Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané František

Nalezeno 17 příspěveků, 12 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

28.02.2006 14:48

Jak (a proč) se demonstrovalo

RE: bozinku....

František 193.?.?.?

Ano, pláčeme na špatném hrobě. My, co máme průměrný a podprůměrný plat, máme litovat zubaře a lékárníky. Ve Švédsku je jedna státní firma a ta nakupuje léky pro lékárny v celém Švédsku. Žádné kšefty.

95168

28.02.2006 14:52

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Celé to nejen že není divné, ono to má svou vlastní logiku:

František 193.?.?.?

Vyjde to nastejno.

95170

28.02.2006 15:09

Haagský proces s Miloševičem:

RE: V dobe konspiraci si muzem dovolit

František 193.?.?.?

Nedá. Ale zdá se, že ta ČR momentálně nená pro zájmy USA žádný velký geopolitický význam. Kdyby náhle nějaký význam měla, půjde všechno stranou.

95178

28.02.2006 15:18

Haagský proces s Miloševičem:

RE: Pane Stwora,

František 193.?.?.?

O tom opravdu všechny tiskoviny mlčí. Ano, o důležitých událostech ve světě české tiskoviny mlčí. Úroveň českých médií je k pláči.

95183

18.03.2007 04:19

Zimbabwe dokončuje etnickou čistku

POKRYTECTVÍ A FALEŠ VLÁDNOU SVĚTU

František 85.?.?.?

JINÉ UŽ TO ASI NEBUDE, AŤ SE PODÍVÁME KAM CHCEME, SNAD S VÝJIMKOU NĚKTERÝCH ZEMÍ ZÁPADNÍ EVROPY (SNAD NĚMECKO, SKANDINAVIE, HOLANDSKO, ŠVÝCARSKO SAMOZŘEJMĚ) JE TO VŠUDE PODOBNÉ, V RŮZNÝCH OBMĚNÁCH. Zdravím, František

131059

22.06.2007 00:50

Já jsem šerif, a kdo je víc?

Městská policie má chránit a ne terorizovat občany

František 89.?.?.?

Městská policie je něco na způsob pologramotných oddílů milice,řekl bych dokonce, že jde o teroristickou organisaci ve službách města.I struktura je podobná-velitelem milice byl příslušný tajemník KSČ, dnes je to předseda Obecního zastupitelstva nebo ve větších městech primátora, a ti se v mnoha případech svými schopnostmi od komunistických tajemníků zas tak moc neliší.
Jediné spravedlivé řešení je tuto bandu zcela rozpustit.Bylo by pak zajímavé sledovat,kde se uchytí, zda v nějakých obskurních civilních ochrankách nebo, což je nejpravděpodobnější, rozmnoží řady nezaměstnaných,protože jsou prakticky bez jakéhokoliv vzdělání.
Ovšem toto je pouhé přání, panstvo si jistě tuto instituci pro sebe zachová,aby nám ukázalo, kdo je zde pánem.

138031

17.12.2007 13:25

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Podporujte skinheads

František 212.?.?.?

... což se projeví třeba tak, že půjdete vyvenčit psa a bez důvodu dostanete přes hubu... Ještě že ty statečné skinheady - chloubu národa - máme, co bysme si bez opilých agresorů počali[mrknutí jedním okem]

149427

18.12.2007 13:41

\"Extremistické násilí\" způsobené oběťmi samými

RE: Podporujte skinheads

František 212.?.?.?

Spíš toho o skinech moc nevíte vy, tohle nebyla modelová situace, to se opravdu stalo a do žádných médií se nikdy nic takového nedostane, hospodské rvačky nikoho nezajímají... A "trvale opálení" a židi mi nevadí zdaleka tolik, skinhead má sice plnou hubu řečí (obzvláště na internetu, kde s oblibou lže, že s neonacismem nemá nic společného a ani vlastně neví, co to je...), ale kromě nějaké té rozbité huby jsem nezaznamenal JEDINÝ konkrétní úspěch za celou dobu, co se o ten jejich "boj" trochu zajímám (jenom zajímám, s drtivou většinou věcí, které čtu na jejich webech, nesouhlasím)... Dělají ze sebe bojovníky za svobodu, ale ve skutečnosti otravují normálního člověka, který si v pátek zajde po práci na pivo pokecat s kamarády a ne čelit přesile silnějších primitivů pod tou nejblbější záminkou, kterou některý z nich zrovna vymyslí... Taková je realita, jestli je to u vás jinak tak si toho važte...

