Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané hestroy

Nalezeno 3334 příspěveků, 16 různých IP adres

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

11.08.2010 10:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

hestroy 90.?.?.?

>Sdílím názor jansmitha, že tajní rabíni, převlečeni za jezuity a muslimy, již hluboko v minulosti ovládli katolickou i muslimskou církev.

Ach jo, jestli byste si Jarmilo neměla spíš zjistit, kdo tu církev založil a proč! Židi jsou jen a pouze výkonná moc těch v pozadí a můžou být kdykoliv obětováni.

225984

11.08.2010 14:24

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Revoluce a puče

hestroy 90.?.?.?

Nevím nakolik je Chromíkovo shrnutí informací bývalého Jezuity Alberta Rivery pravdivé, nicméně je to velice zajímavé čtení...

Dr. Rivera's 15-Year-Old Claims Verified by Current Events

Tady je mnoho zajímavých věcí o Jezuitech

V roce 1997 byl Rivera údajně otráven na příkaz Vatikánu...

225998

11.08.2010 15:55

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: sionští mudrci vs.nacionalisté.dsss.cz

hestroy 90.?.?.?

Mohl byste nás ušetřit podobných výlevů?

Obvykle sem chodí lidé, kteří nepotřebují výklady někoho, jehož jedinou kvalifikací je učivo ZŠ a příruček o holokaustu. To, co píšete, je jakoby dítě z páté třídy ZŠ soutěžilo v soutěži O zemi, kde zítra znamená již včera... Nicneříkající pindy opsané z webů pro mentálně zaostalé...

Je to ubohé a překonává to dokonce i jiné exoty, kteří ovšem mají natolik soudnosti, aby ze sebe nedělali úplné idioty... [bliji]

226007

Příspěvky nezvědavců mě vždy fascinují. Nikde jinde se nenajde tolik hlouposti, tuposti a nenávisti, jako u těchto postižených. Tito ubožáci by jen každého zabíjeli. Ale jak se říká, kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

Ale snad se to jednou zlepší a místo vašich fantasmagorií, které se vám honí hlavou, vás konečně napadne něco, co není blbost na n-tou. Ale silně o tom pochybuji. Někoho, kdo nerozezná řízenou demolici od neřízené, může napadnout maximálně to, že si musí nutně odskočit na záchod... [chechtot]

226014

12.08.2010 10:47

Ropné havárie, fakta a hysterie

Není advokát jako advokát

hestroy 90.?.?.?

Ale jak brát názor někoho, kdo tvrdí, že bez obřích firem bychom se neměli jako teď? OMG, to je šílenost! Velké koncerny naopak snižují naši úroveň tím, že:

1. Vyrábějí věci, které se po 3 letech ropadnou, včetně aut.
2. Doumlouvají se na cenách, takže likvidují kokurenci.
3. Vzhledem k tomu, že je vedou "ekonomové", jde jim o maxializaci zisku za každou cenu, tedy na úkor zaměstnanců a životního prostředí.
4. Ovlivňují chod celých států uplácením státních zaměstnanců.

Každá super věc vznikla v malé firmě. Ne v nějakém obřím koncernu. První auta, počítače, atd, atd.

Autor článku je typickým představitelem obhájců současného systému. Vsadím se, že podporuje válku v Iráku a a Afghánistánu.

226074

13.08.2010 11:11

Ropné havárie, fakta a hysterie

RE: Není advokát jako advokát

hestroy 90.?.?.?

Nesmysly, opět samé nesmysly. Nemá smysl cokoliv odpovídat, oficiální propagandy mám kolem sebe dost a dost.

Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá. A u sudeťáků to platí dvojnásobně.

>rostě myslím si že platí "žij a nechej žít" a "co nemáš sám rád, to nedělej druhým". Zde se ale bohužel vyskytují i různí zakomplexovaní a proto agresivní jedinci, kteří si myslí, že si zde budují nějaký "svůj" izolovaný bunkr, jsou zde doma a každého i jen trošku jiného ostrakizují a koušou jako směčka psů. Že jsou tak sami izolovaní, mimo realitu a dobrovolně omezení, to vyplývá z podstaty té věci. Ale ne každému to dochází... a zde je inteligentů málo.

Člověče, vy musíte mít těžký život, ale je dobře, že o něm tak otevřeně hovoříte...

Sieg Heil!

226178

Mohl by mi někdo vysvětlit, jaký je rozdíl mezi biliónem a biliardou? Mám v tom trošku zmatek... [překvapení]

226193

13.08.2010 16:07

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

hestroy 90.?.?.?

Nechte toho, Vojto, mluvíte z cesty... Snaha se vám upřít nedá, ale je to snaha prudit, nikoliv diskutovat. Vy dobře víte, jak to Jarmila myslela, vaše debilní příklady nezahrnují propagandu, kterou šíří kdo? Třeba nám to prozradíte vy, abyste konečně řekl něco k věci...

Tak jak to tedy bylo s těmi volbami? Proč vyhráli komunisti? Prosím širší rozbor...

226198

13.08.2010 16:31

Ropné havárie, fakta a hysterie

RE: otče Giorgio,

hestroy 90.?.?.?

Ano, ano, měl byste se informovat, co ten Corexit vlastně je, jak se vstřebává do potravního řetězce a co v něm pak provádí.

Tuhle jsem četl zasvěcennou epertízu vědců najatých BP, kteří měli úplně stejné argumenty a jeden prohlásil, že se v Corexitu každý den v podstatě koupe a že je to super! To mě naprosto přesvědčilo o tom, že je to naprosto v pořádku a nemám o tom již žádné pochybnosti.

A samozřejmě, můžu si něco přečíst na Wikipedii, kde najdu odpovídající údaje, obzvláště, když ten odstavec začíná: The relative toxicity of Corexit and other dispersants are difficult to determine due to a scarcity of scientific data.

Jistě umíte anglicky, takže si přeložíte, že o tom nikdo nic neví!!! Zejména proto, že celé složení Corexitu je tajné. Ale to vám nebrání v zasvěcenných komentářích, že?

Rád bych, abyste okomentoval toto (zdroj):

Though all dispersants are potentially dangerous when applied in such volumes, Corexit is particularly toxic. It contains petroleum solvents [oleophilic?] and a chemical that, when ingested, ruptures red blood cells and causes internal bleeding [Lethality?]. It is also bioaccumulative, meaning its concentration intensifies as it moves up the food chain.

Závěrem bych rád řekl, že až příště budete mít chuť někoho poučovat, nedělejte to, prosím, tak, avbyste byl za úplného hlupáka a raději si o tom opravdu něco přečtěte. Věřit vědcům placených BP může opravdu jen prosťáček...

226199

13.08.2010 18:10

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: je to velmi jednoduché,

hestroy 90.?.?.?

>Je přece vedlejší, pro jaké všechny příčiny vyhráli komouši.

Díky. Opět jste řekl mnoho a vlastně nic. Já jsem ale chtěl vědět, proč to vyhráli komunisti? Jste schopný odpovědět za Vojtu?

226207

16.08.2010 18:10

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

A co bys čekal od vůdce takové pošahané sekty, Méďo?

(I když katolíci nejsou o moc lepší.) [chechtot]

226389

17.08.2010 15:12

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

Kteří katolíci? Všichni, kteří věří těm povídačkám, co jim cpou jejich faráři. Celkově je ta ideologie úplně na hlavu. Kdyby si jen ti chudáci, kteří těm totálním nesmyslům věří, uvědomili, že je to pouze jiný způsob ovládání lidí. Místo vojáků a katů stačí banda farářů, kteří strachem z věčného zatracení ovládají své hloupé ovečky.

Samozřejmě je to na delší povídání, ale ta jejich strategie je geniální. Lhát lidem o tom, že po smrti se budou mít buď dobře, pokud budou poslouchat, případně půjdou do pekla, pokud poslouchat nebudou, je jednoduché a nenapadnutelné, protože každý ví prd, co bude po smrti. Jen církevní činitelé vědí, že můžou lhát, krást, vraždit a šukat chlapečky a vůbec si dělat z lidí srandu, protože dobře vědí, že žádný soud po smrti nebude. Je to banda pokrytců, kteří se zaštiťují učením, z kterého nezůstal kámen na kameni. Ti dobytci dělají přesně to, co ostatním zakazují a co je v přímém rozporu s tím, co říkal Ježíš. Pokud někdo takový vůbec existoval.

Co se týká Svědků, to je banda neťastníků, kteří se nedokáží postarat sami o sebe, jsou úplně ztraceni, tak se chytají dalších pohádek... No je to prostě otřesný, jak hloupost vládne světu. Těchto omezených vyděšených dogmatických fanatiků je mi opravdu líto. A zobecňovat můžu úplně v klidu, protože mezi těmi, co uvěří takovému nesmyslu, není rozdílu.

226433

17.08.2010 16:28

Kdo je autorem Protokolů sionských mudrců?

RE: Priama demokracia vs. priama teokracia.

hestroy 77.?.?.?

>VĚTŠINA lidí do konce druhé světové války jména Osvětim, Buchenwald, Dachau a Sachsenhausen neznala; čtenářům časopisů Zlatý věk a Útěcha však byla dobře známa. Zprávy od svědků Jehovových se s velikým nebezpečím podařilo dostat z táborů; byly uveřejňovány v literatuře společnosti Watch Tower a odhalovaly vražedné záměry Třetí říše.

Nějaký důkaz by nebyl? Takhle může plácat kdekdo... Vy jste opravdový věřící, to je vidět... Věříte úplně všemu... Jste dokonalý Svědek, už jste jim odevzdal svůj majetek? [překvapení]

226436

17.08.2010 19:54

Eva Cironisová

Smutná zpráva

hestroy 77.?.?.?

To je opravdu smutná zpráva. Budiž paní Evě země lehká!

Zde jsou její články.

226448

17.08.2010 21:00

Eva Cironisová

RE: Hyena 188 je nechutná!

hestroy 77.?.?.?

Je opravdu zajímavé sledovat, jaká špína se zde občas objeví ze zapáchající žumpy. Ta ohavná stvoření nemají s lidmi vůbec nic společného. [bliji]

(Nesmíte urážet diskutující. Zbytek cenzurován pro velké množství sprostých slov.)

226455

18.08.2010 09:57

Písnička jako zbraň

Zajímavé

hestroy 77.?.?.?

Po dlouhé době konečně děco nového. Článek má špatné hodnocení, nechápu proč. Myslím, že to editor docela dobře vystihnul. Ano, to je věc, která je zde obvykle pomíjena. Židi jsou zpracováváni cíleně od malička a ta propaganda myslí na všechno.

Jejich příběh je tak dojemný, že dojemnější už ani být nemůže. Jsou to prostě chudáci. Od začátku chudáci, co nic zlého neudělali, ale ostatní je nemají rádi. Takové dobráky...

My máme podobnou písničku, která je neméně emotivní, i když nemá ten nádech toho strašného "neštěstí", s kterým se potýkají židé.

