Zpátky na příspěvek ›

Všechny příspěvky podepsané Malva

Nalezeno 19 příspěveků, 5 různých IP adres

Setříděno od nejstaršího, přetřídit od nejnovějšího

25.02.2003 17:30

Pokračování vyhlazovací války

RE: Pokračování vyhlazovací války

Malva 209.?.?.?

To jako myslite vazne? Co po zuby ozbrojena armada? Ona prave likviduje civilini obyvatelstvo, jako pomstu, tak jako za atentat na Heidricha za to zaplatily cele Lidice. To je v poradku. Vite, ze Izraelci bouraji domy uz davno, ze nemaji pry povoleni. Samozrejme to je vymluva. A ty domy jsou pribytkem rodin anebo se jedna o stare pamatky, ktere Izraelci nici (Hebron). To byste asi videl jinak, kdyby vasi rodine zbourali dum a zustal jste s detma na ulici! Jsem presvedcena, ze by se z vas take stal terorista, nic jineho by vam nezbyvalo, kdybyste byl zbaven veskerych lidskych prav. TO JE OKUPOVANE PALESTINSKE UZEMI, bohuzel "tahle malickost" sionistum nestoji za rec...to maji okupanty pekne zdravit????????

9163

25.02.2003 20:20

Pokračování vyhlazovací války

RE: Pokračování vyhlazovací války

Malva 212.?.?.?

Veľmi účinným nástrojom sionizácie Palestíny bola politika ničenia palestínskych obydlí na území, kontrolovanom Izrealom. Podľa údajov OSN zničili Izraelčania len v období medzi 11. júnom 1967 a 15. novembrom 1969 okolo 7 544 domov palestínskych Arabov. V tomto počte nebolo zahrnutých 35 dedín, zrovnaných so zemou na okupovaných Golanských výšinách. Ďalším nástrojom zastrašovania palestínskeho obyvateľstva boli aj početné teroristické akcie židovských kománd. 9. apríla 1948 zorganizovala úderná skupina Irgun Zvai Leumi v palestínskej dedine Dajr Jásín jednu z najotrasnejších židovských teroristických akciíí, pri ktorej zahynulo 254 arabských žien, detí a starcov. Bolo medzi nimi 35 tehotných žien. Ich telá teroristi po čine nahádzali do studne. Neskôr bola pod hromadami mŕtvych tiel nájdená živá šesťročná dievčina. Hrôza masakru v dedine Dajr Jásín sa dá porovnať len s hrôzou nacistických zločinov v Oradoure a Lidiciach

9165

25.02.2003 23:11

Pokračování vyhlazovací války

RE: Pokračování vyhlazovací války

Malva 63.?.?.?

Vo vyratávaní krívd, spáchaných na palestínskych Araboch, by som mohol ešte dlho poikračovať, ale ja nechcem suplovať prácu historika. Mojím zámerom je trpezlivo hľadať rozuzlenie nekonečnej izraelskej drámy. Aby som nebol upodozrievaný zo zaujatosti voči židom, chcem vyjadriť úprimnú a hlbokú ľútosť nad nesmiernymi krivdami, ktoré boli na židovskej pospolitosti páchané počas početných pogromov v histórii, ale predovšetkým počas druhej svetovej vojny.

Na druhej strane ale považujem za morálne neprípustné, že židia riešili svoje problémy na úkor palestínskych Arabov! Že teda židia, na ktorých bola predtým páchaná krivda, sami páchali nové krivdy!!! Ako teda riešiť problém ukradnutej vlasti palestínskych Arabov? Likvidáciou štátu Izrael? Nezmysel! Dnes, s odstupom desaťročí, už nie je možné odčiniť dedičný hriech, spojený s krvavým zrodom štátu Izrael! Lenže problém nemožno riešiť ani násilím, ako to prezentuje súčasná izraelská administratíva!!! Musí už raz konečne dôjsť k historickému židovsko-arabskému vyrovnaniu. Samotný Lilienthal presadzoval dôslednú “desionizáciu” izraelskej politiky a vznik palestínskeho štátu. Toto je ostatne aj jediné možné rozuzlenie nekonečného izraelského príbehu. Na ťahu sú vládnuce kruhy Izraela, ktoré – ak majú úprimný záujem na vyriešení krízy – by mali bez akýchkoľvek (!) ďalších podmienok umožniť Palestínčanom neodkladne realizovať právo na sebaurčenie.

