Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejnovějšího, přetřídit od nejstaršího

02.06.2010 20:21

Sionisté opět připravuji scénu pro židovský holocaust

RE: takhle se vyucuje historie na universite v izraeli

hestroy 77.?.?.?

Pane Steve, rád bych vás opravil. Když mluvíte o Anti-Anti, mluvte prosím v třetí osobě, tedy například: Anti-Anti uvedlo...

Jelikož se jedná o zvířátko s rozlišovací schopností prvoka, bylo by velice nepříhodné ho nazývat člověkem.

Jinak jste mě opět rozesmál [chechtot]

220987

02.06.2010 13:02

Izraelský masakr na moři

RE: Doporucuju precist neco faktickeho

hestroy 77.?.?.?

>Dobrá. A jak byste chtěl situaci řešit?

A jak byste vy chtěl řešit německou okupaci Čech? Chtěl byste se s nimi domluvit?

A buďte si jistý, že Němci se k nám chovali jako andělé, v porovnání s tím, co dělají chazarské hordy v Palestině.

Ne, vážně, jak byste chtěl řešit, kdyby vám někdo ukradl váš dům, zabil vám před očima otce a matku a vás zkopal do bezvědomí? Velice rád bych slyšel vaši odpověď....

220949

02.06.2010 12:59

Izraelský masakr na moři

RE: Doporucuju precist neco faktickeho

hestroy 77.?.?.?

MIlý Tomassi. Možná to asi jetě nechápete, ale to co tu předvádíte, je jako kdybyste říkal, že povstání Varšavského ghetta vyprovokovali židé, kteří zle zaútočili na německé pořádkové síly a volal byste po jejich nejtvrdším potrestání...

Vložený obrázek

Věříte těmhle novinám? Ne? Možná si řeknete, nejsem přeci blbej, že jo... Tak PŘESNĚ TAKHLE TO JE S PALESTINOU!!!

Jste snad příznivcem koncetračních táborů, zabíjení civilistů, mučení, ponižování, okrádání? Pokud odpovíte, že ne, tak jak můžete obhajovat nacistický rasistický stát Izrael?

Je to úplně stejné, jako byste obhajoval vyvraždění Lidic a Ležáků. Obhajoval byste to? Zasloužili si to ti lidé? Opět si asi poklepete na hlavu... TAK PŘESNĚ TAKHLE TO JE S PALESTINOU!!!

Něco o vyvraždění vesnice Dajr Jásín

Ciituji: Když britské úřady odmítly tento incident vyšetřovat, požádali Arabové z Jeruzaléma Mezinárodní červený kříž, aby incident vyšetřil. Švýcarský zástupce Jacques de Reynier vedl první skupinu, která na místě nalezla 150 těl vhozených do studně a dalších 40 nebo 50 mrtvých na jednom místě. Napočítali celkem 254 mrtvých, z toho 145 žen, z nich 35 těhotných. Pod hromadou mrtvol nalezli šestiletou dívku, která ještě žila. Očití svědkové později vyprávěli, že nebylo možné přiblížit se k vesnici, aniž by se jim neudělalo špatné od žaludku.

Ve svém deníku se zástupce Mezinárodního červeného kříže zmiňuje o tom, že když dorazil na místo, teroristé ještě svoje dílo nedokončili. O této hrůzné noci napsal: "Nejprve jsem spatřil, jak všude pobíhají lidé, vcházejí a vycházejí z domů, ověšeni automatickými zbraněmi, pistolemi, a dlouhými noži s ornamenty.. . vypadali, že jsou pološílení. Viděl jsem krásnou dívku, která měla dýku ještě pokrytou krví. Slyšel jsem výkřiky. Německý člen Irgunu vysvětloval: ,Ještě stále čistíme.' Jediné, na co jsem mohl v té chvíli pomyslet, byly jednotky SS, které jsem viděl v Aténách."

Už chápete, co se vám tu všichni snaží sdělit? Obhajovat brutální neokolonialismus může jen dobytek, nebo někdo, kdo o tom nic neví...

220947

02.06.2010 12:46

Izraelský masakr na moři

RE: O KD z BL ma jako anlytikovi dobre mineni.

hestroy 77.?.?.?

>Kdo tedy udelal chybu dustojnici nebo velitel?

René, to si opravdu myslíš, že to byla chyba? Nepřestávám žasnout... [oči v sloup]

220944

01.06.2010 23:03

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Brutální útok komanda?

hestroy 77.?.?.?

Ale plosímtě, na ústředí máte pohotovost? Děláš se sebe jen blbce. Vy, soudruzi z Chazárie, můžete v sebeobraně zabíjet děti a ostatním upíráte se bránit pirátům? To je přesně vaše taktika. Shalom!

220889

01.06.2010 22:57

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: informace? to je to o co tu běží.

hestroy 77.?.?.?

Shalom. Samozřejmě máte pravdu a postřílení civilistů byl výborný nápad. Je dobře, že se najdou tací slušní "lidé", kteří vraždění obajují.

I když některým vašem tvrzením moc nerozumím...

> Je jen otázka času, kdy si nějaký palestinec usmyslí, že je výborný nápad nějakou takovou bombu použít

Oni mají Palestinci jaderné zbraně? To jsem nevěděl, díky za informaci.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli na ústředí dostáváte nějaké brožurky, jak ovlivňovat veřejné mínění, nebo je to necháno na vás. To je totiž dobrý "argument", strašit tím, že se Palestinci chystají odpálit atomovku. Nemají také jiné ZHN?

Samozřejmě, že Izrael byl v právu. V podstatě každá země může v mezinárodních vodách přepadat lodě a zabíjet jejich posádky. Například Somálci, ti s tím mají zkušenosti.

Koneckonců, vždy je lepší nejdřív střílet a pak se ptát, že? Protože když Izrael rozstřílel americkou vojenskou loď Liberty, pak ano, měla na palubě zbraně. Taktéž byla v mezinárodních vodách, tudíž měl Izrael volné ruce.

>Kdo a proč vypravil, tak okázale konvoj lodí?

To je velice dobrá otázka, která vás pasuje na odborníka přes terorismus. Není nad to, když se v diskusi objeví takový fundovaný "člověk", jako jste vy. Přesnou odpověď neznám, jen budu tipovat. Zcela jistě to byla Al-Kájda. Pak to byla Severní Korea a Írán, osa strašlivého, nekonečného, děsivého zla. Pak to bylo asi 50 dalších teroristických muslimských organizací, které chtějí džihád přenést do Evropy. Pak to byli tké Srbové, kteří chtěli povraždit všechny muslimy. Pak to byli také Iráčani, kteří na lodích přepravovali ZHN.

>Zpátky k lodím - pokud obsahují opravdu jen humanitární pomoc - co že se tak bránili

To je jasné, obsahovaly tuny ZHN, desítky tanků, několik ponorek atd. Krvežízniví cestující nepochopili, že když je někdo přepadne v mezinárodních vodách, nemusí jít o piráty (zapomněli, že Somálsko leží někde jinde) a dovolili se ozbrojeným fanatikům nevydat tak lehce. Svině!!!

Zde je ukázka dalšího incidentu, při kterém byl Izrael zcela v právu, protože nějací terorističtí zahraniční aktivisté, kteří protestovali proti vraždění, už překonali všechny meze. Téhle Američance vystřelili oko slzným granátem zcela po právu. Kua, kdo si vůbec dovoluje někoho napomínat, že lže, krade, vraždí, zavírá lidi do koncentráků, mučí je, atd.?

Vložený obrázek

Sakra, to jsem rád, že jsem potkal dalšího "člověka", který podporuje pirátství a vraždění. To mi vždy zdvihne náladu. Taky se těšíte, až dosáhneme takového stavu vyspělosti a demokracie, jaký je v Izraeli? Pak bude policie konečně moci proti demonstrantům střílet, co kdyby měli náhodou zbraně, že?

220888

01.06.2010 19:18

Flotila do Gazy vleče Izrael do moře stupidity

RE: NATO

hestroy 77.?.?.?

Souhlas. Víte, Steve, že dnes už je opravdu všechno úplně zvrácené? Pro mě je těžko pochopitelné, že někdo obhajuje vraždění. Dle mého je za tím chazarská nátura. Oni ti Chazaři (někdo jim říká bolševici) byli a jsou pěkní dobytci dodnes, že? Opravdové stvůry... Chudáci Rusové, ti si s nimi museli vytrpět hodně (milióny mrtvých), dnes původní semitští Židé... Z toho by člověk [bliji]

220871

01.06.2010 18:57

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

> Já například bych ustál i veřejně volit.

Vy? Vždyť se bojíte se podepsat i tady... OMG, tyhle řeči mě fakt dostávají...

220866

01.06.2010 15:11

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

Dobře, ty statečný anonymní občane. Již ti, že se nepodepíšeš jasně svědčí o tom, že jsi skutečně svědomitý občan, ale všechno má své meze, že? Vykřikovat něco o odpovědnosti a pak se schovat za popelnici, to umí opravdu jen ti nejsvědomitější. Gratuluju!

>podle AI je ztráta korupcí a předražením asi 60 mld./rok.

Aha a já myslel, že AI mluvila o 20 až 40 % rozpočtu... Zajímavé...

To, že používáš taktiku podsouvat svému oponentovi, že je levičák, to je ohraná písnička. Necvičíš si to náhodou na diskusích na Novinkách? Tam chodí podobní excperti. Ne, tam by ses vlastně musel podepsat, takže tam nechodíš, že jo? [chechtot]

No nic, přečti si, co o tom již dávno někdo napsal v jistých Protokolech:

5) Lid je dnes bídou přikován k těžké práci mnohem pevněji, než tomu bylo v dobách otroctví nebo roboty. Z toho nebo onoho se mohl nějakým způsobem osvobodit, ale duchovní bídy se nezbaví. Do konstitucí jsme vložili práva, která jsou pro lid úplně bezcenná, která mohou existovat jen v jeho představách, ale nikdy je nemůže uplatnit v praxi. Jaká je to výhoda pro proletáře, přetíženého prací a trudným údělem, že v demokracii mají žvanilové právo poučovat a novináři právo psát vedle vážných věcí kdejaký nesmysl? Jaký význam má ústava, když z ní proletariát nemá jiný užitek, než že smí sbírat drobty z našeho stolu, které mu velkomyslně poskytujeme v podobě volebního práva, aby mohl vybírat mezi našimi náhončími? Republikánská práva jsou pro tyto nešťastníky jen trpkým výsměchem, protože chomout každodenní práce jim znemožňuje jejich užívání a zbavuje je jistoty stálé existence, závislé spíše na stávkách, které jsou organizovány zaměstnavateli a jejich soudruhy.

Víc nemám, co bych k tomu dodal...

220840

01.06.2010 13:05

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

hestroy 77.?.?.?

To je dobře, že se najdou vrazi, kteří jsou na to hrdí... Jistě chápete, že kdo schvaluje vraždění, stává se také vrahem... Blahopřeji! [bliji]

220815

01.06.2010 12:58

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

Něco z Protokolů

hestroy 77.?.?.?

13) Naše právo spočívá v síle. Slovo „právo“ je prázdný, neurčitelný pojem. Ve skutečnosti znamená pouze toto: Dejte mi co chci, abych dokázal, že jsem silnější než vy.

14) Kde právo začíná, a kde končí? Ve státě, kde je vláda špatně uspořádána, kde se zákony a panovník stali bezmocnými pro nespočetná práva, která stvořil liberalismus, nacházím nové právo, totiž právo silnějšího, které nám umožňuje vložit ruku na stávající zákony, na celý vládní pořádek, na změnu všech institucí, a nakonec i právo na uchopení moci nad těmi, kteří se ve jménu liberalismu sami zřekli v náš prospěch práv, jež měli k udržení své moci.

