Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané kubrt

Nalezeno 297 příspěveků, 18 různých IP adres

Stránka: 1 2 3

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

29.01.2007 19:44

Jde o hodně

RE: ..by me

kubrt 89.?.?.?

Jestli jste to doposud nezjistil, armády VS byly v roce 1968 našimi spojenci. Že se z nich stali okupanti je náš terminus technicus. Sami pro sebe byli spojenci, zachraňující nás před spáry kapitalismu.

127290

29.01.2007 20:24

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: CRo

kubrt 89.?.?.?

Čížku,čížku...zase už blbnete s vašima 65%??? Jestli jste opravdu muslim, obracejte na svou víru nevěřící psy v Texasu, oddaný Haddži Texasfogel.

127294

30.01.2007 10:25

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Cíle tu jsou i bez radaru a vždycky budou

kubrt 88.?.?.?

Máte pravdu. Ve Španělsku "něco" vybuchlo a oni rychle pro svou obranu "něco" udělali. Vycouvali z Iráku. Docela dobrej nápad ...

127362

02.02.2007 13:41

Pro-radarová kampaň na plné obrátky

RE: Cíle tu jsou i bez radaru a vždycky budou

kubrt 88.?.?.?

Tak nějak jsem to myslel...proč útočit na státy, které se od USA okupace distancují?

127595

07.02.2007 19:13

Příběhy z pražské MHD

RE: Jsou horší věci

kubrt 89.?.?.?

Připomínáte mi údajný (válečný) dotaz bytné zesnulého gen. Fajtla , jestli v ČSR máme též kočky ... opravdu bych velmi rád poslal všechny odpůrce i zastánce minulého režimu (komunismus to nebyl, vážení) na týden-dva do dejme tomu půlky 80. let, co byla ta nesnesitelná totalita. A pak jim VŠEM aplikoval něco na vyslovení pravdy.
P.S.: barvy Duplicolor patřily tehdy ke špičkovým výrobkům, dokonce jste sehnal i čísla odstínů - ne sice všude, ale sehnal. Bohužel cena byla odpovídající, ale zkusil jste si dnes nechat namíchat decku akrylátu [oči v sloup] ?

128099

07.02.2007 19:19

Příběhy z pražské MHD

RE: S tím kouřením

kubrt 89.?.?.?

Ani nevím, kdy jdem si zapálil poslední cigáro. Tipuju 6-8 let, nepíšu si deník. Ale mnohem víc netolerantních prasat je, nepříliš vážený pane, mezi militantními nekuřáky. Zdá se, že mezi ně patříte.

128100

07.02.2007 19:28

Příběhy z pražské MHD

RE: mhd

kubrt 89.?.?.?

jéééé...teorii vědeckého fekalismu jsem opisoval na učňáku před 30 lety...stadium kultu (jeden sere na všechny),stadium postkultu (všichni serou na jednoho)...máte to někde? Prosím prosím...

128102

07.02.2007 22:49

Příběhy z pražské MHD

RE: Jsou horší věci

kubrt 89.?.?.?

Za ne-komunismu jsem jako ročník 1961 trošku studoval,odkroutil si 2 roky služby vlasti (nebyl strejček na modrou knížku), dost jezdil po montážích (pouze ČSSR, na Karačaganak nebo jak se jmenovala ta stavba se mi nechtělo a na blízký východ jezdili za dolarový diety jiní, zasloužilí), pak do září 1989 jedna fabrika v Brně jako OTK, od září 1989 do tuším dubna 1991 OP opět v Brně na letišti Slatina (jinak se byt průměrákovi získat nedal, nenarodil jsem se Onasisovi ve špajzu) ve svém oboru metrologie. Pak soukromé firmy, doposud OSVČ...čím se pochlubíte Vy, anonyme? [vyplazený jazyk]

128133

09.02.2007 21:28

Zrada české inteligence

RE: Malá připomínka ke Krylovi

kubrt 89.?.?.?

Jo , vy jste taky jeden co asi žere současnou propagandu:
KSČ(M)= ČSSD . Zkuste si něco přečíst nebo zjistit o životě K. Kryla a pak zkuste říct, kdy "okolo r. 1994" to bylo.
Pokud myslíte, že třeba v lednu nebo únoru, je to OK. Jinak : Karel Kryl zemřel 2. března 1994 v Mnichově a byl pochován na břevnovském hřbitově v Praze. Nijak moc jsem nepátral, byl to druhej odkaz. Na vás je najít odkaz na koncert pro komunisty (neberu komunisty v jiným kabátě). Pomoz vámc Bůh.

128333

10.02.2007 07:48

Pozor na firmu Acer – dokončení

RE: zalohovani

kubrt 89.?.?.?

Čížku, vy jste jak sníh. Vždycky vás něco napadne...

128363

17.02.2007 10:33

Radar jako radar?

RE: Zajímavý článek

kubrt 89.?.?.?

Rená, nebavte se s tím odborníkem. Radar, o kterém tady pěje superlativy byl docela obyčejný letištní naváděcí ( Slatina, Tuřany )... s PVOS měl společnýh asi tolik co manifestace s menstruací. V menším měřítku stál podobnej donedávna (no, už je to přes 15 let )cca 100 m od VPD v Tuřanech, když tam bydlely kvůli opravám letky Su-7 z Náměště a pak MiG-21 z Mošnova. Další texas-wogel-superradar byl u Ořechova (vzdušnou čarou asi 18 km ), takže si sám uděláte obrázek o fundovanosti žgryndů našeho ex-spoluobčana. A podle toho, jak neustále bájí o technické nedostižnosti onoho zařízení a děkuje Bohu za své tři děti, tipuju jeho angažmá v ČSLA na strážáka...

129052

17.02.2007 15:22

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Alexo, za Vaše NEPOCHYBUJI bych Vás s chutí kopnul do úsměvu, ať jste třeba i žena. V téhle naší gubernii úkolově padáme na tlamu před tzv. disidenty ( vekslák s kazetama Cibulka je zářnej příklad, o Vaškovi Veškrnovi I. asi nemá cenu mluvit )a ti nás budou až doblba školit,že jsme měli tehdy bojovat (proti 2/3 VS, dobrej fór)... ale je snad trochu jiná doba než rok 1968 a nebo druhá půlka 70. let, kdy se u nás instalovaly SS20, tuším. Snad jde o to, že zase rozhodli čuramedáni z předchozích i současných vlád o věcech, který jsou historicky na úrovni bratrské pomoci z už zmiňovaného roku 68. Nebavme se o funkčnosti nebo nefunkčnosti blbin jako superradar nebo kapacitně naprosto nedostačující baterie polských antiraket,bavme se o tom, že z nás zase někdo dělá hřiště pro první jadernej zápas planetární úrovně...a vůbec mě nesere, jestli za to budem nebo nebudem mít víza do USA. USA i Rusko mi je ukradený, ale nějak v podvědomí jezdím na ruskej plyn a benzín, ČR až po Prahu taky osvobodily hordy komunistickejch bojůvek s hlavičkou Krasnaja Armija, a naše fabriky jako Tatra,Aero,Zetor a další šly ke dnu pod dozorem špičkových US manažerů. Takže moje volba je celkem jednoznačná- děkuju,nechci. Rusům, Amíkům a všem jinejm čuramedánům...prase je furt prase, ať v trenkách se srpem a kladivem nebo pruhama a hvězdama.

129072

17.02.2007 15:43

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Člověče, vnímáte vůbec stupiditu vašeho sousloví : Téměř výhradně spíše Ruských, ale mám dojem, že i americké... váš dojem je naprosto správný, i US ponorky Trident/Ohio jsou už dlouhodobě nosiče balistických raket umožňujících instalaci atomových hlavic...a nebudete tomu věřit, ale USA zprovoznila 1. jadernou ponorku v dějinách...dneska už má net fakt každej blb.

129073

17.02.2007 19:54

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Souhlasit s Vámi nebudu, naopak se s Vámi budu do krve přít.
Rozhodnuto není.Pokud je 1% naděje a myslím že je to víc i přes velkohubé kecy "politiků" jako je Bendl, není pro mě možné vzdávat tuhle akci předem. Že je vyjednávání v proudu dýl než tahle předposraná vláda je pochopitelné,ale to mě neopravňuje k tomu, abych držel hubu a krok (jak jsem to dělal za komárů - pro kreatury typu Texas-vogela). Nálepku socialista-sosan-komunista jsem od jinak docela dobrejch známejch nafasoval postupně už před loňskejma volbama za zpochybňování předvolebních slibů ODS, takže mě to nepřekvapí (teď ty politický debaty nějak vychladly, není se o čem přít - zdá se, že my "sosani" jsme měli poněkud trpkou pravdu) a řeknu Vám na rovinu: pokud se vládnoucím sračkám opravdu podaří tuhle šprýmovní akcičku prosadit, budu tyhle komunisty příště (a poprvé) volit. Kromě ideologickejch nálepek je totiž jejich program konzistentní a odpovídá levo-středovému proudu v Evropě. Navíc za těch posledních dost důležitejch 17 let nemají ani zdaleka tak špinavý ruce jako jejich fanatičtí kritici a připomínači 50 let starejch hříchů (většinou jejich rodičů [oči v sloup] ). Před sametovým kotrmelcem jsme byli převážně mlčenliví nesouhlasící, i přes případné členství v tehdejší KSČ (a 80% komunistů byli zase korytáři nebo mouchysněztesimě, já to dělám kvůli...dosaďte sama). Takže je třeba držet hubu a krok dál? Ne,madam. Za komunistů se to dalo svým způsobem řešit emigrací - nějak ale netuším, kam by se dnes dalo emigrovat. Navíc jsem lokální patriot a po Vysočině nebo Pálavě by se mi móóóóc stýskalo - tuhle zemičku mi nevzali komunisti a netuším, proč ji nechat současnejm vládnoucím penisům.
Takže souhrn: nesouhlasím s Vámi, že je to předem prohraný. ZATÍM ne. Jestli mě někdo bude nálepkovat za názory, hravě to jako do teď ustojím.Pokud všichni podle Vašeho návodu sklapnem kufry,neboť je vše předem rozhodnuté, budem časem blít při pohledu do zrcadla a nebudem se moct podívat dětem do očí.

