Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Saša

Nalezeno 1860 příspěveků, 110 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

02.05.2009 04:57

Lékaři podávají mrazivá svědectví o zvěrstvech v Gaze

RE: Nadřazená rasa vládne nejen Palestině

Saša 74.?.?.?

>1. Dotyčná dáma je Číňanka

Pergille zase se Vám podařilo rasisticky zaperlit. Není věrohodná, šikmé oči vidí jinak, že? Bílý John Dugard z OSN se Vám jistě také nelíbil a americký žid prof. Richard Falk rovněž z OSN už vůbec ne. Chce to holt nacistické rasisty, že? Gaza je pod Izraelským protektorátem, rozumějte „ochranou“, což je výsměch světu. Jediné ztráty, které při napadení Gazy Izraelem ta „hrdinná“ armáda utrpěla byly vlastní z přestřelky mezi sebou v krvelačném zápalu zabíjení.

>Do té Číny se ovšem reportéři a kameramani nedostanou.

Snadněji než do Gazy a nestřílí na ně jako IDF (nejméně jeden Reuter kameraman byl zastřelen spolu s přihlížejícími dětmi).

190116

02.05.2009 19:24

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: WHO.CZ - podezřelých 84 úmrtí/novináři neumí číst!

Saša 74.?.?.?

Musíte číst opatrně na WHO.cz psali: „1455 vyšetřovaných případů odpovídá současným symptomům připisovaným tomuto viru, z těchto 84 zemřelo
• USA – ke dni 26. 4. bylo laboratorně potvrzeno 20 případů prasečí chřipky”


Všichni včetně zemřelých byli pouze podezřelí z prasečí chřipky (H1N1). Podezření se nepotvrdilo a dnes (2.5.09) vydávají prohlášení: 16 úmrtí v Mexiku a jeden případ v USA (to je ale také Mexičana).
V Mexiku je dle WHO 397 potvrzených případů onemocnění. V US 141. V ostatních státech nikde nikdo na to nezemřel (což se mně zdá až divné, na chřipku se sice zřídka, ale umírá!)
Nalepím tu jejich statistiku z „ostatních“ zemí potvrzených případů s žádným úmrtím: Austria (1), Canada (34), China, Hong Kong Special Administrative Region (1), Denmark (1), France (1), Germany (4), Israel (2), Netherlands (1), New Zealand (4), Republic of Korea (1), Spain (13), Switzerland (1) and the United Kingdom (13).

Co je děsivé a nechápu, proč doporučují omezení cestování včetně uzavření hranic!? Do dnes všechny předcházející chřipky měly za následek větší čísla „výjimečných“ úmrtí.

190178

02.05.2009 23:19

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Něco pro zasmátí

Saša 74.?.?.?

To je, jak chudák první vepř chytil chřipku.
Neslintejte na prasata.

Vepřová chřipka by zněla daleko méně nebezpečně, i když sviňska je jistě každá.

Jinými slovy, zprávy a panika z této chřipky je vepřová.

WHO vydala dnes (2. května) již druhý a v pořadí desátý „update“ a ten se liší nepatrně od předchozího vyšším číslem potvrzených onemocnění v Mexiku (397 případů). Nedoporučují žádné cestovní omezení nebo uzavření hranic.

V článku BBC z prvního května vysvětlují, že H1N1 je mírný kmen/druh chřipky, jeho další mutace je stejně pravděpodobná jako každé jiné chřipky nebo menší.

190196

02.05.2009 23:31

Média šíří poplašné zprávy úmyslně

RE: Ron Paul

Saša 74.?.?.?

Senátor (a nepohodlný bývalý kandidát na presidenta USA) Ron Paul je lékař a mezi jiným říká, v USA máme přes 13000 případů tuberkulózy a loni na ni zemřelo 690 osob, proč ta hysterie s chřipkou?

190197

04.05.2009 09:52

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Je to možné?

Saša 74.?.?.?

Věta: Vláda je rozhodnutá prosadit legislativu, která kriminalizuje politicky korektní anekdoty s maximálním trestem až sedm let vězení. V originále zní politically incorrect, politicky nekorektní anekdoty.

Velká Británie byla již před dávnými lety známa komicky archaickými zákony, které byly sice většinou ignorovány, ale teprve ke konci minulého století se jich začala postupně zbavovat a nahrazovat je novými často stejně pomatenými.
odkaz zde a zde. Nové zákony dnes jsou méně komické a díky horlivým minoritám více nebezpečné. Není to jen Británie, jak na jedné straně starší úsměvné, tak na druhé straně nové nesmyslné zákony potlačující základní lidská práva jsou prosazována.

Z těch stále platných a starších si beztrestně a kritiky snad smíme dělat legraci. Mám fotografii z Texasu u cedule Consumption of alcohol while driving prohibited in city limits. Pití alkoholu při řízení zakázáno v obvodu města. Městský zákon číslo 18208 V celé Americe je pití alkoholu zakázáno dodnes a tak za tou cedulí se proviníte hned 2x. V některých provinciích Kanady bylo nebo možná stále je zakázáno jezdit na kole (tj. bicyklu) bez státní poznávací značky…atd….

190294

04.05.2009 10:33

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Brick Top

Saša 74.?.?.?

>rozdílu mezi Čechem a Anglánem - Čech chápe, že zákony
>jsou tu od toho aby se porušovaly, zatímco Anglán bude
>tradičně dodržovat sebevětší blbost kterou mu nadřízení
>přikážou, i kdyby se jednalo o direktívu nařizující mezi
>12 a 13 hodinou skákat na levé noze.

Jo, možné je všechno, v Kanadě se na fotografii na pas nesmíte usmívat a to platí i pro nemluvňata, která musí mít pas! Nevím jak je to s nekorektními anekdotami, to záleží především na tom, o které etnikum se jedná! Co mě nejvíc bere v Americe a Anglii je, že policajt je vážený člověk, asi podle platu – inteligence nerozhoduje. Dámy a pánové je po srandě! Dělat si legraci z autority, no to přece nejde. Švejk by to dnes měl těžké, určitě by nelétal letadlem..

190296

04.05.2009 10:55

Ideopolicie v Británii ukazuje svaly

RE: Zatím jim to vychází

Saša 74.?.?.?

> toulat po barech a pít alkohol, což rozhodně schvaluji

V řadě zemí mladiství do 18ti nebo dokonce do 21 let nesmí ani shlédnout v obchodě nebo restauraci lahev alkoholu nebo krabičku cigaret. V několika nesmí ani souložit a vážně si myslíte, že nepijí, nekouří, nesouloží a často nejsou na tvrdých drogách? Chlapče mýlíte se, ani nejtvrdší tresty je neodradí, možná naopak. Věk v dospívání je ponejvíce revoluční a jisté vrstvy populace vždy mohou vše.

190297

08.05.2009 05:25

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Hloupost.

Saša 74.?.?.?

>Opravdu nevidím důvod proč někoho nechat přednášet nesmyslné projevy, které mají za cíl jedině vyvolávat bouřlivé emoce

Vy byste tedy zakázal všechny projevy nebo snad jen svobodu slova a myšlenky, která je nepohodlná vládě dne?

Je možné, že Vy rozhodujete co je nesmyslné?

Prozraďte, která víra, náboženský směr?

Politická strana?

Máme snad věřit pouze knize Y'hoshua Deuteronomy 20:16-18 kde Bůh nařizuje zabití všeho, co dýchá včetně žen a dětí? (V angličtině Book of Joshua a pouze příklad zcela legálně přednášených a studovaných textů.)

V jiném příspěvku argumentujete obranou proti pomluvě. Všichni se vzájemně pomlouvají, ti silnější a u vesla bývají hlasitější. On je rozdíl mezi hypotézou a falešným udáním s úmyslem ublížit. Oboje je nutné obhájit, ale i ta obhajoba může být poplatná těm hlasitějším.

190647

08.05.2009 05:59

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Hloupost.

Saša 74.?.?.?

Všichni se vzájemně pomlouvají, ti silnější a u vesla bývají hlasitější. On je rozdíl mezi hypotézou a falešným udáním s úmyslem ublížit. Oboje je nutné obhájit, ale i ta obhajoba může být poplatná těm hlasitějším. Jak se říká, pokud se o někom/něčem ještě mluví je to dobré. Dokonce reklama. Očerňování se vyvrátit sice nedá, ale ani to není nutné, pokud to není jediná hlásná trouba a zákon nám nenařizuje tomu věřit. Jen očividná lež musí mít podporu zákona.

190648

08.05.2009 18:07

Vláda táhne do boje proti extremismu

RE: Hloupost.

Saša 74.?.?.?

>>Všichni se vzájemně pomlouvají
>
>Mluv za sebe, ano?

Pane Nevím, pro podobné reakce má angličtina příhodný výraz – smartass answer. [chechtot] Vy byste běžel na bonzárnu, že? [chechtot] Chcete snad středověk, ukřižovat, upálit? To se může obrátit i proti Vám.

190684

05.06.2009 10:36

Nikdy se nevzdávat

RE: ???? Tak utrpení je škola života....

Saša 74.?.?.?

>Zkuste se zeptat kteréhokoliv chovatele,

Článek naštěstí není o chovatelích. Z hlediska chovatele je třínohý pes především neprodejný a konec konců ani přecitlivělý chovatel pro něj nenajde umístnění a odpověď je tedy jasná. Víme tedy, že majitel nebyl chovatel a neuměl zabíjet a to není ještě nijak děsivá skutečnost, vše živé chce žít, přičemž smrt je jen otázkou času. Jak víme a čteme v článku, pes je nesmírně adaptivní a s vadou se vyrovná. Našel se člověk, který se nejen o zmrzačeného psa postaral, ale měl z něj i radost. Paní Strigo, nikdy jste neprožila dilema, kdy je čas nechat psa utratit? Vždy pro klid naší duše si vykládáme, jak zvíře trpí, ale ve skutečnosti ono je s námi šťastné a dokonce chce žít. Často si etické rozhodnutí přizpůsobíme našemu pohodlí.

O kocourovi paní Jarmily: kočka je noční zvíře a utratila byste dědečka jen proto, že mívá zácpu a straší v noci?

Dříve v diskuzi píšete „Jděte se podívat do hospiců, do domovů dochodců, jak by hlasovali lidé s bolestmi, s vyhaslým životním elánem”… Po celoživotní zkušenosti zaměstnání ve špitále si s Vámi dovolím nesouhlasit. O lidech s astmatem již ani nemluvě. Někdy si přivolají záchvat pouhou myšlenkou, strachem ze záchvatu. Tuším, že žijete v Kanadě a předpokládám tedy, že jste byla poučena při záchvatu zpomalit výdech a když nepomůže sprej volat sanitku - záchvat je skutečný.

192704

05.06.2009 18:40

Nikdy se nevzdávat

RE: ???? Tak utrpení je škola života....

Saša 74.?.?.?

Skoro dvacet let jsme měli dvě siamské kočky. Po dobu dovolené nám je hlídal přítel a stěžoval si na obdobný problém. Kocour prospal většinu dne a v noci chodil a jódloval. Zlomyslný přítel zase na oplátku budil kocoura přes den s mylnou představou, že bude pak spát v noci. Pravděpodobnou příčinou možná bylo, že nemohl spát na polštáři otočen ještě ke všemu ke mně zadkem. Přemýšlel bych, jestli se v domácnosti něco nezměnilo a co může kocourovi chybět. Uklidil bych žrádlo přes den a dal mu ho k dispozici až večer a přes noc. Dokonce bych se šel podívat, jestli je bedýnka čistá atp.

192730

14.06.2009 07:53

Americká akademie environmentální medicíny požaduje okamžitý zákaz všech GM potravin

RE: česká řeč a chyba překladu

Saša 74.?.?.?

Drahý Čechomile, někteří tvorové, když nejsou ve při jak Vy, tak jsou vepři? Psi naštěstí nejsou lidé, jinak by se neříkalo „čím více poznávám lidi, tím raději mám psy“ . Mám lidi a psy rád a je to jen nevšední pohled víry, že homo sapiens do říše zvířat nepatří. Nejen zvířata, ale i naděje umírá poslední. Lneme svůj k svému a tak také vznikla subkultura ismů a všechny ještě nevychcípaly. Lidé jsou chytří a jednou bohužel, na tu chytrost lidstvo také vymře. Ostatní živočišné druhy vymírají sice nejen naší zásluhou, ale zřídka svojí vlastní. Pokud se necítíte „na chcípnutí“ tak byste mohl pochopit, že ve výrazu je pouze emocionální rozdíl, ale výsledek pro vše živé je naprosto stejný. Většinou si vážíme savců více než hmyzu a tak nechápu tu pomatenou subkulturu touhy býti včeličkou.

193257

22.06.2009 16:25

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Co to ma bejt?

Saša 74.?.?.?

> s hnědým sáčkem v rukou, ve kterém mají láhev kořalky nebo plechovku piva. Ale zkuste to vyndat! Za to vás můžou sebrat

Zákony se po spojených státech nepatrně liší, většinou nesmíte být viděn s alkoholickým nápojem na veřejnosti a to ani na vlastním pozemku. Jsou čestné výjimky, kde je alkohol tolerován , jinde zase o to přísněji zakázán. Obdobně je tomu s tím jak „mravně“ musíte být oblečen; ve World of Disney bude i muž napomínán za rozepnutou košili při běžné letní teplotě 35°C. Samozřejmě v některých drahých restauracích bez oken se alkohol konzumuje a prodává. Je to velké pokrytectví, většinou pokud je alkohol uschován tak to projde, ovšem policajt se může zeptat, co máte v tom hnědém sáčku.

193819

23.06.2009 05:52

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

Saša 74.?.?.?

Blbnete pane Pražák, podobně jak spolek dementů vidíte růžovými brýlemi jen to, co chcete vidět. Žiji v Americe od dětství, 41 let a ještě jsem ani jednou nekoupil pět deka salámu, deset deka ementálu nebo jedno jablko. Teoreticky je to sice možné, ale pojedete 20 mil do obchodu se sekcí „lahůdek“, bude to tam dražší a těch pět deka vám stejně neprodají.