149533

26.01.2009 12:09

Svět musí židovskému nacismu říci Ne dřív, než bude pozdě

Izraelské řádění je mnohem horší, než co dělali nacisté

František 192.?.?.?

Nedá mi to se neozvat. Srovnávat německou operaci v Polsku v roce 1939, kdy Němci bojovali v řádné válce s Poláky, kteří odmítali jednat o právu Němců v Gdaňsku a jinde na sebeurčení s izraelským vražděním a kasakrům v Gaze je nesmysl.

Pokud chce ovšem autor používat slova židovské holoax propagandy proti Izraeli, to je jiná.

Izrael provádí holocaust Palestinců již 50 let. S natolik bestiální a krutou Genocidou, kterou vymysleli a provádějí izraelští sionisté se nacisté nemohou vůbec rovnat.
Izraelští fanatici mají jaderné zbraně, které "šílený" Hitler opakovaně odmítal. Američtí fanatici již jaderné zbraně dokonce použili.

182155

23.01.2010 12:42

Lidi, opravdu už neblbněte s těmi pejsky

Ved ked sme odmietli mať detim nečudujte sa ...

František 82.?.?.?

za psíko-mániou je len jedna jednoduchá vec. Ludia nemajú deti. Je to jednoduché ako facka a je trapné sa na to pozerať ako sme blbí (teda ako sme sa nechali zblbnúť)

210332

03.06.2010 23:59

Svědectví očitých svědků likvidují lži Izraele

Podstata je ale úplně někde jinde

František 88.?.?.?

Izrael si dělá prakticky co chce. Ale proč to může dělat. Podívejte se ale na jiné weby a zjistěte si jiné informace, které Vám sdělí, že prakticky celý finanční svět ovládají banky v rukách židů. Ten zbytek důležitějších bank je alespoň pod jejich kontrolou. A to prosím napříč celým světem, Rusko nevyjímaje. O Americe ani nemluvím. František

221150

26.07.2011 09:00

Ještě jednou masový vrah Breivik

RE: 1000 nábojů

František 88.?.?.?

1000 naboju - 5kg? To ne.
I kdyby mel samopal v razi 9Luger tak je to cca 10 - 12 kg - podle toho, zda mel hodne zasobniku, nebo v prestavkach mezi strelbou paskoval. Bezna strela 9mmLuger ma 7,5g, samopalova 8g + hilzna a zapalka.

Nekde jsem se docetl o tom, ze mel (nebo chtel) karabinu Ruger Mini - to je 7,62x39 (Mini30) nebo .223Rem (Mini14). V razi ,223Rem jsou i modernejsi klony utocnych pusek. Tam uz je vaha pri 1000ks 20-30kg, mozna vic. + Zasobniky. Zbran samotna 3-5kg. Pokud mel s sebou druhou, kratkou zbran, tak dalsi kila naboju..... Odhaduju, ze na zadech vlacel skoro 50kg.
Pokud je pravda, ze i nejake dalsi naloze, ktere nestihl pouzit, tak musel mit na lodi slusne velky a tezky batoh, nebo kufr.

249071

31.01.2012 22:57

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

František 194.?.?.?

Já bych mohl zase psát o opačném případě. O tom co jsem si psychicky musel zažít jako muž od ženy – byť převážně psychicky.

I o falešném obvinění z domácího násilí, aniž bych na ženu ruku vztáhnul. Líbila se jí ta představa, že kdykoli může zavolat na policii a všichni jí uvěří. A to přes to, že nebyla u lékaře, neměla jedinou oděrku, prostě nic.

To teprve člověk pozná, jak je muž bezmocný v takovém případě.

Pochopil jsem, když jsem byl poprvé na policii, že je třeba rychle jednat.

