Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

06.02.2012 14:41

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Smyčka je utažena ..

hestroy 77.?.?.?

Ano, je to těžké. Ona ta svoboda a odpovědnost má taky své hranice, že? Věřte tomu, že to jsou právě ony výjimky, které pak určují pravidla... Někde se začít musí a nejlépe se začíná tam, kde to vadí nejméně lidem. Viz "protiteroritické" zákony v USA... A kam to spěje dnes?

Opravdu nechápu, jak málo lidem dochází, že ty příspěvky byly "nahnědlé" až na druhé přečtení. Kolik jich tu bylo úplně "hnědých" na první pohled?

262696

06.02.2012 11:54

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: Je to hanba

hestroy 77.?.?.?

Věřící nikdy nepřestanou věřit. Rozum je pak již zcela podružná věc, je nahrazen vírou. Pak jsou již jakékoliv argumenty zbytečné, víru nenabourávají, správný věřící naopak místo zamyšlení začíná zuřit a jeho víru to jen utužuje. Je to takový začarovaný kruh, dogma je neotřesitelné a víra může být nahrazena jen jinou vírou.

262686

02.02.2012 18:37

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

RE: KONEČNĚ!

hestroy 77.?.?.?

Nezlobte se na něj. Právě si udělal dobře nad obrázkem mrtvého palestinského dítěte, tak je celý rozdováděný. S podobnými pedofilními psychopaty z lehožumpy nemá cenu ztrácet čas.

262352

02.02.2012 13:15

Dračí tanec v Negev

RE: Možná Izrael začíná chápat

hestroy 77.?.?.?

Které právo je výchozím pro právní zákoník zemí "západního" světa? Jaký architektonický sloh mají vládní budovy USA? Která říše předcházela 3. říši? Jaké náboženství vyznává ať již pasivně nebo aktivně většina populace "západního" světa? Která organizace disponuje největším majetkem? A máme to doma. [smích] Židi to opravdu nejsou, i když jim tak nejak s přestávkami dělají bankéře...

262287

02.02.2012 12:41

Dračí tanec v Negev

RE: Možná Izrael začíná chápat

hestroy 77.?.?.?

>Přesně tak to tam USA potřebují
>amerika má jediný zájem

Výborně. A už zase jedeme v jiném proudu. Dělení na svět podle mocností. Takže dle vás je USA suverénní velmoc? Jinak s vámi docela souhlasím, ale je škoda, že dohlédnete jen k USA. USA je totiž jen takový projekt, víte? A víte, kdo ten projekt řídí? A kdo SKUTEČNĚ má zájem mít Araby pod kontrolou?

262277

02.02.2012 12:07

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Ale stejně tu něco nehraje a to docela hodně!

hestroy 77.?.?.?

Prý se jedná o ZÁVAŽNÝ trestný čin. Takže o hanobení rasy a vyvoleného národa, nebo co?

Ale editor píše, že ty články byly divné (nahnědlé - tedy ne hnědé) až na druhé přečtení... Velice podivné, když si uvědomíme, co tu někteří přispěvovatelé předvádějí.

Editor klidně mohl zveřejnit, o které přispěvovatele se jednalo. Proč tak neučinil? Vyzývám ho, aby neprodleně tyto přispěvovatele zveřejnil, případně alespoň články, pod kterými se vyskytovali!

Další věc je založení spisu v roce 2010. A teď s tím přijdou, po tak dlouhé době? Co za tím vězí?

A když už jsme u toho, proč má ten spis pořadové číslo 88? To je přeci číslovka, za kterou se lidé běžně posílají do vězení. Co takhle podat trestní oznámení na Policii ČR kvůli podezření ze spáchání ZÁVAŽNÉHO trestného činu?

Velmi pozorně si přečtěte to, co píše uživatel Milouš. Nejlépe dvakrát po sobě.

Pan Laroux píše o tom, že na některé z nás má STB jistě spis. Pokud ano, tak na mě zcela tutově. Ale na co vésti spisy, když ovečky tu mají svůj mnoholetý archiv, který editor udržuje, i když co týden lamentuje nad jeho velikostí. Takže STB si to nepotřebuje ani kopírovat, neboť to za ni obětavě dělá pan Stwora. Dokonce i lidé, kteří své pošetile zjednodušující názory opustili (např. já), budou navždy mít svůj pomníček zde na Zvědavci. Jaký důvod má dlouholetá archivace příspěvků? Až přijde pravý čas, aby bylo za kým jít?

No a na odlehčení trochu pravdy o Zvědavci.

262273

02.02.2012 10:10

Dávejte si pozor na to, co píšete v diskuzích za články ve Zvědavci

Policie ČR, jsem rád, že nemáte co dělat

hestroy 77.?.?.?

Jsem opravdu dojatý , že Policie ČR vynakládá své zbývající prostředky na šmírování svých občanů. Na ulicích vraždí lidi mačetami, rozkrádačky ve státní správě přesáhly pomyslný vrchol, na silnici si můžete dělat co chcete, protože policajta nepotkáte.

Soudruzi policisté, blahopřeji. Konečně jste se vrátili (nebo jste je nikdy neopustili) k STBáckým manýrům. Možná tam ti hoši jsou ještě z dob totality.

Ale na vyšetřování ideozločinu se peníze vždy najdou. Kde to žjeme? Je to bolševismus nebo fašismus?

Jsem totálně znechucen. Skoda, že nemáme možnost si přečíst jejich příspěvky, abychom věděli, za co se dá na několik let člověk zavřít do vazby bez soudu.

Inu, to je ta DEKORACIE!

Bliju, velebnosti! [bliji]

262246

01.02.2012 21:49

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Technická poznámka

hestroy 77.?.?.?

Nějak to přestalo fungovat. Ze začátku mi to fungovalo (Mac, Safari), teď už ne...

262174

01.02.2012 20:00

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

Myslím, že jste si označení Doktor stáhl na sebe. Ale tady pan inženýr mluví o doktoru Makowovi, který by burku uvítal. Stejně tak jsou pro něj ženy, které nosí džíny lesbičky... Uznávám, že s takovými názory se nedá než souhlasit, že pane Bombarďáku?

> že nalhali ženským že nic nemusí a všecko můžou

Inu, to že jsem paranoidní, neznamená, že po mě nejdou, že?

Že vy patříte do skupiny idealistů, pravověrných katolíků, kteří jako takoví jsou také pevně přesvědčeni na základě nevývratných skutečností (nikoli žádných „teorií“), že katolická Církev a celé lidstvo právě teď prožívá jedno z nejnebezpečnějších období svých dějin, abych ocitoval první větu z těchto stránek: http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/

Musím se smát, když vidím, jaká skupina lidí zastává ty "tradiční politicky nekorektní" názory.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

262161

01.02.2012 19:40

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Můj milý a drahý příteli a kamaráde. Ptal jsem se tě na jednoduchou otázku a přes tvé sáhodlouhé povídání jsem nedostal jednoduchou odpověď. Tímto beru tvůj názor za čistě teoretický a tím pádem nepoužitelný. Je mi líto.

>Kolik je to roků zpátky, kdy si o tom mohl plebs nechat jenom zdát a kolik krve to stálo?

Smysl této věty mi naprosto uniká, vůbec netuším, o čem mluvíš...

Také by mě zajímalo KDO to bude? Nějaký pitomec, co se nechá přesvědčit plácáním někoho, kdo naslibuje hory a doly, aby se dostal ke korytu?

NEŘÍKEJ SVĚTU, CO CHCEŠ UDĚLAT, UDĚLEJ TO!

Ano, to je můj případ. Seru na systém a tím pádem i jeho fintu, že můžu něco změnit. Co myslíš, Jendo, mohli lidi v Matrixu něco změnit, když šli k volbám? Mohli se nějak osvobodit ze Systému?

Na mé tři otázky jsem nedostal ani jednu odpověď. Měl bych ještě jednu, ale i na tu zřejmě odpověď nedostanu. ČEHO JSI DOSÁHL TÍM, ŽE JSI ŠEL K VOLBÁM? Stačí jediný příklad... Protáhlý obličej jednoho gaunera, kterého nahradí deset jiných, mi nestačí...

Ale i tak velice děkuji a peace s tebou, Máňo! [smích]

262160

01.02.2012 17:15

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Opravdu nevím, co má společného láska s tvrzením, že dříve bylo lépe, když se lidé brali v 18.

Ale když už jsme v tom, tak abych to tak nějak ukončil, pro mě je NORMÁLNÍ(!!!), když se dva lidé milují a je pak úplně JEDNO, jestli muž musí makat, aby nepodléhal pokušení, jestli se žena musí muži poddat a nahradit své touhy a záliby oddaností muži, musí přestat chodit do práce a starat se o děti a uklízet. Je to JEDNO!

Copak nechápete, že ten článek je pro lidi, kteří jsou nešťastní? NORMÁLNÍ lidé, kteří si nepotřebují číst poučky k tomu aby byli šťastní, žijí prostě tak, jak je to baví a je úplně jedno jestli v manželství. Nebo si opravdu myslíte, že maželství LÁSKU zachrání, případně že manželství je synonymum LÁSKY? Opravdu si myslíte, že manželství, v kterém se žena skloní před mužem, zaručí nějakou lepší výchovu dětí, pokud tam není láska?

Co si myslíte o tomle? "Na trhu lásky, moc patrí mužom. Naša plodnosť trvá trikrát tak dlho ako ich." Dle mého je to blábol na n-tou. Prostě to, co Makow píše, píše o sobě. Každý bod, který tam má, je o něm.

Například toto: "Teraz, keď som sa vymanil z hormonálneho zatemnenia mysle, vidím, že význam sexu je umelo nafúknutý a že v skutočnosti predstavuje iba menej dôležitú súčasť nášho života." Jé, to je objev. Neuvěřitelné. Na to přišel v 50?

Nebo tohle: "Nestavajte krásne ženy na piedestál. Majú chyby tak ako každá iná." Tak to už je pomalu na Nobelovku, nemyslíte?

"Najlepším spôsobom, ako bojovať proti sexuálnej závislosti je oženiť sa." Wow! Takže ti, co se MILUJÍ a nejsou ženatí, tak jsou v zajetí sexuální závislosti? Nesmysl.

Prostě to co píše, je z půlky NAPROSTO NORMÁLNÍ a nemá cenu to vůbec rozebírat, pokud tedy nejsme na klinice, kde se léčí zapšklí pubescenti, a druhá půlka jsou nějaká samospasitelná DOGMATA, která těžko budou fungovat v patologickém vztahu.

Ale jestli vám to, co píše vyhovuje a považujete to za důležité, pak se mými poznámkami vůbec nezabývejte, neboť každý člověk je jiný, má rád něco jiného a má i svoji pravdu, na kterou má svaté právo.

Buďte rád, že jste si našel hodnou ženu, s kterou si rozumíte a pak je všechno úplně jedno. Prachy, práce, dohady kdo se komu odevzdává atd.

Já také takovou mám a vůbec mi nevadí, když občas pracuje a dělá co jí baví, vzdělává se a jezdí přednášet a já hlídám naši milovanou dcerku. Rozhodně není feministka, protože je NORMÁLNÍ a já jsem také NORMÁLNÍ, proto nemusím psát bláboly o tom, jak jsem pochopil, že pěkný ženský mají také své chyby a že nakonec stačí si najít nějakou úplně "obyčejnou". A vím, že kdybych jí začal tlačit do hlavy, že musím pořád dělat svoji práci a nestarat se o domácnost a o dítě, protože to je ženská práce, asi by mě kopla někam...