193840

24.06.2009 10:00

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

Saša 74.?.?.?

>Ja si klidne v supermarketu koupim tri kolecka salamu, dva platky sunky platek syra a necham si u pultu udelat senvic,

Možná nakupujete v Subway, ale svědčí to o Vašem skvělém americkém způsobu života. Možná se jim Vás zželelo, ten „senvic“ jste řekl nebo napsal?

> Prodaji mi treba jedno kolecko salamu.
>ze chteji treba jen tri platky vidim v Deli denne
>daji ochutnat a jestli je na tloustku OK.

Musí z Vás mít velkou radost. Ta bída je u Vás lokální, všude jinde prodávají uzeniny zatím na váhu. Doma v Čechách z Vás určitě padají na prdel, vždyť si tam v té Americe můžete koupit pivo v nejrůznějším balení, do supermarketu snad jen Vy jezdíte autem nakupovat 3 kolečka salámu, no pane to je paráda. [mrknutí jedním okem]

193916

24.06.2009 10:30

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

Saša 74.?.?.?

>Tak já žiju v Americe taky zhruba stejně dlouho

Také máte již tu americkou „attitude“, že v Americe je možné všechno, což je skoro pravda. Článek vyjadřuje správný dojem. V 7 to 11 jablko nekoupíte. Opravdu pojedete do nepatrně dražšího supermarketu, projdete obchod, vyberete jedno jablko, zaplatíte u pokladny a nebudete litovat svého času, a že těch 5 lbs jablek v pytlíku hned vedle by přišlo na polovinu za kus? Hm, ztratil jste "českého ducha", opravdoví Amíci dovedou být někdy také "šetrní". Je to nějak v člověku a na tom je založeno umnění prodat trochu větší balení - donutit ho utratit víc a teď hned. To je tendence obchodu. Pan Pražák nepřipustí nic byť i zdánlivě kritického k USA, jako by jsme byli ze zemně třetího světa, z nejchudších poměrů „v Americe tam je blaze“.[mrknutí jedním okem]

193917

25.06.2009 06:19

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

Saša 74.?.?.?

>To jest v nemeckem, nebo madarskem lahudkarstvi,

Mluvíte tedy o netypickém etnickém obchodě a to je jiná. V tomto kontextu je Vaše nafukování chorobnou lží.

>Tak se z toho multimilionari co nakupuje na tuny a hnije mu to doma treba picnete.

Konečně jste na to přišel, o čem se bavíme a co bylo v článku. Vy o Bologně a my o nakupování chudých Američanů ve velkém. Ti multimilionáři, co jste tam velkohubě zamotal, jim to vnucují.

193972

25.06.2009 09:13

Osmnáct kritických postřehů z USA

RE: Anonym

Saša 74.?.?.?

Pane Datel, článek je kritický k Americe a pro mnohé z nás, význam věty, že něco „nekoupíte“ znamená, že je to nějak nesnadné a dražší. Ne tedy, že je to nutně absolutně nemožné; jistě za dobrý peníz koupíte všechno a ne jen v „Americe“. Mám za to, že když zde žiji, mám právo věci kritizovat. Pan „Pražák“ touží po obdivu jak se mu tady vede; on si může dovolit „pet druhu bologna salamu po trech kolečkách“ ! On se musí vytáhnout a pochlubit, udělá se při absurdní představě, že někdo v Česku bude slintat nad pěti „druhy“ Boloni, (snad staré, starší, zelené atp.). „A divte se, maji vahu, ktera je nejen zvazi, ale ukaze i cenu.“ Byl jsem v Čechách v dubnu a samozřejmě tam mají nejen ty váhy, ale stále lepší uzeniny a sýry než v USA. Co tam třeba nemají, jsou samoobslužné kasy, kde pod dohledem kamery a návodu na obrazovce si sám zboží kreditkou zaplatíte a odvezete. To tam přijde, ušetří se pracovní síla a trvá to déle než s obsluhou. Pan „Pražák“ se chce chlubit, cizím peřím, On přeci v té Americe dělá díru do světa, jemu prodají jedno kolečko salámu a to předešlé zahodí. Prostě je to „vybraný a skvělý“ člověk, on by rád pomlouval Čechy, ale na Ameriku mu nesahejte. Ještě raději by zakázal Zvědavce, holá realita se mu nehodí do představy sebe samého, velkého to machra..

193980

30.06.2009 07:18

Oficiální vyjádření vydavatele Zvědavce k jeho stíhání

RE: Proslov Benjamina Freedmana

Saša 74.?.?.?

Perzekuce Zvědavce není o holocaustu, ale je o svobodě pouhé myšlenky, je o trestnosti zašeptání „jsou i jen vlažně věřící“. Je to středověká obdoba náboženských radikálů (islámských a jiných). Je to především msta za nedostatek servilnosti. Napadl mě převzatý článek o vlastnoručně zplozeném životopise pana JUDr. Komorouse. Vlezdoprdelům je samotný článek autora D. Cassidy ukradený, nesnesou však pochyby o nastolené moci. Zvědavec se zastává lidských práv a svobod, je zhola nesmyslné tvrdit opak, je však moc zvědavý a to je trnem v oku moci neb to podrývá iluzi demokracie.

194454

1500 metrů od historického centra městečka Vicenza, které UNESCO prohlásilo světovou památkou, má být další americký vojenský objekt. Město má již zkušenost s Američany a několika jejich objekty z nichž největší Camp Ederle se ztrojnásobil co do velikosti a počtu od dob studené války. Pět tisíc vojáků cvičených v zabíjení není žádná radost a k tomu přibudou ještě rodiny důstojníků a civilní personál. Nic proti Američanům, ale do armády jdou typicky ti, co se nemohou uživit v civilním životě, tedy spodina Ameriky.

US impérium má po světě základny ve 135 zemích.

Je to poprvé v historii lidstva globální impérium. Čingischán (Genghis Khan) by mohl závidět. Impéria rostou na mrtvolách nevinných lidí a nakonec padnou. Z toho by se měla vláda USA poučit. Není divu, že normální jedinec by jim nedal metr země k válečným účelům.

195119

>Czech Republic???? Kde????

Ne, v Čechách snad zatím ještě ne [smích] ač přiznávají devět mužů a článek ČR uvádí..

Dle článku The U.S. Global Empire od Laurence M. Vance na LewRockwell.com
Afghanistan
Albania
Algeria
Antigua
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Bangladesh
Barbados
Belgium
Belize
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Botswana
Brazil
Bulgaria
Burma
Burundi
Cambodia
Cameroon
Canada
Chad
Chile
China
Colombia
Congo
Costa Rica
Cote D’lvoire
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Djibouti
Dominican Republic
East Timor
Ecuador
Egypt
El Salvador
Eritrea
Estonia
Ethiopia
Fiji
Finland
France
Georgia
Germany
Ghana
Greece
Guatemala
Guinea
Haiti
Honduras
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Jamaica
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Liberia
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mexico
Mongolia
Morocco
Mozambique
Nepal
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
North Korea
Norway
Oman
Pakistan
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saudi Arabia
Senegal
Serbia and Montenegro
Sierra Leone
Singapore
Slovenia
Spain
South Africa
South Korea
Sri Lanka
Suriname
Sweden
Switzerland
Syria
Tanzania
Thailand
Togo
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
Uruguay
Venezuela
Vietnam
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Dle ministerstva obrany z června minulého roku bylo jen v Evropě 82821 mužů a žen amerických vojenských sil. V řadě zemí je uváděné číslo směšně málé, ale zase země o kterých víme, že zcela jistě měli a mají posádky Americké armády v tabulce nejsou (např. Afganistan, Irák, Kuba).
Zdroj: http://www.globalsecurity.org/military/library/rep...

195126

Vanguarde vyberte si oficielní zdroj! Tam zas nenajdete, kde doopravdy jsou, ale to je jedno i to totiž stačí k dokumentaci impéria. [mrknutí jedním okem] Sice Čína má více mužů v uniformě, ale doma, ne po celém světě. US Army je víc na turistiku [mrknutí jedním okem]

195128

09.07.2009 01:26

Kalifornská prázdná pokladna by mohla být příležitostí

RE: tolik prace nam to dalo ..

Saša 74.?.?.?

>(pyramidu) nejsou dluznici a pak teprve zacina ta prava sranda!!
> Koneckoncu v zaveru jste si odpovedel sam v pasazi o genialnim
>systemu a blbcich.

Stejný princip jak použil genius Bernie Madoff...
(..a jeho investoři nebyli žádní blbci)

195207

Četl jsem vtipný a případný článek „The U.S. Global Empire“ a uvedl jsem směrník. Měl by jste si to přečíst Vanguarde. Dodatečně na Váš popud jsem hledal co nám prozradí Americké ministerstvo obrany a ti mlží, sdělují nám počet ozbrojenců pod jejich přímým velením a to ještě pouze ve vybraných státech a stránka je neúplná až úmyslně zavádějící. „US Major Military Army Bases“ prostě chybí, snad zapoměli? US se za svoji světovou vojenskou přítomnost trochu stydí, ona rok od roku vzrůstá. MISSION CREEP: US Military Presence Worldwide Vám dá trochu představu o vzrůstu US vojenských základen za posledních 50 let.
Čas od času i na US televizi najdete pořady, které se ptají proč je svět obklíčen „Amerikou“, když máme vnitrostátní problémy. Proč je ve spřáteleném Německu 55 tisíc po zuby ozbrojených Američanů? (Na HBO Bill Mahr) Proč neřešíme naše ekonomické zájmy doma, ale vytvářením „konfliktů“ v ostatním světě (rozuměj napadáním jiných států).
Pokud čtete dobře anglicky, podívejte se na stránku "The L-Curve"/Křivka L – představující graf rodinných příjmů občanů USA.
Vložený obrázekVložený obrázek
US základny kolem Iránu a o čem asi přemýšlí v Iránu?

195217

10.07.2009 10:06

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: tento článek

Saša 74.?.?.?

Zvědavec vždy umožňuje diskuzi lidských práv a zastává se jich. Innuendo Karla Dolejšího je zákeřnou pomluvou. Když si dovolím podsunout, že žádné „náboženství“ (včetně ateismu), či etnická skupina není ideologicky nadřazena druhé a náš přístup by měl být přesně stejný, jsem přece antirasista. Rasistou je K. Dolejší, který je zřejmě opačného názoru. Nechápu, jak diskuze nějakého tématu může být v demokratické společnosti trestná.

Nedotknutelnost jedné skupiny oproti druhé je rasismus. Vinit nebo obvinit někoho, za zveřejnění kopie co někdo napsal je pro mne stejně nepochopitelné jak pálení knih za středověku. Nesmím se rouhat, ba ani zmínit o „rouhání“ jiných? Ach, nezhřešíme ani myšlenkou…

Karel Dolejší si snad vyslouží za hnusné pomluvy větší krajíc chleba a to je to zlo. Nějak mě napadá Nerudovo komunistické „lidé bděte“, z jedné diktatury jsme se dostali do druhé, daleko horší.

195330

10.07.2009 17:53

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: tento článek

Saša 74.?.?.?

Díky za opravu. Jak obdobně stejné!
Reportáž psaná na oprátce:
Lidé bděte!

Tak vypadá ta kýžená demokracie? Vždyť ono nám bylo vtloukáno, že ten Fučík je špatný hrdina, ale asi i nenávidění komunisté měli v něčem pravdu. Byl také oběť nacismu.
Až žasnu i to kdo nejde s "námi" jde proti nám dnes také platí!

195377

10.07.2009 23:13

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: tento článek

Saša 74.?.?.?

Pan Karel Dolejší si zpívá píseň „Teď když máme, co jsme chtěli..“ Je to buď zvrhlík radující se z utrpení a smrti jiných, nebo jde prostě s vlnou Ubermenchen. Ono je výhodné být na straně té „pravé“ ideologické strany u vesla, rozhodně se za to nezavírá. Za každé minulé diktatury byly kolaboranti a tito stejní lidé chtějí vládnout i dnes. Zvědavec je prostě pro ně nepohodlný, ne všichni židé a dokonce i Židé jsou sionisté, ale je to dobrá záminka umlčet za zmínku nejmenovatelného národa z kterého sionismus vznikl.

195399

11.07.2009 09:38

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Svět se mění a s ním i boj mezi křestany a zionisty.

Saša 74.?.?.?

>Mluvíme o svobodě projevu

Mluvíme o svobodě akademického projevu, ne o svobodě ublížit. Kritika ideologie nebo zneužívání čeho a kohokoli je naopak prospěšná a měla by být podporována. Represivní režimy nedovolují diskuzi některých bodů jejich ideologie, osob a skutečností. Pan Pražák jen slintá s pedofily při představě, 4 žen školního věku v některých muslimských náboženských státech. Gaza a West Bank jsou pod správou a protektorátem náboženského státu Izraele a svobodu projevu tam Izrael nepřipustí. S výjimkou Ruské Federace pan Pražák zneužívá skutečnosti, že v náboženských a komunistických státech svoboda slova je opravdu omezena.

195428

11.07.2009 09:59

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Je vůbec možno zpochybnit holokaust ve smyslu zákona a logiky ?

Saša 74.?.?.?

> Irving, Zündel, Silvia Stolz, Leuchter a Rudolf.

Teď si představte, že jmenovaní jsou možná pomýleni nějakou vírou, náboženští fanatici, pro B-h snad ne kvalitativně obdobnou sionizmu. Zavíráme do vězení na dlouhá léta hluboce věřící? Pro B-ha ne, neodpovídejte mi na všetečnou otázku!

195430

12.07.2009 19:25

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE:sloboda odtial potial

Saša 74.?.?.?