Jmenuje se Kde domov můj...

226493

18.08.2010 13:30

Obama se připravuje bombardovat Írán, 3. část

RE: Psychopat

hestroy 77.?.?.?

>Světu vládnou psychopati a Obama je jedním z nich.

Tak tohle je opravdu velký omyl. Domnívat se, že tato loutka něčemu vládne, je úplně chybné. Ten člověk vládne maximálně tak svému svěrači, ale ani to není úplně jisté.

Světu vládnou lidi, kteří tyhle figurky připravují a pak dosadí do vedoucích funkcí. Ano, tyto figurky sice podepisují papíry sloužící k ožebračování jedněch a zabíjení druhých. Nicméně v pozadí stojí jejich "učitelé" například z jezuitských univerzit, které jsou líhněmi takových figurek. Tím netvrdím, že Obama byl vyškolen jezuity, to je jen černoušek, který se hodí těm dobytkům do krámu...

226512

18.08.2010 14:52

Písnička jako zbraň

RE: Pavlína Jíšová

hestroy 77.?.?.?

Pane udo. Jen malá technická.

Ty vaše sloupky,
které mají být asi
něco jako básničky,
jsou naprosto nečitelné.

Možná bych si je
i četl, ale nejde to.

Slovenštině docela rozumím,
ale tak, jak to podáváte vy,
je to opravdu k nečtení.

Nic nepomáhá ani tučný
font
, protože přeskakovat z řádku
na řádek je úmorné.

Chápu, že si dáváte záležet
i na vizuální stránce,
ale možná byste se měl
zamyslet nad tím,
zda jsou vaše příspěvky určeny
také někomu jinému,

nebo si je píšete jen
sám sobě
pro radost.

226518

18.08.2010 16:22

Písnička jako zbraň

RE: Velmi zajímavé, co se děje v Lize proti antisemitismu a kdo dává

hestroy 77.?.?.?

Pane Laskavý Montážníku Mucholapko Protone 64,

to co píšete je velice zajímavé. Že by Věrka začala procitat ze svého snu? Asi už pochopila, že se do žádného zadku nevejde, takže obrátila? Pochopila, že nedostane žádnou funkci, jako dostal například snaživý nácek Joch?

226525

Pokud kabel není optický, pak je to sranda. Pokud se jedná o standardní šifrování - sranda. Lokální wifi? K čemu, čemu? Stejně je to napojené na Internet, nebo? GSM? Velice jednoduché odposlouchávat. Šifrování sranda!

226730

25.08.2010 15:57

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Existuje úplně jednoduché řešení. Stejná práva a povinnosti pro všechny. Nemakáš? Kradeš? Pak jdeš do basy. Ale my tě živit nebudeme. Je spousta práce například v dolech atd. Pokud ne, stačí šlapací stroj, který bude generovat elektřinu. Našlapal jsi elektřiny dost na to, abys měl světlo a jídlo a teplo? Nenešlapal? Pak je nám líto. Chcípni hladem nebo zimou. To je řešení pro zloděje.

Ti, co nemají práci, můžou vždy nějakou dostat. Uklízet je pořád co, veřejně prospěšné práce je ideální zaměstnání pro asociály. Ti pak můžou bydlet v hezkých minidomcích postavených obcí. Budou platit nájem a vše bude ok.

Ale pokud se asociálním nemakačenkům bude ustupovat, za chvíli padne i systém, který se o ně má starat. Stačí, když počet asociálních vyžírků přesáhne počet lidí, co na ně mají makat. Pak se vaše hezké řeči o sociální společnosti rozplynou jak pára nad hrncem, ale to je vám, jako humanistovi, zcela jistě jasné...

Stačí se podívat do USA, jak se barevní šmejdi posunují blok od bloku a bílí před nimi utíkají. Místa, kde žila bílá komunita a byly obchody a čisté ulice, se během chvíle stávají hrůznými smetišti, kde nejen že nejsou už žádné obchody, ale také už se tam neodváží ani policajti.

Integrace barevného šmejdu je obtížná, neboť oni bílé nenávidí a rozhodně nemají sebemenší snahu se začlenit. Pracovat pro bílé je pro ně nepřístojné.

Všichni, kdo mají plné huby keců o tom, že barevný odpad je potřeba hýčkat, by si je měli vzít domů a starat se o ně jako o vlastní. Ne. Oni to nechají na bedrech chudáků, jejichž jediným proviněním je to, že si barevní vybrali jejich bydliště za svůj rajón. Klasické pokrytectví... [bliji]

226758

25.08.2010 17:44

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Zbytečné, zbytečné cokoliv vysvětlovat. Samozřejmě, že ti nejbližší jsou mafiáni v politice. Celá politika je jeden obrovský špinavý byznys ovládaný mafií.

Kdo chce vidět, vidí, kdo nechce, tak jen civí. Případně se hloupě ptá...

226765

25.08.2010 22:16

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

>Ti, co nemají práci, můžou vždy nějakou dostat.
>Vážně? O tom tedy silně pochybuji. Zejména v dnešním uspořádání světa a možnosti najímat otroky ze zemí Třetího světa.

Tím samozřejmě nemyslím současnou situaci. Tím myslím, že ta možnost existuje, stačí chtít. Jak jste koneckonců napsal, lepší prevence, než represe.

>Konkrétně kde?

Například Detroit... Mí známí tam byli 6 let a několikrát se museli stěhovat, jak se postupně měnily bílé čtvrti na černé.

V každém případě je současný způsob "začleňování" barevného odpadu do bílé společnosti zcela proti jejímu zájmu.

Pokud mluvím o barevném odpadu, nemyslím tím barevné jako celek. Někteří se chovají jako normální lidé...

226773

27.08.2010 18:59

Renesance etnického separatismu ve „sjednocené Evropě“

RE: Z dnešních zpráv o deportaci romů z Francie

hestroy 77.?.?.?

Pane Zezdisrale, je zbytečné reagovat na sudeťácké provokatéry. I když jste jim to napsal hezky. To se musí nechat. Pobavil jsem se. Na rozdíl od toho, když jsem si četl sudeťácké vejšplechty. To je prostě moc patné, abych zůstal slušný. Tmo je ještě víceméně v pohodě, ale ten sudetonácek 88, ten mi moc nesedí... [chechtot]

226840

29.08.2010 14:03

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Krestanstvi, obet na krizi a tak vubec

hestroy 77.?.?.?

To je vcelku jednoduché, pane Antiseptiku [smích] Pokud je něco dokonalého a navíc pouze jedno, pak je to hrozná, ale opravdu hrozná nuda. Aby se Stvořitel trochu pobavil, rozdělil se a "zapomněl" na to. A teď se baví. A jde mu to docela dobře, co myslíte?

226947

30.08.2010 10:45

Nebojte se

RE: Ano, světové mocenské Židovstvo...

hestroy 77.?.?.?

No, myslím, že je na to jen jedna jediná odpověď... [chechtot]

227008

30.08.2010 10:51

Továreň na duchovno - 1.časť

RE: Teoria

hestroy 77.?.?.?

Super. Nakonec se pár osvícených najde... To je velice potěšující... [smích]

227010

30.08.2010 12:13

Více imigrantů pro Evropu, říká Brusel

Sráči, nic než sráči

hestroy 77.?.?.?

Omlouvám se za ten výraz, ale nějak nemůžu najít jinou alternativu. Tenhle svět jde rychle do kytek, za nadšeného potlesku stád úplně dementních ovčanů... [bliji]

227013

31.08.2010 11:09

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Zoufaly otec ?

hestroy 77.?.?.?

Ano, smutné je, že ho ta cikánská banda otravovala, v tom s vámi naprosto souhlasím. Smutné je, že možná postřelil i nějaké bílé. Smutné je také to, že nakonec zemřel. Jinak jsou to samá pozitiva, nebo ne? [cool]

227102

31.08.2010 16:20

Šílený vrah nebo něco jiného?

Technická poznámka

hestroy 77.?.?.?

Když už jsme u toho samopalu...

Já chápu, že ne každý ví, jaký je rozdíl mezi samopalem a útočnou (automatickou) puškou a tupí novináři nejsou ani svéprávní. Ale určitý rozdíl v tom je. Samopal střílí náboji do pistole (například 9mm), zatímco útočná puška používá náboje do pušky. Tolik technická...

227140

31.08.2010 16:26

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Vrah? nebo spíše oběť? /2 pokračování

hestroy 77.?.?.?

Naprostý souhlas... Pokud nezakročí stát, nakonec zbyde špinavé řešení na obětech řádění barevného šmejdu... Ten člověk neměl jinou možnost. Pokud by zvolil nějakou lehčí variantu (zpřelámání všech hnátů), skončil by v base a cigoši by dostali odškodnění od státu.

227141

01.09.2010 13:03

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

>Ja si myslim ze cikansky problem se vyvolava umele a hodne lidi se na tom prizivuje (stejny problem z indianama)

Ano, souhlasím s vámi. Ten problém se vyvolává uměle od té doby, co se sem ta sběř nacpala. Již od Rakouska Uherska se na tomto problému přiživovala spousta lidí. Různí zmocněnci pro lidská práva a tak. Porozuměl jsem vám správně?

Stejný problém s Indiánama? Člověče, proberte se, vy jste na jejich půdě, ne oni na vaší. To je jeden obrovský a podstatný rozdíl. Já chápu, že se vám to jako imigrantovi nelíbí, ale je to tak!!! Vy jste jim tu půdu ukradli, ne oni vám!!! Vy jste je dostali do situace, ve které jsou, ne oni sami. Takže pozor na laciná srovnávání.

Jediným a opravdu jediným řešením cikánské otázky (oni se nasrali k nám, ne my k nim) je princip nulové tolerance, zastavení dávek a zavedení pracovních táborů. To, co navrhuje pan Laskavý Montážník Proton 64, je nesmysl. Žádná integrace není možná!!! Až tu toho šmejdu bude víc než nás, co se bude dít? Necháme si rozvrátit zemi, kde žijeme již po tisíce let? Jen proto, aby se nějaká tmavá sebranka měla dobře bez práce?

Proboha lidi, proberte se.

227233

01.09.2010 14:41

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi,

ono mnoho míst, které bílý vyčistil od původního obyvatelstva není. Vlastně se jedná převážně o Ameriku (700 000 vyvražděných Maorů na Novém Zélandě se již obnovilo a chystají se si vyřídit s Anglány účty). Pokud se jedná o migraci mezi zeměmi, na kterých stále žije (a vlastní tu zem) původní obyvastelstvo, pak na ní samozřejmě není nic špatného, pokud se imigrant chová podle pravidel oné země. Takže například bílí, kteří migrují po Evropě nebo i do jiných civilizovaných zemí, obvykle vědí, že tam zadarmo nic nedostanou a pokud se nebudou chovat slušně, se zlou se potážou.

