Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané govind

Nalezeno 66 příspěveků, 12 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

01.03.2007 02:16

Demokracie jako prodej zkaženého salámu

Jediný zákon

govind 84.?.?.?

by měla být morálka. Ne vštípená, ale nalezená uvnitř sebe sama. Pak není potřeba vlády. Je to dosti idealistická myšlenka, ale myslím, že k tomu nevyhnutelně směřujeme. Jeden chytrý kdysi řekl něco ve smyslu, ..že potenci k růstu máme, ale také máme vůli proces růstu oddalovat..

129705

Přiznám, že vložený obrázek mimozemšťana ze seriálu Futurama mě potěšil. Když jsem návrh stavby viděl poprvé, okamžitě jsem měl pocit, že ten tvar odněkud znám. Ze seriálu Futurama, ale ne jako mimozemšťana. Kdo seriál zná, vzpomene na epizodu se zelenými hroudami (mozkodlabáky) vysávající znalosti a ovládající hlavní hrdiny. [velký smích]
Je to vtipný tvar, dle mého, ale v uvažovaném kontextu nepoužitelný

132134

18.04.2007 16:30

Moderní státy jsou historický omyl

Meritokracie

govind 84.?.?.?

V meritokrackém uspořádání státní moci by zásadní rozhodnutí prováděly pouze osoby v daném směru patřičně kvalifikované. (Rozuměj: Např. ministrem zdravotnictví byl by člověk, který v této oblasti dlouhou dobu působil a tedy tuto oblast dobře zná. V takovém případě je podstatně větší šance, že daná rozhodnutí budou správná, že se tedy resort bude úspěšně vyvíjet k prospěchu celé společnosti. Naopak nepřichází v úvahu situace, kdy se z ministra zdravotnictví stane např. ministr kultury. Jeden člověk může jen stěží skvěle rozumět zároveň zdravotnictví a umění.)
Citováno z „http://cs.wikipedia.org/wiki/Meritokracie“

Meritokracie se podle mě stane důsledkem současného vývoje.

133173

18.04.2007 16:47

Moderní státy jsou historický omyl

RE: Ano, pořád stejné nepochopení

govind 84.?.?.?

Radime, neuděláme si uvědomělejší web ? - mě také většina lidí nechápe [mrknutí jedním okem]
Ono uvědomění je nutná podmínka, ale pokud to má zasáhnout jiné, je třeba tomu dát kabát, protože sebeuvědomělejší myšlenka, když je podaná složitě, netrefí.
Obsah dobrý, jen tu formu poštelovat. Ne každý vidí vašima očima.
Váš příspěvek v diskuzi je pro mě stručný a srozumitelný.

133177

15.05.2007 16:55

Právní spor: Uznejte druhou generaci obětí Šoa

Odškodnění

govind 84.?.?.?

Současný prezident USA by se měl přihlásit k aktivitám svého dědy, který financoval Hitlera. Je jednoduché najít viníka. Složitější je rozkrýt pozadí událostí. Jak dlouho bude Německo židy takto stigmatizováno ? 200 let ?

135395

18.05.2007 13:10

Demokracie budoucnosti - reakce

Morálka

govind 195.?.?.?

Morálka je velmi důležitý pojem o kterém se moc nehovoří. Ať se jedná o cokoliv, vždy se především klade důraz na právní stav věci, morální hledisko je vždy okrajové, bez zájmu. Z mého pohledu ani tak nejde o morálku, kterou známe(z velké většiny strach), ale o morálku, která vyroste (nebo má potenci vyrůst) z každého jedince, která není násilně vštěpována zvenčí. Bez této "vnitřní" morálky není možné prohlédnout. Každý krok učiněný pod taktem té nám známé morálky bude zase a jen výkřikem do tmy, stejně jako většina činů a pokusů o "pokrok".
Nejsem pesimista, netvrdím, že nic nemá cenu, ale pokud jsme udělali první krok nakřivo, celá naše cesta pak bude pokřívaná.
Je třeba se vrátit do "minulosti" pochopit naší historii, ne to co nám předkládají vykladači pravd (historikové a vědci). Pak možná pochopíme, kdo jsme, čím můžeme být a rozhodnout se, jak s tím naložíme. Kdo z vás dokáže odpovědět na otázku: "Kdo jsem ?"

135603

23.05.2007 07:36

Případ týraného Ondřeje

Nelze

govind 195.?.?.?

pro tuto chvíli dělat závěry. Policie neví lautr nic,co by jim mohlo určit motiv. A s Aničkou to začíná být lehčeji řečeno nějaké zamotané. To jaký zvolili přístup je u nás normální. To se neděje jen v tomhle případě. Média i státní zástupci se chovají jako hovada běžně.

135950

24.05.2007 13:26

Debata o základnách nevěcná

Přečetl jsem první

govind 195.?.?.?

argument, že radar nevidí za horizont. Dále není třeba číst, je to ztráta času

136061

21.06.2007 09:53

Radar - začněme se bavit seriozně

Z článku kouká ohebnost

govind 195.?.?.?

Jednoznačně stojíme za umístěním naši radarové základny, pokud je namířena dlouhodobě proti hrozbě Iránu a zcela jasně říkáme své ne, pokud jakýmkoliv způsobem bude namířena proti Rusku.