Tož, rozejděme se v dobrém [smích]

262143

01.02.2012 16:39

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Díky za upřesnění... Takže vás zlákala jeho atletická postava, že ? [smích] Inu, není všechno zlato, co se třpytí...

A rozhodně jsem to nevzal ve zlém. Naopak jsem ocenil vaši klidnou reakci... [smích]

262139

01.02.2012 16:10

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Vážená Kateřino,

já samozřejmě nepopírám domácí násilí, nicméně se podivuji nad tím, KDE žijete. Nevím, jak je možné, že já se nacházím ve společnosti, kde by mezi známými bylo zmlácení ženy tak, aby měla monokly, naprosto neobhajitelné. NIKDO z nich by neřekl, co jsi mu zase udělala, pořád do něj šiješ atd. Takový člověk by byl uvržen v jednoznačné opovržení a zavržení.

Je tlak okolí osobní odpovědností? Nakolik se má člověk řídit svou hlavou a nakolik okolím? Lidi, kteří se řídí okolím, dle mého nejsou svéprávní a jako tací by neměli do svazku vstupovat vůbec. A pokud ano, pak jedině na jejich odpovědnost.

Teď nevím, má-li mi býti líto, že žiju v tak nudné společnosti, kde se ani neznásilňuje, ani netýrá. Přitom to není tím, že bych neměl žádné známé. Ale možná je to tím, že si lidi kolem sebe vybírám a hovada nesnáším.

Co se týká té vaší lítosti, nemířil jsem tím na vás, ale čistě obecně. Dnes jsem hovořil o tomto jevu s jedním mým dobrým známým a ten mi řekl, že měl zkušenost s týráním. Dokonce té ženě vyměnil zámek, aby se ten její dvoumetrový cikán nedostal dovnitř. Jak to dopadlo? Opět mu dala klíče. Čí je vina?

Nezlobte se, ale já si stojím za tím, že človek by měl být odpovědný sám za sebe, ať si okolí, pokud tomu dáváte takovou váhu, plácá co chce.

Nechtěl jsem se navážet do vás, jde mi spíše princip. Rozhodně jsem neměl v úmyslu vás "fackovat" za vaše otřesné zážitky. Jediné co k tomu mohu říci, je to, že některé ženy si jaksi podvědomě vybírají násilníky (a vůbec při tom nezáleží na jejich inteligenci), třeba několikrát za sebou. Čím to je? Pak brečí někomu na rameni a vzápětí jdou za tím hovadem znovu. Psychická porucha?

Ještě bych rád řekl, že je pravda, že ve vztazích se dějí různé potyčky, ale takové týrání, o kterém hovoříte vy, již za drobnou potyčku nepovažuji.

Mimochodem, kde jste se tedy s tím "dobrákem" seznámila, jestli mi to můžete prozradit? V práci?

262136

01.02.2012 15:43

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

>proc je tolik lidi nestastnych a nespokojenych?

Možná je to tím, že se lidi neberou v 18 nebo v 16? Nebo proto, že jsou závislí na sexu? Nevím...

A co si myslíte, že se psalo v novinách před 100 lety? Myslíte, že se nepsalo o úpadku společnosti? Úpadkem společnosti a upadkem křesťanských hodnot se straší již skoro 2000 let.

Jak už jsem psal výše, slovanská společnost neznala nic jako rodinu v dnešním významu. To byla jedna velká rodina... Víte, co byla porubadskaja grobada? To se děti, když dosáhly pohlavní dospělosti, nahnaly do stodoly, kde šukaly každý s každým. Nějaké majetnictví toho druhého, které tak úpěnlivě prosadila katolická církev prostě neexistovalo. Všichni byli strýcové a tety a nikdo neřešil, čí dítě je čí... Ono totiž rozdrobení kmenové společnosti bylo základním úkolem, jak zničit nepřítele (slovanskou říši).

Otázka sexu a jeho démonizace úzce souvisí s ovládáním lidí. Není lepší způsob jak někoho ovládat, než mu z něčeho naprosto přirozeného udělat hřích. Pak ho máte na talíři. Je to jednoduchá psychologie. S tím souvisí i dnešní sexuální frustrace většiny "civilizované" populace.

Je to na delší povídání. Ale jsem rád, že se k tomu stavíte konstruktivně. [smích]

262133

01.02.2012 15:24

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Příteli Jane, můj starý a dobrý kamaráde, jelikož vím, jak jsi angažovaný, zajímalo by mě, kolik trestních oznámení jsi již podal na "neznámé" pachatele, kteří rozkrádají státní majetek, což mají posvěceno od jejich voličů, kteří je jak tupouni volí pořád dokola. A koho jsi volil ty, můj milý příteli? Prozradíš mi to, že bych ti pomohl s budováním naší krásné dekoracie?

Neboť my, občané, jsme ti, kteří to tady řídí, jak správně píšeš. [chechtot]

262132

01.02.2012 15:17

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

Ano, jsem placený těmi, o kterých se nesmí mluvit, jak jste správně poznal. My přeci víme, koho ten Makow musí hrozně štvát, že ano? To jsou ONI! Zlí strašliví ONI (jistě víte, o kom mluvím - ti o kterých se nesmí mluvit).

Takže s pánem Bohem, a třeba se někdy uvidíme na mši (jestli ONI do té doby nezrealizují svůj strašlivý kabalovsko-bolševický plán). [chechtot]

262131

01.02.2012 14:10

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Chápu. Děkuji vám za váš oduševnělý a sebevědomý názor. Je potřeba více lidí, jako jste vy, svět pak bude lepší a pozitivní místo. A možná i ti vaši přátelé, které jste dal za příklad článku doktora Makowa, jednou pochopí, že žena má rodit děti a ne se věnovat něčemu, co ji baví. Přeci jen, před 100 lety se měly ženy o mnoho lépe než dnes, v té době byli všichni tak nějak vzdělanější, ohleduplnější a esoteričtější, ne jako dnes, kdy se vše bortí. To dříve nebývalo, neboť žena, když jí byl vybrán manžel, byla spokojená až do konce života.

A slavnostně slibuji, že když se mi nějaký článek nebude líbit, ani nepípnu. Neboť pokud to napíše taková autorita, pak to musí být pravda, čistá pravda a nic než pravda. Vlastní myšlení je závadné a jako takové by mělo býti zcela vymýceno. Člověk je tvor tupý a ke svému životu potřebuje moudré vedení učenců, kterým pan Makow bezesporu je.

Neboť kdo jiný by mohl říci toto: "Pro mě burka představuje zasvěcení ženy jejímu muži a rodině. Pouze oni ji smí vidět."

Pozdravujte vaši inteligentní ženu a zeptejte se, zda chce nositi burku. Jsem si jistý, že bude nadšeně souhlasit, když to říká pan doktor...

262126

01.02.2012 11:54

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Inu, svět je tak zlý... Ženská vidí (nejlépe v knihovně a ne v nonstop baru) chlápka, který je 100% macho a je tak skvělý, ne jako ten bulík od vedle, který je sice hodný, ale není s ním žádná zábava. Když jí po pár měsících poprvé propleskne, odpustí mu, vždyť ho přeci miluje. A on už to nikdy neudělá, že?

Po stopadesáté je to pořád to samé. A pak najednou se zjistí, že je to všechno vina toho chlápka. Ta ženská žádnou vinu nenese. Ne. Ani kousíček. Ona přeci nemůže za to, že se jí líbí zrovna tenhle dva metry vysoký zábavný opilec. Za to může někdo jiný!

Protože doba je zlá a "ani nevíte, jak rozporuplné jsou dnes nároky na ženu, co ji dovedlo do této situace, a hlavně nezapomínejte, že nemůžete mozkem záměrně ovlivnit ani to, do koho se zamilujete."

Abychom to zkrátili. Když muž bije ženu, je to vždy a pouze jeho vina a žena za to, že se nechává mlátit pořád dál a dál, nenese žádnou zodpovědnost. A když se svěří přítelkyni a ta jí řekne, aby ho kopla do prdele, tak mu řekne, když já ho mám ráda. On je vlastně úplně super, jaká je s ním legrace, když se opije a všichni jeho známí, které jsem potkala poprvé v tom baru s ním, jsou také taková dobří klucí...

Bravo! Vystihla jste to skvěle. Ten svět je totiž tak zlý a ty ženy tak nesvéprávné... A rozhodně není jejich chyba, že se jim líbí násilníci, protože i ty ženy jsou takové rozporuplné, že?

Nejlepší je se litovat a nikdy, ale nikdy nepřiznat svoji odpovědnost...

262114

01.02.2012 10:34

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

No vidíte, že se nakonec dohodneme. Vy jste spokojený i přesto, že společnost je DNES tak zkažená. Což znamená, že každý je svého štěstí strůjcem a to je přesně to, o čem tady celou dobu mluvím. Má to vždy co do činění s jednotlivcem, nikoliv se společností. Neboť jesli si myslíte, že společnost byla někdy lepší, tak pokud to tak bylo, tak už to je hodně, hodně dávno, minimálně tak 2000 let (u nás).

>Dokud budem v kazdem clanku hledat neco s cim nesouhlasime, tak tu budem tlachat az do zavreni internetu.

Nechci do vás rýpat, ale uvědomujete si vůbec, co jste napsal? No nic, nebudu to již rozvádět, zkuste se nad tím zamyslet... Napovím jen jedno, je lepší tlachat nad něčím s čím souhlasíme, nebo s čím nesouhlasíme, je vůbec dobré si číst nějaké články, ať už s nimi souhlasíme nebo nesouhlasíme, a je vůbec dobré tlachat? [chechtot]

Ne, já vím, jak jste to myslel. Vám se ten článek líbil a tak se vám nelíbilo, že se někomu ten článek nelíbil. Až se vám nějaký článek líbit nebude, tak si na tuhle svoji větu vzpomeňte, ať se máte čemu zasmát... [mrknutí jedním okem]

No nic, přeji hezký den!

262105

01.02.2012 09:17

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: K jedné větě Lin.

hestroy 77.?.?.?

>Než začnete zase někde shazovat Makowa, kterémuu mimochodem nesaháte po kotníky

Myslím, že tohle o vás vypovídá více, než si myslíte. A jste více žid nebo katolík? A jak ve srovnání s Makowem vycházíte vy? Kam mu asi tak saháte? A víte vubec, kdo ten Makow je? Tedy kromě toho, že ženu považuje za v podstatě hloupé stvoření, které musí mít svého ochránce, jinak nepřežije a jejíž jedinou starostí je mytí nádobí a hlídání dětí?

A mimochodem. Pokud chcete někomu odpovědět, používejte tlačítko Reagovat, tím zařadíte svůj příspěvek přímo pod toho, na koho reagujete, ale to vy jistě víte... [chechtot]

262094

01.02.2012 09:03

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

Nemusíte se hned urážet. Zřejmě jsem nepochopil, co jste tím, co jste napsal, chtěl říci. Prostě vy žijete spokojeně s dítětem a skutečnou, nikoliv fiktivní ženou, vaši přátelé jsou normální lidé, co mají přítelkyně, které neumí oškrábat brambory, a vydělávají minimum peněz, takže dítě mít nemůžou.

Ale nějak mi do toho pořád nezapadá toto:

>V clanku je hodne pravdy, kdo nezazil nepochopi. Bezdetni pratele(banda z koleji) jezdi se svyma pritelkynemi na navstevu a vicemene muzu potvrdit napsane v clanku.

