Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Crusader

Nalezeno 16 příspěveků, 13 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

16.01.2008 21:39

Metoda „Mandrake“

Jak to rozšířit mezi BFU?

Crusader 89.?.?.?

Toto by si zasloužilo samostatný profesionální dokument s krásnými obrázky v hlavním vysílacím čase. Myslím, že by lidé nechápali kdyby se to pustilo na [hov]Nově ve "zprávách" hned po zvířátkách. Bylo by to pak jako v Matrixu, jsou lidé, kteří pravdu nikdy nepřijmou a budou systém hajit.

Autorovi tleskám, zvědavci tleskám za uveřejnění. Jako v červeném trpaslíku, doporučuji letákovou kampaň a nápisy na tričkách [smích]. FED je tvůj přítel.

151678

17.01.2008 13:47

Eretz.cz opět proti Zvědavci

Pokrytectví, vlastizrada a lži

Crusader 69.?.?.?

Četl jsem mnoho knih o druhé světové válce a také o vyhlazování. Namátkou výborná kniha "V rokli čeká smrt" atd. Určitá větev mé rodiny se stýká s židy dokonce velmi masově, znám jich proto spousty a o většině mohu říci, že jsou to slušní lidé, statisticky asi jako každý jiný. Jsem hodně tolerantní člověk, ale vyžaduji svobodu, volbu a - pravdu. Na zvědavci mám přečteno všechno, včetně inkriminovaných článků a nic závadného a antisemitického jsem na nich neshledal.

Zvědavce čtu protože ukazuje druhou stranu mince ne 100% ( to nikdo ), ale v drtivé většině nahlodává pravdu narozdíl od vlastizrádného mainstreamu.

Nejvíce mi na zmíněných článcích na Eretz.cz, žalobách a přihřívání polévky vadí jednostrannost takovýchto výpadů. Zveličování a neobjektivnost. V druhé světové válce zahynuly milióny lidí - nežidů, odbojářů, komunistů, nepohodlných a jiných rebelů, nebo zkrátka lidí, kteří byli v nepravou dobu na nepravém místě. Dokonce v koncentračních táborech nenašli smrt pouze židé. Ale jakoby jenom oni ( ti co brojí ) měli všechny práva na psaní o jejich vyhlazování. Jenom jim bylo ublíženo, jenom oni byli masakrování. Přitom jejich vzdálení příbuzní financovali vzestup Hitlera k moci a věci v podobném duchu dělají dodnes. Zmínění pánové a dámy, které tak brojí proti Zvědavci, znevažují zbytečnou a hrůzostrašnou smrt miliónů jiných lidí, kteří poznali plynové komory, popravčí zákopy a rokle zevnitř. Pravda se dá zakrývat, pošlapávat a překrucovat. Pokrýt pískem a zapálit stejně jako mrtvá těla. Nedá se ale zabít a zničit a proto vždy vyjde na povrch i když to pár letokruhů potrvá.

Nakonec citát z filmu Matrix, jenž v sobě krom vatové akce shrnuje i filozofická moudra:

Merovingian: Choice is an illusion created between those with power and those without.

151760

17.01.2008 18:30

Eretz.cz opět proti Zvědavci

RE: A co tohle ?

Crusader 166.?.?.?

Jarmilo vašich příspěvků si nesmírně vážím a cením. Mají hlavu patu a jste jedna z mála žen, které tady publikují a zajímají se o tuto problematiku ( alespoň v mém okolí jich moc není ). Ale ježíš a celé to divadlo moci, které se na něm vystavělo nemá žádný zaručený důkazní základ. Ono "ježíš story" je takové "11.září udělej si sám" o pár letopočtů dříve.

151832

20.01.2008 01:43

Vzpoura zvířat

RE: Animal Farm discussing Carnivora

Crusader 82.?.?.?