5) Lid je dnes bídou přikován k těžké práci mnohem pevněji, než tomu bylo v dobách otroctví nebo roboty. Z toho nebo onoho se mohl nějakým způsobem osvobodit, ale duchovní bídy se nezbaví. Do konstitucí jsme vložili práva, která jsou pro lid úplně bezcenná, která mohou existovat jen v jeho představách, ale nikdy je nemůže uplatnit v praxi. Jaká je to výhoda pro proletáře, přetíženého prací a trudným údělem, že v demokracii mají žvanilové právo poučovat a novináři právo psát vedle vážných věcí kdejaký nesmysl? Jaký význam má ústava, když z ní proletariát nemá jiný užitek, než že smí sbírat drobty z našeho stolu, které mu velkomyslně poskytujeme v podobě volebního práva, aby mohl vybírat mezi našimi náhončími? Republikánská práva jsou pro tyto nešťastníky jen trpkým výsměchem, protože chomout každodenní práce jim znemožňuje jejich užívání a zbavuje je jistoty stálé existence, závislé spíše na stávkách, které jsou organizovány zaměstnavateli a jejich soudruhy.

21) Peníze a obratnost ve volbě prostředků, kterými si zkorumpované osobnosti nakloníme, z nás udělají pány veřejného mínění a vydají nám lid do rukou.

22) Když takto vytrvale půjdeme krok za krokem kupředu, zatlačíme křesťany a zničíme jejich vliv. My budeme světu předepisovat, koho má ctít, komu důvěřovat a co má zavrhnout. Povstanou-li někteří jedinci a zaplaví nás kletbami, pak nic netušící poddajné masy se nás zastanou a ujmou. Až se staneme neomezenými pány tisku, potom bude pro nás velmi snadné změnit pojmy cti, ctnosti, charakteru a posvátnosti rodiny, která byla dosud nedotknutelná, a jíž zasadíme první ránu k úplnému zničení. Potom budeme moci zničit všechno, co křesťany - naše nepřátele - povznášelo v jejich víře a důvěře. A až si z vášní vytvoříme potřebnou zbraň, budeme moci vyhlásit boj všemu, čemu se až dosud vzdávala čest a úcta.

Je to velmi zajímavé a sedí to jak prdel na hrnec.

220814

01.06.2010 12:32

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: Taky se mi to nelíbí ...

hestroy 77.?.?.?

Člověče, nejdřív bych se zamyslel nad tím, kdo je sem tahá... A to muslimové rozhodně nejsou. Máte v tom dost velký zmatek...

220812

01.06.2010 12:19

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: To je prachobyčejné pirátství.

hestroy 77.?.?.?

Nejen, že je toto stvoření od základu zlé, prohnilé a skrznaskrz oslizlé. Toto stvoření je také nesmírně hloupé. Toto stvoření, ačkoliv je jistě chazarského původu, v žádném případě nenaplňuje pohádku o vyvoleném, národě, který by měl jít příkladem ostatním. Je to přesně naopak. Pokud by si měli lidé vzít za vzor tohoto nenávistného Gluma, pak by se mezi sebou brzy pozabíjeli.

Jen nacistická chazarská zrůda dokáže obhajovat pirátství a vraždění. A lže dokonce i poté, co je ze lži usvědčena. Co ale čekat, od takové hroudy slizu, že? Vždyť oni jsou k tomu vedeni svými nacistickými pohlaváry! Může být větší důkaz o tom, že Chazaři rozhodně musí být úplní idioti, když se nechají takhle tahat za nos a ještě si myslí, že jim ty bláboly sežere i obyčejný gój?

Děláš židům ostudu, ty prolhaný hloupý Glume!!! [bliji] [bliji] [bliji]

220809

01.06.2010 12:00

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

RE: řešení

hestroy 77.?.?.?

Čekal jste něco jiného od chazarského nacisty?

220805

31.05.2010 18:20

Brutální útok na mírový konvoj v mezinárodních vodách

Je to neuvěřitelné a velmi podivné

hestroy 77.?.?.?

Už si opravdu myslím, že někdo chce židy zlikvidovat. A židi jsou tak neuvěřitelně, nekonečně, nepochopitelně blbí, že k tomu dávají tisíce záminek.

KDO učí židy nenávidět všechny okolo nich?

KDO učí židy, že jsou "vyvolený" národ?

KDO učí židy, že si můžou dovolit úplně všechno?

KDO učí židy provádět takové nechutné svinstvo a omlouvat to jakýmsi Holokaustem (TM)?

Normální stát přeci nemůže vraždit lidi jen proto, že jedou na lodi po moři... To může udělat jen sebevrah... Kdo má zájem na tom, aby se celý svět díval na Izrael jako na barbary?

Židi o sobě prohlašují, že jsou nejchytřejší v celém vesmíru, toto chování tomu naprosto neodpovídá. Jsou to úplný blbci, ale není se čemu divit, když je tak jejich rabíni od malička vychovávají... Už jen to, že věří těm všem pohádkám z Tóry a Talmudu je pasuje na pověrčivé báby.

Jsou to sprostí vrazi, zloději a lháři.

220689

31.05.2010 16:33

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

hestroy 77.?.?.?

Nebudu na ty vaše nesmysly reagovat nijak obsáhle, nemá smysl diskutovat s někým, kdo má "jasno".

Ale zeptám se vás jinak. Když už máte tolik keců o tom, že je nutno něco dělat, rád bych se zeptal , kolik trestních oznámení jste již podal na zloděje, kteří nám 20 let rozkrádají zemi? Kolik trestních oznámení jste podal na strany, které po volbách nesplnili ze svého programu ani písmeno?

Žádné, že? Jediné, co jste schopný udělat, je jít jednou za 4 roky hodit lístek do urny tomu, kdo vám slíbil, že to udělá za vás... To je ta odpovědnost? Jste směšný!

>Už tady bylo řečeno mnohokrát, že systém je nastaven tak, že se ani absencí 95procent voličů nezhroutí.

Tím už tady bylo řečeno máte na mysli to, že jste to řekl vy? Ach tak, tak to musí být pravda, omlouvám se, že jsem to nepochopil...

Pane odvážný anonyme. Kdybyste sem nemohl psát anonymně, tak sem ani nic nenapíšete a vy chcete ostatrním kázat o odpovědnosti? Vy, takový pokrytec? OMG, to je opravdová ubohost. Je mi vás opravdu, ale opravdu líto...

220670

31.05.2010 16:22

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Matematická zákonitost

hestroy 77.?.?.?

>kdybyste někdy byla předsedou volební komise jako já

Zaplaťpámbů, že jsou tu lidé jako jste vy. Jinak by tenhle zvrácený systém už musel desetkrát padnout!

>holt přišlo málo příznivců socanů k volbám, tak to projeli

Ten, kdo dosud nepochopil, že hra na levici a pravici slouží jen k udržování této "demokracie", je naivní, až to bolí...

>že se podařilo probudit více mladých, které Jyrka neumí zaujmout/oslovit, to je jen dobře.

Ano, volili TOP 09 nebo VV. Grázly a mafiány. Tomu se říká probuzení, to vám povidám! Jen naivkové, jako jste vy, nad tím jásají, já to považuji za naprostou prohru.

>snad se konečně začne každý snažit, aby aktivně zabezpečil sebe a svou rodinu, a nečekal jen na milodary od státu =od nás, ostatních plátců daní.

Co to melete? Kdo má jako čekat nějaké milodary? Spíš bych od státu požadoval, aby mi přestal krást moje peníze!!! Já chápu, že tohle vás netíží, vy jste rád, že vyhrála "pravice". S tímhle přístupem to půjde rychle do kytek.

Člověče, v tomto státu se každý den ztratí přes miliardu Kč, které jdou do kapes "pravičáků" i "levičáků", kteří hrabou na státním. Tohle by vás mělo zajímat!!! Zjistěte si, kolik proti rozkradeným cca 200-400 miliardám ročně, tvoří sociální dávky. OMG a to si o sobě ještě myslíte, jak jste nad věcí... Vždyť jste úplně mimo!!!

220669

31.05.2010 11:06

Flotila do Gazy vleče Izrael do moře stupidity

RE: automaticky kraceno

hestroy 77.?.?.?

Pane Kadleci, nechte toho Chazara, ať si o sobě myslí, že je Žid. Je to tak směšné, až se za břicho popadám. Ale úplně mě fascinuje, jak se tato asijská chátra cítí být vyvolená, ačkoliv s původními židy nemá nic společného. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Ne tedy, že by nebylo směšné, že nějaký národ je vyvolený. To svědčí jen o tuposti, s kterou se nechali obelhat nějakým pomateným fanatikem... Jak se může někdo, kdo věří takovým blábolům považovat za inteligentního člověka, to opravdu nechápu.

220640

30.05.2010 14:46

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

RE: Já to mohu dokonce dokázat...

hestroy 77.?.?.?

Díky, pane Semeráde, za zajímavý odkaz... [smích]

220576

30.05.2010 14:29

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: sleduju

hestroy 77.?.?.?

> Tady se pomlouvaj vsechny strany krome nacku z DS,takze co si mam myslet??

Nesmysl. Nácky tu obhajuje jen pár lidí.

>A s tou Prahou sem to myslel tak, ze potkavam lidi ktery delaj pro Paroubka,Bema,Janouska atd ,pracujou na urade a ve statnich firmach,takze mam urcite vetsi prehled nez vy burani co ctete akorat tak noviny a internet

Jéje, to je neuvěřitelný. Můj kámoš zase dělá ochranku premiérovi.

>Klaus taky vyjizdel za komunistu do zahranici¨a moje rodice taky

Klaus je jasnej jak facka. A tví rodiče? Nejspíš byli v KSČ, ne?

>ale vam uz z toho vazne hrabe na majak

Mám úplně stejnej pocit z tebe. Měl bys přejít alespoň na lehký drogy...

220574

30.05.2010 14:17

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

hestroy 77.?.?.?

>Nejít k volbám je pohodlnost a zbavení se odpovědnosti

Milá Moniko, co myslíte, že je větším vyjádřením odpovědnosti? Jít na policii a zažalovat všechny dobytky, co nás okrádají, nebo jít k volbám, zvolit někoho, kdo slíbí, že to udělá za vás a pak mít 4 roky klid?

Co je výraz většího pokrytectví?

Jinak už jsem naprosto pochopil, že vysvětlovat lidem naprosto zřejmé věci je zbytečné, úplně zbytečné. Jeden den si tě vyslechnou, odkývají vše a druhý den jdou k volbám.

220572

29.05.2010 16:20

Tragická předvolební úvaha: Koho volit?

To sedí

hestroy 77.?.?.?

Osobně tuto teorii, že kočky se mají nejlépe a my jsme tu pro ně, zastávám již přes 15 let. [smích]

220531

29.05.2010 16:16

Karel Schwarzenberg a B´nai B´rith

RE: sleduju

hestroy 77.?.?.?

Člověče, měl bys přestat čuchat ten toulen, jde to s tebou od 10 k 5. Nikdo tu mlácení nikoho nepodporoval, to jsi si ve své uražené kebulce nějak popletl. Klidně jdi volit Johna, který za komunistů mohl cestovat po světě. Nikdo ti v tom nebrání.

220530

29.05.2010 16:11

Nejít k volbám je výrazem osobní odpovědnosti

RE: ????????

hestroy 77.?.?.?