Článek, především citace, na mě působí poněkud podivně.
Již víme, že umístění radaru u nás jako ochrana proti Iránu je nesmyslné. Ale vám, pane autore, v dnešním světě, kde slovo má váhu prachu, zřejmě stačí ujištění, že tu radar nebude proti Rusku. Pak řeknete ANO. Já říkám NE! Vládci USA jsou velmi zdatní lháři a mystifikátoři a mě nestačí, jako podmínka mého souhlasu, aby mi řekli, že není namířen proti Rusku. Stejně tak, že USA soldiers budou spadat pod naší jurisdikci, že radar bude začleněn do struktur NATO, atd., atd.
Proč tedy USA, aby se vyhnuly spekulacím o nejasných úmyslech, radar nevyjednaly s NATO, proč pak NATO neřeklo: "Hele, ČR, u vás je nejlepší místo na radar proti Iránu, proti Sev. Korei. Na základě těchto důkazů si dohromady, jako spojenci, myslíme, že je to nejlepší nápad ho postavit u vás v Brdech.
Ale ono je přesně naopak. USA jednají jen s naší vládou postavenou na uplacených socanech. A když se ozveme, tak použijí pohádky o naší kontrole jejich vojáků,atd., aby nám zacpali pusu. Tohle všechno je med kolem pusy, abychom řekli ANO. Kde se pak budeme dovolávat pomoci, až radar bude v Brdech stát?
Kdo Američany donutí dodržet co SlÍBILI? Kdo nám pomůže to vymoci? NIKDO, na to nezapomínejme! A ještě nám nastarouhají mrkvičku [mrknutí jedním okem]
Potížím, jak vyhnat vlka z domu, se dá předejít tím, že ho domů prostě nepustíme, i když je převlečen za babičku a nese barevné a voňavé perníčky z pouti.

137972

16.01.2008 19:54

Metoda „Mandrake“

Paradox

govind 84.?.?.?

Líbí se mi, jak prezident Bush, poslouchajíc hlasy od Boha, podporuje federální rezervní banku, i když bible říká, že půjčování na úrok je hřích.
[chechtot]

151666

23.01.2008 12:43

Demokracii a svobodu si rozvracet nedáme!

Žaloba

govind 84.?.?.?

Nemáte někdo info, zda se chystá žaloba proti panu primátorovi ?
Případně i jiným politickým reprezentantům města Plzně ?
Zajímavé bylo, že se za jeho rozhodnutí postavila většina plzeňských politiků, což je nebývalé gesto...

Čas ukáže, zda se žaloba objeví a jak kauza svoboda shromažďování dopadne.Žalující strana by podle mě měla být jasným vítězem, ikdyž v té svobodě a demokracii jeden nikdy neví, jestli zítra náhodou nebude uzákoněno, že nebe je zelené [mrknutí jedním okem]

152411

24.01.2008 16:15

Války jsou nutné

zrcátko

govind 84.?.?.?

Lidstvo jako celek, stejně jako jednotlivec prochází vývojem vědomí. A války souvisí s úrovní rozvinutosti vědomí lidstva. Bhagawan Shree Rajneesh odpověděl, když se ho ptali na 3 světovou válku, že otázka nezní, zda k ní dojde, ale kdy se tak stane, protože k rozhodnutí že se tak stane již došlo v minulosti.
U sebe vnímám rozpor mezi tím co je a tím jak vidím, že by to mohlo být [smích]. Ale také vidím, že ten "ráj" nemůžeme mít teď hned. Protože když si ho nezasloužíme, neprožijeme touhu a píli po jeho "získání" a neobětujeme pro to něco z nás samých, nebudeme si ho vážit.
A tak každý z nás, prožíváme tu svojí cestu poznání, stejně tak lidstvo jako celek. A na té cestě poznání nás války potkávají a než do "ráje" dospějeme, s největší pravděpodobností ještě nějakou potkáme. Pohled autora na problematiku války vyvažuje negativní názor, že válka je špatná. Záleží na pozici pozorovatele (úhlu pohledu).
Prostě, děje se to... a je to jenom odraz nás samotných

152518

28.01.2008 17:35

Kdo fandí státu Izrael

Fanda

govind 84.?.?.?

Pokud za Izrael dosadím židy, kteří jsou citliví a na mír myslící lidské bytosti, pak fandím Izraeli, aby se už konečně zbavil extremistických sionistických klik, které vedou svět do záhuby.

152941

15.02.2008 19:22

Ještě jednou chematrails

Pozorováním zjištěno

govind 84.?.?.?

Myslím, že jasným důkazem, že je něco jinak, je to, že klasické kondenzační pruhy tzv. "contrails" za letadly se rozpadají do několika minut. Táhnou se za letadlem v určité vzdálenosti, protože tam kudy již letadlo prolétlo se po čase rozpadají a tak to vypadá, že se za letadlem táhne "ohon".
Tzv. "chemtrails" za letadlem nemizí, zůstávají tam, kudy letadlo prolétne a pouze se rozplývají do mlhavého oparu a když proletí letadlo po obloze bez mraků, z těchto "chmetrails" se začnou pomalu (jak se objevují za dalšími letadly a spojují se) tvořit mlhovité mraky a je pak takové "šedivo".
Kdo si toho nevšiml, ať zvedne občas hlavu k nebesům.

Navíc je zajímavé, že dříve (několik let zpět) byly v ČR vidět za letadly jen "contrails", kdežto dnes máme možnost pozorovat oba dva fenomény. Někdy to prostě za letadlem do chvilky zmizí a někdy se z toho zase stanou mraky.

Kdo mi tohle vysvětlí ?

154385

15.02.2008 23:04

Ještě jednou chematrails

RE: Pozorováním zjištěno

govind 84.?.?.?