Osobně nejsem vegetarián. Maso jím a často. Vychováním, životním stylem a částečně pokrytectvím/sobectvím 99,9% času nejsem ztotožněn s biftekem nebo rybím filé na talíři. Někdy ani na řadu nepřijde myšlenka, že to co teď dávám do úst někdy žilo a běhalo. Co oči nevidí srdce nebolí, prostě v uzeninách vidíte kus masa a ani vám to nepřijde, prostě stav, cena šup do vozíku a člověk už se těší jak to doma připraví. Jednou jsem byl ale nechtěným svědkem toto jak běžela prasata v úzkém koridoru z kovových trubek na porážku a davovým šílenstvím ( prasečím, ale ne nepodobnému tomu lidskému na přeplněných stadionech ) se jednomu praseti zasekla noha mezi trubkami. Opodál stál řezník s gumovou zástěrou a motorovou pilou ani chvilku neváhal a praseti nohu uřízl za hrozného křiku toho nebohého tvora. To prase tlakem těch za ním prostě jen doputovalo na místo určení - porážky. Byl jsem v tu chvíli němý, polykal jsem na prázdno a oči my zvlhly. Nedívám se na videa kde se testují chemikálie na zvířatech, nedělá mi to dobře protože týranému subjektu nemohu instantně pomoci. Toto svědectví, které jsem spatřil, ale ve mě hnulo. Dnes sice maso ještě jím, ale nechutná mi jako dříve, někdy mi už nechutná vůbec. Jaký je rozdíl mezi týráním zvířete psychopatem někde v garáží a tou automatizovanou masovou smrtí těch stvoření?

152123

20.01.2008 11:14

Vzpoura zvířat

RE: Animal Farm discussing Carnivora

Crusader 87.?.?.?

Řezník na jatkách je stroj, který dělá svou práci. Psychopatovi utrpení dělá potěšení. Samozřejmě, že mezi nimi rozdíl je, výsledek snažení je ale stejný. V přírodě je samozřejmě mnoho případů kdy zvířata zabíjejí druhé. Ale 99% se jedná o potravní řetězec, kdy to dělají pro svou obživu, nemají vysokou inteligenci jako my, žijí tam venku a milióny let vývoje prostě žerou ( masožravci, všežravci ) ty nižší z potravní pyramidy. Člověk to ale povýšil, chce poroučet přírodě ve všech směrech. Když už ty zvířata žereme, tak proč takový tvor nemá nárok před smrtí na důstojné zacházení? Nemyslím tím teď trubkovou konstrukci na jatkách, myslím tím tlačení na snižování nákladů při převozu zvířat na jatka. To co se děje třeba v Itálii s koňmi, kteří jdou do salámu při převozu kdy nedostávají vodu atd. to je katastrofa a doufám, že se nám to jednou vrátí. NWO je svinstvo, které je i schované v mnoha tématech, které třeba teď nevidíme. Ale tenhle svět jsme si vytvořili sami je to o lidech - jako všechno. Buď máš cit nebo ne.

152156

21.01.2008 10:16

Holocaust® v Gaze

A co s tím udělat?

Crusader 91.?.?.?

It's time to kick ass and chew bubble gum. Média mlčí, ( pochopitelně cash, vliv a moc je dobrá náplast na pusu ), brainwash spoluobčané neslyší, nevidí a procitnout nechtějí ( pochopitelně ), už to vypadá, že jedinou možností je dobrovolná ozbrojená pomoc palestině, aby humanitární konvoje ( pokud nějaké jsou ) prošly..

Známý se vrátil nedávno z dovolené v Izraeli. Více vojenské techniky, raket a zbraní v životě na jednom místě neviděl...

Jednou povstanou rebelové, aby bojovali proti tomuto globálně prohnilému systému, který rozumu a svobodě rychle utahuje smyčku kolem krku. Systém totiž ví, že jeho konáním vždy vznikají mechanismy, které jdou proti němu. Sebedokonalejší systém má největší slabinu - sebe sama. Toto není žádná filozofická pausa, to je prostě fakt. Stále existují lidé, kteří, ač jsou součástí systému ( i na vyšších postech ) prozřou a budou jej sabotovat, jak jen to půjde kvůli svému svědomí a rozumu. O takových lidech moc neuslyšíme, systém o nich musí zákonitě vymazávat veškeré informace kličkami, propagandou, mlžením a dezinformacemi, aby se nedostali k uchu dalším potencionálním rebelům. Ví že je to časovaná bomba, ale zároveň naše pojistka.

Pomalu přichází čas, kdy se u televize, rádia a oficiálních internetových propagandistických médiích budete smát, jak si budou novináři (ne)obratně počínat při maskování sabotáží systému. Uslyšíte zprávy typu "Včera večer po mnohých informacích náhodných svědků o zaznamenaném výbuchu poblíž... byl dnes z oficiálních míst potvrzený výbuch ve farmaceutické továrně u..... Úřady ubezpečili, že se jednalo o nešťastnou náhodou vznícené bedny s pyrotechnikou, která byla připravena ve skladě na nadcházející oslavu výročí 10 let založení továrny. Škody jsou minimální [smích] , avšak znovuspuštění provozu se v nejbližší době neočekává [smích] . Informace o tom, že ze zasaženého místa byly armádou expedovány desítky zraněných pracovníků do blízké vojenské nemocnice se ukázala jako zcela falešná... Tak a teď se podíváme, na mládě žirafy, která se narodila v ....... Zoo, že ano Tino - no jasně Tome [smích]"

152275

25.01.2008 09:57

Přeměnou OSN se plánuje vytvořit \'Nový světový pořádek\'

Neuvěřitelné pokrytectví a lži

Crusader 67.?.?.?

