Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané MŠ

Nalezeno 9 příspěveků, 7 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

08.05.2002 20:03

Le Pen postoupil bez ztráty květinky - Evropa je prý zděšená

Le Pen postoupil bez ztráty květinky - Evropa je p

MŠ 194.?.?.?

Vážení,
nevidím důvod proč by měla být Evropa zděšená.Evropa a pomalu celý svět je ve srabu,ve kterém politici nemají voličům co nabídnout.Jsou vyprahlí,tupí až hloupí, oblbují voliče pořád stejnými metodami se stejnými účinky.Nazývám tuto dobu "čekání na Hitlera",a je to jenom vina tzv.demokratů,že se tak děje.Mám obavu že všechno toto dění se děje samovolně, samospádem,není síly,která by byla schopna něco změnit.Pěkně začíná třetí tisíciletí........................
po Kristu.
Zdraví MŠ.

po Kristu.

1687

14.06.2003 09:29

Možná přijde i kouzelník

RE: Možná přijde i kouzelník

MŠ 194.?.?.?

Nevím,kde jste přišel k zajímavé informaci,týkající se zavírání za bolševiků při neúčasti ve volbách!!Ono je mnoho klamných informací,jak se mnohdy dovídám o bolševismu.Bylo by zajímavé,podívat se na ty co tyto informace podávají,co oni dělali za bolševiků!!!Asi by se mnozí divili,jak tito,dnes neskonalí a zakalení demokraté,chodili k volbám a donášeli na ty,co k volbám nešli.Probuďte se pane.Jo,za každýho režimu platí,kdo není s námi je proti nám.
Já osobně jsem rád,že bolševismus padl,také jsem na mnohé doplatil,takže mne nemůže nikdo nařknout,že fandím bolševismu.Prostě jen nesnáším každý -ismus.

Zdraví M.Š.

14965

19.06.2003 10:42

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

MŠ 194.?.?.?

Je to jasné,
společnost,která není zaměřená jen materialisticky,tím větší šanci má vzdorovat žoldu.Stará zkušenost,několik tisíciletí.Křižáci nikdy nedobyli Jeruzalém,Hitler nepodrobil ostatní,nepodaří se to nikomu.Kdy konečně myšlení lidí ve vedení států(politiků) vezme v potaz tuto skutečnost.Ale co,nejde o zkušenosti v divadle jež životem se nazývá,vše je jen komedie pro blbce,ostatní nechť se přizpůsobí!!Tisíciletá pravda,a pořád se to zkouší do nekonečna,až na tuhle blbost lidstvo vyhyne!
Ani tzv. demokracii nelze šířit mocí a zbraněmi,je to tak těžké pochopit,nebo jsou aktéři tak debilní?To si řekneme,dejme tomu tak za dva,tři roky.
Zdraví M.Š.

15176

19.06.2003 10:54

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

Strategie totální války Severní Koreje proti USA

MŠ 194.?.?.?

USA si troufnou tak akorát na Irák,
kde vědí,že je nic neohrozí a i tak mají problémy,nikdo je tam nechce!Ať se prčí doma se svými problémy,mají jich tak dost a nepletou se do toho,po čem jim nic není.A když jsou tak nadutí a sebevědomí,proč nejsou schopni vyvinout takový pohon pro plechové nesmysly,jako jsou auta,která otravují celou planetu,jež je učiní na naftě býti nezávislými.No,vlastně,zhroutil by se celý ekonomický svět jež je v převážné míře postaven na zhotovování plechových nesmyslů,jež autem zove se.Je možné vymyslet něco schopnějšího života než je automobil,smrdutá plechovka s nezměrným a plýtvavým obsahem materiálu,práce a přírodních zdrojů.Jste toho schopni?Odpovězte!
Zdraví M.Š.

15177

19.06.2003 11:06

Co se děje v Americe?

Co se děje v Americe?

MŠ 194.?.?.?

O křesťanství nejde,
kdo si myslí že tak tomu je,je velmi bláhový a dá se říci cvok.Několikrát jsem na těchto stránkách psal o situaci zrušeného bipolárního světa.Kdo odmítá tuto teorii,musí odmítat i teorii tržního hospodářství.Tedy vše,i svět se řídí nabídkou a poptávkou.Byl-li bipolární svět,navzájem se držel v šachu,po všech stránkách.Svět jel ve vymezených mantinelech,daných rozložením sil.Když tento svět padl,nevím co tím prozřetelnost mínila,nebo nevím jaký má záměr,avšak v žádném případě to neznamená,že je to vítězství jedné strany.Vidíme,že se mnohé věci vracejí o téměř sto let nazpět.Nemyslím si,že je tohle svět jaký by si lidé přáli,a dojde k obrovským třenicím a tahanicí než se dojde k novým pořádkům.Dej bůh,ať tohle konání nepřinese mnoho nevinných obětí.

Zdraví M.Š.

15178

02.08.2003 12:04

Vidím světlo

Vidím světlo

MŠ 194.?.?.?