Je to tak, opravdu tomu nerozumím.
A konspirace mě baví (ne nadarmo se říká, že na každém šprochu je pravdy trochu), stejně jako pochybovat...
Smysly mě opravdu klamou, ale s tím nebezpečím pro lidstvo to není tak horké. Tolik síly ještě nemám [velký smích]

154403

21.05.2008 09:36

Hladovka pokračuje – osmý den bez jídla

Potřebují od nás podporu

govind 84.?.?.?

Držím pánům palce a často na ně myslím. Je to od nich odvážný čin.

161549

19.11.2008 19:17

Kterak se nezletilá Č. R. stala nevěstkou u mamá Júnije

4unie, pak NWO

govind 84.?.?.?

Autor to pro mě napsal moc hezky. Dá se z toho pochopit celá absurdita konání našich vládců - zločin, který na nás páchají.

Domnívám se, že zbývá velmi málo času to trochu nabourat [mrknutí jedním okem], protože zastavit to asi nepůjde. To bychom stáli proti takovým, jejichž jméno bychom neměli vyslovovat - proti nezměrné moci.

Někde jsem tu v diskuzi chytil názor, že Jižní Amerika by mohla být "bezpečným" místem. Porovnám-li svůj obraz Evropy a obraz Jižní Ameriky, vychází mi z toho závěr, že kontinent Jižní Ameriky oproti zbytku světa není přípravami na NWO tolik zasažen.
Ale je to jen dojem.

Co myslíte vy?

176257

28.11.2008 08:21

Ústavní soud pohřbil ostatky své důvěryhodnosti

Pane Zemane

govind 84.?.?.?

smekám před Vaším pohledem na problematiku.

Když to prezident podepíše a někdo podá žalobu, soud jí zamítne.
Co pak?
Objeví se článek na Zvědavci, ovce se steně nesemknou - a scénář bude naplněn.
Mám ten pocit sám, že je třeba povstat a ty zrůdy přetáhnout klackem po zádech ?

176992

19.02.2009 22:23

Odhalené podvody: Vzdělání (Hrozný humor)

Zajímavý

govind 84.?.?.?

mix nadsázky propletený spoustou užitečných pohledů na věc. Podotknu, že podle mého názoru ani tak nejde o vzdělání(vzdělávání), ale spíš o jeho obsah, formu a příčinu, proč je takové.

184184

22.02.2009 17:23

Už ani ty sny...

RE: Kontrolované snění ....

govind 84.?.?.?

Mluvíte mi z duše.
Jenže mám pocit, že tyhle moudra nejsou tím pravým pod tento článek. Autor si postěžoval a zřejmě mu to stačí. Další level je:
"Jak na to, abych to mohl dotáhnout do konce ?" [mrknutí jedním okem]

Mimochodem, když jsem četl pár prvních řádků, nebyl jsem si jist, zda to není pasáž z románu G.Orwella 1984 popisující setkání hlavních hrdinů. [smích]

184341

21.04.2009 15:04

Ztratili jsme už úplně morální kompas

RE: Nejsmutnější je, že inteligence nehraje žádnou roli

govind 195.?.?.?

Pane hestroyi, velmi se mi líbí jasnost se kterou se vyjadřujete v diskuzích. Ve vašich příspěvcích objevuji také svůj pohled, ale tak trefně to vyjádřit neumím. Díky.

Čím dál více cítím proměnu reality podle klíče "válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla"

189002

22.04.2009 17:03

Ještě jednou chematrails

RE: Pozorováním zjištěno

govind 84.?.?.?

Jen tak na porovnani. Byla snaha ovladat mlhy a dokonce uragany jakymsi postrikem.Pokusy selhaly.

z článku Štěpána Kotrby na blistech: "Úprava přirozených povětrnostních podmínek může přispět k úplné nadvládě nad globálními komunikacemi a kontrole vesmírného prostoru, k maskování operací či vyvolávání široké palety přesně ohraničeného nepříznivého vývoje v prostoru boje či v týlu nepřítele. Radikální zvýšení či naopak snížení srážek může vyvolávat záplavy, devastující ekonomické schopnosti protivníka, či naopak nedostatek pitné vody, zhoršující výkon infrastruktury protivníka až po desertifikaci terénu. Mlha či naopak odstranění mračen může napomoci nebo naopak ztížit či zabránit vojenským operacím, zásadně může ovlivnit i úroveň jejich komfortu."

189150

24.04.2009 10:08

Jan Fischer

RE: Naprosto spravna volba - Gratulace Ceske zemi !

govind 195.?.?.?

Prosim, pro zvidave: vsimnete si diskuse pod clankem, to je opravdu "velice" zajimave .. ty "kupecke" pocty a taky ceska chemicka a Cyklon B a jiny radar a japonci ...


http://www.rozhlas.cz/izurnal/podkuzi/_zprava/3756...

Lučební závody Draslovka a.s. Kolín

189279

29.04.2009 16:34

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Hrozné žvásty

govind 84.?.?.?

Pane Všudybyle, použil jste pro nedávné události v Gaze pojem "korektní zásah".

Korektní = správný, slušný, společensky bezvadný

Podle mého ani nevite kolik bylo při tom "správném, slušném zásahu" zmasakrováno bojovníků Hamásu a kolik starců, žen a dětí...

"Počet 1400 odpovídá..."

Takto se vyjadřujete o mrtvých lidských bytostech.

Podle mého názoru jste citově oploštěný emoční blbec.