Člověče, co k tomu dodat? Je vidět, že absolutně netušíte, jak tahle "demokracie" funguje. Ale já vám to přeju. Počkejte ještě 50 let, třeba vám to pak dojde, až zjistíte, že jste tím, že jste šel k volbám, umožnil bývalým bolševikům setrvat u moci celý jejich život.

>Pokud jenom fňuká či filozoficky mudruje a nedělá nic proto, aby jednou už fňukat nemusel, je defacto na straně těch, na které ukazuje žalobným prstíkem.

Vy jste ten článek nečetl? Nejít k volbám je řešení!!! Ten, kdo nejde k volbám, alespoň nebude za pár měsíců, až zjistí, jaké grázly zase zvolil, za blbce.

Koho byste volil v USA? Obamu? Naději a změnu? Můžete konkrétně popsat, k jaké změně tam došlo? Nezapomínejte, jak tam lidé na mítincích dojetím plakali. A hrozně se snažili něco změnit, jako vy. A čeho se jim dostalo?

Je to něco, jako byste žil v koncentráku a chodil pravidelně natírat ploty s ostnatým drátem, abyste žil v pěkném prostředí. Volil byste kápa baráku a byl byste náramně spokojený s tím, jak jste si to vězení krásně opravil.

Lidi jako jste vy, kteří mají klapky na očích a budou je mít celý život, udržují tenhle zvrácený systém v chodu. Je opravdu smutné, že to nevidíte. Bohužel na to doplácím i já.

220529

28.05.2010 17:21

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim

hestroy 77.?.?.?

> A pokud zijeme v tehle strukture a nemame odvahu ji PLNE ignorovat/opustit tak jsme jeji soucasti. Je pravdou ze nejit k volbam dnes uz zadnou velkou odvahu nevyzaduje,takze mi to pripada jako dobra prilezitost pro nektere pseudo nezavisle jedince aby se okate mohli tvarit jak "ignoruji" tuhle spolecnost ovsem to jim nebrani v klidu vyuzivat jeji dalsi vyhody.

Mícháte hrušky s jabkama... To vás napadlo samotného? Nebo jste si to někde přečetl? Asi ano, protože je to klasická písnička.

Je dobře, že jsou lidé jako jste vy, takové spolehlivé opory systému, kteří používají naprosto nevhodné argumenty, aby systém bránili do skonání světa. Jinak bychom mohli začít žít svobodně (dokonce i se všemi vymoženostmi, které teď máme, i když to pro vás asi zní naprosto neuvěřitelně).

Tak rychle k volbám, jistě si můžete vybrat bolševiky z mnoha stran. Aby se náhodou nestalo, že by tento zlodějský, prolhaný systém ztratil svoji legiitimitu.

220447

28.05.2010 17:11

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim

hestroy 77.?.?.?

Těžko hodnotit tento příspěvek. Ano, na světě jsou lidé, kteří otroctví považují za docela dobrý nápad. Jiní si zase myslí, že je to přesně naopak. Zajímavé je, že otroctví obvykle obhajují lidé, kteří se neumí ani podepsat a svůj názor šíří pouze anonymně.

Vy patříte do té první skupiny, tleskáte a radujete se, že tenhle systém zavedl někdo před vámi a vy už se o něj nemusíte starat. Jste rád, že vaše myšlení bylo tím systémem od malička formováno a nejste schopný si připustit, že NEMÁTE svůj vlatní názor, ale pouze přebíráte názory systému.

>Nejdříve se musíte osamostatnit územně, hospodářsky a neparazitovat na tom, co vytvořila předchozí "nesvobodná společnost". Zkuste to prosím, začněte internetem, ignorujte ho. Nezapomeňte taky ignorovat obchody, peníze, školy, zdravotnictví...Používat ze stávající společnosti jen to co se hodí, je vrchol vyčůranosti, opravdová vyjímečnost!!! Taky jazyk by to chtělo nezávislý, protože ten je obvykle "vázán" na myšlení.

Toto jsou klasické kecy systému, buď nevíte, o čem mluvíte, nebo víte a jste pilířem systému. Je opravdu těžké pochopit, že kvalita života se svobodou nemá nic společného? Možná budete překvapen, ale to, jestli budete poustevníkem, nebo vás budou uspokojovat nejmodernější vynálezy, vůbec nesouvisí se svobodou. Nemíchejte laskavě hruky s jabkama.

220446

28.05.2010 16:53

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: volit ci nevolit => VOLIT MALÉ STRANY !!!

hestroy 77.?.?.?

Zeptám se vás jinak. Koho jste volil za bolševika? Chodil jste k volbám? Volil jste malé strany? Čeho jste tím konkrétně dosáhl?

Je vidět, že vůbec, ale ani v nejmenším nechápete svět kolem sebe. Vám jetě nedošlo, kdo za touhle slavnou demokracií stojí? Doufám, že vám to jednou dojde. Pokud si myslíte, že o věcech, které ovlivňují naše životy rozhodují poslanci, pak je to opravdu smutný příběh. Ne, milý anonyme. Poslanci jsou jen zaměstnanci mafie a rozhodují jen o tom, jak zlegalizovat její špinavé kšefty.

Ale teď už honem, běžte volit, ať je na koho hodit dluh. Já volit nejdu, proto to můj dluh nebude. Bude jen a jen váš a těch, co dají legitimitu tomuto systému, který nás obere až na kost.

Volte malé strany, třeba ty nejmenší. Za 4 roky si povíme, čeho se tím dosáhlo.

A ještě jinak. Kdybyste byl zavřený v koncentráku, také byste chodil k volbám vedení onoho koncentráku? Opravdu si myslíte, že kdybyste volil malé strany v koncentráku, tak se ten koncetrák nakonec zruší? Jediné, čeho byste dosáhl, by byla legalizace celého toho podniku. Místo hádání o tom, jestli je koncentrák ok, nebo ne, byste se s ostatními spoluvězni dohadoval, zda je lepší ten, nebo onen bachař. Chápete, co tím myslím?

Ale pokud si myslíte, že žijeme svobodné životy, pak opravdu nemá cenu cokoliv vysvětlovat. Pak se mnoho tisíc let trvající transformace myšlení svobodného člověka v pouhé opakování nějakého oficiálního blábolení neminula následkem.

Ale co čekat od někoho tak osobně statečného, že se ani není schopný podepsat, že?

220443

28.05.2010 12:10

Končí divadelní komedie o demokratických volbách

RE: Nevolim - V O L T E !!!

hestroy 90.?.?.?

V případě, že se zvolí politici sami, už se nemohou ohánět tím, že existuje nějaká demokracie (vláda lidu). Bude to obyčejná totalita. Divím se, že tak elementární věci nechápete.

Tím, že půjdte k volbám, jen vyjadřujete svůj souhlas se současným rádoby demokratickým systémem. Něco jako kdybyste šel volit v okamžiku, kdy by byla naše země okupovaná a k dispozici by byli pouze kandidáti zastupující okupanty nebo kolaboranty . Tím, že byste zvolil ty méně zlé, stejně vyjadřujete souhlas s daným stavem.

Já jsem byl osobně u několika voleb, pak jsem si připadal jak blbeček. Dnes už s tím svinstvem nechci mít nic společného, musel bych se stydět za svoji hloupost.

NECHOĎTE K VOLBÁM!!!

Pro případ, že by si někdo myslel, že vhozením neplatného hlasu sebere někomu peníze, doporučuji vysvětlení tohoto hoaxu.

220414

25.05.2010 20:43

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Proč ?

hestroy 77.?.?.?

Pane Luxore, těmi oni jsem myslel samozřejmě VV, nikoliv ONI. ONI jsou ti, kteří podobné strany zakládají (velice často s pomocí lidí, kteří to skutečně myslí dobře), diskreditují jednotlivé dobré myšlenky, čímž snadno likvidují přirozený odpor.

Doporučoval bych vám zjisit si, jak si John žil za bolševika, pak by vám mohlo leccos dojít. Pro mě je KAŽDÝ bolševický synek, který mohl za komoušů cestovat po světě naprosto nedůvěryhodný!!!

Znovu opakuji, že politika je v dnešní době organizovaný zločin!!! Jediná možnost je politiku v současném chápání zrušit (je naprosto k ničemu a naopak škodí) a zavést konečně stát založený na velice jednoduchých pravidlech.

Ovšem ta hlavní myšlenka, kterou bych chtěl říci je tato:

Kdo jde k volbám, dává legitimitu tomuto zvrácenému systému a nemůže se pak divit, když s ním systém zamete!

Podívejte se na bublinu s Obamou. Jen jiný šašek a lidi jak uvěřili, že přináší změnu k dobrému. Plakali, modlili se za něj, uctívali ho... Pokolikáté už se nechali napálit? Po tisícáté?

Dobrou noc [smích]

220113

25.05.2010 16:42

Věci veřejné – hra na upřímnost Kmotra Bárty?

RE: Proč ?

hestroy 77.?.?.?

Pane Luxore, já mám také pocit, že jste od nich. Dle mého názoru KDOKOLIV, kdo se objevil na vysokých místech hned po "převratu", je prověřená a oddaná osoba, která udělá COKOLIV, jen aby dostala své drobky ze stolu.

Jediná smysluplná možnost, jak ukázat bolševickým synkům, že už jich máme dost a nenecháme se tahat za nos, je jít k volbám a vhodit NEPLATNÝ HLAS! Tím alespoň nedostanou peníze a legitimitu k dalšímu rozkrádání národního majetku.

A když už jsme u těch seriózních informací, jak víte, že VV je zárukou nějaké serióznosti? SZ se před minulými volbami také tvářila trochu jinak, než když se dostali ke korytu...

Nevěřím nikomu z těch bolševiků, kteří si hrají na různé strany...

220101

21.05.2010 15:45

Brzezinski varuje před globálním politickým probuzením

RE: je to k popukani,

hestroy 77.?.?.?

Prosím editora, aby zde soudruha Stana neomezoval. Je to vynikající ukázka mazané propagandy. Jeho nicneříkající, avšak útočné příspěvky nadchnou každého znalce zvráceného myšlení a pochybných charakterů.

219845

20.05.2010 14:26

Malé zamyšlení nad státním dluhem

RE: Proč volit komunisty? Snad kvůli cestě ke spravedlivější společnosti.

hestroy 77.?.?.?

Ne, samozřejmě, že to není argument. Nějaká strana sice ke svým spotům dává německou muziku, v logu má ekvivalent loga NSDAP, ale samozřejmě, že to žádný argument není.

Protože je to naprosto "logické", že národní česká strana používá německé logo a německou muziku. Jak jinak zdůraznit češtví, že? Každý správný Čech je totiž Němec!

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

219762

20.05.2010 12:15

Brzezinski varuje před globálním politickým probuzením

RE: No výborně

hestroy 77.?.?.?

Zaplaťpámbů, že sem chodí i lidé, kteří se nenechají tahat za nos...

219755

20.05.2010 12:14

Malé zamyšlení nad státním dluhem

RE: Proč volit komunisty? Snad kvůli cestě ke spravedlivější společnosti.

hestroy 77.?.?.?

To jsem postoval já, Tomáši!!! [smích]

219753

20.05.2010 12:10

Brzezinski varuje před globálním politickým probuzením

RE: Rozeberu tady dohromady trochu vice spolecnych temat.

hestroy 77.?.?.?

> USA byly v manevrovany do valky, kde meli demonstrovat svou prevahu a prinutit Peking i Moskvu uznat hegemonii zapadu a podrobit se pod timto tlakem a ekonomicky se poddat.