Vážení pánové,
s potěšením Vám mohu sdělit,že česko se svému ideologickému idolu,tedy USA,přibližuje mílovými kroky.Aspň co se týče právního idiotství,neboli nedostatku zdravého rozumu.
Krachuje Fischer,jsou toho plné noviny.Za běžné dluhy.které má v tomto státě kdejaká špeluňka.Rozdíl je poze v tom,že běžné firmy v česku,nemají majetek,kterým by kryly svoje dluhy,kdežto pan Fischer je má.Zastaralé a se zaostalými technologiemi zadlužené firmy,potažmo s poněkud mentálně zaostalým vedením a majiteli těchto firem,zato pěkně vychcanými,na těchto se nezahojí nokdo,potažmo vezmemeli v úvahu jejich patřičné styky na úřady a kdekoho!!!
Hurá na Fischera,nabalíme se.Exekutoři,soudci,právníci a bůh Ví jaká příživnická verbež se bude balit.Nebo mě chce někdo říci,že správce majetku v podobě exekutora povede podnik k jeho prosperitě!!!Ani náhodou.
Ano,pan Fischer udělal chybu,šel podnikat do česka!!!
Perličku na konec.Správkyně konkurzní podstaty jednoho leteckého podniku se kasala s tím,že se snaží prodat duševní majetek této firmy.Uvědomila si tato kráva,že tento majetek je nedozírné ceny,že to stvořily mozky mnoha lidí a že ......Má cenu se nad idiotstvím pozastavovat?
Zdraví M.Š.

17311

07.04.2004 23:17

Krvavá lázeň - zlověstná hrozba pro koaliční jednotky

Krvavá lázeň - zlověstná hrozba pro koaliční jednotky

MŠ 194.?.?.?

Vážení rozsévači demokracie se nepoučili z Vietnamu,Koreje a dalších,nyní píchli do vosího hnízda a mám dojem,že budou utíkat jako z Vietnamu.Jo být kolonizátorem je jistě přitažlivé ale poněkud zastaralé.No s araby to bude těžké,v černých plastových pytlech je jistě nepříjemně.Tak co demokracie,ty krávo současná a nebeská,kdy konečně dojdeš rozumu.

M.Š.

27477

23.08.2004 00:39

Petice »Zrušte KSČM«

Petice »Zrušte KSČM«

MŠ 194.?.?.?

Vážení pánové,
zbytečně se rozčilujete,planá slova píšete...Přečtěte si články soudruhů topičů z tepláren,pana Uhla a pana Dienstbíra.Jo,jo..za všechno může umrčený národ...který si neváží výdobytků demokracie...stále jen skuhrá a skuhrá.
Rád bych Vám vážení soudruzi demokraté něco řekl,vždy jsem stál za svým názorem a vždy jsem jej řekl otavřeně,také jsem za bolševiků dostal své.Mohu však říci,že jsem nikdy nepřišel o práci a nikdy nade mnou nevisela hrozba bezdomovce a vyvrhela společnosti,jako se děje nyní.Od převratu uplyne zakrátko 15 dlouhých let,za tuto dobu se naše republika propadla nehorázným způsobem dolů,ať ve strojírenství a i jiných oborech.
Přiblblá privatizace společenského majetku poněkud omezeným novým majitelům bez inventury a potřebných zákonů znehodnotila vše,co mělo nějakou hodnotu.Nemíním poslouchat nesmyslné řeči o úpadkovém hospodářství,jistě nebylo vše stavěno na nejnovějších technologiích....avšak základ byl celkem dobrý a spolehlivý.Kdo a za jakým cílem zpronevěřil tento základ českého hospodářství...Jistě,byli jste to vy všichni,novodobí demokraté,se vzděláním topiče u kotlů,avšak s patřičnou intelektuální úrovní,avšak poněkud zastaralou vzhledem ke globalnímu světu a globálnímu hospodářství.Však si na nás všichni pěkně smlsli,nyní nám zbývá jen stloukat palety,drancovat lesy a lákat zahraniční investory na neskutečné výhody.Apropo,není lákání cizích investorů na lákavé výhody v rozporu s antimonopolním zákonem???
Posrali jste to pěkně a umně,nyní Vám nezbývá nic jiného,než lát národu že je umrčený,ukňouraný a kdoví jaký....
Řeknu Vám jedno,většina lidu tohoto národa dřela a vydělávala a byla odírána takovými kecaly jako jste vy,noví demokraté,a proto se nedivte,že se národ český stará zase jen a jen sám o sebe,se svými zahrádkami a chatičkami....Tento národ asi již žádné ideje nevzbudí,jelikož je to jen a jen lež a přetvářka.Stačí se podívat na politickou scénu,parlament a vládu...jo,jo,lež se stává novou ideologií....vlastně lež je,byla a bude stále jen novou ideologií ve starém hávu..
Nikdo a nikde nemá co nabídnout nového,povzbudivého a životaschopného.Zatím si ještě žijeme celkem slušně,jak dlouho to potrvá ví sám čert.schválně neříkám bůh,jelikož ten své zraky dávno odvrátil.