René, K.D. je bezesporu výmluvný a má jistou inteligenci. Právě proto mě zarazil jeho jedovatý a podsouvavý začátek kritiky co se smí a nesmí na Zvědavci říci. Jeho slova v tom článku zkreslují ke lži, jsou ubližující. Jistě později se snaží vysvětlit, co mu na Zvědavci vadí, ale ani to není podstatou nějakého sdělení Zvědavce, jedná se o možná chybné opakování sporné skutečnosti. Je to podobné jako odsuzovat pana K.D. za jeho vzhled a požadovat, aby byl za něj upálen. Mně se vzhled pana K.D. líbí[mrknutí jedním okem], dokonce i jiné jeho články, co nejsou plné žluči a nepoždují potrestání za slovo.

195513

12.07.2009 23:41

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

RE: Svět se mění a s ním i boj mezi křestany a zionisty.

Saša 74.?.?.?

My ji předeženeme! [velký smích] Je překvapivé, že světové prvenství v počtu vězňů na 100 tisíc obyvatel nemá ta Severní Korea, ale náš vzor a to nejsvobodnější země světa USA. [zmaten]

195525

14.07.2009 11:11

Třínohé monstrum

RE: Hehe

Saša 74.?.?.?

>Promiňte, proč píšete, Oracle, Žid s velkým "Ž"? Katolík
>se také nepíše s velkým "K"? V tisku to píší také tak.

Odpověď je jednoduchá, Izrael je unikátně jediný náboženský stát, který považuje náboženství matky za rozhodující pro státní příslušnost a každý, jehož matka je/byla židovkou je Izraelita, tedy Žid a naopak. Souvisí to s ideologií sionismu, všichni židé na celém světě jsou považováni za Židy. Izrael přijal řadu rodin z černé Afriky (které to v Izraeli nemají lehké) a „nemůže“ být proto obviňován z rasizmu, z fanatizmu však ano.

Chápu, že nedávné obvinění Zvědavce a editora za uveřejnění dostupného článku, provokuje k rejpnutí si do Židů nebo židů i když jinak víra našich bližních, (až snad na fanatizmus sionizmu) by nám byla zcela lhostejná. Nebylo by však lépe, kdyby „neznámí hrdinové“ psali do jiných sdělovacích prostředků o svobodě myšlenky, o svobodě každé víry a dokonce nevíry/ateismu? Projevíte svoji morální podporu i jinak v rámci špatných zákonů.

195669

15.07.2009 21:08

Kdo by rád viděl kacíře Stworu na hořící hranici?

Pochybovat a ptát se, je zdravé

Saša 74.?.?.?

Je sice pravdou, že:

Diskutovat s lidmi, kteří např. tvrdí, že Země je středem vesmíru nemá žádný smysl.

Astronom nediskutuje své problémy s astrologem.

Každý má svoji „pravdu“, jinak bychom neměli různá náboženská přesečení ani politické strany. Nebezpečný je ten, kdo tvrdí, že jen ta jeho je jediná a každý nesmysl trestný.

Petr Wagner píše:

„Pokud ve zdravé společnosti začnu říkat, že holocaust nebyl, že Izrael se nedopustil v Gaze válečných zločinů, že globální oteplování neexistuje a že nejsou vidět známky poškozování přírody lidskou činností, natož že nepocházím ze společného předka primátů a člověka nebo, že druhou světovou válku nevyhrál Sovětský svaz, tak se vystavím jedinému: budu s prominutím za blbce.“

Bývalý poslanec ČSSD Ivan David se domnívá, že je mnoho zemí, kde se daří dosáhnout, že je za blbce pokládán ten, kdo uvedeným tvrzením nevěří a dokonce je popírá. Až zmateně to dokládá průzkumem veřejného mínění v USA několik měsíců po útocích 11. 9. 2001, kdy 52% dotázaných Američanů věřila, že za útoky stojí Saddám Husajn. Ivan David viní média a pozapomíná, že tehdejší president Bush, sdělil národu, že sám Bůh mu našeptal osu zla a Irák. – Selským rozumem bych vyvodil, že dobré je pochybovat.

195794

16.07.2009 11:10

Třínohé monstrum

RE: Hehe

Saša 74.?.?.?

> co jsou to židé s malým "ž"?

Dostávám kopřivku z tématu o holocaustu, náhubkový zákon jen zatím dovoluje zmínku o židech. Jako v každé společnosti existuje celé názorové spektrum a některým intelektuálům a nejchudším ortodoxním Židům malé „ž“ nevadí. Považují judaismus prostě za náboženství, ti ortodoxní nemají ani rádi samotný název „ortodoxní“, žijí prostě svým náboženským životem ( podobně jako v USA Amish nebo Hutterité) a odmítají bojovat za větší Izrael. Pro ideologii (sionismu) a asi většinu je svůdné být s velkým, Že?

195834

18.07.2009 09:04

Dostal zaplaceno a nedodal

RE: Marfuša

Saša 74.?.?.?

Vždy mně všechny vykládaly, jakej je ten jejich manžel blbec. Než jsem se oženil, bylo mně chudáků holek líto, jakou mají smůlu. [mrknutí jedním okem] Tak dopadne manžel, když se do všeho plete. Teď snad jedině ji to srazit z kapesného a nemuselo to stát ani dolar. [velký smích]

195959

19.07.2009 21:47

Dostal zaplaceno a nedodal

Historka je poučná, je jen zabalena v humoru ;)

Saša 74.?.?.?

Historka je velmi poučná a pravdivá. Je to o právu a povinnosti. S našimi zvolenými politiky bychom měli zacházet stejně jako pan Soupolos se sousedem. Pokud nedostojí předvolebním slibům, měli by být odvoláni, mělo by jim být zabráněno “to further fuck us up“ a jejich plat by měl být přece vrácen voličům, tj. daňovým poplatníkům. Nejde jen o komedii života, humor! V drobných obměnách se jen zdánlivě humorná zpráva opakuje v každodenním životě. Je to o morálce. Platit se má jen po dodání. [velký smích]

196001

20.07.2009 09:47

Dostal zaplaceno a nedodal

RE: Blábol

Saša 74.?.?.?

Pan Pacner není schopen porozumět psanému textu a k postiženým ADHD nebo Attention-deficit/hyperactivity disorder bychom měli být shovívaví. ADHD u některých lidí zcela znemožňuje, aby se normálně začlenili do společnosti. Článek Odvrácená strana měsíce totiž nepsal editor, ale anglický novinář Dennis Ellam (editor přeložil). Samotný článek netvrdí, že Američané na měsíci byli nebo nebyli, ale říká, že za studené války jejich propaganda a Hollywoodské ateliery vybičovaly možný úspěch až k neuvěření. Přemrštěné až lživé propagandě, každý pátý neuvěří, ať již je v principu pravdou nebo není. Nebo snad lépe jen 4 z pěti uvěří.

Poslední slavný den v historii USA byl před čtyřiceti léty, 20. 7. 1969, po deseti letech závodů o dobytí světa a měsíce snad předehnali Rusy. V posledních čtyřiceti letech to byla poslední a jediná událost na jakou mohou s hrdostí vzpomínat.

Rusové (bývalý SSSR) dosáhl měsíce o deset let dříve. Tak si představte jak Američané skákali na větvi a to ještě v době nejhorší studené války.

196035

20.07.2009 18:26

Dostal zaplaceno a nedodal

RE: Blábol

Saša 74.?.?.?

Příspěvek je o propagandě studené války, závodech v dobývání měsíce a boje o víru lidských duší. Detailní a objektivní popis úspěchů není pro tento argument zas tak důležitý. V té době, přesně před 40-ti lety CCCP měl první sputnik a první přistání na měsíci. Spojené Státy se cítily pod tlakem zvítězit. Čteme anglickou encyklopedii, kde úspěchy tehdejšího SSSR najdete tak trochu mezi řádky. V ruské encyklopedii je tomu možná opačně. Studená válka, propaganda a soutěž velmocí trvá. Výherce toho závodu, ať je to kdokoli, bude pro nás a svět nebezpečnější než ti co ji prohrají.

196061

22.07.2009 10:54

Včelí medvídci jsou neonacisté

Policisté nevylučují další plošný zátah na knihy

Saša 74.?.?.?

Policisté nevylučují další plošný zátah na knihy rasistů

Vzal mě ten název článku na Týden.cz od autora podepsaného jako „vrk“

Je to vyhrůžka? On to snad myslí vážně, měl by tedy zveřejnit přikázanou četbu! Snad dnes modročervenou knihu Mao Tse-tunga毛泽东? Nedivil bych se, téměř všechno zboží je již z Číny i ten zatracenej počítač! Knihovnu nemusím prohledávat, žádná ze zřejmě zakázaných knih ani autorů uvedených v článku tam jistě není až na bibli o které je zmínka a to chápu, ta je krvavá. Počítač mě dělá starosti, sice ani tam není žádná kniha, ale shlédl jsem na Wicki životopis Boby Fishera, snad jsem tam četl i o Davidu Irvingovi a ten je v článku jmenovitě na černé listině! Mám se jít udat? Snad bych měl honem přečíst něco od George Bushe, jak mu samotný Bůh nakukal napadení Iráku, to jsem sice viděl na TV, ale není o tom pro policii žádný záznam.

Islám a judaismus se horlivě zastávají genitální mutilace a o tom jsem četl v angličtině pro i
proti.
Z té verze „pro“ na U.S. Global Health Policy: The researchers recruited 922 uncircumcised HIV-infected men between the ages of 15 and 49 for the study, who were then divided into two groups – those who were "immediately circumcised" and those for whom the procedure was "delayed for two years," Reuters reports (Fox, 7/16). Tedy vzali 922 černých nešťastníků nakažených HIV mezi 15ti až 49ti léty věku a z toho polovinu nechali okamžitě obřezat. Pro druhou polovinu bylo plánováno to štěstí až za 2 roky. Nevím jestli k tomu došlo neb „překvapivě“, obřezaní nakazili více partnerek než neobřezaní. „Výzkum“ byl sponzorován nadací Billa & Melindy Gates. Přehlédli otázku běžné hygieny a došli k závěru publikovaném i v českém tisku. Snad se neptat, co píše dnes předseda Mao.

196173

25.07.2009 10:17

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Přednáška paní Anity Petekové

Saša 74.?.?.?

>Je videt, ze Anita toho o lekarstvi vi mene nez nic.

Ale určitě daleko víc než pan 72 [mrknutí jedním okem] tomu se na Zvědavci nelíbí nic.

Vakcína proti choleře existuje, ale dle Wikipedie, očkování není doporučeno CDC (Centers for Disease Control and Prevention). Návštěvníci postižených oblastí by měli být poučeni jak se onemocnění šíří a jak mu předejít. Žádná země nepožaduje očkování proti tyfusu. Drtivá většina obyvatel tropických zemí není očkována proti „tropickým“ chorobám.

Očkování sice eliminovalo některé choroby, ale není stejně účinné proti všem a navíc nese svá rizika. I v konzervativních vědeckých kruzích existuje polemika, zdali je dané očkování účinné a zdali zemře více osob v souvislosti s (daným)očkováním nebo by zahynulo v případě nákazy. Výzkum je financován téměř výlučně farmaceutickými firmami a je tedy logicky podezřelý.

196334

25.07.2009 22:55

Novinářka žaluje světové elity za bioterorismus

RE: Přednáška paní Anity Petekové

Saša 74.?.?.?

>Nevite na kterou stranu plotu se postavit?

Odpověď není jednoduchá, nestojím ani na jedné straně plotu. Ideálně bychom měli vědět předem poměr rizika a přínosu na zdraví. Výjimečně ten poměr můžeme odhadovat a s pohledem do minulosti se můžeme někdy i plácat po zádech. Ve většině a to v drtivé většině případů, je očkování zbytečné; jedinec by se s nemocí ani nesetkal nebo jeho imunní systém by ji potlačil. U některých nemocí, lze však onemocnění předejít očkováním, ale ani to není zcela bez rizika a nějaké doufejme pouze promile, následkem očkování vážně onemocní a opět snad výjimečně dokonce zemře. Obzvláště u mutujících virů prostě nelze předem účinnost ani riziko určit. Naše důvěřivost v očkování je řízena strachem a kampaní farmaceutických společností a ne uvážením možného vlastního zisku na zdraví oproti riziku. Je zcela dobře možné, že kdyby se nám teoreticky podařilo naočkovat celosvětovou populaci proti mutujícímu viru chřipky, úmrtí na následky očkování by byly stejné jako na možné onemocnění a vir by zatím pozměnil svou podobu a ještě by další umíraly na chřipku.

> Na tohle by mel byt prisny zakon a vsechny neockovane osoby by mely byt vyhosteny na nejaky ostrov tak, jak se to delalo s leprou, ktera je ted, diky ockovani kontrolovatelna.

Mýlíte se, lepra je kontrolovatelná díky úspěšné léčbě nikoli očkování a nebojte se jste přeci očkován proti všemu, ne? [mrknutí jedním okem] http://en.wikipedia.org/wiki/Leprosy#Prevention

Hysterická hypochondrie, zdraví poškodí. Je ovšem otázkou, kde zmíněná hysterie končí nebo začíná, vzájemně se můžeme osočovat. Vypracujte model, který s jistotou předpoví pravděpodobnosti. Víra v naše vládce není nejlepším rádcem a je dobře se ptát.

196367

31.07.2009 00:18

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

>ve svatých knihách či lidských zákonících zapsáno
>svaté právo

Zákony „zbožně“ fanatických náboženských států mají něco do sebe. Dovolil bych tak ještě vodní dýmku se zeleným čajem.. Vyhovět přirozeným fobiím fanatiků by znamenalo spojit „vědecké a spirituální poznatky“ dohromady, a vyhovět tak všem náboženským směrům. Kouření je jen jedním z malých nešvarů a dav bude o to více kamenovat nedodržování ostatních přikázání, jejichž porušení má „dalekosáhlý společenský“ dosah. Denně čtu o prospěšnosti obřízky. Nadace Billa Gatese nechala obřezat přes půl milionu afrických černochů a sice se potvrdilo, že čerstvě obřezaní nakazí AIDS častěji své partnerky, ale je to velkým krokem v boji proti AIDS a zvýšeni osobní hygieny.