Tož, pochopil jsem to tak, že ti vaši přátelé mají něco společného s tím, o čem se píše v článku. Nevím, možná v tom je něco hlubšího, co nedokážu rozlousknout... Takže se ještě jednou omlouvám, že jsem vás tak rozčílil. [zahanbení]

262093

01.02.2012 08:40

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

>Protože zpravidla jsou okolím odsouzeny ony, nikoli násilník a váš příspěvek výše je toho dokladem.

Opět se velice podivuji... KDE TO ŽIJETE? V pekle? Co to máte za lidi v okolí? Neznám jediného člověka, který by neuvěřil tomu, že když je ženská zmlácená, tak je zmlácená, obvzlášť od opilce. Inu, možná jste neměla tolik chodit po diskotékách a vybírat si mlátičku, ta má podobné kamarády...

Když tak čtu příspěvky některých lidí zde, jsem šťastný, že žiju na jiné planetě, než oni.

262091

01.02.2012 08:35

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

hestroy 77.?.?.?

Lidi, můžete mi vysvětlit, kde to žijete? Na okraji společnosti? Někde, kde žijí jen psychopati a lidské zrůdy? Nebo máte takové "štěstí", že vaše osobnosti přitahují jedince ze spodní vrtstvy společnosti? Není chyba někde jinde? Opravdu tomu nerozumím.

Například tomu, že Baba Blažková se nechá nějaký ten rok mlátit hlava nehlava. Normální člověk tohle přeci nemůže dobrovolně podstupovat, tam musí být nějaký vážný psychický problém. Každý svého štěstí strůjcem. Tak to prostě je. A naříkat pak nad svým utrpením mi přijde opravdu podivné. Přitom řešení je naprosto jednoduché Nechci být mlácen? Tak odejdu, nahlásím to na policajtech, cokoliv. Pokud ovšem zůstávám, jsem zcela jistě masochistou a nemůžu si na svůj osud stěžovat.

Já z vlastní zkušenosti (40 let) nevím o jediném druhu domácího násilí kolem sebe. V životě jsem se nesetkal s tím, že by byl v mém okolí někdo znásilněn, ať již skutečně, nebo fiktivně.

Neberte to zle, ale opravdu by mě zajímalo, kde jsou tak strašné věci na denním pořádu.

A když už jste zmínil to falšené obvinění, zůstal jste s tou "hodnou" paní? A kde jste k ní proboha přišel? Nerozumím tomu...

262090

31.01.2012 20:36

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: čirá zhrzenost

hestroy 77.?.?.?

Vůbce jsem nepochopil, o čem mluvíte. Lin má naprostou pravdu a pokud vás to irituje, tak máte určitě ve vztazích problémy. Pokud je pro vás holá pravda nenávistný příspěvek, pak je mi vás upřímně líto. Doby, kdy byla nevzdělaná ženská majetkem chlapa, jsou naštěstí dávno pryč. Já bych ani žádnou poslušnou domácí uklízečku a chůvu nechtěl. I když, proti vašemu gustu žádný dišputát.

A slečno/paní Lin, nic si z toho nedělejte, já jako spokojený muž své ženy (emancipované, nikoliv feministky) vás naprosto chápu a souhlasím s každým slovem, které jste napsala. Žádné nenávisti jsem si nevšiml ani v nejmenším...

262049

31.01.2012 20:29

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: pro vsechny diskutujici

hestroy 77.?.?.?

A není to náhodou tím, že máte divné přátele? Představte si, že většina (a ne zrovna málo) mých přátel má děti a ať už jsou ženatí nebo ne, žijí naprosto normální život. Moje přítelkyně se podívala na některé zdejší příspěvky některých nešťastníků, kteří zažili špatnou zkušenost a jen kroutila hlavou...

Někdo potká špatnou ženu - tím mu vychází, že všechny ženské jsou buď povrchní nebo feministky. Jiná zase špatného chlapa - tím pádem všichni chlapi jsou svině. No tak ať si chlap nehledá nafintěnou krasavici, ale obyčejnou holku. Že se mu ale víc líbí ty pěkné? Tak se nemůže divit. U ženských je to to samé, nejdřív chtějí drsňáka a pak naříkají, jak je to na prd. Ale hodný obyčejný chlap je nezajímá, dokud jim není 40 a někdy ani potom ne. Obehraná písnička stará jak je lidstvo samo, to není nic nového a rozhodně to nemá co do činění s žido-katolickou morálkou.

Mnoho osobní bolesti se pak odráží v jejich naprosto zobecňujících příspěvcích. Také záleží na věku - když mi bylo 20 a byl jsem sám, bral jsem vztahy naprosto fatálně. Dnes když je mi 40? Mám hodnou přítelkyni, rozumíme si, všechno klape. A tomu, jak jsem to bral předtím, se jen směji.

Sakra lidi, tak začněte u sebe, najděte si vhodného partnera a přestaňte skuhrat nad světem okolo, přitáhnete si další špatné zkušenosti. A hlavně kvůli vaší zkušenosti nezobecňujte, je to jen vaše zkušenost, rozhodně to není univerzální pravda...

262047

31.01.2012 20:10

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Internetová ústředna

hestroy 77.?.?.?

Obávám se, že tahle by mělo fungovat fórum Zvědavce. Zvědavec sice může ušetřit pár tisícovek za překlady, ale co bude jeho ojedinělým obsahem? Odkazy na články na jiných webech? Nevím, nevím...

Lidi, pochopte, že Zvědavec editora živí, takže snižování nákladů je sice fajn, ale snižování úrovně povede pouze ke snižování finančních příspěvků atd. Takže čím více se ušetří, tím méně se vybere.

Řešení je jednoduché. Makejte všichni víc v práci, ať můžete editorovi něco poslat. Z těchto dobře míněných rad se rozhodně nenají. [mrknutí jedním okem]

262044

31.01.2012 18:36

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: kazdej den

hestroy 77.?.?.?

A vztahuje se to na celou populaci, případně na jaké procentuelní zastoupení, když už o tom hovoříte jako o obecném jevu? A pokud to není tajné, kolik máte dětí vy, pokud nějaké máte? Nebo jste natolik nad věcí, že můžete zvesela teoretizovat? [oči v sloup]

Jak už jsem řekl, není nad zobecňování, s tím se člověk dostane vždy nejdál... [chechtot]

262032

31.01.2012 18:31

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Příteli Jane, jsem rád, že tvé pozitivní myšlení nechcíplo na úbytě.

>Pokud nechcete jít do masových protestů, generálních stávek nebo blokád, které často přejdou do násilí s nejistým výsledkem, tak volby jsou pro tzv. obyčejné lidi s nevypraným mozkem za stávající situace jednou z mála možností, jak efektivně vyslat signál a zbavit se v ideálním případě největších ha-zlů...

Prosil bych jediný příklad, kdy to mělo nakonec nějaký výsledek a nakolik se odstranění těch největších hajzlů (vykroužkovaný Langer) pozitivně promítlo v české politice/ekonomice/morálce. Děkuji. A prosil bych procentuální zastoupení lidí s nevypraným mozkem. Děkuji.

Já raději ocituji klasika. Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zrušili. Kdo, milý Jendo? No přeci ti, co je zavedli...

262030

31.01.2012 18:24

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Chmm...

hestroy 77.?.?.?

S tím tridentským koncilem si nejsem úplně jistý, neboť data o tomto se různí (koncil v Macone 585, případně koncil nicejský 787 atd.), snad mě nějaký dobrý katolík opraví...

Pro zkoumavé doporučuji toto.

Samozřejmě, že postupem času budou všechny zlé informace o katolické církvi označeny za podvrhy a tak to má byť.

262029

31.01.2012 18:07

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Chmm...

hestroy 77.?.?.?

Zobecňování je matka moudrosti. [chechtot]

To nemluvím jen o vás, ale i o dalších "expertech", kteří tu napsali své příspěvky.

Inu, dříve bylo lépe. Chlap přišel z hospody domů, zmlátil ženu a děti antidepresiva nepotřebovaly... [oči v sloup] Hlavně, že byla rodina založena na "kvalitním" žido-katolickém principu (nezapomínejme, jak dlouho trvalo, než přestala žena, ta zlá žena, co svedla Adama (plémě pekelné), býti na úrovni zvířete - teprve v roce 1545 Tridentský koncil přiznal ženě duši).

Připomenu, že něco podobného ve slovanské kultuře předtím nikdy neexistovalo, zničení kmenové společnosti (společnosti strýců a tet ve vztahu k dětem) bylo způsobeno až příchodem křesťanství (Svaté Říše Římské).

Takže pozor na zobecňování, s tím se člověk daleko nedostane...

262023

31.01.2012 17:43

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Zdravím vás, Jarmilo [smích] Vy jste se koukám také vrátila... [smích] Ale vydrželi jsme to docela dlouho, ne?

Třeba se tu zase sejde stará parta, no uvidíme... Dobří holubi se vracejí, což koneckonců pan editor dobře ví, jak již mnohokrát poznamenal poté, co nás vyhodil z diskuse, jelikož jsme málo sypali a místo toho hodně "tlachali" a my ho poslali někam...

A zdravím i všechny ostatní, kteří mě tu rádi vidí (např pan p). [mrknutí jedním okem]

262019

31.01.2012 17:35

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Jestli je jen jeden (židovský?), tak to bude brutální sadista a masový vrah, že?

"Když pak tebe uvede Hospodin Bůh tvůj do země, do kteréž již vcházíš, abys vládl jí, a vyplení národy mnohé od tváři tvé, Hetea, Gergezea, Amorea, Kananea, Ferezea, Hevea a Jebuzea, sedm národů větších a silnějších nežli jsi ty, a dá je Hospodin Bůh tvůj tobě, abys je pobil: jako proklaté vypleníš je, nevejdeš s nimi v smlouvu, aniž slituješ se nad nimi."

On i ten křesťanský si s ním v ničem nezadá, jelikož téměř každé vraždění bylo prováděno jeho jménem (které nám podal jeho náměstek na Zemi - papež).

A kterého máte vy? Já s tímhle psychopatickým vrahem nechci mít nic společného... [oči v sloup]

262018

31.01.2012 15:11

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Hmmm

hestroy 77.?.?.?

Ano, ano, rovnoprávnost se ženám nikdy neměla přiznat, neboť nemají právo se svobodně rozhodovat. To za ně moudře dělá muž. Pochopil jsem to správně? [překvapení]

262011

31.01.2012 15:09

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: kazdej den

hestroy 77.?.?.?

Ne každý musí mít podobné zkušenosti se ženami, jako vy. Odmítaným se může snadno začít zdát, že všechny ženy jsou povrchní a nemají co nabídnout. A pokud děláte rovnítko mezi antikoncepcí a povrchností, pak je váš pohled skutečně velmi omezený. Chápu, že jako správný katolík jste proti antikoncepci, ale měl byste si uvědomit, kdy katolíci přiznali ženě duši...

262010

31.01.2012 07:41

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Spolupráce

hestroy 77.?.?.?

Nechci vám kazit tradost, ale zřejmě jste tu nový. Ale nicméně chápu vaši euforii, také jsem ji zažíval.

>Vím, že to bude znít z mé strany alibisticky, ale pokud tyto stránky sleduje a pravidelně navštěvuje poměrně slušný počet čtenářů, co tyto stránky pojmout formou vzájemné spolupráce a kooperace.

Zřejmě plně nechápete, že tento server je zdrojem příjmů p. Stwory. Je to jeho zaměstnání. Bylo by hezké, kdyby lidé pomáhali někomu s jeho prací, ale budou mít pak čas na svoji vlastní? A navíc by netekly prenízky, taže jednodušší by bylo vydělat penízky svou normální prací a pak je poslat editorovi. Nezní to jednodušeji? Co myslíte? Ale přiznávám, že stejné názory jsem také zastával.