9171

16.04.2003 18:35

Krvavá cena

RE: Krvavá cena

Malva 213.?.?.?

Ne nerozumím,
váleční zpravodajové, kteří prochází skutečným peklem vykazují velkou statečnost a vzájemnou solidaritu, to vám samozřejmě nic neříká, protože to prostě ignorujete a naschvál zkreslujete, zaměňujete je s reportéry honícími se v za senzacemi a kriminálními zločiny, a kteří jsou právě následky vašeho vidění světa. Apropo, proc si USA neudělá pořádek ve vlastní zemi, zaneřáděné kriminalitou a s lživými výmluvami chce osvobozovat irácký lid, ve skutečnosti chce jen zasít chaos a uloupit jejich bohatství. Asi by vám take vyhovovali tzv. embedded novináři, kteří museli jít s armádou a psát jen to, co jim bylo povoleno ve jménu „demokracie“. Oni ti skuteční váleční zpravodajové nepíší pro takové lidi, jací se tady k tomu nechutně vyjadřují, ale pro n o r m á l n í lidi, kterým jde o skutečné vidění světa, jejich poselství není pro fanatiky s cynickými fantasmagorickými výroky zplozenými jejich zkaměnělými mozky a ani nečekají na jejich soucit, oni jsou už po smrti, zato vy vegetujete na tomto světě bez normálního lidského citu a tím nemůžete asni chápat žádné souvislosti.

12150

19.04.2003 01:32

Civilizace rozdupaná na kousky

Civilizace rozdupaná na kousky

Malva 213.?.?.?

Američané rabováním "překvapeni", avšak britské a americké úřady byly předem varovány"Domnívám se, že nikdo neočekával, že irácké bohatství rozkradou sami lidé v Iráku," konstatoval v úterý brigadýr generál Vincent Brooks na ústředním velitelství amerických vojsk v Kataru. Americký ministr zahraničních věcí Colin Powell uvedl v reakci na kritiku, že Spojené státy nezajistily bezpečí iráckého kulturního dědictví, že se Američané pokusí najít předměty, ukradené z muzeí a opravit poškozené exponáty.Vážně bylo poškozeno Národní muzeum v Iráku, které obsahovalo jednu ze světově nejvýznamnějších sbírek exponátů až z éry Mezopotámie a z "kolébky světové civilizace". Čelný britský akademik však řekl v televizi CNN, že americké a britské úřady si byly vědomy možnosti, že budou muzea vypleněna, a že proti tomu měly být podniknuty kroky. Robert Springborg konstatoval, že "příslušné úřady řádným způsobem informovali" kunsthistorikové, archeologé a další vědci o tom, "že k plenění muzeí může dojít". I vzdělávací, školská a kulturní organizace OSN předem požadovala ochranu kulturního dědictví Iráku. Springborg zdůraznil, že americké a britské úřady byly informovány, že podle Ženevských konvencí mají povinnost ochránit kulturní dědictví země. "K tomuto nedošlo proto, že by se [o tomto nebezpečí] předem nevědělo," řekl Springborn, ředitel londýnského Ústavu pro Blízký východ na Škole orientálních a afrických studií Londýnské univerzity.Zejména vyplenění Národního muzea v Iráku svědčí o "hlubokém selhání" v komunikacích mezi úřady ve Washingtonu a vojáky v Iráku, anebo "o něčem nevysvětlitelném". Britský odborník dodal, že Národní muzeum v Iráku je jedno z asi pěti nejvýznamnějších muzeí na celém světě.