Na AIDS umírá prokazatelně více lidí než na následky kouření a tak začněme s povinnou obřízkou. Prase je prokazatelně nečisté inteligentní zvíře a uzené má těch karcinogenů jak ta cigareta a zákaz vepřového spolu s očkováním proti svinské H1N1 je tedy logický. Jak již zde bylo zmíněno alkohol je zhouba lidstva a po příkladu pokrokového Afganistanu a Iránu by jsme s ním měli mít nulovou toleranci. Ostatně jsem viděl již i ve vyspělém Utahu sem tam nejen hotely ale i činžáky, kde je zakázáno kouřit a pít i doma. Tiché většině fanatiků vyhovuje trest smrti. Konec konců naše ženy by měly chodit v pytlích se zahalenou tváří neb sem tam jejich necudné obnažení tváře rozrajcuje obecního blázna a on pak obtěžuje chlapečky s podobnou tváří. Nemravný SEX pro zdraví národa a zabránění šíření chorob by měl být eliminován s výjimkou početí a to jen pokud nemáte na umělé oplodnění. Lid si zákazy žádá a mravnost nade vše. Vyhovíme skoro všem náboženským směrům. Netýká se politických a jiných elit, které budou požívat imunitu a ostatně obvinění souvěrce si žádá trest smrti. Naši vůdci si budou smět i nadále pokouřit tu „vodní dýmku“, popřát mnohoženství a chlapečky, ale bohabojný plebs jim je nenakazí . Kouření je jen test, stejně jako očkování nastávajících matek proti prasečí a svinské chřipce. Život není bez rizika a lid chce žít v bázni. [vyplazený jazyk]

196780

31.07.2009 06:37

Skrytá pravda za izraelským gangem zlodějů ledvin

Omertà

Saša 74.?.?.?

Rabín Israel Dwek – otec informátora FBI - se veřejně zřekl svého syna a na sobotních bohoslužbách citoval pasáž z „the Talmudic Law of Moser“ zakazující židovi udat žida. Emocionálně truchlil za mrtvého syna. Ha'Makom Yenacham Otcha B'Toch Sh'ar Aveilei Tzion V'Yerushalayim. Takto informoval v pondělí Haaretz spolu s výzvou k záchraně reputace. Dnes čtu články, že Israel Dwek prý truchlí za oběť a ne za mrtvolu svého syna. Nepochopil jsem čí a v čem ta oběť tkví. Čtu články jak důležité je zdůrazňovat co dobra nadělali židovské organizace peroucí špinavé peníze pro Židy postižené terorismem. Divím se, že papež se nezastane křesťanské mafie a Italové nepíší na Twiter. Mafie může mít každou víru a národnost, nikdo by se nepozastavil nad třeba čínskou mafií a každý stát i náboženství by ji odsoudilo. Ne však Izrael, tam je to antisemitismus.
Není to vinou judaismu nebo Izraelců, jedinou a plnou vinu nese zvrhlá ideologie extrémně egoistického sionismu. Dle ohleduplně senzitivních zpráv při prvním stání novináři měli dojem, že jsou na sjezdu nejvýznamnějších a nejdražších advokátů ze Spojených Států. Většina obžalovaných byla propuštěna na kauci mezi $300,000 a $3 miliony US.

196795

31.07.2009 17:45

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

Každému z nás něco vadí.
Vtip: ke konci již minulého tisíciletí jede cikán v kupé ve vlaku a kouří. Spolucestující ho osloví „prosím vás pane, já jsem sedmiměsíční nedonošený, mohl byste přestat kouřit, mně kouření vadí“.
Cikán típne cigaretu a otevře okénko. Spolucestující na to, „prosím vás pane, já jsem sedmiměsíční nedonošený, nesnáším průvan, mohl byste zavřít to okno“.
Cikán zavře okno a za chvíli vytáhne z kapsy kus špeku a začne jíst. Spolucestující zezelená a povídá, „prosím vás pane, já jsem sedmiměsíční nedonošený, nemůžu ten špek, mohl byste laskavě…“
Cikán už naštvaný, sakra chlape vlezte mně do prdele, já vás tam donosím a budete moct žrát všechno.

196862

01.08.2009 00:06

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

Ještě před necelými čtyřiceti lety se v Americe, zemi neomezených možností, kouřilo do slova a do písmene všude. V kině jste přes kouř neviděli na plátno, na operačním sále se lékaři uklidňovali cigaretou nebo doutníkem, u každého nemocničního lůžka byl popelník a pacient si hned po probuzení z anestezie zapálil a promptně se pozvracel. Dávno se vědělo, že kouření je škodlivé, ale co není, že? Bylo to vlastenecké/patriotic; USA je předním výrobcem a vývozcem cigaret, pro stát a daňové poplatníky je prodej tabáku velmi výhodný, drtivou většinou zisku jsou daně a co zaplatí kuřáci, nemusí platit nekuřáci a podnikatelé. Kuřáci rovněž v průměru umírají o 4 léta dříve a zde je maximalizace zisku, ta poslední léta člověka jsou vždy nesmírně nákladná. Je až neuvěřitelné, co ušetříte státu, tedy ostatním daňovým poplatníkům, když se vám podaří zemřít dříve než později. Kuřáci i nekuřáci byli spokojeni. Jenže vládou hýbou nejmocnější a ti si všimli, že u běžícího pásu se čvaňhákem v hubě zaměstnanec není tak hbitý, pak se musí větrat, to vše stojí peníze a oni žádné daně stejně neplatí! Tedy nekuřáci by měli být kuřákům vděčni, že díky závislosti za ně pravidelně platí daně - až na to, že krkavost vlád je nenasytná porovnatelná jen k několika americkým rodinám vlastnícím 40% Ameriky. Ne, nejsou to podnikatelé nebo milionáři, ti jsou příjmem a osudem stále daleko blíže bezdomovcům.

196909

01.08.2009 00:34

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>jsem v důchodu, čučím víc na televizi a dokonce chodím
>nutkavě nakupovat.

Pozor na obesitu, v USA na ni umírá vice osob než na následky kouření. Radši běhat do trafiky [mrknutí jedním okem]

196911

01.08.2009 23:56

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Škodlivost pasivního kouření nebyla nikdy prokázána a to se fundamentalisté opravdu snažili. Kouření je sice jistě nezdravé, ale dokonce statisticky nelze potvrdit ani poškození zdraví při kouření do deseti cigaret denně. Sváteční kuřáci kouřící jen, aby mohli lépe na stolici, nemusí mít obavy. Než mně to napíšete, možná musí - nikotin je pro drtivou většinu vysoce aditivní, jsou však řídké výjimky, které zcela nepodlehnou a to záleží na osobnosti. Poškození zdraví lze statisticky sledovat až u kuřáků po 20 letech a kouřících v průměru 20 cigaret denně. Pochopitelně s dávkou a léty stoupá, ale těch 20x20 ještě většinu prokazatelně nepoškodí (plicní funkce mohou být stejné nebo lepší než u nekuřáka), zase ne všichni, ale většina prokazuje poškození při dalším zdvojnásobení po 40ti letech a 40ti cigaretách denně. Prakticky mírného kuřáka z hlediska zdraví lze považovat za nekuřáka a u velmi silných kuřáků lze očekávat zkrácení jejich života v průměru o 4 roky. Je to podobné jako se sedavým způsobem života a celé řady zlozvyků a návyků. Nobody is perfect. Kuřáci jistě jedincům s darem čichu čichacího psa smrdí, odvádí však za ně pravidelnou daň státu a nekuřáci by jim měli být vděčni za ušetřený peníz na daních. Lze tedy říci, že jde o společensky prospěšnou a charitativní činnost na rozdíl od ku příkladu požívání zmrzliny, což je vyloženě sobecké a po létech jejich poživačnosti nás zbavuje plného sexuálního vyžití (obzvláště pokud jsou břicha dvě :lol[smích]. Společenská nebezpečnost motocyklisty je markantně větší; starci u silnice ohluchnou a on se často zabije v mladické nerozvážnosti ještě než stačí splatit své vzdělání. Měli by jsme nechat žít jen perfektní lidi bez zlozvyků a vášní.[zahanbení] Kdyby to nebylo proti zákonu tak bych snad měl ukončit známým fašistickým pozdravem Übermenschen. [zmaten]

196968

02.08.2009 11:17

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>právě TOTO je fundamentalistická lež kuřáků!

Ten kdo má patent na pravdu je vždy lhář, jinak by připustil možnost omylu.

Gratuluji Vám, že jste alespoň po pět let přispíval na naše společné daně a stal se nekuřák, většina bývalých kuřáků přiznává i po mnoha letech touhu si zapálit. Dopustil jste se sice daňového úniku, pravděpodobně Vás zdaní jinde, ale prodloužil jste si opět pravděpodobně život. Těší mě, že si již nesmrdíte ač zcela jistě smrdíte jiným. Zbývá snad jen pracovat na totální dokonalosti, neodvažuji se ani ptát, jste jistě bez chyby.

>fotky plic a cév (rozdíl u kuřáků a nekuřáků).

Důvěrně znám (u osob těch více než 20x20 a pracujících s asbestem nebo v dolech)

>LASKAVĚ TU NELŽETE o věcech, které naprosto přesně vím, protože jsem je sám prožil

Vaše subjektivní pocity mohou být stejně vážné jako fyzické nebo objektivní, zůstanou však pouze subjektivními pocity a příznaky. Udělal jste dobře, že jste přestal kouřit, vůči společnosti je to sice sobecké, ale to pochápu a je to míněno s úsměvem. Z psychologického hlediska je velký omyl zveličovat různá nebezpečí, nutit nebo dokonce zakazovat.

>začíná mě zajímat, kdo ten agitátor za nickem Saša

„Nick“ Saša je mé skutečné jméno. Mnohokrát jsem zde zveřejnil moji email, mám rovněž schránku na Fóru Zvědavce. Na požádání emailem Vám dám moji adresu, telefon i čísla bot. Adresa je @mts.net pochopitelně za skutečným jménem sasa. Dokonce na Vaše přání bych Vám i zatelefonoval, jen abych dal možnost Vašim osobním výlevům a zůstaly tak osobní.
Nedostatek tolerance, dupání a řev jak malé dítě je vážným nedostatkem mezilidských vztahů. Dokonce vážnějším než celá řada zlozvyků. Vyjádřil jsem žertovně vyvážený názor a bullying není na místě. Nemusí se Vám líbit, nechte si však Vašeho agitátora a ve vlastním zájmu hledejte u lidí to, co s nimi máte snad společné a ne to co nás rozděluje.

197003

02.08.2009 11:35

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Zvrhlá demokracie

Saša 74.?.?.?

>No dokud bude mít hřích tak fikané zastánce,

Svatá panno, kdo nikdy nezhřešil?
Chybovat je lidské, ale odpouštět je Božské [chechtot]

197007

03.08.2009 11:15

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>Pane sašo, já vím, v těch anonymních 85kách je bordel,

Když mě tak hezky oslovujete, bylo by pěkné zdůraznit, že jste nepepek, aby se jeden jen nesmál a namáhal se odpovědět. Mohu jistě argumentovat oběma směry, rozumný argument má pan Kadeřávek. Různé návyky zákazy nevymýtíte, asi jste slyšel o zakázaném ovoci. Návyky a závislosti jsou tak staré jak lidstvo. Článek je o pronásledování kuřáků a snad mně odpustíte osobní názor, že zákazy pokládám za nesmyslné a kontraproduktivní. Do hospody si lidé chodí zakouřit, právě proto, aby nesmrděli doma. Ďábel mně napovídá, to byste si tam poklábosil s nějakým Pepkem. V USA si dnes v hospodě nezakouříte, návštěvnost poklesla, několik málo jich muselo zavřít a ve většině část personálu byla propuštěna. Restaurace musely zvýšit ceny „nápojů“, aby se udržely nad vodou. Lidé se schází, chlastaj a kouří v garážích a domácnostech. Vláda a hospody se snaží nalákat zpět do hospod na hrací (gambling) mašiny. Vaše oblíbená hospůdka se změní v drahou nekuřáckou hernu. Dobře nebudete sice smrdět, ale nějaká část těch nejchudších získá návyk na hraní hazardních her. Vím, je to bez toho smradu, ale společensky více destruktivní. Zdražení cigaret sice pracuje, dle zkušeností nese sebou černý obchod s tabákem, čuchání benzínu a toluenu. Vím, možná byste to svým bližním přál, ale nešťastníkem může být i syn nebo dcera. Některé kuřáky (obdobně s nebezpečnějšími závislostmi) přesvědčíte jen tehdy, když problém budete vidět z jejich pohledu, nebudete přehánět a nebudou vás podezírat ze lži a hlavně dobrovolně budou chtít. To chtění nevynutíte strachem, u nějakého procenta se ho domůžete důvěrou. Po nějakou dobu to bylo moje povolání.

197110

03.08.2009 21:26

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: Nedá mi to, abych se do toho nevmísil

Saša 74.?.?.?

>Opravdu to urážení potřebuješ pro svou duševní rovnováhu?
>Tak to potom ano - je ti to přáno...

Anonymové začínají trpět samomluvou. [mrknutí jedním okem] [zmaten]

197141

03.08.2009 23:01

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Článek je o nesnášenlivosti a nenávisti. Něco blízkého rasizmu a antisemitismu. Někteří Pepíci si myslí, že sežrali všechnu moudrost, mají nedotknutelnou boží jedinou pravdu a nebetyčné IQ. Jsou manipulativní, každý utiskuje a ubližuje jenom a právě jim. Je to zloba, potřeba nenávidět. Nadávat a kamenovat, je celkem jedno koho, Araby, židy, cikány, kuřáky, „lůzu“ atp. Teď tu čtu, že zločin nenávisti se může stát i v nejdemokratičtější zemi na Středním východě. Lidé se snad přemnožili a teď bude žrát jeden druhého.