189846

04.05.2009 01:25

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

Je libo očkování proti prasečí chřipce ?

govind 84.?.?.?

reklama na očkování proti prasečí chřipce z r.1976

190261

06.05.2009 16:07

Proč nemůže Senát schvalovat ratifikaci Lisabonské smlouvy

govind

govind 195.?.?.?

Nechápu jak je možné to divadlo kolem smlouvy, když Irové řekli Lisabonské smlouvě NE!
Přijetí všemi zeměmi bylo podmínkou pro vstoupení smlouvy v platnost. Po Irském referendu není o čem mluvit !

Cítím obrovskou bezmoc a chuť vytáhnout na Prahu s vidlema v ruce.

190503

07.05.2009 12:17

Krátky rozhovor s Petrom Fussom o jeho výstave „Achtung!“

RE: A jsme opět u toho

govind 195.?.?.?

Víte pane Hestroyi, ve filmu Matrix, když spolu stáli na křižovatce plné lidí proudících všemi směry, říkal(myslím)Morpheus Neovi: "Všichni kdo jsou napojeni na systém jsou potencionální agenti." Jestli jste film viděl, vzpomenete si na scény, kdy "občan" (napojený) uviděl někoho z "odpojených" a během chvilky se proměnil na agenta a začal ho(je) pronásledovat.
Domnívám se, že všichni kdo jsou dnes na systému závislí (resp.nesnaží se být nezávislí) jsou potencionálními agenty a půjdou proti nám.
Nejde jenom o Židy. Jde o jedince, kteří se klepou strachem z neznáma. Strachem z toho, že by mohli ztratit pevnou půdu pod nohama. Když jim ukážete něco faktů, zboříte jim jejich svět a jejich svět je jejich život. A když jim někdo sáhne na život - budou bojovat na život a na smrt a nezastaví se před ničím...

190587

Vladimíre, tolik optimizmu v poslední větě...
Nebojte, jednota funguje v rovnováze a tohle všechno je její součástí. Není nic mimo ni. Není ani nic jiného.

Však to světlo zase brzy uvidíte..

192031

28.05.2009 18:13

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

govind 84.?.?.?

Tak, tak.
xman se od začátku diskuze jen tak zahříval, níže se však nezdráhal urážet diskutujícího. viz jeho odpověď na příspěvek 192188.

Tam kde dostane otázku, si vybere, na kterou odpoví, pokud tedy vůbec..

Podivuhodné je, že odplata Paroubackovi za czechtek (a že jsem tam byl a viděl to) se dostavila před volbami, až v r.2009, do kterých jde ODS spojená s mnoha skandály a myslím si, že tak jako rozpadlí Havlovi zelení a odešlí Kalousek a kníže Černovrch čekají na zázrak a bojí se, protože oranžoví jsou dost vidět a nešli tak daleko s pomlouvačnou kampaní jako ODS. (např.zneužitý Töpfer).

Skromě se domnívám, že by šanci mohly mít menší strany, které se snaží používat rozum. Mohu vzpomenout současné názory Daniela Solise...

..ale to jsem odbočil

Urputná snaha xmana o obhajobu, že to není v režii ODS a vyhýbání se odpovědím, jak to že se neléčí amnézie svinstev, které páchají Topolouš, Íčko a jemu podobní je pro mě jasná.
Jako 1+1.

192216

28.05.2009 18:21

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

govind 84.?.?.?

Souhlasím s vaší spekulací.

Sir Humphrey by jistě řekl:
Čistě hypoteticky, ale opravdu jenom hypoteticky, by to možné být mohlo.

[velký smích]

192217

28.05.2009 19:45

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

govind 84.?.?.?

Budu ti tedy taky tykat, když na to jdeš takhle zvostra.

Všechno mi jasný neni. Kéž by bylo [smích]
Víš, nemám rád, když mi někdo říká, co mám, nebo nemám dělat.
Ale abys neměl pocit, že tě beru šmahem, občas o Facebooku uvažuju kvůli ženskejm, tak třeba někdy..

Otázku ti položil wilonix.
Pro tebe: "Tak mi vysvětlete proč se Facebook neúčastnil jediné akce ostatních politických stran - přestože i Bursík, Čuněk, Topolánek a další si svou dávku nepochybně zaslouží. Jen a pouze mítinky na kterých je pan Paroubek ???"

Nechtěl jsem po tobě, abys nechodil volit. Ale když už, tak jdi a vol nějakou malou stranu, třeba DSZ, nebo třeba přemýšlej, jestli ti, kteří jsou vidět u moci opravdu vládnou. Hezky to níže shrnul Maut.

Občanku mi neposílej, neb kdyby tě lustrovali Pomáhající a Chránící, dostal bys pokutu, že u sebe nemáš občanský průkaz.
Nechci tě lustrovat.
Ikdyž napadlo mě, když jsem tě tak četl, než jsem reagoval, kolik ti asi bude. Tipnul sem si, že asi budeš ročník, jako první čísla tvojí IP.