René, tím USA myslíš obyčejné lidi? Pak máš pravdu. Pokud bys měl však na mysli mafiány nahoře, pak jsi vedle, jak ta jedle.

> Zapadni imperium se vsak dostalo do vycerpavajici asymetricke valky v Iraku i Afganistanu. Dalsi strategicky postup proti Iranu, Syrii, na Kavkaze se stal nemyslitelny. Toto je pricina rozkolu v mocenske elite, na kterou ukazuje Brzezinski. Ukazalo, ze moc USA ma sve hranice a ekonomicky se za ni tvrde plati ( obrovsky deficit )a zacinaji intriky, nove aliance, nove ambice, nove mocenske usporadani...

Hmmm, zní to sice odborně, nicméně je to založeno na oficiální propagandě. Doufám, René, že si uvědomuješ, že těm mafiánům nahoře jsou státy u zadku a je jim úplně jedno, kterého koně budou ke svým plánům využívat. Oni totiž ty koně vlastní všechny. Takže závod je zcela v jejich režii, i když se schovávají přesně za podobné "analýzy", které jsi tu předložil ty.

Je opravdu zajímavé sledovat vývoj na Zvědavci, jak se z některých odpůrců Systému (velké S jako Satan), stávají pomalu analytici, kteří postupně přejímají informace podsouvané Systémem, tyto informace považují za logické a nakonec Systém sami obhajují (pokud obhajují jednu jeho část, obhajují ho jako celek).

Zvědavec bude brzy jen jeden z mnoha směrů mainstreamu, něco podobného, jako je Prisonplanet a mnoho jiných. Pak to bude stejné, jako kdyby se skupina "zasvěcenných" odborníků na dostihy velice sofistikovaně bavila o kvalitách koní, odhadovali by na tomto základě výsledek příštího závodu, ale bohužel by si neuvědomovali, že o výsledku bylo rozhodnuto na základě zcela odlišných záměrů těch, kteří vlastní všechny ty koně.

219752

17.05.2010 11:15

Zabte bílé!

RE: .

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] Dobrý vtip!!!

Jinak souhlasím s panem Lynchem. Bílí tam nemají co dělat, teď budou plakat, že se jim bývalí otroci mstí? Směšné. Zkuste si něco zjistit o vyvražďování původních obyvatel Angličany. Tuším, že tam byly první koncetráky. Britské.

To, co z nich bílí udělali, to také mají. Stejně jako s Indiány, že pane editore?

219502

14.05.2010 14:10

Jak by vypadala NASA, kdyby existovalo duševní vlastnictví vědy

RE: Dotaz

hestroy 77.?.?.?

Člověče, dřív jsem si myslel, že nepatříte k provokatérům typu Anti-Anti nebo jim podobným. Ale jak je vidět, ošklivě jsem se ve vás spletl. No nic, ať vám ta "práce" odsýpá, plán je třeba plnit a pokud se náhodou zeď vězení začne bořit, hurá, je potřeba jí rychle opravit. Takže do toho a opravujte, co vám síly stačí!

219286

12.05.2010 15:49

Je Ezra Pound nepublikovatelný?

RE: Asi jsem přestřelil, co?

hestroy 77.?.?.?

Děkuji za radu. Rád vám také příště poradím. A na Vencu vám šahat nebudu, čestné pionýrské. Já vím, že se to nesmí.

Nějakou vulgaritu jsem vám tu přidal také... To je hnus, co? Zakázat!!!

Vložený obrázek

219165

12.05.2010 15:36

Je Ezra Pound nepublikovatelný?

RE: Don Quichote

hestroy 77.?.?.?

> Jestliže Ezra Pound potřeboval být nechutný, měl z toho dvojí užitek. Uvolnil se a ještě ze sebe udělal kritika. Tak to praktikují i jiní umělci. Své perverze balí do uměleckosti.

>Vůbec jsem se nevyjadřovala k básni, tu jsem ani nečetla, ale ke sprostotě v životě.

Zajímavé, jak si protiřečíte. Ale nechám vás být, vidím, že začínáte uhýbat a urážet se... Jak tedy můžete soudit Ezru, když to ani nečtete? Není vám to trochu divné?

>Vaše poučování o svobodě je sice krásné, ale zřejmě platí ta svoboda jenom pro vás. Když jsem se já svobodně vyhádřila, tak mě zde osobně napadáte a vykládáte cosi o tom, že nerozumím umění.

Když máte právo na svobodný názor vy, tak já ne? Ano, nerozumíte umění. Nebudu vám vysvětlovat proč, to je na delší povídání a jak je vidět, jen váš názor je správný, vy můžete napadat kohokoliv (Ezru), to je v naprostém pořádku, pokud někdo osočí vás, je to omezování vaší svobody.

Než budete příště něco kritizovat, raději si to nejdříve přečtěte.

219164

12.05.2010 11:43

Jak by vypadala NASA, kdyby existovalo duševní vlastnictví vědy

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Netušil jsem, že fyzikální zákony tu nebyly do té doby, než je někdo objevil a že si na ně někdo dělá nárok. Měl bych si zaregistrovat proces kadění a po každém z Einsteinových potomků požadovat poplatek za každou stolici. Pochybuju, že je jinde ve vesmíru podobně zdegenerovaná civilizace. [bliji]

219159

11.05.2010 13:38

Svobodní lžou, Řecku jsme nepůjčili ani 1 €!

RE: Jde jen o interpretaci podle zajmu pozorovatele...

hestroy 77.?.?.?

Ne, nevidí. Nejlepší je ohánět se propagandou z oficiálních médií.

Co se týká článku, je to jednoduché. Řek žijící v Čechách se snaží vysvětlit, že Řekové jsou vlastně OK a nebudou nás stát ani korunu.

Úsměvné. [chechtot]

219108

Fuj, kdo zde zase nechal tolik hovínek? Nebylo to naše milé, prostoduché, ale velice snaživé anti-anti? Ale nakonec, člověk se může alespoň zasmát...

>Wise dělal to co mohlo být pro Američany správné, ale nebyla to pomoc Židům v nacistickém Německu.

[chechtot] [chechtot] [chechtot]

Milé anti-anti, snašíš se srdnatě, jenže tady nemáš, pro koho bys psalo. Blbečci sem obvykle nechodí, samozřejmě až na výjimky... Ale bobečků tu ty výjimky nechají spoustu...

219061

10.05.2010 12:53

Je Ezra Pound nepublikovatelný?

RE: Don Quichote

hestroy 77.?.?.?

Je to škoda, že nechápete, co je život. Život není jen cukrová vata a líbezná slovíčka. Chápu, že chcete svět ve stylu Barbie (a také ho můžete mít), ale pak jaksi přicházíte o všechno ostatní. A věřte mi, že vše je velmi provázáno.

> To, že jsou dostupné sprosté klipy a že jakási osoba předkládá k nahlédnutí své intimnosti snad neznamená, že se to musí napodobovat.

Nepochopila jste, co tím autor myslel. Slyšela jste někdy o slovech ironie a nadsázka?

>Je mi jasné, že je část lidstva, která se potřebuje vzrušovat vulgaritami a sprostotou, ale nemyslím, že by bylo vhodné to ještě podněcovat.

Nerozumíte umění a to ani v nejmenším. Je vulgarita a "vulgarita". Možná by ve vašem světě nemohly být ani nahé sochy a obrazy. Možná by se ve vašem světě nemohlo říci slovo "hovno". Možná by se nemohlo mluvit o pohlavních orgánech a sex by se musel provádět potichu a potmě. Možná by vlastně bylo všechno zakázáno. Chlast, cigára, kondomy, sprostá slova, počítačové hry, hlasitá hudba a hlavně... ...pravda. Protože pravda patří k životu stejně, jako to hovno.

Tím, že někoho budete vychovávat ve sterilním prostředí, nikdy z něho nevychováte soběstačného a vlastním rozumem přemýšlejícího člověka. Tím, že před ním schováte všechno "zlé", v okamžiku, kdy na "zlo" narazí, jeho život se zhroutí. Je mi líto, že nechápete tyto naprosto základní věci týkající se výchovy a života.

Protože člověk se může zdravě vyvíjet jedině pokud je svobodný a má volný přístup ke všem aspektům života.

219053

10.05.2010 12:35

Je Ezra Pound nepublikovatelný?

RE: Asi jsem přestřelil, co?

hestroy 77.?.?.?

Tak, tak, jakmile někdo Vencu urazí, hned je oheň na střeše. Jde to tady od 10 k 5.

219050

04.05.2010 20:30

Víkend pravicového extrémistu

To je dobré

hestroy 77.?.?.?

[chechtot]

218732

03.05.2010 13:02

Inspirační foto

Editor je mimo!

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že pan Stwora se začíná ztrácet. Příště tu možná začně tvrdit, že levice je lepší než pravice (nebo obráceně, to je jedno).

Sice se velice obává atomové zimy, ale nechápe, že to s Obamou nebo kýmkoliv, kdo je figurkou na viditelném místě, nemá nic společného.

Je to velká škoda, vždycky jsem si myslel, že alespoň některé věci editor chápe. V minulém rasistickém článku o Indiánech klesl u mě hodně v ceně, tento článek jen potvrzuje, že to jde se Zvědavcem rychle do kytek.

Brzy se tu bude obhajovat současný systém jako jediný možný, možná jen ty narážky na židy zůstanou, ale to je možná i hlavní důvod existence Zvědavce.

Zkrátka, pokud si někdo myslí, že se na vysoké místo v politice dostane osoba, která není 100% prověřená a poslušná, je přinejmenším naivní.

Ono kecat se může co chce, ale činy hovoří samy za sebe. I kdyby měl Obama plnou hubu odzbrojení, stejně to může být jen mazaný krok k odzbrojení Ruska, Klaus LS také podepsal, tak co?

Ale každý se musí nějak ohánět, aby se uživil.

218666

30.04.2010 18:04

Finanční systém a jak je to s tím kapitalismem II.

RE:

hestroy 77.?.?.?

Panebože, další hlásná trouba oficiální propagandy? Tihle soudruzi dělají svoji práci nepřetržitě, svědomitě a někdy i zadarmo. No jo, koho chleba jíš, toho píseň spívej.

218459

30.04.2010 18:00

Finanční systém a jak je to s tím kapitalismem II.

RE: Třetí teze

hestroy 77.?.?.?

Koukám, že sem stahují velice podezřelá indiividua a šíří zde oficiální propagandu. A dokonce si o sobě myslí, že snad něco ví!!! Neuvěřitelná drzost. Ještě štěstí, že sem moc nechodím, protože brodit se výkaly je pod mojí úroveň. Čest práci, obětavý soudruhu systému!!!

218458

30.04.2010 15:06

Tragédií k upevnění moci

RE:

hestroy 77.?.?.?

No, je škoda, že jsi to víc nerozepsal, Honzo. Čekal bych od tebe hodnotnější vstup, ne jen kádrování ostatních, jak je v poslední době tvým "dobrým" zvykem.

218444

27.04.2010 18:37

Také se ptám, jak je to s finančním systémem

RE: Problém je akumulace kapitálu?

hestroy 77.?.?.?

Liquidita. Zajímavé slovo. [chechtot] Jestli Stan ví o penězích totéž, co o češtině, pak chraň nás ruka páně... [chechtot]

218120

23.04.2010 11:08

Syn člověka

RE: O ničem...

hestroy 77.?.?.?

Je smutné, že jsou mezi námi suchaři, kteří se nedokáží zasmát. Myslím, že z toho nakonec vychází všechna bída světa. Rychle spěchejte někam, kde se dozvíte něco hrozně důležitého a vtipné a neotřelé psaní pana Lischky nechte těm, kteří jsou nad věcí.