Jiná věc jsou barevní, kteří mají často jiné kulturní zvyky a nemají chuť se nějak integrovat, protože je to proti jejich přesvědčení (nenávidí bílé). Mě by ani nevadilo, že nenávidí bílé, protože mají často pádný důvod. Ale ať pak zůstanou doma. A neserou se k nám. Proč se sem cpou, když nás nenávidí, že? Horší je, že pak kvůli jejich barvě kůže (a ničemu jinému), je na ně pohlíženo jako na oběti rasismu (bílý člověk se kaje, ale bohužel ne ten, co to celé zavinil) a mají různá privilegia.

Integrace barevných NENÍ možná. A sebevětší humanista může mlet kraviny do omrzení, dokud si pár cigošů nevezme domů a nepředvede, jak se to má dělat, ať je radši zticha!

Schwarzenberg si vezme rumunské Romy na zámek Orlík

Ale je tu jeden důležitý rozdíl mezi cigoši (a jinými barevnými, co zamořují Evropu) a Indiány. Tam to totiž není tak, že by přicházeli do míst, kde bílí žili tisíce let. Tam je to přesně naopak. Kdyby se jim tam bílí nenasrali, nemuseli by teď řešit, co s nimi. Moc jich už stejně nezůstalo.

Závěrem bych chtěl říci, že musím uznat, že jsem rasista, neboť chci, abych kolem sebe viděl to, co vždy, tedy bílé lidi. Asiati jsou sice pracovití, ale zde nemají co dělat! Mají svoji zem a my se jim tam taky necpem.

O černých už raději nemluvím, Arabášů tu zatím naštěstí moc nemáme. Ale soudruzi v Bruselu s tím brzy určitě něco udělají.

Jo a nakonec bych chtěl říct, že někteří cigoši jsou bílí, takže to nakonec zas takový rasismus není. I bílá rasa má svůj odpad.

P.S. S vaším řešením souhlasím, mám na to totožný názor! Ať se falešný humanisti třeba pokaděj!!!

227248

01.09.2010 14:56

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

hestroy 77.?.?.?

A pane Nohejle, mluvíte o Židech, nebo o židech? Pochybuju, že by někdo z nich měl obřezanýho pindíka, uměl hebrejsky, četl Tóru, chodil do synagogy atd. Takže o jaké ž/Židy vlastně jde? Dle jakého principu se to má posuzovat?

Vzhledem k tomu, že Žida s velkým Ž definovali až Němci, do té doby nic takového nebylo, máte na mysli pravděpodobně židy s malým ž, tedy ty, co praktikují židovské náboženství. Jsou však židi s malým ž, kterým je nějaká Tóra u zadku, stále ještě židy s malým ž? Asi ne, že ano? Takže pak musí být Židy s velkým Ž. To by ovšem museli mít společný jazyk, kulturní zvyky a území (tak je obvykle definován národ). Mají to ti ž/Židi u nás? Nemají... Takže jaký národ?

Je v tom trochu zmatek...

Nebýt toho, že si každá vláda o "svých" židech vede neustále seznamy, tak už by snad ani žádní židi nebyli, tak jako se například Ashkenazi zoufale snažili integrovat mezi Němce a hlavně už nebýt židy! Ale jelikož existují seznamy, není jim to dovoleno a v případě, že je nějaký průser, vytáhnou se seznamy a hned máme koho předhodit rozzuřené společnosti, kterou ovšem okradl a obelhal někdo úplně jiný. A to židi rozhodně nejsou, i když jako prostředník mohou figurovat.

227249

01.09.2010 16:37

Hamouni, poskokové, otroci, vyžírky a spodina

RE: Hamouni versus vyžírkové

hestroy 77.?.?.?

Je dobře, že to vysvětlujete, i když naprostá většina lidí to pochopila hned po přečtení...

Tedy alespoň doufám. Já to tedy pochopil naprosto jasně.

227264

01.09.2010 17:15

Socialismus a filmová kultura

RE: Autor nás má za hlupáky?

hestroy 77.?.?.?

Nevím, jestli má smysl reagovat na tyhle nesmysly, ale zeptám se vás jasně, Vojto. Kolik procent vámi uvedených autorů tvoří denní vysílání českých televizí? [oči v sloup]

227266

02.09.2010 14:16

Socialismus a filmová kultura

RE: Opravdu nevim o jake socialisticke kulture zde jedname,pravda je jina.

hestroy 77.?.?.?

Chápu, že se vaše znalost historie omezuje na články z nacistických serverů, ale možná jste už někdy slyšel o Norimberských zákonech.

Já to říkám pořád. Studovat, studovat, ale snažit se vyhnout propagandě, která je obvykle šířena černoprdelníky.

Teď mi poslal kamarád pěknou říkanku.

Chceš-li blahobyt míti,
ber za kostelní kliky,
chceš-li nešťastným býti,
drž se židovy putiky.

To je skoro jak lidová moudrost, že? Kdepak, není nad poctivé katolíky.

Ale vám to nemá smysl vysvětlovat. Vy už "víte"...

227349

02.09.2010 14:52

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Pane Larouxi,

díky za vyjádřené sympatie, mám k vám stejné.

Onehdy jsem četl, teď si ale nevzpomenu kde, jak to funguje ve Švýcarsku. Víte o tom, že tam nedostanete dávky, pokud jste předtím 5 roků v kuse nemakal?

Ony ty pracovní tábory by nebyly jen pro barevné, ale celkově pro vechny, kdo makat nechtějí a kradou.

Obecně má člověk několik možností.

1. Makat a mít se tak nějak v pohodě.

2. Nemakat a chcípnout hlady.

3. Nemakat a krást.

4. Chtít makat, ale nemít práci.

Nás trápí hlavně varianty 3 a 4.

Ad 3. Vězení, ale za svoje. To znamená, že pokud někdo nemaká ve vězení tak, aby se uživil, nemůže mít komfort. Bezdomovci mají také prd, tak proč by měl mít nějaký zloděj teplo a světlo a jídlo? Nevydělals dost na pěknou cimru? Jdeš do mikrocimry bez světla a tepla. Nemakáš? Chcípni hlady!!! Rotopedy na výrobu energie by mohly řešit nedostatek práce.

Ad 4. Dle mého by se nějaké dávky vůbec neměly proplácet. Stát by místo nich měl postiženým poskytnout práci. Dobře, můžeš uklízet bordel ve městě, dostaneš peníze. Nechceš makat? Nedostaneš nic. Přídavky na děti? Zrušit! Buď makej, ať je uživíš, nebo je prostě neměj. koneckonců je ti pořád rotoped na výrobu energie.

Už to chápete? Stát na bezdomovce sere, ale nemakačenkům vyplácí šílený peníze. Tak co to je? Je vidět, že stát umí být krutý k těm, co to opravdu potřebují, zatímco vytěžuje mazané vyžírky.

227353

02.09.2010 16:08

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, pane Tmo, je vidět, že v tom máte docela jasno, protože jste naprosto správně odhadl, kolik je člověk za hodinu schopen vyrobit elektřiny. Je to opravdu 1kWh.

Stát by za tuto elektřinu platil dejme tomu 10 Kč/hod. (proč ne, když daňoví poplatníci dotují 10 korunami každou kWh vyrobenou solárními článkami, kteréžto peníze tečou rovnou do daňových rájů...

Miliardy ze sluneční energie končí na Kypru, u ČEZ i uhlobaronů

Takže by si vězeň mohl vydělat cca 100 Kč denně. A za to již může mít opravdu vydatné jídlo a trochu tepla. Ve vězení není za odměnu, ale za trest.

227370

02.09.2010 19:45

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že se sudeťáky se opravdu nedá diskutovat, herr tmo. Příště už na ty vaše pindy nebudu reagovat. Sieg Heil! [bliji]

227392

02.09.2010 19:50

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

A komu se za tu půdu platí? Indiánům? To asi těžko, že? Vy víte stejně dobře jako já, že Indiáni tam byli před bílýma. A ti jim tu půdu jednoduše ukradli. Ne, vlastně jim za to dali pár flašek chlastu a pokrývek infikovaných neštovicemi. [mrknutí jedním okem]

227393

03.09.2010 15:06

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

No, někdo, kdo tvrdí, že cyklista jedoucí rychlostí 30km/hod vydává 75 W, tak to už musí být minimálně inženýr. Nebo? Napadá mě ještě jedno slovo, ale to nemůžu použít.

Zkuste vymyslet kolo s výkonem 75 W a trochu se na něm projeďte...

Opravdu mě někdy udivuje, jak někteří chytráci dokáží tvrdit takové nesmysly a ještě se u toho tvářit, že mají pravdu.

Osobo, měl byste se nad sebou opravdu vážně zamyslet!!!

Ale vy jste měl možná na mysli 75 W tepelné energie, kterou člověk vytváří v klidu?

No nic, opravdu to nemá smysl. Nečtu si vaše příspěvky, a teď už vím i proč. Jsou totiž plné totálních nejapných nesmyslů.

227441

03.09.2010 16:48

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jistě. Já na to zapomněl. Když přišli bílí do Ameriky, tak tam bylo všehovšudy asi tak 20 až 30 Indiánů. Za tu dobu, co přišli bílí, tak se jejich počet začal prudce zvyšovat.

A bílí byli samozřejmě v Kanadě už před Indinány. No vidíte, co se tu člověk nedozví...

Děkuji, nebýt vás, žil bych v úplných bludech.

Ne, já vím, že Indiány by měl někdo konečně vymýtit, abyste nemusel utrácet těžce vydělané peníze za jejich chlast.

227451

03.09.2010 16:50

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, kdybyste nemusela odevzdávat půl peněz státu, myslíte, že byste potřebovala nějaké přídavky?

227452

03.09.2010 16:57

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jsi schopný připustit, že je určitý rozdíl, když někdo přijde na pozemek někoho jiného a začne tam dělat bordel a mezi tím, když příchozí ten pozemek tomu prvnímu sebere a začne mu nadávat, že tam dělá bordel?

Pokud se domníváš, že je to to samé, pak by ti nemělo vadit etnické čištění nikde na planetě. Ale ono ti to asi nevadí, že?

Připomínám, že zde někdo prezentoval příměr mezi Cikány a Indiány, ale dle mého názoru se to srovnávat nedá.

227455

03.09.2010 16:59

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: Jak je to ve skutečnosti s cikány?

hestroy 77.?.?.?

Jsi schopný připustit, že je určitý rozdíl, když někdo přijde na pozemek někoho jiného a začne tam dělat bordel a mezi tím, když příchozí ten pozemek tomu prvnímu sebere a začne mu nadávat, že tam dělá bordel?

Pokud se domníváš, že je to to samé, pak by ti nemělo vadit etnické čištění nikde na planetě. Ale ono ti to asi nevadí, že? Tak to řekni jasně, že ti etnické čištění a vyhánění někoho z jeho pozemku nevadí a máme v tom jasno.

Připomínám, že zde někdo prezentoval příměr mezi Cikány a Indiány, ale dle mého názoru se to srovnávat nedá.