192224

29.05.2009 00:26

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

govind 84.?.?.?

ad1 Beru to a ten Fbook vyzkouším, ať vím, proč je to takovej hit [mrknutí jedním okem]

ad2 Zaráží mě nečinnost policie při zjevném porušování zákona. Zkouším si představit tohle divadlo na mítinku ODS, že by policie nechala svýho Íčka takhle zadělat vajíčky. Možná byste ale spíš než od poldů dostali nakládačku od ODS fans.

ad3 Zdá se mi, že v DSZ jsou všichni běloši [mrknutí jedním okem] Ten ekoterorizmus je dost obecný pojem. Ale jak jsi napsal, zřejmě volit nepůjdeš vůbec.

ad4 Nepostřehl. Pořád žiju v tom, že bych měl OP u sebe mít. Dokázal bys mě poučit ?

ad5 Když už byla zmíněna ta lustrace, vyjevil jsem svůj myšlenkový tok, který jsem si při její zmínce s ní spojil. Nevím, kolik ti je a ani nehádám. Četl jsem tě a když viděl IP, představil jsem si na chvilku, že by to mohl být místo IP rok narození [mrknutí jedním okem]
S úměrou souhlasím. S tím věkem se pojí pouze možný čas na získávání zkušeností, tzn. že tolik zkušeností kolik mám ve třiceti, jsem ve dvaceti neměl [smích]
Podle mě také ani tak nejde o inteligenci jako takovou, ale spíš o moudrost - o aplikaci inteligence, nasměrování a způsob jejího použití.

Mimochodem ti přeju spoustu úspěchů ve zkouškovém období.

192254

29.05.2009 00:48

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

govind 84.?.?.?

Orwellův román byl dokončen v r. 1949 - Wikipedie.

"Jistě pane ministře" je z roku 1980.

Oboje je nadčasové, bohužel stále aktuální.

192255

29.05.2009 23:37

Vzhůru do vaječné revoluce!

RE: Vajdření z Facebooku3

govind 84.?.?.?

Knihu vydalo nakladatelství Secker and Warburg a to druhé jméno mě praštilo do očí..
Také jsem o tom přemýšlel.

V "hlavním proudu" je vždycky kus pravdy, poloravdy a lži. A je složité vybírat, ale jde.
Třeba filmová trilogie Matrix a červená a modrá pilulka - to je pro mě symbolikou toho co tu je.

Víte, myslím, že tajemství velmi dobře ochráníte tak, že před tím, než ho prozradíte, pozměníte jeho význam. Veškeré pokusy o dešifrování smetete jako spekulace, sám nějakou spekulaci skrytě přihodíte a je hotovo.

192335

11.06.2009 11:04

Nejprve si přišli pro „nacisty“...

RE: Niemöller,

govind 195.?.?.?

Paroubek je světskej [smích]

193062

09.07.2009 11:59

Zlověstné místo - Astana

govind

govind 84.?.?.?

Vladimíre, věř a víra tvá tě uzdraví.
Budete-li věřit v úspěch voldemortů (ať už jsou skuteční, nebo ne), svoji vírou se přičiníte, aby uspěli.
Věřím, že neuspějí. A moje pravda je mojí realitou.
Zvolte si také tu svoji.
Ale s vědomím, že co si vytvořím, to budu mít.

195234

09.07.2009 16:57

Zlověstné místo - Astana

RE: govind

govind 84.?.?.?

[velký smích]
Pobavil jste mě, pane Hestroyi.
To co popisujete, je ale ignorace.

Říkám jen, že to, na co usilovně myslím, to si k sobě také přitáhnu.

Jeden z mnoha pohledů.

195261

06.08.2009 15:06

CIA a Mossad propagují v severním Iráku hlásání evangelia

Nebojte se, není čeho...

govind 195.?.?.?

Asi to bude znít dosti duchovně, ale i tak se nenechte odradit a zkuste přemýšlet.

V bibli stojí psáno, že na počátku bylo slovo. Podle mě na počátku byla myšlenka. Myšlenka předchází slovu a je počátkem veškeré reality, kterou známe a vnímáme.
Jsme to my, kdo rozhodujeme, jak ji budeme vnímat. Jistě jste si všimli, že jeden den může být všechno "nahovno" ale druhý den vás to vůbec nevzrušuje, ale naopak to vidíte pozitivně. Ano, jsme to my kdo určuje naše rozhodnutí a jaký bude svět kolem nás.

Já se rozhodl, že ať snaží jak chtějí, nevyjde jim to. Vím to. Cítím to. Stejně jako mnoho z vás ví a cítí, jak NWO roste a defaktu tady už je. Je to pravda, ale i lež. Pravda je to pro toho, kdo se rozhodl, že výhře NWO uvěří. Lež např. pro mě, protože myslím na prohru NWO a věřím, že jim to nevyjde.
A protože na to myslím a věřím tomu, proto je to také pro mě pravda. Zjedodušeně: "čemu věřím - to je pravda" (zapátrejte ve své paměti, je-li to jinak)

Teď už jen záleží, kolik bude těch kdo věří, že NWO vyhraje a dosáhne svého cíle a těch, kteří o NWO ví, že prohraje.

Proč myslíte, že koluje netem tolik podrobných scénářů o NWO ? Není vám divné, že o tom tolik můžeme vědět?
Chtějí, abychom ho my sami strachem z něj vytvořili. NWO neleží někde ve skladu připraven na implementaci. Jsme to my, kdo ho implementujeme a určujeme, jak bude vypadat.

Za sebe hlásím: " Vše dopadne ku prospěchu nás, ti kdo jsou proti existenci budou smeteni světlem." Najděte odvahu a přidejte se také. Změňte svoje myšlenky a změňte svět.

197334

13.08.2009 12:30

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: jen poznamka k uvodu...

govind 84.?.?.?

Vstávání poosmé po sedmém pádu by platilo v případě, že ležení je výchozí stav a vy byste nejdříve musel po sedmém pádu poosmé vstát, abyste mohl poosmé upadnout. Pak by rizikem nebyl pád (ten by byl návratem do klidové polohy) ale spíše vstyk.