12339

20.04.2003 01:16

Civilizace rozdupaná na kousky

RE: Civilizace rozdupaná na kousky

Malva 213.?.?.?

Nevychovanci Brnak, ktery drze tyka nekomu koho nezna a i drze se tu vyjadruje:

Jen chci uvest na pravou miru, ze muj posledni prispevek patril Brnakovi, zapomnela jsem ho pripojit jako reagovat, ale diskutovat s nim nemam zajem..

12401

20.04.2003 10:21

Civilizace rozdupaná na kousky

RE: Civilizace rozervaná na kousky

Malva 213.?.?.?

URYVEK:
Dnes je kritizovan prostě ten, kdo si dovolí kritizovat George Bushe, protože někteří lidé v ČR mají stále potřebu morálního ideálu, milovaného vůdce báťušky Stalina - znovu: horror vacui, bojí se stát se svým vlastním názorem sami - a na (americký) ideál si nenechají sahat, pořád se potřebují kollárovsky přimknout k nějakému tomu "dubisku". To, že jsou v dnešním zmateném světě jakákoliv "dubiska" značně nespolehlivá, jim jim jaksi nedochází. (Tyto bigotní názory jsou ovšem v české společnosti názory menšiny, neboť podle průzkumů veřejného mínění bylo více než 80 procent českých občanů proti útoku na Irák, viz pro lidi v ČR byla nynější válečná epizoda ozdravnou lekcí, dobře si uvědomili, že na žádné "spojence" není spolehnutí.)
Některým lidem ovšem nedochází, že skutečnost je složitější než stereotypní černobílé vidění světa a to, že někdo řekne "A", neznamená, že se proto bude i ve všech ostatních svých výrocích přidržovat ideologického mustru.
Svět takový není. Lidé bývají lidmi a nikoliv loutkami, jednajícími podle ideologického scénáře. Nedorozuměním je, pokud si někdo myslí, že ten, kdo v současnosti kritizuje ilegální americký útok proti totalitnímu systému v Iráku, nikdy nekritizoval ten samotný totalitní systém, protože je "zaujatý". Kritičnost vůči autoritám a psaní z hlediska obyčejných lidí není zaujatost.
Jeden čtenář se zeptal, jestli britský reportér Robert Fisk (další "zatracený komunista" [smích] ) někdy vůbec psal o vražedných zločinech Saddáma Husajna, když nyní kritizuje americký útok na Irák. FISK BYL PRITOM Z PRVNICH NOVINARU, kteří v osmdesátých letech celosvětově odhalili, že Saddám Husajn používá chemické zbraně.


12415

21.04.2003 22:34

Izraelci v Palestině vraždí každého, kdo jim stojí v cestě

RE: Izraelci v Palestině vraždí každého, kdo jim stojí v cestě

Malva 213.?.?.?

Dřívější izraelský ministr: “ Stali jsme se barbary “.
Jerusalém

Dřívější izraelský ministr a zakladatel liberálně orientované strany Meretz ostře kritizoval současný stav v židovském státě, prohlašujíc, že izraelští židé se fakticky staly barbary v roce 2002.

Shulamit Aloni, dřívější ministr školství byl citován izraelským tiskem Yedeot Ahranot Wednesday, prohlásil rok 2002 za nejhorší v izraelské historii.

„Rok 2002 byl nejhorším v historii státu, nejenom co se týká problému bezpečnosti, ekonomie a korupce, ale byl to rok morálního rozkladu, protože jsme se v něm stali apartheidním státem, byl rokem, kdy vládní zástupci začali pohřbívat demokratický systém.“

Aloni zvlášť odsoudil izraelskou vládu za osvojení prokazatelně tvrdé diskriminace proti izraelské arabské komunitě.

„V roce 2002 Izrael usiloval o negování práv Arabské komunity, zcensorovali film o Janínu, zastavili arabský tisk a kromě toho zabránili arabské politické straně v účasti na volbách.