Já jsem se už dlouho tak nezasmál, možná již od dob Hlavního nádraží.

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

217772

08.04.2010 13:50

Úroda GM kukuřice firmy Monsanto v Jižní Africe selhala

Zeptejte se Koubka!!!

hestroy 77.?.?.?

Pro všechny pochybovače o prospěšnosti GMO navrhuji, aby se obrátili na Jiřího Koubka, místního zastánce GMO, "protiteroristických" operací v Izraeli, Iráku a Afghánistánu, globálního oteplování a dalších vychytávek. Pan Koubek a jeho lehoklony (Vojta49, Chlebasmaslem, Vanguard a další) vám rádi a naprosto zadarmo vysvětlí, proč jsou GMO naproto nezbytné pro další život na Zemi, proč je nutné, aby byly GMO produkty patentovány a pak prodávány za odpovídající "přátelskou" cenu. [chechtot] [chechtot] [chechtot]

216623

Rozděl a panuj. Víte, co to znamená a k čemu se to užívá? Jestli ne, pak je skutečně zbytečné vám něco vysvětlovat o levici a pravici. Budete se muset ještě dlouhý čas potácet v nevědomosti, než vám to celé dojde.

216066

26.03.2010 14:53

Práce je lidstvu vrozena nebo vnucena?

Článek dobrý, ale...

hestroy 77.?.?.?

Hned jedna z prvních vět mě trochu zarazila. Jak souvisí s odporem k práci pojem pravice? Tady je vidět, že autor ještě nepochopil, že pojem levice a pravice nám přinesli ti, na které máme dřít. Autor je tedy pevně zaháčkován do systému, aniž by si to uvědomoval. Ale to je problém naprosté většiny lidí, i těch, kteří si myslí, že už něco vědí.

215852

23.03.2010 14:31

Explozivní dluhové domino: nadcházející finanční katastrofa - část 3.

Špatný překlad

hestroy 77.?.?.?

Špatně se to čte, je to přeloženo velice otrocky. Což je škoda.

215698

22.03.2010 18:34

Hledá se druhá Božena Němcová

RE: Za obvinění lepení samolepek horní hranice trestu převyšuje pět let!

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, než příště napíšete nějaké své rozhořčené stanovisko, zkuste si alespoň přečíst článek. Chápu, že je to moc práce, ale na druhou stranu tu pak nebudete mluvit z cesty.

215635

22.03.2010 17:00

Peníze na dluh a peníze bez dluhu

RE: Reakce

hestroy 77.?.?.?

To je k pláči... Ale děláte svoji práci svědomitě, jen co je pravda. Doufám, že se vám v hlavě někdy rozsvítí a bude to ještě před tím, než ulehnete na smrtelné posteli. Opravdu to s vámi myslím dobře, Vojto. Jste úplně, ale úplně mimo a žádné brožury vám v tom nepomůžou, ba naopak. Nemyslím si, že jste v jádru zlý člověk, ale již několik let tu zlo ve všech jeho formách vytrvale obhajujete. Byl bych velice nerad, kdyby se vám tato "záslužná" činnost jednou nějak vrátila.

215617

22.03.2010 16:49

Hledá se druhá Božena Němcová

RE: Držme se faktů

hestroy 77.?.?.?

Ještě než se začneme držet faktů, přečtěte si znovu článek. Autor na to hned ze začátku upozorňuje. Kdybyste byl jen trochu pozornější, nemusel byste být za zbytečného šťourala.

215615

22.03.2010 13:05

Mnoho povyku pro nic

RE: To nepotrebuje komentar.

hestroy 77.?.?.?

A ještě 3 zdrávasy bych prosil. Samozřejmě je to celé pomluva, stejně jako je pomluva to, že bylo vyvražděno pár milionů lidí v době inkvizice. Katolické křesťanství totiž nikdy nebyl šířeno násilnou cestou, to vám může potvrdit každý správný katolík.

215606

22.03.2010 12:58

Počet vězňů v USA se snížil – ale pouze ve snaze ušetřit

RE: Lidem se nestýská

hestroy 77.?.?.?

Pane Laskavý Montážníku Mucholapko, já vůbec nechápu, proč se bavíte s lidmi tohoto typu? Tihle lidé by měli být necháváni bez povšimnutí, ve městě se přeci také neotočíte za každým hovínkem, které leží na cestě.

215604

13.03.2010 15:44

Rozlícenost, když EU schválila GM brambory

RE: pokial je mi zname

hestroy 77.?.?.?

Zbytečně ztrácíte čas. Tenhle člověk je zde známá firma a jde mu jen o rozvracení diskuse.

214793

13.03.2010 15:40

Izraelský historik: Izrael by mohl být přinucen vymazat Evropu

RE: Máte tam chybu!

hestroy 77.?.?.?

Už jste se uklidnil? Zkuste se zamyslet nad tím, jaký je časový posun v Kanadě. Bác! Už vám to došlo? [chechtot]

214792

12.03.2010 16:34

Zánik cukrovaru v Hrochově Týnci

RE: No a?

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že o tom nevíte vůbec, ale vůbec nic. Ale mluvíte zasvěceně, jen co je pravda. Asi jste to slyšel v televizi, že? Laskavě si zjistěte víc, než začnete trousit takovéto nesmysly.

Dle vaší nesmyslně hloupé a omezené (propagandou vytvarované) logiky tu můžem všechny podniky zavřít, nebo ne?

Když jste takový ekonomický génius, můžete mi laskavě sdělit, co budeme potom dělat? Jak se budeme živit? Službami? Aha, už rozumím!!!

>Na nějaké rádoby tradice každý spotřebitel kašle, tomu je srdečně jedno, kde se cukr vyrábí, záleží mu na kvalitě a ceně!

Vy si opravdu myslíte, že kvóty určované EU jsou volný trh? [překvapení] Vy si opravdu myslíte, že když někdo koupí cukrovary a pak je nechá zbourat, aby si uvolnil místo pro své výrobky, tak je to volný trh?

Ach jo. Chytrému napověz, hloupého kopni. Opravdu mě udivuje, jak někdo nedokáže přemýšlet hlavou... Tenhle svět jde rychle do kytek. Obecná inteligence se prudce snižuje a selský rozum maloměšťáci prostě používat neumí...

Jsem si jistý, že za války, po uzavření českého vysokého školství byste tu měl podobý "názor", s tím, že když se české vysoké školství neuživí, je potřeba ho zavřít... [překvapení]

214674

12.03.2010 14:17

Zánik cukrovaru v Hrochově Týnci

RE: výborný článek

hestroy 77.?.?.?

Pane Quido, neberte to tak špatně. Místo našeho soběstačného hospodářství máme nové vlaky!!!

Vložený obrázek

Líbí se vám? Takové hezké růžovoučké...

A kdože se první postavil do jedné řady s teplouškou klikou v ČD?

Vložený obrázek

Soudruh Sidovský už mluví o koncetráku. Jak jinak. Nic jiného ani neumí.

A soudruh Fischer po Duškově upozornění na teploušskou kliku na Ministerstvu dopravy a ve vedení ČD začal pištět: "Je to typ nejpodlejší a nejprimitivnější formy útoku na lidskou důstojnost." Ale, ale soudruhu premiére, a co takový koncetrák v Gaze? Ten je naprosto v pořádku, že?

Ano, ano, soudruzi. My víme, kdo stojí za propagací homosexuality a dalších "pokrokových" myšlenek, jako je multikulti, lichva atd. A kdo první piští a kvičí. My to víme, nemusíte nám to ještě cpát do hlavy horem dolem...

214659

12.03.2010 12:04

Pentagon obviňuje pacifisty, že podrývají úsilí o světový mír

RE: Gates ma pravdu

hestroy 77.?.?.?

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

A ještě jednou...

[chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot]

Už dlouho jsem se tak nezasmál. Víc nemám, co bych k tomu dodal.

Snad jen: Chytrému napověz, hloupého kopni!

214650

12.03.2010 12:01

Spotřeba tzv. „pokusných zvířat“ v ČR 2008

RE: Bez vědy to nejde,

hestroy 77.?.?.?

Koukám Mrkvo, že jste dobře zpracovaný propagandou! Možná byste se tolik neměl dívat na televizi.

A co se týká vašeho cynismu... K tomu se raději nebudu vyjadřovat. Ono to spolu všechno úzce souvisí (s propagandou a vymytou hlavou). Kdo zabíjí zvířata jen tak pro nic za nic, zabije i člověka jen tak pro nic za nic.

Co je na tom špatně? No přeci ten hloupý naučený oficiálně podporovaný přístup!

214648

10.03.2010 16:30

Kapitola z knihy: Alexander Dubček. Pražské jaro. Sametová revoluce.

RE: Fakt, že Dubček měl být oceněn

hestroy 77.?.?.?

(Cenzurováno. Čistě osobní výpady bez informační hodnoty. Editor)

214506

04.03.2010 17:52

Demokracie nebo demokratura? Čast 2.

RE: Tohle ja paradni priklad

hestroy 77.?.?.?

(Čistě osobní útok, kousavý, posměšný tón. Nulová informační hodnota. Cenzurováno. Editor)

214042

03.03.2010 20:42

Izraelci se podíleli na zločinech v americké věznici v iráckém Abú Ghrajb

RE: Čuduj sa svet.

hestroy 77.?.?.?

Máte pravdu, když kopou do palestinských žen, hážou po nich kameny a plivou po nich, tak jen nevědí, co činí.

Nicméně: "Vaše hříchy budu trestat po desítky generací!"

213992

03.03.2010 20:21

Amerika vypověděla Japonsku ekonomickou válku

RE: Copak Japonsko, ale kruh se uzavírá i v EU a kasínový kapitalismus končí!!!!!

hestroy 77.?.?.?

No, pokud mají tolik zbraní, jako ty mozkových buňek, pak máš pravdu. Skončili. [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [velký smích] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] [chechtot] Jinak se mi opět potvrzuje, že s hlupáky se nemá cenu bavit... Jdi se raději dívat na televizi, ať máš o čem zítra zasvěceně vyprávět...

213988

03.03.2010 14:53

Izraelci se podíleli na zločinech v americké věznici v iráckém Abú Ghrajb

RE: Čuduj sa svet.

hestroy 77.?.?.?

Ten, kdo neřekne svinstvu jasné NE, svým mlčením říká vlastně ANO. Kolik lidí v Izraeli si uvědomuje, že dělají svinstvo? To, že mají hlavu vymytou propagandou na kost, je té viny nezbavuje. Každý člověk má možnost se nad svinstvem zamyslet svou hlavou a nepoužívat při tom argumenty, které mu někdo předložil a on je přijal za své. Pokud někdo bydlí na ukradených, etnicky vyčištěných územích, pak ano, nese vinu. Je to stejné, jako když naši žoldáci bojují v Afghánistánu. Vina padá na všechny Čechy, všichni za to nesou odpovědnost, ale málokdo si to uvědomuje. Stejné je to i s dalšími "vymoženostmi" "naší" civizace, to, že se máme dobře na úkor druhých, je opět náš problém, ačkoliv si to nikdo nechce přiznat. Bez uvědomění toho, že všechno spolu souvisí, je změna nemožná.

213971

03.03.2010 10:34

Amerika vypověděla Japonsku ekonomickou válku

RE: Copak Japonsko, ale kruh se uzavírá i v EU a kasínový kapitalismus končí!!!!!

hestroy 77.?.?.?

