTANE.Co ,takovy rabbin ,ktery souhlasi ,aby na uzemi Palestiny se utvorili dva staty,co ten by dal za praci zalobci,kdyby ten nevedel ,ze je zid?
Prikladu mame dosti,je neco vice nez tisic ,tak zvanych "sebe nenavidenych"jez nesouhlasi s politikou zionistu,od profesora finklsteina a z po profesora Fergusena. V dobe druhe svetove valky pro spojence vznikla prekerni situace ,kdyz velitel generalniho stabu Nemecka ,jez mel pod sebou s plnou duverou Hitlera ,general Miklstein se octl v rukach vitezu,co mu prisit nakrk ,kdyz svym puvodem byl zid, podleNurimberskych zakonu.Co , delat v situaci,kdy velitel koncentracniho tabora byl za vykradani balicku cerveneho krize ,odsouzen nacistickym prokuratorem ,k poveseni a to verejne, pred ocima vsech veznu,jeho zena ,tam rovnez byla dozorcem.Cerveny Kriz mel presne seznamy,dle dorucovanych balicku zidovskym veznum,ne jinym,kolik jich je v tabore ,proto dodnes se moc media nezabyvaji zkutecnym poctem veznu,mimo jine,nikdy ,zadny Cerveny Kriz nenavstivil tabory Gulagu. , natoz mluvit o balickach ,jez pro zidy ,byly povoleny velitelstvim tabora.
Takze,mnozi ,tak zvani zide protestuji,cimz prekracuji lajnu svetove zdrzenlivosti mnohem vic e,nez pan Stwora ,ktery jen zverejni,co dostane na stul,co je proti a co je pro,zcela demokraticky,to je to,co je v podstate trestne,udrzet "stado' v temnote?
Nakonec ,ctete samy o protestu zidu na Toronskem filmovem festivalu.
http://blog.amnestyusa.org/middle-east/film-makers-actors-and-activists-boycott-toro...
Mezi protestujicimi,tedy mozna antisemitisty a nebo popiraci holocaustu,kdo vi,co mocni maji na mysli,jsou JANE FONDA A DANNY GLOVER,MUZIKANTI DAVID KLEIN A HOWARD ZINN ,Richard Moore A JINI,CO S NIMI BY SOUDCE V CECHACH DELAL?
Jedno je nad slunce jasne[vyplazený jazyk]apeztejsi, jsou mnohem horsi papezeo byvalych kandidatech rodne strany ,plati to same.

200384

16.09.2009 05:23

Děkuji České televizi

Napomahat ke kriminalite je trestne ,nebo snad ne?

kozoroh 61.?.?.?

Ten ,kdo lze a na zaklade lzi utrzi penize, tak dela kriminalni cinnost, komuniste to meli tak pojistene,ze ten kdo neohlasil jakykoliv prestupek proti statu-komustum byl spolupachtelem, v zapadnich zemich ,tak zvanych demokratickych je zakon formulovan priblizne, jako nespolcovat se se zlocinci. Takze ,je-li cesky soud ve svem pravnickem rozhodnuti na omylu, vramci svetove propagandy,tak , soud sam o sobe nepravym rozsudkem, napomaha lzi a tim i financnim ziskum z teto lizi, tudiz,vedome napomaha trestne cinosti.Je nam vse jasne ,ze kdyz piskli v Moskve,potom ve Washingtonu a ted z Tel Aviv,tak,dotaz zpet je,jak vysoko maji povyskocit.Nahledneme na koren problemu ,z posic e,tak zvanych zidu,kteri v rizeni rabiny dodavaji cisla do Svetoveho Almanachu a tam shledame ,primo zazraky ,nad zazraky.Posudte samy.
World Almanac, 1940, pg. 129: World Jewish Population- 15,319,359
World Almanac, 1949, pg. 289: World Jewish Population- 15,713,638
World Almanac, 1996, pg. 646: World Jewish Population- 14,117,000

Dodavam ,ze cisla jsou dodana zidy samotnymi.Svetova encyklopedie rovnez udava statisticka cisla;World Almanac, 1933, pg. 419 -- 15,316,359, ["The estimate for Jews in the above table is for 1933, and is by the American Jewish Committee"
World Almanac, 1936, pg. 748 -- world jewish population = 15,753,633
World Almanac, 1938, pg. 510 -- world jewish population = 15,748,091, with 240,000 in Germany
American Jewish Committee Bureau of the Synagogue Council, 1939 -- 15,600,000
World Almanac, 1940, pg. 129: World Jewish Population -- 15,319,359
World Almanac, 1941, pg. 510: World Jewish Population -- 15,748,091
World Almanac, 1942, pg. 849: World Jewish Population -- 15,192,089 ("Jews include Jews by race not necessarily by religion")
World Almanac USA, 1947, pg. 748: World Jewish Population -- 15,690,000
Prakticky,jak muze nekdo popirat holocaust ,kdyz se neuskutecnil.

Vložený obrázek

http://christianparty.net/Auch_dees.jpg
Takze ,to cele je jak presne scitani ,nepresnych cisel a vysledkem je presny omyl.Nakonec v procesu s Eichmanem a Dr. Kostnerem vysly velmi neprijemne veci na povrch, kdyz Dr. Kostner mel volnou jizdenku po cele Nemci obsazene Evrope, jel i do Svycarska a mluvil jmenem vseho zidovstva s nacistickym aparatem, mel ,kdykoliv pristup k Eichmanovi, ten ,byl na pozvani zionistu,pred valkou v Palestine.
Dobra kniha je od pana Oscar Finshtein "I`LL sell you MILION JEWS,ISBN;0-8158-0517-9, ktera da nahlednout,jake bylo pozadi styku mezi Eichmanem a zidovskymi predstaviteli, co nas dnes nuti a trestaji, za neco,co nebylo.Pan Oscar Finshtein by byl dnes take popirac holocaustu, ze ano?

200447

16.09.2009 06:39

Děkuji České televizi

RE: Co, by delal pravni rad,nerad v teto situaci?

kozoroh 61.?.?.?

Prejdeme do dnesnich dnu,jak se da vydelat na tak zvanem holocaust i z druhe strany,pan Soros ,madarsky zid nas o tom poucil na TV programu, Sedesati minutach, reporterem, panem KROFT, zde original rozmluvy.
Soros has repeatedly called 1944 “the best year of his life.”
In an article in the Wall Street Journal, Joshua Muravchik notes that, “70% of Mr. Soros’s fellow Jews in Hungary, nearly a half-million human beings, were annihilated in that year. They were dying and disappearing all around him, and their numbers no doubt included many whom he knew personally. Yet he gives no sign that this put any damper on his elation, either at the time or indeed in retrospect.”
During an interview with “Sixty Minute’s” Steve Kroft, Soros was asked about his “best year:”
Sweetness & Light
KROFT: My understanding is that you went out with this protector of yours who
swore that you were his adopted godson.
SOROS: Yes. Yes.
KROFT: Went out, in fact, and helped in the confiscation of property from the Jews.
SOROS: Yes. That’s right. Yes.
KROFT: I mean, that sounds like an experience that would send lots of people to the
psychiatric couch for many, many years. Was it difficult?
SOROS: Not, not at all. Not at all.
KROFT: No feeling of guilt?
SOROS: No.
Of course he didn’t feel guilty. Soros has the moral depth of a clam. Nonetheless, he has said, “my goal is to become the conscience of the world.”

Co, ctenari myslite,bude Soros oznacen za antisemitistu,kdyz sve bohatstvi delal na zabavenem zidovskem majetku?
Myslite,ze bude "obetem" vracet zabaveny majetek a nebo je financne odskodni.
Da ,se jeho "obchodni" cinnost nazvat, popirani a nebo, primo znehodnoceni holocaustu?
Z, jeho cinnosti ,vychazi na verejnost zkutecnost,ze naciste dali do rukou zida ,zabaveny zidovsky majetek,aniz by byli sami zucastneni?
Muze , pan Soros za svou obchodni kolaboraci s nacisty zkoncit u soudu a byt zbaven ,jakekoho koliv obcanstvi?
Dovolil by si cesky soud, to co si dovoluje na pana Stworu, co tomu rika jeho zalobce, zaloval by take pana Sorose pro potirani holocaustu a nebo dokonce znevazovani obeti, takhle to vypada na dobry kseft,sam Soros rika" MA NEJLEPSI LETA".
Pan , Soros nema zadne vycitky svedomi,proc jej musi mit cela krestanska obec.
Uci se deti a nebo vnoucata pana Sorose o holocaustu?
Kde, je LIGA za potirani antisemitustu, nekam se nam ztratila.
http://canadafreepress.com/index.php/article/14700
Doufame ,ze vsudepritomny svetovy tisk otiskne tento tak zajimavy rozhovor v ramci pravdive historie, urcite se vsechna media prekonaji v podani tak dulezite zpravy,coz i mnozi prezivsi holocaustu si radi v Israelu pripomenou i kladne stranky,jak se dostat k penezum i pres mrtvoli.
...I recall seeing a television program on revisionism a few years ago which closed with Deborah Lipstadt making some statement to the effect that: the real purpose of Holocaust revisionism is to make National Socialism an acceptable political alternative again.
Gas chambers again. The Jewish weekly "The Jewish Press" (New Yo...

Automaticky kráceno

200450

18.09.2009 02:44

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

I pan MP Mohammad Barekeh lze take, vsichni lzou dozajiste,ale...

kozoroh 61.?.?.?

Lzi,pomluvi,svet vidi jen spatnost na zidech a statu Israel,ktery je jedinou demokracii a ostrovem svobody v tom arabskem svete,ktery musi odolavat rasismu a antisemitismu a pomluvam toho 5% nekontrolovaneho Israelem tisku a TV.
Israeli lawmaker Mohammad Barakeh has backed organ harvest allegations against Tel Aviv over its practice of keeping the dead bodies of slain Palestinians.

"We have the right to question the reasons why Israel is keeping the bodies of martyrs and what secret they seek to preserve," the chairman of far-left Hadash party said in Nablus on Tuesday.


Vložený obrázek

Left-of-center Hadash Chairman KM Mohammad Barakeh


----------
"One of the major problems with Israeli democracy is that it has
no constitutional guarantees of human rights. To my knowledge
it's the only functioning democracy without such provision."
Asa Kasher, Israeli philosopher,
[in BRANDT, J., 2000, p. 10]
--------------------
Takze, ctenari a mnozi obhajci Israelu a svetoveho zidovstva, jaka je pravda od prohlasovani ,ze israelska armada je nejmoralnejsi armadou sveta a zpravy-lzi o kradeni lidskych organu je jen pustou pomluvou antisemitistu?
Najdeme si clanek "Israeli MP back organ thef report", http://www.presstv.ir/detail.aspx?id-105697
kde israelsky zakonodarce Mohammad Barakeh podporuje a to verejne ve sve vlastni politicke levicove strane Hadash tento problem na zaklade "pomluv" , jak svedskeho tisku, Affonbladet, ,tak ,postizenych palestinskych rodin.
Otazka zni jsou tela palestincu pouzita, po tom ,co byla ukradena? Ano jsou.
Podle palestinskych zaznamu Israel drzi ve svem vlastnictvi na 275 tel, zavrazdenych Palestincu.Pokud se vratime o neco zpet, tak clanek od pana Israel Shamir je pravdivy.
Israeli Army Body Snatching
Palestinians For Organs
While the campaign was running, young Palestinian men started to disappear from villages in the West Bank and Gaza. After five days Israeli soldiers would bring them back dead, with their bodies ripped open.

(Obviňování náboženství cenzurováno. –Moderátor)

200626

18.09.2009 03:00

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

RE: Zase propagandisticke lhani

kozoroh 61.?.?.?

Menachem Begin-Israeli Prime Minister 1977-1983[překvapení]ur race is Master Racr.We are divine gods on this planet.We are as different from the inferior races as they are from insects.In fact,compared to our race,other races are beasts and animals,cattle at best.Other races are considered as human excrement.Our destiny is to rule over the inferior races.Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron.The masses will lick our feet and serve us as our slaves.
--------
French Break Up Jewish-Zionist Child Sex Ring
Say Gang Which Kidnapped Eight Year Olds Protected By Politicians, Police 3/3/2004 5:45:56 PM
Paris, France -- A Jewish child sex ring operating from the Zionist entity kidnapped French girls as young as eight, raped them, and murdered them, according to the testimony given in open court today by accused accomplice Marc Dutroux.
Dutroux is being tried for six counts of rape and four counts of murder, including the murder of one Bernard Weinstein, described on CNN as "a Frenchman", and in reality one the ring's Jewish masterminds with alleged organized crime links in the Zionist Entity.
Dutroux testified that this Zionist-Jew child sex ring, part of an international porn cartel, was protected by both French police and French politicians, both of whom has been bought off by France's powerful Jewish lobby.
---------
A very holy religion

"Wether she be a child of three or an adult ... because he had wilful coitus with her, she must be killed, as is the case with a beast, because through her a Jew got into trouble ... all Gentile women are presumed to be prostitutes"
------
Rome, Italy -- Italian and Russian police, working together, broke up a ring of Jewish gangsters who had been involved in the manufacture of child rape and snuff pornography.

Three Russian Jews and eight Italian Jews were arrested after police discovered they had been kidnapping non-Jewish children between the ages of two and five years old from Russian orphanges, raping the children, and then murdering them on film. Mostly non-Jewish customers, including 1700 nationwide, 600 in Italy, and and unknown number in the United States, paid as much as $20,000 per film to watch little children being raped and murdered.
Throughout history, various groups have accused sects of Jews of ritually murdering small children. One such account, that of Hugh of Lincoln, led to the expulsion of all Jews from Britain in the 13th Century. Such accounts have generally been discounted, but are so wide spread that Jewish organizations have developed a name for them -- "blood libel".

The American group the ADL was founded to defend a Jew, Leo Frank, accused of raping and murdering a five year old girl, Mary Fagan, in his Atlanta pencil factory in 1913. The ADL claims he was innocent. A mob lynched him after the governor commuted his death sentence to life in prison.