P.S. K těm slibům - Vy jste nikdy nevzala zpět svůj slib - třeba chlapovi? [velký smích]

129092

17.02.2007 21:24

Příběhy z pražské MHD

RE: Jsou horší věci

kubrt 89.?.?.?

Já tam jako VZS bylv přijímači taky. A jestli žijete v bludu, že v r. 1989 - 1991 občanští zaměstnanci proháněli vojáky, omlouvá vás jen ten stařeckej marasmus. To se nedařilo ani gumám. Co nazýváte "zásluhami"? Já si nějak žádný nemůžu připomenout- za zásluhy se obvykle nějakým způsobem odměňuje, aspoň blbejma hodinkama, ani ty jsem nedostal, i když jsem měl asi půl roku nejvyšší kvalifikaci metrologie u letectva (nekecám!). Asi smůla, to Čermák dal Koženýmu pistoli...Ale zpátky k tématu - čímpak se, kromě toho, že jsem vás "mohl prohánět" pochlubíte vy ? [vyplazený jazyk]

129100

17.02.2007 22:19

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

No vidíte, vlastně se nemáme o co hádat [velký smích] . Já totiž nemám rád stažený kalhoty, když je brod ještě daleko ... tahle naše "vláda" se potácí na hraně přežití a i přes velkohubé kydy,gesta a bohužel i činy Myrka & company může (a musí) být veřejné mínění faktor ovlivňující její přežití - Vy jste volila "pravici" ODS, já "levici" ČSSD a jsme na tom stejně. A podobně i uvažujeme - vsadit možná příště na komanče ... není to moc povznášející pocit, ale bohužel variata zelené,modré,růžové nebo černé je téměř jasná. Bohužel jen komáři si po 89 moc neumazali paprče (sice je neměli čistý,ale...) a i když je moc nemusím, vychází mi jako celkem logickej důsledek vnitropolitickýho vývoje. A pokud ta pitomá základna fakt projde (tipuju, že Jince budou zavržený a odsere to Libavá - za ohromnýho potlesku davů, že to nebude pár kilců od Práglu, Morava snese všechno [bliji] ), opravdu budu volit stranu, která ji tady nechce a bude makat na jejím zrušení. Důvěru samozřejmě nedám sviním, co si u tohohle koryta chrochtají teď.

Ale prohlášením že chlapům nic neslibujete jste mne taky docela rozesmála. I kdyby Vás v nabídce omezoval např. věk nebo exteriér, nemám z Vás rozhodně dojem rychlopalné slepice. Téměř každej chlap Vám (pokud bude upřímnej) potvrdí, že ženskou na večer jde sehnat v pohodě. Ale ženskou na dobrej pokec...to už je fuška. A chytrá ženská slibuje-neslibuje... [chechtot] ...a trošku (milosrdně) lže. Mějte se po zbytek večera co nejlíp...

129104

17.02.2007 22:47

Radar jako radar?

RE: Pokračování - Systém Americké protiraketové obrany není obranou, ale jasnou součástí budoucích útoků USA vůči

kubrt 89.?.?.?

Víte, jestli je slezina pohlavárů nazývaná schůze nebo kongres není až tak důležité. Co se týče guláše před volbama, tady ve štatlu na střeláku ho komáři měli údajně celkem jedlej, pár "dříčů" z pracáku (a pak na dlaňovku) tam bylo ochutnat a popít škopek za pusinku, aby potom mohli nadávat jak se měli za komárů špatně, protože museli chodit celej měsíc do práce... Ale tahle debata je více-méně o tom, jestli nás (o nás bez nás) zase někdo zatáhne do dlouhodobého a možná smrtelně nebezpečného průseru. Bohužel protiklad modro-černo-zeleno a skororůžového chvalozpěvu jsou jen ti komáři...

Ty hospůdky co popisujete jsou samozřejmě realita. Ale buď na té rudé straně,nebo jako recese...záleží totiž na tom, kde ta hospoda stojí. Sám říkáte, že putykář měl upracované ruce...když na vandru zaplujem do podobné knajpy, je to setkání dvou světů - vandráci, kterým je zhruba týden volný nějaký to kilo a domorodci, kteří jezdí budovat za 00nic dejme tomu do Prahy, protože JZD je v ... , do okresního města (se zrušenejma fabrikama) jede jeden autobus ráno a podnikat nejde,protože není pro koho...pak jsou samozřejmě hospody,kde se povinně zdraví Čest práci!a pinglovi se říká soudruhu.Ze srandy, do podobné chodím.

129110

20.02.2007 20:52

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Rusky radar v 2007

kubrt 89.?.?.?

Buďte zdráv, Cajzlíku, furt se nedělá údržba klimatizací, že máte tolik času na hledání důvodů proč U NÁS postavit VÁŠ radar?
Chudáci Rusáci, oni si ten svůj umolousanej radar asi budujou na svým území, amatéři jedni...nějak na rozdíl od VÁS nemůžou najít (nebo nehledají???) pitomce, co za ně budou tahat horký kaštany z ohně...
P.S. Ale jinak jsou férovější (a chytřejší) než ti, co jim platíte sociální pojištění. Pro svý velmocenský ambice si vybrali vesmír (asi po vzoru antikomunistického guru Reagana, daj mu Bůh lehké spočinutí)- tam (pravděpodobně) umístí svůj obranný satelit. Takže nakašlou na Cajzlíky, Velkopoláky i na další vši v článku jmenované, který lezou do řiti podle nálady tomu, kdo se zdá ji mít voňavější. Vaše nová vlast tak vysoko nemíří, zdá se...před Pearl Herborem (nebo to byla Cušima?) se tuším mluvilo o tom, že Japčíci s jejich šikmejma očima nejsou schopní přesně zaměřovat zbraně, a jak jste tam dopadli...USA potřebuje fachidioty na to, aby za ně občas mysleli a nesli riziko, třeba když v začátku " špičkoví USA vědci" potřebovali na svůj raketovej program nějakýho fon Hnědýho...a zásahem vlastního satlitu jim teď dokázala šikmooká Čína, že začínají být druhá liga. Tak debatujte, fóglíku [velký smích]

129277

20.02.2007 21:45

Do jaké míry je americký systém protiraketové obrany systémem obranným?

RE: Tak ja to trochu vysvetlim

kubrt 89.?.?.?

Koumáku, a co když je to tak, že ta parta 3 sice kamínky nemá, ale je tak dobře postavená , že může u druhé z těch silných partiček ( za medový řeči na popud první) postavit vysokej plot přes kterej se blbě háže - balistická křivka je daná matematicky - a navíc z něj bude čumět, jak ta druhá parta leští svoje kameny? Aniž už teď díky partičce 3 nevidí na to (a dokonce ani NATO) , jak si svoje kameny leští ta první silná parta? Já vám nevím, ale takováhle partička by mě teba jako kluka v partě 2 šíleně srala a garantuju vám, že za za její obranu by parta 1 sice vykřikovala povzbudivý hesla, ale nepřetrhla by se, protože by:
a, parta 3 v postatě zmizela jako možnej konkurent
b, parta 1 by u rodičů uspěla bez černýho puntíku, protože se přece neprala
c, parta 2 by sice vyhrála,ale dost velký ztráty by díky rodičovskýmu hněvu a reakci veřejnosti utrpěla
d, tím pádem má parta 1 , nyní Timurova, převahu ve všem.

Výsledek? Kdo to nejvíc odsere, je parta 3. V podstatě končí. Parta 2 je sice morální vítěz, ale fakticky prohrála. Ani nebylo potřeba zapojit partu 1 do boje...a 2 je dostatečně oslabená, aby si dost dlouho nevrzla. Pokud chcete vést paralelu o klukovských válkách, myslete jako kluk.

129283

05.03.2007 09:42

Demonstrace ANO základnám

RE: No to doufám, že

kubrt 89.?.?.?

Jen abyste se nemýlil Vy...Brno je sice (nevím jestli tradičně nebo silně, žiju tady jen 18 let) protikomunistické, ale hlavně jsou plotňáci z velké většiny lidé se selským rozumem a uvažující nezávisle na propagandistické mašinéri - viz třeba referendum k přesunu nádraží. Navíc netrpí ztrátou paměti (výsledek ODS v komunálních volbách - odpověď na její praktiky ) a v neposlední řadě jsou dost podezíraví ke všemu, co přichází od cajzlů z Práglu - bodejť by ne, veto vlády k tranzitnímu letišti Tuřany, faktická likvidace průmyslových podniků v regionu , pokus o přesun BVV do Prahy ... takže to vidím zajímavě. Sice mě nikdo nezval, ale půjdu udělat pár fotek, pokud bude čas.
P.S. kteří brňáci jsou Americe ochoti pomoci? Já znám lidí dost, ale většinově to na pomoc nevypadá.

130062

05.03.2007 09:43

Demonstrace ANO základnám

RE: No to doufám, že

kubrt 89.?.?.?

Tak to pojďte zkusit...asi byste se brzo koupal sám, a ne zrovna dobrovolně [smích]

130063

05.03.2007 20:05

Demonstrace ANO základnám

RE: No to doufám, že

kubrt 89.?.?.?

Dobrý večer Zape,
pokud jsou i třeba pravičáci, neznamená to většinou bezmozci. A nevím, nevím, jestli se nemýlíte - pravicový náhled na politiku je (aspoň mezi lidma, co je znám) velmi odlišný od "pravicové" politiky nynější "pravicové" vlády. Měl byste rozlišovat lidi, co kecají na netu a ten zbytek, kterej se na Moravě v dost horších podmínkách než v Praze snaží vydělat si na slušné živobytí - tady se to dělá převážně rukama a nechci raděj porovnávat prachy, který bych si za to samý co v Brně vyfakturoval v Praze. Ale to je jedno, neberte lidi, kterým se najednou začalo dařit x krát líp než doma (ať už je to Praha,USA či Kanada) za bernou minci. Pochopitelně je pak "pravičáctví" ten jediný a správný názor. Jenom se ti rychlokvašení kapitalisti nesmí vrátit s podobnejma kydama domů - staříček by jim dali taků po čuni, že by sa jim v lebeni hnedkaj rožlo...