>S nejmodernejsi technikou nejsou schopni kotrolovat Afagnistan a Irak

Jak jste na to přišel? Vdyť to perfektně kontrolují... Co máte na mysli tou kontrolou? V Afghánistánu kontrolují obchod s opipem. V iráku jde o něco jiného, ne o ropu, ale to je vám asi taky jasné. Ty místa, která chtějí kontrolovat, kontrolují.

Na jednu stranu tvrdíte, že VÍTE, jak systém funguje, na druhou stranu napíšete takovýto nesmysl. Mám pocit, že už jste z toho pocitu, že vechno víte, nějak otupěl a nedochází vám základní věci.

Už jen tvrzení, že to perfektně chápete... To je první důkaz, že nechápete vůbec nic!!!

>kde vezmou finance na material a personal ke kontrole celeho sveta kdyz jsou bankrot?

Vy opravdu nechápete, že oni už to kontrolují? A víte, co používají jako bachaře? Naše myšlení. K tomu jim stačí pár korun. Není nad to, když se stádo udržuje ve vězení samo a ještě opravuje ostnaté dráty, aby bylo všechno v pořádku...

>Pouze pubertaci veri ze bude nekdy nekde existovat nejaky spravedlivy system

Ano, to je přesně ten druh ovládání, o kterém mluvím. Kde jste k této myšlence přišel? Sám? A na základě čeho? Už vám to dochází?

Smát se nebudu, je to spíše k pláči. [pláč]

213959

02.03.2010 16:32

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: jeste ze skoncil

hestroy 77.?.?.?

>Komunismus byl horsi verte nebo ne, ale byl toz muj svobodny nazor

To se velice mýlíte. Za komunismu totiž lidé věděli, že tehdejší totalitní systém je špatný. Dnes je to to samé, morální degradace je mnohem zřejmější, ale lidé (stejně jako vy), nynější systém obhajují!!! A radují se, jak se máme dobře, přestože už jsme přišli o všechen národní majetek a zadlužujeme se 100 miliardami ročně, musíme si půjčovat i na vyplácení důchodů a jediné, co nynější vlády dělají, je neustálé zvyšování daní.

Škoda, že nevidíte, co tento systém z lidí udělal. Nicméně "komunistické" období byl nutný první krok, současná "demokracie" je druhý krok, není to žádná náhoda, ale velice vychytaná dlouhodobá strategie určité skupiny lidí, kterým jde o vytvoření novodobého otrokářského řádu. Ale to je na delší vysvětlování a 90% lidí to nikdy nebude chtít pochopit.

Počkejte ještě pár let a až tenhle systém padne na hubu, popovídáme si o tom znovu. I o tom hezkém oblečení atd.

> po ceste jogy a seberealizace.Knihy o techto tematech byli zakazane a ilegalni.

Zajímavé... Můj otec cvičil jógu a učil se jí z publikace vydané v 70. letech.

213909

02.03.2010 16:10

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Omezte, prosím, počet svých příspěvků

hestroy 77.?.?.?

Tykají jen soudruzi na schůzi, soudruhu! Opět tykáš někomu, kdo ti vyká. Ale co bych to řešil, starého psa novým kouskům nenaučíš. Musím uznat, že tykat tě bolševik naučil výborně. Všimni si, soudruhu, že ti tady každý vyká (to je jakási součást kultury diskuse) a ty jim blahosklonně tykáš. Nevypovídá to o tvém charakteru něco? Co jsi dělal za bolševika? Dle toho, jak tu všechny zasvěcenně poučuješ, jsi musel dělat alespoň na ústředí, nebo? [chechtot]

213902

02.03.2010 15:59

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, tobě lidé vykají, ty jim tykáš. Slušní a vychovaní lidé (ne soudruzi ze schůze), kteří chtějí s někým diskutovat, se obvykle představí a NORMÁLNÍ je vykání. Soudruzi to potom změnili na tykání, to ti jde dobře.

>nesmělo se projevovat víru v Boha

Já jsem chodil za komunistů do kostela, kostel stál, lidé tam chodili, faráře nezavřeli.

Chceš snad tvrdit, že byly zavřené kostely? To chceš opravdu tvrdit? Jestli kostely zavřené nebyly a faráři v nich mluvili o Bohu, tak jak jsi přišel na to, že se něco nesmělo?

Proč píšeš jako anonym? Bojíš se, že tě zavřou? Pak jsme na tom ale úplně stejně jako předtím, že? Vynech prosím tu oblíbenou pohádku, že důležitější je názor, než ten, kdo ho prezentuje. Ve slušné společnosti se to tak nedělá.

Já také rád pomáhám potřebným, ale jak to vysvětlit balíkovi ze schůze, co lidem tyká na potkání a ani se nepředstaví?

A teď se třeba vztekni... Dobrým způsobům už tě nikdo nenaučí.

213901

02.03.2010 12:06

Demokracie nebo demokratura? Čast 1.

RE: Kapitalismus

hestroy 77.?.?.?

Mohl bys, prosím, psát jako člověk? Ano, i láska k jazyku patří k lásce k národu.

>nesmělo se projevovat víru v Boha

To je sprostá lež...

>blbé bylo i jen to, poslouchat denně do omrzení ty známé lži o lásce ke komunistické straně a milovaným soudruhům-vrahům

Stejné je to dnes...

>podobně i vlastníkovi nějaké živnostenské dílny nebo nějaké fabriky jistě vadilo, že to, co jeho předkové a on sám s láskou zveleboval, pak nějaký rudý komisař prostě zabavil a zkazil.

A pak to ukradl jiný soudruh a už to není ani státní...

>někdo nesměl dělat své povolání a šikanovali jej třeba rok (posílali den co den od čerta k ďáblu), než mu dali nějakou podřadnou práci.

Stejné je to dnes...

>každý zde měl stejné howno a nikdo neměl v téhle uzavřené ohradě naději na to, že by jemu či jeho dětem někdy bylo lépe.

Dnes už jsou někteří, kteří se mají lépe, celkově to však jde od 10 k 5...

> přál bych ti ho, ale nejsem schopen ti to prostředí komunistického skanzenu zrekonstruovat.

Neboj, brzy bude hůř...

Tykám ti, protože tohle jsi z bolševizmu ještě nezapomněl. Vidíš, alespoň něco jsi se od soudruhů naučil. Vystupovat anonymně a tykat. A ještě si na bolševíka stěžuješ. To nechápu.

213880

01.03.2010 14:50

Jak může japonský premiér zastavit fackování Japonska

RE: hloupost

hestroy 77.?.?.?

Obchodní deficit znamená naopak to, že země s obchodním deficitem více dováží, než vyváží. Lepší je samozřejmě více vyvážet, neboť se nelikviduje domácí měna.

213773

26.02.2010 16:38

Výkvět davu

RE: Hlupáků je jako maku

hestroy 77.?.?.?

Je to opravdu smutné, Danielo. Většina lidí (a to dokonce i ti, kteří si uvědomují alespoň částečně, o co tu vlastně jde) není schopna začít přemýšlet selským rozumem a pokaždé je někdo utáhne na vařené nudli. Poskakují jak šaškové na provázku. To, co pochopí jeden den, druhý den už zase nevědí. Smutné je, že i velmi vzdělaní lidé jsou ochotní bránit tenhle zlodějský systém a dokonce při tom používají své znalosti, které ovšem berou jako fakta a nedochází jim, že je to naučil systém!!! Blbci jsou na každém kroku, vidím je všude. Už opravdu nevěřím, že ke změně společnosti k lepšímu může dojít nějakým rozumným vývojem. Nejdřív budou muset všichni padnout na hubu, ale úplně, aby se jim konečně rozsvítilo. K čemuž dojde velmi brzy, za pár let budou všichni kvílet, jak je to možné, ale nedojde jim, že za to může jen jejich nesmírná, nebetyčná, nikde nekončící blbost!!! Dokud mohli své problémy řešit po dobrém, kašlali na to, až budou dostávat po papuli, budou se divit. Ale dobře jim tak. Dle mého na jednoho normálního rozumně logicky uvažujícího člověka připadá tak 100.000 hlupáků. Pak není divu, že to tady takhle vypadá... Na jednu stranu chápu, že ne každý je schopen odpoutat se od své výchovy, od toho, co do něj systém za celý život natlačil, nicméně... [bliji]

213556

26.02.2010 11:04

Výkvět davu

Hlupáků je jako maku

hestroy 77.?.?.?

Už dle hodnocení článku je vidět, že i mezi Zvědavci je hlupáků nepočítaně. Už jsem nad ovčanem zlomil hůl. Budem si to muset vyžrat až do hořkého konce.

213541

24.02.2010 16:45

Tvoje HDP na moji hlavu

RE: VEŘEJNÝ DLUH ČR + KDO NÁS A KDY ZADLUŽIL

hestroy 77.?.?.?

Tak si je zkopírujte do prohlížeče... Pro ty, kdo linky vkládají: před adresou musí být http://

213412

19.02.2010 13:01

Jsem homofob? Podle příručky ano

RE: Jediná nepřesnost

hestroy 77.?.?.?

Jak tedy chcete vysvětlit, že ve starém Řecku atd. byla homosexualita mnohem více rozšířená a dokonce tolerovaná? To chcete tvrdit, že od té doby teplouši vymřeli?

Navíc v článku není napsáno, že homosexualita je jen naučená, ale také naučená.

Jaký kraj, takový mrav. Buďte si jistý, že to úzce souvisí s výchovou...

212981

19.02.2010 11:21

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

RE: Chápete o co jde?

hestroy 77.?.?.?

a) Stačí hledat...

Vložený obrázek
Zleva: Deutsche Arbeitsfront - DAF (tehdejší odbory), Freiheitliche Deutsche Arbeiterpartei - FAP (v Německu soudně rozpuštěná 1995)

Vložený obrázek
Co k tomu dodat? Blbci? Nebo jen užiteční idioti diskreditace národní myšlenky?


b) Antifa napadla členy DS a jejich příznivce

Všimněte si, že video začíná obrázkem Národní revoluce přichází (už ten je na zamyšlenou) a pak k tomu hraje tklivá německá muzika. Vladimíre, vy byste si dělal video pro Národní revoluci a pod to dal německou muziku? Není to na hlavu?

Ale jak už jsem řekl. Celý vznik DS a to co se kolem ní dělo, je velice neobvyklé, takže je to tutovka!!!

212968

18.02.2010 11:23

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Nehledě na to, jaký měli Indiáni pojem o vlastnictví -

hestroy 77.?.?.?

Snažíte se dobře, jen co je pravda.

>Označovat realistický popis situace z pera p. Stwory za "rasistický" a kdovíjaký ještě jiný

To odvádíte pozornost schválně? Tady byla řeč o dvojím metru!

>jak dlouho by tedy měli "Natives" čerpat náhrady za mnohdy domnělá příkoří činěná předkům - dvě, tři , deset dalších generací ?

Tím domnělým příkořím myslíte přesně co? Krádež země? Milý statečný anonyme, co kdybych přišel k vám domů a vykopal bych vás z vašeho domu? Jak dlouho by vám to přišlo jako příkoří? Rok? Dva? Tři? Co vaše děti? Jak dlouho by jim to vadilo?

>Reakce některých přispěvatelů opravdu plasticky dosvědčují, jak je má establishment propagandisticky "na lopatě" - i když se do té pomyslné pece bílé viny vlastně strkají sami a dobrovolně ...

Zříkání se morální odpovědnosti je dobrá věc?

Je mi vás docela líto. Ani podepsat se neumíte... To se to poučuje... Ale já vás chápu. Musíte si dávat sakra velký pozor. Máte doma bílou kápi? [bliji]

212864

18.02.2010 10:58

Demogratůru si rozvrácet nedáme!