200627

18.09.2009 06:36

Nastupující japonská vláda hrozí roztržkou s USA

Kniha o ktere jsem si myslel,ze se tak nemuze stat,jak je napsana.

kozoroh 61.?.?.?

Politici a svet politiku, je pro normalniho smrtelnika jinym svetem, americky kongres uz pred dlouhym casem mluvil,ze pristi valka bude s Cinou, ackoliv by mohla byt zbytecna ,dluhy USA by udelaly ten samy efekt zkazy, Australska vlada se projevila s obavou o stalem silicim vlivu USA v Pacifiku, tedy dost realne zkutecnosti,ze ano, ale moc se nemluvilo o Japonsku.V roce 1991 vysla kniha "The coming war with Japan ,jez se stala v Japonsku nejprodavanejsi knihou, knihu napsal pan a pani, doufam ,tak,podle jmena, George Friedman a Meredith Lebard v New York nakladatelstvi ISBN 0-312-07677-5 v USA.
Adresa St.Martin`s Press, 117 Fifth Avenue New York,N.Y.10010.
Kniha ukazuje z hospodarskeho hlediska, ze moznost takove valky je zcela realna myslenka a dalo by se rici,svym zpusobem ,nevyhnutelna, na knihu ,uz jsem zapomel, ale , dnes jsem si uvedomil,ze to nemusi byt politicko-hospodarska fantasie, ale strucny a realny pohled na svet o nejake to desetileti dopredu. Z ciste psychickeho nahledu,ze Japonsko prohralo valku a ze Japonsko uvrzenym embargem na pohonne hmoty se takto drastickym zpusobem dostalo do valecneho konfliktu, stale ma svuj vliv v mysleni Japoncu.Konec,koncu i tady je USA rovnez zadluzeno a japonskou technologii zna cely svet a tim i jejich trzni silu v celem svete, tak,tedy, dat Cinu s Japonskem dohromady, Cina lidsky potencial, Japonsko velmi dobrou technologii a co by nasledovalo,"kdyz, jiz takto v tomto, jeste ne,partnerstvi, uz ted mame po celem svete jejich vyrobky vseho druhu."Takze,pujdu tu knihu asi cist znova, mozna dnes bude vice zajimavejsi,nez byla " vcera"
-------
"Tight logic, superb research,clear writing , Friedman& LeBard don`t bask in the wormth side of the cold war, they look ahead to the chilling possibilities that can follow...Lt.General Anthony Lukeman, Executive Direktor, Marine Corps Association.

Zvedavec ,je predevsim samovzdelavacim prostrednikem vsech ,jez maji o svetove deni zajem.

200632

20.09.2009 04:39

Děkuji České televizi

RE: Překvapení

kozoroh 61.?.?.?

Kdyz, se budem zabyvat ruskymi obetmi, druhe svetove valky, tak doufam ,ze tam nejsou zapocitane ztraty "sovetu" ve Finsku a akci v obsazeni Polska po dohode s Hitlerem, mnoho tech ,tak zvanych ztrat, bylo i nauctovano, popravou vsech nespolehlivych z rukou NKVD. Celou ,tak zvanou "vlasteneckou valku" vedl stab vysokych dustojniku a generalu, z nichz bylo oznaceno 313, co by tak zvanych zidu, jak postupovali vojaci proti nemeckym opevnenim, tak zezadu je "zajistovali" odpravovali, jednotky NKVD, jez dobijeli ranene a ty jez se chteli vratit, nebo ustopupit, dobre je to videt v TV filmu "Stalingrad", pojednavajici o "slavnem" bolsevickym odstrelovaci.
Jeden z byvalych velitelu "Rude armady",velitel NKVD,ktery 18 zari roku 1938 vrazdil polske obcany v Naliboku a Koniuchy se stal v Israelu poslancem parlamentu. Samotny,nam dobre znamy Chruscev, pravim jmenem Permuter se "vyznamenal" na Ukrajine v dobe "moskevskeho" hladomuru a v dobe valky take. Takze,pod hlavickou "za vlast, za Stalina " se odehravaly masakry,jemz ,dnesni generace nemuze rozumet, tak,jak na zapade, v Anglii, lide nemuzou rozumet,ze Hess pristal ve Skotsku s nabidkou miru a Churchil jej nechal zavrit a isolovat po cely jeho zivot, verejnost se nesmela a nesmi dodnes dozvedet o zbytecne valce, jeho poradce na bombardovani Nemecka byl zidovsky profesor Frederick Linderman.
Z nasi historie ,je zajimava udalost na Dukle, ktera ukazuje ,jak vlastne byla vedena valka a za jakym ucelem, statisice , zbytecne padlich ,kdyz uz soveti byli u Ostravy, zatimco na Dukle hnali lidi proti kulometum do podledniho muze.
Takovy general Tuchacevsky , byl Stalinem popraven ,tesne pred zacatkem druhe svetove valky,kdy v radach "rude armady" zapocaliy cistky NKVD.
Nakonec,proc chodit,tak dalekodo minulosti,bombardovani Jugoslavie,letadli NATO, vedl zidovsky general Benjamin Nemenovsky,jinak zvany Wesley Clark a navadel britskeho generala napadnou ruske oddili u letiste v Pristine, ale, Jonson neskocil na spek,zahajit tak treti svetovou valku.Takze,ctenari,dejiny sveta a nebo jen casti,jako druha svetova valka, se daji vykladat ruznymi zpusoby, zalezi jen a jen na Vasem sebevzdelani,nebot od nasich vlad s jejich cenzurovanym skolstvim, se toho moc nedozvime, nemluve o kontrolovanych medii, ale i tak, po case obevime,mnozi hrdinove, zradci a mnozi "zradci" byli vlastne hrdinove,vis Fucik a spol.Nakonec zustava otazka Afganistanu,Iraku a jinde, jak vlastne dnes ,politici,nebo lepe receno jejich bosove vedou tento svet?

200797

21.09.2009 05:49

Vzali nám radar

Strategie, jedne a nebo druhe strany vede stale k vetsimu napeti.

kozoroh 61.?.?.?

Nam ,dobre znamy Zbig Brzezinsky drivejsi poradce presidenta Jimmy Carter poskytl zajimavy rozhovor "The Daily Beast", kde projevil prani aby nynejsi president USA ,Obama dal statu Israelu zcela zrejme najevo,ze se USA nebude k Israelske politice stavet,co by hodny pejsek,take se zminil v teto souvislosti s utokem na americkou lod Liberty , v roce 1967 a Brzezinsky doslova rekl:"Oni mohou napadnou Iran s pouzitim irackeho vzdusneho prostoru a tak,USA muze na zaklade sveho NE v otazce utoku Israelu na IRAN, rici Israelu ze oni sestreli kazde israelske letadlo."
Musime vzit v uvahu,ze v USA jedna cela tretina zidovskych obcanu nesouhlasi s politikou Israelu a mnozi ,tak zvani zide v teto politice vidi budouci nebezpeci, nebot nechut a nebo ,jejich jmenem antisemitismus roste v celem svete.
http;//blogs.abcnews.com/politicalpunch/2009/09/zbig-brzezinski-obama-administtrati...
Bily Dum se zatim udajne k projevu Brzezinskeho nevyjadril.Ted, bude zalezet,kdo je kdo a na ci strane, Obamovi poradci predevsim.
------
Elena Kagan – Solicitor General

+ Sally Katzen – Major legal adviser to Obama-Biden

+ Ron Klain – Chief of Staff to the Vice President: yes, the Chief of Staff for both Pres. Obama and VP Biden are Jews…meaning they have control of the overall schedule and access to these leaders on a day to day basis

+ Eric Lander AND Harold E. Varmus – Co-Chairs of the President’s Council of Advisers on Science/Technology

+ Jacob Lew AND James Steinberg – Deputy Secretaries of State, second in rank only to Hillary Clinton in foreign policy matters (meaning if something happens to her one of them will take over, giving a Jew yet another major Cabinet slot); both of these people are hardcore Zionist Israel Firsters, so it is difficult to imagine how they will remain objective and neutral when it comes to dealing with foreign policy matters in the Middle East

+ Ellen Moran – White House Director of Communications

+ Peter Orszag – Director of the Office of Management and Budget [ECONOMICS]

+ Penny Pritzker – Obama’s National Finance Chair during the election cycle; she is a billionaire heiress of the Pritzker family fortune (at least 5-7 separate billionaires in the family); the Pritzkers are major players in the ’squeaky clean’ Chicago political scene [ECONOMICS]

+ Robert Reich – Economic adviser to Obama-Biden [ECONOMICS]
To je jen mala hrstka vlivnych v "americke" zahranicni politice, proto, ani zprav ao zvyseni vojaku v Iraku neni zadnym prekvapenim, Americane ,potrebuji v Iraku "VYHRAT" valku za kazdou cenu.
Osobne nemyslim,ze by vystrelili na israelka letadla, zide v Americe ,nejsou tak patrioticky,aby obetovali Israel i kdyz s nim nesouhlasi.

200845

22.09.2009 05:59

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

Je, cas jit od piva a TV sportu a rici sve , NE politikum.

kozoroh 59.?.?.?

Politici, jen a jen delaji,co jim lide svoji lhostejnosti umoznuji, kolik je lidi,kteri reknou,ze se o politiku nezajimaji a nebo Vas prevezou ,ze chteji slyset jen positivni zpravy, cesky narod trpi pivni politikou,kde se vsechno resi,ale nic nevyresi, samozrejme to je to,co hraje politikum do dnoty.Udelat a hlavne prosadit hromadne hlasovani o predmetu zajmu,kdyz se zvarejni pro vsechny veskere znalosti a zpravy, tak, referendum ma neobycejnou silu, ktera je postrachemvsech politiku,pokud je spravne provedeno.Utvorit volebni system ,kde politik i po zvoleni muze byt odvolan z funkce protoze neplni program dany volicum,je jiny, rovnez ucinny zpusob,jak kontrolovat politiky. Dalsim prikladem muze byt reforma zakonodarstvi,od ustanoveni poroty az po verejne voleneho soudce, potom se nestane ,ze vrah dostane 6 mesicu za vrazdu a zlodej, ktery ukradne dva baliky susenek dostal vic jak 12 mesicu.Takovy hostapler, kradouci miliony z kapes pojistencu, uz by nikdy nemohl byt v jakemkoliv statnim urade a byl by nucen majetkem cele rodiny finance vratit i pri tak zvanem rozvodu, jak mnozi sikovne delaji, takze ,takovy Madov, Bond a nebo Maxwell a mnoho jinych by si sakramentsky zvazili co delaji.Politik,podporujici nemoralnost by nemel pred ocima verejnosti naprostou zadnou moznost pokracovat ve sve kariere a jeho osobni priklad, by byl neustale pod kontrolou verejnosti,poslanecka imunita by se nevztahovala na jakekoliv kriminalni delikty.
Takze,ctenari EU chce kontrolovat lidi,tak tedy zacneme od kontroli politiku,zverejnit jejich obchodni podnikani a jejich majetkove pomery, nez nastoupi verejnou funkci a nebo politickou drahu, jejich charakter a chovani jejich rodin by mela byt jedna z prvnich veci verejne kontroly, pisemny posudek politika by byl verejne cten v dobe jejich predvolebniho obdobi,co rikate,libilo by se jim toto "plosne sledovani".
Politici odhlasuji vse,kde sami zustanou v temnote,pryc z oci verejnosti.Samozrejme, ze takove USA podporuje tento system,nebot samy "americane" u koryta,chteji vedet vse o ostatnich a nikdo nesmi nic vedet o nich, to je svetovy plan na jednu jedinou svetovou vladu, prikladem,vsech prikladu je Marenka,jez az v dobe,co by ministr zahranici USA obevila svuj "puvod", v jinych krestanskych zemich to same, v Irsku, v Argentine a jinde, ta sama hra,ta sama pravidla.Napsat,kdo je kdo,je revolucni cin,nez nema v planech jedne svetove vlady misto, vzpomenme soudruhu Slanskeho a spol, co se cesky narod dozvedel, az na konec,kdyz ze soudruhu prikladem pro nase ziti najednou byli zaprodanci sionismu,valecni stvaci,spioni,sabotovali narodni hospodarstvi a jine, to nam vse rekla ta druha strana ,o ktere jsme nic nevedeli,jako pred tim o te, ted, uz spatne strane, ted uz,bez prikladneho zivota.
Nenechat si vnucovat nastrcene kandidaty, ale samy vybrat lidi ze svych rad, aby se stali nasimi kandidaty, vybrat podle chrakteru a zkusenosti a ne podle politicke strany, nepripustit darecky a financni podpory politickych stran,potom volby nebudou pro nadnarodni koncerny ,ale pro vuli lidu, pokud tou dobou nebudou jeho m...

Automaticky kráceno

200916

24.09.2009 04:23

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

Krestanske usi jsou zalite voskem a mozek pivem,jak jinak si to vysvetlit

kozoroh 59.?.?.?

Proc ,takove dlouhe litanie, kolem vseho,zidu na svete v celkove svetove populaci je 0.8 procenta v "americke vlade" a v UN a jinde je jich nepocitane a vysledek je ten ,co mame,tech , 99,2 procenta lhostejnych.
Nakonec ,vezmeme slova z projevu zida Jasck Bersteina ,ktery to v roce 1982 rekl krestanske Americe ,jeste tou dobou,tak zvane, na rovinu;
Jedno velmi působivé svou předpovědí bylo proneseno veřejnosti, zcela otevřeně v roce 1984, židovským autorem a anti-zionistou, Jack Bersteinem, jež varoval těmito slovy Ameriku: "Zionisti , co vládnou v Israelu a zionisti žijící v Americe se snaží dostat U.S. podvodem do pasti , v ramci války na Středním Východě, samozřejmě na straně Israelu. Oni téměř dosahli svých planů, když U.S. Marines byli posláni v roce 1982 do Libanonu. Krev prolitá ztrátou 250 Amerických Marines, kteří padli v Libanonu, je krví, jež kape s rukou Israelců a zionistů v Americe.
Jestliže, mnoho Americanů není starostlivých se dozvědět pravdu o zionistickém Israelu, tak si mužou být jistí, že dříve a nebo později, tito, tak zvaní ateisti, jež si nechají rádi říkat,” Bohem vyvolení “ lidé, použijí triků,,jen, aby dostali U.S do války ve Střední Asii , proti Arabům, kteří v minulosti byli dobrým přítelem Amerického lidu.