130117

25.03.2007 17:34

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: byl jediny, ktery dokazal tuto oblast udrzet

kubrt 89.?.?.?

Člověče, Vy jse snad upadl na hlavičku - v nesrovnatelně civilizovanější Jugoslávii tenhle model dopadl (dopadá) jak ??? A taky pod taktovkou NATO-USA...

131619

26.03.2007 10:26

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: byl jediny, ktery dokazal tuto oblast udrzet

kubrt 83.?.?.?

Necítím se být kvalifikován na návrh řešení. To ale neznamená, že nemůžu ( podle oblíbeného hesla nemusím mít hotelovou školu abych v hospodě mohl prohlásit že guláš není k žrádlu ) kritizovat řešení špatná. OSN opravdu nezvládla rozesírací strategii Německa a USA. A jak budete rozebírat nejen národnostně,ale hlavně nábožensky rozdělený Irák na malý státy, to chci vidět. Určitý názor mám: státy tohoto typu nejlíp drží pohromadě metodou cukru a biče osvícený diktátor.

131637

26.03.2007 19:43

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: byl jediny, ktery dokazal tuto oblast udrzet

kubrt 89.?.?.?

Tak když už konec WW1 neplatí, kde vezmete klíč k dělení ? V Kosovu to funguje úplně bááááječně.Tuším bylo historicky Srbské, Albánci byli menšinou - a dnes se zvenčí diktuje jejich samostatnost... hnus, velebnosti.
Roli Izraele nepřeceňujte, Saddám ho zas tak moc neohrožoval - nebyl blbec.
A rozdělení jakéhokoliv státu nahrává silnějším - proč Wilson tak podporoval mj. Masaryka? Protože se hodilo rozporcovat relativně silné Rakousko-Uhersko na pár bezvýznamných zemiček, na jejichž obranu a ochranu se časem vedly plamenné nebo méně plamenné kydy a skutek utek. Poznali jsme to v r. 38,48 a 68. Teď se zase hodíme jako kanonenfutr a je z nás pupek zeměkoule pro postavení radaru. Zkuste pouvažovat, proč byl vlastně Irák napaden a rozdělení uvidíte v trochu jiným světle. I ta nešťastná Jugina se nerozpadla sama od sebe...

131664

27.03.2007 12:26

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: byl jediny, ktery dokazal tuto oblast udrzet

kubrt 83.?.?.?

Řekl bych, že to bylo docela evidentní. A v podtextu zcela jistě nešlo o zrušení tradiční ruské sféry vlivu - Balkánu. Jak by taky mohlo, že.

131686

27.03.2007 15:27

Lítost muže, který svrhl Saddáma

RE: byl jediny, ktery dokazal tuto oblast udrzet

kubrt 83.?.?.?

No dobře, a Vy s tím dělením souhlasíte (když už chápete, že se někomu hodí) ? Kolikrát by dost lidí na Moravě poslalo do ... celý Čechy v čele s Pražákama a naládujem kvůli tomu kvéry ( i když by,popravdě řečeno,občas bylo důvodů dost)...

131695

27.03.2007 18:56

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

kubrt 89.?.?.?

Snad to nemyslíte tak, jak to vyznívá. Asi bych si o Vás musel pomyslet něco velmi nelichotivého. Nebo blbě chápu - to je ta lepší možnost...

131712

27.03.2007 20:38

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

kubrt 89.?.?.?

Bohužel jsem se nezklamal. Přeji hezký zbytek života.

131718

27.03.2007 21:54

Čína prechádza na platby v Eurách za iránsku ropu

RE: Osvobodit

kubrt 89.?.?.?

A proč kuřákům zakazovat kouření v jejich putykách? Proč strávníkům zakazovat uleželá jídla? Proč zakazovat některé knihy a názory? Proč zakazovat prodej modelů letadýlek z 2. světové s hákovým křížem (kterej jejich vzor určitě nosil)? Proč popírat hrdinství tuhle Německých, tuhle spojeneckých a dnes Sovětských vojáků? A dalších X proč? Já Vám to povím - pokud budou mít lidi názory jako Vy, budou tyhle jednoduché proč mít svoje proto. Ale pokud budou existovat weby jako Zvědavec, SNAD se najde víc jinejch lidí, pro který odpověď na jakékoliv PROČ nebude znamenat jednoduché PROTO (která je všeobecně a bohabojně psáno) ale výzvu k zamyšlení...

131726

28.03.2007 19:15

Operace Bite je plánována na 6. dubna, varují ruské vojenské zdroje

RE: Žeby to bola pravda?

kubrt 89.?.?.?

I když mě editor(ka) vysoce pravděpodobně smaže, k Vám můžu podotknout jen jedno: jste magor.

131790

29.03.2007 14:17

Operace Bite je plánována na 6. dubna, varují ruské vojenské zdroje

RE: Žeby to bola pravda?

kubrt 83.?.?.?

Poznámka nebyla k jeho řešení. Dotýkala se jeho duševního stavu.

131826

29.03.2007 19:10

Rakety straší před Černínským palácem

RE: Správně:

kubrt 89.?.?.?

Pár otázek:
1,jaká dolet má současná verze rakety Shahab a kdy budou alespoň teoreticky Shahaby, který k nám dostřelí
2,jakou ráži a počet mají současné jaderné hlavice Iran-army, případně jaký je horizont jejich zavedení do výzbroje, dále jsou-li a budou kompatibilní s hlavicemi raket Shahab
3, a hlavně: jmenujte alespoň jeden důvod, proč by na naši gubernii Irák vypouštěl ty pracně sestavené rakety...

131838

07.04.2007 07:20

Írán propustil zajaté Brity

RE: Právě bylo v rádiu...

kubrt 89.?.?.?

Cesilko, naplacate o kousek vys ze jejich polohu kontrolovala radarem materska lod? V tom propade by ovsem Iranska plavidla disponovala technologii STEALTH, aby je mohla v klidu prepadnout...

132427

30.04.2007 16:03

Nejlepší ruský prezident, jakého kdy Západ měl

RE: Jelcin splácel svoje dluhy.

kubrt 89.?.?.?

Ale co to povídáte...v 16.02 jsou tam překlady reakcí furt... i když v samostatném článku...

134288

07.05.2007 20:39

Jsi proti radaru? Jsi hnědý nebo rudý...

RE: Nejúčinnější strach je malý strach

kubrt 89.?.?.?

Fakt trpíte dojmem LEVICOVOSTI novinek???

134843

29.05.2007 11:52

Fiasko na sobotní demonstraci Ne základnám

RE: Jsem pro radar

kubrt 83.?.?.?

Jsem pouhý nevzdělanec. Vyjmenujte mi prosím alespoň 3 ( slovy tři) výhody, ktré nám radar přinese.

136337

15.07.2007 10:14

Pane Klvaňo, lžete!

RE: ??

kubrt 89.?.?.?

Diskutovat se dá jen s člověkem, který je schopen uznat protiargumenty. Jelikož je pan Radar placen za propagaci základny, předpokládám u něj asertivní jednání, bagatelizování argumentů proti, překrucování faktů a podobné praktiky, které předvedl třeba v on-line diskuzi. Zkuste si jen najít v Atomu rozbor jeho odpovědi co by se dělo se zbytky sestřelené hlavice, kam a v jaké formě by dopadly...selský rozum ( a Atom) napovídá něco jiného než argumentace Klvani.
Takže debata s tímhle člověkem bude mít pravděpodobně formu rozhovoru s hluchým co neodezírá ...
Nevím jak Vy,ale s lidima se kterýma si nemám co říct nemluvím.

139798

17.08.2007 16:08

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

kubrt 90.?.?.?

Člověče, s tak mizernou pamětí nebo znalostma byste neměl psát příspěvky do debaty...i ten blábol o okamžitých nových volbách je kapku out...

141952

18.08.2007 23:28

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

kubrt 89.?.?.?

Váš kec zněl jasně : Místo toho skoro dali vládu nejdřív Paroubkovi a když neuspěl s podporou, dostal vládu Topolánek. Tomu říkáte: vláda vyšla z voleb? - Jak může z jedněch voleb nejdřív vyjít vláda Socdem s Komunistama a po měsíce trvajících průtazích z těch samých vláda ODS? (že by to byli všichni komunisti?...). Paroubkovi (dle Vašeho slovníku Paropraseti) nikdo "vládu" nedal. Ani málem. Pouze president pověřil sestavením vlády šéfa vítězné strany. RE: Šáhněte si do svědomí - používám Váš titul článku. Pak hovořte...

142022

18.08.2007 23:36

Konec právního státu

RE: Šáhněte si do svědomí

kubrt 89.?.?.?

chlubíte se nebo si stěžujete? jakej je morální profil tohoto člověka - dle Vás?

142024

18.08.2007 23:47

Konec právního státu

RE: Tak moment, moment.

kubrt 89.?.?.?

Trodasi, za co mě prcáte??? Ty vemena kočičí v "naší" vládě podle mých povolebních průzkumů volilo asi tak 10% člověků - a mám dost širokej rozhled.Jak chcete vyhlásit generální stávku ve státě , kde všechny obchodní řetězce a maximum průmyslových zón patří innostráňcom a třeba Daikin v Černovicích zaváděl místo sváči rozcvičku!!! Já jako OSVČ nadávám hlasitě a neskrytě, za komunistů byl skutečně menší bordel než teď. Tak si mě umučte...
A kurvažejsmesito zasloužili - z prvního fleku u soukromé firmy jsem vyplachtil po dost krátké době, neboť ředitel měl sekretářku, sekretářka manžela,a manžel dělal pro firmu subdodávky...mohl jsem se divit po poukazu na nerentabilitu subdodávek že moje výsledky rázem nevyhovovaly. P.S. že ředitel pigloval sekretářku v této kauzičce samozřejmě nehrálo roli...

142026

19.08.2007 00:37

Konec právního státu

RE: Tak moment, moment.

kubrt 89.?.?.?

Ale proto ze jsme ovce a nic nez zbabele ovce, tak mame presne to, co si zaslouzime. O vine a nevinne rozhoduje ne statni zastupce, ale soud.
V Cunkove pripade je tomu jinak... A delame s tim neco? Ne. Sedime klidne dal na svych zidlich a u svych TV a PC a... nic.