>Mám totiž takový pocit a tento pocit je stále silnější, že zásadní problémy dneška dokážeme identifikovat, jsme schopni je analyzovat a podrobně rozebrat, ale tam to vše končí.

Obávám se že nikoliv. První věc je to, že téměř nikdo si neuvědomuje, proč se mu v hlavě honí to, co se mu tam honí. Kdo jeho myšlení zformoval a kdo ho má pod kontrolou. Taže jakákoliv analýza vychází jen a pouze z dat, které do našeho mozku někdo podstrčil.

>Kolik z Vás se osobně zná nebo spolu pravidelně komunikuje?
Určitá skupina existuje a byla vytvořena zhruba před dvěma lety, když jsem opuštěl Zvědavce a dal výzvu, aby se lidé, co chtějí něco změnit, sdružili. Ale i přesto, že sem chodí docela dost lidí, docela byste se divil, jak málo je jich schopných se vůbec na něčem dohodnout. Každý má svoji filozofii (kterou si někde přečetl) a je těžké to skloubit dohromady.

>Znám kolem sebe hromadu lidí, kteří se vyžvaní v hospodě ve smyslu "jak to stojí všechno za hovno", ale druhý den nastoupí do svého naučeného kolečka a jedou dál. Absolutně žádná změna nebo snaha změnit svůj život nebo sám sebe.

Je těžké se vzdát všeho a nastoupit cestu nejistoty. A dokonce i editor potřebuje penízky.

>Zvědavec má podle mého mnohem na víc. Ale jeden člověk to sám neutáhne, ani finančně, ani časově. Pokud se mají ledy začít hýbat, je načase začít spolupracovat.

Opakuji, že se jedná o zaměstnání pana Stwory. Tady nejde o žádné mesiášství, jak si mnozí myslí (doufám, že si to nemyslí editor). A opět, nejste první ani poslední, kdo tu o tom píše. Napište přímo editorovi, co vám na to řekne.

>Asi jsem naivní, ale pokud nezačneme měnit sami sebe a nezačneme jednat, budeme jenom pasivními svědky a užvaněnými kecaly v divadelní hře, kterou budeme sledovat z poslední řady s neschopností něco změnit.

Ano, tak to bude vždy. Ale pozor! To sledování má také mnoho forem. Život je jedno velké divadlo. A věřte tomu, že když budete chtít hrát podle svého, za chvíli vám někdo podstrčí vlastní scénář a ani si neuvědomíte, že už zase hrajete podle někoho jiného.

261979

30.01.2012 18:17

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Neuvěřitelné!!!

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, děkuji za odpověď. Už jsem o tom mluvil několikrát. Sázka na Zvědavce byla dobrým řešením. Vybralo se více peněz a komunita byla otevřená. Bohužel došlo přesně na má slova, nejen že se vybralo méně peněz, ale ubylo i diskutujících, takže s pár příspěvky pod články to vypadalo, že sem už nikdo nechodí (až na pár držáků, kteří si vystačili sami se sebou). A to nemluvím o tom, že bez některých lidí, kteří poskytli daleko větší částky, než bylo předplatné, Zvědavec by dávno zkrachoval. Podobného "úspěchu" dosáhl i server Matrix, kde po zpoplatnění článků také výrazně klesl počet čtenářů, ale jelikož byl předtím server úplně zadarmo, je to Chvátalovi asi jedno. Netuším, jetli má Osud ještě tolik čtenářů, co míval, ale zřejmě to také nebude co bývalo. [smích]

261939

30.01.2012 12:04

NTC v Libyi přijme nový volební zákon: Žádné místo pro stoupence Kaddáfího

RE: Prolhaní západní politici

hestroy 77.?.?.?

Je zajímavé, jak je ticho po pěšině okolo dění v Libyi. Žádná média nemluví o trvalých bojích a neustálém bombardování.

Údajně ale již dorazily strážci dekoracie, zřejmě aby pomohli obyvatelům proti zdivočelým teroristům z NTC, ale spíše proto, aby chránili rafinérie.

Co se týká mladého Kaddáfího, tak ho zadržuje kmen Zintan, který se z něj snaží vytřískat co nejvíce, ani není jisté, zda ho vůbec vydají, neboť situace v Libyi je zcela mimo kontrolu žoldáků NATO a jejich věrných teroristů z Al-Kájdy.

261919

30.01.2012 11:16

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

Neuvěřitelné!!!

hestroy 77.?.?.?

A ještě jednou neuvěřitelné. Po dvou letech těžkého omylu se Zvědavec vrací na starý systém fungování. Když jsem tento omyl, který vnukl editorovi jakýsi pan Xixa, před dvěma lety tvrdě kritizoval, dostalo se mi od editora milého upozornění, že mi další příspěvky pouštět nebude, neboť jsem tlachal. A pan editor zcela správně prohlásil, že pokud je pod článkem 10 příspěvků, je to více, než 200 před zpoplatněním... Takže pan editor může poděkovat panu Xixovi za dva roky ztráty. Ale to jen tak mimochodem, čo bolo to bolo, těrazky to zase rozjedem.

Takže po dvou letech se diskuse, která dělá Zvědavce Zvědavcem opět může rozeběhnout a já mohu využít mých 50 nastřádaných příspěvků. A jakmile situace dovolí, poslal bych i nějaké peníze, třeba na novou kočku.

Jsem rád, pane editore, že jste tento šílený pokus vzdal. Jsem si jistý, že Sázka na Zvědavce je daleko účinnější způsob, jak nějaké ty penízky získat, ať si idioti na Lehožumpě třeba vykonají potřebu do gatí. [chechtot]

261914

27.11.2010 21:40

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Pro ty co mají kritické podněty...

hestroy 77.?.?.?

A všiml jste si, jak geniálně váš plán zafungoval? Místo stovek příspěvků v diskuzích jednotky. Bývalí věrní čtenáři si už ani články nečtou. Tomu říkám pokrok! Palec nahoru!!! [chechtot]

233243

26.11.2010 14:32

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: A co takhle...?

hestroy 77.?.?.?

Výborný nápad. Nepatříte náhodou k oněm "najatým" diskutérům? To co navrhujete, je konec Zvědavce. Asi jste nepochopil, že to, čím se Zvědavec odlišoval od jiných serverů, byla právě diskuse. Vy si to asi nepamatujete, ale dříve, dokud to tu nebylo zpoplatněné, tak se příspěvky v diskusi pohybovaly v řádu stovek. Velice živá, dynamická diskuse, kde se tříbyly názory. A za to diskutující posílali dobrovolně penízky.Diskuse dnes? V řádu jednotek. To je pokrok? Možná pro vás. Tak zpoplatnit i diskusi, ať je to číslo pod články menší než 5. Předpokládám, že René by psal dál I když už jen pro sebe.

A kým myslíte ty "najaté" diskutéry? Těch pár příspěvků, které se tu občas objeví od nezvědavců? Tu mizivou desetinu procenta? Ale ti jsou v diskusi potřební! Jinak diskuse stagnuje. Poplácávání po ramenou, jak jsme dobří, že to všechno víme a navíc všichni dohromady máme jeden názor, tím se něco zlepší?

A vy si vážně myslíte, že za těmi sionistickými weby jsou nějaké velké peníze? Vy nevíte, že někteří z židů jsou totální fanatici? Těm o peníze nejde. Ti mají kebuli vygumovanou daleko více, než zbytek populace.

To, co navrhujete, je totální nesmysl, úplná blbost a zcela jistě definitivní konec Zvědavce. Tak pozdravujte na ústředí, že se práce daří (abych taky trochu přihřál tu vaši konspirační polívku).

OMG, OMG, OMG, je to ještě horší, než jsem myslel... [překvapení] [zmaten] [pláč]

233109

26.11.2010 12:42

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Ono to bude všechno asi trochu jinak...

hestroy 77.?.?.?

No, to je přesně to, o čem mluvím... Ach jo... Ale také jsem býval mladý a když jsem před lety chodil na Zvědavce, tak jsem tyhle dezinformace také hltal...

Alex Jones is CIA DISINFORMATION agent/asset of the continued Project Mockingbird and Jesuit Temporal Coadjutor and alternative Media Gatekeeper for the Vatican.

google

233093

26.11.2010 10:19

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Dokončení mé úvahy

hestroy 77.?.?.?

Ale nebojte se ničeho. Stejně se nic nedá změnit, protože ke změně by došlo teprve tehdy, pokud by se podařilo alespoň polovinu populace přesvědčit, že jejich osud je v jejich rukách. Ale na to se všichni zatím mají moc dobře, takže je ani nepálí to vraždění a už vůbec si neuvědomují, že za něj nesou odpovědnost. Protože ten, kdo ví o kriminálním činu a nechá ho bez povšimnutí, sám se stává zločincem.

Takže tak. Zvědavec je fajn, ale není to osvěta, ale způsob obživy. A jelikož tohle podnikání má malý trh, tak čemu se kdo může divit? Ještě jednou opakuji, že pokud člověk začne chápat, jak to tady funguje, pak si nemusí číst zasvěcenné předlouhé komentáře. Stačí mu selský rozum a umět si spočítat, kolik je jedna a jedna.

Jo a ještě jedna věc. Dříve, dokud zde nebyly články zamčené, obvyklý počet příspěvků se pod články pohyboval ve stovkách. Dnes? V jednotkách. I to je důvod úpadku Zvědavce a nechápu, že to editor nevidí.

233082

26.11.2010 10:17

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Ono to bude všechno asi trochu jinak...

hestroy 77.?.?.?

Ti, co se začali šťourat v tom, jak to na světě chodí, nejdříve hltali zprávy z "nezávislých" serverů. Postupně se ti chytřejší dostali až do stádia, kdy víceméně pochopili, jak to tady funguje a pak si uvědomili, že ani ty "nezávislé" zdroje nemusí být tím, zač se vydávají. Příkladem budiž jezuita Alex Jones.

Potřebuje si někdo, kdo chápe, jaké zlodějiny zde probíhají a jaké lži nás obklopují, číst další a další články o tom, co už ví? To je něco, jako by si člověk neustále kapal na ruku kyselinu, aby vyzkoušel, jestli to náhodou nepřestane bolet.

Ti, co se snažili lidem zprostředkovat nějaké informace, brzy zjistili, že skupina lidí, která je bude číst, je velmi omezená. Po čase je to prostě přestalo bavit, protože zjistili, že je to jak vozit hlínu z místa na místo (jak údajně vozily JEDINÉ oběti nacismu - asi víte na co narážím).

Blbcům se pravda stejně nedá vysvětlit a těmi blbci ani nemyslím úplné idioty s IQ tykve, ale i třeba úplně normální inteligentní lidi, kteří ovšem nejsou schopni, ani ochotni přijmout něco jiného, než jim říká televize a co si pamatují z hodin dějepisu.

Ale o tom by mohl povídat například Sisyfos. Ono totiž to, co se teď děje, není žádná novinka a děje se to už tisíce let, od té doby, co babylonská šlechta převzala moc nad světem.

A teď zpátky ke Zvědavci. Opravdu mi na něm vadí to, jak editor pořád mele o penězích. Co to zase je za nesmysl? Pan Landa tedy pracuje za polovinu, takže jinak by mu pan Stwora platil 20000 měsíčně. Takže za překlad jednoho článku 1000 Kč?