No a mame to,jsou dnes Cesi a Slovaci zucastneni v "americke-zidovske zahranicni politice, jsou,tak, jakepak narky,neumime slyset,neumime cist, ale jsme na to hrdi a povazujeme to za inteligenci, jestli nekdo se mnou nesouhlasi,tak at si precte noviny a podiva se na ten svet kolem sebe, vsude jsou nepokoje a valky a slibuji se dalsi valky.
----------
Winston Churchil rekl: Pokud nebudem bojovat za prava, kdyz se jeste da vyhrat bez krveproliti, pokud nebudem bojovat, kdyz jeste vitezstvi nemusi byt prilis draze vykoupene, muzeme dojit k momentu, kdy budeme bojovat proti vsemu zlu s pouze nepatrnou moznosti prezit. Muze , vsak nastat i horsi situace. Je mozne , ze budeme bojovat, az jiz nebude nadeje na vitezstvi a bude lepe zahynout, ne zit jako otroci.

V roce 1939- Britanie.

201026

24.09.2009 04:58

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

Inteligence ,inteligentnich vedcu nas jednou vsechny znici, jedinym omylem

kozoroh 59.?.?.?

Vsechna, tahle cviceni vedcu v laboratorich a delani umele nutnosti ockovat svetovou populaci, s tim,ze uz jsme od nich obdareni dareckem, z jejich rukou dodanym AIDS, jak se zda, tak to zcela nestaci. Za pozornost stoji clanek,ktery ma ze sveho pozadi rovnez mnohe s ockovacim procesem masivnich aktu na svetovou populaci. Muzeme cist, "Scientist researching BLACK DEATH" dies from infection linked to plague". Co,nam to rika, po tom,co praseci chripku a nebo spanelskou chripku v laboratorich zkoumali ze vzorku, dodanych,privezenych,ze Spilberskych ostrovu a Aljasky,z mrtvych tel horniku, pohrbenych v ledu a pro vedce, co by "skvela moznost" zkoumani, zdokonalovani a nakonec vysledek ke komercnimu vydeleku, ockovani lidske populace, vse ovsem, pro nase zdravi a dobro a jejich vydelek.
Takze, ted, zase "Cernou smrt" maji v parade, chytre hlavy, a jeden z nich to zaplatil zivotem, vedec-kriminalnik, pro mne, Malcolm Casadaban, geneticky inzinyr university v Chicagu studoval bakterii, jez zpusobuje zkazu lidstva ve velkem, s tim,ze by se zase udelali ochranne prostredky, tedy, sera, na nasi zachranu, pokud by nekdo umele nevypustil tuto bakterii do rad lidstva, jak jinak by se mohla octnout mezi lidmi, ze ano? Magnati farmacie a ti druzi by na tom skvele "trhli" co nejvic penez, ze by mohlo dojit k urazu a cele lidstvo to zaplatit na zivote, i s nimi,tak daleko se svou inteligenci,tito inteligenti zatim nejsou.
Co, ted,kdyz ted se "Cerna smrt" najednou obevi v Chicagu, co myslite, ze nastane?
Takhle, vedecka hracka-bakterie, usmrtila v letech 1348 a 1350 na 60% veskereho evropskeho obyvatelstva.
Nebylo by lepsi, vedcum useknout ruce, aby uz nikdy nemohli pracovat pro cele lidstvo nebezpecnyma bakteriema a tak jej ohrozovat a nebo zcela odlidnit tuto planetu.
Pri dnesnim turistickem pohybu, se nakaza roznese do vsech casti sveta v jednom jedinem dnu, kdyby vypukla nakaza v Chicagu nasledkem lidske blbosti a hamoustvi po penezich,bez moznosti preziti,jako ve stredoveku, co potom?

201027

25.09.2009 07:39

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: Krestanske usi jsou zalite voskem a mozek pivem,jak jinak si to vysvetlit

kozoroh 59.?.?.?

Není nadále akceptovatelné, aby malá menšina ovládala svými komplikovanými sítěmi politiku, ekonomiku a kulturu velkých částí světa a provozovala novou formu otroctví." (Podle rakouského Standardu myslel Židy.)Takze,prece jen nekdo vi v te saskarne, jak se veci spravne maji,Americane vedi,ale verejne mlci, to samy zname z obdobi komunismu,ze ano, neco jineho se rikalo doma aneco jineho na verejnosti, byli jsme sasky ke svym vladnoucim saskum.Dejme slovo tem, kteri vedi,jake nasledky muze mit judaisticka politika, v minulosti byli vyhnani z mnoha zemi evropy,takze dobre vedi,co delaji jinym v jejich vlastni zemi."You’d have to be a recent immigrant from Outer Mongolia not to know of the role that people with Jewish names play in the coarsening of our culture. Almost every American knows this. It is just that most gentiles are too polite to mention it."Rabbi Daniel Lapin, "Our Worst Enemy",Toward Tradition, January 20, 2005Zidovsky rabin Lapin se zminil o korenech antisemitismu v obdobi predvalecneho Nemecka slovy:. Quite a milestone occurred on the pages of the Internet the other day. Rabbi Daniel Lapin, an Orthodox Jew, declared that Hitler was right. At least about one thing: that highly visible Jews were in the vanguard of cultural decadence in pre-Nazi Germany. In other words, Lapin dares to infer that which cannot be publicly spoken: Jewish responsibility -- at least partially --for soliciting hostile German feelings that led to the Holocaust. And attendant Jewish blame.
Lapin cites Mein Kampf (which is banned in some countries today) to illustrate the parallels between Jewish prominence in the destruction of traditional German values and to underscore similar Jewish erosion of its American counterpart today. (Lapin's limit, however, is that he believes that secular Jewry so prominently corrosive in American and pre-Nazi German culture has wandered far astray of its allegedly noble religious roots).

Takze,ctenari, tak zvani zide dobre vedi,kterym smerem to, oni, tahnou, co dnes Hollywood vyprodukuje za kulturu,kterou siri v kazde krestanske zemi vidime kazdy vecer z nasich TV. V dobe komunismu se v UN zvedali zase komunisti a na protest odchazeli, takze stejna komedie ze stejnych moralnich duvodu.
Rabbi Lapin is obviously a very unusual man, let alone an unusual Jew. You won't find any other Jews (or anyone else in "respectable" public discourse) quoting Hitler to make a point these days. And, truth be told, only a Jew has the remotest chance of getting away with it.
Herein lies the pulse of today's Jewish morality: corruption, deviance, exploitation, deception -- anything to protect the Tribe.
Enter Rabbi Daniel Lapin with dire warnings for deaf Jewish ears.
But not even Lapin (who ignores the unseemly premises of traditionally racist, segregationist Judaism as a self-defined Orthodox Jew) seems to understand the dire "evil" that weighs so heavily in the Jewish direction. The principle threat to Jewish survival is not a "second-coming" Holocaust, led by barbarous Jew-hating goyim, in phy...

Automaticky kráceno

201056

26.09.2009 07:47

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

kozoroh 59.?.?.?

Ja, Vam s tim hledanim pomuzu, at Vam to nezabere tak tolik volneho casu.Co,treba tohle:Yet another angle on all this is Israeli Ashkenazim (Jews from Europe) views of their Sephardic (Jews from Arab countries, Iran, et al) fellow citizens. As Raphael Patai notes: "In addition to instability, emotionalism, impulsiveness, unreliability, and incompetence, the Oriental [Sephardic] Jew is accused [by other Israeli Jews] of habitual lying and cheating, laziness, uncontrolled temper, superstitiousness, childishness, lack of cleanliness and in general 'primitivity' and 'lack of culture.'" [PATAI, in Selzer, p. 58]
----------
Ted,vsak k projevum na pude Spojenych Narodu,kde president Venesueli pral presidentovi Obamovi, vse nejlepsi a hlavne zdravi se zminkou,jak spatne zkoncil president Kennedy, tak,at" nam jej Panbuh ochrani" rovnez president Libie, prednesl,co mel na srdci a tak urcite zanechal hluboky dojem v posluchacich a sklidil potlesk,tech,co neodesli.Myslim,ze v ramci spravedlnosti by nemelo byt pouzivano,aby se delegati ztratili ze sine narodu,spise,aby byli nuceni povinne posloucht i to,co neni jejich usim prijemne.Samotny projev presidenta Obama o Iranu a jeho nuklearni technologii,mel byt utokem, jako v minulosti zarucene prave dokumenty o Nigerii, takze,verme ,ze to tak je, pokrytectvim je to ,ze chteji kontrolu nad iranskym podnikani,ackoliv, nikdy zadna kontrola nebyla v Israelu v jejich atomove elektrarne a jejich atomovych hlavicich.Kdyz , inspektor , mimochodem take bohem vybrany , Brix prolezal saddanovi palace hledajici zbrane hromadneho niceni,tak ,jeste charakterne rekl,ze tam nic neni, ted, zase ,jiny Bohem vybrany a vybrany od Spojenych Narodu,vysetroval zlociny zidu-Israelu, takze je to jak s tou liskou a slepicim kurnikem a nebo,kozel zahradnikem.Jak se zda,tak to slavne UN, vzdy voli 0.8% svetove populace sve inspektory do zemi, ktere jsou pro Israel krajne nepratelske.Proste cele Valn eshromazdeni, je po pravde "na kocku", tam se niceho nedocili,protoze jsou jini,kteri se dohodnout ani nechteji,Israel nikdy neprijme myslenku svobodneho statu Palestiny, at se Obama pretrhne, tak Arabove-Palestinci vzdy ze vsech jednani odejdou s prazdnyma rukama,zatimco na jejich uzemi se stale pristavuje a zvetsuje isrealska okupace s permanetnim obyvatelstvem.Od doby samovyhlaseni statu Israel, tak tento rezim nikdy nesplnil ani jednu resoluci UN, to mluvi samo za sebe.
Jsou jina svetova shromazdeni, ktera urcuji beh tohoto sveta, UN tim rozhodne neni,ztrata casu a hlavne penez.

201118

27.09.2009 04:59

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: reakce na projev Ahmadizeda

kozoroh 61.?.?.?

Tady, to chce malou opravu a to v tom, ze president Iranu pan Ahmadinezad nikdy nerekl ,ze chce vymazat Israel z povrchu zemskeho,to jsou slova globalnich medii,kteri si projev pana Ahmadinezad vylozili zcela podle svych planu a po svem, co rekl pan Ahmadinezad je to,ze rekl:Israel sam od sebe zajde,jako sovetsky svaz, takze 95% veskerych medii,od Murdocha a Konrada Black a jinych samozvolencu.Pro zajimavost si najdete,kolik presidentu,vedoucich je zidu ,co by predstavitele krestanskych organisaci.Ukazte mi jednoho krestana v celem Israelu,ktery je presidentem,nejake zidovske organisace.UN poslalo Saddam Hussejnovi inspektora Brixe,zida, hledat zbrane hromadneho niceni, co dodali USA,coz muzem cist z kongresovych dokumentu,ktere jsou ted na internetu v ramci odtajneni,dnes, UN poslalo do Palestiny opet zida,Golstone "vysetrit " zlociny zidu,kdyz je to k smichu,jak oblbuji svet.
http://zsidozas.wordpress.com/2009/01/20/obamas-jewschange-we-cant-believe-in/
Spravne ,zid , Berstein ve vsem varovani Americanu ,rekl, ze Americane si od roku 1930 nikdy svobodne nezvolil sveho vlastniho presidenta,vzdy, volili,co jim bylo nastrceno pod nos, uz se schavenim,ze kandidat bude presidentem.Pro porovnani,jaky vyber mame v Cechach,vybirame podle sve vule a nebo volime nam nastrcene kandidaty?
-------
Obama Administration:

OBAMA’S LEADING JEWISH ‘CZARS’
Economic Czar – Larry Summers
Regulatory Czar – Cass Sunstein
Pay Czar – Kenneth Feinberg
Guantanamo/Military Jails Czar – Daniel Fried
Car Czar – Steven Rattner
Border Czar – Alan Bersin
Climate Czar – Todd Stern
Global Warming Czar – Carol Browner

BOARD OF GOVERNORS OF AMERICAN FEDERAL RESERVE (minus the gentiles)
S. Bernanke – Chairman
Donald L. Kohn – Vice Chairman
Kevin M. Warsh
(Note:Frederic Mishkin recently left the Board of Governors)

Jewish Federal Reserve District Bank Presidents:
Eric S. Rosengren – President, Federal Reserve Bank of Boston
Charles I. Plosser – President, Federal Reserve Bank of Philadelphia
Jeffrey M. Lacker – President, Federal Reserve Bank of Richmond
James B. Bullard – President, Federal Reserve Bank of St. Louis
Gary H. Stern– President, Federal Reserve Bank of Minneapolis
Thomas M. Hoenig – President, Federal Reserve Bank of Kansas City
Richard W. Fisher– President, Federal Reserve Bank of Dallas
Janet L. Yellen – President, Federal Reserve Bank of San Francisco


OptionsDisable Get Free Shots
ZSIDOZAS – The Jewish Problem
HomeABOUTCONTACTHebrewnomics — Helping To Expose The Jewish ExploitersRandomly Collected Thoughts on the Jewish Problem20 Jan 2009...8:34 PM
Obama’s Jews…Change We Can’t Believe In
Jump to CommentsCHANGE HAS NOT COME TO AMERICA, NOT WITH YET ANOTHER JEW INFESTED PRESIDENTIAL ADMINISTRATION AT THE HELM OF THE USA. It had to be pretty difficult to put together a more Judaized presidential administration than even Bill Clinton, but Obama has managed to do so. But then again, many of Obama’s Cabinet and personnel picks are little m...