Tak nějak pane Google [mrknutí jedním okem]

197147

04.08.2009 05:55

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Kde sušíte ty mrtvoly? [překvapení] Který Elev Vám pomáhal? Chcete se panu 85 pochlubit? [oči v sloup]

197156

04.08.2009 10:07

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>je vlastne silikoza, nebo
>rakovina, kdy clovek vyzvraci sve plice rano do umyvadla a zemre
>udusenim, osvobozujici.

Silikóza nemá zcela nic společného s kouřením. Dle World Health Organization ve Spojených Státech je přes milion zaměstnanců vystaveno prachu SiO2 a nejméně 59000 zemře na silikózu. Silika je nejčastějším minerálem na zemském povrchu, prach může být tak lehký, že si ho nevšimnete a jeho vdechnutí je klasifikováno v první skupině plicních karcinogenů. Vynechal jste ještě celou řadu dalších podobných onemocnění jako z prachu asbestu atp. Konečnou fázi onemocnění mohou opravdu provázet zažívací potíže a cukrovka. Cukrovka v USA nabývá epidemických proporcí, přesný důvod je neznámý; kupodivu kouření ještě nebylo jmenováno jako jeden z důvodů, ale podezření je na nesprávnou výživu a otylost. Článek je o nesnášenlivosti a nenávisti, přání silikózy, rakoviny a rdoušení je svým způsobem symbolické mysli autorů. Někde je tu příspěvek od „onkologa“ a ten suše konstatuje, že za rakovinu si mohou lidé sami. Nedostatek empatie od „lékaře“ je neočekávaný a je to zevšeobecnění. Snad přispívající faktor, ale nestyděl by se to napsat o melanoma, kde slunce je ten přispívající faktor. Značná část lidí v sobě dusí nenávist a tak věřím, že fašisté opravdu dělali ta stínítka na lampičky z lidské kůže.

197164

05.08.2009 07:22

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

Pane Semerád, vím, že si s panem Pražákem rozumíte. On popsal skupinu osob (kuřáky) dle něj s nedostatečně prokrveným mozkem, s poruchou paměti a myšlení. Dle něj je osvobozující (a bylo by tedy lépe), kdyby vyzvraceli své plíce a zemřeli udušením na silikózu nebo rakovinu. Jste oba plní lásky asi jako vrah sedmnáctileté dívky a hocha v klubu teploušů v Tel Avivu.
Vaši logikou příkladem tolerance a lásky je třeba vystěhování rodin z jejich domovů v Jeruzalémě a s tím ani OSN impotentně nesouhlasí.
Článek je o nenávisti pane Semerád a Vy s panem Pražákem jistě milujete svého bližního.

197215

06.08.2009 05:45

Zvrhlá demokracie a nekuřáčtí fašisté

RE: jo to sem cetl

Saša 74.?.?.?

>vnuknout svuj nazor

Nikde jsem nepsal o prospěšnosti kouření ohledně zdraví, spíš opak je pravdou. (Pro společnost je možná prospěšné a tak to relativně donedávna viděla právě americká vláda.) Věříte svým scestným vnuknutím. Nepochopil jste článek, ač již ze samotného názvu je to zřejmé, že jde o nenávist a nesnášenlivost, hate crime. Přehnané až lživé vystrašování s nulovou tolerancí nevede ani k vašemu cíli, zastávání a sekundování příspěvku pana Pražáka svědčí o Vaší „lásce“ k lidem. Lidé nejsou perfektní a přichází ve všech barvách, vírách a přesvědčení. Článek není propagandou kouření, jak mylně tvrdíte, je o toleranci. Ve jménu tak zvaného „dobra“ bylo napácháno nejvíce zla.

>obcesni nenavist k Izraeli

Jako k zemi, se šeredně mýlíte, moji nejlepší přátelé a dokonce příbuzní jsou židé a pravděpodobně i Židé v Izraeli. Kdyby jeden z mých dědečků byl tehdy babičkou tak jsem možná dnes byl tak zvaný žid. Každý fanatismus, ať již národnostní, náboženský nebo ideologický je rasistický, nebezpečný a zhoubný. Politika Izraele se vyznačuje všemi třemi jmenovanými fanatismy a obávám se o osud Izraele a jeho obyvatel. Žádná nenávist. Hate crime ve státě Izrael je dvojnásobně smutný a na důkaz, že každý národ může trpět nenávistí k lidem, (obzvláště pokud se jen zdánlivě liší) právě Vám uvádím příklady Izraele a zde je ta souvislost s Vaší nenávistí ke každému kdo se od Vás zdánlivě liší.

197298

16.08.2009 22:16

Americká ekonomika směřuje držkou k zemi

RE: Jansmithi, pýcha předchází pád.

Saša 74.?.?.?

Jsou to malí klucí [smích] Je to dovoleno a tak si hrají. Svým způsobem jejich škoda. Z příspěvku vyznívá představa o člověku. Narazil jsem na ytube Pomáhat a chránit - Klasický projev příslušníků policie v České republice Instruktáž hodonínských policistů - audio záznam
Když uslyšíte toho policajta, měli byste chuť se s ním bavit i kdyby najednou z něj zázrakem vypadlo něco inteligentního?
S kým mám "tu čest" je prostě důležité, ač za nickem je to jistě stejně anonymní.

198010

Pane Pergill, smím se zeptat, jestli jste četl článek, na který reagujete? V žádném váženém vědeckém časopise nikdy nebyla uveřejněna nezávislá vědecká studie neb je explicitně stanoveno, že výrobky nesmějí být podrobeny žádným vědeckým testům v nezávislých laboratořích, vědci nesmějí zkoumat, zda GM semena nevedou k nechtěným vedlejším efektům třeba na životním prostředí nebo na zvířatech či lidech, mohou být publikovány jedině ty výzkumy, které projdou schválením Monsanto a dalšími GM firmami...
Jdou o krok dál, než licence programů, které používáte vědomě a můžete porovnat. O „pozitivním“ efektu jsme slyšeli mnohokrát, ale o možných negativních efektech ani zmínka. Pokud GMO plodinu nežerou její přirození škůdci, mělo by mně být důkladně vysvětleno nejen proč, ale měl bych snad ještě podepsat revers. Často přicházejí převratné vynálezy, které se zdají „záchranou lidstva“ a až po letech přicházíme na to, že je tomu naopak. Vzpomeňte DDT, Thalidomide a na konec i HRT (hormonal replacement therapy), kde positivní vliv je stále statisticky převažující, ale pro „zanedbatelné“ procento žen smrtelná. V posledním příkladě, žena má volbu, vzít malé smrtelně vážné riziko nebo nevzít. Původně HRT byla vřele doporučována a dnes nikdo nemá odvahu ani vychvalovat skutečné positivní důsledky.

198017

20.08.2009 09:44

Andělé se radují, když se Egypťané utopili

RE: Je potřeba to říci na rovinu

Saša 74.?.?.?

Arafat expelled Abu Nidal from Fatah in March 1974
Abu Nidal was sentenced to death in absentia by the Fatah in September 1974
Abu Nidal byl zabit 4 výstřely na příkaz Saddama Husseina 2002 pro důvodné podezření, že je agentem Mossadu. Abu Nidal byl nájemný vrah stejného ražení jako „sympaťáci“ co zavraždili podezřelé z útoku na Izraelské olympioniky. Organizace Abu Nidala měla veřejně uložené miliony v britské bance, což by nebylo možné bez podpory Mossadu, který provedl atentáty na všechny ostatní palestinské organizace mimo této nejkrutější, která páchala zločiny ve prospěch Izraele. V případě židů žijících v Palestině se jedná o národ? Je to blbá otázka, ale Izrael je mladý národ postavený na mrtvolách a území Palestinců, ne?

198237

25.08.2009 02:02

Čína zpomaluje nákup amerických dluhopisů

Bůh žehnej Americe

Saša 74.?.?.?

Rostoucí zadlužení US je nepředstavitelné. Směrník Vysvětlující ABOUT se zmiňuje o největším problému naší doby, že bez dluhu by se Amerika uživila a končí „God Bless Amerika!“ [překvapení]

Jinde se dočítám, že si US nemůže dovolit právě teď levnější zdravotnictví – pojišťovny by tolik nevydělaly a vydělávat se musí. Paradoxně Spojené Státy utrácejí nejvíce za zdravotnictví, jehož výsledky jsou nejhorší z průmyslově vyspělých zemí. World Health Organization, ranked the U.S. health care system as the highest in cost, 37th in overall performance, and 72nd by overall level of health. (Zdroj Wiki)

V pátek Bill Mahr na HBO (jedna z placených TV) nám sdělil, že v průměru Američan dostane 8.2 dny dovolené ročně, dovolená není ze zákona a polovina zaměstnanců nedostává žádnou. Stejně jak primitivní národy, dnes na místě korálků se Američané nechají koupit množstvím hraček. Ostatně ani nevědí, že jinde jsou dovolené delší, že lidé ve všech průmyslových zemích se dožívají vyššího věku apod.

198608

25.08.2009 07:09

Izrael vrací Švédsku úder za článek o zabíjení Palestinců pro orgány

RE: Já hlavně nechápu....

Saša 74.?.?.?

Nedávno, když v New Yorku pozavírali Košer Nostra mafii rabínů, v řadě Izraelských médií se objevila zpráva o americkém antisemitismu. Izraelský poslanec Michael Ben-Ari vyzýval podezřelé k útěku do Izraele.
Když je to náš člověk, tak zločin není zločin.

198616

28.08.2009 07:36

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Saša 74.?.?.?

Společenská morálka jiných národů odsuzuje i své kriminálníky, to se však neslučuje s chvástavou ideologií nadčlověka s nejvyšší lidskou inteligencí. Lhaní je zákonem sionistické ideologie, dokonce odhalení zločinu je krutě trestné – příkladem budiž Mordechai Vanunu

Každá společnost má své zločince, slušné je vyšetřují. Jedna je nedotknutelná, jde jen o kšeft, „zbožný národ“ nepřipustí chybu. V minulých dnech Israel Medical Association, IMA, ההסתדרות הרפואית בישראל přerušila své vztahy s izraelskou pobočkou skupiny Lékaři pro lidská práva (Physicians for Human Rights, PHR) kvůli obvinění z mučení vězňů.

Minulý týden 30 Izraelských lékařů bylo zatčeno v Rumunsku pro obchodování s lidskými vajíčky, které „vykupovali“ a prodávali neplodným ženám. Jedna dívka při odběru zemřela. Podobná „obchodní praxe“ je ve světě včetně Izraele zakázána, ale před Rumunským vyslanectvím v Izraeli byly demonstrace na podporu soukromé „kliniky“. Velmi podobné kšeftování s lidskými orgány košer mafii rabínů v Brooklynu.

Izraelský hacker ukradl 10 milionů dolarů z Amerických bank. Media mlčí nebo jsou umlčena (na Donalda Boström je již podána žaloba). Všechny národy mají černé ovce, u super inteligentních nadlidí je to ovšem vyloučeno.

198848

30.08.2009 10:17

Vlk navštívil prezidenta Bushe, aby se poradil, jak zachránit ovci

RE: Spoločný štát- sprostosť

Saša 74.?.?.?

> dva uživatelé se stejným nickem?

Obraťte se na editora. Příspěvek je z jiného počítače/jiné IP, přihlásil se však jako Vy.

199001

31.08.2009 07:15

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Saša 74.?.?.?

Soukromá Izraelská klinika v Bukurešti dávala i patnáctiletým Rumnuským dívkám kolem €200 a účtovala €10 000 klientkám za in vitro fertilizaci. Dle zpráv z Izraele klinika měla obrat €20 milionů ročně.
Fertility clinic suspects' homes raided Izrael provedl domovní prohlídky majitelů kliniky pro podezření z daňového úniku.

17ti letá dívka zemřela při odběruAug/25/09 Prosecutors in Romania are expected to seek the addition of manslaughter charges Tuesday against some of the Israeli doctors arrested recently on charges of trafficking in human eggs at a Bucharest fertility. The charge is a result of the death of a 17-year-old girl three years ago who had been treated at the clinic.

JTA (The global News Service of the Jewish People) 23. července: 22 Izraelských lékařů bylo obviněno v Bukurešti z obchodu s lidskými vajíčky (ova). Vedoucí představitel Rumunské lékařské komory, profesor Vasili Esterestua sdělil, že dělali podobné pokusy jako Nacisté v Auschwitz a lékaři jednali krajně neeticky.

Musíte umět anglicky a hledt Human Egg and Stem Cell Trafficking: Dr. Harry Miron, Sabyc Fertility Clinic

199076

31.08.2009 19:01

Naši synové byli oloupeni o své orgány

RE: Tak přece jenom ti konspirativci měli pravdu...

Saša 74.?.?.?

Díky za pochlebovaní, pane Mirdo [mrknutí jedním okem]. Jak víte a stejně jako Vy, není nic jednoduššího než si dát do vyhledavače klíčová slova a často již z titulků se dočtete zajímavé souvislosti.