227456

03.09.2010 17:41

Spravedlivý stát

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

>Pokud někdo nechce být označován za lháře, neměl by lhát. Je to základ slušnosti. A přemýšlení má předcházet nějakému tvrzení.

Tím máte na mysli své tvrzení, že cyklista jedoucí 30km/hod vydává energii 75W?

227461

03.09.2010 18:12

Šílený vrah nebo něco jiného?

RE: .. dokončení

hestroy 77.?.?.?

Dobře, takže Armstrong šlapáním dokázal vydat 600 W. Tedy jen nohama. Pokud se připočtou ruce, jsme zase někde jinde.

Ale dobrá, průměrný chcípák dělá 75 W, normální člověk bez problémů 300 W.

"1 watt je výkon, při němž se vykoná práce 1 joulu za 1 sekundu. Jedná se o výkon potřebný například pro zvedání tělesa o hmotnosti 102 gramů (tj. o tíze 1 newton) rychlostí 1 metr za sekundu."

Ale to je mi ve finále jedno. Mně jde o to, aby vězeň, který není ve vězení za odměnu, ale za trest, musel něco dělat. Šlapání je poslední věc, kterou by mohl dělat, pokud by nechtěl dělat něco jiného. Samozřejmě že ideál by bylo naučit vězně dělat nějakou práci, kterou by mohl vykonávat i po odpykání trestu. Ale o to nikdo nestojí, protože je to moc přemýšlení.

Takže jsme u šlapání. Ty to možná René pochopíš, co jsem chtěl říct tím, že když je stát schopen z peněz daňových poplatníků platit 10 Kč za 1kWh spekulantům se solární energií, proč by nemohl dotovat tuto energii například 30 Kč? Stejně na hlídání vězňů dává obrovské částky, takže by to alespoň mělo smysl. Narozdíl od toho, když peníze z našich kapes odchází do daňových rájů.

Opravdu zajímavé je to, že někteří inteligenti považují kritiku něčeho (dotace solární energie) za podporu, ale tak už to chodí, zejména u mlžičů, kterým nejde o nic jiného, než se "blýsknout" svými "znalostmi", i kdyby měli základ problému přesunout někam úplně jinam. Ale jsem rád, že už tu má herr tmo své obdivovatele, to je velice potěšující, ja se tu nezvědavci šíří jak lavina.

227463

03.09.2010 18:20

Spravedlivý stát

RE: jean

hestroy 77.?.?.?

>Dělejte jak myslíte. Mluvte ale laskavě za sebe, a ne tím stádním způsobem "až se nám něco nebude líbit" nebo "si uvědomíme že je to nejlepší možné".

>Už to prosím pochopme všichni. A nedělejme si plané naděje, že tentokrát se vše podaří lépe...

Zajímavé... Vy stádním způsobem uvažovat můžete a někdo jiný ne?

227464

05.10.2010 15:01

Ve vyšším zájmu

RE: Divadlo

hestroy 77.?.?.?

Neuvěřitelné. Opravdu se zdravý rozum úplně vytratil? Poplácávání po zádech a vzájemné ubezpečování o tom, že znáte PRAVDU ještě ani v nejmenším neznamená, že ji opravdu znáte!!! Je smutné, když někdo nedokáže ani po shlédnutí naprostých faktů změnit svůj názor.

To, že Jarmila už svůj život dožije ve svých přestavách, které si někde přečetla a kterým naprosto uvěřila, je pochopitelné. Už se jí nechce přemýšlet a hlavně měnit svůj pohled na svět, protože by musela začít úplně od začátku a to by přeci byla škoda, když své iluzi věnovala tolik času. Člověk se těžko smiřuje s tím, že většinu života žil pod vlivem někoho jiného.

I Jansmith už se nic nového nenaučí. Ale on ani nechce. Proč taky, když má svoji teorii a ta je jen jeho!!! (I když ji nevymyslel, ale jen a pouze uvěřil někomu jinému.)

Je opravdu těžké si vytvořit nějaký smysluplný názor, když na jedné straně oficiální média a historici lžou jak když tiskne a na druhé straně "alternativní" servery řízené těmi, co ovládají i oficiální média, šíří další dezinformace, které nakonec smetou opravdovou pravdu do kanálu i se všemi, kdo ji hledají.

>které mají oddělování se, pokrytectví, dualismus trestajícího Boha a návod na hrabání majetku pod sebe (na rozdíl od soucit a spravedlnost hlásajícího křesťanství) vepsáno už ve svých svatých manuálech

Co dodat? Je katolická církev, která hlásá to samé, tedy trestajícího mstícího se Boha, křesťanská? Je křesťanská i přesto, že je pro ni majetek důležitější než pravda?

Ale abych se také vyjádřil k tématu, kterým je pan Stwora a jeho soud, který "bude stát statisíce". Je vidět, že první reklama na Zvědavce (tu, co odvysílali v televizi) nebyla tak účinná a "vylepšení" Zvědavce zamykáním jeho obsahu nepřineslo penizky do prázdné kasičky. To je velký div. Místo náporu nových čtenářů došlo k tomu, že už sem nikdo nechodí a proč taky... Je potřeba oprášit starou dobrou židovskou notu, aby se sem vrátili dobří katolíci, kteří jsou zvyklí financovat podobné aktivity.

Na Zvědavci je už jen pár lidí, kterým se nedá říkat stádo... Ale to nejsou ti, co drží nastavenou linii spiknutí proti církvi a lidstvu a navíc je jim líto vypláznout drobné za informace, kterých je plný internet a které jsou uveřejňovány i na českých serverech, které jsou zadarmo a vždy budou, protože jim nejde o kšeft, ale o hledání pravdy.

A Jane, kolik židů se asi schází v Bilderbegu? Máš nějaké tušení? Asi to budou všichni, včetně našeho knížete, že? [oči v sloup]

229383

08.10.2010 08:25

Odešel člověk a kamarád

Je to opravdu velice smutné...

hestroy 77.?.?.?

Znal jsem DavidaZ pouze z diskuse. Vím, že to byl slušný člověk. Je mi opravdu velice líto, že se rozhodl vyřešit své problémy tímto způsobem. Asi se dostal do slepé uličky, z které neviděl východisko. Jen doufám, že nebyl katolík.

A ještě bych rád vyjádřil svůj nefalšovaný odpor k názorům paní Strigy. Ona musí být hodně nešťastná. Z jejich příspěvků lze cítit opravdovou nenávist, netoleranci a naprosté nepochopení. Není to hezký pohled...

229562

08.10.2010 14:43

Odešel člověk a kamarád

RE: Je to opravdu velice smutné...

hestroy 77.?.?.?

Herr tmo, já chápu, že vám přijde naprosto normální začít mrtvého pomlouvat, že byl příživník atd. Striga napadá vše, co se neshoduje s jejím viděním světa. O tom by mohl vyprávět například pan Liška. Hyenismus, to je jediné, jak se dá neomluvitelné pomlouvání Strigy nazvat. A vůbec, nereagujte na mě. Já na ty vaše nesmysly také nereaguji. [bliji]

229607

08.10.2010 16:25

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

hestroy 77.?.?.?

Pane Lhotáku, naprosto chápu vaše rozhořčení, když se objeví lidé, kteří začnou mrtvého pomlouvat a označovat ho za příživníka. Je to nepochopitelné, neuvěřitelné a hlavně velice, velice odporné. Přijměte prosím moji omluvu za tyto "lidi". Jsem si jistý, že Striga nikdy nic podobného nezažila, přesto si dovoluje urážet. Ale koneckonců víte, jaká je a vůbec mě to od ní nepřekvapuje.

229617

11.10.2010 15:07

Odešel člověk a kamarád

RE: Člověk, kterého zabil systém

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, myslím, že vysvětlovat základní principy lidské slušnosti někomu, kdo si dá tak výstižný nick, je naprostá ztráta času. Nemějte jí to ale za zlé. Nešťastní lidé často svoje neštěstí ventilují urážením a napadáním ostatních a jelikož nechápou ani sebe, jak můžou chápat ostatní?

Ale vystihla jste to přesně. Striga už by měla nechat tohle téma na pokoji, nechápe, že se odkopává čím dál víc.

229820

13.10.2010 11:26

V Evropě končí sociální smír

RE: Socialni smir...

hestroy 77.?.?.?

Vy toho pána znáte? Že píšete zrovna VY? Víte, být prostým člověkem je v pořádku. Ale být prosťáčkem, to už není úplně ideální. Ale to byste měl zrovna VY vědět nejlépe, že? Ale jsem rád, že se najde někdo, pro koho práce prostých lidí nemá žádnou cenu. Je vidět, že si se soudruhem krokodýlem dobře rozumíte! A to je moc dobře. Jen více takových jako jste vy a krokodýl. Pak bude na zemi úplný ráj. Nebo je to přesně naopak?

Původně jsem vůbec nechtěl na krokodýlí úplně nesmyslné žvásty reagovat, ale jak se tu začíná krokodýlí rodinka zvětšovat, tak jsem nemohl odolat. To byl můj poslední příspěvek. Tak si toho važte.

229931

20.10.2010 14:50

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

hestroy 77.?.?.?

Nezlobte se na editora. Je to prostě jeho práce, nic jiného. Potřebuje popíchnout lidi, aby zvýšil sledovanost. Kontroverzní názory jsou k tomuto cíli ideální. Je to stejné, jako když editor kritizuje postoj Izraelců k Palestincům. Když jim Izraelci kradou půdu, tak mu to vadí, ale to, že žije na půdě, která je již kompletně ukradená Indiánům, mu nevadí, protože Indiáni jsou špína. Tedy tvrdí přesně to, co Izraelci tvrdí o Palestincích. To není nehomogenní názor, to je prostě byznys.

A navíc editor určitě nežije z podpory, protože tu odpírá Indiánům, takže jako rovný chlap podporu nebere. Naštěstí zpoplatnění Zvědavce zaplatí i mnohastatisícové účty za soud, kočky nepočítaje. [chechtot]

230322

20.10.2010 15:02

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Dovětek za článkem nemá pravdu!

hestroy 77.?.?.?

Zatímco socialismus plodil VŽDY jen bohatství, kritickou rovnost a místo problémů řešení, které se ukázaly jako geniální - například výrazné zlepšení životního prostředí, zdravou konkurenci, vyšší průměrný věk, plné obchody atd.

Jediným řešením je totální regulace, aby měli všichni stejně, tedy prd. Jediným řešením pro hloupé ovčany je jejich řízení radou moudrých, kteří budou určovat, co si má člověk vzít na sebe, jak dlouhé lejno vyprodukovat, případně kterou rukou salutovat.

V Afghánistánu chlapi přejdou z produkce máku na produkci konopí a bude klid. Bude více lásky a pravdy, přesně tak, jak si pamatujeme z období před 20 lety u nás, kdy režimem hýčkaní Havlové nakonec byli jednohlasně zvoleni komunistickým parlamentem do čela státu.