Automaticky kráceno

201157

27.09.2009 05:19

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Historie Iránu v mezinárodních souvislostech

kozoroh 61.?.?.?

O , te holubici miru si nechte zdat, pokud bydlite v Israelu,pokud ne ,tedy nekde v Evrope, tak vemte slova chazarskeho profesora vazne, nebot to bude podle jeho prani,ze premeni Evropu i s Vami na popel, nakonec "MOLOCH" je k tomu ,aby pozrel sve obeti,nebo ne?
Mnohé věci by se měli brát vážně, uvědomte si, že jsme v nukleárním století.
Dnes, je svět opětně na pokraji války, připomínam slova generála israelské armády, Sulchan Aruchu, poradce Ariel Sherona, který řekl doslova, at dělají křestani, co chtějí
tak se třetí světové valce nevyhnou.
http;//www.rense.com/general24WWIIIiscoming.htm

http://theuglytruth.wordpress.com/2009/04/09/netanyahu-to-the-west-destroy-iran-before-israel-destroys-you/

Thursday, 9 April 2009
Netanyahu: Distroy Iran or we will destroy you. -(Meanwhile, Obama ships Israei Khazars more weapons to do the job)
“We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch them at targets in all directions, perhaps even at Rome. Most European capitals are targets for our air force…
We have the capability to take the world down with us*, and I can assure you that that will happen before Israel goes under.”–Martin Van Creveld, Israeli Historian"
one-world-or-none-1946. JPEG
Nemel byste ve svem projevu zapomenout ,jak v dobe druhe svetove valky Britsky parlament chtel a odhlasoval, pomoc v emigraci z Nemecka do Britanie 300 zidovskym rabinum,jedini kdo to zarazili byli zionisti, to same by se mohlo stat Vam.
Take ,mame dokumentarni projev,kde se rika ,"Ze jedna krava v Palestine, v budoucim Israelu, ma vetsi cenu,nez vsechni zide v Evrope", muzete hadat,kdo tohle rekl,ale nemusite byt nijak prekvapen, tak zvany "antisemitista" to v zadnem pripade nebyl, coz Vam usnadni hledani..Takto se muz estat,ze se stanete obeti sveho vlastniho omylu, jako ti mnozi predVami,co uz tu nejsou.
---------
French ambassador to the UK:
"DANIEL BERNARD, the French ambassador to Britain, recently uttered an ugly anti-Semitic remark at a party hosted by newspaper publisher Conrad Black. He called Israel a "shitty little country" and then asked, "Why should the world be in danger of World War III because of those people?"
-------
"If we want to remain alive, we will have to kill and kill and kill. All day, every day. If we don't kill we will cease to exist."
-Israeli Prof. Arnon Sofer of Haifa University, Jerusalem Post

201158

28.09.2009 05:50

Mizí i místa na zkrácený úvazek

A, proc by nelhali, svym lidem a celemu svetu, oni nic neriskuji,ze ano?

kozoroh 59.?.?.?

Amerika vznikla na zaklade nasili, vybijeni domorodych Indianu, kazdou smlouvu ,kterou jejich zastupci uzavreli s Indiany, hned, kdyz se jim to hodilo porusili, tedy,podvody a lzi byly odjakziva politikou teto zeme, jenze ,to nejde do konce, to, ze se politici zvednou a odjedou z jednaci sine, neznamena ,ze se svemu osudu vyhnuli.Prodavanim zbrani k zachrane vlastni ekonomiky,jde nejaky cas, ale ,jakmile se trh naplni, tak co?
V samotne americe ,nakup zbrani je obrovsky obchod, ale k jakemu ucelu?Firma Remongton,v Nove Caroline, dela ve dne v noci, aby uspokojila dodavku,pozadavek zakazniku, to je ukazatel toho,ze na druhe strane dalsi hodne pracujici tiskarny ve dne v noci tisknou dolary, ktere nejsou absolutne nicim podlozene, tudiz ,kazdy ctenar si muze udelat zaver, kam tato cesta vede, ze chteji poslat dalsich 40 000 Americanu do Iraku a Afganistanu, to neznamena, ze jim treba nebudou schazet doma,kdyz ,uz lidem dojde trpelivost, zejmena ,kdyz cele rodiny jsou ve stanech a deti bez domova.
http://www.theregister.co.uk/2009/09/24/ammo_hoarding_sweeps_us/
O pozadi velkych nakupu z Wal-Mart, coz je zidovska firma, ktera nechtela ani cokoliv pripominajici Vanoce povolit, ma "zlate casy", ale na druhou stranu, "zidovska zachranna linka" k rychle emigraci a nebo uteku ven z USA,kdyby doslo k nejhorsimu se pojistuji pro pripad civilni valky a nebo revoluce.
http://www.shuva.net/page1.htm
WARNING:
The U.S. Dollar is Teetering on the Brink of Collapse

Bilderberger skupina chce jednu svetovou menu,jednu svetovou banku a samozrejme jednu svetovou vladu,nebot citi,co se deje v Americe, ze nenimozne ,co udelali presidentu Lincolnovi,kdyz dal tisknout vlatsni menu,protihodnotu Londynske CITY nadrazenosti, dalsim presidentemjez zaplatil svym zivotem,kdyz vybocil ze sve lajny byl Mc Kinley,zastrelen, Leon Czolgosz, president Kennedy mel ten samy osud s financnictvim, to lezi v zaludcich mnoha Americanu, kteri to nemohou stravit a k tomu navrch 11 September a stale podpory vojenske a financni statu Israel.Ti,jez jsou kapitani teto lodi ,nechteji priznat svoji odpovednost a nasledky z toho vznikle.Nemohou zastrit,kam penize mizi.400 Billions of Lehman Brothers vanished overnight,where did it go?
Not in Germany, but in the US... Not in the 1940's, but right now... How many of you really know what's happening in your own back yard?? They're not scared anymore.
Antisemitismus, nasledkem financnich podvodu,ala Madoff a jinych vede svet k odporu,prispevek z Israelskych novin HAARETZ.com, clanek o Svedsku,kde Svedove "vykopnou" nezvane hosty ze Svedska."Anti-semitismus may be spurring wave of aliyah from Swedwn"
http://www.haaretz.com/hasen/spages/1117382.html
Jak rikal Solzenicin:Ze tezko je hodit zotpovednost na druhe ,kdyz jste kapitanem lodi".
Roman Polanski arrested in Switzerland on U.S. warrant Ten si myslel,ze take utece, ale i po 31 rocich stale platil zakon na jeho potrestani za znasilneni 13 lete skolacky, samozrejme cely zidovsky kontrolovany aparat pravniku bude chtit svetu dokazat opak pravdy o kriminalite tohoto "...

Automaticky kráceno

201228

29.09.2009 04:53

Mizí i místa na zkrácený úvazek

Vitejte do noveho tisicileti s temnym stredovekem, s novymi otrokari.

kozoroh 59.?.?.?

Svet se pozvolna a jiste rozdeluje na chude a nesmirne bohate, cimz dochazi k situaci,ne na revoluci,jak ve Francii a Mexiku a nebo v Rusku,ale na globalni revoluci, kde bude,bud oni a nebo my.Tato starost,bude uz starosti nastupujici generace ,ktera,az se probudi z dragovych snu, nam "podekuje", za to, jak jsme jim zaridili jejich zivot.Je pozoruhodne,jak mnozi pisi,zmenit svet a pritom nejsme schopni zmenit nase politiky,nasi vladu, pro nekoho je nemozne dostat lokalni autority na opravu cesty. Nejbolestnejsi je,ze mi maly narod,ktery,vzdycky,byl v pocetni presile porazen,okupovan vykradan,tak,nasi politici se pridavaji k tem co okupuji a otrocky se uplatnuji jmenem vlastniho naroda,k tem,jez po celem svete delaji politickou kriminalitu,na vykradani jinych, slabych narodu a my jim v tom pomahame,to je nejvetsi zlocin,to je upadek moralky,ktery vede k tomu ,co dnes ve svete mame.Obrazem sveta dnes, kdysi hrde nazyvana Velka Britanie se ,jaksi scvrkla a Britove,kdysi bez zajmu,jak Britanie kolonisuje jine zeme ,nakonec, konci v novosvetovem otroctvi,ktere, pomohli jejich politici a "city of London" budovat na ukor druhych, jejiz bolestne volani nebylo v Britanii slyset a dnes?
http://www.dailymail.co.uk/news/article-1216465/Cash-strapped-Britons-selling-kidneys-pay-mortgages-clear-debts.html#
To nebudou jen kamery a ztraty obcanskych prav,nebo Magna Karta, Bill of Rights, to bude veskera ztrata svobody a naprosteho soukromi, jez politici s jinymi politiky budou dle prikladu Britanie prosazovat jinde,celosvetove,coz nasi cesti politici zcela jiste uvitaji, jako ten britsky "vyprodej lidskych drupek-vnitrnosti" pro ty bohatsi.Jak, se zda karta se obratila, a je jen na nas zacit od vnitrnich malych problemu,zmenit kurs korupcnich politiku k sluzbam verejnosti, kdyby ne,tak je nechat podepsat prohlaseni dobrovolnych darcu lidskych organu, v pripade,ze nebudou poskozene,kdyz je lidi umlati za to ,co delaji jim.Proc by samy neprispeli do toho,co organisuji pro nas,ty male a prehlizene, ten dav,mlcet a drzet krok.V nekterych zemich si vlady a politici,sami sobe odsouhlasili beztrestnost za sve omyli v rizeni statu, tedy, do budoucnosti se sami dopredu amnestuji,od odpovednosti,za niz berou sve vysoke platy a pro neznalost verejnosti korupcni poplatky,coz muzem cist kazdy den ze svetoveho tisku.Jak muze,jedna osoba, prikladne Madoff zproneverit desitky bilionu dolaru je jen dukazem,kde jsme my a kde ONI!
Kdyz, postizeny v peti letech soudnich procesu nakonec vysoudi castku odskodneni za uraz a jeho pravnik stoji vic,nez co obdrzi,tak takova situace zaslouzi se pri nejmensim zamyslet, jaka je nase zivotni sance a jaka je budoucnost nasich deti, v takto pravnicky usporadanem state?
Prakticky 300 nejbohatsich rodin ovladaji vic jak 75% veskereho prirodniho bohatstvi,dnesni svet uz ma trilionare a ti bohatnou uz jenom sami o sobe,zcela automaticky,takze,za dalsich sto let bude jeden jediny,nejbotasi, panem sveta a ten nam zavede system potravinovych listku na vodu a trochu jidla, sluhu na provedeni techto planu, najde nepocitane.

201311

29.09.2009 05:47

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Historie Iránu v mezinárodních souvislostech

kozoroh 59.?.?.?

S tou muslimskou explosi bych to neprehanel,zejmena ,kdyz tak zvani kriptozide v evropskych vladach proti prani obyvatelstva prosazovali a prosazuji multikulturarismus, to je otevrene dvere do kazde krestanske zeme, zatimco pro zidy je pravidlem Israel pro Israelce a jeste jinak,Palestinci ven, deportovat.
takze si prectete clanek,"Devetadevadesatileta Israelka po sobe zanechalla 1400 potomku-Noviny.cz -"at mate prehled o populacni invasi,zajiste tito potomci jsou v zamestnanich zedniku,lakyrniku a nebo truhlaru,na to vemte jed. Urcite prezivaji ten antisemitismus na dobrych mistech, ovsem ,ze ne v Israelu,ale jinde ve svete. Kdybyste je nahodou hledal,tak je najdete ve vsech evropskych vladach, jeste drive ,kdyz president Havel mel poradce,tak vsichni byli zide,jakoby neexistoval jediny "chytry Cech,co by poradce v tom milionovem narode, jestli jste zatizen antisemitismem,tak nam napiste ktery krestan se di ve vlade v Israelu a nebo je poradcem,radi si to precteme, pana Stworu do toho netahejte ten svetove vlady nedela.Obamova kosher administrativa;JEWS IN INTERNATIONAL AFFAIRS
Richard Holbrooke:Special Envoy to Pakistan/Afghanistan
Stuart Levey: Under Secretary for Terrorism and Financial Intelligence
Lawrence Summers: Chairman, National Economic Council
Paul Volcker: Chairman, Economic Recovery Advisory Board
Jared Bernstein: Chief Economist and Economic Adviser,
Peter Orszag: Director, Office of Management and Budget
Jason Furman: Deputy Director, Office of Management and Budget
Jeffrey Zeints: Chief Performance Officer to streamline government and cut costs as well as Deputy Director for Management at the Office of Management and Budget
Gary Gensler: Chairman, Commodity Futures Trading Commission
Mary Schapiro: Chairwoman, Securities and Exchange Commission
Sheila Bair: Chairman, Federal Deposit Insurance Corporation
Karen Mills: Administrator, Small Business Administration
Jon Leibowitz: Chairman, Federal Trade Commission
Douglas Shulman: Commissioner, Internal Revenue Service
Neil M. Barofsky: Office of the Special Inspector General for the Troubled Asset Relief Program (“SIGTARP”)
Zkuste si zpocitat, ze 98% Americanu, musi poslouchat z vlady 2% tech vecne ublizovanych a za nic zotpovednych.