Je dobře si přečíst o IVF (In vitro fertilization), tedy o oplodnění lidského vajíčka (ova) a hlavně o jeho získání z jiné ženy v anestezii. Pak si přečtěte nějaký článek o „fertility help“, kde zjistíte, jak se získávají dárkyně. Zde se dočítám, že byla nejméně jedna stížnost na „Rumunskou“ kliniku, která shání negramotné „dárkyně“, které nemají zdání co podstupují. V témže článku je zmínka o klinice ve Zlíně (Clinic for Reproductive Medicine and Gynecology in Zlin), která oplodnila 40 Američanek v minulém roce. „Dárkyně“ vajíček v EU a ostatním relativně civilizovaném světě nesmí být placena za darování a obchází se to „kompenzací“ za cestovní výlohy a nepohodlí nebo si neplodná žena musí sehnat „dárkyni“ sama, buď z příbuzných a známých nebo za poplatek přes další společnost. Klinika ve Zlíně s.r.o. (s ručením omezeným) „nehonoruje dárkyně“ vajíček. Nicméně poskytuje dárkyním, podstupující ovariální stimulaci a následný odběr vajíček v celkové anestézii kompenzaci za cestovní výlohy a diskomfort spojený s léčbou. Finanční kompenzace se pohybuje v rozmezí 1 000 - 15 000.Kč (Tato kompenzace je dárkyni vyplácena v den odběru vajíček.) Neplodné ženě je účtována kompenzace dárkyni € 500 a v českém znění těch 15 000Kč. Je až zarážející, že „Vzhledem k dostatečnému počtu vyšetřených dárkyň je na naší klinice minimální čekací doba na darované vajíčko.“
Dárkyně v USA je kompenzována „za její čas a velkorysost“ odměnou $6,000.00 US. Než se romské dívky rozjedou do USA, údajně je nutný legální pracovní nebo trvalý pobyt! O riziku a morálních problémech ani nemluvě.
V USA získání vajíčka stojí ženu $12,000 za pokus, v ČR pokud to čtu dobře nějakých € 4000. Uh, to by bylo levnější než v tom Rumunsku Izraelskou firmou? Je divné, že ve městě Bati nekončí cena devítkou [mrknutí jedním okem]

199153

08.09.2009 06:41

Deset měsíců podmíněně s odkladem na dva roky

Žasnu

Saša 74.?.?.?

„Samosoudce“? To existuje v civilizovaných zemích moderní doby? Zcela nechápu „zločin“ nechat někoho přečíst překlad článku. Jsou snad zakázány knihovny, rozdávání Strážné věže nebo celé svazky Leninových spisů? Žijeme v náboženském státě? Nesmím poukázat na zpochybnění? V kterém století žijeme, odehrává se „děj“ v dnešní době?

The New Yorker přináší obšírný článek v angličtině o popraveném za ohavnou vraždu vlastních dětí, smutné je to, že se možná té vraždy nedopustil. Bylo mu nabízeno „přiznání“ výměnou za doživotí na místo trestu smrti a poslední rekonstrukce „evidence“ po popravě zněla v jeho prospěch. Když poukazuji na možnost omylu, jsem nějak spoluviný z vraždy? Otázka jestli nějak nesu spoluvinu poukázáním na článek se zdá až grotestkně absurdní.

199743

11.09.2009 09:15

Pochybuji…

Neexistuje důvod, proč by tázání mělo být trestné

Saša 74.?.?.?

Neexistuje důvod, proč by tázání mělo být trestné

Zdůvodnění Bohem dané nedotknutelnosti? Zbožštění tragédie? Úchylné právo nadčlověka je sladce oblbující.

200108

13.09.2009 19:27

Ústavní krize se prohlubuje

RE: Idnes prakticky nectu.

Saša 74.?.?.?

Co je zarážející, že Štěpán Kotrba a BL se vehementně zastávají Pavla Eichlera.

Rád bych se Eichlera zastal a souhlasím s BL „Není možné, aby byli trestně stíháni novináři.“ Oproti Zvědavci se Eichler alespoň potencionálně mohl dopustit přestupku. Neoprávněně nocoval v cizí budově a nejde jen o podávání informací a svobodu slova. Štěpán Kotrba však nenašel červený inkoust a odvahu vykřikovat stejně v případě podání trestního oznámení na Zvědavce!

200215

13.09.2009 23:11

Ústavní krize se prohlubuje

ČT24 a "myšlenkové zločiny"!?!

Saša 74.?.?.?

ČT24 editora již odsoudila.

Článek a reportáž Sedliské je lživá. Zvědavec žádnou genocidu nepopírá. Reportáž chce odsoudit a přikládá editorovi smyšlené myšlenky, aby dokázala tak zvaný myšlenkový zločin! ČT24 odsuzuje předem a chce lží ovlivnit veřejné mínění a soud. Spravedlnost je doslova slepá pokud trestá podezření z hříšné myšlenky. Žasnu, kdyby jen podsouvali, ale oni již vědí co si asi myslím. ČR bývala v Evropě pokud se nemýlím a býval to celkem civilizovaný stát!

200232

14.09.2009 06:14

Dalajlámovštění

RE: Dalajláma přimlaskával

Saša 74.?.?.?

> dnes přimlaskává zedníkům...

Dle Vašeho odkazu a dle Buddhismu: „mezi božstvím a lidstvím není reálného rozdílu. Sebezbožštění člověka lze dosáhnout lidskými silami.“ Na Fárum 2000 hovořil dalajláma o tom, že si nepřeje, abychom se stávali buddhisty. Již mně svítá, tak zase božství jen pro vyvolené, že? Být Bohem je tak blboučce svůdné, nedivím se postiženým egocentrismem, až na to, že „zbožštěným“ chybí svědomí. „ Jeho svátost“ Tändzin Gjamcchov dobře osvědčenou metodou od nás požaduje sympatie na základě lítosti nad historickou křivdou, snad abychom neviděli kdo je ukřivděn současně. Podobné ideologie jsou vyhovující neb je to vymakaný fašismus zdůvodňující zabíjení „zbožnou“ vírou míru. George Orwell by měl být povinnou četbou.

200251

14.09.2009 07:20

Pochybuji…

RE: Meč má dvojí ostří...

Saša 74.?.?.?

>Problém bude asi v tom, že někteří židé nevědomky zaměňují kritiku

Není to tak zcela nevědomé, sionistická vláda Izraele nařídila celosvětově vylepšit „dobré“ jméno Izraele akcí „Brand Israel“ a zřídila celé ministerstvo propagandy. Jednou z akcí je šíření chlubných a oslavných mediálních článků a filmů. Ke stoletému výročí města Tel-Aviv na Torontském filmovém festivalu probíhá milionová propagace města Tel-Aviv a jeho úspěchů. Přes tisíc filmových umělců protestuje peticí s názvem, ŽÁDNÉ OSLAVY OKUPACE! Proti zneužití festivalu k politickým cílům Izraele. Petice zdůrazňuje, že v žádném případě neprotestuje proti jednotlivým režizérům z Izraele. Mezi podepsanými je rovněž řada jmen producentů a filmových herců z Izraele. Podrobné zdůvodnění protestu a osobní pohled je na stránkách herečky Jane Fonda. Mezi ostatními tisíci podepsanými je Harry Belafonte, Julie Christie, Viggo Mortensen, Danny Glover, Naomi Klein.
Je pravdou, že sionismus je ďábelsky svůdný jako jiné druhy fašismu, ale Židé chápou, že kritika je potřebná a léčivá, chorobná je ideologie.

200255

16.09.2009 10:03

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

ale děti, jakýpak squateři

Saša 74.?.?.?

Do jisté míry je mně squatterů líto, vidím sotva osmnáctileté děti, poblázněné ideou společenského problému. Až kontrastně působí starší svalovec převyšující policisty Pavel Eichler, tak zvaný reportér iDnes. Vložený obrázek
Ve většině zemí je soukromý majetek „svatý“ a „reportéra“ by ani nenapadlo na něj na minutu vstoupit. Kdyby se jednalo o znásilnění (gang rape) a Pavel by se zúčastnil v rámci své činnosti pro iDnes, byl by také nevinný? [naštvaný] Ani ta novinářská vesta by ho neomluvila, kdyby ji tedy měl. Ne, nepřeji mu trest, ale nebyl nejstarší a obzvlášť jako „novinář“ neměl spíš poradit téměř nezletilým alespoň uposlechnout policii?

Tak trochu mně to připadá jako když bývalý soudce a žid Richard Goldstone jménem OSN obviní Izrael z nedávných válečných zločinů v Gaze a nejen Izraelská, ale i ostatní média řeknou, že je to blbost.

200469

16.09.2009 10:27

Sobota sova

„Sobota“ má prostě šábes

Saša 74.?.?.?

O šábesu se nesmí ani myslet, natož dokonce shlédnout! Knihovny budou zavřené a do hlavy se musíte bít, abyste vytloukli neřestné myšlenky. Jinak vám to do lebky vmlátí jiní. Jako za Božích válek. Směrník je na BBC News "God's wars".

200473

16.09.2009 17:18

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: mají squateři práva?

Saša 74.?.?.?

>schvalujete mlácení

Ale nic neschvaluje, je to o měření jiným metrem. Na jedné straně je trestné si jen pomyslet a na straně druhé je tu nevinný novinář, konec konců skutečný přestupek a možný iniciátor provokatér. Kotrba v BL ječí o bezpráví a píše světovému svazu novinářů a Zvědavce se nezastal, tam je prý ublíženo cizí myšlenkou.

200511

16.09.2009 20:35

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: právo na bydlení

Saša 74.?.?.?

>Mě se to jeví takhle.

Mně se to jeví zase takhle: přehnaný nacionalizmus kupř.: neonacismus a sionismus je špatný a všichni se bojí nařčení z „hnědého“ nacizmu a anti-sionismu , je to dnes i trestné. Sociální cítění po vzoru velkého bratra není v módě, to jste označen zase za komunistu. Placení provokatéři v módě jsou, ti mohou všechno. Potrestaná děcka za nic nemohou. Situace bydlení bude jen horší.

200526

Jerusalem Post vysvětluje vznik zprávy a označuje za zdroj Dr. Mustafa Khayatti, head of the Algerian National Committee for the Development of Health Research z Alžíru. Jerusalem Post označuje Dr. Khayatti za „low-level Algerian bureaucrat“. Alžírské děti měly prý být vyváženy do Maroka a Alžírské úřady prý nepožádaly Maroko o vyšetřování. Článek zprávu nepotvrzuje ani nevyvrací, vyjadřuje zpochybnění otázkami, proč si toho nevšimla Alžírská armáda, kde jsou rodiče dětí apod.

Jerusalem Post ač seriozní zdroj podává pohled Izraele.

Shrnutí, lze potvrdit, že článek byl publikován a je s malými obměnami šířen v arabském a islámském světě. Podezření jistě je, ověřitelné a hmatatelné důkazy ne.

http://politicaltheatrics.org/2009/09/07/missing-...
http://whatreallyhappened.com/content/missing-alg...
http://www.inteldaily.com/news/141/ARTICLE/11773/...
http://salonesoterica.wordpress.com/2009/09/08/mi...

200555

18.09.2009 00:08

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

Zase propagandisticke lhani akce „Brand Israel“

Saša 74.?.?.?

Jerusalem Post (a to přímo z Jeruzaléma) potvrzuje celou zprávu Alžírského národního výboru pro zdraví a vědecký výzkum dr. Mustafa Chájattího. Jediné co zpochybňuje je únos alžírských dětí. Zpráva vyšla v Alžíru a pochopitelně zdůrazněno je to, co se tohoto státu týká.

Jako každý národ Židé jsou schopni kriminální činnosti. Jediný rozdíl je, že ostatní státy kriminalitu svých příslušníků odsuzují, Izrael ji vymlouvá v rámci programu prezentace Izraele. Akce „Brand Israel“. Návod je jednoduchý, jeden detail nelze okamžitě dokázat, pustí se tedy do světa, že když zdůvodněné obavy nejsou v jediném případě zcela prokazatelné, není nutno věřit ani ověřeným faktům. Pologramotní anonymové to pochopí jako vyvrácení skutečnosti a extrémisté víry v nemožnost pochybení národa pronásledovaného nacismem zajásají, jsme Übermenschen! Stejný neonacizmus jiného národa jako v historii Němci. Každý národ i ten „nejchytřejší“ může zblbnout, dokonce drze tvrdit, že nepáchali válečné zločiny.

200616

21.09.2009 10:31

Newyorská policie zatkla židovský gang, který pašoval orgány alžírských dětí

RE: 2 Pisateli ktery si přeje zůstat v anonymitě

Saša 74.?.?.?

Šimon Peres se vyjádřil, že zpráva OSN vinící Izrael z válečných zločinů je výsměchem historii, mínil zřejmě OSN se vysmějeme, jako vždy v historii.
Haaretz však píše, že Goldstone, autor zprávy OSN je zarytým aktivním sionistou s hlubokou vazbou na Izrael. „No one can seriously claim that Goldstone, an active and ardent Zionist, with deep links to Israel, is an anti-Semite. It would be ridiculous.“ Goldstone chce zachránit Izrael před ostudou v Hague, bylo by lepší zločiny „vyšetřit a potrestat“ v Izraeli. „Problém“ však je, že zločinci jsou dle Haaretz především Ehud Olmert, Ehud Barak a Gabi Ashkenazi. Jinými slovy komise OSN straní Izraeli, problém je jak odsoudíme sionistickou vládu. Článek přesto doporučuje vyřídit si to nějak po domácku doma. Provinit se může, každý národ a pravděpodobně jako historicky vždy pokud se jedná o nejsvětější, nikdo nikdy potrestán nebude. Podobně s rabíny a obchody s kradenými lidskými orgány.

200861

23.09.2009 19:22

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: To snad ne!

Saša 74.?.?.?

Lidé povětšině mají vnitřní potřebu pevného bodu, tedy víry. Tato potřeba davu je snadno zneužitelná. Od nepaměti vlády a jednotlivci využívají našich pudových vlastností. Naše nejistoty lze přeložit do termínů „hledání víry, Boha“.

Náboženské směry, sekty, jisté vlády a korporace využívají přirozených strachů a pocitů sounáležitosti k šíření své ideologie a propagandy k získání moci. Jsou to parasitické symbiosy, moci a výdělku s lidskou pudovou potřebou. Různé „zbožné“ směry jsou jen relativně o málo lepší nebo horší, liší se nepatrně agresivitou a fanatismem.

Film o Jehovových svědcích v angličtině.
podobná americká sekta „prosperity“

201007

23.09.2009 19:47

5. díl – Globální válka a umírající demokracie: Revoluce elit

RE: Děkuji za Závěr

Saša 74.?.?.?