Jedině třídní boj! Levice ať zvítězí po celém světě, ta zaručí, že se do vedoucích funkcí konečně dostanou čistí a poctiví lidé, tedy ne ti bolševici a stbáci, kteří teď ve vládě jsou a které vůbec, ale vůbec nevyprodukoval socialistický systém. [chechtot]

230324

21.10.2010 12:55

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Samozřejmě. Od té doby, co hliník přerazí mnohonásobně silnější ocel, od té doby je možné vše. Americká armáda například na ničení betonových bunkrů používá zásadně hliníkové hlavice. Co víc dodat? Snad jen, hloupému napověz, blbého kopni.

230418

21.10.2010 17:49

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Zajimavé odkazy k tématu

hestroy 77.?.?.?

Dáš za to hlavu na špalek? Můžeš tvrdit na 100%, že chemtrails nejsou? Pokud ano, chci důkazy. A jak jseš na tom s 911? Taky si myslíš, že hliník přefikne ocel? Případně udělá díru do betonu? Už jsi zkoušel vybourat betonovou podlahu hliníkovým majzlíkem? Případně přestřihnout hliníkovými nůžkami ocelový drát? Pokud si to myslíš, tak samozřejmě nějaká diskuse na téma co si "elita" může dovolit přímo před našima očima nemá cenu.

Jinak můj názor na chemtrails je takový, že přidávat svinstvo do leteckého paliva není žádný problém. Není to dohledatelné. Prostě někdo někde nalije kanystr do cisterny a je to. Kolik myslíš, že je společností, co dodávají letecké palivo?

230453

Jak pro koho. Trapas jsou vaše názory (no, vlastně spíš bláboly, jak rád hodnotíte ostatní), vážený anonyme. No, vlastně je to spíš hodně smutné a rozhodně to není k smíchu, číst si něco takového.

230492

22.10.2010 13:47

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: obět 62let

hestroy 77.?.?.?

Honzo, promiň, ale tvé názory, že Obama je zachránce lidstva a Bobošíková je ženská s vyvinutou morálkou, to prostě neskousnu [smích]

230564

22.10.2010 16:41

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Ale prosím vás. Až budete chtít bourat beton, pořiďte si na to hliníkový majzlík. Tím se totiž beton prorazí nejlépe. Ono totiž letadlo, které proletí i s křídly betonovou budovou a přitom přerazí několik masivních ocelových nosníků, je dost podivné, ale jak pro koho. Někteří mají klapky na očích, jak jste naprosto správně řekl.

http://www.septemberclues.info/

Zde je v "živě" odvysílaném přenosu (úvodní video, čas 3:48) vidět ten neuvěřitelný úkaz. Letadlo proletí skrz, ale naštěstí soudruzi rychle stáhnou video do blackoutu. Chcete li desítky důkazů zpackané iluze o tom, jak do TT narazila letadla, prohlédněte si ty stránky pořádně. Samozřejmě, pokud umíte anglicky. Jinak je samozřejmě těžké cokoliv dohledávat, protože soudruzi v českých médiích vám pravdu neřeknou. Najdete tam VŠECHNA videa, která zachycují letadla narážející do TT. Kupodivu ani jedno nebylo natočeno amatérem, ale všechna byla natočena zaměstnanci médií. Což je ale samozřejmě zcela normální.

Omamžitě po "útoku" (ve skutečnosti řízené demolici) byly zablokovány všechny přístupové cesty kolem TT a policajti brali všem lidem foťáky a kamery, prý v zájmu národní bezpečnosti.

Ale co bych vykládal člověku, který věří, že po pádu letadla se nenajde NIC, žádné trosky, žádné mrtvoly, prostě nic, jen díra v zemi, ale "naštěstí" se najde jediná věc a to neporušený pas jednoho z únosců. Samozřejmě, tomu může uvěřit jen člověk se silnou náturou, případně slabomyslný jedinec.

A teď šup, odchod na Nezvědavce!

230578

22.10.2010 17:05

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: Doplnění editora je nesmyslné a egoistické

hestroy 77.?.?.?

Hezky to bylo vidět na demonstraci policistů a hasičů. Během chvíle se z nich v médií stali vandalové a ztratili podporu veřejnosti. Divím se, že to pořád nechápete!

230582

22.10.2010 20:09

Stávky přerůstají v násilí, Francie hoří

RE: No to není dobrá reakce

hestroy 77.?.?.?

Jo to máš naprostou pravdu, Pepku. Když vidím ty tvé výplody, tak si říkám, že tenhle svět jde rychle do kytek. Co příspěvek, to perla. Vrať se raději na Nezvědavce, tam najdeš podobně smýšlející idvidua. Předpokládám, že BenHur je tvůj nick tam.

230606

22.10.2010 22:23

Existují materiály o úpravách počasí? Úřady mlčí

RE: Chemtrails

hestroy 77.?.?.?

Dobře, dobře. Ještě štěstí, že ty budovy byly stejné, protože pravděpodobnost, že u obou nastane úplně to samé poškození je jaká? Vysoká nebo nízká?

Co se týká pasů, které byly hlavním důkazem, že za celou akcí stojí fousáči z jeskyně, zde si můžete přečíst, jak na to šli fousáči chytře. Nechali si poslat nové pasy a uměle je nechali zestárnout, aby nebyli podezřelí. Kde je ale nechali, že je mohli vyšetřovatelé najít? Jo, oni vlatně nebyli v letadlech, ale úplně živí někde jinde, že? Nebo byli v letadlech? No zaplaťpámbů, že se našly všechny ty pasy...

The commission released pictures of hijackers' visas -- including the charred remains of Ziad Jarrah's visa, plucked from the wreckage of United Flight 93 near Shanksville, Pennsylvania.

Vložený obrázek

Je zázrak, že to našli tam, kde nebylo skoro nic. Naštěstí ten pas neshořel úplně, to by byla velká škoda...

Lidské ostatky byly nalezeny míle daleko od místa dopadu letadla. Což není nic neobvyklého, že? Je naprosto normální, když něčí ruka letí míle daleko.

Ne vážně, je vidět, že o tom hodně víte, civilní agentury přeci NELŽOU (i když začnou prozkoumávat zbořeniště až po třech týdnech vytvalého odvážení trosek), stejně jako přeci nemůžou lhát v televizi (ta je taky civilní, ne?)... Můžete mi prosím osvětlit, jak to bylo s těmi pasy, podle kterých během pár hodin věděli, že za tím stojí fousáči alias Al Kakajdá? Také mi není úplně jasné, jak ty lidské ostatky mohou odletět míle daleko. Pokud jste schopný mi to vysvětlit, pak už uvěřím opravdu všemu. Ještě byste mohl přidat vysvětlení, jak byl Irák propojen s Al Kakájdou a kam se Saddámovi povedlo ukrýt ty zbraně hromadného ničení schopné během pár minut napadnout Evropu.

230611

25.10.2010 11:02

Tajemství peněz

RE: Hezký

hestroy 77.?.?.?

Nechci vás rušit v debatě, ale ve skutečnosti je to hrozně jednoduché.

1. Pokud bude peníze vlastnit stát a stát budou vlastnit občané, pak občané budou vlastnit i peníze. Jelikož přírodní bohatství musí patřit státu, pak patří i každému občanovi. Takže z každého kilogramu vytěženého uhlí, železa, z každého pokáceného stromu patří odpovídající část každému občanovi. To je naprostý základ. Dalo by se tomu říkat životní renta.

2. Zrušit politiky, hned máme ušetřeny desítky miliard. Zrušit armádu, hned máme další desítky miliard. Tyto peníze snadno zaopatří všechny bez práce. Jakmile bude ve společnosti nastolen spravedlivý systém pro všechny, vše se srovná samo. Ti schopnější budou nabízet produkty nebo služby těm méně schopným a tím pádem budou bohatnout, ale nedojde ke zbídačení ostatní populace na jejich úkor. Naopak, celá ekonomika se bude vytrvale zvětšovat.

3. A hlavně! Veškeré zákony země musí být na jedné A4! Aby jim porozuměl každý. Daň jednotná, 10% z příjmu. Zrušit všechny úřady, zachovat pouze poštu, kde každý vyřídí vše, od zaplacení daní, po prodej svého auta. Tenhle byrokratický systém, co tu vládne, je neproto neuvěřitelný, pozůstatek R-U.

P.S. Jsem zaměstnavatel a zaměstnanec v jedné osobě, takže vím, kolik zaplatím státu na daních, sociálním a zdravotním. Je to asi 48%. Tedy půlku odevzdám hned, dalších 20% na DPH, další procenta na spotřební dani atd. Dávat státu 70% všeho co vydělám, je mého názoru šílené a opravdu nevím, zda to nekdy v historii bylo víc. Armáda je úplně na hovno, nikdy jsme jí nepoužili. Politici jsou banda obyčejných mafiánů, nevěřím ani jednomu z nich. Jsou to obyčejní zločinci, stejně jako většina dnešních "podnikatelů". Ti většinou začínali s výpalným, dnes jsou z nich ctihodní občané. Je to hnus.

230866

26.10.2010 16:22

Tajemství peněz

RE: Hezký

hestroy 77.?.?.?

Jste to opravdu vy, pane Vojto? Nevěřím svým očím! Dnes k vašemu příspěvku nemám, co bych dodal. Opravdu jste mě překvapil. [smích]

231048

26.10.2010 17:37

Tajemství peněz

RE: Omezte počet svých příspěvků

hestroy 77.?.?.?

Tady má tu někdo tu drzost, že se opovažuje tvrdit, že má pravdu? Tu pravdu, co vyčetl z novin? OMG, to je neuvěřitelné. Vy tu chcete někoho UČIT??? Vy?

A ještě máte tu drzost označovat ostatní za tupánky? Měl byste si, herr tmo, konečně uvědomit, že ty vaše přechytralé (a z vašeho, ale jen z vašeho pohledu smyslupné a důležité) příspěvky mají obvykle nulovou hodnotu. Pokud někdo chce slyšet něco podobného, co tu prezentujete, pak si stačí přešíst oficiální propagandu šířenou všemi médii. Opravdu si můžete ušetřit čas opakováním oficiálních nesmyslů.

231054

27.10.2010 12:06

Pozvánka na soud

RE: Já si nedělám illuse

hestroy 77.?.?.?

Hele, BenHure (Mikine, nebo jiný nezvědavče). Ty podporuješ vraždění, mučení a znásilňování v Iráku a Afghánistánu, jsi odpovědný za smrt miliónu lidí. Ty podporuješ loupení, vraždění a mučení v Izraeli. Pan Stwora na rozdíl od tebe nikdy tyto svinstva nepodporoval. Nepodporoval ani žádné jiné zabíjení. Ani nepopíral nacistické zločiny (jimž se americké vyrovnají a ještě je předeženou). Takže odochod mezi své prostoduché soukmenovce na Nezvědace, do té žumpy, kam patříš. Zaplaťpámbů, že nežiješ u nás. Tím se stupeň debility českého národa podařilo výrazně snížit. [bliji]

231149

27.10.2010 12:12

Pozvánka na soud

RE: Je to těžké se ve vás vyznat

hestroy 77.?.?.?