Dobrá tedy. Co navrhujete? Zahájit ozbrojování? V tom případě jsem se svým (legálním!!!) zbrojskladem možná o krůček před Vámi. Takže bych se , s dovolením, malinko vyčlenil minimálně do kategorie "ozbrojená ovce". No a co podnikneme dál? Návrh - jdeme do toho spolu? Umíte střílet?

142028

15.09.2007 11:22

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Zlobici se Mr. Toman

kubrt 89.?.?.?

Máte naprostou pravdu. Ti co nenáviděli Ameriku ji nenávidí i dnes. Je to ale skupinka politováníhodných nebo směšných lidiček, nemají nic společnýho s lidma, kteří jsou schopni se kriticky podívat na současnou politiku Bushe. Naše vlezdoprdelistická vláda se nás snaží přesvědčit právě pomocí podobnejch článků o nerozborném přátelství s USA na věčné časy a nikdy jinak...stejnýma kravinama nás krmilo před 20 lety Rudý právo, strana a vláda. Je to stejná taktika - co USA činí, dobře činí, Putin je hrozba světovýho míru a musíme se postavit na tu správnou stranu barikády...nejsmutnější je, že nová generace amerikanofilů a antikomunistů si názor buduje jen na základě kydů z novin, případně z vlády - krásnej příklad je Saša. Pokud někde na debatě otevřete hubu (stačí i v duchu pochybností), uvidíte co se na vás sesype za svoloč - bolševik bývá mírné označení.
Dost lidí (a patřím mezi ně) už naprosto nevěří slibům - ať pochází z východu, západu nebo Strakovy akademie. Peníze (a moc) jsou vždycky až na prvním místě. Takže nechápu, proč bych měl milovat USA - ani SSSR mi nějak k srdci nepřirostl.

143890

15.09.2007 12:53

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Ad Kubrt

kubrt 89.?.?.?

Myslel jsem Vondru... Nějak mi uniklo jméno pisatele. Spíš se zaměřuju na obsah - až když je to obzvlášť maximální blábol, zajímá mě kdo ho natropil. S tou svoločí máte bohužel pravdu - nostalgicky vzpomínám na r. 2000, kdy ještě neměl internet každej pablb. Tehdy měly debaty úroveň úplně jinde - i představitelé naprosto odlišných názorů argumentovali a vulgarismů bylo jak šafránu. Tak ještě jedna omluva Sašovi i Vám... [zahanbení]

143892

15.09.2007 18:17

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Ad Kubrt

kubrt 89.?.?.?

V žádném případě nepovažuju Vondru za zblblíka nového typu (cituji sám sebe) : nová generace amerikanofilů a antikomunistů si názor buduje jen na základě kydů z novin, případně z vlády - krásnej příklad je Saša . Naopak, tenhle ne zrovna neinteligentní člověk je krásným důkazem korytářské svině: vystudoval za komárů (skoro by se chtělo říct za dělnický peníze [smích] ), dokonce i absolvoval vojenskou fakultu, ale neboť nechtěl sloužit komančům, přes modrou knížku se roční brigádě poddůstojníka-absolventa vyhnul ... je +- tak starej jako já. A jestli v té době netoužilo zhruba 90% branců nebo odvedenců (marně a zbytečně, protože známí nebyli) po modré knížce, sežeru koště naštorc. Jeho kariéra byla řekl bych poznamenaná vizionářstvím - měl informace o něco dřív, než my ostatní a podle toho se taky choval. Já v 90 roce vědět co teď, taky bych byl jinde. On a podobní "disidenti" měli informace a kontakty, ze kterých žijou doteď.

143909

15.09.2007 18:11

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Ad Kubrt

kubrt 89.?.?.?

Vlezdoprdelismem? Nebo kreténským vlezdoprdelismem? Pane, je normální a chytrý nasrat všechny sousedy ve vesnici kvůli strejdovi z hodně vzdálenýho města?

143910

16.09.2007 09:56

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Ad Kubrt

kubrt 89.?.?.?

Nemyslím si že máte pravdu. Zlidovění netu má podle mých zkušeností hlavní dopad na katastrofálním snížení kultury projevu - i blbec s šesti třídama základky a ramenama jak uzenáč Vás může virtuálně seřvat a tři doby a vyhrožovat vám inzultací - což by si v reálu těžko dovolil. Neznám Vaše fyzické parametry, ale i přes mých 46 let si k mým 110 kilům a dost širokým ramenům velmi dlouho nikdo nic nedovolil. Srovnání knihtisku a netu kulhá - knihu si musíte vybrat a pak koupit. Na netu je k mání sraček habakuk, a zamarmo. Virtuální realita pracuje na 300% - víte o chatech líbímseti a podobně? Kdejakej chudák má najednou vysokou školu, prosperující firmu a šulina 24 cm v klidu...už jsem jednou zmiňoval začátky netu kolem roku 2000. Tehdy to nebyla levná záležitost, litr měsíčně (prosím o shovívavost, pro mě s 2 dětmi a ženou na MD to až tak moc sranda nebyla) fakt neměl každej pitomeček. Ale vzpomínám na krásny debaty s pár lidma i když měli jiný názory doteď. narazit dnes na inteligentního čověka na lidovkách nebo seznamu je zhuba tak pravděpodobný jako potkat na svoboďáku yettiho.

143958

17.09.2007 09:57

Jiřina Šiklová: Restituční podvodník Schwarzenberg na Hrad!

RE: Členství v KSČ není pohana, ale dnes by takový člověk měl být zticha!

kubrt 89.?.?.?

Klausova přihláška existovala. Ale nějak ho nechtěli...

144010

17.09.2007 18:40

Zástupce šéfredaktora MF DNES chce být Američanem

RE: Ad Kubrt

kubrt 89.?.?.?

Tak jste asi nikdy nežil na vesnici. Obzvlášť když by ten hodnej strejda při vaší žádosti o návštěvu měl tisíce připitomělých dotazů proč přijedete ,na jak dlouho, jestli máte peníze na zpáteční cestu a když už byste přijel, na nádraží by vám oznámil že bohužel vaši návštěvu nemůže přijmout, neb se mu to nehodí ... nejedná se o to, jestli je někdo frustrovanej nebo ne. Ale pro život je základ vycházet s okolím - není moc horších věcí na světě než mít souseda za nepřítele. A platí to o domě, vesnici, městě i státu. Pokud jste takovej hrdina že nevnímáte odpor nebo nenávist okolí (stačí bohatě když vás lidi ignorujou), klobouk dolů. Ale spíš jste to nezažil.

144030

08.10.2007 21:30

Co bude s Íránem?

RE: Jen několik oprav, milý autore:)

kubrt 89.?.?.?

Pokud míníte bod 5 vážně, obmítám být "slušným člověkem" . Možná jste chtěl napsat nikoliv "slušných lidí " ale "poslušných lidí" - pokud to tenhle naprosto dokonalý prezident povede dál v duchu císaře Nerona, opravdu zbydou jen "(po)slušní lidé" , kteří přežijou jeho snahu o světovládu. Irák, Afghánistán, předtím Balkán, teď v souběhu Irán , radar v ČR (fakt žerete, že je to proti Korei a Iránu? Pane, matka fyzika není žádná děvka - ta si poroučet nedá) a smršť barevných revolucí s následným zahnízděním bývalých VS zemí do NATO ( navzdory slibům o nešíření) naznačuje všechno jiné, než snahu o mírové a nenásilné řešení konfliktů světa a hlavně nešíření sféry vlivu. Vysvětle mi prosím, jaký dopad na islámský terorismus měla okupace Iráku a Afghánistánu - Usámu nechytli, teroristická hrozba se z mýtických dvojčat rozšířila na podstatně větší část světa uměle a úspěšně rozdmýchávaná nenávist mezi Islámem a zbytkem světa tiká jak časovaná bomba. Netrofám si s Vámi polemizovat ve všech 17 bodech. Zkuste mi ale prosím vysvětlit, kde vezmete ty "generace slušných lidí". A kde jsou jejich zárodky teď. Nějak je kolem sebe nevidím...

145137

09.10.2007 23:04

Jak jsem psal udání

RE: Úplne súhlasím s rozhorčením ohľadom týrania zvierat

kubrt 89.?.?.?

Pane, nedavno se na Slovensku narodily siamsky dvojcata. Sance byly pro jejich preziti male, lec rodice se rozhodli je privest na svet.
Uz zije jen jeden z tech nestastniku. Nevim kolik mu zbyva zivota, ale bohuzel nikdy nebude jak ostatni - copak rikate na utrpeni jeho jiz zvecneleho bratra ktery se diky strelenym religioznim rodicum a lekarum-experimentatorum narodil jen proto, aby v bolestech zemrel? Myslite, ze se dozije puberty? A jestli jo, zplodi pak dalsi potomky s bohuzel geneticky zakodovanym problemem? Vite,chodim na pivo s doktorem, co se zabyva genetikou a "odchytem" prenetalne postizenych jedincu. V opici prohlasuje : buh je mrtev.buh jsem ja . A po vysvetleni mu davam za pravdu. Pouze silne postizeni jedinci nemaji sanci privest na svet zdrave deti. I normalnim lidem ten chromozom obcas ulitne, ale dalsi dite ma sanci asi 1[cool] ze bude uplne normalni...takze co je horsi: privest na svet deti proto, aby na 100% mohly trpet nebo "je dat pryc" s perspektivou vice nez 50% mit deti zdrave? Uvazujte...

145203

10.10.2007 11:17

Jak jsem psal udání

RE: Úplne súhlasím s rozhorčením ohľadom týrania zvierat

kubrt 90.?.?.?

Protože je zrůdné njěkoho přivést na svět s vědomím toho, že bude po zbytek života tak či onak trpět. Se zbytečnými potraty s Vámi souhlasím, ale tyhle typy potratů jsou zase většinou součástí dost hloupé absence antikoncepce. A nezlobte se na mě - je lepší dítě neporodit než zinkasovat porodné, za 3 dny se vytratit z porodnice a dítě nechat na krku státu, jak to s oblibou dělá jisté menšinové etnikum.

145227

11.10.2007 16:15

Policejní příručka z roku 1935

RE: Rasisti byli, jsou a budou!

kubrt 90.?.?.?