A proč si to editor nepřekládá sám? Co má jiného na práci? To je tak líný? Ale pak se nemůže divit, že ze Zvědavce nic nemá... To je stejné, jako jeho nářky, že soud ho stál statisíce. Tomu má někdo věřit? Nehledě na to, že mu stát musí uhradit VŠECHNY výlohy související se soudem!!! Včetně letenek do Čech. Naštěstí mu pořád zbývají desetitisíce na domácí zvířata.

Zpoplatnění Zvědavce byl krok vedle. Místo penízků, co by se sypaly, jako je to například u Osudu, který Maška snadno uživí, předpokládám, že došlo naopak k útlumu. Aby taky ne. Ti, co si mysleli, že pan Stwora tenhle server dělá kvůli lidem, zapochybovali a přestali platit. A taky za co?

Sázka na Zvědavce byla daleko účinnějším způsobem, jak Zvědavce financovat. Já například za nynější způsob získávání inforamcí platit nehodlám. Mou výhodou je i to, že si dokážu ten článek přečíst v angličtině. Těch zdrojů, z kterých Zvědavec čerpá, není zas tak mnoho. Základ je Counterpuch. Ten se mimochodem také potácí ve finanční tísni. I když tam se jedná o desítky tisíc dolarů.

233081

25.11.2010 19:23

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

hestroy 77.?.?.?

Klasický výkřik člověka naprosto zblblého propagandou... Ale co čekat, když historii píší vítězové a v učebnicích dějepisu je jedna lež za druhou. Takže to, co chcete zavést vy, je jen další diktatura, zavírat lidi za jejich názory. Mně úplně stačí dnešní zákony, které myslí na vraždu, ublížení na zdraví, ničení cizího majetku atd. Kdyby se navíc dodržovaly, pak by tady byl naprostý klid a žádní "neonacisté" by tady nebyli!!! Dokážete si představit, že to jsou lidi, kteří jsou úplně stejně zblblí jako vy?

Zeptám se ještě jinak. Jaký je rozdíl mezi iráckým nebo afghánským teroristou (rozuměj členem odboje proti okupaci) a českým partizánem (teroristou, jak ho nazývala německá propaganda)? Cítíte tam nějaký rozdíl?

Ale nebojte, časem vám to také dojde, až vás zavřou za to, až si budete bránit své soukromí, například, když vám udělají prohlídku gumovými rukavicemi i na intimních místech... Tedy pokud si nenecháte namluvit, že to dělají kvůli vám...

233018

24.11.2010 22:00

Moc Izraele ve Spojených státech - James Petras

RE: Je to jedno

hestroy 77.?.?.?

Nechci být za rejpala, ale kdo tu dnes napsal nejvíce příspěvků? Víte, co jste tady vůbec napsal? Vždyť tím vaším konáním popíráte sám sebe... Ach jo... [překvapení]

232946

23.11.2010 12:49

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: Tak nevím

hestroy 77.?.?.?

Jojo, naštěstí máme noviny a ty nám ukážou, kdo je špatný a kdo je hodný. Je ale velká škoda, že o lidech, kteří jsou skutečnými tvůrci zla, se tam nikdy nepíše.

A to ani nemluvím o naší humanitární pomoci afghánským civilistům. Opravdu nevím, kdo je horší. Jestli ti, kdo lepí samolepky, nebo ti, co posílají žoldáky do jiných zemí... Hlavně, že je ta demokracie.

232868

Tamara je ruská? A já myslel, že se byla vyvinuta a vyráběna v Pardubicích. Co se tu dnes člověk nedozví... Jo, vždyť my jsme vlastně Rusáci, teď mi to docvaklo... OMG, OMG... [překvapení] [oči v sloup]

232814

18.11.2010 21:54

Proč nebudu používat Student Agency

Okurková sezóna

hestroy 77.?.?.?

Inu, se "zajímavými" články se na Zvědavci roztrhl pytel. Co se tu bude řešit příště? Že na veřejných záchodcích někdo zasvinil prkýnko? Nebo že na nádraží je hlášení rozhlasu špatně rozumět?

Myslím, že cestování je hlavně o přesunu z místa na místo. Televize je jaksi navíc. Jsem si jistý, že většina lidí je ráda, že se má na co dívat. Zejména, pokud jsou to Přátelé.

Kde si budete stěžovat příště, Vladimíre? Na nádraží nebo na lampárně? OMG, koho to zajímá...

Mimochodem, české filmy jsou sledovatelné asi tak do roku 1970. A americké filmy jsou oblíbené prostě proto, že jsou občas slušně natočené, občas v nich hrají dobří herci a hlavně, ne každý má náladu na nějaký art snímek, obzvlášť, když chce vypnout...

Co bude příště? Trochu se děsím... [překvapení]

232616

16.11.2010 18:15

Kauza Vítkov

RE: tresty jsou v pořádku

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi, já bych jedno řešení měl. Dohodnout se se sousedy,(Věta vypuštěna, nezní dostatečně absurdně a v tomto znění může být nezákonná. Moderátor) A tak každý den, kdy budou dělat bordel. Ono k tomu jednou zase dojde. Je škoda, že slušní cikáni pak doplácejí na takovouto sběř.

Ale co bych vám říkal, jsem rasista, xenofob a barevné nemusím vůbec, ani malinko.

Pan djb je (předpokládám) pro uplatňování práva pro všechny stejně, ale jistě ví, že na cikány se obvyklé postihy pro bílé nevztahují. Cikáni se hned začnou ohánět rasismem. "No do koho, ty rasisto, ta bílá svině mi spadla na kudlu sama a potom ještě patnáckrát..." A pane djb, ten trest pro toho cikána za vraždu jeho malé dcery (14,5 roku) je málo nebo hodně?

Co se týká pana Vojty, samozřejmě je potřeba zpřísnit tresty za závažnou kriminalitu, ale ne za naše peníze. Každému podle jeho vykonané práce. Nemakáš? Chcípni hlady. Bezdomovci chcípnout mohou, to je státu u zadku, tak proč by měli nějací zločinci dostávat jídlo za nic?

232459

16.11.2010 13:11

Kauza Vítkov

RE: béé, béé (děti, jak dělá ovečka?)

hestroy 77.?.?.?

Navrhuji, abyste netlachal a hned podal oznámení. Nebo to raději necháte na někoho jiného?

232444

12.11.2010 11:00

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Já o tom soudím,

hestroy 77.?.?.?

Pepku, nerozčiluj se. Schválně si přečti, co tu trousíš ty. Už jsi někdy napsal něco k věci? Vždyť ty jen dokola urážíš každého, kdo se ti znelíbí. Seznam tvých příspěvků je opravdová bída. A co tenhle? Je k věci? Zase není? To je ale novina... [chechtot] Zkus si nejdřív zamést před svým prahem. Třeba z tebe konečně vypade něco zajímavého, kromě obvyklých nadávek...

232345

10.11.2010 10:57

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: Tak už dost!

hestroy 77.?.?.?

Víte, kdyby to vraždění, loupení, lhaní, zneužívání a mučení prováděl někdo jiný, než židé v Palestině, pak by se asi nemohlo proti těm milým židům říct ani slovo, nemyslíte? Kdo komu povraždil devět občanů? Kdo komu ukradl loď se vším vybavením a osobními věcmi cestujících v mezinárodních vodách? Turecko Izraeli, nebo Izrael Turecku? Ale chápu, že vy, jako "duchovně osvícený" člověk [chechtot] [chechtot] [chechtot] tohle jaksi nevidíte.

Tak se už nečilte, soudruhu idiote (používám váš výraz, který jste použil hned poté, co jste začal ostatním blahosklonně vysvětlovat, jak se duchovně připravujete na smrt, což mě mimochodem velice pobavilo). [chechtot] [chechtot] [chechtot]

232266

05.11.2010 17:30

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že se vyznáte, pane Estmate! A co kdybyste zkusil místo pohádek navrhnout nějaké vaše řešení? Vzhledem k tomu, jak hodnotíte ostatní, jsem si jistý, že máte v kapse pohotovou odpověď. [oči v sloup]

232023

05.11.2010 17:27

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Soud a náklady s ním spojené

hestroy 77.?.?.?

Tak jsem hovořil s právníkem a rád bych zde uvedl jednu věc. Editor se zmiňoval, že soud bude stát statisíce. Ano, slyšeli jste správně, statisíce. Zajímalo mě, jak to dopadne s penězi, když soud vyhraje.

A dozvěděl jsem se toto. Pokud je obžalovaný sproštěn viny, pak může požadovat náhradu za soudní líčení (samozřejmě včetně každé koruny na advokáta, ušlého zisku, ceny letenek a vůbec každé koruny, kterou doloží jako nákladovou položku související se soudem) od ministerstva spravedlnosti.

Takže to je dobrá zpráva, že pane Stworo! Nakonec to zaplatí daňoví poplatníci a vás to nebude stát ani korunu! [mrknutí jedním okem]

232022

05.11.2010 11:12

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

hestroy 77.?.?.?

No, zasmál jste se, jen co je pravda. To já zase nevím, jestli mám plakat nad nekonečnou hloupostí, která je všude kolem. Chápu sice, že výčet "veškerých" variant řešení určitého problému je pro vás nepochopitelný, ale možná byste mohl před tím, než než něco napíšete, dočíst větu až do konce. Autor totiž píše: "Předpokládám, že toto řešení bude pro naše elity nepřijatelné. Kupci se neradi dělí o nahrabané peníze s někým jiným."

Takže on to napsal již před vámi, vy to jen opakujete. Váš příspěvek o vás vypovídá, že jste přesně ten typ člověka, který ačkoliv neví, co by řekl, má tak nutkavou touhu se nějak seberealizovat, že plácne první blbost, která ho napadne. Inu, proti gustu žádný dišputát. Ale příště si zkuste místo jedné věty přečíst třeba celý článek, který jste zcela jistě nečetl celý.

Jinak hodnotím článek jako velmi dobrý, přestože vychází z toho, že řešení současného problému je na "elitě", která nás do současného marasmu dostala. Ale nedivím se tomu, současné stádo není schopno čehokoliv, to už mám ověřeno, například dle posledních voleb, v kterých se pořád dokola opakuje tentýž patern manipulace s ovčany.

232003

04.11.2010 19:27

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, dej si deset Zdrávasů a budeš v pohodě. A zavolej papežovi, co nového mu Bůh poslal faxem...

A já myslel, že katolíci jsou mírní lidé. I když, historie prokázala pravý opak... Ty budeš takový novodobý křižák, ne? OMG, kam to Ježíšovo poselství došlo...

[chechtot]

231952

02.11.2010 15:57

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, já naprosto nechápu, proč reagujete na někoho, kdo je typický představitel stáda, alias lidského dobytka, jak ho charakterizoval Platón. Je klasickým rysem, že tento příslušník lůzy dokazuje svoji příslušnost k lůze tím, že ji v každém příspěvku popírá. Jeho myšlenky jsou přesně průměrem tohoto stáda, což jinak řečeno znamená, že zde přežvykuje oficiální propagandu, kterou toto stádo dostává do krmítka.

Jak chcete někomu naprosto půměrnému, kdo nemá ani špetku vlastního rozumu, něco vysvětlovat? To je stejné, jako byste psala do novin, že tam píšou nesmysly. Je to úplně stejné, jako byste psala do škol, proč učí děti nesmysly. Vy jistě chápete, že oni to dělají proto, aby takové tupé nemyslící stádo, do kterého kdejaký tmo ideově dokonale zapadne, dělalo a opakovalo přesně to, co majitelé stáda chtějí?