Chápete o co jde?

hestroy 77.?.?.?

Zatím to tu nikdo nenapsal, takže jen ve stručnosti. Vznikne strana, která má dobrý program. S většinou bodů se dá souhlasit. Vystoupení z EU a NATO považuji za nejlepší. A pro vládnoucí mafii zcela jistě nejnepřijatelnější.

Tahle strana, která brnká na národní strunu, si dá do znaku symbol, který jasně ukazuje k nacistickému Německu. Může tohle udělat normální člověk? Vždyť ty blbci si i ke svým prezentačním videím dávají německou muziku.

Ta strana je samozřejmě vytvořená na zakázku. Celé to znamená - podívejte se, oni chtějí vystoupit z EU a NATO a jsou to náckové. Tedy to, co říkají ti špatní, že je dobré, je ve skutečnosti špatné a naopak. Oblíbená taktika.

Diskreditace národního hnutí, diskreditace myšlenek, dikreditace snahy o změnu atd.

212858

18.02.2010 10:40

Kolonialistické pohnutky za operací v Mardžá

RE: Tak tomu říkám propaganda

hestroy 77.?.?.?

To psal asi nějaký robot, podle úrovně češtiny. Asi nějaký robot z dob socialismu, kterému vyměnili pár obvodů a rázem je z něj modernizovaný "soudobý" robot. Jen nevím, kde ti soudruzi udělali chybu. Ten robot je nějaký polámaný... Četl jsem to několikrát za sebou, ale stejně jsem nedokázal pochopit smysl. [oči v sloup] [chechtot] Je potřeba na tom ještě zapracovat...

212852

17.02.2010 10:37

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Asi každý mluvíme o nečem jiném... (pan Stwora to pohnojil)

hestroy 77.?.?.?

OMG, OMG... Někdy si říkám, že lidská hloupost je nekonečnáááááááááááááááááááá!

Zaplaťpámbů, že se objevují "morální hlídky", dříve za bolševika se jim říkalo "šedý mor". [bliji]

212784

16.02.2010 20:06

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: myslim ze doslo k velkemu nepochopeniu

hestroy 77.?.?.?

>Mala by sa odstranit pozitivna diskriminacia pre indianov, ciganov u nas, cernochov v USA a neviem kde vsade po svete a ty ludia namiesto toho by sa mali zacat ucit zit.V opacnom pripade si vychovavame len dalsie a dalsie pijavice a kopime problemy pre buducnost.

Ano, to určitě měla. Ale co s těmi primitivy, kteří dodnes mají své vlastní státy? Například Iráčané? Mají ti Iráčané vůbec právo na svoji ropu? Asi ne, že? Protože jsou to primitivní divoši. Zaplaťpámbů za to, že si to alespoň někteří lidé uvědomují a posílají tam své tanky a letadla. Konečně je tam pořádek. Když bere bílý, tak je vše v pořádku, nebo ne? To není žádná diskriminace. To je prostě v pořádku. Tihle hoši nejsou žádné pijavice.

Pro třísku v cizím oku nevidíš trám ve svém. Kdo jen to řekl? Nebyl to ten člověk, na základě jehož učení se stavěly misie, aby ty bezbožné divochy napravili? A při tom napravování mohli za odměnu pracovat na jejich plantážích...

>A odvolavat sa na stare krivdy naozaj nema ziadny zmysel, pretoze nikto z dnes zijucich ludi sa na ich pachani nepodielal a ani im nemohol zabranit

Samozřejmě. Jen jde o to, kdy se ta křivda stane starou, že? Za takových 100 let, až bude Palestina etnicky vyčištěna, křivda prostě zmizí. Za 100 let budou poslední zbytky Iráčanů hodny jen opovržení. Stará křivda bude zapomenuta a bílí kolonizátoři budou v naprostém právu. A tak to bude pokračovat dál...

Ještě jeden příklad. Dejme tomu, že nějaký stát bude do řeky, která odtéká do jiného státu vylévat jedovaté odpady (dnes se to děje například při vývozu toxického odpadu do afrických států). Po několika letech bude voda v druhém státu totálně kontaminována a následkem toho dojde k totálnímu úpadku jejich národa. Po určitých mnohaletých třenicích dojde k tomu, že tento stav bude označen za konečný, nová generace v prvním státě řekne, že neodpovídá za to, co udělala generace před nimi, označí to za starou křivdu a odmítně platit jakoukoliv náhradu. Dle vaší logiky je to naprosto v pořádku. Nebo se mýlím?

Morální odpovědnost je dnes již jen prázný pojem. [pláč]

212732

16.02.2010 19:50

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Asi každý mluvíme o nečem jiném...

hestroy 77.?.?.?

Slečno (paní) Danielo. Velice mě mrzí, že i po tak dlouhém vysvětlování jste nepochopila, oč mi jde. Já nezpochybňuji současný stav indiánské populace. Jak jsem říkal, je mi to jedno. Jde mi o dvojí metr, který se začal používat. Naopak si myslím, že můj názor na tuto věc je konzistentní s mými ostatními názory.

Podívejte se na Iráčany... Vždyť oni se mezi sebou zabíjejí, jak je prezentováno v TV. Oni kradou, znásilňují, ničí infrastrukturu atd. Jste pro jejich pacifikaci, zabrání jejich území, jejich uzavření do rezervací a jejich nahrazení "úspěšnou" evropskou civilizací?

Podívejte se na Palestince. Vždyť oni zabíjejí děti, kradou, močí si do kalhot, plivou po sobě, kopou tunely, ničí infastrukturu, znečišťují životní prostředí atd. Co s nimi? Rezervace? Nebo rovnou vyhladit a nahradit je tou "nejlepší" rasou na zemi?

Podívejte se na Somálce... Podívejte se na další Afričany... Podívejte se na všechen rozvojový svět. Podívejte se na Číňany, jak zaživa stahují zvířata z kůže... Co s nimi uděláme? Vyhladíme je, nebo je zavřeme do rezervace?

Možná by bylo skutečně nejlepší je vyhladit, vzít si jejich půdu, kterou oni "soustavně ničí", jejich kulturu zlikvidovat... Když je totiž necháme žít, mohli by si dělat nárok na půdu, na které žili tisíce let. A pak by třeba mohli chtít nějaké výhody, když už nedostanou zpátky to, co jim patřilo. Je neplacení DPH odpovídající kompenzací za ztrátu obrovského nerostného bohatství?

O co u nás přišli Cikáni? Přišli o něco? Ne? Tak jak je můžeme srovnávat s někým, kdo přišel o celou zem?

>Měla-li bych vyjádřit více soucitu,pak bych musela vidět indiána, který ctí zvyklosti svých rodů,který zůstává morálně trochu výše, nebo alespoň v přijatelných mezích.

Možná, kdyby vám sebrali váš dům, zavřeli vás do rezervace, místo vaší původní kultury by vám vnutili jinou, možná byste zůstala morálně trochu výše. Ale možná ne. Ono je velice snadné zůstávat morálně trochu výše, pokud máte k dispozici všechny výhody naší civilizace, která žije jen z toho, že vysává bohatství zbytku světa a dokonce má tu drzost o sobě tvrdit, že je nejlepší!!! Jste si opravdu jistá, že byste zůstala morálně trochu výše? Už jste někdy zažila pocit vykořenění? Už jste někdy zažila to, co oni? Víte, my Češi (a i jiní Slovné) jsme pod dlouhodobým tlakem Německa. Ale Němcům se nikdy nepodařilo nám naši zem vzít a zavřít nás do rezervací. Dokonce ani v druhé světové válce. Nejhorší věc, která nás tou dobou potkala, bylo uzavření českého vysokého školství.

A doporučuji si ujasnit, kdo je přistěhovalec a kdo je původní obyvatel. To je totiž docela důležité...

Opravdu nechápu, kde všichni berou tu domněnku, že si Indiány romantizuji. Jejich chování v posuzování této věci (dvojího metru) totiž nehraje vůbec žádnou roli...

212731

16.02.2010 16:28

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Asi každý mluvíme o nečem jiném...

hestroy 77.?.?.?

Vanguarde, kdy tedy podle vás Slované přišli do našeho kráteru? Plus mínus tisíc let...

A s někým si mě asi pletete, moje opovržení sionistickou ideologií (vám tak blízkou), ještě neznamená, že věřím na velkého žida, jak tahá za nitky.

Škoda, tu pohádku o vousáčích mám moc rád, pěkně se u ní usíná... [vyplazený jazyk]

212717

16.02.2010 16:25

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Tak tento pohlad na vec mi je cudzi

hestroy 77.?.?.?

Logika vám asi blízká není, že? Já vím, že vždy říkáte to, co jste někde slyšel a nepřemýšlíte o tom, to není žádná novinka. Přesně to jsem měl na mysli a jsem rád, že se na tom shodnem...

> je to jen pověst, tak myslím, že není důvod se vzrušovat.

Ano, a to je pověst z roku 1158. Takže jsem rád, že se shodnem i na tom, že starší informace jsou také pověsti a není potřeba je prezentovat jako fakt. Mám na mysli to, že jste TVRDIL, že Slované Kelty vyhubili a asimilovali. Zároveň jste tvrdil, že se o tom nepsalo, tak jak jste k té informaci došel? To jsou paradoxy! [chechtot] [chechtot] [chechtot]

212716

16.02.2010 16:18

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Asi každý mluvíme o nečem jiném...

hestroy 77.?.?.?

Neví, ale zaplaťpámbů je tu Vanguard, který nám o tom něco poví. No tak spusťe, povídejte, jak že to za vašich mladých let bylo? Vy jste tam nebyl? Ajaj... Ale někde jste si to přečetl, že? Tak to musí být pravda... Stejně jako je pravda vše, co říkají v televizi... Nebo ne? [chechtot] [chechtot] [chechtot]

A teď zkuste tu pohádku o vousáčích z jeskyně, co zbořili identicky dva baráky a u třetího dokonce vysublimovali letadlo. Tuhle pohádku mám od vás nejraději, Vanguarde... Už jsem ticho jako myška a čekám... [chechtot] [chechtot] [chechtot]

212714

16.02.2010 16:13

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Tak tento pohlad na vec mi je cudzi

hestroy 77.?.?.?

Když už chcete šířit své dojmy z historie, uvádějte laskavě odpovídající informace.

"Erbovní pověst, která je se znakem spojována, je podle návrhu M. Alše zobrazena na předbraní Zelené věže. Za zakladatele rodu udává Ješka z Pardubic, který r. 1158 při obléhání Milána unikl z nepřátelského obklíčení, ačkoliv mu byl spuštěnou mříží v hradbách přepůlen kůň."

Pokud jsou všechny vaše informace stejně "kvalitní", chraň nás ruka páně... A kdybyste se nad tím zamyslel hlavou (ne nenutím vás, vím, že to bolí), logicky byste došel k tomu, že pokud by se mu to stalo v okamžiku vjezdu, pak by zůstal uvězněn za branou. On však podle pověsti údajně odnesl polovinu koně do tábora a za to dostal tento erb. Možná by bylo opravdu lepší, kdybyste nepřejímal informace bezmyšlenkovitě a přemýšlel nad nimi logicky.

Považujete se více za Slovana, Kelta, nebo za Germána, když už jsme u toho?

212711

16.02.2010 13:31

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: zásadně nesouhlasím z Vladimírem

hestroy 77.?.?.?

Pane Bílý, mohl byste mi prosím napsat na můj mail jsem@vzduch.cz? Chtěl bych si s vámi promluvit o občanské neposlušnosti.