Vycházím ale z toho, že před pádem stojíte a rizikem je právě ten pád. Výchozím stavem je tedy vzpřímené stání (což vlastně umožňuje upadnout). [smích]

Vladimíre, když poprvé upadnu, tak pak také poprvé vstanu.
Podle mojí logiky nejdříve padám a pak vstávám.

Nedejte na to, co se říká.

197819

13.08.2009 12:38

Jak jsem se seznamoval přes inzerát

RE: jen poznamka k uvodu...

govind 84.?.?.?

Ještě mi napadá, jestli měl ladaaaa těmi sedmými a osmými na mysli časové úseky, pak by to platilo [mrknutí jedním okem]

Po sedmé upadni (např. v 19:07) po osmé vstaň (např. 20:15).
Tady by akorát při dogmaitckém dodržování hrozilo riziko, že budete muset počkat se vstáváním na 20:00:01, ať už upadnete v 19:00:01, nebo ve 20:13 [mrknutí jedním okem]

[velký smích]

197820

10.09.2009 20:55

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

RE: Drahý Stworo...

govind 84.?.?.?

Mirčo,
snad byste nechtěl měřit každému jiným metrem ?

I kdybyste měl pravdu, vysvětlete mi prosím, kolik nenávistných a prolhaných drben byste ještě nechal odsoudit. Kolik nových soudců by mělo obléknout talár? Myslím, že málo by jich asi nebylo. A nás by to stálo tolik, že bychom se pak mohli pást na louce.
Pokud budeme soudit lidi za překlad textu a jeho uveřejnění na webu, nemůžeme to nazývat demokracie. Anebo to tak nazývejme, ale pak je to perverzní.

Mirčo, vesmírné zákony se vztahují na každého, pozemské jen na někoho. Myslete na to až zase budete oslavovat pádnost zákona, nebo třeba pomáhat lidstvu.

200069

04.10.2009 14:14

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

Snad vás už také voldemorti

govind 84.?.?.?

nenakazili, Vladimíre [mrknutí jedním okem] Článek je velmi pesimistický.

Vidím to takhle: Pokud se ÚS odmítne další stížností zabývat, Klaus podle mě nepodepíše - bude mít argument: ÚS nezjistil, zda koliduje s ústvaou, či ne.

Pokud ÚS LS projedná, buďto potvrdí obavy o neústavnosti - pak Klaus nepodepíše, anebo nepotvrdí, pak ale bude zdůvodnění tak krkolomné a za tak dlouhou dobu, že mezitím možná proběhne referendum v UK a rozsvítí se i dalším a díky další rozmělněnosti a nekonzistenci vykonstruovaného ANO, Klaus stejně nepodepíše.

Moc si přeji, abych se strefil [mrknutí jedním okem]

201619

05.10.2009 17:06

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Prehnané obavy?

govind 195.?.?.?

Zdravím Fillo, nikdy jsem takhle o sobě nepřemýšlel [smích]

Jenže, to že tu vizi mám, stačí pouze k tomu, abych mohl nakazit jiné, že tu vizi mohou také stvořit.
Pokud by ji měli jen následovat, nikdy nevyrostou a nebudou tu vizi žít.

"Která dovolí lidem se nadechnout a osvobodit se z otroctví."

Nikdo, kromě vás to nezpůsobí. Nikdo jiný, než vy, vám to dovolit nemůže.

"Ten někdo by to, co říká, potvrzoval svým vlastním životem."

Tím by se zrodil počátek nového systému, nového náboženství, neboť systémy jsou vždy vystavěny jen na konzistentních myšlenkách.

Ten, kterého hledáte, je neuchopitelný, nekonzistentí ve svých názorech, nepředvítelný a viděno myslí dnešního "obyčejného" člověka, je to pomatenec, šílenec a šarlatán.

Vím, jak to myslíte, ale takového člověka nehledejte venku, hledejte ho v sobě. A až se jím stanete, našla jste ho.
Podle mě jiný způsob není.

A pak se bude obroda opravdu dařit lépe [smích]

201779

05.10.2009 19:44

Irové: tak jsme vám to pro*$#li

RE: Patříš k nim, že?

govind 84.?.?.?

Václave Klausi, podezřívám vás, že chodíte diksutovat na Zvědavce, ale nechcete, aby se vědělo, že jste to vy !

201797

08.10.2009 18:26

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Česká státnost!?

govind 84.?.?.?

Peťo, ti naši pitomci by neměli mít vůbec žádné pravomoci, ale myslím jimi konkrétní osoby.
Nesouhlasím s vámi v tom, že by bylo vhodné, aby o nás rozhodovali Němci, Francouzi a jiní.
Nebo snad znáte historickou událost, kdy některému ze jmenovaných národů nebyl osud Čechů lhostejný ? Já ne, bylo to totiž naopak.

Ten, který si neváží vlastní svobody, ten jí také není hoden.

202029

08.10.2009 18:52

Disidentská rodina proti české státnosti. Kdo zastaví Havla, Uhla, Urbana?

RE: Když už jsme u toho Rychetského a Ústavního Soudu...

govind 84.?.?.?

leo, díky za link, zajímavé vystoupení.

Myšlenka o ČR jako něčí "oáze" mě také napadla, v souvislosti s pevností kurzu české Koruny, ale takhle podrobně jsem nad tím nepřemýšlel.

Zajímavý pohled.

202031

15.10.2009 13:13

Váleční zločinci se stávají rozhodčími ve věcech práva

RE: Ale

govind 195.?.?.?

Pod to se podepisuji.
Již se nějakou dobu snažím panu Stworovi podobné myšlenky psát do diskuzí.