Podle mého 90 % domácího násilí je vycucáno z prstu ženami. Samotné policejní statistiky uvádějí zcela objektivně, že 2/3 udání znásilnění se nade vší pochybnost prokáže jako vymyšlené.

Čímž se obloukem vracím k tomu, že je tu obrovská nevyváženost mezi ochranou žen a nepodmíněnými tresty žen za křívá obvinění, pokud se nade vší pochybnost prokáže.

Jinak jako chlap jsem si to vyřešil sám a musel vyřešit sám.

Moje duševno je ok. K ženám mám stále dobrý vztah.

Píšu to jen proto, aby se ze žen nedělaly větší chudinky, než jsou. Nejsem zdaleka jediný případ. Nebyl jsem podpantoflák, ale moc daná děláním žen chudinky ze sebe existovala, existuje a bude existovat – a vždy takových žen bude mnoho. Vždy se najde nějaký "rytíř", který jí půjde zachraňovat. To je také staré jako lidstvo.

Ono je velmi těžké odlišit ty, které problém předstírají (a kterých je 2/3 a více) od těch, které pomoc skutečně potřebují a kde se jedná o patologický jev.

Tedy toto je spíše k věci "memento" pro vyváženost.

262058

01.02.2012 03:40

Politicky nekorektné rady pre mladých mužov

RE: Než se oženíte

František 194.?.?.?

Mohu to shrnout ze svého okolí: 6 falešných udání za znásilnění, 1 skutečné a pravdivé.

3 falešná udání z toho podaly ženy současně s žádostí o rozvod aby měly lepší pozici u soudu pro majetkové vyrovnání.

1 falešné udání od ženy, která nevydržela odmítnutí muže a tak ho ze msty udala za znásilnění.

2 pak nevěděly jak vysvětlit manželovi či v rodině, kde byly a tak se vymluvily na znásilnění a manžel je donutil to ohlásit na policii.

Ani jedna neměla z toho sebemenší problém s naším soudním systémem. Neoprávněně nařčení chlapi ovšem obrovský. Mimochodem velmi nedávno běžel slovenský film v naší televizi o muži, který byl takto neoprávněně nařčen a jak drsné to bylo.

Celá přiroda jede stylem „chránit ženy a děti, muži jsou až za tím“ a je to správné. Ovšem v případě nařčení tento instinkt má pro muže dost drsné výsledky. Žena v problémech budí soucit a ochranu, najmě s dětmi. Muž v problémech je prostě směšný outsider, kterým každý pohrdá a kašle na něho.

Myslím, že každý starší muž ví, jak to je. Nemyslím se znásilněním, ale se stěžováním si žen.

Neznám téměř ženu, která by si nestěžovala na svého muže a to i tehdy, pokud ho má doopravdy ráda a nevyměnila by ho ani za nic.

Často právě ty skutečně ohrožené ženy jsou zticha jako pěny a v tom hluku stěžujících žen zaniknou.

Souhlasím s tím, že ženy by se ponižovat neměly, a mělo by se k nich chovat hezky, atd.

Byl bych ale velmi rád, aby se tu o tomto tématu mluvilo vyváženě. Vy jste nasadila velmi drsný kalibr vlastních ošklivých zážitků a tím jste vzala mužům možnost diskutovat objektivně. Já ho vyvážil na druhou stranu, mohu poskytnout velmi drsné zážitky s opačnými rolemi v pohlaví. Nikdy jsem o tom nemluvil, ale teď jsem považoval za správné to uvést jako protiváhu.

Ženy drsně zneužívají svých práv – a ochrany, kterou jim společnost dává. Tak to je a leckterý muž to poznal na své kůži. Včetně mě.

Jenže se o tom nikdo nedozví, protože chlap raději mlčí, jinak je směšný – viz ten instinkt.

Všimněte si mimochodem, že já jsem ani v jednom případě nezesměšňoval ženy. Nemám to zapotřebí. Byl to můj problém. Vy jste okamžitě sáhla ke zesměšňování chlapů typu „S jeho xichtem a vzácnou povahou je jeho vztah k ženám velku pochopitelný.“

A to přesto, že nesouhlasím tak moc ani s článkem a neznám názory pana H.