Jinak do posledního písmene souhlasím s vaším příspěvkem, stejně jako i se všemi ostatními, které jste zde v minulosti napsal. Jste přesně moje krevní skupina [smích]

212692

16.02.2010 11:41

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Genocida

hestroy 77.?.?.?

>To je podivný názor. Žádná genocida Indiánů nikdy ze strany evropských dobyvatelů neprobíhala. Gnocida Indiánů často probíhala mezi sebou, kdy se různé kmeny vyvražďovali navzájem.

Zdroj? Historie, kterou psali Indiáni? Nebo bílí? Ne, vy jste tam vlastně byl. Už chápu. Díky za přesný popis historie.

Jinak jste asi nikdy neslyšel o taktice rozděl a panuj, naposledy tak veleúspěšně použité v Iráku. Nebudu vysvětlovat detaily, už mě to unavuje.

>To neustálé komunistické hudrování, jak tam někdo přijel proto, aby vyvražďoval Indiány je totální nesmysl.

Použití výrazu "komunistické" hodně vypovídá o vašem způsobu přemýšlení, to jest nepřemýšlení, ale přebírání myšlenek někoho jiného, jak jste krásně předvedl ve vašem příspěvku.

212680

16.02.2010 11:34

Co znamená být Indiánem v Kanadě

RE: Asi každý mluvíme o nečem jiném...

hestroy 77.?.?.?

Pane soudče, editor použil taktiku změny tématu. Jak mazané. Nebo možná jen nepochopil, co mu lidé vyčítali.

1. Srovnání Indiánů s Cikány

2. Odplivuje si nad nimi (považuje je za parazity, kteří s Kanadou nemají nic společného)

Zkusím to ještě jednou pro něj i pro jiné emigranty, kteří na Indiány nadávají.

Je mi úplně jedno, jací Indiáni jsou. I kdyby si každý den kaděli do kalhot, i kdyby se mezi sebou vraždili, i kdyby třeba drancovali svoji zemi, je mi to jedno. Nemám právo ODSUZOVAT jejich kulturu. V čem se moje kultura liší?

K bodu 1. Je rozdíl, když do místa, kde existuje nějaká civilizace, dorazí banda primitivů, které pak majoritní společnost vyčlení do ghet (Cikáni) a když do místa, které patří "primitivní" kultuře, dorazí skupina, která původní obyvatelstvo napůl vyvraždí a napůl zavře do rezervací?

K bodu 2. Z dlouhodobého zaměření Zvědavce jsem usoudil, že editorovi vadí stav, který je v Palestině. Ale pro velkou část lidí jsou to právě Palestinci, kteří jsou označováni za parazity (i těmi samými argumenty, které editor použil v tomto článku)!

Takže abych editora opravil. Nikdo nepsal o tom, jak jsou Indiáni úžasní. Nikdo je nelitoval. To se nějakým záhadným způsobem objevilo v editorově hlavě a hlavě dalších emigrantů.

Jde o klasický dvojí metr!!!

Tímto editora vyzývám: VLADIMÍRE, KDYŽ JSTE SE TAKTO VYJÁDŘIL K INDIÁNŮM, NAPIŠTE NĚCO PODOBNÉHO I O PALESTINCÍCH! NAPIŠTE, CO JE TO ZA ŠPÍNU A JAK PARAZITUJÍ NA STÁTĚ IZRAHELL. NEZASTÁVEJTE SE JICH, UCHOVEJTE SVŮJ NÁZOR KONZISTENTNÍ!!!

Ještě bych rád vysvětlil jednu velice důležitou věc, která v diskusi zazněla. Někteří lidé se začali ohánět tím, že my Češi také žijeme na území, které patřilo někomu jinému. Ale neuvědomují si jeden velký rozdíl!!! My nemáme v rezervacích ty, kdo tu byli před námi!!! Je to tak těžké pochopit? Je to úplně jiná situace.

Vladimíre, to jste tomu zase dal. Vy jste zde nakydal spoustu špíny na Indiány (a můžete mít pravdu, o to mi vůbec nejde), takže jste se zachoval přesně tak, jako každý agresor. K úspěšné okupaci Iráku je také potřebné z místního obyvatelstva udělat zvěř a špínu. Nejlepší na tom je to, že vy se zastáváte i Afghánců (možná jsem to ale pochopil špatně) přímo v článku, v kterém plivete na Indiány!!! Těch Afghánců, kteří zažívají to samé, co předtím Indiáni.

To je ten dvojí metr!!! O to mi šlo a spoustě lidem také! Vy jste ale místo toho napsal článek, v kterém vysvětlujete na příkladech, proč Indiány nenávidíte. Ta nenávist je hlavní náplní článku!!! A víte, co je zajímavé? Že se vás zastávají lidé ze spolku hlupáků. Není vám to divné?

Víte, možná jste měl raději uveřejnit nějaký článek o zvířátkách.

212679

16.02.2010 10:58

Olympiáda z pohledu laika

RE: Ceske legendy o indianech

hestroy 77.?.?.?

Skvělé! Další emigrant, pravděpodobně ze spolku ynteligentů. Je zajímavé, že názory určité části emigrantů jsou jak přes kopírák. A hned vyzýváš k zabíjení? Hmmm.... Nauč se česky, když už chceš diskutovat...

Milý emigrante, to, co jsem tu rozebíral, byl dvojí metr. Na jednu stranu zde editor bojuje za Palestince, kterým někdo ukradl jejich půdu a strčil je do rezervací (což, jak jsem pochopil, podporuješ). Na druhou stranu si odplivuje nad Indiány, kterým někdo ukradl půdu a strčil je do rezervací (což, jak jsem pochopil, podporuješ).

Víš, emigrante, ty máš alespoň konzistentní názor. Což se mi na tobě líbí. Jinak jsi pro mě odpad. [bliji]

212676

15.02.2010 18:51

Olympiáda z pohledu laika

RE: Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

hestroy 77.?.?.?

Pane Montážníku, je mi velice líto, ale opět se musím xmana zastat. V jeho příspěvku jsem nenašel ani schvalování zabíjení, ani nějakou lež. To co tu řekl, je bohužel smutná pravda. Nakonec, podívejte se na Vojtu49. To je jiný "kabrňák." Ten tu v podstatě jinými slovy řekl, že vyhlazení Indiánů bylo potřebné, protože to byly zaostalé opice. [bliji]

212633

15.02.2010 18:46

Olympiáda z pohledu laika

RE: Velké zklamání - dvojí metr na Zvědavci

hestroy 77.?.?.?

>Je poněkud obtížné diskutovat s člověkem, který se horlivě zastává Palestinců a přitom netuší, kdo byl Jásir Arafat.

Nepřekvapil jste. Odpovím vám stejně. Vy podporujete vraždění lidí, jak jste zde již několikráte prezentoval. K ospravedlnění vraždění obecně používáte tyto argumenty:

>Když dorazili bílí kolonisté na Severoamerický kontinent, našli tam lidi doby kamenné. Ano. Ti lidé neznali kolo. Neuměli zpracovávat kovy. Dokonce ještě neobjevili ani zemědělství. Žili v lovecko-sběračských tlupách, putujících krajinou. Bez trvalých sídel. Jejich "kulturu" měli evropští kolonisté převzít? A začít štípat pazourek?

Samozřejmě že ne, Vojto. Naštěstí používali metodu, kterou byste použil vy. Vyvraždili je a zničili jejich kulturu. Jste s výsledkem spokojen?

>Jestliže jim náleží pozemek pod domem pana Stwory, komu asi náleží pozemek pod Vaším domem? Avarům, Germánům, či Keltům? Nebo dokonce Neandertálcům, protože ti byli s největší pravděpodobností v České kotlině první? Už Vás vidím, jak spěcháte na katastr, abyste pozemek pod svým domem vrátil jeho původním vlastníkům.

Kde jsou ti původní vlastníci? Máme je snad zavřené v rezervacích? Vy víte, kde jsou? A kdyby byli zavření v rezervacích, šel byste a odplivnul byste si? Vy víte, že ano...

Má smysl se dohadovat s někým, kdo nechápe ten rozdíl? Já, jako majitel půdy v Čechách nechodím a neodplivuji si nad někým, kdo tu byl před několika tisíci lety. Kdyby tu ovšem byla skupina lidí, kteří tu byli před námi a my je měli zavřené v rezervacích, pak by to byla trochu jiná situace, ne? Nebo ne? Odpovězte mi jen na tuto otázku, ať se trochu odkopete.

Vím, že to nepochopíte. Stejně jako já nechápu, proč máte vždy radost z toho, jak ti silnější masakrují slabšího. Je mi vás opravdu líto.

212631

15.02.2010 18:36

Olympiáda z pohledu laika

RE: Ceske legendy o indianech

hestroy 77.?.?.?

Na tyto nesouvisející argumenty nemá cenu reagovat. Nechci se dostávat do diskuse s člověkem, který mi bude tvrdit, že zabít někoho, protože mu smrdí nohy, je v pořádku. Snad jediná věc, která není jak vystřižená z propagandistické příručky je tato:

> Ceske kmeny take pritahli do Ceske kotliny jako privandrovalci a vyvrazdili keltske a germanske kmeny. Cesi take nejsou puvodni obyvatele techto mist. A vycitaji si to Cesi dodneska??

Na to jste přišel jak? Máte možnost nahlédnout do minulosti? Odkud jste čerpal? Na to nedokážete odpovědět, že? A pokud najdete ten pramen, pak se možná podivíte, zcela jistě bude německý. Co tím myslím, nemá cenu vám vysvětlovat, svým příspěvkem jste jasně dokázal, že váš názor už je neměnný.

Co vy na to, pane emigrante? Je zajímavé, jak je názor většiny emigrantů konzistentní, jsem si jistý, že Hedvíček by to napsal stejně.

Ještě mě zaujalo toto:

>Dalsi romantizovani indianu jako napriklad ve filmu Avatar, kde se puvodni obyvatele spojuji s prirodou jakysimi ocasky.

Tahle věta dost vypovídá. Jsem si naprosto jistý, že podporujete invazi do Iráku, aby se těm opicím pomohlo. Pletu se?

Abych to uzavřel. Nikdo tu nikoho neromantizoval, ten chabý argument romantizace tu nepadl od nikoho z přispívajících, vyjma autora článku. Příště doporučuji přečíst si text, než odpovím. Ale chápu, že odvádění od tématu je klasickým způbem, jak nabořit diskusi, když chybí argumenty.

Mimochodem, ke způsobu odsunu Němců mám úplně stejné výhrady, jako k názoru editora. Na rozdíl od vás nezobecňuji a snažím se hledat pravdu v širších souvislostech.

212628

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 97 čtenářů částkou 16 036 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 3

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 10

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Maďarská poslankyně skartovala knihu dětškých pohádek plnou gayů a leseb, aktivisté ječí13.10.20 18:08 Maďarsko 3

Absurdita článků z dění na pařížských předměstích nadále roste13.10.20 16:51 Francie 0

Marián Kotleba se rozdáním 3 šeků po 1488 eurech dopustil ideozločinu a půjde sedět12.10.20 21:56 Slovensko 12

Měnové kurzy

USD
22,94 Kč
Euro
27,21 Kč
Libra
29,93 Kč
Kanadský dolar
17,48 Kč
Australský dolar
16,38 Kč
Švýcarský frank
25,37 Kč
100 japonských jenů
21,91 Kč
Čínský juan
3,43 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,45 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
30,10 Kč
1 unce (31,1g) zlata
43 627,05 Kč
1 unce stříbra
564,23 Kč
Bitcoin
297 863,35 Kč

Poslední aktualizace: 24.10.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 318 058