Seženu Vám byt v Brně na Francouzské - lacino. A bez provize, chcete? Tam můžete svůj spravedlivý postoj k Romům ( asi byste nerozuměl brněnskému výrazu béžovka) uvést do praxe. Předpokládám že to s Vaším zápalem zvládnete hravě.

145313

12.10.2007 22:38

Šest hlavních odbojových skupin v Iráku se spojilo

RE: Ajajajaj... spatne casy pro okupanty zacinaji :)

kubrt 89.?.?.?

...a tuším i nějakej ten kosovec,chudák běženec,neostrouhá.

145384

16.10.2007 22:02

Americké rádio zůstává v centru Prahy

RE: Mnoooo

kubrt 89.?.?.?

Spíš : [bliji]

145523

01.11.2007 21:56

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

kubrt 89.?.?.?

Pokusím se Vám odpovědět jako kluk " z lontu" : například brambory (viděl jsem dovoz z Egypta!!! a v sezóně) byly v krechtu do doby než se daly sklidit nové, pak se zbytek zkrmil. Ovoce vlastní , zelenina taky - i skladovanej celer měl ( světe, div se!) vysoký obsah C vitamínu na jaře, kdy už pomalu rašily další zelená zdroje. Krávy dojily mlíko , který se sváželo z pár kilometrů do místní mlékárny a ta se postarala o další zpracování. Z prasete zbylo jen pár kostí, krupón se vykupoval pro koželužský a následně obuvnický průmysl. Kapři byli v rybníku za dědinou...nikoho nenapadlo v červenci žrát pomeranče a banány, protože bylo všude kvantum kvalitního a levnýho ovoce, nikoho ani ve snu nenapadlo žrát klokaní a žraločí steaky, protože bylo dost místního a kvalitního masa. A představte si že naše gubernie (nebo Evropa, chcete-li) je zhruba to samý co vesnice. Kdyby lidi používali selskej rozum, nevečeřeli by, pravda, žraločí steaky nebo by si nemohli koupit čerstvý humry (se svázanejma klepetama - i mě jako "vrahovi" králíků, kaprů, slepic a vůbec vysloužilýmu pytlákovi se z toho dělalo šoufl) a dopravci jako Vy by asi neměli co do huby nebo by se věnovali jiné práci. Jenže to by nesedělo do hry lidem, co tahají za špagáty velkejch peněz spotřeby a lidi jim na to s nadšením skáčou, protože si můžou dát kdykoliv levně čerstvý (hydroponicky pěstovaný , bez chuti a bez zápachu a hlavně bez jakéhokoliv přínosu pro organismus, kromě optického vjemu velké oblohy žrádla v restauračce) ovoce a zeleninu. Biopalivo je úlitba za enormní nárůst spotřeby paliv hlavně z těchto důvodů - akorát je to cesta do řiti a vytloukání klínu klínem. Ostatně už se mluví o OMEZENÉ době provozu těchhle bio pizdovin - na 5 let... Shodou okolností dělám slaboproudy na jedné takové akci. Šílenej mastodont, kterej by bez slibu státních nebo euro dotací napostavil ani magor...

146262

01.11.2007 21:43

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

kubrt 89.?.?.?

Předběhl jste mě [smích] Ale vůbec se nezlobím, naopak jsem rád že lidí s podobným názorem je víc.

146264

01.11.2007 22:13

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Biofuel a pivo

kubrt 89.?.?.?

Hastrmane, někdo se opíjí pivem , někdo se dá opít i rohlíkem...chlastat se v nejhorším případě dá přestat . Ovšem opíjení rohlíkem už začíná být sakra drahý - šiška ne zrovna špičkovýho chleba je ode dneška v Brně o deset štrougalíků (pardon,klausíků) hrubé měny ražených dražší. Rohlíky zatím nemapuju. A to ještě nemáme 1.1.2008 - rok startu reformy naší vládní slepenice. Lidem kteří si vidí dál než na špičku nosu ty rohlíky budou vadit určitě víc než pivo.

146267

01.11.2007 21:59

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: PRILIS MNOHO LIDI

kubrt 89.?.?.?

jak to chcete udělat? paradoxně lidé s nejvyšší spotřebou (průměrně) plodí (průměrně) nejmíň dětí. takže nedopustíme rozmnožování dělníků a rolníků??? už vidím manažera nebo spisovatelku PR článků, jak si za 100 let okopává záhonek s bramborama [smích]

146268

02.11.2007 00:30

Civilizace skončí, když se lidé přestanou obávat následků svých činů

RE: Expert OSN: Výroba biopaliv je zločin na lidech

kubrt 89.?.?.?

Dyt jo, nic jinyho netvrdim. Az vymre generace nas ...catniku, bude zameteny. Nikoho uz ani nenapadne ze by to mohlo jit jinak. Ja bych teoreticky jeste mohl zvladnout navrat k tzv. kovozemedelstvi - 8 hodin v praci za nic moc peniz a pak makat na svym a zit diky tomu na svym a za levno skoro sobestacne. Jenze vim na 1000% (to neni preklep) ze by to moje deti nerozchodily - a o manzelce si nejsem taky jistej. Nechci byt urejpanej - Vy byste si na to troufnul v podminkach Kanady?

146270

22.11.2007 10:25

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Proc neni uveden americky zdroj?

kubrt 90.?.?.?

Vsichni jsme slyseli o pripadech, kdy byli sovetsti vojaci z trestnich praporu hnani proti nemeckym kulometum bosi, obleceni v hadrech a ozbrojeni drevenymi flintickami. Jen proto, aby nemeckym kulometcikum dosly naboje.

Tak já jsem třeba takovou blbost neslyšel a o 2. válku se zajímám docela dost. Dřevěný flintičky...
Voják je pro každou vládu především voják, nic lidského na armádě nehledejte ani v USA.Rozdíl je pouze v materiálním zabezpečení a druhu armády - USA v podstatě žoldáci se super výbavou a zázemím, SSSR a Rusko záklaďáci s výbavou mizernou a zázemím skoro 0. Ale pamatuju si na jedno heslo z doby, kdy jsem byl taky záklaďák - správnej voják má být hladovej, nasranej a po zuby ozbrojenej. Myslím že na něm kousek pravdy byl.
Rozdíl ve vysrání se na válečný veterány mezi Ruskem a USA je pouze ten, že Amíci šli válčit dobrovolně a za prachy - Rusi nedobrovolně a za děkuju. Jinej kraj, jinej mrav. Vsadím ale 100:1 na to, že kdyby kluci (a holky) z US ARMY jen tušili co je v Iráku nebo Afghánistánu čeká, hledali by si místo armády jinou práci...

147703

23.11.2007 08:12

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Všichni jsme slyšeli....

kubrt 89.?.?.?

Pán viděl film Nepřítel před branami, že? Hovadinu jako dát jednomu vojákovi pušku a druhýmu náboje ( v důsledku byla tedy puška bez nábojů prvnímu a náboje bez pušky druhýmu platná jak mrtvýmu huberťák ) by neudělali ani bolšenici - to zvládli pouze američtí filmaři.
Zbabělci se trestali v každé armádě - Rusi to dělali na fleku, generál Patton to málem udělal ve špitále, nicht wahr?
S tím bojem do posledního náboje to byla pravda, ovšem je třeba taky vzpomenout na jednu věc - CCCP tuším jaksi neratifikovalo Ženevské konvence o válečných zajatcích a propaganda celkem barvitě (a pravdivě) popisovala co zajatce čeká. Postih rodin byl krutý až zvěrský, ovšem příklady táhnou a v důsledku to fungovalo jako posílení morálky vojsk. Ostatně Stalinův geniální tah vyhlásit boj nikoliv za stranu a vládu ale za matičku Rus morálku pozvedl taky dost.
Situace ve zbrojení se zajisté zlepšovala hlavně díky pomoci imperialistů, kteří si za ni nechali pochopitelně krvavě zaplatit, její objem byl tuším někde kolem 5% ,zanedbatelný zbytek si zaostalá bolševická země stačila vyprodukovat sama v mizerné kvalitě- jako příklad obzvlášť zfušované zbraně lze uvést tank T-34.
Ovšem debata se točí spíš o současné "píči a péli" Emerického státu o vlastní veterány. Máte zajisté pravdu v nalití spousty churavějících dolarů a zaplácnutí huby kritikům, ovšem OK to hned tak nebude. Pokud vůbec. Současná politika Bushovy vlády zabezpečuje celkem pravidelný přísun takto postižených lidí, prachy tečou a tečou...a každá sranda má svůj konec.

147768

23.11.2007 08:23

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Proc neni uveden americky zdroj?

kubrt 89.?.?.?

Hedvíček...není to ten moula co bloguje na Lihových Hovadinách a nepovoluje diskuze?

147769

23.11.2007 09:10

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Proc neni uveden americky zdroj?

kubrt 90.?.?.?

Zajisté všichni slyšeli o trestných praporech Krasnoj Armii. Bude pro Vás ale možná překvapení, že trestné prapory existovaly i v jiných armádách (např. Wehrmacht a GB), zacházení s trestanci bylo obdobné.
Je úsměvné trefovat se do Putina kvůli jeho minulosti a přitom taktně zapomínat na jistého nepříliš inteligentního a prý věčně ožralého pilota , který se před povolávákem do Vietnamu zašil do Národní gardy, pak prozřel, obrátil se k Bohu (dokonce s ním prý občas pokecá) a nyní je nejvyšším velitelem nejmocnější armády světa. To by bylo taky docela dobrý téma, když už hodnotíme státníky a jejich minulost,ne?

147772

23.11.2007 11:49

Obyčejný občan

RE: Kravina

kubrt 90.?.?.?