Z diskuze o Svědcích Jehovových zde
Interní pravidla pro chod tohoto společenství jsou postavena na teokratické diktatuře, nemohou mít řadoví SJ svobodu názorů. Při kazatelské službě sice využívají svého talentu, který je individuální, ale to, co říkají, jsou nacvičené strukturální fráze. Učí se je na jednom ze svých programů a tím je škola kazatelské služby. Kde se učí používat rétoriku ve světle písma, učí se psychologii rozhovorů s lidmi. Nevědí většinou nic o tom, že v USA je NSSJ akcionářem, kde formou fiktivních firem podniká a jejich prostředky jdou na financování kazatelského díla ve světě, velice často se stává, že jsou tyto prostředky použity úplně na jiné věci, než by měli.
/ V USA je podnikání náboženských korporací povoleno - nejsou jen příspěvkovými organizacemi. / V České republice se to týká propojení s tunelováním v případě Berka - Tonát, informace o tomto propojení proběhly tiskem a není problém si je vyhledat. / www.straznavez.cz - aktuality atd. /

201009

24.09.2009 05:36

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Sukromie? ... Ha..ha

Saša 74.?.?.?

> Vážný problém bych ale měl s kamerami na veřejných záchodech

Právě na záchodcích si lidé uleví, řeknou, někdy i napíší, co si myslí. Mělo by tam být i odposlouchávací zařízení. [chechtot] Lituji jen „bezpečnostní“ personál, který bude hrozby vyhodnocovat! [chechtot] Bezesrandy, záchodky jsou nebezpečné a potencionálně trestných činů se tam spáchá více než jinde. [zmaten]

Osmého června 2007 US senátor Larry Craig sexuálně obtěžoval tajného policistu na veřejných záchodcích v Minneapolis. Za pokus o svedení hlídkujícího tajného policajta obdržel pokutu $575 US a roční podmínku. Dnes lituje, že se přiznal, policajt ho nepochopil.

Po zadání „washroom crime“ do Google dostanete 101 000 výsledků, některé legrační jako uvedený a jiné vážné.

V Londýně budou znovu soudit 3 podezřelé z plánování výroby bomb na záchodcích.

Sledováni jsme již dnes více, než si dovedeme představit. Telefonní hovory s kým jste byl spojen, včetně jména jsou dnes zaznamenány několik měsíců zpět. Bude-li někdo z vašich kontaktů vyšetřován, můžete být vyšetřován nebo sledován rovněž. Soukromí neexistuje.

201028

24.09.2009 06:21

Mají squateři právo obsazovat neobydlené domy?

RE: Squatteři

Saša 74.?.?.?

"Squatteři" mají politický motiv. Více méně squatteři a anarchisté je hanlivá nálepka.

Nejedná se totiž o žádné squattery ani o anarchisty. Všichni jsou z dobrých rodin a mají domovy. Všichni jsou mladí kolem osmnácti let a mají idealistické představy, že jim bude stát naslouchat. Eichler k nim nepatří věkem ani duší. Bezpochyby i Pavel Eichler je z dobré rodiny, ale toho bych podezíral ze spolupráce s protiextrémistickým oddělením policie již pro jeho spojení s Davidem Jandou.

Již rok platí špiclovací zákon
Svoboda místo strachu FREEDOM NOT FEAR

201029

24.09.2009 06:50

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

Vždy někdo na očkování umře kdo by nemusel

Saša 74.?.?.?

Mudr. Jan Šula: jsem zásadně proti jakémukoliv očkování chřipky, protože vždy z toho někdo umře, kdo by nemusel, kdyby se neočkoval, a pak ty vedlejší účinky jsou brutální, např. ochrnutí, roztroušená skleróza, lupénka, revmatická artritida či systémový lupus. Logicky jak úmrtí, tak chronické následky se tají, o tom se nikde nedočtete a jen musíte hledat ve specielních statistikách.
Pokud je někdo alergický, tak si tu alergii jenom zhorší, pokud náhodou nezemře na anafylaktický šok atd.“


Mudr. Jan Šula je vedoucím imunologem italské společnosti Ischia Salus. Mezinárodně působí jako konsultant ve 12 zemích a je členem Oxford Research Institute of Immunology a italské psychoneuroimunologické společnosti. Žije střídavě v Itálii a v Anglii.

201030

24.09.2009 09:23

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

Utajené statistiky a studie?

Saša 74.?.?.?

Unpublished studies question whether seasonal flu shot raises swine flu risk Nezveřejněné studie poukazují, že očkování proti sezónní chřipce zvyšují pravděpodobnost onemocnění obávanou svinskou chřipkou H1N1. Je nutno předeslat, že je rozdíl mezi očkovací látkou Fluzone proti běžnému sezónnímu chřipkovému onemocnění a novou vakcínou proti „pandemii“ H1N1.

201034

24.09.2009 20:13

EU hodlá plošně sledovat „nezvyklé chování“

RE: Sukromie? ... Ha..ha

Saša 74.?.?.?

>mě zkontaktoval agent FBI, hezky jsme si popovídali o danné osobě

Milý anonyme, hezky si na bonzárně popovídejte a anonymně si udávejte, jak byste jistě dělal za každého režimu. Určitě Vám na pisoárech neunikne žádný prd a za tepla ho donesete na FBI – jinde byste donášel mulláhovi nebo KGB apod . holt povaha. Můj život je nejen příliš krátký, abych se zabýval udavačstvím, ale respektuji právo asociace, přesvědčení, listovního tajemství a svobodné myšlenky . Kradení prdů na záchodcích je smradlavá spekulace. S kým se stýkám je sice zcela veřejné, ale nemělo by být monitorováno, základním právem je svobodná možnost stýkat se s lidmi a svoboda slova. Špiclování a sledování, co jsem napsal v email, komu telefonuji je násilné omezování základních svobod a můžeme mít pak jen jednu politickou stranu a jen jedno přikázané náboženství.

>Nevím, proč do tohoto tématu montujete senátora Craiga

Případ odchyceného teplého senátora Craiga uvádím pro jeho tragikomičnost. Je mně pokryteckého teplouše líto.

201045

26.09.2009 09:59

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

Ďábelská jízda do války

Saša 74.?.?.?

Vzhledem k politicky neakceptovatelné realitě, že neexistuje absolutně žádná evidence, že by Irán budoval nějakou nukleární zbraň a přes potvrzení tohoto faktu vlastní výzvědnou službou, president Obama následuje své předchůdce a jednoduše si vymyslel něco znějícího děsivě k zdůvodnění přiblížit se k válce, napadení Iránu.

Tentokrát přišel s fíglem o konstrukci závodu k obohacení uranu. Záměrně je opomenuto, že Irán jako jeden z prvních příslušníků k Non-Proliferation Treaty smí obohacovat uran po libosti. Článek IV Non-Proliferation Treaty (tj. Mezinárodní agentury o nukleární energii) zní: „Nothing in this Treaty shall be interpreted as affecting the inalienable right of all the Parties to the Treaty to develop research, production and use of nuclear energy for peaceful purposes without discrimination and in conformity with Articles I and II of this Treaty.“

Irán před spuštěním závodu je povinen skutečnost oznámit Mezinárodní agentuře o nukleární energii, zdaleka ne s osmnáctiměsíčním předstihem jak se stalo! Americká vláda vymyslela "kouzelný" trik o „objevu“ závodu a jedním dechem oznámí, že výzvědná služba o stavbě ví již od roku 2006. Přitom o rok později tatáž výzvědná služba oznámila „s největší jistotou“, že Irán nebuduje nukleární/atomové zbraně..

Část článku Obama’s Hell-Ride to War on Iran .

201120

28.09.2009 09:27

Mizí i místa na zkrácený úvazek

a vyděšené ovce volí Merkelovou

Saša 74.?.?.?

Čtenáře z Amerického kontinentu bych chtěl upozornit na HBO TV pořad „Real Time with Bill Mahr“. Jeho minulý populární a politicky nekorektní pořad byl pod nátlakem zrušen. Reklamní stránky a ukázka jeho politického humoru na Bill Mahr.

Cash-strapped Britons are selling kidneys to pay mortgages and clear debts (Zadlužení Britové se pokouší prodat ledviny)

V novinách se střídají články jak je krize na ústupu a jak se prohlubuje a vyděšené ovce volí Merkelovou

Vložený obrázek

201235

29.09.2009 05:36

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Historie Iránu v mezinárodních souvislostech

Saša 74.?.?.?

>státu jako např. v Saudské Arábii (tam je křesťanství
>přímo zakázané)

Saudská Arábie je spolu s Izraelem náš „největší přítel“ a ani občanství atentátníků z 9/11 nic na tom nezměnilo, všichni příbuzní Osamy bin Ladena v klidu z USA odcestovali a jejich majetky a do dnes prosperující firmy zůstaly nedotčeny.

Přečtěte si v článku o Rasizmus v Izraeli

Minulou neděli a pondělí na právě uplynulý Yom Kippur, v Izraeli nesmí být otevřen žádný krám, restaurace, dokonce letiště je uzavřeno. Izrael nerozlišuje mezi civilním právem a „náboženskými zákony“ a tak se nesmíte koupat ani mýt, v tyto dny se vonět, souložit a s výjimkou nemocných se musíte postit. Nesmíte a ani nemůžete používat peníze.

201314

30.09.2009 18:23

Obama rozhodl, že Karzáí zůstane u moci

zas NÁSTĚNKY

Saša 74.?.?.?

České ministerstvo zahraničních věcí v rámci propagandy dobré války a zabíjení za mír umístilo zas putovní
nástěnku na nádražích. Uvidíte jak deset českých „civilních“ pracovníků MZ mezi jiným rozdává bandasky na mléko včetně návodu k použití a 275 žoldáků Armády České republiky pod velením Severoatlantická aliance nasazuje životy na jatkách ve jménu dobra.
Vložený obrázek
1500 bandasek..

201396

01.10.2009 04:23

Nové imunologické adjuvanty v protichřipkových vakcínách - přínosy a rizika

RE: aktualit přibývá

Saša 74.?.?.?

Aktualit je více a denně nás hystericky straší, asi závislost na hororech:
V amerických kostelích vylévají svěcenou vodu z obavy šíření svinské chřipky (té H1N1), hostie již nebude podávána knězem.

http://www.calgaryherald.com/health/fear+Canadian... Podávání rukou se tu nikdy zase moc nepěstovalo, ale teď si ani sportovci po utkání nebudou ruce podávat.
Školy se dohadují zda má být veřejně oznámeno nebo utajeno kolik žáků nepřišlo patrně ze strachu z chřipky.
Lékaři by nejraději dělali diagnózu po telefonu, pokud za to budou tedy placeni.

Nejlepší ze všeho, http://www.theglobeandmail.com/news/technology/sci... přední výzkumníci z centra pro kontrolu infekčních nemocí v Britské Kolumbii a na Gaston De Serres of Laval University (Qubec, Kanada) zjistili, že po očkování proti sezónní chřipce, té proti které se očkuje po léta, se zvýší pravděpodobnost dostat tu svinskou (H1N1) a to dokonce dvakrát! Qubec odložil očkování proti sezóní chřipce do ledna a Alberta, Saskatchewan, Ontario a Nova Scotia očkování pozastavily.

Údajně úmrtnost na svinskou chřipku (H1N1) je nižší než na tu běžnou sezónní. [zmaten]

201425

01.10.2009 20:35

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Saša 74.?.?.?

V očích vidím nenávist krvelačného šílence, potěšení z muk čtyř set dětí ve věznicích. Barva očí je příměr a nemá se skutečnou povahou nic společného. Scestná ideologie a nic společného s původem snad ani se židy, jen slepý nevidí.

Izrael odmítá Goldstoneovu zprávu o vojenské operaci v Gaze

Goldstone je věřící žid a dle svého prohlášení sionista, ale i pro něj vyhlazování nevinných není jaksi košer.

201477

01.10.2009 21:50

Plné znění Ahmadinežádova projevu na valném shromáždění OSN

RE: Nevíte někdo?

Saša 74.?.?.?

>Nesouhlasím se sionistickou ideologií ale hnusí se mi, jakékoliv
>paušalizování určitých skupin lidí.

Xmane teď jste sice zabodoval, ale pan Mirda si zcela jistě nesmírně váží všech slušných židů! Je jich hodně, jsou dokonce vokální, viditelní, ale naneštěstí nenáviděni většinou. Pro nedostatek egoismu, „nacionalismu“ a víry v nadřazenost (což je rasizmus a nacismus), jsou označováni za sebe-nenávidící.
Proč pravděpodobně většina se považuje za nedotknutelné nadlidi? Je to prostě hřejivé, být vyvoleným nadčlověkem. S náboženstvím je to spojeno jen potažmo, judaismus je zneužit k sjednocení a zrůdné ideologii vyhlazování a nadvlády. Nejsem příznivcem judaismu ani skoro totožného islámu, ale všechny náboženské směry jsou zneužívány k vládě různých skupin lidí.
Egoismus a nekonečná lakota jsou lidskými vlastnostmi, jejich podporou snadno zaslepíte davy. K tomu jim řekněte, že jsou vědecké důkazy o jejich nejvyšší inteligenci, za to jak trpěli nadešel jejich čas a sám B-h je na jejich straně.

201486

02.10.2009 09:42

Íránská jaderná hrozba za účelem odvedení pozornosti

S trochu humbuku, lží a vydíráním oblbnou svět

Saša 74.?.?.?

Mr Goldstone said he was "shocked, as a Jew", to be invited to head the mission. Je také členem rady guvernérů na Hebrew University v Jeruzalémě. Vyložená lež by poškodila nejen OSN, ale hlavně samotný Izrael, světu je známo jak vypadala akce „lité olovo“. Téměř zcela otevřeně a slovy své dcery Nicole radí Izraelské vládě, vyšetřujte chvíli své zločiny a nejhorší po letech „potrestáte“ nějakým tím napomenutím, podobně jak to dělá USA.