A co to je jiného? Zmlátil někoho? Okradl někoho? Zabil někoho? Na jakém základě byl odsouzen? To se můžou zavírat lidi jak ve středověku? Určitě jste jásal, když byly otištěny karikatury Mohameda a hrozně se rozčiloval, když se Arabové vztekali. Tím jsem si jistý. Pokrytec jak se patří.

231153

28.10.2010 19:31

Pozvánka na soud

RE: Je to těžké se ve vás vyznat

hestroy 77.?.?.?

Jistě, ten kdo krade, tak ten vlastně za nic, ale opravdu za nic nemůže... Nenavrhnete zrušit vězení? Co kyby se tam rozšířil tyfus?

231251

29.10.2010 11:15

Přímá demokracie

RE: Česko

hestroy 77.?.?.?

OMG, zase Moravák. Tak jak bychom se asi tak měli jmenovat? Česko-Slezsko-Morava? Federativní republika středoevropských států? A co když je těch území ještě víc? To máte východní Čechy, západní Čechy, atd.

Kdo nechce co uznat? Co je v našem státním znaku? To chcete další parlament pro Moravu a ještě pro Slezsko? Nestačí, že je premiér Moravák?

O co vám jde? [zmaten] Naštěstí takových zarputilých Moraváků moc není a většina normálních lidí chápe, že když mluví česky, tak jsou Češi. Vy snad mluvíte moravsky?

231286

01.11.2010 17:02

Přímá demokracie

RE: Paní Jarmilo

hestroy 77.?.?.?

ÁÁÁ, tady se někdo hrozně urazil. A nepochopil, co mu to vlastně ten mtk píše. Naštěstí to mtk vysvětlil, takže to snad pochopili i ti, co si stáli na vedení. Nebude nakonec frustrován někdo úplně jiný, než mtk, který je těžce nad věcí? A když pan quido není schopen pochopit tenhle jednoduchý příspěvek, jak to bude s tím vším ostatním? Jen se ptám a frustrován nejsem, pane quido... [chechtot]

231561

02.11.2010 12:17

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Máme spravedlivé soudy.

hestroy 77.?.?.?

Už dlouho jsem nečetl takovou slátaninu nesmyslů. Ale co od primitiva z lehožumpy čekat, že?

231700

02.11.2010 12:24

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

RE: Uz tim jak napisete

hestroy 77.?.?.?

Je to ono známé anti-anti. Takový místní glum, nešťastné stvoření, které se zmítá v oficiální propagandě a samostatné přemýšlení ho děsí. Je to vlastně chudák, stejně jako mnoho jiných, kteří zůstanou v zajetí virtuálního světa připraveného vládnoucí elitou. Chce snad prosťáčkovi někdo něco vyčítat? Vždyť on za to nemůže! A zbabělec není, pokud by mohl, rád by udával a dokonce by se i potom chlubil, kolik lidí dostal do vězení. Je škoda slov, na tohoto nešťastného, zapšklého tvora.

231701

02.11.2010 13:27

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

hestroy 77.?.?.?

René, pochop, že tmo se jen snaží vysvětlit, že by si nikdy sám nebyl schopen vládnout a starat se sám o sebe. Proto potřebuje, jako výstavní člen lůzy, pomoc někoho, kdo mu řekne, co má dělat. Jen nechápu, proč to musí psát tak zdlouhavě. Stačí napsat. Jsem nesvéprávný a neumím si představit, že bych se o sebe musel starat sám. Místo toho píše takové dlouhé elaboráty, možná proto, aby bylo vidět, že se tolik snaží se zavděčit těm nahoře. Třeba mu taky pustěj drobek od stolu.

231708

02.11.2010 14:36

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Vše jde podle plánu

hestroy 77.?.?.?

Rozsudek dopadl dle očekávání. Takže žádné překvapení.

Jen mi není jasné, proč některá média vytahují tak senzacechtivé titulky. Veřejně popíral holokaust. Co tím mají na mysli? Ten, kdo se zajímá o přesný počet obětí a nechce věřit magickému, ničím nepodloženému číslu 6.000.000, je popírač holokaustu? To je něco jako když se člověk snaží dopočítat počtu aut v hromadné havárii a když řekne, že jich nebylo 100, ale "jen" 90, tak popírá to, že se ta havárie odehrála? Je to pro mě další důkaz naprosté debility "novinářů", kteří ovšem ve skutečnosti žádní novináři nejsou, jsou to jen cvičené opice, které přepíšou to, co jim někdo nadiktuje. To je opravdová ubohost a dost to vypovídá o stavu dnešní demokratury.

Závěrem jen doufám, že se seženou ty statisíce, které soud stál, to je hrozná drahota dneska, kdo by to byl řekl, že to může stát tolik. [zmaten] [překvapení] [oči v sloup] No, je dobře, že se alespoň někdo napakoval.

Zajímalo by mě, kdo nese náklady na soudní líčení, když to pan Stwora vyhrál, tak by to asi měla nést žalující strana, tedy ten debílek Jakeš?

231719

02.11.2010 15:57

Přímá demokracie

RE: Zase jedna iluze...

hestroy 77.?.?.?

Jarmilo, já naprosto nechápu, proč reagujete na někoho, kdo je typický představitel stáda, alias lidského dobytka, jak ho charakterizoval Platón. Je klasickým rysem, že tento příslušník lůzy dokazuje svoji příslušnost k lůze tím, že ji v každém příspěvku popírá. Jeho myšlenky jsou přesně průměrem tohoto stáda, což jinak řečeno znamená, že zde přežvykuje oficiální propagandu, kterou toto stádo dostává do krmítka.

Jak chcete někomu naprosto půměrnému, kdo nemá ani špetku vlastního rozumu, něco vysvětlovat? To je stejné, jako byste psala do novin, že tam píšou nesmysly. Je to úplně stejné, jako byste psala do škol, proč učí děti nesmysly. Vy jistě chápete, že oni to dělají proto, aby takové tupé nemyslící stádo, do kterého kdejaký tmo ideově dokonale zapadne, dělalo a opakovalo přesně to, co majitelé stáda chtějí?

Ale na druhou stranu je to od vás šlechetné, reagovat na to jeho zoufalé pištění, že on do stáda nepatří, i když splňuje veškeré znaky takového stáda. To se cení. Mě osobně přijde neuvěřitelné, že tmo si o sobě myslí, že je zde nejchytřejsí a že má dokonce pravdu!!! To je vrchol drzosti, ale jak víme, dnešní stádo je k drzosti vychováváno, takže se není čemu divit. [chechtot]

231728

04.11.2010 19:27

Česko Slovensko má talent?

RE: ritolizky ceske

hestroy 77.?.?.?

Ale no tak, dej si deset Zdrávasů a budeš v pohodě. A zavolej papežovi, co nového mu Bůh poslal faxem...

A já myslel, že katolíci jsou mírní lidé. I když, historie prokázala pravý opak... Ty budeš takový novodobý křižák, ne? OMG, kam to Ježíšovo poselství došlo...

[chechtot]

231952

05.11.2010 11:12

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

hestroy 77.?.?.?

No, zasmál jste se, jen co je pravda. To já zase nevím, jestli mám plakat nad nekonečnou hloupostí, která je všude kolem. Chápu sice, že výčet "veškerých" variant řešení určitého problému je pro vás nepochopitelný, ale možná byste mohl před tím, než než něco napíšete, dočíst větu až do konce. Autor totiž píše: "Předpokládám, že toto řešení bude pro naše elity nepřijatelné. Kupci se neradi dělí o nahrabané peníze s někým jiným."

Takže on to napsal již před vámi, vy to jen opakujete. Váš příspěvek o vás vypovídá, že jste přesně ten typ člověka, který ačkoliv neví, co by řekl, má tak nutkavou touhu se nějak seberealizovat, že plácne první blbost, která ho napadne. Inu, proti gustu žádný dišputát. Ale příště si zkuste místo jedné věty přečíst třeba celý článek, který jste zcela jistě nečetl celý.

Jinak hodnotím článek jako velmi dobrý, přestože vychází z toho, že řešení současného problému je na "elitě", která nás do současného marasmu dostala. Ale nedivím se tomu, současné stádo není schopno čehokoliv, to už mám ověřeno, například dle posledních voleb, v kterých se pořád dokola opakuje tentýž patern manipulace s ovčany.

232003

05.11.2010 17:27

Má obhajoba u druhého hlavního líčení

Soud a náklady s ním spojené

hestroy 77.?.?.?

Tak jsem hovořil s právníkem a rád bych zde uvedl jednu věc. Editor se zmiňoval, že soud bude stát statisíce. Ano, slyšeli jste správně, statisíce. Zajímalo mě, jak to dopadne s penězi, když soud vyhraje.

A dozvěděl jsem se toto. Pokud je obžalovaný sproštěn viny, pak může požadovat náhradu za soudní líčení (samozřejmě včetně každé koruny na advokáta, ušlého zisku, ceny letenek a vůbec každé koruny, kterou doloží jako nákladovou položku související se soudem) od ministerstva spravedlnosti.

Takže to je dobrá zpráva, že pane Stworo! Nakonec to zaplatí daňoví poplatníci a vás to nebude stát ani korunu! [mrknutí jedním okem]

232022

05.11.2010 17:30

Východisko z ekonomické krize

RE: :-)

hestroy 77.?.?.?

Je vidět, že se vyznáte, pane Estmate! A co kdybyste zkusil místo pohádek navrhnout nějaké vaše řešení? Vzhledem k tomu, jak hodnotíte ostatní, jsem si jistý, že máte v kapse pohotovou odpověď. [oči v sloup]

232023

10.11.2010 10:57

Ankara prohlásila Izrael za hrozbu pro Turecko

RE: Tak už dost!

hestroy 77.?.?.?

Víte, kdyby to vraždění, loupení, lhaní, zneužívání a mučení prováděl někdo jiný, než židé v Palestině, pak by se asi nemohlo proti těm milým židům říct ani slovo, nemyslíte? Kdo komu povraždil devět občanů? Kdo komu ukradl loď se vším vybavením a osobními věcmi cestujících v mezinárodních vodách? Turecko Izraeli, nebo Izrael Turecku? Ale chápu, že vy, jako "duchovně osvícený" člověk [chechtot] [chechtot] [chechtot] tohle jaksi nevidíte.

Tak se už nečilte, soudruhu idiote (používám váš výraz, který jste použil hned poté, co jste začal ostatním blahosklonně vysvětlovat, jak se duchovně připravujete na smrt, což mě mimochodem velice pobavilo). [chechtot] [chechtot] [chechtot]

232266

12.11.2010 11:00

Pohádka o úsporách a vládních reformách

RE: Já o tom soudím,

hestroy 77.?.?.?