201316

Ja, bych to upresnil,podivejte na banky a ten tanec s dolary, kolem, tak zvaneho upadku,kde si bosove v te dobe pripisovali milionove odmeny a pro zamestnance ve vedeni delali milionove "party", oslavy,ceho ve zkutecnosti? To je pro mnohe lidi zahadou,kdyz udajne finencne nevydrzeli.Prikladne mate 60.000 v bance a banka druheho dne zavre dvere s tim, ze bankrotovala a Vy,co by sporitel a nebo obchodnik dostanete oznameni,ze uz vlastne nic nemate, ze penize jsou "fucc", nikde, ale ,to je prece lez, ty penize ve vasi prihradce byly a jsou i tam nadale, takze ,kdo je shrabne do sve kapsy, aby Vam oznamil, ze tam nic nemate.Proto, mame privilogovanou vrstvu lidi jez nesmiren bohatne,zcela zakonne, aniz by hrabli rukou, podle zcela nemoznych zakonu,ktere jim to umoznuji, aby okradali jine, podle nich drobne stradali, kdyz,oni kradou ve velkem a proste na ne neni zakon, tak,jak politici sami sobe si odhlasovali beztrestnost za jejich rozhodnuti, cimz se tyto dve priviligovane vrstvy stavaji parazity sveta na ukor druhych.Samozrejme,aby se na ne moc nevidelo, tak organisuji nepodstatne zpravy na odvedeni pozornosti od svych vlastnich zlodejen a nemoznych zakonu jim to umoznujici, s trochou propagandy se dela to,ze jsou nepostradatelny spolecnosti a svym nahrabanym bohatstvim predstavuji i vyssi nadprumernou inteligenci,co by vzor o tom ,jak parazituji a delaji problemy sveta ,nesmi padnout ani slovo.
Prikladem je vsechny valky ktere jsme kdy meli,ale v tom vlasteneckem zapalu,"za svou vlast" a s pomoci Boha k vitezstvi,jsme prehlidli,ze je tu nekdo ,kdo dodava obou stranam konfliktu zbozi za neumerne vysoke ceny,nebot je to potrebne pro vedeni valky a nemuzem se bez toho obejit, banky,takto drzi zemi,narod na mnoho desetileti v dluhu za "parazitni ceny".
Takze je otazka ,kdo dnes bohatne na Iracko-Afganistanske valce ?
Kdo , bude platit v podstate toto dobrodruzstvi s tim,ze nedostane sve vlastni uspory zpet,at konfiskaci,zmenou cen potravin,cen benzinu ,zdravotnictvi a mnoho jineho,az po bankrot bank?
Penize se neztraci,jen se premistuji, za oficialnim trhem ,je jeste mnohem vynosnejsi, "cerny trh" s mnoha ,jak rikaji derivatis, ktery jde do trilionu,ti lide obchoduji , ne se svymi penezi,ale s nasimi za vydatne pomoci zkorumplovanych politiku a mlhy,falesnych zprav medii, ktere slouzi obema stranam.
Hlidacim "psem" teto priviligovane spolecnosti,jsou priviligovani pravnici, na nez ,normalni obcan v jejich soudni strukture nedosahne, ani na to nema, aby byl jenom slysen, tihle ochranci poradku a zakona ziji zcela v jinem svete nez my a v tom to vezi.

201547

03.10.2009 05:37

Zelaya mluví o spiknutí „izraelských žoldáků“

RE: Satanist

kozoroh 59.?.?.?

Vsude ,kde je nejaky maler,tak z toho ,tak zvani zide tezi financne a politicky.Ovsemze ,vsude tihle holocaustovy chudaci,co tak trpeli maji podporu vsech "krestanskych "politiku a vsech krestanskych instituci,nebot na kreslech techto organisaci sedi ,jedni a ti samy. Kdyz je boj o dragy a obchod s nim a v jizni Americe,jako treba v Nikaragii,tak se prislo na to,ze maji israelske zbrane a izraelske instruktory, to same Sri Lanka, byvaly Ceylon:Russian born tycoon who fled Israel indicted on fraud charges
Associated Press in Jerusalem
guardian.co.uk, Thursday 1 October 2009 22.59 BST
Israeli authorities have indicted a Russian-born tycoon who fled the country on charges of fraud and money laundering. The indictment filed in a Tel Aviv court today says Arkady Gaydamak conspired with Israeli banking officials to conceal financial activities worth about $175m (£110m). Gaydamak was known in Israel for underwriting philanthropic projects. He left last year for Russia under police investigation and after a failed attempt to become mayor of Jerusalem. He faces an international arrest warrant because of an investigation into alleged arms trafficking to Angola in the 1990s.
Takze jejich taktika je predkladat svetu jejich "utrpeni" a na druhe strane, vydelavat dolary za utrpeni druhych, kdyz to s nimi praskne, tak rychle sbalit kufr a hura do Israelu,ten, kazdy co utekl z Ruska ,nemel kufr prazdny,to je snad kazdemu jasne, tim cely stat Israel disponuje ve svem obchodnim "podnikani".
I wouldn't say the Russian Oligarchs, the US Neocons, the owners of the Federal Reserve, the Seagram crowd, Ariel Sharon, Yitzhak Shamir, Menachem Begin, Lords Sainsbury and Levy and Dame Shirley Porter were/are all that "legit".
In 1908, Theodore Bingham, New York's police commissioner, said that half of all the criminals in his city were Jewish.

201548

04.10.2009 02:45

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

Tak a co ted po takove svetove zprave,Mahmoud je prejmenovany zid.

kozoroh 59.?.?.?

Mahmoud Ahmadinejad revealed to have Jewish past
Mahmoud Ahmadinejad's vitriolic attacks on the Jewish world hide an astonishing secret, evidence uncovered by The Daily Telegraph shows.


Vložený obrázek

Ahmadinejad showing papers during election. It shows that his family's previous name was Jewish
A photograph of the Iranian president holding up his identity card during elections in March 2008 clearly shows his family has Jewish roots.
A close-up of the document reveals he was previously known as Sabourjian – a Jewish name meaning cloth weaver.
Tak a co ted,co myslite,budou ted z venku Iranu organisovane demonstrace proti jeho presidenstvi?
Bude oznacen za sebe nenavideneho,co to udela s Americkym presidentem a tema ostatnima,co jej slepe nasleduji, co nas svetove orientovany tisk, pro ne to musi byt poprask.
Jak,ted budou hodnotit jeho projevy,uz jenom tim,ze nikdy nerekl o Israelu,ze musi byt vygumovan z povrchu sveta,co ted, to jim nemel delat,zejmena,co by zid,ze jim,jako profesor Finkelstein rekl pravdu do oci, co vlastne cely ten humbuk je zalozeny na hrabani penez z kazde strany, co ted ?
The Sabourjians traditionally hail from Aradan, Mr Ahmadinejad's birthplace, and the name derives from "weaver of the Sabour", the name for the Jewish Tallit shawl in Persia. The name is even on the list of reserved names for Iranian Jews compiled by Iran's Ministry of the Interior.
http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/iran/6256173/Mahmoud-Ahmadinejad-revealed-to-have-Jewish-past.html
Benjamin Netanyahu made an impassioned denunciation of the Iranian leader at the same UN summit. "Yesterday, the man who calls the Holocaust a lie spoke from this podium," he said. "A mere six decades after the Holocaust, you give legitimacy to a man who denies the murder of six million Jews while promising to wipe out the State of Israel, the State of the Jews. What a disgrace. What a mockery of the charter of the United Nations."
At se to vezme z jakekoliv strany,tak tohle radoby svetopanum ,nemel delat,svym zpusobem jim vzal "vitr z plachet", ze ano?
Dalsi vyvoj bude obzvlaste zajimavy,"uvidime,rekl slepi".

201565

04.10.2009 05:05

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

kozoroh 59.?.?.?

Je to jak s definici manzelstvi, v namornich pomerech.
Lode ,jez jsou na otevrenem mori a ve velkem nebezpeci se snazi dosahnout bezpecneho pristavu,lode v pristavu na kotvach a v bezpeci se snazi vyject na rozbourene more. Tak,nejak mi za tu celou dobu pripada ta tahanice v EU, ze to nebude med, to je znamo od zacatku,je to polovina UN,kde utocnici maji pravo a slabi,kdyz se brani,tak jsou terroristi, proto bylo UN utvoreno,legalisovat tech silnych pravo na provadeni zlocinu, EU bude polovina toho UN.Britanie, ktera podporovala EU nakonec bude chtit ven ,kdyz tam jine staty svym vlivem nastrcila.

Cameron faces revolt on Europe
Vast majority of Tory members oppose position on Lisbon Treaty, poll reveals
http://www.independent.co.uk/news/uk/politics/cameron-faces-revolt-on-europe-1797042.html

Total withdrawal from the European Union is the most favoured option among party members when asked how a Tory government should handle the issue, putting them totally at odds with a Tory leadership committed to British membership. Some 82 per cent want to freeze Britain's financial contributions to the EU.
Jestlize, se inteligence naroda a jejich inteligentu hodnoti podle toho,jak slepe jen za vidinu almuzny,strci, dobrovolne hlavu do chomoutu, tak,co si o tom mame myslet,my nize inteligentni, kteri bychom takovou volovinu na zaklade normalniho mysleni neudelali, k cemu , vubec chovame ahyckame,tak zvane intelektualy?
Prakticky,bez nich by byl zivot mnohem prijemnejsi a bez zbytecnych maleru.Takze, Cesi , jestli se nam EU nelibi ,oproti vysnenym kreslum nasich politiku v EU,podporme sveho presidenta, jako jedineho kone na sachovnici Evropy.
Delejme; Tvuj nepritel ,je mym pritelem.
Nenechme se vlakat do velkeho podniku VELKYCH s par drobnymi v kapse,to nedava zadnou bezpecnou zaruku,budme i s temi par drobnymi, co nam zustaly, pany na svem malem "hnojisti" a nenechme se strhnout slibi a planymi vidinami,"peceni, holuby, rovnou do huby", odtranme politicke mlsouny od vlivu na presidenta a to jasnym NE!
A, rychla akce,v nasledovani a to vsemi dostupnymi prostredky, i plne informovanym referendem pro volice, obcana.
Nekdy,skocit pres palubu do rozboureneho more,zachrani zivot,nez zustat na lodi do jeji posledni minuty,nez narazi na skalisko.

201575

06.10.2009 03:38

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

kozoroh 59.?.?.?

>k cemu vubec chovame a hyckame tak zvane intelektualy?<
PROTO,ABY NAROD MEL I NECO VYSSIHO,INSPIRUJICIHO, NEZ PROSTY DAV,TUPE PASIVNI KYVACE A VYCKAVAJICI,JAK SE TO VYVINE A CO "SE SAMO UDELA"

Pisete:Narod mel i neco vyssiho-Jaky je rozdil ve vychovavani nove generace, aby ten vyssi rozdil byl representovan "komunistickou inteligenci", kde mnohy dostal na sva studia za klicky ke trabantu,ovsem s dobrym kadrovym posudkem, s tatinek,komunistickym odznakem na klope,kde "zatlacily" tasky s konakem a vecma z Tuzexu a tlustou obalkou, takze, inteligentnejsi student neprosel "stranickym"vyberem, za to hloupejsi, ale pro komunisty "oddanejsi" a i zkorumplovany kadr nakonec utvoril "inteligenci naroda", po dokonceni studii.

Cast, "se samo udela" bych se zeptal.V kterych kritickych momentech naroda , se inteligence projevila?
Nikdy,naopak, naprostym cekanim,cekali vsichni, jak se veci vyvinou, v dobrem financnim zabezpecenim, bez risika,oproti temu "prostemu davu, pasivnim kyvacum", ktery nema pristup k takove informovanosti,jako ta elita, takze nevi,jak se ta hra hraje. Pokud pamatuji, tak iteligence, ktera se dnes verejnosti vystavuje a tim dava jasne svuj vudci projev a postaveni,davala take kyvanim komunistum jasne najevo a narodu, ze se vsim souhlasi, ze vsechno je v poradku. Mate snad dnes nedostatek tech ,v dnesni pritomne inteligenci, ty, jez, jen vymenili kabat a jsou nadale ve svych funkcich, mate a dost.
Inteligence v kapitalistickych zemi roste na financnim zabezpeceni rodicu, mnohem chapavejsi student, bez podpory rodicu, je ztracen, ale mene chapavy se zaplacenymi studiemi se stane inteligenci naroda, zatimco jini, ti ztraceni, se i se svou prirozenou inteligenci musi stat casti pasivniho davu, prosteho davu a cekat ,jak se zachova elita , inteligence , vyssiho naroda.
Celkove shrnuto,jestlize nadavame na situaci ve svete, tak ,kdo je za ni zotpovedny, ta inteligence ,dobre placena a nebo ten netecny ,prosty dav?
(V pravde receno, vzdyt nam vlastne vladnou protekcni blbci, jak za komunismu,tak ted, za kapitalismu.)
Dejte priklad,kde by si prosty dav mel vzit priklad od toho "vyssiho a inspirujiciho".
Jestlize "z te masy" nekdo inteligentni poukaze na chyby"elity",tak zvane inteligence, tak je touto inteligenci vsemoznymi prostredky srazen dolu a nebo uveznen,pred masou pomluven a znemoznen, pro ne je to ohrozeni jejich vlastniho postaveni,sikovny ahloupi reditel, vzdy vyhazel chytre kolem sebe ,aby se sam udrzel,co by Inteligent,co tomu rozumi,jednooky, kralem slepich.

201820

Dejme si v techto dnech dva clanky dohromady, abychom poznali, co je Israel a odkud hrozi nebezpeci,pomineme prohlaseni zidovskeho generala ,ze Goyimum vnuti valku, at chceme a nebo ne.Mnozi si mysli ,ze je Israel vsemohouci,ale, neni to tak zcela pravda, v historii pogromy byly dusledkem ,tak zvane zidovske drzosti a neomalenosti ke svemu okoli, dnes ,je situace ve svete pro Israel mezi normalnimi lidmi zcela podobna,zkorumplovani politici nejsou pro zidovstvo zarukou bezpecnosti.
ElBaradei says nuclear Israel number one threat to Mideast: report
TEHRAN, Oct. 4 (Xinhua) -- Director General of the International Atomic Energy Agency (IAEA) Mohamed ElBaradei said Sunday that "Israel is number one threat to Middle East" with its nuclear arms, the official IRNA news agency reported.