Ale na druhou stranu je to od vás šlechetné, reagovat na to jeho zoufalé pištění, že on do stáda nepatří, i když splňuje veškeré znaky takového stáda. To se cení. Mě osobně přijde neuvěřitelné, že tmo si o sobě myslí, že je zde nejchytřejsí a že má dokonce pravdu!!! To je vrchol drzosti, ale jak víme, dnešní stádo je k drzosti vychováváno, takže se není čemu divit. [chechtot]

231728

02.11.2010 14:36

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Vše jde podle plánu

hestroy 77.?.?.?

Rozsudek dopadl dle očekávání. Takže žádné překvapení.

Jen mi není jasné, proč některá média vytahují tak senzacechtivé titulky. Veřejně popíral holokaust. Co tím mají na mysli? Ten, kdo se zajímá o přesný počet obětí a nechce věřit magickému, ničím nepodloženému číslu 6.000.000, je popírač holokaustu? To je něco jako když se člověk snaží dopočítat počtu aut v hromadné havárii a když řekne, že jich nebylo 100, ale "jen" 90, tak popírá to, že se ta havárie odehrála? Je to pro mě další důkaz naprosté debility "novinářů", kteří ovšem ve skutečnosti žádní novináři nejsou, jsou to jen cvičené opice, které přepíšou to, co jim někdo nadiktuje. To je opravdová ubohost a dost to vypovídá o stavu dnešní demokratury.

Závěrem jen doufám, že se seženou ty statisíce, které soud stál, to je hrozná drahota dneska, kdo by to byl řekl, že to může stát tolik. [zmaten] [překvapení] [oči v sloup] No, je dobře, že se alespoň někdo napakoval.

Zajímalo by mě, kdo nese náklady na soudní líčení, když to pan Stwora vyhrál, tak by to asi měla nést žalující strana, tedy ten debílek Jakeš?

231719

02.11.2010 13:27

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

hestroy 77.?.?.?

René, pochop, že tmo se jen snaží vysvětlit, že by si nikdy sám nebyl schopen vládnout a starat se sám o sebe. Proto potřebuje, jako výstavní člen lůzy, pomoc někoho, kdo mu řekne, co má dělat. Jen nechápu, proč to musí psát tak zdlouhavě. Stačí napsat. Jsem nesvéprávný a neumím si představit, že bych se o sebe musel starat sám. Místo toho píše takové dlouhé elaboráty, možná proto, aby bylo vidět, že se tolik snaží se zavděčit těm nahoře. Třeba mu taky pustěj drobek od stolu.

231708

02.11.2010 12:24

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Uz tim jak napisete

hestroy 77.?.?.?

Je to ono známé anti-anti. Takový místní glum, nešťastné stvoření, které se zmítá v oficiální propagandě a samostatné přemýšlení ho děsí. Je to vlastně chudák, stejně jako mnoho jiných, kteří zůstanou v zajetí virtuálního světa připraveného vládnoucí elitou. Chce snad prosťáčkovi někdo něco vyčítat? Vždyť on za to nemůže! A zbabělec není, pokud by mohl, rád by udával a dokonce by se i potom chlubil, kolik lidí dostal do vězení. Je škoda slov, na tohoto nešťastného, zapšklého tvora.

231701

02.11.2010 12:17

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Máme spravedlivé soudy.

hestroy 77.?.?.?

Už dlouho jsem nečetl takovou slátaninu nesmyslů. Ale co od primitiva z lehožumpy čekat, že?

231700

01.11.2010 17:02

Přímá demokracie

RE: Paní Jarmilo

hestroy 77.?.?.?

ÁÁÁ, tady se někdo hrozně urazil. A nepochopil, co mu to vlastně ten mtk píše. Naštěstí to mtk vysvětlil, takže to snad pochopili i ti, co si stáli na vedení. Nebude nakonec frustrován někdo úplně jiný, než mtk, který je těžce nad věcí? A když pan quido není schopen pochopit tenhle jednoduchý příspěvek, jak to bude s tím vším ostatním? Jen se ptám a frustrován nejsem, pane quido... [chechtot]

231561

29.10.2010 11:15

Přímá demokracie

RE: Česko

hestroy 77.?.?.?

OMG, zase Moravák. Tak jak bychom se asi tak měli jmenovat? Česko-Slezsko-Morava? Federativní republika středoevropských států? A co když je těch území ještě víc? To máte východní Čechy, západní Čechy, atd.

Kdo nechce co uznat? Co je v našem státním znaku? To chcete další parlament pro Moravu a ještě pro Slezsko? Nestačí, že je premiér Moravák?

O co vám jde? [zmaten] Naštěstí takových zarputilých Moraváků moc není a většina normálních lidí chápe, že když mluví česky, tak jsou Češi. Vy snad mluvíte moravsky?

231286

28.10.2010 19:31

Pozvánka na soud

RE: Je to těžké se ve vás vyznat

hestroy 77.?.?.?

Jistě, ten kdo krade, tak ten vlastně za nic, ale opravdu za nic nemůže... Nenavrhnete zrušit vězení? Co kyby se tam rozšířil tyfus?

231251

27.10.2010 12:12

Pozvánka na soud

RE: Je to těžké se ve vás vyznat

hestroy 77.?.?.?

A co to je jiného? Zmlátil někoho? Okradl někoho? Zabil někoho? Na jakém základě byl odsouzen? To se můžou zavírat lidi jak ve středověku? Určitě jste jásal, když byly otištěny karikatury Mohameda a hrozně se rozčiloval, když se Arabové vztekali. Tím jsem si jistý. Pokrytec jak se patří.

231153

27.10.2010 12:06

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

hestroy 77.?.?.?

Hele, BenHure (Mikine, nebo jiný nezvědavče). Ty podporuješ vraždění, mučení a znásilňování v Iráku a Afghánistánu, jsi odpovědný za smrt miliónu lidí. Ty podporuješ loupení, vraždění a mučení v Izraeli. Pan Stwora na rozdíl od tebe nikdy tyto svinstva nepodporoval. Nepodporoval ani žádné jiné zabíjení. Ani nepopíral nacistické zločiny (jimž se americké vyrovnají a ještě je předeženou). Takže odochod mezi své prostoduché soukmenovce na Nezvědace, do té žumpy, kam patříš. Zaplaťpámbů, že nežiješ u nás. Tím se stupeň debility českého národa podařilo výrazně snížit. [bliji]

231149

26.10.2010 17:37

Tajemství peněz

RE: Omezte počet svých příspěvků

hestroy 77.?.?.?

Tady má tu někdo tu drzost, že se opovažuje tvrdit, že má pravdu? Tu pravdu, co vyčetl z novin? OMG, to je neuvěřitelné. Vy tu chcete někoho UČIT??? Vy?

A ještě máte tu drzost označovat ostatní za tupánky? Měl byste si, herr tmo, konečně uvědomit, že ty vaše přechytralé (a z vašeho, ale jen z vašeho pohledu smyslupné a důležité) příspěvky mají obvykle nulovou hodnotu. Pokud někdo chce slyšet něco podobného, co tu prezentujete, pak si stačí přešíst oficiální propagandu šířenou všemi médii. Opravdu si můžete ušetřit čas opakováním oficiálních nesmyslů.

231054

26.10.2010 16:22

Tajemství peněz

RE: Hezký

hestroy 77.?.?.?

Jste to opravdu vy, pane Vojto? Nevěřím svým očím! Dnes k vašemu příspěvku nemám, co bych dodal. Opravdu jste mě překvapil. [smích]

231048

25.10.2010 11:02

Tajemství peněz

RE: Hezký

hestroy 77.?.?.?

Nechci vás rušit v debatě, ale ve skutečnosti je to hrozně jednoduché.

1. Pokud bude peníze vlastnit stát a stát budou vlastnit občané, pak občané budou vlastnit i peníze. Jelikož přírodní bohatství musí patřit státu, pak patří i každému občanovi. Takže z každého kilogramu vytěženého uhlí, železa, z každého pokáceného stromu patří odpovídající část každému občanovi. To je naprostý základ. Dalo by se tomu říkat životní renta.

2. Zrušit politiky, hned máme ušetřeny desítky miliard. Zrušit armádu, hned máme další desítky miliard. Tyto peníze snadno zaopatří všechny bez práce. Jakmile bude ve společnosti nastolen spravedlivý systém pro všechny, vše se srovná samo. Ti schopnější budou nabízet produkty nebo služby těm méně schopným a tím pádem budou bohatnout, ale nedojde ke zbídačení ostatní populace na jejich úkor. Naopak, celá ekonomika se bude vytrvale zvětšovat.

3. A hlavně! Veškeré zákony země musí být na jedné A4! Aby jim porozuměl každý. Daň jednotná, 10% z příjmu. Zrušit všechny úřady, zachovat pouze poštu, kde každý vyřídí vše, od zaplacení daní, po prodej svého auta. Tenhle byrokratický systém, co tu vládne, je neproto neuvěřitelný, pozůstatek R-U.

P.S. Jsem zaměstnavatel a zaměstnanec v jedné osobě, takže vím, kolik zaplatím státu na daních, sociálním a zdravotním. Je to asi 48%. Tedy půlku odevzdám hned, dalších 20% na DPH, další procenta na spotřební dani atd. Dávat státu 70% všeho co vydělám, je mého názoru šílené a opravdu nevím, zda to nekdy v historii bylo víc. Armáda je úplně na hovno, nikdy jsme jí nepoužili. Politici jsou banda obyčejných mafiánů, nevěřím ani jednomu z nich. Jsou to obyčejní zločinci, stejně jako většina dnešních "podnikatelů". Ti většinou začínali s výpalným, dnes jsou z nich ctihodní občané. Je to hnus.

230866

22.10.2010 22:23

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Dobře, dobře. Ještě štěstí, že ty budovy byly stejné, protože pravděpodobnost, že u obou nastane úplně to samé poškození je jaká? Vysoká nebo nízká?

Co se týká pasů, které byly hlavním důkazem, že za celou akcí stojí fousáči z jeskyně, zde si můžete přečíst, jak na to šli fousáči chytře. Nechali si poslat nové pasy a uměle je nechali zestárnout, aby nebyli podezřelí. Kde je ale nechali, že je mohli vyšetřovatelé najít? Jo, oni vlatně nebyli v letadlech, ale úplně živí někde jinde, že? Nebo byli v letadlech? No zaplaťpámbů, že se našly všechny ty pasy...

The commission released pictures of hijackers' visas -- including the charred remains of Ziad Jarrah's visa, plucked from the wreckage of United Flight 93 near Shanksville, Pennsylvania.

Vložený obrázek

Je zázrak, že to našli tam, kde nebylo skoro nic. Naštěstí ten pas neshořel úplně, to by byla velká škoda...

Lidské ostatky byly nalezeny míle daleko od místa dopadu letadla. Což není nic neobvyklého, že? Je naprosto normální, když něčí ruka letí míle daleko.

Ne vážně, je vidět, že o tom hodně víte, civilní agentury přeci NELŽOU (i když začnou prozkoumávat zbořeniště až po třech týdnech vytvalého odvážení trosek), stejně jako přeci nemůžou lhát v televizi (ta je taky civilní, ne?)... Můžete mi prosím osvětlit, jak to bylo s těmi pasy, podle kterých během pár hodin věděli, že za tím stojí fousáči alias Al Kakajdá? Také mi není úplně jasné, jak ty lidské ostatky mohou odletět míle daleko. Pokud jste schopný mi to vysvětlit, pak už uvěřím opravdu všemu. Ještě byste mohl přidat vysvětlení, jak byl Irák propojen s Al Kakájdou a kam se Saddámovi povedlo ukrýt ty zbraně hromadného ničení schopné během pár minut napadnout Evropu.