A to je poslední co jsem k tomu napsal. Neměli bychom zvědavce zatěžovat tématy off topic.

Navíc si myslím, že v Česku jsou vztahy víceméně v pořádku, že Amerika a Kanada má větší problém.

262080

08.10.2012 10:13

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

František 85.?.?.?

Boh je len Dobro a Pravda zlo robia len ľudia
Boh rešpektuje slobodnú ľudskú vôľu a ty čo to píšeš čo dobrého si dnes urobil?

276740

08.10.2012 17:00

Bůh, víra, náboženství, církve

RE: symbol

František 85.?.?.?

Neboj sa skoro uvidíš Boha tak sa Ho opýtaj
Keď neveríš ale uražať vieš veľmi čudné uražať a zároveň byť ateista

276768

06.02.2013 10:45

Otcové mají práva také!

Jsem ve stejné situaci

František 109.?.?.?

Dobrý den,
jsem ve stejné situaci jako přes kopírák apotřebuji zachránit dva kluky. Děkuji za každou radu.
Prosím o kontakt na p. Komárka Velice děkuji.
nova.vize@email.cz

284362

Káva pro Zvědavce

46

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc duben přispělo 93 čtenářů částkou 16 150 korun, což je 46 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
12vZg7LszAecMsq3wRW4pNpoUAgGZB8aS5

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

České karikatury politiků vyhostí další 60 pracovníků ruské ambasády22.04.21 17:53 Česká republika 3

My z vás tu chuť bojovat proti banderovcům a ukronacistům vytlučeme22.04.21 15:04 Česká republika 0

Ruská FSB zveřejnila video z tajného rozhovoru agentů CIA připravujících puč v Bělorusku21.04.21 20:39 Rusko 3

Život vašich dětí a život dětí vrchnosti21.04.21 20:03 Česká republika 2

Češi dávají Rusku ultimátum! Trapnost už nemůže být větší21.04.21 19:29 Česká republika 6

Policista Chauvin shledán vinným ve všech třech bodech obžaloby21.04.21 14:51 USA 2

SÚKL hrozí Právu pokutou až půl milionu za články o ivermektinu21.04.21 11:15 Česká republika 3

„Nechápeš, že máš svobodu.“ Sedm Němců se chce přestěhovat do Běloruska20.04.21 23:17 Německo 3

Odvolali ředitele waldorfské školy, který umožnil netestovaným dětem výuku20.04.21 11:36 Česká republika 1

Tak se povedlo. Rusko je z tendru venku19.04.21 19:41 Česká republika 15

Mobilizace vlastenců proti novodobé cenzuře 19.04.21 12:21 Evropská unie 0

Pokus o státní převrat v Bělorusku odhalen18.04.21 10:28 Belorusko 5

Na výbuchu ve Vrběticích se podíleli ruští agenti, Česko vyhostí 18 diplomatů 17.04.21 21:02 Česká republika 16

Francie přijala drakonický zákon zakazující zveřejňovat foto policajtů16.04.21 18:47 Francie 4

O tom, co můžeme říkat, bude rozhodovat Evropská unie16.04.21 18:17 Evropská unie 1

Sítě 5G16.04.21 08:42 Neurčeno 6

Německo: Soud zakázal povinné nošení masek, rozestupů a testování žáků15.04.21 20:28 Německo 3

Kúdela dostal za rasismus deset zápasů14.04.21 23:51 Británie 5

Testování lidí ve firmách bylo nezákonné14.04.21 23:27 Česká republika 1

Další a další zhovadilosti14.04.21 19:56 Česká republika 2

Měnové kurzy

USD
21,53 Kč
Euro
25,86 Kč
Libra
29,82 Kč
Kanadský dolar
17,24 Kč
Australský dolar
16,63 Kč
Švýcarský frank
23,45 Kč
100 japonských jenů
19,90 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,67 Kč
100 maď. forintů
7,11 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
28,51 Kč
1 unce (31,1g) zlata
38 349,25 Kč
1 unce stříbra
564,08 Kč
Bitcoin
1 176 444,75 Kč

Poslední aktualizace: 22.4.2021 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 64 464 525