At a joint press conference with Iran's Atomic Energy Organization chief Ali Akbar Salehi in Tehran, ElBaradei brought Israel under spotlight and said that the Tel Aviv regime has refused to allow inspections into its nuclear installations for 30years, the report said.

"Israel is the number one threat to the Middle East given the nuclear arms it possesses," ElBaradei was quoted as saying.
Sveho casu Israelsky general odvolal svoji cestu do Evropy, aby nebyl zatcen a vyslichn soudem pro valecne zlociny,dnes ,jiny zidovsky politik (zlocinec) se boji prece jen malemu kousku spravedlnosti,co nam jeste zustal ve jmenu lidskosti.
Israeli minister avoids UK visit
Yaalon was the military chief-of-staff when an Israeli air raid killed 15 people in Gaza City [EPA]
Israel's vice-prime minister has cancelled a planned trip to London over fears that he could be arrested for alleged war crimes, his spokesman has said.
Moshe Yaalon called off the trip fearing that pro-Palestinian groups in London might seek his trial for his role in the 2002 deaths of 15 people, including a Hamas leader and eight children.

Yaalon was the military chief-of-staff when an Israeli fighter jet dropped a one-tonne bomb in Gaza City, killing Salah Shehadeh, the head of the armed wing of Hamas, along with his wife
http://english.aljazeera.net/news/middleeast/2009/10/2009105131539124969.html
Vložený obrázek
Tohle, vse, vede k jedne veci, k vetsimu zbrojeni na Strednim Vychode ,jez drive a nebo pozdeji vyusti ve velky vojensky konflikt a Israel vlastni stovky atomovych hlavic.To neni hrozba jen arabskym statum,ale i USA a cele Evrope, neverite?
http://theuglytruth.wordpress.com/2009/04/09/netanyahu-to-the-west-destroy-iran-before-israel-destroys-you/

Thursday, 9 April 2009
Netanyahu: Distroy Iran or we will destroy you. -(Meanwhile, Obama ships Israei Khazars more weapons to do the job)
“We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch them at targets in all directions, perhaps even at Rome. Most European capitals are targets for our air force…
We have the capability to take the world down with us*, and I can assure you that that will happen before Israel...

Automaticky kráceno

201825

07.10.2009 02:55

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Na jedne strane se stavi , na druhe se zase boura.

kozoroh 59.?.?.?

Podivejme se trochu podrobneji,co nam elita,inteligence nadrobyla za ty roky a nasledky,jez postihnou vetsinou ten " tupe, pasivne kivajici dav".Pokud si pamatujem ,tak vsechny vlady a politici kolem sveta prosadili,tak zvana prava mensiny, tou dobou to bylo hlavne zidovstvo,ktere to tlacilo, kde se dalo a kdo oponoval,tak dostal nalepku antisemitisty a rasisty a hned se usilovalo o tres ,prinejmensim vyhazov z mista a to se deje dodnes, Dobra, to bl prvni krok nasadit prava nenarodni a ciziho nabozenstvi bunku do naroda, na jejich ukor, to znamena, ve vsem jim vyjit stric, v mnohem pripade meli vic prava , nez domaci "domorodci".Co nastalo, s otevrenim hranic ,se narod octl v privalu emigrantu ,ktere nemohl odmitnout, tlak byl pres UN ,Amerika, narod vsemoznych emigrantu,Australie a Britanie ze sveho byvaleho Britskeho spolecenstvi, castecne Nemecko s tureckym prilivem, jez vubec nema pravo rici ne ,zejmena zidovske pristehovalosti, takze ,dnes Evropa zaplavena muslimy dnes predstavuje 25% EVROPSKE POPULACE,STATY-POLITICI ZAVADEJI MUSLIMSKE ZAKONY,muslimske populace pribyva kazdym dnem novymi emigranty a vysokou porodnosti a mnohazenstvim.Zbytecnou valkou,jeste prispivame ,aby opustili sve bombardovane vesnice a jejich rozvracene hospodarstvi, v podstate je to valka pro Israel.Vysledek,zhodnotil dansky poslanec Geer Wilders,coz je stale nepopularni kritika,jakoby politici,poslanci nemeli uz dost muslimu kolem sebe.Ve Francii,zide ,kteri za tento program, prava mensiny" stali,bali kufry a opousteji a zanechavaji za sebou,tenhle "maras" a jdou do Israelu, ktery se ridi,Israel pro Israelce!
Pan Geer rika,za dve dalsi pristi generace, kde bude Evropa, v Americe reknou,my jsme ztratili Evropu, mozna ,tou dobou nebude ani ta Amerika ,jak ji doposavad pamatujem.
. Their husbands, or slaveholders if you prefer, walk three steps ahead. With mosques on many street corners. The shops have signs you and I cannot read. You will be hard-pressed to find any economic activity. These are Muslim ghettos controlled by religious fanatics. These are Muslim neighborhoods, and they are mushrooming in every city across Europe . These are the building-blocks for territorial control of increasingly larger portions of Europe , street by street, neighborhood by neighborhood, city by city.
There are now thousands of mosques throughout Europe . With larger congregations than there are in churches. And in every European city there are plans to build super-mosques that will dwarf every church in the region. Clearly, the signal is: we rule.
Many European cities are already one-quarter Muslim: just take Amsterdam , Marseille and Malmo in Sweden. In many cities the majority of the under-18 population is Muslim. Paris is now surrounded by a ring of Muslim neighborhoods. Mohammed is the most popular name among boys in many cities.
In some elementary schools in Amsterdam the farm can no longer be mentioned, because that would also mean mentioning the pig, and that would be an insult to Muslims.

Jews are fleeing France in record numbers, on the run for the wors...

Automaticky kráceno

201905

08.10.2009 05:19

Ekonomické zotavení je iluze

Do nekonecna to nejde,jednoho dne prijde soudny den na nase kapsy.

kozoroh 61.?.?.?

Prakticky, tistene penize bez podlozeni, tedy, zlatem a nebo praci- vyrobkem nemaji cenu, tyto se takto tisknou ve dne v noci ve dvou tiskarnach USA po dobu nekolika mesicu a nestaci to, otazkou je proc?
Od trhu verejneho,mame trh stinovy, take "derivatis",kteri maji oficialne vic nez ten trh verejny, sveho casu se jeden odbornik nechal slyset ,ze je to vice jak 75 trillionu dolaru,ted je na Vas predstvit si tu sumu penez.Nez,vsak zacnem, musime si uvedomit,ze Ti bohati-"derivatis"-smelinari s cisly a penezi,kazdou minutou bohatnou geometrickou radou cisel, ktera se zavratne zvetsuje,tak,jak financno ztraty USA v "boji proti terrorismu".Odstranit,tyto smelinare od "koryta " je vec absolutne nemozna, demokratickymi prostredky,nemyslitelna ,vzdyt v tomhle gangu je cela svetova elita, je to delano tak,ze na prvni pohled sluzba verejnosti,kadernictvi, prospiva,ale pravy prijem penez je z pasovani drog, tak je to s nekterymi multimilionari, pres noc, narozenymi.
The richest 400 Americans — that’s right, just four hundred people — own MORE than the bottom 150 million Americans combined. 400 rich Americans have got more stashed away than half the entire country! Their combined net worth is $1.6 trillion. During the eight years of the Bush Administration, their wealth has increased by nearly $700 billion — the same amount that they are now demanding we give to them for the “bailout.” Why don’t they just spend the money they made under Bush to bail themselves out? They’d still have nearly a trillion dollars left over to spread amongst themselves!
Ted, odpoved , proc?
Veskerou vyrobni silu sveta , prave tento financni "cerny" trh znehodnoti svou geometrickym financnim prilivem,veskery majetek sveta ,nepokryje "dluh" techto smelinaru,jejich prijem ,je vysoce mimo moznosti lidi,statu, bank ke splaceni, vyrovnani,k zahlazeni ztraty,dluhu, novodobeho financniho otroctvi, pro par lidi,jez se vymkli z kontroly vlad, narodu,spolecnosti lidi.Nikdy, nebyl stanoven strop bohatstvi, prijmu a tim se stalo ,ze tyto financni gangy a jednotlivci se stali vlastne nasimi Bohy a ze zijeme prakticky z jejich milosti, nebot jim vlastne vse patri a pro nas neni mista ,ktere by nebylo koupeno od nich amy zadluzeny.
Je to,jak privatsace v Cechach, kde nakonec obcan po dobrem obchode zjisti,ze munic v jeho state nepatri,ze vsechno,co vidi kolem sebe ma nejakeho majitele,ze po ceste,kterou jde neni jeho,ze si vsechno prodal a tim padem i sam sebe.Ze nemuze bez svoleni majitele nikam vlastne jit a ze,kdyz vsichni majitele mu budou uctovat,ze uziva jejich cestya jineho, ze na ty poplatky, uz nestaci, ze na to nema, ze je veznen v baraku,ktery mu vlasne nepatri a zije na "propujcenem" pozemku, proste ,e je na mizine a nema uz zadnou moznost nekam jit, aby neplatil.Muze spachat ze zoufalstvi sebevrazdu,ale i ten provaz musi koupit za cenu,kterou mu nadiktuji.Takze,zaverem rekneme ,ze vlastne ,vubec neni moznost zjistit,jak hluboce lidska spolecnost ve vlastnim financnim systemu,zatkla sekyru dluhu do futra u dveri, s tim,ze oni nic platit nebu...

Automaticky kráceno

202000

09.10.2009 05:04

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

Po boji ,kazdy generalem, muzem soudit,ale pravdy se stejne nedozvime.

kozoroh 61.?.?.?

Zacatkem, byla propaganda o terorismu, ten se stal omluvou USA za jejich opatreni,zlociny, nezakonost, takze ,stat USA se sam stal svetovym terroristickym centrem,uz jen v tom ,kolik agentu CIA vyskoli kazdy rok,co meli zabit Castra, ucast v prevratu v Chile,(Kissinger) okupace Granady a vsechny ty jine akce CIA,organisovane jinde, po svete.
Jinak, pro zajimavost,prvnim,tak zvanym terroristou mel byt udajne Francousky intelektualni anarchistka Emilie Henry,ktera v 12 unora 1894 vysla do ulic s umyslem nekoho zabit, nakolik se to lisi od dnesnich planu politiku.
Kdyby, Irak nemel olej,tak,by o nej Amerika nemela zajem a Saddam Hussein by tam byl dodnes presidentem a nejake muceni iracanu by se jich ani nedoklo, kazdopadne Bagdad pod vedenim Hussejna nebylo mestem vrazd a drag, jako je tomu ted.Saddan Hussein byl sveho casu dobry obchodni partner,od zakazky na nakladni auta,az po obednavku valecnych plynu a bakterii o cemz hovori odtajnene dokumenty Washingtonu.The State Department informs a House Committee on Foreign Affairs staff member that the department has not objected to the sale of 2,000 heavy trucks to Iraq, noting that they were built in part in Illinois, Indiana, Ohio, Pennsylvania, New York, and Michigan.
Vložený obrázek
Shaking Hands: Iraqi President Saddam Hussein greets Donald Rumsfeld, then special envoy of President Ronald Reagan, in Baghdad on December 20, 1983.
Ted, se do propagandisticke lzi,vlozili i samovyvolenciSome years earlier, the Center charged that Iraq was killing Iranian prisoners in German-built gas chambers. In the Spring 1991 issue of its glossy magazine, Response, the Center claimed that German firms were producing Zyklon B gas in Iraq, "the chemical used by the Germans to murder millions of Jews during the Nazi Holocaust." Iranian prisoners of war, the Center’s magazine went on to assert, were being killed with Zyklon B "in gas chambers specially designed for the Iraqis by the German company Rhema Labortechnik… An eyewitness reported the [Iraqi] gas chambers were tiled to look like operating rooms, with a separated observation room for each gas chamber with reinforced glass visibility."
Takze,jakakoliv akce ze strany USA az do dnesnich dnu je plne opodstatnena i kdyz je na lzich,co na tom,svet stejne nema zajem zasahovat do cizich zalezitosti.Akce ,slibu, nevmesovani se do vnitrnich zalezitosti Arabu,vlakal Saddam Hussejna do diplomaticke pasti.
APRIL GLASPIE TRANSCRIPT Over 100 megs of official records and photos detailing government lies to We The People, this website started as a subpage of a website designed to promote my film career.Special to The New York Times WASHINGTON, Sept. 22 -- On July 25,President Saddam Hussein of Iraq summoned the United States Ambassador to Baghdad, April Glaspie, to his office in the last high-level contact between the two Governments before the Iraqi invasion of Kuwait
whatreallyhappened.com/WRHARTICLES/ARTICLE5/april.html
Jak, muzeme soudit Irak a Saddam Hussejna, kdyz vladnou horsi polit...