230611

22.10.2010 20:09

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: No to není dobrá reakce

hestroy 77.?.?.?

Jo to máš naprostou pravdu, Pepku. Když vidím ty tvé výplody, tak si říkám, že tenhle svět jde rychle do kytek. Co příspěvek, to perla. Vrať se raději na Nezvědavce, tam najdeš podobně smýšlející idvidua. Předpokládám, že BenHur je tvůj nick tam.

230606

22.10.2010 17:05

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Doplnění editora je nesmyslné a egoistické

hestroy 77.?.?.?

Hezky to bylo vidět na demonstraci policistů a hasičů. Během chvíle se z nich v médií stali vandalové a ztratili podporu veřejnosti. Divím se, že to pořád nechápete!

230582

22.10.2010 16:41

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Ale prosím vás. Až budete chtít bourat beton, pořiďte si na to hliníkový majzlík. Tím se totiž beton prorazí nejlépe. Ono totiž letadlo, které proletí i s křídly betonovou budovou a přitom přerazí několik masivních ocelových nosníků, je dost podivné, ale jak pro koho. Někteří mají klapky na očích, jak jste naprosto správně řekl.

http://www.septemberclues.info/

Zde je v "živě" odvysílaném přenosu (úvodní video, čas 3:48) vidět ten neuvěřitelný úkaz. Letadlo proletí skrz, ale naštěstí soudruzi rychle stáhnou video do blackoutu. Chcete li desítky důkazů zpackané iluze o tom, jak do TT narazila letadla, prohlédněte si ty stránky pořádně. Samozřejmě, pokud umíte anglicky. Jinak je samozřejmě těžké cokoliv dohledávat, protože soudruzi v českých médiích vám pravdu neřeknou. Najdete tam VŠECHNA videa, která zachycují letadla narážející do TT. Kupodivu ani jedno nebylo natočeno amatérem, ale všechna byla natočena zaměstnanci médií. Což je ale samozřejmě zcela normální.

Omamžitě po "útoku" (ve skutečnosti řízené demolici) byly zablokovány všechny přístupové cesty kolem TT a policajti brali všem lidem foťáky a kamery, prý v zájmu národní bezpečnosti.

Ale co bych vykládal člověku, který věří, že po pádu letadla se nenajde NIC, žádné trosky, žádné mrtvoly, prostě nic, jen díra v zemi, ale "naštěstí" se najde jediná věc a to neporušený pas jednoho z únosců. Samozřejmě, tomu může uvěřit jen člověk se silnou náturou, případně slabomyslný jedinec.

A teď šup, odchod na Nezvědavce!

230578

22.10.2010 13:47

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

hestroy 77.?.?.?

Honzo, promiň, ale tvé názory, že Obama je zachránce lidstva a Bobošíková je ženská s vyvinutou morálkou, to prostě neskousnu [smích]

230564

Jak pro koho. Trapas jsou vaše názory (no, vlastně spíš bláboly, jak rád hodnotíte ostatní), vážený anonyme. No, vlastně je to spíš hodně smutné a rozhodně to není k smíchu, číst si něco takového.

230492

21.10.2010 17:49

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Zajimavé odkazy k tématu

hestroy 77.?.?.?

Dáš za to hlavu na špalek? Můžeš tvrdit na 100%, že chemtrails nejsou? Pokud ano, chci důkazy. A jak jseš na tom s 911? Taky si myslíš, že hliník přefikne ocel? Případně udělá díru do betonu? Už jsi zkoušel vybourat betonovou podlahu hliníkovým majzlíkem? Případně přestřihnout hliníkovými nůžkami ocelový drát? Pokud si to myslíš, tak samozřejmě nějaká diskuse na téma co si "elita" může dovolit přímo před našima očima nemá cenu.

Jinak můj názor na chemtrails je takový, že přidávat svinstvo do leteckého paliva není žádný problém. Není to dohledatelné. Prostě někdo někde nalije kanystr do cisterny a je to. Kolik myslíš, že je společností, co dodávají letecké palivo?

230453

21.10.2010 12:55

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě. Od té doby, co hliník přerazí mnohonásobně silnější ocel, od té doby je možné vše. Americká armáda například na ničení betonových bunkrů používá zásadně hliníkové hlavice. Co víc dodat? Snad jen, hloupému napověz, blbého kopni.

230418

20.10.2010 15:02

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovětek za článkem nemá pravdu!

hestroy 77.?.?.?

Zatímco socialismus plodil VŽDY jen bohatství, kritickou rovnost a místo problémů řešení, které se ukázaly jako geniální - například výrazné zlepšení životního prostředí, zdravou konkurenci, vyšší průměrný věk, plné obchody atd.

Jediným řešením je totální regulace, aby měli všichni stejně, tedy prd. Jediným řešením pro hloupé ovčany je jejich řízení radou moudrých, kteří budou určovat, co si má člověk vzít na sebe, jak dlouhé lejno vyprodukovat, případně kterou rukou salutovat.

V Afghánistánu chlapi přejdou z produkce máku na produkci konopí a bude klid. Bude více lásky a pravdy, přesně tak, jak si pamatujeme z období před 20 lety u nás, kdy režimem hýčkaní Havlové nakonec byli jednohlasně zvoleni komunistickým parlamentem do čela státu.

Jedině třídní boj! Levice ať zvítězí po celém světě, ta zaručí, že se do vedoucích funkcí konečně dostanou čistí a poctiví lidé, tedy ne ti bolševici a stbáci, kteří teď ve vládě jsou a které vůbec, ale vůbec nevyprodukoval socialistický systém. [chechtot]

230324

20.10.2010 14:50

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

hestroy 77.?.?.?

Nezlobte se na editora. Je to prostě jeho práce, nic jiného. Potřebuje popíchnout lidi, aby zvýšil sledovanost. Kontroverzní názory jsou k tomuto cíli ideální. Je to stejné, jako když editor kritizuje postoj Izraelců k Palestincům. Když jim Izraelci kradou půdu, tak mu to vadí, ale to, že žije na půdě, která je již kompletně ukradená Indiánům, mu nevadí, protože Indiáni jsou špína. Tedy tvrdí přesně to, co Izraelci tvrdí o Palestincích. To není nehomogenní názor, to je prostě byznys.

A navíc editor určitě nežije z podpory, protože tu odpírá Indiánům, takže jako rovný chlap podporu nebere. Naštěstí zpoplatnění Zvědavce zaplatí i mnohastatisícové účty za soud, kočky nepočítaje. [chechtot]

230322

13.10.2010 11:26

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

hestroy 77.?.?.?

Vy toho pána znáte? Že píšete zrovna VY? Víte, být prostým člověkem je v pořádku. Ale být prosťáčkem, to už není úplně ideální. Ale to byste měl zrovna VY vědět nejlépe, že? Ale jsem rád, že se najde někdo, pro koho práce prostých lidí nemá žádnou cenu. Je vidět, že si se soudruhem krokodýlem dobře rozumíte! A to je moc dobře. Jen více takových jako jste vy a krokodýl. Pak bude na zemi úplný ráj. Nebo je to přesně naopak?

Původně jsem vůbec nechtěl na krokodýlí úplně nesmyslné žvásty reagovat, ale jak se tu začíná krokodýlí rodinka zvětšovat, tak jsem nemohl odolat. To byl můj poslední příspěvek. Tak si toho važte.

229931

11.10.2010 15:07

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, myslím, že vysvětlovat základní principy lidské slušnosti někomu, kdo si dá tak výstižný nick, je naprostá ztráta času. Nemějte jí to ale za zlé. Nešťastní lidé často svoje neštěstí ventilují urážením a napadáním ostatních a jelikož nechápou ani sebe, jak můžou chápat ostatní?

Ale vystihla jste to přesně. Striga už by měla nechat tohle téma na pokoji, nechápe, že se odkopává čím dál víc.

229820

08.10.2010 16:25

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

hestroy 77.?.?.?

Pane Lhotáku, naprosto chápu vaše rozhořčení, když se objeví lidé, kteří začnou mrtvého pomlouvat a označovat ho za příživníka. Je to nepochopitelné, neuvěřitelné a hlavně velice, velice odporné. Přijměte prosím moji omluvu za tyto "lidi". Jsem si jistý, že Striga nikdy nic podobného nezažila, přesto si dovoluje urážet. Ale koneckonců víte, jaká je a vůbec mě to od ní nepřekvapuje.

229617

08.10.2010 14:43

Odešel člověk a kamarád

RE: Je to opravdu velice smutné...

hestroy 77.?.?.?

Herr tmo, já chápu, že vám přijde naprosto normální začít mrtvého pomlouvat, že byl příživník atd. Striga napadá vše, co se neshoduje s jejím viděním světa. O tom by mohl vyprávět například pan Liška. Hyenismus, to je jediné, jak se dá neomluvitelné pomlouvání Strigy nazvat. A vůbec, nereagujte na mě. Já na ty vaše nesmysly také nereaguji. [bliji]

229607

08.10.2010 08:25

Odešel člověk a kamarád

Je to opravdu velice smutné...

hestroy 77.?.?.?

Znal jsem DavidaZ pouze z diskuse. Vím, že to byl slušný člověk. Je mi opravdu velice líto, že se rozhodl vyřešit své problémy tímto způsobem. Asi se dostal do slepé uličky, z které neviděl východisko. Jen doufám, že nebyl katolík.

A ještě bych rád vyjádřil svůj nefalšovaný odpor k názorům paní Strigy. Ona musí být hodně nešťastná. Z jejich příspěvků lze cítit opravdovou nenávist, netoleranci a naprosté nepochopení. Není to hezký pohled...

229562

05.10.2010 15:01

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

hestroy 77.?.?.?

Neuvěřitelné. Opravdu se zdravý rozum úplně vytratil? Poplácávání po zádech a vzájemné ubezpečování o tom, že znáte PRAVDU ještě ani v nejmenším neznamená, že ji opravdu znáte!!! Je smutné, když někdo nedokáže ani po shlédnutí naprostých faktů změnit svůj názor.

To, že Jarmila už svůj život dožije ve svých přestavách, které si někde přečetla a kterým naprosto uvěřila, je pochopitelné. Už se jí nechce přemýšlet a hlavně měnit svůj pohled na svět, protože by musela začít úplně od začátku a to by přeci byla škoda, když své iluzi věnovala tolik času. Člověk se těžko smiřuje s tím, že většinu života žil pod vlivem někoho jiného.

I Jansmith už se nic nového nenaučí. Ale on ani nechce. Proč taky, když má svoji teorii a ta je jen jeho!!! (I když ji nevymyslel, ale jen a pouze uvěřil někomu jinému.)

Je opravdu těžké si vytvořit nějaký smysluplný názor, když na jedné straně oficiální média a historici lžou jak když tiskne a na druhé straně "alternativní" servery řízené těmi, co ovládají i oficiální média, šíří další dezinformace, které nakonec smetou opravdovou pravdu do kanálu i se všemi, kdo ji hledají.

>které mají oddělování se, pokrytectví, dualismus trestajícího Boha a návod na hrabání majetku pod sebe (na rozdíl od soucit a spravedlnost hlásajícího křesťanství) vepsáno už ve svých svatých manuálech

Co dodat? Je katolická církev, která hlásá to samé, tedy trestajícího mstícího se Boha, křesťanská? Je křesťanská i přesto, že je pro ni majetek důležitější než pravda?