Aloni argumentoval, že rok 2002 byl „každopádně nejhorší z morálnímho hlediska“

Změnili jsme se v barbary, přeměnili jsme 3,5 milionu lidských bytostí v rukojmí, přeměnili jsme každé město a každou vesnici v internační tábor, zbořili jsme starodávné budovy z doby 800 let, abychom tam zřídili místo toho park. Dovolili jsme, aby jeden důstojník rozhodl o zbourání celého sídliště s pouhou výstrahou.

12495

12.05.2003 00:38

Národ zbabělců

RE: Národ zbabělců

Malva 213.?.?.?

Z VOLA koně neuděláš i když mu budeš říkat PANE.Prosím Vás pěkně nechte se ještě včas pojistit, protože až ta Vaše blbost " bouchne" ( za blbost se platí strašné penále), tak ať máte alepoň rodinu trochu zajištěnou.
Kapitán Parker -- 68...* brnak

Pane Pavle, dá se snad s těmito lidmi debatovat? Jsou to takoví primitivové, že neumí nic než každého tady hulvátsky napadat. Mají zkratkové vedení a mizivé IQ. Moje rada: Neztrácejte s nimi svou energii!

13718

20.05.2003 01:45

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Takže k čemu ta válka byla?

Malva 213.?.?.?

Kdybyste znal situac, tak byste měl právo o tom mluvit. Ale když můžete něco takového napsat, tak to znamená, že o těch věcech nevíte absolutně nic, samozřejmě, že je ani nechcete vědet. Ale proč tedy neuvádíte protiargumenty? Pitomost dokaže napsat kde kdo.

14102

20.05.2003 02:13

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Čo príde nabudúce?

Malva 213.?.?.?

Může se krást kterémukoli národu, co se hodí. Amerika nepřišla osvobodit žádný národ od diktátora, fanatici této lži zuřivě tleskali.. Nadlidi s nacistickou ideologii jsou tady, a ohrožují celou lidskou civilizaci, sahá z nich SMRT!!! Na ni nelitují žádných peněz, ale uvědomte si, i vy budete platit cenu, vám se to také nevyhne, nemyslíte ani na děti, které na tomto světe jsou, nemáte žádný lidský cit...

14109

21.05.2003 01:45

Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

RE: Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujem

Malva 213.?.?.?

Po roce 1947, kdy došlo k rozhodnutí o rozdělení Palestiny se stále jedná o stejné argumenty. To je skutečný důkaz neúspěchu izraelské politiky. Ve stejném roce OSN sestavil výbor pro vyšetřování skutečností, aby mohl navrhnout řešení. Většina tohoto výboru, navrhla dva státy a Jeruzalém jako společné hlavní město. Menšina navrhla jeden stát se dvěma národy a město Jeruzalém s mezinárodním statutem. A po 55 letech až do tohoto měsíce jsou stále tam, kde byli. A mají před sebou těžké dny. Vojenský izraelský historik, jeden z nejhlavnějších (Martin Van Jalovan) řekl: „Intifáda dříve či později musí vyhrát, kdybych byl Arafatem, tak bych pokračoval, všechna světová povstání ve 20. století vyhrála. Izrael nemůže zvítězit, ale za jak vysokou cenu ješte bude pokračovat a na jak dlouho ?“

Po Oslu Palestinci zastavili boj, prakticky k němu byli donuceni, ale Izrael dál pokračovat v expanzivním osidlování. Postavil nových 87 osad a zvýšil plán osidlování o 60 % a začal s diskriminací Palestinců například ve vodním hospodářství, zmocnil se vodních zdrojů a povoluje Palestincům 50m³ na osobu a rok, zatímco osadník má příděl 1450m³, to znamená více jak 29x, intifáda tak musela vzniknout, byla lidovým povstáním.