Automaticky kráceno

202069

09.10.2009 05:27

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

Poracovani-

kozoroh 61.?.?.?

politici,nez on sam?
Kolaborantska vlada v Bagdadu dela jen to,co je jim narizeno z Washingtonu,ktery zase posloucha Tel Aviv.
The Iraq War Will Cost Us $3 Trillion, and Much More ... THE RECKONING. The Iraq War Will Cost Us $3 Trillion, and Much More ... that reconstructing Iraq would cost the American taxpayer just $1.7 billion. ...
The Real Cost Of US Support For Israel - $3 Trillion The billion-barrel SPR has cost U.S. taxpayers $134 billion to date. ... the amount of U.S. taxpayer money that goes to Israel and how much pro-Israel money
Dnes nam svetova media, denne pradkladaji starost o osud teto zeme,"zmena pocasi" a na to Nobelova cena pro Al Gore, ktery si z toho udelal vynostny obchod, prakticky s lidskou blbosti, proze jej nezajimaji udalosti s deploid uranium, polovicni rozpad je jenom,2.5 billiony roku, co USA zamoruje tuto planetu.Nakolik ,je dno Ticheho oceanu zaneradeno odpadky z USA, ktere tam potapeji denne,nakolik valecneho materialu s otravnymi plyny je potopeno po celem svete? Posledni nalez je "obeven"u brehu Italie,kde se vyznamenala Mafie v tomto obchode.Kde je starost o kaceni tropickych lesu,denne zmizi plocha jednoho velkeho stadionu?
Ocean rubbish dump could lock away carbon - environment - 30 ... 30 Jan 2009 ... Ocean rubbish dump could lock away carbon ... Even putting it at the bottom of a trench where it might get subducted into the mantle. ...
www.newscientist.com/.../dn16514-ocean-rubbish-dump-could-lock-away-carbon.html - Plastic. Trash. Junk. Mountains of trash that has not and will not biodegrade is trapped in an area roughly 10 million square miles in size.
Vložený obrázek
The world runs on the initiative of about 5% of the people; the rest need orders. The consensus of the other 95% on the subject of one's relationship with: government - banks - tax agencies - courts and corporations (all separate realms) is defective in that such inert abstractions have been accorded superiority over living beings.
Kdyby, lide zvedeli pravdu,tak, revoluce by zacala uz vcera.

202071

Jenom maly doplnek,ktery ukazuje ,jak par, tak zvanych zidu manipuluje s 98% zbyvajici svetove populace.Kde je i ta 1.57 bilionu muslimske populace i kdyz tvori vetsinu zemske verici populace.Artur James Balfor ,pravym jmenem Leo Amery se zaslouzil o to ,co dnes mame na Strednim Vychode i s temi 400 atomovymi hlavicemu, umele vytvoreneho statu, Israelu.
*DOUGLAS DAVIS
Jerusalem Post
01-12-1999
LONDON - Leopold Amery, the author of the Balfour Declaration - the 1917 document from British foreign secretary Arthur Balfour to Lord Rothschild which laid the groundwork for the establishment of the State of Israel - was a secret Jew.
This has been disclosed in just-published research by William Rubinstein, professor of modern history at the University of Wales, who says Amery hid his Jewish background.
Ironically, one of Amery's sons, John, achieved infamy when he defected to Nazi Germany and was hanged for treason in London after World War II. The other son, Julian, succeeded his father as a member of Parliament and was a staunch ...The Jerusalem Post.
Who's who in Jewish history: after the period of the Old Testament By Joan Comay, Lavinia Cohn-Sherbok
http://tinyurl.com/yl8cwnf Takze, se muze ctenarum zcela spravne zdat,ze staci do kazde "krestanske vlady"dat, jednoho tajneho zida, za presidenta,premiera ,ministra vnitra a nebo predsedy parlamentu, a svet nema nadeji na svou vlastni, krestanskou vladu.Mnozi krestansti politici by se meli priucit a ject do Israelu s otazkou,jak to delaji, ze nemaji zadneho prejmenovaneho krestana ve sve vlade a pritom nebyt antikrestansky?

202075

11.10.2009 04:55

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

Svetovy smelinari znehodnotily vysledky lidske prace.

kozoroh 59.?.?.?

Je to tak,dnes kazdy smelinar,jez bohatne bez prace, tedy i svym zpusobem kriminalnik, je povazovan verejnosti dlouhodobe tak upravenou za chytreho obchodnika, clovek,zivici se poctivou praci,jez v tom systemu memuze zbohatnout, je povazovan,ze v tom neumi chodit. Okradat druhe se nepovazuje za ostudu,ale za sikovnost, spravne to rekl americky milionar,kdyz prohlasil,ze zbohatnul tim ,ze okradl chudaky, jina milionrka neplatici dane u soudu prohlasila ,ze placeni dani je jen pro chude.Nakonec,jeden takovy Madoff to dokazuje svetu a z pravnickeho hlediska se ocekava,ze ze zdravotnich duvodu bude propusten."Never before has so much phantom money been printed out of thin air, backed by nothing, producing practically nothing," Tudiz ,co delaji kriminalni jednotlivci, "chytri", tak delaji vlady to same se svou menou na okradani svych spoluobcanu,media slouzi na odvadeni pozornosti,jak se to tak organisuje,narazit na zavrene dvere bank,kdyz si jdete pro uspory, se legalizovalo a navic se vedouci obstastnili extra milionovymi premoemy pred ocima vsech, vlady i obcanu a bez to zcela bez studu. Nebudem mluvit o moralce , ta je mrtva. Vlada tiskne penize a uspory duchodcu,takto mizi znehodnocenim meny z dob jejich produktivity.Ocekava se :People Should Brace
For 'Greatest Depression'2012 Forecast - Food Riots, GhostMalls, Mob Rule, Terror

http://rense.com/general87/brace.htm
Nastane cas lidskeho financniho kanibalismu, nebot zde uz nejsou zadne zabrany,proc by nebyl.Ze veci zachazeji az prilis daleko muzem poznat podle clanku ,kde tak zvani zide (Ashke-nazi )obvinuji zidy (zionisty)Blaming Jews for Financial Meltdown
Fraudsters on the Roof by Joachim Martillo
John Kenneth Galbraith in his book on the 1929 crash points out that Goldman Sachs triggered the stock market crash. As I remember, Goldman Sachs had no non-Jewish employees at the time and very much reflected the values and attitudes (as well as the financial skulduggery) of wealthy uptown Manhattan German American Jews ("Our Crowd").
Obvineni:In any case, if the US government does not address the root cause of the financial meltdown by abolishing the State of Israel, eradicating Zionism, purging Zionists from positions of responsibility and influence, and making a clawback of the wealth that Jewish Zionists (and non-Jewish collaborators or fellow travelers like Warren Buffet) have plundered or defrauded from the rest of us, we can expect an increasing financial disaster far worse and far more enduring than either the Long or the Great Depression.
Rukavicky dolu a na plnou pusu reknou to,co si krestane nemohou dovolit.In the past most people assumed that only Nazis and anti-Semites would talk about Judeobolshevism. Then we got to look at Soviet archives with the fall of the Soviet Union, and Yale Jewish studies scholar Benjamin Harshav pointed out in Language in a Time of Revolution that there is a lot of truth in the idea of Judeobolshevism.
http://eaazi.blogspot.com/2009/01/blaming-jews-for-financial-meltdown.html
Certa,muzete vyhnat jen dablem.

202203

12.10.2009 07:23

Michael Moore píše Obamovi

Co by , tak pan Michael Moora udeal na Obamove miste?

kozoroh 59.?.?.?

Kdo, zna "americkou" historii a ma dobrou pamet, tak, takovy clovek by asi tezko prijal misto presidenta USA, kdyz by vedel, kdo vlastne je hercem a kdo ve zkutecnosti vladne, mnoho lidi by radeji volilo prodavat brambory v superkarketu, nez, zit a vit s vlky, verte mi!
Takovy,"Chigegsky, Valentynsky den", uz se tam nekolikrate opakoval i "herec" Ronald Regan lezl po kolenou,kdyz se najednou zacalo strilet a o klanu rodiny Kennediu,(John Fithgeral Kennedy) az po vnuky je znamo, jak se veci maji a tak president Obama nemuze sedet na dvou zidlich a risk tady je, uz na pude UN se mu dostalo blahoprani s tim,aby nam (svetu) dlouho vydrzel, z ust nejpovolanejsich, pro Ameriku,politickych protivniku, na nez CIA lici,kde se jen da. Takze, Obama je v posici" Byt,ci nebyt?"
Nakonec,v pravde receno, mnoho Americanu je v te same posici, za 11 September a Oklahoma a jine "nevysvetlitelne ukazy na americkem nebi" i se sebevrazdama ,kde se obet streli dvakrate do hlavy.Takze, rozhodnuti presidenta Obama ,ukaze ,ne jenom americke verejnosti, ale i ostatnimu svetu,kdo je vlastne vedoucim v te "americke" politice, ze Kisssinger dostal cenu a take Richard Nixon. Je to,jakoby oslavili zednika,ze postavil zed, kdyz mu spadne,tak ji musi za sve sam znova postavit,to se, vsak neda rici o nasich svetovych politicich, v pravde receno,dostavaji odmenu,co je jejich zamestnanim.Uznal bych Matku Terrezu a nebo Gandiho, ale, nevim,proc kanddati musi byt politici, zejmena takovy ,jako byl Mandela ,drive komunisticky bojovnik,jez ma na svedomi lidske zivoty a jeho byvala zena je znama horici "pneumatikou", jako jeji rozsudek nad dostatecne nepracujicimi ve veci "proletariatu", takto nechala upalit i 15 leteho "provinilce".Proto,nejdriv nekoho zabte ,potom toho litujte,polepsete se a dostanete ze Stokholmu Nobelovu cenu miru,vzdyt si ji zaslouzite ,z a to,ze uz nevrazdite.(nechavate to jinym,aby to za Vas udelali) Mnoho lidi ma predstavu, ze komise vybirajici kandidaty trpi prinejmensim sklerozou.
Myslite,ze cenu by mohl dostat Vaclav Klaus,protoze se nenechava strhnout politicky danym smerem a odolava natlaku ze zahranici a i doma, protoze si pevne stoji za svym presvedcenim?
Jinak,proc neudelovat cenu za valecne stvani, kandidatu by bylo dost,takovy Chiney by za projev k valce s Iranem,jiste tu cenu dostal,kdyby jej nepredbehl Shinerman,tedy Sharon.
Takze,ctenari,nechme se prekvapit vyvojem udalosti, kazdopadne to nema Obama lehke, ale ,media uz rekla ,ze 1.7 milionu da na dobrocinne ucely, jestli to budou Ti ,co bombardovanim prisli o nohy a ztratili vetsinu rodiny, to nevim.

202261

13.10.2009 04:00

Kolaps dolaru? Čeká jej „arabský naftový šok“?

RE: Svetovy smelinari znehodnotily vysledky lidske prace.

kozoroh 61.?.?.?

Nemusime to rozvadet, staci maly priklad,kdyz pred deseti roky nekdo delal za 10 dolaru na hodinu a za peknych par roku nasetril nejaky obnos ,dejme tomu ,pred duchodem mel v bance
30 000 dolaru, coz bylo na starsi barak, tak , to byly velke penize,ale ,kdyz je neinvestoval, tak ted , po deseti letech ,co je tech 30 000 dolaru, co on poctivou praci ,dolar k dolarku nasetril proti tem milionovym, co na burse a jinde vydelavaji miliony a to jsou v dnesnim svete "zabari" ,protoze tady jde o biliony,jako "Medoff" ,co mu jen dokazali,65 Billionu zproneveril, ty pred deseti roky vydelavali miliony,po tech desiti rokach billiony a ted nova vrstva lehkozivku uz ma v Americe "klub" triliononaru, a ted si vemte ,co Vase uspory a Vas duchod.
Normalni clovek se s nimi absolutne nemuze merit a oni se od nas ,prumernych" vzdaluji svym bohatstvim velmi rychle, takze ,stredni vrstva mizi a zustanou dve . chdi,co nebudou nic mit a nesmirne bohaty,co budou mit vsecko, takze na svetovou revoluci uz je prichystano.75% Veskerych prirodnich zdroju vlastni 300 rodin,zbytek sveta tech 6.5 billionu ,ma ten zbytek ,ze ktereho jim kazdy den pomalu a jiste ukrajuji,az nic nezbyde.Svetove banky jdou ,komu na ruku,chudym a nebo bohatym,tak,jak soudy,tak ,jak pravnici,tak ,jak doktori.
Moderní bankovní systém vyrábí peníze z ničeho. Tento proces je pravděpodobně tím nejvíce ohromujícím fíglem, který byl kdy vymyšlen. Bankovnictví bylo počato v nerovnosti a zrodilo se z hříchu… Bankéři vlastní Zemi. Vezměte jim ji, ale ponechte jim moc vytvářet peníze, a škrtem pera vytvoří dost peněz, aby si ji koupili zpět… Vezměte jim tuto velkou moc, a všechna velká bohatství zmizí, přičemž by to byl mnohem lepší a šťastnější svět pro život… Ale pokud chcete pokračovat a být nadále otroky bankéřů a platit náklady za své vlastní otroctví, pak nechte bankéře pokračovat ve vytváření peněz a kontrole úvěru.
Sir Josiah Stamp, ředitel Bank of England, 1927

Vzpominam na jeden z prvnich Trkovich filmu, Milionar,jez ukradl slunce, neco mi to dnes pripomina.

202317

14.10.2009 03:57

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

Prislibit spolupraci a pak cuknout je vzdy na povazenou.

kozoroh 59.?.?.?

Prvnim bodem problemu je ,ze jste do NATA a do evropskeho spolecenstvi vlezly, co jste ocekavaly od nej?
Ted, Vam budou ukazovat, ze tento mafiansky spolek nesnese, aby nekdo projevil sve vlastni mineni, na rozdil od toho jejich mineni.Bude nejlepe,kdyz si to doma nejdriv vyridite se svymi zradnymi politiky, nez se date na "evropskou cestu".Nakonec,zadny z nasich politiku nevidel ten konec,ale mnohe naznacuje tento clanek:“IT’S A GREAT DAY FOR EUROPE!” wrote the European Jewish Press on October 4, 2009, only two days after Ireland voted for the Lisbon Treaty.