A posunul? Za šokialismu se vykládal vtip, jak přijde chlap k doktorovi s nějakou poruchou v místě spánkové kosti - že furt slyší jak se má dobře ale vidí že to stojí za hovno. Drahej pane, naše tzv. demokracie se podobá novýmu bordelu se starejma kurvama. Největší bývalý "komunistický zrůdy" už mají těžce po sezóně, naší demokracii není hanba soudit a odsoudit 80 let starou pomýlenou bábu a vydávat to za spravedlivé vítězství demokracie, kdežto kariéristický ex-komunistický svině typu Dyby, Kočárníka, Salcmana & comp. přivedly republiku na hunt a žijou si jak prasata v žitě. Premiér je bývalej lampasák z komunistické rodinky (sekretářka krajskýho tajemníka KSČ asi nemohla být disident...), sice chlap s gulama ale mozková mrtvice by si u něj neškrtla, protože kde nic není ani mrtvice nebere. Zbytek koalice raděj komentovat nebudu, už tak jsem sprostej dost. O cenzuře nemelte blbosti, v každejch novinách se dočtete o nadaci Zuzany Paroubkové s pokřikem o milionovejch daňovejch únicích, ale o tom že si vládní a armádní "specialisti" vycucali zprávu o zdravotních dopadech chystaného US radaru z paty najdete půl řádku na šesté straně s dodatkem kdovíkdotopsal, asi bolševik.
Jste jak naši pravověrní kapitalisti ve vládě, čím víc se jim daří zkurvit na co sáhnou, ba i pomyslí, tím víc piští o zločinech komunismu a o rudým nebazpečí na vzestupu...
Opravdu nejlepší kazatelé morálky jsou navrátilci typu Šinágla - návrat z emigrace (politické nebo ekonomické?) a okamžitě jsou z nich pravověrní komunistobijci. Nebo napravení svazáci Mejstřík a Štětina. Prase by blilo nad takovou squadrou, ovšem je třeba doblba poukazovat na zločiny komunistickýho režimu, aby náhodou normální člověk nezačal přemejšlet hlavou, hledět očima a poslouchat ušima, ne článkama z Blesku a Mladýho Franty (dnes).

147810

23.11.2007 13:11

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Pán viděl film Nepřítel před branami,

kubrt 90.?.?.?

Možná po sobě líp číst, pak polopaticky vysvětlovat, notabene známý věci neomílat dokola. Jestli hodláte 5% prohlásit za zanedbatelnou část, budete jistě oceněn Nobelovou cenou nebo aspoň profesurou za ekonomii jako náš Václav Druhý Neomylný.
Já celkem nehodlám nikomu nic napovídat. Normální lidi by měli mít normální názory daný normálním pohledem na svět. Za komunistů někteří řiťolezci přepisovali dějiny i vývoj techniky, neboť např. televizi nevynalezli imperialističtí pavědci, ale již v r. 1438 Andrej Ivanovič Tělevizenko, když přenesl obraz z pokoje do pokoje.
Tak to dnes dělají jiní (a někdy dokonce ti samí) řiťolezci, akorát v opačným gardu. A pokud je to do očí bijící a ukecat to nejde (jako třeba ten průšvih s veterány-bezdomovci), okamžitě se vyhrabou komunisti s jejich zvěrstvama. Zkuste takhle psát do debaty na Novinkách, případně LN, Zvědavec je na to špatně personálně obsazenej.

147815

23.11.2007 13:24

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Proc neni uveden americky zdroj?

kubrt 90.?.?.?

Poněkud opomíjíte geopolitické okolnosti. Čečensko, jak známo, leží v bývalém SSSR. Irák a Afghánistán jaksi neleží v USA.

147816

23.11.2007 18:51

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE:Podobným způsobem by se dalo argumentovat,

kubrt 89.?.?.?

Litva, Lotyšsko a Estonsko byly, jak známo, před 2. světovou válkou Sovětským svazem anektované svobodné země. Pokud argumentujete málo lety kdy Rusko nevytvářelo a neřešilo konflikty silou vojenskou, doporučuji Vám srovnávací studium dějin kterékoliv jiné koloniální velmoci (namátkou kolébka demokracie Velká Británie, to by snad mohlo stačit. Ostatní byli proti nim žabaři).
Čečna se zajisté může jednoho krásného dne ovobodit od "ruské nadvlády" - stejně jako se osvobodilo Slovinsko a Chorvatsko z jařma Jugoslávie, teď se "osvobozuje" Kosovo za vydatného potlesku (a podpory) demokratů celého světa - zjistěte si co za pakáž je v čele vítězné strany v Kosovu (údajně docela dobrej kámoš nějakýho Usámy). Muslimy nemáte v lásce, ale národně osvobozenecký boj (tuším vynález "tábora míru" v čele s CCCP - nepamatujete?) s cílem ne osamostatnit tzv. národy, ale rozesrat region a pak mu takzvaně přijít na pomoc berete...vsadím boty, že Čečna nevyjde. Je ve vnitrozemí Ruska. Kosovo bohužel časem asi jo - a pak vznikne Velká Albánie - muslimskej spojenec USA nejvěrnější...kam pak půjde Balkán, je u boha (nebo u Alláha, abych neurazil). Směr k rektu ovšem vypadá nadějně.
Šlováky do toho moc nepleťte - jednou už se osamostatnili. Slovenský štát se to tuším jmenovalo...abych nezapoměl, už uzavřeli mír s USA? A že to proběhlo jak proběhlo je zásluha vyčůraného Klause na jedné a demagogického Měčiara na druhé straně. Oba si hřáli politickou polívčičku. A "lid" jim to na obou stranách žral a žral a žral. Těžko říct jak by se věci měly při variantě nikoli Česko-Slovenské federace ale zemského uspořádání o minimálně 3 subjektech.Třeba Rakousko a Německo nebo Švýcarsko tak fungují bez chyby. Slovensko a země koruny České byly příliš vyrovnanými soupeři, aby se to řešilo flintičkama. Takže povídejte.

147840

23.11.2007 19:09

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE:Podobným způsobem by se dalo argumentovat,

kubrt 89.?.?.?

Abych nezapoměl - opusťte pak oslí můstek a vraťte se k tématu opomenutých veteránů US ARMY. Já to mám do států z ruky a necítím se na to až tak objektivně posuzovat detaily tohoto průseru. [smích]
P.S. : Ovšem názor mít,doufám,můžu

147841

23.11.2007 21:50

Obyčejný občan

RE:

kubrt 89.?.?.?

1,Popírání holocaustu už nerozumí ani prase. Ovšem pokud mi někdo zakazuje už jen POCHYBOVAT o čemkoliv, smrdí to přesně tím "urážením obyčejných občanů", akorát je jiná záminka.
2,Pozitivní diskriminace Vám nic neříká? Právě proto tady může velká ba až převážná část určitého etnika žít podstatně méně skromě než to odpovídá jejich úsilí vynaloženému na obživu (pokud budeme hovořit o práci , ne o krádežích kapesních či barevných kovů).
3,Například i zaměstnanec vládní agentury Klvaňa Vás označí za komunistu. Pokud se nepletu, byl komunismus a nacismus označen jako obdobně zločinecká ideologie. Takže Vám navrhuji považovat to za stejnou urážku.

147859

23.11.2007 22:08

Obyčejný občan

RE: Socializmus versus to co je dnes

kubrt 89.?.?.?

Nikdo Vás mlátit nebude, protože si necintáte pentli a neohrnujete nos ( až tak moc [smích] ) nad lidma kteří zůstali. Negeneralizujte ale, prosím. Za svou práci bych dostal i v pitomé Praze asi 2x tolik než tady v Brně, západněj si myslím asi 10x ... manželka v r. 89 obrečela moji tvrdohlavost nejít do Prahy. Možná to byla chyba, ale nijak zvlášť nelituju. Spíš vůbec. Prostě někdo říká kde je vlast, tam je dobře a jinej kde je dobře, tam je vlast.

147863

23.11.2007 22:46

Obyčejný občan

RE:

kubrt 89.?.?.?

Tak se na nás vybodněte. A běžte si notovat se soukmenovci jinam.

147865

24.11.2007 10:00

Obyčejný občan

RE:

kubrt 89.?.?.?

1, v tom pripade at se dotycny klidne urazi. Ovsem uzakonit zakaz jinak uvazovat je zhovadile. A totalitni, kdyz uz je to slovo tak moderni.
2, pozitivni diskriminace u nas je dana prostou veci : o zlocinech spachanych jedinci z tohoto etnika se taktne mlci, krikem : dyzgrymynacija si dotycni vydupou veskera sva prava a navic dovedou (s podporou tzv. aktivistu) perfektne vyuzivat i sluzeb bruselskeho soudu...kdyz particka ciganu k smrti dokope cloveka kvuli kradezi 40 korun, je to ublizeni na zdravi. Pokud trefite cigana co se pokousi vloupat do vaseho auta, mate na krku rasove motivovanej zlocin, nebot se urcite najde 8 svedku kteri slyseli jak jste mu nadal do zlodejskejch ciganu. Staci?
3, Klvana : Radar skodi. Komunistum! Staci?

147887

24.11.2007 10:43

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Bohužel jste zapomněl

kubrt 89.?.?.?

Ještě jste ZAPOMNĚL na chybějící písmenko "s" v 1. řádku 2. odstavce čl.147819, slovo "ovobodit" místo "osvobodit" . Jinak ale vyjmenovaná slova a shodu podmětu s přísudkem zvládám, myslím, docela dobře.
Pochopitelně si vybírám k debatě hlavně věci, se kterými nesouhlasím - Vy máte jiná kritéria? Své zasloužilé šediny, kterými taktně naznačujete že se mám v životě ještě co učit skrývat nemusíte, ale řekněte na rovinu že my mladí (dělám sice občas stejný blbosti jako když mi bylo 15, ale je mi 3x tolik) máme šoupat podrážkama, neb VY moudří máte jiný starosti než vzpominat na něco co se ONI v životě nenaučí...
Pokud se Vám do klasické debaty nehodí poukázání na oslí můstek, já zase nesnáším když mi někdo něco vysvětluje po lopatě - obzvlášť to, co jsem neřekl. Váš názor je možná pravdivý, ovšem omáčka o zlém Rusku, dříve CCCP ve které plave je dost nechutná. Potom je nutné uvažovat o tom, která složka eintopfu je důležitější - zpráva o tom že USA nezvládá problémy svých veteránů nebo že komunisti žrali malý děti?
Pokud se nepletu, přiběhl jste 2x na pomoc Rockymu, když jsem poukázal na drobné nedostatky v jeho argumnetaci, tím naše slovní přestřelka vznikla. Pokud tedy netoužíte po dalších pseudo-filozofických debatách se mnou, prostě nereagujte.
Přeji Vám hezký zbytek víkendu.