14201

21.05.2003 13:49

Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

RE: Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom defin

Malva 213.?.?.?

a nemuselo vice jak 3.000 lidi ztratit svoje zivoty trebas v sutinach mrakodrapu.
by jste chtel za kazdou cenu likvidovat Bushe. A co on vlastne chce ?
mateji -- brodsky@shaw.ca -- 24...

Jiné ztracené životy, třeba v Afganistánu 4 tisíce a v Iráku určitě ne ménně vám nevadí? NIKDO Z VAS O NICH NIKDY NIC NEPISE!!! Ony lidské životy nemají stejnou cenu?? Ty americké jsou cennější? Přece ti lidé, o kterých píši, také za nic nemohli a navíc jim byly totálně zničeny celé země.
Víte, co to znamená, mluvit jen o jedněch obětích a druhých ne? Nelidskou diskriminaci a podporování názoru o nadlidech, nepřipomíná vám to čirou náhodou něco, co tu už bylo?

Lide hloupi, nevzdelani a zli to delaji uz dobrych 5 tisic let. Zvedali pesti proti Bagdadu, ci proti
moci reckych Athen, prali smrt vsem Egypskym faraonum, primo nenavideli mocensky Rim.

Takže zánik všech říší a velmocí mají podle vás na svědomí hloupí a zlí lidé? Kdyby nebyli, tak dodnes např. máme římské imperium? Nedokazuje to právě opak? Ale chytří lidé podle vás všech zlikvidovali komunismus? Nezanikl on sám od sebe, protože se svou ideologií přežil a stal sám neschopným? Kdyby lidé byli ve všech systémech navýsost spokojeni, nic by od začátku dějin nezaniklo!! Váš názor nemá s historií pranic společného, ani se zasvěceným výkladem, je to jen vaše zbožné přání.

ze stale kolem 18% lidi hlasovalo pro tuto stranu a pro soudruha Grebenicka. Muze me to nekdo vysvetlit ??
mateji -- brodsky@shaw.ca -- 24.
..

Tomu sám nerozumíte? Asi ti lidé nesouhlasí z dnešní situací v Česku a vůbec v celém světě. Nelíbí se jim dnešní demokracie, kde si sice někoho zvolí, ale pak ho už musí jen nečinně snášet následky a nemůže na nic mít vliv. I když v komunistickém režimu to nevypadlo jinak, navíc žádné volby nebyly, ale jde o priority, těmhle lidem ta svoboda a demokracie prostě nic nedala, navíc mají velké obavy ze nebezpečného světového vývoje, kde fo funguje jak v džungli, kdo z koho, tak to může být zásadní důvod, proč se vrací k původním jistotám. Já osobně vidím jediné řešení v přímé demokracii, bez ní nemá normální svoboda a normální demokracie žádný větší význam. Budu souhlasit jen tehdy, když vláda se bude ptát svých občanů na názor v referendu ke každému většímu rozhodnutí, tak jak k tomu došlo teď kvuli vstupu do EU. Ale na vstup do NATO se jich nikdo neptal a také americká vláda nereagovala na světové veřejné mínění, ale ani na to americké, na válku v Iráku, s tím nemohu ani já nikdy souhlasit, aby lidé byli ustavičně ignorování, a je to jedno, jestli to bylo za komunismu anebo je to úplně stejné za amerického „neokonzervatismu“, na tento výraz mám ještě horší názor, než jak je jeho pojmenování. Ani jeden tenhle systém nevyhovuje humánním potřebám člověka. Musí se zrodit něco nového, odpovídající lidské přirozenosti. Ale jako vždy, nový systém se rodí za velkých obětí a velkého utrpení, bohužel.Rozhodně ne z hlouposti, jak jste nám to tu na začátku nadnesl.

14226

21.05.2003 13:54

Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

RE: Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

Malva 213.?.?.?

Vetsinou pisu, tak jak citim, ale hlavne ne arogantne a povysene nad me oponenty, jelikoz kazdy z nas jsme (jiný, protože) prozivame jiny zivot.