Nechápu jak může vypustit z pusy, že OSN v roce 2003 jednoznačně selhala když neodsouhlasila rezoluci schvalující akci v Iráku. Prostě imaginární ZHN, které byly hlavní záminkou pro agresi ( stejně jako v Iránu ) , nikdy se samozřejmě nenašly a oni ještě mají tu drzost říct, že válka postavená na lži měla být odsouhlasená OSN. Tito lidé prostě nemají svědomí, vraždění, lhaní a intriky je nechávají ledově chladnými.

152609

27.01.2008 10:40

Přeměnou OSN se plánuje vytvořit \'Nový světový pořádek\'

RE: Neuvěřitelné pokrytectví a lži

Crusader 128.?.?.?

Odpovím vám já - primitivní chemické zbraně krátkého dosahu a klasické konvenční zbraně. Byla to strašná a nepěkná podívaná! Byl byste otřesen. A teď se vás zeptám já. Jakými zbraněmi bombardovala vaše svatá USA Vietnamské pralesy a lidské bytosti, co používá vaše svatá USA a země, které masově dotuje zbraněmi ve svých municích? Kdo na světě jako první ( dokonce dvakrát ) použil nejničivější zbraň hromadného ničení na města s civilisty a jen nepatrnou vojenskou přítomností, jejichž účinky vám na sobě můžou ukázat desetitisíce lidí ( statisíce již zemřeli ). Určitě mi teď řeknete jak to bylo potřebné a nutné pro šíření demokracie a míru. Nechte si svůj názor, je to ta nejlevnější komodita na světě, nikdo by ji od vás nekoupil ani za jeden cent! A můj názor? Toto bylo systematické vyvražďování miliónů lidí bez nějakých výčitek nad jejich národností. Testování ZHN hezky na živé terče a páni v oblecích si jen s úsměvem hladili své bradky. Mačkání tlačítek v kilometrových výškách je stejná vražda jako bomba s chemickou náplní uprostřed tržiště. Stejná vražda! A ten kdo zbraně vysílá podpisem od zeleného stolu je stejný, ne-li horší vrah jako ten, který vystřílí vesnici civilistů včetně žen a dětí, zbombarduje civilní svatbu, ze satelitu navádí rakety na nemocnici. Někdy šíleně lituji, že mrtví nemohou mluvit a ty živé strašit. Luxusní blázince by praskaly ve švech.

152787

05.02.2008 09:44

Česká politická miss

Klasika

Crusader 91.?.?.?

Neviděl jsem a jak to čtu a co jsem slyšel - o nic jsem nepřišel [smích]

Poslední roky zjišťuji, že ta černá tenká bedýnka ze které teče propaganda 24/7, kterou mám pověšenou na zdi na nic není. Kdyby do toho šla strčit nějaká SD karta, aby se na ní promítaly obrázky tak bych TV aspoň nějak využil... Dekorace interiéru [smích]

153339

07.02.2008 11:06

Český tisk – vrchol bídy a utrpení

Hrůza!

Crusader 85.?.?.?

Tak jsem shlédnul fotky z Íránu a strašně lituji těch lidí. Očividná nesvoboda a zaostalost, chatrče s vychrtlými dětmi a na ulicích ohně a vojáci. Samé obrázky velkého íránského vůdce a lidi nemají co jíst, kde co koupit. No hrůza už aby tam USA naběhla a zřídila tam pořádek jako v Iráku že semtexi, Von Krebste a další, nemůže se přeci přihlížet takovému bezpráví. Ten kaktusový park na těch fotkách je očividně dovedně maskované silo mezikontinentálních jaderných střel a hotely, které by jim mohli v Chorvatsku závidět jsou jen nastrčené haly na centrifugy nutné k výrobě atomových bomb. To nepoznáte že je to překližka? Strašné, ještěže to naše média nedávají k nahlédnutí nám prostým hloupým občanům, děti by se museli odvést od televize protože by jim to mohlo zanechat jizvu na srdci. Po těch fotkách jsem zjistil, že ač velký humanista jsem pro humanitární bombardování Iránu ( semtexi, von krebste a další jsou jistě se mnou ). Dokonce i ropnou burzu chce otevřít a dolar nechtějí pustit na jeviště no kurňik taková drzost, přeseknout kabely a zakázat jim internet jako jo. Strašné musím si jít vzít prášky pod jazyk, doufám že večer pan Zuna a Lucka Borhyová ( snad ukáže výstřih ) nebo někdo na mega husté ČT se o tom ani slovem nezmíní. Ještě že nás ta média chrání před tím vidět taková islámská zvěrstva.