Jemně je to podáno v článku Izrael odmítá Goldstoneovu zprávu o vojenské operaci v Gaze
Ve včerejším článku Izrael vyžaduje po Palestinské Správě upustit od žaloby z válečných zločinů jinak nedovolí druhého poskytovatele mobilních telefonů ve West Bank a Palestinská Správa bude musit uhradit mnohamilionové výdaje. Israel demands PA drop war crimes suit at The Hague a teď se dočítám Prý pod tlakem USA přestala Palestinská samospráva podporovat rezoluci Rady OSN pro lidská práva o akci lité olovo v pásmu Gazy.
Izrael chce přesvědčit svět, že ho vždy dovede oblbnout.
O íránském nebezpečí nemůže být ani řeči, Irán vydává na zbrojení méně než Řecko, smlouvu o nešíření jaderných zbraní podepsal dobrovolně a jako jeden z prvních, zatím neexistuje jediný doklad, že by po nich toužil.

201513

07.10.2009 09:32

Kdo byl za bombovým útokem v Bali?

RE: Uplna hloupost

Saša 74.?.?.?

Pane Linek, sám v jiném příspěvku píšete „americka podpora mujahedinum byla materialni a logisticka.“ Jinde zase „Al-Kaida byla jen jedna z mnoha organizaci, ktera obdrzela americkou pomoc.“ USA vyzbrojily a vycvičily Al-Kaidu z „velké lásky“ a u „rozvodu“ zabijí děti z toho vztahu. Shodneme se tedy, že SSA (Spojené Státy) podporovaly a podporují jen ve svém zájmu každé svinstvo.
William Casey nařídil plnou podporu pro ty teror... pardon, v té době se jim ještě říkalo bojovníci za svobodu, než se tito opovážili oponovat ropovodu jenž chtěla firma UNOCL postavit. A všichni víme, co se stalo potom, že? V případě že jste už zapoměli, tak vláda USA přišla s 9/11 a okamžitě bez důkazů obvinila vzpurné Talibance, vytvořila z nich mýtickou Al Kaidu a začala bombardovat Afghánistán, zatímco podporovala Severní Alianci, smrtelného nepřítele Talibanu - bývalých bojovníků za svobodu. A bývalý UNOCAL poradce, Hamid Karzai, byl dosazen jako prezident Afghánistánu. Ropovod se začal stavět a myslím že je všem jasné, kam to míří, ne? [smích]

Z BBC dokumentu The Power of Nightmares:
http://www.youtube.com/watch?v=Xfqs6Qpg2xg
http://www.youtube.com/watch?v=YR3QRTutC8I

201918

07.10.2009 10:48

Japonsko prověří tajné bezpečnostní dohody s USA

RE: Japonsko a Německo bylo poraženo a okupováno!!!

Saša 74.?.?.?

>To si delate legraci, ne ?

To mně ani neříkejte refjuznik, že v Japonsku vyhráli komunisti [chechtot]

V ČSSR bývala jedna strana a ta dostávala 99% hlasů, spřátelené SSSR se dávno rozpadlo, shnilo samo k radosti Rusů, kteří tehdy měli stejnou demokracii s 99% hlasů jako ČSSR. „Přední“ demokracie mají dnes dvě v zásadě stejné strany a střídavě jedna z nich získá 45% a druhá 48% hlasů. Podobně jako v Japonsku v Americe vyhrála oposice a Vy pane refjuznik si myslíte, že se něco změnilo? Američané sice stále doufají, ale zatím se změnila jen barva presidenta.

Vy si opravdu myslíte, že obyvatelé země napadené atomovkou by si mohli přát "bilaterální" smlouvu o přítomnosti cizích vojsk s atomovými zbraněmi na svém území a to ještě té země, která ji shodila na dvě města? [zmaten]

201920

09.10.2009 10:12

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: ?

Saša 74.?.?.?

Pane Linek, nevím jak Vy, ale většina čtenářů rozumí česky i anglicky, možná nedovedete pochopit text v žádném jazyku. The Economist je příklad jednoho z mnoha článků neb je konzervativní – jakási Bible angloamerického establishmentu. Uveden je doslovný překlad první poloviny článku a v té druhé polovině jak se můžete dočíst: Irácký právní systém pod patronátem USA by měl zaručovat občanská práva, místo toho 1500 Iráčanů měsíčně je přesunuto z amerického koncentráku do Iráckého. Američani ve svých kriminálech na Iráckém území stále vězní 9000 Iráčanů, což je pokrok, ještě před rokem jich věznili 21000, přesunuto je již 40000. Tresty jsou těžší a více lidí je odsouzeno k smrti. V Bagdadu jich pověsí 19 denně jako 19. června t.r. Přes tisíc Iráčanů (politických vězňů) je odsouzeno k smrti na základě přiznání vynuceného mučením. Častými oběťmi jsou novináři, zatčeni i za fotografování dopravní zácpy v Bagdadu neb to vrhá negativní světlo na režim. Dle francouzské organizace novinářů „ Reporters Without Borders“ svoboda Iráckého tisku klesla na jedno z posledních míst 158 ze 173, dokonce nižší než za americké ivaze. Bezpochyby toto bude policejní stát sdělují diplomaté s dlouhou praxí v Iráku.

Článek Součansý Irák (zde na Zvědavci) pojednává o morální zkáze Americké vlády a naší ignoraci: „ každý, kdo je proti invazi a okupaci své vlasti, je považován za legitimní terč tajných eskader smrti. Tak vypadá statečný, čestný postoj americké elity 21. století. Co dělali nacisté, děláme i my, a to ze stejného důvodu: abychom si pojistili násilnou okupaci země, kterou jsme dobyli v nevyprovokované útočné válce. Je ovšem podivuhodné a úžasné, že takový stav věcí – taková hloubka mravní zkázy – je chladně akceptován těmi dobrými a velkými mezi námi … a desítkami milionů obyčejných lidí.“

202082

10.10.2009 10:19

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: ?

Saša 74.?.?.?

>Podle nadavek a urazeni

Drahý pane Hlinko, trpíte utkvělou představou, kdo by Vás urážel, k postiženým jsme ohleduplní.

V Iráku je 124 000 U.S. vojáků + 115,000 U.S. hrdlořezů bezpečnostních firem a ministr války Robert Gates právě prodloužil vojsku jejich „tours of duty“ na 15 měsíců. „Připravují se“ k odchodu za další 3 roky 2012. There have been 1,951 CIVILIAN DEATHS in Iraq in 2009 as a result of the war. Díváte se jistě se mnou na stejné americké zprávy, kde si dělají prdel z Nobelovy ceny míru pro Obamu, pro vůdce dvou válek, dostal Nobelovku neb krásně mluví oproti G.W.Bushovi a měl by dostat také cenu za vědu neb je opak Sáry Palinové. Jen letos (do srpna) za Obamovy vlády UN Assistance Mission in Afghanistan (UNAMA) zaznamenala v Afganistanu 1500 „omylem“ zavražděných obětí (žen a dětí) což je dokonce více než loni, kdy bylo zabito „jen“ 1,145 nevinných US a našimi spojenci.

202150

11.10.2009 07:23

Současný Irák: Policejní stát vytvořený Amerikou

RE: ?/No ono je to úplne jednoduché, kovaný Chazar Linek dostal príkaz

Saša 74.?.?.?

>od svojho riadiaceho dôstojníka, aby sa vložil do diskusie,

Možná ho armáda živí a jinak by se neuživil.

>ponáhľa do synagógy a Vy ho tak hlúpo zdržujete. Hanba Vám

Stydím se [chechtot]

Nejhlasitější kritici sionismu a politiky USA i v Izraeli, ale obzvláště v USA jsou právě židé. Oni totiž mohou kritizovat, aniž by byli obviňováni a prostě morálně odsouzeni za rasizmus, antisemitismu a přímo nějakou sounáležitost s KuKluxKlanem. Nemyslím, že ponáhľají do synagógy, ale i kdyby ponáhlaly je mně to srdečně jedno. Sionizmus se schovává za náboženství, zneužívá ho. Nezastávám se judaismu jako té pravé víry, ta je sice nejvíce zneužita, ale do jisté míry k udržení moci zneužívají náboženského cítění skoro všechny státy, ty náboženské větší měrou. Pan Link píše z USA a tam si skoro polovina lidí myslí, že je v národním zájmu bombardovat každou zemi, která si dovolí v něčem nesouhlasit s USA. Možná dostal příkaz, může být také okouzlen přiblblou Palinovou a jiná postižení.

202205

19.10.2009 09:45

Argentinská doga – víc než jen pes…

RE: Degenerace Západní

Saša 24.?.?.?

>Vynikající mi toto přišlo v USA v New Yorku,

Parky pro psy v New Yorku pro pana Arel Amal:

Bronx Park
Address: Unionport & Sagamore on Bronx Park East to 233rd Street
Type: Off-Leash
Claremont Park
Type: Off-Leash
Crotona Park
Address: Except for playgrounds, all areas of the park are off-leash during designated hours.
Type: Off-Leash
DeVoe Park
Address: 192nd & Jerome Avenue
Type: Off-Leash
Ewen Park
Address: Riverdale to Johnson avenues, south of West 232nd Street
Type: Run
Frank S. Hackett Park
Address: Riverdale Avenue at Henry Hudson Parkway
Type: Run
Franz Sigel Park
Address: Center of the park, just north of the ballfields which would line up with around 155th Street.
Type: Run
Henry Hudson Park
Address: Kappock Street and Independence Avenue
Type: Off-Leash
Hylan Park
Address: Except for playgrounds, all areas of the park are off-leash during designated hours.
Type: Off-Leash
Joseph Rodham Drake
Type: Off-Leash
Macombs Dam Park
Type: Off-Leash
Mullaly Park
Type: Off-Leash
Pelham Bay Park
Address: Middletown Road & Stadium Avenue, northwest of parking lot.
Type: Off-Leash
Notes: The dog run at Pelham Bay Park is close to Watt Avenue and Middletown Road. Both streets merge at the entrance to the parking lot on Middletown Road. The dog run is about 100 yards east of that point.
Please download our map of permitted on-leash dog areas.
Richman (Echo) Park
Type: Off-Leash
Riverdale Park
Address: Palisade Avenue from West 232 Street to West 254 Street
Type: Off-Leash
Seton Park
Address: West 232nd Street & Independence Avenue
Type: Run
Siren Slope Park
Address: Bailey Avenue and West 230 Street
Type: Off-Leash
Spuyten Duyvil Park
Address: Palisade Avenue and Independence Avenue
Type: Off-Leash
St. James Park
Address: 92nd & Jerome Avenue
Type: Off-Leash
Notes: St. James closes at 9:00 p.m. and opens at 7:00 a.m. Therefore, the off-leash policy only applies between 7:00 a.m. and 9:00 a.m.
Tremont Park
Address: Except for playgrounds and other areas where dogs are expressly prohibited via signage, all areas of the park are off-leash during designated hours.
Type: Off-Leash
University Woods Park
Type: Off-Leash
Van Cortlandt Park
Address: Broadway and 252 Street
Type: Run
Wallenberg Forest Park
Address: Palisade Avenue, Douglas Avenue, West 235 Street
Type: Off-Leash
Williamsbridge Oval
Address: 3225 Reservoir Oval East
Type: Run
Vím, je to málo pro tak veklké město.
Jsem právě v Tampě, (v gated community na Gennaker Dr.), pochopitelně se psem. Skoro každá rodina má alespoň jednoho psa a bez problémů je venčíme. Mimo to, všechna velká města mají parky specielně pro psy, kam můžete bez vodítka pustit psa pobíhat volně. Dle jména, nejste náhodou z nějaké islámské země? [překvapení]

202807

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc listopad přispělo 104 čtenářů částkou 16 005 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Neuvěřitelně otevřený článek o teroru politické korektnosti na Expres.cz23.11.20 18:31 Česká republika 3

Sidney Powell: It will be BIBLICAL - advokátka bez obalu odhaluje podvody ve volbách23.11.20 13:53 USA 3

Newsroom ČT24 má jasno: hurá, očkovat!22.11.20 11:13 Česká republika 7

Spacákova revoluce 2?20.11.20 13:08 Česká republika 2

Novináři používají agregát dýmu pro zdramatizování protestů20.11.20 12:25 Slovensko 5

Sčítačka hlasů v poslanecké sněmovně je cinknutá a upravuje hlasování20.11.20 04:14 Česká republika 1

Šéf protiteroristické skupiny navrhuje národní debatu o kriminalizaci pochybovačů o vakcíně19.11.20 23:14 Británie 3

TRUMP TRIBUTE II CZ19.11.20 14:45 USA 0

Na Slovensku střílí gumovými projektily do hlav lidem18.11.20 22:25 Slovensko 0

Ještě jednou President Trump18.11.20 22:13 USA 1

Vláda vyrobila další paskvil, obchody zavírají při zákazu vycházení17.11.20 17:34 Česká republika 4

V polní nemocnici v Letňanech neležel jediný pacient16.11.20 22:10 Česká republika 2

Vládě se zalíbilo omezování a šikanování lidí, další komplikace při nákupu potravin16.11.20 19:09 Česká republika 0

To je vlastenec a ne jak jej líčí media15.11.20 21:55 USA 2

Rozvrat vzdělanosti národa v přímém přenosu15.11.20 21:17 Česká republika 10

Soud rozhodl, že nařízení nosit roušky venku bylo nezákonné13.11.20 19:03 Česká republika 4

Od Prymuly k Blatnému. Aneb z bláta do louže13.11.20 16:27 Česká republika 3

Trump bojuje jako lev. Vyhodil vedení Pentagonu. Na iDnes z toho šílí11.11.20 23:26 USA 6

Jak je to se zahlcenými krematorii covidovými mrtvými v Ostravě10.11.20 10:43 Česká republika 3

Městský soud bude posuzovat zákonnost nošení roušek09.11.20 19:50 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
26,15 Kč
Libra
29,40 Kč
Kanadský dolar
16,91 Kč
Australský dolar
16,19 Kč
Švýcarský frank
24,15 Kč
100 japonských jenů
21,05 Kč
Čínský juan
3,34 Kč
Polský zloty
5,86 Kč
100 maď. forintů
7,24 Kč
Ukrajinská hřivna
0,78 Kč
100 rublů
29,14 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 714,14 Kč
1 unce stříbra
510,34 Kč
Bitcoin
424 563,87 Kč

Poslední aktualizace: 24.11.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 56 714 395