Kritizujete pana Pelesku, ale bez jakychkoliv podkladu.
Autor neuvedl své jméno -- 205...
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Obě myšlenky velmi přesně a dobře vyjádřené. Tady když se něco nelíbí oponentům, nic se nevysvětluje, polemika na úrovni se tu nepěstuje, jenom se napadají názory a dokonce i nicknames, a když na určitý názor se reaguje, stejně tvrdošíjně tvrdí, že odpověď nedostali, a když výstižně odpoví jiní, otravujou jak štěnice, že od dotyčného názor nedostali. Proč to všechno? Kde je ta proklamovaná demokracie, když sami názory jiných tolik nesnáší? A odpovědi je stejně nezajímají??

Mate pravdu pane Murt. VASE !! civilizace bojuje, ale nase civilizace se musi branit.
Autor neuvedl své jméno -- 205.
..
________________________________________________________________________
Ano, někteří si neuvědomují, že existuje na světě jen jedna lidská civilizace, buď se zasadí o její záchranu anebo ji zničí a zahynou tak i oni s ní..

A zdroje surovín nepatria konkrétnemu národu, existujú aby boli spotrebované. Ak na danom teritóriu existuje národ, ktorý tieto zdroje nevyužíva, nie je to dôvod ich nechávať nevyužité.
tato myslenka ve vasich shora dvou vetach, mi pripomina socialismus

A preto to nie je socializmus, čo ja hovorím. Je imperializmus.
No to už je samo od sebe silné, ale mně to naopak připomíná velmi nebezpečný nacismus s jeho ideálem nadčlověka...

Pane Nonyme, já se teď místo Erika podepisuji jako Malva, i když nevylučuji, že se nebudu mozná brzy take podepisovat a budu jen jako čísélko, protože jako na ženu mi tu mají tendenci o hodně více napadat, tzv. demokrati se přímo v tom vyžívají.

14227

21.05.2003 13:57

Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

RE: Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

Malva 213.?.?.?

Dokonceni pro pana Nonyma:

tzv. demokrati se přímo v tom vyžívají. Že matěj se píše někdy matěj z Matějova, nebo matěji, nebo moraváček, že kapitán Parker je Macejko Fr. a že Zdeněk se změnil na Zmatek atd. , to nikoho vůbec nevzrušuje, vždyť máme tu svobodu, že..

14228

21.05.2003 14:03

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Takzˇe k cˇemu ta válka byla?

Malva 213.?.?.?

Lide v Iraku maji poprve nadeji na slusnou budoucnost.

A je snad pochopitelné, aby si ji konečně řídili podle svého. Probíhají ohromné demonstrace proti přítomnosti Američanů v Iráku. Oni nechtějí být znova řízeni, kýmkoliv. Nehledě na to, že Američané dosazuji do řízení bývalé baasisty, a tak se není co divit, že se tohle Iráčanům už vůbec nelíbí. Informuje o tom i zapadní tisk. A situace v Iráku je velice těžká a velice komplikovaná a nepřehledná, takže to „lepší příští“ se ještě moc a moc dlouho konat nebude. Máme toho zářný příklad v Afganistánu, kde mají také tolik vytouženou „svobodu po americku“, ale ta jim k lepšímu životu absolutně nepomohla...

„Argumentace, že je nutno provést invazi do Iráku, protože je prý nezbytné zlikvidovat irácké zbraně hromadného ničení, byla založena na selektivním využívání výzvědných zdrojů, na přehánění, na využívání zdiskreditovaných zdrojů a na úplných lžích, napsal v neděli týdeník Independent on Sunday“

„Vedoucí politikové jsou od toho, aby zastupovali své občany; žádný vedoucí politik v tomhle strašlivém příběhu nezastupuje své občany. Saddám se nezajímal o své občany. Bush, Blair a Aznar, jak se zdá, zapomínají, že tohle dělají pro demokracii, protože demokracie také znamená, že nasloucháte tomu, co chtějí lidé a na čem se lidé dohodnou.“

14229

21.05.2003 14:09

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Takže k čemu ta válka byla?