153569

08.02.2008 12:44

Konečně dorazila zima

Fotky

Crusader 85.?.?.?

Krásné fotky. Musí to být nádherně a uklidňující procházky!

I to odklízení sněhu 15x do hodiny k něčemu je. Člověk se aspoň rozhýbe [smích]

Co se týče vážnosti souhlasím, ale takový je svět/život již nějaký ten pátek a když se tak dívám na nadpisy myslím, že zítra k pozitivní změně nedojde [pláč]

153687

27.02.2008 11:46

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

Co je to se světem

Crusader 88.?.?.?

Jaký to je svět, kde se oficiálně ví o existenci koncentračního tábora a nikdo proti tomu nic nedělá. Jaký to je svět, kde média řeknou oficiální lež a veřejnost ji přijme jako pravdu. "V táboře X se nemučí, je to krásný komplex v nádherné oblasti, vlny Karibiku se tam tříští o zdi a vězni si užívají dovolenou s překrásným výhledem." Co na tom, že takových táborů X je po celém světě spousty, jsou utajené a byly i na našem území, v Polsku, Ukrajině, Rumunsku, Egyptě. Co na tom, že nad našimi hlavami přelétávali lidi, které pak hodný pan kat masíroval ve špinavé místnosti. To je normální, pohoda, "Válka proti terorismu" imaginárnímu nepříteli, který konečně nejde porazit si to žádá. Malé kolečko ve stroji, dopije své kafe, vypne snídani s Novou a jde na svou šichtu. A letadla létají. Tábory X stojí a slunce svítí.

155243

13.05.2009 15:09

Dejiny Domu Rothschildovcov

Krásný článek

Crusader 213.?.?.?

Asi nejlepší za dlouhé období na Zvědavci, chronologické seřazení fakt je taková síla, že pod tím člověk totálně padne na kolena. A to v článku nejsou zmíněny i další prasárny, ve kterých má tato chobotnice prsty. Namátkou úsilí o omezení svobody internetu, chemtrails, Lisabonská smlouva a další lahůdky ovlivňující každodenní život každého z nás..

Informací o skutcích této zrůdné mašinérie je tolik, že pod průměrným ovčanem by se po jejich nasátí ihned otevřela propast paniky a chaosu. Totálně to přemazává obraz světa za okny. Většina lidí tento nový obraz není schopna přijmout. Byla by to pro ně sebevražda.. Už jen počet zavražděných prezidentů v USA a jediné pojítko, které měla jejich smrt společné. Člověk by očekával, že ovčanovi dotovaném každý den 50-ti seriály Kriminálka CSI New York, Miami, Las Vegas a dalšími toto dojde poměrně rychle.. [velký smích]

Jen sním o tom, že někdo třeba hackne nějaký hojně navštěvovaný zpravodajský server pro ovečky a umístí tam byť na chvíli tenhle článek ve formě obrázku, aby si ho mohlo rychle stáhnout množství lidí k dalšímu prostudování a šíření. To by bylo hezké, normální člověk to může tak akorát vytisknout a lepit po zastávkách nechávat to na veřejných místech, aby měl někdo tu možnost si přečíst tuto lahůdku. Vracíme se k samizdatům [velký smích] Očekávám, že za chvíli bude člověk odpojen od netu potom co filtr odhalí byť jen keyword z tohoto článku..

191053

13.05.2009 22:15

Dejiny Domu Rothschildovcov

RE: Stručná historie Ruska

Crusader 89.?.?.?

Umíte si dát 1 a 1 dohromady. Podepisuji se pod váš příspěvek..

191078

20.05.2009 13:07

„Bilderberg musí být za každou cenu zastaven!“ varuje britský novinář

RE: Ztratí část své moci

Crusader 89.?.?.?

Máte na mysli studenou fúzi "prý" uskutečněnou před pár měsíci vědeckým týmem spadajícím pod námořnictvo US?