Pepku, nerozčiluj se. Schválně si přečti, co tu trousíš ty. Už jsi někdy napsal něco k věci? Vždyť ty jen dokola urážíš každého, kdo se ti znelíbí. Seznam tvých příspěvků je opravdová bída. A co tenhle? Je k věci? Zase není? To je ale novina... [chechtot] Zkus si nejdřív zamést před svým prahem. Třeba z tebe konečně vypade něco zajímavého, kromě obvyklých nadávek...

232345

16.11.2010 13:11

Kauza Vítkov

RE: béé, béé (děti, jak dělá ovečka?)

hestroy 77.?.?.?

Navrhuji, abyste netlachal a hned podal oznámení. Nebo to raději necháte na někoho jiného?

232444

16.11.2010 18:15

Kauza Vítkov

RE: tresty jsou v pořádku

hestroy 77.?.?.?

Pane Anonymusi, já bych jedno řešení měl. Dohodnout se se sousedy,(Věta vypuštěna, nezní dostatečně absurdně a v tomto znění může být nezákonná. Moderátor) A tak každý den, kdy budou dělat bordel. Ono k tomu jednou zase dojde. Je škoda, že slušní cikáni pak doplácejí na takovouto sběř.

Ale co bych vám říkal, jsem rasista, xenofob a barevné nemusím vůbec, ani malinko.

Pan djb je (předpokládám) pro uplatňování práva pro všechny stejně, ale jistě ví, že na cikány se obvyklé postihy pro bílé nevztahují. Cikáni se hned začnou ohánět rasismem. "No do koho, ty rasisto, ta bílá svině mi spadla na kudlu sama a potom ještě patnáckrát..." A pane djb, ten trest pro toho cikána za vraždu jeho malé dcery (14,5 roku) je málo nebo hodně?

Co se týká pana Vojty, samozřejmě je potřeba zpřísnit tresty za závažnou kriminalitu, ale ne za naše peníze. Každému podle jeho vykonané práce. Nemakáš? Chcípni hlady. Bezdomovci chcípnout mohou, to je státu u zadku, tak proč by měli nějací zločinci dostávat jídlo za nic?

232459

18.11.2010 21:54

Proč nebudu používat Student Agency

Okurková sezóna

hestroy 77.?.?.?

Inu, se "zajímavými" články se na Zvědavci roztrhl pytel. Co se tu bude řešit příště? Že na veřejných záchodcích někdo zasvinil prkýnko? Nebo že na nádraží je hlášení rozhlasu špatně rozumět?

Myslím, že cestování je hlavně o přesunu z místa na místo. Televize je jaksi navíc. Jsem si jistý, že většina lidí je ráda, že se má na co dívat. Zejména, pokud jsou to Přátelé.

Kde si budete stěžovat příště, Vladimíre? Na nádraží nebo na lampárně? OMG, koho to zajímá...

Mimochodem, české filmy jsou sledovatelné asi tak do roku 1970. A americké filmy jsou oblíbené prostě proto, že jsou občas slušně natočené, občas v nich hrají dobří herci a hlavně, ne každý má náladu na nějaký art snímek, obzvlášť, když chce vypnout...

Co bude příště? Trochu se děsím... [překvapení]

232616

Tamara je ruská? A já myslel, že se byla vyvinuta a vyráběna v Pardubicích. Co se tu dnes člověk nedozví... Jo, vždyť my jsme vlastně Rusáci, teď mi to docvaklo... OMG, OMG... [překvapení] [oči v sloup]

232814

23.11.2010 12:49

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: Tak nevím

hestroy 77.?.?.?

Jojo, naštěstí máme noviny a ty nám ukážou, kdo je špatný a kdo je hodný. Je ale velká škoda, že o lidech, kteří jsou skutečnými tvůrci zla, se tam nikdy nepíše.

A to ani nemluvím o naší humanitární pomoci afghánským civilistům. Opravdu nevím, kdo je horší. Jestli ti, kdo lepí samolepky, nebo ti, co posílají žoldáky do jiných zemí... Hlavně, že je ta demokracie.

232868

24.11.2010 22:00

Moc Izraele ve Spojených státech - James Petras

RE: Je to jedno

hestroy 77.?.?.?

Nechci být za rejpala, ale kdo tu dnes napsal nejvíce příspěvků? Víte, co jste tady vůbec napsal? Vždyť tím vaším konáním popíráte sám sebe... Ach jo... [překvapení]

232946

25.11.2010 19:23

Pohlednice pro „samolepkové zločince“ Patrika a Míšu

RE: Cožpak jste se všichni úplně zbláznili?

hestroy 77.?.?.?

Klasický výkřik člověka naprosto zblblého propagandou... Ale co čekat, když historii píší vítězové a v učebnicích dějepisu je jedna lež za druhou. Takže to, co chcete zavést vy, je jen další diktatura, zavírat lidi za jejich názory. Mně úplně stačí dnešní zákony, které myslí na vraždu, ublížení na zdraví, ničení cizího majetku atd. Kdyby se navíc dodržovaly, pak by tady byl naprostý klid a žádní "neonacisté" by tady nebyli!!! Dokážete si představit, že to jsou lidi, kteří jsou úplně stejně zblblí jako vy?

Zeptám se ještě jinak. Jaký je rozdíl mezi iráckým nebo afghánským teroristou (rozuměj členem odboje proti okupaci) a českým partizánem (teroristou, jak ho nazývala německá propaganda)? Cítíte tam nějaký rozdíl?

Ale nebojte, časem vám to také dojde, až vás zavřou za to, až si budete bránit své soukromí, například, když vám udělají prohlídku gumovými rukavicemi i na intimních místech... Tedy pokud si nenecháte namluvit, že to dělají kvůli vám...

233018

26.11.2010 10:17

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Ono to bude všechno asi trochu jinak...

hestroy 77.?.?.?

Ti, co se začali šťourat v tom, jak to na světě chodí, nejdříve hltali zprávy z "nezávislých" serverů. Postupně se ti chytřejší dostali až do stádia, kdy víceméně pochopili, jak to tady funguje a pak si uvědomili, že ani ty "nezávislé" zdroje nemusí být tím, zač se vydávají. Příkladem budiž jezuita Alex Jones.

Potřebuje si někdo, kdo chápe, jaké zlodějiny zde probíhají a jaké lži nás obklopují, číst další a další články o tom, co už ví? To je něco, jako by si člověk neustále kapal na ruku kyselinu, aby vyzkoušel, jestli to náhodou nepřestane bolet.

Ti, co se snažili lidem zprostředkovat nějaké informace, brzy zjistili, že skupina lidí, která je bude číst, je velmi omezená. Po čase je to prostě přestalo bavit, protože zjistili, že je to jak vozit hlínu z místa na místo (jak údajně vozily JEDINÉ oběti nacismu - asi víte na co narážím).

Blbcům se pravda stejně nedá vysvětlit a těmi blbci ani nemyslím úplné idioty s IQ tykve, ale i třeba úplně normální inteligentní lidi, kteří ovšem nejsou schopni, ani ochotni přijmout něco jiného, než jim říká televize a co si pamatují z hodin dějepisu.

Ale o tom by mohl povídat například Sisyfos. Ono totiž to, co se teď děje, není žádná novinka a děje se to už tisíce let, od té doby, co babylonská šlechta převzala moc nad světem.

A teď zpátky ke Zvědavci. Opravdu mi na něm vadí to, jak editor pořád mele o penězích. Co to zase je za nesmysl? Pan Landa tedy pracuje za polovinu, takže jinak by mu pan Stwora platil 20000 měsíčně. Takže za překlad jednoho článku 1000 Kč?

A proč si to editor nepřekládá sám? Co má jiného na práci? To je tak líný? Ale pak se nemůže divit, že ze Zvědavce nic nemá... To je stejné, jako jeho nářky, že soud ho stál statisíce. Tomu má někdo věřit? Nehledě na to, že mu stát musí uhradit VŠECHNY výlohy související se soudem!!! Včetně letenek do Čech. Naštěstí mu pořád zbývají desetitisíce na domácí zvířata.

Zpoplatnění Zvědavce byl krok vedle. Místo penízků, co by se sypaly, jako je to například u Osudu, který Maška snadno uživí, předpokládám, že došlo naopak k útlumu. Aby taky ne. Ti, co si mysleli, že pan Stwora tenhle server dělá kvůli lidem, zapochybovali a přestali platit. A taky za co?

Sázka na Zvědavce byla daleko účinnějším způsobem, jak Zvědavce financovat. Já například za nynější způsob získávání inforamcí platit nehodlám. Mou výhodou je i to, že si dokážu ten článek přečíst v angličtině. Těch zdrojů, z kterých Zvědavec čerpá, není zas tak mnoho. Základ je Counterpuch. Ten se mimochodem také potácí ve finanční tísni. I když tam se jedná o desítky tisíc dolarů.

233081

26.11.2010 10:19

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

Dokončení mé úvahy

hestroy 77.?.?.?

Ale nebojte se ničeho. Stejně se nic nedá změnit, protože ke změně by došlo teprve tehdy, pokud by se podařilo alespoň polovinu populace přesvědčit, že jejich osud je v jejich rukách. Ale na to se všichni zatím mají moc dobře, takže je ani nepálí to vraždění a už vůbec si neuvědomují, že za něj nesou odpovědnost. Protože ten, kdo ví o kriminálním činu a nechá ho bez povšimnutí, sám se stává zločincem.

Takže tak. Zvědavec je fajn, ale není to osvěta, ale způsob obživy. A jelikož tohle podnikání má malý trh, tak čemu se kdo může divit? Ještě jednou opakuji, že pokud člověk začne chápat, jak to tady funguje, pak si nemusí číst zasvěcenné předlouhé komentáře. Stačí mu selský rozum a umět si spočítat, kolik je jedna a jedna.

Jo a ještě jedna věc. Dříve, dokud zde nebyly články zamčené, obvyklý počet příspěvků se pod články pohyboval ve stovkách. Dnes? V jednotkách. I to je důvod úpadku Zvědavce a nechápu, že to editor nevidí.

233082

26.11.2010 12:42

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Ono to bude všechno asi trochu jinak...

hestroy 77.?.?.?

No, to je přesně to, o čem mluvím... Ach jo... Ale také jsem býval mladý a když jsem před lety chodil na Zvědavce, tak jsem tyhle dezinformace také hltal...

Alex Jones is CIA DISINFORMATION agent/asset of the continued Project Mockingbird and Jesuit Temporal Coadjutor and alternative Media Gatekeeper for the Vatican.

google

233093

26.11.2010 14:32

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: A co takhle...?

hestroy 77.?.?.?

Výborný nápad. Nepatříte náhodou k oněm "najatým" diskutérům? To co navrhujete, je konec Zvědavce. Asi jste nepochopil, že to, čím se Zvědavec odlišoval od jiných serverů, byla právě diskuse. Vy si to asi nepamatujete, ale dříve, dokud to tu nebylo zpoplatněné, tak se příspěvky v diskusi pohybovaly v řádu stovek. Velice živá, dynamická diskuse, kde se tříbyly názory. A za to diskutující posílali dobrovolně penízky.Diskuse dnes? V řádu jednotek. To je pokrok? Možná pro vás. Tak zpoplatnit i diskusi, ať je to číslo pod články menší než 5. Předpokládám, že René by psal dál I když už jen pro sebe.