Malva 213.?.?.?

Tohle jste mi napsal asi k článku "Ali babo ber", ale protože se asi k tomu nevracíte, odpovídám tady:
Pani Eriko,
ne, neni lepsiho a nebude lepsiho webmagazinu na Internetu
nez je Zvedavec. A to jen diky vam, panu Peleskovi, Valtrovi
Janskemu, BOLOVI a podobnym .......... myslim to velice doopravdy.
Kdybych mel pocity menecenosti, ze jsem blb, takovy nejaky
obecni blb, tak si sem chodim lecit pocity menecennosti.
Nastesti je nemam.
JA ALE TAKE NE. PROC JSEM TEDY CHODITE, MOHU- LI SE PTAT?
Kde vy by jste moji mili lide byli, kdyby nebylo Zvedavce ????
TAM KDE JSME TED, MY MAME TOTIZ I JINOU ZIVOTNI NAPLN, NEZ TADY PSAT DO DISKUZE.
Vsichni podekujte panu Stworovi, ze s vas udelal profesionalni myslitele, ze vas hlas rozhoupa vsechny zvony tohoto sveta.


Děkuji za uznání, ale ty názory nám nevnuknul pan Stwora, ale my články na jeho serveru oproti vasi skupině bereme vážně a věříme jim, jsou jednak přeložené také ze západního tisku, který právě vy nečtete, anebo se jedná o články od Roberta Fiska, který oproti vám je přímo na místě a je to člověk s lidskými city, za to mnozí z vás se jen potí u počitače a na světelné roky jsou vzdáleni realitě, a přitom tu jen pokaždé alergicky reagujete. Ne všichni také umí angličtinu, z tohoto důvodu jsem opravdu za tento server vděčná, ale naopak vy musíte být panu Stworovi víc vděčnější, nechá vás tu uveřejňovat všechny nejen vaše názory, ale často normální žvásty, s kterými nesouhlasí. TIM JE O HODNE VETSI DEMOKRAT, NEZ JE TA VASE NAPADAJICI SKUPINA, z níž také mnoho nemůže strávit, že se tu diskuze účastní žena (nepočítám vás do toho, myslím, že vaše jízlivosti uštědřujete jen podle vlastní potřeby a všem. Záleží to asi na množství vypitých piveček, čím více, tak jste smiřlivější, čím menně, tak jste uštěpačnější.

14230

21.05.2003 14:13

Takže k čemu ta válka byla?

RE: Takže k čemu ta válka byla?

Malva 213.?.?.?

A ještě odpověd na toto, už jsem to tu psala.
Robert Fisk je přímo na místě a má lidský přístup, vy sedíte u počítače nahony vzdáleni realitě. Vy máte proto hlavu v písku, to že to je nepochopitelné pro vás, neznamen vůbec, že to není pravda. Myslite si, že jste chytřejší než člověk, který to prožívá na vlastní kůži? Není to od vás hloupé a zpupné?

14231

22.05.2003 12:46

Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

RE: Nazýváme-li toto svobodou, tak jak potom definujeme diktaturu?

Malva 213.?.?.?

Heledte panu Zmatku nebo vlastne Zdenku, ja s vami nediskutuji s nikym na tohle zblble tema, vy reagujete jen na to, co se vam nelibi a ne na podpis, uz jsem vam psala, ze jste se vrhnul na anonyma, kdyz mi pochvalil prispevek, ale kdyz ho pochvalil vam, tak jste byl zticha jako vite co. Vam nezalezi na nazorech ale na prkotinach kvuli kterym se chcete hadat. Mam proste dost zidovskeho jmena Erika a mohu se tu podepisovat jako anonym, protoze vy si vic nezaslouzite. Pisete sice jmeno, ale na nem vubec nezalezi, zalezi na tom co jste za CLOVEKA a ja mam o vas velmi spatne mineneni, a proto jsem s vami prestala diskutovat, tak mi dejte pokoj, tady se diskutuje k clankum, ja nikoho nenapadam, tak to respektujte taky vy chytraku!!!