For on October 2, 2009, Ireland, pressured by EU threats of unemployment and fooled by a staged media “Yes” promotion, signed away the sovereignty of all 27 member states to the EU authorities in Brussels who are controlled by Zionist Jews in Frankfurt.
For in Germany’s city of Frankfurt lies the headquarters of the European Central Bank - with its President, the Jew, Jean Claude Trichet - and his masters who control all Central Banks, the Jewish Rothschild Dynasty, who boast of their historical roots in Frankfurt. Click Frankfurt Office Here.
“The EU will now speak and act with one voice on the basis of common values precious to all Europeans,” the European Jewish Press declared.
Of course the “common values” which the Jews of the European Jewish Press speak of are those “precious” to Jews - NOT to “all Europeans.” The causes, with their underlying values which Jewry supports and funds, most Europeans oppose.
http://www.realzionistnews.com/?p=456
Eu je soucasti jedne svetove vlady, takze vymenime maly chomout za vetsi?
Waco Siege “Enforcer” To Rule Over Global Police Force
Man who both approved and covered-up government slaughter of 76 people, including 20 children, will lead move to establish international model of law enforcement*
http://www.prisonplanet.com/waco-siege-enforcer-to-rule-over-global-police-force.html
Staci projit nekolika zpravami a je Vam jasne,kterym smerem jdeme,"kupredu leva,kupredu leva" zpatky ni krok!
Co chcete delat,jako zeme,ktera vse prodala vetsinou do cizich rukou a jeste k tomu prijala naprosto pro Cechy neprijatelne podminky, jakobychom v nasi narodni zkusenosti nemeli dost spatnych prikladu na ktere jsme vzdy doplatili,jak je videt,delame jednu a tu samou chybu,opet a opet, takze, Klaus, asi nezna svuj vlastni narod, ktery vzdy kolaboroval se silnejsim a ted se hold ta Svejkovina nevyplati a oni nas trochu primacknou,kdyz vi ,ze jsme jim bez zazemi sve nemajetnosti vydani na pospas, vzdorovat muzem,ale jak dlouho. Z venku,staci nasim politikum slibit kreslo v EU a nebo OWG, jedne vlade a ti zbouraji Prahu sami o sobe, kdyz tak to delali se sovety,ze na povinne dodavky,se slibovaly nadplan dodavky,jen,aby se patolizalsky zalibili Moskve, kolaborace se stala narodnim charakterem.
Takze, obcane,nebud prekvapen,jaky to vsechno vezme obrat, kazdopadne ty,jako obcan na to zase doplatis.

202395

15.10.2009 03:41

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Ne všechny židovské/proizraelské spolky podporují Lisabonskou smlouvu

kozoroh 61.?.?.?

Jsou na mrtvici z Islamizace Evropy, to je zajimave, vsichni vime ,jak jsou na tom bily osadnici v Jizni Africe,kde, zvitezila prakticky komunisticka strana a tam mel velke skovo JOE SLOVO , litevsky zid a vysledky dnes vidime, Amerika se zmenila, v dobe presidenta Kennediho se usilovalo o zrovnopraveni cernochu, cely jejich vybor byl slozen z bilych predstavitelu,zidu, tam nesedel ani jeden cernoch a take na fotografiich te doby,ve vsech demonstracich vidite bile, zidy v cele pruvodu, racte se presvedcit na srankach internetu, to nemluvimo tak zvane "ruske revoluci", tam si tak zvani zide prisli va sve, Trocky-Bronstein rikal,ze utopi Rusko ve sve vlastni krvy,100 milonu obeti, to snad neni malo,1933 zidovsky kongres vyprovokoval druhou svetovou valku,Politici, zide,propagovali pravo mensin a zastavali se kazde mensinove skupiny,tedy v pocatku i muslimu, zejmena v Nemecku zlomit nacionalni soudrznost, to byl plan,ucel, tak,jak i v Australii, ukoncit politiku bilych, vsude v mediich,ktere 90% vlatsni zide se vykrikuje multikulturismus, to je jejich prace, ze se jim to vymklo z kontroly, to je jejich omyl na ktery doplaci krestanstvo a bila populace.Vezmete USA, kde se da rici neco o zidovske lobby,od placeni poplatku Israelu a z po emigraci, ktera je zidovskym lobby legalisovana pres odpor Americanu, stale se provadi omilostneni nelegalnich pristehovalcu, z zid. senatoru se stale obevuje plan na odzbrojeni obcanu,v zahranicni politice,vest valku a jine, takze ,komu dame vinu?
Melbourne - Jewish leader Isi Leibler, a staunch defender of Australian multiculturalism, says the policy has no place in Israel.
"This is a country which was set up and created as a Jewish country for the Jews," he told a Jerusalem newspaper.
Za to vsichni zide s krestanskymi jmeny vlezly do evropskych vlad, nedelaji nic jineho , nez ze podporuji muslimskou invasi do Evropy,tak,jak i zidovsky ministr pro pristehovalectvi podporoval muslimizaci Australie, co seji,to sklizeji,ale nikdo se nepta krestanu,bilych, jak se jim to libi,tem dali zakon o rassimu a nenavisti, tak,proc jsou na mrtvici, kdyz vzdy jako pata kolona byli proti kazde hostitelske zemi,v dobe zaboru nacisty a plebiscitu,se zide utekli z Nemecka hlasili k nemecke narodnosti a na zaklade poctu,ceske vesnice pripadli Nemcum, to uz zapomeli?
Co, ten cely konflikt na Strednim Vychode,ci je to prace,podpora od pana Chiney, Rumsfeld a jini,invas edo Iraku, Afganistanu a ted vyhrozuji Iranu, kdo to vse dela?
Dnes, je svět opětně na pokraji války, připomínam slova generála israelské armády, Sulchan Aruchu, poradce Ariel Sherona, který řekl doslova, at dělají křestani, co chtějí tak se třetí světové valce nevyhnou.*
http;//www.rense.com/general24WWIIIiscoming.htm
"Every time we do something you tell me America will do this and will do that . . . I want to tell you something very clear: Don't worry about American pressure on Israel. We, the Jewish people, control America, and the Americans know it." - Israeli Prime Minister, Ariel Sharon, October 3, 2001

202516

15.10.2009 06:39

Rusko oficiálně deklaruje právo použít jaderné zbraně proti potenciálnímu agresoru jako první

Naprosto zadne prekvapeni, vzor si vzali z Ameriky.

kozoroh 61.?.?.?

Jestli pak si pamatujete slova presidenta Bushe, ze USA ma pravo provest "predbeznej uder v ramci vlastni obrany", vysvetleno po "lopate" nekoho ,koho jste v zivote nevideli,tak mu date po hube s tim,ze on by Vas mozna pocastoval take o deset roku pozdeji, takze , president Bush s rozhovotem s Bohem ,ktery mu rekl napadnout Irak, mel seznam 62 statu ,ktere pripadli k"prevychove" americkeho demokratickeho stylu.Proto neni se ,co divot,ze na jedne strane hovori supervelmoci o spolupraci a na strane druhe zbroji ,jak se da a ujistuji se do budoucna ,ze v pripade startu nuklearni valky je vse v ramci vlastni obrany proti nepriteli,terrorismu,nechapajici demokracii zapadniho stylu a jine vymluvy.Co, by se vsak mohlo stat, kdyby najednou z niceho nic bouchla nuklearni bomba v Rusku a nebo v Americe , jaka by byla prvni reakce,obou statu a nasledovala rychla nuklearni odpoved, komu?Nakonec ,neco naznacil Ostrovsky, co by se mohlo prihodit svetu a Rusku a Americe, kdo na koho by v ramci obrany hodil at. bombu, jako odpoved,kdyz, ta provokativni by nebyla ani ruska , ani americka, "kdyz e dva perou,treti ma uzitek, to je to ,co Ostrovsky chtel rici svetu.
Sabbath Goyim
Like other Zionist operations around the world, Netanyahu is convinced that the Goyim should fight the Jewish wars. "Above all, will the international community stop the terrorist regime of Iran from developing atomic weapons, thereby endangering the peace of the entire world?" I actually would like to stress that PM Netanyahu is all wrong here.

one-world-or-none-1946. JPEG

to , už bylo řečeno v ovzduší ukončené války s tím, že, když se nepodvolíte, tak,vás zničíme společně s námi.
( …We have the capability to take the world down with us,)
Nakonec , "israelsky" profesor se nechal slyset,ze dnes Israel ma takovou kapacitu v atomovych zbranich ,ze muze znicit celou Evropu, ale ,to neznamena ,ze musi zacit prvni, jak mel na mysli Ostrovsky,proto neni divu, ze Israel dal na jeho hlavu nejvyssi cenu.

202524

16.10.2009 03:33

Necháme si líbit útok na hlavu státu?

RE: Ne všechny židovské/proizraelské spolky podporují Lisabonskou smlouvu

kozoroh 59.?.?.?

Židé jsou komunita, jako kterákoliv jiná se širokým názorovým spektrem
Je zajimave,ze tato komunta v USA, kde je jen 2% veskere americke populace dokazala politicky a hospodarsky prinutit vladu USA k placeni nenavratnych pujcek statu Israelu, dodavat zdarma vojenskou pomoc a ochranu tohoto statu natolik,ze,kdyz Israel zautoci na iran,tak USA automaticky je ve valecnem konfliktu s Iranem, kde,je hlas tech zbyvajicich 98% obyvatel USA?
Proc,americti poplatnici maji"zivit" umele vytvoreny stat Israel?
Proc, takto ma byt USA defakto kolonii statu Israel?
Proc, Amerika vede valku na Strednim Vychode se zememi,jez nikdy Ameriku nenapadli? Snad neverite na 11 September, kdyz ,udajne, komunita zidu neprisla do prace,ale nechali tam do budov nalest Goyimi a jeste si toze sousedni strechy filmovali?
Nakonec ,kolik je padlich zidu z te "komunity" v te politice-valce Iraku a Afganistanu?
Vložený obrázek
Tak, zvane pravo na Svatou zemi, je historicky podvod.
The bloodlines of the majority of Israeli Jews do not tie them with the Holy Land. Ashkenazim stem from eastern and central Europe and are converts to Judaism. Hart cites the work of Joseph Reinach, Alfred Lilienthal, Arthur Koestler, and Shlomo Sand in outlining this case. The refutation of Jewishness as an ethnicity is important because, quoting Sand, “…it encourages a segregation that separates Jews from non-Jews” that allows Zionists to claim Israel as a Jewish state.
Kdyz ma Amerika,takoveho spojence a takovou komunitu v senatu a administrative,tak ,uz nepotrebuje nepritele, posudte sam.
Netanyahu: Distroy Iran or we will destroy you. -(Meanwhile, Obama ships Israei Khazars more weapons to do the job)
“We possess several hundred atomic warheads and rockets and can launch them at targets in all directions, perhaps even at Rome. Most European capitals are targets for our air force…
We have the capability to take the world down with us, and I can assure you that that will happen before Israel goes under.”
----------Sabbath Goyim
Like other Zionist operations around the world, Netanyahu is convinced that the Goyim should fight the Jewish wars. "Above all, will the international community stop the terrorist regime of Iran from developing atomic weapons, thereby endangering the peace of the entire world?" I actually would like to stress that PM Netanyahu is all wrong here.
Na komunitu, jak pisete to spise vypada na valecne stvace, ganstery vytvarejici napeti ve svete a provadeji provokace k valkam,nakonec,historie lodi Liberty ukazuje, jak se daji vyuzit moznosti nastrcit jine do valecneho konfliktu, z nestesti druhych si nedelaji zadne starosti, mnoho lidi,dnes uz vidi,ze Hitler mel padny duvod i kdyz mnozi z komunity bojovali v radach Wermachtu, celkem, vice jak 1200 vojaku a dustojniku.

202594

Stránka: 1 2 3 4 5 6

Káva pro Zvědavce

24

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 28 čtenářů částkou 8 386 korun, což je 24 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Hamáček chroptí blahem: asi se podaří prosadit 10 tisíc pokuty vybírané mestapem a policii08.04.20 17:36 Česká republika 1

Pandemie povzbudila plány na budování vysokorychlostních sítí 5G08.04.20 12:13 Neurčeno 0

Revoluce nese smrt?08.04.20 09:26 Neurčeno 1

Ve Španělsku se policie vymkla kontrole07.04.20 21:40 Španělsko 4

Zemřela novinářka Tereza Spencerová07.04.20 18:12 Česká republika 4

Trump potvrdil právo USA na těžbu přírodních zdrojů na Měsíci07.04.20 14:18 USA 4

Pokuta 25 tisíc korun za bezdůvodnou jízdu autem během epidemie?07.04.20 13:51 Austrálie 4

Bill Gates: “Bez očkování proti COVID-19 nikdo nesmí za hranice ani sehnat práci”07.04.20 07:56 USA 4

Někdo zaútočil na českou ambasádu v Moskvě. Petříček se zlobí: musíte nás ochránit!06.04.20 17:13 Rusko 5

Ropa ve Venezuele je nyní ve vlastnictví Ruska06.04.20 16:48 Venezuela 0

Na několika místech Velké Británie zapalují lidé vysílače 5G, podezírají je z podpory šíření koronaviru05.04.20 16:15 Británie 9

Staří bardi se probouzejí v zakrátko těžce zkoušené zemi05.04.20 13:02 USA 0

Vakcína ještě není, ale "odborníci" se už obávají reakce odmítáčů05.04.20 09:11 USA 8

Výroba ,,nezávadných, hygienických“ roušek05.04.20 07:58 Indie 7

Byl 15. březen 2020...04.04.20 19:59 Česká republika 5

Česká armáda odmítla pomoci českým lidem...04.04.20 12:10 Česká republika 3

Praha 6 přesouvá Koněva03.04.20 11:08 Česká republika 6

Hermafrodité a úchylové v Panamě mají problém. Málo respektu k jejich úchylce03.04.20 10:48 Panama 2

Člověk v tísni spustil pomoc Česku. A je zle.03.04.20 09:20 Česká republika 4

Proč jsou americké nemocnice klidné a prázdné?03.04.20 00:18 USA 8

Měnové kurzy

USD
25,01 Kč
Euro
27,16 Kč
Libra
30,78 Kč
Kanadský dolar
17,80 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,72 Kč
100 japonských jenů
22,97 Kč
Čínský juan
3,55 Kč
Polský zloty
5,99 Kč
100 maď. forintů
7,57 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
33,25 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 236,95 Kč
1 unce stříbra
374,83 Kč
Bitcoin
184 181,26 Kč

Poslední aktualizace: 8.4.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 744 377