A kým myslíte ty "najaté" diskutéry? Těch pár příspěvků, které se tu občas objeví od nezvědavců? Tu mizivou desetinu procenta? Ale ti jsou v diskusi potřební! Jinak diskuse stagnuje. Poplácávání po ramenou, jak jsme dobří, že to všechno víme a navíc všichni dohromady máme jeden názor, tím se něco zlepší?

A vy si vážně myslíte, že za těmi sionistickými weby jsou nějaké velké peníze? Vy nevíte, že někteří z židů jsou totální fanatici? Těm o peníze nejde. Ti mají kebuli vygumovanou daleko více, než zbytek populace.

To, co navrhujete, je totální nesmysl, úplná blbost a zcela jistě definitivní konec Zvědavce. Tak pozdravujte na ústředí, že se práce daří (abych taky trochu přihřál tu vaši konspirační polívku).

OMG, OMG, OMG, je to ještě horší, než jsem myslel... [překvapení] [zmaten] [pláč]

233109

27.11.2010 21:40

Alternativních zdrojů v češtině a slovenštině ubývá – všiml si někdo?

RE: Pro ty co mají kritické podněty...

hestroy 77.?.?.?

A všiml jste si, jak geniálně váš plán zafungoval? Místo stovek příspěvků v diskuzích jednotky. Bývalí věrní čtenáři si už ani články nečtou. Tomu říkám pokrok! Palec nahoru!!! [chechtot]

233243

30.01.2012 11:16

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

Neuvěřitelné!!!

hestroy 77.?.?.?

A ještě jednou neuvěřitelné. Po dvou letech těžkého omylu se Zvědavec vrací na starý systém fungování. Když jsem tento omyl, který vnukl editorovi jakýsi pan Xixa, před dvěma lety tvrdě kritizoval, dostalo se mi od editora milého upozornění, že mi další příspěvky pouštět nebude, neboť jsem tlachal. A pan editor zcela správně prohlásil, že pokud je pod článkem 10 příspěvků, je to více, než 200 před zpoplatněním... Takže pan editor může poděkovat panu Xixovi za dva roky ztráty. Ale to jen tak mimochodem, čo bolo to bolo, těrazky to zase rozjedem.

Takže po dvou letech se diskuse, která dělá Zvědavce Zvědavcem opět může rozeběhnout a já mohu využít mých 50 nastřádaných příspěvků. A jakmile situace dovolí, poslal bych i nějaké peníze, třeba na novou kočku.

Jsem rád, pane editore, že jste tento šílený pokus vzdal. Jsem si jistý, že Sázka na Zvědavce je daleko účinnější způsob, jak nějaké ty penízky získat, ať si idioti na Lehožumpě třeba vykonají potřebu do gatí. [chechtot]

261914

30.01.2012 12:04

NTC v Libyi přijme nový volební zákon: Žádné místo pro stoupence Kaddáfího

RE: Prolhaní západní politici

hestroy 77.?.?.?

Je zajímavé, jak je ticho po pěšině okolo dění v Libyi. Žádná média nemluví o trvalých bojích a neustálém bombardování.

Údajně ale již dorazily strážci dekoracie, zřejmě aby pomohli obyvatelům proti zdivočelým teroristům z NTC, ale spíše proto, aby chránili rafinérie.

Co se týká mladého Kaddáfího, tak ho zadržuje kmen Zintan, který se z něj snaží vytřískat co nejvíce, ani není jisté, zda ho vůbec vydají, neboť situace v Libyi je zcela mimo kontrolu žoldáků NATO a jejich věrných teroristů z Al-Kájdy.

261919

30.01.2012 18:17

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Neuvěřitelné!!!

hestroy 77.?.?.?

Vážený pane, děkuji za odpověď. Už jsem o tom mluvil několikrát. Sázka na Zvědavce byla dobrým řešením. Vybralo se více peněz a komunita byla otevřená. Bohužel došlo přesně na má slova, nejen že se vybralo méně peněz, ale ubylo i diskutujících, takže s pár příspěvky pod články to vypadalo, že sem už nikdo nechodí (až na pár držáků, kteří si vystačili sami se sebou). A to nemluvím o tom, že bez některých lidí, kteří poskytli daleko větší částky, než bylo předplatné, Zvědavec by dávno zkrachoval. Podobného "úspěchu" dosáhl i server Matrix, kde po zpoplatnění článků také výrazně klesl počet čtenářů, ale jelikož byl předtím server úplně zadarmo, je to Chvátalovi asi jedno. Netuším, jetli má Osud ještě tolik čtenářů, co míval, ale zřejmě to také nebude co bývalo. [smích]

261939

31.01.2012 07:41

Ruším předplatné, Zvědavec bude otevřen všem

RE: Spolupráce

hestroy 77.?.?.?

Nechci vám kazit tradost, ale zřejmě jste tu nový. Ale nicméně chápu vaši euforii, také jsem ji zažíval.

>Vím, že to bude znít z mé strany alibisticky, ale pokud tyto stránky sleduje a pravidelně navštěvuje poměrně slušný počet čtenářů, co tyto stránky pojmout formou vzájemné spolupráce a kooperace.

Zřejmě plně nechápete, že tento server je zdrojem příjmů p. Stwory. Je to jeho zaměstnání. Bylo by hezké, kdyby lidé pomáhali někomu s jeho prací, ale budou mít pak čas na svoji vlastní? A navíc by netekly prenízky, taže jednodušší by bylo vydělat penízky svou normální prací a pak je poslat editorovi. Nezní to jednodušeji? Co myslíte? Ale přiznávám, že stejné názory jsem také zastával.

>Mám totiž takový pocit a tento pocit je stále silnější, že zásadní problémy dneška dokážeme identifikovat, jsme schopni je analyzovat a podrobně rozebrat, ale tam to vše končí.

Obávám se že nikoliv. První věc je to, že téměř nikdo si neuvědomuje, proč se mu v hlavě honí to, co se mu tam honí. Kdo jeho myšlení zformoval a kdo ho má pod kontrolou. Taže jakákoliv analýza vychází jen a pouze z dat, které do našeho mozku někdo podstrčil.

>Kolik z Vás se osobně zná nebo spolu pravidelně komunikuje?
Určitá skupina existuje a byla vytvořena zhruba před dvěma lety, když jsem opuštěl Zvědavce a dal výzvu, aby se lidé, co chtějí něco změnit, sdružili. Ale i přesto, že sem chodí docela dost lidí, docela byste se divil, jak málo je jich schopných se vůbec na něčem dohodnout. Každý má svoji filozofii (kterou si někde přečetl) a je těžké to skloubit dohromady.

>Znám kolem sebe hromadu lidí, kteří se vyžvaní v hospodě ve smyslu "jak to stojí všechno za hovno", ale druhý den nastoupí do svého naučeného kolečka a jedou dál. Absolutně žádná změna nebo snaha změnit svůj život nebo sám sebe.

Je těžké se vzdát všeho a nastoupit cestu nejistoty. A dokonce i editor potřebuje penízky.

>Zvědavec má podle mého mnohem na víc. Ale jeden člověk to sám neutáhne, ani finančně, ani časově. Pokud se mají ledy začít hýbat, je načase začít spolupracovat.

Opakuji, že se jedná o zaměstnání pana Stwory. Tady nejde o žádné mesiášství, jak si mnozí myslí (doufám, že si to nemyslí editor). A opět, nejste první ani poslední, kdo tu o tom píše. Napište přímo editorovi, co vám na to řekne.

>Asi jsem naivní, ale pokud nezačneme měnit sami sebe a nezačneme jednat, budeme jenom pasivními svědky a užvaněnými kecaly v divadelní hře, kterou budeme sledovat z poslední řady s neschopností něco změnit.

Ano, tak to bude vždy. Ale pozor! To sledování má také mnoho forem. Život je jedno velké divadlo. A věřte tomu, že když budete chtít hrát podle svého, za chvíli vám někdo podstrčí vlastní scénář a ani si neuvědomíte, že už zase hrajete podle někoho jiného.

261979

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34

Káva pro Zvědavce

47

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 92 čtenářů částkou 16 306 korun, což je 47 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Už na nás "vláda" zase chystá další šikanu a buzeraci20.10.21 20:19 Česká republika 6

Majitelé lesů raději zakáží cyklistům vjezd do lesa úplně19.10.21 20:20 Česká republika 5

Americké vojenské biologické laboratoře v Kazachstánu19.10.21 18:59 Kazakhstan 0

Evropská agentura pro léčiva zahájila hodnocení vakcíny společnosti Pfizer pro děti ve věku 5-11 let19.10.21 09:23 Evropská unie 2

Krize toaletního papíru!19.10.21 08:31 Česká republika 5

USA jsou připraveny posílit obranné schopnosti Gruzie - šéf Pentagonu přijel do Tbilisi18.10.21 09:21 Gruzie 2

Fauciho jedy18.10.21 09:16 USA 2

Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek17.10.21 18:30 Kanada 2

„Tak to ne!“ Povinné vakcíny narazily na vážný odpor. Hnízdil spustil kanonádu17.10.21 17:46 Česká republika 1

Volby, AfD naletělo šmejdům17.10.21 04:52 Německo 1

Od severu k jihu je Itálie zablokovaná16.10.21 19:43 Itálie 2

Slovinský premiér označil poslance Evropského parlamentu za "Sorosovy loutky"15.10.21 19:07 Slovinsko 4

Do Tatier už len elektromobilom?15.10.21 19:04 Slovensko 6

Izrael zaútočil na Sýrii pod krytím dopravních letadel15.10.21 18:55 Sýrie 0

Hlavní vražedný nástroj v britských nemocnicích15.10.21 18:39 Británie 0

Pilot zemřel při letu několik dní po očkování15.10.21 10:38 USA 3

Roušky všude a restaurace jen pro očkované. Vláda po volbách zvažuje zpřísnit opatření14.10.21 17:03 Česká republika 2

Osoby s vagínami14.10.21 13:29 Neurčeno 3

Plyn čerpaný do evropských zásobníků klesl na minimum13.10.21 17:33 Evropská unie 2

Policie Feriho stále nevyslechla13.10.21 12:48 Česká republika 1

Měnové kurzy

USD
22,02 Kč
Euro
25,63 Kč
Libra
30,41 Kč
Kanadský dolar
17,84 Kč
Australský dolar
16,50 Kč
Švýcarský frank
24,00 Kč
100 japonských jenů
19,36 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,57 Kč
100 maď. forintů
7,05 Kč
Ukrajinská hřivna
0,84 Kč
100 rublů
30,97 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 257,02 Kč
1 unce stříbra
531,88 Kč
Bitcoin
1 390 389,25 Kč

Poslední aktualizace: 21.10.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 69 829 236