14267

Káva pro Zvědavce

11

Být v obraze něco stojí.
Připojte se k ostatním a staňte se
také sponzorem Zvědavce, stačí
částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Za měsíc prosinec přispělo 16 čtenářů částkou 3 732 korun, což je 11 % měsíčních nákladů provozu Zvědavce.

Bankovní spojení: 2000368066/2010

IBAN: CZ4720100000002000368066
Ze Slovenska 2000368066/8330
IBAN: SK5883300000002000368066
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

[PayPal]

Bitcoin:
15SucVps1Cpxd6ahR6uxx6SJiR16SZgR7b

Další možnosti platby ›

Ve zkratce

Možná nejdůležitější projev prezidenta Trumpa03.12.20 10:51 USA 7

Zastavme krádež voleb! 03.12.20 00:23 USA 0

Íránského vědce patrně zavraždil Mosad01.12.20 23:07 Írán 8

Co nikdo neříká o lockdown29.11.20 23:02 Neurčeno 0

Seznamte se: Soudruh Vrábel, Vyvolený informátor29.11.20 17:01 USA 1

Policejní robocapové zastavili zločin28.11.20 11:19 Česká republika 6

Jak migranti "obohatili" Švédsko27.11.20 21:12 Švédsko 1

České nemocnice jsou motivovány umístit co nejvíc covidových pacientů na JIPce27.11.20 21:02 Česká republika 2

Vláda se chystá vymývat nám za naše peníze mozky. BigPharma se tetelí radostí27.11.20 17:07 Česká republika 1

Odporné. Jako by to ani nebyli živí tvorové27.11.20 16:50 Dánsko 3

V Georgii a Michiganu byl právě vypuštěn Kraken26.11.20 17:24 USA 0

Sčítání hlasů v USA zřejmě ovlivňuje Harry Potter26.11.20 17:00 USA 7

Virginie: Mezi 5:07-5:12 ráno po volební noci zmizelo 169.000 hlasů26.11.20 16:33 USA 0

Obama napadl Hispánce za masivní podporu Trumpa a následně to od Hispánců schytal 26.11.20 10:59 USA 0

Volební fact-checker Facebooku dal v roce 2017 cenu Bidenovi, zaměstnanci dotují demokraty26.11.20 10:11 USA 0

Nevadský soudce odsouhlasil, aby Trumpův tým předložil soudu své důkazy o volebních podvodech26.11.20 09:21 USA 0

Pensylvánská soudkyně pozastavila certifikaci výsledků voleb 26.11.20 09:05 USA 2

Sadistická vláda nám dovolí nadechnout se, než zase přiškrtí25.11.20 22:48 Česká republika 2

Vývoj náboženství ve světě 1946 - 201925.11.20 12:36 Neurčeno 2

Novinky.cz zase straší covidem v Polsku, skutečnost je zřejmě jiná25.11.20 11:07 Polsko 0

Měnové kurzy

USD
21,74 Kč
Euro
26,42 Kč
Libra
29,34 Kč
Kanadský dolar
16,89 Kč
Australský dolar
16,18 Kč
Švýcarský frank
24,41 Kč
100 japonských jenů
20,95 Kč
Čínský juan
3,32 Kč
Polský zloty
5,91 Kč
100 maď. forintů
7,40 Kč
Ukrajinská hřivna
0,77 Kč
100 rublů
29,22 Kč
1 unce (31,1g) zlata
39 883,66 Kč
1 unce stříbra
521,24 Kč
Bitcoin
421 938,50 Kč

Poslední aktualizace: 3.12.2020 19:33 SEČ

Tuto stránku navštívilo 57 061 772