Dobrou noc přeje M.Š.

32390

16.08.2008 07:54

Sky News nachytaná při lži

JE ČÍNA KOMUNISTICKÁ? Odpověď

MŠ 85.?.?.?

V konci článku editor se ptá na tuto věc. Kdysi jsem našel odpověď, ale nikoho nezajímala. Jednou z nejdražších věcí - staveb minulého století bylo nové letiště v Hong Kongu - vybavené superpočítači a elektronikou - což je strategická věc.

Plány na toto letiště se připravovali v hluboké totalitě - s vědomím, že správa Hong Kongu připadne údajně nenáviděné Číně, tedy Velká Británie a investoři nakonec finišovali s tím, aby terminál byl hotov ke dni předání Hong Kongu - Číně.

To je přeci zvláštní? [pláč]

Čína byla v té době studenoválečník z USA i Brity, když už dávno (!) se projektovalo strategické letiště pro Hong Kong, tedy vzhledem ke končící správě GB nad Honk Kongem pro Čínu !!!

Z tohoto lze usoudit, že ta politická hra na "hodné a zlé" je už dlouho mimo ideologie, tím divadlem krmí jen nás - prostý lid - z jejich pohledu pracovní sílu a lidské zdroje, aby dodělali si svět podle jejich (nadnárodní obří firmy nejen zbrojařské...) představ. Je to celé divadlo, přece nebudu dodělávat strategické letiště, nejmodernější, nejdražší na světě a finišovat, abych je mohl předat i s bývalou kolonií "nepříteli". Tam je odpověď, je to hra hrající se zřejmě velmi dlouhou dobu.

168149

Káva pro Zvědavce

53

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc říjen přispělo 118 čtenářů částkou 18 511 korun, což je 53 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

"Pane vrchní, jedno kafe!"

Tak tuhle větu teď stejně nemáte kde vyslovit. Podpořte raději tento web, který se vás snaží informovat otevřeně a bez politické korektnosti a je nezávislý od tlaků různých zájmových skupin. A dejte si rovnou symbolicky kávy dvě.
Děkujeme za pomoc.

Ve zkratce

Hrdinství na Nově27.10.20 12:44 Česká republika 2

Poučme se, co způsobil totální lockdown v Izraeli26.10.20 00:42 Izrael 3

Jak u Prymulových hrabou a hrabou (pod sebe)24.10.20 18:21 Česká republika 5

Poskytovatelé hudby prý řeší nadřazenost bělochů. Písně čeká přísná kontrola24.10.20 10:04 Neurčeno 6

Soud dnes rozdal podmíněné tresty oběma autorům nápisu v Letech23.10.20 21:43 Česká republika 0

Vipná analýza Prymulova kiksu23.10.20 18:35 Česká republika 7

Prymulův konec? Neradujme se předčasně23.10.20 13:06 Česká republika 2

Sám Prymula náhubek neměl a chodí do restaurace i přes to, že je zavřel23.10.20 08:35 Česká republika 11

Na Slovensku testují "když budeš hodný, můžeš ven" - hlavní cíl hysterie kolem koronaviru22.10.20 21:22 Slovensko 2

Udavač volal linku 158 na chlapa bez náhubku22.10.20 21:14 Česká republika 4

AGENDA 2030 – TVŮRCI NYNÍ ZHODNOTILI SVÉ ZRŮDNÉ PLÁNY22.10.20 13:37 Neurčeno 0

Plánovaná demonstrace 28. října v Praze22.10.20 08:53 Česká republika 0

Bělorusko versus Česko21.10.20 20:43 Neurčeno 13

Česko žádá o pomoc21.10.20 13:25 Česká republika 9

Za polibek bez náhubků 400 euro20.10.20 17:33 Itálie 5

Soud v Německu rozhodl, že omezit zavírací dobu restaurací není opodstatněné19.10.20 21:32 Německo 4

Co je s panem prezidentem?17.10.20 09:47 Česká republika 7

Je třeba říci dost, burcuje Klaus. Nejsme ve válce, nestrašte mrazáky s mrtvolami14.10.20 11:11 Česká republika 3

Erouška je pochybná aplikace s placebo negativním efektem14.10.20 10:15 Česká republika 5

Ve stavu nebezpečí si schválí cokoli bez demokratické kontroly13.10.20 19:31 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
23,08 Kč
Euro
27,30 Kč
Libra
30,17 Kč
Kanadský dolar
17,55 Kč
Australský dolar
16,49 Kč
Švýcarský frank
25,46 Kč
100 japonských jenů
22,10 Kč
Čínský juan
3,44 Kč
Polský zloty
5,96 Kč
100 maď. forintů
7,47 Kč
Ukrajinská hřivna
0,81 Kč
100 rublů
29,94 Kč
1 unce (31,1g) zlata
44 070,78 Kč
1 unce stříbra
564,38 Kč
Bitcoin
314 722,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.10.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 55 448 649