Projev emoce, v mém případě totální nasranosti, která probudí ze spánku je potřebný, ale je to jen jeden ze stupínků.
Nenávist pomůže se vymezit, ale pak je již kontraproduktivní ji používat. Ve chvíli kdy je vykrystalizováno, je třeba začít pracovat hlavou, VĚDOMĚ myslet a utvářet svými mylšenkami realitu.
Již jsem také psal odpověď panu hestroyovi, že by se ale tento přístup neměl zaměňovat s pasivitou a nicneděláním.

202547

05.11.2009 10:15

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Schovat to lidem na očích

govind 195.?.?.?

IBM jisté plány má:

http://www.ibm.com/ibm/ideasfromibm/cz/cs/smarterplanet/index.shtml

204202

05.11.2009 13:59

Vnitřní dokument IBM zdůrazňuje 100% jistotu plánované pandemie

RE: Schovat to lidem na očích

govind 195.?.?.?

Jenže, Same, nejde jen o zdravotní péči.
Otevřte si link a podívejte se.

Tady je další, výmluvnější:
http://www-05.ibm.com/cz/ideasfromibm/rfid/

Vše se dá využít, ale také zneužít.

204215

10.12.2009 22:28

Osvobozen!

Tleskejte, nejásejte

govind 84.?.?.?

Zdravím Vás pane Stworo,
podělím se s vlastní zkušeností.
Také jsem byl souzen a první rozsudek zněl pro mě velmi dobře. Jenže státní zástupce se odvolal a pak bylo velmi šokující slyšet z úst stejného předsedy soudu 2 různé rozsudky. Po vynesení prvního rozsudku: "Čin kladený za vinu obžalobou není činem trestným", vynesl po příkazu soudu vyšší instance výrok nový: "Čin kladený za vinu obžalovanému je trestným činem".


Počítejte také s touto variantou.

206729

16.12.2009 10:34

Ateistický národ v banánové republice

RE: 1948

govind 195.?.?.?

Díky za mapky pane insidere.
Je na nich evidentní ta úměra - tam kde málo věří v boha, více věří v osobní životní sílu a naopak.

Vnímám to tak, že víra v boha je jaksi neodpovědná, protože vše má v moci bůh a já to nemohu ovlivnit. Naopak při víře ve svojí osobní vnitřní sílu se jedná právě o převzetí zodpovědnosti za svůj život a nemožnost za úspěchy(neúspěchy) vinit někoho jiného (Bože, proč ?)

Náboženství lidem bere sílu žít život odpovědně a podstrkuje jim jako náhražku všemohoucího, který všechno vidí, slyší a který pak taky nakonec všechny, kteří před ním nebyli dostatečně připosraně předkloněni, po zásluze potrestá.
Bůh podle mě existuje jako vlastnost, kvalita. Ne jako bytost se vzhledem člověka.

Přeci, je-li to Bůh, tak už z pricipu by měl vypadat jinak než lidé, je to přeci Bůh a ne člověk. [smích]

207132

02.01.2010 18:39

Jaký byl rok 2009? Co nás čeká?

RE: Krucinál, vzmužte se!

govind 84.?.?.?

Ano, Strigo.
Stačilo by se na pár týdnů vzdát kariéry, dovolené u moře a starat se jen o to, kde přespat, co dát do pusy a koho obejmout.
Pak by neměli koho ovládat a stačilo by počkat, až z nervozity začnou sekat chyby jednu zadruhou, jež by uspíšily odhrnutí opony.

Vidím cestu v decentalizaci, v soběstačných komunách, společenstvích vzájemně se snášejících lidí.

Chce to odvahu.

A ještě zpráva pro pana Stworu:

Nebojte se, zlo nezvítězí. Vím to. Stejně jako to, že nezvítězí dobro.

Vše zůstane v rovnováze.

208640

20.11.2010 13:51

USA - HOMOSEXUÁLI vychovávajú zo svojich detí homosexuálov - tvrdí ŠTÚDIA

Něco málo k homosexualitě

govind 81.?.?.?

Můj názor je takový: Sex samotný je je prožitek stavu bezmyšlenkovistosti. Při sexu nejde přemýšlet. Sex lze prožít. Sex přenesný do hlavy (mysli) je sexualita. A sexualita může být různorodá. Někoho vzrušují mladý hubený holky, někoho pořádně macatý maminy, někoho mrtvá zvířata... Je to program (schéma) v hlavě (mysli).
Homosexualita je sex přenesný do mysli s preferencí osob stejného pohlaví.
Mysl lze programovat.
Homosexulaita není vrozená.

232724

01.04.2011 13:34

Sčítat či nesčítat?

RE: neco k problematice ze Stredozeme

govind 195.?.?.?

[chechtot]
Doporučuju ke shlédnutí

240887

02.05.2011 14:54

Tak nám zabili Osamu, paní Millerová

erichu,

govind 195.?.?.?

kéž by spolu ty záležitosti nesouvisely.
Ale jsou to psychopati par excellence, takže, nikdy neříkej nikdy...
Nadruhou stranu...existence ví co dělá [smích]
NO FEAR !

243089

04.05.2011 11:45

Jsme otupělí zlem

RE: největší rachota

govind 195.?.?.?

vidím to také tak [smích]

243335

27.10.2011 11:07

A co dál, Stworo?

co dál ?

govind 81.?.?.?