191544

29.07.2009 11:11

Byl jsem u výslechu

Ach jo ti operativci pane Stwora..

Crusader 89.?.?.?

To je běžný postup operativců, nezazvonit a rovnou obejít všechny sousedy teatrálně s pouty u pasu a "dobrý den policie/kriminálka, my hledáme toho a toho nevíte kde bydlí?" Samozřejmě, že vše co potřebují vědět o dotyčném ví (adresa, telefon atd) a na nic se zeptat ani nepotřebují. Dělají tím člověku v okolí jen dobré jméno "toho kriminálníka od vedle" a samotného člověka znejistí, když si k němu Kryšoti přijdou v deset večer na kafe poplácat po zádech i se sousedkou...

196593

Káva pro Zvědavce

59

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc květen přispělo 127 čtenářů částkou 20 765 korun, což je 59 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

stalo se už smutným koloritem Zvědavce, že na konci měsíce musím žádat o finanční příspěvek na provoz serveru. Každý měsíc něco chybí, ale ještě nikdy se nevybralo tak málo, jako tento měsíc. Snažím se dělat tuto práci poctivě, ale nemohu do nekonečna dotovat provoz z vlastní kapsy. Ty peníze potřebuji, abych mohl udržet nezávislost tohoto serveru a být bez reklam. Vím, že teď hodně z vás má hluboko do kapsy, ale prosím uvažte, zda byste mohli podpořit tento server. Děkuji

Ve zkratce

Lidé (ovčané), co si vzali modrou pilulku27.05.20 18:00 Neurčeno 1

Veselý a Lipovská se stávají členy Rady ČT; kavárna plive krev27.05.20 17:04 Česká republika 1

Bill Gatesův plán, jak proočkovat svět27.05.20 16:05 Neurčeno 0

"Demonstrace" proti 5G sítím na Malostránském náměstí. Chjo27.05.20 11:39 Česká republika 1

Roman Prymula je ve střetu zájmu - šéfuje např. vakcinologické společnosti24.05.20 23:45 Česká republika 4

Už to začíná pronikat do mainstreamu: V Česku epidemie nebyla a není22.05.20 14:30 Česká republika 6

Po znepřátelení Ruska pracují čeští politikové na urážce a provokaci Číny19.05.20 22:49 Česká republika 9

Musk a jeho vesmírné smetí: svět mlčí19.05.20 17:40 Neurčeno 1

Na Ukrajině už pronajímají i dělohy žen. Hnus19.05.20 17:29 Ukrajina 2

Rok vězení za vyznačení hranice mezi Čechy a Moravou19.05.20 17:19 Česká republika 3

Další kulturní obohacení: U Ahmeda se našla hlava sedmnáctileté Švédky19.05.20 14:41 Švédsko 2

Dodržujete odstup?18.05.20 15:04 Česká republika 4

Covid-1984, tajemný Hamáčkův agent16.05.20 00:08 Česká republika 16

Plynovod Nord Stream 2 v Německu narazil. Nedostal výjimku z pravidel EU15.05.20 15:54 Evropská unie 3

Všichni majitelé mobilů budou/jsou centrálně sledováni15.05.20 10:15 Evropská unie 8

Další rána feminacistek: chtějí mít příjmení jako chlapi, nepřechýlená14.05.20 15:00 Česká republika 12

Tvrdá cenzura dokumentu PLANDEMIC!14.05.20 12:50 USA 7

Slovenský velvyslanec se v Minsku zúčastnil vojenské přehlídky a skončil14.05.20 11:07 Slovensko 1

Sankce a vězení za zpochybňování karantény13.05.20 17:32 Bolivie 6

Opojení mocí, které bude neustále sílit a bude stále rafinovanější, aneb 5G pod dohledem Spasitelů13.05.20 00:12 Česká republika 0

Měnové kurzy

USD
24,75 Kč
Euro
27,14 Kč
Libra
30,27 Kč
Kanadský dolar
17,95 Kč
Australský dolar
16,31 Kč
Švýcarský frank
25,52 Kč
100 japonských jenů
22,96 Kč
Čínský juan
3,45 Kč
Polský zloty
6,13 Kč
100 maď. forintů
7,78 Kč
Ukrajinská hřivna
0,92 Kč
100 rublů
34,82 Kč
1 unce (31,1g) zlata
42 080,90 Kč
1 unce stříbra
423,94 Kč
Bitcoin
226 380,02 Kč

Poslední aktualizace: 27.5.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 51 288 549