147891

26.11.2007 07:39

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Proc neni uveden americky zdroj?

kubrt 89.?.?.?

Ono ho napadlu Putinovo Rusko? To je mi ale novinka...

148011

26.11.2007 19:28

Obyčejný občan

RE: Autor článku má pravdu!!

kubrt 89.?.?.?

Rád slyším pravdivej hlas, navíc vonící hantecem... [smích] Ovšem sdělení je bohužel víc pravdivý než úsměvný [pláč]

148057

26.11.2007 19:54

Americký senátor: váleční veteráni bez domova jsou hanbou Ameriky

RE: Proc neni uveden americky zdroj?

kubrt 89.?.?.?

Já odpovídal na srovnání Putina a Bushe.
P.S. Už Arkana jsem odkazoval na srovnání historie Ruska, potažmo CCCP a znovu Ruska s historií GB. A představte si, že v Emerice ještě nedávno mlátili černochy...

148061

26.11.2007 21:26

Obyčejný občan

RE: Milý Romanove

kubrt 89.?.?.?

Jse skutečně volaaký zmatený. Ovšem nechápu, proč s tím lezete na veřejnost. To už snad raděj nového Marxe s řití plnou boláků než další kvantum rychlokvašenejch modrohnědejch rádobyhumoristů jak jste vy. Nazdar!

148063

27.11.2007 14:56

Obyčejný občan

RE: Milý Romanove

kubrt 90.?.?.?

Vaši či jejich Kadlíci, Béďové & comp. jsou mi veskrze ukradení. Bohužel se ale prakticky denně ujišťuju v tom, že největší havárie na světě je srážka s blbcem.

148106

12.12.2007 19:40

Máme se stále lépe

RE: Myslim si, ze se mame dobre

kubrt 89.?.?.?

Člověče nešťastná, kde žijete? Žrádla je samozřejmě šest půlek v každé Hypernově nebo jaksetyzasranýkšeftyjmenujou, ale hooodně přibylo lidí, kteří čakají na slevy sraček z Lidlu...na školu? Zkuste podat třeba přihlášku na práva -i s IQ 400 je vám to hovno platný, pokud nepoložíte obálku na správný stůl. Cestovat můžem opravdu kam chcem, ovšem pokud nepatříme do kategorie těch čekatelů na slevy v lidlu - protože jsme si našli (třeba) jen práci v Daikinu za překrásných 60 klausíků na hoďku brutto , ve směnným provozu ... já se mám zaplaťlenin o dost líp než za komárů, ale to neznamená že jsem slepej a hluchej . Dost lidí se má sakramensky hůř než se měli v minulosti. A ne proto, ža by byli nefachčenci.
P.S: Vy nemáte na klávesnici diakritiku? Buď jste líný ji používat, nebo příliš mladý na to, abyste se zatěžoval drobnostmi jako háčky a čárky (je to "in",že?)- pak byste ovšem neměl tak zasvěceně hovořit o minulosti. Jediná jakeš-takeš omluva je datlování z notebooku. I když i na něm by to mohlo být o chňoupek lepší... [smích]

149167

13.12.2007 20:56

Máme se stále lépe

RE: Myslim si, ze se mame dobre

kubrt 89.?.?.?

Drahý Kadence, dovolil bych si Vás opravit - pište hlavně pokud máte o čem. P. Bartošek to dělá, vy jste mohl svůj přínos omezit na smajlíka na konci. Trošku chápu lidi mimo naši gubernii v jejich averzi k české diakritice, ovšem Vy jste trošku mimo ně. "Však oni ještě zapláčou..." - kdo "oni" ? My, co jsme ve své zpozdilosti nevzali kramle a nepoučujem teď blogováním jako pi.čus Hedvíček? My, co jsme za komárů měli kulový a teď ho máme taky, ale v jiné barvě? Nekyndejte o rovných šancích, karty zůstaly v rukou rozdávajících... že si pár lidí pomohlo je marginální. Blbce ani imbecily ve svým okolí nevidím - ale ty hajzloviny vidí každej. Akorát poraďte, kde sehnat investora na další barevnou revoluci, aby tu ta demokreatura konečně šlapala tak jak má - třeba jako v Gruzii nebo na Ukrajině. Tam to opravdu jede...dík
Jste si jist, že by kandelábry nesloužící ke svícení nezdobilo několik Vašich příbuzných, případně velmi blízkých? Podle čeho byste dělil "věšet - nevěšet" ? Podle archívů STB? Nebo podle Nového Uličního Výboru (Dem.)?
Tož tak, milý Kadence , na finále přidám maličko jadrné mluvy - Nemel hňupoviny, strupe. Nebo vyfasuješ dělo mezi parohy že ti sopel vyřeže na krku závit a ušiska sjedó na jednu stranu. A nebuď jak Lenin - neoblbuj malý děcka...

149228

18.12.2007 08:40

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

kubrt 90.?.?.?

Technická poznámka: Neprůstřelnost ochranná vesty je limitována parametry střeliva...pokud ji chcete prostřelit, použijete střelivo výkonnější. Stejně tak "neprůstřelná " je i Vaše reforma. Kde nepomůže násilí, pomůže větší násilí ... myslíte to zřejmě dobře, ale jste dost naivní.

149504

18.12.2007 16:09

Sci-fi: Přímá volba prezidenta

RE: Demokracie

kubrt 90.?.?.?

Poznámka o násilí vychází z interpretace Murphyho zákona : Nenamáhej se, vem si větší kladivo (pro vysvětlení : humor). Racionální typ možná jste, ale naivně považujete Váš systém za neprůstřelný - a on je skutečně neprůstřelný, bohužel pouze jako ta "skutečně neprůstřelná vesta". Možná dá víc práce ho oblafnout, ale půjde to. Tím si buďte jistá.
Na závěr výrok jednoho z mých ex-šéfů: Není technického problému který by nebyl řešitelný podepsáním šeku v patřičné výši...

149555

14.01.2008 22:16

Irácký voják zastřelil dva americké vojáky: oficiální verze a realita

RE: Žeby taký feminista?

kubrt 89.?.?.?

Side, když to podle vaší nablblé "logiky" kapku přeženu,tak ty ženštiny mohli rovnou opíchat - protože to jejich manželé dělají taky ... hoďte do placu vaši milovanou bytost dejme tomu pasákovi na E55 , vždyť ji nebude nutit k ničemu jinýmu než co s ní děláte (nebo neděláte) vy. Můžete na to pak koukat třeba s jejím bráchou a tátou a pak se šábnout o vývar.

151439

27.01.2008 18:05

Války nejsou nutné

RE: Divné hodnocení

kubrt 89.?.?.?

No a to si dovolujete navrhovat volby na bázi hlasování po síti ... tak se nedivte ze se někdo Vašemu "neovlivnitelnému" systému diví.

152825

09.02.2008 15:50

Konečně dorazila zima

RE: Teda

kubrt 89.?.?.?

Na Olomoucké? To je snad Životského / Jeronýmova,ne?

153776

23.02.2008 21:40

Perly z JZD

Humor z JZD...

kubrt 89.?.?.?

Nevím kdo tuhle "humornou" slátaninu psal, ale pochází víc než z JZD z knih Galušky ( Slovácko sa sůdí + nesůdí) a "humoru" JUDr. Jahelky. Upozorňuji tímto místní komunistobijce na vrcholné orgány naší parlamentní komory - tam už sranda končí...

155073

24.02.2008 09:55

Perly z JZD

RE: Humor z JZD...

kubrt 89.?.?.?

Není. Protože v podstatě prvorepublikové povídky ze Slovácka a drby ze soudní síně od Jahelky mají s JZD společného asi tolik co manifestace s menstruací. Od jisté doby mi vadí generalizace venkovan=strejda v holinkách a s rádiovkou, maravák=přiožralý strejda v kroji s koštýřem, JZD=spolek líných zlodějů půdy s nevyčerpatelnýma dotacema , myslivec=přiožralý bývalý STBák se sadistickými sklony co střílí na všechno živé ... máš pravdu, nepochopil jsem proč to autor nazval Perly z JZD. Protože znám Galuškovy knížky a Jahelkovy koncerty, vím že jde v tomto případě dejme tomu o plagiát hodný tak Leoše Mareše ... a z humoru se stává "humor" . Aspoň pro mně. Znám originály, kterým jsme se řehtali od srdce. Proto mi připadá trapné když někdo tyhle perfektní hlášky trošku upravil po svém, aby to líp zapadalo do schématu JZD a pak to vydává za vlastní .

155096

25.02.2008 07:10

Perly z JZD

RE: Ja jsem tohle videl uz v roce 1988

kubrt 89.?.?.?

Možná někde seženete jeho staré koncerty, nejlépe amatérské záznamy z 80 let a tam dost těchto heftů bylo. Stoprocentně ale existují knihy Zdeňka Galušky Slovácko sa sůdí a Slovácko sa nesůdí (myslím že to "ů" v názvech skutečně bylo [smích] ). To o těch vejcích a kamnech znělo v podání obecního policajta na 99% takhle: "Kdo ešče nemá orazítkované vajca nech tak okamžitě učiní, nebo za ně bude popotahovaný až do Hradišča...kamna už došly, sů v hasičskéj zbrojnici. Trůby sů v obecní kanceláři." Takže to asi nebyl originál ani v tom 88.

155113

25.02.2008 14:44

Perly z JZD

RE: Humor z JZD...

kubrt 90.?.?.?

Na mě by myslím dost seděla jedna sloka Hutkovy písničky :

Proč dědeček tak kleje, no táto, řekni proč?
Příliš toho pamatuje, proto, pro dobrou noc...

Na určitý křeče jsem prostě háklivej [smích]

155131

26.02.2008 20:34

Perly z JZD

RE: Ja jsem tohle videl uz v roce 1988

kubrt 89.?.?.?