Vladimíre, už to tu myslím někdo napsal.
S ČR tento web nemá nic společného a Vy jste udělal blbost, že jste s nimi na tuhle hru přistoupil. Tím jste dal najevo, že vlastně nevíte, zda jste něco spáchal, či ne. Rovnou to mělo být:
"Server je v USA a já jsem článek přeložil jako kanadský občan. Howgh"

256070

24.10.2012 12:31

Z japonského blogera českým prezidentem?

Vladimíre

govind 37.?.?.?

vy se pořád k někomu přikláníte.
Tu Klaus, tu Okamura...

Co se takhle zkusit nepřiklánět, neodklánět, atp. ale stát rovně ?
Sám za sebe.

277727

26.10.2012 13:20

Tomio Rocky Okamura: chráněnec kmotrů nebo užitečný pitomec?

Vladimíre, kdo jste,

govind 184.?.?.?

že se chystáte vynést konečný rozsudek nad Okamurou ?

277876

09.11.2012 14:27

Jak na ně

tajemství

govind 67.?.?.?

To jsou jenom zajímavý řeči. Autor nám radí abychom se zbavili všeho, nejlépe i svého EGA. To se nepovedlo ani Budhovi, na druhou stranu je pravda, že EGA se zbavíme smrtí, což je uvedeno v závěru článku. Bravó!

lesove, TY jsi ego. Jak se jej pak tedy můžeš zbavit ? To je jako chtít sníst svojí vlastní hlavu.
Budhovi se nepovedlo zbavit se ega, prostě jen došlo k pochopení toho co ego je a odkud se bere. ..

278790

10.01.2013 17:48

A vy jste náčelník Papuánců?

je povinný

govind 37.?.?.?

"Podívejte se na fotky. Opravdu chcete, aby nás toto myšlenkově nevýrazné počmárané COSI reprezentovalo v zahraničí?"

Lidskou bytost nazýváte "nevýrazné počmárané COSI"

Kdo jste ?

Spíš ale: "Vláďo, kým se to snažíš být ?"

[bliji]

282015

19.03.2015 11:32

Házení rajčat na Zemana je OK, na amerického vojáka nikoliv!

RE: Neuvěřitelný !

govind 146.?.?.?

Hele ty dualisto, identifikuju se se svym srdcem a posloucham jeho hlas. Protoze at si vyberes Ivana, nebo Johna, vyjde to nastejno.

329437

16.06.2015 18:27

Revitalizace Zvědavce

Shrnutí

govind 95.?.?.?

Vláďo, když to shrnu:
- jsme jinde
- několika čtenářům se šedivá nelíbí
- vám začíná šedivá lézt krkem

Neberte to jako útok, ale...
- měl byste napsat kolik čtenářů z celkového počtu se ozvalo..
- měl byste se čtenářů v anketě na změnu zeptat a podle toho se zařídit.. vždyť to provozujete právě pro vaše čtenáře, nebo ne ? [mrknutí jedním okem]

Subjektivně: tleskám vašemu citu pro barevnost tohoto webu a myslím si že byste barvy měnit neměl. Vezmu-li to pocitově, tento web na mě - pocitem z barev - působí jako jeden z nejlepších, ne-li, vubec nejlepší.

334828

26.06.2015 13:15

Opět předmětem vlídného zájmu tajné policie

With grace

govind 146.?.?.?

Jak to rici, abyste se neurazil: Pane Stwora, vy jste pako.
Slusne jste mel oznamit, ze si spletl dobu a mel ho vyhodit. Dokud neprijde obalka s pruhem, zapomente ze existuji. Zvednete hlavu a hrajte to s trochou dustojnosti. Life is just a ride...

335517

18.02.2016 07:40

Jak mi Putin zkazil šuk

Vyřešte si ty ženský

govind 81.?.?.?

Viděli jste se hodinu a byli spolu na obědě !
"Na partnerství to z mé strany nevypadá."
Vždyť z toho jejího vyjádření je naprosto jasné, že je to mimoňka.

Copak se můžu něčím partnerem stát tak že si řeknu že jím budu, když druhý bude souhlasit ?
Partnerství je něco, co se rodí delší dobu a staví se na základech důvěry...

Mohl sis zašukat, ale to musíš zašpuntovat žaludek a naladit se na ní a ne s ní rozebírat Putina.

345680

14.03.2016 19:20

Sexuální výchova dětí na Slovensku

to nejdůležitější

govind 81.?.?.?

je podle mě v samém závěru - 3. obrázek od konce.

"Ludia súložia vtedy, keď sa milujú."

Dítěti zůstane v hlavě závěr, že když dva šukají, nutně se musí milovat.
Víme, že ne vždy to tak je [mrknutí jedním okem]

Když už, tak by tam mělo být: "Keď sa ludia milujú, vtedy aj súložia."

346803

Káva pro Zvědavce

74

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 148 čtenářů částkou 25 993 korun, což je 74 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Občané města Jeseníku proti 5G sítím28.05.20 17:13 Česká republika 7

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 7

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 2

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 8

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 7

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Měnové kurzy

USD
24,36 Kč
Euro
27,01 Kč
Libra
30,03 Kč
Kanadský dolar
17,68 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
25,29 Kč
100 japonských jenů
22,68 Kč
Čínský juan
3,41 Kč
Polský zloty
6,06 Kč
100 maď. forintů
7,73 Kč
Ukrajinská hřivna
0,91 Kč
100 rublů
34,50 Kč
1 unce (31,1g) zlata
41 892,76 Kč
1 unce stříbra
424,37 Kč
Bitcoin
231 855,44 Kč

Poslední aktualizace: 29.5.2020 06:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 300 296