Ale abych se také vyjádřil k tématu, kterým je pan Stwora a jeho soud, který "bude stát statisíce". Je vidět, že první reklama na Zvědavce (tu, co odvysílali v televizi) nebyla tak účinná a "vylepšení" Zvědavce zamykáním jeho obsahu nepřineslo penizky do prázdné kasičky. To je velký div. Místo náporu nových čtenářů došlo k tomu, že už sem nikdo nechodí a proč taky... Je potřeba oprášit starou dobrou židovskou notu, aby se sem vrátili dobří katolíci, kteří jsou zvyklí financovat podobné aktivity.

Na Zvědavci je už jen pár lidí, kterým se nedá říkat stádo... Ale to nejsou ti, co drží nastavenou linii spiknutí proti církvi a lidstvu a navíc je jim líto vypláznout drobné za informace, kterých je plný internet a které jsou uveřejňovány i na českých serverech, které jsou zadarmo a vždy budou, protože jim nejde o kšeft, ale o hledání pravdy.

A Jane, kolik židů se asi schází v Bilderbegu? Máš nějaké tušení? Asi to budou všichni, včetně našeho knížete, že? [oči v sloup]

229383

03.09.2010 18:20

Spravedlivý stát

RE: jean

hestroy 77.?.?.?

>Dělejte jak myslíte. Mluvte ale laskavě za sebe, a ne tím stádním způsobem "až se nám něco nebude líbit" nebo "si uvědomíme že je to nejlepší možné".

>Už to prosím pochopme všichni. A nedělejme si plané naděje, že tentokrát se vše podaří lépe...

Zajímavé... Vy stádním způsobem uvažovat můžete a někdo jiný ne?

227464

03.09.2010 18:12

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Dobře, takže Armstrong šlapáním dokázal vydat 600 W. Tedy jen nohama. Pokud se připočtou ruce, jsme zase někde jinde.

Ale dobrá, průměrný chcípák dělá 75 W, normální člověk bez problémů 300 W.

"1 watt je výkon, při němž se vykoná práce 1 joulu za 1 sekundu. Jedná se o výkon potřebný například pro zvedání tělesa o hmotnosti 102 gramů (tj. o tíze 1 newton) rychlostí 1 metr za sekundu."

Ale to je mi ve finále jedno. Mně jde o to, aby vězeň, který není ve vězení za odměnu, ale za trest, musel něco dělat. Šlapání je poslední věc, kterou by mohl dělat, pokud by nechtěl dělat něco jiného. Samozřejmě že ideál by bylo naučit vězně dělat nějakou práci, kterou by mohl vykonávat i po odpykání trestu. Ale o to nikdo nestojí, protože je to moc přemýšlení.

Takže jsme u šlapání. Ty to možná René pochopíš, co jsem chtěl říct tím, že když je stát schopen z peněz daňových poplatníků platit 10 Kč za 1kWh spekulantům se solární energií, proč by nemohl dotovat tuto energii například 30 Kč? Stejně na hlídání vězňů dává obrovské částky, takže by to alespoň mělo smysl. Narozdíl od toho, když peníze z našich kapes odchází do daňových rájů.

Opravdu zajímavé je to, že někteří inteligenti považují kritiku něčeho (dotace solární energie) za podporu, ale tak už to chodí, zejména u mlžičů, kterým nejde o nic jiného, než se "blýsknout" svými "znalostmi", i kdyby měli základ problému přesunout někam úplně jinam. Ale jsem rád, že už tu má herr tmo své obdivovatele, to je velice potěšující, ja se tu nezvědavci šíří jak lavina.

227463

03.09.2010 17:41

Spravedlivý stát

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

>Pokud někdo nechce být označován za lháře, neměl by lhát. Je to základ slušnosti. A přemýšlení má předcházet nějakému tvrzení.

Tím máte na mysli své tvrzení, že cyklista jedoucí 30km/hod vydává energii 75W?

227461

03.09.2010 16:59

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jsi schopný připustit, že je určitý rozdíl, když někdo přijde na pozemek někoho jiného a začne tam dělat bordel a mezi tím, když příchozí ten pozemek tomu prvnímu sebere a začne mu nadávat, že tam dělá bordel?

Pokud se domníváš, že je to to samé, pak by ti nemělo vadit etnické čištění nikde na planetě. Ale ono ti to asi nevadí, že? Tak to řekni jasně, že ti etnické čištění a vyhánění někoho z jeho pozemku nevadí a máme v tom jasno.

Připomínám, že zde někdo prezentoval příměr mezi Cikány a Indiány, ale dle mého názoru se to srovnávat nedá.

227456

03.09.2010 16:57

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jsi schopný připustit, že je určitý rozdíl, když někdo přijde na pozemek někoho jiného a začne tam dělat bordel a mezi tím, když příchozí ten pozemek tomu prvnímu sebere a začne mu nadávat, že tam dělá bordel?

Pokud se domníváš, že je to to samé, pak by ti nemělo vadit etnické čištění nikde na planetě. Ale ono ti to asi nevadí, že?

Připomínám, že zde někdo prezentoval příměr mezi Cikány a Indiány, ale dle mého názoru se to srovnávat nedá.

227455

03.09.2010 16:50

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, kdybyste nemusela odevzdávat půl peněz státu, myslíte, že byste potřebovala nějaké přídavky?

227452

03.09.2010 16:48

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jistě. Já na to zapomněl. Když přišli bílí do Ameriky, tak tam bylo všehovšudy asi tak 20 až 30 Indiánů. Za tu dobu, co přišli bílí, tak se jejich počet začal prudce zvyšovat.

A bílí byli samozřejmě v Kanadě už před Indinány. No vidíte, co se tu člověk nedozví...

Děkuji, nebýt vás, žil bych v úplných bludech.

Ne, já vím, že Indiány by měl někdo konečně vymýtit, abyste nemusel utrácet těžce vydělané peníze za jejich chlast.

227451

03.09.2010 15:06

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, někdo, kdo tvrdí, že cyklista jedoucí rychlostí 30km/hod vydává 75 W, tak to už musí být minimálně inženýr. Nebo? Napadá mě ještě jedno slovo, ale to nemůžu použít.

Zkuste vymyslet kolo s výkonem 75 W a trochu se na něm projeďte...

Opravdu mě někdy udivuje, jak někteří chytráci dokáží tvrdit takové nesmysly a ještě se u toho tvářit, že mají pravdu.

Osobo, měl byste se nad sebou opravdu vážně zamyslet!!!

Ale vy jste měl možná na mysli 75 W tepelné energie, kterou člověk vytváří v klidu?

No nic, opravdu to nemá smysl. Nečtu si vaše příspěvky, a teď už vím i proč. Jsou totiž plné totálních nejapných nesmyslů.

227441

02.09.2010 19:50

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

A komu se za tu půdu platí? Indiánům? To asi těžko, že? Vy víte stejně dobře jako já, že Indiáni tam byli před bílýma. A ti jim tu půdu jednoduše ukradli. Ne, vlastně jim za to dali pár flašek chlastu a pokrývek infikovaných neštovicemi. [mrknutí jedním okem]

227393

02.09.2010 19:45

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že se sudeťáky se opravdu nedá diskutovat, herr tmo. Příště už na ty vaše pindy nebudu reagovat. Sieg Heil! [bliji]

227392

02.09.2010 16:08

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, pane Tmo, je vidět, že v tom máte docela jasno, protože jste naprosto správně odhadl, kolik je člověk za hodinu schopen vyrobit elektřiny. Je to opravdu 1kWh.

Stát by za tuto elektřinu platil dejme tomu 10 Kč/hod. (proč ne, když daňoví poplatníci dotují 10 korunami každou kWh vyrobenou solárními článkami, kteréžto peníze tečou rovnou do daňových rájů...

Miliardy ze sluneční energie končí na Kypru, u ČEZ i uhlobaronů

Takže by si vězeň mohl vydělat cca 100 Kč denně. A za to již může mít opravdu vydatné jídlo a trochu tepla. Ve vězení není za odměnu, ale za trest.

227370

02.09.2010 14:52

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Pane Larouxi,

díky za vyjádřené sympatie, mám k vám stejné.

Onehdy jsem četl, teď si ale nevzpomenu kde, jak to funguje ve Švýcarsku. Víte o tom, že tam nedostanete dávky, pokud jste předtím 5 roků v kuse nemakal?

Ony ty pracovní tábory by nebyly jen pro barevné, ale celkově pro vechny, kdo makat nechtějí a kradou.

Obecně má člověk několik možností.

1. Makat a mít se tak nějak v pohodě.

2. Nemakat a chcípnout hlady.

3. Nemakat a krást.

4. Chtít makat, ale nemít práci.

Nás trápí hlavně varianty 3 a 4.

Ad 3. Vězení, ale za svoje. To znamená, že pokud někdo nemaká ve vězení tak, aby se uživil, nemůže mít komfort. Bezdomovci mají také prd, tak proč by měl mít nějaký zloděj teplo a světlo a jídlo? Nevydělals dost na pěknou cimru? Jdeš do mikrocimry bez světla a tepla. Nemakáš? Chcípni hlady!!! Rotopedy na výrobu energie by mohly řešit nedostatek práce.

Ad 4. Dle mého by se nějaké dávky vůbec neměly proplácet. Stát by místo nich měl postiženým poskytnout práci. Dobře, můžeš uklízet bordel ve městě, dostaneš peníze. Nechceš makat? Nedostaneš nic. Přídavky na děti? Zrušit! Buď makej, ať je uživíš, nebo je prostě neměj. koneckonců je ti pořád rotoped na výrobu energie.

Už to chápete? Stát na bezdomovce sere, ale nemakačenkům vyplácí šílený peníze. Tak co to je? Je vidět, že stát umí být krutý k těm, co to opravdu potřebují, zatímco vytěžuje mazané vyžírky.

227353

02.09.2010 14:16

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

hestroy 77.?.?.?

Chápu, že se vaše znalost historie omezuje na články z nacistických serverů, ale možná jste už někdy slyšel o Norimberských zákonech.

Já to říkám pořád. Studovat, studovat, ale snažit se vyhnout propagandě, která je obvykle šířena černoprdelníky.

Teď mi poslal kamarád pěknou říkanku.

Chceš-li blahobyt míti,
ber za kostelní kliky,
chceš-li nešťastným býti,
drž se židovy putiky.

To je skoro jak lidová moudrost, že? Kdepak, není nad poctivé katolíky.

Ale vám to nemá smysl vysvětlovat. Vy už "víte"...

227349

01.09.2010 17:15

Socialismus a filmová kultura

RE: Autor nás má za hlupáky?

hestroy 77.?.?.?

Nevím, jestli má smysl reagovat na tyhle nesmysly, ale zeptám se vás jasně, Vojto. Kolik procent vámi uvedených autorů tvoří denní vysílání českých televizí? [oči v sloup]

227266

01.09.2010 16:37

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

hestroy 77.?.?.?

Je dobře, že to vysvětlujete, i když naprostá většina lidí to pochopila hned po přečtení...

Tedy alespoň doufám. Já to tedy pochopil naprosto jasně.

227264

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 0

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Měnové kurzy

USD
23,00 Kč
Euro
27,22 Kč
Libra
29,96 Kč
Kanadský dolar
17,49 Kč
Australský dolar
16,37 Kč
Švýcarský frank
25,42 Kč
100 japonských jenů
21,93 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,97 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,07 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 654,22 Kč
1 unce stříbra
559,48 Kč
Bitcoin
301 888,18 Kč

Poslední aktualizace: 26.10.2020 07:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 405 071