Krucinál, pochopte už konečně že to nejsou Perly z JZD ale ( pokřivený) citáty z knížek Z. Galušky a koncertů JUDr. Jahelky !!! O to mi celou dobu jde - že kdosi použije cizí myšlenky jako ten blbánek Mareš nebo Rychlý a pak se strašně kření jak je dobrej a vtipnej, protože se za 20-30 let zapomnělo, kdo vlastně tyhle bezva fóry vymyslel nebo jako první zveřejnil !!! Že zrovna na Zvědavci bude tolik lidí kterým je to jedno (hlavně že se baví) jsem teda nečekal.

155186

28.02.2008 10:54

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: hnus velebnosti!

kubrt 90.?.?.?

Víte, o čem mluvíte? Řekl bych že dost těžko. Standardní pakárnu za normalizace si dělali hlavně vojáci sami sobě...já si v 80. letech odkroutil poctivý 2 roky včetně 14 ostrejch v Bechyni takže asi tuším o čem mluvím, v době nástupu mi bylo 22 což se móóó líbilo zamindrákovanejm polomozkům sice o 3 roky mladším, ale o rok délesloužícím,takže si to převeďte do češtiny. Nevím jakej je veget na Guantanámu ale my jsme měli jednu JISTOTU: že po 730 (+ nadsluhování, dejme tomu) nám může celá armáda políbit prdel. Zbytek vašeho blábolu raděj nekomentuju...

155329

28.02.2008 23:06

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: :)))

kubrt 89.?.?.?

Mr. rickover, profi bachař by nepřipustil ani zlomek takových aktivit vězňů. Takže máme varianty dvě, ze kterých uvádím jenom dvě:
- Guantanámo je prapodivná destinace kde vězni dohání svým chováním nebohé dozorce k pláči,neurózám, sebevraždám a vůbec jsou bachaři ťuťuňuňu chudáčci
- je to strašná pičovina ( mr. Stwora, líbějí odpustit), protože bachařů je X a kdyby JEDEN takhle začal selhávat, jdou do kopru všichni a tudíž ostatní RYCHLE sjednají nápravu na obou stranách - vězni dostanou o co si koledovali a vadný článek řetězce na straně bachařů bude odstraněn, ne fyzicky, ale služebním postupem. Třeba do knihovny.
Je tu ale třetí verze, neověřená: Jste nepříliš bystrého intelektu a je celkem hovno vert vám vykládat jak to v životě chodí. Čest vašemu uvažování.
P.S. Ještě jedna omluva Zvědavcům...

155379

29.02.2008 14:02

Zpověď dozorce z vězeňského tábora X

RE: :)))

kubrt 90.?.?.?

Ani byste nevěřil co to dá práce - aby to nebylo příliš často [smích]

155443

01.03.2008 15:54

Autorka přiznala, že si vymyslela příběh o tom, jak přežila holocaust

RE: S terminem HOAX bych byl opatrny

kubrt 89.?.?.?

Pane, největší tragédie je v tom, že spousta tzv. normálních lidí tyhle hověziny žere. Knihu jsem nečetl a popravdě řečeno vůbec netuším že tenhle "bestseller" vyšel, ale nechat 6-až dejme tomu 10 let starou holčičku projít západní-střední-jižní Evropu, přeplout Středozemní moře,přelízt Alpy, vegetovat se smečkou vlků a pak se ve válečné situaci mýrnix-týrnix vrátit domů bez úrazu je téma na počítačovou hru (blbou), ne na knihu. Sehnat smečku blbek a blbů co to zkousnou a uroní slzu je malej zázrak - pro NORMÁLNÍHO člověka kterej prošel vývojem dejme tomu Mayovky, Tři mušketýři, Hailey, Scortia-Robinson...čím dál tím víc přestávám věřit na zdravej selskej rozum, protože ho potkáte pouze u lidí starších dejme tomu 35 let. Mladší jsou bohužel dost často ochotni hopsat podle skandování vedoucího skupiny v rytmu "my!my!my!my to dokážeme, protože chceme!!!" a pak utrácet čas naprosto neproduktivní stupidní kampaní na přesvědčení dalších telat aby to taky dokázaly , neboť chcou...jsme v rukou šílenců. Bohužel jim to víc a víc lidí žere.

155521

02.03.2008 14:51

Autorka přiznala, že si vymyslela příběh o tom, jak přežila holocaust

RE: S terminem HOAX bych byl opatrny

kubrt 89.?.?.?

Nějakýho Kašpara Hausera takhle tuším vychovali - ovšem v minimálně předminulým století. Jsem v podstatě "pohrobek" minulýho režimu, ročník 61. Čím nás od útlého mládí krmili asi tušíte. A pokud se podíváte na mý příspěvky tady na Zvedavci, nemyslím že bych to odnesl deformací myšlení nebo pohledu na svět. Mý děti to taky mají v hlavě krapítek jinak zesumírovaný než jejích spolužáci. S blbou masou jde manipulovat v pohodě - a neberte to jako že bych se vyvyšoval. Ovšem "totalitní hrůzovládě" se to nepovedlo ani z cca 20%,demokratůře založené na jednoduchém konzumu to žere podstatně větší kamarila, a ještě si chrochtá jak je supr moct zajet na víkend do nákupního centra, za patnácku (jak kdo) hrubýho. Čest práci byl proti tomuhle férovej pozdrav.

155548

13.03.2008 10:10

Mučení lidí ve jménu svobody a demokracie

RE: Je to problém

kubrt 89.?.?.?

Když si to přepočítám na kačky, tak jste docela levnej masochista [smích]

156434

25.03.2008 22:43

Havlova pravda začíná v mučírnách CIA

O Hitlerovi...

kubrt 89.?.?.?

Omlouvám se za příspěvek trošku mimo mísu - ovšem řekl bych že stojí za to: na ČT 2 běží dokument o Hitlerovi, 2. díl. To by bylo OK, ovšem filmový Hitler zareagoval na vypálení Reichstagu zhruba slovy : musíme TERORISMUS zničit!! A pak slovo TERORISMUS zaznělo ještě jednou ... koukejte, lidi, pokud máte možnost - ČT 2 byla nedávno relativně důvěryhodná, ale tahle masáž je dost tvrdá...

157180

13.04.2008 21:07

Peníze jako dluh

RE: Světové židovstvo zadlužilo všechny státy světa

kubrt 89.?.?.?

Pane Bartošku,
Klausův systém ne-zadlužování byl postaven na principech Titanicu: v podpalubí se topí ale my nahoře tančíme...vyrovnaný rozpočet zaplacený důchodovým fondem po komárech,výnosem z privatizace jak malé tak velké...z fabrik maximálně skladovací prostory pro šikmooké stánkaře...zdá se Vám normální řešit nedobrou situaci firmy zezčátku útlumem výroby, pak prodejem strojního vybavení a nakonec pronájmem holé (kdysi výrobní) haly za pár šušňů a živořit v ní jako pomocný dělník ? Nebo si půjčíte na krvavý úrok, z firmy uděláte konkurenceschopný podnik a po jeho splacení budete půlit sirky na zapalování kubánských doutníků jako Rotschild, aby to nevypadalo až tak rozežraně [smích] ?

159018

Stránka: 1 2 3

Káva pro Zvědavce

77

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc březen přispělo 158 čtenářů částkou 26 788 korun, což je 77 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010
IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Milí čtenáři,

prosím, zvažte, zda byste mohli přispět na provoz tohoto serveru. Zbývá poslední den do konce měsíce a v pokladně chybí čtvrtina potřebné čásky. Jsme bez reklamy, tudíž plně závislí jen na tom, co se vybere. Děkuji.

Ve zkratce

Neutopické zemědělství: krizové jaro30.03.20 17:08 Česká republika 0

Lidstvo se vyvinulo původně na zcela jiné planetě, na Zemi jsme cizinci30.03.20 16:41 Neurčeno 1

Rockefeller a pandemie29.03.20 12:55 Neurčeno 4

Fed nemůže opravit, to co je rozbité.28.03.20 19:25 USA 0

I na pokraji sil musí evropské státy platit „výpalné“ Bruselu v plné výši.28.03.20 15:29 Evropská unie 0

Pozorujte dnešní právní zrůdy, ceny a lichvu! Šílené!!27.03.20 18:19 Česká republika 6

Jourová varuje27.03.20 14:54 Evropská unie 7

Vědci zjistili u 600 lidí 40 různých mutací koronaviru26.03.20 22:20 Island 6

Holandsko a Švédsko začínají ustupovat od teorie stádní imunity26.03.20 22:07 Evropská unie 2

Vláda mění své rozhodnutí ohledně odškodnění - bojí se bankrotu (a právem)26.03.20 22:00 Česká republika 1

Indie vyhlásila 1,3 miliardě svých občanů stanné právo26.03.20 21:02 Indie 1

Koronavirus: Drakonická opatření v Bolívii26.03.20 09:03 Bolivie 7

VIDEO: Massimo Mazzucco zajímavé souvislosti a "náhody" COVID-1926.03.20 07:56 Itálie 0

Politická korektnost a krvelačnost chorých feminacistek vedla ke konci mluvčího FK UK25.03.20 11:07 Česká republika 12

Ministerstvo obrany chce uspořit až 2,9 miliardy korun25.03.20 07:00 Česká republika 1

Evropská unie vojensky podporuje Turecko24.03.20 17:34 Evropská unie 2

V USA začala ekonomická krize24.03.20 04:25 USA 3

Video: Allahu akbar! Nepokoje v uprchlickém táboře Eleonas v Aténách23.03.20 17:51 Řecko 0

Video:Německo už není zemí mléka a strdí, ale Afričanovi to nevysvětlíte23.03.20 17:45 Německo 1

Protesty proti omezením kvůli koronaviru v Paříži23.03.20 16:19 Francie 0

Měnové kurzy

USD
24,94 Kč
Euro
27,47 Kč
Libra
30,90 Kč
Kanadský dolar
17,60 Kč
Australský dolar
15,32 Kč
Švýcarský frank
25,96 Kč
100 japonských jenů
23,07 Kč
Čínský juan
3,51 Kč
Polský zloty
6,03 Kč
100 maď. forintů
7,65 Kč
Ukrajinská hřivna
0,89 Kč
100 rublů
31,24 Kč
1 unce (31,1g) zlata
40 399,85 Kč
1 unce stříbra
349,71 Kč
Bitcoin
158 541,75 Kč

Poslední aktualizace: 30.3.2020 18:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 50 637 212